Афіша подій у місті Хмельницький на сьогодні 29 лютого 2020

Дати:
Розділи:
Вистава «Вражена Тетяна»

Народний аматорський театр «Дзеркало» радо запрошує вас на виставу «Вражена Тетяна», за мотивами п’єси сучасного грузинського драматурга Лаші Бугадзе.Вистава складається з декількох коротких, але наповнених частин, які всі разом поєднуються в одну цілісну картину сучасного світу, який з кожним днем стає абсурднішим. Де жінки стають більш мужніми, а чоловіки більш жіночними, де бабуся, розповідаючи онуку казку сподівається, що він виросте і всіх «тра-та-та», де син може повірити, що його дружина приготувала йому на обід його ж матір, де жінки більше радіють померлими чоловікам на війні, ніж живим на власному подвір’ї… Все це є частиною нашого світу, та іноді цей світ не тільки уявний: у п’єсі чи на сцені, а зовсім реальний, який оточує нас. Нам є, що Вам сказати!   Бронювання квитків за нижчевказаним номером телефону.

Концерт "VirDuoso"

З великою радістю запрошуємо Вас, вашу родину та друзів на концерт дуету віртуозів VirDuoso!Михайло Вігула - гітара таДаніел Сурашенко - блоклейтаВ програмі віртуозно- темпераментні твори "перлини" епохи Бароко, і не тільки.

Quarantine

Cosmic Background Radiation is back! Всіх інфікованих знову чекає #QUARANTINE! Нарешті можна знову дикою учадіти і прогріти кістки теплом наших хвиль! Ми знову повертаємося в КУТ, що б содрагать його стіни і ваші тіла своїми бас-гарматами!Івент відбудеться вже в цю суботу - 29/02/20.На території карантину для вас, як завжди, будуть працювати перевірені часом і загартовані усіма видами вірусів хірурги:DEVYWALIANBOYARJANNYLINCERСпалахи грайма, хіп-хопу та дабстепа почнуться вже о 22:00.В 00:00 за ними підуть найпотужніші neuro / tech / jungle промені найвищого рівня опромінення.Для підвищення ступеня пробиття променів підготовлений і встановлений "додатковий сабвуфер-саппорт" (с)

Виступ гурту "Видрові доли"
29.02.2020

Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Психологічна гра "Афродизіак подружніх взаємин"

Про що ця гра? Це гра про любов до себе, любов до життя. Про любов між чоловіком і жінкою, та про любов через роки. Про те, як відродити втрачені почуття. Про нове прочитання себе і свого партнера. Про роль кожного у парі. Про те, яке місце посідають діти і батьки у вашому житті. Про те, як знайти саме ваш стимул до відродження почуттів.   Тривалість: 4 годиниКількість учасників: до 6 чоловікВартість: 550 грнДеталі та реєстрація за нижчевказаним телефоном.

Всі відтінки: Чорний

23 січня о 16.00 в музейній галереї квARTира відбудеться відкриття виставки робіт з колекції Хмельницького обласного художнього музею "Всі відтінки... Чорний". Що означає наявність кольору – об’єктивний факт природи чи емоційність людини? Чи обґрунтовано існування символізму кольорів, і якщо так, то де шукати його корені – в природі чи в самій людині? Останнім часом до розв'язання цієї проблеми долучаються психоаналітики та мистецтвознавці, які намагаються пов'язати суб'єктивний символізм кольорів з їх традиційною символікою.Кольорова наповненість полотен – те, що, в першу чергу, приваблює відвідувачів галерей та шанувальників мистецтва. Кожен колір, його відтінок, як нота в музиці, створює мелодію, ритм, темп живопису. В роботах художників він стає потужним універсальним засобом для створення цілісного образу: він і форма, і світло, і композиція, і зміст.2020 – рік кольору в музейній галереї квARTира. Серія виставок присвячена шести кольорам та їх відтінкам акцентує увагу на властивостях кольору та демонструє розмаїття колекції Хмельницького обласного художнього музею. Живопис видатних українських художників (К. Звіринський, М. Малишко, М. Гейко, Т. Сільваші та ін. ), графіка (В. Бовкун, Р. Романишин), скульптура (В. Шишов, Я. Мотика) та полотно невідомого автора в експозицїї «Всі відтінки… Чорний» об’єднуються між собою, перетворюючись у потужний енергетичний сплеск. Оскільки мистецтво – дзеркало душі, яке передає почуття та емоції незалежно від географічних та часових кордонів, маємо змогу говорити про візуальний діалог між митцями та епохами. Представлені роботи демонструють, що колір, на рівні з відчуттями, в змозі транслювати абстрактні ідеї, побутові та сакральні змісти.Колір гарний чи негарний, веселий чи похмурий, важкий чи легкий… Яким він стане особисто для вас, вирішувати тільки вам.

