Події Львова

Дати:
Розділи:

Театр

Фольк опера-балет "Коли цвіте папороть"

Фольк опера-балет “Коли цвіте папороть” Євгена Станковича – явище в музиці унікальне і за жанром, і за сценічною історією. Твір був написаний у 1977 році, але ніколи не мав повного сценічного втілення. Наш театр узяв на себе сміливість яскраво й феєрично зреалізуватинеймовірно красиве мистецьке полотно, зіткане з фольклорних мотивів, поданих сучасною музичною мовою. У цій новаторській виставі нема традиційного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. У першій дії заглянемо в барвисті часи язичництва, коли формувалася прадавнякультура українського народу в єднанні людини й природи; у другій – відчуємо у наші бурхливі дні з відлунням війни, з героїкою, навіяною спогадами про волелюбне козацтво, з тривогою про загрозу можливої майбутньої катастрофи. Музика Євгена Станковича Лібрето Олександра Стельмашенка Феєрія опера-балет на 2 дії за участю солістів опери, хору, балету та симфонічного оркестру (16+) Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Вистава "Мій Роден"

Що ви знаєте про любов? Любов, яка зненацька вривається у життя... " Серце… хай би воно переганяло по жилах кров, а не тріпотіло, мов навіжене, від тієї мани, що нарекли любов'ю. Ні, це не мана, це прокляття, кара Господня! Молися, щоб воно не торкнулося твого життя…" Тридцять років у притулку для душевнохворих. Така плата талановитої скульпторки Камілли Клодель за любов до геніального Огюста Родена. Хто, кому і чим завинив? Тим, що були, як митці рівновеликі? Чи тим, що існувала ще одна жінка, яка народила йому сина? Що його жалість до тієї жінки виявилась сильнішою за любов ?... Великий Роден повсякчас ніс у серці свою драму. Відтоді, як Камілла пішла від нього, його скульптури уже не сяяли ніжними почуттями. Його геній, колись розквітлий від цієї зустрічі, тепер дихав рівно, спокійно, без присмаку шаленої творчої пристрасті. Все найкраще, що він створив було тоді, коли поруч була вона. Саме з її імя`м на устах він провів свої останні земні миті. (Ольга Кіс) Прем'єра відбулась 17 Листопада 2017 року Режисер-постановник — Олена Крилова Художник-постановник — Ася Кравчук Помічник режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці: Каміла Клодель - Наталія Лісова заслужена артистка України Поль Клодель, Роден - Василь Баліцький Ніколь, Марія Пайєтт, Джессі Ліпскомб, Роза Бере - Ольга Бакус   Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Останній гречкосій"

Ця вистава особлива і неповторна, адже її автором і режисером є людина, якій болить за нас – українців. Мова йде про Ореста Огородника, відомого усім творця "Кризи", яка з великим успіхом, вже протягом 2-ох років іде на сцені нашого театру. Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї. Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності. Чи вміємо ми визначати пріоритети, які формують нас як націю? Чи здатні ми зрозуміти і почути один одного? Що дорожче - гроші чи родина? Кого ми шукаємо і що знаходимо? Що таке любов? Що таке сім’я? За що ми боремось? Це запитання, що постійно кружляють у просторі над нашими головами, як ворони. Це запитання до нашого сумління, до нашої свідомості, до нашого серця. Запитання, які неодноразово кожний з нас, хоч раз в житті, але промовляв. Запрошуємо Вас переглянути нову історію про нас самих, про те, що ми робимо, коли відключається серце і душа, а прорахунок та гроші стають нашими поводарями та божками. "Останній гречкосій" - лакмусовий папірець, ідентифікатор нашої громадянської, суспільної та життєвої позиції. (Галканова Олеся Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR) НАУД театр ім. М.Заньковецької) Гірка комедія на три дії з антрактом Прем'єра відбулась 10 Липня 2011 року Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест  Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Казка "По щучому велінню"

Жили-були два брати. Хома був розумний, кмітливий і добрий. А от старший Гаврило був ледачий і хитрий, та ще й весь час дражнив молодшого брата і наговорював на нього всякі нісенітниці. Хому це ображало страшенно, але вдіяти він нічого не міг. Аж поки одного дня Хома не спіймав чарівну Щуку. Ця диво-рибка буквально перевернула все з ніг на голову! Для дітей віком від 5 років.М. Кропивницький, казка на 2 діїАвтор — Марко КропивницькийРежисер — Олександр КуцикХудожниця — Тетяна Улинець Квитки можна придбати в касі театру та онлайн

Перформанс "Червоне весілля"

Ідея/Драматургія – Вікторія Миронюк Режисура живої газети – Констянтин Васюков, Ганна Онищенко Історичне дослідження – Вікторія Миронюк, Нікіта Козлов Перформери і перформерки – Дарія Палагнюк, Нікіта Козлов, Максим Омельченко, Діана Коваленко, Юрій Васюта, Марія Кришталь, Дарія Ярошенко Художнє оформлення живої газети – Дар'я Халіна. Музичний супровід – Олександра Малацковська В перші роки після Жовтневої революції червоне весілля стало одним із ритуалів секулярної обрядовості - спільною творчістю партійних ідеологів, художників та народу. Натхненне авангардними на той час ідеями жіночої емансипації, колективізму та нового побуту, червоне весілля повинне було замінити традиційні релігійні святкування шлюбу та утвердити символічне єднання молодят між собою та із колективом. Червоне весілля версії 2018 року переносить обряд в сучасний сценічний простір і намагається дослідити перформативну схему цієї весільної церемонії. Через гру, весілля запрошує глядачів зануритись в ідеї та естетику ранньорадянської ритуальності та подумати над наступними питаннями: що залишилось від історії, що ознаменувалась авангардними на той час концепціями про любов, сексуальність та колективну працю і життя? Як колективна пам'ять впливає на наше індивідуальне сприйняття історичного минулого? І, зрештою, як ця сценічна робота може прокоментувати процеси у нашому постреволюційному сьогоденні і, зокрема, так звану декомунізацію? Вікторія Миронюк – мисткиня, перформерка, драматургиня. Закінчила курс теорії культури в Києво-Могилянській академії, магістерську програму із сучасних сценічних практик і візуальної культури у Мадриді (MPECV) та післядипломну програму із перформативного дослідження та сценографії в Брюсселі (A.PASS). Вікторія займається міждисциплінарними проектами на межі перформативних, учасницьких практик та візуального мистецтва, що стосуються питань ритуалів, їхніх структур, меж та потенціалів. Театр "Публицист" / Theatre "Publicist", (Костянтин Васюков, Ганна Онищенко, Дар'я Халіна, Дарія Ярошенко, Олександра Малацковська, Максим Омельченко, Юрій Васюта, Марія Кришталь) знаний у Харкові осередок альтернативної творчої освіти, простір для театральних експериментів і активний учасник культурних заходів міста. Фото- та відеозйомка під час перформансу заборонена. Шановні глядачі, будь ласка, приходьте вчасно, якщо ви запізнитесь не зможете потрапити на виставу. Дякуємо за розуміння!

Вистава "Королева краси"

Стара жінка на ім’я Меґ живе у малому містечку в Ірландії, де ув’язнила себе і тепер робить все можливе, щоб ув’язнити свою доньку Морін. В їхній історії творцям вистави цікава, перш за все, тема периферійної, ізольованої людини, яка прагне омріяного життя, але не в змозі його досягнути. Через страхи минулого, що переносяться на реальність і провокують нездатність реалізовувати свої мрії, це бажане життя залишається непрожитим. Таким є ментальний парадокс, що притаманний, зокрема, українському суспільству: прагнути кращого, але не робити зусиль задля його досягнення, натомість, ми видаємо бажане за дійсне і живемо ілюзією.переклад з англійської – Олекса Негребецькийрежисер – Ігор Задніпрянийсценограф – Володимир Стецьковичхудожник костюмів – Ольга ГнатюкДіють: Морін Фолан – Марія Копитчак, Оксана Цимбал Меґ Фолан – Тетяна КаспрукПато Дулі – Микола Береза, Олег ОнещакРей Дулі – Василь Колісник, Денис Соколов, Ярослав Федорчук   Квитки можна придбати в касі театру та онлайн

Вистава "Фарбований лис"

Лис Микита — це найхитріший звір у світі! Вигадати легенду, присвоїти собі чужі заслуги чи обдурити всіх, дивлячись прямо в очі - це все про фарбованого лиса Микиту. Але ви ж знаєте, що добро завжди викриває найпотаємніших злодіїв.Режисер — Т.СерантХудожник — І. ІваніщенкоКвитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Марія Заньковецька"

Вистава Марія Заньковецька була презентована 1972 року і не зникала з репертуару театру майже 20 років. Незмінним залишався прекрасний акторський квартет: М. Садовський – Ф. Стригун, С. Хлистов – Б. Козак, М. Заньковецька – Л. Кадирова, М. Кропивницький – В. Максименко. Режисер О. Ріпко потрактував виставу як документальну повість. І тому складалася вона із найважливіших подій життя. (Б. Присяжна. Нескорена серцем // За вільну Україну. – 4 серпня 1996. – Ч. 62-63 (1536-1537). – С. 7.) У творчості Олексія Ріпка, заслуженого діяча мистецтв України, багаторічного режисера театру, був ряд знакових вистав для театру ім. Марії Заньковецької. Це "Марія Заньковецька" Івана Рябокляча, "Сестри Річинські" Ірини Вільде, "Суєта" І. Карпенка-Карого. Вистава "Марія Заньковецька" стала своєрідною творчою візитівкою заньківчан на багато років. Здавалося з примітивно біографічної п’єси неможливо зробити цікаву виставу. Виявилось можна! У сценографії Мирона Кипріяна оживала атмосфера тих часів… Здається, що й досі звучить голос Марії – Лариси Кадирової. Вистава стала справді доленосною і для театру, і для виконавиців головних ролей, і для глядачів, які з цією виставою ще більше полюбили свій театр. Цю виставу можна було дивитись безліч разів… (за матеріалами книги Г. Канарської "Заньківчанам 90 років") "Если бы мы, в свое время, повесили Кропивницкого, Заньковецкую, Садовского, Саксаганского, ни о каком национализме не было бы и речи…" (за словами свідка Василя Яременка, народного артиста СРСР, Заньківчанина). Дума на 2 частини Режисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Художник-постановник — Олександр Оверчук заслужений діяч мистецтв Польщі Режисер — Таїсія Литвиненко народна артистка України Асистент режисера — Юрій Чеков заслужений діяч мистецтв України Музичне оформлення — Сестри Тельнюк Пластика — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Тетяна Когут Помічники режисера — Михайло Рудко, В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Вистава "Музична крамничка"

Початок 24 травня - 12:00 та 14:00, 1 липня о 10:30, 5 липня о 12:00."Бо де ще є людям так файно, як ту,Тільку ві Львові.Бо де ще зубачиш таку красоту,Тільку ві Львові."

Музичне шоу "Троє поросят"

Добре відомі усім персонажі казки про трьох братиків-поросяток потрапляють у сучасний світ, знайомий і впізнаваний для нинішнього глядача. Режисер-постановник вистави заслужена артистка України Ольга Гапа також є автором літературного матеріалу, в якому закладені класичні акценти добра і щирості, взаємодопомоги. Усе це вирішується через цікаву і захоплюючу форму гри. Вистава вирішена у жанрі музичного шоу і залишає незабутнє враження як у дітей, так і у їхніх батьків. (6+) Музичне шоу на 2 дії Тривалість: 1 год. 40 хв. Режисер-постановник – заслужена артистка України Ольга Гапа Художник-постановник – Дарія Зав’ялова Композитор – Борис Раденко Балетмейстер – Ірина Мазур Асистент режисера – Юрій Мисак Квитки можна придбати у касі театру та онлайн

Комедія "За двома зайцями"

Брехня править світом. Брехня лицемірна, брехня двулична. Брехня, як засіб замилювання очей, брехня, як шлях до збагачення. Брехня, як символ теперішнього часу. Брехня, як поїзд до вершин влади, як засіб обману електорату і спосіб збагачення. Така брехня згодом спричиняє революції, адже все таємне стає явним. З іншого боку – довіра. Ми віримо навіть тоді, коли брехня розвіяна, навіть тоді, коли маємо докази. Навіть тоді, коли весь світ кричить, що нас обдурили. На брехні будуються замки – вони повітряні, на брехні створюються сім'ї – вони недовговічні, з брехні складають долі – трагічні долі. Від брехні народжуються діти – нещасні діти. Брешіть і добрешетеся…» (Орест Огородник, з. д. м. України, режисер-постановник). Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Танці — Олена Балаян Балетмейстер Помічник режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Вистава "Дуже проста історія"

"Дуже проста історія" Марії Ладо від Львівського Молодіжного театру "Мельпомена" тепер на львівській сцені! Прем'єра цієї вистави відбулася в Київському Молодому театрі на фестивалі "День Театру" в 2017 році. І стала переможною. Тепер і львівська публіка матиме змогу подитивитися її. «Дуже проста історія» Марії Ладо – це трагікомедія сучасного суспільства. Закохана до нестями пара Даринка і Олексійко зіштовхується з непорозумінням батьків – здавалося, що історія до болю проста і стара як світ. Проте, не все так легко на перший погляд... В стосунки закоханих втручається інше світобачення, і кохання Даринки й Олексія розглядається через дві призми. Думаєте, це звичайнісінька всіма вже розказана історія про всепоглинаюче кохання? А ось і ні! «Дуже проста історія» Марії Ладо - це надзвичайно цікава трагікомедія , в якій перипетії подій аж ніяк не відповідають слову «просто»...До болю знайома усім історія з життя, де сміх лунає і паралельно без сліз дивитись неможливо. Життя – воно таке непередбачуване. Ви гадаєте, що справжні почуття існують лише на екрані у кіно? А ось і ні! Історія, яка знайома чи не кожному з нас, Але чи проста вона чи ні, вирішувати вам.

Вистава "Перед заходом сонця"

"Перед заходом сонця" Герхарда Гауптмана – що трапляється, коли розкривають давні таємниці? Кожна сім’я приховує безліч таємниць. П’єса Герхарда Гауптмана "Перед заходом сонця" щонайкраще слугуватиме доказом цим слів. Адже її події відбуваються в особняку сімдесятирічного Маттіаса Клаузена, який святкує ювілей. У помешканні безліч гостей та гучне святкування. Ювіляр нещодавно втратив дружину, тож діти намагаються дбати про його здоров’я, опікуються його самопочуттям. Проте за деякий час з’являються чутки, що їхній батько симпатизує 18-річній дівчині. Він не просто запрошує її на обід, чим обурює своїх дітей, а й купує їй коштовності та замок в Швейцарії. Відтак доньки та зяті намагаються визнати батька не при своєму розумі та призначити йому опікуна… Противиться цьому задуму лише син. Якою виявиться сімейна таємниця цієї родини і чи справді кожен із нас наприкінці життя отримає те, на що заслуговує?! (Леся Кічура) Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України Художник-постановник — Олександр Оверчук Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест Художник по світлу — С.Войтичук Керівник проекту — Лариса Кулинич  Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Вистава "Забавні історії Вуркотика"

З.Поправський, казка на 2 дії. Жартівливі новели про Вуркотика за творами Збігнева Поправського.Автор — Збігнев ПоправськийСценічка версія і режисура — Михайло ВіксХудожники-постановники — Марко та Ельвіра БосовичіКомпозитор — Микола СалоДля дітей віком від 3 років. Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням. 

Опера "Дон Жуан"

Середньовічна іспанська легенда про "покараного розпусника", спокусника жінок Дон Жуана, є одним з найпопулярніших сюжетів в історії світового театру. Вона лягла в основу безлічі театральних вистав – драматичних, музичних, народних, лялькових, хореографічних. У рік створення моцартовского шедевра тільки в Італії йшло відразу кілька оперних вистав на той же сюжет. Історія Дон-Жуана дала Моцарту привід для постановки проблеми особистості. Його Дон-Жуан – це втілення безрозсудної відваги, кипучої енергії, незнищенного оптимізму і любові до життя. Саме в життєлюбності закладено головний секрет чарівності цього героя. Однак його егоїзм, зневага до законів честі і моралі стають джерелом нещастя для всіх, кого зустрічає Дон-Жуан на своєму шляху. Композитор підкреслив подвійність, суперечливість Дон-Жуана. Це не просто "покараний розпусник", як в більшості присвячених йому творів, а сильна особистість, яка живе за своїми власними законами.  Опера на 2 діїЛібрето Лоренцо да ПонтеВиконується італійською мовою з українськими субтитрами Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Вистава "Безодня"

Чи ми ще зійдемося знову? Чи вже навіки розійшлись? І слово правди і любові В степи і дебрі рознесли! (Т. Г. Шевченко "В казематі")  Цей короткий епіграф як найяскравіше характеризує не тільки ситуацію, яка відбувається у нашій державі, але є головним акцентом вистави "Безодня" режисера Ореста Огородника. Не буду переповідати сюжет, але скажу, що те, що Ви побачите на сцені викличе багато емоцій. Якими вони будуть, вирішувати Вам, глядачам. У будь-якому разі до болю знайомі ситуації, слова, які ми чуємо щодня та вчинки, які робимо що миті. Життя має два шляхи і лише від нас залежить, який з них ми виберемо. Перед очима постануть дві сім’ї – такі різні та однакові. Їх зіштовохує доля, для того, щоб вони навчились один в одного руйнувати стіни і йти на зустріч. Двомовне середовище диктує не тільки правила, але й ставить кліше. Режисер намагається відшукати людяність за призмою болю та відчаю, відкрити любов до ближнього, до ворога, щоб у фіналі назвати його братом чи сестрою. Це вже четверта пєса режисера та автора Ореста Огородника, яку буде поставлено у Національному театрі ім. М. Заньковецької. Усі пам’ятають широкий резонанс, який викликали вистави "Криза", "Останній гречкосій" та "Блазні мимоволі". Що ж до "Безодні", то на нашу фінальну прем’єру 97-го театрального сезону ми запрошуємо Вас і готові до діалогу… Чи вона актуальна? – Так! Чи варто піднімати тему, яка справді болить і рана ще кровоточить? – Так! Чи це не популізм? – Ні. Просто погляд митця на факти та події, маленький аналіз і результат у драматичному рішенні. Життя – мить рішень та вчинків, наслідків, втрат та здобутків. Життя може бути різним, головне, щоб ми падали у безодню щастя, а не горя.(Олеся Галканова фахівець із зв’язків з громадськістю та роботи з п’єсою НАУД театр ім. М. Заньковецької). Драматична притча (з антрактом)   Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Музичне оформлення — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Помічник режисера — В'ячеслав Жуков  Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Вистава "Ще раз про Червону Шапочку"

«Ще раз про Червону Шапочку» — такий собі сучасний мікс із Червоної Шапочки, Снігової Королеви, Івана-царевича з Василиною Прекрасною і Бабою Ягою, Бармілієм з лікарем Айболитом, а також деяких сучасних реалій у вигляді мобільного зв’язку та ноутбука. Сюжет досить заплутаний: Червона Шапочка, відірвавшись від комп’ютерної гри, згадує про свою бабусю і вирушає до неї в гості. В лісі, як то водиться, зустрічає вовка – але дещо неупевненого в собі та не надто злого...Режисер — М.ШуруповХудожник — І. ФургалоДля дітей віком 3-6 років.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Дихання"

