Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:
Комедія "Занадто одружений таксист"

Кохання на швидкості дві дружини на годину! Видовище не для слабких нервів. Внаслідок нічної пригоди з неврівноваженою бабусею таксист Джон Сміт отримує черепно-мозкове ушкодження, і тепер у нього там, здається, не все гаразд... двоїться чи що... 2 квартири, 2 телефони та... 2 дружини! Як виплутається і чи виплутається Джон Сміт з цієї ситуації? Тим більше, що справу ведуть 2 аж надто прискіпливих інспектори поліції... Одягніть паси безпеки, щоб не знесло на поворотах, або від сміху!Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Як слон Хортон висиджував яйце?

Ця казкова історія відбувається у джунглях, коли закінчується сезон дощів і починається велике свято літа. Та сумує в цей чудовий час тільки пташка Мейзі. Вона не може відправитись на святкування, бо їй потрібно гріти у гнізді своє майбутнє пташеня. Чим закінчиться ця історія, та чи таки відправиться Мейзі на святкування? Відповідь дізнаєтесь вже зовсім скоро.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Нація"

На основі реальних подій драма-реквієм за однойменною книгою М.Матіос. Вистава на основі реальних подій 40-х років XX сторіччя на скривавленій Гуцулії — своєрідний спіритичний сеанс. Молитва-реквієм у містичному коловороті сценічного простору крізь час роз'ятрить та відкриє навічно незагоєні рани давно минулого, подарує сповідь та прощення "своїм" та "чужим", "невинним" та "винним" мученикам історії. Бо тільки з любові та у муках народжується нове чисте життя. Народжується нація.   Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Любомир Мельник. Концерт на біс! Світовий тур. До 70-річчя піаніста

Нас часто питали, чи буде додатковий концерт? І ми раді оголосити, що так! Концерт на біс в рамках світового туру до 70-річчя композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу – Любомира Мельника! Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник  розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.   Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 

Драма-концерт лемківської пісні "Вигнані з раю"

Драма-концерт лемківської пісні присвячений 70-ій річниці операції "Вісла".    Режисер-постановник - народний артист України Ростислав Держипільський Диригент - Богдан Ткачук Автор сценарію - Таїсія Люта Художни-постановник - Олеся Головач Асистент режисера - Тетяна Гірник Помічник режисера - Андрій Фелик   У концертній програмі задіяні аристи драми та артисти оркестру театру. За участі лемківської хорової капели "Бескиди" (ерівник - Петро Чоловський)   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Прикарпатська весна 2019

1 березня (п’ятниця, 18:30) Радзіма мая дарагая. Відкриття фестивалю. Кирило Старостенко (тенор, м. Мінськ, Білорусь) Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії імені Іри Маланюк 3 березня (неділя, 17.00) "Мирослав Скорик: Його учні та послідовники" Галицький академічний камерний хор (м. Львів)5 березня (вівторок, 18:30) "PROMENADE & LOST TANGO"Назарій Пилатюк (скрипка, м. Київ) Антон Сопіга (гітара, м. Київ)Петро Довгань (фортепіано, м. Київ)Академічний камерний оркестр “HARMONIA NOBILE” Обласної філармонії імені Іри Маланюк 6 березня (середа, 18:30) "Від Моцарта до сьогоднення"Максім Зеккіні (фортепіано, м. Париж, Франція)10 березня (неділя, 17.00) "Зелена Буковина". Закриття Фестивалю. Заслужений академічний буковинський ансамбль пісні і танцю України Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

Ілюзія Обману

Феєричне шоу у виконанні Олександра Шимко! Фокусник -ілюзіоніст, відомий на весь світ своїми унікальними здібностями. Єдина людина у світі яка робить лівітацію зі скакалкою. 10 років працював у Нью-Йорку, 4 роки у всесвітньо відомому цирку в Китаю. Фіналіст шоу «Україна має талант». У репертуарі Олександра Шимка є фокуси, які досі не розгадані і поясненню не підлягають.Максимальна взаємодія з глядачами. Олександр обіцяє кожного навчити фокусу і одного з глядачів змусить літати.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Ліга Сміху. Ювілейний тур
27.03.2019 20:00
ККЗ "Арена-центр"

Ліга Сміху та її кращі команди вирушають у всеукраїнський тур ювілейного сезону найсмішнішого шоу на відчізняному телебаченні.Ще більше концертів і ще більше зустрічей з фанами гарантує Ліга Сміху. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.   

