Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:

Театр

Комедія "За двома зайцями"

Початок 22.01 о 18:00; 27.01 о 12:00.   Брехня править світом. Брехня лицемірна, брехня двулична. Брехня, як засіб замилювання очей, брехня, як шлях до збагачення. Брехня, як символ теперішнього часу. Брехня, як поїзд до вершин влади, як засіб обману електорату і спосіб збагачення. Така брехня згодом спричиняє революції, адже все таємне стає явним. З іншого боку – довіра. Ми віримо навіть тоді, коли брехня розвіяна, навіть тоді, коли маємо докази. Навіть тоді, коли весь світ кричить, що нас обдурили. На брехні будуються замки – вони повітряні, на брехні створюються сім'ї – вони недовговічні, з брехні складають долі – трагічні долі. Від брехні народжуються діти – нещасні діти. Брешіть і добрешетеся…» (Орест Огородник, з. д. м. України, режисер-постановник). Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Гуцульський рік"

За автором твір має визначення як «етнографічне представленє в IV діях». На сцені перед глядачем направду відбуватиметься містерія з гуцульського життя упродовж року, створена на основі найзначніших ритуальних дійств (Святий вечір-Коляда, Великдень, весілля, похорон). Унікальний та неповторний світ гуцульського краю глядачі зможуть побачити завдяки костюмам, художньому оформленню, багатому фольклорно-пісенному матеріалу та головне – акторській закоханості у гуцульську тематику. Самі ж образи головних героїв є втіленням природного бажання людини жити в злагоді з собою, Богом та людьми, мати мир у власній душі та спокій у серці. Спостерігаючи за життям і побутом гуцулів, сам Гнат Хоткевич зауважив, що вони прекрасні актори і тоді йому спало на думку: “А що, як гуцула та показати всьому світу!?”… Приходьте на покази вистави – будемо дивитися разом!Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Вистава "Знайдена лялька"

Знайдена Лялька — це динамічна історія однієї Ляльки про її подорож з випадково знайденими друзями — Качанчиком від яблука, стареньким китайським Телефоном, вишуканою Лампочкою і буркотливим Черевиком. Всі вони мають спільну мрію — отримати друге життя в результаті вторинної переробки. На їхньому шляху до цього є одна перешкода — створений з непосортованих відходів Сміттємонстр. Саме його має подолати кмітлива Лялька та її нові друзі. Окрім того, що п’єса має захоплюючий сюжет, вона також є своєрідним посібничком для найменших глядачів (а відтак і їхніх батьків), який наголошує, що захист нашої планети — починається з кожного з нас. І найпростіший спосіб це робити криється в простих буденних речах — таких як сортування відходів.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Ліворуч від розлуки, на північ від тебе

Гостросімейна трагікомедія з одним-єдиним актом!Уявіть собі ситуацію: жінка хоче, чоловік - не дуже. Неправдоподібно? Тоді уточнимо, що вони одружені вісім років - і все стане на свої місця. Хоча ні, не все ... Тому що тепер потрібно розібратися з двома сакральними питаннями: хто винен і що тепер робити!Історія, підглянута в одній родині, що починається як побутова комедія... Втім, ніяких спойлерів.Прийдіть самі і ви дізнаєтеся:Чим звичайна сімейне життя відрізняється від «Ігри Престолів»!Чому декабристи - погані чоловіки!Як не потрібно реєструватися на сайті знайомств!Значення слова «жіголетта».Як любити так, щоб не зробити боляче ...Неймовірно смішно, до мозку кісток пронизливо і вкрай чесно!В ролях - просто вибухонебезпечна суміш акторів:Чоловік і дружина - Сергій Федорчук та Ірина Гатун;«Подруга сім'ї» Лариса - Ольга Гриценко;І карколомна Ксенія Хижняк в ролі ... яку ми не будемо розкривати...   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Вистава "DOGS"

Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою... Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»...Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси!Проста і чуйна історія про собак і людей (або ж про людей і собак – це вирішувати Вам!), історія, яка закликає до людяності і добра. Сподіваємося, що кожен, хто побачить цю виставу, стане трішки добрішим і замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?

Вистава "Благодарний Еродій"

Головними героями п’єси є Еродій і мавпа. Еродій – особливий з хлопець з оригінальними поглядами на світ. Мавпа – образ східної дівчини, яка нібито все знає і іронізує думки та переконання молодика. Ця вистава змушує задуматись про філософію – про буття, про вічність.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Весна священна. Пульчинелла

Постановники: Василь Вовкун - художній керівник проекту Теодор Кучар - диригент-постановник Марчелло Алджері - балетмейстер-постановник Сабріна Рінальді, Ігор Храмов - асистенти балетмейстера Юрій Бервецький, Вінсент Козловський - диригент Тадей Риндзак - художник-постановник Жанна Малецька - втілення костюмів   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Коза-Дереза"

Початок о 12:00 та 16:00.    Якось одна дуже хитра Коза потрапила в одну дуже добру сім’ю, де її страшенно всі любили. Але найбільше дбав про неї господар. І все було би добре, якби Коза не була така Дереза! Попри любов сім’ї, Коза хитрувала, обманювала і поводилась дуже підло зі своїми господарями. Знаєте, що трапляється з нечесними Козами? Ось ця казочка і розкаже вам про це. Для дітей віком від 3 років. Режисер — Олександр КуцикХудужниця — О.РоссолКомпозитор — В’ячеслав Полянський Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Перед заходом сонця"

"Перед заходом сонця" Герхарда Гауптмана – що трапляється, коли розкривають давні таємниці? Кожна сім’я приховує безліч таємниць. П’єса Герхарда Гауптмана "Перед заходом сонця" щонайкраще слугуватиме доказом цим слів. Адже її події відбуваються в особняку сімдесятирічного Маттіаса Клаузена, який святкує ювілей. У помешканні безліч гостей та гучне святкування. Ювіляр нещодавно втратив дружину, тож діти намагаються дбати про його здоров’я, опікуються його самопочуттям. Проте за деякий час з’являються чутки, що їхній батько симпатизує 18-річній дівчині. Він не просто запрошує її на обід, чим обурює своїх дітей, а й купує їй коштовності та замок в Швейцарії. Відтак доньки та зяті намагаються визнати батька не при своєму розумі та призначити йому опікуна… Противиться цьому задуму лише син. Якою виявиться сімейна таємниця цієї родини і чи справді кожен із нас наприкінці життя отримає те, на що заслуговує?! (Леся Кічура) Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Марія Заньковецька"

Вистава Марія Заньковецька була презентована 1972 року і не зникала з репертуару театру майже 20 років. У творчості Олексія Ріпка, заслуженого діяча мистецтв України, багаторічного режисера театру, був ряд знакових вистав для театру ім. Марії Заньковецької. Це "Марія Заньковецька" Івана Рябокляча, "Сестри Річинські" Ірини Вільде, "Суєта" І. Карпенка-Карого. Вистава "Марія Заньковецька" стала своєрідною творчою візитівкою заньківчан на багато років. Здавалося з примітивно біографічної п’єси неможливо зробити цікаву виставу. Виявилось можна! У сценографії Мирона Кипріяна оживала атмосфера тих часів… Здається, що й досі звучить голос Марії – Лариси Кадирової. Вистава стала справді доленосною і для театру, і для виконавиців головних ролей, і для глядачів, які з цією виставою ще більше полюбили свій театр. Цю виставу можна було дивитись безліч разів… (за матеріалами книги Г. Канарської "Заньківчанам 90 років").   Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Вистава "Веселі ведмежата"

Вистава яскрава, дотепна, барвиста і кмітлива. І чого тільки не виробляють ці кумедні ведмежата Топ і Топочка. Та найбільше захоплення у малечі викликають мильні бульбашки, що їх ведмежата вправно пускають до залу. Веселе музичне оформлення, чарівні ляльки, цікавий одяг сцени — все підкреслює емоційне сприйняття маленьких глядачів. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини"

«Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси… Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія — це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе» (Е.-Е. Шмітт).Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "О восьмій вечора на Ковчезі"

О восьмій вечора на Ковчезі – так домовився голуб з двома пінгвінами, бо вони потрапили до тих обраних, яким дозволено увійти до Ноєвого ковчегу. Через це обоє опинились перед великою проблемою, бо не можуть залишити напризволяще свого товариша, третього пінгвіна. Та зрештою рятівна ідея таки спадає їм на думку…   Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Вечеря з дурнем"

Початок 25.01 та 08.02 о 19:00, 26.01 та 09.02 о 18:00.Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо звичайно він не «Дурень»… Вистава «Вечеря з дурнем» змусить Вас посміятись і водночас задуматись. Тонкий гумор, яким пронизана вся вистава не залишить нікого байдужим, адже ця комедія має глибокий сенс і дуже цікаву сюжетну лінію. Це вистава про людяність. Кому що сподобається: цинічні розумники або дурні з добрим серцем. Отож гарний настрій гарантуємо!Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Чекаючи на Годо. I акт

Все життя ми чекаємо на щось. Чекаємо, коли в дитячому садку скінчиться "тиха година", коли мама забере нас додому, коли закінчиться урок, коли тато купить нову гру, коли буде Різдво, коли настане літо, коли ми поїдемо до бабусі, коли ми виростемо, коли ми закінчимо університет, коли скінчиться робочий тиждень, коли ми одружимось, коли у нас буде своє житло, коли у нас буде машина, коли ми поїдемо на відпочинок, коли прийде автобус, коли співробітниця поговорить по телефону, коли мине біль, коли ми вийдемо на пенсію, коли нам стане краще, коли ми помремо. Ми чекаємо, а життя в цей час йде, так? Чи потрібно інше?   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Полліана"

Ця історія стала класикою англо-американської дитячої літератури. В основі сюжету життя звичайної дівчинки, сироти, яку через «почуття обов'язку» взяла до себе сувора тітка. Полліанна має незвичайний дар – бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив та жити своєю «грою у радість». Добротою, щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: «Завжди радіти».Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Комічна опера "Служниця-пані"

Комічна опера на 1 дію (Виконується італійською мовою). Лібрето Дженнаро Антоніо Федеріко.   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Вистава "Тринадцята жінка"

Вистава "Тринадцята жінка" – сценічне прочитання п’єси Теодозії Зарівни про долю відомої голівудської актриси німецького походження. І хоча ім’я героїні у виставі не називають, однак лунає багато пісень Марлен Діхріх і актриса Наталія Лань цитує уривки з роману Ернеста Хемінгуея. Відтак глядач відразу розуміє, що йдеться про історію любові цих відомих людей. Їхні платонічні почуття в листах тривали майже 30 років.  Моновистава Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України Художник — Орест Гелитович Пластика — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Тетяна Когут Помічники режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці: Жінка - Наталія Лань народна артистка України Квитки можна придбати в касі театру.

Трагедія "Мазепа"

"Ця вистава про те, як старше покоління іноді не розуміє молоді. Юліуш Словацький зумисне зобразив Мазепу 30-річного, адже він писав п’єсу про кохання та молодість, і як у хорошого драматурга в нього «політика – контрабанда на сюжеті». Її можна прослідкувати поміж перипетій сюжету. Адже насамперед автор хотів показати, що українцям та полякам немає чого ділити. Це дружні та братні народи, які мають жити в порозумінні. Проте, як це завжди буває в історії, серед держав обов’язково з’явиться агресор, який матиме інші цілі.Драматург акцентує на тому, що, якщо дурна влада, то від цього насамперед страждатиме народ. Адже гонор та особисті інтереси ніколи не можна ставити вище ідеалів своєї нації, бо тоді держава приречена." (Федір Стригун - режисер-постановник, н.а. України, лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка.)   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Боженька"

"Боженька" - це вистава про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях. Щоб нікого не образити - дія перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Страх змушує ховатись. Страх змушує мовчати. Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Різдвяна зірка"

22.12, 04.01, 08.01, 26.01 о 12:00, 14:00; 23.12 о 16:00.   Свято Різдва Христового давно вже стало звичною щорічною подією у нашому житті і тому люди все більше стають забувати чим дійсно є справжнє Різдво і у чому полягає його таїнство. Але маленький Ангелик, головний герой цієї історії, зуміє повернути людям свято, довівши, що завдяки нашим добрим вчинкам і живе в серцях людей Дух Різдва.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Milking Cows - трагіфарс на 1 дію!

