Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Стежечка Святого Миколая"

Початок 12.12, 20.12 о 11:00; 13.12, 14.12, 15.12, 18.12, 19.12, 23.12 о 12:00; 15.12, 16.12, 23.12 о 15:00.         З початком зими всі чекають святого Миколая, котрий приходить із Ангеликами до нас щороку, приносячи радість та подарунки – хто на що заслужив. Проте не всі знають, що для того, аби Миколай спустився з небес, зірки вказують йому шлях на землю. Чи ж зможе дістатися до нас Миколай, якщо хитрий Чорт, змовившись із Вовком, сховає зірки? Звичайно, що зможе, бо в таку чарівну ніч навіть Зайці можуть стати хоробрими (якщо зуміють бути дружніми), а світло щирих сердець здатне світити сильніше, ніж зірки.

Вистава "Святкові сни"

Початок 12.12 та 13.12 о 12:00; 14.12 о 16:00; 15.12 о 11:00, 14:00; 16.12, 17.12, 18.12, 19.12, 20.12, 21.12 о 12:00, 14:00, 16:00.   Найочікуваніша ніч для всіх діток ось-ось наступить! Святко і його сестричка Дзвінка в передчутті подарунків та інших святкових приємностей. Нарешті вмостившись в своїх ліжках, дітлахи раптом помічають яскравий промінь світла і негайно біжать за ним. За кілька миттєвостей Святко і Дзвінка опиняються в казковому мареві, де на обох чекають дивовижні пригоди і де обом доведеться проявити свою мудрість, відвагу і любов. Взамін дітлахи отримують чарівні дарунки, які залишаться з ними назавжди.Вистава наповнена етнічними символами та візіями, колядками та чудовим святковим настроєм.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Гуцульський рік"

За автором твір має визначення як «етнографічне представленє в IV діях». На сцені перед глядачем направду відбуватиметься містерія з гуцульського життя упродовж року, створена на основі найзначніших ритуальних дійств (Святий вечір-Коляда, Великдень, весілля, похорон). Унікальний та неповторний світ гуцульського краю глядачі зможуть побачити завдяки костюмам, художньому оформленню, багатому фольклорно-пісенному матеріалу та головне – акторській закоханості у гуцульську тематику. Самі ж образи головних героїв є втіленням природного бажання людини жити в злагоді з собою, Богом та людьми, мати мир у власній душі та спокій у серці. Спостерігаючи за життям і побутом гуцулів, сам Гнат Хоткевич зауважив, що вони прекрасні актори і тоді йому спало на думку: “А що, як гуцула та показати всьому світу!?”… Приходьте на покази вистави – будемо дивитися разом!Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Гра Чекаючи на Ґодо. І акт

Все життя ми чекаємо на щось. Чекаємо, коли в дитячому садку скінчиться "тиха година", коли мама забере нас додому, коли закінчиться урок, коли тато купить нову гру, коли буде Різдво, коли настане літо, коли ми поїдемо до бабусі, коли ми виростемо, коли ми закінчимо університет, коли скінчиться робочий тиждень, коли ми одружимось, коли у нас буде своє житло, коли у нас буде машина, коли ми поїдемо на відпочинок, коли прийде автобус, коли співробітниця поговорить по телефону, коли мине біль, коли ми вийдемо на пенсію, коли нам стане краще, коли ми помремо. Ми чекаємо, а життя в цей час йде, так? Чи потрібно інше?   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Куди зникло море?"

У чому секрет дружби? Хто такі друзі? І чому нам так добре, коли ці люди поруч? Вистава «Куди зникло море?» - це захоплююча та інтригуюча розповідь про добрих, щирих і відданих друзів-звірят, які ведуть розслідування одного злочину, що трапився у їхньому лісі. Завдяки детективним пригодам герої ще глибше пізнають, що ж таке дружба та вірність, і чому вони роблять нас настільки щасливими! Цікавий сюжет переплітається з простою і легкою подачею. Інсценізація Олени Крилової за книгою Тараса та Мар’яни Прохаськів «Куди зникло море» - це атмосфера затишку, щирого сміху та любові.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Лебедине озеро"

"Лебедине озеро" – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: "Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати "Лебедине озеро". "Лебедине озеро" – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебедя Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди. Балет на 3 діїТривалість: 2 год. 30 хв.Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського, П.МалхасянцаЛібрето В.Бегічева та В.Гельцера Постановники:Балетмейстер-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниДиригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист УкраїниХудожник-постановник: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.ШевченкаХудожник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Чарівна нічка... їде Святий Миколай

Початок 14.12 о 12:00, 15.12 та 16.12 о 12:00, 14:00, 16:00.   «Чарівна ніч» — напрочуд органічна і динамічна вистава. Діти весело сприймають дії чортенят Архипка і Антипка. Ляльки у виконанні Олени Новохацької (Городецької) дуже яскраві і кумедні. Цікавим є вирішення сценічного простору. Оскільки у чарівну ніч все повинно бути чарівним, то й задник (задня ширма) під час вистави, немов чарівна, перетворюється то на зимовий ліс, то на сільську хатину, а той на інтер’єр цієї хатини. Над оформленням цієї вистави працювало багато людей: ляльки зробила О.Городецька, декорації — Олександр Муравйов, а ширму робили О.Новохацький та М.Вікс.»   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Перехресні стежки"

Повість Івана Франка «Перехресні стежки» – класика української і світової літератури, один з найкращих творів у творчому доробку геніального автора. Повість народжувалася на перетині XIX і ХХ століть, і її тематика та проблематика дзеркально висвітлює (майже через 120 років) – реалії сучасної України, духовні та соціальні рефлексії і нашого теперішнього соціуму."Перехресні стежки" – перегук часів – минулого (Франкового) і нашого теперішнього (ХХІ століття) через розкриття психологічної та соціальної драми людини дії, людини вчинку, людини, яка прагне суспільних змін. Історичний фон для таких дієвих пошуків може змінюватись, але незмінною лишається внутрішня драма особистості.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Planet 3772

Отже, Planet 3772! Можливо, ви вже знаєте, на чию честь названа ця планета? Але хочеться наголосити, вистава - не ілюстрація до біографії Едіт Піаф, і навіть не присвята 55 річниці її смерті.Перш за все це бажання виразити любов до неї, відчуття і розуміння її долі та її пісень. Крихітний епізод, коротенька зустріч, можливо тільки спогад, що згодом стає піснею...Смішна, зворушлива, проста та прониклива історія про любов і свободу, про швидкоплинність, про ніжність, про війну, про мрію. Історія над якою можна розплакатись, а можна і реготати до сліз. Майже дитяча спроба (хай непевна, але наполеглива) доторкнутися до великого і неосяжного...Приходьте до нас на виставу! Щоб потім мати можливість сказати (хай не з висоти Ейфелевої вежі): "Non, je ne regrette rien!" - "Ні, я ні про що не шкодую!!!"

Вистава "Смак до черешень"

Впродовж вистави ловила себе на тому, що посміхаюся, ловила поглядом і те, як посміхається піаніст, і навіть на якусь мить, зовсім коротку, заздрила їм усім: двом акторам, режисеру, композитору, художнику-постановнику, котрі, не зважаючи на мінімальні ресурси, творили диво. Отак, у центрі Львова, посеред транспортної метушні та буденних клопотів ти раптом потрапляєш у інший вимір, де існують лише двоє, їхня перша і, можливо, остання зустріч. Не зчулась, як і сама почала похитуватись у ритм постукування коліс потягу, що мчав тих двох у невідоме. Гарно. А за вікном… дощ. За вікном купе. Бо тут, у Львові, спека, про яку забуваєш рівно на півтори години, бо віриш. Віриш Ользі, котра своєю тонкою вишуканою постаттю шиє-вишиває простір сцени, утворюючи місцями пекельно-сумний, місцями гірко-цинічний, а місцями незрозумілий (та від того не менш зворушливий) орнамент своїх почуттів. Ті почуття вже, зрештою, давно не свої, а Зосі чи Моніки, і від того вони ще гостріші. Гарно. А ще гарно – костюми. Дивлячись на елегантні строї, які Оля носить так, наче вроджена лише до вишуканих суконь, підборів і рукавичок, подумала – чому львів’янки покинули вбиратись просто і стильно? Чому так мало уваги приділяють своєму гардеробу? Чому зраджують добрим традиціям своїх попередниць, котрі навіть під час воєн намагались виглядати елегантно і дбати про своє неповторне і миле відображення в чужих очах. А ще я подумала, що львів’яни як та манірна і перебірлива панна – їй все не так, а щоб здивувати – подавай щось несусвітнє і екстравагантне… Подаш – то відразу: фі-фі – шо за непристойність… І так по колу. Подумала – а чому не можна просто прийти, отримати задоволення, естетичну насолоду і «їжу» для роздумів? Чому завжди потрібно вишукувати ґанджі? Безумовно, вони є. Але як без них? Вони лише підсилюють ту сильну сторону, через яку мені знову хочеться… черешень. (Христина Лукащук) Любовний роман з життя нормальних сфер. Переклад з польської Наталії Ступко, вірші - Роман Біль. Прем'єра відбулась 30 Травня 2014 року. Режисер-постановник — Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Наталя Тарасенко Композитор — Мацей Малецький Аранжування — Богдан Борисенко Помічник режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці:  Зося - Ольга Бакус Марек - Роман Біль Артисти оркестру  Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава-забава "Миколай прийшов до нас"

Початок 15, 16 грудня о 13:00 та 15:00; 20,21 грудня - 11:00, 13:00, 15:00; 23 грудня о 13:00 та 15:00. Квитки можна придбати у касі театру. 

Украдене щастя

Опера на 3 дії. Лібрето Максима Рильського за мотивами однойменної драми Івана Франка. Виконується українською мовою.   ПостановникиДиригент-постановник Ігор Лацанич народний артист України та народний артист Республіки ТатарстанДиригент Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т.ШевченкаБалетмейстер-постановник Герман Ісупов народний артист УкраїниХормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Музична казка "Івасик Телесик"

Початок 15.12, 16.12, 23.12 о 11:00; 19.12 о 12:00. Ось уже другий рік поспіль з великим успіхом проходить казка за мотивами української народної «Івасик Телесик» О.Огородника. Авторові вдалося зацікавити маленьких глядачів осучасненими головними героями та цікавою постановкою. Навіть позбувшись «жаховичків», якими зазвичай лякають дітей, авторові та режисерові вдалося зробити казку доброю та веселою. Хоча жанр казки передбачає певну вікову категорію, переглянути її варто не лише малятам, адже усе пізнається у порівнянні (Леся Кічура - редактор літературної частини).   Квитки можна придбтаи у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Хочу снігу"

Часто буває так, що для наших діток свято - це лише подарунки, солодощі та пустощі. Тому, різдвяні свята - улюблений період всіх малюків... Вдосталь цукерок, мандаринок та різні забавки! Але чи є подарунки справжньою суттю свята? Відповідь на це не просте запитання розкривається у виставі "Хочу снігу"! Вистава створена для дітей та дрослих, будь-якого віку! Саме тому, протягом всього дійства діти активно залучаються до сюжету вистави, беруть у ній участь, як справжнісінькі актори. Тож, давайте разом поринемо у фантастичний казковий світ та відчуємо справжній дух Різдвяних свят!    Вартість квитка - 100 грн. Бронювання квитків за нижчевказаним посиланням чи номером телефону.

Комедія "Боженька"

"Боженька" - це вистава про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях. Щоб нікого не образити - дія перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Страх змушує ховатись. Страх змушує мовчати. Квитки можна придбати у касі театру.

Театральна вистава "Лавка або історія одного кохання"

Запрошуємо на виставу за мотивами п'єси О. Гельмана "Лавка". театральної майстерні Михала Влада.

Вистава "Чоловік моєї дружини"

Давно не бачили по-справжньому яскраву комедію? Це значить, що Вам сюди. "Чоловік моєї дружини" саме та надзвичайна вистава, котра дозволить Вам розслабитись і забути про усе (так що, перевірте чи вимкнута праска перед виходом).Тільки уявіть, Ви перете, готуєте неймовірно смачний обід з превеликим натхненням в зв’язку з приїздом Вашої коханої. Аж раптом на Вашому порозі з’являється незнайомець, котрий видає себе за родича Вашої другої половинки, про існування котрого Ви і не підозрювали.. Виявляється, що він дійсно родич.Комедія за п’єсою Міро ГавранаРежисер: заслужений артист України  Валерій АстаховХуд. керівник: народний артист України  Євгеній ПапернийВ ролях:заслужена артистка України  - Олеся Жураківськанародний артист України  - Володимир Горянськийзаслужений артист України  - Дмитро ЛалєнковВистава йтиме українською мовою.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Туфлі для вбивства"

Які наслідки можуть мати занадто швидкі висновки щодо поведікнки своєї дружини?.. А, якщо ще й загорітися не надто розумною ідеєю помсти?... Та що там наслідки, коли поруч вірні друзі дитинства, які завжди готові прийти на допомогу! Ганстерська комедія «Туфлі для вбивства» Ігоря Ониська відкриває світ справжньої чоловічої дружби, та дозволить глядачеві з усмішкою подивитись на проблеми, які можуть виникати у буденному житті. Герої вистави спілкуються двома мовами: російською та українською.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Опера "Набукко"

Опера на 3 дії. Лібрето Темістокле Солєра. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.   Диригент-постановник Мирон Юсипович заслужений артист України Режисер-постановник, художники-постановники Тадей Риндзак народний художник УкраїниМихайло Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Казка "Диво-квітка"

Початок 18.12 о 11:00, 21.12 о 16:00.   Ранок, ліс прокидається, всі танцюють щасливі… Це початок сонячної казкової історії. Так й мало би бути – люди радіють кожному дню життя, знаходять у дрібницях радість й привід для посмішки. Але ж існують й недобрі сили, вони засмучують, перетворюючи сміх у сльози… Диво-квітка, Веселочка, Княжич Левко і їхні друзі проти відьми Гарганелли й її гвардії. У такому казковому протистоянні – модель світу, яку ми, дорослі, бачимо щодня у подіях, що нас оточують. Як побороти зло, творячи саме лише добро – розкаже казка «Диво-квітка». Саме цього ми мусимо навчити наших дітей – недобре завжди нас оточуватиме й лізтиме у наше життя, проте знайдімо слова й дії, які його знешкодять й зроблять кожен день – святом.Нова казка Заньківчан – з вірою й надією на краще… (Тетяна Батицька)   Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава для всієї родини "Різдвяна історія"

