Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Івано-Франківськ

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Котигорошко"

Початок 20 жовтня о 12:00 год., 21 жовтня об 11:00 год. та 13:00 год.   Немає спасу добрим людям від лютого кровожерного Змія! Як хто вже потрапить до його царства - світу-сонця довіку не побачить! Невже немає надії на порятунок у дівчинки Оленки та її братів, які тужать у страшному змієвому підземеллі? Велика у Змія сила! Але у Котигорошка…ще більша! Тому що проти доброти, кмітливості, мужності та козацької булави не встоять жодні грати! Запрошуємо усіх хоробрих малят, разом з найсильнішим хлопчиком у світі, здолати Змія та переконатись, що Добро завжди перемагає Зло!Квитки можна придбати у касі театру.

Вистава "Чи падає влітку сніг?"

Трагікомедія «Чи падає влітку сніг?» - це смішна і добра історія про сенс життя, нашу залежність від гордині та любов і самовідданість матері. Ця історія буде цікава усім, хто любить і цінує свою сім’ю. Вона (вистава) така, що хочеться взяти плед, каву, сісти і подивитися її як гарне тепле сімейне кіно. Після неї хочеться подзвонити своїм близьким і сказати своїй мамі «Я тебе люблю». Це динамічне і непередбачуване дійство, просякнуте містикою дива! А сюжет такий: на День народження бабусі Катерини Андріївни збирається уся її родина – два сини, їхні дружини і доньки. Святкові страви на столі, а ось святкового настрою бракує. Бо раптом з шафи вивалюється той самий присутній у кожній родині скелет. Виявляється, що два брати – бідний вчений та заможний бізнесмен – вже три роки знаходяться у стані запеклої ворожди. І тут у голові старенької люблячої матері народжується геніальна ідея – вдати з себе божевільну, щоби примирити своїх синів. І спектакль (прийом «театр у театрі») починається. На сцені з’являється дивний старий із паперовими крилами за спиною, який називає себе архангелом Гавриїлом. Він говорить словами з Завіту про любов і ненависть, про каяття і прощення, і водночас пропонує чоловікам випити і закурити. А тут ще й бабуся заявляє, що збирається заміж за рудого юнака Ігорка… Сюжет все більше заплутується, і вже важко розібрати де гра, а де справжнє життя. А фінал вистави змусить усіх ще гостріше відчути любов до своїх близьких і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо – це наша родина.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Драма "На західному фронті без перемін"

За романом Е.М. Ремарка. Інсценізація О. Гнатковського Художній керівник постановки - н.а. України Ростислав Держипільський Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення – з.а. України Олексій Гнатковський Художник – Нікіта Тітов Відео – Юрій Овчар, VJ Group Cube Художник по костюмах – Олена Андрійчук Драма за однойменним романом Е.М.Ремарка про події 1917-1918 років - це пронизлива і відверта історія про війну і проти війни.  Вони - 20-річні хлопці, солдати Першої світової, "втрачене покоління". Їх вирвали із звичного життя… Їх жбурнули у кривавий бруд війни… Колись вони були хлопцями, що вчилися жити і мислити. Тепер вони — гарматне м'ясо.  Замість того, щоб жити і любити, їм доводиться стріляти і вбивати. Вони звикли до окопів і смертей, але зберегли людяність і здатність дружити. Солдати. Тисячі і тисячі навіки ляжуть на полях війни. Тисячі і тисячі тих, що повернуться, ще пошкодують, що не лягли разом з убитими.  Але поки — на західному фронті все ще БЕЗ перемін… Дійові особи і виконавці: Станіслав Качинський - Ігор Захарчук Петер Леєр - Олексій Лейбюк Пауль Боймер - Іван Бліндар Юрген Т‘яден - Євгеній Холодняк Альберт Кроп - Віктор Абрам‘юк Гайє Вестгуз - Микола Сливчук Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Молодіжний перфоманс «Хто ти собі?»
24.10.2018 15:00
Площа Ринок

За участі артистів мистецького об’єднання «Едельвейс» та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

On-line провокація "Інтимна зона"

Он-лайн провокація (16+) за мотивами п’єси В. Винниченка "Закон". Режисер вистави "Інтимна зона" Ростислав Держипільський наважується на сміливий театральний експеримент – вперше використати формат on-line провокації або реаліті-шоу в театрі. Не для епатажу, а для того, щоб поговорити з аудиторією вистави на серйозну тему – тему абортів, безпліддя і сурогатного материнства. Вистава має на меті ініціювати діалог, поставити питання – непрості й відверті – питання, на які суспільство поки не має однозначної відповіді.  Формат on-line провокації покликаний висвітлити ще одну тему - суцільне захоплення теперішнього покоління соц. мережами і "життям напоказ". Сьогодні вже не потрібно виходити з квартири, щоб зустрітися з друзями чи підглянути за сусідами у замкову шпарину. Поступово реальне життя переходить в простір on-line, ми все більше віддаємо перевагу трансляціям "наживо". Вже стало звичним неодмінно поділитися з інтернет-спільнотою світлинами того, що ми їмо на сніданок або у чому та з ким лягаємо спати. Реаліті-шоу на камерній сцені театру - це відбиток реального життя покоління 2000-х та спроба зазирнути в недалеке майбутнє і пофантазувати над тим, що може чекати нас там. Постановка та сценічне рішення – н.а. України Ростислав Держипільський Художник-постановник - Леся Головач Дійові особи і виконавці: Панас - Андрій Мельник Інна - Ірина Буняк, Іванна Терлецька Люда - Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Модільяні"

Театральна подія року - нова експериментальна постановка Ростислава Держипільського "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує". Що ж у ній нового і цікавого? 1) Спеціально для цієї вистави у Франківському драмтеатрі відкриють нову локацію – СЦЕНУ-ЦЕХ. 2) Ростислав Держипільський здивує неочікуваним концептуальним рішенням постановки. Він вирішив не будувати декорацій початку ХХ століття. Натомість, історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амадео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм. 3) Колаж з реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної та «жива» музика доповнять сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського. 4) І головний сюрприз! У виставі зіграє видатний український актор, який має у своїй творчій біографії більше 100 ролей у кіно. Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Хитре лисеня"

Початок 27 жовтня о 12:00 год, 28 жовтня об 11:00 год. та 13:00 год. Маленьке хитре Лисеня вирішило обдурити лісових звіряток – Зайченя та Ведмедика. Але сам потрапив у свою ж пастку… Вистава вчить дітей довіряти один одному, не обманювати і, найважливіше, – мати вірних, справжніх друзів. Валдіс Павловскіс. Для дітей від 3-х років. Квитки можна придбати у касі театру.

Феєрія-бурлеск "Енеїда"

Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках "землі обітованої", обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання "сучої дочки" Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається. Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України. Режисер - н.а. України Р. Держипільський Асистент режисера – з.а. України Олексій Гнатковський Пластичне рішення – Ольга Семьошкіна Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Помічник режисера – Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Еней – з.а. України Олексій Гнатковський Дідона – з.а. України Надія Левченко Сівілла – з.а. України Ольга Комановська Анхіз – Олексій Лейбюк Латин – Юрій Вихованець Амата – з.а. України Олеся Пасічняк Лавися – Тетяна Гірник Турн – Євгеній Холодняк Низ – Ігор Захарчук Евріал – Іван Бліндар Венера, Мати – з.а. України Галина Баранкевич Зевс – Роман Луцький, Андрій Мельник Юнона – Мирослава Полатайко-Гусак Еол – Юрій Вихованець У виставі задіяні: Владислав Комуніцький, Віктор Абрам’юк, Андрій Батир, Ірина Буняк, Андрій Мельник, Іванна Сірко, Микола Сливчук, Іванна Терлецька, Мар’яна Тимчишин, Лілія Юськевич.Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Заробітчанки, або Мамо, повернись…"

Трагедія сучасності  реж. Р.Держипільський за новелами з книги Н.Семенкович "На паперті колізею". Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен...  Інсценізація, режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Героїчна комедія на дві дії "Пристрасті ТІЛЯ"

Героїчна комедія на дві дії за мотивами п'єси Г.Горіна "Тіль". Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів. Крізь палають вогнища інквізиції, панують забобони та зрадники, розквітають усі людські вади, і особливо – страх. Одним словом, Середньовічна Фландрія – це вам не місце для веселощів… але тільки не для Тіля! Кого тут треба потролити?! Мера міста? Нема питань! Кривавого ката? Залюбки! Короля Філіпа? Просто сам Бог велів! Як стрімкий сонячний промінь, що прорізає гущину найтемнішої ночі, Тіль прийшов позбавити страху в ім’я волі та правди. І хоч у всіх месій один фінал, але хіба це причина заглушити сміх? Сміливий філософський розтин найболючіших ран, під анестезією всеперемагаючого сміху! Режисер-постановник - Максим Голенко Художник-постановник - Олеся Головач Балетмейстер - Павло Івлюшкін Композитор - Дмитро Данов Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павлівська Помічник режисера  - Олексій Лейбюк Дійові особи та виконавці:  Клаас, вугляр - н.а.України Олександр Шиманський Сооткін, його дружина - н.а.України Жанна Добряк-Готв'янська Тіль Уленшпігель, їх син - Іван Бліндар Неле, Беткен, Анна - з.а.України Ольга Комановська Каталіна - з.а.України Надія Левченко Рибник Іост - з.а.України Олексій Гнатковський Ламме Гудзак - Олексій Лейбюк Каллікен, його дружина - Тетяна Гірник Профос, Принц Оранський - Євгеній Холодняк Кат - Андрій Мельник Монах Корнеліус - Юрій Вихованець Король Філіп - Орест Пастух Марія, Королева - з.а.України Олеся Пасічняк Інквізитор, Різенкрафт - Ігор Захарчук Бригадир, напарник Рибника, Людина-Оркестр - Віктор Абрам'юк Генерал Люмес - Андрій Кирильчук Баба Стівен - Мирослава Полатайко-Гусак, Іванна Сірко Власник пивної - Владислав Комуніцький Духи, Солдати - Андрій Батир, Сергій Лазановський, Микола Сливчук Повії - Ірина Буняк, Ірина Вихованець, Іванна Сірко, Іванна Терлецька, Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Театральний арт-проект "Оскар і Рожева пані"

Оскару всього десять, але йому вже нема на що сподіватись, адже страшний діагноз безжально перекреслив маленьке життя... Попереду 12 днів зневіри і розпачу... Якби не одна дивакувата жінка у безглуздому рожевому костюмі...Відкриваючи Бога для Оскара, вона знаходить його сама... Театральний арт-проект "Оскар і Рожева Пані" - це спроба достукатись до найзаскорузліших сердець через емоційну історію, наповнену болем і вірою.   Квитки можна придбати у касі театру, або за нижчевказаним посиланням.

Вистава "Собака"

Між людиною та собакою існує зв'язок, який не можливо пояснити словами! Це потрібно побачити і відчути! Новий театр запрошує на перегляд комедії «Собака» .За годину на сцені розгортається трагічна драма трьох живих істот: він - одвічно зайнятий обслуговувач залізничних холодильників, вона - приймальниця у закладі для утилізації тварин і собака Булька, яку чи то викинули, чи то загубили. Чоловік привів собаку, щоб приспати, бо не має з ким її залишати під час від'їздів. Чи є в житті такі обставини, які б виправдали такий вчинок? Та чи взагалі наважиться головний герой…Квитки в касі філармонії або за телефоном нижче.

Вистава "Про що мовчать чоловіки, або Дикун Forever"

Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів.Унікальна моновистава у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.   Придбати квитки можна за посиланням нижче.   

Неоопера-жах "HAMLET"

Принц данський і вся королівська сім’я вже давно спочивають під вагою століть. Аж раптом три спокусливі богині помсти Еринії (запозичені режисером з шекспірівського «Макбета») пробуджують Гамлета від вічного сну і... простір підземелля наповнюється потойбічними звуками музики та навіженими героями, що повстають з могил, щоб спокутати свої гріхи і розірвати врешті-решт порочне коло трагедій, в якому скніє рід людський... Чи знайде цього разу принц Гамлет правильну відповідь на одвічне питання? Питання, що не дає його душі знайти спокій на тому світі та перетворює на жах його вічний сон...   Квитки можна придбати у касі театру.

Rock Mozart Le Concert

14 грудня о 19:00 на сцені Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка — блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої рок-опери — Rock MOZART LE CONCERT.Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно понад півсотні артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!Рок + Моцарт + великий симфонічний оркестр + хор + рок-бенд + 7 найкращих солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!Rock MOZART LE CONCERT — це те, що повинен побачити й почути кожний!Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.Світова прем’єра MOZART L’Opera Rock відбулась у вересні 2009 року у Парижі. Іронічна Франція миттю схилила голову перед революційною, практично скандальною постановкою, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою — розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!MOZART L’Opera Rock відвідали мільйони глядачів, вона стала першим мюзиклом, знятим у форматі 3D, і отримала «діамантовий» статус за більш ніж 800 тисяч проданих копій альбому.Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 14 грудня о 19:00 у Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка!У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 24 рок-хітів про силу пристрасті і справжній талант.Не пропустіть цю яскраву можливість…

Концерти

8 річниця M Group Development
21.10.2018 18:00
площа біля Драмтеатру

У неділю,  на площі біля драмтеатру в Івано-Франківську відбудеться святкування восьмої річниці будівельної компанії “M Group Development“.Дійство розпочнеться о 18 годині. Для присутніх виступатимуть зіркові гості TAYANNA, гурт “Мері”, LAMA та команда КВН “Вінницькі”.Нагадуємо, “M Group Development” здобула перемогу у двох престижних номінаціях від щорічної премії “Український будівельний олімп” та отримала сертифікати переможця у двох номінаціях – “Провідний регіональний забудовник: стрімкий розвиток та прогресивні рішення”, “Вагомий внесок в розбудову європейського ринку житла”.Нещодавно будівельна компанія “M Group Development” розпочала нові грандіозні проекти в Івано-Франківську. Чотири житлові комплекси розташовуватимуться на вулицях з досить високо розвинутою інфраструктурою, зручним сполученням, і в той же час будуть комфортними та затишними, а власники пентхаусів матимуть бонус – красиві панорами на місто Івано-Франківськ.

Концерт "Генії Бароко"

Органні цикли Йоганна Себастьяна Баха прозвучать в інтерпретації львівської органістки Олени Мацелюх. До неї зі своєю віртуозною скрипкою у «Le quattro stagioni» – 4-ох концертах Антоніо Лючьо Вівальді – долучиться Анжела Приходько. Цей перший в історії музики програмний твір має викладений самим композитором у 12-ти сонетах авторський задум. Програмні тексти Антоніо Вівальді вводять слухачів у настрій музики дванадцяти місяців року. Їх перед кожною наступною частиною у власному авторизованому перекладі з італійської мови представить публіці коментатор-ведучий Богдан Котюк.Транскрипцію оркестрового циклу для скрипки та органу здійснив корифей львівського органного мистецтва і майстер-будівничий органів Віталій Півнов.Олена МАЦЕЛЮХ – органАнжела Приходько – скрипкаБогдан КОТЮК – коментар і 12 сонетів ВівальдіПрограма:Johann Sebastian Bach (1685 – 1750)Fantasia & fugue g-moll, BWV 542Choral “Ich ruf' zu Dir, Herr Jesu Christ”, BWV 639Toccata & fugue d-moll, BWV 565Antonio Lucio Vivaldi (1678 – 1741)4 concerti «Le quattro stagioni»

Концерт до 100-річчя проголошення Західноукраїнської народної республіки

Академічний симфонічний оркестр Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк, художній керівник та головний диригент - Сергій Черняк, солісти обласної філармонії імені Іри Маланюк: Ірина Ключковська (сопрано), Ольга Яловенко (сопрано), Оксана Кречко (сопрано), Олександр Семчук (тенор).   У програмі твори українських та західноєвропейських композиторів. Ведучий концерту - Андрій Паньків.   Квитки можна придбати у касі філармонії.

Презентація альбому Ivasyuk, Bria Blessing & Shockola

Нова філософія пісень легендарного композитора від чарівної Bria Blessing / Брія Блессінг та найкращих джазових музикантів Львова із гурту Shockolad в осінньому турі з презентацією альбому Ivasyuk! Перші пісні з альбому: "Пісня буде поміж нас" "Червона рута" Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

In the jazz mood

Квартет "ЕКСПРОМТ": Олександр Заводовський (клавішні), ОЛег Прокопчук (гітара, музичний керівник), Сергій Сатніченко (бас-гітара), Костянтин Алексич (ударні) Біг бенд філармонії, художній керівник та диригент - Васи Журюенко   Солісти: Лауреат міжнародних конкурсів Наталія Бурмістрова Фіналіст телепроекту "Голос країни", учасник "Ліги сміху", переможець "Crimea Music Fest" Олександр Онуфрійчук.   В програмі - джаз-стандарти та сучасні джазові композиції.   Квитки можна придбати у касі філармонії, або за нижчевказаним посиланням.

