Афіша подій у місті Івано-Франківськ на сьогодні 23 вересня 2019

Дати:
Розділи:
Науково-технічний прогрес 77. Ремонт

Семиметровий латунний барельєф “Технічний прогрес на Прикарпатті” є символом майбутніх наукових інновацій.Раніше він прикрашав фасад 5-го корпусу заводу Промприлад. Під час реконструкції нам довелося його зняти. До сьогодні барельєф зберігався на даху однієї з будівель заводу. Протягом цього часу корпус оновили та обшили новим вентильованим фасадом, а для барельєфа спроектувати та зробили оновлену систему кріплень.Зараз ми розпочинаємо ремонтні роботи по відновленню барельєфу, щоб згодом повернути його на своє почесне місце.Цікаві факти▪ Автор барельєфу — Михайло Стецик, батько з наших резидентів та співінвестором проекту Промприлад.Реновація.▪ “Технічний прогрес на Прикарпатті” був змонтований в 1978 р., а задум та робота над ним відбувались протягом 1977 р.▪ Мета проекту за словами автора: “Зробити для людей, заводу та міста гарно, дати їм щось мотиваційне, щоб люди пишалися роботою”.▪ Михайло Стецик став працівником Промприладу одразу після закінчення художнього інституту.▪ В роботі допомагали працівники заводу: слюсар-бляхар та художник.▪ Проект подавали на затвердження в Республіканську художню раду.▪ На скульптуру пішло 1,5 тони металу — 600 кг листової латуні товщиною 0,8 мм, 300 кг паяльного олова та чорний метал як основа.

Виставка живопису та цифрового мистецтва "Ритм"

28 серпня о 15:00 відбудеться відкриття виставки живопису та цифрового мистецтва під назвою «Ритм» сучасних українських митців Marianna (Мар’яна Картун) та Natali DK (Наталія Довганюк). Це художниці з яскравою колористикою та своєрідною стилістикою. Працюють в галузі станкового живопису та цифрого мистецтва, а також виражають свою творчість у сфері графічного дизайну. На виставці будуть представлені такі роботи в яких є відчуття свободи, креативу та імпресії кольору, фантастичний ефект в олійному живописі та імпровізаційні можливості в цифровому мистецтві. Експресія виконання та занурення в розмаїття відчуттів.Експонуватимуться твори до 1 жовтня 2019р.Запрошуємо вас відвідати нашу виставку!

Виставка "Таємні процесії речей" Ростислава Котерліна

З превеликою радістю запрошуємо всіх на відкриття виставки, що відбудеться 4 вересня о 19:00.«Людина – міра всіх речей…» Ця Протагорова сентенція пояснює дуже багато. Водночас її еліптичність припускає також зворотній вислів про те, що «річ – міра всіх людей». Недарма прийнято вважати, чим більш людина віддалена від речей, тим видатніша, масштабніша її постать. Однак поза цифровим і знаковим аспектами, нас все одно оточують тисячі й тисячі різноманітних речей, які не є відверто споживацькі. Вони течуть, проходять крізь нас або ж витають поруч з нами упродовж всього нашого життя. Щось іноді зникає безслідно, а щось залишається в культурі та історіях ‒ родинних, етнічних, національних, космологічних. Життя, течія речей, їхні процесії відбуваються значно довше порівняно з людьми. Археологічні знахідки відкривають для нас речі, що проіснували багато тисячоліть. Вони дихають тривалістю, випромінюють одночасно як дух часу, так і дух позачасовості. Вони непомітно вдихають нас і таємничо проникають у наші сутності, залишаючи ледь марковані рубці. Ростислав КотерлінКураторка виставки Liliia GogolХудожник народився у 1966 році в Івано-Франківську.Редактор альманаху про сучасне візуальне мистецтво «Кінець кінцем». З 1990 по 2019 рік є учасником близько 40 художніх виставок в Україні та закордоном.Працює в жанрах живопису, фотографії, скульптури, інсталяції та перформансу. Вибрані виставки:2019 ‒ «Індивідуальні артикуляції – незалежне мистецтво Івано-Франківська», Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, Луцьк‒ Людське, художнє, арт-центр Я Галерея, Київ2018 ‒ Наприкінці/Finally, Мала галерея Мистецького Арсеналу, Київ‒ Швидкорозчинний світ, Мистецький Арсенал, Київ2017 ‒ Ostrale, biennale, Dresden, Deutschland‒ Personal structures. Open border, Palazzo Mora, Venice, ItalyЦей проект здійснено за підтримки ґрантової програми Urban Space 100.Дякуємо Малярний дім, Yuriy Fylyuk, Juliya Liakhovych, Yaryna Melnyk та Yevgen Vershynin за підтримку.