Жанр - вистава для всієї родини за повістю Чарльза ДіккенсаВікові обмеження - 12+Що таке Різдво? Безперечно – час див, сюрпризів та щасливих зустрічей. Це знають усі діти. І навіть дорослі відчувають його магію, бо Різдво настає усюди та для всіх. Навіть для суворих, похмурих, непривітних, скупих людей. Хоч, насправді, таких не буває. Бувають просто сумні і самотні. Втім, їх також торкається це магічне свято.Різдво - це не лише яскраво вбрана ялинка, колядки та подарунки. Різдво – це шанс, який ось уже дві тисячі років випадає щороку для кожного. Переклад – Іван АндрусякІнсценізація, адаптація - Олена Апчел, Оксана ДанчукРежисерка – Олена Апчел (Olena Apchel)Медіа – Volodya StetskovychХудожниця з костюмів – Ольга Гнатюк   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Опера "Попелюшка"

В основі нашого музичного твору лежить добре відома казка "Попелюшка" – про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Летюча миша"

Оперета на 3 дії. Виконується українською мовою.   «Летюча миша» – одна з найбільш неперевершених творів не тільки автора, Йоганна Штрауса-молодшого, але одна з найдивовижніших оперет.Оперета названа на честь головної героїні Розалінди, яку чоловік не впізнав на балу в костюмі летючої миші і закохався в неї без пам’яті. На цьому маскараді була ще одна маска, яка зуміла проявити талант і здійснити заповітну мрію …   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи"

У виставі режисерка Роза Саркісян і драматургиня Йоанна Віховська – спільно з акторами і акторками та сценографкою Діаною Ходячих і хореографкою Нінель Збєрею проблематизують театр як місце, в якому у мікромасштабі віддзеркалюються суспільні процеси, структури насилля і стосунки влади. А також рефлексують над майбутнім: врешті, повоєнні часи все ще перед нами. Авторський сценарій «Прекрасних прекрасних прекрасних часів» створено, значною мірою, на основі акторських імпровізацій. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лісова пісня"

Приходько поставив дуже важливий спектакль... Давши можливість і нам "прочитати" Лесю Українку не по "горизонталі" (як казочку), а по "вертикалі"... Як трагічну історію про тотальну деградацію — природи, людини, ідеї, окремої країни. Його вистава — трагікомічний схлип над запраним ганчір’ям, запорошеним снігом, крізь який ледь-ледь прозирає... візеруночок вишиванки.  Олег Вергеліс, "Дзеркало тижня" Постановка — Андрій Приходько Музичний режисер — Мар’яна Садовська Сценографія/Костюми — Богдан Поліщук Хореограф — Нінель Зберя Діють: Мавка — Оксана Козакевич Лукаш — Ярослав Федорчук, Микола Береза, Андрій Козак Дядько Лев — Олег Стефан Лісовик — Олег Цьона Русалка — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко Мати Лукаша — Тетяна Каспрук Перелесник — Андрій Водичев, Олег Онещак Потерчата — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко, Мирослава Рачинська, Марія Копитчак (16+) Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Снігова королева"

Початок 09.12 та 30.12 о 12:00, 14:00, 16:00; 21.12 о 12:00 та 14:00.   "Снігова королева" - стара, добре відома нам усім з дитинства казка Ганса Хрістіана Андерсена. Ця історія розповідає нам про те, як важливо вміти зберегти в своїх серцях щирий, дитячий вогник любові, вірності, чесності і відданості одне одному. Адже лише гаряче серце може подолати усі перешкоди, розвяти холод, розтопити і запалити серця інших людей. Квитки у касі театр та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Лускунчик"

Балет на 2 дії. Лібрето Маріуса Петіпа за одноименною казкою Ернста Теодора Амадея Гофмана.   Балет Петра Ілліча Чайковського «Лускунчик» вважається символом чарівних змін і постійного оновлення життя. Історія про те, як дерев’яна лялька виявилася зачарованим принцом, який за допомогою доброї і самовідданої дівчинки Марі переміг злого Мишачого короля, – не просто красива казка. Це схвильована розповідь про той швидкоплинний час, коли на зміну безтурботному дитинству приходять світлий смуток юності, мрії про кохання і гармонію.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.  

Комічна опера "Служниця-пані"

Джованні Баттіста Перголезі. Солісти та оркестр Львівської національної опери.  Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Зоряний хлопчик

Початок 22.12 о 12:00, 14:00, 29.12 о 12:00 та 15:00.   Містерійна казка-притча одного з найвитонченіших письменників Британії Оскара Уайльда - часом іронічна, часом - релігійно-екзальтована, - це історія про безцінний дар любові, співчуття та милосердя, який легко втратити, але без якого життя, навіть сповнене зовнішньої краси і людського захоплення, стає потворним та порожнім, - хоча, щоб зрозуміти це і повернути втрачений дар, часто доводиться пройти дорогою страждань і випробувань.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Опера "Богема"

"Богема" Джакомо Пуччіні – один з найбільш ліричних творів знаменитого італійця. Проникливі мелодії й щедра оркестровка забезпечать музичним гурманам вишукане задоволення. В основу лібрето покладено сюжет з життя Латинського кварталу, де з давніх-давен і донині мешкає паризька богема, яка незважаючи на бідність і знедоленість, раз і назавжди зробили свій вибір в користь мистецтва, творчості, кохання… Опера на 4 дії.Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за романом Анрі Мюрже "Життя богеми".Виконується італійською мовою з українськими субтитрами. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Дорога до Вифлеєму"

Початок 22.12 о 11:00, 14:00; 23.12 -  12:00, 14:00, 16:00; 26.12 о 16:00. Це історія, котра розповідає про шлях у Вифлеєм до маленького дитяти, якого чекав увесь світ. Вона по-своєму інтерпретує цю історію і завершується світлом, котре сповнене надії, любові і тепла. Вистава є настроєвою і налаштовує на різдвяний настрій як дітей, так і дорослих. П’єса — Сергій Ковальов Режисер — Олександр Куцик Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Музична комедія "Різдвяна ніч"

Початок 6 грудня о 18:00, 22 грудня о 12:00.   Різдвяна ніч – і ми знову дорослі діти, з вірою у диво і гармонію. Оксана чекатиме черевички від цариці, а Вакула спіймає чорта за хвоста – аби лише прихилити до себе чорнобриву красуню, чорт вкраде місяця, а Чуб і компанія сидітимуть у мішках у звабливої Солохи… Микола Гоголь був малозрозумілою особою навіть для сучасників. Його життя, творчість, смерть просякнуті містицизмом, прадавнім етосом та любов’ю до українського духу. Видається, ніби він знав більше ніж дозволено людині й міг поділитися цим знанням лише опосередковано – через творчість. А ми, як вміємо, розшифровуємо заповіти генія у його текстах, які він ласкаво не спалив. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Різдвяна зірка"

Початок 22.12 о 12:00, 14:00; 23.12 о 16:00.   Свято Різдва Христового давно вже стало звичною щорічною подією у нашому житті і тому люди все більше стають забувати чим дійсно є справжнє Різдво і у чому полягає його таїнство. Але маленький Ангелик, головний герой цієї історії, зуміє повернути людям свято, довівши, що завдяки нашим добрим вчинкам і живе в серцях людей Дух Різдва.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Раптом минулого літа"

" ... усі використовують усіх і називають це любов’ю ... "П’єса "Раптом минулого літа" чи не найбільш радикальний текст Теннессі Вільямса. Режисер вистави, американець Ніл Флекмен, зміщує акцент з психологічного автопортрету драматурга, на постать Кетрін Голлі, прототипом якої є сестра автора. Тендітна дівчина, яку одні хочуть використати, а інші просто ліквідувати, цілковито позбавлена свободи і прав та має лише один спосіб зберегти те, що їй залишили від життя — збрехати. Але тільки сказавши правду вона може утвердити себе.Психологічна драма за Теннессі ВільямсомПереклад з англійської — Катерина МіхаліцинаРежисер — Ніл ФлекменХудожник — Володимир СтецьковичХудожник з костюмів — Юлія РибкаДіють:Кетрін Голлі — Оксана КозакевичМісіс Венебл — Василь КолісникЛікар Цукрович — Андрій ВодичевМіс Фоксгіл, Сестра Фелісіті — Олег ОнещакМісіс Голлі — Ярослав ФедорчукДжордж Голлі — Марко СвіжінськийКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

П'єса "12 ніч"

"…п’єса Шекспіра "12 ніч" зіграна акторами далекої від Англії країни що і не знали ніколи слів Шекспіра…" сценічне читання. Ми розкажемо вам сьогодні одну дуже стару історіюви знаєте що всі справжні історії дуже старіі всі справжні нові це завжди старі дуже старі... Клім — драматург Євген Худзик — режисерВолодимир Стецькович — художник-постановник, художник зі світлаІра Лиса — художник з костюмівДіють:Микола Береза — Герцог, Прем’єрТамара Ґорґішелі — Віола, Цесаріо, Себастіан, Перша ПримаОксана Козакевич — Марія, Костюмер, НімфаВасиль Колісник — Мальволіо, Суфлер, 2-й актор, 3-й акторМарія Копитчак — Олівія, Молода актрисаДенис Соколов — Сер Ендрю, Капітан, АнтоніоОлег Стефан — Сер Тобі, Найстаріший і найповажніший актор, РежисерЯрослав Федорчук — Фест, Куріо, Асистент, 1-й актор, Помічник режисераКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Білі мотилі, плетені ланцюг"

Вистава не має конкретного сюжету. Вона складається з галереї жіночих образів, поданих у різних іпостасіях, що разом узяті відтворюють життя Людини, яка проходить усі випробування долі. У важку хвилину Вона намагається згадати мамину пісню, повернутися до втраченого дитинства, до своїх джерел. Але повернутися можна лише до могил, над якими вітер навесні розносить білий вишневий цвіт. Це театральна рефлексія на тему любові і страждання, гріха і покути, зневіри і надії, з ритмом і ритуальними піснями Карпатського регіону.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Загадкові варіації"

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15 років відлюдником мешкає відомий письменник, приїздить журналіст з маленької провінційної газети. Аби взяти інтерв’ю. Чому нобелевський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів? А можливо, це зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав? Вони розмовляють про якусь жінку. Хто вона? Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами, що була написана видатним драматургом Е.-Е Шміттом спеціально для бенефісу зірки французького кінематографа Алена Делона, занурить вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору у виконанні неперевершених акторів.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

SUNRISE. Історія, оповідана самому собі

Мене більше не рятують чужі історії, вони мені не потрібні. Мені потрібна своя історія.Навіть наше «особисте», «своє» — приватна біографія, приватне життя — це не історія, а стосунки. Доки живі, ми не знаємо по-справжньому «свою історію», як і не знаємо вповні «хто я є». Звертаючись в бік іншого, чудесного, в театрі ми можемо йти туди, де почуємо свою історію саме так, як — коли Дух говорив с нами.Смирення… Опинившись в цій голій суті, несподівано ми потрапляємо в невимовне. Звичайно, ми думаємо про волю, свою свободу від самих себе… Смирення лежить далі волі, смиренники чують щось за межами себе, в якомусь смислі вони і є за межами себе. Це повна відмова.Вистава — практичне діло світу і тебе, або «твої разборки» зі світом.На миру — вихід на позорище. «Своє»— його сутність — виникає тільки в світлі. Світло дивиться тебе, якщо ти художник, якщо ти актор — виходь!Йди в красу і пильнуй красу — проявляй лик Буття — звершуй свою виставу… Будь уважний: повинно зійти сім потів, треба здерти сім шкур.Після цього почнеться справжнє...Є що сказати чи нема чого сказати —театр суть місце, де розказують історії для всіх.

Сексу не буде, але...

Лондон. Початок століття. Місто незмінних традицій. А деякі старі звичаї не втратили значення і до нашого часу. Так, наприклад, будь-яка подружня пара, яка прожила разом чотири роки і, не має дітей, має право за певну оплату запросити Державного мужа для надання практичної допомоги у цій делікатній справі.Місіс Дороті Кембл, до речі, вельми побожна особа, з острахом і смиренням чекала Державного мужа. Її чоловік, містер Кембл, втративши остаточну надію побачити спадкоємця, рішуче запропонував дружині викликати додому Державного мужа. В цей же час відомий англійський фотограф Девід Лінч отримав чергове замовлення на створення численних фотографій на дому. На нього чекає Барбара. Вона володіє єдиною пристрастю: любить фотографуватися.І, як ви розумієте, наші герої переплутали квартири. Державний муж прийшов до любительки фотографуватися, а Фотограф — до жінки, яка чекає на Державного мужа. Захоплююча ексцентрична ретро-комедія. Джаз, чарльстон, відеопроекція, танці та костюми початку епохи…

Вистава "Блазні мимоволі"

Театральні режисери - вітчизняні чи зарубіжні - іноді у власних інтерв’ю для мас-медіа наголошують, що людина сьогодні йде до театру, щоб у непростих сучасних реаліях залишитися людиною. Вистава "Блазні мимоволі" - та, яка працює на те, щоб це бажання стало сильнішим.(Ярина Коваль "Львівська газета" 23 травня 2013) Комедія на три дії (з антрактом) ... з життя бюджетної інтелігенції й не тільки... Прем'єра відбулась 18 Травня 2013 року. Режисер-постановник - Орест Огородник заслужений діяч мистецтв УкраїниХудожник-постановник - Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаХудожник зі світла - Валентина БрилинськаТанці - Олена Балаян БалетмейстерПомічники режисера - Михайло Рудко, В'ячеслав Жуков Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Філософська казка на дві дії "Тім Талер або Проданий сміх"

Початок 8.12, 9.12, 11.12 о 13:00, 26.12 та 27.12 о 12:00.   Філософську повість-казку «Тім Талер або проданий сміх» часто називають Фаустом для дітей. Це історія про веселу дитину, що проміняла свій сміх на здатність вигравати будь-який заклад. Хоч ця повість неодноразово перевидавалася та екранізувалася, але в театрі Тім Талер – гість не частий. Тому, це буде чи не перша в Україні театральна версія «Проданого сміху» - твору видатного Джеймса Крюса, нагородженого медаллю Андерсена за вагомий внесок у світову дитячу літературу.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.    

