Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Вистава "Шахрайки"
19.03.2019 18:00

Гастролі Нового українського театру (м.Київ) на сцені Першого українського театру (м.Львів)Якщо доля підкинула тобі лимон - зроби з нього якщо не лимонад, то хоча б чай з лимоном. За цим принципом і живуть героїні комедії “ШАХРАЙКИ»Дві дівчини - Жулька та Оля - разом знімають кімнату. Грошей постійно не вистачає, хоч обидві і працюють. Одного разу, залишившись і без грошей і без роботи, дівчата вирішують цю проблему у досить незвичний спосіб: вони вплутують себе до цілоï низки незвичайних ситуацій, з яких виплутуються, заплутуючи інших :). Але усе закінчується добре, бо Жулька — справжній генератор ідей, ïй може позаздрити будь-який кризис-менеджер.Глядачі під час вистави сміються і плачуть… І ще декілька днів після вистави розмовляють фразами героїв. Називають хлопців — Джонік, а дівчат — Жулі. Наспівують мелодії. Згадують танці з теплою посмішкою. І ще довго пам'ятають смак фіналу, маючи бажання знову повернутись до світу "Шахрайок..."

Труффальдіно з Бергамо

Театр імені Марії Заньковецької звертався до твору італійського драматурга Карло Гольдоні "Слуга двох панів", написаної у 1749 році у жанрі комедії дель-арте, в період десятилітнього перебування у Запоріжжі. Тоді, у 1933-му, роль Труффальдіно виконував корифей театру, один із його засновників Борис Романицький. Цей актор протягом довгого життя зіграв біля 300 ролей у різних жанрах, але сучасники відзначають особливу органіку Романицького саме у комедійних перевтіленнях, що контрастувало з його трагедійною, героїчною зовнішністю та посадою багаторічного керманича заньківчан. Маємо щасливу можливість спостерігати фото з хитрим поглядом Труффальдіно-Романицького у грайливому позуванні (Режисером тієї вистави були В. Харченко та М. Санников, музичне оформлення О. Радченка.). Сьогоднішнє покоління заньківчан має свіжі фарби для написання атмосфери Венеції доби Відродження з її духом масових гулянь, блиску костюмів і прикрас, посмішок вродливих жінок та сміливістю відчайдушних юнаків. Відчуття краси миті – це те, за що комедія дель арти є вічно живою, але тільки за умови, що ми пустимо її в свій світ. "Маски ролі обирають, ти можеш стати навіть королем!" Чи злидарем, жінкою або чоловіком, слугою й переможцем одночасно. Неможливо можливим, якщо любов є релігія й рушійна сила вчинків. Зняти маску та не загубити себе серед тисяч інших блазнів – непросте питання у зовні легковажній, повітрянії комедії. Труффальдіно родом із Бергамо заплутає й без того непрості життєві перипетії двох головних пар закоханих – Беатріче та Флоріндо, Кларіче та Сільвіо, прислуговуючи одразу двом панам, й, кмітливо, сміючись, вивертається з пасток у які на кожному кроці потрапляє, знайшовши чарівну дівчину й для себе, улагодивши фінансові проблеми свої та чужі. Усе з легкістю, гумором, пританцьовуючи та співаючи, змушуючи повірити що життя й справді гра, гра благородна, красива, з щасливим фіналом. (Тетяна Батицька) Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаними посиланнями.

Вистава "Перехресні стежки"

Повість Івана Франка «Перехресні стежки» – класика української і світової літератури, один з найкращих творів у творчому доробку геніального автора. Повість народжувалася на перетині XIX і ХХ століть, і її тематика та проблематика дзеркально висвітлює (майже через 120 років) – реалії сучасної України, духовні та соціальні рефлексії і нашого теперішнього соціуму."Перехресні стежки" – перегук часів – минулого (Франкового) і нашого теперішнього (ХХІ століття) через розкриття психологічної та соціальної драми людини дії, людини вчинку, людини, яка прагне суспільних змін. Історичний фон для таких дієвих пошуків може змінюватись, але незмінною лишається внутрішня драма особистості.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Bach Pre Birthday concert

