Афіша подій у місті Львів на завтра 21 серпня 2019

Дати:
Розділи:
Їжак: Голки Unplugged
21.08.2019 20:00

Довгоіснуючий музичний проект Їжак виступатиме у Львові з концертом Їжак: Голки UnpluggedЇжак зразка 2019 року є частиною українсько-американського музичного проекту, який існує вже майже 25 років і об’єднує музикантів з США та України у творчій співпраці. Цей проект презентує літературний доробок найцікавіших українських поетів, які знаходяться в центрі культурного розквіту незалежної України. Їжак: Голки Unplugged презентує нові акустичні версії пісень Їжака з альбомів Светер (1996), Вулканізація (1998), ХмаріПара (2005), а також останні композиції. У Львівському концерті візьмуть участь Марко Андрейчик та Ярина Якуб’як.

Вечірка "Pink Point"
21.08.2019 21:00

Фокусуйся на відпочинку – на Pink Point в Malevich Night Club! Дівчат в рожевому – безкоштовно впускаємо і споюємо шампанським Вхід в клуб: дівчата 18+, хлопці 21+  Вхід: 50 грн, до 23:00 — всім безкоштовно  Деталі та бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.

Happy Birthday Party

Іменинники тижня святкують на Happy Birthday Party: безкоштовний вхід, столик та коктейлі для іменинників.   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Позарейтингова гра Mind Game

Проведи дозвілля приємно та з користю! Mind Game – це інтелектуально-розважальна гра для тих, хто прагне весело провести час та дізнатись щось нове.   Вартість гри: 75 грн. з учасника.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Трансформаційна гра "Ліла Чакра"

Як зрозуміти, що тобі необхідно зіграти в гру Ліла Чакра❓:- Твоє життя тебе не влаштовує і ти хочеш змін?- Ти заплутався в якійсь ситуації і не бачиш виходу?- Ти знаєш чого хочеш але не знаєш як цього досягти?- Ти хочеш змінити своїх стосунки з оточуючими (друзі, кохані, родичі)?- Хочеш знайти роботу мрії?- Розібратись як далі рухатись по кар'єрній драбині?- Збудувати міцні стосунки?- Налагодити гармонію в собі чи в сім'ї ?- Чи ти просто хочеш знайти баланс?   Вартість: Індивідуальна: 700 грн.групова: 350 грн. Реєстрація за вказаним посиланням.

"Що? Де? Коли?" за серіалом "How I met your mother"

В MolodoZeleno відбудеться тематичний турнір "Що? Де? Коли?" за серіалом "How I met your mother". Придбати квиток можна двома способами:1) онлайн (вартість — 480 грн з команди) за вказаним посиланням.2) на місці (вартість — 600 грн з команди).Кількість місць обмежена, тому ваш придбаний квиток — ваша гарантія участі у грі.В грі беруть участь команди до 6 учасників. Якщо у вас немає можливості зібрати команду - ви можете зареєструватися індивідуально та зіграти в команді інших таких самих гравців за рандом-столом (діють ті ж посилання).Гра складається з 3 турів по 12 запитань.

Виставка-ярмарок "Індійське літо"

Цього літа і Львівському палаці мистецтв у Вас є можливість спробувати смак літа індійського!Спеції, одяг, косметичні засоби, чаї - усе для справжнього відчуття екзотичного світу Індії. Ви матимете змогу придбати нові, незвичні речі, відвідати тематичні майстер-класи та просто насолодитись ноткою Сходу в самому центрі Львова.   Вхід вільний.

Wiz-Art Film Festival 2019

Впродовж року команда Wiz-Art обирала найкращі фільми, щоб вже 19 серпня разом з вами здійснити справжню навколосвітню подорож. Півтори сотні короткометражок з п'яти континентів покажуть нам, що турбує та рухає світ зараз. Абонементи на фестиваль (кількість обмежена): ранні пташки – 400 гривень (до 25 липня); стандарт – 600 гривень (до 10 серпня);пізні сови – 800 гривень (до 19 серпня).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

IV міжнародний Фестиваль Параджанова на Левандівці

IV щорічний міжнародний Фестиваль Параджанова на Левандівці традиційно розпочинається 19 серпня 2019 року концертною програмою, урочитим відкриттям виставок, яскравими атракціями.   «Фестиваль Параджанова на Левандівці» – міждисциплінарний культурно-просвітницький проект, де посередництвом різних мистецьких практик відбуватиметься знайомство з постаттю та творчістю Сергія Параджанова.   Саме в день відкриття 4-го параджанівського Фестивалю запрошуємо львів'ян та гостей нашого міста на творчу зустріч з актором - легендою українського кіно, другом і соратником Сергія Параджанова п. Іваном Гаврилюком.

