Афіша подій у місті Львів на сьогодні 15 грудня 2018

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Стежечка Святого Миколая"

Початок 12.12, 20.12 о 11:00; 13.12, 14.12, 15.12, 18.12, 19.12, 23.12 о 12:00; 15.12, 16.12, 23.12 о 15:00.         З початком зими всі чекають святого Миколая, котрий приходить із Ангеликами до нас щороку, приносячи радість та подарунки – хто на що заслужив. Проте не всі знають, що для того, аби Миколай спустився з небес, зірки вказують йому шлях на землю. Чи ж зможе дістатися до нас Миколай, якщо хитрий Чорт, змовившись із Вовком, сховає зірки? Звичайно, що зможе, бо в таку чарівну ніч навіть Зайці можуть стати хоробрими (якщо зуміють бути дружніми), а світло щирих сердець здатне світити сильніше, ніж зірки.

Чарівна нічка... їде Святий Миколай

Початок 14.12 о 12:00, 15.12 та 16.12 о 12:00, 14:00, 16:00.   «Чарівна ніч» — напрочуд органічна і динамічна вистава. Діти весело сприймають дії чортенят Архипка і Антипка. Ляльки у виконанні Олени Новохацької (Городецької) дуже яскраві і кумедні. Цікавим є вирішення сценічного простору. Оскільки у чарівну ніч все повинно бути чарівним, то й задник (задня ширма) під час вистави, немов чарівна, перетворюється то на зимовий ліс, то на сільську хатину, а той на інтер’єр цієї хатини. Над оформленням цієї вистави працювало багато людей: ляльки зробила О.Городецька, декорації — Олександр Муравйов, а ширму робили О.Новохацький та М.Вікс.»   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Музична казка "Івасик Телесик"

Початок 15.12, 16.12, 23.12 о 11:00; 19.12 о 12:00. Ось уже другий рік поспіль з великим успіхом проходить казка за мотивами української народної «Івасик Телесик» О.Огородника. Авторові вдалося зацікавити маленьких глядачів осучасненими головними героями та цікавою постановкою. Навіть позбувшись «жаховичків», якими зазвичай лякають дітей, авторові та режисерові вдалося зробити казку доброю та веселою. Хоча жанр казки передбачає певну вікову категорію, переглянути її варто не лише малятам, адже усе пізнається у порівнянні (Леся Кічура - редактор літературної частини).   Квитки можна придбтаи у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Хочу снігу"

Часто буває так, що для наших діток свято - це лише подарунки, солодощі та пустощі. Тому, різдвяні свята - улюблений період всіх малюків... Вдосталь цукерок, мандаринок та різні забавки! Але чи є подарунки справжньою суттю свята? Відповідь на це не просте запитання розкривається у виставі "Хочу снігу"! Вистава створена для дітей та дрослих, будь-якого віку! Саме тому, протягом всього дійства діти активно залучаються до сюжету вистави, беруть у ній участь, як справжнісінькі актори. Тож, давайте разом поринемо у фантастичний казковий світ та відчуємо справжній дух Різдвяних свят!    Вартість квитка - 100 грн. Бронювання квитків за нижчевказаним посиланням чи номером телефону.

Вистава-забава "Миколай прийшов до нас"

Початок 15, 16 грудня о 13:00 та 15:00; 20,21 грудня - 11:00, 13:00, 15:00; 23 грудня о 13:00 та 15:00. Квитки можна придбати у касі театру. 

Вистава "Смак до черешень"

Впродовж вистави ловила себе на тому, що посміхаюся, ловила поглядом і те, як посміхається піаніст, і навіть на якусь мить, зовсім коротку, заздрила їм усім: двом акторам, режисеру, композитору, художнику-постановнику, котрі, не зважаючи на мінімальні ресурси, творили диво. Отак, у центрі Львова, посеред транспортної метушні та буденних клопотів ти раптом потрапляєш у інший вимір, де існують лише двоє, їхня перша і, можливо, остання зустріч. Не зчулась, як і сама почала похитуватись у ритм постукування коліс потягу, що мчав тих двох у невідоме. Гарно. А за вікном… дощ. За вікном купе. Бо тут, у Львові, спека, про яку забуваєш рівно на півтори години, бо віриш. Віриш Ользі, котра своєю тонкою вишуканою постаттю шиє-вишиває простір сцени, утворюючи місцями пекельно-сумний, місцями гірко-цинічний, а місцями незрозумілий (та від того не менш зворушливий) орнамент своїх почуттів. Ті почуття вже, зрештою, давно не свої, а Зосі чи Моніки, і від того вони ще гостріші. Гарно. А ще гарно – костюми. Дивлячись на елегантні строї, які Оля носить так, наче вроджена лише до вишуканих суконь, підборів і рукавичок, подумала – чому львів’янки покинули вбиратись просто і стильно? Чому так мало уваги приділяють своєму гардеробу? Чому зраджують добрим традиціям своїх попередниць, котрі навіть під час воєн намагались виглядати елегантно і дбати про своє неповторне і миле відображення в чужих очах. А ще я подумала, що львів’яни як та манірна і перебірлива панна – їй все не так, а щоб здивувати – подавай щось несусвітнє і екстравагантне… Подаш – то відразу: фі-фі – шо за непристойність… І так по колу. Подумала – а чому не можна просто прийти, отримати задоволення, естетичну насолоду і «їжу» для роздумів? Чому завжди потрібно вишукувати ґанджі? Безумовно, вони є. Але як без них? Вони лише підсилюють ту сильну сторону, через яку мені знову хочеться… черешень. (Христина Лукащук) Любовний роман з життя нормальних сфер. Переклад з польської Наталії Ступко, вірші - Роман Біль. Прем'єра відбулась 30 Травня 2014 року. Режисер-постановник — Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Наталя Тарасенко Композитор — Мацей Малецький Аранжування — Богдан Борисенко Помічник режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці:  Зося - Ольга Бакус Марек - Роман Біль Артисти оркестру  Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Святкові сни"

Початок 12.12 та 13.12 о 12:00; 14.12 о 16:00; 15.12 о 11:00, 14:00; 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12, 21.12 о 12:00, 14:00, 16:00.   Найочікуваніша ніч для всіх діток ось-ось наступить! Святко і його сестричка Дзвінка в передчутті подарунків та інших святкових приємностей. Нарешті вмостившись в своїх ліжках, дітлахи раптом помічають яскравий промінь світла і негайно біжать за ним. За кілька миттєвостей Святко і Дзвінка опиняються в казковому мареві, де на обох чекають дивовижні пригоди і де обом доведеться проявити свою мудрість, відвагу і любов. Взамін дітлахи отримують чарівні дарунки, які залишаться з ними назавжди.Вистава наповнена етнічними символами та візіями, колядками та чудовим святковим настроєм.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Planet 3772

Отже, Planet 3772! Можливо, ви вже знаєте, на чию честь названа ця планета? Але хочеться наголосити, вистава - не ілюстрація до біографії Едіт Піаф, і навіть не присвята 55 річниці її смерті.Перш за все це бажання виразити любов до неї, відчуття і розуміння її долі та її пісень. Крихітний епізод, коротенька зустріч, можливо тільки спогад, що згодом стає піснею...Смішна, зворушлива, проста та прониклива історія про любов і свободу, про швидкоплинність, про ніжність, про війну, про мрію. Історія над якою можна розплакатись, а можна і реготати до сліз. Майже дитяча спроба (хай непевна, але наполеглива) доторкнутися до великого і неосяжного...Приходьте до нас на виставу! Щоб потім мати можливість сказати (хай не з висоти Ейфелевої вежі): "Non, je ne regrette rien!" - "Ні, я ні про що не шкодую!!!"

Гра Чекаючи на Ґодо. І акт

Все життя ми чекаємо на щось. Чекаємо, коли в дитячому садку скінчиться "тиха година", коли мама забере нас додому, коли закінчиться урок, коли тато купить нову гру, коли буде Різдво, коли настане літо, коли ми поїдемо до бабусі, коли ми виростемо, коли ми закінчимо університет, коли скінчиться робочий тиждень, коли ми одружимось, коли у нас буде своє житло, коли у нас буде машина, коли ми поїдемо на відпочинок, коли прийде автобус, коли співробітниця поговорить по телефону, коли мине біль, коли ми вийдемо на пенсію, коли нам стане краще, коли ми помремо. Ми чекаємо, а життя в цей час йде, так? Чи потрібно інше?   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Украдене щастя

Опера на 3 дії. Лібрето Максима Рильського за мотивами однойменної драми Івана Франка. Виконується українською мовою.   ПостановникиДиригент-постановник Ігор Лацанич народний артист України та народний артист Республіки ТатарстанДиригент Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.ШевченкаБалетмейстер-постановник Герман Ісупов народний артист УкраїниХормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Перехресні стежки"

Повість Івана Франка «Перехресні стежки» – класика української і світової літератури, один з найкращих творів у творчому доробку геніального автора. Повість народжувалася на перетині XIX і ХХ століть, і її тематика та проблематика дзеркально висвітлює (майже через 120 років) – реалії сучасної України, духовні та соціальні рефлексії і нашого теперішнього соціуму."Перехресні стежки" – перегук часів – минулого (Франкового) і нашого теперішнього (ХХІ століття) через розкриття психологічної та соціальної драми людини дії, людини вчинку, людини, яка прагне суспільних змін. Історичний фон для таких дієвих пошуків може змінюватись, але незмінною лишається внутрішня драма особистості.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Концерти

Концерт саксофоніста Peter Balog і гітариста Юрія Присяжного

Звучатимуть старенький французький шансон, джазові стандарти з полиці “gold” і трошки естрадної класики. Вхід вільний.  Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Aleksandra Kutrzepa Quartet та Koty Papieża

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)   Aleksandra Kutrzepa – скрипкаBartłomiej Garczyński – електро-гітараMichał Studniarek – бас-гітараRobert Kutrzepa – барабаниРепертуар групи – це авторські композиції у сучасній стилістиці джазу та імпровізаційної музики.   Koty Papieża (Польща)Jacek Bieleński - вокал, гітара Piotr Łyszkiewicz - саксофон, кларнетMarcin Zabrodski- клавішніKarol Kolor Gadzało - контрабасPiotr Gwade- перкусіяЦе музична група, що одночасно є художнім явищем, яке об'єднує у своїх рядах особистостей, а сам Яцек Білеєнскі та його вічні пісні є елементом, який об'єднує безумне існування.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Міхал Шостак. Орган

Початок  15.11 - о 21:00 год 16.11 - о 15:00 год   Міхал концертує у Данії, Великобританії, Франції, НІмеччині, Італії, Сполучених Штатах. Є членом Королівського коледжу органістів у Лондоні, Американської гільдії органістів у Нью-Йорку та Органного історичного товариства (США).Міхал Шостак – орган (Польща)Н. Брунс – Прелюдія та фуга мі мінорД. Букстегуде – Хорал “Komm Heiliger Geist”Д. Букстегуде – Прелюдія, Фуга та Чакона до мажорЙ.С. Бах – “Wachet auf, ruft uns die Stimme”, BWV 140Й.С. Бах – Пасакалія до мінорЙ.С. Бах – Арія на струні СольДж. Робінсон – VoluntaryС. Франк – Хорал ля мінорОрганна симфонія, імпровізація на українські теми: Прелюдія Адажіо Скерцо Кантабілє Фінал   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.

Концертна програма Андріани "Ла-Ла-Ла"!

Не пропустіть одну з найяскравіших подій грудня у ресторані "Гопак"! 15 грудня о 21:00 - Андріана українська співачка, пісні якої в ротаціях на найтоповіших радіостанціях та каналах Країни!Наприкінці 2016 року, Андріана наважується та кардинально змінює напрямок музики. І з романтичної перевтілюється на веселу, відчайдушну жінку, яка співає іронічні, жартівливі пісні з балканськими мотивами. До команди музикантів додається духова секція, колектив збільшується. Відтепер у команді Андріани вісім музикантів, а це повноцінний музичний гурт, який називається "Balcanic band".За рік часу співачка Андріана та її команда випускають три відеороботи. Кліп на пісню "Ла Ла Ла" стає візитною карточкою Андріани, та на даний момент має майже 800 000 переглядів та безліч позитивних відгуків! Сумарно ж "Ла Ла Ла", "Бред Пітт", хіти "Не дала" та "Ой мамо" - Владіслава Левицького мають декілька мільйонів переглядів та з кожним днем набувають все більшої популярності!Бронювання за нижчевказаним номером.