Запрошуємо на круту вечірку з органом і перевіреними хітами на честь нашого великого друга – Йоганна Себастьяна! Взагалі-то, Бах народився 31 березня, а за юліанським календарем – 21-го, але ми почнемо святкувати заздалегідь. Адже велика людина потребує великого свята!Олена Мацелюх – орган   Й.С. Бах:Фантазія і фуга ля мінорКонцерт Соль мажор Хорал “Овечки можуть спокійно пастися” Прелюдія і фуга Ре мажорХорал “З глибини душі до тебе взиваю, Господи!”Фантазія і фуга соль мінорТоката і фуга ре мінор “Аве Марія”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Bach 334-Birthday Night

Й.С. Бах. Бранденбурзький концерт № 3 соль -мажор (BWV 1048)Allegro,Adagio, AllegroЙ.С. Бах. Сюїта № 2 сі-мінор для флейти з оркестром (BWV 1067)Ouverture, Rondeau, Sarabande, Bourree I, Bourree II, Polonaise, Menuet, BadinerieCоліст – Євген Білецький, флейтаЙ.С. Бах. Арія з оркестрової Сюїти № 3 ре-мажорАкадемічний Камерний Оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко - диригент Й.С. Бах. Бранденбурзький концерт № 5 ре-мажор BWV 1050 солісти: М. Гав’юк – скрипкаМ. Сосновський – флейтаМ. Драган – клавесин Й.С. Бах. Симфонія із кантати «Ich hatte viel Bekümmernis» солісти: І. Митроган – арфаВ. Веретельник – вібрафон Й.С. Бах. Концерт для скрипки з оркестром мі-мажор, BWV 1042 М. Комонько – скрипка Академічний симфонічний оркестрСергій Хоровець – диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Органне відеошоу. Музика до фільмів

Орган і відео – насолода для вух і для очей!Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кадрів кіно та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і кіномузикою у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоарт   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.    

Перше україномовне гумор-шоу "Вар'яти"
19.03.2019 19:00

Не пропусти нову порцію гумору від Вар'ятів! Квитки можна придбати тільки в касі клубу Picassо, щодня, з 12:00 до 19:00.

Відкритий мікрофон

Перший Відкритий мікрофон сезону вже за декілька днів!  Хочеш спробувати себе у ролі стендап-коміка, реєстрація за нижчевказаним посиланням.  Хочеш провести цей вечір у нашій компанії - вхід для глядачів вільний! 

Ліга Сміху

Продовжуємо радувати уболівальників і фанів самого популярного, на сьогоднішній день, гумористичного шоу «Ліга Сміху». Компанія «Квартал-Концерт» продовжує гастрольні тури по всіх регіонах нашої країни кращих команд Чемпіонату України з гумору.Весна буде дуже смішною та веселою. Якщо ви готові сміятися над кращими жартами команд, слайдами, які ніколи не покажуть по ТБ і просто побачитися з улюбленими артистами гумористичного шоу тоді до зустрічі в ваших містах!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вечірка "Дай середі шанс!"

Знайти одне одного та пригостити! 75 мл Finlandia; 200 мл Tonic. Свіжа м’ята та соковиті фрукти на ваш вибір заміксують бармени Ренесанс у чудовому коктейлі вечора Finlandia Tonic середи за привабливою ціною!Чекаємо саме тебе 24/7. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Вечірка "Pink Point"
20.03.2019 21:00

Pink Point: драйв яскравіше яскравого. Вхід: 50 грн для всіх. Дівчатам в рожевому безкоштовний вхід всю ніч. Шампанське безкоштовно! Protein, Ab Faer, Mad Kind, Pasha Light, Maestro, Costel van Dein, Danilov, Diamo, Malevich show.   Деталі та бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.

