Афіша подій у місті Львів на сьогодні 22 липня 2019

Дати:
Розділи:
Staff party

Для тих хто працює, поки інші відпочивають! Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Let’s rock!

Вечір фортепіанних каверів Олексія Карпенка. Звучатимуть авторські версії мелодій “The Red Hot Chili Peppers”, “Nirvana”, “SOAD”, “Linkin park” та інших.

Фотовиставка "Славське. Знищені розписи Сосенка"

У четвер 30 травня о 18:00 запрошуємо на відкриття виставки «Славське. Знищені розписи Сосенка». Автори Evgen Bulavin, Оксана Бойко, Leon Serg і Тетяна Казанцева 12-го травня зробили фото розписів Модеста Сосенка і Юліана Буцманюка у славській церкві Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ за кілька днів до їхнього знищення. Експозицію можна оглянути щодня з 10:00 до 21:30 упродовж червня та липня, вхід вільний.Автори – учасники ініціативного товариства, яке переконувало місцевих священика і парафіян у необхідності збереження розписів церкви Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ видатного українського художника Модеста Сосенка та його помічника Юліана Буцманюка, виконаних у 1909 році.Церква архітектора Василя Нагірного, інтегральною частиною якої були розписи, належить до пам’яток архітектури місцевого значення. Незважаючи на цей факт і всупереч застереженням спільноти реставраторів, мистецтвознавців, художників і шанувальників українського культурного спадку, після численних візитів фахівців уже вранці 15-го травня парафіяни цинічно збили 100-річну плитку фабрики Івана Левинського, а з 17:00 до 19:00 - розписи.Львівська облдержадміністрація подала позов до суду для вилучення з власності громади пам’ятки та скерували звернення до ДАБІ щодо вжиття необхідних заходів за завдані пошкодження. Натомість офіційна позиція керівництва УГКЦ щодо ситуації, яка склалась, досі не озвучена. Виставка – ще одна спроба звернути увагу громадськості до прецеденту з надією, що він не потоне у болоті бюрократичних процедур, політичних ігор та байдужості.Про авторівЄвген Булавін – лікар, шанувальник української мистецької спадщини, мистецький керівник кав’ярні «Штука».Оксана Бойко – кандидат архітектури, старший науковий співробітник інституту «Укрзахідпроектреставрація».Сергій Лєонов - засновник спільноти «Архітектура Львова», провідний інженер у Львівському центрі Інституту космічних досліджень НАНУ ДКАУ.Тетяна Казанцева – історик архітектури, дослідниця поліхромії архітектури Львова, доцент кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка».

Виставка фотографій "Leopolis Jazz Fest"

З 10 червня приходіть надихнутись джазовим запалом на виставці фотографій найяскравіших моментів Leopolis Jazz Fest за роки існування проекту.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Виставка "Реставраційні історії"

Із фондової збірки «Тканини» художниці-реставраторці давніх тканин Оксані Гірняк надали єпитрахиль із розірваною бахромою, яку потрібно було зшити. Реставраторка, як хірург перед операцією, провела дослідження експоната, склала «історію хвороби» і зрозуміла, що у ньому приховується якась загадка. Адже як пояснити, чому до єпитрахилі з жакардової тканини з декоративними орнаментами дали шовковий підклад, що за хрести на ньому, чому різні горловини…?   Після копіткого процесу роздублювання пам’ятки було виявлено дві єпитрахилі, причому нижня, шовкова, набагато давніша і більш знищена. «На шовковій єпитрахилі збереглися два хрести у верхній частині з лівої сторони та посередині. До шовкової єпитрахилі була підшита тонка, легка марлева тканина. У майбутньому, щоб мати можливість доступу до аркуша з нотами, нарукавник зшили тільки з трьох сторін.До експонатів на виставці додано світлини, які ілюструють процес початку і кінця реставрації.   

