Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "DOGS"

Головні герої вистави – безпритульні собаки. Вони постійно голодні, не мають даху над головою... Єдине, що в них є, – це Яр, де вони живуть у зграї чи поодинці. У Яру, як і в зграї, є свої правила, свої щоденні клопоти та завдання. Собакам бува нелегко роздобути собі їжу, але трапляються і дуже цікаві заняття: хтось полюбляє бавитися, хтось – згадувати своє попереднє життя, інші милуються місяцем, нишпорять, вчаться читати по-людськи чи поводитися як людина. Усіх цих собак об’єднує гордість, яка не дозволяє їм жалітися і скиглити, бо кожен з них – вільний, вони «народжуються і вмирають так легко»...Проте в душі кожного героя живе мрія, мрія незалежних псів про залежність, мрія про Свою Людину… Собаки мріють не про господаря чи власника, який припне на ланцюг і буде годувати. Вони шукають Людину-Друга, а також свого місця – собачі дверцята, за якими так добре живуть пси!Проста і чуйна історія про собак і людей (або ж про людей і собак – це вирішувати Вам!), історія, яка закликає до людяності і добра. Сподіваємося, що кожен, хто побачить цю виставу, стане трішки добрішим і замислиться над життям безпритульних тварин. Адже усі ми шукаємо Свою Людину і свої дверцята до щастя, але чи усім це вдається?

Вистава "Beautiful Карпати"

Часами уроки бувають цікаві та веселі, часами ми на них нудимось і рахуємо кожну хвилинку! І в театр нас знову запрошують на урок, але цього разу вам точно буде весело і нудьгувати ви не будете! Цього разу ми запрошуємо вас на урок англійської мови, але не звичайний, а казковий!Наш урок буде барвистим та музичним, англійську мову буде викладати Сова. А вчитимуть її хто? Ні, не ви. А Песик, Котик, Баранці та Вовчик. Тож ви разом із батьками зможете допомогти нашим учням вивчити англійську мову!Протягом нашого уроку-забави ми будемо вчити англійську мову, співати, допомагати звіряткам, а також зрозуміємо для чого англійська мова потрібна звірятам у Карпатах. Дива трапляються постійно, от і у Карпатах може опинитися невідомий звір, який говорить невідомою мовою, то ж хто зможе його зрозуміти та з’ясувати що це за звір? Давайте з’ясуємо це разом! Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Дон Карлос"

Джузеппе Верді. Опера «Дон Карлос»Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка (Київ).   Диригент – Микола Дядюра, народний артист України.

Вистава "Він, вона, вікно, покійник"

Початок 19.10 та 16.11 о 19:00, 20.10, 21.10 та 17.11 о 18:00.Зміст цієї п’єси дуже інтригуючий і кожна репліка змушує глядача сміятися та захоплюватися грою акторів. Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом. Річард та його помічник Пігден намагаються сховати труп, при цьому кожен наступний крок лише заплутує ситуацію, яка стає доволі катастрофічною з появою в номері спочатку керуючого готелем, згодом дружини Річарда і врешті ревнивого чоловіка секретарки Джейн, а потім… Але не будемо відкривати всі карти. Поза усім це комедія, світла комедія, що несе радість, сміх, позитивні емоції. Словом усе те, за що ми любимо театр.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Мій золотий синочок"

Вистава розповідає про незвичайну річ: сила духовного тепла може бути така велика, що навіть вовк перестає бути диким звіром. Це диво стається завдяки маленькому золотому курчаткові, який через хитрощі Лисиці з’явився на світ поза межами рідного дому. Володимир Орлов, переклад Ігоря Січовика. Інтермедія Олега Новохацького.Режисер-постановник – ОлегНовохацькийХудожник-постановник – Олена ГородецькаКомпозитор – В’ячеслав Полянський Для дітей віком від 3-х роківКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Баба Пріся"

У драмі йдеться про сім’ю, що мешкає у Чорнобильській зоні відчуження. Головує у ній "уже, дуже, дуже стара" баба Пріся — дещо інфернальна героїня, котра товаришує з русалками, під’їдає галюциногенні гриби і якось у війну зарізала дванадцятьох німців. З нею живуть онук і хвороблива донька, яку свого часу покинув чоловік. За п'єсою Павла Ар'є "На початку та наприкінці часів…". Жанр вистави можна було б визначити як "сучасна українська народна трагікомедія".Режисер – Олексій КравчукХудожник – Олексій ХорошкоP.S. Шановні глядачі, зверніть увагу! Після третього дзвінка на виставу Ви вже не зайдете. Будьте пунктуальними! Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Комедія "За двома зайцями"

Брехня править світом. Брехня лицемірна, брехня двулична. Брехня, як засіб замилювання очей, брехня, як шлях до збагачення. Брехня, як символ теперішнього часу. Брехня, як поїзд до вершин влади, як засіб обману електорату і спосіб збагачення. Така брехня згодом спричиняє революції, адже все таємне стає явним. З іншого боку – довіра. Ми віримо навіть тоді, коли брехня розвіяна, навіть тоді, коли маємо докази. Навіть тоді, коли весь світ кричить, що нас обдурили. На брехні будуються замки – вони повітряні, на брехні створюються сім'ї – вони недовговічні, з брехні складають долі – трагічні долі. Від брехні народжуються діти – нещасні діти. Брешіть і добрешетеся…» (Орест Огородник, з. д. м. України, режисер-постановник). Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Танці — Олена Балаян Балетмейстер Помічник режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Комічна опера "Служниця-пані"

XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької.   Джованні Баттіста Перголезі. Комічна опера «Служниця-пані».Солісти та оркестр Львівської Національної Опери.Диригент – Ірина Стасишин. Режисер – Галина Воловецька, заслужений діяч мистецтв України.

Опера "Краків’яни і ґуралі"

XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької.   Ян Стефані. «Краків’яни і ґуралі» Вроцлавська опера (Польща).

Вистава "Русалонька"

Створена всесвітньовідомим данським казкарем Гансом-Христіаном Андерсеном трагічна історія Русалоньки, котра заради любові до врятованого під час бурі Принца віддала свій чарівний голос Морській Відьмі, порушила звичаї мешканців морського дна, зреклася веселого підводного життя і королівства, у нашій сценічній версії отримала щасливий фінал, а сувора казка стала видовищною феєрією, сповненою розмаїтих яскравих і фантастичних морських жителів. Світ моря і світ людей, хай які різні за виглядом, звичками і звичаями завжди зможуть знайти спільну мову, якщо говоритимуть мовою любові. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Music for a while. Монолог музики Генрі Перселла

Монолог музики Генрі Перселла.Режисер - Валерій БільченкоДіє - Наталія ПоловинкаГрають кращі музиканти Львова на старовинних інструментах - клавесин - Павло Гречка, блок-флейта - Yuriy Huran||Це радування миті життя у його Молодості, Зрілості, Старості... - життя як подяка і свято.Через персону Актора-Співака - монолог самої Музики||фото Михайло Кулик

Вистава "Ворони"

Володимир-Волинський Народний аматорський театр-студія "Різнобарв'я" презентує виставу "Ворони" у місті Лева.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Вистава "Знайдена лялька"

Початок о 11:00 та 14:00.Знайдена Лялька — це динамічна історія однієї Ляльки про її подорож з випадково знайденими друзями — Качанчиком від яблука, стареньким китайським Телефоном, вишуканою Лампочкою і буркотливим Черевиком. Всі вони мають спільну мрію — отримати друге життя в результаті вторинної переробки. На їхньому шляху до цього є одна перешкода — створений з непосортованих відходів Сміттємонстр. Саме його має подолати кмітлива Лялька та її нові друзі. Окрім того, що п’єса має захоплюючий сюжет, вона також є своєрідним посібничком для найменших глядачів (а відтак і їхніх батьків), який наголошує, що захист нашої планети — починається з кожного з нас. І найпростіший спосіб це робити криється в простих буденних речах — таких як сортування відходів.   Квитки можна придбати у касі театру.

Комедія "Боженька"

“боженька” - це вистава про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях. Щоб нікого не образити - дія перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити. Страх змушує ховатись. Страх змушує мовчати. Алегорична комедіяТривалість – 2 години з антрактом(16+)П’єса - Валерій ПєчєйкінПереклад - Оксана ДанчукРежисура, сценографія - Ігор БілицьКостюми - Олена КурдюковаХореографія і пластика - Нінель ЗбєряСвітло - Андрій ЧайковськийМузика - Юрій СмірновДіють:Мишеня - Богдан ГрицюкКошеня - Роман КривдикЛисичка - Анастасія ЛісовськаБілочка - Рита ГуркачЗайчик - Анна ЄпаткоВедмедик - Дмитро НаумецьТигрик - Іван ДовгалюкЇжачок - Андрій КравчукЖуравлик - Володимир ПантєлєєвКвитки можна придбати в касі театру, або онлайн за вказаним посиланням.

Вистава "Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи"

Головні герої – четверо підлітків з різних соціальних верств – сімей робітників, заможних підприємців та колишнього СС-овця. Протиставляючи власний досвід батьківському, вони прагнуть пізнати кохання, віднайти власне місце у світі та усвідомити сутність насилля. «Прекрасні, прекрасні, прекрасні часи» - постановка головної режисерки Першого театру Рози Саркісян (вистави: «Мій дід копав. Мій батько копав. А я не буду» польсько-українська копродукція, «Психоз 4.48» київський театр «Актор»). Режисерка працює із синтезом театральних ігрових практик, постдокументального театру, кінематографу, музики і перформансу. Над драматургією працювала Йоанна Віховська (Варшава, Польща), створений текст базується на роботі з акторами, поєднує у собі пласт історії та проблематизацію сучасності. У сценографії (художник Діана Ходячих) використовується сучасні медіа, зйомка та трансляція відео в режимі реального часу.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Труффальдіно з Бергамо

Театр імені Марії Заньковецької звертався до твору італійського драматурга Карло Гольдоні "Слуга двох панів", написаної у 1749 році у жанрі комедії дель-арте, в період десятилітнього перебування у Запоріжжі. Тоді, у 1933-му, роль Труффальдіно виконував корифей театру, один із його засновників Борис Романицький. Цей актор протягом довгого життя зіграв біля 300 ролей у різних жанрах, але сучасники відзначають особливу органіку Романицького саме у комедійних перевтіленнях, що контрастувало з його трагедійною, героїчною зовнішністю та посадою багаторічного керманича заньківчан. Маємо щасливу можливість спостерігати фото з хитрим поглядом Труффальдіно-Романицького у грайливому позуванні (Режисером тієї вистави були В. Харченко та М. Санников, музичне оформлення О. Радченка.). Сьогоднішнє покоління заньківчан має свіжі фарби для написання атмосфери Венеції доби Відродження з її духом масових гулянь, блиску костюмів і прикрас, посмішок вродливих жінок та сміливістю відчайдушних юнаків. Відчуття краси миті – це те, за що комедія дель арти є вічно живою, але тільки за умови, що ми пустимо її в свій світ. "Маски ролі обирають, ти можеш стати навіть королем!" Чи злидарем, жінкою або чоловіком, слугою й переможцем одночасно. Неможливо можливим, якщо любов є релігія й рушійна сила вчинків. Зняти маску та не загубити себе серед тисяч інших блазнів – непросте питання у зовні легковажній, повітрянії комедії. Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих – Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити що життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом. (Тетяна Батицька) Мюзикл на дві дії Композитор Олександр Колкер. Лібрето Володимира Воробйова, Кіма Рижова за мотивами п’єси "Слуга двом панам". Режисер-постановник — Богдан Ревкевич артист Художник-постановник — Віолетта Макар Аранжування — Богдан Сегін Диригент — Богдан Мочурад заслужений артист України Хореограф — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Т. Когут, Оксана Явдошин Хормейстер Асистент художника-постановника — Орест Гелитович Малювання світлом — Діана Кук, Юлія Омеляновська Постановка боїв — Олександр Дідик Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Вистава "Гамлет"

Історія світового ляльковедення. В кожній людині є та частина душі, яка свідомо вдається до всіляких хитрощів, щоб контролювати ситуацію і досягти своєї мети (частіше корисливої), тому можна сказати, що в певній мірі кожна людина є маніпулятором, а проявляється це залежно від обставин і самого індивіда. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Амнезія, або Маленькі подружні злочини"

«Амнезія, тому що я ділив з тобою свої дні та ночі, але розповідав собі іншу історію… Амнезія, тому що я відчував непереборне почуття до тебе, але більше говорив про свої маленькі імпульси… Амнезія, тому що в глибині душі я був вірний, але скоріше б порвав собі горлянку, аніж визнав би це… Чоловіків характеризує те, що вони відмовляються від власної долі. Вони віддають перевагу свободі. Але що таке свобода, якщо вона ні до чого не веде? Чоловіки більше вигадують свободу, ніж користаються з неї. …Моя амнезія — це брехня для того, щоб повернутися та віднайти тебе» (Е.-Е. Шмітт).Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лікар Айболить"

Початок о 12:00, 14:00.   Вистава вчить не боятись лікарів і бачити в них добрих помічників і друзів, виконувати їхні поради, любити і допомагати тваринам. Вистава весела, музична, добре сприймається глядачами і не залишає їх байдужими. Дитина отримує урок педагогіки, навчається доброзичливості і дружбі. Режисер-постановник — Олег Новохацький.Композитор Микола Сало.Декорації та ляльки за ескізами Олени Городецької, відновили Ельвіра Босович та Зоряна Базилевич. Для дітей від 3-х роківКвитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Голос тихої безодні"

Ви раптом відчули, що можете літати — як уві сні… Але щось вам заважає. Що? Затамоване неможливе кохання? Страшний біль утрати? Гріх провини? Страх смерті? Двобій вовка і птаха? Пошук найдорожчого? Чи може безодня – яка розростається навколо і в тобі? Голод, репресії, втечі… Пам’ять про минуле живе у серці і спалює твої крила, але вони все одно проростають у тривожне майбутнє. Коли приховане і забуте перетворюється у фатальне сучасне…Виконавець — Лідія Данильчук Автор — Неда Неждана Режисер — Ірина ВолицькаКвитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Сільва"

В основі сюжету доля актриси і співачки Сільви Вареску. У неї закоханий молодий офіцер Едвін Волянюк, представник знаменитого княжого роду. В останній день виступу Сільви на сцені вар’єте "Орфеум", де полюбляють проводити свій час віденські аристократи, Едвін пропонує Сільві руку та серце. Проте батько юнака, князь Леопольд Волянюк всілякими шляхами намагається перешкоди закоханим. Адже він навіть не припускає думки, що у його роді "з’явиться якась там співачка…". Закоханим доводиться пройти чимало драматичних та комічних перешкод, аби врешті-решт залишитись разом.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Гра Чекаючи на Ґодо. І акт

Семюел Бекет. Гра Чекаючи на Ґодо. І акт Все життя ми чекаємо на щось. Чекаємо, коли в дитячому садку скінчиться "тиха година", коли мама забере нас додому, коли закінчиться урок, коли тато купить нову гру, коли буде Різдво, коли настане літо, коли ми поїдемо до бабусі, коли ми виростемо, коли ми закінчимо університет, коли скінчиться робочий тиждень, коли ми одружимось, коли у нас буде своє житло, коли у нас буде машина, коли ми поїдемо на відпочинок, коли прийде автобус, коли співробітниця поговорить по телефону, коли мине біль, коли ми вийдемо на пенсію, коли нам стане краще, коли ми помремо. Ми чекаємо, а життя в цей час йде, так? Чи потрібно інше?   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.  

Вистава "Ma-Na Hat-Ta (Небесна земля)"

За п'єсою Інґеборґ Бахман «Милосердний Бог Мангетену»«Поетичний твір, що вражає нас просто в серце, а розум приводить у захват. Драматична балада про кохання між двома молодими людьми. Їхня випадкова зустріч у Мангеттені переростає в почуття поза часом і простором, яке, урівнобіж з рухом ліфта у хмарочосі, піднімає їх вище й вище, до сонму «вічних закоханих». Вренер Вебер. Квитки в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Оскар..."

Повість "Оскар і рожева пані" одного із найвідоміших сучасних драматургів Франції Еріка-Емманюеля Шмітта, написана у 2002 році, вже сьогодні перекладена на безліч мов та поставлена на сценах найвідоміших театрів світу, і от тепер – ще й на українській сцені. Найглибша філософія, найскладніші питання буття і смерті у простій та легкій формі дитячого сприйняття, із щирою безпосередністю та дотепністю – все це у невеличкій хроніці листування з Богом. Хоча правильніше, напевно, – "листів до Бога", бо ж зв’язок лише односторонній. Чи ні? Варто пройти шляхом цього листування, щоб зрозуміти – а можливо й ні... Всю цю історію розповідають дві актриси – почергово промовляючи від імені головних і навіть другорядних персонажів, розповідають граючись, розмірковуючи, запрошуючи і нас гратись та розмірковувати у світі Оскара – у світі простому і наївному, як дитячі малюнки, але заразом глибокому, яскравому та контрастному; у світі невеличкому, інтимному, але відмежованому від світу Великого й обмеженому в контактах; у світі несподівано ніжному та затишному, але у світі на межі життя і смерті, – аж до моменту коли всі межі зникають. Квитки можна придбати в касі театру та онлайн

Вистава "Пустотливе жабеня"

Початок о 12:00, 14:00 та 16:00.   Зворушлива, мила та смішна історія про маленьке жабеня, яке відкриває для себе, крок за кроком, світ наповнений пригодами. Для дітей від 3 років. За віршованою казкою Тамари Коломієць. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Таємниця Лісовичка"

Початок о 12:00, 14:00 та 16:00.Чи ви бачили коли-небудь лісовиків? А чи знаєте ви, що вони бувають і дуже добрими і досить злими? Ця історія якраз про таких різних братів-лісовиків та маленьку Дівчинку, яка заблукала в темному-темному лісі. І попри спроби злюки Карузлика, таємничий інструмент його брата Хохлика допоможе поставити все на свої місця. П’єса — Сергій Ковальов Режисер — Володимир Підцерковний Художниця — Каріна Чепурна  Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Mon bebe, або маленькі хитрощі"

Комедія про одну "маленьку хитрість" темпераментної француженки, котру вона вигадує, щоб втримати свого чоловіка. Ніхто і не сподівався, що ця хитрість переросте у таку величезну брехню і наробить стільки проблем... Що з цього вийшло? - Дивіться у захопливій інтерактивній виставі "Mon bebe, або маленькі хитрощі"!Вистава відбувається в ресторанному форматі, тож ви зможете випити кави та поласувати десертом в супроводі живої французької музики уже під час вистави.

