Події Івано-Франківська

Дати:
Розділи:

Театр

Вистава "Кохання з присмаком дощу"

Діалог почуттів за мотивами оповідання Г.Маркеса "Очі блакитного собаки". Режисер - Олексій Лейбюк. Він і Вона давно шукають одне одного, але бачаться лише уві сні, зустрітися в реальному житті їм не вдається. То що ж вони оберуть - реальне життя, в якому безнадійно приречені безкінечно шукати одне одного  чи щасливе життя разом у солодкому сні про кохання?  А може сила їхнього кохання виявиться потужнішою за нещадну іронію долі?  Важко щось передбачити, адже це Габріель Гарсія Маркес і його "магічний реалізм". Дійові особи та виконавці: Він - Ігор Захарчук Вона - Мирослава Полатайко-Гусак Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Чи падає влітку сніг?"

Трагікомедія «Чи падає влітку сніг?» - це смішна і добра історія про сенс життя, нашу залежність від гордині та любов і самовідданість матері. Ця історія буде цікава усім, хто любить і цінує свою сім’ю. Вона (вистава) така, що хочеться взяти плед, каву, сісти і подивитися її як гарне тепле сімейне кіно. Після неї хочеться подзвонити своїм близьким і сказати своїй мамі «Я тебе люблю». Це динамічне і непередбачуване дійство, просякнуте містикою дива! А сюжет такий: на День народження бабусі Катерини Андріївни збирається уся її родина – два сини, їхні дружини і доньки. Святкові страви на столі, а ось святкового настрою бракує. Бо раптом з шафи вивалюється той самий присутній у кожній родині скелет. Виявляється, що два брати – бідний вчений та заможний бізнесмен – вже три роки знаходяться у стані запеклої ворожди. І тут у голові старенької люблячої матері народжується геніальна ідея – вдати з себе божевільну, щоби примирити своїх синів. І спектакль (прийом «театр у театрі») починається. На сцені з’являється дивний старий із паперовими крилами за спиною, який називає себе архангелом Гавриїлом. Він говорить словами з Завіту про любов і ненависть, про каяття і прощення, і водночас пропонує чоловікам випити і закурити. А тут ще й бабуся заявляє, що збирається заміж за рудого юнака Ігорка… Сюжет все більше заплутується, і вже важко розібрати де гра, а де справжнє життя. А фінал вистави змусить усіх ще гостріше відчути любов до своїх близьких і зрозуміти, що найбільший скарб, який ми маємо – це наша родина.

Вистава "Таксист-2, або Кохання на швидкості"

16 років потому. Мазунчик долі "занадто одружений таксист" Джон Сміт і досі живе у щасливих шлюбах з двома чарівними дружинами, і так, напевно, тривало б і надалі, якби не клятий Інтернет і злощасний винахід Марка Цукерберга. Хочете знати що сталося? Чому геніальна схема чесного двоєженця опинилася на межі провалу? Як буде виплутуватися з цього рейваху досвідчений махінатор? То заходьте на гостину до Смітів і подивіться самі. Але попереджаємо: наближатися до цієї сім'ї небезпечно - всіх навколо затягує у коловорот подій на шаленій швидкості!

Комедія "Оце так Анна ..!"

Прадавні люди, без сумніву, помилялися, гадаючи, що Земля буцімто тримається на трьох китах, адже  цілком зрозуміло, що цей феномен відбувається тільки завдяки Анні! Принаймні у цьому щиро переконані Бернар та Жаклін, у яких Земля тільки і робить, що з-під ніг вислизає. Молода парочка  вирішила урізноманітнити своє інтимне життя, але замість милої, "невинної", романтичної шлюбної зрадочки на них чекає пікантна пастка у власному домі і незліченні курйози… Однак ніхто і не підозрював на що здатна ця Анна!  Режисер - Орест Пастух Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - Орест Пастух Художник по костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.п.к. України Софія Павліська Дійові особи і виконавці: Анна - з.а. України Любов Ніколаєнко Бернар - Роман Луцький Жаклін - з.а. України Галина Баранкевич  Бріджид - Тетяна Гірник Робер - Євгеній Холодняк Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Лірична комедія "Змішані почуття"

Лірична комедія. Сценічна візія О.Пастуха за мотивами п’єси Р.Баера.Кращі роки життя, перспективи та кращі почуття – все у минулому… Принаймні саме так думає Крістіна Мільман, оглядаючи спаковані валізи та роздаючи робітникам останні настанови щодо виносу меблів з квартири. Вона переїздить у небуття. У голові та квартирі повний безлад, котрий чудово доповнить Герман Льюіс, у якого кардинально інше бачення майбутнього та… нестерпний характер. Отож, на Вас чекає справжній вибух почуттів у світлій комедії про світло в кінці тунелю! Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення – Орест Пастух Балетмейстер – Лариса Медведєва Художник по костюмах – Олена Андрійчук Асистент режисера – з.п.к. України Софія Павліська Дійові особи та виконавці: Крістіна Мільман – н.а.України Жанна Добряк-Готв’янська Герман Льюіс – н.а.України Олександр Шиманський Ральф – Станіслав Білий Чак – Іван Бліндар, Юрій Вихованець, Сергій Лазановський Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Міні-мюзикл "Жабогрибоквітокіт, або Як повернути Сонце?"

Як залишитись собою у соціумі, який агресивно і наполегливо нав'язує нам свої шаблони поведінки і зовнішні стандарти? На це, завжди актуальне питання, весело, дотепно і музично дадуть відповідь різнокольорові герої нашого міні-мюзиклу "Жабогрибоквітокіт, або Як повернути Сонце?".

Соціальна драма "Кастинг, або Хто хотів Люстрації?"

Сучасна, відверта, провокативна і шокуюча вистава про соціальний відбір! (16+). Вистава, яка не дає відповідей, але ставить запитання:  На що ми готові піти заради бажаних благ? Де межа, за якою починається компроміс із совістю та гідністю?  На які приниження готова йти людина заради того, щоб бути відібраною до "топ" суспільства?  Герой вистави "Кастинг" не бажає підкорятися системі, але цей протест і стає тим самим брендом, який шукають рекрутери…  Вистава йде двома мовами: російською та українською. За допомогою такого інструменту як мова, режисер демонструє притаманну людині схильність робити вибір на користь масового і модного. Ситуація двомовності в Україні історично існувала не одне століття: польська це була мова, чи російська, чи якась інша – заради отримання вищого статусу суспільство завжди обирало "привладну" мову. Ця проблема, на думку режисера, є гострою у нашому суспільстві і тепер. Вистава вразить поєднанням легкого розважального сюжету з гостротою одкровення про тотальний контроль і особисту відповідальність кожного за все, що відбувається довкола.  Режисер - Андрій Кирильчук.Дійові особи і виконавці:  Валентин - Іван Бліндар Аутсайдер - Олексій Лейбюк Памела - з.а. України Надія Левченко Ікс - Ігор Захарчук  Ігрек - Євгеній Холодняк  Зет - Андрій Кирильчук Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Драма на дві дії "Солодка Даруся"

