Афіша Хмельницького

Дати:
Розділи:

Театр

Дерева вмирають стоячи

Початок о 18:30. Чоловік дізнається, що його онук, якого він ще 20 років назад вигнав з дому, трагічно загинув. Щоб позбавити дружину від складних переживань, благовірний вирішує подарувати їй ілюзію щасливого життя. Відтак він запрошує на роль онука та його чарівної коханої акторів зі спеціальної контори. Та доля вносить свої корективи і ситуація обертається іншим боком.

Концерти, шоу

Балет Сухішвілі

27 березня у Хмельницькому відбудеться концерт балету Сухішвілі, початок о 19:00. Кращий грузинський ансамбль в Україні - 100 майстерних танцюристів, 2 500 запаморочливих костюмів, приголомшлива музика, театралізовані постановки та колорит сонячної Грузії - все це вам подарує одне з найпопулярніших балет-шоу світу. Балет Сухішвілі існує вже понад півстоліття. Завдяки йому грузинський народний танець вийшов на велику сцену, змусити весь світ говорити про себе. Незважаючи на те що кожен раз в репертуарі ансамблю з'являється щось нове, він як і раніше шанує давні традиції і зберігає свій неповторний стиль. Вартість квитка: 300-800 грн.  

Дизей Шоу

Початок о 19:00. "Дизелі" представлять нову весняну програму - концертні номери, сценки, пісні і танці. Багато номерів глядачі в залах побачать раніше, ніж телеглядачі! Традиційно - це буде яскраве шоу без політики. Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші шанувальників "Дизель шоу".Квитки 

Концерт гурту "Один в каное"

Початок о 19:00. Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів відчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.Гурт Один в каное утворився у 2010-му році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський. У 2016-му році Один в каное випустив деб'ютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування. Зараз гурт готує новий повноформатний альбом, вихід якого запланований на початок 2018-го року. Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього уже звучать за зачиненими дверима. Один в каное зіграє для своїх слухачів музику, якої ніхто ще не чув.

РОК-Симфонія

Початок о 19:00. Концерт Rock Symphony  - це коли оркест, хор та рок-бенд об'єднуються на сцені, створюючи єдине звукове поле, усе це пробиває наскрізь! Rock Symphony – єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики, відчуття драматургії, закладеної в ній. Під час перформенсу ніщо неподільно. Глядачі стають учасниками події. Непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні. Емоції весь час змінюються від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, і в самому кінці звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення.Rock Symphony люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки – це ще раз доводить, що справжнє мистецтво і краса до душі усім. Від сопродюсерів концертів Notre Dame de Paris та Mozart L'Opera Rock.

Vivienne Mort

Початок о 19:00. Радісна новина для поціновувачів якісної української музики - Vivienne Mort вирушають у всеукраїнський тур на підтримку нового повноформатного альбому "Досвід".  Україні вже не потрібно пояснювати, хто такі Vivenne Mort. Після виступу музикантів на національному відборі конкурсу "Євробачення" їхні пісні почули не лише ті, хто слідкує за новою українською музикою, а й широка аудиторія. Сьогодні творчість Vivienne Mort люблять та тепло сприймають не тільки в Україні, а й за кордоном, зокрема у Польщі, де гурт мав три концертні тури. Глибокі змістовні тексти, сміливий відвертий стиль виконання, справжня краса музики, проникливий ніжний голос та артистизм вокалістки роблять кожен концерт Vivienne Mort унікальним, а сильний емоційний зв'язок між артисткою та слухачем надовго лишається в пам'яті яскравим спогадом і важливим досвідом. На живих концертах гурт активно співпрацює з художником по світлу Максимом Заком, який уважно вслуховується в драматургію кожного треку і посилює ефект театральності, яким славляться виступи Vivienne Mort. "Хочеш, щоб навколо всі любили, були вільні та щасливі - дай їм приклад. Це і буде твій досвід", - коротко прокоментувала вихід нового лонгплею вокалістка Даніела Заюшкіна. Невимушені та чарівні, чуттєві та безмежно талановиті, вразливі та вражаючі, кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій. Їх люблять і їм довіряють. На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре.

Мої перші концерти

Музичний розважально-пізнавальний проект для батьків з дітками. ● Класична музика для дітей в живому виконанні. ● Знайомство з музичними інструментами. ● Творчі ігри та руханки.● Елементарне музикування. Дати:Для батьків з дітками від 0 до 3 років: 10 лютого, 24 березня, 21 квітня, 12 травня, 2 червня - 10:00; 12;00. Для батьків з дітками від 3 до 6 років: 11 лютого, 25 березня, 22 квітня, 13 травня, 3 червня - 10:00; 12;00. Вартість квитків: 35 грн. - дитина і 25 грн. - дорослий.

Концерт гурту "Цвіт кульбаби"

Початок о 19:00. Улюбленні пісні: "Всі баби як баби ти королЄва", "Рижа" , "Хуліганка" , "Шуба песєц". Квитки можна придбати у касі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Старицького та у книжковому наметі поблизу ТРЦ "Либідь - Плаза".

Dan Balan

Початок о 19:00. Зустрічайте харизматичного і абсолютно неймовірного Dan Balan! Не секрет, що Dan Balan вважається унікальним артистом, адже молода людина не тільки вокаліст, автор музики і текстів для власних пісень, а й продюсер. А його слава мультиінструменталіста облетіла півсвіту! Крім того, DAN BALAN відомий як єдиний музикант з Молдавії, якого номінували на "Греммі" - а таке визнання багато чого варте! Нагадаємо, дану номінацію від отримав, як співавтор суперхіта "Live Your Life", який заспівала Rihanna. У "скарбничці" Dan Balan також нагороди від MTV Music Awards і Echo Awards. Творчий шлях молодого музиканта теж досить яскравий - BALAN заснував молдавську групу O-zone. Він же - написав і спродюсував композицію "Dragostea Din Tei", яка в 30 країнах протрималася на першому рядку чартів. Серед партнерів DAN BALAN найвідоміші фігури шоу-бізнесу: Е. Вілкова, В. Брежнєва, Дж. Дж. Пуїг, Andrea Bertolini, Rihanna, TI, Tony Maserati, Hype Williams, Isobel Griffiths, Jesse Dylan, Brasco, Bob Clearmountain, Chris Elliott, Chris Lord-Alge і інші. Ціна квитків від 350 до 1290 грн.

