Афіша подій у місті Львів на сьогодні 26 вересня 2018

Дати:
Розділи:

Театр

Майстерня Валерія Більченка – гра Чекаючи на Годо. I акт

Все життя ми чекаємо на щось. Чекаємо, коли в дитячому садку скінчиться "тиха година", коли мама забере нас додому, коли закінчиться урок, коли тато купить нову гру, коли буде Різдво, коли настане літо, коли ми поїдемо до бабусі, коли ми виростемо, коли ми закінчимо університет, коли скінчиться робочий тиждень, коли ми одружимось, коли у нас буде своє житло, коли у нас буде машина, коли ми поїдемо на відпочинок, коли прийде автобус, коли співробітниця поговорить по телефону, коли мине біль, коли ми вийдемо на пенсію, коли нам стане краще, коли ми помремо. Ми чекаємо, а життя в цей час йде, так? Чи потрібно інше?Валерій Більченко про проект: "Чи може бути театр без режисера? Чи може бути театр без режисури? Чи може бути вистава реальним колективним висловлюванням людей, які на сцені, а не вираженням бачення одного автора - режисера? Чи може бути вистава колективним твором, без режисури, і в той же час мати всі властивості режисерської вистави - цілістность, гармонічне співвідношення всіх елементів вистави, ясність змісту, естетичну цінність? Чи можлива взагалі "непоставлена", "вільна" вистава, яка має ті ж художні властивості, які має "поставлена" режисерська вистава? Чи може театр (вистава) не мати ніякої установленої форми? Чи може театральне дійство і акторська гра дійсно відбуватися "тут і зараз"? Не імітуючи, а дійсно? В прямому сенсі? Не маючи встановленої форми, не маючи нічого сталого, нічого не повторюючи, відбуваючись лише один єдиний, у прямому сенсі, неповторний раз? І при цьому мати якість традиційного завершеного, цільного, поставленого режисерського твору? Чи це можливо? Театр без режисера? Театр, який створюють самі актори в єдиному екземплярі в процесі гри тут і зараз?"Початок 26.09. - 19:00 год28.09. - 18:00 год30.09. - 18:00 годКвитки можна придбати за вказаним посиланням.

Майстерня Сергія Ковалевича "Бути і все. Голос і тіло як єдність"

В рамках IV Міжнародного фестивалю Традиції ДРЕВО Майстерня Сергія Ковалевича: Бути і все, маніфестація сутності голос і тіло як єдність художньо-антропологічна майстерня в рамках освітньої програми Міжнародної театральної обсерваторії театр в сім днів.Коли ірже кінь - відгукується кінь, коли реве бик - відгукується бик.Так в старовинному китайському реченні втримані закон подоби, подібне зове подібне, і необхідність маніфестаціії сутності, того, що незмінне в часі, будучи таким по природі.Ціль цієї майстерні - проявлення Об’єктивних голосу і тіла. Голосу як зв’язку життя людини з духовним рівнем буття і тіла як кровотоку, що править його форму. Вирізняємо об’єктивний голос і тіло як голос і тіло сутності, на відміну від тільки сучасного розуміння їх як впливів.Зосередившись на голосі і тілі як аспектах единого, ми спробуємо розширити наше усвідомлення від звичного, буденного, де голос - тільки те, що ув’язнене в тілі, до можливості віднайдення унії між голосом і тілом. Спробуємо таким чином вивільняти тіло і голос і так створювати відстань між ними, щоб пісня і слово могли бути проявленими. Та згодом будемо розуміти взаємні відношення між вільними голосом і тілом як єдиний жест.Що на практиці означає прийняти свої власні інструменти, тіло і голос, і як вийти за межі звички? Які процеси проявляються на цих границях і що необхідно актору, щоб досягнути території незнаного, там, де закінчується самовияв і виникає Театр і художня реальність?Як таким чином актор організує себе, спираючись на акторське ремесло? Ставлячи такі питання і створюючи певні передумови, ця майстерня розвиває не тільки процес арт-терапії в виконавцеві, але і закладає фундамент для трансформації Художника, розвиваючи його художнє мислення.Запрошуємо молодих акторів та режисерів до участі у майстерні Сергія Ковалевича!Реєстрація за вказаним посиланням.

Комедія "За двома зайцями"

Брехня править світом. Брехня лицемірна, брехня двулична. Брехня, як засіб замилювання очей, брехня, як шлях до збагачення. Брехня, як символ теперішнього часу. Брехня, як поїзд до вершин влади, як засіб обману електорату і спосіб збагачення. Така брехня згодом спричиняє революції, адже все таємне стає явним. З іншого боку – довіра. Ми віримо навіть тоді, коли брехня розвіяна, навіть тоді, коли маємо докази. Навіть тоді, коли весь світ кричить, що нас обдурили. На брехні будуються замки – вони повітряні, на брехні створюються сім'ї – вони недовговічні, з брехні складають долі – трагічні долі. Від брехні народжуються діти – нещасні діти. Брешіть і добрешетеся…» (Орест Огородник, з. д. м. України, режисер-постановник). Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Танці — Олена Балаян Балетмейстер Помічник режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Вистава "Метелики вільні"

Вистава за п'єсою Леонардо Герша "Метелики вільні". Це історія про сліпого хлопця, який мріє, кохає та живе повним життям! Ця вистава знакова для нас, адже її побачили не лише у Львові, а й в Северодонецьку та Новоайдарі,Краматорськ та Слов'янськ, Бахмут, Дрогобич, Дніпро

Вистава "Куди зникло море?"

У чому секрет дружби? Хто такі друзі? І чому нам так добре, коли ці люди поруч? Вистава «Куди зникло море?» - це захоплююча та інтригуюча розповідь про добрих, щирих і відданих друзів-звірят, які ведуть розслідування одного злочину, що трапився у їхньому лісі. Завдяки детективним пригодам герої ще глибше пізнають, що ж таке дружба та вірність, і чому вони роблять нас настільки щасливими! Цікавий сюжет переплітається з простою і легкою подачею. Інсценізація Олени Крилової за книгою Тараса та Мар’яни Прохаськів «Куди зникло море» - це атмосфера затишку, щирого сміху та любові.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лисичка, Котик і Півник"

Вистава за мотивами української народної казки. Жили собі Котик та Півник. Разом господарювали та пісень співали. Але одного разу хитра Лисиця вкрала Півника, а хороброму Котикові довелося його рятувати. Проте така прикра пригода пішла лише на користь нерозважливому Півникові — він став хоробрим і в усьому пообіцяв слухатися свого побратима. Для дітей віком від 3 років. О.Олесь, казка на 2 дії.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Концерти

Концерт "Від Бароко до Джазу” Фабріса Ді Фалько

Меценат, модель, танцюрист, вчитель, виконавець різноманітних джазових мюзиклів, барокових, сучасних опер, Фабріс Ді Фалько сам будучи метисом, не турбується про еклектизм: "Я вважаю себе птахом островів. Я хочу мати можливість літати від однієї дисципліни чи галузі до іншої. Я не хочу бути у клітці" Музичні критики відзначають чистий тембр голосу інноваційного музиканта та різноманіття музичних програм Ф.Ді Фалько: сміливий виклик змішувати музику джазу та бароко, здійснювати інтерпретації від сучасних творів до комедійних мюзиклів. У статті New York Times "Нью-Йорк Таймс" журналіста Ф. Еберстата "Хто може протистояти чоловікові, який співає як жінка", французький контратенор Філіпп Жарускі зазначає: "Голос Ді Фалько – інтригуючий та відрізняється від звичних моделей. Він надзвичайно ковзає від баритона до сопрано, він комфортно виконує твори Бахачи співає з джаз-саксофоністом Ману Дібанго. Я був шокований відмінністю між його фізичною зовнішністю та його кришталево чистим та дзвінким голосом ". Частий гість на бароковій, сучасній оперній та театральній сцені у Франції, Німеччині, Швеції, Італії, Аргентині, Африці, Румунії і Японії - Фабріс Ді Фалько вперше виступить у Львові. Персоналії Фабріс Ді ФалькоКвитки можна придбати за вказаним посиланням.

Шоу

Відкритий мікрофон

Відкритий мікрофон від Lviv City Stand Up - це майданчик для розвитку нових стендап-коміків у місті Львів. Кожен бажаючий може спробувати свої сили та виступити на сцені Відкритого мікрофону перед глядачами.

Вечірки

Lviv.Swinging.Autumn
26.09.2018 - 28.09.2018

Львів та осінь. Казкове місто та чарівна пора року. Додамо до цього поєднання Джаз та Лінді Хоп, зустрічі та нові знайомства. Запрошуємо на першу Swing Dance подію від танцювальної  спільноти Львова і проекту LvivJazzLindy! 26-27 жовтня відбудеться танцювальна подія "Lviv.Swinging.Autumn.", яка в подальшому стане щорічною. Пропонуємо дві вечірки на всю ніч в знайому Леофіті та розваги вдень в місті. На веччірках, окрім танців, нас очікують шоу-номери від львівської спільноти та гостей міста.Розклад вечірок:п'ятниця, 26.10.18 - 21:00-05:00субота, 27.10.18 - 20:00-05:00

Вечірка "Pink Point з Gooch Brown"
26.09.2018 21:00

Вхід в клуб дівчата 18+ хлопці 21+ Вхід: 50 грн для всіх.Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Happy Birthday Party

Найсвятковіша вечірка міста Happy Birthday Party: безкоштовний столик та коктейлі для іменинників. Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Bacardirenesansclublviv

BACARDI відроджує традиції і представляє вечірку bacardirenesansclublviv. А ми готові презентувати вам нові грані та нові формати для якісного відпочинку.Чекаємо саме тебе 24/7! Резервація столиків та детальніша інформація за телефоном.

Ігри

Винна гра Winespiration

Ми будемо грати у настільну винну гру Winespiration. За допомогою цієї гри ми зможемо у веселий спосіб отримати багато нових знань про вино. Ну і звісно вина теж будуть цікаві, а головне вина буде багато. Вартість 300 грн.Кількість місць обмежена, тому не баріться.Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Мафія

Мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити до в'язниці всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх. Вартість: 70 грн з особи.

Тренінг-гра CashFlow

Чому Ваше життя не таке, яким ви хочете його бачити? З чого розпочати кардинальні зміни? Та головне питання: чи готові Ви до цього⁉ Запрошуємо на нашу бізнес-гру CashFlow, де ви знайдете відповіді на ці та інші запитання!   Ціна - 150 грн. Якщо ви не маєте досвіду участі в грі, хутчіш реєструйтесь та зробіть свій вихідний яскравим. З нами Ви зможете здобути навички та нові знання, адже кожна гра - це нове випробовування. Щонеділі нові гравці, це дає Вам змогу залишатись в тонусі і находити підхід до різного типу людей. Якщо Ви вже спробували насолоду участі в грі, відмовитись від цього дуже важко. На грі Ви гарантовано: - отримаєте навички для досягнення поставлених цілей - зрозумієш, як міркують успішні люди та до яких результатів це призводить - дізнаєтесь, як побудувати свою успішну стратегію та як застосувати її в реальних життєвих ситуаціях. Друзі, якщо Ви хочете: ✔ навчитись вести свій бізнес ефективніше; ✔ швидше аналізувати та випереджати конкурентів на крок; ✔ випробувати себе на бізнес-арені, не маючи жодного досвіду; ✔ вміти будувати бізнес-тактику, приходьте до нас разом із друзями та проведіть свій вихідний день з користю!Реєстрація за вказаним номером телефону.

