ZWIN Wine bar

вулиця Кульпарківська, 200а
| День | Години роботи | Перерва |
|---|---|---|
| Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд | 08:00 - 22:00 | Без перерви |
Інформація
Події
Дегустація "Органіка, біодинаміка та натуральні вина"
09.07.2026
19:00
1000 грн
Органічні, біодинамічні та натуральні вина – більше ніж тренд.
Що насправді означають написи organic, biodynamic чи natural wine на етикетці? Чим відрізняються ці підходи до виноградарства та виноробства? Де проходить межа між філософією, ремеслом і маркетингом?
Поговоримо про принципи органічного та біодинамічного землеробства, роль людини у створенні натуральних вин, а також про те, як ці методи впливають на смак, аромат і характер вина.
Познайомимося з виробниками, які працюють у гармонії з природою та прагнуть максимально передати теруар і особливості врожаю без зайвого втручання.
Ця зустріч буде цікавою як тим, хто лише починає знайомство зі світом вина, так і досвідченим поціновувачам, які хочуть глибше зрозуміти сучасні винні тенденції.
Це вина, які викликають найбільше дискусій, захоплення та емоцій у винному світі сьогодні.
Квитки можна придбати за вказаним посиланням
Дегустація вин Грузії
23.07.2026
19:00
1000 грн
Запрошуємо на вечір, присвячений країні, яку багато хто вважає колискою виноробства. Уже понад 8000 років тут вирощують виноград, створюють вино та передають винні традиції з покоління в покоління.
Під час дегустації поговоримо про історію грузинського виноробства, особливості місцевих технологій, традиційне витримування вина в квеврі та сучасний розвиток винної культури. Дізнаємося, чому грузинські вина мають такий впізнаваний характер, та спробуємо вина, які допоможуть краще відчути стиль і самобутність цієї винної країни.
Це буде чудова нагода відкрити для себе Грузію через келих вина, цікаві історії та атмосферу справжньої грузинської гостинності.
Квитки можна придбати за вказаним посиланням
Дегустація вин Father's Wine з Оксаною Буячок
30.07.2026
19:00
1000 грн
Вечір, який пахне виноградниками, сімейними історіями та великими мріями.
Запрошуємо вас на особливу дегустацію з Оксаною Буячок – співвласницею та виноробкою Father's Wine, сімейної виноробні, яка продовжує справу свого батька Володимира Буячка та створює вина, що вже стали впізнаваними далеко за межами України.
Це не просто знайомство з винами, а жива розмова про виноробство, родинні цінності, сміливі експерименти з сортами винограду та шлях української крафтової виноробні від мрії до успіху. Father's Wine обробляє власні виноградники на Тернопільщині та створює вина з унікальним характером і власною історією.
У келихах – авторські вина. У розмовах – щирі історії з перших вуст. В атмосфері – тепло, натхнення та любов до українського вина.
Квитки можна придбати за вказаним посиланням
Відгуки
Додати відгук