Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:

Театр

Драмо-комедія "Той, хто платить"

В нашому світі – гроші вирішують все! А у світі Олександра – за гроші можна купити навіть… але не будемо розкривати інтригу! За предивним бажанням м’сьє Амількара і волею його тугого гаманця троє цілком чужих людей сплітаються тісними родинними узами, для того, щоб переконатися: є речі, які не продаються! Інтригуюча французька драмо-комедія Іва Жаміака про кохання і бухгалтерію примусить і замислитись і чимало посміятися!Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Шлюха"

У життя Романа Віталійовича, як винагорода за роки страждань у шлюбі з нестерпною жінкою, нарешті прийшло справжнє кохання. Здається, ніщо не може стати на заваді взаємним почуттям молодих людей, та, виявляється, є дещо сильніше від найсильнішого кохання. Режисура та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Сценічне рішення - з.д.м. України Олександр Семенюк Пластика - Лариса Медведєва Помічник режисера – з.п.к.України Андрій Фелик Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.  

Феєрія-бурлеск "Енеїда"

Початок 12.12 о 15:00, 22.12 о 18:00.   Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках "землі обітованої", обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання "сучої дочки" Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається. Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Чи падає влітку сніг?"

На День народження бабусі Катерини Андріївни збирається уся її родина – два сини, їхні дружини і доньки. Святкові страви на столі, а ось святкового настрою бракує. Бо раптом з шафи вивалюється той самий присутній у кожній родині скелет. Виявляється, що два брати – бідний вчений та заможний бізнесмен – вже три роки знаходяться у стані запеклої ворожди. І тут у голові старенької люблячої матері народжується геніальна ідея – вдати з себе божевільну, щоби примирити своїх синів. І спектакль (прийом «театр у театрі») починається. На сцені з’являється дивний старий із паперовими крилами за спиною, який називає себе архангелом Гавриїлом. Він говорить словами з Завіту про любов і ненависть, про каяття і прощення, і водночас пропонує чоловікам випити і закурити. А тут ще й бабуся заявляє, що збирається заміж за рудого юнака Ігорка… Сюжет все більше заплутується, і вже важко розібрати де гра, а де справжнє життя.А фінал вистави змусить усіх ще гостріше відчути любов до своїх близьких і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо – це наша родина. Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Rock Mozart Le Concert

14 грудня о 19:00 на сцені Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка — блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери — Rock MOZART LE CONCERT.Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!Rock MOZART LE CONCERT — це те, що повинен побачити й почути кожний!Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.Світова прем’єра MOZART L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою — розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 14 грудня о 19:00 у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка!У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.Не пропустіть цю яскраву можливість…

Шмітт Фредерік або Бульвар Злочину
15.12.2018 18:00
вул. Гетьмана Мазепи, 90

Спектакль "Шмітт Фредерік або Бульвар Злочину". Париж. 1850 р. Часи змінюються, проте почуття людей завжди залишаються однакові. Історія про великого актора 19 ст. - Фредеріка Шмітта. Драма.   Вхід платний. Деталі за нижчевказаними номерами телефонів.

Вистава "Чарівний сон"

15 грудня поч. об 11:00 год. та 13:00 год., 16 грудня поч. об 11:00 год. та 13:00 год.   Вистава до Дня Святого Миколая.

Обман без антракту "Кар'єрні ігри"

Лузерам вхід суворо заборонений: успіх не терпить слабкості! Фернандо не сумнівається ані в своїх силах, ні в тому, що отримає роботу у престижній  міжнародній команії "Dekia". Жодна співбесіда, і навіть троє "зубатих" конкурентів не видаються йому серйозною перепоною до мети… Але таємничі завдання невидимого рекрутера ламають "пряму" його ідеально спланованого дня... Любителям захоплюючих квестів рекомендується!Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Драма "На західному фронті без перемін"

За романом Е.М. Ремарка. Інсценізація О. Гнатковського Художній керівник постановки - н.а. України Ростислав Держипільський Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення – з.а. України Олексій Гнатковський Художник – Нікіта Тітов Відео – Юрій Овчар, VJ Group Cube Художник по костюмах – Олена Андрійчук Драма за однойменним романом Е.М.Ремарка про події 1917-1918 років - це пронизлива і відверта історія про війну і проти війни.  Вони - 20-річні хлопці, солдати Першої світової, "втрачене покоління". Їх вирвали із звичного життя… Їх жбурнули у кривавий бруд війни… Колись вони були хлопцями, що вчилися жити і мислити. Тепер вони — гарматне м'ясо.  Замість того, щоб жити і любити, їм доводиться стріляти і вбивати. Вони звикли до окопів і смертей, але зберегли людяність і здатність дружити. Солдати. Тисячі і тисячі навіки ляжуть на полях війни. Тисячі і тисячі тих, що повернуться, ще пошкодують, що не лягли разом з убитими.  Але поки — на західному фронті все ще БЕЗ перемін… Дійові особи і виконавці: Станіслав Качинський - Ігор Захарчук Петер Леєр - Олексій Лейбюк Пауль Боймер - Іван Бліндар Юрген Т‘яден - Євгеній Холодняк Альберт Кроп - Віктор Абрам‘юк Гайє Вестгуз - Микола Сливчук Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Заробітчанки або Мамо, повернись…"

 Трагедія сучасності  реж. Р.Держипільський за новелами з книги Н.Семенкович "На паперті колізею". Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен...  Інсценізація, режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Модільяні"

 Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Комедія "Оце так Анна ..!"

Прадавні люди, без сумніву, помилялися, гадаючи, що Земля буцімто тримається на трьох китах, адже  цілком зрозуміло, що цей феномен відбувається тільки завдяки Анні! Принаймні у цьому щиро переконані Бернар та Жаклін, у яких Земля тільки і робить, що з-під ніг вислизає. Молода парочка  вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але замість милої, "невинної", романтичної шлюбної зрадочки на них чекає пікантна пастка у власному домі і незліченні курйози… Однак ніхто і не підозрював на що здатна ця Анна!    Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Драма на дві дії "Солодка Даруся"

Драма за мотивами однойменного роману М.Матіос. "Життя — то трояка ружа... то чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку фарбу завтра уздриш..." Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок... Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця. Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва. Краща, за словами авторки, постановка культового твору.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Новорічне дійство та вистава "Дорога до Вифлеєму"

22 грудня початок об 11:00 год. та 13:00 год., 23 грудня - об 11:00 год. та 13:00 год.; 29 грудня - об 11:00 год. та 13:00 год., 30 грудня - об 11:00 год. та 13:00 год.

Комедія "Любов до гробу"

Неймовірна жінка вміє наповнити життя чоловіка, якого кохає. Вона щедра, пристрасна. Вона віддає всю себе цілковито. Від неї нікуди не дітися. Якщо ви намагаєтеся бути терплячим, вас звинувачують у холодності. Якщо ви відмовчуєтеся у відповідь на провокації, то ви автоматично стаєте "безсердечним монстром, що зіпсував усе її життя". І боронь Боже сказати чого зайвого, тоді вже знайте - ця інформація тепер працює проти вас. Все, ви в пастці! Але, на щастя, італійський драматург Альдо Ніколаї знайшов вихід. Попереджаємо, метод негуманний, тому секретний. Після перегляду прохання не розголошувати.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

On-line провокація "Інтимна зона"

Режисер вистави "Інтимна зона" Ростислав Держипільський наважується на сміливий театральний експеримент – вперше використати формат on-line провокації або реаліті-шоу в театрі. Не для епатажу, а для того, щоб поговорити з аудиторією вистави на серйозну тему – тему абортів, безпліддя і сурогатного материнства. Вистава має на меті ініціювати діалог, поставити питання – непрості й відверті – питання, на які суспільство поки не має однозначної відповіді.    Формат on-line провокації покликаний висвітлити ще одну тему - суцільне захоплення теперішнього покоління соц. мережами і "життям напоказ". Сьогодні вже не потрібно виходити з квартири, щоб зустрітися з друзями чи підглянути за сусідами у замкову шпарину. Поступово реальне життя переходить в простір on-line, ми все більше віддаємо перевагу трансляціям "наживо". Вже стало звичним неодмінно поділитися з інтернет-спільнотою світлинами того, що ми їмо на сніданок або у чому та з ким лягаємо спати. Реаліті-шоу на камерній сцені театру - це відбиток реального життя покоління 2000-х та спроба зазирнути в недалеке майбутнє і пофантазувати над тим, що може чекати нас там.   Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Концерти

Пори року

Катьдо де Пальма (скрипка, альт), Олександр Семчук (скрипка) та академічний камерний оркест Harmonia Nobile. У програмі твори: А.Віальді, В.А. Моцарта, А. П'яццоли, М. Ріхтера, Є. Станковича. Квитки можна придбати у касі філармонії.

Сергій Бабкін

Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться усією Україною вже цієї осені!Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.   Придбати квитки можна за нижчевказанним посиланням.

Leoband Orchestra

Напередодні Нового року LeoBand Orchestra вже традиційно запрошує відчути новорічний настрій та затишну атмосферу Різдва з програмою White Christmas.Пориньте у вир різдвяних святкувань зі звучанням улюблених хітів: Frank Sinatra - Let it snow, Jingle Bells; Elvis Presley - Blue Christmas; Andy Williams - It's The Most Wonderful Time Of The Year; Mariah Carey - All I want for Christmas is you; ABBA - Happy New Year; Wham! - Last Christmas; Chris Rea - Driving home for Christmas; Train - Shake Up Christmas; а також The Nutcracker, Carol of The Bells та інших святкових композицій.Новорічні пісні прозвучать у виконанні солістів Павла Ільницького, Оксани Караїм і чарівного Ladies' TRIO.   Придбати квитки можна за посланням нижче.

Піккардійська Терція

Свого часу гурт «Піккардійська Терція» здійснив цілу революцію на терені українського музичного простору. Колектив, що акапельно виконував класичні музичні твори, обробки народних пісень та авторські композиції, був висунутий на здобуття премії «Золота Жар-Птиця» у номінації «Кращий поп-гурт». За довгий час свого існування музиканти довели, що якісна музика, яка базується на класичних канонах та вокалі, теж може бути актуальною, сучасною та цікавою людям будь-якого віку. Недарма кожен концерт гурту збирає повні зали глядачів, які з захопленням чекають на своїх улюбленців. Квитки можна придбати в касі театру та за нижчевказаним посиланням. 

Концерт піаніста Майдану з альбомом "Захист вільних сердець"

Третій концерт Піаніст Майдану на честь виходу сольного альбому "Захист вільних сердець". Один з п'яти завершуючих цей рік концертів, за для яких, композитор покине зону бойвих дій на сході України та завітає до Вашого міста. Вечір фортепіанної музики в жанрі 'історична неокласика' у виконанні автора.  Під час концерту у Вас буде можливість придбати диск "Захист вільних сердець" з автографом композитора.

Старий Різдвяний Джаз

Тільки уяви. Напівтемна зала, таємнича тиша, світло відрами відблискує на відполірованому саксі. Ти заплющуєш очі. "Have yourself a Merry Little Christmas"... Різдво починається не з куті. Різдво починається з джазу. Ведучим вечора стане людина, закохана в джаз, радіоведучий і музичний продюсер Олексій Коган.На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова – безсумнівні зірки української джазової сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кистенев.Ти маєш це почути! Квитки можна придбати в касі театру або за нижчевказаним посиланням.

Оксана Муха "Різдвяний вечір"

Різдво з Оксаною Мухою: добрий вечір з добрими людьми!Уже традиційно співачка Оксана Муха запрошує на свої Різдвяні концерти. Цієї зими святкові концертні програми виконавиці почують в Івано-Франківську (8 січня, Драмтеатр ім. І. Франка), у Львові (9 січня, Львівська опера) та в Тернополі (15 січня, Драмтеатр ім. Т. Шевченка). Різдвяні вечори з Оксаною Мухою – це щира, душевна і дружня коляда. У новій концертній програмі співачки - автентичні та авторські колядки у цікавих аранжуваннях. Слухачі почують як рідкісні коляди з усіх куточків України, так і всім відомі колядки, що з року в рік звучать у кожній українській родині. Від тихої - до гучної коляди, як зауважує Оксана Муха. Не обійдеться, звісно, й без святкових прем’єр.– Що може бути кращим, величнішим, достойнішим, аніж прославляти Христа у часі Різдвяних свят, радіти Його народженню, вітати Його життя? - каже Оксана Муха. – Кожен із нас робить це по-своєму - так, як уміє. Я – на сцені, разом із найкращими музикантами, і разом із найкращими слухачами в залі! Уже чую, як ми гуртом колядуємо, як радіємо, як маємо добрий вечір! Чим більш дружно і більш згуртовано звучатиме наша коляда – тим більше світла з'явиться у серці кожного з нас і тим більше добра спільно принесемо у наш світ! Гостями Різдвяних концертів Оксани Мухи буде колоритний жіночий гурт «ЯгОди». Квитки – у касі Театру, а також онлайн

Олександр Божик

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр ваших емоцій! Світові хіти, авторська музика, класика у сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів – усе це органічно поєдналося в неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до «Книги Рекордів України»!Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоу-мен, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги Рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія має талант», «Італія має талант». Після свого феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».Квиток на концерт Олександра Божика у супроводі великого рок-оркестру – це найкращий подарунок до Новорічних свят! Музика Вівальді, Гріга, Coldplay, Imagine Dragons, Nirvana, AC/DC, Майкла Джексона, Ханса Ціммера та інших створять неймовірний настрій на увесь наступний рік! Родзинкою цьогорічних концертів буде презентація першого аудіо-диску Олексадра Божика! Будьте першими хто це почує!Не пропустіть, буде гаряче!

Notre Dame de Paris le concert

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститись, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди.Образи героїв взяті з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері».У концерті задіяно 100 артистів і тонни світлового і звукового обладнання.Тексти – Люк ПламондонМузика – Ріккардо Коччіанте   Квитки можна придбати в касі театру або за нижчевказаним посиланням. 

Rock Symphony

Rock Symphony — єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній. Підчас перформенсу ніщо неподільно, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення. Rock Symphony люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки — це ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.Нова програма у двох відділеннях з антрактом.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Сухішвілі

Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу. Їх називають: ураганом на сцені, чаруючим видовищем, унікальним феноменом, восьмим дивом світу! Так вміють тільки вони.  Заряджайтесь силою позитиву! Даруйте радість! 100 танцюристів та 2500 костюмів. Дивовижний оркестр та унікальні інструменти. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Їх танець кидає виклик законам гравітації! Це свято ви запам'ятаєте назавжди! Встигніть  придбати найкращі квитки заздалегідь за нижчевказаним посиланням!

Шоу

Сергій Притула. Гумор-шоу "Вар'яти"

Найбільш гастролююче україномовне гумористичне шоу країни – “Вар'яти-шоу” – вирушає в осінній тур. За 7 років існування хлопці дали концерти майже в усіх містах України. Більш того, вже стало доброю традицією в одному місті давати не один, а одразу два, навіть і три концерти за приїзд. І кожного разу “Вар’яти” видають нову 2-годинну програму. Всі свої історії артисти беруть з власного життя. Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому “Вар’яти” здобули народну любов. Тому на виступи приходять цілими родинами. Минулого року “Вар’яти-шоу” вийшли на новий рівень і з’явились в телепросторі. Цієї осені в ефірі Нового каналу вийде другий сезон телеверсії “Вар’яти-шоу”, який, за словами артистів, буде ще більш цікавим та захоплюючим. Приходьте на концерти “Вар’яти-шоу” і пориньте у світ сучасного якісного україномовного гумору. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Показ мод

Ми живемо в час швидких змін, де на людей впливають різні сили - релігія, культ споживача, оточуючі, рідні, друзі і мода. Щоб людині залишатися собою треба стати особистістю.Та хто ж ця особистість? Особистість це та, хто може вибирати, а не плисти за вказівками інших. "Стиль сильних особистостей" - це не просто показ моди, це вираження себе через речі та їх поєднання. Показ - що вартий вашої уваги і який, ми обіцяємо, нікого не залишить байдужим. Та це ще не все! На вас чекає не лише грандіозне шоу, а й чарівна музика, поезія та кавабрейк.Ми запрошуємо усіх охочих, вхід вільний.

Дизель Шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - їде у Івано-Франківськ з новою програмою! Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Вечірки

Jack Daniel’s Party
09.12.2018

Dj Nixon, Dj Bush JR. Розіграш віскі, подаруник від магазину I Jobs, Face контроль, dree код. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Students party
12.12.2018 22:00

Вхід для студентів безкоштовний до 00:00. Подарунки від магазину I Jobs, подаруємо 500 грн, безкоштовний коктейль. Фейс контроль та дрес код. Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Швидкі побачення!

Швидкі побачення - це можливість всього за годину познайомитися з великою кількістю людей протилежної статі, зустріти близьку по духу людину, другу половинку, та й просто провести час в теплій позитивній атмосфері нових цікавих незнайомців/незнайомок. А ще в нас класна музика і смачні напої.Зустріч проводиться повністю конфіденційно. Приходьте та насолоджуйтеся спілкуванням :)Поспішіть зареєструватися за нижчевказаним посиланням або телефоном.  

Pasage Lounge Zone
13.12.2018 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

Mama Boss
13.12.2018 22:00

Dj Lolita, Mc Malinin. Вхід дівчатам всю ніч безкоштовний, безкоштовне шампанське для усіх дівчат, подарунки від магазину I Jobs, розіграш великого ведмедя, фейс контроль, дрес код.   Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Забавляння на Андрея в Мулярових

Співи,танці,радості і забавляння. Замовляти столи за нижчевказаним телефоном.