Квест "Таємниці Галицького Гоґвортсу"

Твій стандартний маршрут: 439 - 111 - їдальня? Університет значно більший, ніж ти його бачиш і приховує сотні таємниць..... Прийди з друзями і розгадайте їх всі.Реєстрація за вказаним посиланням.

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль пива Октоберфест
24.09.2018 - 12.10.2018 18:00

Новий паб з новими традиціями! Сьогодні ми розпочинаємо традиційне німецьке свято пінного ! Будуть веселі конкурси, халявне пиво , ігри , смачне м'ясо . Знаєш що таке бірпонг? Приходь компанією та грай! Вмієш влучно потрапляти в ціль? Тоді ми маємо для тебе дартс з подарунками, все в твої руках! І руки маєш сильні? То перемагай в армреслінгу та отримуй пиво!

Гастровечори, дегустації

Гастровечір "Вино і риба"
26.09.2018 19:00

Ви досі переконані, що риба смакує лише у тандемі із білим вином? Давайте остаточно зруйнуємо ці стереотипи! Запрошуємо Вас на гастровечір, де будемо куштувати страви з риби і морепродуктів за авторськими рецептами нашого шефа у поєднанні з червоним та рожевим винами, які старанно підібрав сомельє – Богдан Павлюх. Ви скуштуєте: - Міні-бургер з тартаром з тунця у тандемі з Prestige Chateau Minuty - Кальмар з хоспера із печеним баклажаном і соусом песто та Langhe Dolcetto Colombe Renato Ratti - Стейк з осетрини з лисичками і овочами та Bourgogne Couvent Des Jacobins Louis Jadot - Реберна частина коропа під грибним соусом у поєднанні з Blauer Zweigelt Terrassen Domane Wachau - Київський торт за оригінальним рецептом під Tawny Porto 10 years old Sandeman Вартість: 999 грн.Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Мистецькі заходи

Виставка "Золота симфонія епохи"
26.03.2018 - 30.10.2018

Унікальність виставкового проекту полягає не тільки у представленні предметів з дорогоцінного металу вишуканої обробки, а й у композиційно представленій експозиції, яка відображає суспільне та духовне життя тогочасного суспільства.Презентовані експонати дають можливість творчо осмислювати продукт синтезу давніх культур народів, що населяли Причорноморські степи від VI до ІІ ст. до н. е., сформували особливу культуру й зробили вагомий внесок у світове надбання, а також вирішують ряд освітніх і просвітницьких завдань, знайомлячи відвідувачів з міфологією античного світу Північного Причорномор’я.Організатори:Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Бориса Возницькогоспільно з Музеєм "ПЛАТАР" у рамках проекту "Україна - Світу"Куратор:Оксана Козинкевич

Виставка "Реліквії єврейського світу Галичини"

За фінансової підтримки Всеукраїнського благодійного єврейського фонду Хесед-Ар’є та Центру єврейських студій Університету Норсвестерн ім. Родини Краунів відкрилась унікальна масштабна виставка з фондів цього Музею "Реліквії єврейського світу Галичини", присвячена 85-й річниці Виставки єврейського художнього промислу.Виставку єврейського художнього промислу було розгорнуто у залах Міського промислового музею у Львові в березні 1933 р., де представили пам’ятки як із приватних колекцій, так і з синагог Галичини. Ця виставка сформувала в суспільстві розуміння необхідності створення Єврейського музею, який урочисто відкрився роком пізніше. 1939 року музей було ліквідовано, а в лютому 1940 р. його збірку було передано Музею художнього промислу. З початком Другої світової війни під загрозою знищення опинилася колекція Максиміліана Ґольдштейна, яку він, заради збереження, у липні 1941 р. передав цьому ж музею як депозит. Таким чином, у Музеї художнього промислу сформувалася найбільша і найякісніша на той час колекція юдаїки, яку після в 1951 р. успадкував Державний музей етнографії та художнього промислу АН УРСР. Експозицію виставки "Реліквії єврейського світу Галичини" розгорнуто в п’яти музейних залах. Представлені експонати відображають сакральну атмосферу синагоги, річний цикл релігійних єврейських свят, вироби різних ремесел. Окремі зали присвячено відомому колекціонеру єврейських старожитностей М. Ґольдштейну та його колекціям екслібрисів, витинанок і графіки. Частину пам’яток свого часу було репрезентовано на виставці 1933 року, але більшість експонатів показано вперше.

Виставка "Скарби династії Цін"
29.05.2018 - 30.09.2018

Уперше у Львові увазі поціновувачів представляємо унікальне зібрання артефактів минулого китайської культури та історії: авторські твори різних майстрів кінця 18 – початку 19 сторіччя. Шаблі, ритуальні кинджали, предмети релігійного призначення, вироби зі срібла, слонової кістки, цінних порід дерева та інші предмети, в яких простежуються ідеї буддизму, даосизму, конфуціанства, чисельні етнографічні традиції, події середньовічної історії, а також усієї історії правління династії Цін. Усе це має велике художнє та історичне значення.Виставка цікава не тільки художньою та естетичною складовою особистих предметів останнього китайського імператора династії Цін Пу Ї, але і його особистою історією. Пу Ї, останній імператор Китаю, який успадкував маньчжурський трон у віці двох років у 1908 році, а вже у 1924 році, після багатьох соціально-політичних змін у Китаї, був повністю відсторонений від влади, і змушений покинути Китай. Після певних політичних подій, імператор був ув’язнений урядом СРСР у 1945 році. У в’язницях радянського союзу провів 5 років, де, сподіваючись на помилування з боку Сталіна, віддав владі частину своїх фамільних дорогоцінностей. Проте це не допомогло, і у 1950 році за рішенням Сталіна Пу Ї було передано китайським комуністам, які ув’язнили імператора майже на 10 років. За ці роки частина імператорських предметів просто була прихована у різних місцях.Куратори:Marusia MotorzhynaОксана КозинкевичОрганізатори:Благодійний Фонд "Платар"Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Бориса Возницького

Виставка "Археологічні знахідки резиденції великих князів Литовських. Повсякденність на Вільнюському дворі"

Міжнародна виставка "Археологічні знахідки резиденції великих князів Литовських. Повсякденність на Вільнюському дворі", підготовлена Національним музеєм "Палац володарів Великого князівства Литовського". Відвідувачам буде представлено знахідки XIV-XVIII ст., віднайдені під час археологічних досліджень на цьому об'єкті. Близько 200 виставкових експонатів відображають п'ять основних тем: кахлі (система опалення та прикрашання інтер'єру резиденції), озброєння (зброя та обладунки), їжа та посуд, гігієна та санітарія.

Виставка "Франко очима дітей!"

Дім Франка радо запрошують Вас в унікально-пізнававльну подорож у світ мистецтва, літератури та поезії, на виставку чнів "Школи мистецтв Оксани Бондарук" - "Франко очима дітей", присвячену Дню народження видатного український письменника! На Вас чекає фантастична виставка-квест, тематична, ілюстрована екскурсія від юних художників і та працівників в інтер'єрі музею про життя родини Франків, у вигляді прогулянки будинком Івана Яковича Франка! Всі роботи учнів "Школи мистецтв Оксани Бондарук" представлені на виставці "Франко очима дітей", створені протягом квітня 2018 року до участі у неймовірному, конкурсі дитячого малюнку, який організував та провів Дім Франка - "В гостях у Франка"!

Виставка "Табір примусових робіт Янівська - індустрія терору"

На виставці представлено історію табору примусових робіт «Янівська», який протягом німецької окупації 1941-1944 рр. був одним з основних центрів здійснення нацистського терору у Львові та Західній Україні.Функціонування табору «Янівська» буде презентовано через призму свідчень та спогадів жертв і їх переслідувачів. Виставка інтерактивна, наповнена візуальними та аудіо матеріалами, артефактами, що відтворюють різні аспекти табірного повсякдення. Також до виставки увійшла унікальна реконструкція вигляду та розташування споруд, що входили до складу табірного комплексу, створена співробітниками музею на основі опрацювання низки архівних матеріалів та польових досліджень сучасної території. Після відкриття постійної експозиції музею, виставка увійде до однієї з її локацій – «індустрія терору». Протягом цього часу передбачено лекторні та дискусійні програми у рамках виставки за участі Андрія Усача (науковий співробітник музею «Територія Терору», Данила Бержицького (завідувач науково-експозиційного сектору музею «Територія Терору»), Тетяни Пастушенко (старший науковий співробітник Інституту історії України), Михайла Тяглого (співробітник Українського центру вивчення історії Голокосту) та ін. Вхід на відкриття виставки – вільний. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Виставка живопису Катерини Резніченко "Едемський сад"

У вересні кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на виставку живопису Катерини Резніченко «Едемський сад». Відкриття з участю авторки відбудеться у понеділок 3 вересня о 17:00. Експозицію можна буде оглянути щодня з 10:00 до 21:30, вхід вільний. Образ саду скеровує глядача до глибокої символіки у біблійному і філософському вимірах - сад як крихка гармонія, як місце взаємодії створеного Богом і людських прагнень до вічності. Втім, художниця запрошує поглянути на Едемський сад «як на щось ідеальне і чисте, до існування в ньому людей». Про авторку. Народилась 19 січня 1997 року у Львові. Закінчила Львівський коледж декоративного і ужиткового мистецтва ім. І. Труша, факультет монументального живопису. Учасниця виставок: 2007 - виставки в галереї "Зелена канапа"; 2010 - пленерної виставки в смт. Славсько; 2016 - всеукраїнської виставки-конкурс образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва в Києві; 2016 - пленерної виставки в Строне-Шльонські, Польща.

Виставка "QR–реінтерпретація" Рафал Урбанські
12.09.2018 - 30.09.2018

Багатогранна творчість Рафала Урбанського – художника, що займається живописом, комп’ютерною графікою та відео-артом – в значній мірі зосереджена на вивченні формальних, змістовних та і мультимедійних можливостей QR-кoдiв. QR – швидкий відгук – як подає Вікіпедія, це абетково-цифровий, двовимірний, матричний, квадратний графічний код, розроблений японською компанією Denso-Wave у 1994 році. Геометричний ритм чорно-білих квадратів, який небагато людей може розпізнати без комп'ютерних додатків, приваблює своєю графічною аскетичною красою та можливостями збереження стиснутого, конкретного змісту. Художника захоплює одне і друге. У сфері його картин та графічних робіт QR-и відіграють роль найважливішого засобу виразу. їх зовнішня форма нав'язує обов'язковість формальної дисципліни цілій композиції. Іноді її схему визначає один QR-кoд, іноді вона містить більше цих характерних квадратних силуетів. Часто вони набувають іншого кольору, а також і товщини, наданих їм соковитими структурами живописної матерії. Також внутрішні пропорції картин – часто у формі квадрату – виходять з розміщення квадратних модулів QR-iв. їх домінуюча, компактна, графічна система створює геометричну щільність та стерильну чистоту композиції. Художник пом'якшує її художніми засобами виразу: тонко приглушені кольори, сіра тональність втоплена в нашарування товстого білого фону записом незатертих слідів пензля. Формальна елегантність світу „холодної” геометричної абстракції, поглинутої прагненням до естетичного і байдужого за значенням ідеалу краси, у картинах Рафала Урбанського стикається з заангажованим та неодноразово високоемоційним змістом, закодованим в намальованих QR-ах, які можна прочитати використовуючи спеціальні додатки. їхній зміст пов'язаний з мистецтвом і художньою проблематикою, які часто також торкаються складних екзистенційних і соціальних проблем. Використовуючи сучасні та художньо привабливі можливості кодування інформації, художник із Кельц поєднує в своїх оригінальних композиціях два світи, які досі виключали один одного, світ чистого геометричного мистецтва та світ заангажованого літературного виразу, тим самим створюючи світ своєї авторської індивідуальної мистецької творчості.Вхід за квитками: для дорослих і студентів - 30 грн, для дітей - 9 грн.Виставка працює вт-пт 11:00-17:00сб-нд 10:00-18:00пн - вихідний.