Драма за мотивами однойменного роману М.Матіос "Життя — то трояка ружа... то чорне тобі покажеться, то жовте, а там, дивися, загориться червоним. Ніколи не знаєш, яку фарбу завтра уздриш..." Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття... А німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна... цукерок... Приголомшуюче одкровення в пронизливій пісенній оздобі, при тріпочучому, мов серце, світлі каганця. Вистава, що стала подією в театральному житті України та примусила заговорити про Івано-Франківський театр, як такий, що має потенціал для виходу на світовий рівень мистецтва. Краща, за словами авторки, постановка культового твору. Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення - н.а.України Ростислав Держипільський. Пісенна режисура - лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка Наталя Половинка. Пластика - Андрій Кирильчук. Дійові особи та виконавці: Даруся -з.а. України Галина Баранкевич Марія - з.а. України Надія Левченко Варвара - з.а. України Олеся Пасічняк Іван Цвичок - Ігор Захарчук Михайло - Роман Луцький, Євгеній Холодняк Матронка - Тетяна Гірник Дідушенко - з.а.України Олексій Гнатковський Емгебіст - Андрій Фелик Дівчинка - Аліса Копаниця Нічний гість - Ігор Захарчук, Євгеній Холодняк Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "За двома зайцями"

Голохвостий розпочинає полювання одразу на двох зайців. Його серце розривається між кралечкою Галечкою та грубим гаманцем Сірків. З одного боку Подолу - Проня, що страх як закохана і вже готується до весілля з "розумним та багатим франтом", а з іншого - тітка Секлита, котра нізащо вже не випустить зі своїх рук та хати "завидного нареченого" своєї доні. Ох і непереливки йому...  Постановча група: Сценографія - Андрій Романченко Асистент та помічник режисера – з.п.к. України Софія Павлівська Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Хореограф – Лариса Медведєва Пластика – Андрій Кирильчук Робота з оркестром – Богдан Ткачук Дійові особи та виконавці: Йося – з.а. України Юрій Литвинов Голохвостий – Ігор Захарчук, Олексій Лейбюк Проня – Мирослава Полатайко-Гусак Секлита – з.а. України Ганна Бабинська Прокіп Сірко – з.а. України Віктор Вітушинський Сірчиха – н.а. України Жанна Добряк-Готв’янська, з.а. України Оксана Іваницька Марта – з.а. України Світлана Овчарова Кума перша – Надія Болюбаш Кума друга – з.а. України Галина Талалай Устя – Вікторія Юрців Меронія – Світлана Дутка Степан – Юрій Вихованець, Євген Холодняк Галя – Тетяна Гірник, Мар’яна Тимчишин Настя (Наташка) – Ірина Буняк Наталка – Іванна Терлецька Химка - Іванна Сірко Дячок – Микола Кейван Квартальний – Владислав Комуницький Хлопці – В. Абрам’юк, А. Батир, С. Лазановський, А. Мельник, М. Сливчук Перехожі, городяни – І. Вихованець, Л. Юськевич, І. Гундяк та артисти оркестру Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Обман без антракту "Кар'єрні ігри"

Лузерам вхід суворо заборонений: успіх не терпить слабкості! Фернандо не сумнівається ані в своїх силах, ні в тому, що отримає роботу у престижній  міжнародній команії "Dekia". Жодна співбесіда, і навіть троє "зубатих" конкурентів не видаються йому серйозною перепоною до мети… Але таємничі завдання невидимого рекрутера ламають "пряму" його ідеально спланованого дня... Любителям захоплюючих квестів рекомендується!

Казка "Всі миші люблять сир"

Це лише на перший погляд білі й сірі миші однакові. А насправді вони мають дуже великі відмінності, і головне - на дух не переносять одне одного. Але їхні діти закохані - наче Ромео і Джульєтта. Та чи зможуть вони примирити своїх батьків і вберегти любов? І яку роль в усій цій історії відіграє кіт?!  Казочка про те, як не сваритися, а жити в мирі й злагоді. Одним словом, порада, яку отримають герої вистави, знадобиться не лише дітям, але й нам - дорослим.  Тож приходьте, дивіться, слухайте і мотайте на вуса.Дійові особи і виконавці: Біла миша-Мама - Іванна Сірко  Біла миша-Тато - Андрій Батир Біла миша-Донечка - Мар'яна Тимчишин Сіра миша-Мама - Ірина Буняк Сіра миша-Тато - Андрій Мельник Сіра миша-Син - Віктор Абрам'юк Кіт-маг - Сергій Лазановський Квитки можна придбати у касі театру.

Казка "Котигорошко"

Початок о 12:00 год. Немає спасу добрим людям від лютого кровожерного Змія! Як хто вже потрапить до його царства - світу-сонця довіку не побачить! Невже немає надії на порятунок у дівчинки Оленки та її братів, які тужать у страшному змієвому підземеллі? Велика у Змія сила! Але у Котигорошка…ще більша! Тому що проти доброти, кмітливості, мужності та козацької булави не встоять жодні грати! Запрошуємо усіх хоробрих малят, разом з найсильнішим хлопчиком у світі, здолати Змія та переконатись, що Добро завжди перемагає Зло! Казка А. Шиян.Режисура, сценічне та музичне оформлення – з.а.України Ростислав Держипільський.Балетмейстер – Лариса Медведєва.Художник по костюмах – Олена Андрійчук.Асистент режисера – Олексій Гнатковський.Помічник режисера – Андрій Фелик. Дійові особи та виконавці:Котигорошко Іван – Іван Бліндар;Степан, його батько – Роман Луцький;Катерина, його мати – з.а.України Надія Левченко; Оленка, його сестра – Мар'яна Тимчишин;Його брати:Вернидуб – Євгеній Холодняк, Їм-й-не-наїмся – Владислав Комуницький,Біжу-й-не-набіжуся – Ігор Захарчук;Змій, він же Капшивий дід – з.а.України Олексій Гнатковський;1-ша Змієва сестра – з.а.України Ольга Комановська;2-га Змієва сестра – Мирослава Полатайко-Гусак, Тетяна Гірник;Бабуся – Іванна Сірко;Зміїв слуга – Юрій Вихованець;Дід – Андрій Фелик;Сусіди Котигорошка, мешканці села - артисти драми. Квитки у касі театру

Вистава "Заробітчанки, або Мамо, повернись…"

Трагедія сучасності  реж. Р.Держипільський за новелами з книги Н.Семенкович "На паперті колізею". Вигаданий світ примарного благополуччя манить відкритими шляхами, безмежними можливостями та розкошами "справжнього" життя... Заманює туди, де шляхи перетворюються на манівці, праця – на дим, можливості - на безвихідь. А життя...позбувається сенсу. Сповідь семи заробітчанок, відкриє правду про тисячі їм подібних. Вони шукали щастя... А може щастя і сенс життя: просто бути там, де ти потрібен...  Інсценізація, режисура, сценічне рішення та музичне оформлення - н.а. України Ростислав Держипільський Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Гусеня"

Ця п’єса вважається класикою драматургії для театрів ляльок. Сюжет її розрахований на найменших глядачів.…Дівчинка Оленка пасе своє кумедне та неслухняне гусеня на ім’я Дорофій. Але їй хочеться спати і тому вона просить глядачів замінити її. Тим часом хитра Лисиця краде Гусеня і разом зі своїм приятелем Вовком хочуть з’їсти його.І тут на допомогу дівчинці приходить не лише Їжачок,  а й маленькі  глядачі. Вони стають мисливськими собачками, кониками, мисливцями і рятують Дорофійчика від лиха.