Halloween 2018 Rock-Metal party

За участі гуртів :1) Мольфа (Alternative Rock) м.Івано-Франківськ2) Impera (Modern Melodic Death Metal) м. Івано-Франківськ. Так, так ІМПЕРА!)) Ексклюзивна програма!!3) COMPLETE! (Punk Rock) м. Івано-Франківськ4) Сни Дріади (Alternative Rock) м. Івано-Франківськ5) Rise For Defence (Melodic Metalcore) м. Івано-Франківськ6) For The Blind (Dark Indie) м. Івано-Франківськ7) 4 Фаза Сну (Alternative Rock) м. Івано-ФранківськУ програмі концерта:- Виступи гуртів- Конкурси, розіграш призів (безкоштовні квитки на наступні рок вечірки, халявне пиво від організаторів)- Рок паті (по закінченню виступу гуртів до 1 ночі)Ціна квитків: 50 грн (квитки на вході в день концерта)

Elysee Quartet

Шматочок Парижа у Івано-Франківську! З єдиним концертом у Філармонії виступить Élysée Quartet (Франція).Струнний квартет Élysée – це поєднання різних музичних шкіл в одному колективі. Скрипалька Юстіна Заянчаускайте родом із Литви, другий скрипаль Лоран ле Флеше – француз, альтист Андрій Малахов навчався у Києві, віолончеліст Ігор Кириченко – в Одесі та Москві. Всіх їх поєднав Париж і любов до камерної музики. Виконавці в різний час закінчили Conservatoire National Supérieur de Paris, всі вони лауреати міжнародних конкурсів, об’їздили з гастролями півсвіту, а вже потім об’єдналися у струнний квартет.Різні світогляди дозволяють виконавцям міксувати ідеї, розвивати нові виміри в інтерпретації музики, а також мати неповторний стиль. Elysée Quartet виступав в Англії, Німеччині, Австрії, Бельгії, Болгарії, Італії, Португалії, Ізраїлі, Японії, Китаї, Канаді, Нікарагуа тощо. У жовтні колектив вперше завітає до України.Юстіна Заянчаускайте – скрипкаЛоран ле Флеше – скрипкаАндрій Малахов – альтІгор Кириченко – віолончельПрограма: Ш. Гуно – Квартет у 4 частинахС. Рахманінов – Незавершений Квартет № 2 (I. Романс, II. Скерцо)АнтрактС. Рахманінов – Незавершений Квартет № 1 (I. Allegro moderato, II. Allegro molto sostenuto)К. Дебюссі – Квартет (I Animé et très décidé, II Assez vif et bien rythmé, III Andantino, doucement expressif, IV Très modéré – En animant peu à peu – Très mouvementé et avec passion)

Harmonia Nobile. Емерих та Томас Поповичі

Шедеври бароко та романтизму. В програмі твору А. Вівальді, Ж.К. Арбана, К. Сен-Санса, Г. Дініку. Ведуча - Ольга Кожушок.   Квитки можна придбати у касі філармонії, або за нижчевказаним посиланням.

Jozef Van Wissem

Jozef van Wissem вперше виступить в Івано-Франківську! Jozef van Wissem - голландський композитор-мінімаліст та лютнист. Презентує два нових альбоми. «Nobody Living Can Ever Make Me Turn, який з'явився у грудні та інший, що ще на має назви.У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша «Only Lovers Left Alive». З Джармушем він так само записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютни - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Віссем в значній мірі залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні.Його музика відрізняється лаконічністю і чіткістю, дає слухачу гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив і виповнюється автором з аскетичною зосередженістю, знайшовши свій відбиток у почерпнутих з католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції і витончені мелодії немов би відводять слухача в інший, ідеальний світ.Вартість квитків до 15 вересня - 100 грн.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

БЕZ Обмежень

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ відправилися у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Буду з тобою!». Нещодавно група презентувала довгоочікувану збірку «Буду з тобою!», а тепер вирушає в тур Україною на підтримку студійника. Це EP, до якого увійшло 8 треків, зокрема і кавер-версiя однієї з найромантичніших пісень маестро Миколи Мозгового «Кохана».    Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Симфонічна декада

Концерт до 10-річчя від дня створення оркестру. Академічний симфонічний оркестр обласної філармонії імені Іри Маланюк.   Квитки можна придбати у касі філармонії.

Vivienne Mort

«Досвід»Радісна новина для поціновувачів музики - Vivienne Mort оголошують другу частину концертного туру з презентацією альбому «Досвід». В перші дні виходу альбом "Досвід" увійшов у топ найпродаваніших в Україні на сервісі iTunes та Google Play. З новою програмою гурт вже відвідав 10 міст України, де музикантів зустрічали повні зали.Vivienne Mort - київський інді-рок гурт, заснований вокалісткою та автором музики і текстів Даніелою Заюшкіною. На рахунку гурту 6 альбомів, 3 офіційних відеокліпи (один з яких, на пісню "Пташечка", знятий в Індії), 8 всеукраїнських турів. Творчість Vivienne Mort люблять та тепло приймають і за кордоном, зокрема в Польщі (де гурт мав вже три концертні тури), Чехії, Белорусі та ін. Vivienne Mort - постійні гості найбільших фестивалів України: Respublica, ZaxidFest, Файне Місто, Бандерштат, Імпульс Фест, Гоголь Fest, Atlas Weekend, Koktebel Jazz Fest та багатьох інших. У березні 2017 року солістка Vivienne Mort стала переможцем в номінації «Вокалістка року» у премії "Селекція" від радіостанції "Джем ФМ".Того ж року гурт виступив у півфіналі пісенного конкурсу "Євробачення" з композицією "Іній", яка стала синглом альбому "Досвід".Чесність поезії та музики, проникливий голос та артистизм.Кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій. Їх люблять і їм довіряють. На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре. Зустрінемося!

Національна капела бандуристів України

Найстарший творчий колектив України проводить святковий гастрольний тур присвяченний 100-річчю від дня створення, в рамках якого, Національна капела бандуристів України ім. Г.Майбороди має на меті протягом осені 2018 року відвідати всі обласні та найбільші районні центри України. Тур відбувається за підтримки Українського культурного фонду.Національна капела бандуристів має свою неповторну творчу особливість – усі артисти співають і одночасно грають на бандурах. Філігранна відшліфованість кожного номера, величний повчальний, драматичний, часто сумний характер творів поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьке характерництво - не може не вражати, не заворожувати глядачів. На вас чекають найкращі твори капели бандуристів! Не пропустіть! Зустрінемо сторіччя славетного українського колективу разом!

Концерт "Morandi"
10.11.2018 20:00

Вперше у Івано-Франківську - гурт "Morandi"! Їхня музика запалює наші серця. Їхні концерти зводять з розуму. "MORANDI" - це група, яка підкорила Європу, їхні пісні міцно закріпилися в музичних та танцювальних топчартах. Кожна пісня цього гурту - хіт, кожен концерт - довгоочікуваний, кожна платівка - подія в світі музики, наступ, якого чекають мільйони шанувальників.

Концерт "Harmonia Nobile"

Художній керівник та концертмейстер народна артистка України Наталія Мандрика. Солісти: Наталія Мандрика, Анжела Приходько, Оксана Кречко, Владислав Пірус, Роман Гродзінський, Олександра Золотова. В програмі музика Й.С. Баха, А. Вівальді, В.А. Моцарта, Е. Елгара, Б. Галуппі.   Квитки можна придбати у касі філармонії.    

Концерт ONUKA

MOZAЇKA — більше ніж просто альбом. Це інтерактивний проект ONUKA, в якому музика, відео, фото, месседжі утворюють єдине ціле. Окремі фрагменти складаються в загальну картину, даючи ключ до розгадки: як же влаштовано Всесвіт ONUKA. Кожна пісня альбому — концептуально-завершене послання. Два основні лейтмотиви, що проходять через MOZAЇKA — особиста історія Нати Жижченко. Її переживання, почуття, спогади. Присвята коханій людині і бабусі; вірним друзям і музичним кумирам дитинства. Другий лейтмотив — реакція Нати на навколишні події та явища.

Виступ гурту "NaviBand"

Naviband - це романтичний дует з Білорусі, який підкорив Україну піснею «Гісторыя майго жыцця» та з якою представляв свою країну на Євробаченні 2017 року в Києві. Після успішного виступу на конкурсі гурт став частим гостем на українських концертних майданчиках і фестивалях.Гурт був створений музикантами Артемом Лук'яненком і Ксенією Жук. За 5 років існування гурт Naviband випустив 4 альбоми переважно білоруськомовних пісень, а на вересень призначений вихід першого синглу українською мовою - «Сумне море».

Арсен Мірзоян

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти” відзначився аншлгами по всій Україні. І він знову готовий вражати! Успіх цього співака - приклад того, як самобутність знаходить свій шлях. Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати – це незнайомі йому складові музики. На сьогодні Арсен Мірзоян - номінант багатьох музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним."В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне.", говорить співак.Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.Склад гурту:вокал, акустична гітара- Арсен Мірзоянударні- Анатолій Шмаргунфортепіано- Станіслав Лавриксаксофон -Володимир Лебедєвлідер гітара- Олександр Лозовськийбас гітара -Валентин Корнієнко

Концерт Джамали

  У листопаді Джамала проведе турне по найбільших містах України в підтримку нового альбому "Крила". Тур стартує 14 листопада виступом в Дніпрі і охопить вісім міст. Концертна програма отримала назву "Крила" і буде побудована на матеріалі нового альбому, реліз якого запланований на жовтень 2018 року. Крім свіжого матеріалу на концертах прозвучать і найбільш популярні композиції з попередніх альбомів співачки, а також "1944", з якої Джамала виграла пісенний конкурс Євробачення 2016 в Стокгольмі. Цього року Джамала вдруге стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1 + 1 і суддею Національного відбору на Євробачення. У березні 2018 відбувся реліз синглу Джамали "Крила". Попередній сингл співачки "Сумую" вийшов у вересні 2017 го року. Крім однойменної композиції, в нього увійшла пісня "Любити". Крім цього, Джамала виконала пісню «Ти любов моя», яка звучить під час фінальних титрів українського мультфільму «Викрадена принцеса: Руслан и Людмила». Прем'єра фільму відбулася в березні.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Балет "Історія Кая та Герди"

Балет на 2 дії. Лібретто О. Хандакової за мотивами казки "Снігова королева" Ганса Крістіана Андерсена, хореографи-постановники - Олена Хандакова, Віталій Небор. Художник - Володимир Прокопишин. За участю учнів балетної школи обласної філармонії.   Квитки можна придбати у касі філармонії.

Концерт Prime Orchestra

Prime Orchestra - унікальне явище на українській сцені. Цей кроссовер проект представляє собою симбіоз традицій та інновацій - кращих світових хітів рок, поп та електронної танцювальної музики в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка дарує добре відомим композиціям нове життя, а глядачам - можливість відкрити незнайомі грані улюбленої музики. Історія симфонічного шоу «Світові хіти» і самого оркестру розпочалася весною 2014 разом з першою програмою «Світові хіти & Depeche Mode», за якими в потім з'явилися «Музика кохання», «Rock Stars», «Golden Collection» та інші.

Велика Пенсія на Промприладі

Дата точна. Зараз триває обдумування костюмів і форм, набору музичних інструментів. Деталі напишемо згодом, але мало що зміниться. Гостям з інших країн і міст можемо підказати готелі або ресторанчики.

Концерт "Юні віртуози"

Академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile". Квитки можна придбати у касі філармонії.

Хор ім. Г. Верьовки

Національний заслужений академічний український народний Хор ім. Г. Верьовки включає в себе три різноманітні творчі групи: хорова, оркестрова та танцювальна. Кожна група повноцінно відтворює вокально-музичну та танцювально-народну культуру всіх регіонів України. хорова група – 60 чоловікоркестрова група – 20 чоловіктанцювальна група – 32 чоловікиРепертуар колективу складається з музично-танцювальних творів класиків та сучасних композиторів світу:- а capella- твори з хором та оркестром- оркестрові номери- хореографічні номери- вокально-хореографічні композиції- малі форми вокально-музичного та танцювального мистецтв (від 4-х до 10-ти чоловік)

Концерт гурту KARNA
02.12.2018 20:00

2 грудня спустяться з гір чорти волохаті і зберуться в Івано-Франківську, в клубі Pasage Gartenberg, адже KARNA влаштовує шикарне паті! Після бурхливого фестивального сезону, де гурт вже встигли "охрестити" як "шиKARNA" засновники жанру "hutsul metal" відправляються у всеукраїнський тур, щоб донести кожному потужну енергетику Карпат. Тому назва туру Гуцул метал в кожну хату говорить сама за себе. Але це ще не все, гурт готує подарунки своїм шанувальникам: новий міні-альбом та кліп #Вітролом, зйомки якого відбувалися на фестивалях. Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу "Party на Прикарпатті", який встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією "Best Metal Act", та не менш успішний реліз альбому "Гуцулметал" який став фундаментом для однойменного музичного напрямку. Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit. Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв! Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

Сергій Бабкін

Нова сфера, якою дихає, і яка надихає Бабкіна – «Музасфера» – пошириться усією Україною вже цієї осені!Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.Грандіозний тур, який розпочнеться у другій половині листопада, триватиме більше 3 місяців, і закінчиться у лютому 2019 року. За цей час Сергій Бабкін відвідає 24 українських міста.   Придбати квитки можна за нижчевказанним посиланням.

Олександр Божик

Масштабне музичне дійство на чолі з скрипалем-віртуозом Олександром Божиком у супроводі потужного рок-оркестру охопить увесь спектр ваших емоцій! Світові хіти, авторська музика, класика у сучасній обробці та саундтреки до кінофільмів – усе це органічно поєдналося в неймовірно-енергетичному музичному шоу, яке було занесено до «Книги Рекордів України»!Олександр Божик – скрипаль-віртуоз, композитор, шоу-мен, явище у сучасному музичному просторі. Майстер поєднувати неперевершене виконання та видовищне шоу. Йому однаково підвладні як класика, так і рок, поп, етно-музика. Суперфіналіст популярного шоу «Україна має талант», рекордсмен «Книги Рекордів України», учасник багатьох талант-шоу серед яких «Хвилина слави», «Британія має талант», «Італія має талант». Після свого феєричного виступу на польському шоу «Mam talent» його назвали «Джиммі Хендріксом серед скрипалів».Квиток на концерт Олександра Божика у супроводі великого рок-оркестру – це найкращий подарунок до Новорічних свят! Музика Вівальді, Гріга, Coldplay, Imagine Dragons, Nirvana, AC/DC, Майкла Джексона, Ханса Ціммера та інших створять неймовірний настрій на увесь наступний рік! Родзинкою цьогорічних концертів буде презентація першого аудіо-диску Олексадра Божика! Будьте першими хто це почує!Не пропустіть, буде гаряче!

Шоу

Шоу-вистава «Аліса»

Проект «Мандри Аліси #Франківськ» реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.Мистецьке об’єднання «Едельвейс» (м.Рівне) представляє шоу-виставу для дорослих - «Аліса».В приміщенні Драматичного театру імені Івана Франка (м. Івано-Франківськ) відбудеться яскрава хореографічно-поетична фантазія на тему відомої історії з використанням відео арту. Вхід вільний.Організатори - Громадська організація «Школа мистецтва танцю «Едельвейс».Творчі партнери проекту: ГО «Арт-Франківськ», «Школа ВЛАДА ЯМИ», Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.Додаткова інформація за телефонами нижче.

Шоу "Холодне серце"

"Холодне серце" - масштабна постановка від одеського продюсерського центру "Made in odessa" - неймовірна вистава, створена за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу, і самого касового за всю історію компанії "Walt Disney". Історія здивує новими фактами: появою героїв, з якими глядач не був знайомий раніше і несподіваними поворотами сюжету, об'єднаними в оригінальний, наповнений чарівними подіями сценарій."Холодне серце" - це яскраве, захоплююче, у своєму роді унікальне шоу для всієї родини! Масштабність постановки, неймовірні пригоди, більше 40 персонажів, грандіозні декорації, яскраві костюми, чудова музика, захоплююче вогняне шоу, запаморочливі акробатичні трюки, сучасна хореографія - дарують глядачам відчуття свята! Дива у вигляді спецефектів та інтерактивні моменти, під час яких гості беруть безпосередню участь у низці фантастичних подій, призводять в невимовний захват дітей і вражають дорослих!Дітям до 5-ти років включно вхід безкоштовний при умові , що дитина сидить на руках у дорослого.

Музичне фентезі-шоу "Володарі Стихій"

Чотири Володарі Стихій на одній сцені, ті що творять музику Серцем…Вода - Георгій Матвіїв (бандура)Земля – Петро Сказків (цимбали)Вогонь – Олександр Божик (скрипка)Повітря – Олесь Журавчак (етно-духові)та НАОНІ (Національний академічний оркестр народних інструментів України під керівництвом Віктора Гуцала)Світові рок, поп, класик і фолк хіти та авторські композиції Володарів.Розкрий Таємницю Стихій!

