Афіша подій у місті Львів на сьогодні 20 березня 2019

Дати:
Розділи:
Вистава "Три любові"

Кохання і танець – це слова, які промовляють про виставу "Три любові…" за книгою А. Дункан "Моє життя" і спогадами І. Шнайдера "Зустрічі з Єсеніним". Якими бувають талановиті та відомі, коли знімають костюми та стирають грим з обличчя? Ким була Айсидора Дункан – таємничою містичною музою чи, навпаки, сповненою пристрастей та особистих бажань жінкою, яку ніщо не зупиняло. Ми ніколи не дізнаємося, як було насправді. Можемо лише здогадуватися, малювати ескізи і відтворювати життя Айсидори. Її пластика змінила розуміння танцю, а її вчинки багатьох людей. "Інсценізація Таїсії Литвиненко за книгою Айседори Дункан "Моє життя" про розповідь відомої танцівниці про свої почуття до чоловіків уже є цікавою. А зважаючи на те, що актрисі Альбіні Сотніковій вдалося прекрасно передати усі почуття, які переживала танцівниця, вплітаючи у гру ще й танці, - враження залишається неабияке". (Дмитро Бобрицький видання "Вчасно") Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.  

Комічна опера "Служниця-пані"

Початок 20.03, 02.04 о 19:00, 24.03 о 15:00.   Лібрето Дженнаро Антоніо ФедерікоПостановники:Диригент – Ірина СтасишинРежисер – Галина Воловецька, заслужений діяч мистецтв УкраїниХудожник – Богдан ЛужецькийХудожник костюмів – Христина Козак Дійові особи та виконавці:Уберто – Дмитро Кокотко, Ігор Міхневич, Володимир ДутчакСерпіна, його служниця – лауреати міжнародних конкурсів: Анастасія Корнутяк, Наталія Курильців, Анна Носова, Марія ШрамВеспоне – Віталій Роздайгора, Іван Самков-БорхесКлавесин – Наталія Пелех, заслужена артистка України    Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Вистава "Перехресні стежки"

Повість Івана Франка «Перехресні стежки» – класика української і світової літератури, один з найкращих творів у творчому доробку геніального автора. Повість народжувалася на перетині XIX і ХХ століть, і її тематика та проблематика дзеркально висвітлює (майже через 120 років) – реалії сучасної України, духовні та соціальні рефлексії і нашого теперішнього соціуму."Перехресні стежки" – перегук часів – минулого (Франкового) і нашого теперішнього (ХХІ століття) через розкриття психологічної та соціальної драми людини дії, людини вчинку, людини, яка прагне суспільних змін. Історичний фон для таких дієвих пошуків може змінюватись, але незмінною лишається внутрішня драма особистості.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Урочистий концерт та виставка «Блокпост Пам’яті»

14 березня – День Добровольця. А чи знаєте ви хто такі Добровольці? Мужні, сильні та незламні герої, вони прагнуть незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Це Люди, які цінують Україну більше, ніж власне життя.Студентська рада та Профбюро філософського факультету спільно з ОДА і ГО «ЦЕНТР ГАРАНТ» запрошують Вас на урочистий концерт та виставку «Блокпост Пам’яті», аби вшанувати мужність та героїзм військових, які першими вийшли на захист рідної Землі. Поринути у ці емоції і найголовніше – подякувати за мирне небо над головою.Запрошуємо усіх на відкриття виставки з 14 березня о 13.00 та концерт, який відбудеться 14 березня о 18.00 в Львівському Палаці Мистецтв.

Bach Pre Birthday concert

Запрошуємо на круту вечірку з органом і перевіреними хітами на честь нашого великого друга – Йоганна Себастьяна! Взагалі-то, Бах народився 31 березня, а за юліанським календарем – 21-го, але ми почнемо святкувати заздалегідь. Адже велика людина потребує великого свята!Олена Мацелюх – орган   Й.С. Бах:Фантазія і фуга ля мінорКонцерт Соль мажор Хорал “Овечки можуть спокійно пастися” Прелюдія і фуга Ре мажорХорал “З глибини душі до тебе взиваю, Господи!”Фантазія і фуга соль мінорТоката і фуга ре мінор “Аве Марія”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти"
20.03.2019 19:00

Не пропусти нову порцію гумору від Вар'ятів! Квитки можна придбати тільки в касі клубу Picassо, щодня, з 12:00 до 19:00.