Роздумуючи про таку, здавалося б, банальну і звичну річ як кохання і прагнення будувати спільне життя з іншою людиною, творці вистави ставлять ряд питань. Чим є стосунки в теперішньому часі і світі з його катастрофами, ритмами, ринковими пропозиціями і попитом на все нове? Чому двоє несподівано прагнуть простого, але незмірно великого і величного: спільно дати життя новій людині і взяти за це відповідальність? Перед ким, зрештою, мають відповідати: перед планетою, що буде обтяжена ще одним організмом, який споживає, забруднює, вичерпує, чи суспільством, що потребує "вартісних" людей, або ж одні перед перед одним, бо ця нова людина в своєму організмі зшиє їх навіки?  Режисер — Євген ХудзикХудожник сценічного простору — Сергій СавченкоХудожниця костюмів — Юлія РибкаХудожниця світла — Олеся ПравдивецьПроект реалізовано за підтримки Львівської міської радиДіють:Тамара Ґорґішелі, Євген Худзик.(16+) Квитки можна придбати в касі театру та онлайн

Вистава "Людина в підвішеному стані"

П`єса "Людина в підвішеному стані" написана у 2011 році. Це перша постановка п`єси в Україні та світі. Символічно, що вона відбувається в театрі Лесі, де стались події частково описані в тексті. Ця вистава – про театр, про «поганий» театр, де ніхто не розуміє, що він робить та для чого, де сплутались особисті та професійні образи і конфлікти, де всі засуджують один одного та бояться правди; про те, що такий спосіб існування неприйнятний та веде до самознищення, що в підсумку й відбувається. І стає очевидно, що вистава – не лише про театр. (16+) Режисер – Ігор БілицьХудожнє оформлення – Оксана РадкевичХудожник з медіа – Денис КуриловТривалість - 2 год. з антрактом Діють:Людина в підвішеному стані, Соль – Дмитро НаумецьРежисер, Ля – Іван ДовгалюкДо – Тетяна ФроловаРе – Аня ЄпаткоМі – Роман КривдикФа – Інна ЛиховидЗавліт – Володимир ПантєлєєвШановні глядачі, будь ласка, приходьте вчасно, якщо ви запізнитесь не зможете потрапити на виставу. Дякуємо за розуміння! Квитки можна придбати у касі театру та онлайн

Вистава "Веселі ведмежата"

Вистава яскрава, дотепна, барвиста і кмітлива. І чого тільки не виробляють ці кумедні ведмежата Топ і Топочка. Та найбільше захоплення у малечі викликають мильні бульбашки, що їх ведмежата вправно пускають до залу. Веселе музичне оформлення, чарівні ляльки, цікавий одяг сцени — все підкреслює емоційне сприйняття маленьких глядачів. Марина Поліванова, переклад Олега НовохацькогоРежисер-постановник — Олег НовохацькийХудожники-постановники — Олена Городецька та Ельвіра БосовичКомпозитор — Микола Вікторов Для дітей віком від 2-х років, тривалість 40-45 хв. Квитки можна придбати у касі театру та онлайн

Комедія "Боженька"

“боженька” - це вистава про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях. Щоб нікого не образити - дія перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Страх змушує ховатись. Страх змушує мовчати. Однак, найкраща зброя проти страху - це сміх. Тому ми називаємо це комедією і запрошуємо сміятись разом з нами - чим голосніше, тим краще.Алегорична комедіяТривалість – 2 години з антрактом(16+)П’єса - Валерій ПєчєйкінПереклад - Оксана ДанчукРежисура, сценографія - Ігор БілицьКостюми - Олена КурдюковаХореографія і пластика - Нінель ЗбєряСвітло - Андрій ЧайковськийМузика - Юрій СмірновДіють:Мишеня - Богдан ГрицюкКошеня - Роман КривдикЛисичка - Анастасія ЛісовськаБілочка - Рита ГуркачЗайчик - Анна ЄпаткоВедмедик - Дмитро НаумецьТигрик - Іван ДовгалюкЇжачок - Андрій КравчукЖуравлик - Володимир ПантєлєєвКвитки можна придбати в касі театру та онлайн

Вистава "Апокрифи"

Вистава побудована на крупних планах. У постановці Кучинського "театр ідей" набуває максимально завершеного характеру в театрі "притч". Композиція вистави не має традиційної схеми "зав’язка-кульмінація-розв’язка". Це низка історій, об’єднаних темою. Підкреслюється одна лінія. Звичайно, при такій побудові детальна розробка нюансів, психологізм образів змінюється виділенням якоїсь однієї риси. Виникають персонажі-маски, персонажі-алегорії. Тут пройдено величезний шлях відбору, відкидання усього зайвого. Багатослівність руйнує чітку логіку побудови. Режисер і актори шукають максимальної точності, щоб розповісти низку історій про тих, хто лишився жити після Голгофи...(Катерина Сліпченко, "Кіно-Театр") За драматичними етюдами "На полі крові" та "Йоганна, жінка Хусова" Лесі Українки. Постановка — Володимир КучинськийСценографія — Володимир КауфманКостюми — Наталія Шимін (На полі крові), Володимир Фурик (Йоганна, жінка Хусова)Музичне оформлення — Наталія ПоловинкаКвитки можна придбати в касі театру та онлайн

Вистава "Одного разу в Африці..."

Одного разу у спекотній Африці трапляється особлива історія. Здавалося б, звичний африканський день із життя тамтешніх тварин. Але раптом він стає днем низки дивовижних сюжетів. Головні герої вистави — Жирафа і Носоріг, які попри різницю у своїй вроді, зуміли подружитися. Історія їхньої дружби — це приклад того, наскільки важливими є внутрішні переваги будь-якого живого створіння. На заваді їм стає не одна перешкода, але суть у тому,щоб прийняти себе та іншого таким, яким він є.Вистава насичена кольором, піснями та теплою сонячною атмосферою. Завітайте до нас разом зі своїми дітьми і ви опинитеся серед пригод, які будуть сповнені не просто цікавого, а й корисного змісту. Разом із присутністю ляльки на планшеті, актори грають і в живому плані, створюючи атмосферу дитячого ігрового майданчика, на якому діти вирішили погратися "в Африку". Хорст Гюнтер, переклад Данила Поштарука.Режисер-постановник — Олександр Іноземцев.Художник-постановник — Зоряна Базилевич.Композитор — Геннадій Гусєнцев.Для дітей віком від 4-х років. Тривалість 45-50 хв. Квитки можна придбати у касі театру та онлайн

Вистава "Гамлет"

Історія світового ляльковедення. В кожній людині є та частина душі, яка свідомо вдається до всіляких хитрощів, щоб контролювати ситуацію і досягти своєї мети (частіше корисливої), тому можна сказати, що в певній мірі кожна людина є маніпулятором, а проявляється це залежно від обставин і самого індивіда. В.Шекспір, переклад Юрія АндруховичаВистава для дорослих Квитки можна придбати у касі театру та онлайн

Вистава "Джалапіта"

Про неймовірні вчинки Джалапіти чули всі. Його знали як мандрівника космосом, винахідника надзвичайних речей та автора дивовижних відкриттів. Коли ж Джалапіта з’явився серед людей, то йшли до нього не за чарівними зорями, а з цілком буденними питаннями: проблемами з трубами, розширенням приватного простору тощо. Джалапіта не відмовляв жодному, проте і вирішував проблеми в дуже незвичний спосіб…Сюреалістична комедія "Джалапіта" у Першому театрі - це перша постановка на українській сцені твору Емми Андієвської (лауреатки Національної премії ім. Т. Шевченка 2018). Режисер вистави – Артем Вусик, відомий львів’янам виставами "Перетворення" і "Любов)". Важливою складовою вистави є вибудовані Ніною Хижною пластика та хореографія, які базуються на сучасній енергійній техніці Gaga. Художній простір до вистави створив заслужений діяч мистецтв України Мар’ян Савіцький, а яскраве графіті відомий український поп-арт митець Сергій Якіменко (номінант на премію PinchukArtCentre 2015).Вік: 12+Тривалість: 60 хвРежисер: Артем ВусикХудожник-постановник: заслужений діяч мистецтв України Мар’ян Савіцький Хореографія: Ніна ХижнаГрафіті: Сергій ЯкіменкоАктори: Юрій Курило, Марія Самсонова, Наталія Алексеєнко, Михайло Понзель, Ірина Занік, Мар’яна Кривдик, Богдан Балко, Олександр Трифонюк, Роман Скоровський, Олександр ЧешеровКвитки можна придбати в касі театру та онлайн

Вистава "Учениця Баби Яги"

Початок о 12:00 та 14:00. В. Орлов, казка на 2 дії. Казка про добро, силу сміху та про перемогу духу людини над нечистою силою. Весела історія пригод злої Баби Яги.Для дітей віком від 4-6 років. Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням. 

Вистава "Давай займемося сексом?"
30.06.2018 18:00

Хто не вірить, що можна дві години поспіль розмовляти про секс, не повторюючись і не заставляючи глядача нудьгувати - завітайте до нас і переконайтесь у цьому на власні очі! "Давай займемося сексом" - завжди актуальна комедія про вічні питання, що тривожать кожного за п'єсою В.Красногорова. Режисер З.Починайко.Деталі за вказаним номером телефону.

Моновистава "Бардо. Трилер на одну дію"
01.07.2018 20:30

У головній ролі - Василина Бачинська.Режисер та автор п'єси - Зоряна Починайко.Благодійний внесок 80 грн.Резервування місць за вказаним номером телефону.

IV Міжнародний фестиваль театрів ляльок "І люди, і ляльки"

Вчетверте, у Львові, за сприяння Львівської міської ради, на базі Львівського академічного театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки», буде проходити ІV Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2018». На участь дали свою згоду найкращі театральні колективи Черкас, Одеси, Івано-Франківська, Дніпра, Сум, Сєвєродонецька, Ірану, Польші, Литви, Білорусії та Львова. На фестивалі будуть представлені вистави, які мають визнання та нагороди в Україні та за кордоном. Для показу фестивальних спектаклів будуть задіяні п'ять театральних майданчиків міста Львова. Також, заплановані творчі зустрічі та прямі ефіри на місцевому телебаченні.  

Вистава "Украдене щастя"

Кожне покоління знаходить у цій виставі щось своє. Коли я свого часу втілював образ Михайла, то відчував по-одному. А зараз відкрив у цій темі боротьби за щастя інші пласти, збагнув, що ця річ також про те, як не можна руйнувати гармонію стосунків між людьми. Адже тільки-но з’являється якась руйнація, якийсь Яго, (чи коли говоримо про українську класику − Дем’ян у "Безталанній", Хома в "Ой не ходи, Грицю" чи інші схожі персонажі), то страждають не тільки ці люди, яких щастя зруйноване, а весь соціум довкола. І що більше будемо руйнувати своє кохання, любов не тільки один до одного, а й до Вітчизни, землі, своїх батьків, своєї історії, то все це руйнуватиме нас із середини. Бо скільки б ми не говорили мудрих слів, животворною є не ненависть, а тільки любов. (Федір Стригун, інтерв'ю Ярини Коваль, "Львівська газета", 20.10.2016)  Драма у двох частинахРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаРежисер — Таїсія Литвиненко народна артистка УкраїниХудожники-постановники — Богдан Покровецький Заслужений працівник культури України, Михайло МихащукКостюми — Орест ГелитовичХормейстер — Оксана Явдошин ХормейстерТанці — Олена Балаян БалетмейстерПомічники режисера — В'ячеслав Жуков, Михайло Рудко, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Вистава "Криза"

Люди, сім’ї, родини, гроші, багатство, маєтки, посмішки, цілунки, компліменти, сварки, ворожнеча, проблеми, – йдемо до цілі, якої не бачимо, бо вона – примарна. Минаємо тих, хто найбільше нас любить, бо ми – егоїсти.А, можливо, просто достатньо заглянути в вічі і попросити одне в одного пробачення? І сказати: "Я кохаю Тебе"! Хочемо ми цього, чи ні, біжимо за істиною, чи втікаємо від неї, врешті-решт, вона знайде нас сама… (Орест Огородник, режисер-постановник вистави) Смішна трагедія на дві дії. Художній керівник постановки - Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Режисер-постановник - Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України. Художник-постановник - Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Помічники режисера - В'ячеслав Жуков, Михайло Рудко, Костянтин Шелест. Дійові особи та виконавці: Охрім - Януш Юхницький народний артист України; Роман - Степан Глова народний артист України, Олександр Норчук заслужений артист України; Надія - Дарія Зелізна народна артистка України, Лідія Остринська заслужена артистка України; Остап- Андрій Войтюк, Роман Мартин; Орися - Галина Далявська, Юлія Михайлюк-Коржук; Наталка - Світлана Мелеш, Мар’яна Фехтель; Віра - Оксана Самолюк, Валентина Щербань заслужена артистка України; Марта - Олександра Бонковська народна артистка України, Олександра Гуменецька народна артистка України; Панько - Роман Біль, Святослав Максимчук народний артист України; Іван - Роман Біль, Ігор Гаврилів заслужений артист України; Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Балет "Лебедине озеро"

"Лебедине озеро" – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: "Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати "Лебедине озеро". "Лебедине озеро" – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебедя Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди. Балет на 3 діїТривалість: 2 год. 30 хв.Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського, П.МалхасянцаЛібрето В.Бегічева та В.Гельцера Постановники:Балетмейстер-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниДиригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист УкраїниХудожник-постановник: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.ШевченкаХудожник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України Квитки можна придбати у касі театру, або за вказаним нижче посиланням.

Опера "Наталка Полтавка"

"Наталка-Полтавка" опера М. Лисенка за п’єсою І. Котляревського. Сюжет опери приваблює щирою любов’ю до простого народу, оптимізмом, реалістичним відображенням сільського життя.Класична історія про любов і вірність за пєсою, з якої починався український театр на початку ХІХ століття. Її знає тепер кожен школяр, але не кожен слухав народні мелодії в обробці Лисенка і чарівливі голоси талановитих співаків в ролях головних героїв: Наталки, Петра, Терпилихи, Возного, Виборного і Миколи.

Мюзикл "Труффальдіно з Бергамо"

Театр імені Марії Заньковецької звертався до твору італійського драматурга Карло Гольдоні "Слуга двох панів", написаної у 1749 році у жанрі комедії дель-арте, в період десятилітнього перебування у Запоріжжі. Тоді, у 1933-му, роль Труффальдіно виконував корифей театру, один із його засновників Борис Романицький. Цей актор протягом довгого життя зіграв біля 300 ролей у різних жанрах, але сучасники відзначають особливу органіку Романицького саме у комедійних перевтіленнях, що контрастувало з його трагедійною, героїчною зовнішністю та посадою багаторічного керманича заньківчан. Маємо щасливу можливість спостерігати фото з хитрим поглядом Труффальдіно-Романицького у грайливому позуванні (Режисером тієї вистави були В. Харченко та М. Санников, музичне оформлення О. Радченка.). Сьогоднішнє покоління заньківчан має свіжі фарби для написання атмосфери Венеції доби Відродження з її духом масових гулянь, блиску костюмів і прикрас, посмішок вродливих жінок та сміливістю відчайдушних юнаків. Відчуття краси миті – це те, за що комедія дель арти є вічно живою, але тільки за умови, що ми пустимо її в свій світ. "Маски ролі обирають, ти можеш стати навіть королем!" Чи злидарем, жінкою або чоловіком, слугою й переможцем одночасно. Неможливо можливим, якщо любов є релігія й рушійна сила вчинків. Зняти маску та не загубити себе серед тисяч інших блазнів – непросте питання у зовні легковажній, повітрянії комедії. Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих – Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити що життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом. (Тетяна Батицька) Мюзикл на дві дії Композитор Олександр Колкер. Лібрето Володимира Воробйова, Кіма Рижова за мотивами п’єси "Слуга двом панам". Режисер-постановник — Богдан Ревкевич артист Художник-постановник — Віолетта Макар Аранжування — Богдан Сегін Диригент — Богдан Мочурад заслужений артист України Хореограф — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Т. Когут, Оксана Явдошин Хормейстер Асистент художника-постановника — Орест Гелитович Малювання світлом — Діана Кук, Юлія Омеляновська Постановка боїв — Олександр Дідик Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Балет "Шехеразада/Кармен-сюїта"

“Шехеразада” на муз. М.Римського-Корсакова"Шехеразада" - одноактний балет, який народився з колоритної музики М.Римського-Корсакова, натхненого східним шедевром - казками "Тисяча й одна ніч". Пряний запах музики, вишукана архітектура східного танцю,  зваба  любовних сцен, орієнтальні костюми з  їх блиском і шармом захоплюють своєю красою на фоні стилевих декорацій. Диригент-постановник- Юрій Бервецький заслужений артист України.Балетмейстер-постановник- Анастасія Ісупова заслужена артистка України, лауреат премії ім. В. Писарєва.Художник-постановник- Михайло Риндзак народний художник України.Художник костюмів- Жанна Малецька.Cценічна відеоанімація- Данило Дацишин. "Кармен-сюїта" - твір, що увібрав майстерність кількох творців. Це передусім музика видатного французького композитора-романтика Ж.Бізе - автора безсмертної опери "Кармен". Вона захопила своєю енергетикою і пристрасністю сучасного російського композитора Р.Щедріна, який по-своєму потрактував  її ритмічні епізоди і написав новий твір - хореографічний, присвятивши його видатній балерині сучасності М.Плісецькій. У нашому театрі бачимо нову версію цього балету - модерну  в танці, декораціях і костюмах  Ж.Бізе-Р.Щедріна Диригент-постановник - Ігор Лацанич, народний артист України та народний артист Республіки Татарстан.Диригент - Юрій Бервецький, заслужений артист України.Балетмейстер-постановник - Сергій Наєнко, заслужений артист України.Художник-постановник - Тадей Риндзак, народний художник України.Художник костюмів - Оксана Зінченко, заслужений художник України.

