Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Вистава "Втеча з реальності"
23.04.2019 13:00

"Я здригаюся від кожного звуку. Боюся й усвідомлюю свій страх. Здається, що усі здогадуються, підозрюють. Наркоманка... страшне, далеке колись від мене слово... наркоманка... Тепер я ототожнюю себе з цим словом. Я зневажала їх, боялася. Прокажені душею. До них немає співчуття. Немає жалю. Я — це вони?! Як страшно, як незрозуміло. Я — наркоманка?! Ніхто не подивиться зі співчуттям. Лише з презирством будуть дивитись на мене тепер люди."  "Втеча з реальності"   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лисичка, Котик і Півник"

Жили собі Котик та Півник. Разом господарювали та пісень співали. Але одного разу хитра Лисиця вкрала Півника, а хороброму Котикові довелося його рятувати. Проте така прикра пригода пішла лише на користь нерозважливому Півникові — він став хоробрим і в усьому пообіцяв слухатися свого побратима. Вистава за мотивами української народної казки.О.Олесь, казка на 2 дії. Для дітей віком від 3 років. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Перформанс “Cassandra”
24.04.2019 19:30

Касандра - міфічна постать, наділена даром бачити майбутнє.Але через те, що вона прогнівила Аполлона, ніхто не повірив жодному її слову.Проект “Cassandra” акцентує увагу на темі позбавлення жінок їх голосу, у минулому та сьогоденні.Події, які відбуваються відразу після Троянської війни, можуть легко перетворитись у нашу повсякденність.У перформансі використано тексти Есхіла та Лесі Українки.Вартість: 100 грнПерформери: Людмила Гончарова, Ізабель Меркулова, Настя Перець, Катя Погорєлова, Христина Скорубська, Юлія Скиба.Режисер: Сет Баумрін.Помічниця режисера: Марія ЛазебникХореографія: Христина СкорубськаТекстиль та дизайн: Олена Звір   Квитки можна придбати у касі театру.

Трембіта. Страсті за Лукою

Його називають “світилом сучасної хорової музики”. Латвійський композитор Ерікс Ешенвальдс пише з розмахом, його твори, не залежно від жанру, дихають сакральністю. “Страсті за Св. Лукою” займають особливе місце в його творчості. Розкішна, багата, потужна музика, в якій знайшлося місце і героїці, й красі, й пристрасті, й ефіру.24 квітня цей твір виконає в Органному залі Заслужена Академічна Капела України "Трембіта".Е. Ешенвальдс – “Страсті за Св. Лукою” у 8 частинахВиконавці: солісти, хор та оркестр Заслуженої Академічної Капели України "Трембіта"Концертмейстер оркестру - Марта Бура Дириґент – Сергій Якобчук   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Скорботна Мати

"Stabat Mater”Авторський проект Наталії ПоловинкиВ програмі:давні духовні напіви України"Не отврати лица Твоєго...""Се жених грядет во полунощи...""Чертог Твой, Спасе мой...""Тебе, одіющагося світом яко ризою...""Да молчит всякая плоть...""Благословен єси, Господи...""На гори, душе, воздвигнімся..."Й. С. Бах"Страсті за Матвієм" - Арії "Erbarme dich", "Blute nur", "Aus Liebe";"Висока Месса" - арії "Agnus dei", "Laudamus te";Кантата “Mein Jesu!”Г. Ф. ГендельОраторія "Мессія" - Арія "How beautiful are your feet"Арія з опери "Ксеркс" "Ombra Mai fu"Виконавці:Солістка: Наталія Половинка – голосЛауреат Національної премії імені Т. ШевченкаСтрунний квартет «Фенікс»Марко Комонько – скрипкаМикола Гавюк – скрипка Устим Жук – альт Денис Литвиненко – віолончель Режисер - Олег Цьона, Заслужений артист УкраїниКостюм - Марта Ваххольц   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

