Афіша подій у місті Івано-Франківськ на сьогодні 14 листопада 2018

Дати:
Розділи:

Концерти

Вечірки

Pre-party "День Студента"
14.11.2018

Впускаємо перший курс. Безкоштовний вхід по студентському. 

Вечірка "Полювання на дівчат"

Такого ще не було! Дійсно цікаво і 100% привабливо. Performance by Dj Magistr, Mc Yosypiv. Супер-приз: ювелірна прикраса. Розіграш алкоголю, конкурси.   Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Students party
14.11.2018

Вхід для студентів безкоштовний до 00:00. Подарунки від магазину I Jobs, подаруємо 500 грн, безкоштовний коктейль. Фейс контроль та дрес код. Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Музичні виступи

Виступ гурту "Sun rise"

Гра на кларнеті, гітарі та контрабасі. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Мистецькі заходи

Проект "Aurea mediocritas"
25.10.2018 - 18.11.2018
Асортиментна кімната

Відкриття 25.10 о 19:00.   “Золота середина” або ж aurea mediocritas вираховується, відштовхуючись від крайніх точок. Але що, якщо ці крайні точки розташовані аж надто далеко одна від одної? Чи просте середнє арифметичне є “золотою серединою” або ж “компромісом”, чи вже ні?Навколо цих питань сконцентровані та об’єднані в цій виставці роботи двох художників - Гліба Франка (Хмельницький) та Олександра Максимова (Дрогобич). Сам виставковий проект складається з абстрактної графіки та відео документації перфомансу і ленд-арту. Свою серію графічних робіт Гліб створював під час подорожі Карпатами, протягом якої у процес втручались природні фактори. У перфоманасах Олександра Максимова природа, так само, є не лише середовищем перебування для мистецького акту, але і його повноцінним співавтором. У роботах, замислених як самостійні проекти та об’єднаних цією кураторською концепцією, фігурує ще один спільний компонент – лінія. Але ця лінія “досягається” різними методами та за використання різних акцентів. Гліб фокусує увагу на антиподах (крайніх точках), а Олександр – на лінії зв’язку цих крайніх точок як інструменті синтезу.Якщо словесно поєднати два методи, використавши конфігурацію “синтез антиподів”, це виведе нас на те спільне, що, по суті, і є головним об’єктом дослідження/пошуку обидвох митців. Це - золота середина - правило, яке в одній зі своїх од вперше артикулює Горацій, як aurea mediocritas, а після нього - ще мільйони людей, що жили, живуть і будуть жити після нас. Принцип золотої середини видається найоптимальнішим рішенням, яке може бути застосоване до будь-якої сфери життя. Але чи існує об’єктивний критерій визначення “золотої середини”, яка б виглядала універсальною для всіх, чи це завжди лише суб’єктивність?

Виставка порцеляни "Порцеляновий ренесанс України"

Олена Скицюк та Олена Кулик Георгій Антоненко Олександр Опарій Олена Жернова Євген Овчарик

Виставка живопису Галини та Віктора Бабаків

Художниця Галина Бабак. Народилася 1961 р. на Снятинщині. Проживає у м. Івано-Франківську. У 1980 р. закінчила Косівський технікум народних промислівза спеціальністю "художня обробка шкіри". Улюбленим заняттям є створення нових живописних робіт. Є учасницею колективних та персональних виставок: Роботи знаходяться у приватних колекціях Канади, Італії, Польщі, Німеччини та України. Все, що не робите, їсте чи п'єте, все робіть на славу Богу".Художник Віктор Бабак. Народився і проживає у м. Івано-Франківську. Закінчив Косівський технікум народних промислів за спеціальністю "художня обробка дерева". У вільний час улюбленим заняттям є створення нових робіт у техніці пастелі й акрилу. Працюю в жанрі абстракції і реалізму. "Шукаю красу життя у всіх його проявах. Моя творчість це відклик душі на бажання долучитися до цього відчуття". Учасник колективних та персональних виставок. Роботи знаходяться у приватних колекціях Канади, Італії, Польщі, США та в Україні.

Виставка живопису Леона Кондрачука "In memory"

Кожне з полотен Леона Кондрачука променіє яскравістю барв та жагою до життя. Для написання своїх картин Леон Кондрачук застосовував різні техніки постмодерну, але найбільш любив малювати пейзажі та музичні інструменти у жанрі сюрреалізму.

Олексій Борисов "Погана погана книга"
08.11.2018 - 19.11.2018 18:00

"Погана погана книга" - відкриття виставки та презентація книжки Олексія Борисова (Харків) важливого для Івано-Франківська художника, автора картини з колекції бієнале "Імпреза-97" "Франко-Іван-Франко" та відомого дизайнера.

Виставка Ореста Костіва "EGO"

Орест Костів народився в 1971 році в місті Радзивилів. Творчо почав працювати з 1989 р. Закінчив Прикарпатський Національний Університет ім. В.Стефаника. Кафедра дизайну, диплом магістра. Член Національної Спілки художників України. Картини Ореста Костіва знаходяться в Національному Музеї у Львові, в галереях та приватних колекціях в Україні, Австрії, Польщі, Німеччині, Великобританії, Швеції, Єгипті, США і в Канаді.

Виставка фотопортретів Мар'яна Грінера

Виставка фотопортретів журналіста, фотографа Мар'яна Грінера. До дня української писемності та мови автор презентує низку портретів українських письменників і журналістів.

