Події Івано-Франківська

Дати:
Розділи:

Вечірки

STAFF party

STAFF party - найспекотніша ніч тижня, адже саме сьогодні неймовірні емоції, яких ви давненько не куштували! Бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.

Мистецькі заходи

Виставка живопису Ігоря Мельника "Пейзаж

Пейзаж - цикл живописних робіт, над якими автор працював впродовж цього року. Пейзажі Ігоря Мельника – це своєрідне втілення того, що надихає автора або впливає на нього. Це - відлуння від побаченого, де художник зосереджується на сюжеті й емоційному потоці енергії.Живописні роботи є відрізком певного емоційного стану художника. Вони спонукають глядача вступити у діалог з роботами та розкривати свої почуття і відчуття, які виникають при огляді робіт.Метою цих робіт є збереження традиції українського сільського пейзажу, його авторське переосмислення. Власне, завдяки цьому пейзажі домінують у віддзеркаленні багатства образної мови, де є мелодійні інтонації та складна візуальна поліфонія.Загалом, у творчості Ігоря Мельника присутнє глибоке розуміння особливостей живопису як універсальної техніки, яка може бути ефективно застосована для відображення ідеї образу. Таким чином, живопис Ігоря Мельника демонструє не лише осмислення традицій, а й тонкі відчуття і застосуванням сучасних принципів виховання та технічного виконання.

Виставка "Авторська іграшка за мотивами Українських казок"

Ідея виставки полягає в популярізації як української казки, так і ручної творчості українських майстрів... Для того щоб максимально повно показати різноманітність і талановитість наших майстрів, до участі в виставці запрошуються майстри, що створюють: авторські ляльки з різних матеріалів, мотанки, тедді, мініатюру, печворк, фунтик, вишивку стрічками та інших видів ручної творчості.(кожен майстер/художник може представити декілька робіт)Участь у виставці 50грн (раніше писали безкоштовна - вибачте не врахували, що дещо треба буде надрукувати и дещо докупити для оформлення)Головні умови участі:- роботи мають відповідати темі Української Казки- та не порушувати будь-яких авторських прав.

Виставка живопису Охріма Кравченка

На своїх полотнах О. Кравченко послідовно стверджував принципи українського монументалізму, засвоївши у М. Бойчука потяг до національної тематики, «вічних тем» народного буття, виражених у цільній лако­нічній формі узагальнених образів монументального мистецтва, ніби понадчасового образу-символу. Автор полотен на українську історичну тематику, побутових картин з народного життя, портретів сучасників та видататних особистостей минулого у техніці темперного живопису. Для творчості характерні тяжіння до монументальності, узагальнення образів, ла­­конічні композиції площинного харак­теру, стримано-декоративна кольорова гама.

Виставка творів художників "Творчого об'єднання "Райдуга"

Експозиція налічує близько півсотні творів, виконаних упродовж останніх років, та яскраво демонструє всю різноманітність творчих спрямувань і пошуку художників.Кожен автор – самобутня творча особистість із власним почерком, тематичними, стилістичними та жанровими уподобаннями. Як зазначив очільник «Радуги» Сергій Пішковцій, «кожен художник цього творчого об’єднання знаходиться в безперервному русі, розвивається, активно бере участь у виставках і пленерах».Глядач познайомиться із жанровими портретами авторства Раїси Дорожнікової та Віктора Радея, а кольорове багатоголосся декоративного трактування зображення людей в полотнах Тетяни і Наталії Рибар, Лариси Бобалик заохотить до роздумів.Емоційними переживаннями та затишком наповнені пейзажі Антона Секереша, Юрія Улинця, Йосипа Роглева, Сергія Пішковція, Віктора Радея, Магдалини Ільїної-Басманової, Анатолія Константиніва.А от полотна Ірини Попдякуник, Марти Балеги, Лариси Бобалик, Людмили Беляєвої, Раїси Дорожнікової, Галини Гренко заполонила квіткова ейфорія.Виставка свідчить, що мистецтво є результатом прагнення художників виразити власну індивідуальність, свою життєву та світоглядну позицію, а спадкоємність традицій є невід’ємною умовою збереження та розвитку культурного надбання.Виставку відвідала й молода художниця Вікторія Вульф, яка зауважила: «Серед розмаїття експонованих творів кожен може знайти щось близьке до душі. Адже одне з головних завдань сучасних художників – не лише зберегти багатовіковий досвід, але й примножити його своєю творчістю».