Вистава "Тринадцята жінка"

Вистава "Тринадцята жінка" – сценічне прочитання п’єси Теодозії Зарівни про долю відомої голівудської актриси німецького походження. І хоча ім’я героїні у виставі не називають, однак лунає багато пісень Марлен Діхріх і актриса Наталія Лань цитує уривки з роману Ернеста Хемінгуея. Відтак глядач відразу розуміє, що йдеться про історію любові цих відомих людей. Їхні платонічні почуття в листах тривали майже 30 років.  Моновистава Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України Художник — Орест Гелитович Пластика — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Тетяна Когут Помічники режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці: Жінка - Наталія Лань народна артистка України Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Два леви"

Колись давно у славному місті Львові королем був юний і відважний король Лев. Його правління було справделивим і добрим, а тому всі містяни любили свого короля Лева.А поруч з місто, в густих лісах під Львовом, звірі мали свого сильного і безстрашного короля Лева. Якось обидва королі Леви зустрілися і вирішили перевірити хто з них кращий, сильніший і відважніший король? Але чесний поєдинок між ними закінчився дуже несподіваним результатом!   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Перформанс "Диплом"

  Колись вони мріяли про щасливу родину, творчу реалізацію та ідеальний світ. А отримали… ДИПЛОМ! І тепер запрошують кожного на його урочисте вручення.Для нашого ДИПЛОМу Вам не доведеться сидіти за партами, зубрити абзаци пожухлих підручників та сором’язливо посміхаючись вкладати купюри у залікову книжку. Герої цієї історії – звичайні люди: студенти, абітурієнти, випускники та викладачі. Драматургія побудована на основі близько 200 інтерв’ю та реальних історій. На чесності цих історій та щирій простоті камерного простору сцени створюється унікальна вистава. Вона безумовно серйозна, але й при цьому ж комедійна, піднімає табуйовані питання університетського життя, в той самий час лишаючись яскравою та легкою.Автор вистави Сашко Брама – драматург і режисер, учасник міжнародних фестивалів (зокрема Radical Jung, Nitra Festival, Globalize Cologne, ГогольFest) повертається до власного проекту-дослідження, створеного у 2014 році. Чотири роки, за які можна пройти пішки всю Україну, створити кілька вистав, показати їх за кордоном чи… правильно, отримати ДИПЛОМ.P.S. Запрошуємо на післяДИПЛОМну дискусію де будемо раді почути запитання та думки кожного про ДИПЛОМ та диплом.  

Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини"

«Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси… Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія — це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе» (Е.-Е. Шмітт).Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "У зайчатка була хатка"

Хатка з льоду і снігу в потоці синюватого морозного сяяння світла. Відчувається присутність зими, потріскування морозу і подих холодного повітря — художнє оформлення сцени, світлове рішення — фантастичні. Дитина відчуває казку навколо себе, казковий світ оточує малят і закликає до активної участі в подіях на сцені.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Дорога до Різдва"

Початок 12:00 та 14:00.   Наближається Різдво – найулюбленіше свято для дітей та дорослих! Кожен готується до свята по-совоєму. От і наші головні героїні, дві сестрички – Даринка та Настуня, – готуються до святкування. Даринка вчить колядки і збирається до шопки, щоб подивитися на народження маленького Ісусика, а Настуня поспішає на шопінг, бо для справжнього свята їй потрібен новий одяг.Даринка намагається переконати сестру піти з нею до шопки, це не вдається, і сестрички сваряться. Однак стається справжнє диво – з’являється Ангел, який допомагає Даринці разом з Настунею потрапити у час, коли народився наш Спаситель, а проведе їй у далеку дорогу Віслючок з шопки. Можливо, це допоможе Настуні знову повірити у диво Різдвяних свят? Зникають усі магазини, будинки, світло – усе, що так цікавило Настуню. Тепер сестрички вирушають у не просту дорогу до Різдва!

Вистава "Крила ангела"

Вистава про всеосяжну любов, про близькість людей, світів, сердець. Це внутрішній монолог жінки, яка любила і втратила. Вистава про ілюзії, перевтілення та про щиросердну силу здатну проникати в простір і час…В кожного із нас своя історія, кожен із нас переживає певні етапи і періоди у житті теж по-своєму. Ще одна цікава і дуже глибока історія людини і її кохання обрамлена у жанр театральної імпровізації, за допомогою якого ви зможете побачити перевтілення людини на сцені.Під час вистави ви станете учасником чайної церемонії, що допоможе вам проникнути та відчути цю історію ще глибше. У виставі є все – світи, люди, життя, смерть та найпрекрасніша елегія створена людиною… І це ще не все! Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Він, вона, вікно, покійник"

Початок 16.11 о 19:00; 17.11, 28.12 та 29.12  о 18:00.Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Шовкова косиця"

Початок 12:00 та 14:00. Вистава представляє глядачу теплу і по-театральному затишну історію про дівчинку Катрусю і її мрії. Ці мрії, пов’язані із чарівною квіткою, яка має чудодійну силу. Саме ця властивість чарівної рослини дала нове життя Катрусиній киці Багірі, котра разом з трьома іграшками: Ведмедиком, Мишкою та Зайчиком, вирушила на пошуки квітки, наймення якій Шовкова косиця. На друзів чекають цікаві, та не завжди безпечні пригоди, які ви маєте змогу оцінити, завітавши до нас на виставу. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Сніговички і Сонечко"

Початок 8 грудня о 11:00, 14:00; 29 грудня о 12:00, 14:00.   Зимова історія про Сніговичків, які не хочуть, аби зима закінчувалась. Тому вони вирушають шукати Сонечко і просити не світити так сильно і тепло, бо вони не хочуть розтанути. Але на шляху до Сонечка, Сніговички розуміють, що звірята в лісі дуже-дуже чекають, щоб весна прийшла і Сонечко зігріло їх. Тому коли Сніговички нарешті знаходять Сонечко, вони змінюють своє прохання і дозволяють розтопити себе, щоб довкола все зацвіло, а звірята зігрілися.Вистава для сімейного перегляду і несе в собі багато добра, співчуття і розказує про те, що життя — це безперервний цикл.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Опера "Бал-маскарад"

Опера на 3 дії. Лібрето Ежена Скріба та Антоніо Сомми. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники:Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Василь Вовкун народний артист УкраїниБалетмейстер-постановник Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниХудожники-постановники Тадей Риндзак народний художник України, Михайло Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина КовальКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Різдвяне дійство "З нами - Бог! Розумійте, народи..."

Різдвяне дійство за участю хору та симфонічного оркестру Львівської Національної Опери.Постановники: Режисер-постановник Василь Вовкун народний артист України Диригент-постановник Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Хормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Таємниця Лісовичка"

Початок о 12:00, 14:00 та 16:00. Чи ви бачили коли-небудь лісовиків? А чи знаєте ви, що вони бувають і дуже добрими і досить злими? Ця історія якраз про таких різних братів-лісовиків та маленьку Дівчинку, яка заблукала в темному-темному лісі. І попри спроби злюки Карузлика, таємничий інструмент його брата Хохлика допоможе поставити все на свої місця.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Ножі в курях, або Спадок мірошника"

Вистава за Девідом Гарровером. Творці вистави роздумують над зіткненням світоглядних моделей і систем мислення. Забобонному і апріорі упередженому способу дивитися на речі протиставляється відкритий і гуманний погляд нової людини, сповненої невситимою жагою до постійного пізнавання і відвагою бути самітним відлюдником. Проект реалізовано за сприяння Британської Ради в Україні. Переклад з англійської — Ірина Трудолюбова.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава для дітeй "Смішарики"

"Смішарики" - мультфільм, який перекладений 15 мовами, підкорив своєю чарівністю 60 країн і 50 мільйонів глядачів. Творці цього мегапопулярного анімаційного серіалу випустили нову виставу. Вона не може не сподобатися!Країна Смішариків відокремлена від Великого Світу пустелею, морем, лісами і горами... Тут не живуть негативні персонажі, усі Смішарики дружні та привітні. Всі вони добре знайомі й дітям, і дорослим. Адже як можна не закохатися в цих любителів пригод, поетів, винахідників, артистів і мандрівників! Вони потрапляють у різні незвичайні обставини, іноді навіть у небезпечні ситуації, але при цьому несуть добро і світло.Запрошуємо вас і ваших дітей на прем'єру ліцензійної вистави "Смішарики"! Це театрально-розважальна вистава здивує всіх, хто прийде, незвичайним сюжетом. Звичайно ж, вас чекає зустріч із героями мультсеріалу, а також деякі сюрпризи. Вистава зроблена сучасно і яскраво.Абсолютно нова вистава підкорить вас музичним шоу і кумедними мультяшними персонажами!Вартість квитків: 100-230 грн.

Новорічно-різдвяна історія «Чарівна шабля»

Солісти ЛФМузична казка Автор - Софія Майданська Муз. М. Мануляка, Р.Хабаля Оповідач:-Лілія Винницька. Катерина Гринь. Герої : Святий Миколай , Назарчик, Мама, Журавель, Козак, Чортик, Тарган – Карган, Павуки, Калина, Квітка, Горішина, Ангели   02.01.2019 - 12:30 год, 15:00 год. 04.01.2019 - 12:30 год, 15:00 год.   Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Білосніжка та семеро гномів"

Балет польського композитора Богдана Павловського "Білосніжка та семеро гномів" – подарунок нашого театру найменшим глядачам. Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Забавні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари і підступи не переможуть Любов. Жива, завзята, динамічна музика в симбіозі з яскравим і легким хореографічним текстом  перетворюють балет в справжню захоплюючу казку. Цей спектакль наповнений прекрасними танцями Білосніжки, завзятих гномів, звірів і птахів, які допомагали Принцу розбити чари злої королеви і з’єднати свої серця з прекрасною Білосніжкою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вертеп

Театр "З вулиці на сцену" щороку традиційно виходить на вулиці Львова з вертепом, - шануючи традиції, ми несемо вістку про надію, добро і спасення. Але наш театр, як завжди вміє і розвеселити і наштовхнути на роздуми. Приєднуйтесь до нас!

Опера "Наталка Полтавка"

Початок 16.09 о 12:00, 20.09, 11.10 та 09.11 о 18:00. "Наталка-Полтавка" опера М. Лисенка за п’єсою І. Котляревського. Сюжет опери приваблює щирою любов’ю до простого народу, оптимізмом, реалістичним відображенням сільського життя. Класична історія про любов і вірність за пєсою, з якої починався український театр на початку ХІХ століття. Її знає тепер кожен школяр, але не кожен слухав народні мелодії в обробці Лисенка і чарівливі голоси талановитих співаків в ролях головних героїв: Наталки, Петра, Терпилихи, Возного, Виборного і Миколи.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Ліворуч від розлуки, на північ від тебе

Гостросімейна трагікомедія з одним-єдиним актом!Уявіть собі ситуацію: жінка хоче, чоловік - не дуже. Неправдоподібно? Тоді уточнимо, що вони одружені вісім років - і все стане на свої місця. Хоча ні, не все ... Тому що тепер потрібно розібратися з двома сакральними питаннями: хто винен і що тепер робити!Історія, підглянута в одній родині, що починається як побутова комедія... Втім, ніяких спойлерів.Прийдіть самі і ви дізнаєтеся:Чим звичайна сімейне життя відрізняється від «Ігри Престолів»!Чому декабристи - погані чоловіки!Як не потрібно реєструватися на сайті знайомств!Значення слова «жіголетта».Як любити так, щоб не зробити боляче ...Неймовірно смішно, до мозку кісток пронизливо і вкрай чесно!В ролях - просто вибухонебезпечна суміш акторів:Чоловік і дружина - Сергій Федорчук та Ірина Гатун;«Подруга сім'ї» Лариса - Ольга Гриценко;І карколомна Ксенія Хижняк в ролі ... яку ми не будемо розкривати...   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Вечір одноактних балетів

Вечір одноактних балетів включає в себе три балетні мініатюри: Гран па з балету «Пахіта» Л.Мінкуса «Кармен-сюїта» Ж.Бізе-Р.Щедріна «Ніч вальпургії» – балетна сцена з опери «Фауст» Ш.Гуно Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Травіата"

Про прекрасну і сумну історію кохання Маргарити і Армана спочатку розповів Олександр Дюма-син, а потім його п’єса "Дама з камеліями" лягла в основу опери "Травіата" Джузеппе Верді. За бажанням маестро герої стали зватися Віолеттою і Альфредом, але це не послабило цікавості до повної тонкого психологізму і чудових мелодій опери. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Дон Паскуале"

Герої опери "Дон Паскуале" – старий самотній багатий чоловік дон Паскуале, його племінник Ернесто, дотепний лікар Малатеста, молода красива вдова Норіна – опиняються в пікантній ситуації, гостроту якої може зняти лише розіграш, жарт. Саме вони розрубують гордіїв вузол, і кожен із персонажів полегшено зітхає, не тримаючи ні на кого зла. А глядачі отримують величезний заряд позитивної енергії. Опера на 3 діїДон Паскуале (італ. Don Pasquale) — опера-буфа в трьох актах італійського композитора Гаетано Доніцетті. Італійське лібрето Джованні Руффіні – переробка більш раннього (1810) лібрето Анджело Анеллі "Сер Марк Антоніо". Прем’єра вібулася 3 січня 1843 року в Парижі в Італійській опері. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Історії кохання для дорослих

Жанр, який популярний в Європі зможуть побачити і у Львові, кабаре-комедія «Історії кохання для дорослих» - це шість новел за мотивами твору польського драматурга Збігнєва Ксьонджіка. Відверті розмови на інтимні теми двома мовами - українською та російською. Всі історії для дорослих - це діалоги про ЦЕ. Адже відверто ЦЕ вголос готовий обговорювати далеко не кожен. А уявіть, привселюдно зі сцени. Та ще і вперше в житті!У «Історіях кохання для дорослих», режисер В'ячеслав Жила примудрився зібрати на сцені не лише театральних зірок (Олексія Вертинського, Людмилу Смородину, Анатолія Гнатюка, Яніну Соколову), а й лідера гурту «Друга рiка» Валерія Харчишина. Квитки на «Історії кохання для дорослих» - це можливість не лише посміятись до сліз, але й вживу побачити легендарних акторів.Знову на сцені телеведуча Яніна Соколова. Не дуже щаслива у шлюбі дружина, повія, спрагла любовних пригод жінка – що їй потрібно зможемо дізнатись під час «Історій кохання». Одружений комівояжер (Харчишин) кадрив заміжню працівницю (Соколову), хоча його метою було всього лише продати ножі. Проте раптово мова заходить про те, як часто його потенційний покупець хотіла б займатися любов'ю. «Раз на тиждень?» - Запитує Валерій. «Частіше», - відповідає Яна. «Раз на день?» «Частіше». «Щогодини?» «Частіше!» - Імпровізує в запалі Соколова, і всі пирскають від сміху. Персонаж Вертинського колись був найталановитішим аспірантом-філологом, а тепер викладає в дитячому садку. А з героїнею Людмили Смородинової, яка зараз вже доктор наук, у них був роман. Вони не бачилися років двадцять і тут заговорили про життя.Відверті теми, інтимні деталі і розмови про ЦЕ не залишать байдужим жодного, хто купить квитки на «Історії кохання для дорослих».

