Афіша подій у місті Хмельницький на сьогодні 20 серпня 2019

Дати:
Розділи:
Психологічна бізнес-гра для жінок "Lady's cash flow"

Початок  16.07, 6.08, 20.08 о 18:30; 31.07, 13.08 о 19:00, 20.06, 3.08 о 14:00.   Гра - це дзеркало ваших відносин з грошима, можливостями та самореалізацією в житті. Гра дає відповідь: як використовувати можливості в своєму житті на 100% як покращити свої відносини з грошима як заробляти гроші по-жіночому які звички та установки зупиняють вас в вашому розвитку та на шляху до фінансового процвітання! А також гра дасть можливість проаналізувати ваші цілі та віднайти шлях для їх реалізації.Кількість учасників - до 5. В результаті гри ви будете мати власні висновки, що і як вам необхідно зробити в вашому житті, щоб гроші в ваше життя приходили легко та приємно та в бажаній для вас кількості!Вартість - 350 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Виставка фотографій "The Best" Ната Звіададзе (Грузія)

Запрошуємо Вас 1 серпня о 15 годині на відкриття виставки фотографій "The Best" Нати Звіададзе (Грузія).Звіададзе Наталія (Ната) Марківна – член Національної спілки фотохудожників України і член художньої ради Асоціації фотографів Грузії, Excellence Photographer of The International Federation of Photographic Art (ЕFIAP). Улюблені жанри: стріт, натюрморт, «світловий пензель».Народилася 22 листопада 1968 року в Тбілісі. Закінчила Тбіліський державний університет за фахом квантова радіофізика, але за професією ніколи не працювала. Вирішила здійснити свою мрію і стала дизайнером одягу, чим з успіхом займається й досі.Фотографією захопилася випадково. Вперше потрапивши в Париж у травні 2015 р., вона познайомилася з французьким фотографом Анною Любешт. Кілька годин вони гуляли вулицями міста, і Анна розповідала про чорно-білу фотографію та фотохудожників, які працювали в Парижі, а потім у затишній паризькій галереї показала слайд-шоу своїх робіт. Після повернення до Тбілісі Ната відчула непереборне бажання фотографувати. Вона умовила Анну Любешт дати їй приватні уроки он-лайн. Анна в той час була викладачем у Вищій школі фотомистецтва Парижа по класу чорно-білої фотографії.Захоплення фотографією у Нати Звіададзе переросло у спосіб життя. А вислів: «Все, що не потрапило в об’єктив моєї камери, не існує!» - стало новим кредо життя. Фотографії Нати вийшли за межі просто надрукованого кадру, багато її робіт більше схожі на картини і гравюри. Передати через зображення свої емоції і почуття стало для неї головним критерієм у творчості.І ось, через чотири роки Ната Звіададзе – лауреат більше сорока міжнародних конкурсів. Її роботи експонувалися в Парижі, Трієсті (Італія), Києві, у Рівному, Баку, Тбілісі. Неодноразово брала участь у міжнародних конкурсах як член журі. Отримала високі відзнаки – Європейський фотограф (ЕР) і Excellence FIAP (EFIAP).Виставка фотографій «The Best» Нати Звіададзе є першою персональною виставкою фотохудожниці. Вперше виставка була представлена в Києві у Бібліотеці імені Володимира Винниченка. В експозиції представлені роботи у різних жанрах і напрямках, багато фотографій мають нагороди на міжнародних конкурсах, а чотири з них належать культурній спадщині Міжнародної Федерації Художньої Фотографії (FIAP).

Проект-дослідження "Парадний портрет"

Відкриття виставки 8 серпня о 16:00 год.   Найкраща ідея для вшанування Незалежності України – згадка про шлях, який вона пройшла за ці 28 років. Історію країни творять особистості, а протягом багатьох віків образи видатних особистостей художники втілювали на парадних портретах. Наразі фотографія відняла у картини роль документа, а потім і сама позбулася цієї ролі через тотальне, повсюдне використання. До того, як це сталось, парадний портрет був представницьким зображенням людини з вищого кола і мав підкреслювати її велич, багатство, високий соціальний стан. Часи змінилися, і сьогодні межі між суспільними класами розмиті, а цифрове фото вже вкрай чітке.Кураторський проект Єгора Анцигіна та Влада Кришовського передбачає переосмислення парадного портрету в умовах сучасного художнього контексту для дослідження питань публічності та урочистості, слави й репутації. 21 український митець, серед яких Петро Бевза, Микола Журавель, Петро Лебединець, Владислав Шерешевський, Андрій Цой та інші, обрали своїх персонажів – публічні постаті сучасної незалежної України. Вони зобразили їх на парадних портретах розміром 1,8х1,2 метри, і кожен трактував урочистий образ свого героя так, як забажав сам, адже слоган проекту – «ПП контемпорарі».8 серпня на відкритті виставки в Хмельницькому обласному художньому музеї глядачі побачать, кого учасники проекту зобразили на своїх полотнах і як вони передали урочистість образів. Публіка дізнається, якими якостями наділили художники своїх персонажів і чи може існувати парадний портрет без класичної структури.Учасники проекту:Петро БевзаОлександр АнтонюкЄгор АнцигінОлександр БогомазМатвій ВайсбергЄвгеній ВалюкІрина Вештак-ОстроменськаМаріанна ГолембйовськаІван ГрабкоМикола ЖуравельЛюся ІвановаВлад КришовськийДмитро КришовськийПетро ЛебединецьОлександр ЛяпінРоман РоманишинСвітлана СтрукАндрій ЦойНікіта ЦойВладислав ШерешевськийОлександр Янович