StepAfrika! танцювальне шоу із США

Легендарний американський танцювальний колектив StepAfrika! вперше відвідає Україну в рамках програми культурних заходів Посольства США.   Step Afrika! є першим професійним танцювальним колективом у світі, який пропагує афро-американську традицію степінгу, та є одним із найдинамічніших танцювальних колективів Америки.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Lviv City Stand Up

19:00 год - Вечірка 20:00 год - Стендап   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Цирк-шоу "Льодове королівство"

Початок: 04.05, 05.05, 11.05 - 16:00 год. 12.05 - 12:00 год.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Teach Me How PhotoParty

В залі Aqua ми будемо виставляти світлові схеми, будемо працювати з водою та вчитись її "морозити". 4 години ми будемо практикуватись в роботі зі студійним світлом.Але не поспішайте брати блокнот і ручку, вони вам не знадобляться. Усе, про що ми розповімо, Ви одразу приміните на практиці. Ці чотири години в Аква для Вас працюватиме male model, красу та грацію тіла якого Ви будете знімкувати.І це ще не все. У залі Вайт Холл ми збудуємо концептуальні декорації і будемо створювати "повний" fashion з яскравою female model. В Грей Рум першу половину вечірки працюємо з денним світлом, другу - зі студійним. Саме в цьому залі Вас чекає неочікуваний model.Незмінні лише локація та безлімітний бар з напоями.Підписані модельні релізи чекатимуть Вас на вході, отже усі світлини Ви сміливо можете "закидати" на стоки.Вартість - 1100 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Bankhotel: Hookah Space Opening
26.04.2019 18:00

Ви хотіли - ми виконали! Запрошуємо Вас на відкриття Hookah Space у зимовому саду BankHotel.На Вас чекає невимушена атмосфера, приємна лаундж музика, унікальний інтер'єр, смачні коктейлі і кальян-меню, яке здивує найвибагливіших!   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Великодній Хайп Easter Hype
28.04.2019
пр. Чорновола, 59 (Anturazh Club)

Easter Hype mc Golodzundj Oleg Greb   Enter: 100 грн / 100 грн    Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Музичний виступ Тома Луголообі, Сергій Федорчука та Ігоря Гнидина
25.04.2019 20:00

Том Луголообі - рояль, Сергій Федорчук - контрабас, Ігор Гнидин - барабани. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Олег Томіцький
25.04.2019 20:00

Музичний аператив по четвергам. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Виступ гурту "Full House"

Деталі та бронювання столиків за вказаним номером телефону.

9-та гра сезону ГлуздоГерць

Привіт, друзі. Запрошуємо усіх на нашу 9-ту за ліком гру ІІІ сезону #ГлуздоГерць На Вас чекатимуть 80 цікавих запитань на різноманітну тематику.І ще! У запитаннях обіцяємо багато пасхальних яєць! Приходьте і шукайте!   Реєстрація за вказаним посиланням.

Психологічна гра "Мафія"
26.04.2019 20:00

Увага не класика, граємо з додатковими картами.У нас завжди панує чудова атмосфера! Ми обожнюємо розвиваючі настільні ігри, організовуємо цікаві заходи, поїздки!Долучайтеся до KARTON digital club! Щоб стати резидентом клубу необхідно втертись в довіру до мафіозі та не пропускати наші зібрання! Кожен учасник клубу отримує особливу картку з привілегіями.Слідкуйте за новинами та будьте пильними - мафіозі вже повсюди!Реєстрація за вказаним посиланням.

7-й етап 6-го сезону "Що? Де? Коли?" від BrainHub

Сезон складається з восьми етапів, але до заліку увійдуть лише шість найкращих результатів.Ігри проводяться у трьох локаціях:— Старгород Львів - чеська пивоварня та паб Xrystofor - Христофор - Відкрита ліга;— MolodoZeleno - Прем'єр-ліга.Тип турніру: Що? Де? Коли?Складність: нижче середнього (Відкрита ліга), середня (Прем'єр-ліга)Учасники: всі охочіСклад команди: не більше 6 гравцівІгрова дистанція: 3 тури по 12 питань Внесок за участь: 70 грн з учасникаРедактори: Олексій Чирков, Павло Муха, Олексій ГоловновКоротко про турнір:- ведучий ставить питання, команди протягом однієї хвилини на них відповідають;- усі команди грають одночасно, відповіді здають на картках;- переможцем етапу вважається команда, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Кіноклубний фестиваль "Нове українське кіно"

