Події Івано-Франківська

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Заздрісний Котик"

Головний герой вистави – Котик, котрий багато спить та живе у теплі й комфорті, позаздрив Псові, за те, що той за віддану службу отримав медаль. Заздрість була настільки сильною, що Котик вирішив помінятися із Псом місцями. Пес вчить його гавкати та дозволяє зайняти своє місце у будці. Внаслідок цього заздрісному Котикові доводиться спати на соломі, гризти кістку та ходити на полювання. Звісно, жодне із цих занять не приходиться Котикові до душі. Він починає розуміти, що не може впоратися із собачими обов’язками й жити по-собачому теж не хоче… Тому, все стає на свої місця…

Таксист 2 або кохання на швидкості

16 років потому. Мазунчик долі "занадто одружений таксист" Джон Сміт і досі живе у щасливих шлюбах з двома чарівними дружинами, і так, напевно, тривало б і надалі, якби не клятий Інтернет і злощасний винахід Марка Цукерберга. Хочете знати що сталося? Чому геніальна схема чесного двоєженця опинилася на межі провалу? Як буде виплутуватися з цього рейваху досвідчений махінатор? То заходьте на гостину до Смітів і подивіться самі. Але попереджаємо: наближатися до цієї сім'ї небезпечно - всіх навколо затягує у коловорот подій на шаленій швидкості! Сценографія - з.д.м. України Олександр Семенюк Художник по костюмах - Олена Андрійчук Музичне оформлення - Анастасія Кузик Балетмейстер - Лариса Медведєва Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Помічник режисера – Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Джон Сміт - з.а. України Олексій Гнатковський Мері Сміт - з.а. України Ольга Комановська Барбара Сміт - з.а. України Надія Левченко Стенлі Поуні - Роман Луцький  Татусь - Андрій Луценко Вікі Сміт - Тетяна Гірник, Мар'яна Тимчишин Гейвін Сміт - Іван Бліндар, Микола Сливчук Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Казка "Всі миші люблять сир"

Це лише на перший погляд білі й сірі миші однакові. А насправді вони мають дуже великі відмінності, і головне - на дух не переносять одне одного. Але їхні діти закохані - наче Ромео і Джульєтта. Та чи зможуть вони примирити своїх батьків і вберегти любов? І яку роль в усій цій історії відіграє кіт?!  Казочка про те, як не сваритися, а жити в мирі й злагоді. Одним словом, порада, яку отримають герої вистави, знадобиться не лише дітям, але й нам - дорослим.  Тож приходьте, дивіться, слухайте і мотайте на вуса.Дійові особи і виконавці: Біла миша-Мама - Іванна Сірко  Біла миша-Тато - Андрій Батир Біла миша-Донечка - Мар'яна Тимчишин Сіра миша-Мама - Ірина Буняк Сіра миша-Тато - Андрій Мельник Сіра миша-Син - Віктор Абрам'юк Кіт-маг - Сергій Лазановський Квитки можна придбати у касі театру.

Комедія "Оце так Анна ..!"

Прадавні люди, без сумніву, помилялися, гадаючи, що Земля буцімто тримається на трьох китах, адже  цілком зрозуміло, що цей феномен відбувається тільки завдяки Анні! Принаймні у цьому щиро переконані Бернар та Жаклін, у яких Земля тільки і робить, що з-під ніг вислизає. Молода парочка  вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але замість милої, "невинної", романтичної шлюбної зрадочки на них чекає пікантна пастка у власному домі і незліченні курйози… Однак ніхто і не підозрював на що здатна ця Анна!  Режисер - Орест Пастух Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - Орест Пастух Художник по костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Дійові особи і виконавці: Анна - з.а. України Любов Ніколаєнко Бернар - Роман Луцький Жаклін - з.а. України Галина Баранкевич  Бріджид - Тетяна Гірник Робер - Євгеній Холодняк Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Нація"

На основі реальних подій драма-реквієм за однойменною книгою М.Матіос. Вистава на основі реальних подій 40-х років XX сторіччя на скривавленій Гуцулії — своєрідний спіритичний сеанс. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час роз'ятрить та відкриє навічно незагоєні рани давно минулого, подарує сповідь та прощення "своїм" та "чужим", "невинним" та "винним" мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя. Народжується НАЦІЯ. Інсценізація, режисура, візуальне рішення, музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Сценографія - з.д.м.України Олександр Семенюк Пісенна режисура - лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Наталка Половинка Пластика - Андрій Кирильчук Асистент режисера - Олексій Гнатковський Помічник режисера - з.п.к.України Софія Павліська Дійові особи та виконавці: Юр'яна - з.а.України Галина Баранкевич Довгопол - Роман Луцький Дідушенко - з.а.України Олексій Гнатковський Уласій - Євгеній Холодняк Фельдшерка Дуся - Мирослава Полатайко-Гусак, Тетяна Гірник Грицько - Андрій Фелик Він - Ігор Захарчук Вона - Мирослава Полатайко-Гусак, Тетяна Гірник Родина Шандрів Василь, тато - з.а.України Олексій Гнатковський Катерина, мати - з.а.України Надія Левченко Діти - з.а.України Галина Баранкевич Ігор Захарчук Мирослава Полатайко-Гусак Тетяна Гірник Представники МГБ - Андрій Фелик, Роман Луцький Корнильо - Євгеній Холодняк Мати, берегиня - з.а.України Надія Левченко Юстина - з.а.України Олеся Пасічняк Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Модільяні"

Театральна подія року - нова експериментальна постановка Ростислава Держипільського "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує". Що ж у ній нового і цікавого? 1) Спеціально для цієї вистави у Франківському драмтеатрі відкриють нову локацію – СЦЕНУ-ЦЕХ. 2) Ростислав Держипільський здивує неочікуваним концептуальним рішенням постановки. Він вирішив не будувати декорацій початку ХХ століття. Натомість, історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амадео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм. 3) Колаж з реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної та «жива» музика доповнять сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського. 4) І головний сюрприз! У виставі зіграє видатний український актор, який має у своїй творчій біографії більше 100 ролей у кіно. Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Ще раз про Червону Шапочку"

У центрі сценічної версії казки С. Єфремова "Ще раз про Червону Шапочку" Вовк не з’їдає ні Бабусю, ні Червону Шапочку. Він їсть глиняний горщик і мішок з лахміттям.Вистава стала шлягером діючого репертуару театру.  

Казка "Красуня і чудовисько"

Казка про справжнє кохання за мотивами однойменної європейської казки Художній керівник постановки - н.а. України Ростислав Держипільський Режисура, сценографія, музичне оформлення - Олексій Лейбюк Балетмейстер - Лариса  Медведєва Художник по костюмах - Олена Андрійчук Інколи за гарним обличчям та лагідними словами ховається справжній монстр, а за потворним обличчям та похмурим характером - прекрасний Принц. І тільки серце завжди допоможе відрізнити правду від брехні. Щоб врятувати свого батька, Бель вирішує назавжди залишитися замість нього у старовинному замку у самісінькій гущавині лісу. Господар палацу – непривітна і огидна потвора, і дівчина переконана, що більше ніколи не побачить ані сонячного світла, ані свого батька, але… виявляється, справжніх друзів - як і справжнє кохання - можна знайти будь-де! Трохи моторошна, але дуже ніжна казка про Красуню і справжнє кохання. Дійові особи і виконавці: Бель - Мирослава Полатайко-Гусак, Мар'яна Тимчишин Чудовисько - Євгеній Холодняк, Андрій Батир Люм'єр - Ігор Захарчук, Микола Сливчук Когзворд - Іван Бліндар, Віктор Абрам'юк Мадам Поттс - з.а. України Ольга Комановська, Ірина Буняк Геній - Андрій Мельник Гастон - Юрій Вихованець Філіп - Іванка Сірко Мати - з.а. України Олеся Пасічняк, Іванка Терлецька Дівчинка - Анна Крюкова, Ангеліна Федів (т.ш. "ЖивБувПес") Квитки можна придбати у касі театру.

Комедія "Любов до гробу"

Неймовірна жінка вміє наповнити життя чоловіка, якого кохає. Вона щедра, пристрасна. Вона віддає всю себе цілковито. Від неї нікуди не дітися. Якщо ви намагаєтеся бути терплячим, вас звинувачують у холодності. Якщо ви відмовчуєтеся у відповідь на провокації, то ви автоматично стаєте "безсердечним монстром, що зіпсував усе її життя". І боронь Боже сказати чого зайвого, тоді вже знайте - ця інформація тепер працює проти вас. Все, ви в пастці! Але, на щастя, італійський драматург Альдо Ніколаї знайшов вихід. Попереджаємо, метод негуманний, тому секретний. Після перегляду прохання не розголошувати. Ролі виконують: Єва - Галина Баранкевич, Nadya Levchenko Бруно - Yevhenii Kholodniak, Андрій Мельник Маріо - Batyr Andryi Жіноче начало - Ірина Вихованець, Мар'яна Тимчишин Чоловіче начало - Сергій Лазановський Любов - Іванка Сірко, Ivanna Gundiak Режисура, музичне оформлення - Орест Пастух Художник-постановник - Олеся ГоловачКвитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Сім’я Тотів"

Національний угорський театр (Будапешт, Угорщина).Авторитетні зарубіжні видання вже давно представляють Аттілу Віднянського як "класика угорського театру", а сам режисер завжди підкреслює, що він угоро-український митець. Атілла Вілнянський, уродженець Мужієва, невеличкого селища у Берегівському районі Закарпатської області, за два десятиліття плідної роботи перетворився на одного із найпомітніших європейських режисерів.Навчався Атілла у Києві, у КНУ театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. З 1993 по 2013 рік він був головним режисером Закарпатського обласного угорського драматичного театру в Берегово. З 2013 року і донині Атілла Віднянський очолює Національний театр Угорщини. Численні нагороди, престижні фестивалі, запрошення на постановки у провідні театри Європи… Останній раз на фестивалі в Україні вистави Віднянського можна було побачити 9 років тому!Завдяки фестивалю «Карпатський простір» в Україні покажуть виставу Національного угорського театру "Сім’я Тотів" Іштвана Еркеня у постановці видатного Атілли Віднянського. І це, безперечно, подія.Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "З життя комах"

Незалежний театрально-музичний проект Мінськ (Беларусь). Вистава відбудеться в рамках Міжнародного мистецького фестивалю "Карпатський простір-2018".Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням. 

Вистава "Колискова війни"

Тбіліський державний драматичний театр імені Сандро Ахметелі. Автор: О. Катамадзе. Режисер: Іраклі Гогія. Вистава відбудеться в рамках Міжнародного мистецького фестивалю "Карпатський простір-2018".Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Віндзорські витівниці"

Плотський драматичний театр (Польща) (Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Plocku). Автор: Вільям Шекспір. Режисер: Марк Мокровецький. Вистава відбудеться в рамках Міжнародного мистецького фестивалю "Карпатський простір-2018".Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Момотаро"

    Багато-багато років тому злий дух Оні, користуючись підступними чарами, вкрав у людей сон і оселився на символі сили Японії – горі Фудзіямі. І з того часу жодна людина, жодна тварина не могла заснути… Всі стали кволими і млявими… Єдиний на всю Японію, хто має силу піднятися на Фудзіяму, і подолати клятого Оні – хлопчик Момотаро. Він народився з персика в той рік, коли востаннє цвіли дерева сакури. І чари Оні не мали над ним сили. Хлопчик з персикового плоду – улюблений персонаж японської народної казки. В  його образі є багато спільного із героєм української казки про Котигорошка.    

Концерти, шоу

Весняний калейдоскоп

Камерний оркестр "Ренесанс" Маріупольської камерної філармонії. Художній керівник та диригент - заслужений діяч мистецтв України Вались Крячок. У програмі твори А. Вівальді, Ф. Ксавера, В.А. Моцарта, Ф. Мендельсона, А. Дворжака, Х. родриго, А.П. П'яццолли, Ж. Брагатто, Б. Фроляк.

Вечір класичного танцю
25.04.2018 18:00
вул. Незалежності, 46(Арена-центр)

Запрошуємо поринути у чарівний світ танцю. Вхід вільний.

Виступ "La Mathilde"

“Шансон здорової людини” - це могло б стати лейтмотивом цього вечора. І точно стане ним. 25 квітня в Івано-Франківськ з Парижу завітає гурт La Mathilde та привезе з собою саксофон, акордеон, ліричний вокал, досить роковий звук, радісну відкритість до української публіки та легке почуття гумору. Можливо, саме таким він і є - рецепт справжнього французького рок-шансону, який не має нічого спільного з поширеними в Україні стереотипами. Гурт La Mathilde завітає до Івано-Франківська у свого українського туру за підтримки Французького Альянсу та у рамках "Французської весни". "Нас надзвичайно душевно приймають в Україні. Як аудиторія, так і організатори дуже привітні до нас і демонструють непідробний інтерес до нашої музики", - пояснюють La Mathilde своє бажання турувати по Україні. До речі, тур включатиме 12 міст – Львів, Рівне, Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Миколаїв, Одесу, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський і Хмельницький, а також столицю Молдови – Кишинів. Гурт La Mathilde привезе в Івано-Франківськ нову програму, а також вперше за свою творчу історію видасть міні-альбом, тексти якого можна буде прочитати як французькою, так і українською мовами. Загалом за десять років на рахунку La Mathilde вже чотири повноформатних альбоми, три міні-альбоми і понад 200 виступів по всій Європі. Вартість квитків: 70 грн в попередньому продажі та 90 грн в день заходу. Придбати квитки можна вже з 30 березня он-лайн на сайті Concert.ua або в касах в Dazzle (Незалежності 34, Івано-Франківськ). Кількість місць обмежена.

КВН "Кавалєрка-2018"

За вихід у фінал позмагаються 14 команд з 6 міст України. Географія команд доволі широка: Івано-Франківськ, Калуш, Чернівці, Дрогобич, Київ, Львів. На глядачів очікує море україномовного гумору та океан позитивних емоцій.  Запрошення у профкомах та сенатах вузів міста.

Концерт гурту "Без обмежень"

Без обмежень вирушають у другу частину туру з новим синглом Хочеш. На численні прохання, Без обмежень вирішили продовжити тур з презентацією нового синглу Хочеш з майбутнього альбому гурту, реліз якого заплановано на весну цього року. Також, в програмі виступів - улюблені пісні з трьох студійних альбомів - "UNDERGROUND" (2007 рік), "ДИХАЮТОБОЮ" (2015 рік) та "5хвилин" (2017 рік). В першій частині туру гурт дав 18 концертів, двічі завітавши до Львова. А розпочався тур в Лондоні, де гурт виступив вперше – на благодійному концерті у Громадському Українському Центрі. У другій частині заплановано 20 концертів. До деяких міст музиканти завітають вперше, а в деякі приїдуть вдруге за тур, – з концертами на біс. Розпочнеться тур в Умані - у День закоханих, 14 лютого. Без обмежень запрошують на свої виступи усіх, хто цінує справжні почуття, романтику і не уявляє свого життя без кохання! Без обмежень – відомі українські рок-романтики. Мужні чоловіки, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями. Музиканти залишаються вірними собі, не припиняють експериментувати та не визнають ніяких лімітів у форматі чи стилі, тому в музиці та текстах Без обмежень кожний знайде щось для себе – від тихої витонченої лірики до шаленого драйву. Кожен виступ Без обмежень – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу.

Концерт "Jazz For Lovers"

Це перевірений на кращих сценах країни проект для двох! Чергова добірка всесвітньо відомих шлягерів, під які закохувались мільйони - хіти Джеймса Брауна, Рея Чарльза, Етти Джеймс, Майкла Бубле і не тільки у виконанні біг-бенду Lviv Jazz Orchestra під керівництвом Андрія Гедзика! Кращі джазові вокалісти - Юрій Григораш, Оксана Караїм, а також спеціальний гість - фіналіст Х-Фактора Павло Пігура - подарують вам справжне свято романтики, естетики і кохання. Завітайте на концерт з тими, кого любите. Приходьте на концерт, який Ви запам`ятаєте назавжди!

