Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:

Театр

Як слон Хортон висиджував яйце?

Ця казкова історія відбувається у джунглях, коли закінчується сезон дощів і починається велике свято літа. Та сумує в цей чудовий час тільки пташка Мейзі. Вона не може відправитись на святкування, бо їй потрібно гріти у гнізді своє майбутнє пташеня. Чим закінчиться ця історія, та чи таки відправиться Мейзі на святкування? Відповідь дізнаєтесь вже зовсім скоро.   Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Модільяні"

 Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Оце так Анна ..!"

Прадавні люди, без сумніву, помилялися, гадаючи, що Земля буцімто тримається на трьох китах, адже  цілком зрозуміло, що цей феномен відбувається тільки завдяки Анні! Принаймні у цьому щиро переконані Бернар та Жаклін, у яких Земля тільки і робить, що з-під ніг вислизає. Молода парочка  вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але замість милої, "невинної", романтичної шлюбної зрадочки на них чекає пікантна пастка у власному домі і незліченні курйози… Однак ніхто і не підозрював на що здатна ця Анна!    Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Драма на дві дії "Солодка Даруся"

Драма за мотивами однойменного роману М.Матіос. "Життя — то трояка ружа... то чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку фарбу завтра уздриш..." Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок... Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця. Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва. Краща, за словами авторки, постановка культового твору.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Феєрія-бурлеск "Енеїда"

Початок 12.12 о 15:00, 22.12 о 18:00.   Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках "землі обітованої", обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання "сучої дочки" Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається. Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Поетичний спектакль-презентація "Мій незавершений гештальт або NO COMMENT"

Театр-студія ГРОТЕСК запрошує вас на поетичний спектакль-презентацію збірки віршів Lesya Ikalyuk "Мій незавершений гештальт або NO COMMENT".Вхід безкоштовний.Вартість збірки - 110 грн. (щодо питань придбання збірки звертайтеся в приват або безпосередньо до автора)

Новорічне дійство та вистава "Дорога до Вифлеєму"

22 грудня початок об 11:00 год. та 13:00 год., 23 грудня - об 11:00 год. та 13:00 год.; 29 грудня - об 11:00 год. та 13:00 год., 30 грудня - об 11:00 год. та 13:00 год.

Притча "Вона-земля"

Бог, Мати, Син, Земля, Дорога – то є святі образи на іконостасі планети. Мученики і праведники історії людства волають про милосердя та любов, про воз‘єднання Матері і Сина, про кінець війни… Вистава-зойк Матері-Землі за убитими дітьми, у якій "очищення" - трансформація безмежного болю у безмежну віру, у світло творіння Нації - відбувається через сакральне молитовне дійство. "Я писав тому, щоб струни душі нашого селянина так кріпко настроїти і натягнути, щоби з того вийшла велика музика Бетховена."  (Василь Стефаник). "Біль, переплавлений у Божій любові, перероджується у духовну цілісність, духовне покликання, силу… Це натягнута струна, якої торкається рука генія… Шевченка, Франка, Стефаника… і звук цей – передчуття України, якої ми прагнемо…" (Наталія Половинка).   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Любов до гробу"

Неймовірна жінка вміє наповнити життя чоловіка, якого кохає. Вона щедра, пристрасна. Вона віддає всю себе цілковито. Від неї нікуди не дітися. Якщо ви намагаєтеся бути терплячим, вас звинувачують у холодності. Якщо ви відмовчуєтеся у відповідь на провокації, то ви автоматично стаєте "безсердечним монстром, що зіпсував усе її життя". І боронь Боже сказати чого зайвого, тоді вже знайте - ця інформація тепер працює проти вас. Все, ви в пастці! Але, на щастя, італійський драматург Альдо Ніколаї знайшов вихід. Попереджаємо, метод негуманний, тому секретний. Після перегляду прохання не розголошувати.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

On-line провокація "Інтимна зона"

Режисер вистави "Інтимна зона" Ростислав Держипільський наважується на сміливий театральний експеримент – вперше використати формат on-line провокації або реаліті-шоу в театрі. Не для епатажу, а для того, щоб поговорити з аудиторією вистави на серйозну тему – тему абортів, безпліддя і сурогатного материнства. Вистава має на меті ініціювати діалог, поставити питання – непрості й відверті – питання, на які суспільство поки не має однозначної відповіді.    Формат on-line провокації покликаний висвітлити ще одну тему - суцільне захоплення теперішнього покоління соц. мережами і "життям напоказ". Сьогодні вже не потрібно виходити з квартири, щоб зустрітися з друзями чи підглянути за сусідами у замкову шпарину. Поступово реальне життя переходить в простір on-line, ми все більше віддаємо перевагу трансляціям "наживо". Вже стало звичним неодмінно поділитися з інтернет-спільнотою світлинами того, що ми їмо на сніданок або у чому та з ким лягаємо спати. Реаліті-шоу на камерній сцені театру - це відбиток реального життя покоління 2000-х та спроба зазирнути в недалеке майбутнє і пофантазувати над тим, що може чекати нас там.   Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Соціальна драма "Кастинг, або Хто хотів Люстрації?"

Сучасна, відверта, провокативна і шокуюча вистава про соціальний відбір! (16+). Вистава, яка не дає відповідей, але ставить запитання:  На що ми готові піти заради бажаних благ? Де межа, за якою починається компроміс із совістю та гідністю?  На які приниження готова йти людина заради того, щоб бути відібраною до "топ" суспільства?  Герой вистави "Кастинг" не бажає підкорятися системі, але цей протест і стає тим самим брендом, який шукають рекрутери…   Квитки можна придбати у касі театру.

Лірична комедія "Змішані почуття"

Кращі роки життя, перспективи та кращі почуття – все у минулому… Принаймні саме так думає Крістіна Мільман, оглядаючи спаковані валізи та роздаючи робітникам останні настанови щодо виносу меблів з квартири. Вона переїздить у небуття. У голові та квартирі повний безлад, котрий чудово доповнить Герман Льюіс, у якого кардинально інше бачення майбутнього та… нестерпний характер. Отож, на Вас чекає справжній вибух почуттів у світлій комедії про світло в кінці тунелю!   Квитки можна придбати у касі театру.

Концерти

Leoband Orchestra

Напередодні Нового року LeoBand Orchestra вже традиційно запрошує відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва з програмою White Christmas.Пориньте у вир різдвяних святкувань зі звучанням улюблених хітів: Frank Sinatra - Let it snow, Jingle Bells; Elvis Presley - Blue Christmas; Andy Williams - It's The Most Wonderful Time Of The Year; Mariah Carey - All I want for Christmas is you; ABBA - Happy New Year; Wham! - Last Christmas; Chris Rea - Driving home for Christmas; Train - Shake Up Christmas; а також The Nutcracker, Carol of The Bells та інших святкових композицій.Новорічні пісні прозвучать у виконанні солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм і чарівного Ladies' TRIO.   Придбати квитки можна за посланням нижче.

Мальовничий Антоніо Вівальді

Музика - як відображення нашого життя, де все взаємопов'язано і нічого не проходить безслідно...Вперше в Івано-Франківській обласній філармонії геніальну музику Антоніо Вівальді струнний ансамбль "Quattro Corde" поєднає з "живим" живописом Ольги Куц (м. Львів).Квитки можна придбати у касі філармонії.

Різдвяне рев'ю "Praetorius Ballet"

Балетна школа Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк.

Піккардійська Терція

Свого часу гурт «Піккардійська Терція» здійснив цілу революцію на терені українського музичного простору. Колектив, що акапельно виконував класичні музичні твори, обробки народних пісень та авторські композиції, був висунутий на здобуття премії «Золота Жар-Птиця» у номінації «Кращий поп-гурт». За довгий час свого існування музиканти довели, що якісна музика, яка базується на класичних канонах та вокалі, теж може бути актуальною, сучасною та цікавою людям будь-якого віку. Недарма кожен концерт гурту збирає повні зали глядачів, які з захопленням чекають на своїх улюбленців. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Концерт піаніста Майдану з альбомом "Захист вільних сердець"

Третій концерт Піаніст Майдану на честь виходу сольного альбому "Захист вільних сердець". Один з п'яти завершуючих цей рік концертів, за для яких, композитор покине зону бойвих дій на сході України та завітає до Вашого міста. Вечір фортепіанної музики в жанрі 'історична неокласика' у виконанні автора.  Під час концерту у Вас буде можливість придбати диск "Захист вільних сердець" з автографом композитора.

Старий Різдвяний Джаз

Тільки уяви. Напівтемна зала, таємнича тиша, світло відрами відблискує на відполірованому саксі. Ти заплющуєш очі. "Have yourself a Merry Little Christmas"... Різдво починається не з куті. Різдво починається з джазу. Ведучим вечора стане людина, закохана в джаз, радіоведучий і музичний продюсер Олексій Коган.На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова – безсумнівні зірки української джазової сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кистенев.Ти маєш це почути! Квитки можна придбати в касі театру або за нижчевказаним посиланням.

Оксана Муха "Різдвяний вечір"

Різдво з Оксаною Мухою: добрий вечір з добрими людьми!Уже традиційно співачка Оксана Муха запрошує на свої Різдвяні концерти. Цієї зими святкові концертні програми виконавиці почують в Івано-Франківську (8 січня, Драмтеатр ім. І. Франка), у Львові (9 січня, Львівська опера) та в Тернополі (15 січня, Драмтеатр ім. Т. Шевченка). Різдвяні вечори з Оксаною Мухою – це щира, душевна і дружня коляда. У новій концертній програмі співачки - автентичні та авторські колядки у цікавих аранжуваннях. Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі колядки, що з року в рік звучать у кожній українській родині. Від тихої - до гучної коляди, як зауважує Оксана Муха. Не обійдеться, звісно, й без святкових прем’єр.– Що може бути кращим, величнішим, достойнішим, аніж прославляти Христа у часі Різдвяних свят, радіти Його народженню, вітати Його життя? - каже Оксана Муха. – Кожен із нас робить це по-своєму - так, як уміє. Я – на сцені, разом із найкращими музикантами, і разом із найкращими слухачами в залі! Уже чую, як ми гуртом колядуємо, як радіємо, як маємо добрий вечір! Чим більш дружно і більш згуртовано звучатиме наша коляда – тим більше світла з'явиться у серці кожного з нас і тим більше добра спільно принесемо у наш світ! Гостями Різдвяних концертів Оксани Мухи буде колоритний жіночий гурт «ЯгОди». Квитки – у касі Театру, а також онлайн

Олександр Божик

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр ваших емоцій! Світові хіти, авторська музика, класика у сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів – усе це органічно поєдналося в неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до «Книги Рекордів України»!Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоу-мен, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги Рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія має талант», «Італія має талант». Після свого феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».Квиток на концерт Олександра Божика у супроводі великого рок-оркестру – це найкращий подарунок до Новорічних свят! Музика Вівальді, Гріга, Coldplay, Imagine Dragons, Nirvana, AC/DC, Майкла Джексона, Ханса Ціммера та інших створять неймовірний настрій на увесь наступний рік! Родзинкою цьогорічних концертів буде презентація першого аудіо-диску Олексадра Божика! Будьте першими хто це почує!Не пропустіть, буде гаряче!

Notre Dame de Paris le concert

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститись, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди.Образи героїв взяті з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері».У концерті задіяно 100 артистів і тонни світлового і звукового обладнання.Тексти – Люк ПламондонМузика – Ріккардо Коччіанте   Квитки можна придбати в касі театру або за нижчевказаним посиланням. 

Rock Symphony

Rock Symphony — єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній. Підчас перформенсу ніщо неподільно, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення. Rock Symphony люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки — це ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.Нова програма у двох відділеннях з антрактом.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Сухішвілі

Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: ураганом на сцені, чаруючим видовищем, унікальним феноменом, восьмим дивом світу! Так вміють тільки вони.  Заряджайтесь силою позитиву! Даруйте радість! 100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Їх танець кидає виклик законам гравітації! Це свято ви запам'ятаєте назавжди! Встигніть  придбати найкращі квитки заздалегідь за нижчевказаним посиланням!

Шоу

Міський Відкритий мікрофон
19.12.2018 20:00

Йоу! Ходять чутки, що франківчанам дуже сподобався жанр стенд ап комендії :)Збираємось 19 грудня на перший Міський Відкритий мікрофон! Спробуємо знайти однодумців у твому місті, а так гляди закрутиться нова історія.Маєш бажання весело провести годину - забігай вгості! Вхід для відвідувачів вільний. Зустрічаємось о 19:45 у Prombar, рівно о 20:00 стартує івент.В чому двіж? Якщо ти відчуваєш в собі сили піднятись на сцену та спробувати свої сили у якості стендап-коміка - велкам! Реєструйся за нижчевказаним посиланням і ми з тобою сконтактуємось.В одному заході може взяти участь 12 учасників. Ми попросимо тебе утриматись від вживання нецензурної лексики. Найгірше, що може статись - ми відіб'ємо бажання містян приходити на схожі події. Тому прибережи гострі словечка на інший день.Зетс ол, побачимось :)

Дизель Шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - їде у Івано-Франківськ з новою програмою! Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Вечірки

Students party
19.12.2018 22:00

Вхід для студентів безкоштовний до 00:00. Подарунки від магазину I Jobs, подаруємо 500 грн, безкоштовний коктейль. Фейс контроль та дрес код. Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Mama Boss
20.12.2018 22:00

Dj Lolita, Mc Malinin. Вхід дівчатам всю ніч безкоштовний, безкоштовне шампанське для усіх дівчат, подарунки від магазину I Jobs, розіграш великого ведмедя, фейс контроль, дрес код.   Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Pasage Lounge Zone
20.12.2018 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

Новорічна вечірка «Кантрі»
21.12.2018 19:00

Вечірка в стилі Кантрі з запальними танцями, вікторинами, конкурсами та подарунками. Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Відкриття Multimedia lab

21 грудня ми офіційно відкриваємо свої двері для всіх бажаючих вчитись та створювати мультимедійний контент.Відтепер, якщо в вас є талант та ідеї, то ми позбавимо вас можливості для відмовок на кшталт: "В МЕНЕ Є ГЕНІАЛЬНА ІДЕЯ, АЛЕ не маю хорошого комп'ютера / камери / світла / студії / вмінь" — тепер все це в вас буде.На відкритті ви матимете змогу потестувати більшість можливостей простору:відео/фото студію (як фотограф, відеограф, а також як модель чи актор-ка), коворкінг-лабораторію з суперкомп'ютерами для 3D графіки, інструментами для кольорокорекції: Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panelта ілюстрації: сенсорний планшет-дисплей Wacom Cintiq 22HD а також іншими професійними девайсами.Поспілкуватись та познайомитись з цікавими людьми, та приєднатись до відкритої дискусії з авторами кращих медійних проектів в Україні.Ну і звісно відсвяткувати під хорошу музику з бокалом шампанського.

Новорічна вечірка "Стиляги"
22.12.2018 18:00

Запрошуємо вас на новорічний корпоратив від Club13. Цього разу вечірка у стилі Стиляги! В програмі святкування - фуршетний стіл, діджей, танці досхочу, караоке і звичайно ігри в "Мафію"! Вартість квитка 400 грн.5168 7422 0702 6075 (Володимир Юрчак)Дрес код - СтилягиАлкоголь свій!Додаткова інформація за телефоном нижче.  

S2Dio Play
22.12.2018 22:00

Play @dub_ro @andriy_zaec

Stage Rockers

Краща музика від:   - Dj Kalashnikov - Dj Que Paso - Dj Kuvik   Вхід - 100 грн. Замовлення столиків за нижчевказаним телефоном. 

Jack Daniel’s Party
23.12.2018

Dj Nixon, Dj Bush JR. Розіграш віскі, подаруник від магазину I Jobs, Face контроль, dree код. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

New Year metal party

Готові до продовження рок-метал вечірок в Івано-Франківську?Зустрічаємо Новий Рік разом з франківськими гуртами: 1. NUG (Progressive/post-Metal) м. Івано-Франківськ2. = SERIOUS CONTORE = (COVER BAND FROM HELL) м. Чернівці3. ЛЮТОЯР (Black Metal) м. Івано-Франківськ4. FOR THE BLIND (Dark Indie) м. Івано-Франківськ5. THE WITNESS (Melodic Metalcore) м. Івано-ФранківськЦіна квитків : 50 грн (квитки на вході в день концерту)

New Year 2019

Наближається магічна мить зустрічі Нового року - ніч, коли ми віримо у чудеса , коли з надією переступаємо у майбутнє, коли загадуємо бажання і так палко хочемо їх здійснення! Нехай ця ніч стане твоєю першою мрією, що збулась!Святкуй з нами та вигравай тур на Різдо до Європи від Альбатрос Тур , подарунки та сюрпризи від Оптика Твого Міста , Lelitka , GreenDay ,Вина Villa Krim , The Beauty Boutique+ і танцюй до ранку під запальні хіти улюблених Golden Voice !!!Ведучі свята - Дмитро Зелінський та Квик Вадим ( Ліга Сміху ) !!! В програмі найвеселіші розваги, конкурси та бульбашкове шоу!Це буде казково, друзі!Поспішайте забронювати столик за телефоном нижче. 

New Year 2019

- Dj Kris - Pj Show - Ведучий - Михайло Сухаребський - Халявні подарунки - Бенкетне меню Бронювання стоиків за нижчевказаними телефонами. 

New Year Eve
31.12.2018 22:00

Краща музика від: @dub_ro @andriy_zaec @ievgeniy_kozlov @r_darmik! Діє попередній продаж за деталями в приват (кількість квитків обмежена)

New Year Eve 2019
31.12.2018 22:00

Свято наближається.. І пошуки новорічних святкувань також. Ну ви зрозуміли, що ми уже підготували для вас програмку, смакотюще меню і класні призи та подарунки! - Початок 31.12 о 22.00- Вартість меню - 1800 грн., після 01.00 - 350 грн. - Розіграш подарунків та призів- Ведучий вечора: Roman Kornilov- Новорічне/лазерне шоу: Estetiqua Project + PJs show- Замовлення столиків за нижчевказаним телефоном.  