Мистецький проект Миколи Джички "Абстрактний цинізм"

Стрімкий яскравий у своїх кольорах і, здебільшого, негативний потік інформації спонукає нас до гонитви за матеріальними благами реального та віртуального життя. Загальноприйняті норми й цінності втрачають свою значимість, якщо ми прагматично не конвертуємо їх у матеріальний чи віртуальний продукт. Як наслідок, провідною тенденцією початку ХХІ ст. стає глобальний консюмеризм, який затьмарює людську свідомість потребою все більшого збагачення, без розуміння, де фініш і чи стане сил здолати цей пожадливий забіг.   Безідейна й сліпа гонитва за матеріальним захоплює на противагу чіткій державній ідеології чи сформованій стратегії розвитку, які б мали створювати нормовані правила гри серед загального хаосу потреб і бажань різних прошарків населення в державі. Як наслідок: гротеск у людських взаємовідносинах, що проявляється в зневажливому ставленні до надбань власної культури та історії.

Виставка живопису Наталії Білик

Наталія Білик народилась 15 червня 1974 року. У 1999 році закінчила художньо-графічний факультет Прикарпатського університету. Світлана Хміль про її творчість: "Хист легко і радісно виповнювати нестримною напругою геть усе, що Наталя малює, і щедро обдаровувати нас, "несказаними кольорами" є унікальним. Ця субтильна і легка, як вітер, жінка провокує глядача своїх картин глибоко, вповні, напружено і навіть жорстко проживати їх таємниці і загадки..." На виставці представлені роботи, які художниця позиціонує як , "50 відтінків ніжності".

Походи, екскурсії

Екскурсія по Івано-Франківську

Запрошуємо учасників Чемпіонату України з шахів, що пройде в Івано-Франківську на безкоштовну екскурсію по Івано-Франківську від Туристичної фірми "Еней".

Навчання та розвиток

Школа політичного лідерства

Побутує думка про те, що політика - це "брудна" справа й не для всіх. Проте, насправді, політика - це мистецтво робити своє життя кращим. Бути політиком означає вміти дипломатично підходити до ситуації, думати не тільки за себе, але й за інших людей та впливати на прийняття суспільно-важливих рішень.Школу буде проводити експерт із суспільно-політичних явищ та професійний коуч Олег Кушнір.Запрошуємо всіх політологів, юристів, громадських діячів та людей, які цікавляться політикою. Не важливо скільки тобі років чи місце роботи - головне бажання впливати та займатися суспільною діяльністю.Зареєструватися можна за нижчевказаним посиланням. 

Майстер-клас «Системні розстановки по Берту Хеллінгеру»
14.11.2018 19:00

Метод системних розстановок є одним з найбільш ефективних швидкодіючих сучасних психологічних методів.Суть методу полягає в тому, що заявлена людиною проблема, під керівництвом розстановника розставляється в просторі за допомогою заступників, і людина може не тільки побачити корінь своєї проблеми з боку, але і знайти її рішення в процесі розстановки, усвідомити важливі для себе речі .Унікальність методу полягає в тому, що в ході розстановки виявляються різні феномени, наприклад феномен « сприйняття замісника», при якому замісники раптом починають відчувати почуття, і виконувати дії, подібні до почуттів і дій фігур, яких вони заміняють.Кращий спосіб зрозуміти, як працює розстановка - прийняти в ній участь в ролі замісника. Ваші власні відчуття скажуть Вам набагато більше, ніж розповідь про це. Ви зможете отримати уявлення, як працюють сімейні зв'язки, що руйнує стосунки і що дозволяє їм тривати.Майстер-клас для тих людей, хто:• Шукає рішення в особистих, сімейних, фінансових, питаннях, які не дають розвиватися.• Мріє змінити своє життя, але заплутався і не знає, куди рухатися далі.• Пробував різні форми роботи над собою, але отримував не зовсім ті результати, які очікував.• Постійно стикається з повторюваними ситуаціями в житті і не розуміє, як вийти з цього замкнутого кола.• Хоче усвідомити причини виникнення різних подій у своєму житті;• Прагне зрозуміти особливості своєї сімейної системи.Програма майстер-класу:- що таке розстановки;- історія створення розстановок;- які бувають види розстановок і де їх використовують;- родова система і як за допомогою розстановок працювати з Родом;- Як скористатися Силою Роду;- вся теорія буде подаватись через практичні вправи ;- на десерт «техніка для вирішення будь-якої проблеми»;Ведуча: Елена БарщукКоуч, сертифікований процесор РПТ, майстер трансформаційних ігор «Ліла», «Грошовий потік», «Світ Жінки», розстановника, автор і ведуча і курсів «Архетипи. 7 таємниць жіночої сили »,« Школа Лідера для підлітків »,« Сила Рода »Вартість: 200 грн. в день події - 300 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість 150 грн.Реєстрація за посиланням

Презентація проекту Paragraph. Дискусія про молодіжні простори

Сумували? А ми повертаємось! Вже в наступну середу чекаємо Вас на презентації оновленого Студентський простір Paragraph у Прикарпатському університеті. Нове приміщення, новий стиль та нові ідеї — ми готові відкрити свої двері та розповісти про наші плани на майбутнє. Хочете одними з перших побачити і дізнатись, що ж таке той вільний студентський простір у реальному житті? А щоб зробити цю подію ще кориснішою та цікавішою для вас, ми підготували кілька крутих сюрпризів: Вперше проведемо презентацію проекту Міжнародного центру зустрічі української та польської молоді (ПНУ ім. В. Стефаника) Творці Студентський простір Belka (КПІ ім. І. Сікорського, м. Київ) та Campus (ПНУ ім. В. Стефаника, м. Івано-Франківськ) розкажуть про свій надихаючий досвід створення схожих студентських просторів. Проведемо публічну дискусію про “треті місця” для молоді - коворкінги, хаби, вільні простори - за участі ректора університету Ігор Цепенда, представників ГО “Інша Освіта / Insha Osvita”, MetaLab, Івано-Франківська міська рада та вищезгаданих вільних просторів.Це унікальна можливість подискутувати та дізнатись більше про актуальність й перспективи просторів для молоді.  Після дискусії охочі зможуть переглянути короткий фільм від студ. активу КПІ про їхній простір, студентські низові ініціативи та проекти, а також поспілкуватись особисто з нашими спікерами та гостями під час нетворкінгу.“.. створений студентами і для студентів, але відкритий для усіх охочих!” Це Студентський простір Paragraph в #ПНУ #ІФ