ЛДА
15.12.2018 23:00

Лда це танцювальне дійство що відбудеться вночі. Різні звучання та швидкості звуку з вашими рухами)Line-up:23:00-00:00 Культура (Live) IF00:00-01:30 Mavka Lviv01:30-3:30 ??? (Live) Kharkiv03:30-05:00 Dj Zavgoth Ternopil05:00-??? Akodiyos IF

Вечірка "Lady in Red"

Вечірка "Lady in Red"(дрес-код одяг червоного кольору )"Lady in Red" (Леді в червоному) - це впевнена в собі жінка, яка швидко адаптується до нового, вона оптимістична і активна! Ця жінка енергійна та схильна до ризику, вона екстраверт."Lady in Red" -одночасно спокуслива і недосяжна, і саме через це така бажана!Вона щаслива жінка, мама, дружина , бізнес-леді, вона займається своїм саморозвитком та ще більше наповнюється та надихається у нашому клубі.Дівчата, цього разу «Клуб успішної леді» підготувавав для вас особливий вечір!(захід тільки для учасників клубу, проте ви ще можете стати учасником клубу до 14 грудня і відвідати вечірку "Lady in Red", умови вступу за телефоном)В програмі:Фуршет;Алкогольні напої;Знайомство;Спілкування;Вітання з днем народження усіх тих, у кого було день народження протягом вересня-жовтня-листопада.Цього разу тема вечірки "Жіноча дружба яка з"явилася у нашому клубі." За час існування клубу учасниць є вже понад 100! Більшість учасниць уже є клієнтами один одного, багато хто має партнеські відносини, і звичайно усі учасниці між собою подружилися. Ось про це і будемо спілкуватися. Основна ідея вечірки: спілкування, знайомство та представленя себе та свого бізнесу.Таким чином кожна учасниця може знайти багато нових клієнтів серед учасниць клубу, і стати клієнткою когось. Ну і звичайно можна знайти багато однодумців та подруг. Давайте підтримаємо один одного! Давайте станемо ближчими один до одного!Вартість 299 грн. за попередньою реєстрацією та оплатою, включно до 14 грудня 24:00 ( тільки для учасниць «Клубу успішної леді») Реєстрація за нижчевказаним номером. 

Новорічна вечірка «Кантрі»
21.12.2018 19:00

Вечірка в стилі Кантрі з запальними танцями, вікторинами, конкурсами та подарунками. Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

New Year 2019

Наближається магічна мить зустрічі Нового року - ніч, коли ми віримо у чудеса , коли з надією переступаємо у майбутнє, коли загадуємо бажання і так палко хочемо їх здійснення! Нехай ця ніч стане твоєю першою мрією, що збулась!Святкуй з нами та вигравай тур на Різдо до Європи від Альбатрос Тур , подарунки та сюрпризи від Оптика Твого Міста , Lelitka , GreenDay ,Вина Villa Krim , The Beauty Boutique+ і танцюй до ранку під запальні хіти улюблених Golden Voice !!!Ведучі свята - Дмитро Зелінський та Квик Вадим ( Ліга Сміху ) !!! В програмі найвеселіші розваги, конкурси та бульбашкове шоу!Це буде казково, друзі!Поспішайте забронювати столик за телефоном нижче. 

Новорічна Ніч
31.12.2018 22:00

Новорічна ніч!- Святкове меню - Подарунки від партерів@youra_silver, @mc_zhyvchyk  Довідка та резервація за нижчевказаними телефонами.  

Новий рік

На Вас чекає гучне застілля на будь-який смак в готельно-ресторанному комплексі "Тріо".   Яскрава та насичена розважальна програма з ведучими, жива музика, Дід Мороз, святкове меню, конкурси, жарти, великий танцпол, Снігуронька.   Додаткова інформація та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Las Vegas Party

Новорічні дива трапляються у Ресторан Надія! Замовляйте святкування незабутнього Нового 2019 року за нижчевказаним телефоном. Неймовірна атмосфера зимової казки чекає саме на Вас! Деталі за посиланням нижче. 

Музичні виступи

Андріївські вечорниці

Вас розважатимуть:   - Гурт "СТОдоляри"; - Ведучий Тарас Василюк;   Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Святкуй Андрія з Андрієм

Не пропусти День Ангела крутого чувака ! Або , як любив повторювати Кузьма, Андрія треба святкувати з Андрієм! Гурт Скрябін на сцені "Зосиної Волі" !Поспішай забронювати столик та співай разом з нами легендарні хіти легендарної людини !!! P.S Особливе прохання від закладу! Якщо Ви щасливий власник фото з Кузьмою - поділіться ним з нами та надсилайте його нам на пошту! Дякуємо! Вхід - 250 грн.

Цвіт кульбаби

Вхід - 60 грн. Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Wild Tribe

Привіт Івано-Франківськ!Приготуйся до потужного звукового удару, адже до Вас їде енергійна та гаряча банда з сонячної Одеси! Беріть із собою сонцезахисний крем, адже у Whiskey пабі "Старий Пес" 14 грудня буде дуже спекотно. Ви почуєте презентацію EP "Desire, Lust n' Violence" а також інші хіти групи Wild Tribe. Вдягайте зручне взуття, беріть своїх друзів та приходьте отримувати сатісфекшн.Вхід безкоштовнийРезерв столів за нижчевказаним номером.

Торба: Дивний дивний дивний хіп-хоп

Це ТОРБА! Вулиці та двори Калуша - та вулиці та двори Франківська - ховають дивний, темний, чесний хіп-хоп. Цей хіп-хоп має свою естетику та свою мову, і він навряд чи схожий на інший україномовний реп, який ви чули. Цей хіп-хоп не виходить на сцени, він записується на кухнях та начитується в під’їздах. Цей хіп-хоп живе окремо від великого шоу бізу - саме тому він вільний та творить виключно за своїми правилами.В цей дивний грудневий вечір ми зберемо весь той дивний хіп-хоп до купи та розкачаємо це місто. Лайн-ап, звичайно, також дивний та розрахований на тих, хто любить дегустувати нову музику та цінує рвані ритми. Олдскул нюскул? Стирати межі вайбом будуть:Псючий син (м.Калуш) презентує новий альбом «Торба» разом з  Санчо Панама (м.Калуш)Арт дірекшн та ведучий - Роман Новен / Noven RomanКвитки - за демократичним цінами та на підтримку місцевої музичної сцениВ локації проведення заходу не буде продаватися алкоголь. Також діятиме табу на заніс власного алкоголю. Насолоджуватимемося бітами по-чистому!

Виступ гурту "Ocean Music"

Концерт інструментального квартету (саксофон, клавіші, гітара, кахон) з улюбленими хітами. Розважатимуть Дід Кімпель і Тарас Василюк.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Rude jokes

!Блискавка! Чули? Це київський texabilly blues гурт Rude Jokes їдуть в Івано-Франківськ. Хлопці з новим поглядом на рок-н-рол та новими піснями будуть в Panorama Pub Internationale. Вони готові запалювати серця, вуха та ноги слухачів! Кажуть, їх виступ нікого не залишає осторонь.Чому? Бо в трьох складових їх музики - рокабілі (невпинні ритми), блюз (гармонійна мелодика) та техаський гітарний звук (шалений драйв) присутні всі причини, щоб не встояти на місці!

Концерт гурту "Стодоляри"

Етно-фольклорний гурт: сопілка, цимбали, бубен, акордеон. Ведучий - Тарас Василюк.

Ігри

Вечір настільних ігор

Кожної неділі в тебе буде можливість пограти улюблені ігри з друзями або з новими знайомими в майже домашній атмосфері (можеш прихопити тапочки або домашній халат ?). Якщо не маєш жодної гри, не переживай. В нас є: "Уно", "Dixit", "Вибухові кошенята", "Саботер", "Dobble", "Эрудит", "Хто я", "Суперферма", "Story cubes" і класика: карти, доміно, реверсі.Вартість участі символічна - 30 грн, в неї включені чай та кава. А при бажанні можеш захопити будь-який інший напій, який любиш.Реєстрація обов'язкова за посиланням нижче. 

Шоста гра шостого сезону Mind Game IF

Шоста гра шостого сезону вже очікує на вас, тому не зволікайте, реєструйтесь вже зараз, ажде кількість місць на гру обмежена. Реєструйтесь, грайте та доведіть, що "Розумним бути модно!!!" Під час гри на вас чекає 9 цікавих турів, у кожному з яких буде своя родзинка. Тому запрошуємо спробувати вже полюбившийся вид дозвілля та розваг. Якщо ти ще ніколи не грав Mind Game, то ця подія саме для тебе! Весело та з користю проведений час ми гарантуємо, в нас є усе - цікаві завдання, під час гри можна та треба смакувата напоями, та смаколиками які PanoramaPub спеціально готує для нас. Отож, збирайте свою команду друзів, колег та однодумців і реєструйтесь на гру за посиланням, вказаним нижче. Кожен постер цього сезону присвячений команді, яка грає Mind Game IF. Нагадуємо, що кількість місць обмежена, тому не зволікайте з реєстрацією.

Energy Quiz Mind Game
14.12.2018 14:00

Корпоративна гра для "Прикарпаття Обленегро"Всі ми полюбляємо проводити час в компанії друзів. Веселитись та спілкуватись, попиваючи каву, чай або пиво в затишному кафе. Але з часом і це набридає. Тому пропонуємо Вам провести час приємно та корисно. Ми створили інтелектуально-розважальну гру, яка складається з цікавих запитань різного характеру, з усіх можливих галузей знань. Питань на енциклопедичні знання у нас майже немає. Більшість питань беруться логікою, кмітливістю, протиріччям, здогадкою і т.п. Це дозволить Вам розширити свій світогляд, дізнатись щось нове та актуальне, розвинути свої розумові здібності та від душі посміятись. Позитивна атмосфера є запорукою нашої гри, у якій всі рівні, незалежно від знань та можливостей. Під час гри на вас чекає 9 цікавих турів, у кожному з яких буде своя родзинка. Тому запрошуємо спробувати новий вид дозвілля та розваг. Якщо ти ще ніколи не грав Mind Game, то ця подія саме для тебе! Весело та з користю проведений час ми гарантуємо.Отож, збирайте свою команду друзів, колег та однодумців і реєструйтесь на гру за посиланням, вказаним нижче.Кожен постер цього сезону присвячений команді яка грає Mind Game IF.Нагадуємо що кількість місць обмежена тому не зволікайте з реєстрацією.

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Фестивалі, ярмарки

Зимовий ярмарок добра для Станіслава Фармуги

Сьогодні Станіславчик (10 років, гострий лімфобластний лейкоз (РАК КРОВІ) пройшов перший курс лікування в Обласній дитячій лікарні у відділенні онкогематології. Зараз хлопчик продовжує своє лікування у Києві в клініці Охматдит. А ми пам'ятаємо, що родині потрібна підтримка, молитва та матеріальна допомога. На ярмарку для вас відбуватимуться різноманітні майстер-класи, цікаві дітям і дорослим. Наші майстрині представлять для вас цікаві техніки: - скрапбукінг- текстильні іграшки- прикраси з фоамірану- миловаріння- плетіння з газетної лози- валяння з вовни- вишивка- прикраси з натурального каміння- канзаші- прикраси з сухоцвітів та епоксидної смоли- бантики зі стрічок, та ін. Особливістю наших ярмарків є стіл благодійного розпродажу: туди кожна із майстринь, котрі беруть участь, приносить кілька своїх робіт. Творімо добро разом напередодні світлих свят - Миколая-Чудотворця, Нового року та Різдва Христового! Усі кошти, котрі виручаються з продажу та майстер-класів ми передамо на лікування Станіславчика.Батьки Станіслава - ветеран АТО Андрій Фармуга (Andriy Farmuga) та його дружина Лілія Васинда-Фармуга щиро дякують усім, хто допомагає і підтримує! Здолаємо хворобу разом!

Солодка ярмарка
18.12.2018 17:00

Друзі! До дня Святого Миколая ми вирішили провести грандіозну ярмарку. Щоб на цей раз вистачило усім! Зробимо різні цікаві асорті і цікаві коробочки, щоб ви могли привітати своїх діток та друзів з таким казковим святом.

Нове Бачення
01.02.2019 08:00

Нове Бачення/Новое Видение - Фестиваль авторських методикМісія фестиваля "Нове бачення/Новое видение" популяризація авторських методик серед населення планети. На Вас чекають:• Три насичених дні авторських майстер-класів• Автори - спеціалісти України Білорусі, Росії та ближнього зарубіжжя• Найновіші авторські методи психології, езотерики, духовного та особистісного розвиткуДля кого фестиваль?Для тих, хто рухається в ногу з часом! Для тих, кто хоче навчитися нового та цікавого. Для тих, хто пізнає себе та світ навколо. Для тих, хто любить отримувати інформацію з першоджерела, а не чекає дики хтось розкаже. Для тих, хто отримує новий досвід та практичні знання. А також всім хто хоче провести три дні в унікальній атмосфереі та просторі сучасних людей, які розвиваються і мислять по новому Що ви отримаєте беручи участь у фестивалі Нове Бачення/ Новое Видение:• Можливість відвідати 70 майстер-класів у найкращих авторів професіоналів свого метода• Попрацювати над своїми актуальними запитами та знайти хороше вирішення• Познайомитись з майстрами та учасниками• Отримати багато корисних інструментів та технік для работи над собою та для свого развитку• Знайти відповіді на різноманітні для вас запитання• Взяти участь в ярмарці фестивалю та розіграші корисних для вас призів• Отримати сертифікат учасника фестивалю Нове Бачення/Новое Видение та зробити багато яскравих та цікавих фотографій• Цікаво та з користю для себе провести вихідні в курортному місті Івано-ФранківськФестиваль Нове Бачення/Новое Видение - це унікальне місце, де представлені тільки авторські методи, психологічні напрацювання, всі види ігор, духовні традиції, езотеричні практики, бізнес стратегії, новинки моди та стилю, медичні новації.Свої розробки представляють - автори! Ті хто придумав чи відкрив щось нове.Стань автором свого життя! Бери участь у формуванні "Нове Бачення/Новое Видение"Вартість квитка за всі три дні участі:При купівлі до 01.01.2019 - 300 грн З 01.01.2019 вартість- 500 грн.З 20 січня вартість- 700 грн.В день фестивалю - 900 грн.

Pasage Wedding Festival
30.03.2019 - 31.03.2019

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічному фестивалі майстрів весільної індустрії Pasage Wedding Festival, який вже вп'яте відбудеться в "Pasage Gartenberg" 30-31 березня 2019року. Цього року виставка також триватиме 2 дні та буде розміщуватися в залі холу , залі ресторану, на терасі ресторану, а також в залі клубу. Вся шоу-програма буде відбуватись на сцені клубу.Час роботи :30 березня – з 10.00 до 19.0031 березня - хол з 10.00 до 15.00, ресторан та тераса з 10.00 до 17.00Завершенням виставки стане вдаване весілля, яке вже стало хорошою традицією, в якому всі бажаючі зможуть взяти безпосередню участь. Умови участі в шоу-програмі протягом дня , а також участі в шоу-програмі на вдаваному весіллі, обговорюються індивідуально.   Додаткова інформація за нижчевказаними номерами телефонів.

Гастровечори, дегустації

Дегустація. Ром.

Звільнити смакові рецептори. Ром. Трохи скуштувати. Насолодитись. Шоколад та інжир. Звучить особливо? Грудень ніколи не був звичним місяцем, додай ще дегустацію до повного букету святкового настрою.Де? – Там де місто Говорить.З ким? – З тим хто знається на ромі, сомельє WineTimeЗ чим? – Із закусками, чорним шоколадом, інжиром, фундуком та курагою.Чому? – А чому ні?Скільки? – 200 грн

Етно-захід "Різдвяний ангел"

Коли на землю падає сніг, а у браму стукає зима, до нас спішить дух Різдвяної казки з смаколиками та веселими колядками, даруючи людям радість та свято.  Щиро запрошуємо вас на цікавий етно-захід "Різдвяний Ангел", де ми будемо декорувати та розписувати керамічного Ангела, а також частуватися українською кухнею. Деталі та реєстрація за нижчевказаним телефоном.

Мистецькі заходи

Персональна виставка Галини Федоряк "Передчуття свята"

Аксіома творчого пошуку Галини Федоряк на цій персональній виставці полягає у збереженні напрацьованих століттями народних традицій та вірувань з одного боку й прочитанні цього контексту під новим кутом зору з іншого боку. Поєднання фарби та скла на дереві дає новий подих у сформованій світоглядній парадигмі образовираження цієї тематики.Мистецький прийом, який застосовує художниця, як місток між минулим та майбутнім цікаво сприймається у контексті творчого пошук. І це передчуття передається глядачеві в кожній роботі Галини Федоряк. Передчуття свіжого, теплого, вічного, доброго, незбагненого.Воно ось-ось визерне із-за обрію. І ми стоїмо на порозі цього незбагненого дійства знову і знову кожного року.На порозі святкового циклу містерії Божого благословення...Галина Федоряк народилася 11липня 1971р. в місті Львові. Творчий світогляд формувався на безкрайніх просторах Хмельниччини в місті Старокостянтинів у затишку та зелені бабусиної садиби. Після закінчення художньо-графічного факультету Прикарпатського університету 1995 року залишилась жити та працювати в Івано-Франківську. Пробуючи себе в різноманітних техніках та жанрах, у творчому доробку художниці є виставки як персональні, так і збірні, виставки в Україні та закордоном.

Презентація книжки "Диво на Різдво"
12.12.2018 18:30

Видавництво Vivat та Книгарня «Є» запрошують на презентацію книжки "Диво на Різдво" за участю авторів! Початок – о 18:30. Учасники: Дара Корній, Ольга Деркачова, Анастасія НікулінаУ різдвяну ніч стаються дива: зорі сяють яскравіше, зимове повітря набуває казкового присмаку, починаються найцікавіші пригоди. Завжди хочеться подовжити цю радість, вловити невагомий, особливий різдвяний настрій. Зробити це дуже просто — різдвяний дух є в кожному оповіданні цієї збірки. Поряд з її героями відчуваєш красу і магію свята. Вони залюбки стають провідниками у світ, сповнений добра та любові. Ці історії солодкі, як мандаринки, зігрівають, як імбирний чай з медом, дарують надію, як перша різдвяна зірка. Щасливого Різдва!

