Афіша подій у місті Івано-Франківськ на завтра 20 квітня 2019

Дати:
Розділи:
Вистава "Між нами"

Вистава проводиться з метою надання допомоги сім'ї Мельник Світлани Олегівни (вчителька ЗШ №7) для її сина Матвійка, 16.09.2016 року народження, на операцію (діагноз:двобічна сенсоневральна глухота четвертої степені).

Вистава "Колобок"

Початок 20.04 о 12:00, 21.04 о 11:00 та 13:00. Вистава для дошкільнят та дітей молодшого шкільного віку.   Що тут скажеш? Колобок – він і є Колобок – звідусіль круглий. Так споконвіку й котиться по життю від дитинства до дитинства, даруючи усім оптимізм і втіху. Бо він – Сонце.   Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Станція, або розклад бажань на завтра"

Драма з елементами фарсу. Три жінки опиняються на дивній станції, де відбувається щось незвичайне: жодних поїздів, але багато див. Їхні бажання починають здійснюватися, проте невиголошені, а потаємні... Чого хоче жінка? І чи здійснення бажань зробить нас щасливими? Оманливий рай виявляється пасткою, і вибратися з неї майже неможливо... Чи все-таки можливо. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Цирк під водою "Shekera" з програмою "Alazana"
19.04.2019 - 21.04.2019

Увага! Цирк Shekera з гастролями в місті - Івано-Франківськ! І тільки зараз, тільки з 12 по 21 квітня Івано-Франківськ вперше побачать справжній цирк на воді. Так поспішіть ж побачити це неймовірне шоу і Ви! Унікальні трюки і циркові номери! Маленька дівчинка-мрійниця розповість глядачам про екзотичний світ! Єгипетські боги відкриють портал до незнаного, магічного та інколи небезпечного світу Алазана! Людина дощу, дівчинка, що живе у квітці, маги, фокусники та найкрасивіші фонтани - все це чекає на глядачів у цирку Shekera!! Шоу ALAZANA - це фантастика, що стає реальністю серед танцюючих фонтанів на арені оточеній водою! Центральна каса цирку: на стадіоні "РУХ", з 9:00 до 20:00.  Ми з нетерпінням чекаємо Вас на шоу! І будьте впевнені - краще один раз побачити, ніж 100 разів почути. Квитки можна придбати в касі цирку та за нижчевказаним посиланням. 

Мантра Вечірка

Запрошуємо Вас поринути в дивовижну атмосферу, наповнену магічними звуками музики і мантр. Що таке мантри? Можливо, Ви вже чули мантри, коли займалися йогою, або снідали у вегетаріанському кафе, але чи пробували Ви їх співати?Якщо ще ні, то ми приготували для Вас чудове відкриття - Ви це можете, і це дійсно дає дуже потужний заряд позитивної енергії і відкриває внутрішню гармонію. Легкість і умиротворення, ось що до нас приходить завдяки співам найвідоміших і мелодійних мантр.Окриленість і натхнення, наповненість і радість - найчастіші стани, які відчувають після такого занурення.А після співів на вас чекає запашний травяний чай із смаколиками у чудовій компанії в створеній душевній атмосфері :)Оплата: DONATIONУсі деталі - за телефонами нижче.

Franklin mix a lot
20.04.2019 20:00

Краща музика від Dj N.Extazy!

Saturday night fever
20.04.2019 22:00

Saturday Night Fever: Roman Dub, Andriy Vitvitski, Альона Левицька.

Виступ Іванки Йоко

Пропонуємо провести вечір в затишній атмосфері за смачною вечерею та під музичний супровід від улюблених виконавців.

Saxo night& Magic

Вечір саксофону by Ruslan Pavluk + ведучий Тарас Василик.