Концерт гурту "B&B project"

Презентацієя першого альбому у рамках туру, присвяченому 3-річчю гурту!B&B Project — український колектив, основною метою якого є популяризація народних інструментів — бандури та баяну. На даний момент кількість переглядів відео у YouTube та Facebook перевищує 20 мільйонів.На цьому концерті прозвучить перший альбом та зовсім нетипові композиції для народних інструментів: КЛАСИКА В СУЧАСНІЙ ОБРОБЦІ, САУНДТРЕКИ, КАВЕРИ, АВТОРСЬКА МУЗИКА, ДАБСТЕП, РОК, ГРАНЖ, КЛУБНА МУЗИКА, ФАНК та багато іншого. Гурт існує з 2015 року, за цей час побував з сольними концертами в багатьох містах України, зоні АТО, на різноманітних фестивалях, а також в багатьох країнах світу (Польща, Катар, Хорватія, Франція, Нідерланди, Швейцарія). Їхні композиціі неодноразово потрапляли в чарти світових радіостанцій. Постійні експерименти та подання музичного матеріалу в сучасному світлі – це основний принцип музикантів. Відвідавши концерт B&B project – Ви назавжди зламаєте стереотипи щодо українських народних інструментів!Учасники гурту:Бандуристка - Тетяна МазурБаяніст - Сергій ШамрайУдарні - Костянтин МаркоЕлектро-контрабас - Денис Стефанко

"Дизель Шоу" з туром "Навколо України"

Початок о 19:00 год. Актори кращого гумористичного шоу відправляються з новою програмою в весняний тур, який обіцяє стати рекордним. Попередній весняний тур "Дизель Шоу" "Весна смішна" став національним рекордсменом - гумористи дали 38 концертів і увійшли до Національного реєстру рекордів України в номінації "Найбільша кількість концертів гумористичного колективу в рамках одного концертного туру". Новий тур "Навколо України" на підтримку першого комедійного серіалу "Папанькі" виробництва "Дизель Студіо" обіцяє побити цей рекорд. За три місяці гумористи виступлять в 37-ми містах країни - від великих центрів до найвіддаленіших містечок - а ось концертів буде набагато більше, адже в деяких містах їх буде два. Стартує тур 25 лютого в Вінниці. А далі актори відправляться в такі міста України - Покровськ, Сєвєродонецьк, Краматорськ, Маріуполь, Мелітополь, Енергодар, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький, Дніпро, Львів, Ужгород, Умань, Черкаси, Біла Церква, Одеса, Миколаїв, Южноукраїнськ, Херсон, Харків, Кременчуг, Олександрія, Кам'янське, Луцьк, Ковель, Тернопіль, Рівне, Житомир, Чернігів, Конотоп, Суми, Полтава, Івано-Франківськ, Чернівці, Кам'янець-Подільський та Хмельницький. Фінальну крапку концертного марафону "дизеля" поставлять в кінці травня ... знову у Вінниці. І вже зовсім з іншою програмою. Сильно люблять колектив в цьому місті. До дружньої гумористичної сім'ї - Єгора Крутоголова, Марини Поплавської, Вікторії Булітко, Євгена Сморигіна, Євгена Гашенко, Олександра Бережка і Олегу Іваниці в турі вперше після народження сина приєднається молода мама Яна Глущенко. І, до речі, в акторському складі можливі ще сюрпризи. "Дизелі" представлять нову весняну програму - концертні номери, сценки, пісні і танці. Багато номерів глядачі в залах побачать раніше, ніж телеглядачі! Традиційно - це буде яскраве шоу без політики. Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші шанувальників "Дизель шоу". Крім того, навесні акторів "Дизель Студіо" можна буде побачити в нових сезонах скетч-кома "На трьох" і в прем'єрі нового комедійного серіалу "Папанькі", знятого силами "Дизель Студіо". "Дизель Шоу" названі "Кращою гумористичною програмою року" на думку експертів, критиків і аудиторії. Володарі "Телетріумфу 2016" - українського Оскара на телебачення. Ну, і традиційно - жартами, якісним гумором і чудовою акторською грою "Дизель Шоу" щотижня, по п'ятницях, радує і буде радувати глядачів в ефірі каналу ICTV.      

Концерт гурту "YURCASH"

Початок о 19:00 год.Скучили за якісною українською музикою? Тоді ловіть мегановину! Дирижабль "ЮРКЕШ"/YURCASH прогріває мотори, щоб прилетіти у ваші міста! Потужна музика, глибокі тексти, неймовірне почуття гумору і просто нереальна харизма!!! Всіх глядачів чекає незабутня енергетика і відрив! Рокерський! Український! І Справжній! Придбати квитки:- https://gastroli.ua/events/yurcash-frankivsk- https://iwano-frankowsk.internet-bilet.ua/events/20518/YURCASH/

Концерт Олега Винника
23.06.2018 20:00

Невиправний романтик української естради, цієї весни відправляється в свій наймасштабніший тур. З новою програмою "Ти в курсі" він відвідає більшість обласних центрів України. В Івано-Франківську Олег Винник вийде на сцену Центрального стадіону "Рух", щоб виконати свої кращі хіти і нові композиції. Місця вистачить для всіх! Головне - встигніть купити квитки на концерт Олега Винника вчасно.

Вечірки, музичні виступи

Вечірка "Hit Mix"
22.04.2018

Запрошуємо всх на Hit Mix! До півночі вхід вільний!

Вечірка "Womans Days"
22.04.2018 22:00

Deep house music party. Щонеділі знижка - 20% для компаній від 4 дівчат. По карткам до 24:00 - безкоштовно. Face control&Dress code.

Student party
25.04.2018

Запрошуємо студентів на вечірку! Для Вас спеціальні пропозиції на барі!

Вечірка "Student Night"

Вартість квитка - 60 грн. Вхід по запрошеннях і картках безкоштовний.

Вечірка "Жіноча ейфорія"
26.04.2018 22:00

Для вас буде виступати DJ Valentine. Також, подарунки для дівчини, яка прийде на найвищих підборах!

Pleasure Records
28.04.2018 22:00

Pleasure Records Andre Vakarchuk, Hiviq Barbituratovych, Andriy Vitvitski.

We Just Celebrate Ourself
03.05.2018 22:00

Попередній продаж - 40 грн, на вході - 60 грн. Face control&dress code. Замовлення столиків за вказаним номером.

Ігри

Дев'ята рейтингова гра ГлуздоГерць
26.04.2018 19:30

Привіт! Ми раді запрошувати вас на дев'яту гру нашої інтелектуальної вікторини - ГлуздоГерць! Початок реєстрації 19:15. Просимо команди приходити завчасно, щоби не пропустити початок! Кількість місць обмежена! Цікаві запитання, лотереї та призи чекають на вас! Приходьте!

Студентський захід "The std::hackathon"

Приходь розімнути пальці в хорошій компанії, плюс до того ліквідуєш проблеми студентів та навчальних закладів. У Прикарпатському університеті відбудеться унікальний студентський ІТ-хакатон. Що це таке?Хакатон - захід, де збираються люди, які мислять кодами. І протягом відведеного часу цим лише і займаються. Приходять, вигадують проект, втілюють його і перемагають. При цьому відволікаються лише на "поїсти" та "поспати".Хто може брати участь у хакатоні?Якщо вранці замість поцілувати кохану Ви обіймаєте свій комп'ютер, тоді Вам до нас.) Обмежень щодо віку, як таких, немає, але студентський квиток варто мати при собі.Чому варто відвідати хакатон?Поки зір остаточно не зіпсувався, добре було б підняти дупцю, та вигуляти улюблений комп'ютер. А ще можна знайти таких затятих кодерів і гуляти разом) Ну ще з менторами можна працювати, але то таке.Що дасть участь у хакатоні? ти зможеш перевірити свої сили, довести або спростувати міф, що програмістам працюється краще вночі; ти познайомишся із багатьма однодумцями; нарешті матимеш з ким пожартувати про рекурсію, інкапсуляцію, поліморфізм, та багато інших незрозумілих слів для пересічних людей; (що я щойно написала?!) Як це працює? У світлому теплому приміщенні збирається 10 команд, від 3 до 5 учасників, які протягом 33 годин спілкуються, кодять, дизайнять, може навіть з бубном танцюють, тобто втілюють свою ідею в життя. Готують гарну презентацію проекту перед журі - спонсорами, - які визначатимуть переможця. Всі отримають сертифікати участі, а найкращі - цінні призи. Прийшов - придумав - виграв!

Гра у настілки

Хей, хей! Друже та подруго! Скучаєш? Так не можна! Ні, ні, ні! Цієї п'ятниці, в нас знову засядуть любителі настільних ігор. І навіть якщо тобі здається, що настілки то для маленьких діток, все одно створений ними дух затягне тебе глибоко в світ ігор! Створи власний світ у власній грі! Game of your life!

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Кольорова ХАТА .№1

Наша подія має дуже цікаву і корисну місію-щомісяця відкривати нові молоді таланти: дизайнерів,художників,фотографів,декораторів,майстрів, котрі виготовляють щось унікальне для дому. Також у нас всі бажаючі зможуть продавати свої домашні скарби: книги,вініли,постери,картини,вінтажні речі та інше. Запрошуємо до участі в міні-лекціях людей,котрі захочуть щось цікаве розповісти. Про ремонт,декор,дизайн інтер'єру,оптимізація простору,догляд за кімнатними рослинами,освітлення,перепланування,та будь-що інше,на ваш вибір,стосовно нашої тематики. Реєстрація за посиланням, яке вказано нижче.

Фестивалі, ярмарки

Ефа Фест-2018
28.04.2018 - 29.04.2018

Цілі та завдання фестивалю: Популяризація і розвиток східних танців, як вид сценічного мистецтва; Ознайомлення глядачів зі східними танцями та тенденціями їх розвитку в Україні; Розвиток аматорського хореографічного мистецтва серед дітей, молоді та дорослих; Популяризація існуючих танцювальних колективів східних танців та залучення нових учасників; Виявлення творчих, обдарованих особистостей; Обмін досвідом серед керівників танцювальних організацій, керівників і тренерів шкіл східних танців; Організація в рамках фестивалю навчальних майстер-класів з хореографії східного танцю з метою підвищення рівня професіоналізму українських виконавців.

Винний простір
04.05.2018
Вічевий майдан

Свято ковалів 2018

Запрошуємо на вже традиційне свято ковалів!

Всеукраїнський жіночий фестиваль "Аніма"

На тебе чекає 30 майстер-класів, тренінгів, воркшопів, трансформаційних ігор за різними тематиками від кваліфікованих коучів: Взаємостосунки Успіх та кар’єра Саморозвиток Сучасні тренди і стиль Краса та здоров’я Про найінтимніше Спецгостя фестивалю - Віталія Курач (м. Київ), дипломований лікар-дерматовенеролог, сексолог, сертифікований інструктор з імбілдінгу.Зірковою гостею IV Всеукраїнського фестивалю "Аніма" в Івано-Франківську буде Любов Юнак (відома під сценічнім іменем Лавіка) – співачка, телеведуча, арт-терапевт, засновниця авторської студії вільного розвитку особистості "2live4art", кандидат психологічних наук, сімейний консультант, гештальт-терапевт, провідна і тренер езотеричних подорожей "Слідами Шаманів".На фестивалі: із залу в зал відвідувачів фестивалю супроводжуватиме виставка- ярмарок із продукцією, цікавою жінкам (вироби ручної роботи, косметичні засоби, тематична література, прикраси тощо)! безкоштовна beauty-зона фотопроект від "Enjoy Agency" Також під час фестивалю проходить розіграш дорогоцінних подарунків.Приємно, що "Аніма" вже завоювала прихильність багатьох жінок, які з нетерпінням чекають наступного фестивалю, має постійних відвідувачок, а також викликає інтерес у нових учасниць. Дуже тішить численна кількість сприятливих відгуків, адже це свідчить, що проект є вагомим та актуальним.А найприємніше, що це все ти отримаєш, придбавши тільки один квиток!Фестиваль "Аніма" збирає аншлаги в містах всієї України, ми знаємо, що потрібно жінці для щастя, переконайся в цьому сама! Вартість на 2 дні: 450 грн. - до 1 квітня, потім 550 грн. Вартість на 1 день (19 або 20 травня на вибір): 250 грн - до 1 квітня, потім 350 грн.

Фестиваль сім'ї

Веселе свято для всієї сім'ї, де кожен знайде для себе заняття до душі. Запрошуєм татусів, мамусь та їх діток разом з нами святкувати тиждень подружжя!

Виставки собак "Карпатські Зорі-2018"

Шановні пані та панове! Запрошуємо Вас взяти участьв міжнародних виставках собак усіх порід з присудженням титулу FCI-CACIB. Останній день реєстрації - 25 травня 2018 року.

Porto Franko 2018
13.06.2018 - 17.06.2018

"Мистецькі повітряні лайнери" з Відня та Мюнхена, Брюсселя, Парижа та Вільнюса вже прямують до Івано-Франківська, який на тиждень – із 13 по 17 червня 2018 року – перетвориться на футуристичний центр актуального мистецтва. Фестиваль Portofranko2018 – це масштабний міжнародний проект, що цьогоріч поєднає електронну музику, сучасну хореографію, театр та візуальне мистецтво з високими технологіями, наукою, мріями про небо та творенням суспільства майбутнього. Своєрідна злітна смуга для проектів фестивалю – історичний центр Івано-Франківська, зокрема – міська ратуша, Палац Потоцьких, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка. Також серед унікальних локацій фестивалю: Міжнародний аеропорт, залізничний вокзал, завод Промприлад.

Craft Beer Fest

Start of annual Breweries and Craft Beer fest!!!Пиво відоме, пиво маловідоме і ще не відоме!Рок-лабухи і відоміші персони без фанери. Забава до раня через ніч. Гамаки з термопідкладкою можна бронювати наперід!

Міжнародний проект "Місто професій"
21.07.2018 12:00

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже п'ятий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".Ініціатор - міжнародний журнал Community Business Magazineв особі керівника, Tatiana Liulka.Вхід дорослим тільки у супроводі дітей!Чекаємо на вас.Вхід вільний.Якщо ви бажаєте долучитися у якості партнера заходу, зателефонуйте або заповніть форму

Мистецькі заходи

Лекція "Друкована книжка як провайдер авторського права"
23.04.2018 18:30

Що ми знаємо про авторське право? Звідки бере початок авторське право? Які "підводні камені" приховані для видавців при купівлі авторських прав? Що таке книжка: це роман улюбленого письменника чи результат творчої роботи цілого колективу авторів? В чому саме полягає мистецтво об’єднати різних авторів у роботі над створення книжки, яка буде максимально відображати суть роману? Відповіді на ці та інші запитання дасть Олександра Сергенюк - юрист юридичної компанії "Moris Group" та видавництва "Вавилонська бібліотека", фахівець у сфері авторського права.

Творча зустріч та автограф-сесія із Василем Добрянським
25.04.2018 18:30

Книгарня "Є". Івано-Франківськ спільно з "Гамазин" запрошує на творчу зустріч та автограф-сесію із Василь Добрянський (Борис Крамер) з нагоди виходу роману "Справа №*** "Про страчений одяг"До районного прокурора звертається начальник міліції полковник Ковтун. Хтось порізав кітель і підкинув під хвіртку. Прокурор доручає слідчому Нагорняку вияснити, хто й навіщо це зробив. Слідчий разом з опером Михайлом Чорним починають розплутувати клубок. Виявляється, порізаний одяг підкинули не тільки полковнику. А ще трьом чоловікам, які за загадкових обставин загинули.

Портрет до кави

Продовжуємо малювати портрети наших любих гостей! Як отримати свій портрет?  Все просто - Ви приходите в Milk&Pink, зручненько вмощуєтеся, доки вас малюють, безкоштовно отримуєте свій портрет!

Презентація "Спільноти для сиріт з інвалідністю"

27 квітня Українська благодійницька мережа проводитиме презентацію концепції підтриманого проживання – форми влаштування людей з інвалідністю, які втратили сім’ю, що полягає, зокрема, у їхньому проживанні у невеликих групових будиночках в межах громади, з можливостями брати активну участь у громадському житті, працювати та заробляти кошти, не лише отримувати допомогу, але й допомагати іншим. Розвинуті держави давно відмовилися від інтернатів (вперше цей процес почався у Європі та США ще у 60-х роках минулого століття), створюючи мережу осередків підтриманого проживання (групових будинків, спільнот тощо). Цей шлях є неминучим для України та українців, які прагнуть назавжди змінити життя мешканців інтернатів – людей з інвалідністю, створюючи умови для їхнього життя, а не існування

Фестиваль "Карпатський простір": перегляд візуальних інтерактивних проектів
04.05.2018 11:20
Майдан Шептицького

Перегляд візуальних інтерактивних проектів "Людяність", "Маяк", "Народжені Карпатами ІІI" та "Carpathian stream, фотовиставка Посольства Румунії.

Фестиваль "Карпатський простір": виставка живопису

Виставка живопису Сергія Савченко (м.Львів), виставка "живопису Давида Шарашидзе та Гії Міміношвілі" (Грузія); виставка авторських прикрас ювелірної компанії ART Vivace (м.Київ).

Фестиваль "Карпатський простір": відкриття виставок посольств країн-учасниць фестивалю

Фотовиставка "Івано-Франківськ очима Петера Легера" (Австрія); виставка "Розповідь про Ригу довжиною в 100 років" (Латвія); фотовиставка "Кольори православ’я" (Польща).

Міжнародний фестиваль мистецтв "Карпатський простір"
04.05.2018 - 06.05.2018

На локації пройдуть виставки живопису, фотографії та декоративно-прикладного мистецтва країн-учасниць фестивалю, відбудуться майстер-класи та ворк-шопи, будуть представлені арт-проекти, візуальні інтерактивні перформанси.