Фотопроект "Вибух Емоцій"

Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Походи, екскурсії

Зимове сходження на Говерлу та Петрос / Winter Hiking
15.12.2018 08:00

Запрошуємо у зимовий тур із підйомом на дві гори-двотисячники Чорногірського хребта - Говерлу та Петрос. Будемо ночувати не в наметі, а в будинку в селі Лазещина.  Разом проведемо 4 дні: день 1  гуляємо по селу та навколишніх невисоких горах; день 2  піднімаємося на г. Говерлу;день 3  на г. Петрос; день 4  відпочиваємо та повертаємося додому. Середній рівень складності. Підходить як для початківців, так і для туристів із досвідом.Не потрібно нести великий трекінговий рюкзак: достатньо невеликого (до 35 л) рюкзака для термосу, води та перекусу.Початок кожної суботи з грудня до лютого. Ціна: 2 200 грн. При бронюванні до кінця листопада - знижка 10 %!Що входить у вартість:❄ щоденне триразове харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);❄ проживання в будинку;❄ послуги гіда-інструктора;❄ прокат групового спорядження (аптечка, газ тощо).Що не входить у вартість:❄ особисте спорядження;❄ переїзд з Івано-Франківська до Лазещини та назад;❄ сауна в кінці дня (за бажанням).

Новий Рік в Стамбулі 2019!

Не знаєте куди податись зустрічати Новий рік 2019? В Європу чи Азію? Розвіємо сумніви в Стамбулі! Адже, величне місто розкинуло свої володіння на межі двох континетів! Вартість: 160 євро (проживання на базі сніданків, екскурсії). Додатково оплачується: квитки на літак, вхідні квитки, трансфери з аеропорта, особисті витрати).

Новорічні пригоди 2019 на Закарпатті

В програмі: мальовничі панорами карпатських гір, мінеральні джерела, око Карпат – озеро Синевир, справжні бурі ведмеді, унікальне село-музей Колочава, гірська форель, лижі, санки, водоспад Шипіт, купання в справжніх закарпатських “пекельних” чанах, веселощі, сміх та новорічні жарти, – звичайно, все це запам’ятається надовго!   Вартість подорожі – 3175 грн (за умови реєстрації до 10.11.18), 3375 грн (реєстрація після 10.11.18).   У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір, фотозвіт.Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки, купання в чанах, трансфери зі станції Воловець до Міжгір'я і назад, прокат лиж, абонементи на катання.

Новий рік в серці Гуцульщини

ЯК зустріти Новий Рік 2019 незабутньо?! Та так, щоб зарядитись позитивом на 365 днів наперед!? А ще спитаєте де? І ще з ким? У програмі справжня зимова казка: відвідини хатинки Святого Миколая, похід до Писаного каменю, гуцульські засніжені краєвиди, автентичні музеї, катання на лижах, санках! Гайда з нами зустрічати Новий Рік в самісінькому серці Гуцульщини – Верховині!

Різдво в Українській Швейцарії

Зустрічай та святкуй Різдво 2018 в Карпатах! Обирай унікальну програму за оптимальною ціною! Мальовничі краєвиди української Швейцарії, велич наскельної фортеці Тустань, "пекельні" чани, спортивна рибалка, гонорові зубри, святкова атмосфера, катання на лижах і санках, релакс і СПА... Чого тільки душа бажає!   Ціна - від 2175 грн. 

Кіпр: похід на острові Грецьких богів

Місце, де з піни морської народилася прекрасна Афродіта. Кіпр — третій по величині острів Середземномор’я, де поєднуються чудові пляжі та бухти, блакитне небо та палюче сонце, вино та соковиті фрукти. Божественний, найтепліший середземноморський острів приваблює всіх, і особливо осіб прекрасної статі. Адже кожна жінка мріє хоч раз в житті опинитися на місці Афродіти. Кіпр зберігає таємниці одразу кількох епох. Тут античні руїни стоять поряд з римськими мозаїками, візантійські монастирі підносяться до небес неподалік готичних соборів. Ще якихось сорок років тому острів був притулком рибалок, тихим місцем з незайманою природою.   Вартість - 125 євро.

Everest Base Camp-2019 Nepal

Найвідоміший трек у світі; мекка альпінізму; місце, де потрібно побувати хоча б раз в житті.Стежка, якою пройшли всі найвідоміші альпіністи: все це про Трек до базового табору Евересту!Неймовірні 15 днів, які дозволять поглянути на життя з іншого ракурсу та перевернуть вашу свідомість. Налаштуйтесь до підйому, який пам’ятатимете усе життя! Маршрут: Катманду - Лукла (2860) - Пхакдінг (2600) - Намче-Базар (3550) - Тенгбоче (3850) - Періче (4400) - Лобуче (4900) - Горак Шеп (5180) - Базовий табір Евересту (5360) - г. Кала Патхар (5643) - Дінгбоче (4400) - Намче Базар (3500) - Лукла (2880) - Катманду.Вартість: 650$Тривалість: 15 днівОрієнтовний кілометраж: 120 км

Похід Лікійською стежкою. Туреччина.

Маршрут «Лікійська стежка СХІДНА ГІРСЬКА» / Lykia Yolü (80 км, середній рівень складності, 8 днів), ТУРЕЧЧИНА $230c. Хисарчандир – г. Саричинар ― каньйон Гармонії ― г. Тахтали ― пляж Чирали / Çıralı. Загальна відстань ― 80 км, перепад висоти: від рівня моря (0 м) до 1811 м ― рівень моря (0 м) ― до 2365 м (гора Тахтали) ― рівень моря (0 м)Лікійська стежка ― це класика турецького пішохідного туризму, чудове поєднання морського клімату та духмяного гірського повітря. Наш маршрут проходить її східною частиною, включаючи сходження на кульмінаційну вершину Олімп 2365 м (Тахтали). Найближче порівняння ― це Крим. В Туреччині ми побачимо набагато більше: дивовижні ліванські кедри, квіткові лісові килими, цілющі сосни та неймовірної прозорості Середземне Море.Для проходження маршруту потрібен базовий досвід походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Альпінізму чи скелелазання на маршруті нема, але до перепаду висот по крутому рельєфу тут потрібно бути готовим.Дати походів:09.05.2019 ― 20.05.2019РОЗКЛАД ПОХОДУДень 0. 09/05 або 10/05 залежно від рейсу вашого літака. Прибуття та збір в АнталіїМи добираємось в Анталію літаком. Найдешевші квитки у лоукост-компанії Pegasus (зі Львова, Запоріжжя, Харкова ч/з Стамбул або з Києва ч/з Анкару). Ціна зворотного квитка з опцією багажу 20 кг (для туристичного рюкзака) залежно від часу придбання 160-250$. Варто глянути пропозиції Turkish Airlines чи МАУ, зазвичай вони дорожчі. З Одеси літає Atlas Global. Якщо вам потрібна наша допомога ― допоможемо придбати квитки та надамо вичерпну консультацію з приводу переліту.При бажанні ми зустрінемо вас в аеропорту і відведемо до готелю в центрі міста. Ми склали графік так, щоб, незалежно від часу приліту, ви мали день часу погуляти містом ― Анталія цього варта.Перед початком походу кожен учасник походу отримає долю провізії (4 кг мужчини і 2-3 кг жінки). В середньому вага вашого рюкзака складе від 15 до 20 кг.День 1. 11/05. Переїзд до пункту старту (с. Хисарчандир), початок маршруту (9,5 км, 550 м висоти), перехід в табір під г. СаричинарЗ Анталії орендованим транспортом добираємось в с. Хисарчандир. Назва села буквально означає «фортеця-дзвін», тобто форпост. Назва пішла завдяки старовинним міським стінам, що розташовані на крутій скелі. З села-фортеці стартує східна частина Лікійської стежки, давнього торгового шляху античної цивілізації. Гірським серпантином, без особливого поспіху набираємо висоту. Звикаємо до рюкзаків, лагідно акліматизуємось, організм звикає до висоти і пригод. На підході до г. Саричинар розбиваємо наш перший табір.День 2. 12/05. Радіальний вихід на г. Саричинар, перехід до платанового табору (15 км, 600 м висоти)Зранку ховаємо рюкзачки і по-легкому біжимо на гору Саричинар, або Жовтий Платан, за крутими селфі (1811 м, 3 км). Після радіальної прогулянки траверсуємо скельний масив скелястою стежиною і починаємо спуск в бік каньйону Гармонії. Ще кілька годин звивистого шляху і ми дійдемо до заслуженої стоянки, що оточена чудними, як підказує назва вершини, платанами.День 3. 13/05. Спуск в ущелину р. Ґьойнюк, радіальна прогулянка, перехід в «Долину Сов» (10 км, 600 м висоти).Ще 4 кілометри спускаємось в долину ріки, яка мільйони років виточувала грандіозне ложе каньйону Гармонії. Без рюкзаків пройдемося пару кілометрів до його неприступної частини. Тут можна орендувати плавкостюм чи без нього доплисти до місцевої цікавинки ― Висячого каменя. Каньйон фантасмагоричний, вартий уваги. Опісля забираємо рюкзаки і починаємо підйом, щоб обійти урвисту частину ущелини. Дорогою зустрінемо лаврові дерева, чудні вогники цикламени в траві, екзотичні стовбури суничників-безсоромниць. Під кінець дня дійдемо до туристичної стоянки з химерними рослинами, біля кринички чистої води. Якщо пощастить, то вночі почуємо «людські» голоси сов.День 4. 14/05. Верхній каньйон, гранатові плантації, високогірне селище Ґедельме (17 км, 450 м вниз, 700 м догори)Ночівля в сосновому лісі подарувала нам необхідний відпочинок, ми готові до сніданку та нових вражень. Сьогодні спускаємося назад до каньйону, непрохідну частину якого ми обійшли верхом, і далі мандруємо руслом ріки. Оглядаємо гігантські брили по всьому маршруту ― рух неважкий, підйом пологий. Проходимо руїни старого млина, забрідаємо до лісу знову і ще через деякий час підходимо до першої плантації на маршруті. Особливість лікійської стежки в тому, що вона проходить транзитом через місцеві чайхани та готельчики. Скористаємось перелазом через паркан і через кілька хвилин відпочиваємо на гранатовій плантації, де пообідаємо. Стежка-дорога невдовзі вийде з плантацій і піде на пониження в напрямку с. Ґедельме. На спуску спостерігаємо величну гору Тахтали зі станцією підйомника на вершині. До села ще кілька кілометрів. Тут є продуктові крамниці, вода та місце для ночівлі. Поруч росте тисячолітній платан (якщо його пообіймати, то дерево забере втому) та руїни стародавнього генуезького замку (селфі на пам’ять).День 5. 15/05 с. Куздере, початок підйому на космічну яйлу Чуккур, півднівка (15 км, 800 м висоти)Продовжуємо рух і потрошки набираємо висоту. Пройдемо повз мечеть у с. Куздере (якщо пощастить з часом — то почуємо спів муедзина) та завиті деревами ківі присадиби. Тут перекушуємо і набираємось міці, адже попереду нелегкий підйом і висадка на іншу планету. Дорогою будують готелі та шумить вода у водокачках. Через якусь годину долаємо цей «тягун» і завмираємо перед полониною Çukur (Чукур або Яма) з неземними краєвидами. Смарагдова травичка обіцяє затишну ночівлю, несамовиті покручі довкола гарантують тривалу фотосесію, а обіцяна провідником півднівка спокушає незабутнім вечором коло вогню.День 6. 16/05 Штурм Тахтали, спуск в с. Бейджик (20 км, 800 м набору, 1500 м спуску)Встаємо і виходимо вдосвіта, пройти потрібно багато і засвітла дійти до стоянки. Непоганою ґрунтовкою долаємо серпантин до підніжжя Олімпу. Вкладаємо рюкзаки відпочивати, а самі рушаємо на штурм вершини. Йти місячним рельєфом 2 години, але коли доберемося до вершини, сонце набереться сил прогнати нічну холоднечу. Тут можна попити пива, помилуватися фантастичною панорамою узбережжя (якщо погода дозволить), зайнятись медитацією на фоні чудового моря Акдениз. Цією ж дорогою швидко збігаємо до наших речей, не перестаючи дивуватись аеродромам вершин ліванських кедрів. Попереду затяжний спуск вздовж алеї тисячолітніх кедрів 1,5-2 м діаметром з незмінним білим монолітом Тахтали над нами. Дуже скоро спускаємось в с. Бейджик, де нас чекає довгожданий нічліг в кемпінгу. На вечерю тут можна спробувати печену форель.День 7. 17/05 Переїзд в с. Чирали.Найцікавіша ― гірська частина ― позаду. Бережемо свої ноги і долаємо решту маршруту вздовж нескінченного приватного сектора з цитрусами, гранатами та кактусами замовленим транспортом просто до моря.День 8. 18/05. Химера на байках. Акдениз!В Чирали розкладаємо намети у кемпінгу з душем та електрикою. На цілий день наше тіло заповідане морю. Ввечері беремо напрокат велосипеди і з вітерцем мандруємо до вогнів Химери. Вночі її вогні ще більше заворожують, а нічна прохолода просто магнітом тягне до блукаючих вогників. Заодно можна посмажити марш-меллоу. На морі наш маршрут закінчується. При бажанні тут можна зависнути довше чи продовжити самостійно мандрувати узбережжям далі. На пляжі вагон кафешок для дегустації місцевої кухні, його кількаметрова довжина ― прекрасне місце для релаксації та прогулянок.Вартість туру: $230В вартість туру входить: триразове харчування на маршруті, послуги провідника, загальна аптечка.В вартість туру не входить: переліт в Туреччину (150-250 доларів, пізніше ― дорожче), медичне страхування (на кордоні не вимагається), відвідування платних пам'яток (5-10 доларів, мінімально – вхід до вогнів Химери), харчування в кафе/ресторанах Анталії та Чирали, проживання в кемпінгу в Чирали і в готелі в Анталії, проїзд в межах Анталії, до початку маршруту в с. Хичансандир (та з с. Чирали до Анталії (~$10). Зазвичай на додаткові витрати йде 100 доларів на людину.Порядок оплати: обов’язкова попередня оплата 50 доларів. У разі відмови від участі, попередня оплата не повертається, але може бути зарезервована на майбутнє (для оплати інших турів собі чи товаришу) і може бути використана протягом року. Решта вартості туру повинна бути оплачена провіднику на початку маршруту. У випадку, якщо учасник сходить з маршруту, кошти не резервуються і не повертаються.Умови туру:Для походу по Туреччині потрібен закордонний паспорт або ID-картка. Віза для громадян України не потрібна. Всі ночівлі плануються в наметах (забезпечуються учасниками), окрім ночі (-ей) в Анталії. Продукти для походу забезпечує ваш провідник. Свіжі продукти будемо докупляти на місці. Провідник вправі міняти маршрут внаслідок складних погодних умов погоди, здоров’я учасників та інших факторів.

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде.Дати: 26 травня - 2 червня 2018 р.Тенерифе - казковий острів вічної весни, найбільший з семи островів архіпелагу Канарських островів, в Атлантичному океані біля узбережжя Африки. Фантастично гарна природа, вулкан Тейде, скелі, марсіанські пейзажі, неймовірно красиві пляжі, океан і просто атмосфера спокою і свята! Протягом тижня, щодня ми будемо насолоджуватись островом подорожуючи на комфортному авто!Вартість: 540 євроУ вартість входить: - трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо в апартаментах, обід - бутербродний перекус+ фрукти, овочі);- прокат автомобіля + пальне + повна страховка на авто + парковки для всіх переїздів по о. Тенерифе;- проживання 7 ночей в апартаментах (фото: https://photos.app.goo.gl/rbG6fhyMNX0mvxyw2 )- ночівля в туристичному притулку Altavista на схилах вулкану;- послуги гіда (підйом на вулкан Тейде + всі подорожі по острову згідно програми);- організація броні апартаментів, хостелів, притулку на вулкані Тейде, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п.У вартість НЕ входить:дорога з України до Польщі (аеропорт в м. Катовіце) - орієнтовно 600 грн в одну сторону.хостел в Польщі (орієнтовно 250 грн. за ніч);авіапереліт на о. Тенерифе (близько 150-200 євро в обидві сторони станом на жовтень 2018 р, пізніше квитки будуть набагато дорожчі);вхід в зоопарк Loropark та аквапарк Siampark (68 євро з особи за подвійний квиток).Передоплата 100 євро, вноситься після купівлі вами авіаквитків. В разі відмови від мандрівки, ми зберігаємо суму застави для участі в будь яких інших мандрівках клубу протягом року. Решта суми оплачується безпосередньо під час мандрівки.День 1Приїзд в м. Краків (Польща). Добираємось найчастіше поїздом Інтерсіті Київ-Перемишль, далі пересадка на польський інтерсіті до Кракова. Поселення в хостел, прогулянка по вечірньому Кракову (площа Ринок, Вавельський замок). По бажанню учасники групи можуть добиратись в Краків чи Катовіце самі, та приєднатись до групи в аеропорту.День 2 Переїзд в аеропорт м. Катовіце, звідки вилітаємо на о. Тенерифе. Прокат авто. Поселення в апартаменти. Купання в океані.День 3 Після обіду засмагаємо на пляжі Ель Дюк, один з найкрасивіших пляжів острова, навколо якого розміщено найбільше пятизіркових готелів, а на самому пляжі часто можна побачити голівудських зірок. Неподалік в торговому центрі бажаючі можуть піти на шопінг. Ввечері повертаючись додому заїдемо в Ель Медано, на пляж для вінд- та кайтсерфінгу. День 4Петляючи довгими серпантинами виїзджаємо автомобілем на гірське плато у підніжжя вулкану, що знаходиться на висоті 2300 м.н.р.м. Звідси нам відкривається вид на кальдеру (гігантський кратер, який утворюється внаслідок провалу вершини вулкана) під назвою Де Лас Каньядас. До речі, ця кальдера друга по величині в світі після кальдери Нгоро-Нгоро, що в Танзанії. Залишивши наш транспорт, стартуємо по крутому схилу вулкану до туристичного притулку Альтавіста (в перекладі з іспанської “Вид зверху”), що на висоті 3260 м.н.р.м. Тут зупиняємось на ніч.День 5Вранці разом із сонцем піднімаємось на вершину вулкану Тейде (3718 м.н.р.м). З найвищої точки видно весь острів, а якщо пощастить із видимістю, можна побачити і інші острови Канарського архіпелагу. День 6.Після підкорення вулкану - заслужений відпочинок. Пляжі, прогулянки вулицями та парками найбільшого та найкрасивішого міста острова - Санта Круз. Поїдемо на один з найкрасивіших пляжів Тенерифе - Las Teresitas, рукотворний пляж з жовтим піском привезеним з пустелі Сахара.День 7.Цей день ми проведемо в одному з найкращих зоопарків світу - Лоро Парк (вхід 34 євро). Ввечері купаємось на знаменитих пляжах з чорним піском.День 8Сьогодні відвідаємо найкращий аквапарк Європи - Siampark. Це місце запамятається вам надовго, стільки адреналіну та позитивних емоцій дехто отримує тільки раз за все життя!!!День 9 Попрощавшись з океаном вилітаємо назад в Польщу. Приліт пізно ввечері, переїзд в Краків або Катовіце, поселення в хостел..День 10Повернення в Україну.