Презентація результатів проекту "Прозора енергетика"

В рамках презентації DiXi Group познайомить учасників з продуктами, що були створені в рамках роботи над проектом. Серед них: Онлайн-карта енергетичного сектор.  Інструмент «Подати запит». Він дозволяє швидко визначити розпорядника інформації та надіслати інформаційний запит з питань, які стосуються енергетики. Онлайн-курс по енергетиці, запуск якого очікується до кінця року.  Індекс прозорості, який представляє інтегральну оцінку інформаційної відкритості енергетичного сектору.  Мобільний додаток «Енергетика онлайн». Додаток дозволить українцям реагувати на неякісні послуги або неефективну роботу центрів обслуговування, оперативно дізнаватися про громадські слухання в галузі, а також виступати в ролі ревізорів виконання ремонтних робіт операторами енергомереж, які передбачені інвестиційною програмою. Субсидія.укр - онлайн додаток, який розраховує субсидію й щомісячну "квитанцію" з урахуванням субсидії. Запуск дистанційного моніторинґу теплової енергії в Одесі.

Партнерське заняття "Народилося дитя - змінилося життя"
14.11.2018 18:00

Про що буде на занятті: Психологічний мікроклімат вагітної пари. Таємниці, які збережуть ваш шлюб і покращать стосунки в сім’ї, щоб поява дитини не стала кризою стосунків. Акцент на Я - Ти повідомлення. Чи є секс в пари після народження дитини? Транзитний період батьківства: як додати впевненості? Вершини зрілості особистості. Вплив родини (майбутні дідусі, бабусі). З вдячністю приймаємо допомогу і запобігаємо родинній любові «без наркозу». Особливості психологічного оточення – друзі, колеги по роботі. Як уникати нав’язливі, а часом і токсичні поради? Вплив інформаційного простору на перебіг вагітності і формування родительства. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття! Заняття проводить перинатальний психотерапевт, практикуючий психолог, сімейний консультант Ольга Шологон.Додаткова інформація та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Презентація проекту "Тарас Мельничук - віртуальний музей-архів"

12:45 - початок  в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. 18:00 - початок в книгарні "Є". Книгарня "Є". Івано-Франківськ та Видавництво Discursus за підтримки Український культурний фонд запрошують на презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів», що відбудеться 14 листопада за участю розробників сайту письменника і видавця Василя Карп’юка/Василь Карп'юк , а також письменника і літературознавця Мирослава Лаюка/ Myroslav Laiuk. 

Юнацька школа (6 набір)
14.11.2018 16:00

Оновлена програма7-28 листопада (щосереди), 16:00 - 18:00Програма:1 заняття - Класична паста карбонара  Імбирно-томатний трюфель 2 заняття - Омлет з фетою, шпинатом та томатамиШоколадний фондан з мятою3 заняття - Тортеліні в бульйоніМлинці з ягідним кулі та маскарпоне4 заняття - Яйця бенедикт з соусом голандез та шинкоюВанільний крем-брюлеВартість курсу: 1350 грн (1 заняття - 350 грн.)Увага: після прохолодження цілого курсу, учасник отримує сертифікат юного шефа!Зареєструвати учасника можна за телефоном або посиланням нижче.  

Семінар "Кадрова звітність. Оплата праці"
14.11.2018 09:30

Дві групи звітів, до яких мають відношення кадровики. Звіти, що подаються до центру зайнятості. Вимоги щодо подання таких звітів. Звіти що подаються до фонду інвалідів. Вимоги щодо їх подання. Звіти, що подаються в Державне статистичне управління. Вимоги щодо їх подання. Відповідальність за невчасне подання або не подання звітів та за недостовірність інформації у звітах. Чи насправді дотримуються підприємства законодавства про оплату праці укладаючи трудовий договір із сумісниками? Як не схибити при оплаті праці у святкові і неробочі дні. Так все – таки оплата чи надання іншого дня відпочинку за роботу у святкові та вихідні дні? Увага! Відгул чи оплата за роботу надурочно? Який термін встановлений законодавством для повідомлення працівників про збільшення розмірів посадових окладів? Що саме не беруть до уваги роботодавці при оплаті додаткових робіт? Чи насправді дотримується роботодавець вимог про оплату праці при встановленні підсумованого робочого часу. Чи можна не виплатити працівникові відпускні менше ніж за 3 дні до початку відпустки? Чого варта помилка при нарахуванні всіх належних працівникові сум від підприємства у разі звільнення? Оплата у разі простою. Випадки коли простій не оплачується. Чи обов’язкове повідомлення працівника про розмір заробітної плати? Оплата нічних годин роботи. Чи належить працівникові компенсація за роботу в нічні години? Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Майстер-клас "Просування особистого бренду/бізнесу в соціальних мережах"
14.11.2018 17:30
вул. Вовчинецька, 207 (конференц-зал будівельної компанії Мельник)