Перша Львівська Медіатека за ініціативи кінокомпанії "Артхаус Трафік" та за підтримки Державного агентства України з питань кіно запрошує Вас відвідати фестиваль ”Нове українське кіно”. До програми фестивалю увійшли такі стрічки: 3.04 - Сатирична драма «Донбас» Сергія Лозниці, яка була вперше представлена в рамках програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю, де отримала премію за режисуру.10.04 - Містична драма «Брама» – фільм Володимира Тихого, який був вперше представлений у рамках Талліннського кінофестивалю «Темні ночі».17.04 - Воєнна драма «Іній» – стрічка спільного виробництва України, Литви, Франції та Польщі, присвячена подіям на Сході України. Одну з головних ролей у фільмі виконала французька акторка Ванесса Параді.24.04 - Мелодрама «Стрімголов» Марини Степанської, прем'єра якої відбулася в рамках конкурсної програми 52-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Талановита Молодь України 2019"

 Вокальне мистецтво: (солісти, дуети, ансамблі):Жанр - естрадний вокалЖанр - народний вокалЖанр - академічний вокалЖанр - джазовий вокалХореографічне мистецтво: (солісти, дуети, малі та великі форми, ансамблі):Жанр - сучасна хореографіяЖанр - естрадна хореографіяЖанр - танці народів світуЖанр - класична хореографіяЖанр - народна хореографія;Жанр - народна стилізаціяЖанр - бальна хореографія.Оригінальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі):Жанр – циркове мистецтвоЖанр - художнє читанняЖанр – театральні мініатюриЖанр - театри мод та модельні агенціїЖанр - інструментальна музика.   Детальна інформація за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Craft Beer & Vinyl Music Festival 2019
03.05.2019 - 05.05.2019

Фестиваль крафтового пива та вінілової музики – Craft Beer & Vinyl Music Festival!   Деталі за вказаним посиланням.

Reserve: Гастрономічний вечір Bordeaux 2009

Видатні теруари, високі оцінки винних критиків та сотні років виноробної історії- все це об'єднано в одній дегустації.2009 рік був видатним для регіону Бордо, він заклав у вина виняткову якість та неперевершений смак. Саме тому наш вибір впав на наступну підбірку вин:- Chateau Lalande Borie 2009 Сен-Жульєн.- Chateau Lafleur-Gazin 2009 Помроль.- Les Songes de Magdelaine 2009 Сент-Емільйон.- Chateau Cos Labory 2009 Сент-Естеф.- Segla 2009 Марго.- Clos du Roy 2009 Фронсак.   Гастрономічний супровід вечора забезпечує SAFE restaurant на чолі із шеф-кухарем Dmitriy Pirogov.   Вхід: 1300 грн.   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Виставка "Простір і зміст"

Відкриття виставки 24 квітня о 16:00 год.   Вже скоро в Палаці мистецтв відбудеться виставка студентів коледжу ім. Івана Труша. На ній молоді художники представлять свої творчі експременти на тему «Простір і зміст».   Що таке «Простір і зміст»?Простір – форма буття, своєрідне вмістилище, в якому розташовані предмети і події. Простір, який не може бути пустим, інакше втрачається зміст .Зміст - це наповнення простору, а от який він - залежить від вас.Цінності – це те, що ти можеш, це те, що ти відчуваєш. Любов, розуміння, повага, дисципліна, віра, подяка... Найбільша цінність - насолоджуватись моментами, які є зараз. Бачити позитив навіть у негативі, радіти тому, що в тебе є: ось він - простір, який нас оточує, та зміст, який ми створюємо, що нагадує великий космос який не можна засмічувати.Художники виразили власне бачення і передали його на полотні, склі, папері та фотографії. Це унікальна можливість спостерігати за тим, як формується молоде покоління митців у Львові!

