Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Опера "Дон Жуан"

 Середньовічна іспанська легенда про «покараного розпусника», спокусника жінок Дон Жуана, є одним з найпопулярніших сюжетів в історії світового театру. Вона лягла в основу безлічі театральних вистав – драматичних, музичних, народних, лялькових, хореографічних. У рік створення моцартівского шедевра тільки в Італії йшло відразу кілька оперних вистав на той же сюжет. Історія Дон Жуана дала Моцарту привід для постановки проблеми особистості. Його Дон Жуан – це втілення безрозсудної відваги, кипучої енергії, незнищенного оптимізму і любові до життя. Саме в життєлюбності закладено головний секрет чарівності цього героя. Однак його егоїзм, зневага до законів честі і моралі стають джерелом нещастя для всіх, кого зустрічає Дон Жуан на своєму шляху.  Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Соло для мідних труб"

Минуле визначає майбутнє, предки визначають нащадків, совість визначає присягу. Ідеї формують вчинки, вчинки формують цілі, цілі формують людину. Батько – минуле – присяга. Син – майбутнє – совість.Влада – слава – мідні труби...Чи таки – присяга? Василь приїздить доживати віку до сина. Василь вірить, що син шанує історію роду і Родинну Присягу. Василь ніколи не повірить, що син може піти у владу. Ілюзії Василя зустрічаються з реальністю... Юра проживає багате життя. Юра живе майбутнім, а не минулим. Юра прагне «Мідних труб». Юра зіштовхується з ілюзіями рідного батька. Сім’я любить і батька і діда. Сім’я бажає собі щастя. Сім’я не до кінця розуміє, хто їй це щастя забезпечить. Ілюзії сім’ї – схожі на ілюзії всіх сімей. «Соло, для мідних труб» – іди і слухай. А краще – дивись і слухай! (Орест Огородник, режисер-постановник, з. д. м. України)   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Трагедія "Мазепа"

"Ця вистава про те, як старше покоління іноді не розуміє молоді. Юліуш Словацький зумисне зобразив Мазепу 30-річного, адже він писав п’єсу про кохання та молодість, і як у хорошого драматурга в нього «політика – контрабанда на сюжеті». Її можна прослідкувати поміж перипетій сюжету. Адже насамперед автор хотів показати, що українцям та полякам немає чого ділити. Це дружні та братні народи, які мають жити в порозумінні. Проте, як це завжди буває в історії, серед держав обов’язково з’явиться агресор, який матиме інші цілі.Драматург акцентує на тому, що, якщо дурна влада, то від цього насамперед страждатиме народ. Адже гонор та особисті інтереси ніколи не можна ставити вище ідеалів своєї нації, бо тоді держава приречена." (Федір Стригун - режисер-постановник, н.а. України, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка.)   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Бенефіс Етелли Чуприк

Виконавці:Етелла Чуприк, фортепіаноПрограма:- Йоганн Себастьян Бах. Вибрані прелюдії і фуги- Вольфґанґ Амадей Моцарт. Рондо Ре мажор- Людвіґ ван Бетховен. Соната № 14 «Quasi una fantasia» («Місячна»)- Франц Шуберт. Експромт тв. 90 № 3 соль-бемоль мажор - Фридерик Шопен. Балада № 1 соль мінор- Ференц Ліст. Іспанська рапсодія   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Mozart Piano Gala

Виконавці :Ана-Марія Марковіна, фортепіано (Хорватія—Німеччина)Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко, диригентПрограма :- Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром Сі-бемоль мажор KV 238- Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром Фа мажор KV 459   Реєстрація за вказаним посиланням.

Grande concert

Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вар'яти шоу
19.06.2019 19:00

Вар'яти ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору.  Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. Очільник шоу – відомий український телеведучий Сергій Притула. Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук та Сергій Притула Придбати квитки можна за нижчевказаними телефонами.

