Події Львова

Дати:
Розділи:

Театр

Метелики вільні

Літо підходь до закінчення і хочемо згадати та розділити радість поїздки з проектом "Бути вільним, бачити справжнє"! До дня незалежності Domus разом з Палац Культури ім. Гната Хоткевича/Hnat Khotkevych City Palace of Culture, Домашня пекарня "Кримська перепічка" запрошують 23.08 о 18:00 на перегляд вистави "Метелики вільні" Опісля вистави розмова про незалежність з огляду на поїздку театру в рамках проекту "Бути вільним, бачити справжнє", в містах Слов'янськ, Краматорськ, Бахмут, Дрогобич.  Гарантуємо теплу домашню атмосферу з чаєм (та можливо навіть у капцях) та гарним настроєм!

Фольк опера-балет "Коли цвіте папороть"

Фольк опера-балет “Коли цвіте папороть” Євгена Станковича – явище в музиці унікальне і за жанром, і за сценічною історією. Твір був написаний у 1977 році, але ніколи не мав повного сценічного втілення. Наш театр узяв на себе сміливість яскраво й феєрично зреалізуватинеймовірно красиве мистецьке полотно, зіткане з фольклорних мотивів, поданих сучасною музичною мовою. У цій новаторській виставі нема традиційного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. У першій дії заглянемо в барвисті часи язичництва, коли формувалася прадавнякультура українського народу в єднанні людини й природи; у другій – відчуємо у наші бурхливі дні з відлунням війни, з героїкою, навіяною спогадами про волелюбне козацтво, з тривогою про загрозу можливої майбутньої катастрофи. Музика Євгена Станковича Лібрето Олександра Стельмашенка Феєрія опера-балет на 2 дії за участю солістів опери, хору, балету та симфонічного оркестру (16+) Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Золоторогий Олень"

Початок 24.08 і 05.09 о 16:00, 23.09 о 12:00, 14:00, 16:00.Для дітей віком від 8 років. Маленькі глядачі під час перегляду вистави мандруватимуть казкою разом із чистим і прекрасним Золоторогим Оленем та його другом — добрим і сміливим Васильком. «Золоторогий Олень» познайомить юних глядачів із виразним образом Карпат, розповість про красу, дружбу, любов, цінність душі людини і безцінь золота. Вистава не залишить байдужими й дорослих. Вона нагадує про щирість, вірність і безкорисливу дружбу, які так необхідні для збереження внутрішньої краси кожного з нас.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лісова пісня"

... Приходько поставив дуже важливий спектакль... Давши можливість і нам "прочитати" Лесю Українку не по "горизонталі" (як казочку), а по "вертикалі"... Як трагічну історію про тотальну деградацію — природи, людини, ідеї, окремої країни. Його вистава — трагікомічний схлип над запраним ганчір’ям, запорошеним снігом, крізь який ледь-ледь прозирає... візеруночок вишиванки. Олег Вергеліс, "Дзеркало тижня"Постановка — Андрій ПриходькоМузичний режисер — Мар’яна СадовськаСценографія/Костюми — Богдан ПоліщукХореограф — Нінель ЗберяДіють:Мавка — Оксана КозакевичЛукаш — Ярослав Федорчук, Микола Береза, Андрій КозакДядько Лев — Олег СтефанЛісовик — Олег ЦьонаРусалка — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-ПархоменкоМати Лукаша — Тетяна КаспрукПерелесник — Андрій Водичев, Олег ОнещакПотерчата — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко, МирославаРачинська, Марія Копитчак(16+) Квитки можна придбати в касі театру.

Опера "Дон Жуан"

Середньовічна іспанська легенда про "покараного розпусника", спокусника жінок Дон Жуана, є одним з найпопулярніших сюжетів в історії світового театру. Вона лягла в основу безлічі театральних вистав – драматичних, музичних, народних, лялькових, хореографічних. У рік створення моцартовского шедевра тільки в Італії йшло відразу кілька оперних вистав на той же сюжет. Історія Дон-Жуана дала Моцарту привід для постановки проблеми особистості. Його Дон-Жуан – це втілення безрозсудної відваги, кипучої енергії, незнищенного оптимізму і любові до життя. Саме в життєлюбності закладено головний секрет чарівності цього героя. Однак його егоїзм, зневага до законів честі і моралі стають джерелом нещастя для всіх, кого зустрічає Дон-Жуан на своєму шляху. Композитор підкреслив подвійність, суперечливість Дон-Жуана. Це не просто "покараний розпусник", як в більшості присвячених йому творів, а сильна особистість, яка живе за своїми власними законами.  Опера на 2 діїЛібрето Лоренцо да ПонтеВиконується італійською мовою з українськими субтитрами Квитки можна придбати в касі театру, або за вказаним посиланням.

Підкова на щастя

Початок 25.08 о 11:00 та 14:00, 20.09 о 12:00.В основі вистави – історія про лінивого Ослика. Щоб не працювати – він утік від Баби й Діда. У лісі йому трапляються дедалі страшніші звірі, та розумний Ослик раз у раз уникає небезпек. Нарешті він таки повертається до Діда й Баби і докорінно змінює стиль життя – радо береться до будь-якої ослячої роботи. Вистава – цільна, динамічна, оригінальна з виразним національним колоритом. І.Франко, казка на 2 дії. Для дітей віком від 5 років.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Витівки Лиса Микити"

Початок 26.08 о 12:00, 14:00 та 16:00; 19.09 о 12:00. Лис Микита постійно в русі, бо рух — це життя. Він ніяк не вгамується і знову вигадує собі пригод на голову. Цього разу до пари він знайшов Вовка Неситого. Хитрун Микита всяко хоче поживитися чужими смаколиками і вийти сухим із води. І саме для цього йому потрібен бідолаха Вовк, який отримує по чубі за всі витівки Лиса Микити. Вистава безумовно буде цікава і дітям, і дорослим, бо наповнена веселими пригодами і тонким гумором. Інсценізація — Ярослав ЯрошРежисер — Володимир ПідцерковнийХудожниця — Оксана РоссолКомпозитор — Микола Сало Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

П'єса "12 ніч"

"…п’єса Шекспіра "12 ніч" зіграна акторами далекої від Англії країни що і не знали ніколи слів Шекспіра…" сценічне читаннями розкажемо вам сьогодні одну дуже стару історіюви знаєте що всі справжні історії дуже старіі всі справжні нові це завжди старі дуже старі...Клім — драматургЄвген Худзик — режисерВолодимир Стецькович — художник-постановник, художник зі світлаІра Лиса — художник з костюмівДіють:Микола Береза — Герцог, Прем’єрТамара Ґорґішелі — Віола, Цесаріо, Себастіан, Перша ПримаОксана Козакевич — Марія, Костюмер, НімфаВасиль Колісник — Мальволіо, Суфлер, 2-й актор, 3-й акторМарія Копитчак — Олівія, Молода актрисаДенис Соколов — Сер Ендрю, Капітан, АнтоніоОлег Стефан — Сер Тобі, Найстаріший і найповажніший актор, РежисерЯрослав Федорчук — Фест, Куріо, Асистент, 1-й актор, Помічник режисераКвитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Дорога до Вифлеєму"

Початок 28.08 о 16:00; 27.09 о 12:00.Це історія, котра розповідає про шлях у Вифлеєм до маленького дитяти, якого чекав увесь світ. Вона по-своєму інтерпретує цю історію і завершується світлом, котре сповнене надії, любові і тепла. Вистава є настроєвою і налаштовує на різдвяний настрій як дітей, так і дорослих. П’єса — Сергій Ковальов Режисер — Олександр Куцик Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Королева краси"

Стара жінка на ім’я Меґ живе у малому містечку в Ірландії, де ув’язнила себе і тепер робить все можливе, щоб ув’язнити свою доньку Морін. В їхній історії творцям вистави цікава, перш за все, тема периферійної, ізольованої людини, яка прагне омріяного життя, але не в змозі його досягнути. Через страхи минулого, що переносяться на реальність і провокують нездатність реалізовувати свої мрії, це бажане життя залишається непрожитим. Таким є ментальний парадокс, що притаманний, зокрема, українському суспільству: прагнути кращого, але не робити зусиль задля його досягнення, натомість, ми видаємо бажане за дійсне і живемо ілюзією.переклад з англійської – Олекса Негребецькийрежисер – Ігор Задніпрянийсценограф – Володимир Стецьковичхудожник костюмів – Ольга ГнатюкДіють: Морін Фолан – Марія Копитчак, Оксана Цимбал Меґ Фолан – Тетяна КаспрукПато Дулі – Микола Береза, Олег ОнещакРей Дулі – Василь Колісник, Денис Соколов, Ярослав Федорчук   Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини"

"Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси… Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія — це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе" (Е.-Е. Шмітт)"Подружні стосунки мусять мати в собі елемент театральності, інакше їм надто швидко загрожує "виснаження почуттів", — приблизно так формулює свою тезу міцного шлюбу знаменитий французький драматург Ерік-Емануель Шмітт. Тексти Е.-Е. Шмітта відзначаються особливим розумінням суті театральності, у якій відсутнє все надмірне, бутафорське, розраховане на дешевий сміховий або мелодраматичний ефект. Глибокий психологізм стосунків та персонажів, показаний автором через, на перший погляд, не важливі, звичні побутові дрібниці, захоплює глядача з перших хвилин дійства і тримає в напрузі до самого завершення довгої вистави, адже кожен наступний момент готує несподіванки і кардинальні зміни у стосунках героїв, розвитку сюжету і навіть оформленні сценічного простору". (Н.Сняданко)Тренінг акторської імпровізації за Еріком-Емануелем Шміттом.Переклад — Неда НежданаПостановка — Володимир КучинськийХудожній простір — Володимир КауфманКостюми — Наталка ШимінВідтворюють події з пам’яті:Микола БерезаТамара ГоргішеліТетяна КаспрукАндрій КозакНаталка Рибка-ПархоменкоОлег СтефанКвитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Солом'яний бичок"

Казка на 2 дії. Вистава з великою фантазійністю, яскравою і декоративною сценографією, має в собі теми для роздумів, які зацікавлюють маленьких глядачів і роблять їх справжніми співтворцями дійства.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Хто сказав "Няв"

Яскрава вистава-мініатюра для найменших глядачів. ЇЇ атмосфера вводить малят у світ живих тваринок, вчить з ними розмовляти, контактувати, дає дитині психологічні уроки дружби і рівноваги.Веселе музичне оформлення створює атмосферу гармонії акторів, ляльок та глядачів. Важливо, що динаміка вистави відповідає психологічному сприйняттю малят і викликає спалах дитячих позитивних емоцій. Василь Хомик, Олег НовохацькийРежисер-постановник – Олег НовохацькийХудожник-постановник – Олена ГородецькаКомпозитор – Микола Сало Для найменших діточок віком від 1,5 рокуТривалість 35 хв. Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Лисеня - хитрун"

В.Павловскіс, сценічна редакція О.Кузьміна для дітей від 3 років Історія про зайченя та хитре лисеня, де звірята на сцені стрибають, жартують, спілкуються із дітлахами, хитрують і виробляють чудернацькі викрутаси. Вистава інтерактивна — залучає глядача до активної участі . Основна думка вистави — якщо обдурювати і хитрувати – то не будеш мати друзів, на чому, власне, і «обпеклося» Лисеня. Будучи задирливим і хитрим, воно само собі нашкодило. Але сила добра і дружби така, що зможе подолати будь-які труднощі, адже завжди є місце для розуміння і прощення.Квитки можна придбати у касах театра.

Опера "Дон Паскуале"

Герої опери "Дон Паскуале" – старий самотній багатий чоловік дон Паскуале, його племінник Ернесто, дотепний лікар Малатеста, молода красива вдова Норіна – опиняються в пікантній ситуації, гостроту якої може зняти лише розіграш, жарт. Саме вони розрубують гордіїв вузол, і кожен із персонажів полегшено зітхає, не тримаючи ні на кого зла. А глядачі отримують величезний заряд позитивної енергії. Опера на 3 діїДон Паскуале (італ. Don Pasquale) — опера-буфа в трьох актах італійського композитора Гаетано Доніцетті. Італійське лібрето Джованні Руффіні – переробка більш раннього (1810) лібрето Анджело Анеллі "Сер Марк Антоніо". Прем’єра вібулася 3 січня 1843 року в Парижі в Італійській опері. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Білосніжка та семеро гномів"

Балет польського композитора Богдана Павловського "Білосніжка та семеро гномів" – подарунок нашого театру найменшим глядачам. Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Забавні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари і підступи не переможуть Любов. Жива, завзята, динамічна музика в симбіозі з яскравим і легким хореографічним текстом  перетворюють балет в справжню захоплюючу казку. Цей спектакль наповнений прекрасними танцями Білосніжки, завзятих гномів, звірів і птахів, які допомагали Принцу розбити чари злої королеви і з’єднати свої серця з прекрасною Білосніжкою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Наш веселий колобок"

Початок о 12:00, 14:00 та 16:00.Широковідома народна казка про Колобка стала основою для створення цієї вистави. В ній наш герой намагається пізнати таємниці навколишнього світу. Саме він, цей світ, здається йому таким прекрасним тому, що на його думку, в ньому все живе має жити у мирі та злагоді. Проте перші його зустрічі із Ведмедем, Вовком, Лисицею а головне із Їжаком дозволяють Колобку наочно пересвідчитись у тому. Що дружба — це робити добро ближньому. Вірним і надійним другом для Колобка стає Їжак. Саме він допомагає герою провчити підступних і свавільних Ведмедя, Вовка і хитру Лисицю, чим і доводить, що справжня дружба допомагає вирішити будь яке складне питання.  Для дітей віком від 3-5 років. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Симфонія танцю: світова класика і модерн"

Вистава складатиметься з трьох одноактівок – ілюстрацій до шляху розвитку цього прекрасного виду мистецтва від романтизму до сучасності. Па де катр (фр. Pas de Quatre) муз. Цезаря Пуньї/ хореографія Антона Доліна Видіння троянди  муз. Карл Марія фон Вебер/ хореографія Михайла Фокіна Ближче, ніж кохання на муз. Й. Пахельбеля, Г.Ф. Генделя, Х.-В.Глюка, А.Вівальді, Е. Боссо, А. Марчелло/ хореографія Артема Шошина Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Оперета "Весела вдова"

"Весела вдова" – одна з кращих оперет композитора Франца Легара. Ця історія – про молоду вдову – мільйонерку Ганну Главарі і про аташе чорногорського посольства в Парижі Данила, їх зустрічі,  спалахнувше взаємне кохання та обставини, що виникли на шляху до їх щастя. Фон, на якому розвивається дія, не менш колоритний: дипломатична метушня навколо проблеми – щоб мільйони Ганни не перепали чужинцеві, ліричні теми закоханих пар, місця, де відбувається дія: особняк посольства, маєток Ганни, шикарний кафешантан. Оперета на 3 дії. Виконується українською мовою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Марія Заньковецька"

Вистава Марія Заньковецька була презентована 1972 року і не зникала з репертуару театру майже 20 років. Незмінним залишався прекрасний акторський квартет: М. Садовський – Ф. Стригун, С. Хлистов – Б. Козак, М. Заньковецька – Л. Кадирова, М. Кропивницький – В. Максименко. Режисер О. Ріпко потрактував виставу як документальну повість. І тому складалася вона із найважливіших подій життя. (Б. Присяжна. Нескорена серцем // За вільну Україну. – 4 серпня 1996. – Ч. 62-63 (1536-1537). – С. 7.) У творчості Олексія Ріпка, заслуженого діяча мистецтв України, багаторічного режисера театру, був ряд знакових вистав для театру ім. Марії Заньковецької. Це "Марія Заньковецька" Івана Рябокляча, "Сестри Річинські" Ірини Вільде, "Суєта" І. Карпенка-Карого. Вистава "Марія Заньковецька" стала своєрідною творчою візитівкою заньківчан на багато років. Здавалося з примітивно біографічної п’єси неможливо зробити цікаву виставу. Виявилось можна! У сценографії Мирона Кипріяна оживала атмосфера тих часів… Здається, що й досі звучить голос Марії – Лариси Кадирової. Вистава стала справді доленосною і для театру, і для виконавиців головних ролей, і для глядачів, які з цією виставою ще більше полюбили свій театр. Цю виставу можна було дивитись безліч разів… (за матеріалами книги Г. Канарської "Заньківчанам 90 років") "Если бы мы, в свое время, повесили Кропивницкого, Заньковецкую, Садовского, Саксаганского, ни о каком национализме не было бы и речи…" (за словами свідка Василя Яременка, народного артиста СРСР, Заньківчанина). Дума на 2 частини Режисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Художник-постановник — Олександр Оверчук заслужений діяч мистецтв Польщі Режисер — Таїсія Литвиненко народна артистка України Асистент режисера — Юрій Чеков заслужений діяч мистецтв України Музичне оформлення — Сестри Тельнюк Пластика — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Тетяна Когут Помічники режисера — Михайло Рудко, В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Троє поросят"

Троє поросят – двоє легковажних і мудрий старший – пошивають у дурні дядечка Вовка.  Вистава сповнена гумору, вчить дітей гуртуватися і дружно жити у родині.  Вистава за мотивами відомої англійської народної казки.  Для дітей віком 3-6 років.  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Мій золотий синочок"

Вистава розповідає про незвичайну річ: сила духовного тепла може бути така велика, що навіть вовк перестає бути диким звіром. Це диво стається завдяки маленькому золотому курчаткові, який через хитрощі Лисиці з’явився на світ поза межами рідного дому. "…Режисер-постановник Олег Новохацький та художник Олена Городецька не прагнули створити на сцені надзвичайні ефекти. Добре розуміючи специфіку дитячого сприйняття, вони знайшли цікаві форми ляльок, сценічного оформлення, необхідний темпоритм і довірливу інтонацію оповіді. Гра акторів – м’яка і органічна. Музика В.Полянського допомагає створенню театрально-святкової атмосфери."(газета "Ратуша" / 15.02.94р.) Володимир Орлов, переклад Ігоря Січовика. Інтермедія Олега Новохацького.Режисер-постановник – ОлегНовохацькийХудожник-постановник – Олена ГородецькаКомпозитор – В’ячеслав Полянський Для дітей віком від 3-х роківТривалість 40-45 хв.Квитки можна придбати у касі театра.

Вистава "Провина"

Це історія Сербії часів розвалу Югославії, часів безробіття і матеріальної скрути, розпачу і безвиході. Це історія двох коханців — Гоци (Гордани) і Браци (Броніслава), які намагаються створити власну нову родину і зазнають фіаско. Це історія десятирічного хлопчика, сина Гоци від попереднього шлюбу, який перестав розмовляти з дорослими після самогубства батька. Фізично він не присутній на сцені, але вся дія обертається навколо нього як центрального персонажа. У виставі сакральні проблеми трансформуються в екзистенційну площину. Чи можна побудувати новий світ на уламках старого? Де пролягає межа між мужністю і слабістю людини?І в чому полягає провина усіх і кожного зокрема за те, що діється з нами, суспільством, державою?  Вистава за п’єсою сербського драматурга Небойші РомчевичаПереклад із сербської — Зоряна ГукРежисер — Ірина ВолицькаАктори — Лідія Данильчук, Роман БільСвітло — Євген КопйовПрем’єра — 2008 рікКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Одного разу в Африці..."

