Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Вистава "Соло для мідних труб"

Минуле визначає майбутнє, предки визначають нащадків, совість визначає присягу. Ідеї формують вчинки, вчинки формують цілі, цілі формують людину. Батько – минуле – присяга. Син – майбутнє – совість.Влада – слава – мідні труби...Чи таки – присяга? Василь приїздить доживати віку до сина. Василь вірить, що син шанує історію роду і Родинну Присягу. Василь ніколи не повірить, що син може піти у владу. Ілюзії Василя зустрічаються з реальністю... Юра проживає багате життя. Юра живе майбутнім, а не минулим. Юра прагне «Мідних труб». Юра зіштовхується з ілюзіями рідного батька. Сім’я любить і батька і діда. Сім’я бажає собі щастя. Сім’я не до кінця розуміє, хто їй це щастя забезпечить. Ілюзії сім’ї – схожі на ілюзії всіх сімей. «Соло, для мідних труб» – іди і слухай. А краще – дивись і слухай! (Орест Огородник, режисер-постановник, з. д. м. України)   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Голий король"

Вадим Сікорський: "П’єса Шварца і казки Андерсена – це різні твори, які мають схожу фабулу. Ми працюємо саме з п’єсою, де є вчинки людей, що нами правлять і беруть або не беруть на себе відповідальність. Мені не хотілося б, щоб розмова на задану тему була примітивною і в чоло. Тому образно кажучи, намагаємося уникнути плакатності. Не прагну, щоб люди робили певні остаточні висновки, прагну, щоб вистава спровокувала прагнення думати, аналізувати. Всі живемо тільки раз, і якість нашого життя не останню чергу залежить від тих, кому довіряємо ним керувати. Ланцюг провокативності такий: казки Андерсена спровокувала Шварца до написання п’єси, далі – цей твір-притча зацікавив театр, у мене завдання – зберегти рівень цієї розмови, а у мріях – піднятися на рівень вище. Сподіваюся, що й наша вистава стане такою, що у людини, яка прийде, з театром відбудеться діалог." (Розмовляла Тетяна Батицька, 24.03.2016 "Львівська газета").Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Сценічне читання п'єси "Сонячна лінія"

«Сонячна лінія» – це п’єса відомого драматурга та режисера Івана Вирипаєва, в якій він доводить типову подружню сцену до повної комедії абсурду. В центрі п’єси – нескінченний діалог Барбари і Вернера, які прожили у шлюбі сім років. О п’ятій ранку пара береться до спроби подолати перешкоди взаємного нерозуміння. Так, звичайна сімейна сварка переростає до рівня метафори людських стосунків загалом – від агресивних дискусій в інтернеті до міжнародних політичних конфліктів.   Іван Вирипаєв про «Сонячну лінію»: «Я хотів показати механізм, чому люди не можуть знайти контакт, що їм заважає. В п’єсі показано 5-6 таких механізмів: від банальних – коли ми не чуємо один одного і перебиваємо, до максимальних – коли ми сприймаємо реальність по-різному: коли один говорить: «Я зараз вибачився перед тобою» – «Що ти зараз зробив? Ось це ти зараз зробив?"   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Grande concert

Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Mozart Piano Gala

Виконавці :Ана-Марія Марковіна, фортепіано (Хорватія—Німеччина)Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко, диригентПрограма :- Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром Сі-бемоль мажор KV 238- Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром Фа мажор KV 459   Реєстрація за вказаним посиланням.

Концерт гурту Dостоевсkий FM

Ми давно хотіли зіграти концерт у Львові. Думали, планували, забували, знов планували. І ось нарешті це станеться.   Концерт гурту Dостоевсkий FMЦіна квитка: 150 грн.(Є приємна ціна для завбачливих – передпродаж 120 грн, при попердній оплаті нам, за деталями пишіть нам повідомлення)Приходь слухати, співати, сміятися, дихати, і просто насолоджуватись життям.

Вар'яти шоу
19.06.2019 19:00

Вар'яти ШОУ було створено в 2010 році кращими представниками українського гумору.  Шоу позбавлене російської мови та нецензурної лексики, практично відсутні жарти «нижче пояса» та на політичну тематику – переважає побутова тема. Очільник шоу – відомий український телеведучий Сергій Притула. Сьогодні до складу Вар’ятів входять артисти: Володимир Жогло, Володимир Ковцун, Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук та Сергій Притула Придбати квитки можна за нижчевказаними телефонами.

