Афіша подій у місті Івано-Франківськ на завтра 19 лютого 2019

Дати:
Розділи:
Вистава "За двома зайцями"

Голохвостий розпочинає полювання одразу на двох зайців. Його серце розривається між кралечкою Галечкою та грубим гаманцем Сірків. З одного боку Подолу - Проня, що страх як закохана і вже готується до весілля з "розумним та багатим франтом", а з іншого - тітка Секлита, котра нізащо вже не випустить зі своїх рук та хати "завидного нареченого" своєї доні. Ох і непереливки йому...   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Harmonia Nobile "Романтичне захоплення"

Камерно-інструментальна музика Л.Боккеріні, Ф.Шуберта, Р.Шумана, Е.Елгара в інтерпретації солістів Академічного камерного оркестру Harmonia NobileНародна артистка України Наталія Мандрика — скрипкаВладислав Пірус — фортепіаноВолодимир Банашек — віолончельОльга Банашек — фортепіаноВалентина Ковальська — альтСофія Гармасій — скрипкаАрсен Бучинський — контрабасРоман Гродзінський — гітараЄвген Якимович — кастаньєтиХудожнє слово — Христина Кобильчук 

Олександр Ройтбурд «Живопис з приватних колекцій»

Виставка творів Олександра Ройтбурда відбудеться в Івано-Франківську вперше. Ще однією несподіванкою є те, що це не програмна експозиція, а представлення робіт художника, що знаходяться в приватних колекціях. Одіозна та неоднозначна фігура одного з найуспішніших художників також відома його прогресивною громадянською позицією та вправним адміністративним досвідом. Зацікавленим буде цікаво почути думки знаного художника та молодого директора з того чи іншого питання. Заплановані публічні діалоги «Художній музей: наука — атракція, історія – спектакулярність, живопис – нові медіа» та «Колекціонування мистецтва в Україні – прагматичний спорт чи емоційна пригода?» дадуть можливість усім зацікавленому взяти безпосередню участь у дискусіях. Осмислення місця музею в сучасних умовах, науковий підхід до створення музейної колекції, що відображатиме дух епохи, проблеми фондів та реставрації артефактів а також співучасть у творенні приватної колекції та цілі й завдання Клубу колекціонерів – теми для обговорень. Чи спроможний сучасний художник осучаснити державну інституцію і що для цього потрібно? Яка участь комерційних партнерів та громадськості в популяризації діяльності наукової інституції? Колекціонування мистецтва – забавка для заможних?

Проект "Інсталяція"
12.02.2019 - 24.02.2019 15:00

Спільний проект "Інсталяція" представить погляди кількох івано-франківських митців на проблеми сучасного суспільства.

Виставка живопису Наталії Юрової "Кичери"

Юрова Наталія ОлегівнаНародилась 1993р. у місті Чортків Тернопільської області. Після закінчення школи поступила у Косівське училище прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. За професією і покликанням душі художник. У вільний час ходить у походи в гори, де черпає натхнення для створення нових картин. Любить фотографувати. Її завжди надихає природа, особливо українські Карпати, зелені смерічки, царинки з копичками сіна, гуцульські хатки, гірські річки і потоки. Всі Наталині живописні твори присвячені Карпатам.Освіта:2008-2012 р. навчалась у КУПДМ ЛНАМ на відділі художній розпис, де здобула ступінь молодший спеціаліст.2012-2016 р. навчалась на відділу монументально- декоративний живопис у КІПДМ ЛНАМ була ступінь бакалавра.2016-2018р. навчалась на відділі монументально- декоративний живопис у КІПДМ ЛНАМ здобула ступінь спеціаліста.Конкурси:2015 я брала участь у всеукраїнському конкурсі з живопису імені Адальберта Ерделі м. Ужгород.2015 брала участь у конкурсі з рисунку у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша.2014 брала участь у ІХ Міжнародному гончарному фестивалі у с. Опішне Полтавська область. Де здобула 3 місце у номінації образотворче мистецтво.2016р. брала участь у всеукраїнському студентському конкурсі з живопису «срібний мольберт» м .Ужгород.2017 р. брала участь у регіональному пленері «Косів осінній» у КІПДМ ЛНАМ .Виставки:У 2015 – 2017рр. Брала участь у щорічних виставках живопису «Косів осінній» у Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини . У 2016 персональна виставка творчих робіт у холі КІПДМ ЛНАМ.У 2018р. Персональна виставка творчих робіт у Косівському музеї народного мистецтва та побуту Гуцульщини .2018р. брала участь у 1 всеукраїнській художній виставці сучасних дипломних робіт «Від поклику до професії»Основною технікою живопису є олійний живопис мастихіном, також полюбляє малювати акварельними фарбами невеличкі етюди на природі. У своїх живописних роботах старається передати неповторну красу Карпатського краю і показати глядачу унікальні та неповторні Українські Карпати !!!!

Безкоштовні екскурсії у Науковому музеї

Феєрверк емоцій - фізичні та хімічні закони в формі гри, основи енергозбереження та знайомство з сучасними технічними установками, які демонструють технології енергозаощадження (сонячні панелі, вітрогенератори), ігри в повітряний баскетбол, віртуальна реальність. І це лише частина ціквезних експонатів...Коли: в лютому (40 екскурсій)Для кого: старшокласники м. Івано-Франківська та Івано-Франківської областіТривалість: 1 год.Проект "Школа передових технологій" реалізується у співпраці ГО «Бюро розвитку інновацій та технологій» та Компанії "КИЇВСТАР" (в межах міжнародної ініціативи Make Your Mark)Для того, щоб записати на екскурсію Вам потрібно перетелефонувати до нашого адміністратора і узгодити з ним день і годину екскурсії.Поспішайте записати свій клас!

Похід "Говерла, Петрос: зимове сходження"
19.02.2019

Тривалість - 4 дні. Рівень складності - середній. Маршрут - Лазещина – Козьмещик – Говерла – Петрос – Козьмещик – Лазещина. відстань - 35 км. Вартість - 2200 грн. Пропонуємо провести чотири дні серед засніжених гір та піднятися на дві гори-двотисячники Чорногірського хребта. Говерла та Петрос – особливо чарівні взимку. Менше людей, більше вражень!Зимовий похід по Карпатах цілком доступний для людей зі звичайною фізичною підготовкою. Все, що треба – це правильні одяг і взуття, збалансоване харчування з термосом гарячого чаю, а також людина, яка проведе безпечними стежками. Готові взяти відповідальність за це на себе!Можна по-різному ставитися до зими в місті, але важко не любити зиму в Карпатах. Ми будемо у справжніх зимових горах зі снігом по коліна, морозним найсвіжішим повітрям, чорним небом та неймовірною тишею. Але не буде тих складнощів, які стримують багатьох взимку: не будемо мерзнути в наметі вночі, не будемо переступати кучугури із важким рюкзаком за плечима.І ще один бонус, недоступний у звичайному поході – після денних переходів зможемо зігріти свої носи у сауні  

Кіпр: похід на острові Грецьких богів

Місце, де з піни морської народилася прекрасна Афродіта. Кіпр — третій по величині острів Середземномор’я, де поєднуються чудові пляжі та бухти, блакитне небо та палюче сонце, вино та соковиті фрукти. Божественний, найтепліший середземноморський острів приваблює всіх, і особливо осіб прекрасної статі. Адже кожна жінка мріє хоч раз в житті опинитися на місці Афродіти. Кіпр зберігає таємниці одразу кількох епох. Тут античні руїни стоять поряд з римськими мозаїками, візантійські монастирі підносяться до небес неподалік готичних соборів. Ще якихось сорок років тому острів був притулком рибалок, тихим місцем з незайманою природою.   Вартість - 125 євро.

Набір в навчальну групу

У нас для Вас гарна новина. Відкрито набір в групу підлітків та дорослих для професійного навчання.Навчальний процес проходить 1 раз в тиждень! Включає в себе ознайомлення з живописом, графікою та рисунком. Високий рівень виконання робіт та в кінці видача сертифікату. Старт групи 25 лютого! Тож поспішайте записатися в приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням. 

Курс олійного живопису

На курсі ми знайомимося з матеріалами та технікою живопису, особливістю олійних фарб, вивчаємо основи колористики та змішування кольорів. І все це не сухою теорією, а в процесі практичної роботи, яка виллється в ваші персональні шедеври на полотні! Заняття 2 рази на тиждень: вівторок і четвер (8 занять по 2 години) 19.00-21.00Один із варіантів оплати:- 920 грн із власними матеріалами- 1320 грн із матеріалами студіїБронювання місця здійснюється при передоплаті 50 %.Запис за нижчевказаним телефоном. 