Фотовиставка Мар'яни Воєводченко "Фото - медитація в миті"

Воєводченко Мар'яна Андріївна народилася 12 лютого 1998 року в мальовничому містечку над Рибницею - Косові. Це славне гуцульське місто, центр народного мистецтва. Фотографією зацікавилася ще з шкільних років . Надихало все довкола: захоплюючі гірські пейзажі, люди, природа. Як не дивно, але з роками зацікавлення фотографією не пройшло. Закінчила Косівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2 у 2015 р. Зараз навчається в ПНУ імені Василя Стефаника на педагогічному факультеті. "Коли у мене з'являється вільний час, беру фотоапарат і йду на пошуки чогось цікавого . А таке завжди знайдеться, потрібно лише бути трішки спостережливим. Зазвичай люди завжди кудись поспішають, занурені в свої роздуми, втікаючи від сірої буденності. А красиве та цікаве ховається в дрібничках. Іноді достатньо просто підняти голову до неба, впіймати на собі грайливий сонячний промінчик і посмішка сама з'являється на обличчі. Ось чому я люблю надавати уваги деталям. Моїми улюбленими жанрами фотографії є макрозйомка, чорно-біла фотографія, пейзажна фотографія. Я вважаю, що фотомистецтво -особливий вид мистецтва, це динамічне, гнучке явище, яке віддзеркалює в собі найрізноманітніші сфери життя людини, природу, все, що довкола нас. Поки що це лише моє хобі, але я переконана, що згодом буду займатися цим професійно. Адже фотографувати - це не просто робити знімки, це ловити мить, перетворюючи її у вічність.

Виставка "Плід"
12.07.2018 - 26.07.2018

Даний проект - врожай з утробних плодів людської уяви, які в разі заборони стають тільки солодші.Плід дерева/материнський/ уяви/Адама і Єви, плід - різний і плід - однаковий. Початкова, ембріональна стадія життя, або, навпаки, - готовий продукт для споживання, як кінець процесу, результат доконаної дії. Плід, як явище хронологічно-послідовне і, водночас, нескінченне. Плід, як невпинна й невтомна метаморфоза, стадії якої випадково зафіксовані в проекті. Плід вміє бути як матеріально відчутним, так і ефемерно невловимим. Плід, як один з етапів життя, а життя, як один з етапів плоду. Часом плід - це наслідок дозволу, часом - солодкий предмет заборони. Звідки береться плід і що стається з ним після смерті?Представлені в експозиції митці з Івано-Франківська та Львова працюють в різних техніках: фотографія, графіка, digital art, інсталяція. Співставляючи зриме й образне у своїх індивідуальних проектах, разом у синтезі вони інтуїтивно виводять формулу Плоду, його полісемію та варіацію різноманітних етапів.