Гумор-кабаре "Вечір Колєг"

Раді запросити вас в нову локацію для гумор-кабаре "Вечір Колєг" - Будинок Вчених.То буде елєгансько: ви всі в вечірніх сукнях і смогінгах, а ми зі своїми кращими номерами, які ви могли вже бачити, але хотіли б побачити знову.То буде концерт і зйомка для ТВ-каналу, тому очікуємо всіх наших колєг і коліжанок, бо ви в нас дуже файнютки.Отже чекаємо вас о 19:00 на келих ігристого а о 20:00 розпочинаємо зйомку.Для тих, хто вперше чує:Львів – місто традицій, які відроджуються. В 20-х роках минулого століття, в кожній другій кнайпі нашого міста лились жартівливі пісні під гітару чи фортепіано з під вусів поважних Панів, які тямили у файному гуморі. Це ті самі Колєгі, які запустили новий скетчком "Наші без Раші"Склад творчого колективу "Вечір Колєг" не так важливий, як атмосфера, яку створює кабаре в цілому) Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Leo Tuning Expo
23.06.2019 10:00

Вперше у Львові,такого ви ще не бачили!!"Leo Tuning Expo" -це сучасна виставка авто-мото техніки зі всієї України!!Більше 60 одиниць техніки на одній площадці,в один день!!На виставці будуть показані авто-мото:car: одиниці а також розробники даної техніки!!:sunglasses:   Для вашої цікавості ми розробили такі категорії:1.americanmuscle(американські мускл кари)2.stylelook(стильний вигляд)3.japantuning(японський тюнінг)4.motorlook(підкапотний вигляд,мотор)5.bestmoto(круті мотоцикли)6.supersport(супер спорт)7.stancecar(стенс автомобілі)8.coolwheel(круті колеса)9.germanytuning(німецький тюнінг)10.ussrclassic(ваз класика)11.4*4(круті позашляховики)12.loudsound(сильний вихлоп)   Супер шоу, багато кіловат звуку ,розіграші ,dj's,pj's -все саме найцікавіше в одному місці "Leo Tuning Expo"

Jazz Girls Party
20.06.2019 22:00

У джазі не тільки дівчата… Вечірка присвячена усім, хто любить жінок, віскі і джаз. Жінка розкривається у танці, чоловік – через споглядання за жінкою. Жінка – як музичний інструмент, потрібен час і бажання, щоб навчитися і зрозуміти, відчути і поєднатися.Тож, запрошуємо. Чоловіки, ніч для вас у стилі джаз і жінка.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

ЧеTwerk Night
20.06.2019 21:00

Не збавляй темпу – Чеtwerk Night в Malevich Night Club лише починається! Не прогав нового шансу показати всім майстерність своїх сідничок.   Вхід: дівчата – 50 грн, хлопці – 100 грн всіх.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Вечірка "Power girls"

Dj Soodnik, MC Лесик, Pj Show, Dj Blink B. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Nova band

Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Музичний виступ Тома Луголообі, Андрія Кохана, Марти Мальської, Богдана Мукомели
20.06.2019 20:00

Том Луголообі - рояль, Андрій Кохан - бас, Марта Мальська - вокал, Богдан Мукомела - барабани. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону. 

Виступ кавер-гурту "Fryday"

У четвер на вас чекає акустичний кавер-дует, до складу якого входять вокалістка Надя Гасюк та гітарист, Артем Демченко. Оригінальне виконання улюблених найвідоміших та "найсвіжіших" англійських та українських хітів, створення незабутньої атмосфери у найатмосфернішому закладі Львова "Пструг, хліб та вино".   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Що? Де? Коли? Кубок міста Лева

Напередодні Дня Конституції та Дня молоді пропонуємо усіх небайдужих зіграти у неважке і цікаве ЩДК з великою кількістю українських реалій та отримати нагоду виграти приз від наших партнерів.   Формат проведення - 3х12.Редактори пакету - Едуард Голуб, Вікторія Маландіна.   Реєстрація за вказаним посиланням.

