Афіша подій у місті Івано-Франківськ на сьогодні 24 вересня 2018

Дати:
Розділи:

Мистецькі заходи

Виставка Юрія Боринця "Мокша"
15.09.2018 - 29.09.2018

Експресивні та емоційно наповнені роботи Юрія Боринця не можна вмістити в межі одного стилю чи течії. Сам художник зізнається: ніколи не міркує над майбутнім твором. Усе залежить від настрою. Юрко Боринець безсумнівний лідер і за кількістю виставок, і за енергетикою живопису, і за експресивністю зображувальних засобів та методик серед сучасних молодих митців Івано-Франківська. Для картин Ю. Боринця, здається, сюжет не має значення, важливою залишається експресія графічного жесту, плакатна мінімалістичність і виразність, розкутість і легкість поруху пензля. Заворожуюча ритміка орнаментів, обмежена декількома кольорами палітра, не зафарбованого тла – дикунсько-шаманський живопис людини ХХІ ст. яка бережно відноситься до свого й нашого часу, говорячи про позачасовість. Художник наголошує на важливості спілкування і не тільки з колегами, але й з глядачами, шанувальниками його творчості, тому виставки, презентації, перформанси - невід’ємний елемент його самореалізації.

Колективна фотовиставка "Сучасний портрет - 2018"

5-та щорічна спільна фотовиставка про те, яким сучасні фотографи бачать сучасний портрет. Організатор - Горічок Сергій.

Осінній вернісаж

Колективна виставка живопису й графіки "Осінній вернісаж". На виставці представлено кращі твори у виконанні сучасних івано-франківських та львівських митців. Роботи можна не лише побачити, але й придбати.

Виставка гобеленів Олександра Хоменка

Відкриття виставки 20 вересня о 15:00.Олександр Хоменко - відомий не тільки у Харкові, а й за його межами майстер декоративного текстилю. Поза тим - викладач із значним досвідом роботи, завідуючий кафедрою рисунка Харків­ської державної академії дизайну і мистецтв - найдосвідченішим і найвагомішим структурним під­розділом Академії, де працюють професори О.Вяткін, О.Мартинець, С.Рибін, В.Апальков, доценти М.Сватула, О.Брагін, В.Хованов, старші викладачі Р.Ногін та В.Носань. Представники різних поколінь майстрів, вони наполегливо вчать студентів рисунку як з натури, так і по пам'яті та уявленню, забез­печуючи той безперервний зв'язок художньо-методичної освіти, який допомагає зберегти традицію у цій фундаментальній академічній дисципліні. Свідченням успішної роботи кафедри, очолюваної О.Хоменком, є значний методично-навчаль­ний фонд, що поповнюється кожного року новими посібниками і розробками, успішні виступи студентів ХДАДМ на щорічному Всеукраїнському конкурсі рисунка художніх академій Харкова, Києва, Львова. Незважаючи на адміністративні турботи, О.Хоменко плідно працює в галузі художнього текстилю, продовжуючи традиції як знаменитого на Слобожанщині коцарського промислу, так і використову­ючи набутки українського килимарного мистецтва. Його роботи позначено своїм індивідуальним образним та композиційно-пластичним мисленням, особистісним ставленням до світової культур­ної спадщини та національного надбання у галузі декоративно-ужиткового мистецтва, авторських напрацювань викладачів у цій галузі мистецтва нашої академії, виучеником якої і продовжувачем кращих традицій є Олександр Хоменко. Харківський текстиль, і зокрема, роботи Олександра дійсно мають прикмети авторського стилю, відмінного від майстрів Західної України, Полтавщини чи Поділля. У Олександра це поєднання на-бутків ліро-епічного пейзажу майстрів Харківської пейзажної школи, орнаментики та прийомів три­пільської культури, модерного мистецтва минулого століття та досягнень сучасної образотворчості митця XXI століття.