Комедія "Ревізор"

За 180 років сценічного життя класичний твір Миколи Гоголя «Ревізор» пережив величезну кількість прочитань та інтерпретацій у різних куточках світу. В театрі імені Марії Заньковецької до п’єси звертались лише раз – у 1922 році, коли театр перебував ще у місті свого заснування Києві, поставив виставу один з корифеїв заньківчан Олександр Корольчук. Який він – Хлестаков нашого часу, що своєю появою розбурхує вади сонного містечка та демонструє різні прояви слабкості людської істоти? Діапазон можливої його яви величезний – шахрай, дурник, мудрець, мисливець, здобич, пророк і, навіть, месія… Режисер вистави Вадим Сікорський обранням на роль Хлестакова Юрія Хвостенка, актора експресивного та, одночасно, ліричного темпераменту, задає певний тон постановці. Адже Хлестаков може бути і персонажем стихійної природи, який пристрасно вживається у кожного разу нову, щойно придуману ним небилицю, заманюючи у вир гри глядача. Фантасмагорійності та гротеску виставі додасть сценічне рішення Наталії Тарасенко – персонажі постануть у «шкірі» різноманітних звірів та птахів у барвисто-розписній декорації. Отож, роздуми постановників над похмурим гоголівським «Ревізором» очікуються з елементами казковості, але, як і передбачає таке забарвлення – за видимою легкістю виблискуватиме алегорія тваринної природи людини у яскравому привабливому вбранні. Придивімося до героїв відомої історії ще раз.(Тетяна Батицька) Переклад з російської Остапа Вишні. Прем'єра відбулась 10 Червня 2017 року. Режисер-постановник — Вадим Сікорський заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Наталя Тарасенко Музичне оформлення — Юрій Саєнко Художник по світлу — Микола Новосад Помічники режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Опера "Дон Паскуале"

Герої опери "Дон Паскуале" – старий самотній багатий чоловік дон Паскуале, його племінник Ернесто, дотепний лікар Малатеста, молода красива вдова Норіна – опиняються в пікантній ситуації, гостроту якої може зняти лише розіграш, жарт. Саме вони розрубують гордіїв вузол, і кожен із персонажів полегшено зітхає, не тримаючи ні на кого зла. А глядачі отримують величезний заряд позитивної енергії. Опера на 3 діїДон Паскуале (італ. Don Pasquale) — опера-буфа в трьох актах італійського композитора Гаетано Доніцетті. Італійське лібрето Джованні Руффіні – переробка більш раннього (1810) лібрето Анджело Анеллі "Сер Марк Антоніо". Прем’єра вібулася 3 січня 1843 року в Парижі в Італійській опері. Квитки можна придбати в касі театру та онлайн

Вистава "Сватання на Гончарівці"

Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж воно по різному буває…Може бути гарна дівка, а скринь нема. А як є скрині, то дівка якась не до ладу. А ще казали, що потрібно добре дивитись, бо любов, то – любов, а гарбузи на городі ще не перевелися.Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів. "Сватання на Гончарівці" – це наш дух, наша традиція, наша історія! (Олеся Галкановакерівник бюро НАУД театр ім. М. Заньковецької) Заньківчанське "Сватання на Гончарівці" – це три години жартів, пісень і танців. З боку переповненої глядацької зали – це три години сміху та оплесків. Дійство відбувається під живий супровід оркестру. Музику для "Сватання" написав львівський композитор Сергій Рудей. Народні пісні до вистави добирав сам Стригун – це тексти, що, за словами Федора Миколайовича, "лягали на душу". (Тетяна Козирєва"Високий замок" 07.12.2009) Глядач хоче дізнаватися про проблеми сучасності, його цікавить він сам, він хоче посміятися і поплакати над собою, над власним життям. Публіці це необхідно.До прикладу, вистава "Сватання на Гончарівці" – в Україні дуже багато Стецьків, особливо у "власть імущих". Ми можемо ставитися до мера Києва, як до Стецька, але ж у нього є своя логіка, свої поняття. Можемо погоджуватися з цим чи не погоджуватися, але така персона є. Таких людей багато в партіях, але їх теж слід збагнути та зрозуміти: чому, звідки з’являється такий продукт, такий характер, такий образ? Це ще одна проблема нашого сус­пільства – брак взаєморозуміння. (Оксана Жила"Львівська газета" 10.12.2009 року, № 0 (1583) І справа аж ніяк не "у Кандзюбиній худобі" чи в інших "привабах", які за сюжетом бачить у комбінації "Стецько + Уляна (Наталя Боймук)" її мати Одарка Шкурат (Лідія Остринська), а у найбільш яскравих, як на мене, того вечора акторських роботах - народного артиста України Бориса Міруса та молодого заньківчанина Василя Коржука. Хоча глядачі тепло реагували на гру всіх задіяних у дійстві акторів (особливо, окрім уже названих, на Степана Глову (Прокіп Шкурат), Ярослава Муку (Йосип Скорик) та Назара Московця (Олексій)."Сватання на Гончарівці", попри класичний сюжет ("чесна дівчина Уляна кохає бідного парубка Олексія, проте на перешкоді їхньому щастю стає бажання матері видати доньку заміж за багатого Стецька") - дуже українське ментально, - розповідав журналістам Федір Стригун напередодні прем'єри. - Ми любимо свої болячки, любимо страждать, плакать, жаліться. Самі придумуємо собі проблеми, щоб поплакати над ними й пожалітися. І виходить такий абсурд. Треба встати й зупинитися. Адже й так зрозуміло, як треба жити! Ні, ми довго поплачемо, постраждаємо, де страждати, може, й не треба. І коли Одарці світить Кандзюбина худоба, і коли їй шкода Олексія, і він їй дуже подобається, вона його любить. Але якби ще худоба! І вони плачуть. А збоку так смішно. А взяв би Олексій молота, та одігнав усіх... Мабуть, ми тому й бідні, що дурні. А дурні тому, що бідні. І нема на то ради. І в "Сватанні на Гончарівці" це дуже чітко прописано. Дуже Стецьків у нас багато з'явилося. Куди не глянеш, всюди є свій Стецько. Але переконаний - треба борсатися, працювати, боротися..." (Ярина Коваль"Львівська пошта" 06.12.2009) Працівники літературної частини театру анонсували виставу як антидепресант, як таку, що підтверджує: гумору забагато не буває. Глядачі й справді часто й щиро вибухали сміхом. (Наталя Дудкоsumno.com , 13.09.2009) Комедія в двох частинах. Дійові особи та виконавці: Прокіп - Степан Глова народний артист України, Віталій Гончаренко; Одарка - Надія Шепетюк, Лідія Остринська заслужена артистка України; Уляна - Наталія Поліщук-Московець, Галина Далявська, Наталія Боймук; Олексій - Роман Гавриш, Назарій Московець заслужений артист України; Кандзюба - Юрій Брилинський заслужений артист України, Борис Мірус народний артист України;  Стецько - Андрій Войтюк, Василь Коржук заслужений артист України; Скорик - Ігор Гаврилів заслужений артист України, Ярослав Мука народний артист України, Євген Федорченко народний артист України; Тиміш - Роман Біль, Юрій Хвостенко заслужений артист України; Дівчата - Олександра Люта заслужена артистка України, Юлія Михайлюк-Коржук, Наталія Боймук, Галина Далявська, Світлана Мелеш, Мар’яна Фехтель, Наталія Лісова, Ольга Бакус, Інна Калинюк, Анна Матійченко, Марія Шумейко, Мирослава Солук, Наталія Поліщук-Московець, Валентина Бондар-Мацялко заслужена артистка України, Христина Гузиль, Христина Гриценко; Хлопці - Андрій Войтюк, Назарій Московець заслужений артист України, Роман Гавриш, Андрій Сніцарчук заслужений артист України, Богдан Ревкевич, Олесь Федорченко, Роман Мартин, Дмитро Каршневич, Олег Сікиринський, Юрій Волинський; Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Балет "Повернення Баттерфляй"

Початок о 18:00 год. Чудовий балет, який можна побачити лише у Львові. Саме для нас його написав відомий український композитор Мирослав Скорик. Ця вистава, присвячена патронесі нашого театру , видатній українській оперній співачці кінця ХІХ – початку ХХ століття Соломії Крушельницькій, розповідає про її творчість, про самовіддане служіння сцені. Балет містить мальовничі фрагменти з багатьох вистав, у якихуспішно виступала ця оперна зірка, під звуки музики видатного італійського композитора Д.Пуччіні. Балет на 2 дії. Лібрето Валерії Врублевської.Постановники: Балетмейстер-постановник: Сергій Наєнко заслужений артист України.Диригент-постановник: Михайло Дутчак народний артист України.Диригент: Юрій Бервецький заслужений артист України.Художник-постановник: Тадей Риндзак народний художник України.Художник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України.  Квитки можна придбати у касі театру, або за вказаним нижче посиланням.

Вистава "Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами"

Нам варто оцінить лишень героя,Зоветься, звісно, він - Іван!Дурний та мудрий, - кажуть, його зброя!В панів – злидар, в народі кажуть – пан!Піти з ним в мандри, хоч аж світ за очі!Зустрітись з людом в неблизьких світах.Із уст його послухать слів пророчих.Та, жаль, гріхів у нього повна калита…Отож іде він, мусить причаститись.Для слова правди освятить уста.І буде з світом чисто говоритиЗлидар, русин, Іван, ще й Калита!Іван заньківчанський, той що Калита… (Іван Миколайчук, "Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами") Іван Заньківчанський, той що Калита... Історія цього Івана, не бідняка, і не пана, філософа, що торбу за собою всюди носить, прийшла з віків далеких. З тих часів, коли для того, щоб зробити дію не потрібно було зайвих слів. Коли жив той Калита, то місія його була не проста: бо Калита – князем був і слави собі трохи за життя здобув. Чи був він праведним, чи мав гріхів цілу торбину, нам не судити, але про це не будемо говорити.Пізніше калитою коржик називали, і краснії дівиці на ньому доленьку шукали. А Калита все світом мандрував. І обійшовши довгую дорогу, що провела його крізь пекло до самого Бога, явився, як Месія, перед наші очі. Прийшов Іван до Львова, щоб нам повідать казку: про пана, що на санях, про бабку, що прагне ласки, про двох філософів, які не годні були правду з кривдою розділити. Іван все знає, він розповість, як потрібно жити. Він не боїться відьминої хати, він знає, як прозріти й сліпих полікувати. Дівиць довкола Івана, як червінців у пана. Вони його люблять, усе пригортають, цілують, кохають. Чи то попадя, чи стрілиця-десятниця, а завше біля Калити рум’яна дівиця. Іван – борець, Іван – герой, медалей повні груди. Іван прийшов, він просто тут, то ж зустрічайте його люди! (Олеся Галканова, фахівець зі зв'язків з громадськістю, Національний театр імені Марії Заньковецької)Прем'єра відбулась 30 Жовтня 2010 року Режисер-постановник — Вадим Сікорський заслужений діяч мистецтв УкраїниХудожник-постановник — Наталя ТарасенкоКомпозитор — Іван НебеснийПомічники режисера — Костянтин ШелестКвитки можна придбати у касі театру, або за вказаним посиланням.

Вистава "Тринадцята жінка"

Вистава "Тринадцята жінка" – сценічне прочитання п’єси Теодозії Зарівни про долю відомої голівудської актриси німецького походження. І хоча ім’я героїні у виставі не називають, однак лунає багато пісень Марлен Діхріх і актриса Наталія Лань цитує уривки з роману Ернеста Хемінгуея. Відтак глядач відразу розуміє, що йдеться про історію любові цих відомих людей. Їхні платонічні почуття в листах тривали майже 30 років.  Моновистава Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України Художник — Орест Гелитович Пластика — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Тетяна Когут Помічники режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці: Жінка - Наталія Лань народна артистка України Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Циліндр"

Дві подружні пари, щоб віддати борг за квартиру, придумали нехитру схему – обманювати перехожих чоловіків, заманюючи їх у пастку красою жіночої постави. Але навіть ідеальний план може мати збій, що призводить до скидання масок. Маски – це так по-італійськи. Гра у пристрасті. Як віднайти справжні почуття. Чи є у цьому потреба? "Кожна сім’я, коли їй доводиться скрутно, повинна мати наготові хоча б один такий капелюх, що висить до пори до часу на вішаку…" Аби виплутатися зі скрути абсолютна більшість не гребує засобами. На що ми здатні заради досягнення бажаного. Одноактна п’єса Едуарда де Філіппо, написана у 1966 році. Комедія. Переклад з італійської В. Довжика. Режисер-постановник — Федір Стригун. Художник-постановник — Людмила Боярська. Асистент художника — Богдан Покровецький. Диригент — Богдан Мочурад Помічники режисера — В’ячеслав Жуков, Михайло Рудко. Квитки можна придбати в касі театру та онлайн.

Вистава "Люкс для іноземців"

"Люкс для іноземців" - це захоплююча комедійна історія про дві сімейні пари, які волею долі опиняються в одному готельному номері. Маленький готель у французькому містечку на кордоні з Німеччиною, де всі жителі святкують фестиваль «Святого Вольфганга», стає ареною дивовижної плутанини і комічних ситуацій, яскравих любовних пригод та неочікуваних дій, які у захваті тримають глядацьку аудиторію протягом усієї вистави!  У цьому вирі зникають всі кордони, і, власне, кордон між акторами і глядачами!

Вистава «ШАФА»
02.11.2018 19:00

Балет Олени Коляденко «Freedom Ballet» представляє свій захоплюючий спектакль під назвою «ШАФА». Кожен їхній рух зачаровує з першої секунди, кожен їхній вихід на сцену – це не просто танець: це життя, сповнене інтриг, пристрасті, драматургії, імпровізації, любові та краси. Це до біса емоційно, до міри саркастично, стильно, сучасно і приголомшливо відверто. На сцені ви побачите 14 танцюристів, які експериментують з пластикою, світлом і музикою. Вони приміряють на себе різні образи і перетворюють будь-який ритуал на фарс. Вони втілюються у незліченну кількість життів, вони ніколи не повторюються, і вони відверті до межі. Мета їхнього нескінченного експерименту – пізнати себе настільки глибоко, щоб можна було обійтися без масок. Однак головним учасником експерименту є глядач. Той, що влаштувався в комфортній безпеці залу, дивлячись на освітлену сцену.

Концерти

Концерт "Пори року. Антоніо Вівальді"

На цих концертах в Органному залі завжди аншлаг. Бо кожна зустріч із музикою двох геніїв епохи бароко – Йоганна Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді – вщент заповнює зал.Найвищі досягнення поліфонії у творах Баха продемонструє органістка Олена Мацелюх. Віртуозний скрипаль Марко Комонько відтворить яскраві знахідки в програмному творі Антоніо Вівальді “Чотири пори року”. Доповнять музику пейзажі Ольги Куц, які вона малюватиме наживо під час концерту.Олена Мацелюх – органМарко Комонько – скрипкаОльга Куц – живописКвитки можна придбати у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00 год., у понад 20-ти касах Львова Gastroli та онлайн. Вікові обмеження: 7+Для довідок телефонуйте за вказаним номером

Святковий концерт-закриття симфонічного сезону

У програмі: Моріс Равель. «Болеро» Тору Такеміцу. «Riverrun» для фортепіано та оркестру Леонард Бернстайн. Симфонія «Століття тривог» Тімоті Гофт - фортепіаноТарас Криса - диригентАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Два концерти Йозефа Гайдна

Вартість квитків 150-200 грн. Квитки можна придбати за посиланням вказаним нижче.

Lords Of The Sound - Marvel vs. DC Comics

Приголомшлива музична подія для кіно- та меломанів! Симфонічний оркестр Lords of the Sound представить свою нову програму: MARVEL vs DC Comics.Симфонічний оркестр, хор, спецефекти та грандіозна музика супергероїв зіллються в єдиній шоу-програмі: MARVEL vs DC Comics.Marvel та DC - два титани, найголовніші гравці індустрії коміксів. Колись комікси вважалися забавою для дітей. Потім вони стали віддушиною для гіків та знавців-колекціонерів, утворивши повноцінну субкультуру. Але тепер на багатобюджетні екранізації історій про супергероїв зі всесвітів Marvel та DC «підсаджені» сотні мільйонів людей по всьому світу. І окрім використання найновіших спецефектів, технологій, графіки, залучення зіркового акторського складу, неабияку роль в цій справі відведено музиці!Захист людства від злодіїв, прибульців та жертв невдалих експериментів був би неможливий в тиші. Чи уявляєте ви Тоні Старка без пісні “Back in Black” від AC/DC ? А як щодо Бетмена без творінь величнішого Ханса Цимера?Так от, оркестр Lords of the Sound, який чекають в усіх куточках України, який невпинно розширює гастрольну карту за кордоном, готує великий блок музики, сповненої завзяття супергероїв, надлюдської сили та духу коміксів! Ритми крутих хлопців лунатимуть у живому виконанні ста музикантів та хору. Це музика, під яку вам так само захочеться встати та захистити світ від всілякої погані!Як світ розділений на сноубордистів та лижників, так і шанувальники коміксів не можуть визначитися: Marvel чи DC? Ліга Справедливості чи Месники? Капітан Америка чи Супермен? Залізна Людина чи Бетмен? Загін Самогубців чи Вартові Галактики?

Концерт "Альт і друзі"

У програмі твори П. Гіндеміта, К. Пендерецького та С. Гаврилюка.Сергій Гаврилюк – альтМарія Панчук – альтОксана Литвиненко – віолончельОлександр Міщук – контрабас

Концерт гурту "Акваріум"
26.06.2018 19:00

Легендарна рок-група "Акваріум" повертається з концертом! Шанувальники групи зможуть відзначити знаменну подію разом з артистами на великому святковому концерті.

Клубний концерт "Воплі Відоплясова"
26.06.2018 20:00

Бурхлива історія автентичного та оригінального гурту ВВ – це 5000 живих концертів, 2 десятки легендарних альбомів, деяким з них вже понад 20 років.Живі виступи ВВ – це неймовірне за емоціями шоу та чиста музична енергія.Їхній альбом "Музіка" побував у космосі разом з українським космонавтом Леонідом Каденюком.Їхні пісні транслюють радіостанції багатьох країн.Географія виступів "Vopli Vidopliassova" налічує понад 20 країн світу!ВВ – гурт з унікальною музичною історією, яка веде відлік ще до проголошення незалежності України, але лишиться актуальною ще довго!Незмінним лідером гурту, понад 30 років, є Олег Скрипка.ВВ на сцені FESTrepublic є фінальним концертом 1 сезону проекту "Українське вибране", не пропустіть!

Вода, Хміль та Солод!
27.06.2018 20:00

Легендарний білоруський гурт Stary Olsa відвідає Львів лише з одним концертом 27 червня в FESTrepublic, спільно з львівським ансамблем Kings & Beggars. «Стари Ольса» презентуватимуть свій новий альбом «Вода, Хміль та Солод». Не пропустіть! Гурт «Стари Ольса» займає унікальну позицію на перетині, де минуле зустрічає теперішнє, традиції поєднуються з інноваціями, а сучасне творче вираження вимагає розвитку навичок, що сягають своїм корінням в Середньовіччя і епоху Ренесансу. Шлях гурту глибоко і нерозривно пов'язаний з традиційною культурою, історією та музикою Великого Князівства Литовського, основною культурною та геополітичною частиною якого в XIII - XVIII століттях була Білорусь.