Святкове шоу "Грузинське різдво"

Справжній культурний «скарб» Грузії, багаторазовий переможець міжнародних фестивалів — він закохує у себе глядача з перших хвилин унікального шоу, занурюючи у справжній вихор щирих емоцій. Ансамбль «Кутаїсі» свято шанує національні фольклорні традиції, посилюючи і примножуючи їх з допомогою молодих й талановитих виконавців пісень і танців. Саме цим він вигідно відрізняється від інших грузинських колективів, оскільки зумів органічно поєднати в собі енергію, запал і барвистість танцю з хвилюючим багатоголосним співом. Багаторічна історія успіху цього дивовижного колективу стрімко мчить крізь час, мов вируюча гірська річка, зачаровуючи досить сильною енергетикою та неперевершеним талантом. Поєднання глибокого, чаруючого співу з віртуозним виконанням національних грузинських танців підкорили світову сцену, забезпечивши визнання і тріумф традицій найгостиннішого етносу. Не пропустіть виняткову можливість доторкнутися до цієї унікальної і самобутньої культури в рамках великого гастрольного туру ансамблю «Кутаїсі» в 20 містах України з новою програмою «Грузинське Різдво»! Унікальні постановки і хореографія, роскішні костюми, супровід оркестру подарують емоції, здатні опромінити ваше серце. За плечима ансамблю — не лише успіх на міжнародних фестивалях, а й великі гастрольні тури по Європі, що пройшли з аншлагами і перевершили всі очікування глядачів. Відвідавши концерт, ви зробите двогодинну подорож до дивовижного куточку Землі, сповненого особливим колоритом і традиціями: вам відкриється Грузія!Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

Вечірки

PlayBoy night

Вечір для справжніх мущин. Алкоголь шоу від гарячих дівчат це все вже цієї неділі. Special guest Topless show, performance by Dj Magistr, Mc Stepan Yosypiv.Деталі та бронювання столиків за нижчевказаними номерами телефонів.

Pasage Lounge Zone
25.10.2018 20:00

Це унікальне поєднання лаунж відпочинку та нічного клубу, де кожен може створити свою ідеальну атмосферу для відпочинку і отримати найнесподіваніші враження! Місце, куди хочеться повертатися за новими емоціями і враженнями. А вони у нас ніколи не закінчуються.......

Піратська вечірка

Шхуна #GrandAmerica запрошує усіх на свій борт! Цілу ніч розпиваємо ром та беремо сусідні столи на абордаж!!!

Saturday night fever
27.10.2018 22:00

Safin, George Avel, Dub-Ro.

Вечірка до Дня Гелловіну
28.10.2018 11:00

Гримерка, запрошує 28 жовтня на костюмовану вечірку з присмаком солодощів до Хеллоуїну! Батьки , діти, бабусі і дідусі на вас чекає: - аквагрим- страхітливі костюми- кенді бар- майстер-клас з розпису пряників ( привид, каспера, гарбуза)- цікаві конкурси- фотографіїВартість 200 грн. Бронювання місць за нижчевказаним номером телефону.

Halloween. Відьоомська ніч. Jagermeister
31.10.2018 21:00

1. Тематична вечірка.1.1 Прихід в костюмі, подарунок на барі.1.2 Основним напоєм на барі буде - Jagermeister1.3 Музика1.5 далі буде...Напої

Вегетаріанська вечірка
31.10.2018 20:00

Yogaifschool STS - вперше проводять тематичну освітньо-розважальну вечірку. Наша мета - зібрати разом якомога більшу кількість однодумців, та познайомити всіх бажаючих з вегетаріанським способом життя в позитивній неформальній обстановці.Вегетаріанський стиль життя стає все більш популярним. Українці відмовляються від м’яса, хутра, проводять марші на захист тварин, в містах з’являються нові вегетаріанські кафе, а в Мережі не замовкають суперечки про користь і шкоду такої дієти.Тож ми вирішили організовували подію для того, аби люди, які знайомі з терміном “вегетаріанство”, але ще не практикують цього, могли особисто познайомитись з людьми, які вже мають досвід. Тому що дуже часто вегетаріанство має різнобоке ставлення і трактування, а ті люди які практикують вже декілька років, навіть десятиліть зараз можуть особисто розказати і про переваги, і про недоліки такого харчування.Також на вас чекають запальна танці, пісні під гітару, цікаві ігри та конкурси, і звісно вегетаріанські смаколики)Окремо буде організована розважальна програма для дітей - тож беріть із собою малечу)Спікери:Andrey Kuznetsov - власник Yogaifschool STS та співзасновник Carpathian Yoga Fest, Marino Yoga Fest 2019, вегетаріанець з 2012 року, має майже річний "стаж" сироїдіння, займається йогою, воркаутом, моржуванням, періодично практикує тижневі голодування, полюбляє це робити з однодумцями на о.Корфу, Греція.Nata Meta - Модельєр. Мама двох дітей : Ясна (4роки), Лев (10 місяців). Досвід вегетаріанства сім'ї понад 4 роки, веганства - майже рік.Іванка Шкварок (Ivanka Shkvarok) - музикант, засновниця косметично-оздоровчої платформи Миделко. 26 років. Досвід 3 роки свідомого вегетаріанства, веган, досвід - до року. Ведучий вечірки - Тарас Василюк.Вечірка костюмована, все ж таки Halloween)Вартість для дорослих: 450 грн. до 22.10.2018500 грн - до 29.10.18в день події - 550 грн.Вартість для дітей: 200 грн. до 22.10.2018250 грн - до 29.10.18в день події - 300 грн.Для учнів Yoga IF School STS вартість: для дорослих - 400 грн., для дітей - 150 грн.Кількість місць обмежена.Реєстрація за посиланням

Halloween panorama b pab

Dj set by Pablo. Конкурсна програма Тараса Василюка.    Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Halloween party
31.10.2018 22:00

Гості вечора: Мисливці за привидами. Моторошна подорож в Ніч всіх Святих.  Ця ніч буде найстрашнішою. Конкурс на найкращий костюм. Пригощаємо безкоштовно на барі. В тематичних костюмах вхід безкоштовно. Жахи від шоу балет BEST ENTERTAIMMENT TEAM. Go Go Lady. Зустрічають на вході відьми!Довідка та резерв за телефонами нижче.

HelloWine

HelloWine - черговий івент від "Corassini" для тих, хто в найтемнішу ніч року не проти віддати належне одній із найдавніших та наймістичніших дат.Ми готуємо дещо особливе:- Вечір буде наповнений глибокими "Dub House" мотивами у поєднанні із "Breakbeat" від локальних ді-джеїв - Khomiak & Daniv b2b.- Visual-проекція, яка супроводжуватиме музику від наших DJ's;- Декор залу (creative minimal).Смачне вино, лімітована музика, visual-проекція та звичайно ж незабутня атмосфера - одним словом команда "Corassini" зробить все можливе, щоб здивувати наших гостей та відкрити улюблений ресторан, як плейс для сучасної арт-рекреації та культурного наповнення.Бронювання ідеального вечора за номером нижче. 

Halloween Party
02.11.2018 19:00

На вас чекають:- dj, ведучий та конкурси з п‘янкими подарунками ;- пунш у великому гарбузі;- тематичне оформлення закладу та перевтілення персоналу;- фотограф Проведемо наймоторошнішу ніч у році разом? Dress-code: чорний, готика, на ваш креативний розсуд, за найцікавіші образи-компліменти від закладу;Вхід безкоштовний. Бронювання столика за телефоном нижче. 

Вечірка "Happy Halloween"

Запальна вечірка для дітей та батьків, яку організовує Клуб "Мами Прикарпаття" "Happy Halloween" відбудеться у Панорама Плаза 4 листопада (неділя) вхід о 16:00 початок о 17:00Обов"язковий тематичний дрес-код! Готуйте костюми!Вартість квитка - 350 грн

Благодійна вечірка "Speed Dating"

У Вас є можливість класно провести свій час з SpeedDatingIF - піти на 11 експрес-побачень за 1 годину! Саме тут люди реальні, без фотошопу, фільтрів та іміджів, які відриті до спілкування і стосунків. Формат заходу, speed dating, проходить за вічною і ідеальною схемою Якова Дево, якій вже 20 років! Ви отримуєте шикарну можливість познайомитись з декількома особами протилежної статі!  Чоловіки і жінки зустрічаються у затишному місці (старанно підготованому для Вас нашою командою) і тут розпочинається найцікавіше! В Вас є 5 хвилин на бліц-побачення, за цей час Ви зможете порозмовляти, справити враження одне на одного та оцінити спілкування в анкеті уподобань. На основі балів з Ваших анкет , ми складаємо пари і на наступний день присилаємо Вам номер телефону людини з якою у Вас співпала симпатія. Будьте впевнені, в цій легкій, невимушеній та веселій атмосфері ви обов’язково відчуватимете себе щасливою людиною! Ну так що, ризикнете? Ціна входу: 150 грн. Вік: 21-30

Музичні виступи

Музичний виступ Андрія Гудзика

Саксофон наділений від природи особливим багатством виразних можливостей, гнучким вібруючим тоном, соковитістю, глибиною і виразністю звучання.   Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Гурт "Смерічка"

Андрій Чепіль зібрав старих друзів та цієї неділі призентує в #GrandAmerica новий гурт! Не пропусти дебют,а може й ні!

Виступ гурту "Ocean Music"

Концерт інструментального квартету (саксофон, клавіші, гітара, кахон) з улюбленими хітами. Розважатимуть Дід Кімпель і Тарас Василюк.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Виступ гурту "Monopolia"

Авторський драйвовий матеріал в міксі із кавер-версіями святових хітів. Конкурсна програма Тараса Василюка.   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Max Vatutin

Ану ж бо, Франкфурт-на-Бистрицях, ахтунґ! Репост, всьо гет, і самі тоже приходіт! Вхід вільний. Бронювання за номером нижче. 

Ігри

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Тренінг "Колесо балансу"
21.10.2018 12:00

"Колесо балансу": адаптація до серйозних змін в житті, покращення стосунків, робота над самооцінкою. З досвіду скажу, що більше задоволені життям не ті, у кого багато радісних подій, а ті, що здатні констатувати реальність більш широко, "здобувати" уроки з того, що переживають. Наприклад, неуспіх - це спосіб рухатися вперед; образа близької людини - це шанс переглянути свою поведінку; звільнення від важких стосунків - підвищення цінності свого життя і свободи; пережитий страх- можливість гостро відчути Радість життя; провал - перевірка бажань на істинність.Приходьте самі та запрошуйте Друзів!Тренінг проводять: Собко Олександра - сімейний психотерапевт, терапевт по роботі з психологічною травмою. Досвід роботи в області психотерапії з 2001 року.Андрійчук Лідія - практичний психолог в напрямку танце- рухової психотерапії та терапії творчим самовираженням. Досвід роботи в області психологічного тренінгу з 2005 року.Попередній запис є обов'язковим! Пишіть в приват за посиланням нижче. 

ГлуздоГерць Halloween

Страшні речі кояться на свято всіх святих. 25-го жовтня на тематичному квізі ГлуздоГерць Halloween Ви зможете в цьому переконатися. Жахіття та страх розпочнутьсяв Plaza NC. Тому запасайтеся пляшками свяченої води, збирайте команду сміливців та відповідайте на питання, які Ви боялися собі поставити. Наявність костюмів вітається. Вартість: 75 грн з учасника, для студентів УКД - 50 грн. Попередня реєстрація обов'язкова.

Фестивалі, ярмарки

Фестиваль прокрастинації
01.11.2018 09:00

Кожному з нас приходилось відкладати на потім важливі справи, максимально затягуючи їх виконання, займаючись замість них чим завгодно. Не в силах пояснити собі, чому ми так поступаємо, після цього нас мучає почуття провини через зірвані срокиі те, що когось знову підвели.Римський філософ Сенека попереджав: «Поки ми відкладаєм життя, воно проходить». В цій цитаті названа головна причина, по якій необхідно боротися с прокрастинацією.Так давайте зробимо це разом! Разом ми зможемо подалати прокрастинацію і ефективно реалізуємо наш життєвий потенціал!

Мистецькі заходи

Андрій Бондар презентує книжку "Церебро"

23 жовтня, в громадському ресторані Urban Space 100, український письменник Андрій Бондар (Andrij Bondar) презентує свою нову прозову збірку «Церебро». Розповість, які таємниці ховаються за назвами книг автора, до якого жанру можна допасувати історії із нової книжки і де проходить межа у збірці між реальним та магічним.Модеруватиме подію Роман Малиновський (Roman Malynovsky) - автор, головний редактор видавництва “Вавилонська бібліотека”. Cпівзасновник літературного альманаху “Паперова зозуля”, куратор літературних проектів.Андрій Бондар – український поет, публіцист, перекладач. Лауреат премії видавництва «Смолоскип» (1997), учасник пан-європейського проекту Literaturexpress Europe (2000), стипендіат Міністра культури Республіки Польща (стипендія Gaude Polonia, 2003), стипендіат програми Homines Urbani (Краків, 2004), учасник фестивалю Poetry International (Роттердам, 2005). Автор прозових книг «Морквяний лід», «І тим, що в гробах» та інших.Вхід вільний.

Андрухович-Бойченко-Друль: презентація книги "Ворохтаріум"

Юрій Андрухович, Олександр Бойченко і Орест Друль презентують свою нову книгу – «Ворохтаріум: Літературний тріалог з діалогом і монологами». «Ворохтаріум» — це неквапливі розмови трьох давніх друзів. Розмови настільки відверті та влучні, що хочеться сидіти поряд, слухати і долучатися — коментарем, посмішкою, мовчазним розумінням. Бо цю бесіду ведуть Юрій Андрухович, Олександр Бойченко та їх модерує Орест Друль. Про народження книжок, про критиків і літературні премії, про навчання літературному ремеслу. Про ритм і чуття мови, про добрий текст, про поезію та прозу. Про російську літературу і про переклад Біблії. Про життя — своє і чуже. Підслухати ці бесіди — значить глибше пірнути у творчість митців, зазирнути у внутрішню кухню літературного процесу і, можливо, стати його учасником. Хай і дистанційно.Книжка вийшла у вересні у видавництві «Pabulum». На презентації можна буде придбати книжку за видавничою ціною. Презентація організована за підтримки Агенції INSHI / ІНШІ в просторах MetaLab та PromBar на ревіталізованих площах проекту Promprylad.Renovation.

Літературна зустріч пам'яті Степана Пушика
24.10.2018 13:30
Читальний зал імені Богдана Гаврилишина

Черговий захід Literary Platform присвячений вшануванню пам'яті поета та фольклориста Степана Григоровича Пушика. Приходьте, щоб послухати спогади про генія української літератури та познайомитись зі світом та мотивами його творчості.

Postman. Презентація "Everything is New"

Є хороша традиція: восени Postman (Костянтин Почтар) повертається у Івано-Франківськ, в Urban Space 100, і презентує тут свою нову музику: або ж сольного проекту, або ж групою 5 Vymir. 24 жовтня запрошуємо вас на презентацію першого повноформатного альбому “Everything is New” українського сінгер-сонграйтера Postman. Вхід на концерт вільний. “Everything is New” складається з 8 пісень англійською, українською і норвезькою мовами, серед яких дует з солісткою відомої норвезької тріп-хоп групи Flunk Аньою Оуен Вістер. Kostiantyn Pochtar сам зіграв на всіх інструментах і оформив обкладинку альбому, використавши свої малюнки з дитячого садка. Запис проходив у червні в київській Cтудия Lipkyzvukozapys під керівництвом Вадіка Лазарєва (Vadyk Lazariev), колеги Костянтина по групі 5 Vymir, який також зіграв у пісні “Holy War” на українському народному інструменті колісній лірі.Postman - український музикант, мультиінструменталіст, композитор і автор текстів. Автор і виконавець пісні “Київські Вулиці”. У доробку музиканта 3 ЕР, 1 повноформатний альбом і більше, ніж 80 концертів у 7 країнах Європи. Postman виконує пісні англійською і українською мовами.

Презентація книжки Артема Чапая «The Ukraine»
28.10.2018 18:00

Книгарня «Є» і «Видавництво 21» запрошують на презентацію книжки Артема Чапая «The Ukraine». Модератор – Богдан Кирста.Над текстами, що увійшли до книги, Артем Чапай працював близько восьми років. «Загалом же «The Ukraine», – каже автор, – описує понад десять років сучасної України, або ж the України початку двадцять першого століття». У книзі поєдналися реальний факт і художній вимисел. Різні території, різні за віком, способом існування персонажі з їхніми історіями, ситуаціями, епізодами, моментами, позитивне, не дуже, негативне, прекрасне і потворне (зокрема і в їхній відносності) – усе це елементи колажу, що передає цілісний образ України – такої, як вона є, у найбільш характерних, разючих проявах. За словами Артема Чапая, «The Ukraine» – такий собі український Dasein, який особливо добре поєднується з досвідом подорожнього.Артем Чапай – український письменник, перекладач, репортер, мандрівник, член Українського Центру Міжнародного ПЕН-клубу. Освіта: НУ «Києво-Могилянська академія». Автор тревелогів, книжки воєнних репортажів (у співавторстві), романів «Червона зона» і «Понаїхали», книжки «Тато в декреті». Номінант і лауреат літературних та журналістських нагород.