А ви знаєте що таке таргетована реклама? Ви б хотіли збільшити потік клієнтів за допомогою соціальних мереж?Запрошуємо вас на майстер-клас від Sviatoslav Stefanyshyn "Просування особистого бренду/бізнесу в соціальних мережах"Майстер-класс буде цікавий :- керівникам;- спеціалістам, які представляють власний бренд/бізнес в соціальних мережах;- маркетологам/SMM-спеціалістам, для нових ідей, натхнення та правильногопозиціонування бренду у соціальних мережах;- креативним людям, які завжди в пошуках нових ідей та крокують в ногу з часом- 4 год. інтенсиву;- 100 % практики;- всі секрети ефективної реклами для просування бізнесу в соціальних мережах;- кількість місць обмежена.Майстер -клас проведе Sviatoslav Stefanyshyn – SMM-менеджер Inside Digital Agency, Media Manager LLC "Gasinfoservice". Зареєструйтесь на подію (чи станьте учасницею клубу) за телефоном ‭нижче.‬ 

Риба та Салати (серія воркшопів)
14.11.2018 18:30

07.11 - 15.11 (щосереди та щочетверга) 18:30 - 21:00Шеф-кухар кулінарної школи el Chef навчить вас не просто смачно готувати, а й відкриє секрети поєднання смаків та наповнить натхненням розуміння продуктів.Чому варто витрачати свій час?- Ви будете смачно вечеряти після роботи;- Навчитесь готувати оригінальні страви, які легко повторити рідним вдома;- Весело проведете час в новій компанії;- Отримаєте сертифікат;Про що ви дізнаєтесь?✔Правильний вибір продуктів, як купити найсвіжішу рибу;✔Зачистка, підготовка та філерування риби;✔Маринування та температурні режими;✔Основні правила імпровізації в стравах;✔Рибні соуси, або як підкреслити смак;✔Зберігання зелені;Що ми будемо готувати?:Заняття 1: Дорадо в сольовій скоринці. Салат з винною грушею.Заняття 2: Філе форелі з креветками та імбирним соусом. Салат з руколою та зеленню.Заняття 3: Мідії в томатному та вершковому соусі. Паелья з морепродуктами.Заняття 4: Лосось з м’ятою і зеленим горошком. Теплий салат з індичкою.Вартість курсу - 2400 грн.

Старт курсу Інтернет-Маркетингу

Курс Інтернет-Маркетингу – це унікальна можливість здобути затребувану професію веб-маркетолога чи вивести свій бізнес на абсолютно новий рівень в онлайн-мережі. Впродовж навчання Ви зрозумієте, що таке веб-маркетинг та для чого він потрібен, навчитеся налаштовувати контекстну рекламу, розберетесь у поняттях SEO та SMM, здобудете усі необхідні навички у e-mail-маркетингу та дізнаєтеся як здійснювати весь процес продажів в мережі Інтернет.Програма курсу охоплює заняття:1) Вступ до веб-маркетингу;2) SEO;3) Контексна реклама;4) SMM;5) Розсилки для бізнесу;6) Основи продажів онлайн.Кількість занять - 7 (14 годин ).Вартість навчання: 3000 грн. (можлива оплата частинами).Курс орієнтований на початківців та тих, хто прагне вдосконалити свої знання, а також освоїти нові актуальні інтрументи та техніки із веб-маркетингу.У вартість навчання входить:1) сертифікат про закінчення навчання;2) навчальні матеріали;3) консультація спікера.

Спорт, здоров’я

Волонтерство, благодійність

Акція "Святий Миколай іде до сиріт"

Святий Миколай чекає на своїх помічників вже з 1 листопада!Багато років поспіль, ще задовго до свята Миколая, Мальтійська Служба Допомоги розпочинає традиційну акцію «Святий Миколай іде до сиріт». Метою акції є приготування подарунків дітям та сиротам, які проживають в інтернатах і дитячих будинках Івано-Франківська та області до дня святого Миколая, а також забезпечення їх речами першої необхідності.Все починається з моменту, коли дітки у інтернатах пишуть листи до святого Миколая, які згодом надходять до офісу Мальтійської Служби Допомоги. У листах дітки пишуть не тільки про омріяні подарунки, які б вони хотіли отримати, а також розказують про себе, свої уподобання, свої мрії та особливі здібності. Пишуть також про те, що болить і чого бракує. З такого листа можна багато дізнатись про дитину і вже обрати для кого ж то можна подарувати трішки радості, тепла та щастя. Такого листа до святого Миколая можна отримати в приміщенні Мальтійської Служби Допомоги за адресою: вул. Лесі Українки,1 (навпроти Катедрального собору). Також тут Вам детально розкажуть про те, як найкраще здійснити дитячу мрію. Не хвилюйтесь, що Ви не взмозі допомогти св.Миколаю виконати всі дитячі прохання. Закликаємо Вас дивитися на них творчо і з розумінням. Не потрібно надто дорогих подарунків, краще придбати речі, які, на ваш погляд, будуть корисними. Заохочуємо написати також кілька гарних слів до дитини, як відповідь від св.Миколая.На приготування подарунка дається достатньо часу. Святково запакований подарунок потрібно принести у офіс Мальтійської Служби у термін до 8 грудня. У часі свята Миколая під час урочистого дійства кожна дитина з двадцяти сиротинців, притулків чи шкіл – інтернатів отримує свій особистий подарунок з рук святого Миколая!Допомогти святому Миколаю ще можна так:- молитись за дітей та не бути байдужими до їх проблем;- стати волонтером Мальтійської Служби Допомоги;- придбати одяг, взуття, книги, шкільне приладдя, засоби гігієни, ігри, забавки, спортивний інвентар та ін.;- розмістити скарбничку для пожертв у своєму магазині, аптеці, кафе тощо;- приєднатися до групи «Святий Миколай іде до сиріт» у соцмережах і запросити своїх друзів;- надати транспортну підтримку;- скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської Служби Допомоги або ж у мальтійські скарбнички- перерахувати кошти на розрахунковий рахунок Мальтійської Служби Допомоги;- завітати самому до сирітського закладуПомічником святого Миколая може стати кожен, просто необхідне Ваше бажання!Чекаємо на Вашу допомогу!