Одного разу у спекотній Африці трапляється особлива історія. Здавалося б, звичний африканський день із життя тамтешніх тварин. Але раптом він стає днем низки дивовижних сюжетів. Головні герої вистави — Жирафа і Носоріг, які попри різницю у своїй вроді, зуміли подружитися. Історія їхньої дружби — це приклад того, наскільки важливими є внутрішні переваги будь-якого живого створіння. На заваді їм стає не одна перешкода, але суть у тому,щоб прийняти себе та іншого таким, яким він є.Вистава насичена кольором, піснями та теплою сонячною атмосферою. Завітайте до нас разом зі своїми дітьми і ви опинитеся серед пригод, які будуть сповнені не просто цікавого, а й корисного змісту. Разом із присутністю ляльки на планшеті, актори грають і в живому плані, створюючи атмосферу дитячого ігрового майданчика, на якому діти вирішили погратися "в Африку". Хорст Гюнтер, переклад Данила Поштарука.Режисер-постановник — Олександр Іноземцев.Художник-постановник — Зоряна Базилевич.Композитор — Геннадій Гусєнцев.Для дітей віком від 4-х років. Тривалість 45-50 хв. Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Прості речі"

Публіцистична вистава за книгою Ади Роговцевої «Прості речі». Не пропустіть! Нова книга легендарної артистки театру і кіно повниться відвертими діалогами актриси з усім світом. Це роздуми про життя, про біль і втрати, про близьких, про країну і власне покликання. Ада Миколаївна розповідає про особистості (друзів і колег) і події, що стали знаковими для неї і для всієї вітчизняної культури.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Коза-Дереза"

Початок о 11:00, 14:00.Якось одна дуже хитра Коза потрапила в одну дуже добру сім’ю, де її страшенно всі любили. Але найбільше дбав про неї господар. І все було би добре, якби Коза не була така Дереза! Попри любов сім’ї, Коза хитрувала, обманювала і поводилась дуже підло зі своїми господарями. Знаєте, що трапляється з нечесними Козами? Ось ця казочка і розкаже вам про це. Для дітей віком від 3 років. Режисер — Олександр КуцикХудужниця — О.РоссолКомпозитор — В’ячеслав Полянський Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Кіт у чоботях"

Початок о 12:00, 14:00 та 16:00.Коли у спадок тобі залишають лише кота у мішку — в буквальному розумінні — то шансів казково розбагатіти в одну мить не залишається. Але не в нашій історії! Винахідливий і на диво розумний Кіт у чоботях став найкращим подарунком для наймолодшого сина мельника і допоміг досягнути йому всього, про що можна мріяти — пригод, кохання і безтурботного життя! Автор — Шарль ПерроРежисерка — Олена Сєрова-БондарХудожниця — Інна КульчицькаКомпозитор — В’ячеслав ПолянськийХореограф — О. Плахотнюк Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Сільська честь"

"Сільська честь" – вистава про любов та пристрасть, про ревнощі і зраду. Головна героїня опери, покинута своїм коханим і засліплена ревнощами, намагається будь-якими способами повернути його, але її дії призводять до загибелі нареченого. Чарівна з перших тактів музика Масканьї – це справжнє відкриття для меломанів: яскраві  мелодії, чудові хорові номери та ансамблі. Опера на 1 дію.Чарівна з перших тактів музика Масканьї – це справжнє відкриття для меломанів: яскраві мелодії, чудові хорові номери та ансамблі. Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Музична крамничка"

Заповітна мрія і життєва мета підприємливої і наполегливої Мами-Мухи – вивести в люди двох своїх синочків. Їй здається, що найлегший і найкоротший шлях до життєвого успіху пролягає через музичну кар’єру. Та на горе засліпленої любов’ю матері виявляється, що її любі, найкращі у світі синочки зовсім не мають бажання вчитися і замість захоплення викликають тільки сміх і обурення публіки. Це простенька повчально-іронічну історія про сліпу материнську любов, про справжні і позірні цінності. У виконанні чудових ляльок і талановитих акторів, вишуканому сценічному оформленні і в супроводі старих львівських мелодій з однаковим задоволенням і користю подивляться як діти, так і дорослі.Квитки можна придбати в касі театру.

Балет "Коппелія"

Життєрадісний комедійний балет «Коппелія» створений за мотивами твору німецького письменника Гофмана. Легковажний Франц втратив голову через ляльку Коппелію, йому вона здається живою. Щоб повернути коханого, його наречена Сванільда сама переодягається лялькою. Балет на 3 діїЛібрето Ш.Ньюттера та А. Сен-Леона по мотивами новел Е.Гофмана Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Сватання на Гончарівці"

Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж воно по різному буває…Може бути гарна дівка, а скринь нема. А як є скрині, то дівка якась не до ладу. А ще казали, що потрібно добре дивитись, бо любов, то – любов, а гарбузи на городі ще не перевелися.Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів. "Сватання на Гончарівці" – це наш дух, наша традиція, наша історія! (Олеся Галкановакерівник бюро НАУД театр ім. М. Заньковецької) Заньківчанське "Сватання на Гончарівці" – це три години жартів, пісень і танців. З боку переповненої глядацької зали – це три години сміху та оплесків. Дійство відбувається під живий супровід оркестру. Музику для "Сватання" написав львівський композитор Сергій Рудей. Народні пісні до вистави добирав сам Стригун – це тексти, що, за словами Федора Миколайовича, "лягали на душу". (Тетяна Козирєва"Високий замок" 07.12.2009) Глядач хоче дізнаватися про проблеми сучасності, його цікавить він сам, він хоче посміятися і поплакати над собою, над власним життям. Публіці це необхідно.До прикладу, вистава "Сватання на Гончарівці" – в Україні дуже багато Стецьків, особливо у "власть імущих". Ми можемо ставитися до мера Києва, як до Стецька, але ж у нього є своя логіка, свої поняття. Можемо погоджуватися з цим чи не погоджуватися, але така персона є. Таких людей багато в партіях, але їх теж слід збагнути та зрозуміти: чому, звідки з’являється такий продукт, такий характер, такий образ? Це ще одна проблема нашого сус­пільства – брак взаєморозуміння. (Оксана Жила"Львівська газета" 10.12.2009 року, № 0 (1583) І справа аж ніяк не "у Кандзюбиній худобі" чи в інших "привабах", які за сюжетом бачить у комбінації "Стецько + Уляна (Наталя Боймук)" її мати Одарка Шкурат (Лідія Остринська), а у найбільш яскравих, як на мене, того вечора акторських роботах - народного артиста України Бориса Міруса та молодого заньківчанина Василя Коржука. Хоча глядачі тепло реагували на гру всіх задіяних у дійстві акторів (особливо, окрім уже названих, на Степана Глову (Прокіп Шкурат), Ярослава Муку (Йосип Скорик) та Назара Московця (Олексій)."Сватання на Гончарівці", попри класичний сюжет ("чесна дівчина Уляна кохає бідного парубка Олексія, проте на перешкоді їхньому щастю стає бажання матері видати доньку заміж за багатого Стецька") - дуже українське ментально, - розповідав журналістам Федір Стригун напередодні прем'єри. - Ми любимо свої болячки, любимо страждать, плакать, жаліться. Самі придумуємо собі проблеми, щоб поплакати над ними й пожалітися. І виходить такий абсурд. Треба встати й зупинитися. Адже й так зрозуміло, як треба жити! Ні, ми довго поплачемо, постраждаємо, де страждати, може, й не треба. І коли Одарці світить Кандзюбина худоба, і коли їй шкода Олексія, і він їй дуже подобається, вона його любить. Але якби ще худоба! І вони плачуть. А збоку так смішно. А взяв би Олексій молота, та одігнав усіх... Мабуть, ми тому й бідні, що дурні. А дурні тому, що бідні. І нема на то ради. І в "Сватанні на Гончарівці" це дуже чітко прописано. Дуже Стецьків у нас багато з'явилося. Куди не глянеш, всюди є свій Стецько. Але переконаний - треба борсатися, працювати, боротися..." (Ярина Коваль"Львівська пошта" 06.12.2009) Працівники літературної частини театру анонсували виставу як антидепресант, як таку, що підтверджує: гумору забагато не буває. Глядачі й справді часто й щиро вибухали сміхом. (Наталя Дудкоsumno.com , 13.09.2009) Комедія в двох частинах. Дійові особи та виконавці: Прокіп - Степан Глова народний артист України, Віталій Гончаренко; Одарка - Надія Шепетюк, Лідія Остринська заслужена артистка України; Уляна - Наталія Поліщук-Московець, Галина Далявська, Наталія Боймук; Олексій - Роман Гавриш, Назарій Московець заслужений артист України; Кандзюба - Юрій Брилинський заслужений артист України, Борис Мірус народний артист України;  Стецько - Андрій Войтюк, Василь Коржук заслужений артист України; Скорик - Ігор Гаврилів заслужений артист України, Ярослав Мука народний артист України, Євген Федорченко народний артист України; Тиміш - Роман Біль, Юрій Хвостенко заслужений артист України; Дівчата - Олександра Люта заслужена артистка України, Юлія Михайлюк-Коржук, Наталія Боймук, Галина Далявська, Світлана Мелеш, Мар’яна Фехтель, Наталія Лісова, Ольга Бакус, Інна Калинюк, Анна Матійченко, Марія Шумейко, Мирослава Солук, Наталія Поліщук-Московець, Валентина Бондар-Мацялко заслужена артистка України, Христина Гузиль, Христина Гриценко; Хлопці - Андрій Войтюк, Назарій Московець заслужений артист України, Роман Гавриш, Андрій Сніцарчук заслужений артист України, Богдан Ревкевич, Олесь Федорченко, Роман Мартин, Дмитро Каршневич, Олег Сікиринський, Юрій Волинський; Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Шаріка"

Тільки тепер повертається в Україну чесне митецьке ім'я Ярослава Барнича. І першим, у всій красі відкрив нам його після півстолітнього забуття театр імені Марії Заньковецької. З великим задоволенням і вдячністю прийняв глядач постановку романтичної оперети Ярослава Барнича "Шаріка". Колектив в особі режисера Федора Стригуна та сценографа Мирона Кипріяна відтворили на сцені оперету, яка внесла нові барви в театральну афішу провідного українського театру. Колектив показав глядачеві сторінку життя галицької інтелігенції – Січових Стрільців. Вперше їхнє життя постало в ореолі любові, чарівної музики. Вистава захопила і вже літніх людей, які пам'ятають ті часи, і молодих, для кого свята сторінка української історії стала своєрідним відкриттям. (О. Паламарчук, "Нова барва в театрі", "Український театр" №4, 1996р.)Романтична оперета (вистава з одним антрактом)Вірші Юрія ШкрумелякаРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаХудожник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаДиригент — Богдан МочурадХореографія — Олена Балаян БалетмейстерХормейстер — Оксана Явдошин ХормейстерХудожник зі світла — Т. МоскаликПомічники режисера — В'ячеслав Жуков, Михайло Рудко, Костянтин ШелестКвитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Дама з камеліями"

"Ніколи не закохуйся в жінку, друже мій, яка продає своє тіло"А. Саноссо "Сатін" Жінка - це вогонь і лід, спокуса і лагідність водночас. Вона - це первинний поклик природи, який ув'язнений в суспільних правилах та нормах. Пізнати межі жіночої душі просто неможливо, адже вона майстерно приховує правду про себе. Жінка щоранку перед дзеркалом одягає маски, які личитимуть їй і не викажуть жодного болю, що глибоко проник у серце і мучить потаємні куточки душі. "Дама з камеліями" - це історія про одну з масок, яку одягає жінка, щоб вижити у жорстокому світі чоловіків. Доля куртизанки - мати все, залишаючись ні з чим. У шаленому танці переплелися: кохання, гроші, обов'язок, прагнення щастя та жорстока реальність, яка ніколи ні перед чим не зупиняється. Вишукані жінки, що шукають загублену, колись у раю, любов та чоловіки, що прагнуть насолоди, адже пам'ятають п'янкий смак грішного плоду. А ще... ще промінь чистого кохання, яке не має права існувати, бо є абсурдним за своєю природою. Адже важко повірити у те, що грішна жінка може віддавати і не просити нічого, окрім почуття, що дає крила. Почуття, що змушує небо і землю мінятися місцями. "Дама з камеліями" - це легенда про людей, що живуть в імлі аромату п'янкої квітки.(Галканова Олесяфахівець із зв'язків з громадськістюта роботи з пресоюНАУД театр ім. М. Заньковецької)Мелодрама у двох частинахПереклад з французької М. Якуб'якаТривалість — 03:00 год.Прем'єра відбулась 26 Грудня 2008 року Режисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаРежисер — Таїсія Литвиненко народна артистка УкраїниХудожник-постановник — Людмила Боярська заслужений діяч мистецтв УкраїниПластика — Олена Балаян БалетмейстерПомічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин ШелестКвитки можна придбати в касі театру, або онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Таємниця Лісовичка"

Початок 12.09 та 13.09 о 12:00; 15.09 о 11:00 та 14:00.Чи ви бачили коли-небудь лісовиків? А чи знаєте ви, що вони бувають і дуже добрими і досить злими? Ця історія якраз про таких різних братів-лісовиків та маленьку Дівчинку, яка заблукала в темному-темному лісі. І попри спроби злюки Карузлика, таємничий інструмент його брата Хохлика допоможе поставити все на свої місця. П’єса — Сергій Ковальов Режисер — Володимир Підцерковний Художниця — Каріна Чепурна  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Гуцулка Ксеня"

  "...Ні лібретто, ні музика не могли зачарувати режисера своєю оригінальністю, але усвідомлення того, що в Галичині живе ще багато людей, які зберігають у своєму серці сентиментальні спогади, пов'язані з іменем Ярослава Барнича, та й оперета - жанр, за яким наш глядач скучив, спонукали маестро Стригуна до постановки цієї вистави. То ж з самого початку "Гуцулка Ксеня" була приречена на успіх. Але хоча б на хвилинку відсторонимось від захоплених оплесків і спокійно спробуємо розглянути феномен успіху. Перш за все - це глядач, якому потрібна саме така вистава. Глядач, втомлений від щоденних клопотів, глядач, який з радістю реагує на кожний жарт, на кожну нагоду бодай на мить забути про ті безкінечні буденні проблеми. І цю радість він отримує ..." Галина Канарська "Гуцулка Ксеня""За вільну Україну",7 серпня 1997 року Оперета на три дії (з антрактом). Режисер-постановник - Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаХудожник-постановник - Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаОркестрування - Володимир ЛьорчакДиригент - Богдан МочурадХормейстер - Оксана Явдошин ХормейстерБалетмейстер - Олег ГолдричПомічники режисера - Михайло Рудко, Костянтин ШелестКвитки можна придбати у касах театру, або онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Циліндр"

Дві подружні пари, щоб віддати борг за квартиру, придумали нехитру схему – обманювати перехожих чоловіків, заманюючи їх у пастку красою жіночої постави. Але навіть ідеальний план може мати збій, що призводить до скидання масок. Маски – це так по-італійськи. Гра у пристрасті. Як віднайти справжні почуття. Чи є у цьому потреба? "Кожна сім’я, коли їй доводиться скрутно, повинна мати наготові хоча б один такий капелюх, що висить до пори до часу на вішаку…" Аби виплутатися зі скрути абсолютна більшість не гребує засобами. На що ми здатні заради досягнення бажаного. Одноактна п’єса Едуарда де Філіппо, написана у 1966 році. Комедія. Переклад з італійської В. Довжика. Режисер-постановник — Федір Стригун. Художник-постановник — Людмила Боярська. Асистент художника — Богдан Покровецький. Диригент — Богдан Мочурад Помічники режисера — В’ячеслав Жуков, Михайло Рудко. Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Теремок"

Вже багато років у репертуарі театру вистава, за відомою з дитинства казкою сприймається глядачем з радістю, як маленьке свято. "В театральній виставі присутня певна інтегральна енергетика, кураж… Актори виходять з ляльками в зал, весело контактують з глядачем. Обмін енергіями викликає загальне піднесення емоцій. Музичне оформлення В. Полянського посилює спалах емоцій і акторів, і малят. Поєднання ляльки з людиною — процес дуже цікавий. Це поєднання дає несподіваний ефект — своєрідне протиставлення живого і неживого. Коли настає процес перетворення, актор починає розмовляти з лялькою, як із живою — і малята сприймають ляльку, як живу сутність, а казку відчувають навколо себе. "Теремок" люблять маленькі глядачі, бо він нагадує їм їх садочок — другий дім, де збираються різні діточки і кожний знаходить своє місце і всі живуть дружньо і весело. "Теремок" люблять актори тому, що він нагадує рідний дім, в якому знайшли захисток своєму таланту і відкритості своїх сердець". Самуїл Маршак, авторизований переклад Максима РильськогоРежисер-постановник — Олег НовохацькийХудожник-постановник — Олена ГородецькаКомпозитор — Володимир Полянський Для дітей віком від 2-х роківТривалість 40-45 хв. Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Пустотливе жабеня"

Зворушлива, мила та смішна історія про маленьке жабеня, яке відкриває для себе, крок за кроком, світ наповнений пригодами. Для дітей від 3 років. За віршованою казкою Тамари Коломієць. Квитки можна придбати у касі театру.

