Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Хмельницький

Дати:
Розділи:
Вистава "Сало в шоколаді"

Моно-забава «Сало в шоколаді» - є своєрідним парадом дурників, які заважають нам розбудовувати красиве і гармонійне суспільство .Створена за творами кращих сатириків сучасності: Є. Дударя, О. Володарського, Л.Таксюра, М. Задорного, М. Мішина. Всі герої вистави настільки яскраві та непередбачувані, що заставляють глядача як сміятися , так і серйозно замислитися над нашим життям. Адже не зважаючи на те, що вистава є політичним фарсом 1994 року і повинна була б вже давно зійти з репертуарної афіші театру, її герої настільки живучі, що вона залишається актуальною і на сьогодні.   Квитки можна придбати у касі театру.   6-10 квітня початок о 15:00 год 14 квітня початок о 19:00 год.

Балет "ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО", музика П.І. Чайковського

Балет хмельничанам презентують солісти Львівського театру опери і балету та Українського балетного театру «Прем'єра». Безсмертна музика Петра Чайковського звучатиме у виконанні Академічного симфонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії.Диригент - Тарас МартиникБалетмейстер - Олег ПетрикПодаруйте коханим вишукані емоції свята та краси великого мистецтва!Квитки у касі філармонії, поспішіть обрати найкращі місця!

Сольний концерт солістки ансамблю "Козаки Поділля" МАРИНИ КЛИШНАТОЇ

СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТсолістки Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля"МАРИНИ КЛИШНАТОЇ з програмою "Хотіла б я піснею стати!"За участю Академічного ансамблю пісні і танцю та Дитячої студії "Козаки Поділля" Художній керівник - Степан ДробітГоловний балетмейстер ансамблю  - Сергій КачуринецьХормейстер - Катерина ДробітКерівник оркестру - Олександр ЯкубовБалетмейстер Дитячої студії - Олег КапелюхУ програмі концерту обробки українських народних та авторських пісень. Марина Клишната - лауреат Всеукраїнського та Міжнародного конкурсу. У 2002 році закінчила Старокостянтинівську дитячу музичну школу. У 2009 році закінчила Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію, факультет мистецтв за фахом "Вчитель музики, етики, естетики" (спеціаліст) та "Педагогіка та методика середньої освіти. Музика", "Викладач вокалу" (магістр),  клас викладача Народного артиста України Ярецького В.В.Впродовж навчання в Академії була солісткою ансамблю "Розмай".Нагороджена дипломом І-го ступеня у конкурсі вокальної майстерності: "Я до тебе, Тарасе, у пісні йду".Нагороджена грамотою у номінації "Золотий голос інституту".З 2005 року - артистка хору Академічного ансамблю пісні і танцю "Козаки Поділля", солістка. У 2016 році - лауреат І-ї премії Всеукраїнського конкурсу "Music Star".У 2018 році - лауреат І-ї премії Міжнародного фестивалю "Golden Dream" (Болгарія).З 2016 року - солістка Старокостянтинівського муніципального фольклорного ансамблю імені Володимира Ножки.Марина Клишната - волонтерка громадської організації "Творча сотня Рух до перемоги".Брала участь у постановці оперети Ярослава Барнича "Гуцулка Ксеня" - партія Мері. Неодноразово нагороджувалась грамотами і відзнаками місцевих органів влади.В репертуарі співачки українські народні пісні подільських поетів та твори українських та зарубіжних композиторів. Квитки у касі філармонії! Музичний абонемент діє!

Симфонічні "The Prodigy"

Симфонічний GosOrchestra під керівництвом Олександра Госачинського вперше зіграє нову програму - «Симфонічні Prodigy». Вперше в Україні хіти британців зазвучать в подібному виконанні. Voodoo People, Breathe, Omen, Firestarter - всі ці пісні в аранжуванні від Усеіна Бекірова ви зможете не тільки почути цього вечора, а й зануритися в атмосферу кращого столичного саунду і затишку.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Олег Винник Концерт на біс

На численні прохання глядачів додатковий концерт!!!Артист №1 представить в Хмельницькому на БІС нову концертну програму «Безумна любов» Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Наші Без Раші

НАШІ БЕЗ РАШІ - Інтернет скетч-ком, що розповідає про країну, в якій хотів би жити кожен українець. Ідея полягає в тому, щоб через призму гумору підняти болючі суспільно-соціальні теми, і таким чином дати глядачу можливість глянути на ситуаціюю в країні по-іншому. Для Вас оживуть вже улюблені персонажі – Власник Автосалону у Петра, поляки Влодик та Пшемик, Ромко зі Львова, Богдан Хмельницький, Катерина та персонажі нового 4-го сезону «Наші Без Раші» : Марфа і Тіхон, Франческа та Степан, Антон і Арися.Нові та Улюблені герої в новому форматі шоу «Наші Без Раші» (Live).Приходьте!

Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти»

Нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули – на глядачів чекає 2-годинна програма від “Вар’яти-шоу”.Найвище визнання роботи артиста – повні зали. Разом з глядачами “Вар’яти” створюють нову історію україномовного гумору. І трапляється, що саме на концертах, завдяки глядачам, народжуються нові жарти.І в хлопців є певні традиції, одна з яких – виступати у Києві двічі на рік: у травні, до Дня народження шоу, та наприкінці року, демонструючи найкраще, що створили за рік. То ж поринемо у святкову новорічну атмосферу разом з “Вар’яти-шоу”. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Століття Магії. Roman Bondarchuk

Всеукраїнський тур «Століття Магії» від ROMAN BONDARCHUKКраще зі світу ілюзій і фокусів за останні 100 років!Весна 2020 стане по-справжньому чарівною!На численні прохання глядачів, головний ілюзіоніст країни ROMAN BONDARCHUK вирушає в тур по містах України з масштабним шоу «Століття Магії».У програмі зібрані найбільш вражаючі фокуси і віртуозні трюки за останні 100 років. Спритність майстра ілюзій, сучасна інтерпретація і фантастичні спецефекти змусять повірити в диво навіть завзятих скептиків.«Століття Магії» – одне з найуспішніших шоу в історії українських ілюзій. Прем'єра з приголомшливим успіхом відбулася на одному з головних майданчиків країни ще в 2018 році і з тих пір підкорила глядачів європейських і азіатських країн. Нарешті, цієї весни ROMAN BONDARCHUK презентує її жителям всієї України. Концерт в Хмельницькому відбудеться 23 травня в Обласній Філармонії. «Жанр ілюзій не стоїть на місці, він крокує в ногу з часом. Тільки за останні 100 років він оновлювався не раз. Змінювалася мода на сценічні костюми, зовнішній вигляд реквізиту, манера подачі, а самі фокуси пройшли шлях від зникнення монетки в руці до польоту людини над глядацьким залом. У кожен момент часу була своя зірка – починаючи від Гаррі Гудіні, закінчуючи Девідом Коперфілдом. На сцені ми покажемо, як змінювався світ магії та ілюзій в різні часи», – розповідає Роман.Режисер-постановник шоу Світлана Митрофанова кожен з номерів присвятила окремому періоду в історії магії, важливій особистості або під-жанру. У програмі шоу «Століття Магії»: небезпечні для життя трюки, фантастичні зникнення людей, несподівані перевтілення, читання думок, романтичні міражі, номери з левітацією предметів, віртуозні фокуси з вогнем і багато іншого. І все це з використанням сучасних технологій і чудового світлового шоу.

Виставка плакатів «Влада почуттів. Німеччина 19/19"