Концерт "Шнітке: музика добра і зла"

Вперше в Львівському органному залі звучатиме камерна музика Шнітке!Альфред Шнітке – багатогранна постать світового музичного простору. Створена композитором палітра звукових та візуальних образів надзвичайно багата: історичні ескізи, яскраві почуття, глибокі роздуми. Його музика часто ніби балансує на межі протилежностей: щастя і печалі, світла та темряви, добра і зла.28 червня Петро Тітяєв та його друзі, ентузіасти та фанати музики Шнітке, представлять вашій увазі різні грані творчої постаті композитора. Звучатиме експресивне тріо для струнних, світла “Сюїта у старовинному стилі”, напружений струнний квартет №3 та драматична “Смерть Фауста”.Хоча добро і зло існують як протилежні полюси та ворожі начала, вони десь сполучаються. Існує якась єдина їхня природа. І ось цю їхню точку дотику через призму бачення Шнітке відтворять талановиті українські музиканти. Петро Тітяєв – скрипкаКатерина Шалайська – скрипкаЗенон Дашак – альтДмитро Ніколаєв – віолончельА. Шнітке:Струнне тріоСюїта у старовинному стилі Op.80Струнний квартет №3“Смерть Фауста”Тривалість: 1 година 10 хвилин, без антрактуКвитки можна придбати у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00 год., у понад 20-ти касах Львова Gastroli та онлайн. Вікові обмеження: 7+Для довідок телефонуйте за вказаним номером

Концерт "Опівнічне сяйво органа"

Ніч, містичне світло та вишукана органна музика – саме таким буде опівнічний органний концерт. У п’ятницю в Органному залі музика лунатиме до самої ночі. Особливу атмосферу концерту створить світлова інсталяція від Олександра Дідровського. А органістка Олена Мацелюх подарує всім "совам" свої улюблені твори. На слухачів зійде "Неймовірна благодать" Крістофера Пардіні та духовне просвітлення від "Sanctus" Богдана Котюка. У залі двічі звучатиме "Аве Марія2 – Ференца Ліста та Йоганна Себастьяна Баха. Можна буде відчути, як "плавають" мешканці "Акваріуму" Каміля Сен-Санса, як вібрує весь зал від Токати і фуги ре мінор Баха, як святково перегукуються тисячі труб нашого органу в "Готичній сюїті" Леона Боельмана та "Симфонічному Скерцо" П’єра Кошро. Відчуй і побач нічну красу музики! Олена Мацелюх – орган Олександр Дідровський – світлова інсталяція К. Пардіні – "Неймовірна Благодать" Л. Боельман – "Готична сюїта" К. Сен-Санс – "Акваріум" з сюїти "Карнавал тварин" Ж. Ален – "Літанія" Ф. Ліст – "Аве Марія" Б. Котюк – "Sanctus" П. Кошро – "Симфонічне Скерцо" Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор Й.С. Бах – "Аве Марія"

Концерт Василя Васильціва
29.06.2018 19:30

З нагоди дня народження, Василь Васильців організовує свій авторський концерт пісень, перед від’їздом у Китай. Будуть зібрані друзі та знайомі, також запрошуємо всіх бажаючих. Звучатимуть нові хіти: “Як парость виноградної лози”, “ТП”, “Тикальники”.Василь співатиме під бас-гітару граючи лівою рукою. Планується феєрична поява на уніциклі та відеозйомка. Це буде, можливо, остання в ближчий час поява на львівській сцені Василя, тому не пропустіть.Деталі за номером

Концерт "Веймарський період Баха"

Солістка Органного залу Олена Мацелюх представляє концерт “Й.С. Бах: Органні твори Веймарського періоду”.Так прийнято називати період життя Йоганна Себастьяна з 1708 по 1717 рр., який він провів у Веймарі на посаді придворного музиканта. Це розквіт оркестрової та клавірної творчості Баха, становлення його неперевершеного органного стилю. Бах експериментує зі світськими музичними жанрами. Він пише п'єси для скрипки та клавесина, а також створює репертуар для капели. Саме у Веймарі народилися численні хоральні прелюдії, безсмертні Токата і фуга ре мінор, Фантазія і фуга соль мінор, “Ave Maria”, хорал "До Тебе взиваю, Господи". Усі ці твори і не тільки можна буде почути на концерті органістки Олени Мацелюх.Олена Мацелюх – органЙ.С. Бах:Фантазія і фуга ля мінорПрелюдія і фуга ля мінорХорал "До Тебе взиваю, Господи"Прелюдія і фуга Ре мажорКонцерт Соль мажор у 3-х частинахФантазія і фуга соль мінорТоката і фуга ре мінор“Аве Марія”Тривалість: понад годинуКвитки можна придбати у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00 год., у понад 20-ти касах Львова Gastroli та онлайн. Вікові обмеження: 7+Для довідок телефонуйте за вказаним номером

НеАнгелы та NRJ Party

Приготуйся зустрічати липень шалено! Не Ангели та Денис Реконвальд! Вже чекають на тебе. Настрій створюють ведучі радіо NRJ Міла Єрємєєва та Саня Димов!Живий звук!

Вечірка "Latexfauna. 365 липня"
30.06.2018 19:00

365 липня* бомбанемо тропічно-новорічну вечірку разом з Latexfauna на даху FESTrepublic. Зустрічаємо новий липень разом.

Гала-концерт літньої хорової академії

У древньому Львові зберуться 50 студентів з українських мистецьких вузів Києва, Харкова, Дніпра, Львова і Одеси, які в якості слухачів і безпосередніх учасників Проекту підготують під керівництвом видатних диригентів з України Концерт української сучасної музики. Вперше в історії України буде виконано віднайдений нещодавно в архівах "Антимілітарний триптих" видатного українського композитора М. Колеси 115 річчя якого відзначає у цьому році музична громадскість України. Програма гала-концерту: О. Козаренко "Єдинородний Сину" Б. Сегін "Алилуя" М. Скорик "50-й Псалом" М. Колеса "Отруйний газ" (прем'єра твору) диригує - Христина Флейчук (Львів), Борис Лятошинський "Дощ" (вірші М. Рильського) ор. 64, №2 "Широке поле" (вірші М. Рильського) ор. 64, №3 "Дощ одшумів" (вірші М. Рильського) ор. 64, №5 "Люблю я темну ніч" (вірші М. Рильського) ор. 65-А, №3 "Слава тим, хто прагне волі" (вірші М. Рильського) ор. 65-А, №4 "За байраком байрак" (вірші Т. Шевченка) диригує - Олександр Тарасенко (Київ) В. Бібік "Хорові картини для мішаного хору" ор. 21 (1975) 1. Благословилося (слова Остапа Вишні) 2. Ярмарок (слова Остапа Вишні) 3. Ніч зайшла (слова Степана Васильченка) диригує - Андрій Сиротенко (Харків) Вхідний квиток - 30 грн.

Концерт "Petite MESSE Solennele"

Неперевершена музика на згадку про унікальну людину.W-life - музичний маратон Василя Сліпака презентує львівській громаді Прем’єру - Jacomo ROSSINI "Messe Pettite Solenelle" для солістів, хору у супроводі симфонічного оркестру.Россіні витримав полотно немов дорогоцінне вино. Увесь композиторський талант, досвід і натхнення є вкладено у цю досконалу музику. Це один із найвидатніших творів цього жанру в музичній літературі.Прем’єра і лише одне виконання з квартетом світового рівня французьких солістів, кращим симфонічним оркестром і найкращим українським хором, це достойний подарунок як Львів’янам так і нашому незабутньому побратимові – Герою України, оперному співакові і, просто другові – Василю Сліпаку.В Україні виконується вперше. Petite Messe SOLENNELEJacomo ROSSINIПерін Медоф (сопрано, Франція)Гоша Ковалінська (мецо-сопрано)Гійом Дюссо (бас, Франція) Пабло Вегуліа, тенор, СШАЛьвівська державна академічна чоловіча хорова капела "Дударик"Камерний хор "Gloria" Академічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїВолодимир Сивохіп - диригeнтКвитки можна придбати у касі філармоніі тао онлайн

Концерт “Shlof mayn neshomele"

Мордехай Гебіртіг один з найвідоміших композиторів та авторів пісень серед євреїв 1920-1930 рр. Цього вечора слухачі матимуть можливість почути його твори у виконанні наступних виконавців: Олександра Гурвіц – вокал, учасниця вокально-інструментального ансамблю “Varnitshkes” який неодноразово представляв Україну та Львів у Німеччині, Польщі, Австрії, Італії та Великобританії. Леонід Моін – кларнет, учасник “Varnitshkes”, ВЄБФ «Хесед-Ар’є». Тетяна Кисленко – фортепіано, заслужений діяч естрадного мистецтва України.Вхід вільний.

Концерт "Моя любов - опера"

Іванна Таратула-Філіпенко – українська співачка, яка поєднує виступи в оперних спектаклях і на концертних сценах у містах США і України. Концерт "Моя любов-опера", в якому прозвучать арії з відомих опер західноєвропейських та українських композиторів. Солістка – Іванна Таратула-Філіпенко (США). Фортепіано – Наталія Пелех, заслужена артистка України.

Органний концерт Олени Мацелюх

Французька музика для органа – c'est bien! Добірні твори композиторів різних сторіч подарує слухачам Олена Мацелюх. Франція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII столітті, коли у соборі Нотр-Дам де Парі склалася школа Органуму – найпершої європейської багатоголосої музики. А далі було пишне бароко з витонченими та виразними творіннями королівського органіста Кліко і технічна революція XIX століття, коли Кавайє-Коль побудував перший симфонічний орган. Французькі композитори змагалися у масштабності та красі творів, написаних для "короля музичних інструментів". Органістка Олена Мацелюх даруватиме гостям концерту музику Сезара Франка, Леона Боельманна, Каміля Сен-Санса, Теодора Дюбуа, Олів’є Мессіана, Олександра Гільмана та П’єра Кошро. Запрошуємо відчути настроєвість чарівної Франції! Au revoir! Олена Мацелюх – орган С. Франк – Grand Choeur Л. Боельманн – Готична сюїта К. Сен-Санс – "Акваріум" з "Карнавалу тварин" Т. Дюбуа – Токата О. Мессіан – "Поява вічної Церкви" ("Apparition de l'Eglise éternelle") О. Мессіан – "Небесний бенкет" ("Le banquet céleste") А. Гільман – Соната №1, 2ч. "Пастораль" П. Кошро – "Симфонічне Скерцо"

Концерт "OPERA GALLA"

Неперевершена музика на згадку про унікальну людину.W-life - музичний маратон Василя Сліпака презентує львівській громаді феєричну концертну постановку “OPERA GALLA”.Квартет світового рівня французьких солістів у супроводі улюбленця львівської публіки оркестру „Віртуози Львова” під батутою вже знаного нами французького диригента - Ніколаса Краузе презентує досконалий музичний букет найкрасивіших оперних арій та оркестрових шедеврів. Це достойний подарунок як Львів’янам так і нашому незабутньому побратимові – Герою України, оперному співакові і, просто другові – Василю Сліпаку.Перін Медоф (сопрано)Гоша Ковалінська (мецо-сопрано)Гійом Дюссо (бас) Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"Ніколас Краузе - диригент (Франція) Вибрані арії з опер та оркестрова музика Антоніна Дворжака і Яна СібеліусаКвитки можна придбати у касі філармоніі або онлайн

Концерт "Фортепіанна релакс-музика"

Концерт-відпочинок для душі від піаніста Дмитра Микитина. У вирі різноманітних справ та клопотів ми часто забуваємо про себе, про те, що нам потрібні відпочинок та відновлення. Пропонуємо вашій увазі музику, яка занурює в атмосферу спокою, позитивного настрою та світлих думок. Молодий львівський піаніст Дмитро Микитин виконає твори японських та українських композиторів, які на годину віднесуть вас у світ мрій. У першій половині концерту звучатимуть фортепіанні п’єси геніального композитора-самоучки Такасі Йосімацу, перекладення для фортепіано “Простої пісні для гітари” Хірокадзу Сайто та “Теми сакури та варіацій” Юкіджіро Йоко. Друга половина присвячена виключно українській музиці. Зокрема, звучатиме і твір, написаний самим виконавцем. Дмитро Микитин – фортепіано Т. Йосімацу – “Фортепіанна книга” Т. Йосімацу – “Маленький кришталевий романс” Т. Йосімацу – “Вальс у чорному куті” Т. Йосімацу – “Романс на параболі” Т. Йосімацу – “Арабеска у сні” Т. Йосімацу – “Дві маленькі п'єси для гітари” Х. Сайто – “Проста пісня для гітари” Ю. Йоко – “Тема сакури та варіації для гітари” С. Гаврилюк – “Прелюдії для фортепіано” Д. Микитин – “Фортепіанні п’єси” Тривалість: понад годину Квитки можна придбати: - у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00 - онлайн за вказаним посиланням.   Деталі за вказаним номером телефону.

Концерт "Містичний орган"

Після неперевершеного успіху концертів "Містичний орган" від Надії Величко у червні ми повторюємо цю програму в липні! У творах різних епох, стилів та авторів є одна спільна риса – шалений магнетизм, від якого неможливо втекти: чи це гучне та величне "О, Фортуна" з "Карміна Бурана" Карла Орфа, чи неземна та ніжна мелодія хоралу Дітріха Букстегуде "У спокої та радості я йду", чи тихе, зігране на піаніссімо "Місячне сяйво" Клода Дебюссі, чи гіпнотично ритмічне "Болеро" Моріса Равеля, чи церковне танго на органі Гі Бове. Справжньою містикою сповнені твори про потойбічне – "Танець смерті" Каміля Сен-Санса, його "гамбурзький" варіант Гі Бове, "Прийди, солодка смерте" Йоганна Себастьяна Баха та "Сон Янгола" з опери "Демон" Артура Рубінштейна. Пориньте у містичний світ музики в Органному залі! Надія Величко – орган К. Орф – "О, Фортуна" з "Карміна Бурана" Д. Букстегуде – Хорал "У спокої та радості я йду" Й.С. Бах – Хорал "Прийди, солодка смерте" К. Сен-Санс – "Танець смерті" К. Дебюссі – "Місячне сяйво" Г. Мюлє – Токата "Ти – камінь, і ворота пекла не здолають тебе" Р. Ваґнер – "Політ валькірій" А. Рубінштейн – "Сон Янгола" з опери "Демон" Г. Бове – Танго еклезіастіко Г. Бове – "Гамбурзький танець смерті" М. Равель – Болеро

Концерт "Музика Баха"

Йоганн Себастьян Бах був надзвичайно скромною людиною. Він запевняв, що для того, аби досягти його рівня музичної майстерності, потрібно просто наполегливо робити свою справу. "Всім, що я можу, знаю і творю, я завдячую лише Господові, тому і життя своє я присвятив возвеличенню його імені своєю музикою", – казав Бах. А найкращим засобом для спілкування з Богом композитор вважав орган. Солістка Органного залу Олена Мацелюх 7 липня представить виплекану програму з творів Йоганна Себастьяна: "Аве Марія", хорал, що звучав у "Солярісі" Тарковського – "До Тебе взиваю, Господи" ("Ich ruf' zu dir, Herr Jesu Christ"), сольмажорний концерт у трьох частинах і, звичайно, Токата і фуга ре мінор. Олена Мацелюх – орган Й.С. Бах: Фантазія і фуга a -moll Прелюдія і фуга a-moll Хорал "До Тебе взиваю, Господи" ("Ich ruf' zu dir, Herr Jesu Christ") Прелюдія і фуга D-dur Концерт G-dur у 3-х частинах Прелюдія і фуга с-moll Токата і фуга d-moll "Аве Марія"  

Концерт "Шедеври органної музики"

Солістка Львівського органного залу Надія Величко зіграє сольний концерт із найпопулярніших творів, написаних для "короля музичних інструментів".Концерт "Шедеври органної музики" розпочнеться з Йоганна Себастьяна Баха і його безсмертної Токати і фуги ре мінор. Після неї звучатиме твір, написаний Бахом у "співавторстві" з Антоніо Вівальді – Концерт ля мінор у трьох частинах.Окрім того, слухачі Органного почують Сонату Соль Мажор священика-музиканта Падре Давіде. Далі перенесуться у надзвичайно насичене для органістів XIX століття з "Весільним маршем" Фелікса Мендельсона, Прелюдією, фугою і варіацією "неземного" Сезара Франка та іншими творами. А завершиться вечір найвідомішою токатою Шарля-Марі Відора, яка звучала на весіллі принца Вільяма та Кейт Мідлтон.Приходьте почути справжню королівську музику!Надія Величко – органЙ.С. Бах – Токата і фуга ре мінорЙ.С. Бах / А. Вівальді – Концерт ля мінор, I частинаПадре Давіде – Соната Соль мажорФ. Мендельсон – "Інтермеццо" і "Весільний марш"С. Франк – Прелюдія, фуга і варіаціяЕ. Жигу – ТокатаЛ. Боельманн – ТокатаГ. Форе – ПаванаШ.-М. Відор – Токата Фа мажор

Muse: Drones World Tour

У 2015 році Muse вирушили у Drones World Tour. Під час нього вони відіграли 130 концертів у незвичному для себе форматі — над сценою літали дрони, а гігантські проекції взаємодіяли з музикантами на сцені.Drones World Tour занурює нас у надзвичайний аудіовізуальний досвід. Цей концертний фільм демонструє абсолютно нові для концертів Muse спецефекти: шоу, лазери та світло, що ідеально доповнюють репертуар з найвідоміших пісень — "Psycho", "Madness", "Uprising", "Plug in Baby", "Supermassive Black Hole", "Knights of Cydonia" та інших.    Рік: 2018Країна: ВеликобританіяМова: англійськаЖанр: концертСклад гурту: Matt Bellamy, Chris Wolstenholme, Dominic HowardРежисер: Том Кірк, Ян Віллем ШрамТривалість: 90 хв.Вікові обмеження: 12+    Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та онлайн

Концерт-відкриття "LvivMozArt"

Протягом століть місто Львів притягувало все нових і нових гостей, серед яких було чимало славетних композиторів та артистів, які впливали на його мистецьку традицію: Франц Ксавер Моцарт, Йоганнес Брамс, Ґустав Малер, Ференц Ліст, Руджеро Леонкавалло, Моріс Равель, Сергій Прокоф’єв, Арам Хачатурян та багато інших. Різноманітна програма святкового вечора не тільки захопить відомими шедеврами світової класики, а і представить слухачам своєрідну музичну «гостьову книгу» Львова. Окрасою концерту стане участь солістів Софії Соловій (Україна-Італія) та Ноела Боулі (США-Німеччина), яка нагадає про виступи у Львові світових зірок минулого - примадонни Джемми Балінчіоні, неповторної Соломії Крушельницької й легендарного майстра бельканто Маттіа Баттістіні. В атмосферу Львова кінця ХІХ - початку ХХ століття нас перенесе «Fantasia Galiciana» для 7 акордеонів та симфонічного оркестру сучасного львівського композитора Богдана Сегіна і «Танго» , світова прем'єра якого прозвучить у цьому концерті. Солісти: Софія Соловій (Україна-Італія), Ноел Боулі (США) Ансамбль акордеоністів: Богдан Кожушко, Юрій Шуманський, Самуїл Голуб, Роман Пунейко, Антон Стецюк, Іван Сумарук, Павло Гільченко Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна) Диригент: Оксана Линів (Україна–Австрія)

Концерт дуету Alla Breve

Віктор та Ліліта Глибочану розфарбують вашу п’ятницю, 13-те, у яскраві кольори строкатої, вибухової, літньої музики! Камерний ансамбль Alla breve починався як творчий союз двох молодих київських музикантів Віктора Глибочану та Ліліти Смоленцевої, а згодом переріс у сімейний тандем. Вони обоє закінчили Національну музичну академію ім. Чайковського, Віктор – по класу скрипки, Ліліта – фортепіано. Неодноразово ставали переможцями різних сольних міжнародних конкурсів, а 2014 року вже в якості дуету вибороли Першу премію італійського конкурсу імені П'єтро Ардженто. Цікава й історія назви ансамблю. Музичний термін "Alla breve" застосовується для позначення двудольного розміру і записується як "2/2". У своєму дуеті Глибочану ділять на двох радощі, успіхи й випробування, а натхнення, темперамент і артистизм у їхніх виступах подвоюються!У програмі концерту Alla breve в Органному залі класицистична Соната №8 молодого Людвига ван Бетовена звучатиме поруч із пронизливою Сюїтою Бенджаміна Бріттена, колоритні Румунські танці Бели Бартока – з романтичною Сонатою Ріхарда Штрауса. Різнобарвна і чуттєва музика від дуету Alla breve – те, що треба у п’ятничний липневий вечір! Віктор Глибочану – скрипка Ліліта Глибочану – фортепіано Л.В. Бетовен – Соната для скрипки та фортепіано №8 Б. Бріттен – Сюїта для скрипки та фортепіано ор.6 Б. Барток – Румунські танці Р. Штраус – Соната для скрипки та фортепіано