Заняття для вагітних жінок "Пологи. Плацентарний період"
19.02.2019 11:00

Попередня реєстрація обов'язкова за вказаними номерами телефонів.

Суперліга 3х3. 4 тур
19.02.2019 10:00

Четвертий тур Суперліги 3х3! Черговий етап професійного чемпіонату України з баскетболу 3х3 незабаром збере кращі чоловічі та жіночі команди України в Івано-Франківську. Топ-12 чоловічих та Топ-9 жіночіх клубів України! Призовий фонд - 65000 грн! Танцювальне шоу від Flash Stars Cheerleaders Данк контест за участю Heroes Of the Courts (Герои Площадок)Подія, варта твоєї уваги!

Загальнорозвиваючі бігові тренування
19.02.2019
Набережна Тернопільського Ставу

Групові Тренування 20грн одноразоводля членів клубу Ternopi Running Club безкоштовноТехніка і динаміка бігу, як бігати в задоволення і при тому розвивати виносливість і швидкість. Яку розминку робити до бігу і як робити заминку... Про це все і більше на тренуваннях кожного вівторка на Тернопільській набережній о 6:45-8:10 і 19:00-20:20 ;) Для всіх бажаючих незалежно від віку та структури тіла!За підтримки Тернопільського бігового клубу та для розвитку спорту в м.Тернопіль

Виставка "Рослини-хижаки та мешканці джунглів"

Поспішайте! Вперше у Івано-Франківську виставка "РОСЛИНИ-ХИЖАКИ І МЕШКАНЦІ ДЖУНГЛІВ"! Якщо Ви хочете по-справжньому незабутніх вражень, відвідайте нашу унікальну виставку, де Ви відкриєте для себе новий, цікавий світ дивовижних рослин і тварин, повний таємниць, загадок і відкриттів. Порадуйте себе та свою дитину можливістю поближче познайомитися з плотоїдними рослинами, дізнатися про їх життя і полювання. Це не фантастика - Ви на свої очі побачите незвичайні, яскраві та захоплююче красиві рослини, які харчуються комахами і навіть дрібними гризунами та птахами! Крім цього, на виставці представлені гігантські павуки-птахоїди з усього світу, водні та сухопутні черепахи, граційні яскраві змії, незвичайні ящірки, цікаві жаби, комахи, молюски та багато інших експонатів! Щодня о 10.00, 15.00 та 18.00 найцікавіше - проводиться показове годування! Фото- і відеозйомка, спілкування з тваринами контактної групи, а також екскурсійний супровід - безкоштовно! На виставці Ви зможете придбати хижу рослину, яка Вам сподобається, - і зелений "монстрик" буде радувати Вас удома або стане прекрасним подарунком для Ваших близьких. Відволічіться від повсякденних турбот і пориньте у світ прекрасного! Ми впевнені, що дорослим і маленьким гостям сподобається тут, і Вам захочеться побувати у нас знову і знову. Чекаємо на Вас щодня з 10.00 до 21.00. 

Холодна помста
14.02.2019 - 20.02.2019

Містер Коксман - зразковий сім'янин і шановний громадянин, розмірене життя якого закінчується, коли наркоторговці вбивають його сина. У пошуках справедливості він з крижаною холоднокровністю починає витончено прибирати бандитів одного за іншим.   Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням. 

LEGO фільм 2

Минуло п'ять років з тих пір, коли все було прекрасно, і тепер герої зіткнулися з новою неймовірною загрозою - загарбниками LEGO DUPLO®, які прибули з космосу і руйнують все на своєму шляху куди швидше, ніж герої можуть побудувати знову. У боротьбі за відновлення гармонії у всесвіті ЛЕГО Еммет, Люся, Бетмен і їх вірні друзі відправляться в далекі незвідані світи, в тому числі незвичайну галактику, де завжди панує музика. Героям належить довести свою сміливість, винахідливість і майстерність, а також зрозуміти, що кожен з них - особливий. Придбати квитки можна в касі кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням.

Крути 1918

Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням.