Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:

Театр

Лірична комедія "За дверима бажань"

Що буде, якщо ніколи не зачиняти двері в квартиру? Ясна річ, рано чи пізно квартиру "почистять"… А якщо з найціннішого в квартирі лише …гнилий кран? Ну, тоді рано чи пізно в квартиру через гостинно прочинені двері ввійде… щастя!  60-літня Анастасія вирішила, що 70-літній Мальвіні, мабуть, давно час заміж і зателефонувала у шлюбне агенство "Єлена та Паріс". Але щось пішло не так …а набагато веселіше! Дві бабульки-хихотульки, гнилий кран та Уільям Шекспір перетворять будень на свято, а стару квартиру на фабрику мрій, де збуваються найсокровенніші бажання! Режисер - Андрій Кирильчук Музичне оформлення - Андрій Кирильчук Художник по костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Дійові особи і виконавці: Петренко Анастасія - н.а.України Жанна Добряк-Готв'янська Петренко Мальвіна - н.а.України Терезія Перета  Кровель Борис - н.а.України Олександр Шиманський Томбовський Шелест - з.а.України Віктор Вітушинський Колупай Павло - Станіслав Білий Хохуля Гріша - Юрій Вихованець Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Котигорошко"

Початок 20 жовтня о 12:00 год., 21 жовтня об 11:00 год. та 13:00 год.   Немає спасу добрим людям від лютого кровожерного Змія! Як хто вже потрапить до його царства - світу-сонця довіку не побачить! Невже немає надії на порятунок у дівчинки Оленки та її братів, які тужать у страшному змієвому підземеллі? Велика у Змія сила! Але у Котигорошка…ще більша! Тому що проти доброти, кмітливості, мужності та козацької булави не встоять жодні грати! Запрошуємо усіх хоробрих малят, разом з найсильнішим хлопчиком у світі, здолати Змія та переконатись, що Добро завжди перемагає Зло!Квитки можна придбати у касі театру.

Обман без антракту "Кар'єрні ігри"

Лузерам вхід суворо заборонений: успіх не терпить слабкості! Фернандо не сумнівається ані в своїх силах, ні в тому, що отримає роботу у престижній  міжнародній команії "Dekia". Жодна співбесіда, і навіть троє "зубатих" конкурентів не видаються йому серйозною перепоною до мети… Але таємничі завдання невидимого рекрутера ламають "пряму" його ідеально спланованого дня... Любителям захоплюючих квестів рекомендується!Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Чи падає влітку сніг?"

Трагікомедія «Чи падає влітку сніг?» - це смішна і добра історія про сенс життя, нашу залежність від гордині та любов і самовідданість матері. Ця історія буде цікава усім, хто любить і цінує свою сім’ю. Вона (вистава) така, що хочеться взяти плед, каву, сісти і подивитися її як гарне тепле сімейне кіно. Після неї хочеться подзвонити своїм близьким і сказати своїй мамі «Я тебе люблю». Це динамічне і непередбачуване дійство, просякнуте містикою дива! А сюжет такий: на День народження бабусі Катерини Андріївни збирається уся її родина – два сини, їхні дружини і доньки. Святкові страви на столі, а ось святкового настрою бракує. Бо раптом з шафи вивалюється той самий присутній у кожній родині скелет. Виявляється, що два брати – бідний вчений та заможний бізнесмен – вже три роки знаходяться у стані запеклої ворожди. І тут у голові старенької люблячої матері народжується геніальна ідея – вдати з себе божевільну, щоби примирити своїх синів. І спектакль (прийом «театр у театрі») починається. На сцені з’являється дивний старий із паперовими крилами за спиною, який називає себе архангелом Гавриїлом. Він говорить словами з Завіту про любов і ненависть, про каяття і прощення, і водночас пропонує чоловікам випити і закурити. А тут ще й бабуся заявляє, що збирається заміж за рудого юнака Ігорка… Сюжет все більше заплутується, і вже важко розібрати де гра, а де справжнє життя. А фінал вистави змусить усіх ще гостріше відчути любов до своїх близьких і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо – це наша родина.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Драма "На західному фронті без перемін"

За романом Е.М. Ремарка. Інсценізація О. Гнатковського Художній керівник постановки - н.а. України Ростислав Держипільський Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення – з.а. України Олексій Гнатковський Художник – Нікіта Тітов Відео – Юрій Овчар, VJ Group Cube Художник по костюмах – Олена Андрійчук Драма за однойменним романом Е.М.Ремарка про події 1917-1918 років - це пронизлива і відверта історія про війну і проти війни.  Вони - 20-річні хлопці, солдати Першої світової, "втрачене покоління". Їх вирвали із звичного життя… Їх жбурнули у кривавий бруд війни… Колись вони були хлопцями, що вчилися жити і мислити. Тепер вони — гарматне м'ясо.  Замість того, щоб жити і любити, їм доводиться стріляти і вбивати. Вони звикли до окопів і смертей, але зберегли людяність і здатність дружити. Солдати. Тисячі і тисячі навіки ляжуть на полях війни. Тисячі і тисячі тих, що повернуться, ще пошкодують, що не лягли разом з убитими.  Але поки — на західному фронті все ще БЕЗ перемін… Дійові особи і виконавці: Станіслав Качинський - Ігор Захарчук Петер Леєр - Олексій Лейбюк Пауль Боймер - Іван Бліндар Юрген Т‘яден - Євгеній Холодняк Альберт Кроп - Віктор Абрам‘юк Гайє Вестгуз - Микола Сливчук Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Молодіжний перфоманс «Хто ти собі?»
24.10.2018 15:00
Площа Ринок

За участі артистів мистецького об’єднання «Едельвейс» та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

On-line провокація "Інтимна зона"

Он-лайн провокація (16+) за мотивами п’єси В. Винниченка "Закон". Режисер вистави "Інтимна зона" Ростислав Держипільський наважується на сміливий театральний експеримент – вперше використати формат on-line провокації або реаліті-шоу в театрі. Не для епатажу, а для того, щоб поговорити з аудиторією вистави на серйозну тему – тему абортів, безпліддя і сурогатного материнства. Вистава має на меті ініціювати діалог, поставити питання – непрості й відверті – питання, на які суспільство поки не має однозначної відповіді.  Формат on-line провокації покликаний висвітлити ще одну тему - суцільне захоплення теперішнього покоління соц. мережами і "життям напоказ". Сьогодні вже не потрібно виходити з квартири, щоб зустрітися з друзями чи підглянути за сусідами у замкову шпарину. Поступово реальне життя переходить в простір on-line, ми все більше віддаємо перевагу трансляціям "наживо". Вже стало звичним неодмінно поділитися з інтернет-спільнотою світлинами того, що ми їмо на сніданок або у чому та з ким лягаємо спати. Реаліті-шоу на камерній сцені театру - це відбиток реального життя покоління 2000-х та спроба зазирнути в недалеке майбутнє і пофантазувати над тим, що може чекати нас там. Постановка та сценічне рішення – н.а. України Ростислав Держипільський Художник-постановник - Леся Головач Дійові особи і виконавці: Панас - Андрій Мельник Інна - Ірина Буняк, Іванна Терлецька Люда - Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Модільяні"

Театральна подія року - нова експериментальна постановка Ростислава Держипільського "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує". Що ж у ній нового і цікавого? 1) Спеціально для цієї вистави у Франківському драмтеатрі відкриють нову локацію – СЦЕНУ-ЦЕХ. 2) Ростислав Держипільський здивує неочікуваним концептуальним рішенням постановки. Він вирішив не будувати декорацій початку ХХ століття. Натомість, історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амадео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм. 3) Колаж з реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної та «жива» музика доповнять сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського. 4) І головний сюрприз! У виставі зіграє видатний український актор, який має у своїй творчій біографії більше 100 ролей у кіно. Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Хитре лисеня"

Початок 27 жовтня о 12:00 год, 28 жовтня об 11:00 год. та 13:00 год. Маленьке хитре Лисеня вирішило обдурити лісових звіряток – Зайченя та Ведмедика. Але сам потрапив у свою ж пастку… Вистава вчить дітей довіряти один одному, не обманювати і, найважливіше, – мати вірних, справжніх друзів. Валдіс Павловскіс. Для дітей від 3-х років. Квитки можна придбати у касі театру.

Феєрія-бурлеск "Енеїда"

Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках "землі обітованої", обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання "сучої дочки" Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається. Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України. Режисер - н.а. України Р. Держипільський Асистент режисера – з.а. України Олексій Гнатковський Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Помічник режисера – Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Еней – з.а. України Олексій Гнатковський Дідона – з.а. України Надія Левченко Сівілла – з.а. України Ольга Комановська Анхіз – Олексій Лейбюк Латин – Юрій Вихованець Амата – з.а. України Олеся Пасічняк Лавися – Тетяна Гірник Турн – Євгеній Холодняк Низ – Ігор Захарчук Евріал – Іван Бліндар Венера, Мати – з.а. України Галина Баранкевич Зевс – Роман Луцький, Андрій Мельник Юнона – Мирослава Полатайко-Гусак Еол – Юрій Вихованець У виставі задіяні: Владислав Комуніцький, Віктор Абрам’юк, Андрій Батир, Ірина Буняк, Андрій Мельник, Іванна Сірко, Микола Сливчук, Іванна Терлецька, Мар’яна Тимчишин, Лілія Юськевич.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Заробітчанки, або Мамо, повернись…"

Трагедія сучасності  реж. Р.Держипільський за новелами з книги Н.Семенкович "На паперті колізею". Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен...  Інсценізація, режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Героїчна комедія на дві дії "Пристрасті ТІЛЯ"

Героїчна комедія на дві дії за мотивами п'єси Г.Горіна "Тіль". Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів. Крізь палають вогнища інквізиції, панують забобони та зрадники, розквітають усі людські вади, і особливо – страх. Одним словом, Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів… але тільки не для Тіля! Кого тут треба потролити?! Мера міста? Нема питань! Кривавого ката? Залюбки! Короля Філіпа? Просто сам Бог велів! Як стрімкий сонячний промінь, що прорізає гущину найтемнішої ночі, Тіль прийшов позбавити страху в ім’я волі та правди. І хоч у всіх месій один фінал, але хіба це причина заглушити сміх? Сміливий філософський розтин найболючіших ран, під анестезією всеперемагаючого сміху! Режисер-постановник - Максим Голенко Художник-постановник - Олеся Головач Балетмейстер - Павло Івлюшкін Композитор - Дмитро Данов Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павлівська Помічник режисера  - Олексій Лейбюк Дійові особи та виконавці:  Клаас, вугляр - н.а.України Олександр Шиманський Сооткін, його дружина - н.а.України Жанна Добряк-Готв'янська Тіль Уленшпігель, їх син - Іван Бліндар Неле, Беткен, Анна - з.а.України Ольга Комановська Каталіна - з.а.України Надія Левченко Рибник Іост - з.а.України Олексій Гнатковський Ламме Гудзак - Олексій Лейбюк Каллікен, його дружина - Тетяна Гірник Профос, Принц Оранський - Євгеній Холодняк Кат - Андрій Мельник Монах Корнеліус - Юрій Вихованець Король Філіп - Орест Пастух Марія, Королева - з.а.України Олеся Пасічняк Інквізитор, Різенкрафт - Ігор Захарчук Бригадир, напарник Рибника, Людина-Оркестр - Віктор Абрам'юк Генерал Люмес - Андрій Кирильчук Баба Стівен - Мирослава Полатайко-Гусак, Іванна Сірко Власник пивної - Владислав Комуніцький Духи, Солдати - Андрій Батир, Сергій Лазановський, Микола Сливчук Повії - Ірина Буняк, Ірина Вихованець, Іванна Сірко, Іванна Терлецька, Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever"

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.Унікальна моновистава у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.   Придбати квитки можна за посиланням нижче.   

Rock Mozart Le Concert

14 грудня о 19:00 на сцені Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка — блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери — Rock MOZART LE CONCERT.Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!Rock MOZART LE CONCERT — це те, що повинен побачити й почути кожний!Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.Світова прем’єра MOZART L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою — розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 14 грудня о 19:00 у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка!У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.Не пропустіть цю яскраву можливість…

Концерти

Jazz мого міста

Джаз квінтет ART PRESTIGE (Україна): Арсен Бучинський – контрабас, бас гітара Роман Гродзінський – гітара Андрій Гаргат – саксофон Роман Микитюк – рояль, клавішні Євген Якимович – ударні Джаз квінтет Сергія Федорчука (Україна, Польща, Азербайджан): Сергій Федорчук – контрабас, бас гітара Михайло Балог – саксофон Тімур Булатов – труба Роман Димков – рояль Едуард Макусь – ударні

Koncert „Święty z Wadowic - Jan Paweł II” - Концерт „Святий з Вадовіц - Йоан Павло II”

З нагоди 40. річниці вибору Кароля Войтили на Папу Римського та 100-ліття відновлення Незалежності Польщі Фундація „Pełni Kultury” з Кракова і Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошують на концерт пісень з дійства „Святий з Вадовіц - Йоан Павло II” поєднаний з презентацією виставки „Кароль Войтила - Святий Йоан Павло ІІ”.Виступатимуть: Радослав Кшижовскі, Анджей Лямперт, Матеуш Наґурскі, Лідія Ольшак, Юстина Реченєді, Йоанна Смайдор, Mаґда Стечковска, Пйотр Шевчик, Маґдалєна Василік, Ханка Вуйцяк, Рафал Жур.Оркестр під керівництвом Мілоша Восько.Лібрето та режисерія - Міхал Заблоцкі.Музика: Анджей Бонарек, Кшиштоф Хердзін, Чеслав Мозіл, Матеуш Наґурскі, Адам Нєдзелін, Марцін Нєрубєц, Кшиштоф Одробіна, Януш Вєжґач, Мілош Восько, Анджей Зєліньскі.Продукція: Фундація „Pełni Kultury”, Національний центр культури (Республіка Польща).Безкоштовні квитки:Центр польської культури та європейського діалогувул. Січових Стрільців 56

Гастролі Національного симфонічного оркестру України

Ювілейний концерт до 100-річчя від дня заснування Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України.У програмі концерту:Ф.Ліст – «Мазепа» симфонічна поемаЕ.Шоссон – Поема для скрипки з оркестромГ.Венявський – Полонез ре мажор,тв.4М. Скорик - Три українські весільні пісні для сопрано і симфонічного оркестру:1. Ой летять галочки2. Шуміла ліщина3. Хиляються воротаБ.Лятошинський – Симфонія № 2, тв.50:1.Lento tenebroso e con maesta2.Lento e tranquillo3.Andante stringendoХудожній керівник і головний диригент –народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса ШевченкаВолодимир СіренкоСолісти –заслужена артистка України, Наталія Николаїшин  (сопрано)лауреат міжнародних конкурсів Святослава Семчук(скрипка)   Придбати квитки можна за посиланням нижче. 

Концерт-трилогія "The Lord of the Rings"

Легендарна історія, випробувана часом. «Володар Перснів» – сага, до якої хочеться повертатись знову і знову. Де світ величний та древній, зло – могутнє та жахливе, а добро – світле, мов найчистіше сяйво, та щире, як серце справді доброї людини. Історію, що стала еталоном жанру фентезі та справжнім епосом ХХ століття, розповідатимуть на сцені мовою музики LUMOS Orchestra та хор Gaudeamus Вільнюського університету (Литва). Концерт-трилогія – великий міжнародний проект, побудований на палкій любові до творчості Дж. Р. Р. Толкієна, музики Говарда Шора та кінотрилогії «Володар Перснів» Пітера Джексона. Подія, в якій переплітатимуться та творитимуть магію музика, слово і кіно разом. Величні хор та оркестр, чарівні солісти з незвичайними старовинними інструментами та повна історія в тричастинному викладі: концерт, що здатен примусити затамувати подих та відірватись від буденності у найвеличніший із вигаданих світів. LUMOS Orchestra – талановитий львівський молодіжний оркестр, що вже понад 8 років концертує Україною з різноманітними проектами музики з саундтреків. Їхній виступ – це захід, сповнений незвичайної атмосфери та прекрасної музики; подія, що надовго закарбовується в серцях слухачів. Більше 600 різноманітних саундтреків в репертуарі, тематичні проекти по «Зоряних війнах», «Гаррі Поттеру», «Доктору Хто», мульфільмах студії Disney, серіалах та відеоіграх – лише маленька частка творчості колективу. А концерт-трилогію «The Lord of the Rings» оркестр по праву вважає однією з перлин свого репертуару та музичною сагою, у яку закохані не лише виконавці, але й яка завжди збирає повні зали шанувальників серед слухачів. Художній керівник оркестру, аранжувальник та концертмейстер – Diana Koval, диригент – Nazar Kulynyak. VU choras "Gaudeamus" – відомий молодіжний хор Вільнюського університету, учасник міжнародних конкурсів та фестивалів. Заснований у 1940 році, є одним із найстаріших та найвидатніших хорів Литви. Постійно концертує Прибалтикою та Європою, бере участь у визначних національних проектах різноманітної тематики. Талановиті та сповнені любові до своєї справи музиканти. Керівник Gaudeamus – Раса Ґелґотіене, хормейстери – Ignas Garla, Неріус Масевічус.