Симфонія танцю : світова класика і модерн

Симфонія танцю: світова класика і модерн - від романтизму до сучасностіІсторія танцювального мистецтва досить довга, щоб її переказати за одну виставу. Але ця постановка продемонструє основні стежки розвитку хореографії та театрального мистецтва від 18 ст. і до сьогодні. Весь шлях буде показаний у вигляді одноактних хореографічних замальовок, і це видовище настільки захоплює дух, що пропустити його неможливо. Свято танців розгорнеться 5 грудня 2018 у Львівському національному академічному театрі опери та балету. Купити квитки на виставу Симфонія танцю можна на нашому сайті, також працює доставка квитків.З чого складається спектакль?Перша замальовка називається «Па-де катр». Якщо розглядати її в історичному контексті, то вперше вона була поставлена ​​хореографом Жюлем Перро в 1845 році спеціально для королеви Вікторії. Ілюстрація небезпідставно вважається зародженням романтизму як жанру в танцювальному мистецтві. Для уявлення Перро задіяв одразу чотири прими того часу, витративши чимало часу на установку довірчих відносин між артистками. Від цього «Па-де катр» стає ще цінніше в очах залицяльників балету.Друга частина постановки отримала назву «Бачення троянди», написана композитором К. М. Вебером. Цікавим є той факт, що музичний супровід і загальний дух все ще відповідають епосі романтизму, однак стилістикою спектакль відноситься до класицизму. Подібний симбіоз і робить цю замальовку не тільки самостійним твором, а й перехідним етапом між цілим пластом епох. Романтична течія в класичній обгортці викличе неймовірні емоції у глядачів.Третя, і фінальна одноактна п'єса називається «Ближче, ніж любов». На відміну від перших двох, успішно повторюючих класичні твори, тут ми маємо справу з авторським баченням. Київський соліст балету Артем Шошин ще досить молодий, але в роботі неважко помітити чіткі риси роботи майбутнього майстра. У завершальній частині кілька пар артистів передадуть всі етапи існування почуття любові - поява, розвиток і повільне вмирання.Крім цієї постановки в репертуарі Львівського національного академічного театру опери та балету можна зустріти такі твори:Білосніжка і сім гномів;Божевільний день або весілля Фігаро;Марна обережність;Дон Кіхот.

Оперета "Весела вдова"

"Весела вдова" – одна з кращих оперет композитора Франца Легара. Ця історія – про молоду вдову – мільйонерку Ганну Главарі і про аташе чорногорського посольства в Парижі Данила, їх зустрічі,  спалахнувше взаємне кохання та обставини, що виникли на шляху до їх щастя. Фон, на якому розвивається дія, не менш колоритний: дипломатична метушня навколо проблеми – щоб мільйони Ганни не перепали чужинцеві, ліричні теми закоханих пар, місця, де відбувається дія: особняк посольства, маєток Ганни, шикарний кафешантан. Оперета на 3 дії. Виконується українською мовою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Есмеральда"

Балет «Есмеральда» поставлений за мотивами роману «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго народним артистом Білорусії Семеном Дречином в 1988 році. Дана постановка і зараз є улюбленою для шанувальників театрального мистецтва. Їй притаманна пристрасна атмосфера, вдалі сценографічні рішення і грандіозні декорації народного художника України, лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка Євгена Лисика, до досконалості відточений танець і захоплюючий сюжет. В основі сюжетної лінії вистави лежить історія прекрасної Есмеральди, вихованої циганами, які викрали її в дитинстві.«Есмеральда» — золотий фонд нашого театру, перлина балетного мистецтва, яка захоплює і справляє надзвичайне враження на глядача.   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Концерти

Концерт "Старий рік минає, Новий наступає"

Програма концерту«Старий рік минає, Новий наступає»«Маланка»-театралізоване дійство,який відбудеться в приміщенніЛьвівської національної філармонії14 січня 2019р.І відділ1. Р. Цись «Маланка» - хорова сюїта з п’яти частинІІ віддліл1. М. Леонтович «Ой на річці, на Йордані» («Щедрик»)2. М. Волинський «Спи Ісусе, спи»3. О. Кошиць «Три товариші»4. Б. Сегін «Щедрий вечір»5. О. Штукалюк «Дивная новина»6. Р. Дрозд «Stille nacht» («Тиха ніч»)7. Г. Гаврилець «Гой питалася княжа корона» (щедрівка)8. Р. Стельмащук «Народився Бог на сіні»9. М. Дацко «Щедрівонька»10. М. Леонтович «У нашому дворі»11. О. Мануляк «Ой господарю, господароньку»12. Г. Гаврилець «Барбівська коляда» (різдвяна ораторія)Диригент-хормейстер - Мар»яна ФерендовичВедуча - Оксана КорольКонцертмейстер – Ірина СурядноваРежисер-Постановник – Олена ЛаднаДиректор-художній керівник В.І.Яциняк   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Благодійний концерт на підтримку Ніни Кірсо

У благодійному концерті візьмуть участь гурт Фрістайл, Роман Скорпіон, Оксана Пекун, Михайло Грицкан, Євген Літвінкович, Ніколо Петраш, Квартет Гетьман, Ірина Зінковська, Володимир Будейчук, Степан Гіга, Дует «Ріка Життя» (Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук), Роксолана, Альона Романовська, Дует Ребезнюків, Квітослава Гіга, Степан Гіга молодший і багато інших артистів, а також ведучі радіо і телебачення. У червні шанувальників і друзів Ніни Кірсо шокувала звістка про те, що співачка перебуває в стані коми після перенесеного інсульту. З надією на швидке одужання Ніни Кірсо і з метою матеріально підтримати її сім'ю десятки артистів зберуться на одній сцені. Ніна Кірсо - володарка впізнаваного «фірмового» голосу легендарної групи «Фрістайл». У числі улюблених пісень публіки у виконанні артистки - «С днём рожденья, мама», «Цветёт калина», «Кораблик любви», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Фонари», «Ты ни в чём не виноват» і багато інших.

Концерт "Навколо світу за 80 хв. Скрипка та фортепіано"

Микола Гав’юк – відомий львівський скрипаль, випускник Національної музичної академії ім. Лисенка, лауреат численних міжнародних конкурсів, учасник багатьох фестивалів, перша скрипка “Phoenix String Quartet”.Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Густава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал”, “Пер Гінт. Музика Скандинавії” та багатьма іншими проектами.Дмитро Микитин – фортепіано Микола Гав’юк – скрипкаТ. Йосімацу – Forgetful Angel Ia op.6a С.Прокоф'єв – Соната f-moll ор.80 АнтрактА. Пярт – “Spiegel im Spiegel”Дж. Гершвін – Фантазія на теми з опери “Поргі та Бесс”М. Равель – “Циганка”   Квитки моожна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Навколо світу за 80 хвилин"

Вечір п’ятниці – час для відпочинку після робочого тижня. Це момент для повного розслаблення, коли думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А мандрівку в часі? Серія концертів “Навколо світу за 80 хвилин” в Львівському залі органної та камерної музики дозволить вам здійснити свої мрії! Почути музику європейських, американських та азіатських композиторів, від 19 ст. до найсвіжіших шедеврів сучасності - молоді львівські музиканти, піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз раді презентувати вам 80 хвилин репертуару світової класики та поєднати в одному концерті твори композиторів з різних кутків світу..Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Густава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал”, “Пер Гінт. Музика Скандинавії” та багатьма іншими проектами.Дмитро Микитин – фортепіано Олександра Мороз – скрипкаТ. Йосімацу – Forgetful Angel Ia op.6a С. Прокоф'єв – Соната f-moll ор.80АнтрактА. Пярт – “Spiegel im Spiegel”Дж. Гершвін – Фантазія на теми з опери “Поргі та Бесс”

Концерт "Романтичні Містерії"

Виконавці (укр):Оксана Литвиненко, віолончельАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїСімон Камартін, диригентПрограма (укр):Отто Ніколаї. Увертюра з опери «Die lustigen Weiber von Winsdor»Пауль Юон. «Misterien» для віолончелі з оркестромАнтон Брукнер. Симфонія № 2 до мінор   Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Орган і флейта"

Орган і флейта – величне і тендітне. Незвичний дует у Львівському органному залі від гостей з Ужгорода: органістки Наталії Лендєл та флейтистки Ганни Гайду. Дві чарівні виконавиці подарують нам вечір витонченої музики від XVII ст. до сучасності.Минуле і сучасне, складне і просте – все стає ближчим, коли у права вступає Музика.Наталія Лендєл – органГанна Гайду – флейтаЙ.К. Керль – Токата Фа мажорЙ.С. Бах – Прелюдія і фуга ля мінорЙ.С. Бах – Скерцо зі сюїти сі мінор (флейта)Й.С. Бах – Ларго з концерту ре мінорО. Мессіан – “Вознесіння” для органаА. Гільман – Молитва і колисковаД. Ласт – Одинокий пастух (флейта)Л. Боельман – Готична сюїта, 4 частинаК.Ф.Е. Бах – Соната ля мінор для флейти з чембало   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue
14.12.2018 19:00

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Radek Nowicki – тенор-саксофонManu Domergue – вокалАнастасія Литвинюк – фортепіаноІгор Гнидин – барабаниМаріуш Прашнєвскі – контрабасSpiritual Leftovers feat. Manu Domergue – це міжнародний проект, який створили спільно Радек Новіцкі (Radek Nowicki, Польща) i Ману Домерґ (Manu Domergue, Франція). Двоє музикантів багато разів брали участь у мультикультурній події Voicingers у м. Жори (Польща), де вони познайомилися з відомими українськими музикантами Анастасією Литвинюк та Ігорем Гнидиним.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Міхал Шостак. Орган

Початок  15.11 - о 21:00 год 16.11 - о 15:00 год   Міхал концертує у Данії, Великобританії, Франції, НІмеччині, Італії, Сполучених Штатах. Є членом Королівського коледжу органістів у Лондоні, Американської гільдії органістів у Нью-Йорку та Органного історичного товариства (США).Міхал Шостак – орган (Польща)Н. Брунс – Прелюдія та фуга мі мінорД. Букстегуде – Хорал “Komm Heiliger Geist”Д. Букстегуде – Прелюдія, Фуга та Чакона до мажорЙ.С. Бах – “Wachet auf, ruft uns die Stimme”, BWV 140Й.С. Бах – Пасакалія до мінорЙ.С. Бах – Арія на струні СольДж. Робінсон – VoluntaryС. Франк – Хорал ля мінорОрганна симфонія, імпровізація на українські теми: Прелюдія Адажіо Скерцо Кантабілє Фінал   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.

Концертна програма Андріани "Ла-Ла-Ла"!

Не пропустіть одну з найяскравіших подій грудня у ресторані "Гопак"! 15 грудня о 21:00 - Андріана українська співачка, пісні якої в ротаціях на найтоповіших радіостанціях та каналах Країни!Наприкінці 2016 року, Андріана наважується та кардинально змінює напрямок музики. І з романтичної перевтілюється на веселу, відчайдушну жінку, яка співає іронічні, жартівливі пісні з балканськими мотивами. До команди музикантів додається духова секція, колектив збільшується. Відтепер у команді Андріани вісім музикантів, а це повноцінний музичний гурт, який називається "Balcanic band".За рік часу співачка Андріана та її команда випускають три відеороботи. Кліп на пісню "Ла Ла Ла" стає візитною карточкою Андріани, та на даний момент має майже 800 000 переглядів та безліч позитивних відгуків! Сумарно ж "Ла Ла Ла", "Бред Пітт", хіти "Не дала" та "Ой мамо" - Владіслава Левицького мають декілька мільйонів переглядів та з кожним днем набувають все більшої популярності!Бронювання за нижчевказаним номером.

Класика при свічках. Соломія Івахів. Теодор Кухар

Дві великі зірки класичної музики,які живуть з Україною в серці – скрипалька Соломія Івахів та дириґент Теодор Кухар – гратимуть з Ukrainian Festival Orchestra в Органному залі.   У програмі – скрипковий концерт у ре мінорі, який Фелікс Мендельсон написав у 13 років, а також його вишукана Синфонія №9. Другий відділ відкриється граційною та стрімко п’єсою “Хаванез” Каміля Сен-Санса, а гвіздком програми стане останній твір Макса Бруха – Концерт для струнного оркестру, написаний у 1920 році. Цей твір прозвучить в Україні вперше!   Соломія Івахів – скрипка (США)Теодор Кухар – дириґент (США)Ukrainian Festival Orchestra (Львів)Ф. Мендельссон – Синфонія № 9Ф. Мендельссон – Концерт для скрипки з оркестром ре мінорС. Сен-Санс – ХаванезМ. Брух – Концерт для струнного оркестру (1920)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Latexfauna "Ти мені нравишся"
15.12.2018 19:30

Львів – найромантичніше місто України – спеціально до Дня закоханих приймає вокально-інструментальний ансамбль LATEXFAUNA з романтичною програмою "Ти мені нравишся".До уваги публіки такі відомі шлягери колективу як "Мене в тобі всьо устраює", "Ти така умніца", "Моя вовчиця", "Нас лишилося двоє", "Еротичні сни" та багато чого іншого.15 лютого у клубі Малевіч в повітрі бовванітиме наелектризована еротична атмосфера, яку усім львів’янам та гостям міста подарує чарівний колектив останніх і закінчених романтиків ВІА LATEXFAUNA.   Квитки можна придбати  за нижчевказаним посиланням. 

Концерт Камерної Музики 3/4

У Львові температура на термометрі опускається дедалі нижче, а це означає, що у всіх вже святковий настрій та передчуття свята!В честь цього в рамках Фестивалю Камерної Музики «3/4» відбудеться зимово-казковий концерт.В програмі заходу ви почуєте музику з балету Петра Чайковського із загальновідомою назвою "Лускунчик". Ця дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій, подарує маленьким і дорослим, і зовсім дорослим, глядачам незабутні відчуття краси і свята, а виконання твору квінтетом духових – дерев’яних інструментів додасть нового звучання вже таким знайомим мелодіям. Також, у виконанні дитячого хору Дударик ви почуєте твір "Щедрик" М.Леонтович у супроводі квінтету. На цьому перелік творів не завершується, проте залишається подарунком для глядачів! Адже зимова казка і є для того, щоб дарувати тепло рідним і близьким, робити для них подарунки. Так і концерт 3/4 хоче подарувати вам початок справді казкових зимових свят, які вас очікують попереду!Квитки незабаром у продажу!