6-денний похід: Горгани
01.06.2019 08:00

Запрошуємо у 6-денний похід унікальним гірським масивом, який, мабуть, найлегше впізнати в українських Карпатах завдяки величезним кам’яним розсипам (ґорґам), вкритим лишайниками.Маршрут:с. Стара Гута − г. Висока − пер. Боревка − г. Сивуля Велика − пол. Рущина − г. Тавпиш − пер. Легіонів − г. Пантир − г. Велика Братківська − пол. Вовкани − с. Климпуші.Приєднуйтеся! Деталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ познайомимось із унікальним ландшафтом, що складається із каміння, вкритого лишайниками;✳ піднімемося на найвищу вершину Ґорґан − г. Сивуля (1836 м);✳ оглянемо окопи та бліндажі часів Першої світової війни, які залишилися на вершинах хребтів;✳ зустрінемо відносно менше туристів;✳ пройдемо цікаві важкопрохідні ділянки крізь червонокнижну сосну альпійську (жереп).Вартість: 2100 грн. Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• трансфери з (до) м. Івано-Франківська до пунктів початку (закінчення) пішохідної частини маршруту;• послуги гіда-інструктора;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що НЕ входить:• особисте спорядження (намет, спальний мішок тощо);• доїзд до м. Івано-Франківськ.

3-денний похід: Інший бік Чорногори
01.06.2019 10:00

Цей похід − спроба поглянути на найвищий гірський масив України із нетрадиційної сторони. За три дні побуваємо там, куди зазвичай спрямований погляд тих, хто іде Чорногірським хребтом.Маршрут: с. Бистрець − р. Мреє − пол. Маришевська, 1567 м − г. Шпиці, 1863 м − оз. Несамовите, 1750 м − г. Туркул − пол. Пожижевська − турбаза Заросляк.Приєднуйтеся!Реєстрація та деталі за нижчевказаними посиланнями.- оригінальний маршрут, легкий і водночас насичений похід;- побачимо і проведемо ніч біля міфічного озера Несамовите (1750 м) – одного з найвисокогірніших озер льодовикового походження в Українських Карпатах;- піднімемось на скелі гори Шпиці;- ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;- прокинемося у місці, створеному для зустрічі сонця у горах;- ідеально підійде для фотографів: короткі денні переходи і захоплюючі краєвиди.Вартість: 1400 грн.  Що входить:• харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• переїзди м. Івано-Франківськ – початковий та кінцевий пункт пішохідної частини маршруту – м. Івано-Франківськ;• послуги гіда-інструктора;• оплата входу до об’єктів природно-заповідного фонду;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що НЕ входить:• особисте спорядження.

6-денний похід: Свидовець
01.06.2019 19:00

Запрошуємо у похід масивом широких полонин, глибоких долин, холодних озер і дійсно масштабних краєвидів!Маршрут:с. Кваси − пол. Браівка − г. Близниця − г. Стіг − оз. Ворожеска − оз. Геришаска − оз. Догояска − г. Татарука − витік Чорної Тиси − г. Братківська − пол. Вовкани − с. КлимпушіДеталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ побачимо чотири високогірних озера льодовикового походження;✳ буде багато неба та простору, отари овець та вільні коні;✳ безкраї краєвиди та широкий кут огляду впродовж великої частини походу за рахунок того, що головний Свидовецький хребет – високий, широкий та переважно безлісий, а лінія гір слабохвиляста (немає великих перепадів між сідловинами і вершинами);✳ ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;✳ піднімемося на декілька вершин (найвища із яких сягає 1883 м).

Мандрівка на острів Лансароте

Мандрівка на о. Лансароте (2-9 червня 2019)Острів лави, кратерів і вулканів, або як його ще називають іспанці - Вогняний острів! Близько 300 років тому тут було виверження одразу 32-х вулканів, що вибухали потоками лави протягом шестирічного періоду. Тому, зараз це зовсім не тропічні джунглі, а скоріше марсіанська пустеля, придатна для зйомок фільмів з елементами космічної фантастики. Пекельні виверження залишили після себе нереальні пейзажі: гострі кратери, вулканічні озера, лавові печери, дикі пляжі, що розташувались в бухтах між лавовими потоками... Сім активних днів, протягом яких на комфортному авто ми відвідаємо всі найцікавіші локації острова Лансароте, та щодня будемо засмагати тільки на найкращих пляжах! Детальний опис маршруту:Вартість - 500€ Тривалість - 7 днівДень 1 (переліт до о. Лансароте)На о. Лансароте немає прямих рейсів ні з України ні з Польщі. Найпростіше туди добратись з пересадкою в Берліні європейськими лоукостами. Ми допоможемо Вам зазделегідь купити квитки на зручні рейси за найнижчою ціною (на середину листопада близько 100 євро в один бік). В даній мандрівці гід буде чекати на вас в аеропорту о. Лансароте, звідти на орендованому транспорті ми поїдемо поселятись в попередньо заброньовані апартаменти. День 2 (Mirador del Rio)В цей день ми поїдемо досліджувати північну частину острова. Найвідоміша печера на Лансароте Jameos del Agua + одна з найбільших лавових печер Cueva de Los Verdes, після чого доїдемо до мабуть найвищого оглядового майданчика острова - Mirador del Rio, звідки відкривається чудова панорама на ще один крихітний острів Канарського архіпелагу - Грасіоса! Дорогою назад обовязково заїдемо на вечірнє купання на один з пляжів. В залежності від погоди або ванни Charco del Palo, або міський пляж містечка Costa Teguise.День 3 (Timanfaya National Park)Однозначно найграндіозніше, найвеличніше, найбільш вражаюче місце на о. Лансароте це Національний парк Timanfaya. Саме заради нього сюди приїжджають туристи. На своєму авто ми доїдемо до входу в нацпарк (вхід 9 євро), де пересядемо в екскурсійний автобус, через вікно якого зможемо побачити найцікавіше. Екскурсія триває 40 хв. Після цього можна заглянути в ресторан "El Diablo", де їжа готується не на звичайних плитах або вугіллі, а на природному геотермальному теплі з надр землі. День 4 (Playa de Papagayo)Відпочинковий пляжний день, протягом якого засмагатимемо на найвідомішому та найкрасивішому пляжі острова Playa de Papagayo, а також прогуляємось по сусідніх бухтах, з не менш мальовничими пляжами.День 5 (Volcán El Cuervo та Playa el golfo)Сьогодні поїдемо на короткий трекінг до кратеру вулкану El Cuervo а після того на знаменитий пляж El Golfo, що на околицях Національного парку Тіманфайя. Тут всього в декількох метрах від моря розташоване зелене вулканічне озеро. Неподалік зупинимось біля ще одного місця, де могутні океанські хвилі ведуть боротьбу з застиглою вулканічною лавою. Так звані "місця сили", перебування в яких запамятається надовго! День 6Якщо вам набридла природа, то можемо присвятити цей день ланцаротським містам. Шопінг, сувеніри, музеї, парки, міські пляжі - кожен знайде для себе щось цікаве. День 7 (Playa De Famara)Перед відїздом спробуємо здійснити мрію багатьох - зайнятись серфінгом на пляжі Playa De Famara. Місце, яке однозначно варто відвідати. День 8 (повернення)9 червня відлітаємо з острова. Пропонуємо повертатись з Лансароте транзитом через Берлін, з ночівлею там 1 ніч, відповідно будемо мати час прогулятись столицею Німеччини протягом одного дня. А вранці наступного дня є зручні рейси від лоукостів до Києва та Львова.Важливо:Передоплата: 100€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-яку іншу мандрівку протягом року.У вартість включено:- проживання в бюджетних апартаментах; - трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо самостійно в апартаментах з продуктів куплених на острові, обід - бутербродний перекус + фрукти, овочі);- прокат автомобіля + пальне для всіх переїздів по о. Лансароте;- послуги гіда;- організація броні апартаментів, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п.У вартість НЕ входить:- авіапереліт на о. Лансароте (рекомендуємо з пересадкою в м.Берлін, ми допоможемо Вам купити найдешевші квитки плануємо вартість в обидві сторони в діапазоні 150-200 євро.)- вхід в Національний парк, печеру, музеї (близько 10 євро)- особисті витрати.

Високі Татри (Словаччина)

Періоди проведення:30 червня - 06 липня18-24 серпня01-07 вересняЗа час мандрівки Високими Татрами Словаччини ми здійснимо сходження на такі піки як Копровський Штит (Kôprovský štít 2363) та Ломницький Штит (Lomnický štít 2 632). Маршрут на Копровський Штит вважається одним з найкрасивішим в Татрах, тож краєвиди звідси особливо захопливі. Ломницький Штит є другою по висоті вершиною у всій гірській системі Карпат, що поступається тільки Герлаховському Піку (Gerlachovský štít 2654) всього на 22 м. На вершину Ломницького Штита підійматимемось канатною дорогою. Відвідаємо гірські озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335), Попрадське Плесо (Popradské pleso 1494), та найбільше в Словаччині гірське озеро Вельке Гінцово плесо (Veľké Hincovo pleso 1946). Побуваємо в національному парку "Словацький рай" та на символічному кладовищі загиблих альпіністів.Детальний опис маршрутуВартість - 150€ Тривалість - 7 днівДень 0 (переїзд до Ужгорода) 30.06Збір групи в Ужгороді о 22:00. Загальне знайомство між учасниками групи. День 1 (Popradské pleso 1494) 12 км 01.07О 01:00 автобусом перевізника Leo Express вирушаємо до міста Штрба (Štrba) з пересадкою на потяг в містіКошице (Košice). Орієнтовне прибуття до місця призначення 08:00.З міста татранською електричкою відправляємось до Штербського Плеса (Štrbské pleso 1335), звідки починаємо шлях до Попрадського плеса (Popradské pleso 1494). Довжина треку 5 км, набір висоти 159 м. Прибуттям поселення в тутешній гірський готель. В другій половині дня радіальний вихід до Великого жаб'єго плеса (Veľké žabie pleso 1473) в сторону гори Риси (Rysy 2503), перехід 7 км, перепад висот 417 м. Ночівля в Horsky Hotel Popradske Pleso.День 2 (Kôprovský štít 2363) 11 км 02.07Поснідавши починаємо сходження на Копровський Штит. Перехід до (Veľké Hincovo pleso 1946)- 4 км, набір висоти 452 м. Звідси підйдом 1,5 км до вершини, набір висоти 417 м. Після сходження спускаємось на наступну ночівлю в тому ж притулку Horsky Hotel Popradske Pleso, - 5,5 км, спад висоти 869 м. Ночівля.День 3 (Štrbské pleso 1335) 12 км 03.07Зранку прогулянка до символічного кладовища загиблих альпіністів (перехід 1 км). Після- підйом 3 км на сідловину під Оструєм (Sedlo pod Ostrvou 1966). В другій половині дня спускаємось до озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335),- 5 км, прогулянка околицями. Переїзд в місто Татранська Ломніца (Tatranská Lomnica), - 22 км. Поселення в гостьовий будинок/хостел, ночівля.День 4 (Lomnický štít 2 632) 10 км 04.07Підйом до Скальнатого Плеса (Skalnate Pleso 1751), - 5 км, набір висоти 866 м. Звідси за допомогою канатної дороги підіймаємось на вершину Ломницького штита (Lomnický štít 2 632), набір висоти 881 м.Спуск в Татранську Ломніцу (Tatranská Lomnica)- 5 км від Скальнатого Плеса. Переїзд в місто Попрад (Poprad). Поселення в хостел, ночівля.День 5 (Národný park Slovenský raj) 05.07Цього дня відвідаємо національний парк "Словацький рай", де прогуляємось дивовижним каньйоном "Sucha Bela"О 20:30 автобусом перевізника Leo Express з пересадкою в Кошице (Košice) повертаємось до Ужгорода. Орієнтовний час прибуття 04:00. День 6 (переїзд з Ужгорода) 06.07День розрахований на повернення з походу.Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 30€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Кількість осіб в групі: 9 + гід Період проведення походу: 7 днів, 2 з яких в дорозі, 5 - на маршрутіУ вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- вхід у заповідники, включаючи "Словацький Рай";- всі переїзди по околицях маршруту;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Ужгород - Штрба - Ужгород перевізником Leo Express: ~19-30€;- проживання в туристичних притулках/хостелах ~18-20€ за ніч;- підйомник на Ломницький Штит: 27€ (при бажанні можна не підійматись, натомість прогулятись околицями Скальнатого Плеса).Загальна середня вартість додаткових витрат: ~130€.СпорядженняОбов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’ємом 50-70 літрів);- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.Більш детальний список необхідного спорядження кожен учасник отримає після оформлення заявки на участь.При відсутності рюкзака є можливість взяти його на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Похід "Фанські гори у всій красі"

День 1. Прибуття до місця старту.День 2. Кулікалонські озера.День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера.День 4. Мутні озера.День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м).День 6. Під перевал Чимтарга.День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м).День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м).День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м).День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло.День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове.День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара.День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент.День 14. Резервний день.Оплатити частину вартості походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Ташкенті. Але в зв'язку з особливостями законодавства Узбекстинe стосовно ввезення і вивезення готівки необхідна часткова або повна передоплата участі в поході.Вартість 330 $У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструкторів; групове спорядження; групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд); рації та засоби навігації; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери – орієнтовно 100 доларів ; ночівлі та харчування в містах; прокат особистого спорядження (рюкзак, намет і тд); прокат спеціального спорядження (льодоруб, кішки, система страхування і тд); реєстрація при перетині кордону в Таджикістані – 35 доларів; екологічний збір за відвідування регіону – 20 доларів; прокат віслюків – 20-30 доларів. Додатково можна здійснити сходження на вершини:Енергія (5120 м). Категорія складності 2А – 200 доларів;Міралі (5106 м). Категорія складності 2А – 100 доларів;Чимтарга (5489 м). Категорія складності 2Б – 250  доларів.

Високі Татри (Польща)

Періоди проведення:21-27 липня28 липня-03 серпняПід час треків Високими Татрами Польщі ми відвідаємо найкрасивіші місцини та підкоримо найвеличніші вершини масиву. Скелясті хребти, мальовничі долини та високогірні озера не дадуть вам ні на секунду відвести погляд від мальовничих "альпійських" пейзажів! Під час мандрівки ми відвідаємо такі чудові місця як озеро Морське Око (Morskie Oko 1395), Чорний став під Рисами (Czarny Staw pod Rysami 1583), Долина 5 ставів Польських (Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665); здійснимо сходження на 2 двохтисячники: Свінніцу (Świnica 2301), та на найвищу вершину Польщі - Риси (Rysy 2503).Детальний опис маршруту:Вартість - 150€ Тривалість - 7 днівДень 1 (Львів - Zakopane)Зустріч у Львові на залізничному вокзалі близько 10:00. За визначеним маршрутом переїзд до Закопане, поселення в хостел.День 2 (Kasprowy Wierch 1987 - Świnica 2301) 11,8 кмПісля сніданку переїзд в Kuźnice, звідки канатною дорогою підіймаємось на гору Каспрів верх (Kasprowy Wierch 1987). З 1 липня вартість підйому підвищено до 79 zł (попередня вартість 48 zł). Звідси стартує наш трек на гору Свінніца (Świnica 2301). Перехід - 3 км, набір висоти 314 м. Після - спуск до гірського схроніска Murowaniec, де зупиняємось на обід - 4 км, спад висоти 735 м. Наступний етап це повернення до Kuźnice, - 4,8 км, спад висоти 549 м; переїзд до Закопане, повернення в хостел.День 3 (Morskie Oko 1395 - Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665) 15,7 кмПереїзд до паркінгу перед Морським оком. Старт маршруту звивистою асфальтованою дорогою довжиною в 7,9 км до озера. Бажаючі можуть проїхати цей відрізок на бричці запряженій конями. Вартість такого задоволення 50 zł. Приходом поселення в схронісько PTTK Morskie Oko (1395). Тут обідаємо, після чого здійснюємо радіальний вихід в Долину 5 ставів Польських (Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665) - 3,9 км в одну сторону, перепад висот 438 м. Ночівля в схроніську на березі Морського ока.День 4 (Czarny Staw pod Rysami 1583 - Rysy 2503) 17,5 кмРанній підйом. Вихід до Чорного ставу (Czarny Staw pod Rysami 1583) - 1,8 км, набір висоти 168 м. Наступним кроком нас чекає сходження на найвищий пік Польщі, - Риси (Rysy 2503), - перехід 3 км, набір висоти 911 м. Остання година шляху - скелі з провішаними перилами, де Ви зможете відчути себе справжній альпіністом. Зворотньо спускаємось цією ж стежкою до Морського ока, - 4,8 км, спад висоти 1079 м. Обідаємо, після чого повертаємось 7,9 км до паркінгу. Переїзд до Zakopane, поселення в хостел.День 5 (Giewont 1895) 11,6 кмРадіальний вихід на вершину гори Гевонт (Giewont). Переїзд в Долину Стражиську (Dolina Strążyska), звідки підйом на вершину- 5,8 км, набір висоти 964 м. Спуск в Kuznice- 5,8 км, спад висоти 852 м. Повернення в хостел, переїзд до Кракова, поселення в хостел.День 6 (Kraków)Відпочинковий день: прогулянка Краковом, довільна програмаДень 7Виїзд з Кракова; день розрахований на повернення з походу.Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 30€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Кількість осіб в групі: 9 + гід Період проведення походу: 7 днів, 2 з яких в дорозі, 4 - в горах, 1 - в Кракові.У вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- транспортні витрати в межах Закопане та його околиць;- вхід у заповідники;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Львів - Закопане - Львів (вартість переїздів залежить від обраного вами маршруту і транспорту (в разі потреби допомагаємо у плануванні бюджетних варіантів));- проживання в туристичних притулках/хостелах ~34-50 PLN за ніч;- вартість підйомника на Каспрів Верх - 79 PLN.Спорядження:Обов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’єм 50-70 літрів);- спальний мішок;- каремат;- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.При відсутності рюкзака, спальника чи каремату, є можливість взяти ці речі на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