Дегустація Піно Гріджіо

За 3 роки ми жодного разу не дегустували вина на основі цього сорту.А ви його так любите, я знаю.На цій дегустації ми дізнаємось про всі стилі цього сорту, а їх є чимало!Гастрономічний супровід від Park. Art of Rest.Вартість - 500 грн.Кількість місць є обмеженою, тому не забувайте попередньо бронювання та робити передоплату.   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Виставка "Реставраційні історії"

Із фондової збірки «Тканини» художниці-реставраторці давніх тканин Оксані Гірняк надали єпитрахиль із розірваною бахромою, яку потрібно було зшити. Реставраторка, як хірург перед операцією, провела дослідження експоната, склала «історію хвороби» і зрозуміла, що у ньому приховується якась загадка. Адже як пояснити, чому до єпитрахилі з жакардової тканини з декоративними орнаментами дали шовковий підклад, що за хрести на ньому, чому різні горловини…?   Після копіткого процесу роздублювання пам’ятки було виявлено дві єпитрахилі, причому нижня, шовкова, набагато давніша і більш знищена. «На шовковій єпитрахилі збереглися два хрести у верхній частині з лівої сторони та посередині. До шовкової єпитрахилі була підшита тонка, легка марлева тканина. У майбутньому, щоб мати можливість доступу до аркуша з нотами, нарукавник зшили тільки з трьох сторін.До експонатів на виставці додано світлини, які ілюструють процес початку і кінця реставрації.   

Виставка "Ангели"

Образ ангела: від ікони до масової культуриВиставковий проект «Ангели» – знакова подія для української культури і водночас наймасштабніший мистецький проект року. На три місяці у Львові буде створено унікальне середовище взаємодії культур, традицій та новацій на тлі образу ангела у світовому мистецтві.   Проект об’єднав:- понад 20 музеїв і культурних інституцій України;- 10 провідних експертів у галузі культури;- понад 400 шедеврів мистецтва різних епох, жанрів і стилів.Проект складатиметься з п’яти тематичних блоків, кожен з яких ознайомить глядача з одним із вимірів існування ангела. Виставкова й лекційна програма крок за кроком знайомитиме зі змістом сюжетів і значенням символів у зображеннях надприродної істоти з крилами, котра привертала погляд і думку тих, хто хоч раз у житті опинявся перед ним.

Виставка "Фототектура модернізму"

Виставка "Фототектура модернізму" є спробою поєднати у одній експозиції досвіди сприйняття архітектурних об’єктів вісьмома автор(к)ами. Беручи за вихідну точку позицію кожного(-ї) з них, у виставці ми мали на меті дослідити "відстані" - професійні, емоційні, персональні, часові, медійні - які існують до цих архітектурних об’єктів. Сукупність відстаней сприйняття, представлених за допомогою візуального і звукового рядів, і формують складну, багатоголосу "тектуру" модернізму.Виставка є переосмисленням результатів однойменного воркшопу з архітектурної фотографії, який відбувся у липні й жовтні 2018 року в Центрі міської історії, і базувався на матеріалах приватного архіву родини Консулових, який у межах проекту "Міський медіаархів" оцифровує онука подружжя архітекторів Музи і Анаталія Консулових - архітекторка Катерина Консулова.

Тур "Карпатські новинки за 5 днів"

Ексклюзив: Тур "Карпатські новинки за 5 днів" 5 термальних купань, 5 дегустацій, замки, канатна дорога, водоспади, наскельна фортеця, мальовничі гори, давні храми чекають на Вас!В програмі туру:1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Велятин (купання в термальному басейні) – Хуст (екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусина ферма, обід) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Невицьке (обід та огляд замку) – Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) – Вишка (поселення в готель о 19:30).4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вишка (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) – Лумшори (купання в чанах) – Тур’ї Ремети (обід) – Воєводино (прогулянка парком) – Перечин (дегустація сирів) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель, вечеря).5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужок (огляд церкви і SPA-комплекс) – Матків (церква) – Коростів (обід) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (музей і наскельна фортеця) – Львів (повернення о 22:30).Деталі за вказаним посиланням.

