Події Львова

Дати:
Розділи:

Театр

Перформанс “Ритми Предків / Шлях Природи”
17.07.2018 20:00

Новий перформенс у театрі Гершом від режисера Сета Баумріна! "Ритми Предків / Шлях Природи" - це темна комедія про циклічність притаманних людям бажань, конфліктів та примирень, про силу природи над усім життям.Сет Баумрін, художній керівник театру Гершом та професор театральної майстерності в університеті Нью-Йорка, зв'язує місію театру із поняттями справедливості та миру. Його інноваційні роботи були показані в США, Україні, Словенії, Польщі, Франції, Данії та Австрії. Баумрін вчився в Єжи Гротовського та Еудженіо Барби.Режисер: Сет Баумрін (Seth Baumrin)Хореографія: Юлія Скиба, Христина СкорубськаВартість квитка - 50 грн. (оплата при вході).

Форум театр "Летовище "Левандівка": рейс в сучасність"

Запрошуємо вас на Форум театр - серію показів вистави-імпровізації "Летовище "Левандівка": рейс в сучасність" за участю глядачів. За методикою Форум театру, модератор, разом із групою акторів/ок за допомогою різних технік готує коротку виставу. Вистава зупиняється в кульмінаційний момент, а далі глядацька аудиторія бере участь в обговоренні побаченого, пропонує варіанти вирішення. Потім відбувається ще кілька переглядів, де глядачі/ки мають можливість в будь-який момент сказати «стоп» і замінити когось із граючих на сцені. Всі, хто виходить на сцену, замінюючи когось із граючих, своїм прикладом створюють нову модель поведінки. Таким чином, це дає змогу знайти, зіграти, «прожити» складні життєві ситуації, отримуючи безцінний досвід.

Вистава "Циліндр"

Дві подружні пари, щоб віддати борг за квартиру, придумали нехитру схему – обманювати перехожих чоловіків, заманюючи їх у пастку красою жіночої постави. Але навіть ідеальний план може мати збій, що призводить до скидання масок. Маски – це так по-італійськи. Гра у пристрасті. Як віднайти справжні почуття. Чи є у цьому потреба? "Кожна сім’я, коли їй доводиться скрутно, повинна мати наготові хоча б один такий капелюх, що висить до пори до часу на вішаку…" Аби виплутатися зі скрути абсолютна більшість не гребує засобами. На що ми здатні заради досягнення бажаного. Одноактна п’єса Едуарда де Філіппо, написана у 1966 році. Комедія. Переклад з італійської В. Довжика. Режисер-постановник — Федір Стригун. Художник-постановник — Людмила Боярська. Асистент художника — Богдан Покровецький. Диригент — Богдан Мочурад Помічники режисера — В’ячеслав Жуков, Михайло Рудко. Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Концерти

Гала-концерт "LvivMozArt"

«Між нами існує щось таке, що безперечно керує нами; і ми хочемо слухатися цього голосу і з задоволенням слідувати за ним; він наче говорить нам, що лише ми один одного розуміємо, тільки ми створені один для одного, що ми повинні і будемо вічно любити один одного… Чи не правда, Кохана, вічно-вічно… (Ґданськ, 28 червня 1819 р.)». Це звернення у своєму щоденнику Франц Ксавер Моцарт адресував Жозефіні Бароні фон Кавалькабо, якій він присвятив свою творчість і життя. У 2018 році виповнюється 200 років їхньому безсмертному коханню. Програма Гала-концерту складається із шедеврів, в музиці яких композитори оспівують це прекрасне почуття. На сцені Львівської опери — зірки світової оперної сцени. Виконавці: Солісти: Чарльз Кастроново, тенор (США) Катерина Сюріна, сопрано (Росія-США) Зоряна Кушплер, мецо-сопрано (Україна-Австрія) Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна) Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія)

Вечірки

Alcogirls Night

Для дівчат безкоштовно вхід та алкоголь всю ніч. Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Караоке в тональності позитивного настрою

Караоке в тональності позитивного настрою. Щовівторка твої улюблені пісні, професійний звук, правильна група підтримки і всі твої друзі! Приборкай свою внутрішню Бейонсе та покажи усі свої можливості РеКараоке в тональності позитивного настрою! 

Мистецькі заходи

Виставка "Золота симфонія епохи"
26.03.2018 - 30.10.2018

Унікальність виставкового проекту полягає не тільки у представленні предметів з дорогоцінного металу вишуканої обробки, а й у композиційно представленій експозиції, яка відображає суспільне та духовне життя тогочасного суспільства.Презентовані експонати дають можливість творчо осмислювати продукт синтезу давніх культур народів, що населяли Причорноморські степи від VI до ІІ ст. до н. е., сформували особливу культуру й зробили вагомий внесок у світове надбання, а також вирішують ряд освітніх і просвітницьких завдань, знайомлячи відвідувачів з міфологією античного світу Північного Причорномор’я.Організатори:Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Бориса Возницькогоспільно з Музеєм "ПЛАТАР" у рамках проекту "Україна - Світу"Куратор:Оксана Козинкевич

Виставка "Реліквії єврейського світу Галичини"

За фінансової підтримки Всеукраїнського благодійного єврейського фонду Хесед-Ар’є та Центру єврейських студій Університету Норсвестерн ім. Родини Краунів відкрилась унікальна масштабна виставка з фондів цього Музею "Реліквії єврейського світу Галичини", присвячена 85-й річниці Виставки єврейського художнього промислу.Виставку єврейського художнього промислу було розгорнуто у залах Міського промислового музею у Львові в березні 1933 р., де представили пам’ятки як із приватних колекцій, так і з синагог Галичини. Ця виставка сформувала в суспільстві розуміння необхідності створення Єврейського музею, який урочисто відкрився роком пізніше. 1939 року музей було ліквідовано, а в лютому 1940 р. його збірку було передано Музею художнього промислу. З початком Другої світової війни під загрозою знищення опинилася колекція Максиміліана Ґольдштейна, яку він, заради збереження, у липні 1941 р. передав цьому ж музею як депозит. Таким чином, у Музеї художнього промислу сформувалася найбільша і найякісніша на той час колекція юдаїки, яку після в 1951 р. успадкував Державний музей етнографії та художнього промислу АН УРСР. Експозицію виставки "Реліквії єврейського світу Галичини" розгорнуто в п’яти музейних залах. Представлені експонати відображають сакральну атмосферу синагоги, річний цикл релігійних єврейських свят, вироби різних ремесел. Окремі зали присвячено відомому колекціонеру єврейських старожитностей М. Ґольдштейну та його колекціям екслібрисів, витинанок і графіки. Частину пам’яток свого часу було репрезентовано на виставці 1933 року, але більшість експонатів показано вперше.

Виставка "Явір"

Виставка присвячується пам’яті Юрія Колесника та Героям війни живим і убієнним.Виставка творів Юрія покликана боротись супроти душевної деґрадації, розпаду особистості, байдужості, “духовної” смерті сучасного покоління

Виставка "Антична спадщина"

Фондова колекція Львівського музею історії релігії – це десятки тисяч речей різних часів і епох. Серед них чимало пам’яток періоду античності.Створення виставки "Антична спадщина" – це спроба якнайширше представити колекції пам’яток ЛМІР, що висвітлюють тему релігії і міфології стародавніх Греції і Риму. Для експонування відібрано дві групи предметів – музейну археологічну античну колекцію і твори мистецтва XVI–XIX століть, які увібрали у себе найкращі витвори уяви греко-римського періоду. Автори виставки свій задум поділили на п’ять тематичних блоків. Чотири – "Божество", "Місто. Уламки", "Світло", "Оберіг" – речі з фондової групи "Археологія", п’ятий блок – твори мистецтва на міфологічну тематику. Археологічні знахідки, а це майже 50 одиниць, будуть представлені статуетками "Погруддя богині Кібели", "Венера Медицейська", "Меркурій", керамічним посудом, теракотовими світильниками, мармуровими, теракотовими, бронзовими скульптурами. Датування цих речей простягається від періоду високої класики – V ст. до н. е. – до перших століть нової ери.Достойне місце в експозиції знайдуть твори мистецтва: живопис XVIII–XIX ст. (картини "Юпітер і Іо", "Аврора", "Викрадення Зевсом Європи", "Божественне Правосуддя", інші), гравюри XVI–XVIII ст. ("Купідон і Психея", "Жертвоприношення Церері", "Тесей і Мінотавр"), скульптури ("Юпітер", "Діана", "Танцююча менада"), вироби з художнього металу (таріль "Втеча Паріса і Єлени", свічники, чаша) та інші речі.Цікавий задум авторів – поєднання пам’яток археології і мистецтва – і сміливе його вирішення зможе гідно оцінити відвідувач, переглянувши експозицію.Відкриття виставки "Антична спадщина" про пам’ятки археології і мистецтва з колекції Львівського музею історії релігії відбудеться у середу, 16 травня, о 16 годині у виставковій залі Музею, що на площі Музейній, 1.Куратори виставки – Вадим Артюх, Надія Полянська.