Фемінітиви та мовна норма

Досі не знаєте, що це таке «ті фемінітиви» і як їх використовувати, бо звучить незвично і маєте сумніви чи не придумали випадково нове слово, якого ще немає у жодному словнику? Лекція-бесіда про жіночий рід в українській мові, особливості його застосування (зокрема в назвах професій) та потребу використовувати мовні інструменти за призначенням. Лектор - Українець Остап, письменник, перекладач та філолог, автор оглядів української лайливої лексики. Вхід вільний, але потрібно зареєструватися за нижчевказаним посиланням, так як кількість учасників обмеженаЛекція «Фемінітиви та мовна норма» була створена групою активних громадян в межах проекту “Амбасадори розмаїття у Прикарпатті”, який реалізує Молодіжна організація СТАН за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Міні-лекції про екологію "Екодвері"
23.09.2019 17:00
Парк ім. Т.Шевченка

-Чому важливо сьогодні бути еко?-Як саме ти впливаєш на довкілля?-Де дізнатися потрібну інформацію про переробку сміття?-Що таке мікропластик?Зацікавило хоч одне питання? Якщо так, то хочу тебе повідомити, що під час міжнародного кліматичного тижня ми організовуємо подію ЕкоДвері. Якраз на ній ти отримаєш потрібні навички, поради та відповіді на ці запитання, які допоможуть тобі зазирнути у еко світ. На тренінгах спікери, покладаючись на власний досвід, розкажуть тобі про всі тонкощі і переваги жити екологічно.Плануєш прийти? Реєструйся за нижчевказаним посиланням.

Квартальний бухгалтерський семінар

Чому необхідно взяти участь у семінарі?* Насамперед, на семінарі проаналізуємо всі останні законодавчі зміни. Розпочнемо зі змін щодо складання та подання фінансової звітності. Зміни особливо важливі для малих і мікропідприємств.* Для платників ПДВ знову змінились критерії блокування реєстрації ПН/РК в ЄРПН. Поговоримо також щодо законності самих критеріїв блокування. * Завжди актуальна тема про товарно-транспортні накладні. Розставимо всі крапки над «і» в цьому питанні та обговоримо важливі зміни щодо їх оформлення.* З транспортом пов’язано використання пального, тому не залишимо поза увагою питання щодо реєстрації платником акцизного податку та отримання ліцензій, враховучи останні роз’яснення ДФСУ.* На Ваше прохання включили до плану семінару питання про закордонні відрядження. Будемо говорити про витрати, курсові різниці, ПДФО, нюанси складання авансового звіту та ін.* Новий Порядок перевірок Держпраці. * ДФС про готівкові розрахунки без штрафів.* Як завжди актуальними є питання, пов’язані з оплатою праці. На цей раз поговоримо про строки виплати заробітної плати, нове про коригуючий коефіцієнт, нове про проведення перевірок та ін.* Чого очікувати платникам податків? Аналіз законодавчих проектів.* Також звернемо увагу на всі питання, актуальні на день проведення семінару, а таких питань виникне чимало, адже є перспектива прийняття змін щодо податкової амністії, щодо ФОПів на єдиному податку та ін.

Руханка для мам з малюками

Коли народжується малюк іноді важко знайти годинку для себе щоб позайматися спортом, але ж кожна мама хоче повернути своє тіло в форму і зарядитися енергією.Ми пропонуємо комплекс вправ, підібраних з урахуванням змін що відбулися в тілі після пологів, наприклад діастаз прямих м'язів живота, які можна виконувати і з дитинкою на руках чи в слінгу.Поєднуємо їх з розвиваючими хвилинками для малюків, які не тільки укріплюють їх опорно-руховий апарат, а й сприяють інтелектуальному розвитку. І наостанок, обов'язкова приємна частинка - релаксація, щоб наповнитися і відновити внутрішню рівновагу. Ми займаємося в просторі дружелюбному для діток, де нікого не здивуєш заміною підгузка чи годуванням грудьми, старші дітки можуть вільно і безпечно гратися, підлога і стіни накриті матами.   Необхідна попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Чемпіонат Прикарпаття зі Спортивного Покеру
23.09.2019 15:00