Вечір французько-української поезії
05.05.2018 19:00

Чекаємо на Вас в Івано-Франківську на презентації французького видання "La grenouille rouge". За участі Олександра Коротка (письменника, академіка Європейської академії наук, мистецтв і літератури), Ніколь-Лоран Катріс (французької письменниці) та Дмитра Чистяка (песьменника, перекладача, міжнародного секретаря Європейської академії наук, мистецтв і літератури). У рамках події Дмитро Чистяк анонсує "Антологію сучасної української поезії", яка планується до виходу у Франції вже в цьому році. У програмі: вірші, музика та відео. Захід проходить у рамках Міжнародного фестивалю мистецтв "Карпатський простір"

День вуличної музики
19.05.2018

Взяти участь у Дні Вуличної Музики може кожен. Не важливо граєте ви свою музику чи виконуєте кавери. Рівень володіння інструментом також не важливий. Відбір проводиться лише серед музичних проектів, які хочуть виступати на повністю обладнаних локаціях. Якщо ви акапельний виконавець, або гурт зі своєю апаратурою - ми автоматично скажемо вам "Приходьте і заграйте!".Реєстрація музичних та танцювальних проектів триває до 10 травня 2018 включно за вказаним посиланням.

Porto Franko 2018
13.06.2018 - 17.06.2018

"Мистецькі повітряні лайнери" з Відня та Мюнхена, Брюсселя, Парижа та Вільнюса вже прямують до Івано-Франківська, який на тиждень – із 13 по 17 червня 2018 року – перетвориться на футуристичний центр актуального мистецтва. Фестиваль Portofranko2018 – це масштабний міжнародний проект, що цьогоріч поєднає електронну музику, сучасну хореографію, театр та візуальне мистецтво з високими технологіями, наукою, мріями про небо та творенням суспільства майбутнього. Своєрідна злітна смуга для проектів фестивалю – історичний центр Івано-Франківська, зокрема – міська ратуша, Палац Потоцьких, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка. Також серед унікальних локацій фестивалю: Міжнародний аеропорт, залізничний вокзал, завод Промприлад.

Сьогодень академічного мистецтва

Сьогодень Академічного Мистецтва – це два дні художньої творчості на площі Бастіону у місті Івано-Франківськ. Основною метою свята мистецтва є популяризація та розвиток Академічного Мистецтва в місті. В центрі події є конкурс з Рисунку, Живопису та Скульптури. Довкола центру будуть представлені різні види індивідуальної художньої творчості.

Походи, екскурсії

Екскурсія "Буковинська троя"

У програмі туру: екскурсія по місту Чернівці; Чернівецький національний університет; кінно-спортивний клуб «Буковинська Троя.

Екскурсія "Цвітіння сакури в Ужгороді. Руїни Невицького замку. Ужгородський замок"

Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали. Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка.

Лікійська стежка. Туреччина
25.04.2018

Лікійська стежка ― це класика турецького пішохідного туризму, чудове поєднання морського клімату та духмяного гірського повітря. Наш маршрут проходить найцікавішою її частиною, включаючи сходження на кульмінаційну вершину Олімп 2365 м (Тахтали). Найближче порівняння ― це Крим. В Туреччині ми побачимо набагато більше: дивовижні ліванські кедри, квіткові лісові килими, цілющі сосни та неймовірної прозорості Середземне Море. Для проходження маршруту потрібен досвід туристських походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Альпінізму чи скелелазання на маршруті немає, але до перепаду висот по крутому рельєфу тут потрібно бути готовим. Маршрут: Каньйон Гармонії "Ґьойнюк"/ Göynük Kanyonu ― пляж Чирали / Çıralı. Загальна відстань ― 70 км, перепад висоти: від рівня моря (0 м) ― до 2365 м (гора Тахтали) ― рівень моря (0 м). Детальний опис маршруту: Вартість - 180 USD Тривалість: 7 днів

Тустань - наскельне місто - фортеця. Водоспад Кам'янка та озеро Журавлине

Туустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХVІ століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Сколівському районі Львівської області, поблизу с. Урич, що на південь від міста Борислава та південний схід від селища Східниця. Унікальна пам'ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника "Тустань".

Екскурсія "Унівська лавра та замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький, Олеський"

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу - один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархіїв продовж ХІV—ХVІІІст.ст., осередок чернечого життя монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-пам'ятка. Розташована в селі Унів Перемишлянського району Львівської області.Монашество Студійського уставу митрополит Андрей Шептицький відновив ще 1898року і поклав на нього завдання плекати прадавню Східну традицію чернечого життя. Монахи-студити дотримуються Студійного уставу, який в ХІ ст. принесли на Україну з Константинополя та Афону преподобні отці Антоній і Теодосій Печерські. Зведено монастир, ймовірно, в XV ст. Оточений високими стінами з бійницями й оборонними вежами. Храм на території виглядає з-за стін витонченим та легким, а при огляді його зсередини монастирських стін вражає міцними, справді фортечними мурами, бійницями та оригінальністю архітектури. На його контрфорсі зберігся герб Шептицьких. У монастирі 1606 року Іван Вишенський написав «Посланіє до стариці Домнікії». У 1648—1770 рр. при монастирі діяла Унівська друкарня, звідки походить багато відомих стародруків. Тут працювали українські друкарі Андрій Скольський, Дмитро Кульчицький, Симеон Ставницький, а книжки прикрашали гравюрами Іллі, М.Зубрицького, Є.Завадовського, Мини, М.Фуглевича. На території монастиря відбувалися щорічні ярмарки. Золочівський замок збудований у першій третині 17 ст., як оборонна фортеця. В`їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Впродовж віків замок — фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, навчальний заклад. Нині Золочівський замок — музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Підгорецький замок - один з найкращих у Європі зразків поєднання імпозантного палацу з бастіонними укріпленнями. Палац будувався у 1635-1640 роках архітекторм Андреа дель Акава за участю інженера Гійома де Боплана на замовлення тодішнього власника Підгорець коронного гетьмана Речі Посполитої Станіслава Конєцпольського. Серед найбагатше оздоблених приміщень виділялась каплиця Богоматері Скорботної.В його ансамбль, крім замку, входять заїжджий двір XVІІІ ст., костел середини ХVІІІ ст. (архітектор К.Римлянин), парк, який належить до пам'яток садово-паркового мистецтва державного значення. Олеський замок є, можливо, найвідомішим замком Львівщини, відродженим з цілковитої руїни.Перша письмова згадка про Олеський замок датується 1327 роком, коли він перейшов у володіння Юрія - сина мазовецького князя Тройдена і руської княжни Марії.Підвищення, на якому збудували замок, було основою укріплення. Нижче, по схилу гори, кільцем проходив вал із частоколом, а далі - ще одна лінія оборони - вал з водяним ровом. Пагорб оточувала заболочена непрохідна рівнинна територія. На вершині пагорбу було збудовано фортечний, овальний в плані мур, близько 130 метрів за периметром. Положення замку на кордоні Литви і Польщі зумовило постійну боротьбу за нього та часті зміни власників. Олеський замок відомий у польській історії ще й тим, що 1629 року тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян ІІІ Собєський. Вартість 400 грн. - Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали. Деталі та запис за телефонами:+38 (0342) 73-50-65+38 (097) 543-79-79+38 (050) 066-59-85

Екскурсія "Дельфінарій "Оскар" + зоопарк "Лімпопо"

Дельфінарій "Оскар" в Трускавці не тільки познайомить глядачів з дивовижними тваринами, їх характером і звичками, але продемонструє віртуозні акробатичні номери, створені під керівництвом тренерів. Кожен, хто відвідає дельфінарій "Оскар", отримає не тільки масу незабутніх вражень і море позитивних емоцій, але зможе доторкнутися до загадкового морському світу!Сьогодні зоопарк "Лімпопо" – це перший і на даний час єдиний зоопарк у Львівській області. В зоопарку проживає більше, ніж 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. По всій території зоопарку висить багато інформаційних таблиць про життя тварин, а також деякі застереження. Для дітей це не тільки цікаво, а й пізнавально. На кожному вольєрі висить табличка з інформацією про тварину. Тут також можна дізнатися, звідки вона сюди примандрувала. Територія зоопарку складає більше трьох гектарів.

Травневі на Мармаросах

Якщо ви давно мріяли побувати в Альпах, - почніть із "гуцульських"! Саме таку назву, "гуцульські Альпи", в народі отримав масив через який пролягатиме наш маршрут на травневі вихідні. Цікавою особливістю даної мандрівки є стежка, що знайшла свій шлях через українсько-румунський кордон. Вона ж і виведе нас на найвищу та наймальовничішу вершину масиву - Піп Іван Мармароський, висотою 1936 м н.р.м. Маршрут: м.Івано-Франківськ - с. Ділове (Рахівського р-ну) – потік Білий – ур. Ялин – пол. Мармура (905 м) – пол. Лисича (1470 м) – пол. Квасничок (1680 м) – г. Піп Іван Мармароський (1937 м) – г. Головачин (1549 м) – г. Бендряска (1567 м) – пол. Лечен (1290 м) – ур. Пікет - пол. Довга – пол. Заяча (1230 м) – пол. Борщевиця (1120 м) – с. Богдан (Рахівського р-ну) - м.Івано-Франківськ Вартість - 1400 UAH Тривалість: 4 дні

Екскурсія "Сходження на гору Хом'як та водоспад Гук"

Гора Хом'як - одна з Горганських вершин висотою 1544 м. н. р. м. Гора Хомяк знаходиться над селом Татарів. За "легендою", гора названа так через те, що формою нагадує спину хом'яка.  В ясну погоду з гори дуже добре проглядається Чоногірський хребет з його найвищими вершинами - Говерлою та Петросом, а також Свидовець та хребет Явірник, навколишні села - Микуличин, Татарів, Паляниця з курортом Буковель. Гора Хом'як має конусоподібну форму, складається з пісковиків і конгломератів. Схили Хом'яка вкриті смерековими та буковими лісами, на невеликих галявинах росте багато малини. Часто трапляються місця, де земля й повалені дерева повністю вкриті мохом. Верхівка гори вкрита заростями жерепу, а на самій вершині - каміння і тільки каміння. Місцями вкрите жовто-зеленими лишайниками, місцями червонувате, але переважно просто похмуро-сіре. На вершині встановлена фігура Пресвятої Богородиці. Раніше тут, на горі Хом'як, стояли сонячні батареї, які вдень акумулювали енергію, а вночі підсвічували "Богоматір". І якщо дивитися вночі на Хом'як з сусідніх Синяка чи Явірника, від побаченого просто перехоплювало подих! У північно-західному напрямку від цієї гори розташувалася полонина Хом'яків. Краєвиди з неї проглядаються досить красиві. На полонині є колиба, в теплу пору року тут випасають корів, продають сир, бринзу, молоко. Полонина Хом'яків є хорошим місцем для ночівлі. Із полонини можна вийти на г. Хом'як або г. Синяк, чи спуститися до водоспаду 

Похід на Кукул і Кострич
28.04.2018 08:00

Кукул і Кострича – то файна пара! Знайомство з ними подарує Вам неймовірні панорами Чорногори і Горган в одному поході! Збираємось на залізничному вокзалі(пл. Привокзальна, 1).

Похід "Горами до Жаб'є"
28.04.2018 - 01.05.2018

За 4 дні походу ми: побачимо яскраву палітру кольорів в Карпатах; пройдемо маршрут який до снаги новачкам і в задоволення досвідченим похідникам; познайомимось з Покутсько-Буковинськими Ґорґанами; зійдемо на велику кількість мальовничих вершин, торкнемося гуцульської культури та традицій в музеях Жаб'є! Збираємось на залізничному вокзалі(пл. Привокзальна, 1).

Подорож на Карпатському трамвайчику

У програмі туру: скелі Довбуша, екскурсія на Карпатському трамвайчику.

Екскурсія "Чарівне Закарпаття: замок Шенборна, замок Паланок, купання в термальних басейнах та дегустація вина"

Чарівне Закарпаття: замок графа Шенборна, замок Паланок, дегустація вина  та купання в термальних басейнах в м. Берегово   Замок графа Шенборна близький за стилем до ренесансу французьких замків, був побудований в 1890р. на місці дерев'яного мисливського замочку в урочищі Берегвар. Дерев'яний замок був побудований в 1840р., як літня резиденція графа. Новий замок родини Шенборнів перекликається з багатьма європейськими замками за своєю астрономічною структуроую, він має 365 вікон, що дорівнює кількості днів у році, 52 кімнати (кількість тижнів), 12  входів (кількість місяців). Двері та вікна під'їздів прикрашені вітражами на біблейські теми. Вартує уваги і парк, закладений у 1848р. В ньому дивним чином переплітаються ясени та сакури, сосни та магнолії, тюльпанові та оцтові дерева, зарослий лататтям ставок, який колись мав форму Австро-Угорщини та міні-зоопарк На південному заході сучасного Мукачева знаходиться унікальний та славетний замок "Паланок". Замок є цінною історичною та військово-архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи. Паланок входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що зберіглися у Європі. Точна дата заснування замку невідома, але укріплення на горі вже згадуються у письмових джерелах XI століття. У 1086 році укріплення в Мукачеві були єдиною цитаделлю, яка не підкорилася половецькому війську під проводом хана Кутеска. За часи свого існування замок виконував функцію оборонної фортеці, резиденції князів, в’язниці, казарми, школи механізаторів сільського господарства, школи голів колгоспів, а перед розпадом Радянського Союзу профтехучилища. Влітку 1960 року у замку Паланок розмістився Мукачівський історичний музей.   Також Закарпаття славиться Найдавнішими винними підвалами України. Одні - заховані під руїнами замку в с. Середньому — між Ужгородом та Мукачевим, інші розкидані по всьому закарпатському краю. На Закарпатті є й приватні погреби. У підземних галереях дубові бочки зберігаються з XVI ст. Туристам для дегустації подають найвідоміші — ”Спокусницю”, ”Троянду Закарпаття” й ”Оксамит України”, а також проводять екскурсію підземеллям. Починають дегустацію білими сухими сортами. Далі подають червоні сухі та напівсолодкі. Завершують десертними — білими та червоними. До вин подають закуски, щоб перебити смак різних сортів напоїв.   Термальні басейни. Ще однією особливістю Закарпаття є наявність термальних вод, які знаходяться в свердловинах на глибині від 930 до 1080 метрів, і мають на виході температуру 62 градуси Цельсія (і тільки потім охолоджуються до температури 29-31 градусів). Ну а сама вода – справді надзвичайно цілюща. Адже лікує від 86 відомих захворювань. Ці термальні води призначаються для профілактики та лікування серцево-судинної системи, опорно-рухівного апарату, центральної та периферійної нервової системи, наслідків травм тощо. Аналогічні води розвідані геологами тільки у Новій Зеландії. У м. Берегово, на термальному джерелі, побудували басейн під відкритим небом (Учбово-спортивна база “Закарпаття”) в якому можна купатися навіть взимку.  Звичайно, це далеко не всі куточки Закарпття, які варто відвідати, але то вже інша історія.

Екскурсія "Унікальна Бакота: водосховище, наскельний монастир та Кам'янець-Подільський"

Бакота — затоплене село Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, у перекладі з давньоруської мови означає бажане, прекрасне місце. Знаходиться воно на березі Дністра — на території Національного природного парку "Подільські Товтри". Бакота — стародавня столиця "Русі Дольної" — так називали у XIII–XIV ст. територію між Дністром і Південним Бугом, яка у XIII ст. входила до складу Галицько-Волинського князівства. Галицько-Волинський літопис відзначає, що в епоху Київської Русі Бакота була важливим торговим портом на Дністрі. Неподалік Бакоти над Дністром височить Біла гора, де ще у XII–XIII ст. на місці язичницького капища виник найдавніший печерний монастир Подільської землі — це і є Бакітський скельний монастир. Узвишшя "Біла гора" утворене твердими силурійськими вапняками, в яких Дністер прорізав каньйон глибиною до 120 м.

Екскурсія "Озеро Синевір та водоспад Шипіт"

Озеро Синевір: на території Закарпаття розташоване 32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України, яке утворилося 10 тисяч років тому. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Насправді ж Синевирське озеро утворилося у післяльодовиковий період, близько 10 тисяч років тому внаслідок перекриття річкової долини зсувами. Середня площа водного плеса становить 4-5 га, глибина озера – в середньому 8-10 м. Проте, місцями найбільші глибини Синевиру сягають 19-22 м. Це навіть більше, аніж в Азовському морі, найглибше місце якого – 14 м.   Варто відмітити, що о. Синевір входить до 7 природних чудес України!   Водоспад Шипіт - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець, Міжгірського району. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.