Симфонічний концерт "Полювання на Моцарта"

В.А.Моцарт відомий сонячною, життєрадісною музикою, а також витівками та комічними епізодами, що супроводжували його життя. Лише у мажорних тональностях він писав для валторни - свого улюбленого інструменту, що веде свій родовід від мисливського рога. Надзвичайно віртуозні твори різних авторів, які не під силу кожному музиканту, виконуватиме Костянтин Тимохін, концертмейстер групи валторн у Базельському камерному оркестрі. Це вражаюча музична мандрівка яскравими композиціями для валторни та її різновидів, зокрема, батька та сина Леопольда і Вольфганга Амадея Моцартів, а також сповнена розповідями про кумедні випадки з життя геніального композитора. Формат: Open-air Дрес-код: Cocktail Солісти: Костянтин Тімохін (Україна–Швейцарія), Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна) Диригент: Оксана Мадараш (Україна)

Концерт "Органна музика Богемії"

"Сядеш у поїзд, хай собі їде, може у Прагу…". У чарівну музичну подорож до Праги запрошує слухачів Органного залу Надія Величко. Вона підготувала вишуканий концерт із творів композиторів Богемії (так раніше називали Чехію) XVII-XVIII ст., коли капельмейстер Їржі Бенда будував підвалини того, на чому стоятимуть пізніше опери Моцарта, а Карл Піч учив Антоніна Дворжака грі на органі. Поруч із музикою видатних чеських органістів, таких, як Чорногорські, Бріксі, звучатимуть твори майже невідомих у нас Заха, Кухара, Лінка.   Надія Величко – орган Б. Чорногорські – Токата Й. Лінка – Преамбулум До мажор Ф. Бріксі – Фуга до мінор Ф. Бріксі – Токата ля мінор Й. Кухар – Фантазія соль мінор Я. Зах – Прелюдія і фуга до мінор А. Рейха – Фугетта Соль мажор Ї. Бенда – Сонатіна К. Піч – Фуга Мі бемоль мажор

Опера "Аїда"

"Аїду", один зі своїх шедеврів, Верді написав на замовлення Каїрської опери в честь відкриття Суецького каналу. У задушливому пустельному ландшафті, під нескінченно жарким небом склалася любовна піраміда: полонена ефіопська царівна Аїда, полководець Радамес і мстива цариця Амнеріс жадають повітря і любові. Потреба в щирості і справжніх почуттях змушує героїв діяти будь-якими засобами. Опера на 4 діїЛібрето Антоніо ГісланцоніВиконується італійською мовою з українськими субтитрами.Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням вказаним нижче.

Концерт "Орган і фортепіано"

Розкішний дует Олени Мацелюх та Меланії Макаревич у Львівському органному залі. Орган і фортепіано – самодостатні інструменти, кожен з яких може замінити цілий оркестр. А тепер уявіть собі ці два "оркестри" в одному концерті! Піаністка Меланія Макаревич та органістка Олена Мацелюх уже не перший раз грають разом. 15 липня дві чарівні виконавиці представлять публіці "Молитву" Александра Гільмана, хорал "Господь у моєму серці" Йоганна Себастьяна Баха, "зоологічну фантазію" Каміля Сен-Санса "Карнавал тварин" та справжнє випробування для будь-якого виконавця – два твори Марселя Дюпре. Олена Мацелюх – орган Меланія Макаревич – фортепіано А. Гільман – "Молитва" Й.С. Бах – Хорал із кантати №147 К. Сен-Санс – "Карнавал тварин" К. Сен-Санс – "Танець смерті" М. Дюпре – Варіації на дві теми М. Дюпре – Симфонія

Гала-концерт "LvivMozArt"

«Між нами існує щось таке, що безперечно керує нами; і ми хочемо слухатися цього голосу і з задоволенням слідувати за ним; він наче говорить нам, що лише ми один одного розуміємо, тільки ми створені один для одного, що ми повинні і будемо вічно любити один одного… Чи не правда, Кохана, вічно-вічно… (Ґданськ, 28 червня 1819 р.)». Це звернення у своєму щоденнику Франц Ксавер Моцарт адресував Жозефіні Бароні фон Кавалькабо, якій він присвятив свою творчість і життя. У 2018 році виповнюється 200 років їхньому безсмертному коханню. Програма Гала-концерту складається із шедеврів, в музиці яких композитори оспівують це прекрасне почуття. На сцені Львівської опери — зірки світової оперної сцени. Виконавці: Солісти: Чарльз Кастроново, тенор (США) Катерина Сюріна, сопрано (Росія-США) Зоряна Кушплер, мецо-сопрано (Україна-Австрія) Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна) Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія)

Симфонічний концерт "Viennese soiree"

Спеціально для фестивалю LvivMozArt-2018 симфонічний оркестр «Con Fuoco» презентує «Австрійський концерт», до програми якого ввійдуть добре знані й раритетні невідомі твори славетних композиторів музичної історії Відня. Продовжуючи традиції Йоганна Штрауса, який у концертних подорожах Європою презентував величезний та різноманітний репертуар, «Con Fuoco» пов’язує особливий зв'язок між Віднем і Львовом та їхню спільну історію. З приємністю презентуємо виконавицю Ольгу Безсмертну – солістку творів Йоганна Штрауса (вальс «Весняні голоси», фрагменти з оперети «Летюча миша»). Також прозвучать оркестрові композиції В.А. Моцарта, «засновника» віденських вальсів Йозефа Ланнера і Франца фон Зуппе, який відкрив світу оперету після Жака Оффенбаха у 1840-их. Приєднуйтеся та відчуйте дух Відня! Програма: твори В.А. Моцарта, Дж. Ланнера, Франца фон Зуппе, Й. Штрауса та ін. Виконавці: Симфонічний оркестр «Con Fuoco» (Австрія) Ольга Безсмертна, сопрано (Україна–Австрія) Диригент: Светослав Борісов (Болгарія–Австрія)

Літній концерт Надії Величко

Цього липневого вечора в Органному залі співатимуть птахи, куватиме зозуля та розквітатимуть троянди. Усе це можна буде почути у музиці, яку виконає органістка Надія Величко. Літній концерт солістка Органного залу Надія Величко склала із найкрасивіших творів, які відображають усі барви цієї прекрасної пори. Слухачі почують, як у композиціях Каміля Сен-Санса співає соловей, ростей троянда та навіть як пливе лебідь. В органному залі "оселяться" одразу дві зозулі – від Йоганна Керля та Луї-Клода Дакена. Разом із твором Полібіо Фумагаллі слухачі опиняться на полюванні, а ще почують літні дзвони у музиці Лео Совербі. Також у програмі – “літні” твори Петра Чайковського, Ференца Ліста, Йоганна Райнбергера, Марко Енріко Боссі та Персі Флетчера. Насолоджуйтеся літом в Органному! Надія Величко – орган К. Сен-Санс – "Соловей і троянда" К. Сен-Санс – "Лебідь" Й. Керль – "Зозуля" Л.-К. Дакен – "Зозуля" П. Фумагаллі – "На полюванні" Ш. Стеббінс – "Влітку" Й. Райнбергер – "Видіння" Й. Райнбергер – "Пастораль" Л. Совербі – "Літні дзвони" М.Е. Боссі – "Алєгретто пасторалє" М.Е. Боссі – "Скерцо" П. Чайковський – "Липень" П. Флетчер – "Святкова токата" Ф. Ліст – "Проповідь св. Франциска птахам"

Музичний салон "Дует на трьох"

Заборонене кохання було натхненням і водночас нещастям багатьох композиторів. Емоціями радості та відчаю сповнені не лише їхні камерні вокальні твори, а й особисті листи. Музику концерту у виконанні дуету сестер — солістки Віденської опери Зоряни Кушплер та піаністки Олени Кушплер — доповнюватимуть слова листування Франца Ксавера Моцарта з Жозефіною Бароні фон Кавалькабо, а також листи Ріхарда Вагнера до Матільди Везендонк та інші. Читатиме листи Наталя Рибка-Пархоменко, актриса театру імені Леся Курбаса. Програма: Твори Ф. К. Моцарта, Р. Шумана, Р. Вагнера, Ґ. Малера. Солісти: Зоряна Кушплер, мецо-сопрано (Україна-Австрія) Олена Кушплер, фортепіано (Україна-Німеччина) Наталя Рибка-Пархоменко, актриса театру імені Леся Курбаса, співачка гурту «KURBASY»

Lvivmozart eco-symphony concert

Головним акцентом програми є тема природи і стихій у сучасному суспільстві загалом та в українській культурі зокрема. З оркестром виступить визнаний у світі український скрипаль Валерій Соколов, а також молода болгарська солістка-віртуоз, володарка багатьох престижних світових премій та нагород Віві Васcілєва, яка виконає вражаючий концерт для ударних та оркестру Тан Дуна «The Tears of Nature (Сльози природи)», де в кожній частині композитор нагадує про останні найбільші екологічні катастрофи людства. На завершення програми прозвучить світова прем’єра спеціально написаної кантати Золтана Алмаші для вокального ансамблю та симфонічного оркестру на теми купальських пісень. Спільно з гуртом «KURBASY» присутні зануряться у світ, повний гармонії і взаємопроникнення людини з природою — типову модель світогляду давньої української культури. Виконавці: Солісти:Валерій Соколов, скрипка (Україна) Віві Вассілєва, перкусія (Болгарія-Німеччина) Гурт «KURBASY» (Україна) Молодіжний симфонічний оркестр України (Україна)Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія)

Сольний органний концерт Олени Мацелюх

Органістка Олена Мацелюх запрошує вас на ланч в Органний зал. На музичний обід також "запрошені": Йоганн Себастьян Бах, Леон Боельман, Ференц Ліст, Жан Ален, Богдан Котюк, П'єр Кошро та Крістофер Пардіні. Тепла компанія, чудова музика, неймовірна атмосфера Органного залу – що ще потрібно для того, аби вдало провести вихідний? Олена Мацелюх – орган К. Пардіні – "Неймовірна Благодать" Й.С. Бах – Фантазія і фуга а-moll Л. Боельман – "Готична сюїта" Ф. Ліст – "Аве Марія" Ж. Ален – "Літанія" Б. Котюк – "Благословен" А. Гільман – Соната №1: 2 ч. – Пастораль, 3 ч. – Фінал Ф. Ліст – Прелюдія і фуга на тему "B-A-C-H" П. Кошро – "Симфонічне Скерцо"

Концерт-закриття LvivMozArt

Особливим акцентом цьогорічного фестивалю LvivMozArt є концерт-закриття, в якому прозвучить оригінальна скрипка Вольфганга Амадея Моцарта – Costa Violine. Вперше в історії України нам буде надана честь приймати таку коштовну гостю, і ця подія є особливим виявом уваги найголовнішої інституції у справах Моцарта в світі – фундації Моцартеум у Зальцбурзі. Інструмент виготовив майстер П'єтро Антоніо Далла Коста в Тревізо, Італія, 1764 року. Скрипка належала В.А.Моцарту, композитор використовував її протягом останніх років життя у Відні. Твори: В.А.Моцарт. Концерт для скрипки з оркестром №5 Ля мажор, K.219. Ф. Мендельсон. Концерт для скрипки з оркестром мі мінор, op.64. Виконавці: Соліст: Франк Стадлер, скрипка (Австрія) Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна) Диригент: Оксана Линів (Україна–Австрія)

Концерт "The Gitas"
29.07.2018 19:00

The Gitas — група з Лос-Анджелеса з інтернаціональним складом і залізною репутацією посланників рок-н-ролу! Саша Чемеров, раніше відомий, як лідер української рок-групи "Димна Суміш", та музичний продюсер, автор таких виконавців як Quest Pistols, Aгонь, Олександр Ревва та ін. Також автор книги віршів "Один" та співавтор текстів альбому «OTD" Івана Дорна. Музикант шість років тому поїхав жити в Америку і через три роки заснував там групу. Зараз займається розробкою конструктивної секти. Сел Рамаззіні, бас-гітарист і секс-символ The Gitas, народився в бетонних джунглях Гватемали. Перед тим як поїхати в Сполучені Штати був одним із лідерів андеграундного рок-н-рол руху в століці. B важкі часи підробляв стриптизером. Також до складу входить семплер/ефектор Ігор Кириленко. В Україні музикант відомий, як скандальний екс-учасник The Erised, продюсер електронного проекту Hidden Element і екс-клавішник Світлани Лободи. На даний момент у складі The Gitas провів свої щасливі три місяці. За освітою Ігор - ведучий дитячих свят. Новий учасник групи - Бруно Раголія народився в Буенос Айрес, Аргентина. Почав грати на барабанах в дуже юному віці завдяки батькові, відомому в країні барабанщику. Так само, будучи ще дитиною, грав в дитячій лізі футболу в одній команді з Ліонелем Мессі. The Gitas тільки-но повернулися з успішного туру в Гватемалі та готують до виходу новий EP та музичне відео до синглу "Purge". Нам добре знайома енергетика Саші Чемерова, тепер у неї з'явилося нове дихання.

Проект "Українська пісня / Ukrainian Song Project"

Головним завданням національного телепроекту "Українська пісня / Ukrainian Song Project" є створення найпотужнішого україномовного проекту з новим, сучасним українським обличчям, який стане головною музичною подією в Україні, а в подальшому — набуде міжнародного значення.Метою проекту є пошук молодих артистів та гуртів із різних міст України, створення якісного українського музичного продукту європейського рівня, розповсюдження, популяризація та промоція української музики в Україні та світі.2016 р. Дебют проекту відбувся в Палаці спорту "Україна" (м. Львів) — 2 900 глядачів.2017 р. Стадіон "Арена Львів" — 10 500 глядачів.Зіркові гості: співачка Злата Огнєвіч, гурти "Тартак", "Скрябін", "Антитіла".Ведучий: Тимур Мирошниченко (ведучий Євробачення)

Wiener Johann Strauß Konzert-Gala
30.08.2018 19:00
Концертний зал ім. С. Людкевича

Музика, що знайде шлях до кожного серця. Надзвичайно мелодійні, невимушені та енергійні композиції презентують характерний стиль композиторської династії Штраусів. Диригент: Маттіас Георг Кендлінгер (Австрія).Придбати квитки можна за вказаним посиланням.

Концерт Густав Холст "Планети"

Виконавці:Академічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїМарцін Міровскі – диригентКонцертний зал ім. С. Людкевича

Великий стадіонний концерт "Кузьма 50"

Кузьма 50! 15 вересня Арена Львів. Великий стадіонний концерт всіх друзів. Величезна сцена, неймовірний звук та світло.  В проекті візьмуть участь більше двох десятків улюблених артистів! Всі квитки по 350 грн, поспішай обирати місце, яке тобі до вподоби.

Вечір Боксу - Повернення
16.09.2018 18:00

Повернення Вечора Боксу до Львова.Вечір Боксу це :• Спортивно-розважальний захід.• Якісний бокс.• Хороша шоу програма .• Вибух емоцій та незабутні враження.Мета проекту :- Зародження в Україні клубного чемпіонату з боксу.- Розвиток та популяризація спорту.- Підтримка та розвиток молоді .- Допомога дитячим будинкам.Очікується великий інтерес до події серед поціновувачів якісного та технічного боксу.

Концерт "Лісапетний батальйон"

НОВА ПРОГРАМА ЛІСАПЕТУ "ВЗУТТЯ МІЙ РОЗМІР 44, КУДИ ВИ ДІЛИСЬ, КАВАЛЄРИ?Що робити, якщо розмір взуття нареченої – 44-ий? Як знайти свого принца і залишитись мегапозитивною – знають народні улюблениці з "Лісапету"! До вашої уваги народне камеді-шоу від Наталії Фаліон, дві години сміхотерапії від гурту "Лісапетний Батальйон", нові пісні та улюблені хіти! Справжні зірки з народу та просто прикольні жіночки, підтримують суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу "Україна має талант". У 2017 році гурт відсвяткував 25 років – Лісапет мчить далі і спинятися не планує! Вони не втрачають гумору і котять тільки вперед! А вже 24 вересня зустрічайте їх у Львові з новою програмою "ВЗУТТЯ МІЙ РОЗМІР 44, КУДИ ДІЛИСЬ, КАВАЛЄРИ?"Львівський цирк, понеділок, 20:00 год – сеанс сміхотерапії від найпозитивніших наречених країни! Частина коштів буде передана бійцям добровольчого батальйону ОУН. ЖИВИЙ ЗВУК! БЕЗ ГМО!Квитки у касі цирку та онлайн

Концерт "Ukrainian Festival Orchestra" під диригуванням Ігора Будінштейна

Дириґент з Німеччини Ігор Будінштейн зіграє разом із львівським Ukrainian Festival Orchestra музику великих французів – Форе, Дебюссі, Равеля, Русселя та Пуленка.Шлях Ігоря Будінштейна до дириґентської палички був довгим. Спочатку він навчався як скрипаль та альтист у Московській консерваторії, Університеті мистецтв у Берліні та Університеті музики у Любеку, став головним альтистом Симфонічного оркестру Берліна, керував альтовою групою в оперних оркестрах Мюнхена, Гамбурга та Дрездена. І вже маючи за плечима колосальний досвід оркестранта закінчив дириґентський факультет Берлінської вищої школи музики. Ігор Будінштейн керував оркестрами в Німеччині, Польщі, Данії, Китаї, Мексиці, Кореї, Канаді. Також продовжує виступати як альтист, граючи камерну музику.У жовтні маестро завітає до Львова, щоб разом з Ukrainan Festival Orchestra зіграти твори видатних французьких симфоністів.У програмі концерту – сюїта Габріеля Форе “Пеллеас і Мелізанда”, написана для драми Моріса Метерлінка в 1898 році. Щоби встигнути до прем’єри Форе використав ноти своїх незакінчених невдалих творів, а оркестровку провадив його учень. Для Метерлінка також писав музику Клод Дебюссі, у концерті прозвучить його “Сарабанда” з сюїти “Для фортепіано” (Pour le piano). Як видно з назви, твір був написаний для одного інструменту, його оркестровку зробив Моріс Равель. Сюїта Равеля “Гробниця Куперена” (La tombeau de Couperin) закриє перше відділення концерту. Твір складається з шестьох частин, і кожна присвячена одному з друзів композитора, які загинули у Першій світовій війні.Друге відділення розпочнеться імпресіоністичним “Павутинням” Альбера Русселя (Le festin d'araignée), написаним для балету-пантоміми. На завершення оркестр виконає сповнену танцювальних ритмів Сінфоніетту Франсіса Пуленка, створену після Другої світової.Майже 50 років історії музики Франції в одному концерті Німецького дириґента та українського оркестру. Не пропустіть!Ігор Будінштейн – дириґент (Німеччина)Ukrainian Festival Orchestra (Україна)Г. Форе – “Пеллеас і Мелізанда”К. Дебюссі – СарабандаМ. Равель – “Гробниця Куперена”А. Руссель – “Павутиння”Ф. Пуленк – СінфоніеттаКвитки можна придбати у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00 год., у понад 20-ти касах Львова Gastroli та онлайн. Вікові обмеження: 7+Для довідок телефонуйте за вказаним номером

Концерт "Stoned Jesus"
12.10.2018 19:00

Збережіть дату для суперочікуваного концерту Stoned Jesus у рамках презентації нового альбому.