Вистава торкаєтьcя таких дражливих для нашого cуcпільcтва питань, як людcька гідніcть на противагу менталітету раба, котрий, на жаль, уcе ще зберігаєтьcя у колективній cвідомоcті українcького народу як cтрашний cпадок радянcьких чаcів.   Ця доволі cкандальна виcтава викликала різні реакції – від щирого захоплення і закликів показувати такого якомога більше з метою розкрити людям очі, до обурення з приводу того, як же можна іронізувати на тему релігії та національної ідеї.   Вікове обмеження 16+ Вхід за благочинним внеском 100 грн.   У ролях:Берта – Ваcилина БачинcькаМарта – Зоряна ПочинайкоCутенер – Андріян ВеремієнкоТуриcт – Ігор ОниcькоЗвукове оформлення – Андріян ВеремієнкоХореографія – Надія Горудько   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Вистава "Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи"

У виставі режисерка Роза Саркісян і драматургиня Йоанна Віховська – спільно з акторами і акторками та сценографкою Діаною Ходячих і хореографкою Нінель Збєрею проблематизують театр як місце, в якому у мікромасштабі віддзеркалюються суспільні процеси, структури насилля і стосунки влади. А також рефлексують над майбутнім: врешті, повоєнні часи все ще перед нами. Авторський сценарій «Прекрасних прекрасних прекрасних часів» створено, значною мірою, на основі акторських імпровізацій. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Стара пані висиджує

Моновистава за п’єсою Т. Ружевича в перекладі Ярини Сенчишин. Це перше звернення «Театр у кошику» до польської драматургії. Робота народжувалася з потреби ширше відкрити для себе і для українського глядача творчість Тадеуша Ружевича. Хто вона — ця химерна Стара Пані, яка застрягла на роздоріжжях світу і перехрестях історії? Яка зависла між небом і землею, божевіллям і притомністю, поезією і прозою? В часи Ружевича говорили про абсурдність світу — сьогодні говоримо про його гібридність… То може варто перестати «висиджувати» і нарешті «висісти» з цього світу, сказавши йому «фе»?   Виконавиця — Лідія Данильчук. Акторка «Театр у кошику», заслужена артистка України, лауреатка театральної премії ім. Івана Котляревського та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Освіту отримала в Театральному інституті ім. Карпенка-Карого. Працювала в Одеському музично-драматичному театрі і в Театрі ім. Леся Курбаса у Львові. Режисер вистави — Ірина Волицька. Режисерка «Театр у кошику», заслужена діячка мистецтв України, театрознавиця, кандидатка наук, лауреатка театральної премії ім. Леся Курбаса та львівської обласної премії ім. Бориса Романицького. Закінчила Інститут театру, музики і кінематографії в Санкт-Петербурзі.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Набукко"

Опера на 3 дії. Лібрето Темістокле Солєра. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.   Диригент-постановник Мирон Юсипович заслужений артист України Режисер-постановник, художники-постановники Тадей Риндзак народний художник УкраїниМихайло Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Сніговички і Сонечко"

Початок 29.12 о 12:00, 14:00; 11.01 та 30.01 о 16:00; 20.01 о 12:00, 14:00, 16:00; 26.01 о 11:00, 14:00; 31.01 о 12:00.   Зимова історія про Сніговичків, які не хочуть, аби зима закінчувалась. Тому вони вирушають шукати Сонечко і просити не світити так сильно і тепло, бо вони не хочуть розтанути. Але на шляху до Сонечка, Сніговички розуміють, що звірята в лісі дуже-дуже чекають, щоб весна прийшла і Сонечко зігріло їх. Тому коли Сніговички нарешті знаходять Сонечко, вони змінюють своє прохання і дозволяють розтопити себе, щоб довкола все зацвіло, а звірята зігрілися.Вистава для сімейного перегляду і несе в собі багато добра, співчуття і розказує про те, що життя — це безперервний цикл.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Так казав Заратустра"

«Велич людини в тому, що вона є мостом, а не ціллю; і любові в ній гідне лише те, що вона є переходом і знищенням. Я люблю того, хто не вміє жити інакше, окрім як в ім’я власної загибелі,тому що він іде через міст» Фрідріх Ніцше. Проект «Геть від Заратустри» — спроба драматурга Кліма та режисера Володимира Кучинського театральними засобами осмислити кризу українського суспільства, пропустивши свої думки крізь призму одного з найвідоміших європейських філософських творів «Так казав Заратустра» Фрідріха Ніцше. Філософська концепція — Фрідріх Ніцше Текстова концепція — Клім Режисерська концепція — Володимир Кучинський Музична концепція — Мар’яна Садовська Пластична концепція — Ольга Семьошкіна Візуальна концепція — Олексій і Оксана Хорошко Діють: Одинокий хор, або той хто питає «не хор» — Олег Стефан, Олег Цьона Той, хто завжди говорить із натовпу — Микола Береза, Андрій Козак Андрій Водичев, Тамара Ґорґішелі, Павло Ільницький, Марія Копитчак, Олег Онещак, Наталія Рибка-Пархоменко, Андрій Селецький, Денис Соколов, Ярослав Федорчук Лібрето: Геть від Заратустри! Благословення Заратустри Піднесення з хиби і неуцтва Отруйна мізерність (мухи) Притча про руйнівника моралі (Перший бунт) Хвала Ікару Дзеркало Держава і народ Дерева крізь асфальт Плоть і душа (Другий бунт) Те, що в змозі творити.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Любов)"

Перша драма Лесі Українки "Блакитна троянда", котра досі вважалася "несценічною", стає прекрасним ґрунтом для роздумів на тему різноманітності любові. Підсилена засобами фізичного театру та документальними свідченнями акторів, вистава демонструє кілька схем стосунків, поширених в сучасному світі: несамовита приречена любов, що має фатальні наслідки, зручне "міщанське" пристосування, любов з холодною головою, що ні до чого не зобов'язує, приємний флірт.    Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вечір одноактних балетів

Вечір одноактних балетів включає в себе три балетні мініатюри: Гран па з балету «Пахіта» Л.Мінкуса «Кармен-сюїта» Ж.Бізе-Р.Щедріна «Ніч вальпургії» – балетна сцена з опери «Фауст» Ш.Гуно Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Музична крамничка"

Початок о 12:00, 14:00, 16:00.   Заповітна мрія і життєва мета підприємливої і наполегливої Мами-Мухи – вивести в люди двох своїх синочків. Їй здається, що найлегший і найкоротший шлях до життєвого успіху пролягає через музичну кар’єру. Та на горе засліпленої любов’ю матері виявляється, що її любі, найкращі у світі синочки зовсім не мають бажання вчитися і замість захоплення викликають тільки сміх і обурення публіки. Це простенька повчально-іронічну історія про сліпу материнську любов, про справжні і позірні цінності. У виконанні чудових ляльок і талановитих акторів, вишуканому сценічному оформленні і в супроводі старих львівських мелодій з однаковим задоволенням і користю подивляться як діти, так і дорослі.Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Чоловік моєї дружини"

Давно не бачили по-справжньому яскраву комедію? Це значить, що Вам сюди. "Чоловік моєї дружини" саме та надзвичайна вистава, котра дозволить Вам розслабитись і забути про усе (так що, перевірте чи вимкнута праска перед виходом).Тільки уявіть, Ви перете, готуєте неймовірно смачний обід з превеликим натхненням в зв’язку з приїздом Вашої коханої. Аж раптом на Вашому порозі з’являється незнайомець, котрий видає себе за родича Вашої другої половинки, про існування котрого Ви і не підозрювали.. Виявляється, що він дійсно родич.Вистава йтиме українською мовою.Квитки можна придбати у касі театру.

Опера "Попелюшка"

В основі нашого музичного твору лежить добре відома казка "Попелюшка" – про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Королева краси"

Стара жінка на ім’я Меґ живе у малому містечку в Ірландії, де ув’язнила себе і тепер робить все можливе, щоб ув’язнити свою доньку Морін. В їхній історії творцям вистави цікава, перш за все, тема периферійної, ізольованої людини, яка прагне омріяного життя, але не в змозі його досягнути. Через страхи минулого, що переносяться на реальність і провокують нездатність реалізовувати свої мрії, це бажане життя залишається непрожитим. Таким є ментальний парадокс, що притаманний, зокрема, українському суспільству: прагнути кращого, але не робити зусиль задля його досягнення, натомість, ми видаємо бажане за дійсне і живемо ілюзією.Переклад з англійської – Олекса НегребецькийРежисер – Ігор ЗадніпрянийСценограф – Володимир СтецьковичХудожник костюмів – Ольга Гнатюк   Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Іфігенія в Авліді"

Одна з найкращих трагедій Евріпіда.Прекрасну Єлену вже викрали. Троянська війна почалася та грецькі війська не можуть відплисти з Авліди, бо нема вітру. Царю Агамемнону жрець пророкує перемогу у війні, лише за умови, що він пожертвує життям дочки Іфігенії. Влада чи людяність? Що вирішить Агамемнон? Програти війну чи виграти, втративши дитину?Герої давньогрецької міфології оживають в сучасному, цікавому, мистецькому, експериментальному трактуванні Заслуженого діяча мистецтв України Я.Федоришина.Питання, які були актуальні 5 тис. років тому — залишаються актуальними і сьогодні. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Таємниця Лісовичка"

Початок 30.12 та 27.01 о 12:00, 14:00, 16:00; 02.01 о 16:00; 03.01 о 14:00; 12.01 о 11:00, 14:00; 17.01 о 12:00. Чи ви бачили коли-небудь лісовиків? А чи знаєте ви, що вони бувають і дуже добрими і досить злими? Ця історія якраз про таких різних братів-лісовиків та маленьку Дівчинку, яка заблукала в темному-темному лісі. І попри спроби злюки Карузлика, таємничий інструмент його брата Хохлика допоможе поставити все на свої місця.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Украдене щастя"

Кожне покоління знаходить у цій виставі щось своє. Коли я свого часу втілював образ Михайла, то відчував по-одному. А зараз відкрив у цій темі боротьби за щастя інші пласти, збагнув, що ця річ також про те, як не можна руйнувати гармонію стосунків між людьми. Адже тільки-но з’являється якась руйнація, якийсь Яго, (чи коли говоримо про українську класику − Дем’ян у "Безталанній", Хома в "Ой не ходи, Грицю" чи інші схожі персонажі), то страждають не тільки ці люди, яких щастя зруйноване, а весь соціум довкола. І що більше будемо руйнувати своє кохання, любов не тільки один до одного, а й до Вітчизни, землі, своїх батьків, своєї історії, то все це руйнуватиме нас із середини. Бо скільки б ми не говорили мудрих слів, животворною є не ненависть, а тільки любов. (Федір Стригун, інтерв'ю Ярини Коваль, "Львівська газета", 20.10.2016) Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Дюймовочка +"

Усім відома казка Ганса-Христіана Андерсена "Дюймовочка" розіграна, як осучаснена притча. В суворий і холодний світ приходить Дюймовочка – істота "не від світу сього", позбавлена агресії, амбіційності, жадібності – і починає пошук свого місця у житті. Від мілітаристичних Жаб – до гламурних Жуків, від начебто елітарної Миші – до олігархічного Крота, – через різні класи і прошарки, різні моделі життя і спокуси проходить свій шлях Дюймовочка до знайомства з ельфами, в яких і віднаходить свою вищу сутність і свого традиційного Принца. Через моральну вищість і просвітленість, якою зачаровує всіх згаданих приземлених і дріб’язкових персонажів, вона не знаходить із ними спільних точок дотику, натомість здобуває прихильність всіх щирих і піднесених істот – Метеликів, Ельфів, Ластівки, і з їх допомогою, залишаючись, попри тиск обставин, вірною собі.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Ножі в курях, або Спадок мірошника"

Вистава за Девідом Гарровером. Творці вистави роздумують над зіткненням світоглядних моделей і систем мислення. Забобонному і апріорі упередженому способу дивитися на речі протиставляється відкритий і гуманний погляд нової людини, сповненої невситимою жагою до постійного пізнавання і відвагою бути самітним відлюдником. Проект реалізовано за сприяння Британської Ради в Україні. Переклад з англійської — Ірина Трудолюбова.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Труффальдіно з Бергамо

Театр імені Марії Заньковецької звертався до твору італійського драматурга Карло Гольдоні "Слуга двох панів", написаної у 1749 році у жанрі комедії дель-арте, в період десятилітнього перебування у Запоріжжі. Тоді, у 1933-му, роль Труффальдіно виконував корифей театру, один із його засновників Борис Романицький. Цей актор протягом довгого життя зіграв біля 300 ролей у різних жанрах, але сучасники відзначають особливу органіку Романицького саме у комедійних перевтіленнях, що контрастувало з його трагедійною, героїчною зовнішністю та посадою багаторічного керманича заньківчан. Маємо щасливу можливість спостерігати фото з хитрим поглядом Труффальдіно-Романицького у грайливому позуванні (Режисером тієї вистави були В. Харченко та М. Санников, музичне оформлення О. Радченка.). Сьогоднішнє покоління заньківчан має свіжі фарби для написання атмосфери Венеції доби Відродження з її духом масових гулянь, блиску костюмів і прикрас, посмішок вродливих жінок та сміливістю відчайдушних юнаків. Відчуття краси миті – це те, за що комедія дель арти є вічно живою, але тільки за умови, що ми пустимо її в свій світ. "Маски ролі обирають, ти можеш стати навіть королем!" Чи злидарем, жінкою або чоловіком, слугою й переможцем одночасно. Неможливо можливим, якщо любов є релігія й рушійна сила вчинків. Зняти маску та не загубити себе серед тисяч інших блазнів – непросте питання у зовні легковажній, повітрянії комедії. Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих – Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити що життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом. (Тетяна Батицька) Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Людина в підвішеному стані

П`єса «Людина в підвішеному стані» написана у 2011 році. Це перша постановка п`єси в Україні та світі. Символічно, що вона відбувається в театрі Лесі, де стались події частково описані в тексті. Ця вистава – про театр, про «поганий» театр, де ніхто не розуміє, що він робить та для чого, де сплутались особисті та професійні образи і конфлікти, де всі засуджують один одного та бояться правди; про те, що такий спосіб існування неприйнятний та веде до самознищення, що в підсумку й відбувається. І стає очевидно, що вистава – не лише про театр.Режисер – Ігор БілицьХудожнє оформлення – Оксана РадкевичХудожник з медіа – Денис Курилов   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Севільський цирульник

Опера на 3 дії. Лібрето Чезаре Стербіні за однойменною комедією П’єра Бомарше. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники: Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Диригент Михайло Дутчак народний артист України, Ірина Стасишин Хормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Блазні мимоволі"