Концерт "Барви блюзу"

Блюз був подарований світу афроамериканцями більше ста років тому. Втім, звучання цього стилю не залишить вас байдужими навіть у наш час. Запрошуємо вас на вечір блюзової музики у виконанні колективу “Барви блюзу”. Учасники: Сергій Горбачов – вокал, гітара Генадій Верб’яний – гітара Борис Гурний – бас Андрій Альфавіцький – ударні

Перша скрипка Чеської філармонії

Концертмейстер Чеської філармонії, скрипаль Йозеф Шпачек, гобоїстка з Одеси Уляна Макєєва та українсько-американський дириґент Теодор Кухар разом з Ukrainian Festival Orchestra презентуватимуть яскраву та неочікувану програму! Концерт розпочне Одинадцятий дивертисмент Вольфґанґа Амадея Моцарта, написаний для гобоя, валторн та струнних. Легка та невимушена мажорна музика, створена для задоволення, прозвучить у виконанні оркестру та Уляни Макєєвої. У концерті для скрипки Ігоря Стравінського солюватиме Йозеф Шпачек. Цей неокласичний твір написаний “з думками про Баха”, але почути у ньому можна стільки народної живої енергії! Після антракту звучатиме Третя симфонія Антона Брукнера, яка насправді є п’ятою за рахунком, але дві перші композитор виключив зі списку своїх творів. Симфонія, яка отримала назву “друга героїчна”, присвячена “недосяжному, всесвітньо відомому шляхетному майстру поезії та музики” Ріхарду Ваґнеру. Переможними брукнерівськими мотивами ми завершимо цей насичений вечір. Йозеф Шпачек – наймолодший скрипаль-концертмейстр в історії Чеської філармонії. Почавши навчання у Ярослава Фольтіні в Празькій консерваторії, Шпачек пізніше переїхав до США, де навчався в Іцхака Перлмана в Нью-Йорку та Іди Кавафіан і Хайме Ларедо у Філадельфії. Шпачек є лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети в Брюсселі, володарем призів багатьох конкурсів від Нью-Йорка до Нової Зеландії. Його диск із скрипковими концертами Антоніна Дворжака, Леоша Яначека та Йозефа Сука 2015 року визнали "Записом місяця та року”. Уляна Макєєва – одна з найвидатніших гобоїсток України. Починала навчання у спеціалізованій музичній школі в рідному Харкові. Окрім інструментального, дівчина навчалася ще й на теоретичному відділі. З кінця 10-го класу грала в Харківському молодіжному оркестрі “Слобожанський”. З відзнакою закінчила Університет мистецтв ім. І. Котляревського, а після цього грала в Академічному симфонічному оркестрі Чернігова та оркестрі Одеського оперного театру. На даний момент є головною гобоїсткою Одеського філармонічного оркестру. Маестро Теодор Кухар – найзаписуваніший дириґент свого покоління. В його заліку – понад 100 компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo. Унікальною є творча співпраця Кухара з Національним симфонічним оркестром України, художнім керівником і дириґентом якого він був призначений 1994 року. Разом вони відіграли понад 300 концертів у Києві та на гастролях на чотирьох континентах, їхня спільна дискографія налічує понад 70 CD-дисків. Минулого року вони завершили 44-концертний тур Північною Америкою. Теодор Кухар керував головними оркестрами Австралії, Європи, Південної Америки та США.Додаткова інформація за вказаним номером телефону.

Французька органна музика

Французька органна музика - це щось неймовірне! Пишне і прекрасне бароко з творіннями Франсуа Куперена та Луї Маршана. Неповторний стиль творів придворних органістів Мішеля Коррета та Жана-Франсуа Дандріє, Александр Боелі. А як же оминути увагу майстрів ХІХ століття Ежена Жигу чи Теодора Дюбуа? Ну і завершимо наш ланч у компанії майстра ХХ столітті Олів’є Мессіана, який створив власну музичну мову.Надія Величко – органФ. Куперен – Фуга, ДіалогН. де Гріньї – Dialogue de flutesЛ. Маршан – Basse de TrompetteЖ. Гілєн – DialogueГ. Коретт – Prelude et FugueГ. Коретт – NoelЖ.Ф. Дандріє – NoelА.П.Ф. Боелі – Adoro teГ. Ласко – Noel LorrainЧ. Піро – La BeatitudeТ. Дюбуа – АлілуйаЕ. Жигу – Менует, ТокатаС. Франк – Кантабілє, Хорал ля мінорО. Мессіан – Явлення предвічної Церкви   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Wiener Johann Strauß Konzert-Gala

Музика, що знайде шлях до кожного серця.Надзвичайно мелодійні, невимушені та енергійні композиції презентують характерний стиль композиторської династії Штраусів.Диригент: Маттіас Георг Кендлінгер Вартість квитків: 100 - 600 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Latexfauna "Ти мені нравишся"
15.12.2018 19:30

Львів – найромантичніше місто України – спеціально до Дня закоханих приймає вокально-інструментальний ансамбль LATEXFAUNA з романтичною програмою "Ти мені нравишся".До уваги публіки такі відомі шлягери колективу як "Мене в тобі всьо устраює", "Ти така умніца", "Моя вовчиця", "Нас лишилося двоє", "Еротичні сни" та багато чого іншого.15 лютого у клубі Малевіч в повітрі бовванітиме наелектризована еротична атмосфера, яку усім львів’янам та гостям міста подарує чарівний колектив останніх і закінчених романтиків ВІА LATEXFAUNA.   Квитки можна придбати  за нижчевказаним посиланням. 

Концерт Камерної Музики 3/4

У Львові температура на термометрі опускається дедалі нижче, а це означає, що у всіх вже святковий настрій та передчуття свята!В честь цього в рамках Фестивалю Камерної Музики «3/4» відбудеться зимово-казковий концерт.В програмі заходу ви почуєте музику з балету Петра Чайковського із загальновідомою назвою "Лускунчик". Ця дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій, подарує маленьким і дорослим, і зовсім дорослим, глядачам незабутні відчуття краси і свята, а виконання твору квінтетом духових – дерев’яних інструментів додасть нового звучання вже таким знайомим мелодіям. Також, у виконанні дитячого хору Дударик ви почуєте твір "Щедрик" М.Леонтович у супроводі квінтету. На цьому перелік творів не завершується, проте залишається подарунком для глядачів! Адже зимова казка і є для того, щоб дарувати тепло рідним і близьким, робити для них подарунки. Так і концерт 3/4 хоче подарувати вам початок справді казкових зимових свят, які вас очікують попереду!Квитки незабаром у продажу!

Класика при свічках. Соломія Івахів. Теодор Кухар

Дві великі зірки класичної музики,які живуть з Україною в серці – скрипалька Соломія Івахів та дириґент Теодор Кухар – гратимуть з Ukrainian Festival Orchestra в Органному залі.   У програмі – скрипковий концерт у ре мінорі, який Фелікс Мендельсон написав у 13 років, а також його вишукана Синфонія №9. Другий відділ відкриється граційною та стрімко п’єсою “Хаванез” Каміля Сен-Санса, а гвіздком програми стане останній твір Макса Бруха – Концерт для струнного оркестру, написаний у 1920 році. Цей твір прозвучить в Україні вперше!   Соломія Івахів – скрипка (США)Теодор Кухар – дириґент (США)Ukrainian Festival Orchestra (Львів)Ф. Мендельссон – Синфонія № 9Ф. Мендельссон – Концерт для скрипки з оркестром ре мінорС. Сен-Санс – ХаванезМ. Брух – Концерт для струнного оркестру (1920)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вечірки

Караоке

Найновіша база пісень. Співай як зірка!   Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Вечірка в Ратуші #2
15.12.2018 22:00

Давно не бачились в Ратуші? Середина грудня - саме час для другої вечірки в атмосферних стінах знайомого усім місця. Не залишайся один вдома, відкладай всі справи на неділю та приходь до Ратуші. Будемо ловити зимовий вайб, прикрашати ялинку, танцювати і смакувати коктейлями.Нехай вся площа знає, що в Ратуші хтось є. Крістмас муд від Dj Machitas Taras Muchychka та Dj Boy Volodymyr Boyko

We gonna dance all night

Такого перепаду температиру ти давно не відчував! Не зважаючи на холод за вікном у твоєму улюбленому клубі буде. Танцюємо до ранку, кайфуємо до світанку!Чекаємо саме тебе 24/7.   Резерв столиків та додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Ipunkz & Micik Gonibez

Улюблені хітмейкери Ipunkz & Micik Gonibez качають танцпол. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Eurohotel
15.12.2018 20:00

Special guest: DICHperformance by Deenara (KYIV) (special dance and visual show).Music by:DARKOBERBEREarly birds ticket 200 грн.

Mc Марян Бринь & dj OhMan
15.12.2018 23:00

Mc Марян Бринь & dj OhMan Dress Code Face Controll   Вхід: 100 грн  100 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Андріївські вечорниці

Ну що ж, друзі, наближається свято Андрія Первозванного, яке відзначалося нашими предками ще з часів Русі 13 грудня!   З давніх-давен, у цю чарівну зимову ніч хлопці капостили, стукали у вікна або й лякали дівчат, намагаючись привернути їх увагу, а дівчата, у свою чергу, ворожили на свого судженого-рядженого і дізнавалися про майбутнє заміжжя й що їм чекати прийдешнього року!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Tusse

Ексклюзивний клубний проект від Yuriy Mikoff. Dj Oleg Greb, Dj Efidm, Dj Soodnik, Dj Bravo, Dj Kamal, Pj's Black Diamonds. Резер столиків за нижчевказаним номером телефону.

The best part of the trip

Передостанній Двіж На Краю Землі? Програма вечора: Вінільний ГРІМ Примусові танці на краю леза під запальний перфоменс прибульців з ТВОРОГУ, призентація майбутнього. (LIVE) від українських французів для вас та на камеру Потужний Вінільний ГРІМ Перепалка перестрілка Виснажливе інтелегентні танці денси Запаморочлива атмофера від ART STUDIO PASSAGE над хмарами нашої церкви GANOK Апокаліптичні світлові ефекти і гучно розходимось по домах. Причудово було якщо б ви нікому про це не розповідали і взагалі не приходили, адже коли ти не прийшла то тусовка осліпила зрячих поцілувала німих. По всім питанням другий поверх поворот пряміком в нікуди. Всім в суботку метушня!

Вечірка "Big party never killed nobody"
15.12.2018 22:00

Велика вечірка у великому клубі! Не пропусти грандіозну суботу у Picasso, у нас сумно не буває. Якщо в тебе День народження – тобі та чотирьом твоїм друзям вхід безкоштовний в цей день!  Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Stage Rockers
15.12.2018 21:00

Легендарні Stage Rockers повертаються за пульт головної сцени. Вхід: дівчатам – 100 грн, хлопцям – 200 грн.   Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Вечірка "#Smarteleganttime"

Вас чекатимуть: Dj Vassabi Mc Ясень Pj show Dj Seve Clain Деталі за нижчевказаним номером телефону.  

Pastka:Soul Story / One year celebration
15.12.2018 23:00

Дуже чудова нагода-перший день народження PastkaLviv !!!Запрошуємо до душевних обіймів у виконанні цих колєг:Adrian FisherDj 69 (Hypnohouse)Chetty Thomas (420 AM)Neütral (GRЯZ)Kurilo (Культура звука)Перших 50 квитків- 100 грн!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Музичні виступи

Виступ: Тетяна Тричева, Олександр Макаров, Ярослав Казмірчук, Олександр Тарабеш

Тетяна Тричева - рояль; Олександр Макаров - бас; Ярослав Казмірчук - труба; Олександр Тарабеш - барабани; Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Вечір музики з Богданою Лясківською

Продовжуємо період зимових свят. І вже цієї суботи, новорічний настрій своїми піснями вам створюватиме - талановита Богдана Лясківська. Неймовірні хіти та затишна атмосфера.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Музичний вечір з Дмитром Лазарчуком!

Час з близькими в Ресторан Шопен Львів/ Restaurant Chopin Lviv, немов вишуканий напій – ним хочеться насолоджуватись не поспішаючи та відчуваючи всі тонкі відтінки смаків. Доповнить неймовірну й таку особливу атмосферу соліст гурту Royal Flush Дмитро Лазарчук.

Full House Project

Full House Project - ексклюзивний кавер - проект, який має чим здивувати. Ми знаємо, що зробити для того, щоб Ваше свято запам'яталося надовго.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Виступ гурту "The Glass"
15.12.2018 21:00

Вхід - 100 грн.    Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Rina Sherri / Dj Hamster

21:00 год - Rina Sherri 23:00 год - Dj Hamster   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Виступ гурту "Victoria Band"

Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Виступ гурту "Amigurumi"

Виконавці презентуватимуть кавери на пісні найпопулярніших українських виконавців. Вхід вільний. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Ігри

Навчальна гра "Життя як проект"
15.12.2018 12:00

За допомогою гри «Життя як проект» учасники: усвідомлять важливість планування всіх власних справ та надання при цьому їм правильних пріоритетів; вдосконалять навички планування власних справ на тиждень; вдосконалять навички визначення та надання пріоритету справам і завданням; усвідомлять можливість непередбачуваних подій/справ, які можуть вплинути на хід реалізації особистих проектів; усвідомлять важливість злагодженої командної роботи; ознайомляться із завданнями, які їм, можливо, доведеться виконувати в рамках свого реального проекту Кількість гравців обмежена: 6-8 осіб, тому реєстрація та передоплата є обов’язковими. Вартість участі: 250 грн.

2-й етап Свояк-Ліги
15.12.2018 12:00
вул. М. Вороного, 11 (гастропаб "KRAFT New")

Ми зіграємо Другий етап Свояк-ліги Львова. Схема визначається на місці, за замовчуванням - кругова.   Внесок з людини: 80 грнРедактори: Некрилов.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Гейм-турнір Фокстрот та Lenovo

Субота12:00-18:00 – гейм-турнір CS:GO Фокстрот та Lenovo. Вболівайте та беріть участь у конкурсах! Кожен учасник отримає право виграти сертифікат в 500 бонусів на техніку Lenovo та безліч інших подарунків. Неділя 12:00-18:00 – гейм-турнір CS:GO Фокстрот та Lenovo. Вболівайте та беріть участь у конкурсах! Кожен учасник отримає право виграти сертифікат в 500 бонусів на техніку Lenovo та безліч інших подарунків. 18:00-19:00 – майстер-клас із розпису пряників від ТМ "Зерновита".Вхід вільний.

Тренінг-гра CashFlow

"CashFlow - це бізнес-гра, після якої ти вже не можеш жити, як раніше", - кажуть ті, хто відкрив для себе цей тренінг.Цінність гри в тому,що вона відображає вашу реальну картину життя, і у вас з'являється можливість побачити причини виникнення того чи іншого у вашій реальності. Ви можете навчитись формувати ті події у своєму житті, в яких Ви самі зацікавлені.   Вартість гри: 500 грн.Тривалість: 5-6 годин.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Сімейна вікторина до Дня Святого Миколая
15.12.2018 12:00

Чи добре ви пам'ятате зміст казок, які читали своїм діткам? І чи добре малята знають улюблених героїв — які талісмани вони мали, якими надзвичайними здібностями володіли, в яких королівствах жили і чим полюбляли займатися? Запрошуємо сімейні команди поринути в атмосферу справжнього книжкового дива — взяти участь у вікторині, що випробує ваші знання, дасть змогу потренувати пам'ять та розвинути винахідливість, а також подарує веселі емоції та спогади про спільні сімейні перемоги. На всіх учасників очікують приємні подарунки! Також запрошуємо всіх охочих стати глядачами цього неймовірного дійства та обрати книжечки для своїх рідних у книгарні "Є". Кількість учасників у команді – до 4-х. Наявність мінімум одного дорослого в команді обов'язкова. Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Фестивалі, ярмарки

Новорічний Ярмарок
14.12.2018 - 31.12.2018 10:00

З дитинства ми чекаємо зимових свят та віримо, що новорічні бажання обов'язково здійсняться - і це чиста правда. А отже час втілювати зимову казку в реальність. Akvarel - Інтернет-магазин канцелярських товарів запрошує відвідати Новорічний Ярмарок, в якому зібрані святкові іграшки та прикраси зі всього світу. Тут ви зможете не лише насолодитися естетикою та поринути у святкову атмосферу, але й придбати для себе та своїх рідних приємні подарунки.

