Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Гамлет: Камбербетч
24.07.2019

Номінант на премію «Оскар» Бенедикт Камбербетч (серіал BBC «Шерлок», фільм «Гра в імітацію», вистава «Франкенштейн» Денні Бойла) виконає головну роль в безсмертній трагедії Вільяма Шекспіра.Королівська родина розвалюється на частини: король убитий, його підступний брат зійшов на трон. Принц Гамлет, впавши у розпач, змушений мстити за смерть свого батька - і сформована при дворі ситуація ставить під загрозу не тільки безпеку всієї країни, а й глузд принца.Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.

Моно-вистава "Дзеркало"
09.08.2019
перехр. вул. Вітовського, Сахарова, Героїв Майдану (Трамвайне Депо)

Початок о 16:00 та 18:00 год.   Вперше в Україні – відома мисткиня та циркова артистка Меліса фон Вепі з авторською моновиставою “Дзеркало”. Театр, акробатика та танець поєднаються під  супровід авторських імпровізацій французького композитора Стефано Оліва. Особливий стиль “мистецтва повітряних технік” відкриває необмежені можливості для творчості. Досліджує перетини фізичних та психологічних аспектів гравітації та сприйняття реальності. Епіграфом до вистави стануть цитати з роману Йозефа Рота «Сліпе дзеркало», шедевру ліричної прози про долю молодої дівчини у міжвоєнні часи, написаного письменником у 1925 році.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Майстерня Реальності: театр + психологія
12.08.2019 12:00
вул. Шухевича, 2 (школа “Будокан”)

Запрошуємо хлопців та дівчат (15-18 років) на творчо-практичний курс  “Майстерня Реальності”: театр + психологія.Комплекс занять з психології та театральної майстерності. Тут перетинаються внутрішній і зовнішній світ, а у центрі — людина з її переживаннями і конфліктами, свободою і обмеженнями, питаннями вибору і самовираження. Ми будемо поєднувати психологічні знання,щоб краще зрозуміти себе, і мову театру, щоб виразити свої переживання іншим і бути почутими.   I частина. Театр: - мистецтво гри у житті:- Прояв емоцій, почуттів та відкриття в собі актора.- Розвиток мовлення та відкриття власного голосу.- Пластика тіла.- Пантоміма.- Мистецтво імпровізації. II частина. Психологічна складова базується на принципі цілісності та унікальності кожної людини.• Інтеграція тіла, емоцій та розуму в єдине ціле.• Емоційна палітра та регуляція.• Рухова психологія та невербальна комунікація.• Інтелект- логіка та креативність.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Концерт "Cello-Vox"

Оксамитовий тембр віолончелі у поєднанні з проникливим мецо-сопрано створять чаруючу атмосферу концерту «Cello-Vox». В програмі концерту – твори композиторів доби бароко, романтичні композиції та віртуозні твори Г.Ф. Генделя, К. Сен-Санса, С. Рахманінова, Ж. Оффенбаха та ін.Виконавці цього концерту – молоді українські музиканти, які з успіхом виступають у багатьох країнах світу – Франції, Бельгії, Угорщині, Польщі, Швейцарії, Італії, Південній Кореї та Австрії – Лілія Нікітчук (мецо-сопрано), Максим Римар (віолончель), Аліна Шевченко (фортепіано).Виконавці:Лілія Нікітчук - мецо-сопраноМаксим Римар - віолончельАліна Шевченко - фортепіано   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Орган нон-стоп. Едмунд Боріц-Андлер (Хорватія)

Концерт стане частиною Міжнародного органного фестивалю, який відбудеться у Львівському органному залі вже вдев'яте. З 14 липня по 18 серпня Львів стане органною столицею України. На гостей чекають 15 концертів, видатні органісти з чотирьох країн, майстер-класи та години гарної музики!   Едмунд Боріц-Андлер (Хорватія) – органЙ.С. Бах – Прелюдія та фуга Мі-бемоль мажор, BWV 552А. Мотовунянін – FrottolaЙ.С. Бах – Концерт ля мінор за мотивами А. Вівальді, BWV 593 (Allegro-Adagio-Allegro)Дж. Баджамонті – Соната Фа мажорФ. Лучіч – Токата Фа мажорБ. Котюк – Дорога в небесаБ. Котюк – Lauda nostraП. Ебен – Moto ostinato з циклу “Sonntagsmusik”Ф. Гласс – Satyagraha za orguljeШ.М. Відор – Симфонія №6, Перша частина AllegroА. Калейс – Токата на тему Хоралу „Allein Gott in der Hoeh sei Ehr“   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посиланням.