Вистава "Тринадцята жінка"

Вистава "Тринадцята жінка" – сценічне прочитання п’єси Теодозії Зарівни про долю відомої голівудської актриси німецького походження. І хоча ім’я героїні у виставі не називають, однак лунає багато пісень Марлен Діхріх і актриса Наталія Лань цитує уривки з роману Ернеста Хемінгуея. Відтак глядач відразу розуміє, що йдеться про історію любові цих відомих людей. Їхні платонічні почуття в листах тривали майже 30 років.  Моновистава Режисер-постановник — Алла Бабенко народна артистка України Художник — Орест Гелитович Пластика — Олена Балаян Балетмейстер Хормейстер — Тетяна Когут Помічники режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці: Жінка - Наталія Лань народна артистка України Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Чарівна ніч"

Сюжет ніби простий. Дві людини, що дуже втомилися, поселяються у готелі, але ніяк не можуть відпочити, заважає то одне то інше. І коли вони нарешті вгамовуються до них з'являється Хтось (Третя особа). Хто наштовхує на власні комплекси, змушує їх сваритися, замислюватися та задатися питанням "Камо грядеші" - куди йдемо? І в цьому весь Мрожек, який показує абсурдність нашого життя, а від "Domus" це витівка на одну дію.   Режисер - Наталя МеньшиковаХореограф - Олег ЯрошенкоХудожниця - Оксана Шпакович Ціна квитків - 75 грн перед виставою.

Вистава "Іфігенія в Авліді"

ПочатоОдна з найкращих трагедій Евріпіда.Прекрасну Єлену вже викрали. Троянська війна почалася та грецькі війська не можуть відплисти з Авліди, бо нема вітру. Царю Агамемнону жрець пророкує перемогу у війні, лише за умови, що він пожертвує життям дочки Іфігенії. Влада чи людяність? Що вирішить Агамемнон? Програти війну чи виграти, втративши дитину?Герої давньогрецької міфології оживають в сучасному, цікавому, мистецькому, експериментальному трактуванні Заслуженого діяча мистецтв України Я.Федоришина.Питання, які були актуальні 5 тис. років тому — залишаються актуальними і сьогодні. Квитки можна придбати у касі театру, або за вказаним посиланням.

Опера "Травіата"

Про прекрасну і сумну історію кохання Маргарити і Армана спочатку розповів Олександр Дюма-син, а потім його п’єса "Дама з камеліями" лягла в основу опери "Травіата" Джузеппе Верді. За бажанням маестро герої стали зватися Віолеттою і Альфредом, але це не послабило цікавості до повної тонкого психологізму і чудових мелодій опери. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Пригоди Тома Сойєра"

Том Сойєр - герой найвідомішого твору Марка Твена – напевно знає, що честь фарбувати паркан може вартувати зацікавленому цілого яблука, вивести бородавки допомагає гнила вода, а на заручинах обіцяють любити до останнього подиху. Але що робити, коли задля спасіння невинного і спасіння свого ж сумління маєш ризикнути власною безпекою і життям?  Перший театр запрошує глядачів відчалити у подорож бурхливими водами Великої ріки, спуститися до таємничих підземних печер та знайти справжній скарб. Автори відходять від класичного зображення твенівського міста на ріці. Світ вистави зринає складною ступінчастою конструкцією з безліччю проходів та люків, він населений героями одягненими у Бохо-стилі, наповнений сучасними музикою та пластикою. Саме у такій естетиці перед глядачами оживуть винахідливий Том Сойєр, його вірні друзі Гек Фінн і Джо Гарпер, Беккі Тетчер і навіть сам Марк Твен. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Двадцятилітні"

У. Мороз документальна драма. Вистава від майстерні "Мистецький простір".   Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Сватання на Гончарівці"

Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж воно по різному буває…Може бути гарна дівка, а скринь нема. А як є скрині, то дівка якась не до ладу. А ще казали, що потрібно добре дивитись, бо любов, то – любов, а гарбузи на городі ще не перевелися.Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів. "Сватання на Гончарівці" – це наш дух, наша традиція, наша історія! (Олеся Галкановакерівник бюро НАУД театр ім. М. Заньковецької) Заньківчанське "Сватання на Гончарівці" – це три години жартів, пісень і танців. З боку переповненої глядацької зали – це три години сміху та оплесків. Дійство відбувається під живий супровід оркестру. Музику для "Сватання" написав львівський композитор Сергій Рудей. Народні пісні до вистави добирав сам Стригун – це тексти, що, за словами Федора Миколайовича, "лягали на душу". (Тетяна Козирєва"Високий замок" 07.12.2009) Глядач хоче дізнаватися про проблеми сучасності, його цікавить він сам, він хоче посміятися і поплакати над собою, над власним життям. Публіці це необхідно.До прикладу, вистава "Сватання на Гончарівці" – в Україні дуже багато Стецьків, особливо у "власть імущих". Ми можемо ставитися до мера Києва, як до Стецька, але ж у нього є своя логіка, свої поняття. Можемо погоджуватися з цим чи не погоджуватися, але така персона є. Таких людей багато в партіях, але їх теж слід збагнути та зрозуміти: чому, звідки з’являється такий продукт, такий характер, такий образ? Це ще одна проблема нашого сус­пільства – брак взаєморозуміння. (Оксана Жила"Львівська газета" 10.12.2009 року, № 0 (1583) І справа аж ніяк не "у Кандзюбиній худобі" чи в інших "привабах", які за сюжетом бачить у комбінації "Стецько + Уляна (Наталя Боймук)" її мати Одарка Шкурат (Лідія Остринська), а у найбільш яскравих, як на мене, того вечора акторських роботах - народного артиста України Бориса Міруса та молодого заньківчанина Василя Коржука. Хоча глядачі тепло реагували на гру всіх задіяних у дійстві акторів (особливо, окрім уже названих, на Степана Глову (Прокіп Шкурат), Ярослава Муку (Йосип Скорик) та Назара Московця (Олексій)."Сватання на Гончарівці", попри класичний сюжет ("чесна дівчина Уляна кохає бідного парубка Олексія, проте на перешкоді їхньому щастю стає бажання матері видати доньку заміж за багатого Стецька") - дуже українське ментально, - розповідав журналістам Федір Стригун напередодні прем'єри. - Ми любимо свої болячки, любимо страждать, плакать, жаліться. Самі придумуємо собі проблеми, щоб поплакати над ними й пожалітися. І виходить такий абсурд. Треба встати й зупинитися. Адже й так зрозуміло, як треба жити! Ні, ми довго поплачемо, постраждаємо, де страждати, може, й не треба. І коли Одарці світить Кандзюбина худоба, і коли їй шкода Олексія, і він їй дуже подобається, вона його любить. Але якби ще худоба! І вони плачуть. А збоку так смішно. А взяв би Олексій молота, та одігнав усіх... Мабуть, ми тому й бідні, що дурні. А дурні тому, що бідні. І нема на то ради. І в "Сватанні на Гончарівці" це дуже чітко прописано. Дуже Стецьків у нас багато з'явилося. Куди не глянеш, всюди є свій Стецько. Але переконаний - треба борсатися, працювати, боротися..." (Ярина Коваль"Львівська пошта" 06.12.2009) Працівники літературної частини театру анонсували виставу як антидепресант, як таку, що підтверджує: гумору забагато не буває. Глядачі й справді часто й щиро вибухали сміхом. (Наталя Дудкоsumno.com , 13.09.2009) Комедія в двох частинах. Дійові особи та виконавці: Прокіп - Степан Глова народний артист України, Віталій Гончаренко; Одарка - Надія Шепетюк, Лідія Остринська заслужена артистка України; Уляна - Наталія Поліщук-Московець, Галина Далявська, Наталія Боймук; Олексій - Роман Гавриш, Назарій Московець заслужений артист України; Кандзюба - Юрій Брилинський заслужений артист України, Борис Мірус народний артист України;  Стецько - Андрій Войтюк, Василь Коржук заслужений артист України; Скорик - Ігор Гаврилів заслужений артист України, Ярослав Мука народний артист України, Євген Федорченко народний артист України; Тиміш - Роман Біль, Юрій Хвостенко заслужений артист України; Дівчата - Олександра Люта заслужена артистка України, Юлія Михайлюк-Коржук, Наталія Боймук, Галина Далявська, Світлана Мелеш, Мар’яна Фехтель, Наталія Лісова, Ольга Бакус, Інна Калинюк, Анна Матійченко, Марія Шумейко, Мирослава Солук, Наталія Поліщук-Московець, Валентина Бондар-Мацялко заслужена артистка України, Христина Гузиль, Христина Гриценко; Хлопці - Андрій Войтюк, Назарій Московець заслужений артист України, Роман Гавриш, Андрій Сніцарчук заслужений артист України, Богдан Ревкевич, Олесь Федорченко, Роман Мартин, Дмитро Каршневич, Олег Сікиринський, Юрій Волинський; Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Завчасна паморозь"

"Зраджувати кохання не можна!"Таїсія Литвиненко Режисер постановник вистави народна артистка України Таїсія Литвиненко розкриває нові грані кохання та його розуміння людьми, проводить тонкі паралелі між зрадою і вірністю, між часом і простором. "Це – тема вічна, тема класична,- зазначає Таїсія Йосипівна,- вона мені близька, хоча в житті я щаслива, бо кохання не зрадила, а навпаки – знайшла". Головною у творі є символ жінки, а саме: жінки-матері, жінки-коханки, жінки первозданної і сміливої за своєю природою, жінки, що виросла з туману сутінок.Символічна драма на одну діюПереклад та сценічний варіант Таїсії ЛитвиненкоХудожній керівник постановки — Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаРежисер-постановник — Таїсія Литвиненко народна артистка УкраїниХудожник-постановник — Людмила Боярська заслужений діяч мистецтв УкраїниТанці — Олена Балаян БалетмейстерПомічник режисера — Костянтин ШелестКвитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Чи є SEX після РАЦСу?"

Скандальний Київський театр імпровізації «Чорний Квадрат», який вже багато років утримує статус улюбленого театру столичної богеми і найкасовішого театру України, знову їде до Львова! Цього разу - з одним із хітів свого репертуару - відвертою та іскрометною комедією «Чи є SEX після РАЦСу?».Під час цієї вистави готуйтеся до найвідвертіших одкровень, влучних і смішних жартів та любовних діалогів, які потім сміливо можна розбирати на цитати. І не забувайте: після перегляду вистав «Чорного Квадрату» сексуальне життя глядачів докорінно змінюється… І тільки на краще!Хочете неймовірних емоцій? Достатньо купити квиток на виставу «Чи є SEX після РАЦСу?» Київського театру «Чорний Квадрат» - і вони вам гарантовані! Адже про якість і глядацьку любов цього унікального театру свідчить той факт, що квитки на всі вистави «Чорного Квадрату» розкуповують за лічені дні!   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Три любові"

Кохання і танець – це слова, які промовляють про виставу "Три любові…" за книгою А. Дункан "Моє життя" і спогадами І. Шнайдера "Зустрічі з Єсеніним". Якими бувають талановиті та відомі, коли знімають костюми та стирають грим з обличчя? Ким була Айсидора Дункан – таємничою містичною музою чи, навпаки, сповненою пристрастей та особистих бажань жінкою, яку ніщо не зупиняло. Ми ніколи не дізнаємося, як було насправді. Можемо лише здогадуватися, малювати ескізи і відтворювати життя Айсидори. Її пластика змінила розуміння танцю, а її вчинки багатьох людей. "Інсценізація Таїсії Литвиненко за книгою Айседори Дункан "Моє життя" про розповідь відомої танцівниці про свої почуття до чоловіків уже є цікавою. А зважаючи на те, що актрисі Альбіні Сотніковій вдалося прекрасно передати усі почуття, які переживала танцівниця, вплітаючи у гру ще й танці, - враження залишається неабияке". (Дмитро Бобрицький видання "Вчасно") Квитки можна придбати у касі театру.  

Драма "Назар Стодоля"

Дія п’єси відбувається у 70-80-х роках XVII століття. Цей період в історії недарма називається Руїною. "Від Богдана до Івана не було гетьмана…" Славні справи козаків лишилися в минулому. Прийшов час пристосуванства та прагнення збагачення за будь-яку ціну.   Історія любові під час занепаду вічних ідеалів. Головний герой драми Хома Кичатий намагається віддати доньку заміж за багатого полковника. Цим він ламає давню клятву, дану Назарові Стодолі, що Галя – його. Як складеться їхня доля відомо с шкільних підручників. Питання в іншому – чи можлива у наш час перемога добра? У суспільстві, у власному домі, в самій людині? Чи віримо ми у покаяння грішної людини? Чи даємо ми собі право на помилку й її виправлення… У світі формалізму та конформізму немає місця почуттям та братерським клятвам. Чи можливо щось змінити? (Тетяна Батицька)Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Куди зникло море?"

У чому секрет дружби? Хто такі друзі? І чому нам так добре, коли ці люди поруч? Вистава «Куди зникло море?» - це захоплююча та інтригуюча розповідь про добрих, щирих і відданих друзів-звірят, які ведуть розслідування одного злочину, що трапився у їхньому лісі. Завдяки детективним пригодам герої ще глибше пізнають, що ж таке дружба та вірність, і чому вони роблять нас настільки щасливими! Цікавий сюжет переплітається з простою і легкою подачею. Інсценізація Олени Крилової за книгою Тараса та Мар’яни Прохаськів «Куди зникло море» - це атмосфера затишку, щирого сміху та любові.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Осінь на Плутоні"

"Осінь на Плутоні" - це погляд на буття та цінності через призму людини, яка капітулювала перед часом і опинилася в полоні власної пам’яті та власного болю, людини яка ще не "померла", але й не "живе". Робота запрошує глядача подивитись в очі власним страхам і здійснити онтологічну експедицію в старість як таку. Психологічні та екзистенційні проблеми старості знаходяться на бекґраунді суспільного дискурсу – ці голоси тиші під впливом повсякденної рутини та масової культури витісняються в підсвідомість. Опрацьовуючи їх, автори вистави впродовж року перебували в тісній взаємодії з мешканцями геріатричного пансіонату і цей досвід був трансформований в художнє висловлення, наскрізною ниткою якого є сум вічної душі за досконалим світом. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Чоловік моєї дружини"

Давно не бачили по-справжньому яскраву комедію? Це значить, що Вам сюди. "Чоловік моєї дружини" саме та надзвичайна вистава, котра дозволить Вам розслабитись і забути про усе (так що, перевірте чи вимкнута праска перед виходом).Тільки уявіть, Ви перете, готуєте неймовірно смачний обід з превеликим натхненням в зв’язку з приїздом Вашої коханої. Аж раптом на Вашому порозі з’являється незнайомець, котрий видає себе за родича Вашої другої половинки, про існування котрого Ви і не підозрювали.. Виявляється, що він дійсно родич.Комедія за п’єсою Міро ГавранаРежисер: заслужений артист України  Валерій АстаховХуд. керівник: народний артист України  Євгеній ПапернийВ ролях:заслужена артистка України  - Олеся Жураківськанародний артист України  - Володимир Горянськийзаслужений артист України  - Дмитро ЛалєнковВистава йтиме українською мовою.Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Поліанна"

Початок 04.11 о 12:00, 23.11 о 13:00.   Ця історія стала класикою англо-американської дитячої літератури. В основі сюжету життя звичайної дівчинки, сироти, яку через «почуття обов'язку» взяла до себе сувора тітка. Полліанна має незвичайний дар – бачити у всіх життєвих ситуаціях позитив та жити своєю «грою у радість». Добротою, щирістю, чистотою думок та дій вона змінює життя всього міста, навчивши багатьох людей простого шляху до щастя: «Завжди радіти». Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лисеня - хитрун"

Історія про зайченя та хитре лисеня, де звірята на сцені стрибають, жартують, спілкуються із дітлахами, хитрують і виробляють чудернацькі викрутаси. Вистава інтерактивна — залучає глядача до активної участі . Основна думка вистави — якщо обдурювати і хитрувати – то не будеш мати друзів, на чому, власне, і «обпеклося» Лисеня. Будучи задирливим і хитрим, воно само собі нашкодило. Але сила добра і дружби така, що зможе подолати будь-які труднощі, адже завжди є місце для розуміння і прощення.Квитки можна придбати у касах театру та за нижчевказаним посиланням.