Концерт гурту "Холодне Сонце"
19.10.2018 19:00

Довгоочікуваний концерт-повернення в підтримку нового альбому “Чорне Вино”!Отже, 19 жовтня в Picasso головний емоційний концерт року, на якому крім пісень з нового альбому, буде унікальна можливість почути улюблені пісні з двох студійних альбомів - Промені сліз (2004 рік) та Театр темних Пелюсток (2008 рік).Холодне Сонце – це надзвичайне поєднання глибини ліричних текстів та шаленого драйву. Головні романтики українського року повертаються, щоби всі поціновувачі якісної музики змогли пережити спільне відродження.Холодне Сонце (європейська назва Solarice) – київсько-тернопільський гурт, який грає у стилі melodic rock. Ліричні клавішні партії у поєднанні з драйвовими гітарними рифами, приємний глибокий вокал – усе це об’єднується у єдиний енергетичний потік, сповнений різноманітними відтінками емоцій та переживань. Тексти пісень є надзвичайно близькими кожній людині, вони є словесним віддзеркаленням нашого внутрішнього світу. Гурт не залишить байдужими поціновувачів якісної рок-музики. Серед творчого доробку Холодного Сонця 3 студійні альбоми "Промені Сліз", "Театр темних Пелюсток" і "Чорне Вино", 5 кліпів, головні саундтреки до стрічок Ninjas&Zombies та Ninjas&Vampires, знятих американською компанією "Endlight Entertainment". До здобутків також належать перемога у конкурсі реміксів австрійського проекту "Lame Immortelle" і включення "Calling" в сингл "Fallen Angel" ("BMG", Австрія), участь у проекті "Свіжа кров" від каналу М1. Гурт виступав на численних українських музичних фестивалях, а також на таких відомих європейських фестивалях, як "Castle Party"(2005) та "Wave Gotik Treffen"(2007). Лідер гурту "Холодне Сонце" Василь Гоцко про новий альбом: він - справді як вино, настояне за майже 10 років."Чорне Вино" - альбом, який зв'язує наше минуле і майбутнє, ніч і день. Це - останні хвилини очікування світла після довгої темряви. Адже, перед світанком, ніч - найтемніша.

Концерт гурту "Пошлая Молли"

Вони кулею увірвалися в наші плеєри та за пів року зробили те, на що інші молоді гурти витрачають майже всю свою молодість. Заповнені зали, фанати, що співають пісні в унісон та тисячі піднятих вгору рук перед сценою. Вже зараз вони написали пісні, що будуть звучати біля вогнища за десять років і ви просто не можете пропустити їх перший концерт у Львові! Зустрічайте харків'ян! 

The Hardkiss "Залізна ластівка"

"Ми так любимо поєднувати непоєднуване. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе, — розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. — "Залізна ластівка" — це і жива істота, птаха, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю та силою". Новий альбом гурту Юлія Саніна порівнює з цілісним коконом, у якому панує своя атмосфера. Лірика стане інтимнішою, звучання треків більш електронним, а більша частина матеріалу буде українською. Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе. "За останні рік-два нам вручили стільки нагород і премій — багато хто думає, що ми знаємо рецепт дива, — продовжує розповідь Юлія. — Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам самим подобається. Ми будемо продовжувати в тому ж дусі. А цієї осені ми запрошуємо всіх своїх друзів у подорож. Наша "Залізна ластівка" летить у безмежний космос". Вже через тиждень після великого шоу у Києві, The Hardkiss вирушать у тур на підтримку нового альбому, перший концерт якого відбудеться у Львові.

Концерт "ENEJ & Kozak System"
28.10.2018 19:00

Українське об’єднує!Концерт-сенсація! Концерт-вибух! Світові зірки – уже цієї осені! Вибухове польсько-українське рок-шоу гуртів ENEJ та KOZAK SYSTEM в рамках "MUSIC IN FEST" у Львові!Ми полюбили їх з часів Майдану, і вони продовжують радувати нас завжди актуальною музикою! Вони підірвали сцени у 18 країнах світу і уже цієї осені мчать до Львова! Для львівського концерту вибуховий ENEJ підготував спеціальну програму з кращих хітів від пісні Radio Hello і аж до останнього синглу Zagubiony з усіх 4 альбомів (Tak smakuje życie, Skrzydlate Ręce чи Kamień z napisem Love, Моя Енеїда, Мила моя і звичайно ж Біля тополі)."Сюрпризом буде кілька абсолютно нових пісень, так малими кроками ми хочемо оголосити наступний альбом", - анонсує Пйотр (Лолек) Солодуха з гурту "Еней". "Enej" - це наші близькі друзі, наші брати, зустріч з якими завжди - велика радість. Ми часто граємо разом у Польщі, два роки тому відбувся наш перший спільний український концерт "Warszawa - Київ" у столиці, тепер мусимо повторити цей аншлаг у Львові!", - кажуть козаки з гурту KOZAK SYSTEM.Таке не можна пропустити! Це енергетично потужне шоу світового рівня! Драйву немає мж, українська музика об’єднує краще за політику з економікою! Обережно: квитки краще купувати завчасно, бо фанати ENEJ такого не пропустять ENEJ – всесвітньо відомий польський рок-гурт, більшість учасників якого має українське коріння. Назва гурту інспірована головним героєм "Енеїди" українського драматурга Івана Котляревського. Їх абсолютний хіт Radio Hello набрав на youtube більше 10 млн переглядів, що робить його найпопулярнішим україномовним хітом у світі. Під час Революції Гідності польські музиканти разом з Kozak System виконали Гімн Майдану – пісню "Брат за Брата", і незабаром присвятили українцям, які воюють за Свободу, пісню "Біля Тополі".Поляки Enej та українці Kozak System встигли відзначитись неодноразовою співпрацею: взимку 2014 року Enej разом з Kozak System та Maleo Reggae Rockers на демонстрацію солідарності з українським народом оприлюднюють польску версія пісні "Брат За Брата", яка вважається неофіційним гімном Майдану. Другою спільною роботою Kozak System та Enej стала пісня "Біля тополі" - крик душі, який Enej присвятив всім, котрі загинули за правду і волю нових поколінь.KOZAK SYSTEM – український гурт, який постійно представляє Україну на європейських та світових музичних фестивалях. В 2015 році польскі ЗМІ назвали KOZAK SYSTEM найвідомішою командою з України, а трек "Kochaj i Żyj", записаний разом з польским гуртом "Red Lips" - безумовним хітом, який опинився в трійці найкращих польських треків того року.Влітку 2015 року KOZAK SYSTEM представляли Україну на міжнародному музичному фестивалі у Польщі "Oświęcim LIFE Festival", де грали разом з UB40, Сhris De Burgh, Lemon та іншими відомими музикантами зі всього світу. В серпні KOZAK SYSTEM зіграли на чеському фестивалі TRUTNOFF, де стали хедлайнерами фестивалю разом із Prodigy, The Subways, Matisyahu.Восени 2015 Kozak System проїхали найбільшими містами України з концертною програмою "НАШ МАНІФЕСТ", в якому сучасною мовою розповідали, хто ми і за що боремося.Музиканти грають в стилі альтернативний рок, який вдало поєднується з елементами ска, джазу, реггі та української етнічної музики. Придбати квитки:

Концерт гурту "СКАЙ"
03.11.2018 19:00

Прониклива лірика наповнить глядачів потужною енергією, а єднання сердець створить неперевершену атмосферу.

Концерт "Ляпіс-98"
08.11.2018 20:00

"Ляпіс-98" оголошує рік знакових концертів: альбому Ляпіса Трубецького "Ти кинула" 20 років!Всі хіти ляпісів у великому тригодинному шоу.

Концерт гурту "ДахаБраха"

"ДахаБраха" — нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує  Україну за кордоном."ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині  2000х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.Перший альбом вийшов в 2006му, щойно — їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством.  І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.Придбати квитки:

Концерт "God Is An Astronaut"
20.11.2018 19:00

1. Це можливість вживу насолодитися новим альбомом одного з найуспішніших інструментальних колективів2. Грандіозне шоу, живий звук, світлові спецефекти, нові пісні і найкрутіші хіти групи3. God Is An Astronaut - це поєднання жанрів post-rock, ambient, krautrock, space-rock, які понесуть вас далеко в космосШанувальники пост-року і експериментальної музики, готуйтеся!Вони повертаються в Україну: God Is An Astronaut дадуть відразу два концерти у Львові та Києві.Кожен виступ God Is An Astronaut - це живий згусток "неземної" енергії, приголомшлива структурована гра на гітарах і фірмове експериментальне поєднання вокалу та музики. У групи тисячі шанувальників по всьому світу, поспішайте і ви потрапити на цю грандіозну подію і зануритися в атмосферу "космічного" року!Група була утворена братами-близнюками Niels-ом і Torsten-ом Кінселла в 2002 році. На даний момент GIAA є однією з найуспішніших інструментальних груп в світовому масштабі.Вони відомі своїм еклектичним поєднанням соковитих звукових ландшафтів пост-року і електронною точністю краут-року. Вони звучать як ніхто інший на своєму рівні, можливо, як ніхто інший у світі.Ще найперші композиції "From Dust to the Beyond" і "The End of the Beginning" завоювали популярність на MTV UK і інших європейських каналах.У 2018 році група їде в тур на підтримку свого восьмого лонгплею - "Epitaph". У своїх текстах хлопці виступають проти війни і насильства, і проповідують естетичну красу на рівні підсвідомості.Будьте обережні, адже тут легко отримати вибуховий заряд адреналіну і позитивних емоцій!

Концерт гурту "Вагоновожатые"
01.12.2018 19:00

Перший день після осені. Поділимось іржавими цвяхами. Послухаємо новий альбом. Пам'ятайте: концерт Вагоновожатые - єдина правильна людська слабкість.

Шоу

Ток шоу: "Як стати і бути щасливим? Знання йоги, що допомагають переосмислити свої дії"
24.06.2018 15:00
Парк І.Франка

У ток шоу будуть приймати участь гості, які практикують йогу та медитацію роками і, навіть, десятиліттями. Вони розкажуть свій власний досвід позитивних змін, що стали траплятись після того, як вони почали практикувати йогу. Що треба робити в житті, чим треба займатись, який шлях вибрати, щоб поступово стати щасливим та радіти життю? Саме про це буде йти мова.Деталі за вказаним номером телефону.

Гумор-Кабаре "Вечір Колєг"

В 20-их роках минулого століття, в кожній другій кнайпі Львова, лились жартівливі пісні під гітару чи фортепіано з під вусів поважнів Панів, які тямили у файному Гуморі.Львів – місто традицій що відроджуються. Гумор Кабаре "Вечір Колєг" - це як пісня "Родина, Родина" в кінці будь якого весілля, це для своїх. Це як 50-ть грам у страсну п’ятницю, ще ніби не гріх та дуже хочеться. Гумор Кабаре "Вечір Колєг" - це файний гумор під звуки камерного оркестру.

Вечірки

Вечірка "Like time"

Все говорить про те, що сьогодні день релаксу і день підготовки до правильних вихідних! Ми ставимо Like такій перспективі. Цієї п'ятниці на вас чекає насичений електронний саунд і особлива музична подача.Резервація столиків та детальніша інформація за вказаним номером телефону.

Latin Dance Party "Sofia Party"

Школа латиноамериканських танців "Leo Dance" запрошує усіх шанувальників латиноамериканської танцювальної культури ЩОСУБОТИ на запальну вечірку "SOFIA PARTY" !!! Нас Вас очікує весела атмосфера в колі друзів, а також неймовірно драйвова музика: запальні хіти сальси, пристрасної бачати та романтичні треки урбан кізомби від кращих діджеїв латини у Львові !!!ЗРОБІТЬ своє ЖИТТЯ ЯСКРАВИМ !!! Час вечірки: 22:00 - 02:00 ‼️З 00:00 - до 02:00 - kizomba timeОплата на вході (2-й поверх): 50 грн

Вечірка "Cherry Victory"

Справжня вишнева атмосфера. Відчуй усю насиченість літньої ночі. Насолоджуйся свіжістю музичного сету та смакуй плоди молодості. Це твоя ніч.Резервація столиків та детальніша інформація за вказаним номером телефону.

Вечірка "Latina"
24.06.2018 20:00

Вхід: 50 грн для всіх. Початок вечірки в малому залі.Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Пристрасна Latina Baby Party: sexy sensual

Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Сімейний Branch

Посеред робочих буднів ми часто забуваємо про найважливіший ресурс — наш час! І саме вихідні - традиційна можливість приділити увагу і турботу родині під час сімейного бранчу в Ресторан Гопак Gastro&Live Music! Історія виникнення неологізму «brunch» походить ще з 80-х років 19 століття. Саме тоді Льюїс Керролл, автор знаменитої на весь світ «Аліси в країні чудес», поєднав в одне два слова: «сніданок» (breakfast) і «обід» (lunch). Ідеальний варіант довше поніжитися в ліжку у вихідний день, а потім із задоволенням пообідати не вистоюючи при цьому годинами біля плити вдома. В цьому випадку бранч може перетворитися в хороший гастрономічний сценарій вихідного дня з рідними та друзями, що зібравшись разом за великим столом насолоджуються смачною їжею, атмосферною живою музикою та приємною невимушеною бесідою без зайвої метушні і турбот! Для дітей: спеціально обладнана дитяча зона: демонстрація мультфільмів, м'який теплий килим з безліччю кольорових подушок, іграшки та замальовки! Для дорослих: музична програма, шампанське при зустрічі, страви з улюбленого меню, великий вибір вин! А ще неодмінно спільне родинне фото на згадку!

Караоке в тональності позитивного настрою

Караоке в тональності позитивного настрою. Щовівторка твої улюблені пісні, професійний звук, правильна група підтримки і всі твої друзі! Приборкай свою внутрішню Бейонсе та покажи усі свої можливості РеКараоке в тональності позитивного настрою! 

Вільний пульт

You must play here. Afterparty 03:00 Dj Nimof and friends. Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Fresh Night Jazz
27.06.2018 - 01.07.2018

Ти обожнюєш джаз, кайфуєш від його ритмів і мелодій, любиш відпочивати та проводити літні вечори у компанії однодумців за келихом-другим – тоді тобі однозначно на Fresh Night Jazz до Vapiano Lviv!Абсолютно новий формат Jam Session. Нічого зайвого – тільки музика, смачна їжа, якісна імпровізація. Місце, де кожний музикант має можливість себе проявити. На «ти» з музикою, вмієш співати або граєш на музичних інструментах? Тоді реєструйся на Jam Session вже зараз і покажи себе! Кожного учасника Vapiano Lviv пригощає «мотивуючим напоєм»*.

Вечірка "Bacardirenesansclublviv"

BACARDI відроджує традиції і представляє вечірку bacardirenesansclublviv. А ми готові презентувати вам нові грані та нові формати для якісного відпочинку.Резервація столиків та детальніша інформація за вказаним номером телефону.

Вечірка "Hot student night"

Delux residents. Вартість 100 грн. Деталі та замовлення столиків за вказаним номером телефону.

Вечірка "Funtastika ladies night"

Ягідний настрій в кожному келиху для чарівних ladies. Літо вже розпочалося, а це означає, що твоя ягідка дозріла! А хто з нас не любить ягоди? За стиглість можна не турбуватися, буде по-справжньому спекотний weekend.Резервація столиків та детальніша інформація за вказаним номером телефону.

Chivas cocktail party
28.06.2018 22:00

Пригощаємо велкам-дрінками, купажним шотландським віскі?, поринаємо у ритми Rockoko Official! Все смакуватиме якнайкраще: коктейлі з оригінальною подачею і вишукані страви та закуски від Шеф-кухаря ресторану клубу – Роман Щурко. Цього вечора діятиме спеціальне меню, з яким можна ознайомитися на сайті клубу у розділі Ресторан.По завершенні концерту енергійних хлопців з Rockoko розважатиме гостей dj Adam Silver.Діє система депозитів. Рекомендуємо заздалегідь зарезервувати улюблений і найбільш комфортний для Вас столик та отримати більш детальну інформацію за номером ntktajye/

Вечірка "Roof Pouf Party"
29.06.2018 19:00

Друзі, вже зовсім скоро  відбудеться весела, літня вечірка «Roof Pouf Party» на даху Lviv Film Center. Де на вас будуть чекати: •розваги; •безкоштовний холодний мохіто; •бар з ігристим вином; •драйвова музика; •романтичний краєвид; •перегляд цікавого кінофільму «Шоколад» і все це на свіжому повітрі під зоряним небом Львова. Ви зможите відчути атосферу цього літа на повну! Чекаємо всіх і налаштовуємось разом на гарний настрій! Вартість квитка 100грн.Придбати квиток можно в касах кіноцентру.

Вечірка "Синтез х Pastka #2"
30.06.2018 20:00

Друга подія від успішної колаборації « Synthesis/СИНТЕЗ» і «PastkaLviv». Дві локації:Дах/Підвал 5 артистів з різних куточків України/Франції Лаунж зона/Бар/Фудкорт. Потрібна подія, створена для тебе, усі свої.Assonance FR. (synthesis)Alex Pervukhin (laconica)Kurilo (synthesis/ kultura zvuka)Varlam (pastka)ZMTAPE (pastka)Synthesis Kultura ZvukaLaconica

Bubblehead
30.06.2018 21:00

Дуже камерна атмосфера, особлива музика!

Супер вечірка "Випрані хіти"
30.06.2018

Запрошуємо на велике генеральне прання! Тільки найкращі, тільки випрані хіти 90х та 2000х років! Найкраща ретро вечірка Львова у клубі, якому вже 21 рік! Ми підберемо для Вас тільки найкращі хіти. Безкоштовний вхід для дівчат по списку до 23:00!Якщо в тебе День народження – тобі та чотирьом твоїм друзям вхід безкоштовний в цей день!Резервування столиків за вказаними номерами телефонів.

Stand Up Battle
01.07.2018 19:00

Скучив за Stand Up Battle? Не сумуй - твоє улюблене гумор-шоу влаштовує останню вечірку цього сезону!

Lux FM Party Tour
06.07.2018 19:00

Найпопулярніша радіостанція Львова влаштовує грандіозний двіж в самому центрі міста — зіркова Lux FM Party Tour разом з Златою Огневич, Марією Яремчук та PATSYKI Z FRANEKA!Ведучий вечора — неповторний Андрій ФерцакНе прогав повний відрив з улюбленими виконавцями!Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.

Inspe Open Air 2018
12.07.2018 - 13.07.2018

Це подія, про яку говорять, це подія, на якій збирається найактивніша професійна спільнота, це подія з особливою енергетикою і на якій потрібно бути! Inspe Open Air - захід №1 для стоматологів! Унікальна платформа для спілкування! Найкращі ціни в році! Нон-стоп навчання! Новинки галузі та шоу-рум обладнання! Ексклюзивні проекти! Найкрутіша вечірка року та море розваг!