В полоні Кавказу. Сванетія, Грузія

Маршрут «В полоні Кавказу» / Сванетія / ГРУЗІЯ (80 км, середня складність), $200 (8 днів/7 ночей)Дати походу: 19-26 серпня 2019 р. 09-16 вересня 2019 р.Увага! Дати приблизні, на даний момент пропозиції зручних авіакомпаній на потрібний період відсутні, тому дати походу можуть бути зсунуті від зазначених на ± кілька днів.Грузія ― це країна з тисячолітньою історією, самобутньою культурою та паморочливими краєвидами Кавказу. Екзотичні алфавіт та мова, зворушлива східна гостинність, всесвітньовідома грузинська кухня запам’ятаються вам надовго. Синергія гірського клімату та морської свіжості ― відмінний рецепт для відпочинку та чудових вражень. Наш похід пройде на батьківщині гордих воїнів Сванетії. Цей край відомий архітектурою родових оборонних башт та своєрідних церков, його столиця Местія є брамою до Великого Кавказу. Кожен житель цього краю має свій рецепт сванської солі, тут готують найсмачніші в Грузії кубдарі, тут досі розмовляють сванською мовою. А ще сині льодовики, гострозубі 5000 м піки, бурхливі гірські ріки та колоритні мешканці ― в перші дні походу від Кавказу йде обертом голова.Для проходження маршруту потрібен досвід гірських туристських походів або базова фізична підготовка. Рівень складності ― середній. Кавказ – одна з найстаріших гірських систем планети, у віддалених ущелинах інколи чутно гуркіт каменепадів та лавин. Погода може змінюватись буквально на очах від привітної до штормової. Однак альпінізму та скелелазання на нашому маршруті не буде, нас чекає цікавий і безпечний трекінговий (пішохідний) маршрут. Нитка маршруту: аеропорт ― Местіа ― Чвабіані ― Адиши ― Іпралі ― Ушґулі ― Чвелпі ― аеропорт.Умови туруНочуємо основну частину маршруту в наметах, які учасники несуть з собою. При бажанні учасники за свій кошт поселяються в guest-house.Про харчі та кухонний інвентар в гірській частині походу подбає ваш провідник. Перед початком походу ви отримаєте пайку спільних продуктів, в середньому це 4 кг. В селах будемо купляти свіжі продукти.Нитка маршруту є гнучкою. Залежно від погоди, самопочуття, бажань учасників будемо вносити зміни. Кавказькі гори ― це зона підвищеної небезпеки, учасники повинні мати досвід гірських походів і не мати медичних протипоказань. Маршрут проходить на висоті до 3000 м, симптоми гірської хвороби відчують всі.Для поїздки в Грузію потрібен закордонний паспорт (звичайний або біометричний), дійсний щонайменше 3 місяці на момент в’їзду, або ID-картка. Зверніть увагу, що наявність у вашому закордонному паспорті будь-яких відміток про відвідування окупованих територій Південної Осетії і Абхазії в обхід Грузії буде підставою для відмови у в’їзді чи навіть затримання.Вартість туру: 200$ Порядок оплати: Щоб забронювати місце в групі, треба внести попередню оплату ― 50$. У разі відмови від участі, передоплата не повертається, але може бути використана для оплати іншого походу собі чи другу протягом року. Решта суми (150$) сплачується перед початком походу при зустрічі групи в Грузії. У разі передчасного сходу з маршруту, гроші не повертаються.У вартість туру входить: послуги провідника, похідне харчування на маршруті, кухонне обладнання (пальник, пальне, казани), групова аптечка (у провідника).У вартість туру не входить: переліт до Грузії ― від 100 до 250$ (туди-назад); переїзди по країні, проживання в хостелах чи гостевих будинках, медичне страхування (не вимагається для перетину кордону), харчування в ресторанах чи кафе, відвідування платних пам'яток (музеїв) тощо.На всі ці додаткові витрати зазвичай вистачає 100 доларів на людину. Разом всі витрати (похід, авіаквитки, трансфери, додаткові витрати) складуть 450-500 доларів на людину.

Чорногорія, Дурмітор

Чорногорія - країна на Балканському півострові, що поєднала в собі суворі гірські масиви та екзотичні морські узбережжя. За час мандрівки ми відвідаємо високогірний масив Дурмітор, та його найвеличніші вершини Bobotov Kuk (2523), Savin Kuk (2313), Veliki Međed Sjeverni (2287), гірські озера Veliko Škrčko Jezero, Malo Škrčko Jezero, Zeleni Vir, Crno Jezero, печери Ledena pećina, Titova pećina.Також в програмі пляжний відпочинок на узбережжі Адріатичного моря та відвідини неймовірно цікавих містечок з середньовічною архітектурою. В обов'язковому списку Budva та Kotor з Боко-Которською Бухтою. Детальний опис маршрутуДаний похід є ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИМ! Це означає що пройдемо маршрут вперше. Такого типу мандрівка передбачає знижку для кожного учасника, що в даному поході складе 40€.22 вересня -05 жовтняВартість - 320€ (з урахуванням знижки - 280€)Тривалість - 14 днів (розрахунок з переїздом в Чорногорію та назад)День 1 (виїзд зі Львова) Розглядаємо бюджетний варіант автобусного переїзду Львів-Будва-Львів. Вартість складе 90€. Такий варіант може бути дещо незручним, так як в дорозі доведеться провести більше доби, тому при бажанні кожен може розглянути альтернативні варіанти добирання, наприклад літаком чи власним авто. Відправлення автобуса зі Львова о 07:00 22 вересня. Загальний збір групи в місті Будва 23 вересня після 12:00. День 2 (Budva)Близько 12:00 прибуваємо до міста Будва, одного з найдавніших поселень на березі Адріатичного моря. Поселення в хостел, прогулянка містом, відвідини місцевого пляжу. День розрахований на відпочинок після переїзду. Ночівля в хостелі.День 3 (Komarnica) ~5 кмЧерез столицю Чорногорії Подгоріцу (Podgorica) переїзд до поселення Корманіца (Kormanica). Починаємо шлях вздовж каньйону річки Kormanica, де згодом зупинимось на ночівлю. День 4 (Veliko Škrčko Jezero) ~15 кмПродовжуємо маршрут та прямуємо до перевалу Шкрка, з якого відкриється фантастичний краєвид на масив Дурмітору. Спуск до озер Шкрка (Veliko Škrčko Jezero та Malo Škrčko Jezero), поруч яких зупинимось на ночівлю.День 5 (Zeleni Vir) Цього дня запланований перехід через перевал Самар до озера Зелений Вир (Zeleni Vir). День 6 (Bobotov Kuk 2523) 5,9 кмПісля сніданку починаємо сходження на найвищу вершину Чорногорії - гору Боботов Кук (Bobotov Kuk 2523) - 1,4 км. Наступним етапом буде перехід до Льодяної печери (Ledena pećina) - 2,7 км, після відвідування якої спустимось 1,8 км до кемпінгу Катун Локвіце (Katun Lokvice), де розіб'ємо табір для наступної ночівлі.День 7 (Savin Kuk 2313) 8,4 кмРадіальний вихід на вершини Савін Кук (Savin Kuk 2313) та Великий Медьєд Північний (Veliki Međed Sjeverni 2287). Ночівля в тому ж кемпінгу.День 8 (Crno Jezero) 8 кмСпуск 4 км до кемпінгу Ivan Do, де розіб'ємо табір. Звідси прогуляємось до Чорного озера (Crno Jezero) та Тітової печери (Titova pećina) 4 км.День 9 (Kotor)Зранку перехід в місто Жабляк (Žabljak), з якого відправимось в Боко-Которську Бухту. Поселення в хостел. Вечірня прогулянка Котором.День 10 (пляжний відпочинок)Прогулянка околицями бухти та переїзд на один з місцевих пляжів Адріатичного моря, де проведемо наступні декілька днів. День 11 (пляжний відпочинок)Відпочинковий деньДень 12 (відправлення з Будви)Ближче вечора переїзд в Будву, та відправлення в Україну близько 22:00День 13 (день в дорозі)День 14 (прибуття до Львова)Прибуття близько 06:00Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів. Особливу увагу просимо звернути на статус походу як ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО. Це означє що маршрут може кардинально змінюватись в залежності від обставин на треку.Передоплата: 50€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Тривалість - 14 днів (розрахунок з переїздами з України, кількість повних днів в Чорногорії - 11)Кількість осіб в групі: 10 + гідУ вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- вхід у національний парк Дурмітор;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Львів-Будва-Львів: 90€; - переїзди по Чорногорії: ~60€;- проживання в хостелах ~15€ за ніч (2 ночі);- проживання в кемпінгах ~10€ за ніч (4 ночі);- особисті витрати.Загальна середня вартість додаткових витрат: ~200€. СпорядженняОбов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’ємом 50-70 літрів);- намет;- спальний мішок;- каремат;- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.Більш детальний список необхідного спорядження кожен учасник отримає після оформлення заявки на участь.При відсутності рюкзака є можливість взяти його на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Навчання та розвиток

Christmas Wreath Workshop

Різдвяний настрій не приходить сам. Його створюють люди. Прикрашена вітрина, ялинка в центрі міста, Frank Sinatra з його "Let It Snow". Delikacia та Botanicaif покаже та розкаже за ігристим як поринути в атмосферу Christmas. Воркшоп з виготовлення різдвяних вінків – те, чого ви так чекали.Що будемо робити: – різдвяний вінок з голландської ялинки діаметром 45 см– гомоніти за ігристим вином та ягідним пирогом– фотографуватися та радітиHow much? – 599 грнFor what? – матеріали, фінішний вінок, ігристе, чай, кава, ягідний пиріг, святкові фото.P.S. Попередня реєстрація, 10 місць на кожен воркшоп, участь можуть приймати всі, кому вже виповнився 21 рік.Форма реєстрації за посиланням нижче, вас попередять про передачу особистих даних, просто натисніть на лінк внизу вікна.

Юнацька школа (серія майстер-класів)
09.12.2018

Професійна кулінарна школа "el Chef" запрошує підлітків віком 10-15 років на одноденні майстер-класи за акційною ціною 300 грн.Щонеділі 15:00-17:00⠀Програма:- 9.12 Велінгтон і шоколадний фондан з м'ятою;- 23.12 Теплий салат з кус-кусом та Новорічний пудинг;- 30.12 Піца і ванільний крем-брюле;⠀Вартість одного заняття - 300 грн.Зареєструвати учасника можна за нижчевказаним посиланням чи телефоном. 

Стейки і до стейків
10.12.2018 18:30

Стейки і до стейків…Серія воркшопів від харизматичного Darwin Cedeno (бренд-шеф сім’ї ресторанів "Лейбова Гора")Чим цікавий даний курс?- Познайомитесь із чудовим шеф - кухарем;- Отримаєте сертифікати про проходження курсу;- Отримаєте технологічні карти;- Багато вражень та емоцій.Програма курсу:3.12 Стейк М’ясникаСоус Пепер Чилі10.12 Стейк Сір Лоін Соус Чіпотле Лайм19.12 Стейк з ошийк Соус Бернез26.12 Стейк Чікен-Біф Соус кисло-солодкийВартість курсу: 2500 грн.Вартість 1 заняття: 650 грн.Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням або телефоном.

Семінар "Вакцинація дітей"
11.12.2018 16:15

Вакцинація – важливий етап у житті дитини, завдяки якому вона буде захищена від інфекційних захворювань і збереже здоров’я. Про що буде на занятті: від яких хвороб захищає вакцинація; міфи про щеплення; які існують протипоказання до вакцинації; ефективність і безпечність вакцин; календар щеплень в Україні; як підготувати дитину до щеплення і нагляд після; найпоширеніші запитання про вакцинацію; список сайтів про вакцинацію та інфекційні захворювання в Україні, нормативна база та англомовні сайти (з міжнародними рекомендаціями) Все про щеплення в Україні і світі, про наявність вакцин в лікувальних закладах розповідає дитячий лікар-імунолог, головний позаштатний спеціаліст з дитячої імунології департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Степанівна Бенько.На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується!   Реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Sombra Ivano-Frankivsk TechTalk: From architecture to details

Sombra запрошує на TechTalk Java розробників в Івано-Франківську!Програма заходу:18:00 — 18:20 — Реєстрація, вітальна кава та можливість підкріпитися після роботи;18:20 — 19:00 — «Java web apps design: Stability Antipatterns» — Глєб Галунко;19:05 — 19:45 — «Moving to Java 9 and beyond» — Дмитро Мула;19:50 — 20:30 — «Software Architecture Basics» — Юрій Наконечний.Спікери та доповіді:«Java web apps design: Stability Antipatterns»Глєб Галунко, Java розробник, який уже понад 3 роки працює в Sombra (Львів). Глєб розповість про неефективні способи розв’язання проблем, які виникають під час побудови веб апи, та пояснить як їх уникнути. «Moving to Java 9 and beyond» Дмитро Мула, Java розробник Sombra (Івано-Франківськ), 3 роки досвіду Java розробки. Здійснив міграцію 2-х проектів на Java 9, викладає Java програмування для школярів. У своїй доповіді Дмитро розповість про важливість оновлення проектів до новіших версій Java. Також він пояснить як мігрувати великий проект з Java 8 на Java 9 та які переваги і недоліки такого переходу.«Software Architecture Basics»Юрій Наконечний, CTO та співзасновник компанії Sombra, 10+ років досвіду Java розробки. 5 років тому з партнерами заснував компанію Sombra.У своїй доповіді Юрій розкриє на прикладі веб апів поняття «архітектура» в розробці. Також він пояснить роль software architect'а на проекті та розповість як відрізнити якісну архітектуру від поганої.Участь за попередньою реєстрацієюКвитки за посиланнямВартість участі — 50 грн.Кількість місць обмежена, тож не зволікай реєструватись! Обіцяємо зарядити натхненням та поділитися практичними знаннями.

Чоловіча психотерапевтична група "Біля вогню"

Чоловіча психотерапевтична група – це: 24 зустрічі «біля вогню» у чоловічому середовищі; групова підтримка й енергія; конфіденційна, невелика група (6-12 осіб) з певними правилами, які встановлює група; простір екологічних та довірливих відносин; шанс зустрітись із справжнім собою; вироблення і закріплення нових несценарних звичок і способів поведінки; закрита група на Фейсбуці; супровід психотерапевта. Ця чоловіча психотерапевтична група для Вас, якщо: Ви шукаєте чогось більшого від свого життя, ніж у Вас є; Ви хочете віднайти в собі більшу силу, впевненість, цілісність; Ви хочете краще зрозуміти себе та свій життєвий сценарій; Ви прагнете бути керівником і творцем власного життя; Ви розумієте, що від Вас багато що залежить; Ви шукаєте чоловічого середовища. Під час терапевтичної групи Ви відкриєте: більше розуміння чого я хочу насправді; на що я можу опиратись у собі, які мої ресурси; яке є послання на життя є від вашого тата і мами, чим це послання допомагало Вам, а чим воно є тягарем; яка стратегія досягнень у Вашому житті; чому так важливий для чоловіка страх і травма; як будувати партнерські стосунки з жінкою; з чим потрібно попрощатись у своєму житті, щоб зустрітись з «новим» у якому напрямку життя Вам зараз рухатись. Як наслідок, за 24 зустрічі, тижні свого життя Ви «вибудуєте» навики: використовувати чоловічу силу та енергію; рухатись по житті більш цілісно і впевнено; будувати партнерські стосунки з іншими; втілювати свої мрії в життя і отримувати від цього задоволення; вирішувати та витримувати складні справи; якісно відновлюватись і тримати баланс у житті; проживати більш осмислено та не «токсично», відмовляючись від того, що зайве; застосовувати нові стратегії мислення й поведінки. Ведучий : психотерапевт; тренер; ведучий психотерапевтичних груп; голова Івано-Франківського осередку для чоловіків «Тато-клуб» спікер жіночого фестивалю «Аніма»; автор онлайн-проекту «Психотерапевтична майстерня Любомира Андрусіва» Вартість участі у психотерапевтичній групі: Вартість кожного заняття - 200 грн.

Добрий табір. Школа вертепу

Різдво - час дарувати тепло. Саме через це “Дрібнота” організовує Школу вертепу.Ми любимо період Різдвяних свят, бо це найкращий час для добрих справ та теплих традицій. Тому ми радіємо, бо вдруге збираємося колядувати та вивчати теплі традиції. Адже, “Дрібнота” - це про всебічний розвиток і розумні світоглядні активності.Що, коли, де?- 6 навчальних занять по півтори години: створюємо разом з дітьми сценарій, шиємо костюми, вчимо колядки. Три вівторка і три четверга з 18:30 до 20:00 (грудень: 11-те, 13-те, 18-те, 20-те, 25-те, 27-ме).- Вечорниці перед Різдвом: 3-го січня розмальовуємо пряники, співаємо колядки, цікавимося традиціями.- Колядуємо: 5 виступів на дружніх підприємствах 9 січня;- Великий концерт: 11 січня, 18:00, Urban Spase 100.Для нас важливою цінністю, яку хочемо донести, - є добро та бажання допомагати. В нашій традиції є ідея, коли діти роблять добро для інших дітей. Відповідно всі наколядовані солодощі залишаються дітям табору, а кошти - передаються на стипендії Дрібноти для навчання дітей, у яких нема можливості оплатити навчання.Весь час працюємо в затишному просторі за адресою: Освітній експериментальний цех "Дрібнота", Промприлад. Реновація, Сахарова 23. Тут: тепло, зручно, по-домашньому, смачні перекуси та гарячий чай.Запрошуємо дітей віком 7-11 років, розраховуємо на 15.Педагог, музикант і режисер - Людмила ЛінникМенторство створення костюмів та душевна сувенірка - BukvicaЦінності та якість - ДрібнотаБатьки оплачують орг. внесок у розмірі 650 грн. (повна вартість: 1390 грн., нам надали грант від Urban Space 100, який покрив частину витрат, відповідно знизилася і вартість для батьків).У вартість включено смачні перекуси, какао, робота педагога-режисера, костюми, транспорт в день коляди, брендована кружка.Деталі за телефономЗ любов'ю, Ваша "Дрібнота" :)

Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

Як дізнатись останні новини податкового законодавства?З ким обговорити практичні ситуації, що виникають в роботі підприємця, бухгалтера?Де ознайомитись з нововведеннями в оподаткуванні та звітності?Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конференції для бухгалтерів та підприємців.Уже 6 років ми ростемо і розвиваємося разом з вами. Ви надихаєте нас робити свою роботу краще. Багато бухгалтерів підвищують свій кваліфікаційний рівень. Ми обмінюємося досвідом, моніторимо зміни в законодавстві, ділимося актуальними новинами, розглядаємо практичні ситуації.Спілка бухгалтерів Прикарпаття запрошує Вас на конференцію з питань оподаткування для обговорення останніх важливих змін до Податкового кодексу України. Тематика конференції: Новини податкового законодавства. Вартість участі у конференції - 800 грн. Для членів Спілки бухгалтерів Прикарпаття  - 450 грн.Оплатити участь у конференції можна шляхом перерахування коштів на рахунок, не пізніше дня, що передує даті проведення конференції. Реквізити для оплати:ГО "Спілка бухгалтерів Прикарпаття"код ЄДРПОУ 37182672Р/р 26003516122100АТ "УкрСиббанк"МФО 351005Призначення платежу "Організаційний внесок за участь у конференції з питань бухгалтерського обліку та оподаткування. ПІБ учасника".