Театральні режисери - вітчизняні чи зарубіжні - іноді у власних інтерв’ю для мас-медіа наголошують, що людина сьогодні йде до театру, щоб у непростих сучасних реаліях залишитися людиною. Вистава "Блазні мимоволі" - та, яка працює на те, щоб це бажання стало сильнішим.(Ярина Коваль "Львівська газета" 23 травня 2013) Комедія на три дії (з антрактом) ... з життя бюджетної інтелігенції й не тільки... Прем'єра відбулась 18 Травня 2013 року. Режисер-постановник - Орест Огородник заслужений діяч мистецтв УкраїниХудожник-постановник - Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаХудожник зі світла - Валентина БрилинськаТанці - Олена Балаян БалетмейстерПомічники режисера - Михайло Рудко, В'ячеслав Жуков Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Він, вона, вікно, покійник"

Початок 28.12, 29.12, 02.02, 03.02 о 18:00; 01.02 о 19:00.Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Балет "Дон Кіхот"

"Дон Кіхот" – яскравий святковий балет, назавжди увійшов в скарбницю балетного мистецтва: захоплюючий сюжет за романом Сервантеса і запальна музика Мінкуса, запалні танці з національним колоритом і найскладніші класичні па у виконанні головних героїв, вражаючі пишністю декорації і розкішні костюми справлять враження на глядачів різного віку. Хореографічну редакцію балету презентуює балетмейстер-постановник Юліанна Малхасянц.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Опера "Травіата"

Про прекрасну і сумну історію кохання Маргарити і Армана спочатку розповів Олександр Дюма-син, а потім його п’єса "Дама з камеліями" лягла в основу опери "Травіата" Джузеппе Верді. За бажанням маестро герої стали зватися Віолеттою і Альфредом, але це не послабило цікавості до повної тонкого психологізму і чудових мелодій опери. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Дон Паскуале"

Герої опери "Дон Паскуале" – старий самотній багатий чоловік дон Паскуале, його племінник Ернесто, дотепний лікар Малатеста, молода красива вдова Норіна – опиняються в пікантній ситуації, гостроту якої може зняти лише розіграш, жарт. Саме вони розрубують гордіїв вузол, і кожен із персонажів полегшено зітхає, не тримаючи ні на кого зла. А глядачі отримують величезний заряд позитивної енергії. Опера на 3 діїДон Паскуале (італ. Don Pasquale) — опера-буфа в трьох актах італійського композитора Гаетано Доніцетті. Італійське лібрето Джованні Руффіні – переробка більш раннього (1810) лібрето Анджело Анеллі "Сер Марк Антоніо". Прем’єра вібулася 3 січня 1843 року в Парижі в Італійській опері. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Наталка Полтавка"

Початок 16.09 о 12:00, 20.09, 11.10 та 09.11 о 18:00. "Наталка-Полтавка" опера М. Лисенка за п’єсою І. Котляревського. Сюжет опери приваблює щирою любов’ю до простого народу, оптимізмом, реалістичним відображенням сільського життя. Класична історія про любов і вірність за пєсою, з якої починався український театр на початку ХІХ століття. Її знає тепер кожен школяр, але не кожен слухав народні мелодії в обробці Лисенка і чарівливі голоси талановитих співаків в ролях головних героїв: Наталки, Петра, Терпилихи, Возного, Виборного і Миколи.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Весела корчма"

Початок 11.01 о 19:00, 12.01 та 10.02 о 18:00.   За мотивами оповідань Шолом-Алейхема. Музична комедія. Львівський академічний театр «Воскресіння» запрошує на музичну комедію «Весела корчма», за мотивами оповідань Шолом-Алейхема.Ця вистава отримала нагороду від журі на конкурсному VI Міжнародному фестивалі «Сусіди» в Любліні (Польща). Це колоритна вистава, наповнена танцями, єврейською музикою, гумором і смішними діалогами неодмінно додасть Вам хвилю позитивного настрою у ці дні. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Білосніжка та семеро гномів"

Балет польського композитора Богдана Павловського "Білосніжка та семеро гномів" – подарунок нашого театру найменшим глядачам. Старовинна чарівна казка братів Грімм звучить особливо проникливо в хореографії балетмейстера Ігора Храмова. Знайомий з дитинства сюжет про юну красуню Білосніжку, дочку Короля, яку пихата чаклунка мачуха виганяє з дому, стає історією про дружбу і вірність. Добре серце Білосніжки, її лагідний характер і чуйність допомагають їй вижити в дрімучому лісі. Забавні лісові Гноми щиро полюбили дівчинку і прихистили у себе. І ніякі чари і підступи не переможуть Любов. Жива, завзята, динамічна музика в симбіозі з яскравим і легким хореографічним текстом  перетворюють балет в справжню захоплюючу казку. Цей спектакль наповнений прекрасними танцями Білосніжки, завзятих гномів, звірів і птахів, які допомагали Принцу розбити чари злої королеви і з’єднати свої серця з прекрасною Білосніжкою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Історія кохання для дорослих

Жанр, який популярний в Європі зможуть побачити і у Львові, кабаре-комедія «Історії кохання для дорослих» - це шість новел за мотивами твору польського драматурга Збігнєва Ксьонджіка. Відверті розмови на інтимні теми двома мовами - українською та російською. Всі історії для дорослих - це діалоги про ЦЕ. Адже відверто ЦЕ вголос готовий обговорювати далеко не кожен. А уявіть, привселюдно зі сцени. Та ще і вперше в житті!У «Історіях кохання для дорослих», режисер В'ячеслав Жила примудрився зібрати на сцені не лише театральних зірок (Олексія Вертинського, Людмилу Смородину, Анатолія Гнатюка, Яніну Соколову), а й лідера гурту «Друга рiка» Валерія Харчишина. Квитки на «Історії кохання для дорослих» - це можливість не лише посміятись до сліз, але й вживу побачити легендарних акторів.Знову на сцені телеведуча Яніна Соколова. Не дуже щаслива у шлюбі дружина, повія, спрагла любовних пригод жінка – що їй потрібно зможемо дізнатись під час «Історій кохання». Одружений комівояжер (Харчишин) кадрив заміжню працівницю (Соколову), хоча його метою було всього лише продати ножі. Проте раптово мова заходить про те, як часто його потенційний покупець хотіла б займатися любов'ю. «Раз на тиждень?» - Запитує Валерій. «Частіше», - відповідає Яна. «Раз на день?» «Частіше». «Щогодини?» «Частіше!» - Імпровізує в запалі Соколова, і всі пирскають від сміху. Персонаж Вертинського колись був найталановитішим аспірантом-філологом, а тепер викладає в дитячому садку. А з героїнею Людмили Смородинової, яка зараз вже доктор наук, у них був роман. Вони не бачилися років двадцять і тут заговорили про життя.Відверті теми, інтимні деталі і розмови про ЦЕ не залишать байдужим жодного, хто купить квитки на «Історії кохання для дорослих».

Вистава "Ніч для жінок"

Якщо Ваша душа бажає незабутнього та вражаючого дійства, позитивних емоцій, легкого гумору і 100% драйву, найкращим подарунком Вашому доброму настрою буде вистава «Ніч для жінок». Ця п'єса відома світовому глядачеві за багаточисельними постановками, які незмінно б'ють усі рекорди щодо популярності. До речі, в 2001 році вона була нагороджена вищою театральною премією Франції «Мольєр». Шестеро безробітніх друзів зневірилися в тому, що можуть знайти роботу-закрився єдиний роботодавець міста-металургійний комбінат. Оголошення в газеті інформує про те, що за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, кожна дама має викласти 200 доларів. Шалена ідея приходить миттєво... На очах здивованої публіки «робітники від верстату» перетворюються на «аполонів стриптизу».Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Лебедине озеро"

"Лебедине озеро" – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: "Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати "Лебедине озеро". "Лебедине озеро" – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебедя Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди. Балет на 3 діїТривалість: 2 год. 30 хв.Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського, П.МалхасянцаЛібрето В.Бегічева та В.Гельцера Постановники:Балетмейстер-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниДиригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист УкраїниХудожник-постановник: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.ШевченкаХудожник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Аліса"

Початок 16 лютого о 15:00; 17 лютого о 12:00 та 15:00.   Книга "Аліса в дивокраї" Льюїса Керола дарує нам величезне поле інтерпретацій. Режисер Ірина Ципіна розглядає цей твір як подорож дівчини у світ власних фантазій в пошуках самої себе. Абсурд, який Аліса спостерігає у Дивокраї, - це абсурд безглуздих правил, які нав’язує нам суспільство. Як людині знайти себе у механізованому світі затісних та застарілих традицій? Аліса вирішує бути інакшою ніж усі і вирушає услід за Білим Кроликом, аби в кінці вигукнути "Я справжня!" та здобути право творити власний Всесвіт, за власними правилами.

Вистава "Танець життя"

Різножанрова вистава, де переплітаються комедія, драма, трагедія, водевіль. Класика української драматургії Олександра Олеся. Вистава включає чотири одноактні п’єси: «Танець життя», «По Мюллеру», «Юність» та «Патріот».О. Олесь малює ескізи життя 30-х років, які актуальні і сьогодні. Це теми сімейних негараздів, кохання молодих людей, кар’єризму. В погоні за щастям люди не бачать один одного. Особливо в одноактній п’єсі «Танець життя» на основі однієї сім’ї О. Олесь вибудовує закони побудови держави.Ми вважаємо, що цей матеріал буде надзвичайно актуальний для молоді, особливо для студентства. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "За дверима"

Початок 22.02 о 19:00; 23.02 та 24.02 о 18:00. Львівський академічний театр Воскресіння щиро запрошує Всіх на виставу «За дверима» В.Борхерт. Людина повернулася з війни і опинилася за дверима… «Сьогодні за дверима. Завжди за дверима. І двері зачинені…». (слова Бекмана) Але кохання — це та сила, яка здатна зламати будь-які двері і зробити людину щасливою. Цікаві нестандартні рішення режисера, зворушлива історія випробування віри людини, яка повернулася з війни та розчарувалася у світі, а також тема кохання — як порятунку людини у нашому світі — все це не дасть Вам ні на хвилину відірвати погляд від сцени.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.  

Симфонія танцю : світова класика і модерн

Симфонія танцю: світова класика і модерн - від романтизму до сучасностіІсторія танцювального мистецтва досить довга, щоб її переказати за одну виставу. Але ця постановка продемонструє основні стежки розвитку хореографії та театрального мистецтва від 18 ст. і до сьогодні. Весь шлях буде показаний у вигляді одноактних хореографічних замальовок, і це видовище настільки захоплює дух, що пропустити його неможливо. Свято танців розгорнеться 5 грудня 2018 у Львівському національному академічному театрі опери та балету. Купити квитки на виставу Симфонія танцю можна на нашому сайті, також працює доставка квитків.З чого складається спектакль?Перша замальовка називається «Па-де катр». Якщо розглядати її в історичному контексті, то вперше вона була поставлена ​​хореографом Жюлем Перро в 1845 році спеціально для королеви Вікторії. Ілюстрація небезпідставно вважається зародженням романтизму як жанру в танцювальному мистецтві. Для уявлення Перро задіяв одразу чотири прими того часу, витративши чимало часу на установку довірчих відносин між артистками. Від цього «Па-де катр» стає ще цінніше в очах залицяльників балету.Друга частина постановки отримала назву «Бачення троянди», написана композитором К. М. Вебером. Цікавим є той факт, що музичний супровід і загальний дух все ще відповідають епосі романтизму, однак стилістикою спектакль відноситься до класицизму. Подібний симбіоз і робить цю замальовку не тільки самостійним твором, а й перехідним етапом між цілим пластом епох. Романтична течія в класичній обгортці викличе неймовірні емоції у глядачів.Третя, і фінальна одноактна п'єса називається «Ближче, ніж любов». На відміну від перших двох, успішно повторюючих класичні твори, тут ми маємо справу з авторським баченням. Київський соліст балету Артем Шошин ще досить молодий, але в роботі неважко помітити чіткі риси роботи майбутнього майстра. У завершальній частині кілька пар артистів передадуть всі етапи існування почуття любові - поява, розвиток і повільне вмирання.Крім цієї постановки в репертуарі Львівського національного академічного театру опери та балету можна зустріти такі твори:Білосніжка і сім гномів;Божевільний день або весілля Фігаро;Марна обережність;Дон Кіхот.

Комедія в стилі JAZZ "Ви любите Френка?"

Усім мужчинам відомо: Якщо жінка закохана у нього, - стережіться її!Адже вона готова на все заради своєї мети... Комедія "Ви любите Френка?" у стилі JAZZ - легка історія пригод любовного трикутника, з непердбачуваним феєричним фіналом.

Оперета "Весела вдова"

"Весела вдова" – одна з кращих оперет композитора Франца Легара. Ця історія – про молоду вдову – мільйонерку Ганну Главарі і про аташе чорногорського посольства в Парижі Данила, їх зустрічі,  спалахнувше взаємне кохання та обставини, що виникли на шляху до їх щастя. Фон, на якому розвивається дія, не менш колоритний: дипломатична метушня навколо проблеми – щоб мільйони Ганни не перепали чужинцеві, ліричні теми закоханих пар, місця, де відбувається дія: особняк посольства, маєток Ганни, шикарний кафешантан. Оперета на 3 дії. Виконується українською мовою. Квитки у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Балет "Есмеральда"

Балет «Есмеральда» поставлений за мотивами роману «Собор Паризької Богоматері» Віктора Гюго народним артистом Білорусії Семеном Дречином в 1988 році. Дана постановка і зараз є улюбленою для шанувальників театрального мистецтва. Їй притаманна пристрасна атмосфера, вдалі сценографічні рішення і грандіозні декорації народного художника України, лауреата Національної премії ім. Т.Шевченка Євгена Лисика, до досконалості відточений танець і захоплюючий сюжет. В основі сюжетної лінії вистави лежить історія прекрасної Есмеральди, вихованої циганами, які викрали її в дитинстві.«Есмеральда» — золотий фонд нашого театру, перлина балетного мистецтва, яка захоплює і справляє надзвичайне враження на глядача.   Придбати квитки можна в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

До нас у місто приїхав...