Карпатські новинки за 5 днів

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 09:00 год.) — Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) — Мукачево (обід) — Косино (купання в термальному басейні) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30 год.).2 день: Берегівський район (сніданок і виїзд о 08:00 год.) — Велятин (купання в термальному басейні) — Хуст (екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусина ферма, обід) — Ботар (дегустація повидла і ковбас) — Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) — Берегівський район (повернення в садиби о 20:30 год., вечеря).3 день: Берегівський район (сніданок і виїзд о 08:00 год.) — Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) — Барвінок (купання в термальному басейні) — Невицьке (обід та огляд замку) — Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) — Вишка (поселення в готель о 19:30 год.).4 день: Вишка (сніданок і виїзд о 08:00 год., підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) — Лумшори (купання в чанах) — Тур’ї Ремети (обід) —Воєводино (прогулянка парком) — Перечин (дегустація сирів) — Кострина (огляд дерев’яної церкви) — Вишка (повернення в готель, вечеря).5 день: Вишка (сніданок і виїзд о 08:00 год.) — Ужок (огляд церкви і SPA-комплекс) — Матків (церква) — Коростів (обід) — Кам’янка (огляд водоспаду) — Урич(музей і наскельна фортеця) — Львів (повернення орієнтовно о 22:30 год.). Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Сиро-винний тур Закарпаттям

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Санаторій «Карпати» (екскурсія територією палацу Шенборнів) — Мукачево (екскурсія замком і обід) — Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30 год., вечеря).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Нижнє Селище (дегустація сиру) — озеро Синевир (екскурсія та обід) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Запис та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Майстер-клас для дорослих
05.08.2019 - 31.08.2019

Запрошуємо дорослих на заняття з живопису на полотні олійними фарбами.Тема вільна... З вас гарний настрій ))) з нас матеріали та професіональні викладачі ...   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Курс "Fashion - ілюстрації"
05.08.2019 - 31.08.2019

Курс передбачає вивчення технік і напрямків в Fashion ілюстрації, малювати лінії різних типів, пропорції фігури, малювання одягу, освоєння прийомів деталізації в одязі і образі. Вік від 10 р. Кількість занять - 10. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Зустріч для мам

Любі матусі, запрошуємо Вас на цікавий захід, а саме зустріч з неперевершеною Оксаною Бобошко-Вандерховен. Вона невиправна оптимістка, все чим займається ( а це і бізнес і мистецтво ): поєднує з задоволенням бо головне кредо в житті - в 50 років нарешті можна жити в кайф! Колекціонерка антикварних поштівок з епохи Сецесії, читає лекціі про моду того часу і цікавих жінок , подорожує і ... танцює танго!   Організаційний внесок 100 грн.   План заходу:- Знайомство спікера з учасницями. - Початок презентації:   - моя історія;  - секрети жіночого щастя та успіху;- Частування кавою з солодощами, спілкування.- Продовження заходу:   -що потрібно встигнути зробити кожній жінці по житті: мої ТОП 5.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

LVIV CUP 2019 Rapid and Open

Міжнародний фестиваль шахів LVIV CUP 2019 присвячений святкуванню Дня незалежності України.Львів з гордістю має звання культурної столиці України, але також є шаховою столицею світу.Перший Міжнародний шаховий фестиваль LVIV CUP відбувся два роки тому під час матчу чемпіонату світу з шахів у березні 2016 року у Львові. У нашому місті є 22 міжнародних ГМ. Чемпіонка світу з швидких шахів у 2017 році Василь Іванчук, Анна Музичук, чемпіонка світу з швидких шахів та блицу 2017 року, та її сестра Марія родом зі Львова. П’ять львівських ГМ у складі збірної України вибороли срібні та бронзові медалі на шаховій олімпіаді у 2016 році.   Вхід вільний.

Йога в soma.майстерні

Для для всіх учасників та гостей soma.майстерні тепер два рази на тиждень йога з Marta Chorna. Одразу після ранкової медитації.Йога – означає зв'язок. Це один із найкращих способів, вигаданих людством, відчути зв'язки в тілі і свідомості та здобути рівновагу.   Вам не потрібен йога-мат для занять в майстерні, у нас чудова неслизька підлога.   Внесок:папірець на 8 занять - 650 грнтакож на заняття можна приходити власникам папірця "дегустатор", "3 ковтки", та мега-папірцяРазове заняття - 100 грн.   Деталі за вказаним посиланням.