Фестиваль свічок
14.12.2018 - 16.12.2018
площа Музейна

Фестиваль Свічок, який відбудеться 14-16 грудня, створить на площі Музейній атмосферу неймовірного затишку, романтики та невимушеного спілкування. В ці дні просто неба на очах у відвідувачів фестивалю, львівські митці створюватимуть незвичну картину — свічкову мозаїку.Площа Музейна — це особливе місце Львова зі своєю історією та енергетикою. А при світлі свічок ця площа стає винятково затишною і романтичною. Тому Фестиваль свічок дуже пасує цьому місцюТакож в рамках фестивалю для відвідувачів проведуть майстер-класи з виготовлення та ручного розпису свічок. Тож кожен охочий зможе створити свічку власними руками.Протягом фестивалю у «Львівській свічковій мануфактурі» діятимуть знижки від 20% на весь асортимент товару.Вхід вільний!

Різдвяний Ярмарок на парафії св.Климентія Шептицького
15.12.2018 - 16.12.2018 10:00
вул Кривоноса, 1 (Музей Митрополита Андрея Шептицького )

на Ярмаці Ви зможете придбати цікаві подарунки, і маєте можливість продати свої вироби. На Вас чекають майстер класи для дітей, кураторські екскурсії від о.Севастьяна, смаколики, цікаве спілкування і передріздвяний настрій!!!!!Кошти виручені на ярмарку будуть спрямовані на ремонт приміщень Музею Митрополита Андрея Шептицького

Другий обласний фестиваль колискової пісні
15.12.2018 10:30
вул. Коперника, 17

А Вам у дитинстві співали колискові? Якщо ні, то пропонуємо надолужити, а якщо ж Вас таки заколисували Сон та Дрімота, то зануритися в найпрекрасніший час - у дитинство! Запрошуємо Всіх охочих на Другий обласний фестиваль колискової, який відбувається в рамках проекту "Виховуємо колисковою". Чекаємо на Усіх, хто любить ці лагідні пісні, хоче пізнати традицію виконання та згадити, як виконувала їх мами чи бабусі!

Aleksandra Kutrzepa Quartet та Koty Papieża

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)   Aleksandra Kutrzepa – скрипкаBartłomiej Garczyński – електро-гітараMichał Studniarek – бас-гітараRobert Kutrzepa – барабаниРепертуар групи – це авторські композиції у сучасній стилістиці джазу та імпровізаційної музики.   Koty Papieża (Польща)Jacek Bieleński - вокал, гітара Piotr Łyszkiewicz - саксофон, кларнетMarcin Zabrodski- клавішніKarol Kolor Gadzało - контрабасPiotr Gwade- перкусіяЦе музична група, що одночасно є художнім явищем, яке об'єднує у своїх рядах особистостей, а сам Яцек Білеєнскі та його вічні пісні є елементом, який об'єднує безумне існування.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Lesi Street Fest (Winter Edition)
15.12.2018 14:40
вул. Лесі Українки

OneDayShop.ChristmasEdition

Цього разу найатмосферніший дизайн-маркет року, а саме передноворічний OneDayShop, проходитиме 15 грудня в MolodoZeleno. На вас чекатимуть близько 100 найкрутіших брендів, які встигли вже стати нам друзями. Якщо ви не знаєте, де купити подарунки на новорічні свята всім друзям одночасно, то ми вам допоможемо - однозначно на OneDayShop!

Гастровечори, дегустації

Guest Bartending. Viktor Pravosudov

В гостях в SATIRIKON NIGHT ART BAR Віктор Правосудов, бренд-амбасадор Amaro Montenegro Ukraine, який готуватиме для Вас свої неперевершені коктейлі: M&M, Italian Sour, Vodka Martini, ChinChin.

Мистецькі заходи

Виставка "Реліквії єврейського світу Галичини"

За фінансової підтримки Всеукраїнського благодійного єврейського фонду Хесед-Ар’є та Центру єврейських студій Університету Норсвестерн ім. Родини Краунів відкрилась унікальна масштабна виставка з фондів цього Музею "Реліквії єврейського світу Галичини", присвячена 85-й річниці Виставки єврейського художнього промислу.Виставку єврейського художнього промислу було розгорнуто у залах Міського промислового музею у Львові в березні 1933 р., де представили пам’ятки як із приватних колекцій, так і з синагог Галичини. Ця виставка сформувала в суспільстві розуміння необхідності створення Єврейського музею, який урочисто відкрився роком пізніше. 1939 року музей було ліквідовано, а в лютому 1940 р. його збірку було передано Музею художнього промислу. З початком Другої світової війни під загрозою знищення опинилася колекція Максиміліана Ґольдштейна, яку він, заради збереження, у липні 1941 р. передав цьому ж музею як депозит. Таким чином, у Музеї художнього промислу сформувалася найбільша і найякісніша на той час колекція юдаїки, яку після в 1951 р. успадкував Державний музей етнографії та художнього промислу АН УРСР. Експозицію виставки "Реліквії єврейського світу Галичини" розгорнуто в п’яти музейних залах. Представлені експонати відображають сакральну атмосферу синагоги, річний цикл релігійних єврейських свят, вироби різних ремесел. Окремі зали присвячено відомому колекціонеру єврейських старожитностей М. Ґольдштейну та його колекціям екслібрисів, витинанок і графіки. Частину пам’яток свого часу було репрезентовано на виставці 1933 року, але більшість експонатів показано вперше.

Виставка "Табір примусових робіт Янівська - індустрія терору"

На виставці представлено історію табору примусових робіт «Янівська», який протягом німецької окупації 1941-1944 рр. був одним з основних центрів здійснення нацистського терору у Львові та Західній Україні.Функціонування табору «Янівська» буде презентовано через призму свідчень та спогадів жертв і їх переслідувачів. Виставка інтерактивна, наповнена візуальними та аудіо матеріалами, артефактами, що відтворюють різні аспекти табірного повсякдення. Також до виставки увійшла унікальна реконструкція вигляду та розташування споруд, що входили до складу табірного комплексу, створена співробітниками музею на основі опрацювання низки архівних матеріалів та польових досліджень сучасної території. Після відкриття постійної експозиції музею, виставка увійде до однієї з її локацій – «індустрія терору». Протягом цього часу передбачено лекторні та дискусійні програми у рамках виставки за участі Андрія Усача (науковий співробітник музею «Територія Терору», Данила Бержицького (завідувач науково-експозиційного сектору музею «Територія Терору»), Тетяни Пастушенко (старший науковий співробітник Інституту історії України), Михайла Тяглого (співробітник Українського центру вивчення історії Голокосту) та ін. Вхід на відкриття виставки – вільний. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Виставка "Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя – це справжнє життя"

Запрошуємо 21 вересня о 17:00 на відкриття виставки "Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя – це справжнє життя". Виставка є спробою змалювання особистості й творчості польської поетки єврейського походження – Зузанни Ґінчанки, однієї з найталановитіших, проте недооцінених жінок, що писали у міжвоєнний період. Надзвичайна особистість і творчість Зузанни Ґінчанки представлена архівними матеріалами із колекції Музею літератури імені Адама Міцкевича у Варшаві, серед яких рукописи та фотографії з приватних альбомів Ґінчанки, а також творами сучасного мистецтва, які в метафоричний спосіб пов’язані з життям і творчістю поетки, що були відібрані кураторами Фонду сучасного польського мистецтва. Експозиція – це спроба передати поетичний світ мовою візуального мистецтва, це поєднання світу образів та слова. Зузанна Ґінчанка – народилася 1917 року в Києві. Походила з родини асимільованих російських євреїв. Після вибуху Жовтневої революції її родина переїхала з Києва до Рівного. Ґінчанка самостійно вивчила польську мову, яку й обрала мовою своєї творчості (хоча вдома розмовляли російською). Дебютувала віршем "Вакаційна учта" (1931) у шкільній газеті польської гімназії у Рівному. У 1934 році її вірш "Граматика" був відзначений на Турнірі молодих поетів, що оголосив часопис "Вядомосці Літерацкі". Вивчала педагогіку на Гуманітарному факультеті Варшавського університету. Входила у коло скамандритів, товаришувала з Юліаном Тувімом та Вітольдом Ґомбровичем, була постійною гостею знаменитої кав’ярні "Мала Земянська". Публікувалась у часописах "Вядомосці Літерацкі" і "Скамандр", співпрацювала з сатиричним щотижневиком «Шпильки». Після вибуху Другої світової війни втекла до Львова. Під час окупації Львова німецькими військами на поетку донесла Хомінова – економка будинку, яку Ґінчанка увічнила у творі [***] ("Non omnis moriar"). Зузанні дивом вдалось уникнути арешту, після чого була змушена втекти зі Львова до Варшави, а звідти до Кракова, де й переховувалась. Наприкінці 1943 або на початку 1944 року була заарештована гестапо, страчена у Кракові 1944 року . За життя поетки вийшла лише одна збірка її віршів – "Про кентаврів" (1936). Митці, роботи яких представлені на виставці: Андрій Бояров, Губерт Черепок, Алекс Четвертинський, Моніка Дрожинська, Майя Ґордон, Анета Ґжешиковська, Зузанна Герцберґ, Домінік Яловінські, Анґеліка Маркул, Анна Орліковська, Кристина Пьотровська, Конрад Пустола, Мікілл Скугга, Slavs and Tatars, Марія Стаубер.

Виставка "Українська народна вишивка із колекції Олени та Ольги Кульчицьких"

Запрошуємо Вас на відкриття виставки "Українська народна вишивка із колекції Олени та Ольги Кульчицьких" із фондових зібрань Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького, яке відбудеться 4 жовтня о 16.00 год.   На експозиції Ви зможете оглянути унікальні взірці вишивок із різних етнографічних регіонів Західної України, жіночі вишиті сорочки, які зібрала художниця, акварелі із зображенням народного одягу та фотографії.  

Виставка "Образи Риму в офортах Піранезі"

Виставка вперше познайомить глядачів з творами найвидатнішого гравера італійського мистецтва ХVІІІ ст. Джованні Баттіста Піранезі зі збірки фонду графіки Львівської національної галереї мистецтв.На експозиції будуть представлені офорти з відомого альбому «Види Риму» («Vedute di Roma». 1748-1778), який багаторазово перевидавався як при житті художника, так і після його смерті та приніс граверу європейську славу.   «Види Риму» Піранезі – це своєрідні архітектурні капрічо, це фантазії на тему Риму. Зображаючи види міста на своїх гравюрах, художник поєднував реальність з романтичним вимислом: він змінював пропорції та перебільшував масштаби знаменитих будівель, надаючи їм більшої переконливості, міняв їхнє місцезнаходження.    

Перша персональна виставка скульптури Романа Домашича

Як кожен художник в своїх роботах піднімаю теми, які мене зачіпають. Часом надихають та заспокоюють, а часом турбують, обурюють та непокоять. Адже в моїй персоні живе два типи скульптора.Один - романтично-настроєвий, що намагається вловити мить найбільшого емоційного потрясіння, зафіксовану пластичними композиціями з фігурою людини.Другий – обурений соціальною несправедливістю, котрий зображає проблему, яка його хвилює. Своїми фігуративними композиціями, підштовхуючи глядача до розуміння, обдумування та сприйняття моєї ідеї.В своїх роботах велику увагу приділяю деталям котрі підкреслюють емоційний стан та доповнюють розповідь.Працюю з бронзою,тому що цей матеріал дає найбільші можливості, для якнайглибшого розкриття мого творчого задуму, а також для того аби зробити акцент на деталях. Деталі допомагають глядачеві зануритися в невеличку розповідь та відчути емоцію та почуття мого твору. Завдяки чому відбувається емоційний контакт твору з глядачем.

Виставка А.Петровського "Ритми"
23.11.2018 - 21.12.2018

Андрій Петровський - представник генерації художників сьогодення, вихованої на традиціях львівської школи художнього скла. Змістом його творчості є експеримент, пошук, індивідуальний підхід. Творча програма художника увібрала в себе традиції львівської гути сучасні європейські тенденції, використовуючи новітні технологічні підходи, принципово нові прийоми формоутворення і декорування гутного скла, формує авторську манеру митця.   Життя – це пам'ять ритмів. Ритм людського серця залежить від наших емоцій, відчуттів, ритм задає темп кожному дню, занурюючись в хвилі сьогодення – звуки музики, мережі галасливих хайвеїв, телефонних дзвінків, речитативи електронних меседжів і нової смертоносної зброї. Людство існує в ритмах епох, насичених битвами і соціальними конфліктами, перемогами і поразками. Кожна людина шукає і обирає свій власний ритм.   У творчості теж є свої ритми – періоди творення змінюються періодами творчого спокою; періоди експресивного живопису змінюються іншими засобами.

Фотовиставка "Макроліто"
29.11.2018 - 29.12.2018
вул. Механічна, 1

Фотовиставка "Макроліто" Мар'ян Магола.

Виставка художників "Як на Романа іменини"

Виставка "Як на Романа іменини" (Пам'яті Романа Наконечного) Традиційна виставка робіт митців Романів.Художники, скляри та інші митці зі Львова і не тільки зберуться разом, щоб представити свої роботи у Палаці мистецтв.Традиція об’єднувати на Романа Романів з’явилася у Львові вже багато років тому – одного разу колишній директор Палацу мистецтв Роман Наконечний зібрав у підпорядкованій йому установі аж 42-х Романів!