Вітаємо друзі!Запрошуємо усіх на найголовнішу покерну подію нашого краю, де спортсмени з усіх куточків нашої Країни позмагаються за титул Чемпіона Прикарпаття зі Спортивного Покеру!!! Загальний призовий фонд у турнірах становить понад 200.000 грн. гарантовано, та три кубки разом з головним трофеєм серії - Кубком Чемпіона Прикарпаття зі Спортивного Покеру!!! З нетерпінням очікуємо старту серії, та чекаємо усіх шанувальників Спортивного Покеру на тренуваннях, які проходять щодня у КСП "BOSTON"

Toyota Hybrid Days

Гібридні технології - це технології майбутнього!Тойота запрошує на Хайбрід дейзЛише з 20 вересня по 1 жовтня 2019 року на тест драйві новинка - Тойота королла гібрид,а також РАВ4 та СіейчарВідчуйте всі переваги гібридних технологій Тойота.Запис на тест-драйв за телефоном нижче.

Тиждень персональних тест-драйвів Citroën
23.09.2019 - 28.09.2019 09:00

Нове життя бренду Citroën в Івано-Франківську – в автосалоні «Модерн-Авто»! З 23 по 28 вересня – тиждень персональних тест-драйвів з нагоди відкриття автосалону Citroën центр Івано-Франківськ.Обирайте модель та реєструйтеся за посиланням нижче.Адже Citroën – не просто засіб пересування, а автомобіль, який дарує справжню бурю емоцій. З 1919 року автомобілі Citroën надихалися жагою до свободи! І через 100 років зберегли лідерство у компактності, яскравості, потужності й комфортності. Адже підвісці Progressive Hydraulic Cushions® нема рівних! Ця інноваційна система фільтрує і поглинає як великі, так і незначні нерівності поверхні, гарантуючи пасажирам відчуття польоту, забезпечуючи при цьому відмінну врівноваженість і керованість автомобіля.Випробуйте автомобілі Citroën першими!

Кімната бажань
19.09.2019 - 25.09.2019

Молода закохана пара Кейт (Ольга Куриленко) та Метт (Кевін Янссенс) переїжджає до віддаленого заміського будинку. Вони з ентузіазмом власноруч роблять тут ремонт та піклуються про затишок. Якось Метт випадково натрапляє на таємну кімнату. Будь яке бажання, озвучене в цих стінах, збувається. Кілька днів Кейт та Метт насолоджуються своєю знахідкою. У їхньому розпорядженні оригінали найвідоміших картин світу, гори коштовних прикрас та усе, що лише може спасти на думку. Та довго радіти усім цім речам парі не вдається. Вони двічі намагалися стати батьками і обидва рази діти гинули. Тому Кейт вирішує попросити в кімнати малюка.   Квитки можна придбати у касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.

Ману

Стриж Ману все своє життя знаходиться серед чайок, та й сам думає, що є чайкою. Він намагається навчитися плавати як вони, ловити рибу як вони, та й літати так само. Але під час одного зі змагань герой зазнав поразки і зганьбився. Ману розуміє, що все життя помилявся. Ніяка він не чайка... Ману біжить з дому, щоб знайти себе в житті. Він зустрічає таких же стрижів, як і він, які стають його друзями. Ось хто Ману – стриж! Він повинен втратити всі контакти зі своїм минулим, адже це було обманом. Але коли і чайкам, і стрижам загрожує жахлива небезпека, винахідливий і сміливий Ману може врятувати обидві зграї. Це його шанс стати героєм для стрижів і чайок. Ману зустрінеться віч-на-віч із небезпекою.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів чи за нижчевказаними посиланнями.

Офелія

До замку Ельсінор прибуває юна Офелія (Дейзі Рідлі), сирота з бунтівним норовом, одна з найближчих фрейлін королеви. Дуже швидко між красунею та принцом Гамлетом (Джордж МакКей) спалахують почуття. Проте закоханим не судилося насолоджуватися спокоєм та щастям. Вбито короля, батька Гамлета. Засліплений бажанням помсти, принц випадково вбиває батька своєї коханої, прийнявши його за вбивцю свого батька.   Квитки можна придбати у касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.