Театр тіней "Teulis"

Початок о 20:00. Чому варто піти на шоу театру тіней: 1. Театр - підкорив і здивував багато світових столиць.2. Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.3. Найнезвичайніший театр сьогодні. Театр тіней Teulis презентує в березні 2018 р. нове шоу "Твоя тінь"! Кожен рік для театру був знаменним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хочеться об'єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену в березні з шоу "Твоя тінь". У нього будуть включені фрагменти з уже відомих шоу "Повелителі тіней" і "Вічна історія", а також номери які ви раніше не бачили. Однак на цьому сюрпризи не закінчуються. Так само вперше Teulis додасть в шоу взаємодію з глядачем, тому тепер будь-яка людина, яка сидить в залі зможе взяти участь в шоу і вплинути на його розвиток. Використовуючи живі декорації, з тіней можна домогтися неповторної але простої історії, щоб зрозуміти її без слів, і, в той же час, настільки захоплюючої, щоб зануриться в її події з головою. Головні герої шоу "Твоя тінь" мріють зняти фільм. Протягом всієї історії вони будуть подорожувати за своїми спогадами, закохуватися і сварятися, щоб потім, в кінці-кінців, об'єднавшись втілити свою мрію. І, впевнені, після перегляду кожен знайде те, що шукав. Можливо в цей же день, а можливо трохи пізніше, як і герої історії, які заслуговують щасливого фіналу за свою завзятість і сміливість бути собою.

Від французького романтизму до сучасності

Солісти - Ольга Зернаєва (флейта, м. Дніпро), Ольга Антощук (сопрано, м. Дніпро), Тетяна Грицан (фортепіано, м. Дніпро). У програмі: твори Сен-Санса, Муке, Відора, Вериківського, Жербіна, Фільц, Шамо, Брондзя, Скорика, Саратського.  

Концерт музики Барвінського

Віоліна Петриченко (фортепіано, Україна-Німеччина). Органний зал. Вартість квитків: 40-50 грн.

Концерт камерної музики

Камерний оркестр. Художній керівник та головний дирегент - Тарас Мартиник, соліст - Ілля Васячкін (саксофон Бельгія-Україна). У програмі твори: Мартана, Глазунова, Молінеллі. Органний зал. Вартість квитків: 50 грн.

Crescendo музики душі крізь призму співу

Початок о 18:30. Концерт-діалог з народним артистом України, професором Національної медичної академії імені П.І. Чайковського Олександром Востряковим. У концерті беруть участь випускники та учні маестро. Концертмейстер - Наталія Шмельова. Органний зал. Вартість квитків: 40-50 грн.

Камерний концерт

Струнний квінтет концертмейстрів "Perfetto" Академічного сифонічного оркестру Хмельницької обласної філармонії. Солісти: Назар Хижий (кларнет, м. Львів), Тарас Малик (флейта, м. Хмельницький). У програмі: твори Вебера, Меркаданте, Ботезіні. Органний зал. Вартість квитків: 40-50 грн.

Вечір фортепіанних концертів С. Борткевича

Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Головний диригент - Сергій Леонов. Солісти - Євген Левкувич (Україна), Алія Акбергенова (Україна-Автрія), Павло Гінтов (США). Великий зал. Вартість квитків: 50-60-70 грн.

Концерт хорової музики

Житомирська академічна хорова капела "Орея". Керівник - Олександр Вацик. Органний зал. Вартість квитків: 40-50 грн.

Козацький міф Шевченка

Академічний ансамбль пісні і танцю "Козаки Поділля" Хмельницької обласної філармонії. У програмі: твори Лисенка, Кос-Анатольського, Козака, Камінського, Балеми. Великий зал. Вхід вільний.

Концерт камерної музики

Камерний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Диригент - Домінік Роггер (Швейцарія), солісти - Террі Роггер (контрабас, Швейцарія). У програмі: твори Баха, Моцарта, Спергера. Органний зал. Вартість квитків: 40-50 грн.

Закриття IX Міжнародного фестивалю "Хмельницький камер фест"

Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії. Диригент - Тарас Мартиник, солісти - Катажина Полонек (віолончель. Німеччина - Польща), Криштоф Полонек (скрипка, Німеччина - Польща). У програмі: твори Брамса, Дичко. Великий зал. Вартість квитків: 50-60-70 грн.

Cover band "Cvit Lypy"

Спеціальні гості: Мім-дует "Пармезан", Заслужена артистка України Майя Онищук, шоу-балет "Тріумф". Ведучі концерту: Роман Благий і Юрій Синчишин. Великий зал. Вхід вільний.

Вечірки

Esquizet та Osnova

21:00 Київський гурт OSNOVA був створений досвідченими професійними музикантами на руїнах електро-гараж бенда Dead Boys Girlfriend.  Вас очікують ритми та звуки рейву з панк-вокалом! 22:00 Енергійні, шалені та потужні музиканти із Esquizet не дадуть вам заснути під час їхнього виступу! Адже це вир емоцій та музичного бунтарства. 23:00 Dj Lena Sokha. Вхід вільний. Деталі та бронювання за телефонами 787629 або 0673803528 .

Міжнародний жіночий день
08.03.2018

Для найкращої половини людства виступатиме гість: МС - Вадим Потехин та STATIC freak pjs-show. Резиденти: Dj ALT / Dj DIMA DYOMIN. Вхід: 40 грн (дівчатам до 23:00 вхід безкоштовний).

Mc Вадим Потехін

До весняного настрою залишились лічені дні тому нічний клуб "Шторм" вже готовий зустріти свято найпрекраснішої половини людства. До 8 березня для милих дам ми підготували безліч сюрпризів.  Гості вечора: Чарівний ведучий Вадим Потехін та яскраві STATIC freak pjs-show. Море шампанського на вході та абсолютно безкоштовний вхід для дівчат до 23:00

Кліматична вечірка із ароматом кави

Як плануєш закінчити останній день зими? Пропонуємо філіжанку кави, частиночку приємного оточення, гарну музичку та мову про те, що впливає на нас теперішніх і майбутніх! Запрошуємо на нетипову вечірку у Хмельницькому - кліматичну із ароматом кави! В програмі: посиденьки і розмовялки на тему зміни клімату та чого це чіпає кожного міні-кінематограф із словечками з толпи багацько кави та смаколиків жива музичка

Ігри

Мафія прокидається

Початок о 20:00. Хибний вибір завжди здається розумнішим. (с) Невідомий з мафіозних кіл. Замовлення столиків та додаткова інформація за телефоном: 0689768504.