Виставка живопису Романа Пизи "Sweet time Coлодкий час"
04.12.2018 - 21.12.2018

Виставка живопису Романа Пизи.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Виставка "Особиста історія" Марини Наумчук

Кожного разу несподівана в своїй творчості, але водночас послідовна, Марина Наумчук (Maryna Naumchuk) вже є впізнаваною художницею текстилю у Львівському осередку. У проекті «Особиста історія» мисткиня об’єднує усі базові сфери людської щоденної діяльності та духовності.Експозиція умовно розділена на дві частини. Перша — серія робіт міні текстилю, що зосереджені на фіксації особистого екзистенційного потоку та дослідженні себе самої, власних переживань та історії, друга — відеофіксація перформансу, покликаного торкнутись теми ідентифікації особистості в щоденній рутині справ, коли занурені в роботу, ми втрачаємо найважливіше — відчуття присутності в теперішньому моменті, і прикриваючись роботою втікаємо від реальності навіть не усвідомлюючи цього.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Exhibition of the 7th International Poster Biennale in Lviv
06.12.2018 - 31.01.2019

Щиро запрошуємо на виставку 7-ї Міжнародної бієнале соціально-політичного плакату «Творчо про права людини», яка буде представлена у Львові в Центрі Митрополита Андрея Шептицького та у Львівській Обласній Бібліотеці для Юнацтва ім. Романа Іваничука.   У 7-ому конкурсі взяло участь 394 митців з 38 країн світу. З 758-ми надісланих плакатів було відібрано 73. Міжнародна бієнале соціально-політичного плакату – це ініціатива Міжнародного Дому Зустрічей Молоді, яка має на меті створення в Освенцимі форуму мистецького обміну домками щодо найбільш актуальних проблем сучасного світу. Вона викликала зацікавлення та живу реакцію багатьох талановитих митців з різних куточків світу. Представлені роботи торкаються широкого кола питань: толерантності, екології, рівності, впливу політики на життя громадян, проблем расизму, насилля, порушення прав дітей, жінок та меншин.

Exhibition of the 7th International Poster Biennale in Lviv

Щиро запрошуємо на виставку 7-ї Міжнародної бієнале соціально-політичного плакату «Творчо про права людини», яка буде представлена у Львові в Центрі Митрополита Андрея Шептицького та у Львівській Обласній Бібліотеці для Юнацтва ім. Романа Іваничука.   У 7-ому конкурсі взяло участь 394 митців з 38 країн світу. З 758-ми надісланих плакатів було відібрано 73. Міжнародна бієнале соціально-політичного плакату – це ініціатива Міжнародного Дому Зустрічей Молоді, яка має на меті створення в Освенцимі форуму мистецького обміну домками щодо найбільш актуальних проблем сучасного світу. Вона викликала зацікавлення та живу реакцію багатьох талановитих митців з різних куточків світу. Представлені роботи торкаються широкого кола питань: толерантності, екології, рівності, впливу політики на життя громадян, проблем расизму, насилля, порушення прав дітей, жінок та меншин.

Виставка Антона Ковача "І на шостий день"
07.12.2018 - 05.01.2019

7 грудня о 17:00 в Proart Gallery відбудеться відкриття персональної виставки закарпатського художника Антона Ковача Антон Ковач «І на шостий день…», на якій буде представлено серію живописних та графічних робіт.Митець репрезентує глядачеві власну рефлексію на старозавітню тему ― міф про створення світу, а саме той день, коли Бог створює Адама та Єву. На виставці буде продемонстровано унікальний живописний цикл полотен. Художник звертається до образу новоствореного світу побудованого на гармонії та доповнює його двома основними персонажами ― Адамом і Євою, порушуючи актуальну споконвіку тему стосунків чоловіка та жінки.   Вхід вільний.

Виставка малярства Галини Мазур "Диво казки"

Хоча надворі не то зима, не то осінь, то зимно, аж дрижаки беруть, то холодна мжичка з неба, але це нам настрою не зіпсує - незабаром свята. Всюди пахне мандаринками, вітрини виблискують вогниками – Миколая близько!   А щоб було ще святковіше на душі – завітайте у #ДімФранка. Там 7 грудня, о 16.00, відкриватимуть виставку малярства наукової працівниці Дому Франка Галини Мазур «Диво казки». Отож буде казково, яскраво, дивовижно!   Крім виставки картин, буде й презентація книги Галини Мазур «Дім, де звірі говорили. Путівничок для діточок»   Галина Мазур (Halyna Mazur) зізналася: «Дуже важлива для мене подія - відкриття моєї виставки картин "Диво казки".  Дуже знаково!!! Рік тому, ще не знаючи, що доля скерує мене так правильно, я мала велику охоту проілюструвати Франкового ,,Лиса Микиту". Зроблено!!! Тішуся, що виставка саме в Домі Франка! Крім ,,Лиса" , можна буде побачити й інші мої картини. 

Виставка Катерини Білетіної «Вітчизна»
08.12.2018 - 31.12.2018 16:00

«Штука» запрошує на відкриття виставки живопису Катерини Білетіної «Вітчизна». Подія відбудеться з участю авторки. Експозицію можна буде оглянути щодня до кінця грудня з 10:00 до 21:00.Чільне місце та інтрига у виставці відведені ремінісценції на картину «Вітчизна» Яцека Мальчевського - головного представника епохи «Молодої Польщі» та символізму в польському живописі зламу ХІХ-ХХ століть. Робота з циклу «Право. Між життям і смертю - Вітчизна - Мистецтво» 1903 року, в якому, як кажуть критики, художник продемонстрував нерозривний зв’язок між власним творчим призначенням, підпорядкуванням особистого життя його вимогам і прийняттям його як патріотичної місії, оскільки скороминущість долається через і завдяки мистецтву.Також оглянемо серію етюдних робіт із пейзажами різних куточків України, які художниця відвідала впродовж останніх кількох років.Про авторкуХудожниця Катерина Білетіна (1977р.н.) - живописець, книжковий графік, портретист. Живе та працює в Одесі.У 1992р. закінчила живописне відділення Одеського художнього училища ім. М. Б. Грекова (майстерня В. М. Алікберова). Здобула академічну освіту в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (майстерня історичного живопису Ф. М. Гуменюка).Історичні портрети, дитяча ілюстрація, листівки та українська етнографія - улюблені жанри та сюжети художниці.Є автором ілюстрацій до дитячих книжок відомих українських та закордонних письменників - Лесі Вороніної, Ірен Роздобудько, Клауса Хагеррупа, Данути Вавілув.Протягом останніх десяти років працює над проектом "Український портрет"- серією живописних і графічних робіт, зібраних з портретів друзів та знайомих у національних строях різних регіонів України, а також портретів, створених як сучасні реконструкції старовинних світлин з альбому Івана Гончара "Україна і українці".З 2014-го Катерина Білетіна - активний учасник фестивалів та живописних пленерів, що відбуваються в Одеській, Львівській, Івано-Франківській областях і на Закарпатті.

Різдвяна виставка "Світло Різдва"

Відкриття 11 грудня о 17:00 год.   Виставку можна відвідати з 12:00 до 19:00 год. щоденно, крім понеділка.

Виставка "Магія Різдва"

Продовжуємо наповнювати "Львіварню" атмосферою свят і запрошуємо відвідувачів у святкову зимову мистецьку подорож.А вирушимо в неї завдяки особливій виставці "Магія Різдва". Експозиція зібрала твори 5-ти львівських художників, що сповнені вірою в чудо та магію Різдва. Особисто наша команда, готуючи виставку, поринула у теплі спогади з дитинства. Завітайте та перевірте, які спогади та асоціації вона викличе у вас.

Різдвяна виставка студентів ЛНАМ

Експозицію сформують твори різних жанрів але переважна більшість це святкові листівки виконанні студентами кафедри графічного дизайну.

Виставка Олега Любківського "…Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz"

Виставка «…Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz» Олега Любківського – це дивний сплав вражень та емоцій від урбаністичної культури, в даному випадку Чернівців, що виявляють становлення європейської культури на наших теренах. Час невблаганний, він поглинає все. Проте, новітній вибух урбанізації з його футуристичними новобудовами назавжди змінює обличчя міста, що має власне «обличчя», характер врешті-решт. Тож авторський проект Олега Любківського намагається силою мистецтва затримати у часі «ту прекрасну мить», коли ще відчуваєш неповторну атмосферу. Хто, як не художник чернівчанин може краще «провести» нас рідним містом, відкрити для нас його чар. А дивуватися є чому – розкішна архітектура, що оживає не менш цікавою публікою, яка крокує вуличками міста. І кожна історія особлива, мов ретро фото, віднайдене в антикварній крамниці міста, де книгарень було більше ніж кав’ярень. Запрошуємо Вас на чарівний променад високого мистецтва до Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького, який подарує нам Олег Любківський – талановитий та широко відомий художник, чиє мистецтво перебуває на надтонкій межі перетину графіки та живопису. Його творам притаманний глибокий ліризм та непідробна атмосферність. Поринемо у «…Художні трактати про місто, що колись називалося Czernowitz» разом!

Виставка "Музичні сторінки "Просвіти"

На виставці представлені оригінальні матеріали з фондів музею Соломії Крушельницької та музею Станіслава Людкевича. У програмі відкриття - концерт вокальних творів українських композиторів на слова Олександра Олеся у виконанні заслуженої артистки України Лілії Коструби та студентів її класу кафедри сольного співу Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка класу . Партія фортепіано - Андрій Макаревич.   Вхід вільний.

Live Illustrators' Slam

Наші Comic Continent ілюстратори з усієї Європи намагаються протистояти один одному і демонструють нам живі особисті відповіді на всі важливі питання в живих: за якою стіною ви таємно палили під час вашої молоді? Яку зачіску хотіли б для вашого ворога? Який салат зробив ваша родина на Новий рік? І чому фактично всі будівлі блоків виглядають однаково?У супроводі живої музики!Біля мольбертів: Дарина Дубік, Соня Еліашвили, Влада Мьянккіна, Анна Сарвіра Сафія Вардеванян, Тетяна ЗахачевськаВільний вхід.   For the first time in Lviv - Live Illustrators' Slam. Our Comic Continent illustrators from all around Europe draw against each other and show us live their very personal answers to all important questions in live: Behind which wall did you smoke secretly during your youth? Which hairstyle would you wish for your enemy? What salad did your family serve on New Year's Eve? And why do actually all block buildings look the same? Accompanied by live music! On the drawing table: Daryna Dubik, Sonia Eliashvili, Vlada Myakonkina, Anna Sarvira Safiya Vardevanyan, Tetiana ZahachevskaFree entry.

Творча зустріч з Мариною Наумчук

Художниця Maryna Naumchuk запрошує не просто оглянути не окреслену підписами виставку "Особиста історія" у вихідних день, але і поспілкуватися всім разом про асоціації, які виникають у глядачів та стали мотивацією для їх створення.   Обіцяємо, що буде весело, молодо і не занадто серйозно.

Презентація збірки "Весняний легіт"

Відбудеться презентація збірки юних літераторів Львівщини «Весняний легіт» за адресою: вул. Івана Франка, 150 (Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка). Проїзд від залізничного вокзалу м. Львів: маршрутним таксі № 26, 30 або № 53 до зупинки «Музей Івана Франка», а також трамваєм № 8 до зупинки «Стрийський парк». Реєстрація учасників з 9.00 до 10.00 год.

Виставка графіки Оксани Тригуб "Сьогодні"
15.12.2018 - 15.01.2019

В суботу, 15 грудня, о 17:00 запрошуємо Вас на відкриття третьої персональної виставки Oksana Trygub "Сьогодні". "Сьогодні" - це серія графічних робіт, створених під час Inktober drawing challenge 2018. "Протягом жовтня я щодня малювала "сьогодні". Це моя спроба відчути і відтворити на папері "тут і тепер". Це мій щоденник, це мої враження протягом дня. Це буденні дрібнички, які мене надихають" - Оксана Тригуб.

Походи, екскурсії

Бункер "Лінія Арпада", Шипіт та Гимба
09.12.2018 - 16.12.2018

Програма туру:5:40 - збір групи по вул. Винниченка 30 а.6:00 - виїзд зі Львова.6:00 - 8:00 - переїзд до готельно-ресторанного комплексу "ОКЕЙ".8:00 - 8:30 - санітарна зупинка + кава + перекус в "ОКЕЙ".8:30 - 10:00 - переїзд в село Пилипець.10:00 - 11:40 - катання на канатно-крісельному підйомнику та вільний час на оглядовому майданчику.11:40 - 12:00 - перехід до водоспаду Шипіт.12:00 - 12:30 - відвідання водоспаду Шипіт.12:30 - 13:30 - обід на польовій кухні поблизу водоспаду Шипіт.13:30 - 15:00 - переїзд в село Верхня Грабівниця.15:00 - 16:30 - екскурсія бункером Лінії Арпада та вільний час.16:30 - 21:00 - повернення до Львова.    Вартість - 550 грн.