Комедія "Любов до гробу"

Неймовірна жінка вміє наповнити життя чоловіка, якого кохає. Вона щедра, пристрасна. Вона віддає всю себе цілковито. Від неї нікуди не дітися. Якщо ви намагаєтеся бути терплячим, вас звинувачують у холодності. Якщо ви відмовчуєтеся у відповідь на провокації, то ви автоматично стаєте "безсердечним монстром, що зіпсував усе її життя". І боронь Боже сказати чого зайвого, тоді вже знайте - ця інформація тепер працює проти вас. Все, ви в пастці! Але, на щастя, італійський драматург Альдо Ніколаї знайшов вихід. Попереджаємо, метод негуманний, тому секретний. Після перегляду прохання не розголошувати. Ролі виконують: Єва - Галина Баранкевич, Nadya Levchenko Бруно - Yevhenii Kholodniak, Андрій Мельник Маріо - Batyr Andryi Жіноче начало - Ірина Вихованець, Мар'яна Тимчишин Чоловіче начало - Сергій Лазановський Любов - Іванка Сірко, Ivanna Gundiak Режисура, музичне оформлення - Орест Пастух Художник-постановник - Олеся ГоловачКвитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Притча "Вона-земля"

Бог, Мати, Син, Земля, Дорога – то є святі образи на іконостасі планети. Мученики і праведники історії людства волають про милосердя та любов, про воз‘єднання Матері і Сина, про кінець війни… Вистава-зойк Матері-Землі за убитими дітьми, у якій "очищення" - трансформація безмежного болю у безмежну віру, у світло творіння Нації - відбувається через сакральне молитовне дійство. "Я писав тому, щоб струни душі нашого селянина так кріпко настроїти і натягнути, щоби з того вийшла велика музика Бетховена."  (Василь Стефаник)"Біль, переплавлений у Божій любові, перероджується у духовну цілісність, духовне покликання, силу… Це натягнута струна, якої торкається рука генія… Шевченка, Франка, Стефаника… і звук цей – передчуття України, якої ми прагнемо…" (Наталія Половинка)

Казка "Красуня і чудовисько"

Казка про справжнє кохання за мотивами однойменної європейської казки Художній керівник постановки - н.а. України Ростислав Держипільський Режисура, сценографія, музичне оформлення - Олексій Лейбюк Балетмейстер - Лариса  Медведєва Художник по костюмах - Олена Андрійчук Інколи за гарним обличчям та лагідними словами ховається справжній монстр, а за потворним обличчям та похмурим характером - прекрасний Принц. І тільки серце завжди допоможе відрізнити правду від брехні. Щоб врятувати свого батька, Бель вирішує назавжди залишитися замість нього у старовинному замку у самісінькій гущавині лісу. Господар палацу – непривітна і огидна потвора, і дівчина переконана, що більше ніколи не побачить ані сонячного світла, ані свого батька, але… виявляється, справжніх друзів - як і справжнє кохання - можна знайти будь-де! Трохи моторошна, але дуже ніжна казка про Красуню і справжнє кохання. Дійові особи і виконавці: Бель - Мирослава Полатайко-Гусак, Мар'яна Тимчишин Чудовисько - Євгеній Холодняк, Андрій Батир Люм'єр - Ігор Захарчук, Микола Сливчук Когзворд - Іван Бліндар, Віктор Абрам'юк Мадам Поттс - з.а. України Ольга Комановська, Ірина Буняк Геній - Андрій Мельник Гастон - Юрій Вихованець Філіп - Іванка Сірко Мати - з.а. України Олеся Пасічняк, Іванка Терлецька Дівчинка - Анна Крюкова, Ангеліна Федів (т.ш. "ЖивБувПес") Квитки можна придбати у касі театру.

Балет "Oh, Magic"

"Oh, Magic" — це концерт-перфоманс за участі роботів і виконавців. Об’єднані на сцені у магічний танок, вони створюють новий простір для мистецьких форм і технологічних рішень. Це світ, який втратив чітку межу між футуристичною фантазією та щоденним побутовим ритуалом.Сучасні технології, вписані у простір прадавніх шаманських обрядів, у природу народних культів, дозволяють виконавцям не обмежувати себе в музичних і хореографічних експериментах. Адже "Oh, Magic" — це взаємодія мистецтва і технологій без упереджень."Oh, Magic" — це своєрідна подорож у вир театральної магії. Таємниця, що розкривається на сцені, водночас залишається загадкою для сприйняття глядача: що насправді тебе захоплює у коловерті гри, сюжету, композиції? Сімон Маєр та його артисти шукають і пропонують власні відповіді, надаючи нову роль технологіям як сучасним оракулам.

Моновистава "Солодка"

Моновистава за мотивами роману Марії Матіос “Солодка Даруся”. В рамках PORTO FRANKO 2018.Режисер – Малгожата Пашкер-ВойцешонекДаруся – Марта ПогребниМоновистава “Солодка” переносить глядача у простір гуцульського села.  Головну героїню – Дарусю – місцева громада сприймає за божевільну, однак вона значно глибше за будь-кого розуміє, яка трагедія розгортається перед нею, як це зовнішнє лихоліття руйнує людину. Вона – “солодка” – не відчуває солодкого присмаку життя, не любить цукерок. Вона стає схованкою таємниці, що поступово відкривається перед нами, аби… кожен відчув невідворотність трагічної розв’язки.Квитки можна придбати у касі театру або за посиланням.

Вистава-перформанс "Весілля"

Весілля — перша вистава проекту “САД Божественних пісень”, збудована на традиційних весільних піснях з цілої України.Весілля — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу “через Чермноє море” — і є знаком часу, в якому живемо.Весілля — це вічне цвітіння Землі.САД Божественних пісень — це театральний проект в розвитку, зерном і звершенням якого є свідчення людини в часі – персональний монолог актора через пісню – танець – текст. Це форма єдиного монологу людини – свідоцтво часу – персональне зусилля миру. Це діло с-мирення – дати рідній землі звучати, явити всім собою якість, яка зцілює землю у всі часи, яка перемагає війну, яка і є проростанням в цьому часі вічно молодого саду Духа.В рамках театральної програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва PORTO FRANKO 2018.Квитки можна придбати у касі театру або за посиланням 

Вистава "Бука"

Якось сталося, що Зайчик, котрий жив у театрі разом з іншими ляльками чогось завередував, розсердився, набундючився. Через те усі й повтікали від нього, назвавши нашого героя Букою. Бука від того ще більше захандрив, аж перестав слухатися артистів, котрі зазвичай грали із ним у виставі, зовсім знечемнів, навіть вітатися перестав. Чергова вистава могла не відбутися, незважаючи на те, що дітей-глядачів зібралося повнісінький зал… Що було робити акторам?От вони й вирішили покликати Пограя, а той, за допомогою Білочки, Ведмедика, Вовка і, звичайно ж, малят-глядачів, повернув Зайчикові привітність і хороший гумор… М. СупонінДля дітей від 3-х роківПереклад з російської та постановка Володимира ПідцерковногоСценографія і ляльки: Ростислава КотерлінаМузика: Валерія МарченкаРолі виконують:Бука, Білочка - Олена Хомякова, Оксана ЗаставнаПограй - Тарас Винник, Петро КамінськийВедмедик, Вовк - Петро Бабінець