Екскурсія "Перевал Німчич, Протяті Камені, Соколине Око, хребет Смидовата та чотири водоспади"

Дивовижне природне утворення "Протяті камені" – це група скель, утворених з розбитих пластів пісковика та пронизаних різноманітними отворами і ходами всередині. Розташовані у півтори години пішого ходу від перевалу Німчич на гірському хребті у міжріччі річок Виженка і Смугарів. Про утворення цього дива природи та про виникнення його назви розповідає легенда. Відповідно до неї у давні часи горяни не мали зручного шляху, щоб спуститися з гір у долину. Пізніше вони знайшли для цього зручний вихід: нагрівали в казанах воду і виливали її на скелі. У такий спосіб у нестійкому пісковику утворилися "протяті", тобто проткнуті проходи, які й дали назву урочищу. Особливу увагу звертає на себе Соколине Око – найцікавіша з скальних груп Протятого Каміння. Соколине Око являє собою кам’яну арку, що дійсно нагадує око, розташовану в скелі висотою близько 40 метрів. Верхня плита каменя утворює циганську аркаду, з-під якої на дно каньйону веде крутий схил. 

Екскурсія "Старовинний Львів та Високий Замок"

У програмі туру: Високий Замок, Собор Св. Юра, Личаківський некрополь, Львівський Оперний театр, площа Ринок.

Екскурсія "Цікаве Закарпаття"

У програмі туру(2 дні/1ніч): озеро Синевір, водоспад Шипіт, катання на підйомнику, замок Паланок, дегустація вин, замок Шенборнів.

Екскурсія "Цікавинки Прикарпаття"

У програмі туру: водоспад Гук, водоспад Пробій, сувенірний ринок, курорт Буковель з катанням на підйомнику.

Екскурсія "Кораблик та фортеці"

У програмі туру: катання на теплоході по Дністровському каньйону, Кам’янець-Подільська та Хотинська фортеці.

Екскурсія "Пізнавальний тур Карпатами"

У програмі туру: стежка Довбуша, водоспад Пробій, Тисовий заповідник, музей "Писанки", майстер-клас.

Екскурсія "Мальовнича Верховина"

У програмі туру: оглядова екскурсія по Верховині, музей Гуцульської магії, музей "Тіні забутих предків", садиба трембітаря.

Екскурсія по Манявському скиту

У програмі туру: Манявський скит; Блаженний камінь; Манявський водоспад; відпочинковий еко-центр "Діброва".

Екскурсія "Озеро Синевір та водоспад Шипіт"

У програмі туру: озеро Синевір, водоспад Шипіт, катання на підйомнику (огляд полонини Боржава на горі Гемба).

Сходження на гору Біла Кобила

Гора Біла Кобила (1477 м.) – третя по висоті вершина Покутсько-Буковинських Карпат. Вершина гори майже плоска, місцями заросла низькорослим смерековим лісом та заростями гірської сосни. Звідси відкривається безмежна панорама Карпат. На південному заході – овіяний переказами і легендами Чорногірський хребет з величними вершинами Говерлою (2061м.), Петросом (2020 м.) та Піп Іваном (2028 м.), а далеко на півдні – румунські гори Марамурешу. У центральній частині Білої Кобили є улоговина, вкрита кам'яними розсипами ("сідло Білої Кобили"), яка надає їй форми кінського тулуба і навесні довго залишається вкритою снігом. Звідси і походить назва гори – Біла Кобила. З вершини гори також добре видно "кінський хвіст" - нагромадження кам'яних брил, які, за легендою, приховують під собою могилу найвидатнішого карпатського опришка - Олекси Довбуша. Звідси ще кількасот метрів і відкривається вид на найвисокогірніший присілок в Україні – Великий Присліп, що розташовується на висоті близько 1200 метрів. Вище в Україні люди вже не живуть. Присілок складається з чотирьох садиб, невеликого цвинтаря та каплички. До вершини звідси залишається ще близько кілометра стрімкого підйому з кількома привалами.

Екскурсія "Казкова Тернопільщина"

У програмі туру: печера "Кришталева", Джуринський водоспад.

Походи Високими Татрами

Запрошуємо до участі в неймовірних походах Високими Татрами, які заплановані на сезон - 2018! Під час треків, ми відвідаємо найкрасивіші місцини та підкоримо найвеличніші вершини масиву. Скелясті хребти, мальовничі долини та високогірні озера не дадуть вам ні на секунду відвести погляд від неймовірних пейзажів, які переслідуватимуть нас протягом всього маршруту!Детальний опис маршруту:Вартість - 150 USDТривалість: 7 днів

Похід Роднянськими Альпами

Запрошуємо взяти участь у захоплюючому поході Роднянськими Альпами – найвищим та одним з наймальовничіших хребтів Східних Карпат. Багато хто з нас, споглядаючи з вершин Петроса, Говерли величну панораму румунських гір, мріяли туди потрапити. Разом з туристичним клубом «Вище неба» ця мрія нарешті стала реальністю. Величні гори, безкраї полонини, стрімкі хребти, льодовикові озера, дзвінкі водоспади – все це чекає на вас. Піднімемось на вершину Петросул Маре (Роднянський Петрос 2303 м.н.р.м.), а також ще на кілька вершин висотою вище 2000 метрів, споглядатимемо на найвищий водоспад у Східних Карпатах – Каскад Кайлор (110 м), зануримось у дику природу румунських Карпат. Вартість - 150 USD Тривалість: 4 дні

Похід на Говерлу і Петрос
26.05.2018 - 28.05.2018

Він та Вона.. Суворий Петрос і красуня Говерла! Найсуворіша та найвища вершини в одному поході за 3 дні! Збираємось на залізничному вокзалі(пл. Привокзальна, 1).

Мандрівка на о. Тенерифе. Підкорення вулкану Тейде

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде. Дати заїздів: 28 травня - 4 червня 2018 р. 4 червня - 11 червня 2018 р. Тенерифе - казковий острів вічної весни, найбільший з семи островів архіпелагу Канарських островів, в Атлантичному океані біля узбережжя Африки. Фантастично гарна природа, вулкан Тейде, скелі, марсіанські пейзажі, неймовірно красиві пляжі, океан і просто атмосфера спокою і свята! Протягом тижня, щодня ми будемо насолоджуватись островом подорожуючи на комфортному авто! Вартість: 425 євроУ вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо в апартаментах, обід - бутербродний перекус+ фрукти, овочі); прокат автомобіля + пальне + парковки для всіх переїздів по о. Тенерифе; ночівля в туристичному притулку Altavista на схилах вулкану; послуги гіда (підйом на вулкан Тейде + всі подорожі по острову згідно програми); організація броні апартаментів, хостелів, притулку на вулкані Тейде, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п. У вартість не входить: дорога з України до Польщі (аеропорт в м. Катовіце) - орієнтовно 500 грн в одну сторону. хостел в Польщі (орієнтовно 250 грн. за ніч); авіапереліт на о. Тенерифе (близько 150 євро в обидві сторони станом на жовтень 2017 р, пізніше квитки будуть набагато дорожчі); проживання в апартаментах на о. Тенерифе (100 євро з особи за 7 днів перебування ) вхід в Лоро Парк (34 євро з особи) Передоплата 100 євро, вноситься після купівлі вами авіаквитків. В разі відмови від мандрівки, ми зберігаємо суму застави для участі в будь яких інших мандрівках клубу протягом року. Решта суми оплачується безпосередньо під час мандрівки.

Похід Румунією: хребет Родна
11.06.2018 - 16.06.2018

Червона рута, озера, водоспади, печери - незвідана та загадкова Румунія! Збираємось на залізничному вокзалі(пл. Привокзальна, 1).

Норвегія на авто! Язик Троля!

Ціна 450 євро Дати: 18 - 25 червня 2018 р. 6 - 13 липня 2018 р. Включено: всі переїзди по Норвегії на комфортному авто (класу універсал), бензин та парковки, триразове похідне харчування на треку**, робота провідника, навігаційний набір, пальник, газові балони, групова аптечка. Не включено: переліт в Норвегію (станом на листопад 2017 р. близько 130-150 євро. в обидві сторони з Польщі, витрати на переїзд в Польщу та проживання в хостелі (2 ночі) - разом близько 40-50 євро. Кількість людей в групі - 8 чол. (по 4 на кожне авто). Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро (витрати на бронювання автомобіля по Норвегії). Норвегія - країна, різноманітна природа якої вабить мандрівників з усього світу. Величні гори і живописні фіорди, стрімкі річки і кришталеві озера, потужні водоспади і стародавні льодовики - куди б ви не поїхали, можете бути впевнені, що за черговим поворотом дороги норвезька природа обов'язково приготує для вас якийсь приємний сюрприз. Також Норвегія вважається однією з найдорожчих країн світу, проте вона може бути досить бюджетною, якщо подорожувати цим північним раєм з наметом. В дану мандрівку ми вирушаємо автомобілями з аеропорту Осло (Сандефьорд), що дасть можливість нам бути мобільними та побачити в декілька разів більше неймовірних куточків цього північного раю.

Похід "Фанські гори у всій красі"

Програма подорожі: День 1. Прибуття до місця старту  День 2. Кулікалонські озера День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера День 4. Мутні озера День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м) День 6. Під перевал Чимтарга День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м) День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м) День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м) День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент День 14. Резервний день

В полоні Кавказу (Сванетія / Грузія)

Протяжність маршруту - 70 км, рівень складності - середній, Тривалість - 9 днів/8 ночей (опція 11 днів), Вартість - $200 (150$ з урахуванням знижки). Даний похід є експериментальним. Це означає, що частину треку ми пройдемо з вами вперше. Заплановані події походу є орієнтовними, можуть не настати або змінюватись залежно від обставин. В таких походах бувають приємні експромти, пригоди і курйози, однак бувають неприємні затримки, зайвий кілометраж чи інші незручності. Походу додається авантюрності, адреналіну та духу підкорювачів, однак не за рахунок безпеки: багаторічний досвід дозволяє нам з високою відповідальністю реалізовувати все задумане. За участь в дослідженні маршруту ми даруємо учасникам знижку 50$, тобто загальна вартість 150$. Грузія ― це країна з тисячолітньою історією, самобутньою культурою та паморочливими краєвидами Кавказу. Настільки давньою, що словом caucasian позначають представників усієї білої раси планети. Екзотичні алфавіт та мова, зворушлива східна гостинність, всесвітньовідома грузинська кухня запам’ятаються вам надовго. Синергія гірського клімату та морської свіжості ― відмінній рецепт для відпочинку та чудових вражень. Наш похід пройде на батьківщині гордих воїнів ― Сванетії. Цей край відомий архітектурою родових оборонних башт та своєрідних церков, його столиця Местіа є брамою до Великого Кавказу. Кожен житель цього краю має свій рецепт сванської солі, тут готують найсмачніші в Грузії кубдарі, тут досі розмовляють сванською мовою. А ще сині льодовики, гострозубі 5000 м піки, бурхливі гірські ріки та колоритні мешканці ― в перші дні походу від Кавказу йде обертом голова. Для проходження маршруту потрібен досвід туристських походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Навіть в липні тут часто лежить сніг. Кавказ – одна з найстаріших гірських систем планети, у віддалених ущелинах інколи чутно гуркіт каменепадів та лавин. Погода може змінюватись буквально на очах від привітної до штормової. Однак альпінізм та скелелазання на планованому маршруті не очікується, нас чекає цікавий і безпечний трекінговий маршрут. Наші провідники мають досвід альпіністських сходжень на Кавказі та Гімалаях, безпека у наших мандрах завжди на першому місці. Нитка маршруту: Батумі ― Местіа ― Жабеши ― Адиши ― Іпралі ― Ушґулі ― Мамі ― Кобулеті ― Батумі.

Ісландія на автомобілях

Якщо Ви мрієте про подорож на інші планети, але фінанси не дозволяють відправитись в космос, то мандрівка в Ісландію надасть повноцінну можливість насолодитись неземними пейзажами! Дивовижна природна краса країни, що знаходиться на кордоні північного полярного кола, приголомшливий тваринний світ, кришталево чисті озера, величезні льодовики, вулкани, потужні водоспади, гарячі джерела, суворі чорні пляжі та кольорові гірські хребти, все це чекає на Вас в цій неймовірній подорожі! Детальний опис маршруту: Вартість - 550 євро Тривалість: 7 днів Кількість людей в групі - 8 чол. (по 4 на кожне авто). Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі Вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро.

Навчання та розвиток

Спільна практика в YoGi

Що таке спільна практика? Сама по собі спільна практика спрямована на пізнання свого тіла і духу, на створення більш міцного зв'язку між розумом і організмом. Практика проводитиметься спільно із викладачами студії. Оплата - донейшн.

Набір на заняття Yoga Fusion

Заняття Yoga Fusion складається із 5 частин:1. пранаяма2. хатха3. віньяса4. інь йога5. медитація.Пранаяма виконується для підняття потоку життєвої енергії та розігріву тіла. Хатха або класична йога - комплекс асан, що працює безпосередньо із тілом. Ха - чоловіча енергія, Тха - жіноча енергія. Хатха розроблена для збалансування обох енергій, що трансформується у повсякденне життя як емоційний спокій та фізичне здоров'я. Віньяса у перекладі: "влаштовано по- особовому". Під час таких вправ люди вчаться координувати рухи в унісон із подихом, непереривно переходячи із асани до асани - що має вплив на повсякденне життя контроль дій та емоцій незалежно від життєвих ситуацій. Інь складається із серії довготривалих пасивних асан, що працюють із м'якими тканинами нижньої частини тіла та проводяться на підлозі. Такий тип вправ спрямований для людей, що витрачають багато енергії протягом дня, гіперактивних та гіперчутливих. Вплив на повсякденне життя вгамовується та балансується витрата енергії. Також, такий вид вправ чудово готує до завершального етапу заняття медитації.

Майстер-клас "Алхімія голосу"

Цей майстер-клас для, тих хто хоче:- робити вокальні (і не тільки) вправи,- вільно переживати різні емоційні стани, виражаючи їх своїм голосом, - дізнаватися нове про свій голос та особистість і дозволяти навколишнім чути вас такими, якими ви є насправді.Та, найголовніше, – насолождуватися процесом співу!Цей майстер-клас Вам підійде:- Якщо ви не професійний вокаліст, але цікавитеся темами співу, творчості та саморозвитку, - якщо ви – початкуючий співак, котрий прагне розвитку і хоче дізнаватися про свій голос якомога більше,- якщо вам подобається досліджувати, на що здатні ваші голос і душа,- якщо ви цінуєте дещо незвичайний творчий підхід та невимушену дружню атмосферу, то цей майстер-клас точно для вас!Запрошую усіх, хто готовий пізнавати таємниці голосу! Цікавих вам відкриттів і радісних вражень!Вартість майстер-класу – 100 грн.Кількість місць обмежена. Запис за номером, який вказаний нижче.

Експрес курс "Пологи I II III період"
23.04.2018

Запрошуємо на партнерське заняття "Пологи. I, II, III період". Попередня реєстрація обов'язкова за номерами, які вказані нижче.

Психологічні тренінги: Соціальні навички при соціальній тривозі

Чи знайомі Вам почуття сором’язливості, надмірна тривога у ситуаціях оцінки з боку інших людей, страх перед публічними виступами чи може скутість у стосунках? Якщо Ви помічали за собою, що уникаєте деяких соціальних ситуацій, відчуваючи надмірну напругу при цьому, то наслідки певно є невтішними. Якщо так, то чи задумувались Ви над тим як багато втрачаєте можливостей, піддаючись соціальній фобії? Тренінг, який ми розпочинаємо вже у лютому 2018 року спрямований на розвиток впевненості у собі науково-обґрунтованими методами психотерапії. Формат тренінгу – це групова робота людей зі схожими труднощами. Основні напрямки роботи: Психоедукація. Наука про соціальну фобію: просто та доступно. Робота з думками, уявленнями про себе та світ; їх вплив на емоції. Пошук логічних помилок, вивчення їх наслідків. Поведінкові експерименти щодо дослідження своїх нових можливостей. Вдосконалення навичок спілкування. Протидія тривозі у різних соціальних ситуаціях. Розширення соціальних контактів. Цей тренінг передбачає 8 зустрічей по 2 години кожна один раз на тиждень. Це інтенсивна, але приємна робота над собою, яка відбуватиметься не тільки в кабінеті, але і Вашому повсякденному житті. Тренінг є платним. Попередня реєстрація є обов’язковою.Ви самі можете обирати варіант оплати:1) Ви можете оплачувати кожну зустріч окремо, тоді вартість 2 годин роботи становить 300 грн2) Ви можете оплатити весь курс двома платежами, і тоді вартість участі буде істотно нижча: двічі по 1000 грн.