Виставка "Необдумані рішення"
14.07.2018 - 28.07.2018

Кожен з нас робить якісь дії, не думаючи про наслідки, це коїться при зжатих рамках чи просто недостаток розумових здібностей. Але з цього всього витікає цікавий результат, не важливо хороший чи поганий. Найменший крок може завести зовсім на іншу дорогу і кардинально все змінити. Тисячі сценаріїв може появитись через випадкову пропозицію від незнайомої людини на вулиці. Це все зовсім не передбачувана метаморфоза - від необдуманої крадіжки індивід може сісти за грати, але також може збагатитися без покарання, а потім на ці гроші побудувати нову в’язницю. Всі необдумані рішення впливають на інших, навіть зовсім непричетних до цього, в різних масштабах і з різними наслідками. «Художник дозволяє собі насміхатися над навколишнім світом, нікчемністю реалій життя. Юрій Болса створює досить депресивні ілюстрації і полотна, занурюючи глядача в світ експресіонізму і екзистенціалізму в сартрівському трактуванні цих понять. Напів-хронічний депресивний стан художника рухає ним і змушує писати важкі, а часом і суїцидальні роботи, в яких глядач може побачити гіпертрофовані сцени повсякденності. Художник не намагається нав'язати своє бачення реальності, а лише відображає все, що бачить, немов чорне дзеркало! », - пишеться в анотації до виставки.«Це справжнє народне мистецтво, психоделічний лубок, наїв». Юра - це машина, йому навіть не треба їсти, Енді Уорхол теж хотів стати машиною, не їсти і не пити, Юра прагне до цього. В тій місцевості, де живе Юра, йдучи в магазин, ти немов проходиш через царство Саурона, повз орків. Повірте мені, хлопці, якщо вам не вистачає на банку фарби - це не біда ... ».Щоденна суєта, людські проблеми і сильні потрясіння показані мов змінні кадри наповненою подіями життя людини. Постійно змінюють один одного невдачі і яскраві спалахи радості: випадково знайшов купюри по дорозі додому або продіагностували рак - будь готовий до неприємності навіть в самі радісні моменти.Юрій Болса зрівнює події негативної і позитивної забарвлення, значимі для кожного індивіда. Художник спеціально демонструє викривлену, потворну дійсність, для того щоб люди не тільки брали красиву сторону життя, але і були готові до труднощів, загартовуючи свій характер. Дивитися на все без ілюзій і завжди шукати негативні сторони-НЕ песимізм.Світ без прикрас: кримінал, смерть, абсолютний занепад.Не варто намагатися, закривши очі, бігти від травмуючої дійсності. Лише прийнявши проблему, ви можете знайти спосіб її подолати! Або ж піддаватися подальшої деградації усвідомлено.

Походи, екскурсії

Норвегія на авто! Язик Троля!

Ціна 450 євро Дати: 18 - 25 червня 2018 р. 6 - 13 липня 2018 р. Включено: всі переїзди по Норвегії на комфортному авто (класу універсал), бензин та парковки, триразове похідне харчування на треку**, робота провідника, навігаційний набір, пальник, газові балони, групова аптечка. Не включено: переліт в Норвегію (станом на листопад 2017 р. близько 130-150 євро. в обидві сторони з Польщі, витрати на переїзд в Польщу та проживання в хостелі (2 ночі) - разом близько 40-50 євро. Кількість людей в групі - 8 чол. (по 4 на кожне авто). Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро (витрати на бронювання автомобіля по Норвегії). Норвегія - країна, різноманітна природа якої вабить мандрівників з усього світу. Величні гори і живописні фіорди, стрімкі річки і кришталеві озера, потужні водоспади і стародавні льодовики - куди б ви не поїхали, можете бути впевнені, що за черговим поворотом дороги норвезька природа обов'язково приготує для вас якийсь приємний сюрприз. Також Норвегія вважається однією з найдорожчих країн світу, проте вона може бути досить бюджетною, якщо подорожувати цим північним раєм з наметом. В дану мандрівку ми вирушаємо автомобілями з аеропорту Осло (Сандефьорд), що дасть можливість нам бути мобільними та побачити в декілька разів більше неймовірних куточків цього північного раю.

Навчання та розвиток

Language school in Ivano-Frankivsk
09.07.2018 - 15.08.2018

Саме так, адже цього літа до Франківська приїдуть іноземці спеціально для тебе, або навчити тебе тієї заморської мови. Досить зволікати, заповнюй реєстраційну форму, та вперед- до мрії.

Лекція "Володимир Великий – хреститель Київської Русі"

Захід приурочено до Дня відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі.

Круглий стіл "Декларація про державний суверенітет: передумови та результати"

Циклічність історії не тільки в повторенні пройденого, а в повторенні сказаного. Є моменти, люди і факти, про які слід говорити і наголошувати на акцентах, особливо, коли вони не втратили значимості і стали рушієм до прогресу становлення української ідентичності та суверенності. Круглий стіл, що приурочений річниці прийняття Декларації про державний суверенітет має за мету пригадати непростий шлях до її підписання з уст безпосередніх авторів Декларації, підтвердити значимість постулатів для сьогодення і майбутнього України.