Відкритий мікрофон

Перший Відкритий мікрофон сезону вже за декілька днів!  Хочеш спробувати себе у ролі стендап-коміка, реєстрація за нижчевказаним посиланням.  Хочеш провести цей вечір у нашій компанії - вхід для глядачів вільний! 

Караоке

Найновіша база пісень. Співай як зірка!   Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Вечірка "Дай середі шанс!"

Знайти одне одного та пригостити! 75 мл Finlandia; 200 мл Tonic. Свіжа м’ята та соковиті фрукти на ваш вибір заміксують бармени Ренесанс у чудовому коктейлі вечора Finlandia Tonic середи за привабливою ціною!Чекаємо саме тебе 24/7. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Karaoke time

Головне - це хороший настрій на 100%. Негайно озброюйтеся бадьорими коктейлями та беріть мікрофон у руки. Чекаємо саме тебе 24/7.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Lviv Hammond Trio
20.03.2019 20:00

Кіріл Абрамов - клавішні Тарас Кушнірук - гітара Богдан Мукомела - барабани Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Акустичний вечір "Весна у ля-мажор"
20.03.2019 18:00

А за вікном майже весна  Акустичні вечори від "ТІМ" повертаються!Ви обожнюєте співати і любите українську музику? Ми запрошуємо усіх охочих зустріти весняне сонечко під звуки мелодійної гітари!Беріть із собою гарний настрій, телефонуйте друзям і гайда співати! Ми обіцяємо гарну атмосферу і хорошу компанію.Будемо разом розтоплювати лід наших сердець!Реєстрація за вказаним посиланням.    

Smart Time. Машина часу: 60-ті

Smart Time – розумний формат дозвілля.Командна інтелектуальна гра, процес якої робить звичайне часопроведення в компанії друзів за кухлем пива більш корисним й не менш веселим. Дійство проходить в пабі, де команди змагаються між собою в знанні музики, кінематографу, літератури, географії , інтернет-культури і тд.Переможці, як завжди, отримують призи від наших партнерів.Розпочинаємо тематичний сезон «Машина часу», де кожна гра буде присвячена окремому десятиліттю. Таким чином, ми ускладнили собі завдання, й обмежили для себе тематику питань для кожної окремої гри. Сподіваємось, Ви заціните).   Членський внесок з гравця - 75 грн.Внесок зі студентів - 50 грн.

Настільні ігри

Запрошуємо на настільні ігри!Вас чекає приємна атмосфера, цікаві ігри та весела компанія.Вартість: 20грн.Реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Відкриття виставки "Трипілля без меж і кордонів"

У 2018 році виповнилося 125 років з часу відкриття трипільської культури. З нагоди відзначення цієї важливої дати у січні - травні 2019 року у Львівському історичному музеї буде експонуватися виставка "Трипілля без меж і кордонів".Трипільська культура (VІ-ІІІ тис. до н. е.) - унікальне явище в стародавній історії України. У пору свого найвищого розвитку вона займала територію від Дністра на заході - до Середнього Придніпров'я на сході, від Полісся на півночі - до Північного Причорномор'я на півдні. Назву культурі дав знаний археолог Вікентій Хвойка, який спочатку в Києві у 1893 році, а згодом у с. Трипілля на Київщині, розпочав розкопки її перших пам'яток.З трипільською культурою пов'язують процес творення фундаменту цивілізації на теренах України. Нагромаджені за 125 років здобутки археологів, істориків, музейників, допомагають нам у розумінні проблеми етногенезу українців та у вирішенні сучасних практичних питань духовного оновлення.Колекція пам'яток трипільської культури у фондах Львівського історичного музею нараховує понад 6 тисяч предметів, чільне місце серед яких посідають пам'ятки із західних областей України. На виставці репрезентовано понад 100 експонатів. Відвідувачів дивуватиме майстерно розписана трипільська кераміка, антропоморфна та зооморфна пластика, знаряддя праці. Серед них - реліквії: ритуальні хлібець і посудина у вигляді упряжі волів із Кошилівців; тринокль - символ сім'ї із Незвиська; "Мадонна" із Сушківки; мідні сокири із Чернівецької області.Пам'ятки трипільської культури із фондів Львівського історичного музею вже експонували на виставках в Україні та Польщі. Запропонований проект відрізняється від попередніх. Вперше автори подбали про те, щоб дати можливість ознайомитися з виставкою людям з вадами зору. Спеціально підібрані артефакти - вишивка, керамічний посуд, писанки різного часу - демонструють трипільські впливи на наші традиції. Доповнює виставку колекція родинного оберегу українців - ляльок-мотанок роботи народної майстрині Марії Заблоцької.Сподіваємося, виставка знайде відгук у серцях наших відвідувачів. Запрошуємо усіх на відкриття виставки, яке відбудеться 17 січня 2019 р. о 14 год. у приміщенні Львівського історичного музею (відділ "Музей історії України") на пл. Ринок 24, виставкова зала, ІV поверх.Автори виставки: Оксана Куценяк, Емілія Зарубій.Художнє оформлення, промоція - відділ науково-освітньої роботи і промоції ЛІМ