Курс "Стейки, соуси, маринади"
23.04.2018

Презентуємо неймовірно цікавий та максимально смачний курс під керівництвом шеф-кухаря Дарвіна Седеньо. Ви отримаєте багато теоретичних знань, практичних вмінь та конкретних відповідей на ті питання, які відкладали у довгий ящик.Програма курсу включає в себе : Ступені просмажування м’яса; Зачистка та підготовка; Відстоювання та маринування; Особливості смаків, де купити правильне та якісне м’ясо; Дегустація підібраних аперитивів та діжестивів до м’яса. Ми будемо готувати:  Сір Лойн Стейк - стейк з антрекоту;  Стейк М’ясника - стейк з передньої лопатки;  Стейк з ошийка - стейк з свинної шиї;  T-Bone стейк. Соуси:  Cherry&Peper  Sweet&Sour  Соус Чіпотле Лайм  Соус Гаряча Мексика  Авторський соус з морепродуктами  Аргентинський Чімічуррі соус Ціна за одне заняття:800грнЦіна:3200грн

Лекція "Пологи. Відновлення жінки в післяпологовому періоді"
24.04.2018 11:00

Запрошуємо на заняття для вагітних жінок "Пологи. Відновлення жінки в післяпологовому періоді".

Круглий стіл "Асоціація Україна-ЄС: що далі?"

Запрошуємо вас долучитися до круглого столу для громадськості, місцевої влади та бізнесу області. Подія організована Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва (м. Київ) за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації. Продовжуючи традицію попередніх років, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва проведуть перший у 2017 році раунд регіональних круглих столів, присвячених відносинам України та Європейського Союзу після впровадження Угоди про асоціацію між Україною, зважаючи на актуальні міжнародно-політичні обставини.Вхід вільний, необхідна попередня реєстрація за вказаним посиланням.

Семінар "SMM для життя та роботи"
24.04.2018 18:30

Будемо говорити про соціальні мережі, як канал для просування власного бренду, а також про вплив SMM на компанію та приватне життя.Корисно і цікаво буде:- Тим, хто починає створювати свій бізнес, або вже має компанію і вірить, що завдяки SMM зможе куди більше заробляти- Тим, хто хоче дізнатися, скільки потрібно платити за SMM та що потрібно питати з найнятого SMMщика- Тим, хто хоче дізнатися, як можна заробити, працюючи SMMщиком (і скільки) - Тим, хто любить цікаві теревені.

Воркшоп: Як сформувати власний проект?

Проектний менеджмент - область знань з планування, організації та управління проектів з метою успішного досягнення покладених цілей. Проектний менеджмент охоплює процес від створення ідеї до її реалізації. Що буде на заході: На воркшопі ми будемо розглядати варіанти управління та функціонування проектів, відкриємо декілька кейсів організованих проектів.Що ви отримаєте: Ви зрозумієте як створити з ідеї проект, побачите з чого складаються проекти та зможете створити власний. А ще познайомитеся з новими людьми та дізнаєтесь про діяльність проектного менеджменту. Для кого захід розрахований: Даний воркшоп розрахований для студентів та осіб, які бажають себе спробувати у сфері проектного менеджменту. Спікер: Володимир Савочка, співзасновник вгенції "Event.IF", керівник проектів "Школа помічника депутата", "Реалізуй свою мрію", "Школа права", "Креативне фото Станіславова", "Школи графічного дизайну" та інших.Обов'язкова попередня реєстрація.

Дводенний воркшоп по С#

Приходь на відкриту подію Увійти в ІТ по напряму С# і дізнаєшся:• що таке платформа Net та яке місце у ній займає мова програмування C#;• чому варто звернути увагу на платформу .NET;• як писати гнучкий та придатний для тестування код мовою C#;• як створювати дружні до кінцевого користувача інтерфейси використовуючи Windows Forms;• яким чином взаємодіяти із базами даних через ADO.NET;• як реалізується багатопотоковість на платформі .NET через оператори async/await;• і багато чого іншого.Під час проведення Workshop ви будете мати можливість попрактикуватися у написанні коду мовою C# реалізовуючи невеликий проект на платформі NET Framework.

Write. Read. Discuss

Читаєш книги, закоханий в літературу та пишеш власні твори? Тоді цей захід для тебе! Студентський простір Paragraph організовує зустріч з літературним критиком, кандидатом філологічних наук, професором та викладачем нашого університету Євгеном Михайловичем Бараном. Тут ти зможеш обговорити особливості написання творів різних жанрів, поділитись своєю творчістю, вислухати відгуки та конструктивну критику, долучитись до жвавого обговорення. Не упусти можливість дізнатись про літературні родзинки, подискутувати та, можливо, реалізувати себе. Реєстрація обов'язкова за вказаним посиланням.

Тренінг "Фінансова грамотність - шлях до фінансової незалежності"

Як розумно розпоряджатися власними коштами та заощадити на власну мрію? Дізнайтесь на черговому тренінгу із серії тренінгів для успішних людей!

Майстер-клас "Будуарна фотосесія: розкрий свою жіночність"

Поговоримо про відмінність між будуарною і еротичною фотосесіями, як вибрати макіяж, білизну, перебороти несміливість, придумати образи і розлабитись. Вартість: 100 грн для учасниць клубу, 150 для всіх бажаючих.

Партнерське заняття "Дитина від нуля до року"
25.04.2018 18:00

Запрошуємо на партнерське заняття, участь партнера включена у вартість. Обов'язкова попередня реєстрація.

Старт курсу "Філософія для життя"

Філософія для життя – курс у Франківську. Курс з практичної філософії розкаже про основні знання Сходу і Заходу — науку, мистецтво, релігії, філософію. Це не суха теорія, а практичні знання, які допомагають розібратися у собі, своїх цінностях та побачити сенс того, що відбувається навколо. Програма занять: - лекції: тисячолітня Індія, містерії Тибету, стародавній Єгипет, Рим і філософія стоїків, Сократ, Платон, Арістотель, Піфагор, людина-суспільство-держава, цикли і ритми історії, проблеми людини у сучасному світі - робота над собою і робота в команді, а також участь у волонтерських проектах - практичні заняття та неформальні зустрічі: перегляд і обговорення кіно, походи до музеїв, філософські ігри та діалоги Лекції проходять один раз на тиждень, практичні заняття — один раз в два тижні. Тривалість курсу — 6 місяців.

Дівоча соло-мандрівка Азією: поради, стереотипи, факапи
25.04.2018 18:30

Що буде, якщо зірватися і майже без грошей з квитком в одну сторону поїхати в тримісячну дівочу соло-мандрівку Азією? Трохи вулканів, океану, автостопу, індонезійської лікарні, волонтерства, їзди на байку між рисовими полями й врешті роботи, щоб заробити гроші на квитки додому. Про ці та інші пригоди Шрі-Ланкою, Дубаями, Балі, Явою, Малайзією, В'єтнамом та Сінгапуром Angela Pidhomna розказуватиме на зустрічі 25 квітня. Основні деталі виступу:  як воно подорожувати самій в Азії  що варто знати і що (не)робити в соло-мандрівці  варто чи ні: їхати з квитком в одну сторону  як скласти багаж і що не забути зробити перед тривалою мандрівкою  планування подорожі вже в дорозі: складання маршрутів, купівля квитків, пошук житла  пошук волонтерства і роботи в тій частині світу  бюджет подорожі Обережно, можуть розбитися страхи й стереотипи про те, що подорож це страшно, дорого і це не для дівчаток. Якщо виникають питання перед зустріччю, пишіть їх тут в події, Анжела підготує детальні відповіді на виступ.Вартість участі: 50 грн до 24.04. 60 грн у день події. Для купівлі квитка потрібно зареєструватися, оскільки кількість місць обмежена.

Конференція з дизайну "Design Village"
25.04.2018

Дізнайся, який дизайн — дизайн! Design Village 2018 триватиме 3 дні у 3-х різних форматах — лекцій, воркшопів та портфоліо ревю. А ще будуть виставки. Дві. І вас, дизайнери-селяни, — більше 400! Графічний, діджитал-дизайн, дизайн у рекламі, ілюстрація, леттерінг, дизайн постерів, графіка, графіті та вуличне мистецтво — ось деякі з напрямків, про які йтиметься на Design Village 2018. Серед спікерів Тобіас Алін — Experience Design Director Minecraft (Mojang). А також: Наташа Джен — дизайнер, викладач та партнер Pentagram (Нью-Йорк); Марко Коппето — Senior Designer в Ueno (Рейк’явік); Бі Ґрандінетті, Хедвіґ Альберг та Лінн Фріц — аніматорки та ілюстраторки з Punanimation (Лондон); Денис Келеберденко — креативний директор BBDO Ukraine (Київ); Маша Тетерін — Head of design в BBDO Ukraine (Київ); Міріам С. Коллер — дизайн-стратег у buero bauer (Відень); Даша Заічанка — ілюстратор у buero bauer (Відень); Андрій Шевченко — шрифтовий дизайнер (Бердянськ); Кирило Ткачов — дизайнер-графік, каліграф, шрифтовий дизайнер (Луцьк); Сергій Майдуков — ілюстратор (Київ). Окрім лекцій, під час Design Village пройдуть 5 воркшопів: "Пластиліновий леттерінг" Ольги Протасової — спробуй працювати з пластиліном, створюючи з нього леттерінгову композицію "The Frankiver" Сергія Майдукова — намалюй обкладинку для уявного журналу "The Frankiver" "Ladies drink’n’draw" ілюстраторок з Punanimation — тільки для дівчат, вечір розмов та drink’n’draw сесій про жіночність (яка не лише у формах тіла). Андрій Шевченко та Кирило Ткачов проведуть воркшоп, присвячений роботі зі шрифтами та шрифтовою айдентикою. графіті та стріт-арт воркшоп від Kickit Art Studio. З квитком на Design Village ти також можеш подати свої роботи на portfolio review, самостійно обираючи рецензента: ним може стати Сергій Майдуков, Марко Коппето, Денис Келеберденко чи Маша Тетерін.

VII агрономічний семінар "Belagro"
25.04.2018 - 26.04.2018

Щорічний агрономічний семінар від компанії Belagro. Семінар присвячений технологіям закритого грунту та обговоренню сучасних тенденцій на ринку тепличного бізнесу.

Семінар для косметологів "Тактика ведення пацієнтів з птозом"

Програма:10:00-12:00 Теоретична частина12:00-12:30 Кава-перерва12:30-15:30 Практична частина15:30 Вручення сертифікатівТренер: Воскодавенко Сергій Віталійович, лікар першої категорії, практикуючий дерматокосметолог.Участь – безкоштовна. Кількість учасників є обмеженою 10 чол. Попередній запис за телефоном, який вказаний нижче.

Тренінг "Як прокачати канал в ютубі?"

Деталі будуть опубліковані за посиланням, яке вказано нижче.

Тренінг для недизайнерів "Секрети успішної презентації"

Ми вважаємо, що вміння вдало презентувати свою ідею, проект, бізнес є дуже важливим для кожного. Тому розробили тренінг з підготовки презентацій (для недизайнерів). Не обов'язково мати дизайнера під боком кожного разу, коли вам потрібно щось презентувати. Крім того, ви зможете познайомитись ближче зі Школою дизайну у Франківську. На тренінгу ви дізнаєтесь: 1. Базкові правила дизайну презентацій 2. Онлайн та оффлайн інструменти для презентацій 3. Як не варто робити презентації 4. На що орієнтуватись 5. Як зробити вашу презентацію зрозумілою 6. Як зробити презентацію привабливою. Та багато іншого. Всім учасникам ми відправимо корисні матеріали та шаблони, які допоможуть в майбутньому.  Спікер: Марк Сосуля, графічний дизайнер, керівник агенції Інфогрфіка.юа (досвід понад 6 років у графічному дизайні). Вартість участі: а) 100 грн., для учасників які зареєструвалися до 10.04.2018 року; б) 150 грн., для учасників, які зареєструвалися у день проведення івенту.

Detali: Rhythm Büro Showcase
26.04.2018
вул. Шота Руставелі, 1

Нам рік. Ми хочемо відсвяткувати його саме на івенті, разом з усіма деталями, бо точно знаємо, що без вас у нас не вийшло б нічого. Цього разу чергову зміну на заводі ми вперше проведемо в колаборації. Нам допомагатимуть найближчі по духу друзі - київська формація Rhythm Büro.  За 3 роки свого існування ця команда доросла до рівня, коли її не потрібно представляти. Саме вони є одними з тих, хто в першому ряді стоїть за Україну в світі електронної музики. Abdulla Rashim, Varg, Zadig, Actress, Donato Dozzy, Peter van Hoesen, Oscar Muelero, Lucy - це лише частинка тих легендарних імен, що вже побували під враженням від київських івентів формації, а в кожного з вас, ми думаємо, має бути друг або знайомий, що був на іншому боці сцени, слухаючи їх. Саме робоча бригада команди RB оперуватиме на першому танцполі на чолі з експертом з Франції - Zadig. Французький продюсер та діджей, що є постійним гостем берлінського Tresor чи паризьких Rex Club i Concrete, вже грав на столичних івентах RB (включно з їх найпершим, з якого, власне, все і почалось) і, знаєте, ми не чули жодного поганого відгуку про його сети там. Думаємо, не варто навіть казати про те, що в Івано-Франківську він вперше і гостей такого рівня тут не було вже дуууже давно.

Семінар "Завершення грудного вигодовування. Введення прикорму."
26.04.2018 12:00

Центр "Дівія" запрошує на семінар "Як завершити грудне вигодовування. Введення прикорму". Попередній запис обов'язковий за телефонами, які вказані нижче.

Семінар "Ремесло - мистецтво"

Технології для виготовлення декоративних і художніх робіт.  Будуть проведені кілька майстеркласів (теорія-практика) в нових техніках . Новинки декоративних матеріалів від tmcolorificioveneziano та tmdecoterra для майстрів - декораторів, дизайнерів, архітекторів та наших партнерів - дистрибуторів!Реєстрація учасників семінару за посиланням обов'язкова.Участь безкоштовна! Кількість місць обмежена! Каву можна купити на Промбарі поруч. Вік бажано 14 + але без обмежень, мати при собі записники, засоби для відео чи фото.В програмі семінару, основне: Мікроцемент. Що це, види, куди і як саме. Рішення для підлог, ваних кімнат, стільниць та сходів. Травертин на підлозі? Штукатурка - метал. Таке є? Чи "рідкий метал" Мармурова крихта для архітектурного декору та фасадів. Нереально доступне і круте рішення. Іновативні рішення від tmcolorificioveneziano та tmdecoterra нереально розширять Ваші можливості! Буде круто!Школа Меджікфактурен від Особливі інтер'єри та @андрійлевашов є співорганізаторами цього заходу. Тут буде деякий підсумок наших довгих навчань. крім того інші технології від наших партнерів , які ми на школі не показували . налаштуйтесь на збір інформації і нових навичок!!! Семінар- це новинки 2018! 1) Marmorino Unico у порівнянні з Marmorino Fibrato (мікроцемент) 2) AUREA - нові взірці. Artbox як правило представити! 3) Velatura Venezia ORO & RAME4) Stucco Velato5) Velatura Contatto новинка 20186) Velatura Lido новинка 20187) Marmorino Polvere Fina.Deco Terra 1) Deco Sabbia.3) Velluto Fiorentino.Це великий спільний навчальний семінар - найцікавіший для нас в цій галузі . будуть присутні майстри , технологи , розробники і місцеві представники ( салони і майстерні)

Професійний курс бровістів

Поспішайте зареєструватись на наш курс! Телефонуйте нам вже зараз за номерами, які вказані нижче.

Всеукраїнський правовий диктант

"Всеукраїнський правовий диктант" - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України. Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти самих публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України. Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов. "Правові диктанти, з одного боку, є зрізом правових знань суспільства, з іншого - важливою складовою підвищення правової культури, без якої неможливі позитивні зміни в нашій країні", - Ахтем Сеітаблаєв, Генеральний директор ДП "Кримський дім". Організаційний партнер - Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області

Психологічний кіноклуб

Кінофільм "Любить - не любить" Летиції Коломбані. Перегляд та обговорення кінострічки з метою кращого розуміння власних почуттів та емоційних станів. Учасники матимуть змогу поспілкуватися із фаховими психологами, психотерапевтами, студентами-психологами та іншими зацікавленими психологією. Вхід вільний.

Дегустація "Вся правда про к’янті"

Дегустуємо к’янті! К'янті (Chianti) — сухе червоне італійське вино з регіону К'янті в центральній Тоскані, від якого і одержало свою назву. Спочатку цим вином селяни запивали свій обід, звідси — висока кислотність і невеликий вміст алкоголю. Нинішнє к'янті —  це, як правило, насичене вино з чудовою фруктовістю та збалансованою кількістю танінів. Сучасне к'янті — одне з найкращих вин в Тоскані з властивим тільки цьому регіону смаком.

Кондитерський курс. Рівень 2.