Літній-експрес-курс з риторики by Stephiniv 26.0

Спікер: Христина Стефінів (Christina Stephiniv) - радіоведуча, тренер з дикції/риторики, постановки голосу, журналістка, авторка унікального риторичного курсу "Не ділом, а словом" На першій груповій зустрічі Ви навчитеся: Налагоджувати тактильний та візуальний контакт із аудиторією; Безпрограшно структурувати власну доповідь/промову/діалог так, щоб не розгубитись. Правильно наповнювати виступ яскравими динаміками (що це – дізнаєтесь) Отримаєте з собою набір вправ та інструментів для розкриття та постановки власного голосу. Другий тренінг: «Постановка голосу та інтонаційні моделі» На другій груповій зустрічі Ви дізнаєтеся: Про 6 видів інтонаційних акцентів Правильну інтонаційну постановку речення Про 3 регістри подачі голосу Вісім ефективних кроків до того, щоб саме Ваш голос звучав легко, вільно і розкішно! На другій груповій зустрічі Ви навчитеся: Контролювати своє дихання та вгамовувати хвилювання; Керувати голосом та інтонацією. Володіти власним голосом у всіх трьох регістрах ; Опануєте 4 правила побудови інтонаційно успішної промови. Третій тренінг: «Як говорити легко про складні речі. Дебати. Дискусії. Переговори.» На третій тренінговій зустрічі Ви дізнаєтеся: про те, як саме потрібно готуватися до публічного виступу: на чому наголосити, а чого слід уникати; про основні моделі і фрази, які слід використовувати під час ораторського виступу, переговорів, дискусій. просто про непросте: про те, як коротко, влучно і доступно розказати клієнтові / другові/ знайомому про тонкощі та особливості своєї діяльності; На третій тренінговій зустрічі Ви навчитеся: готувати вузькопрофільний публічний виступ так, щоб зрозуміло було навіть дитині; говорити так, щоб Вас чули і слухати (фішки, трюки, хитрощі) «розігрівати» свою публіку; будувати потрібні  фрази і речення з акцентом на результат! Четвертний тренінг: "Я - спікер: 100% практики" (Іспит) Ви отримаєте: навички, які допоможуть розвивати та вдосконалювати голос; модель особистого виступу-презентції, які з успіхом використаєте як у професії, так і під час знайомства, переговорів та дискусій. багато-багато практики! Кількість місць обмежена до 10, задля максимально ефективної роботи кожного з учасників.Коли: з 18 (середа) 20 (п'ятниця) та 23 (понеділок) та 25 липня (середа): пн, ср, пт та пн з 18:30 до 21:30

Заняття з акторської майстерності

Набираємо на навчання в театральну студію Reactor нових талановитих людей для виступів в театральних постановках. Художній керівник, режисер відомого в Івано-Франківску Нового театру Ірина Бенюк. Ми вчимо: акторській майстерності та вмінню вільно почуватися, виступати та грати перед публікою. професійним акторським технікам по системі навчання всесвітньо відомого американського викладача Іванни Чаббак. підготовка до вступу в театральні вузи і проходження кастингів в кіно та рекламу. вільному володінню тілом, голосом та емоціями.

Майстер-клас "Алкоголь не тільки в стакані"
18.07.2018 18:00

Оригінальні страви з елементами алкоголю.Як зробити так, щоб ваше меню завжди залишалось актуальним та по справжньому смачним? Якщо ви не вживаєте алкоголь… Пропонуємо вам відвідати мегапопулярний, екстрацікавий та зовсім неординарний майстер-клас. Анатолий Ларчев знає толк в продуктах та алкоголі!Ми будемо готувати: - Телятину з самбукою шпинатом та вершками;- Свинні ребра з Джек Деніалс та колою;- М’ясо з коньяком та кавою.Кожному учаснику: - Враження та гастронасолода;- Бокал п’янкого;- Рецептури з приготуванням всіх страв;- Дегустація приготовлених страв;Вартість: 450 грн.Зареєструватись можна он-лайн або за телефоном .

Наші критичні ситуації - що ми про них знаємо?

Кожен з нас переживає певні ситуації, коли стає дуже важко реалізувати прагнення, мотиви, цілі і здається, що все загубило сенс. Правда ж інколи відбувається щось схоже? Але віднайти швидкий шлях "до світла" не завжди виходить. Саме тому на нашому занятті буде теорія (фази критичних ситуацій, причини та перші кроки вирішення), а також індивідуальна практика для кожного учасника групи для вирішення типових кризових ситуацій та знаходження відповідей на питання, через які не вщухають думки. Важливо! Реєстрація відбувається через онлайн форму.