Роксолана Сьома презентує "Світи суміжні"
31.10.2018 18:30

Книгарня "Є". Івано-Франківськ та Видавництво Легенда запрошують на презентацію роману Роксолани Сьоми «Світи суміжні», що відбудеться 31 жовтня за участю авторки.  Модераторка – Марія ТкачівськаКазимира, практичний психолог, часто переїздить із міста до міста через специфіку роботи чоловіка. З паранормальними явищами вона подеколи стикалася й мешкаючи за попередніми адресами. Одначе там не ставалося чогось небезпечного. І лише переселення до галицького містечка Ж., куди Михайла направляють відроджувати алебастрові промисли, замалим не обертається для них загибеллю доньки. Іноді доводиться заплатити велику ціну, аби зрозуміти, що минуле й сучасність мають куди більше спільних таємниць, аніж бачиться на перший погляд.Письменник Тарас Прохасько (Тарас Прохасько/Taras Prochaśko) про цю книжку: «Зацікавлені містикою і парапсихологією можуть прочитати «Світи суміжні» як вишукану жанрову історію. Любителі старожитностей — як граціозне дослідження минулого. Але справжнім відкриттям Роксолани Сьоми є припущення, що на наших землях усе таємниче походить із минулого настільки, наскільки містичною є наша історія. І часи тут є такими самими суміжними, як світи».Роксолана Сьома – письменниця, журналістка, редакторка. Авторка романів «Вакації у Танґермюнде» (2012) та «Голова» (2016). Лауреатка літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (2010), Всеукраїнської літературної премії імені Олександри Кравченко (Девіль) (2013), премії «Дебют року-2012» від книжкового порталу «Друг читача». Мешкає в Києві.Вхід вільний.

Презентація книжки "Зграя" Анастасії Нікуліної
06.11.2018 18:30

Презентація книжки "Зграя" Анастасії Нікуліної. Екстримальний роман-виклик від авторки "Сіль для моря, або Білий кит"Львівська спека плавить асфальт. Їм — майже вісімнадцять, і в кожного є що приховувати.П’ятеро хлопців щодня кидають виклик міським висоткам і самим собі. Паркур — це стиль життя, челендж — постійно робити неможливе. Адже, коли ти трейсер, меж не існує: є лише перешкоди.Загадкова незнайомка Таша — новий друг чи ще одне випробування? Чи зможуть вони протистояти небезпеці й подолати власні страхи? Без команди їм буде важко, але разом вони завжди сильніші, разом вони — «Зграя».Вхід вільний

Виставка Ореста Костіва "EGO"

Орест Костів народився в 1971 році в місті Радзивилів. Творчо почав працювати з 1989 р. Закінчив Прикарпатський Національний Університет ім. В.Стефаника. Кафедра дизайну, диплом магістра. Член Національної Спілки художників України. Картини Ореста Костіва знаходяться в Національному Музеї у Львові, в галереях та приватних колекціях в Україні, Австрії, Польщі, Німеччині, Великобританії, Швеції, Єгипті, США і в Канаді.

Фотопроект "Вибух Емоцій"

Прийняти участь в фотопроекті від Першого жіночого клубу "Новація". Це чудова нагода попрацювати над своїм самовираженням, поексперементувати, побути серйозною, грайливою, веселою, самовпевненою, інфантильною, чуттєвою... Головне різною! У вартість входить: Професійний макіяж. Укладка волосся. Фотосесія з професійним фотографом в одній з найкращих фотостудій міста. ? Ви отримаєте портретні фото в електронному варіанті. Ваша друкована фоторобота у вигляді колажу різних емоцій буде представлена на виставці в фортечній галереї "Бастіон"  Після закінчення виставки Ви отримаєте Вашу фотороботу, яка чудово доповнить Ваш інтер’єр. Відкриття виставки відбудеться за келихом шампанського. І ще ми готуємо подарунок для учасниць фотопроекту: тренінг з EQ емоційного інтелекту. Вартість: 2000 грн. Реєстрація за телефоном.

Походи, екскурсії

Похід на хребет Кукул

Кукул (Кукуль) — гора в Українських Карпатах, на північ від масиву Чорногора[1][2]. Розташована в межах Надвірнянського району Івано-Франківської області та (частково) Рахівського району Закарпатської області.Висота гори 1539 м над рівнем моря. Західні та північно-східні схили гори дуже круті. Верхівка гори поросла смереками. Біля гори розташована однойменна полонина Кукуль, Закукул та Лабєска.На північ від гори розташоване смт Ворохта та село Вороненко, на північний захід — село Лазещина та смт Ясіня. На південному заході від гори бере початок річка Форещанка, ліва притока Пруту.

Екскурсія "Підземна печера Вертеба; с. Монастирок (печерний храм); монастир у с. Хрещатик; краєвид на Дністер і Заліщики"

Додатково оплачуються вхідні квитки у замки, формеці, музеї, заповідники, термальні басейни, дегустаційні зали. Дітям до 12 років включно надається знижка 20% від вартості квитка.Вартість - 360 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Похід на Сокільський хребет

В програмі туру: сходження на Сокільський хребет (940 м н р м); Сокільська скеля; водоспад Сикавка; У вартість туру входить: проїзд автобусом, супровід екскурсовода, страхування. У вартість туру не входить: харчування. Обов'язково мати з собою: воду, дощовик, сух. пайок (обід), зручне взуття, змінний одяг (можна лишити в автобусі).Варість - 350 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Екскурсія ""Дельфінарій "Оскар" та зоопарк "Лімпопо""

Вартість - 650 грн. Вхідні квитки включено у вартсіть, для дітей - 540 грн. Деталі та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Похід "Пішконя, Колочава, Синевир"

День 1. ст. Воловець – Міжгір'я – оз. Озерце.День 2. Хребет Пішконя та найвища точка – г. Негровець (1707 м).День 3. Музеї Колочави – оз. Синевир – реабілітаційний центр ведмедів – Воловець.Вартість походу – 1150 грн.У вартість включено: послуги провідника в горах, харчування (сніданки та вечері готуємо на вогні, обід – перекус),  групове спорядження (казани, тент і т.д.), групова аптечка.Додаткові витрати: трансфери (1,3-ого дня), вхідні квитки та екскурсії в туристичних об'єктах.

Екскурсія "Цікавинки Закарпаття: страусина ферма, оленяча ферма, карпатська сироварня. Термальні басейни с. Велятино"

Страусина ферма. Понад сотня пернатих птахів перекочували з Намібії у 2002 році та й донині живуть на Закарпатті, на околиці міста Хуст. Природні умови краю виявилися цілком придатними для життя страусів, а самі вони зовсім невибагливі у їжі – споживають майже все – та не потребують особливого догляду. Проте користі з них чимало. Власник ферми Василь Перец називає вирощування птахів безвідходним виробництвом. Використовують з страуса абсолютно все. Дієтичне м'ясо коштує дорого - 20 доларів за 1 кг, має смак яловичини, та не містить холестерину. Та найвигідніше продавати яйця – вага яких до 2 кг, а вартість – понад сто гривень. З яєць в ресторанах роблять смачні млинці та омлети, а шкарлупу використовують для писанок. З одного птаха отримується до 2 кілограмів пір'я, з яких роблять пишні та дорогі боа для модниць. Дзьоб і нігті використовують для виробництва прикрас, а жир - у косметології. Страусина шкіра – теж цінний продукт, вартість її така ж, як і крокодилячої. З пташиних вій виходять дорогі пензлі для розпису маслом і пастель. Іще одним із найвідоміших туристичних об’єктів Закарпаття є єдина в Україні Ферма плямистих оленів у селі Іза, недалеко від Хуста. Численні українські туристи та гості із-за кордону приїжджають сюди аби помилуватися струнконогими красенями. Рідкісні олені з’явились на фермі ще у радянські часи – 1987 року. Гелікоптером їх доправили сюди аж із Калінінградської області. Основна мета вирощування цих тварин – пантокрин –лікарська речовина, добута із рогів. Її застосовують при перевтомі, неврастенії, неврозах, слабкому серцевому м'язі, гіпотонії, для підвищення працездатності. У той час справа була надзвичайно прибутковою та давала великі гроші. Та в незалежній Україні сировина значно подешевшала – і оленячу ферму зробили туристичним об’єктом.Селиська сироварня – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища та Європейським кооперативом Лонго Май. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік від відомого Поля нарцисів у Карпатах. Корови годують виключно натуральними кормами. З метою виготовлення якісного сиру, кількість його обмежена. Молоко кожного постачальника щодня контролюється. Селиський сир –біологічно чистий продукт. «Селиська сироварня» виготовляє три сорти сиру: «Селиський», «Хуст», «Нарцис Карпат» Сир "Селиський" відноситься до різновиду напівтвердих сирів.Історія "Теплих вод" налічує уже понад 2 десятиліття, ще в 1990 році коштами колгоспу, на базі термального джерела під горою Олексинець,  збудовано (профілакторій) туристичний комплекс "Теплі води".  Який відразу почав користуватися неабиякою популярністю серед місцевого населення. Лікувальні властивості джерела були настільки вражаючими, що сюди починають з'їжджатися люди не тільки з району та області а й з усієї України та навіть із закордону.Найперше, чим термальні води Велятина ,  привертають увагу - це  підвищеним вмістом брому та йоду   (бром  має сильно заспокійливі властивості на людське тіло). Воду отримують зі свердловини, глибиною близько  кілометра, при температурі  від +40 до +60 градусів за Цельсієм. Перед безпосереднім використанням у процедурах її охолоджують до прийнятної, для людського тіла, температури (30-38 градусів цельсія).Вартість - 510 грн. Деталі та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Озеро Синевір та долина крокусів"

Озеро Синевір. На території Закарпаття розташоване 32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України, яке утворилося 10 тисяч років тому. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Насправді ж Синевирське озеро утворилося у післяльодовиковий період, близько 10 тисяч років тому внаслідок перекриття річкової долини зсувами. Середня площа водного плеса становить 4-5 га, глибина озера – в середньому 8-10 м. Проте, місцями найбільші глибини Синевиру сягають 19-22 м. Це навіть більше, аніж в Азовському морі, найглибше місце якого – 14 м.   Варто відмітити, що о. Синевір входить до 7 природних чудес України! Долина крокусів у колочавському музеї Старе Село.Колочавський музей - скасен «Старе село» щороку потопає в фіолетових квітах. Кожної весни тут спостерігається унікальне природне явище - масово зацвітає рідкісна рослина – Шафран Гейфелів. Зазвичай перші квіти з’являються з 20 березня і масово цвітуть десь до 25 квітня.Шафран (Крокус) Гейфеля (Crocus heuffelianus Herb) — зникаюча декоративна ранньовесняна рослина. У народі їх називають брандушками, маслянками або серенками.Зазвичай, на території музею «Старе село», у березні з’являються великі квітки фіолетового Шафрану Гейфелевого, з темними плямами на кінці пелюсток. Жовтогарячі пиляки і приймочки надзвичайно прикрашають квітку, яка розкривається тільки на сонці. Стебло дуже вкорочене, тому здається, що листки і квітки виходять безпосередньо з бульбоцибулини. Комах рослина приваблює не тільки солодким нектаром і яскравим забарвленням, а й ніжним ароматом. Квітки легко самозапилюються, це гарантує утворення плодів і під час несприятливих для появи комах погодних умов навесні.Росте в лісах, на степових схилах і гірських луках Карпат. Бульбоцибулина Шафрану щорічно відновлюється – вона виростає на верхівці старої.Шафран Гейфеля називають квіткою Місяця. Річ у тім, що період вегетації рослини залежить від фаз нічного небесного світила. Чим більше місячних днів, тим швидше розвивається рослина.Наукова назва «Крокус» пов'язана з древньою грецькою міфологією. Греки вважали рослину символом щастя, квіткою Аврори - міфічної богині ранкової зорі.Крім того, Крокус – своєрідний індикатор родючості ґрунту.Особливо тяжко доводиться Шафрану неподалік від міст. Старанні збирачі не просто зривають квіти, а виривають рослини разом з бульбоцибулиною, щоб довше не в'янули.Шафран Гейфелів перебуває на межі зникнення. Його занесено до Червоної книги України. У Колочаві квітка знаходиться під пильним наглядом і бережно охороняється. Додатково оплачуються: вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, харчування, особисті витрати. Деталі та запис за телефонами.

Екскурсія "Казкова Тернопільщина: Язлівець, печера "Кришталева", Джуринський водоспад"

Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить "Кришталеву" найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів. Довжина – 23 км. Середня ширина ходів – 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °С).Монастир в Язловці заснувала Марцеліна Даровська з Котовичів, яка належала до багатої шляхетської сім’ї. Вона народилась на Україні, набувала освіту в Одесі. Але після одруження родинне щастя було не довгим – помер син, а трохи пізніше й чоловік. Й щоб не замкнутися в собі, Марцеліна почала займатися громадсько-освітньою діяльністю, організувала сільське самоуправління. Вона вирушила до Риму, де заснувала громаду сестер непорочного зачаття пречистої діви Марії. Марцеліна прибула у вересні 1862 року в с. Язловець й створила перший дім непорочниць та навчально-виховний заклад для дівчат, який згодом став осередком культури і поглибленої релігійності.Джуринський водоспад: висота водоспаду - 16 метрів. Знаходиться він на річці Джурин у Залещицькому районі Тернопільської області України. Водоспад був створений штучно. Русло річки Джурин було змінено близько 100 років тому. Недалеко від водоспаду залишився мурований міст через старе русло.Вартість - 370 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Місця сили: Терношорська Лада та похід до Писаного Каменю

Терношорська Лада — це унікальний скельний комплекс, український Стоунхендж, що розмістився на південному схилі гори Терношора (989,9 м. над рівнем моря), на межі двох високогірних сіл — Снідавка і Яворів, Косівського району, Івано-Франківської області. Входить до складу Регіонального ландшафтного парку «Гуцульщина».Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Карпатський К-2 (Кострича+Кукул)

Хоч і наш "К-2" на 7000 м нижче гімалайського, панорамні краєвиди Чорногори захоплять вас своєю дивовижною красою з хребтів Кострича та Кукулу, адже звідси проглядаються всі двохтисячники України: від Піп Івана і до Петросу. Маршрут: м. Івано-Франківськ - Кривопільський перевал - г. Кострича (1544) - пол. Веснарка - с.Завоєля - пол. Закукул - г. Кукул (1539) - пол. Кукул - пол. Лабєска - м. Ворохта - м. Івано-ФранківськВартість - 1300 UAHТривалість: 3 дні   У вартість включено:- триразове харчування на маршруті (сніданок та вечерю готуємо на вогні, обід – бутербродний перекус + шоколад, горіхи і т.п.); - вхід у заповідник;- послуги гіда (інструктора) протягом всього маршруту; - оренда казанків, газовий пальник, кухонне спорядження; - групова аптечка. У вартість не включено:- проїзд з Івано-Франківська до початку маршруту та назад (орієнтовно 300-400 грн, в залежності від кількості людей в групі). Для зручності наймаємо транспорт місцевих перевізників, який довозить нас до початку маршруту; - особисті витрати (сувеніри і т.п.)

Похід "Каппадокія"

День 1. Гереме – Гюверджинлик – Учхісар – Долина Любові.День 2. Долина Пашабаг – Чавушін – Рожева та Червона долини.День 3. Дерінкую – Каньйон Іхлара – Селіме.День 4. Додому. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Гереме. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості. Вартість 70 $У вартість входить: послуги інструктора-провідника; групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.); групова аптечка. У вартість не входить: авіапереліт (економний варіант Pegasus). Якщо у Вас виникають проблеми з купівлею квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо. медична страхівка; трансфери; харчування; проживання в хостелі чи кемпінгу; вхідні квитки в туристичні об'єкти та заповідники. Додаткові витрати на маршруті орієнтовно становлять 100 $ (трансфери, ночівлі в хостелі, харчування, вхідні квитки).

Туристична мандрівка "Королівська архітектура Європи"

Туристична мандрівка для Університету Короля Данила «Королівська архітектура Європи» (від туристичної компанії «Геліос-тур») 8-12 листопада 2018 року. Заявки приймаються до 30 жовтня 2018 року.День 1 (четвер). 05 год. – виїзд з Університету Короля Данила. 15-17 год. – прибуття у м. Краків. Поселення у готель. Екскурсія містом. Вільний час. День 2 (п’ятниця). 7 год. – сніданок. 8 год. – виїзд у м. Прага. 15-16 год. – прибуття у м. Прага. Поселення у готель. Екскурсія містом. Вільний час.День 3 (субота). 7 год. – сніданок. 8 год. – виїзд у м. Дрезден. 10 год. – прибуття у м. Дрезден. Екскурсія містом. Вільний час 17 год. – виїзд у м. Вроцлав. Поселення у готель. Вільний час. День 4. (неділя). 8 год. – сніданок. 9 год. – екскурсія містом. Вільний час. 19 год. – виїзд до Івано-Франківська. День 5 (понеділок). 10-12 год. – прибуття у м. Івано-Франківськ. Деталі та запис за телефоном нижче. 

Закарпатське Божоле 2018

Душа Закарпаття в одній подорожі: історія, старовинні замки, гарячі термали, ну і... що то за листопад, та й без фестивалю вина! Пора поповнити запаси! Не даремно ж закарпатські винороби вирощували ягоди та виноград цього року! Молоде вино кличе нас!   Вартість: 695 грн.