Фольк опера-балет "Коли цвіте папороть"

Фольк опера-балет “Коли цвіте папороть” Євгена Станковича – явище в музиці унікальне і за жанром, і за сценічною історією. Твір був написаний у 1977 році, але ніколи не мав повного сценічного втілення. Наш театр узяв на себе сміливість яскраво й феєрично зреалізуватинеймовірно красиве мистецьке полотно, зіткане з фольклорних мотивів, поданих сучасною музичною мовою. У цій новаторській виставі нема традиційного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. У першій дії заглянемо в барвисті часи язичництва, коли формувалася прадавнякультура українського народу в єднанні людини й природи; у другій – відчуємо у наші бурхливі дні з відлунням війни, з героїкою, навіяною спогадами про волелюбне козацтво, з тривогою про загрозу можливої майбутньої катастрофи. Музика Євгена Станковича Лібрето Олександра Стельмашенка Феєрія опера-балет на 2 дії за участю солістів опери, хору, балету та симфонічного оркестру (16+) Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Безталанна, або Безглуздя

Психологічна драма «Безталанна, або Безглуздя» І. Карпенка-Карого - класична тема любовного трикутника: вона, він та вона. Всім до болю знайома історія... Чи можливо її розв'язати?Хтось втрачає, хтось, навпаки, здобуває... Та хто насправді виявиться щасливцем? Хтось не може зрозуміти своїх бажань і під впливом амбіцій робить необдумані кроки, які в подальшому кардинально змінюють долі людей, що навколо.В чому ж безглуздя цієї драми? І хто ж все-таки був позбавлений талану?

Вистава "Зерносховище"

«Зерносховище» – одна з перших спроб сучасного театру поговорити про Голодомор, порушено болючу тему 1932—1933 рр. Питання складне не лише через трагічні події того часу, а й через «недоговореність» цієї проблеми у суспільстві, невизначеність певної частини самих українців щодо тих подій, які сталися. Після перегляду висловлюються полярні думки: від захоплення до несприйняття. Ця подія постійно викликає дискусії в соціальних мережах і публічному просторі.Однак, театр пропонує подивитись «Зерносховище» без упереджень. За зовнішньою гротескною строкатістю можна побачити багато актуальних на сьогодні проблем, які порушує вистава.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Еклезіаст"

Містерія, вистава для дорослих.…поки не пірветься срібна нитка, і не зломиться кругла посудина з золота, і при джерелі не розіб’ється глек, і не зламається коло, й не руне в криницю… (Екклезіяст 12:6)   Режисер-постановник — Олексій КравчукХудожники — Олексій Хорошко, Євген ДуляСпів — Людмила Зборовська   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Гуцульський рік"

Початок 28.10, 30.10, 03.11 о 18:00, 11.11 о 12:00 та 18:00.   Етнографічне представленє в IV діях з антрактом.Режисер-постановник — Вадим Сікорський заслужений діяч мистецтв УкраїниХудожник-постановник — Наталя ТарасенкоМузичне оформлення — Іван НебеснийХормейстер — Оксана Явдошин ХормейстерПомічники режисера — В'ячеслав Жуков, Костянтин ШелестКвитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаними посиланнями.

Вистава "Ножі в курях, або Спадок мірошника"

Вистава за Девідом Гарровером. Творці вистави роздумують над зіткненням світоглядних моделей і систем мислення. Забобонному і апріорі упередженому способу дивитися на речі протиставляється відкритий і гуманний погляд нової людини, сповненої невситимою жагою до постійного пізнавання і відвагою бути самітним відлюдником. Проект реалізовано за сприяння Британської Ради в Україні. Переклад з англійської — Ірина Трудолюбова.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "За дверима"

Початок 02.11 о 19:00, 03.11 та 24.11 о 18:00.Львівський академічний театр Воскресіння щиро запрошує Всіх на виставу «За дверима» В.Борхерт. Людина повернулася з війни і опинилася за дверима… «Сьогодні за дверима. Завжди за дверима. І двері зачинені…». (слова Бекмана) Але кохання — це та сила, яка здатна зламати будь-які двері і зробити людину щасливою. Цікаві нестандартні рішення режисера, зворушлива історія випробування віри людини, яка повернулася з війни та розчарувалася у світі, а також тема кохання — як порятунку людини у нашому світі — все це не дасть Вам ні на хвилину відірвати погляд від сцени.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.  

Вистава "Колобок"

Початок о 12:00 та 14:00.   Класична казка "Колобок", яка перенесе Вас у затишну атмосферу вишуканої європейської пекарні, де на фоні аромату свіжоспечених пряників звучить неперевершена музика Йозефа Гайдна. Завітайте туди і почуєте як троє чарівних майстринь розповідають "смачну" історію про Колобка. Для дітей від 3-х років, Тривалість вистави — 60 хв. Євген Патрік, переклад Володимира ЛисаРежисер-постановник — Дарія ІвноваХудожник-постановник — Ельвіра БосовичКомпозитор — Микола Сало Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Моновистава "Бардо"

Порожній замкнений простір і в ньому людина - наодинці зі своїми здогадками та страхами...Запрошуємо Вас відверту, дещо шокуючу сповідь на межі дня і ночі, сьогодні і завтра, життя і смерті.У головній ролі - Василина БачинськаРежисер та автор п'єси - Зоряна Починайко   Вхід за благодійними внесками.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.    

Підкова на щастя

Початок 12:00, 14:00 та 16:00.В основі вистави – історія про лінивого Ослика. Щоб не працювати – він утік від Баби й Діда. У лісі йому трапляються дедалі страшніші звірі, та розумний Ослик раз у раз уникає небезпек. Нарешті він таки повертається до Діда й Баби і докорінно змінює стиль життя – радо береться до будь-якої ослячої роботи. Вистава – цільна, динамічна, оригінальна з виразним національним колоритом. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Дюймовочка+"

В суворий і холодний світ приходить Дюймовочка – істота «не від світу сього», позбавлена агресії, амбіційності, жадібності – і починає пошук свого місця у житті. Від мілітаристичних Жаб – до гламурних Жуків, від начебто елітарної Миші – до олігархічного Крота, – через різні класи і прошарки, різні моделі життя і спокуси проходить свій шлях Дюймовочка до знайомства з ельфами, в яких і віднаходить свою вищу сутність і свого традиційного Принца.Через моральну вищість і просвітленість, якою зачаровує всіх згаданих приземлених і дріб’язкових персонажів, вона не знаходить із ними спільних точок дотику, натомість здобуває прихильність всіх щирих і піднесених істот – Метеликів, Ельфів, Ластівки, і з їх допомогою, залишаючись, попри тиск обставин, вірною собі, цілісна і осяйна возз’єднується вона з рідним їй світлим ельфійським вертоградом – краєм свого щастя.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.    

Вистава "Містер Хаос"

Що буде, якщо великого Рудого Кота залишити самого удома? Правильно, він переверне усе шкереберть! Цікаво, що з цього вийде? Приходьте, та прихопіть своїх маленьких бешкетників, нехай подивляться, що буває, коли Свобода неконтрольована! P.S. Під час вистави можна вдосталь пострибати та побавитись. Вартість квитка – 100 грн.

Вистава "Танець життя"

Класика української драматургії Олександра Олеся. Вистава включає чотири одноактні п’єси: «Танець життя», «По Мюллеру», «Юність» та «Патріот». О. Олесь малює ескізи життя 30-х років, які актуальні і сьогодні. Це теми сімейних негараздів, кохання молодих людей, кар’єризму. В погоні за щастям люди не бачать один одного. Особливо в одноактній п’єсі «Танець життя» на основі однієї сім’ї О. Олесь вибудовує закони побудови держави. Ми вважаємо, що цей матеріал буде надзвичайно актуальний для молоді, особливо для студентства, тому що вистава різножанрова, де переплітаються комедія, драма, трагедія, водевіль.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Музична крамничка"

Початок о 12:00, 14:00, 16:00.   Заповітна мрія і життєва мета підприємливої і наполегливої Мами-Мухи – вивести в люди двох своїх синочків. Їй здається, що найлегший і найкоротший шлях до життєвого успіху пролягає через музичну кар’єру. Та на горе засліпленої любов’ю матері виявляється, що її любі, найкращі у світі синочки зовсім не мають бажання вчитися і замість захоплення викликають тільки сміх і обурення публіки. Це простенька повчально-іронічну історія про сліпу материнську любов, про справжні і позірні цінності. У виконанні чудових ляльок і талановитих акторів, вишуканому сценічному оформленні і в супроводі старих львівських мелодій з однаковим задоволенням і користю подивляться як діти, так і дорослі.Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Лісова пісня"

Приходько поставив дуже важливий спектакль... Давши можливість і нам "прочитати" Лесю Українку не по "горизонталі" (як казочку), а по "вертикалі"... Як трагічну історію про тотальну деградацію — природи, людини, ідеї, окремої країни. Його вистава — трагікомічний схлип над запраним ганчір’ям, запорошеним снігом, крізь який ледь-ледь прозирає... візеруночок вишиванки.  Олег Вергеліс, "Дзеркало тижня" Постановка — Андрій Приходько Музичний режисер — Мар’яна Садовська Сценографія/Костюми — Богдан Поліщук Хореограф — Нінель Зберя Діють: Мавка — Оксана Козакевич Лукаш — Ярослав Федорчук, Микола Береза, Андрій Козак Дядько Лев — Олег Стефан Лісовик — Олег Цьона Русалка — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко Мати Лукаша — Тетяна Каспрук Перелесник — Андрій Водичев, Олег Онещак Потерчата — Тамара Ґорґішелі, Наталка Рибка-Пархоменко, Мирослава Рачинська, Марія Копитчак (16+) Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Марія Заньковецька"

Вистава Марія Заньковецька була презентована 1972 року і не зникала з репертуару театру майже 20 років. У творчості Олексія Ріпка, заслуженого діяча мистецтв України, багаторічного режисера театру, був ряд знакових вистав для театру ім. Марії Заньковецької. Це "Марія Заньковецька" Івана Рябокляча, "Сестри Річинські" Ірини Вільде, "Суєта" І. Карпенка-Карого. Вистава "Марія Заньковецька" стала своєрідною творчою візитівкою заньківчан на багато років. Здавалося з примітивно біографічної п’єси неможливо зробити цікаву виставу. Виявилось можна! У сценографії Мирона Кипріяна оживала атмосфера тих часів… Здається, що й досі звучить голос Марії – Лариси Кадирової. Вистава стала справді доленосною і для театру, і для виконавиців головних ролей, і для глядачів, які з цією виставою ще більше полюбили свій театр. Цю виставу можна було дивитись безліч разів… (за матеріалами книги Г. Канарської "Заньківчанам 90 років")   Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Вистава "Людина в підвішеному стані"

П`єса "Людина в підвішеному стані" написана у 2011 році. Це перша постановка п`єси в Україні та світі. Символічно, що вона відбувається в театрі Лесі, де стались події частково описані в тексті. Ця вистава – про театр, про «поганий» театр, де ніхто не розуміє, що він робить та для чого, де сплутались особисті та професійні образи і конфлікти, де всі засуджують один одного та бояться правди; про те, що такий спосіб існування неприйнятний та веде до самознищення, що в підсумку й відбувається. І стає очевидно, що вистава – не лише про театр. (16+) Режисер – Ігор БілицьХудожнє оформлення – Оксана РадкевичХудожник з медіа – Денис КуриловТривалість - 2 год. з антрактом Діють:Людина в підвішеному стані, Соль – Дмитро НаумецьРежисер, Ля – Іван ДовгалюкДо – Тетяна ФроловаРе – Аня ЄпаткоМі – Роман КривдикФа – Інна ЛиховидЗавліт – Володимир ПантєлєєвКвитки можна придбати у касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Володимир Малахов та зірки світового балету

Відбудеться грандіозний вечір балету під керуванням та за участю легендарного Володимира Малахова. Подаруйте собі розкішний відпочинок в атмосфері високого мистецтва!Кращий танцівник XX століття відсвяткує свій ювілей у колі видатних артистів і відданих шанувальників. На київську сцену вийдуть світові зірки танцю: Яна Саленко і Діна Тамазлакару, Гілем Гамейро Алвес, Ніколетта Мані та інші. До уваги публіки буде представлена шикарна програма, до якої увійдуть кращі зразки класики танцю, а також яскраві сучасні роботи.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Смак до черешень"

Впродовж вистави ловила себе на тому, що посміхаюся, ловила поглядом і те, як посміхається піаніст, і навіть на якусь мить, зовсім коротку, заздрила їм усім: двом акторам, режисеру, композитору, художнику-постановнику, котрі, не зважаючи на мінімальні ресурси, творили диво. Отак, у центрі Львова, посеред транспортної метушні та буденних клопотів ти раптом потрапляєш у інший вимір, де існують лише двоє, їхня перша і, можливо, остання зустріч. Не зчулась, як і сама почала похитуватись у ритм постукування коліс потягу, що мчав тих двох у невідоме. Гарно. А за вікном… дощ. За вікном купе. Бо тут, у Львові, спека, про яку забуваєш рівно на півтори години, бо віриш. Віриш Ользі, котра своєю тонкою вишуканою постаттю шиє-вишиває простір сцени, утворюючи місцями пекельно-сумний, місцями гірко-цинічний, а місцями незрозумілий (та від того не менш зворушливий) орнамент своїх почуттів. Ті почуття вже, зрештою, давно не свої, а Зосі чи Моніки, і від того вони ще гостріші. Гарно. А ще гарно – костюми. Дивлячись на елегантні строї, які Оля носить так, наче вроджена лише до вишуканих суконь, підборів і рукавичок, подумала – чому львів’янки покинули вбиратись просто і стильно? Чому так мало уваги приділяють своєму гардеробу? Чому зраджують добрим традиціям своїх попередниць, котрі навіть під час воєн намагались виглядати елегантно і дбати про своє неповторне і миле відображення в чужих очах. А ще я подумала, що львів’яни як та манірна і перебірлива панна – їй все не так, а щоб здивувати – подавай щось несусвітнє і екстравагантне… Подаш – то відразу: фі-фі – шо за непристойність… І так по колу. Подумала – а чому не можна просто прийти, отримати задоволення, естетичну насолоду і «їжу» для роздумів? Чому завжди потрібно вишукувати ґанджі? Безумовно, вони є. Але як без них? Вони лише підсилюють ту сильну сторону, через яку мені знову хочеться… черешень. (Христина Лукащук) Любовний роман з життя нормальних сфер. Переклад з польської Наталії Ступко, вірші - Роман Біль. Прем'єра відбулась 30 Травня 2014 року. Режисер-постановник — Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Наталя Тарасенко Композитор — Мацей Малецький Аранжування — Богдан Борисенко Помічник режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці:  Зося - Ольга Бакус Марек - Роман Біль Артисти оркестру  Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Мій Роден"

Що ви знаєте про любов? Любов, яка зненацька вривається у життя... " Серце… хай би воно переганяло по жилах кров, а не тріпотіло, мов навіжене, від тієї мани, що нарекли любов'ю. Ні, це не мана, це прокляття, кара Господня! Молися, щоб воно не торкнулося твого життя…" Тридцять років у притулку для душевнохворих. Така плата талановитої скульпторки Камілли Клодель за любов до геніального Огюста Родена. Хто, кому і чим завинив? Тим, що були, як митці рівновеликі? Чи тим, що існувала ще одна жінка, яка народила йому сина? Що його жалість до тієї жінки виявилась сильнішою за любов ?... Великий Роден повсякчас ніс у серці свою драму. Відтоді, як Камілла пішла від нього, його скульптури уже не сяяли ніжними почуттями. Його геній, колись розквітлий від цієї зустрічі, тепер дихав рівно, спокійно, без присмаку шаленої творчої пристрасті. Все найкраще, що він створив було тоді, коли поруч була вона. Саме з її імя`м на устах він провів свої останні земні миті. (Ольга Кіс) Режисер-постановник — Олена Крилова Художник-постановник — Ася Кравчук Помічник режисера — Костянтин Шелест Дійові особи та виконавці: Каміла Клодель - Наталія Лісова заслужена артистка України Поль Клодель, Роден - Василь Баліцький Ніколь, Марія Пайєтт, Джессі Ліпскомб, Роза Бере - Ольга Бакус   Квитки можна придбати в касі театру.