Лірична комедія "Ромео і Джульєтта в кінці листопада"

"Ромео і Джульєтта" – лірична комедія, яка сповнена щирої любові та нездоланних перешкод..."(Дзвенислава Басараб"Львівська Пошта" №139 (1171) від 10 грудня 2011) "Хто сказав, що право на щастя мають тільки молоді? Герої нової постановки заньківчан стверджують: кохання і щастя не мають вікових кордонів! Ліхтарі, які створюють атмосферу романтики, картина із зображенням закоханої пари у правому кутку, малюнок нічної Праги на стіні у глибині сцени, а особливо запальні ритми мексиканської "Кукарачі" роблять виставу життєствердною, трішки філософською і надзвичайно ліричною..."(Людмила Пуляєва"Високий Замок" від 12.12.2011) Гра акторів — переконлива, а діалоги героїв майже стають крилатими. Вистава заньківчан, де головні ролі зіграли Любов Боровська (Марія) та Євген Федорченко (Карел) так розчулила публіку, що в найрозпачливіші для героїв моменти із залу лунало... "Гірко!"(Тетяна Козирєва, Газета "День", Львів) Лірична комедія на три дії (з антрактом)Опосередкований переклад з чеської Мирослави ОверчукТривалість 2 год. 30 хв. Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України; Художник-постановник — Людмила Боярська заслужений діяч мистецтв України; Музичне оформлення — Богдан Мочурад; Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест;Дійові особи та виконавці:Карел- Євген Федорченко народний артист України;Марія- Любов Боровська народна артистка України, Олександра Гуменецька народна артистка України;Бланка- Людмила Никончук народна артистка України, Олександра Бонковська народна артистка України;Євжен- Орест Гарда народний артист України, Віталій Гончаренко;Олена- Наталія Лісова, Олександра Люта заслужена артистка України;Яруш- Христина Гузиль, Олександра Люта заслужена артистка України;Ярда- Назарій Московець заслужений артист України, Олег Сікиринський;Ірачек- Олександр Кузьменко народний артист України, Борис Мірус народний артист України;  Квитки в касі театру, або онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Божественна комедія"

Божественна комедія про божественне кохання. Щирі почуття, чисті емоції: чи зможе все це передати лялька в руках лялькаря? Що ж, час дізнатись.. Автор задуму — Надія Крат.Режисер — Олексій Кравчук.Художник-постановник — Ельвіра Босович. Вистава для дорослих Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Перед заходом сонця"

"Перед заходом сонця" Герхарда Гауптмана – що трапляється, коли розкривають давні таємниці? Кожна сім’я приховує безліч таємниць. П’єса Герхарда Гауптмана "Перед заходом сонця" щонайкраще слугуватиме доказом цим слів. Адже її події відбуваються в особняку сімдесятирічного Маттіаса Клаузена, який святкує ювілей. У помешканні безліч гостей та гучне святкування. Ювіляр нещодавно втратив дружину, тож діти намагаються дбати про його здоров’я, опікуються його самопочуттям. Проте за деякий час з’являються чутки, що їхній батько симпатизує 18-річній дівчині. Він не просто запрошує її на обід, чим обурює своїх дітей, а й купує їй коштовності та замок в Швейцарії. Відтак доньки та зяті намагаються визнати батька не при своєму розумі та призначити йому опікуна… Противиться цьому задуму лише син. Якою виявиться сімейна таємниця цієї родини і чи справді кожен із нас наприкінці життя отримає те, на що заслуговує?! (Леся Кічура) Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України Художник-постановник — Олександр Оверчук Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест Художник по світлу — С.Войтичук Керівник проекту — Лариса Кулинич  Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Чоловік моєї дружини"

Давно не бачили по-справжньому яскраву комедію? Це значить, що Вам сюди. "Чоловік моєї дружини" саме та надзвичайна вистава, котра дозволить Вам розслабитись і забути про усе (так що, перевірте чи вимкнута праска перед виходом).Тільки уявіть, Ви перете, готуєте неймовірно смачний обід з превеликим натхненням в зв’язку з приїздом Вашої коханої. Аж раптом на Вашому порозі з’являється незнайомець, котрий видає себе за родича Вашої другої половинки, про існування котрого Ви і не підозрювали.. Виявляється, що він дійсно родич.Комедія за п’єсою Міро ГавранаРежисер: заслужений артист України  Валерій АстаховХуд. керівник: народний артист України  Євгеній ПапернийВ ролях:заслужена артистка України  - Олеся Жураківськанародний артист України  - Володимир Горянськийзаслужений артист України  - Дмитро ЛалєнковВистава йтиме українською мовою.Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Тото відважний"

Початок о 12:00 та 14:00. У далекому стародавньому містечку панує хаос і розруха, адже керує ним невмілий ватажок — чванькуватий півень Жан-Жак. У такому безладі й стається біда — у фортецю потрапляє ворог. Тільки справжній герой і відданий друг може врятувати містечко. Таким героєм і є песик-таксик Тото, його сміливе і відважне серце уміє захистити друзів. Адже справжній лідер пізнається по його вчинкам, а не словам. Для дітей від 3-х років.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Алі-Баба і розбійники"

Початок о 12:00, 14:00 та 16:00. Для дітей віком від 4 років. В. Смехов, казка на 2 дії. Барвиста музична історія про добро і зло, зраду і помсту, щедрість і зажерливість, а головне — про кохання, здатне перемогти бідність, підступність, жорстокість.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Голий король"

Вадим Сікорський: "П’єса Шварца і казки Андерсена – це різні твори, які мають схожу фабулу. Ми працюємо саме з п’єсою, де є вчинки людей, що нами правлять і беруть або не беруть на себе відповідальність. Мені не хотілося б, щоб розмова на задану тему була примітивною і в чоло. Тому образно кажучи, намагаємося уникнути плакатності. Не прагну, щоб люди робили певні остаточні висновки, прагну, щоб вистава спровокувала прагнення думати, аналізувати. Всі живемо тільки раз, і якість нашого життя не останню чергу залежить від тих, кому довіряємо ним керувати. Ланцюг провокативності такий: казки Андерсена спровокувала Шварца до написання п’єси, далі – цей твір-притча зацікавив театр, у мене завдання – зберегти рівень цієї розмови, а у мріях – піднятися на рівень вище. Сподіваюся, що й наша вистава стане такою, що у людини, яка прийде, з театром відбудеться діалог."(Розмовляла Тетяна Батицька,24.03.2016"Львівська газета")Казка-притча для дорослихПереклад з російської Лесі КічуриПрем'єра відбулась 26 Березня 2016 року Режисер-постановник — Вадим Сікорський заслужений діяч мистецтв УкраїниХудожник-постановник — Наталя ТарасенкоМузичне оформлення — Тарас ТерлецькийПомічники режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами"

Нам варто оцінить лишень героя,Зоветься, звісно, він - Іван!Дурний та мудрий, - кажуть, його зброя!В панів – злидар, в народі кажуть – пан!Піти з ним в мандри, хоч аж світ за очі!Зустрітись з людом в неблизьких світах.Із уст його послухать слів пророчих.Та, жаль, гріхів у нього повна калита…Отож іде він, мусить причаститись.Для слова правди освятить уста.І буде з світом чисто говоритиЗлидар, русин, Іван, ще й Калита!Іван заньківчанський, той що Калита… (Іван Миколайчук, "Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами") Іван Заньківчанський, той що Калита... Історія цього Івана, не бідняка, і не пана, філософа, що торбу за собою всюди носить, прийшла з віків далеких. З тих часів, коли для того, щоб зробити дію не потрібно було зайвих слів. Коли жив той Калита, то місія його була не проста: бо Калита – князем був і слави собі трохи за життя здобув. Чи був він праведним, чи мав гріхів цілу торбину, нам не судити, але про це не будемо говорити.Пізніше калитою коржик називали, і краснії дівиці на ньому доленьку шукали. А Калита все світом мандрував. І обійшовши довгую дорогу, що провела його крізь пекло до самого Бога, явився, як Месія, перед наші очі. Прийшов Іван до Львова, щоб нам повідать казку: про пана, що на санях, про бабку, що прагне ласки, про двох філософів, які не годні були правду з кривдою розділити. Іван все знає, він розповість, як потрібно жити. Він не боїться відьминої хати, він знає, як прозріти й сліпих полікувати. Дівиць довкола Івана, як червінців у пана. Вони його люблять, усе пригортають, цілують, кохають. Чи то попадя, чи стрілиця-десятниця, а завше біля Калити рум’яна дівиця. Іван – борець, Іван – герой, медалей повні груди. Іван прийшов, він просто тут, то ж зустрічайте його люди! (Олеся Галканова, фахівець зі зв'язків з громадськістю, Національний театр імені Марії Заньковецької)Прем'єра відбулась 30 Жовтня 2010 року Режисер-постановник — Вадим Сікорський заслужений діяч мистецтв УкраїниХудожник-постановник — Наталя ТарасенкоКомпозитор — Іван НебеснийПомічники режисера — Костянтин ШелестКвитки можна придбати у касі театру, або за вказаним посиланням.

Вистава "Сільва"

В основі сюжету доля актриси і співачки Сільви Вареску. У неї закоханий молодий офіцер Едвін Волянюк, представник знаменитого княжого роду. В останній день виступу Сільви на сцені вар’єте "Орфеум", де полюбляють проводити свій час віденські аристократи, Едвін пропонує Сільві руку та серце. Проте батько юнака, князь Леопольд Волянюк всілякими шляхами намагається перешкоди закоханим. Адже він навіть не припускає думки, що у його роді "з’явиться якась там співачка…". Закоханим доводиться пройти чимало драматичних та комічних перешкод, аби врешті-решт залишитись разом. Режисер-постановник - Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаХудожник-постановник - Людмила Боярська заслужений діяч мистецтв УкраїниОркестровка - Іван НебеснийДиригент - Богдан МочурадБалетмейстер - Наталія КаспшишакХормейстер - Оксана Явдошин ХормейстерАсистенти режисера - Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України, Інна Павлюк, Богдан Ревкевич артистПомічники режисера - Михайло Рудко, Костянтин ШелестКвитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Опера "Наталка Полтавка"

Початок 16.09 о 12:00, 20.09, 11.10 та 09.11 о 18:00. "Наталка-Полтавка" опера М. Лисенка за п’єсою І. Котляревського. Сюжет опери приваблює щирою любов’ю до простого народу, оптимізмом, реалістичним відображенням сільського життя. Класична історія про любов і вірність за пєсою, з якої починався український театр на початку ХІХ століття. Її знає тепер кожен школяр, але не кожен слухав народні мелодії в обробці Лисенка і чарівливі голоси талановитих співаків в ролях головних героїв: Наталки, Петра, Терпилихи, Возного, Виборного і Миколи.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Хто кого хоче..."

Театр "Чорний квадрат" повертається з новою виставою "Хто кого хоче..." яка як термоядерна бомба порве Вашу посмішку на шматки. Після перегляду м'язи обличчя будуть відчувати солодкий біль від невпинного сміху. Ми Вас попередили ... Ціна від 130 грн.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.  

Вистава "Веселі ведмежата"

Вистава яскрава, дотепна, барвиста і кмітлива. І чого тільки не виробляють ці кумедні ведмежата Топ і Топочка. Та найбільше захоплення у малечі викликають мильні бульбашки, що їх ведмежата вправно пускають до залу. Веселе музичне оформлення, чарівні ляльки, цікавий одяг сцени — все підкреслює емоційне сприйняття маленьких глядачів. Марина Поліванова, переклад Олега НовохацькогоРежисер-постановник — Олег НовохацькийХудожники-постановники — Олена Городецька та Ельвіра БосовичКомпозитор — Микола Вікторов Для дітей віком від 2-х років, тривалість 40-45 хв. Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Безодня"

Чи ми ще зійдемося знову? Чи вже навіки розійшлись? І слово правди і любові В степи і дебрі рознесли! (Т. Г. Шевченко "В казематі")  Цей короткий епіграф як найяскравіше характеризує не тільки ситуацію, яка відбувається у нашій державі, але є головним акцентом вистави "Безодня" режисера Ореста Огородника. Не буду переповідати сюжет, але скажу, що те, що Ви побачите на сцені викличе багато емоцій. Якими вони будуть, вирішувати Вам, глядачам. У будь-якому разі до болю знайомі ситуації, слова, які ми чуємо щодня та вчинки, які робимо що миті. Життя має два шляхи і лише від нас залежить, який з них ми виберемо. Перед очима постануть дві сім’ї – такі різні та однакові. Їх зіштовохує доля, для того, щоб вони навчились один в одного руйнувати стіни і йти на зустріч. Двомовне середовище диктує не тільки правила, але й ставить кліше. Режисер намагається відшукати людяність за призмою болю та відчаю, відкрити любов до ближнього, до ворога, щоб у фіналі назвати його братом чи сестрою. Це вже четверта пєса режисера та автора Ореста Огородника, яку буде поставлено у Національному театрі ім. М. Заньковецької. Усі пам’ятають широкий резонанс, який викликали вистави "Криза", "Останній гречкосій" та "Блазні мимоволі". Що ж до "Безодні", то на нашу фінальну прем’єру 97-го театрального сезону ми запрошуємо Вас і готові до діалогу… Чи вона актуальна? – Так! Чи варто піднімати тему, яка справді болить і рана ще кровоточить? – Так! Чи це не популізм? – Ні. Просто погляд митця на факти та події, маленький аналіз і результат у драматичному рішенні. Життя – мить рішень та вчинків, наслідків, втрат та здобутків. Життя може бути різним, головне, щоб ми падали у безодню щастя, а не горя.(Олеся Галканова фахівець із зв’язків з громадськістю та роботи з п’єсою НАУД театр ім. М. Заньковецької). Драматична притча (з антрактом)   Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Музичне оформлення — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Помічник режисера — В'ячеслав Жуков  Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Горіхова гілочка"

Вистава Лауреат премії ЛМВ Національної спілки театральних діячів України «Галицька Мельпомена». Келен Груй, переклад Галини КанарськоїРежисер-постановник — Олег НовохацькийХудожник-постановник — Олена ГородецькаДекорації та костюми відновив Андрій СендецькийКомпозитор — Микола Сало  Героїчна казка побудована на середньовічних румунських легендах про боротьбу національних героїв проти темряви світу. Темрява, втілена в образі Відьми Клоанси, котра намагається злими чарами підкорити собі мешканців долини Дванадцяти буків. Велетня Фаурара, який почав з нею боротьбу, вона осліпила і прикувала до скелі. Врятувати його може лише діамантова роса, яка випадає у володіннях Відьми. Дівчинка Іляна, брат якої теж опинився у полоні Клоанси, вирушає у небезпечну подорож, щоб визволити свого брата і допомогти Велетню повернути зір. Бажаєте знати, які пригоди і випробування спіткали дівчинку на цьому шляху?!. Завітайте до нас на виставу… Тут діти не лише матимуть змогу зануритися у фантасмагоричний світ казкових пригод, а й зрозуміти суть сторін добра і зла та межі, що їх відрізняють.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Гамлет"

Історія світового ляльковедення. В кожній людині є та частина душі, яка свідомо вдається до всіляких хитрощів, щоб контролювати ситуацію і досягти своєї мети (частіше корисливої), тому можна сказати, що в певній мірі кожна людина є маніпулятором, а проявляється це залежно від обставин і самого індивіда. В.Шекспір, переклад Юрія АндруховичаВистава для дорослих Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Знайдена лялька"

Початок о 12:00 та 14:00.Знайдена Лялька — це динамічна історія однієї Ляльки про її подорож з випадково знайденими друзями — Качанчиком від яблука, стареньким китайським Телефоном, вишуканою Лампочкою і буркотливим Черевиком. Всі вони мають спільну мрію — отримати друге життя в результаті вторинної переробки. На їхньому шляху до цього є одна перешкода — створений з непосортованих відходів Сміттємонстр. Саме його має подолати кмітлива Лялька та її нові друзі. Окрім того, що п’єса має захоплюючий сюжет, вона також є своєрідним посібничком для найменших глядачів (а відтак і їхніх батьків), який наголошує, що захист нашої планети — починається з кожного з нас. І найпростіший спосіб це робити криється в простих буденних речах — таких як сортування відходів. П’єса — Марта Гурин Режисер — Ірина Ципіна Художниця — Марічка Тіменик Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Украдене щастя"

Кожне покоління знаходить у цій виставі щось своє. Коли я свого часу втілював образ Михайла, то відчував по-одному. А зараз відкрив у цій темі боротьби за щастя інші пласти, збагнув, що ця річ також про те, як не можна руйнувати гармонію стосунків між людьми. Адже тільки-но з’являється якась руйнація, якийсь Яго, (чи коли говоримо про українську класику − Дем’ян у "Безталанній", Хома в "Ой не ходи, Грицю" чи інші схожі персонажі), то страждають не тільки ці люди, яких щастя зруйноване, а весь соціум довкола. І що більше будемо руйнувати своє кохання, любов не тільки один до одного, а й до Вітчизни, землі, своїх батьків, своєї історії, то все це руйнуватиме нас із середини. Бо скільки б ми не говорили мудрих слів, животворною є не ненависть, а тільки любов. (Федір Стригун, інтерв'ю Ярини Коваль, "Львівська газета", 20.10.2016)  Драма у двох частинахРежисер-постановник — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаРежисер — Таїсія Литвиненко народна артистка УкраїниХудожники-постановники — Богдан Покровецький Заслужений працівник культури України, Михайло МихащукКостюми — Орест ГелитовичХормейстер — Оксана Явдошин ХормейстерТанці — Олена Балаян БалетмейстерПомічники режисера — В'ячеслав Жуков, Михайло Рудко, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Севільський цирульник

Опера на 3 дії. Лібрето Чезаре Стербіні за однойменною комедією П’єра Бомарше. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники: Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Диригент Михайло Дутчак народний артист України, Ірина Стасишин Хормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лікар Айболить"

Вистава вчить не боятись лікарів і бачити в них добрих помічників і друзів, виконувати їхні поради, любити і допомагати тваринам. Вистава весела, музична, добре сприймається глядачами і не залишає їх байдужими. Дитина отримує урок педагогіки, навчається доброзичливості і дружбі. Режисер-постановник — Олег Новохацький.Композитор Микола Сало.Декорації та ляльки за ескізами Олени Городецької, відновили Ельвіра Босович та Зоряна Базилевич. Для дітей від 3-х роківКвитки можна придбати у касі театру.

Опера "Попелюшка"

В основі нашого музичного твору лежить добре відома казка "Попелюшка" – про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Криза"

Люди, сім’ї, родини, гроші, багатство, маєтки, посмішки, цілунки, компліменти, сварки, ворожнеча, проблеми, – йдемо до цілі, якої не бачимо, бо вона – примарна. Минаємо тих, хто найбільше нас любить, бо ми – егоїсти.А, можливо, просто достатньо заглянути в вічі і попросити одне в одного пробачення? І сказати: "Я кохаю Тебе"! Хочемо ми цього, чи ні, біжимо за істиною, чи втікаємо від неї, врешті-решт, вона знайде нас сама… (Орест Огородник, режисер-постановник вистави) Смішна трагедія на дві дії. Художній керівник постановки - Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Режисер-постановник - Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України. Художник-постановник - Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Помічники режисера - В'ячеслав Жуков, Михайло Рудко, Костянтин Шелест. Дійові особи та виконавці: Охрім - Януш Юхницький народний артист України; Роман - Степан Глова народний артист України, Олександр Норчук заслужений артист України; Надія - Дарія Зелізна народна артистка України, Лідія Остринська заслужена артистка України; Остап- Андрій Войтюк, Роман Мартин; Орися - Галина Далявська, Юлія Михайлюк-Коржук; Наталка - Світлана Мелеш, Мар’яна Фехтель; Віра - Оксана Самолюк, Валентина Щербань заслужена артистка України; Марта - Олександра Бонковська народна артистка України, Олександра Гуменецька народна артистка України; Панько - Роман Біль, Святослав Максимчук народний артист України; Іван - Роман Біль, Ігор Гаврилів заслужений артист України; Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Варшавська мелодія"

П’єса "Варшавська мелодія" написана Леонідом Зоріном в 1967 році – саме тоді, коли дозволений був дещо вільніший погляд на світ і можна було критикувати окремі недоліки сталінського керівництва. У цьому випадку – закон 1947 р., що забороняв шлюби з іноземцями. Тонка, дотепна і навіть трагічна історія кохання двох молодих людей – польської студентки Гелени і радянського студента Віктора – котрі не без втрат щойно пережили війну і нарешті знайшли один в одному прихисток, опору і сенс у житті, проте все це було зруйновано отим злощасним законом. Мелодрама (без антракту)Прем'єра відбулась 14 Листопада 2008 року Режисер-постановник — Таїсія Литвиненко народна артистка УкраїниХудожник-постановник — Людмила Боярська заслужений діяч мистецтв УкраїниАсистент режисера — Юрій Чеков заслужений діяч мистецтв УкраїниМузика та авторські пісні — Леся та Галина ТельнюкТанці та пластика — Олена Балаян БалетмейстерПомічник режисера — Костянтин ШелестДійові особи та виконавціГелена - Христина Гриценко, Юлія Михайлюк-Коржук Віктор - Олександр Норчук заслужений артист України Евредіки - Наталія Боймук, Христина Гузиль, Галина Далявська, Вікторія Копоть, Марта Кулай, Анна Матійченко, Світлана Мелеш, Юлія Михайлюк-Коржук, Марія Шумейко, Інна Калинюк, Мар’яна Фехтель Адміністратор - Роман Гавриш, Юрій Чеков заслужений діяч мистецтв України  Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Останній гречкосій"

Ця вистава особлива і неповторна, адже її автором і режисером є людина, якій болить за нас – українців. Мова йде про Ореста Огородника, відомого усім творця "Кризи", яка з великим успіхом, вже протягом 2-ох років іде на сцені нашого театру. Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї. Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності. Чи вміємо ми визначати пріоритети, які формують нас як націю? Чи здатні ми зрозуміти і почути один одного? Що дорожче - гроші чи родина? Кого ми шукаємо і що знаходимо? Що таке любов? Що таке сім’я? За що ми боремось? Це запитання, що постійно кружляють у просторі над нашими головами, як ворони. Це запитання до нашого сумління, до нашої свідомості, до нашого серця. Запитання, які неодноразово кожний з нас, хоч раз в житті, але промовляв. Запрошуємо Вас переглянути нову історію про нас самих, про те, що ми робимо, коли відключається серце і душа, а прорахунок та гроші стають нашими поводарями та божками. "Останній гречкосій" - лакмусовий папірець, ідентифікатор нашої громадянської, суспільної та життєвої позиції. (Галканова Олеся Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR) НАУД театр ім. М.Заньковецької) Гірка комедія на три дії з антрактом Прем'єра відбулась 10 Липня 2011 року Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест  Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Опера "Запорожець за Дунаєм"

Опера на 3 діїВиконується українською мовою.Тяжко живеться українським козакам та їх сім’ям на чужині під владою турецького султана. Оксана — сирота, що знайшла притулок у сім’ї запорожця Івана Карася, мріє полинути на батьківщину, до рідних Дніпрових берегів. Вона жде свого коханого, Андрія-козака з України, який повинен прибути сюди таємно.Трохи напідпитку повертається додому Іван Карась. З його натяків ми здогадуємося, що він був на таємному сході козацтва, де вирішувалось питання про можливість повернення на батьківщину. Не знаючи цього, Одарка докоряє чоловікові.Квитки у касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Комедія "За двома зайцями"

Брехня править світом. Брехня лицемірна, брехня двулична. Брехня, як засіб замилювання очей, брехня, як шлях до збагачення. Брехня, як символ теперішнього часу. Брехня, як поїзд до вершин влади, як засіб обману електорату і спосіб збагачення. Така брехня згодом спричиняє революції, адже все таємне стає явним. З іншого боку – довіра. Ми віримо навіть тоді, коли брехня розвіяна, навіть тоді, коли маємо докази. Навіть тоді, коли весь світ кричить, що нас обдурили. На брехні будуються замки – вони повітряні, на брехні створюються сім'ї – вони недовговічні, з брехні складають долі – трагічні долі. Від брехні народжуються діти – нещасні діти. Брешіть і добрешетеся…» (Орест Огородник, з. д. м. України, режисер-постановник). Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Танці — Олена Балаян Балетмейстер Помічник режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланям.