Дизель Шоу

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» - їде у Івано-Франківськ з новою програмою! Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Pasage Lounge Zone
28.02.2019 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

ЛДА
01.03.2019 23:00

Лда це танцювальне дійство що відбудеться вночі. Різні звучання та швидкості звуку з вашими рухами)Вечірка переноситься, всі деталі скоро. Дата проведення буде оголошена.line:up редагується.

Вечірка "Я цукерочка!"

Знайомство-Спілкування! Фуршет! Музика! Фото! Дрес-код  «Жіночність» : вечірній образ та мейкап!Запрошуємо тих, хто давно за нами слідкує, любить шугаринг чи планує з ним знайомство, навчався у нас чи хоче навчатись. Ми відкриті до спілкування!17-18:00 всі бажаючі можуть спробувати шугаринг підпашок безкоштовно (попередній запис)! 18-20:00 ніяких правил: ми будемо дівчатами-цукерочками!З любов‘ю, з відкритими дверима #твоя_цукерочка_команда!

Виступ гурту "Girls in Jazz"

Бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Квест-кімната "Crazy Woman"
05.03.2019 17:00
вул. Тичини, 8 ( Студентський Парламент ІФНТУНГ )

Незабаром 8 березняСтудентський парламент до цього чарівного дня організовує квест-кімнату «CRAZY WOMAN».1 місце - 500 грн2 місце - 300 грн3 місце - по 0,5 додаткових балів Посилання на реєстрацію на сторінці профілю, встигни зареєструватись!

Klub Gier Planszowych 2019

Бібліотека Центру польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує на зустрічі Клубу настільних ігор 2019.Ігри, у які цього року ми зіграємо, міститимуть у собі акценти історії, культурології, логіки, креативності та абстрактного мислення. Не бракуватиме також орфографії, граматики і географії.Зустрічі проходитимуть два рази на місяць від 17:00 до 19:00 год. До участі запрошуємо особи старше 12 років. Участь в Клубі настільних ігор є безкоштовною.Готовий(а) до нових викликів? Приєднуйтесь до команди і грай разом з нами! Стартуємо 20 лютого.Попередня реєстрація обов’язкова! Кількість місць обмежена.Зацікавлених просимо про контакт за нижчевказаним телефоном чи поштою.

Прикарпатська весна 2019

1 березня (п’ятниця, 18:30) Радзіма мая дарагая. Відкриття фестивалю. Кирило Старостенко (тенор, м. Мінськ, Білорусь) Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії імені Іри Маланюк 3 березня (неділя, 17.00) "Мирослав Скорик: Його учні та послідовники" Галицький академічний камерний хор (м. Львів)5 березня (вівторок, 18:30) "PROMENADE & LOST TANGO"Назарій Пилатюк (скрипка, м. Київ) Антон Сопіга (гітара, м. Київ)Петро Довгань (фортепіано, м. Київ)Академічний камерний оркестр “HARMONIA NOBILE” Обласної філармонії імені Іри Маланюк 6 березня (середа, 18:30) "Від Моцарта до сьогоднення"Максім Зеккіні (фортепіано, м. Париж, Франція)10 березня (неділя, 17.00) "Зелена Буковина". Закриття Фестивалю. Заслужений академічний буковинський ансамбль пісні і танцю України Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка

Фестиваль особистісного розвитку і творчості "Аrt-praktik"

