Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
CLUB Самотніх сердець

За мотивами комедії "The Cemetery Club" («Цвинтарний клуб») Опосередкований переклад з англійської Лариси Старченко.    Режисер-постановник — з.а. України Тетяна АркушенкоХудожники-постановники — Михайло Михащук, Наталя ТарасенкоПостановка танців — Нінель Зберя Відеомонтаж — Дмитро АкімовПомічники режисера — Костянтин Шелест, В'ячеслав Жуков   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Сватання на Гончарівці"

Казали люди, коли сватаєшся до дівки, то треба дивитися і на дівку, і на придане. Але ж воно по різному буває…Може бути гарна дівка, а скринь нема. А як є скрині, то дівка якась не до ладу. А ще казали, що потрібно добре дивитись, бо любов, то – любов, а гарбузи на городі ще не перевелися.Вродливі дівчата та мужні хлопці, запальні танці та співи, вир емоцій та почуттів. "Сватання на Гончарівці" – це наш дух, наша традиція, наша історія! (Олеся Галкановакерівник бюро НАУД театр ім. М. Заньковецької) Заньківчанське "Сватання на Гончарівці" – це три години жартів, пісень і танців. З боку переповненої глядацької зали – це три години сміху та оплесків. Дійство відбувається під живий супровід оркестру. Музику для "Сватання" написав львівський композитор Сергій Рудей. Народні пісні до вистави добирав сам Стригун – це тексти, що, за словами Федора Миколайовича, "лягали на душу". (Тетяна Козирєва"Високий замок" 07.12.2009)   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Ханума"

Більше 120 років живе на сцені твір відомого грузинського драматурга А. Цагарелі "Ханума". Цю відому комедію-водевіль автор написав ще 1882 року. Проте її сюжет є актуальним й досі – адже кожна жінка прагне щастя в образі зразкового чоловіка. Не молода, та дуже приваблива сваха Ханума у розквіті сил шукає наречену для збіднілого князя. Проте у неї з’являється суперниця Кабато, яка всіляко намагається їй перешкодити.Цю виставу сміливо можна назвати гімном народній винахідливості та душевній щедрості. Грузинський колорит з чудовою музикою та жартами припаде до смаку усім. (Леся Кічура - редактор літературної частини НАУД театру ім.М.Заньковецької). Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Романтична мандрівка"

Музиканти-віртуози – Заслужена артистка України Лілія Гратила та Заслужений діяч культури Польщі, лауреат численних міжнародних конкурсів Сергій Григоренко представлять яскраву, «літню» програму з найвідоміших творів для скрипки та фортепіано. У програмі під назвою «Романтична мандрівка» прозвучать твори В.А. Моцарта, Н. Паганіні, Г. Венявського, Ф.Шопена, М. Скорика та ін. Програма концерту:В.А. Моцарт - Соната для скрипки та фортепіано №18, Соль-мажор, К.301Ф. Крейслер – «Муки кохання», «Радість кохання», «Чудовий розмарин»Г. Венявський – «Легенда»Ф. Шопен – Два Ноктюрни: Oр.27 №2 Ре-бемоль мажор, Oр.15 №1 Фа мажорН. Паганіні – КантабілеП. Сарасате – «Андалузький романс» Ор.22 №1К. Дебюссі – ВальсА. Солтис – «На полонині», «Марш», «Танок»М. Скорик – «Іспанський танець»Лілія Гратила – скрипкаСергій Григоренко – фортепіано   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "New Age Classics"

Трішки Моцарта, багато хітів та ще більше музики з улюблених фільмів та серіалів – такою буде програма концерту «New Age Classics». Улюблені мелодії прозвучать у виконанні струнного квінтету. І якщо класичним творам Моцарта треба тільки аплодувати, то пісні Adele, Nirvana, Louis Armstrong можна також підспівувати! А ще музиканти впевнені, що Ви точно не чули мелодій з «Гри престолів», «Титаніка» і «Піратів Карибського моря» у такому виконанні! YOUNG Quintet у складі:Катерина Шалайська – скрипкаСергій Гаврилюк – скрипкаМарія Панчук – альтОксана Литвиненко – віолончельОлександр Міщук – контрабас   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Cello-Vox"