Оригінальний кенді бар та декор - 10 годин практики і більше 10 рецептів!Формат навчання: теоретично практичний курс-інтенсив.Програма курсу: шу з соленою карамеллю та іншими додатками мус з шоколадом, перцем чілі зефір лолі попси міні тортики капкейки дрібний декор спонжі та курди Протягом майстер-класу ми організуємо повноцінний кенді-бар. Кому буде корисний курс: початківцям,які хочуть здобути правильні навички; любителям, які мають досвід; професіоналам, які не зупиняються на досягнутому; По завершенню ви отримаєте:  сертифікат про проходження курсу,  знижку - 10% на наступний Рівень 3.  рецептурний зошит Вартість: 1700 грн.

Художні заняття "Молодий митець"

Запрошуємо дітей, котрі вивчають польську мову у І-ІІ класах на художні заняття "Молодий митець". Заняття проводитимуться на польській мові кожного четверга, починаючи від 15 березня до 24 травня 2018 року, в годинах 16.00-17.30. В рамках занять учасники будуть здобувати знання про польську культуру, впізнавати основні та похідні гами кольорів, а також розвиватимуть творчі й художні навички. Заняття в основному будуть базуватись на обраних аспектах, образах з минулого та сьогодення, уможливлюючи тим самим акцентування на умінні, а конкретніше розвитку зацікавленості у дітей.Вартість участі у художніх заняттях "Молодий митець" - 200 грн., як безповоротна фінансова допомога на канцелярські товари, матеріали та ксерокопії для використання вдома, продукти харчування. Кількість місць обмежена.

Creative School
27.04.2018 19:00

В межах заходу за келихом шампанського гості прослухають цікаву лекцію на актуальну тему про дизайн від наших провідних викладачів, та дізнаються більше про "Літню школу-2018" та курс "Дизайн інтер'єру. Інтенсив" в Івано-Франківську!Вхід вільний!

Гармонійний розвиток дитини
27.04.2018 18:00

Запрошуємо на партнерське заняття "Гармонійний розвиток дитини". Запис обов' язковий за номером, який вказаний нижче.

Юнацька кулінарна школа
27.04.2018

Все ще думаєш над майбутньою професією? Прийди та спробуй себе в ролі кухаря! Підлітки разом із фіналістом МастерШеф Діти-2 David Mitko навчаться готувати нові, цікаві страви. Якими зможуть здивувати вдома своїх батьків та організувати круті вечірки для друзів.Вік учасників: 11-15 років.Програма:13.04 - 1.Фрітата з ковбасками і шпинатом2.Яблучний штрудель20.04 - 1.Картопляний гратен2.Ягідний чізкейк холодного приготування27.04 - 1.Кесаділья2.Лимонно-сирні панкейки04.05 - 1.Канелоні з курячим фаршем2.Булочка сінабон11.05 - 1.Овочеве рагу2.Тістечко "цифра"Вкінці курсу кожен учасник отримаєте рецептури та сертифікат.Вартість курсу: 1440 грн. Вартість одного заняття: 350 грн. Діє акція для друзів: прийди з другом та отримай знижку -10% для вас обох.Обов'язкова попередня реєстрація.

Офіціант з "0"

Запрошуємо у нашу школу! Реєстрація обов'язкова.Вартість 1700 грн.

Старт курсу "Графіка та рисунок тушшю"

Курс "Графіка та рисунок тушшю" від студії "Я - Художник"⠀На заняттях ми: познайомимось із технікою малювання пером дізнаємось про важливість ритму в малюванні намалюємо портрет в графічній техніці розробимо ілюстрацію в трендовому стилі "low poly" спробуємо себе в ролі художника ескізів для тату та ще багато іншого! Заняття розраховані на початковий та середній рівень. Навчання два рази на тиждень (понеділок та п'ятниця) 8 занять по 2 години.Вартість: 850 грнБронювання місця здійснюється при передоплаті 50% за телефоном, який вказаний нижче.

Оргконсультування у гештальт-підході

Дана спеціалізація навчає: теоретичним та практичним інструментам орконсультування індивідуальних і корпоративних клієнтів від бізнесу; дає глибоке уявлення про організаційне проектування, розвиток та зміни; відкриває здатність до спонтанних творчих ефективних дій;  дозволяє побачити власні - бізнес-стратегії. Програма складається з 5 навчальних триденних модулів і сертифікаційної сесії.

The std:hackathon

Приходь розімнути пальці в хорошій компанії, плюс до того ліквідуєш проблеми студентів та навчальних закладів. У Прикарпатському університеті відбудеться унікальний студентський ІТ-хакатон. Не гай часу - скоріш реєструйся! Що це таке? Хакатон - захід, де збираються люди, які мислять кодами. І протягом відведеного часу цим лише і займаються. Приходять, вигадують проект, втілюють його і перемагають. При цьому відволікаються лише на "поїсти" та "поспати". Хто може брати участь у хакатоні? Якщо вранці замість поцілувати кохану Ви обіймаєте свій комп'ютер, тоді Вам до нас.) Обмежень щодо віку, як таких, немає, але студентський квиток варто мати при собі. Чому варто відвідати хакатон? Поки зір остаточно не зіпсувався, добре було б підняти дупцю, та вигуляти улюблений комп'ютер. А ще можна знайти таких затятих кодерів і гуляти разом) Ну ще з менторами можна працювати, але то таке. Що дасть участь у хакатоні? ти зможеш перевірити свої сили, довести або спростувати міф, що програмістам працюється краще вночі; ти познайомишся із багатьма однодумцями; нарешті матимеш з ким пожартувати про рекурсію, інкапсуляцію, поліморфізм, та багато інших незрозумілих слів для пересічних людей; (що я щойно написала?!). Як це працює? У світлому теплому приміщенні збирається 10 команд, від 3 до 5 учасників, які протягом 33 годин спілкуються, кодять, дизайнять, може навіть з бубном танцюють, тобто втілюють свою ідею в життя. Готують гарну презентацію проекту перед журі - спонсорами, - які визначатимуть переможця. Всі отримають сертифікати участі, а найкращі - цінні призи. Прийшов - придумав - виграв!

Медитація "Відновлення та укріплення мозку та нервової системи"
27.04.2018 18:00

Друзі, радо запрошую вас на новий цикл онлайн медитацій та медитацій в живому форматі! Закінчився робочий тиждень - пора приділити належну увагу центральній нервовій системі (ЦНС). Величезне інформаційне навантаження та темп життя часто даються взнаки такими симптомами як: в'ялість і одночасно емоційна збудливість, втрата інтересу до повсякденних справ, безсоння, панічні атаки, депресія та ін. Дуже часто причинами таких станів є відсутність профілактики. Формат онлайн медитацій по укріпленню і відновленню мозку та нервової системи створений саме для цього. Попередній цикл медитацій пройшов успішно і усі учасники, які регулярно відвідували заняття, отримали чудові результати. В чому вони проявились? У гармонізації і стабілізації їх психологічного стану, у підвищенні рівня усвідомленості та результативності їх повсякденної діяльності і навіть у відкритті нових ресурсів і шляхів! Крім того, на заняттях познайомимось з енергією ПРАНА (особливий вид життєвої сили, енергії, який пронизує все навколо і протікає в людському тілі). Прана найдоступніша через дихання, тому ми будемо наповнюватись цією життєдайною енергією саме за допомогою дихання, тим самим омолоджуючи і відновлюючи наше ефірне тіло, а через нього - і фізичне. Тривалість заняття - 1 год. Оплата - 100 грн.

Семінар: "Ставка на вихідний. Інструменти для залучення гостей"

Теми виступів спікерів: Портрет гостя, що їздить у подорожі у вихідні. Алгоритм пошуку гостя на вихідні. Аналіз клієнтської бази, визначення потенційних гостей, складання їхнього портрету та визначення інтересів. Taras Ishchenko, керівник відділу продажів сайту компанії Zruchno Travel. Інформаційна діяльність готелю – як треба будувати PR - активність, щоби про готель знали в різних куточках України та хотіли в ньому зупинитися. Христина Аполлонова, спеціаліст PR-відділу Управляющая компания Ribas Hotels Group. Корпоративний клієнт – як врахувати його інтереси, та що запропонувати. Методика продажів для корпоративних клієнтів. Reikartz Hotel Group. Співпраця з агенціями та екскурсоводами – кроки якісної організації туру: зустріч, проживання, харчування, логістика, таймінг, безпека. Як створити цікаву екскурсію, підготувати гіда. Янина Гаврилова (Yanina Gavrylova), керівник Всеукраїнська асоціація гідів. Знати клієнта: CRM-система як фактор цільоспрямованих продажів. Огляд популярних CRM-систем, їхній функціонал, можливості розширення. Які навички необхідні персоналу для їх використання. Як системи допомагають підняти рівень продажів. Татьяна Ярошенко (Tatyana Yaroshenko) , керівник з розвитку бізнесу компанії Бизнес Технологии - внедрение CRM Модератор - Alexander Haniiev, головний редактор журналу Академия гостеприимства/

Тренінг ефективної комунікації "Корисний конфлікт"

Життя без конфліктів не існує. Завдання не у тому, аби їх не було, а у вмінні справлятись з ними конструктивно. Правильно прожиті конфлікти зближують людей та відкривають нові грані розуміння один одного, будують довіру.Про що поговоримо на тренінгу:  Стилі поведінки у конфліктах  Три способи вирішення конфліктів  Корисні навики  Розуміння себе у конфлікті Переваги тренінгу: витяжка з 15-річного досвіду за 1 день, особисті реальні кейси, найновіші знання з конфліктології. Ціна: 300 грн, за умови попередньої реєстрації, в день події - 350 грн.

Майстер-клас з розпису пряників "Творимо з любов'ю"
28.04.2018 13:00

Друзі, запрошуємо на майстер-клас з розпису пряників від Оксана Деркач для дітей та дорослих.Будемо вчитися розмальовувати і творити пряники. Гарна можливість провести час в колі сім'ї і зробити чудові подарунки собі, друзям чи близьким. Виконаємо 3D ослика.Кількість місць обмежена, тому необхідна попередня реєстрація за вказаним посиланням, або номерами телефонів. Вартість 140 грн. Чекаємо вас та ваших діток!

Перший етап ліги спортивного лазертагу 2018

Повертаємось на базу ! Прокидаємося із зимової сплячки, відкладаємо всі турботи і суєту. Весна несе тепло, радість, а найважливіше відкриття нового сезону Ліги Спортивного Лазертагу 2018. Усі так довго цього чекали, #LSLU2018. Реєстрація відкрита! Щоб взяти участь, необхідно: 1. Зібрати команду з 5-ти гравців (+3 запасних); 2. Зареєструвати команду заповнивши реєстраційну форму goo.gl/B8JKFd 3. Оплатити внесок команди не пізніше, ніж 2 дні з моменту реєстрації. У разі несплати внеску в даний термін - реєстрація вважатиметься недійсною. Вартість реєстрації команди змінюється відповідно до наступних термінів: 29.03 - 01.04 - 1 600 грн 02.04 - 6.04 - 1 700 грн 7.04 - 10.04 - 1 800 грн 11.04 - 15.04 - 1 900 грн 16.04 - 19.04 - 2 000 грн 20.04 - 27.04 - 2 100 грн. Кінцевий термін реєстрації 27.04.2018! У вартість вступного внеску входить: - оренда майданчика; - суддівський збір (турнір обслуговує колегія суддів); - фотозвіт; - відеозвіт; - оренда спорядження; - організаторський збір (бланки, бейджі, грамоти, медалі і т.д.). *Якщо Ви, раптом, відмовляєтесь від участі в етапі за 2 дні або й менше, до його початку, то Вам повертається 50% від суми внеску. З будь яких питань щодо здійснення оплати звертайтесь за вказаним телефоном. Етап уже набирає обертів. Зважаючи на географію та кількість команд, котра прагне приїхати, без сумніву, цей турнірний час пройде у захоплюючій боротьбі.

Семінар "Естетичний кінезіотейпінг"
28.04.2018 10:00
вул. Івана Мазепи, 61

Програма семінару:1. Загальні принципи проведення і техніки кінезіологічного тейпування2. Анатомо-фізіологічні особливості тканин обличчя. Вікові зміни та індивідуальні косметичні дефекти обличчя (зморшки, друге підборіддя, набряки, деформація овалу, тощо), їх корекція методиками кінезіологічного тейпування.3. Целюліт: стадії розвитку. Принципи корекції проблемних зон методиками кінезіологічного тейпування.4. Рубці шкіри: причини, косметичні прояви. Принципи корекції методиками кінезіологічного тейпування. Вартість - 900 грн. Запис за номерами, які вказані нижче.

Placement Test
28.04.2018 10:00

Готовий визначити справжній рівень своєї англійської. У тебе є унікальна нагода пройти Placement Test разом із SmartWay під час якого ми гарантуємо: Справжні тестові матеріали від British Council Справедливі та рівні умови складання тесту Speaking з екзаменатором, який склав IELTS Academic Test Консультацію щодо підвищення Вашого балу в майбутньому! Корисний досвід здачі тесту та +10 до впевненості.

Blockchain meetup: NEM 101. Ivano-Frankivsk
28.04.2018 17:00

NEM, проект який здобув визнання у світі, тепер в Україні. Перша освітня блокчейн зустріч NEM101 у чудовому місті Івано-Франківськ. Приєднуйтесь до зустрічі та знайомтеся з найінноваційнішою технологією сьогодення - Blockchain, її історією та особливостями функціонування. Також ви дізнаєтесь про один з найуспішніших світових криптопроектів NEM. NEM - це платформа інтелектуальних активів на базі блокчейн, розроблена з першої строки коду для максимальної ефективності та застосування у реальному світі. У NEM нема меж, будь-яка ідея може бути втілена за його допомогою. Простий та інтуітивний інтерфейс, безпрецедентна безпечність, зручність використання та швидкість інтегрування, недосяжний для інших рішень функціонал та надійність NEM - це ті якості, за які його кожного дня обирають все більше користувачів. ICO за 3 хвилини, мультипідписи, унікальний механізм консенсусу Proof of Importance, харвестинг замість майнінгу, жодної нової створеної монети з моменту запуску, шифровані повідомлення, система репутації Eigentrust++, приватний блокчейн Mijin для фінансових, приватних та державних установ Японії та ще безліч цікавої інформації чекає на вас. І це ще не все! На зустрічі ви також дізнаєтесь як заробити разом з NEM та долучитися до перетворення України за допомогою технології блокчейн, а найуважніші розділять між собою 100 токенів XEM! Для того щоб взяти участь у челенджі та стати власником криптовалюти вам попередньо треба встановити: 1. Мобільний додаток NEM Mobile wallet 2. Додаток telegramВхід вільний, кількість місць обмежена.

Експрес-школа візуалізації: Як робити візуальні нотатки?
28.04.2018 12:00

Якщо Вам / тобі потрібно (регулярно чи нерегулярно) проводити тренінги (або інші навчання) та писати на фліпчартах або на дошці, але останнє традиційно виходить не зовсім вдало та не зовсім зрозуміло... якщо Вас / тебе завжди надихало, як хтось робить візуальні нотатки або скрайбить під часу процесу обговорення, але Ви / ти ще не пробували цьому навчитися... якщо Вам / тобі набридли нудні конспекти та нотатки, які складно прочитати, та хотілося б навчити конспектувати більш наочно та більш креативно... і якщо Вам / тобі дуже хочеться творчо оформлювати свої записи, але Вам / тобі здається, що малювання - це не Ваше / не твоє... то ця експрес-школу візуалізації може бути саме для Вас / тебе! Школа буде корисною: тим, хто навчає та викладає та хто хоче додати наочності в свою роботу; тим, хто навчається та хоче робити кращі конспекти, до яких хочеться повертатися; тим, хто хоче пробувати себе в візуальних нотатках / скрайбінгу. На експрес-школі на Вас / тебе чекають набір технік візуалізації (на будь-який смак та для різноманітних задач), практичні поради та 4 години творчої атмосфери. Школу візуалізації проводить Юлія Кнюпа (Julia Knyupa) – тренерка Інша Освіта / Insha Osvita, скрайберка, засновниця Ателье визуальных конспектов Юлии Кнюпы. Юля навчає використовувати візуалізацію в освіті та роботі тренера/психолога/коуча та сама практикує скрайбінг – візуальне конспектування спікерів на заходах. Вартість участі: до 20 квітня – 150 грн до 25 квітня – 200 грн Квитки можна придбати за посилання або в Intellect Hub.

Форум "IF MedHub"

IF Med Hub - форум, присвячений обговоренню якісних змін у сфері охорони здоров'я, як державного, так і приватного секторів. У першій частині ми поспілкуємось про зміни, які несе реформа системи охорони здоров'я і також дізнаємось про реалії паліативної допомоги. Друга частина форуму буде присвячена маркетингу і брендингу в приватному секторі медицини. Для участі обов‘язкова попередня реєстрація за вказаним посиланням.Кількість місць обмежена.

Змоделюй свій Франківськ. Майстерня з 3D-моделювання.