Wiener Johann Strauß Konzert-Gala

Музика, що знайде шлях до кожного серця.Надзвичайно мелодійні, невимушені та енергійні композиції презентують характерний стиль композиторської династії Штраусів.Диригент: Маттіас Георг Кендлінгер Вартість квитків: 100 - 600 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Aleksandra Kutrzepa Quartet та Koty Papieża

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)   Aleksandra Kutrzepa – скрипкаBartłomiej Garczyński – електро-гітараMichał Studniarek – бас-гітараRobert Kutrzepa – барабаниРепертуар групи – це авторські композиції у сучасній стилістиці джазу та імпровізаційної музики.   Koty Papieża (Польща)Jacek Bieleński - вокал, гітара Piotr Łyszkiewicz - саксофон, кларнетMarcin Zabrodski- клавішніKarol Kolor Gadzało - контрабасPiotr Gwade- перкусіяЦе музична група, що одночасно є художнім явищем, яке об'єднує у своїх рядах особистостей, а сам Яцек Білеєнскі та його вічні пісні є елементом, який об'єднує безумне існування.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Перша скрипка Чеської філармонії

Концертмейстер Чеської філармонії, скрипаль Йозеф Шпачек, гобоїстка з Одеси Уляна Макєєва та українсько-американський дириґент Теодор Кухар разом з Ukrainian Festival Orchestra презентуватимуть яскраву та неочікувану програму! Концерт розпочне Одинадцятий дивертисмент Вольфґанґа Амадея Моцарта, написаний для гобоя, валторн та струнних. Легка та невимушена мажорна музика, створена для задоволення, прозвучить у виконанні оркестру та Уляни Макєєвої. У концерті для скрипки Ігоря Стравінського солюватиме Йозеф Шпачек. Цей неокласичний твір написаний “з думками про Баха”, але почути у ньому можна стільки народної живої енергії! Після антракту звучатиме Третя симфонія Антона Брукнера, яка насправді є п’ятою за рахунком, але дві перші композитор виключив зі списку своїх творів. Симфонія, яка отримала назву “друга героїчна”, присвячена “недосяжному, всесвітньо відомому шляхетному майстру поезії та музики” Ріхарду Ваґнеру. Переможними брукнерівськими мотивами ми завершимо цей насичений вечір. Йозеф Шпачек – наймолодший скрипаль-концертмейстр в історії Чеської філармонії. Почавши навчання у Ярослава Фольтіні в Празькій консерваторії, Шпачек пізніше переїхав до США, де навчався в Іцхака Перлмана в Нью-Йорку та Іди Кавафіан і Хайме Ларедо у Філадельфії. Шпачек є лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети в Брюсселі, володарем призів багатьох конкурсів від Нью-Йорка до Нової Зеландії. Його диск із скрипковими концертами Антоніна Дворжака, Леоша Яначека та Йозефа Сука 2015 року визнали "Записом місяця та року”. Уляна Макєєва – одна з найвидатніших гобоїсток України. Починала навчання у спеціалізованій музичній школі в рідному Харкові. Окрім інструментального, дівчина навчалася ще й на теоретичному відділі. З кінця 10-го класу грала в Харківському молодіжному оркестрі “Слобожанський”. З відзнакою закінчила Університет мистецтв ім. І. Котляревського, а після цього грала в Академічному симфонічному оркестрі Чернігова та оркестрі Одеського оперного театру. На даний момент є головною гобоїсткою Одеського філармонічного оркестру. Маестро Теодор Кухар – найзаписуваніший дириґент свого покоління. В його заліку – понад 100 компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo. Унікальною є творча співпраця Кухара з Національним симфонічним оркестром України, художнім керівником і дириґентом якого він був призначений 1994 року. Разом вони відіграли понад 300 концертів у Києві та на гастролях на чотирьох континентах, їхня спільна дискографія налічує понад 70 CD-дисків. Минулого року вони завершили 44-концертний тур Північною Америкою. Теодор Кухар керував головними оркестрами Австралії, Європи, Південної Америки та США.Додаткова інформація за вказаним номером телефону.

Французька органна музика

Французька органна музика - це щось неймовірне! Пишне і прекрасне бароко з творіннями Франсуа Куперена та Луї Маршана. Неповторний стиль творів придворних органістів Мішеля Коррета та Жана-Франсуа Дандріє, Александр Боелі. А як же оминути увагу майстрів ХІХ століття Ежена Жигу чи Теодора Дюбуа? Ну і завершимо наш ланч у компанії майстра ХХ столітті Олів’є Мессіана, який створив власну музичну мову.Надія Величко – органФ. Куперен – Фуга, ДіалогН. де Гріньї – Dialogue de flutesЛ. Маршан – Basse de TrompetteЖ. Гілєн – DialogueГ. Коретт – Prelude et FugueГ. Коретт – NoelЖ.Ф. Дандріє – NoelА.П.Ф. Боелі – Adoro teГ. Ласко – Noel LorrainЧ. Піро – La BeatitudeТ. Дюбуа – АлілуйаЕ. Жигу – Менует, ТокатаС. Франк – Кантабілє, Хорал ля мінорО. Мессіан – Явлення предвічної Церкви   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Навколо світу за 80 хвилин"

Після важкого робочого тижня вечір неділі - це момент для повного розслаблення, коли думки летять далеко від буденності, линуть за межі рутинних справ і відносять нас в солодкі мрії. А чи мріяли ви коли-небудь здійснити навколосвітню подорож? А мандрівку в часі? Серія концертів “Навколо світу за 80 хвилин” в Львівському залі органної та камерної музики дозволить вам здійснити свої мрії! Почути музику європейських, американських та азіатських композиторів, від 19 ст. до найсвіжіших шедеврів сучасності - молоді львівські музиканти, піаніст Дмитро Микитин та скрипалька Олександра Мороз раді презентувати вам 80 хвилин репертуару світової класики та поєднати в одному концерті твори композиторів з різних кутків світу..Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Густава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал”, “Пер Гінт. Музика Скандинавії” та багатьма іншими проектами.Дмитро Микитин – фортепіано Олександра Мороз – скрипкаТ. Йосімацу – Forgetful Angel Ia op.6a С. Прокоф'єв – Соната f-moll ор.80АнтрактА. Пярт – “Spiegel im Spiegel”Дж. Гершвін – Фантазія на теми з опери “Поргі та Бесс”Квитки можна придбати:- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00- онлайн на Gastroli.ua 

BEDZVIN

BEZVIN (Володимир Бедзвін) - віолончель, вокалВолодимир народився в родині класичних музикантів та почав вивчати музику з п'яти років. Згодом він вступив у музичну школу по класу віолончелі в Луганську й також потім в Харкові. Після успішного завершення, продовжив навчання у Львівській консерваторії. Зі зростанням інтересу до сучасної музики, почав виконувати фольк, джаз та indie.Володимир представив свій сольний проект BEDZVIN у 2012 році з дебютним синглом "Dance inside". Проект являє собою комбінацію вокалу, звуковими ефектами та оздоблену багатим віолончельним звуком.   BEDZVIN - це унікальне та захоплююче поєднання класичної, неофолк та інді-музики.   Квитки можна придбати у касі Органного залу.

Сольний органний концерт Олени Мацелюх

Органістка Олена Мацелюх запрошує вас на ланч в Органний зал. На музичний обід також "запрошені": Йоганн Себастьян Бах, Леон Боельман, Ференц Ліст, Жан Ален, Богдан Котюк, П'єр Кошро та Крістофер Пардіні. Тепла компанія, чудова музика, неймовірна атмосфера Органного залу – що ще потрібно для того, аби вдало провести вихідний? Олена Мацелюх – орган К. Пардіні – "Неймовірна Благодать" Й.С. Бах – Фантазія і фуга а-moll Л. Боельман – "Готична сюїта" Ф. Ліст – "Аве Марія" Ж. Ален – "Літанія" Б. Котюк – "Благословен" А. Гільман – Соната №1: 2 ч. – Пастораль, 3 ч. – Фінал Ф. Ліст – Прелюдія і фуга на тему "B-A-C-H" П. Кошро – "Симфонічне Скерцо"Квитки можна придбати у касах органного залу, або за вказаним посиланням.

Leléka та Belweder Quintet
16.12.2018 19:00

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України. Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Viktoria Korneykova (UА) – вокалRobert Wienröder (D) – фортепіаноThomas Kolarczyk (PL) – контрабасJakob Hegner (D) – ударніУкраїнсько-німецький етно-джазовий бенд Leléka – це одне із найяскравіших відкриттів цьогорічного Jazz Bez. Проект народився на початку 2016-го у Берліні.    Ярослав Казмірчук — трубаРефат Асанов — саксофонТарас Кушнірук — гітара Марк Токар — контрабас Леонід Петкун — барабаниНовостворений колектив виконує власні композиції, або маловідомі твори своїх улюблених джазових сонграйтерів. Програма гурту присвячена саксофоністу і композитору Вейну Шортеру, живому класику, учаснику зіркового квінтету Майлза Девіса.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Струнна казка"

Програма концерту:Є. Подгайц – «Дивна струнна казка»П. Чайковський – «Дитячий альбом»Участь беруть:Барокова капела ЛНМА ім. М. ЛисенкаДиригент – Олександр Брусіловський (Франція)   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Концерт "Під небом Парижа"

У суботу, кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на концерт Мирона Остюка (акордеон) та Зеновія Сороківського (скрипка) «Під небом Парижа». Вхід вільний.У програмі:-        Hubert Giraud “Sous le ciel de Paris”;-        Michel Legrand “Les Parapluies de Cherbourg”;-        Mireille Mathieu “Der Pariser Tango”;-        Joe Dassin “Chanson Triste”;-        Joseph Kosma “Les feuilles mortes”;-        Carlos Gardel “Por una cabeza”;-        Mireille Mathieu “La dernière valse”;-        вальс “L' Indifference”;-        "Tico-Tico no Fubá";-        Luiz Floriano Bonfá “Manhã de Carnaval” та інші.

Rock MOZART / Моцарт Le Concert

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Пригода Cвятого Миколая"

Програма: 17.12 - о 16:00 год 19.12 - о 16:00 год 19.12 - о 18:30 год   Капела «Дударик» у супроводі рок-оркестру представить улюблений Львів’янами дитячий мюзикл-казку «Пригода Святого Миколая». Герої цього дійства – ангели, ангелята, чортик, чортенята і кіт – зійдуться у епічному музичному двобої за віру у добро і Святого Миколая. Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів усіх часів таких як James Brown «I feel good», AC/DC «Highway to hell», Queen «We are the champions», Chuck Berry «Johney B. Good», the Beatles «Hey jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You and I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven». Дударик – тільки свіжа музика, тільки живий звук!Аранжування – Дмитро Кацал, Володимир Заборовський.Автор та постановник – Дмитро Кацал   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт Арсена Мірзояна

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився солдаутами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - це приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати - незнайомі йому складові музики. На сьогодні, Арсен Мірзоян - номінант музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним. "В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне." - говорить співак. Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт-лекція "Звуки Львова. Бах"

Львівська національна філармонія та Молодіжний рух Експеримент представляють!Запрошуємо Вас на Концерт-лекцію "Йоганн Себастьян Бах" в рамках унікального музичного проекту "Звуки Львова" у Львівську національну філармонію.Лектор-музикознавець — Богдан Котюк.   Музично ілюструватимуть:органістка Олена МацелюхМеланія Макаревич – фортепіаноМаріанна Лаба – сопраноІгор Мацелюх – флейта ПанаМодератор — Герман Гошкадор.Вхід безкоштовний.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

МИКОlike ФЕСТ
19.12.2018 19:00

На благодійному концерті «МИКОlike ФЕСТ» завершення однієї з найчарівніших акцій разом з волонтерами та гостями святкуватимуть гурти Лірвак, Хрущі, Troye Zillia та Покидьки. На кошти виручені від попередньо проданих квитків будуть закуплені солодощі, іграшки, засоби гігієни на канцелярське приладдя для подарунків до дня Святого Миколая для 2800 дітей з багатодітних та малозабезпечених родин міста Львова.   Ціна квитка - 100 грн.у Фан-зону, 150 грн - за столиком. Для волонтерів акції "Миколай про тебе не забуде!" - 60 грн. Можна буде їх придбати на Фабриці Миколая.

VIP Duo. Кіномузика

У передноворічний час дует альта і фортепіано підготував для вас вибрані мелодії з відомих кінокартин. Сергій Гаврилюк та Дмитро Микитин, які обидва є виконавцями і композиторами, презентують “зоряну” музику Джона Вільямса, живописні картини Середзем’я, “намальовані” Говардом Шором, вишукану скрипкову музику Джона Корильяно та енергійні моменти з музики “Гри Престолів” Раміна Джаварді. Музичні цікавинки зі світу кіно чекатиму на вас!У програмі музика до фільмів: "Список Шиндлера", "Гаррі Поттер", "Зоряні Війни", "Червона скрипка", "Володар Перснів", "Гра Престолів", "Sherlock BBC”.Дмитро Микитин – фортепіаноСергій Гаврилюк – альт   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Cello Duo

Її звук найбільше з усіх струнних подібний до людського голосу. Коли потрібно передати ліризм чи трагічність у музиці, віолончелі немає рівних. Але характеру і напору їй також не занімати. Коли ж на сцені зустрічаються дві віолончелі, будьте певні: на вас чекає свято звуку!Таке свято подарує гостям Органного віолончельний дует Ярослава Мигаля і Ольги Бойчук.Ярослав Мигаль – легендарний львівський віолончеліст, засновник камерно-симфонічного оркестру “Leopolis” та однойменного тріо. Активно концертує як соліст та учасник камерних ансамблів. Ярослав Мигаль також докладає чимало зусиль, щоб твори українських композиторів відкривали для себе слухачі по всьому світу. Зокрема, запис опери Бортнянського “Алкід”, здійснений його ансамблем, був відзначений у США та Європі.Молода віолончелістка Ольга Бойчук здобула Гран-прі Фестивалю “Фарботони” (Канів) та стала лауреаткою І премії Всеукраїнського конкурсу альтистів і віолончелістів (Львів).Ольга Бойчук – віолончельЯрослав Мигаль – віолончельВ програмі твори Й.С. Баха, Г. Генделя, Л. Боккеріні, Г. Форе, В. Барвінського, К. Дебюссі, С. Рахманінова, В. Моцарта, Б. Бріттена, В. Сільвестрова.

Christmas Concert

Запахом мандарин наповнюється повітря. Простір навколо тоне в мерехтінні гірлянд. Чути, як хтось перебирає кінчиками пальців струни гітари. В якийсь момент кімнатою розноситься голос, гармонійно вплітаючись у цю гру, а в цей час твої долоні зігріває чашка чаю.Запрошуємо трішки відволіктися від тієї лихоманки, яка з головою накриває студентів двічі на рік. Запрошуємо насолодитися разом із нами акустичною музикою та провести вечір у колі людей, котрі з іскорками в очах спостерігають за чиєюсь майстерною грою. Якщо ти читаєш ці рядки, то будь певним: ми з нетерпінням чекаємо саме на Тебе!   P. S. Приводь зі собою ще й друзів! Ми будемо раді.