Клуб любителів книг ім. Холдена Колфілда

1. Обираємо книги, про які хочеться поговорити.2. Реєструємося за вказаним посиланням.3. Онлайн або на місці у Книжковий ЛЕВ отримуємо клубний квиток: 1 заняття – 100 грн4 заняття – 280 грн4 заняття + воркбук "ПРОчитане" – 350 грн. 4. Читаємо книги, вдихаючи їхній аромат, загинаючи сторінки і насолоджуючись процесом.5. Виділяємо незрозумілі місця або улюблені цитати.6. Зустрічаємося раз на тиждень і разом з куратором досліджуємо книги.7. Знайомимося ближче одне з одним, радіємо, потроху стаємо друзями.

Презентація книги "Рукопис розкаже про людину багато"

Запрошуємо на презентацію книги тернопільського дослідника Дмитра Штокалюка "Рукопис розкаже про людину багато" (Тернопіль, 2019).   Графологія, завдяки простоті та ефективності у застосуванні психології у повсякденні користується популярністю в розвинених країнах світу – США, Франції, ФРН, Ізраїлі та ін., зосібна і в Україні. Її використовують для підбору персоналу (рекрутинг), профорієнтації, визначення сумісності чи несумісності партнерів, здатності до ведення переговорів та складання психологічних портретів людей, зокрема видатних історичних постатей.   Графологію як метод психологічного вивчення людини застосовують спеціальні служби світу для складання психологічних портретів суспільно-політичних діячів та антигероїв. Зокрема, в праці подано психологічні дані українських політиків, іноземних історичних постатей й ініціаторів та учасників гібридної війни РФ проти України. Крім того, розповідається про психопатії: причини виникнення та особливості їх прояву.

День відкритих дверей для гідів

Дім Франка щиро запрошує гідів-екскурсоводів, а також представників туристичних фірм і агентств на спеціальний день відкритих дверей.Цього дня ми презентуємо Вам діяльність музею, проведемо для Вас театралізовану екскурсію та обговоримо можливості нашої з Вами співпраці.Приходьте, будемо раді.

Тур в Карпати на свята

Цей тур в Карпати для тих, хто хоче відпочити, перезавантажитись, наповнитись енергією гір. В програмі: Яремче та водоспад Пробій, Буковель, Косівський базар – тут можна найдешевше придбати собі українську вишиванку, форелеве господарство, Сокільські водоспади (їх ще називають Яворівською Ніагарою), піші прогулянки по полонинах та багато іншого.(триває 5 днів). Деталі та бронювання за нижчевказаними посиланнями та телефоном. 

Тур "Карпатські новинки за 5 днів"

Ексклюзив: Тур "Карпатські новинки за 5 днів" 5 термальних купань, 5 дегустацій, замки, канатна дорога, водоспади, наскельна фортеця, мальовничі гори, давні храми чекають на Вас!В програмі туру:1 день: виїзд зі Львова (09:00) – Чинадієво (екскурсія замком Сент-Міклош) – Мукачево (обід) – Косино (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 20:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Велятин (купання в термальному басейні) – Хуст (екскурсія містом, фабрика капелюхів, страусина ферма, обід) – Ботар (дегустація повидла і ковбас) – Берегівське вулканічне низькогір’я (дегустація вин) – Берегівський р-н. (повернення в садиби о 20:30, вечеря).3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Мукачево (екскурсія центральною частиною міста або замком) – Барвінок (купання в термальному басейні) – Невицьке (обід та огляд замку) – Перечин (вечеря-дегустація 15 автентичних закарпатських страв з веселими гудаками) – Вишка (поселення в готель о 19:30).4 день: сніданок і виїзд (08:00) – Вишка (підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія) – Лумшори (купання в чанах) – Тур’ї Ремети (обід) – Воєводино (прогулянка парком) – Перечин (дегустація сирів) – Кострина (огляд дерев’яної церкви) – Вишка (повернення в готель, вечеря).5 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужок (огляд церкви і SPA-комплекс) – Матків (церква) – Коростів (обід) – Кам’янка (огляд водоспаду) – Урич (музей і наскельна фортеця) – Львів (повернення о 22:30).Деталі за вказаним посиланням.