- Про що це:Здається, що наша політика все більше визначається почуттями. Ми живемо за часів постійного емоційного напруження. Факти піддають сумніву з позиції відчуття правди. Зростає популярність радикалів усіх кольорів, які пропонують прості відповіді на складні запитання. Саме цьому присвячена виставка «Влада почуттів. Німеччина 19 | 19», яка висвітлює події 100-річної історії через призму емоцій. Вихідною точкою експозиції стали 20 сучасних форм виявлення емоційного стану людини, які унаочнюють послідовність розвитку та переломні моменти історії через світ почуттів, які впливали на розвиток останніх 100 років, і інтенсивність яких і до сьогодні впливає на політику та суспільство. Виставка послідовно демонструє прив’язку до актуальності історичної та політичної освітньої роботи. Чіткі тексти, 140 історичних світлин та факсиміле, а також мультимедійний супровід спонукають замислитися про владу почуттів у минулому та сучасності.Плакати і право на проведення виставки міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді отримав від представників Німецького фонду “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ).- Хто організовує виставку?Виставку організовують Хмельницький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова. - Чому ми зацікавлені в проведенні цієї виставки? Ідея свободи, миру та об’єднання актуальна наразі в нашій країні так само, як в Німеччині, де протягом майже трьох десятиліть відбувалось штучне політичне розділення народу в межах території однієї держави. Навіть після падіння Берлінського муру обидві частини Німеччини – східна та західна продовжують відчувати різні наслідки у багатьох сферах життя. Безперечно, політика впливає на почуття людей, впливає на їхню свідомість. Ми мусимо скористатися позитивним досвідом, який напрацювала Німеччина, тому що і перед нами в даний момент постали ті ж самі виклики: війна, вплив на свідомість громаян сходу та заходу України, окупованого Криму, невизначеність майбутнього щодо подальших кроків. Беручи на себе просвітницьку місію, ми хочемо дати хмельничанам інформацію про події, які переживала ця европейска держава, безцінний досвід, який вона отримала в ході подолання негативних наслідків штучного розділення народу єдиної держави, сформувати свою власну відповідальну позицію у ставленні до суспільних подій, особливо контраверсійного характеру, та спонукати розвивати критичне мислення. - Що буде під час виставки:- інформаційна довідка «Берлінський мур і українська реальність: чому нас може навчити ця історія»- перегляд документального відеоролику «Спорудження і падіння Берлінського муру» (трив. 6.43) або «Загороджені: 3D-анімація про Берлінський мур» (трив. 10.29)- перегляд виставки відвідувачами- Як виглядає виставка:20 плакатів формату А 1 розміщені на металевих модульних стійках. На плакатах містяться QR-коди, за якими онлайн можна отримати більше інформації по відповідній темі.- Хто зможе взяти участь у відкритті та роботі виставки?Усі охочі. - Що буде з виставкою після відкриття?Виставка діятиме місяць (19.03-19.04.2020), запрошуємо до організованого пергляду старшокласників та студентів усіх форм навчальних закладів міста за заздалегідь узгодженим графіком; перегляд для організованих груп буде супроводжувати підготовлений гід .Участь у виставці безкоштовна.

WomenforWomen з Надією Лисецькою і Оленою Дейною

Тільки для бізнес леді! Ми запрошуємо вас на зустріч успішних жінок Хмельницького!Для знайомства з унікальною Платформою, де кожна жінка може отримати заряд енергії та натхнення. Це місце, де успішні, активні, цілеспрямовані жінки об’єднуються аби бути сильнішими та разом створювати і реалізовувати найсміливіші ідеї. На нашому заході ви зможете дізнатись про жіноче лідерство та мистецтво поєднувати усі аспекти життя жінок від Nadiya Lysetska – засновниці Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business директор АмеліАрт Україна , президент Вінницький Клуб Ділових Людей , керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу від ЄБРРТакож на вас чекає цікавий нетворкінг з Lena Deyna (Олена Дейна) – засновниця Тренінгова компанія "Розвиток" м.Хмельницький , коуч, бізнес тренер, професійний психологВ колі успішних жінок ми зможемо:розглянути найактуальніші питання сучасних бізнес-леді;знайти способи ефективної взаємодії між жінками інших міст в рамках бізнес асоціації України;обговорити, що було б підтримкою для кожної з нас, як бути жінкою в сучасному світі та займати соціально активну позицію;згенерувати ідеї для успішної діяльності та розвитку жіночої бізнес-спільноти Хмельницького;обмінятись досвідом та обговорити теми, які були б цікавими для подальшого вивчення та навчання;налагодити корисні зв’язки, які в майбутньому можуть перерости в партнерство;та багато іншогоНу і звичайно, ви гарно проведете час в компанії успішних бізнес-леді Поділля. Запрошуємо вас поринути в атмосферу жіночої сили та енергії. Ми знаємо, що світ змінюють жінки! Приєднуйтесь і зробимо це разом! Організаційний збір - 300 грн. Оплата на картку 5168 7426 0307 8308 Дейна Олена (після оплати обов’язково надіслати фото чека на номер 0979357862). Кількість місць обмежена!

Юридичний форум: "Що чекає бізнес у 2020 році?"