2-й етап Літнього сезону "Що? Де? Коли?" від BrainHub

Сезон складається з шести етапів, але до заліку увійдуть лише чотири найкращі результати.Ігри проводяться у двох локаціях:— Старгород Львів - чеська пивоварня;— Xrystofor - Христофорo.Тип турніру: Що? Де? Коли?Складність: нижче середнього.Учасники: всі охочі.Склад команди: не більше 6 гравців.Ігрова дистанція: 3 тури по 12 питань.Внесок за участь: 70 грн з учасника.Редактори: Олексій Чирков, Павло Муха, Олексій Головнов.Коротко про турнір:- ведучий ставить питання, команди протягом однієї хвилини на них відповідають;- усі команди грають одночасно, відповіді здають на картках;- переможцем етапу вважається команда, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей.   Реєстрація за вказаним посиланням.

#АйтіЩДК: Четверта гра

Цього разу на вас чекає:1. Класичні правила ЩДК2. Чорна, як сама ніч, тематика розминки.3. Додатковий залік - Передбачення. 4. Тепер іноді будемо робити тематичний дрес код, сподіваємось ця ідея вам сподобається. На наступну гру просимо вас одягнутися в чорне.   Необхідні умови для участі:1. Зібрати 1 чи 2 команди по 6 осіб кожна2. Зареєструватися за нижчевказаним посиланням.3. Сплатити внесок за гру у розмірі 3 000 грн (за одну команду).4. За потреби замовити безкоштовне персональне тренування.5. Запросити друзів на гру, аби вони вболівали за вас.6. Прийти та отримати задоволення від гри.

Фестиваль освіти "Вчителі майбутнього"
21.06.2019

Освіта - тема безумовно серйозна! І хоча нам вельми кортить, та ми з цим сперечатися не станемо! Але коли свої зусилля у бажанні звеселити і розслабити процес вчителювання поєднують Освіторія та холдинг емоцій Fest Lokal, у ділових костюмів, календарних планів, класних журналів, традиційних батьківських зборів, страхів перевірок і тому подібних освітніх нічних кошмарів не лишається жодного шансу! Вперше ми створили таке унікальне дійство минулого року. Було настільки фантастично, що ми зарядилися, запалилися та надихнулися робити такі події регулярно. Довго ми шукали, чим ще крутецьким, цікавезним, сучасним та прогресивним наповнити наш наступний фест... Адже ми точно знаємо, що вчителі майбутнього потребують тільки най-най-кращого. І ось нарешті, раді повідомити, що таки відшукали всі складники рецепту успішного освітнього фестивалю! А коли ж, як не напередодні літніх канікул та відпусток фінально відірватися? Давайте разом завершимо цей навчальний рік - фаново, драйвово та рок-н-ролльно у найкращих традиціях українських освітян 21-22 червня усім тренерським складом «Освіторії» пакуємо валізи та їдемо розважати й «освічувати» вчительську спільноту Львова! У програмі фесту: інтелектуальні лекції та дискусії з філософії освіти, практичні воркшопи, прикладні майстерки, презентації освітніх ініціатив і проектів, кавування з лідерами думок, безлімітний нетворкінг, творчі майстер-класи, інтерактивні квести, нетипові екскурсії чарівним містом Лева, запальні вечірки та ще купа сюрпризів, які ми поступово розкриватимемо впродовж наступних тижнів На свій розсуд, Ви можете відвідати як один, так і обидва фестивальні дні. Реєстраційний внесок одного дня складає 300 грн, двох - 500 грн з учасника.Внесок включає в себе відвідування всіх лекцій та майстерок, каву-чай, смаколики, розважальну частину та сертифікати. Внесок сплачується безпосередньо на місці.На території FESTrepublic можна смачно і доступно перекусити у будь-який зручний час! Тому у голоду немає жодних шансів зіпсувати вам настрій! Остаточно сформовану програму надішлемо за тиждень до Фестивалю всім зареєстрованим і ви зможете обрати заходи на свій смак, запит та настрій!P. S. Підтвердження участі надійде всім 1-го червня!З будь-яких питань - сміливо звертайтеся за електронкою