Вистава "Перед заходом сонця"

"Перед заходом сонця" Герхарда Гауптмана – що трапляється, коли розкривають давні таємниці? Кожна сім’я приховує безліч таємниць. П’єса Герхарда Гауптмана "Перед заходом сонця" щонайкраще слугуватиме доказом цим слів. Адже її події відбуваються в особняку сімдесятирічного Маттіаса Клаузена, який святкує ювілей. У помешканні безліч гостей та гучне святкування. Ювіляр нещодавно втратив дружину, тож діти намагаються дбати про його здоров’я, опікуються його самопочуттям. Проте за деякий час з’являються чутки, що їхній батько симпатизує 18-річній дівчині. Він не просто запрошує її на обід, чим обурює своїх дітей, а й купує їй коштовності та замок в Швейцарії. Відтак доньки та зяті намагаються визнати батька не при своєму розумі та призначити йому опікуна… Противиться цьому задуму лише син. Якою виявиться сімейна таємниця цієї родини і чи справді кожен із нас наприкінці життя отримає те, на що заслуговує?! (Леся Кічура) Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Вистава "Останній гречкосій"

Ця вистава особлива і неповторна, адже її автором і режисером є людина, якій болить за нас – українців. Мова йде про Ореста Огородника, відомого усім творця "Кризи", яка з великим успіхом, вже протягом 2-ох років іде на сцені нашого театру. Вистава, яку цього разу пропонує до перегляду Орест Огородник, неоднозначна та різноманітна, як людське життя. Проблематика п’єси виходить за межі однієї родини, однієї сім’ї. Тема зачіпає поняття, які формують національну свідомість та ідентичність кожного з нас. Мова йтиме про землю, як символ нації, землю, як складову формування держави та державності. Чи вміємо ми визначати пріоритети, які формують нас як націю? Чи здатні ми зрозуміти і почути один одного? Що дорожче - гроші чи родина? Кого ми шукаємо і що знаходимо? Що таке любов? Що таке сім’я? За що ми боремось? Це запитання, що постійно кружляють у просторі над нашими головами, як ворони. Це запитання до нашого сумління, до нашої свідомості, до нашого серця. Запитання, які неодноразово кожний з нас, хоч раз в житті, але промовляв. Запрошуємо Вас переглянути нову історію про нас самих, про те, що ми робимо, коли відключається серце і душа, а прорахунок та гроші стають нашими поводарями та божками. "Останній гречкосій" - лакмусовий папірець, ідентифікатор нашої громадянської, суспільної та життєвої позиції. (Галканова Олеся Керівник бюро (прес-служба, сайт, PR) НАУД театр ім. М.Заньковецької) Гірка комедія на три дії з антрактом. Прем'єра відбулась 10 Липня 2011 року. Режисер-постановник — Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник — Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Помічники режисера — Михайло Рудко, Костянтин Шелест  Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Дон Жуан"

Середньовічна іспанська легенда про "покараного розпусника", спокусника жінок Дон Жуана, є одним з найпопулярніших сюжетів в історії світового театру. Вона лягла в основу безлічі театральних вистав – драматичних, музичних, народних, лялькових, хореографічних. У рік створення моцартовского шедевра тільки в Італії йшло відразу кілька оперних вистав на той же сюжет. Історія Дон-Жуана дала Моцарту привід для постановки проблеми особистості. Його Дон-Жуан – це втілення безрозсудної відваги, кипучої енергії, незнищенного оптимізму і любові до життя. Саме в життєлюбності закладено головний секрет чарівності цього героя. Однак його егоїзм, зневага до законів честі і моралі стають джерелом нещастя для всіх, кого зустрічає Дон-Жуан на своєму шляху. Композитор підкреслив подвійність, суперечливість Дон-Жуана. Це не просто "покараний розпусник", як в більшості присвячених йому творів, а сильна особистість, яка живе за своїми власними законами.  Опера на 2 діїЛібрето Лоренцо да ПонтеВиконується італійською мовою з українськими субтитрами Квитки можна придбати в касі театру, або за вказаним посиланням.

Вистава "Теремок"

Теремок» люблять маленькі глядачі, бо він нагадує їм їх садочок — другий дім, де збираються різні діточки і кожний знаходить своє місце і всі живуть дружньо і весело. «Теремок» люблять актори тому, що він нагадує рідний дім, в якому знайшли захисток своєму таланту і відкритості своїх сердець».Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Танго смерті"

Вистава В. Тужина за Ю. Винничуком, як платформа для обговорення суспільно важливих питань». Творча команда театру розпочала роботу над проектом, створивши надзвичайно цікаві декорації, адаптувала роман до постановки на сцені з урахуванням специфіки театру ляльок, проводить репетиції та вже незабаром запросить глядачів на перегляд дорослої лялькової вистави... і не тільки! Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Криза"

Люди, сім’ї, родини, гроші, багатство, маєтки, посмішки, цілунки, компліменти, сварки, ворожнеча, проблеми, – йдемо до цілі, якої не бачимо, бо вона – примарна. Минаємо тих, хто найбільше нас любить, бо ми – егоїсти.А, можливо, просто достатньо заглянути в вічі і попросити одне в одного пробачення? І сказати: "Я кохаю Тебе"! Хочемо ми цього, чи ні, біжимо за істиною, чи втікаємо від неї, врешті-решт, вона знайде нас сама… (Орест Огородник, режисер-постановник вистави) Смішна трагедія на дві дії. Художній керівник постановки - Федір Стригун народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Режисер-постановник - Орест Огородник заслужений діяч мистецтв України. Художник-постановник - Мирон Кипріян народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка. Помічники режисера - В'ячеслав Жуков, Михайло Рудко, Костянтин Шелест. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Моновистава "Момент Кохання" з Євгеном Нищуком

Моновистава “Момент кохання” являє собою сповідь або, як визначив режисер жанр вистави – “слідчий експеримент”, впродовж якого в’язень сумління (у виконанні заслуженого артиста України Євгена Нищука) згадує дивовижний епізод свого життя – зустріч з Панною (панна у спогадах – Інна Цимбалюк). Герой на очах у глядача переживає всі етапи їх “моменту кохання”. Перехід кордону, покладений в основу сюжету, стає приводом і провокацією реконструкції минулого, акцентуючи увагу на можливості подолання внутрішніх кордонів і меж, в які поставлена особистість у сучасному суспільстві.Своїм слідчим експериментом Герой замислюється про швидкоплинний момент кохання, приходячи до висновку: “Щастя — момент. Далі буденщина, пошлість. Саме найбільше щастя буде мізерним в порівнянні з цим… Тільки любов виправдовує наше перебування на землі”.Вистава є благодійна, і всі кошти буде адресовано на лікування актора-занківчанина Олеся Федорченка!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Опера "Запорожець за Дунаєм"

Опера на 3 діїВиконується українською мовою.Тяжко живеться українським козакам та їх сім’ям на чужині під владою турецького султана. Оксана — сирота, що знайшла притулок у сім’ї запорожця Івана Карася, мріє полинути на батьківщину, до рідних Дніпрових берегів. Вона жде свого коханого, Андрія-козака з України, який повинен прибути сюди таємно.Трохи напідпитку повертається додому Іван Карась. З його натяків ми здогадуємося, що він був на таємному сході козацтва, де вирішувалось питання про можливість повернення на батьківщину. Не знаючи цього, Одарка докоряє чоловікові.Квитки у касі театру та онлайн за вказаним посиланням.

Севільський цирульник

Опера на 3 дії. Лібрето Чезаре Стербіні за однойменною комедією П’єра Бомарше. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники: Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Диригент Михайло Дутчак народний артист України, Ірина Стасишин Хормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Попелюшка"

В основі нашого музичного твору лежить добре відома казка "Попелюшка" – про працьовиту дівчинку, злу мачуху та її ледачих дочок – Колючку і Злюку. Добра повчальна історія продовжує радувати і дивувати маленьких і дорослих.  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Тільки смерть розлучить нас"

Гостросюжетну комедію у 2 діях за п'єсою знаменитого італійського драматурга Альдо Ніколаї поставив відомий український режисер Валерій Астахов. Головна героїня Єва - фатальна жінка у повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, жагуча і заповзятлива. Про таку потай мріє кожний чоловік. Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але герой ще не підозрює, що його чекає… Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла - через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Вона увіллється у життя Бруно до мозку кісток. І все… через ретельно спланований проект убивства. Адже у Єви є законний чоловік - стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистому щастю героїв… План убивства стає досконалішим з кожним днем… Чим закінчиться цей комічний трилер? У головних ролях – народні улюбленці! Народний артист України Остап Ступка! Зірка серіалів «Коли ми вдома», «Слуга народу» і «Родичі» - Катерина Кістень! Відомий театральний актор і зірка серіалів «Ко мне, Мухтар», «Жіноча інтуїція-2» Костянтин Костишин!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Балет "Лебедине озеро"

"Лебедине озеро" – одне з найбільш фантастичних, неперевершених і знаменитих творінь балетного мистецтва. Його хореографія протягом довгого часу вважається загальновизнаною перлиною світового балету. Саме це мав на увазі великий хореограф ХХ століття Джордж Баланчин, коли вимовив знамениту фразу: "Щоб театральний зал завжди був повний, треба кожен балет називати "Лебедине озеро". "Лебедине озеро" – переказ старовинної німецької легенди. Молодий принц Зігфрід закохується у зачаровану принцесу-лебедя Одетту. Його щира любов і вірність повинні допомогти їй позбутися від лебединого прокляття чаклуна Ротбарта і повернути людську подобу назавжди. Балет на 3 діїТривалість: 2 год. 30 хв.Хореографія Л.Іванова, М.Петіпа, О.Горського, П.МалхасянцаЛібрето В.Бегічева та В.Гельцера Постановники:Балетмейстер-постановник: Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниДиригент-постановник: Юрій Бервецький заслужений артист УкраїниХудожник-постановник: Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.ШевченкаХудожник костюмів: Оксана Зінченко заслужений художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Туфлі для вбивства"

Які наслідки можуть мати занадто швидкі висновки щодо поведікнки своєї дружини?.. А, якщо ще й загорітися не надто розумною ідеєю помсти?... Та що там наслідки, коли поруч вірні друзі дитинства, які завжди готові прийти на допомогу! Ганстерська комедія «Туфлі для вбивства» Ігоря Ониська відкриває світ справжньої чоловічої дружби, та дозволить глядачеві з усмішкою подивитись на проблеми, які можуть виникати у буденному житті. Герої вистави спілкуються двома мовами: російською та українською.

Балет "Лускунчик"

Лібрето Маріуса Петіпа за одноименною казкою Ернста Теодора Амадея Гофмана.Постановники: Балетмейстер-постановник Герман Ісупов народний артист України Диригент-постановник Ігор Лацанич народний артист України та народний артист Республіки Татарстан Художник-постановник Євген Лисик народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка Диригент Юрій Бервецький заслужений артист України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Богема"

"Богема" Джакомо Пуччіні – один з найбільш ліричних творів знаменитого італійця. Проникливі мелодії й щедра оркестровка забезпечать музичним гурманам вишукане задоволення. В основу лібрето покладено сюжет з життя Латинського кварталу, де з давніх-давен і донині мешкає паризька богема, яка незважаючи на бідність і знедоленість, раз і назавжди зробили свій вибір в користь мистецтва, творчості, кохання… Опера на 4 дії.Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за романом Анрі Мюрже "Життя богеми".Виконується італійською мовою з українськими субтитрами. Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Опера "Бал-маскарад"

Опера на 3 дії. Лібрето Ежена Скріба та Антоніо Сомми. Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Постановники:Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист УкраїниРежисер-постановник Василь Вовкун народний артист УкраїниБалетмейстер-постановник Петрос Малхасянц заслужений артист УкраїниХудожники-постановники Тадей Риндзак народний художник України, Михайло Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина КовальКвитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Різдвяне дійство "З нами - Бог! Розумійте, народи..."

Різдвяне дійство за участю хору та симфонічного оркестру Львівської Національної Опери.Постановники: Режисер-постановник Василь Вовкун народний артист України Диригент-постановник Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Хормейстери Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу, Ірина Коваль Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Новорічно-різдвяна історія «Чарівна шабля»

Солісти ЛФМузична казка Автор - Софія Майданська Муз. М. Мануляка, Р.Хабаля Оповідач:-Лілія Винницька. Катерина Гринь. Герої : Святий Миколай , Назарчик, Мама, Журавель, Козак, Чортик, Тарган – Карган, Павуки, Калина, Квітка, Горішина, Ангели   02.01.2019 - 12:30 год, 15:00 год. 04.01.2019 - 12:30 год, 15:00 год.   Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Концерти

Концерт - відкриття VII Міжнародного фестивалю "Відкриваємо Падеревського"

Програма:І.Стравінський – «Жар-птиця»К.Шимановський – Симфонія №4, op.60Б.Лятошинський – Симфонія №3, op.50Виконавці:Хобарт Ерл - диригентМаріанна Гумецька - фортепіаноАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїКонцерт - відкриття VII Міжнародного фестивалю "Відкриваємо Падеревського" прозвучить за участю незмінного та багаторічного партнера фестивалю Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії. За диригентським пультом - Хобарт Ерл, солістка – піаністка Маріанна Гумецька. У філармонійному залі, на відкритті, вже традиційно прозвучать перлини симфонічної музики часів Падеревського, а саме музика початку ХХ століття: яскраві та самобутні твори Кароля Шимановського і його сучасників – Бориса Лятошинського та Ігоря Стравинського. Підібраний таким чином репертуар підкреслює міжнародне звучання фестивалю і спрямовує увагу до найвидатніших представників класичної музики центрально-східної Європи.

Концерт “Chanson d'automne”

Концерт саксофоніста Петра Балога і гітариста Юрія Присяжного. Звучатимуть старенький французький шансон, джазові стандарти з полиці “gold” і трошки естрадної класики;

Концерт гурту "Тінь Сонця"
16.11.2018 19:00

Презентація нового альбому у Львові! Нова платівка буде істотно відрізнятися серед дискографії групи перш за все наповненням - це довгоочікувана колекція романтичних пісень за всю історію «тіней». Традиційно альбом названий уривком однієї з композицій, яка в нього увійде, але давні шанувальники групи напевно відразу зрозуміють, в чому тут додаткова «родзинка»: на платівці вже в новому звучанні прозвучить кілька пісень з паралельного романтичного проекту «Зачарований Світ», який «Тінь Сонця» почали досить давно, проте з різних причин відклали в «довгий ящик».

Концерт рок-гурту "Karna"
16.11.2018 19:00

Великий сольний концерт рок-гурту «Karna» спеціально для Львова! У Львові буде дуже спекотно, адже в рамках свого клубного туру містами України Карна має намір зупинитись у місті Лева. Уже зовсім скоро учасники рок-гурту наповнять львівський клуб !Fest Republic підривною енергією та потужним саундом.Містичний гуцул-метал КарниГурт із 20-річною історією за цей значний відтинок часу пережив три транформації і навіть цілковитий розпад. Однак після трирічної перерви прагнення творити й дарувати своїм шанувальникам драйвові музичні композиції Карна знову об’єднала музикантів. Хлопці з Карни не бояться експериментувати, вони сміливо міксують шалені ритми сучасних мегаполісів з українським фолком. Прихід до гурту нового соліста Олексія Шманьова був ознаменований створенням модернового музичного стилю – «гуцул-метал».Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Leléka та Belweder Quintet
16.11.2018 19:00

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України. Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Viktoria Korneykova (UА) – вокалRobert Wienröder (D) – фортепіаноThomas Kolarczyk (PL) – контрабасJakob Hegner (D) – ударніУкраїнсько-німецький етно-джазовий бенд Leléka – це одне із найяскравіших відкриттів цьогорічного Jazz Bez. Проект народився на початку 2016-го у Берліні.    Ярослав Казмірчук — трубаРефат Асанов — саксофонТарас Кушнірук — гітара Марк Токар — контрабас Леонід Петкун — барабаниНовостворений колектив виконує власні композиції, або маловідомі твори своїх улюблених джазових сонграйтерів. Програма гурту присвячена саксофоністу і композитору Вейну Шортеру, живому класику, учаснику зіркового квінтету Майлза Девіса.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Пер Ґінт: Музика Скандинавії

Початок 16 листопада о 19:00, 18 о 17:00.   Звучатимуть твори "скандинавських велетнів" у виконанні піаніста Дмитра Микитина. Молодий музикант вже встиг полонити серця львів’ян неординарними та атмосферними проектами ("Музика для релаксу", "Французький карнавал"). Цього разу в Органному залі він гратиме Сюїту №1 “Пер Ґінт” і Сонату для фортепіано Едварда Ґріґа, а також фортепіанну сонату опус 12 Яна Сібеліуса. Обидва композитори є національними героями своїх рідних країн. Вони дістали скарб своєї холодної землі – народну музику – та огранили його у справжні діаманти світової класики. Дмитро Микитин – фортепіаноЕ. Ґріґ – "Пер Ґінт", Сюїта № 1, op. 46 ("Ранок", "Смерть Озе", "Танець Анітри", "У печері гірського короля").Я. Сібеліус – Соната для фортепіано, oр.12 (І Allegro molto, ІІ Andantino, ІІІ Vivacissimo).

Фестивальні виступи хорових колективів

Початок: 16.11 о 15:00 год. Хор учнів молодших класів Львівської ДМШ №8Хор молодших класів Пустомитівської школи мистецтвХор молодших класів «Золоті дзвіночки» ЛДМШ №7Дитячий вокальний ансамбль «Зірнички» ПДТЮТ Солом’янського р-ну м. КиєваДитячий хор " Пролісок" Старосамбірської ДМШХор старших класів «Калинове гроно» Львівської ДШМ №11Дитячий хор школи педпрактики «Барвінок» ДДМК ім. Василя БарвінськогоХор старших класів ДМШ ім. О.Нижанківського м. Стрия   17.11 о 13:00 год Хор учнів молодших класів «Пролісок» ДДШМ №10 м. ЛьвоваХор учнів молодших класів Дрогобицької ДМШ №2Хор “Перлинка” ДШМ №4 м. КиєваХор молодших класів «Веселі дзвіночки» Червоноградської ДШМХор учнів старших класів Львівської ДШМ №9Молодший хор ЛДХШ «Дударик» імені Миколи КацалаХор Маріїнської Дружини церкви св. Миколая м. РадеховаХор старших класів «Голос» Івано-Франківської ДМШ № 2 ім. В БарвінськогоХор ДМШ №3 м. ЛьвоваДитячий зразковий хор "Іскринка" Здолбунівської музичної школи  

Концерт "Невагомість північних вітрів"

"Набір невидимих символів літає в повітрі, кожен наділений якимось сакральним значенням, мені невідомим. І тому так цікаво почути новий мотив, що буде штовхати мелодію далі”.Так по-різному сприймають слухачі музичний перформанс, в основі якого лежать кельтські мотиви з елементами імпровізації, зігріті теплом акустичного звучання фортепіано, флейти та ударних.   Вас зачаровують дивовижної чутливості та гармонійності мелодії, що під них так добре політати в своїх думках, бажаннях, ідеях, відчути трепет у своєму серці...В один з листопадових вечорів творці цього музичного дійства Інна Павлик (фортепіано), Юрій Михайловський (флейта) та Андрій Міщенко (ударні) ділитимуться своїм відчуттям стихій далекої Скандинавії, її казкових історій та неосяжних горизонтів…Інна Павлик – фортепіаноЮрій Михайловський – флейтаАндрій Міщенко – ударніКвитки можна придбатиу касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "Під небом Парижа"

У суботу, кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на концерт Мирона Остюка (акордеон) та Зеновія Сороківського (скрипка) «Під небом Парижа». Вхід вільний.У програмі:-        Hubert Giraud “Sous le ciel de Paris”;-        Michel Legrand “Les Parapluies de Cherbourg”;-        Mireille Mathieu “Der Pariser Tango”;-        Joe Dassin “Chanson Triste”;-        Joseph Kosma “Les feuilles mortes”;-        Carlos Gardel “Por una cabeza”;-        Mireille Mathieu “La dernière valse”;-        вальс “L' Indifference”;-        "Tico-Tico no Fubá";-        Luiz Floriano Bonfá “Manhã de Carnaval” та інші.