Виставка живопису Гаяне Атаян «Подорож до себе»

Радо запрошуємо відвідати персональну виставку живопису Гаяне Атаян «ПОДОРОЖ ДО СЕБЕ» та спец-проект «ЩАСЛИВА»: історія створення дипломної роботи «Ольвія. Біля Джерела», 1983.Художниця дуже рідко виставляє свої твори на суд глядача, тож у вас є унікальна можливість насолодитися вишуканим імпресіоністичним живописом майстрині.Гаяне Атаян (м.Київ) - справжня дочка своїх батьків, послідовна учениця своїх педагогів, обдарований самобутній живописець у світі кольору і форми. Певні твори художниця створила легким помахом пензля, безпосередньо на пленері. Деякі методично допрацьовувала впродовж років в своїй майстерні, в якій до неї працювали Федір Кричевський, Олексій Шовкуненко, Тетяна Яблонська. Проте відрізнити «швидкі» твори від «поміркованих» у вас не вийде – весь її живопис легкий, рухомий, вібруючий, невловимий, разом із тим фактурний, матеріальний, вітальний, майже відчутний на дотик.Варіативність способів нанесення мазків вражає: короткі пуантелістичні й довгі звивисті, пласкі й об’ємні, непомітні й сміливі, переконливі й сором’язливі, яскраві й ахроматичні, незвичні й знайомі, невгамовні й нерухомі. Рідний Київ («місто в парку») вплинув на ракурсність – майже в кожному творі ми дивимость на архітектурні об’єкти крізь гілчасте плетиво дерев й кущів. Спроба проаналізувати колористичну систему заходить у глухий кут і викликає впевненість у недовершенності міжнародної Системи відповідності кольорів Pantone: лексика не дозволяє адекватно передати всю складність, вишуканість, мінливість живописної палітри, як неможливо добрати слова для опису кольору неба за мить до сходу сонця чи вечірнього весняного повітря. Хибною є думка, що Природа може відпочивати. Ніколи. Вона, як і люди, невпинно в процесі – або творення, або народження, або ентропії, або самознищення. Проте завжди – із прагненням до гармонії, до балансу, до спокою, до рівноваги. Сучасним людям рівновага іноді ввижається майже недосяжною. В шаленстві надшвидких ритмів щодення ми забули, як це – зупинятись. Свідомо зупинитись, а не від безсилля. Опинитись поміж миттю і моментом, поміж вдохом та видихом, поміж порухом вій. Нарешті послухати тишу. Побачити тишу.

Віктор Севець. На хвилі пам’яті

13 лютого о 16.00 запрошуємо на відкриття!«На хвилі пам’яті» – ретроспективна виставка творів відомого хмельницького художника Віктора Севця. Пам’ять – рушійна сила даної експозиції. Ми згадуємо митця, талановитого живописця, романтика по духу, який у своїй творчості керувався напуттям великого Сезанна: «Справжня та чудодійна наука, в яку варто повністю зануритись, – це розмаїття картин природи».Три роки минуло, як художник пішов у Вічність. Але, як відомо, душа митця продовжує жити в його роботах, а отже, «На хвилі пам’яті» – діалог з автором крізь роки. В зображенні бурхливого моря, міських пейзажів, портретів, краси природи, її мінливих станів відчувається вся глибина та масштаб почуттів Віктора Севця, його закоханість у світ. Найголовнішим для митця було відтворити емоції, які виникають при спілкуванні з навколишнім світом, передати глядачеві особисте бачення краси. Це вдалось нашому землякові сповна: світлі, сонячні пейзажі осяяні оптимізмом та легкістю. Тим, чого так часом не вистачає кожному з нас. Твори, написані в різні періоди життя є віддзеркаленням настроїв та творчих пошуків Віктора Севця. На хвилях пам’яті ми повертаємось у безтурботне дитинство, юність, ті роки, в яких художник посміхається до нас з полотен та дарує глядачам теплі барви й добру енергетику, що її випромінюють авторські полотна.

Драгобрат. Лижний тур 2 дні

Вартість: 1100 грн (проїзд, проживання, страхування). Харчування: 175 грн (1 вечеря/1 сніданок). Трансфер на Драгобрат – _____грн/деньПрокат спорядження від 100 грн (зручно тим, що беремо на місці і якщо Вам не підійшло або якийсь механізм не працює – можна замінити!)  

