Музей мистецтв Прикарпаття

майдан Шептицького, 8
(Виставковий зал)
ДеньГодини роботиПерерва
ПнВихідний
Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд10:00 - 17:00Без перерви
вулиця Любомира Гузара (Новгородська), 49
(Адміністрація)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний
вулиця Низова, 2
(Фонди)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт10:00 - 17:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Вивчення творчості митців Прикарпаття. Пошук, збереження, експертиза творів давнього мистецтва. Постійна експозиція сакрального мистецтва Галичини, зарубіжного, українського, образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва. Періодичні виставки.

Події

Виставка до Дня Незалежності України "Схід: рівень свободи"
Обласна художня виставка "Схід: рівень свободи" – мистецька акція, що спрямована на відзначення Дня Незалежності України, яку сьогодні виборює українська нація в війні проти російської федерації та демонстрацію творчого надбання Донеччини в галузі образотворчого мистецтва. Виставка об'єднає у єдиний проєкт мистецьку еліту Донеччини - серед учасників заслужений художник України, члени Національної Спілки художників України, досвідчені майстри живопису і графіки, викладачі спеціалізованих художніх закладів і художніх студій. В експозиції будуть представлені також 25 копій творів з колекції Донецького обласного художнього музею, зібраної закладом після відновлення діяльності на території підконтрольній українській владі після 2015 року. Відвідувачі виставки побачать також твори з приватних колекцій, що були врятовані завдяки зусиллям Донецького обласного художнього музею з територій активних бойових дій.  
Виставка "Імпрезі-36!"
"Імпреза" стала першою міжнародною бієнале, яка відбулась на території України. Наступною такою подією стала Київська бієнале сучасного мистецтва Arsenale, що відбулась у 2012 році. Подія на кшталт "Імпрези" не мала жодних аналогів не лише в Івано-Франківську, але й інших українських містах. На відкриття приїхали представники інших міст, аби перейняти досвід. "Імпреза" вплинула на появу таких подій як "4 блок" у Харкові, "Інтердрук" та "Відродження" у Львові, "Пан Україна" в Дніпрі. Крім цього, варто згадати: Берлінський мур пав 9 листопада 1989 року. "Імпреза" почалась на місяць раніше, 10 жовтня 1989-го. Запрошуємо відвідати виставку!

Відгуки