Інтерактивна вистава "Modigliani"

У виставі "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує" історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амедео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм. Колаж із реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної, «жива» музика та живопис у реальному часі доповнюють сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського. За сценарну основу взято ідею фільму Міка Девіса “Модільяні” (2004 р.), однак режисер постановки інтерпретує його з власних позицій. Колаж із реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної, «жива» музика та живопис у реальному часі доповнюють сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського. За сценарну основу взято ідею фільму Міка Девіса “Модільяні” (2004 р.), однак режисер постановки інтерпретує його з власних позицій.Головний герой вистави вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» – місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя.Для театрального Івано-Франківська вистава має й важливе історичне значення: після 18-річної паузи до театру повернувся народний артист України Сергій Романюк. За цей час він зіграв більше 100 ролей у кіно, і тепер у глядача з’явилася можливість побачити улюбленого актора на новій сцені Франківського драмтеатру. У виставі він грає роль Ренуара. Сергій Романюк поділися власними враженнями від поставки та змін в театрі: “Я радий, що побачив театр. Я побачив, що робить маестро. Я побачив, що сьогоднішній театр зовсім інший: він активно експериментує, постійно пропонує глядачам щось нове. Так і має бути. Мистецтво має бути сучасним, актуальним, експериментальним. Тоді воно цікаве, тоді воно живе… Те, що Ростислав запросив мене на роль художника Ренуара, – це для мене подарунок долі”.В рамках театральної програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва PORTO FRANKO 2018.Квитки можна придбати у касі театру або за посиланням

Драма "Чайка"

Драма за п'єсою Антона Чехова. “Драматургія Чехова – це своєрідна діагностика хвороб нашого часу, подагри нашої душі, у якій автор не шкодує використовувати надмір інтонацій як скальпель. Для актора, який вирішив зіграти в п’єсах Чехова, увесь процес схожий на лікарську клятву Гіппократа, адже кожен момент в чеховській драмі – це відкриття метастаз власної долі. На жаль, часто пристрасті, любові, ревнощі та ненависть тут затьмарені: вони розчинилися в тумані інтелектуальних алюзій, безкінечних розважань за чаєм. Здається, життя оминає присутніх тут і тепер. Проте це лише цензурований погляд на п’єси майстра. Насправді внутрішній ритм його сюжетів щораз відкриває для персонажів і глядачів силу їхньої любові та їхнього екзистенційного страху”, – так пояснює театральний режисер Оскарас Коршуновас власний погляд на концепт п’єси “Чайка” Антона Чехова. Режисер і його актори намагаються дістатись до внутрішніх смислів п’єси, що часто приховані за витонченими костюмами, розкішною сценографією або патетикою інтонацій.“Чайка” народилася в лабораторії Театру Оскараса Коршуноваса (OKTstudio). “На дні” Горького та “Остання плівка Креппа” Беккета вже були поставлені, “Гамлет” і “Міранда” за Шекспіром уже ожили у цьому відкритому, інтимному, безпритульному, справжньому просторі. Власне тоді режисер побачив особливий зв’язок між “Чайкою”, над якою лише розпочали роботу”, та “Гамлетом” і “На дні”, які вже стали репертуарними виставами.“Це чудовий експериментальний виклик. З самого початку наша вистава була приречена на пошуки. З “Чайкою” ми продовжуємо вивчати теми, які присутні в “Гамлеті” та “На дні”. Це експеримент сучасного театру, сучасного актора та сучасного глядача. “Чайка” – це третя частина нашого триптиху. Всі вони об’єднані особливим акцентом – на акторів. У “Чайці” ми водночас шукаємо можливість максимального залучення аудиторії в усі сюжетні лінії. Така інтерактивність невипадкова – ще п’ятнадцять років тому наш театр сформулював одне з головних своїх кредо: ставити класику по-сучасному, аби кожна вистава промовляла до сучасника, а не театрального історика чи критика”, – говорить Коршуновас.Фраза Треплєва “Нам потрібні нові форми” і відповідь Аркадіни “Це щось декадентське” більш ніж суголосні театру Коршуноваса. Його перші вистави фактично стали маніфестом про необхідність сучасних форм у театрі. Проте і професійна критика, і публіка досить категорично були налаштовані щодо декадентських поглядів режисера.Вистава “Чайка” отримала дві відзнаки GoldenCrossAwards (“Золотий хрест” – головна литовська театральна премія) у номінаціях “Найкращий актор” (Мартинас Недзінскас – за роль Треплєва) та “Найкраща акторка” (Неле Савиченко – за роль Ірини Аркадіної). Також вистава Коршуноваса виграла головний приз на 36thLithuanianTheatreSpringFestival.А міжнародний дебют на фестивалі Kontakt в Торуні, Польща, відзначився одразу п’ятьма нагородами: третя премія конкурсу, PressAward, перемоги в номінаціях “Найкращий режисер” (Оскарас Коршуновас), “Найкращий молодий актор” (Мартинас Недзінскас – за роль Треплєва), “Найкраща акторка” (Раса Самоуліте  – за роль Маші).В рамках театральної програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва PORTO FRANKO 2018.Квитки можна придбати у касі театру або за посиланням

On-line провокація "Інтимна зона"

Он-лайн провокація (16+) за мотивами п’єси В. Винниченка "Закон". Режисер вистави "Інтимна зона" Ростислав Держипільський наважується на сміливий театральний експеримент – вперше використати формат on-line провокації або реаліті-шоу в театрі. Не для епатажу, а для того, щоб поговорити з аудиторією вистави на серйозну тему – тему абортів, безпліддя і сурогатного материнства. Вистава має на меті ініціювати діалог, поставити питання – непрості й відверті – питання, на які суспільство поки не має однозначної відповіді.  Формат on-line провокації покликаний висвітлити ще одну тему - суцільне захоплення теперішнього покоління соц. мережами і "життям напоказ". Сьогодні вже не потрібно виходити з квартири, щоб зустрітися з друзями чи підглянути за сусідами у замкову шпарину. Поступово реальне життя переходить в простір on-line, ми все більше віддаємо перевагу трансляціям "наживо". Вже стало звичним неодмінно поділитися з інтернет-спільнотою світлинами того, що ми їмо на сніданок або у чому та з ким лягаємо спати. Реаліті-шоу на камерній сцені театру - це відбиток реального життя покоління 2000-х та спроба зазирнути в недалеке майбутнє і пофантазувати над тим, що може чекати нас там. Постановка та сценічне рішення – н.а. України Ростислав Держипільський Художник-постановник - Леся Головач Дійові особи і виконавці: Панас - Андрій Мельник Інна - Ірина Буняк, Іванна Терлецька Люда - Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Драма "Три сестри"