На Канари з рюкзаком: вулкан Тейде на Тенерифе

День 1. Санта Крус де Тенерифе.День 2. Гірський масив Анага.День 3. До океану.День 4. Національний парк Тейде.День 5. Каньйон р. Баранко.День 6. "Місячні пейзажі".День 7. Скали де Гарсія.День 8. Гірський притулок Альтавіста (3260 м).День 9. На вершині вулкану Тейде (3718 м).День 10. Чорний ландшафт.День 11. Ущелина Маска.День 12. Санта Крус – відправлення додому.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Санта Крусі. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо. Вартість 190 євро. У вартість входить: трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора; групове спорядження; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери; ночівлі в хостелах; харчування в хостелах, ресторанах і кафе; вхідні квитки.​ Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 250 євро. 

Новорічні пригоди 2019 на Закарпатті

В програмі: мальовничі панорами карпатських гір, мінеральні джерела, око Карпат – озеро Синевир, справжні бурі ведмеді, унікальне село-музей Колочава, гірська форель, лижі, санки, водоспад Шипіт, купання в справжніх закарпатських “пекельних” чанах, веселощі, сміх та новорічні жарти, – звичайно, все це запам’ятається надовго!   Вартість подорожі – 3175 грн (за умови реєстрації до 10.11.18), 3375 грн (реєстрація після 10.11.18).   У вартість включено: транспортне обслуговування під час екскурсій, організаційно-екскурсійне обслуговування, проживання в котеджі 5 днів/4 ночі, харчування (сніданки, вечері), пам'ятний сувенір, фотозвіт.Додаткові витрати: харчування (обіди), вхідні квитки, купання в чанах, трансфери зі станції Воловець до Міжгір'я і назад, прокат лиж, абонементи на катання.

Новий рік в серці Гуцульщини

ЯК зустріти Новий Рік 2019 незабутньо?! Та так, щоб зарядитись позитивом на 365 днів наперед!? А ще спитаєте де? І ще з ким? У програмі справжня зимова казка: відвідини хатинки Святого Миколая, похід до Писаного каменю, гуцульські засніжені краєвиди, автентичні музеї, катання на лижах, санках! Гайда з нами зустрічати Новий Рік в самісінькому серці Гуцульщини – Верховині!

Новий Рік в Стамбулі 2019!

Не знаєте куди податись зустрічати Новий рік 2019? В Європу чи Азію? Розвіємо сумніви в Стамбулі! Адже, величне місто розкинуло свої володіння на межі двох континетів! Вартість: 160 євро (проживання на базі сніданків, екскурсії). Додатково оплачується: квитки на літак, вхідні квитки, трансфери з аеропорта, особисті витрати).

Різдво в Українській Швейцарії

Зустрічай та святкуй Різдво 2018 в Карпатах! Обирай унікальну програму за оптимальною ціною! Мальовничі краєвиди української Швейцарії, велич наскельної фортеці Тустань, "пекельні" чани, спортивна рибалка, гонорові зубри, святкова атмосфера, катання на лижах і санках, релакс і СПА... Чого тільки душа бажає!   Ціна - від 2175 грн. 

Кіпр: похід на острові Грецьких богів

Місце, де з піни морської народилася прекрасна Афродіта. Кіпр — третій по величині острів Середземномор’я, де поєднуються чудові пляжі та бухти, блакитне небо та палюче сонце, вино та соковиті фрукти. Божественний, найтепліший середземноморський острів приваблює всіх, і особливо осіб прекрасної статі. Адже кожна жінка мріє хоч раз в житті опинитися на місці Афродіти. Кіпр зберігає таємниці одразу кількох епох. Тут античні руїни стоять поряд з римськими мозаїками, візантійські монастирі підносяться до небес неподалік готичних соборів. Ще якихось сорок років тому острів був притулком рибалок, тихим місцем з незайманою природою.   Вартість - 125 євро.

Everest Base Camp-2019 Nepal

Найвідоміший трек у світі; мекка альпінізму; місце, де потрібно побувати хоча б раз в житті.Стежка, якою пройшли всі найвідоміші альпіністи: все це про Трек до базового табору Евересту!Неймовірні 15 днів, які дозволять поглянути на життя з іншого ракурсу та перевернуть вашу свідомість. Налаштуйтесь до підйому, який пам’ятатимете усе життя! Маршрут: Катманду - Лукла (2860) - Пхакдінг (2600) - Намче-Базар (3550) - Тенгбоче (3850) - Періче (4400) - Лобуче (4900) - Горак Шеп (5180) - Базовий табір Евересту (5360) - г. Кала Патхар (5643) - Дінгбоче (4400) - Намче Базар (3500) - Лукла (2880) - Катманду.Вартість: 650$Тривалість: 15 днівОрієнтовний кілометраж: 120 км

Похід "Фанські гори у всій красі"

День 1. Прибуття до місця старту.День 2. Кулікалонські озера.День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера.День 4. Мутні озера.День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м).День 6. Під перевал Чимтарга.День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м).День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м).День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м).День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло.День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове.День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара.День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент.День 14. Резервний день.Оплатити частину вартості походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Ташкенті. Але в зв'язку з особливостями законодавства Узбекстинe стосовно ввезення і вивезення готівки необхідна часткова або повна передоплата участі в поході.Вартість 330 $У вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструкторів; групове спорядження; групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд); рації та засоби навігації; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери – орієнтовно 100 доларів ; ночівлі та харчування в містах; прокат особистого спорядження (рюкзак, намет і тд); прокат спеціального спорядження (льодоруб, кішки, система страхування і тд); реєстрація при перетині кордону в Таджикістані – 35 доларів; екологічний збір за відвідування регіону – 20 доларів; прокат віслюків – 20-30 доларів. Додатково можна здійснити сходження на вершини:Енергія (5120 м). Категорія складності 2А – 200 доларів;Міралі (5106 м). Категорія складності 2А – 100 доларів;Чимтарга (5489 м). Категорія складності 2Б – 250  доларів.

Навчання та розвиток

Майстер-класи на вихідні біля "Арт на Мур"

12:30 - 14:00 - Заколки і сережки - малинки з фоамірану - 100 грн14:00 - 16:00 - Магніти на дерев'яному зрубі - 55 грн16:00 - 17:30 - Розпис на склі на осінню тематику - 90 грн

Базовий курс: перша домедична допомога

Ми навчимо Вас рятувати та підтримувати життя до приїзду медиків.Наші курси це не нудні лекції, а заняття за сучасними стандартами. З них більше 70% - це практика, що складається з допомоги при: кровотечах, ДТП, зупинці серця, інфарктах, інсультах, проблем з грудною кліткою, роботи з автоматичним дефібрилятором, епілепсії, удавленні, утопленню, виклику швидкої, опіках, обмороженнях, травмах та інших ситуаціях.Даний курс розраховано на людей без базової медичної освіти, а також для медиків які хочуть попрактикуватись на сучасному спорядженню по новим стандартам домедичної допомоги. Після курсу видаємо сертифікат. Тривалість: 1 день з 10:00 по 18:00 (на обід буде організована кава-брейк)Група до 18 чол.Вам потрібно бути в зручному одязі та мати з собою блокнот і ручку.Видамо шпаргалки з коротким змістом курсу.Собівартість курсу: 500 грн.Собівартість складається з: витратних матеріалів, амортизації обладнання, роздаткових матеріалів, кофі-брейку, виконання статутних обов'язків ГО, оренди приміщення, транспортних послуг, рекламних послуг, часу інструкторів, тощо.

Обруч з заячими вушками
21.10.2018 11:00

Збираєтесь на тематичну вечірку з нагоди Хеловіну? Шукаєте в магазинах оригінальні прикраси? Приходьте краще до нас і ми навчимо Вас, як власноруч зробити ексклюзивний обруч! З ним Вас точно помітять у будь-якому натовпі!У вартість входять матеріали, а обруч ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережі Записуйтесь за посиланням або телефонами нижче. Для кого: Діти віком від 7 років та дорослі Вартість: 160 грн.

Майстер-клас "Ловець снів"
21.10.2018 14:10

Ловець снів - індійський амулет, що пропускає лише хороші сни та затримує нічні жахи, котрі зникають на світанку. Кажуть, що зроблений власноруч амулет має особливу силу.На цьому майстер-класі ми будемо робити декоративний ловець снів в стилі Хеловіну з чорним пір'ям.У вартість входять матеріали, а ловець снів ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 200 грн.Записуйтесь за посиланням або телефонами нижче.

Солодкий майстер-клас
21.10.2018 16:00

Будемо разом готувати і смакувати шоколадно-керобовий бісквіт (випічка без яєць) з кремом та глазур'ю + цикорій з кокосовим молоком, зробленим власноруч. А також на вас чекає багато ідей і інформації щодо смачного вегетаріанського харчування.

Reading Club

Hi everyone! The reading club is back! On the next meeting (Sunday, October 21) we will be discussing a short story by Franz Kafka - A Hunger Artist. Привіт всім! Читальний клуб повертається! На наступній зустрічі (у неділю, 21 жовтня) ми будемо обговорювати розповідь Франца Кафки - A Hunger Artist.

Звуковий сеанс від Lab Sound Design
21.10.2018 12:00

Lab Sound Desing готується прийняти усіх, що люблять світ гармонії, позитивного існування і особливої музики! У це осінній день, ми понесемо Вас від метушні, шуму і зануримося у відчуття себе божественних, природних, справжніх, первозданних. Відчуємо своє тіло і наповнимося любов'ю. Звуковий сеанс- ця розслабляюча і тонізуюча звукова подорож, яка приводить нас в стан цілісності, добрості, заспокоєння, любові.Ви відправитеся у звукову подорож, де можна розслабитися і спостерігати, як автентичних звуки музичних інструментів приносять ефект повного розчинення в реальності, зупинку внутрішнього діалогу і розслаблення якнайглибше тіла і психіки. Заспокоєння процесу і поглиблення дихання, позбавлення від неспокійних думок.Сеанс звуку робить неймовірно сильний терапевтичний ефект, занурюючи тіло людини в стан акустичної депривации, відключаючи надмірний контроль розуму, включає підвищену працездатність аутоіммунної системи, дозволяючи організму самовосстанавливаться. Звуковий сеанс дасть можливість відчути світ по-новому. І в слова це не оформити - треба відчути... Свою участь в заході вже підтвердили 1/3 запланованих гостей! Поспішайте забронювати місця, оскільки кількість місць обмежена. Для гостей заходу команда організаторів підготувала захоплюючу музичну програму.

Javascript Boot Camp
22.10.2018 17:00

COAX Software розпочинає курс intensiveJavascript для тих, хто має: 1 рік досвіду розробки веб-сайтів intermediate рівень англійської базові знання HTML / CSS / JS досвід роботи з Linux / OSX Найуспішніші кандидати зможуть отримати пропозицію про роботу від нашої компанії!

Заняття "Пологи. Відновлення жінки в післяпологовому періоді"
22.10.2018 10:00

Про що буде на занятті: Як повернутися до колишнього стану? Адаптація жінки після пологів та основні правила у післяпологовому періоді. Гігієна та відновлення після пологів, щоб повернути тіло у норму. Секрети та медичні рекомендації по підбору білизни: бюстгалтери для годування та компресійні пояси для корекції талії. Післяпологова контрацепція. Статеві відносини після пологів. Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Відкрита лекція кореспондента AlJazeera - Хатема Кхандіра

Запрошуємо на відкриту лекцію кореспондента одного з найвідоміших телеканалів світу — AlJazeera — Хатема Кхандіра!Тема лекції — "Нафтогазова промисловість на Близькому Сході як важливий фактор впливу на геополітичні процеси в світі" Хатем Кхандір розгляне актуальні питання щодо впливу факторів нафти й газу на геополітику та геостратегію, простежить основні аспекти залежності світової економіки від нафтогазових ресурсів, розгляне економічні та цивілізаційні чинники, які впливають на розширення геополітичного масиву Близького Сходу, окреслить позиції основних геополітичних гравців — США та Китаю, щодо ситуації в регіоні, визначить як геополітичні зміни на Близькому Сході можуть позначитись на системі міжнародної безпеки та ін.Крім цікавої та пізнавальної інформації, ви отримаєте унікальну можливість поспілкуватись з кореспондентом всесвітньовідомого телеканалу — AlJazeera!Запрошуємо студентів, викладачів, працівників ЗМІ та всіх охочих!Для участі просимо зареєструватись, кількість місць обмежена

Напівпрофесійний експрес-курс з "Кондитерської майстерності"від Катерини Пєскової
22.10.2018 10:00

Що таке експрес–курс?-Це п’ять днів активної роботи з професійним кондитером Katerina Peskova , яка розповість вам про роботу кондитера, відкриє секрети, надбані досвідом та практикою, вдихне нові емоції та додасть натхнення в щоденну працю.  -Ви пропрацюєте всі десерти.  -Начитка теоретичної бази, без якої неможлива якісна робота.   Окрім практики, на вас чекать - пропрацьовки всіх виробів на курсі, велика теоретична база по інгредієнтах, температурах, хімії продуктів та взаємодії продуктів. Обговоримо з чого почати власну справу, який інвентар потрібен та все необхідне для початку роботи.   Після завершення кожен учасник отримає:- Особистий іменний фартух- Рецептурна книга- Знижка 10% на продовження навчанняВартість навчання: 7 500 грн.За умов попередньої реєстрації: 7200 грн.Кількість місць обмежена!Зареєструватись можна  он-лайн за нижчевказаним посиланням або за телефоном.

Інтенсив з риторики та комунікації by Stephiniv 30 набір
22.10.2018 18:00

Тридцятий, ювілейний, авторський, потужний, оновлений риторичний інтенсив! Спікер: Христина Стефінів (Christina Stephiniv) - радіоведуча, тренер з дикції/риторики, постановки голосу, журналістка, авторка унікального риторичного курсу "Не ділом, а словом" ( Понад 667 успішних тренінгів за рік!)Тренінг поділено на 2 блоки: 1) Ази ораторської майстерності та видобуття і постановка голосу (3 заняття-практикуми) 2) Самопрезентація, дебати та переговори: позиціонування, ефективність, прибуток, виграш та контракт ! (3 заняття-практикуми)На першій груповій зустрічі ви дізнаєтеся: • Як перетворити страх публічного виступу в ресурсну енергію? ✔ Про 9 помилкових психологічних портретів оратора ✔ Покроковий, дієвий алгоритм побудови промови ✔ Все про композицію та структуру публічного виступу ✔ Про те, як саме потрібно готуватися до публічного виступу: на чому наголосити, а чого слід уникати; ✔ Про основні моделі і фрази, які слід використовувати під час ораторського виступу.

Тренінг від Люби Чернікової "Творчий процес fashion колекцій"

Ви знайомі з Любов Чернікова? Дизайнерський одяг, кутюр, творчість та натхнення - все це про неї. Вона - засновниця та дизайнер бренду Chernikova, знаного в Україні та далеко за її межами. Вже понад 8 років Люба створює сучасний етно-одяг, є багаторазовим учасником Lviv Fashion Week / Львівський Тиждень Моди. Покази колекцій відбувались в: США, Канада, Угорщина, Австрія, Казахстан.Клієнтами бренду Chernikova стали мешканці України, США, Канади, Польщі, Австрії, Німеччини, Італії, Росії, Австралії, Тайвані, Англії, Ізраїлю, Індії, Казахстану. Хто, як не Люба зможе розповісти як створити колекцію від зародження ідеї до її втілення!   Кому може бути цікаво: тим, хто мріє стати дизайнером одягу та створити свою колекцію дизайнерам - початківцям шукачам творчого натхнення поціновувачам бренду Chernikova шанувальникам Люби Чернікової Будемо раді побачитися, познайомитися, з користю й цікавістю провести час в компанії творчих, цікавих та прогресивних.

Семінар "Секрети збільшення продаж в салонах студіях та клініках краси""
22.10.2018 10:30

Бізнес-тренер Владислав Вавілов - створення салону краси під ключ, фітнес консалтинг, спа консалтинг;Основні моменти на майстер-класі:-як збільшити продаж продукції;-мотивація для персоналу;-"фішки"для власників та керівників,менеджерів та адміністраторів об`єктів Бюті Індустрії.Реєстрація за попереднім авансом, вартість навчання 850 грн.

Контурна пластика філлерами від ЕМЕТ
23.10.2018 11:58

Програма:1. Прикладні аспекти нормальної анатомії обличчя: основні судинні та нервові пучки, жирові компартменти обличчя.2. Патанатомія старіння.3. Покрокова волюмінізація верхньої, середньої та нижньої третини обличчя з урахуванням віку і морфотипів старіння. Небезпечні зони.4. Фізіогноміка в косметології.5. Вибір препаратів лінійки Neuramis в залежності від зони корекції: голка або канюля, демонстрація методик.6. Поєднання методик в процесах управління обсягами обличчя (вазо-і ліпомодіфікація, контурна пластика, ботулінотерапія).

Зустріч книголюбів форуму Byblos

Дівчата, настала наша з вами найулюбленіша пора) Витягуємо наші тепленькі пледи, гарненько вмощуємось на дивані з книгою в одній руці і чашкою чаю або "осіннього супу" (він же глінтвейн) в іншій. Ну і одразу плануємо наступну зустріч, щоб нічого не пропустити!)