Весняний курс для сімейних пар при надії

Наш курс відбуватиметься два рази на тиждень по понеділкам і четвергам у вечірній час щоб татусі могли відвідувати заняття для сімейних пар які хочуть встигнути до літа взнати усе що потрібно молодим батькам!Ми вчимо:1. Вагітність. Підготовка тіла до пологів. Усе на що варто звертати увагу.2. Готуємось до пологів. Фізіологія емоції та протоколи.3. Пологи практикум, чим собі допомогти .Перша зустріч з малюком. 4. Післяпологовий період і безпечне відновлення. 5. Адаптація сім’ї до нового життя. 6. Психологія грудного вигодовування.7. Фізіологія грудного вигодовування.8. Практичні навички організації грудного вигодовування. 9. Догляд за малюком - лекція педіатра. 10. Заняття для татусів.Заняття відбуваються в формі лекцій і питань-відповідей.Вартість курсу по передоплаті 2500 грн (10 занять) / 3000(12 занять) є можливість оплачувати окремі лекції по 300 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Ґулі-ґалі. Танці для людей

Це танці для людей, різного віку і ґендеру, в різному одязі і з різним досвідом. Але всі однаково будемо без взуття.Не будемо вчитися виконувати видовищні номери, комбінації, піруети для когось, а створимо таке середовище для тіла/розуму, щоб воно стало спритним і розслабленим одночасно, і затанцювало свій особливий танець. З окремою увагою поставимося до безпеки, будемо звертатися до природніх способів рухатися так, аби уникнути травм і перевтоми. Це може стати вашим улюбленим заняттям і базою для будь-якого танцю.Як будуть виглядати заняття?Пошуковий потоковий рух без зупинок під цікаву і різноманітну музику, часом наживо, з елементами технік сучасного та первісного танцю і з груповою динамікою. Кожен зможе по-своєму інтерпретувати запропоновані фокуси уваги та образи, слухати, як тіло відгукується на них, замість того, щоб просто слухатися вказівок.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Базовий експрес курс по манікюру

Теоретична частина:- Стандарти дезінфекції та стерилізації в салонах краси.- Будова нігтя.- Захворювання нігтів.- Лікування травм нігтя.- Вибір професійних інструментів та матеріалів для роботи.   Практична частина:- Обрізний манікюр (класика).- Класика без мацерації.- Покриття гель лаком встик до кутикули.- Французький манікюр гель лаком.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Аштанга Йога з Марією Шалімовою (Authorized Level 2)