Щастя – примара, молодість – фантом, кохання – жорстока ілюзія…Все обертається на попіл провінційних буднів у душах, охоплених пожежею самозаперечення… Молодшій сестрі родини Прозорових, Ірині, виповнюється двадцять, а у маленькому губернському містечку нарешті оселилась весна та офіцери! Все довкола сповнене сподівань та передчуттям кохання. Та чи не обернеться життя задля високого покликання і світлого щастя на тугу за померлими надіями для трьох одиноких сестер. Режисура, музичне та сценічне рішення - народний артист України Ростислав Держипільський Хореографія - Юрій Бус (м. Херсон) Художник по костюмах - Олена Андрійчук Асистент режисера - з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера - Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Прозоров Андрій Сергійович – з.а. України Олексій Гнатковський Наталья Іванівна, його наречена, згодом дружина – з.а. України Олеся Пасічняк Ольга – з.а. України Надія Левченко Маша – з.а. України Галина Баранкевич Ірина – Тетяна Гірник Кулигін Федір Ілліч, вчитель гімназії, чоловік Маші – Орест Пастух Вершинін Олександр Гнатович, підполковник, батарейний командир – Роман Луцький Тузенбах Микола Львович, барон, поручик – Євгеній Холодняк Сольоний Василь васильович, штабс-капітан – Ігор Захарчук Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Драма "На західному фронті без перемін"

За романом Е.М. Ремарка. Інсценізація О. Гнатковського Художній керівник постановки - н.а. України Ростислав Держипільський Режисура, сценічне рішення та музичне оформлення – з.а. України Олексій Гнатковський Художник – Нікіта Тітов Відео – Юрій Овчар, VJ Group Cube Художник по костюмах – Олена Андрійчук Драма за однойменним романом Е.М.Ремарка про події 1917-1918 років - це пронизлива і відверта історія про війну і проти війни.  Вони - 20-річні хлопці, солдати Першої світової, "втрачене покоління". Їх вирвали із звичного життя… Їх жбурнули у кривавий бруд війни… Колись вони були хлопцями, що вчилися жити і мислити. Тепер вони — гарматне м'ясо.  Замість того, щоб жити і любити, їм доводиться стріляти і вбивати. Вони звикли до окопів і смертей, але зберегли людяність і здатність дружити. Солдати. Тисячі і тисячі навіки ляжуть на полях війни. Тисячі і тисячі тих, що повернуться, ще пошкодують, що не лягли разом з убитими.  Але поки — на західному фронті все ще БЕЗ перемін… Дійові особи і виконавці: Станіслав Качинський - Ігор Захарчук Петер Леєр - Олексій Лейбюк Пауль Боймер - Іван Бліндар Юрген Т‘яден - Євгеній Холодняк Альберт Кроп - Віктор Абрам‘юк Гайє Вестгуз - Микола Сливчук Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Модільяні"

Театральна подія року - нова експериментальна постановка Ростислава Держипільського "Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує". Що ж у ній нового і цікавого? 1) Спеціально для цієї вистави у Франківському драмтеатрі відкриють нову локацію – СЦЕНУ-ЦЕХ. 2) Ростислав Держипільський здивує неочікуваним концептуальним рішенням постановки. Він вирішив не будувати декорацій початку ХХ століття. Натомість, історія останніх трьох років життя і кохання видатного художника Амадео Модільяні, одна з робіт якого входить до трійки найдорожчих картин світу, розгортатиметься в наш час, у стінах психіатричної лікарні, в уяві чоловіка, що вважає себе абсолютним генієм. 3) Колаж з реальних та уявних персонажів, дворівневий мистецький простір сцени-цеху з мольбертами та лікарняними ліжками, пластичне рішення від Ольги Семьошкіної та «жива» музика доповнять сміливу концепцію нового театрального експерименту режисера-новатора Ростислава Держипільського. 4) І головний сюрприз! У виставі зіграє видатний український актор, який має у своїй творчій біографії більше 100 ролей у кіно. Так про що ж вистава? Про абсолютного генія, справжнє кохання, безумовну жертовність і частину божевілля в кожному з нас. Головний герой вважає себе Модільяні, палата психіатричної лікарні в його уяві перетворюється то на художній зал академії мистецтв, то на апартаменти, виставкові зали й вулиці Парижу, то на богемне кафе «Ротонда» - місце зустрічей видатних митців початку ХХ століття, а самі митці – художники, поети, скульптори і драматурги – живуть лише в його уяві. Але є у виставі й персонажі зі справжнього життя – це його дружина, її батьки і лікарка, та й вони в його фантазії мають інші імена й обличчя… Ідея поставити історію видатного художника виникла у Ростислава Держипільського ще 10 років тому, але втілити на сцені важку долю генія він наважився лише тепер. Заглавну роль у виставі зіграє заслужений артист України Олексій Гнатковський.Квитки можна придбати у касі театру, або за посиланням.

Вистава "Момотаро"

Багато-багато років тому злий дух Оні, користуючись підступними чарами, вкрав у людей сон і оселився на символі сили Японії – горі Фудзіямі. І з того часу жодна людина, жодна тварина не могла заснути… Всі стали кволими і млявими… Єдиний на всю Японію, хто має силу піднятися на Фудзіяму, і подолати клятого Оні – хлопчик Момотаро. Він народився з персика в той рік, коли востаннє цвіли дерева сакури. І чари Оні не мали над ним сили. Хлопчик з персикового плоду – улюблений персонаж японської народної казки. В  його образі є багато спільного із героєм української казки про Котигорошка.Квитки можна придбати у касі театру.    

Романтична оперета на дві дії "Шаріка, або Кохання січового стрільця"

Музика та лібрето Я. Барнича. Вірші Ю. Шкрумеляка. Режисура, сценографія – н.а. України Ростислав Держипільський. Прекрасна мелодійна музика Ярослава Барнича, вигадливий комічний сюжет на основі історичних подій Першої Світової Війни розкажуть про кохання поручника кінноти УСС Степана Балинського до мадярської дівчини Шаріки. Диригент – Богдан Ткачук Балетмейстер – Юрій Бус (м. Херсон) Художник по костюмах – Олена Андрійчук Хормейстер – Ольга Лапко Концертмейстер – Віталія Гуцуляк Асистент режисера – з.а. України Олексій Гнатковський Помічник режисера – Андрій Фелик Дійові особи та виконавці: Ференц  Деркач – з.а. України Юрій Литвинов Шаріка, його дочка – з.а. України Олеся Пасічняк Ірма, його сестра  - з.а. України Любов Ніколаєнко Фружина, няня Шаріки – н.а. України Тереза Перета Марішка – з.а. України Ольга Комановська Подруги Марішки – Ірина Буняк, Іванна Сірко, Іванна Терлецька, Мар'яна Тимчишин, Лілія Юськевич  Барон Лясло Верецькі, полковник гусарів – Віктор Вітушинський, Андрій Луценко Степан Балинський, поручик кінноти УСС – Євгеній Холодняк Клим Гусак, його джура – Іван Бліндар Марійка, прислуга Степана – Тетяна Гірник Богдан Сухоніс, чотар УСС – Роман Луцький, Андрій Мельник Тарас Лапка, хорунжий УСС – Ігор Захарчук Гаврило Курило, хорунжий УСС – Владислав Комуніцький Лідія Кусинська, молода вдовичка – з.а. України Надія Левченко  Ляля, панна – з.а. України Галина Баранкевич Сяся, панна – з.а. України Світлана Овчарова Квитки можна придбати у касі театру.