Дитячі заходи

Майстер-класс «Різдвяні іграшки»

Майстер-клас з паперопластики (для учнів 0-Б, 0-В,0-Г класів).

Проект-менеджмент для початківців: дитячий набір

Проектний менеджмент - область знань з планування, організації та управління проектів з метою успішного досягнення покладених цілей. Проектний менеджмент охоплює процес від створення ідеї до її реалізації. Якщо Ви бажаєте створити проект (соціальний проект, бізнес проект тощо) з власної ідеї, але не знаєте з чого почати - то даний тренінг для вас. У групах ми спробуємо сформувати концепцію проекту за обмежений час та визначимо стадії його реалізації. Програма тренінгу включає: - Базові речі по проект-менеджменту. - Поняття проекту. - Структура проекту. - З чого почати формування та підготовку до проекту. - Як ефективно реалізувати проект? - Звітність після реалізації проекту.Вартість навчання: 70 грн. (покривають витрати пов'язані з організацією заходу).Реєстрація за вказаним посиланням.

Кіно

Богемна рапсодія

Група "Queen" вже давно ввійшла в історію рок-музики, а її лідер Фредді Меркьюрі став однією з найбільш впізнаваних персон ХХ століття. Цей безперечно легендарний колектив кидав виклик музиці тих часів – вони робили революційний звук, щось зовсім нове і небачене до того. Вони боролися з багатьма стереотипами, проходили через сотні та тисячі різних труднощів, щоб все-таки знайти любов мільйонів фанатів по всьому світу. Тепер "Queen" – це культова група з не менш культовими композиціями. Їх історія сповнена успіхів і провалів, дружби та сварок. І все це призвело, напевно, до одного з найкращих виступів на концерті "Live aid" у 1985 році. Це група "Queen".   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів або за нижчевказаним посиланням.

Дике поле

Хлопець Герман (Олег Москаленко) повертається до рідного міста Старобільська аби навідати брата. Та місто зустрічає його вороже – брат зник, а на заправці на околиці міста, якою він володіє, прагнуть господарювати місцеві мафіозі. Давні друзі Германа займаються зовсім не тими справами, які він очікував побачити. Тепер треба вирішити чи залишатися у місті надовго та займатися справами брата, чи повернутися додому і не перейматися побаченим.Драма українського виробництва «Дике поле» є екранізацією роману Сергія Жадана «Ворошиловград». Перенести історію на екран планували починаючи з 2013 року. Тоді передбачалося, що вистачить бюджету близько 1 млн.грн. Режисер Ярослав Лодигін разом з Жаданом вели переговори з багатьма українськими інвесторами. Зрештою, фільм отримав часткове фінансування від Держкіно у розмірі 15.5 млн.грн, потім гроші надійшли з пітчингу у Німеччині та краудфайндингової платформи у Швейцарії. Зрештою загальний кошторис склав 31 млн.грн.   Квитки можна придбати в касах кінотеатрів або за посиланням нижче.

Холодна війна
08.11.2018 - 14.11.2018

Історія кохання між чоловіком та жінкою різного походження і темпераменту, які смертельно несумісні і все ж приречені бути разом. Події відбуваються на тлі Холодної війни 1950-х років в Польщі, Берліні, Югославії та Парижі – неможливі почуття в неможливі часи.   Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Білал

Дуже-дуже давно, тисячі років тому жив один хлопчик. Коли його запитували, ким він хоче бути в майбутньому, він мріяв стати великим воїном. Мама ж завжди говорила йому, що важливо бути великою людиною – людиною, без ланцюгів. Хлопчику завжди було складно це зрозуміти, поки він не виріс. Ще в юності його разом із сестрою полонили візантійці та забрали далеко від будинку. Темношкірий раб перетерпів багато та накопичив чимало злоби та досвіду. Він жив у світі, де золото дорожче за все й де ніхто не знає, що таке справедливість. І він був першим із мусульман. І стійко просував свою віру та ніколи не відрікався від неї. Колись він знайде в собі сили, що захищати пригноблених і руйнувати кайдани. Його звуть Білал.   Квитки можна придбати в касах кінотеатрів.

Шалений Будапешт

Те, що відбувається в Будапешті, залишається в Будапешті. Що говорите? Ніколи не чули такої фрази? І взагалі там повинен бути Лас-Вегас? Неважливо. Двоє друзів Арно та Вінсен задовбалися від цього повсякденного життя у своїй Франції. Їх робота вже стоїть поперек горла кожному з них, чому б її тоді не кинути і не змотатися в Будапешт і відірватися по повній? Їх чекає все саме те, що потрібно: оголені красуні, багато грошей, екстравагантні розваги, річки алкоголю та такі ж неадекватні люди навколо. Така відпустка ніколи не забудеться.Квитки можна придбати у касі кінотеатру.