Ретроспективна виставка творів живопису Сергія Онищенка

Відкриття виставки - 21 вересня о 15:00.Сергій Онищенко (23.08.1920 – 7.03.2011) народився в місті Горохів. Батько Степан був майстром-будівничим, багато церков на Волині побудовано з його участю. Разом з дружиною Любою (з Ящинських) мали трьох дітей: найстарший Сергій,  Олександр (загинув під час Другої світової війни) та Емілія. Сергій після закінчення школи поїхав на навчання в Краківську академію мистецтв, де його застала війна, то ж повернувся в рідний Горохів. Був мобілізований та воював. Після закінчення війни вступив до Львівського інституту прикладного та декоративного мистецтва, де вчився разом з Володимиром Патиком, Софією Караффою-Корбут, Ліщинером. Це був перший випуск інституту. Вчитель з фаху Роман Сельський. На Івано-Франківщину приїхав одружившись з однокурсницею, дочкою репресованого  адвоката з Калуша Іриною Сохацькою. Працював в Івано-Франківському художньому комбінаті як художник-монументаліст. Разом з художником Боєчком виконали ряд мозаїк та панно на стінах містечок Галичини. Творчо працював в техніці графіки та живопису.

Виставка живопису Гліба Франка "Botanicum"

Я працюю з такими досить класичними мистецькими практиками як живопис та графіка, балансуючи на межі між абстрактними та сюжетними лініями споглядання природних ландшафтів та побутових ситуацій. Будучи фахівцем з реставрації, я глибоко розумію сутність матеріалу з яким працюю та використовую його можливості у своїх творах.Приорітетом моєї творчості є спектакулярність, самодостатність кольору, форма, що в свою чергу залишає простір для глядацької інтерпретації.Втілюючи в життя цю серію, я не маю на меті ознайомити глядача із розмаїттям рослинного світу, це радше візуалізація внутрішнього світу, певних почуттів та емоцій у вигляді портретних зображень рослин. Це візуалізація, яка виникає в результаті повної фантазії та експромту, творчої обробки імпульсів, отриманих від навколишнього середовища.Botanicum - це серія робіт, присвячена емоційному фону більше ніж самим рослинам і в певній мірі є продовженням проекту "Цвіт", який включає в себе живописне дослідження природного процесу розцвітання, як невід'ємної частини життєвого циклу. Таким чином, продовжуючи цю серію, я створюю портрети настроїв, надаючи їм індивідуальних, неповторних і по-своєму захоплюючих рис.

Навчання та розвиток

Тета халінг курси
20.09.2018 - 24.09.2018

Після цих курсів учасники налагоджують відносини, збільшують доходи, починають активно практикувати (чим би вони не займалися, у них додається енергії), заряджають свій день позитивом, зцілюють себе і близьких, виграють бажані подарунки і рішення в суді, виводять на новий рівень свій бізнес і просто міняються всередині так, що їм стає комфортно з самим собою.Розклад курсів:Базовий - 20 - 21 вересня (з 10:00 до 18:00)Високий рівень - 22 - 23 вересня (з 10:00 до 17:00)Глибинні розкопки - 22 - 23 вересня (з 18:30 до 22:00)Маніфестація і достаток - 24 сентября (з 10:00 до 18:00).

Запис на бальні та латино-американські танці
24.09.2018 18:30
вул. Хіміків, 1 (КСТ "Динамо")

Початок занять. Перше заняття безкоштовне! Вікові групи: молодь - 18 і старші; дорослі - 35 і старші; дорослі - 50 і старші. З собою мати гарний настрій і змінне взуття.

Рандеву з книгою "Казки школи під голубим небом"

Захід приурочено до 100 років від дня народження Василя Сухомлинського.

Йога для батьків з дітьми

Йога для батьків це чудова можливість для мам чи татусів, які не мають з ким залишити дитину. Ви можете взяти її з собою на заняття!Ми займаємось в теплому приміщенні з килимовим покриттям в затишному просторі ВДОМА під цікаву музику та гомін діток))Наступні заняття відбудуться в понеділок та четвер з 11 до 12 год.Підходить для новачків!З собою бажано мати килимок для йоги чи карімат та змінне взуття.Вартість заняття 65 грн.