Гумор-кабаре "Вечір Колєг"

Раді запросити вас в нову локацію для гумор-кабаре "Вечір Колєг" - Будинок Вчених.То буде елєгансько: ви всі в вечірніх сукнях і смогінгах, а ми зі своїми кращими номерами, які ви могли вже бачити, але хотіли б побачити знову.То буде концерт і зйомка для ТВ-каналу, тому очікуємо всіх наших колєг і коліжанок, бо ви в нас дуже файнютки.Отже чекаємо вас о 19:00 на келих ігристого а о 20:00 розпочинаємо зйомку.Для тих, хто вперше чує:Львів – місто традицій, які відроджуються. В 20-х роках минулого століття, в кожній другій кнайпі нашого міста лились жартівливі пісні під гітару чи фортепіано з під вусів поважних Панів, які тямили у файному гуморі. Це ті самі Колєгі, які запустили новий скетчком "Наші без Раші"Склад творчого колективу "Вечір Колєг" не так важливий, як атмосфера, яку створює кабаре в цілому) Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Leo Tuning Expo
23.06.2019 10:00

Вперше у Львові,такого ви ще не бачили!!"Leo Tuning Expo" -це сучасна виставка авто-мото техніки зі всієї України!!Більше 60 одиниць техніки на одній площадці,в один день!!На виставці будуть показані авто-мото:car: одиниці а також розробники даної техніки!!:sunglasses:   Для вашої цікавості ми розробили такі категорії:1.americanmuscle(американські мускл кари)2.stylelook(стильний вигляд)3.japantuning(японський тюнінг)4.motorlook(підкапотний вигляд,мотор)5.bestmoto(круті мотоцикли)6.supersport(супер спорт)7.stancecar(стенс автомобілі)8.coolwheel(круті колеса)9.germanytuning(німецький тюнінг)10.ussrclassic(ваз класика)11.4*4(круті позашляховики)12.loudsound(сильний вихлоп)   Супер шоу, багато кіловат звуку ,розіграші ,dj's,pj's -все саме найцікавіше в одному місці "Leo Tuning Expo"

Black Lips

The Black Lips - гаражні рокери, що утворилися далекого 1999 року і здобули репутацію самої сміливої та дикої групи Персикового штату, а також головної flower punk групи світу.Їх продюсував Марк Ронсон, то Патрік Карні з The Black Keys, то сам Шон Леннон. Спочатку їм забороняли виступати на деяких майданчиках в США через божевільні, що виходять з-під контролю, виступи, а місяць тому в честь їх саксофоністки і вокалістки Зуми, називають сумку з останньої колекції Gucci

Jazz Girls Party
20.06.2019 22:00

У джазі не тільки дівчата… Вечірка присвячена усім, хто любить жінок, віскі і джаз. Жінка розкривається у танці, чоловік – через споглядання за жінкою. Жінка – як музичний інструмент, потрібен час і бажання, щоб навчитися і зрозуміти, відчути і поєднатися.Тож, запрошуємо. Чоловіки, ніч для вас у стилі джаз і жінка.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

NAVI

van NAVI один з найяскравіших представників сучасної вітчизняної музики, який стрімко розвивається в українському шоу-бізнесі. Його хіти займають найвищі сходинки радіочартів. Кліп на пісню «Такі молоді» зібрав 1,8 мільйона переглядів, «Хімія» – 1,4 мільйона, а «Закохуюсь» – понад 1 мільйон.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Львівська Школа Джазу

Запрошуємо на вечір, присвячений джазовій музиці! Для вас заграють учні відомого українського джазового музиканта та композитора Ігоря Гнидина. Люди, які відкриті до творчості, експериментів та просто люблять музику. Участь візьмуть як початківці, так і досвідчені учні, які разом приготували програму з улюблених джазових (та не тільки) творів.Вхід вільний.

Nova band

Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Музичний виступ Тома Луголообі, Андрія Кохана, Марти Мальської, Богдана Мукомели
20.06.2019 20:00

Том Луголообі - рояль, Андрій Кохан - бас, Марта Мальська - вокал, Богдан Мукомела - барабани. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону. 

Вечірнє "Що? Де? Коли?"