Міжнародна виставка "Листи Юзефи: витяг із забуття"

Виставка "Листи Юзефи: витяг із забуття" являє собою 25 листів Юзефи Буйдо, колишньої громадянки Другої Польської республіки, яку в 1940 році радянська влада депортувала на територію Казахстану як соціально небезпечну. Листи адресовані трьом донькам Юзефи, у яких заслана описувала умови свого життя, відчуття та емоції від розлуки з домом.Експозиція представляє оригінали листів разом з перекладами на українську, англійську та польську мови (мова оригіналів листів – польський діалект). Листи Юзефи – унікальні артефакти, свідки індивідуального та сімейного досвіду виживання в умовах тоталітарного режиму та соціальної ізоляції, що широко застосовував державний терор. Протягом 2017 – 2018 рр. виставка експонувалась в Музеї Жертв геноциду у м. Вільнюс (Литва), в Shoah Cellar Museum в м. Будапешт (Угорщина), в Казахському національно-культурному центрі в м. Актобе (Казахстан).Автор концепції виставки та дизайнер:Майкл Деніел Сагатіс (Michael Daniel Sagatis), громадянин Сполученого королівства Великої Британії та Ірландії, народився у м. Ніт в Уельсі (Neath) в родині польсько-литовсько- ірландського походження. Правнук Юзефи Буйдо, онук її доньки Ванди, що разом з родиною переїхала до Великобританії у 1946 році. Закінчив у 2000 р. історико-філософський факультет Лондонського університету-коледжу (University College London - London's Global University). Провідними темами дослідження науковця є література як історичне джерело, досліджував історію радянських репресій часів сталінізму, історію ГУЛАГу та російську літературу ХІХ-ХХ ст.Партнер проекту: Центр міської історії18 травня 2018 року, до Міжнародного дня музеїв, у Меморіальному музеї тоталітарних режимів "Територія Терору" британський науковець Майкл Деніел Сагатіс презентуватиме виставку "Листи Юзефи: витяг із забуття". У програмі відкриття 18 травня:12:00 ‑ прес-брифінг та екскурсія виставкою для представників медіа від автора проекту Майкла Деніела Сагатіса, який розповість про історію знахідки листів та їх дослідження. 17:00 ‑ дискусія навколо тем: "Репресивна політика радянської влади стосовно цивільного населення (1930‑1950-ті рр.)", "Проблема національного розмаїття в Україні і особливості історичного минулого", "Епістолярні джерела для вивчення та переосмислення минулого?", "Механізми переосмислення травми минулого, котра "живе" сьогодні у вигляді досвіду минулих поколінь".Спікери:- Історик Майкл Деніел Сагатіс (Велика Британія)- Літературознавиця Ірина Старовойт (Український Католицький Університет)- Історикиня Ірина Склокіна (Центр міської історії Центрально-Східної Європи)- Спеціаліст з права Степан Білостоцький (ЛНУ імені Івана Франка)- Історикиня Надія Степаненко (Казахстан)- Філологиня Александра Іміловська-Дума (перекладачка листів Юзефи)Модератор Ігор Дерев’яний, заступник директора з наукової роботи.

Виставка студентських робіт "Оборонний костел Св. Трійці"
22.05.2018 - 10.08.2018
Палац римо-католицьких архієпископів, вул. В. Винниченка, 32

Запрошуємо відвідати виставку студентських робіт Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецва ім. І. Труша "Оборонний костел Св. Трійці в Сеняві-Соколівці"!Відкриття виставки відбудеться у вівторок 22 травня о 13:15 год. у Палаці римо-католицьких архієпископів, вул. В. Винниченка, 32.21.05.2016 р. та 10.06.2017 р. у рамках акцій з прибирання й впорядкування території оборонного костелу Св. Трійці в Сеняві-Соколівці (село Жидачівського р-ну Львівська обл.) відбулись мистецькі пленери студентів різних курсів та відділів Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша.Метою акцій прибирання та мистецьких пленерів є звернути увагу громадськості й влади на жалюгідний стан збереження унікального оборонного костелу, збудованого в останньому десятилітті XVI ст. за кошти Анни Стадніцкої та Зофії Олєсніцкої, доньок Олександра Сенявського. Подібних оборонних споруд на теренах Західної України вкрай мало, тим більше з частково збереженою оборонною системою: кам’яно-цегляним муром з отворами для бійниць та гранчастими вежами. У споруді костелу виразно не простежуються єдині стилістичні риси, проте добре помітні характерні елементи середньовічної архітектури: лучкові вікна, контрфорси, нервюрне склепіння.15.11.2017 р. за сприяння Його Ексцеленції Архієпископа Митрополита Львівського Мечислава Мокщицького, Львівська Архідієцезія РКЦ та Caritas Spes Lviv Archdiocese розпочалося відродження костелу Св. Трійці із заміни шатрового даху вежі-дзвіниці. Сподіваємось незабаром видатна сакральна пам’ятка підніметься з руїн.На експозиції представлено 14 графічних та живописних робіт авторства Бенях В. (художня кераміка), Белащук Т. (Tania Belashchuk, реставрація творів живопису), Nadia Klyuchkovska (реставрація творів живопису), Julia Knyazyeva (реставрація творів живопису), Maria Krusyuk (художній розпис), Vika Prots (графічний дизайн), Diana Tkachenko (графічний дизайн), Оксана Федчишин (художній розпис) і Марта Ярмоловська (дизайн архітектурного середовища). Вхід на виставку вільний.

Виставка "Роман Сельський - маестро кольору і світла"

Виставковий проект, присвячений 115-тій річниці із Дня народження Романа Сельського, видатного українського художника. У Галереї мистецтв зберігається значна кількість його робіт. У своїй творчості він зумів поєднати український поетичний світогляд із європейською культурою та властивою їй системою образного мислення, що служило потужним мистецьким імпульсом для майбутніх поколінь.

Виставка "Скарби династії Цін"
29.05.2018 - 30.09.2018

Уперше у Львові увазі поціновувачів представляємо унікальне зібрання артефактів минулого китайської культури та історії: авторські твори різних майстрів кінця 18 – початку 19 сторіччя. Шаблі, ритуальні кинджали, предмети релігійного призначення, вироби зі срібла, слонової кістки, цінних порід дерева та інші предмети, в яких простежуються ідеї буддизму, даосизму, конфуціанства, чисельні етнографічні традиції, події середньовічної історії, а також усієї історії правління династії Цін. Усе це має велике художнє та історичне значення.Виставка цікава не тільки художньою та естетичною складовою особистих предметів останнього китайського імператора династії Цін Пу Ї, але і його особистою історією. Пу Ї, останній імператор Китаю, який успадкував маньчжурський трон у віці двох років у 1908 році, а вже у 1924 році, після багатьох соціально-політичних змін у Китаї, був повністю відсторонений від влади, і змушений покинути Китай. Після певних політичних подій, імператор був ув’язнений урядом СРСР у 1945 році. У в’язницях радянського союзу провів 5 років, де, сподіваючись на помилування з боку Сталіна, віддав владі частину своїх фамільних дорогоцінностей. Проте це не допомогло, і у 1950 році за рішенням Сталіна Пу Ї було передано китайським комуністам, які ув’язнили імператора майже на 10 років. За ці роки частина імператорських предметів просто була прихована у різних місцях.Куратори:Marusia MotorzhynaОксана КозинкевичОрганізатори:Благодійний Фонд "Платар"Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Бориса Возницького

Виставка "Бруно Шульц серед митців свого часу"

Виставка з фондів Львівської національної галереї мистецтв ім. Бориса ВозницькогоВ рамах VIII Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца у ДрогобичіПочесний патронат Генерального Консула РП у ЛьвовіКартини, графічні роботи і малюнки 35 художників, які брали участь у виставках разом з Бруно Шульцом; це, зокрема, Зефірин Цвіклінський, Ксаверій Дуніковський, Ерно Ерб, Стефанія Ґебус-Баранецька, Якуб Ґляснер, Марцелій Гарасимович, Властимил Гофман, Марцін Кітц, Фрич Кляйнман, Олена Кульчицька, Ярослава Музика, Анджей Пронашко, Казімєж Сіхульський, Марґіт Сельська-Райх, Роман Сельський, Іван Труш, Войцех Вайс, Леон Вичулковський, Станіслав Виспянський та іншіДиректор галереї: Тарас Возняк. Куратори виставки: Наталія Філевич, Ґжеґож Юзефчук

Виставка робіт Назара Гулина

Скільки часу необхідно для формування неповторної особистості художника, творення ним доробку, гідного історії. Життя одних триває довго, проте сам цей факт не гарантує вагомості багатолітнього надбання. Інші – згорають швидко, як зорі, що зриваються із небосхилу, але надовго залишають видимий слід.Вражає проте небувала динаміка перемін, ритм набування досвіду і, в першу чергу, – кінцевий результат, здобутий у працях останніх років. Перед художником немов би відкриваються секрети природної гармонії і краси, до яких він прямував впевнено і наполегливо усе своє життя. Його композиції дивовижно чисті, позбавлені зайвих деталей, виважені та досконалі, а разом з тим, глибокі і змістовні. Перед нами – впевнений почерк не молодого художника, а досвідченого майстра, період активної творчої праці якого нереально спресований у часі.