Новий рік

На Вас чекає гучне застілля на будь-який смак в готельно-ресторанному комплексі "Тріо".   Яскрава та насичена розважальна програма з ведучими, жива музика, Дід Мороз, святкове меню, конкурси, жарти, великий танцпол, Снігуронька.   Додаткова інформація та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Gosti celebration
31.12.2018 22:00
Парк ім. Т.Г. Шевченка

gosti celebration welcome! цього разу ми збираємо наше фемілі комюніті в новорічну ніч в новому для нас місцi , де ми вже працюємо над створенням " cozy " атмосфери. Celebration будуть створювати :Vinaya (Wex , The Black Pony Orchestra)Alex Pervukhin (Laconica)Zoolini (Detali)Na31 (gosti, Detali)Kris (gosti)

Las Vegas Party

Новорічні дива трапляються у Ресторан Надія! Замовляйте святкування незабутнього Нового 2019 року за нижчевказаним телефоном. Неймовірна атмосфера зимової казки чекає саме на Вас! Деталі за посиланням нижче. 

Новорічна Ніч
31.12.2018 22:00

Новорічна ніч!- Святкове меню - Подарунки від партерів@youra_silver, @mc_zhyvchyk  Довідка та резервація за нижчевказаними телефонами.  

New year party 2019

Вже пора бронювати столи за нижчевказаним телефоном.#Grand_America влаштує незабутне проведення старого 2018 року! Та драйвову зустріч Нового 2019! У програмі:    - смачне новорічне меню; - алкогольні сети; - жива музика, танці; - конкурси та подарунки;   Вартість з однієї особи - 850 грн.

Christmas Tango. Щедрівки в ритмі танго!

Ти не танцюєш танго? У новорічні свята трапляються чудеса, і танго можна не танцювати. А слухати. Уявляєш цей ритм? А тепер додай трохи різдвяних дзвоників і новорічних куплетів. Це буде щось неймовірне!Провівши серію європейських концертів, улюблений проект шанувальників танго подарує незабутню зустріч у Львові. Прозвучать відомі різдвяні мелодії в несподіваних аранжуваннях та світові шедеври в стилі танго. Kiev Tango Project – це:- блискучі творчі колаборації - Джамала, Костянтин Томільченко, ALYOSHA, NK (Настя Каменських) та інші, - учасники гучних подій світського життя країни - «VIVA! Найкрасивіші », Віденський бал, - зірки найпопулярніших телешоу: «Танцюють всі!», «Голос країни» та інших, - учасники престижних фестивалів і ще багато яскравих гостей.Засновник Kiev Tango Project – скрипаль-віртуоз Кирило Шарапов, відомий співпрацею з О.Е., Ніно Катамадзе та іншими знаменитими проектами. Сьогодні Kiev Tango Project визнано кращим інструментальним танго-колективом в Україні. Його творчість вирізняється емоційною насиченістю, віртуозною технікою, красивим складом інструментів. Приходьте, щоб випробувати на собі магію танго і відчути приємний післясмак. До зустрічі!

Музичні виступи

Концерт гурту "Стодоляри"

Етно-фольклорний гурт: сопілка, цимбали, бубен, акордеон. Ведучий - Тарас Василюк.

Ігри

ГлуздоГерць 5 гра 2 сезону

Коли вузькими вулицями маленького містечка поміж жовтих ліхтарів витає дух Різдва. Коли містяни вибирають, в черзі якого саме супермаркету стояти. Коли на дворі мороз і сніжинки, а в під'їзді молодь розпиває слабоалкогольні напої. Коли не вистачає часу подивитись перші дві частини Сам у хаті. ГлуздоГерць оголошує гру! Це буде остання гра 2018 року Жовтого Пса. Класичний герць, 80 різнопланових запитань та Каска в призерах. Все це відбудеться в четвер 20-го грудня.   Вхід: 75 грн з учасника**50 - для студентів Університету Короля Данила Прокачуйте свій інтелект разом з ГуздоГерць!

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Вечір настільних ігор

Кожної неділі в тебе буде можливість пограти улюблені ігри з друзями або з новими знайомими в майже домашній атмосфері (можеш прихопити тапочки або домашній халат ?). Якщо не маєш жодної гри, не переживай. В нас є: "Уно", "Dixit", "Вибухові кошенята", "Саботер", "Dobble", "Эрудит", "Хто я", "Суперферма", "Story cubes" і класика: карти, доміно, реверсі.Вартість участі символічна - 30 грн, в неї включені чай та кава. А при бажанні можеш захопити будь-який інший напій, який любиш.Реєстрація обов'язкова за посиланням нижче. 

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль-маркет "Franek Shop. Winter Edition"

Найочікуваніша подія під Новий рік фестивалю "Franek Shop. Winter Edition"!Franek shop – це не просто фестиваль, це платформа для творчих, стильних, креативних людей нашого міста, які створюють щось «своє» та мають безліч ідей та бажань у саморозвитку, і просто для людей, які обожнюють всякі цікавинки зроблені з любов’ю!Це платформа, яка вже вдруге збирається Вас здивувати своїм різноманіттям, якістю та оригінальністю.Саме на цьому фестивалі ви знайдете усе, що Вам потрібно, і не важливо чи це буде гарне горнятко, чи підтримка у реалізації вашої крутої бізнес-ідеї!

Битва вертепів - 2019

Наближаються Новорічні свята, тому саме час пригадати традиції! 26 та 27 січня 2019 у Івано-Франківську відбудеться фестиваль фольклорних дійств «Битва вертепів - 2019», учасниками якого можуть стати учні шкіл міста та області.   Кількість учасників необмежена. Цьогорічний призовий фонд фестивалю – 20000 грн. Для того, аби стати учасником «Битви вертепів - 2019», потрібно до 10 січня 2019 року зареєструвати заявку.   Цього року учасники фестивалю «Битва вертепів - 2019» змагатимуться у номінації «вертеп». Переможці отримають грошові винагороди, а також три 100% знижки на навчання в Університеті Короля Данила.

Нове Бачення
01.02.2019 08:00

Нове Бачення/Новое Видение - Фестиваль авторських методикМісія фестиваля "Нове бачення/Новое видение" популяризація авторських методик серед населення планети. На Вас чекають:• Три насичених дні авторських майстер-класів• Автори - спеціалісти України Білорусі, Росії та ближнього зарубіжжя• Найновіші авторські методи психології, езотерики, духовного та особистісного розвиткуДля кого фестиваль?Для тих, хто рухається в ногу з часом! Для тих, кто хоче навчитися нового та цікавого. Для тих, хто пізнає себе та світ навколо. Для тих, хто любить отримувати інформацію з першоджерела, а не чекає дики хтось розкаже. Для тих, хто отримує новий досвід та практичні знання. А також всім хто хоче провести три дні в унікальній атмосфереі та просторі сучасних людей, які розвиваються і мислять по новому Що ви отримаєте беручи участь у фестивалі Нове Бачення/ Новое Видение:• Можливість відвідати 70 майстер-класів у найкращих авторів професіоналів свого метода• Попрацювати над своїми актуальними запитами та знайти хороше вирішення• Познайомитись з майстрами та учасниками• Отримати багато корисних інструментів та технік для работи над собою та для свого развитку• Знайти відповіді на різноманітні для вас запитання• Взяти участь в ярмарці фестивалю та розіграші корисних для вас призів• Отримати сертифікат учасника фестивалю Нове Бачення/Новое Видение та зробити багато яскравих та цікавих фотографій• Цікаво та з користю для себе провести вихідні в курортному місті Івано-ФранківськФестиваль Нове Бачення/Новое Видение - це унікальне місце, де представлені тільки авторські методи, психологічні напрацювання, всі види ігор, духовні традиції, езотеричні практики, бізнес стратегії, новинки моди та стилю, медичні новації.Свої розробки представляють - автори! Ті хто придумав чи відкрив щось нове.Стань автором свого життя! Бери участь у формуванні "Нове Бачення/Новое Видение"Вартість квитка за всі три дні участі:При купівлі до 01.01.2019 - 300 грн З 01.01.2019 вартість- 500 грн.З 20 січня вартість- 700 грн.В день фестивалю - 900 грн.

Pasage Wedding Festival
30.03.2019 - 31.03.2019

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічному фестивалі майстрів весільної індустрії Pasage Wedding Festival, який вже вп'яте відбудеться в "Pasage Gartenberg" 30-31 березня 2019року. Цього року виставка також триватиме 2 дні та буде розміщуватися в залі холу , залі ресторану, на терасі ресторану, а також в залі клубу. Вся шоу-програма буде відбуватись на сцені клубу.Час роботи :30 березня – з 10.00 до 19.0031 березня - хол з 10.00 до 15.00, ресторан та тераса з 10.00 до 17.00Завершенням виставки стане вдаване весілля, яке вже стало хорошою традицією, в якому всі бажаючі зможуть взяти безпосередню участь. Умови участі в шоу-програмі протягом дня , а також участі в шоу-програмі на вдаваному весіллі, обговорюються індивідуально.   Додаткова інформація за нижчевказаними номерами телефонів.

Гастровечори, дегустації

Дегустація віскі Glenfiddich

Букети. Консистенції. Дегустації. Розмови. Свято.Особливі вечори потребують особливого віскі. Наприклад, найбільш титулованого Glenfiddich.Якщо цілий рік ви були чемними та важко працювали, то маєте повне право подарувати собі атмосферу на Миколая.19 грудня бренд-амбасадор шотландського віскі Glenfiddich Олександр Іванченко буде пригощати та розповідати. А бренд-шеф мережі 23 Ресторани Олена Жаботинська спеціально для вечора підготувала особливе меню. О котрій? – 19.00Локація? – ресторан FabbricaВартість – 500 грнЗа що? – дегустація 4-х видів віскі: Glenfiddich 12 y.o., Glenfiddich #1 IPA Experiment, Glenfiddich 15 y.o., Glenfiddich 18 y.o.меню:Міні-канапе з фуа-гра, виноградом та мигдалем Міні-канапе з лососем та філадельфією Міні-канапе з мусом з білих грибів та чорних лисичок Дошка крафтових сирів та сиров’ялених ковбасРієт з качки з фісташкамиТарталет з печеними овочами, крем-сиром та соусом пестоСвіжі фруктиФіле качки в пряно-медовому маринаді з трьома видами пюреСорбет з тропічних фруктів Кількість місць обмежено. Реєстрація за посиланнямза посиланням вас попередять про передачу особистих даних, просто натисніть на лінк внизу вікна.

Мистецькі заходи

Презентація книги Василя Тибеля "Бурштин"
21.12.2018 18:00

Чому відбувається бурштинова лихоманка на заході України? Які надприродні сили задіяні у цьому кривавому бізнесі? Та що, окрім наживи, штовхає людей до нелегального видобутку «сонячного каменя»? Що залишиться в остачі, якщо відкинути від цього явища політику та гроші? У книзі «Бурштин» Vasil Tybel шукає відповіді на ці та інші питання і доходить неочікуваного висновку...   Захопливий роман, відзначений премією міжнародного конкурсу "Коронація Слова" (2018),— чи не найперша в українській літературі спроба поглянути на бурштинову проблему на Поліссі в людському, а не політичному вимірі. Бурштин – це віртуозно збудований сюжет, що обертається навколо «сонячного каменя», органічне використання народної демонології та відчутний зв’язок із наївним мистецтвом.У книзі йдеться про те, як ця лихоманка впливає на людей, як матері забувають про дітей, чоловіки – про дружин, і всі забувають про людське у собі, підгодовуючи своїх внутрішніх демонів. Автор вважає, що без містики тут не обійшлося та розповідає про стародавніх українських духів, які мешкають у лісах і понині та ваблять людей «сонячним каменем» та затягують у свої тенета...Але є у книзі і жорстока реальність. Продажні копи, небезпечна мафія і звичайні чоловіки на грані - у пошуках кращої долі й легкої копійки…. Здається, дійсність дає тріщину, і на волю рветься дещо набагато страшніше й небезпечніше за людські вади та гріхи.

Відкриття виставки кераміки Сергія Дутки

Можливість побалакати і попити чаю з найкрутішим керамістом .

Фотопроект "Вибух Емоцій"

Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Походи, екскурсії

Зимове сходження на Говерлу та Петрос / Winter Hiking
22.12.2018 08:00

Запрошуємо у зимовий тур із підйомом на дві гори-двотисячники Чорногірського хребта - Говерлу та Петрос. Будемо ночувати не в наметі, а в будинку в селі Лазещина.  Разом проведемо 4 дні: день 1  гуляємо по селу та навколишніх невисоких горах; день 2  піднімаємося на г. Говерлу;день 3  на г. Петрос; день 4  відпочиваємо та повертаємося додому. Середній рівень складності. Підходить як для початківців, так і для туристів із досвідом.Не потрібно нести великий трекінговий рюкзак: достатньо невеликого (до 35 л) рюкзака для термосу, води та перекусу.Початок кожної суботи з грудня до лютого. Ціна: 2 200 грн. При бронюванні до кінця листопада - знижка 10 %!Що входить у вартість:❄ щоденне триразове харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);❄ проживання в будинку;❄ послуги гіда-інструктора;❄ прокат групового спорядження (аптечка, газ тощо).Що не входить у вартість:❄ особисте спорядження;❄ переїзд з Івано-Франківська до Лазещини та назад;❄ сауна в кінці дня (за бажанням).

Новий рік в серці Гуцульщини

ЯК зустріти Новий Рік 2019 незабутньо?! Та так, щоб зарядитись позитивом на 365 днів наперед!? А ще спитаєте де? І ще з ким? У програмі справжня зимова казка: відвідини хатинки Святого Миколая, похід до Писаного каменю, гуцульські засніжені краєвиди, автентичні музеї, катання на лижах, санках! Гайда з нами зустрічати Новий Рік в самісінькому серці Гуцульщини – Верховині!

Новий Рік в Стамбулі 2019!

Не знаєте куди податись зустрічати Новий рік 2019? В Європу чи Азію? Розвіємо сумніви в Стамбулі! Адже, величне місто розкинуло свої володіння на межі двох континетів! Вартість: 160 євро (проживання на базі сніданків, екскурсії). Додатково оплачується: квитки на літак, вхідні квитки, трансфери з аеропорта, особисті витрати).

Новорічні пригоди 2019 на Закарпатті

В програмі: мальовничі панорами карпатських гір, мінеральні джерела, око Карпат – озеро Синевир, справжні бурі ведмеді, унікальне село-музей Колочава, гірська форель, лижі, санки, водоспад Шипіт, купання в справжніх закарпатських “пекельних” чанах, веселощі, сміх та новорічні жарти, – звичайно, все це запам’ятається надовго!   Вартість подорожі – 3175 грн (за умови реєстрації до 10.11.18), 3375 грн (реєстрація після 10.11.18).   У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір, фотозвіт.Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки, купання в чанах, трансфери зі станції Воловець до Міжгір'я і назад, прокат лиж, абонементи на катання.

Різдво в Українській Швейцарії

Зустрічай та святкуй Різдво 2018 в Карпатах! Обирай унікальну програму за оптимальною ціною! Мальовничі краєвиди української Швейцарії, велич наскельної фортеці Тустань, "пекельні" чани, спортивна рибалка, гонорові зубри, святкова атмосфера, катання на лижах і санках, релакс і СПА... Чого тільки душа бажає!   Ціна - від 2175 грн. 

Кіпр: похід на острові Грецьких богів

Місце, де з піни морської народилася прекрасна Афродіта. Кіпр — третій по величині острів Середземномор’я, де поєднуються чудові пляжі та бухти, блакитне небо та палюче сонце, вино та соковиті фрукти. Божественний, найтепліший середземноморський острів приваблює всіх, і особливо осіб прекрасної статі. Адже кожна жінка мріє хоч раз в житті опинитися на місці Афродіти. Кіпр зберігає таємниці одразу кількох епох. Тут античні руїни стоять поряд з римськими мозаїками, візантійські монастирі підносяться до небес неподалік готичних соборів. Ще якихось сорок років тому острів був притулком рибалок, тихим місцем з незайманою природою.   Вартість - 125 євро.

Everest Base Camp-2019 Nepal

Найвідоміший трек у світі; мекка альпінізму; місце, де потрібно побувати хоча б раз в житті.Стежка, якою пройшли всі найвідоміші альпіністи: все це про Трек до базового табору Евересту!Неймовірні 15 днів, які дозволять поглянути на життя з іншого ракурсу та перевернуть вашу свідомість. Налаштуйтесь до підйому, який пам’ятатимете усе життя! Маршрут: Катманду - Лукла (2860) - Пхакдінг (2600) - Намче-Базар (3550) - Тенгбоче (3850) - Періче (4400) - Лобуче (4900) - Горак Шеп (5180) - Базовий табір Евересту (5360) - г. Кала Патхар (5643) - Дінгбоче (4400) - Намче Базар (3500) - Лукла (2880) - Катманду.Вартість: 650$Тривалість: 15 днівОрієнтовний кілометраж: 120 км

Весняна Туреччина: Лікійський шлях + Каппадокія

Коли в березні ліниво сходить сніг і сонце ще не має тої сили, щоб прогріти наші голови і серця, організм просить чогось нового, теплого і кольорового! Вирушаємо за насиченими враженнями і вітаміном «D» до Туреччини! В програмі: мальовничі гірські хребти Центральної частини Лікійського шляху, древні пам’ятки античного мистецтва, малолюдні пляжі та затишні бухти Середземного моря! Дивовижна природа, теплий клімат, колорит та самобутність турецької культури не залишать Вас байдужими!Деталі за нижчевказаним посиланням.

Похід Лікійською стежкою. Туреччина.