На вас чекає 36 нескладних питань на загальну тематику. Кількість місць обмежена!Зможемо розмістити 22 команди.   Якщо у вас немає можливості зібрати команду - ви можете також заздалегідь індивідуально зареєструватися і зіграти в команді інших гравців (рандом-стіл).Гра складається з 3 турів по 12 запитань.   У команді: до 6 осібСкладність: середня/нижче середньогоВартість участі: 600 грн з команди/100 грн з індивідуального учасника.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Smart Time. Машина часу: 00-ні

Smart Time – розумний формат дозвілля.Командна інтелектуальна гра, процес якої робить звичайне часопроведення в компанії друзів за кухлем пива більш корисним й не менш веселим. Дійство проходить в пабі, де команди змагаються між собою в знанні музики, кінематографу, літератури, географії , інтернет-культури і тд.Переможці, як завжди, отримують призи від наших партнерів.Триває тематичний сезон «Машина часу», де кожна гра присвячена окремому десятиліттю. Таким чином, ми ускладнили собі завдання, й обмежили для себе тематику питань для кожної окремої гри. Сподіваємось, Ви заціните. Членський внесок з гравця - 75 грн.Внесок зі студентів - 50 грн.   Реєстрація за вказанним посиланням.

Що? Де? Коли? Кубок міста Лева

Напередодні Дня Конституції та Дня молоді пропонуємо усіх небайдужих зіграти у неважке і цікаве ЩДК з великою кількістю українських реалій та отримати нагоду виграти приз від наших партнерів.   Формат проведення - 3х12.Редактори пакету - Едуард Голуб, Вікторія Маландіна.   Реєстрація за вказаним посиланням.

V Міжнародний фестиваль театрів ляльок "І люди, і ляльки- 2019"

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2019». Фестиваль проходитиме з 21 по 23 червня 2019 року на базі Львівського академічного театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» у місті Львові (Україна). Одне з основних завдань, що ставить перед собою керівництво фестивалю - це представити нашому глядачу, львів'янам та гостям міста, широкий спектр жанрів, стилістик, засобів, форм існування та життєдіяльності театру ляльок, зруйнувати стереотипи про обмеженість вікової категорії глядача. Просимо запропонувати нам роботу, яка на вашу думку якнайкраще представить Ваш театр, місто чи країну, познайомить глядача з культурною спадщиною Вашого краю, традиціями, колоритом національної мови. Для показу фестивальних спектаклів будуть задіяні чотири театральні майданчики міста Львова. Будуть організовані прямі ефіри на місцевому телебаченні.

Фестиваль освіти "Вчителі майбутнього"
21.06.2019

Освіта - тема безумовно серйозна! І хоча нам вельми кортить, та ми з цим сперечатися не станемо! Але коли свої зусилля у бажанні звеселити і розслабити процес вчителювання поєднують Освіторія та холдинг емоцій Fest Lokal, у ділових костюмів, календарних планів, класних журналів, традиційних батьківських зборів, страхів перевірок і тому подібних освітніх нічних кошмарів не лишається жодного шансу! Вперше ми створили таке унікальне дійство минулого року. Було настільки фантастично, що ми зарядилися, запалилися та надихнулися робити такі події регулярно. Довго ми шукали, чим ще крутецьким, цікавезним, сучасним та прогресивним наповнити наш наступний фест... Адже ми точно знаємо, що вчителі майбутнього потребують тільки най-най-кращого. І ось нарешті, раді повідомити, що таки відшукали всі складники рецепту успішного освітнього фестивалю! А коли ж, як не напередодні літніх канікул та відпусток фінально відірватися? Давайте разом завершимо цей навчальний рік - фаново, драйвово та рок-н-ролльно у найкращих традиціях українських освітян 21-22 червня усім тренерським складом «Освіторії» пакуємо валізи та їдемо розважати й «освічувати» вчительську спільноту Львова! У програмі фесту: інтелектуальні лекції та дискусії з філософії освіти, практичні воркшопи, прикладні майстерки, презентації освітніх ініціатив і проектів, кавування з лідерами думок, безлімітний нетворкінг, творчі майстер-класи, інтерактивні квести, нетипові екскурсії чарівним містом Лева, запальні вечірки та ще купа сюрпризів, які ми поступово розкриватимемо впродовж наступних тижнів На свій розсуд, Ви можете відвідати як один, так і обидва фестивальні дні. Реєстраційний внесок одного дня складає 300 грн, двох - 500 грн з учасника.Внесок включає в себе відвідування всіх лекцій та майстерок, каву-чай, смаколики, розважальну частину та сертифікати. Внесок сплачується безпосередньо на місці.На території FESTrepublic можна смачно і доступно перекусити у будь-який зручний час! Тому у голоду немає жодних шансів зіпсувати вам настрій! Остаточно сформовану програму надішлемо за тиждень до Фестивалю всім зареєстрованим і ви зможете обрати заходи на свій смак, запит та настрій!P. S. Підтвердження участі надійде всім 1-го червня!З будь-яких питань - сміливо звертайтеся за електронкою

