Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Вистава "Марко Проклятий, або Східна легенда"

Драматична симфонія за поезіями Василя Стуса. "У виставі використовуються образи-теми давніх українських легенд про Марка Проклятого і Мамая та східна легенда про Манкурта — дитину кочового племені, яку насильно позбавили пам` яті про свій рід. Стус є одним з небагатьох творців міцних структур мови, міцного, місткого слова. Бо тільки таке слово може передавати глибинний зміст архетипів культури. Для театру, де закоріненість слова, звукосполучення у процеси підсвідомого є особливо відчутна, очевидним є і та непересічна роль, яку відіграватиме поезія Василя Стуса у подальшому становленні української мови. Я навмисне беру тільки мистецький бік творчости Стуса, але і як Людина, як Просвітлений Духом він залишив нам справжнє джерело пророка. Проте, це питання індивідуальні, навіть інтимні, добрий тон тут велить мовчати." Володимир КучинськийКвитки можна придбати у касі театру чи нижчевказаним посиланням.

Вистава "Перехресні стежки"

Повість Івана Франка «Перехресні стежки» – класика української і світової літератури, один з найкращих творів у творчому доробку геніального автора. Повість народжувалася на перетині XIX і ХХ століть, і її тематика та проблематика дзеркально висвітлює (майже через 120 років) – реалії сучасної України, духовні та соціальні рефлексії і нашого теперішнього соціуму."Перехресні стежки" – перегук часів – минулого (Франкового) і нашого теперішнього (ХХІ століття) через розкриття психологічної та соціальної драми людини дії, людини вчинку, людини, яка прагне суспільних змін. Історичний фон для таких дієвих пошуків може змінюватись, але незмінною лишається внутрішня драма особистості.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Солодка Даруся"

Драма "Солодка Даруся" - вистава-легенда, постановка, що безперечно є знаковою у новітні історії Івано-Франківського театру, та одна з найвизначніших для українського театру останніх десяти років. Доля цієї вистави дивує збігами щасливих обставин: всього лише студентська робота курсу Ростислава Держипільського у 2008 році вражає своєю чесністю та глибиною як широкий глядацький загал, так і професійну критику: "Якщо на сцені справжнє, то нема жодної розбіжності між критиками і глядачами" (І.Чужинова). "Солодка Даруся" Івано-Франківців гідна представляти Україну на світовому рівні" - спільна думка компетентної аудиторії. Виставу вводять у репертуар театру і вже найближчим часом по прем'єрі драма "Солодка Даруся" стає найочікуванішою мистецькою подією у багатьох містах України, а незабаром її запрошують у США, Канаду, Польщу, Німеччину, Італію тощо. 

РОК-Симфонія / Rock Symphony

Початок о 16:00 та 19:00 год.   Rock Symphony — це коли близько 100 АТРИСТІВ НА ОДНІЙ СЦЕНІ об’єднуються, створюючи єдине звукове поле, що пронизує наскрізь!Rock Symphony — це цільний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній.Підчас перформенсу ніщо неподільне, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення.   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Morphine Suffering
04.04.2020 19:00 $ 210 грн

Morphine Suffering повертаються з неймовірним шоу!Цей концерт стане фінальною крапкою в рамках всеукраїнського прощального туру MS. Вже понад 10 років гурт Morphine Suffering демонструє високу якість виконання, звучання, свiтла та шоу. Море драйву, незабутні емоції, позитив та шалена енергетика - ось візитна картка гурту. Колектив є постійними гостями найгучнiших фестивалів України, таких як Atlas Weekend, Захід Фест, Файне Місто, Бандерштат, Тарас Бульба, Республіка та багато інших. За час свого існування Морфіни видали 7 синглів, 2 повноформатні альбоми та 2 EP, а також створили десятки відеокліпів та відіграли понад 200 концертів. MSfamily нараховує десятки тисяч прихильників в Україні та за її межами. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    

ManSound - 25 років на сцені!