Музичні легенди

Спільний проект хору "Жайвір" та оркестру "Поліфонія"   Запрошуємо до співтворення відомих музичних хітів.   Вхід на подію: добродійні внески на потребу БФ "Ана-Марія".

Концерт "Пори року Вівальді"

На відкритті Leopolis Baroque Festival в Органному залі гратимуть концертмейстер чеської філармонії та українсько-американський дириґент.   Ukrainian Festival Orchestra – український фестивальний оркестр зі Львова, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum і вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими. Ukrainian Festival Orchestra Теодор Кухар – дириґент Йозеф Шпачек – скрипка Уляна Макєєва – гобой К.Ф.Е. Бах – Симфонія №2, Сі бемоль мажор, Wq 182 Й.С. Бах – Концерт для скрипки, гобоя та оркестру, до мінор, BWV 1060 А. Вівальді – "Пори року"Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.

Любава Сидоренко. Білий Ангел. Дорога до «Solaris»

Програма:RainPalm of sandsWhite AngelMarionettiSolarisу виконанні Chain Ensemble у польсько-українському складі:Анджей Бауер – диригент, музичний керівникЛюдмила Осташ – сопраноМагдалена Бояновіч – віолончельОксана Литвиненко – віолончельМілош Дроговскі – віолончельРоберт Дацко – віолончельМарко Комонько – скрипкаМикола Гавюк – скрипкаУстим Жук – альтНаталія Пелех – фортепіаноКаміль Радзімовскі – дудукЛюбава Сидоренко – електроакустикаЗадумом авторів проекту є показ твору Станіслава Лема впонадчасовому контексті, який, водночас, є універсальним та опирається на найважливіші факти з історії людства. Праобраз сповнений специфічної для автора символіки, яка наштовхує до питань про життя і долю людини. Наша ідея закликає до просування цим шляхом, спираючись на досвід Польщі та України, з метою заохотити слухачів до роздумів над філософськими питаннями про віру, боротьбу добра зі злом, гуманізм і сучасну історію. Ми маємо надію, що перехід від сукупності до деталей, від філософії до музики дозволить переосмислити постать Станіслава Лема як видатного львів’янина, а відтак вона отримає безпосередній відклик у свідомості слухача. Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Душі криниця"

Концертна програма «Душі криниця» - до 75-річчя від дня народження української співачки Раїси Опанасівни Кириченко (1943 – 2005)Уклін тобі, перлина України,За неповторний, невмирущий співІ нескінченні ті пісні однині,Як пам'ять тих, хто так тебе любив..   У програмі прозвучать пісні: «Я козачка твоя», «Чураївна», «Ой не ходи Грицю», «Котилися вози з гори», «Ой купила півня», «Стремено», «Місяць на небі», «Стежина», «Мамина вишня»,»Сонечко любові»,»Хата моя біла хата» « Яблунева доля» , «Хризантеми» та інші…..   Виконавці:Солісти філармонії – Н.Карпінець, М.Лаба, Н.Грановська, В.Понайда, І.Стефанко, О.Савіцька, Л.Коструба, В.Голубнича.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Ваґнер та друзі. Орган"

Зустріньте холодний осінній вечір у теплій компанії: Бах, Ваґнер, Ліст… Їх “оживить” для нас орган Олени Мацелюх у її недільному сольному концерті. А провідником у світ сучасного органа стане львів’янин Богдан Котюк і його твори Sanctus та Adagietto.Олена Мацелюх – органР. Ваґнер – Пісня Стернового з “Летючого Голландця”Р. Ваґнер – Політ валькірій з опери “Валькірії”Ф. Ліст – Прелюдія і фуга на тему “В-А-С-Н”Ф. Ліст – Хоральні варіації “Weinen, Klagen, Sorgen, Zagen" Ф. Ліст – Ave Maria Й.С. Бах – Хоральна прелюдія соль мінор, Фантазія і фуга соль мінорБ. Котюк – Sanctus Б. Котюк – Adagietto   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт польсько-українського молодіжного оркестру PADEREWSKI

Польсько-українська фундація імені Іґнація Яна Падеревського протягом багатьох років ставить собі за мету допомогати молодим талановитим музикантам на початках їх творчого шляху. Одним із прикладів її реалізації є створений за ініціативою Фундації в 2015 році молодіжний оркестр "PADEREWSKI", який складається з молодих музикантів з Польщі та України. Оркестр урочисто відкривав свою діяльність 5 листопада 2015 року, виступаючи під час концерту у Львівській філармонії у присутності Кшиштофа Пердерецького, якому надавався титул Доктора honoris causa Львівської музичної академії ім. M. Лисенка. Оркестр виступав з такими видатними постатями як Кшесімір Демський, Мирослав Скорик, Анжей Бауер, Ігор Пилатюк, Марія Маховська. Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Электрофорез

Электрофорез відвідає Україну з концертами!Самий культовий сінті-поп дует існує з 2012 року. За цей час музиканти встигли не тільки випустити ряд гучних альбомів, а й отримати похвалу від таких знакових особистостей, як Джеймі Стюарт (Xiu Xiu), Уеслі Ейсолд (Cold Cave) і Пахом. Перший навіть зробив ремікс на пісню «Ешафот».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Органний ланч" Володимир Кошуба

Народний артист України Володимир Кошуба. Марші, адажіо, токати.Володимир Кошуба закінчив Київську консерваторію як піаніст. Ще під час навчання захопився органом, який викладали тоді як факультатив. Грав деякий час на електрооргані у складі камерного оркестру Київської державної філармонії. Коли ж у консерваторії відкрився факультет органа, пішов на навчання вдруге.   Володимир Кошуба – органП. Чайковський – Марш іграшок з балету “Лускунчик”П. Чайковський – Andante cantabile з квартету ре мінорФ.Шуберт – Військовий маршФ. Ліст – АдажіоФ. Ліст – Марш “Ракоци”Ш. Гуно – “Марш маріонеток”К.Сен-Санс – “Лебідь”Дж. Мак-Мастер – ТокатаА. Дворжак – “Ларго” з симфонії №9 "Новий Світ", тв.95В.А.Петраллі – “У стилі маршу”Т. Альбіноні – Адажіо соль мінорП. Флетчер – Фестивальна токатаВ. Мічан – Марш “Американській патруль”Н. Роустон – “Гумореcка”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт-лекція " Весіллє си зачинає"

Осінь сповнює повітря шурхотом золотого листя, прощальними криками журавлів і вигуками “Гірко!” на весіллях. Адже віддавна осінь вважалася найсприятливішою порою для створення молодої сім’ї, бо в коморі зібрано врожай (читай є з чого приготувати гостину) і сезонно-польові роботи завершилися, тож побільшало часу. От і ми, етногурт “Жива”, запрошуємо вас посмакувати чудові пісні з різних етнографічних регіонів нашого краю, якими супроводжувався весільний обряд. А ще хочемо поділитися із вами найцікавішими моментами цього величного дійства, порівнюючи записані на Полтавщині, Гуцульщині, Бойківщині та Опіллі сценарії, за якими розгортались події неповторного у житті двох людей дня.Сподіваємося, побачити серед глядачів майбутніх наречених, які бажають наповнити власне весілля традиційним українським колоритом. Також сподіваємося зустріти весільних ведучих і фотографів. А ще запрошуємо усіх любителів давніх українських традицій і поціновувачів народного фольклору.

Фестивальні виступи хорових колективів. Виконання творів з конкурсу композиторів

Хор учнів старших класів «Глорія»Львівської ДМШ №8Хор «Канон» Дублянської ДШМ ім. Степана ТурчакаЗразковий вокальний ансамбль «Намисто» Міського палацу культури ім. Гната ХоткевичаЗразковий дитячо-юнацький хор «Радуниця» УДЮМК Шевченківського р-ну м. ЛьвоваХор учнів старих класів «Infinito» Рава-Руської ДМШДівочий хор «Грація» Львівського коледжу культури і мистецтв;Народний дівочий хор «ЛІРА» ЛНУ ім. Івана ФранкаСтудентський хор "Дівочі мрії" Львівського музичного коледжу ім. Станіслава Людкевича.

Lumos quartet Illuminations

Невичерпне джерело звукових можливостей, що можуть передати звучання оркестру, плинність електронної музики та драйв року. Усе це презентуватиме у новому форматі LUMOS quartet на неповторному музично-світловому івенті Illuminations! У драйвовому виконанні електро-квартету звучатимуть хіти Queen, Nightwish, Apocalyptica, Secret Garden, Lord of the Dance, саундтреки до фільмів та серіалів «Титанік», «Пірати Карибського моря», «Аватар», «Гра престолів», «Володар стихій», «Доктор Хто», «Зоряний крейсер Галактика», «Гра Ендера», а також музика до комп’ютерних ігор «Mass Effect», «Arcanum», «Legend of Grimrock», «Mortal Combat». Кожен поціновувач музики та кіно знайде щось цікаве для себе!Виконавці:- електро-скрипка, лідер — Діана Коваль- електро-скрипка — Ольга Книш- електро-альт — Ярина Жук- електро-віолончель — Василь Іванишин- спеціальний гість, ударні — Катерина Матвіїв   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Opera rustica" Євген Станкович

XVII Міжнародний фестиваль оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької.   Євген Станкович. “Opera rustica” для сопрано, баритону і камерного оркестру.Національний ансамбль солістів “Київська камерата”.Диригент – Валерій Матюхін, народний артист України.

Urban Rock&Roll Mantra Party

Вуличний рок-н-рол, вільний стиль, драйв, енергія.Розкачаємо Mantra House!   Вартість - вільні внески.   Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Місько Барбара

Пісні про війну та любов. І ті, що вже чули, і нові. «Радіо Афродита 3.0.» - Міськова спроба уявити, як звучали б українські хіти ХХ століття на радіостанції УПА, якби її не знищили і вона б до сьогодні крутила нашу музику.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Електрофорез
18.11.2018 19:00

На Україну насувається... «Електрофорез»! Журнал Interview назвав цих хлопців «головною групою петербурзького андеграунду» (на хвилиночку!). І тепер, на превелике щастя тисяч шанувальників, «Електрофорез» вирушає в тур, у рамках якого концерти дуету пройдуть і в Україні. Не пропусти зустріч із кумирами у своєму місті! У програмі – шедеври альбому Quo Vadis?, а також усі улюблені хіти публіки. І буде це, як завжди, із розмахом, із бурею емоцій і зі шквалом вражень. Ловіть нові тексти, свіжі образи і приймайте хлопців із ще більшим захопленням! За 6 років плідної роботи музиканти Іван Курочкін і Віталій Тализін не тільки міцно закріпилися в серцях слухачів. Дует вийшов на той рівень, коли на одну твою пісню записують ремікс американці Xiu Xiu («Эшафот»), а інший трек – «Всё было так» – звучить головною темою в фестивальному фільмі «Городские птички». Дует радує своїх шанувальників творчою продуктивністю і продовжує дарувати всім унікальний, «жорсткий» сінті-поп. Уже скоро круті зустрічі. Чим тепер будуть частувати зал яскраві музиканти – ікрою, ананасами? Скоро дізнаємося!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

"Fly me to the moon" фортепіанний концерт Софії Фаріон

У неділю, з 17:00 до 18:00 гості «Штуки» матимуть нагоду послухати улюблені ліричні композиції Квітки Цісик, Adele, «Океану Ельзи» та інших. Виконуватиме піаністка Софія Фаріон, вхід вільний.Програма:-        Mecano “Hijo de la luna”;-        Tomaso Albinoni “Adagio”;-        Квітка Цісик «Місто спить»;-        Мандри «Сніг»;-        Тіна Кароль «Намалюю тобі зорі»;-        Скрябін «Спи собі сама»;-        Adele “Skyfall”;-        Adele “Hello”;-        Frank Sinatra “Fly me to the moon”;-        Назарій Яремчук «Усміхнися мені»;-        Океан Ельзи «На небі»;-        Океан Ельзи «Напиши на чужому конверті».

Опера Гала

Урочисте завершення ХУІІ Міжнародного фестивалю оперного мистецтва імені Соломії Крушельницької за участі зірок оперної сцени.

Концерт гурту "ДахаБраха"

"ДахаБраха" — нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує  Україну за кордоном."ДахаБраха" створена Владом Троїцьким в стінах театру "Дах" в середині  2000х. Молоді музиканти миттєво спрацювалися.Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Критики у своїх відгуках із захопленням характеризують їх діяльність як експеримент в області космології людської душі. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.Перший альбом вийшов в 2006му, щойно — їх шостий альбом, який має назву "Шлях". Сама "ДахаБраха" об'їздила півсвіту і ще трошки. Фірмові барабани, гуцульські шапки і тільки живий звук під час концерту творять зі слухачами щось неймовірне. За межею розуміння. На межі з чаклунством.  І за цим відчуттям хочеться повертатися знову.Придбати квитки:

Європейські музичні зустрічі

Впродовж трьох останніх років у Львові відбувається започаткований Львівською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернатом імені С. Крушельницької в особі директора Левка Закопця, мистецький проект – «Європейські музичні зустрічі у Львові». Цей унікальний в історії спеціалізованих музичних шкіл Європи проект покликаний презентувати музичну культуру України та Європейських країн, укріпити Міжнародні культурні зв’язки та збагатити молодь неповторним досвідом у сфері музичного мистецтва.     Програма концерту:А. Вівальді. Концерт для двох гобоївсолісти: лауреати міжнародних конкурсів –Степан Сивохіп та Святослав Борисов (м.Львів, Україна)В. Кіляр. ORAWAФ. Шопен. Концерт для фортепіано з оркестром, e-moll, Op.11, Іч.соліст – лауреат міжнародних конкурсів Ян Беняш (м.Кельце, Польща)М. Скорик. МелодіяЛ. Колодуб. Українська Карпатська Рапсодія, IVч. (Фінал)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт камерної музики та лекція про Василя Барвінського

Подія є унікальною можливістю почути в Центрі Шептицького про життя Василя Барвінського та послухати його музику для віолончелі й фортепіано у живому виконанні.Лекційну частину проведе Роксолана Гавалюк.Мовою музики говоритимуть Ярослав Мигаль та Галина Курилич.   Вхід вільний.

Концерт "God Is An Astronaut"
20.11.2018 19:00

1. Це можливість вживу насолодитися новим альбомом одного з найуспішніших інструментальних колективів2. Грандіозне шоу, живий звук, світлові спецефекти, нові пісні і найкрутіші хіти групи3. God Is An Astronaut - це поєднання жанрів post-rock, ambient, krautrock, space-rock, які понесуть вас далеко в космосШанувальники пост-року і експериментальної музики, готуйтеся!Вони повертаються в Україну: God Is An Astronaut дадуть відразу два концерти у Львові та Києві.Кожен виступ God Is An Astronaut - це живий згусток "неземної" енергії, приголомшлива структурована гра на гітарах і фірмове експериментальне поєднання вокалу та музики. У групи тисячі шанувальників по всьому світу, поспішайте і ви потрапити на цю грандіозну подію і зануритися в атмосферу "космічного" року!Група була утворена братами-близнюками Niels-ом і Torsten-ом Кінселла в 2002 році. На даний момент GIAA є однією з найуспішніших інструментальних груп в світовому масштабі.Вони відомі своїм еклектичним поєднанням соковитих звукових ландшафтів пост-року і електронною точністю краут-року. Вони звучать як ніхто інший на своєму рівні, можливо, як ніхто інший у світі.Ще найперші композиції "From Dust to the Beyond" і "The End of the Beginning" завоювали популярність на MTV UK і інших європейських каналах.У 2018 році група їде в тур на підтримку свого восьмого лонгплею - "Epitaph". У своїх текстах хлопці виступають проти війни і насильства, і проповідують естетичну красу на рівні підсвідомості.Будьте обережні, адже тут легко отримати вибуховий заряд адреналіну і позитивних емоцій!