Свято музики 2019
21.06.2019 10:00

Скоро вже! Сьоме Свято музики у Львові!Реєструйтесь за нижчевказаним посиланням, не соромтесь!

Reserve: Grande Chardonnay

Виноград сорту Шардоне називають одночасно і найбільш невибагливим, і найпримхливішим зі всіх сортів. Перше - через його розповсюдженість: він не боїться заморозків, а вино майже завжди цікаве та смачне. Друге - тому, що цей сорт чуттєво реагує на все, що відбувається навколо: перепади температури, дії винороба, умови зберігання.Цього разу ми підготували для Вас Шардоне родом з Італії. Видатне Шардоне від іменитих виноробів та кооперативів. Шість різних регіонів, шість доль, шість неперевершених смаків все того ж Шардоне.Перелік вин на дегустацію: - Chardonnay Lafoa. Colterenzio;- W… Dreams 2015. Jermann;- Chardonnay Bussiador Langhe 2015. Aldo Conterno;- Chardonnay 2014. Ca' del Bosco;- Chardonnay 2013. Capannele;- Didacus 2015. Planeta.Вхід: 900 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Дегустація вулканічних вин

Запрошуємо Вас на унікальну дегустацію з нашим сомельє Ihor Smolianyk.Вино з лози, яка росте на вулкані - новий гастро тренд, яким ми спішимо поділитися!Все більшої популярності набуває вулканічне виноробство, коли виноград для вина вирощується на схилах вулкану, який все ще вивергає вогонь, дим і лаву. Це НЕ маркетинговий трюк, таке виноробство пов'язане з певними ризиками, але експерти стверджують, що вулканічне вино - унікальне і в цьому ми переконаємося на дегустації.Ціна 400 грн з особиДетальна інформація та реєстрація за нижчевказаним телефоном.

Дегустація Новозеланських Совіньйон Бланів

Дегустація Новозеланських Совіньйон БланівЦей сорт та регіон за останній час стали шалено популярним, Існує маса цікавих виробників цього вина.Це буде не зовсім стандартна дегустаця, адже доведеться продегустувати більше 12 позицій!!!Дегустація відбудеться у форматі вільного стола.Гастрономічний супровід забеспечить Park. Art of RestВартість - 500грн.Кількість місць є обмеженою, тому не забувайте попередньо бронювання та робити передоплату.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Презентація перекладу книги Папи Франциска

Запрошуємо на презентацію книжки "Апостольське післясинодальне повчання Christus Vivit Святішого Отця Франциска: Молоді та всьому Божому народу". "Христос живе. Він є нашою надією і найпрекраснішою молодістю цього світу. Все, чого Він торкається, стає молодим, стає новим, сповнюється життям. Саме тому першими словами, які я хочу адресувати кожному молодому християнину, є: Він живе і прагне, щоб жив і ти! ", – йдеться у вступному слові Папи Франциска. Книжка перекладена і видана Асоціацією богопосвяченого життя УГКЦ та РКЦ в Україні.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Презентація книги Стівена Сігела "Картографи / Map Men"

Дещо більше, ніж просто яскравий заманливий клікбейт чи прагматичні плани міст, карти часто є глибоко емоційними розповідями: про провальні політичні проекти, про невдале зародження стосунків, і про стерті країни. У своїй книзі "Картографи" Стівен Сігал запрошує нас у подорож цими історичними драматичними сюжетами з детальним розбором карт, які творили і перекроювали світ Центрально-Східної Європи упродовж тривалого періоду світових воєн і революцій. Колективна біографія п’яти видатних географів періоду 1870-1950 р.р. Це – Альбрехт Пенк, Еугеніуш Ромер, Степан Рудницький, Ісая Бовмен і граф Пал Телекі. "Картографи" переосмислюють глибинні емоції, канву дружби і саг на багато поколінь, які стоять за авторитетними картами.

Виставка "Ангели"

Образ ангела: від ікони до масової культуриВиставковий проект «Ангели» – знакова подія для української культури і водночас наймасштабніший мистецький проект року. На три місяці у Львові буде створено унікальне середовище взаємодії культур, традицій та новацій на тлі образу ангела у світовому мистецтві.   Проект об’єднав:- понад 20 музеїв і культурних інституцій України;- 10 провідних експертів у галузі культури;- понад 400 шедеврів мистецтва різних епох, жанрів і стилів.Проект складатиметься з п’яти тематичних блоків, кожен з яких ознайомить глядача з одним із вимірів існування ангела. Виставкова й лекційна програма крок за кроком знайомитиме зі змістом сюжетів і значенням символів у зображеннях надприродної істоти з крилами, котра привертала погляд і думку тих, хто хоч раз у житті опинявся перед ним.

Екскурсія "Озеро Синевир та водоспад Шипіт"

Найгарніше озеро Карпат, центр реабілітації ведмедів, Пилипець із потужним водоспадом, панорама Боржави. План туру: виїзд зі Львова (07:00) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт та обід) - Синевирський перевал (фотографування та огляд карпатських панорам) – Національний парк “Синевир” (реабілітаційний центр бурого ведмедя та перехід до озера) — Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) — Львів (повернення до 24:00).    Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Екскурсія "Кам’янець-Подільський круїз"

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, поселення в готель о 19:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – круїз на кораблі по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) – Львів (повернення о 23:00).   Деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Тур "Совий яр - Бакота. Сплав на байдарках"
21.06.2019

Захоплюючий маршрут для сплаву наймальовничішими місцями національного парку “Подільські Товтри“. Дністровський каньйон - один з найдовших каньйонів у Європі - місце унікальне своєю природою, занесене до cписку “7 чудес України”. Будемо досліджувати дикіі береги урочища Совий Яр та затопленого міста Бакота! Вирушаємо на джипах або бусах та добираємося через цікаві локації та бездоріжжя! Пропливемо на байдарках близько 30км в спокійному темпі з цікавими зупинками на прогулянки.   Почнемо подорож з дослідження нац. парку на суші, проїхавши через цікаві об’єкти, водоспади та закинуті замки. Перша головна локація - урочище Совий Яр - там розкладемо наш #indietripscamp. Ввечері проведемо короткий інструктаж, навчимося плавати на байдарках та зробимо тестовий сплав. Заночуємо в наметах на березі річки Студениця, де зробимо вечірку під відкритим небом.   Ціна: 5600 грн.   Деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Курс "Нарощення вій: професіонал"

Теоретична частина:- Знайомство з курсом.- Ознайомлення з матеріалами для нарощення вій.- Правила дезінфекції.- Здоров'я Lashmakera. Сучасні технології, що дозволяють максимально оберегти майстра від випарів клею та інших побічних дій.- Знайомство з ефектами нарощених вій.- Основні принципи моделювання форми ока.- Формування ідеального пучка.- Чим відрізняється класичне нарощування від об'ємного?- Що впливає на носку вій?- Рекомендації, щодо догляду за нарощеними віями.- Як правильно зняти нарощощені вії.- Корекція чи перенарощення?- Абсолютні протипокази для нарощення вій.- Етика роботи з клієнтом.Практична частина:- Відпрацювання класичного нарощування, 2-D ефект, 3-D ефект.- Робота з ультратонкими віями.- Формування пучків 2-D,3-D.- Відпрацювання на манекені та моделях.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Заняття з німецької мови

У рамках проекту "Deutschland: Читай! Подорожуй! Вивчай", партнером якого є Goethe-Institut Ukraine розпочинаються заняття з вивчення німецької мови для найменших читачів віком від року до трьох років.   Деталі за вказаним посиланням.

June Speaking Clubs

Ліііііто! Готові до подорожей? А знаєте як збиратись у заморські краї та особливості мандрування там? Цілий місяць у "Speak" гості ділитимуться з вами захопливим досвідом своїх пригод в далеких країнах. Як ви гадаєте, що найбільше стало їм у пригоді в мандрах? - Правильно, англійська мова!Якщо ви хочете подорожувати, але ваша англійська потребує вдосконалення, тоді приходьте до нас!Якщо ви багато подорожували і хочете поділитись цікавими історіями, а також потренувати свою англійську - так, вам до нас!В будь-якому випадку, на занятті буде цікаво і корисно усім. Чекаємо на вас у червні щовівторка о 18:15!Хочете вийти на новий рівень спілкування англійською? Тоді реєструйтесь за посиланням нижче. 100 грн - кожне наступне окреме заняття  640 грн - абонемент на 8 занятьДля найшвидших знижка! Реєструєтесь до 10.05 - отримуєте -15% на всі групові курси в рамках Літо з правильною англійською!P.S. Те, що ми вчимо із задоволенням, то завжди пам’ятатимемо. Правда?

Йога з Мартою Чорною

Для для всіх учасників та гостей soma.майстерні тепер два рази на тиждень йога з Marta Chorna. Одразу після ранкової медитації.Йога – означає зв'язок. Це один із найкращих способів, вигаданих людством, відчути зв'язки в тілі і свідомості та здобути рівновагу.Марта Чорна - біохімікиня, консультантка по харчуванню. Сертифікована викладачка йоги (2016 рік) по міжнародних стандартах RYT 200 з тренерським стажем 6 років. Засновник двох працюючих йога-студій у м. Івано-Франківську.   Внесок:папірець на 8 занять - 650 грн.також на заняття можна приходити власникам папірця "дегустатор", "3 ковтки", та мега-папірцяразове заняття - 100 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.  

Забіг на 3 км "Ніч на Погулянці"
20.06.2019 21:00
вул. Вахнянина, 29 (парк Погулянка)

Ніч на Погулянці, версія "ЛІТО"!Традиційно зустрічаємося на центральній алеї парку Погулянка, щоб випробувати свої сили на дистанції 3 кілометри.Вартість - 100 грн. Оплата на місці старту.   Деталі за вказаним посиланням.

Контактна Імпровізація / Потік та Увага

Червень і традиційні четвергові КІ заняття та джеми.Цього місяця ми будемо занурюватися в потік контакту, уваги, підтримки та імпровізації з Kristina SkorubskaХристина понад 6 років практикує вільний танець Контактну Імпровізацію. Викладає сучасний танець та КІ у ЛНУ ім.І.Франка. Відвідує українські та закордонні проекти де знайомиться з новими напрямками та течіями. Радо поділиться своїм досвідом. Вартість 120 грн одне заняття або 400 грн весь курсокремо джем 70 грн.

