Події Хмельницького

Дати:
Розділи:

Театр

Казка "Сни про Венецію"

Цікава казочка дозволить пірнути у новий казково-загадковий світ.

Концерти, шоу

Мої перші концерти

Музичний розважально-пізнавальний проект для батьків з дітками. ● Класична музика для дітей в живому виконанні. ● Знайомство з музичними інструментами. ● Творчі ігри та руханки.● Елементарне музикування. Дати:Для батьків з дітками від 0 до 3 років: 10 лютого, 24 березня, 21 квітня, 12 травня, 2 червня - 10:00; 12;00. Для батьків з дітками від 3 до 6 років: 11 лютого, 25 березня, 22 квітня, 13 травня, 3 червня - 10:00; 12;00. Вартість квитків: 35 грн. - дитина і 25 грн. - дорослий.

Мистецькі заходи

Maslo Photo Residency
01.03.2018 - 22.04.2018

З 16 лютого у Хмельницькому проходила міжнародна фотографічна резиденція, яку організувала арт-галерея Maslo. Під час резиденції троє відомих фотографів – Валерій Мілосердов (Україна), Маріуш Форецкі (Польща) та Олексій Шинкаренко (Білорусь) створювали нові роботи, у яких намагались відобразити різні грані життя у Хмельницькому. Проект має на меті познайомити мешканців Хмельницького з сучасною документальною фотографією через унікальний колективний портрет міста. Результати резиденції можна побачити під час підсумкової виставки, що відкриється 1-го березня в галереї Maslo. Інформація про учасників: Валерій Мілосердов (Україна). Працював фотокореспондентом у виданнях "Киевские ведомости", "Дзеркало тижня", фоторедактором – "День", "Коммерсантъ-Україна", "Сегодня". Наразі – фотограф у фонді культурних ініціатив "Ізоляція". Його серія документальних фотографій «Покинуті люди» про життя шахтарів Донбасу отримала спеціальну премію журі фестивалю візуальних мистецтв Images (1995, Веве, Швейцарія). Маріуш Форецкі (Польща) Фотограф-документаліст. Фіксує зміни у Польщі після 1989 року. Видавець журналу про документальну фотографію "5 klatek". Відомий репортажами з останнього дня захисту Будинку уряду в Чечні (1995), землетрусу у Вірменії (1988), президентських виборів у Білорусі (2001), чисельними фоторепортажами про життя Польщі. Олексій Шинкаренко (Білорусь) Народився і живе в Мінську, Білорусь. Фотограф, куратор, дослідник. Засновник і керівник "Центру фотографії" і Школи фотографії, лабораторії "Coloroom". Куратор Національного павільйону Білорусі на Венеційській бієнале 2015 року. Куратор виставки Олександр Михед стверджує: "Міжнародна фотографічна резиденція Maslo – це спроба створити колективний портрет міста Хмельницького. Це запрошення чужинців у рідний простір, намагання бути відкритими. Це – спроба не знайти відповіді, а поставити запитання. Це прагнення вилаштувати строкату мозаїку крізь оптику сучасної фотографії. І коли фотографи вдивляються в місто, містяни вдивляються в фотографію, знайомляться з тим, якою вона є". Три майстри з трьох країн. Три пласти життя міста. Непевний туман майбуття, час теперішній і минувшина. Валерій Мілосердов (Україна) створив фотографічне дослідження "Засоби зв’язку" про місцевих волонтерів і, ширше – про формування нових соціальних зв’язків в українському суспільстві. Маріуш Форецкі (Польща) здійснив цілу одіссею Хмельницьким, досліджуючи коліщатка міського механізму. Олексій Шинкаренко (Білорусь) занурився в історію міста, створив новий контекст фотографій 1950–1980-х років, а з ними і новий контекст для розуміння сучасності.

Виставка "Графіка з музейної колекції"

В Хмельницькому обласному художньому музеї відбудеться відкриття виставки графіки видатного українського художника Леопольда Левицького з фондової збірки музею. Леопольд Левицький (1906-1973 рр.) – представник старшої формації митців Львова, що витворили неповторний світ з естетизацією форми та кольору, зі своєю системою художніх цінностей. Він – одна з найпомітніших постатей українського мистецького авангарду ХХ століття, знаний графік, живописець, ілюстратор, скульптор.В колекції Хмельницького обласного художнього музею нараховується більше ста графічних творів художника, частина з них увійшла до експозиції, що демонструє ретроспективу його творчих пошуків періоду 30-70-х рр.. Серед яких: жіночі образи, гротескові портрети-шаржі, міські пейзажі, жанрові композиції, абстрактні роботи, навіяні природними та урбаністичними мотивами.

Інше