Театралізована шоу - екскурсія "Львів крізь століття"

Унікальна шоу-екскурсія, під час якої вас чекає півтори години свята, радості, та лише позитивних емоцій. Вас, як дуже поважних гостей, зустріне сам мер міста Лева - пан бургомістр. Він не лише покаже свої володіння та розповість, як саме проходило життя еліти середньовіччя, яка любила, "важко попрацювати", так і добре відпочивати, а також познайомить вас з своїм другом - колоритним євреєм Мойшею. Євреї здавна справно торгували, бо добре "колєгували" ... і ось на вашому шляху з'явиться не хто інший, а сам барон жебраків, який поділиться унікальним рецептом "як стати мільйонером".   Вартість – 120 грн. з людини

Екскурсія “Львів Левинського: фабрика професора “Серденька”

У суботу 15 грудня з 13:00 до 14:30 запрошуємо на екскурсію дослідника львівської архітектури, доцента УКУ, кандидата мистецтвознавства Ігоря Жука «Львів Левинського: фабрика професора «Серденька». Вартість – 60 гривень, місце зустрічі – у смс зареєстрованим. Для участі необхідна реєстрація та передоплата до 18:00 п’ятниці у кав’ярні або онлайн за реквізитами, вказаними у реєстраційній формі. Звертаємо вашу увагу, що можливості розрахунку на місці немає.Пропонований історико-архітектурний тур присвячено легендарній постаті провідного архітектора та будівельного підприємця Львова 1880–1910-х рр., професора Львівської політехніки Івана Левинського (1851–1919). Професора «Серденька», як між собою охрестили його сучасники-львів’яни. Тур планується територією колишньої фабрики Левинського, комплекс якої займав більшу частину розлеглого кварталу в межах сучасних вулиць Генерала Чупринки, Левинського, Єфремова та Жуковського. Тут стояли чотири фабричні корпуси (з яких у перебудованій формі збереглися лише два), містився офіс будівельної фірми та архітектурно-проектного бюро Левинського. В одному з будинків було помешкання, де великий будівничий оселився з родиною. Фабрика Левинського виробляла усі основні типи будівельних матеріалів та конструкцій. Як серце постачає кров, необхідну для розвитку людського тіла - так фабрика постачала різноманітні матеріали, які забезпечували реалізацію сотень архітектурних проектів королівського столичного міста Львова періоду бурхливої розбудови кінця ХІХ – початку ХХ ст.Учасники довідаються чимало нового про історію фабричного містечка, про неймовірні метаморфози, які відбувалися з ансамблем фабрики Левинського упродовж більш як чотирьох десятиліть.

Фототур долиною карпатського зубру
15.12.2018 06:00
вул. Римлянина, 5 (Explorer Life Expeditions)

Запрошуємо вас на один день разом з фотографом National Geographic Mykhailo Bogomaz у володіння карпатського зубра.До мальовничої долини Мальмансталь та стрімких гір Національного Парку "Сколівські Бескиди". Гірські схили тут покриті стіною із ялиці, високою смерекою і буком. На схилах урочища зустрічаються козулі, а трошки вищі розміщенні пункти підгодівлі оленя, але править тут стадо зубрів. За законами Мальмансталю, самці зубрів під час зими відлучені від стада. Не маючи спокою, ці кошлаті та потужні велети влаштовують собі лицарські зустрічі, а інколи свою самотність прикрашають зухвалими рейдами на людські садки. Хто дійсно радий такому сусідству, так це птахи, як то грайливий сорокопуд сірий, явний користонабувач. Чудова можливість побачите зимове життя, що вирує в цій забутій гірській місцевості! Вартість 850 грн.Оплата та реєстрація за посиланням https://goo.gl/XS4ciQ Тривалість: 1 деньОсновний маршрут: Львів - Національний Природний Парк "Сколівські Бескиди"Місце збору групи: 16.12.2018., 8.00 год., Львів, Залізничний ВокзалМісце та час завершення програми: 16.12.2018 р., 22.00 год., ЛьвівМаксимальна кількість: 16 учасників Переходи: 6 км, легка зимова прогулянка без набору висотиУ вартість входить:- трансфер зі Львова; - харчування (обід); - аптечка;- послуги гідів;- супровід лісничих; - фото майстер-класи від професійного фотографа анімаліста; - частковий трансфер по урочищу "Мальмансталь" (в залежності від кількості учасників буде обрано засіб пересування, яким заплановано повернення групи з походу - Газ 66, Нива, УАЗ).Програма: Відвідування карпатського урочища "Мальмансталь". Взимку є можливість побачити зубрів майже зблизька, адже вони тримаються недалеко від ділянок, де їх підгодовують. Пошук слідів диких тварин. Обід та відпочинок в колибі лісничих, яка стоїть на березі р. Майдан.Гід туру – Mykhailo Bogomaz, біолог, фотограф дикої природи, автор видання National Geographic. На вас чекають майстер-класи з фотографії, цікаві історії, і звісно надзвичайна атмосфера.Заявки надсилати за формою

Золота Підкова Львівщини та замок мушкетерів

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Свірж (огляд замку) — Золочів (екскурсія замком та обід) — Підгірці (огляд палацу) — Олесько (екскурсія замком) — Львів (приїзд орієнтовно о 19:30 год.).   У вартість туру входить: проїзд автобусом туристичного класу екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах Вартість 299 грн. 

Тур в Карпати до Миколая

У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір, на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая». Саме туди кожного року в середині грудня ми здійснюємо збірні, корпоративні та шкільні тури. Запрошуємо і цього року в наш Тур в Карпати на Миколая! Вартість туру в Карпати до Миколая в збірній групі: 895 грн /особа. Для дітей до 4 років безкоштовно.   У вартість включено: екскурсійний та транспортний супровід по всьому маршруту екскурсії в Маєтку святого Миколая та музеях "Гуцульщини", "Писанки" проживання в садибі зеленого туризму 1 ніч

Сиро-винний тур Закарпаттям взимку

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Санаторій «Карпати» (екскурсія територією палацу Шенборнів) — Мукачево (екскурсія замком і обід) — Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:30 год., вечеря).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Нижнє Селище (дегустація сиру) — Іза (купівля виробів із лози та огляд оленячої ферми) — Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) — Келечин (дегустація води) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) — Львів (повернення орієнтовно о 22:30 год.).   Вартість - 895 грн.   У вартість туру входить: проїзд автобусом туристичного класу ночівля в садибах зеленого туризму (1 ніч) екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах страхування на час подорожі

Термальне Закарпаття

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Чинадійово (екскурсія замком Сент-Міклош) — Мукачево (обід) — Косонь (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино») — Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:00 год., вечеря).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) — Лумшори («варіння» в чанах) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Вартість - 895 грн.  

SPA-тур у Карпати

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Меденичі (огляд зоопарку) — Східниця (дегустація мінеральних вод та обід) — Борислав (молитви на оздоровлення та благословення мощами) — Трускавець (прогулянка центральною частиною міста, дегустація вод та SPA) — Львів (повернення орієнтовно о 22:00 год.).   Вартість туру - 395 грн.   У вартість туру входить: проїзд автобусом туристичного класу екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах страхування на час подорожі

Гуцульські Карпати та Буковель взимку

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Рогатин (огляд церкви) — Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами та обід) — Верховина (екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї «Тіні забутих предків», огляд музею хата-стая, вечеря та Гуцульська забава; поселення в гуцульських садибах зеленого туризму о 21:00 год.).2 день: Верховина (сніданок і виїзд з садиб о 08:00 год.; екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика) — Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, обід, катання на лижах, вільний час) — Львів (повернення орієнтовно о 22:30 год.).   Вартість туру - 895 грн.   У вартість туру входить: проїзд автобусом туристичного класу, проживання (1 ніч),  супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі. 

Алко-тур "Хмільне Закарпа(у)ття"

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Верхня Грабівниця (огляд бункера) — Мукачево (обід) — «Косино» (купання в термальних басейнах з вина, кави, пива та палинки) — Берегово (дегустація вин і палинок) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського туризму, поселення о 21:00 год.).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Іза (оленяча ферма) — Міжгір’я (споживання живого пива) — Колочава (обід, міні-екскурсія, алко-квест та сценки з життя горян) — Келечин (дегустація і набирання похмільної води) — Подобовець (дегустація настоянок від Пітю Палинкоша) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Вартість - 895 грн.   У вартість туру входить поїзд штабельним автобусом переживання супровід гада-екскурсоВода і екскурсоVodky показування здалека туристичних об’єктів страхування тверезих туристів на час подорожі занесення і винесення в автобус туристів масою до 100 кг

Тур "Відкриття зимового сезону в Буковелі"

Програма:02:30 - Збір біля закладу швидкого харчування МакДональдз (пр. В'ячеслава Чорновола, 12) . 03:30 - Виїзд зі Львова*. 08:30 - Орієнтовний час прибуття в Буковель (встигаємо придбати абонементи на катання по ранковій акції - 895 грн\день). 09:00 - 19:00 - Вільний час для катання, або відпочинку у VODA day&night club (залишаємось на вечірнє катання до 19:00).23:30 - Приблизний час повернення до Львова.   Вартість – 550 грн\осб.Діють такі знижки: - Групи від 5-и осіб - 530 грн\осб. - Групи від 10-и осіб - 490 грн\осб.   Бронювання місць та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Тур-прогулянка "Зимова Боржава"

Почнемо крісельним підйомником на гору Гемба (1491м), - вже легше, правда? Далі підемо на гору Жид-Магура (1517м) - ось де краєвиди файні! І на зворотньому шляху завітаємо до славнозвісного водоспаду Шипіт, що повністю не замерз і точно вразить Вас своєю красотою.   Програма туру:6:00 – виїзд зі Львова.10:40 – приїзд в с. Пилипець (Закарпатської обл.)10:40 - 11:00 – інструктаж перед підйомом.11:00 – 16:30 – похід.16:30 - 18:30 - купання в термальних чанах.23:30 – повернення до Львова.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Навчання та розвиток

Metropolis. Минулі утопії майбутнього
23.10.2018 - 20.01.2019
вул. Підвальна, 4

У новоствореному Центрі відбудеться Львівська репрезентація проекту «Metropolis. Минулі утопії майбутнього», куратором якого виступив Павло Гудімов та арт- центр «Я Галерея», основною темою є погляди візіонерів минулого на майбутнє. Окремим розділом виставки є проекти, присвячені повоєнній реконструкції Хрещатика і Києва загалом , що зберігаються у Національному заповіднику «Софія Київська» та Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці ім. В. Г. Заболотного у діалозі з гравюрами Джованні Батіста Піранезі. Виставка вже відбувалася у Києві як спецпроект «Книжкового арсеналу» 2018, де зібрала широке коло зацікавлених, і тепер має на меті донести свої ідеї до львівського глядача. На виставці представлені погляди митців у площині архітектури, винаходів, кіно, ілюстрації та фантазій.Виставка триватиме з 23 жовтня 2018 р. до 20 січня 2019 р., щодня, крім понеділків, 3 12:00 до 18:30. З 8 листопада (Міжнародного Дня Урбаністики) розпочне роботу лекторій в рамках виставки.

Свічкові майстер-класи

14-16 грудня в рамках Фестивалю свічок у Львові відбудеться ряд професійних майстер-класів з виготовлення свічок.Свічкові майстер-класи на Музейній — можливість відчути себе митцем, створити унікальну свічку своїми руками та забрати її із собою на згадку про цю цікаву мить. Жодних вікових обмежень, майстер-класи проводяться, як для дітей, так і для дорослих. Максимальна кількість відвідувачів — 15 осіб.

Безкоштовний майстер-клас з виготовлення карамелі

До дня народження ТЦ Гора ми влаштовуємо карамельний майстер-клас від Майстерня Карамелі!  Дорослі та діти перевтіляться в майстрів-карамельє, поринуть у чарівний світ солодкої магії, опанують нові навики і створять авторські солодощі. Кожен учасник після проходження майстер- класу отримає сертифікат майстра карамельної справи. А дітлахам роздадуть карамельки.

Майстер-клас "Сови"

Творитимемо іграшку на ялинку, сову.Незабаром наша ялинка буде прикрашена іграшками власноруч!    Вартість МК 75 грн.З собою мати гарний настрій!   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Різдвяний паперовий майстер-клас від Crazy Poly

Нещодавно запустили нову серію наших героїв: це пузатий дідуган Санта, його помічник Ельф, оленятко Крісто та поросятко Боба. Ви попросили і ми таки вирішили провести майстер-клас з виготовлення паперових іграшок у "Книжковому леві", що на просп. Шевченка, 14 у Львові.   За нами – поради, допомога у виготовленні, гарний настрій, а за вами бажання. Приходьте самі або ж беріть з собою друга/сестру/дитину(від 7 років). Вартість: 350 грн. (ціна майстер-класу включає в себе набір деталей із кольорового паперу, інструкцію, клей та печеньки) (передоплата*).

Kizomba BOOM з Дімою Славковим і Дашею Савран
15.12.2018 12:00

15 грудня Вас очікує 4-ох годинний прокач з найпопулярніших напрямків у світі кізомби Tarraxo & Tarraxinha від топових українських викладачів, засновників dance school ‘Kizz2gether’ Діми Славкова і Даші Савран ( м. Дніпро)Програма майстер-класів розрахована як на «прокачених» кізомберосів, так і початківців!Розклад майстер-класів:12.00 - 14.00 Tarraxinha14.00 - 14.15 перерва14.15 - 16.15 Tarraxo Вартість:До 5 грудня Full pass (4 години) - 350 грнHalf pass (2 години) -250 грнПісля 5 грудняFull pass (4 години) - 400 грнHalf pass (2 години) - 300 грнСпособи оплати: на картку 5168 7554 2834 7591 Ящишин Оксана Василівна. Підтвердження надсилайте за нижчевказаним номером телефону.

Різдво та Новий рік: святкувати не можна ігнорувати

Все частіше замислюєшся, як святкувати Різдво/Новий Рік так, щоб запам’яталися не лише вареники та пампухи? Розмірковуєш, чи є якийсь сенс, окрім смачно поїсти і "let’s have fun" у цих подіях? І як, врешті-решт, підготуватися до свят? Тоді ми точно чекаємо тебе на лекціях/воркшопах 15 і 22 грудня. Кількість місць обмежена! Попередня реєстрація і бронювання місця обов’язкове.   Внесок учасника - 50 грн за 1 подію (20% з яких підуть на подарунок до Дня Св. Миколая в дитячий-інтернат м. Самбір - м’які крісла для кімнати відпочинку).

Майстер-клас "Вишиття ялинкових прикрас"

Хочеш виготовити власноруч ялинкову прикрасу для себе, чи зробити подарунок для близької людини і приємно провести час? Приходь на наш майстер-клас.У програмі майстер класу:- вишивання своєї іграшки;- презентація еко ялинки "Твій вибір";- прикрашання ялинки;- святкова фотосесія.Вартість 200 грн (всі матеріали включені у вартість).   Реєстрація за вказаним посиланням.