Олеся Казнох. “Орна земля”. Живопис.

Що виводить ваша рука на папері, коли ви розмовляєте по телефону? Я малюю орнаменти. Сама не знаю чому. Напевно, тому що людська психіка так влаштована. У хаотичній дійсності навколишнього світу людина намагається створити свій порядок. Укласти час в режим і графік, розсортувати знання, дати назву і визначення всьому і знайти закономірності. Так само, згідно з офіційною доктриною істориків мистецтва, давня людина змальовуючи природні мотиви, поступово почала укладати їх в фризи та рапорти, виводити рослинні меандри, шукати ритми і симетрію, одним словом створювати орнамент. Ця виставка, вже третя у моїй творчій біографії сольна виставка, стала продовженням попередньої, з тією лиш різницею, що в поле моєї уваги потрапили орні землі на узбіччях доріг якими я мандрую. Їхні геометрично укладені ріллі і печворкові городи, вся ця краса живої і зораної землі, упорядкованої людиною, ще більше нагадує мені полоси і ритми орнаментів народного вишиття.Так утворилася нова серія творів об’єднана назвою «Орна земля». Виставка складатиметься з більш ніж 20 живописних творів олійними фарбами на полотні з використанням старих вишивок та мережок. Серед яких більшість з циклу «Орна земля», а також з нового циклу «Співставляння» і «Так природно». Особливою несподіванкою буде автопортрет у стилістиці моєї першої виставки «Моє ремесло».

Виставка Ірини Фартух "Образи, що наснилися"
02.07.2018 - 29.07.2018 12:00

Львівянка Ірина Фартух – популярна художниця. 2016 року в галереї з успіхом пройшла її виставка що називалась «Синя птаха». Романтичний живопис Ірини часто тяжіє до казкових і міфічних тем. Цьогоріч Ірина представить сюжетні фантазійні композиції. Образи з фольклору – веснянки, чарівниці, валькірії. Вигадані портрети – мольфарів, гуцулок і молодят. Особливістю експозиції стане участь у ній давніх, 1999-2001 років створення, робіт художниці поруч із найновішими полотнами 2018 року. Ірина Фартух народилась 27 березня 1960 у Львові. Здобула освіту у ДКДУМ ім. І. Труша на кафедрі Художнього Оформлення та ЛНАМ на кафедрі художньої кераміки. З 1996 року - активний учасник виставок в Україні та за кордоном, зокрема в Канаді, Ізраїлі, Угорщині та Польщі. Тільки персональних виставок Ірина здійснила близько двадцяти. З 2005 року – дійсний член Національної Спілки художників.

Виставка Джейсона Франціско "Золота Роза"

Друзі та подруги, запрошуємо Вас на відкриття виставки Джейсона Франціско "Золота Роза". Золота Роза (2014) це візуальна і текстуальна спроба погляду на час, втрату та пам’ять, яка пов’язана із Золотою Розою у Львові, однією із найвідоміших синагог у Європі. На виставці представлено великоформатні фотографії, рисунки та тексти, виконані в техніці тоновано срібного желатинового друку. Роботи були створені за декілька років до моменту відкриття меморіального комплексу (Простір Синагог) у Львові у 2016 р. (с) Джейсон Франціско «Золота Роза» Джейсона Франціско вдруге експонується у Львові. Перша виставка відбулася у 2015 на огорожі, яка заслонювала руїни синагоги на вул. Староєврейській. У той час виставка стала початком перетворення руїн на місце пам’яті – «Простір Синагог». Сьогодні ж, відкриття виставки в галереї Iconart на вул. Вірменській, дозволить глядачам та глядачкам пригадати, або ж довідатись, що було за тією завісою. У 2015 автора вели до «золотої рожі, що росте у пустому полі», та чи три роки опісля поле й надалі є пустим? Чи вдалося наповнити цей простір нашою присутністю, пам’яттю про (не)видиму розу?

Виставка живопису Катерини Шадріни "Присутність"

Запрошуємо на виставку живопису Катерини Шадріної "Присутність". Про яку саме "присутність" та "присутність" чого говорить художниця зможете зрозуміти лише Ви, особисто для себе. А лаконічні, тонкі та чуттєві роботи Катерини, можливо, зможуть подарувати хвилину розуміння чогось більшого. До зустрічі в Асторії.Вхід вільний.  

Виставка “Божниці. Synagogues. בתי כנסת”

В експозиції представлено графічні зображення синагог Львова, зокрема Краківського передмістя - Великої Передміської синагоги, Якоб Гланзер Шул, Хасидим Шул, Темпель, та замальовки, що стосуються єврейського світу Львова. Фото демонструють сучасний стан синагог. Також відвідувачі матимуть нагоду переглянути і придбати листівки, видані за малюнками цих синагог.Мета як виставки, так і листівок - привернути увагу до реставрації синагоги Якоб Глазнер Шул, що на вулиці Вугільній, відновлення пам'яті про єврейський світ Львова і встановлення пам'ятних знаків на місцях втрачених синагог.Про авторівТетяна Казанцева – історик архітектури, дослідниця поліхромії архітектури Львова, викладачка кафедри дизайну та основ архітектури НУ «Львівська політехніка».Leon Serg - засновник спільноти Архітектура Львова, провідний інженер у Львівському центрі Інституту космічних досліджень НАНУ ДКАУ.

Виставка дипломних робіт 2018 "Наші"

У рамках Вступної кампанії 2018 р. в галереї ЛНАМ буде представлено експозицію з найбльш цікавих, експериментальних дипломних проектів цьогорічного випуску. Виставка демонструє широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів та засвідчує присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну. Презентовано концептуально цілісні та технологічно складні твори, інсталяції, оригінальні розробки у сфері дизайну та художнього текстилю, сучасний іконопис, скульптуру, модерні ужиткові речі, що вирізняються довершеними естетичними якостями та ін. Спільною рисою усіх представлених експонатів є високий фаховий рівень виконання, здобутий під час навчання в у найбільшому мистецькому ВНЗ Західної України. Назву «Наші» ми обрали не випадково. Нею ми прагнемо підкреслити значущість мистецьких пошуків кожного з випускників, які опісля закінчення Академії творять мистецьке середовище міста та України загалом. Їх сміливість та внутрішня свобода у експериментах засвідчує самодостатність та сформованість молодого покоління митців – випускників Львівської національної академії мистецтв. Проект «НАШІ» демонструє великий творчий потенціал, надзвичайно професійну майстерність та непересічне образне мислення цьогорічних випускників Львівської національної академії мистецтв. Ми надаємо можливість молодому поколінню мистецької молоді отримати перший виставковий досвід та представити свої навчально-творчі проекти для широкого загалу.

Виставка "Європа Центральна"

Участь візьмуть куратори виставки - Штефан Круль і Марґіта Вайлер та митці - Кріс Драйєр, Алєкос Гофстеттер, Гартмут Ян, Франк Ломеєр, Наталя Мисак, Григорій Семенчук.Слово від кураторівЛьвів є однією із метрополій, розташованих на периферії західноєвропейського сприйняття як географічно, так і культурно. З цієї перспективи Східна Європа стала ареною для потрясінь, що створюють розлад, насильство і плутанину. Якщо дивимось на схід із заходу, залишаються незрозумілими кордони, етнічні конфлікти, культурне різноманіття, економічний хаос, еміграція. Європа завжди мала «нерівну» топографію, сцени міграційних рухів, гібридні поєднання, розбіжності та кордони, які постійно змінюються. Якщо дивимось зі сходу, питання інтелектуальної та мистецької продуктивності є іншим. Тут звичні алокації центру та периферії повинні бути переосмисленими: це можуть бути безладні краї Європи, з яких починається 21 століття.Кріс Драйєр, Алєкос Гофстеттер, Гартмут Ян, Франк Ломеєр відправились у подорож, яка б слідувала цим традиціям, щоб зробити свій вплив на сьогоднішні реалії життя, а їхні розвиток і трансформації зробити видимими і відчутними.