Квест "The Great Game"

Початок о 16:00. Для старшокласників та студентів! Такого в нашому місті ще точно не було! Квест, який збуджуватиме емоції і навіть подекуди лякатиме!Адже, ти будеш змагатись із самими копами! Небезпечні завдання, несподівані засідки, переслідування та ще купа різніх підстав) Буде настільки круто, що Шерлок нервово плакатиме у кутку. Якщо ти володієш дедуктивним методом, або просто любиш небезпеку - прийди і розкрий із нами заплутану справу!  

Безкоштовний урок-презентація з ментальної арифметики

Ментальна арифметика (за системою Соробан) - це методика усного рахунку, яка стрімко розвиває розумові здібності та інтелект дитини від 5 до 14 років. Процес навчання проходить на спеціальних японських рахівницях Соробан (Абакус). Ментальна арифметика тренує одночасно ліву і праву півкулі мозку, удосконалюючи зорову пам'ять, концентрацію уваги, креативну спрямованість, образне мислення дітей і їх схильність до швидкочитання.  

Body H4- інтенсивна ліфтинг програма для тіла
27.02.2018
вул. Подільська, 93/1

Шановні косметологи, запрошуємо Вас, відвідати семінар компанії Histomer. Програма H4 BODY - унікальний механізм відновлення еластичності, зволоженості і тонусу шкіри шляхом реконструкції дермальних структур і відновлення епідермісу. Запатентовані комплекси натуральних інгредієнтів дезактивують руйнівні ферменти, відновлюють, підтримують волокна і необхідний обсяг гіалуронової кислоти в дермі. В результаті шкіра стає пружною, розгладженою і знову сяє молодістю і здоров'ям! Семінар читає лікар-косметолог – Тетяна Соклакова.

Кінотренінг "Дочки-матері"

"Моя дівчинка-перлинка, моя доня-донечка" - найніжніші, найтепліші слова, пронизані неймовірною любов’ю та теплотою. Хто може бути ріднішим за рідну маму? Хто має такий неймовірно сильний вплив на формування характеру дочки та її поведінки? З ким зберігається інтуїтивний зв'язок до кінця життя? Але буває все по-іншому… Що робити, якщо стосунки з матір’ю не такі солодкі та приємні? Що робити, коли власна матір руйнує ваше життя та не дає дихати? Що робити, коли вона шантажує своєю безпомічністю та змушує вас ставати її матір’ю? А також яких помилок не потрібно припускатися при вихованні дочок, що важливо для того, щоб виростити повноцінну особистість та як побудувати гармонійні стосунки із власними дочками та матерями – саме про це пропонуємо поговорити на Клубі психологічного кіно "Смак життя". І традиційно фільм, кава та "психологічне" печиво.Вартість: 200,00 грн.Для власників карток Постійного гостя – особливі умови. Попередня реєстрація обов'язкова.

Клуб настільних ігор "Четвергові настолки"

Кожного четверга! Запрошуємо усіх охочих до нас, за стіл з настільними іграми! Маємо багато настолок, гірлянд і гарну компанію. У нас завжди гамірно, приємно і для Вас знайдеться кружка смачного чаю! Вибухові кошенята (+доповнення); Знахідка для шпигуна; Цитаделі (+доповнення); Орандж Квест; Свинтус; Діксіт; Уно; Участь безкоштовна!

Фестивалі, ярмарки

Antares-X-Fest the Best 2018
24.03.2018 - 25.03.2018

Міжнародний фестиваль - конкурс хореографічного, вокального, циркового, сценічного мистецтва та оригінального жанру.  В рамках фестивалю проходить Конкурс Краси. Фестиваль проходить під патронатом Мера м. Хмельницького Олександра Симчишина та Управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

Мистецькі заходи

Чоловік моєї дружини

Початок о 19:00. Давно не бачили по-справжньому яскравих комедій? Значить, Ви звернулися за адресою. "Чоловік моєї дружини" саме та вистава, яка своєю безпосередністю змусить Вас забути про все (так, що не забудьте вимкнути праску перед виходом з квартири). Уявіть тільки, Ви готуєте обід, перете. І все це з неприродним натхненням в зв'язку з приїздом Вашої коханої. Раптом в двері дзвонить незнайомий чоловік, який видає себе за родича Вашої другої половини, про існування якого Ви вперше дізналися ... З'ясовується, що він дійсно родич. Він ... чоловік вашої дружини.

Wedding Fest

Виставка працюватиме: з 12:00 до 19:00 год. - 30.03.2018 та з 10:00 до 19:00 год. -31.03.2018. Найкращі фахівці весільноі індустріі та представники Event компаній запрошують на грандіозний фестиваль: Fashion-покази, весільний шопінг, розіграш цінних подарунків та гала концерт. Оберіть тих, хто допоможе створити справжню казку найщасливішого дня Вашого весілля! В рамках фестивалю Ви отримаєте унікальну можливість:Першими побачити весільні сукні найвідоміших світових брендів. Роздивитися зовні і зсередини комфортні весільні автомобілі. Потрапити на дегустацію елітних вин та витворів кондитерського мистецтва. Побачити у процесі роботи відомих візажистів та перукарів міста. Особисто познайомитися із найкращими фотографами та відео-операторами України. Отримати безліч креативних ідей від талановитих декораторів та флористів. Почерпнути цікаві ідеї для організації розважальної програми вашого весілля. Побачити в роботі найкращих ведучих. Гарантовано зорієнтуються у ціновому діапазоні весільних атрибутів, що дасть можливість сформувати реальний бюджет майбутнього весілля. "Забронювати" послуги артиста чи майстра, який сподобався. Взяти участь у розіграші знижок на весільні послуги / товари та цінні подарунки.

Вечір-спомин

Вечір-спомин присвячений світлій пам'яті Андрія Івановича Рибцова, позивний "Балу". Людина-легенда, командир, батя, побратим, наставник, порадник, друг.

Жити мистецтвом

Виставка юної мисткині Аріни Чабан, творчість якої презентує жителям і гостям краю Хмельницький обласний художній музей. Роботи 13-річної дівчинки особливо насичені любов’ю до життя у всіх його проявах, адже Аріна страждає на тяжку хворобу - спінальну м’язову атрофію. Дане захворювання відноситься до орфанних, тобто рідкісніх. І хоча офіційна статистика щодо орфанних хвороб не ведеться, прийнято вважати, що кількість хворих складає 5% від усього населення. Проте, більшість орфанних хворих не піддається повністю своєму ворогу – діагнозу лікарів, а навпаки живе напрочуд насиченим життям, особливу частку якого складає саме мистецтво. Арт-терапія, або іншими словами – лікування мистецтвом на сьогодні є тим рятівним методом, який покладений відродити віру хворої людини у її творчу основу та здібності. Адже орфанні митці особливо цінують кожну можливість проявити себе та зробити цей світ бодай на крихту краще та добріше. Так проживає свій день і наша героїня - Аріна, у творчості та мистецькому пошуку. У неї обмежені хворобою фізичні можливості, функціональною є лише мускулатура рук, але достатньо волі і сил, аби займатися живописом. Мрійливі світи, створені Аріною, пробуджують віру у краще навіть у заклятих скептиків. Роботи художниці насичені яскравим колоритом та казковими образами, сюжети картин сповнені позитивом та жагою до пригод. "Повноцінне життя" - словосполучення, яке асоціюється у Аріни саме з цінністю кожної творчої миті. Як зауважує маленька майстриня, саме творчість запалює у ній внутрішню силу боротьби за кожний новий день. До такого світогляду закликає Аріна й своїх особливих товаришів - побратимів за діагнозом. Не випадково виставка Аріни Чабан відкриється саме 28 лютого - у Міжнародний день боротьби з орфанними захворюваннями. Саме цього дня тисячі орфанних хворих звертають увагу оточуючого світу на свій девіз - "Рідкісність покажи". Ми ж наголошуємо на другій частині даного слогану - "Турботу прояви" і пропонуємо не співчуттям, а ділом долучитись до руху "боротьби" через арт-терапію за повноцінне життя. Подолян закликаємо взяти участь у благодійному зборі арт-приладдя, що буде передане дітям, які живуть з орфанними хворобами, для насичення їх життя яскравими барвами мистецтва та творчим пошуком. Адже жиТИ МИстецтвом варто лише разом!

Навчання та розвиток

Мистецтво створення дитячих зачісок

Початок о 10:00. Сучасні техніки плетіння. Правила роботи з дитячим волоссям. Різновиди плетінь: коси, вузли, джгути. Плетіння зі стрічками різної складності. Робота з різними текстурами. Робота з канеколоном. Практичне відпрацювання 5-6 зачісок. Вартість: 480 грн. Деталі та запис за телефоном 0676739363.

Протезування

Викладач Вікторія Старовойтова.Програма курсу:- типи і особливості нігтьових пластин на ногах;- чим відрізняється моделювання від протезування;- асортимент матеріалів, які використовуються в роботі, функціональність, плюси і мінуси;- архітектура нігтів на ногах дуже важливий аспект, для правильного розподілу навантаження на ніготь;-покази та протипоказання до процедур моделювання та протезуванняПрактика:- протезування за авторською методикою на шаблоні за допомогою полімерів, моделювання на ногах (гель, акрил) - 3 моделі.Для реєстрації телефонуйте за номером 0981746798. Ціна курсу - 1500 грн.

Курс "Апаратний манікюр"

Лише безпечний манікюр.Лише правильна робота та унікальна техніка виконання. Курс підвищення кваліфікації.Якщо Ви:  не використовуєте в роботі фрезерний апарат. не задоволення якістю виконання роботи. не працюєте технікою вирівнювання , покриття встик або під кутикулу. вже працюєте фрезером і не обходитеся без ріжучих інструментів. використовуєте велику кількість фрез Виправляйте ситуацію, не накопичуйте помилки на клієнтах. В програмі курсу: - апаратний манікюр 1 фрезою. - покриття встик або під кутикулу. вирівнювання та ремонт зламаних нігтів. дезінфекція та стерилізація. Різновиди базових та топових покриттів. Іх види та призначення. Гель лак, гель краска, гель паста. Фрези. Іх види та призначення. Огляд помилок в роботі неіл майстра та їх вирішення: "зморщення гель лаку"; обезбарвлення або пожовтіння натурального нігтя; пересушення та розслойка натурального нігтя; сколи та відслойка покриття; зміна кольору, пожовтіння; стягування кольорового покриття від кутикули, бокових сторін та вільного краю; затікання на кутикулу та інше... Виконання ускладнених технік дизайнів Телефон для регістраціі 0981746798.

Тренінг "Почуття та відносини. Майстерня сексуальності"

Бажаєте подарувати собі незабутній подарунок до дня усіх закоханих?!!! Тренінгова компанія "Розвиток" запрошує сімейні пари та пари, які у відносинах, або бажають їх створити, на чуттєвий, емоційний, сповнений близькості та відвертості. Чи все Ви знаєте про свою сексуальність та Ваш контакт в парі?!!! Чи дозволяєте Ви собі свободу та насолоду?!!! Поговоримо?!!! Отож,запрошуємо до дорослої та відвертої розмови про "це" з Оленою Дейною. Це переверне Ваше стандартне уявлення про формат тренінгу. Процес дослідження себе та Вашої парності буде відбуватися в надзвичайно романтичній обстановці та подарує море задоволення. Поспішайте, кількість місць обмежена.

Секрети роботи 10 фарб Estel

Початок о 10:00. Вартість: 1 лютого - 200 грн., 1 березня - 160 грн. Деталі та реєстрація за телефоном: 0676739363.

Школа для батьків

Початок о 18:30. Продовження авторського проекту п. Терези Андрущишиної, на основі книжки Адель Фабер і ЕлейнМазліш "Брати-сестри без суперництва. Як допомогти своїм дітям жити в злагоді". Мета: допомогти батькам у доброму вихованні дітей, якого фундаментом є взаєморозуміння, спілкування, та формування характеру дитини згідно ціннісних орієнтирів. Також курс буде цікавий всім, хто працює з дітьми. Під час курсу будуть висвітлюватися такі теми як: спілкування в сімї, відносини між братами і сестрами, заздрість, яких помилок не можна допускатися у вихованні дітей, чи ділити все між дітьми порівно, чому діти грають ролі, що робити, коли діти сваряться і б’ються та ін. Зустріч у формі тренінгу відбувається 1 раз в тиждень (щочетверга). Всього передбачено 7 зустрічей тривалістю по 2,5 години кожна. Формат зустрічі - закрита група не більше 15 осіб. Автор та ведуча: Андрущишина Тереза Іванівна (кандидат педагогічних наук, християнський педагог, фахівець із статевого виховання дітей та молоді, сімейний консультант). Вартість курсу: 150 грн з особи (навчальні матеріали та організаційні витрати).  

Проект "Зручна велопарковка"

23 лютого о 18:30 - "Велоабетка". Як обрати велосипед? Догляд та зберігання велосипеду. Як отримувати задоволення від катання на велосипеді. 2 березня о 18:30 - "Правила дорожнього руху для велосипедистів". Безпечне пересування містом. Довідки за телефоном: 0673116099.

Чаювання Майбутніх Мам
17.03.2018
вул. Подільська, 124

Початок о 10:00. Майбутні матусі і всі, хто планують стати матусями. Відбудеться супер-пупер подія, яку не можна пропустити. На вас чекають корисні лекції від спеціалістів, які на повну підготують вас до найвідповідальнішого етапу у житті - материнства. Також будуть подарунки, фуршет, нові знайомства і чудовий настрій. Вартість 249 грн.  Кількість місць обмежена, тому вже плануй і реєструйся.Реєстрація проводиться за телефоном 0950858885 , і у direct @yuliasmirnova_8888. Після реєстрації ви отримаєте повну інформацію про подію

Семінар "Грибкові захворювання"

Початок о 10:00. "Грибкові захворювання нігтів"Заняття проходить у формі лекції: теорія, фотоматеріали.Програма:- Оніхомікози і оніходістрофії.- Причини. Види і форми поширення.- Клінічні прояви. Види лабораторних досліджень.- Фактори, що підвищують ризик зараження. Профілактика захворювань.- Співпраця між лікарем і майстром.Телефон для реєстрації: 0981746798.

Pro choice чи все таки Pro life?
06.03.2018

Початок о 18:00. Запрошуємо на зустріч з Ігор Бойко, доктором морального богослов'я, кандидатом філософських наук зі спеціальності "Етика". Пропонуємо відкриту дискусію "Pro choice чи все таки Pro life?" Поговоримо на такі теми: репродуктивні технології, трансплантація, донорство, сурогатне материнство, аборт, евтаназія. Маєте свою думку - приходьте! Цікавить моральний аспект даних питань - приходьте! Хочете задати запитання - приходьте Відкриті для всіх!

V Всеукраїнська правнича школа з питань банкрутства
03.03.2018
вул. Проскурівська, 57 (Хмельницький осередок Ліги студентів Асоціації правників України - АПУ)

Середньостатистичний громадянин України, почувши слово "банкрутство", відразу уявляє певну особу, яка втратила усі свої заощадження і не може розрахуватися по певним боргам, або взагалі користуватися грошовими коштами.В дійсності, процедура банкрутства - це не зовсім те, що уявляється нам. Це більш широкий і довготривалий процес, який включає в себе набір дрібних процедур, які і складають процедуру банкрутства. Які це процедури, які це особливості цих процедур, а саме головне хто в Україні може визнатися банкрутом?Ви можете дізнатися більше відвідавши V Всеукраїнському правничу школу з питань банкрутства, яка відбудеться 3 - 4 березня 2018 в м. Хмельницький.Для участі у заході необхідно зареєструватис до 28 лютого. 2. Сплатити організаційний внесок до 28 лютого 2018 року:- 100 грн. – для членів Ліги студентів Асоціації правників України та членів Асоціації правників України;- 150 грн. – для інших осіб. Організаційний внесок покриває витрати на роздаткові матеріали та каву-брейк.Також організатори можуть забезпечити додатковими послугами: ♦️харчування – 50 грн. (обід в перший день, 3 березня); ♦️поселення – 100 грн. (одна доба); ♦️корпоратив – 200 грн (3 березня).

Double Coffee сМАК зі Світланою Вільчинською

Під час "DOUBLE Coffee сМАК" у кожної пари учасників буде можливість: зрозуміти, що взаємодія в парі - це важливо, є цінним і досить просто; краще пізнати себе і один одного; проявити сильні і слабкі сторони в парі, використовувати їх як "зони росту" і зміцнення взаємин; розвинути навички слухати, чути і розуміти один одного; навчитися Я - висловлюванням і ввести його в практику комунікацій в парі; відчути цінність говорити про свої бажання, потреби і вимоги з партнером; знайти точки взаємодії між партнерами; визначити загальні пріоритети в розвитку пари; проявити і сформувати парну систему цінностей ... Кількість пар - максимум 4 (8 осіб).Вартість участі - групова - робота з декількома парами: 400 грн. з пари; індивідуальний формат - робота з однією парою (включає консультування і терапію парних відносин) - 700 грн.

Кар’єра в ІТ: DevOps engineer. Хто він та де працюють web-додатки
06.03.2018

Спільний івент Km Code'n'Coffee та ІТ Академії. Спікер — Андрій Гарматюк - за освітою спеціаліст з комп’ютерної інженерії. Досвід: СЕО інтернет-сервіс-провайдера, створив кілька малих бізнесів, співзасновник компанії GMhost — хостинг-провайдер, який має експертизу у системному адмініструванні та принципах devops. Андрій має досвід керування та організації проектів у компаніях телекомунікаційного сектору в Україні 11 років, працював з командами 3-120 чоловік.  Вважає команду найважливішим активом будь-якого бізнесу. Цінує кожного спеціаліста у команді.Буде насичена доповідь на такі теми: Як працює інтернет Що таке сервери Що таке сайт (веб-додаток), як він працює Домени Хостинг За що відповідають системні адміністратори в ЦОД (Ops) Розробка сайтів (developing) Хто такий розробник Етапи розробки (dev-prod) За що відповідають системні адміністратори в команді розробників (Devs) Середовище розробки (Dev) Продакшен та експлуатація (Prod) Мало- та високонавантажені проекти Архітектура Що таке DevOps, хто такий DevOps Основні напрямки адміністрування, спеціалізації Які компетенції потрібно мати Які перспективи розвитку