Концерт "Романтична мандрівка"

Музиканти-віртуози – Заслужена артистка України Лілія Гратила та Заслужений діяч культури Польщі, лауреат численних міжнародних конкурсів Сергій Григоренко представлять яскраву, «літню» програму з найвідоміших творів для скрипки та фортепіано. У програмі під назвою «Романтична мандрівка» прозвучать твори В.А. Моцарта, Н. Паганіні, Г. Венявського, Ф.Шопена, М. Скорика та ін. Програма концерту:В.А. Моцарт - Соната для скрипки та фортепіано №18, Соль-мажор, К.301Ф. Крейслер – «Муки кохання», «Радість кохання», «Чудовий розмарин»Г. Венявський – «Легенда»Ф. Шопен – Два Ноктюрни: Oр.27 №2 Ре-бемоль мажор, Oр.15 №1 Фа мажорН. Паганіні – КантабілеП. Сарасате – «Андалузький романс» Ор.22 №1К. Дебюссі – ВальсА. Солтис – «На полонині», «Марш», «Танок»М. Скорик – «Іспанський танець»Лілія Гратила – скрипкаСергій Григоренко – фортепіано   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Скандальний Стендап та перший в Україні Roast Battle

Другий сезон Скандальних Відкритих Мікрофонів закритий, а значить наступив час для звітнього шоу!Ми відібрали найкращих коміків 2-го сезону та навіть запросили гостів з інших міст (і столиці в тому ж числі)!А також вперше в Україні ми робимо Roast Battle! (Як друга частина шоу).Що таке Роаст Батл? Це коли коміки виходять на сцені і по раундам прожарюють один одного, себто пишуть дуже образливі і обов'язково смішні жарти! Ти будеш першим хто це побачить!!!Хто бере участь?Саша Жихарев (Ужгород)Діма Поліщук (Київ)Христина Чайка (Тернопіль)Йоггіслав (Львів)Наталія Олійник (Чернівці)Ліза ступак (Хмельницький)Юра Радченко (Хмельницький)Олежич (Львів)Розігрів: Ніколай Жуковський та Ваня КосенкоІ найкращий ведучий: Антон Соколов!   Вартість - 100 грн.   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Raйon Gathering on Ganok: Tell 'EM

Межі між вуличним стилем і високою модою сьогодні стають все менш виразними, а непоєднювані на перший погляд явища, можуть гармонійно існувати, як одне ціле. Львівський бренд Raйon має на меті показати всьому світу, що українська культура і стиль є невід‘ємною частиною цієї тенденції.27 липня в суботу Raйon представить на Ґанку свою першу колекцію Tell ‘Em, головна ціль якої – надихнути людей не соромитися демонструвати своє бачення.Це подія нового формату, що об’єднає в собі міні фешн-показ і хіп-хоп тусовку під сети Sempai (Київ), Varlam (Lviv) та Sasha Serf (Київ).План такий: ⁃ 20:00 – початок ⁃ 21:00-21:30 – показ (Varlam) ⁃ 21:30-22:30 – Можливість придбати речі від Raйon ⁃ 22:30-23:00 –VELEGURA ⁃ 23:00-01:00 – Sempai ⁃ 01:00-03:00 – Sasha Serf   Деталі за вказаним посиланням.

7 сезон Lviv City Stand Up
02.08.2019

У всіх, хто вміє планувати свої розваги завчасно, є шанс зекономити і придбати абонемент на усі чотири вечірки нового сезону за ціною квитків попереднього.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Saxophone Live

В нас є все для вашого релаксу.Традиційно - Суші - 20%З 21:00 - Жива музика - саксофон   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Happy Birthday Party

Іменинники тижня святкують на Happy Birthday Party: безкоштовний вхід, столик та коктейлі для іменинників.   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Еко-вечірка з барбекю Rooftop
24.07.2019 18:00
вул. Пасічна, 129 (Trembita Rooftop)

Запрошуємо на еко-вечірку з барбекю Rooftop Яскраві емоції, неймовірно позитивні враження і приємне товариство!Драйвова музика від Арсена Мірзояна, Тоні Матвієнко, гурту "Шосте чуття", Назара Савка та Віктора Винника.   Деталі за вказаним посиланням.