Вигоди від участі у форумі:Ви дізнаєтесь останні зміни в законодавсті; зможете особисто поставити запитання досвідченим юристам;отримаєте поради щодо правильного ведення бізнесу з точки зору законів;дізнаєтесь особливості ведення бізнесу із РРО;вам розкажуть як підготуватись до перевірок контролюючих органів та як оскаржувати результати у разі необхідності;

Місто Професій 2020
30.05.2020 12:00 $ безкоштовно
парк ім. Т.Г. Шевченка

Місто Професій - унікальне поєднання соціальної місії та маркетингу! 7 років 50 міст 1 млн. дітейПРОМісто Професій - унікальне поєднання соціальної місії та маркетингу!✓ 7 років✓ 50 міст✓ 1 млн. дітейПрограма заходу:О 12.00 розпочинає роботу Місто Професій. ХмельницькийПри вході кожна дитина отримує паспорт. Вік дітей необмежений!На розміщених в парку локаціях представлені професії від державних структур та бізнесу.Діти після короткого майстер-класу "влаштовуються на роботу" та знайомляться ближче з професією. В паспорті, що також є трудовою книжкою, представник професії робить помітку, що дитина освоїла певний фах.Батьки мають можливість поспілкуватись з представниками компаній та більше дізнатись про організації, які стали партнерами проекту. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Нова пошта напівмарафон
24.05.2020 08:00

Ще один дебютант сезону 2020 — Хмельницький. Саме він 24 травня гучно і переможно увірветься у весняну частину Нова Пошта Напівмарафон.

Поділля Kids Fashion Day
05.04.2020 16:00

5 квітня 2020 перша наймасштабніша подія, Fashion показ в м.Хмельницькому. ⭐️Поділля Kids Fashion Day⭐️Наша Мета: Розвиток дитячої Fashion-індустрії. Створення нових можливостей та умов для відкриття творчого потенціалу дітей-моделей. Підтримка молодих та вже знаних дизайнерів, брендів та магазинів дитячої продукції. Пошук цікавих каналів для реалізації дитячого одягу та аксесуарів.В рамках проекту будуть представлені яскраві дитячі та підліткові колекції модного одягу відомих українських дизайнерів та європейських предстваників. Учасники показів- діти та діти-моделі.Запрошуємо дітей від 116см до 164см або від 5 до 16 років прийняти участь у першому та наймасштабнішому дитячому показі мод Поділля Kids Fashion Day, який пройде 5 квітня 2020року.Організаторами виступають: модельна школа Star School (star_school_km), яка є офіційним представником всеукраїнської асоціації індустрії моди та освітній центр New School. В день проведення на дітей чекають: - зачіска та макіяж - участь у показі в одязі від дизайнера (одяг надає дизайнер)- участь у показі-параді ( одяг у стилі street fashion. Образ на цей вихід учасник готує частково сам: білі кеди та джинси, організатори надарують футбулоку з логотипом)- окремий відеоролик з показом у якому дитина-учасник брала участь- загальний відеоролик (покази, backstage підготовки моделей)- фотозвіт з показів та нагородження- подарунок від організатора- диплом про участь (отримує кожен учасник)- безкоштовний квиток для супроводжуючої особи.Є організаційний внесок.Запрошуємо до співпраці представників та виробників дитячої модної індустрії. Деталі за номером

Місто Професій 2020
30.05.2020 12:00 $ безкоштовно
парк ім. Т.Г. Шевченка

Місто Професій - унікальне поєднання соціальної місії та маркетингу! 7 років 50 міст 1 млн. дітейПРОМісто Професій - унікальне поєднання соціальної місії та маркетингу!✓ 7 років✓ 50 міст✓ 1 млн. дітейПрограма заходу:О 12.00 розпочинає роботу Місто Професій. ХмельницькийПри вході кожна дитина отримує паспорт. Вік дітей необмежений!На розміщених в парку локаціях представлені професії від державних структур та бізнесу.Діти після короткого майстер-класу "влаштовуються на роботу" та знайомляться ближче з професією. В паспорті, що також є трудовою книжкою, представник професії робить помітку, що дитина освоїла певний фах.Батьки мають можливість поспілкуватись з представниками компаній та більше дізнатись про організації, які стали партнерами проекту. Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.