Кохання буває різним. Комусь воно дається легко, а когось примушує вибирати між двома неможливими крайнощами. Врятувати їй життя і зробити нещасною, або дати їй те, чого вона хоче, і втратити її назавжди? Вибір, який щомиті чавить душу сильніше і сильніше, потреба зберігати гідність попри біль, і клітка, у яку ми самі себе заганяємо... Непроста вистава, але вона допомагає зрозуміти себе. Це буде вир емоцій і надзвичайно цікавий формат.Квитки: 100 грн при вході або за нижчевказаним посиланням.

Концерти

Фортепіано в 1, 2, 3, 4, 5, 6 рук

У програмі твори:  К.Сен-Санс Елегія (1 рука)П.Чайковський-М.Плетньов Па де де з балету "Спляча красуня" (2 руки)Р.Шуман Етюд у формі канона (3 руки)Й.Брамс Вальси (4 руки)Е.Гріг Норвезький танець №4 (4 руки)Дж. Франдсен "Танок вогню" (4 руки)М. Равель "Іспанська рапсодія" (4 руки)М. Равель "Frontispiece" (5 рук)К. Черні Блискучі варіації на теми з опер Ж.Обера (6 рук)Й. Штраус "Марш Радецького", "Трік-трак полька" (6 рук)   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Концерт «Пори року 4+4»

Різдвяного музичного циклу. «Пори року 4+4» – ексклюзивний проект «Віртуозів Львова» стане ще одним прекрасним подарунком для різдвяного настрою. Концерт відбудеться за участю провідного соліста та концертмейстера Одеського національного симфонічного оркестру Євгена Кострицького (скрипка) й представить творчість Антоніо Вівальді та Астора П’яццолли. Музична експресія видатного аргентинця та вишукана гармонія італійського генія зустрінуться цих вечорів у одній програмі. Вишукана, піднесена та яскрава – вона репрезентуватиме найкраще у європейському мистецтві.Соліст-концермейстер Одеського національного симфонічного оркестру Євген Кострицький – скрипкаАкадемічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко – диригент.   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Концерт "Коляда-колядка"

Виконавці:Персоналії: Колядники , Коза, Кіт,Василь і Маланка, Господиня.Солісти філармонії: Н. Карпінець,І.Грех, С. Гоян, О. Савіцька, М. Габрук.режисер – І. Павлюк.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Музична вітальня

Виконавці:Наталія Дитюк – сопраноОксана Рапіта, Мирослав Драган – фортепіаноКвартет «Фенікс»Камерний хор «Глорія».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Французька органна музика

Початок  26.01 о 19:00 год 10.02 о 14:00 год   Французька органна музика - це щось неймовірне! Пишне і прекрасне бароко з творіннями Франсуа Куперена та Луї Маршана. Неповторний стиль творів придворних органістів Мішеля Коррета та Жана-Франсуа Дандріє, Александр Боелі. А як же оминути увагу майстрів ХІХ століття Ежена Жигу чи Теодора Дюбуа? Ну і завершимо наш ланч у компанії майстра ХХ столітті Олів’є Мессіана, який створив власну музичну мову.Надія Величко – органФ. Куперен – Фуга, ДіалогН. де Гріньї – Dialogue de flutesЛ. Маршан – Basse de TrompetteЖ. Гілєн – DialogueГ. Коретт – Prelude et FugueГ. Коретт – NoelЖ.Ф. Дандріє – NoelА.П.Ф. Боелі – Adoro teГ. Ласко – Noel LorrainЧ. Піро – La BeatitudeТ. Дюбуа – АлілуйаЕ. Жигу – Менует, ТокатаС. Франк – Кантабілє, Хорал ля мінорО. Мессіан – Явлення предвічної Церкви   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.

Казка-оперка "Коза-Дереза"

Виконавці:Казкові персонажі: Коза, Дід, Заяць,Вовк, Ведмідь, Рак.Оповідач - Л. ВинницькаФ-но - О. Владиславська   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Мозаїка
27.01.2019 19:00
вул. Вітовського, 57 (Lem Station)

«Мозаїка» - міжнародний творчий проект Уляни Горбачевської триває впродовж дев’яти років в Україні, Польщі та Німеччині. У 2019 році відбудеться за підтримки посольства Республіки Литва в Україні та Leopolis Hotel.«Мозаїка» – це поєднання архаїчного співу та сучасної музики, режисерських знахідок та композиторських інновацій, дизайнерських задумів та актуальної сценографії. Це проект, що дає нове дихання традиції сьогодні. Це проект, що дасть плоди в майбутньому. Щороку діти, співпрацюючи із зірками європейського рівня, утверджуються у своїй традиції та стають співтворцями її продовження.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

СБПЧ
27.01.2019 19:00

Їх називають найяскравішим явищем в сучасній російській музиці і вкрай особливим колективом. «Самое Большое Простое Число» або ж просто СБПЧ утворилися в Санкт-Петербурзі в 2007 році Кирилом Івановим і гуртом “Елочные Игрушки”.Визначити їх стиль надзвичайно важко, адже в піснях СБПЧ майстерно поєднуються електроніка, інді-поп та IDM. Від альбому до альбому змінюється склад колективу (СБПЧ встигли побувати і оркестром, і рок-групою), звучання, гострі теми пісень. Живі ж виступи завжди неповторні: для кожного міста, кожного шоу Кирило Іванов та компанія майстерно знаходять своє рішення, особливий візуальний підхід, який до глибини душі зворушує глядача."Танцуй как убитый, пляши как больной!" у Львові.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. Перші 50 квитків по низькій ціні.

Концерт "Пори року Вівальді. Орган"

Чи чули ви “Пори року” Вівальді на органі? “Пори року” є одним з найвідоміших творів Антоніо Вівальді та й всієї епохи бароко. У ньому є вся гама почуттів – від життєрадісної весни до меланхолійної осені, від літньої грози до зимових вечорів біля теплого каміна.За органом – Олена Мацелюх, соло на скрипці – Оксана Гарґай, супроводжуватиме музику “живий” живопис Ольги Куц.Проживіть весь рік за 73 хвилини!Олена Мацелюх – органОксана Гарґай – скрипкаОльга Куц – живописКр. Пардіні – Надзвичайна благодатьЙ.С. Бах – Хорал фа мінорА. Вівальді – Концерт для органа та скрипки фа мажорЙ.С. Бах – Токата і фуга ре мінорА. Вівальді – “Чотири пори року”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Ukrainian Festival Orchestra

"Меланхолія"Солісти Ukrainian Festival OrchestraМикола Лисенко –  Adagio cantabile (із струнного квартету)Федір  Якименко – НоктюрнСергій Разманінов – ВокалізАнтон Аренський  – Адажіо (із струнного тріо №1)Ян Сібеліус – Сумний вальсДиригент – Іван Остапович   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Коляди народів світу"

Виконавці:Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок»Солісти філармонії   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Jay-Jay Johanson
01.02.2019 19:00

Меланхолійний романтик Джей-Джей Йохансон у турі Україною.Майстерно сплітаючи даунбіт та тріп-хоп із пульсуючою електронікою, Джей-Джей Йохансон створив свій особистий бренд музики, що відгукується меланхолією фільмів у стил нуар. Дебютний альбом музиканта Whiskey вийшов ще в 1996, наступний, Tattoo – у 1998. У записі третьої платівки Poison (2000) взяв участь гітарист та співзасновник гурту Cocteau Twins Робін Ґатрі, і вона зайняла високі позиції в чартах по всій Європі. Тоді ж Йохансон написав саундтрек до фільму La Confusion des Genres (реж. Ілан Дюран Коен) та створив відео-музичну інсталяцію Cosmodrome, що вперше була представлена в Діжоні.У 2006 році Йохансон разом з гуртом The Knife написав та записав трек Marble House для їх альбому Silent Shout, а згодом почав роботу над власною платівкою The Long Term Physical Effects Are Not Yet Known. Найновіший альбом Джей-Джей Йохансона Bury The Hatchet вийшов восени 2017 року.Цієї зими Джей-Джей повернеться в Україну, щоб зігріти вас своєю музикою.

Великий Різдвяний концерт "Noel"
01.02.2019 19:30
пл. Катедральна, 1 (Латинський собор)

Мабуть найочікуваніша подія цієї зими! Великий Різдвяний концерт NOEL у Львові! Ми передамо вам всю таємницю народження Ісуса у музичному форматі! Джаз, Госпел, Поп, що тільки не зазвучить цього вечора!!?) Неймовірний оркестр, хор, та поп-рок група !! Це буде щось неймовірне!!   Вхід вільний.

Dark Stage festival Vol.4
01.02.2019 19:00

Dark Stage festival Vol.4 - перша вечірка від організаторів фестивалю Файне Місто у Новому Році, яка відбудеться 1 лютого у Львові в клубі Picasso. Вона буде дещо незвичною, але дуже дуже драйвовою, гучною та... довшою ніж зазвичай. А вся справа в тому, що окрім виступів лайв бендів, до нас ще приїдуть (прилетять) круті хлопці з одного дуже крутого європейського гурту, який ви часто просите у своїх фестивальних віш листах, зі своїм божевільним Dj-сетом...!

Kedr Livanskiy

Днями Яна запитала на своїй сторінці в Instagram, чи варто їй знову їхати в Україну, щоб показати "Ariadna". Відповідь очевидна: звичайно так!Яна Кедріна — це і є Kedr Livanskiy. Знову і знову вона заворожує наші серця містичної електронікою з тонким, романтичним вокалом і міфологічними текстами. Меланхолійна електроніка, під яку сама Кедріна малює якісь словесні образи, зрозумілі в першу чергу саме їй. Ну а кожен просто бачить свій сенс.«Ariadna» — повноформатна платівка Kedr Livanskiy, яка побачила світ у 2017 році, одразу закохала у себе однойменним треком і занурила в абсолютно особливу атмосферу містики.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. Перші 50 квитків по низькій ціні.

Концерт "Бєшчади без кордонів"

XIV Міжнародний піаністичний Форум "Бєшчади без кордонів"Львів - Краків - Мєлец -Санок – Стальова Воля - Кєльце - Варшава   П. Чайковський. Концерт № 1 для фортепіано з оркестром b-moll, op. 23 солісти Зємовіт Світальскі та Юра Данілов С.Рахманінов. Рапсодія на тему Паганіні, op. 43 солістка Софія Шокіна С.Рахманінов. Концерт № 2 для фортепіано з оркестром c-moll, op.18 солісти Радослав Федина та Данило Саєнко Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїДиригент – Володимир Сивохіп   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Орган від бароко до сучасності

Органна музика – це не тільки Бах і Гендель. Сьогодні орган може звучати не менш актуально, ніж 200 чи 300 років тому. Довести це береться солістка Органного залу Олена Мацелюх. Вона проведе нас через історію органу – від бароко до сучасності.Олена Мацелюх – органГ. Гендель – Концерт Фа мажорЖ. Ален – “Літанія”Й.С. Бах – Концерт G-dur у 3-х част.Б. Котюк – Молитва “Way to Heaven”Ф. Ліст – Прелюдія і фуга на тему “B-A-C-H”П.Кошеро – “Симфонічне скерцо”Й.С. Бах – "Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ"О. Мессіан – “Бог серед нас” із циклу “Різдво”, “Ісус приймає муки”Б. Котюк – “Sanctus”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Петер Плани, орган Чехія

Відомий чеський органіст Петр Плани дасть сольний концерт у Львівському органному залі. Майстер зі столиці моравських органів познайомить львів’ян з музикою Кухажа, Яначека, а також зіграє фрагменти зі знаменитої Першої книги органів Жака Буавена.Петер Плани – орган (Чехія)Ж. Буавен – Перша книга органів. Четвертий тон: Grand prelude,Trio, Cornet ou Tierce, Dialogue de Recits, Dialogue en fugueЙ.С. Бах – Прелюдія і фуга мі мінор, BWV 548Й. К. Кухаж – Ларго соль мінор, Пастораль До мажор, Анданте ля мінорС. Франк – Хорал ля мінорА. Марторель – Фуга і токата BACHБ. А. Відерманн – Ноктюрн, Тоаката фа мінорЛ. Яначек – Адажіо, Постулюдія з Глаголічної меси   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Opera Gala

Яскраві солісти Наталія Степаняк і Назар Тацишин, оркестр «INSO-Львів», Львівський муніципальний хор «Гомін» та диригент Ярослав Шемет запрошують вас розділити цей вечір з нами і насолодитись українською колядою, італійською оперою, віденською оперетою.   Програма зимового концерту «Opera Gala» Перший відділ: Каватина Семіраміди із опери «Семіраміда» (Bel raggio lusinghier) Ґаетано Доніцетті. Арія Марі із опери «Донька Полку» (Il faut partir) Ґаетано Доніцетті. Арія Адіни із опери «Любовний напій» (Prendi per me sei libero/ il mio rigor) Ґаетано Доніцетті. Дует Адіни та Неморіно із опери «Любовний напій» (Caro Elisir sei mio, si, tutto mio) Другий відділ: В. Грицишин. «У надії Божа Мати»Г. Гаврилець. «Нова радость нам явилась» Ю. Антків. «Ой підемо пане брате» Г. Гаврилець «Свят вечор» Г. Гаврилець «Радуйся» Г. Гаврилець «Щедрівка»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вечір “Фантазій” Павла Гінтова.