Лижний тур для початківців/ 2 дні

Ви ще не катались на лижах, але бажаєте спробувати? Тоді цей тур саме для Вас. Перший день у Ворохті заняття з інструктором  доступні ціни, малі гірки і невелика кількість людей. І якщо Ви спробували і поїхали, зрозуміли, що це Ваше, тоді другий день гайда на Буковель відточувати свою майстерність  16 крісельних витягів, 62 траси різної складності, розвинена інфраструктура. Якщо Ви зрозуміли, що це не ваше теж не біда! На Буковелі є чим зайнятись, крім катання на лижах. Виїхати на канатно-крісельному підйомнику на гору Буковель та пофотографуватися на засніжених краєвидах, покататись на плюшках, глінтвейн, покупатись та відпочити у VODA CLUB – це все зробить Ваш відпочинок незабутнім!   Вартість: 1100грн (проїзд, проживання, страхування). Харчування: 175грн (1 вечеря/1 сніданок).Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%Додатково проплачується вартість стоянки автобуса на Буковелі (____грн/день з особи). Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Буковель 2-денний лижний тур

Проживання в Яремчі або ЯблуниціВартість: 1100грн (проїзд, проживання, страхування). Харчування: 175грн (1 вечеря/1 сніданок).Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%Додатково проплочується вартість стоянки автобуса на Буковелі (__ грн/день з особи). Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Відкрита зустріч з батьками

Прочитати вичерпну інформацію про нас — чудово. Та краще, коли є можливість прийти й побачити все на власні очі Запрошуємо батьків на зустріч -знайомство зі школою ThinkGlobal!Якщо ви хочете, щоб ваша дитина:навчилась планувати та переходити від задумів до практичного втілення;вміла формулювати складні проблеми та віднаходити рішення;вміла швидко адаптовуватись до постійних змін;вміла будувати та зберігати гарні відносини;вміла обирати оточення, яке збагачує інтелектуально, культурно та духовно;володіла підприємницькою та фінансовою грамотністю.Приходьте на день відкритих дверей у школу ThinkGlobal Реєстрація на зустріч обов'язкова!

Дитяча субота 9+ "Майже весняне Паті"
29.02.2020 14:00

Книгарня «Є» запрошує дітей віком 9+ відвідати захід «Майже весняне Паті». Запрошуємо дітей віком 9-12 років відсвяткувати останній день зими з Книгарнею «Є».Якщо ваші діти люблять розважатися, читати та прагнуть спілкування ー розкажіть йому про наше «Майже весняне Паті». В програмі заходу: - настільні ігри, - живе спілкування,- квіз- чаювання з літературою.Зустрічайте весну з нами!

Пробний урок: Створення 3D гри для дітей 7-14 років
29.02.2020 13:30 $ безкоштовно

Пробний урок: Створення 3D гри для дітей 7-14 роківВаша дитина полюбляє комп'ютерні ігри? Їй подобається досліджувати та аналізувати світ ігор? У неї безліч ідей для створення власної гри?Тоді приходьте разом 29 лютого о 13:30 на пробний урок: «Створення 3D гри для дітей 7-14 років»!  І ми покажемо, як створюються ігри!У програмі уроку:  Як створити гру з нуля і заробити на цьому. Поради початківцям гейм-дизайнерам. Технології, які потрібно освоїти, щоб розробити свою гру. Створення 3D гри в KODU Game Lab та Unity.Пробный урок – це відмінна можливість:  Побачити Комп’ютерну Академію "IT Step" зсередини. Познайомитися з викладачами. Отримати індивідуальну екскурсію Академією.

Гретель і Гензель
27.02.2020 - 04.03.2020

У пошуках їжі голодні Гензель та Гретель відправляються у ліс, не підозрюючи, що на них чекає обід диявольської кухні і усі кола пекла.  Вам лише здається, що ви знаєте цю історію…   Квитки можна придбати у касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.

Так близько до горизонту
27.02.2020 - 04.03.2020

Джессіка (Луна Ведлер) – мрійлива, сповнена сил та оптимізму 18-річна дівчина. Зустрівши Денні (Яннік Шуман), вона одразу закохується в хлопця. Впевнений у собі красень при ближчому знайомстві виявляється не зовсім тим, за кого себе видає. Насправді Денні глибоко травмована людина, яка невпинно бореться зі своїми проблемами. Стає дедалі зрозумілішим, що спільного майбутнього у пари ніколи не буде. Але Джессіка не поспішає опускати руки, вона вірить, що сила кохання багато що може змінити.   Квитки можна придбати у касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.

Пухнасті бешкетники

Знайомтеся! Цю невгамовну юну їжачиху звати Латте. Вона ніколи не сидить на місці, досліджуючи кожен закуток рідного лісу. Латте напрочуд впевнена у собі та має дивовижно яскраву фантазію. Зовсім не важливо – хочете ви слухати її історії чи ні, вона все одно розкаже вам декілька перш ніж ви встигнете сказати хоч слово. Звісно, у кожній своїй історії Латте виступає безстрашною сміливицею, яка рятує світ. Якось у лісі трапилась біда. Зник магічний водяний камінь і тепер цим краям загрожує засуха. Такий шанс проявити себе їжачиха пропустити не може. Вона першою зголошується вирушити на пошуки викраденого каменю. У напарники сміливій дівчині дають білку Тюму. Ці двоє ніколи не могли знайти спільної мови, проте їм доведеться зробити зусилля та об’єднатися, аби камінь було знайдено.   Квитки можна придбати у касах кінотеатрів чи за нижчевказаними посиланнями.