Концерт "Сильвестрові рефлексії від оркестру "Віртуози Львова"

АКО «Віртуози Львова» Сергій Бурко - диригентВ концерті беруть участь : Тріо бандуристок Львів'янки у складі Оксани Коломієць,Наталії Стахів-Винницької,Олени Ніколенко;Наталя Кожушко (флейта);Твори П'єтро Локателлі, Хрістофора Віллібальда Глюка, популярні хіти оркестру, українські колядки В програмі твори європейських та українських композиторів, прем'єри та популярні хіти оркестру ''ВІртуози Львова''.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

“Пори року” Вівальді. Орган

Чи чули ви “Пори року” Вівальді на органі? Скоро у вас буде така можливість. “Пори року” є одним з найвідоміших творів Антоніо Вівальді та й всієї епохи бароко. У ньому є вся гама почуттів – від життєрадісної весни до меланхолійної осені, від літньої грози до зимових вечорів біля теплого каміна.За органом – Олена Мацелюх, соло на скрипці – Анжела Приходько, супроводжуватиме музику “живий” живопис Ольги Куц.Проживіть весь рік за 73 хвилини!Олена Мацелюх – органАнжела Приходько – скрипкаОльга Куц – живописКр. Пардіні – Надзвичайна благодатьЙ.С. Бах – Хорал фа мінорА. Вівальді – Концерт для органа та скрипки фа мажорЙ.С. Бах – Токата і фуга ре мінорА. Вівальді – “Чотири пори року”Квитки можна придбати:- у касі Органного залу (Щодня 13.00-19.00)- онлайн Gastroli.ua 

Мультфільми під живу музику

Неділя – день сімейний. День, який ідеально підходить для прогулянки парком, поїздки за місто, походу в театр, музей, або… перегляду мультфільмів у Львівському органному залі! Неординарну та цікаву подію пропонує дует молодих львівських піаністів Дмитра Микитина та Андрія Макаревича – показ мультфільмів “Фантазія” на проекторі у супроводі живої музики!Андрій Макаревич – фортепіаноДмитро Микитин – фортепіаноП. Чайковський – "Лускунчик" (6 номерів)П. Дюка – "Учень чарівника"М. Мусоргський -–"Ніч на Лисій горі”Ф. Шуберт – “Аве Марія”Л. Бетовен – Симфонія №5К. Сен-Санс – "Карнавал тварин"Л. Понк’єллі – "Танець годин" з опери "Джоконда"Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлйн за вказаним посиланням. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Music for a while. Театральний вечір музики Генрі Перселла

Трагедія, комедія і драма - все це є у музиці Генрі Перселла - коли кожен твір, буквально, - маленька вистава. Відома актриса і співачка Наталія Половинка відкриває кулісу - і співом веде в ігровий світ образів Перселла."У музиці Перселла слово - грає. - розповідає Наталія Половинка. - Це плач і радість серця, яке мовить безпосередньо, коли часто сьогодні смисл замерзає на вустах і не вимовляється. Вона написана для нас нинішніх, бо кожен так потребує співчуття, тепла, миру; забутого затишку, коли всі на світі є вдома"Рідковиконувані пісні і відомі арії англійського барокового композитора Генрі Перселла.Наталія Половинка - мецо-сопрано Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Проект Весна. Мар'яна Садовська та Крістіан Томе

Весна - східно-західний акустичний музичний проект Маріанни Садовської з німецьким перкусіоністом і спеціалістом з електроніки Крістіаном Томе, створює колаж стародавніх українських народних пісень та сучасних електроакустичних звуків.   Пісні Маряни Садовської звучать у рівній мірі як архаїчний відгомін першого крику та повстання проти всіх умов існування. В піснях, навіть не розуміючи слова, можна почути вічну тему життя і вмирання, і сумну неможливість наздогнати буття.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Різдвяний музичний дарунок"

«Різдвяний музичний дарунок»Марсель Бергман – віолончель, камерний хор «Глорія», Камерний оркестр «Академія». Ігор Пилатюк, Володимир Сивохіп – диригенти.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Гендель. Ораторія "Месія"

Цього року перед Різдвом у Львівському органному залі величну ораторію виконає Заслужена академічна капела України "Трембіта" під диригуванням Миколи Кулика.Хорова капела "Трембіта" – один із найстаріших хорових колективів України, створений у 1939 році на основі легендарного "Львівського Бояна", історія якого бере свій відлік від 1891 року. Капела "Трембіта" носить статус заслуженої та була удостоєна Шевченківської премії.Ґ.-Ф. Гендель – Ораторія "Месія"Хор та оркестр Заслуженої академічної капели України "Трембіта"Солісти: Вікторія Ященко – сопраноМарта Якобчук – меццо Олег Лановий – тенорЗаслужений артист України Ігор Коцаба – басКонцертмейстер оркестру – Марта БураДиригент – Заслужений діяч мистецтв України Микола Кулик

Опера "Аїда"

"Аїду", один зі своїх шедеврів, Верді написав на замовлення Каїрської опери в честь відкриття Суецького каналу.У задушливому пустельному ландшафті, під нескінченно жарким небом склалася любовна піраміда: полонена ефіопська царівна Аїда, полководець Радамес і мстива цариця Амнеріс жадають повітря і любові. Потреба в щирості і справжніх почуттях змушує героїв діяти будь-якими засобами. Опера на 4 дії. Лібрето Антоніо Гісланцоні.Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Колядова церемонія"

Від краси цієї музики перехоплює дихання! Коли звучить Hallelujah з "Ceremony of Carols" Бенджаміна Бріттена, здається, що ангели спустилися на землю і вітають нас з Різдвом.Зачерпніть святкового настрою та зціліть душу цілковитою гармонією на концерті 23 грудня в Органному залі. Святкову музику Вівальді, Мендельсона та Бріттена виконуватиме Струнний оркестр Дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського під керівництвом Романа Багрія. Солісти – лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Божена Гамар (сопілка) та арфістка Оксана Кулик.Струнний оркестр Дрогобицького музичного коледжу ім. В. БарвінськогоКерівник та диригент – Роман БагрійСолістки:Божена Гамар – сопілкаОксана Кулик – арфаА. Вівальді – Концерт до мажорА. Вівальді – Концерт для гобоя з оркестром ля мінорФ. Мендельсон – Симфонія №1 для струнного оркестру до мажорАнтрактБ. Бріттен – "Ceremony of Carols" для мішаного хору та арфи   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Соломія Чубай та гурт "Jalapita" - "Пісні бабці Стефи"
23.12.2018 18:00

«Пісні бабці Стефи» - це колядки, щедрівки, веснянки, колискові, заспівані її внучкою Соломією Чубай.Бабця Стефа, бабця Соломії Чубай та Тараса Чубая, єднає епохи і покоління. Саме завдяки бабці Стефі Тарас Чубай свторив альбоми «Наше Різдво» і «Наші партизани» (разом з Кузьмою Скрябіним), а Соломія Чубай – альбом «Зелена Яблонь» (спільно з гуртом «Jalapita») та проект «Колискові для Олекси».   «Пісні бабці Стефи» – це добре відомі і зовсім нові пісні в сучасному, крутому аранжуванні (гурт «Jalapita» і гості – Володимир Бедзвін – віолончель та гурт «Rockoko»).   «Пісні бабці Стефи» є в якомусь сенсі продовженням проекту «Колискові для Олекси» і теж спрямований на підтримку дітей з особливими потребами. Олекса син Соломії Чубай. «Колискові для Олекси» - спосіб розповісти про високофункціональний аутизм і допомогти сім’ям в яких є діти з аутизмом, з Синдромом Аспергера.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Фантазії"

Вокальна музика А.Кос-Анатольського та О.Козаренка  Виконує лауреат міжнародних конкурсів Ірина КлючковськаПрограма концерту(у програмі концерту можливі зміни)Концерт в двох коротких відділахПерший відділТвори А.Кос-Анатольського1. Ой візьму відерце / сл. і муз.2. Найдорожча / сл. В. Данилейка3. Ой на горі сніг біленький / обр. укр. нар. Пісні4. І снилося з ночі дівчині / сл. і муз. Левка Лепкого5. На бережку ніжки мила / обр. укр. нар. Пісні6. Ой піду я межи гори / сл. і муз.7. Чом, чом не прийшов / обр. укр. нар. Пісні8. Чотири воли пасу я / обр. укр. нар. Пісні9. Коли заснули сині гори / сл. і муз.10. Маєва нічка / сл. і муз. Левка ЛепкогоДругий відділТвори А.Кос-АнатольськогоП’ять солоспівів на слова Софії Майданської:11. Веснянка12. Спинилась посеред толоки…13. Корабель14. На тарелі когутики…15. СонетТри солоспіви на вірші Марти Томенко:16. Срібна птиця17. Підвечір’я18. ЗустрічВокальний цикл «Сім струн» на слова Лесі Українки:19. Do (Гімн. Grave)20. Re (Пісня. Brioso)21. Mi (Колискова. Arpeggio)22. Fa (Сонет)23. Sol (Rondeau)24. La (Nocturno)25. Si (Settina)Загальна тривалість концерту приблизно 1.20 хв.

Благодійний концерт "MoDiWo, Secret Forest"
24.12.2018 19:00

Поїздка на Донеччину надихнула учасників гурту SECRET FORÉST ініціювати благодійні концерти на підтримку малозабезпечених сімей у східних областях.Усі небайдужі матимуть змогу відвідати благодійний концерт у Львові та підтримати дану ініціативу. До львівських музикантів доєднались музиканти з Румунії, гурт Modiwo, учасники якого також охоче підтримали ідею благодійного проекту. Метою цих заходів є привернути увагу суспільства до тисяч українських родин, які по тим чи іншим причинам залишаються на лінії вогню. Вхід у фан-зону буде вільним, а також на заході будуть встановлені скриньки для благочинних внесків. На зібрані кошти гурти планують організувати подарунки до новорічних і різдвяних свят для дітей із малозабезпечених сімей у містах Авдіївка та Вугледар.MODIWO - це гурт з міста Клуж-Напока (Румунія), що за короткий час встиг вразити журі UK Songwriting Contest у Великобританії своїми двома синглами та запалити публіку у фіналі " Global Battle of the Bands". Це перший інді-гурт в Румунії, який перевищив 800.000 прослуховувань на платформі Soundcloud. Починаючи з 2013 року, MODIWO брав участь у фестивалях Європи, концертував у Тайланді. Не раз MODIWO запрошували й в Україну, тут він підкорив сцени фестивалів Woodstock, Трипільське Коло та Lviv Yoga Day.Львів настільки вразив учасників гурту своїм теплим прийомом, що вони зняли тут аж 3 відеокліпаSECRET FORÉST — український музичний гурт, який працює в стилях електронної музики та лаунж-поп. у).SECRET FOREST – експериментальна подорож в світ музики і мантр, за рамки своїх звичних настроїв і повсякденних турбот, назустріч до себе справжнього. Цей молодий, проте амбітний музичний проект своєю музикою надихає та підносить над буденністю й тривогами та дає відчути незабутню атмосферу спокою та невагомості.

Органний різдвяний концерт

Різдво вже на порозі! У повітрі пахне мандаринками, на вулицях миготять святкові гірлянди, вдома чекають гарячий чай та вбрана ялинка. І ви, напевно, знову у приємних святкових клопотах увімкнете якусь різдвяну кінокласику.А як щодо МУЗИЧНОЇ класики? Та ще й на органі! Запрошуємо на різдвяний органний речиталь Надії Величко 25 грудня!Надія Величко – органВ програмі твори Й.С.Баха, Д.Букстегуде, А.Гільмана. Ф.Нововєйського та інших.   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Lords Of The Sound. Grand Christmas

Новорічний настрій, дух Різдва, атмосфера любові та тепло сімейного кола огорнуть вас під найсвятковіші пісні та композиції у виконанні оркестру Lords of the Sound та запрошених гостей. Ми всі так обожнюємо цей піднесений настрій, коли всім тілом усвідомлюєш красу миті, коли любов наповнює нас з середини та випромінюється всьому світові. І відтворити такий настрій під силу музиці! Музиці, в яку закладена гармонія Різдва, святість моменту, спокій серця та душі.   Ваші незабутні моменти у передноворічний вечір будуть створювати оркестр Lords of the Sound у супроводі хору, фіналісти та суперфіналісти вокальних талант-шоу Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко, балет Colors, а також запрошені гості: квартет Tenors Bel`Canto та Вria Blessing та спеціальний гість!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Курбаси. Christmas Edition

Програма, що об'єднає колядки і щедрівки цілої України. Кожна композиція — маленьке театральне дійство, маленьке життя з його радостями і печалями. І все це доповнено особливою мультімедією художника Володимира Стецьковича. Ця програма — талісман на добрий початок року! Подяка Богу і Всесвіту. Прохання, щоби цей рік був родючим і благословенним!За участі: Наталія Рибка-Пархоменко — вокал; Мирослава Рачинська — вокал; Марія Онещак — вокал; Микола Береза — вокал, гуцульські приповідки; Олег Онещак — вокал, гуцульські приповідки; Всеволод Садовий — цимбали, бубни, сопілки; Артем Каменков — контрабас; Маркіян Турканик — скрипка; Юрій Турканик — віолончель. Це гурт, який поєднує музику і театр, українські пісні та народні інструменти, завдяки яким відроджують давні сезонні музичні ритми, додаючи їм шарму сучасності.

Назар Савко та "Rockoko". Проект "На Різдво"

Проект «На Різдво» — це творчий тандем двох музичних одиниць: Назара Савка та гурту «Rockoko».— Вже багато років поспіль в період Різдвяних свят Львів занурюється в чарівну атмосферу колядок.Проект «На Різдво» — це європейська музична зустріч з якісною струнною, танцювальною, інструментальною, сучасною музикою, приправлена смачними частуваннями та іншими несподіванками. Пісні Назара Савка, авторська музика гурту «Rockoko», святковий новорічно-різдвяний репертуар готують для Вас виконавці.Поєднаємо європейські традиції та українських дух у проекті «На Різдво».

Вeликий Різдвяний концeрт "Christmas по-львівськи!"

