Афіша подій у місті Івано-Франківськ на сьогодні 22 травня 2019

Дати:
Розділи:
Музична казка "Коза - дереза"

Вистава Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. О.Кобилянської. Квитки можна придбати у касі театру.

Flamingo party

Такого ще не було в нас... Ти будеш з враженнями! Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Виступ гурту "Сова"

 Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Klub Gier Planszowych 2019

Бібліотека Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує на зустрічі Клубу настільних ігор 2019.Ігри, у які цього року ми зіграємо, міститимуть у собі акценти історії, культурології, логіки, креативності та абстрактного мислення. Не бракуватиме також орфографії, граматики і географії. Зустрічі проходитимуть два рази на місяць від 17:00 до 19:00 год. До участі запрошуємо особи старше 12 років. Участь в Клубі настільних ігор є безкоштовною. Готовий(а) до нових викликів? Приєднуйтесь до команди і грай разом з нами! Стартуємо 20 лютого. Попередня реєстрація обов’язкова! Кількість місць обмежена.Зацікавлених просимо про контакт за нижчевказаним телефоном чи поштою.

3 гра 7 сезону Mind Game IF

Привіт, друзі!! Увага! Увага! Увага! Гра відбудется 22.05 у СередуОголошуємо реєстрацію на 3 гру 7 сезону Mind Game IF, яка буде відкрита у понеділок о 15.00. Реєстрація за нижчевказаним посиланням.▶ Заходимо ⏩ вибираємо своє місто ⏩ реєструємось

Family practice. "Простір для сімейного розвитку"

Бути щасливим подружжям та хорошими батьками – мрія кожної сім’ї. Про стосунки, дітей та гармонію у родині – цікаві та корисні тренінги, майстер-класи від фахівців своєї справи. Оберіть час для себе та своєї сім’ї. Адже щасливий той, хто щасливий у себе вдома!Проведіть Тиждень Подружжя разом з Family practice «Простір для сімейного розвитку». Програма:15.05.2019 17:00- 19:00 «Мости та опори у ваших стосунках» майстер-клас для пар. Любомир та Уляна Андрусів 16.05.2019 17:00 -19:00 Тренінг (семінар) для батьків "Періоди дитячого розвитку: що важливо знати" Валерія Худзіцька17.05.2019 18:0-20:00Майстер-клас "Ресурс для сім'ї" (техніка сухого валяння) Міла Спас20.05.2019 17:00-20:00Тренінг (семінар) для батьків "Допоможи зрозуміти, ким я хочу стати?" Марія Венгрін21.05.2019 17:00-20:00Майстер-клас "Мама, тато, я – творча сім’я" Олеся Назар22.05.2019 17:00-20:00Mams’talk. Мамські радощі та труднощі. Марія Біллер та Іванна Завальська 23.05.2019 17:00-20:00 «Батьки та діти:як не пропустити найголовніше»Людмила Белей 24.05.2019 р. Марта Симотюк “ Як розмовляти з дітьми ПРО ЦЕ?”25.05.2019 14:00-16:00 YoungLifeTalks конференція у стилі ТЕD для підлітків та молоді Реєстрація обов'язкова, кількість місць обмежена.

Архітектура поза часом. Палац Потоцьких - минуле і майбутнє
03.05.2019 - 31.05.2019
вул. Шпитальна, 5 (Палац Потоцьких)

Відкриття 3 травня о 12:00 год.   Виставка архітектурних проектів дипломних робіт студентів-архітекторів кафедри Архітектурного проектування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу."На виставці буде представлено результати понад 10-ти річної роботи студентів та викладачів над проблематикою збереження та розвитку комплексу Палацу Потоцьких XVII – XVIII ст. та цінної історичної забудови м. Івано-Франківська. У проектах візуалізовано пошук креативних ідей, які б посприяли порятунку палацу та повернули йому роль ключового об’єкту у історичному середмісті колишнього Станіславова", - інформують на сторінці Кафедра архітектури та містобудування.Студентські ідеї спрямовані на реставрацію, ревіталізацію та пристосування цінної архітектурної спадщини міста до актуальних громадських функцій.

Виставка графіки Петра Грицюка "Станіславів і Галичина"

Петро Грицюк народився 07.11.1979 року в селі Микуличин, що на Яремчанщині, Івано-Франківської області. За фахом юрист, у вільний час займається художньою творчістю, пише вірші. Провів низку персональних виставок як в Україні, так і за її межами, учасник всеукраїнських і регіональних виставок. Лауреат Івано-Франківської обласної премії імені Ярослава Лукавецького в галузі образотворчого мистецтва, лауреат премії імені Миколи Домашевського в галузі літератури та мистецтва. Учасник та партнер "Порталу незалежних художників", член літературно-мистецького об'єднання "Згарда" та об’єднання художників "Мистецьке братство". Автор та організатор творчих заходів всеукраїнського патріотичного мистецького проекту "У нас єдина доля - ім'я їй Україна".Значна частина мистецьких творів художника об’єднана у експозицію "На гранях суперечностей" (2013-2016), працює над створенням серії робіт "Філософія кольору".Протягом 2015 - 2018 років створив та продовжує роботу над серією живописних та графічних творів образотворчого мистецтва "Станіславів & Галичина".

Виставка "Місто мистецького братства"

Відкриття виставки 7 травня о 15:00.    Виставку приурочено до святкування 357-ї річниці міста Івано-Франківська. До уваги глядачів представлено близько 60-ти робіт різних жанрів та стилів 24-х авторів, кожен з яких намагався зобразити рідне місто і його людей через призму свого бачення кольору та форми. Особливість виставки полягає в тому, що це перша велика виставка громадської організації "Мистецьке братство". Незалежно від статусів, звань та досягнень, кожен тут живе спільною ідеєю - об"єднати митців у дружну мистецьку родину з єдиною метою - творити красу!