Маршрут «Лікійська стежка СХІДНА ГІРСЬКА» / Lykia Yolü (80 км, середній рівень складності, 8 днів), ТУРЕЧЧИНА $230c. Хисарчандир – г. Саричинар ― каньйон Гармонії ― г. Тахтали ― пляж Чирали / Çıralı. Загальна відстань ― 80 км, перепад висоти: від рівня моря (0 м) до 1811 м ― рівень моря (0 м) ― до 2365 м (гора Тахтали) ― рівень моря (0 м)Лікійська стежка ― це класика турецького пішохідного туризму, чудове поєднання морського клімату та духмяного гірського повітря. Наш маршрут проходить її східною частиною, включаючи сходження на кульмінаційну вершину Олімп 2365 м (Тахтали). Найближче порівняння ― це Крим. В Туреччині ми побачимо набагато більше: дивовижні ліванські кедри, квіткові лісові килими, цілющі сосни та неймовірної прозорості Середземне Море.Для проходження маршруту потрібен базовий досвід походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Альпінізму чи скелелазання на маршруті нема, але до перепаду висот по крутому рельєфу тут потрібно бути готовим.Дати походів:09.05.2019 ― 20.05.2019РОЗКЛАД ПОХОДУДень 0. 09/05 або 10/05 залежно від рейсу вашого літака. Прибуття та збір в АнталіїМи добираємось в Анталію літаком. Найдешевші квитки у лоукост-компанії Pegasus (зі Львова, Запоріжжя, Харкова ч/з Стамбул або з Києва ч/з Анкару). Ціна зворотного квитка з опцією багажу 20 кг (для туристичного рюкзака) залежно від часу придбання 160-250$. Варто глянути пропозиції Turkish Airlines чи МАУ, зазвичай вони дорожчі. З Одеси літає Atlas Global. Якщо вам потрібна наша допомога ― допоможемо придбати квитки та надамо вичерпну консультацію з приводу переліту.При бажанні ми зустрінемо вас в аеропорту і відведемо до готелю в центрі міста. Ми склали графік так, щоб, незалежно від часу приліту, ви мали день часу погуляти містом ― Анталія цього варта.Перед початком походу кожен учасник походу отримає долю провізії (4 кг мужчини і 2-3 кг жінки). В середньому вага вашого рюкзака складе від 15 до 20 кг.День 1. 11/05. Переїзд до пункту старту (с. Хисарчандир), початок маршруту (9,5 км, 550 м висоти), перехід в табір під г. СаричинарЗ Анталії орендованим транспортом добираємось в с. Хисарчандир. Назва села буквально означає «фортеця-дзвін», тобто форпост. Назва пішла завдяки старовинним міським стінам, що розташовані на крутій скелі. З села-фортеці стартує східна частина Лікійської стежки, давнього торгового шляху античної цивілізації. Гірським серпантином, без особливого поспіху набираємо висоту. Звикаємо до рюкзаків, лагідно акліматизуємось, організм звикає до висоти і пригод. На підході до г. Саричинар розбиваємо наш перший табір.День 2. 12/05. Радіальний вихід на г. Саричинар, перехід до платанового табору (15 км, 600 м висоти)Зранку ховаємо рюкзачки і по-легкому біжимо на гору Саричинар, або Жовтий Платан, за крутими селфі (1811 м, 3 км). Після радіальної прогулянки траверсуємо скельний масив скелястою стежиною і починаємо спуск в бік каньйону Гармонії. Ще кілька годин звивистого шляху і ми дійдемо до заслуженої стоянки, що оточена чудними, як підказує назва вершини, платанами.День 3. 13/05. Спуск в ущелину р. Ґьойнюк, радіальна прогулянка, перехід в «Долину Сов» (10 км, 600 м висоти).Ще 4 кілометри спускаємось в долину ріки, яка мільйони років виточувала грандіозне ложе каньйону Гармонії. Без рюкзаків пройдемося пару кілометрів до його неприступної частини. Тут можна орендувати плавкостюм чи без нього доплисти до місцевої цікавинки ― Висячого каменя. Каньйон фантасмагоричний, вартий уваги. Опісля забираємо рюкзаки і починаємо підйом, щоб обійти урвисту частину ущелини. Дорогою зустрінемо лаврові дерева, чудні вогники цикламени в траві, екзотичні стовбури суничників-безсоромниць. Під кінець дня дійдемо до туристичної стоянки з химерними рослинами, біля кринички чистої води. Якщо пощастить, то вночі почуємо «людські» голоси сов.День 4. 14/05. Верхній каньйон, гранатові плантації, високогірне селище Ґедельме (17 км, 450 м вниз, 700 м догори)Ночівля в сосновому лісі подарувала нам необхідний відпочинок, ми готові до сніданку та нових вражень. Сьогодні спускаємося назад до каньйону, непрохідну частину якого ми обійшли верхом, і далі мандруємо руслом ріки. Оглядаємо гігантські брили по всьому маршруту ― рух неважкий, підйом пологий. Проходимо руїни старого млина, забрідаємо до лісу знову і ще через деякий час підходимо до першої плантації на маршруті. Особливість лікійської стежки в тому, що вона проходить транзитом через місцеві чайхани та готельчики. Скористаємось перелазом через паркан і через кілька хвилин відпочиваємо на гранатовій плантації, де пообідаємо. Стежка-дорога невдовзі вийде з плантацій і піде на пониження в напрямку с. Ґедельме. На спуску спостерігаємо величну гору Тахтали зі станцією підйомника на вершині. До села ще кілька кілометрів. Тут є продуктові крамниці, вода та місце для ночівлі. Поруч росте тисячолітній платан (якщо його пообіймати, то дерево забере втому) та руїни стародавнього генуезького замку (селфі на пам’ять).День 5. 15/05 с. Куздере, початок підйому на космічну яйлу Чуккур, півднівка (15 км, 800 м висоти)Продовжуємо рух і потрошки набираємо висоту. Пройдемо повз мечеть у с. Куздере (якщо пощастить з часом — то почуємо спів муедзина) та завиті деревами ківі присадиби. Тут перекушуємо і набираємось міці, адже попереду нелегкий підйом і висадка на іншу планету. Дорогою будують готелі та шумить вода у водокачках. Через якусь годину долаємо цей «тягун» і завмираємо перед полониною Çukur (Чукур або Яма) з неземними краєвидами. Смарагдова травичка обіцяє затишну ночівлю, несамовиті покручі довкола гарантують тривалу фотосесію, а обіцяна провідником півднівка спокушає незабутнім вечором коло вогню.День 6. 16/05 Штурм Тахтали, спуск в с. Бейджик (20 км, 800 м набору, 1500 м спуску)Встаємо і виходимо вдосвіта, пройти потрібно багато і засвітла дійти до стоянки. Непоганою ґрунтовкою долаємо серпантин до підніжжя Олімпу. Вкладаємо рюкзаки відпочивати, а самі рушаємо на штурм вершини. Йти місячним рельєфом 2 години, але коли доберемося до вершини, сонце набереться сил прогнати нічну холоднечу. Тут можна попити пива, помилуватися фантастичною панорамою узбережжя (якщо погода дозволить), зайнятись медитацією на фоні чудового моря Акдениз. Цією ж дорогою швидко збігаємо до наших речей, не перестаючи дивуватись аеродромам вершин ліванських кедрів. Попереду затяжний спуск вздовж алеї тисячолітніх кедрів 1,5-2 м діаметром з незмінним білим монолітом Тахтали над нами. Дуже скоро спускаємось в с. Бейджик, де нас чекає довгожданий нічліг в кемпінгу. На вечерю тут можна спробувати печену форель.День 7. 17/05 Переїзд в с. Чирали.Найцікавіша ― гірська частина ― позаду. Бережемо свої ноги і долаємо решту маршруту вздовж нескінченного приватного сектора з цитрусами, гранатами та кактусами замовленим транспортом просто до моря.День 8. 18/05. Химера на байках. Акдениз!В Чирали розкладаємо намети у кемпінгу з душем та електрикою. На цілий день наше тіло заповідане морю. Ввечері беремо напрокат велосипеди і з вітерцем мандруємо до вогнів Химери. Вночі її вогні ще більше заворожують, а нічна прохолода просто магнітом тягне до блукаючих вогників. Заодно можна посмажити марш-меллоу. На морі наш маршрут закінчується. При бажанні тут можна зависнути довше чи продовжити самостійно мандрувати узбережжям далі. На пляжі вагон кафешок для дегустації місцевої кухні, його кількаметрова довжина ― прекрасне місце для релаксації та прогулянок.Вартість туру: $230В вартість туру входить: триразове харчування на маршруті, послуги провідника, загальна аптечка.В вартість туру не входить: переліт в Туреччину (150-250 доларів, пізніше ― дорожче), медичне страхування (на кордоні не вимагається), відвідування платних пам'яток (5-10 доларів, мінімально – вхід до вогнів Химери), харчування в кафе/ресторанах Анталії та Чирали, проживання в кемпінгу в Чирали і в готелі в Анталії, проїзд в межах Анталії, до початку маршруту в с. Хичансандир (та з с. Чирали до Анталії (~$10). Зазвичай на додаткові витрати йде 100 доларів на людину.Порядок оплати: обов’язкова попередня оплата 50 доларів. У разі відмови від участі, попередня оплата не повертається, але може бути зарезервована на майбутнє (для оплати інших турів собі чи товаришу) і може бути використана протягом року. Решта вартості туру повинна бути оплачена провіднику на початку маршруту. У випадку, якщо учасник сходить з маршруту, кошти не резервуються і не повертаються.Умови туру:Для походу по Туреччині потрібен закордонний паспорт або ID-картка. Віза для громадян України не потрібна. Всі ночівлі плануються в наметах (забезпечуються учасниками), окрім ночі (-ей) в Анталії. Продукти для походу забезпечує ваш провідник. Свіжі продукти будемо докупляти на місці. Провідник вправі міняти маршрут внаслідок складних погодних умов погоди, здоров’я учасників та інших факторів.

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде.Дати: 26 травня - 2 червня 2018 р.Тенерифе - казковий острів вічної весни, найбільший з семи островів архіпелагу Канарських островів, в Атлантичному океані біля узбережжя Африки. Фантастично гарна природа, вулкан Тейде, скелі, марсіанські пейзажі, неймовірно красиві пляжі, океан і просто атмосфера спокою і свята! Протягом тижня, щодня ми будемо насолоджуватись островом подорожуючи на комфортному авто!Вартість: 540 євроУ вартість входить: - трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо в апартаментах, обід - бутербродний перекус+ фрукти, овочі);- прокат автомобіля + пальне + повна страховка на авто + парковки для всіх переїздів по о. Тенерифе;- проживання 7 ночей в апартаментах (фото: https://photos.app.goo.gl/rbG6fhyMNX0mvxyw2 )- ночівля в туристичному притулку Altavista на схилах вулкану;- послуги гіда (підйом на вулкан Тейде + всі подорожі по острову згідно програми);- організація броні апартаментів, хостелів, притулку на вулкані Тейде, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п.У вартість НЕ входить:дорога з України до Польщі (аеропорт в м. Катовіце) - орієнтовно 600 грн в одну сторону.хостел в Польщі (орієнтовно 250 грн. за ніч);авіапереліт на о. Тенерифе (близько 150-200 євро в обидві сторони станом на жовтень 2018 р, пізніше квитки будуть набагато дорожчі);вхід в зоопарк Loropark та аквапарк Siampark (68 євро з особи за подвійний квиток).Передоплата 100 євро, вноситься після купівлі вами авіаквитків. В разі відмови від мандрівки, ми зберігаємо суму застави для участі в будь яких інших мандрівках клубу протягом року. Решта суми оплачується безпосередньо під час мандрівки.День 1Приїзд в м. Краків (Польща). Добираємось найчастіше поїздом Інтерсіті Київ-Перемишль, далі пересадка на польський інтерсіті до Кракова. Поселення в хостел, прогулянка по вечірньому Кракову (площа Ринок, Вавельський замок). По бажанню учасники групи можуть добиратись в Краків чи Катовіце самі, та приєднатись до групи в аеропорту.День 2 Переїзд в аеропорт м. Катовіце, звідки вилітаємо на о. Тенерифе. Прокат авто. Поселення в апартаменти. Купання в океані.День 3 Після обіду засмагаємо на пляжі Ель Дюк, один з найкрасивіших пляжів острова, навколо якого розміщено найбільше пятизіркових готелів, а на самому пляжі часто можна побачити голівудських зірок. Неподалік в торговому центрі бажаючі можуть піти на шопінг. Ввечері повертаючись додому заїдемо в Ель Медано, на пляж для вінд- та кайтсерфінгу. День 4Петляючи довгими серпантинами виїзджаємо автомобілем на гірське плато у підніжжя вулкану, що знаходиться на висоті 2300 м.н.р.м. Звідси нам відкривається вид на кальдеру (гігантський кратер, який утворюється внаслідок провалу вершини вулкана) під назвою Де Лас Каньядас. До речі, ця кальдера друга по величині в світі після кальдери Нгоро-Нгоро, що в Танзанії. Залишивши наш транспорт, стартуємо по крутому схилу вулкану до туристичного притулку Альтавіста (в перекладі з іспанської “Вид зверху”), що на висоті 3260 м.н.р.м. Тут зупиняємось на ніч.День 5Вранці разом із сонцем піднімаємось на вершину вулкану Тейде (3718 м.н.р.м). З найвищої точки видно весь острів, а якщо пощастить із видимістю, можна побачити і інші острови Канарського архіпелагу. День 6.Після підкорення вулкану - заслужений відпочинок. Пляжі, прогулянки вулицями та парками найбільшого та найкрасивішого міста острова - Санта Круз. Поїдемо на один з найкрасивіших пляжів Тенерифе - Las Teresitas, рукотворний пляж з жовтим піском привезеним з пустелі Сахара.День 7.Цей день ми проведемо в одному з найкращих зоопарків світу - Лоро Парк (вхід 34 євро). Ввечері купаємось на знаменитих пляжах з чорним піском.День 8Сьогодні відвідаємо найкращий аквапарк Європи - Siampark. Це місце запамятається вам надовго, стільки адреналіну та позитивних емоцій дехто отримує тільки раз за все життя!!!День 9 Попрощавшись з океаном вилітаємо назад в Польщу. Приліт пізно ввечері, переїзд в Краків або Катовіце, поселення в хостел..День 10Повернення в Україну.

6-денний похід: Свидовець
01.06.2019 19:00

Запрошуємо у похід масивом широких полонин, глибоких долин, холодних озер і дійсно масштабних краєвидів!Маршрут:с. Кваси − пол. Браівка − г. Близниця − г. Стіг − оз. Ворожеска − оз. Геришаска − оз. Догояска − г. Татарука − витік Чорної Тиси − г. Братківська − пол. Вовкани − с. КлимпушіДеталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ побачимо чотири високогірних озера льодовикового походження;✳ буде багато неба та простору, отари овець та вільні коні;✳ безкраї краєвиди та широкий кут огляду впродовж великої частини походу за рахунок того, що головний Свидовецький хребет – високий, широкий та переважно безлісий, а лінія гір слабохвиляста (немає великих перепадів між сідловинами і вершинами);✳ ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;✳ піднімемося на декілька вершин (найвища із яких сягає 1883 м).

3-денний похід: Інший бік Чорногори
01.06.2019 10:00

Цей похід − спроба поглянути на найвищий гірський масив України із нетрадиційної сторони. За три дні побуваємо там, куди зазвичай спрямований погляд тих, хто іде Чорногірським хребтом.Маршрут: с. Бистрець − р. Мреє − пол. Маришевська, 1567 м − г. Шпиці, 1863 м − оз. Несамовите, 1750 м − г. Туркул − пол. Пожижевська − турбаза Заросляк.Приєднуйтеся!Реєстрація та деталі за нижчевказаними посиланнями.- оригінальний маршрут, легкий і водночас насичений похід;- побачимо і проведемо ніч біля міфічного озера Несамовите (1750 м) – одного з найвисокогірніших озер льодовикового походження в Українських Карпатах;- піднімемось на скелі гори Шпиці;- ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;- прокинемося у місці, створеному для зустрічі сонця у горах;- ідеально підійде для фотографів: короткі денні переходи і захоплюючі краєвиди.Вартість: 1400 грн.  Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• переїзди м. Івано-Франківськ – початковий та кінцевий пункт пішохідної частини маршруту – м. Івано-Франківськ;• послуги гіда-інструктора;• оплата входу до об’єктів природно-заповідного фонду;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що НЕ входить:• особисте спорядження.

6-денний похід: Горгани
01.06.2019 08:00

Запрошуємо у 6-денний похід унікальним гірським масивом, який, мабуть, найлегше впізнати в українських Карпатах завдяки величезним кам’яним розсипам (ґорґам), вкритим лишайниками.Маршрут:с. Стара Гута − г. Висока − пер. Боревка − г. Сивуля Велика − пол. Рущина − г. Тавпиш − пер. Легіонів − г. Пантир − г. Велика Братківська − пол. Вовкани − с. Климпуші.Приєднуйтеся! Деталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ познайомимось із унікальним ландшафтом, що складається із каміння, вкритого лишайниками;✳ піднімемося на найвищу вершину Ґорґан − г. Сивуля (1836 м);✳ оглянемо окопи та бліндажі часів Першої світової війни, які залишилися на вершинах хребтів;✳ зустрінемо відносно менше туристів;✳ пройдемо цікаві важкопрохідні ділянки крізь червонокнижну сосну альпійську (жереп).Вартість: 2100 грн. Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• трансфери з (до) м. Івано-Франківська до пунктів початку (закінчення) пішохідної частини маршруту;• послуги гіда-інструктора;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що НЕ входить:• особисте спорядження (намет, спальний мішок тощо);• доїзд до м. Івано-Франківськ.