Друзі! Запрошуємо Вас на Міжнародний Фестиваль особистісного розвитку і творчості "АRT-PRAKTIK", який відбудеться 16-17 березня в м.Івано-Франківську 4-ий рік підряд!АRТ-PRAKTIK - це унікальна подія у сфері психології в Україні!Місія: Розвиток психологічної культури української нації засобами мистецтва.І ми віримо, що змінюючи себе - змінюється світ навколо!Тема Фестивалю: Відкрий свій шлях до щастя!Спеціально для вас ми зібрали в одному місці кращих тренерів арт-терапії, психологів.Цього року на фестивалі будуть представлені понад 30 професійних тренерів зі своїми майстер-класами на різноманітні теми!В рамках Фестивалю Елена Тарарина (Elena Tararina) проведе два мотиваційних семінари:1. ВАЖЛИВО бути собою. 10 гаджетів для щастя.2. Творчий капітал особистості: щастя в родині та житті. Розклад:16 березня:9.00 - 10.00 - Реєстрація учасників фестивалю10.00 - 10.30 - Офіційне відкриття фестивалю, Презентація тренерів 1-2 лінійок10.30 - 11.30 - Мотиваційна тренінг-лекція від Олени Тараріної11.30 - 12.50 - Перша лінійка13.00 - 14.20 - Друга лінійка14.30 - 15.30 - Обід15.30 - 16.00 - Презентація тренерів 3 та 4 лінійок. Розіграш подарунків16.00 - 17.20 - Третя лінійка17.30 - 19.00 - Четверта лінійка17 березня:9.30 - Відкриття 2 дня Фестивалю10.00 - 10.30 - Презентація тренерів 1 лінійки. Розіграш подарунків.10.30 - 11.30 - Мотиваційна тренінг-лекція від Олени Тараріної11.30 - 13.00 - Перша лінійка13.00 - 14.00 - Обід14.00 - 14.30 - Презентація тренерів 2-3 лінійок. Розіграш подарунків.14.30 - 16.00 - Друга лінійка16.10 - 17.30 - Третя лінійка17.30 - 18.00 - Вручення сертифікатів. Закриття Фестивалю!Що ще вас чекає на Фестивалі?Кожен тренер приносить від себе подарунки - різноманітні авторські продукти (книги, метафоричні карти, ігри та т.п.), можливість безкоштовного навчання та багато іншого. Все це розігрується зі сцени протягом 2 днів. А також від партнерів Фестивалю!Тому приготуйтеся до подарунків і сюрпризів.Організатори Фестиваль Аrt-Praktik в Івано-ФранківськуСхідноукраїнська асоціація арт-терапіїІлона МурзоваВартість:до 9 березня - 500 грн за 2 дні1 день - 300 грнвід 10 березня - 700 грн1 день - 400 грнДіє акційна пропозиція для Вашого чоловіка/дружини!)Для пари -50% на другий квиток!Акційна пропозиція для вчителів, психологів, соцпрацівників!Запрошуємо заповнити Анкету до 2 березня, щоб мати можливість отримати квиток оплативши орг.внесок у розмірі 100 грнКількість квитків обмежена!Результати будуть повідомлені після 4 березня!Оплата на:- Приват: 5168 7427 0468 6322 (прохання оплачувати %)- Монобанк: 5375 4141 0247 7865 (без комісії в Ibox)Отримувач: Мурзова ІлонаПідтвердження реєстрації та номер квитка ви отримаєте в приватні повідомлення.Кількість місць обмеженаКупити квитки, дізнатися про партнерську програму та отримати відповіді на всі Ваші питання Ви можете за тел.Ласкаво просимо на платформу нових знань, обміну досвіду, вражень, знайомств, спілкування, позитиву, емоцій, трансформації, відпочинку, різноманітних подарунків, гарних фотографій!

Штефкова валіза

Штефкова ВАЛІЗА має дуже корисну місію-відкривати нові таланти,людей,котрі створюють авторський одяг, взуття, аксесуари, прикраси, дизайнерів меблів, гончарів, художників, фотографів, кулінарів і т.д. Абсолютно усіх, хто створює щось унікальне.Щомісяця ми збираємось на нашому арт-базарчику, де можна побачити творіння цих талановитих людей.А також можна до нас приносити цікавий одяг та взуття з власної шафи на продаж,кімнатні рослини,книги,вініли,музичні інструменти,вінтажні речі,посуд, ітд..Протягом дня,на нашій події виступають з міні-лекціями цікаві люди на різноманітні теми: мода,дизайн,інтер’єр,мистецтво,музика,кулінарія,здоров’я..Реєстрація та запитання по співпраці у приватні повідомлення за вказаним посиланням.