Розвиваємо емоційний інтелект граючи!
20.04.2019

Емоційний інтелект – здібності, які беруть участь в усвідомленні та розумінні власних емоцій і емоцій оточуючих. Люди з високим рівнем EQ добре розуміють свої емоції і почуття інших людей, можуть ефективно керувати своєю емоційною сферою і вони легше досягають своїх цілей у взаємодії з оточуючими. Щоб розвинути в собі здатність до найбільшого відчуття щастя та успішної самореалізації, людині варто розвивати свій емоційний інлелект. Адже завдяки йому ми можемо знайти баланс між розумом та почуттями і наблизитись до відчуття гармонії у житті. Також завдяки грі: - розвиваємо креативність та сміливість;- отримуємо навички спілкування;- розвиваємо творчість та щирість у розкритті власних емоцій;- вивчаємо та говоримо англійською.Гра для тих, хто хоче бути впевненим у собі, усвідомленим у своїх емоціях та діях, підготовленим до життя і відкритим до змін. Гра буде цікава як для дорослих, так і для дітей (від 8 років). Набираю групу дорослих і групу підлітків.   Для дорослих: щотижня (пятниця та субота) з 10:00 - 12:30Для дітей: щотижня (субота) з 13:00 - 15:00Участь у грі платна. Реєструйтеся і приходьте на гру!

Гра-тренінг з фінансової грамотності "Життєвий капітал"
20.04.2019 12:00

Гра-тренінг з фінансової грамотності "Життєвий капітал" допомагає відпрацювати навички управління фінансами та ресурсами, розробити стратегію інвестування. Гра дуже цікава! Вона буде корисна власникам і керівникам бізнесу, а також працівникам, і навіть підліткам. Що таке Життєвий Капітал? #ЖиттєвийКапітал – це ноу-хау у фінансовій освіті дорослих та дітей.Він поєднує в собі:- Навиковий тренажер;- Трансформаційно-психологічну гру;- Соціально-економічний стимулятор реальності.У грі змодельовані практично всі можливі життєві ситуації, які так чи інакше, впливають на фінансове становище людини:- Звільнення чи банкротство;- Емоційні, незаплановані витрати;- Отримання спадку;- Ризикові випадки по нерухомості, машинах, здоров'ю;- Ситуації пов’язані з літніми батьками;- Вплив навчання на фінанси;- І багато іншого.Фактично весь цей процес займає 5-6 годин.Таймінг30хв – правила, стратегії, кейси.4 години – гра-тренінг з перервою на брейк-каву.0,5-1 година – детальний аналіз і резюмування по кожному учаснику, визначення зон розвитку, відповіді на питання.Ціна 400 грн. Тривалість 6 годин.Кількість місць обмежена. Реєстрація обов'язкова.Деталі за телефоном

Гра-тренінг "Щурячі перегони"

В суботу, 20 квітня, відбудеться гра-тренінг "Щурячі перегони". Це аналог гри "Cash Flow" Роберта Кійосакі, але перероблена під українські реалії. Буде корисно для тих, хто боїться почати власний бізнес, а також тим, хто має вже свою справу.⠀Гра триватиме 4 години. Під час гри кожен гравець отримає зворотній зв'язок від групи і тренера. Будуть проведені елементи тренігу на виявлені потреби групи і конкретного учасника.   Вартість гри 200 грн, а при оплаті до 18 квітня - 150 грн. Кількість місць обмежена.

Загальноміський хореографічний фестиваль «Карпатські візерунки - 2019»
20.04.2019
Набережна вулиця ім. Василя Стефаника, 42 (Муніципальний центр дозвілля)

 

Дегустація лікерів
20.04.2019 19:00

Вперше у ШефКлуб - сліпа дегустація чайних лікерів Drambuie на основі віскі Tatratea original 52% та Tatratea forest fruit 62%!А також дегустуємо легендарні Jagermeister та Amaro Montenegro.Реєстрація за нижчевказаним посиланням.Вартість - 280 грн.