Безпека в домі. Як зробити дитинство безпечним.
18.07.2018

Запрошуємо майбутніх мамусь і татусів на семінар "Безпека в домі. Як зробити дитинство безпечним". Участь партнера додатково оплачується. Попередній запис обов'язковий за номером телефону.

Презентація міжнародного фінансового проекту "Mercury Global"

У вас є унікальна можливість дізнатися, як здійснити всі свої мрії, як зменшити всі витрати в 2-3 рази, як придбати авто за 55% від його вартості. Приходьте самі і запрошуйте всіх своїх друзів - подаруйте їм цю супер можливість.Додаткова інформація за вказаним номером телефону.

BAXI Open Door Day в Івано-Франківську
18.07.2018 12:00

Компанія Baxi SpA запрошує Вас відвідати Baxi Open Door Day у Івано-Франківську. Ви отримаєте можливість:  Ознайомитись з продукцією Baxi та DeDietrich, включаючи останні розробки котлів великої потужності  Отримати відповіді на будь-які запитання стосовно обладнання Baxi  Поспілкуватись зі спеціалістами Baxi та Хот-Велл;  Ознайомитися з модельним рядом теплових насосів та сонячних колекторів Baxi

Школа №2: Школа фасилітації для прийняття рішень
18.07.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 18 липня – 21 липня Школа фасилітації для групових процесів та прийняття рішень буде цікава будь-яким фахівцям, які модерують групові процеси у власних командах (наприклад, в формі робочих зустрічей або бріфінгів команди) або прагнуть залучати до процесу спільного прийняття рішень зовнішніх стейкхолдерів (наприклад, в формі сесій з партиципативного планування чи партиципативної оцінки спільних проектів). Фундаментом школи стануть підходи та теорії з поля динаміки груп та динаміки групового прийняття рішень, а також інструментарій модерації обговорень в малих та великих групах. Окремими пунктами ми розглядатимемо, як працюємо менеджмент стейкхолерів та будується й закріпляється спільне життєздатне рішення. Не зможемо не зачепити тему конфліктного потеціалу в групових рішеннях, але звертаємо вашу увагу, що фасилітація груп для вирішення конфліктів чи примирення, а також медіація в конфліктах не будуть основною темою цієї школи. Школа буде включати як теоретичні блоки та натреновування окремих інтсрументів, так і роботу з низкою практичних кейсів з практики тренерів та експертів школи. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 19 липня - Що таке фасилітація та всі слова навколо?▪ Аналіз потреб та навчальних цілей учасників.▪ Фасилітація та модерація: Розбираємося з поняттями.▪ Стейкхолжери та менеджмент стейкхолдерів: Кого запрошувати до групового рішення? 20 липня - Якою є динаміка / правила життєздатного спільного рішення? Динаміка групи та динаміка групового прийняття рішень. Принципи життєздатного рішення.▪ Роль та компетенції фасилітатора. Індивідуальна та командна модерація обговорень.▪ Основи та техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (Теорія) 21 липня - Як фасилітувати та візуалізувати рішення в групі?▪ Основи та техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (Практика)▪ Візуалізація: Як візуалізувати процес та результати обговорення?▪ Робота зі складною динамікою та конфліктний потенціал в фасилітації спільних рішень. 22 липня - Як розвиватися в якості фасилітатора?Робота з практичними кейсами.▪ Особиста стійкість (resilience) та розвиток навичок фасилітації в роботі з різними групами. Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи:насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітації спільних рішень. Ця програма поєднуватиме в собі: - як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів;можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи;- пакет супроводжуючих матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи;- сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені)- надихаючу навчальну спільноту компанію однодумців. Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4300 до 15 травня за тарифним планом early bird або ж 4800 до 15 червня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Майстер-клас "Розвиток жіночності: як відчувати себе спокусливою і привабливою"
18.07.2018 18:00
вул. Південний бульвар, 24б