Гастровечір "Франція"
03.03.2019 19:00

Давно мріяли скуштувати равликів чи жаб‘ячі лапки?! Тоді 3 березня ми чекаємо Вас на гастровечорі романтичної, пікантної та витонченої країни Франція.Гарантуємо невимушену легку атмосферу та незабутній смак!Меню гастровечора:Escargots à la sauce (равлики від @ravlyk.if.ua із пікантним соусом).Saumon rose (рожевий лосось з мусом із броколі, буряковим гелем та соусом бернез) & сидр Les Celliers Bouche La Bolee Bretonne Brut.Salade aux pétoncles (морський гребінець, огірок та редька, спагетті зі шпинатом, мус із цвітної капусти та ізюмно-каперсний соус) & біле сухе вино Viognier Baies Dorees , BrotteBourride de poisson froid (креветки, мідії, біла риба та соус айолі) & біле сухе вино Muscadet Sevre et Maine sur LieDorado aux légumes (риба дорадо з жаб'ячими лапками, сферами з горошку та моркви, карамелізованими овочами, соусом тартар в голандезі та лимонною піною) & рожеве сухе вино C'est Trop, Saint Tropez Gâteau à la truffe (трюфель з соленою карамеллю та шоколадним мусом з бобами тонка) & рожеве напівсолодке вино Rose d'Anjou , Chatelain DesjacquesВартість - 545 грн.

Лесині читання-2019
25.02.2019 12:00
Вічевий майдан

Громадський інститут аналітики та Просвіта Прикарпаття запрошують всіх читати твори Лесі Українки у день її народження.На майданах, у кав'ярнях, книгарнях, бібліотеках, офісах, у домашній оселі читаймо твори великої Лесі!Тримаймо високу ноту духу!

Презентація книжки "Переписник пані Мулярової"
26.02.2019 18:30

Станиславів, Станіслав, Івано-Франківськ… Три імені одного міста, між якими не лише роки та десятиліття, а й долі людей. Ця книга про одну мешканку Івано-Франківська з тих часів, коли він ще не був містом Франковим, про яскраву та неповторну Стефанію Мулярову. І не тільки про неї. У цій книзі є пристрасті, дуелі, упирі, втечі, таємні побачення та смаколики. Це смачні оповідання про те, яким було місто чи могло бути, якби… Про місто, яке, здається, ще пам’ятає кроки Стефанії та аромат її запашної випічки.   Модератор – Іван Монолатій

Міський огляд-конкурс читців

Увага!!! Запрошуємо дітей та молодь взяти участь у міському огляді-конкурсі читців, присвяченому 205-тій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка!▪️До участі в конкурсі запрошуються аматори художнього слова, учнівська молодь, студенти середніх та вищих навчальних закладів.▪️Вік учасників від 10 до 30 років. ▪️Конкурсну програму читці готують за таким варіантом:- твір Т.Г.Шевченка;- твори українських письменників про Т. Г. Шевченка;- твір, обраний за власним бажанням, або авторський твір.▪️Тривалість конкурсної програми не більше 10 хвилин.▪️Програму виконавця члени журі оцінюють за наступними критеріями:- художній рівень, виконавська майстерність;- оригінальність сценічного твору;- музичне оформлення;- сценічна культура;- костюми та артистичний вигляд виконавців.▪️Заявки для участі в міському огляді-конкурсі читців приймаються до 20 лютого 2019 р. на електронну пошту metodkabinetcnd@ukr.net або в методичному кабінеті (вул. Дністровська, 28).▪️У заявці потрібно зазначити наступне:• прізвище, ім'я та по батькові учасника;• рік народження;• місце роботи (навчання) учасника;• конкурсна програма (автор, назва твору).Переможці міського огляду-конкурсу читців направляються Департаментом культури Івано-Франківської міської ради на обласний огляд-конкурс читців, який відбудеться в навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття (вул. Незалежності, 12).

Ескурсія "Королівське місто Жовква та Крехівський монастир"

Не тільки у Львові збереглася чудова архітектура, не тільки столиця Західної України вабить до себе подорожніх.  На відстані всього 30 км від міста Лева розташована старовинна Жовква. Це місто ще досі називають королівським, адже у XVII столітті Жовква була резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського. Після короткого переїзду зі Львова, йдемо гуляти Жовквою. Тут є що оглянути – Ринкова площа з будинками у стилі Ренесансу; міська Ратуша; замок, збудований на початку XVII століття; два католицькі костели, греко-католицький монастир і дерев’яна церква святої Трійці; кілька православних церков і навіть збережена єврейська синагога. Оборонні споруди Жовкви також збереглися у доволі добротному стані. Окрім замку оглянемо міські ворота та оборонну стіну з прогулянковою галереєю. Наступним об’єктом нашої екскурсії буде греко-католицький Крехівський монастир, який заснували ще на початку XVII століття. ТВартість - 480 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними телефонами.

Похід "Говерла, Петрос: зимове сходження"
23.02.2019

Тривалість - 4 дні. Рівень складності - середній. Маршрут - Лазещина – Козьмещик – Говерла – Петрос – Козьмещик – Лазещина. відстань - 35 км. Вартість - 2200 грн. Пропонуємо провести чотири дні серед засніжених гір та піднятися на дві гори-двотисячники Чорногірського хребта. Говерла та Петрос – особливо чарівні взимку. Менше людей, більше вражень!Зимовий похід по Карпатах цілком доступний для людей зі звичайною фізичною підготовкою. Все, що треба – це правильні одяг і взуття, збалансоване харчування з термосом гарячого чаю, а також людина, яка проведе безпечними стежками. Готові взяти відповідальність за це на себе!Можна по-різному ставитися до зими в місті, але важко не любити зиму в Карпатах. Ми будемо у справжніх зимових горах зі снігом по коліна, морозним найсвіжішим повітрям, чорним небом та неймовірною тишею. Але не буде тих складнощів, які стримують багатьох взимку: не будемо мерзнути в наметі вночі, не будемо переступати кучугури із важким рюкзаком за плечима.І ще один бонус, недоступний у звичайному поході – після денних переходів зможемо зігріти свої носи у сауні  

Екскурсія "Унівська лавра та замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький, Олеський"

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу - один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархіїв продовж ХІV—ХVІІІ ст., осередок чернечого життя монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-пам'ятка. Розташована в селі Унів Перемишлянського району Львівської області. Монашество Студійського уставу митрополит Андрей Шептицький відновив ще 1898 року і поклав на нього завдання плекати прадавню Східну традицію чернечого життя. Монахи-студити дотримуються Студійного уставу, який в ХІ ст. принесли на Україну з Константинополя та Афону преподобні отці Антоній і Теодосій Печерські. Зведено монастир, ймовірно, в XV ст. Оточений високими стінами з бійницями й оборонними вежами. Вартість 450 грн. Деталі та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Курс "Реальна бухгалтерія"

Наш курс «Реальна бухгалтерія» розрахований терміном на 2 місяці. За цей час ви отримаєте практичні навчики у веденні бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності.Ви навчитеся:- вести переговори з майбутніми роботодавцями- брати клієнта на обслуговування- правильно навчатися та підтримувати свій професійний рівень- самостійно вести бухгалтерський облік- складати та подавати звітністьНавчання проходитиме тричі на тиждень: понеділок, середа та п’ятниця.Тривалість занять: з 18:30 по 20:15 год.Великою перевагою є те, що робочий стіл викладача буде транслюватися через проектор. Це допоможе вам ефективніше засвоїти нову інформацію!Ще одним плюсом є те, що навчання буде проводитися в маленьких групах з 6 чоловік, щоб забезпечити якомога кращий підхід до кожного, приділити достатньо часу та реально навчити.Наші студенти будуть забезпечені роздатковими матеріалами, що включають в себе конспекти тем, навчальні первинні документи та базу посилань на нормативно-правові акти.Обов’язковим є наявність власного персонального комп’ютера.Навчання проходитиме в СІНТ-Майстер.Приємним бонусом є те, що ми будемо надавати безкоштовну консультаційну підтримку ще впродовж 6 місяців після закінчення курсів!За детальною інформацією та консультацією звертайтеся в особисті повідомлення та за номером телефону

Пологи. Практичне заняття з партнером
25.02.2019 18:00

Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів. Участь партнера включена у вартість!