Скучили? У нас для Вас сюрприз! В останій місяць весни до нас знову завітає Shalimova Maria (Authorized Level 2) Авторизований викладач Аштанга Йоги в традиції Шрі К. Паттабхі Джойса з правом викладання першої та другої серії.Отже, 8-12 травня, 5 днів повного занурення в Аштанга Йогу з пречудовим викладачем! Цей семінар буде корисний як новачкам, так і досвіченим практикам.Детальна інформація згодом, підписуйтесь на зустріч та слідкуйте за новинами ;)Шалімова Марія. Досвід викладання 12 років.Авторизований викладач Аштанга Йоги в традиції Шрі К. Паттабхі Джойса (Authorized Level 2) з правом викладання першої та другої серії, отриманим від Шарата Р. Джойса.Йогою Марія почала займатися з 2003 року, а як викладач працює з 2007.У 2008-2009 р пройшла тренінг для викладачів в московському Аштанга Йога Центрі і отримала диплом основного рівня. З 2007 р інтенсивно практикує Аштанга Йогу, регулярно проходить навчання в Інституті Досліджень Аштанга Йоги К. Паттабхі Джойса в Майсор (Індія) під керівництвом Р. Шарата Джойса і Сарасваті Рангасвамі. Навчалася у Аджая Кумара. Брала участь в семінарах Ліно Мієлі, Марка Дербі і Джоан Пеллетьє, Девіда Геррігеса, Люка Джордана, Девіда Робсона. Закінчила курс для викладачів Аштанга Йоги у Девіда Свенсона. У 2016 навчалася на спецкурсі для вчителів Аштанга йоги в Майсорі під керівництвом Шарата Джойса. В літку 2018 року асистувала Парамагуру Шарату Джойсу на заняттях в основній шалі в Майсорі.Практика змінила все моє життя. Тепер я займаюся тим, що приносить мені справжнє задоволення і радість. Я викладаю в суворій відповідності з тим, як навчають в Інституті Досліджень Аштанга Йоги К. Паттабхі Джойса в Майсорі (Індія) Головна особливість моїх занять це дотримання традиційного методу навчання Аштанга йоги.Програма інтенсиву:1 день 8.05 (середа)Вечір 18:00 – Практикум “Ключові моменти першої серії Аштанга йоги”2 день 9.05 (четвер)Ранок 6:30 – Майсор класДень 11:30 – Практикум “Баланс і сила”3 день 10.05 (п‘ятниця)Ранок 6:30 – Майсор класДень 11:30 – Лекція “Внутрішні аспекти практики Аштанга Йоги”4 день 11.05 (субота)Ранок 6:30 – Майсор класДень 12:00 – Конференція та відповіді на питання. Чаювання.5 день 12.05 (неділя)Ранок 6:30 – Майсор класВартість буде такою:125$ всі класи рання пташка (по 08.03), 135$ всі класи з 09.03, 150$ всі класи з 01.0522$ – любий один клас рання пташка по 08.03 23$ – любий один клас з 09.0325$ – любий один клас з 01.05*оплата в грн., по комерційному курсу на день оплати, кількість місць за ціною «рання пташка» обмежана.Всі класи будуть проходити в просторому, світлому і комфорному залі, в приміщені RIUS HOTEL

Семінар здорового харчування

П'ять золотих продуктів або як підтримувати ідеальне травлення у Львові.Знання засноване на практичному досвіді відповідно до рекомендацій медицини Тибету та Аюрведі.Процеси травлення описані в медицині Тибету та Аюрведі.Значення шлункових кислот.Що роблять і як формуються кислоти в підшлунковій.Значення жовчі.Що робить і як формується жовч в печінці.Важливість в харчуванні Цампа і її дію.Важливість в харчуванні соєвого фаршу і його дію.Важливість в харчуванні топленого масла і його дію.Важливість в харчуванні карамельного цукру і його дію.Важливість в харчуванні рожевої солі і її дію.Чому сироватка краща для очищення і відновлення роботи всіх органів травлення.Найкорисніші печеньки.Баланс сирої і приготованої їжі, відповідно до сезонів року.Це знання засноване на десятирічної практики лікування хворих у Львові, методами тибетської, Китайської медициною і Аюрведи. У нас свої особливості клімату, подібні Тибетському регіону, тому більша частина знання взята з трактату по медицині Тибету "Чжуд-ши".Наші бабусі харчувалися краще нас, інтуїтивно дотримуючись рекомендованим правилам саме з цього першоджерела. Але в наш час ще більше можливостей харчуватися як довгожителі, про що ми і поговоримо.Навчання проводить практикуючий терапевт Східної медицини, автор двох виданих книг і трьох що готуються до видання - Андрій Іванович Мищак.Вартість:150 грн. при попередній реєстрації200 грн. у день семінару.

Відкритий Кубок Львова з мотокросу 2019
12.05.2019 11:00
вул. Медової Печери (Мототрек "Майорівка")

Відкритий кубок Львова з мотокросу 2019.