Виставка фото "У пошуках власної ідентичності" Маріанна Глинська

Фіксуючи себе за допомогою фотокамери в певні моменти життя протягом останніх 10 років, намагаюсь віднайти справжню ідентичність та зрозуміти процеси, які впливають на її формування; пробую пізнати себе, адже тільки пізнавши себе, можна зрозуміти та пізнати навколишній світ.Мене, як і багатьох інших людей, завжди цікавило питання Хто Я? Справжня Я? І що я тут роблю? І що означає бути жінкою в певному часі та місці, які це накладає “обмеження” чи навпаки надає “переваги”? Я почала собі задавати ці запитання у підлітковому віці, і вважала, коли стану дорослою, все буде точно ясним і зрозумілим.Я читала книги, спостерігала за навколишнім світом, час від часу мені здавалось, наче я все зрозуміла і я точно знаю хто я. Ішов час, і я розуміла, що і досі нема відповідей на всі запитання, а якщо з’являються відповіді на одні запитання, виникають інші...Виростаючи в маленькому провінційному містечку, якому притаманна певна філософія, зростаючи в час розпаду Радянського Союзу та формування незалежності України, я спостерігала, як одна ідеологія раптово змінює іншу і люди, які вчора говорили одне, сьогодні заявляли зовсім інше. В дитинсті це мене часто заплутувало, і я швидко зрозуміла, шо певна театральна гра, в яку всі грали (грають) стала своєрідним маскародом і водночас способом виживання, захисним механізмом.Бути собою можна було, але тільки серед певних людей, яким ти довіряєш, а в іншій час треба було просто грати, притворятись наче ти інший. Та інколи це спричиняло плутанину в голові і зовсім не допомагало зрозуміти а хто ж ти, справжній ти?Живучи в полоні стереотипів, під свідомим чи несвідомим впливом реклам, телебачення, Інтернету, буває тяжко розділити чи рішення прийняте саме тобою чи ні, чи ти є справжня чи ні, чи ти керуєш своєю поведінкою чи піддаєшся чужим умілим маніпуляціям. Порівняння з іншими стало вже нормою, і все важче і важче не втратити себе, власну ідентичність.Для мене фотокамера стала одним із знаряддям дослідження власної ідентичності, а фотознімки фіксацією пошуку себе, заглиблення у власний світ, де немає меж між нормою та божевіллям, грою та справжністю, де не потрібні ніякі межі....Даний проект – пошуки власної ідентичності, пошуки відповідей на запитання, пошуки, що і досі тривають.... 

Виставка писанок Лесі Мартинюк "Писанка з Волині"

Відкриття виставки 4 квітня о 15:00. Мартинюк Леся Георгіївна народилася на Тернопільщині. Закінчила Прикарпатський університет імені Василя Стефаника, художній факультет.Викладач-методист декоративно-прикладного мистецтва та дизайну Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського; голова циклової предметної комісії викладачів образотворчого мистецтва та окремих методик; керівник «Зразкового художнього колективу» писанкарів  «Писанки княжого граду»; керівник студентської гуртка-студії «Сонцеквітка»; член Національної Спілки Народних Майстрів УкраїниВолодіє усіма сучасними техніками оздоблення писанок. Займається традиційним восковим розписом писанок, вивчає семантику волинського письма.  

Виставка малярства "Голос землі"

Відкриття 10 квітня о 15:00.   Марія Ворончак  народилася 14 січня 1973 року в с. Глещава  Теребовлянського   району  Тернопільської області. Основні уроки образотворчої грамоти отримала в період навчання на художньому факультеті   Прикарпатського національного  університету  ім. Василя  Стефаника ,який закінчила в 1995 році.  Учителі з фаху – П.Прокопів, М. Фіголь, В. Лукань, Б. Бойчук.  Саме тут почалося формування глибинного розуміння мистецтва і вироблявся художній смак. На другому курсі зацікавилася ліногравюрою і навчалася цієї техніки у відомого українського художника Петра Прокопіва.Після закінчення університету працювала керівником художньої студії в місті Теребовлі  і викладачем  рисунку та живопису в  Теребовлянському  училищі   культури.В цей час малює свої перші живописні полотна і стає учасницею обласних молодіжних виставок в місті Тернополі.Економічна криза в державі заставляє покинути рідну землю і виїхати на роботу за кордон.  В 2001 році художниця переїжджає до Відня (Австрія). Серед всіх випробувань заробітчанського життя постійно знаходить час на малювання. Тут, у Відні, робить свої перші персональні виставки та бере участь в групових міжнародних виставках.Навчалася в інституті славістики  Віденського університету (2008-2011).Проживши в Австрії 9 років, приймає вистраждане, але правильне рішення – повернутися в Україну і займатися виключно мистецтвом. В 2011 році повертається в Теребовлю і присвячує себе улюбленій справі. Основна образотворча техніка – олійний та акриловий живопис.З 2015 року стає постійною учасницею всеукраїнських виставок.