Він щирий і відвертий як на сцені, так і у житті. Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України.Павло народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику.Павло Гінтов – володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.На початку лютого Павло Гінтов гратиме свої улюблені фортепіанні фантазії у Львівському органному залі та розповідатиме про музику, якій присвятив свою докторську дисертацію.Концерт цілковито складатиметься з фантазій для фортепіано від Йоганна Себастьяна Баха до Федора Якименка. У цих творах слухачі зможуть розрізнити багатство відтінків почуттів, свободу, політ і найвищу майстерність.Тільки два концерти у Львові – не пропустіть!

Duetto Concertante

DUETTO CONCERTANTE – дует заслужених артистів України, добре відомих у світі, справжніх легенд академічної сцени,чарівників гітари й флейти. Андрій Остапенко та Юрій Шутко зіграть у Львівському органному залі обробки Генделя, Баха й твори італійських віртуозів.   Гітарист Андрій Остапенко став солістом Національної філармонії у 20 років, а у 26 – Заслуженим артистом України. Секрети майстерності пізнавав у майстрів Міжнародної академії гітари Франциско Тарреги в Італії.   Юрій Шутко – соліст Національної філармонії, Заслужений артист України, музичну освіту здобував у Львові, Вільнюсі, Києві, Парижі.Юрій Шутко – флейтаАндрій Остапенко – гітараГ.Ф. Гендель – Соната № 4, ля мінорЙ.С. Бах – Соната № 4, до мажор, BWV 1033,Т. Гауде – Соната, тв. 24Л. Леньяні – Концертний дует, тв. 23Ф. Каруллі – Фантазія на теми опери В. Белліні «Пірат», тв. 337М. Джуліані – Серенада, тв. 127   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Інструментальні концерти з учнями Львівської музичної школи ім. Соломії Крушельницької

Програма (укр):Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром до мажор (УВАГА — неповна інформація, у нього багато концертів до мажор).Дмитро Бортнянський. Концерт для фортепіано з оркестром ре мажор.Антоніо Вівальді. Концерт для скрипки з оркестром соль мінор (УВАГА — неповна інформація, у нього багато концертів соль мажор).Йоганн Себастьян Бах. Концерт для двох скрипок з оркестром ре мінор BWV 1043.Роберто Молінеллі. Чотири картини з Нью-Йорка «Tango Club».Віталій Губаренко. Концерт для флейти з оркестром.   Придбати квитки мажна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Концертна програма "Шампанські очі"

Суперпопулярні хіти Андрія Кузьменка знайшли нове звучання в концертній програмі «Шампанські очі». Естрадно-симфонічний оркестр під керуванням Миколи Лисенка віртуозно виконує відомі пісні з репертуару Кузьми Скрябіна. Вишукана оркестровка від відомого музичного продюсера Василя Ткача і талановитого аранжувальника Максима Абакумова, а також віртуозна гра потужної команди зіркових музикантів подарують вам справжнє естетичне свято.   Добре знайомі всім хіти Кузьми Скрябіна останнім часом ми дуже багато чуємо в ефірі фм-станцій. Цього разу вони звучатимуть вперше виключно голосами музичних інструментів оркестру. Адже, справжні почуття, іноді, важко передати словами. Це нове прочитання пісень Кузьми Скрябіна має підкреслити, зокрема, композиторську цінність і досконалість його творів, його музичну енергетику.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Курбаси. Розколяда "Дай Боже"

Різдвяна програма "Дай Боже" об'єднує колядки і щедрівки цілої України. Кожна композиція — маленьке театральне дійство, маленьке життя з його радостями і печалями. Цілісності дійству додає мультімедія художника Володимира Стецьковича та спеціально створені нові костюми від відомого театрального художника Олександра Білозуба в співпраці з майстринею витинанок Дарією Альошкіною та художника гуцульської ікони на склі Остапа Лозинського.Програма створена професійною командою акторів, співаків та музикантів.Наталія Рибка-Пархоменко — вокалМирослава Рачинська — вокалМарія Копитчак — вокалМикола Береза — вокал, гуцульські приповідкиОлег Онещак — вокал, гуцульські приповідкиВсеволод Садовий — цимбали, бубни, сопілкиАртем Каменков — контрабасМаркіян Турканик — скрипкаЮрій Турканик — віолончель.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Пер Ґінт: Музика Скандинавії

Звучатимуть твори "скандинавських велетнів" у виконанні піаніста Дмитра Микитина. Молодий музикант вже встиг полонити серця львів’ян неординарними та атмосферними проектами ("Музика для релаксу", "Французький карнавал"). Цього разу в Органному залі він гратиме Сюїту №1 “Пер Ґінт” і Сонату для фортепіано Едварда Ґріґа, а також фортепіанну сонату опус 12 Яна Сібеліуса. Обидва композитори є національними героями своїх рідних країн. Вони дістали скарб своєї холодної землі – народну музику – та огранили його у справжні діаманти світової класики.   Дмитро Микитин – фортепіаноЕ. Ґріґ – "Пер Ґінт", Сюїта № 1, op. 46 ("Ранок", "Смерть Озе", "Танець Анітри", "У печері гірського короля").Я. Сібеліус – Соната для фортепіано, oр.12 (І Allegro molto, ІІ Andantino, ІІІ Vivacissimo).   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Tom Odell
06.02.2019 19:00

Том Оделл повертається в Україну з новим альбомом Jubilee Road Британська музична сенсація, улюбленець фестивалів Glastonbury та Sziget, володар нагороди BRIT Awards як найкращий новий виконавець і улюбленець фешн-індустрії. Тому Оделлу 27, він виріс на музиці Девіда Боуі, Боба Ділана і Леонарда Коена, встиг випустити два альбоми, а вже восени презентує нову платівку Jubilee Road.   Том Оделл грає так, наче сьогодні останній концерт у його житті. Він безжально б’є по клавішах і заражає своєю експресією кожну людину у залі.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Пори року Вівальді та Бах"

На відкритті Leopolis Baroque Festival в Органному залі гратимуть концертмейстер чеської філармонії та українсько-американський дириґент.   Ukrainian Festival Orchestra – український фестивальний оркестр зі Львова, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum і вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими. Ukrainian Festival Orchestra Теодор Кухар – дириґент Йозеф Шпачек – скрипка Уляна Макєєва – гобой К.Ф.Е. Бах – Симфонія №2, Сі бемоль мажор, Wq 182 Й.С. Бах – Концерт для скрипки, гобоя та оркестру, до мінор, BWV 1060 А. Вівальді – "Пори року"Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Святковий новорічний концерт "Вечірній квартал"

Студія «Квартал 95» продовжує великий зимовий тур Україною. Нові теми, актуальні жарти і кумедні курйозні номери вже веселили багатьох глядачів у передноворічному турі від Студії «Квартал 95». Не пропустіть і ви виступ головних коміків країни у своєму регіоні. Чекаємо!   Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Концерт гурту "Jazzforacat "

Фіналісти шоу Х-Фактор 9, учасники багатьох фестивалів та телепроектів їдуть з концертом у Львів.Jazzforacat було засновано у 2016 році у Вінниці. За час свого існування колектив побував з концертами майже в усіх великих містах України. Jazzforacat – це музика, яка спонукає почути свою душу. Це стенограма емоцій, почуттів і настроїв, ритмів та життя. Магічна суміш, що здатна проходити через свідомість людей. Це мова втілена у прекрасні звуки. Лірика, що стосується кожного, і закохує з перших акордів», – мовлять про свій гурт його учасники.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт до 140-річчя Станіслава Людкевича

У концерті прозвучать вокальні (солоспіви та обробки народних пісень), камерно-інструментальні, та хорові твори (оригінальні, обробки народних пісень, колядки) композитора.Концерт відбудеться за участю:- Короткометражний фільм (з архіву) про Людкевича - Вступне слово про Станіслава Людкевича - Виступ солістки Львівської національної філармонії- Виступ солістки Львівської національної філармонії Ірина Жовтолист- Тріо: Лілія Коструба, Ірина Жовтолист, Оксана Савіцька- Виступ академічного камерного оркестру Львівської національної філармонії “Віртуози Львова”, мистецький керівник та головний диригент Сергій Бурко. - Виступ хору “Надсяння” Львівського регіонального суспільно-культурного товариства “Надсяння”, художній керівник і диригент Володимир Пасічник.Українські народні пісні та “Коляди” для мішаного хору та камерного оркестру. - Диригент Заслужений діяч мистецтв України Сергій Бурко.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вікторія Васалаті з програмою Milord. Вечір за піснями Едіт Піаф

Вперше у Львові неперевершена Вікторія Васалаті з по-французьки вишуканою концертною програмою Milord.8 лютого запрошуємо усіх справжніх меломанів, музичних гурманів, поціновувачів витонченого французького шансону та легендарної Едіт Піаф на музичний вечір Вікторії Васалаті в арт-клуб "Віденська тераса".Квиток: 300 грн.Резервація квитків за нижчевказаним телефоном. 

Кращі пісні Notre Dame de Paris

Початок о 16:00 та 19:00.   Фантастичний подарунок до Дня всіх закоханих для всіх поціновувачів прекрасного та шанувальників яскравих шоу! Cім солістів, чиї голоси вже підкорили Україну. Великий симфонічний оркестр. Хор. Рок бенд. В артистах глядач зможе впізнати героїв роману Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері», трагічної і водночас прекрасної історії красуні-циганки і трьох абсолютно по-різному закоханих у неї чоловіків.Всі легендарні пісні виконуються французькою мовою.Тексти — Люк ПламондонМузика — Ріккардо Коччіанте

Концерт "Музика Баха"

“Що я можу сказати про творчість Баха? Слухати, грати, любити, шанувати і — мовчати!” Це сказав про великого музичного генія ще один геній - Альберт Ейнштейн. Фізик, який змінив уявлення людства про побудову Всесвіту, обожнював музику німецького композитора і говорив, що саме вона допомогла йому створити Теорію відносності. Послухайте прелюдії, фуги і хорали Баха у виконанні чудової органістки Олени Мацелюх. Можливо, і вас вони надихнуть на щось величне і геніальне. Олена Мацелюх – органМеланія Макаревич – фортепіаноЙ.С. Бах: Фантазія і фуга a-mollХорал “Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ”Прелюдія і фуга D-durКонцерт G-dur в 3-х частинах Фантазія і фуга g-mollТоката і фуга d-moll“Аве Марія”Концерт для 2-х чембало в перекладі для фортепіано й органа   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Шуберт "Зимовий шлях"

“Це справжній шедевр у творчості Ф. Шуберта, – найвище досягнення його генія. Для виконання потрібні витончена професіональна май­стерність і виняткові вокальні дані”. Так казав про цикл 24 пісень Шуберта “Зимовий шлях” один із найкращих в історії його виконавців – Борис Гмиря. 9 лютого у подорож “Зимовим шляхом” вирушить баритон Володимир Шинкаренко у супроводі фортепіано Романа Марченка.Ф. Шуберт – “Зимовий шлях”:1. Спи спокійно 2. Флюгер3. Застиглі сльози4. Заціпеніння5. Липа6. На потокові7. Біля струмка8. Спогад9. Блукаючий вогник10. Привал11. Весняний сон12. Самотність13. Пошта14. Сивина15. Ворон 16. Остання надія17. У селі18. Бадьорий ранок 19. Обман 20. Верстовий стовп21. Заїжджий двір22. Вперед!23. Уявні сонця24. ЛірникВолодимир Шинкаренко – баритонРоман Марченко – фортепіано   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Jazz love forever

Найкращі джазові хіти про кохання.  Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Мачете
12.02.2019 19:00

Найзагадковіша група країни! «Мачете» зі своєю унікальною програмою - це втілення енергії і сили в музиці, яка об'єднує людей! «Сьогодні на наших концертах відбуваються чудеса. Ми говоримо про дуже високі речі, і в той же час близькі кожній людині. Це територія без вульгарності, без загравання, без зірковості. Кохання, сила, мрія і чиста енергія - це те, з чим люди повертаються в світ після нашого виступу.

Мультфільми під живу музику

  Любите мультфільми? Захоплюєтеся класичною музикою? Що буде якщо поєднати це в одному флаконі? Львівський органний зал пропонує вам провести вечір за переглядом класичних мультфільмів у супроводі живої музики!Андрій Макаревич – фортепіаноДмитро Микитин – фортепіаноП. Дюка - Учень чарівника. Е. Гріг - Марш гномів/В печері гірського короля. М. Равель - Матінка-Гусиня:Павана Сплячої красуніХлопчик-мізинчикІмператриця пагодРозмова Красуні і ЧудовиськаЧарівний сад А. Понкєллі - “Танець годин“ з опери “Джоконда“ М. Мусоргський - Картинки з виставки:Хатинка на курячих ніжкахПрогулянкаБалет невилуплених пташенят К. Сен-Санс - Карнавал тварин (Фінал) Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлйн за вказаним посиланням. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт до дня святого Валентина
14.02.2019 18:00
вул. Коперника, 17

Володимир Окілко та Юлія Карпа-Рипновська.