Виступ гурту Oleksiy Zdanov Trio

Вхід вільний.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Nova band

Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Виступ гурту "Terry Band"

Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Play The Game Night

Що для вас вечір четверга? Коктейлі та вечірки або ж просто відпочинок вдома? А як же англійська? Ми пропонуємо вам провести вечір четверга не тільки приємно, а ще й з користю разом зі школою англійської мови Green Forest. Приходьте на наш затишний вечір настільних ігор, де ми будемо спілкуватися, боротися за перемогу і розвивати вашу фантазію виключно англійською. Обіцяємо, що ви пограєте в найцікавіші board games та точно вивчите багацько нових слів!   Вартість: 70 грн (входить welcome drink). Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Пляжний ГлуздоГерць. 2 гра

Друзі! Літо у розпалі, і ми продовжуємо серію наших пляжних ігор.Наступна гра - вже наступного четверга. На Вас знову чекають легкі літні запитання і позитивна атмосфера.   Ігровий внесок - 70 грн. з людиниКількість гравців у команді - не більше 10   Реєстрація за вказаним посиланням.

#АйтіЩДК: П'ята гра

Необхідні умови для участі:1. Зібрати 1 чи 2 команди по 6 осіб кожна.2. Зареєструватися за вказаним посиланням.3. Сплатити внесок за гру у розмірі 3 000 грн (за одну команду).4. За потреби замовити безкоштовне персональне тренування.5. Запросити друзів на гру, аби вони вболівали за вас.6. Прийти та отримати задоволення від гри.   Деталі за вказаним посиланням.

Етнофестиваль

Програма:   27 липня12:00 – 16:00 – майстер-класи з народної творчості16:00 – 18:00 - концерт за участю колективів народної аматорської творчості18:30 – 20:00 – етноподіум дитячий від Нової Імперії20:00 – виступ Оксани Мухи21:00 – 22:00 – DJ Max Markus28 липня12:00 – 16:00 – майстер-класи з народної творчості16:00 – 17:00 - концерт за участю колективів народної аматорської творчості17:30 – 18:30 – етноподіум дорослий19:00 – виступ Kozak System

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

So Green Fest 2019

So Green Fest - фестиваль здорового способу життя!Ким би ти не був, приходь на So Green Fest у Парк Культури та проведи літні вихідні на свіжому повітрі разом з друзями та рідними!Ми подбаємо про: корисні лекції, насичену спорт програму, смачну та здорову їжу, цікавий ярмарок органічної продукції та хенд-мейду, один гектар зон відпочинку, міліон фотозон та двіжову музику для вечірнього фітнесу!   Деталі за вказаним посиланням.

Гастровечір гавайської кухні

Гавайська кухня настільки яскрава, екзотична і різноманітна, що пропустити цей гастровечір у вас немає права)Найпопулярніші страви гавайської кухні:• Пої - страва з бульбоцибулин трав’янистої рослини таро. Вона є невід’ємної частиною повсякденного гавайського життя.• Лаулау – м’ясо або риба, які загортаються у бананове листя.• Поке. Автентичний рецепт цієї страви – це сира риба, зазвичай тунець, і рис. Зараз додають у цю страву й інші інгредієнти, наприклад овочі чи фрукти.Запрошуємо поринути у світ гавайської кухні разом з нами. Шеф-кухар Ігор Герилів (Igor Geryliv) приготує для вас національні гавайські страви та розкаже чим особлива кухня цієї країни.На Вас чекають 4 особливі страви + 3 позиції вина.Вартість: 750 гривень \ особа.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Шеф-стіл Руслана Сорочинського