Джамала
20.11.2018 19:00

У листопаді Джамала проведе турне по найбільших містах України в підтримку нового альбому "Крила". Тур стартує 14 листопада виступом в Дніпрі і охопить вісім міст. Концертна програма отримала назву "Крила" і буде побудована на матеріалі нового альбому, реліз якого запланований на жовтень 2018 року. Крім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також "1944", з якої Джамала виграла пісенний конкурс Євробачення 2016 в Стокгольмі.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Jewslim Orchestra in Lviv (Crimean Tatar Klezmer Project)
21.11.2018 20:00

Крим повертається! Зустрічайте групу культурного самозахвату Jewslim Orchestra, спільний проект Міті Герасимова (Pushkin Klezmer Band) та володаря премії Grammy, нью-йоркського трубача Френка Лондона (The Klezmatics, Klezmer Brass All-Stars), а також відомих кримськотатарських музикантів Аліє Хаджабадінової та Шевкета Зморки. Разом вони розширюють культурні кордони України, заново відкриваючи скарби, які вона подарувала світові—кримськотатарську і клезмерську музику.   Jewslim Orchestra—міжнародний проект, що присвячений музичній дружбі кримських татар та євреїв. Мало хто знає, що деякі свої мелодії клезмери запозичили у кримських татар. А кримські татари і чінгене (кримськотатарські цигани) не тільки пронесли через жахи депортації красу своєї великої музичної традиції.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Музичні портрети"

Концертна програма «Музичні портрети. Мирослав Скорик, Богдана Фільц»Виконавці:О.Фенюк, М.Самотос, І.Павлюк, Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт рок-гурту "Лесик Band"

На числeнні прохання – улюбленець публіки незрівнянний «Лесик Band» з концертною програмою «Міську, бався, я плачу»! Бурхливий ярмарковий настрій, смілива іронія та всяке інше вар’ятство повертаються з легендарним Лесиком! Більше 25 років «Лесик Band» дарує справжній галицький рок з притаманними лише йому батярськими нотами. «Журавлі», «Цегейкова шуба», «Моя Мері» та інші хітяри впізнавані з перших нот. Харизматичний Лeсик запалює з 90-их однаково суперсько! Їх концерти – справжня подія! Вони збирають повні зали, квитки розкуповуються заздалегідь, як гарячі пиріжки. Композитор-пісняр Олександр Дацюк створив гурт у 1990-ому. Він вміло вловив настрої епохи і створив знакові тексти, які слухачі сприйняли напрочуд швидко. Лесик отримав справжню народну любов. Їх появи чекали на фестивалях, публічних заходах і святах. Їх пісні втрачають авторство, оскільки їх так часто співають і вважають своїми уже не одне покоління українців. «Лесик Band» порадував своїх фанів 10 студійними альбомами, спільними проектами з легендами українського року – «Братами Гадюкіними», «ВВ», «Плачем Єремії», «Кому вниз». Спеціальний гість - фіналіст Голосу Країни, фронтмен гурту Wszystko - Зіновій Карач!!Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Laud
22.11.2018 19:00

Cольний концерт співака LAUD, одного з найбільш яскравих і талановитих виконавців нової української сцени. Виступ у Львові стане презентацією його дебютного альбому "Музика", реліз якого відбудеться в жовтні 2018. В кінці серпня на YouTube каналі артиста вийшло нове live-відео "Відчуваю". Відеозапис був зроблений під час виступу LAUD на київському фестивалі BeLive в червні цього року. Пісня "Відчуваю" увійде до дебютного альбому співака.Раніше в квітні відбулася прем'єра кліпу LAUD "Вигадав". Режисером відео став Максим Ксенда. Пісню "Вигадав" написали Влад Каращук та електронний музикант Роман Черенов (aka Morphom), а автором слів виступила Катя Рогова. На даний момент відеокліп набрав майже 400 тис. Переглядів.Крім цього, LAUD став членом журі Національного відбору Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2018. Прийшов час оцінити приголомшливі вокальні дані LAUD наживо! Приходьте 22 листопада в клуб Малевич, щоб почути кращі романтичні балади і запальні танцювальні хіти!

Yurcash
22.11.2018 19:00

Yurcash запалять Львів своєю неймовірною харизмою, потужною музикою і почуттям гумору якому можна тільки позаздрити!

Концерт "Hänsel und Gretel"

На сцені Львівської національної філармонії фантастична і моторшна історія із щасливим завершенням переказана мовою музики! «Гензель і Гретель» - містична, недитяча казка братів Грімм переспівана блискучим німецьким композитором Енгебертом Гумпердінком.   Розповідатимуть казку для вас зірки Європейської Опери: Штефі Лєман (Steffi Lehmann) - сопрано, Кремена Дільчева (Kremena Dilcheva) - мецо-сопрано, Патрік Робек (Patrick Rohbeck) – баритон у супроводі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під керівництвом Гудні Емільссона.Подаруйте собі свято!   ТвориЕнгельберт Гумпердінк (Humperdinck) – сцени з опери «Hänsel und Gretel» П. Чайковський. Сюїта з балету «Лускунчик» П. Чайковський. «Італійське каприччіо»Виконавці - Штефі Лєман (Steffi Lehmann) – сопрано Кремена Дільчева (Kremena Dilcheva) мецо-сопрано Патрік Робек (Patrick Rohbeck) баритон Асолнф Гудні Емільссон - диригент.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт-лекція "Історія родини Фортеп’яновичів"

Маємо честь запросити вас на прийом до Пана Органа Пані Фортепіано та Панночки Вірджинел!Усіх цих поважних гостей зі знатного роду Клавішних Інструментів представить публіці львівська піаністка та органістка Світлана Позднишева. Світлана приготувала цікавий концерт-лекцію про розвиток клавішних інструментів. На концерті можна буде почути орган, вірджинел (різновид клавесина) та фортепіано, а також дізнатися про такі цікавинки, як фортепіано-жирафу, піраміду, орган-музичну шкатулку (він же перший CD-диск), інструменти з “ламаною” октавою, вигненою клавіатурою і не тільки!Світлана Позднишева – фортепіано, орган, вірджинел.Г. Муффат – Річерката 1 in dГ. Муффат – Токата №1Д. Фрескобальді – Токата №11 Й. Гайдн, Л.Бетовен – Твори для флейтового годинникаФ. Шопен – Полонез A-durПадре Давіде – All'OffertorioГ. Коуел – Еолова арфаГ. Коуел – Сніги Фудзіями   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Kadebostany
23.11.2018 19:00

Нові колоністи поп-імперії, видатні Kadebostany, в рамках світового туру “Monumental” відвідають Львів та Київ з сольними концертами. Феномен європейської поп музики Kadebostany презентує своє неймовірне шоу у "Malevich Concert Arena". Kadebostany - швейцарська поп-група, заснована в 2008 році французьким музикантом Kadebostan. За їх власною думкою, це не просто група, а ціла республіка, метою якої є вторгнення в світову поп-культуру і розкриття нових її граней. Завдяки своїй унікальній звуковій шаленій енергетиці резиденти "поп-республіки" швидко перейшли в центр світової уваги. Kadebostany- це дійсно своя Республіка з усіма атрибутами: прапорами, формами і законами. В групі прекрасно все: музика, вокал та візуальні шоу. Президент Kadebostan зібрав кращих та найцікавіших музикантів з усіх частин світу. Успіх прийшов до Kadebostany після того, як їх кавер-версія пісні Beyoncé «Сrazy In Love» блискавично пронеслася по світових кіноекранах, пролунавши у фільмі «50 відтінків сірого». Відомі хіти групи «Teddy Bear», «Castle In The Snow», а також «Mind If I Stay» (2017), займають перші рядки всіх можливих чартів, надихаючи діджеїв з усього світу робити величезну кількість реміксів. Неймовірні візуальні ефекти, танцювальні номери і навіть марші, що супроводжують все шоу Kadebostany, перетворює їх появу на сцені на живе магічне дійство, яке неможливо передати словами.

Концерт "Академія молодих"

Твори В. А. Моцарта, П.Чайковського, Ф. Гофмайстера.Виконавці:Володимир Вацко (фагот) Андрій Савич (альт) Тарас Зданюк (скрипка) Ярема Павліва (скрипка) АКО «Віртуози Львова» Ігор Муравйов – диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт Олі Полякової

Суперблондинка, королева кокошника – неповторна Оля Полякова у Львові! 11 листопада у Львівському цирку ніхто не зможе всидіти на місці! Жінка-свято, володарка найдовших ніг української сцени. Суперблондинка всієї країни виконає як свої головні хіти і покаже абсолютно нові номери і творчі постановки. 11 листопада - грандіозне музичне шоу, яке нікого не залишить байдужим. Ім'я співачки вже давно стало синонімом українського епатажу. Вона дійсно виділяється не тільки яскравими і барвистими костюмами, а й драйвовими піснями, які підкорили серця, а також заполонили радіостанції і телеканали. У співачки відмінне почуття гумору, тому кожен виступ - це не тільки екстравагантний музичний перформанс, але і свято сміху, що дарує море позитивних емоцій і вражень.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт Олексія Зайця

Олексій Заєць виконує пісні, записані у рідному селі. Керує сільським фольклорним колективом «Барвінок», учасник фольклорного гурту «Древо»/

Музика до фільмів. Орган

Залиште вдома свої беруші! Органний зал запрошує на сеанс кіномузики. Єдиний концерт у листопаді!Жага пригод, напруженість очікування, гострота сутички, велич перемоги, світло надії, щастя любові, гіркота втрати, велич задуму, пишність краси і насолода спокоєм. Саундтреки з улюблених усіма фільмів гратиме органістка Надія Величко.Це краще за dolby surround ‒ це орган! Надія Величко ‒ органД. Вільямс ‒ Тема з к/ф “Зоряні війни”Х. Циммер ‒ Тема з к/ф “Пірати Карибського моря”Я. Тірсен ‒ Вальс з фільму “Амелі”Б. Мей ‒ “Who wants to live forever” з к/ф “Горець”Е. Морріконе ‒ Тема з к/ф “Професіонал”Д. Баррі ‒ Тема Д. Бонда з к/ф “Агент 007”В. Дашкевич ‒ Мелодія з к/ф “Шерлок Холмс і доктор Ватсон”Й. С. Бах ‒ Хорал з к/ф “Солярис”М. Лєґран ‒ Музика з к/ф “Шербурзькі парасольки”Н. Рота ‒ Тема Джульєтти з к/ф “Ромео і Джульєтта”М. Скорик ‒ “Мелодія” з к/ф “Високий перевал”Є. Адамцевич ‒ Козацький марш з к/ф “Вогнем і мечем”

Концерт "Оксамитові арії для баритона"

Чарівні арії композиторів різних епох, написані для баритона, запрошують почути в останній уїк-енд осені у Палаці Потоцьких.Дон Жуан і Граф Альмавіва, Богдан Хмельницький і Вольфрам – такі різні образи протягом ланч-концерту приміряє на себе соліст Львівського органного залу, артистичний баритон Владислав Тлущ. А допомагатиме йому в цьому піаністка Аліна Шевченко.Владислав Тлущ – баритонАліна Шевченко – фортепіаноГ. Доніцетті – Арія Малатести з опери "Дон Паскуале", "Bella siccome un angelo" В. Белліні – Арія Рікардо з опери "Пуритани", "Ah, per sempre io ti perdei" Л. Нідермеєр – Арія "Pieta, Signore"В. А. Моцарт – Арія Графа Альмавіви з опери "Весілля Фігаро", "Hai gia vinta la causa" Р. Ваґнер – Арія Вольфрама з опери "Тангейзер", "O, du, mein holder Abendstern…" В. А. Моцарт – Арія Дон Жуана з опери "Дон Жуан", "Fin ch’han dal vino"К. Данькевич – Арія Богдана Хмельницького з опери "Богдан Хмельницький", "Небо без зоряне…" П. Тості – "La serenata".

Зі Львова до Голівуду

Програма:Генріх Варс: «Маалот» - концертна увертюра для оркеструКонцерт для фортепіано з оркестромГенріх Варс та Броніслав Капер:Вибрані твори з найбільш популярних фільмів та пісні кабаре 30-40х роківВиконавці:Кшесімір Дембський – диригент.Марек Жебровський, фортепіано.Анна Юркштовіч, вокал.Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Олег Скрипка

Олег Скрипка є відомим українським музикантом і суспільним діячем, автором пісень і солістом групи «Воплі Відоплясова». Олег народився у Таджикістані. У 1987 році закінчив Київський політехнічний інститут з радіотехнічної спеціальності. Цього ж року стає засновником групи «Воплі Відоплясова», яка існує і по сьогоднішній день. Олег Скрипка неодноразово ставав призером рок-фестивалів і різноманітних конкурсів. За багато років плідної праці на музичній ниві він із групою випустив такі хіти, як «Танці», «Весна», «День народження», «Країна мрій». Музикант успішно гастролював за кордоном, де його захоплено зустрічали і слухали. С 2004 року Олег Скрипка є засновником і керівником етнічного фестивалю «Країна мрій», який має статус міжнародного. 2009 року група молодих активістів проявила щиру довіру до Олега Скрипки, запропонувавши президенту України звання народного артиста України . Але музикант тоді відмовився. З липня 2015 року Олег Скрипка співпрацює з композитором і музикантом Іллєю Шведом и творчим об’єднанням Database, грає з групою DeBora-band. У співавторстві з ними були записані такі композиції, як «За хмарами» і «Не я один».

Концерт гурту "Фіолет"
25.11.2018 19:00

Після майже трьох років кропіткої студійної роботи та концертних мандрів, Фіолет вирушає у всеукраїнський тур з новим альбомом! «Aurora» - це пісні про тих, хто попри все, готові боротися. За свою любов, за краще життя, за найрідніших людей.Крім нової програми та свіжих синглів, на концертах ви почуєте всі кращі та давно знані пісні Фіолету. Одна з найромантишнічих і водночас найекспресивніших команд країни готує в кожному місті туру своє неповторне шоу, із запрошеними гостями та сюрпризами.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Дует трубачів та орган"

Грандіозне поєднання – дві труби та орган – чекають на гостей Органного залу 25 листопада. Цього вечора до Львова завітає дует братів Поповичів з Ужгорода. Відомі у Закарпатті та за його межами Емерих та Томас Поповичі – приклад рідкісного тандему двох трубачів. Разом з нашою солісткою Надією Величко вони виконають твори епохи бароко.Емерих та Томас Поповичі – труба (Ужгород)Надія Величко – органА. Вівальді – Концерт до мажор для 2 трубЙ.С. Бах – Арія та прелюдіяМ.А. Шарпантьє – Te DeumЖ.Б. Люллі – Марш для турецької церемоніїГ.Ф. Вальтер – Транскрипція для органа Концерта ля мінор ТорелліЛ. Клєрамбо – Три п’єси із Сюїти першого тонуГ.Ф. Гендель – Менует, Trumpet tune   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Hammali & Navai
25.11.2018 19:30

Нарешті! Вперше у Львові! 25 листопада зустрічай на сцені Малевича Hammali & Navai з дебютним качовим альбомом "Janavi"! Поєднання душевної лірики та нестримних танцювальних бітів Улюблені хіти та найсвіжіші сингли з нового альбому Виступ найамбітнішого дуету сучасності, на який ти так довго чекав Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.

Степан Гіга. Кращі Хіти у Львові

Запрошуємо вас на великий гала концерт відомого автора і виконавця Степана Гіги. Для вас - найкращі хіти артиста!Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім'янином. Його творчість світиться позитивом. Сам артист - завжди в прекрасному настрої. Активний і талановитий, він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради.Сьогодні в скарбничці Степана Гіги - три альбоми. Артист також займається розвитком молодих талантів у своїй студії звукозапису GIGARecords.«Біла вуаль», «Весілля», «Достигає вишня», «Мандрівний скрипаль» - ці та багато інших пісень входять у список ваших улюблених. Поряд з багатьма іншими композиціями вони обов'язково пролунають на львівському концерті.

ЛСП в Малевичі
27.11.2018 19:00

Великий концерт скандальних білорусів ЛСП у повному складі. Перші місця в чартах, повні зали і анонс дебютного стадіонного туру перетворили ЛСП в один з найактуальніших та найперспективніших гуртів сучасності!Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Перше акордеонне шоу!

Resonance! Нова програма "ЕTHNOMIX" - це вибухова суміш етномузики усього світу в абсолютно унікальному звучанні!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Різдвяна зустріч: Мирослав Скорик & «Київ-Тріо"

Виконавці (укр):Володимир Винницький, фортепіаноНаталія Хома, віолончельНазарій Пилатюк, скрипкаСимфонічний оркестр оперної студії ЛНМА ім. М. ЛисенкаЮрій Бервецький, диригентПрограма (укр):Мирослав Скорик.Сюїта з музики до драми Лесі Українки «Камінний господар»Концерт № 3 для фортепіано з оркестромКонцерт № 1 для віолончелі з оркестромКонцерт № 7 для скрипки з оркестром«Карпатська Рапсодія»   Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Prime Orchestra

PrimeOrchestra - унікальне явище на українській сцені. Цей кросовер проект являє собою симбіоз традицій і новаторства - кращих світових хітів рок, поп та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічної інтерпретації, яка дарує добре відомих композицій нове життя, а глядачам - можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики. Історія симфонічного шоу «Світові хіти» і самого Prime Orchestra розпочалася навесні 2014 року разом з першою програмою «Світові хіти & Depeche Mode», за якою в подальшому пішли «Музика любові», Rock Stars, Golden Collection та інші. У програмі шоу: RHCP Metallica AC/DC Adele Police Billy Joel Mylene Farmer Hurts Queen Rammstein Depeche Mode Bon Jovi Chacka Khan Prodigy До складу унікального колективу, крім традиційних для оркестрів музикантів, входять рок-бенд, епатажні вокалісти і навіть ді-джей. На рахунку Prime Orchestra більше 300 концертів в різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, тисячі кілометрів, подоланих в турах, десятки тисяч вдячних глядачів побували на концертах, мільйони переглядів в інтернеті і захоплених користувачів по всьому світу. До листопада 2018 року Prime Orchestra готує нову програму з циклу «Світові хіти». Це буде свіжа порція музичних експериментів, нових неординарних причетний улюблених усіма хітів, яскраве шоу і ураган емоцій!