ManSound відзначає 25 років на сцені! Ювілейний концерт - це унікальне вокальне шоу з «фірмових» і зовсім нових композицій, які колектив готує на честь знаменної події. Ювілейний концерт порадує всіх любителів класики, джазу, народних пісень і популярної музики, адже шість вокалістів замінюють на сцені цілий оркестр!Це також буде прощавальний концерт у Львові для Володимира Сухіна, який співає в ManSound з першого дня його заснування. ManSound - український вокальний бренд, який відомий своїм фірмовим а-крапельним звучанням на весь світ. Вокальний колектив виступив більш ніж на 70 фестивалях світу, кожен з десяти альбомів ManSound був номінований на всесвітній «а-крапельний Оскар» - Contemporary A Cappella Recording Awards (CARAS).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Показ колекцій одягу та прикраз дизайнерів та фешн-магазинів
05.04.2020 15:00
вул. Чайковського, 31 (МолоДвіж Центр)

Показ видоміх українськіх брендів одягу та прикрас від агенції Maxi-models та Арт-кластеру.

Західна ліга сміху

Валентин Іванов - редактор Ліги сміху, автор та актор відомої української команди КВН «ХАІ» (Харків).Тренери сезону: Тарас Стадницький (Володька) — український комічний актор, гуморист, шоумен, телеведучий, гравець команди «V.I.P. Тернопіль» (з 2012), багаторічний учасник КВК, фіналіст Вищої Української ліги КВК 2007 року, член журі численних мистецьких конкурсів та фестивалів. Віктор Гевко — український комічний актор, сценарист, капітан команди КВН «V.I.P.», триразовий переможець шоу «Розсміши коміка», автор та актор скетч-шоу «Країна У», учасник проекту «студії 95 квартал»-«Бійцівський клуб». Влад Куран - автор і актор команди «Ветерани космічних військ», володар Літнього і Зимового кубків Київської Ліги сміху. Віктор Іваницький - актор і комік. Фіналіст першого сезону «Ліга Сміху». Переможець телепроектів «Розсміши коміка» і «Бійцівський клуб». На даний момент є актором команди «Заинька». Також веде власний відеоблог на регіональному каналі «ТВ5». У вільний час викладає акторську майстерність в дитячій школі саморозвитку. Святослав Антіпов - учасник команди «Загорецька Людмила Степанівна» - чемпіона Ліги Сміху. Дмитро Зелінський -  команда «Відпочиваємо разом», віце-чемпіон 2017 року, Володар літнього кубку 2017 року, учасник сезону 2016 2017, 2018, 2019.

Наші Без Раші. LIVE

Що таке "Наші без раші"?Це країна, в якій Наші на питання: «Як справи ?» відповідають «Чудово», а не традиційне «Аби не Гірше».В Наших містах щодня відкриваються інноваційні «стартапи», а не кіоски з цигарками.Наші в першу чергу дивляться на те, що відбувається в них вдома, а не в сусідів.І найголовніше - Наші впевнені, що в них все буде добре, адже Наші без раші!Великий концерт для своїх від авторів проекту: ВЕЧІР КОЛЄҐ.Вечір Колєг - це зустріч родини, друзів, однокласників, кумів, колег по роботі. Зустріч з метою гарно провести час з гумором в хорошій атмосфері.За гумор відповідають актори:Роман ГапачилоІлля КлимСергій Слободянюкта інші.За атмосферу відповідає - музичний «Колєґи бенд».Гумор Кабаре "Вечір Колєг" - це як пісня "Родина, Родина" в кінці будь якого весілля, це для своїх. Це як 50 грам у Страсну П’ятницю, ще ніби не гріх та дуже хочеться. Гумор Кабаре "Вечір Колєг" - це файний гумор під звуки камерного оркестру.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Карантин 2020. Афтепаті
04.04.2020 20:00
пл. Ринок, 1