Вистава "Лисичка, Котик і Півник"

Вистава за мотивами української народної казки. Жили собі Котик та Півник. Разом господарювали та пісень співали. Але одного разу хитра Лисиця вкрала Півника, а хороброму Котикові довелося його рятувати. Проте така прикра пригода пішла лише на користь нерозважливому Півникові — він став хоробрим і в усьому пообіцяв слухатися свого побратима. Для дітей віком від 3 років. О.Олесь, казка на 2 дії.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Мюзикл "Труффальдіно з Бергамо"

Театр імені Марії Заньковецької звертався до твору італійського драматурга Карло Гольдоні "Слуга двох панів", написаної у 1749 році у жанрі комедії дель-арте, в період десятилітнього перебування у Запоріжжі. Тоді, у 1933-му, роль Труффальдіно виконував корифей театру, один із його засновників Борис Романицький. Цей актор протягом довгого життя зіграв біля 300 ролей у різних жанрах, але сучасники відзначають особливу органіку Романицького саме у комедійних перевтіленнях, що контрастувало з його трагедійною, героїчною зовнішністю та посадою багаторічного керманича заньківчан. Маємо щасливу можливість спостерігати фото з хитрим поглядом Труффальдіно-Романицького у грайливому позуванні (Режисером тієї вистави були В. Харченко та М. Санников, музичне оформлення О. Радченка.). Сьогоднішнє покоління заньківчан має свіжі фарби для написання атмосфери Венеції доби Відродження з її духом масових гулянь, блиску костюмів і прикрас, посмішок вродливих жінок та сміливістю відчайдушних юнаків. Відчуття краси миті – це те, за що комедія дель арти є вічно живою, але тільки за умови, що ми пустимо її в свій світ. "Маски ролі обирають, ти можеш стати навіть королем!" Чи злидарем, жінкою або чоловіком, слугою й переможцем одночасно. Неможливо можливим, якщо любов є релігія й рушійна сила вчинків. Зняти маску та не загубити себе серед тисяч інших блазнів – непросте питання у зовні легковажній, повітрянії комедії. Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих – Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити що життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом. (Тетяна Батицька) Мюзикл на дві дії Композитор Олександр Колкер. Лібрето Володимира Воробйова, Кіма Рижова за мотивами п’єси "Слуга двом панам". Режисер-постановник — Богдан Ревкевич артист Художник-постановник — Віолетта Макар Аранжування — Богдан Сегін Диригент — Богдан Мочурад заслужений артист України Хореограф — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Т. Когут, Оксана Явдошин Хормейстер Асистент художника-постановника — Орест Гелитович Малювання світлом — Діана Кук, Юлія Омеляновська Постановка боїв — Олександр Дідик Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та онлайн за вказаним посиланням..

Вистава "З життя дітей та інопланетян"

Спільний проект з школою св. Софії до дня усиновлення. Чекаємо вас на прем’єрі наших великих досягнень, де діти продемонструють свої вміння, набуті за два тижні кропіткої праці та представлять виставу «Життя дітей та інопланетян». Діти самі написали тексти, власноруч створили ляльку і самі будуть акторами у своїй виставі. Звісно, дорослі допомагали, але дитяча фантазія і теми, які діти підіймають у виставі, гідна найвищих премій за драматургію і соціально важливу справу в галузі мистецтва.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Міжнародний театральний фестиваль "Золотий лев - 2018"
29.09.2018 - 07.10.2018

Неймовірно мистецька подія цієї осені.    

Вистава "По щучому велінню"

Початок о 11:00 та 14:00. Жили-були два брати. Хома був розумний, кмітливий і добрий. А от старший Гаврило був ледачий і хитрий, та ще й весь час дражнив молодшого брата і наговорював на нього всякі нісенітниці. Хому це ображало страшенно, але вдіяти він нічого не міг. Аж поки одного дня Хома не спіймав чарівну Щуку. Ця диво-рибка буквально перевернула все з ніг на голову!  Для дітей віком від 5 років.М. Кропивницький, казка на 2 діїАвтор — Марко КропивницькийРежисер — Олександр КуцикХудожниця — Тетяна Улинець Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Золоте курча"

Початок о 12:00, 14:00 та 16:00. Хитра, підступна і надзвичайно практична Лисиця пропонує Вовку, який постійно мріє про те, щоб десть вкрасти їжі та наїстися досхочу — простий метод "чесного" збагачення. Для цього, на її думку, треба відібрати у Золотої Курочки Золоте Яєчко. А згодом, висидіти з цього яєчка Золоте Курчатко, яке щодня нестиме по золотому яєчку. І ,маючи такий золотий скарб, вони розбагатіють, а потім, відібравши у Діда з Бабою хату, будуть "чесно" жити і гарно їсти. Її кредо — коли грабуєш "чесно", то це не грабіж! Зраділий Вовк погоджується і викравши з-під Ряби яєчко — висиджує Золоте Курчатко. А далі відбудеться неймовірне! Щойно народжене Курча називає Вовка спочатку Матусею, а потім і Батьком! І в дикому Вовку прокидається батьківський інстинкт, що і допомагає йому змінитися і стати якісно іншим.  В.Орлов, казка на 2 дії. Для дітей віком 4-6 років. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Стара пані висиджує

Моновистава за п’єсою Т. Ружевича в перекладі Ярини Сенчишин. Це перше звернення «Театр у кошику» до польської драматургії. Робота народжувалася з потреби ширше відкрити для себе і для українського глядача творчість Тадеуша Ружевича. Хто вона — ця химерна Стара Пані, яка застрягла на роздоріжжях світу і перехрестях історії? Яка зависла між небом і землею, божевіллям і притомністю, поезією і прозою? В часи Ружевича говорили про абсурдність світу — сьогодні говоримо про його гібридність… То може варто перестати «висиджувати» і нарешті «висісти» з цього світу, сказавши йому «фе»?   Виконавиця — Лідія Данильчук. Акторка «Театр у кошику», заслужена артистка України, лауреатка театральної премії ім. Івана Котляревського та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Освіту отримала в Театральному інституті ім. Карпенка-Карого. Працювала в Одеському музично-драматичному театрі і в Театрі ім. Леся Курбаса у Львові. Режисер вистави — Ірина Волицька. Режисерка «Театр у кошику», заслужена діячка мистецтв України, театрознавиця, кандидатка наук, лауреатка театральної премії ім. Леся Курбаса та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Закінчила Інститут театру, музики і кінематографії в Санкт-Петербурзі.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Набукко"

"З опери "Набукко" дійсно почалася моя творча кар’єра", – говорив Верді. Перша опера 28-річного композитора мала величезний успіх на сцені, – саме ця опера стала твором, після якого Верді, який пережив провал двох своїх опер і особисту трагедію, підбадьорився і знову повернувся до творчості. Звернути увагу на лібрето Солера "Навуходоносор" умовив Джузеппе Верді імпресаріо театру Ла Скала Мереллі. Біблійний сюжет про каяття в своїх гріхах і пройшовши через страждання до істинної віри вавилонського царя, страждання нещасних євреїв, підступність дочки Навуходоносора Абігаїль, яка прагне за всяку ціну добитися влади, направду схвилював Верді і, нота за нотою, він створює всю оперу. Прем’єра, яка відбулася 9 березня 1842 року в Ла Скала, викликала фурор. Верді в один день став знаменитим. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Паяци

Лібрето Руджеро Леонкавалло. Bиконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники: Диригент-постановник Мирон Юсипович заслужений артист України Режисер-постановник Володимир Дубровський Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Художник костюмів Лариса Кузьмик Хормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Сценічний рух Людмила Марина Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Люкс для іноземців"

"Люкс для іноземців" - це захоплююча комедійна історія про дві сімейні пари, які волею долі опиняються в одному готельному номері. Маленький готель у французькому містечку на кордоні з Німеччиною, де всі жителі святкують фестиваль «Святого Вольфганга», стає ареною дивовижної плутанини і комічних ситуацій, яскравих любовних пригод та неочікуваних дій, які у захваті тримають глядацьку аудиторію протягом усієї вистави!  У цьому вирі зникають всі кордони, і, власне, кордон між акторами і глядачами!

Stand-up комедія "Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever"

Стендап-комедія “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”.У день, коли прекрасна половина людства насолоджуватиметься сотнями привітань і приємними подарунками з нагоди свята Весни та Жіночності, у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбудеться прем’єра всесвітньовідомої моновистави “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” за п’єсою одного з найуспішніших американських сімейних психологів Роба Беккера.Відверта розмова про жінок і не тільки…“Ох уже ці жінки!” Як часто Ви чуєте цю фразу з уст роздратованого чоловіка? “Ці чоловіки нічого не розуміють!” – нерідко жаліються одна одній подруги.Те, що чоловіки і жінки – істоти з різних планет – доконаний факт! Але як їм навчитись гармонійно існувати на Землі? Як вирішити цей одвічний конфлікт боротьби жіночого та чоловічого начал?Чого хоче жінка? Про що мовчать чоловіки? Відповіді на ці та інші запитання – спробує дати один із найталановитіших акторів сучасності Олексій Гнатковський під час інсценізації комедії у форматі стенд-апу “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER”.Уголос про головне: 1 квітня у Львові представлять україномовну версію топової бродвеївської Stand-Up комедіїStand-Up комедія Роба Беккера, яка по праву стала володаркою премії Oliver Awards і впродовж 23 років захоплювала мільйонів глядачів у близько 50 країнах світу, не лише не втратила своєї актуальності й популярності, а й досі продовжує збирати фанів і цього разу в Україні.Вибір жанру стенд-апу для представлення всієї “гостроти” проблеми та “безвихідності” ситуації - дуже символічний, адже головний і єдиний персонаж у ній – особа, яка намагається збалансувати шальку терезів між світом чоловіків і простором жінок, змалювавши конкретні життєві колізії саме такими, якими вони є, без прикрас.Тонкий іскрометний гумор, майстерна гра актора, акцент на глибоких психологічних проблемах – це далеко неповний перелік того, на чому базується вистава, прем’єра якої вже за тиждень відбудеться в місті Лева.Харизматичний мрійник Олексій Гнатковський знає, “Про що мовчать чоловіки”, і радо розповість про це львів’янам“Основним завданням чоловіка є закохати в себе жінку”, - переконаний актор і додає, що, окрім душевного тепла, світла і натхнення, люди найбільше потребують любові. За словами Олексія Гнатковського саме любов є тією потужною силою, яка здатна перемогти все. Адже “Усе, що є у цьому світі, створене з любов’ю!” – резюмує він.Придбайте квитки на Stand-Up комедію “Про що мовчать чоловіки, або Дикун FOREVER” і погляньте на свої щоденні перипетії з представниками протилежної статі крізь призму посмішки та щирого прагнення до взаєморозуміння!З першими подихами календарної весни все довкола змінюється. А передусім - настрій!Замовте квитки на вечір іскрометного тонкого гумору та філософських роздумів над питанням гармонізації стосунків між чоловіком і жінкою вже сьогодні, адже до прем’єри залишились лічені дні!

Опера "Кармен"

Опера на 4 дії. Лібрето Анрі Мельяка і Людовіка Галеві за однойменною новелою Проспера Меріме. Виконується французькою мовою з українськими субтитрами.Постановники: Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист України Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Балетмейстер-постановник Сергій Наєнко заслужений артист України, Герман Ісупов народний артист України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Художник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник України Хормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Травіата"

Про прекрасну і сумну історію кохання Маргарити і Армана спочатку розповів Олександр Дюма-син, а потім його п’єса "Дама з камеліями" лягла в основу опери "Травіата" Джузеппе Верді. За бажанням маестро герої стали зватися Віолеттою і Альфредом, але це не послабило цікавості до повної тонкого психологізму і чудових мелодій опери. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Жизель"

Балет на 2 дії.Лібрето Теофіля Готьє та Жюля-Анрі де Сен-Жоржа.Хореографія Ж. Кораллі, Ж.Перро та М.Петіпа в постановці народного артиста СРСР Микити Долгушина. Спектакль, який став символом романтичного балету XIX століття, який з роками не втрачає чарівності.Юна Жізель дізнається про зраду коханого, від горя втрачає розум і вмирає. Вона стає однією з Віліс – наречених, які померли до весілля. Опівночі віліси приходять в світ людей, і чоловік, який опинився поруч у пізню годину, стає їх жертвою – примари змушують його танцювати, поки не настане смерть. Однак любов Жізелі до Альберта така сильна, що вона рятує коханого від смертельного танцю.Львівська національна опера представляє балет в редакції народного артиста СРСР Микити Долгушина. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава «ШАФА»
02.11.2018 19:00

Балет Олени Коляденко «Freedom Ballet» представляє свій захоплюючий спектакль під назвою «ШАФА». Кожен їхній рух зачаровує з першої секунди, кожен їхній вихід на сцену – це не просто танець: це життя, сповнене інтриг, пристрасті, драматургії, імпровізації, любові та краси. Це до біса емоційно, до міри саркастично, стильно, сучасно і приголомшливо відверто. На сцені ви побачите 14 танцюристів, які експериментують з пластикою, світлом і музикою. Вони приміряють на себе різні образи і перетворюють будь-який ритуал на фарс. Вони втілюються у незліченну кількість життів, вони ніколи не повторюються, і вони відверті до межі. Мета їхнього нескінченного експерименту – пізнати себе настільки глибоко, щоб можна було обійтися без масок. Однак головним учасником експерименту є глядач. Той, що влаштувався в комфортній безпеці залу, дивлячись на освітлену сцену.

Вистава "№13 або олінклюзів"

"Олінклюзів або № 13" - це не просто номер в готелі, за розворотом подій в якому підглядає сидить в залі публіка. Ця гостра сатира на знайому і майже що стала анекдотичної історію: впливовий, відомий політик і його молода секретарка. В основі - п'єса талановитого драматурга Рея Куні. Сюжет такий: помічник прем'єр-міністра між дебатами в палаті громад і затишним номером в готелі з видом на Біг-Бен в компанії з напівроздягненої секретаркою, явно віддає перевагу другому. Здавалося б, все йде, як по маслу. Однак прямо в кульмінаційний момент парочка помічає тіло невідомого чоловіка у вікні. Ось така от зав'язка. Політику доведеться тепер пояснювати, чому ж він не на роботі і що він робить в номері готелю. На додачу з трупом. Ролі виконують: Володимир Горянський, Лілія Ребрик, Олексій Вертинський, Олександр Папуша, Віка Білан, Макс Максимюк, Лариса Руснак, Данило Маржец. Режисер-постановник "№13 або олінклюзів" - В'ячеслав Жила, продюсер - Слава Жила. Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Вечір одноактних балетів

Вечір одноактних балетів включає в себе три балетні мініатюри: Гран па з балету «Пахіта» Л.Мінкуса «Кармен-сюїта» Ж.Бізе-Р.Щедріна «Ніч вальпургії» – балетна сцена з опери «Фауст» Ш.Гуно Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Тільки смерть розлучить нас"

Гостросюжетну комедію у 2 діях за п'єсою знаменитого італійського драматурга Альдо Ніколаї поставив відомий український режисер Валерій Астахов. Головна героїня Єва - фатальна жінка у повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, жагуча і заповзятлива. Про таку потай мріє кожний чоловік. Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але герой ще не підозрює, що його чекає… Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Вона увіллється у життя Бруно до мозку кісток. І все… через ретельно спланований проект убивства. Адже у Єви є законний чоловік - стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистому щастю героїв… План убивства стає досконалішим з кожним днем… Чим закінчиться цей комічний трилер? У головних ролях – народні улюбленці! Народний артист України Остап Ступка! Зірка серіалів «Коли ми вдома», «Слуга народу» і «Родичі» - Катерина Кістень! Відомий театральний актор і зірка серіалів «Ко мне, Мухтар», «Жіноча інтуїція-2» Костянтин Костишин!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Балет "Лебедине озеро"

"Лебедине озеро" – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: "Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати "Лебедине озеро". "Лебедине озеро" – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебедя Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди. Балет на 3 діїТривалість: 2 год. 30 хв.Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського, П.МалхасянцаЛібрето В.Бегічева та В.Гельцера Постановники:Балетмейстер-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниДиригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист УкраїниХудожник-постановник: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.ШевченкаХудожник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Лускунчик"

Лібрето Маріуса Петіпа за одноименною казкою Ернста Теодора Амадея Гофмана.Постановники: Балетмейстер-постановник Герман Ісупов народний артист України Диригент-постановник Ігор Лацанич народний артист України та народний артист Республіки Татарстан Художник-постановник Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Диригент Юрій Бервецький заслужений артист України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Богема"

"Богема" Джакомо Пуччіні – один з найбільш ліричних творів знаменитого італійця. Проникливі мелодії й щедра оркестровка забезпечать музичним гурманам вишукане задоволення. В основу лібрето покладено сюжет з життя Латинського кварталу, де з давніх-давен і донині мешкає паризька богема, яка незважаючи на бідність і знедоленість, раз і назавжди зробили свій вибір в користь мистецтва, творчості, кохання… Опера на 4 дії.Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за романом Анрі Мюрже "Життя богеми".Виконується італійською мовою з українськими субтитрами. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Бал-маскарад"

Опера на 3 дії. Лібрето Ежена Скріба та Антоніо Сомми. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники:Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Василь Вовкун народний артист УкраїниБалетмейстер-постановник Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниХудожники-постановники Тадей Риндзак народний художник України, Михайло Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина КовальКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Різдвяне дійство "З нами - Бог! Розумійте, народи..."