Виставка графіки "Криві"

“I am going to make everything around me beautiful - that will be my life.” Elsie De Wolfe «Криві» Криві – манівці, якими ми ходимо, доки не вийдемо на власний шлях. Шлях не обов’язково мусить бути рівним і може бути манівцями перед наступним виходом. Криві – щось недосконале. Якщо наблизитись впритул – перетворюються на пляму, де нічого не видно. Якщо віддалитись надто далеко – перетворюються на крапку, де нічого не видно. Криві це рух від себе, до себе. Виставка є спробою поставити одну ногу вперед.Ольга ФразеКінорежисерка, поетка, художниця. Народилась у Львові 3 листопада 1986 року.Вірші Ольги Фразе друкувались в журналі «Дзвін», «Альманах Форуму Видавців», книгах «М'якуш. Антологія сучасної української смакової поезії», «Карамболь», «Антологія Молодої Республіки Поетів». Ольга Фразе-Фразенко є автором двох поетичних збірок: «Музей Іграшок» та «Ім’я Води».

Фотовиставка "Україна та Японія: Зустрічі"
13.09.2018 - 04.10.2018

евно, багатьом з нас важко навіть уявити, що не тільки українці захоплюються дивовижною та загадковою Японією, а й японці часом закохуються у звичну нам, але від того не менш прекрасну Україну. «Україна та Японія: Зустрічі» - це 56 фото 2 митців: українки Ольги Хоменко та японця Хіроші Танака (T.T. Tanaka), які подивилися через об’єктиви своїх фотокамер на Японію та Україну. Що ж вони там побачили? Дізнаєтеся на фотовиставці «Україна та Японія: Зустрічі»! «Кожна зустріч – цінна», - кажуть японці, ну а ми кажемо, що зустріч з цією виставкою просто обов’язкова. В рамках фотовиставки 14 вересня відбудеться майстер-клас одного з авторів виставки – фотографа T.T.Tanaka.

Фотовиставка та презентація науково-художньої книги "Рута Вітер"

Фотогалерея Василя Пилип’юка запрошує львів’ян та гостей міста відвідати подію, присвячену світлій пам’яті Рути Вітер (1981-2008). 14 вересня 2018 року о 17:00 годині відбудеться відкриття фотовиставки «Рута Вітер» , на якій буде представлено роботи львівських фотомитців, а також відбудеться презентація науково-художньої книги «Рута Вітер - Музи розправлені крила…». Рута Вітер (творче ім’я Юлії Пігель) – львівська поетеса, художниця, фотомодель, модельєр, науковець, член Національної спілки письменників України.

Виставка "Куточок раю на землі..."

Музей етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України запрошує усіх 14 вересня о 13.00 на відкриття художньої виставки «КУТОЧОК РАЮ НА ЗЕМЛІ...», де будуть представлені твори художників Закарпатської Гуцульщини (Рахівщина

Фотовиставка "Сіра зона. Людина. Доля"

Виставка покликана розповісти про долі та повсякдення людей на сході України, в зоні конфлікту – у т.зв. сірій зоні, яка є нечіткою та умовною межею між щоденною Війною і нетривким Миром. Проведення виставки є спільною соціально-мистецькою ініціативою декількох інституцій. Це Міжнародний благодійний фонд «Карітас України», який починаючи з 2014 р. здійснює свою гуманітарну місію, допомагаючи людям, постраждалим від збройного конфлікту, ініціюючи процеси інтеграції та миробудування в Україні. Це Музей етнографії та художнього промислу ІН НАН України, який віддавна є майданчиком для реалізації мистецько-виставкових проектів про минуле і теперішнє життя українців. Це Відділ соціальної антропології Інституту, покликаний досліджувати Людину у її різноманітних сутнісних вимірах через аналіз повсякденних практик. Світлини зроблено працівниками «Карітас України» − Валентином Бебіком, Геннадієм Якубовим та Іриною Перковою, в ході їхнього соціального служіння людям в буферній зоні. Автор концепції та куратор фотовиставки – Оксана Іванкова-Стецюк, дизайнер виставки – Еліна Дацюк. Консультування здійснювали Андрій Клімашевський, Андрій Колотай та Мар’яна Сеньків. Виставка проводиться в рамках проекту «Об’єднуючи людей заради миру» «Карітас України» за підтримки «Карітас Німеччини» та Міністерства закордонних справ Німеччини. Керівники проекту – Григорій Селещук та Ганна Гоменюк, адміністратор – Оксана Щуйко. Організатори фотовиставки сподіваються, що проект «Сіра зона. Людина. Доля» допоможе донести до людей думку про цінність кожної Людини; про актуальність пошуку шляхів прийняття «інших», з їх потребами, болями, мріями; і нарешті – про важливість й цінність Миру, навіть в умовах війни, та необхідність розширення просторів інтеграції та миробудування.

Проекту Кристини Пйотровської "Любов чи Війна"

Проект присвячений Зузаннї Ґінчанці, а назва - цитата з її вірша "Maj 1939", який написаний та опублікований того ж року перед початком війни. Кристина Пйотровська (народилась 1949 року у місті Забже, що в Польщі) - представниця візуального мистецтва, створює роботи, які поєднують фотографію, графічні техніки та живопис.Також вона є авторкою інсталяцій та відео робіт. Її творчість в основному зосереджується на темі ідентифікації та пам’яті. Зузанна Ґінчанка - поетка, муза поетів та письменників, народилась 1917 року у Києві. Хоча за життя вона видала тільки один збірник віршів ("Про кентаврів", 1936), її творчість стала сенсацією в літературних колах Польщі. Була заарештована 1944 року в Кракові та страчена незадовго до закінчення Другої світової війни.

Виставка "Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя – це справжнє життя"

Запрошуємо 21 вересня о 17:00 на відкриття виставки "Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя – це справжнє життя". Виставка є спробою змалювання особистості й творчості польської поетки єврейського походження – Зузанни Ґінчанки, однієї з найталановитіших, проте недооцінених жінок, що писали у міжвоєнний період. Надзвичайна особистість і творчість Зузанни Ґінчанки представлена архівними матеріалами із колекції Музею літератури імені Адама Міцкевича у Варшаві, серед яких рукописи та фотографії з приватних альбомів Ґінчанки, а також творами сучасного мистецтва, які в метафоричний спосіб пов’язані з життям і творчістю поетки, що були відібрані кураторами Фонду сучасного польського мистецтва. Експозиція – це спроба передати поетичний світ мовою візуального мистецтва, це поєднання світу образів та слова. Зузанна Ґінчанка – народилася 1917 року в Києві. Походила з родини асимільованих російських євреїв. Після вибуху Жовтневої революції її родина переїхала з Києва до Рівного. Ґінчанка самостійно вивчила польську мову, яку й обрала мовою своєї творчості (хоча вдома розмовляли російською). Дебютувала віршем "Вакаційна учта" (1931) у шкільній газеті польської гімназії у Рівному. У 1934 році її вірш "Граматика" був відзначений на Турнірі молодих поетів, що оголосив часопис "Вядомосці Літерацкі". Вивчала педагогіку на Гуманітарному факультеті Варшавського університету. Входила у коло скамандритів, товаришувала з Юліаном Тувімом та Вітольдом Ґомбровичем, була постійною гостею знаменитої кав’ярні "Мала Земянська". Публікувалась у часописах "Вядомосці Літерацкі" і "Скамандр", співпрацювала з сатиричним щотижневиком «Шпильки». Після вибуху Другої світової війни втекла до Львова. Під час окупації Львова німецькими військами на поетку донесла Хомінова – економка будинку, яку Ґінчанка увічнила у творі [***] ("Non omnis moriar"). Зузанні дивом вдалось уникнути арешту, після чого була змушена втекти зі Львова до Варшави, а звідти до Кракова, де й переховувалась. Наприкінці 1943 або на початку 1944 року була заарештована гестапо, страчена у Кракові 1944 року . За життя поетки вийшла лише одна збірка її віршів – "Про кентаврів" (1936). Митці, роботи яких представлені на виставці: Андрій Бояров, Губерт Черепок, Алекс Четвертинський, Моніка Дрожинська, Майя Ґордон, Анета Ґжешиковська, Зузанна Герцберґ, Домінік Яловінські, Анґеліка Маркул, Анна Орліковська, Кристина Пьотровська, Конрад Пустола, Мікілл Скугга, Slavs and Tatars, Марія Стаубер.

Міжнародний виставковий проект "e-Glass 2017"
21.09.2018 - 06.12.2018

Твори, експоновані в рамках міжнародного виставкового проекту «e-Glass 2017» є результатом роботи польських та чеських художників-склярів під час мистецького пленеру та симпозіуму під назвою «Культурне золото Нижньої Сілезії. Професійні художники, студенти і майстри гутники спільно працювали над створенням мистецьких об’єктів з художнього скла у розпал туристичного сезону в горах Польщі і Чехії: в Лісовій гуті в Шклярській Порембі, гуті кришталю «Юлія» в Пеховицях, туристичній станції «Орлє» в Якушицях і гуті «Мартін Стефанек» у Десні (Чехія). Ідея проведення симпозіуму саме на цих теренах зародилась ще у 2008 р. Скло на землях Карконоського пограниччя виготовлялось упродовж сотень років, починаючи з XIII-XIV ст. Сьогодні на території Чеської Республіки на цій території функціонують такі потужні осередки склярства як Яблонець над Нисою, Пелехов, Десна, школа гутництва у Желізному Броді. Участь у пленері в 2017 р. взяли художники з Польщі (Маріуш Лабінський, Маґдалена Водарчик, Малґожата Даєвська, Ігор Вуйцік), Чехії (Якуб Бердих, Якуб Бердих Карпеліс, Ольджіх Пліва, Петр Станіцький) і студенти Академії образотворчого мистецтва ім. Е. Ґепперта у Вроцлаві (Катерина Піліц, Магдалена Реронь, Діана Шидловська, Мая Збожек).

Виставка "Ультрамаринові небеса"

Ультрамаринові небеса – це нова виставка живопису львівської художниці з новим іменем Софія Кульчицька, раніше відомої як Наталія Бартків. Зміна імені не означає зміни у творчості. Все те, за що ми полюбили Наталю Бартків, як живописця, залишається і з Софією Кульчицькою. Ультрамаринові небеса - це запрошення в світ подорожей, в різноманітність і красу нашого світу. На цій виставці представлено картини, що манять світлом ліхтарів і містикою сутінок. У цю пору, коли реальність магічна, а магія реальна - з`являється ультрамаринове небо. Крім цього, так само як і в природі не буває тіні без світла і ночі без дня, художниця почастує глядача ще й соковитими морськими пейзажами, щедро наповненими ультрафіолетом, які дихають простором і свободою.