Фестиваль Родосвіт

Фестиваль системних розстановок «Родосвіт» у Львові 21-23.06.2019!Три дні, наповнених самопізнанням, терапією души, системними полями сім’ї та Роду, ресурсами цілей та інсайтами усвідомлень, радістю життя та загадковою, мистичною атмосферою старого Львова.Вартість білетів: -- 1500 грн.*для членів УАСР -- 1350 грн.Оплата на карту Приват банка: 5168742226125494 Крахмалюк Геннадій Васильовичза фестиваль "Родосвіт"

V Міжнародний фестиваль театрів ляльок "І люди, і ляльки- 2019"

Запрошуємо Вас взяти участь у V Міжнародному фестивалі театрів ляльок «І люди, і ляльки - 2019». Фестиваль проходитиме з 21 по 23 червня 2019 року на базі Львівського академічного театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» у місті Львові (Україна). Одне з основних завдань, що ставить перед собою керівництво фестивалю - це представити нашому глядачу, львів'янам та гостям міста, широкий спектр жанрів, стилістик, засобів, форм існування та життєдіяльності театру ляльок, зруйнувати стереотипи про обмеженість вікової категорії глядача. Просимо запропонувати нам роботу, яка на вашу думку якнайкраще представить Ваш театр, місто чи країну, познайомить глядача з культурною спадщиною Вашого краю, традиціями, колоритом національної мови. Для показу фестивальних спектаклів будуть задіяні чотири театральні майданчики міста Львова. Будуть організовані прямі ефіри на місцевому телебаченні.

Mega Snitzel & Wine Party. Вечір шніцелів-велетнів

Вечір велетенських шніцелів та австрійського вина. У програмі: історії від сомельє, розмова з шефом, дегустація вин, велика австрійська вечеря:- Тріо закусок: ростбіф, крем-сир із трюфелем, тартар.- Паштет із фруктами муштарда та виннимжеле.- Штрудель із баклажанами, сирами рікота та моцарела та трюфельним соусос.- Шніцель-велетень.- Морозиво із гарбузовою олією та насінням гарбуза. - Вина від сомельє.Ціна 800 грн.   Бронювання столиків за вказаним номером телефону.

Гастровечір в'єтнамської кухні

Як і всі кухні Сходу, в’єтнамська кухня дуже цікава. Багато з її традицій запозичені з Китаю та Індії, але не позбавлені самобутності.Особливу увагу приділено супам, в'єтнамці їх дуже люблять.Найзнаменитіший традиційний суп має дуже просту назву – Фо. Крім цього популярними є також: Бун реу – суп на основі крабової пасти з рисовою локшиною і томатами; Као Лау – локшина зі свининою і зеленню; Бань сео – смажені у фритюрі млинці з рисового борошна з різноманітною начинкою.Запрошуємо на гастрономічний вечір в Mon Chef Restaurant Тема – в'єтнамська кухняШеф-кухар Ігор Герилів (Igor Geryliv) приготує для вас національні в'єтнамські страви та розкаже чим особлива кухня цієї країни.На Вас чекають 4 особливі страви + 3 позиції винаВартість: 750 гривень \ особа.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Дегустація Новозеланських Совіньйон Бланів

Дегустація Новозеланських Совіньйон БланівЦей сорт та регіон за останній час стали шалено популярним, Існує маса цікавих виробників цього вина.Це буде не зовсім стандартна дегустаця, адже доведеться продегустувати більше 12 позицій!!!Дегустація відбудеться у форматі вільного стола.Гастрономічний супровід забеспечить Park. Art of RestВартість - 500грн.Кількість місць є обмеженою, тому не забувайте попередньо бронювання та робити передоплату.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Виставка "Cooperation Exhibition"

у Галереї Органного залу відбудеться нова виставка Cooperation. Це взаємодія різних мистецтв і митців: живопису Андрія Сагана, шедеврів з дерева Івана Жогло та музики гурту NAZVA.Андрій Саган — молодий львівський художник. “У своєму мистецтві я розглядаю тему взаємодії у світі”, — каже він. Cooperation — це продовження теми взаємодій, якою займаються митці. Проект Cooperation націлений на те, щоб показати конкретні приклади взаємодій навколо нас, показати різні практики/процеси, які творять продукт на стику ремесел.Cooperation показує "Who is who?".“Представлені на виставці роботи — це наша спільна робота з Іван Жогло. Він надає дерев’яним “відходам” нове життя. Елементи орнаментів моїх картин поєднані з дерев'яними роботами Івана. А доповнює все музика Nazva Music, створена під впливом моїх картин”, — каже художник.