Гендерні ролі та гендерна рівність в Україні

Olesya Arkhipova, тренерка, фасилітаторка, активістка, останні кілька місяців їздила по Україні з тренінгами для локальних громад і назбирала купу цікавих висновків, статистики, стереотипів та прикладів щодо соціальних, біологічних, гендерних ролей чоловіка і жінки, тому ми запросили її провести цей невеличкий тренінг. Для чого? Поміж причин насильства є відчуття однієї з сторін конфлікту, що вона чимось краща чи правильніша за іншу, тобто виникає відчуття нерівності. Іншою причиною можуть бути стереотипи щодо гендерних, соціальних чи біологічних стереотипів - відчуття, що хтось щось "зобов'язаний" робити, і, якщо цього не робить, треба змусити. На цьому тренінгу ми й поговоримо про те, які уявлення щодо "зобов'язань" є в наших головах та головах інших людей. Участь - безкоштовна, за обов'язкової попередньої реєстрації (кількість місць обмежено) за посиланням нижче.Деталі за телефоном нижче.

Інформаційний день – тренінг "Горизонт 2020: поради щодо участі"

Програма розділена на Інформаційну(І) та практичну частину(ІІ). Інформаційна частина (І) включає наступні напрямки: Галина Лазько, НКП "Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри". Артур Воронич, НКП "Безпечна, чиста та ефективна енергетика". Іван Кульчицький, НКП "Інформаційні та комунікаційні технології". Любомир Никируй/Юрій Халавка, НКП "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва" Оксана Заремба, НКП "Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства" і "Майбутні і нові технології" Валентина Андрющенко, НКП "Європейська Рада з наукових досліджень" Таїсія Симочко, НКП "Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки" і "Здоров’я, демографічні зміни та добробут". Практична частина (ІІ) включає консультації, щодо оформлення пропозиції для партнерства та пошуку відповідного конкурсу.

Арт-терапія для дорослих: "Час з собою"
23.10.2018 18:30
вул. Лепкого, 38

Щовівторка о 18:30Тивалість 1 годВартість 100 грн. за заняття.Запис за телефоном нижче.Твій зовнішній світ є відображенням твого внутрішнього світу. Хочеш змін, твори себе.

Управлінські переговорні поєдинки за технологією В. Тарасова

Запрошуємо взяти участь в зустрічі у форматі управлінських переговорних поєдинків! Автор технології - Володимир Тарасов (Естонія), соціальний технолог, бізнес-тренер, автор і розробник ділових ігор і тренінгів, засновник «Таллінської школи менеджерів».Управлінські переговорні поєдинки мають в основі пошук рішення в конфліктній ситуації. Участь в допоможе побачити свої улюблені помилки та на практиці вдосконалити свої управлінські навички.   Внесок: 950 грн. за модуль, для двох і більше учасників від однієї компанії - 650 грн./уч. Обо'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Арт-терапія для дорослих: "Час з собою"
23.10.2018 18:30
вул. Лепкого, 38

Вартість100 грн. за заняття.Не ремонтуйте дітей, світ, коханих, просто будьте собою, набудьтеся з собою. Запис за телефоном нижче.

Лекція «Кар’єра в компанії чи власна справа: погляд HR»

В рамках старту 13-го конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA» Анна Шийчук - приватний психотерапевт сімейний психолог, співвласниця студії позашкільної освіти «Дрібнота», стипендіат «Завтра.UA» – прочитає інтерактивну лекцію «Кар’єра в компанії чи власна справа: погляд HR». Крім того, на події буде презентовано стипендіальну програму «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Студенти дізнаються про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд. Для участі у події просимо зареєструватися за посиланням:

Контурна пластика філлерамі. Краще з кращого
23.10.2018 11:00

Запрошуємо Вас на науково-практичний семінар: «Контурна пластика філлерами. Краще з кращого: покрокова ефективна волюмізація обличчя гіалуроновими філлерами Neuramis голкою і канюлею. Фокус на прикладні аспекти нормальної анатомії і патанатомії старіння ».Для кого?Косметологи, дерматологиТренер:Наталя Аліханіді (Natalya Alihanidi)Лікар-косметолог, лазерний фахівець, тренер-методист компанії Емет, тренер міжнародного класу EMET MedicineВ програмі:1. Прикладні аспекти нормальної анатомії обличчя: основні судинні та нервові пучки, жирові компартменти особи.2. Патанатомія старіння.3. Покрокова волюмінізація верхньої, середньої і нижньої третини обличчя з урахуванням віку і морфотипів старіння. Небезпечні зони4. Физиогноміка в косметології.5. Вибір препаратів лінійки Neuramis в залежності від зони корекції: голка або канюля, демонстрація методик6. Поєднання методик в процесах управління об'ємом обличчя (вазо-і ліпомодіфікація, контурна пластика, ботулінотерапія)

Група особистісного розвитку 12 кроків до гармонії

• Не отримуєте задоволення від життя ?• Часто хвилюєтеся з приводу того, що про вас думають інші ?• Відчуваєте складнощі при побудові стосунків або при спілкуванні з іншими?• Втомилися жити відовідно з очікуваннями інших?Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді для вас буде корисною участь в групі з особистісного розвитку "12 кроків до гармонії". Програма курсу:• Крок 1: В пошуках справжнього “Я”. Як припинити залежати від очікувань оточуючих та почати насолоджуватися життям?" - 18 вересня.• Крок 2: Точні координати, як визначити справжні цілі? - 25 вересня.• Крок 3: Кар’єра та діяльність. Як насолоджуватись своєю діяльністю? - 2 жовтня.• Крок 4: Психологія достатку. Як сформувати мислення благополуччя? - 9 жовтня.• Крок 5: Джерело енергії. Звідки черпати сили щоб рухатись далі? - 16 жовтня.• Крок 6: Встигнути все або як приручити час? - 23 жовтня.• Крок 7: Стійкість. Вміння справлятись із труднощами та стресом? - 30 жовтня.• Крок 8: Як сформувати нові звички і переписати сценарій свого життя? - 6 листопада.• Крок 9: Емоційний інтелект. Як зробити так, щоб емоції працювали на вас? - 13 листопада.• Крок 10: Лови момент. Як насолоджуватись життям тут і зараз? - 20 листопада.• Крок 11: Тіло та здоров'я. Як навчитись чути та розуміти себе? - 27 листопада.• Крок 12: Стосунки. Як побудувати міцні відносини? - 4 грудня.В результаті участі в програмі:1. Краще пізнаєте самих себе, розкриєте своє справжнє "Я".Виявите істинні цінності, бажання, переконання, установки і позбудитесь потреби відповідати очікуванням оточуючих.2. Станете на крок ближче до свого призначення.Розкриєте свої таланти, здібності, сильні сторони та переваги.3. Дізнаєтеся про те, як побудувати міцні відносини.Опануєте стратегії та навички, які допоможуть збудувати міцні та гармонійні стосунки з колегами, друзями, рідними, коханими та з собою.4. Розкриєте внутрішні джерела та ресури.Дізнаєтеся про способи відновлення енергії, джерела ресурсів та натхнення для досягнення бажаних цілей.5. Сформуєте корисні звички, які зроблять вас щасливішими.Зрозумієте принципи досягнення стійких змін та сформуєте звички, які допоможуть зробити життя більш організованим, встигати більше, досягти успіху в кар'єрі та фінансового благополуччя, посприяють покращенню здоров'я та самопочуття.6. Навчитеся керувати своїми емоціями.Навчитеся розуміти, усвідомлювати, контролювати свої емоції. Розвините стресостійкість.7. Підвищите відчуття щастя та балансу.Ваше життя стане більш усвідомленим, ви навчитеся насолоджуватися кожним моментом та отримувати від нього максимум вже сьогодні! Знайдете шлях до гармонії з собою та світом.Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коучЮрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренер.Вартість участі: 2387 грн. - за умови оплати цілого курсу;250 грн. - за відвідування окремого заняття.Реєстрація за посиланням.

Інформаційний день – тренінг «Горизонт 2020: поради щодо участі у Робочій програмі 2018-2020»

Програма розділена на Інформаційну(І) та практичну частину(ІІ)Інформаційна частина (І) включає наступні напрямки: Галина Лазько, НКП "Дії Марії Кюрі для розвитку навичок, навчання та кар'єри".  Артур Воронич, НКП "Безпечна, чиста та ефективна енергетика".  Іван Кульчицький, НКП "Інформаційні та комунікаційні технології".  Любомир Никируй/Юрій Халавка, НКП "Нанотехнології, сучасні матеріали та передові промислові виробництва" Оксана Заремба, НКП "Інклюзивні, інноваційні та розумні суспільства" і "Майбутні і нові технології" Валентина Андрющенко, НКП "Європейська Рада з наукових досліджень" Таїсія Симочко, НКП "Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіки" і "Здоров’я, демографічні зміни та добробут". Практична частина (ІІ) включає консультації, щодо оформлення пропозиції для партнерства та пошуку відповідного конкурсу.Для участі в Інформаційному дні-тренінгу просимо Вас зареєструватися за посиланням нижче.

Встигнути все або як приручити час?

Нічого не встигаєте, а кількість справ тільки збільшується? Втомилися від жорстких планів і нудних списків справ? Думаєте, що не вмієте розставляти пріоритети? Зневірилися в пошуках вільного часу і вирішили, що вам вже ніщо не допоможе? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі: 1. Цілі та управління часом 2. Способи справлятися з потоком вхідних справ 3. Техніки розстановки пріоритетів. 4. Основні викрадачі часу та шляхи боротьби з ними 5. Системи управління часом. 6. Засоби контролю та планування. 7. Корисні звички та стратегії в управлінні часом. В результаті: Навчитеся розуміти, що є важливим для досягнення поставлених цілей! Досягнете своїх цілей швидше. Ваше життя наповниться новим змістом і задоволенням! Досягнете успіху як в роботі, так і в особистому житті! Навчитися уникати стресових ситуацій або, потрапивши в них, виходити зі стресу з мінімальними втратами! Досягатимете більшого за менший час, а заощаджений час використовувати для досягнення інших цілей! У Вас з'явиться більше простору для улюблених занять, оскільки Ви звільните для цього достатньо часу! У Вас просто з'явиться більше вільного часу для себе! Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Спеціалізація "Психосоматика"
23.10.2018 10:00

Навчання проходить у формі шести трьохденних тематичних сесій і однієї сертифікаційної сесії протягом 1,5 років (210 годин). Спеціалізація включає теоретичну і практичну підготовку, особисту терапію, роботу в якості терапевта, супервізію. Спеціалізація завершується сертифікацією. для сертифікації необхідно презентувати письмову роботу з описом випадку і реферат (за вибраною учасником темою)  Програма цього курсу відзначається нововведенням - клієнт-терапевтичні роботи будуть пролонгованими протягом курсу спеціалізації. Спеціалізація є складовою частиною програми ВСППГП "Український гештальт інститут". Кумпан Людмила - керівник програми, провідний тренер, супервізор, гештальт-терапевт ВСППГП.За детальною інформацією та для реєстрації звертайтеся за нижчевказаним номером телефону.

Семінар "Невідкладна допомога для дітей"
23.10.2018 10:00

Ми не можемо вберегти дитину від усіх нещасть, проте можемо навчити, як їм зараджувати. Спинимося на основних недомаганнях, а також зауважимо, в яких випадках треба негайно звернутися до лікаря. Про що буде на занятті: здоров’я новонародженого – хвороби та захворювання; переохолодження і перегрівання немовляти; жовтяниця у новонароджених; що робити, якщо дитина захлиснулась; які стани дитини є небезпечними і потребують допомоги медиків. Про труднощі, з якими можуть зіткнутись молоді батьки і що з ними робити, розповідає лікар неонатолог обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Митник. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується. Попередній запис обов'язковий за вказаними номерами телефонів.

Науково-практичний семінар від ТМ Institut Esthederm
24.10.2018 10:30

Науково-практичний семінар від ТМ Institut Esthederm: Інтенсивний догляд після активної інсоляції. Відновлення шкіри, боротьба з розладами.

Тренінг "Соціальна мережа - старт для бізнесу"

На тренінзі Ви отримаєте відповіді на питання: SMM – кому це потрібно? Як стати професійним SMM-ником? Яку соцмережу краще обрати? Основні засади SMM: аудиторія, контент, планування Як збільшити аудиторію (на прикладі ФБ)? Як створити якісний контент? Чи достатній функціонал ФБ для якісного SMM? Рекламний кабінет у ФБ Таргетинг – наше все! Інструменти аналітики у ФБ Мою сторінку забанили! Що робити? Спікер: Володимир Звенигородський, понад 6 років досвіду в SMM, 9 років досвіду в PR та маркетингу. Спеціалізація: Facebook. Вартість участі: 200 грн. Кількість місць обмежена. Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Лекція "Секрет в деталях. Здорове харчування наших дітей"

Ваша дитина погано їсть? Відмовляється від їжі? Вимагає солодке? Це вкрай не правильно.Харчування дитини залежить виключно від батьків і його достатньо просто привести в порядок. Програма події:1. Основи здорового харчування.2. Режим харчування дітей.3. Основні проблеми у дітей,пов’язані з порушенням харчування4. Coffe-break з дегустацією корисних солодощів5.Основні групи продуктів для здоров’я дитини6.Зміна раціону. Перехід на здорове харчування.Лектор - Віта Іванків - дієтологВартість - 80 грн. Деталі та бронювання квитків за телефоном.

Партнерське заняття "Гармонійний розвиток дитини"
24.10.2018 18:00

На занятті буде про альтернативні методики раннього розвитку дитини: Монтесорі, Домена, Нікітіних. Попередній запис обов'язковий за нижчевказаними номерами телефонів.

Майстер-клас з приготування суші-ролів
24.10.2018 18:00

Суші – це актуально, цікаво та смачно! А чи вмієте ви приготувати їх вдома? Шеф-сушист кулінарної школи el Chef допоможе вам отримати навики в приготуванні ролів.  Кожен учасник отримає рецептури та дізнається цікаві факти про суші, і з легкістю зможе повторити та почастувати рідних чи друзів.Програма майстер-класу:- Сяке макі;- Філадельфія грін;- Футомакі з крабовим м’ясом;Вартість: 550 грн.Зареєструватись можна за посиланням або за телефоном нижче.

Початок великих історій з AURA
24.10.2018 10:00

Презентація інноваційної салонної системи випрямлення і лікування волосся ГІАЛУРОПЛАСТИКА з продуктом AURA. Для замовлення квитків телефонуйте.

Майстер-класи та творча майстерня

Майстер-класи та творча майстерня для викладачів і студентів профільних навчальних закладів, а також для митців-аматорів в приміщенні Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (групи формуються за попередньою реєстрацією)

Новаційна зустріч "Нетворкінг та цілі"

З першим жіночим клубом "НОВАЦІЯ" завжди ресурсно та цікаво, запрошуємо на нашу наступну "новаційну" зустріч: "Нетворкінг та цілі".Гість зустрічі: Олег Зелез, експерт з постановки цілей і просто чудова людина, розповість, як за тиждень втілити те, що планували реалізувати через 5 років)Невимушена атмосфера, затишний заклад, компанія дивовижних жінок, нові цілі та кроки до їх втілення, а головне нетворкінг!Вхід вільний, реєстрація за телефоном нижче. 

Семінар "Вакцинація дітей"
25.10.2018 16:15

Вакцинація – важливий етап у житті дитини, завдяки якому вона буде захищена від інфекційних захворювань і збереже здоров’я. Про що буде на занятті: від яких хвороб захищає вакцинація; міфи про щеплення; які існують протипоказання до вакцинації; ефективність і безпечність вакцин; календар щеплень в Україні; як підготувати дитину до щеплення і нагляд після; найпоширеніші запитання про вакцинацію; список сайтів про вакцинацію та інфекційні захворювання в Україні, нормативна база та англомовні сайти (з міжнародними рекомендаціями) Все про щеплення в Україні і світі, про наявність вакцин в лікувальних закладах розповідає дитячий лікар-імунолог, головний позаштатний спеціаліст з дитячої імунології департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Степанівна Бенько.На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується!   Реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Безкоштовний проект з працевлаштування
25.10.2018 10:00

24-28 жовтня Work Service Lviv їде до Івано-Франківська.Якщо ви шукаєте роботу, шукаєте себе, намагаєтесь розібратись у власних компетенціях та навиках, знайти роботу мрії чи просто хорошу роботу, якщо ви розгублені, якщо ви знаєте чого хочете, чи навпаки не знаєте і потребуєте підказок - вам до нас. Участь у проекті безкоштовна. Метою проекту є допомогти вам працевлаштуватись.Проект триває кілька днів, протягом яких учасники відвідують тренінги та майстер-класи націлені на покращення ваших комунікативних навиків при проходженні співбесіди, тайм-менеджменту та планування як вашого дня, так і ваших життєвих цілей (довгострокове планування), на покращення вашої внутрішньої мотивації та успішного пошуку роботи. В пошуку роботи з учасниками працює рекрутер проекту, котрий надає тривалий супровід та підбирає вакансії. По завершенню проекту учасники можуть отримати курси підвищення кваліфікації чи перекваліфікації, котрі їм необхідні для отримання бажаної роботи.

IF Python Meetup #0

Час настав! Перший Python мітап у нашому місті.Вас очікують наступні доповіді:- Mikhail Kravets, COAX Software: Трохи про класи- В'ячеслав, MindCraft: Pandas in Data Science. Прогнозування вартосі житлової нерухомості в АвстраліїВхід вільний, проте будемо дуже вдячні за реєстрацію, за нижчевказанним посиланням.