Шостакович. 24 прелюдії прелюдії та фуґи. Джонатан Пауел UK

Легендарний цикл Дмитра Шостаковича – у виконанні британського піаніста Джонатана Пауелла у Львівському органному залі. Дмитро Шостакович щодня грав хоча б один із творів Йоганна Себастьяна Баха. “Це моя нагальна потреба, – говорив композитор. – Контакт із музикою Баха дає мені надзвичайно багато”. Коли Дмитро Дмитрович повідомив колегам, що хоче повторити подвиг автора “Добре темперованого клавіру”, його не сприйняли серйозно. Та за півроку цикл постав перед публікою. За задумом автора, усі 24 прелюдії та фуги граються повністю протягом двох вечорів. “При такому виконанні циклу можна простежити його грандіозну драматургію. Амплітуда образів, характерів дуже велика: від трагізму до гумору, від радості до гротеску”, – згадувала перша інтерпретаторка прелюдій та фуг Шостаковича Тетяна Ніколаєва. Саме так їх гратиме Джонатан Пауелл у Львівському органному залі. Джонатан Пауелл – британський піаніст, композитор, викладач, дослідник музики. Грати цикл творів за один виступ для Джонатана не новина. Серед його проектів, наприклад, подібне виконання сонат Скрябіна для фортепіано. Власні твори Пауелла звучали на BBC, також нещодавно побачила світ його книга про Римського-Корсакова. Пауелл відомий у музичному світі як шукач забутих імен, знавець романтиків та російського модерну. Має понад 20 CD-дисків на таких лейблах, як Altarus, ASV, Convivium, Danacord, Largo, NMC, Piano Classics, Toccata. Активно гастролює Європою та Америкою, хоча сам мешкає з родиною у Польщі. Пауелл кілька разів виступав у Києві та Кропивницькому, на батьківщині всесвітньо відомого піаніста Генріха Нейгауза. Джонатан Пауелл – фортепіано (Великобританія).Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Jazz мого міста"

До дня народження Lviv Jazz Orchestra! Спеціальний проект.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Louna
29.11.2018 20:00

П'ята за рахунком студійна робота LOUNA під назвою «Полюса» у всіх сенсах витримана і збалансована. Всі пісні об'єднані спільною темою нерозуміння, суперечностей, зіткнення ідей, ідеологій і поколінь. Різноманітний в плані звучання, повний нових творчих і музичних рішень альбом проте зберіг фірмовий драйв, вогонь і енергетику групи, яка змушує не здаватися і йти вперед. Це все та ж чесна і прямолінійна, зла і небайдужа LOUNA, але тільки ще на одну платівку доросліша, та звучить на крок впевненіше і потужніше. Вперше заявивши про себе в 2009 році, LOUNA вже встигла потіснити на рок-сцені визнаних метрів жанру і стала одним з флагманів цього музичного напрямку. Гарчали гітари, розкотисті барабани, сильний вокал Лусіне Геворкян, хльосткі тексти, натхненні Оруеллом та Паланіком, які висвітлюють проблеми не стільки країни, скільки людини в цій країні, - все це миттєво звертає на себе увагу слухачів. Доказ тому: перші місця в чартах, яскраві виступи на головних фестивальних сценах, масштабні тури і зростаюча з кожним роком аудиторія шанувальників. Для львівського концерту музиканти готують сюрпризи, приділяючи особливу увагу світловому шоу і якості звуку.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Код Шелсі"

Талановита співачка Наталія Пшенічнікова у своєму виступі міксує древні вірменські монодії та авангардні твори Джіачінто Шелсі, пісні середньовічної монахині Гільдеґарди Бінгенської і нашої сучасниці Софії Губайдуліної.   У цьому концерті медитативність, сакральність, простота й складність світу, передані через голос однієї жінки. Це надзвичайний досвід!Наталія Пшенічнікова – голосД. Шелсі – “Хо” (Чотири мелодії для сопрано соло)Гільдеґарда Бінгенська - De Sancta Maria С. Губайдуліна - “З видінь Гільдеґарди Бінгенської”Дж. Шелсі – Три латинські молитви: Аве Марія, Отче наш, АлілуяДж. Шелсі – “Таягару” (П’ять звернень для сопрано соло)Три древні вірменські монодії: Гр. Нарекаці – “Ahegh Zaynes”М. Айріванеці – “Sirt im sasani”Анонім – “Пісня Вигнанця” Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Антоніо Люціо Вівальді"

Твори - Скрипкові та органні твори А.Вівальді.    Виконавці: Оксана Гаргай (скрипка) Олена Мацелюх (орган) АКО «Віртуози Львова» Сергій Бурко – диригент.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Пісня Назарія"

Концертна програма «Пісня Назарія» Виконавці:М.Шуневич та гурт «19 клас», солісти філармонії.   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Tayanna
30.11.2018 20:00

Неймовірна TAYANNA з великим сольним концертом у Львові! Прорив року за версією M1 Music Awards 2017 Срібна призерка Національного відбору "Євробачення" 2018Професійна вокалістка, композитор та авторка власних пісеньПриємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

The Sounds of Christmas

Різдвяні свята — це час подарувати собі та близьким щось дійсно особливе. Відчути магію, що вирує у повітрі та кличе за собою: у святкову пригоду, небачені світи та неймовірні історії. The Sounds of Christmas з LUMOS Orchestra — це вечір фантастичної музичної магії. Вечір, коли у передчутті дива завмирає навіть сам час. Улюблена різдвяна музика, казкові образи виконавців, незабутня атмосфера чудес та безліч подарунків і пригод на самому концерті. "Один вдома", "Різдвяна історія", "Гаррі Поттер", "Полярний експрес", "Лускунчик", "Едвард руки-ножиці", "Чарлі та шоколадна фабрика", "Крижане серце", "Кошмар перед Різдвом", "Нарнія", "Золотий компас", "Відпочинок за обміном", "Доктор Хто" — це та більше у найкращій підбірці різдвяних саундтреків.А для найспритніших цього року святкові знижки! Встигніть придбати квитки до 25 листопада за ціною на 15-25% нижче зимових!Магічна подорож чекає саме на тебе!

Концерт ХАС
01.12.2018 19:00

Останній концерт 2018 року! Після бурхливого концертного року, ХАС повертається до рідного Львова! І, як завжди, місто Лева отримує концентрат найкращого! Не пропусти цієї події!Попереднє бронювання квитків за нижчевказаними номерами телефонів.

Концерт гурту "Вагоновожатые"
01.12.2018 19:00

Перший день після осені. Поділимось іржавими цвяхами. Послухаємо новий альбом. Пам'ятайте: концерт Вагоновожатые - єдина правильна людська слабкість.

Олександр Порядинський

“Я завжди буду поруч”:про кохання через музику разом з Олександром Порядинським Переможець 4 сезону шоу “Х-Фактор” Олександр Порядинський готує сюрприз для своїх шанувальників – великий концерт у Львові.Талановитий співак з неперевершеними вокальними здібностями Олександр Порядинський розпочне зиму музичним перформансом в культурній столиці України. Артист подарує своїм шанувальникам ліричну програму “Я завжди буду поруч”, котра стала результатом довготривалої студійної роботи. Назва шоу стала знаковою в творчості 20-річного виконавця, адже нещодавно Сашко презентував свій однойменний трек. Це історія щирих почуттів, перших зізнань та сили непереборного бажання розділити з коханою людиною всесвіт. Авторами драматичного сюжету з присмаком реального життя стали Валерія Сєрова та Сергій Єнанов.   Квитки можна придбати, за вказаним посиланням, або номерами телефонів.

Музика Баха. Органний ланч

Йоганн Себастьян Бах був надзвичайно скромною людиною. Він запевняв, що для того, аби досягти його рівня музичної майстерності, потрібно просто наполегливо робити свою справу. "Всім, що я можу, знаю і творю, я завдячую лише Господові, тому і життя своє я присвятив возвеличенню його імені своєю музикою", – казав Бах.   Олена Мацелюх – органЙ.С. Бах:Фантазія і фуга a-mollПрелюдія і фуга a-mollХорал “Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ”Прелюдія і фуга D-durКонцерт G-dur в 3-х частинахФантазія і фуга g-mollТоката і фуга d-moll“Аве Марія”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Музика Броткевича

Про життя Сергія Борткевича просто необхідно зняти фільм. Нащадок шляхетного роду, що осів у Харкові, талановитий піаніст, який навчався у Ляйпціґу та Санкт-Петербургу, викладав у консерваторії в Берліні. З приходом більшовиків він утратив усе майно та Батьківщину, решту життя провів в еміграції: Туреччині, Австрії, Німеччині, Нідерландах. У 1945 році в його будинок у Відні влучила бомба, багато творів загинуло.   Інна Калугіна – сопраноТемур Якубов – скрипкаЄвген Левкулич – фортепіаноС. Борткевич:Сюїта для скрипки і фортепіано ор.63 Листок з альбому Вальс Медитація Іспанія Вокальний цикл "Sternflug des Herzens" ор.62 Allein Einsame Wanderung In die Ferne gesungen Der Stein Vision Wiedersehen Zu zweitАнтрактСоната для скрипки та фортепіано ор.26 g-moll Sostenuto. Allegro dramatico Andante Allegro vivace e con brio   Квитки можна придбати у касі Органного, або онлайн за вказаним посиланням.

Інструментальні концерти з учнями Львівської музичної школи ім. Соломії Крушельницької

Виконавці (укр):Людмила Брюхіна, фортепіано (клас викладача Александрової Т. Г.)Софія Лаврук, фортепіано (клас викладача Мойсяка Ю. І.)Лана Герасименко, скрипка (клас викладача Ліщук М. Б.)Катерина Чуб, скрипка (клас викладача Гереги М. О.)Оксана Бутринська, скрипка (клас викладача Гереги М. О.)Кирило Скобало, саксофон (клас викладача Гойсака В. Ю.)Олег Шумей, флейта (клас викладача Павленко О. Ф.)Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко, диригентПрограма (укр):Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром до мажор (УВАГА — неповна інформація, у нього багато концертів до мажор)Дмитро Бортнянський. Концерт для фортепіано з оркестром ре мажорАнтоніо Вівальді. Концерт для скрипки з оркестром соль мінор (УВАГА — неповна інформація, у нього багато концертів соль мажор)Йоганн Себастьян Бах. Концерт для двох скрипок з оркестром ре мінор BWV 1043Роберто Молінеллі. Чотири картини з Нью-Йорка «Tango Club»Віталій Губаренко. Концерт для флейти з оркестром    Придбати квитки мажна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Ювілейний авторський вечір «Мирослав Скорик & Олександр Козаренко»

Виконавці (укр):Сергій Гурін, гітараОлександр Козаренко, фортепіаноЗаслужена академічна хорова капела України «Трембіта»Академічний симфонічний оркестр Луганської філармоніїНазарій Яцків, диригентПрограма (укр):Мирослав Скорик. СимфонієтаМирослав Скорик. Гуцульський триптихОлександр Козаренко. «Похвала князю Володимиру»Олександр Козаренко. «Ірмологіон»Олександр Козаренко. «Sinfonia Estravaganza»Олександр Козаренко. «Concerto Rutheno»   Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Трембіта. Evening prayer

“Вечірня молитва” у Львівському органному залі у виконанні капели “Трембіта”.   Мистецька програма "Evening Prayer" допоможе зануритись у неосяжний духовний світ та насолодитись спокоєм вечірньої молитви. Широка палітра музичних барв виконуваних творів чи не найкраще зможе передати емоційну мінливість людської натури з одного боку, а також глибину духовних переживань – з іншого. Сподіваємось, що кожен слухач отримає незабутні враження від почутого, адже на вас чекають шедеври хорової музики від Д. Бортнянського і М. Леонтовича до О. Г'єйло та Е. Ешенвальдса.   Заслужена академічна капела України "Трембіта"Концертмейстер оркестру – Марта БураПродюсер проекту – Михайло ПерунДириґент – Сергій ЯкобчукВ програмі хорові твори вітчизняних та зарубіжних композиторів (Д.Бортнянського, М.Леонтовича, Г. Гаврилець, Б. Сегіна, Е.Елгара, С. Барбера, Е.Л. Веббера, К. Дженкінса, О. Г'єйло, Е. Ешенвальдса). Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Любомир Мельник

Любомир Мельник – справжній новатор, який дослідив нові напрямки сучасної музики. Він не тільки вважається одним із найшвидших концертних піаністів у світі, його композиції також справді переносять слухача у нові сфери. Бачити один з його живих виступів – це не що інше, як відкриття нового розумного досвіду.Мельник показав чудову відданість інструменту, завжди прагнучи відкрити нові способи складання музики в безперервному режимі. Його акцент робиться на фактичному звучанні фортепіано, а також на гармонії та мелодії музики.Використовуючи швидкі та складні шаблони нот, віртуозний піаністський метод Любомира формує обертони, які в рідкісні моменти об'єднують, стикаються або навіть створюють нові мелодії, і, таким чином, формують композицію за її первісною формою. Щоб виконати це, потрібна особлива техніка, яка за багато років довела його до майстерності.

Сміються, плачуть солов’ї

Концерт до 140-річчя з дня нар. Олександра Олеся.Виконавці:Лілія Коструба, АІА «Високий Замок», солісти - студенти ЛНМА ім. М. ЛисенкаАндрій Макаревич - фортепіано

Кінорганум

“Кінораганум” – це концерт для шанувальників інструментальної музики у стилі “епік”. Це суміш класичного звучання та електронних гармоній, що створюють незабутню атмосферу повного занурення у музично-сюжетне полотно. “Кінораганум” – чудова нагода вперше познайомитися з органною музикою, або ж відкрити нові грані звучання цього вічного інструменту.Струнний квінтет Eclectic Sound OrchestraСергій Лихоманенко – дириґентОлена Мацелюх – органВлад Солодовников – фортепано, аранжуванняСюїта до к/ф "Інтерстеллар" заснована на матеріалі саундтреку Х. Ціммера*К. Орф – "Карміна Бурана" (№№1,2). Саундтрек до к/ф "Жанна Д’Арк"* С. Барбер – "Адажіо для струнних" (Саундтрек к/ф "Людина-слон")*Сюїта до серії к/ф "Пірати Карибського моря" (ч.1,ч.2,ч.3) В. Солодовникова (за мотивами саундтреку Х. Ціммера та К. Бадельта)Я. Тірсен – Саундтрек до к/ф “Амелі"*Е.Л. Веббер – "Привид опери"* Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.

Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США) та Logan Richardson -Blues People

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові. До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини,Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України. Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США) - Відомий нью-йоркський квартет Арка Овруцького (Ark Ovrutski) виступить в Україні з зірковим трубачем Бенні Бенаком III.   Ark Ovrutski New York Quartet feat. Benny Benack (США)Ark Ovrutski – контрабасBenny Benack – труба , вокалBenito Gonzalez – фортепіаноCharles Goold – перкусія   Logan Richardson -Blues People(США)Логана Річардсона не даремно називають теперішнім і майбутнім актуального джазу.    Logan Richardson -Blues People(США)Logan Richardson - альт-саксофонIgor Osypov - електрогітара Dominique Sanders - бас-гітара Ryan Lee - барабани   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Kadnay"
07.12.2018 19:00

Kadnay готують новий масштабний концерт   Kadnay- українська indie, electro-pop група, утворена в 2012 році. В кінці 2014-го року випустили свій перший альбом «Kadnay» і вирушили у всеукраїнський тур. Через півтора року вони випустили наступний альбом "23FLOOR", Ще через півроку, вже в лютому 2017, талановитий дует брав участь в національному відборі на Євробачення, отримавши максимальний бал від журі, а також викликав великий резонанс серед глядачів і шанувальників творчості групи. У листопаді 2017 року артисти презентують свій перший україномовний альбом "Відчуваю". Їх новий альбом, якого всі чекали з великим нетерпінням, оповідає слухачам про життя, душевних переживаннях і любові, але не в побитому сенсі цього слова, а про любов - як всепоглинаючих почуттях. Кожна їхня пісня - це маленька, глибоко прожита історія, а їх музика наповнена душевністю та щирістю настільки, що її хочеться слухати, перекручуючи пісні раз по раз до початку пластинки. У грудні 2017 Kadnay потрапили в номінацію "Поп-група року" за версією музичної премії Yuna. Група успішно виступила на національному відборі Євробачення 2018 з новим хітом "Beat Of The Universe" в якості фаворитів, та отримала любов публіки і журі. У травні 2018 року артисти перемагають в номінації "Інді" на музичній премії "Золота жар-птиця". Тижнем пізніше Kadnay здобули перемогу на відборі на Sziget 2018 і уже в серпні представлятимуть Україну на одному з найвідоміших фестивалів Європи.

Концерт гурту "Цвіт Кульбаби"
08.12.2018 19:00

Український музичний гурт, який об’єднаний шаленою любов’ю до етно та фолку. Гурт постійний учасник різних музичних фестивалів у багатьох містах України, Європи, та північної Америки (Канада). Стиль музики - український етно-фолк-рок, де відчувається шалена енергія, яка наповнює і надихає усіх. Це музика яку не можливо не любити. Одним словом драйв.

Мессіан "20 поглядів на немовля Ісуса"

Антоній Баришевський – лауреат багатьох міжнародних музичних конкурсів, серед яких конкурси Артура Рубінштейна (Ізраїль) та Ферруччо Бузоні (Італія). Навчався у Національній музичній академії ім. Лисенка у Києві та у Ecole Normale de musique de Paris. З величезним успіхом концертує в Європі та США. Записувався у всесвітньо відомому лейблі класичної музики Naxos. Соліст Національної філармонії України.   Антоній Баришевський – фортепіаноО. Мессіан – Цикл "20 поглядів на немовля Ісуса" для фортепіано"Погляд Отця""Погляд зорі""Обмін""Погляд Богородиці""Погляд Сина на Сина""Ним все створено""Погляд Хреста""Погляд висот""Погляд часу""Погляд Духу радості""Перше причастя Богородиці""Всемогутнє слово""Різдво""Погляд янголів""Поцілунок немовля Ісуса""Погляд пророків, пастухів та волхвів""Погляд тиші""Погляд благовісного миропомазання""Я сплю, але моє серце все бачить""Погляд церкви любові"

Благодійний концерт на підтримку Ніни Кірсо

У благодійному концерті візьмуть участь гурт Фрістайл, Роман Скорпіон, Оксана Пекун, Михайло Грицкан, Євген Літвінкович, Ніколо Петраш, Квартет Гетьман, Ірина Зінковська, Володимир Будейчук, Степан Гіга, Дует «Ріка Життя» (Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук), Роксолана, Альона Романовська, Дует Ребезнюків, Квітослава Гіга, Степан Гіга молодший і багато інших артистів, а також ведучі радіо і телебачення. У червні шанувальників і друзів Ніни Кірсо шокувала звістка про те, що співачка перебуває в стані коми після перенесеного інсульту. З надією на швидке одужання Ніни Кірсо і з метою матеріально підтримати її сім'ю десятки артистів зберуться на одній сцені. Ніна Кірсо - володарка впізнаваного «фірмового» голосу легендарної групи «Фрістайл». У числі улюблених пісень публіки у виконанні артистки - «С днём рожденья, мама», «Цветёт калина», «Кораблик любви», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Фонари», «Ты ни в чём не виноват» і багато інших.