Яким він є, наш Івано-Франківськ? Як виглядають його вулиці та площі та як вони мають виглядати? Як ви ви модернізували наше місто, якби мали для цього ресурси? Які об’єкти б створили або модернізували?Запрошуємо івано-франківських підлітків на 6-годинну майстерню, в рамках якого вони зможуть зпроектувати своє бачення Івано-Франківська за допомогою методу 3D-моделювання та 3D-друку. В рамках цього воркшопу учасники та учасниці не лише створять власні макети Франківська майбутнього, але й отримають базові знання з 3D-моделювання, потренують своє просторове мислення, “прокачають” свої навички роботи в команді та розвинуть своє креативне мислення.Попередній план майстерні: Знайомство. (12.00 - 12.30) Суть проекту. Частина натхнення. (12.30 - 13.00) 3D Моделювання. (13.00 - 14.30) 3D друк (14.30 - 14.45) Перерва та перекус (14.45-15.30) Збір проекту (15.30-16.50) Презентація проектів. (16.50-17.30) Кінцевим результатом роботи в кожній команді буде шматок цупкої основи, на якому будуть розміщені матеріальні об’єкти нашого міста - як вже існуючі, так і додумані для майбутнього.

Курс "Комбінований манікюр"
29.04.2018 09:00
вул. Січових Стрільців, 68а

В курс входить: Антисептика, стерилізація і дезінфекція манікюрного інструменту; Правила техніки безпеки майстра і клієнта; Норми СЕС; Анатомія та будова нігтьової пластини; Кератолітики; Інформація про фрезер, насадки; Підготовка натурального нігтя до покриття гель-лаком; Вирівнювання нігтьової пластини; Зняття гель-лаку; Покриття "під кутикулу" З собою потрібно мати: ручка, олівець Пилки 180/180 (2шт)  Баф (2шт)  Накожниці (кусачки) Ножнички Насадка "пламя" з червоною позначкою ( можна придбати на місці)

Екскурсія "Долина тюльпанів та Чернівці"

Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, фортеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали. Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка.

Майстер - клас зі створення манекену

Будемо пробувати створювати індивідуальний манекен. Хто з нами?

Семінар "Біометрична космецевтика Dr. Spiller"
30.04.2018 10:00

В програмі:  особливості та переваги космецевтіки Dr. Spiller  біоміметична терапія шкіри з HYTEC Emulsion System  професійний підхід для впливу на всі естетичні проблеми шкіри: догляд за молодою шкірою, профілактика передчасного старіння, робота з чутливою і проблемною шкірою  протоколи процедур Dr. Spiller, а також майстер-клас по їх проведенню Обов'язкова попередня реєстрація.

Школа №1: Школа тренерства та фасилитації для освітніх форматів
02.05.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 2 травня – 6 травня Школа тренерства та фасилітації для освітніх / навчальних форматів буде цікава освітянам та едукаторам широкого профілю, які прагнуть використовувати сучасні підходи неформальної освіти, фасилітації та модерації, а також андрагогіки та конструктивізму в різних освітніх та навчальних форматах - від формальної освіти до корпоративних навчань, курсів та тренінгів. Ми розглядатимемо питання динаміки групи та орієнтації на груповий процес, розбиратимемося з різними моделями планування навчальних заходів, торкнемося питань профілю компетенцій та індивідуального плану розвитку едукатора, а також випробовуватимемо на практиці різні інтерактивні методи з застосуванням відео-фідбеку. Але й будуть і речі, яких ми не будемо робити, - наприклад, ми не будемо тренувати ораторське мистецтво чи навчати маніпулятивним інструментам на кшталт НЛП. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 2 травня - Як починати навчальний захід?▪ Аналіз потреб та навчальних цілей учасників.▪ Секрети успішної динаміки на початку навчального заходу. 3 травня - На яких цінностях / підходах базується навчальний захід?▪ Підходи та теоретичні засади роботи тренера та фасилітатора – неформальна освіта, андрагогіка (навчання дорослих), конструктивізм в педагогиці, гуманістична психологія, холістичне навчання. 4 травня - Як дизайнувати навчальний захід та які методи використовувати?▪ Дизайн і планування тренінгу – формулювання навчальних цілей, які працюють, TCI (topic centered interaction) та «Берлінська модель».▪ Методичний інструментарій – базові методи та міждисциплінарні методологічні інструментарії (креативні методи). Секрети створення нових й адаптації існуючих методик.▪ Основи індивідуальної та командної модерації дискусій та робочих груп.▪ Організація ефективного навчального простору – вчимося створювати сприятливі умови навчання для себе та для інших. Основи візуалізації.▪ Динаміка групи та особливості роботи з різними учасниками. 5 травня - Як практикуватся в веденні навчальних заходів?▪ Практика самостійного та командного проведення навчальних сесій та методів із використанням відео-фідбеку. 6 травня - Як розвиватися як тренеру / едукатору / освітянину?▪ Компетенції тренера та пошук власного стилю.▪ Професійне вигорання та секрети для зберігання власного натхнення. Тренерство як шлях постійного навчання та розвитку. Ця школа є класичним продуктом, розробленим Інша Освіта / Insha Osvita та апробованим в різних констеляціях з 2016 року. Ця школа стане вже загалом п’ятою від Іншої Освіти та Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ, а також єдиною в 2018 році, тож поспішайте :-) Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи:насичену програму від практиків в сфері тренерства, модерації, фасилітації та освіти дорослих. Ця програма поєднуватиме в собі: - як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів;можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи;- пакет матеріалів для тренера та фасилітатора, а також сертифікат по закінченню школи;- сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня // Khata-Maysternya (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені )- надихаючу навчальну спільноту однодумців. Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4300 грн до 1 березня за тарифним планом early bird або ж 4800 грн до 1 квітня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенції освітніх івентів ІНШІ,  info@inshi.in.ua

Курс "Шпаргалка для офіціанта"
02.05.2018 - 24.05.2018 10:00

Шпаргалка 1 Тип клієнта: як його визначити і що робити далі. Тривалість – 3 год. Вартість - 400 грн. Шпаргалка.2 Професійний етикет для офіціанта. Мета етикету в процесі обслуговування - принести задоволення, радість гостям, зробити #обслуговування красивим. Тривалість – 2 год. Вартість - 300 грн.Шпаргалка 3 Посуд бару і залу ресторану. Тривалість - 2 год. Вартість - 300 грн.Шпаргалка 4 Сервіровка столів. Загальні правила і послідовність сервірування. Тривалість – 3 год. Вартість – 400 грн.Шпаргалка 5 Як швидко вивчити меню офіціантові? Тривалість – 4 год. Вартість – 500 грн.Шпаргалка 6 Невинні мандри з "Винною картою". Тривалість – 2 год. Вартість – 300 грн.Шпаргалка 7 Закуски під вино: вишукана гармонія. Тривалість – 3 год. Вартість - 400 грн. Шпаргалка 8 Як ЗБІЛЬШИТИ середній чек? Тривалість – 4 год. Вартість – 600 грн.Шпаргалка 9 Як швидко і безконфліктно “приборкувати” складного клієнта своїм професійним підходом. Тривалість – 4 год. Вартість – 500 грн.

Лекція про перспективи SEO та професії "сеошника"

Поки періодично спалахують дискусії на тему застарілості та не ефективності SEO, в реальності сфера продовжує динамічно розвиватись. Пошукові системи постійно викочують нові алгоритми і вимоги. Навіть стежити за змінами алгоритмів важко, а відповідати їх вимогам і зберігати позиції, не кажучи вже про ріст, без допомоги кваліфікованих фахівців майже неможливо. Випереджають конкурентів ті, хто першим застосує нову стратегію. Через кілька років пошукові алгоритми стануть ще складнішими. Це потягне за собою зростання цін на послуги грамотних SEO-фахівців. Саме час підготуватись та зробити ривок в кар’єрі. Структура лекції: 1) Хто такий SEO спеціаліст та що входить в його обов’язки? Зарплата на ринку України для спеціалістів різного рівня. 2) Перспективи та переваги професії. 3) З чого починати навчання та скільки це коштує. 4) Огляд ПО, яке використовують професіонали. 5) Розбір галузевих інтернет-ресурсів по SEO, за якими варто слідкувати, та поради, як залишатись в тренді. 6) Відповіді на запитання учасників. Спікер: Олександр Чагір - Senior SEO, працює в сфері з 2011 року. Сертифікований спеціаліст Google та Yandex. Працював та працює з топовими інтернет-магазинами України різної тематики та успішно реалізовує складні проекти для іноземних замовників.Участь безкоштовна, обов'язкова попередня реєстрація.

Тренінг "Дизайн мислення для початківців"

На занятті ми:проаналізуємо дизайн мислення в дії;розкажемо про його методи;розглянемо власний спосіб мислення;розповімо про шляхи перевірки дієвості інноваційних рішень.Вартість участі:а) 100 грн (для учасників які зареєструвалися до 10.04.2018 року);б) 150 грн (для учасників, які зареєструвалися у день проведення івенту).

Безкоштовний семінар "Вагітність та пологи. Що потрібно знати?"
03.05.2018 10:00

Запрошуємо на безкоштовний семінар для вагітних жінок "Вагітність та пологи. Що потрібно знати?". Попередній запис обов'язковий за телефонами, які вказані нижче.

Бізнес-інтенсив "Взривний маркетинг. Фішки 2018"
05.05.2018 10:00

Хочеш, щоб до твого бізнесу стояла черга потенційних клієнтів? Хочеш бути на крок попереду конкурентів і збільшувати прибутки? Тоді тобі потрібний маркетинг! Маркетинг не повинен обкрадати до нитки. Він повинен бути ефективним. Найбільше, що ти повинен в нього інвестувати, це час. Ти точно зможеш досягти хороших рейтингів, якщо упровадиш ці методи хоча б на половину. Почни з одного - ти досягнеш відмінних результатів. Для кого семінар: Для власників малого бізнесу, які самі собі маркетологи Для власників середнього бізнесу, які хочуть сформувати маркетинговий відділ або проконтролювати підрядника-маркетолога Для маркетологів, які хочуть набути практичні навики щоб отримати роботу мрії Про що поговоримо: Гарячі фішки маркетингу 2018 року - про що ще незнають ваші конкуренти Чому те, що підходить для великого бізнесу, не завжди підходить малому Правильна упаковка оферу, щоб клієнти не могли відмовитись Хто такий класний маркетолог, який буде генерувати шалені прибутки твому бізнесу і де такого шукати Цікаві маркетингові ходи і маркетингові фішки, які можуть помітно підвищити впізнаваність твого бренду і відповідно рівень продажів. У маркетингу існує достатня кількість так званих «фішок», які успішно застосовують керівники всіх рангів для збільшення доходу в бізнесі. Але не можна забувати і про стратегії, при правильному використанні яких дохід збільшується в рази більше. Але люди вимагають фішок, значить потрібно виконувати бажання. Адже наш спікер практично Джин з мультика "Алладін", тільки в маркетингу. Хочете фішок? Окей. Спікер Іванна Євсєєва : Сертифікований бізнес-тренер 10 років у бізнесі Засновник 3-ох успішних бізнесів у різних галузях Співзасновник ІТ компанії Ауспекс, яка за 1.5 роки стала лідером ринку у своїй ніші Експерт в систематиції бізнесу, маркетингу, продажах та побудові сильних команд Засновник навчально-тренінгового центру Auspex Academy Реанімувала 63 бізнес-проекти Понад 4000 підприємців вже відвідали семінари, тренінги та бізнес-зустрічі з Іванною Євсєєвою

Курс "Гелеве нарощування"
05.05.2018 10:00
вул. Січових Стрільців, 68а

Довгоочікуваний базовий курс по нарощуванню нігтів гелем Кому підходить? новачкам, які ніколи не працювали з гелем, тим, хто спробував працювати з гелем, але це здалося важко майстрам, які працювали лише з гель лаковою системою тим, хто укріплював нігті гелем, але не нарощував Ми покажемо і розкажемо як?Досвідчений майстер з багатолітнім стажем роботи з гелево системою навчить і розкриє секрети роботи.Гелеве нарощення для початківців з відпрацюванням на моделях: поняття про ніготь та гель; підготовка майстра та клієнта до роботи; підбір матеріалу; запил нігтьової пластини для нарощення; встановлення форми; формування "капельки"; ідеальний запил гелю для покриття; покриття кольором під кутикулу Мати із собою: пензлик для гелю та гострі манікюрні ножнички (можна при потребі придбати на місці).Викладач: Наталія Івасюта

Трансформація особистості

Трансформація особистості - це ретельно підібраний комплекс тренінгів, який змінює свідомість та:  вчить не тільки якісно ставити цілі, а й знаходити шлях їх досягнення,;  показує, що якісне харчування - це запорука здоров"я, а відповідно і успіху;  показує, як насолоджуватися миттю і проживати її тут і зараз;  дає дієві техніки, як говорити так, щоб отримати бажаний результат.

Тренінг по переоріентації дитячої поведінки
08.05.2018 17:30

Програма тренінгу:Заняття 1Заняття 2Самоповага і підтримка.Вміння приймати свої помилки та бути недосконалим у вихованні дітей!П'ять способів того, як ми пригнічуємо наших дітей!Підтримка - Похвала. Позитивні та негативні наслідки!Шляхи підвищення самооцінки та почуття власної гідності у дітей!Способи, як можна сказати: "Ти молодець! Відмінно!"Як розпізнати розчаровану та пригнічену дитину - симптоми та поведінка. Безумовна любов!Покарання. Вседозволеність. Винагороди. Переорієнтація.Свято підтримки!Домашні завданняЗаняття 3Помилкові цілі і виправлення помилок!Увага - Визнання.Боротьба за владу - Вплив.Помста - Захист.Ухилення - Бажання побуту на самоті.Скандали і істерики! Типи та правильна реакція на них!Шляхи попередження скандалу.Сценарії конфліктів та їх переорієнтація.Домашні завдання.Заняття 4Природні та логічні наслідки.Керування почуттями.Вміння спілкуватись з дитиною - навики вміння чуйно вислухати та почути дитину!Відсторонення в конфліктах з Любов'ю!Вихід з конфліктів. Кроки та модель вирішення конфлікту!Логічні наслідки - ефективний спосіб у спілкування із дитиною!Домашні завдання.Заняття 5Укладання угод та домовленостей про дисципліну.Співпраця батьків у вихованні дітей!Виховання дитини з позиції того, ким ми хочемо бачити дитину в майбутньому!Твердження з позиція "Я"!Організація сімейних зборів. Творча робота сім'ї. Місія сім'ї!Анкета цінностей.Вручення сертифікатів!   

Курс загального масажу

Курс загального масажу Складається з 24 блоків по 3 години.Що буде під час курсу:1. Максимально мала група не більше 16-18 людей на один курс, що дасть змогу приділити більше часу для кожного.2. Я сам практик і люблю практичні речі, максимально включена робота з моделями.3. Не тільки прості завчені навички, але й можливості створювати базис для закладання нових щоб не топтатись на місці в подальшому.4. Максимальна прив'язка вивченого усного матеріалу до практики, і що з ним робити.Що Ви отримаєте по завершеню курса:1. Сертифікат про завершення курсів2. Знання і навички таких масажів : класичного антицелюлітного ручного, баночного, медового спортивного лімфодренажного і ще один масаж на вибір групи 3. Знання і практичні навички як працювати з клієнтом4.250 технік масажу стоп, рук, обличчя.5. Техніки роботи масажиста, як не стати в'язнем своєї праці.6. Ну і обов'язково анатомія від А до Я. 7. Всі матеріали усного характеру чи на самостійне вивчення будуть роздані або надіслані в електронному форматі. 8. Для найкращих випускників буде можливість подальшого працевлаштування. Також для вас, підготували близько 5 різноманітних подарунків. Але так, як це подарунки розпакуєте їх на курсі. Один я розкрию!По завершеню курсу буде розігруватись масажний стіл вартістю 2500 грн. Умови розіграшу оголосяться на початку курсу. Ціна за курс росте по мірі приближення дати початку, тому взнавайте деталі за вказаним номером.

Майстер-клас з виготовлення сережок
12.05.2018 12:00

Робимо красу своїми руками. Вам подобаються сережки-китиці? Можливо, вони і є у Вас, а Вам більше цікаво як можна створити ще таку красу? Чи ви шукаєте нових вражень і любите створювати речі своїми руками? Якщо так, тоді Вам варто відвідати майстер-клас по створенню сережок-китиць у техніці сутаж. Ви познайомитесь з цікавою технікою і зануритеся в атмосферу творчості, кольору та хорошого настрою.

Майстер-клас "Букетик для матусі"

Готуємось до Дня матері. Будемо виготовляти квіти з гофрованого паперу та цукеркою всередині. Запрошуємо діток та їхніх батьків провести час весело за цікавими та пізнавальними майстер-класами! Обов'язковий попередній запис! 