Інфодень конкурсу проектів для студентів та аспірантів ПНУ

У ПНУ відбудеться Інформаційний день конкурсу проектів «Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа», який проводиться спільно Проектно-освітнім центром розвитку інновацій та інвестицій в регіоні «Агенти змін» Прикарпатського університету та Івано-Франківським регіональним відділенням ВАОМС «Асоціація міст України» в рамках підписаного Меморандуму про співпрацю.Ви дізнаєтесь про:*Загальні умови конкурсу проектів*Інформація про актуальні напрями реалізації проектів в регіоні*Приклади успішних проектів розвитку територіальних громад області*Аплікаційна форма проектної заявки, правила та вимоги до її заповненняДо участі у конкурсі запрошуються студенти та аспіранти Прикарпатського національного університету, викладачі та інші зацікавлені особи у менторському супроводі та допомозі учасникам реалізувати їх проектні ідеї.Реєстрація для участі в Інфодні за посиланням нижче. Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням нижче.

Майстер-клас Власти Власенко "Народження вірша"

У яких глибинах народжується вірш? Якого дорогою йде, від чого набирається магії, сили, а часом легкості та трепету? А що може зруйнувати його нанівець... Секретами народження віршів поділиться поетка Власта Власенко. І не просто поділиться, а допоможе усім учасникам події розібрати та просканувати кілька поезій (своїх і чужих), написати власні твори.   Структура майстер-класу: природа натхнення; базова архітектоніка вірша; порівняльний аналіз поезії і складанки; поетика візії і звуку; практична робота. Занурення у свій поезій за допомогою звуку та візії – гарантовано. Багато практики та роботи – теж)) Для кого буде корисним майстер-клас: для усіх, хто пише «для себе», хто на початку творчої дороги, а також для тих, хто без віршування вже не мисле свого життя – їм теж буде чого повчитися у знаної майстрині Слова! Кількість місць – обмежена.

Плазмоліфтинг
25.10.2018 10:30

Семінар pHformula.Тренер: Олена Тананко.

Діджиталізація кар'єри в ІТ

Лобіювати свої інтереси перед IT компаніями, правильно оцінювати свій рівень та прогнозувати тенденції на ринку вміє мало спеціалістів.До Івано-Франківська приїжджає Lidiya Terpel, яка вже 2 роки розвиває власну кар’єрно-аналітичну компанію Skyworker. Продуктове рішення Skyworker дозволяє знайти ментора по всьому світу, отримати глибоку аналітику щодо можливих позицій в IT-компаніях, оцінити свою затребуваність та вартість на ринку і заручитись допомогою у відстоюванні своїх інтересів перед компаніями.Спікерка передасть вам досвід сотень клієнтів Skyworker і сконцентрується на 3 пунктах виступу:- Специфіка різних IT компаній: де шукати приховані позиції, як ефективно виходити на компанії та відстоювати свої інтереси.- Як оцінити і підвищити свій професійний рівень.- Як спрогнозувати свою затребуваність.Подія буде корисною спеціалістам від Middle/Senior рівня як із напрямку девелопменту так і менеджменту в ІТПодія безкоштовна. Вхід вільний.Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням нижче.

Практичне заняття по догляду за немовлятком
26.10.2018 18:00

В утробі матері дитина отримувала все необхідне, її організм був пов’язаний з організмом мами через плаценту. Після народження все змінюється: починають функціонувати легені, перебудовується система кровообігу, травлення та інші.   Про що буде на занятті: Режим і впорядкування дня Гігієна і догляд за немовлям Ранковий туалет: догляд за вушками, оченятами, ділянкою геніталій та пуповиною ранкою. Правильний догляд за носиком, Аспіратор Купання малюка Вибираємо підгузки. Правила зміни підгузка Дитячий масаж Дитяча кімната: температура, вологість.. Придане дитини (ванночка, сповивальний столик, ліжечко, гардероб). Отримавши фахову інформацію, ви відчуєте себе набагато впевненішими молодими батьками! На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера включена у вартість заняття!Обов'язкова попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Мотиваційний марафон "Від мрії до дії"

На марафоні я допоможу ВАМ:- усвідомити свій талант;- знайти істинну САМОмотивацію; -виробити навик САМОпідтримки(ви кращий психотерапевт собі, не вірте, приходьте,-перевірте);- сфокусуватись на важливому для себе,- своїх цінностях/пріоритетах;-знайти баланс робота/відпочинок(життя, як пологи: "напружився/розслабся здорово");-позбутись енергопоглиначів;- спрямувати життєву енергію на досягнення цілей;- підвищити самооцінку, усвідомити свою самоцінність для себе, оточуючих, світу;- виявити та змінити установки, які перешкоджають самореалізації та успіху;-обрати ЗДОРОВ'Я.БАЗОВА ПСИХОЛОГІЯ ДЛЯ ЯКІСНОГО ЖИТТЯ, котре наповнене здоров'ям, як ментальним, так і фізичним; Прийняттям; Дозволянням собі; Пробаченням; Відповідальністю за своє життя; Можливостями; Творчістю; Бажаними благами щедрого світу.Вестиму марафон- я- Любов Мазур, мотиваційний тренер, практикуючий арт-терапевт, психосоматолог, ігропрактик, член східно-української асоціації арт-терапевтів України, спікер психологічних фестивалів Art-praktik, АНІМА, експерт місцевих видань та радіо-передач, автор і ведуча психологічних семінарів, МК, ранкових кав.

Сережки і намисто “Змія”
27.10.2018 11:00

Будьте моторошно-екстравагантними на хеловінській вечірці з оригінальними прикрасами у вигляді змій. Пропонуємо вам власноруч створити такі сережки та намисто з полімерної глини на нашому майстер-класі. У вартість входять матеріали, а сережки та намисто ви забираєте з собою!*готова річ може дещо відрізнятись від фото** фото взято з мережіДля кого: Діти віком від 7 років та доросліВартість: 180 грнЗаписуйтесь за посиланням або телефонами нижче.

Тренінг "Егрегори. Їх вплив на життя людини"

На планеті Земля людину оточує безліч егрегорів. Вже при народженні вона вступає в егрегор свого Роду , далі сім’я, школа, університет, компанії , бізнес і т.д. Кожен егрегор для свого існування потребує енергію , яку отримує від нас будь яким можливим способом. Тому вплив егрегорів на людське життя може бути як позитивним так і деструктивним.   На тренінгу ми розберемо:1. Що таке егрегор.2. Які вони бувають.3. Які впливи мають егрегори на людське життя.4. Як взаємодіяти з егрегорами.5. Як вийти із взаємодії з егрегорами.   Ведучий тренінгу - Дмитро Дутковський. Оператор моделювання карми Міжнародного інституту розвитку КИЯНА. Енергоцілитель. Енергокаузолог.Вартість тренінгу - 300 грн. Попередня реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Майстер-клас "Макарон"
27.10.2018 10:00

Наш шеф-кондитер із великим задоволенням та за численними проханнями професійних і майбутніх кондитерів, запрошує на майстер-клас із приготування елегантного французького десерту - Macaroons.Програма майстер-класу:- Macarons з базиліком;- Macarons з фундучно-мигдалевим праліне;- Macarons з Бейлізом.По завершенню майстер-класу ви отримаєте:- сертифікат;- друковані рецептури;- смачні десерти власного приготування;Вартість: 900 грн. Діє акція - приведи друга та отримай знижку - 10% для вас обох.Поспішіть, кількість місць обмежена (7-9 людей в групі)Зареєструватись можна  за посиланням або телефоном нижче.

Autumn QC Meetup

Цього разу будемо зосереджені над Security Testing - трендом в теперішній час. Окрім трьох класних доповідей, Ви почуєте, що і як тестують для перевірки безпеки проекту та отримаєте практичні кейси від спеціалістів в даній області.А спікерами на нашій зустрічі будуть:1)Максим Проценко, тема: «Тестування безпеки. Путівник початківця» (чи англійською «Hack your project. Starter kit»). З кожним роком у світі зростає кількість кіберзагроз. І українці це знають не з чуток. Світ змінюється, але більшість продовжує зволікати з безпекою своїх проектів. Наскільки складно почати і як донести важливість тестування безпеки до свого менеджера? Про це і будемо розмовляти. Доповідь розрахована на початківців у сфері тестування безпеки.Про доповідача: SoftServe, Інженер з інформаційної безпеки. Екс-інженер з контролю якості, 3 роки загального досвіду в галузі.2)Артем Корчевий, тема: «Test in REST. API testing with the help of Rest Assured».Автоматизація тестування REST API на сьогоднішній день є актуальною темою в інтергаційному тестуванні. Кожен інженер якості в тій чи іншій мірі стикнеться або вже стикався з тестуванням АПІ, проте з таким хорошим інструментом, як Rest Assured цей процес буде доволі простим та цікавим. Доповідь розкриє Вам поняття АПІ тестування на прикладі популярного ресурсу та продемонструє автотести для базового рівня. Про доповідача: Sombra company, test automation engineer.3)Степан Шикеринець, тема: «Security improvement into SDLC». Application Vulnerability testing into SDLC. View from testing part on development process with security requirements. Про доповідача: CoreValue, Senior QA Engineer, більше 5-ти років досвіду в галузі.

Business. Motivation. Success

Запрошуємо всіх бажаючих дізнатись про саморозвиток, самодисципліну, про бізнес, як явище та його ведення в наші дні. Ви отримаєте відповіді на актуальні запитання : " Як організувати себе та свій час, щоб встигати все?, "Як знайти себе та свою нішу до 25?". Отримаєте корисні лайфхаки від молодих та драйвових спікерів Sergiy Bodnarchuk та Андрій Красій :) Реєструйтесь за посиланням нижче. “CactusPlus” розроблений в рамках програми “Франківська майстерня”, яку реалізує ГО ”Інша Освіта” за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Uxellent #26

Як ви всі знаєте, UXellent став останнім часом традицією SoftServe. Наша команда дизайнерів з досвідом співпрацює з колегами-професіоналами та спеціалістами, які цікавляться дизайном. Двоє досвідчених ораторів будуть проводити розмову в суботу, залишивши вам великі знання та натхнення!   Час проведення події:12:00 - реєстрація + смачна перерва на каву12:30 - Roman Sandulskiy13:30 - Uliana Peretyatko

Формуємо справжні цілі + Енергопрактика "Розкриття шляхів"

Ви не впевнені, що цілі у вас взагалі є? Повірте, що їх у вас багато! Вам є куди рухатись і ваші цілі вам під силу! Що конкретно будемо робити?1. Почнемо з психотерапевтичної методики, яка допоможе кожному без зайвого стресу та супротиву виокремити власні цілі та подивитись на себе та свій шлях з нової ресурсної точки зору.2. Поговоримо, що ж таке ціль насправді? Чим ціль відрізняється від бажання? Чому важливо прописувати цілі? Що заважає нам взяти відповідальність за реалізацію свого потенціалу сповна?3. Енергопрактика "Розкриття шляхів", яка допоможе повернути розтрачені енергії в процесі життя, активувати ресурси і здійснити поштовх для нових звершень!Увага! Попередня реєстрація за телефоном нижче.

INSTARally

Університет Короля Данила продовжує традицію організації заходів для найкращих експертів PR, реклами, маркетингу та тих, хто прагне розвиватися в цій сфері. Цього разу нас відвідають одні з найкращих і найпопулярніших блогерів Instagram. Якщо Ти вже давно хотів зрозуміти як правильно та ефективно використовувати цю соц. мережу, то Ти зобов'язаний прийти до Нас! Поспілкуйся з успішними Insta'блогерами та дізнайся кілька секретів, які допоможуть зробити вашу сторінку унікальною!

Курс "Шугаринг"

Тривалість - 1 деньПрограма курсу :- поняття епіляції та депіляції- коротка анатомія волосини- протипоказання для проведення процедури- догляд за шкірою після депіляції- переваги шугарингу- підготовка робочого місця- види паст для шугарингу. Як вибрати підходящу?- протокол проведення процедури шугарингу- зони депіляції- середня швидкість відпрацювання кожної зони- середня собівартість матеріалів для кожної зони- практична частина: відпрацювання всіх зон на моделяхВсі матеріали для навчання надаються, у групі максимум 4 людини, сертифікат та картка beauty master.Викладач: Вікторія Лебідь

Освітня програма активізації молоді #неяквсі
30.10.2018 08:00

Якщо тобі 14-17 років і ти мегаактивний, але не знаєш куди спрямувати свою енергію, якщо ти дуже хочеш позитивних змін і готовий працювати над ними, якщо любиш атмосферні події і хочеш прокачати себе повністю - тоді тобі до нас на освітню програму активізації молоді #неяквсі!Програма триватиме 29 днів і планується як комплекс взаємопов'язаних між собою подій:*представлення проекту і його учасників громаді міста (28.10)*кемп #неяквсі (30.10-04.11)- с.Гута Івано-Франківської області, резиденція "Синьогора"*жива бібліотека "ми можемо, або шляхи вирішення актуальних проблем суспільства" (10.11)*інкубатор ідей (17.11)*серія тренінгів з проектного менеджменту /фінанси/команда/планування/ (23.11-25.11)*неформальні зустрічі та менторство (28.10- ∞)#неяквсі - це не лише теорія проектного менеджменту і формальні лекції, #неяквсі - це мотивація, що допомагає рухатись далі, ранкові пробіжки і медитації з компанією однодумців, теплі рефлексії ввечері та підтримка менторів 24/7.А ще #неяквсі про поради, натхнення, розмови, ранкові перегляди тедексів, смачні кавабрейки, авторські цитати, крутих спікерів і 16річних оргів. трішки про психологію, бізнес, нові формати, несподівані висновки і спокійні ночі. і атмосферні пісні. і осінні гори. і 25 щасливих нас! Згодом про 6 проектів, про вдосконалення свого міста і дифузію проактивності.

Стійкість. Вміння справлятись із труднощами та стресом

Часто відчуваєте напруження, хвилювання, тривогу? Постійно супроводжують тривожні та негативні думки? Часто себе критикуєте? Сумніваєтеся у своїй здатності впоратися з труднощами, які виникають? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі заняття: Точка опори. Опора на себе. Стійкість до критики. Стійкість та оптимізм. Стратегії емоційної адаптації. Перетворення стресу на друга. 22 способи знайти вирішення проблеми. Посттравматичний ріст. Трансформація досвіду. В результаті участі в занятті: Проаналізуємо власні установки і переконання та збудуємо більш оптимістичний погляд на життя. Дослідимо свій “пояснювальний стиль”, що допоможе справлятися із складними ситуаціями. Розглянемо чотири оптимістичні механізми адаптації. Дослідимо пять методів емоційної адаптації. Перейдемо від невеликих стратегій адаптації до вміння справлятися з серйозними життєвими труднощами. Відновимо переконання «я можу» та закладемо основу для подальшого розвитку. Ознайомимось з навичками та стратегіями підвищення стійкості перед стресом. Тренери: Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коуч Юрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Visit of Erika Hosking, U.S. Vice-Consul

United States Consul Erika Hosking will visit Ivano-Frankivsk and give a presentation on U.S. Diversity Visa Program (Green Card Lottery) and the procedure of registering for it. The meeting will take place at Window on America Center, Ivano-Frankivsk Oblast Research Library, 46 Nezalezhnosti St.,After the presentation Ms. Hosking will be available to take questions from the audience. Віце-консул США обговорюватиме програму диверсифікаційних віз США 2020Консул Сполучених Штатів Америки Еріка Хоскінг відвідає Івано-Франківськ та виступить із презентацією про Диверсифікаційну візову програму США (лотерею Грін Кард), а також розповість, як можна взяти в ній участь. Після презентації пані Хоскінг матиме змогу відповісти на питання аудиторії.

Тренди глобального рекрутингу

Як побудувати кар'єру у сфері міжнародного підбору персоналу? Поділимось кращими ідеаями та досвідом в рекрутингу. Поговоримо про конференцію Sourcing Summit Europe в Амстердамі.Наш спікер: Віктор Сорока - експерт у сфері міжнародного рекрутингу, співзасновник рекрутингової компанії Select. Кому буде цікаво: Новачкам та досвідченим рекрутера.    Участь безкоштовна за умови реєстрації за нижчевказаним посиланням. Кількість місць: 50.

Авторський майстер-клас Дениса Каплунова "Як писати ефективні тексти, щоб надихати і продавати?"

Основні правила написання ефективних продаючих текстів 10 найпоширеніших помилок в текстах, яких потрібно уникати "Трикутник ефективності" та теорія "Гарячих точок", як це допоможе Вам продавати через свої тексти Як написати ефективний заголовок З чого почати текст, щоб його дочитали до кінця Як писати в текстах про товари Яким чином можна аргументувати написане в тексті, щоб читач Вам повірив Як писати в тексті ціну, щоб вона не злякала потенційного клієнта Яким має бути фінал тексту, спрямованого на активний продаж Правила оформлення тексту, які зроблять Ваш текст привабливішим Блок «Питання і відповіді»

Курс з обміну кулінарним досвідом (Апгрейд. Оновлення)
01.11.2018 16:00

Курс з обміну кулінарним досвідом (Апгрейд. Оновлення)Новий оригінальний і актуальний курс для кухарів з досвідом роботи, якщо вам потрібно:- Поспілкуватись в професійному колі;- Обмінятись досвідом;- Оновити погляд на техніки приготування; - Актуальне меню, з вигідним фудкостом; *для різних концепцій закладів1-5 листопада - 16:00 – 21:00 ви будете практикувати з відомими та досвідченими шефами: Ярослав Гуменюк, Віталій Гуралевич, Анатолий Ларчев. Вони поділяться з вами власним досвідом, знаннями та тенденціями, а також в дружній атмосфері ви зможете обмінятись професійним досвідом. Деталі та реєстрація за посиланнями нижче. 