Urban Rhythms = Ритми Міста

Відкриття-фуршет 15.08 о 16:00. Вхід вільний. Персональна виставка живопису Сергія Овчарука. Куратор виставки: Ольга Долінська-директор музею.

Семінар від Holy Land
20.08.2019 10:30
вул. Подільська, 93/1 (ViCosmetics)

Запрошуємо тебе на семінар від Holy Land 20 серпня об 10:30 в Хмельницьку!Темою буде: Як скласти протокол? Як читати клієнта? Підбір процедури на основі космецевтики Holy Land.Тренер: Косендяк Оксана.Деталі у Ваших менеджерів за нижчевказаним телефоном.

Future Education Forum
20.08.2019 09:30
вул. Залізняка, 27

Будь-яка проблема перестає бути складною, якщо її змістовно проаналізувати. Найбільш хвилюючі питання, що стосуються освіти, потребують негайного вирішення. Адже саме вони є причинами неякісної та малоефективної освіти сьогодні.Працюєте в системі освіти вчителем чи викладачем? Долучайтесь до наc: Future Education Forum. Подія для тих, хто вчить інших та навчається сам! Понад 20 спікерів з доповідями на актуальні та максимально гострі теми сьогодні; Цікаві майстер-класи для дорослих та малих; Психологія та методика виховання: як знайти спільну мову з дитиною та стати кращими батьками.2 дні, наповнених цікавим та корисним змістом. Подія відбудеться за підтримки партнерів: Управління економіки Хмельницької міської ради, Proskuriv Business Club, Хмельницький щодня новий та Департамент освіти та науки Хмельницької міської радиРеєстрація на форум обов’язкова. 

Інтерактивна лекція "Професії майбутнього"

Чарльз Дарвін сказав: "Якщо ви вдало оберете професію і докладете до неї душу, то щастя саме знайде вас". Тому Молодіжний центр хоче направити Вас в сторону щастя за допомогою цієї інтерактивної лекції. Ви дізнаєтесь які професії будуть актуальними в майбутньому!Реєструйся за нижчевказаним посиланням.  Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Дитячий клуб "Fairy tale"

Дитячий клуб «Fairy Tale» саме те місце, куди вам варто записати вашу дитину!Запрошуємо у літній табір для дітей від 6-8 років. Графік роботи 8.30-18.30. Зміни :3.06-14.0617.06-27.061.07-12.0715.07-26.0729.07-9.0812.08-23.08На ваших діток чекають екскурсії по мальовничих місцях Хмельниччини, професійні майстер-класи, відвідування музеїв та виставок, цікавих підприємств. У нас заплановано цікаві конкурси та розваги, програми на свіжому повітрі. Проводимо квести та заняття з читання й математики. У дитячому клубі «Fairy Tale» на малечу чекають:Компетентні педагоги, котрі мають досвід роботи з дітками, зокрема, й з особливими освітніми потребами. Педагоги здатні налагодити контакт з різними малюками, запропонувати всю свою турботу та увагу.Комфортне, просторе та світле приміщення, де дітки зможуть почувати себе невимушено та затишно.Сприятливі для дитини атмосфера та догляд, на які вони заслуговують та потребують — увага до кожної дитини, врахування її побажань та вподобань.Цікаві та захопливі заняття з англійської мови.Заняття з логопедом для загального розвитку та для корекції мовних проблем.Класичні заняття за розкладом, які допомагають дитині стати більш відповідальною та виробити режим дня.Варто зауважити, що всі предмети ведуться профільними фахівцями, які обирають тільки найпопулярніші розвивальні посібники, які довели свою ефективність. Матеріальна база дитячого клубу регулярно оновлюється.Наші послуги:ранній розвиток дітей;логопед;психолог (для дітей, дорослих, сімейних пар, у разі критичних ситуацій в житті);проведення майстер-класів;англійська мова (для дітей та дорослих);німецька мова;тренінги, семінари;репетитори;підготовка до школи, дитячого садка (вивчення математики, української та англійської мови).Додаткову інформацію надамо по телефону. У суботу та неділю працюємо за домовленістю.