Оксамитовий тембр віолончелі у поєднанні з проникливим мецо-сопрано створять чаруючу атмосферу концерту «Cello-Vox». В програмі концерту – твори композиторів доби бароко, романтичні композиції та віртуозні твори Г.Ф. Генделя, К. Сен-Санса, С. Рахманінова, Ж. Оффенбаха та ін.Виконавці цього концерту – молоді українські музиканти, які з успіхом виступають у багатьох країнах світу – Франції, Бельгії, Угорщині, Польщі, Швейцарії, Італії, Південній Кореї та Австрії – Лілія Нікітчук (мецо-сопрано), Максим Римар (віолончель), Аліна Шевченко (фортепіано).Виконавці:Лілія Нікітчук - мецо-сопраноМаксим Римар - віолончельАліна Шевченко - фортепіано   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Відкритий мікрофон

За перемогу у Відкритому мікрофоні можуть змагатись не більше 10 учасників. Реєстраційний внесок - 60 грн. Кеш закидуєш у банк вечора. Переможець Відкритого забирає всі гроші.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Raйon Gathering on Ganok: Tell 'EM

Межі між вуличним стилем і високою модою сьогодні стають все менш виразними, а непоєднювані на перший погляд явища, можуть гармонійно існувати, як одне ціле. Львівський бренд Raйon має на меті показати всьому світу, що українська культура і стиль є невід‘ємною частиною цієї тенденції.27 липня в суботу Raйon представить на Ґанку свою першу колекцію Tell ‘Em, головна ціль якої – надихнути людей не соромитися демонструвати своє бачення.Це подія нового формату, що об’єднає в собі міні фешн-показ і хіп-хоп тусовку під сети Sempai (Київ), Varlam (Lviv) та Sasha Serf (Київ).План такий: ⁃ 20:00 – початок ⁃ 21:00-21:30 – показ (Varlam) ⁃ 21:30-22:30 – Можливість придбати речі від Raйon ⁃ 22:30-23:00 –VELEGURA ⁃ 23:00-01:00 – Sempai ⁃ 01:00-03:00 – Sasha Serf   Деталі за вказаним посиланням.

Вечірка для тих, у кого немає планів
20.07.2019 23:00

В сучасному світі щось планувати це вже не просто скучно, а й нерозумно. В нас є вільна субота і немає планів, тож буде вечірка для тих, у кого немає планів на цей вечір. Гадаємо, що ми такі не одні та впевнені, що є багато хорошої музики, яка має звучати цієї суботи. Планувати нічого не потрібно, потрібно лише захотіти та прийти.   Вхід: 50 грн.  

2007 Party

Будемо повертати 2007 рік у Львів! А зроблять це для нас гурти Burning September та The Wanderer. Вони дуже серйозно готуються до цього заходу і обіцяють вам - шанувальникам Amatory, ТКН, Stigmata - влаштувати справжнє шоу.2007-й - це ціла епоха Року. Всім бажаючим перенестися на кілька років назад і з головою зануритися в музику, пропонуємо на вечір забити на всю херню, закинути модні гаджети і відірватися під звуки молодості!Вхід вільний.

Revolium
20.07.2019 21:00

Ми перевернемо твоє уявлення про ді-джеїв та електронну музику!Новітні технології дістались і клубного світу – космічний проект Revolium та його Futuristic DJ Show прямо з планети Драйв повертається на головну сцену Malevich Night Club.   Вхід: дівчатам – 100 грн, хлопцям – 200 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Барбекю під музику!
19.07.2019 20:00