Благодійний майстер-клас "Великодній кошик"
24.04.2019 10:00
вул. Хуторівка, 4Б (Pro100 HUB)

Напередодні світлого свята Великодня ГО "Ділові Українські Жінки в Львівській області" щиро запрошує усіх приєднатися до благодійного майстер-класу "Великодній кошик". Кожна жінка мріє про персонального шеф-кухаря, який би допоміг зробити страви до святкового родинного столу смачними та красивими. Щоб вдалася великодня пасочка, щоб ковбаска була соковитою, запашною та поживною, щоб сирник був неповторний і просто танув у роті. Отож, над великодніми смаколиками, разом з Жінками , погодилися із задоволенням попрацювати шеф-кухарі Slavik Sovenko і Валовой Андрей (Valovoy Andrey).Також у нас буде гарна нагода поділитись пасхальними стравами та передати святкові кошики матерям та їх діткам у "Соціальний центр матері та дитини м. Дрогобич" та у Роздільський дитячий будинок-інтернат для хлопців. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до нас! Вартість участі 1000 грн. Окрім великодніх страв у вартість входить комплексний обід від шефів.

Благодійний концерт "Весняна мрія"
15.05.2019 18:00

Благодіний концерт на підтримку Андріанки Гук, яка бореться із гострою мієлоїдною лейкемією в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Участь беруть вихованці Культурно-мистецького центру "Острів дитинства".    

Благодійний фольк-баль "Перелаз'"

Щорічний Фольк-баль «Перелаз’» - благодійна подія на підтримку талановитих та потребуючих студентів УКУ. «Перелаз’» - це передусім родинна забава в українському стилі, яка щороку об'єднує понад 100 родин провідних підприємців Львова та України, однодумців, які поділяють ідеї та цілі Університету, та фінансово підтримують його.

Малювання для малюків 5-7 років

Малювання для дітей - це не тільки цікаво, а й корисно. Воно розвиває сприйняття і уяву, навчає графічним навичкам, вчить спостерігати світ, дає дітям нові знання про навколишнє середовище, розвиває дрібну моторику рук.Малюючи, малюк вчиться бачити і представляти образи, а потім і відтворювати їх. Така унікальна властивість, як креативність, розвивається в ранньому віці, причому саме в творчій діяльності.   У Студія Дитячої Творчості КОКО стартує група для найменьших художників 5-7 років!Вартість 1 заняття (1,5 години) - 150 грн, враховуючи матеріали.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас для дітей "Писанка своїми руками"

Майстер-клас для дітей "Писанка своїми руками" в рамках Проект соціальної дії "Майстерня Щастя". (відділ юнацтва)

Майстер-клас "Японська лялька Чіогамі Нінгьо"

Чіогамі нінгьо в перекладі з японської мови означає лялька з паперу. Перші схожі ляльки в Японії почали робити ще в 12 столітті. Японські дівчата їх використовували для ігор в дочки-матері або в якості закладок для книг. Традиційно паперовій японській ляльці обличчя не малювали.Запрошуємо дітей 4-12 років на ляльковий майстер-клас в кафе Галілео!   Вартість майстер-класу - 200 грн. з дитини. Супровід батьків - безкоштовний.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.    

Ланч з відомою людиною. Оксана Черепанич
25.04.2019 17:00

До нас завітає учасниця Клубу Ділових Людей Україна Оксана Черепанич — підприємиця, засновниця текстильної компанії “Grehori Textile”. Оксана має 15-річний досвід у сфері гостинності, зокрема консалтингу, який включає розробку проектів технологічних кухонь, налагодження внутрішніх процесів, укомплектування обладнанням і посудом. Рестораторам та любителям ресторанної сфери буде надзвичайно цікаво.   Вхід вільний.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Квітневі джеми з живою музикою

Наша майстерня контактної імпровізації і джеми щочетверга - стали корисною звичкою.Цілий квітень з нами будуть Андріян Веремієнко і компанія з гітарами, примочками, перкусіями і особливою атмосферою. Майстерню цього разу буде вести Olha Marusyn.Оля – дослідниця і експериментаторка, викладачка академії мистецтв, дизайнерка і танцівниця. Контактної імпровізації вчилася в Україні і закордоном у Lior Ophir, Leilani Weis, Sasha Dodo, Nica Pazienza, Virginia Negru, Benno Voorham та багатьох інших. Досліджує взаємозв'язок руху і дизайну.Ціна:майстерня + джем = 120 грнДжем = 80 грн.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Запрошуємо у світ коміксів!