Мозковий штурм про права батьків у форматі законодавчого театру

Запрошуємо на показ форум-вистави за результатами Майстерні з законодавчого театру про потреби батьків з маленькими дітьми. Відкрита й прихована дискримінація родин із дітьми, недружня інфраструктура міста, яка не враховує потреб батьків з маленькими дітьми, як то – відсутність зручних пандусів для дитячих візочків і столиків для сповивання, недостатня кількість дитячих майданчиків з іграшками, складність з отриманням місця в дитячому садочку – теми, з якими учасниці й учасники працюватимуть у франківській Майстерні. Авторками сценарію та актрисами вистави стануть безпосередньо активістки. Формат форум-вистави передбачає можливість для аудиторії втрутитися у хід сюжету та випробувати власні стратегії для вирішення вказаних проблем. На відкритій дискусії відбуватиметься планування подальших адвокаційних дій на місцевому та/або національному рівні за участі представників місцевої влади, громадських організацій й медіа. Одним із ключових завдань проекту ми вбачаємо побудову діалогу та співпраці між жіночими організаціями і місцевою владою з питань локалізації державних політик у сфері гендерної рівності та миробудування, зокрема Національного плану дій “Жінки, мир, безпека” на період до 2020 року. У рамках майстерні будуть сформовані рекомендації місцевих активісток до влади щодо реалізації Національного плану дій. Формат вистави дозволить вам самим визначити в якій ролі ви опинитесь: однією з учасниць форум-вистави, глядачкою чи активною учасницею обговорення. Приходьте з подругами й друзями, в яких є маленькі діти. Приходьте, якщо вам цікаво впливати на хід подій у виставі, говорити про важливе, якщо вас цікавить театр у поєднанні з активізмом, якщо ви хочете вплинути на місцеву політику й добитися змін. Вхід вільний.

Спорт, здоров’я

ХІІ Чемпіонат України з футзалу серед команд керівників Обленерго

ТОП-ЕНЕРГІЯ-2018 - це: Запеклі змагання з футзалу Гуцул-Фест та знайомство з культурою краю Дискусійні майданчики для обміну досвідом Екскурсійна програма "Карпати кличуть!" Матч зірок з пляжного футболу Закладка унікального рокарію Започаткування Благодійної естафети Знайомства, спілкування та позитивні емоції...

Дитячі заходи

Диско п'ятниця
21.09.2018 - 28.09.2018 19:00

Дискотека Чубі БУМ-БУМ-БУМ в ЧубіБум. Танцюйте, веселіться, розважайтеся під запальну музику!

Набір дитячої групи "Східні танці"

Ви ще вагаєтесь, чи записувати свою донечку на східні танці? Граційність, тендітність, витривалість, красива осанка, ритмічність, гнучкість, швидкість, робота з гладачами, любов до праці над собою, любов до себе, здоровий організм, робота в команді - все це можна розвивати з допомогою східних танців! Запрошуємо на занаття! Формується група дітей-початківців, вік 7-10 років. Графік: вівторок та четвер на 17:00 год. Деталі та реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Другий дитячий набір Школи дизайну
24.09.2018
вул. Василянок, 22