Концерт Ірини Федишин

Ірина Федишин — музичний феномен українського шоу-бізнесу, — вважають музичні експерти, стверджують на провідних телеканалах країни. Психологи шоу-бізнесу шукають секрети надзвичайної популярності співачки та намагаються їх пояснити. А пісні «Долоньки», «Ти тільки мій», «Калина», «Це моя земля, Україна», «Як я тебе люблю», «Білі троянди» та багато інших лунають чи не в кожній українській хаті. І шанувальники таланту Ірини не з’ясовують причини свого вибору, а просто слухають і насолоджуються справжньою українською піснею.Її музика зачаровує та створює чудовий настрій. Ірина Федишин майстерно поєднує сучасну динамічну поп-музику і традиції українського народу. Вона є автором більшості пісень, які виконує. Сьогодні у її творчому доробку чимало яскравих кліпів, шість успішних альбомів.Своєю щирістю співачка стрімко завойовує серця українських та європейських глядачів, знаходить справжнє порозуміння із публікою і на американському континенті. Її пісні активно ротують на всіх радіостанціях, її відео мають мільйонні перегляди в інтернеті, а на концертах — завжди повні зали.Ірину Федишин вважають найбільш гастролюючою співачкою України: за весь час творчості вона дала понад 1200 концертів. А кожен концерт Ірини — це справжнє шоу. І кожне шоу вражає. Бо у кожному з них — невпинна праця і творчий пошук, помножені на природній талант і всепереможну музику української душі.Квитки можна придбати у касі драмтеатру, за нижчевказаним посиланням, або контактними телефонами.

8 річниця M Group Development
21.10.2018 18:00
площа біля Драмтеатру

У неділю,  на площі біля драмтеатру в Івано-Франківську відбудеться святкування восьмої річниці будівельної компанії “M Group Development“.Дійство розпочнеться о 18 годині. Для присутніх виступатимуть зіркові гості TAYANNA, гурт “Мері”, LAMA та команда КВН “Вінницькі”.Нагадуємо, “M Group Development” здобула перемогу у двох престижних номінаціях від щорічної премії “Український будівельний олімп” та отримала сертифікати переможця у двох номінаціях – “Провідний регіональний забудовник: стрімкий розвиток та прогресивні рішення”, “Вагомий внесок в розбудову європейського ринку житла”.Нещодавно будівельна компанія “M Group Development” розпочала нові грандіозні проекти в Івано-Франківську. Чотири житлові комплекси розташовуватимуться на вулицях з досить високо розвинутою інфраструктурою, зручним сполученням, і в той же час будуть комфортними та затишними, а власники пентхаусів матимуть бонус – красиві панорами на місто Івано-Франківськ.

Презентація альбому Ivasyuk, Bria Blessing & Shockola

Нова філософія пісень легендарного композитора від чарівної Bria Blessing / Брія Блессінг та найкращих джазових музикантів Львова із гурту Shockolad в осінньому турі з презентацією альбому Ivasyuk! Перші пісні з альбому: "Пісня буде поміж нас" "Червона рута" Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Halloween 2018 Rock-Metal party

За участі гуртів :1) Мольфа (Alternative Rock) м.Івано-Франківськ2) Impera (Modern Melodic Death Metal) м. Івано-Франківськ. Так, так ІМПЕРА!)) Ексклюзивна програма!!3) COMPLETE! (Punk Rock) м. Івано-Франківськ4) Сни Дріади (Alternative Rock) м. Івано-Франківськ5) Rise For Defence (Melodic Metalcore) м. Івано-Франківськ6) For The Blind (Dark Indie) м. Івано-Франківськ7) 4 Фаза Сну (Alternative Rock) м. Івано-ФранківськУ програмі концерта:- Виступи гуртів- Конкурси, розіграш призів (безкоштовні квитки на наступні рок вечірки, халявне пиво від організаторів)- Рок паті (по закінченню виступу гуртів до 1 ночі)Ціна квитків: 50 грн (квитки на вході в день концерта)

Elysee Quartet

Шматочок Парижа у Івано-Франківську! З єдиним концертом у Філармонії виступить Élysée Quartet (Франція).Струнний квартет Élysée – це поєднання різних музичних шкіл в одному колективі. Скрипалька Юстіна Заянчаускайте родом із Литви, другий скрипаль Лоран ле Флеше – француз, альтист Андрій Малахов навчався у Києві, віолончеліст Ігор Кириченко – в Одесі та Москві. Всіх їх поєднав Париж і любов до камерної музики. Виконавці в різний час закінчили Conservatoire National Supérieur de Paris, всі вони лауреати міжнародних конкурсів, об’їздили з гастролями півсвіту, а вже потім об’єдналися у струнний квартет.Різні світогляди дозволяють виконавцям міксувати ідеї, розвивати нові виміри в інтерпретації музики, а також мати неповторний стиль. Elysée Quartet виступав в Англії, Німеччині, Австрії, Бельгії, Болгарії, Італії, Португалії, Ізраїлі, Японії, Китаї, Канаді, Нікарагуа тощо. У жовтні колектив вперше завітає до України.Юстіна Заянчаускайте – скрипкаЛоран ле Флеше – скрипкаАндрій Малахов – альтІгор Кириченко – віолончельПрограма: Ш. Гуно – Квартет у 4 частинахС. Рахманінов – Незавершений Квартет № 2 (I. Романс, II. Скерцо)АнтрактС. Рахманінов – Незавершений Квартет № 1 (I. Allegro moderato, II. Allegro molto sostenuto)К. Дебюссі – Квартет (I Animé et très décidé, II Assez vif et bien rythmé, III Andantino, doucement expressif, IV Très modéré – En animant peu à peu – Très mouvementé et avec passion)

Jozef Van Wissem

Jozef van Wissem вперше виступить в Івано-Франківську! Jozef van Wissem - голландський композитор-мінімаліст та лютнист. Презентує два нових альбоми. «Nobody Living Can Ever Make Me Turn, який з'явився у грудні та інший, що ще на має назви.У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша «Only Lovers Left Alive». З Джармушем він так само записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютни - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Віссем в значній мірі залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні.Його музика відрізняється лаконічністю і чіткістю, дає слухачу гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив і виповнюється автором з аскетичною зосередженістю, знайшовши свій відбиток у почерпнутих з католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції і витончені мелодії немов би відводять слухача в інший, ідеальний світ.Вартість квитків до 15 вересня - 100 грн.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

БЕZ Обмежень

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відправилися у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Буду з тобою!». Нещодавно група презентувала довгоочікувану збірку «Буду з тобою!», а тепер вирушає в тур Україною на підтримку студійника. Це EP, до якого увійшло 8 треків, зокрема і кавер-версiя однієї з найромантичніших пісень маестро Миколи Мозгового «Кохана».    Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Vivienne Mort

«Досвід»Радісна новина для поціновувачів музики - Vivienne Mort оголошують другу частину концертного туру з презентацією альбому «Досвід». В перші дні виходу альбом "Досвід" увійшов у топ найпродаваніших в Україні на сервісі iTunes та Google Play. З новою програмою гурт вже відвідав 10 міст України, де музикантів зустрічали повні зали.Vivienne Mort - київський інді-рок гурт, заснований вокалісткою та автором музики і текстів Даніелою Заюшкіною. На рахунку гурту 6 альбомів, 3 офіційних відеокліпи (один з яких, на пісню "Пташечка", знятий в Індії), 8 всеукраїнських турів. Творчість Vivienne Mort люблять та тепло приймають і за кордоном, зокрема в Польщі (де гурт мав вже три концертні тури), Чехії, Белорусі та ін. Vivienne Mort - постійні гості найбільших фестивалів України: Respublica, ZaxidFest, Файне Місто, Бандерштат, Імпульс Фест, Гоголь Fest, Atlas Weekend, Koktebel Jazz Fest та багатьох інших. У березні 2017 року солістка Vivienne Mort стала переможцем в номінації «Вокалістка року» у премії "Селекція" від радіостанції "Джем ФМ".Того ж року гурт виступив у півфіналі пісенного конкурсу "Євробачення" з композицією "Іній", яка стала синглом альбому "Досвід".Чесність поезії та музики, проникливий голос та артистизм.Кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій. Їх люблять і їм довіряють. На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре. Зустрінемося!

Концерт "Morandi"
10.11.2018 20:00

Вперше у Івано-Франківську - гурт "Morandi"! Їхня музика запалює наші серця. Їхні концерти зводять з розуму. "MORANDI" - це група, яка підкорила Європу, їхні пісні міцно закріпилися в музичних та танцювальних топчартах. Кожна пісня цього гурту - хіт, кожен концерт - довгоочікуваний, кожна платівка - подія в світі музики, наступ, якого чекають мільйони шанувальників.

Концерт ONUKA

MOZAЇKA — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA. Кожна пісня альбому — концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA — особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям і музичним кумирам дитинства. Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища.

Виступ гурту "NaviBand"

Naviband - це романтичний дует з Білорусі, який підкорив Україну піснею «Гісторыя майго жыцця» та з якою представляв свою країну на Євробаченні 2017 року в Києві. Після успішного виступу на конкурсі гурт став частим гостем на українських концертних майданчиках і фестивалях.Гурт був створений музикантами Артемом Лук'яненком і Ксенією Жук. За 5 років існування гурт Naviband випустив 4 альбоми переважно білоруськомовних пісень, а на вересень призначений вихід першого синглу українською мовою - «Сумне море».

Арсен Мірзоян

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився аншлгами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати – це незнайомі йому складові музики. На сьогодні Арсен Мірзоян - номінант багатьох музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним."В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне.", говорить співак.Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Склад гурту:вокал, акустична гітара- Арсен Мірзоянударні- Анатолій Шмаргунфортепіано- Станіслав Лавриксаксофон -Володимир Лебедєвлідер гітара- Олександр Лозовськийбас гітара -Валентин Корнієнко

Концерт Джамали

  У листопаді Джамала проведе турне по найбільших містах України в підтримку нового альбому "Крила". Тур стартує 14 листопада виступом в Дніпрі і охопить вісім міст. Концертна програма отримала назву "Крила" і буде побудована на матеріалі нового альбому, реліз якого запланований на жовтень 2018 року. Крім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також "1944", з якої Джамала виграла пісенний конкурс Євробачення 2016 в Стокгольмі. Цього року Джамала вдруге стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1 + 1 і суддею Національного відбору на Євробачення. У березні 2018 відбувся реліз синглу Джамали "Крила". Попередній сингл співачки "Сумую" вийшов у вересні 2017 го року. Крім однойменної композиції, в нього увійшла пісня "Любити". Крім цього, Джамала виконала пісню «Ти любов моя», яка звучить під час фінальних титрів українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан и Людмила». Прем'єра фільму відбулася в березні.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт Prime Orchestra

Prime Orchestra - унікальне явище на українській сцені. Цей кроссовер проект представляє собою симбіоз традицій та інновацій - кращих світових хітів рок, поп та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомим композиціям нове життя, а глядачам - можливість відкрити незнайомі грані улюбленої музики. Історія симфонічного шоу «Світові хіти» і самого оркестру розпочалася весною 2014 разом з першою програмою «Світові хіти & Depeche Mode», за якими в потім з'явилися «Музика кохання», «Rock Stars», «Golden Collection» та інші.

Велика Пенсія на Промприладі

Дата точна. Зараз триває обдумування костюмів і форм, набору музичних інструментів. Деталі напишемо згодом, але мало що зміниться. Гостям з інших країн і міст можемо підказати готелі або ресторанчики.

Хор ім. Г. Верьовки

Національний заслужений академічний український народний Хор ім. Г. Верьовки включає в себе три різноманітні творчі групи: хорова, оркестрова та танцювальна. Кожна група повноцінно відтворює вокально-музичну та танцювально-народну культуру всіх регіонів України. хорова група – 60 чоловікоркестрова група – 20 чоловіктанцювальна група – 32 чоловікиРепертуар колективу складається з музично-танцювальних творів класиків та сучасних композиторів світу:- а capella- твори з хором та оркестром- оркестрові номери- хореографічні номери- вокально-хореографічні композиції- малі форми вокально-музичного та танцювального мистецтв (від 4-х до 10-ти чоловік)

Концерт гурту KARNA
02.12.2018 20:00

2 грудня спустяться з гір чорти волохаті і зберуться в Івано-Франківську, в клубі Pasage Gartenberg, адже KARNA влаштовує шикарне паті! Після бурхливого фестивального сезону, де гурт вже встигли "охрестити" як "шиKARNA" засновники жанру "hutsul metal" відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру Гуцул метал в кожну хату говорить сама за себе. Але це ще не все, гурт готує подарунки своїм шанувальникам: новий міні-альбом та кліп #Вітролом, зйомки якого відбувалися на фестивалях. Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу "Party на Прикарпатті", який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією "Best Metal Act", та не менш успішний реліз альбому "Гуцулметал" який став фундаментом для однойменного музичного напрямку. Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit. Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв! Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

Сергій Бабкін

Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться усією Україною вже цієї осені!Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.   Придбати квитки можна за нижчевказанним посиланням.

Олександр Божик

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр ваших емоцій! Світові хіти, авторська музика, класика у сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів – усе це органічно поєдналося в неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до «Книги Рекордів України»!Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоу-мен, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги Рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія має талант», «Італія має талант». Після свого феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».Квиток на концерт Олександра Божика у супроводі великого рок-оркестру – це найкращий подарунок до Новорічних свят! Музика Вівальді, Гріга, Coldplay, Imagine Dragons, Nirvana, AC/DC, Майкла Джексона, Ханса Ціммера та інших створять неймовірний настрій на увесь наступний рік! Родзинкою цьогорічних концертів буде презентація першого аудіо-диску Олексадра Божика! Будьте першими хто це почує!Не пропустіть, буде гаряче!

Шоу

Not Classic Stand Up

Ні, це буде не перший Stand Up в Івано-Франківську. А це буде той Stand Up на який ви захочете повернутись ще раз, а потім ще раз і ще раз, і ще раз, і так буде завжди. Адже це не буде класичний Stand Up. Чому? Тому що наш вечір гумору розбавлятимуть своїми історіями та жартами не тільки читачі стендапу. Наш вечір буде наповнений ще виступами команд з регіональних ліг сміху, та інших ліг західної України. А це означає що у нас буде гаряче, а моментами навіть чорно. Ходить міф, що вже на другій годині виступу, після наших коміків, у людей з‘являється прес.

Шоу-вистава «Аліса»

Проект «Мандри Аліси #Франківськ» реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.Мистецьке об’єднання «Едельвейс» (м.Рівне) представляє шоу-виставу для дорослих - «Аліса».В приміщенні Драматичного театру імені Івана Франка (м. Івано-Франківськ) відбудеться яскрава хореографічно-поетична фантазія на тему відомої історії з використанням відео арту. Вхід вільний.Організатори - Громадська організація «Школа мистецтва танцю «Едельвейс».Творчі партнери проекту: ГО «Арт-Франківськ», «Школа ВЛАДА ЯМИ», Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.Додаткова інформація за телефонами нижче.

Шоу "Холодне серце"

"Холодне серце" - масштабна постановка від одеського продюсерського центру "Made in odessa" - неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу, і самого касового за всю історію компанії "Walt Disney". Історія здивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій."Холодне серце" - це яскраве, захоплююче, у своєму роді унікальне шоу для всієї родини! Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, грандіозні декорації, яскраві костюми, чудова музика, захоплююче вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія - дарують глядачам відчуття свята! Дива у вигляді спецефектів та інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь у низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!Дітям до 5-ти років включно вхід безкоштовний при умові , що дитина сидить на руках у дорослого.

Музичне фентезі-шоу "Володарі Стихій"

Чотири Володарі Стихій на одній сцені, ті що творять музику Серцем…Вода - Георгій Матвіїв (бандура)Земля – Петро Сказків (цимбали)Вогонь – Олександр Божик (скрипка)Повітря – Олесь Журавчак (етно-духові)та НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів України під керівництвом Віктора Гуцала)Світові рок, поп, класик і фолк хіти та авторські композиції Володарів.Розкрий Таємницю Стихій!