Майстер-клас "Фруктовий букет своїми руками"
12.05.2018
вул.Хоткевича, 67 (Флористична майстерня "Чічка")

В переддень цього чудового свята усі, хто зацікавиться зможуть своїми руками зробити смачний фруктовий букетик і презентувати найріднішим матусям. Детальніша інформація за телефоном, який вказано нижче.

Звуковий сеанс від Lab Sound Design

Це звукова подорож, де можна розслабитися і спостерігати, як звуки автентичних музичних інструментів приносять ефект повного розчинення в реальності, зупинку внутрішнього діалогу і глибоке розслаблення тіла і розуму. Заспокоється дихання і стає глибшим. Розум позбавляється від неспокійних думок. Сеанс звуку надає неймовірно сильний терапевтичний ефект, занурюючи тіло людини в стан акустичної депривації, відключаючи надлишковий контроль розуму, включає підвищену працездатність аутоімунної системи, дозволяючи організму самовідновлюватися. Звуковий сеанс - це можливість відчути світ по-новому. І в слова це не оформити - потрібно відчути... Вартість: "Рання пташка" до 15.04 - 200 грн. З 15.04 до 11.05 вартість 250 грн. (якщо ви приходите з партнером, вартімть для кожного 220 грн) З 11.05 до 15.05 - 300 грн (якщо ви приходите з партнером, вартімть для кожного 270 грн)Обов'язкова попередня реєстрація за вказаним номером.

Майстер-клас "Психологія фотографії"
12.05.2018

Майстер-клас буде проходити у формі діалогу і одночасно практики. Дана лекція буде корисна і цікава не тільки фотографам, а й моделям, відеографам, стилістам і всім охочим, так як вона зачіпає тонкі психологічні моменти. Кожен з нас, професіонал чи новачок у фотографії, задається питаннями: "Як викликати у моделі потрібні тобі емоції, показати характер, розкрити внутрішній світ, за умови, що це зовсім не професійна фотомодель, а звичайна людина?! Як зняти людину так, щоб це була не просто картинка, а наповнена глибоким змістом фотографія? Як з простої фотографії зробити хорошу? Ту фотографію, яку видно неозброєним поглядом з тисяч інших! Та, на якій зупиняється погляд, вона завжди цікава, завжди викликає емоції і ніколи нікого не залишить байдужим! Таку фотографію називають шедевром фотомистецтва, а фотограф виростає до фотохудожника! Як зробити таку фотографію? Як знімати знаменитостей? Як отримувати хороший результат з першого кадру? Одним словом: "Як навчитися бачити і розуміти людей?" На ці та багато інших питань ви отримаєте відповіді в ході даного майстер-класу.

Майстер-клас по нарощенню вій
14.05.2018 10:00

Курс "Екстра + моделювання + Кардашьян VOLUME" ведуть: тренер Олена Кущ - багаторазовий переможець, почесний суддя численних престижних премій і чемпіонатів, асистент Костянтин Неспосудний - Ведучий майстер студії, переможець міжнародного чемпіонату "Екстра + Кардашьян VOLUME".Теоретична частина з 10:00-13:00. Візуалізація в слайдах на великому екрані з докладними схемами і прикладами. Кожен пункт навчальної програми супроводжується слайдом і відео. • Фактори, що впливають на зчеплення вій . • Клей і його полімеризація. Як правильно з ним працювати? види клеїв. • Які фактори впливають на термін носіння нарощених вій? • Секрет збереження ідеальної "вилочки" (пучка) вже на вії. • Скульптура особи і посадка очей. • Візуальна корекція форми ока. • Алгоритм побудови ідеального ефекту для клієнта. • Ряди вій і як правильно з ними працювати для створення ідеально рівної верхньої лінії. • Ідеальний напрямок вій, їх види. Постановка руки при обраному напрямку. • Способи формування ідеальної "вилочки" 2D-8D. Яка вона"? • Авторська техніка нарощування вій без склеювань "Паралельне нарощування" • Швидкість нарощування. Що впливає на швидкість? • Складне моделювання. Мікс від 5 вигинів. Стильні ефекти Кардашьян. • І багато іншого. Практична частина з 13:00-20:00• Відпрацювання ідеальних "вилочок" 13:00-14:00• Обід - 14:00-15:00• Робота з моделями - 15:00-20:00

Тренінг "Мистецтво політичних заходів"
15.05.2018 17:00

Успішна діяльність будь-якої партії тісно пов'язана з організацією заходів. Тонкощам організації політичних заходів буде присвячений наш другий тренінг по івент-маркетингу. Ви дізнаєтесь як перетворити хаотичну діяльність на мистецьки сплановану кампанію.Попередня реєстрація обов'язкова.

Курс "Управління фінансами ресторану"

В оновленому курсі ви знайдете відповіді на питання, які найчастіше задаєте нам: Як розробити бізнес модель ресторану? Коли повернуться інвестиції та реінсвестиції (про які часто забувають)? Коли ресторан починає заробляти та що таке точка беззбитковості? Як спланувати прибуток ресторану на рік? Як контролювати доходи та управляти витратами? Як побачити проблемні зони діяльності за допомогою яких індикаторів? Як налаштувати управлінський облік та які звіти використовувати? Яка роль програмного забезпечення в фінансовому обліку ресторанів? Вартість курсу: 4900 грн.* - до 15.04.2018 (до 23:59)5800 грн.* - з 16.04.2018 до 11.05.2018 (до 23:59)* у вартість входить: участь, навчальні матеріали, обіди та кавобрейки:-)Вартість фіксується на момент оплати, а не реєстрації.При участі двох і більше учасників від однієї компанії - знижка 10% на кожного учасника.

Воркшоп для дівчат "Ladies drink’n’draw"

Воркшоп проводять Бі Ґрандінетті, Хедвіґ Альберг та Лінн Фріц — аніматорки та ілюстраторки з Punanimation (Лондон). Punainimation — це колектив жінок, що підтримують рівноправність, та прагнуть об'єднувати та ділитися жіночими роботами в галузі анімації. Ми розпочнемо вечір з розмови: поміркуємо над тим, як взяти на себе відповідальність (і чому це варто зробити) за розробку, зображення персонажів, а також мати впевнену позицію щодо того, якими ми зображаємо людей. Як за допомогою своєї роботи чи творчості ми можемо змінювати стереотипи та транслювати позитивний меседж про розширення прав і можливостей, розмаїття та інклюзивність. Від розмов перейдемо до творчих завданнь та сесій drink’n’draw на тему розмаїття форм жіночих тіл. Будемо малювати від руки — ноутбуки чи планшети брати не обов’язково. Кураторки воркшопу відберуть найцікавіші роботи і на їх основі створять виставку впродовж 26-27 травня на конференції Design Village. Воркшоп орієнтовно триватиме 5-6 годин. Вартість участі — 750 гривень. У вартість входять всі потрібні матеріали, а також їжа та напої. Щоб взяти участь, заповніть анкету за посиланням нижче. Бажано, щоб ви володіли середнім рівнем знання англійської мови та мали навички у малюванні, вищі за базові. Кількість місць обмежена: всього 30 учасниць.

Воркшоп "The Frankiver"
27.05.2018

На Design Village приїде Сергій Майдуков, щоб разом з тобою створити обкладинку для журналу "The Frankiver". І хай журнал цей тільки уявний, зате робота буде реальною! Воркшоп за мотивами геніального проекту The Parisianer (який, в свою чергу, вибухнув, як яскравий епігон The New Yorker) розрахований всього на 14 учасників. Ви малюватимите вручну: пензлями, олівцями, фарбами, вугіллям. Матеріали входять у вартість воркшопу. Є декілька обов'язкових умов: вміти малювати та вміти (вправно, добре!) користуватися власною парою планшет-лаптоп; вміти працювати у Photoshop. З собою треба мати: ноутбук зі встановленим Photoshop графічний планшет Якщо планшету ти не маєш, будь ласка, вкажи це при реєстрації. Вартість участі — 500 гривень. Щоб взяти участь у воркшопі, будь ласка, заповни форму за посиланням нижче. У відповідь на анкету тобі надійде підтвердження реєстрації та реквізити для оплати участі.Зверніть увагу: воркшоп "The Frankiver" розпочнеться у другій половині дня 27 травня (неділя) та триватиме 28 травня весь день (понеділок). Тож, у неділю у вас ще буде змога відвідати лекції Design Village, понеділок — державний вихідний (Трійця).

Дискусія "Pub IF#1: Чому тебе не візьмуть на роботу"
02.06.2018 14:00

Ми вирішили, що досить! Досить лише ланосам на польських бляхах здійснювати агресивну експансію на Галичину! Ми теж так хочемо!Саме тому Lviv CSS їде у Франик! Поговоримо з вами про долю тяжкую кандидата айтішного, про те, що кожен з нас шукав роботу, як кожного з нас запрошували на співбесіди і як кожному з нас відмовляли.Тепер у вас є можливість поспілкуватись з тими людьми, які стоять за всіма цими процесами — рекрутерами.Ця дискусія має на меті привідкрити завісу над тими таємницями, якими володіють рекрутери та дати відповідь на головне питання — чому тебе не візьмуть на роботу (і як цього уникнути).Ну або можете просто закидати їх тапками.

Базовий курс підготовки інструкторів йоги

Викладачі курсу Валентина Малиновська та Ігор Ткачов.Друзі, в цьому році ми додаємо до нашого курсу ще більше практики. Курс стає насичеішим і цікавішим! 14 навчальних днів по 8 годин і 6 днів по 3 години.Курс стартує на початку червня і закінчиться в липні. Курс розрахований не тільки на тих, хто давно практикує і хоче поділитися своїми знаннями з іншими, а й на тих, хто бажає розширити свої пізнання в хатха-йоги, аюрведи, шаткарми, анатомії і фізіології, а також в історії і філософії йоги. В рамках занять вивчаються основні напрямки і школи хатха-йоги, медичні аспекти йоги, травмобезпека, принципи грамотного викладання і побудови індивідуальної практики. На курс приймаються всі бажаючі навчатися, але до іспитів допускаються люди, практикуючі хатха-йогу не менше 2 років. Бажаючі можуть брати участь в навчанні без права здачі іспитів і отримання сертифікату. В процесі навчання майбутні інструктори освоять:- техніку виконання асан базового рівня (для початківців);- техніку виконання асан основного рівня складності (для продовжують);- способи правки в асанах і грамотний аджастмент (допомога в асанах);- принципи складання тренувальних послідовностей;- принципи індивідуалізації практики;- ознайомляться з основами анатомії та фізіології;- принципи послідовного навчання дихальної техніки;- основи історії і філософії йоги;- ознайомляться з основними класичними текстами з йоги: Бхагават Гіта, Йога сутри, Хатха йога прадіпіка, Гхеранда Самхита і ін. Після закінчення курсу та успішного складання іспитів практикуючий отримає сертифікат Харківської школи йоги.Сертифікат видається після успішної здачі іспитів. Проходження курсу навчання інструкторів йоги не тягне за собою автоматичного отримання сертифіката. Перездача іспитів можлива, але оплачується окремо. Якщо практика студента явно слабка, то він не отримує права на здачу іспиту.Інформація отримана на курсі актуальна для викладача йоги в будь-якому стилі і хоча навчання проходить в руслі традиції Крішнамачарьі, отриманий диплом не прив'язує абітурієнтів до якого-небудь конкретного стилю. Про викладачів: Олена МалиновськаНа своїх заняттях використовую динамічні послідовності в традиції Шрі Т. Крішнамачарьі (Шрі К. Паттабгі Джойс, А. Г. Мохан, Т. К. В. Дешікачар), а також сукшма- і прана-вьяями школи Дхірендри Брахмачарья.Займаюся йогою з 1992 року, викладати початку 2003 рБрала участь в семінарах Калі Рей (Трай Йога), Рейнхарда Гаментхаллера (школа Д.Брахмачарьі), Девіда Свенсона (Аштанга Віньяса), Петрі Райсянена (Аштанга Віньяса), Сергія Агапкина (Свастха Йога), Шарата Р. Джойса (Аштанга Віньяса).Навчалася і сертифікувалася в московському Аштанга Йога Центрі по стандартам International Yoga Federation (2008-2009).Сертифікат інструктора йоги московського Аштанга Йога Центру, диплом міжнародної Йога Федерації, сертифікат викладача Аштанга Віньяса Йоги (Девід Свенсон).Успішно пройшла навчання та сертифікацію в «Інституті традиційних систем оздоровлення» (Москва, 2010-2011). Кваліфікація «Спеціаліст по йогатерапіі». Організатор і ведучий викладач курсів підготовки тренерів хатха-йоги в Харкові і Дніпропетровську (Україна, 2011-2015). Ігор Ткачов Практикую йогу з 2010 року, викладаю з 2014. До цього кілька років присвятив занять бойовими мистецтвами і цигун.Йоги навчався у В. Малиновської. У роботі використовую статико-динамічні послідовності в традиції Крішнамачарьі. Вартість 14 000 грнпри передоплаті 50%до 1 січня - 10 500До 1 квітня - 11 000повторне відвідування курсу - 50%Телефон для запису 0666621032

Школа №2: Школа фасилітації для прийняття рішень
18.07.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 18 липня – 21 липня Школа фасилітації для групових процесів та прийняття рішень буде цікава будь-яким фахівцям, які модерують групові процеси у власних командах (наприклад, в формі робочих зустрічей або бріфінгів команди) або прагнуть залучати до процесу спільного прийняття рішень зовнішніх стейкхолдерів (наприклад, в формі сесій з партиципативного планування чи партиципативної оцінки спільних проектів). Фундаментом школи стануть підходи та теорії з поля динаміки груп та динаміки групового прийняття рішень, а також інструментарій модерації обговорень в малих та великих групах. Окремими пунктами ми розглядатимемо, як працюємо менеджмент стейкхолерів та будується й закріпляється спільне життєздатне рішення. Не зможемо не зачепити тему конфліктного потеціалу в групових рішеннях, але звертаємо вашу увагу, що фасилітація груп для вирішення конфліктів чи примирення, а також медіація в конфліктах не будуть основною темою цієї школи. Школа буде включати як теоретичні блоки та натреновування окремих інтсрументів, так і роботу з низкою практичних кейсів з практики тренерів та експертів школи. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 19 липня - Що таке фасилітація та всі слова навколо?▪ Аналіз потреб та навчальних цілей учасників.▪ Фасилітація та модерація: Розбираємося з поняттями.▪ Стейкхолжери та менеджмент стейкхолдерів: Кого запрошувати до групового рішення? 20 липня - Якою є динаміка / правила життєздатного спільного рішення? Динаміка групи та динаміка групового прийняття рішень. Принципи життєздатного рішення.▪ Роль та компетенції фасилітатора. Індивідуальна та командна модерація обговорень.▪ Основи та техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (Теорія) 21 липня - Як фасилітувати та візуалізувати рішення в групі?▪ Основи та техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (Практика)▪ Візуалізація: Як візуалізувати процес та результати обговорення?▪ Робота зі складною динамікою та конфліктний потенціал в фасилітації спільних рішень. 22 липня - Як розвиватися в якості фасилітатора?Робота з практичними кейсами.▪ Особиста стійкість (resilience) та розвиток навичок фасилітації в роботі з різними групами. Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи:насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітації спільних рішень. Ця програма поєднуватиме в собі: - як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів;можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи;- пакет супроводжуючих матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи;- сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені)- надихаючу навчальну спільноту компанію однодумців. Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4300 до 15 травня за тарифним планом early bird або ж 4800 до 15 червня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Школа №3: Школа фасилітації / модерації стратегічних сесій
27.09.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 27 вересня – 30 вересня. Ця школа буде корисною для всіх модераторів, тренерів, експертів, коучів, менеджерів, керівників, HR-експертів, які вже проводять стратегічні сесії для своїх проектів або інших організацій на замовлення та які лише планують розібратися з питанням стратегічного планування та проводити такі сесії в майбутньому. Програмою школи передбачений комплексний та цілісний підхід до проведення стратегічних зустрічей, що включає сучасні підходи до формування стратегій, вибір індивідуального стилю стратегування згідно характеру та потреб організації, пропрацювання окремих класичних та нових методів зі стратегічного менеджменту, а також питання балансу між орієнтацією на груповий процес та орієнтацію на результат в рамках стратегічних сесій. Школа буде включати як теоретичні блоки та натренування окремих інструментів, так і роботу з низкою практичних кейсів з практики тренерів та експертів школи. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 27 вересня - Яким є / може бути стратегічне планування в умовах нестабільного світу?▪ Основи фасилітації та передумови ефективного групового процесу▪ Сучасні підходи до стратегічного планування в нестабільному світі VUCA▪ Різниця між плануваннями стратегії та вибором тактики 28 вересня - Як визначити справжний запит від організації / справжні потреби в стратегічній сесії? ▪ Основи організаційного розвитку. Кореляція між етапом розвитку організації та потребам в стратегічному плануванні▪ Різни стилі стратегування▪ Прояснення запиту до ст