Азбука инструментов в интернет-маркетинге 2.0

Начало в 18:30.  Что дополнено?- CRM и автоматизация процессов.- Создание сайта до $200 - это реальность.И больше подарков. Неизменные пункты презентации:- Главные интернет-тренды 2018 года.- Целесообразность выхода бизнеса в онлайн и базовый анализ рынка. - Как, какой сайт и какого подрядчика для создания сайта выбрать? - 3 главных этапа создания сайта, что контролировать?- Как создать воронку продаж?- SEO: повышение позиций сайта в Google.- Контекстная реклама, как получать продажи уже на следующий день.- SMM и таргетинг: продвижение бизнеса в соцсетях. - Что такое конверсия и какими инструментами её повысить.- Как контролировать работу IT и маркетинговых исполнителей.- Как измерять и куда смотреть для понимания Ваших результатов. Aleksandr Verbitskyi, основатель маркетинговой и IT-компании полного цикла Outsourcing team простым и понятным языком объяснит Вам самое главное об комплексе инструментов в интернет-маркетинге (дополненная версия первого мероприятия). Кому будет полезно? Если Вы планируете выйти в Интернет со своим бизнесом, открыть новый бизнес в сети, либо у Вас уже есть бизнес, но Вам не хватает кусочков пазлов о том, как его продвигать и куда смотреть - этот ивент для Вас. Было собрано 14350 грн на покупку оборудования для детского ожогового отделения областной больницы.  Наша цель: 25000, присоединяйтесь! Кроме приобретения необходимых знаний и навыков, Вы сможете сделать доброе дело. Не откладывайте продвижение в Интернете на потом, ведь оно приносит деньги уже сейчас! Viber/Telegram для заказа билетов: 0971685451. Благотворительный минимальный взнос за участие 250 грн (все собранные средства пойдут на покупку оборудования для областной больницы детского ожогового отделения) Предварительная регистрация и оплата обязательна, так как количество участников ограничено.

Навчання нарощуванню вій

Семінари з нарощування вій передбачають освоєння технології виконання послуги з нуля і не вимагає попередніх знань і умінь. Ви можете отримати прекрасну можливість за короткий термін стати фахівцем в одному з напрямків сфери краси, працювати на себе і бути фінансово незалежним. Послуга нарощування вій стала дуже затребуваною серед українських жінок, і актуальність її зростає з кожним днем. Надаємо безкоштовно матеріали та інструменти для відпрацювання на моделі. Видаємо сертифікат після закінчення семінару. Також ви маєте змогу придбати якісні матеріали та інструменти, необхідні для роботи як початківцю.

Курси масажу від Вищої школи масажу "Stair Life"

Вища школа масажу постійно проводить навчання масажу. Ви маєте змогу отримати свідоцтво масажиста усього за 10 занятть, що дасть змогу працювати у салонах, масажних кабінетах, СПА-центрах... Навчання триватиме у зручний час ранком або ввечері по 2-3 години щодня (або за домовленістю) з обов'язковим відпрацюванням удома. Набираємо у групи по 2-6 чоловік . У програмі навчання базовий класичний масаж (спина, руки, ноги), антицеллюлітний та медовий масаж. Видаємо свідоцтво державного зразка (пластикове) українською мовою та при бажанні - англійською. Навчання проводить дипломований інструктор-масажист, учасник ІІІ Відкритого чемпіонату Західного регіону з масажу - Інга Бєляєва. Вартість навчання усього 1700 гривень. Будемо раді бачити Вас!

Security Meetup

Ми розповімо про тренди інформаційної безпеки, те, як мінімізувати ризики при збереженні даних та захистити інформацію компанії. Доповідач: Олексій Лунков PM в Atwix. Cпівавтор та викладач курсу IT Project Manager у ІТ Академії від stfalcon. У минулому International Account Manager у команді RexSoft. Основна спеціалізація – Magento (e-commerce).Тема: Secure Your Asses.Тези доповіді:1. Тренди в безпеці даних у 2018. Як ми повинні адаптуватись?2. Специфіка роботи в компанії. Як працювати з даними, які належать компанії?3. Почни з заліза. Веб-камера, жорсткий диск, екран — як їх захистити?4. Кращі практики роботи з паролями. Додатки, поради, ризики.5. Що таке "двухфакторка"? Як її правильно налаштувати? Чого варто уникати?6. Social engineering, безпека данних на мобільних пристроях.7. Професійні інструменти.Доповідач: Іван Бондар eLogic. Розробник систем веб-комерції на платформі Magento. 4 роки досвіду роботи з відомими міжнародними брендами, в розподілених командах з Франції, Германії, Англії, Італії, Австралії та США.Тема уточнюється.Вартість: 150 грн, оплата при вході.

Філософія грошей: жіночий аспект

В результаті тренінгу Ви: Зміните застарілі переконання щодо фінансів на нові, більш ефективні. Розширете територію особистого грошового комфорту. Створити власну генеральну фінансову програму. Дізнаєтесь скільки насправді коштує година вашого робочого часу. Розробите чіткий план покращення окремих складових свого доходу. Вартість участі 900 грн. При оплаті до 25 лютого 800 грн. При участі з подругою 1400 грн за двох. Попередній запис обов'язковий. Максимальна кількість учасників - 10.

Міжнародний проект "Місто Професій"
28.04.2018
парк Т. Г. Шевченка

Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал. У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість "влаштуватись на роботу". Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи". Вхід вільний.

Базовий курс "Мистецтво мехенді"

Курс розрахований для тих хто ще ніколи не малював хною, але має величезне бажання навчитися!До курсу належать заняття:2 березня - Лекція "Мехенді як мистецтво. Технологія мехенді".9 березня - Практика "Робота з конусом".16 березня - Практика "Арабський стиль мехенді".23 березня - Практика "Африканський стиль мехенді".30 березня - Практика "Індійський стиль мехенді".Художник-викладач, майстер мехенді - Валентина Токар (досвід роботи в техніці мехенді - 4, художник-викладач - більше 22 років). Для затвердження Вас в навчальній групі, необхідно заповнити реєстраційний лист та внести передоплату в сумі 300 грн не пізніше 26 лютого 2018. Всі заняття побудовані за принципом логічного ланцюжка по мірі ускладнення, кожне з них є важлим. Оплата за весь курс відбувається в перший день занять за вирахуванням зробленої передоплати. Якщо ви приходите з подругою - 10% знижка для кожної. Вартість курсу- 1500 грн (у вартість входять всі необхідні матеріали).