Виставка "Реквієм як початок. Від нерозгаданих таємниць до музичного життя"
16.07.2018 - 02.09.2018

Виставка розгортається довкола найбільш нерозгаданого твору музичної історії – «Реквієму». Саме з нього починається новий етап професійної діяльності Франца Ксавера Моцарта та новий імпульс у розвитку музичної культури Львова. В експозиції представлені унікальні історичні рукописи, ноти, матеріальні артефакти. Зокрема, скрипка у дерев’яному футлярі віденського майстра першої половини ХVІІІ ст., срібний кубок, вручений видатному львівському скрипалеві Каролю Ліпінському, який разом із Ф.К. Моцартом був одним із організаторів виконання «Реквієму» до 35-ої річниці смерті В.А. Моцарта; портрет митрополита – предстоятеля Греко-Католицької Церкви кардинала Михайла Левицького, який дозволив виконати «Реквієм» у соборі Святого Юра тощо. Ці та інші експонати детально розкривають музичну історію Львова першої половини ХІХ століття та одну з центральних подій цього періоду – виконання «Реквієму» у 1826 році, яке символічним чином поєднало долі двох Моцартів у Львові та відіграло важливе значення в консолідації мистецьких сил та професійному становленні музичного життя міста. Атмосфера тогочасного Львова передана через прижиттєві портрети видатного музиканта та його знаменитого оточення, живописні види Львова, хронометри музичного життя – афіші, графічні роботи із зображеннями тогочасних театральних вистав і балів, зразки одягу.

Місяць авторських читань: Данiель Майлінґ – Ефе Дуйан

Данiель Майлінґ Народився у 1980 році в Ревуці. Вивчав драматургію у Вищій школі мистецтва у Братиславі. Працює драматургом Словацького національного театру. Видав коміксовий альбом «Рудо» (2015) і збірку оповідань «Рузька клазика» (2017). «Я мав із російською класикою тісний зв’язок», – каже він. – «Не знаю, чи тісніший, ніж з французькою чи англійською, але справді сильний. Не зовсім однозначний. Деякі речі з неї мене дуже сильно притягують […], інші захоплюють […], а деякі речі сердять […]. У будь-якому разі, емоції, занепокоєння і приводи для міркування, яких я заживаю при читанні російської класики, надихають». Ефе Дуйан Видав три збірки поезій Sıkça Sorulan Sorular (Найпоширеніші запитання), Tek Şiirlik Aşklar (Любові на один вірш), Takas (Обмін). Опублікував літературознавчу працю про Назима Хікмета, найяскравішого представника турецької літератури модернізму. Працював редактором у часописах Nikbinlik (Оптимізм) та Sanat Cephesi (Мистецький фронт), нині редактор часопису Çevrimdışı İstanbul (Стамбул оффлайн). Поет, архітектор, народжений у 1981 році в Стамбулі, вивчав архітектуру та філософію, викладає історію архітектури в Стамбульському університеті мистецтв імені Мімара Сінара.

Фотовиставка "Скандинавські деталі"
17.07.2018 16:00

Співають SPARKS про чудові лаконічні дизайни скандинавів, а я 17 липня постараюся передати вам решту північних деталей (не лише дизайну) через мої фото!Дітище моїх вражень про Норвегію

Навчання та розвиток

Курс для фотографа "Швидкий старт"

Курс для тих кому набридло фотографувати в "Авто".Деталі за вказаним посиланням.

Курс "Базовий" денний

Любите вчитися зранку і хочете отримати основні практичні та теоретичні знання про фотографію? Пропонуємо навчання в зручний час - першій половині дня! Курс Базовий (денний) підійде для фотографів-­початківців та для тих, хто вже має певний досвід у роботі з фотокамерою. Вас навчатиме професійний фотограф Taras Atamaniv Заняття будуть проводитися по вівторках і п'ятницях, з 11:00 до 13:00. Вартість курсу - 2300 грн. Програма курсу: Заняття 1: Композиція. Вчимося бачити та створювати прекрасне. Заняття 2: Основи фототехніки та експозиція. Дивимося на світ через об'єктив. Заняття 3: Об'єктиви та фокусування. Робимо різкі та яскраві кадри. Заняття 4: Принципи роботи зі світлом. Вчимося відчувати та розуміти світло. Заняття 5 : Зйомка портрета. Фотографуємо модель зі студійним світлом. Перші фото в портфоліо). Заняття 6: Обробка зображення в Lightroom. Виправляємо помилки зйомки, покращуємо фото та формуємо власний стиль. Заняття 7: Зйомка моделі в інтер'єрі. Використовуємо природне освітлення та працюємо в інтер'єрі. Заняття 8: Заключне заняття. Підбиваємо підсумки навчання та аналізуємо власні успіхи. Бонусне заняття 9: Майстер­-клас від Ярослава Мончака. Вчимося в найкращих!Реєстрація за вказаним посиланням.

Курс "Приготування стейків та інше М'ясо"

Програма курсу: Заняття 1 «Телятина» — Телятина запечена в тісті — Пеппер Стейк — Гютатакі Закуска — Тартар — Медальйони з ягідним соусом — Стейки: Ті-боун, Рібай, Нью-Йорк Заняття 2 «Свинина» — Реберця BBQ — Порк Бургіньйон — Корейка з абрикосовим чатні — Ребра в медово-соєвом соусі Заняття 3 «Баранина» — Плов з баранини — Реберця з м’ятою та горішками — Реберця в базиліковому маринаді — Пот-а-фе — Техніки приготування баранини, особливість, використання спецій Формат навчання: Перший день — вивчення тематики «Телятина» Вибір м’яса, витримка, вивчення рівнів прожарок, види стейків, вибір соусу та гарніру. Другий день — вивчення тематики «Свинина» Вибір м’яса, маринування, тушкування, запікання, застосування спецій та особливості даного виду м’яса. Третій день — вивчення тематики «Баранина» Вибір, специфіка, підготовка м’яса, розбірка сідла, використання спецій та трав у приготуванні баранини. Рівень складності: Для осіб, які лише починають вивчати кулінарну справу, для тих, хто готує вдома, та для осіб, які займаються професійно. Ціна курсу: Після оформлення заявки з Вами зв’яжеться наш координатор і уточнить актуальну на даний момент вартість курсу, а також розкаже всі деталі. Як стати учасником: 1. Заповніть форму для реєстрації. 2. Очікуйте дзвінок від координатора курсів. 3. Обговоріть деталі та умови проходження курсу. 4. Вітаємо! Ви навчаєтеся разом з нами!Реєстрація за вказаним посиланням.

Нові моделі підприємництва: досвід Львова

Як отримувати гідну платню, і при цьому - приносити користь своїй громаді? Як працівники можуть на свій розсуд ефективно керувати підприємством? Як справедливо розподіляти результати праці в рамках самоврядного підприємства? Про кооперативи та інші альтернативні форми організації економіки запрошуємо Вас подискутувати на заході “Нові моделі підприємництва: досвід Львова“ Вхід - вільний!

Тренінг - інтенсив "Емоційний інтелект"

Програма заходу: I заняття : 1)Введення поняття емоційного інтелекту. 2)Основні навички емоційного інтелекту: усвідомлення, розпізнавання та управління емоціями 3) Усвідомлення власних емоцій, розуміння: що за ними стоїть і вміння це застосовувати по відношенні до інших,прогнозуючи їхню поведінку та розуміючи мотиваційну сферу. 4) Вправи на самоусвідомлення, саморегуляцію та розвиток емоційного інтелекту. II заняття: 1)З чого починається лідер, як на це впливає емоційний інтелект. 2)Емоційне лідерство: емоції ,як фактор корпоративного лідерства. З) Як розвивати емоційний інтелект у групах або якщо ви керівник і у вас є підлеглі. 4) Секрети життєстійкості; розвиток емоційної гнучкості. 5)Як долати страх зворотнього зв'язку у різних сферах життя. Деталі заходу: - 17 липня 18:30 - 24 липня 18:30   Скільки? - до 16 липня - 200грн/одне заняття - до 16 липня - 350грн/два заняття В день проведення: - 17 липня - 250грн/одне заняття - 17 липня - 450грн/два заняттяПри реєстрації друга/подружки, вартість заняття для обох: - до 16 липня - 350грн/одне заняття - 17 липня - 450грн/одне заняття Реєстрація на інтенсив вважається дійсною тільки після проплати. Реквізити для оплати, доступні після реєстрації.Реєстрація за вказаним посиланням.

BIM MeetUP #1 Structure Edition
17.07.2018 10:00

Вітаємо! Друзі, наш Навчальний центр "Параметрик" організовує невеличку таку собі зустріч "BIM MeetUP #1 Structure Edition". З назви ви мабуть вже зрозуміли, що зустріч буде орієнтована саме на наших улюблених інженерів-конструкторів і цілий день ми будемо розмовляти лише про арматуру, розрахунки та автоматизації при проектуванні розділів КМ та КЗБ. З програмкою зустрічі можна буде ознайомитись найближчим часом, але вже можемо похвалитись спеціальними гостями із Києва - компанія ЛІРА-САПР, колеги будуть розповідати про Сапфір, Ліру та Ревіт. Буде цікаво! Варість участі дуже символічна - 200 грн з людини. Реєстрація обов'язкова, а кількість місць обмежена.Реєстрація за вказаним посиланням.