Екскурсія в Івано-Франківський музей мистецтв Прикарпаття

Захід відбудеться з нагоди відзначення Міжнародного дня Музеїв.

Системний HR - сучасні підходи
22.05.2019 18:00

Лекція від Андрія Рождественьского "Cистемний HR — сучасні підходи".Під час лекції ви почуєте:-стратегія бізнесу і стратегія управління персоналом: як це узгодити;-яким чином формуються команди і що насправді мотивує людей до праці сьогодні;-роль менеджменту у формуванні людського потенціалу в компанії;-як будувати систему, якщо у вас немає окремого HR департаменту.Для кого подія:-для власників бізнесів, підприємців;-HR директорів, менеджерів по управлінню персоналом.-для широкого кола людей, яких цікавить психологія управління людьми.Вартість лекції 250 грн. 100 грн. для учасників бізнес-спільноти "Теплого Міста".

Захід військово-патріотичного виховання до Дня Героїв
22.05.2019 12:00
вул.Коновальця (Біля пам’ятника Є.Коновальцю)

 

Тематичний захід «Немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про сидіння в інтернеті»
22.05.2019 11:00
Набережна вулиця ім. Василя Стефаника, 42 (Муніципальний Центр дозвілля)

 

Олімпійський день
22.05.2019 11:00
Парк культури та відпочинку ім. Т. Шевченка

 

Фінал турніру з міні-футболу "Кубок Короля Данила-2019"

З метою розвитку та підтримки здорового способу життя та сприяння розвитку спорту і культури серед учнівської молоді Університет Короля Данила та Івано-Франківська міська федерація футболу вже втретє організовують турнір з міні-футболу «КУБОК КОРОЛЯ ДАНИЛА – 2019». Участь у турнірі беруть учнівські футбольні команди 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Івано-Франківська під керівництвом вчителя фізичного виховання (або представників батьківського комітету, які беруть на себе відповідальність за здоров'я дітей).Головним призом для переможців стане безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила та багато цінних подарунків.

Шпагат за 30 днів

Ви давно мріяли сісти на шпагат, але не вистачало мотивації чи знань ? Вам залишилось декілька см до омріяного шпагату і ніяк не вдається «досісти»? Відкрито запис у новий проект «Шпагат за 30 днів». Головна мета - це розвиток гнучкості достатньої для виконання шпагату та загальне розтяжка усіх м’язів тілаВи отримаєте :•12 персональних занять в міні групі з 3-5 осіб ;•Додаткові відео комплекси для швидшого досягнення результату ;•Тренування з обладнанням для міофасціального релізу;•Фіксування ваших результатів;•Грамотно та безпечно побудовані комплекси для розвитку гнучкості;•Постійну мотивацію та оточення однодумців;Тренування будуть побудовані з урахуванням можливостей кожного клієнта та безпечно для вашого здоров`я !Важливо!Пріоритетом залишаєшся здоров`я. Тому ніяких агресивних методів, що викликають надмірні больові відчуття чи є небезпечними для здоров`я застосовуватись НЕ будуть.Час здійснити вашу мрію !Всі деталі в Direct за нижчевказаним посиланням та телефоном.

Набір на літній період дітей віком 2,5-6 років у навчальні групи

В програмі:  підготовка до школи розвиток мовлення вивчення англійської мови робота над навичками письма та читання розвиток дрібної моторики Деталі та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Відзначення річниці перепоховання Тараса Шевченка
22.05.2019 12:30
Міський парк культури та відпочинку ім.Т.Шевченка

 

Віллі і таємнича планета

Віллі – звичайний хлопчик із Землі, який ось уже деякий час разом зі своїми батьками борознить простори космосу. На своєму шляху додому родина потрапила під метеоритний дощ. Мама та тато катапультували хлопчика на планету, повз яку вони якраз пролітали, що було найбезпечнішим рішенням. Тепер Віллі повинен вижити до рятувальної операції батьків на незнайомому космічному об'єкті абсолютно один. Єдиний, хто допоможе йому в цьому – робот Бак. Він оберігатиме хлопчика від усіх небезпек і стане для нього справжнім другом. Але батарея Бака не вічна – рано чи пізно вона розрядиться, і Віллі залишиться один. Хлопчику потрібно знайти ще іншу підтримку на цій планеті та навчитися виживати без допомоги Бака. Він дочекається повернення батьків. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Покемон детектив Пікачу

Фільм розпочинається із загадкового зникнення приватного детектива Гаррі Гудмана. Після цього його 21-річному синові Тіму належить з’ясувати, що сталось з батьком. У цьому Тімові допоможе його друг, Покемон детектив Пікачу, милий та мудрий дотепник, який часом є загадкою навіть для себе самого. Тім та Пікачу разом вирушають у неймовірну пригоду. Вони шукають ключ до розгадки у неоновому мегаполісі Рима-сіті, де люди та Покемони живуть пліч-о-пліч у неймовірно реалістичному світі. Тім та Пікачу знайомляться з різноманітними Покемонами та дізнаються шокуючу правду, здатну покласти край мирному співіснуванню та поставити під загрозу весь світ Покемонів. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаними посиланнями.

Золота молодь
16.05.2019 - 22.05.2019

Париж, 1979 рік. Молоді закохані зустрічають богемну подружню пару Люсіль і Юбера, чия досвідченість ввергає юних героїв в пучину спокус. Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.