Karaoke time

Головне - це хороший настрій на 100%. Негайно озброюйтеся бадьорими коктейлями та беріть мікрофон у руки. Чекаємо саме тебе 24/7.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Акустичний вечір "Весна у ля-мажор"
20.03.2019 18:00

А за вікном майже весна  Акустичні вечори від "ТІМ" повертаються!Ви обожнюєте співати і любите українську музику? Ми запрошуємо усіх охочих зустріти весняне сонечко під звуки мелодійної гітари!Беріть із собою гарний настрій, телефонуйте друзям і гайда співати! Ми обіцяємо гарну атмосферу і хорошу компанію.Будемо разом розтоплювати лід наших сердець!Реєстрація за вказаним посиланням.    

Lviv Hammond Trio
20.03.2019 20:00

Кіріл Абрамов - клавішні Тарас Кушнірук - гітара Богдан Мукомела - барабани Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Terry Band Cover Show

Сьогодні на сцені Купіци виступатиме Terry Band Cover Show! Акустичний виступ цього дуету вже справив позитивні враження на багатьох людей, тому приєднуйся і ти до поціновувачів гарної музики і відпочивай разом із нами! Детальна інформація стосовно резервації столів за телефонами нижче.

Smart Time. Машина часу: 60-ті

Smart Time – розумний формат дозвілля.Командна інтелектуальна гра, процес якої робить звичайне часопроведення в компанії друзів за кухлем пива більш корисним й не менш веселим. Дійство проходить в пабі, де команди змагаються між собою в знанні музики, кінематографу, літератури, географії , інтернет-культури і тд.Переможці, як завжди, отримують призи від наших партнерів.Розпочинаємо тематичний сезон «Машина часу», де кожна гра буде присвячена окремому десятиліттю. Таким чином, ми ускладнили собі завдання, й обмежили для себе тематику питань для кожної окремої гри. Сподіваємось, Ви заціните).   Членський внесок з гравця - 75 грн.Внесок зі студентів - 50 грн.

Психологічна гра "Мафія"
22.03.2019 20:00

Увага не класика, граємо з додатковими картами.У нас завжди панує чудова атмосфера! Ми обожнюємо розвиваючі настільні ігри, організовуємо цікаві заходи, поїздки!Долучайтеся до KARTON digital club! Щоб стати резидентом клубу необхідно втертись в довіру до мафіозі та не пропускати наші зібрання! Кожен учасник клубу отримує особливу картку з привілегіями.Слідкуйте за новинами та будьте пильними - мафіозі вже повсюди!Реєстрація за вказаним посиланням.

Вечір покеру з Леополісом!
22.03.2019 18:00
вул. Січових Стрільців, 12 (Студентський центр "Леополіс Молодий")

Приходьте на першу в історії Леополісу покер вечірку!Вхід: 30 грн. Але якщо ви зареєструйтеся заздалегідь по цьому посиланню, ціна вашого вхідного квитка зменьшиться на 10 грн! Віддамо всі гроші на благодійність і будуть класні призи для переможців!Не вмієте грати? Без проблем! Ми навчимо вас!Чи може бути кращий спосіб провести вечір п'ятниці? Чудові люди, їжа, нагода підтримати благодійну справу, і, навіть, шанс виграти класні призи - не пропустіть цю подію і розкажіть своїм друзям також!   Реєстрація за вказаним посиланням.

Lviv Fashion Week
22.03.2019 - 24.03.2019

У Львові пройде ХХІIІ-й сезон Lviv Fashion Week. Українські та європейські дизайнери представлять нові колекції осінь/зима 201917.00 chereshnivska18.00 LiLi Sas19.00 Klaudia Markiewicz (PL)20.00 Balossa (IT)21.00 Olena Oliynyk   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Міжнародний фестиваль-конкурс «Місто Лева 2019"

Вокальне мистецтво: (солісти, дуети, ансамблі):Жанр - естрадний вокалЖанр - народний вокалЖанр - академічний вокалЖанр - джазовий вокалХореографічне мистецтво: (солісти, дуети, малі та великі форми, ансамблі):Жанр - сучасна хореографіяЖанр - естрадна хореографіяЖанр - танці народів світуЖанр - класична хореографіяЖанр - народна хореографія;Жанр - народна стилізація; Жанр - бальна хореографія.Оригінальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі):Жанр – циркове мистецтвоЖанр - художнє читанняЖанр – театральні мініатюриЖанр - театри мод та модельні агенціїЖанр - інструментальна музика. Детальна інформація за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Фестиваль "Західна ліга сміху"

