Афіша подій у місті Львів на сьогодні 22 травня 2019

Дати:
Розділи:
Драма "Назар Стодоля"

Дія п’єси відбувається у 70-80-х роках XVII століття. Цей період в історії недарма називається Руїною. "Від Богдана до Івана не було гетьмана…" Славні справи козаків лишилися в минулому. Прийшов час пристосуванства та прагнення збагачення за будь-яку ціну.   Історія любові під час занепаду вічних ідеалів. Головний герой драми Хома Кичатий намагається віддати доньку заміж за багатого полковника. Цим він ламає давню клятву, дану Назарові Стодолі, що Галя – його. Як складеться їхня доля відомо с шкільних підручників. Питання в іншому – чи можлива у наш час перемога добра? У суспільстві, у власному домі, в самій людині? Чи віримо ми у покаяння грішної людини? Чи даємо ми собі право на помилку й її виправлення… У світі формалізму та конформізму немає місця почуттям та братерським клятвам. Чи можливо щось змінити? (Тетяна Батицька)Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Принцеса і сто поцілунків"

Початок 07.05, 12.05, 14.05, 22.05 о 12:00; 10.05 о 13:00; 16.05 о 11:30.       У темному-темному королівстві, де все заборонено, де не можна співати веселих пісень, слухати щебетання птахів та милуватися квітами, живе юна Принцеса. Вона не знає, що на світі існують яскраві кольори, не знає, що таке щирий сміх і весела гра. Її дні минають у сірій одноманітності, аж доки в неї не закохується Принц із сусіднього королівства. З подивом Принцеса дізнається від нього про зовсім інший світ, в якому можна весело бавитися та сміятися, де багато живих квітів, де співають птахи, де існують справжні почуття. І тут починається найцікавіше...   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Калігула"

Життя людини зводиться до балансування між крайніми точками. Керовані бажаннями, люди, рано чи пізно, опиняються в ситуації, коли бажане стає неможливим з різних причин. І саме тут свобода стає небезпечною. В ситуації усвідомлення абсолютної самотності, керуючись абсурдним бажанням неможливого, людина стає здатною на все. Суспільство приречене. Краса не рятує. Любов – всього лиш інструмент для маніпуляцій. Все, що залишилось від цивілізації та культури – порожні форми. Чи зможемо ми знайти новий зміст?   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Lviv City Stand Up

Не те що ми людей впускати не будемо. Просто на цьому івенті виступлять лише наші резиденти. Маємо таку потребу перевірити трохи матеріалу, адже готуємо вам на червень особливу подію. Якщо все вдасться, буде.      

Дизель Шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «Дизель шоу» - їде у Львів з новою програмою!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Фінал конкурсу Місіс Східна Європа 2019

У Event hall Park. Art of Rest відбудеться головна подія проекту: грандіозний фінал конкурсу "Місіс Східна Європа 2019", переможниця якого отримає почесний титул «Місіс Східна Європа», який представлятиме на світовому конкурсі «Women of the Universe».Також, Вперше, красуні змагатимуться за особливий титул: «Місіс Львів 2019»!Подія збере навколо себе еліту суспільства. Стане символом нових можливостей для активних жінок, відповідальних матерів, прогресивних бізнес леді. В програмі заходу: концертна програма, презентації фіналісток, виступи шоу-балету, унікальне б’юті - шоу, обрання та нагородження переможниці титулом «Місіс Східна Європа" та «Місіс Львів 2019»Ведучий вечора: Григорий РешетникСвято для Вас відкриє - відомий український співак та композитор LAUDХореограф - постановник свята: талановита Ірина ДюденкоДрес Код: Black Tie Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Wanted Student

Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Перегони кельнерів 2019

Матимемо вже традиційні для Львова Перегони кельнерів, де зможемо визначити найпрудкіших! Цього року на вас чекають не тільки цінні подарунки та святкова атмосфера, але і вдвічі більша траса та складніші завдання!Коли: 22.05., початок о 16:00. Де: Львівська копальня кави. Для кого: найшвидших кельнерів Холдингу емоцій !FEST і всіх-всіх вболівальників!А після перегонів усі кельнери зможуть долучитись до святкування на вечірці! Де: Opera Undegraund. Коли: 21:40.

Wednesday Night

Для дівчат безкоштовний вхід цілу ніч. Для хлопці (при пред'явленні студентського квитка) безкоштовний вхід д 00:00. Після 00:00 ціна квитка 50 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Мафія по класичних правилах

Вартість ігрового вечора - 40 грн для тих, хто прийде до 20:15. Для решти - 50 грнВартість однієї гри - 30 грн.Ласкаво просимо!

