Афіша подій у місті Львів на завтра 23 квітня 2019

Дати:
Розділи:
Вистава "Ісус, син Бога живого"

З давніх часів існували так звані постановки на релігійну тематику, які здійснювалися за підтримки церкви, щоб викликати «богобоязнь» у віруючих прихожан, а також для пропаганди релігії. (Ми знаємо такі жанри, як: містерія, мораліте та міракль). Час йшов, все змінювалося, театр набув нового розвитку, на світ народилися геніальні драматурги, актори, виникла режисура, як напрямок, з’явилося кіно. Саме останньому ми завдячуємо появі «несправжнього» Христа, а саме: створеного образу. У 1905 році виходить перший німий повнометражний фільм «Життя і страсті Ісуса Христа», де головний герой – Син Божий. Реакція церкви неоднозначна: з одного боку – це богохульство, а з іншого – тисячі глядачів, які відкривають для себе сакральне. (Опускаємо світову літературу). В театрі також починається ера «позитивного героя», кожний шукає свого Ісуса. Одвічна тема хвилювала і художнього керівника Національного театру імені Марій Заньковецької народного артиста України Федора Стригуна. І це не дивно, адже поставити виставу про Ісуса Христа – це те ж саме, що знову написати Євангеліє, але вже власними руками. Це велика відповідальність і разом з тим велике щастя та благословення. Він здійснив мрію багатьох, адже «Ісус – син Бога живого» - це трепет душі, це емоції, які важко приховати, це неймовірна вистава, яку варто дивитися безліч разів.Квитки можна придбати в касі театру та онлайн

Вистава "Лисичка, Котик і Півник"

Жили собі Котик та Півник. Разом господарювали та пісень співали. Але одного разу хитра Лисиця вкрала Півника, а хороброму Котикові довелося його рятувати. Проте така прикра пригода пішла лише на користь нерозважливому Півникові — він став хоробрим і в усьому пообіцяв слухатися свого побратима. Вистава за мотивами української народної казки.О.Олесь, казка на 2 дії. Для дітей віком від 3 років. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Втеча з реальності"
23.04.2019 13:00

"Я здригаюся від кожного звуку. Боюся й усвідомлюю свій страх. Здається, що усі здогадуються, підозрюють. Наркоманка... страшне, далеке колись від мене слово... наркоманка... Тепер я ототожнюю себе з цим словом. Я зневажала їх, боялася. Прокажені душею. До них немає співчуття. Немає жалю. Я — це вони?! Як страшно, як незрозуміло. Я — наркоманка?! Ніхто не подивиться зі співчуттям. Лише з презирством будуть дивитись на мене тепер люди."  "Втеча з реальності"   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Аврора Баль. Орган (Швейцарія)

Органістка Аврора Баль походить із Франції. Навчалася в консерваторії Ліонa по класу органа, фортепіано та теорії музики. Під час перебування за програмою Еразмус у Гамбурзі вона здобула маґістерський диплом музикознавчині.  Цього разу ми почуємо у виконанні француженки цілу палітру вишуканої органної музики - від ранніх творів Аноніма з Органної книги Монреаля 1700 року до шедеврів Олів’є Мессіана та маловідомих творінь Гектора Корнільо.Аврора Бааль – орган (Швейцарія/Франція)Емануель Плейнтель – сценічна декламаціяАнонім – Органна книга Монреаля, Магніфікат першого тонуФ. Ліст – Траурная одаК. Балбатр – РомансЕ. Саті – "Ogive 1"А. Хонеггер – “Танець суламітів”Г. Бове – “Саламанка”Д. Де Северак – Сюїта для органа Мі мажорО. Мессіан – Різдво ХристовеЖ.-К. Генрі – Флейта сильфиГ. Корнільо – Токката “Сюїта в мінорному тумані”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Наш біль - Чорнобиль

Виконавці:Н. КарпінецьІ. ГрехС. ГоянО. СавіцькаО. КовальоваІ. ПавлюкО. Мацелюх   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відкритий мікрофон

Хочеш спробувати себе у ролі стендап-коміка, реєстрація за нижчевказаним посиланням. Хочеш провести цей вечір у нашій компанії - вхід для глядачів вільний! 