Виставка карикатур Ігора Лук'янченко
14.02.2019 - 14.04.2019

Опубліковано близько 10000 малюнків в більш ніж 100 газетах, журналах, книгах, буклетах, листівках, сайтах.Як редакційний карикатурист працював в українських виданнях - «Всеукраїнські відомості», «День», «Газета по-киевски», «Контракти», «Тиждень», «Урядовий кур'єр» та інших.Брав участь в міжнародних конкурсах карикатури, отримано понад 40 призів.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Виставка "Світло у їхньому домі"
14.02.2019 - 14.07.2019

14 лютого о 18.30 запрошуємо на відкриття виставки "Світло у їхньому домі".На виставці представлені фотографії з приватного сімейного архіву Яна та Софії Отків, який був опрацьований і входить до колекцій Міського медіаархіву Центру міської історії. Більшість світлин зроблені наприкінці 1920-х - протягом 1930-х років Яном Отко, який працював у той час у банку й інших фінансових установах Львова. Для Яна фотографія була не лише інструментом фіксації часу за посередництвом світла - він цікавився фотографією як процесом, був її аматором. Після одруження із Софією Блонською він активно взявся документувати життя своєї сім’ї. Народження сина Андрія у 1935 році додало йому стимулу фотографувати ще більше.

Майстер-клас "30 фішок в продажах"

Після майстер-класу ти:- підвищиш ефективність "холодних дзвінків", а заперечення «Нам не треба», «У нас є постачальник», «Надішліть вашу пропозицію на електронну пошту» будуть легко долатися;- збільшиш особисті продажі завдяки новій техніці роботи з запереченнями «Дорого!», «Я подумаю ...» і перевіреним методам «закриття» угод;- освоїш 30 практичних фішок в продажах, які можна застосувати в роботі з наступного дня.   Цей захід буде корисний для тебе, якщо Ти:- власник малого та середнього бізнесу;- менеджер з продажу;- керівник відділу продаж; або просто прагнеш підвищити ефективність в продажах.   Вартість квитка :- 250 грн- акція "1+1" - 450 грн за 2-х осіб (до 17.03 включно)- в день події - 380 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Новий набір в Школу «Бізнес XXI століття»

Розпочинається новий набір в Школу «Бізнес XXI століття» Реєстрація за нижчевказаним посиланням та телефоном.Школа абсолютно безкоштовна. Після завершення учасники отримають відповідні сертифікати Проект розрахований для учнів 10-11 класів і передбачає 5 занять (один раз на тиждень, на вибір середа або субота), в яких будуть розглянуті:- основи бізнесу- податки та інвестиції у бізнесі- start up, краудфандінг, хмарні середовища у бізнесі- основи on-line бізнесу, coaching та франчайзинг- маркетинг та реклама, Social Media Marketing (SMM).В процесі передбачаються тести, ділові ігри та ще багато цікавого.Навчання розпочнеться 20 березня 2019 року (для груп середи –17.00-19.00 год) або 23 березня 2019 року (для учнів, які обрали суботу – 11.00-13.00 год) за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 3 (факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка).

Майстер-клас з графіки

Запрошуємо на цікавий майстер-клас з графіки, який для наших читачів буде проводити відома художниця, скульптор, письменниця та педагог Катерина Немира.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Тренінг "Вирішення конфліктів у стосунках" Ренді Маршалл

Безпрецедентна подія! До Львова завітає спікер світового масштабу - Ренді Маршалл - phD, президент Коледжу спікерів (США), автор книг, бізнес-тренер, тренінги якого уже відбулися на 6-и континентах світу. Серед клієнтів Ренді: Bank of America, New York Life, American Express, Financial Group Mass Mutual та ін. Він проведе семінар "Вирішення конфліктів у стосунках". Адже кожен з нас рано чи пізно, так чи інакше, має справу з конфліктами: вдома, в бізнесі, серед колег чи друзів. Ми будемо говорити про вирішення конфліктів та відновлення любові та поваги.Тренінг можуть відвідати підлітки 11-16 років та їх батьки.Вартість участі 200 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Математика для школярів