ChefsFest
21.05.2019 - 23.05.2019

ChefsFest - свято зустрічі шефської спільноти України!Три дні майстер-класів, вхід на кухню топових львівських ресторанів і неформального суспільства на новій крутій локації!Що отримує учасників:- кухні та технології успішних львовських заведений- загальне з колегами з усієї країни- пекарня, огород / ферма и прямая работа с гостем- нові навыки і уменіяі головне…Ви навчитесь жарити ребра як боги! Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Гастрономічний вечір з авторськими винами Віталія Маланчука

Віталій Маланчук - талановитий львівський винороб, який займається вирощуванням винограду і виробництвом вин в с. Гійче неподалік Рави-Руської. За короткий час ім'я Віталія Маланчука стало одним з найвідоміших серед представників українського "гаражного" виноробства, його вина регулярно отримують найвищі нагороди на спеціалізованих конкурсах і дегустаціях. Винороб представить оновлений дизайн етикеток та розширену лінійку вин на дегустацію:  1. Біле сухе Йоханітер 2018 2. Біле сухе Дублянський 20183. Рожеве сухе Мерло 20184. Рожеве сухе Лівандія 20185. Червоне сухе Мерло 20186. Червоне сухе Сапераві 20187. Червоне сухе Каберне 20178. Червоне сухе Одеське чорне 20179. Біле напівсолодке Рислінг 201810. Червоне напівсолодке Лівандія 201811. Граппа 45%   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Виставка "Світло у їхньому домі"
14.02.2019 - 14.07.2019

14 лютого о 18.30 запрошуємо на відкриття виставки "Світло у їхньому домі".На виставці представлені фотографії з приватного сімейного архіву Яна та Софії Отків, який був опрацьований і входить до колекцій Міського медіаархіву Центру міської історії. Більшість світлин зроблені наприкінці 1920-х - протягом 1930-х років Яном Отко, який працював у той час у банку й інших фінансових установах Львова. Для Яна фотографія була не лише інструментом фіксації часу за посередництвом світла - він цікавився фотографією як процесом, був її аматором. Після одруження із Софією Блонською він активно взявся документувати життя своєї сім’ї. Народження сина Андрія у 1935 році додало йому стимулу фотографувати ще більше.

Виставка Мирослава Ягоди

На виставці будуть представлені ранні твори так званого "чорного періоду", датовані другою половиною 1980-х рр., та частина останніх робіт Мирослава Ягоди, створених у 2010-х рр.Виставка Мирослава Ягоди – один із найбільших і найважливіших мультидисциплінарних проектів Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького у 2019 р., покликаний привернути увагу до музеєфікації та повноцінного введення в мистецтвознавчий обіг нових сторінок з історії українського мистецтва, твореного у Львові, формування яких співпало з активними подіями в Києві, Одесі, Харкові та інших великих містах України.

Виставка "Грішник. Семантика одного твору"

Картина «Алегорія Божественного Милосердя» невідомого фламандського художника кінця XVII-початку XVIII ст. зберігалась у фондосховищі Галереї. До цього часу полотно жодного разу не експонувалося, оскільки мало численні пошкодження. Однак завдяки кропіткій праці фахівців з науково-дослідного відділу реставрації унікальний зразок сакрального живопису став нарешті доступним для огляду.Сюжет композиції представленої картини був запозичений зі зразків фламандського мистецтва кінця XVI ст., зокрема двох гравюр авторства Генріха Гольціуса (1558-1617) та Мартіна де Воса (1532 (1532)-1603). В усіх випадках головна концепція твору – шлях до прощення гріхів через каяття, що є проявом Божественного милосердя – цілком відповідала філософсько-теологічним віянням у культурі Західної Європи періоду контрреформації.До виставки видано каталог «Алегорія Божественного Милосердя фламандського майстра XVII-XVIII ст.».