Найнеочікуваніша подія 2020 року.І напевне наймасштабніша цієї весни.Отже, план такий: ви залишаєте всі свої проблеми вдома, хапаєте всіх друзів і гарний настрій, і зустрічаємось на площі Ринок.Подія для тих, в кого 36,6Роздаватимуть музичні вайби: Dj Wuhan b2b Dj Corona

90's Baby
05.04.2020 22:00 $ 100 - 150 грн

Наша вечірка це не просто унікальна атмосфера, а й можливість повернутися в безтурботну, бурхливу молодість та відірватися під найяскравіші хіти того часу. Складно знайти людину, яка б не чула краще з хіт-парадів від Джемі Реквай, Брітні та Мадонни, Депешмод і Продіджи та нашої улюбленої Барбі Гьорл від Аква! Адже це ті пісні, на яких виросло ціле покоління, покоління 90-х.Готові денсити як Квінс в золотих хмарах хітів?Наші легенди будуть грати тільки жирMachitas (Taras Muchychka)Biganski (Georges Behanskiy)T-One (Taras Dmytriv)Дрес-кодМода циклічна, тому ми знову і знову повертаємося до шкіряних плащів з 90-х, диско, всього яскравого та кислотного. Прояви фантазію, збери свій найкращий лук!По квиточках:22:00 - 23:00 безкоштовний вхід23:00 - 00:00 100 грн 00:00 - 01:00 150 грн 01:00 - 03:00 100 грн 03:00 - 04:00 вільний вхід

April Party
12.04.2020 20:00 $ 100 грн

А ми не збавляємо обороти і оголошуємо про нашу наступну вечірку!Отже, Львове, готуйся - 12 квітня о 20.00 ми кличемо всіх-всіх-всіх потанцювати з нами в місці,що нам полюбилося з першого погляду - Арт-простір "Сова"!

Музична медитація з Джанардана

Медитація звільнює від тривожності, дає нам емоційну рівновагу та стресостійкість. Це якості просто необхідні в сучасному світі, бо стрес краде нашу продуктивність та відчуття гармонії.Коли на вулиці хмарно та дощить, сонця стає зовсім не видно. Так і ми, занурені у свої проблеми, не одразу бачимо їх вирішення. Але якщо сісти на літак, то можна піднятися над всіма дощовими хмарами й побачити сонце. Воно там, але коли ви стоїте на землі - його не завжди видно."Мантра" - в перекладі означає "підносити розум". Піднестись над проблемами та турботами цього світу, щоб наблизились до внутрішнього щастя."Я дуже радий запросити вас в цей неймовірний світ мантр, щоб відпочити серцем і скуштувавши цей солодкий смак" - запрошує Джанардана, учасник гурту ATMASFERA, щоб поділитися найціннішим з вами.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

I Am A Preacher
24.04.2020 19:00 $ 100 грн

I Am A PreacherDark / Blackened Hardcore from Minsk, Belarus

V Всеукраїнський фестиваль психологічних ігор
05.04.2020 $ 400 - 700 грн

Фестиваль психологічний ігор – це приємний, м'який, ігровий та екологічний шлях трансформації й конструктивних власних рішень у особистому та професійному житті.Ми запрошуємо всіх, кому цікавий світ ігропрактики, всіх, хто відкрив даний напрямок для себе та має особисті результати, і тих, хто лише бажає познайомитися з таємничим та прекрасним світом трансформаційно-психологічних ігор.   Програма Фестивалю:09.30-10.00 – реєстрація, фотозона (працює фотограф) 10.00 –10.30 – відкриття фестивалю, представлення майстрів 1 лінійки, 10.30 - 13.00 – 1 лінійка ігор13.00 – 14.00 – обід, нетворкінг13.30 – 14.00 – представлення майстрів 2-ї лінійки 14.00 - 16.30 – 2 лінійка ігор16.30 – 17.00 – кофе-пауза, нетворкинг, представлення тренерів 3-ї лінійки17.00 - 19.30 – 3-тя лінійка ігор19.30-20.00 – Закриття фестивалю, вручення подарунків   Реєстрація та деталі за вказаним посиланнями.