Коли немає можливості скуштувати м’яско і рибку з мангалу на свіжому повітрі - не журіться! Бо ми завжди готові прийняти вас і ваших друзів на нашій літній терасі в готелі Ramada Lviv! А щоб остудити розпечені тіла - прохолоджувальні напої з коктейльної карти, розливні холодні і духмяні пиво і квас! А щоб надати вечору романтики – даруємо можливість послухати якісну музику і потанцювати!Бо щоп’ятниці в нас ДіДжей сети з живим саксофоном! Тож обирайте до смаку! Вхід вільний для всіх!Live DJ SET with saxophone 5.07 і 12.07 20-30 – 22-30 Funky-house party with Yaroslav Protsiv 19.07 20-00 – 22-00 «Lounge The Summer» with LovelySax 26.07 20-00 – 22-00 «Feel the Summer» with LovelySax   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Вечір пам'яті Честера Беннінгтона
20.07.2019 18:00

Друзі! Наближається сумна дата для всіх нас. 20 липня, два роки, як не стало нашого Честера.Давайте проведемо вечір пам'яті великого вокаліста!   Поспіваймо улюблені пісні під гітару, подивимось кліпи, відео з туру, смішні щирі моменти з Честером, створення альбому. На вас чекатиме приємна дружня атмосфера та спогади, варті пам'яті нашого кумира. Частину грошей буде перераховано на розвиток лінії довіри в Україні, той самий Mental Health, яким так щиро опікується дружина фронтмена Талінда.   Чекаємо на вас, шанувальники!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Виступ гурту "Midnight Colours"

Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Психосоціальна рольова гра "Королівство"
20.07.2019 11:00

Психосоціальна рольова тренінг-гра.Рольова тренінг – гра «взята» з рук автора, Данііла Хломова, засновника найбільшого гештальт-інституту Східної Європи. Умови участі – бути собою.Буде цікаво тим, хто має сумніви або цікавість щодо свого місця в колективі, соціумі; тим, хто працює над собою та цікавиться динамікою змін; тим, хто хоче цікаво та з користю для себе провести час.   Гра багатофокусна:Гра очима гравця. « Хто Я? Яка саме моя роль в Королівстві (в житті)? Це випадковість – чи моя воля? Які емоції та почуття пов’язані з нею?».Гра очима гравців: "Хто навколо?» Які стратегії обирає кожен гравець? З яких міркувань діє та що отримує насправді? Чи керує гравець своїм життям – чи ним маніпулюють інші? Мотивація та Іллюзії: як бачить себе гравець – як його сприймають оточуючі?Гра очима ведучого та гравців: Кожен з нас є частиною суспільства. Яке суспільство ми збудували у субпросторі гри? Його характеристики, особливості, потенційності.    Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Психологічна гра "Бути Жінкою"

«Бути жінкою» – це настільна гра, яка належить до категорії так званих «серйозних» ігор. Це інструмент перевтілення в одну з восьми унікальних героїнь. Усі вони мають магічні супер-сили, але потрапляють в ситуації з реального життя, борються за рівні права і будують своє щастя. Для цього їм доводиться долати упередження, несправедливість та інші перепони на шляху до успіху. Особистості героїнь у грі відповідають реаліям України, яка перебуває у стані війни, і де жінки активно долучаються, як до громадського активізму, бізнесу, навчання, побудови стосунків та сім’ї, так і до захисту батьківщини у лавах Збройних сил України. Гра розроблена експертами/ками українського благодійного фонду Stabilization Support Services в рамках проекту, що реалізується за фінансової підтримки Українського Жіночого Фонду.Для кого:- для всіх бажаючих;- для осіб +15   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Тренінг-гра "Життєвий Капітал"
21.07.2019 10:00

#ЖиттєвийКапітал - ноу-хау в навчанні дорослих та дітей, що поєднує: — Навиковий тренажер— Трансформаційно-психологічна гра— Соціально-економічний симулятор реальностіЦе єдиний тренажер, де оцифровано Ваші помилки в реальному житті. Гравець отримує відповіді на питання «Скільки грошей, часу, відносин він втратив (отримав), прийнявши певне рішення», конкретно, «до копійки», з поясненням логіки розрахунку.У грі змодельовані практично всі можливі життєві ситуації які так, чи інакше впливають на фінансове становище людини:- звільнення, або банкрутство;- емоційні, незаплановані витрати;- народження дитини чи отримання спадщини;- ризикові випадки з нерухомістю, машиною, здоров'ям;- ситуації пов'язані з літніми батьками;- вплив навчання дитини та саморозвитку на фінанси тощо.   Вартість 300 грн. Для вчителів діють знижки.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Lviv Ice Cream Festival
20.07.2019 - 21.07.2019
внутрішній дворик Ратуші