Виставки Олени Смаги "Шнурки Любові"

В епоху соціальних мереж ми, як ніколи, усвідомлюємо, що ніхто з нас не є островом. Ми всі пов'язані складним мереживом взаємин. Інформація кружляє по колу. Життя – прозорі. Переживаємо баталії людей, яких ми ніколи не зустрінемо, немов свої власні. Водночас, є й тривожний факт, відчутний без огляду на соціальні та географічні кордони, – нам ще ніколи не було так важко зрозуміти один одного. Нам ще ніколи не було так самотньо. Знову підтверджено, що “мрія” Джона Леннона про єдність між усіма народами поза релігіями чи країнами є оманливою і трагічно порожньою. Мистецтво виникає з потреби, і сьогодні ми чи не найбільше потребуємо навчитися чи навіть переосмислити цінність особистих відносин, тобто, цінність справжньої дружби як у природній, так і у надприродній сферах. Адже в Божественних небесах також не існує зірок без сузір'їв. “Я тягнув їх шнурками, що людям лицюють – шнурками любові”, – каже пророк Осія. Віра, надія та любов – це суть християнського життя, яка поширюється Святим Духом через канали людських стосунків. Теперішні ікони Олени Смаги висвітлюють цю мережу справжньої дружби, яка плекає, спрямовує, підтримує нас, коли ми падаємо. Шнурки любові направляють нас в темряві ночі. Шнурки любові перешкоджають нам впасти занадто низько у сходженні життям. Шнурки любові – щоб тягти один одного вгору. Шнурки любові – розтягнуті між небом і землею. Однак, в останніх творах Олени вже немає шнурків, і немає облич, – тільки кольорова поверхня деревини та позначки художниці. І все ж, це не абстрактні твори. Вони не розвертаються спиною до попередніх. Художниця тільки підходить ближче, набагато ближче. Вона зосереджує погляд на джерелі всієї любові – Найсвятішому Серці Ісуса. Здається, що художниця просто йшла у напрямку “шнурків любові”, до кінця, до самого Серця, де вони всі зв'язані. Серця, до якого вони провадять, з якого вони народжуються. Ми оточені. Ми всередині. І що ж ми бачимо, коли зазираємо до джерела всієї любові, джерела всієї дружби? Дух і тіло, слова і рани. Це те, що отримав Ісус, коли відкрив своє Серце людству і назвав нас “своїми друзями”, – слова молитви та рани любові. В останніх роботах ікони Олени роздягнуті до кісток. Упокорені аж до своєї засадничої сутності, що є словами і ранами. Вони не є тільки “написані” ікони (в традиційному значенні цього слова, оскільки кожна ікона – це Слово-що-стало-тілом), але й подряпані, порізані, поранені ікони. Й тут ми далекі від вищезгаданих, мрійливих бачень любові. Ми перебуваємо безпосередньо перед божественною любов'ю – тілесною, зраненою та особистою. (с) о. Поль Анель

Виставка "Еротика куртуазна та іронічна в графіці та живописі"

Виставка еротичного мистецтва – це щоразу відвага і провокація. І ті питання, які вона заторкує, завжди вивіряють інтелектуальну зрілість суспільства, його відкритість до адекватного реагування-рефлексії. Виставка поєднує митців, яких складно назвати мистецьким тандемом. Що ж об’єднує твори Ігоря Щурова та Йоханана Петровського-Штерна? Насамперед, площинне трактування та підкреслена графічна силуетність, плакатне вирішення. Основне в них – очевидна атрактивна складова.   Графічна творчість Ігоря Щурова – це квінтесенція рафінованості рисунку, довершеності лінії, пошуку локальної самовиразності площини-плями, розповідність сюжету. Як справжній маестро, він переносить нас в антураж сюжету із відчуттям повного занурення в атмосферу. З-під його олівця та пера через туш оживають образи літературної класики, а, подекуди, і просто-таки відроджуються образи забутого минулого. Яскравість та переконливість деталей вражає – це і орнаментика дрібного ювелірного мережива, відтворення реальних античних фресок, моди XVII – XIX ст., декадентство. В його творах попри яскраве наслідування минулих стилів яскраво присутня авторська характеристика-манера, що є ознакою власного зрілого стилю.  Живопис Йоханана Петровського-Штерна – це колористично-композиційна шахівниця. Його твори побудовані на зіставленні всього лиш трьох базових складових – яскраво червоної барви, білого та чорного. Майстерне оперування композицією та рисунком, глибоко-характеристичними стилізаціями відкривають логіку, що не поступається шаховій партії автора-митця та глядача-реципієнта. Тема еротики у Петровського-Штерна на межі не іронії, а тонкої сатири. Митець не «глазурує» свої твори зайвими деталями чи прикрасами, він обирає мінімалізм як найвірніший засіб виразу. Його твори сповнені гостроти відображення неприкритої реальності, що розкрита не в миті парадового-променаду, а буднів, як вияву пост-експресіонізму, розкривають проблему буття руба, ставлять питання ребром. Відвертість автора у творчості доходить до межі. Він майстерно оперує ракурсами та площинним трактуванням дійсності. Завдяки цій віртуозності його твори за композиційним та сутнісним наповненням часто мають подвійне прочитання, що спершу залишається непоміченим. І це перетворює його твори на елемент інтелектуальної гри з глядачем, як хід за ходом у партії шахів. Кожен із авторів задається питанням пограниччя – де ж закінчується еротика, а розпочинається порнографія? Коли високе мистецтво переходить у «будуар» куртуазності та отої ледь вловимої ноти «присмаку», коли щось міняється… Питання складне і відкрите. І кожен віднаходить свій «власний шлях».    Куратор: Іван Дудич.Відкриття виставки 26 вересна о 16:00 год.

Виставка "Кераміка з шухляди"

Куратор проекту: завідувач кафедри проф. Орест Голубець. Пропонована вашій увазі виставка стане результатом ініціативи студенток кафедри, як прагнуть зламати стереотипи щодо застарілості "кераміки" і продемонструвати фондові роботи "із шухляди", які роками припадали пилом. Надія Собко (Nadya Sobko), Наталія Пігула (Natalia Pigula), Катерина Дендюк (Katerina Dendyuk) хочуть показати кафедру такою, як її щодня бачать вони: сімейною, затишною, творчою, а головне, без штучного глянцевого блиску.Тут працюють і вчаться люди, які щиро люблять свою справу і не бояться вимазати руки в глині чи обпекти вогнем. Заняття студентів проходять в аудиторіях, що заставлені керамікою, без перебільшень - вона повсюдно! Ці приміщення вже самі по собі можна назвати арт-об‘єктами, які мають довгу історію, викликають гарячі дискусії, періодично поновлюються новими додатками. Саме тому вирішено назвати єдиного учасника проекту - - кафедру художньої кераміки, яка буде представлена на виставці як живий організм із своїми характером, достоїнствами і недоліками, зі всіма щирістю і безпосередністю, які у студентів та досвідом викладачів.

Походи, екскурсії

Тур "Карпатські новинки за 5 днів"

Ексклюзив: Тур "Карпатські новинки за 5 днів" 5 термальних купань, 5 дегустацій, замки, канатна дорога, водоспади, наскельна фортеця, мальовничі гори, давні храми чекають на Вас!В програмі туру:1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Велятин (купання в термальному басейні) – Хуст (екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусина ферма, обід) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Невицьке (обід та огляд замку) – Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) – Вишка (поселення в готель о 19:30).4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вишка (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) – Лумшори (купання в чанах) – Тур’ї Ремети (обід) – Воєводино (прогулянка парком) – Перечин (дегустація сирів) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель, вечеря).5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужок (огляд церкви і SPA-комплекс) – Матків (церква) – Коростів (обід) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (музей і наскельна фортеця) – Львів (повернення о 22:30).Деталі за вказаним посиланням.

Навчання та розвиток

Потужний інтенсивий курс підготовки до складання IELTS
08.09.2018 - 30.09.2018

Хто буде вести підготовку: Вікторія Попова та її команда. 18 років досвіду викладання у всіх вікових категоріях та на всіх рівнях володіння мовою: всі рівні General English, юридична англійська, бізнес англійська, спецкурси. 10 років досвіду підготовки до складання IELTS (General & Academic), а також до складання TOEFL, GMAT, GRE, ILEC.

Національна ідентичність у перекладі

Під час конференції заплановано обговорення таких тем:• відображення національної ідентичності в перекладі• національні перекладацькі традиції• національнапам’ять в перекладі• цензура в перекладі• культурні елементи в перекладі• культурна адаптація в перекладі• відтворення гумору• національні стереотипи йпереклад• рецепція перекладівДоповідіРегламент доповіді – 30 хвилин (20 хвилин для виступу та 10 хвилин для обговорення).Є можливість взяти участь у стендовій презентації. Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.Мова публікацій – англійська.

Школа писанкарства з Вірою Манько

Віра Манько - відома львівська писанкарка з 30-літнім стажем дослідження української писанки, автор та упорядник не однієї книжки. В її колекції понад 3000 писанок з різних куточків України. Мабуть немає в Україні майстрині з більшим багажем знань ніж в неї і вона готова цими знаннями поділитись.Програма навчання розрахована на 30 заняття. Ви вивчатимете різні поділи яйця, символічні знаки на писанках, навчитесь писати писанки писачком та шпилькою, ознайомитесь з технологією травленої писанки. Дізнаєтесь про особливості бойківської, лемківської, покутської, подільської, волинської, слобожанської, буковинської, гуцульськох та закарпатської писанок. А також спробуєте природні барвники.Навчання відбувається один раз в тиждень, в середу з 18 по 20 год.. Вартість навчання:- 230 грн. (при оплаті за кожне заняття окремо);- 800 грн. (абонемент на 4 заняття, вартість одного заняття - 200 грн.).Необхідні для навчання матеріали надаємо.Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Лекція "Патріархи культури Львова першої половини 19 ст."

«Львівським Моцартом» називають Франца Ксавера – сина геніального композитора, який спричинився до піднесення у Львові музичної культури першої половини ХІХ ст. Антона Лянге – театрального художника й автора численних краєвидів Галичини того ж часу, вважають «патріархом львівського пейзажу». Що пов’язувало цих двох визначних митців, які прибули у першому десятилітті ХІХ ст. з Відня до Львова, у яких стосунках вони перебували, як складалися їх долі в столиці Галичини й Володимерії – про все це йтиме мова на лекції.

Майстер-клас по складанню осіннього букету з фруктів та квітів

Букет з фруктів, овочів та квітів.   Що ви отримаєте з нашого заняття? -ознайомитесь з основами флористики; - знімете стрес; - навчитесь складати букет з фруктів, овочів, солодощів та інших смаколиків( також чоловічий букет з ковбасками та чилі); - дізнаєтесь лайфхаки зберігання квітів та продовження їхнього.   Заняття триває 2 години і включає: - знайомство з нашими викладачами; - інформація про флористику, обробку та зберігання квітів; - навчання по складанню букету з фруктів?(з собою мати звичайні ножиці); - невеличка гра-сюрприз✨ на освоєння інформації. ⭐️ Вартість заняття: 400 грн з особи, якщо приходите з подругою - 700 за двох.Реєстрація у приватні повідомлення за вказаним посиланням.

Курс "Адміністратор від А до Я"

- Які основні функції та обов'язки адміністратора? - Що таке сервіс? - Як приймати та здійснювати дзвінки? - Як працювати з первинними клієнтами? - Як розуміти клієнтів? Відповіді на ці та багато інших запитаннь Ви отримаєте зареєструвавшись на Інтенсивний курс "Адміністратор від А до Я" Складемо разом портрет "ідеального адміністратора". Поділимось власним досвідом та розберемо ключові питання від яких залежить ефективна робота адміністратора. Для кого навчання: - для адміністраторів салонів краси, косметологічних клінік, СПА центрів; - для тих, хто лише планує опанувати цю актуальну та цікаву професію, та не знаєте з чого почати; - для менеджерів, які працюють у сфері краси;Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Відкрита зустріч "Via ad Futurum" зі студентами УКУ

Чудова можливість ближче познайомитися з командою "Via ad Futurum", дізнатися про майбутні проекти та вакансії. Запрошуємо усіх зацікавлених.