Сон-марія або казка зеленого гаю

Дивна історія трапилася з маленьким хлопчиком Васильком та дівчинкою Марічкою в переддень Зелених свят. На лісовій галявині їх чарує гайова Русалка. Дітям сниться дивний сон – немов Русалка перетворює різних пташок на діточок. А може це було насправді?…Веснянки та гаївки, які звучать у виставі, дають можливість глядачам зрозуміти, відчути і уявити собі те далеке  життя наших пращурів, їх “вибуялі” святкування, зустрічі та привітання весни й літа.

Концерти

Концерт "Музичні твори Фредерика Шопена"

На концерті почуємо музику видатного польського композитора і піаніста світової слави, яка прозвучить у класичному стилі та в сучасній, вільній інтерпретації. Концерт є пошуком нестандартних художніх форм вираження творчості Фредерика Шопена, а разом з тим спробою зацікавити сучасну публіку польською культурою, показавши її у традиційному та новому вигляді. Твори, натхненні творчістю маестро виконає молода піаністка з Івано-Франківська Тетяна Панакова. Соло флейта – Анастасія Ломаєва. Спів – Дмитро Редька.

Art Prestige. Літо в стилі джаз

Керівник - Арсен Бучинський (контрабас, бас гітара); Роман Гродзінський (гітара), Роман Микитюк (фортепіано, клавішні), Євген Якимович (ударні).

Концерт гурту "YURCASH"

Скучили за якісною українською музикою? Тоді ловіть мегановину! Дирижабль "ЮРКЕШ"/YURCASH прогріває мотори, щоб прилетіти у ваші міста! Потужна музика, глибокі тексти, неймовірне почуття гумору і просто нереальна харизма!!! Всіх глядачів чекає незабутня енергетика і відрив! Рокерський! Український! І Справжній! 

Виступ гурту "Сни Дріади"

«Монстри під ліжком» вже наближаються до Івано-Франківська! Альбом, що став кардинально іншою, виключно якіснішою сторінкою в житті гурту, вже трохи помандрував містами України, і спровокував шквал позитивних емоцій, як у давніх шанувальників гурту, так і в нових слухачів! Потужна енергетика, грамотна подача, і глибока лірика – все це є у новому альбомі від «Сни Дріади». Приходьте на концерт, і позбавтеся своїх внутрішніх страхів, і сумнівів! Вхід – 60 грн. (із флаєром – 50). Чекаємо усіх! Підтримуй своє! Воно класне!

Мирослав Скорик у стилі Jazz

Автор безсмертної «Мелодії» у свій ювілейний рік дарує усім шанувальникам його творчості авторську джазову програму «Мирослав Скорик у стилі JAZZ».  Унікальність проекту полягає в тому, що Маестро завжди сам диригує цей концерт! Легкість і гумор, шалений темп та «ламаний» ритм, пружні синкопи, ефектна динаміка та фінали, нарешті, кураж зі свінгом, без якого джаз — не джаз. Ламаємо стереотипи про композиторів-корифеїв та розриваємо шаблони про академічну музику. Львівський камерний оркестр "Академія" LVIV CHAMBER ORCHESTRA Диригент – Герой України Мирослав Скорик Концертмейстер - народний артист України Артур Микитка Artur Mykitka Солісти: Мирослав Драган (фортепіано, м. Львів) Оксана Рапіта (фортепіано, м. Львів) Олександр Пірієв (віолончель, м. Київ) Під час концерту відбудеться також презентація 16-трекового CD «Мирослав Скорик у стилі джаз». Легендарний композитор-класик високо цінує джазову музику: «Адже сьогодні, — говорить Мирослав Михайлович, — співіснують дуже різні види джазу: як імпровізаційний, так і зафіксований в нотах. Тому я імпровізую і пишу джазові твори». У програмі твори з інтригуючими назвами: Екстравагантні танці: «В іспансько-мавританському стилі» «Сумний блюз» «Канкан ніби зі старої грамофонної плити». Джазові парафрази творів Л. Бетховена: «Місячна соната» «Апасіоната» «До Елізи». Джазові п’єси: «В народному стилі» «Нав’язливий мотив» «Приємна прогулянка» Солісти - блискучий фортепіанний дует заслужених артистів України Мирослава Драгана і Оксани Рапіти (Львів) за участю віолончеліста Олександр Пірієва.Початок продажу квитків 30 квітня о 10:07.

Ансамбль саксофоністів

Запрошуємо на концерт Ансамблю саксофоністів Обласної філармонії Ірини Маланюк.

Сергій Бабкін. Квартирник

Сергій Бабкін - один із тих виконавців, які одразу виділяються із загальної маси, навіть проти своєї волі. Кожен його проект - успішний. Чи то запальні треки 5'nizza, чи ліричні сольні композиції. Не можна не згадати і про участь співака в супергрупі Святослава Вакарчука "Брюссель". Не менш яскрава й акторська діяльність Сергія Бабкіна. Зараз артист задіяний в унікальному театрі "Прекрасні квіти", де безсловесний жанр фанк-футуризму реалізується через політ думки і пластику тіла. Крім цього, Бабкін - учасник різних телепроектів ("Танці з зірками" і тренер "Голосу країни"). Його пісні - зворушливі, глибокі, неймовірно мелодійні. У них - таємний посил виконавця всім своїм шанувальникам.

Концерт Олега Винника
23.06.2018 20:00

Невиправний романтик української естради, цієї весни відправляється в свій наймасштабніший тур. З новою програмою "Ти в курсі" він відвідає більшість обласних центрів України. В Івано-Франківську Олег Винник вийде на сцену Центрального стадіону "Рух", щоб виконати свої кращі хіти і нові композиції. Місця вистачить для всіх! Головне - встигніть купити квитки на концерт Олега Винника вчасно.

LORDS of the SOUND - Music Is Coming

Дух, магічність та потужність закладені в кожній ноті, у кожному русі диригента та музикантів, виконуючих саундтреки з культових кінокартин: Гра Престолів, Вікінги, Месники, Чудо-жінка, Аліса в країні чудес, Аватар, Володар перстнів, Ван Хельсінг, Хроніки Нарнії, Варкрафт, Астерікс та Обеліск, Пірати Карибського моря, Велика стіна, а також не обійдеться без найяскравіших представників фентезійних комп’ютерних ігор: Skyrim, World of Warcraft, Assassin's Creed, Mortal Kombat, The Witcher, League of Legends.Вони дуже різні за жанром, за своїм сюжетом, історією, декораціями, та об’єднує їх одне – вони дозволяють нам відчути себе в іншій реальності. В реальності, в якій є місце казкам та міфам, драконам, небаченим істотам, надприродній силі, чаклунству та явищам, які не піддаються відомим законам фізики.Чи то інша планета, чи паралельний світ, ми не знаємо, але перебування в ньому неймовірно захоплює. Та без музики картина не була б довершеною. Українські Lords of the Sound формують нове уявлення та репутацію поняття «оркестр». Проект стрімко розвивається і вже став відомим по всій Україні та за кордоном. Проводячи більш, ніж 50 концертів на рік, музиканти створюють нові програми, намагаючись охопити глядачів різного кола інтересів. Тим самим залучаючи, насамперед, молодь до сучасної класики та оркестрової музики.В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound та хорова капела Academia.Диригент: Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.