Бігові тренування з AtletLviv
21.08.2019 19:00

Підійде для осіб, які хочуть підготуватись до півмарафону та інших дистанцій. Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Подаруй сироті книгу
08.08.2019 - 01.09.2019
вул. Папарівка, 1

Робимо збірку книжок для сиріт з Дитячого будинку Благодать віком від 10-ти років. Книги можна приносити вже сьогодні

Курс "Fashion - ілюстрації"
05.08.2019 - 31.08.2019

Курс передбачає вивчення технік і напрямків в Fashion ілюстрації, малювати лінії різних типів, пропорції фігури, малювання одягу, освоєння прийомів деталізації в одязі і образі. Вік від 10 р. Кількість занять - 10. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Літні змагання майстрів читання

Програма 19 серпня 12:00 - Just Dance Kids - танцюють лише діти 13:00 — Творчість у команді 20 серпня 10:00 - Книжковий дитячий садочок "Левеня" (для дітей від 3 до 6 р.) 12:00 - “Магія 3D” майстер-клас (запис за вказаним номером телефону) 13:00 - Майстерня ЧЗ 21 серпня 12:00 - "Reality" club (запис за вказаним номером телефону) 13:00 - Майстерня ЧЗ 22 серпня 10:30 - Заняття у клубі для немовлят "Леопузики" 12:00 - "Чарівний мікрофон" — караоке-батл 13:00 - Майстерня ЧЗ 23 серпня 12:00 - ЛеоКінотеатр14:00 — Майстерня ЧЗ 16:00 - Заняття з малювання у авторській майстерні мисткині Катерини Немири Щодня - “Ігроленд” (настільні ігри), читання, знайомство з книжковими новинками, SMART дошка.

Майстер-клас "Така захоплююча фізика!"

А поки в приміщенні Lviv Open Lab тривають ремонтні роботи, ми вирішили не чекати, а поекспериментувати у ... бібліотеці. Чому б ні?21 серпня у WIKI бібліотека Pavlo Petruk запропонує усім охочим створити наукові моделі таких фізичних явищ як торнадо, вінілового програвача та вибухової хвилі.Захід розрахований для дітей 8-11 р. та їхніх батьків.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Трансляція футбольного матчу "Динамо Загреб" - "Русенборг"

Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Зірковий боулінг турнір

Зірковий боулінг турнір з ТОП-блогерами Львова та переможцем Ліги Сміху в команді Загорецька Людмила Степанівна!   ТОП блогери: Настя Карпчук, Христина Соломаха, Зірковий Гість- переможець Ліги Сміху в команді Загорецька Людмила Степанівна - Славко Антіпов Учасники турніру змагатимуться в атмосфері драйву та конкурсів за призи від наших партнерів. Особливу атмосферу та гарний настрій створюватиме MS&DJ, ведучі заходу, фуршетний стіл від закладу, ну... і як же без стильної фотозони та крутих селфі із зірковими улюбленцями?!)Чекаємо Вас, обирайте свій квиток та долучайтеся до тусовки.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Королеви криміналу

Події розгортаються в 70-х роках минулого століття у Нью-Йорку. Лідерів ірландської мафії, що діяла у місті, заарештовує ФБР. Поки чоловіки знаходяться під арештом, вести налагоджений та небезпечний бізнес беруться їхні дружини (Мелісса МакКарті, Тіффані Хеддіш, Елізабет Мосс). Зрештою, робити цю справу в них виходить не гірше, ніж в чоловіків, а навіть жорстокіше і кривавіше.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Angry Birds в кіно 2

Ворожнеча між войовничими пташками та нахабними зеленими свинями не вщухає роками. Леонард, повелитель поросят, прагне реваншу після того, як пташки спустошили його острів, аби забрати свої яйця. Але новий бій буде зовсім не таким, як усі чекали. На горизонті з’являється Зета – підступна птаха із заледенілого острову. Вона згадала про своїх далеких родичів та понад усе хоче їх заморозити. Вчорашні запеклі вороги пташки та свинки об’єднаються, аби разом протистояти страшному та небезпечному ворогу.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Паразити

Усі четверо членів сім'ї Кі-Тхека безробітні. І схоже, що найближчим часом щось зміниться... Ці люди думають тільки про одне – як би вижити. І тут для старшого сина Кі-ву випадає можливість все виправити: його друг, студент престижного університету, просить замінити себе на досить прибутковій роботі репетитором. Хлопець розуміє, що це його шанс знайти хороший дохід. Заради цієї посади ще зовсім юному Кі-ву довелося підробити документи про закінчення університету, але воно того варте. І ось настав день інтерв'ю із його можливим роботодавцем містером Паком – і його взяли. Згодом між двома сім'ями з'явилася відмінна взаємодія, що дуже радує Кі-Тхека. Тільки от стоїть воно на дуже крихкому фундаменті – на брехні.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.