Сплав Черемошем і похід на Піп Іван
20.04.2019

Коли тануть сніги у високогір’ї, ми беремо рафти та йдемо сплавлятися найбільш придатною для цього річкою в Україні – Чорним Черемошем. Поки річка повноводна, а течія швидка!І коли ми вже тут – треба йти вище в гори! Тому лише з маленькими рюкзаками у другий день піднімемося на г. Попіван Чорногірський із відомою будівлею обсерваторії на ній.Цей тур – ідеальний варіант насиченого і різноманітного відпочинку, коли бракує часу на відпустку. Всього за три дні можна і сплавитися гірською річкою, і піднятися на вершину-двотисячник. Буде адреналін і командна робота на сплавах; а ще карпатська весна з першими крокусами у горах.Ніколи не керували човном? Ми навчимо! Цей тур підходить для новачків, спеціально готуватися не потрібно.ЩО БУДЕ: 4 рази сплавимося Чорним Черемошем. Один сплав – це 1,5 години, 10 км і декілька порогів ІІ-ІІІ категорії складності; спробуємо різні плавзасоби – рафт, катамаран і байдарку. У них різна швидкість та маневреність; наш табір у наметовому містечку в с. Дземброня, біля самої річки. Там є все основне для 3-х днів на природі; піднімемося на гору Попіван Чорногірський (2,022 м) і на скелі гори Вухатий Камінь.ВАРТІСТЬ: 2 700 грн / 2 500 грн - при бронюванні у березні.

Сплав "По воді і по горах: Чорний Черемош і Чорна Гора"
20.04.2019

Тривалість - 3 дні. Рівень складності - середній. Відстань - 19 км. Вартість - 2300 грн.  Коли тануть сніги, ми беремо свої рафти та ідемо сплавлятися найбільш придатною для цього річкою в Україні – Чорним Черемошем. Поки річка повноводна, а течія швидка! Але чому б не урізноманітнити водні пригоди виходом у гори, коли ми вже тут? Взявши із собою лише маленькі рюкзаки, у другий день туру вирушимо на г. Попіван Чорногірський із відомою будівлею колишньої обсерваторії на ній.Цей тур – ідеальний варіант насиченого і різноманітного відпочинку, коли бракує часу на відпустку. Всього за три дні можна і сплавитися гірською річкою, і підкорити вершину-двотисячник. А ще спробувати найсвіжіший полонинський сир та насолодитися чистим карпатським повітрям!

Похід по хребту Кукул та чарівні крокуси

Кукул (Кукуль) — гора в Українських Карпатах, на північ від масиву Чорногора. Розташована в межах Надвірнянського району Івано-Франківської області та (частково) Рахівського району Закарпатської області.Висота гори 1539 м над рівнем моря. Західні та північно-східні схили гори дуже круті. Верхівка гори поросла смереками. Біля гори розташована однойменна полонина Кукуль, Закукул та Лабєска. На північ від гори розташоване смт Ворохта та село Вороненко, на північний захід — село Лазещина та смт Ясіня. На південному заході від гори бере початок річка Форещанка, ліва притока Пруту.   Вартість - 370 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Великодній пряничний майстер-клас

Запис відкрито за нижчевказаним номером. Ось така краса може стати прикрасою у Вашому кошику.

Йога - Мистецтво - Традиції
20.04.2019 20:00
вул. Радіщева, 3г (Art Майстерня)

3 в 1Йога та дві унікальні традиційні техніки в одному майстер-класі! Відкрийте для себе неймовірний всесвіт гончарства й технологію виготовлення українського оберегу - писанки, а також світ ЙОГИ для вашого здоров`я!Що будемо робити?1. Гончарну тарілку з розписом.2. Писанку.3. Практикувати ​ваджра-йог​у (коректний підхід до хребта).Будемо вчитися формувати виріб на гончарному колі. Матеріал: гончарна маса, керамічні фарби-ангоби. Писанка - українська мандала. Зробимо візерунок на спеціально підготовленому курячому яйці. Матеріали: яйце, віск, анілінові фарбники.Будемо практикувати йогу, щоб оздоровити своє тіло та увійти в стан ясності й спокою.Програма:10:00 Практика ваджра-йоги (динамічна)11:00-14:00 Гончарство + розпис14:00-15:00 Чаювання з солодощами/перерва на обід15:00-16:00 Писанка16:00-17:00 Практика йоги (м`яка, на витягування хребта і розслаблення).Вартість: 575 грн.У день проведення - 650 грн. Кількість місць обмежена!