Семінар "Сколіози.Плоскостопість. Міжхребцеві грижі"

Програма семінару «Лікування гриж, сколіозу і плоскостопості» включає:1. Ієрархія органів;2. Закон Вольфа;3. Будова нерва;4. Остеохондроз шийного відділу. Техніки лікування;5. Роль патології легенів в розвитку гриж шийного відділу хребта;6. Роль патології перикарда в розвитку гриж шийного відділу хребта;7. Роль патології стравоходу в розвитку гриж шийного відділу хребта;8. Роль патології трахеї в розвитку гриж шийного відділу хребта;9. Роль патології глотки, блукаючого нерва в розвитку гриж шийного відділу хребта;10. Роль патології гортані в розвитку гриж шийного відділу хребта;11. Роль патології щитовидної залози у розвитку гриж шийного відділу хребта;12. Роль патології аорти в розвитку гриж шийного відділу хребта;13. Техніки лікування гриж шийного відділу хребта;14. Остеохондроз поперекового відділу хребта. Причини. патогенез;15. Роль глибинної лінії в розвитку гриж поперекового відділу хребта;Вартість - 5000 грн.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Презентація матеріалів для гідів "Як говорити про війну?"

Запрошуємо на презентацю матеріалів для гідів "Складні сторінки спільної історії: Розповідаючи про Другу світову у Львові".? Як про Другу світову розказувати у Львові, місті, яке радикально змінила ця війна?  Як про неї розказувати містянам, які знають про війну з підручників чи родинних історій, туристам, які нічого не знають про Львів і Україну, і тим, для яких Львів став складною сторінкою родинної історії винищення та виселення?  Як олюднити цю історію і вийти за межі мілітарних та національних наративів?  Як побачити різні вибори і примуси людей того часу?  Як працювати з конфліктними пам’ятями? Чому важливо говорити про множинність історій Другої світової?Ці та інші питання розглядаються в матеріалах для гідів "Складні сторінки спільної історії: Розповідаючи про Другу світову у Львові". Матеріали поділені на п’ять боків: радянська окупація, колаборація, топографія Голокосту, реакція львів’ян на Голокост та закінчення війни. Кожен блок пропонує певну кількість тем, які прив’язані до локацій у просторі міста. Пов’язання тем з місцями є пропозицією для гідів використовувати окремі теми як точки в своїх авторських екскурсіях, включаючи тему Другої світової в ширші контексти міста, а також вибудовувати власні маршрути з запропонованого масиву матеріалів.Невдовзі матеріали будуть доступні для широкої аудиторії у двох форматах: онлайн-карти та читанки (pdf). З ними можна буде ознайомитися на онлайн-платформі проекту Центру міської історії "Інтерактивний Львів" та Порталі культурної спадщини проекту Re_HERITРозробники матеріалів: Олена Андронатій, Інна Золотар, Ірина Мацевко, Анна Чеботарьова, Томаш Янковський Програма є частиною проекту "ReHERIT: спільна відповідальність за спільну спадщину". Цей проект фінансується Європейським Союзом.

Мистецтво бути собою

Тут у вас буде можливість:- побачити, як ви виставляєте кордони у власному оточенні і як це впливає на ваше життя;- усвідомити, яку свою потребу задовольняєте, притягуючи в своє життя тих чи інших людей або ситуації;- побачити де і як ви дозволяєте себе використовувати, отримаєте інструмент, який дозволяє зупиняти цей процес;- відстежити свої несвідомі життєві ролі та зможете ними управляти в потрібному напрямку;- проаналізувати і вирішити, що бажаєте залишити без змін, а з чим варто попрацювати.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Бігові тренування з AtletLviv
22.07.2019 19:00

Підійде для осіб, які хочуть підготуватись до півмарафону та інших дистанцій.  Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Денний літній табір
03.06.2019 - 13.08.2019 09:00
вул. Кам'янецька, 24а

А Ви вже думали чим Ваша дитина займатиметься в цей час? Якщо ще ні, то можемо порадити один - приводьте до нас.   Наші плани на літо:- майстер класи з творчості;- кулінарні майстер класи;- екскурсії;- виїзні пікніки;- відвідування спортивних закладів та кінотеатрів;- активний відпочинок на спортивному майданчику.   Ваша дитина:- створить щось своїми руками;- матиме можливість дізнатися багато корисного;- розважиться та відпочине;- знайде нових друзів.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Ігри Розуму