Мандрівка на острів Лансароте

Мандрівка на о. Лансароте (2-9 червня 2019)Острів лави, кратерів і вулканів, або як його ще називають іспанці - Вогняний острів! Близько 300 років тому тут було виверження одразу 32-х вулканів, що вибухали потоками лави протягом шестирічного періоду. Тому, зараз це зовсім не тропічні джунглі, а скоріше марсіанська пустеля, придатна для зйомок фільмів з елементами космічної фантастики. Пекельні виверження залишили після себе нереальні пейзажі: гострі кратери, вулканічні озера, лавові печери, дикі пляжі, що розташувались в бухтах між лавовими потоками... Сім активних днів, протягом яких на комфортному авто ми відвідаємо всі найцікавіші локації острова Лансароте, та щодня будемо засмагати тільки на найкращих пляжах! Детальний опис маршруту:Вартість - 500€ Тривалість - 7 днівДень 1 (переліт до о. Лансароте)На о. Лансароте немає прямих рейсів ні з України ні з Польщі. Найпростіше туди добратись з пересадкою в Берліні європейськими лоукостами. Ми допоможемо Вам зазделегідь купити квитки на зручні рейси за найнижчою ціною (на середину листопада близько 100 євро в один бік). В даній мандрівці гід буде чекати на вас в аеропорту о. Лансароте, звідти на орендованому транспорті ми поїдемо поселятись в попередньо заброньовані апартаменти. День 2 (Mirador del Rio)В цей день ми поїдемо досліджувати північну частину острова. Найвідоміша печера на Лансароте Jameos del Agua + одна з найбільших лавових печер Cueva de Los Verdes, після чого доїдемо до мабуть найвищого оглядового майданчика острова - Mirador del Rio, звідки відкривається чудова панорама на ще один крихітний острів Канарського архіпелагу - Грасіоса! Дорогою назад обовязково заїдемо на вечірнє купання на один з пляжів. В залежності від погоди або ванни Charco del Palo, або міський пляж містечка Costa Teguise.День 3 (Timanfaya National Park)Однозначно найграндіозніше, найвеличніше, найбільш вражаюче місце на о. Лансароте це Національний парк Timanfaya. Саме заради нього сюди приїжджають туристи. На своєму авто ми доїдемо до входу в нацпарк (вхід 9 євро), де пересядемо в екскурсійний автобус, через вікно якого зможемо побачити найцікавіше. Екскурсія триває 40 хв. Після цього можна заглянути в ресторан "El Diablo", де їжа готується не на звичайних плитах або вугіллі, а на природному геотермальному теплі з надр землі. День 4 (Playa de Papagayo)Відпочинковий пляжний день, протягом якого засмагатимемо на найвідомішому та найкрасивішому пляжі острова Playa de Papagayo, а також прогуляємось по сусідніх бухтах, з не менш мальовничими пляжами.День 5 (Volcán El Cuervo та Playa el golfo)Сьогодні поїдемо на короткий трекінг до кратеру вулкану El Cuervo а після того на знаменитий пляж El Golfo, що на околицях Національного парку Тіманфайя. Тут всього в декількох метрах від моря розташоване зелене вулканічне озеро. Неподалік зупинимось біля ще одного місця, де могутні океанські хвилі ведуть боротьбу з застиглою вулканічною лавою. Так звані "місця сили", перебування в яких запамятається надовго! День 6Якщо вам набридла природа, то можемо присвятити цей день ланцаротським містам. Шопінг, сувеніри, музеї, парки, міські пляжі - кожен знайде для себе щось цікаве. День 7 (Playa De Famara)Перед відїздом спробуємо здійснити мрію багатьох - зайнятись серфінгом на пляжі Playa De Famara. Місце, яке однозначно варто відвідати. День 8 (повернення)9 червня відлітаємо з острова. Пропонуємо повертатись з Лансароте транзитом через Берлін, з ночівлею там 1 ніч, відповідно будемо мати час прогулятись столицею Німеччини протягом одного дня. А вранці наступного дня є зручні рейси від лоукостів до Києва та Львова.Важливо:Передоплата: 100€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-яку іншу мандрівку протягом року.У вартість включено:- проживання в бюджетних апартаментах; - трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо самостійно в апартаментах з продуктів куплених на острові, обід - бутербродний перекус + фрукти, овочі);- прокат автомобіля + пальне для всіх переїздів по о. Лансароте;- послуги гіда;- організація броні апартаментів, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п.У вартість НЕ входить:- авіапереліт на о. Лансароте (рекомендуємо з пересадкою в м.Берлін, ми допоможемо Вам купити найдешевші квитки плануємо вартість в обидві сторони в діапазоні 150-200 євро.)- вхід в Національний парк, печеру, музеї (близько 10 євро)- особисті витрати.

Високі Татри (Словаччина)

Періоди проведення:30 червня - 06 липня18-24 серпня01-07 вересняЗа час мандрівки Високими Татрами Словаччини ми здійснимо сходження на такі піки як Копровський Штит (Kôprovský štít 2363) та Ломницький Штит (Lomnický štít 2 632). Маршрут на Копровський Штит вважається одним з найкрасивішим в Татрах, тож краєвиди звідси особливо захопливі. Ломницький Штит є другою по висоті вершиною у всій гірській системі Карпат, що поступається тільки Герлаховському Піку (Gerlachovský štít 2654) всього на 22 м. На вершину Ломницького Штита підійматимемось канатною дорогою. Відвідаємо гірські озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335), Попрадське Плесо (Popradské pleso 1494), та найбільше в Словаччині гірське озеро Вельке Гінцово плесо (Veľké Hincovo pleso 1946). Побуваємо в національному парку "Словацький рай" та на символічному кладовищі загиблих альпіністів.Детальний опис маршрутуВартість - 150€ Тривалість - 7 днівДень 0 (переїзд до Ужгорода) 30.06Збір групи в Ужгороді о 22:00. Загальне знайомство між учасниками групи. День 1 (Popradské pleso 1494) 12 км 01.07О 01:00 автобусом перевізника Leo Express вирушаємо до міста Штрба (Štrba) з пересадкою на потяг в містіКошице (Košice). Орієнтовне прибуття до місця призначення 08:00.З міста татранською електричкою відправляємось до Штербського Плеса (Štrbské pleso 1335), звідки починаємо шлях до Попрадського плеса (Popradské pleso 1494). Довжина треку 5 км, набір висоти 159 м. Прибуттям поселення в тутешній гірський готель. В другій половині дня радіальний вихід до Великого жаб'єго плеса (Veľké žabie pleso 1473) в сторону гори Риси (Rysy 2503), перехід 7 км, перепад висот 417 м. Ночівля в Horsky Hotel Popradske Pleso.День 2 (Kôprovský štít 2363) 11 км 02.07Поснідавши починаємо сходження на Копровський Штит. Перехід до (Veľké Hincovo pleso 1946)- 4 км, набір висоти 452 м. Звідси підйдом 1,5 км до вершини, набір висоти 417 м. Після сходження спускаємось на наступну ночівлю в тому ж притулку Horsky Hotel Popradske Pleso, - 5,5 км, спад висоти 869 м. Ночівля.День 3 (Štrbské pleso 1335) 12 км 03.07Зранку прогулянка до символічного кладовища загиблих альпіністів (перехід 1 км). Після- підйом 3 км на сідловину під Оструєм (Sedlo pod Ostrvou 1966). В другій половині дня спускаємось до озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335),- 5 км, прогулянка околицями. Переїзд в місто Татранська Ломніца (Tatranská Lomnica), - 22 км. Поселення в гостьовий будинок/хостел, ночівля.День 4 (Lomnický štít 2 632) 10 км 04.07Підйом до Скальнатого Плеса (Skalnate Pleso 1751), - 5 км, набір висоти 866 м. Звідси за допомогою канатної дороги підіймаємось на вершину Ломницького штита (Lomnický štít 2 632), набір висоти 881 м.Спуск в Татранську Ломніцу (Tatranská Lomnica)- 5 км від Скальнатого Плеса. Переїзд в місто Попрад (Poprad). Поселення в хостел, ночівля.День 5 (Národný park Slovenský raj) 05.07Цього дня відвідаємо національний парк "Словацький рай", де прогуляємось дивовижним каньйоном "Sucha Bela"О 20:30 автобусом перевізника Leo Express з пересадкою в Кошице (Košice) повертаємось до Ужгорода. Орієнтовний час прибуття 04:00. День 6 (переїзд з Ужгорода) 06.07День розрахований на повернення з походу.Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 30€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Кількість осіб в групі: 9 + гід Період проведення походу: 7 днів, 2 з яких в дорозі, 5 - на маршрутіУ вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- вхід у заповідники, включаючи "Словацький Рай";- всі переїзди по околицях маршруту;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Ужгород - Штрба - Ужгород перевізником Leo Express: ~19-30€;- проживання в туристичних притулках/хостелах ~18-20€ за ніч;- підйомник на Ломницький Штит: 27€ (при бажанні можна не підійматись, натомість прогулятись околицями Скальнатого Плеса).Загальна середня вартість додаткових витрат: ~130€.СпорядженняОбов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’ємом 50-70 літрів);- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.Більш детальний список необхідного спорядження кожен учасник отримає після оформлення заявки на участь.При відсутності рюкзака є можливість взяти його на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Похід "Фанські гори у всій красі"

День 1. Прибуття до місця старту.День 2. Кулікалонські озера.День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера.День 4. Мутні озера.День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м).День 6. Під перевал Чимтарга.День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м).День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м).День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м).День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло.День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове.День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара.День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент.День 14. Резервний день.Оплатити частину вартості походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Ташкенті. Але в зв'язку з особливостями законодавства Узбекстинe стосовно ввезення і вивезення готівки необхідна часткова або повна передоплата участі в поході.Вартість 330 $У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструкторів; групове спорядження; групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд); рації та засоби навігації; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери – орієнтовно 100 доларів ; ночівлі та харчування в містах; прокат особистого спорядження (рюкзак, намет і тд); прокат спеціального спорядження (льодоруб, кішки, система страхування і тд); реєстрація при перетині кордону в Таджикістані – 35 доларів; екологічний збір за відвідування регіону – 20 доларів; прокат віслюків – 20-30 доларів. Додатково можна здійснити сходження на вершини:Енергія (5120 м). Категорія складності 2А – 200 доларів;Міралі (5106 м). Категорія складності 2А – 100 доларів;Чимтарга (5489 м). Категорія складності 2Б – 250  доларів.

Високі Татри (Польща)

Періоди проведення:21-27 липня28 липня-03 серпняПід час треків Високими Татрами Польщі ми відвідаємо найкрасивіші місцини та підкоримо найвеличніші вершини масиву. Скелясті хребти, мальовничі долини та високогірні озера не дадуть вам ні на секунду відвести погляд від мальовничих "альпійських" пейзажів! Під час мандрівки ми відвідаємо такі чудові місця як озеро Морське Око (Morskie Oko 1395), Чорний став під Рисами (Czarny Staw pod Rysami 1583), Долина 5 ставів Польських (Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665); здійснимо сходження на 2 двохтисячники: Свінніцу (Świnica 2301), та на найвищу вершину Польщі - Риси (Rysy 2503).Детальний опис маршруту:Вартість - 150€ Тривалість - 7 днівДень 1 (Львів - Zakopane)Зустріч у Львові на залізничному вокзалі близько 10:00. За визначеним маршрутом переїзд до Закопане, поселення в хостел.День 2 (Kasprowy Wierch 1987 - Świnica 2301) 11,8 кмПісля сніданку переїзд в Kuźnice, звідки канатною дорогою підіймаємось на гору Каспрів верх (Kasprowy Wierch 1987). З 1 липня вартість підйому підвищено до 79 zł (попередня вартість 48 zł). Звідси стартує наш трек на гору Свінніца (Świnica 2301). Перехід - 3 км, набір висоти 314 м. Після - спуск до гірського схроніска Murowaniec, де зупиняємось на обід - 4 км, спад висоти 735 м. Наступний етап це повернення до Kuźnice, - 4,8 км, спад висоти 549 м; переїзд до Закопане, повернення в хостел.День 3 (Morskie Oko 1395 - Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665) 15,7 кмПереїзд до паркінгу перед Морським оком. Старт маршруту звивистою асфальтованою дорогою довжиною в 7,9 км до озера. Бажаючі можуть проїхати цей відрізок на бричці запряженій конями. Вартість такого задоволення 50 zł. Приходом поселення в схронісько PTTK Morskie Oko (1395). Тут обідаємо, після чого здійснюємо радіальний вихід в Долину 5 ставів Польських (Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665) - 3,9 км в одну сторону, перепад висот 438 м. Ночівля в схроніську на березі Морського ока.День 4 (Czarny Staw pod Rysami 1583 - Rysy 2503) 17,5 кмРанній підйом. Вихід до Чорного ставу (Czarny Staw pod Rysami 1583) - 1,8 км, набір висоти 168 м. Наступним кроком нас чекає сходження на найвищий пік Польщі, - Риси (Rysy 2503), - перехід 3 км, набір висоти 911 м. Остання година шляху - скелі з провішаними перилами, де Ви зможете відчути себе справжній альпіністом. Зворотньо спускаємось цією ж стежкою до Морського ока, - 4,8 км, спад висоти 1079 м. Обідаємо, після чого повертаємось 7,9 км до паркінгу. Переїзд до Zakopane, поселення в хостел.День 5 (Giewont 1895) 11,6 кмРадіальний вихід на вершину гори Гевонт (Giewont). Переїзд в Долину Стражиську (Dolina Strążyska), звідки підйом на вершину- 5,8 км, набір висоти 964 м. Спуск в Kuznice- 5,8 км, спад висоти 852 м. Повернення в хостел, переїзд до Кракова, поселення в хостел.День 6 (Kraków)Відпочинковий день: прогулянка Краковом, довільна програмаДень 7Виїзд з Кракова; день розрахований на повернення з походу.Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 30€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Кількість осіб в групі: 9 + гід Період проведення походу: 7 днів, 2 з яких в дорозі, 4 - в горах, 1 - в Кракові.У вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- транспортні витрати в межах Закопане та його околиць;- вхід у заповідники;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Львів - Закопане - Львів (вартість переїздів залежить від обраного вами маршруту і транспорту (в разі потреби допомагаємо у плануванні бюджетних варіантів));- проживання в туристичних притулках/хостелах ~34-50 PLN за ніч;- вартість підйомника на Каспрів Верх - 79 PLN.Спорядження:Обов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’єм 50-70 літрів);- спальний мішок;- каремат;- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.При відсутності рюкзака, спальника чи каремату, є можливість взяти ці речі на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

В полоні Кавказу. Сванетія, Грузія

Маршрут «В полоні Кавказу» / Сванетія / ГРУЗІЯ (80 км, середня складність), $200 (8 днів/7 ночей)Дати походу: 19-26 серпня 2019 р. 09-16 вересня 2019 р.Увага! Дати приблизні, на даний момент пропозиції зручних авіакомпаній на потрібний період відсутні, тому дати походу можуть бути зсунуті від зазначених на ± кілька днів.Грузія ― це країна з тисячолітньою історією, самобутньою культурою та паморочливими краєвидами Кавказу. Екзотичні алфавіт та мова, зворушлива східна гостинність, всесвітньовідома грузинська кухня запам’ятаються вам надовго. Синергія гірського клімату та морської свіжості ― відмінний рецепт для відпочинку та чудових вражень. Наш похід пройде на батьківщині гордих воїнів Сванетії. Цей край відомий архітектурою родових оборонних башт та своєрідних церков, його столиця Местія є брамою до Великого Кавказу. Кожен житель цього краю має свій рецепт сванської солі, тут готують найсмачніші в Грузії кубдарі, тут досі розмовляють сванською мовою. А ще сині льодовики, гострозубі 5000 м піки, бурхливі гірські ріки та колоритні мешканці ― в перші дні походу від Кавказу йде обертом голова.Для проходження маршруту потрібен досвід гірських туристських походів або базова фізична підготовка. Рівень складності ― середній. Кавказ – одна з найстаріших гірських систем планети, у віддалених ущелинах інколи чутно гуркіт каменепадів та лавин. Погода може змінюватись буквально на очах від привітної до штормової. Однак альпінізму та скелелазання на нашому маршруті не буде, нас чекає цікавий і безпечний трекінговий (пішохідний) маршрут. Нитка маршруту: аеропорт ― Местіа ― Чвабіані ― Адиши ― Іпралі ― Ушґулі ― Чвелпі ― аеропорт.Умови туруНочуємо основну частину маршруту в наметах, які учасники несуть з собою. При бажанні учасники за свій кошт поселяються в guest-house.Про харчі та кухонний інвентар в гірській частині походу подбає ваш провідник. Перед початком походу ви отримаєте пайку спільних продуктів, в середньому це 4 кг. В селах будемо купляти свіжі продукти.Нитка маршруту є гнучкою. Залежно від погоди, самопочуття, бажань учасників будемо вносити зміни. Кавказькі гори ― це зона підвищеної небезпеки, учасники повинні мати досвід гірських походів і не мати медичних протипоказань. Маршрут проходить на висоті до 3000 м, симптоми гірської хвороби відчують всі.Для поїздки в Грузію потрібен закордонний паспорт (звичайний або біометричний), дійсний щонайменше 3 місяці на момент в’їзду, або ID-картка. Зверніть увагу, що наявність у вашому закордонному паспорті будь-яких відміток про відвідування окупованих територій Південної Осетії і Абхазії в обхід Грузії буде підставою для відмови у в’їзді чи навіть затримання.Вартість туру: 200$ Порядок оплати: Щоб забронювати місце в групі, треба внести попередню оплату ― 50$. У разі відмови від участі, передоплата не повертається, але може бути використана для оплати іншого походу собі чи другу протягом року. Решта суми (150$) сплачується перед початком походу при зустрічі групи в Грузії. У разі передчасного сходу з маршруту, гроші не повертаються.У вартість туру входить: послуги провідника, похідне харчування на маршруті, кухонне обладнання (пальник, пальне, казани), групова аптечка (у провідника).У вартість туру не входить: переліт до Грузії ― від 100 до 250$ (туди-назад); переїзди по країні, проживання в хостелах чи гостевих будинках, медичне страхування (не вимагається для перетину кордону), харчування в ресторанах чи кафе, відвідування платних пам'яток (музеїв) тощо.На всі ці додаткові витрати зазвичай вистачає 100 доларів на людину. Разом всі витрати (похід, авіаквитки, трансфери, додаткові витрати) складуть 450-500 доларів на людину.