Дизайн Десятиборство

Воркшоп з предметного дизайну в форматі спортивного десятиборства для студентів Університету Короля Данила.Ваш інструктор Clément Coletto - індустріальний дизайнер з Франції.За підтримки урбаністичної лабораторії MetaLab.Дизайн, як спорт. Креативність, як м'язи.1 день10 викликів1 переможецьДля реєстрації заповніть форму за посиланням нижче.

Write. Read. Discuss #3

Привіт, поети та прозаїки! Ну як, скучили вже за Write. Read. Discuss?Запрошуємо на черговий захід з літературним критиком та викладачем ПНУ ім. В. Стефаника Євгеном Михайловичем Бараном (Євген Баран).Який формат події? Ви читаєте свої твори та отримуєте їх аналіз і слушні поради)Тому, заповнюйте реєстрацію за нижчевказаним посиланням та приходьте)Вхід вільний.

ІІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Газогідрати та інші альтернативні джерела газу»

Шановні колеги!Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-технічної конференції «Газогідрати та інші альтернативні джерела газу»Метою конференції є висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів досліджень щодо утворення, видобування та транспортування газогідратів; обмін інформацією та досвідом в отриманні та використанні газу із альтернативних джерел.Тематика конференції 1. Кінетика утворення газогідратів2. Геологія газогідратних покладів 3. Технології видобування, транспортування та використання газогідратів 4. Розробка нетрадиційних покладів газу5. Технології отримання і використання біогазуДо участі в конференції запрошуються вчені та фахівці академічних, науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, геологорозвідувальних, бурових, видобувних, газонафтотранспортних підприємств та підприємств зберігання нафти і газу України та світу.

Майстер-клас "Сила твого вибору вибору"

Чи думали ви коли-небудь про те, чому одні люди легко досягають своіх цілей, реалізовують своі мріі і бажання, є успішними, щасливими, а у інших усе навпаки - ніби, суцільна сіра полоса перешкод? І справа тут не тільки у везінні! Везіння - це те, що ми притягуємо самі у своє життя силою своіх думок, намірів, почуттів, вчинків, умінням довіряти Вищій силі.Складні ситуаціі, насправді, виникають у всіх. Тут головне - як людина вміє/не вміє іх вирішувати. А ця здатність напряму залежить від іі ВИБОРУСвідомо чи несвідомо ми щоденно здійснюємо певні вибори: піти цією вулицею чи іншою, піти пішки чи поіхати транспортом, з'істи те чи те, піти в спортзал чи полежати, акцентувати свою увагу на "+" чи "-", змовчати чи висловитися, обрати цю роботу чи іншу, будувати стосунки з цією людиною чи краще не варто...Кожен щоденний вибір думок, емоцій, почуттів чи дій призводить до певних результатів. Ці результати - немов насінинки, котрі ми садимо щодня і рано чи пізно отримуємо з них плоди).Правильний вибір визначає успіх у всіх сферах життя людини!- Як навчитися робити правильний вибір?- Як зрозуміти, правильний він чи ні?- Як прийняти рішення, коли є вагання між... і між... ?- Як не помилитися?Якщо вас цікавлять відповіді на ці запитання, якщо ви хочете отримати різноманітні техніки здійснення ефективного вибору, запрошую вас на свій майстер-клас "Сила твого вибору"Вартість участі - 200 гривень.Однак до 1 грудня діють особливі передноворічні умови участі.Для тих, хто нещодавно відвідав майстер-клас "Красива. Щаслива. Успішна", діє знижка - 50% ( тобто - 100 гривень).Для усіх інших, хто придбає квиток до 1 грудня, чекає приємний подарунок-сюрприз!Щоб забронювати чи отримати свій квиточок, пишіть або телефонуйте за номером нижче.

Переконай мене, якщо зможеш

  - Мало того, що ви брехун, боягуз і нахаба, ви ще й забіяка!- Так, я - міцний горішок. Побудова діалогу впливає на його результат. Факти та переконання змінюються в залежності від ракурсу споглядання.- Я змінюю вже п’яту роботу, я - невдаха.- Якщо ти зумів знайти п‘ять місць роботи, я б швидше назвала тебе затребуваним.Вміння змінювати фокус уваги, грати поняттями, контекстами, розуміти цінності та страхи того, з ким ведеш розмову – сильні інструменти. Магія мови, мистецтво вибирати потрібні слова, інтонації відкривають перед людьми необмежені можливості – впливати, переконувати, змінювати хід розмови, а, часом, і історії. Це мистецтво можна освоювати роками.Як навчитись простих словесних прийомів та прокачати свої комунікативні навички, розкаже тренер з ефективної комунікації «Аґрус: практика слова», громадська активістка, копірайтер Наталія КузьмаНа воркшопі ви отримаєте: 5 словесних прийомів у діалозі: як їх застосовувати? Розбір реальних кейсів, відеоприклади. Практичні вправи, відповіді на питання. Неформальне спілкування та нові знайомства.- Я ніколи не піду на цей воркшоп.- А також ніколи не буду вчитись, не буду вести діалоги і мовчатиму у себе вдома?Рання реєстрація - 350 грн.У день проведення воркшопу - 500 грн.Реєстрація за посиланням 

Школа управлінців нової генерації, кейс №3

Цикл ділових ігор.Проект кафедри управління і бізнес-адміністрування Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника та Школи бізнесу і менеджменту. Основна місія проекту – сформувати нове покоління лідерів України через залучення підлітків та молоді у соціальні та лідерські проекти на основі етики особистості та соціальної відповідальності.  Реєструйтесь за нижчевказаним посиланням.

Партнерське заняття "Гармонійний розвиток дитини"
12.12.2018 18:00

На занятті буде про альтернативні методики раннього розвитку дитини: Монтесорі, Домена, Нікітіних. Попередній запис обов'язковий за нижчевказаними номерами телефонів.

Майстер-клас з використання ProZorro. Продажі у Івано-Фраківську

ДП "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" спільно з «Інститутом висвітлення війни та миру» запрошують представників громадських організацій на презентацію та майстер-клас з використання системи ProZorro.Продажі у вашому місті.Ми покажемо як правильно та ефективно користуватись інструментами моніторингу продажу комунального майна на регіональному рівні та аналізувати результати роботи місцевих органів самоврядування. Крім того, дізнаєтесь, як ефективно комунікувати з місцевою владою щодо запровадження змін у своєму місті та що робити зі зловживаннями з боку влади.Захід організовується спільно з "Антикорупційна Платформа"Вхід вільний, за умови попередньої акредитації за нижчевказаним посиланням. Про ProZorro.ПродажіProZorro.Продажі - система електронного аукціону, спрямована на викорінення корупції у державних продажах. Система має дворівневу модель, в якій держава контролює базу даних, де відбуваються аукціони, а приватні майданчики, підключені до бази даних, мають рівні права і доступ, а також забезпечують якісний сервіс. Така модель стимулює більшу прозорість, більше доходів, більшу прибутковість тендерів, більшу різноманітність учасників на етапі оголошення та проведення торгів. Ця модель надає громадськості вільний доступ до всієї інформації про розпорядження державним майном. Успіх цього проекту залежить від залучення і співпраці золотого трикутника (уряду, бізнесу і громадянського суспільства). В вересні 2018 року загальний обсяг продажів через систему ProZorro.Продажі перевищив 11 млрд грн.

Палітра ювілейних дат

Ювіляри: Богдан Грінченко та Микола Хвильовий. 

Лекція-тренінг "Красиві та здорові ноги при цукровому діабеті"

Одним з важких ускладнень при цукровому діабеті є ураження стоп. Оскільки чутливість порушена, часто люди не звертають увагу на пересихання або навпаки, надмірну вологість шкіри стоп. Проте догляд за цією частиною тіла повинен бути щоденним та ретельним. Лікар -хірург Володимир Кафтан розповість, як правильно доглядати за стопами, щоб уникнути утворення виразок при цукровому діабеті. Поділиться новітніми методами профілактики, лікування ран у хворих з синдромом діабетичної стопи. Реабілітолог -ортопедист Мар'яна Панчук дасть поради, щодо індивідуального підходу у виборі взуття.Лікар-дієтолог Таня Чевалюк надасть інформацію про правильне харчування та чому потрібно дотримуватися дієти при цукровому діабеті. Ендокринолог Lidiya Orel дасть відповіді на Ваші запитання! Під час лекції, буде проведена демонстрація вакуум системи, перев`язочних матеріалів та подологічний догляд за стопою в домашніх умовах, презентація взуття, устілок...та інше Ви зможете задати запитання будь-якому нашому спікеру та отримати відповідь на них!!!P.S. Вхід вільний!!!

Лекція з лавинної безпеки: "Доступний фрірайд"

Запрошуємо лижників і бордерів та усіх любителів зимових походів на лекцію з лавинної безпеки "Доступний фрірайд". Це ознайомчий теоретичний курс, в якому йтиме мова про: - фрірайд в Україні- базові знання лавинної безпеки- дії групи на фрірайді- перша допомога в горах- підбір спорядження.Автор курсу - Юрко Граблі досвідчений інструктор, засновник Школи фрірайду The All Ride freeride school.Внесок, який покриває організаційні витрати зустрічі (дорога лектора, оренда залу) - 50 грн (оплата при вході). Реєстрація - обов'язкова за нижчевказаним посиланням. 

Практичне заняття по догляду за немовлятком
13.12.2018 18:00

В утробі матері дитина отримувала все необхідне, її організм був пов’язаний з організмом мами через плаценту. Після народження все змінюється: починають функціонувати легені, перебудовується система кровообігу, травлення та інші.   Про що буде на занятті: Режим і впорядкування дня Гігієна і догляд за немовлям Ранковий туалет: догляд за вушками, оченятами, ділянкою геніталій та пуповиною ранкою. Правильний догляд за носиком, Аспіратор Купання малюка Вибираємо підгузки. Правила зміни підгузка Дитячий масаж Дитяча кімната: температура, вологість.. Придане дитини (ванночка, сповивальний столик, ліжечко, гардероб). Отримавши фахову інформацію, ви відчуєте себе набагато впевненішими молодими батьками! На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття!Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Школа Рекрутингу
14.12.2018 09:30

Рекрутинг в сучасному світі - це необхідність кожної компанії. З підбором персоналу стикаються і маленькі підприємства, і великі корпорації!Життя міняється швидше, ніж ми думаємо.Рухайтесь і ви в ногу з часом!«А-простір» оголошує другий набір в «Школу рекрутингу»16-ть годин поглибленого та інтенсивного навчання! Спеціально запрошений лектор, який розкриє секрети хедхантингу та сучасних технологій рекрутингу!Для кого буде цікаво:- Для всіх, хто хоче заглибитись в цю потрібну сучасному бізнесу професію;- Для кадровиків, які стали кадровиками-рекрутерами; - Для власників бізнесу, які хочуть знати, як правильно проводити інтерв’ю та на що звертати увагу; - Для всіх, хто хоче пов’язати свою долю з рекрутингом, але не знає з чого почати.Почніть наступний рік з новою професією!Програма курсу:День перший:Основи рекрутингу:• Знайомство з професією• Джерела пошукуІнструменти пошуку:• Особливості сайтів пошуку роботи• Створення оголошення – це важливо• Соцмережі - потужний ресурс в рекрутингу• Розміщення рекламного оголошення в FB – практикаАлгоритм роботи над вакансією:• Hard Skills & Soft Skills• Портрет кандидата• Телефонне інтерв’ю• Структура співбесідиМетапрограми та тести• Кейсові інтерв’ю.• Проекційні питання• Лінгвістичні маркери• Тести Прописання скрипта для інтерв'ю!Практичне завдання!День другий:Обговорення практичного завдання.Digital в рекрутингу:• boolean search• x-ray searchIT рекрутинг• Особливості• Типи позицій• Робота над вакансією• Executive searchМережа Linkedin• Формування профілю на Linkedin• Рівні контактів• Сорсинг• Первинний контакт з кандидатом• Розміщення вакансійСоціоніка в рекрутингуПісля нашої школи бути рекрутером – легко!Вартість: При реєстрації до 07.12 - 1300 грн.При реєстрації після 07.12 - 1600 грн. В день події - 1700грн.Кількість місць обмежена.

Навчально-практичний семінар від Institut Esthederm
14.12.2018 10:30
вул. Грушевського, 22а (ViCosmetics)

Запрошуємо тебе на семінар від Institut Esthederm в Івано-Франківську! Темою буде: Сезон пілінгів відкритий. Підготовка до безпечного пілінгу та реабілітація.Тренер: Юліанна Остроумова. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Бізнес-гра "Мистецтво ведення переговорів"
14.12.2018 18:30
вул. Новгородська, 9

 Переговори – це наша буденність. Щодня ми про щось домовляємося: про ціну квартири, вартість відпочинку, підвищення зарплати, розподіл обов’язків та ін.. І хоча переговори присутні у нашому житті щодня, проте нам не завжди вдається провести їх вдало. Загальновідомі стратегії переговорів дуже часто залишають людей незадоволеними, відчуженими або пригніченими.Саме тому варто знати, що при домовленості можуть виграти обидві сторони і після переговорів зберегти хороші стосунки та мати переможний настрій.Кому рекомендовано:- власникам бізнесу- менеджерам всіх рівнів- керівникам, що мають вплив на прийняття стратегічних рішень в бізнесі- усім, хто хоче навчитися отримувати бажанеТеми для обговорення:- Види переговорів- Стратегії складення пропозиції- Чи можливе win-win рішення у внутрішньому бізнес-конфлікті та що для цього необхідно- «Гарвардський» метод переговорів   Тренер, Антоніна Кашуба – тренер ораторської майстерності, автор курсу «Харизматичний оратор» та «Чорна риторика»Уявіть собі, що з усіх переговорів можна вийти переможцем.Для того, щоб познайомитися з практичними техніками ведення переговорів Ви витратите всього 2 год., проте зекономите значно більше часу та нервів під час важливих домовленостей.До речі, я переконалася, що якщо попередньо чітко розуміти свою позицію та пропозицію для партнера, то завершення переговорів для обох сторін є виграшним.Ми підготували для Вас бонус. Це чек-лист Вартість: 400 грн.в день тренінгу – 600 грн.У вартість входить: СертифікатКава-паузаКанцеляріяБонус можна скачатиЗареєструватися необхідно!

Базовий курс з фотозйомки

Маленька група, індивідуальний підхід, тільки практична інформація - все, щоб Ви відчули себе фотографом всього за 6 занять! Цей курс навчить основним речам, які відрізняють просто людину з фотоапаратом від фотографа-поціновувача. А оскільки курс проходитиме в передсвятковий час - то будемо намагатися робити чарівні зимові фото, щоб під час свят ви вже впевнено робили шедеври.Діафрагма, витримка, ISO, фокусна відстань та фокусування, експозиція та експозамір, баланс білого та спалах - для чемних випускників курсу ці параметри будуть як насіння, вони навіть навчаться считувати їх з чужих фотографій. А ще будуть "фішки", яких інструкція до фотокамери не навчить.Коли - з 14 по 28 грудня, пн-ср-пт, 18:30 - 20:30. Вартість: 1200 грн., попередня передплата/

Майстер-клас "Макіяж для себе"

Як навчитися самостійно робити макіяж? Як вибрати косметику? Техніка нанесення!  Все це ми розповімо вам на нашому майстер-класі!

Унікальний тренінг для пар "Двоє в одному човні"

Підводні течії ваших стосунків. Тренери: Любомир та Уляна Андрусіви психотерапевти I ступеня символдрами.    Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Майстер-клас "Сніговик з флісу"
15.12.2018 14:30

На цьому майстер-класі будемо "ліпити" ось таких милих сніговиків, тільки замість снігу в нас буде м'якенький білосніжний фліс, замість моркви - фетр, а замість чорних камінців-очей - бісер! Цікаво, що з того вийде? Тоді - приєднуйтеся! На майстер-класі будемо багато шити.У вартість входять матеріали, а іграшку ви забираєте з собою! Для кого: Діти віком від 7 років та дорослі. Вартість: 180 грн. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Ангелоарттерапія
15.12.2018

Любов до себе - це вміння чути свою душу і діяти відповідно до її запитів, і це в кінцевому рахунку робить життя людини успішним і щасливим. Світлих Ангелів на Вашому шляху! Запис в приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням. 