Друзі, настав час нашому шефу Руслан Сорочинський зібрати друзів та прихильників його творчості за одним столом!Шеф стіл - це гастрономічне явище, в якому шеф-кухар розробляє особливе меню і особисто подає страви гостям, демонструє процес і запрошуює присутніх взяти участь у приготуванні їжі! Для дебюту Руслан обрав іспанську кухню, бо саме з неї почався його великий шлях у світ кулінарії!   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Винний вечір з Олександром Ковачем
26.07.2019 19:00
вул.Староєврейська, 5

  Вино – напій митців. Напій кохання. Напій перемоги. Це напій, який був з самого початку зорієнтований на успіх, адже в перекладі з санскриту «вино» означає «любити». Друзі, запрошуємо Вас на третій "Винний вечір з Олександром Ковачем". Цього разу буде чудове поєднання Wine&Gastro&Music. Для дегустаціі будуть подаватися вина від Александр Ковач - виключно номінанти срібних та золотих медалей, здобутих на різноманітних конкурсах в Україні та закордоном.Смачне поєднання Eno&Gastro забезпечить наш шеф Chaba Bakosh!Музикальний супровід від чарівної Диана Петрушенко (Diana Petrushenko)!   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Виставка "Одяг, люди і мистецтво"
25.07.2019 - 31.08.2019
вул. Чернеча Гора, 1 ( Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького)

Пересувна інноваційна виставка про історію моди одного з найцікавіших осередків Гуцульщини. Автор ідеї та керівник Проекту - завідувачка Косівського музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини Вікторія Яремин.Особливістю мобільної виставки є інклюзивність: її можуть відвідати й особи з тяжкими порушеннями зору. Для них передбачені анотації шрифтом Брайля і тактильні зразки - розробка фахівця з тифлоадаптації Keira Stepanovych, старшого наукового співробітника Педагогічного музею України (Київ). На відкритті виставки Вікторія Яремин і Кіра Степанович поділяться досвідом з реалізації інклюзивних культурних проектів.   Деталі за вказаним посиланням.

Презентація книги "Варта у Грі. Артефакти Праги"
25.07.2019 18:30
вул. Дорошенка, 23 (Книгарня Vivat)

Книгарня «Vivat» та видавництво «АССА» запрошують на презентацію роману львівської письменниці Наталії Матолінець Nataly Matolinets «Варта у Грі. Артефакти Праги».   «Варта у Грі. Артефакти Праги» — знахідка для поціновувачів міського фентезі. Гра у Львові закінчилася — темна чаклунка Варта Тарновецька врятувала життя новому знайомому, дізналася найбільшу таємницю свого минулого і принагідно долучилася до перевороту в магічному правлінні. Отож, сповнені ентузіазму, Варта зі Златаном прибувають до Праги, щоби офіційно заступити на посади Вартових Центральноєвропейського конгломерату.   Вхід вільний.

Виставка "Anamorphosis"

Анаморфоз паперового пилу. Як розгледіти сутність? Здалека, зблизька, на дотик чи на слух? Людське нутро - це багатошарова композиція клаптиків різної текстури, що утворюють певний патерн. Ця шершава субстанція прикриває тендітність. Зім’ятий пожовклий шматок ось тут - ретушує маленькі шрами. Легко торкніться цієї оксамитової поверхні, відчуваєте? вона вислизає - це віддзеркалення справжнього єства. Занурте руку у цей блискучий пил, ви поранитесь, - цього краще не чіпати. Ця тендітна композиція сягає мільйонів клаптиків і візерунок змінюється від кожного дотику ззовні, а цільну картину можна побачити лише під певним кутом. Серія робіт Oksana Fedchyshyn “Анаморфоз” - спроба віднайти кут сприйняття, під яким проглядається сутність. Це занурення у тендітний калейдоскоп невловимих інтенцій і чуттєвої недоторканості, втілене у колажах, живописі та відео-арті через призму ніжної експресивності, що вирізняє роботи Оксани.

Тур "Карпатські новинки за 5 днів"

Ексклюзив: Тур "Карпатські новинки за 5 днів" 5 термальних купань, 5 дегустацій, замки, канатна дорога, водоспади, наскельна фортеця, мальовничі гори, давні храми чекають на Вас!В програмі туру:1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Велятин (купання в термальному басейні) – Хуст (екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусина ферма, обід) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Невицьке (обід та огляд замку) – Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) – Вишка (поселення в готель о 19:30).4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вишка (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) – Лумшори (купання в чанах) – Тур’ї Ремети (обід) – Воєводино (прогулянка парком) – Перечин (дегустація сирів) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель, вечеря).5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужок (огляд церкви і SPA-комплекс) – Матків (церква) – Коростів (обід) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (музей і наскельна фортеця) – Львів (повернення о 22:30).Деталі за вказаним посиланням.