Форум Відповідального Волонтерства

21 червня - Центр Шептицького, 203 аудиторія22 червня - Львівський геріатричний пансіонат   За підтримки ГО Українська молодь - Христові та Благодійний проект "Старість НА радість" запрошуємо Вас долучитись до Форуму Відповідального Волонтерства.Наша ціль - дати Вам цінні знання, що допоможуть з турботою та креативом провадити добру працю з людьми поважного віку.   Це будуть 2 насичені дні протягом яких ви:- Дізнаєтесь про особливості психології старших людей- Навчитесь позитивно впливати на емоційний стан людей похилого віку- Ознайомитесь з проблемами, пов'язаних з доглядом за літніми людьми та навчитесь їх вирішуватиКожен заслуговує на гідне життя в старості.Наша мета - допомогти тим, хто цього потребує.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Благодійна вечірка "Цвіт"

Ми, учні 19 школи HR New Generation від HR Кав'ярняня, запрошуємо Вас на благодійну вечірку, яка подарує Вам приємний вайб та емоції, а людям, які потребують - допомогу.Хочемо Вам розповісти про мету цієї вечірки: збір коштів для геріатричного пансіонату або, як кажуть в народі, будинку пристарілих. На жаль, ці люди залишилися зовсім самі або з опікунами, які не мають можливості їх утримувати. Серед цих дідусів та бабусь є справді обдаровані артисти та митці у минулому, а тепер - покинуті державою старенькі. Насправді, умови в пансіонаті далеко не ідеальні, бракує банальних речей.Тематика вечірки полягає в тому, що поки ти молодий, то цвітеш і пахнеш, але все відцвітає і молодість теж проходить. "Подумай про свою старість - попрацюй над кармою вже сьогодні".Ми в пошуках ще одного DJ, який має бажання стати частинкою цього невеличкого, але дуже важливого проекту. Вхід від 100 грн, бо, насправді, благодійності немає меж. А кожні 5 грн. з тематичних коктейлів також підуть у скарбничку.

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

Тижні дитячих майстер-класів
17.06.2019 13:00

Запрошуємо малят та їх батьків відвідати дитячі майстер-класи в Proart Gallery, які проведе художниця Христина Приймак Христина Приймак.   Вартість участі - 400 грн (всі необхідні матеріали надаються).Кількість місць обмежена (4 дитини в групі).Підходять для діток віком від 5-ти років.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Summer Success Camp
17.06.2019 10:00
вул. Стрийська, 85a (GO fun English)

Ми пропонуємо літній міський денний табір для дітей віком від 8 до 11 років, у якому крім позитиву, ігор та спілкування ваша дитина отримає інструменти для розвитку сучасної успішної особистості. Зможе покращити рівень розмовної англійською, розібратися з азами фінансової грамотності, відпрацювати вміння працювати в команді, зробити перші кроки до втілення власних мрій. Заняття з розмовної англійської допоможуть впевненіше почуватися на відпочинку та в поїздках. Діти знатимуть як:- знайомитися та вести першу розмову англійською;- опанують навик впевненого представлення від випускників Прінстона;- зможуть замовляти їжу в кафе і ресторані та орієнтуватися в меню;- запитувати дорогу;- розповідати про літо та відпочинок;- побудують плани на літо та зможуть розповісти про них.   Ціна: 1500 грн (при оплаті до 12.06), 1800 грн (з 13,06).   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Літні STEAM табори

Літній STEAM-табір у Школі Дружній До Дитини чекає всіх і кожного! Впродовж всього червня та серпня запрошуємо дітей віком 6-12 років у захоплюючі табори на зеленій території нашої Дружньої школи!Щотижня інша тема, тож можна записуватись на весь місяць! 3.06 -7.06 - тиждень "Science" -наукові відкриття у розвідках, дослідах та експерементах. Запрошуємо вас спробувати себе у ролі Науковця. Ваше завдання вирішити одну із реальних проблем людства. Яким саме буде ваше рішення? 10-14.06 - тиждень "Technologies" - куди зараз без сучасних технологій? Цього тижня табору діти покращуть свої вміння програмування та здобудуть нові знання з робототехніки у нашій спеціально обладнаній IT Lab.17-21.06 - Тиждень "Engineering and English"! Повністю англомовний тиждень - від Good morning до Goodbye! Будемо не лише розмовляти й бавитись англійською, а й проектувати та винаходити!24-28.06 - Тиждень "Arts and Math" - поєднаємо точність і творчість, будем розвивати логіку, розвязувати цікаві задачі та створювати шедеври Вартість:1 тиждень 9:00-18:00 з 3-разовим харчуванням та навчальними матеріалами 2400 грн* для учнів 3d школи - 2000 грн* за кожен наступний тиждень - знижка 100 грн