Що таке жіночність: зовнішні чи внутрішні якості? Що таке спокусливість: довжина ніг чи розмір IQ? На ці запитання відповісти дуже непросто, адже поняття жіночності не має чітких рамок. У цьому понятті закладена зовнішня і внутрішня привабливість, спокусливість, сексуальність. А найважливіше це те, що дійсно ви розумієте під цими усіма поняттями? І те чи дійсно в середині ви почуваєте себе такими? У вас буде можливість розібратися у цьому на черговій зустрічі клубу Розвиток жіночності: як відчувати себе спокусливою і привабливою Що буде на МК : Розкриття теми жіночої сексуальності з психологом Вікторією Гаврилюк Учасниці клубу Роксолана Підгаєцька, Ірина Ягольник продемонструють елементи які допомагають відчувати себе привабливими, та спокусливими... А також вас чекає фуршет, розіграш подарунків і "родзинка" вечора... Яка? Дізнаєтесь уже на місці! Приходьте! Буде пізнавально, красиво та інтригуюче! Дрес код: одяг в якому ви почуваєте себе привабливими та спокусливими     Вартість: 150 грн для учасниць Клубу, 250 грн - для всіх бажаючих.Реєстрація за вказаним номером телефону.

Дитячі заходи

Веселкове літо

Запрошуємо дітей відвідати літній табір! На Вас чекають майстер-класи, заняття з вокалу та малювання і багато чого іншого.

Ігри ВДОМА
16.07.2018 - 31.07.2018 09:30

Дитячий клуб, няня, табір, підготовка до садочка? Можете називати, як завгодно, те, що ми пропонуємо: з 9.30 до 13.30, невеличка група (до 5 дітей), від 2 до 4 років (але найсамостійнішим можна і після 1 року), починаємо з 10 липня. Що будемо робити? Все, що цікаво дітям - бігати, малювати, трохи їсти печиво (якщо мама дозволить:), співати, танцювати, грати в схованки та настольні і ненастольні ігри, будувати замки... А ще - вчити прості речі англійською - кольори, предмети, привіт-дякую та інше. Бо до нас завітають веселі гості з Турції та Китаю, що під нашим доглядом пограють з Вашими (і нашими:) дітьми в що завгодно. Є три варіанти оплати: 40 грн.\година, 120 грн.\день (4 години з перекускою), 500 грн.\тиждень (пн-пт). Додаткова інформація за вказаним номером телефону.

Кіно

План втечі 2

Рей Бреслін управляє елітною командою фахівців з безпеки, навчених мистецтву втечі з найбільш непроникних в'язниць в світі. Коли його довіреного оперативника, Шу Рена, викрадають і поміщають в найскладнішу в'язницю з коли-небудь побудованих, повністю комп'ютеризовану з постійно змінною формою, Рей вирішує вистежити його за допомогою своїх колишніх друзів.

Великий злий лис та інші історії

На перший погляд може здаватися, що в сільській місцевості все тихо та гладко, та це не так. Насправді сільське життя сповнене неймовірними подіями і пригодами. Наприклад, одного разу перелітна лелека підкидає кроликові й поросяті дитинча з проханням доставити його за адресою. Іншого дня лис мимоволі стає квочкою для трьох курчат, які кличуть його мамою та вимагають турботи. А вже як справа доходить до Різдва, тут веселощі охоплюють усю ферму й навколишні ліси.

Тіло

Квитки можна придбати у касі кінотеатру.

Без сну
12.07.2018 - 18.07.2018

Події розгортаються у 1984 році. Театральна трупа під керівництвом дивакуватої режисерки береться за постановку незвичної п’єси. Вона була написана пацієнтами психіатричної лікарні. Аби зануритися у атмосферу твору, усі актори оселяються у давно закинутій лікарні. Головна умова режисерки – ніхто не має спати упродовж підготовки спектаклю. Молода акторка Біанка (Ева Куаттроксі) будь що прагне зіграти головну роль. Та віддатися акторській грі не так просто, коли через нестачу сну починаєш бачити те, що зазвичай приховане від людського ока. За словами постановниці – це саме те, чого вона і хоче досягти.

Аманда і лисиця

Маленька десятирічна дівчинка Аманда дуже любить домашніх тварин. Вона просто мріє завести собаку, уже декілька разів підбирала дворняг із вулиці, але її суворий тато проти того, щоб завести вихованця. Так що Аманді доводиться тільки мріяти. Разом із подружкою Меггі дівчинка одного разу знаходить незвичайну домашню тваринку – маленьку лисицю. Тільки ось за цією істотою полює пара хлопців. Вони хочуть зловити звіра, адже він дуже цінний. Аманда не бажає віддавати Макса нікому, адже його можуть образити. Дівчинка буде стояти за нього до останнього.