2-й етап Чемпіонату України зі «Що? Де? Коли?» сезону 2019/2020
11.04.2020 15:00

11-12 квітня у місті Львові відбудеться Другий етап Чемпіонату України зі «Що? Де? Коли?» сезону 2019/2020 у Вищій та Першій лігах.

Mindgame 2.0. Мова-література-переклад

Кафедра перекладознавства та контрастивної лінгвістики і.м Г. Кочура готує другий Mindgame! Участь: безкоштовна! Запрошуємо студентів та випускників факультету іноземних мов.Кількість гравців у команді: до 7 гравців.Можна реєструватися також і без команди - ми вам її знайдемо.На переможців чекають призи: сертифікати від Школа перекладу Source &Target, стікери від Мистецька студія CULT та картки для вивчення мов від Видавництво English Student і сертифікат на 500 грн для команди-переможця на суші Суші бар "Тукамі"!   Реєстрація за вказаним посиланням.

Pole Fest 2020
05.04.2020 11:00

International pole art & exotic championshipРозвиток і популяризація пілонного спорту і танцю в Україні та Світі.Проведення в рамках фестивалю повноцінного чемпіонату в напрямках Pole Art та Pole Exotic серед спортсменів і танцівників на пілоні України та інших країн.Підвищення рівня атлетів завдяки участі в майстер-класах провідних представників різних напрямків.Обмін досвідом спортсменами, мотивація і здорова конкуренція.Pole EXPO - ознайомлення з новинками полденс-індустрії товарів для спортсменів і любителів пілонного спорту та не тільки.Новий бізнес-майданчик для компаній та спонсорів, налаштування співпраці для взаємовідносин та розвитку.Залучення інтересу громадськості до видовищної програми змагань.

V Всеукраїнський фестиваль психологічних ігор
05.04.2020 $ 400 - 700 грн

Фестиваль психологічний ігор – це приємний, м'який, ігровий та екологічний шлях трансформації й конструктивних власних рішень у особистому та професійному житті.Ми запрошуємо всіх, кому цікавий світ ігропрактики, всіх, хто відкрив даний напрямок для себе та має особисті результати, і тих, хто лише бажає познайомитися з таємничим та прекрасним світом трансформаційно-психологічних ігор.   Програма Фестивалю:09.30-10.00 – реєстрація, фотозона (працює фотограф) 10.00 –10.30 – відкриття фестивалю, представлення майстрів 1 лінійки, 10.30 - 13.00 – 1 лінійка ігор13.00 – 14.00 – обід, нетворкінг13.30 – 14.00 – представлення майстрів 2-ї лінійки 14.00 - 16.30 – 2 лінійка ігор16.30 – 17.00 – кофе-пауза, нетворкинг, представлення тренерів 3-ї лінійки17.00 - 19.30 – 3-тя лінійка ігор19.30-20.00 – Закриття фестивалю, вручення подарунків   Реєстрація та деталі за вказаним посиланнями.

Ярмарок спорту та краси
05.04.2020 09:00

Ярмарок спорту та краси у клубі Малевич! З 9.00 до 21.00 впродовж всього дня ви маєте можливість відвідати безкоштовні майстер класи з сальси, сучасних танців, повітряної акробатики, пілатесу, йоги, фітнесу та інших спортивних напрямків. На ярмарку будуть представники різних торгових марок спортивного одягу, косметики, солодощів! На вас чекають чисельні розіграші подарунків, веселі конкурси та цікаві фотозони! А також, ви станете свідком проведення міжнародних змагань з Pole Dance, де будуть спортсмени зі всього світу!!!   Замовити квитки можна за вказаним номером телефону.