7-й етап Кіноліги

Сезон складається з 8 етапів. До заліку увійдуть 6 ігор з найкращим результатом.Гра складатиметься з 8 раундів, як текстових, так і медіа-раундів (назвати фільм за кадром, цитатою, критичним відгуком, коротким описом тощо).   Тип турніру: кіноквіз.Складність: середня.Учасники: всі охочі.Склад команди: не більше 6 гравців.Вартість участі: 360 гривен з команди.Автори: Єгор Кузьменко, Олексій Головнов.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Гаррі Поттер і всі, всі, всі!
23.04.2019 19:00

PubQuiz.meLviv проводить додаткову гру!Для всіх, хто не зміг прийняти участь в нашій тематичній грі по книгам про чарівника Гаррі! Вартість - 100 грн за одного учасника.Кількість учасників обмежено! Життя яскраве настільки, наскільки ви йому це дозволяєте!   Реєстрація за вказаним посиланням.

Фестиваль фантастичного кіно "Best Sci Fi"

«Ти думаєш, що досі контролюєш своє життя та самостійно приймаєш рішення? А як щодо онлайн-навігатора, який каже тобі, яким шляхом йти? Музичних сервісів, які самі формують твої плейлисти? Соціальних мереж, що обирають, які новини та у якій послідовності тобі показати? Новітні технології стали невід’ємною частиною нашого життя. Світ змінюється щодня та дивує нас щохвилини. Давайте спробуємо зазирнути в непередбачуване майбутнє?»Фестиваль фантастичного кіно – це добірка з 8-ми короткометражних фільмів про штучний інтелект, космічні місії, часові петлі та інші популярні фантастичні теми.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Фестиваль Писанок
19.04.2019 - 05.05.2019
площа Музейна

«Фестиваль Писанок» – це подія, яка має на меті представити писанку не лише як традиційний Великодній символ, але й як Art-об’єкт. Процес виготовлення писанок завжди був особливим для українців. Розпочинали писати писанки з другої половини Великоднього посту, в основному, жінки. Розписували Великодні яйця переважно на самоті, бо вважали, що саме тоді писанка вийде особливо гарною. Сьогодні ж, писанки розписують всією сім’єю. Такий своєрідний обряд є гарною нагодою зібратись разом та по-особливому підготуватись до величного свята Воскресіння.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Відкриття виставки "Трипілля без меж і кордонів"

У 2018 році виповнилося 125 років з часу відкриття трипільської культури. З нагоди відзначення цієї важливої дати у січні - травні 2019 року у Львівському історичному музеї буде експонуватися виставка "Трипілля без меж і кордонів".Трипільська культура (VІ-ІІІ тис. до н. е.) - унікальне явище в стародавній історії України. У пору свого найвищого розвитку вона займала територію від Дністра на заході - до Середнього Придніпров'я на сході, від Полісся на півночі - до Північного Причорномор'я на півдні. Назву культурі дав знаний археолог Вікентій Хвойка, який спочатку в Києві у 1893 році, а згодом у с. Трипілля на Київщині, розпочав розкопки її перших пам'яток.З трипільською культурою пов'язують процес творення фундаменту цивілізації на теренах України. Нагромаджені за 125 років здобутки археологів, істориків, музейників, допомагають нам у розумінні проблеми етногенезу українців та у вирішенні сучасних практичних питань духовного оновлення.Колекція пам'яток трипільської культури у фондах Львівського історичного музею нараховує понад 6 тисяч предметів, чільне місце серед яких посідають пам'ятки із західних областей України. На виставці репрезентовано понад 100 експонатів. Відвідувачів дивуватиме майстерно розписана трипільська кераміка, антропоморфна та зооморфна пластика, знаряддя праці. Серед них - реліквії: ритуальні хлібець і посудина у вигляді упряжі волів із Кошилівців; тринокль - символ сім'ї із Незвиська; "Мадонна" із Сушківки; мідні сокири із Чернівецької області.Пам'ятки трипільської культури із фондів Львівського історичного музею вже експонували на виставках в Україні та Польщі. Запропонований проект відрізняється від попередніх. Вперше автори подбали про те, щоб дати можливість ознайомитися з виставкою людям з вадами зору. Спеціально підібрані артефакти - вишивка, керамічний посуд, писанки різного часу - демонструють трипільські впливи на наші традиції. Доповнює виставку колекція родинного оберегу українців - ляльок-мотанок роботи народної майстрині Марії Заблоцької.Сподіваємося, виставка знайде відгук у серцях наших відвідувачів. Запрошуємо усіх на відкриття виставки, яке відбудеться 17 січня 2019 р. о 14 год. у приміщенні Львівського історичного музею (відділ "Музей історії України") на пл. Ринок 24, виставкова зала, ІV поверх.Автори виставки: Оксана Куценяк, Емілія Зарубій.Художнє оформлення, промоція - відділ науково-освітньої роботи і промоції ЛІМ