Майстер-клас "Писанкарство"

Ми вже почали готуватись до Великодня і запрошуємо до участі у творчих майстер-класах.Обіцяємо цікавих майстрів та незабутні враження.Тож, наш перший майстер-клас присвячено традиції писанкарства. Це й зрозуміло, бо писанка є символом Великодня.На сьогодні писанку вважають одним із найголовніших надбань української культури. У ній зашифровані елементи світу і природи, традиції минулого, магія національного світобачення. Тому українську писанку недаремно вважають символом українського народу.А творити це чудо нам допоможуть майстрині Ira Basiyk та Soldatova Julia, яких ми добре знаємо та раді бачити знову у нашому просторі.Кожен учасник забере з собою писанку, яку відтворить. Матеріали і затишну атмосферу ми забезпечимо.Вартість для дорослого - 150 грн.Вартість для дитини до 10 років - 100 грн.Форма для реєстрації за нижчевказаним посиланням. 

«Прикарпаття» - ФК Львів (Львів)
20.04.2019 12:00
Стадіон "Хет-трик арена"

Чемпіонат України з футболу сезону 2018-2019 (U-14, U-15) серед команд СДЮСШОР.

Дзадзен медитація з Саном Саттарі

Сан Саттари (San Sattari) знову у Франківську! І, як водиться, з новими темами, новими практиками :) Дзадзен (Шаматха Віпассана, Цзо Чань) - практика, що спрямована на приборкання свого розуму та своїх емоцій.Це не означає, що ви стаєте холодніші і черствіші душею.Це означає, що ви адекватні в кожній ситуації, і ані розум з думками, ані серце з емоціями не несуть вас, як дикі коні.Завдяки практиці ми розуміємо, думаємо, відчуваємо і реагуємо одночасно, в стані Тут і Зараз.На занятті відбувається внутрішня передача практики кожному учаснику.Що буде на практиці:- пояснення техніки правильного сидіння- пояснення техніки правильного дихання- пояснення техніки правильної концентрації уваги (без якої медитація - НЕ медитація)Практика дзадзен допоможе практикуючому ознайомитися з цим методом самопізнання. Буде кілька сесій, і кожна сесія розпочинатиметься з чернечої розминки. Плюс, в кожній новій сесії будуть даватися нові об'єкти концентрації уваги і нові секрети дзадзен. За цей час практикуючий може в повноті оцінити і увібрати всі тонкощі і корисності даної практики.Практика дзадзен допомагає кожному, хто її використовує в своєму житті. Є ефект від нетривалого сидіння - новий досвід, тренування волі, заспокоєння розуму. Але тривале і регулярне сидіння розвиває в людині дуже глибокий спокій, впевненість в собі, розсудливість, впорядкованість розумових процесів і контроль емоційних сплесків. У деяких випадках можливе тілесне оздоровлення.Також ми опрацюємо кілька медитацій школи Тендай, що не менш ефективні, але більш складні.

Вистава "Між нами"

Вистава проводиться з метою надання допомоги сім'ї Мельник Світлани Олегівни (вчителька ЗШ №7) для її сина Матвійка, 16.09.2016 року народження, на операцію (діагноз:двобічна сенсоневральна глухота четвертої степені).

Набір на літній період дітей віком 2,5-6 років у навчальні групи

В програмі:  підготовка до школи розвиток мовлення вивчення англійської мови робота над навичками письма та читання розвиток дрібної моторики Деталі та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Майстер-клас зі створення великоднього декоративного горщика

Майстер-клас зі створення великоднього декоративного горщика.Трохи більше, ніж за тиждень найсвітліше християнське свято! Природа прокидається, ґаздині шукають найсмачніші рецепти пасочок, а ми пропонуємо підготувати святковий декор!На майстер-класі під керівництвом викладача створимо яєчка в техніці «декупаж» та підберемо гарну композицію для кожного горщика!Будемо раді бачити і дорослих, і діток (участь діток до 8 років обов`язково в супроводі дорослих). Бажаєте прийти родиною - подаруємо вам знижку!Ціна 340 грнМатеріали включені у вартість.Кількість місць обмежена!Бронювання місця здійснюється при передоплаті 50 %.Запис за нижчевказаним телефоном. 