Чорногорія, Дурмітор

Чорногорія - країна на Балканському півострові, що поєднала в собі суворі гірські масиви та екзотичні морські узбережжя. За час мандрівки ми відвідаємо високогірний масив Дурмітор, та його найвеличніші вершини Bobotov Kuk (2523), Savin Kuk (2313), Veliki Međed Sjeverni (2287), гірські озера Veliko Škrčko Jezero, Malo Škrčko Jezero, Zeleni Vir, Crno Jezero, печери Ledena pećina, Titova pećina.Також в програмі пляжний відпочинок на узбережжі Адріатичного моря та відвідини неймовірно цікавих містечок з середньовічною архітектурою. В обов'язковому списку Budva та Kotor з Боко-Которською Бухтою. Детальний опис маршрутуДаний похід є ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИМ! Це означає що пройдемо маршрут вперше. Такого типу мандрівка передбачає знижку для кожного учасника, що в даному поході складе 40€.22 вересня -05 жовтняВартість - 320€ (з урахуванням знижки - 280€)Тривалість - 14 днів (розрахунок з переїздом в Чорногорію та назад)День 1 (виїзд зі Львова) Розглядаємо бюджетний варіант автобусного переїзду Львів-Будва-Львів. Вартість складе 90€. Такий варіант може бути дещо незручним, так як в дорозі доведеться провести більше доби, тому при бажанні кожен може розглянути альтернативні варіанти добирання, наприклад літаком чи власним авто. Відправлення автобуса зі Львова о 07:00 22 вересня. Загальний збір групи в місті Будва 23 вересня після 12:00. День 2 (Budva)Близько 12:00 прибуваємо до міста Будва, одного з найдавніших поселень на березі Адріатичного моря. Поселення в хостел, прогулянка містом, відвідини місцевого пляжу. День розрахований на відпочинок після переїзду. Ночівля в хостелі.День 3 (Komarnica) ~5 кмЧерез столицю Чорногорії Подгоріцу (Podgorica) переїзд до поселення Корманіца (Kormanica). Починаємо шлях вздовж каньйону річки Kormanica, де згодом зупинимось на ночівлю. День 4 (Veliko Škrčko Jezero) ~15 кмПродовжуємо маршрут та прямуємо до перевалу Шкрка, з якого відкриється фантастичний краєвид на масив Дурмітору. Спуск до озер Шкрка (Veliko Škrčko Jezero та Malo Škrčko Jezero), поруч яких зупинимось на ночівлю.День 5 (Zeleni Vir) Цього дня запланований перехід через перевал Самар до озера Зелений Вир (Zeleni Vir). День 6 (Bobotov Kuk 2523) 5,9 кмПісля сніданку починаємо сходження на найвищу вершину Чорногорії - гору Боботов Кук (Bobotov Kuk 2523) - 1,4 км. Наступним етапом буде перехід до Льодяної печери (Ledena pećina) - 2,7 км, після відвідування якої спустимось 1,8 км до кемпінгу Катун Локвіце (Katun Lokvice), де розіб'ємо табір для наступної ночівлі.День 7 (Savin Kuk 2313) 8,4 кмРадіальний вихід на вершини Савін Кук (Savin Kuk 2313) та Великий Медьєд Північний (Veliki Međed Sjeverni 2287). Ночівля в тому ж кемпінгу.День 8 (Crno Jezero) 8 кмСпуск 4 км до кемпінгу Ivan Do, де розіб'ємо табір. Звідси прогуляємось до Чорного озера (Crno Jezero) та Тітової печери (Titova pećina) 4 км.День 9 (Kotor)Зранку перехід в місто Жабляк (Žabljak), з якого відправимось в Боко-Которську Бухту. Поселення в хостел. Вечірня прогулянка Котором.День 10 (пляжний відпочинок)Прогулянка околицями бухти та переїзд на один з місцевих пляжів Адріатичного моря, де проведемо наступні декілька днів. День 11 (пляжний відпочинок)Відпочинковий деньДень 12 (відправлення з Будви)Ближче вечора переїзд в Будву, та відправлення в Україну близько 22:00День 13 (день в дорозі)День 14 (прибуття до Львова)Прибуття близько 06:00Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів. Особливу увагу просимо звернути на статус походу як ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО. Це означє що маршрут може кардинально змінюватись в залежності від обставин на треку.Передоплата: 50€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Тривалість - 14 днів (розрахунок з переїздами з України, кількість повних днів в Чорногорії - 11)Кількість осіб в групі: 10 + гідУ вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- вхід у національний парк Дурмітор;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Львів-Будва-Львів: 90€; - переїзди по Чорногорії: ~60€;- проживання в хостелах ~15€ за ніч (2 ночі);- проживання в кемпінгах ~10€ за ніч (4 ночі);- особисті витрати.Загальна середня вартість додаткових витрат: ~200€. СпорядженняОбов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’ємом 50-70 літрів);- намет;- спальний мішок;- каремат;- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.Більш детальний список необхідного спорядження кожен учасник отримає після оформлення заявки на участь.При відсутності рюкзака є можливість взяти його на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Навчання та розвиток

Чоловіча психотерапевтична група "Біля вогню"

Чоловіча психотерапевтична група – це: 24 зустрічі «біля вогню» у чоловічому середовищі; групова підтримка й енергія; конфіденційна, невелика група (6-12 осіб) з певними правилами, які встановлює група; простір екологічних та довірливих відносин; шанс зустрітись із справжнім собою; вироблення і закріплення нових несценарних звичок і способів поведінки; закрита група на Фейсбуці; супровід психотерапевта. Ця чоловіча психотерапевтична група для Вас, якщо: Ви шукаєте чогось більшого від свого життя, ніж у Вас є; Ви хочете віднайти в собі більшу силу, впевненість, цілісність; Ви хочете краще зрозуміти себе та свій життєвий сценарій; Ви прагнете бути керівником і творцем власного життя; Ви розумієте, що від Вас багато що залежить; Ви шукаєте чоловічого середовища. Під час терапевтичної групи Ви відкриєте: більше розуміння чого я хочу насправді; на що я можу опиратись у собі, які мої ресурси; яке є послання на життя є від вашого тата і мами, чим це послання допомагало Вам, а чим воно є тягарем; яка стратегія досягнень у Вашому житті; чому так важливий для чоловіка страх і травма; як будувати партнерські стосунки з жінкою; з чим потрібно попрощатись у своєму житті, щоб зустрітись з «новим» у якому напрямку життя Вам зараз рухатись. Як наслідок, за 24 зустрічі, тижні свого життя Ви «вибудуєте» навики: використовувати чоловічу силу та енергію; рухатись по житті більш цілісно і впевнено; будувати партнерські стосунки з іншими; втілювати свої мрії в життя і отримувати від цього задоволення; вирішувати та витримувати складні справи; якісно відновлюватись і тримати баланс у житті; проживати більш осмислено та не «токсично», відмовляючись від того, що зайве; застосовувати нові стратегії мислення й поведінки. Ведучий : психотерапевт; тренер; ведучий психотерапевтичних груп; голова Івано-Франківського осередку для чоловіків «Тато-клуб» спікер жіночого фестивалю «Аніма»; автор онлайн-проекту «Психотерапевтична майстерня Любомира Андрусіва» Вартість участі у психотерапевтичній групі: Вартість кожного заняття - 200 грн.

Стейки і до стейків
19.12.2018 18:30

Стейки і до стейків…Серія воркшопів від харизматичного Darwin Cedeno (бренд-шеф сім’ї ресторанів "Лейбова Гора")Чим цікавий даний курс?- Познайомитесь із чудовим шеф - кухарем;- Отримаєте сертифікати про проходження курсу;- Отримаєте технологічні карти;- Багато вражень та емоцій.Програма курсу:3.12 Стейк М’ясникаСоус Пепер Чилі10.12 Стейк Сір Лоін Соус Чіпотле Лайм19.12 Стейк з ошийк Соус Бернез26.12 Стейк Чікен-Біф Соус кисло-солодкийВартість курсу: 2500 грн.Вартість 1 заняття: 650 грн.Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням або телефоном.

Міф Толкіна: мета та метод

Лекція. Тема: "Міф Толкіна: мета та метод"Іншими словами: доповідь-діалог про те, чому Професор Джон Роналд Руел Толкін взявся за це завдання (створення міфу) та чому його міф саме такий, яким він є.Доповідач: Кофлер Денис Фрідріхович - поет, філолог, спеціаліст з англійської філології.В рамках Klub dyskusyjny w języku polskimЛекція буде українською мовою!

Бренд стратегія
20.12.2018 18:30
вул. Гординського, 1

Як завжди, по традиції, в невимушеній атмосфері обговоримо тему "бренд стратегія". Кожен може бути лектором і слухачем одночасно. Ділимось досвідом, задаєм запитання, продуктивно і весело проводимо час.Вартість: до 16.12.18 - 300 грн, до 19.12.18 - 400 грн, 20.12.18 - 500 грнКількість учасників обмежена розмірами квартири, варто поспішити!Реєстрація за посиланням нижче. 

Семінар "Невідкладна допомога для дітей"
20.12.2018 10:00

Ми не можемо вберегти дитину від усіх нещасть, проте можемо навчити, як їм зараджувати. Спинимося на основних недомаганнях, а також зауважимо, в яких випадках треба негайно звернутися до лікаря. Про що буде на занятті: здоров’я новонародженого – хвороби та захворювання; переохолодження і перегрівання немовляти; жовтяниця у новонароджених; що робити, якщо дитина захлиснулась; які стани дитини є небезпечними і потребують допомоги медиків. Про труднощі, з якими можуть зіткнутись молоді батьки і що з ними робити, розповідає лікар неонатолог обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Митник. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується. Попередній запис обов'язковий за вказаними номерами телефонів.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Майстер-клас "Бенкетне меню"
20.12.2018 15:00

Новорічний банкет або як здивувати гостей (приготування страв до банкетного столу під керівництвом шеф-кухаря Олега Гнатюка).⠀⠀Готуємо: Холодна закуска: Пате з курячої печінки у вигляді мандарин. Гаряча закуска: Омоньєр з грушею і голубим сиром. Головна страва 1: Печена качка з апельсиновим соусом. Бонус!!! Головна страва 2: Ніжна яловича нога на всю родину!⠀Вартість: 600 грн. Обов'язкова попередня реєстрація.

Балансування енергоцентрів цвєтностями

З правильною роботою чакр тісно пов'язане фізичне здоров'я людини, його настрій, працездатність, життєвий тонус. Оптимізація і гармонізація енергетики за допомогою цвєтностей дає людині «бонуси» - зміцнення здоров'я, підвищення особистої успішності, розкриття творчого потенціалу, відчуття спокою, щастя і повноти життя.   Ціна терапевтичного сеансу - 450 гривень. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Семінар-практикум "Контурна пластика філерами на основі гіалуронової кислоти. Постановка руки. Техніка роботи голкою і канюлею. Нижня третина обличчя"

Контурна пластика філерами на основі гіалуронової кислоти. Постановка руки. Техніка роботи голкою і канюлею. Нижня третина обличчя. Тренер - Васянович Владислав, сертифікований тренер K-SurgeryРеєстрація за нижчевказаними телефонами.

Тренінг по психології фінансів
20.12.2018 17:00
вул. Незалежності(стометрівка), бізнес-центр "Київ", 5 поверх, офіс № 517

Буває часто, що ніби й працюєш багато, а грошей всеодно не вистачає. Чи запитували ви себе - а де ж мої гроші? Куди вони поділись?Психологи кажуть, що насправді проблема захована глибоко всередині, а через певні психологічні бар'єри у вас перекритий потік фінансів та інших життєвоважливих ресурсів.Психолог Мар'яна Приймак допоможе зрозуміти що саме "перекриває" ваш фінансовий потік та у якому напрямку варто рухатися, щоб кількість грошей у вас тільки збільшувалась. За 4 години тренінгу ви зможете отримати відповідь на такі питання:- які психологічні блоки, установки, переконання, ідеї можуть бути причиною наявності чи відсутності фінансів;- як вони впливають на ваше життя зокрема;- що робити, щоб збільшити фінансовий потік.Навчання складатиметься із двох частин - практичної та теоретичної. Максимальна кількість учасників в групі - 15.Вартість - 400 гривень, передоплата обов"язкова.Реєстрація на подію за посиланням.

Ruby Meet-Up Frankivsk

Друзі, запрошуємо вас послухати крутих експертів з доповідями на тему Ruby. Разом поговоримо про історію та філософію цієї мови програмування, а ще про фреймворки та основні характеристики Ruby.Andriy Solonyna, Software Engineer at SoftServe: «Why teach Ruby?» Андрій розповість історію Ruby, зробить короткий огляд мови та розповість про її особливості. А ще буде порівнювати Ruby з іншими мовами програмування. Андрій займається програмуванням вже 7 років, 4 з яких працює саме з Ruby. Team Lead, що працює над проектом у сфері безпеки, який щоденно обробляє космічну кількість запитів. А ще Андрій вважає, що Ruby – це найкраща мова у світі ;) Igor Kasyanchuk, Architect at SoftServe: «Ruby, Rails та інше. Що вибрати? З чого почати?» Ігор розповість про тренди, попит, вакансії, навчання, розвиток та роботу. Виглядає, що ця доповідь про все на світі, та після неї ви отримаєте відповіді на багато запитань. Особливо, якщо плануєте розпочати свій шлях програмування на Ruby.Вхід безкоштовний, але реєстрація є обов’язковою

Зустріч з Тетяною Терсеновою-Заводовською

Зустріч з талановитою Тетяною Терсеновою-Заводовською!Жінка з медичною освітою та величезним багажем знань заснувала власну модельну школу, стала директором «Школи леді» в телепроекті «Від пацанки до панянки», 18 років поспіль проводить Франківський подіум та є автором кількох fashion-проектів.Амбіційна, талановита та енергійна? Не те слово! Від зустрічі та розмови з Тетяною Терсеновою-Заводовською набираєшся мотивації та натхнення, з`являється неприборкане бажання діяти та змінювати себе на краще. Вона доведе, що все у ваших руках!Тетяна Терсенова-Заводовська розповість як виховати переможницю міжнародних конкурсів краси, бо серед її учениць і «Міс Світу», і «Міс Інтерконтиненталь», і навіть «Міс Всесвіт». Вона розкаже як правильно себе поводити та не виглядати безглуздо на важливій події, адже знає про етикет і дрес-код все, а може й більше! Бізнес і справа для душі можуть поєднуватись і залишатись улюбленим заняттям. Реєструйтесь - буде інформативно та цікаво!Скільки? 300 грн Також, квитки можна придбати за номером телефонуКількість місць обмежена.Маєте сумніви? Читайте інтерв`ю онлайн-журналу «Свої» з Тетяною Терсеновою-Заводовською та переконайтесь, що вам є чому навчитись!

Планування 2019

На ігровому полі плануємо 2019 рік. Знаходимо розуміння які сфери життя будуть найважливішими в перебігу 2019.  Цінність участі -450 грнКількість учасників-4Деталі й запис в особисті повідомлення за нижчевказаним посиланням. 

Тематичний семінар "Багаторівнева корекція обличчя.Філери BEAUTYFILL в методиці FULL Face. Небезпечні зони. Критерії вибору голки та канюлі"

Багаторівнева корекція обличчя. Філери BEAUTYFILL в методиці FULL Face. Небезпечні зони. Критерії вибору голки та канюлі. Лектор: сертифікований тренер - Васянович Владислав.Реєстрація за нижчевказаними телефонами. 

Відкриття Multimedia lab

21 грудня ми офіційно відкриваємо свої двері для всіх бажаючих вчитись та створювати мультимедійний контент.Відтепер, якщо в вас є талант та ідеї, то ми позбавимо вас можливості для відмовок на кшталт: "В МЕНЕ Є ГЕНІАЛЬНА ІДЕЯ, АЛЕ не маю хорошого комп'ютера / камери / світла / студії / вмінь" — тепер все це в вас буде.На відкритті ви матимете змогу потестувати більшість можливостей простору:відео/фото студію (як фотограф, відеограф, а також як модель чи актор-ка), коворкінг-лабораторію з суперкомп'ютерами для 3D графіки, інструментами для кольорокорекції: Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panelта ілюстрації: сенсорний планшет-дисплей Wacom Cintiq 22HD а також іншими професійними девайсами.Поспілкуватись та познайомитись з цікавими людьми, та приєднатись до відкритої дискусії з авторами кращих медійних проектів в Україні.Ну і звісно відсвяткувати під хорошу музику з бокалом шампанського.

До Нового, Без Зайвого і Мого!
22.12.2018 12:00

Новий Рік-свято, яке святкують багато народів, відповідно до прийнятого календаря. Напередодні минулого року ми розпочали традицію психологічного передноворічного інтенсиву, цього ж року мені захотілося додати до календарних "трошки" психологічних особливостей, щоб ментально, емоційно та духовно відчути Новий етап, з вдячністю, осмисленням та проживанням пройденого попереднього року життя. Дорогі Друзі! Напередодні Нового Року, запрошую на психологічний інтенсив про перехід до Нового, без зайвого, того, що тяготить і заважає рухатися до цілей і бажань.   Додаткова інформація та реєстрація в приватні повідомлення на сторінку за нижчевказаним посиланнням.

Анатомія зубів фронтальної групи
22.12.2018 - 23.12.2018

Курс з анатомії зубів фронтальної групи в трьох основних формах: прямокутній, трикутній, овальній. Практичний дводенний курс для опрацювання детальних особливостей кожної форми. Робота воском на спеціальних моделях збільшеного розміру із відпрепарованими зубами.

Базовий курс "Кава і коротко про неї"
22.12.2018 09:30

Давно мрієш готувати каву зі смаком та ароматом, що зачарує навіть Санту? Маємо ідею! Навчись готувати справжнє еспресо та капучино з майстрами своєї справи Gora Coffee Roasters у першій в Івано-Франківську Професійній кулінарній школі el Chef. Тож запрошуємо вас на одноденний Базовий курс "Кава і коротко про неї".⠀Програма: Лекція "Походження кави, її види, збір та обробка" Дегустація Обсмаження зерен, дегазація Лекція "Декофеїнізація, спешалті" Дегустація Лекція "Види приготування: еспресо" Дегустація Лекція "Фактори, що впливають на смак кави" Приготування кави власноруч Ціна участі: 350 грн + приємний бонус у вигляді трьох видів кави у подарунок! Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Бути тут і зараз: Інструменти актора в пізнанні себе та світу

Творча Криївка запрошує всіх бажаючих на благодійний майстер-клас актора театру та кіно Олега Шульги. Зібрані кошти буде спрямовано на організацію 44 заїзду творчої реабілітації учасників війни на Донбасі.Вхід за попередньої реєстрації за посиланням нижче. Попередня оплата 250 грнОплата на вході 350 грн

Майстер-клас "Бути інакшою. Залишатися собою" Історія Марини Леончук
22.12.2018 13:00
Конференц-зал

Її стиль — це простота, актуальність і усмішкаЇї теми — телебачення, виховання сина і саморозвитокЇї пристрасть— подорожі, спорт, читання і нові знанняВона відома телеведуча, тому знає, як працювати на ТБ, щоб досягнути успіху.Її досвід - сотні інтерв‘ю та прямі ефіри, які дивились мільйони людей.Десятки лекцій і зустрічей з глядачами і майбутніми. журналістами, які сьогодні вже працюють на телеканалах і радіоЗа понад, ніж 10 років роботи у кадрі вона розробила і практикує свої дієві правила переможця.Вона щаслива мама 8-річного сина, тому знає, що виховання - ілюзія, а єдиний ефективний спосіб спілкування з дітьми - це особистий приклад.Усі свої знання, помилки і напрацювання вона успішно використовує у своєму інстаграмм-блозі.А тепер, ділитиметься усім, чому навчилася сама, ще й під час живих зустрічей зі своїми підписниками. На її авторському майстер-класі ви дізнаєтесь:— чому не варто шукати свою мрію— як знайти потрібну справу— чому успіх - у перешкодах— чому дисципліна - це важливо— що і як читати аби користуватися знаннями— алгорит перших 5ти кроків до успіху— і як одразу перейти від плану до дійВартість майстер-класу: оплачуючи до 20 грудня — 400 грн.у день заходу — 450 грн.

Майстер-клас з фейсбілдінгу

Facefitness – тренінг від дипломованого тренера Єлізавети Малої!На тренінгу Ви навчитесь методиці та практичним навичкам по гімнастиці для лиця:Ви засвоїте комплекс найефективніших вправ;отримаєте рекомендації по контролю за мімікою Вашого обличчя;навчитесь вбудовувати гімнастику обличчя в щоденний догляд за собоюКорисно для:-косметологів;-візажистів;-масажистів;-остеопатів,та людей, які хотіли б завжди виглядати на всі 100 (це природня пластика Вашого обличчя)!А також цей тренінг буде безцінним подарунком для Ваших ріднихЗ 10:00 до 12:00Теорія:- Анатомія обличчя, особливості тренування лицевих м‘язів- Історія виникнення фейсбілдингу- Структура побудови заняття- Свідоме керування мімікою- Протипоказання до окремих видів вправЗ 13:00 до 16:00- практика: Фейсфітнес базові вправи.В кінці майстер класу кожен учасник отримає сертифікат та матеріали для особистого використання.А ще це корисні знання, мега позитивні емоції та нові знайомства!Вартість: 250 грн.Якщо зацікавились телефонуйте

Юнацька школа (серія майстер-класів)
23.12.2018

Професійна кулінарна школа "el Chef" запрошує підлітків віком 10-15 років на одноденні майстер-класи за акційною ціною 300 грн.Щонеділі 15:00-17:00⠀Програма:- 9.12 Велінгтон і шоколадний фондан з м'ятою;- 23.12 Теплий салат з кус-кусом та Новорічний пудинг;- 30.12 Піца і ванільний крем-брюле;⠀Вартість одного заняття - 300 грн.Зареєструвати учасника можна за нижчевказаним посиланням чи телефоном. 

Як управляти своїм сном?

Чому часом так важко прокидатися? Чому трапляються дні, у які ми не можемо змусити себе встати з ліжка? Чому буває безсоння?Що ми знаємо про сон, незважаючи на те, що спимо кожного дня? Що відбувається з нашим Тілом, Емоціями, Думками під час декількох годин “технічної перерви”?Сон - це потреба організму заспокоїтися, розслабитися, переорганізуватися та відновитися. Він не починається раптово, а відбувається поступово. Це процесс, під час якого структури мозку шар за шаром 'відключаються' - тому говорять про фази сну.Першим засинає наш "Мозок Планування" - кора та півкулі, залишаючи у фазі глибокого сну активними лише наших "Сторожів Життєдіяльності" - стовбур мозку та вегетативну нервову систему - та наш "Мозок Емоцій" - лімбічну систему, за допомогою якої ми можемо бачити неймовірні сни.Лише у цьому стані зниженої функціональності мозку відбувається відпочинок та регенерація. Але коли ми знаходимося у станах високого емоційного збудження - злість, сум, ейфорія чи закоханість - ми власноруч блокуємо свій природний ритм сну. Як результат - після 6-8 годин сну відчуваємо себе “розбитими” - ми не змогли поринути у глибокий сон, не змогли відключитися.Як же навчитися розслаблятися? Як спати ефективніше, виграючи життєвий час? Як легко прокидатися і, ніби маленька дитина, радісно вистрибувати з ліжка назустріч новому дню? І які загадки ще приховує сон для нас? Про ці та інші "сонні" питання йтиметься на нашому семінарі. Одягайтеся зручно, беріть із собою свої насонні питання, свою цікавість та інтерес - разом із німецьким психологом і педагогом з більш ніж 45-річним досвідом роботи у різних країнах світу Хансом-Вольффом Графом ми будемо вчитися спати і розуміти сон. Семінар проходить у супроводі перекладача-асистента, українських Роту, Розуму і Душі пана Графа - Анастасії Сидоренко:)Вартість - 189 грн.

Christmas Wreath Workshop

Різдвяний настрій не приходить сам. Його створюють люди. Прикрашена вітрина, ялинка в центрі міста, Frank Sinatra з його "Let It Snow". Delikacia та Botanicaif покаже та розкаже за ігристим як поринути в атмосферу Christmas. Воркшоп з виготовлення різдвяних вінків – те, чого ви так чекали.Що будемо робити: – різдвяний вінок з голландської ялинки діаметром 45 см– гомоніти за ігристим вином та ягідним пирогом– фотографуватися та радітиHow much? – 599 грнFor what? – матеріали, фінішний вінок, ігристе, чай, кава, ягідний пиріг, святкові фото.P.S. Попередня реєстрація, 10 місць на кожен воркшоп, участь можуть приймати всі, кому вже виповнився 21 рік.Форма реєстрації за посиланням нижче, вас попередять про передачу особистих даних, просто натисніть на лінк внизу вікна.

Тренінг "Енергозбереження: Які Можливості Відкриті для Українця"

«Економити енергію не можна витрачати»: що робити українцю, щоб поставити кому в правильному місці?Як Легко зробити свою оселю максимально енергоощадною? Що робити навесні та влітку, щоб узимку було тепло? Як отримати "теплий кредит"? Чи дійсно держава може допомогти утеплитися?Відвідайте 3-годинний Тренінг з Енергозаощадження! На реальних прикладах покажемо, як заощадити на тарифах, розповімо, як використовувати зелений тариф, теплі кредити. Ви дізнаєтеся, як провести енергоаудит, із максимальною вигодою утеплити та термомодернізувати житло та як уникнути поширених помилок в утепленні домівок. Допоможемо Вам підготувати фінансовий план з енергозбереження, налагодити облік енергоресурсів, спланувати технічні роботи. У другій частині тренінгу Ви матимете змогу випробувати роботу обладнання та приладів для енергоаудиту, особисто поспілкуватися з лекторами, отримати відповіді на важливі для Вас питання.Кава, чай – входить у вартість :) Експерти: Карпаш Максим – Вступ у енергоефективність та глобальний контекст. Критерії енергоефективності, Україна та ІФ у світовому розрізі, важливість зміни свідомості та звичок.Яворський А. – Енергоефективність в будівлях. - Утеплення, вікна, двері, вентиляція – теорія і практика. - Як вибрати, встановити, проконтролювати якість. - Що таке комфорт вдома і як його досягти. - Практичні поради за темою. Карпаш Максим – Відновні джерела енергії - Стан і потенціал відновних джерел в Україні та ІФ області зокрема. - Конкретні приклади та поради використання сонячної енергії, теплових насосів тощо. - Практичні поради із отримання зеленого тарифу. Рибіцький Ігор – Енергоаудит - Що це таке, як його виконують. - Приклади виконаних проектів – виявлення неочевидних проблем. - Складання рекомендації за результатами енергоаудиту. - Практичні поради за результатами виконаних робітЦих Віталій – Майстер-клас із приладів лабораторії енергоаудиту- Демонстрація роботи приладів для дослідження стану утеплення, вентиляції, освітлення, мікроклімату в приміщеннях тощо. Для участі ОБОВ'ЯЗКОВО зареєструйтесь за тел.

Як втілити ідею в реальність - Олександр Шиманко

B2YOU TEENS:Як втілити ідею в реальність - Олександр ШиманкоПоговоримо на нашу любиму тему ‘Як оприділитись з ідеєю і обрати саме ту ідею, яка буде тебе надихати’ разом з успішним стартапером та інноватором 2015 року Sasha ShymankoЯк стартанути з власною справою?Як побороти страх почати і знаходити мотивацію продовжувати свій власний проект, власний бізнесЯк знайти команду і з цієї команди створити сім‘юІ звичайно як «забити» на думку оточення, яка багатьох з нас ступорить початиНе тяни зі стартом! Sasha Shymanko- молодий успішний стартапер та дизайнер-засновник Pi company- винахідник розумнох подушки-переможець Falling Walls Україна-інноватор 2015 року-фіналіст FLEX-амбасадор бренду Кличко-дизайнер Участь як завжди для #teens безкоштовна! Реєстрація в мессенджер: піб, вік та контактний номер телефону або ж за номером телефону

Майстер-клас "Я маю ціль"

В дружній та цікавій атмосфері, ми обговоремо разом те, як правильно ставити та досягати своїх цілей. За один день неможливо змінити життя, але можна змінити думки, які змінять Ваше життя назавжди... Чому варто прийти:1.Ви дізнаєтесь,як правильно ставити цілі.2.Що потрібно робити,щоб їх досягти.3.Як визначити справжні цілі чи ні.4.Які дії потрібно виконувати щодня.5.Сформувати своє власне оточення, яке допоможе добитися цілі.   У тебе можуть бути найрізноманітніші цілі : перший мільйон, власний бізнес, здорове тіло, подорожі...Але всі вони починаються з мислення.І саме над цим ми будемо працювати. Ти не почуєш банальні цитати з книг, адже спікер Олег Зелез розкаже і покаже все з власного досвіду.Реєстрація обов'язкова за нижчевказаним посиланням. Організаційний збір 300 грнПодарунки для всіх учасників майстер класу:- індивідуальна консультація по постановці і досягненні цілі від Oleg Zelez- кожен отримає більше 20 книг, які міняють мислення, життя, світосприйняття.

Енергопрактика-очищення "Пробачення + Страхи"

Напередодні Нового року є безліч турбот, які змушують людей метушитись, тривожитись, поспішати... Ці турботи зазвичай зовнішні: щось придбати, щось прибрати, від чогось позбутись, щось набути. Помічали? Насправді за цими справами ховається внутрішня потреба в очищенні від усього, що заважає нашому оновленому руху дорогою Душі. Адже без очищення від деструктивних програм та енергій вихід на якісно-новий рівень життя стає, ... м'яко кажучи, складним. Часто, щоб зробити хоча би один крок до своїх мрій, нам необхідно долати чималі пласти супротиву. Найчастіше (як підказує практика) це програми образ і страху. Тому було прийняте рішення в ці дні провести енергопрактики: 7 сеансів "Пробачення" (звільнення від застарілих образ) 16.12.+ 7 сеансів "Страхи" (звільнення від програм тривоги та страху) 23.12. Отже, для чого проходити енергопрактику (енергоочищення) на тему ПРОБАЧЕННЯ? Тому що кожна образа лежить тягарем в енергоструктурі, блокуючи нас практично у всіх сферах життя. Кажуть, що не можна накопичувати образи, адже рано чи пізно впадем під їх тягарем. Іншими словами, наслідки обов'язково будуть. Здається, що все просто - пробачили і пішли далі. Але скільки ж образ є забутими та неусвідомленими, які, тим не менше, деструктивно впливають на життя вцілому?Крім того, значна частина їх спрямована проти нас самих. Знаєте, якщо ми пробачили, то ми перемогли. Перемогли гнів, страх, біль. Звільнились від деструктиву, який блокував і тягнув на себе ту життєву енергію, яка призначена для нас. Цикл енергочисток "Пробачення" розрахований на 7 сеансів (7 днів). Це 7 медитацій, під час яких енергоцілитель допомагає учасникам групи розслабити свідомість, проводить до точок, де накопичено чимало болю і очищає (за допомогою закритих технологій) деструктивні впливи, програми, блоки та підключки. Після кожного сеансу пацієнт пише звіт. В кінці циклу пишеться звіт, де учасники фіксують зміни, які відбулись в житті за 7 днів (а зміни відбуваються).Перший сеанс пройде 16.12 о 17:00 онлайн в закритій групі. Кожен наступний сеанс ви проходите в зручний для вас час. Наступний цикл енергопрактик "Страхи" розпочнеться 23.12 о 17:00 також у закритій групі в фб. Для чого проходити енергопрактику "Страхи"? Страхи не завжди мають раціональне походження. Часто людей мучать ірраціональні боязні, а також ті, які є непроявленими (неусвідомленими). Вони дуже сильно впливають на спосіб життя людини, перетворюючи її в свого заручника. Вже не кажучи про колосальну кількість енергії, яка зливається в страх, замість того, щоб спрямовуватись на гармонізацію внутрішнього і , відповідно, зовнішнього світу. Технології дозволяють проявити та утилізувати страхи, а також їх наслідки в енергоструктурах учасників групи. Увага!!! При проходженні обох практик діють приємні знижки. Що таке енергопрактика? Це очищення енергоструктури (поля) людини від програм, енергій, впливів, травм та особистих деструктивних "напрацювань" протягом життя за допомогою закритих енерготехнологій КИЯНА. Енергопрактики проводяться точково - тобто пропрацьовується лише чітко задана окрема тема. Для комплексного очищення і зцілення існують інші технології.Хто може проводити енергопрактики?Спеціаліст, енергоцілитель, який посвячений в необхідні спектри і тому може (має дозвіл) прокачувати через себе необхідні спектри, володіє навичками керування різними видами енергій, проявлення та очищення від деструктиву, введення учасників у практику, а також технікою безпеки та необхідними екстрасенсорними властивостями для даного виду діяльності. Реєстрація за телефоном.Умова реєстрації: вислати ваше свіже фото в приватні повідомлення (з огляду на техніку безпеки групи).Оплата: при проходженні однієї з енергопрактик - 50 євро.при проходженні обох енергопрактик - 70 євро.Юлія Дожджанюк. Енергоцілитель. Енергокаузолог. Оператор моделювання карми МИР КИЯНА.

Творчий фотоквартирник Вірстюка Володимира
24.12.2018 16:00

Фотоквартирник - це чудова можливість для весільних, сімейних, love story фотографів яскраво, емоційно, а головне мега корисно провести свій час в затишній домашній обстановці. Тут будуть тільки найкорисніша інформація, жодної води! За цей час я проведу портфоліо - рев 'ю, розкажу про бренд, нетворкінг, психологію, клієнтів, як вийти на хороший фінансовий рівен, маркетинг, делегування. Поділюся лайф хаками, проведу індивідуальну консультацію та напишу план-стратегію Вашого розвитку фотобізнесу. + буде питання -відповідь =) і дуже важливо - кожен вийде наповненний зарядом позитивних емоцій та вмототивований.Час на фото квартирнику завжди відбувається під улюблену музику, при бажанні з випивкою, піццою, китайською чи італійською іжею (а якщо формат квартирника в горах чи біля моря то й шашличками, купанням, вилазкою в гори та ще багато захоплюючихрелаксацій). Ми всі відпочинемо душею й тілом, а найголовніше приїдемо додому зарядженими, повними позитивних емоцій, супер ефективної мотивації, а не «чарівного фаст фудного пенделя», який розвіється за кілька днів. Кількість людей обмежена. Тривалість 1-день у Вашому місті. Все дуже зручно. Ціна 500 грн. з 16-17 до 21-22 годРеєстрація за нижчевказаним номером. Кількість місць обмежена. ПІЕС/ Для кожного учасника я підготував флаєр на знижку на інші мої продукти навчання – мк, воркшопи, тренінгові програми.Також, кожен учасник має унікальний шанс потрапити в закритий Вайбер-Телеграм чати і проходити навчання в закритих безкоштовних вебінарах, стрімах, та безкоштовних інтенсивах.

Європейські мусові десерти для початківців
24.12.2018 10:00

Європейські мусові десерти для початківцівВ стилі New Year Stories Кондитерський курс, який вдосконалить ваші вміння і створить передсвятковий ✨настрій. Яскраві тематичні смаки, авторські рецептури і багато кондитерських технік, стануть хорошим стартапом для вас, як початківця.Що будемо робити:- Розберемо основи роботи з мусовими виробами;- Пропрацюємо основи пісочного тіста;- Пройдемо всі етапи приготування макаронс;- Попрактикуємо роботу з шоколадом;- Створимо новорічний декор;Програма:- Вишнево-розмариновий макарон- Макарон на фундуковому борошні- Тарта "Лімончелло"- Кейк “Totally caramel”- Тістечко "Капучіно"- Кейк “Шоколадний Апельсин”- Кейк “Манговий”Кому буде цікавий курс:- початківцям, які хочуть навчитись готувати круті десерти;- домашнім кондитерам, які роблять перші кроки в створенні мусових десертів;Вартість: 2300 грн.Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням та телефоном.