Політ на літаку
24.07.2019 - 28.07.2019

Польоти проводяться кожного дня під замовлення.   У вас є можливість обрати будь-який 3 5-ти літаків - усе залежить тільки від рівня адреналіну в крові, на який Ви готові.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Тур в Карпати на свята

Цей тур в Карпати для тих, хто хоче відпочити, перезавантажитись, наповнитись енергією гір. В програмі: Яремче та водоспад Пробій, Буковель, Косівський базар – тут можна найдешевше придбати собі українську вишиванку, форелеве господарство, Сокільські водоспади (їх ще називають Яворівською Ніагарою), піші прогулянки по полонинах та багато іншого.(триває 5 днів). Деталі та бронювання за нижчевказаним посиланням та номерами телефонів.

Курс "Салонний макіяж"

 1-3 день - теорія:- Ознайомлення з професійною косметикою (Atelier, Cinecitta, Paese, Aden).- Класифікація та правильний підбір професійних кісточок.- Схеми підбору макіяжу.- Категорії макіяжу.- Форми обличчя та методи їх моделювання.- Принцип контрасту та подібності.- Індивідуаальний підбір кольорів,хроматичне коло,колористика,функції кольорів.- Моделювання брів.- Послідовність створення макіяжу губ.- Класифікація очей (підбір макіяжу).- Демакіяж.   Практичні заняття:- Макіяж в стилі Nude.  Легка корекція сухими текстурами.- Класична техніка (тіньова) - денний макіяж.- Класична техніка (відпрацювання). Вечірній макіяж - олівцева техніка з пігментами.- Smoky Eyes - водостійкі текстури (денний).- Smoky Eyes - водостійкі текстури (вечірній).- Вертикальна техніка розтушовки тіней.Робота з пігментами.- Техніка Котяче Око (олівцева).- Ретро + накладні вії.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Курс "Майстер манікюру: професіонал"

Повністю забезпечуємо моделями. По закінченню курсу Ви оволодієте технікою обрізного манікюру, Spa-манікюру, парафінотерапії, зможете самостійно створювати різноманітні дизайни,стати справжнім фахівцем у мистецтві манікюру!New! - відтепер ви матимете можливість підтвердити свою кваліфікацію за стандартами КССК! Іспит приймають атестовані викладачі за стандартами КССК (Комітету стандартів салонів краси України)Всім учням школи видаються карти на знижку на придбання матеріалів!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Курс "Нарощення вій: професіфонал"

Теоретична частина:- Знайомство з курсом.- Ознайомлення з матеріалами для нарощення вій.- Правила дезінфекції.- Здоров'я Lashmakera. Сучасні технології, що дозволяють максимально оберегти майстра від випарів клею та інших побічних дій.- Знайомство з ефектами нарощених вій.- Основні принципи моделювання форми ока.- Формування ідеального пучка.- Чим відрізняється класичне нарощування від об'ємного?- Що впливає на носку вій?- Рекомендації, щодо догляду за нарощеними віями.- Як правильно зняти нарощощені вії.- Корекція чи перенарощення? - Абсолютні протипокази для нарощення вій.- Етика роботи з клієнтом.Практична частина:- Відпрацювання класичного нарощування, 2-D ефект, 3-D ефект.- Робота з ультратонкими віями.- Формування пучків 2-D,3-D.- Відпрацювання на манекені та моделях.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Прокидайся і біжи
23.07.2019 07:00
Підвальна/Винниченка (Сквер на валах)

Легка пробіжка та ранкова зарядка - чудовий початок дня!А влітку - це ще й гарна можливість зловити прохолоду.Біжимо легким розмовним темпом в парк Знесіння і говоримо про:- основи тренувального процесу;- техніку бігу;- навантаження та відпочинок.Або не говоримо про біг взагалі;)Місце зустрічі: тренажерний майданчик біля Порохової вежі (за новим баскетбольним)Старт: 7:00.Клуб Ультра запрошує всіх бажаючих гарно розпочати день!

Дарц турнір
23.07.2019 19:00

Кожного вівторка відбувається відбірковий турнір до чемпіонату Львова з дарцу, який відбудеться 03.09.2019.

3 дні Аштанга йоги з Матеушем Декером
26.07.2019 10:00
вул. Брюлова 9, кв. 3 (другий поверх), код на вхідних дверях 23 (Ashtanga Yoga Centre of Lviv)

Викладач із Польщі міста Познань.Авторизований викладач другого рівня3 дні Аштанга йоги з Матеушем ДекеромМатеуш про себе: Йога присутня в моєму житті практично з самого дитинства. Людина, яка познайомила мене з практикою йоги, була однією з осноположників йоги в Польщі - Марія Сторжик (Maria Stróżyk). Спочатку я ставився до занять як до веселощів і як до способу проведення вільного часу. Кожного літа я брав участь у літніх таборах, які організовувала Марія. Там я познайомився з основами методу йоги Б.К.С. Айнгара. Але я дійсно захопився йогою після знайомства з методом Аштанга Йоги, завдяки Басі Липській (Basia Lipska), учениці Шрі. К. Паттабхі Джойса. В Аштанга йозі я знайшов динаміку, яка дійсно відповідає моєму темпераменту і можливість поєднувати інтенсивну фізичну підготовку з технікою розслаблення. У 2007 році я закінчив курс підготовки вчителів Ashtanga Yoga з Басьою Липською. З того часу я постійно викладаю заняття з йоги. У 2012 році я також закінчив курс підготовки вчителів з Manju Jois - сином Шрі. К. Паттабхі Джойса. Під час моїх трьох разів перебування в Індії я вивчав метод Аштанга Йоги з Шаратом Джойсом, онуком Паттабхі Джойса і директором Інституту Досліджень Аштанга Йоги К. Паттабхі Джойса в Майсорі (KPJAYI), який благословив мене викладати першу та повну другу серію (Authorized level 2). В сумі я провів 8 місяців щоденної практики в інституті.

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

Літній табір у Карпатах

Проживання: гостинний двір «Бюргер», смт. Славське- 2 корпуси, по 4-6 дітей у кімнаті або у котеджі.- 2 басейни.- Спортмайданчик.- Хореографічна та спортивна зали. - Кімнати для роботи в гуртках.- Альтанки.- Медичний кабінет.   Внесок за перебування в таборі 6050 грн/дит у наступні зміни:- 16.06-23.06- 23.06-30.06Внесок за перебування в таборі 6250 грн/дит у наступні зміни:- 30.06-07.07- 07.07-14.07- 22.07-29.07Внесок за перебування в таборі 6050 грн/дит у наступні зміни:- 29.07-05.08- 05.08-12.08Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Денний табір "Веселі та розумні на канікулах"

Запрошуємо дітей віком 6-9 років у денний табір «Веселі та розумні на канікулах».   І зміна 10 – 21.06 (9р.дн.) Тема: Мандруємо 9-ма англомовними країнамиІІ зміна 24.06 – 5.07 (9р.дн.) Тема: 5 найбільших країн +4 найменші країни ІІІ зміна 8 – 19.07 (10 р.дн.) Тема: 5 Європейських країн+5 Азійських країнIV зміна 22.07 – 2.08 (10 р.дн) Тема: 5 «найхолодніших» країн +5 «найспекотніших» країнV зміна 5 – 17.08 (10р.дн.) Тема: 10 найцікавіших місць України   Вартість:1 день – 400 грн.5 днів – 1800 грн. (360 грн. за день)9 днів – 2970 грн. (330 грн. за день)10 днів – 3200 грн. (320 грн. за день)   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Екологічний табір “GlobalKids” у Карпатах