Форум-виставка для дизайнерів/ архітекторів
16.05.2020 08:30 $ 800 грн

Якщо Ти асоціюєш себе, що Ти дизайнер/архітектортоді це не Твоя професія а Твій стиль життя, де є місце для: роботи, натхнення, мотивації, створенню чогось цікавого часто незвичного, нового...Цей форум об'єднає виробників, дизайнерів для співпраці, обміну досвідом, натхнення, і спілкування...   Наші спікери: Ольга Богданова, архітектор, засновниця дизайн платформи Prostir86 та дизайн бюро Bogdanova Bureau (Київ)Марко Савицький, архітектор, засновник студії Savytskyy Design (Львів)Олександра Ассаул дизайнер, засновниця студії Sasha Assaul design(Київ)Також можна буде познайомитись з виробниками меблів, плитки, вікон, дверей і різних предметів інтер'єру ....   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вірші на даху. Остап Ступка
21.05.2020 19:00 $ 200 - 450 грн

У четвер, 21-го травня, на даху !FESTrepublic виступить Народний артист України, актор театру і кіно Остап Ступка В цей прекрасний вечір для вас прозвучать найкращі вірші українських поетів, а джазова музика тільки підкреслить глибокий підтекст.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Османська каліграфія та мистецтво Туреччини

Вперше у Львові персональна виставка каліграфічного письма та асманських ремесел турецької майстрині Меліке Балкані Метін. Художниця ознайомить з історією формування східного мистецтва, ознайомить з секретами роботи з надглазурною керамікою та проведе майстер клас. Мета виставки в Україні, а саме у Львові – ознайомити українців з традиційним асманським мистецтвом каліграфічного розпису по кераміці. На виставці будуть представлені роботи двох видів. Перший: картини виготовлені на керамічній плитці різного розміру. Другий вид – рослинний орнамент на тканинній основі. Всього 30 взірців керамічних виробів розміром: 40х40см, 40х60, 50х70 60х30 см . Та 15 робіт на тканині з типовими турецькими візерунками, переважно з квітковими мотивами. В колекції робіт буде представлено ще 4 керамічних тарілки з розписами в техніці підглазурної кераміки.

Рафтинг на Черемоші та сходження на Говерлу
04.04.2020 $ 2180 грн

Карпатські мольфари кажуть, що весна прийде вчасно, тому 4 квітня відкриваємо сезон сплавів Черемошем та сходженнь на Говерлу і далі щовихідних запрошуємо на яскраву пригоду - не пропустіть велику воду! УВАГА при бронюванні за 20 днів до виїзду діє ЗНИЖКА 10%!У цій подорожі є все: екстрим та емоції, краса українських Карпат, а ще неймовірний гуцульський колорит та звичаї! Тривалість: 2 дні/1 ніч. Виїзд зі Львова. Запрошуємо гостей з інших областей, квитки на потяг до Львова рекомендуємо купувати завчасно. При попередньому узгодженні з організаторами можна долучитись у Івано-Франківську.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Похід на гору Синяк
04.04.2020 $ 750 грн

Програма туру03:45 - збір групи по вул. Винниченка 30.а04:00 - виїзд зі Львова.04:00-08:00 - переїзд до санітарної зупинки на "ОККО" в Татарові.08:00-08:30 - санітарна зупинка на “ОККО”, чай-кава, перекус.08:30-09:00 - переїзд до місця старту походу в с. Поляниця.09:00-18:00 - похід на гору Синяк та повернення до с. Поляниця.18:00-18:30 - переїзд до Яремче.18:30-19:30 - вечеря в кафе Яремче.19:30-23:30 - переїзд до Львова з однією санітарною зупинкою.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Подорож "Тінь Прип'яті"

Програма туру:23:00 (ніч з п'ятниці на суботу) -Збір біля ТЦ «Вам», вул. Наукова, 35а. 23:30 - Виїзд зі Львова. Нічний переїзд. Зупинки кожні 3 години. Перегляд фільмів про Чорнобиль.06:00 - Сніданок.(АЗК "ОККО", ресторан "A laminute") 09:30 - Проїзд через контрольно-пропускний пункт «Дитятки» на межі 30-км зони (паспортний контроль та інструктаж з техніки безпеки). 10:00 - 17:00 - Екскурсія по Чорнобильській зоні відчуження, яка включає наступні об'єкти.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Курс "OWASP TOP 10 for Android”