Заняття "Пологи. Відновлення жінки в післяпологовому періоді"
26.12.2018 10:00

Про що буде на занятті: Як повернутися до колишнього стану? Адаптація жінки після пологів та основні правила у післяпологовому періоді. Гігієна та відновлення після пологів, щоб повернути тіло у норму. Секрети та медичні рекомендації по підбору білизни: бюстгалтери для годування та компресійні пояси для корекції талії. Післяпологова контрацепція. Статеві відносини після пологів. Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Пологи. Практичне заняття з партнером
27.12.2018 18:00

Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів. Участь партнера включена у вартість!

Семінар "Завершення грудного вигодовування. Введення прикорму"
28.12.2018 12:00

Харчування дитини – це важлива частина її життя. Введення прикорму – це дуже відповідальний етап переходу дитини на нову форму харчування. Головний сигнал готовності до цього – поява харчового/гатрономічного інтересу.Функція мами – створити умови, в яких цей інтерес буде скріплюватися і розвиватися, а потім передати відповідальність за харчування дитині! (Зауважте, жодного слова про мультики і замовлення дитячого театру на обід ) Про що буде на першій частині заняття:- Ознаки готовності дитини до введення прикорму- Що таке прикорм?- Як правильно ввести прикорм?- Педагогічний прикорм – як просто, раз і назавжди навчити дитину їсти, з апетитом і задоволенням. - Програма пригодовування: перше підгодовування, друге підгодовування, третє підгодовування.- Підгодовування і перекуси – розрізняємо!    Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Психологічне заняття "Пробачити"
29.12.2018 17:00

Пробачити- це відпустити. Покласти собі біля ніг, вклонитись, подякувати і піти далі....Пробачити - це перестати служити, годувати власне его, а жити з простору душі, творячи його одночасно.Пробачити - це любити...Я запрошую тих людей чиї душі вже готові стати вільними від вини та обвинувачень, хто хоче перестати боятися та захищатися.Ми будемо пробачати, себе, батьків, діток, ситуації та життя.Це не є просто і ми все життя цьому вчимося, крок за кроком. Дозвольте і мені долучитися до цього сокровенного процесу та провести вас трішки на шляху-сповіді вашої душі.Довіра- це основа спокою.Любов- це основа всього і це є все.Тривалість 3 год.Вартість 300 грн.Запис за нижчевказаним телефоном. 

Проект:"Про-Бачити"
29.12.2018 15:00

Проект:"Про-Бачити" наживо!29-30 грудня З 15:00 по 19:00Живий курс охоплює теми: • Точка 0. Починаємо з нічого, бо для того, щоб творити, треба відпустити те, що є, прийнявши його всеціло.• Про-Бачити Себе. Все що є навколо - це проекція нас самих. Часто найбільші образи у нас є на самих себе. Вина керує життям. Але є й хороша новина, себе можна, і так хочеться пробачити. Навчитися бачити себе у різних ситуаціях, не прибиваючи ідеальністю.• Пробачити Тебе. Ті хто поруч, ті хто є в нашому Всесвіті, це все частинки нас, котрі проявляються в інших людях, щоб ми їх побачили і творили себе, а не спотворювали.• Про-Бачити Пару. Хто є нашим партнером, що проявляється у стосунках в парі, як відчути себе Богинею, Богом, Творцем енергії життя та любові.• Про-Бачити Батьків. Складна, особлива тема. Не вдаюся до коментарів, скажу одне, що любити батьків дуже ресурсно і пробачивши батьків, ми відкриваємо собі двері до прощення себе, своїх дітей, ми відновлюємо потік любові, котрий живить здоров'ям та енергією.•Про-Бачити Дитину. Ця тема охоплює нашу внутрішню дитячу сутність, де є наші всі непрожиті болі, травми, несказані слова, недообійняті, недоціловані малята. Також ми візьмемо в темі і діток, що народжені нами та тих, хто чекає, відкладає з приходом. • Про-Бачити. Зупинка. Усвідомлення.• Про-Бачити Життя. А ця тема підсумує все вище пройдене, довершить зцілення.Курс складний, тільки для тих, хто дійсно хоче змін і готовий почати з себе. Разом з тим він того вартий.Тривалість курсу 8 годин протягом 2-х днів.Вартість: 1200грн.Реєстрація за нижчевказаним телефоном розпочата.

Освітній табір #неяквсі.компетенції
03.01.2019 14:00

Якщо тобі 13-16 років і ти хочеш круто провести зимові канікули!:point_down:З понеділка варто починати щось нове і кардинально змінювати життя! Маємо для вас супер-новину, але не можемо дочекатись понеділка, тому розповідаємо вже! #неяквсі повертається - удосконалене, змінене, не таке, але все ще мегаатмосферне і корисне, надзвичайно потрібне длятого, щоб :snowflake:бути компетентним у 10 навичках 2020 року:snowflake:левелапнутись у швидкочитанні, швидкодруці, розставленні пріоритетів тощо:snowflake:знайти своїх людей:snowflake:провести найкращі 10 днів у місті, де класно розвинений громадський сектор і підприємництво3-12 січня в Івано-Франківську ( так-так, разом відсвяткуємо Різдво і Святий вечір), будуть лекції, воркшопи, коляда, виготовлення атмосферних штучок ручками, інсайти, смачні сніданки/обіди/вечері і теплі вечори.Тому ми вже чекаємо твоєї аплікашкиТішимось знову бути для вас!П.с. заповнення анкети актуальне лише до 14.12, і учасниками стануть тільки 14 підлітків, віком 13-16 років зі всієї України, що найкраще опишуть свою мотивацію та готовність до змін:hearts:Маєш питання? Пиши Nastya Boyko

Курс "Майстер манікюру"

На курсі ви навчитесь: дезинфекция і стерелізація у салоні правила надання форми нігтикам укріплення нігтьової пластини за допомогою каучукової бази а також акрилової пудри манікюр апаратний, обрізний, комбінований нанесення гель-лаку встик до кутикули як правильно нанести ідеальні бліки Навчання триває 8 занять (під час навчання надаються інструменти і матеріали). Після закінчення видається диплом а також при потребі допомога у працевлаштуванні.

Акторські курси

Справді бажаєте стати актором, відчути себе на сцені, гарно декламувати або просто здійснити мрію дитинства? Тоді вам до нас - у театр-студію ГРОТЕСК у м. Івано-Франківськ! Якщо у вас достатньо вільного часу під час зимових свят, використайте його ефективно, відвідавши курс з акторської майстерності від театру-студії ГРОТЕСК.Тривалість: 4 тижні. У програмі курсу: - 40 годин навчання;- акторська майстерність;- вокал;- сценпластика; - робота зі страхом сцени; - зняття "затисків".У кінці курсу ви отримуєте портфоліо актора, документ про закінчення курсу в Театр-студії ГРОТЕСК і найголовніше – повноцінний виступ на сцені.Реєстрація за нижчевказаними телефонами. Поспішайте! Кількість місць обмежена!

Курс "Відеозйомка та монтаж"

Школа Відео розпочинає реєстрацію на новий курс Відеозйомки та Монтажу, який стартує вже в новому 2019 році!Заняття курсу - це можливість не просто створювати відео, але і вивчити секрети правильного оформлення (титри, вставка при необхідності субтитрів, оформлення назви, оформлення переходів).Після проходження курсу ви зможете: професійно знімати відео з фотокамери; налаштовувати різні режими зйомки, обирати кадр і фокус; виставляти на камері ISO і баланс білого для різних сценаріїв; правильно користуватися об’єктивами фотокамери для зйомки відео; обирати і налаштовувати програму для монтажу відео; готувати матеріали для створення фільму; синхронізувати відео і звук; робити попередній монтаж – поєднувати макро і загальні плани, ракурси, переходи; робити чорновий монтаж відео з додаванням звуку і спецефектів; створювати і редагувати титри, накладати звук; зберігати ваш продукт з урахуванням технічних вимог замовника. Вартість навчання: 3000 грн.

Курс веб-маркетингу

Курс веб-Маркетингу – це унікальна можливість здобути професію інтернет-маркетолога чи вивести свій бізнес на абсолютно новий рівень в онлайн-мережі. Впродовж навчання Ви зрозумієте, що таке веб-маркетинг та для чого він потрібен, навчитеся налаштовувати контекстну рекламу, розберетесь у поняттях SEO та SMM, здобудете усі необхідні навички у e-mail-маркетингу та дізнаєтеся як здійснювати весь процес продажів в мережі Інтернет.Програма курсу охоплює заняття:1) Вступ до веб-маркетингу;2) SEO;3) Контексна реклама;4) SMM;5) Розсилки для бізнесу;6) Основи продажів онлайн.Кількість занять - 10. Вартість навчання: 3000 грн. (можлива оплата частинами). Курс орієнтований на початківців та тих, хто прагне вдосконалити свої знання, а також освоїти нові актуальні інтрументи та техніки із веб-маркетингу.

Курси масажу "Масажист-Універсал"

Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами масажного мистецтва, освоєння базових навичок і технік як косметичного так і лікувального та профілактичного масажу. Розрахований як на медпрацівників, так і на людей без спеціальної медичної освіти.Термін навчання: 1,5 місяць, 32 академічні години (теорія і практика).Заняття проводяться: 2 раз на тиждень по 2 години.Спосіб навчання: груповий або індивідуальний (на вибір).Оплата: проводиться 3-ма платежами -500 грн. - передоплата одразу після запису на курс.1500 грн. до 19.11.18р.1500 грн. до 10.12.18р.По закінченню курсу видається сертифікат міжнародного зразка на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Реєстрація за телефонами нижче.  Програма:1. Історичні відомості про масаж;2. Системи масажу. Види масажу. Форми масажу;3. Показання та протипоказання до проведення масажу;4. Гігієнічні основи масажу;5. Анатомо-фізіологічні особливості людини: Скелет людини будова та функції; М’язи людини , будова та функції; Нервова система людини, будова та функції; Лімфатична система людини, будова та функції; Серцево судинна система людини, будова та функції; Дихальна система людини, будова та функції; Все про внутрішні органи та їх розсташування; Вплив масажу на організм людини.6. Техніка та методика виконання «Класичного масажу»: Поглажування; Вижимання; Розминання; Розтирання; Допоміжні масажні прийоми.7. Техніка та методика «Загального гігієнічного масажу»: *Масаж задньої поверхні тіла (масаж спини; масаж шийно-комірцевої зони; масаж верхніх кінцівок; масаж сідниць; масаж задньої поверхні нижніх кінцівок.) *Масаж передньої поверхні тіла (масаж грудної клітки; масаж верхніх кінцівок; масаж передньої поверхні нижніх кінцівок; масаж живота).8. Техніка та методика «Спортивного масажу»: Загальні особливості спортивного масажу; Види спортивного масажу: відновлювальний масаж, попередній масаж, тренувальний масаж, реабілітаційний масаж.9. «Лікувальний масаж» дітей та дорослих: Масаж при остеохондрозі хребта; Масаж при сколіозі ; Масаж при сутулості та круглій спині; Масаж при кривошиї; Масаж при плоскостопості; Масаж при захворюваннях дихальної системи;10. Масаж для корекції фігури: Антицелюлітний баночний масаж; Коригуючий медовий масаж; Антицелюлітний лімфодренажний масаж.11. «Масаж обличчя»: Особливості проведення. Показання та протипоказання. Сучасні техніки масажу обличчя. Шкіра. Будова і функції. Типи шкіри. Масажні масла та креми.12. Здача практичних навичок та теоретичного тесту.    

Курс "Весільні, вечірні зачіски"

Запрошуємо на навчання" Весільні, вечірні зачіски". Тема занять :елементи з яких складаються зачіски (плетіння, локони... і т.п) як підібрати правильний стайлінг для моделювання зачісок та накруток різної складності,які інструменти потрібні, як прикрасити зачіску. Під час навчання ми проходимо 5 видів сучасних зачісок а також накруток волосся. Робота проводиться на манікенах з натурального волосся а також видається інструменти і матеріали для зачісок. Тривалість 5 занять.

Інструменти казкотерапії для педагогів, психологів, батьків
26.01.2019 10:30

Запрошуємо усіх, хто цікавиться можливостями казки як інструменту для роботи і спілкування з дітьми, на одноденне навчання 26 січня 2019 р, у м.Івано-Франківськ.Викладач - Олена Петрушкевич, Казкотерапевт-Асистент Міжнародного Союзу Комплексних Казкотерапевтів, дитячий психолог, тренер, експерт КМДШ.Програма заходу:10:30 - 11:00 зустріч, ранкова кава, знайомство11:00 – 13:30 – Комплексна Казкотерапія. Як основні принципи КК допомагають у вихованні, навчанні та спілкуванні з дітьми? Практикум «Використання казки для передачі життєвої мудрості»13:30 - 14:30 – обідня перерва14:30 – 16:30 – Казка як помічник педагога, психолога, батьків. Як скласти казку, яка мотивує, заспокоює, дарує сміливість, допомагає спілкуватись тощо? Практикум «Складаємо корисну казку».16:30 – 16:45 – каво-перерва16:45 – 18:00 – Практикум «Казка для себе». Учасники отримають Сертифікат від Майстерні Олени Петрушкевич.Умови участі:Обов'язкова попередня реєстраціяВартість - 550 грн. за умови оплати до 10.01.2018 включно.Вартість - 650 грн. за умови оплати в період 11-26.01.2018.За додатковою інформацією телефонуйте, будь ласка, за номером 

Курс "Апаратний манікюр 1 фреза"

Тільки для майстрів з досвідом роботи!!! Якщо Ви майстер манікюру, який використовує велику кількість фрез або володієте лише технікою комбіманікюру - тоді цей курс для Вас!   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Нове Бачення
01.02.2019 08:00

Нове Бачення/Новое Видение - всесвітній саміт авторських методикМісія саміту "Нове бачення/Новое видение" популяризація авторських методик серед населення планети. На Вас чекають: • Три насичених дні авторських майстер-класів• Автори - спеціалісти України Білорусі, Росії та ближнього зарубіжжя• Найновіші авторські методи шукайте в своєму секторі:✓Психологія (Синій)✓Бізнес (Червоний)✓Тілесні практики (Оранжевий)✓Езотерика (Голубий)✓Енергетичні практики (Жовтий)✓Духовні практики (Розовий)✓Розстановки (Зелений)✓Ігри (фіолетовий)Для кого саміт? Для вас - для людей які розвиваються та вдосконалюються!Для тих, хто рухається в ногу з часом! Для тих, кто хоче навчитися нового та цікавого. Для тих, хто пізнає себе та світ навколо.Для тих, хто любить отримувати інформацію з першоджерела, а не чекає дики хтось розкаже. Для тих, хто отримує новий досвід та практичні знання. А також всім хто хоче провести три дні в унікальній атмосфереі та просторі сучасних людей, які розвиваються і мислять по новому. Що ви отримаєте беручи участь у саміті Нове Бачення/ Новое Видение:• Можливість відвідати 70 майстер-класів у найкращих авторів професіоналів свого метода• Попрацювати над своїми актуальними запитами та знайти хороше вирішення• Познайомитись з майстрами та учасниками• Отримати багато корисних інструментів та технік для работи над собою та для свого развитку• Знайти відповіді на різноманітні для вас запитання• Взяти участь в ярмарці та розіграші корисних для вас призів• Отримати сертифікат учасника саміту Нове Бачення/Новое Видение та зробити багато яскравих та цікавих фотографій• Цікаво та з користю для себе провести вихідні в курортному місті Івано-ФранківськСаміт Нове Бачення/Новое Видение - це унікальне місце, де представлені тільки авторські методи, психологічні напрацювання, всі види ігор, духовні традиції, езотеричні практики, бізнес стратегії, новинки моди та стилю, медичні новації.Свої розробки представляють - автори! Ті хто придумав чи відкрив щось нове.Стань автором свого життя! Бери участь у всесвітньому саміті "Нове Бачення/Новое Видение"Вартість квитка за всі три дні участі:1. Квиток "ЩАСЛИВИЙ" - вартість 450 грн. Вміст: +вільна участь у всіх трьох днях фестивалю та у всіх майстер-класах+стартовий набір учасника (блокнот, майстерний збірник, ручка)+участь в розіграші призів2. Квиток "СРІБНИЙ" - вартість 550грн.+вільна участь у всіх трьох днях фестивалю та у всіх майстер-класах;+стартовий набір учасника (блокнот, майстерний збірник, ручка);+участь в розіграші призів;+діагностика любого вашого запитання в розстановочним форматі;3. Квиток "ЗОЛОТИЙ" -вартість 700грн.+вільна участь у всіх трьох днях фестивалю та у всіх майстер-класах;+стартовий набір учасника (блокнот, майстерний збірник, ручка);+участь в розіграші призів;+діагностика любого вашого запитання в розстановочним форматі;+коучинговий супровід у закритій групі після фестивалю та одна безкоштовна коуч-сесія+вільний вхід на "afterpaty" - вечірка де буде розіграні віп призи від спонсорів. За всіма запитаннями звертайтесь в орг. комітет за нижчевказаними посиланнями та телефонами, а також на пошту фестивалю.