Яскрава Ніч
20.08.2019 23:00
Парк культури і відпочинку імені Михайла Чекмана

"Яскрава Ніч "- це нічний заїзд для тих, хто прикрашає свій велосипед світлоелементами, тим самим перетворюючи звичайну ніч в яскраву!Порадуємо себе, і жителів нашого міста !!ДАТА: 20 серпня 2019 року. ЧАС ЗБОРУ: 22:30. СТАРТ: 23:00.ЦІЛІ:- Перетворити ніч в нашому рідному Хмельницькому в ефектне шоу вогнів і велосипедів;- Зробити їзду на велосипеді різноманітною та яскравою;- привернути увагу велосипедистів до важливості бути видимими на дорогах в темну пору доби.- Гарно провести час :)ЗАВДАННЯ:- Знайомство учасників та обмін досвідом з оформлення велосипедів;- Показати, що їзда на велосипеді не тільки покращує здоров'я, а й робить світ красивішим;- Дарувати перехожим позитивні емоції.ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ:- Всі хто старше 18 років !! (ОРГАНІЗАТОРИ НЕ БУДУТЬ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПРИСУТНІСТЬ НЕПОВНОЛІТНІХ). Неповнолітні можуть брати участь в присутності батьків, або людей які старше 18 і беруть на себе за них відповідальність !!!!- Велосипедист, у якого на велосипеді встановлені (крім світлоелементів) біла фара спереду, та червона ззаду). За відсутності основних світлових елементів велосипедистам заборонено брати участь в велопробізі!ПРАВИЛА РУХУ КОЛОНИ:- Колона вибудовується в один ряд по дві людини;- Дистанція 1,5-2 метра;- Заборонено: обганяти ведучого, виїжджати на тротуари.ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО:- Утриматись від вживання речовин, які впливають на швидкість реакції при керуванні транспортним засобом!- Обладнати свій велосипед передньою фарою і заднім ліхтарем червоного кольору. Це ваша безпека і повага до інших учасників дорожнього руху. Подбайте про свою помітність на дорозі. Не будьте велосипедистами-примарами. - Вести себе адекватно, дружно (з повагою) по відношенню до інших учасників.- Під час руху не користуватися звуковими сигналами (дзвінок, гудок).

Життя на повторі

Ця історія заснована на біографії колишнього глави компанії "Peugeot" Крістіана Стьєффа. Що про нього можна сказати – це був високопрофесійний бізнесмен, який вічно кудись поспішав. Кожен день у нього траплялося безліч зустрічей, графік був неймовірно напруженим – але думати про своє здоров'я часу в чоловіка не було. Крістіан навіть кинув дбати про своє особисте життя заради успішної кар'єри в корпорації. Коли ж чоловік пережив інсульт і прокинувся на лікарняному ліжку, він розуміє, що у нього по суті нічого й немає. За допомогою терапевтів і своєї сім'ї Крістіан спробує відбудувати своє життя заново.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів чи за нижчевказаними посиланнями.

Форсаж: Гоббс та Шоу

Закляті супротивники спецагент Гоббс і злочинець Шоу живуть за полярними принципами і ніколи не будуть довіряти один одному. Та у спін-офф культової франшизи «Форсаж» вони змушені об’єднатися, щоб захистити світ від нищівної біологічної атаки. Квитки можна придбати в касах кінотеатрів та за нижчевказаним посиланням. 

Страшні історії для розповіді у темряві

Підлітків дуже часто тягне туди, куди їм іти не слід. Америка, 1968 рік. Кілька молодих людей у невеликому містечку вирішило випробувати долю та відвідати давно занедбаний і вже оповитий легендами будинок із привидами. Там вони знайшли старовинну книгу з цікавими історіями. Друзі захотіли взяти її почитати, навіть не підозрюючи, яку біду на своє містечко вони насунули. Кожна з цих історій повинна втілитися в реальність, а щасливого кінця там, звичайно ж, ні для кого немає. Кожне ім'я в цій книзі реальне, і незабаром усі ці люди помруть від жахливих монстрів. Краще би ці підлітки ніколи не знаходили злощасну книгу.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів чи за нижчевказаними посиланнями.