Курс "Комбінований манікюр"

Дорогi дiвчатка!!! В магазині "LadyProf" вiдбудеться базовий курс "Комбінований манікюр".Видаються дипломи.Програма курсу: Етика і естетика майстра. Техніка безпеки. Норми СЕС. Правильна стерилізація і дезінфекція манікюрного інструменту. Анатомія і гістологія нігтьової пластини. Захворювання нігтів (короткий огляд) Знайомство з фрезером. Підготовка натурального нігтя до покриття гель-лаком. Зняття попереднього покриття фрезером. Видалення кутикули, створення «кишеньки». Вирівнювання та зміцнення нігтьової пластини. Покриття «під кутикулу». Причини і наслідки відслоювання матеріалу. Прискорення в роботі без втрати якості.З собою потрібно мати:- Блокнот, ручку;- Ножнички (для кутикули), пушер;- Тоненьку кісточку 000;- Щіточку для змітання пилу;- Пилочки 180/180;- Насадки "кукурудза" твердосплавна (червона насiчка), «полум'я» (синя насічка).(при необхідності все можно придбати в магазині)

HackFood-хакатон

Хакатон у сфері FoodTech: шукаємо технологічні проекти, що покликані дати нові рішення для ресторанів та харчової індустрії загалом, через розвиток перспективних команд стартапів!Мета: пошук нових рішень для збільшення інновацій в сфері гастрономії в Україні.Талановиті back-end, front-end and mobile розробники, дизайнери, маркетологи, соціологи, працівники ресторанного бізнесу, працівники у сфері гастрономії, які бачать проблеми клієнтів, відвідувачів закладів, і прагнуть їх вирішити за допомогою технологій.Студенти із досвідом участі у хакатонах або ті, хто хочуть його отримати – готуйтеся, адже тут знайдуться місця і для вас.6 причин долучитися до хакатону або що ви отримаєте:досвід реалізації командного проекту з інноваційних технологій ;досвід роботи в обмежених часових рамках;нові рішення для ресторанів, закладів харчування, загалом гатрономічної сфери, оскільки команди можуть обирати будь-яку нішу для свого проекту впродовж роботи на хакатоні;можливість вивчити та застосувати нові технології;надихаюча атмосфера та поради від менторів;корисні знайомства.Краща команда хакатону автоматично буде відібрана на пре-акселераційну програму, а в подальшому – на акселераційну програму FoodTech в Центрі підприємництва УКУ, яка стартує в березні 2019 р.Вартість участі – 200 грн.Якщо у вас вже є готова команда – прохання реєструвати всіх окремо. Якщо команди немає – реєструйтесь, під час хакатону ви обов’язково знайдете однодумців, які допоможуть реалізувати ваші найкреативніші задуми!Щоб детальніше ознайомитись з правилами – переходьте за посиланням

Майстер-клас "Сонячна система"

Вісім планет і центральна зоря Сонце – безмежний, фантастичний, загадковий космос, який вабить дітей та дорослих, надихає та спонукає ніколи не зупинятися досліджувати простір навколо нас!Ми пропонуємо наблизитися до космосу максимально близько і виготовити Сонячну систему власноруч!   Для кого? Діти від 8 і до 108 років!Майстер-клас із дуже насиченою та пізнавальною програмою:1. Моделювання сонячної системи. 8 планет Сонячної системи та Сонця діти навчаться створювати у середовищі програми TinkerCad2. 3D друк космічних обʾєктів– Знайомство з 3D-принтером та основами 3D-друку– Підготовка до друку– Основи процесу слайсінгу– Друк на 3D-принтері3. Космос на рівні витягнутої руки.Захопливе моделювання та знайомство з сонячною системою за допомогою віртуальної реальності та спеціального програмного забезпечення. Кожна дитина зможе прогулятися посеред планет у відкритому космосі, а також змоделювати свою власну різнокольорову фантастичну планету!4. Вуа-ля – фінальні штрихи!Збирання та розмальовування планет сонячної системи.

Курс "Масаж обличчя та SPA догляд"

Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами косметичного догляду за обличчя та попередження старіння та в’янення шкіри. На цьому курсі Ви навчитесь виконувати класичний, лімфодренажний та медовий масаж обличчя. Зможете розрізняти типи шкіри і підбирати правильні масла для масажу та маски для обличчя як SPA догляд. Термін навчання: 4 заняття 11 академічних годин.Заняття проходять: 1 раз в тиждень по суботах.По закінченню курсу видається сертифікат на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Програма1. Шкіра. Будова і функції. Типи шкіри;2. Масажні масла та креми;3. Показання та протипоказання;4. Сучасні техніки масажу обличчя: класичний, лімфодренажний, медовий;5. Особливості проведення масажу обличчя;6. SPA догляд за обличчям (гляняні, грязеві,шоколадні та альгінатні маски).7. Здача практичних навичок та теоретичного тесту.Ціна курсу 1500грн.(для наших учнів 1300грн.)Передоплата 200грн. протягом 3-х днів після запису на курс.

Домедична допомога дітям
15.12.2018 10:00

Запрошуємо на курс "Домедична допомога дітям", який відбудеться у Івано-ФранківськуЗгідно зі статистикою третина нещасних випадків відбувається з дітьми, коли вони перебувають вдома або "під наглядом" дорослих, тому головне завдання близьких та рідних - забезпечити безпеку дітей і запобігти біді.Помилково думати, що діти є зменшеною копією дорослих і достатньо дати ліки в зменшених пропорціях. Адже в екстреній ситуації вони потребують зовсім іншої допомоги. Найкраща інвестиція у дитину - це навчитись рятувати її життя! Вартість курсу: 500 грн. (при оплаті в день тренінгу 550 грн.)Поспіши кількість місць обмежена!Додаткова інформація за нижчевказаним телефоном.

Тренінги Олени Тараріни

10:30 - 11:30 - Семінар "Благодійність" у підтримку проекту STAY Івано-Франківськ 11:30 - 12:00 - реєстрація12:00 - 14:00 - 1 Семінар14:00 - 15:30 - перерва на обід15:00 - 15:30 - реєстрація15:30 - 17:30 - 2 Семінар17:30 - 18:00 - автограф-сесія, фотосесія, обнімашки)18:30 - 21:00 - закрита Гала-вечеря Вартість:Один Семінар на вибір - 200 грнДва Семінари - 300 грнVIP 1 ряд - 600 грн(права сторона) та 500 грн(ліва сторона)VIP 2 ряд - 500 грн(права сторона) та 400 грн(ліва сторона)GOLD 3-5 ряд - 400 грн(права сторона) та 350 грн(ліва сторона)В день події:Один Семінар на вибір - 400 грнДва Семінари - 500 грн

Система тренінгів "Усі барви жіночності"
16.12.2018 14:30
вул. Коновальця, 100 ((Мовно-Психолого-Педагогічна Студія "Шанс") )

Запрошуємо Вас зануритись у затишну атмосферутренінг-центру «ШАНС» Цей тренінг присвячений жіночій мудрості. Це відверта розмова про те, як бути Справжньою Жінкою, і досягати цілей жіночими методами. Ми разом з Вами попрацюємо над тим, що творить істинну магію жіночності.Це тренінг – шлях .Шлях до Нового Життя. До Життя, сповненого радості, любові, спокою. Для когось цей шлях – вихід з туги, із слабкості, із безглуздості. Шлях до Себе, до Свого Життя, до Свого Щастя. Цей шлях – покроковий алгоритм. Кожна зустріч є кроком і підтримкою Вас на Вашому шляху.У вартість входить:- Навчання і практики.- Кава-брейк .- Необхідна канцелярія.- Роздаткові матеріали.Одна зустріч = 200 грн.Ви + подруга=300 грн. Деталі за нижчевказаним телефоном. 

Open space для батьків "Покоління Z: особливості, можливості"
16.12.2018 12:00
вул. Шевченка, 9

Ми поговоримо на майстер-класі про: Чому потрібно виховувати себе, а не дітей? Відомий вислів - "Яблуко від яблуні далеко не падає"... Цікаво те, що в цій фразі приховано значно глибший зміст, ніж можна собі уявити. Кожна Душа дитини приходить в той чи інший Рід не випадково, як і не випадковими є задачі, особливості, радощі та труднощі, які виникають у вихованні дітей. Неможливо передати в кількох словах цінність та силу дітей, ту величезну місію, яку вони виконують, будучи головними вчителями у житті своїх батьків. То хто ж вони - наші діти? Чому так важливо батькам працювати над собою? Як ми можемо допомогти дітям бути здоровими і щасливими? Як змотивувати дитину на особистісний розвиток за власним бажанням?   Деталі та попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Етно-захід "Різдвяний ангел"

Коли на землю падає сніг, а у браму стукає зима, до нас спішить дух Різдвяної казки з смаколиками та веселими колядками, даруючи людям радість та свято.  Щиро запрошуємо вас на цікавий етно-захід "Різдвяний Ангел", де ми будемо декорувати та розписувати керамічного Ангела, а також частуватися українською кухнею. Деталі та реєстрація за нижчевказаним телефоном.

Майстер-клас "Ялинка з фатину"
16.12.2018 11:00

Важко уявити Новий рік без зеленої пухнастої красуні-ялинки! На цьому майстер-класі пропонуємо вам пошити власноруч ось таку ялинку з фатину та прикрасити її. На майстер-класі будемо шити та працювати з гарячим клеєм.У вартість входять матеріали, а ялинку ви забираєте з собою! Для кого: Діти віком від 7 років та дорослі. Вартість: 180 грн. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Owners for Owners: Чергова зустріч Групи розвитку бізнесу
17.12.2018 18:00

Долучайтеся до чергової зустрічі Групи у форматі взаємодопомоги!Допомагаємо з пошуком рішень:- Oleg Geroy, Роліс ТМ, http://rolis.com.ua/.Чекаємо на "звіт" від:- Orest Keyvan, архітектурна компанія Neo-Art;- Sergio Karavanets, відео-маркетингова агенція Sugar Miller.Для тих, хто ніколи не бував на таких зустрічах:- Зустрічі мають неформальний характер та слугують "мобільною" Дорадчою Радою (Аdvisory Вoard), даючи змогу власникам бізнесу залучати зовнішню експертизу, отримувати незаангажований погляд на свій бізнес від інших;- Збираємося з метою як почути поради інших щодо особистих запитів/ідей/потреб/викликів, так і допомогти тим, хто потребуватиме наших порад;- Учасники, - власники компаній різного рівня.Якщо ви раніше не були учасником чи учасницею зустрічей Групи, вам потрібно отримати підтвердження вашої участі від організаторів! Телефонуйте 067 866 42 89 або пишіть Марічка Артиш (Marichka Artysh).Довідково:Першоджерелом формату є т. зв. «групи самодопомоги» або «шведські гуртки». В 2010 р. цей підхід було використано в Івано-Франківську при організації Групи розвитку бізнесу.На батьківщині формату, у Швеції, поширено використання Аdvisory Вoard серед компаній середнього бізнесу. В Україні його системне використання впроваджується нашими колегами DYB Ukraine через спеціалізовані програми та професійну підтримку.

Семінар "Студійна зйомка. Нові підходи"
18.12.2018 09:00

Запрошуємо вас на семінар "Студійна зйомка - нові підходи" для операторів регіональних медіа. Тренер, головний оператор Нового каналу, оператор-постановник - Павло Муравйов розкаже про секрети та нові можливості на знімальному майданчику.Реєстрація за нижчевказаним посиланням.Участь у семінарі - 1806 грн.Ціна для членів НАМ - 1208 грн.

Семінар "Невідкладна допомога для дітей"
18.12.2018 10:00

Ми не можемо вберегти дитину від усіх нещасть, проте можемо навчити, як їм зараджувати. Спинимося на основних недомаганнях, а також зауважимо, в яких випадках треба негайно звернутися до лікаря. Про що буде на занятті: здоров’я новонародженого – хвороби та захворювання; переохолодження і перегрівання немовляти; жовтяниця у новонароджених; що робити, якщо дитина захлиснулась; які стани дитини є небезпечними і потребують допомоги медиків. Про труднощі, з якими можуть зіткнутись молоді батьки і що з ними робити, розповідає лікар неонатолог обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Митник. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується. Попередній запис обов'язковий за вказаними номерами телефонів.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Балансування енергоцентрів цвєтностями

З правильною роботою чакр тісно пов'язане фізичне здоров'я людини, його настрій, працездатність, життєвий тонус. Оптимізація і гармонізація енергетики за допомогою цвєтностей дає людині «бонуси» - зміцнення здоров'я, підвищення особистої успішності, розкриття творчого потенціалу, відчуття спокою, щастя і повноти життя.   Ціна терапевтичного сеансу - 450 гривень. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Зустріч з Тетяною Терсеновою-Заводовською

Зустріч з талановитою Тетяною Терсеновою-Заводовською!Жінка з медичною освітою та величезним багажем знань заснувала власну модельну школу, стала директором «Школи леді» в телепроекті «Від пацанки до панянки», 18 років поспіль проводить Франківський подіум та є автором кількох fashion-проектів.Амбіційна, талановита та енергійна? Не те слово! Від зустрічі та розмови з Тетяною Терсеновою-Заводовською набираєшся мотивації та натхнення, з`являється неприборкане бажання діяти та змінювати себе на краще. Вона доведе, що все у ваших руках!Тетяна Терсенова-Заводовська розповість як виховати переможницю міжнародних конкурсів краси, бо серед її учениць і «Міс Світу», і «Міс Інтерконтиненталь», і навіть «Міс Всесвіт». Вона розкаже як правильно себе поводити та не виглядати безглуздо на важливій події, адже знає про етикет і дрес-код все, а може й більше! Бізнес і справа для душі можуть поєднуватись і залишатись улюбленим заняттям. Реєструйтесь - буде інформативно та цікаво!Скільки? 300 грн Також, квитки можна придбати за номером телефонуКількість місць обмежена.Маєте сумніви? Читайте інтерв`ю онлайн-журналу «Свої» з Тетяною Терсеновою-Заводовською та переконайтесь, що вам є чому навчитись!

До Нового, Без Зайвого і Мого!
22.12.2018 12:00

Новий Рік-свято, яке святкують багато народів, відповідно до прийнятого календаря. Напередодні минулого року ми розпочали традицію психологічного передноворічного інтенсиву, цього ж року мені захотілося додати до календарних "трошки" психологічних особливостей, щоб ментально, емоційно та духовно відчути Новий етап, з вдячністю, осмисленням та проживанням пройденого попереднього року життя. Дорогі Друзі! Напередодні Нового Року, запрошую на психологічний інтенсив про перехід до Нового, без зайвого, того, що тяготить і заважає рухатися до цілей і бажань.   Додаткова інформація та реєстрація в приватні повідомлення на сторінку за нижчевказаним посиланнням.

Майстер-клас "Бути інакшою. Залишатися собою" Історія Марини Леончук
22.12.2018 13:00
Конференц-зал

Її стиль — це простота, актуальність і усмішкаЇї теми — телебачення, виховання сина і саморозвитокЇї пристрасть— подорожі, спорт, читання і нові знанняВона відома телеведуча, тому знає, як працювати на ТБ, щоб досягнути успіху.Її досвід - сотні інтерв‘ю та прямі ефіри, які дивились мільйони людей.Десятки лекцій і зустрічей з глядачами і майбутніми. журналістами, які сьогодні вже працюють на телеканалах і радіоЗа понад, ніж 10 років роботи у кадрі вона розробила і практикує свої дієві правила переможця.Вона щаслива мама 8-річного сина, тому знає, що виховання - ілюзія, а єдиний ефективний спосіб спілкування з дітьми - це особистий приклад.Усі свої знання, помилки і напрацювання вона успішно використовує у своєму інстаграмм-блозі.А тепер, ділитиметься усім, чому навчилася сама, ще й під час живих зустрічей зі своїми підписниками. На її авторському майстер-класі ви дізнаєтесь:— чому не варто шукати свою мрію— як знайти потрібну справу— чому успіх - у перешкодах— чому дисципліна - це важливо— що і як читати аби користуватися знаннями— алгорит перших 5ти кроків до успіху— і як одразу перейти від плану до дійВартість майстер-класу: оплачуючи до 20 грудня — 400 грн.у день заходу — 450 грн.

Анатомія зубів фронтальної групи
22.12.2018 - 23.12.2018

Курс з анатомії зубів фронтальної групи в трьох основних формах: прямокутній, трикутній, овальній. Практичний дводенний курс для опрацювання детальних особливостей кожної форми. Робота воском на спеціальних моделях збільшеного розміру із відпрепарованими зубами.

Європейські мусові десерти для початківців
24.12.2018 10:00

Європейські мусові десерти для початківцівВ стилі New Year Stories Кондитерський курс, який вдосконалить ваші вміння і створить передсвятковий ✨настрій. Яскраві тематичні смаки, авторські рецептури і багато кондитерських технік, стануть хорошим стартапом для вас, як початківця.Що будемо робити:- Розберемо основи роботи з мусовими виробами;- Пропрацюємо основи пісочного тіста;- Пройдемо всі етапи приготування макаронс;- Попрактикуємо роботу з шоколадом;- Створимо новорічний декор;Програма:- Вишнево-розмариновий макарон- Макарон на фундуковому борошні- Тарта "Лімончелло"- Кейк “Totally caramel”- Тістечко "Капучіно"- Кейк “Шоколадний Апельсин”- Кейк “Манговий”Кому буде цікавий курс:- початківцям, які хочуть навчитись готувати круті десерти;- домашнім кондитерам, які роблять перші кроки в створенні мусових десертів;Вартість: 2300 грн.Зареєструватись можна за нижчевказаним посиланням та телефоном.