На католицьке Різдво у Львівській філармонії - щорічний та довгоочікуваний різдвяний проект від Lviv Jazz Orchestra «Christmas по-львівськи»! Ви так полюбили його минулого року, що ми вирішили зробити його традиційним!«Christmas по-львівськи» - це абсолютно свіже бачення Різдва! Нові часи – нові колядки! Різдво у стилі Голівуд – це радість Різдва, втілена у сучасних ритмах і музичних стилях! Трохи експериментів, дрібка затишку, пригорща таємничості – такий рецепт ідеального Різдва-2019! Атмосферу створять Big band, Lviv jazz orchestra, гурт Wszystko, гурт Карач, Павло Пігура, Lena Korneeva + Special Guest.Атмосфера затишку та святково-карамельний різдвяний післясмак гарантовано.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт «Світле Різдво»

Концерт «Світле Різдво». Виконавці:Тріо «Крайня хата» у складі: Оля Літник, Іванна Ткачик, Любов Фітьо. Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 

Старий різдвяний джаз

Тільки уяви. Напівтемна зала, таємнича тиша, світло від рампи відблискує на відполірованому саксі. Ти заплющуєш очі. "Have yourself a Merry Little Christmas"... Різдво починається не з куті. Різдво починається з джазу. Ведучим вечора стане людина, закохана в джаз, радіоведучий і музичний продюсер Олексій Коган. На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова - безсумнівні зірки української джазової сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кистенев. Ти маєш це почути!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Різдвяна зустріч: Мирослав Скорик & «Київ-Тріо

Виконавці (укр):Володимир Винницький, фортепіаноНаталія Хома, віолончельНазарій Пилатюк, скрипкаСимфонічний оркестр оперної студії ЛНМА ім. М. ЛисенкаЮрій Бервецький, диригентПрограма (укр):Мирослав Скорик.Сюїта з музики до драми Лесі Українки «Камінний господар»Концерт № 3 для фортепіано з оркестромКонцерт № 1 для віолончелі з оркестромКонцерт № 7 для скрипки з оркестром«Карпатська Рапсодія»   Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 

Carmina Burana. Kings & Beggars

Колесо Фортуни не знає милосердя. Ніхто не зна, виграє він, чи програє. Усі рівні перед Долею. Той, хто зараз на вершині, завтра впаде вниз, той, хто порсається в бруді, завтра дістане до зірок.Колесо Фортуни вже багато століть міцно асоціюється з середньовічним трактатом “Карміна Бурана” також відомим як “Codex Buranus”. Цей ілюстрований рукопис XIII століття з віршами - найбільша відома колекція поезії вагантів.Ансамбль ранньої музики "Kings & Beggars" з гордістю представляє програму “Колесо Фортуни” на основі текстів Carmina Burana.   Ансамбль Kings & Beggars багато концертує, виступає на фестивалях середньовічної культури Україні та країнах Європи. Колектив співпрацює з іншими музикантами, колективами історичного танцю, реконструкторськими клубами, постійний гость концертів, турнірів та балів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Картинки з виставки"

Замість фарб – звуки, а замість пензля – ноти. Легендарний цикл Модеста Мусоргського “Картинки з виставки” був створений у пам’ять про друга, художника та архітектора Віктора Гартмана. Десять невеличких творів, кожен з яких присвячений роботі художника, зібрані разом створюють відчуття прогулянки виставковим залом. Сюїта не була опублікована за життя композитора, а після смерті переписувалася і переоркестровувалася кілька разів. Але скількох музикантів вона надихнула! Точність образів, театральність та сміливий підхід захоплюють нас і сьогодні.Органну версію “Картинок з виставки” 27 грудня виконає Євгенія Бельмас.Євгенія з шести років хотіла грати на органі. Щоб втілити мрію дитинства, спершу почала навчатися гри на фортепіано у музичній школі. Закінчила Запорізьке музичне училище імені Платона Майбороди по класу фортепіано і наразі навчається у Київській музичній академії. Попри юний вік, органістка багато концертує по Україні та вже стала улюбленицею глядачів Львівського органного залу.Євгенія Бельмас – орган (Київ)К. Вільямс – "Сутінки"Д. Шостакович – Прелюдія та фуга фа мажорМ. Дюпре – Прелюдія та фуга соль мiнорК. Вільямс – "Венера"М. Мусоргський – “Картинки з виставки”Promenade№ 1. Gnomus№ 2. Il vecchio castello№ 3. Tuileries. Dispute d'enfants après jeux№ 4. Bydło№ 5. Балет невилуплених пташенят№ 6. «Samuel» Goldenberg und «Schmuÿle»№ 7. Limoges. Le marché. (La grande nouvelle)№ 8. Catacombae. Sepulcrum romanum.№ 9. Хатинка на курячих ніжках (Баба-Яга)№ 10. Богатирські ворота (В стольному місті Києві)Тривалість: понад годину

Українські та польські колядки

Нова радість стала, яка не бувала! В Органному концерт колядок! Але цього разу замість вокалістів їх виконають учасники духового оркестру “Веселі музиканти” (с. Звенигород, Львівська обл.). Окрім улюбених українських колядок, пролунають традиційні польські kolędy, а також легендарна “Jingle bells”.Духовий оркестр “Веселі музиканти”Українські колядки:“Бог предвічний”“Нова радість стала””Небо і земля”“Вселеная, веселися”“Стань Давиде”“Во Вифлиємі”“На небі зірка”Польські колядки:“Що то за предиво”“Серед нічної тишини” “Люляй же, люляй”“Спас нам народився”Американська колядка:“Jingle bells”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Pantoum - Поезія Звуків

Алессіо Піанеллі, віолончельВіолончеліст та композитор Алессіо Піанеллі народився у 1989 році у місті Трапані (Сіцілія) та навчався у Джованні Солліми та Томаса Деменги.   Андрій Драган, ФортепіаноПереможець численних фортепіанних та камерних міжнародних конкурсів, серед яких Prix Credit Suisse 2009 (Швайцарія), Kiefer Haplitzel Stiftung 2013 (Швайцарія), міжнародний конкурс ім.Лисенка (Україна). Нагороджений срібною медаллю Академії Мистецтв України.   Фортепіанне тріо у складі:Андрій Драган - фортепіаноВасиль Заціха - скрипкаАлессіо Піанеллі - віолончельВ програмі:Франц Шуберт (1797-1828)Тріо сі-бемоль мажор, тв.99 (1827)Allegro moderatoAndante un poco mossoScherzo. AllegroRondo. Allegro vivaceДжованні Солліма (1962*)Reperto №12 (на незакінчений фрагмент Ф.Шуберта, 1997)Моріс Равель (1875-1937)Тріо ля-мінор (1914)ModéréPantoum. Assez vitePassacaille. Très largeFinal. Anime   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Christmas songs

Ніщо не створює атмосферу свята краще за музику! А Різдво й Новий рік просто неможливо уявити без улюблених мелодій і пісень! 30 грудня приходьте у Львівський органний зал співати “Щедрий вечір”, Carol of the Bells та “Аббівський” Happy New Year разом із вокалістами Collegium Musicum Ensemble.Collegium Musicum Ensemble був створений на базі однойменної музичної аґенції у вересні 2017. В репертуарі ансамблю є твори різних епох: від Ренесансу до сьогодення. Родзинкою колективу є кожен його учасник, а ще – готовність подарувати слухачам яскраву та неповторну програму.Collegium Musicum EnsembleВіктор Пилипишин – дириґентА. Гайденко – Щедрий вечірТ. Власенко – КолядкаЮ. Антків – КолядкаБ. Ірвінг – White ChristmasА. Еденроз – WordsА. Еденроз – Gee! Mine or Mozarts?А. Еденроз – Chili con carneThe Beatles – BecauseС. Бамікл – SiahambaAn Irish Blessing (Традиційна ірландська пісня)К. Волс – Have Yourself A Merry Little ChristmasABBA – Happy New YearPentatonix – Carol of the BellsКвитки в #оргзал можна придбати:- у касі Органного залу (Щодня 13:00-19:00)- онлайн за нижчевказаним посиланням

The Sounds of Christmas

Різдвяні свята — це час подарувати собі та близьким щось дійсно особливе. Відчути магію, що вирує у повітрі та кличе за собою: у святкову пригоду, небачені світи та неймовірні історії. The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra — це вечір фантастичної музичної магії. Вечір, коли у передчутті дива завмирає навіть сам час. Улюблена різдвяна музика, казкові образи виконавців, незабутня атмосфера чудес та безліч подарунків і пригод на самому концерті. "Один вдома", "Різдвяна історія", "Гаррі Поттер", "Полярний експрес", "Лускунчик", "Едвард руки-ножиці", "Чарлі та шоколадна фабрика", "Крижане серце", "Кошмар перед Різдвом", "Нарнія", "Золотий компас", "Відпочинок за обміном", "Доктор Хто" — це та більше у найкращій підбірці різдвяних саундтреків.А для найспритніших цього року святкові знижки! Встигніть придбати квитки до 25 листопада за ціною на 15-25% нижче зимових!Магічна подорож чекає саме на тебе!

Новорічний ланч. Органні токати

“Токата” у перекладі з латини означає “доторкнутися”. Кожен дотик органіста до клавіш народжує музику, здатну глибоко торкатися людських душ. Легкість, швидкість, імпровізація, спритність пальців, чергування мелодій у лівій та правій руці, мовби перегукування двох птахів – характерні риси цього жанру.   Запрошуємо почути всю історію токати в концерті Олени Мацелюх!Олена Мацелюх – органК. Пардіні – “Неймовірна благодать”Я. Подбєльський – “Тоccata Preambulum”У. Бьорд – Токата “Дзвони”О. Мессіан – Токата “Бог серед нас”Ф. Ліст – “Молитва”А. Майї – Токата “Різдвяний передзвін”Б. Котюк – “Тет-а-тет”Л. Боельманн – Токата з “Готичної сюїти”Гр. Маккіа – Токата “Дзвони Вифлеєму”Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "VIVAT оперета!"

Постановники: Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист України Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Балетмейстер-постановник Сергій Наєнко заслужений артист України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Новий рік в Органному

Кидайте кришити Олів’є та приходьте проводжати старий рік в Органний! Ще кілька годин – і пролунає дзвін келихів з шампанським, привітання з Новим роком і гуркіт святкових феєрверків. А перед цим зарядіться святковим настроєм, почувши найкрасивіші мелодії для органа у виконанні Надії Величко та Олени Мацелюх.Свято наближається!Надія Величко – органГ. Ф. Гендель – “Joy to the world”Й. С. Бах – Хорал "Ісус – надія людства"П. Чайковський – Три п'єси з балету “Лускунчик”: Танець пастушків Арабський танець Танець феї ДражеП. Чайковський – Вальс з балету "Спляча красуня"П. Йон – Прелюдія-пасторальЙ. Штраус – Марш РадецькогоЙ.С. Бах - А. Гільман – Сінфонія до кантати #29Олена Мацелюх – органК. Пардіні – Неймовірна благодать (християнський гімн)А. Гільман – Колискова на тему колядки "Свята Ніч"А.Майї – Різдвяні дзвониС.Франк – Великий хор з Різдвяної месиГр. Маккіа – Варіації на тему колядки "Що це за дитя?"   Придбати квитки можна в касі Органного залу та за нижчевказаним посиланням.

Новорічний концерт "Антитіла"
31.12.2018 21:00

Святкуй цей Новий Рік в Малевичі разом з неймовірними Antytila / Антитіла! Зустрінь 2019-й на драйві та в найкращій компанії! Ведучий Новорічної Ночі – Micik Gonibez Танцювальні постановки – Шоу МалевичаВартість: Вхід та столик (все включено) – від 1550 грн з 1 гостя.  Вхід в клуб – 750 грн з 1 гостя. Увага! Кількість цих вхідних квитків обмежена! Купуй вже!  Ми починаємо 31 грудня о 21-й  Вхід в клуб: дівчата 18+, хлопці 21+  Дізнатися більше та забронювати: з 12 до 19 щодня за нижчевказаним телефоном. 

Різдво в Опері: концерт Піккардійської Терції

Різдвяна магія у Львівській опері від гурту «Піккардійська терція». Цього вечора Львів почує кращі народні та авторські пісні, які присвячені новорічно-різдвяним святам.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт Ірини Федишин

Початок 07.01 о 18:15, 08.01 о 20:30.   Ірина Федишин - популярна співачка, автор пісень. На її рахунку понад тисячу концертів. З них понад 200 із сольною програмою у різних містах України та Європи. В її доробку 5 студійних альбомів: «Твій Ангел» (2007), «Україна колядує» (2007), «Хресна дорога для молоді» (2009), «Пароль» (2012) та «Україна колядує - Нове» (2015), що розійшлися великим тиражем.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Різдво в Опері: концерт Оксани Мухи

Різдвяний настрій у Львові — концерт талановитої співачки Оксани Мухи. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

LeonVoci

LeonVoci — український гурт заснований у 2015 році Назаром Тацишиним. Популяризує оперним співом класичну музику на сучасний манер. В перекладі з італійської та іспанської LeonVoci — «Голоси Левів», або ж «Голоси Львова»Репертуар гурту складається з пісень, арій з опер та популярної музики. У склалі LeonVoci — професійні співаки, які є переможцями всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, а також мають міжнародний сценічний досвід у різних театрах світу. Художня картина цих прекрасних молодих співаків сягає далекої традиції світової поп-культури високого класу.Співаки наділені природною красою звучання голосу. Використовуючи унікальне поєднання найвідоміших оперних арій і найсучасніших популярних пісень. LeonVoci — надзвичайно цікавий та енергійний вокальний квартет, що не залишить байдужими будь-яку аудиторію. Кожен із учасників колективу є своєрідною і харизматичною особистістю.

Omnia
11.01.2019 22:00

TranceFormation Group запрошує усіх на різдвяну вечірку у FESTrepublic Сlub!   Саме в цей вечір для вас гратиме українська зірка трансу, той хто заявив про себе на весь світ - Omnia! Цей талановитий артист, знову побуває в місті Лева. Будучи бажаним гостем на будь якій вечірці, він як ніхто інший вміє подарувати чудову порцію якісної музики та адреналіну, і віддатись своїй улюбленій справі, на всі 100%!Коротко про Євгена:Нагороди- Dj Mag Top 100 Djs 2013 (48 місце)- Dj Mag Top 100 Djs 2012 (58 місце)- Topdj.ua 2014 (#1 Ukrainian Dj)- Topdj.ua 2013 (#1 Ukrainian Dj)Його роботи регулярно підтримуються такими монстрами електронної сцени як Armin van Buuren i Markus Schulz.   Виступ хедлайнера супроводжуватимуть: SHUSTRUY, SOULU, AIR PROJECT, REDLER.   Деталі за нижчевказаним номером телефону.

Концерт "Tabula Rasa - проста класика ХХ ст"

Інґрід Джейкобі, фортепіано (США)Богдан Івасик, скрипкаЯрема Павлів, скрипкаАндрій Наконечий, трубаАкадемічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко, диригентДмитро Шостакович. Концерт № 1 для фортепіано і труби з оркестром, тв. 35Бенджамін Бріттен. «Проста симфонія» для струнного оркестру, тв. 4Арво Пярт. «Tabula Rasa», подвійний концерт для двох скрипок соло, препарованого фортепіано та струнного оркестру   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Вівальді, П’яццола - Пори року

Далібор Карвай – скрипка (Словаччина)Ukrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентА. Вівальді – Чотири пори рокуА. П’яццола – Пори року в Буенос-Айресі   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Павло Табаков "Різдво для тебе"

Павло Табаков запрошує на великий святковий концерт «Різдво для тебе»!Для Павла Табакова Різдвяні концерти – гарна і давня традиція! Прихильники співака із теплом та трепетом згадують його святкові концертні програми «Різдво для двох», «Така зима», «Сніг без пауз». І ось після кількарічної перерви цієї зими, напередодні Старого Нового року - Табаков порадує меломанів новим романтичним, душевним та видовищним концертним шоу «Різдво для тебе». «Різдво для тебе» від Павла Табакова об’єднає традиційні та авторські колядки, різдвяні пісні різними мовами, пісенні прем’єри… А ще співак уперше представить публіці уривок зі свого майбутнього Різдвяного мюзиклу для всієї родини «Фабрика Санти». У цій постановці будуть задіяні талановиті вихованці Творчої школи Павла Табакова, яка віднедавна працює у Львові.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

У ритмах Латинської Америки!