Суть занять полягає в тому, щоб закріпити шкільний матеріал, розібратися з незрозумілими питаннями в темі та повправлятися практично!Тривалість заняття - 1 годинаГрупи формуються по класах - 5, 6, 7, 8, 9.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Курс "Телезірка" з Олегом Пригодою

Відкрито курс "Телезірка" з Олегом Пригодою. В кінці курсу відбудеться телевізійна зйомка програми "Cookingshow", яка буде транслюватися по телебаченню!   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Романтична ковзанка від Raffaello

Яскраві фотозони, світлове 3D-шоу на льоду, незвичайна ілюмінація, приємна музика, комфортні зони відпочинку і, звісно, сама ковзанка (між іншим, єдина кругла ковзанка в Україні) подарують вам незабутні спогади!Відвідування ковзанки безкоштовне, вам лише необхідно буде залишити на час катання заставу або документ, що засвідчує вашу особу, щоб отримати спеціальні ковзани для приємного катання.Підписуйтесь на цю зустріч, запрошуйте друзів, коханих, близьких та слідкуйте за оновленнями – попереду багато романтичних сюрпризів!

Виставка роботів та трансформерів

Вперше у Львові в ТРЦ Victoria Gardens виставка Роботів&трансформерів з металу в натуральну величину. Вартість квитків:- дорослі - 50 грн.- діти - 40 грн.- дітям до 4-х років вхід безкоштовний.   Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Безкоштовний тест води
12.03.2019 - 29.03.2019 11:30

Як воду Ви п'єте і даєте своїм дітям? Ви впевненні, що вона безпечна для Вашого здоров'я? З нагоди Всесвітнього Дня води компанія "Цептер" запрошує Вас на безкоштовне тестування питної води (бутильована, джерельна, з крану….). Для тестування необхідно принести по 200 мл кожного зразка. Чекаємо вас з 11.30 до 17.00 (крім суботи та неділі). 

Сезонний розпродаж у „Світ шкіри та хутра”

Обирайте чоловічі та жіночі шуби, дублянки, жилети з натурального хутра, шкіряні куртки та френчі, пальто, пуховики, хутряні парки, головні убори та аксесуари. І все це з додатковою знижкою, розмір якої можна дізнатися у адміністратора магазину.

Знижка -25% на обрані набори Lego Ninjago у Чудо Острів!

Знижка -25% на обрані* набори Lego Ninjago у Чудо Острів! Період дії акції: з 15.03.2019 по 24.03.2019. Акційна пропозиція не поєднується з іншими промо.Перелік акційних артикулів: 70659, 70660, 70661, 70662, 70663, 70664, 70666, 70669, 70670.

Весняний Mid Season SALE в Arber!

Знижки до 30% на минулі колекції та на обрані товари колекції Весна-Літо! Завітайте до магазину Arber в нашому ТРЦ за вигідними покупками!

Аліта: Бойовий ангел

Дія фільму відбувається через 300 років після Великої війни в XXVI столітті. Доктор Ідо знаходить останки жінки-кіборга. Після лагодження кіборг нічого не пам'ятає, але виявляє, що в змозі користуватися бойовими прийомами кіборгів. Починаються пошуки загублених спогадів.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Чесний чоловік

Фільм «Чесний чоловік» демонструється в рамках фестивалю «Вечори Французького Кіно».Паризька історія про кохання, смерть, дружбу та зраду. Друга режисерська робота Луї Гарреля – любовний трикутник навиворіт, де кожен герой найбільше на світі любить ...себе.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Пригоди Мії та білого лева

Коли Мії (Даніа Де Вільє) було 11 років її родина переїхала з Лондону до Південної Африки. Тут батьки мали ферму по розведенню левів. Адаптація на новому місці тяжко давалася дівчинці, аж поки не народилося чарівне біле левеня. Увесь вільний час Мія проводила разом із твариною. Коли він став дорослим левом, батьки дедалі частіше наголошували на небезпеці такої тісної дружби. Якось батько вирішив продати лева. Дізнавшись, що його придбають мисливці за трофеями, Мія вирішує врятувати свого друга.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.