Презентація книги Стівена Сігела "Картографи / Map Men"

Дещо більше, ніж просто яскравий заманливий клікбейт чи прагматичні плани міст, карти часто є глибоко емоційними розповідями: про провальні політичні проекти, про невдале зародження стосунків, і про стерті країни. У своїй книзі "Картографи" Стівен Сігал запрошує нас у подорож цими історичними драматичними сюжетами з детальним розбором карт, які творили і перекроювали світ Центрально-Східної Європи упродовж тривалого періоду світових воєн і революцій. Колективна біографія п’яти видатних географів періоду 1870-1950 р.р. Це – Альбрехт Пенк, Еугеніуш Ромер, Степан Рудницький, Ісая Бовмен і граф Пал Телекі. "Картографи" переосмислюють глибинні емоції, канву дружби і саг на багато поколінь, які стоять за авторитетними картами.

Виставка "Ангели"

Образ ангела: від ікони до масової культуриВиставковий проект «Ангели» – знакова подія для української культури і водночас наймасштабніший мистецький проект року. На три місяці у Львові буде створено унікальне середовище взаємодії культур, традицій та новацій на тлі образу ангела у світовому мистецтві.   Проект об’єднав:- понад 20 музеїв і культурних інституцій України;- 10 провідних експертів у галузі культури;- понад 400 шедеврів мистецтва різних епох, жанрів і стилів.Проект складатиметься з п’яти тематичних блоків, кожен з яких ознайомить глядача з одним із вимірів існування ангела. Виставкова й лекційна програма крок за кроком знайомитиме зі змістом сюжетів і значенням символів у зображеннях надприродної істоти з крилами, котра привертала погляд і думку тих, хто хоч раз у житті опинявся перед ним.

Екскурсія "Озеро Синевир та водоспад Шипіт"

Найгарніше озеро Карпат, центр реабілітації ведмедів, Пилипець із потужним водоспадом, панорама Боржави. План туру: виїзд зі Львова (07:00) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт та обід) - Синевирський перевал (фотографування та огляд карпатських панорам) – Національний парк “Синевир” (реабілітаційний центр бурого ведмедя та перехід до озера) — Келечин (дегустація унікальної мінеральної води) — Львів (повернення до 24:00).    Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Екскурсія "Кам’янець-Подільський круїз"

Краса Поділля, мальовничі каньйони річок, печери, нездоланні фортеці та круїз на теплоході!1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, поселення в готель о 19:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – круїз на кораблі по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) – Львів (повернення о 23:00).   Деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

10 родзинок Закарпаття взимку

Маршрут подорожі:1 день: Львів (виїзд о 08:00 год.) — Санаторій «Карпати» (екскурсія територією палацу Шенборнів) — Мукачево (екскурсія замком, обід) — Берегово (купання в термальному басейні, дегустація вин) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 21:30 год., вечеря).2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Ужгород (екскурсія містом, замком та обід) — Лумшори («варіння» в чанах) — Берегівський район (повернення в садиби орієнтовно о 20:30 год., вечеря).3 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Іза (дегустація сиру, купівля виробів із лози та огляд оленячої ферми) — Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі та обід) — Келечин (дегустація води) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

June Speaking Clubs

Ліііііто! Готові до подорожей? А знаєте як збиратись у заморські краї та особливості мандрування там? Цілий місяць у "Speak" гості ділитимуться з вами захопливим досвідом своїх пригод в далеких країнах. Як ви гадаєте, що найбільше стало їм у пригоді в мандрах? - Правильно, англійська мова!Якщо ви хочете подорожувати, але ваша англійська потребує вдосконалення, тоді приходьте до нас!Якщо ви багато подорожували і хочете поділитись цікавими історіями, а також потренувати свою англійську - так, вам до нас!В будь-якому випадку, на занятті буде цікаво і корисно усім. Чекаємо на вас у червні щовівторка о 18:15!Хочете вийти на новий рівень спілкування англійською? Тоді реєструйтесь за посиланням нижче. 100 грн - кожне наступне окреме заняття  640 грн - абонемент на 8 занятьДля найшвидших знижка! Реєструєтесь до 10.05 - отримуєте -15% на всі групові курси в рамках Літо з правильною англійською!P.S. Те, що ми вчимо із задоволенням, то завжди пам’ятатимемо. Правда?