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїдиригент : Рамiро АрiстаI Частина - Іспанська Музика• Жорж Бізе, Опера «Кармен» • Ернесто Лекуона, Андалусія• Ернесто Лекуона, Хiтанэрияс• Ернесто Лекуона, МалагэньяII Частина - Латиноамериканська музика• Артуро Маркез, Данзон № 2• Алберто Жінастера, Сюїта з балету &q • Даніел червоному Роблес, Ел кондор паса• Арі Баррозо, Бразиль• Популярний анонімній (арр. Фрітзь Ромеро), Ла Бамба• Віктор Варгас / AР. Альфредo Карраско, Атлантіко• Лучо Бермудес / AР. Р. Гомес, Колумбія Тієрра Керіда   Названий в пресі пристрасним і енергійним, здатним «оживити музику», Раміро Аріста є одним з провідних диригентів свого покоління. Його диригентська кар’єра просто вражає: він працював з 70 оркестрами в 14 країнах, на 3 континентах.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Старий Новий Рік з гуртом "Цвіт кульбаби"

Зустрічаємо Старий Новий Рік весело та смачно в ресторані "Гопак" з українськими музикантами, яких об’єднала шалена любов до етно та фолку! Заспіваємо разом "Королеву", "Рижу" та "ПоБарабану" з гуртом, що є постійним учасником різних музичних фестивалів у багатьох містах України, Європи, та північної Америки (Канади)! Шалена енергія, яка наповнює і надихає усіх! Поспішайте з резервом на один з найдрайвовіших концертів року в Ресторані "Гопак"!   Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Різдвяна історія з Тіною Кароль

Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. За допомогою пісень, що прославляють Різдво, де оспівується боротьба між темрявою і світлом, і завжди перемагає добро, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що музика може зцілювати людську душу, немов це не просто пісня, а справжня молитва.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Олександр Божик

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр ваших емоцій! Світові хіти, авторська музика, класика у сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів – усе це органічно поєдналося в неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до «Книги Рекордів України»!Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоу-мен, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги Рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія має талант», «Італія має талант». Після свого феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Різдвяний "ManSound"

У четвер, 17 січня 2019 р. о 19:00, український гурт «Mansound» запрошує Вас до Львівської національної філармонії на Різдвяний концерт. Вже багато років поспіль ці виступи «вокального оркестру» стають однією із найяскравіших подій січневих свят і проходять із незмінними аншлагами. Шість чудових чоловічих голосів - тенори Володимир Сухін, Вілен Кільченко, Юрій Роменський, Артем Банар, баритон Михайло Вандаловський і бас Рубен Толмачов - привітають своїх шанувальників колядками з різних країн світу, українськими щедрівками, псалмами та іншими різдвяними хітами. Відвідування Різдвяного концерту гурту «Mansound» стане найкращим подарунком до свят для вас, ваших близьких та знайомих. Завдяки таланту і майстерності вокалістів кожне Різдво набуває особливого музичного звучання – ці пісні дають незвичайний духовний підйом, потік енергії і створюють святкову атмосферу на цілий рік. ManSound - український вокальний бренд, який знаменитий своїм фірмовим а-капельним звучанням на весь світ! «Вокальний оркестр» ManSound нещодавно відзначив 20-тиріччя грандіозним туром, організованим компанією «Квартал-Концерт». Золотий фонд величезного репертуару вокалістів - аранжування кращої музики в різних стилях і жанрах, від Баха до Стіві Вандера, від українських народних пісень і знаменитих «спірічуелс» - до джазових стандартів. Вокальний колектив виступив більш ніж на 70 фестивалях світу, кожен з десяти альбомів ManSound був номінований на всесвітній «а-капельний Оскар» - Contemporary A Cappella Recording Awards (CARAS). Вперше у Львові у складі ManSound заспіває, вже знайомий львів'янам, Артем Банар.

Іван Попович "На Різдво зірка палає"

19 січня у Львівській обласній філармонії пісенний отаман Карпат - Народний артист України Іван ПОПОВИЧ з святковою програмою: "На Різдво зірка палає". Глядачі зможуть почути і насолодитися як прем’єрами нових пісень i колядок так і відомими хітами. Проникливий голос, потужна енергетика та любов до рідної землі все це поєднав у своїй творчості Іван Попович. В його піснях зібрана вся краса Карпат, а мелодійні композиції ніколи не залишають байдужими слухачів. Пісні з репертуару Івана Поповича належать до Золотого фонду української естради. Мабуть нема таких, хто б ні коли не чув "Золото Карпат", чи "Розлук не буде", які якнайкраще висловлюють найтепліші емоційні переживання.Під час його виступів не буває пасивних глядачів. Сам того не помічаючи, починаєш наспівувати "Жменька рідної землі", а то й тягне пуститися у танок. Іван Попович залишається одним з найбільш яскравих та колоритних представників української естради тому, що не зраджує собі – у його піснях завжди чутно, що він родом з карпатських країв. І – пишається цим, а це викликає повагу.

Концерт «Пори року 4+4»

Різдвяного музичного циклу. «Пори року 4+4» – ексклюзивний проект «Віртуозів Львова» стане ще одним прекрасним подарунком для різдвяного настрою. Концерт відбудеться за участю провідного соліста та концертмейстера Одеського національного симфонічного оркестру Євгена Кострицького (скрипка) й представить творчість Антоніо Вівальді та Астора П’яццолли. Музична експресія видатного аргентинця та вишукана гармонія італійського генія зустрінуться цих вечорів у одній програмі. Вишукана, піднесена та яскрава – вона репрезентуватиме найкраще у європейському мистецтві.Соліст-концермейстер Одеського національного симфонічного оркестру Євген Кострицький – скрипкаАкадемічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко – диригент.   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

СБПЧ
27.01.2019 19:00

Їх називають найяскравішим явищем в сучасній російській музиці і вкрай особливим колективом. «Самое Большое Простое Число» або ж просто СБПЧ утворилися в Санкт-Петербурзі в 2007 році Кирилом Івановим і гуртом “Елочные Игрушки”.Визначити їх стиль надзвичайно важко, адже в піснях СБПЧ майстерно поєднуються електроніка, інді-поп та IDM. Від альбому до альбому змінюється склад колективу (СБПЧ встигли побувати і оркестром, і рок-групою), звучання, гострі теми пісень. Живі ж виступи завжди неповторні: для кожного міста, кожного шоу Кирило Іванов та компанія майстерно знаходять своє рішення, особливий візуальний підхід, який до глибини душі зворушує глядача."Танцуй как убитый, пляши как больной!" у Львові.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. Перші 50 квитків по низькій ціні.

Jay-Jay Johanson
01.02.2019 19:00

Меланхолійний романтик Джей-Джей Йохансон у турі Україною.Майстерно сплітаючи даунбіт та тріп-хоп із пульсуючою електронікою, Джей-Джей Йохансон створив свій особистий бренд музики, що відгукується меланхолією фільмів у стил нуар. Дебютний альбом музиканта Whiskey вийшов ще в 1996, наступний, Tattoo – у 1998. У записі третьої платівки Poison (2000) взяв участь гітарист та співзасновник гурту Cocteau Twins Робін Ґатрі, і вона зайняла високі позиції в чартах по всій Європі. Тоді ж Йохансон написав саундтрек до фільму La Confusion des Genres (реж. Ілан Дюран Коен) та створив відео-музичну інсталяцію Cosmodrome, що вперше була представлена в Діжоні.У 2006 році Йохансон разом з гуртом The Knife написав та записав трек Marble House для їх альбому Silent Shout, а згодом почав роботу над власною платівкою The Long Term Physical Effects Are Not Yet Known. Найновіший альбом Джей-Джей Йохансона Bury The Hatchet вийшов восени 2017 року.Цієї зими Джей-Джей повернеться в Україну, щоб зігріти вас своєю музикою.

Kedr Livanskiy

Днями Яна запитала на своїй сторінці в Instagram, чи варто їй знову їхати в Україну, щоб показати "Ariadna". Відповідь очевидна: звичайно так!Яна Кедріна — це і є Kedr Livanskiy. Знову і знову вона заворожує наші серця містичної електронікою з тонким, романтичним вокалом і міфологічними текстами. Меланхолійна електроніка, під яку сама Кедріна малює якісь словесні образи, зрозумілі в першу чергу саме їй. Ну а кожен просто бачить свій сенс.«Ariadna» — повноформатна платівка Kedr Livanskiy, яка побачила світ у 2017 році, одразу закохала у себе однойменним треком і занурила в абсолютно особливу атмосферу містики.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. Перші 50 квитків по низькій ціні.

Вечір “Фантазій” Павла Гінтова

Він щирий і відвертий як на сцені, так і у житті. Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. Павло народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Павло Гінтов – володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані. На початку лютого Павло Гінтов гратиме свої улюблені фортепіанні фантазії у Львівському органному залі та розповідатиме про музику, якій присвятив свою докторську дисертацію. Концерт цілковито складатиметься з фантазій для фортепіано від Йоганна Себастьяна Баха до Федора Якименка. У цих творах слухачі зможуть розрізнити багатство відтінків почуттів, свободу, політ і найвищу майстерність. Тільки два концерти у Львові – не пропустіть! Гратиме і розповідатиме про музику  Павло Гінтов – фортепіано (США) Й.С. Бах – Фантазія ля мінор, BWV 922 К.Ф.Е. Бах – Фантазія До мажор В.А. Моцарт – Фантазія фа мінор, К 908 (транскрипція П. Гінтова) Л.В. Бетовен – Фантазія. op. 77 Й. Гайдн – Фантазія До мажор антракт Дж. Корільяно – Фантазія на остінато Ф. Якименко – Соната-Фантазія Ф. Шопен – Фантазія фа мінор, op. 49 Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Dark Stage festival Vol.4
01.02.2019 19:00

Dark Stage festival Vol.4 - перша вечірка від організаторів фестивалю Файне Місто у Новому Році, яка відбудеться 1 лютого у Львові в клубі Picasso. Вона буде дещо незвичною, але дуже дуже драйвовою, гучною та... довшою ніж зазвичай. А вся справа в тому, що окрім виступів лайв бендів, до нас ще приїдуть (прилетять) круті хлопці з одного дуже крутого європейського гурту, який ви часто просите у своїх фестивальних віш листах, зі своїм божевільним Dj-сетом...!

Вечір “Фантазій” Павла Гінтова. День ІІ

Він щирий і відвертий як на сцені, так і у житті. Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України.Павло народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику.Павло Гінтов – володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.На початку лютого Павло Гінтов гратиме свої улюблені фортепіанні фантазії у Львівському органному залі та розповідатиме про музику, якій присвятив свою докторську дисертацію.Концерт цілковито складатиметься з фантазій для фортепіано від Йоганна Себастьяна Баха до Федора Якименка. У цих творах слухачі зможуть розрізнити багатство відтінків почуттів, свободу, політ і найвищу майстерність.Тільки два концерти у Львові – не пропустіть!

Tom Odell
06.02.2019 19:00

Том Оделл повертається в Україну з новим альбомом Jubilee Road Британська музична сенсація, улюбленець фестивалів Glastonbury та Sziget, володар нагороди BRIT Awards як найкращий новий виконавець і улюбленець фешн-індустрії. Тому Оделлу 27, він виріс на музиці Девіда Боуі, Боба Ділана і Леонарда Коена, встиг випустити два альбоми, а вже восени презентує нову платівку Jubilee Road.   Том Оделл грає так, наче сьогодні останній концерт у його житті. Він безжально б’є по клавішах і заражає своєю експресією кожну людину у залі.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Кращі пісні Notre Dame de Paris

Початок о 16:00 та 19:00.   Фантастичний подарунок до Дня всіх закоханих для всіх поціновувачів прекрасного та шанувальників яскравих шоу! Cім солістів, чиї голоси вже підкорили Україну. Великий симфонічний оркестр. Хор. Рок бенд. В артистах глядач зможе впізнати героїв роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері», трагічної і водночас прекрасної історії красуні-циганки і трьох абсолютно по-різному закоханих у неї чоловіків.Всі легендарні пісні виконуються французькою мовою.Тексти — Люк ПламондонМузика — Ріккардо Коччіанте

Jazz love forever

Найкращі джазові хіти про кохання.  Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Мачете
12.02.2019 19:00

Найзагадковіша група країни! «Мачете» зі своєю унікальною програмою - це втілення енергії і сили в музиці, яка об'єднує людей! «Сьогодні на наших концертах відбуваються чудеса. Ми говоримо про дуже високі речі, і в той же час близькі кожній людині. Це територія без вульгарності, без загравання, без зірковості. Кохання, сила, мрія і чиста енергія - це те, з чим люди повертаються в світ після нашого виступу.

Сергій Бабкін

Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур!Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться усією Україною вже цієї осені! Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна. Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

KAZKA
14.02.2019 20:00

KAZKA у День святого Валентина у Львові!

Мері
14.02.2019 19:00

Концерт у день всіх закоханих! Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Опера "Людський голос"

Забронюйте вечір для цього концерту: до Львова їде одна з найкращих співачок світу – Ольга Харченко! І це не просто слова, адже Ольга стала фіналісткою конкурсу BBC "Співак світу" 2012 року. Талановита одеситка прийшла до оперного співу не одразу. Спочатку були скрипка, кулінарія та англійська мова! У 2000-му Ольга вступила до Одеської музичної академії, а вже за два роки емігрувала до Швейцарії, де продовжила своє навчання у Цюріхському університеті мистецтв. Наразі навчається у Музичній капелі королеви Єлизавети в Бельгії. Ольга переймала майстерність у багатьох відомих оперних співачок, зокрема і в Монсеррат Кабальє. Отримала кілька престижних нагород, серед яких – Другий приз міжнародного конкурсу в Монреалі (2012). Українка пише музику і любить співати поп та джаз.В Органному залі і вперше у Львові Ольга Харченко виконає "Людський голос" Франсіса Пуленка! Це опера однієї актриси – остання телефонна розмова дівчини зі своїм коханим, який одружується з іншою. Пронизливий монолог у виконанні емоційного сопрано Ольги Харченко супроводжуватиме Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом одного з найталановитіших дириґентів свого покоління – Сергія Сімакова. Сергій теж має право на свій титул, адже 2015 року переміг у міжнародному конкурсі дириґентів Jeunesses Musicales у Бухаресті. Сімаков – випускник Казанської консерваторії, який керував оркестрами в Німеччині, Швейцарії, Нідерландах, Румунії, Ісландії. Останні роки мешкає у Цюріху, де заснував Giraud Ensemble Zürich. А 23 березня він стане за дириґентський пульт у Львівському органному залі, щоб виконати з Ukrainian Festival Orchestra симфонію "Юпі