Легенда про кохання

Легенди, казки та розповіді про кохання – одні з найстаріших історій на Землі. Адже яка ще сила може долати будь-які випробування, прокляття, дарувати життя і рятувати світи?Розповідатиме свою власну Легенду про кохання найромантичнішою мовою – мовою музики – 14-го лютого у Центрі Довженка відомий та улюблений львівською публікою симфонічний оркестр LUMOS Orchestra разом із чарівними солістами. Кажуть, що то буде вечір надзвичайно зворушливий та неймовірно романтичний. Що добірка музики цього концерту перевірена часом та нашими серцями. Класика, знана та улюблена кожним: "Ла Ла Ленд", "Титанік", "Форест Гамп", "Вічне сяйво чистого розуму", "Великий Гетсбі", "Мулен Руж", "Форма Води", "007: Координати „Скайфолл“, "Віднесені вітром", "500 днів літа", "Красуня та чудовисько", "Легенда про піаніста", "Ромео та Джульєтта", "Чужоземка", "Особистий охоронець", "Перл-Гарбор", "Армагеддон" – лише найкраще для найкращих слухачів!Подаруйте собі вечір неймовірно зворушливої атмосфери, де кожне освідчення буде почуто!

Мері
14.02.2019 19:00

Концерт у день всіх закоханих! Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Сергій Бабкін

Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур!Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться усією Україною вже цієї осені! Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна. Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.   Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Lords Of The Sound. Love Story

Кожна закохана пара мріє провести 14 лютого особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. Так влаштована людська сутність і нічого з цим не вдіяти. І щоб задовольнити її романтичну душу, залишається тільки влаштувати цю казку. Святковий концерт буде наповнений вокальними композиціями, танцювальними номерами, а також дотепними театралізованими витівками диригентів.Цього разу на істинних поціновувачів музики чекають не лише саундреки з відомих фільмів, але й шедеври світової музики. В спеціальній частині програми в симфонічному аранжуванні ви зможете почути кращі романтичні хіти Lana Del Rey, Adele, Sting, Aerosmith чарівну Whitney Houston та багато інших. Щодо кінохітів, то вечір Закоханих не можливо уявити без мелодій до фільмів «Титанік», «Амелі», «Щоденник пам’яті», «Ромео і Джульєта» та інших.А особливим дарунком стане блок ліричних рок- балад гурту SCORPIONS! У симфонічному аранжуванні зазвучать нетлінні композиції музичних титанів, які розривають сцени по всьому світу вже 50 років.Бурхливими емоціями у цей вечір вас наповнятимуть також майстерні вокалісти: Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко.Улюблена музика, море позитиву, душевна атмосфера, зроблять цей вечір незабутнім. Дві години кіно-музичного задоволення - гарантовано! Тож не зволікайте, а вже зараз замовляйте квитки на «Love Story» від Симфонічного оркестру «Lords of the Sound» в Оперному.

KAZKA
14.02.2019 20:00

KAZKA у День святого Валентина у Львові!

Концерт "Сни Дріади"

«Сни Дріади» – це неоднозначне явище в українській рок-музиці, але безперечно таке, що назавжди запам’ятовується, і щороку завойовує нових шанувальників. Протягом всього існування гурту, хлопці працювали над своєю музикою, не покладаючи рук, вносячи в тексти, музику, і звучання свої душі. Пропонуємо Вам зануритися у атмосферу щирого,  драйвового, потужного і змістовного музичного коктейлю під назвою «Сни Дріади».   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

The Planets

Станіслав Монюшко (Stanisław Moniuszko) «Байка», концертна увертюра (1848)Марчін Міровскі (Marcin Mirowski). «Львівська Симфонія» (2018)Густав Холст (Gustav Holst). «Планети», симфонічна сюїта (1916)   Виконавці: Камерний хор «Глорія» Академічний Cимфонічний оркестр Львівської ФілармоніїМарчін Міровскі – диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Відлуння Криму"

За підтримки проекту Liberate Crimea та Кримськотатарського ресурсного центру."Відлуння Криму у Львові" – концерт, присвячений п'ятій річниці тих сумних для всієї України подій.Струнний квартет: Айше Абхаірова – скрипкаАндріана Криса – альтНіаль Халілова – виолончельДмитро Камаєв – контрабасДмитро Бурлакін – сопілка альтРостислав Федина – фортепіано Вітослава Обаровська – фортепіаноМайре Пашаєва – вокалДар'я Могінська – вокалЕвелина Любонько – вокалВадим Бриж – ведучийЕ. Емір – Струнний квартет 1О.Спендіаров – "До місяця (“К луне")О.Спендіаров – "Хайтарма"А. Караманов – Два романси з циклу "До тебе" сл. А. Сампурової – “Поверни мені” ("Верни мне"), "Ave Maria"І. Бахшиш – "Геджелер"   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Latexfauna "Ти мені нравишся"
15.02.2019 19:30

Львів – найромантичніше місто України – спеціально до Дня закоханих приймає вокально-інструментальний ансамбль LATEXFAUNA з романтичною програмою "Ти мені нравишся".До уваги публіки такі відомі шлягери колективу як "Мене в тобі всьо устраює", "Ти така умніца", "Моя вовчиця", "Нас лишилося двоє", "Еротичні сни" та багато чого іншого.15 лютого у клубі Malevich в повітрі бовванітиме наелектризована еротична атмосфера, яку усім львів’янам та гостям міста подарує чарівний колектив останніх і закінчених романтиків ВІА LATEXFAUNA.   Квитки можна придбати  за нижчевказаним посиланням. 

Лемківська пісня єднає серця

Учасники:Народний ансамбль пісні і танцю "Лемковина", в складі :хор (кер. Юрій Кондратенко),танцювальна група (кер. Андрій Кіях),інструментальний ансамбль (кер. Юрій Ковальов),солістка Оксана Ковальова,ведучий концерту та поетичне слово - Богдан Пастух.(додаткову інформацію питайте в Оксани Ковальової та "Лемковині") Програма концерту: У виконанні хору прозвучать такі твори: 1. Ой ти старий сиваку. 2. Мала-м сой фраїра. 3. Там, пониже селечка. 4. На Вкраїні сурми грають. 5. Не мам нич, не дбам нич. 6. Гори, мої гори. 7. Гори наши. 8. Цне мі'ся за тобом. 9. А ти, дівча, як ся маш? 10.Червена калина. 11.Дунаю, Дунаю. 12.Зродилися терки. 13. За поляном чорна роля. 14. Хор з солісткою "Заграли музики". 15. Хор з солісткою "Не мелем".    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Хіти Бродвею

Ліхтарі в самому серці Мангеттена перетворюють ніч на день. Тут народжується найкраща музика, танці і вистави, тут народжуються безсмертні легенди.   Це новий крутий проект з музикантом світового рівня! Якуб Воцял з Польщі – відомий виконавець мюзиклів «Рапсодія з демоном», «Ісус Христос -суперзірка», які вже декілька років з аншлагами проходять на польській сцені. Це один з найкращих польських виконавців мюзиклу, переможець національного конкурсу вокалістів ім. Кєпури як найкращий соліст мюзиклу, музичний керівник театру «Рампа» (Варшава).   На вас чекають мелодії з найвідоміших мюзиклів “Jesus Christ Superstar”, ”Phantom of the Оpera”, ”Cats”, ”Color purple”, а також світові та українські шлягери. Можна вдягти якусь ретро-штучку для відповідного настрою!   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Концерт до 70 ліття Ігоря Кушплера

Концерт до 70ліття народного артиста України Ігоря КушплераСолісти:Зоряна КушплерСофія СоловійЛюдмила ОсташАнна НосоваТетяна ВахновськаІван ДердаВіталій ЗагорбенськийАндрій БенюкІгор МіхневичОлена Кушплер - фортепіаноОркестр оперної студії львівської національної  музичної академії ім. М. В ЛисенкаЮрій Бервецький диригентВ концерті прозвучать твори Ігоря Кушплера,  а також арії та дуети світової оперної класики.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Романтичне тріо

Скрипка, віолончель та фортепіано. Це тріо здатне полонити будь-чиє серце. А коли в його складі відомі львівські музиканти, то у вас просто немає шансів!   Лауреат міжнародних премій, перший концертмейстер австрійсько-українського оркестру K&K Symphoniker, скрипаль та диригент Ігор Муравйов, лауреатка всеукраїнських конкурсів, віолончелістка Оксана Литвиненко та дипломант конкурсу ім. Рахманінова піаніст Максим Сасько гратимуть віртуозну програму в Органному залі.   Ігор Муравйов – скрипкаОксана Литвиненко – віолончельМаксим Сасько – фортепіаноЛ.В. Бетовен – Соната для скрипки №7 Allegro con brio (in C minor) Adagio cantabile (in A-flat major) Scherzo: Allegro (in C major) Finale: Allegro; Presto (in C minor)Л.В. Бетовен – Соната для віолончелі №2Adagio sostenuto e espressivo – Allegro molto più tosto presto (ends in major).Rondo. Allegro (in G major)П. Чайковський – Фортепіанне тріо (“Пам’яті великого художника”)   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Бетховен Багателі

Мабуть, усі ми чули сонати та симфонії Бетовена. Але "творчою лабораторією" та водночас місцем для духовного усамітнення для генія класицизму були маленькі п'єси - багателі. Всього композитор написав близько 30 багателей, які розкривають його внутрішній світ переживань та почуттів. Запрошуємо в Органний зал почути повне зібрання багателей Бетовена у виконанні Дмитра Микитина.Дмитро Микитин – фортепіано   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Присвята Василеві Барвінському"

«Присвята Василеві Барвінському»Наталія Дитюк – сопраноОксана Рапіта – фортепіаноОксана Литвиненко – віолончельАСОЛФ Тарас Криса – диригент В.Барвінський. Фортепіанні прелюдії, Романси. Концерт для фортепіано з оркестром. Сюїта для віолончелі з оркестром.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Беz Обмежень
22.02.2019 19:00

Твої улюблені рок-романтики — Беz Обмежень — повертаються з програмою Кращі хіти На Біс! Зустрічай їх вже 22 лютого в Малевичі! Почуй найпопулярніші рок-балади улюбленого гурту, відчуй любов хлопців в кожній ноті, і пам'ятай: цього вечора — жодних обмежень! Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.

Sax & Piano

Танго П'яццолли, французький шарм Пуленка і "бахівські" фуги. Дивовижну палітру музики подарують слухачам саксофоніст Артем Голоднюк та піаністка Юлія Компанієць.   У цьому концерті знайдуть щось для себе любителі класики і джазу, необароко і постмодерну. А вишенькою на торті стане прем'єрне виконання Сюїти з балету "Ромео і Джульєтта" Прокоф'єва на сакосфоні та фортепіано.   U-ART sax&piano DUO:Артем Голоднюк – саксофонЮлія Компанієць – фортепіаноА. Шнітке – Сюїта в старовинному стилі (перекл. для саксофону)С. Прокоф’єв – Сюїта з балету "Ромео та Джульєтта" (транскрипція Lidia Baich/Matthias Fletsberger) – прем’єра в УкраїніАнтрактГ. Форе – СициліанаВ. ван Клаверен – Соната в манері Пуленка Ж-Д. Міша – Back to BACHБ. Кокрофт – "Ку-ку"А. Пьяцолла – OblivionА. Пьяцолла – Fuga y misterio   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Голос Ангела

Його ім’я Ангел. Ангел Георгієв – рідкісний драматичний тенор, зірка талант-шоу та двократний чемпіон України з тайського боксу.Хлопець з Полтавщини, який навчаючись на юриста зрозумів, що мусить співати, не знаючи нот вступив у музичне училище, а потім підкорив своїм голосом суддів “Х-фактора” та комісію Музичної академії. В Органному Ангел Георгієв співатиме арії з відомих опер та інші перлини світової класики у супроводі органа та фортепіано.Ангел Георгієв – тенорВлад Солодовников – фортепіано, органА. Страделла – Pieta signoreГ.Ф. Гендель – Арія Самсона з опери “Самсон і Даліла”Ф. Шуберт – “Аве Марія”Р. Джадзотто – Адажіо АльбіноніДж. Пуччіні – Перша арія Каварадоссі з опери “Тоска”П. Соросабаль – Романс Леандро з сарсуели “Господиня портової таверни”Е. ді Капуа – “O sole mio”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями

ArtConnect-2019

ArtConnect-2019Камерний оркестр “Віртуози Львова” (Львів)Камерний оркестр “Nova Sinfonietta” (Харків)Соліст – Марко Комонько (скрипка, Львів)Соліст і диригент – Станіслав Христенко   Програма:1 відділ:· Штраус. Увертюра до оперетти “Летюча миша”· Дворжак. Серенада для струнних2 відділ: Мендельсон. Концерт для скрипки, фортепіано і струнних   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

I’ll Be Bach

Він повертається. І повертатиметься знов і знову. Бо це Бах.Йоганн Себастьян Бах написав понад тисячу творів. Його наслідували як 200 років тому, так і сьогодні - музичні цитати з Баха нерідко можна почути у сучасних рок-груп чи поп-виконавців.Але всю красу музики Баха може передати лише орган. Надія Величко ‒ органЙ.С. Бах / А. Вівальді ‒ Концерт До мажор у 3 частинахФантазія і фуга до мінор, BWV 537Фантазія Соль мажорАдажіо з циклу “Токата, адажіо і фуга До мажор”Хоральна партита “Sei gegrüßet, Jesu gütig”Токата і фуга ре мінор   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Органне відеошоу. Музика до фільмів

Орган і відео – насолода для вух і для очей!Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кадрів кіно та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і кіномузикою у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоарт   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.    