Хочеш погостювати у Солодкому Краї? Там, де всі їдять тільки тістечка-тортики-печивко, а морозива стільки, що й не порахуєш?Мрії всіх солокоїжок здійснюються на Lviv Ice Cream Festival, найсолодшому фестивалі цього літа! Тут зможеш спробувати смачнюче морозиво як від локальних виробників, так і від всіх відомих брендів.У Солодкому Краї весело всім: для діток будуть ігрові зони і майстер-класи, багато конкурсів і kids party щодня! А дорослі зможуть відпочити у лаундж-зоні, випити смачної кави\фрешів\смузі та посмакувати морозивом і десертами. Згадай свою найсолодшу мрію і приходь втілювати її у нашому Солодкому Краї.Якщо хочеш стати одним із чарівників, які творять свято - реєструйся за вказаним посиланням.   Вхід - безкоштовний.

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

Етнофестиваль

Спеціальний гість - Оксана Муха.

Шеф-стіл Руслана Сорочинського

Друзі, настав час нашому шефу Руслан Сорочинський зібрати друзів та прихильників його творчості за одним столом!Шеф стіл - це гастрономічне явище, в якому шеф-кухар розробляє особливе меню і особисто подає страви гостям, демонструє процес і запрошуює присутніх взяти участь у приготуванні їжі! Для дебюту Руслан обрав іспанську кухню, бо саме з неї почався його великий шлях у світ кулінарії!   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Гастровечір гавайської кухні

Гавайська кухня настільки яскрава, екзотична і різноманітна, що пропустити цей гастровечір у вас немає права)Найпопулярніші страви гавайської кухні:• Пої - страва з бульбоцибулин трав’янистої рослини таро. Вона є невід’ємної частиною повсякденного гавайського життя.• Лаулау – м’ясо або риба, які загортаються у бананове листя.• Поке. Автентичний рецепт цієї страви – це сира риба, зазвичай тунець, і рис. Зараз додають у цю страву й інші інгредієнти, наприклад овочі чи фрукти.Запрошуємо поринути у світ гавайської кухні разом з нами. Шеф-кухар Ігор Герилів (Igor Geryliv) приготує для вас національні гавайські страви та розкаже чим особлива кухня цієї країни.На Вас чекають 4 особливі страви + 3 позиції вина.Вартість: 750 гривень \ особа.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Авторський кулінарний вечір

Друзі, запрошуємо Вас на авторський кулінарний Італійський вечір у Tartufo Trattoria!Відкриємо для Вас таємниці Сицилійської кухні, продегустуємо розкішні вина цього регіону, а на аператив почастуємо нашими фірмовими коктейлями.Давіде Лагомарсіно як завжди вразить Вас.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Виставка Сергія Міхновського "Абсолют"

Абсолют (від лат. absolutus – необмежний) – те, що ні від чого не залежить, безвідносне. В ідеалістичній філософії і релігії – вічна, незмінна, нескінченна, першооснова світу (абсолютна ідея, Бог тощо). Про початок початку. Прапочаток всього передує ініціативі дії, причому не лише людської діяльності. Вміст змісту від нуля (виключно) і до безмежності (виключно). Тобто абсолют. Нерукотворність недоторканості прямує до абсолютної образності вмісту. Абсолют одночасно творить і поглинає все. Навіть самого себе, навіть до моменту самого виникнення себе. Він існує в гіпотетичній точці ще до існування самої точки як такої, ще до існування навіть самої гіпотези про гіпотезу. Абсолют був, є і буде невичерпний. Крапка – це забагато, ніщо – є все!