Школа графічного дизайну - це площадка, де кожен зможе вдосконалити свої практичні навички та отримати конкурентноспроможну, високооплачувану професію. Програма даного курсу була створена спеціально для дітей. Після першого набору ми також вирішили внести деякі правки та доповнення, щоб навчання було ще більш цікавим та корисним для дітей. Просимо звернути увагу на те, що в реєстрації є кілька варіантів графіку навчання, оберіть більш зручний для вас. Програма курсу включає: Базовий рівень Adobe Illustrator Базовий рівень Adobe Photoshop Скетчинг, брейнштормінг (новий модуль) Основи композиції (оновлений модуль) Типографіка (основи+доповнення) Колористика (основи) Ілюстрація (оновлений модуль) Логотипи та брендинг (оновлений модуль) Друковані матеріали та digital дизайн (оновлений модуль) Старт кар’єри дизайнера (оновлений модуль) Вік учасників: від 12 років. Викладатимуть у майбутніх графічних дизайнерів:Марк Сосуля – фахівець із досвідом у понад 6 років, керівник агенції Інфографіка.ua Тома Пекарська – спеціаліст з брендингу та ілюстрації в агенції Standard Design Програма триватиме 1 місяць – 6 модулів. Вартість навчання: 3000 грн./курс (можлива оплата частинами)

Паперовий понеділок
24.09.2018 16:00

Щопонеділка ми моделюємо літачки та влаштовуємо змагання. Переможець отримає безкоштовний сертифікат на відвідування нашого центру. А дітки, які посіли 2 та 3 місце - сувеніри.

Інше

Кіно

Рідня
20.09.2018 - 26.09.2018

Волею випадку звичайний хлопчик Елай знаходить у покинутій будівлі позаземний артефакт. Це виявилося зброєю неймовірної потужності, яка в поганих руках може привести до непоправних наслідків. Елай подумав, що забрати його – непогана ідея, завжди допоможе захистити себе від якихось бандитів. Зовсім недавно його старшого брата випустили з в'язниці – можливо, нарешті, він буде дбати про хлопчика. Але брат тільки приніс ще більше проблем у сім'ю – він винен місцевим гангстерам немаленьку суму, яку поки не може віддати. Вони будуть переслідувати хлопця, поки той не віддасть гроші. А тепер за Елаєм і його братом полюють солдати не з нашого світу, щоб забрати свою зброю. Не таке життя вони собі хотіли... Квитки можна придбати у касі кінотеатру.

Викрадачі шкарпеток

Куди ж постійно пропадають шкарпетки? Виявляється, існують маленькі істоти, які живуть в будинках людей і провертають найнезвичайніші справи, поки всі сплять або нікого немає вдома. Вони вміють ховатися, як хамелеони, і виходять зі своїх сховищ, щоб знайти собі головні ласощі - шкарпетки!Квитки можна придбати у касі кінотеатру.  

Місто в якому не ходять гроші

Аліса (Карина Мельниченко) переживає тяжкий період свого життя – вона втратила роботу і хлопця. Дівчина повністю розчарувалася у житті. В себе вдома вона знаходить квиток на потяг. Аліса не знає ані звідки він взявся, ані куди за ним можна доїхати. Та аби хоч якось розвіятися, Аліса вирішує сісти на цей потяг. І потрапляє у дивний фантасмагоричний світ – закриту територію, де діюсь свої закони. І не ходять гроші. Квитки можна придбати у касі кінотеатру.

Коли падають дерева

Богом забута українська глибинка, де відбуваються історії, у які важко навіть повірити. П'ятирічна Вітка спостерігає за драмою її старшої сестри Лариси, яка закохалася в місцевого бандита-цигана на прізвисько Шрам. Всі навколо засуджують такий вибір дівчини. Батько, єдина людина, яка могла її підтримати і захистити від критики в селі, зовсім недавно помер. Мати дуже слабка психологічно для цього, а бабусю тільки й хвилює думка інших людей. Щоб позбавитися від усіх ці проблем, Лариса зі Шрамом хочуть втекти далеко-далеко. Вони мріють жити без бандитських міжусобиць, без осуду оточення та без таких родичів. Але чи готові вони заплатити ціну за свободу?Квитки можна купити у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Таємниця будинку іграшок

Історія симпатичних порцелянових іграшок, які живуть своїм цікавим таємним життям, поки їх не бачать сторонні. Але одного разу, через аварію на космічному кораблі, до крамнички іграшок потрапляє робот, і ось тут починаються справжні пригоди! На нових друзів чекають захопливі мандрівки, магічні таємниці і чатує небезпека, адже вони всі такі тендітні! Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за нижчевказаним посиланням.