Інформаційний семінар "Фінансування для бізнесу"

Фінансування для бізнесу — інформаційний семінар для власників та керівників малого та середнього бізнесу, фінансових директорів, менеджерів з розвитку бізнесу, що створюють продукцію та послуги з високою доданою вартістю, та які хочуть розвивати свій бізнес і залучати для цього фінансові ресурси. Мета семінару — підвищити компетенції з пошуку та вибору фінансових інструментів, що працюють в Україні та ЄС, для розвитку свого бізнесу у відповідності до стратегічних цілей компанії. Учасники семінару ознайомляться із наявним спектром програм фінансування бізнесу (гранти, кредити, фонди тощо), отримають знання щодо основних фінансових інструментів, що діють в Україні та країнах ЄС, зрозуміють процеси залучення фінансування. Після завершення тренінгу учасникам буде надана індивідуальна менторська підтримка у виборі виду та форми фінансування. Для чого це бізнесу: • знати про доступні інструменти фінансування, особливо ті, що з’явились в останні роки завдяки підтримці програми EU4Business; • розуміти, які інструменти можуть бути корисними для вашого бізнесу на яких етапах або для якої мети; • розуміти, що не потрібно вашому бізнесу на даному етапі. Програма включає інформацію про доступні в Україні фінансові інструменти, а також блок про можливості фінансування в Польщі, зважаючи на інтерес українських компаній у створенні підрозділів в країнах ЄС. Інформаційний семінар проводиться Центром підтримки бізнесу у м. Львові за ініціативи EU4Business та за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Жодна фінансова інституція (включаючи ЄБРР) не впливає на зміст інформаційного семінару, відповідальність за вибір інформації несе організатор (Центр підтримки бізнесу у м. Львові, створений на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks).Формат навчання: 2 дні, кожен день поділяється на 2 модулі. Після завершення тренінгу заплановано 4-годинні менторські сесії для кожного учасника тренінгу.Вартість: 2000 грн в т.ч. ПДВ. У вартість входить: участь у тренінговій програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника.Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Тренінг "Тайм-менеджмент. Планування та керування часом"
17.07.2018 10:00

Цільова аудиторія: - Керівники, Управлінці, Власники бізнесу - Менеджери, Адміністратори середньої та вищої ланки - Всі хто бажає стати більш ефективним та підняти свою професійну результативність - Хто не може "сказати ні", "я зараз працюю" або ви бачите як "крадуть" ваш час Мета заходу: - передати учасникам технології в плануванні - презентувати та розібратися з структурою - time management - організувати особисту інвентаризацію часу - ознайомитися з методами пріоритетності та вміння їх розподіляти в своїй роботі, вивчити всі методи в плануванні оптимальні для учасника, як навчитися говорити «ні» щоб ваш час став ефективним - оцінка себе по ефективності у використанні часових ресурсів Навчаюча, мотивуюча та практична программа тренінгу-інтенсиву: "Time management" формується з 3х блоків: 1 блок: Введення, Мотивація, бажання навчитися та початок теорії+практика: Знайомство, правила, цілі заходу, очікування, самооцінка, особисті методи планування та їх оцінка, мотивація та розуміння важливості розвивати планування робоче та особисте, презентація компетенцій менеджера та формул Успіху, Результативності, відношення до подій, формула: Процес та Результат, теорія Міллера: «Гаманець Міллера», Закон Парето (20/80) презентація: «Коло планування»(презентація кейсів, практичних завдань, вправ або тестів, може бути Вам надано при погодженні даного тренінгу). 2 блок: Презентація основних методів Time management, практична частина й активність учасників в завданнях: Методи: Інвентарізація часу, Теорія розстановки приорітетів та знання важливості справ (Важливі/неважливі-Термінові/нетермінові), планування методом «АВС», боротьба з «Пожирачами часу» та контроль особистого часу, оцінка «ОВГ» (особистого внутрішнього годиника), використання программного забезпечення «Soft Skills», Презентація «Колеса Менеджмента», взаємозв'язок планування з цілями та термінами реалізації. (презентація кейсів, практичних завдань, вправ або тестів, може бути Вам надано при погодженні даного тренінгу). 3 блок: Підсумки, Розуміння в застосуванні, Висновки від групи, Домовленності, Завершення, Сертифікати: презентація 16-ти правил планування, розуміння цілей в роботі, оцінка робочого процесу та об'єктивність у виконанні, завдання учасникам після тренінгу-інтенсиву, домовленості на усвідомлення в змінах, підведення підсімків. (презентація кейсів, практичних завдань, вправ або тестів, може бути Вам надано при погодженні даного тренінгу). Перед кожним новим блоком, використовуємо «Опитувач», перевірку знань з попереднього блоку який проходили на тренінгу. Співвідношення теорії та практики 50/50, стиль роботи тренера в коучинговому форматі виключно в напрямку діалогу та активності учасників. Тренер може гнучко вести тренінг та адаптувати теми й блоки під потреби, зацікавленність та актуальність для учасників. Може бути проведена – фотосесія на протязі проведення тренінгу. Результати для учасників: - Учасники знають з чого складається time management та планування робочого чи особистого часу (що потрібно вміти робити щоб керувати своїм часом). - Вміють використовувати інструменти тайм-менеджменту. - Розуміють залежність довгострокових цілей і цілей на день, використовують міру пріоритетності та важливості, відмовляємося від "гасіння пожеж". - Учасники знають індивідуальні причини, які заважають їм керувати своїм часом, та створюють особисто індивідуальний план дій, щоб змінити ситуацію. - Знають та використовують в роботі принципи і методи планування часу та поліпшення індивідуальної ефективності. - Розуміють від яких складових залежить пріоритетність і як нею користуватися в роботі та в особистому житті. - Учасники знають, які методи планування існують і як їх можна використовувати в своїй роботі. Результат тренінгу: - Використання в роботі отриманих знань і навичок на практиці для підняття особистої ефективності та професійності. - Поліпшення якості особистого планування і планування своїм підрозділом, знання як проводити попередні заходи по плануванню, ставити зрозумілі та чіткі цілі, контролювати їх та отримувати вчасний результат. - Збільшення індивідуальної результативності та ефективності кожного учасника, мотивація кожного і пошук нових заходів, активностей, дій після тренінгу, що буде сприяти збільшенню функціональності та поліпшенню фінансової результативності учасників тренінгу-конструктору. Додаткова інформація Формат організації і проведення тренінгу: - З 10.00 до 16.00 - міні-групова робота (до 4-6-8 учасників). - Робота в парах, індивідуальні виступи, дискусії, завдання, ігри. - Подача З.З. учасникам на тренінгу-конструкторі. - Обговорення «живого-актуального проблемного питання» від кожного учасника. - Використання домашнього завдання, залученість кожного учасника в групі. - Форма тренінгу 50% теорія, 50% практика. - Одна перерва 15 хв. до обіду \ з 13.00 до 13.30 обід \ 1 перерва 15 хв. після обіду.Реєстрація за вказаним посиланням.

Ускладнений рівень курсу "Проектний Менеджмент"
17.07.2018 19:00

Цільова аудиторія курсу Проектного Менеджменту це є працюючі координатори/джуніор П-ми, які мають хоча б 6 міс. досвіду і більше, й поглиблене розуміння пм обов'язків. Особливість даного курсу полягає перш за все розрізнити в глибинному розумінні та навчити здійснювати аналіз стандартних операційних помилок. Катерина Мора надає на курсі поради щодо того, як можна їх уникнути і також дає нове бачення ролі Пм-ма в компанії з огляду на конкурентність ринку. Даний курс Проектного Менеджменту передбачає майбутнім студентам збільшити комфорт та вдоволеність від робочого процесу, а також надає можливості сміло вже подаватися на Пм позиції у різноманітних ІТ компаніях. Програма складнішого рівня курсу Проектний менеджмент: - Enhanced Project Management - Проджект Менеджер та його роль в управлінні бюджетом проекту та компанії - Управління очікуваннями замовників та Customer Satisfaction - Команда: Мотивація та Конфлікти - Контракти та специфіка роботи Проджект Менеджера - Оцінка об'єму робіт та Earned Value Management - Integration Management - що і для чого? - Emotinal Intelligence - таємна зброя PM - Risk Management - Upsales/crossales/revealing new opportunities або PM=Sale?Ціна курсу: 8 000 грн. Для студентів QA Group діє знижка 10% 7 200 грн.Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Спорт, здоров’я

Старт Програми схуднення "8 тижнів"

Тренування проходять тричі на тиждень: вт/ чт/ пт 10:30 Кому підходить? - Для жінок будь-якого віку і будь-якого рівня підготовки (при необхідності навантаження ми підбираємо індивідуально). - Для тих, хто хоче поліпшити здоров’я, самопочуття, навчитися правильно харчуватися і безпечно тренуватися. - Для тих, хто любить рух, і готовий рухатися. - Для тих, хто не шукає "відмазок" про брак часу.Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Aerial hoop - повітряна гімнастика для дорослих та дітей
17.07.2018 13:00

Танець циркового мистецтва, повітряна гімнастика, повітряна акробатика, танець на повітряних кільцях. Aerial hoop - це один з різновидів фітнесу, який надзвичайно зохоплює, як дорослих так і дітей. Запрошуємо вас та ваших дітей на пробне заняття в клуб Zarpa. Ірина навчить вас екзотичним рухам. Ви отримаєте 60хв емоцій, які переконають вас в тому, що літати можуть і люди. Заняття розвивають фізичні здібності дітей збільшуються і ви це можете бобачити на протязі двох місяців занять Ваші діти мають можливість тренуватись на кільцях та брати участь у виступах, які будуть організовувати спеціалісти клубу Zarpa, а успішні результати будуть винагороджуватися приємними подарунками, грамотами.Деталі за вказаним номером телефону.