Тренінг-практикум "Матусин синочок"
03.02.2019 11:00

Психологічні ігри, в які грають чоловіки, тренінг-практикум "Матусин синочок",  запрошуємо жінок та дівчат для знайомства з собою у стосунках з чоловіками. "Матусин синочок" - як розпізнати?Як уникнути нездорових ситуацій у стосунках?Що ми, жінки, робимо неправильно, раз притягуємо «не тих» в своє життя?«Він + Вона». Модель щасливих відносин. Складаємо формулу щастяЧоловік «на виріст». Чи варто від нього чекати фінансових успіхів?Що робити, щоб чоловік зміг піднятися по фінансовому рівню?Як підняти чоловіка з дивана, відірвати від комп'ютера і допомогти мотивувати його на дії?Як «розлучити» його з мамою?Як будувати стосунки з "матусиним синочком"Тренінг-практикум проведуть для ВАС:Співзасновники Асоціації Розвитку Глибинної Психології та Коучингу (Association for the development of depth psychology and coaching)Galina Manilich-Zhegrajj (м.Тернопіль,Чернівці) - метафоричний коуч IAC Coaching, консультант з питань побудови щасливих стосунків між чоловіком і жінкою, сертифікована ведуча гри "Купідон", автор програми - "Від знайомства до заміжжя", "Гола ПРАВДА про чоловіків","Жіночі ГРАБЛІ", власниця жіночого клубу "Жіноча криївочка", сертифікований НЛП практик, Спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами(МАК).Марія Баландюк (м.Тернопіль) - сімейний психолог, психолог-консультант в методі позитивної психотерапії, Вісбаденська академія Позитивної Психотерапії майстер-курс,спеціаліст з використання проективних методик (метафоричних асоціативних карт),автор програми"Жіночі ГРАБЛІ" казкотерапевт, член асоціації ЕЕАТА, засновниця психологічної студії "Smille", ведуча жіночих тренінгів та семінарів.Цінність участі:При оплаті до 30 грудня 2018 - 350 грн.до 17 січня 2019 - 450 грн.до 3 лютого 2019 - 500 грн.Необхідна попередня реєстрація. 

Професійний базовий кулінарний курс
04.02.2019

Вартість навчання за умови реєстрації: до 31.07 - 16500 грн. до 20.08 - 17500 грн. до 10.09 - 18000 грн.- 21 день навчання - 7 днів практики на кухні діючого закладу - працевлаштування після проходження навчання

Курс "Харизматичний оратор"
11.02.2019 18:30
вул. Гузара, 9

Вдосконалена програма #харизматичний_оратор змусить вас змінити своє життя на краще. Кожен навчиться говорити так, щоб його не тільки слухали і чули, а й чули правильно та нарешті втілить свою мрію в життяПереваги тренінгу "Харизматичний оратор"- 10 удосконалених авторських практичних занять + бонусні тренінги/майстер-класи від випускників тренінгу #харизматичний_оратор та чорна риторика: постановка цілей, психологічна гра, техніка "добрий ранок", розбір польотів нашої косметики, здорове харчування;- окремий бонус - майстер-клас "Як домовитись зі страхом" від найкрутішого адвоката сучасності Василь Масюк (Василий Масюк), засновника 4 компаній, автора 9 книг (знаю, що 10-та книга уже дописується) та просто цікавої особистості.- 90% навчання - це практичні заняття;- програма тренінгу розроблена за унікальною методикою, що дозволить опанувати усі техніки на 100% та говорити так, щоб тебе не тільки слухали і чули, а й чули прававильно.- 10 заняття - публічний екзамен, де практично побачите свої результати.Окремий подарунок - випускна фотосесія від найкращого фотографа.Дні та час проведення занять: пн, ср, пт 18:30 - 21:00Вартість: 2950 грн. (рання оплата)5000 грн. (в день проведення)

Курс "Від азів до майстерності"
26.02.2019

Розрахований на початківців, а також на тих, хто має певний досвід у роботі з фотоапаратомПочаток навчання: 26 лютого 2019 рокуВартість навчання: 3500 грн (до 01.12.2018); 4000 грн (до 01.02.2019); 4500 грн (після 01.02.2019)24 заняття по 2 год кожнеКількість учасників в групі: 15Викладачі: Ярема Проців,  Микола Калитчук 

Практичні методи роботи з небажаною поведінкою у школі
09.03.2019 09:00

Практичні методи роботи зі складною та небажаною поведінкою у школі - тобто дружня біхевіоральна терапія поведінкових розладівВ ході тренінгу ми будемо намагатися донести образ мислення та спосіб вирішення проблем, із введеної в рамках «паралельного навчального плану» - моделі, в якій вчитель не тільки передає знання, а й формує про-соціальну поведінку, а також знижує частоту антисоціальної поведінки.ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ: 20 академічних годинДЛЯ КОГО: викладачі, психологи, психіатри, педагоги та студенти вищезгаданих напрямківМЕТА ТРЕНІНГУ:- Представлення терапевтичних технік на основі методів біхевіоральної терапії поведінкових розладів,- Навички визначити причини і наслідки складної поведінки. - Визначити, коли дорослий зміцнює, і коли виправляє небажану поведінку.- Практичне застосування технік для зміцнення бажаної поведінки- Робота з учнями, які не дотримуються правил,- Ефективне управління агресивною поведінкою в учнів.НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА:Основи дружньої поведінкової терапії та її місце в паралельному навчанні,Аналіз поведінки - коли ми зміцнюємо і коли ми виправляємо проблеми з поведінкою,Ефективне видання наказів,Методи запобігання виникненню небажаної поведінкиПосилення поведінки за допомогою - сприйняття позитивів, час веселощів, похвали, застосування пакету привілеїв та призів,Вигашання поведінки за допомогою правил і наслідків (тайм-аут, привілеї, ігнорування, природні та вищі наслідки)Використання жетонних систем (турнір усміхнених облич, класична жетонна система),Робота з вибухом гніву (імпульсивна агресія).ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ:Коротке теоретичне введення, презентація та обговорення випадків, презентації та практики конкретних терапевтичних прийомів індивідуально та у групах, мультимедійні презентації.ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ:Завдяки отриманим знанням та набутим навичкам учасники: Зрозуміють причини поведінкових проблем, Використають ефективні способи моделювання про-соціальної поведінки, Сприятимуть позитивній поведінці учнів за допомогою належних методів поведінки, Вигасять небажану поведінку, Ефективно скоротять і вигасять вибухи гніву.Кількість місць - 30 осібМісце проведення: уточнюєтьсяз 9:00-18:008:30 реєстрація на тренінгМати при собі решту оплати у валюті євро. Тренінг триває два дні - 20 годинУчасники тренінгу отримають:- розлогі матеріали для тренінгу в електронній формі - матеріали для вправ- Сертифікат завершення тренінгу - 20 годин- Сертифікат можна представити на місці роботи, як підвищення кваліфікації!Вартість тренінгу:60 євро з особи в парі з колегою до 15 січня 2019р70 євро з особи без колеги70 Євро з особи в парі з колегою до 1 лютого 2019р 80 євро з особи без колеги90 євро з особи до 15 лютого 2019рЯк взяти участь?1. Заповніть анкету (Анкета Вас ще ні до чого не зобов'язує, але Ви будете включені у розсилку інформації про наступні тренінги від Польської Школи Поза схемами та Кресцентія)2. У відповідь отримаєте лист з реквізитами до оплати завдатку - еквівалент 50 Євро3. Надіслати фото квитанцію на (Viber/WhatsApp)4. За 10 днів до тренінгу очікувати матеріали для тренінгу.

Спорт, здоров’я

Різдвяний товариський матч МФК Прикарпаття - Прикарпаття АТО

Запрошуємо всіх любителів футболу на товариську різдвяну зустріч між командами МФК Прикарпаття та футболістами учасниками бойових дій ФК "ПРИКАРПАТТЯ АТО".

Yoga при свічках
21.12.2018 20:00

Йога при свічках – це поєднання практики, релаксації, дихання та розслаблення.Це чудовий спосіб зняти напругу усього робочого тижня, відновити свої сили.Використання реквізитів (подушки, ремені, блоки) під час практики забезпечує додатковий баланс і підтримку, що дозволяє тілу більш повно розслабитися і звільнити будь-яке напруження.Це чарівне поєднання мерехтіння свічок, глибоких розтягувань та дихання заспокоює вашу нервову систему та розум.Ми не тільки використовуємо фізичні вправи, щоб зняти напругу, але й практику медитації, пранаями (дихання), і йога-нідру (глибока релаксація). Свічки створюють заспокійливий ефект і допомагають зосередитись під час медитації. Вони заспокоюють душу і гарантують спокійне середовище, що сприяє розслабленню. Мета йоги при свічках полягає в тому, щоб перенести цю атмосферу спокою та гармонії у вашу душу.Йога при свічках ідеально підходить для тих, хто страждає безсонням, підвищеним рівнем стресу або тривогою, відчуває постійну втому або прагне відновитися і віднайти внутрішню гармонію, баланс та спокій.Вартість: 150 грн. до 18.12.2018в день події - 200 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість 100 грн.Реєстрація за посиланням

Івано-Франківський чемпіонат з грепплінгу та панкратіону
21.12.2018 08:00
вул. Вовчинецька, 207 (Івано-Франківська обласна федерація панкратіону, греплінгу та джиу джитсу)

Івано -Франківський відкритий чемпіонат з грепплінгу у розділі НОУ ГІ та панкратіону розділі ФУЛ. Положення очікуйте згодом.

Відкритий шаховий турнір, присвячений Дню Святого Миколая

Турнір проводиться з метою:- зміцнення дружніх стосунків між шахістами різних регіонів України; - популяризації шахів в області;- підвищення майстерності шахістів.   Шаховий турнір проводиться за правилами шахів ФІДЕ, за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 45 хв. + 30 секунд на хід.Благодійний внесок становить 150 грн., для членів Івано-Франківської обласної федерації шахів 100 грн.   Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Santa run 2018
29.12.2018 09:30
Парк ім. Т. Шевченка

Шановні бігуни!Скоро Новий рік, а це означає, що вже час готуватися до дивовижного щорічного runday забігу Сантаклаусів! 29 грудня о 10:00 ранку в парках по всій Україні одночасно пробіжать тисячі сантаклаусів.  Розминка, різдвяна музика та веселощі починаються о 09:30, а сам забіг починається о 10:00. Як завжди, участь 100% безкоштовна і відкрита для всіх - молодих або старих. Просто зареєструйтесь на сайті (за нижчевказаним посиланням), роздрукуйте і візьміть з собою на забіг особистий QR-код.

Арт-терапевтична група для жінок

Закрита група ,де за допомогою арт-терапії раз у два тижні працюємо над визначеною темою.Тема обирається учасниками групи )Реєстрація обов'язкова.Кількість місць -6Вартість 2 зустрічей -500 грнПри оплаті за кожну окремо -350 грнДеталі у приват за нижчевказаним посиланням.

Дитячі заходи

Майстер-клас "Новорічна LED-листівка"
18.12.2018 14:30

Будь-яке свято стане особливим, якщо підготувати для рідних оригінальний подаруночок своїми руками! Тож Робоклуб запрошує діток від 6 років на майстер-клас «Новорічна LED- листівка»!18 та 21 грудня о 14:30 у Робоклубі діти навчатимуться створювати креативні й унікальні LED-листівки! Під час майстер-класу школярі переглядатимуть мультфільм «Фіксики» на тему батарейок (українською мовою) та пригощатимуться теплим какао! Поспішайте зареєструватись! Кількість місць обмежена до 10!Вартість складає 100 гривень, для учасників Робоклубу – 80 гривень. А також у Робоклубі Ви можете придбати подарунковий сертифікат на майстер-клас. Такий воркшоп стане чудовим подарунком для Ваших рідних та близьких до Дня Св. Миколая.   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Свято Миколая "Віримо в дива"
19.12.2018 16:00

Віримо в дива.Миколай спішить до нас , подарунки несе для вас . Зробіть це свято Миколая незабутнім для вас та ваших дітей разом з Fazenda family park .У програмі : - Ігри - Аніматори - Головоломки - Майстер клас для дітей - Святкова атмосфера - Танці - Шоу мильних бульбашок - Аквагрим - Зустріч з казковими героями та ще багато цікавого І звісно ж подарунки від Миколая та Fazenda family park.Ми чекаємо на вас

Новорічне танцювальне шоу
19.12.2018 - 29.12.2018

Початок о 15:30 та 18:00.   В програмі: ігри,конкурси,розваги; магічні новорічні перетворення; танцювальні флешмоби; запальна дитяча дискотека піца і сік Та багато інших розваг! Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Свято Миколая

Вже традиційно 19 грудня Святий Миколай чекатиме вас у Літл Піпл. Цього разу він приготував багато чого цікавого для чемних діток і чемних батьків: майстер-клас з виготовлення ялинкової прикраси, тематичний квест з аніматорами, смачне чаювання, фотосесія і подарунки.Вартість 300грн. Квиточки вже у Літл Піпл та за нижчевказаними телефонами. 

Майстер-клас "Новорічні прикраси з глини"

Різдвяні свята вже зовсім близько! Пора створювати новорічний настрій! Тому запрошуємо Ваших діток долучитись до творчого процесу виготовлення новорічних прикрас з глини! (по секрету нам сказали що з тієї самої, з якої роблять і посуд! І запікають її при температурі аж 850•С ).Діти познайомляться з новим матеріалом, спробують зліпити обрані фігурки, оформити та розмалювати їх! Потім ми відправимо їх у спеціальну духовку для запікання і через кілька днів, Ви отримаєте шедеври своїх діток у повній красі. Адже немає нічого теплішого та приємнішого, ніж творіння власних дітей, тим паче у сімейні різдвяні свята! Майстер-клас розраховано для дітей віком 4+.Вартість участі 110грндля учнів центру -10%.Попередній запис обов'язковий за нижчевказаним телефоном, адже кількість місць обмежена)

Краплини історії "Шлях безумної подорожі "

Захід приурочено 125-річчю від дня народження М. Хвильового.

Новорічні майстер-класи

Друзі! Вже зовсім скоро до нас завітає найулюбленіше свято дітлахів Новий рік! Діти люблять це свято не тільки тому, що отримують омріяні подарунки , а й за підготовчий період, який наповнений казковою атмосферою.Всі з великим захопленням прикрашають свої домівки, гирляндами, іграшками.... а найулюбленішими прикрасами стають ті, які виготовлені руками дитини. Ми запрошуємо діток від 2 до 12 років на Новорічні майстер- класи, де разом зробимо чудові вироби, які станоть Новорічною окрасою домівки або хорошим подарунком для рідних чи близьких.   12.12. (середа) О 17.00 год (5-8 років), о 18.30 год (5-8 років). "Веселий Сніговичок" (виготовлення м'якої іграшки).   15.12. (субота) О 10.00 год (5-7 років), о 14.00 год (8-12 років). «Ялиночка» (еко-топіарій).   21.12. (п’ятниця) О 11.00 год. (2-3,5 роки). «Різдвяний віночок» (творчість з мамою).   21.12. (п’ятниця)О 18.15 год. (3,5-5 років). «Новорічний віночок». 21.12. (п’ятниця)О 18.40 год. (7-12 років). «Ялинкові прикраси» (розпис акриловими фарбами).22.12. (субота)О 14.45 год. (7-12 років). «Різдвяний вертеп дитячими руками».24.12. (понеділок)О 17.00 год.(5-9 років), о 18.30 год. (5-9 років). «Новорічний віночок».26.12. (середа)О 17.00 год. (5-12 років), о 18.30 год. (5-12 років). «Чарівна красуня» (декупаж дерев'яної ялинки) Обов'язковий попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Орігамі англійською
21.12.2018 17:00
Микитинці, вул. Леонтовича, 86 (Kaizen. Alternative Learning)

Запрошуємо дітей від 6 до 8 років приєднатись до нашого вечірнього часу з орігамі! Творимо класні речі і спілкуємось англійською мовою. Тривалість: 17:00 -18:30Вартість: 80 грн

Свято Миколая

Клуб дитячого щастя "Мері Поппінс" запрошує діток на Свято Миколая!вул.Галицька, 98 о 15:00вул. Стуса, 5 о 16:00Ігри, конкурси, квести, серпантин-шоу та ще багато цікавого!Гарний настрій для Ваших діток гарантовано!Телефонуйте (кількість місць обмежена) за нижчевказаними номерами. 

Вечірка з новорічними ельфами
22.12.2018

Дитяче Царство” „Панорама-Клуб” – це територія щасливих дітей та задоволених батьків. Це спеціальні дитячі програми розважально-навчального характеру, маленьке, зате феєричне свято для дітей віком від п'яти років.   Бронювання місць та деталі за вказаними номерами телефонів.

Майстер-клас з декорування пряників у стилі Minecraft

Захоплююча пропозиція для справжніх шанувальників Minecraft!22 грудня о 14:00 та 16:00 годині у Робоклубі відбудеться унікальний майстер-клас з декорування медово-імбирних пряників за тематикою «Minecraft»!Майстер-клас проходить одну годину. Кожна дитина отримує для декорування смачні медово-імбирні пряники, комплект кольорових харчових глазурей та все інше необхідне для розпису. На учасників чекають гаряче какао, смаколики й затишна атмосфера! Участь можуть брати дітки від 5 років (молодші п‘яти – з допомогою батьків). Вартість – 120 грн. Участь більше однієї дитини з сім’ї коштує 110 грн. Для учасників Робоклубу ціна – 100 грн. Кількість учасників одного майстер-класу обмежена до 12. Реєстрація за нижчевказаним номером телефону. А також у Робоклубі Ви можете придбати подарунковий сертифікат на майстер-клас розпису пряників. Такий воркшоп стане чудовим подарунком для Ваших рідних та близьких до Дня Св. Миколая.

Майстер-клас з солоного тіста "Поросятко на ялинку"

В останні роки солоне тісто стало дуже популярним матеріалом для ліплення. Вироби з солоного тіста екологічно чисті, а сам матеріал приємний в роботі, тому процес ліплення викликає тільки позитивні емоції. Робота з ним приносить задоволення і радість.Особливо, якщо чаклувати над створенням новорічної краси!  На майстер класі будемо ліпити символ наступного року - свиню) а також декорувати вже запечені заготовки фарбами, блискітками, стразами та стрічками! Всі матеріали надаються! А створеними іграшками вже зовсім скоро можна буде прикрасити Ваші ялинки!)Вартість 95 грн, для учнів центру -10%Попередній запис обов'язковий за нижчевказаним телефоном. Адже маємо до 10 місць.