Завдання курсу:- Знайомство з вразливостями на мобільних додатках Android.- Отримання навичок налаштування середовища для тестування на вразливості.- Отримання навичок для роботи з інструментами для тестування на безпеку додатків на Android.Інструменти, які будуть вивчатися на курсі:Burp Suite, Metasploit, Nmap, Rainbowcrack, Genymotion, Dex, DrozerСтруктура курсу: 30% теорії і 70% практики.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відкрите заняття з курсу Python
04.04.2020 10:30 $ безкоштовно

Курси Python призначені як для початківців програмістів, так і для фахівців з його допомогою можна створювати веб-додатки, писати ігри, автоматизувати завдання системного адміністрування і багато іншого.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

ICON. Marketing Conference
04.04.2020 10:00

Якщо ти хочеш прокачати свої skill'и в маркетингу, поспілкуватись з колегами та дізнатись інсайди від найкращих спікерів України - тоді тобі на конференцію від ICON.   ICON. Marketing - конференція для всіх кому цікавий маркетинг як невідємний атрибут успішного просування компанії. Наше завдання - створити якісну платформу для обміну знань в сфері маркетингу та управлінням від найкращих експертів та практиків України.На заході ви отримаєте море корисної інформації, неперевершену лінійку спікерів, концентрацію однодумців, подарунки та розіграші, а також круте afterparty.Усе найважливіше та найактуальніше в digital-індустрії з перших вуст. Розгорнуте обговорення найбільш суперечливих питань і трендів в digital-маркетингу 2020 року, з більше ніж 15-ма експертами та лідерами українського ринку.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Ярмарок спорту та краси
05.04.2020 09:00

Ярмарок спорту та краси у клубі Малевич! З 9.00 до 21.00 впродовж всього дня ви маєте можливість відвідати безкоштовні майстер класи з сальси, сучасних танців, повітряної акробатики, пілатесу, йоги, фітнесу та інших спортивних напрямків. На ярмарку будуть представники різних торгових марок спортивного одягу, косметики, солодощів! На вас чекають чисельні розіграші подарунків, веселі конкурси та цікаві фотозони! А також, ви станете свідком проведення міжнародних змагань з Pole Dance, де будуть спортсмени зі всього світу!!!   Замовити квитки можна за вказаним номером телефону.

Lviv Zouk Weekend: Spring edition with Taras and Anna
10.04.2020 - 12.04.2020 20:00
вул. Винниченка, 30

Зачекалися тепла? Як щодо нового весняного випуску Lviv Zouk Weekend з традиційно затишною атмосферою старого міста, класами від надзвичайно крутих викладачів, неймовірними вечірками й величезною кількістю приємностей? Не прогав!П'ятниця 10 квітня(Location: BDSL Home, 15 Lemkivska str.)20:00 - 00:00 Mixed Friday Party Субота 11 квітня(Location: 30 Vynnychenka str.)12:00 - 14:00 workshops14:00 - 15:00 break, day social15:00 - 17:00 workshops22:00 - 04:00 Saturday Party (2 rooms: zouk only in main hall, mixed party in small hall)Неділя 12 квітня(Location: 30 Vynnychenka str.)12:00 - 14:00 workshops14:00 - 15:00 break, day social15:00 - 17:00 workshops20:00 - 01:00 "Huston! We have a party!" Cosmos Zouk Party   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

ЛОР-навички для первинки: Майстер-клас Анатолія Власенка

Хто має лікувати гострий середній отит, риносинусит, тонзиліт?Педіатр, терапевт, сімейний лікарЯк розібратись у захворюваннях вуха- горла- носа, якісно та сучасно надавати допомогу пацієнтам? Прийти на майстер-клас до Анатолія Власенко!1 день навчанняВісім годин лекцій і практикумів.Огляд вуха, горла, носа.Вайважливіші захворювання лор-органів, розібрані у всіх тонкощах.Промивання вуха, експрес тести, аналіз спеціальних методів обстеження.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Bankhotel: Family Brunch