Різдвяне дійство за участю хору та симфонічного оркестру Львівської Національної Опери.Постановники: Режисер-постановник Василь Вовкун народний артист України Диригент-постановник Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Хормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Концерти

Недільна органна фантазія

Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі проходитиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиденція. На гостей чекають 13 концертів, майстер-класи та години гарної музики! 19 серпня відбудеться концерт Вікторії Кошуби, доньки відомого піаніста та органіста Володимира Кошуби, який 26 серпня також візьме участь у фестивалі. Вікторія з самого дитинства на сцені. У 10 років вона здобула Гран-Прі міжнародних фортепіанних конкурсів у Турині та в Парижі (конкурс ЮНЕСКО). В 11 уже гастролювала у США разом із батьком. У Штатах вийшли її перші диски, записані разом із Володимиром Кошубою. Вікторія закінчила Київську спеціалізовану музичну школу ім. М. Лисенка по класу фортепіано та Київську музичну академію ім. П. Чайковського по класу органа. Продовжила опановувати орган у Гданській музичній академії ім. С. Монюшко. Зараз навчається в аспірантурі Краківської музичної академії по класу органа.. Вікторія вже встигла здобути звання лауреатки на двох міжнародних органних конкурсах у Польщі. На львівському фестивалі музикантка здивує слухачів виконанням творів Йоганна Себастьяна Баха, Ґеорга Муффата, Александра Гільмана. Завершити свій концерт виконавиця вирішила ефектним твором Петра Ебена "Недільна музична фантазія". Вікторія Кошуба – орган Ґеорг Муффат – Токата Нона Й.С. Бах – Хорал "O Mensch, bewein' dein' Sünde groß" ("О людино, плач за свої гріхи"), BWV 622 Й.С. Бах – Пасакалія до мінор, BWV 582 Й.С. Бах – Тріо-соната до мінор № 2, частина 1 А. Гільман – Соната №1, ре мінор, Op.42-2 та 3 частина П. Ебен – "Недільна музична фантазія №1"

Музика при свічках

У програмі:твори композиторів епохи бароко та класицизмуПерсоналії:Ігор Мацелюх - блок-флейта, флейта пана (Львів)Олена Мацелюх - клавесин, орган (Львів)

Романтичні етюди

У програмі твори композиторів-романтиків: Ф. Ліст. "Іспанська рапсодія", Нав’язливий Чардаш, Траурна гондола М. де Фалья. Андалузька серенада, "Танець вогню" з балету "Любов-чарівниця" Д. Шостакович. Соната №2 Б. Котюк. Концертштюк "DJ" Персоналії:Наталія Золотарьова - фортепіано (Дніпро)  

Концерт "Оперні перлини"

Початок 11.08 о 19:00, 12.08 та 19.08 о 15:00. У програмі концерту прозвучать популярні арії та дуети з опер Г.-Ф.Генделя, В.-А.Моцарта, Д.Россіні, Д.Пуччіні, Д.-Б.Перголезі, Д.Верді, К.Сен-Санса, Ж.Бізе, С.Гулака-Артемовського. У виконанні Лілії Нікітчук (мецо-сопрано), Володимира Шинкаренка (бас), Романа Марченко( фортепіано). Програма концерту: Володимир Шинкаренко Г.-Ф. Гендель "Ombra mai fu" з опери "Ксеркс" В.-A. Моцарт Арія Лєпорелло "Madamina" з опери "Дон Жуан" Д. Россіні Арія дон Базіліо з опери "Севільський цирульник" Д. Пуччіні Арія Коллена з опери "Богема" Р. Шуман "Hör" ich das liedchen klinden" із циклу "Любов поета" Лілія Нікітчук Д.-Б. Перголезі "Se tu m’ami" В.-А. Моцарт Арія Керубіно з опери "Весілля Фігаро" Ж. Бізе "Хабанера" з опери "Кармен" Д. Россіні Арія Розіни з опери "Севільський цирюльник" Д. Верді Арія Еболі з опери "Дон Карлос" К. Сен-Санс Арія Даліли з опери "Самсон і Даліла" Дуети В.-А. Моцарт Дует Церліни і Дон Жуана з опери "Дон Жуан" Ж. Бізе Дует Кармен і Ескамільйо з опери "Кармен" С. Гулак-Артемовський Дует Одарки та Карася з опери "Запорожець за Дунаєм"Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Несподівані мелодії для скрипки і контрабаса"

Програма: Океан Ельзи «Не питай»; Adele “Rolling in the deep”; ACDC “Back in black”; Rihana “We found love”; Coldplay “Viva la vida”; Michael Jackson “Smooth criminal”; Michael Jackson “Billy jean”; Lalo Schifrin “Mission impossible”; Carlos Gardel “Por una cabeza”; Eduardo di Capua “O sole mio”; Pachebel canon in D; Gioacchino Rossini “Carnaval de Venezia”; Океан Ельзи “Холодно”; Nirvana “Smells like teen spirit”; Louis Armstrong “La vie en rose”.

Шостакович на органі

Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі триватиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиденція. На гостей чекають 13 концертів, майстер-класи та години гарної музики! Євгенія Кравченко з шести років хотіла грати на органі. Щоб втілити мрію дитинства, спершу почала навчатися гри на фортепіано у музичній школі. Закінчила Запорізьке музичне училище імені Платона Майбороди по класу фортепіано і наразі навчається у Київській музичній академії. Попри юний вік, Євгенія багато концертує по Україні. Львів’яни вже чули її гру в Органному залі у січні та травні. На Органному фестивалі киянка презентує нову програму, в якій, зокрема, будуть Концерт ре мінор, написаний у "співавторстві" Йоганна Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді, Прелюдія та Епілог із сюїти "Пам’яті Фрескобальді" Жана Лянґле. Епілог є педальною п'єсою, яку грають ногами, то ж за манерою виконання її порівнюють з балетом. Також прозвучить "Медитація" Моріса Дюрюфлє, написана 1964 року і втрачена майже на наступні 40. А ще – дві прелюдії Дмитра Шостаковича. Євгенія Кравченко – орган Й.С. Бах / А. Вiвальді – Концерт ре мiнор Ж. Ланґле – Прелюдiя та Епiлог iз сюïти "Пам'ятi Фрескобальдi" М. Дюрюфлє – "Медитацiя" Д. Шостакович – Прелюдiя та фуга соль мiнор Д. Шостакович – Прелюдiя та фуга ре мiнор Ш.-М. Вiдор – Токата з п'ятоï симфонiï

Виступ гурту "MORE NEBA"

22 вересня у Хмільний дім Роберта Домса український гурт MORE NEBA презентує оновлену програму в рамках туру на підтримку міні-альбому «Magnolia».Запальний драйв і душевна лірика, у хвилі «атмосферного альтернативного поп-року» - це MORE NEBA.Вибухова суміш емоцій та мелодій – це їх концерт!Тому, приходь і переконайся, що MORE NEBA – це те, що треба тобі!Вхід вільний!

Концерт Олени Мацелюх

Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі триватиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиденція. На гостей чекають 13 концертів, майстер-класи та години гарної музики! У межах фестивалю відбудеться концерт солістки Органного залу Олени Мацелюх. Вона зіграє вибрані твори своїх улюблених композиторів. Компанію слухачам “складуть” Йоганн Себастьян Бах, Ференц Ліст, Жан Ален, Богдан Котюк, П'єр Кошро та Крістофер Пардіні. Тепла компанія, чудова музика, неймовірна атмосфера Органного залу – що ще потрібно для гарного вечора? Олена Мацелюх – орган К. Пардіні – "Неймовірна Благодать" Й.С. Бах – Фантазія і фуга соль мінор О. Мессіан – "Радість і ясність прославлених тіл" з циклу "Прославлені тіла" Б. Котюк – "Way to Heaven" Ф. Ліст – "Аве Марія" Ж. Ален – "Літанія" Б. Котюк – "Sanctus" П. Кошро – "Симфонічне Скерцо" Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінор Ж. Лянґле – "Сюїта пам’яті Дж.Фрескобальді" (6 ч., соло для педалей "Епілог")

Ganok: The Cancel Band

The Cancel Band розкажуть дивну історію містичного детектива Крістофера Орфеуса під вже добре знайомі джазові та хіп-хоп мотиви інструментальної музики, представивши новий альбом CASE."...це історія одного курйозного Випадку, з котрим детективові Крістоферу Орфеусу довелось мати справу. З тих пір пройшло багато часу, і я абсолютно впевнений, що не існує смертної людини, котра зможе розповісти вам цю історію, окрім мене. Між іншим, дуже скоро я й сам буду мертвий, і вірте чи ні, цей факт вже не турбує мене: я знаю забагато і бачив забагато зим в своєму житті.Детектив Орфеус не був звичною людиною, і я припускаю, що він був кимось назразок містика. Він казав, що кожна людина носить маску (або й навіть дві) і його завданням є зняти цю річ з їхніх обличь.Незважаючи на те, що ми розплутали разом стільки справ, всі його секрети є досі дуже незрозумілими для мене і я не можу знайти зміст в хоча б половині з них.Орфеус казав, що із певної делікатної причини йому не можна описати історію того випадку словами, тому він дав мені цей запис і наказав мені щонайшвидше вшиватись з міста. Він сказав, що наші життя в небезпеці і пробурмотів щось дивне про контроль та його втрату над силою. Він сказав, що я отримаю повідомлення щойно ввімкну касету. І я увімкнув її, і там була якась музика, що звучала, як джаз..."

Виступ гурту "Bourbon Street"

Тішить, що останній місяць літа, багатий на приємні події. Разом святкуватимемо день народження України.

Святковий концерт з нагоди 27-ї річниці Незалежності України
24.08.2018 12:00
просп. Чорновола, 61 (площа перед Інститутом банківської справи)

Святковий органний концерт

В рамках фестивалю відбудеться концерт гостя з Києва – Богдана Дем’яненка. Богдан не тільки грає на органі, а й відновлює орган Оперної студії Національної музичної академії в Києві, пише власні твори та досліджує українську барокову музику. У творчому доробку митця – понад десяток наукових статей, оркестрові, ансамблеві, органні, хорові, вокальні, фортепіанні твори. Він є лауреатом спеціальної премії родини Карабиць (Конкурс молодих композиторів пам'яті Івана Карабиця) та Премії Людмили Каверіної як музикознавець. Святковий концерт на День Незалежності Дем’яненко вирішив розпочати твором видатного українського композитора і музикознавця часів бароко Миколи Дилецького. Богдан переклав для органа його хоровий твір “Воскресенський канон”. Після українського бароко звучатиме бароко європейське – прелюдії та фуги Йоганна Себастьяна Баха, токати Ґотліба Муффата та Дітріха Букстегуде. А на завершення концерту виконавець гратиме власний твір – “Поему”, присвячену Олександру Бегмі. Богдан Дем’яненко – орган М. Дилецький – “Воскресенський канон” (Пер. Б. Дем’яненка) Й.С. Бах – Хоральна тріо-прелюдія “Herr Jesu Christ, dich zu uns wend’”, BWV 655 Й.С. Бах – Хоральна прелюдія “Ein’ feste Burg ist unnser Gott”, BWV 720 Ґотліб Муффат – Токата 9 з шістьма варіаціями до мінор Д. Букстегуде – Токата Фа мажор, BuxWV 156 Д. Букстегуде – Хоральна прелюдія “Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ”, BuxWV 196 Й.С. Бах – Прелюдія та фуга Ля мажор, BWV 536 Й.С. Бах – Прелюдія та фуга Ре мажор, BWV 532 Б. Дем’яненко – Поема (присвячено Олександру Бегмі, 2008 р.).Квитки можна придбати у касі Органного залу або за вказаним посиланням.Деталі за вказаним номером телефону.

Нічний концерт до Дня Незалежності "Органна не/залежність"

Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі триватиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиденція. На гостей чекають 13 концертів, майстер-класи та години гарної музики! Солістка Львівського органного залу Надія Величко підготувала для гостей фестивалю особливий концерт на День Незалежності. Нічний виступ розпочнеться о 23:55 і складатиметься із визначних для України творів вітчизняних композиторів. Надія представить слухачам власні обробки для органа гімну України та улюблених пісень на слова Т. Шевченка, О. Кониського. Надія Величко – орган М. Лисенко – "Молитва за Україну" Є. Адамцевич – "Запорізький марш" М. Скорик – "Мелодія" Г. Гладкий – "Заповіт" Д. Крижанівський – "Реве та стогне" М. Вербицький – Гімн України

Концерт "Органна музика Богемії"

"Сядеш у поїзд, хай собі їде, може у Прагу…". У чарівну музичну подорож до Праги запрошує слухачів Органного залу Надія Величко. Вона підготувала вишуканий концерт із творів композиторів Богемії (так раніше називали Чехію) XVII-XVIII ст., коли капельмейстер Їржі Бенда будував підвалини того, на чому стоятимуть пізніше опери Моцарта, а Карл Піч учив Антоніна Дворжака грі на органі. Поруч із музикою видатних чеських органістів, таких, як Чорногорські, Бріксі, звучатимуть твори майже невідомих у нас Заха, Кухара, Лінка.Поїзд у музичну Богемію вирушає 4 липня о 19:00, не запізнюйтеся! Надія Величко – орган Б. Чорногорські – Токата Й. Лінка – Преамбулум До мажор Ф. Бріксі – Фуга до мінор Ф. Бріксі – Токата ля мінор Й. Кухар – Фантазія соль мінор Я. Зах – Прелюдія і фуга до мінор А. Рейха – Фугетта Соль мажор Ї. Бенда – Сонатіна К. Піч – Фуга Мі бемоль мажорПридбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Концерт Володимира Кошуби

Під час закриття фестивалю, 26 серпня, гратиме соліст Національного будинку органної і камерної музики, народний артист України Володимир Кошуба. На його концерті ми почуємо музику Штрауса, Лефебра-Велі, Петраллі, дізнаємося про існування таких композиторів, як Віллан, Лінстрен, Ліндберг, Ланг, Джеймс, Кетелбі. Всі твори виконуватимуться у Львові та в Україні вперше! Володимир Кошуба закінчив Київську консерваторію як піаніст. Ще під час навчання захопився органом, який викладали тоді як факультатив. Грав деякий час на електрооргані у складі камерного оркестру Київської державної філармонії. Коли ж у консерваторії відкрився факультет органа, пішов на навчання вдруге. Отримавши диплом органіста 1981 року, став солістом щойно відкритого Будинку органної та камерної музики в Києві. Виступає на цій сцені вже 38-й рік. Музикант мав гастролі в Північній та Південній Америці, Європі, Азії. Володимир Кошуба – єдиний з-поміж українських інструменталістів, хто виступав у паризькому соборі Нотр-Дам та на знаменитих музичних фестивалях у Зальцбургу. Записав ряд дисків в Україні, США, Швейцарії. 1999 року Американським біографічним інститутом (АВІ) при конгресі США ім'я Володимира Кошуби було включено у Всесвітній каталог музикантів нового тисячоліття. 2007 року він був обраний президентом Всеукраїнської асоціації органістів та органних майстрів. Паралельно викладає клас органа в Київській спеціальній музичній школі ім. М. Лисенка. Цього літа Львів на два тижні стане домівкою для органістів з усього світу. З 13 по 26 серпня в Органному залі триватиме Восьмий міжнародний органний фестиваль та органна резиденція. На гостей чекають 13 концертів, майстер-класи та години гарної музики! Володимир Кошуба – орган Р. Штраус – "Так казав Заратустра" Х. Віллан – Інтродукція та пасакалія мі-бемоль мінор Р. Лінстрен – "Увертюра Intrada" (Твір присвячено В. Кошубі) Л. Лефебр-Велі – “Концертне болеро", op.166 К.С. Ланг – "Tuba tune in D-Major", op. 15 О. Ліндберг – Старовинний псалом Г. Янг – Прелюдія в класичному стилі В.А. Петраллі – "У стилі маршу" Ф. Джеймс – "Медитація у соборі св. Клотільди" А.В. Кетелбі – "У монастирському саду"

Закриття V фестивалю "Музика в старому Львові"

Персоналії:Академічний камерний оркестр "Віртуози Львова"Андрій Карпяк - флейтаГанна Іванішко - сопрано (Маріуполь)Ян Мілош Зажицький - диригент (Польща)

Концерт "До Дня Незалежності – Тобі, Україно"

Персоналії:Петро РадейкоІванна КомаревичМихайло Олійник - композитор, аранжувальник, фортепіаноLadies' TrioАкадемічний інструментальний ансамбль "Високий замок"Любов Ступчук - ведучаКвитки можна придбати за вказаним посиланням.

ENEJ & Kozak System
28.08.2018 19:00

Українське об’єднує!Концерт-сенсація! Концерт-вибух! Світові зірки – уже цієї осені! Вибухове польсько-українське рок-шоу гуртів ENEJ та KOZAK SYSTEM в рамках «MUSIC IN FEST» у Львові!Ми полюбили їх з часів Майдану, і вони продовжують радувати нас завжди актуальною музикою! Вони підірвали сцени у 18 країнах світу і уже цієї осені мчать до Львова! Для львівського концерту вибуховий ENEJ підготував спеціальну програму з кращих хітів від пісні Radio Hello і аж до останнього синглу Zagubiony з усіх 4 альбомів (Tak smakuje życie, Skrzydlate Ręce чи Kamień z napisem Love, Моя Енеїда, Мила моя і звичайно ж Біля тополі). «Сюрпризом буде кілька абсолютно нових пісень, так малими кроками ми хочемо оголосити наступний альбом", - анонсує Пйотр (Лолек) Солодуха з гурту «Еней». «Enej» - це наші близькі друзі, наші брати, зустріч з якими завжди - велика радість. Ми часто граємо разом у Польщі, два роки тому відбувся наш перший спільний український концерт «Warszawa - Київ» у столиці, тепер мусимо повторити цей аншлаг у Львові!», - кажуть козаки з гурту KOZAK SYSTEM.Таке не можна пропустити! Це енергетично потужне шоу світового рівня! Драйву немає мж, українська музика об’єднує краще за політику з економікою! Обережно: квитки краще купувати завчасно, бо фанати ENEJ такого не пропустять

Концерт до 125-ліття Н. Нижанківського

Концерт з нагоди 125-ліття Нестора Нижанківського за участю Галицького академічного камерного хору – художній керівник та головний диригент, народний артист України – Василь Яциняк; Заслужених артистів України Лілії Коструби (вокал), Ярослави Матюхи (фортепіано); Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Козаренка (фортепіано); лауреатів міжнародних конкурсів Мар’яни Самотос (фортепіано), Олени Степанюк (фортепіано); cтрунного тріо у складі Марка Комонька (скрипка), Ярослава Мигаля (віолончель); Заслуженого артиста України Мирослава Драгана (фортепіано).  Слово про композитора – доктор мистецтвознавства, професор Олександр Козаренко. Програма концерту з нагоди 125-ліття Нестора Нижанківського 1. Цикл хорових обробок українських народних пісень – вик. Галицький академічний камерний хор. 2. Фуга для фортепіано на тему «BACH» - вик. Олена Степанюк. 3. Цикл солоспівів на вірші українських поетів – вик. Лілія Коструба та Ярослава Матюха. 4. «Великі концертні варіації» для фортепіано – вик. Мар’яна Самотос. 5. «Вальс», «Інтермеццо», «Спомин» для фортепіано – вик. Олександр Козаренко. 6. Тріо для скрипки, віолончелі та фортепіано – вик. Марко Комонько, Ярослав Мигаль, Мирослав Драган.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Віденський концерт-гала Йоганна Штрауса
30.08.2018 19:00
Концертний зал ім. С. Людкевича

Музика, що знайде шлях до кожного серця. Надзвичайно мелодійні, невимушені та енергійні композиції презентують характерний стиль композиторської династії Штраусів. Диригент: Маттіас Георг Кендлінгер (Австрія).Придбати квитки можна за вказаним посиланням.