Святкове шоу "Грузинське різдво"

Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій. Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом. Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу. Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в 20 містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце. За плечима ансамблю — не лише успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів. Відвідавши концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Вечірки

Pasage Lounge Zone
18.10.2018 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

RnB NIGHT by DJ Valentine

Двіж! Двіж! Двіж! Кращий RnB діджей Західної України! Performance by Dj Vadon, Mc Snickers.    Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Dj Franka

І знову п'ятниця ! І знову найдрайвовіші вечірки в #GrandAmerica !!! Dj Franka очолює найкрутіший вечір!

Ретро п'ятниця

Найкращі ретро хіти, запальна шоу програма та смачні вишукані напої. Шалений відпочинок вже цієї п'ятниця відпочиваємо разом! Ekvilibr show, Dj Vadon, Mc Stepan Yosypiv.Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

DUBROOF
20.10.2018 22:00

Dub-Ro.

Mс Mikoff

Неймовірно захоплююча шоу програма вже цих вихідних. Performance by Dj Vadon, Mc Malex.   Бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Dj Fun Beat

Fun Beat знову організовує мега вечірку в #GrandAmerica!!

PlayBoy night

Вечір для справжніх мущин. Алкоголь шоу від гарячих дівчат це все вже цієї неділі. Special guest Topless show, performance by Dj Magistr, Mc Stepan Yosypiv.Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Піратська вечірка

Шхуна #GrandAmerica запрошує усіх на свій борт! Цілу ніч розпиваємо ром та беремо сусідні столи на абордаж!!!

Saturday night fever
27.10.2018 22:00

Safin, George Avel, Dub-Ro.

Вегетаріанська вечірка
31.10.2018 20:00

Yogaifschool STS - вперше проводять тематичну освітньо-розважальну вечірку. Наша мета - зібрати разом якомога більшу кількість однодумців, та познайомити всіх бажаючих з вегетаріанським способом життя в позитивній неформальній обстановці.Вегетаріанський стиль життя стає все більш популярним. Українці відмовляються від м’яса, хутра, проводять марші на захист тварин, в містах з’являються нові вегетаріанські кафе, а в Мережі не замовкають суперечки про користь і шкоду такої дієти.Тож ми вирішили організовували подію для того, аби люди, які знайомі з терміном “вегетаріанство”, але ще не практикують цього, могли особисто познайомитись з людьми, які вже мають досвід. Тому що дуже часто вегетаріанство має різнобоке ставлення і трактування, а ті люди які практикують вже декілька років, навіть десятиліть зараз можуть особисто розказати і про переваги, і про недоліки такого харчування.Також на вас чекають запальна танці, пісні під гітару, цікаві ігри та конкурси, і звісно вегетаріанські смаколики)Окремо буде організована розважальна програма для дітей - тож беріть із собою малечу)Спікери:Andrey Kuznetsov - власник Yogaifschool STS та співзасновник Carpathian Yoga Fest, Marino Yoga Fest 2019, вегетаріанець з 2012 року, має майже річний "стаж" сироїдіння, займається йогою, воркаутом, моржуванням, періодично практикує тижневі голодування, полюбляє це робити з однодумцями на о.Корфу, Греція.Nata Meta - Модельєр. Мама двох дітей : Ясна (4роки), Лев (10 місяців). Досвід вегетаріанства сім'ї понад 4 роки, веганства - майже рік.Іванка Шкварок (Ivanka Shkvarok) - музикант, засновниця косметично-оздоровчої платформи Миделко. 26 років. Досвід 3 роки свідомого вегетаріанства, веган, досвід - до року. Ведучий вечірки - Тарас Василюк.Вечірка костюмована, все ж таки Halloween)Вартість для дорослих: 450 грн. до 22.10.2018500 грн - до 29.10.18в день події - 550 грн.Вартість для дітей: 200 грн. до 22.10.2018250 грн - до 29.10.18в день події - 300 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість: для дорослих - 400 грн., для дітей - 150 грн.Кількість місць обмежена.Реєстрація за посиланням

Halloween panorama b pab

Dj set by Pablo. Конкурсна програма Тараса Василюка.    Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Вечірка "Happy Halloween"

Запальна вечірка для дітей та батьків, яку організовує Клуб "Мами Прикарпаття" "Happy Halloween" відбудеться у Панорама Плаза 4 листопада (неділя) вхід о 16:00 початок о 17:00Обов"язковий тематичний дрес-код! Готуйте костюми!Вартість квитка - 350 грн

Благодійна вечірка "Speed Dating"

У Вас є можливість класно провести свій час з SpeedDatingIF - піти на 11 експрес-побачень за 1 годину! Саме тут люди реальні, без фотошопу, фільтрів та іміджів, які відриті до спілкування і стосунків. Формат заходу, speed dating, проходить за вічною і ідеальною схемою Якова Дево, якій вже 20 років! Ви отримуєте шикарну можливість познайомитись з декількома особами протилежної статі!  Чоловіки і жінки зустрічаються у затишному місці (старанно підготованому для Вас нашою командою) і тут розпочинається найцікавіше! В Вас є 5 хвилин на бліц-побачення, за цей час Ви зможете порозмовляти, справити враження одне на одного та оцінити спілкування в анкеті уподобань. На основі балів з Ваших анкет , ми складаємо пари і на наступний день присилаємо Вам номер телефону людини з якою у Вас співпала симпатія. Будьте впевнені, в цій легкій, невимушеній та веселій атмосфері ви обов’язково відчуватимете себе щасливою людиною! Ну так що, ризикнете? Ціна входу: 150 грн. Вік: 21-30

Музичні виступи

Space band

Концерт дуового ансамблю з кавер-програмою. Ведучий Тарас Василюк. Розважатиме Дід Кімпель.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Rude jokes

!Блискавка! Чули? Це київський texabilly blues гурт Rude Jokes їдуть в Івано-Франківськ. Хлопці з новим поглядом на рок-н-рол та новими піснями будуть в Panorama Pub Internationale. Вони готові запалювати серця, вуха та ноги слухачів! Кажуть, їх виступ нікого не залишає осторонь.Чому? Бо в трьох складових їх музики - рокабілі (невпинні ритми), блюз (гармонійна мелодика) та техаський гітарний звук (шалений драйв) присутні всі причини, щоб не встояти на місці!

Виступ гурту "Ocean Music"

Концерт інструментального квартету (саксофон, клавіші, гітара, кахон) з улюбленими хітами. Розважатимуть Дід Кімпель і Тарас Василюк.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Виступ гурту "Monopolia"

Авторський драйвовий матеріал в міксі із кавер-версіями святових хітів. Конкурсна програма Тараса Василюка.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Max Vatutin

Ану ж бо, Франкфурт-на-Бистрицях, ахтунґ! Репост, всьо гет, і самі тоже приходіт! Вхід вільний. Бронювання за номером нижче. 

Ігри

Mind game. Друга гра шостого сезону

Друга гра шостого сезону вже очікує на вас, тому не зволікайте, реєструйтесь вже зараз, ажде кількість місць на гру обмежена. Реєструйтесь, грайте та доведіть, що "Розумним бути модно!!!". Під час гри на вас чекає 9 цікавих турів, у кожному з яких буде своя родзинка. Тому запрошуємо спробувати новий вид дозвілля та розваг. Якщо ти ще ніколи не грав Mind Game, то ця подія саме для тебе! Весело та з користю проведений час ми гарантуємо. Отож, збирайте свою команду друзів, колег та однодумців і реєструйтесь на гру за посиланням, вказаним нижче.   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Open mafia games 2018

CLUB 13 запрошує Вас у захоплюючий світ детективного роману. Ви можете бути будь-ким: законослухняним Мешканцем міста, сміливим та безкомпромісним Комісаром, таким необхідним для поранених Лікарем, підступним та жорстоким членом Мафіозного клану, або ж тихим, але небезпечним Маніяком… Спробуйте себе в новій незвичній для себе ролі. Всі турботи відходять на другий план, коли в Місті наступає ніч…   Кількість гравців - 13! Граємо 3 гри. Внесок:- одна гра для Гостей Клубу - 40 грн; дві гри - 70 грн; ігровий вечір (3 гри) - 100 грн;- одна гра для Членів Клубу - 30 грн; дві гри - 50 грн; ігровий вечір (3 гри) - 80 грн.   Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Тренінг "Колесо балансу"
21.10.2018 12:00

"Колесо балансу": адаптація до серйозних змін в житті, покращення стосунків, робота над самооцінкою. З досвіду скажу, що більше задоволені життям не ті, у кого багато радісних подій, а ті, що здатні констатувати реальність більш широко, "здобувати" уроки з того, що переживають. Наприклад, неуспіх - це спосіб рухатися вперед; образа близької людини - це шанс переглянути свою поведінку; звільнення від важких стосунків - підвищення цінності свого життя і свободи; пережитий страх- можливість гостро відчути Радість життя; провал - перевірка бажань на істинність.Приходьте самі та запрошуйте Друзів!Тренінг проводять: Собко Олександра - сімейний психотерапевт, терапевт по роботі з психологічною травмою. Досвід роботи в області психотерапії з 2001 року.Андрійчук Лідія - практичний психолог в напрямку танце- рухової психотерапії та терапії творчим самовираженням. Досвід роботи в області психологічного тренінгу з 2005 року.Попередній запис є обов'язковим! Пишіть в приват за посиланням нижче. 

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль прокрастинації
01.11.2018 09:00

Кожному з нас приходилось відкладати на потім важливі справи, максимально затягуючи їх виконання, займаючись замість них чим завгодно. Не в силах пояснити собі, чому ми так поступаємо, після цього нас мучає почуття провини через зірвані срокиі те, що когось знову підвели.Римський філософ Сенека попереджав: «Поки ми відкладаєм життя, воно проходить». В цій цитаті названа головна причина, по якій необхідно боротися с прокрастинацією.Так давайте зробимо це разом! Разом ми зможемо подалати прокрастинацію і ефективно реалізуємо наш життєвий потенціал!

Гастровечори, дегустації

Тоскана по іншому

Ми відкриємо для вас Тоскану з іншої сторони!І цього разу ніякого К'янті (Chianti).Дегустаційна карта:Вино Strozzi Vernaccia di San Gimignano Вино Bindella Gemella Toscana Вино Strozzi Morellino di Scansano DOCG Titolato Вино Strozzi Ocra BolgheriВино Tolaini Valdisanti А також смаколики від WINETIME та DelikaciaВартість квитка 325 грн ( кількість обмежена)Квиток можна придбати за адресою вул. Пилипа Орлика 8 (WINETIME)

Мистецькі заходи

Виставка живопису Анни Овсянкіної "Жіночність"

Виставка живопису Анни Овсянкіної “Жіночність”У фортечній галереї “Бастіон” - друга персональна виставка художниці. На ній будуть представлені 10 картин про різні відчуття та прояви єства Жінки.Закоханість впливає? Так! Ніби відриває від землі. Про це картина з відчутям легкості та повітряності.Елегантне вбрання змінює? Звичайно. Стає іншою постава, хода, погляд — погляньте на одну з картин.Питання про себе та для себе важливі? Вони визначальні.На кожній з картин відображено різні стани та емоції. Запрошую відчути їх — до діалогу через споглядання. Всі жіночі фігури зображені на картинах є стилізовані. Низку робіт виконано з використанням двох-трьох кольорів, інші - у ширшій кольоровій гамі. Емоційний спектр зображеного — від ніжності до експресивності.Відкриття виставки 18.10.2018р. о 17:00

Презентація книги "Перлини сакральної архітектури Гуцульщини"

Відбудеться презентація книги священика УГКЦ о. Ореста Смицнюка "Перлини сакральної архітектури Гуцульщини. Т.1 : Яремчанщина".   Священик відвідав багато населених пунктів колишньої Коломийсько-Чернівецької єпархії, зробив виписки з тих документів, які дотепер збереглися, записав розповіді священиків та мирян про історію храмів і діяльність парохів, зробив світлини зовнішнього та внутрішнього вигляду церков, дзвіниць, каплиць та подав ґрунтовний опис їхніх інтер'єрів та екстер'єрів. Опис храмів Яремчанщини - одного з наймальовничіших куточків України, славного природою, мистецтвом та історією УГКЦ - перша ластівка зібраних і вивчених матеріалів великої роботи автора з дослідження храмів Прикарпаття.

Виставка дитячих робіт "Подих осені"

«Подих осені» - виставка робіт учнів, які навчаються в художній студії "Крилаті мрії". Кожна дитина, беручи в руки пензлик відкриває для себе творчий шлях, вивчає прості речі. Кожний мазок із заняттям стає все досконалішим та впевненішим. Натхненням для створення робіт цієї виставки стала одна з кращих пір року - осінь. Дорогою на студію учні збирають листочки, приносять дари осені, спостерігають за барвами дерев та приходять з натхненням. Якщо є натхнення – буде й результат. Навіть малюючи прості речі, можна багато навчитися: вивчати тінь, мікро- та макроструктуру, заломлення світла і не тільки. Мета цієї виставки - донести батькам та всім людям думку про те, що не потрібно зупинятися на досягнутому – будь-який простий малюнок за суттю є складним, якщо на нього дивитись «з іншої сторони». Таким чином, ми розкриваємо не лише вміння малювати, але й розвиваємо мислення, креативність, нестандартне бачення та розширюємо творчий потенціал особистості. Художня студія "Крилаті мрії" – це сучасна студія малювання для дітей і дорослих. Для дітей, постійно діють заняття з малювання, які дають можливість освоїти більшість видів образотворчого мистецтва, що є основним фактором не тільки для успішного подальшого старту в художній кар’єрі, а й закладають необхідне підґрунтя для всебічного творчого розвитку. Для підлітків та дорослих в нас проходять різноманітні курси, тренінги та майстер-класи з малювання та дизайну. Основне наше кредо - "Жодної миті без творчості!"

Андрій Бондар презентує книжку "Церебро"

23 жовтня, в громадському ресторані Urban Space 100, український письменник Андрій Бондар (Andrij Bondar) презентує свою нову прозову збірку «Церебро». Розповість, які таємниці ховаються за назвами книг автора, до якого жанру можна допасувати історії із нової книжки і де проходить межа у збірці між реальним та магічним.Модеруватиме подію Роман Малиновський (Roman Malynovsky) - автор, головний редактор видавництва “Вавилонська бібліотека”. Cпівзасновник літературного альманаху “Паперова зозуля”, куратор літературних проектів.Андрій Бондар – український поет, публіцист, перекладач. Лауреат премії видавництва «Смолоскип» (1997), учасник пан-європейського проекту Literaturexpress Europe (2000), стипендіат Міністра культури Республіки Польща (стипендія Gaude Polonia, 2003), стипендіат програми Homines Urbani (Краків, 2004), учасник фестивалю Poetry International (Роттердам, 2005). Автор прозових книг «Морквяний лід», «І тим, що в гробах» та інших.Вхід вільний.

Postman. Презентація "Everything is New"

Є хороша традиція: восени Postman (Костянтин Почтар) повертається у Івано-Франківськ, в Urban Space 100, і презентує тут свою нову музику: або ж сольного проекту, або ж групою 5 Vymir. 24 жовтня запрошуємо вас на презентацію першого повноформатного альбому “Everything is New” українського сінгер-сонграйтера Postman. Вхід на концерт вільний. “Everything is New” складається з 8 пісень англійською, українською і норвезькою мовами, серед яких дует з солісткою відомої норвезької тріп-хоп групи Flunk Аньою Оуен Вістер. Kostiantyn Pochtar сам зіграв на всіх інструментах і оформив обкладинку альбому, використавши свої малюнки з дитячого садка. Запис проходив у червні в київській Cтудия Lipkyzvukozapys під керівництвом Вадіка Лазарєва (Vadyk Lazariev), колеги Костянтина по групі 5 Vymir, який також зіграв у пісні “Holy War” на українському народному інструменті колісній лірі.Postman - український музикант, мультиінструменталіст, композитор і автор текстів. Автор і виконавець пісні “Київські Вулиці”. У доробку музиканта 3 ЕР, 1 повноформатний альбом і більше, ніж 80 концертів у 7 країнах Європи. Postman виконує пісні англійською і українською мовами.

Виставка Ореста Костіва "EGO"

Орест Костів народився в 1971 році в місті Радзивилів. Творчо почав працювати з 1989 р. Закінчив Прикарпатський Національний Університет ім. В.Стефаника. Кафедра дизайну, диплом магістра. Член Національної Спілки художників України. Картини Ореста Костіва знаходяться в Національному Музеї у Львові, в галереях та приватних колекціях в Україні, Австрії, Польщі, Німеччині, Великобританії, Швеції, Єгипті, США і в Канаді.