Школа

Як це боляче, помирати молодим. Ось уже цілий рік син доктора Емі Вінтеркрейг знаходиться у стані клінічної смерті. Вона ні за що не визнає, що хлопчик більше не живе. Мати готова піти на будь-які заходи, щоб повернути його до нашого світу, щоб він міг продовжувати радіти всьому навколо. Одного дня жінка опинилася в дуже дивній покинутій школі, у якій з кожної щілини пахне містикою та мерцями. Емі повинна вижити в цьому страшному місці, де навколо надприродні речі відбуваються, де їй доведеться зустрітися зі своїми внутрішніми демонами. Тільки тоді жінка зможе знайти правду про свого сина й урятувати його з лап смерті. Квитки можна придбати в касі кінотеатру. 

Оверлорд

Війна дуже сильно змінює людей. Якщо ще вчора ти міг гуляти зі своїм собакою у дворі або косити свій газон, то зараз ти повинен убивати людей, інакше сам загинеш. День Д – це один із найбільш пам'ятних днів Другої Світової війни. Це операція "Оверлорд" – висадка союзних військ у Нормандії, Франція, з метою вигнати нацистів із окупованих територій. У двох американських десантників було унікальне завдання. Вони мали проникнути в нацистське селище, щоб знищити їх радіощоглу. Але те, що диверсанти знайшли в селі, їх шокувало. Нацисти проводили багато експериментів над людьми, що призвело до створення чудовиськ. Треба знищити це місце, щоб більше жодна людина не постраждала.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів. 

Дівчина у павутинні

У світі сучасних технологій дуже цінні ті люди, які вміють зламувати різні системи. Це може принести величезні фінанси та вплив. Хакер Лісбет Саландер якраз є однією з таких людей. Її просить про захист якийсь професор Болдер, який хоче захистити роботу всього свого життя. Крім того, бідоласі також допоможе відомий журналіст Мікаель Блумквіст, який працює в журналі "Міленіум". Ніхто навіть не підозрював у яку небезпеку потраплять всі ці герої. Їм будуть загрожувати дуже розумні кіберзлочинці "павуки". Їх мета – тероризувати Стокгольм і всю Швецію, зокрема Блумквиста та Саландер. Останні ж будуть робити все можливе, щоб цього не сталося.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням.

Пітер Пен: У пошуках магічної книги

Найдовший день в Нетландії нарешті настав. Дуже багато активностей, святкувань зараз проводиться навколо. Щоб ще більше занурити всіх у атмосферу радості, веселощів і дурості, проводяться ігри Пічіпока. Втомившись від постійних поразок, легендарний Капітан Крюк вирішив, що цей найдовший день може піти йому на користь. Підступний лиходій створив дуже заплутаний і одночасно відмінний план, як зробити так, щоб Пітер Пен і його друзі страждали. Він готовий пройти кошмарні випробування, щоб добути те, що йому допоможе в цій справі. І цього разу вже є відчуття, що Капітан Крюк знаходиться завжди на один крок вперед від Пітера. На кону стоїть сама Книга Нетландії, яка може вирішувати долю кожного жителя. Пітер Пен повинен зробити все можливе, щоб врятувати Нетландію від страшних планів Капітана Крюка.   Квитки можна придбати у касі кінотеатру.

Страшилки 2: Привиди Хелловіна
08.11.2018 - 14.11.2018

Хелловін – це свято, яке люблять по всьому світу. Саме тоді дітлахи можуть переодягнутися в будь-яких монстрів і лякати оточення своїм виглядом. А що якщо наводити жах на людей будуть не діти, а справжні чудовиська? Повільні зомбі, гігантські комахи й інші страшилки? І все через одну маленьку книгу Р.Л. Стайна "Неспокійний Хелловін", де раніше всі ці монстри жили. Звичайно ж, книга сама себе не відкрила – її випадково знайшли двоє друзів. Але ті навіть не підозрювали до яких наслідків їх знахідка може привести... Тепер вони повинні спіймати всіх страшилок, щоб урятувати місто Медісон від катастрофи.   Квитки можна придбати в касах кінотеатрів, або за нижчевказаним посиланням.

Dzidzio. Перший раз

Дзідзьо, в душі - великий артист і наївна дитина, все своє життя приховує один маленький секрет, який переростає у величезну проблему. На цей раз ні краща мама, ні його крутий друг не зможуть йому допомогти. Тому що таку делікатну справу Дзідзьо повинен вирішити в перший раз і дуже обережно.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів, або за нижчевказаним посиланням.

Скажене весілля
08.11.2018 - 14.11.2018

Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту – місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря – кардіохірурга Франсуа. “Середюки – європейська родина!” – це гасло почув в районі кожен особисто від Василя.Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять – афрофранцуз. Організувати весілля так, щоб воно не відбулося, – здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання – невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.   Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Хоробре серце. Змова в королівстві

Королівство Металобрухту переживає не найкращі свої часи. Із фінансами нині великі проблеми, тому король вирішив піти на крайні заходи – він виганяє з роботи всіх лицарів, які були армією країни. Він упевнений, що таким способом можна поповнити порожню казну, а із захистом держави впорається поліція. Але коли всю вартою королівства зв'язали та залишили гнити у в'язниці, шеф поліції зі своїми підданими відчули владу у своїх руках і захопили Металобрухт. Лицар Рості, один із останніх уцілілих, готовий піти на багато що, щоб повернути все на свої місця. Його батько мріяв стати захисником королівства – ось і цей робот готовий до цього кроку. Разом із друзями Рості пройде багато пригод, щоб урятувати Металобрухт від свавілля поліції.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів або за нижчевказаним посиланням.