Фестиваль Західної ліги сміху стартує гала-концертом кращих команд України! В сезон потрапить 12 колективів, яких оберуть 6 найкращих тренерів різних гумористичних проектів та серіалів України. Вперше Ліга Сміху буде мати формат проведення ігор у 2 містах Рівному та Львові. Професійні редактори зроблять максимум для того, щоб у сезоні 2019 були найкращі, найсмішніші колективи України. Ласкаво просимо всіх уболівальників гумору на фестиваль Західної Ліги Сміху!!!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Гастровечір французької кухні

Опинитися хоча б раз у житті у Франції - країні, де їжа це культ, чи не мрія кожного гурмана? Сьогодні страви французької кухні - еталон вишуканості і тонкого смаку. Якщо ж поїздка у Францію ближчим часом не планується, то національні страви можна скуштувати у ресторані Mon Chef.Запрошуємо на гастрономічний вечір в Mon Chef Restaurant Тема – французька кухняШеф-кухар Ігор Герилів (Igor Geryliv) приготує національні страви та розповість про всі тонкощі та секрети французької кухні.На Вас чекають 4 особливі страви + 3 позиції винаВартість: 750 гривень \ особа.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Дні Франції в ресторані Грушевський

Запрошуємо до справжньої Франції, яка цього тижня приїде до нас!Ми підготували спеціальне меню - страви французької кухні, які готуватимуться справжнім французьким шеф-кухарем, який спеціально для нас прилітає з Парижу,та нашим шеф-кухарем Микола ГаврилівВи не тільки зможете скуштувати, але й познайомитись з нашими чарівниками.Вхід вільний!   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Стіл шефа

Приглушене світло, вишукані страви, приємна компанія шеф-кухаря. Рецепт ідеального вечора знайдено.Стіл шефа- це унікальна гастрономічна подія, де шеф-кухар готує страви з додаванням одного яскравого продукту. На Вас чекають страви з оленини.Особливість цього дійства в тому, що гість не тільки смакує, а ще й безпосередньо бере участь у приготуванні страви. Чому варто відвідати дану подію:• унікальна можливість спілкування з шеф-кухарем;• імпровізація від шефа;• можливість стати свідком народження авторської кухні;• можливість брати участь у приготуванні страв. На Вас чекатимуть:3 вишукані страви з олениниВартість 850 гривень \ особа.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Літературно-акустичний вечір "ЛітАк"

За вікном - сніг.У нас - весна.Вибір очевидний, правда❓ГО "Львівський молодіжний клуб" запрошує всіх на літературно-акустичний вечір "ЛітАк".Цвітіння сакури, медитативна лірика і спокійні мелодії точно створять атмосферу весняного натхнення.Хороший настрій гарантовано!

Презентація збірки творів "Рядками долі"

"Рядками долі" - збірка творів членів Української асоціації письменників Західного регіону, в якій подана прозово-поетична творчість 40 авторів. Мала проза і поезія найрізноманітнішої тематики - від громадянської, філософської до інтимної лірики, а також оповідання, які припадуть до душі широкому колу читачів.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Фотовиставка "Левко Янушевич: до 130-річчя від дня народження"

20 березня о 16.00 год. у виставкових залах Палацу мистецтв ім. Тетяни і Омеляна Антоновичів  відбудеться відкриття фотовиставки-семінару «Левко Янушевич: до 130-річчя від дня народження».