Майстер-клас "Техніки фарбування від Luxor"
26.09.2018 12:00

На нашому майстер-класі тебе очікуюсть:- Останні тренди в світі фарбування (в т.ч. техніка Veil Underside);- стрижка за технікою незведенних зон.- Контурінг – ефектне поєднання стрижки та фарбування для корекції обличчя. До речі, його проводить провідний технолог торгової марки – Тетяна Буршилова?, яка не просто топовий стиліст, викладач філії перукарського мистецтва та дипломант міжнародних академій – саме вона безпосередньо брала участь в розробці фарби ™LUXOR, і знає всі тонкощі її роботи!Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

POLEparty

Для усіх-усіх культурологів! Початок навчального семестру - це не лише аудиторії та пари, а також цікаві знайомства та душевні розмови. Приходь на "POLEparty", де ти нарешті познайомишся з "ветеранами" культурології, послухаєш історії досягнень студентів, втратиш страх і ніяковість перед викладачами, і... нарешті втямиш, чому на афіші комікси про антропологів, а не про культурологів. 

Тренінг "Ласкаво просимо на роботу"
26.09.2018 10:00
вул. Джерельна 38, каб. 102

Команда проекту дає людям можливість знайти роботу, місце в житті, повірити в успіх і домогтися результатів. Проект працює у напрямках: • профорієнтація (вибір професії), відкриття в собі нових професійних можливостей; • послуги рекрутера ; • тренінги та майстер-класи (особистісні, мотиваційні, конкретних навичок); • курси підвищення кваліфікації, перекваліфікація. • допомога в працевлашуванні Мета проекту - допомогти у пошуку роботи, навчити та безпосередньо забезпечити учасників робочими місцями. Усі послуги, що надаються нами, пов'язані з роботою відповідно до законодавства, в тому числі сприяння у працевлаштуванні, надаються безкоштовно для всіх учасників проекту В програмі навчання: - тренінг особистісного зростання; - резюме, співбесіда, навички успішних комунікацій; - використання інформаційних технологій для пошуку роботи; - індивідуальні психологічні консультації та підтримка; - практичні заняття з рекрутером проекту; - практичні заняття по вивченню ринка. Окрема перевага: - малозабезпеченим - соціально вразливим - людям з обмеженими можливостями - тим, хто опинився у складних життєвих обставинах Участь безкоштовна. Реєстрація обов'язкова. По закінченні кожен отримає сертифікат про проходження тренінгів.Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас "Вибухові Публічні Виступи"
26.09.2018 19:00

Ще 30 років тому наші мама і тато скоріш за все не презентували комерційних проектів, точно не вели прямі трансляції в соцмережах і не виступали на масових  тематичних конференціях. Але в нас з вами сьогодні є ці можливості. Можливості розкривати і доносити проривні ідеї, будувати особистий бренд, презентувати проекти, товари, послуги. Приходьте качнутись в одному з топових сучасних навиків - ораторському мистецтві!Розберемо найактуальніші складові публічного виступу, лайфхаки і тренди, які вирізнять ваш виступ серед інших, приверне та втримає увагу слухачів, переконає в силі вашої ідеї.Що буде на майстер-класі?1. Дракони.- Звідки береться страх виступу.- Хороший і злий коп – два види страху.- Таблетки. Методи миттєвого скидання хвилювання.2. Модель Парашут – як готуватись до публічного виступу.- Рівень «Фундамент» - де шукати енергію.3. Ціль.- Як в два кроки задати вектор виступу.4. Джеймс Бонд.- Як провести розвідку і знати аудиторію в обличчя.5. Роккі Бальбоа.- Як тренувати виступ.- Як зробити процес приємним.6. Боремось із Цукербергом.- Створюємо динаміку виступу, щоб аудиторія не залізла у Фейсбук.- Нова модель побудови структури.7. Networking.Реєстрація за вказаним посиланням.

Лекція "Спорт і Серце"
26.09.2018 19:00
вул. Наукова, 2б

Запрошуємо на лекцію, яку проведе наш головний лікар-кардіолог Hryhoriy Kyyak - кандидат медичних наук, асистент ЛНМУ ім. Д. Галицького, амбасадор Європейської Асоціації Профілактичної Кардіології в Україні Ви дізнаєтесь про те, що фізичне навантаження може замінити ліки, а всі ліки разом узяті не замінять руху: 1. Чи слід боятися серцево-судинних захворювань в Україні та в інших європейських країнах? 2. Позиція ВООЗ та Європейської Асоціації Кардіологів чи можна уникнути інфаркт. 3. Як оцінити свій серцево-судинний ризик? Калькулятор ризику 10 річної смерті. 4. Спорт – як важливий засіб збереження здоров’я. Рекомендації EAPС щодо фізичної активності. 5. Фізичні навантаження: переваги і ризики, інтенсивність та тривалість, чи існує золота середина? 6. Gutenberg Health Study. Скринінгові програми для всіх категорій населення. 7. Метаболографія – як діагностичний метод визначення максимального споживання кисню організмом, що дає можливість розрахунку тренувальних зон, а також динаміка (прогресу) тренувань. Також, Ви дізнаєтесь про результати нещодавніх досліджень Григорія Кияка та його колег, а саме: 1. «Вплив 6 місячної програми фізичних навантажень та дієти з метою позбавитись ожиріння, предіабету та гіпертонії». Проект «Три товстуни». 2. «Ризик розвитку серцево-судинних захворювань у львів’ян після 60-річного віку (дані 763 мешканця м. Львова)». 3. «Спорт і холестерин». Результати обстеження учасників спортивного клубу Run4U та Swim4U.Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас Людмили Калабухи "Успішний провал"

Історії успіху мотивують рухатися до мети і надихають. Та складається вражання, що успішні люди – це супермени, які завжди все правильно роблять і живуть без помилок. І від цього нам стає дуже-дуже сумно, а ідеальна картинка відфотошопленого глянцевого успішногожиття починає дратувати: ми відписуємося від таких в соцмережах і навіть починаємо дивитися в бік їхніх конкурентів.Ідеальних людей, компаній, продуктів чи брендів не існує! Вони здаються штучними і неживими. А ми - живі люди і нам хочеться справжності і щирості, сміхом і сльозами, злетами і падіннями, провалами та перемогами.Нам хочеться життя! Ось так – грамотна, в міру щира розповідь просвої факапи та помилки допомагає привабити нових клієнтів та партнерів, підняти в топ сайти, зібрати всі лайки з соцмереж, залучити натовп лояльних підписників,стати героєм публікацій та сюжетів у ЗМІ.Навіть підняти ціни на ваші послуги і продукти і реально більше заробляти!Ви отримаєте:• Конретні дієві алгоритми грамотного піарусвоїх факапів онлайн та офлайн,• Можливість грамотно “попіаритися” серед інших учаcників,• Розбір реальних кейсів, практичні вправи, відповіді на запитання.Ціна квитка - 300 грн. Реєстрація за вказаним посиланням.Придбати квитки можна за вказаними номерами телефонів.

Семінар "Дитина і мотивація"

"Я не хочу робити уроки!", " Чому я маю мити за собою тарілку?", "Навіщо йти на тренування?"... і ще сотні "чому?", "навіщо?", "не хочу!", "не буду!" Знайомо ж, правда? Як же зробити так, щоб не заставляти дитину робити через силу та лінь, а сформувати в неї справжній інтерес навіть до монотонних справ. Вже одразу маємо Вам сказати - помилково вважати, що мотивація дитини лежить лише на плечах вчителів та вихователів. Саме батьки мають навчитись формувати в дітях внутрішню мотивацію та інтерес. І ці навички ми і будемо прокачувати на семінарі. Семінар "Дитина і мотивація" в рамках Щаслива дитина. Цикл семінарів Тетяни Давидовської : - заставляти чи мотивувати? - типи мотивації; - як допомогти дитині знайти мотивацію до навчання; - типові помилки батьків у процесі мотивації дитини; - як сформувати в дитини інтерес.Вартість - 500 грн.Прохання здійснити передоплату в сумі 100 грн. як гарантію Вашої участі. Кількість місць обмежена.ПриватБанк 5221 1911 0016 7138 Давидовська Тетяна Юріївна.Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Курс "Основи крою та моделювання ноші"

Авторський курс основ крою та моделювання ноші від Лідії Шпак. Ліда Мироненко-шпак – конструктор-модельєр та дизайнер одягу з 40-річним стажем, член Коломийської асоціації мистців з 1995 року. Курс розрахований на початківців, які хочуть навчитись основ крою та моделювання, але не мають навиків. Вміння носити одяг – це мистецтво. А для цього ми навчимо Вас будувати викрійки враховуючи особливості Вашої фігури та індивідуального стилю. Розглядатимемо крої блуз (три типи рукава), чоловічої та дитячої сорочки і спідниць. Даний курс враховує особливості традиційних кроїв і передбачає формування навичок крою та моделювання Ваших власних виробів.Курс тривалістю 9 занять по 2 години. Заняття по середах з 10 по 12 год. Два варіатни оплати:1) оплата відразу за весь курс - 2000 грн. (222 грн./заняття);2) оплата двома частинами - 1000 грн. + 1250 грн. (250 грн./заняття).Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Курс "Основи Автоматизації Тестування на Python"

Курс "Основи Автоматизації Тестування на Python"Тривалість курсу: 18 занять.Графік занять: 3 рази в тиждень з 19:30 до 22:00 (Пн. та Ср.) та з 11:00 до 13:30 (Сб.).Вартість навчання: - до 1 вересня 2018 р. - 450 у.о.- від 1вересня та на умовах розтермінування - 500 у.о. - для студентів та випускників QAGroup: 450 у.о.Викладач курсу: Павло Мриглоцький, інженер Автоматизованого тестування з багаторічним досвідом, колишній випускник QAGroup.Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номерами телефонів.

Догляд за здоровою новонародженою дитиною

Про що заняття? Народження малюка - найбільш довгоочікувана подія у житті кожної сім’ї. Втім, після того, як матуся з малюком переступають поріг дому, з’являється дуже багато запитань: як одягати, коли годувати, скільки гуляти, як зрозуміти, що дитинці добре чи погано та як зробити максимум, щоб новонародженому були комфортно. Заняття якраз про те, як доглядати за дитинкою і як зрозуміти, які зі сотень рекомендацій, що отримуватимете щодня, варто ігнорувати, а які обов’язково враховувати. Тренер: Христина Піган, клінічний психолог, сімейний лікар, консультант з питань гв, вчитель МПРП, мама трирічного сина Марка, інструктор з допологової підготовки. Вартість участі у занятті - 260 грн з пари. Вартість участі у Школа народжувати «В очікуванні дива» (11 занять + 1 бонусне) – 2350 грн з пари. При оплаті за весь курс за 10 днів до початку знижка 10%.