Презентація книги "Варта у Грі. Артефакти Праги"
25.07.2019 18:30
вул. Дорошенка, 23 (Книгарня Vivat)

Книгарня «Vivat» та видавництво «АССА» запрошують на презентацію роману львівської письменниці Наталії Матолінець Nataly Matolinets «Варта у Грі. Артефакти Праги».   «Варта у Грі. Артефакти Праги» — знахідка для поціновувачів міського фентезі. Гра у Львові закінчилася — темна чаклунка Варта Тарновецька врятувала життя новому знайомому, дізналася найбільшу таємницю свого минулого і принагідно долучилася до перевороту в магічному правлінні. Отож, сповнені ентузіазму, Варта зі Златаном прибувають до Праги, щоби офіційно заступити на посади Вартових Центральноєвропейського конгломерату.   Вхід вільний.

Читання у темряві

Ми знову беремося за старе і збираємо вас задля того щоб кайфонути від літератури і музики. Писати можна довго про те, як саме це буде і що це буде, але найкраще ти просто приходь і відчуй на собі, як звучить сучасна поезія і музика. Читання у темряві лише додадуть до цієї суміші фарб і атмосфери. Ти пожалієш якщо пропустиш це!   Для слухачів вхід вільний.   Реєстрація за вказаними посиланнями.

Похід Сванетією, Грузія

Піший шлях найбільш, без перебільшення, привабливим маршрутом Грузії - гірським регіоном Сванетії!Сванетія - неймовірно красиве місце, звідки починається любов до справжніх гір. Всюди ваш погляд спрямований до грандіозних кавказьких крижаних вершин. Наш маршрут буде проходити через озера, ароматні зелені луки. Ми відчуємо запах гір і свободи. У грузинських селищах відвідаємо стародавні сванські вежі."Легкий похід Сванетією" запрошує учасників, які, можливо, ходили в нескладні походи Карпатами, або хочуть вперше піти в похід. Цей маршрут дозволяє пройти разом з дітьми від 10 років. Ми постаралися полегшити маршрут до мінімуму, але все ж це гірський похід, важливо це розуміти. Якщо ви готові трохи попрацювати і хочете отримати максимум вражень - поїхали з нами!   Вартість - 200 $   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Відпочинок на Дністрі та Бакота

Цей тур для тих, хто хоче поєднати гарний відпочинок? з легкою екскурсійною програмою. Ми пропонуємо пів дня проводити на березі Дністра або біля басейну, купатись та засмагати. Другу половину дня Ви проведете в мандрівках Поділлям.Вартість туру: 2900грн./особа*День 1 7-30 збір групи на залізничному вокзалі 08.00 виїзд зі Львова.10-00 можливе приєднання до групи в Тернополі (залізничний вокзал)13.30 обід м. Кам’янець-Подільський14.30 екскурсія містом. глядова екскурсія по Кам’янцю-Подільському, побачимо Старий замок, Вежу Рожанку, Олександро-Невський собор, Собор Петра і Павла, Турецький бастіон, Руські ворота, Вірменський ринок, Ратушу, пам’ятник туристу та багато іншого, дуже цікавого.16-30 перерва на каву☕17-30 екскурсія по Старій фортец20.00 поселення в готель, вечеря (входить у вартість) . Готельно-ресторанний комплекс «Ксенія» с. Врублівці. Детальніше про житло можете дізнатися на сайті готелю: xenia.com.ua.День 2 09.00 сніданок на базі відпочинку (входить у вартість)10.00 Екскурсія пароплавом по р. Дністер. 16-00 Вільний час.На базі відпочинку Ви зможете: користуватись басейном, за потребою підігрівається. Є окремий басейн для дітей.Позасмагати на ліжаках на березі р.Дністер, поплавати в самій річці.Замовити за додаткову оплату чани, більярд, мангали, орендувати катамарани та човни.18.00 вечеря (входить у вартість)День 3 Вільний день09.00 сніданок(входить у вартість). Вільний день.За бажанням можливий піший перехід в Китайгород.Єдине місце в світі, де силурійський вапняк виходить на поверхню. Внизу родовища витоки р.Тарнава.19.00 вечеря (входить у вартість)День 408.00 сніданок (входить у вартість).09-00 виселення з бази відпочинку.11.00 екскурсія Хотинською фортецею.13.30 Обід (варіанти обіду будуть надіслані разом з інформаційним листком)14.30 Спалеотур в печері Кришталева.22.00 прибуття до ЛьвоваРаннє бронювання до 1 квітня 2019 року Знижка 300 грн!Для дітей до 6 років без надання окремого місця безкоштовно. Для дітей до 12 років вартість туру складає 2600 грн., для школярів та судентів денної форми навчання вартість туру 2750 грн.У вартість включено: проїзд комфортабельним автобусом, проживання в готелі 3* 3 ночі 2-3 місні номери зі зручностями, 3 сніданки (шведська лінія), 3 вечері (1-ша страва, 2-га страва, салат, напій), подорож на пароплаві, екскурсійний супровід та вхідні квитки до екскурсійних об’єктів.Додатково оплачується: обіди, власні витрати