Фотопроект "Вибух Емоцій"

Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Походи, екскурсії

Похід на Хом’як, Синяк, Малий Ґорґан

День 1. м. Івано-Франківськ – Буковель – полонина Бладжів.День 2. Красені Ґорґанські: вершини Хом’як, Синяк, Малий Ґорґан.День 3. Женецьке лісництво – м. Івано-Франківськ. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість 990 грн. У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: трансфери; страхування; прокат туристичного спорядження.

Екскурсія замками Львівщини

Університет Короля Данила запрошує на екскурсію трьома найцікавішими замками Львівщини — Олеським, Підгорецьким та Золочівським. Це буде одноденна поїздка, протягом якої Ви відвідаєте три найпопулярніші та найкраще збережені замки Львівської області.Запис проводиться до 18 жовтня у відділі маркетингу та PR (1 поверх).Вартість поїздки: 250 грн.

Сходження на г. Ягідна

Похід на гору Ягідну — ідеальний варіант для легкої прогулянки Карпатами. Дорога переважно лісова і майже не має складних різких підйомів. Є можливість спуску як до точки старту — до с. Микуличин, так і до Татарова. Загальна маршрутна дистанція при цьому незмінна — близько 15 км. Залежно від погодних умов та фізичної підготовки, маршрут можна пройти значно швидше. Час проходження взимку по снігу — 7 годин. Велика перевага Ягідної — придатність для походу будь-якої пори року. При бажанні, маршрут можна подовжити, заночувавши на полонині Ліснів, чи рушити далі Ліснівським хребтом на гору Чорний Погар (1 266 м) і дійти до Ворохти або спуститись аж у Кривопіллі.Вартість - 300 грн.Додаткова інформація та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Збаразький замок, Вишневецький палац та м. Тернопіль"

Збаразький замок можна безперечно назвати перлиною та історичним скарбом Тернопільщини та справжньою окрасою старовинного Збаража… Могутній Збаразький замок, був збудований протягом 1620-1631 років останніми представниками роду князів Збаразьких – Юрієм і Христофором. Проект видатного італійського архітектора Вінченццо Скамоцці пристосував до місцевих потреб фортифікатор Андреа дель Акава. Після завершення будівництва замок складався з двоповерхового палацу, побудованого в стилі пізнього ренесансу, казематів, валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. Увійти в замок можна було через браму, розміщену в двоповерховій вежі, до якої вів звідний міст. Укріплення займали площу понад 16 гектарів. Після смерті Юрія Збаразького замок перейшов у володіння князів Вишневецьких, згодом – Потоцьких. В середині XVIII століття відбулися зміни, які спричинили втрату фортифікаційної слави замку. Польські магнати Потоцькі перетворили замок на звичайне феодальне помістя.Пожежа 1896 року та воєнні дії майже повністю знищили замок. Відбудова пам’ятки триває і досі. Нині, в залах палацу діє краєзнавчий музей працюють виставкові зали з тематичними експозиціями, картинною галереєю, музейними відділами, а в підземеллі – виставка старовинних знарядь, які використовували для тортур. Вишневецький палацовий комплекс - пам'ятка архітектури XVI-XVIII століть. Розташований на крутому березі річки Горинь. Площа резиденції становить одинадцять з половиною гектарів. Складається з Палацу Вишневецьких, Вознесенської церкви та палацового парку. Це один з кращих палацових ансамблів в Україні. Це чи не єдиний палац, побудований у стилі французького ренесансу, який зберіг свою композиційну цілісність і архітектурну завершеність. Його часто називають Волинським Версалем. У 2005 році комплекс отримав статус пам'ятки національного значення. I ось перед нами мальовниче стародавне мiсто Тернопiль - нинi один iз адмiнiстративних, економiчних та культурних центрiв областi у складi Української держави. З якого боку ви не потрапили б сюди, вас зустрiнуть новi багатоповерховi житловi i промисловi споруди та малi чепурнi будиночки обiч тихих вулиць, уквiтчаних ошатним рiзнобарв'ям кущiв i плодових дерев, нiжнi остiвцi скверiв, тiнистi привiлля паркiв i чудове голубе плесо Тернопiльського ставу. В їх тло органiчно вписуються, як коштовнi дiаманти, уцiлiлi архiтектурнi будiвлi минулих епох. Вартість - 400 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Похід на хребет Кукул

Кукул (Кукуль) — гора в Українських Карпатах, на північ від масиву Чорногора[1][2]. Розташована в межах Надвірнянського району Івано-Франківської області та (частково) Рахівського району Закарпатської області.Висота гори 1539 м над рівнем моря. Західні та північно-східні схили гори дуже круті. Верхівка гори поросла смереками. Біля гори розташована однойменна полонина Кукуль, Закукул та Лабєска.На північ від гори розташоване смт Ворохта та село Вороненко, на північний захід — село Лазещина та смт Ясіня. На південному заході від гори бере початок річка Форещанка, ліва притока Пруту.

Похід на Сокільський хребет

В програмі туру: сходження на Сокільський хребет (940 м н р м); Сокільська скеля; водоспад Сикавка; У вартість туру входить: проїзд автобусом, супровід екскурсовода, страхування. У вартість туру не входить: харчування. Обов'язково мати з собою: воду, дощовик, сух. пайок (обід), зручне взуття, змінний одяг (можна лишити в автобусі).Варість - 350 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Екскурсія ""Дельфінарій "Оскар" та зоопарк "Лімпопо""

Вартість - 650 грн. Вхідні квитки включено у вартсіть, для дітей - 540 грн. Деталі та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Підземна печера Вертеба; с. Монастирок (печерний храм); монастир у с. Хрещатик; краєвид на Дністер і Заліщики"

Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, формеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали. Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка.Вартість - 360 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Похід "Пішконя, Колочава, Синевир"

День 1. ст. Воловець – Міжгір'я – оз. Озерце.День 2. Хребет Пішконя та найвища точка – г. Негровець (1707 м).День 3. Музеї Колочави – оз. Синевир – реабілітаційний центр ведмедів – Воловець.Вартість походу – 1150 грн.У вартість включено: послуги провідника в горах, харчування (сніданки та вечері готуємо на вогні, обід – перекус),  групове спорядження (казани, тент і т.д.), групова аптечка.Додаткові витрати: трансфери (1,3-ого дня), вхідні квитки та екскурсії в туристичних об'єктах.

Екскурсія "Цікавинки Закарпаття: страусина ферма, оленяча ферма, карпатська сироварня. Термальні басейни с. Велятино"

Страусина ферма. Понад сотня пернатих птахів перекочували з Намібії у 2002 році та й донині живуть на Закарпатті, на околиці міста Хуст. Природні умови краю виявилися цілком придатними для життя страусів, а самі вони зовсім невибагливі у їжі – споживають майже все – та не потребують особливого догляду. Проте користі з них чимало. Власник ферми Василь Перец називає вирощування птахів безвідходним виробництвом. Використовують з страуса абсолютно все. Дієтичне м'ясо коштує дорого - 20 доларів за 1 кг, має смак яловичини, та не містить холестерину. Та найвигідніше продавати яйця – вага яких до 2 кг, а вартість – понад сто гривень. З яєць в ресторанах роблять смачні млинці та омлети, а шкарлупу використовують для писанок. З одного птаха отримується до 2 кілограмів пір'я, з яких роблять пишні та дорогі боа для модниць. Дзьоб і нігті використовують для виробництва прикрас, а жир - у косметології. Страусина шкіра – теж цінний продукт, вартість її така ж, як і крокодилячої. З пташиних вій виходять дорогі пензлі для розпису маслом і пастель. Іще одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні Ферма плямистих оленів у селі Іза, недалеко від Хуста. Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями. Рідкісні олені з’явились на фермі ще у радянські часи – 1987 року. Гелікоптером їх доправили сюди аж із Калінінградської області. Основна мета вирощування цих тварин – пантокрин –лікарська речовина, добута із рогів. Її застосовують при перевтомі, неврастенії, неврозах, слабкому серцевому м'язі, гіпотонії, для підвищення працездатності. У той час справа була надзвичайно прибутковою та давала великі гроші. Та в незалежній Україні сировина значно подешевшала – і оленячу ферму зробили туристичним об’єктом.Селиська сироварня – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомого Поля нарцисів у Карпатах. Корови годують виключно натуральними кормами. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Молоко кожного постачальника щодня контролюється. Селиський сир –біологічно чистий продукт. «Селиська сироварня» виготовляє три сорти сиру: «Селиський», «Хуст», «Нарцис Карпат» Сир "Селиський" відноситься до різновиду напівтвердих сирів.Історія "Теплих вод" налічує уже понад 2 десятиліття, ще в 1990 році коштами колгоспу, на базі термального джерела під горою Олексинець,  збудовано (профілакторій) туристичний комплекс "Теплі води".  Який відразу почав користуватися неабиякою популярністю серед місцевого населення. Лікувальні властивості джерела були настільки вражаючими, що сюди починають з'їжджатися люди не тільки з району та області а й з усієї України та навіть із закордону.Найперше, чим термальні води Велятина ,  привертають увагу - це  підвищеним вмістом брому та йоду   (бром  має сильно заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини, глибиною близько  кілометра, при температурі  від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням у процедурах її охолоджують до прийнятної, для людського тіла, температури (30-38 градусів цельсія).Вартість - 510 грн. Деталі та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Місця сили: Терношорська Лада та похід до Писаного Каменю

Терношорська Лада — це унікальний скельний комплекс, український Стоунхендж, що розмістився на південному схилі гори Терношора (989,9 м. над рівнем моря), на межі двох високогірних сіл — Снідавка і Яворів, Косівського району, Івано-Франківської області. Входить до складу Регіонального ландшафтного парку «Гуцульщина».Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Озеро Синевір та долина крокусів"

Озеро Синевір. На території Закарпаття розташоване 32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України, яке утворилося 10 тисяч років тому. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Насправді ж Синевирське озеро утворилося у післяльодовиковий період, близько 10 тисяч років тому внаслідок перекриття річкової долини зсувами. Середня площа водного плеса становить 4-5 га, глибина озера – в середньому 8-10 м. Проте, місцями найбільші глибини Синевиру сягають 19-22 м. Це навіть більше, аніж в Азовському морі, найглибше місце якого – 14 м.   Варто відмітити, що о. Синевір входить до 7 природних чудес України! Долина крокусів у колочавському музеї Старе Село.Колочавський музей - скасен «Старе село» щороку потопає в фіолетових квітах. Кожної весни тут спостерігається унікальне природне явище - масово зацвітає рідкісна рослина – Шафран Гейфелів. Зазвичай перші квіти з’являються з 20 березня і масово цвітуть десь до 25 квітня.Шафран (Крокус) Гейфеля (Crocus heuffelianus Herb) — зникаюча декоративна ранньовесняна рослина. У народі їх називають брандушками, маслянками або серенками.Зазвичай, на території музею «Старе село», у березні з’являються великі квітки фіолетового Шафрану Гейфелевого, з темними плямами на кінці пелюсток. Жовтогарячі пиляки і приймочки надзвичайно прикрашають квітку, яка розкривається тільки на сонці. Стебло дуже вкорочене, тому здається, що листки і квітки виходять безпосередньо з бульбоцибулини. Комах рослина приваблює не тільки солодким нектаром і яскравим забарвленням, а й ніжним ароматом. Квітки легко самозапилюються, це гарантує утворення плодів і під час несприятливих для появи комах погодних умов навесні.Росте в лісах, на степових схилах і гірських луках Карпат. Бульбоцибулина Шафрану щорічно відновлюється – вона виростає на верхівці старої.Шафран Гейфеля називають квіткою Місяця. Річ у тім, що період вегетації рослини залежить від фаз нічного небесного світила. Чим більше місячних днів, тим швидше розвивається рослина.Наукова назва «Крокус» пов'язана з древньою грецькою міфологією. Греки вважали рослину символом щастя, квіткою Аврори - міфічної богині ранкової зорі.Крім того, Крокус – своєрідний індикатор родючості ґрунту.Особливо тяжко доводиться Шафрану неподалік від міст. Старанні збирачі не просто зривають квіти, а виривають рослини разом з бульбоцибулиною, щоб довше не в'янули.Шафран Гейфелів перебуває на межі зникнення. Його занесено до Червоної книги України. У Колочаві квітка знаходиться під пильним наглядом і бережно охороняється. Додатково оплачуються: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, харчування, особисті витрати. Деталі та запис за телефонами.

Екскурсія "Казкова Тернопільщина: Язлівець, печера "Кришталева", Джуринський водоспад"

Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить "Кришталеву" найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів. Довжина – 23 км. Середня ширина ходів – 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °С).Монастир в Язловці заснувала Марцеліна Даровська з Котовичів, яка належала до багатої шляхетської сім’ї. Вона народилась на Україні, набувала освіту в Одесі. Але після одруження родинне щастя було не довгим – помер син, а трохи пізніше й чоловік. Й щоб не замкнутися в собі, Марцеліна почала займатися громадсько-освітньою діяльністю, організувала сільське самоуправління. Вона вирушила до Риму, де заснувала громаду сестер непорочного зачаття пречистої діви Марії. Марцеліна прибула у вересні 1862 року в с. Язловець й створила перший дім непорочниць та навчально-виховний заклад для дівчат, який згодом став осередком культури і поглибленої релігійності.Джуринський водоспад: висота водоспаду - 16 метрів. Знаходиться він на річці Джурин у Залещицькому районі Тернопільської області України. Водоспад був створений штучно. Русло річки Джурин було змінено близько 100 років тому. Недалеко від водоспаду залишився мурований міст через старе русло.Вартість - 370 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Карпатський К-2 (Кострича+Кукул)

Хоч і наш "К-2" на 7000 м нижче гімалайського, панорамні краєвиди Чорногори захоплять вас своєю дивовижною красою з хребтів Кострича та Кукулу, адже звідси проглядаються всі двохтисячники України: від Піп Івана і до Петросу. Маршрут: м. Івано-Франківськ - Кривопільський перевал - г. Кострича (1544) - пол. Веснарка - с.Завоєля - пол. Закукул - г. Кукул (1539) - пол. Кукул - пол. Лабєска - м. Ворохта - м. Івано-ФранківськВартість - 1300 UAHТривалість: 3 дні   У вартість включено:- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.); - вхід у заповідник;- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту; - оренда казанків, газовий пальник, кухонне спорядження; - групова аптечка. У вартість не включено:- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 300-400 грн, в залежності від кількості людей в групі). Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту; - особисті витрати (сувеніри і т.п.)

Похід "Каппадокія"

День 1. Гереме – Гюверджинлик – Учхісар – Долина Любові.День 2. Долина Пашабаг – Чавушін – Рожева та Червона долини.День 3. Дерінкую – Каньйон Іхлара – Селіме.День 4. Додому. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Гереме. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість 70 $У вартість входить: послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: авіапереліт (економний варіант Pegasus). Якщо у Вас виникають проблеми з купівлею квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо. медична страхівка; трансфери; харчування; проживання в хостелі чи кемпінгу; вхідні квитки в туристичні об'єкти та заповідники. Додаткові витрати на маршруті орієнтовно становлять 100 $ (трансфери, ночівлі в хостелі, харчування, вхідні квитки).

Туристична мандрівка "Королівська архітектура Європи"

Туристична мандрівка для Університету Короля Данила «Королівська архітектура Європи» (від туристичної компанії «Геліос-тур») 8-12 листопада 2018 року. Заявки приймаються до 30 жовтня 2018 року.День 1 (четвер). 05 год. – виїзд з Університету Короля Данила. 15-17 год. – прибуття у м. Краків. Поселення у готель. Екскурсія містом. Вільний час. День 2 (п’ятниця). 7 год. – сніданок. 8 год. – виїзд у м. Прага. 15-16 год. – прибуття у м. Прага. Поселення у готель. Екскурсія містом. Вільний час.День 3 (субота). 7 год. – сніданок. 8 год. – виїзд у м. Дрезден. 10 год. – прибуття у м. Дрезден. Екскурсія містом. Вільний час 17 год. – виїзд у м. Вроцлав. Поселення у готель. Вільний час. День 4. (неділя). 8 год. – сніданок. 9 год. – екскурсія містом. Вільний час. 19 год. – виїзд до Івано-Франківська. День 5 (понеділок). 10-12 год. – прибуття у м. Івано-Франківськ. Деталі та запис за телефоном нижче. 