Таємне життя пінгвінів

Спостережний четвертокласник Аояма, який веде щоденні щоденники і записує всі свої відкриття і експерименти, одного разу береться розгадати загадку раптової появи пінгвінів в його рідному маленькому містечку далеко від морського узбережжя. Хлопчик вважає, що це дивна подія пов'язано з робітницею стоматологічної клініки - дівчина викидає банку, і та перетворюється в пінгвіна.Квитки можна придбати у касі кінотеатру.

Праведник 2

Колишній професійний агент ЦРУ знову виступить проти свавілля кримінальних угрупувань. Не бажаючи миритися з беззаконням, праведник розпочинає власну боротьбу…Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за нижчевказаним посиланням.

Хижак

Полювання ніколи не була таким небезпечним для жертв... Із далеких куточків космосу на Землю прибули інопланетні монстри, які вміють тільки вбивати. Їх звуть Хижаки, і про мирні договори вони ніколи не чули. Вони не збираються просто існувати – їм треба завойовувати космос. Далеко не всі знають про них. Квінн МакКенна один із тих, хто виявив Хижаків на Землі, але йому ніхто не хоче вірити. Та й те, що він знає, краще тримати в таємниці від усієї планети. Але за цей час тварюки еволюціонували – тепер у них є ідеальний Хижак, який перевершує попередніх у рази. Доля планети лежить на плечах маленького сина Квінна на ім'я Рорі, який розуміє мову прибульців.Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.

Монахиня

Ця історія сталася вельми давно. Серед лісів і гір загадкової Румунії стоїть самотній монастир, де відбуваються страшні події. Одна з черниць вчинила жахливий гріх – вона покінчила життя самогубством. Тепер її дух буде бродити монастирем і забирати до себе інші невинні душі. Розслідувати цю справу з самого Ватикану відправили священика з не найкращою репутацією та молоду послушницю, якій ця сама черниця не раз приходила у видіннях. Після прибуття вони розуміють, що цей замок у Румунії сповнений злих духів. Знайшовши на одних із дверей видряпаний напис "Тут закінчується Бог", починаєш розуміти, що не тільки життя, а й віра людей пройде нелегке випробування.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за нижчевказаним посиланням.

Таємний щоденник Симона Петлюри

Симон Петлюра – одна із найвідоміших персон в історії України. Він був біля витоків створення Української держави в 1918 році. Голова Директорії, Головний отаман УНР, а згодом – емігрант у Франції. Це все про Симона. Саме в цій європейській країні Петлюра написав свій таємний щоденник, де описав всі події отримання незалежності УНР. Незалежності, яку не судилося втримати. Усі персони в житті Симона, усі його рішення були в цих записах. Там була все його життя, яке забрали... Нещадно вбили руками Самуїла Шварцбарда. Це останні дні великого українця, які записані в щоденниках.Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за нижчевказаним посиланням.

М'ята
20.09.2018 - 26.09.2018

Що буде, якщо у людини забрати все, чим вона дорожила? Їй нема чого буде втрачати. Молода мати та дружина Райлі Норз саме з таких. Зовсім недавно у неї був люблячий чоловік і прекрасна дочка. Але вулична перестрілка забрала у Райлі обох дорогих людей. Вижила тільки жінка, метою якої стало добитися справедливості. Їй довелося зіткнутися на цьому шляху із брудними поліцейськими, корумпованими юристами і несправедливими суддями – в загальному, усе стоїть проти звершення справжнього правосуддя. Не витримавши такого, Райлі вирішила виїхати з міста на кілька років... Дівчина тренувалася і тепер стала машиною для вбивств. У неї буде своє правосуддя, яке неможливо підкупити нічим.Квитки можна придбати у касі кінотеатру.

Герой мого часу

Молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити?Квитки можна придбати у касі кінотеатру, або за нижчевказаним посиланням.