Тур "Кам'янець-Подільський, Чернівці і Бакота"

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Чернівці (обід, екскурсія університетом, містом, вечеря) — Кам’янець-Подільський (поселення в готель).2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, екскурсія фортецею та Старим містом, обід) — Бакота (огляд скельного монастиря) — Кам’янець-Подільський (повернення в готель).3 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — катання на кораблику по каньйону Дністра — Хотин (екскурсія по Хотинській фортеці) — Кривче (обід) — Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:00 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Host Family
18.07.2019 16:00

Host Family - це програма приймаючих сімей для іноземних волонтерів, які проводять соціальні проекти у Львові від міжнародної організації AIESEC.   Що це означає?Кожна людина або сім'я може прийняти в себе стажера або стажерів з інших країн від 2 до 6 тижнів, які приїдуть до Львова, щоби взяти участь у волонтерському проекті для покращення рівня освіти, екологічної ситуації та громадського руху в нашому місті.   Чому це потрібно?Покращити свій розмовний рівень англійської, подолати мовний бар'єр, дізнатися про іншу країну та мову, розказати про українські традиції та показати красу Львова - це все можна поєднати, прийнявши волонтера в себе.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас з живопису від Романа Хруща та Зірки Савки
19.07.2019 18:00

Спробувати себе у живописі, це саме те що потрібно влітку для повного відпочинку.З нами Ви зможете поринути в арт- відпочинок, малюючи за мольбертом, фарбами на полотні з відомими художниками Roman Khrushch та Zirka Savka. Ви не лишень релакснете, але й у фіналі отримати чудову картину зроблену власноруч.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Малювання для дорослих

Ви отримаєте незабутній досвід різних технік живопису і графіки: акварель по-мокрому, гуаш по фактурній поверхні з опрацюванням мастихіном, колаж, монотипія, олівець, туш-перо, суха пастель та інші. Навчитеся будуванню фігур, основам композиції, колористики. А також дізнаєтеся про закони гри світла й тіні. Повне занурення у творчий процес під час занять допоможе Вам перейти на новий рівень майстерності.   Цей курс підходить для всіх, хто відчуває в собі потребу у творчому самовираженні, збирає портфоліо творчих робіт, а також для людей, що бажають розширити свої художні навички. По закінченні курсу Ви отримаєте цілий букет емоцій, нових знань і прекрасних самостійно написаних картин.   Вартість 1 заняття (2 години) - 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Прокидайся і біжи
18.07.2019 07:00
Підвальна/Винниченка (Сквер на валах)

Легка пробіжка та ранкова зарядка - чудовий початок дня!А влітку - це ще й гарна можливість зловити прохолоду.Біжимо легким розмовним темпом в парк Знесіння і говоримо про:- основи тренувального процесу;- техніку бігу;- навантаження та відпочинок.Або не говоримо про біг взагалі;)Місце зустрічі: тренажерний майданчик біля Порохової вежі (за новим баскетбольним)Старт: 7:00.Клуб Ультра запрошує всіх бажаючих гарно розпочати день!