ПРОГРАМА ІГРИ РОЗУМУ - це система інтелектуального розвитку дітей, гармонійний розвиток обох півкуль головного мозку. Даний курс направлений на розвиток інтелектуальних здібностей дітей . Ігри розуму - це весело! Адже всі заняття проходять у невимушеній ігровій атмосфері. Ігри розуму - це цікаво! Адже ми об'єднали найпопулярніші світові бестселери в одній програмі. Ігри розуму - це корисно! Адже Ваша дитина отримає максимум розвиваючих занять за мінімальний проміжок часу. Приєднуйтесь , кількість місць обмежена.Як буде відбуватись навчання?Програма дня (5 год.)1. Розминка 30 хв. Ігри на кмітливість (цифра+ідея) 2. Логіка 1 година Логічні ігри та задачі (шахи, шашки, ребуси) 3. Активність 30 хв. Ігри на моторику та швидкість (добл, джанга). 4. Економічне мислення 1 год. 30 хв. Бізнес ігри (фермер, монополія, кешфлоу) 5. Емоційний інтелект 1 год. 30 хв. Веселі, творчі та психологічні ігри (мафія, діксіт, "без слів")Реєстрація за посиланням нижче.

Інтенсив "7 Навичок Успішного Підлітка"

Хочете, щоб Ваша дитина навчилась бути впевненою, рішучою, наполегливою та успішною?Не пропустіть, бо саме для ВАС, ми організували цей інтенсив. Саме Ваша дитина заслуговує навчитись бути успішною!   Ми виокремили 7 найважливіших навичок, які необхідні підліткам, щоб бути максимально успішними у ХХІ столітті:1. Цілеспрямованість.2. Ефективне використання часу.3. Керування емоціями / стресостійкість.4. Креативність.5. Ораторська майстерність.6. Мистецтво вирішення конфлікту.7. Фінансова грамотність.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Секрети домашніх тварин 2

Пес Макс та його друзі живуть звичним життям – чекають на своїх господарів, поки ті ходять на роботу та навчання. Розважаються як можуть та ходять один до одного у гості. Розмірене життя Макса змінює тривожна подія. Хазяйка приводить його до ветеринарної клініки. Як тут не злякатися, якщо в черзі повно диваків, від одного погляду на яких стає моторошно.Комедійний мультфільм «Секрети домашніх тварин 2» – це продовження однойменного фільму, що вийшов у 2016 році. Про плани зняти сіквел оголосили у тому ж році. Окрім героїв, що полюбилися глядачам, з’явиться декілька нових персонажів. Більшість акторів, які озвучували тварин, повернуться до своїх ролей. Єдиною заміною у англомовній озвучці став Луїс С.К., голосом якого говорив Макс. Актору довелося покинути проект, а замінить його Петтон Освальт. Над сценарієм працював Брайан Лінч, якому належить сюжет першої частини.    Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.    

Біль та слава

Головний герой фільму – Сальвадор Малло (Антоніо Бандерас). Він досягнув слави як режисер, проте зараз переживає не кращі свої часи. Він успішний, проте не егоцентричний. Він у депресії, проте не розігрує з себе жертву. Спогадами він повертається у дитинство, у рідну Валенсію. Він згадує своє життя з батьками, своє перше кохання і пристрасть, першу зустріч зі смертю. Потім Малло переноситься спогадами у Мадрид, де знайшов своє щастя та пережив його втрату. Усі ці емоції і давали йому сили творити.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Анна

Хіба спаде комусь на думку побоюватись дівчину з личком янгола? Звісно ні – у неї можна закохатися, нею можна захоплюватися та надихатися. Анна Полятова (Саша Лусс), успішна модель з Росії, дивним чином опиняється у місцях резонансних вбивств. Можливо, варто не зважати на її тендітність та красу, а придивитися уважніше до того, наскільки вправна ця дівчина в бійках?   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.