На Канари з рюкзаком: вулкан Тейде на Тенерифе

День 1. Санта Крус де Тенерифе.День 2. Гірський масив Анага.День 3. До океану.День 4. Національний парк Тейде.День 5. Каньйон р. Баранко.День 6. "Місячні пейзажі".День 7. Скали де Гарсія.День 8. Гірський притулок Альтавіста (3260 м).День 9. На вершині вулкану Тейде (3718 м).День 10. Чорний ландшафт.День 11. Ущелина Маска.День 12. Санта Крус – відправлення додому.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Санта Крусі. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо. Вартість 190 євро. У вартість входить: трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора; групове спорядження; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери; ночівлі в хостелах; харчування в хостелах, ресторанах і кафе; вхідні квитки.​ Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 250 євро. 

Новий Рік в Стамбулі 2019!

Не знаєте куди податись зустрічати Новий рік 2019? В Європу чи Азію? Розвіємо сумніви в Стамбулі! Адже, величне місто розкинуло свої володіння на межі двох континетів! Вартість: 160 євро (проживання на базі сніданків, екскурсії). Додатково оплачується: квитки на літак, вхідні квитки, трансфери з аеропорта, особисті витрати).

Новий рік в серці Гуцульщини

ЯК зустріти Новий Рік 2019 незабутньо?! Та так, щоб зарядитись позитивом на 365 днів наперед!? А ще спитаєте де? І ще з ким? У програмі справжня зимова казка: відвідини хатинки Святого Миколая, похід до Писаного каменю, гуцульські засніжені краєвиди, автентичні музеї, катання на лижах, санках! Гайда з нами зустрічати Новий Рік в самісінькому серці Гуцульщини – Верховині!

Новорічні пригоди 2019 на Закарпатті

В програмі: мальовничі панорами карпатських гір, мінеральні джерела, око Карпат – озеро Синевир, справжні бурі ведмеді, унікальне село-музей Колочава, гірська форель, лижі, санки, водоспад Шипіт, купання в справжніх закарпатських “пекельних” чанах, веселощі, сміх та новорічні жарти, – звичайно, все це запам’ятається надовго!   Вартість подорожі – 3175 грн (за умови реєстрації до 10.11.18), 3375 грн (реєстрація після 10.11.18).   У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір, фотозвіт.Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки, купання в чанах, трансфери зі станції Воловець до Міжгір'я і назад, прокат лиж, абонементи на катання.

Everest Base Camp-2019 Nepal

Найвідоміший трек у світі; мекка альпінізму; місце, де потрібно побувати хоча б раз в житті.Стежка, якою пройшли всі найвідоміші альпіністи: все це про Трек до базового табору Евересту!Неймовірні 15 днів, які дозволять поглянути на життя з іншого ракурсу та перевернуть вашу свідомість. Налаштуйтесь до підйому, який пам’ятатимете усе життя! Маршрут: Катманду - Лукла (2860) - Пхакдінг (2600) - Намче-Базар (3550) - Тенгбоче (3850) - Періче (4400) - Лобуче (4900) - Горак Шеп (5180) - Базовий табір Евересту (5360) - г. Кала Патхар (5643) - Дінгбоче (4400) - Намче Базар (3500) - Лукла (2880) - Катманду.Вартість: 650$Тривалість: 15 днівОрієнтовний кілометраж: 120 км

Похід "Фанські гори у всій красі"

День 1. Прибуття до місця старту.День 2. Кулікалонські озера.День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера.День 4. Мутні озера.День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м).День 6. Під перевал Чимтарга.День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м).День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м).День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м).День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло.День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове.День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара.День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент.День 14. Резервний день.Оплатити частину вартості походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Ташкенті. Але в зв'язку з особливостями законодавства Узбекстинe стосовно ввезення і вивезення готівки необхідна часткова або повна передоплата участі в поході.Вартість 330 $У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструкторів; групове спорядження; групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд); рації та засоби навігації; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери – орієнтовно 100 доларів ; ночівлі та харчування в містах; прокат особистого спорядження (рюкзак, намет і тд); прокат спеціального спорядження (льодоруб, кішки, система страхування і тд); реєстрація при перетині кордону в Таджикістані – 35 доларів; екологічний збір за відвідування регіону – 20 доларів; прокат віслюків – 20-30 доларів. Додатково можна здійснити сходження на вершини:Енергія (5120 м). Категорія складності 2А – 200 доларів;Міралі (5106 м). Категорія складності 2А – 100 доларів;Чимтарга (5489 м). Категорія складності 2Б – 250  доларів.

Навчання та розвиток

Арт-терапія для дорослих: "Час з собою"
16.10.2018 18:30
вул. Лепкого, 38

Вартість100 грн. за заняття.Не ремонтуйте дітей, світ, коханих, просто будьте собою, набудьтеся з собою. Запис за телефоном нижче.

Група особистісного розвитку 12 кроків до гармонії

• Не отримуєте задоволення від життя ?• Часто хвилюєтеся з приводу того, що про вас думають інші ?• Відчуваєте складнощі при побудові стосунків або при спілкуванні з іншими?• Втомилися жити відовідно з очікуваннями інших?Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді для вас буде корисною участь в групі з особистісного розвитку "12 кроків до гармонії". Програма курсу:• Крок 1: В пошуках справжнього “Я”. Як припинити залежати від очікувань оточуючих та почати насолоджуватися життям?" - 18 вересня.• Крок 2: Точні координати, як визначити справжні цілі? - 25 вересня.• Крок 3: Кар’єра та діяльність. Як насолоджуватись своєю діяльністю? - 2 жовтня.• Крок 4: Психологія достатку. Як сформувати мислення благополуччя? - 9 жовтня.• Крок 5: Джерело енергії. Звідки черпати сили щоб рухатись далі? - 16 жовтня.• Крок 6: Встигнути все або як приручити час? - 23 жовтня.• Крок 7: Стійкість. Вміння справлятись із труднощами та стресом? - 30 жовтня.• Крок 8: Як сформувати нові звички і переписати сценарій свого життя? - 6 листопада.• Крок 9: Емоційний інтелект. Як зробити так, щоб емоції працювали на вас? - 13 листопада.• Крок 10: Лови момент. Як насолоджуватись життям тут і зараз? - 20 листопада.• Крок 11: Тіло та здоров'я. Як навчитись чути та розуміти себе? - 27 листопада.• Крок 12: Стосунки. Як побудувати міцні відносини? - 4 грудня.В результаті участі в програмі:1. Краще пізнаєте самих себе, розкриєте своє справжнє "Я".Виявите істинні цінності, бажання, переконання, установки і позбудитесь потреби відповідати очікуванням оточуючих.2. Станете на крок ближче до свого призначення.Розкриєте свої таланти, здібності, сильні сторони та переваги.3. Дізнаєтеся про те, як побудувати міцні відносини.Опануєте стратегії та навички, які допоможуть збудувати міцні та гармонійні стосунки з колегами, друзями, рідними, коханими та з собою.4. Розкриєте внутрішні джерела та ресури.Дізнаєтеся про способи відновлення енергії, джерела ресурсів та натхнення для досягнення бажаних цілей.5. Сформуєте корисні звички, які зроблять вас щасливішими.Зрозумієте принципи досягнення стійких змін та сформуєте звички, які допоможуть зробити життя більш організованим, встигати більше, досягти успіху в кар'єрі та фінансового благополуччя, посприяють покращенню здоров'я та самопочуття.6. Навчитеся керувати своїми емоціями.Навчитеся розуміти, усвідомлювати, контролювати свої емоції. Розвините стресостійкість.7. Підвищите відчуття щастя та балансу.Ваше життя стане більш усвідомленим, ви навчитеся насолоджуватися кожним моментом та отримувати від нього максимум вже сьогодні! Знайдете шлях до гармонії з собою та світом.Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коучЮрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренер.Вартість участі: 2387 грн. - за умови оплати цілого курсу;250 грн. - за відвідування окремого заняття.Реєстрація за посиланням.

Школа веб-маркетингу

Використовуйте час з користю. Опанувати професію веб-маркетолога від тепер можна всього за кілька тижнів. Для цього ми впроваджує інтенсивний курс із веб-маркетингу.Ми пропонуємо тільки заняття, які побудовані на практиці, щоби ви отримали корисні знання та навчились працювати з маркетингом.   Програма курсу охоплює заняття:1) Вступ до веб-маркетингу;2) SEO;3) Контексна реклама;4) SMM;5) Розсилки для бізнесу;6) Основи продажів онлайн.Кількість занять - 7 (14 годин). Вартість навчання: 3000 грн. (можлива оплата частинами). Курс орієнтований на початківців та тих, хто прагне вдосконалити свої знання, а також освоїти нові актуальні інтрументи та техніки із веб-маркетингу.У вартість навчання входить:1) сертифікат про закінчення навчання;2) навчальні матеріали;3) блокнот та ручка;4) консультація спікера.   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Знайомство з можливостями OVB

Концерн ОВБ, заснований в Німеччині в 1970 році та є лідером в Європі з надання незалежних фінансових послуг для населення. Ми піклуємось про більш як 3,1 млн. сімей в 14 країнах Європи. В Україні компанія працює та розширює свої представництва з 2007 року. Запрошуємо Вас відвідати наші інформаційні вечори та навчальні семінари, якщо Вам цікаві такі теми, як: Фінансовий захист сім'ї. Приватне пенсійне забезпечення. Медичне страхування. Накопичення капіталу для дорослих та дітей. Розвиток власної справи у співпраці з ОВБ.

Курс "Вензеля"

Ти все ще відмовляєш клієнтам у вензелях і завитушках, тому що боїшся? Не впевнена, що зможеш ідеально вивести узори? Не розумієш, як будується малюнок, який хочеш повторити?  Тоді запрошуємо на курс «Вензеля - це просто» від Юлії Зварич! Даний курс підходить для посинаючих майстрів, які не малюють, але дуже хочуть навчитися .В програму курсу входить: ▪️ постановка руки; ▪️ підготовка і підбір пензлів для роботи та догляд за ними; ▪️ розбір вензелів, завитків і узорів;А також обіцяємо багато цікавої інформації, відповіді на запитання, цікаві знайомства, приємну атмосферу і хороший настрій!  ? З такими знаннями Ти отримаєш базову техніку, яка після тренувань приведе до бажаного результату!  Ціна? - 600 грнСертифікат? - Так, звичайно

Виживання компаній та фінансистів у сучасних умовах
18.10.2018 18:00
Конференц зал

Уперше в Івано-Франківську Львівська бізнес-школа УКУ #LvBS запрошує на зустріч у форматі Спільноти LvBS. Формат, який вже звичний для львівських підприємців та менеджерів компаній, що прагнуть постійного зростання, тепер доступний у межах партнерства LvBS та Promprylad.Renovation. Перша зустріч відбудеться з професором, практикуючим бізнесменом та викладачем Школи Mykhailo Kolisnyk на тему «Виживання компаній та фінансистів у сучасних умовах». Під час зустрічі Спільноти LvBS з Михайлом Колісником в Івано-Франківську поговоримо про те, як розвивати прибуткові компанії:✔Чи можливий прорив в умовах нових макро- та мікро- трендів?✔В які ігри грає сучасний бізнес та що чекає бізнес в найближчому майбутньому?✔Як управляти прибутковістю та які мінімальні розрахунки треба робити на етапі старту?✔Як управляти витратами та собівартістю? Управління касовими розривамиВартість участі: 200 грн

Статут територіальної громади. Як він працює?
18.10.2018 18:00

Статут територіальної громади – це мала конституція громади чи один із тисяч документів які ніхто не виконує?В четвер на зустрічі з експертом Інституту Політичної Освіти Тарасом Случиком будемо шукати відповіді на запитання: Що таке Статут територіальної громади і навіщо він потрібен? Що можна вписати в Статут, щоб з нього була користь? Чому Статут територіальної громади так рідко використовують? Чи потрібно читати текст Статуту кожному жителю міста? Хто та як має готувати і затверджувати текст Статуту? Вхід вільний, обов'язкова попередня реєстрація.

Безкоштовний семінар "Вагітність та пологи. Що потрібно знати?"
19.10.2018 10:00

Вагітність та пологи дуже особливі події у житті кожної жінки. На семінарі ви отримаєте цінну інформацію про вагітність, пологи, грудне вигодовування, підбір білизни для годування, корекційну білизну для відновлення тіла після пологів. Попередній запис обов'язковий за нижчевказаними номерами телефонів.

Школа відеозйомки та монтажу для початківців

Школа «Відеозйомки та монтажу у Івано-Франківську» надає можливість оволодіти практичними навиками професійної відеозйомки та монтажу.За умови закінчення школи кожен учасник: навчиться знімати відеоролики, відеозвіти, репортажі, маленькі короткометражки. самостійно монтувати динамічні відеоролики; самостійно прикрашати відеоролики спецефектами, переходами і колірними фільтрами; навчиться накладати музику та титри на відеоролик. Школу проводить Мар'ян Николюк, засновник компанії Мedvid Film Production, відеограф з досвідом роботи понад 7 років.Кількість занять: 8 модулів. Кількість місць: 10 чоловік у групі. Вартість навчання: 2000 грн. Кожен учасник по закінчення отримає "сертифікат" та практичні навички відеозйомки. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Бізнес інтуїція. Шосте почуття на службі бізнесу

Що таке бізнес-інтуїція? В народі її ще називають «чуйка». Наскільки цей «інструмент» є ефективним в бізнесі, кому і чому він допомагає, а головне як? Як поєднувати емоціо та раціо для вищої ефективності? Приходь та дізнайся більше! Для кого цей захід: всім кого цікавить підвищення ефективності бізнесу В програмі:1. Роль емоцій в нашому житті.2. Переваги високого рівня емоційного інтелекту в бізнесі.3. Способи розуміння та управління власними емоціями.4. Стратегії емоційного інтелекту в побудові ділових відносин.5. Ігротехніки та інтерактивні завдання.   Кількість місць обмежена - 15 осіб. Вартість участі при реєстрації та оплаті до 20 вересня - 350 грн. В день проведення заходу 450 грн. Реєстрація по передоплаті.

Професійний курс бровістів

Оголошуємо початок наступних курсів. Вже розпочатий набір! запис за телефоном.

Експрес-курс "Круасани та слойка. Французька випічка"
20.10.2018 10:00

Круасан та Слойка. Французька Випічка Дріжджово-листкове тісто та королівська бріош, робота з тістом від початку до кінця.Заміс, розкатка, закатка, заміс, розкатка, закатка…. і так багато разів. У чому секрет мережива у круасані, шаровості в слойці та легкості у здобі?Програма:- Класичний французький круасан- Кольоровий круасан- Круасан з соусом бешамель- Фісташкові тубуси- Даніш з сиром брі та горіхами- Менхір з цикорієм- Бріош з творогом- Класичний бріошВартість експрес-курсу "Круасани та Слойка. Французька Випічка" (2 дні): 2300 грн.Зареєструватись можна  он-лайн за нижчевказаним посиланням або за телефоном.

Курс "Комбінований манікюр"

Поспішайте, тому що місця розбирають дуже швидко. Комбінований манікюр та покриття під кутикулу.В курс входить:  Антисептика, стерилізація і дезінфекція манікюрного інструменту;  Правила техніки безпеки майстра і клієнта;  Норми СЕС;  Анатомія та будова нігтьової пластини;  Кератолітики;  Інформація про фрезер, насадки;  Підготовка натурального нігтя до покриття гель-лаком;  Вирівнювання нігтьової пластини;  Зняття гель-лаку;  Покриття "під кутикулу" З собою потрібно мати: ручка, олівець; Пилки 180/180 (2шт) ; Баф (2шт) ; Накожниці (кусачки); Ножнички; Насадка "пламя" з червоною позначкою ( можна придбати на місці) .

Майстер-клас "Практичний імбілдінг"
20.10.2018 11:00

Практичний імбілдинг, вправи, які допомагають бути здоровими, сексуальними і впевненими в собі! Ми можемо бути різними і несхожими одна на другу, але обов'язково володіти навичками, які дозволяють формувати абсолютно незвичайний і унікальний світ сексуальної гармонії у взаєминах з коханим Чоловіком.   Що ви отримаєте відвідавши цей майстер-клас: Набір основних вправ, за допомогою яких зможете тренуватись самостійно Дізнаєтесь чим відрізняються різні методики та як зробити правильний вибір Дізнаєтесь всі нюанси жіночої анатомії Дізнаєтесь як правильно використовувати тренажери, щоби тренуватись ефективно та не нашкодити своєму тілу Вартість - 750 грн. до 06.10.20181000 грн.- до 13.10.20181250 грн. - в день події   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Від ідеї бізнесу до втілення
20.10.2018 11:00
вул.Незалежності 49, (офіс 11)

Мрієте про власну справу? Не знаєте з чого почати? Що потрібно знати? Як розробити бізнес план? Тоді Вам до нас!!! Ми розпочинаємо 4 – х денний навчальний курс з складанням бізнес плануОсновним завданням курсу є: - підвищення особистої самооцінки та впевненості у власних силах- пошук та генерування бізнес - ідей, оцінка, аналіз- освоїти принципи та правила заняття підприємницькою діяльністю в умовах ринку- проводити дослідження ринку та розробляти маркетинговий план- ознайомитись з технологією розробки бізнес-плануотримання знань, про юридичні форми бізнесу, правову відповідальність, реєстрацію, систему оподаткування,- отримання практичних навичок для написання бізнес – плану Вартість навчання – 1250 грн.Термін навчання може коригуватися. Для клієнтів нашої агенції діє знижка – 35%. Реєстрація обов'язкова за посиланням.