Зустріч з Борисом Горшковим

Від хорошого до величного.- Історії успіху компаній "Splat", "Faberlic" та "Експедиція", від безпосереднього учасника подій.- Чим відрізняється ведення бізнесу на внутрішньому та зовнішньому ринках (Україна/Турція)? Основні ризики та помилки співвітчизників.- Як діють компаніі, що стають великими?- Модель поведінки та основні риси засновників компаній, що стали лідерами на багатьох ринках.

Як розвалити розподілену команду?

Alexey Lunkov - Project Manager в Atwix.com. Співавтор, викладач курсу IT Project Management. В минулому Account Manager в RexSoft. Розповість нам про: Специфіку роботи з розподіленими командами. Які погані поради можна дати лідеру розподіленої команди. Комунікацію в розподіленій команді. Побудову та руйнування процесів. Інфраструктуру розподілених команд. Розвиток команди. Яким буде майбутнє командної роботи і як себе до нього підготувати. Ви зрозумієте специфіку формування команди та особливості роботи на кожному етапі, визначите свою командну роль поза функціональними обов’язками. Зможете зробити свою комунікацію більш ефективною, зрозумієте, що драйвить вас та ваших колег, дізнаєтеся як передати та перейняти досвід і знання, а також попрацюєте над персональною ефективністю.

Лекція "Особливості англійської мови в ІТ"

Ти студент "IT Академії від stfalcon" і маєш рівень англійської intermediate та вище? Хочеш прокачати свої англійські скіли саме в IT сфері?Лекція лише для студентів #itastfalcon. Спікер — Крамар Ольга. Вільно володіє і викладає англійську — 10+ років. Досвід менеджера в IT — 3+ роки. З 2006 р. Навчалась і працювала в США. Ведення та участь у проектах США та ЄС з міжнародними кампаніями.Ділова кореспонденція:- Як написати простий електронний лист.- Загальні вислови.- Як сказати "ні" приязно?Голосові-, відеодзвінки та особисті зустрічі:- Введення та початок вашого дзвінка.- Бізнес-розмова.- Висновок та "протоколи зустрічі".Неправильне спілкування:- Загальні помилки в англійській.- ІТ мова та вислови.- Відмінності в культурі та менталітеті.

Курс "IT Project Management"

Кому корисні курсименеджменту: менеджерам, які бажають підвищити свій професійний рівень; для студентів, які хочуть почати кар’єру Project Managemer'a; для власників бізнесів, які хочуть покращити ведення власної справи для управлінців будь-якої сфери; для тих, хто працює в IT, хоче здобути нові знання чи перекваліфікуватися на менеджера. Безкоштовна ввідна лекція. Два викладачі. Заняття о 18:30 двічі на тиждень. Тривалість 3 місяці. Знижка 10% при оплаті всього терміну навчання. Знижка 15% навчанні на другому і наступних курсах.

Дмитро Карпачов "Сімейний майстер-клас"

Вас чекає абсолютно нова програма - розглянемо "золоті" правила виховання дітей у віці від 0- 12 років! Ви дізнаєтеся основні принципи правильного виховання, як уникнути помилок своїх батьків у вихованні, як виховати гармонійну самодостатню особистість, як стати другом і авторитетом для своєї дитини!

Робота з ризиками

Анна Лаврова- Більше 9-ти років керує проектами в сфері IT в Україні, на Європейському і Американському ринках.- Працювала в outsource, outstaff і product-компаніях різних розмірів.- Ментор і викладач у декількох IT-центрах навчання.- Сертифікований SAFe Agilist, Scrum Master.- Спікер на багатьох конференціях: Lviv Pm Day, Kyiv PM Day, FW PM Day, Outsource People Conference та ін.За свій багаторічний досвід вона точно знає, як зробити, щоб кожен співробітник був почутий і включений у роботу.

Майстер-клас "Подарунок на 8 березня"

Цікавий майстер-клас для дітей з виготовлення подарунку до 8 березня. 

Вивчення досвіду впровадження інклюзивної освіти

Вивчення досвіду впровадження інклюзивної освти у ЗШ м. Біла Церква.

Тренінг "Відповідальні батьки"
27.02.2018

Особливості дитячої фізіології та навантажень на дитячий організм при ДТП. Надання невідкладної допомоги при ДТП дітям різного віку. 1.1. Автокрісла, паски безпеки та подушка безпеки 1.2. Невелика швидкість. 1.3. Порівняння, які травми отримує непристебнута дитина-пасажир та дорослий-пасажир за різної швидкості, якщо сидить 1) спереду, 2) ззаду справа, 3)ззаду зліва, 4) ззаду посередині? Яке місце для пасажира в машині найнебезпечніше і яке найбезпечніше? 1.4. Чому не можна тримати дитину на руках? 1.5. Навантаження на дитину, що знаходиться в животі матері при ДТП. Спеціальні інструменти захисту для вагітних. Вагітні за кермом. Головні правила безпеки для вагітних у автомобілі. 1.6. Дитячі автокрісла. Вибір, встановлення та популярні міфи. 1.7. Як діяти при ДТП, якщо в машині є дитина? Перша невідкладна допомога дитині-пасажиру. Частина 2. Дитина-пішохід. 2.1. Світловідбиваючі елементи. Де вони мають бути? 2.2. Чому варто одягати дітей у яскравий одяг? 2.3. Об’єкти на дорозі, що заважають водію вчасно побачити дитину. 2.4. Які травми найчастіше отримує дитина-пішохід? Скільки може тривати реабілітація? 2.5. Надання невідкладної допомоги дитині-пішоходу. Що робити, якщо ви стали свідками ДТП за участі дитини-пішохода? Частина 3. Особливості психології дітей у контексті БДР. Чому, як і коли навчати дитину? 3.1. Чому знання часто не рятують наймолодших дітей? Чому необхідно сформувати рефлекси? Схильність до відволікання та імпульсивної поведінки. 3.2. Формування умовних рефлексів 3.3. Чому "страшилки" не діють або чому діти та молодь не бояться смерті? 3.4. Психологічні травми дітей після ДТП.

Лекція "Виховання як основа освітнього процесу"

Лектор: Кру Станіслав Леонідович: президент Подільського культурно-просвітного центру ім. М.К. Реріха; президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології ХНУ; член громадської ради при Міністерстві освіти і науки України. Вхід вільний.