Серія майстер-класів "Арт-терапія для батьків"
18.06.2019
вул. Котляревського, 22/2 (Західноукраїнський центр коучінгу та розвитку особистості)

11 червня , 18:30 – 20:00 годПрофілактика психосоматичних захворювань у дітей.- Що таке психосоматичні захворювання у дітей? - Як вони виникаю і що з цим робити?- Як батькам допомогти своїй дитині?- Знання + арт-терапія18 червня , 19:30 – 21:00 годПіднімаємо самооцінку собі, дитині, чоловіку/дружині.- Як формується самооцінка?Від чого залежить?- Яким чином ми занижуємо свою самооцінку?- Якими діями та фразами ми занижуємо сомооцінку дітям?- Як ми впливаємо на самооцінку партнера?- Знання + арт-терапія25 червня, 18:30 – 20:00 годВідновлення енергії або тайм менеджмент для мам.- Розбиремось що таке енергія? - Як порнути радісну та енергійну маму- Як стати дружиною, яка надихає?- Знання + арт-терапія.   Вартість участі у майстер-класі: 1 квиток- 200 грн , 2 квитка - 350, 3 квитка - 450, а також Ви можете придбати квиток на 2 майстер-класи вартістю 350 грн, та 3 майстер-класи - 450 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Курси гелевого моделювання нігтів. Арочна технологія

Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Йога з Мартою Чорною

Для для всіх учасників та гостей soma.майстерні тепер два рази на тиждень йога з Marta Chorna. Одразу після ранкової медитації.Йога – означає зв'язок. Це один із найкращих способів, вигаданих людством, відчути зв'язки в тілі і свідомості та здобути рівновагу.Марта Чорна - біохімікиня, консультантка по харчуванню. Сертифікована викладачка йоги (2016 рік) по міжнародних стандартах RYT 200 з тренерським стажем 6 років. Засновник двох працюючих йога-студій у м. Івано-Франківську.   Внесок:папірець на 8 занять - 650 грн.також на заняття можна приходити власникам папірця "дегустатор", "3 ковтки", та мега-папірцяразове заняття - 100 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.  

Забіг на 3 км "Ніч на Погулянці"
20.06.2019 21:00
вул. Вахнянина, 29 (парк Погулянка)

Ніч на Погулянці, версія "ЛІТО"!Традиційно зустрічаємося на центральній алеї парку Погулянка, щоб випробувати свої сили на дистанції 3 кілометри.Вартість - 100 грн. Оплата на місці старту.   Деталі за вказаним посиланням.

Контактна Імпровізація / Потік та Увага

Червень і традиційні четвергові КІ заняття та джеми.Цього місяця ми будемо занурюватися в потік контакту, уваги, підтримки та імпровізації з Kristina SkorubskaХристина понад 6 років практикує вільний танець Контактну Імпровізацію. Викладає сучасний танець та КІ у ЛНУ ім.І.Франка. Відвідує українські та закордонні проекти де знайомиться з новими напрямками та течіями. Радо поділиться своїм досвідом. Вартість 120 грн одне заняття або 400 грн весь курсокремо джем 70 грн.