Індустрія гостинності Прикарпаття в оцінках відвідувачів 2018

Навчально-науковий Центр соціологічних досліджень Прикарпатського регіону ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації запрошують на презентацію результатів соціологічного дослідження, присвяченого моніторинговому вивченню сфери туризму Івано-Франківської області у 2018 р. У програмі заходу, окрім презентації результатів соціологічного дослідження, запланована також дискусія експертів щодо стратегічних напрямів розвитку індустрії гостинності на Прикарпатті.Довідково: Комплексне аналітико-практичне соціологічне дослідження соціально-демографічного профілю одноденних відвідувачів (екскурсантів) та туристів Івано-Франківської області проведене в рамках договору між ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» і Управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації з метою вивчення стану внутрішніх та іноземних туристичних потоків Прикарпаття (мета перебування, вік, стать, обраний спосіб тимчасового розміщення і транспортного сполучення, структура витрат тощо), вивчення конкурентних переваг регіону, виявлення особливостей попиту на туристичні послуги та прогнозування майбутніх запитів щодо туристичної інфраструктури області.Дослідження спрямоване на розв’язання наступних завдань: виявлення соціально-демографічної структури внутрішніх та іноземних туристичних потоків Івано-Франківської області; вивчення мотиваційної структури прийняття рішення щодо туристичного перебування саме на території Івано-Франківської області; оцінка рівня фінансових витрат та міри задоволеності наданими послугами на території регіону; аналіз конкурентних переваг туристичної галузі регіону, оцінка ймовірних ризиків, а також перспектив розвитку регіону в розрізі пропозицій сусідніх адміністративно-територіальних одиниць Карпатського регіону України; моделювання структури майбутнього туристичного запиту.   Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Відкритий 5km забіг Frankivsk runday!
23.02.2019 09:30

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.Frankivsk runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації в Івано-Франківську. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї! (більше про волонтерство: https://runday.org/volunteering/)Тож, щосуботи зранку ми збираємось біля входу в парк Шевченка. Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті runday.org. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих...Ми бігаємо за будь-яких погодних умов! Наші заходи ми ніколи не відміняли та не переносили...Долучитися дуже просто:- безкоштовно зареєструватися на www.runday.org (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)- не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...- дістатися вчасно до точки зборуРозклад заходу:Квітень – Жовтень: 8:30 - збір і розминка9:00 - старт забігу9:40 - заминкаЛистопад – Березень: 9:30 - збір і розминка10:00 - старт забігу10:40 - заминкаПриходьте, запрошуйте друзів і близьких. Для новачків - реєстрація на runday.org.Обов'язково для участі у забігу взяти з собою роздрукований QR код. Зробимо Івано-Франківськ здоровішим разом!!!

Загальнорозвиваючі бігові тренування
26.02.2019
Набережна Тернопільського Ставу

Групові Тренування 20грн одноразоводля членів клубу Ternopi Running Club безкоштовноТехніка і динаміка бігу, як бігати в задоволення і при тому розвивати виносливість і швидкість. Яку розминку робити до бігу і як робити заминку... Про це все і більше на тренуваннях кожного вівторка на Тернопільській набережній о 6:45-8:10 і 19:00-20:20 ;) Для всіх бажаючих незалежно від віку та структури тіла!За підтримки Тернопільського бігового клубу та для розвитку спорту в м.Тернопіль

Кубок Івано-Франківської області з грепплінгу та панкратіону
02.03.2019 09:00
вул. Вовчинецька, 207 (Івано-Франківська обласна федерація панкратіону, греплінгу та джиу джитсу)

Масштабний дводенний чемпіонат з грепплінгу та панкратіону/

Let's talk English! Англомовний клуб для тінейджерів

Давайте поговоримо англійською! (English below). Запрошуємо дітей віком від 14 до 17 років в англомовний клуб для тінейджерів. Що будемо робити:• Дивитися англомовні відео;• Обговорювати цікаві теми; • Говорити з носіями мови; • Покращувати свою розмовну мову.Що не будемо робити:• ставити оцінки і зубрити правила Якщо Ти маєш базовий рівень розмовної англійської і бажаєш її покращувати і практикувати в компанії однолітків – тоді Тобі до нас. Благодійний внесок 50,00 грн./заняття.