Клуб анонімних авторів. Як описувати деталі в тексті?

«Для мене хороший опис зазвичай полягає в кількох вдало обраних деталях, які замістять усе інше», — Стівен Кінг «Про письменство».Запрошуємо всіх на безкоштовну зустріч Клубу Анонімних Авторів «Як описувати деталі в тексті». Ви довідаєтесь три правила використання деталей, якими потім скористаєтесь у власних описах, а, за бажанням, отримаєте зворотний зв'язок від учасників.

Майстер-клас з кераміки "Фігурка Миколай"

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у майстеркласі з ліпки новорічної фігурки "Миколайки".   Тривалість майстер класу 2-3 години.   Вартість 170 грн. Вартість для дорослого з дитиною теж 170 грн (за умови спільного виготовлення виробу).   Учасників буде ознайомлено із основними принципами і прийомами вільної ліпки кераміки, а також із специфікою роботи з шамотом.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Зимовий песик"

Запрошуємо на майстер-клас!Будемо малювати веселого зимового песика, олійними фарбами на полотні 25х35 см.Наші дитячі майстер-класи розраховані на різні рівні вмінь - тому якщо ваша дитина вперше буде тримати пензлика - непереймайтесь, наш викладач-художник допоможе освоїтись та намалювати красиву картину! І ще новина - якщо вам дуже сподобалась тема майстер-класу - то ви можете прийти і малювати разом з дітками!Вартість - 250 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Сніговик і пташка"

Запрошуємо на майстер-клас!Будемо малювати Сніговика і пташку, олійними фарбами на полотні 25х35 см.Наші дитячі майстер-класи розраховані на різні рівні вмінь - тому якщо ваша дитина вперше буде тримати пензлика - непереймайтесь, наш викладач-художник допоможе освоїтись та намалювати красиву картину! І ще новина - якщо вам дуже сподобалась тема майстер-класу - то ви можете прийти і малювати разом з дітками!Вартість 250 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Молекули та фотони у фізичних експериментах

Запрошуємо дітей та дорослих на цікаві та яскраві експерименти! Відвідувачі ознайомляться з дослідами, які пояснюють основні закони природи. Експерименти можна буде спостерігати в реальному часі та побачити, як народжуються нові знання про будову речовин, фізичні явища і процеси, які притаманні світлу.Запрошуємо усіх зацікавлених. Вхід вільний.

Лекція "Закони перевтілення: Що буде в наступному житті?"

Для багатьох в сучасному світі - це таємниця. Але древні писання Веди, відкривають нам знання про фундаментальні закони нашого життя. На занятті ви дізнаєтесь: - Що таке Реінкарнація? - Чи існувало таке поняття в християнстві?- Факти переселення душі. Про що свідчить реінкарнація. - Карма та перевтілення. Взаємозвязок. - Як змінити власне майбутнє. Лекцію вестиме: Катя Хребтова, куратор YogaLifeStyle blog, інструктор з медитації.   Вхід вільний.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Лайфхаки трьох книжок

Буває так, що ти читаєш книжку, киваєш головою на кожній сторінці і обіцяєш собі все-все зробити?! А закриваєш книжку, і ... все... Або тобі порекомендували, ти читаєш, ви обговорюєте жваво "як мудро і просто написано", і .... все... Або ще так: багато прчитано, здивувати тебе важко чим. Ти все знаєш. Часто вже рецензуєш книжку фразами "водичка, хоча початківцям не погано почитати" чи "більше б суті і покрокового алгоритму" або "від автора до автора одне й те саме різними словами" і ... всеТо ж прпоную розібратися - що відбувається, де приховані секрети, чому є повторюваності і де твої зміни в житті.   Вартість:- 200 грн/персона передоплатою на карту до 09/09- 250 грн/персона передоплатою на карту до 13/09- 300 грн/персона при передоплаті на карту до 16/09- 350 грн при будь-якому розрахунку 17 та 18 вересня

Сильний Спікер За 2 Дні

Сильний публічний виступ не дорівнює красномовство. Нашою ціллю на два дні роботи буде навчитись так формулювати та подавати свої думки, щоб вони достукались до наших слухачів.Щоб наші презентації змінювали поведінку, дії, думки, наміри. Щоб ми були цікавими спікерами, зрозумілими, захоплюючими та харизматичними для нашої аудиторії. Для цього не обов'язково бути "Красномовним". Обов'язково мати сильну ідею та сміливість говорити про неї. А я лише допоможу сформувати, структурувати, потужно подати ваші ідеї та побороти надмірне хвилювання.

Майстер-клас з олійного живопису "Зимові дерева"
15.12.2018 15:12

Всі в очікуванні чарівної морозної сніжної зими. А вона десь заблукала. Хоч намалюємо її собі :). Малюємо цього разу зимові дерева. У всіх вийдуть крутезні, вже випробувана тема.Вартість 456 грн.Полотно 40х60, олія.   Навчає, допомагає, надихає художник Анатолій Жук.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Golang Workshop
15.12.2018 10:30

Мрієш спробувати кодити на Golang? А розробити власний клієнт-сервер та реалізувати чат?Women Techmakers Lviv разом із командою менторів впевнені, що цей воркшоп саме для тебе! Приходь 15 грудня о 10:30 у львівський офіс компанії Perfectial та зроби перші кроки у Go.Воркшоп складатиметься з 2 частин: вступу та практики, тому не забудь взяти свій ноутбук!

Арт-терапія
15.12.2018 18:00
вул. Заводська, 31 (Artidari)

Хей, ти любиш мистецтво? Хочеш краще пізнати себе та просто відпочити та розслабитись? Тоді наша подія саме для тебе. Наша арт терапія - це проект, на якому ти зможеш просто відпустити себе та творити. Фантазувати, малювати абсолютно все, що захочеш та як захочеш. Після цього, за бажанням, психологи проаналізують твою роботу та за фігурами, кольорами, кількістю води та фарби розкажуть трохи про тебе справжнього. Подія буде проходити у вигляді майстер класу. Що ж саме ми будемо робити? На арт терапії ми робитимемо монотипії - відбитки на склі. Тож приходь та просто відпочинь!Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації.

Тренінг "Soft Skills in IT: Управління персоналом"
15.12.2018 10:00

Цільова група: керівники проектних команд, які хочуть вдосконалити навички делегуванняМета: розвинути розуміння механізмів делегування та вдосконалити застосування ефективних інструментів делегування для досягнення злагодженої роботи команди та отримання вчасних успішних результатів від кожного учасника проектної команди.На тренінгу буде про:• Визначення цілей, термінів, завдань, ресурсів та ризиків делегування• Достатні та необхідні умови для делегування. Критерії правильно підготованого завдання для делегування• Делегування виконання, відповідальності та повноважень, рішень• Симптоми і причини неефективного делегування• Найбільш поширені помилки при делегуванні• Мотивація і опір в процесі делегування• Комунікація, контроль і зворотний зв'язок при делегуванніМетоди проведення: практичні завдання, робота з відеоматеріалами, робота в парах, рефлексія, дискусії, індивідуальна робота, симуляції, презентації.   Вартість: 987 грн (888 грн для випускників QAGroup)

Психологічний тренінг "Інтуїтивне бачення"
15.12.2018 14:00
пр. Шевченка, 10 (Центр трансперсональної психології "Psy21")

Інтуїція є в кожного , але вона говорить з нами на особливій мові, мові несвідомого.Даний тренінг буде корисним і може стати основою нового етапу у житті, як для новачків, так і для тих хто вже брав участь у моїх тренінгах.   Навчившись в достатній мірі розуміти те про що говорить нам наша інтуїція, ми отримуємо мудрого наставника у своєму житті; який як ніхто розуміє наші справжні бажання так як наша інтуїція це і є ми.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Чайна Церемонія

Традиція чаювання налічує не одне тисячоліття. Квінтесенцією розвитку обрядовою дійства стала чайна церемонія, яка в своїй функціональності покликана породити в людині витончені почуття - припідняті і навіть урочисті. Кожній людині свій чай, час і місце, щоб відбулося занурення в свої глибини. Ми вам пропонуємо познайомитись з традицією приготування чаю, навіть відразу з трьома традиціями, і трьома різними видами чаю. Запрошуємо відчути тонкі стани, стани, які вам знайомі, в яких до вас приходить ясність.Кількість місць - до 6 чоловік. Прошу місця бронювати заздалегідь. Вартість участі - 150 грн.

Субота наша і ми малюємо
15.12.2018 10:30

Робимо наш день і наш настрій разом, бо субота - це наше свято!   Деталі та попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Майстер-класи з пілонного спорту

Серія майстер-класів від чемпіонів Світу, Європи та України з пілонного спорту! Грандіозна спортивна подія у Львові! Майстер класи підходять як для початкового, так і для просунутого рівнів підготовки!   10:00 - 11:30 - Майстер-клас  Анни Антонової11:30 - 13:00 - Майстер-клас  Мальвіни (початковий рівень)13:00 - 14:30 - Майстер-клас  Радміла Аітова15:00 - 16:30 - Майстер-клас  Мальвіни ( просунутий рівень)19:00 - 20:30 - Майстер-клас  Андрія Копиняка

Міні-курс "Новорічний КендіБар"
15.12.2018 10:00
вул. Реміснича, 37

Ви тільки починаєте знайомитись з кондитерською справою але вже дуже хочете покращити свої навики та дивувати всіх воїми вміннями? Цей курс допоможе вам вивчити правила роботи з бісквітним, пісочним, кексовим та заварним тістом; вивчити різноманітні прослойки та начинки для тортів та інших десертів, пропрацювати всі етапи роботи з Макаронс та начинками для нього. Всі основні техніки в одному курсі — які по закінченню ви зможете комбінувати в своїх авторських десертах).Програма курсу1. Макаронс ганаш молочний шоколад + мандариновий джем2. Бісквітний торт (шоколадний бісквіт, хрумкий крамбл, шоколадний крем)3. Кекс з сухофруктами (Кекс з фініками, інжиром та горіхами, покриття гурман)4. Класичний трюфель з коньяком та кавою5. Тарти з цитрусовим кьордом (Сабле, Кьорд , Меренга, Дзеркальне покриття)6. Шу (шоколадне кремю та ягідний джем, Крокалін, Заварне тісто, Шоколадний кремю, Ягідний джем Шоколадний декор)   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

КіноКава англійською: Eddie the Eagle
15.12.2018 13:10

"Едді Орел" (2016) - це цікава, мотивуюча та справді смішна кінострічка, яка підніме настрій та надихне на нові звершення. Надзвичайно красива та кумедна історія про людину, яка увійшла у світову історію спорту не завдяки перемогам, а завдяки кількості спроб та непереборному прагненню до визнання. У фільмі йдеться про історію безстрашного і навіть божевільного мрійника-екстримала, знаменитого британського лижника у стрибках із трампліну, Едді Едвардса, якого цинічні журналісти охрестили «Орлом» за його постійні провали і невдачі.Для того щоб дізнатись, чи досягне Едді успіху у своїх починаннях, запрошуємо приєднатись до дискусії цієї суботи на КіноКаві.   Деталі та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Тренінг "Як відкрити ресторан"

Мрієш про відкриття ресторану, але не знаєш з чого почати? Новичок в ресторанному бізнесі і хочеш збільшити прибуток?Інвестор і хочеш вигідно вкласти гроші в ресторан?Працівник закладу і хочеш стати менеджером ресторану?Приходь на тренинг і отримай всі необхідні знання для відкриття ресторану, кафе, бару! Дізнайся, що треба для відкриття ресторану? Скільки коштує відкрити ресторан? Хто і як перевіряє роботу ресторану?   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас з плетіння різдвяного вінка

Ми любимо створювати вам атмосферу.Любимо як ви радієте та надихаєтесь. А ще ми обожнюємо спостерігати, як у ваших руках оживає краса, та набуває матеріалізованих обрисів.   Після нашого минулого мк, ми не могли натішитись вашим успіхам, і не втримуючись, хочемо призначити нову зустріч. Цього разу будемо вчитись складати різдвяний вінок, ділитимемось історіями, та зустрічатимемо зимові свята з готовністю.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.  

Євген Комаровський. Зустріч з батьками

Зустріч провідного педіатра України,Євгена Комаровського з батьками, яка відбудеться у форматі питання-відповідь.Лікар відповість на актуальні питання батьків, та надасть цінні поради про здоров'я наших малюків.Для учасників VIP буде працювати дитяча кімната для діток від 3-х років.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас "Картина олією за 5 годин"

Майстер-клас на якому ви оволодієте технікою олійного живопису та гарно проведете час.Заняття розраховане для людей без або з мінімальним досвідом малюваня. По закінченню майстер-класу ви матимете готову картину олією та багато вражень, адже живопис - це справжня арт-терапія! Зображення для малювання ви можете обирати самостійно з попереднім узгодженням.Вартість 450 грн, при оплаті наперед 400 грн. Матеріали входять у вартість. Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Заняття "Малювання для дорослих"

Що ж таке наші заняття з малювання? В першу чергу це занурення у творчу атмосферу, це можливість спробувати себе у чомусь новому, розслабитися... Багато хто запитує - я ніколи не малювала і ...страшно якось...а раптом не вийде? З підказками нашого художника можливо все! Люди різного віку, різних професій- немає значення....Малювати може кожен, головне взяти до рук пензлі, фарби та почати. Розмір полотна 35*45 см. Вартість заняття 500 грн. Всі матеріали входять у вартість внеску! Заняття триває до 15:30, якщо Ви не встигаєте до цього часу закінчити цю картину, можна долучитися з нею у інший день малювання, попередньо повідомивши про це. Внесок за домалювання складає 200 грн.Обов'язкова попередня реєстрація за вказаним посиланням.

Start Up семінар-тренінг "Як розпочати власний кавовий бізнес?"