Dee Tree

Це розпочалося як джем сейшени, де ми зрозуміли, скільки ми мали спільного, включаючи наші погляди на життя та любов до настільних ігор. Крім того, ми розділяли сильне бажання піти в глибину душевної музики і через це висловити те, що мали на увазі. І ми все ще вивчаємо кожен день.

Концерт Густав Холст "Планети"

Виконавці:Академічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїМарцін Міровскі – диригентКонцертний зал ім. С. Людкевича

Cantigas de Santa Maria

Ансамбль Kings & Beggars знов представить вашій увазі свій останній альбом "Rosa das Rosas" (без театрального дійства) для тих, хто не мав можливості відвідати презентацію цього альбому. Запрошуємо, вхід вільний!

Концерт "Мій рай" Поль Манондіз

Вперше у славному місті Львові - Поль Манондіз - французський співак з душею і серцем українця з патріотичним концертом "Мій рай"! Не пропустіть! Талановитий та харизматичний французський красень подарує Вам шлейф милозвучних, чуттєвих, щемливих серцю відомих українських пісень! До зустрічі на концерті!Придбати квитки можна за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Діти 90-х #5. Іван Попович/Machitas/Boy
08.09.2018 21:00

Здається ми забули, як звучить голос Карпат. «Сонце ласкаве землю голубить...» це знак з неба, бо до Львова прямує Іван Попович. Покровитель Верховини і сердець всіх Василин заспіває відомі хіти та зарядить енергією Карпат. Під час його виступів непомітно опиняєшся на Говерлі з трембітою. Підтримувати колорит вечора будуть Machitas (Taras Muchychka) та Boy (Volodymyr Boyko). Перші 50 квитків за ціною 100 грн. FC/DC 16+.

Капела "ДУМКА"

“ДУМКА” – це абревіатура назви Державної української мандрівної капели, створеної на основі хору “Дніпросоюзу” 1919 року. За майже сто років колектив став легендою хорової музики. Лауреат національної премії ім. Т.Шевченка, номінант премії Греммі за найкраще хорове виконання. Національна заслужена академічна капела “ДУМКА” презентує всьому світу неповторність українського співу. Репертуар капели надзвичайно широкий – від обробок народних пісень і ранніх зразків хорової музики до європейського Відродження та симфонічних творів класиків. Особливо пишається колектив тим, що є першим, а часто і єдиним виконавцем багатьох творів сучасних вітчизняних композиторів: Сильвестрова, Станковича, Скорика. Деякі з цих творів львів’яни почують під час виступу капели 11 вересня. На цьому концерті буде місце і глибоким роздумам, і молитовному захвату, і щирій радості. Розпочнеться вечір творами польського композитора Генрика Миколая Гурецького. У другому блоці звучатимуть духовні пісні, написані у ХІХ-ХХ століттях: Кирила Стеценка, Миколи Леонтовича, Олександра Кошиця, Валентина Сильвестрова, Євгена Станковича, Дмитра Бортнянського. А на завершення прозвучать обробки обрядових пісень: купальські Станковича та весільні Володимира Зубицького. Національна заслужена академічна капела України “ДУМКА” Євген Савчук – дириґент Роман Ревакович – дириґент Г.М. Ґурецький – “Марійні півні” тв. 54, “Totus Tuus” тв. 60, “Amen” тв. 34 К. Стеценко – “Благослови, душе моя, Господа” М. Леонтович – “У Царстві Твоїм” О. Кошиць – “Іже херувими” К. Стеценко – “Милість спокою” В. Сильвестров – “Отче наш” Є. Станкович – “Достойно є” Д. Бортнянський – Хоровий концерт №4 “Воскликніте Господеві вся земля” Є. Станкович – “Купальські пісні” В. Зубицький – “Весільні пісні” Квитки можна придбати у касі Органного залу або за вказаним посиланням.Деталі за вказаним номером телефону.

Опера "Аїда"

"Аїду", один зі своїх шедеврів, Верді написав на замовлення Каїрської опери в честь відкриття Суецького каналу. У задушливому пустельному ландшафті, під нескінченно жарким небом склалася любовна піраміда: полонена ефіопська царівна Аїда, полководець Радамес і мстива цариця Амнеріс жадають повітря і любові. Потреба в щирості і справжніх почуттях змушує героїв діяти будь-якими засобами. Опера на 4 діїЛібрето Антоніо ГісланцоніВиконується італійською мовою з українськими субтитрами.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Великий стадіонний концерт "Кузьма 50"

Кузьма 50! 15 вересня Арена Львів. Великий стадіонний концерт всіх друзів. Величезна сцена, неймовірний звук та світло.  В проекті візьмуть участь більше двох десятків улюблених артистів! Всі квитки по 350 грн, поспішай обирати місце, яке тобі до вподоби.

Вечір Боксу - Повернення
16.09.2018 18:00

Повернення Вечора Боксу до Львова.Вечір Боксу це :• Спортивно-розважальний захід.• Якісний бокс.• Хороша шоу програма .• Вибух емоцій та незабутні враження.Мета проекту :- Зародження в Україні клубного чемпіонату з боксу.- Розвиток та популяризація спорту.- Підтримка та розвиток молоді .- Допомога дитячим будинкам.Очікується великий інтерес до події серед поціновувачів якісного та технічного боксу.

Шотландські вечори

Вечір із присмаком Шотландії подарують слухачам Органного залу Ukrainian Festival Orchestra та дириґент зі Швеції Даніель Ханссон. Вони виконають твори Фелікса Мендельсона-Бартольді, написані під впливом подорожі до гордої Шотландії. А львівська піаністка Діана Чубак солюватиме у героїчному Третьому фортепіанному концерті Людвиґа ван Бетовена, який стане центральним номер цього концерту. 20-річний Мендельсон був захоплений красою природи Шотландії та гордістю духу її мешканців. Шотландські балади, жваві танці, змагання волинщиків, похмурий замок Марії Стюарт – всі враження композитор відобразив у Третій симфонії, котра отримала назву "Шотландська". Одним із найскарвіших спогадів подорожі стало відвідування Фінгалової печери на Гебрідських островах. Гаельскою її назва означає "печера мелоді". В ній унікальна акустика, тож не дивно, що композитор присвятив цьому творінню природи свою увертюру. Цього вечора музику Шотландії ми почуємо в інтерпретації гостя з іншої північної країни – диригента Даніеля Ханссона зі Швеції. Він керує Хором та оркестром шведського університету Мальме. Цей колектив мав перші гастролі Україною в червні цього року. Деніель Ханссон керував кількома оркестрами на батьківщині та співпрацював із філармонічним оркестром Монте-Карло та хором Манауського оперного театру. Велич людського духу відчувається також у Концерті для фортепіано з оркестром №3 Людвига ван Бетовена, написаний у героїчній та трагічній тональності до мінор. Концерт викликав фурор уже після першого виконання і досі лишається одним улюбленцем публіки. Сольну партію цього вечора виконає одна з найкращих інтерпретаторок Бетовена свого покоління Діана Чубак. “Добре виконання – перш за все чесне, щире, відверте, сильне енергетично, фантазійне, що базується на якісній техніці, інтелектуальній роботі”, – впевнена Діана. Молода піаністка закінчила Львівську музичну академію, вдосконалювала свою майстерність у Оксани Рапіти, а також таких відомих піаністів, як Кароль Радзівонович, Анджей Ясінський, Мартін Єпсен, Maтті Рекалліо, Лілі Дорфман, Кевін Кеннер, Філіп Джузіано, Тім Овенс.Як солістка виступала з Маріупольським муніципальним камерним оркестром “Ренесанс”, Національним президентським оркестром України, Академічним камерним оркестром “Віртуози Львова”, з камерним ансамблем Academia Dell'Arco (Польща). Ukrainian Festival Orchestra – львівський колектив, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum, заснованого 2014 року на базі однойменної музичної агенції. За кілька років оркестр став відомим в Україні та за кордоном, співпрацював із такими відомими дириґентами, як Лев Маркіз, Сіґізвальд Кьойкен, Теодор Кухар, піаністами Андрієм Гавриловим, Антонієм Баришевським, Вадимом Холоденком, Дмитром Чоні, скрипалями Бенджаміном Гілмором, Сергієм Островським, Кирилом Шараповим, Ігорем Завгороднім, Орестом Смовжем, Корі Церовшеком, Ноа Бендікс-Белґлі, віолончелістом Денисом Северином, співаками Крістіаном Хільцем, Річардом Решем, Тетяною Журавель та ін. На початку 2018-го оркестр пережив значне оновлення. Тепер він відомий як Ukrainian Festival Orchestra і має на меті створення записів української класичної музики та її популяризацію у світі. Ukrainian Festival Orchestra Даніель Ханссон – дириґент (Швеція) Діана Чубак – фортепіано (Україна) Ф.Мендельсон – Увертюра "Гебріди, або Фінгалова печера" Л.ван Бетовен – Концерт для фортепіано з оркестром №3 Ф.Мендельсон – Симфонія №3 "Шотландська"Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт гурту "KAZKA"
21.09.2018 19:00

Чому варто піти на концерт KAZKA? 1. Почути дебютний альбом групи 2. Побачити на власні очі «Відкриття року» музичної премії YUNA 3. Дозволити собі в цей вечір бути не святим 21 вересня популярний український гурт презентує дебютний альбом у Night club "Malevich". Не пропустіть!

Орест Лютий
22.09.2018 18:00

У вересні Антін Мухарський презентує у Львові свій новий роман "I am not Russia!". На численні прохання глядачів і слухачів, разом із Орестом Лютим приїде гурт "Сталін унд Гітлер, унд Путлєр капут"! Вони виступають всюди, де живуть і борються за наше майбуття українські патріоти — на барикадах, в окопах, госпіталях, концертних залах та закритих приватних заходах, вхід на які людям із слабкими нервами заборонений. Цього разу Орест Лютий запрошує своїх палких шанувальників і щирих бандерівців на концерт у клубі "Пікассо". Тут він представить програму, що називається "УСЕ" 18+. Всі ті улюблені пісні, що мають мільйони переглядів на ютубі, з якими йдуть у бій наші захисники, і котрі звучать на справжніх українських весіллях. Лунатимуть композиції з культових програм "Лагідна та сувора українізація", "Росіян в Донбасє нєт" та "Мама-Анархія". А також відбудеться презентація диску Антіна Мухарського – романтачно-еротичного батярського шик-кабаре "Рожеві вуса" (пісні з еміграції). А після концерту – автограф- і фото-сесія з усіма охочими. Пропустити таке не можливо, бо що тоді розповідати онуками?Квитки можна придбати за вказаним номером телефону.

Жадан і собаки
23.09.2018 20:00
вул. Підвальна, 4 (Порохова вежа)

Жадан І Собаки - одна з найпопулярніших українських панк-груп, що грає гостро-соціальну злободенну музику. Проект виник у Харкові 2007 року і є кооперацією проповідника Церкви всіх своїх Сергія Жадана та ска-панк-колективу Собаки в космосі. За час своєї співпраці проект випустив 4 студійні альбоми та дав сотні концертів в Україні, Білорусі, Польщі, Чехії, Словаччині, Австрії, Німеччині та США. Жадан І Собаки є передусім концертним проектом - кожен свій виступ музиканти перетворюють на незабутню протестно-алкогольну феєрію. Саме тому харків'яни є частими й бажаними гостями багатьох фестивалів та культурно-мистецьких акцій. У своїй творчості харківський колектив звертається до самосвідомості та ідентичності мешканців спальних районів, передмість та приватного сектору. Музиканти охоче говорять як про глобальне (політика, церква, лібералізм), так і про цілком конкретне (акциз, безвіз, субсидії по безробіттю).   Цієї осені Жадан І Собаки рушають у черговий концертний тур Україною, Австрією, Німеччиною та Польщею. Музиканти презентують нову концертну програму "Мальви", що поєднує в собі елементи традиційного українського мелосу з традиціями соціального ска-панку та життєствердного геві-металу.Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Концерт Тараса Петриненка та Тетяни Горобець

З перших акордів його легендарних пісень у кожного українця щемить серце. Тарас Петриненко - «жива легенда», на музиці якого виросло не одне покоління, власник унікального таланту поета, композитора, музиканта, володар звання Народного артиста України та Шевченківської премії, виступить у Львові з ювілейним концертом.  Кінотеатрі Довженка лунатимуть «Зорепадом летять роки», «Ще, може, нашими серцями розпалим тисячі сердець», «Боже, Україну збережи» − рядки з творів, що назавжди увійшли у золотий фонд української музики. Поспішіть придбати квитки до 25 серпня, адже ціни на усі квитки знижено на 20%!Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Lords Of The Sound - Symphony of justice

Приголомшлива музична подія для кіно- та меломанів! 24 вересня о 20:00 в театрі ім. марії заньковецької відбудеться приголомшлива музична подія для кіно-меломанів!  симфонічний оркестр lords of the sound, хор, спецефекти та грандіозна музика справедливості зіллються в новій шоу-програмі: symphony of justice. І вона присвячена найяскравішим кіногероям, які відчайдушно стоять на варті спокою та добробуту всього всесвіту! вони борються зі злочинністю, терористами, прибульцями, злими геніями, машинами та всім тим, що загрожує галактикам, цивілізаціями, або окремим людям. хтось з них наділений супер-силою, хтось є таємним агентом, а хтось - ексцентричний детектив. але їх важлива місія була б нездійсненна в тиші. Чи уявляєте ви тоні старка без пісні "back in black" від AC/DC? а як щодо бетмена без творінь ханса цимера? а що сталося б з джеймсом бондом без головної теми, яка задає тон всьому фільму? Так от, оркестр lords of the sound, який чекають в усіх куточках україни, який невпинно розширює гастрольну карту за кордоном, готує великий блок музики, сповненої завзяття супер-героїв, надлюдської сили та справедливості! у живому виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів лунатимуть ритми крутих хлопців з таких кінофільмів: 007 Spider man Matrix Doctor who Sherlock holmes Iron man Deadpool Comando Batman: the dark knight Mission imposible The tourist Police academy Man in black The league of extraordinary gentlemen Justice league X-man Doctor strange Man of steel Guardians of the galaxy Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Лісапетний батальйон"

Нова програма лісапету "Взуття мій розмір 44, куди ви ділись, кавалєри?". Що робити, якщо розмір взуття нареченої – 44-ий? Як знайти свого принца і залишитись мегапозитивною – знають народні улюблениці з "Лісапету"! До вашої уваги народне камеді-шоу від Наталії Фаліон, дві години сміхотерапії від гурту "Лісапетний Батальйон", нові пісні та улюблені хіти! Справжні зірки з народу та просто прикольні жіночки, підтримують суспільство хорошим, веселим словом і запальною музикою, а як відомо, вони це роблять найкраще в Україні, адже у 2013 році підтвердили звання найталановитіших у шоу "Україна має талант". У 2017 році гурт відсвяткував 25 років – Лісапет мчить далі і спинятися не планує! Вони не втрачають гумору і котять тільки вперед! А вже 24 вересня зустрічайте їх у Львові з новою програмою "Взуття мій розмір 44, куди ви ділись, кавалєри?". Сеанс сміхотерапії від найпозитивніших наречених країни! Частина коштів буде передана бійцям добровольчого батальйону ОУН. Квитки можна придбати у касі цирку, або за нижчевказаним посиланням.

Концерт гурту МЫ
30.09.2018 19:00

Краса - молодість - МЫ! Своє місце в логічному ряду група зайняла не просто так. Учасникам дуету вдається залишатися втіленням одночасно привабливої та згубної сили. Історія групи почалася з випадкової зустрічі Дані і Єви в інтернеті, завдяки якій їх голоси злилися і втілилися в успішний музичний проект. Талановитий дует представить продовження великої музичної історії - нову платівку! Квитки незабаром.

Концерт Святослава Кондратіва

Живий звук та справжні живі емоції на сценах провідних концертних майданчиків від найкращих музикантів України – учасників бенду Маестро, залишили незабутні враження у всіх, хто побував на концертах проекту Світ Очима Скрипаля. Цей проект відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвежських фьордах, Венеції, Барселоні та ін. За лічені дні ці відео набирають у соцмережах сотні тисяч переглядів, вподобань, поширень та схвальних коментарів. На сцені Святослав разом зі слухачами подорожує чудовими місцями, де йому довелось побувати, розповідає про них, про те, що його вразило та надихнуло, доповнюючи свої розповіді неперевершеною грою та передаючи слухачеві ті емоції, які переживав сам. Поєднання авторської музики і подорожей залишають у присутніх неповторні враження, про які вдячні шанувальники пишуть на офіційну сторіну Святослава у фейсбук. І ось восени 2018 року стартує другий Всеукраїнський тур Святослава Кондратіва. Він має назву «Метеора» і присвячений місцю неземної краси, яке знаходиться в Греції! Саме тут проходили зйомки нового музичного відео Маестро на однойменну композицію. Назву «Метеора» матиме й другий альбом Святослава і саме на його підтримку Маестро вирушає у свій другий Всеукраїнський тур. Його географія буде ширшою. До 20 міст, де вже виступав скрипаль зі своїм бендом, додаються концерти в Ужгороді, Хмельницькому та Одесі. А в програмі – нові композиції Святослава Кондратіва, його бездоганна віртуозна гра, заворожуюча енергетика і незабутні емоції! Тож не зволікайте, обирайте найкращі місця вже зараз, і до зустрічі на концерті!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Ukrainian Festival Orchestra" під диригуванням Ігора Будінштейна

Дириґент з Німеччини Ігор Будінштейн зіграє разом із львівським Ukrainian Festival Orchestra музику великих французів – Форе, Дебюссі, Равеля, Русселя та Пуленка.Шлях Ігоря Будінштейна до дириґентської палички був довгим. Спочатку він навчався як скрипаль та альтист у Московській консерваторії, Університеті мистецтв у Берліні та Університеті музики у Любеку, став головним альтистом Симфонічного оркестру Берліна, керував альтовою групою в оперних оркестрах Мюнхена, Гамбурга та Дрездена. І вже маючи за плечима колосальний досвід оркестранта закінчив дириґентський факультет Берлінської вищої школи музики. Ігор Будінштейн керував оркестрами в Німеччині, Польщі, Данії, Китаї, Мексиці, Кореї, Канаді. Також продовжує виступати як альтист, граючи камерну музику.У жовтні маестро завітає до Львова, щоб разом з Ukrainan Festival Orchestra зіграти твори видатних французьких симфоністів.У програмі концерту – сюїта Габріеля Форе “Пеллеас і Мелізанда”, написана для драми Моріса Метерлінка в 1898 році. Щоби встигнути до прем’єри Форе використав ноти своїх незакінчених невдалих творів, а оркестровку провадив його учень. Для Метерлінка також писав музику Клод Дебюссі, у концерті прозвучить його “Сарабанда” з сюїти “Для фортепіано” (Pour le piano). Як видно з назви, твір був написаний для одного інструменту, його оркестровку зробив Моріс Равель. Сюїта Равеля “Гробниця Куперена” (La tombeau de Couperin) закриє перше відділення концерту. Твір складається з шестьох частин, і кожна присвячена одному з друзів композитора, які загинули у Першій світовій війні.Друге відділення розпочнеться імпресіоністичним “Павутинням” Альбера Русселя (Le festin d'araignée), написаним для балету-пантоміми. На завершення оркестр виконає сповнену танцювальних ритмів Сінфоніетту Франсіса Пуленка, створену після Другої світової.Майже 50 років історії музики Франції в одному концерті Німецького дириґента та українського оркестру. Не пропустіть!Ігор Будінштейн – дириґент (Німеччина)Ukrainian Festival Orchestra (Україна)Г. Форе – “Пеллеас і Мелізанда”К. Дебюссі – СарабандаМ. Равель – “Гробниця Куперена”А. Руссель – “Павутиння”Ф. Пуленк – СінфоніеттаКвитки можна придбати у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00 год., у понад 20-ти касах Львова Gastroli та онлайн. Вікові обмеження: 7+Для довідок телефонуйте за вказаним номером