Cinema Club for kids 8-11

Запрошуємо дітей віком 8 - 11 років на кіно-клуб англійською мовою. "Чарлі і шоколадна фабрика" / Charlie and the Chocolate Factory.У програмі:- перегляд та обговорення фільму - веселі завдання та ігри- чаювання Перегляд супроводжують два вчителі з англійської мови. Організаційний внесок 80 грн та смаколики до чаю. Попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Екорух "Місто квітів"

Давайте разом зробимо наш Івано-Франківськ квітучим! У 2018 році з ініціативи секретаря міської ради Оксани Савчук у місті за один день висадили 10 тис. айстр. Цього року ще більше розмаїття квіток - айстри, чорнобривці й агератум. Як узяти участь?1.Зберіть команду квітколюбів2.Визначте місце у своєму дворі/сквері/мікрорайоні для висаджування квітів3.Зателефонуйте до нас та зареєструйтеся за номерами нижче.Ми допоможемо вам підготувати клумбу. Безкоштовно забезпечимо насінням, інвентарем і гарним настроєм! Долучайтеся до екоруху та публікуйте фото з хештегом #місто_квітів

Франківський Подіум 2019
20.04.2019 18:00

Франківський Подіум 2019! Це ваш гід по найтемніших закутках модних течій! Вхід - 200-300 грн.

Тиждень перших персональних тест-драйвів

Революційний фастбек Peugeot 508 – це безкомпромісний дизайн та провідні технології. Стань одним із перших, хто випробує автоновинку 2019 року!14-21 квітня: тиждень перших персональних тест-драйвів. Реєструйтеся за нижчевказаним посиланням. Низький динамічний силует, агресивна передня частина та сталевий мускулистий стиль нового фастбеку PEUGEOT 508 дозволить відчути еру спорту й елегантності. Його вирізьблені лінії, довершена решітка й нові ходові вогні підкреслюють сміливий та інноваційний дух автомобіля. А дизайн забезпечує безкомпромісну естетику та якість: збалансовані пропорції, вікна дверей без рамок, кольори та оздоблення було розроблено з великою точністю, що додає кожній деталі елегантності й досконалості.

Табалуґа

 Табалуга – звичайний невеликий дракончик. Тільки на відміну від своїх родичів у нього немає типових драконівських атрибутів – величезних крил, щоб літати, і вогняного дихання. Ну немає у нього поки цього вогника, як у інших. Друзі та прийомний батько його всіляко підтримують, щоб Табалуга не втрачав віру в себе. Дракончик вирішив, що його вогник просто не прокидається в теплому кліматі - і вирушив разом із друзями на пошуки Льодових земель. Там він зустрів нових знайомих, а головне – дівчину, у яку, схоже, закохався. Але знищити все, що Табалуга любить, готовий злісний сніговик Арктос. Урятувати дім повинен саме дракон. Йому потрібно тільки повірити в себе та знайти той самий вогник усередині. Квитки можна придбати в касі кінотеатру. 

Після

Випадкова зустріч перевернула їх звичний світ. Вона - старанна студентка і зразкова дочка, а він - диявольськи привабливий бунтар з багатої сім'ї. Живучи в паралельних всесвітах, вони б навряд чи навіть глянули один на одного. Однак цьому знайомству судилося розділити життя закоханих на до і після... Придбати квитки можна в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Код "Червоний"

Шпигуни існують не тільки в фільмах, а й у реальному житті навколо нас. Звичайно ж, ніхто про них не повинен знати, адже все їхнє існування оточене таємничістю. Джоан Стенлі залишила свої молоді роки далеко позаду – але яке цікава життя у неї була в той час! Дівчина навчалася в Кембриджі, що для представниці її статі було вже досягненням. Одна пропозиція роботи змінила її життя. Джоан була дуже близько до створення першої атомної бомби – і цією інформацією вона ділилася десятиліттями з радянським урядом. Не заради грошей або влади – Джоан хотіла, щоб на всій планеті не правили країни, а правив мир. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням.