Афіша подій у місті Львів на сьогодні 3 квітня 2020

Дати:
Розділи:
Опера "Кармен"

Опера Ж. Бізе «Кармен» зіткана з безлічі найпопулярніших мелодій, серед яких Хабанера і куплети Тореадора настільки відомі, що глядачі, які прийшли на спектакль, з задоволенням наспівують їх аж до фіналу опери. Проте, сам Бізе не міг і уявити, який нечуваний успіх матиме «Кармен». Сержант Хозе, захопившись красивою циганкою Кармен, з часом уникає зустрічей зі своєю нареченою, Мікаелою. Кармен грає з Хозе, а потім з тореадором Ескамільо, чим викликає у Хозе ревнощі, ненависть до суперника і спрагу помсти. Він намагається завоювати любов Кармен і утримати волелюбну і примхливу красуню. Зрештою Хозе вирішує, що Кармен буде належати тільки йому, і нікому більше. Яскраві мелодії, шалені ритми іспанських танців, стрімкий розвиток дії, емоційна гра акторів – нова постановка Львівської національної опери в режисурі заслуженого діяча мистецтв України Галини Воловецької дивиться на одному диханні.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Не клубні танці
03.04.2020 19:00 $ 190 грн

EPOLETS відправляються у тур містами України зі спеціальною програмою «Не клубні танці».«Танцюй, ніби нікого нема» — саме цей рядок однієї з пісень гурту надихнула хлопців на цілий тур: «Ми приведемо тебе в твій улюблений клуб, змусимо посміхатися й танцювати так, як ти цього не робиш навіть вдома наодинці з собою».Цієї зими хлопці зробили декілька гучних прем’єр. Навесні гурт випустить наступний сингл й усі ці новинки ви зможете почути наживо. EPOLETS скучили за прихильниками й готові поділитися накопиченими емоціями на найближчих концертах! У танцювальну програму включені бойовики із хітів гурту за весь час. Вибір клубів не випадковий, а рішення поїхати в тур спонтанне, а саме тому хлопці вважають його справжнім back to the roots! Денс-рок гурт EPOLETS має за плечима 4 альбоми, 11 відеокліпів, десятки концертів та звання найфестивальнішого гурту України.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відкриття "Французької весни"

Виконавці:КІМ БАРБ'Є - фортепіано (Франція)Програма:В. А. Моцарт. Варіації на французьку пісню “Ah vous-dirais Maman!” до мажорФ. Мендельсон. Пісня без слів №4М. Равель. Павана на смертьФ. Шопен. Скерцо №2Ґ. Форе. Баркарола №1К. Дебюссі. «Doctor Gradus ad Parnassum» з фортепіанного циклу «Дитячий куточок»Ф. Шопен. 3 ноктюрни тв.9Верді-Ліст. Парафраза на теми з опери “Ріґолетто” Дж. Верді   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт Гравіцапи / Gravitsapa

Вже пів року, як Gravitsapa функціонує як One-Man-Band. Цього вечора не очікуйте почути старі твори "групи" або відпрацьовану концертну розважальну програму.Це буде щось між кунст-камерою, перформенсом і ритуалом виклику музи. Все буде народжуватись на очах аудиторії. Її настрій і очікування будуть в рівній мірі впливати на якість вечора, як і намагання музиканта вхопити хвилю натхнення. Слухач потрапить на "закриту репетицію", де музика буде робитись "в стіл", без розрахунку комусь догодити.Стиль: може варіюватись в дуже широкому спектрі.Що очікувати: щирий самобутній авангард або радикальну заїжджену банальщину.

Петро Бампер і Сус

Петро Бампер і Сергій Сус — одні з найвідоміших і популярних комедійних блогерів українського Ютубу, вони володіють нереальним почуттям гумору, шаленою енергетикою та неадекватною харизмою, їх жарти одразу запам’ятовуються, а репліки розходяться на цитати.Шоу Петра Бампера і Суса «Без цензури» — кращий привід зібратися з друзями, щоб добре провести вечір і отримати заряд позитивних емоцій.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Osnova
03.04.2020 19:00
вул. Заводська, 31 (Котельня Ruїn Bar)

OSNOVA - це гримуча суміш брудного гаражного звуку і електроніки, здатна підірвати і розгойдати будь-який майданчик своїм лютим драйвом!Два роки гурт готував та обкатував матеріал на фестивалях і збірних концертах і зараз готовий представити повноцінну сольну програму, що складається з суцільних бойовиків. Захоплюючі дух барабанні партії в поєднанні з кислотними семплами, які вводять в транс, синтезаторами та ревучою, як дикий звір, гітарою. Вся міць рейв традицій останніх 30 років оживає в цих звуках електро, хардкору, панку, індастріелу та кислотного рейву. Справжній живий рок-дискач з неймовірною енергетикою.   Деталі за вказаним посиланням.

Тур "Стежка Афродіти"
03.04.2020

Чому саме Кіпр і чому в квітні? Тут все просто - після зими хочеться тепла і хочеться в похід. Кіпр - це ідеальний варіант, адже він розташований в Середземному морі. Клімат тут надзвичайно сприятливий, можна засмагати та купатися.В мандрівці на нас чекають фантастичні краєвиди, цікаві місця, класна компанія, нові знайомства та пригоди! А ще, сюди дуже зручно добиратися, SkyUp відкрив дешеві рейси із Львова та Києва до Ларнаки. Отже, чекаємо на вас - мандрівників, які люблять пригоди і хочуть вирватися із робочих буднів.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Тренінг MTCRE

Тренінг інженерного рівня, котрий доповнює знання про статичну маршрутизацію більш розширеними сценаріями (включаючи рекурсивну маршрутизацію, маршрутизацію на основі політик). Динамічна маршрутизація обговорюється на прикладі динамічного протоколу маршрутизації OSPF другої версії (для IPv4). Розглядаються технології тунелювання мереж разом з практичними завданнями, під час котрих учасники налаштують декілька VPN з'єднань у поєднанні з динамічною маршрутизацією OSPF (сценарій головний офіс з філіями). Іншим сценарієм буде налаштування тунелів, що дозволяють рух L2 трафіку (за допомогою протоколу BCP). Інші обговорювані теми: VLAN (віртуальна локальна мережа), агрегація портів, VRRP (протокол надмірності віртуального маршрутизатора).Тренінг завершується сертифікованим іспитом MikroTik - MTCRE.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.  

Всеукраїнська науково-практична конференція "Право. Комунікація. Суспільство"

Запрошуємо до участі у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти (українською та іноземними мовами) «Право. Комунікація. Суспільство».   Напрями роботи конференції:- становлення професійної компетентності здобувачів вищої освіти засобами іноземної мови;- формування професійних, національних та загальнолюдських цінностей як складових комплексного виховання мовної особистості;- актуальні проблеми діяльності правозахисних та правоохоронних органів: європейський досвід та українські реалії.   До початку роботи конференції планується видання електронного збірника тез його учасників.   Деталі за вказаним посиланням.

ІІІ Всеукраїнські судові дебати з адміністративного судочинства
03.04.2020 09:00

3-4 квітня ELSA Lviv спільно з кафедрою адміністративного та фінансового права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка за підтримки Восьмого апеляційного адміністративного суду організовує IIІ Всеукраїнські судові дебати з адміністративного судочинства імені Юрія Панейка! До участі запрошуються студенти ІІ-VI курсів всіх закладів вищої освіти України, які навчаються за спеціальністю “Правознавство”, “Міжнародне право”, “Правоохоронна діяльність”. До складу команди може входити від 2 до 4 учасників. Кількість команд від одного закладу необмежена.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Благодійний вечір Пласту
03.04.2020 18:30
вул. Вітовського, 57

Благодійний вечір Пласту у Львові 2020 - третій благодійний захід осередку Пласту в місті.Пласт у Львові це:• більше 50 таборів та заходів щороку;• 1200 дітей та підлітків віком 2-18 років;• ще більше щасливих батьків;• близько 400 волонтерів;• море крутих проектів;Благодійний вечір проводиться з метою підтримки розвитку Пласту у Львові, як волонтерської організації. Збільшення кількості волонтерів зробить нас доступнішими для дітей міста.Саме у Львові Пласт був заснований у 1912 році. А 30 років тому група натхненників відновила діяльність організації після радянської окупації. Сьогодні це найбільший осередок Пласту у світі і налічує близько 2,5 тисяч осіб. Пласт – це бренд ровесник творів Івана Франка. І ви є частиною цієї історії.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Весняний будівельний форум - 2020

Весняний Будівельний Форум - найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об'єкта. Відбувається у форматі взаємодоповнюючих виставок: XXXIX міжнародної виставки «БудЕКСПО-весна» і XIV Спеціалізованої виставки «Вікна. Двері. Дах».   Участь у Весняному Будівельному Форумі допоможе вам в короткі терміни:• Підтримати імідж компанії та підсилити вплив на ринку.• Знайти нових клієнтів і зміцнити відносини з існуючими.• Продемонструвати весь спектр послуг Вашої компанії та отримати відгук про продукт.• Ефективно вивести на ринок нові товари/послуги.• Збільшити об’єми продаж Ваших продуктів.   Деталі за вказаним посиланням.