Бігові тренування з AtletLviv
19.07.2019 19:00

Підійде для осіб, які хочуть підготуватись до півмарафону та інших дистанцій.  Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Групове заняття на тренажері ПравИло

Тренування на ПРАВИ́ЛІ являє собою комплекс вправ - чергування коротких статичних навантажень і глибокого розслаблення. Цим методом тренувалися відомі силачі та атлети, а також його практикували в монастирях і бойових школах Заходу та Сходу. Загалом вправи на ПРАВИ́ЛІ сприяють:▪ швидкому оздоровленню й омолодженню тіла людини, активації гормональної та імунної систем;▪ швидкому нарощуванню фізичної сили, витривалості, пластики та зміцненню м'язів і зв'язок;▪ зміцненню психіки, волі, характеру;▪ загальному розслабленню із позбавленням фізичних та психоемоційних блоків;▪ за рахунок посилення кровообігу - зростанню нових капілярів і нервових закінчень, активізації відтоку лімфи, збалансуванню обміну речовин;▪ оздоровленню хребта, суглобів, внутрішніх органів, нервової та ендокринної систем.   Вартість: 2 людини - 300 грн/людтривалість - 2 години4 людини - 250 грн/людтривалість - 3 - 3,5 години   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

Літній табір у санаторії "Карпати"

Дитяча артстудія «Море» з радістю організує літнє дозвілля ваших дітей10 захоплюючих днів в серці Закарпаття серед мальовничої природи і свіжого повітря, якого так не вистачає жителям великого міста. Насичена та цікава програма, відвідини цікавих місць та смачнюююще харчування - це все і навіть більше чекатиме вас в нашому літньому таборі) Приєднуйтесь і ви подаруйте своїй дитині незабутній відпочинок!Реєстрація на сайті за посиланням нижче.

Майстер-клас "Фруктовий четвер"

Запрошуємо на дитячий майстер-клас "Фруктовий четвер". Будемо малювати фрукти, ягоди акриловими фарбами на полотні, грунтовому ДВП.   Попередній запис обов'язковий за нижчевказаним номером телефону.

Пробні безкоштовні воркшопи

У програмі для школярів:Три практичні воркшопи за персональними ноутами у команді професійних айтішників - провідних викладачів Академії:1. «Розроби власну 3D-модель у програмі Tinkercad» для учнів 11-14 років.2. «Створи унікальну ілюстрацію в інтерфейсі Adobe Photoshop» для учнів 12-15 років.3. «Зроби персональну анімацію у сервісі Animaker» для учнів 10-12 років.Поки діти будуть створювати свої ІТ-роботи програма для батьків:- 4 унікальні складові навчального продукту за методологією Інституту майбутнього США.- 4 освітні рівні та 2 школи в Академії.- 5 інновацій навчального процесу.- Інформація провідних викладачів студій – що будуть знати та вміти випускники Академії.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Танці в альтанці (salsa, bachata, kizomba, zouk)
19.07.2019 19:30

Щоп'ятниці танцюємо бачату, сальсу, кізомбу і зук в парку Франка, бо танцювати на свіжому повітрі в теплу пору року - безцінно.Розслабляємося та покращуємо свій настрій після робочого тижня.Вхід вільний.   Деталі за вказаним посиланням.