Ніч Рекламожерів

Одна з найвизначніших подій у світі реклами, заснована колекціонером рекламних роликів Жаном Марі Бурсіко. Ніч Рекламожерів проводиться в Україні з 1998 року. Запрошуємо відвідати наймасштабнішу подію цієї весни в Івано-Франківську! На вас очікує: - Показ рекламних роликів з різноманітних країн світу.- Фуршет та розважальна програма протягом вечора.- Сотні нових та корисних знайомств

Виставка фіалок та кактусів

Запрошуємо жителів та гостей міста на прекрасну весняну виставку фіалок і кактусів. На виставці Ви зможете придбати бажану красуню і отримати багато корисної інформації.

День відкритих дверей

Медичний центр ДАМІЯ відкриває свої двері для усіх, хто планує вагітність і має інтерес до розумної діагностики та лікування безпліддя.В рамках Дня відкритих дверей:- Відбудеться екскурсія клінікою - Ми покажемо серце ембріологічної лабораторії,- Ми дамо відповіді на запитання, які вас хвилюють,- Доступно розкажемо про всі етапи діагностики та лікування безпліддя, доступні на сьогоднішній день!На завершення дня, всіх гостей чекає грандіозний розіграш – три подружні пари отримають пакети ліків для програми екстракорпорального запліднення! Та ще багато цінних подарунків!Детальна інформація за телефонами або на сайті центру.Стати на ще один крок ближче до омріяного батьківства, допоможе медичний центр репродуктивного здоров’я "ДАМІЯ".Ми працюємо, щоб зробити вас щасливими.

Ідеальна пастка

Коли ви кудись їдете, наскільки ви впевнені в місці вашого призначення? Чому ви думаєте, що з вами нічого не трапиться? Ось так ризикнули Браян і Кессі – пара, чиї відносини руйнуються з кожним днем. Їм потрібно пробудити ту саму іскру, яка допомагала би горіти їх полум'ю. Вони через один сайт орендували романтичну віллу в селі в Італії. Через деякий час Кессі знайшла собі нового друга – хорошого та доброго чоловіка Федеріко, який живе недалеко. Браян же явно не зміг без заздрості прожити в компанії цієї людини. І Федеріко вміло грає з цією заздрістю, щоб посварити пару. У цього хлопця вельми зловісні плани на гостей. 

Свінгери 2

У будь-який подружній парі може настати той момент, коли ви в ліжку вже спробували все. Постійно треба придумувати щось нове, щоб ця машина любові все працювала і працювала. У світської левиці Ілони та бізнесмена Ігоря начебто виходить робити своє статеве життя різноманітним, але навіть їх механізм може дати збій. Вірніше, дає збій Ігор, який став менш енергійним із роками, йому потрібна підзарядка, щоб знову йти в бій. Що вони тільки не пробували: і рольові ігри, і тантричний секс – нічого не допомагає. У пошуках потрібного засобу пара зайде настільки далеко, настільки буде потрібно. І обов'язково вони доб'ються свого. 

Британське кіно: «Земля. Один вражаючий день»

Нова документальна робота студії BBC Earth Films – дивовижна подорож, яка розкриває силу й неймовірну красу природи. Протягом одного дня сюжет фільму проводить слід за сонцем – від найвищих гір до найвіддаленіших островів, від екзотичних джунглів до сучасних урбаністичних джунглів-мегаполісів.За допомогою новітніх технологій стрічка знайомить й максимально наближає до колоритних, незабутніх тварин й місць природи.Неймовірним чином відображає низку пригод, які спіткають тварин в природних умовах: відчайдушна маленька зебра перетинає бурхливу річку, героїчний пінгвін кидається в штормове море, щоб прокормити свою сім’ю, лінивець в пошуках коханої, колібрі й бджоли ухиляються від крапель води й багато інших!Фільм з гумором, щирими емоціями, чуттєвою кінематографічною красою нагадує: щодня в світі відбувається більше чудес, ніж ми можемо собі уявити.Фестиваль «Нове британське кіно» проводиться Британською радою в Україні спільно з компанією Артхаус ТрафікВхід вільний, беріть з собою дітей :)Попередній запис за посиланням