Ivan NAVI з презентацією альбому "Такі Молоді"
05.10.2018 20:00

Нестримний Ivan Navi з презентацією альбому "Такі Молоді" вже 5 жовтня завітає в Малевич! Двократний номінант музичної премії YUNA в категоріях "Відкриття року" (2017) та «Найкращий виконавець» (2018). Виконавець популярних хітів "Такі Молоді", "Тимчасовий релакс", "Закохуюсь", "Хімія" і "Це Вона (Зірка)".   Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо. Встигни придбати: перші 100 квитків по 200 грн. Кожен власник фан-квитка на вході отримає особливий меседж-подарунок від Ivan NAVI.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Концерт Ігоря Будінштейна

Дириґент з Німеччини Ігор Будінштейн зіграє разом із львівським Ukrainian Festival Orchestra музику Петра Чайковського. Концерт відбудеться 5 жовтня у Львівському органному залі з повтором програми 6 жовтня. Шлях Ігоря Будінштейна до дириґентської палички був довгим. Спочатку він навчався як скрипаль та альтист у Московській консерваторії, Університеті мистецтв у Берліні та Університеті музики у Любеку. Потім був головним альтистом Симфонічного оркестру Берліна, керував альтовою групою в оперних оркестрах Мюнхена, Гамбурга та Дрездена. І вже маючи за плечима колосальний досвід оркестранта, закінчив дириґентський факультет Берлінської вищої школи музики. Ігор Будінштейн керував оркестрами в Німеччині, Польщі, Данії, Китаї, Мексиці, Кореї, Канаді. Наразі також продовжує виступати як альтист, граючи камерну музику. У жовтні маестро завітає до Львова, щоб разом з Ukrainian Festival Orchestra зіграти твори Петра Ілліча Чайковського. На концерті звучатиме сюїта з балету "Лебедине озеро", а також симфонічна фантазія “Фатум”. Цікаво, яку після прем’єри розгромили критики. У розпачі Чайковський знищив партитуру, але після смерті композитора ноти вдалося відновити по збереженим оркестровим голосам. Тема фатуму в подальшому зіграє дуже важливу роль у творчості Чайковського, а відновлений твір ще зазнає світової слави. Також та Друга симфонія, що була написана в Україні, в Кам'янці, маєтку сестри композитора. Наповнена українськими народними мелодіями, широка і тепла, як українська душа, – перед цією музикою вклоняється весь світ!Не пропустіть “Чайковський Гала” від видатного Ігоря Будінштейна! Ігор Будінштейн – дириґент (Німеччина) Ukrainian Festival Orchestra (Україна) П. Чайковський: Фантазия "Фатум" "Лебедине озеро", сюїта ор.20а Симфонія №2Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Тоні Раут & Talibal Badpazific
06.10.2018 18:00

«BAD Pazific» - не просто назва альбому. Це щось більше. Це творче об'єднання, бренд, туса. Антон Басаєв родом із Санкт-Петербурга стрімко увірвався у свідомість шанувальників справжнього хіп-хопу. Треки хлопця характеризуються агресивним стилем. У кліпах Тоні Раута присутній образ злого клоуна, у свідомість якого час від часу вривається дух крутого музиканта. Перша популярність наздогнала хлопця в 2012, коли вийшов на простори інтернету кліп на пісню «300». Тепер кількість переглядів перевалила за 2 мільйони. Своє продовження історія злого клоуна знайшла у відеороботі «Грім». 2013-й рік ознаменувався для репера випуском дебютного альбому «Раутвілль». Це історія міста-примари, дорогу з якого не так просто знайти. Наступна платівка, записана спільно з ТО Booking Machine, називається «Країна ОС». А в минулому році репер представив фанатам сольну платівку Suspense. Тепер Тоні Раут збирає повні зали на своїх концертах.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Марія Бурмака & Gypsy Lyre

Народна артистка України Марія Бурмака з сольним концертом у Львові. Українська співачка, народна артистка України, Марія Бурмака представить нову програму у Львові.  Разом із учасниками гурту “Gypsy Lyre” співачка виступить із музичною програмою. В цей вечір прозвучать старі та зовсім нові композиції артистки.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Stoned Jesus"
12.10.2018 19:00

Збережіть дату для суперочікуваного концерту Stoned Jesus у рамках презентації нового альбому.

Табула Раса
12.10.2018 19:00

Київський музичний гурт, заснований 1989 року. Протягом більш ніж двадцятип'ятирічної музичної кар'єри, незмінними учасниками гурту лишаються: Олег Лапоногов (вокал, гітара, аранжування) та Едуард Коссе (ударні).Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Гурт "Цвях" у Львові

Вперше в Хмільному домі Роберта Домса гурт Цвях презентує пісні з альбому "Кікімора" та нові пісні.

Наталка Карпа із сольним концертом

Зустрічайте неймовірну Наталку Карпу із великим сольним концертом у супроводі балету та музикантів! Наталка Карпа - відома українська співачка, заслужена артистка України, що регулярно презентує нові хіти, львів`янка, котра на даний час мешкає у Києві, повертається у рідне місто з концертом! Неперевершена Наталка заспіває як свої найкращі та добре знані пісні, так і нові композиції: «Калина», «Сонцезалежна», «Літо, літо», «Хіт», «Плюс один», «Вірна» та чимало інших. На Вас чекають шалений драйв та глибока ліричність української душі.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт гурту "Холодне Сонце"
19.10.2018 19:00

Довгоочікуваний концерт-повернення в підтримку нового альбому “Чорне Вино”!Отже, 19 жовтня в Picasso головний емоційний концерт року, на якому крім пісень з нового альбому, буде унікальна можливість почути улюблені пісні з двох студійних альбомів - Промені сліз (2004 рік) та Театр темних Пелюсток (2008 рік).Холодне Сонце – це надзвичайне поєднання глибини ліричних текстів та шаленого драйву. Головні романтики українського року повертаються, щоби всі поціновувачі якісної музики змогли пережити спільне відродження.Холодне Сонце (європейська назва Solarice) – київсько-тернопільський гурт, який грає у стилі melodic rock. Ліричні клавішні партії у поєднанні з драйвовими гітарними рифами, приємний глибокий вокал – усе це об’єднується у єдиний енергетичний потік, сповнений різноманітними відтінками емоцій та переживань. Тексти пісень є надзвичайно близькими кожній людині, вони є словесним віддзеркаленням нашого внутрішнього світу. Гурт не залишить байдужими поціновувачів якісної рок-музики. Серед творчого доробку Холодного Сонця 3 студійні альбоми "Промені Сліз", "Театр темних Пелюсток" і "Чорне Вино", 5 кліпів, головні саундтреки до стрічок Ninjas&Zombies та Ninjas&Vampires, знятих американською компанією "Endlight Entertainment". До здобутків також належать перемога у конкурсі реміксів австрійського проекту "Lame Immortelle" і включення "Calling" в сингл "Fallen Angel" ("BMG", Австрія), участь у проекті "Свіжа кров" від каналу М1. Гурт виступав на численних українських музичних фестивалях, а також на таких відомих європейських фестивалях, як "Castle Party"(2005) та "Wave Gotik Treffen"(2007). Лідер гурту "Холодне Сонце" Василь Гоцко про новий альбом: він - справді як вино, настояне за майже 10 років."Чорне Вино" - альбом, який зв'язує наше минуле і майбутнє, ніч і день. Це - останні хвилини очікування світла після довгої темряви. Адже, перед світанком, ніч - найтемніша.

Концерт "The Lord of the Rings"

Легендарна історія, випробувана часом. «Володар Перснів» – сага, до якої хочеться повертатись знову і знову. Де світ величний та древній, зло – могутнє та жахливе, а добро – світле, мов найчистіше сяйво, та щире, як серце справді доброї людини. Історію, що стала еталоном жанру фентезі та справжнім епосом ХХ століття, розповідатимуть на сцені мовою музики LUMOS Orchestra та хор Gaudeamus (м. Вільнюс, Литва). Концерт-трилогія – великий міжнародний проект, побудований на палкій любові до творчості Дж. Р. Р. Толкієна, музики Говарда Шора та кінотрилогії «Володар Перснів» Пітера Джексона. Подія, в якій переплітатимуться та творитимуть магію музика, слово і кіно разом. Величні хор та оркестр, чарівні солісти з незвичайними старовинними інструментами та повна історія в тричастинному викладі: концерт, що здатен примусити затамувати подих та відірватись від буденності у найвеличніший із вигаданих світів. LUMOS Orchestra – талановитий львівський молодіжний оркестр, що вже понад 8 років концертує Україною з різноманітними проектами музики з саундтреків. Їхній виступ – це захід, сповнений незвичайної атмосфери та прекрасної музики; подія, що надовго закарбовується в серцях слухачів. Більше 600 різноманітних саундтреків в репертуарі, тематичні проекти по «Зоряних війнах», «Гаррі Поттеру», «Доктору Хто», мульфільмах студії Disney, серіалах та відеоіграх – лише маленька частка творчості колективу. А концерт-трилогію «The Lord of the Rings» оркестр по праву вважає однією з перлин свого репертуару та музичною сагою, у яку закохані не лише виконавці, але й яка завжди збирає повні зали шанувальників серед слухачів. Художній керівник оркестру, аранжувальник та концертмейстер – Діана Коваль, диригент – Назар Кулиняк. Gaudeamus – відомий молодіжний хор Вільнюського університету, учасник міжнародних конкурсів та фестивалів. Заснований у 1940 році, є одним із найстаріших та найвидатніших хорів Литви. Постійно концертує Прибалтикою та Європою, бере участь у визначних національних проектах різноманітної тематики. Талановиті та сповнені любові до своєї справи музиканти. Керівник Gaudeamus – Раса Ґелґотіене, хормейстери – Іґнас Ґарла, Неріус Масевічус.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт Іво Бобула

Артист, чий унікальний тембр голосу не сплутаєш із жодним іншим, запрошує Вас у світ Її Величності Пісні! Іво Бобул – народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу. Багато пісень із його репертуару по праву визнані золотими хітами естради, адже важко знайти в Україні людину, яка б не чула "Душі криницю", "Місячне колесо", "Берег любові", "Якщо любиш - кохай", "На Україну повернусь", "Осінній сад", "Скрипалю", "Мадонно Україно!", "Одна-єдина"… Записувати пісні співак не втомлюється – кожного року презентує програми, де завжди по-різному, проте гармонійно поєднуються Ваші улюблені шлягери та абсолютно нова пісенна лірика, вражаючі дуети, несподівані кавер-версії світових хітів, пристрасні рок-балади та романси, яких так проникливо, як Іво Бобул, не виконає ніхто. Своє життя артист присвятив популяризації української пісні і на теренах нашої країни, і за її межами. Йому аплодували глядачі понад 20 країн світу: Польщі, Румунії, Італії, Франції, США, Канади… Досвідчений музикант, вокаліст найвищого рівня, композитор, який не просто створює музику, а й живе нею, і просто чесна, відверта людина, яка усвідомлює всю відповідальність перед публікою, – таким Іво Бобула знають тисячі прихильників. На Вас чекають: неповторна атмосфера щирого спілкування, живий звук, чоловічий голос номер один, якому підвладні всі музичні стилі, та енергетика, яка нікого не залишить байдужим. Спеціальний гість концертної програми – співачка Анастасія Лавриненко.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Виступ гурту "The Hardkiss"
24.10.2018 19:00

Третій студійний альбом The HARDKISS "Залізна ластівка" вийде у вересні, а 26 жовтня гурт представить його у Львові."Ми так любимо поєднувати непоєднуване. У текстах і заголовках ми намагаємося шукати такі образи, які б говорили самі за себе, — розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. — "Залізна ластівка" — це і жива істота, птаха, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю та силою".Новий альбом гурту Юлія Саніна порівнює з цілісним коконом, у якому панує своя атмосфера. Лірика стане інтимнішою, звучання треків більш електронним, а більша частина матеріалу буде українською. Серед нових пісень кожен знайде історію про себе і для себе. "За останні рік-два нам вручили стільки нагород і премій — багато хто думає, що ми знаємо рецепт дива, — продовжує розповідь Юлія. — Насправді все набагато простіше: ми просто робимо музику, яка нам самим подобається. Ми будемо продовжувати в тому ж дусі. А цієї осені ми запрошуємо всіх своїх друзів у подорож. Наша "Залізна ластівка" летить у безмежний космос".Вже через тиждень після великого шоу у Києві, The HARDKISS вирушать у тур на підтримку нового альбому, перший концерт якого відбудеться у Львові.

Концерт гурту "Пошлая Молли"

Вони кулею увірвалися в наші плеєри та за пів року зробили те, на що інші молоді гурти витрачають майже всю свою молодість. Заповнені зали, фанати, що співають пісні в унісон та тисячі піднятих вгору рук перед сценою. Вже зараз вони написали пісні, що будуть звучати біля вогнища за десять років і ви просто не можете пропустити їх перший концерт у Львові! Зустрічайте харків'ян! 

Музика великих потрясінь

Два великі твори про людські трагедії та перемоги. Дві зірки світової величини та Ukrainian Festival Orchestra. Усе це – у Львівському органному залі. Угорська виконавиця Дора Кокаш гратиме соло у Концерті для віолончелі Едуарда Елгара. Одна з найулюбленіших композицій віолончелістів та остання велика робота Елгара, в якій композитор передав увесь розпач людини, що пережила Першу світову війну.Другим твором програми стане Симфонія №5 Сергія Прокоф’єва. "Я задумував її як симфонію величі людського духу", – казав Прокоф’єв після закінчення роботи у 1944 році. Цей твір також про людину і війну, про Другу світову. Монументальну, емоційну, сповнену ліризму і трагічності, жахливих картин війни та світлих мотивів мирного життя Симфонію №5 виконає Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Максима Рисанова. Дора Кокаш народилася в родині музикантів, тож зовсім не дивно, що вона почала грати на віолончелі в чотири роки. У сім дівчинка взяла участь у своєму першому конкурсі й з того часу з жодного з них не поверталася без призів. З останніх великих перемог – перше місце на "Гамбурзькому дебюті", друге – на конкурсі Йоганнеса Брамса та два спеціальні призи на конкурсі Пабло Касальса. Дора брала участь у майстер-класах багатьох всесвітньо відомих віолончелістів. Два роки тому закінчила Музичну академію ім. Ліста в Будапешті, зараз навчається в Академії Розумовського у Лондоні. Виконавиці лише 26 років, але вона вже підкорила головні сцени класичної музики – Вігмор Хол, Берлінську філармонію, Зальцбурзький Моцартеум та ін. Українець Максим Рисанов народився у Краматорську. Його першим інструментом була скрипка, а першим педагогом – мама. В 11 років Максим вступив до спеціалізованої музичної школи в Москві, а слава прийшла до нього у 17-ть разом з першою перемогою на міжнародному конкурсі Валентіно Буччі у Римі. Навчання Максим продовжив у Школі музики та драми Гілдхол у Лондоні, закінчивши її як альтист та дириґент. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів та номінант на премію Греммі, володар звання "Молодий артист року" від Classic FM Gramophone та "Нове покоління" від BBC Radio. Його називають "принцем альтистів" та "найвеличнішим майстром свого інструменту". Досягши вершин у світі віолончелі, Максим Рисанов з 2003 року завойовує ще й дириґентський Олімп. За цей час керував такими зірковими колективами, як Базельський симфонічний оркестр, Dala Sinfonietta, виступав у Швейцарії, Іспанії, Польщі, Хорватії, Нідерландах, Норвегії, Німеччині, Великобританії, країнах Балтії, Китаї. Ukrainian Festival Orchestra – львівський колектив, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum, заснованого 2014 року на базі однойменної музичної агенції. За кілька років оркестр став відомим в Україні та за кордоном, співпрацював із всесвітньо відомими дириґентами, скрипалями, віолончелістами, співаками. На початку 2018-го оркестр пережив значне оновлення. Тепер він відомий як Ukrainian Festival Orchestra і має на меті створення записів української класичної музики та її популяризацію у світі. Дора Кокаш – віолончель Максим Рисанов – дириґент Ukrainian Festival Orchestra Е. Елгар – Концерт для віолончелі з оркестром С. Прокоф’єв – Симфонія №5Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Пошлая Молли

Потужний концерт у Львові 27/10 !

Концерт "ENEJ & Kozak System"
28.10.2018 19:00

Українське об’єднує!Концерт-сенсація! Концерт-вибух! Світові зірки – уже цієї осені! Вибухове польсько-українське рок-шоу гуртів ENEJ та KOZAK SYSTEM в рамках "MUSIC IN FEST" у Львові!Ми полюбили їх з часів Майдану, і вони продовжують радувати нас завжди актуальною музикою! Вони підірвали сцени у 18 країнах світу і уже цієї осені мчать до Львова! Для львівського концерту вибуховий ENEJ підготував спеціальну програму з кращих хітів від пісні Radio Hello і аж до останнього синглу Zagubiony з усіх 4 альбомів (Tak smakuje życie, Skrzydlate Ręce чи Kamień z napisem Love, Моя Енеїда, Мила моя і звичайно ж Біля тополі)."Сюрпризом буде кілька абсолютно нових пісень, так малими кроками ми хочемо оголосити наступний альбом", - анонсує Пйотр (Лолек) Солодуха з гурту "Еней". "Enej" - це наші близькі друзі, наші брати, зустріч з якими завжди - велика радість. Ми часто граємо разом у Польщі, два роки тому відбувся наш перший спільний український концерт "Warszawa - Київ" у столиці, тепер мусимо повторити цей аншлаг у Львові!", - кажуть козаки з гурту KOZAK SYSTEM.Таке не можна пропустити! Це енергетично потужне шоу світового рівня! Драйву немає мж, українська музика об’єднує краще за політику з економікою! Обережно: квитки краще купувати завчасно, бо фанати ENEJ такого не пропустять ENEJ – всесвітньо відомий польський рок-гурт, більшість учасників якого має українське коріння. Назва гурту інспірована головним героєм "Енеїди" українського драматурга Івана Котляревського. Їх абсолютний хіт Radio Hello набрав на youtube більше 10 млн переглядів, що робить його найпопулярнішим україномовним хітом у світі. Під час Революції Гідності польські музиканти разом з Kozak System виконали Гімн Майдану – пісню "Брат за Брата", і незабаром присвятили українцям, які воюють за Свободу, пісню "Біля Тополі".Поляки Enej та українці Kozak System встигли відзначитись неодноразовою співпрацею: взимку 2014 року Enej разом з Kozak System та Maleo Reggae Rockers на демонстрацію солідарності з українським народом оприлюднюють польску версія пісні "Брат За Брата", яка вважається неофіційним гімном Майдану. Другою спільною роботою Kozak System та Enej стала пісня "Біля тополі" - крик душі, який Enej присвятив всім, котрі загинули за правду і волю нових поколінь.KOZAK SYSTEM – український гурт, який постійно представляє Україну на європейських та світових музичних фестивалях. В 2015 році польскі ЗМІ назвали KOZAK SYSTEM найвідомішою командою з України, а трек "Kochaj i Żyj", записаний разом з польским гуртом "Red Lips" - безумовним хітом, який опинився в трійці найкращих польських треків того року.Влітку 2015 року KOZAK SYSTEM представляли Україну на міжнародному музичному фестивалі у Польщі "Oświęcim LIFE Festival", де грали разом з UB40, Сhris De Burgh, Lemon та іншими відомими музикантами зі всього світу. В серпні KOZAK SYSTEM зіграли на чеському фестивалі TRUTNOFF, де стали хедлайнерами фестивалю разом із Prodigy, The Subways, Matisyahu.Восени 2015 Kozak System проїхали найбільшими містами України з концертною програмою "НАШ МАНІФЕСТ", в якому сучасною мовою розповідали, хто ми і за що боремося.Музиканти грають в стилі альтернативний рок, який вдало поєднується з елементами ска, джазу, реггі та української етнічної музики. Придбати квитки:

Концерт гурту "СКАЙ"
03.11.2018 19:00

Прониклива лірика наповнить глядачів потужною енергією, а єднання сердець створить неперевершену атмосферу.