Дитячі заходи

Денний літній табір для дітей від 6-ти років

Тривалість кожного табірного дня - з 9:00 до 18:00 год. (можна долучитися з будь-якого дня при наявності місць)Нарешті канікули!!!А Ви вже думали чим Ваша дитина займатиметься в цей час? Якщо ще ні, то можемо порадити один - приводьте до насНаші плани на літо:-майстер класи з творчості-кулінарні майстер класи-екскурсії-квести-виїзні пікніки-відвідування спортивних закладів та кінотеатрів-активний відпочинок на спортивному майданчику.-відвідування спортивних закладів та кінотеатрів-активний відпочинок на спортивному майданчику.Ваша дитина:-створить щось своїми руками-матиме можливість дізнатися багато корисного-розважиться та відпочине-знайде нових друзівКожний день ми починаємо із ранкового чаювання за настільними іграми, а потім - виконання наших табірних планів. Сумувати не доведеться, це точно.Вартість :1 робочий день - 400 грн,5 робочих днів - 1875грн10 робочих днів - 3500 грн15 робочих днів - 4875 грн20 робочих днів - 6000 грнУ вартість кожного дня входить оголошена програма, повноцінне обіднє харчування від ресторану "Бон Густо", фрукти, пиття.Попередня реєстрація обов’язкова, для реєстрації у табір заповніть форму

Фітнес заняття ''Здорова стопа'' для дітей 4-6 років
17.07.2018 18:45

Програма є обовязковою якщо: – ви помітили, що дитина часто сутулиться, або є порушення постави; – є ознаки неправильного формування стопи (плоскостопість, вальгусна, варусна деформація, косолапість); – при деформації грудної клітки; – при недостатньому розвитку рухових функцій дитини. Заняття проводять: дипломовані спеціалісти з реабілітації, сертифіковані за програмою ”Здорова постава” та за програмою ”Children’s Fitness” Програма включає: 1. Різні види ходьби ( для зміцнення звязок та суглобів) 2. Ходьба по нерівностях (для зміцнення дрібної моторики) 3. Вправи для спини (для попередження таких проблем, як сколіоз) “Здорова стопа” мабуть саме те, що ви шукали для своєї дитини. Програма розроблена спеціалістами у сфері здоров’я і правильного фізичного розвитку, з глибокими знаннями анатомії, вікової та спортивної фізіології. Щоб зробити максимально ефективною і цікавою програму, ми поєднали знання з реабілітації, фітнесу та рухливих ігор. Програма ”Здорова стопа” – це перший крок ваших дітей в сферу здорового способу життя!Деталі за вказаним номером телефону.

Фітнес програма ''Здорова постава''
17.07.2018 15:00

При проведенні занять за програмою ”Здорова постава”, ми ретельно підбираємо вправи і враховуємо усі фізіологічні та вікові особливості дитини, а також й можливі порушення. В програму додані найефективніші вправи з багатьох напрямків фітнес індустрії. Наприклад, для зміцнення м’язів ми використовуємо вправи з пілатесу, для розтягу м’язів та покращення мобільності суглобів, ми використовуємо вправи з йоги та стрейчингу. Статико-динамічні вправи допоможуть збудувати міцний м’язевий корсет, який не здолає навіть найважчий портфель. Також ми не забули і про найменші м’язи нашого тіла – це дрібна моторика стопи, яка забезпечує стабільне та безпечне пересування діток, а в майбутньому буде слугувати міцним амортизатором їхнього хребта. Використовуючи спеціальний інветар позитивно впливаємо на розвиток м’язів стопи та долаємо такі проблеми, як плоскостопість. Місія фітнес програми ”Здорова постава” – забезпечити правильний вплив фізичних вправ на організм дитини і створити умови для гармонійного розвитку усіх систем організму. Вправ та їх комбінацій настільки багато, що їх важко усіх перелічити. Кожна вправа є особливою і тренує конкретну групу м’язів, покращує фізичні якості і позитивно впливає на такі системи організму: нервову, травну, дихальну, серцево-судинну і опорно-рухову. Ми випробовуємо на собі усе можливе, що пропонує нам сфера фітнесу та реабілітації, та комбінуємо це в різноманітних програмах клубу Zarpa.Для дітей віком від 6 до 8 років.Деталі за вказаним номером телефону.

Культурологічний квест "Один день в Європі"

Літо - час мандрувати і знаходити скарби! Продовжуємо знайомитись з мистецькими та архітектурними об'єктами Європи. Багато цікавого можна дізнатись у бібліотеці під час гри "Один день в Європі".

Гра CashFlow для підлітків

Успіх вашої дитини залежить від того, який старт ви їм дали, наскільки відкрили можливості до розвитку. Відкрийте їм дорогу до реалізації мрій! Гра розвиває надзвичайно багато навичок - починаючи від soft-skills, завершуючи вмінням бачити можливості навколо себе і використовувати їх. Гра для дітей віком 11-15 років. Поширюйте інформацію - діліться з друзями можливостями.  Для кого гра: - для тих, хто хоче подивитись на практиці як це - управляти фінансами - для тих, хто розвивається і рухається вперед - для тих, хто хоче змін в житті, але не розуміє з чого почати Як проходить гра: Тривалість гри - 4 годин і складається вона з 2-х частин: - 1-ша частина (тривалість до 120 хвилин) - пояснення правил, та початок гри. - 2-га частина (120 хвилин) - друга часина гри + зворотній зв'язок між цими частинами перерва - 15 хвилин. Хто проводить: - Олександра Грудзевич (Oleksandra Grudzevych) - сертифікований бізнес-тренер (сертифікація відповідно до міжнародних стандартів), фінансист з 18-річним досвідом, ментор бізнес-проектів, наставник в особистих фінансах. на рахунку Олександри 70+ проведених ігор.   Вартість - 250 грн. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.   Кількість учасників - 8. Що входить у вартість гри? - сама гра, консультація тренера під час гри та на зворотньому зв'язку, роздатковий матеріал.Деталі за вказаним номером телефону.

Інше

Фотопроект з конем

Хочете казкові фото для своєї маленької принцеси?! Тоді приходьте до нас! Наступного тижня у кінному клубі  відбудеться спільний проект з фотографом Надія Данилова!  На вашу маленьку дівчинку чекатиме коник та пишна сукня - все як у справжньої принцеси! Попередній запис обов'язковий за вказаним номером телефону.

Бізнес-сніданок "Дзен делегування"

Чому Дзен? На декілька годин ми зануримось у делегування і будемо споглядати за собою у цій дуже важливій темі у житті кожної людини. Ми розберемось з питаннями, які актуальні кожному керівнику, кожній людині, котра хоче вирватись з замкнутого кола «Роблю все сам, бо краще мене ніхто не зробить!». Кому, як, і що делегувати? Як делегувати так, щоб був результат? Кому варто і кому не варто делегувати? Принципи ефективного делегування. Якщо Вас цікавить хоч одне з цих питань, тоді Вам до нас! Модератор бізнес-сніданку - Ivan Dzyamulych Тренер, генератор ідей, ІТ консультант, майстер з читання між рядків і мерчандайзер думок. Ви зможете насолодитись затишною та особливою атмосферою. Тонко підібраний музичний супровід та привітний персонал яскраво доповнять неймовірно смачні страви від титулованого шеф кухаря - Максима Прихідько та його команди! А ретельно підібрана винна карта відмінно доповнить Ваш відпочинок! Вартість участі- 350 грн.Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Кіно

Людина-мураха та Оса

Після подій, показаних у фільмі «Перший Месник: Протистояння», Скотт Ленг (Пол Радд) намагається балансувати між обов’язками батька та відповідальністю, покладеною на нього як на супергероя. Він отримує нове завдання, яке має виконати спільно з Хоуп ван Дайн (Еванджелін Лілі), яка вдягне костюм Оси. Якщо все пройде успішно, то їхня місія проллє світло на важливі події, що сталися у минулому.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

План втечі 2

Головний герой на ім’я Рей Бреслін (Сильвестр Сталлоне) очолює елітний спецзагін, який здатний організувати втечу людини навіть з найзахищенішого місця на планеті. Свої вміння Рей доводив вже не раз. Та успіх усіх наступних операцій команди опиняється під загрозою, коли помічника Рея, Шу Рена, викрадають та ув’язнюють у місці, спроектованому спеціально так, щоб втеча була неможливою. Залишити товариша напризволяще не входить у плани Рея.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Гарячі копи

Люк (Тіль Швайгер) дуже крутий поліцейський. Він входить до підрозділу спецназу Федеральної поліції Німеччини. Цей загін спеціалізується на протидії терористичним актам. Тео (Маттіас Швайгхефер) ще зовсім юний та недосвідчений, але бажання послужити на користь суспільству в нього непереборне. Їх обох відправляють до замку Бельвю охороняти доньку молдовського президента Машу. І прямо з під носа у охорони дівчину викрадають. Тепер напарникам належить знайти та повернути дівчину у найкоротший термін.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Без сну

Події розгортаються у 1984 році. Театральна трупа під керівництвом дивакуватої режисерки береться за постановку незвичної п’єси. Вона була написана пацієнтами психіатричної лікарні. Аби зануритися у атмосферу твору, усі актори оселяються у давно закинутій лікарні. Головна умова режисерки – ніхто не має спати упродовж підготовки спектаклю. Молода акторка Біанка (Ева Куаттроксі) будь що прагне зіграти головну роль. Та віддатися акторській грі не так просто, коли через нестачу сну починаєш бачити те, що зазвичай приховане від людського ока. За словами постановниці – це саме те, чого вона і хоче досягти.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Гора

Чи є щось величніше за гори? Чому, попри усі труднощі, все нові і нові покоління альпіністів не зупиняючись прагнуть дістатися вершини світу? Що змушує сміливців підійматися усе вище та вище, підводячись над усім світом? Відповіді на ці питання спробували знайти творці фільму. Документальний фільм «Гора» австралійської режисерки Дженніфер Підом – це ода величі гір. Підом не лише режисувала стрічку, вона виступила співавтором сценарію та співпродюсером. Мовою оригіналу розповідь веде актор Віллем Дефо. У процесі зйомок творча група підіймалась на низку найвищих гірських вершин світу. Більшість кадрів зняв Ренан Озтурк – альпініст і фотограф з Америки. До того Озтурк вже співпрацював з Підом у документальному фільмі «Шерпа». Музика, що звучить у фільмі, виконана Австралійським камерним оркестром – одним з найкращих камерних оркестрів світу. Прем’єрний показ стрічки відбувся влітку 2017 року в Сіднейському оперному театрі.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Монстри на канікулах 3

Родина чарівних монстрів втомилася від повсякденної роботи у своєму готелі. Затишок сімейного гніздечка вони охоче змінюють на галасливий та яскравий круїзний лайнер, де повно різноманітних монстрів. Тут є все, чого душа забажає – і енергійні ігри у басейні, і спа-процедури, і смачні пригощання. Точнісінько, як і в їхньому готелі, тільки на воді. Щойно вони ступили на борт судна, голова родини по вуха закохався у капітаншу – чарівну Еріку. Звідки ж йому було знати, що вона родичка його найлютішого ворога Абрахама ван Хелсінга.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Нескінченність

Головні герої фільму – брати Аарон (Аарон Мурхед) і Джастін (Джастін Бенсон). Ще будучи дітьми, вони зуміли втекти з віддаленого поселення, де живуть члени секти. Хлопців не влаштовували суворі правила та усе, що відбувалося довкола них. Пройшли роки, і вони почали отримувати дивні повідомлення від своїх колишніх сусідів, які досі є членами спільноти. Усе те, що починає відбуватися з братами, свідчить лише про одне – дивне божество, якому вклоняються сектанти, насправді існує та має силу, обсяги якої складно уявити, і тим більше усвідомити.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Суперсімейка 2

Події мультфільму розгортаються одразу ж після показаних у попередній частині. Світ досі не готовий прийняти супергероїв, проте роботи для них не поменшало. Увага журналістів прикута до родини з надзвичайними здібностями. Несподівано для голови сімейства, місіс Неймовірна, знана також як Еластика, значно більше цікава і пресі, і людям. А поки матуся рятує світ від халеп, супертатко увесь свій хист використовує для виховання супердітей.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Ти квач!

Ця гра триває не перший десяток років. Колишні однокласники виросли, та жага і азарт нікуди не зникли. З року в рік впродовж місяця п’ятеро шкільних друзів грають у квача. Один із них, Джері (Джеремі Реннер), ще ніколи не був переможеним. Цього року місяць гри припадає на його весілля і усі розуміють – це найкращий шанс аби влаштувати для нього веселий програш. Та не даремно Джері завжди перемагав. Він готовий до битви попри найромантичніший день свого життя. Комедія «Ти квач!» розповідає про колишніх однокласників, які роками грають в дитячу гру з дорослою серйозністю. У основу сюжету лягла реальна історія шкільних друзів, яка була опублікована у газеті The Wall Street Journal. Одразу після публікації почалася робота над майбутнім фільмом. У 2013 році герої продали права на екранізацію своєї історії. Виконавець головної ролі Джеремі Реннер у процесі зйомок отримав кілька травм – зламав лікоть правої руки і зап’ястя лівої.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Сікаріо 2
12.07.2018 - 18.07.2018

Кордон між США та Мексикою регулярно перетинають нелегальні мігранти. Це не нова проблема і на боротьбу з нею навряд чи відправляли б агента відділу спеціальних операцій ЦРУ та радника Міністерства оборони США. Але саме його – Мета Грейвера (Джош Бролін) – і призначили керувати операцією. Бо почастішали випадки перетину кордону наркоторгівцями, які до того ж є терористами, готовими до джихаду. Компанію Грейверу складе колишній таємний оперативник Алехандро Джиллік (Бенісіо Дель Торо). Кримінальний трилер «Сікаріо 2» – це сиквел однойменного фільму, що вийшов на екрани у 2015 році. З огляду на касовий успіх першої частини, творча команда того ж року оголосила про роботу над продовженням. Тоді очікувалося, що до своєї ролі повернеться Емілі Блант, проте її героїня у новому фільмі не з’являється. Проект змінив режисера, тепер ним став італієць Стефано Солліма. Автор сценарію Тейлор Шерідан залишився незмінним.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

У полоні стихії

Тамі Олдхем (Шейлін Вудлі) зустріла Річарда Шарпа (Сем Клафлін) під час відпочинку на Таїті. Волелюбні та романтичні, вони закохалися і вирішили разом вирушити у подорож Тихим океаном. Їхній маршрут мав пролягати від Таїті до Сан-Дієго. Вони вирушили у путь та через 3 тижні плавання плани зруйнував ураган 4 категорії Раймонд. Яхта вціліла дивом, та з ладу були виведені основні системи навігації, зв’язку та керування судном. Аби продовжити рух вітрила доводилося ремонтувати самотужки. Пригодницький трилер «У полоні стихії» знято на основі реальних подій, що сталися у 1983 році у Тихому океані. Сюжет базується на книзі Тамі Олдхем Ешкрафт «Червоне небо в траурі: справжня історія про кохання, втрату та виживання в морі». Права на фільм було придбано у лютому 2017 року, а до зйомок приступили у липні того ж року. На головну роль одразу запросили Шейлін Вудлі. Майлз Теллер хотів зіграти у цьому фільмі, проте замість нього обрали британця Сема Клафліна.Придбати квитки можна у касах кінотеатрів та за вказаними посиланнями.