Виставка "Світло у їхньому домі"
14.02.2019 - 14.07.2019

14 лютого о 18.30 запрошуємо на відкриття виставки "Світло у їхньому домі".На виставці представлені фотографії з приватного сімейного архіву Яна та Софії Отків, який був опрацьований і входить до колекцій Міського медіаархіву Центру міської історії. Більшість світлин зроблені наприкінці 1920-х - протягом 1930-х років Яном Отко, який працював у той час у банку й інших фінансових установах Львова. Для Яна фотографія була не лише інструментом фіксації часу за посередництвом світла - він цікавився фотографією як процесом, був її аматором. Після одруження із Софією Блонською він активно взявся документувати життя своєї сім’ї. Народження сина Андрія у 1935 році додало йому стимулу фотографувати ще більше.

Виставка "Восток-Дім"

Проект представляє історії людей, які під час конфлікту на сході України залишились жити в прифронтовій смузі Донбасу. В цих історіях учасники проекту розповідають про свій дім і його значення в їх житті.Мета проекту – інтегрувати історії очевидців конфлікту в культурну пам'ять українського суспільства та створити поле для багатопланового діалогу і обговорення складних питань, пов’язаних з нинішнім конфліктом.   Програма відкриття: О 14.00 - презентація виставки для представників ЗМІУ презентації візьмуть участь: Кішенко Юлія – координаторка освітнього напрямку БФ «Восток-СОС»Баннікова Світлана – івент-менеджерка БФ «Восток-СОС»Ворошилова Олександра – івент-менеджерка БФ «Восток-СОС»Представники Львівської міської ради О 18:00 – відкриття виставки для всіх охочих та арт-терапевтичний майстер-клас «Рефлексії щодо поняття «дім».   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Великодній майстер-клас. Прикрась свою пасочку марципаном
17.04.2019 - 27.04.2019 15:00

Єдина в Україні крамниця-музей «Майстерня марципанів» запрошує на особливий майстер-клас до Великодня! Лише в нас Ви зможете зліпити солодкі прикраси до Пасочки з запашного, корисного та смачнючого марципану, який виготовляють професійні кондитери у Львові.   Разом з нашим майстром створите солодких звіряток і довідаєтесь багато цікавого про традиційний європейський смаколик – марципан. Хочете роздивитись музей марципанових експонатів?   Вартість- 150 грн.Усі матеріали включені у вартість.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Marketing in startups
23.04.2019 19:00

Поговоримо про:- Що таке маркетинг?- Як зрозуміти ринок?- Типи цільової аудиторії;- Що таке Product-Market Fit?- Інформаційна доставка вашого продукту до ринку;- Навіщо вам аналітика?- SOSTAC;- RACE.Лектор: Viktor Surkov — CEO at Plann Ads/   Реєстрація за вказаним посиланням.

Воркшоп Павла Бачинського "Демотивація... Де мотивація?"
23.04.2019 18:30
вул. Чайковського, 20 (Chaikovskyi_Hub)

На нашому воркшопі Ви зможете:- познайомитись із трьома хвилями підходів до мотивації; - визначити причини демотивації як явища; - зрозуміти зв'язок мотивації, емоцій та життєвої енергії; - визначити власні мотиваційні чинники та способи мотивації інших; - отримати відповіді на конкретні запитання у заявленій темі.Ви зможете отримати цілісну систему поглядів тренера у сфері мотивації, зібрану впродовж 7 років дослідження цієї теми. А крім цього у Вас буде можливість винести на розгляд індивідуальні кейси щодо самомотивації та мотивації інших.   Вартість участі:При оплаті до 17. 04. 2019 р. – 250 грн.При оплаті до 20. 04. 2019 р. – 350 грн.При оплаті після 20. 04. 2019 р. – 450 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Виставка "Монстр, який харчується зірками"

Привіт. Мене звати Володя Кудлейчук. Мені 8 років. Я малюю монстрів, які живуть в моєму уявному світі. Приходьте на мою першу виставку. Запрошую усіх.