ChefsFest
21.05.2019 - 23.05.2019

ChefsFest - свято зустрічі шефської спільноти України!Три дні майстер-класів, вхід на кухню топових львівських ресторанів і неформального суспільства на новій крутій локації!Що отримує учасників:- кухні та технології успішних львовських заведений- загальне з колегами з усієї країни- пекарня, огород / ферма и прямая работа с гостем- нові навыки і уменіяі головне…Ви навчитесь жарити ребра як боги! Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Череда: мова і мислення

Що таке мова: простий засіб передачі інформації, позбавлений сторонніх домішок, "домівка буття", чи, може, щось, що обумовлює мислення і формує картину світу? Як мислять носій_ки різних мов, навіщо потрібні мовні нововведенння на кшталт фемінітивів, як у мові проявляються вплетені в неї дискурси?Про все це поговоримо на зустрічі нашого клубу, присвяченого взаємозв'язку мови і мислення.   Череда - це регулярні зустрічі (по середах, раз на два тижні), де ми кожного разу пропонуємо до спільного обговорення книжку чи статтю і пробуємо разом її розібрати: що зрозуміло, а що ні? Що цікаво, а що хочеться піддати критиці? В процесі ми спілкуємося про тексти, фемінізм і усі сплетіння, в які розгортається розмова.

Піжамне дефіле з улюбленою книгою

Запрошуємо дітей, учнів 1-4 класів на піжамну вечірку, присвячену закінченню навчального року. У нашій програмі: розваги, фанти, вечеря у піжамах, перегляд та обговорення фільму. З собою необхідно мати: - піжаму, капці, каримат, ланч бокс зі смаколиками, улюблену книгу.   Деталі за вказаним посиланням.

Година корисної інформації "Хімія зблизька"

Просто і доступно для найменших читачів про хімічні речовини у щоденному побуті за участі студентки- хіміка Тетяни Кузьмінчук.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Малювання для малюків 4-7 років

Малювання для дітей - це не тільки цікаво, а й корисно. Воно розвиває сприйняття і уяву, навчає графічним навичкам, вчить спостерігати світ, дає дітям нові знання про навколишнє середовище, розвиває дрібну моторику рук.   Малюючи, малюк вчиться бачити і представляти образи, а потім і відтворювати їх. Така унікальна властивість, як креативність, розвивається в ранньому віці, причому саме в творчій діяльності.   Вартість 1 заняття (1,5 години) - 150 грн, враховуючи матеріали.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Трансляція футбольного матчу "Шахтар" - "Динамо"

На ОСК Металіст відбудеться матч 30-го туру чемпіонату України між Шахтарем і Динамо. У поточному сезоні команди тричі зустрічалися в рамках УПЛ. Кожна з команд здобула по перемозі та один раз був зафіксований нічийний результат.У лазареті господарів знаходяться Тотовицкий і Майкон. Марлос відновився після пошкодження і можливо вийде на поле, однак очікувати його з перших хвилин не варто. Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.    

Перегони кельнерів 2019

Матимемо вже традиційні для Львова Перегони кельнерів, де зможемо визначити найпрудкіших! Цього року на вас чекають не тільки цінні подарунки та святкова атмосфера, але і вдвічі більша траса та складніші завдання!Коли: 22.05., початок о 16:00. Де: Львівська копальня кави. Для кого: найшвидших кельнерів Холдингу емоцій !FEST і всіх-всіх вболівальників!А після перегонів усі кельнери зможуть долучитись до святкування на вечірці! Де: Opera Undegraund. Коли: 21:40.

Трансляція футбольного матчу "Шахтар – Динамо"

Футбольний матч "Шахтар – Динамо (К)". Чемпіонат України.   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Шахрайки

Якось випадково зустрілися дві яскраві жінки (Ребел Вілсон, Енн Гетевей). Кожна з них заробляє на безхмарне життя тим, що ошукує багатих чоловіків. В них тільки суми різняться. Менш успішна у цій справі Лонні просить досвідченішу шахрайку навчити її усім своїм секретам. Дві заповзятливі леді беруться до справи з подвійною силою.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів чи за нижчевказаними посиланнями.

Джон Уік 3

Найманий вбивця Джон Уік (Кіану Рівз) мусить тікати з Нью-Йорка. Після того, як він порушив одне з важливих правил спільноти кілерів та здійснив вбивство в готелі «Континенталь», на нього оголошено справжнє полювання. Той, хто першим дістанеться Уіка отримає нагороду у 14 мільйонів доларів.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.

Віллі і таємнича планета

Потрапивши в метеоритний дощ, юний космічний дослідник Віллі опиняється на невідомій планеті. За допомогою робота Бака він повинен вижити тут до прибуття рятувальної місії його батьків. Але батарея Бака швидко сідає, і, щоб врятувати Бака і повернутися додому, Віллі доведеться знайти нових друзів та навчитися жити за законами джунглів дикої планети.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або онлайн за вказаними посиланнями.