Майстер-клас "Текстильний гарбуз"
20.10.2018 14:30

Продовжуємо готуватись до містичного Хеловіна! Цього разу ми будемо робити незмінно традиційний атрибут цього свята - ГАРБУЗ! Але замість того, щоб вирізати зі справжнього гарбуза, ми будемо його шити.У вартість входять матеріали, а гарбуз ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 180 грнЗаписуйтесь за посиланням або телефонами нижче.

Як казати дітям ТАК і НІ

Фото події - анекдот до теми заняття)Ознайомлюйтесь! В кінці вас чекає приємний СЮРПРИЗ!Так/НіВи дітям частіше котре слово говорите? Більше дозволяєте чи навпаки – забороняєте певні речі?Якщо з погодженням справа простіша, то з відмовою не все так радісно. Результатом можуть бути образи, сварки, плачі та навіть істерики.Вже в наступну суботу ми разом обговоримо такі важливі моменти у вихованні:- як налагодити кордони дозволеності- що і як дозволяти, а що не дозволяти ні при яких обставинах- як вміти відмовити дитині, не порушивши ці встановлені границі і зберегти при цьому спокій в сім’ї.Бронюйте місця через приватні повідомлення за посиланням нижче.Реєстрація участі після оплати.Вартість 200 гривень.

Майстерня стосунків

Ми допоможемо вам взнати секрет гармонійних стосунків та налагодити ваші відносини з партнером. Вартість участі 450 грн при передоплаті та 550 грн у день події.   Додаткова інформація та попередній запис в приватні повідомлення на сторінку за нижчевказаним посиланням.

Майстер-клас "Флюідарт"
20.10.2018 12:30

Мистецтво - невидимий місток, що поєднує два протилежні світи: світ фантазії та реальності. Флюідарт- це сучасний напрям в мистецтві, що дозволяє створювати шедеври навіть тим, хто дуже далекий від малювання. Це навіть не стільки малювання, скільки арт-терапія.За допомогою «рідкого» акрилу створюються абстрактні картини, наповнені кольором і символами.На занятті ви дізнаєтеся про колір, про виграшний поєднанні і зможете самі підібрати свою палітру і створити свій «шедевр»!Це майстер-клас для тих, хто бажає:- вийти за рамки сірих буднів і наповнитися енергією для нових звершень; - позбутися негативних переживань і відкрити в собі нові ресурси;- пізнати себе, почути своє Хочу;- зняти напругу, для того, щоб заспокоїтись чи просто зосередитись;- отримати можливість висловити та відтворити внутрішні почуття, переживання, сумніви, конфлікти та сподівання, у символічній формі переживши ще раз важливі події, адже спонтанна образотворча діяльність здатна виражати неусвідомлюваний зміст психічного життя;- вийти за рамки своїх ролей і просто насолодитися моментом "тут і зараз".Ви отримаєте приголомшливі відчуття, дивовижні відкриття і нові напрямки до дії. Приєднуйтеся! Заняття проводить: Лідія Андрійчук - практичний психолог в напрямку танце- рухової та арт- терапії, керівник Івано-Франківського осередку Всеукраїнської громадської організації "Арт- терапевтична асоціація".Вартість: 450 грн. до 17.10.2018500 - до 20.10.18в день події - 550 грн.Всі матеріали включені у вартість. З собою ви заберете готову картину на полотні, яка стане яскравим елементом інтер'єру.Для учнів Yoga IF School STS вартість 400 грн.

Майстер-класи брошка “Палець” і намисто “Зуби”
20.10.2018 11:00

Наближається Хеловін. Багато хто чекає на це свято з нетерпінням, адже одна з найцікавіших традицій Хеловіна - костюмована вечірка, на якій учасники змагаються між собою за те, в кого із них виявиться найстрашніший костюм. Вразьте своїх друзів оригінальними аксесуарами, зробленими власноруч з полімерної глини!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережі   У вартість входять матеріали, а брошку і намисто ви забираєте з собою!Для кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 140 грн. Записуйтесь за посиланням або телефонами нижче. 

Звуковий сеанс від Lab Sound Design
21.10.2018 12:00

Lab Sound Desing готується прийняти усіх, що люблять світ гармонії, позитивного існування і особливої музики! У це осінній день, ми понесемо Вас від метушні, шуму і зануримося у відчуття себе божественних, природних, справжніх, первозданних. Відчуємо своє тіло і наповнимося любов'ю. Звуковий сеанс- ця розслабляюча і тонізуюча звукова подорож, яка приводить нас в стан цілісності, добрості, заспокоєння, любові.Ви відправитеся у звукову подорож, де можна розслабитися і спостерігати, як автентичних звуки музичних інструментів приносять ефект повного розчинення в реальності, зупинку внутрішнього діалогу і розслаблення якнайглибше тіла і психіки. Заспокоєння процесу і поглиблення дихання, позбавлення від неспокійних думок.Сеанс звуку робить неймовірно сильний терапевтичний ефект, занурюючи тіло людини в стан акустичної депривации, відключаючи надмірний контроль розуму, включає підвищену працездатність аутоіммунної системи, дозволяючи організму самовосстанавливаться. Звуковий сеанс дасть можливість відчути світ по-новому. І в слова це не оформити - треба відчути... Свою участь в заході вже підтвердили 1/3 запланованих гостей! Поспішайте забронювати місця, оскільки кількість місць обмежена. Для гостей заходу команда організаторів підготувала захоплюючу музичну програму.

Солодкий майстер-клас
21.10.2018 16:00

Будемо разом готувати і смакувати шоколадно-керобовий бісквіт (випічка без яєць) з кремом та глазур'ю + цикорій з кокосовим молоком, зробленим власноруч. А також на вас чекає багато ідей і інформації щодо смачного вегетаріанського харчування.

Базовий курс: перша домедична допомога

Ми навчимо Вас рятувати та підтримувати життя до приїзду медиків.Наші курси це не нудні лекції, а заняття за сучасними стандартами. З них більше 70% - це практика, що складається з допомоги при: кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, проблем з грудною кліткою, роботи з автоматичним дефібрилятором, епілепсії, удавленні, утопленню, виклику швидкої, опіках, обмороженнях, травмах та інших ситуаціях.Даний курс розраховано на людей без базової медичної освіти, а також для медиків які хочуть попрактикуватись на сучасному спорядженню по новим стандартам домедичної допомоги. Після курсу видаємо сертифікат. Тривалість: 1 день з 10:00 по 18:00 (на обід буде організована кава-брейк)Група до 18 чол.Вам потрібно бути в зручному одязі та мати з собою блокнот і ручку.Видамо шпаргалки з коротким змістом курсу.Собівартість курсу: 500 грн.Собівартість складається з: витратних матеріалів, амортизації обладнання, роздаткових матеріалів, кофі-брейку, виконання статутних обов'язків ГО, оренди приміщення, транспортних послуг, рекламних послуг, часу інструкторів, тощо.

Майстер-клас "Ловець снів"
21.10.2018 14:10

Ловець снів - індійський амулет, що пропускає лише хороші сни та затримує нічні жахи, котрі зникають на світанку. Кажуть, що зроблений власноруч амулет має особливу силу.На цьому майстер-класі ми будемо робити декоративний ловець снів в стилі Хеловіну з чорним пір'ям.У вартість входять матеріали, а ловець снів ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 200 грн.Записуйтесь за посиланням або телефонами нижче.

Reading Club

Hi everyone! The reading club is back! On the next meeting (Sunday, October 21) we will be discussing a short story by Franz Kafka - A Hunger Artist. Привіт всім! Читальний клуб повертається! На наступній зустрічі (у неділю, 21 жовтня) ми будемо обговорювати розповідь Франца Кафки - A Hunger Artist.

Обруч з заячими вушками
21.10.2018 11:00

Збираєтесь на тематичну вечірку з нагоди Хеловіну? Шукаєте в магазинах оригінальні прикраси? Приходьте краще до нас і ми навчимо Вас, як власноруч зробити ексклюзивний обруч! З ним Вас точно помітять у будь-якому натовпі!У вартість входять матеріали, а обруч ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережі Записуйтесь за посиланням або телефонами нижче. Для кого: Діти віком від 7 років та дорослі Вартість: 160 грн.

Напівпрофесійний експрес-курс з "Кондитерської майстерності"від Катерини Пєскової
22.10.2018 10:00

Що таке експрес–курс?-Це п’ять днів активної роботи з професійним кондитером Katerina Peskova , яка розповість вам про роботу кондитера, відкриє секрети, надбані досвідом та практикою, вдихне нові емоції та додасть натхнення в щоденну працю.  -Ви пропрацюєте всі десерти.  -Начитка теоретичної бази, без якої неможлива якісна робота.   Окрім практики, на вас чекать - пропрацьовки всіх виробів на курсі, велика теоретична база по інгредієнтах, температурах, хімії продуктів та взаємодії продуктів. Обговоримо з чого почати власну справу, який інвентар потрібен та все необхідне для початку роботи.   Після завершення кожен учасник отримає:- Особистий іменний фартух- Рецептурна книга- Знижка 10% на продовження навчанняВартість навчання: 7 500 грн.За умов попередньої реєстрації: 7200 грн.Кількість місць обмежена!Зареєструватись можна  он-лайн за нижчевказаним посиланням або за телефоном.

Заняття "Пологи. Відновлення жінки в післяпологовому періоді"
22.10.2018 10:00

Про що буде на занятті: Як повернутися до колишнього стану? Адаптація жінки після пологів та основні правила у післяпологовому періоді. Гігієна та відновлення після пологів, щоб повернути тіло у норму. Секрети та медичні рекомендації по підбору білизни: бюстгалтери для годування та компресійні пояси для корекції талії. Післяпологова контрацепція. Статеві відносини після пологів. Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Семінар "Секрети збільшення продаж в салонах студіях та клініках краси""
22.10.2018 10:30

Бізнес-тренер Владислав Вавілов - створення салону краси під ключ, фітнес консалтинг, спа консалтинг;Основні моменти на майстер-класі:-як збільшити продаж продукції;-мотивація для персоналу;-"фішки"для власників та керівників,менеджерів та адміністраторів об`єктів Бюті Індустрії.Реєстрація за попереднім авансом, вартість навчання 850 грн.

Javascript Boot Camp
22.10.2018 17:00

COAX Software розпочинає курс intensiveJavascript для тих, хто має: 1 рік досвіду розробки веб-сайтів intermediate рівень англійської базові знання HTML / CSS / JS досвід роботи з Linux / OSX Найуспішніші кандидати зможуть отримати пропозицію про роботу від нашої компанії!

Тренінг від Люби Чернікової "Творчий процес fashion колекцій"

Ви знайомі з Любов Чернікова? Дизайнерський одяг, кутюр, творчість та натхнення - все це про неї. Вона - засновниця та дизайнер бренду Chernikova, знаного в Україні та далеко за її межами. Вже понад 8 років Люба створює сучасний етно-одяг, є багаторазовим учасником Lviv Fashion Week / Львівський Тиждень Моди. Покази колекцій відбувались в: США, Канада, Угорщина, Австрія, Казахстан.Клієнтами бренду Chernikova стали мешканці України, США, Канади, Польщі, Австрії, Німеччини, Італії, Росії, Австралії, Тайвані, Англії, Ізраїлю, Індії, Казахстану. Хто, як не Люба зможе розповісти як створити колекцію від зародження ідеї до її втілення!   Кому може бути цікаво: тим, хто мріє стати дизайнером одягу та створити свою колекцію дизайнерам - початківцям шукачам творчого натхнення поціновувачам бренду Chernikova шанувальникам Люби Чернікової Будемо раді побачитися, познайомитися, з користю й цікавістю провести час в компанії творчих, цікавих та прогресивних.

Контурна пластика філлерамі. Краще з кращого
23.10.2018 11:00

Запрошуємо Вас на науково-практичний семінар: «Контурна пластика філлерами. Краще з кращого: покрокова ефективна волюмізація обличчя гіалуроновими філлерами Neuramis голкою і канюлею. Фокус на прикладні аспекти нормальної анатомії і патанатомії старіння ».Для кого?Косметологи, дерматологиТренер:Наталя Аліханіді (Natalya Alihanidi)Лікар-косметолог, лазерний фахівець, тренер-методист компанії Емет, тренер міжнародного класу EMET MedicineВ програмі:1. Прикладні аспекти нормальної анатомії обличчя: основні судинні та нервові пучки, жирові компартменти особи.2. Патанатомія старіння.3. Покрокова волюмінізація верхньої, середньої і нижньої третини обличчя з урахуванням віку і морфотипів старіння. Небезпечні зони4. Физиогноміка в косметології.5. Вибір препаратів лінійки Neuramis в залежності від зони корекції: голка або канюля, демонстрація методик6. Поєднання методик в процесах управління об'ємом обличчя (вазо-і ліпомодіфікація, контурна пластика, ботулінотерапія)

Контурна пластика філлерами від ЕМЕТ
23.10.2018 11:58

Програма:1. Прикладні аспекти нормальної анатомії обличчя: основні судинні та нервові пучки, жирові компартменти обличчя.2. Патанатомія старіння.3. Покрокова волюмінізація верхньої, середньої та нижньої третини обличчя з урахуванням віку і морфотипів старіння. Небезпечні зони.4. Фізіогноміка в косметології.5. Вибір препаратів лінійки Neuramis в залежності від зони корекції: голка або канюля, демонстрація методик.6. Поєднання методик в процесах управління обсягами обличчя (вазо-і ліпомодіфікація, контурна пластика, ботулінотерапія).

Встигнути все або як приручити час?

Нічого не встигаєте, а кількість справ тільки збільшується? Втомилися від жорстких планів і нудних списків справ? Думаєте, що не вмієте розставляти пріоритети? Зневірилися в пошуках вільного часу і вирішили, що вам вже ніщо не допоможе? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі: 1. Цілі та управління часом 2. Способи справлятися з потоком вхідних справ 3. Техніки розстановки пріоритетів. 4. Основні викрадачі часу та шляхи боротьби з ними 5. Системи управління часом. 6. Засоби контролю та планування. 7. Корисні звички та стратегії в управлінні часом. В результаті: Навчитеся розуміти, що є важливим для досягнення поставлених цілей! Досягнете своїх цілей швидше. Ваше життя наповниться новим змістом і задоволенням! Досягнете успіху як в роботі, так і в особистому житті! Навчитися уникати стресових ситуацій або, потрапивши в них, виходити зі стресу з мінімальними втратами! Досягатимете більшого за менший час, а заощаджений час використовувати для досягнення інших цілей! У Вас з'явиться більше простору для улюблених занять, оскільки Ви звільните для цього достатньо часу! У Вас просто з'явиться більше вільного часу для себе! Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Управлінські переговорні поєдинки за технологією В. Тарасова

Запрошуємо взяти участь в зустрічі у форматі управлінських переговорних поєдинків! Автор технології - Володимир Тарасов (Естонія), соціальний технолог, бізнес-тренер, автор і розробник ділових ігор і тренінгів, засновник «Таллінської школи менеджерів».Управлінські переговорні поєдинки мають в основі пошук рішення в конфліктній ситуації. Участь в допоможе побачити свої улюблені помилки та на практиці вдосконалити свої управлінські навички.   Внесок: 950 грн. за модуль, для двох і більше учасників від однієї компанії - 650 грн./уч. Обо'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Інформаційний день – тренінг "Горизонт 2020: поради щодо участі"

Програма розділена на Інформаційну(І) та практичну частину(ІІ). Інформаційна частина (І) включає наступні напрямки: Галина Лазько, НКП "Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри". Артур Воронич, НКП "Безпечна, чиста та ефективна енергетика". Іван Кульчицький, НКП "Інформаційні та комунікаційні технології". Любомир Никируй/Юрій Халавка, НКП "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва" Оксана Заремба, НКП "Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства" і "Майбутні і нові технології" Валентина Андрющенко, НКП "Європейська Рада з наукових досліджень" Таїсія Симочко, НКП "Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки" і "Здоров’я, демографічні зміни та добробут". Практична частина (ІІ) включає консультації, щодо оформлення пропозиції для партнерства та пошуку відповідного конкурсу.