Запрошуємо на наш традиційний сімейний бранч! Устриці та ігристе, мармурове м'ясо, фреші, свіжі салати та фрукти, і додатково - дитяче меню. А ще святкова атмосфера та майстер-класи для дітей!Вартість Family Brunch: 750 грн з особи.  Для дітей:до 6 років - безкоштовно з 6 до 12 років - 350 грнВартість майстер-класу - 100 грн   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер клас із випікання пасочок. Декорування кошика та писанок

Хочете доручити цьогорічну підготовку до Великодня  своїм діткам⁉️- 16 та 17 квітня.- ТРИ майстер класи в одному заході протягом 4-ох годин.- Випікання великодньої пасочки.- Малювання писанок.- Декорування кошика.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас для дітей. Виготовлення писанок
17.04.2020 $ 150 грн
вул. Липова Алея 15

Запрошуємо усіх бажаючих на майстер клас із виготовлення писанок!З року в рік ми допомагаємо дітям познайомитися з писанкарством. Дехто вже володіє цими навичками, а декого вчимо як саме треба тримати писачок.... Найкращим є те, що в кожного з маленьких майстрів виходить своя, неповторна писанка... А запах справжнього воску в приміщенні після завершення майстер-класу нагадує про наближення світлого свята Великодня.Для дітей від 6-ти років.Вартість: 150 грн.Кожна дитина зробить дві писанки.Час проведення: перша група о 16:00 , друга група о 18:00.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Показ колекцій одягу та прикраз дизайнерів та фешн-магазинів
05.04.2020 15:00
вул. Чайковського, 31 (МолоДвіж Центр)

Показ видоміх українськіх брендів одягу та прикрас від агенції Maxi-models та Арт-кластеру.

Міжнародна стоматолічна виставка "Дентал-ЕКСПО"

Міжнародна стоматологічна виставка «Дентал-Експо» - це одна з виставок стоматологічного напрямку, яку проводить ПрАТ «Гал-ЕКСПО».Виставка дає можливість ознайомити спеціалістів з тенденціями розвитку стоматологічної галузі, прийняти участь у наукових заходах та придбати сучасне обладнання, матеріали та інструменти.В рамках виставки втретє відбудеться проект «Стоматологічна клініка мрії» + «Зуботехнічна лабораторія мрії».   Деталі за вказаним посиланням.

26-та медична виставка "ГалМЕД"

Львівський медичний форрум - найбільша медична подія Західної України, куди з'їжджаються науковці, спеціалісти з різних галузях медицини, представники відомих фірм-виробників Європи та безпосередньо виробники виробів медичного призначення та обладнання, фармацевтичних препаратів всієї України. За роки свого існування саме цей захід став ідеальним місцем для просування новинок, методик лікування та передових технологій, обміну досвідом між спеціалістами різних регіонів України та зарубіжжя. У рамках Форуму буде проведено ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників галузі. Форум проходить за підтримки МОЗ України та Департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації.    Деталі за вказаним посиланням. 

Мій шпигун

Спецагент Джей-Джей (Дейв Батіста) з тріском провалив важливу місію. Його планують позбавити за це роботи, тож дають випробувальне завдання. Потрібно всього лише стежити за однією звичайною родиною. Хто ж знав, що 9-річна Софі (Хлоя Коулмен) виявиться кмітливішою за багатьох дорослих. У перші ж дні дівчинка змогла записати Джей-Джея та його роботу на відео. Щоб не провалити й це завдання, суровому спецагенту доведеться піти на угоду з дівчиськом: вона мовчить та видаляє відео, а він вчить її як стати справжнім шпигуном. Тепер ці двоє багато часу проводять разом.