Pre party minolga "Leofit"
09.08.2018 20:00
вул. Винниченка, 30

Вас чекає просторий зал з хорошою танцювальною підлогою. Чаруюча танго-музика і святковий настрій створить чудову атмосферу вечора. DJ - Vadim Ka/ Як завжди - кава чай водичка. Вхід- 100 грн. Для тих, хто ще не був на нашій мілонзі - нижче розміщені знімки маршруту від пам'ятника Івану Федорову. Плюс звичайна карта.

Музичні виступи

Виступ гурту "ДикоBrass"

Семеро музикантів, безліч пісень та море чудових емоцій!Альт-саксофон - Євген ГуменнийТенор-саксофон - Андрій ГуменнийТруба 1 - Дмитро КримінськийТруба 2 - Юрій СірийТромбон - Матей КурійТуба - Андрій ГерасимчукУдарні - Богдан Степаненко

Концерт-знайомство з хангом

Будемо знайомитись з інструментом, що з'явився в музичному світі відносно недавно - Хангом. Інструмент хендпен народився у 2000 році у Швейцарії під назвою (і торговою маркою) Ханг, як поєднання інструментів Стіл Пен (steel pan) з Карибських островів і африканского, перкусійноно глечика, Уду. До 2007 інструмент виготовлявся тільки двома людми, саме у Швейцарії, але з часом інструмент здобув популярності і з'явилися нові виробники такого рідкісного інструменту, вже під загальною назвою Хендпен. Гості вечора: Олесь Дейнека - Хендпен (ханг) Юрій Михайловський - Флейта Віталій Нагорний - Гітара Вартість участі: 50 грн.Деталі за вказаним номером телефону.

Stargorod jazz marathon
27.06.2018 - 01.07.2018 13:00

А ти знаєш, що назва жанру JAZZ походить від слова "jass", яке означає "ловити", "збуджуватись". Лови свою порцію ДЖАЗУ!

Cover Jam

Репертуар гурту COVER JAM налічує більше 150 кавер–версій на всесвітньо відомі хіти та близько 10 пісень власного авторства. Група виконує пісні англійською, українською, російською, польською та французькою мовами у рок–версіях та акустично.

The cats
29.06.2018 21:00

Вокал, гітара, кахон. Бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.

Акустичний вечір на Івана Купала
06.07.2018 21:00
парк "Знесіння"

Цього разу TIM подарує вам вечір окрилення і магії. Повітря на декілька годин сповниться віртуозною музикою, пануватиме затишна і натхненна атмосфера... Цей акустичний вечір буде особливим, адже він відбудеться на свято Івана Купала! Обряди, здійснені в цю пору, мають чудодійну силу, здатну зробити будь-яку людину здоровою та щасливою. Ну що, поспіваємо, щоб чуттєва музика торкнулася серця кожного з присутніх? Тож не упустіть такої можливості! Подаруйте собі та друзям незабутні емоції! Вхід вільний.Реєстрація за вказаним посиланням.

Ігри

MTG FNM Commander

Щоп’ятнічний турнір у форматі Командер!Реєстрація з 18:45. Вартість — 60 грн. з людини.Призи: поточні FNM-картки та промо з попередніх сезонів.Є готова колода та купа різних карт для збору і покращення існуючих.

Гра "Мафія"
22.06.2018 19:00

Щоп'ятниці та щосуботи Karton digital agency організовує психологічну гру MAFIA! Увага не класика, граємо з додатковими картами.У нас завжди панує чудова атмосфера! Ми обожнюємо розвиваючі настільні ігри, організовуємо цікаві заходи, поїздки!Долучайтеся до KARTON digital club! Щоб стати резидентом клубу необхідно втертись в довіру до мафіозі та не пропускати наші зібрання! Кожен учасник клубу отримує особливу картку з привілегіями.

MTG FNM Standard

Щоп’ятнічний турнір у форматі Стандарт!Реєстрація з 18:45. Вартість — 60 грн. з людини.Призи: поточні FNM-картки та промо з попередніх сезонів.Якщо що — є готові колоди та трохи різних карт для покращення існуючих.

Перший чемпіонат із Cashflow у Західній Україні "Cashflow Drive"

Вперше на Західній Україні Чемпіонат із бізнес-гри Cashflow!!Це сенсацією весни 2018 року!!! Чемпіонат, який визначить найкращих!!А САМЕ:- переможця, який першим вийде на велике коло- переможця, який пeршим викупить свою мрію- переможця, який першим збільшить свій пасивний дохід на "вeликому колі" на 50 000$- ГРАН-ПРІ - людина, яка пeрша виконає всі три цілі по грі.- стіл пeрeможeць - стіл, за яким сумарний пасивний дохід будe найбільшим!ДЛЯ КОГО ЧЕМПІОНАТ- для тих, хто бачить силу гри на своєму житті (інсайти, зміни в житті, збільшення фінансового потоку) - для тих, хто знає, що гра - один з найкращих тренажерів для мозку- для тих, хто має підприємницьку жилку і планує її розвиватиУмови для участі:- зіграні мінімум 2 (дві) гри Cashflow за останні 6 місяців в тренерів - ведучих на чемпіонаті- реєстрація у формі - оплата участіСКІЛЬКИ НАС БУДЕ:- 5 ігрових столів столів- 40 учасників - по 8 за кожним столомВАРТІСТЬ:Перші 10 квитків за ціною: 350 грнНаступні 10 квитків - 400 грнНаступні 10 квитків - 450 грнНаступні ж за ціною - 500 грн.Оплата:СайтКарточка: 5168 7551 0550 1338 Денис ЛюбовОрганізатори:Олександра Грудзевич (067 24 85 251)Любов Денис (097 45 81 133)

Інтелектуально-розважальна гра "Mind Game"

В рамках святкування Дня молоді, у сквері «На Валах» (вул. Винниченка, перед Львівською облдержадміністрацією) відбудеться командна гра MindGame. Це інтелектуально-розважальна гра, яка складається з цікавих запитань усіх можливих галузей знань. Більшість питань вирішуються логікою, кмітливістю, протиріччям, здогадками тощо. Учасники матимуть змогу розширити свій світогляд, дізнатись щось нове та актуальне, розвинути свої розумові здібності та повеселитися. Основа гри - позитивна атмосфера, де усі рівні, незалежно від знань та можливостей.Все що потрібно - зібрати командну від 4 до 8 осіб, зареєструвати її на гру до 12:00 год 23 червня.Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

MTG Training Ground (Навчальний полігон)

Новачковий турнір в середу.Реєстрація: з 18:00.Час початку турніру: 18:30.Новачковий турнір в неділю.Реєстрація: з 11:00.Час початку турніру: 11:30.Вартість — 60 грн. з людини.Можна приходити і пізніше по часу.І навіть якщо ще не грали раніше в „Magic: The Gathering“ — зареєструємо в DCI-системі, видамо початкову колоду, навчимо грати тощо.Призи: Промо-бустера та промо-картки з попередніх сезонів.Обмеження на колоду: не більше п’яти рідкісних карт в колоді і не більше однієї міфічної.

Турнір "Натисни Старт"
25.06.2018 18:30

Фонд Розвитку Культури і Неформальної Освіти "Натисни старт" регулярно організовує турніри HearthStone! На Вас чекає турнір, а в самій кав'ярні можна буде випити чаю, кави, з'їсти печива, а гарний настрій і спілкування з такими ж шукачами пригод як і Ви буде гарантовано! 3 колоди в кожного гравця заявлені перед початком турніру. Гра триває до 2 перемог. Переможець проходить далі, гравець який програв може насолоджуватися товариством, спостерігати за тим що діється, а також приємно проводити час попиваючи чай і спілкуючись з іншими гравцями. Оплата організаційна: 50 грн на призи. Не затримуйтеся, і нехай кожен вийде з гарним настроєм, новою сорочкою для гри і новим скіном для Warlock'a.

Бізнес-гра "Логіка"

Хочете бути успішним? Завжди досягати своїх цілей? А що для цього потрібно? Чітко продумана стратегія, різноманітні ресурси, важливі контакти… Здавалось би 3 простих елементи, які потрібно поєднати, але як? Заручитися підтримкою місцевої еліти чи співпрацювати з тими, хто діє в тіні? Позбутися конкурентів чи, навпаки, утворити союз з ними? Руйнувати чужі здобутки, чи впевнено будувати своє? Мало розширяти свої володіння, створювати свій бізнес і набивати кишені грошима. Для перемоги також потрібно стежити за опонентами, які з радістю відкусять шматок від твого “пирога”, і використовувати їх для своїх цілей. Безліч можливостей, різні знайомства - як це допоможе в досягненні твоєї мети? Як їх використати? Відповідь на дані питання ви отримаєте, взявши участь в бізнес-грі “Логіка”. Приходьте на зустріч з такими ж соціально-активними людьми. Це гра-тренінг з простими правилами для новачків і великою варіативністю для професіоналів. Це легкий та ефективний спосіб знайти в собі комерційний талант і розвинути своє підприємницьке мислення! Отримаєте розуміння в який з ніш бізнесу Вам гармонійно розвиватися. В процесі гри отримаєте нові цікаві знайомства. Гра триває 2 години та складається з чотирьох частин: 1 частина - пояснення правил, та початок гри (30 хвилин) 2 частина - безпосередньо гра (45 хвилин) 3 частина - перерва на каву (15 хвилин) 4 частина - завершення гри, підсумки (30 хвилин) Участь в бізнес-грі безкоштовна. Залишилося 5 місць.Реєстрація за вказаним посиланням.

Мовний простір "Polskie spotkanie - gry i zabawy"
26.06.2018 19:15

У четвер ми зустрічаємося і граємо в різні ігри польською мовою. Ми запрошуємо всіх, незалежно від рівня володіння мовою! Наші зустрічі - це чудова можливість вивчити мову та знайти нових друзів. Вартість: 30 гривень на особу (кава, чай входить у вартість). На цей раз реєстрація не потрібна. Хто має настільні ігри польською мовою вдома, або ті в які можна грати, розмовляючи польською - приносьте їх з собою. Зустріч проводить Петро Куявський - волонтер з Варшави.

BrainHub: Львівський Кубок. Гра 4

Кубок складається з чотирьох етапів, за кожен з яких нараховуються турнірні бали. Підсумок складатиметься з результатів трьох кращих ігор. Взяти участь зможуть команди з Прем'єр-ліги та Відкритої Ліги в одній локації. Коротко про турнір: ведучий ставить питання, команди протягом однієї хвилини на них відповідають; усі команди грають одночасно, відповіді здають на картках; переможцем етапу вважається команда, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей. Складність: середня Учасники: всі охочіСклад команди: не більше 6 гравцівІгрова дистанція: 3 тури по 12 питань Внесок за участь: 300 грн з командиРедактори: Олексій Чирков, Павло Муха, Олексій Головнов

Go Dance With TIM
27.06.2018 18:00

«Танцюй на бетоні вулиць», а в нашому випадку на паркеті перед екраном! Ми знаємо, як молодь вміє запалювати танцювальні майданчики, саме тому підготували дещо дуже цікаве! Чули про гру «Just dance now»? Це такий собі симулятор, у якому треба повторювати рухи за персонажами! Саме так, ми запрошуємо усіх. А для того, аби розвіяти найменші сумніви остаточно, розкриємо секрет! Наші ТІМівці готують подарунок (він стосується гри). У вас зараз брови «хатинкою»? Тоді не зволікайте, запрошуйте тих, хто за будь-який двіж! Для того, щоб взяти участь: - можна зібрати команду із 4 людей; - можна прийти самому.

Гра "Мафія"
27.06.2018 20:00
вул. Галицька, 1 (2 поверх)

Мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення посадити до в'язниці всіх мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх.Вартість: 70 грн з особи.

Бізнес-гра "Грошовий потік"

Хочете спробувати себе в ролі мільйонера? Бути цілком і повністю незалежним фінансово і втілювати свої мрії і бажання? Ви в курсі, що цього хоче четверо з п'яти? Але багато хто так нічого і не досягають. Причин для цього можна знайти багато. Реальних, які впливають на Ваш особистий успіх у фінансах - менше десяти. В процесі гри розбиремо безліч схем і можливостей побудувати власні проекти чи бізнеси. І то, як ви приймаєте рішення в процесі гри, покаже наскільки Ви дійсно здатні побудувати власний бізнес, застосовуючи ті можливості, які у Вас є в реальному житті. Хочете реально знати, чи потрібно Вам насправді будувати бізнес? У Вас ще навіть немає ідеї яким бізнесом ви б хотіли займатися? Або як це зробити? Тоді у Вас є унікальна можливість взяти участь у Грі «Грошовий потік», з учасниками, які вже мають свої бізнеси. І з тими, хто поки тільки мріє про свою справу. Приходьте на зустріч з такими ж соціально-активними людьми. Це гра-тренінг, що змінила життя сотням тисяч людей. Це легкий та ефективний спосіб знайти в собі комерційний талант і розвинути своє підприємницьке мислення! Навики, напрацьовані під час гри, здатні значно поліпшити ваше матеріальне становище і наповнити новим змістом ваше життя! Отримаєте розуміння в який з ніш бізнесу Вам гармонійно розвиватися. В процесі гри отримаєте нові цікаві знайомства. Отримаєте відповіді на свої питання пов'язані з фінансами, а також готові рішення, інсайди і багато корисних ідей. Гра триває 3 години та складається з чотирьох частин: 1 частина - пояснення правил, та початок гри (30 хвилин) 2 частина - безпосередньо гра (2 години) 3 частина - перерва на каву (15 хвилин) 4 частина - підсумки (15 хвилин)Участь в тренінгу безкоштовна. Залишилося 5 місць.Реєстрація за вказаним посиланням.

Lviv GameDev Mixer

Lviv GameDev Mixer – це щомісячна неформальна подія, що по вечорах п’ятниці збирає 30-80 розробників ігор та всіх зацікавлених в ігровій індустрії Львова на 2-3 години доповідей та нетворкінгу. 

Ранкова гра-тренінг Cash Flow з фінансистом
10.07.2018

Гра-тренінг Cash-Flow - це можливість на практиці в ігровій формі побачити, як управляти власними фінансами і з чого почати свій шлях покращення, розвитку фінансового благополуччя.Під час гри Ви:  отримаєте знання про активи і пасиви;  дізнаєтесь про особливості управління грошовими коштами;  навчитеся ставити цілі та побачите, що допоже саме вам для їх досягнення;  отримаєте навики з успішних переговорів - як сказати так, щоб співрозмовник вас зрозумів і ви отримали те, що хочете;  вікриєте в собі талант з прийняття швидких рішень та позбудетесь страху поразки;  відчуєте на собі - як це, коли за вас і ваші успіхи радіють люди, близькі вам за духом! Як проходить гра? Тривалість гри - 5 годин і складається вона з 3-х частин:  1-ша частина (тривалість 40 -50 хвилин) - пояснення правил, та початок гри.  2-га частина (120-150 хвилин) - безпосередньо гра  3-тя частина (60-80 хвилин) - гра та зворотній зв'язок Між кожною частиною перерва на каву і спілкування з учасниками 15 хвилин.Вартість - 300 грн.У вартість входить: сама гра, консультація тренера під час гри та зворотній звязок після, роздатковий матеріал.Група: до 8 учасників!

Фестивалі, ярмарки

Спеціалізована гуртова виставка "Galychyna Shoes Expo"

Запрошуємо підприємців (власників магазинів, торгових мереж, точок продажу взуття та галантереї) на спеціалізовану гуртову виставку взуття, шкіри та аксесуарів.На виставці представлять нові коллекції українські виробники взуття з України та представники іноземних компаній (Польща, Туреччина, Китай, Німеччина, Італія). Також будуть представлені коллекції виробів з шкіри, сумки та аксесуари. Підприємці роздрібної торгівлі Західної України вже будуть мати повний новий асортимент товарів у своїх магазинах.Для виробників – це шанс випередити конкурентів.

IV Міжнародний фестиваль театрів ляльок "І люди, і ляльки"

Вчетверте, у Львові, за сприяння Львівської міської ради, на базі Львівського академічного театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки», буде проходити ІV Міжнародний фестиваль театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2018». На участь дали свою згоду найкращі театральні колективи Черкас, Одеси, Івано-Франківська, Дніпра, Сум, Сєвєродонецька, Ірану, Польші, Литви, Білорусії та Львова. На фестивалі будуть представлені вистави, які мають визнання та нагороди в Україні та за кордоном. Для показу фестивальних спектаклів будуть задіяні п'ять театральних майданчиків міста Львова. Також, заплановані творчі зустрічі та прямі ефіри на місцевому телебаченні.  

Літній вечір у Ботанічному саду

Лише уявіть - теплий літній вечір, навколо шелестять десятки екзотичних рослин, звучить приємна музика, над головою от-от розкинеться шатро зірок літнього неба, а ніч обіцяє бути по-справжньому чарівною...І недарма, вона ж - Купальська, саме тоді, за легендами, цвіте папороть і не просто так ця ніч стала особливою для українського народу.Так от, це - не казка і не витвір фантазії, а особливий захід, який влаштовує ЛНУ ім. І. Франка 6 липня. Останнім часом кількість гостей Ботанічого саду нашого Університету значно зросла і це не може не тішити. Саме тому, для ще кращого функціонування цього місця, для збільшення колекцій саду та для його підтримки ми влаштовуємо благодійний Літній вечір у Ботанічному саду.Обіцяємо затишну атмосферу, тихий аукціон (за виручені кошти буде закуплено сад магнолій), смачні закуски і напої та цікаві бесіди. Вечір буде особливим, обіцяємо, адже у Купальську ніч не буває нічого звичного. Приєднуйся до нас і насолодися незабутнім вечором у Ботанічному саду.

ІІ Міжнародний фестиваль музики Маттіаса Кендлінгера

З 10 по 14 липня 2018 року австрійський композитор Маттіас Георг Кендлінгер запрошує Вас на другий міжнародний фестиваль своєї музики. Концерти відбудуться у Львівській обласній філармонії та у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької.Учасники фестивалю: симфонічний оркестр K&K Philharmoniker, Український національний хор Львів, запрошені артисти (Philipp Scheucher (Австрія), François-Xavier Poizat (Франція), Борис Андріанов (Росія)), диригенти (Тарас Ленько (Україна), Nicolas Krauze (Франція), Maximilian Kendlinger (Австрія)) та інші.Програма фестивалю:10 липня 2018 р. Львівська обласна філармонія."Festfanfare" ("Святкові фанфари") — Прем’єраКонцерт для віолончелі та оркестру №1 "Unser Vater" ("Наш батько")Симфонія №3 для оркестру, хору та солістів "Menschenrechte" ("Права людини") — Прем’єра12 липня 2018 р. Львівська обласна філармоніяУвертюра до опери "Der Priester" ("Священик")Концерт для фортепіано №1 оп. 7 "Larissa" ("Лариса")Симфонія №2 оп. 9 "Die Österreich-Ukrainische" ("Австрійсько-українська")14 липня 2018 р. Львівська обласна філармоніяСимфонічна поема оп. 2 "Der verlorene Sohn" ("Блудний син")Симфонія №1оп. 4 "Manipulation" ("Маніпуляція")11 липня о 20 год.30 хв. у дзеркальній залі Львівської Національної Опери ознайомимося з новими і творами з юних літ композитора. Почуємо дві прем’єри: квартет для валторн "Звуки Альп"("Alpine Klange") та фрагменти з опери "Священик" ("Der Priester" ) – увертюру й "Пісню життя" ("Lebenslied") для фортепіано і баса.Концерт завершиться майже розважально – вальсами та польками для акордеону і струнного секстету, які є ранніми творами композитора.Додамо, що Маттіас Кендлінґер є організатором австрійсько-українського оркестру, диригентом у ньому й чудовим імпресаріо, що забезпечує виступ артистів на престижних сценах Європи. Квитки:

Кінофестиваль Wiz-Art 2018
06.08.2018 16:00

Кінофестиваль Wiz-Art 2018Ви вже позначили у календарі дати цьогорічного фестивалю короткометражних фільмів?Найгарячіший кіноперіод у Львові починається. На вас чекає ряд захоплюючих кінопоказів, які не залишать нікого байдужими, особлива програма з обговореннями і дискусіями, гості з різних країн світу. Початок серпня буде кіношним. Зовсім скоро ми познайомимо вас із концептом та постером цьогорічного LISFF. Давайте дивитися і надихатися разом під час 11 фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art!Деталі за вказаним посиланням.