Серенади весни

Виконавці.Оксана Литвиненко Литвиненко - віолончельАкадемічний камерний оркестр "Віртуози Львова"Сергій Бурко - диригент Твори. В. А. Моцарт. «Serenata notturna» з квартетом солістів і литаврамиЙ. Гайдн. Концерт для віолончелі з оркестром ре мажорП. Чайковський – Серенада для струнного оркестру.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    

Концерт "Enter Shikari"
01.03.2019 20:00

Відомий пост-хардкор бенд із Британії вкотре змусить серця українських фанів битися в шаленому ритмі пост-хардкору.Всіх концерти шалених британців - це феєричне шоу, неймовірна енергетика, повна самовіддача музикантів на сцені, пекельна суміш трансу і пост-хардкору.Enter Shikari - це завжди більше, ніж просто концерт.У цьому році Enter Shikari виповнилось 15 років. За період існування гурту музиканти встигли записати 5 студійників, двічі отримати звання кращого концертного гурту за версією авторитетного видання "Kerrang" та здобути цілу армію прихильників по всьому світу. Виступи Enter Shikari зазвичай відбуваються при повному солд-ауті, тому рекомендуємо подбати про концерт завчасно. Зворотний відлік пішов!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

ТІК. Нове та найкраще
01.03.2019 20:00

1. Нові та Запальні ХІТИ !2. ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України !3. ТІК частуватиме присутніх екологічно чистою запальною музикою, виготовленою за європейськими стандартами.   Як відомо, ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України.Пісні гурту ТІК співають усі – від домогосподарки до високопосадовця. Адже саме в цих піснях відчувається настрій українського народу. Під час туру «Нове та Найкраще» міста та містечка України чекають свіжі хіти Волошки, Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – Олені, Вчителька, Апрєль, Прощайте, дівчата, Свєта, Сірожине пірожине, Чоловіче щастя, Не цілуй, Гуляй, народ!, Біла хмара, чорна хмара, Люби ти Україну! та інші.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Lord of the lost
03.03.2019 19:00

Вперше в Україні! Lord Of The Lost – німецький супер гурт зі своїм унікальним звучанням і чудовим поєднанням готики, металу і глем-року, приправлений електронними елементами, давно знайомий всім любителям рваних майок, вузьких джинс, блискіток і яскравого мейк-апу. У березні 2019 вони приїдуть до Львова щоб представити свій новий альбом «Thornstar» і нове шоу. Глибока і емоційна концепція стоїть за цим альбомом - міф про приреченою високої цивілізації. THORNSTAR - це унікальний альбом і в музичному і в концептуальному сенсі. Німецький проект, заснований в 2007 році заснований ідеологом та фронтменом Крісом Хармсом. Рамки музичного жанру, яким можна описати гурт Lord of the Lost, дуже розмиті. Тут і Gothic Rock, і Glam Rock, і Industrial. Але самі учасники називають себе сумішшю HIM і RAMMSTEIN. Чому варто піти на концерт Lord of the Lost? 1)Вперше Lord of the lost завітають з супер шоу в Україну! 2) Почути наживо одних з кращих представників готик метал сцени Німеччини. 3) Альбом «Thornstar» зайняв 6 місце в офіційному альбомному чарті і 1 місце в альтернативному чарті Німеччини.

Alyosha
06.03.2019 20:00

Зустрічай вже 6 березня на сцені Малевича — чарівна Alyosha з новою програмою «Поруч» Авторка та композиторка власних пісень.Володарка премій «M1 Music Awards», «Yuna», «Золота Жар Птиця», ведуча на каналі М1.Співачка, яка зарядить тебе весняним настроєм на весь наступний рік.Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.   Бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Wiener Klassik

В програмі:Людвіг ван Бетховен. Увертюра до балету "Творіння Прометея" op.43Людвіг ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром № 3 (с - moll) op.37 Йозеф Гайдн. Симфонія № 104 (D-dur) Академічний симфонічний оркестр ЛНФСоліст - Чі Хо Хан (фортепіано)Диригент - Фолькер Шмідт- Ґертенбах   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт гурту "Друга Ріка"
07.03.2019 19:00

Всеукраїнський тур на підтримку нового альбому "Піраміда". У найромантичніший день року в найромантичнішому місті України - почуй дев’ять найновіших треків, які розкриють всю історію пошуку та експериментів музикантів, а також найкращі пісні Другої Ріки за 21 рік існування наживо! Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно!Столик на вечірку треба бронювати окремо за вказаними номерами телефонів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

МЯТА

Співачка Мята – це яскравий, стильний образ в українському шоу – бізнесі. Ніжність на межі спокуси - імідж, в якому вона живе і співає. 8 березня Мята запрошує львів'ян та гостей міста зустріти весну разом! Вперше у Львові вона представить сольну програму "Там, де рай".   Мята учасниця найвідоміших музичних подій країни: М1 Music Awards, Золота жар-птиця, Українська пісня, Музична платформа, Червона Рута, Велике весілля та інші.   Голос Мяти зачаровує, а її пісні надихають. Своєю творчістю Мята доводить, що українська музика якісна, модна та цікава!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "НеАнгели"
08.03.2019 19:00

Більше Слави і Перемог!Їх пісні підривають танцполи і зачіпають душі. Їх пісні знають напам'ять і підспівують в унісон.У житті кожного артиста важливі, як успіх - Слава, так і перемога - Вікторія. Свої успіхи і перемоги група НеАнгели розділять разом з шанувальниками на осінньому концерті концерті в нічному клубі Малевич.У групи є все для цього цього концерту: супер-хіти, всеукраїнська популярність, перші рядки в численних хіт-парадах і, звичайно, незмінні вокалістки Слава і Вікторія.НеАнгели - єдина жіноча група в українському шоу-бізнесі з унікальними низькими голосами, повноту яких найкраще розкривають живі виступи. Кожен концерт - це шоу світового масштабу, кожна пісня - кіно з експресією і душевними переживанням. Тут і трагедія, і драма, і комедія. Також група унікальна в своїй щирості, адже не дарма НеАнгели носять негласний статус «Співаючі серцем». Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Євген Хмара

Композитор. Піаніст. Віртуоз, геній імпровізації, новатор фортепіанної музики! Оркестр. Хор. Струнний квартет, Рок-Бенд. Акордеон. Ханг. Саксофон, Вокал…Приголомшливе музичне дійство, в якому братиме участь понад 100 артистів. Спеціально для нової програми Євген підготував неймовірний світовий супровід. 8 березня — Львівська Опера, Ви почуєте і побачите найемоційніший концерт року! Музика, від якої зупиняється час і завмирає серце! Унікальний подарунок до Новорічних свят!

Detach
09.03.2019 19:00

Гурт Detach представить новий альбом у Львові.Новий альбом гурту DETACH під назвою 'D.R.A.M.A.' вийшов 30 листопада, і вже встиг розійтися онлайн-просторами. Презентація альбому відбудеться 9 березня в клубі на !FESTrepublic.'D.R.A.M.A.' — концептуальний альбом, у якому закладена історія ліричного героя. На самому початку платівки – історія хлопчика, і з кожною піснею ми бачимо, як він росте, його життєві цінності та приоритети змінюються. Самі музиканти стверджують: "Альбом росте і розумнішає з кожним треком. Немов жива істота."За 2017 рік у гурту зібралася велика кількість демо-записів треків, і це підштовхнуло музикантів врешті засісти за запис альбому. За рік колектив записав LP, до якого увійшли 15 пісень і 4 композиції з музикою і віршами, що символічно ділять сюжет альбому на частини.У день виходу альбом 'D.R.A.M.A.' відразу ж посів перший рядок у iTunes.

The Troubled - Transylvania Tour 2019
10.03.2019 20:00

На шляху з Трансільванії київські рокнрольщіки THE TROUBLED заїдуть до Львова, щоб порвати вас своїм новим альбомом SPACING AWAY. Вхід 100 грішек. Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Кейко Мацуї / Keiko Matsui

У Львові відбудеться чудовий концерт Кейко Мацуї, який стане прекрасним подарунком коханим і занурить в атмосферу чарівної музики.У перекладі з японської її ім'я означає "щаслива; святкова дитина", тому Keiko Matsui хоче з кожним глядачем поділитися частинкою цього настрою. Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі і популярні в усьому світі. Її творчість нікого не залишає байдужим. Вона є сміливим експериментатором, граючи як зі стилями і їх змішанням, так і зі звучанням. Варто зазначити, що кожна її робота заслуговує на особливу увагу. На глядачів чекає незабутній вечір наодинці з авторськими композиціями, що хвилюють і зачаровують.Це буде заспокійлива гармонія ритмів інструментальної музики, а також експресивний творчий порив, у поєднанні з найпотужнішою енергетикою виконавиці. Варто відзначити, що в програму увійдуть не тільки найсвіжіші роботи, а й улюблені хіти, які не втрачають своєї актуальності.Не пропустіть цю неймовірну музичну подію, що обіцяє стати однією з найяскравіших!

Alessandro Safina

Алессандро Сафіна (Alessandro Safina) – ім’я, яке говорить саме за себе! 11 березня в Львівській Опері зможемо почути знаменитий на весь світ голос.Алессандро подарував світу приголомшливі дуети з Сарою Брайтман, Елтоном Джоном, Хосе Каррерасом, Родом Стюартом, Еваном Макгрегором, Барбарою Хендрікса, Сумі Йо та багатьма іншими.Оксамитовий тембр подарує Вам фантастичний вечір у Львові, потрібно лише купити квитки на концерт Алессандро Сафіна 11 березня в Оперному.Знаменитим на весь світ Сафіну зробили його унікальний голос, харизма та творча сміливість. Виконуючи арії з «Євгенія Онєгіна» П. І. Чайковського та «Богеми» Дж. Пуччіні, артист мріяв наблизити оперне мистецтво до простого слухача, «оживити оперу елементами поп-музики». Відчуйте всю магію італійця на собі, замовляйте квитки на концерт Сафіна вже зараз.Він - один з небагатьох західноєвропейських виконавців, який не побоявся приїхати до Києва в цей нелегкий для України час (березень 2014), щоб висловити свою моральну підтримку. Що ж, вже 11 березня в Оперному почуємо голос Алессандро Сафіна.Ви можете легко замовити і придбати квитки на Alessandro Safina 11 березня у Львові, сплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, або готівкою в касах міста. Замовляйте квитки на концерт Alessandro Safina в Львівській опері в один клік!

Благодійний концерт на підтримку Ніни Кірсо (Фрістайл)

Дорогі друзі! Концерт перенесено на 14 березня! 14 березня в центрі Довженка у Львові відбудеться великий благодійний концерт на підтримку улюбленої артистки кількох поколінь - Ніни Кірсо. Колеги чудової співачки з України виконають свої головні хіти!У благодійному концерті візьмуть участь гурт Фрістайл, Роман Скорпіон, Оксана Пекун, Михайло Грицкан, Євген Літвінкович, Ніколо Петраш, Квартет Гетьман, Ірина Зінковська, Володимир Будейчук, Степан Гіга, Дует «Ріка Життя» (Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук), Роксолана, Альона Романовська, Дует Ребезнюків, Квітослава Гіга, Степан Гіга молодший і багато інших артистів, а також ведучі радіо і телебачення.У червні шанувальників і друзів Ніни Кірсо шокувала звістка про те, що співачка перебуває в стані коми після перенесеного інсульту. З надією на швидке одужання Ніни Кірсо і з метою матеріально підтримати її сім'ю десятки артистів зберуться на одній сцені.Ніна Кірсо - володарка впізнаваного «фірмового» голосу легендарної групи «Фрістайл». У числі улюблених пісень публіки у виконанні артистки - «С днём рожденья, мама», «Цветёт калина», «Кораблик любви», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Фонари», «Ты ни в чём не виноват» і багато інших.Чекаємо Вас!

Pianoбой
15.03.2019 19:00

Pianoбой - особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його дивно потужні музично і енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й слухач постарше.Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Не дивлячись на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і відмінним смаком в музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі.У своєму великому осінньому концерті Дмитро Шуров пообіцяв втілити всі свої досить амбітні плани по світу і шоу!У програмі - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню кожен раз дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - Фанські база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.

P.O.D
16.03.2019 19:00

Легендарні «P.O.D.» дадуть великий концерт у Львовіі! Майже через 6 років американський рок-гурт «P.O.D.» повертається з новим шоу до України! 16 березня музиканти влаштують розрив у львівському клубі «FESTrepublic». В Україну гурт їде в рамках європейського туру на підтримку нового альбому! Новий реліз «Circles» вийшов в листопаді 2018 року і набирає обертів! Тому українські шанувальники матимуть унікальну можливість одними з перших почути нові пісні, і звичайно ж, всі хіти. Приємним сюрпризом стане виступ «на розігріві» італійської групи «Le Basour», яку вже добре знають відвідувачі українських рок-фестивалів. Також група вже неодноразово виступала на розігріві перед великими шоу інших західних артистів в Києві.Хлопці чекають всіх своїх шанувальників 16 березня у Львові в «FESTrepublic». Початок концерту о 19:00. Старт продажів 6 грудня ексклюзивно на kontramarka.ua. Встигни схопити квитки з першої партії за вигідною ціною!