Ось лише деякі активності нашого табору! - сходження на гору Хом’як;- поїздка до водоспаду Гук Женецький;- екскурсія на полонину до вівчарів та майстер-клас із сироваріння;- щовечірні ватри  із вивченням зоряного неба;- баталії водними пістолетами та "бомбочками";- англійська мова у побуті (усі вказівники, написи, навіть назви навчальних блоків у таборі англійською мовою; нова лексика на заняттях)- справжній командний дух: створення власного герба і гасла, оформлення свого будиночку;- велика теренова гра між командами, багато спортивних естафет;- створення власного відеоролика;- "польова кухня": приготування їжі у казанах;- турніри настільних ігор;- спортивне орієнтування з компасом і картою;- екскурсія у краєзнавчий музей Яблуниці;- гейміфікована система навчання;   Вартість 12 700 грн. Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Танцюють Всі
24.07.2019 18:00
парк ім. Івана Франка

Танці належать до тих видів діяльності, які допомагають людині віднайти гармонію з собою та відчути себе живою. Хіба ти не відчуваєш неймовірне щастя та піднесення, коли рухаєшся на танцполі ? Втім, навіть якщо ти не маєш змоги ходити у спеціальні заклади або соромишся танцювати на людях, не впадай у відчай!   Будем танцювати танець К-рор.   Деталі за вказаним посиланням.  

Танець Мандала. Вішудха

Танець Мандала - це молитва через рух. Жінка м'яко розкривається, рухаючись в танці до глибшого розуміння того, що відбувається в душі і серці і до проявів талантів Душі. Ця сакральна Практика - це зустріч з безмежним в собі. Це дуже красивий шлях, через який ми єднуємось зі своїм божественним станом. У танці ми проживаємо процеси росту, відкриття серця. Ми єднаємося з присутністю в своєму тілі, і Співналаштовуємося з рухом енергії, Переходимо в усвідомлене проживання життя. Коло Мандали - це цілюще простір. У ньому енергія підтримки, безумовної любові і чистоти простору творить чудеса.Приєднуйтесь! Беремо з собою довгу спідничку, лосіни та воду. Тривалість практики - 2 години. Вдячність - 165 грн.   Деталі за вказаним посиланням.

400-річчя Берестейської унії. Литовський вимір

400-річчя Берестейської унії. Литовський вимірЛьвівський музей історії релігії запрошує на зустріч із литовським другом України фотохудожником Юозасом Валюшайтісом (Juozas Valiušaitis). Пан Валюшайтіс поділиться із львів'янами своїм баченням спадщини Берестейської унії в сучасній Литві та презентує свої світлини на цю тематику.

Кіно на даху "Таємниці Лос-Анджелеса"
24.07.2019 22:00

Сезон кінопоказів на даху під відкритим небом!Таємниці Лос-Анджелеса - детективний трилер (США).Сюжет:Лос-Анджелес — це місто янголів із яскравим сонцем, звабливими пляжами і... злочинністю. Міккі Коен — глава злочинного світу — заарештований, а його помічники, які прагнули зайняти місце боса, вмирають один за одним. Поліція не сидить на місці і вступає в битву зі злочинцями. Двоє поліцейських, які розслідують низку вбивств, стають суперниками не тільки на роботі...Ціна квитків - 80 грн.Кількість місць - 80.

Гамлет: Камбербетч
24.07.2019

Номінант на премію «Оскар» Бенедикт Камбербетч (серіал BBC «Шерлок», фільм «Гра в імітацію», вистава «Франкенштейн» Денні Бойла) виконає головну роль в безсмертній трагедії Вільяма Шекспіра.Королівська родина розвалюється на частини: король убитий, його підступний брат зійшов на трон. Принц Гамлет, впавши у розпач, змушений мстити за смерть свого батька - і сформована при дворі ситуація ставить під загрозу не тільки безпеку всієї країни, а й глузд принца.Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.

The Matrix (мовою оригіналу)

Thomas A. Anderson is a man living two lives. By day he is an average computer programmer and by night a hacker known as Neo. Neo has always questioned his reality, but the truth is far beyond his imagination. Neo finds himself targeted by the police when he is contacted by Morpheus, a legendary computer hacker branded a terrorist by the government. Morpheus awakens Neo to the real world, a ravaged wasteland where most of humanity have been captured by a race of machines that live off of the humans' body heat and electrochemical energy and who imprison their minds within an artificial reality known as the Matrix. As a rebel against the machines, Neo must return to the Matrix and confront the agents: super-powerful computer programs devoted to snuffing out Neo and the entire human rebellion.   Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або за вказаним посиланням.