Афіша подій у місті Хмельницький на сьогодні 21 жовтня 2019

Дати:
Розділи:
Виставка "Made in Ukraine. Гобелен. Кераміка"

У галереї «квARTира» Хмельницького обласного художнього музею в рамках проголошеного Року українського декоративного мистецтва відкрито чергову виставку з музейної колекції «Made in Ukraine. Гобелен. Кераміка».Професійні художники декоративно-ужиткового мистецтва, глибоко вивчаючи національне коріння народної творчості, використовуючи її естетичний лад, систему знаків та орнаментальних символів, створюють дивовижні сучасні твори.Доробок мистців-керамістів, презентований на визначних всесвітніх форумах, засвідчив певну співрозмірність їхніх творчих пошуків з актуальними на Заході мистецькими явищами. В умовах активного освоєння нових творчих просторів у художній кераміці сформувалася окрема сфера творення станкових композицій, які, по суті, вже не кераміка у традиційному її розумінні.Історично склалося, що професійна кераміка найбільше розвинута у Львові. Так, до експозиції увійшли декоративні тарелі Петра Марковича, декоративні пласти Василя Боднарчука, Анни Лисик. Не менш цікава робота одеського художника-кераміста Олександра Дмитрієва.Важливою частиною декоративно-ужиткового мистецтва України є художнє ткацтво, яке має глибокі історичні корені та багаті мистецькі традиції. По-сучасному інтерпретують народну традицію гобелени Богдан Губаль, Тетяна Мисковець, Наталії Паук, Надія Борецька.Органічним поєднанням новітніх та архаїчних рис автори робіт яскраво демонструють свою належність до української національної художньої школи, і водночас кожний вражає власними філософськими узагальненнями, індивідуальними напрямом пошуку, стверджуючи значення творчого начала в трансформації та інтерпретації мотивів і форм виробів народних майстрів, відбираючи, таким чином, найсуттєвіше, що складає традицію.На обкладинці: Василь Боднарчук. Застигла імпровізація. Фрагмент з частини триптиха. Шамот, ангоби, полива, солі, кольорове скло, ліплення, випал, різьблення. 2007 р.

Ніна Мурашкіна "Lysistrata"
11.10.2019 - 03.11.2019

Відкриття 11 жовтня о 18:00.   Новий проект Ніни Мурашкіної, творча практика якої вирізняється іронічністю, грайливістю, а подекуди — наївністю та зухвалістю у створенні візуальних образів, присвячено жінці, що здатна підкорювати. До експозиції увійдуть живописні роботи, графічні силуети та об’єкт, що спільно апелюють до давньогрецького образу Лісістрати. Лісістрата — головна героїня однойменної п’єси Арістофана, що у 5 столітті до н.е. порушує питання війни, миру та сили фемінності. Сюжет давньогрецької комедії розгортається навколо спроб Лісістрати покласти край війні, відмовляючи чоловікам у сексуальних стосунках. Тож що спільного між сучасними жінками та Лісістратою, а також чому цей образ досі актуальний та привертає увагу багатьох художників та режисерів?Шукаємо відповіді у проекті Ніни Мурашкіної.

Unison Ілля та Сергій Школяри

«Unison» Іллі та Сергія Школярів – співзвуччя творчих пошуків батька та сина, які на рівні є учасниками творчого процесу.Про що «Unison»? По суті, це мікс робіт двох художників, одному з яких не вистачало новизни та свіжості ідей, а іншому – досвіду та навичок. Художники мають різний бекґраунд, проте спільну мету: пізнати життя у максимально зручний, комфортний та креативний спосіб. Яке воно, життя підлітка, які питання його хвилюють, про що він думає. «Unison» привідкриває завісу вигаданого світу, героями якого є тварини, люди, фантастичні істоти, які проживають свої історії, проблеми та потрапляють в курйозні ситуації. Непідробна щирість, гумор та філософський погляд на світ Іллі та Сергія Школярів не залишить байдужим найприскіпливішого глядача.

Школа Успіху

Привіт, на зв'язку Максим Готко та Цендер Артем. Ми - випускник проєкту "Школа успіху" від фонду Кличко. Спільно ми організовуємо крутий івент в нашому місті. (Посилання на наші сторінки є знизу)Шо це таке:Думаю, після перегляду відео стало трохи зрозуміліше, але все ж, коротко і по пунктах: 4 дні саморозвитку Нові знайомства з цікавими людьми Цікаві лекції та екскурсії Мотивація Сюрприз І все це в дружній атмосфері лідерства та прагнення досягнути успіхуМи вважаємо, що проведення таких заходів просто необхідне на сьогоднішній день Не дуже хочу бути голослівним та говорити про якісь абстрактні поняття, і все ж, твоє майбутнє та майбутнє твоєї країни в твоїх руках. Проєкт "Школа успіху. Хмельницький" це твоя інвестиція в себе і своє майбутнє. 

Angry Birds у кіно 2

Ось уже скільки років триває протистояння птахів і голодних зелених свиней. Це назвали священною війною. Ніщо в їхніх відносинах не віщувало поліпшення – але на горизонті знайшли третій острів. Лідерка жителів тієї землі Зета втомилася жити в постійному холоді та тепер мріє, щоб на двох інших островах теж відчули замерзання. Вона починає атаку на далеких сусідів, які звикли до теплого клімату. Щоб протистояти цій новій небезпеці, закляті вороги пташки та свині повинні об'єднати зусилля та разом подолати Зету. Ніхто не хоче забувати старі образи, але для власного майбутнього можна трохи й попрацювати в команді.   Квитки можна придбати у касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.

Після весілля
17.10.2019 - 23.10.2019

Ізабель уже давно вибрала, чому присвятить своє життя – роботі з дітьми у притулку в Калькутті, Індія. З іншого боку Землі в американському місті Нью-Йорк живе глава багатомільйонної корпорації Тереза. Що ж могло звести цих двох жінок разом? Бажання Терези пожертвувати велику суму цьому притулку. Для цього Ізабель повинна пролетіти півсвіту для зустрічі, яка може сильно допомогти фінансово бідним індійським дітям. Тереза живе в мегаполісі разом зі своїм чарівним чоловіком-художником і двома прийомними дітьми. Жінка прилетіла не зовсім вчасно – донька сімейства виходить заміж, тому мати більше зайнята цією подією. Тільки після зустрічі з Терезою Ізабель знайде з нею щось спільне, що вона не очікувала знову відшукати... Квитки можна придбати в касі кінотеатру та за нижчевказаним посиланням.

Фестиваль триллерів "Best Thriller Shorts"
17.10.2019 - 23.10.2019

По стіні пробігла чиясь зловісна тінь. Чи це просто глядач, який запізнився на сеанс? Мороз по шкірі. Що це? Блиснув ніж, чи хтось не вимкнув смартфон перед показом? Чому людина в капелюсі на сусідньому кріслі виглядає так підозріло? Хто взагалі приходить в кіно без поп-корну? Трилери завжди залишають простір для фантазії. Ви готові до того, що під час сеансу будете нервово стискати підлікотники, а серце вистрибуватиме з грудей? Якщо страшно, то краще залишитись вдома.   Квитки можна придбати у касі кінотеатру чи за нижчевказаним посиланням.