Лекція "Військовополонені й інтерновані в українсько-польській війні"
26.09.2018 18:30

Запрошуємо на лекцію Олега Павлишина "Між лініями фронту: війсковополонені та інтерновані в умовах українсько-польської війни у Східній Галичині 1918–1919 рр."Українсько-польська війна у Східній Галичині 1918–1919 рр., окрім бойової лінії, мала ще один фронт – домашній. Воюючі сторони застосовували репресивні заходи щодо цивільного населення – інтернували активістів противника. Втім ця маловідома сторінка історії розкриває важливий гуманітарний аспект конфлікту. Завдяки ініціативі митрополита Андрея Шептицького та архиєпископа Юзефа Більчевського представники урядів 1 лютого 1919 р. у Львові уклали Угоду про ставлення до полонених та інтернованих. Угода, єдиний позитивний результат польсько-українських перемовин, уможливила реалізацію заходів під егідою Міжнародного Червоного Хреста. Сторони розпочали процес випущення на волю інтернованих та обмін найбільш відомих діячів. Гуманітарна діяльність спеціальних української та польської комісій та сприяння їхній роботі з боку військового командування воюючих сторін продемонстрували цивілізований характер конфлікту в контексті дотримання Гаагської конвенції 1907 р.Ця лекція є частиною публічної програми "Місто на лінії: Львів у листопаді 1918 року", що запрошує широку громадськість до обговорення 100-річчя закінчення Великої війни та створення ЗУНР в ширшому контексті падіння імперій, революцій, створення нових національних держав та соціальних та культурних змін.

Лекція "Їж як безсмертний" Арсеній Барзелович
26.09.2018 19:00
вул. Козельницька, 2 а, корпус з їдальнею, аудиторія лекторію комп'ютерних наук

"Їж як безсмертний", Арсеній Барзелович "Що їсти, щоб не старіти? А щоб не хворіти вікозалежними захворюваннями? А щоб схуднути? А щоб не мати деменції після 60-70? Які продукти нам шкодять? Чому дієти працюють не для всіх? Чи існує ідеальне харчування? Як харчуватися особисто мені, щоб почуття переваги над іншими приносило найбільше задоволення? — Веганити? Пастафаріанити? Батярити? Косплеїти? Що робити, взагалі? А якщо я не хочу помирати? Може мені подобається життя і я хочу бути безсмертним/ною? На всі ці прості й непрості питання ви, можливо, отримаєте відповіді на лекції. А поки скажіть бабусі, що лікар не дозволяє вам їсти все, що вона готує, і пригадайте, де брав силу моряк Папай. Приходьте, безсмертя саме себе не проживе!"Вхід вільний.

Business Development through UI/UX Design
26.09.2018 19:30

Розповім про наш досвід побудови компанії, про sales інструменти та роль UI/UX Design у цьому процесі. Про що розповідатиму: — Про Sales для Startups та Enterprises — Про Discovery Phase / Prototyping/ MVP — Про Sales Funnel та інструменти які наша компанія використовує для продажів — Про особливості роботи на ринках: EU, US, Middle East, Africa — Досвід росту разом з клієнтом від $100 до $1M+Реєстрація за вказаним посиланням.

EU Career Day 2018

"День кар’єри ЄС" - це захід, що має на меті ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Під час заходу гості зможуть отримати інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізнатися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримати консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій. У програмі: Мотиваційна конференція «Глобальні кар’єрні виклики для української молоді» Презентація міжнародних кар'єрних можливостей Тренінги  

15х4 More Knowledge / Їж як безсмертний

"Їж як безсмертний", Арсеній Барзелович "Що їсти, щоб не старіти? А щоб не хворіти вікозалежними захворюваннями? А щоб схуднути? А щоб не мати деменції після 60-70? Які продукти нам шкодять? Чому дієти працюють не для всіх? Чи існує ідеальне харчування? Як харчуватися особисто мені, щоб почуття переваги над іншими приносило найбільше задоволення? — Веганити? Пастафаріанити? Батярити? Косплеїти? Що робити, взагалі? А якщо я не хочу помирати? Може мені подобається життя і я хочу бути безсмертним/ною? На всі ці прості й непрості питання ви, можливо, отримаєте відповіді на лекції. А поки скажіть бабусі, що лікар не дозволяє вам їсти все, що вона готує, і пригадайте, де брав силу моряк Папай. Приходьте, безсмертя саме себе не проживе!"Вхід вільний.

Дискусія "Як навчати та вчитись? Про користь критичного мислення"

Інтерес до критичного мислення як освітньої інновації з’явився в Україні, як і в інших пострадянських державах, близько 15 років тому. Значна кількість ідей і положень цього напряму витримали перевірку часом і сьогодні потребують поширення і запровадження у наших школах. Критичне мислення починалось як перехід від навчання, орієнтованого переважно на запам’ятовування, до навчання, спрямованого на розвиток самостійного свідомого мислення. Важливим аспектом критичного мислення є його відповідність вимогам демократизації освіти. Воно є дієвим способом виховання демократичного менталітету громадян, як учнів, так і вчителів. Фундаментальна мета сучасної освіти полягає не у тому, щоб просто надавати інформацію учням, а у тому, щоб розвивати критичний спосіб мислення. Освіта орієнтована на майбутнє, яке не може бути наперед визначеним, а отже першочерговим є розвиток тих умінь і навичок мислення, що дають змогу адекватно оцінювати нові обставини й формувати стратегію подолання проблем, які можуть виникнути. Таким чином, розвиток критичного мислення стає найактуальнішим за часів інтенсивних соціальних змін, коли неможливо діяти без постійного пристосування до нових політичних, економічних та інших обставин, без ефективного вирішення проблем, значна частина яких непередбачувана. У цьому сенсі життєва необхідність критичного мислення для вітчизняної освітньої системи очевидна. Тільки таким шляхом ми можемо думати про розвиток відповідно до вимог світового інформаційного суспільства та просуватись далі у напрямі демократії. Реєстрація за вказаним посиланням.

MeetUp: Самопрезентація: мистецтво справляти враження
26.09.2018 19:00

Самопрезентація — це вміння вигідно себе подати оточуючим. Для першого враження достатньо 8 секунд, а будь-яка помилка може коштувати підписання важливого контракту чи отримання омріяної посади. 55% успіху залежить від мови тіла, 38% — від голосу і лише 7% — від сказаних слів. Сьогодні доведено, що для того, аби отримати керівну посаду, укласти угоду, недостатньо володіти набором відповідних компетенцій. Вам можуть відмовити, аргументуючи тим, що ви не володієте "executive presence".Теми:- Чому важливо керувати враженням, яке ми справляємо на інших;- Як зробити так, щоб воно працювало на вашу користь, доповнювало і підкреслювало ваші професійні компетенції;- Які існують інструменти для формування "executive presence";- Як працювати з одягом як інструментом самопрезентації.ITEAHub MeetUp: Самопрезентація як мистецтво справляти враження — це шлях до нових досягнень для тих, хто хто знаходиться у зоні підвищеної уваги, презентує свої ідеї та бізнес або представляє себе і компанію як бренд.Вартість квитків:200 грн - early birds250 грн - sleepy owls300 грн - в день події.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Дитячі заходи

Вересень з Романом Сельським. Екскурсії. Квести. Дитяча програма
14.09.2018 - 28.09.2018

Виставка «Роман Сельський - маестро кольору і світла» триватиме до кінця вересня. Пропонуємо Вам програму заходів для дорослих та дітей, яка допоможе всім насолодитися чудовими творами Романа Сельського у нашій експозиції. 14 вересня,, п'ятниця, 15.00 Захоплива гра-квест для діток 6-8 років. Цікава гра-мандрівка у надзвичайний світ творчості Романа Сельського зі складаннями пазлів, відгадуванням загадок, пошуком різних «таємничих» предметів на експонованих картинах художника. Вхід – безкоштовний, екскурсія - 30 грн. з групи.15 вересня,, субота, 12.00 Захоплива гра-квест для діток 6-8 роківЦікава гра-мандрівка у надзвичайний світ творчості Романа Сельського зі складаннями пазлів, відгадуванням загадок, пошуком різних «таємничих» предметів на експонованих картинах художника.Вхід – 9 грн., екскурсія - 30 грн. з групи.20 вересня, четвер, о 15.00 Кураторська екскурсія Вхідний квиток - 45 грн.21 вересня, п’ятниця, 15.00Екскурсія-квест для дітей 9-13 років. Захоплива розповідь про творчість Романа Сельського та цікавий квест для спостережливих юнаків та дівчат. Вхід – безкоштовний, екскурсія - 30 грн. з групи. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Майстер-клас від художниці Катерини Немири

«Кожна дитина – художник», -- стверджує педагог, скульптор, письменниця Катерина Немира, авторка порадника з такою ж назвою. Діти ілюструватимуть збірку оповідань Оксани Думанської «Миколчині сни», що вийде у видавництві «Світ Дитини» у грудні цього року. Найвдаліші малюнки юних живописців будуть оприлюднені у журналі «Світ Дитини» та використані в книжці.

Інше

Donate&Wine
19.09.2018 - 30.09.2018

Вино має чудодійний вплив на організм людини, а особливо донора. Лише 50 мл червоного сухого здатні збільшити кількість еритроцитів, підвищити рівень гемоглобіну, вивести радіонукліди та зменшити густоту крові. Те, що потрібно! Для того, щоб ви самі переконалися у такій користі, ДонорUA спільно з Night Ambassadors та Averina Media запустили акцію «Donate & Wine» .   Одного разу пастух приніс своєму володарю плоди невідомого дерева, а той зробив з них сік і випадково лишив на сонці. Він перебродив, і люди спробували хмільний напій, який веселить не гірше, ніж похід у давньогрецький театр, а назвали його вином. Правда це чи міф - питання суперечливе, але одне ми знаємо точно: вино має чудодійний вплив на організм людини, а особливо донора. Для того, щоб ви самі переконалися у такій користі, ДонорUA спільно з Night Ambassadors та Averina Media запустили акцію «Donate & Wine». Отримати келих вина і відновити свій організм після кроводачі дуже легко! Для цього необхідно: Зареєструватися на подію, обравши зручну дату в календарі. Здати кров у Львові в одному з центрів крові, що вказані нижче. Після кроводачі отримати в центрі крові довідку та браслет. Показати отриманий браслет в одному з львівських закладів, що приєднались до акції. Отримати свій келих смачного вина! Центри крові, які беруть участь в акції: Львівський обласний центр служби крові, вул.Пекарська, 65. Львівська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, вул. Миколайчука, 9. Станція переливання крові Львівської залізниці, вул. Івана Огієнка, 5. Заклади, що приєднались до акції: Svit Kavy (Rynok Squre) Om nom nom Corks and crumbs Kazzka Tante Sofie Старі мури Druzi cafe The Room Praha Limonchello Кулінарна студія «Крива липа» Capriccio

Набір до Шкільного Театру УКУ "На Симонових стовпах"

Шкільний театр УКУ "На Симонових стовпах" запрошує доєднатись до команди акторів-"стовпенят". Мрієте стати частинкою театру, володіти словом, голосом і тілом? Маєте велику нагоду розпочати новий етап свого Життя. Що для цього потрібно зробити?Що для цього потрібно зробити? Все дуже просто. Прийти щасливим та усміхненим - це найголовніше. А також відкрити для себе пісню, байку, прозовий текст та вірш, а потім поділитися з нами. Обсяг немає значення! Якщо розгубилися, то серед поезії можете обрати вірші сучасних авторів, а от байки шукайте у Григорія Сковороди та Клайва Льюїса "Листи крутеня".