Мультісторії

Вперше на великому екрані – покази добірки анімаційних фільмів українського виробництва.До збірки увійшли епізоди анімаційного серіалу «Ескімоска», та пілотні епізоди серіалів «Клуб Всезнайків», «Мама поспішає додому» і «ТІКІ». Усі проекти розробила студія Animagrad, яка відома за фільмом «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», наразі студія працює над ще одним фільмом - «Мавка. Лісова пісня». «МУЛЬТісторії» стануть першим випадком регулярних сеансів коротких анімаційних фільмів у кінотеатрах України, а вже восени на маленьких глядачів чекатиме другий випуск збірки.Квитки можна придбати у касах кінотеатрe.

Наосліп

Події розгортаються у Лондоні. Сліпа піаністка Софія (Наталі Дормер) живе сама та не потребує сторонньої допомоги. У одному будинку із нею живе Вероніка (Емілі Ратажковскі), донька впливового посадовця. Дівчата іноді спілкуються, стикаючись у коридорі. Вероніку вбивають, викинувши з вікна. Та жодного доказу насильницької смерті немає. Єдиним можливим свідком події може бути Софія. Для поліції вона надати докладних свідчень не може. Та попри сліпоту, вбивці вбачають в ній небезпечного свідка. Тепер, аби залишитися в живих, незрячій Софії доведеться на повну використовувати усі доступні їй відчуття.Трилер «Наосліп» знято у копродукції Великобританії та США. Режисуру довірили ірландцю Ентоні Бірну. Виконавиця головної ролі Наталі Дормер («Гонка», «Ігри престолів») вперше у своїй кар’єрі долучилася до написання сценарію – його написали спільно Дормер і Бірн. Також акторка вперше стала співпродюсером фільму, у якому знімається.

Монстри на канікулах 3

Можете собі уявити, зловісний і жахливий граф Дракула страждає від самотності. Він уже всіма різними способами шукав собі пару – марно. Його дочка Мевіс думає, що тато дуже багато працює, тому вирішила зробити йому сюрприз – поїздку на елітному лайнері для монстрів, де будуть усі старі друзі графа. Дракулі явно не до душі ця подорож, але він погоджується. І тут сталося те, чого монстр не очікував – граф закохався в капітана корабля, прекрасну Еріку. Тільки ось Мевіс щось ця жінка не подобається. Еріка же зберігає таємницю страшну для кожного монстра - вона є предком відомого борця з жахами Ван Хельсінга. Жінка дуже хоче знищити тих, хто буде постійно веселитися на її лайнері.Рік: 2018Країна: СШАРежисер: Генндій ТартаковськийЖанр: анімація, комедія, сімейний, фентезіВ ролях: Адам Сендлер, Селена Гомес, Енді Семберґ, Мел Брукс

Хмарочос

Вілл Форд раніше був главою елітного загону ФБР, поки на одній операції він мало не загинув. Після того страшного дня він втратив ногу, яку замінив якісним протезом. Зараз Вілл є фахівцем з безпеки. Із того часу чоловік встиг обзавестися сім'єю, він абсолютно щасливий і вже ось скільки років не торкається до зброї. Зовсім нещодавно Форди стали першими мешканцями нової високотехнологічної висотки "Перлина". На жаль, будівля стала ласим шматочком для групи бандитів – вони створили вибух, який призвів до загоряння декількох поверхів. Тепер на плечах Вілла лежить відповідальність за життя рідних – він повинен їх урятувати, чого би це не коштувало.Рік: 2018Режисер: Роусон Маршалл ТерберЖанр: бойовикВікові обмеження (років): 12В ролях: Двейн Джонсон, Нів Кемпбелл, Пабло Шрайбер, Чин Хань

Джим Ґудзик і машиніст Лукас

Машиніст локомотива "Ебмен", який може їздити не тільки по рейках, Лукас разом із іншими товаришами знайшов дитину-сироту в колисці. Вирішили назвати його Джимом-ґудзиком. Із тих пір чоловік і хлопчик завжди були нерозлучні. Вони жили на маленькій острівній державі Медландії, поки король не наказав позбутися "Ебмен". Лукас і Джим вирішили помчати назустріч пригодам у пошуках нового місця проживання. Вони пройдуть бурхливі моря, зустрічі з драконами і велетнями, побувають на різних островах. На одному з них друзі дізналися, що чарівну принцесу Лі Сі викрали. Джим і Лукас зроблять все можливе, щоб урятувати дівчину від полону й усіх небезпек.Рік: 2018Країна: НімеччинаРежисер: Денніс ГанзельЖанр: пригоди, сімейний, фентезіВікові обмеження (років): 6В ролях: Рік Каваніан