Найкращий

Головним героєм фільму є спортсмен, яким захоплювався світ, а в Польщі і до сьогодні він залишається майже невідомим. Це захоплююча, сповнена нищівних зусиль, показних падінь та надзвичайної сили історія, натхненна життям Єжи Ґурського, який пробіг марафонську дистанцію і встановив рекорд світу з тріатлону, отримавши титул чемпіона на дистанції Double Ironman з часом 24год.:47хв.:46сек. Однак цей рекорд не був би можливим, якби в його житті не з’явилися дві жінки. Одну він втратив. Друга стала його натхненницею – завдяки їй він боровся за своє життя.Чи можна піднятися після життєвого нокауту? Де – або чим – є двері, через які треба пройти, щоб досягнути бажаної мети? Чи воля до життя, завзятість і рішучість у подоланні перешкод кинутих долею переможуть?…   Кінопоказ проходить в рамках кінофестивалю "Перегляд сучасного польського кіно"Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Поміж слів

Міхаель – 28-річний юрист з Берліна. Своєю поведінкою і способом буття він нагадує свого начальника і друга, 36-річного Франца. У п’ятницю вранці Міхаель переходить з літературної німецької мови на польську і стає поляком, Міхалком. Він зустрічається з Станіславом, своїм 55-річним батьком із Польщі. Свого батька він бачить вперше. Станіслав входить у світ сина радше як символ Батька, ніж справжній батько. Це єдине, що ще поєднує Міхаеля з Польщею – країною, із якою молодий чоловік свідомо порвав зв’язки. Двоє чоловіків фактично є чужими між собою. Уся ця ситуація досить незручна та незрозуміло інтимна. Чоловіки разом проводять вихідні, що залишає на Міхаелю сильний емоційний відбиток.   10.11 - 17:30 год. 14.11 - 19:50 год.   Кінопоказ проходить в рамках кінофестивалю "Перегляд сучасного польського кіно"Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Листи до М.3

Історія декількох осіб, яким в один магічний день трапляються виняткові миті. Герої переконуються у силі кохання, сім᾿ї, пробачення та віри в те, що цей незвичайний святковий час сповнений несподіванок. Продовження „Листів до М” з 2011 та „Листів до М 2” 2015 року, які глядачі сприйняли із захопленням. Теплий фільм, натхненний святковою атмосферою. Кохання висить у повітрі і весело тупає ніжкою у ритм рокової версії „Jingle Bells”…   10:11 - 20:40 год 14.11 - 20:10 год 15.11 - 18:00 год   Кінопоказ проходить в рамках кінофестивалю "Перегляд сучасного польського кіно"Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Рейтан - занепад Польщі

Троє сусідів Речі Посполитої – Росія, Австрія та Пруссія – захоплюють 1/3 території її держави. 1772 рік став початком процесу втрати незалежності І Речі Посполитої. Фільм представляє драматичні події, які розгорталися у Сеймі в 1773 році. Підкуплені Росією депутати хочуть затвердити поділ Польщі. Депутат Тадеуш Рейтан намагається не допустити до цього акту зради й покриття ганьбою польського парламенту.   13.11.2018 - 10:00 год 14.11.2018 - 18:00 год   Кінопоказ проходить в рамках кінофестивалю "Перегляд сучасного польського кіно"Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Кування кіс

Чимало учасників січневого повстання 1863 року були митцями. Одним із них був похований на Личаківському кладовищі у Львові Артур Ґроттґер. Митець з огляду на свій стан здоров’я воював не зі зброєю в руках, а мистецькими засобами. Фільм розповідає про внутрішні вагання цього видатного митця та про процес появи його творів, присвячених цьому найбільш драматичному визвольному підйому поляків у XIX столітті. Канвою для фільму стала картина „Кування кіс”, яка входить до серії „Полонія”. Серія складається з дев’яти чорно-білих робіт, які нині знаходяться в Музеї мистецтва в Будапешті. До освітнього циклу „Незалежна Польща – історія у живих картинах” увійшло десять екранізацій вибраних творів живопису та графіки, які зображують події та постаті пов’язані з польськими національними визвольними рухами та підйомами, метою яких було повернення незалежності. Завдяки роботі видатних митців на екрані ожили зокрема Тадеуш Костюшко, Тадеуш Рейтан, Емілія Платер, солдати з-під Ольшинки Гроховської, герої Січневого повстання, кавалеристи з часів Варшавського Князівства, революціонери з 1905 року, а також Юзеф Пілсудскі на чолі з підпорядкованими йому стрілецькими загонами, які дали початок Польським легіонам. Глядачі мають неповторну нагоду „увійти” всередину картини, пригледітися її героям, почути їхні розмови, а також пізнати історичний контекст, в якому знаходилася Польща на мить перед тим, як усі герої завмерли замкнуті у клітці часу та рамі художнього твору.   13.11 - 10:00 год 14.11 - 18:00 год   Кінопоказ проходить в рамках кінофестивалю "Перегляд сучасного польського кіно"Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Повстанський патруль