Вас чекає унікальна можливість дізнатися: про потенціал українських виробників; про потенціал кавового ринку України. Буде проведений детальний аналіз кавового ринку і дані прогнози щодо його розвитку в майбутньому; про можливості компанії TURCOFFEE про можливості доходів партнерів в компанії TURCOFFEE.CLUB і про реальні можливості створення пасивного доходу. Ви отримаєте повний алгоритм дій від практикуючих бізнес-тренерів і топлідерів компанії TURCOFFEE.CLUB, дотримуючись якого, гарантовано досягнете успіху в бізнесі. Вас чекає незабутня ВЕЧЕРЯ з новорічна розважальною ШОУ-програмою, безліч подарунків, спілкування з керівництвом компаній TURCOFFEE і TURCOFFEE.CLUB, професійна фото та відео зйомка, танці та багато іншого. Кількість місць обмежена, встигни заздалегідь подати заявку на участь в головній "кавовій" поді цієї зими.

Лекція "Харизма: що то є і як воно працює?"
15.12.2018 19:30
вул. Шпитальна, 9 (2 поверх, офіс №8)

Що там буде?Чай (багато чаю), печиво, затишна атмосфера, файна музика, а також відповіді на питання: що наука каже про харизму? як працює харизма? як стати харизматиком? що пов'язує харизму та емоційний інтелект? що пов'язує харизму та ораторське мистецтво? як діє харизма у повсякденні? Вартість лекції — 100 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Здорове харчування від А до Я

Курс «Здорове харчування від А до Я, або що приготувати на сніданок, обід і вечерю» створений для того, щоб показати, що повноцінне здорове харчування щодня - це просто і доступно будь-кому.Розклад майстер-класів3 листопада - Основи здорового харчування від Тараса Зінька, аюрведичного фітотерапевта.10 листопада - Що готувати, коли обмаль часу? Експрес-кулінарія в сучасному ритмі життя від Тані Ткаченко. 17 листопада - Кулінарія по-грузинськи. Майстер-клас від Тімура Гогітідзе.24 листопада - Що таке суперфуди і як їх вживати? Чіа, кероб, спіруліна, ягоди годжі та інші цікаві продукти. Майстер-клас від Каті Хребтової, кураторки Yoga Lifestyle.1 грудня - Випічка без яєць. Майстер-клас від професіонального кондитера Лідії Голубєвої.8 грудня - Білок у раціоні вегетаріанця. Майстер-клас від Вадима Перевознюка, музиканта, драмера.15 грудня - Смачні та корисні страви від чарівної Каті Черкасової.   Вартість - одне заняття 75 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Vedel Workshop - Bedzvin
15.12.2018 13:00

"Струнні інструменти: техніка звуковидобуття та аранжування" Воркшоп присвячений демонструванню універсальності струнних інструментів в різних жанрах, особливо в імпровізації та використання педалей ефектів та live-looping.Як адаптувати інструмент та підсилення для сольних виступів? Які вимоги сучасної сцени та на які випробування варто чекати рекламуючи себе за кордоном? Багато ще інших запитань ви зможете поставити протягом воркшопу. BEDZVIN (Володимир Бедзвін) - віолончель, вокалВолодимир народився в родині класичних музикантів. З п'яти років почав вивчати музику. Згодом він вступив у музичну школу по класу віолончелі в Луганську, потім - в Харкові. По завершенню школи продовжив навчання у Львівській консерваторії. Зі зростанням інтересу до сучасної музики, почав виконувати фольк, джаз та indie.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Тренінг-прогноз "Що Рік Майбутній нам готує?"

Програма тренінгу спрямована на підведення підсумків 2018 року і створення Перспективного плану і прогнозу в ключових сферах свого життя на 2019 рік з використанням, як древніх методів, так і сучасних - психологічних, астрологічних, ТАРО. Тренінг активізує ресурси, пов"язані з діяльністю і лівої і правої півкулі мозку, буде проведено їх балансування.   Учасники отримають відповіді на питання: - Що є найважливішим підсумком 2018 року: досягнення, уроки, відкриття?- Що очікує мене у 2019 році в різних сферах мого життя?- Яка сфера життя буде для мене головною у 2019 році?- Що із запланованого відбудеться, а що ні?- Як можливо змінити негативну динаміку в тій або іншій сфері життя?- Де "підстелити соломки", а де активно діяти?   Вартість участі 1100 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Готуємось до свят: сімейні зимові майстер-класи
15.12.2018 11:00
вул. Князя Святослава, 22

Майстер-класи відбуватимуться щосуботи в садках на Запорізькій та у Зимній воді. 08 грудня: МК "Різдвяний вінок/різдвяний декор своїми руками" відбудеться за адресою: Зимна вода, вул. Князя Святослава,2215 грудня: МК "Різдвяний вінок/різдвяний декор своїми руками" відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Запорізька, 1922 грудня: МК "Новорічні іграшки своїми руками" відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Запорізька, 19   Наближаються чарівні свята Нового року та Різдва. І традиційно "Яскрава доШкола" разом із Творчою майстернею Оленки Мазурок підготували для вас серію сімейних майстер-класів з виготовлення новорічних та різдвяних прикрас.   Будемо творити своїми руками святковий настрій та святкові атрибути: різдвяний вінок, різдвяний декор та новорічні ялинкові прикраси.   Вартість МК "Різдвяний вінок/різдвяний своїми руками" - 400 грн. Вартість МК "Новорічні іграшки своїми руками" - 250 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас "Кульчики з сухим цвітом"

Майстер-клас для дітей та дорослих. Вартість 300 грн. Попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Майстер-клас "Валяння брошки"

Майстер-клас для дітей віком від 10 років та дорослих. Вартість 300 грн. Попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Майстер-клас від шеф-кухара кафе "Green" Вадіма Хребтова

"Часто людям, яки прийшли до вегетаріанства, важко догодити своїм смаковим рецепторам) ще складніше догодити смаковими рецепторам свого партнера по життю. Я знаю то з власного досвіду. В цьому майстер класі я покажу дві ситні та смачні страви які допоможуть побачити та відчути вегетаріанську дієту як повноцінну їжу" - запрошує Вадім на майстер-клас. Вартість - 75 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Розмовний клуб із носієм мови

Ми продовжуємо проведення суботніх англомовних зустрічей із носієм мови.   Яким буде формат клубу цієї суботи? ведучим клубу буде носій мови, який є досвідченим американським викладачем. З ним ви не просто будете «прокачувати» свої розмовні навики, - ви будете робити це ефективно та правильно. поділ на рівні. Ви будете почуватись комфортно у колі людей, чий рівень володіння англійською орієнтовно такий же, як і у вас. чітка структура заходів. Кожен отримає план заходу та особисті друковані матеріали, а найголовніше – задіяні будуть всі! І нарешті, це атмосфера затишку та довіри. Вас чекає приємний бонус: соки, води, печиво, - ми пригощаємо. Переходьте за посиланням та реєструйтесь на захід. Обов’язково вкажіть ваш емейл для надсилання реквізитів оплати. Тривалість зустрічі 1,5 год, вартість участі – 150 грн.

Карта моїх Бажань на 2019 рік

Коучинг-формат в бізнесі та особистому житті для Леді - це фактор невід'ємний, бо потрібно безліч справ встигати та бути мега мобільною. Чи не так?На заході будемо розбирати 10-ку висновків про паралельність процесів і делегування з курсу Особиста ефективність.Працювати в парах і обговорювати результати. Ви отримаєте:- розуміння етапу на якому перебуваєте;- шляхи розвитку та руху;- делегування відповідальності та керівництва;- правила. ресурси. звітність. наслідки. довіра.- про важливе в діловому та особистому світі для кожного.   Вартість:- попередньої реєстрації - 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Йога-семінар "Детальна відбудова та секрети. Шпагати + прогини"

На семінарі:1. Ви дізнаєтесть, Як правильно без шкоди для свого тіла виконувати доступні варіанти асан.2. Однозначно зможете поглибити ці асани працюючи в них коректно і без шаленого болю.3. Отримаєте робочі інструменти та ключі к самостійній практиці і досягненню результатів.4. Зможете по-новому подивитись на своє тіло, знайти сліпі зони і розвинути з ними зв'язок.5. Цей семінар - це унікальна можливість отримати індивідуальні рекомендації від спеціалістів для власного розвитку в практиці.   З собою мати зручний одяг, ручку і листок для запису, а також бажано килимок, бо студійних може на всіх не вистачити.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Тренінг "Щоб впевненість стала звичкою"
15.12.2018 14:30
вул. Стуса, 24

“Ти ніколи не заробиш грошей, пишучи книги для дітей!”  - казав агент Джоан Роулінг. Авторка отримала 12 відмов, перш ніж книга “Гаррі Поттер і філософський камінь” була опублікована. При цьому, Джоан не вважала себе дуже впевненою людиною, і каже, що не надто й вірила в себе. Що ж допомагало їй не здаватись і який стосунок це має до впевненості?Запрошуємо дізнатись відповідь на це питання і на практиці дослідити власну впевненість.   Завдяки тренінгу ви зможете:- дізнатись як функціонує мозок і зрозуміти як “працює” впевненість;- дослідити на практиці від чого залежить ваша самооцінка і як це впливає на впевненість;- відчути, що таке самоцінність і як вона пов’язана з упевненістю;- розвивати впевненість у собі, застосовуючи практичні інструменти.   Вартість тренінгу:350 грн. з попередньою оплатою до 1 грудня;400 грн - до 14 грудня;450 грн - в день події.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки
15.12.2018 14:00

«Із наближенням Різдвяних свят маєте чудову можливість власноруч зробити особливий подарунок для себе чи своїх рідних – красиву ялинкову прикрасу.   Кожен матиме змогу зробити 2 красиві кульки з різними зимовими мотивами. Розмалювати, задекорувати та прикрасити блискітками.Вартість: 200 грн.Всі необхідні матеріали вже включені у вартість.Кількість учасників: до 10.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Сімейне коріння: мистецтво бути собою
15.12.2018 16:00
вул. Кривоноса, 10

Ми всі хочемо бути творцями свого життя! І ми всі це можемо! Але…Всі ми пов’язані з нашими родинами, вони – це наше коріння. У чомусь ми вдячні, чимось незадоволені. Просте останнім часом все більше відгуків про те, що молоді (а іноді і зрілі) люди не можуть відокремитись від батьківської родини та почати жити по-своєму. Отже, наш тренінг для тих, хто:1. Хоче навчитись створювати своє життя по своїм правилам;2. Має проблеми у стосунках і бажає розібратись з причинами;3. Має труднощі у спілкуванні зі своїми батьками та хоче вирішити цю проблему. Організаційний внесок - 150 грн (обов’язкової є реєстрація за посиланням нижче. Після реєстрації ми надішлемо Вам на електронну пошту реквізити для оплати організаційного внеску).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Експрес курс для пар при надії

Кому народжувати на свята і є потреба отримати знання про перебіг пологів і життя з новонародженим дитям, або ваш графік надзвичайно насичений і важко відвідувати довгі курси, тоді наш Експрес курс підготовки до до партнерських пологів і свідомого батьківства, саме для вас! Перший день ви дізнаєтесь:- ознаки початку і етапи пологів;- фізіологію і гормони які є в пологах;- зберемо сумку в пологовий;- покажемо і розповімо про знеболення в пологах;- покажемо татусям чим вони можуть допомогти і як робити масаж;- про післяпологове відновлення жінки.Другий день присвятимо наступним темам:- адаптація родини до нового життя;- основні потреби мами і новонародженого малюка;- налагодження грудного вигодовування;- анатомія молочної залози та фізіологія лактації;- фізіологічні особливості новонароджених і немовлят;- психологічні особливості, котрі важливо враховувати при ГВ.   Вартість 1400 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Прорив! Мрії здійснюються!
15.12.2018 09:30

Програма тренінгу:1. Основоположний принцип успішності людини – відкриваємо безмежний внутрішній потенціал.2. Обмежуючі фактори, які перешкоджають максимальній реалізації – позбуваємося раз і назавжди блоків, які стримують втілення Мрії у Життя.3. Чи Ваша Мрія дійсно належить Вам? – досліджуємо свої ідеальні та реальні цінності та перевіряємо Мрію на наявність у ній чужих цілей.4. Місія життя – нарощуємо свій потенціал та мотивацію для втілення Мрії.5. Мрії та цілі – усвідомлюємо різницю між мріями та цілями, переводимо мрію в ціль.6. Карта успіху – формуємо дорожню карту до своєї мрії.7. Як не зупинитися на шляху до мрій? – вчимося долати перешкоди та бар’єри, які виникатимуть на дорозі до Мрії.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Новорічний Start Up семінар-тренінг "Кавовий бізнес з TurCoffee"

Новорічний Всеукраїнський з’їзд кавоманів і бізнесменів! Будь тут! Дізнайся про нові можливості для створення та розвитку бізнесу!Вас чекає унікальна можливість дізнатися:- про потенціал українських виробників; - про потенціал кавового ринку України.   Буде проведений детальний аналіз кавового ринку і дані прогнози щодо його розвитку в майбутньому; - про можливості компанії Turcoffee- про можливості доходів партнерів в компанії Turcoffee.Club і про реальні можливості створення пасивного доходу.   Ви отримаєте повний алгоритм дій від практикуючих бізнес-тренерів і топ-лідерів компанії Turcoffee, дотримуючись якого, гарантовано досягнете успіху в бізнесі. Вас чекає незабутня вечеря з розважальною новорічною шоу-програмою, безліч подарунків, спілкування з керівництвом компаній Turcoffee і Turcoffee.Club, професійна фото та відео зйомка, танці та багато іншого.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Воркшоп "Документування дизайну"

Документувати дизайн не менш важливо ніж його створювати, адже в реаліях коли девелопмент починається пізніше ніж дизайн через тижні, а то й місяці, важко зберегти і передати суть не втративши, при цьому, деталей.Marian Mota має за плечима гору досвіду, і на власній практиці не раз переконався у важливості документації всіх артефактів. Тож у суботу, 15 грудня, він навчить:- як ефективно документувати та чітко комунікувати свої проектні та дослідницькі результати усім зацікавленим сторонам, зокрема: менеджерам, клієнтам та розробникам- розберемо типи дизайн артифактів та їх анатомію- дізнаємось як покращити наступні артифакти: ваерфрейми, прототипи, фловчарти, юзабіліті репорти- на практиці розберемо основні темплейти для документації, та навчимось їх створювати та презентувати.Воркшоп розразований на дизайнерів рівня Junior та Middle(Intermidiate). Для участі у воркшопі вам буде необхідний ноутбук.Вартість: 750 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Product Workshop Lviv. Value proposition and Business model
15.12.2018 10:00

Цей тренінг - квінтесенція досвіду успіху і помилок тренера (яких ви можете уникнути) під час роботи над продуктом, прісейлами і проектами.   Після тренінгу ви знатимете як:- Побудувати ціннісну канву- Які питання ставити користувачу- Працювати з бізнес-моделлю продуктуВартість тренінгу: $90 (можливі знижки для групи учасників)Програма тренінгу:- Чому потрібно знати яку цінність ми даємо користувачу?- Розробка і побудова ціннісної канви: теорія + практика.- Розробка і побудова бізнес-моделі: теорія і практика.- Валідація ціннісної канфи і бізнес-моделі.- Що робити з цим всім далі?   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Майстер-клас "Різдвяна свічка"

Ви ще не маєте Різдвяної свічки ?Тоді завітайте на МК до студії " Art SOVA". Проведемо весело та позитивно час....Вартість 85 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Спорт, здоров’я

Гірськолижний вікенд для новачків і не тільки

З нетерпінням чекаєте зиму? Хочете навчитись кататись на лижах? Мрієте про відпочинок без метушні? Тоді цей тур для вас! Проживання на затишному курорті, смачне дворазове харчування Два підйомника, п'ять спусків, санна траса, майданчик для новачків Безкоштовні трансфери до сусідніх лижних курортів Якісне спорядження та досвідчені інструктори для навчання Колиба, сауна, катання на санях, квадроциклах, походи та інші розваги 2190 ГРН, все включено: трансфери, проживання, харчування, прокат та інструктаж.