Концерт "Містичний орган"

Після неперевершеного успіху концертів "Містичний орган" від Надії Величко у червні ми повторюємо цю програму в липні! У творах різних епох, стилів та авторів є одна спільна риса – шалений магнетизм, від якого неможливо втекти: чи це гучне та величне "О, Фортуна" з "Карміна Бурана" Карла Орфа, чи неземна та ніжна мелодія хоралу Дітріха Букстегуде "У спокої та радості я йду", чи тихе, зігране на піаніссімо "Місячне сяйво" Клода Дебюссі, чи гіпнотично ритмічне "Болеро" Моріса Равеля, чи церковне танго на органі Гі Бове. Справжньою містикою сповнені твори про потойбічне – "Танець смерті" Каміля Сен-Санса, його "гамбурзький" варіант Гі Бове, "Прийди, солодка смерте" Йоганна Себастьяна Баха та "Сон Янгола" з опери "Демон" Артура Рубінштейна. Пориньте у містичний світ музики в Органному залі! Надія Величко – орган К. Орф – "О, Фортуна" з "Карміна Бурана" Д. Букстегуде – Хорал "У спокої та радості я йду" Й.С. Бах – Хорал "Прийди, солодка смерте" К. Сен-Санс – "Танець смерті" К. Дебюссі – "Місячне сяйво" Г. Мюлє – Токата "Ти – камінь, і ворота пекла не здолають тебе" Р. Ваґнер – "Політ валькірій" А. Рубінштейн – "Сон Янгола" з опери "Демон" Г. Бове – Танго еклезіастіко Г. Бове – "Гамбурзький танець смерті" М. Равель – БолероКвитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.Додаткова інформація за вказаним номером телефону.

Івасюк in da jazz

Запрошуємо на ІВАСЮК in da jazz - проект у рамках презентації альбому "ІВАСЮК"! 8 грудня, Львівська філармонія – новий погляд на музику легендарного Володимира Івасюка! Творчий тандем Брії Блессінг і Shockolad створив сучасне звучання для пісень Івасюка, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і душу текстів та мелодій. Музиканти експериментували зі стилями, акустичним і електронним звучанням. IVASYUK – це вишукана й інтелігентна суміш поп-музики, R&B та джазу!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

David Helbock´s Random та Silhouette and Vinx

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії ,Норвегії,Німеччини ,Угорщини,Франції,Італії , Бельгії , Польщі та України.   David Helbock´s Random ( Австрія)Експериментально-інструментальне тріо Девіда Хелбока — це повний перелам стереотипів.   David Helbock — фортепіано, інсайд-піано, електроніка, іграшкове піаніно, перкусія.Johannes Bär — труба, труба пікколо, флюгергорн, сузафон, туба, альпійський горн, бітбокс, діджеріду.Andreas Broger — сопрано- і тенор-саксофон, кларнет, бас-кларнет, флейта, блок-флейта, флюгельгорн.   Silhouette and Vinx (США-Угорщина)Vinx, безумовно, найочікуваніша зірка цьогорічного Jazz Bez та один із найбільш обдарованих вокалістів-імпровізаторів сучасності.   Vinx — вокал, перкусіїSzilard Banai — барабаниMarko Milan Milosevits — клавішніViktor Banai — гітариKaroly Drab — бас-гітараAtilla Zavodi — саксофон   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Antonio FLINTA Quartet та Jonas Cambien Trio

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Antonio FLINTA Quartet (Італія ) Antonio Flinta — фортепіаноClaudio Gioannini — барабаниRoberto Bucci — контрабасLuciano Orologi — альт-саксофонКвартет відомого композитора та піаніста чилійського походження Антоніо Флінти виконує сучасний джаз у чуттєвих та багатошарових гармонійних конструкціях.   Jonas Cambien Trio (Норвегія-Бельгія)Jonas Cambien — фортепіаноAndre Roligheten — саксофониAndreas Wildhagen — барабаниДля фахівців «скандинавський джаз» — це термін, що не вимагає пояснень: холодність, пронизливість, крихкість і аскетична краса. Тріо Йонаса Камбіена — той випадок, коли до рецепту додано досить істинної і природної оригінальності.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Й. С. Бах: органні твори"

Й. С. Бах: органні твори ваймарського періоду (з циклу концертів «Вершини поліфонії бароко»)Виконавці (укр):Олена Мацелюх, органПрограма (укр):Йоганн Себастьян Бах. Фантазія і фуга ля мінорЙоганн Себастьян Бах. Прелюдія і фуга до мінорЙоганн Себастьян Бах. Хорал «Ich ruf' zu dir, Her Jesu Christ»Йоганн Себастьян Бах. Прелюдія і фуга Ре мажорЙоганн Себастьян Бах. Концерт Соль мажор у 3-х частинахЙоганн Себастьян Бах. Фантазія і фуга соль мінорЙоганн Себастьян Бах. Токата і фуга ре мінорЙоганн Себастьян Бах — Шарль Гуно. «Ave Maria»

Концерт "Шедеври світової камерної музики "

Виконавці (укр):Назар Базів, валторнаБогдан Івасик, скрипкаАкадемічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко, диригентПрограма (укр):Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт № 4 для валторни з оркестром Мі-бемоль мажорВольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт № 3 для скрипки з оркестром соль мінорОтторіно Респігі. Сюїта «Давні арії й танці» № 3Едвард Гріг. Сюїта «З часів Гольберґа» тв. 40   Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Spiritual Leftovers feat. Manu Domergue
14.12.2018 19:00

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Radek Nowicki – тенор-саксофонManu Domergue – вокалАнастасія Литвинюк – фортепіаноІгор Гнидин – барабаниМаріуш Прашнєвскі – контрабасSpiritual Leftovers feat. Manu Domergue – це міжнародний проект, який створили спільно Радек Новіцкі (Radek Nowicki, Польща) i Ману Домерґ (Manu Domergue, Франція). Двоє музикантів багато разів брали участь у мультикультурній події Voicingers у м. Жори (Польща), де вони познайомилися з відомими українськими музикантами Анастасією Литвинюк та Ігорем Гнидиним.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Романтичні Містерії"

Виконавці (укр):Оксана Литвиненко, віолончельАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філармоніїСімон Камартін, диригентПрограма (укр):Отто Ніколаї. Увертюра з опери «Die lustigen Weiber von Winsdor»Пауль Юон. «Misterien» для віолончелі з оркестромАнтон Брукнер. Симфонія № 2 до мінор   Придбати квитки можна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Навколо світу за 80 хв. Скрипка та фортепіано"

Микола Гав’юк – відомий львівський скрипаль, випускник Національної музичної академії ім. Лисенка, лауреат численних міжнародних конкурсів, учасник багатьох фестивалів, перша скрипка “Phoenix String Quartet”.Дмитро Микитин – піаніст, лауреат Всеукраїнських конкурсів, концертмейстер Львівської національної музичної академії, концертуючий музикант, добре відомий львівській публіці виступами з програмами “Ніч Густава Малера”, “Музика для релаксу”, “Французький карнавал”, “Пер Гінт. Музика Скандинавії” та багатьма іншими проектами.Дмитро Микитин – фортепіано Микола Гав’юк – скрипкаТ. Йосімацу – Forgetful Angel Ia op.6a С.Прокоф'єв – Соната f-moll ор.80 АнтрактА. Пярт – “Spiegel im Spiegel”Дж. Гершвін – Фантазія на теми з опери “Поргі та Бесс”М. Равель – “Циганка”   Квитки моожна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Орган і флейта"

Орган і флейта – величне і тендітне. Незвичний дует у Львівському органному залі від гостей з Ужгорода: органістки Наталії Лендєл та флейтистки Ганни Гайду. Дві чарівні виконавиці подарують нам вечір витонченої музики від XVII ст. до сучасності.Минуле і сучасне, складне і просте – все стає ближчим, коли у права вступає Музика.Наталія Лендєл – органГанна Гайду – флейтаЙ.К. Керль – Токата Фа мажорЙ.С. Бах – Прелюдія і фуга ля мінорЙ.С. Бах – Скерцо зі сюїти сі мінор (флейта)Й.С. Бах – Ларго з концерту ре мінорО. Мессіан – “Вознесіння” для органаА. Гільман – Молитва і колисковаД. Ласт – Одинокий пастух (флейта)Л. Боельман – Готична сюїта, 4 частинаК.Ф.Е. Бах – Соната ля мінор для флейти з чембало   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Французька органна музика

Французька органна музика - це щось неймовірне! Пишне і прекрасне бароко з творіннями Франсуа Куперена та Луї Маршана. Неповторний стиль творів придворних органістів Мішеля Коррета та Жана-Франсуа Дандріє, Александр Боелі. А як же оминути увагу майстрів ХІХ століття Ежена Жигу чи Теодора Дюбуа? Ну і завершимо наш ланч у компанії майстра ХХ столітті Олів’є Мессіана, який створив власну музичну мову.Надія Величко – органФ. Куперен – Фуга, ДіалогН. де Гріньї – Dialogue de flutesЛ. Маршан – Basse de TrompetteЖ. Гілєн – DialogueГ. Коретт – Prelude et FugueГ. Коретт – NoelЖ.Ф. Дандріє – NoelА.П.Ф. Боелі – Adoro teГ. Ласко – Noel LorrainЧ. Піро – La BeatitudeТ. Дюбуа – АлілуйаЕ. Жигу – Менует, ТокатаС. Франк – Кантабілє, Хорал ля мінорО. Мессіан – Явлення предвічної Церкви   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Міхал Шостак. Орган

Початок  15.11 - о 21:00 год 16.11 - о 15:00 год   Міхал концертує у Данії, Великобританії, Франції, НІмеччині, Італії, Сполучених Штатах. Є членом Королівського коледжу органістів у Лондоні, Американської гільдії органістів у Нью-Йорку та Органного історичного товариства (США).Міхал Шостак – орган (Польща)Н. Брунс – Прелюдія та фуга мі мінорД. Букстегуде – Хорал “Komm Heiliger Geist”Д. Букстегуде – Прелюдія, Фуга та Чакона до мажорЙ.С. Бах – “Wachet auf, ruft uns die Stimme”, BWV 140Й.С. Бах – Пасакалія до мінорЙ.С. Бах – Арія на струні СольДж. Робінсон – VoluntaryС. Франк – Хорал ля мінорОрганна симфонія, імпровізація на українські теми: Прелюдія Адажіо Скерцо Кантабілє Фінал   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.

Перша скрипка Чеської філармонії

Концертмейстер Чеської філармонії, скрипаль Йозеф Шпачек, гобоїстка з Одеси Уляна Макєєва та українсько-американський дириґент Теодор Кухар разом з Ukrainian Festival Orchestra презентуватимуть яскраву та неочікувану програму! Концерт розпочне Одинадцятий дивертисмент Вольфґанґа Амадея Моцарта, написаний для гобоя, валторн та струнних. Легка та невимушена мажорна музика, створена для задоволення, прозвучить у виконанні оркестру та Уляни Макєєвої. У концерті для скрипки Ігоря Стравінського солюватиме Йозеф Шпачек. Цей неокласичний твір написаний “з думками про Баха”, але почути у ньому можна стільки народної живої енергії! Після антракту звучатиме Третя симфонія Антона Брукнера, яка насправді є п’ятою за рахунком, але дві перші композитор виключив зі списку своїх творів. Симфонія, яка отримала назву “друга героїчна”, присвячена “недосяжному, всесвітньо відомому шляхетному майстру поезії та музики” Ріхарду Ваґнеру. Переможними брукнерівськими мотивами ми завершимо цей насичений вечір. Йозеф Шпачек – наймолодший скрипаль-концертмейстр в історії Чеської філармонії. Почавши навчання у Ярослава Фольтіні в Празькій консерваторії, Шпачек пізніше переїхав до США, де навчався в Іцхака Перлмана в Нью-Йорку та Іди Кавафіан і Хайме Ларедо у Філадельфії. Шпачек є лауреатом Міжнародного конкурсу королеви Єлизавети в Брюсселі, володарем призів багатьох конкурсів від Нью-Йорка до Нової Зеландії. Його диск із скрипковими концертами Антоніна Дворжака, Леоша Яначека та Йозефа Сука 2015 року визнали "Записом місяця та року”. Уляна Макєєва – одна з найвидатніших гобоїсток України. Починала навчання у спеціалізованій музичній школі в рідному Харкові. Окрім інструментального, дівчина навчалася ще й на теоретичному відділі. З кінця 10-го класу грала в Харківському молодіжному оркестрі “Слобожанський”. З відзнакою закінчила Університет мистецтв ім. І. Котляревського, а після цього грала в Академічному симфонічному оркестрі Чернігова та оркестрі Одеського оперного театру. На даний момент є головною гобоїсткою Одеського філармонічного оркестру. Маестро Теодор Кухар – найзаписуваніший дириґент свого покоління. В його заліку – понад 100 компакт-дисків таких лейблів, як Naxos, Brilliant Classics, Ondine та Marco Polo. Унікальною є творча співпраця Кухара з Національним симфонічним оркестром України, художнім керівником і дириґентом якого він був призначений 1994 року. Разом вони відіграли понад 300 концертів у Києві та на гастролях на чотирьох континентах, їхня спільна дискографія налічує понад 70 CD-дисків. Минулого року вони завершили 44-концертний тур Північною Америкою. Теодор Кухар керував головними оркестрами Австралії, Європи, Південної Америки та США.Додаткова інформація за вказаним номером телефону.

Aleksandra Kutrzepa Quartet та Koty Papieża

XVIII міжнародний джазовий фестиваль JAZZ BEZ у Львові.   До Львова завітають музиканти зі США, Австрії, Норвегії, Німеччини, Угорщини, Франції, Італії, Бельгії, Польщі та України.Jazz Bez – це масштабний джазовий марафон, що вже 18-ий рік поспіль на початку грудня об’єднує 19 міст України та Польщі.   Aleksandra Kutrzepa Quartet (Польща)   Aleksandra Kutrzepa – скрипкаBartłomiej Garczyński – електро-гітараMichał Studniarek – бас-гітараRobert Kutrzepa – барабаниРепертуар групи – це авторські композиції у сучасній стилістиці джазу та імпровізаційної музики.   Koty Papieża (Польща)Jacek Bieleński - вокал, гітара Piotr Łyszkiewicz - саксофон, кларнетMarcin Zabrodski- клавішніKarol Kolor Gadzało - контрабасPiotr Gwade- перкусіяЦе музична група, що одночасно є художнім явищем, яке об'єднує у своїх рядах особистостей, а сам Яцек Білеєнскі та його вічні пісні є елементом, який об'єднує безумне існування.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

BEDZVIN

BEZVIN (Володимир Бедзвін) - віолончель, вокалВолодимир народився в родині класичних музикантів та почав вивчати музику з п'яти років. Згодом він вступив у музичну школу по класу віолончелі в Луганську й також потім в Харкові. Після успішного завершення, продовжив навчання у Львівській консерваторії. Зі зростанням інтересу до сучасної музики, почав виконувати фольк, джаз та indie.Володимир представив свій сольний проект BEDZVIN у 2012 році з дебютним синглом "Dance inside". Проект являє собою комбінацію вокалу, звуковими ефектами та оздоблену багатим віолончельним звуком.   BEDZVIN - це унікальне та захоплююче поєднання класичної, неофолк та інді-музики.   Квитки можна придбати у касі Органного залу.

Сольний органний концерт Олени Мацелюх

Органістка Олена Мацелюх запрошує вас на ланч в Органний зал. На музичний обід також "запрошені": Йоганн Себастьян Бах, Леон Боельман, Ференц Ліст, Жан Ален, Богдан Котюк, П'єр Кошро та Крістофер Пардіні. Тепла компанія, чудова музика, неймовірна атмосфера Органного залу – що ще потрібно для того, аби вдало провести вихідний? Олена Мацелюх – орган К. Пардіні – "Неймовірна Благодать" Й.С. Бах – Фантазія і фуга а-moll Л. Боельман – "Готична сюїта" Ф. Ліст – "Аве Марія" Ж. Ален – "Літанія" Б. Котюк – "Благословен" А. Гільман – Соната №1: 2 ч. – Пастораль, 3 ч. – Фінал Ф. Ліст – Прелюдія і фуга на тему "B-A-C-H" П. Кошро – "Симфонічне Скерцо"Квитки можна придбати у касах органного залу, або за вказаним посиланням.

Rock MOZART / Моцарт Le Concert

Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт Арсена Мірзояна

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився солдаутами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - це приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати - незнайомі йому складові музики. На сьогодні, Арсен Мірзоян - номінант музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним. "В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне." - говорить співак. Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.