Вісім подруг Оушена

Виявляється у Денні Оушена є така сама як і він заповзятлива сестриця. Щойно вийшовши з в’язниці, Деббі Оушен (Сандра Буллок) збирає команду для викрадення найдорожчого у світі кольє прямісінько з шиї підступної Дафни Крюгер (Енн Гетевей). Це має статись під час щорічного балу Музею мистецтва Метрополітан. Як і брат, вона буде збирати команду з людей, на яких можна покластися. За справу візьмуться Лу (Кейт Бланшетт), Роуз (Хелена Бонем Картер), Ніне (Ріанна) та інші, не менш колоритні подружки Деббі. Кримінальний трилер «8 подруг Оушена» – це жіночий спін-офф популярної трилогії про Денні Оушена і пограбування, які він здійснював разом зі своїми друзями. Про те, що прямого продовження історії не буде, Стівен Содерберг заявив ще в 2006 році. Ідея зняти фільм про сестру Денні з'явилася в 2015 році. Режисуру довірили Гері Россу, чотириразовому номінанту на премію Оскар. Сценарій писали спільно Гері Росс і Олівія Мілч, для якої цей проект – друга її робота в кіно в якості сценариста. Зйомки проходили в Нью-Йорку з жовтня 2016 по березень 2017 року.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Поліцейський пес

Детективу Френку (Вілл Арнетт) дали завдання, виконати яке самотужки він не зможе. Потрібно вирушити на собаче шоу, де користуючись увагою публіки до виступів, злочинці нелегально торгують викраденими дикими тваринами. Його напарником у цій справі стане Макс, дивовижно балакучий та невгамовний собака. Пес візьме на себе левову долю роботи, а допомагатимуть йому в цьому його чотирилапі побратими. Сімейна пригодницька комедія «Поліцейський пес» знята у копродукції США та Великобританії. Режисером стрічки став уславлений Раджа Госнелл («Один вдома», «Один вдома 2», «Красуня»), а сценарій писали спільно Макс Боткін («Росомаха і Люди Іск. Початок», «7 сестер») та Марк Хаймен («Мадагаскар 3», «Знайомство з Факерами»). Більшість задіяних акторів озвучують своїх персонажів-звірів, а одну з небагатьох «людських» ролей довірили Віллу Арнетту. Він не часто з’являвся на екрані, та англомовні глядачі добре знають його голос по багатьом успішним мультфільмам останніх років.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за посиланнями вказаними нижче.

Світ Юрського періоду 2

Динозаври, що мирно жили на віддаленому острові, вийшли з-під контролю. Спосіб їх створення перестав бути таємницею. Тепер ці технології доступні кільком великим корпораціям. Те, як ці люди розпорядяться новими знаннями, ставить під загрозу безпеку всіх жителів землі. П'ятий фільм з серії "Світ Юрського періоду 2" буде прямим продовженням історії, показаної у фільмі 2015 року. До своїх ролей повернуться Кріс Пратт і Брайс Даллас Ховард. Також у фільмі можна буде побачити доктора Яна Малкольма у виконанні Джеффа Голдблюма. Актор зіграв цього персонажа у фільмі 1997 року. За словами творців фільму, події розгортатимуться не лише на острові. Подробиці сюжету намагаються тримати в таємниці, проте відомо, що історія набуде більш похмурого і трагічного характеру. Режисер Хуан Антоніо Байона в одному з інтерв'ю сказав, що крім фільму, що знімається, планується вихід на екрани ще одного продовження цієї історії.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за посиланнями вказаними нижче.

Твій вихід, крихітко!
12.07.2018 - 18.07.2018

З самого початку стосунків пристрасні коханці Тоні і Марк заводили один одного миттєво. Вони не цуралися використовувати для цього будь-які підручні засоби. Але всьому приходить кінець. Як розійтися, щоб не повбивати один одного? Квитки можна придбати у касах кінотеатрів та за вказаним посиланням.

Хмарочос

Головний герой фільму – Вілл Соєр (Двейн Джонсон), колишній ФБРівець, керівник групи рятування заручників. Нині його робота полягає в оцінці безпечності споруд, особливо багатоповерхових. Компанія, на яку він працює, надає йому та його родині житло у найвищому хмарочосі світу – Перлині. Цей будинок містить як житлові квартири, так і офіси, є навіть окремі ізольовані поверхи зі своєю екосистемою. До того ж це найбезпечніша споруда, яку тільки можна уявити – так переконують власники багатоповерхівки. Та це не так. Через збройний напад на 90-х поверхах спалахує пожежа. Родина Соєра заблокована на верхніх поверхах і не має змоги вибратися звідти. Аби врятувати родину, герою доведеться боротися не лише з вогнем, а і з тими, хто навмисне шкодить споруді.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Кінопоказ "Моя ліва нога"

Не пропустіть можливість попрактикувати свою англійську - та заразом дізнатися більше про людей з інвалідністю! Оскароносний фільм "Моя ліва нога" заснований на реальних подіях - він розповідає історію хлопця-художника з церебральним паралічем. Перегляд буде англійською мовою з англійськими субтитрами. Після фільму за чаєм та кавою ми обговоримо побачене. На події будуть люди з різним рівнем мови - тож приходьте, ми допоможемо вам заговорити і почуватися впевненіше. Усе це безкоштовно - вхід вільний. Ми на вас чекатимемо!

Кіноклуб Олега Яськіва: "Басейн"

Тонка лінія між дійсністю та уявою неслухняною хмариною розчиняється перед нашим розпеченим на сонці зором. А ми цього і хочемо. Загубитись у дійсності, перездати карти, приміряти маски. Раптом знайдемо кращу. Кожен щось творить: хтось на папері, хтось в уяві. Людина не може не творити. Не може не змішувати дійсність з вигадкою, не може не коректувати профіль свого життя фантазіями чи поезією. Бо натхнення – немов яскрава тропічна птаха, яка ховається у хитросплетіннях ліан. Воно заманює автора у сутінкову невідомість, холодить небезпекою, позбавляє впевненості усталеного життя. І неважливо хто цей автор, популярний письменник чи його невідомий читач. Інтригуюча тема природи творчості віддавна хвилювала інтелектуалів. Цим переймалися автори ще в античні часи, дискутуючи з богами під джазові імпровізації арф та приправлене спеціями молоде вино. І до сьогодні з кожною новою спробою додається хіба що нова наукова робота чи роман, але не аргумент для кінцевої відповіді. У фільмі “Басейн” робиться чергова спроба візуалізувати дух творчості. Віднайти фантастичне дзеркало, у якому можна буде розгледіти обриси натхнення. І слід визнати що це одна з кращих спроб в історії кіно. Воно й не дивно, адже автором фільму став той, хто з натхненням – на близьку руку, для кого творчість – не ремесло, а спосіб бачення світу. Його звати Франсуа Озон і його бояться фарисеї та очікують прогресисти. Франсуа Озон був одним з перших режисерів, які вивели французьке кіно з летаргійного сну восьмидесятих. У середині дев’яностих він сміливо увірвався на кінематографічний Олімп провокаційними фільмами відверто антибуржуазного характеру з виразним авторським почерком. Йому достатньо було кількох фільмів щоби посісти ключове місце у французькому і світовому кіно. У такому статусі, з нетривалими періодами творчого спаду, він залишається і до сьогодні. "Басейн" – одна з кращих його робіт. Психологічна мелодрама з гічкоківським присмаком розповідає про авторку детективних романів, яка приїжджає на південь Франції у маєток свого видавця щоб відшукати натхнення для написання нового роману, який виведе її з кризи. І тут, посеред райської природи, буколічної тиші вона зустрінеться з тією кого вона не очікувала побачити… Далі не варто розповідати хоча відірватися від екрану буде складно. Адже фільми Озона завжди відрізняються цікавим сюжетом і тому його кіно, попри свою елітарну спрямованість, цілком доступне широкій публіці. Проте режисер вміло граєтся з глядачем. Він як добрий психолог розуміє, яке кіно цікавить сучасників. І тому його фільми завжди на межі: між драмою і трилером, між еротикою і романтикою, між пристойністю і гріхом. Саме тому його називають найбільш гічкоківським режисером сучасності. Він має якийсь магічний вплив на кінозірок, через що зніматися у його фільмах стає для них великою честю. От і у цьому фільмі зіграв дует кінодів різних епох – прекрасна у шляхетній присмерковій красі Шарлотта Ремплінг та несамовито сексуальна Людівін Саньє. Вийшла достойна партія рівних гросмейстерів, за якою з насолодою (інтелектуальною та еротичною) спостерігаєш. Зупиніться посередині літа. Підгляньте з-під завіси на інший світ. Можливо, він створений вами…

Кінопоказ "Країна припливів"
17.07.2018 19:00

Наступного вівторка дивитимемось поетичний фільм жахів Террі Гільяма - "Країна припливів". Прем'єра відбулася на кінофестивалі в Торонто у 2005 році, фільм був неоднозначно сприйнятий як критикою, так і глядачами через сміливі сцени на межі педо- та некрофілії. До речі, фільм не рекомендовано до перегляду особам, молодшим 17 років. Сюжет: Одинадцятирічна дівчинка Джеліза-Роуз живе разом з напівбожевільними батьками-наркоманами, батько приймає героїн, а мати - метадон. Однак Джеліза-Роуз відчуває себе абсолютно нормально в цій маргінальній атмосфері. З дитячою наївністю вона готує батькові героїн, допомагає йому робити ін'єкцію, відправляючи його «на канікули». Незабаром після чергової дози мати вмирає. Німецький ресурс кінокритики Filmdienst зазначає: "Цей фільм однозначно вартой того, щоб бути побаченим, це прекрасний, але й також тривожний фільм про жахіття цього світу і одночасно гімн волі до життя дитини.