Січневе повстання у 1863 році було найдовшим і найдраматичнішим патріотичним підйомом в історії Польщі. Не зважаючи на його придушення та російські репресії воно стало важливим елементом, що зміцнював патріотизм наступних поколінь поляків. Воно стало переломним, доленосним досвідом для сотень тисяч поляків, даючи їм силу до боротьби за вільну Польщу під час І світової війни та відбудови Незалежної у 1918 році. Одним із митців, який використовував у своїх творах тему повстання був його учасник, художник Максиміліан Ґєримскі. Фільм представляє один із епізодів повстання, увічнений на картині.До освітнього циклу „Незалежна Польща – історія у живих картинах” увійшло десять екранізацій вибраних творів живопису та графіки, які зображують події та постаті пов’язані з польськими національними визвольними рухами та підйомами, метою яких було повернення незалежності. Завдяки роботі видатних митців на екрані ожили зокрема Тадеуш Костюшко, Тадеуш Рейтан, Емілія Платер, солдати з-під Ольшинки Гроховської, герої Січневого повстання, кавалеристи з часів Варшавського Князівства, революціонери з 1905 року, а також Юзеф Пілсудскі на чолі з підпорядкованими йому стрілецькими загонами, які дали початок Польським легіонам. Глядачі мають неповторну нагоду „увійти” всередину картини, пригледітися її героям, почути їхні розмови, а також пізнати історичний контекст, в якому знаходилася Польща на мить перед тим, як усі герої завмерли замкнуті у клітці часу та рамі художнього твору.   13.11 - 10:00 год. 14.11 - 18:00 год.   Кінопоказ проходить в рамках кінофестивалю "Перегляд сучасного польського кіно"Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Святвечір у сибірській тайзі

Польських патріотів, які боролися за визволення Речі Посполитої з-під російської окупації, царат прирікав на смерть або довголітнє заслання углиб Азії. У морозних краях вони працювали у нелюдських умовах, дуже часто вмираючи здаля від Батьківщини. Кожен день був боротьбою за виживання, кожен день був украй важкий, однак, без сумніву, найважчим було Різдво... Цей винятковий час у Сибіру мав геть інший смак... Бо що ж тоді було? Скибка чорного хліба, чай, цукор, розділений на листку паперу... Без порівняння дужчий був біль самотності та розлуки з Польщею.До освітнього циклу „Незалежна Польща – історія у живих картинах” увійшло десять екранізацій вибраних творів живопису та графіки, які зображують події та постаті пов’язані з польськими національними визвольними рухами та підйомами, метою яких було повернення незалежності. Завдяки роботі видатних митців на екрані ожили зокрема Тадеуш Костюшко, Тадеуш Рейтан, Емілія Платер, солдати з-під Ольшинки Гроховської, герої Січневого повстання, кавалеристи з часів Варшавського Князівства, революціонери з 1905 року, а також Юзеф Пілсудскі на чолі з підпорядкованими йому стрілецькими загонами, які дали початок Польським легіонам. Глядачі мають неповторну нагоду „увійти” всередину картини, пригледітися її героям, почути їхні розмови, а також пізнати історичний контекст, в якому знаходилася Польща на мить перед тим, як усі герої завмерли замкнуті у клітці часу та рамі художнього твору.   13.11 - 10:00 год. 14.11 - 18:00 год.   Кінопоказ проходить в рамках кінофестивалю "Перегляд сучасного польського кіно"Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Вступ стрільців Юзефа Пілсудського у Кельце

Вибух І світової війни пробудив у поляках надію на відбудову їхньої держави. Врешті з’явився шанс на здійснення мрій декількох поколінь поляків. Конфлікт між трьома окупантами був чудовою нагодою для Польщі розпочати боротьбу за свою незалежну державність. Стрілецькі загони очолив Юзеф Пілсудскі й увійшов з ними на територію, захоплену колись Росією. Невелика група стрільців дала початок Польським легіонам. У 1918 Пілсудський став начальником держави, а Річ Посполита після 123 років неволі повернулася на карти Європи та світу.Маршал Пілсудскі так говорив про Кельце: „Кельце є для мене мов перша усмішка коханої, мов перший промінь світанку”.До освітнього циклу „Незалежна Польща – історія у живих картинах” увійшло десять екранізацій вибраних творів живопису та графіки, які зображують події та постаті пов’язані з польськими національними визвольними рухами та підйомами, метою яких було повернення незалежності. Завдяки роботі видатних митців на екрані ожили зокрема Тадеуш Костюшко, Тадеуш Рейтан, Емілія Платер, солдати з-під Ольшинки Гроховської, герої Січневого повстання, кавалеристи з часів Варшавського Князівства, революціонери з 1905 року, а також Юзеф Пілсудскі на чолі з підпорядкованими йому стрілецькими загонами, які дали початок Польським легіонам. Глядачі мають неповторну нагоду „увійти” всередину картини, пригледітися її героям, почути їхні розмови, а також пізнати історичний контекст, в якому знаходилася Польща на мить перед тим, як усі герої завмерли замкнуті у клітці часу та рамі художнього твору.   13.11 - 10:00  год. 14.11 - 18:00 год.   Кінопоказ проходить в рамках кінофестивалю "Перегляд сучасного польського кіно"Квитки можна придбати в касі кінотеатру.

Кінопоказ "Бруно"

Фільм «Бруно» - черговий витвір від ексцентричного Саші Барона Коена, чиї попередні кінокартини викликали двояку реакцію глядачів і критиків. На цей раз актор виконає роль популярного телеведучого одного з австралійських каналів, які транслюються для представників нетрадиційної сексуальної орієнтації. Журналіст на ім'я Бруно переконаний у власній привабливості, і навіть невдалий репортаж з тижня мод в Мілані не позбавив чоловіка впевненості в собі.Після скандального звільнення Бруно разом з товаришем Лутцем відправляється в США, де сподівається побудувати кар'єру і стати справжньою знаменитістю. У самовпевненого Бруно не відразу виходить досягти поставленої мети, але він не впадає у відчай, а продовжує шукати можливості прославиться. Разом з цим, життя в Америці здається Бруно дуже кумедним, і він не соромиться відверто висміювати багато аспектів місцевої культури. Австралійський гомосексуаліст дуже скоро знайшов в новій країні не тільки друзів і наслідувачів, але і лютих ворогів, яким його поведінка здається занадто непристойною. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.