Find yourself. Медицина: по обидва боки парти

Годі й говорити про вічну актуальність й невичерпну важливість медицини. Проте як це бути медиком? Які несподіванки чекають дорогою здобуття медичного знання та що ховається в кінці стежки? - на ці та багато-пребагато інших запитань шукатимемо відповідь на проекті «Find yourself. Медицина: по обидва боки парти». У цьому нам допоможе 16.03 о 11:00 год - Мар'яна Возниця, головний лікар КЗ ЛОР Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ повідає про всі тонкощі медицини на практиці 21.03 о 17:00 год - Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, а саме захоплююча ексурсія навчальним закладом.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Екскурсія "10 родзинок Закарпаття (зимовий варіант)"

Карпати, замки, палаци, вина, все найкраще, що може запропонувати гостинне Закарпаття1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні та дегустація вин) – Берегівський р-н (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) – Лумшори (купання в чанах) – Берегівський р-н (повернення в садиби о 20:30, вечеря).3 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (дегустація сиру, купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми) – Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) – Келечин (дегустація води) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 23:30).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.    

Львівський вікенд

Давно міряли відвідати Львів, але все немає часу? Чому б не зробити це просто зараз?!День 1приїзд до Львова, зустріч з представником фірми на Головному вокзалі. Трансфер вокзал-готель (включений у вартість туру). Заселення в готель після 14-00 відповідно до правил готелю.Запрошуємо Вас на пішохідну прогулянку містом “Львів в перший раз”. Ви побачите найголовніші родзинки Старого міста:•серце міста – площу Ринок і Ратушу•єзуїтський костел – місце, де зупинився час•вірменскьий квартал: Дім пір Року, культову кавярню “Вірменка”, надзвичайну ресторацію “Лівий берег”, таємничу Вірменську церквуВільний час. День 2Сніданок. Виселення з готелю до 12-00. Ви можете залишити речі в камері схову в готелі11-00 автобусна екскурсія Львовом. Думаєте Львів – це тільки старе місто? З нами Ви побачите:•Високий замок – найкращий оглядовий майданчик. З нього Львів як на долоні.•Колишній Галицький сейм та Касино•Найстаріший технічний університет України “Львівська Політехніка”•Собор Св.Юра•Личаківський ЦвинтарВільний час. Самостіний відїзд…. У вартість туру включено: трансфер вокзал – готель, проживання в готелі обраної категорії, сніданок в готелі, пакет екскурсій зазначених у програмі туруУ вартість туру не включено: вхідні квитки до екскурсійних обєктів, особисті витрати.

Contemporary dance

Регулярні заняття двічі на тиждень протягом півтори години. Щомісяця (кожні 8 занять) міняєтиметься напрям роботи. Напрямки на найближчі три місяці - contemporary floor work. contemporary jazz. contemporary dance improvisation.У березні будемо підкорювати "техніку партеру". тобто основна робота спрямована на дослідження руху на нижньому рівні. Це допоможе грамотно опускатися та підніматися, безпечно виконувати різні елементи, вдосконалити свою техніку, набути нові навички, зміцнити фізичний стан свого тіла, провести час з користю, завести нові знайомства, відкрити для себе насолоду від кожного руху та багато іншого.   ЦінаАбонемент 1 місяць - 600 грн або 800 грн (ціну ви можете обрати самі) місяць починається з дати вашого першого заняття.Разове заняття - 100 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Курс "Майстер манікюру: професіонал"

Тривалість навчання: від 10 до 14 днів.Повністю забезпечуємо моделями. По закінченню курсу Ви оволодієте технікою обрізного манікюру, Spa-манікюру, парафінотерапії, зможете самостійно створювати різноманітні дизайни,стати справжнім фахівцем у мистецтві манікюру!New! - відтепер ви матимете можливість підтвердити свою кваліфікацію за стандартами КССК! Іспит приймають атестовані викладачі за стандартами КССК (Комітету стандартів салонів краси України)Всім учням школи видаються карти на знижку на придбання матеріалів!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Вечірній рисунок

Приходять усі бажаючі рисувати з натури. Позування по 10-15 хвилин упродовж двох годин. Є перерва для дзвінків , розмов та відпочинку. Вартість участі 50 грн.