Hardy Orchestra

Симфонічний шоу - оркестр "Hardy Orchestra" - улюбленець публіки, заслужено отримав визнання і любов глядачів. Нове звучання відомих хітів, вишукане аранжування талановитого диригента - Олексія Андрійчука, оригінальна манера виконання знайомих композицій, професіоналізм і харизма оркестрантів, постійне спілкування з глядачами під час концертів і безлічі несподіваних сюрпризів – усе це заворожує і робить їх виступи незабутніми. Вибухова суміш драйвового року і чуттєвої симфонічної музики, за хвилину ви стаєте співучасником композицій, улюблених з дитинства і «проживаєте» кожен твір, кожну пісню разом з виконавцями, ні на мить не залишаючись байдужими. У вас є ункальна можливість довідатися, як уживаються на одній сцені скрипки та ударні, флейти, кларнети, фаготи та синтезатори, а також тромбони, труби і валторни та гітари. Тільки хардкор! І лише справжня музика! Це буде справді Hardy! Попереджаємо: після цього вечора зміниться ваше уявлення про симфонічну рок-музику! Оркестр ризикує стати вашим улюбленим. В програму входять легендарні рок композиції всесвітньо відомих груп, У виконанні симфонічного рок-оркестру "Hardy Orchestra" глядачів чекають твори таких колективів: Rolling Stones, Survivor, Bon Jovi, Eagles, Led Zeppelin, Metallica, Scorpions, Queen, ACDC, Kiss.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Ляпіс-98"
08.11.2018 20:00

"Ляпіс-98" оголошує рік знакових концертів: альбому Ляпіса Трубецького "Ти кинула" 20 років!Всі хіти ляпісів у великому тригодинному шоу.

Електрофорез
18.11.2018 19:00

На Україну насувається... «Електрофорез»! Журнал Interview назвав цих хлопців «головною групою петербурзького андеграунду» (на хвилиночку!). І тепер, на превелике щастя тисяч шанувальників, «Електрофорез» вирушає в тур, у рамках якого концерти дуету пройдуть і в Україні. Не пропусти зустріч із кумирами у своєму місті! У програмі – шедеври альбому Quo Vadis?, а також усі улюблені хіти публіки. І буде це, як завжди, із розмахом, із бурею емоцій і зі шквалом вражень. Ловіть нові тексти, свіжі образи і приймайте хлопців із ще більшим захопленням! За 6 років плідної роботи музиканти Іван Курочкін і Віталій Тализін не тільки міцно закріпилися в серцях слухачів. Дует вийшов на той рівень, коли на одну твою пісню записують ремікс американці Xiu Xiu («Эшафот»), а інший трек – «Всё было так» – звучить головною темою в фестивальному фільмі «Городские птички». Дует радує своїх шанувальників творчою продуктивністю і продовжує дарувати всім унікальний, «жорсткий» сінті-поп. Уже скоро круті зустрічі. Чим тепер будуть частувати зал яскраві музиканти – ікрою, ананасами? Скоро дізнаємося!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт гурту "ДахаБраха"

"ДахаБраха" — нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує  Україну за кордоном."ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині  2000х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.Перший альбом вийшов в 2006му, щойно — їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством.  І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.Придбати квитки:

Концерт "God Is An Astronaut"
20.11.2018 19:00

1. Це можливість вживу насолодитися новим альбомом одного з найуспішніших інструментальних колективів2. Грандіозне шоу, живий звук, світлові спецефекти, нові пісні і найкрутіші хіти групи3. God Is An Astronaut - це поєднання жанрів post-rock, ambient, krautrock, space-rock, які понесуть вас далеко в космосШанувальники пост-року і експериментальної музики, готуйтеся!Вони повертаються в Україну: God Is An Astronaut дадуть відразу два концерти у Львові та Києві.Кожен виступ God Is An Astronaut - це живий згусток "неземної" енергії, приголомшлива структурована гра на гітарах і фірмове експериментальне поєднання вокалу та музики. У групи тисячі шанувальників по всьому світу, поспішайте і ви потрапити на цю грандіозну подію і зануритися в атмосферу "космічного" року!Група була утворена братами-близнюками Niels-ом і Torsten-ом Кінселла в 2002 році. На даний момент GIAA є однією з найуспішніших інструментальних груп в світовому масштабі.Вони відомі своїм еклектичним поєднанням соковитих звукових ландшафтів пост-року і електронною точністю краут-року. Вони звучать як ніхто інший на своєму рівні, можливо, як ніхто інший у світі.Ще найперші композиції "From Dust to the Beyond" і "The End of the Beginning" завоювали популярність на MTV UK і інших європейських каналах.У 2018 році група їде в тур на підтримку свого восьмого лонгплею - "Epitaph". У своїх текстах хлопці виступають проти війни і насильства, і проповідують естетичну красу на рівні підсвідомості.Будьте обережні, адже тут легко отримати вибуховий заряд адреналіну і позитивних емоцій!

Kadebostany
23.11.2018 19:00

Нові колоністи поп-імперії, видатні Kadebostany, в рамках світового туру “Monumental” відвідають Львів та Київ з сольними концертами. Феномен європейської поп музики Kadebostany презентує своє неймовірне шоу у "Malevich Concert Arena". Kadebostany - швейцарська поп-група, заснована в 2008 році французьким музикантом Kadebostan. За їх власною думкою, це не просто група, а ціла республіка, метою якої є вторгнення в світову поп-культуру і розкриття нових її граней. Завдяки своїй унікальній звуковій шаленій енергетиці резиденти "поп-республіки" швидко перейшли в центр світової уваги. Kadebostany- це дійсно своя Республіка з усіма атрибутами: прапорами, формами і законами. В групі прекрасно все: музика, вокал та візуальні шоу. Президент Kadebostan зібрав кращих та найцікавіших музикантів з усіх частин світу. Успіх прийшов до Kadebostany після того, як їх кавер-версія пісні Beyoncé «Сrazy In Love» блискавично пронеслася по світових кіноекранах, пролунавши у фільмі «50 відтінків сірого». Відомі хіти групи «Teddy Bear», «Castle In The Snow», а також «Mind If I Stay» (2017), займають перші рядки всіх можливих чартів, надихаючи діджеїв з усього світу робити величезну кількість реміксів. Неймовірні візуальні ефекти, танцювальні номери і навіть марші, що супроводжують все шоу Kadebostany, перетворює їх появу на сцені на живе магічне дійство, яке неможливо передати словами.

Louna
29.11.2018 20:00

П'ята за рахунком студійна робота LOUNA під назвою «Полюса» у всіх сенсах витримана і збалансована. Всі пісні об'єднані спільною темою нерозуміння, суперечностей, зіткнення ідей, ідеологій і поколінь. Різноманітний в плані звучання, повний нових творчих і музичних рішень альбом проте зберіг фірмовий драйв, вогонь і енергетику групи, яка змушує не здаватися і йти вперед. Це все та ж чесна і прямолінійна, зла і небайдужа LOUNA, але тільки ще на одну платівку доросліша, та звучить на крок впевненіше і потужніше. Вперше заявивши про себе в 2009 році, LOUNA вже встигла потіснити на рок-сцені визнаних метрів жанру і стала одним з флагманів цього музичного напрямку. Гарчали гітари, розкотисті барабани, сильний вокал Лусіне Геворкян, хльосткі тексти, натхненні Оруеллом та Паланіком, які висвітлюють проблеми не стільки країни, скільки людини в цій країні, - все це миттєво звертає на себе увагу слухачів. Доказ тому: перші місця в чартах, яскраві виступи на головних фестивальних сценах, масштабні тури і зростаюча з кожним роком аудиторія шанувальників. Для львівського концерту музиканти готують сюрпризи, приділяючи особливу увагу світловому шоу і якості звуку.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт гурту "Вагоновожатые"
01.12.2018 19:00

Перший день після осені. Поділимось іржавими цвяхами. Послухаємо новий альбом. Пам'ятайте: концерт Вагоновожатые - єдина правильна людська слабкість.

Концерт Арсена Мірзояна

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився солдаутами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - це приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати - незнайомі йому складові музики. На сьогодні, Арсен Мірзоян - номінант музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним. "В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне." - говорить співак. Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Старий різдвяний джаз

Тільки уяви. Напівтемна зала, таємнича тиша, світло від рампи відблискує на відполірованому саксі. Ти заплющуєш очі. "Have yourself a Merry Little Christmas"... Різдво починається не з куті. Різдво починається з джазу. Ведучим вечора стане людина, закохана в джаз, радіоведучий і музичний продюсер Олексій Коган. На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова - безсумнівні зірки української джазової сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кистенев. Ти маєш це почути!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "VIVAT оперета!"

Постановники: Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист України Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Балетмейстер-постановник Сергій Наєнко заслужений артист України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Людський голос"

Забронюйте вечір для цього концерту: до Львова їде одна з найкращих співачок світу – Ольга Харченко! І це не просто слова, адже Ольга стала фіналісткою конкурсу BBC "Співак світу" 2012 року. Талановита одеситка прийшла до оперного співу не одразу. Спочатку були скрипка, кулінарія та англійська мова! У 2000-му Ольга вступила до Одеської музичної академії, а вже за два роки емігрувала до Швейцарії, де продовжила своє навчання у Цюріхському університеті мистецтв. Наразі навчається у Музичній капелі королеви Єлизавети в Бельгії. Ольга переймала майстерність у багатьох відомих оперних співачок, зокрема і в Монсеррат Кабальє. Отримала кілька престижних нагород, серед яких – Другий приз міжнародного конкурсу в Монреалі (2012). Українка пише музику і любить співати поп та джаз.В Органному залі і вперше у Львові Ольга Харченко виконає "Людський голос" Франсіса Пуленка! Це опера однієї актриси – остання телефонна розмова дівчини зі своїм коханим, який одружується з іншою. Пронизливий монолог у виконанні емоційного сопрано Ольги Харченко супроводжуватиме Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом одного з найталановитіших дириґентів свого покоління – Сергія Сімакова. Сергій теж має право на свій титул, адже 2015 року переміг у міжнародному конкурсі дириґентів Jeunesses Musicales у Бухаресті. Сімаков – випускник Казанської консерваторії, який керував оркестрами в Німеччині, Швейцарії, Нідерландах, Румунії, Ісландії. Останні роки мешкає у Цюріху, де заснував Giraud Ensemble Zürich. А 23 березня він стане за дириґентський пульт у Львівському органному залі, щоб виконати з Ukrainian Festival Orchestra симфонію "Юпітер" Вольфганга Амадея Моцарта. Монументальна і складна симфонія №41 із фантастичним фіналом недаремно отримала назву “Юпітер”, адже таку музику присвячують лише богам. Приходьте на концерт світових зірок класичної сцени! Ольга Харченко – сопрано (Швейцарія) Сергій Сімаков (Німеччина) – дириґент Ukrainian Festival Orchestra В.-А. Моцарт – Симфонія №41, "Юпітер" Ф. Пуленк – "Людський голос" ("La Voix humaine")Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Шоу

Талант-шоу "Х-фактор: бібліоремейк"

Запрошумо усіх супер-талановитих, хто любить співати, танцювати, має акторські, літературні або художні здібності до участі у Талант-шоу «Х-фактор: бібліоремейк».

Udance
20.10.2018 - 21.10.2018 09:00

Udance - це національний танцювальний проект, який проходить у співпраці з найбільшим відеосервісом MEGOGO в 3 етапи впродовж 2018 року. В найбільших містах України ми відбераємо найкращі команди і завершимо рік грандіозним UDance Show у центрі Києва.

New Comedy UA

B листопада  у Львові справжня бомба гумору "New Comedy UA". Відсутні рамки, ніяких заборон - лише сміх і маса приголомшливих гумористичних номерів - це гарантія того що унікальна атмосфера залу буде переповнена реготом і відмінним настроєм! Сеанс лікувальної сміхотерапії можна відвідати 4 листопада в Культурно-освітньому центрі ім О.Довженка.                                                                                                                                                          «Comedy Show UA» - найпопулярніший в Україні гумористичний проект, попередником і зразком якого стало відоме телешоу «Comedy Club». Це гострий і актуальний гумор, жарти, мініатюри, скетчі, стендап і музичні номери від кращих коміків і дуетів країни! Це завжди смішні, життєві історіії, в яких кожен впізнає себе, своїх близьких, друзів, і посміється над навколишнім світом. Тут немає місця банальностей, тільки справжній Stand Up. Життя як воно є. Ми говоримо те, про що Ви думаєте. У складі учасників «Comedy Show» - найбільш впізнавані і популярні резиденти таких гумористичних телепроектів, як "Comedy Club", "КВН", "Бійцівський клуб", "Розсміши коміка", "Убойная лига", "Бігуді Шоу", "Понаїхало", " Дві смужки", "Сміх без правил", "Комік на мільйон", "Ліга сміху" і ін. Творець і продюсер «Comedy Show UA» - відомий гуморист і шоумен Дядя Жора. Він же є одним з резидентів проекту.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.    

Святкове шоу "Грузинське різдво"

Всеукраїнський гастрольний тур Державного ансамблю пісні і танцю Грузії "Kutaisi" з новою програмою.Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій. Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом. Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу. Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в 20 містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце. За плечима ансамблю — не лише успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів. Відвідавши концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вечірки

Picasso Night
17.08.2018 22:00

П’ятниця! Робочий тиждень закінчився, попереду яскраві вихідні у Picasso! Dj’s: Killa, Bravo.Face control & Dress code. Якщо в тебе День народження – тобі та чотирьом твоїм друзям вхід безкоштовний в цей день! Бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.

Private party

Деталі та бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Hola tequila!

Hola amigos!  Запрошуємо провести суботу разом на шаленій мексиканській хвилі. Замовляй текілу та вигравай подарунок! Адже на кону: термочашка, фоторамка, тримач для грошей, антистрес, набір для фото, браслет або ж порція текіли Sierra Silver.Резервування столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Вечірка "A big party never killed nobody"
18.08.2018 22:00

Велика вечірка у великому клубі! Не пропусти грандіозну суботу у Picasso, у нас сумно не буває. Безкоштовний вхід для дівчат по списку до 23:00! Щоб потрапити у список необхідно перейти за нижчевказаним посиланням.Face control & Dress code. Якщо в тебе День народження – тобі та чотирьом твоїм друзям вхід безкоштовний в цей день! Бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.

Арома-ланч від Студії Краси
18.08.2018
вул. Героїв УПА, 9

Шановні львів`яни та гості міста Львів! Запрошуємо Вас на Арома-ланч від Студії Краси для львівських панів та панянок!Арома-ланч – це:• Живе спілкування в колі позитивних людей за філіжанкою найсмачнішої львівської кави;• Цікава та корисна інформація про красу та здоров`я;• Нові знайомства, враження, відкриття.На Арома-ланчі Ви : • Відкриєте для себе дивовижний світ ароматів та навчитеся вдало підбирати парфуми для себе та своїх близьких;• Дізнаєтеся про те, як правильно доглядати за шкірою, щоб на довгі роки зберегти молодість та красу;• Отримаєте цінні поради фахівців для створення сучасного макіяжу.На Вас чекають: • Безкоштовні майстер-класи по догляду та візажу; • Індивідуальні консультації;• Паспорт Краси кожному учаснику майтер-класу;;• Лотерея з подарунками;• Запашна кава зі смаколиками в дружній атмосфері.• Гарний настрій та проємне спілкування.Вхід вільний.

Latin Dance Party "Sofia Party"

Школа латиноамериканських танців "Leo Dance" запрошує усіх шанувальників латиноамериканської танцювальної культури ЩОСУБОТИ на запальну вечірку "SOFIA PARTY" !!! Нас Вас очікує весела атмосфера в колі друзів, а також неймовірно драйвова музика: запальні хіти сальси, пристрасної бачати та романтичні треки урбан кізомби від кращих діджеїв латини у Львові !!!ЗРОБІТЬ своє ЖИТТЯ ЯСКРАВИМ !!! Час вечірки: 22:00 - 02:00 ‼️З 00:00 - до 02:00 - kizomba timeОплата на вході (2-й поверх): 50 грн

Літні Dj-сети в Ротонді
18.08.2018 20:00
Парк ім. Івана Франка біля Ротонди

Запалюй літо разом з улюбленими ведучими DУЖЕ Radio​ щосуботи під драйвову музику львівських ді-джеїв! DУЖЕ Radio запрошує всіх на Літній Танцпол у «Ротонді» в парку ім. Івана Франка! DУЖЕ Radio знає, як львів’яни люблять та вміють розважатись! Львів завжди славився великою кількістю закладів та майданчиків, де влаштовувались танці під відкритим небом. Як тільки їх не називали: "баль", "гопанки", "танці", "дискотека"… Цього літа ми відновлюємо танцювальні львівські традиції. Приходи і друзів бери - отримуй позитив, сюрпризи, подарунки! Відпускай настрій догори.Вхід вільний.

Піца Паті №6

Наступна вечірка відбудеться у Львові. Як завжди, готуємо для вас тонну смачної піци і бочку лимонаду. Але найцікавіше - гарна жива музика від гурту Yoga Brothers. Вам точно сподобається. Приводьте усіх своїх друзів. Вхід - donation, тобто вільний внесок. Суму обираєте ви, рекомендована сума - від 40 грн.Реєстрація за вказаним посиланням, або номером телефона.

Qırımські молодіжні зустрічі
19.08.2018 17:00
вул. Панаса Саксаганського, 20

Запрошуємо на щотижневі вечірні зустрічі кримської молоді за чашкою свіжого завареного Qave (кави) разом зі смачними Tatlı şeyler (солодощами).на вулиці Панаса Саксаганського, 20, 3 поверх, код 1. Відмічайтесь в події, щоб попасти в чат та вносьте свої пропозиції та побажання, щодо зустрічей. Продукти купляємо безпосередньо перед зустріччю, хто може допомогти з вибором продуктів приходьте трохи раніше. Сума ділиться на всіх учасників згідно з чеками.

Вечірка "Malevich Latina"
19.08.2018 20:00

Чуєш ритм пристрасті? Тоді приходь і танцюй до ранку на Malevich Latinа — розпалюй пристрасть своїми нестримними "па"!Танцюй сальсу, мамбо, бачату та кізомбу під шалені треки від DJ La-Gata!Початок о 20:00, а встигнеш до 23:00 — вхід безкоштовно!Вхід в клуб дівчата 18+ хлопці 21+ Вхід: для всіх 50 грн.Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.