Вечір пам'яті Честера Беннінгтона
20.07.2019 18:00

Друзі! Наближається сумна дата для всіх нас. 20 липня, два роки, як не стало нашого Честера.Давайте проведемо вечір пам'яті великого вокаліста!   Поспіваймо улюблені пісні під гітару, подивимось кліпи, відео з туру, смішні щирі моменти з Честером, створення альбому. На вас чекатиме приємна дружня атмосфера та спогади, варті пам'яті нашого кумира. Частину грошей буде перераховано на розвиток лінії довіри в Україні, той самий Mental Health, яким так щиро опікується дружина фронтмена Талінда.   Чекаємо на вас, шанувальники!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

ФРІ-табір "Cab Camp 2.0"

В тебе часто траплялися випадки, коли допомогу можеш надати тільки ти? Наприклад, коли стаєш свідком чи учасником ДТП; коли бачиш, як інша людина зламала ногу, підвернувши її на слизькій бруківці; коли бачиш непритомну людину , в якої відсутні ознаки життя. Таких прикладів можна перелічувати безкінечно. Але, найголовніше, в будь-який момент ситуація може вийти з-під контролю: чи то під час подорожі, прогулянки, та навіть по дорозі на роботу чи на пари - ти опиняєшся в надзвичайній ситуації.Від вище описаних ситуацій не застрахований ніхто. Саме тому Львівська ФРІ та Курси першої допомоги CAB підготували цей табір, на якому учасники:- пройдуть повний курс домедичної допомоги;- випробують, відтренують, відшліфують нові навички на воркшопах та симуляціях.Також на тебе чекає:- ранкові руханки;- води гірської ріки;- ігри на знайомство;- підйом на г. Захар Беркут;- активний відпочинок в нашому наметовому таборі.   Вартість - 500 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Фільми Гая Річі: кінопоказ на даху
20.07.2019 21:30

«Карти, гроші і два стволи» (1998) - кримінальна комедія.Культове кіно, перший повнометражний фільм Гая Річі, який відкрив йому шлях у «велике кіно».Головні герої – четвірка друзів дитинства Еді, Том, «Мило» та Бекон. Сподіваючись заробити «легких грошенят», вони скидаються по £25 000 на те, аби талановитий гравець у покер Еді міг взяти участь у нелегальному картярському турнірі. Вони впевнені, що таланти Еді дозволять йому обіграти місцевого гангстера Гарі «Сокиру» Лансдейла. Але під час турніру, мафіозі махлює та виграє в Еді, після чого вимагає в друзів пів мільйона фунтів. Аби швидко віддати борг, хлопці мають провернути небезпечну аферу…«Великий куш» (2000)Група злодіїв, на чолі з «чотирипалим» Френкі, виряджених і загримованих під ортодоксальних євреїв, викрадає величезний діамант, який згодом стане «каменем спотикання»для всіх персонажів фільму. Хтось побажає відхопити собі «шматок»побільше, а для інших у пріоритеті буде тільки одне: зберегти своє життя, не ставши обідом для ненажерливих володарів свинячого рила.Ціна квитків на кіноніч - 130 грн.Кількість місць - 80.

Charity Cinema: Винні Зірки
20.07.2019 20:30

Історія кохання онкохворої дівчинки, яка зворушила весь світ - кінострічка "Винні Зірки" за романом Джона Гріна доторкнулась до сердець мільйонів глядачів. Команда Краса Рятує запрошує Вас на перегляд цієї надзвичайної історії, аби разом поміруквати про те, як це любити коли "Ми не маємо назавжди. Ми маємо лише один одного".Вартість: благодійний внесок 50 грн. Виручені кошти будуть спрямовані на підтримку проекту Я, Ніна, який ініціювала українська журналістка, акторка та телеведуча Yanina Sokolova.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Кінопоказ "Диявол носить Prada"

Андреа Сакс — амбітна дівчина родом з американської провінції. В погоні за мрією стати відомою журналісткою, щойно з відзнакою завершивши університет, Андреа приїхала підкорювати Нью-Йорк. Впевнена в тому, що червоний диплом гарантує влаштування на престижну роботу, вона розіслала резюме у всі відомі видання, проте відповідь отримала лише від Міранди Прістлі. Ця легендарна бізнес-леді багато років поспіль займає посаду головного редактора "Подіуму" - всесвітньо відомого модного журналу. Провінційний стиль Андреа не вписується у середовище високої моди, проте, дівчина і не думає здаватись...