Фестиваль "Leopolis baroque"

Львівський органний зал знову дарує своїм слухачам свято музики міжнародного рівня! Головний гостьовий дириґент Ukrainian Festival Orchestra Теодор Кухар разом із солістами Йозефом Шпачеком та Уляною Макєєвою 7 серпня відкриють Leopolis Baroque Festival. Розпочне бароковий концерт Симфонія №2 Карла Філіппа Емануеля Баха у виконанні Ukrainian Festival Orchestra. Карл Бах за життя зажив більшої слави, ніж його батько, ним захоплювався молодий Моцарт, під його впливом перебували Гайдн та Бетовен. Але з плином часу ім’я "Гамбурзького Баха" поступово відійшло у тінь його великого батька. І лише у 60-х роках ХХ століття твори сина отримали нове життя.Слідом за Бахом-сином звучатиме Бах-батько: Концерт для скрипки, гобоя та оркестру до мінор з Українським фестивальним оркестром виконають скрипаль із Чехії Йозеф Шпачек та українська гобоїстка Уляна Макєєва з Одеси. Цей твір вражає майстерним поєднанням сольних інструментів та оркестру. Після антракту звучатимуть "Пори року" Вівальді. Твір, наділений якоюсь магією, що її щедро розсипав між нотами темпераментний італієць, цього разу звучатиме у виконанні Йозефа Шпачека та оркестру. Запрошуємо полинути у світ чарівного бароко разом із зірками класичної сцени!

Спеціалізована виставка моди "Galychyna Fashion Expo"

На спеціалізованій виставці моди відвідуючим запропонують ознайомитися з колекціями одягу, а також придбати ексклюзивні моделі від провідних виробників та дизайнерів України. Жіночий, чоловічий, дитячий, молодіжний, одяг для спорту та відпочинку, джинсовий, одяг для вагітних, верхній одяг з трикотажу, дизайнерський одяг, вечірня мода.Народні промисли та handmadeВишиванки, біжутерія, одяг, сумки, аксесуари ручної роботи, набори і аксесуари для рукоділля.Галантерея і аксесуариГоловні убори, хустки, шарфи, краватки, рукавички, сумки, та прикраси.Матеріали для виробництваТканини, штучне хутро, трикотажні полотна, фурнітура та аксесуари, вишивка, мереживо, нитки і пряжа. Виробниче обладнання.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Хіт Парад 2018"

Вокальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі): Жанр – естрадний вокал; Жанр – народний вокал; Жанр – академічний вокал; Жанр – джазовий вокал; Хореографічне мистецтво (солісти, дуети, малі та великі форми): Жанр – танці народів світу; Жанр – класична хореографія; Жанр – сучасна хореографія; Жанр – народна стилізація; Жанр – бальна хореографія. Та інші.................................... Оригінальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі): Жанр – цирк; Жанр – художнє читання, Жанр – естрадні мініатюри; Жанр – театри мод та модельні агенства; Жанр – інструментальна музика. Довідки за вказаними номерами:

Lviv Summer Dance Festival 2018
24.08.2018 - 26.08.2018

Древнє місто Львова, дружня атмосфера нашого заходу і, перш за все, купа професійних інструкторів змусить вас це любити!У програмі:- Відомі міжнародні та українські інструктори- майстерні;- партії;- екскурсії по місту Львова. Lviv international salsa, bachata and kizomba festival LVIV SUMMER DANCE 2018 (LSDF2018) Famous International and Ukrainian instructors* workshops;* parties;* excursions around the city of LvivDear friends! Lviv Summer Dance Festival 2017 #LSDF2018 is waiting for you!The ancient city of Lviv, friendly atmosphere of our event, and most of all bunch of professional instructors will make you love it!) Contact Oksana Andrushchenko

Театральний фестиваль під відкритим небом "Кіт Ґаватовича"
08.09.2018 - 09.09.2018
Стрийський парк

Під час фестивалю відвідувачі не лише зможуть послухати мотивуючі розмови із відомими акторами та подивитися вистави різних колективів, але й самостійно взяти участь у акторських тренінгах.Також діятиме спеціальна театральна локація для діток з майстер класами з акторської майстерності та творчим куточком.

Свято хліба

З хлібом і хата тепліша, і пісня миліша. Музей народної архітектури та побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, Громадська організація "Гільдія приватних пекарів та кондитерів Львівської області", запрошують львів’ян та гостей міста на Свято хліба - 2018!

Lviv Bike-Expo Forum

Компанія "Гал-ЕКСПО" спільно з польською компанією TARGI KIELCE та Львівською міською радою, за підтримки Польської Велосипедної Асоцації та компанії Boomerang boardshop запрошують взяти участь у Lviv Bike Expo Forum. Це масштабний захід, який об’єднає компанії-виробників та дистриб’юторів велосипедів і велосипедних аксесуарів в частині виставки та професіоналів і любителів велоіндустрії у TEDxформаті на різних локаціях Львова.

Осінній Будівельний Форум

Осінній Будівельний Форум – найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об’єкта.В рамках роботи Осіннього Будівельного Форуму на Вас чекатимуть демонстрація інноваційних досягнень в будівельній галузі, презентації останніх розробок у сфері альтернативної енергетики, майстер класи із впровадження новітніх технологій в галузі енергоефективного теплопостачання від вітчизняних та зарубіжних компаній, участь інвестиційних фондів, банківських установ, які представлять ефективні програми кредитування для кінцевого споживача з використання енергоефективного обладнання.

Ярмарок "День гарбуза"

Мегазапальне, мегаяскраве свято! Це чудова нагода дізнатися про цінність та цілющі властивості легендарної городини, поласувати гарбузовими смаколиками, ознайомитися з кулінарними новинками страв із гарбуза (мрія гурманів), випробувати свою інтелектуальну та богатирську силу, взяти участь у драйв-змаганнях, помилуватись осінніми барвами і просто… приємно провести час.Приходьте погарбузимось!

18-а міжнародна виставка-ярмарок "ТурЕКСПО"

 Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності визначна подія у сфері туризму, гостинності та розваг у Західному регіоні України; поєднує в собі дві взаємопов’язаних виставки, а саме міжнародну виставку-ярмарок "ТурЕКСПО" та спеціалізовану виставку "Готельний та ресторанний бізнес".   Виставка-ярмарок "ТурЕКСПО" – це визначна подія у туристичному бізнесі Західної України, місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення.   Основна мета виставки – популяризація туристичних можливостей та маловідомих об`єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.   Цільова аудиторія відвідувачів виставки: туристичні фірми, ключові працівники оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, розважальних закладів, інвестори та активні туристи.

Міжнародна агропромислова виставка "Euroagro-2018"

Вже втретє на Львівщині відбудеться міжнародна агропромислова виставка "EuroAGRO-2018", організаторами якої є 2 країни Україна (ПрАТ "Гал-ЕКСПО") та Польща (Kielce Targi S.A), які об’єднали свої зусилля задля реалізації успішної та унікальної агропромислової події на теренах західної України. «EuroAGRO-2018» - це проект, який дає поштовх до стрімкого розвитку агропромислового ринку України та наближає до стандартів, визнаних європейським союзом. Мета проекту: створення платформи для обміну досвідом та ознайомлення українських аграріїв з європейськими технологіями.

Гастровечори, дегустації

Гастровечір вин Ріохи

Найвідоміший винний регіон Іспанії, який за свої заслуги був удостоєний найвищою класифікацією якості. Спробує дізнатись за що.   Вартість - 400грн. Кількість місць є обмеженою, тому не забувайте попередньо бронювання та робити передоплату Бронювати місця можна за вказаним номером телефону.

Гастровечір Moët Grand Day

Разом з нашим партнером шампанським домом Moët & Chandon ми влаштуємо гастровечір на якому ви зможете скуштувати особливі страви приготовлені нашим шефом Русланом Сорочинським. Ну і звісно на нас чекатиме одне з кращих шампанських у світі, а саме: Moët & Chandon Brut Impérial Moët & Chandon Grand Vintage 2009 Moët & Chandon Rosé Moët & Chandon Nectar Impérial Запрошуємо розділити з нами цей прекрасний вечір.   Вартість квитка 1700 грн. Кілікість місць обмежена. До зустрічі на дегустації!Резервувати місця можна за вказаним номером телефону.

Мистецькі заходи

Поезія за чашкою кави

Salve збирає друзів, митців слова та поціновувачів поетичного мистецтва у неформальній обстановці за чашкою чаю-кави. Зустрічаємося цієї неділі 24 червня о 14:00 у бібліотеці-філії №40. Поезія, спілкування та чай-кава. Тож приносьте смаколики!

Святослав Вакарчук та Павло Гудімов - мистецький діалог у Львові

На сьогодні в кожного з засновників легендарного гурту "Океан Ельзи" свої шляхи в мистецтві, бачитись та спілкуватись доводиться не часто. Проте їх розмови, з огляду на постаті, є неймовірно цікавими, надихаючими. І вперше Павло та Святослав готові провести відкритий діалог разом з вами задля благодійної допомоги. Звісно, без музики неможливо уявити такий вечір, тож це буде, без перебільшення, унікальна подія - почути акустичне виконання перших пісень ОЕ від Гудімова та Вакарчука.В грудні 2013-го року в Києві за день до історичного спільного виступу першого складу ОЕ на Майдані Незалежності народились слова - важливі речі об'єднують. І цього разу вони також відображають суть події: кошти з квитків на творчий вечір підуть на стипендіальну програму підтримки юних українських шахістів від фонду "Люди майбутнього". Першим стипендіатом програми стане Даниїл Мосесов, переможець шахових турнірів серед юнаків, один з найталановитіших молодих українських шахістів. 

Місяць авторських читань 2018

Вже традиційно: липень у Львові присвячений літературі. Найбільший транскордонний літфестиваль Центральної Європи МАЧ учетверте в Україні (і вдев’ятнадцяте в Європі!) збирає упродовж цілого місяця найцікавіших авторів та читачів польської, чеської, словацької, української та турецької літератур. Почесна гостя МАЧ 2018 – Туреччина, тож щодня у Львові зустрічайте турецьких письменників та письменниць, які разом зі своїми колегами з Польщі, Чехії, Словаччини та України мандруватимуть усіма містами фестивалю.Місяць авторських читань, започаткований 1999 року у Брно видавництвом «Větrné mlýny», охоплює тепер 5 міст Центральної Європи. Щовечора впродовж липня у Львові, Вроцлаві, Брно, Кошицях та Остраві відбуваються два літературні вечори: один – для письменника з країн-господарок фестивалю, і один – з країни-гостя. МАЧ у Львові вперше відбувся у 2015; відтоді місто вже відвідали іспанська та грузинська делегації. Цього року приймаємо Туреччину – і це унікальна нагода дізнатися більше про таку, здавалося би, відому – а проте, часом занадто стереотипну у наших уявленнях культуру. Публічні інтелектуали та громадські активісти, письменники завжди знаходяться на вістрі суспільної чутливості, і можуть розповісти про свою країну те, що не покажуть новини та не напишуть в політичні чи економічні тижневики. Якщо хочете пізнати справжню Туреччину – МАЧ 2018 запрошує!Деталі за вказаним посиланням.

Forum Wheels

Чудові новини для усіх шинників! Вже відомі дати грандіозної шинної події у Львові - Forum Wheels. Виставка проходитиме 19 - 20 вересня у виставковому центрі "Південний-EXPO". Потрапити на нашу подію зможуть всі охочі безкоштовно за попередньою реєстрацією на нашій сторінці в facebook. Тут буде цікаво усім - як партнерам В2В, так і звичайним відвідувачам В2С. 

Походи, екскурсії

Похід "Таємниці Сколівських Бескидів: гора Лопата і околиці"

Похід на одну з найгарніших вершин Сколівських Бескидів — гору Лопату, з порівняно пологим підйомом і стрімким спуском — чудова фізична вправа для вихідного дня. Гора Лопата має видатне історичне минуле: там досі збереглися окопи І світової війни, а під час ІІ світової війни вона була місцем переможних боїв УПА з німецько-угорськими загонами. У маршруті є дві цікаві гідрологічні пам’ятки Львівщини: водоспад Кам’янка і Мертве озеро з сірководневою водою, через що там не водиться риба. Вартість 630 грн. з особи

Похід "Пікуй і Боржава"

Тривалість 2 дні. Два найпопулярніші літні маршрути в одному дводенному зимовому поході: запрошуємо побачити знайомі пейзажі Пікуя й Боржави по-новому! Зимові походи складніші за літні, але відносна простота й доступність обох маршрутів дозволяє кинути виклик зимовим Карпатам, а ночівля передбачена в готелі. Тож, якщо ви вже не новачок у Карпатах і відчуваєте впевненість у своїх силах — подаруйте собі незабутні вихідні в зимовій казці! Зусилля будуть винагороджені неймовірними пейзажами засніжених гір. Вартість 1845 грн. з особи

Екскурсія "В гості до бурих ведмедів. Шипіт. Синевир"

Карпати... Вони вміють вразити... залишити по собі разючий спогад. Там завжди на душі легко! Саме Карпатами та їх потенціалом будемо Вас дивувати протягом цієї подорожі! Тому до Вашої уваги три об’єкти, які справді варті того, щоб їх відвідати: Водоспад Шипіт та гора Гимба. 1491 м над рівнем моря, який ми з Вами подолаємо за 20 хв. Крісельним підйомником. Саме тут Вас чекатимуть неймовірної краєвиди. Далі водоспад Шипіт - один з найшумніших у нас в Карпатах. Реабілітаційний центр бурого ведведя. Уявіть, - більшість з них потрапили сюди з приватних колекцій. Одного тримали в якості прикраси... на автозаправці. Деяких привезли ледь живими з цирків... Тут вони оживають, від’їдаються, набираючи вагу та привчаються до суворих природніх умов. Озеро Синевир. Або "морське око" Карпат, де кришталева та прозора вода. Озеро, що знаходиться доволі високо в горах (989 м н.р.м.) справедливо володіє статусом візитної карточки Закарпаття. Його красою зможете помилуватись і Ви. Вартість: 450 грн.Програма туру:5:45 - збір групи по вул. Винниченка 30 а.6:00 - виїзд зі Львова.6:00 - 8:00 - переїзд до готельно-ресторанного комплексу “ОКЕЙ”.8:00 - 8:30 - санітарна зупинка в “ОКЕЙ” + кава + перекус.8:30 - 10:00 - переїзд в Пилипець.10:00 - 11:00 - відвідання водоспаду Шипіт.11:00 - 12:30 - підйом канатно-крісельним підйомником на гору Гемба.12:30 - 14:00 - переїзд на озеро Синевир.14:00 - 15:30 - відвідання Синевиру, вільний час.15:30 - 16:00 - обід в колибі.16:00 - 16:15 - переїзд до реабілітаційного центру бурого ведмедя.16:15 - 17:20 - відвідання реабілітаційного центру.17:20 - 23:30 - повернення до Львова.

Gorgany BUS: Львів - Пилипець

Боржаву люблять всі. За оксамитові схили, за чорничні поля, за водоспад Шипіт, за крісельний витяг на гору та за атмосферну чайовню Сурію.Отож помандрувати з Воловця та Пилипця є куди:– г. Темнатик (а також Заказник Темнатик)– г. Плай– г. Великий Верх– г. Гимба- г. Стій– водоспад Шипіт.Гарним варіантом мандрівки буде вийти у Воловці, піднятися через г. Плай на г. Високий Верх, пройтися Боржавою та спуститися до водоспаду Шипіт.Можна ж почати похід з Пилипця. Піднятися на г. Гимбу, далі по Боржаві до Великого Верху та спуститися знову ж таки до Шипоту.Львів – Пилипець: 06:00 – 10:00Пилипець – Львів: 19:00 – 23:00Квиток в обидва боки 350 грнКвиток в один бік 250 грн

Екскурсія Тетяни Казанцевої "Єврейська сецесія, частина п'ята"

У неділю, кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на екскурсію історика архітектури Тетяни Казанцевої «Єврейська сецесія, частина п’ята». Для участі просимо зареєструватися. Збір зареєстрованих учасників з 14:30 до 15:00, початок екскурсії о 15:00. Вартість – 80 гривень, для власників пенсійних посвідчень – 50. Тривалість – дві з половиною години, кількість учасників обмежена. В межах оголошеної теми запрошуємо ознайомитися зі своєрідними та малознаними елементами забудови вулиць Котлярської, Клепарівської, Ярослава Мудрого, Олени Степанівни, Перова, Одеської, Братів Міхновських, площі Князя Святослава та інших.Реєстрація за вказаним посиланням.

Екскурсія "Галицька Каліфорнія"
24.06.2018 08:00

Це реальна можливість відкрити для себе невідомі сторінки славної історії Галичини. Дізнайтеся про Борислав та Східницю — нафтову столицю Європи кінця XIX ст., з доктором історії, науковим працівником музею нафтової і газової промисловості України Олегом Микуличем. Борислав до цього часу є єдиним містом в Україні, що розташоване на діючому нафтовому родовищі. Також довідаєтеся про історію відкриття і відчуєте на смак цілющі властивості всесвітньовідомих джерел мінеральних вод бальнеологічного курорту Східниця.Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Похід на гору Пікуй

Почнемо похід з села Біласовиця, що на Закарпатті, зрозуміло, що до Біласовиці автобусом. Загалом похід триватиме не довго, - лише 6-7 годин. Але Вам точно сподобається, бо з вершини відкриваються неймовірні краєвиди, які крім Вас бачать лише птахи. Якщо ви обернетесь обличчям в напрямку на Львів, то Ваші сідниці спостерігатимуть Закарпаття, - ось таке дивне чудо, а там і Полонина Руна, і гора Стій, і взагалі пів області. А ще момент якогось такого затишку та тиші з горнятком ще теплої кави, а може і не лише кави, не зважаючи на присутність людей навколо. Якось так воно завжди в горах... Вартість: 400 грн.Програма туру:5:45 - збір групи по вул. Винниченка 30а6:00 – виїзд зі Львова.9:20 – приїзд в с. Біласовиця (Закарпатської обл.)9:20 - 9:30 – перепаковування речей, переоснащення та інструктаж перед підйомом.9:30 – 16:30 – підйом та спуск на гору Пікуй.21:00 – повернення до Львова.