Майстер-клас "Мильне 8 березня"

Виготовлення подарункового мила для матусь. Вартість: 80грн? якщо 2 дітей 130 грн.

Літні курси в Англії

Реєстрація на літні курси в Англії, Лондон у супроводі викладача! Вік: від 10 років. Вартість: 1290 фунтів. Мовний табір в Лондоні - це чудова можливість відпочити, оглянути найцікавіші місця столиці Англії, удосконалити свою англійську та завести нових друзів з усіх куточків світу! У вартість поїздки входить: Навчання Проживання 3-х разове харчування Трансфер Супровід Віза А найцікавіше те, що резиденція в якій ви будете проживати згаходить в центрі міста - 15 хвилин від відомої Оксфорд стріт.

Знайомство з фреймворком Angular.js
02.03.2018
вул. Молодіжна 3/2

Займаєшся фронтенд розробкою, але не знаєш який фреймворк обрати для роботи? Приходь на безкоштовну зустріч з досвідченим Angular розробником Григорієм Наконечним (компанія Eleks, Львів), який розповість про всі тонкощі у виборі правильного рішення, та власне про сам фреймворк.

SpringDanceParty!

Танцювальна вечірка.

Семінар з кіберзахисту

У програмі семінару виступи п'яти лекторів, що розкажуть вам, як вберегти свої локальні системи, вивести данні в "хмари" та вберегти від атак хакерів.Участь в семінарі безкоштовна, реєстрація обов'язкова.

Лекція "Customer Loyalty"

Лекція про програми лояльності, її значення для електронної комерції.Відвідати захід особливо корисно буде:- менеджменту, представникам бізнесу;- власники сайтів (e-commerce);- усім, хто має відношення до маркетингу;- для вас актуальне питання: як отримати постійного та щасливого клієнта.Лектор:Victoria Yashchuk- Project Manager у компанії Atwix- Magento Solution specialist - Роблю свою команду та клієнтів щасливими, а вони менеТези доповіді:- Хто такий лояльний клієнт? Чому важливо заохочувати лояльність в e-commerce та в інших сферах- Типи програм лояльності та їхня специфіка- Чи змінились програми лояльності з розвитком e-commerce?- Ідеї для того як зробити успішну програму лояльності або чому вони можуть не працювати.

Спорт, здоров’я

Spring Open Championship 2018
14.04.2018 - 15.04.2018
вул. Трудова, 9

Відкриті змагання зі спортивно-бальних танців.

Дитячі заходи

Дитяча лідерська програма "Чемпіони"

Мета програми: формування та розвиток у дітей особистісних якостей і умінь, необхідних для того, щоб бути максимально успішним у всіх сферах життя; навчити впевненості, відповідальності, цілеспрямованості, яскравості і креативності, вмінню робити вибір і слідувати йому, навичок командної роботи і партнерства, успішно вирішувати конфліктні ситуації; зміцнення стосунків у сім’ї. Реєстрація за номером: 098 62-56-311

Альтернативні курси підготовки до школи

Розпочато набір у групи по підготовці до школи: Інноваційні методи для розвитку інтелекту дітей 3-5 років; Альтернативні курси підготовки до школи для дітей 5-7 років. Старт навчання 2 березня.

Майстер-клас "Подарунок на 8 березня"

Цікавий майстер-клас для дітей з виготовлення подарунку до 8 березня. 

Інше

Дегустація китайської їжі
27.02.2018

Цікаво, що таке китайська їжа? В чому її особливості та смак? Тоді Mr. Lou пропонує спробувати щось нове на дегустації китайської їжі. Ціна - 250 гривень. Квиточки вже є у продажу. Адже, у Дядечка Ло з’явилось стільки нових і гарних ідей, що кортить вже з вами поділитись та обговорити, щоб ви дали свою оцінку кожній страві.

Конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах
23.03.2018
вул. Гагаріна, 3; 2 поверх, зелена зала

Об’єктом конкурсів є міські автобусні маршрути загального користування, які працюють у звичайному режимі руху. Розмір плати за участь у конкурсі становить 2 600 грн. 00 коп. Плата за участь у конкурсі сплачується перевізником-претендентом за наступними реквізитами: Одержувач: управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради, р/р 31557393153273, ГУДКСУ у Хмельницькій області, МФО 815013, код ЄДРПОУ - 26572159. Перевізник-претендент, який подає документи на участь у конкурсі по двом або більше об’єктах, вносить плату за участь у конкурсі по кожному об’єкту окремо.

Ознайомлення з можливостями для навчання у Подільському коледжі

Ознайомлення з навчально-реабілітаційною базою Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Індійський односолодовий віскі Paul John
01.03.2018

Любите екзотику? Любите гарний віскі? Ми пропонуємо і те, і інше - спробуйте віскі що дозріває в тропічних умовах, під шум теплого прибою Індійського океану, віскі народжений на Гоа. Перший односолодовий віскі від John Distilleries було пущено в продаж у 2012 році, але на сьогоднішній день він встиг скласти неабияку конкуренцію своєму попереднику на поприщі солодового віскі з Індії, славнозвісному Amrut. Ми продегустуємо п'ять релізів і дамо їм власну оцінку.1) Paul John "Brilliance" 46%2) Paul John "Edited" 46%3) Paul John "Bold" 46%4) Paul John "Classic Select Cask" 55.2%5) Paul John "Peated Select Cask" 55.5%

Дегустація рожевих вин

Запрошуємо на дегустацію рожевих вин. Розберемось, як вони виготовляються, які існують основні стилі. Спробуємо рожеве з Провансу та Південної Африки, Греції, Австрії та Нової Зеландії. Дегустаційна карта:1. Sauvignon Rose, Marlborough Sun 2. Agiorgitiko Rose, Papaionnou3. Pinotage Kadette Rose, Kanonkop 4. Langenloiser Zeiegelt Rose, Brundlmayer5. Miraval Provence Rose, Miraval 6. Rose d’Anjou, Chatelin Desjacques

Пропозиції

Коктейль для чарівних пані
27.02.2018

З 22:00 до 24:00 один безкоштовний коктейль для відвідувачок закладу. Приходьте разом з подругами та насолоджуйтесь смачними коктейлями.Деталі за телефоном 787244.

Акція на коктейлі
04.03.2018 - 25.02.2018

Кожної неділі усі коктейлі по 60 грн.