День е-читання і критики

23 квітня – у Всесвітній день книги та авторського права бібліотеки ЦБС для дітей м. Львова запрошують своїх читачів на День е-читання і критики «Помережані сторінки, або Нотатки кібер-читача». В рамках свята відбуватимуться онлайн-експедиції електронними бібліотеками світу, ІТ-проходи електронними бібліотеками України, читацькі лайфхаки, літвебквести та інші цікаві заходи.

Курс "Покращення техніки читання та уваги"

Курс Динамічне читання для діток 7-9 років Основні напрямки роботи:- покращуємо техніку читання (індивідуально підібрані завдання для кожної дитини);- вчимося концентрувати увагу;- розуміння прочитаного;- збільшуємо швидкість читання. Все це за допомогою спеціально розроблених методичних матеріалів, ігрова складова в покращенні техніки читання.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Весняний проект "SPRING & WOMEN"
05.04.2019 - 30.04.2019

Той випадок, якщо давно мріяла про індивідуальну жіночу фотосесію, але досі не зробила. До квітня є можливість зробити фотосесію за акційною ціною. В одній пропозиції повноцінна зйомка у двох образах за ціною індивідуальної фотосесії У вартість входить: макіяж та зачіска від професійного візажиста й стиліста послуги фотографа - зйомка у двох образах: романтичному та casual оренда однієї з найкращих фотостудій Львова на 1 год В результаті отримуєте 15-20 яскравих повноцінно оброблених фото (також + всі не ретушовані) та гарантовано позитивний настрій на всю весну. Тривалість обробки: одразу на наступний день після фотосесії отримуєте декілька фото, всі решта - до 3х тижнів. Вартість за все (послуги фотографа, візажиста та стиліста, оренда фотостудії) - 1250 грн. Дозвольте собі просто побути жінкою.   Деталі за нижчевказаним номером телефону чи в приватні повідомлення на сторінку за нижчевказаним посиланням.

XV спеціалізована виставка "Електрика - 2019"

Виставка "Електрика - 2019" надає прекрасну можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитися з найсучаснішими технологіями для виробництва, передачі та розподілу електроенергії, найновішими енергоефективними освітлювальними технологіями та обладнанням для промислового, комунального, архітектурного та спеціального освітлення, промисловою автоматикою. Особливу увагу на виставці буде приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів, а також електронним компонентам.На виставці також буде представлена продукція радіоелектронної, електротехнічної промисловості, приладобудування, промислових систем автоматизованого управління, засоби для передачі та розподілу електроенергії і системи енергозбереження.   Тематичні розділи:Виробництво, передача та розподіл електроенергії, комутаційні апарати, кабелі та проводи, силова електроніка, контрольно-вимірювальна техніка, пристрої захисту та автоматики, освітлення, електроінсталяція;

Весняний Mid Season SALE в Arber!

Знижки до 30% на минулі колекції та на обрані товари колекції Весна-Літо! Завітайте до магазину Arber в нашому ТРЦ за вигідними покупками!

Я - мiльярдер

Розважливий і цинічний міліардер Нума Темпеста (Марко Джаліні). За рішенням суду він повинен провести рік на громадських роботах у притулку для безпритульних. Більше того — у нього відібрали закордонний паспорт тоді як йому терміново необхідно потрапити на важливу зустріч за кордоном, інакше зірветься важлива угода. До яких хитрощів вдасться багатій, щоб здійснити задумане?   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Прокляття Ла Йорони

Лос-Анджелес, 1973 рік. Вдова, що працює у службі соціального захисту, виховує двох дітей. Перевіряючи одну зі справ по роботі, жінка запідозрює махінації. Поглиблений розгляд діла виявляє підозрілу схожість з подіями, що переслідують і її родину. Містичні явища не дають жінці спокою. Звернувшись по допомогу до місцевого священика, перелякана мати дізнається, що на її дітей полює Ла Йорона – нечиста сила, що топить дітей.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

На висоті

Головний герой фільму Монте (Роберт Паттінсон) живе на космічній станції. Мета подорожі – дослідження чорної діри. Задля цього борт, на якому він живе, вирушив далеко за межі Сонячної системи. Усі, хто був на борту – злочинці. Замість звичного відбування покарання вони погодились взяти участь у цьому науковому експерименті. Та окрім офіційної мети польоту є ще одна. Доктор Дібса (Жульєт Бінош) проводить у космосі жорстокі експерименти, намагаючись з’ясувати чи можуть люди розмножуватись в таких умовах.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаним посиланням.