Нідра йога - практика розслаблення

Йога нідра - це практика йогічного сну. Та на занятті ми не спимо - перебуваємо в стані на межі сну та бадьорості.Цей стан потрібний для емоційного зцілення та перезавантаження всього організму.1 година практики прирівнюється 4 годинам повноцінного сну. Volodimir Kiska розповість про те, як виник метод і про його засновника, про користь практики, основні етапи в йога-нідрі та інтеграцію в своє життя цієї практики. Поговоримо про здоровий сон, як його забезпечити собі та близьким. Запрошуємо всіх, хто хотів би почати практикувати - молодих та майбутніх батьків- активних людей, що не встигають відновлювати свої сили протягом звичайного сну- всі, хто досліджують себеЗ собою мати: • карімат• прикрити очі (пов'язка чи будь що інше)• позитивний намірВедучий: Volodimir KiskaВартість: 100 грнЗадати питання можна за телефоном нижче.Реєстрація на захід за посиланням нижче. 

Волонтерство, благодійність

Благодійний збір речей
23.11.2018 - 19.12.2018 13:00

Залишилось зовсім трішки до Дня святого Миколая! Вантажівка «Coca-Cola» вже активно прогріває мотор, аби подарувати всім особливе відчуття свята.Проте серед усіх зимових турбот ми забуваємо про дітей в сиротинцях, які також грудневого ранку дивитимуться під свої подушки! Саме тому наша громадська оранізація вирішила зробити справжнє свято для дітей із сиротинців.Ми розпочинаємо ЗБІР солодощів, одягу та канцтоварів! ?Якщо у вас вдома є речі у хорошому стані, ви бажаєте потішити діток цукерками та новими розмальовками з олівцями. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Cheers for Charity 2018
01.12.2018 - 15.12.2018

Бар — це спільнота людей, які вміють і весело відпочивати і робити гарні справи. На порозі зимові свята, і Night Ambassadors організовують благодійну акцію #CheersForCharity: кошти від продажу коктейлів з 1 по 15 грудня будуть передані діткам, якими опікується "Центр "Джерело" Dzherelo Centre"Подарувати дітям щасливе свято Миколая наразі з нами:4friends Whiskey Pub12 steps barCabinet.LvivSVIT KAVYThe Room Wine BarТеатр Правда. Beer Theatre. Lviv-- список буде оновлено до 1 грудняви хочете приймати участь у акції? Реєстрація за нижчевказаним посиланням. Приєднуйтесь до #CheersForCharity і ви! Завітайте у заклади, які беруть участь у акції, з 1 по 15 грудня, беріть з собою друзів, замовляйте всі разом смачні акційні коктейлі та наближайте мрію дітей про подарунки від Миколая :)

Свято "Модний Миколай"

Хочете побачити багато дитячих посмішок і радісних оченят?Запрошуємо долучитися до проведення благодійного аукціону для збору коштів на потреби дитячого будинку номер 1?Готові творити добро?Кожен з вас може стати частиною великої справи, виставляючи приватні речі в якості лоту аукціону. Кожна книга, картина, послуга чи одяг (будь-що, хто що може запропонувати) - допоможе здійснитися дитячим мріям!А чим більше речей буде виставлено на аукціоні, тим більше коштів вдасться зібрати, а відтак подарувати багато посмішок дітям!Чужих дітей не буває!!! Пам‘ятайте, що творити добро легко - давайте в цьому разом переконаємося!   Детальна інформація за вказаними номерами.

Дитячі заходи

Свічкові майстер-класи

14-16 грудня в рамках Фестивалю свічок у Львові відбудеться ряд професійних майстер-класів з виготовлення свічок.Свічкові майстер-класи на Музейній — можливість відчути себе митцем, створити унікальну свічку своїми руками та забрати її із собою на згадку про цю цікаву мить. Жодних вікових обмежень, майстер-класи проводяться, як для дітей, так і для дорослих. Максимальна кількість відвідувачів — 15 осіб.

Тренінг для дітей 10+ "Цілі. Все в твоїх руках"

Чи знаєте ви, що в психології вміння ставити цілі вважається соціальним навиком, поряд зі здатністю знаходити спільну мову з іншими людьми і вирішувати конфлікти? А, значить, як і іншим соціальним навичкам, цьому можна навчитися.   Як від мрії про щось переходити до чітких діїй до досягнення реальної цілі? Як правильно сформулювати ціль? З чого почати, щоб досягти бажаного результату? Які мотиваційні інструменти сприяють розвитку цілеспрямованості?   Саме цього ми будемо вчитися на тренінгу, де теорія буде перетворена на суцільне практичне заняття!!!Внесок – 180 грн.Візьми з собою друга та отримайте тренінг за акційним внеском – 300 грн./ за 2-ох.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.  

Майстер-клас до Дня Святого Миколая "Новорічна свинка"

Творчий майстер-клас до Дня Св.Миколая! Подаруємо вашим малюкам не лише нові вміння, а й гарні емоції та спогади. Ми разом з дітками будемо робити фетрові ялинкові іграшки у вигляді свинки, оскільки саме вона є символом 2019 року!!!   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас для дітей "Санчата для Миколая"

Святий Миколай уже поспішає до діточок, а щоб швидше дістатися до них, то використовує чарівні сани. А чарівні вони тому, що повні диво-дарунками!   Малята, чи хочете самі змайструвати подібні санчата? Ви зможете прикрасити їх чи наповнити тими подаруночками, які забажаєте.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Різдвяний паперовий майстер-клас від Crazy Poly

Нещодавно запустили нову серію наших героїв: це пузатий дідуган Санта, його помічник Ельф, оленятко Крісто та поросятко Боба. Ви попросили і ми таки вирішили провести майстер-клас з виготовлення паперових іграшок у "Книжковому леві", що на просп. Шевченка, 14 у Львові.   За нами – поради, допомога у виготовленні, гарний настрій, а за вами бажання. Приходьте самі або ж беріть з собою друга/сестру/дитину(від 7 років). Вартість: 350 грн. (ціна майстер-класу включає в себе набір деталей із кольорового паперу, інструкцію, клей та печеньки) (передоплата*).

Тренінг для дітей 7-10 років "Геть сором'язливість"

На перший погляд здається в сором'язливості немає нічого поганого, проте саме вона заважає жити повноцінним життям. Так,сором'язливі діти слухняні, старанні, тихі та...виконавчі.Зовні здається, що такі діти врівноважені, спокійні, але це не так.   Сором'язливі дітки мають мало друзів, бояться піддатися осуду і тому не можуть повністю розкрити свій потенціал, рідко беруть участь у веселих іграх та змаганнях, не бажають займатися спортом, досягати результатів.   На тренінгу ми будемо розвивати необхідні в спілкуванні та подоланні сором'язливості навички.Внесок – 180 грн.Візьми з собою друга та отримайте тренінг за акційним внеском – 300 грн./ за 2-ох.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Свято Святого Миколая
15.12.2018 12:00
вул. Богдана Хмельницького, 228 (Автосалон "Renault")

У програмі для дітей: цікаві майстер-класи, подарунки, солодкий стіл. Для батьків: огляд нових автомобілів Рено, консультації спеціалістів, тест-драйви.

Молекули та фотони у фізичних експериментах

Запрошуємо дітей та дорослих на цікаві та яскраві експерименти! Відвідувачі ознайомляться з дослідами, які пояснюють основні закони природи. Експерименти можна буде спостерігати в реальному часі та побачити, як народжуються нові знання про будову речовин, фізичні явища і процеси, які притаманні світлу.Запрошуємо усіх зацікавлених. Вхід вільний.

Дора-мандрівниця

Програма "Дора-мандрівниця" для активних та непосидючіх дітлахів: Змагання та естафети; Знайомство зі справжнім туристичним спорядженням; Елементи арт-терапії; Командні завдання; Тематична майстерня; Логічні завдання Вартість до 12.12 - 230 грнВартість з 13.12. - 250 грн   Обов'язкова попередня реєстрація.

Хатинка Миколая
15.12.2018 10:00

Запрошуємо діток із батьками взяти участь у фотопроекті "Хатинка Миколая". На Вас чекатиме зустріч із Миколаєм. Ваш малюк зможе познайомитися із ним, поспілкуватися та отримає солодкий подаруночок. Допоможе у цьому наш фотограф, який і фотографуватиме цей процес. Всього лише через 10-15 хв. ви отримаєте всі фотографії записані на диск. Запис обов'зковий. До зустрічі у "Хатинці Миколая"

Майстер-клас "Новорічна листівка + Лист до Миколая"

Запрошуємо дітей від 5 років на МК з виготовлення вітальної новорічної вітритки, а також листа до Миколая!   Внесок 200 грн.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Scandinavian Christmas Vol. 2
15.12.2018 10:30
вул. Гоголя, 6/8

Продовжуємо традицію святкування разом та запрошуємо Вас провести разом час із сім'єю та друзями в затишній атмосфері Скандинавського Різдва.   На святі Ви зможете: - разом із Вашими дітками взяти участь у дитячій програмі,- відвідати Різдвяну Майстерню і зробити чи власноруч розмалювати дерев’яні різдвяні та новорічні іграшки, листівки або прикраси. Майстерня відкрита для усіх, включаючи діток віком від трьох років,- вивчити найнеобхідніші слова та фрази скандинавських мов для різдвяного періоду, щоб мати змогу здивувати та привітати Ваших друзів норвезькою, данською чи шведською,- взяти участь у різдвяній лотереї зі справжніми скандинавськими подарункими, - відвідати різдвяний концерт, на якому можна буде насолодитися не лише скандинавською музикою, але й вивчити різдвяні пісні скандинавськими мовами.   Вхід:  - 100 грн- 50 грн для учасників мовних курсів при Українсько-Скандинавському Центрі та дітей.   Деталі за вказаним посиланням.

Малювання для дітей від 8-ми років

Якщо Вам з дітьми малювати вже запізно, а з дорослими ще трошки важко, приходьте до нас по суботах! На заняттях діти від 8-ми років не лише зможуть спробувати себе у якості художників, а й навчитися розуміти сам процес малювання та створення власного витвору. Кожне заняття- нова картина   Кожного заняття ми малюємо картину, яка вказана в події. Цього разу малюнок виконується акрилом на ДВП. Внесок за одне заняття 200 грн. Абонемент на 4 заняття (місяць) - 700 грн. Всі матеріали входять у вартість внеску!!! Реєстрація за вказаним посиланням.

Сімейна вікторина до Дня Святого Миколая
15.12.2018 12:00

Чи добре ви пам'ятате зміст казок, які читали своїм діткам? І чи добре малята знають улюблених героїв — які талісмани вони мали, якими надзвичайними здібностями володіли, в яких королівствах жили і чим полюбляли займатися? Запрошуємо сімейні команди поринути в атмосферу справжнього книжкового дива — взяти участь у вікторині, що випробує ваші знання, дасть змогу потренувати пам'ять та розвинути винахідливість, а також подарує веселі емоції та спогади про спільні сімейні перемоги. На всіх учасників очікують приємні подарунки! Також запрошуємо всіх охочих стати глядачами цього неймовірного дійства та обрати книжечки для своїх рідних у книгарні "Є". Кількість учасників у команді – до 4-х. Наявність мінімум одного дорослого в команді обов'язкова. Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Майстер-клас "Прикраса на ялинку"

Новорічна іграшка власними руками з гідністю послужать прикрасою вашої ялинки. Обов'язковий попередній запис за вказаним номером телефону. Вартість - безкоштовно.

Чаювання з Алісою

Зимонька вже стукає у двері.У грудні на нас чекають не просто тематичні вечірки, а магічні шоу.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Новорічні вечірки з СуперХрю

Зимонька вже стукає у двері.У грудні на нас чекають не просто тематичні вечірки, а магічні шоу.Ми зустрінемось із  символом наступного року - СуперХрю.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Майстер-клас із виготовлення пряникового будиночка для дітей

Свята наближаються і все звичнішими у нашому місті стають «пряникові традиції», які приносять з собою передсвяткові відчуття та настрій.Тому 15.12.18 ми збираємося знову в ресторані Бон Густо для того, щоб кожен із нас зробив свій власний пряниковий будиночок.Вартість 550 грн У вартість входить пряниковий будиночок, який виготовить кожен