Кіно

Альфа

Події фільму розгортаються у далекому минулому, 20 000 років тому, в часи пізнього палеоліту на території сучасної Європи. Люди не жили поодинці, а об’єднувались у племена. Проте кожне з племен мало різний рівень розвитку. Головному героєві пощастило – він син вождя в одному з найрозвинутіших на той час племен. Якось під час полювання стався нещасний випадок. Розлючена тварина скинула юнака у прірву. Поки родичі оплакували його загибель, він прийшов до тями. Оточений жорстокістю дикої природи, юнак навряд чи вижив би сам. На щастя йому вдалося знайти підхід до пораненого вовка, який і став його супутником та помічником.Квитки можна придбати у касі кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Праведник - 2

Головному герою фільму, колишньому агенту ЦРУ, Роберту Макколу (Дензел Вашингтон) подобалося вести розмірене життя пенсіонера. Але усьому свій час. Як тільки він зрозумів, що його знання і вміння можуть зробити світ кращим, він взявся за справу. У його послужному списку боротьба з російською мафією. Працюючи один, він зумів домогтися багато чого. Тож, мабуть, ще не час відпочивати. Кримінальний трилер «Праведник 2» є продовженням однойменного бойовика, який вийшов в 2014 році. Сюжет заснований на однойменному телесеріалі. Касові збори першого фільму перевищили його бюджет майже в чотири рази. Про бажання зняти продовження студії Sony Pictures і Escape Artists заявили за 7 місяців до прем'єри першої частини. Тривалий час не було відомо, чи повернеться до постановки Антуан Фукуа. Свою участь він підтвердив в жовтні 2016. У числі трьох сценаристів, які працювали над новою картиною – Річард Ліндхейм, який писав сценарій серіалу і першого фільму. Також до своєї ролі повернеться Дензел Вашингтон.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Мара

Кримінальний психолог Кейт Фуллер працює над справою про вбивство чоловіка уві сні. Спочатку підозра падає на його дружину. А єдиний свідок трагедії - це їхня восьмирічна донька Софія. Розслідуючи справу, Кейт дізнається про існування прадавнього демона, що вбиває людей уві сні. Кейт переживає ті ж симптоми, що і попередні жертви демона, і її все більше засмоктує це жахіття. У неї залишається небагато часу, щоб врятувати своє життя та життя Софії.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Лондонські поля

Головна героїня - Нікола Сикс - мимоволі виявляється об'єктом споглядання письменника Самсона Янга. Самсон, страждаючи творчим занепадом і надихнувшись особою Ніколи, вирішує написати про неї книгу. Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Агент Джонні Інгліш: Нова місія

У епоху цифрових технологій британська розвідка зазнала найсильнішого удару із можливих – усіх агентів спецслужби розсекречено через злам електронної бази. Єдиний агент, який залишився при цьому у тіні – Джонні Інгліш (Роуен Аткінсон). Перед ним поставлено надскладне завдання і аби його виконати знадобляться усі секретні навички, а їх у героя обмаль. Ускладнюється справа ще й тим, що головний злодій – чарівна Офелія (Ольга Куриленко). Пригодницька комедія «Агент Джонні Інгліш: Нова місія» – це продовження фільму 2011 року та третя за рахунком стрічка про суперагента. Як і попередні частини, фільм є пародією на шпигунські бойовики, у тому числі про Джеймса Бонда. Роуен Аткінсон не лише виконав головну роль, він виступив у якості співпродюсера стрічки та взяв участь у написанні сценарію. Головну жіночу роль довірили українці Ользі Куриленко, яка у 2008 році зіграла подружку Бонда у фільмі «Квант милосердя».Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Герой мого часу

Молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити?   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.    

Проста послуга

У центрі подій молода мама-блогер Стефані (Анна Кендрік). Вона знайомиться з заможною жінкою, яка зачаровує її своєю вишуканістю та красою. Це Емілі (Блейк Лайвлі). Дуже швидко вони стають близькими подругами і Емілі просить Стефані про невеличку допомогу – просту послугу. Після того, як прохання було виконано, Емілі зникає. Пошуки поліції не дають результату. Розібратися у тому, що сталося з Емілі, спробують її чоловік (Генрі Голдінг) та сама Стефані. Кримінальний трилер «Проста послуга» розповідає про таємне зникнення жінки та спроби її знайти. Стрічка є екранізацією роману Дарсі Белл, права на який студія Fox придбала у 2016 році ще до публікації книги. Сюжет був схожим на фільми «Загублена» та «Дівчина у потягу». До роботи над фільмом приступили у 2017 році. Першою затвердженою на роль акторкою стала Блейк Лайвлі. Режисерське крісло посів Пол Фіґ, а адаптацією сценарію займалася Джессіка Шарзер. Зйомки стрічки проходили в Канаді у Онтаріо починаючи з серпня 2017 року.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Хижак

Події розгортаються в наші дні. Колишній морський піхотинець Куїнн Маккенна (Бойд Голбрук) стикається з невідомою інопланетною істотою. Вона вороже налаштована до жителів Землі і слід було б якомога швидше реагувати на її появу. Але Маккенну ніхто не вірить. Тільки його малолітній син (Джейкоб Трамбле), який хворіє на аутизм, помічає істоту і навіть може з нею спілкуватися. Фантастичний бойовик «Хижак» режисера Шейна Блека є продовженням франшизи про Хижака, перший фільм якої вийшов в 1987 році. Всі попередні фільми, об'єднані однією темою, були зняті різними режисерами за сценаріями різних авторів. Цього разу режисерське крісло посів Шейн Блек (франшиза «Смертельна зброя», «Останній бойскаут»). За словами творців, сюжет містить багато відсилань до найпершого фільму, а також проллє світло на моменти, що залишалися непоясненими всі ці роки. При підборі акторів розглядався варіант повернення Арнольда Шварценеггера до своєї ролі.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Таємниця будинку іграшок

Історія симпатичних порцелянових іграшок, які живуть своїм цікавим таємним життям, поки їх не бачать сторонні. Але одного разу, через аварію на космічному кораблі, до крамнички іграшок потрапляє робот, і ось тут починаються справжні пригоди! На нових друзів чекають захопливі мандрівки, магічні таємниці і чатує небезпека, адже вони всі такі тендітні! Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Викрадачі шкарпеток
20.09.2018 - 26.09.2018

Куди ж постійно пропадають шкарпетки? Виявляється, існують маленькі істоти, які живуть в будинках людей і провертають найнезвичайніші справи, поки всі сплять або нікого немає вдома. Вони вміють ховатися, як хамелеони, і виходять зі своїх сховищ, щоб знайти собі головні ласощі - шкарпетки!Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.

Рідня

Підліток Елі (Майлс Труйтт) тиняючись закинутими будівлями натрапляє на сліди бою між прибульцями. Між тілами він знаходить зброю, принцип дії якої до кінця не розуміє. Саме у цей час виходить із в’язниці його старший брат Джиммі (Джек Рейнор). Він заборгував великі гроші місцевим злочинцям і їхній ватажок (Джеймс Франко) планує повернути борг якомога швидше. Це обертається неприємностями для Джиммі і Елі рятує його від бійки, скориставшись прибульською зброєю. Тепер братам доведеться протистояти одразу кільком ворогам. На них полюють і злочинці, і ФБРівці, яким потрібно розібратися що це за зброя, і прибульці, які хочуть повернути свою високотехнологічну річ собі. Фантастичний бойовик «Рідня» знято братами Джонатаном та Джоном Бейкерами. Це перший їхній досвід на великому екрані. Виконати роль головного антагоніста запросили Джеймса Франко. Зйомки стрічки проходили у Торонто починаючи з жовтня 2016 року.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Монахиня

1952 рік. У старовинному монастирі у Румунії одна з монахинь вчиняє самогубство. Розслідувати загадкові обставини інциденту направляється молодий священик з Ватикану (Деміан Бішір), який має що приховувати у своєму минулому. Супроводжує його послушниця, яка ось-ось має принести чернечі обітниці та присвятити своє життя служінню в церкві. Коли ці двоє прибули до румунського монастиря, почали відбуватися події, що не мають пояснення. Фільм жахів «Монахиня» є спін-оффом стрічки «Закляття 2» та розповідає історію появи демона-черниці. Ідея створення фільму та сценарій належать Гарі Доберману та Джеймсу Вану. Режисерське крісло посів Корін Харді. Це другий його повнометражний проект після фільму жахів «Із пітьми». Головну жіночу роль виконала Таїсса Фарміга, молодша сестра Віри Фарміги, що зіграла Лоррейн Воррен у фільмах «Закляття». Режисер стрічки розповів, що спершу не хотів брати Таїссу через те, що вона є сестрою відомої акторки, що вже зіграла у франшизі.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

М'ята
20.09.2018 - 26.09.2018

Сімейна ідилія Райлі Норт (Дженніфер Ґарнер) обривається в одну мить. Вулична перестрілка наркоторгівців забирає життя її коханого чоловіка та маленької доньки. Усі очевидці подій відмовляються свідчити у суді. Продажна поліція і куплені судді виправдовують злочинців попри те, що жінка вказує на вбивць. Райлі не в силах терпіти несправедливість, тож вирішує розібратись із порушниками закону діючи за їх правилами. Витративши на тренування довгі роки, жінка сама стає вбивцею та методично знищує усіх причетних до загибелі своєї родини. Її діяльність стає настільки очевидною, що злочинність у регіоні різко йде на спад. Як не дивно, перші, кого це не влаштовує – охоронці правопорядку. Вони здатні на все, аби повернути звичний для них хід справ. Бойовик «М’ята» зняв режисер П'єр Морель («Заручниця», «13 район») за сценарієм Чада Ст. Джона («Падіння Лондона»). Для виконання головної ролі запросили Дженніфер Ґарнер. Акторка знялася у понад 50 стрічках, проте бойовик – новий для неї жанр.Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або за вказаним посиланням.

Таємний щоденник Симона Петлюри

Симон Петлюра (Сергій Фролов) переїхав до Парижу у 1924 році. Головний отаман військ УНР та лідер Директорії УНР жив далеко від Батьківщини, та навіть у вимушеній еміграції Петлюра представляв загрозу для більшовиків. Тож аби припинити будь-яку діяльність провідника українського визвольного руху, радянські спецслужби наймають у Франції людину, здатну на вбивство. Історико-біографічний фільм «Таємний щоденник Симона Петлюри» переміг у пітчингу Держкіно у 2016 році та отримав державне фінансування у обсязі 23.6 млн. грн. Решту грошей, необхідних для зйомок, надав Український конгресовий комітет Америки. Режисер Олесь Янчук разом зі сценаристами Михайлом Шаєвичем та Олександром Шевченком впродовж шести років розробляли концепцію стрічки та працювали над сценарієм. Щоденника, з якого глядачі дізнаються подробиці життя Петлюри, насправді не існувало. Такий творчий хід викликав хвилю обурень серед реконструкторів. Зйомки стрічки велися у Києві та Львові.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Екзотичне весілля
20.09.2018 - 26.09.2018

Життя часто зводить на своєму шляху дуже різних людей. Френк і Ліндсі до цього дня зовсім не підозрювали про існування одне одного. Але на своєму шляху на екзотичне весілля (як виявилося, на одне й те ж) їм доведеться занадто багато часу провести разом. Спочатку в аеропорту, потім у літаку, таксі, у готелі, за столом в ресторані – усюди їх змушують терпіти одне одного. Знаєте, ось завжди на весіллях є люди, які самі по собі, без компанії, яких потрібно познайомити з іншими такими одинаками, щоб вони проводили час разом? Ось Френк і Ліндсі на цьому екзотичному дійстві саме такі. Завжди треба пам'ятати одне: від ненависті до любові один крок. Квитки можна придбати у касах кінотеатрe, або за вказаним посиланням.