Інформаційний день – тренінг «Горизонт 2020: поради щодо участі у Робочій програмі 2018-2020»

Програма розділена на Інформаційну(І) та практичну частину(ІІ)Інформаційна частина (І) включає наступні напрямки: Галина Лазько, НКП "Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри".  Артур Воронич, НКП "Безпечна, чиста та ефективна енергетика".  Іван Кульчицький, НКП "Інформаційні та комунікаційні технології".  Любомир Никируй/Юрій Халавка, НКП "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва" Оксана Заремба, НКП "Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства" і "Майбутні і нові технології" Валентина Андрющенко, НКП "Європейська Рада з наукових досліджень" Таїсія Симочко, НКП "Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки" і "Здоров’я, демографічні зміни та добробут". Практична частина (ІІ) включає консультації, щодо оформлення пропозиції для партнерства та пошуку відповідного конкурсу.Для участі в Інформаційному дні-тренінгу просимо Вас зареєструватися за посиланням нижче.

Спеціалізація "Психосоматика"
23.10.2018 10:00

Навчання проходить у формі шести трьохденних тематичних сесій і однієї сертифікаційної сесії протягом 1,5 років (210 годин). Спеціалізація включає теоретичну і практичну підготовку, особисту терапію, роботу в якості терапевта, супервізію. Спеціалізація завершується сертифікацією. для сертифікації необхідно презентувати письмову роботу з описом випадку і реферат (за вибраною учасником темою)  Програма цього курсу відзначається нововведенням - клієнт-терапевтичні роботи будуть пролонгованими протягом курсу спеціалізації. Спеціалізація є складовою частиною програми ВСППГП "Український гештальт інститут". Кумпан Людмила - керівник програми, провідний тренер, супервізор, гештальт-терапевт ВСППГП.За детальною інформацією та для реєстрації звертайтеся за нижчевказаним номером телефону.

Семінар "Невідкладна допомога для дітей"
23.10.2018 10:00

Ми не можемо вберегти дитину від усіх нещасть, проте можемо навчити, як їм зараджувати. Спинимося на основних недомаганнях, а також зауважимо, в яких випадках треба негайно звернутися до лікаря. Про що буде на занятті: здоров’я новонародженого – хвороби та захворювання; переохолодження і перегрівання немовляти; жовтяниця у новонароджених; що робити, якщо дитина захлиснулась; які стани дитини є небезпечними і потребують допомоги медиків. Про труднощі, з якими можуть зіткнутись молоді батьки і що з ними робити, розповідає лікар неонатолог обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Митник. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується. Попередній запис обов'язковий за вказаними номерами телефонів.

Майстер-класи та творча майстерня

Майстер-класи та творча майстерня для викладачів і студентів профільних навчальних закладів, а також для митців-аматорів в приміщенні Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (групи формуються за попередньою реєстрацією)

Тренінг "Соціальна мережа - старт для бізнесу"

На тренінзі Ви отримаєте відповіді на питання: SMM – кому це потрібно? Як стати професійним SMM-ником? Яку соцмережу краще обрати? Основні засади SMM: аудиторія, контент, планування Як збільшити аудиторію (на прикладі ФБ)? Як створити якісний контент? Чи достатній функціонал ФБ для якісного SMM? Рекламний кабінет у ФБ Таргетинг – наше все! Інструменти аналітики у ФБ Мою сторінку забанили! Що робити? Спікер: Володимир Звенигородський, понад 6 років досвіду в SMM, 9 років досвіду в PR та маркетингу. Спеціалізація: Facebook. Вартість участі: 200 грн. Кількість місць обмежена. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Науково-практичний семінар від ТМ Institut Esthederm
24.10.2018 10:30

Науково-практичний семінар від ТМ Institut Esthederm: Інтенсивний догляд після активної інсоляції. Відновлення шкіри, боротьба з розладами.

Партнерське заняття "Гармонійний розвиток дитини"
24.10.2018 18:00

На занятті буде про альтернативні методики раннього розвитку дитини: Монтесорі, Домена, Нікітіних. Попередній запис обов'язковий за нижчевказаними номерами телефонів.

Початок великих історій з AURA
24.10.2018 10:00

Презентація інноваційної салонної системи випрямлення і лікування волосся ГІАЛУРОПЛАСТИКА з продуктом AURA. Для замовлення квитків телефонуйте.

Лекція "Секрет в деталях. Здорове харчування наших дітей"

Ваша дитина погано їсть? Відмовляється від їжі? Вимагає солодке? Це вкрай не правильно.Харчування дитини залежить виключно від батьків і його достатньо просто привести в порядок. Програма події:1. Основи здорового харчування.2. Режим харчування дітей.3. Основні проблеми у дітей,пов’язані з порушенням харчування4. Coffe-break з дегустацією корисних солодощів5.Основні групи продуктів для здоров’я дитини6.Зміна раціону. Перехід на здорове харчування.Лектор - Віта Іванків - дієтологВартість - 80 грн. Деталі та бронювання квитків за телефоном.

Плазмоліфтинг
25.10.2018 10:30

Семінар pHformula.Тренер: Олена Тананко.

Майстер-клас Власти Власенко "Народження вірша"

У яких глибинах народжується вірш? Якого дорогою йде, від чого набирається магії, сили, а часом легкості та трепету? А що може зруйнувати його нанівець... Секретами народження віршів поділиться поетка Власта Власенко. І не просто поділиться, а допоможе усім учасникам події розібрати та просканувати кілька поезій (своїх і чужих), написати власні твори.   Структура майстер-класу: природа натхнення; базова архітектоніка вірша; порівняльний аналіз поезії і складанки; поетика візії і звуку; практична робота. Занурення у свій поезій за допомогою звуку та візії – гарантовано. Багато практики та роботи – теж)) Для кого буде корисним майстер-клас: для усіх, хто пише «для себе», хто на початку творчої дороги, а також для тих, хто без віршування вже не мисле свого життя – їм теж буде чого повчитися у знаної майстрині Слова! Кількість місць – обмежена.

Семінар "Вакцинація дітей"
25.10.2018 16:15

Вакцинація – важливий етап у житті дитини, завдяки якому вона буде захищена від інфекційних захворювань і збереже здоров’я. Про що буде на занятті: від яких хвороб захищає вакцинація; міфи про щеплення; які існують протипоказання до вакцинації; ефективність і безпечність вакцин; календар щеплень в Україні; як підготувати дитину до щеплення і нагляд після; найпоширеніші запитання про вакцинацію; список сайтів про вакцинацію та інфекційні захворювання в Україні, нормативна база та англомовні сайти (з міжнародними рекомендаціями) Все про щеплення в Україні і світі, про наявність вакцин в лікувальних закладах розповідає дитячий лікар-імунолог, головний позаштатний спеціаліст з дитячої імунології департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Степанівна Бенько.На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується!   Реєстрація за вказаними номерами телефонів.

IF Python Meetup #0

Час настав! Перший Python мітап у нашому місті.Вас очікують наступні доповіді:- Mikhail Kravets, COAX Software: Трохи про класи- В'ячеслав, MindCraft: Pandas in Data Science. Прогнозування вартосі житлової нерухомості в АвстраліїВхід вільний, проте будемо дуже вдячні за реєстрацію, за нижчевказанним посиланням.

Безкоштовний проект з працевлаштування
25.10.2018 10:00

24-28 жовтня Work Service Lviv їде до Івано-Франківська.Якщо ви шукаєте роботу, шукаєте себе, намагаєтесь розібратись у власних компетенціях та навиках, знайти роботу мрії чи просто хорошу роботу, якщо ви розгублені, якщо ви знаєте чого хочете, чи навпаки не знаєте і потребуєте підказок - вам до нас. Участь у проекті безкоштовна. Метою проекту є допомогти вам працевлаштуватись.Проект триває кілька днів, протягом яких учасники відвідують тренінги та майстер-класи націлені на покращення ваших комунікативних навиків при проходженні співбесіди, тайм-менеджменту та планування як вашого дня, так і ваших життєвих цілей (довгострокове планування), на покращення вашої внутрішньої мотивації та успішного пошуку роботи. В пошуку роботи з учасниками працює рекрутер проекту, котрий надає тривалий супровід та підбирає вакансії. По завершенню проекту учасники можуть отримати курси підвищення кваліфікації чи перекваліфікації, котрі їм необхідні для отримання бажаної роботи.

Мотиваційний марафон "Від мрії до дії"

На марафоні я допоможу ВАМ:- усвідомити свій талант;- знайти істинну САМОмотивацію; -виробити навик САМОпідтримки(ви кращий психотерапевт собі, не вірте, приходьте,-перевірте);- сфокусуватись на важливому для себе,- своїх цінностях/пріоритетах;-знайти баланс робота/відпочинок(життя, як пологи: "напружився/розслабся здорово");-позбутись енергопоглиначів;- спрямувати життєву енергію на досягнення цілей;- підвищити самооцінку, усвідомити свою самоцінність для себе, оточуючих, світу;- виявити та змінити установки, які перешкоджають самореалізації та успіху;-обрати ЗДОРОВ'Я.БАЗОВА ПСИХОЛОГІЯ ДЛЯ ЯКІСНОГО ЖИТТЯ, котре наповнене здоров'ям, як ментальним, так і фізичним; Прийняттям; Дозволянням собі; Пробаченням; Відповідальністю за своє життя; Можливостями; Творчістю; Бажаними благами щедрого світу.Вестиму марафон- я- Любов Мазур, мотиваційний тренер, практикуючий арт-терапевт, психосоматолог, ігропрактик, член східно-української асоціації арт-терапевтів України, спікер психологічних фестивалів Art-praktik, АНІМА, експерт місцевих видань та радіо-передач, автор і ведуча психологічних семінарів, МК, ранкових кав.

Практичне заняття по догляду за немовлятком
26.10.2018 18:00

В утробі матері дитина отримувала все необхідне, її організм був пов’язаний з організмом мами через плаценту. Після народження все змінюється: починають функціонувати легені, перебудовується система кровообігу, травлення та інші.   Про що буде на занятті: Режим і впорядкування дня Гігієна і догляд за немовлям Ранковий туалет: догляд за вушками, оченятами, ділянкою геніталій та пуповиною ранкою. Правильний догляд за носиком, Аспіратор Купання малюка Вибираємо підгузки. Правила зміни підгузка Дитячий масаж Дитяча кімната: температура, вологість.. Придане дитини (ванночка, сповивальний столик, ліжечко, гардероб). Отримавши фахову інформацію, ви відчуєте себе набагато впевненішими молодими батьками! На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття!Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Діджиталізація кар'єри в ІТ

Лобіювати свої інтереси перед IT компаніями, правильно оцінювати свій рівень та прогнозувати тенденції на ринку вміє мало спеціалістів.До Івано-Франківська приїжджає Lidiya Terpel, яка вже 2 роки розвиває власну кар’єрно-аналітичну компанію Skyworker. Продуктове рішення Skyworker дозволяє знайти ментора по всьому світу, отримати глибоку аналітику щодо можливих позицій в IT-компаніях, оцінити свою затребуваність та вартість на ринку і заручитись допомогою у відстоюванні своїх інтересів перед компаніями.Спікерка передасть вам досвід сотень клієнтів Skyworker і сконцентрується на 3 пунктах виступу:- Специфіка різних IT компаній: де шукати приховані позиції, як ефективно виходити на компанії та відстоювати свої інтереси.- Як оцінити і підвищити свій професійний рівень.- Як спрогнозувати свою затребуваність.Подія буде корисною спеціалістам від Middle/Senior рівня як із напрямку девелопменту так і менеджменту в ІТПодія безкоштовна. Вхід вільний.Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням нижче.

Тренінг "Егрегори. Їх вплив на життя людини"

На планеті Земля людину оточує безліч егрегорів. Вже при народженні вона вступає в егрегор свого Роду , далі сім’я, школа, університет, компанії , бізнес і т.д. Кожен егрегор для свого існування потребує енергію , яку отримує від нас будь яким можливим способом. Тому вплив егрегорів на людське життя може бути як позитивним так і деструктивним.   На тренінгу ми розберемо:1. Що таке егрегор.2. Які вони бувають.3. Які впливи мають егрегори на людське життя.4. Як взаємодіяти з егрегорами.5. Як вийти із взаємодії з егрегорами.   Ведучий тренінгу - Дмитро Дутковський. Оператор моделювання карми Міжнародного інституту розвитку КИЯНА. Енергоцілитель. Енергокаузолог.Вартість тренінгу - 300 грн. Попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Сережки і намисто “Змія”
27.10.2018 11:00

Будьте моторошно-екстравагантними на хеловінській вечірці з оригінальними прикрасами у вигляді змій. Пропонуємо вам власноруч створити такі сережки та намисто з полімерної глини на нашому майстер-класі. У вартість входять матеріали, а сережки та намисто ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 180 грнЗаписуйтесь за посиланням або телефонами нижче.

Autumn QC Meetup

Цього разу будемо зосереджені над Security Testing - трендом в теперішній час. Окрім трьох класних доповідей, Ви почуєте, що і як тестують для перевірки безпеки проекту та отримаєте практичні кейси від спеціалістів в даній області.А спікерами на нашій зустрічі будуть:1)Максим Проценко, тема: «Тестування безпеки. Путівник початківця» (чи англійською «Hack your project. Starter kit»). З кожним роком у світі зростає кількість кіберзагроз. І українці це знають не з чуток. Світ змінюється, але більшість продовжує зволікати з безпекою своїх проектів. Наскільки складно почати і як донести важливість тестування безпеки до свого менеджера? Про це і будемо розмовляти. Доповідь розрахована на початківців у сфері тестування безпеки.Про доповідача: SoftServe, Інженер з інформаційної безпеки. Екс-інженер з контролю якості, 3 роки загального досвіду в галузі.2)Артем Корчевий, тема: «Test in REST. API testing with the help of Rest Assured».Автоматизація тестування REST API на сьогоднішній день є актуальною темою в інтергаційному тестуванні. Кожен інженер якості в тій чи іншій мірі стикнеться або вже стикався з тестуванням АПІ, проте з таким хорошим інструментом, як Rest Assured цей процес буде доволі простим та цікавим. Доповідь розкриє Вам поняття АПІ тестування на прикладі популярного ресурсу та продемонструє автотести для базового рівня. Про доповідача: Sombra company, test automation engineer.3)Степан Шикеринець, тема: «Security improvement into SDLC». Application Vulnerability testing into SDLC. View from testing part on development process with security requirements. Про доповідача: CoreValue, Senior QA Engineer, більше 5-ти років досвіду в галузі.