Tommy Cash
22.03.2019 20:00

Його дуже люблять у нашій країні. Йому завжди мало нас, а нам - його. Найпопулярніший репер країн Балтії, який змушує ціпеніти слухача від своїх пісень. Незворушний і ексцентричний. "Темний лорд власних постмодерністських міфів" за версією британського журналу Q Magazine.Tommy Cash знову в Україні. Цього разу в трьох містах - Львові, Києві та Харкові. І не просто так, а з новим альбомом YES, який вийшов 30 листопада.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Epolets
23.03.2019 19:00

Львів, а от і вам новорічний подарунок! Після тривалої паузи EPOLETS повертається у наше місто. Це буде єдиний концерт в Західній Україні, який відбудеться 23 березня в клубі Picasso.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Vivienne Mort з вокальним квартетом

Danielle Zayushkina: "Багатоголосся жило в спорудах зі спеціально вбудованою і продуманою акустикою, де воно мало максимальну силу впливу на тих, хто слухає і на тих, хто співає. Мені завжди хотілося, щоб голоси на сцені були живі, а зали - правильні. Тому для нас вибір залу має велике значення.Разом з аранжувальником Романом Рєпкою ми зробили обробки пісень для Vivienne Mort з вокальним квартетом. А пізніше знайшли квартет, який чудово співає та відчуває наші пісні (я навіть плачу на репетиціях).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Rock Symphony

Rock Symphony — єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній. Підчас перформенсу ніщо неподільно, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення. Rock Symphony люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки — це ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.Нова програма у двох відділеннях з антрактом.

Sepultura
05.04.2019 19:00

Нереальна новина: культова бразильська метал-група — Sepultura — вже 5 квітня на сцені Малевича з великим концертом в рамках всесвітнього туру «Machine Messiah Tour»! Заціни новий альбом Machine Messiah Божеволій, слемся та фанся під "Roots Bloody Roots", "Attitude", "Territory" та інші хітяри Хапай квитки за нижчевказаним посиланням. П'ятниця, 5 квітня — не прогав головний метал-концерт року!Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо. Дізнатися більше та забронювати столик: з 12 до 19 щодня за нижчевказаним телефоном. 

Святослав Кондратів "Один день в Парижі"

Вас чекатиме найромантичніший концерт весни – ексклюзивна програма «Один день в Парижі» від самого талановитого скрипаля України – Святослава Кондратіва!У цей вечір скрипка Маестро співатиме голосом легендарних Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz. Улюблені французькі мелодії у вишуканому обрамленні чуттєвих і емоційних авторських композицій, на які Маестро надихнув, його величність, Париж!Приходьте, щоб відчуйти красу і велич одного з найкрасивіших міст світу!Подаруйте собі «Один день в Парижі»!    

Єгор Грушин. Неокласика

Єгор Грушин – яскравий український композитор і піаніст у стилі неокласика. Сучасна класика (modern classical music) - легка для сприйняття, насичена різноманітними мелодіями та паттернами. У світі представниками цього стилю є Ludovico Einaudi, Ólafur Arnalds, Nils Frahm, Max Richter, в Україні Єгор Грушин поки єдиний композитор, який творить у стилі неокласика.   За 7 років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів, презентував 5 альбомів, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом “1631 Recordings” та став автором саундтреків до 6-ти українських фільмів: “Історія життя іграшки” (2012) , “Choiceman” (2012), “Finita la tragedia” (2013), “Янголи помирають на світанку” (2013), “Врятований роман” (2015) та повнометражної стрічки про УПА Тараса Химича “Жива” (2016). Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Ic3peak
10.04.2019 19:00

IC3PEAK вперше приїжджають до Львова, щоб занурити нас у самі в глибини нового рейву і футуристичної поп-опери. Презентація нового альбому відбудеться 10 квітня в !FESTRepublic. Настя Креслін і Микола Костилєв з'явилися світу в 2013 році, ламаючи структури в звуці і зображенні, перетворюючи свою музику в справжнє мистецтво. Виступи в США, Бразилії, Мексиці, Франції, Німеччини, на іменитих фестивалях і навіть на знаковому Brave Factory в цьому році лише доводить їхню соціальну значимість на локальній і міжнародній сцені. Всі візуальні та аудіо матеріали хлопці роблять самостійно, змішуючи картинку, пронизливий вокал і перевантажений по всіх частотах звук, змушуючи навіть не танцювати, а просто розчинятися в звуках.

Естас Тонне

В рамках міжнародного туру "Integration" Естас Тонне вiдвiдає Львiв!Музикант, що не вписується ні в які з існуючих способів говорити про Музику, для якого Музика є не метою, а засобом, що звільняє людські можливості до пізнання як самих себе, так і навколишньої реальності.   Музика з найдавніших часів є одним з найпотужніших інструментів, що сприяє інтеграції людської свідомості. Щоб відчути себе частиною великого і безмежного світу через музику, ми вирішили зібратися разом з вами весною 2019 року в містах і країнах, в яких відбудеться отримавший відповідну назву концертний тур Естас Тонне.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Павло Зібров. Ювілейний концерт

Ювілейний концерт Павла Зіброва у Львові!   Павло почав співати з раннього дитинства. Після музичної школи вступив до Консерваторії. І хоча артист почав свою кар'єру саме як контрабасист, любов до співу перемогла, так що Зібров отримав другу вищу освіту знову ж в стінах Київської консерваторії.Так, в 1987 році на естрадному небосхилі з'явився новий співак - Павло Зібров. Перемоги в конкурсах, концерти, гастролі ... Паралельно з цим Павло відкриває в собі дар композитора-пісняра, так що його твори виконують багато відомих артистів. Наприклад, вони є в репертуарі Ірини Білик, Таїсії Повалій, Володимира Гришка, Гаріка Кричевського.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Чайковський & Борткевич

Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм музичним талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. 24 та 25 травня він разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича виконає два українські фортепіанні концерти – Петра Чайковського та Сергія Борткевича.Павло Гінтов народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Зокрема записав диск творів Сергія Борткевича, шанованого за кордоном, але майже забутого на батьківщині композитора. “Музика Борткевича заслуговує бути виконуваною на тому ж рівні, що і твори Бетовена, Шопена, Чайковського”, – вважає Гінтов. Власне, на двох травневих концертах у Львівському органному залі піаніст гратиме Перший “Український” концерт Чайковського та Третій концерт Борткевича.Сергій Борткевич народився у Харкові, де почав музичне навчання, закінчив Санкт-Петербурзьку та Ляйпцизьку консерваторії. Повернувся в рідне місто, але після того, як радянська влада конфіскувала все його майно, емігрував до Відня. Борткевич працював як піаніст, композитор, викладач, дириґент, але великого успіху в Європі не знав, бо продовжував традиції української музичної школи. На Батьківщині його твори не звучали аж до 2000 року.У травні Органний зал та Павло Гінтов запрошують відкрити українську класику наново!Павло Гінтов – фортепіаноUkrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентП. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1С. Борткевич – Концерт для фортепіано з оркестром №3Тривалість: близько двох годин, з антрактомКвитки можна придбати:- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00- онлайн 

Alyona Alyona
24.05.2019 20:00

«Моє покоління починає свій рух!», - лунає ехом по схилах Дніпра. Перший сольний концерт реп-сенсації alyona alyona.

Антитіла

Антитіла готували цю подію майже два роки. Відома українська поп-рок група зібралась у стадіонний тур «Hello», присвячений новому альбому та десятиріччю групи. Анонсом важливої події музиканти поділилися на офіційних сторінках та у соціальних мережах. Вони опублікували відео, яке передало настрій майбутніх стадіонних концертів та підписали його:«Перший стадіонний тур в підтримку нового альбому Hello!Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!Пісні, які вже полюбились мільйонам прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.Антитіла заспівають разом із десятками тисяч рідних по духу людей. На вас чекатиме найбільша за всю історію гурту розширена музична програма, під теплим літнім небом у супроводі яскравого шоу, в якій прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, „ТДМЄ“ і „Лови момент“ обов’язково, а також, вперше, абсолютно нові пісні із нового альбому „Hello“, в якому Антитіла притримують ще декілька потужних хітів».Перший концерт в рамках стадіонного туру «Hello» відбудеться 25 травня у 2019 році на Арена Львів. Також, група анонсувала концерти у Харкові 7/06, Полтаві 15/06 та Одесі 24/08 на День Незалежності України. Завершиться турове live-шоу 17 листопада у столиці в Палаці Спорту. В основі програми будуть музичні композиції з шостого альбому «Hello», який вийде у лютому наступного року, а також найкращі хіти за весь час існування групи. Квитки вже у продажу.АНТИТІЛА — більше ніж музика.Слід зазначити, що група Антитіла — одна з кращих сучасних груп України, популярність якої сягає далеко за межі країни. У 2017 році в рамках туру «Сонце» група за 101 день об’їздила чотири країни: Україну, Білорусь, США та Канаду і відіграла 46 офіційних концертів, 26 із яких припало на березень місяць. Тур було відзначено Книгою Національного Реєстру Рекордів України у номінації «Найбільша кількість міст, у яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру».У 2018 році Антитіла ставали володарями багатьох премій, серед яких: «Найкращий рок гурт» за версією Національної премії Золота жар-птиця від телеканалу М2, «Найкраща музика» за версією хіт-параду «Червона рута» від «Русского Радіо Україна». Антитіла одні з перших представляли Україну на масштабному фестивалі SXSW у США, в місті Остін, штат Техас. Раніше група представляла нашу країну на найпрестижнішому музичному фестивалі Європи SZIGET, хедлайнерами MTV Headbangers Stage, який відбувся у Будапешті.

Олег Винник. Тур 2019 "Роксолана"

Олег Винник — український співак, композитор та автор пісень. Почав свою кар'єру як російськомовний співак. Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Ляпис 98 — Великий Open-Air!
15.06.2019 18:00

Великий концерт Ляпісів на відкритому майданчику!

Шоу

Органне відеошоу

Коли музика оживає на стінах Органного, стає кольором і формами. Коли зображення живе, вібрує, змінюється під ритми і гармонії. Орган і відеоарт – насолода для вух і для очей!   Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кольорів та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і безсмертною класикою у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоарт   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти"
25.01.2019 19:00

Не пропусти нову порцію гумору від Вар’ятів! Квитки можна придбати тільки в касі клубу Picassо, щодня, з 12:00 до 19:00.

Ліга Сміху

Продовжуємо радувати уболівальників і фанів самого популярного, на сьогоднішній день, гумористичного шоу «Ліга Сміху». Компанія «Квартал-Концерт» продовжує гастрольні тури по всіх регіонах нашої країни кращих команд Чемпіонату України з гумору.Весна буде дуже смішною та веселою. Якщо ви готові сміятися над кращими жартами команд, слайдами, які ніколи не покажуть по ТБ і просто побачитися з улюбленими артистами гумористичного шоу тоді до зустрічі в ваших містах!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Національний балет Грузії "Сухішвілі"

Початок о 16:00 та 19:00.   Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: ураганом на сцені, чаруючим видовищем, унікальним феноменом, восьмим дивом світу! Так вміють тільки вони! Заряджайтесь силою позитиву! Даруйте радість! 100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Їх танець кидає виклик законам гравітації! Це свято ви запам`ятаєте назавжди! Встигніть придбати найкращі квитки заздалегідь!

#ШОУЮРИ

1 квітня в міжнародний день сміху у Львівському цирку відбудеться прем‘єра нової гумористичної програми "Скажений концерт" від гумористичного колективу #ШОУЮРИ#ШОУЮРИ – це нове гумористичне шоу на каналі 1+1. Юру Горбунова представляти особливо не потрібно. Він ведучий, актор, шоумен, а віднедавна ще й продюсер найуспішнішого вітчизняного кіно «Скажене весілля». #Скаженийконцерт – це шалені скетчі з життя Юрія Горбунова.#Скаженийконцерт – це неймовірні пародії у виконанні пародистки Інни Приходько, актриси #ШОУЮРИ та фільму «Скажене весілля».#Скаженийконцерт – це життєві стендапи від одного з найкращих стендаперів України Максима Кравця.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Дизель Шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «Дизель шоу» - їде у Львів з новою програмою!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вечірки

Lviv Hammond Trio
23.01.2019 20:00

Кіріл Абрамов - клавішні Тарас Кушнірук - гітара Богдан Мукомела Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Karaoke-party

Ресторан "Гопак" запрошує на Karaoke-party у четверг. Якісний звук, сценічне світло та професійні бек-вокалісти. І кожен з Вас стане справжньою зіркою!Плейлист з найкращими хітами вже готовий, мікрофони заряджені, тож зустрічаємось в новому залі TERRASSA ресторану "Гопак"! Поспіши забронювати столик, аби наспіватися досхочу.

Вечірка "Friday"
25.01.2019 22:00

Music by Dj Andrew K. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Старгород-шоу "День Народження"

Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Пере_п'ятниця

Хто останній - того й коктейль! Хіба можна сперечатися з таким девізом вечора? Прийди і затестуй свої сили.Чекаємо саме тебе 24/7Резервація столиків та детальніша інформація за нижчевказаним телефоном. 

Disco Kitchen
26.01.2019 22:00
пл. Ринок, 14 (підвал)

W/ Masha Efy (kyiv) And N/A Residents   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

TeperTut: Xores

Зимове сонце вже пройшло половину шляху, а ми вдруге зустрінемось в форматі Xores. Цього разу до нас вчетверте завітає селектор-фахівець Nemo із 20ft radio, який завжди дивує нас крутими тречками. А також почуємо, що приготував нам Troath зі своїм EBM alter ego - Primitive Conflict.Line up:NemoPrimitive ConflictHeuristDeodat IITickets:90 UAH до 13.01120 UAH 13.01 - 25.01150 UAH на вході