Виступ Олі Полякової
28.09.2018 19:00

Концерти Олі Полякової — справжнє свято, на якому ваші ноги самі пустяться в танок. Вас чекають приголомшливе шоу, улюблені пісні, запальні танці та море веселощів. Артистка продовжує підкорювати українського глядача своїми незабутніми образами, голосом в 3 октави та заразливим позитивом. Ви будете в захваті від того, що відбуватиметься! 

Вечірки

Урочиста Служба Божа в костелі Христа Царя Всесвіту
28.05.2018 12:00
вул. Вовчинецька, 92 (Площа за костелом Христа Царя Всесвіту)

 

Вечірка "Студенти Рулять"
30.05.2018 22:00

Щосереди студенти рулять. Конкурс на 500 грн. Вхід та коктейль безкоштовний. За пультом @youra_silver. Вхід виключно при наявності документів.

Вечірка "Student Night"

Вартість квитка - 60 грн. Вхід по запрошеннях і картках безкоштовний.

Вечірка "Жіночі ночі"
31.05.2018 22:00

Щочетверга Жіночі Ночі. Шоу Від best_entertainment_team, valentineifcity. Розіграш великого ведмедя. Безкоштовно море шампанського. Вхід всю ніч для дівчат вільний. Непропусти. Вхід виключно з при наявності документів.

День народження закладу
01.06.2018 19:00

Нам 1 рік!Програма свята включає зіркових гостей: живий виступ гурту Кавер група Full House Project святковий торт багато шампанського багато фото від професійного фотографа Приходьте і святкуйте разом з нами!

RNB П'ятниці

Для Вас запалюватимуть Dj Valentine, Dj Nice та MC Bakla!

Темрява

Deep Chek Planet та PM Lab презентує нову подію у місті Івано-Франківськ під назвою ''Темрява''. Темрява - це новий формат для нашого міста та електронної музики Івано-Франківська Underground формату.  Простір в якому буде організована вечірка ''Темрява'' спрямований на максимальну релаксацію та чітке налаштування на музику. Також Ви відчуєте Surround Effect 12 in 2 + 2. Surround Effect - це так званий ''ефект присутності'' , повне занурення та атмосфера! Це щось типу, як звук в крутому кінотеатрі! Темрява додасть нове бачення електронної музики Undeground формату.Вартість вхідного квитки від 100 грн.

Happy Holi Fest
09.06.2018 18:00
Вічевий Майдан

Відсвяткуємо 7 річницю Pasage Gartenberg!

Музичні виступи

Вегетаріансько-Музично-Поетичний пікнік
10.06.2018 15:00
Міське озеро

Поезія, музика, вегано-страви та хакуна-матата.

Ігри

Гаррі Поттер і Тематичний ГлуздоГерць

На цей раз організатори ГлуздоГерць приготували для вас тематичну гру за мотивами циклу творів Джоан Роулінг "Гаррі Поттер" та їх телеадаптації. На цю гру будуть введені дещо видозмінені правила самого герцю (про які ми обов'язково вам розповімо пізніше). Тож діставайте з антрисолей магічні артефакти, кидайте в пралки мантії, повторюйте закляття і готуйтесь показати цим маглам на що здатні глуздогерцівці! Зустрінемось зовсім скоро.Вартість: 75 грн з учасникаКількість учасників: до 10 людей (тільки на цю гру)

Клуб настільних ігор / Klub Gier Planszowych

Якщо ти фанат настільних ігор та любиш грати, але немає з ким, або ж бажаєш удосконалювати свою концентрацію, терпеливість та пам'ять - тоді тобі до нас! Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську запрошує стати учасником клубу настільних ігор 2018. До вашої уваги понад 80 настільних ігор на польській мові для осіб від 13 років, досвідчені ведучі, дружня колективна атмосфера та саме головне - нові враження, емоції і відчуття фортуни на твоєму боці. Увага! Для активних учасників передбачено нагороди.

Фестивалі, ярмарки

П'ятий міський фестиваль мистецтв "Мелодії парку"
27.05.2018
Літня естрадда міського парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка

06 травня Урочисте відкриття п'ятого міського фестивалю мистецтв "Мелодії парку" (початок о 15:00 год). 13 травня Творчий захід "Криниця маминого серця" (вшанування творчих матерів міста). 20 травня Пісенна молитва, приурочена Дню пам'яті жертв політичних репресій за участі народного аматорського вокального ансамблю "Черемош", вокального ансамблю "Любисток", народного аматорського хору "Золота заграва" Центрального Народного дому.27 травняКонцерт творчих колективів дитячих музичних шкіл м. Івано-Франківська.3 червняКонцерт творчих колективів Народного дому с. Угорники.10 червняКонцерт муніципального концертного оркестру духової музики та народного аматорського академічного жіночого хору "Мелодія" Центрального Народного дому.17 червняКонцерт творчих колективів Народного дому с. Хриплин.24 червняКонцерт творчих колективів Муніципального Центру дозвілля.1 липняКонцерт творчих колективів Народного дому с. Крихівці.8 липняКонцерт народної аматорської лемківської хорової капели "Бескид" Міського Народного дому.15 липняКонцерт жіночого вокального ансамблю "Квіти Ромену" Народного дому "Просвіта".22 липня Концерт творчих колективів Народного дому с. Вовчинець29 липняКонцерт вихованців продюсерського центру "Star team".05 серпняКонцерт народного аматорського хору ветеранів війни і праці "Фронтові друзі" Міського Народного дому.12 серпняКонцерт учасників клубу обдарованих дітей Народного дому "Просвіта".19 серпняКонцерт хоу з Румунії та творчих колективів Народного дому с. Микитинці.26 серпняКонцерт муніципального камерного хору "Галицькі передзвони" та народного аматорського чоловічого вокального квартету "Коло" Центрального Народного дому.2 вересняКонцерт муніципального оркестру народної музики "Рапсодія" та муніципального тріо бандуристок "Намисто".9 вересняКонцерт муніципального естрадно-симфонічного оркестру та народного аматорського чоловічого хору Центрального Народного дому.16 вересняКонцерт народного аматорського вокального ансамблю "Смерічка" та народного аматорського ансамблю народного танцю "Візерунки" Центрального Народного дому.23 вересняКонцерт муніципальної капели бандуристів.30 вересняКонцерт естрадних виконавців Міського Народного дому та вокальної формації "Відродження" Центрального Народного дому

Виставки собак "Карпатські Зорі-2018"

Шановні пані та панове! Запрошуємо Вас взяти участьв міжнародних виставках собак усіх порід з присудженням титулу FCI-CACIB. Останній день реєстрації - 25 травня 2018 року.