Uxellent #26

Як ви всі знаєте, UXellent став останнім часом традицією SoftServe. Наша команда дизайнерів з досвідом співпрацює з колегами-професіоналами та спеціалістами, які цікавляться дизайном. Двоє досвідчених ораторів будуть проводити розмову в суботу, залишивши вам великі знання та натхнення!   Час проведення події:12:00 - реєстрація + смачна перерва на каву12:30 - Roman Sandulskiy13:30 - Uliana Peretyatko

Курс "Шугаринг"

Тривалість - 1 деньПрограма курсу :- поняття епіляції та депіляції- коротка анатомія волосини- протипоказання для проведення процедури- догляд за шкірою після депіляції- переваги шугарингу- підготовка робочого місця- види паст для шугарингу. Як вибрати підходящу?- протокол проведення процедури шугарингу- зони депіляції- середня швидкість відпрацювання кожної зони- середня собівартість матеріалів для кожної зони- практична частина: відпрацювання всіх зон на моделяхВсі матеріали для навчання надаються, у групі максимум 4 людини, сертифікат та картка beauty master.Викладач: Вікторія Лебідь

Майстер-клас "Архітектура брів"

У нас буде проводитися майстер-клас "Архітектура брів".Кількість місць обмеженаДля запису телефонуйте за номерами нижче. 0952518232 0989289128

Стійкість. Вміння справлятись із труднощами та стресом

Часто відчуваєте напруження, хвилювання, тривогу? Постійно супроводжують тривожні та негативні думки? Часто себе критикуєте? Сумніваєтеся у своїй здатності впоратися з труднощами, які виникають? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі заняття: Точка опори. Опора на себе. Стійкість до критики. Стійкість та оптимізм. Стратегії емоційної адаптації. Перетворення стресу на друга. 22 способи знайти вирішення проблеми. Посттравматичний ріст. Трансформація досвіду. В результаті участі в занятті: Проаналізуємо власні установки і переконання та збудуємо більш оптимістичний погляд на життя. Дослідимо свій “пояснювальний стиль”, що допоможе справлятися із складними ситуаціями. Розглянемо чотири оптимістичні механізми адаптації. Дослідимо пять методів емоційної адаптації. Перейдемо від невеликих стратегій адаптації до вміння справлятися з серйозними життєвими труднощами. Відновимо переконання «я можу» та закладемо основу для подальшого розвитку. Ознайомимось з навичками та стратегіями підвищення стійкості перед стресом. Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Освітня програма активізації молоді #неяквсі
30.10.2018 08:00

Якщо тобі 14-17 років і ти мегаактивний, але не знаєш куди спрямувати свою енергію, якщо ти дуже хочеш позитивних змін і готовий працювати над ними, якщо любиш атмосферні події і хочеш прокачати себе повністю - тоді тобі до нас на освітню програму активізації молоді #неяквсі!Програма триватиме 29 днів і планується як комплекс взаємопов'язаних між собою подій:*представлення проекту і його учасників громаді міста (28.10)*кемп #неяквсі (30.10-04.11)- с.Гута Івано-Франківської області, резиденція "Синьогора"*жива бібліотека "ми можемо, або шляхи вирішення актуальних проблем суспільства" (10.11)*інкубатор ідей (17.11)*серія тренінгів з проектного менеджменту /фінанси/команда/планування/ (23.11-25.11)*неформальні зустрічі та менторство (28.10- ∞)#неяквсі - це не лише теорія проектного менеджменту і формальні лекції, #неяквсі - це мотивація, що допомагає рухатись далі, ранкові пробіжки і медитації з компанією однодумців, теплі рефлексії ввечері та підтримка менторів 24/7.А ще #неяквсі про поради, натхнення, розмови, ранкові перегляди тедексів, смачні кавабрейки, авторські цитати, крутих спікерів і 16річних оргів. трішки про психологію, бізнес, нові формати, несподівані висновки і спокійні ночі. і атмосферні пісні. і осінні гори. і 25 щасливих нас! Згодом про 6 проектів, про вдосконалення свого міста і дифузію проактивності.

Тренди глобального рекрутингу

Як побудувати кар'єру у сфері міжнародного підбору персоналу? Поділимось кращими ідеаями та досвідом в рекрутингу. Поговоримо про конференцію Sourcing Summit Europe в Амстердамі.Наш спікер: Віктор Сорока - експерт у сфері міжнародного рекрутингу, співзасновник рекрутингової компанії Select. Кому буде цікаво: Новачкам та досвідченим рекрутера.    Участь безкоштовна за умови реєстрації за нижчевказаним посиланням. Кількість місць: 50.

Як писати ефективні тексти

Щодня Ви щось комусь пишете. І не просто так. Ви хочете, щоб Вам відповідали. Ви хочете, щоб у Вас купували. Вам потрібен результат.- Дізнайся, як можна покращити свої результати! - Прокачай свої навики в написанні ефективних продаючих текстів! - Отримуй бажаний результат!Авторський майстер-клас від Дениса Каплунова, одного з найпопулярніших і найвпливовіших копірайтерів СНД, дасть необіхідні знання, інструменти та лайф-хаки для написання таких текстів, що надихають та продають. Денис Каплунов - визнаний спеціаліст у сфері копірайтингу, автор багатьох бестселерів і, найголовніше, успішний практик!Майстер-клас буде корисним:ПідприємцямВласникам та керуючим бізнесуКопірайтерамШтатним та фрілансерамФахівцямВідділів маркетингу та продажулогерамПерсональним брендам, експертамВартість квиткадо 25 жовтня всього 350 грн. (при умові групових реєстрацій можлива знижка) Реєструйся прямо зараз та отримуй у подарунок набір книг по копірайтингу!Реєстрація за посиланням  або телефоном. 

Школа №4: Школа організаційного розвитку
01.11.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 1 листопад – 4 листопад. Ця школа буде цікава всім, хто керує проектами / командами / організаціями в сфері НГО, соціального підприємництва та креативних індустрій та хоче розібратися з сучасними моделями організаційного розвитку, з підходами до системного органічного росту організацій та з практикими та інструментами горизонтальних ієрархій та shared leadership. Ця школа буде цікавою для тих, хто бачить організацію як складний організм, прагне наблизитися до більш глибокого розуміння власних організації та тяжіє до учасницьких / партиципативних інструментів управління й (більш) горизонтальних ієрархій. Ця школа буде менш цікавою для тих, хто прагне отримати готові механічні рецепти з оптимізації окремих процесів чи структурування посад та обов’язків. Ця школа буде цікавою для всіх, хто готовий / готова поїхати зі школи з більшою кількістю запитань, ніж їх було до школи. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 1 листопада - Що таке організація?▪ Організація як одна з найновіших форм організації людства: Історія, феномен, особливості. Організація як “спільний міф”.▪ Різні ментальні картинки організації (організація як машина, мозок чи організм) та різні підходи до організаційного розвитку.▪ Розуміння організації як живого організму: Pattern Dynamics.Організації в світі VUCA. 2 листопада - Якою є організація?▪ Різні типи організаційних структур: Від вертикалі до горизонталі.▪ Сила та влада в організації та її розподілення.▪ “Бірюзові” організації. Горизонтальні ієрархії. Холакратія. ▪ Самоорганізація та автономні команди.▪ Партиципація та спільне прийняття рішень в організації.▪ Менеджент стейкхолдерів. Партнерства з іншими організаціями. 3 листопада - Як змінюється організація?▪ Різни типи / обличчя змін / трансформацій в організації.▪ Супротив змінам та робота з цим. ▪ Концепція організації, що навчається / Learning organisation.▪ Менеджмент змін. Алгоритми змін.▪ Стратегія та тактика організації: Визначення індивідуального стилю стратегування для організації. 4 листопада - Як управляти організацією?▪ Лідерство в умовах VUCA-світу та горизонтальних ієрархій. ▪ Shared leadership. Концепція індивідуальної та колективної стійкості / resilience. Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи: насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітації спільних рішень. Ця програма поєднуватиме як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів; можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи; пакет супроводжуючих матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи; сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені :-)) надихаючу навчальну спільноту однодумців. Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4700 до 1 вересня за тарифним планом early bird або ж 5200 до 1 жовтня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Авторський майстер-клас Дениса Каплунова "Як писати ефективні тексти, щоб надихати і продавати?"

Основні правила написання ефективних продаючих текстів 10 найпоширеніших помилок в текстах, яких потрібно уникати "Трикутник ефективності" та теорія "Гарячих точок", як це допоможе Вам продавати через свої тексти Як написати ефективний заголовок З чого почати текст, щоб його дочитали до кінця Як писати в текстах про товари Яким чином можна аргументувати написане в тексті, щоб читач Вам повірив Як писати в тексті ціну, щоб вона не злякала потенційного клієнта Яким має бути фінал тексту, спрямованого на активний продаж Правила оформлення тексту, які зроблять Ваш текст привабливішим Блок «Питання і відповіді»

Візит у Польщу для активіст(-ів/-ок ) “Відкрите серце і розум”

Візит відбудеться з 2 по 10 листопада. У високогірному селищі Поронін українська та польська молодь обмінюватиметься досвідом активізму. Зокрема, у сфері поширення загальнолюдських цінностей, протидії дискримінації та ксенофобії. Міжнародна команда волонтер(ів/ок) та активіст(ів/ок) розробить інструменти популяризування цінностей терпимості й солідарності.На молодь чекають: зустрічі з експертами; мистецькі класи за напрямами: фотографія, музика, танець; дискусії та презентації; польові дослідження; брейнштормінг; "оксфордські дебати" Програма візиту базуватиметься на щоденному обговоренні активностей з учасни(ка/ця)ми і лідер(к)ами, відтак узгодженні подальших кроків. Такий партисипативний підхід, на думку організатор(-ів/ок), забезпечить якнайбільшу ефективність і включеність кожно(го/ї) учасни(ка/ці).   Для участі у проекті надішліть анкету не пізніше 8 жовтня. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 10 жовтня.

Лекція-тренінг "Система продаж"
03.11.2018 10:00

Базова програма для власників малого та середнього бізнесу: Основні помилки управління відділом продаж. Міфи і реальність Хто кращий продавець: власник або менеджер по продажу Як не бояться передавати потенційного клієнта своїй команді Найм і адаптація команди продаж Робота з базою клієнтів: crm-система, телефонні продажі, скрипти Продаж на живих встречах: технологій переговорного процесу, етапи продажу

Тренінг "Тілесне усвідомленням. Психотерапія"
03.11.2018 - 04.11.2018

Психосоматика буває велика і мала. Мала - це різноманітні напруги і минущі відчуття в тілі, які мають негативну або мінімальну медичну діагностику, але при цьому можуть значно обмежувати свого володаря і знижувати якість життя. Це - поле дії психолога і психотерапевта, часто навіть на думку лікарів. Те, що для них - "важкі пацієнти", для нас - благодатне поле для практики.Велика психосоматика - це визнані психосоматичні хвороби, список яких періодично змінюється, такі як гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма та інші. У їх лікуванні психотерапія застосовується поза загостренням і в співробітництві з лікарем. Можливо, до психосоматики можна віднести і "модні" сьогодні панічні атаки, оскільки в їх проявах часто виражений соматичний компонент. Мені взагалі здається, що в кабінеті психолога доречний деякий "пан-психологізм", коли навіть травму можна розглядати як прояв психічного. Але, зрозуміло, без претензії на лікування всього лише психотерапією.Часто остаточний діагноз, крім інших діагностичних критеріїв, які ми розглянемо на семінарі, можна, як це буває в медицині, поставити після початку лікування: якщо психотерапія дає хорошу динаміку, то це психосоматика. А в тілесному усвідомленням це можна помітити вже на першій сесії. У цьому підході якраз все дуже добре зі зворотним зв'язком. На семінарі ми розглянемо основні принципи і можливі шляхи роботи з психосоматикой і продовжимо вивчення глибокого тілесного усвідомлення.Для психологів, психотерапевтів, лікарів, всіх бажаючих.Що отримають: Ясний і зрозумілий алгоритм роботи з псіхосоматічекімі запитами клієнтів, навички і бачення, необхідні для роботи в тілесному усвідомленням.Форми роботи: міні-лекції, обговорення, демонстрації, питання-відповіді, робота в парах-трійках.Форма одягу: легка, що дозволяє працювати з тілом.

Ціль як зміст життя. Наповни своє життя змістом

За один день неможливо змінити життя, але можна змінити думки, які змінять Ваше життя назавжди... Якщо ти: знаєш, чого хочеш, але не знаєш як отримати постійно розвиваєшся, але вперся в стелю... хочеш побудувати оточення, яке рухає вперед, а не тягне назад розумієш, що мотиваційні книги не працюють, потрібна практика не впевнений, чи справді ти живеш тим життям, яким хочеш жити.. маєш мрії, бажання,ціль, але не розумієш, яким чином їх реалізувати.  Тоді ти в правильному місці та в правильний час... У тебе можуть бути найрізноманітніші цілі : перший мільйон, власний бізнес, здорове тіло, подорожі... Але всі вони починаються з мислення. І саме над цим ми будемо працювати. Ти навчишся: добиватися будь-якої цілі правильно формулювати цілі правильно складати план досягнення цілі шукати мотивацію сформувати своє власне оточення, яке допоможе добитися цілі Ти не почуєш банальні цитати з книг, адже спікер Олег Зелез розкаже і покаже все з власного досвіду. Організаційний збір: 200 грн. Оплату можна здійснити після реєстрації.

UI Design Boot Camp
05.11.2018 17:00

Ми запускаємо UI Design Boot Camp. Щоб взяти участь, вам потрібно: 1 рік досвіду роботи в Web / UI Design Intermediate рівень англійської знання Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch, Figma Портфоліо - це чудовий плюс! Найуспішніші кандидати зможуть отримати пропозицію про роботу від нашої компанії!

Курс ламінування натуральних вій
05.11.2018 10:00

Якщо ви ще не володієте технікою Ламінування натуральних вій + BOTOX + 3DFiller + LVLколлагенування (сучасна Lash процедура відновлення вій) або Вам не подобається результат - саме час пройти навчання і запропонувати клієнтам нову і затребувану послугу.Для кого МК ?:  Для досвідченого майстра  Для початківця майстра Вас чекає:Майстер-клас від досвідченого тренера Олени Кущ Багато цікавих фішок Презентація сертифікованих матеріалів для процедури коллагенування вій LVL Після проходження курсу видається сертифікат встановленого зразка з присвоєнням унікального ID номера, внесеного до міжнародного реєстру компанії NOUVEAU LASHES! сертифікат європейського зразка від міжнародної школи моделювання погляду "PRO погляд" і від міжнародної школи по нарощування вій "Lash & Look" ✅ професійне знайомством з НОВОЮ процедурою LVL-КНР (Коллагенування Натуральних Вій) НОВИЙ Навчальний відео-ролик Знакомство з НОВИМ ботоксом для вій - # 3DFILLER від європейського виробника НОВИЙ розроблений посібник Великий навчальний зал  Питання і ВІДПОВІДЬ на ньогоПроцедура - це "ШВИДКА ДОПОМОГА" для стоншених вій, яка насичує клітини вій корисним гідролізованим протеїном пшениці для потовщення і відновлення натуральних вій. Навчання можливо з відпрацюванням на моделі і без.Якісно зробити процедуру може тільки майстер, який пройшов навчання і знає всі тонкощі процедури.Так ви уникнете типових помилок і отримаєте потужну теоретичну базу для подальшої роботи.Подарунок  докладний відеоурок.

Проект "Досягни мрії"

Хочеш реалізувати свою мрію через формування власного проекту? Тоді цей прроект для Вас. Проект "Досягни мрії" передбачає проведення трьох лекційних занять по проект-менеджмету. Теми лекції: формування ідеї, структуризація та підготовка проекту та пошук фінансів для реалізації власних ініціатив. Протягом даних занять, учасники проекту повинні у командах сформувати проект та презентувати його. Проект може бути як соціальним так і бізнесовим. Однак, він повинен охоплювати наступні сфери розвитку Івано-Франківська: туризм, освіта, благоустрій території, розвиток молодіжного (студентського) руху у місті, інноваційні технології. Поо завершенню третього лекційного дня представники повинні представити свої проекти та захистити їх. Щоб стати учасником проекту необхідно: заповнити нашу гугл форму , де потрібно вказати інформацію про досвід у громадській діяльності та обгрунтувати мотивацію участі у проекті. Після успішного заповнення заявки на участь організаційний комітет проводитиме відбір кандидатів. Тільки наймотивованіші студенти зможуть взяти участь у лекційних заняттях.Можливо саме твоя мрія буде реалізована. Бажаємо успіху!!!Реєстрація за вказаним посиланням.

Як сформувати нові звички і переписати сценарій свого життя?

Ви часто давали собі обіцянки, які потім не виконували? Ваша улюблена фраза "з понеділка"? Чи траплялось таке, що ви починали формувати нову звичку та в останній момент чомусь зривались? "Хочу" не завжди перетворюється у дію? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі:1. Основні сценарії в нашому житті.2. Природа звичок.3. Постановка поведінкових цілей4. Відродження внутрішньої мотивації.5. Стратегії закріплення звичок.6. Формула подолання перешкод на шляху до нового життя.7. Шлях досягнення стійких змін.У результаті ми: Ознайомимося з системою формування звичок. Здійснимо діагностику наявних звичок. Розглянемо стратегії та інструменти для створення та закріплення нових звичок. Виявимо та трансформуємо основні внутрішні бар’єри та перешкоди. Тренери:Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коучЮрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Майстер - клас "Нове життя старій вишиванці"

Шкода викидати речі, які любимо. Особливо, якщо це вишивка.Маєте нагоду дати нове життя улюбленим речам на нашому майстер-класі!Майстер-клас розрахований на 2 дні.В перший дізнаєтесь:- як і з чим можна носити вишиванку;- які деталі вишивки можна використовувати для оздоблення одягу;- як доглядати за такими речами.В другий день: на заняття учасники приносять речі і вишиванку та власноруч (з допомогою викладача) переробляють їх. Вартість:2 дні - 500 грн. 1 день - 300 грн. Зробіть близьким цікавий та корисний подарунок - іменний сертифікат на участь в нашому майстер-класі.Для реєстрації та додаткової інформації телефонуйте за номером нижче.