Заняття "Пологи. Відновлення жінки в післяпологовому періоді"
26.12.2018 10:00

Про що буде на занятті: Як повернутися до колишнього стану? Адаптація жінки після пологів та основні правила у післяпологовому періоді. Гігієна та відновлення після пологів, щоб повернути тіло у норму. Секрети та медичні рекомендації по підбору білизни: бюстгалтери для годування та компресійні пояси для корекції талії. Післяпологова контрацепція. Статеві відносини після пологів. Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Семінар "Завершення грудного вигодовування. Введення прикорму"
27.12.2018 12:00

Харчування дитини – це важлива частина її життя. Введення прикорму – це дуже відповідальний етап переходу дитини на нову форму харчування. Головний сигнал готовності до цього – поява харчового/гатрономічного інтересу.Функція мами – створити умови, в яких цей інтерес буде скріплюватися і розвиватися, а потім передати відповідальність за харчування дитині! (Зауважте, жодного слова про мультики і замовлення дитячого театру на обід ) Про що буде на першій частині заняття:- Ознаки готовності дитини до введення прикорму- Що таке прикорм?- Як правильно ввести прикорм?- Педагогічний прикорм – як просто, раз і назавжди навчити дитину їсти, з апетитом і задоволенням. - Програма пригодовування: перше підгодовування, друге підгодовування, третє підгодовування.- Підгодовування і перекуси – розрізняємо!    Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Проект:"Про-Бачити"
29.12.2018 15:00

Проект:"Про-Бачити" наживо!29-30 грудня З 15:00 по 19:00Живий курс охоплює теми: • Точка 0. Починаємо з нічого, бо для того, щоб творити, треба відпустити те, що є, прийнявши його всеціло.• Про-Бачити Себе. Все що є навколо - це проекція нас самих. Часто найбільші образи у нас є на самих себе. Вина керує життям. Але є й хороша новина, себе можна, і так хочеться пробачити. Навчитися бачити себе у різних ситуаціях, не прибиваючи ідеальністю.• Пробачити Тебе. Ті хто поруч, ті хто є в нашому Всесвіті, це все частинки нас, котрі проявляються в інших людях, щоб ми їх побачили і творили себе, а не спотворювали.• Про-Бачити Пару. Хто є нашим партнером, що проявляється у стосунках в парі, як відчути себе Богинею, Богом, Творцем енергії життя та любові.• Про-Бачити Батьків. Складна, особлива тема. Не вдаюся до коментарів, скажу одне, що любити батьків дуже ресурсно і пробачивши батьків, ми відкриваємо собі двері до прощення себе, своїх дітей, ми відновлюємо потік любові, котрий живить здоров'ям та енергією.•Про-Бачити Дитину. Ця тема охоплює нашу внутрішню дитячу сутність, де є наші всі непрожиті болі, травми, несказані слова, недообійняті, недоціловані малята. Також ми візьмемо в темі і діток, що народжені нами та тих, хто чекає, відкладає з приходом. • Про-Бачити. Зупинка. Усвідомлення.• Про-Бачити Життя. А ця тема підсумує все вище пройдене, довершить зцілення.Курс складний, тільки для тих, хто дійсно хоче змін і готовий почати з себе. Разом з тим він того вартий.Тривалість курсу 8 годин протягом 2-х днів.Вартість: 1200грн.Реєстрація за нижчевказаним телефоном розпочата.

Освітній табір #неяквсі.компетенції
03.01.2019 14:00

Якщо тобі 13-16 років і ти хочеш круто провести зимові канікули!:point_down:З понеділка варто починати щось нове і кардинально змінювати життя! Маємо для вас супер-новину, але не можемо дочекатись понеділка, тому розповідаємо вже! #неяквсі повертається - удосконалене, змінене, не таке, але все ще мегаатмосферне і корисне, надзвичайно потрібне длятого, щоб :snowflake:бути компетентним у 10 навичках 2020 року:snowflake:левелапнутись у швидкочитанні, швидкодруці, розставленні пріоритетів тощо:snowflake:знайти своїх людей:snowflake:провести найкращі 10 днів у місті, де класно розвинений громадський сектор і підприємництво3-12 січня в Івано-Франківську ( так-так, разом відсвяткуємо Різдво і Святий вечір), будуть лекції, воркшопи, коляда, виготовлення атмосферних штучок ручками, інсайти, смачні сніданки/обіди/вечері і теплі вечори.Тому ми вже чекаємо твоєї аплікашкиТішимось знову бути для вас!П.с. заповнення анкети актуальне лише до 14.12, і учасниками стануть тільки 14 підлітків, віком 13-16 років зі всієї України, що найкраще опишуть свою мотивацію та готовність до змін:hearts:Маєш питання? Пиши Nastya Boyko

Курс "Апаратний манікюр 1 фреза"

Тільки для майстрів з досвідом роботи!!! Якщо Ви майстер манікюру, який використовує велику кількість фрез або володієте лише технікою комбіманікюру - тоді цей курс для Вас!   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Тренінг-практикум "Матусин синочок"
03.02.2019 11:00

Психологічні ігри, в які грають чоловіки, тренінг-практикум "Матусин синочок",  запрошуємо жінок та дівчат для знайомства з собою у стосунках з чоловіками. "Матусин синочок" - як розпізнати?Як уникнути нездорових ситуацій у стосунках?Що ми, жінки, робимо неправильно, раз притягуємо «не тих» в своє життя?«Він + Вона». Модель щасливих відносин. Складаємо формулу щастяЧоловік «на виріст». Чи варто від нього чекати фінансових успіхів?Що робити, щоб чоловік зміг піднятися по фінансовому рівню?Як підняти чоловіка з дивана, відірвати від комп'ютера і допомогти мотивувати його на дії?Як «розлучити» його з мамою?Як будувати стосунки з "матусиним синочком"Тренінг-практикум проведуть для ВАС:Співзасновники Асоціації Розвитку Глибинної Психології та Коучингу (Association for the development of depth psychology and coaching)Galina Manilich-Zhegrajj (м.Тернопіль,Чернівці) - метафоричний коуч IAC Coaching, консультант з питань побудови щасливих стосунків між чоловіком і жінкою, сертифікована ведуча гри "Купідон", автор програми - "Від знайомства до заміжжя", "Гола ПРАВДА про чоловіків","Жіночі ГРАБЛІ", власниця жіночого клубу "Жіноча криївочка", сертифікований НЛП практик, Спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами(МАК).Марія Баландюк (м.Тернопіль) - сімейний психолог, психолог-консультант в методі позитивної психотерапії, Вісбаденська академія Позитивної Психотерапії майстер-курс,спеціаліст з використання проективних методик (метафоричних асоціативних карт),автор програми"Жіночі ГРАБЛІ" казкотерапевт, член асоціації ЕЕАТА, засновниця психологічної студії "Smille", ведуча жіночих тренінгів та семінарів.Цінність участі:При оплаті до 30 грудня 2018 - 350 грн.до 17 січня 2019 - 450 грн.до 3 лютого 2019 - 500 грн.Необхідна попередня реєстрація. 

Професійний базовий кулінарний курс
04.02.2019

Вартість навчання за умови реєстрації: до 31.07 - 16500 грн. до 20.08 - 17500 грн. до 10.09 - 18000 грн.- 21 день навчання - 7 днів практики на кухні діючого закладу - працевлаштування після проходження навчання

Курс "Харизматичний оратор"
11.02.2019 18:30
вул. Гузара, 9

Вдосконалена програма #харизматичний_оратор змусить вас змінити своє життя на краще. Кожен навчиться говорити так, щоб його не тільки слухали і чули, а й чули правильно та нарешті втілить свою мрію в життяПереваги тренінгу "Харизматичний оратор"- 10 удосконалених авторських практичних занять + бонусні тренінги/майстер-класи від випускників тренінгу #харизматичний_оратор та чорна риторика: постановка цілей, психологічна гра, техніка "добрий ранок", розбір польотів нашої косметики, здорове харчування;- окремий бонус - майстер-клас "Як домовитись зі страхом" від найкрутішого адвоката сучасності Василь Масюк (Василий Масюк), засновника 4 компаній, автора 9 книг (знаю, що 10-та книга уже дописується) та просто цікавої особистості.- 90% навчання - це практичні заняття;- програма тренінгу розроблена за унікальною методикою, що дозволить опанувати усі техніки на 100% та говорити так, щоб тебе не тільки слухали і чули, а й чули прававильно.- 10 заняття - публічний екзамен, де практично побачите свої результати.Окремий подарунок - випускна фотосесія від найкращого фотографа.Дні та час проведення занять: пн, ср, пт 18:30 - 21:00Вартість: 2950 грн. (рання оплата)5000 грн. (в день проведення)

Курс "Від азів до майстерності"
26.02.2019

Розрахований на початківців, а також на тих, хто має певний досвід у роботі з фотоапаратомПочаток навчання: 26 лютого 2019 рокуВартість навчання: 3500 грн (до 01.12.2018); 4000 грн (до 01.02.2019); 4500 грн (після 01.02.2019)24 заняття по 2 год кожнеКількість учасників в групі: 15Викладачі: Ярема Проців,  Микола Калитчук 

Практичні методи роботи з небажаною поведінкою у школі
09.03.2019 09:00

Практичні методи роботи зі складною та небажаною поведінкою у школі - тобто дружня біхевіоральна терапія поведінкових розладівВ ході тренінгу ми будемо намагатися донести образ мислення та спосіб вирішення проблем, із введеної в рамках «паралельного навчального плану» - моделі, в якій вчитель не тільки передає знання, а й формує про-соціальну поведінку, а також знижує частоту антисоціальної поведінки.ТРИВАЛІСТЬ НАВЧАННЯ: 20 академічних годинДЛЯ КОГО: викладачі, психологи, психіатри, педагоги та студенти вищезгаданих напрямківМЕТА ТРЕНІНГУ:- Представлення терапевтичних технік на основі методів біхевіоральної терапії поведінкових розладів,- Навички визначити причини і наслідки складної поведінки. - Визначити, коли дорослий зміцнює, і коли виправляє небажану поведінку.- Практичне застосування технік для зміцнення бажаної поведінки- Робота з учнями, які не дотримуються правил,- Ефективне управління агресивною поведінкою в учнів.НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА:Основи дружньої поведінкової терапії та її місце в паралельному навчанні,Аналіз поведінки - коли ми зміцнюємо і коли ми виправляємо проблеми з поведінкою,Ефективне видання наказів,Методи запобігання виникненню небажаної поведінкиПосилення поведінки за допомогою - сприйняття позитивів, час веселощів, похвали, застосування пакету привілеїв та призів,Вигашання поведінки за допомогою правил і наслідків (тайм-аут, привілеї, ігнорування, природні та вищі наслідки)Використання жетонних систем (турнір усміхнених облич, класична жетонна система),Робота з вибухом гніву (імпульсивна агресія).ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ НАВЧАННЯ:Коротке теоретичне введення, презентація та обговорення випадків, презентації та практики конкретних терапевтичних прийомів індивідуально та у групах, мультимедійні презентації.ПЕРЕВАГИ УЧАСТІ:Завдяки отриманим знанням та набутим навичкам учасники: Зрозуміють причини поведінкових проблем, Використають ефективні способи моделювання про-соціальної поведінки, Сприятимуть позитивній поведінці учнів за допомогою належних методів поведінки, Вигасять небажану поведінку, Ефективно скоротять і вигасять вибухи гніву.Кількість місць - 30 осібМісце проведення: уточнюєтьсяз 9:00-18:008:30 реєстрація на тренінгМати при собі решту оплати у валюті євро. Тренінг триває два дні - 20 годинУчасники тренінгу отримають:- розлогі матеріали для тренінгу в електронній формі - матеріали для вправ- Сертифікат завершення тренінгу - 20 годин- Сертифікат можна представити на місці роботи, як підвищення кваліфікації!Вартість тренінгу:60 євро з особи в парі з колегою до 15 січня 2019р70 євро з особи без колеги70 Євро з особи в парі з колегою до 1 лютого 2019р 80 євро з особи без колеги90 євро з особи до 15 лютого 2019рЯк взяти участь?1. Заповніть анкету (Анкета Вас ще ні до чого не зобов'язує, але Ви будете включені у розсилку інформації про наступні тренінги від Польської Школи Поза схемами та Кресцентія)2. У відповідь отримаєте лист з реквізитами до оплати завдатку - еквівалент 50 Євро3. Надіслати фото квитанцію на (Viber/WhatsApp)4. За 10 днів до тренінгу очікувати матеріали для тренінгу.

Спорт, здоров’я

Грандіозний фінал відкритого індивідуального чемпіонату з боулінгу 2018
12.12.2018 11:30

Догрались! 10ий тур Відкритого Індивідуального чемпіонату з боулінгу завершує ігровий сезон 2018 року в "Панорама-Клуб". Найстаріший чемпіонат: з перервами уже 8ий ігровий сезон. Вершина боулінгу Івано-Франківська. Кращі боулери міста, а також гравці з інших областей, вийдуть на доріжки боулінгу в останній раз цього року, в боротьбі за корону івано-франківського боулінгу та звання кращого в цьому році.Більше й писати немає змісту, адже це найкраща рецензія до старту фінального етапу протистояння кращих.Попереду останні 12 - 15 ігор згідно регламенту і ще кілька можливих спірних.Хто переможе в 10му турі невідомо, так само, як і ім'я чемпіона. Інтрига! Адже, згідно регламенту цього ігрового сезону до уваги беруться кращі 7 ігор з 10ти. Для когось це шанс зіграти "кращу", для іншого просто виступити краще за візаві, чи банально не зайняти місце "нижче середнього за сезон". Тому рейтингова таблиця після фінальної гри, не те що зазнає змін - а може змінити, на даний момент, гіпотетичного чемпіона! Без змін лише щорічна традиція: після фінальної гри - щорічна церемонія нагородження призерів туру, річного рейтингу та святковий фуршет для всіх учасників. Закриваємо сезон піснею та спеціальний дресс-кодом пана та панянки!Нагадуємо, що окрім резидентів ігрового сезону 2018 в змаганнях може взяти участь будь-хто і з будь-якого туру. На те, це й Відкритий Індивідуальний чемпіонат, в якому можна взяти участь будь-якому гравцю, який любить змагатись і грати в боулінг. Чемпіонату передує розминка в довільній формі з 11.30 до 12.00, старт змагання традиційно о 12.00, тривалість чемпіонату орієнтовно до 6 годин. Традиційно з моменту анонсу ми розпочинаємо прийом заявок на участь за телефонами клубуПопереду ФІНАЛЬНА ГРА 2018, після якої чергова сторінка історії івано-франківського боулінгу буде дописана. Перегорнута. І...

Тілесне усвідомлення: гармонізація внутрішніх процесів і зовнішніх імпульсів

Запрошуємо в наш Тілесний клуб на тренаж: " Тілесне усвідомлення: гармонізація внутрішніх процесів і зовнішніх імпульсів"Працюємо з Тілом=працюємо з психічними процесами= відчуваємо себе здоровими і гармонійними. Рух - це Діалог. Наш діалог з оточуючим середовищем. Рухами ми реагуємо на імпульси зовнішнього світу, даючи йому зворотній зв'язок, проявляючи себе. Чим більш гнучким та рухливим стає наше тіло, тим багатшим стає наш " словниковий запас" для такого діалогу.Ми будемо досліджувати свої рухові звички і м'язеві блоки, які обмежують нашу здатність відкриватися новому. Через спонтанний рух і роботу з метафорами знайдемо в тілі ресурси, які допоможуть йти вперед і реалізовуватися.Попередній запис є обов'язковим в приватні повідомлення за нижчевказаним повідомленням. 

Сеанс "Глибокого розслаблення із звукотерапією"

На сеансі будуть використані більше 25 "живих" інструментів!  Реєстрація відкрита, кількість місць обмеженаЗвуки багатозначні. На деяких людей вони діють сильніше, ніж слово. Звуки можуть розслабляти, умиротворяти, полегшувати психологічні переживання; присипляти або, навпаки, активізувати, викликати приплив енергії, наповнювати радістю. Це релаксація, в процесі якої відбувається дуже глибоке розслаблення тіла і свідомості. Звук певним чином впливає на ваш розум, дозволяючи скидати непотрібні внутрішні напруги, і негативні підсвідомі враження. Під дією вібраційно-акустичної хвилі, створюється звуковий резонанс, який взаємодіючи з органами і функціями організму, запускає механізми реабілітації (самовідновлення), які продовжують працювати і надалі протягом тривалого часу.Унікальність методу полягає в поєднанні різночастотних звукових інструментів, та синхронізації звукових частот, що дозволяє змінювати психоемоційний і психофізичний стан людини, та отримати максимально позитивний терапевтичний ефект.Очікуваний ефект від сеансу: за рахунок звільнення від витісненних у підсвідомість переживань, отриманих внаслідок психологічних травм, проходять стреси, депресії і хронічна втома вже навіть після першого такого сеансу. Окрім того, під час сеансу звукотерапії відбувається: - поліпшення функціонального стану організму; - синхронізація правої і лівої півкуль мозку; - допомогти позбутися від викликаних стресами і негативними емоціями затисків на рівні тіла;- підвищення стійкості до стресу; - прискорення процесів відновлення після перенесеної хвороби чи травми; - гармонізувати процес дихання, що, само по собі, може позбавити від безлічі проблем;- балансування енергетичного поля людини; - покращення і відновлення режиму сну; - зняття головної болі, втоми, емоційного дисбалансу; - підвищення імунітету, внутрішнього спокою і благополуччя.Перед сеансом проводяться медитативні техніки, спрямовані на розслаблення тіла, та налаштування учасників на максимальне сприйняття звукових вібрацій. Вартість 199 грн. (тривалість 1,5 год.)

Різдвяний товариський матч МФК Прикарпаття - Прикарпаття АТО

Запрошуємо всіх любителів футболу на товариську різдвяну зустріч між командами МФК Прикарпаття та футболістами учасниками бойових дій ФК "ПРИКАРПАТТЯ АТО".

Івано-Франківський чемпіонат з грепплінгу та панкратіону
21.12.2018 08:00
вул. Вовчинецька, 207 (Івано-Франківська обласна федерація панкратіону, греплінгу та джиу джитсу)

Івано -Франківський відкритий чемпіонат з грепплінгу у розділі НОУ ГІ та панкратіону розділі ФУЛ. Положення очікуйте згодом.

Yoga при свічках
21.12.2018 20:00

Йога при свічках – це поєднання практики, релаксації, дихання та розслаблення.Це чудовий спосіб зняти напругу усього робочого тижня, відновити свої сили.Використання реквізитів (подушки, ремені, блоки) під час практики забезпечує додатковий баланс і підтримку, що дозволяє тілу більш повно розслабитися і звільнити будь-яке напруження.Це чарівне поєднання мерехтіння свічок, глибоких розтягувань та дихання заспокоює вашу нервову систему та розум.Ми не тільки використовуємо фізичні вправи, щоб зняти напругу, але й практику медитації, пранаями (дихання), і йога-нідру (глибока релаксація). Свічки створюють заспокійливий ефект і допомагають зосередитись під час медитації. Вони заспокоюють душу і гарантують спокійне середовище, що сприяє розслабленню. Мета йоги при свічках полягає в тому, щоб перенести цю атмосферу спокою та гармонії у вашу душу.Йога при свічках ідеально підходить для тих, хто страждає