Мег

Ведеться широкомасштабне дослідження глибин океану. Вже відомо, що Маріанська западина, найглибша точка планети, є домом для невідомих форм життя. Серед науковців – Джонас Тейлор (Джейсон Стейтем). Разом із напарницею Джекс (Рубі Роуз) вони знаходять сліди, що свідчать про існування мегалодона. Це прадавній хижак величезних розмірів. Дуже скоро їхні припущення збуваються і між науковцями та жителем глибин розгортається боротьба за життя.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

London Field (мовою оригіналу)

Події розгортаються у Лондоні наприкінці минулого століття. Нікола Сікс (Ембер Херд) напрочуд приваблива та знає, як знайти підхід до будь-якого чоловіка. Вона наділена даром бачити майбутнє і стосується це, передусім, того, як її сприймають чоловіки. Нікола відчуває свою близьку загибель, та все одно охоче зближається із майбутнім вбивцею. Власне, одночасно вона закохує в себе трьох різних чоловіків. Серед них – письменник (Біллі Боб Тортон), якому давно не вдавалося написати щось цікаве. Спостерігаючи за поведінкою Ніколи та надихаючись нею, він хоче нарешті написати щось, гідне уваги.Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.

Монстри на канікулах 3

Родина чарівних монстрів втомилася від повсякденної роботи у своєму готелі. Затишок сімейного гніздечка вони охоче змінюють на галасливий та яскравий круїзний лайнер, де повно різноманітних монстрів. Тут є все, чого душа забажає – і енергійні ігри у басейні, і спа-процедури, і смачні пригощання. Точнісінько, як і в їхньому готелі, тільки на воді. Щойно вони ступили на борт судна, голова родини по вуха закохався у капітаншу – чарівну Еріку. Звідки ж йому було знати, що вона родичка його найлютішого ворога Абрахама ван Хелсінга.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Патрік

Головна героїня фільму – шкільна вчителька на ім’я Сара (Бітті Едмондсон). У її житті давно вже немає порядку: з хлопцем розійшлися, а діти у школі зовсім її не слухаються. І коли дівчині здається, що гірше вже нікуди, у спадок від бабусі їй дістається мопс Патрік. Нахабнішого пса годі й шукати. Можна було б очікувати, що він гризтиме речі та тікатиме під час прогулянок. Та реальні витівки Патріка виходять за межі розумного і заставляють Сару забути про усі ті клопоти, які ще зовсім недавно псували їй життя. І коли їй здається, що вже ніхто і ніщо не зможе врятувати її від нахабної звірюки та решти бід у житті, з'являється диво-ветеринар (Ед Скрейн).Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

У пошуках йєті
20.09.2018 - 26.09.2018

Події розгортаються у 1955 році. Неллі Малой, рішучий та дієвий новачок-детектив, випадково знайомиться з науковцем Саймоном Пікардом. Коло діяльності Саймона – антропологія, він науковий помічник у місцевому університеті. Вони вирішують поєднати свої зусилля, аби довести існування йеті. Неорганізована, запальна та кмітлива Неллі не схвалює методів роботи методичного та неквапливого Саймона. Та лише поєднавши свої знання та вміння вони зможуть досягнути результату. До рук дослідників потрапляє щоденник зниклого науковця, який також шукав міфічну істоту. Команда знаходить собі провідника у горах та разом усі вирушають у саме серце Гімалаїв.Квитки можна придбати у касах кінотетру, або за вказаним посиланням.

Місто в якому не ходять гроші

Аліса (Карина Мельниченко) переживає тяжкий період свого життя – вона втратила роботу і хлопця. Дівчина повністю розчарувалася у житті. В себе вдома вона знаходить квиток на потяг. Аліса не знає ані звідки він взявся, ані куди за ним можна доїхати. Та аби хоч якось розвіятися, Аліса вирішує сісти на цей потяг. І потрапляє у дивний фантасмагоричний світ – закриту територію, де діюсь свої закони. І не ходять гроші. Драма «Місто, в якому не ходять гроші» знята за повістю загиблого музиканта Кузьми Скрябіна – Андрія Кузьменка. За кадром лунає голос самого Кузьми, записаний у 2013 році, тож складається уява, ніби він розповідає історію героїні. Сюжет побудований на однойменній повісті, що увійшла до дебютної збірки музиканта 2006 року. Екранізувати твір взялася українська режисерка Ганка Третяк. Така ідея виникла в неї у 2016 році. Знімали на гроші незалежних спонсорів і бюджет картини склав скромних 3,2 млн. грн.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за вказаними посиланнями.

Кінопоказ "Армія незалежної України Ч. 3, 4, 5"

Продовжуємо показ документально-історичних фільмів про визначні події історії України та стрічок, що формують історичну пам’ять українців, із циклу «Історія в кадрі» в рамках реалізації спільного проекту Громадського руху «Зарваницька ініціатива», Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”, ГО “Пліч-о-пліч заради майбутнього”, ГО “Громадська варта”, ОУН, “Громадянська позиція” та Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки.Жанр: документально-історичнийКраїна: УкраїнаСтудія: UATV ChannelТривалість: 00:14:05, 00:16:06, 00:18:25.Сценарій: 20 лютого 2014 року – на вулицях в центрі Києва силовики фактично масово вбивають мітингувальників з Майдану. 21 лютого – силовики намагаються штурмом взяти парламент України – протестувальники цього не допустили. Увечері того ж дня із трибуни «Революції Гідності» на Майдані Незалежності в Києві прозвучав Ультиматум – або злочинний президент Віктор Янукович іде у відставку, або мітингувальники силою скинуть його із посади. Люди, що вийшли на «Революцію гідності» тоді ще не знали, що Віктор Янукович уже дві доби поспіхом пакує свої речі в величному палаці в Межигір’ї. І вночі того ж 21 лютого президент-злочинець таємно вилетів до Криму.12 квітня невідомі бойовики в російській військовій формі без розпізнавальних знаків взяли під контроль українські міста Слов’янськ, Краматорськ та Дружківка. Захоплену, в будівлях українських силових структур, зброю бойовики роздали місцевим колабораціоністам. Так почався фактично збройний заколот сепаратистів Донецької та Луганської областей. Керували місцевими, так званими, «ополченцями» офіцери російських спецслужб. Вони були забезпечені найновішими зразками російського спецозброєння, виказували професійну спецназівську виправку, і, зрештою, особливо не крилися із своєю приналежністю до російського Головного розвідувального управління.17 липня 2014 року над зоною збройного конфлікту на сході України був збитий малайзійський пасажирський авіалайнер Боїнг 777, який виконував рейс MH-17. Всі 283 пасажири та 15 осіб екіпажу – загинули. Розслідування довело, що пасажирський літак був збитий із землі самохідним зенітно-ракетним комплексом «Бук-М1». Цю вогневу установку було завезено з території Росії, а після виконання цього нелюдського завдання її знову повернули на базу дислокування. І хоч міжнародна група юристів змогла чітко визначити та підтвердити шлях пересування ЗРК «Бук-М1» по території Росії та тимчасово окупованим землях на Сході України, звинувачення Російській Федерації висунуті не були, оскільки вона офіційно не є стороною конфлікту.Проте міжнародна експертно-журналістська група «Белінгкет» відверто написала в звіті свого розслідування, що відповідальність за цю катастрофу несе армія Росії. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Кінопоказ "Розлучення по-італійськи"
26.09.2018 21:00
Площа Ринок, 6 (Італійський дворик)

"Розлучення по-італійськи"❣ Молодим хлопцем Фердинандо Чефалу спокусився гарними ніжками своєї теперішньої дружини Розалії. Однак, йому майже 40 років і він розцінює своє одруження як помилку молодості. Адже тепер він закохався у свою юну кузину Анджелу , і дівчина відповідає йому взаємністю. Він би радий розлучитися, але на Сицилії це неможливо. І доля ніби сама посилає йому шлях розв'язання цієї пробеми …

Кінопоказ "Смерть пана Лазареску"
26.09.2018 19:00
вул. Механічна, 1 (Jam Factory Infopoint)

«Смерть пана Лазареску» - трагікомедія румунського кінорежисера Крісті Пую про поневіряння літнього пана по лікарнях Бухареста. Фільм є одним із перших та авторитетних зразків «румунської нової хвилі». Документальна манера зйомки робить глядача не лише спостерігачем, але і співучасником цієї сумної одіссеї малосимпатичного героя, якому важко співчувати.Вхід вільний.

3 частина The Story of Film: An Odyssey (мовою оригіналу)

Показ 3ї частину фільму про історію кіно (мовою оригіналу). Третій показ допоможе хронологійно простежити, як кінематограф після війни переріс в більш "відважну" індустрію і підготував публіку до більш чуттєвого, відкритого і наповненого пристрастю кіно 50х років. Вхід вільний.

Другий DIY кінопоказ: Авангардові короткометрівки 20-30-х років

Покажемо самий сік:Олександр ДовженкоНиколай ХодотаевСергей ЕйзенштейнLászló Moholy NagyFranciszka ThemersonGermaine DulacFernand LégerHenri ChometteHans RichterВнутрішній двір біля Галерея ЛНАМ.

Психоаналітичний дискусійний кіноклуб

Тішимося нагоді знову запросити вас на черговий перегляд у психоаналітичному кіноклубі на Вірменській!І нагода ця знову особлива, бо цього разу "своє" кіно представляє наша близька коліжанка, відома львівська мисткиня, художниця-керамістка Ганна Друль.Неординарна особистість, що живим і відкритим поглядом спостерігає за всім, що діється навколо неї, фіксуючи ледь вловимі деталі складних міжлюдських перипетій, з цілком неповторним почуттям гумору, Нуся, напевно, невипадково обрала для перегляду це контраверсійне кіно.Чорна комедія тепер вже добре знаного англійського режисера Гая Річі стала дебютом тоді відомого кліпмейкера у великому кіно. Фільм супроводжувався скандально-захопленою атмосферою з перших днів його появи на екранах у 1998р..Незважаючи на неоднозначну оцінку критиків він зібрав 12 міжнародних і британських нагород.Джейсон Флемінг, Декстер Флетчер, Нік Моран, Джейсон Стейтем, Стінг… Музика Девіда Х'юза та Джона Мерфі, що стала хітом … Блискуча операторська робота Тіма Моріса-Джонса... "Всі вкупі" («lock stock and barrel») зробили це кіно культовим фільмом багатьох поколінь.Дискусії щодо фільму такі ж гарячі, як і 20 років тому. Психологічний трилер чи круто знятий бойовик, філософський погляд на сумну дійсність чи повна дурня, шедевр і нове слово в кіно Гая Річі чи просто невдала калька новоспеченого європейського режисера на класиків іронічного стьобу у кримінальному кіно - американців Квентіна Тарантіно і Родрігеса?ПсихоаналітикиДзвінка та Роман Кечур.

Загадкове нічне вбивство собаки
26.09.2018 19:29

Перед 15-річним Крістофером лежить мертвий сусідський собака - його закололи вилами. На годиннику сім хвилин на першу, і хлопчик - головний підозрюваний. Щоб розслідувати загадкове вбивство тварини, він записує всі факти, хоча батько забороняє йому втручатися в цю історію. У Крістофера гострий розум, він сильний в математиці, але мало що розуміє в повсякденному житті. Він не виносить дотиків, не довіряє незнайомим і ніколи не сходить зі звичного шляху. Крістофер ще не знає, що розслідування переверне все його життя.Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.