Лагідна йога

Ніколи не пізно починати ! спокійна і лагідна йога для тих, кому за 45.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Тихий жіночий вечір

У повсякденному житті не вистачає часу на жіночі посиденьки? Втомились від щоденної рутини і бажаєте розслабитись? Запрошуємо в Майоран на тихий жіночий вечір. Пропонуємо провести час з користю для свого тіла та душі, а саме: відвідати заняття з йоги, погрітись у неймовірно ароматних кедрових фітобочках, а також завершити цей чудовий вечір релаксуючим масажем! Вартість:Йога+фітобочка=500 грнЙога+фітобочка+масаж=800 грнЙога+фітобочка+скрабування=1000 грн   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Жіночий бокс. "Українські левиці" - Збірна Польщі
22.03.2019 18:00

Ще зовсім нещодавно Львів палко підтримував «Українських отаманів» у змаганнях Всесвітньої серії боксу, а відтепер переможну естафету нашої команди підхоплюють неймовірна команда «Українські левиці»Вперше в світі, Європі, Україні та Львові — Ліга Жіночого Боксу!Новий шоу-проект створений з метою показати Україні та світу, що жіночий спорт може підкорювати серця тисяч глядачів.Нашу державу представлятиме команда «Українські Левиці», до складу якої увійшли найтитулованіші та найдосвідченіші українські спортсменки.Окрім неймовірних боксерських баталій глядачі стануть свідками яскравої концертної програми. Зірковим хедлайнером першої матчевої зустрічі стане не менш відома зірка українського шоу бізнесу, ім’я якої ми повідомимо незабаром.   Квитки можна придбати за нижчевказаними посиланнями.

Благодійний концерт "Джерело скликає друзів"

Радо запрошуємо на Благодійний концерт "Джерело скликає друзів" з нагоди 25-річчя Центру на підтримку дітей та молоді з особливими потребами "Джерело".Отримані кошти з продажу квитків та спонсорських надходжень будуть спрямовані на забезпечення потреб Навчально-реабілітаційного центру "Джерело". А зараз, робота кипить! Ми активно працюємо для того, щоб організувати для всіх нас незабутнє свято.На Вас чекає багато несподіванок та приємностей. Більше інформації щодо програми концерту та продаж квитків незабаром у події!Благодійний концерт відбудеться за підтримки Львівської міської ради. Радо запрошуємо усіх провести цей недільний вечір у затишному колі Друзів Джерела!

Благодійний фольк-баль "Перелаз'"

Щорічний Фольк-баль «Перелаз’» - благодійна подія на підтримку талановитих та потребуючих студентів УКУ. «Перелаз’» - це передусім родинна забава в українському стилі, яка щороку об'єднує понад 100 родин провідних підприємців Львова та України, однодумців, які поділяють ідеї та цілі Університету, та фінансово підтримують його.

Канікули Простір ДімДім

Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Ліпка з глини"

Захід відбудеться в рамках Проекту соціальної дії "Майстерня Щастя" (відділ юнацтва).

Тренінг "Вирішення конфліктів у стосунках" Ренді Маршалл

Безпрецедентна подія! До Львова завітає спікер світового масштабу - Ренді Маршалл - phD, президент Коледжу спікерів (США), автор книг, бізнес-тренер, тренінги якого уже відбулися на 6-и континентах світу. Серед клієнтів Ренді: Bank of America, New York Life, American Express, Financial Group Mass Mutual та ін. Він проведе семінар "Вирішення конфліктів у стосунках". Адже кожен з нас рано чи пізно, так чи інакше, має справу з конфліктами: вдома, в бізнесі, серед колег чи друзів. Ми будемо говорити про вирішення конфліктів та відновлення любові та поваги.Тренінг можуть відвідати підлітки 11-16 років та їх батьки.Вартість участі 200 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Summer Of Your Life with AEGEE-Lviv

Прийшла весна, але ти уже рахуєш дні до літа і все ще не знаєш де і з ким провести ці теплі, весняні та сонячні дні. Не турбуйся, AEGEE тобі в цьому допоможе.   AEGEE - молодіжна європейська організація, яка надає безліч можливостей для молодих людей зі всієї Європи. Чим ми займаємося та як живемо ти зможеш дізнатися в середу.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Обласний день читання

Закликаємо читачів дитячих бібліотек міста долучитися до акції «Березень. Читають всі!» і взяти участь 20 березня у Дні читання.Ідея проведення Обласного дня читання народилась у працівників Львівської обласної бібліотеки для дітей, і ця акція вже стала доброю традицією на Львівщині.   20 березня в усіх бібліотеках дітям читають вголос одну і ту ж книгу. Цьогоріч для голосного читання організаторами обрані книги Туве Янссон про славетних Мумі-тролів.   2019 рік – ювілейний для видатної фінсько-шведської художниці, письменниці, лауреата премії імені Г. К. Андерсена – 9 серпня виповнюється 105 років з дня народження Туве Янссон.