Вашій дитині подобаються супергерої, чарівні істоти, мультяшні персонажі та просто веселі історії, але ви не знаєте, як її зацікавити до читання в сучасному світі?Видавництво Ірбіс Комікси - Irbis Comics запрошує поринути у світ коміксів. Ми розкажемо, покажемо, почитаємо, обговоримо і порадіємо разом з вами і вашими дітьми.1. Історія коміксів: що таке комікси, як їх читати, звідки взялися супергерої, чому комікси такі популярні у всьому світі.2. Ознайомимо з книгами нашого видавництва і представимо новий комікс – «Перша миша на Місяці».3. Інтерактив: разом почитаємо кілька коміксових історій.4. Вікторина: призи отримають найактивніші учасники.5. Усі комікси за супер-ціною   Вхід вільний.

Спецпоказ та обговорення документального фільму-розслідування "Гандзюк: системне вбивство"

Команда Слідство.Інфо запрошує на спецпоказ та обговорення документального фільму-розслідування «Гандзюк: системне вбивство» у Львові. Влітку 2018 року херсонську активістку Катерину Гандзюк облили сірчаною кислотою. Вона отримала важкі хімічні опіки й за три місяці померла в лікарні. До розслідування резонансного злочину долучилися провідні правоохоронні органи України. Від дня нападу минуло майже вісім місяців. Убивство не розкрито.У документальному фільмі-розслідуванні «Гандзюк: системне вбивство» журналісти перевірили версії активістки. Також розслідувачі з’ясували, що правоохоронці різних рангів могли сприяти чи навіть допомагати підозрюваним в організації вбивства Катерини Ганздюк. Після перегляду планується обговорення фільму з авторками розслідування. Зустріч організовується за підтримки Факультету суспільних наук УКУ.

Король Лір: Ієн Маккеллен
24.04.2019 19:30

Бенефіс МакКеллена був заявлений як прощальний шекспірівський вихід геніального актора - і як такий виправдав усі очікування. Це не перший маккелленовскій Лір (у 2007-му він постав в образі запеклого і ексцентричного монарха в спектаклі Королівської Шекспірівської компанії), але, безумовно, більш пронизливий з двох: парадоксальний монарший вчинок, що відкриває п'єсу, здається заримованим з прийдешньою «відставкою» самого актора.Цікавими та багатими на смисли виявилися й інші елементи цієї постановки: прозора, позбавлена надмірної витонченості режисура міцного шекспірівського професіонала Джонатана Манбі; сценічний дизайн художника Пола Віллса, що помістив дію на червоний диск, що обертається; звукове оформлення молодих композиторів і саунд-дизайнерів братів Рінгамів.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Кіноклубний фестиваль "Нове українське кіно"

Перша Львівська Медіатека за ініціативи кінокомпанії "Артхаус Трафік" та за підтримки Державного агентства України з питань кіно запрошує Вас відвідати фестиваль ”Нове українське кіно”. До програми фестивалю увійшли такі стрічки: 3.04 - Сатирична драма «Донбас» Сергія Лозниці, яка була вперше представлена в рамках програми «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю, де отримала премію за режисуру.10.04 - Містична драма «Брама» – фільм Володимира Тихого, який був вперше представлений у рамках Талліннського кінофестивалю «Темні ночі».17.04 - Воєнна драма «Іній» – стрічка спільного виробництва України, Литви, Франції та Польщі, присвячена подіям на Сході України. Одну з головних ролей у фільмі виконала французька акторка Ванесса Параді.24.04 - Мелодрама «Стрімголов» Марини Степанської, прем'єра якої відбулася в рамках конкурсної програми 52-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.   Реєстрація за вказаним посиланням.