Школа №4: Школа організаційного розвитку
01.11.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 1 листопад – 4 листопад. Ця школа буде цікава всім, хто керує проектами / командами / організаціями в сфері НГО, соціального підприємництва та креативних індустрій та хоче розібратися з сучасними моделями організаційного розвитку, з підходами до системного органічного росту організацій та з практикими та інструментами горизонтальних ієрархій та shared leadership. Ця школа буде цікавою для тих, хто бачить організацію як складний організм, прагне наблизитися до більш глибокого розуміння власних організації та тяжіє до учасницьких / партиципативних інструментів управління й (більш) горизонтальних ієрархій. Ця школа буде менш цікавою для тих, хто прагне отримати готові механічні рецепти з оптимізації окремих процесів чи структурування посад та обов’язків. Ця школа буде цікавою для всіх, хто готовий / готова поїхати зі школи з більшою кількістю запитань, ніж їх було до школи. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 1 листопада - Що таке організація?▪ Організація як одна з найновіших форм організації людства: Історія, феномен, особливості. Організація як “спільний міф”.▪ Різні ментальні картинки організації (організація як машина, мозок чи організм) та різні підходи до організаційного розвитку.▪ Розуміння організації як живого організму: Pattern Dynamics.Організації в світі VUCA. 2 листопада - Якою є організація?▪ Різні типи організаційних структур: Від вертикалі до горизонталі.▪ Сила та влада в організації та її розподілення.▪ “Бірюзові” організації. Горизонтальні ієрархії. Холакратія. ▪ Самоорганізація та автономні команди.▪ Партиципація та спільне прийняття рішень в організації.▪ Менеджент стейкхолдерів. Партнерства з іншими організаціями. 3 листопада - Як змінюється організація?▪ Різни типи / обличчя змін / трансформацій в організації.▪ Супротив змінам та робота з цим. ▪ Концепція організації, що навчається / Learning organisation.▪ Менеджмент змін. Алгоритми змін.▪ Стратегія та тактика організації: Визначення індивідуального стилю стратегування для організації. 4 листопада - Як управляти організацією?▪ Лідерство в умовах VUCA-світу та горизонтальних ієрархій. ▪ Shared leadership. Концепція індивідуальної та колективної стійкості / resilience. Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи: насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітації спільних рішень. Ця програма поєднуватиме як теоретичні блоки в інтерактивній формі, так і практичні сесії та багато практичних кейсів від тренерів та експертів; можливість практики з відео-фідбеком та отримання якісного зворотнього зв’язку від інших колег та тренерів й експертів школи; пакет супроводжуючих матеріалів, а також сертифікат по закінченню школи; сприятливу атмосферу для навчання в просторі для холістичного навчання Хата-Майстерня (вид на гори, свіже повітря, прогулянка на Сокілький хребет та гуцульська кухня включені :-)) надихаючу навчальну спільноту однодумців. Для резервації свого місця в школі треба зареєструватися та сплатити 600 грн. комісії за бронювання місця. Загальна вартість участі в школі складає 4700 до 1 вересня за тарифним планом early bird або ж 5200 до 1 жовтня за тарифним планом standart. Ця сума включає проживання, 3-разове харчування, трансфер Івано-Франківськ – Бабин- Івано-Франківськ, а також всю навчальну програму та пакет матеріалів учасника чи учасниці. Оплата по безготівковому шляху з оформленням всіх необхідних документів є можливою. За всіма додатковими питаннями можна звертатися до Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ, info@inshi.in.ua.

Як писати ефективні тексти

Щодня Ви щось комусь пишете. І не просто так. Ви хочете, щоб Вам відповідали. Ви хочете, щоб у Вас купували. Вам потрібен результат.- Дізнайся, як можна покращити свої результати! - Прокачай свої навики в написанні ефективних продаючих текстів! - Отримуй бажаний результат!Авторський майстер-клас від Дениса Каплунова, одного з найпопулярніших і найвпливовіших копірайтерів СНД, дасть необіхідні знання, інструменти та лайф-хаки для написання таких текстів, що надихають та продають. Денис Каплунов - визнаний спеціаліст у сфері копірайтингу, автор багатьох бестселерів і, найголовніше, успішний практик!Майстер-клас буде корисним:ПідприємцямВласникам та керуючим бізнесуКопірайтерамШтатним та фрілансерамФахівцямВідділів маркетингу та продажулогерамПерсональним брендам, експертамВартість квиткадо 25 жовтня всього 350 грн. (при умові групових реєстрацій можлива знижка) Реєструйся прямо зараз та отримуй у подарунок набір книг по копірайтингу!Реєстрація за посиланням  або телефоном. 

Візит у Польщу для активіст(-ів/-ок ) “Відкрите серце і розум”

Візит відбудеться з 2 по 10 листопада. У високогірному селищі Поронін українська та польська молодь обмінюватиметься досвідом активізму. Зокрема, у сфері поширення загальнолюдських цінностей, протидії дискримінації та ксенофобії. Міжнародна команда волонтер(ів/ок) та активіст(ів/ок) розробить інструменти популяризування цінностей терпимості й солідарності.На молодь чекають: зустрічі з експертами; мистецькі класи за напрямами: фотографія, музика, танець; дискусії та презентації; польові дослідження; брейнштормінг; "оксфордські дебати" Програма візиту базуватиметься на щоденному обговоренні активностей з учасни(ка/ця)ми і лідер(к)ами, відтак узгодженні подальших кроків. Такий партисипативний підхід, на думку організатор(-ів/ок), забезпечить якнайбільшу ефективність і включеність кожно(го/ї) учасни(ка/ці).   Для участі у проекті надішліть анкету не пізніше 8 жовтня. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 10 жовтня.

Лекція-тренінг "Система продаж"
03.11.2018 10:00

Базова програма для власників малого та середнього бізнесу: Основні помилки управління відділом продаж. Міфи і реальність Хто кращий продавець: власник або менеджер по продажу Як не бояться передавати потенційного клієнта своїй команді Найм і адаптація команди продаж Робота з базою клієнтів: crm-система, телефонні продажі, скрипти Продаж на живих встречах: технологій переговорного процесу, етапи продажу

Тренінг "Тілесне усвідомленням. Психотерапія"
03.11.2018 - 04.11.2018

Психосоматика буває велика і мала. Мала - це різноманітні напруги і минущі відчуття в тілі, які мають негативну або мінімальну медичну діагностику, але при цьому можуть значно обмежувати свого володаря і знижувати якість життя. Це - поле дії психолога і психотерапевта, часто навіть на думку лікарів. Те, що для них - "важкі пацієнти", для нас - благодатне поле для практики.Велика психосоматика - це визнані психосоматичні хвороби, список яких періодично змінюється, такі як гіпертонічна хвороба, бронхіальна астма та інші. У їх лікуванні психотерапія застосовується поза загостренням і в співробітництві з лікарем. Можливо, до психосоматики можна віднести і "модні" сьогодні панічні атаки, оскільки в їх проявах часто виражений соматичний компонент. Мені взагалі здається, що в кабінеті психолога доречний деякий "пан-психологізм", коли навіть травму можна розглядати як прояв психічного. Але, зрозуміло, без претензії на лікування всього лише психотерапією.Часто остаточний діагноз, крім інших діагностичних критеріїв, які ми розглянемо на семінарі, можна, як це буває в медицині, поставити після початку лікування: якщо психотерапія дає хорошу динаміку, то це психосоматика. А в тілесному усвідомленням це можна помітити вже на першій сесії. У цьому підході якраз все дуже добре зі зворотним зв'язком. На семінарі ми розглянемо основні принципи і можливі шляхи роботи з психосоматикой і продовжимо вивчення глибокого тілесного усвідомлення.Для психологів, психотерапевтів, лікарів, всіх бажаючих.Що отримають: Ясний і зрозумілий алгоритм роботи з псіхосоматічекімі запитами клієнтів, навички і бачення, необхідні для роботи в тілесному усвідомленням.Форми роботи: міні-лекції, обговорення, демонстрації, питання-відповіді, робота в парах-трійках.Форма одягу: легка, що дозволяє працювати з тілом.

Пробний іспит IELTS

Компанія Профі-Центр​, як Срібний партнер Британської Ради в Україні, запрошує Вас взяти участь у Пробному іспиті IELTS.3 листопада буде можливість скласти цей іспит у всіх відділеннях "Профі-Центру", а саме:в Тернополі, Львові, Рівному, Луцьку, Чернівцях та Івано-Франківську.Пропонуємо: усі 4 частини іспиту IELTS.Тривалість: 3,5 години + усна частина екзамену у визначений час (10-15 хв).Екзаменатори: сертифіковані інструктори IELTS, CELTA.Результати: на протязі 1 тижня.Вартість: 400 грн. (для студентів "Профі-Центру" знижка 50%)Обов’язкова попередня реєстрація за номером телефону нижче. 

Курс для підлітків "Я-Є"
03.11.2018 15:00
вул Лепкого, 38

10 занять10 кроків до себе10 відповідей на запитання10 нових бачень себе10 нових бачень іншихКомплекси, страхи, агресія, конфлікти, затиснутість, приниження.Віра, довіра, впевненість, успіх, робота з собою.Вартість 1250гр.Запис за телефоном нижче. 

Ротарактівська кухня

Ротаракт Клуб Івано-Франківськ~ запрошує відвідати Навчальний семінар Ротаракту Дистрикту 2232 - " Ротарактівська кухня".Інтерактіців теж запрошуємо на гостини! Готуємо разом з представниками та представницями різних НГО. А відповідальна за "десерт" - чудова Ротарійка Оксана Тюпа Oksana Tjupa (Ротарі Клуб Київ) - офіцер Дистрикту 2232 з фандрейзингуМеню семінару:- емоційний інтелект,- робота в команді,- гармонія спілкування та вирішення конфліктів- проектний дизайн (як приготувати проект, який потрібен не тільки нам) - тема -"сюрприз" - фандрейзинг Для гостей маємо 2 пакети участі:1. "Смачні вакації з Потоцьким" (перебування 02.11-04.11) - 990 грнВключає:- 2 дні проживання (02.11-04.11) (прохання одразу обирати вашого бажаного напарника/напарницю)- 2 сніданки (субота та неділя)- участь в семінарі (2 coffee breaks)- обід - святкова вечеря (трішки Ірландії в самому серці Франківська)- Франківська туса....2. "Шалені вихідні з Зосею" (перебування 03.11-04.11) - 690 грнВключає:- 1 день проживання (03.11-04.11) (прохання одразу обирати вашого бажаного напарника/напарницю) + сніданок- участь в семінарі (2 coffee breaks)- обід - святкова вечеря (трішки Ірландії в самому серці Франківська)- Франківська туса....Поспішайте! Реєстрація триває до 28 жовтня.

Майстер-клас "Архітектура брів"

У нас буде проводитися майстер-клас "Архітектура брів". Кількість місць обмежена, обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Ціль як зміст життя. Наповни своє життя змістом

За один день неможливо змінити життя, але можна змінити думки, які змінять Ваше життя назавжди... Якщо ти: знаєш, чого хочеш, але не знаєш як отримати постійно розвиваєшся, але вперся в стелю... хочеш побудувати оточення, яке рухає вперед, а не тягне назад розумієш, що мотиваційні книги не працюють, потрібна практика не впевнений, чи справді ти живеш тим життям, яким хочеш жити.. маєш мрії, бажання,ціль, але не розумієш, яким чином їх реалізувати.  Тоді ти в правильному місці та в правильний час... У тебе можуть бути найрізноманітніші цілі : перший мільйон, власний бізнес, здорове тіло, подорожі... Але всі вони починаються з мислення. І саме над цим ми будемо працювати. Ти навчишся: добиватися будь-якої цілі правильно формулювати цілі правильно складати план досягнення цілі шукати мотивацію сформувати своє власне оточення, яке допоможе добитися цілі Ти не почуєш банальні цитати з книг, адже спікер Олег Зелез розкаже і покаже все з власного досвіду. Організаційний збір: 200 грн. Оплату можна здійснити після реєстрації.

Форум "Право на гідні пологи"

Форум "Право на гідні пологи"Мета: захист прав жінок під час вагітності та пологівФорма для реєстрації на форум за посиланням нижче. 

UI Design Boot Camp
05.11.2018 17:00

Ми запускаємо UI Design Boot Camp. Щоб взяти участь, вам потрібно: 1 рік досвіду роботи в Web / UI Design Intermediate рівень англійської знання Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch, Figma Портфоліо - це чудовий плюс! Найуспішніші кандидати зможуть отримати пропозицію про роботу від нашої компанії!

Курс ламінування натуральних вій
05.11.2018 10:00

Якщо ви ще не володієте технікою Ламінування натуральних вій + BOTOX + 3DFiller + LVLколлагенування (сучасна Lash процедура відновлення вій) або Вам не подобається результат - саме час пройти навчання і запропонувати клієнтам нову і затребувану послугу.Для кого МК ?:  Для досвідченого майстра  Для початківця майстра Вас чекає:Майстер-клас від досвідченого тренера Олени Кущ Багато цікавих фішок Презентація сертифікованих матеріалів для процедури коллагенування вій LVL Після проходження курсу видається сертифікат встановленого зразка з присвоєнням унікального ID номера, внесеного до міжнародного реєстру компанії NOUVEAU LASHES! сертифікат європейського зразка від міжнародної школи моделювання погляду "PRO погляд" і від міжнародної школи по нарощування вій "Lash & Look" ✅ професійне знайомством з НОВОЮ процедурою LVL-КНР (Коллагенування Натуральних Вій) НОВИЙ Навчальний відео-ролик Знакомство з НОВИМ ботоксом для вій - # 3DFILLER від європейського виробника НОВИЙ розроблений посібник Великий навчальний зал  Питання і ВІДПОВІДЬ на ньогоПроцедура - це "ШВИДКА ДОПОМОГА" для стоншених вій, яка насичує клітини вій корисним гідролізованим протеїном пшениці для потовщення і відновлення натуральних вій. Навчання можливо з відпрацюванням на моделі і без.Якісно зробити процедуру може тільки майстер, який пройшов навчання і знає всі тонкощі процедури.Так ви уникнете типових помилок і отримаєте потужну теоретичну базу для подальшої роботи.Подарунок  докладний відеоурок.

Як сформувати нові звички і переписати сценарій свого життя?

Ви часто давали собі обіцянки, які потім не виконували? Ваша улюблена фраза "з понеділка"? Чи траплялось таке, що ви починали формувати нову звичку та в останній момент чомусь зривались? "Хочу" не завжди перетворюється у дію? Якщо хоча б на одне із запитань відповідь "так", тоді це заняття буде для вас корисним! У програмі:1. Основні сценарії в нашому житті.2. Природа звичок.3. Постановка поведінкових цілей4. Відродження внутрішньої мотивації.5. Стратегії закріплення звичок.6. Формула подолання перешкод на шляху до нового життя.7. Шлях досягнення стійких змін.У результаті ми: Ознайомимося з системою формування звичок. Здійснимо діагностику наявних звичок. Розглянемо стратегії та інструменти для створення та закріплення нових звичок. Виявимо та трансформуємо основні внутрішні бар’єри та перешкоди. Тренери:Олександра Василик (Alexandra Vasylyk) - психолог, коучЮрій Крайківський (Юрій Крайківський) - психологічний консультант, особистісний тренерВартість: 200 грн. для постійних учасників програми, 250 грн. при одноразовому відвідуванні.

Проект "Досягни мрії"

Хочеш реалізувати свою мрію через формування власного проекту? Тоді цей прроект для Вас. Проект "Досягни мрії" передбачає проведення трьох лекційних занять по проект-менеджмету. Теми лекції: формування ідеї, структуризація та підготовка проекту та пошук фінансів для реалізації власних ініціатив. Протягом даних занять, учасники проекту повинні у командах сформувати проект та презентувати його. Проект може бути як соціальним так і бізнесовим. Однак, він повинен охоплювати наступні сфери розвитку Івано-Франківська: туризм, освіта, благоустрій території, розвиток молодіжного (студентського) руху у місті, інноваційні технології. Поо завершенню третього лекційного дня представники повинні представити свої проекти та захистити їх. Щоб стати учасником проекту необхідно: заповнити нашу гугл форму , де потрібно вказати інформацію про досвід у громадській діяльності та обгрунтувати мотивацію участі у проекті. Після успішного заповнення заявки на участь організаційний комітет проводитиме відбір кандидатів. Тільки наймотивованіші студенти зможуть взяти участь у лекційних заняттях.Можливо саме твоя мрія буде реалізована. Бажаємо успіху!!!Реєстрація за вказаним посиланням.