Ти квач!
12.07.2018 - 18.07.2018

Щорічно весь травень п'ятеро давніх друзів відводять на гру в квача. Це змагання у них проводиться з першого класу, хоча вони вже встигли і одружитися, і дітьми обзавестися. Друзі ризикують всім, щоб перемогти, щоб просто не бути тим, хто водить. Джеррі, наприклад, ніколи не був у ролі квача – його ніхто не може зловити. Навіть зараз, коли він повинен бути легкою мішенню через своє весілля, у решти гравців нічого не виходить. Джеррі дуже хороший у цій небезпечній грі. І це змагання дійсно об'єднує друзів. Вони готові тікати один від одного в різні частини країни, але все одно рано чи пізно знову зустрінуться.Рік: 2018Країна: СШАРежисер: Джефф ТомсічЖанр: комедіяВ ролях: Аннабелль Волліс, Джон Гемм, Айла Фішер, Джеремі Реннер, Рашида Джонс

Сікаріо 2

На кордоні між США та Мексикою завжди було дуже гаряче. Основна проблема тут – наркотики. Наркокартелі все своє існування ведуть нещадну боротьбу з американськими спецслужбами. Багато хто в цих протистояннях втратив друзів, близьких. Американський уряд навіть вніс наркокартелі до списків терористичних організацій. У ході однієї спецоперації федеральний агент Метт Грейвер змушений попросити допомоги у свого колишнього напарника Алехандро Гілліка. Незважаючи на багато розбіжностей, вони повинні попрацювати ще трохи разом. Але операція пройшла трохи не за планом...Рік: 2018Країна: США, ІталіяРежисер: Стефано СоллімаЖанр: бойовик, драма, кримінал, трилерВ ролях: Джош Бролін, Бенісіо Дель Торо, Меттью Модайн, Кетрін Кінер

Прикрась прощальний ранок квітами надії

Красуня Макія — з роду безсмертних. Віками численні армії намагались захопити її народ, щоб заволодіти секретом вічного життя. І от тепер, коли місто зруйновано, дівчина переховується в лісі. Тут вона зустрічає маленького хлопчика Еріала, який втратив батьків, і починає дбати про нього.Минають роки, хлопчина перетворюється на прекрасного юнака. Макія розуміє, що Еріал — проста людина, а отже, він смертний.Квитки можна придбати у касі кінотеатру.

Людина-мураха та Оса

Скотт Ленґ, відомий також, як Людина-Мураха вже заслужив право опинитися в команді Месників, але бажання бути ближче до своєї дочки утримує його в рідному Сан-Франциско - до тих пір, поки доктор Генк Пім не закликає Скотта приєднатися до нової, небезпечної місії. А допомагати в протистоянні з підступним ворогом Людині-Мурасі буде нова напарниця - Оса.Рік: 2018Країна: США, ВеликобританіяРежисер: Пейтон РідЖанр: бойовик, пригоди, фантастикаВ ролях:Пол Радд, Еванджелін Лілл, Майкл Дуглас, Майкл Пенья, Мішель ПфайфферКвитки можна купити у касі кінотеатру.

Гарячі копи

Життя нас часто зводить із абсолютно різними людьми. Ось так абсолютні протилежності Тео та Люк почали працювати разом в охороні посольства однієї країни. У своїй діяльності вони використовують протилежні методи: Люк завжди покладається на свою силу і міць, а Тео на сто відсотків упевнений у своєму інтелекті та феноменальній пам'яті. Вони начебто повинні були доповнювати один одного, але більше лаються щодня через багато розбіжностей. Одного разу на завданні, коли вони охороняли дочку посла, вони не впоралися, і її викрали. Тепер напарники повинні зробити все можливе, щоб врятувати її. Вони зобов'язані забути про всі свої розбіжності, щоб домогтися спільної мети.