Музична урочистість "Голос серця" з нагоди 100-ліття Іри Маланюк

Музична урочистість на вшанування пам’яті 100-ліття примадонни світової опери.Одна з найвидатніших солісток Віденської, Цюрихської та Мюнхенської опер у 50-х та 60-х роках, оперна примадонна світової слави, чий голос звучав на всіх континентах – на оперних сценах Італії, Франції, Великої Британії, Іспанії, Аргентини й інших країн. А сьогодні звучатиме в одній із найвишуканіших зал Львова – у Матейківській залі Львівської політехніки. Одна з 6 найкращих у світі виконавиць Ваґнерівських опер. Тогочасна критика захоплювалася, публіка аплодувала стоячи: на оперних сценах світу співала «нова Венера, яка прийшла з України».   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Picnic & BBQ
22.06.2019 11:00
Зупинка марштурки №25, вул. Заклинських (біля кафе Моцарт)

Літо довго випробовувало нас і загартовувало. І врешті решт таки прийшло! Тому пропонуємо зустрітися і відсвяткувати цю феноменальну подію на пікніку! Це буде справжній Green Forest BBQ! Ви питали, нагадували, писали про це в своїх writing, і ми вас почули! В програмі - настільні ігри, рухливі завдання, йога, музика, танці, і, звичайно, їжа, яку ми приготуємо самі на вогнищі!Вартість: 100 грнГоворити будемо англійською , тож налаштовуйтесь і купуйте квитки у адміністраторів офісів Green Forest.Обов'язкова реєстрація за посиланням нижче.Захід відкритий абсолютно для всіх, тож кличте друзів!

Змагання з швидкісного поїдання бургерів

Запрошуємо Вас взяти участь у найкумедніших інайсмачніших змаганнях цього літа.Якщо бургери - ваша любов і ви миттєво поглинаєте їх, тоді вам до нас.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Принцеса Еммі

Маленька Емі – особлива дівчинка. Вона має шляхетне походження, проте це не гарантує їй права називатися принцесою. Для цього Емі має скласти іспит, до якого потрібно ретельно готуватися. У разі, якщо вона провалиться, королівство потрапить до рук нестерпної двоюрідної сестри Джизани. Завдяки чарівній книзі Емі розуміє мову тварин, а отже має чимало чудових друзів. Одних тільки коней у неї 26! Але може статися так, що вона усе втратить. Книгу викрадено і її терміново потрібно повернути. Але ж це вкрай складно – одночасно освоювати надскладний курс благородного етикету та розшукувати книгу.Мультфільм «Принцеса Емі» створено на основі популярної у Німеччині серії книг «Принцеса Емі та її коні». Головна героїня зображена традиційно для подібного жанру, та унікальним є те, що у цій історії немає «прекрасного принца». Емі сама вирішує свої проблеми, опираючись на свій розум та підтримку друзів.   Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.

День глядача зафільмуйся в кіноцентрі
18.06.2019 10:00

Дивитись кіноновинки щотижня? Разом з Львівським кіноцентром це реально!Тільки в нас ви зможете придбати квиток зі знижкою і переглянути всі світові кіноновинки!Відтепер, Щовівторка, квитки в кіно за спеціальними зниженими цінами - на всі сеанси вартість квитка становить - 40 грн. )Знижка не надається на фільми, обмежені меморандумом кінопрокатної компанії.  

Кінопоказ "Мамай"

Запрошуємо подивитися кіно "Мамай".Фільм створений на основі давнього українського і кримськотатарського фольклору. Це українська версія Ромео і Джульєтти. Козак-утікач закохується в приголомшливо вродливу татарську жінку, яка рятує його від неминучої смерті.   Бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.