Форум Відповідального Волонтерства

21 червня - Центр Шептицького, 203 аудиторія22 червня - Львівський геріатричний пансіонат   За підтримки ГО Українська молодь - Христові та Благодійний проект "Старість НА радість" запрошуємо Вас долучитись до Форуму Відповідального Волонтерства.Наша ціль - дати Вам цінні знання, що допоможуть з турботою та креативом провадити добру працю з людьми поважного віку.   Це будуть 2 насичені дні протягом яких ви:- Дізнаєтесь про особливості психології старших людей- Навчитесь позитивно впливати на емоційний стан людей похилого віку- Ознайомитесь з проблемами, пов'язаних з доглядом за літніми людьми та навчитесь їх вирішуватиКожен заслуговує на гідне життя в старості.Наша мета - допомогти тим, хто цього потребує.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Благодійна вечірка "Цвіт"

Ми, учні 19 школи HR New Generation від HR Кав'ярняня, запрошуємо Вас на благодійну вечірку, яка подарує Вам приємний вайб та емоції, а людям, які потребують - допомогу.Хочемо Вам розповісти про мету цієї вечірки: збір коштів для геріатричного пансіонату або, як кажуть в народі, будинку пристарілих. На жаль, ці люди залишилися зовсім самі або з опікунами, які не мають можливості їх утримувати. Серед цих дідусів та бабусь є справді обдаровані артисти та митці у минулому, а тепер - покинуті державою старенькі. Насправді, умови в пансіонаті далеко не ідеальні, бракує банальних речей.Тематика вечірки полягає в тому, що поки ти молодий, то цвітеш і пахнеш, але все відцвітає і молодість теж проходить. "Подумай про свою старість - попрацюй над кармою вже сьогодні".Ми в пошуках ще одного DJ, який має бажання стати частинкою цього невеличкого, але дуже важливого проекту. Вхід від 100 грн, бо, насправді, благодійності немає меж. А кожні 5 грн. з тематичних коктейлів також підуть у скарбничку.

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

Міський табір для дівчат Girls Rule!

“Феміністична Майстерня” запрошує дівчат віком 13-16 віком у міський табір “Girls Rule!” у Львові.“Girls Rule!” - це простір для розвитку лідерських якостей та втілення ідей. Бо дівчата рулять.У таборі Girls Rule! важливі для тебе теми представлені у навчальному та ігровому форматі. Будемо знайомитися, спілкуватися і цікаво проводити час.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.  

Табір X-lab: soft skills і особистісний розвиток

Щоб швидко читати, запам’ятовувати, бути впевненим у собі і розвинути лідерські навички, не потрібно бути вундеркіндом! Ваша дитина зможе цього навчитися у літньому таборі X-lab!Сьогодні soft skills дуже важливі! Адже у сучасному світі необхідно вміти критично мислити, бути впевненим у собі, не боятися виступати на публіці і вміти себе презентувати! У програмі табору:розвиток творчого і критичного мисленнянавички лідера та робота в командірозвиток упевненості в собіробота над соціальним проектомполітичні та громадські дебатинавички швидкочитаннятехніки запам’ятовування слів, облич і цифрораторська майстерність Діти матимуть заняття з англійської мови, екскурсії, відвідуватимуть корисні психологічні тренінги. Частина занять буде відбуватися на свіжому повітрі.Табір X-Lab розрахований на  дітей 10-12, 13-15 років. Табір триватиме щодня з 10:00 до 18:00.Деталі та запис за нижчевказаним посиланням.

Літній табір

Батькам так хочеться, щоб діти і влітку навчались та розвивались. Ви також цього бажаєте? Тоді вам у дитячу артстудію «Море»! Навчання у поєднанні з розвагами - і веселе літо вашим дітками забезпеченеТворчість, екскурсії, майстер-класи (та ін.) - це все те, що чекає на вас та вашу дитину в нашій студії. Провести час корисно і весело можна не тільки за містом! Чекаємо на вас.Зареєструватись можна у нас на сайті за посиланням нижче.