CG Meetup #10 Неформальна вечірка + Challenge

Особливості створення локацій великих проектів, через призму роботи із великою студією. І ще трішки секретів по роботі за кордоном. Це все на CG MEETUP #10.Із вище сказаним нас познайомить Ростислав Загорнов (Rostyslav Zagornov) – СG художник із Лондона, який працював над METRO: Exodus, The Crimes of Grindelwald, Bladerunner 2049.Як і минулої зустрічі спробуємо в неформальній обстановці поговорити про улюблений СG.Працюємо в такому режимі:19:00 - 19:15 / Приходимо, знайомимось19:15 - 21:00 / В форматі відео-зв’язку до нас приєднується Ростислав.21:00 - 22:00 / Музика, живе спілкування.   Важливо! До цього мітапу буде проведений Challenge, за деталями слідкуйте в наступних постах події.Також, Ростислав проведе розбір ваших робіт. Хто зацікавлений скидайте в повідомлення M:dusa CG   Вартість: 150 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Акційна пропозиція на крафтове пиво

Навіть не знаємо, що має статися, щоб ми в пабі Білий Лев перестали вас тішити акціями, які завжди щедро пропонуємо кожному відвідувачу. Смакуй крафтове пиво щовівторка зі знижкою -30% і буде тобі щастя.

Crazy Wednesday

Art Pub, Karaoke - Crazy Wednesday, -20% for all Sushi Show Bar - Dirty hotel Enter: Free for girls to 00:00. Boys: 50 UAH   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Singin Sunday

Art Pub - Steak Day, -20% for all steak Karaoke - Singin Sunday Show Bar - Be my teacher Enter: Free for girls to 00:00. Boys: 50 UAH   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Прем'єри Люм'єрів "Людина з кіноапаратом"

Збираємося у кінопідвалі Книжковий ЛЕВ дивитися німий експериментальний документальний кінофільм видатного режисера Дзиґи Вертова «Людина з кіноапаратом» (1929).Це хроніка одного дня з життя великого міста, зафіксована «камерою-кінооком» – техніка, в якій режисер працював спільно з братом-кінооператором Михайлом Кауфманом. Декораціями стрічки слугують вулиці, будинки, вітрини, авто тогочасних Києва, Одеси й Харкова, а актори – звичайні люди, які живуть своїм звичним життям.У «Людині з кіноапаратом» реалізовано багаторічні експерименти та теоретичні напрацювання творців у сфері операторського мистецтва та монтажу, тож фільм став своєрідним кінематографічним посібником для багатьох майбутніх режисерів. Стрічка вважається одним із найголовніших маніфестів світового кіноавангарду, а 2014 року посіла першу сходинку найавторитетнішого кінорейтингу від Британського кіноінституту (BFI).Квиток: 50 грн.   Зареєструватися та придбати квитки можна за вказаними посиланнями.

Globe: Отелло
20.03.2019

Вбивчий, замішаний на пристрасті, ревнощах і владі трикутник Отелло-Яго-Дездемона оживає в постановці «Глобуса» зусиллями видатних акторів. Такого запеклого Отелло ви ще не бачили. Такого порочного Яго - теж.   Квитки можна придбати у касах кінотеатру, або онлайн за вказаним посиланням.

Розмова з сином та документальне кіно

Дізнатись більше про Станіслава Єжи Леца яким він був, з уст родини допоможе розмова із сином письменника - Томашем де Туш-Лецом. Також, нам випаде чудова та свого роду унікальна нагода подивитись документальні відеофрагменти, що висвітлюють останні роки життя Леца у Варшаві.