Музична урочистість "Голос серця" з нагоди 100-ліття Іри Маланюк

Музична урочистість на вшанування пам’яті 100-ліття примадонни світової опери.Одна з найвидатніших солісток Віденської, Цюрихської та Мюнхенської опер у 50-х та 60-х роках, оперна примадонна світової слави, чий голос звучав на всіх континентах – на оперних сценах Італії, Франції, Великої Британії, Іспанії, Аргентини й інших країн. А сьогодні звучатиме в одній із найвишуканіших зал Львова – у Матейківській залі Львівської політехніки. Одна з 6 найкращих у світі виконавиць Ваґнерівських опер. Тогочасна критика захоплювалася, публіка аплодувала стоячи: на оперних сценах світу співала «нова Венера, яка прийшла з України».   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Videoдень
22.06.2019 10:00

Godgiven Media проводить день відкритих дверей у приміщенні театру Гершом - для тих, хто сповнений натхнення та хоче знімати відео, але не має обладнання чи професійних навичок. Приходь з ідеєю власного відео (інтерв'ю, соціального проекту, роликом продукту, чи будь-яким іншим контентом), і ми допоможемо втілити задум у реальність.   Ми надаємо:- Світло.- Звукове обладнання.- Камеру.- Приміщення.- Професійний супровід.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Picnic & BBQ
22.06.2019 11:00
Зупинка марштурки №25, вул. Заклинських (біля кафе Моцарт)

Літо довго випробовувало нас і загартовувало. І врешті решт таки прийшло! Тому пропонуємо зустрітися і відсвяткувати цю феноменальну подію на пікніку! Це буде справжній Green Forest BBQ! Ви питали, нагадували, писали про це в своїх writing, і ми вас почули! В програмі - настільні ігри, рухливі завдання, йога, музика, танці, і, звичайно, їжа, яку ми приготуємо самі на вогнищі!Вартість: 100 грнГоворити будемо англійською , тож налаштовуйтесь і купуйте квитки у адміністраторів офісів Green Forest.Обов'язкова реєстрація за посиланням нижче.Захід відкритий абсолютно для всіх, тож кличте друзів!

День глядача зафільмуйся в кіноцентрі
18.06.2019 10:00

Дивитись кіноновинки щотижня? Разом з Львівським кіноцентром це реально!Тільки в нас ви зможете придбати квиток зі знижкою і переглянути всі світові кіноновинки!Відтепер, Щовівторка, квитки в кіно за спеціальними зниженими цінами - на всі сеанси вартість квитка становить - 40 грн. )Знижка не надається на фільми, обмежені меморандумом кінопрокатної компанії.  

Поклик вовка

Події розгортаються на борту підводного човна. Серед екіпажу є унікальний чоловік (Франсуа Сівіль) – він здатен чути найменші звуки, а усі види звуків, які він чув хоча б раз він може впізнати. Його кличуть «Золоте вухо». Проте одного разу слух підводить героя і через його помилку мало не гине увесь екіпаж. Бажаючи реабілітуватися, він мимоволі опиниться у центрі конфлікту, виправити який навряд чи комусь під силу.Французьку військову драму «Поклик вовка» зняв режисер та сценарист Абель Лазнак. Це творчий псевдонім відомого політика та дипломата Антоніна Бодрі. Тривалий час він займав високі посади при уряді Франції, був радником з питань стратегії та поведінки Міністерства внутрішніх справ. Набутий у цій сфері досвід Бодрі використовує при написанні сценаріїв. Під час підготовок до знімального процесу Бодрі цілеспрямовано уникав фільмів про підводні човни, аби не піддатися спокусі зобразити ті чи інші процеси на човні типовими клішованими методами.

За мрією

Головна героїня фільму Вайолет (Ель Фаннінг) виросла у невеличкому містечку та завжди мріяла про славу. Зазвичай вона співала у місцевих барах і зрідка чула оплески. Її талант помітив один з відвідувачів, а у минулому оперний співак. Влад (Златко Бурич) охоче береться допомагати дівчині розвивати свій талант. Якось у місто приїздять телевізійники для відбору на шоу талантів. Вайолет просить Влада стати її менеджером та допомогти перемогти. А також не втратити розуміння ситуації, коли прийде слава.Музична драма «За мрією» – це режисерський дебют актора Макса Мінгелла. Він знявся у понад 20 фільмах («Соціальна мережа»), втретє продюсує стрічку та вдруге сам пише сценарій. Виконати головну роль у своєму фільмі він запросив Ель Фаннінг. Усі сцени, де героїня має співати, Фаннінг зіграла сама. Не залучаючи дублерів, акторка усі належні за роллю пісні проспівала також сама. Світова прем’єра фільму відбулася на Міжнародному кінофестивалі у Торонто у вересні 2018 року.