Porto Franko 2018
13.06.2018 - 17.06.2018

"Мистецькі повітряні лайнери" з Відня та Мюнхена, Брюсселя, Парижа та Вільнюса вже прямують до Івано-Франківська, який на тиждень – із 13 по 17 червня 2018 року – перетвориться на футуристичний центр актуального мистецтва. Фестиваль Portofranko2018 – це масштабний міжнародний проект, що цьогоріч поєднає електронну музику, сучасну хореографію, театр та візуальне мистецтво з високими технологіями, наукою, мріями про небо та творенням суспільства майбутнього. Своєрідна злітна смуга для проектів фестивалю – історичний центр Івано-Франківська, зокрема – міська ратуша, Палац Потоцьких, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка. Також серед унікальних локацій фестивалю: Міжнародний аеропорт, залізничний вокзал, завод Промприлад.

Craft Beer Fest

Start of annual Breweries and Craft Beer fest!!!Пиво відоме, пиво маловідоме і ще не відоме!Рок-лабухи і відоміші персони без фанери. Забава до раня через ніч. Гамаки з термопідкладкою можна бронювати наперід!

Молодіжний фестиваль "Купальська ніч"
07.07.2018
Міське озеро

Театралізоване дійство, що супроводжується запаленням "Купальської ватри", виступами молодіжних гуртів та організацією ярмарки виробів народних майстрів ужиткового мистецтва з метою збереження та вивчення народних традицій.

Grove fest
14.07.2018
м. Великі Мости, Сокальський район, Львівська область

Grove Fest - сфера якісної музики, що об’єднує різнопланові і самобутні гурти, культивує і утверджує фестивальну справу України. Фестиваль дебютував лише минулого року, а вже встиг здобути завзятих прихильників, які своїми схвальними відгуками переконали у необхідності проведення музичної події у 2018. Сцена, на якій палали від нестримності, шаленства та драйву неповторні гурти, стала лейтмотивом дійства. У повітрі витали відчуття свободолюбства, дика енергія та незрима сила, що зробили фестиваль потужним і незрівнянним. Grove Fest - open-air фестиваль з незмінно вдало підібраною локацією - заповідне урочище "Борове", розташоване на околиці міста Великі Мости (за 45 км від Львова). Відтак відвідувачі фестивалю зможуть, слухаючи музику, милуватись мальовничою природою місцевості. Фестиваль чекає саме Тебе, щоб поділитись найкращою музикою, найдинамічнішими виконавцями та найнепідробнішими емоціями! Учасники: O. Torvald Скрябін Detach Карна Фіолет Патроничі Rockons Dc Train Шосте чуття Цвях Beast riders Stereолом Melancholy Drive Satori Band Квитки можна придбати за нижчевказаними посиланнями.

Міжнародний проект "Місто професій"
21.07.2018 12:00

"Місто професій" - міжнародний проект, що вже п'ятий рік реалізовується в Україні.Мета проекту - щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал.У парковій зоні розгортається імпровізоване Місто Професій. При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, таких як – рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо, діти приступають до "роботи".Ініціатор - міжнародний журнал Community Business Magazineв особі керівника, Tatiana Liulka.Вхід дорослим тільки у супроводі дітей!Чекаємо на вас.Вхід вільний.Якщо ви бажаєте долучитися у якості партнера заходу, зателефонуйте або заповніть форму

Ярмарок-фестиваль "Меди Прикарпаття 2018"
21.07.2018 - 22.07.2018
площа Ринок

Популяризація культури бджільництва серед українців, обмін досвідом бджолярів, демонстрація досягнень у сфері бджільництва

Гастровечори, дегустації

Дегустація титулованого віскі "Glenfiddich"
30.05.2018 19:00

Запрошуємо всіх поціновувачів справжнього віскі в незвичайну подорож знайомства з єдиною в своєму роді дистилерією Glenfiddich. Чим вона така особлива? Справа в тому, що саме ця незалежна шотландська винокурня перша відкрила світові односолодовий віскі. Проводити дегустацію буде бренд-амбасадор компанії Glenfiddich в країнах СНД – Олександр Івченко. Людина, яка як ніхто краще, допоможе Вам сформувати свій особистий смак, розуміння та зважену оцінку на односолодовий віскі («сінгл молт»). В меню ретельно підібрані поєднання: Glenfiddich 12 YO та тартар з телятини; Glenfiddich Project XX та філе лосося; Glenfiddich 15 YO та стріплойн стейк, ягідний соус і кукурудза-гриль; Glenfiddich 18 YO та десерт «Горіхова опера»; Також на столі плато фермерських сирів, хлібці. Вартість квитка 400 грн. Кількість місць обмежена.

Устриці з печі

Ми продовжуєм насолоджуватись устрицяти, але тепер будем запікати в печі. Доповнюєм звичайно вином! Годину дегустації обераєте самі! Вартість квитка 155 грн ( кількість обмежена).

Мистецькі заходи

Презентація проекту "Angle"

Дізнайся як долучитись до покращень міського простору з Angle - від вуличної і транспортної навігації до впорядкування фасадів будинків. Команда розповість про реалізовані проекти, зокрема в нових комунальних автобусах, а також про подальші плани: розвиток навігації у транспорті та місті, розробку електронних квитків і карток та ін. Запрошуємо активних жителів міста, дизайнерів, архітекторів, урбаністів та інших професіоналів креативних індустрій.

12-а міжнародна бієнале сучасного художнього текстилю "Scythia"

110 художників з Австрії, Австралії, Аргентини, Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Данії, Індії, Ізраїлю, Канади, Кореї, Литви, Мексики, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, США, тайваню, Туреччини, України, Уругваю, Франції, Швейцарії, Швеції, Японії.Відкриття 29 травня16.00 - Музеи мистецтв прикарпаття. пл. Шептицького16.30 - Краєзнавчии музей, вул. Галицька, 4А ,17.00 - Виставковий зал спілки художників України, вул. Незалежності. 53

Вечір пам’яті Володимира Івасюка

Захід відбудеться з метою популяризації української народної пісні та традицій серед молоді міста.

Презентація книжки Івана Байдака "Тіні наших побачень"

Іван Байдак - сучасний український письменник. «Тіні наших побачень» — це спроба розібратися в психології людських стосунків і окреслити правила життя. Намагання усвідомити життєві уроки й віднайти гармонію. На прикладі вигаданих сюжетів і особистих спостережень автор пропонує читачеві зануритися у світ закритих і незакритих гештальтів та дійти власних висновків. Вхід вільний для всіх охочих.

Презентація книги "Аліса в країні див"

Центральна бібліотека для дітей отримала унікальні книжки Льюїса Керролла з оживаючими ілюстраціями Євгенії Гапчинської, які оживають з допомогою спеціального програмного забезпечення розробленого українськими програмістами з компанії Live Animations Corp. Вона створює світові бренди на основі українського культурного феномену. 31 травня о 12:00 відбудеться презентація цих справді казкових книг. Живих малюнків у книзі декілька — по одному міні-мультфільму до кожного розділу казки. Автори ідеї кажуть: хотіли не просто оживити Алісу, а показати всьому світові феномен сучасного українського мистецтва. Саме тому малюнки до казки виконала відома українська художниця Євгенія Гапчинська.Самобутні персонажі Євгенії Гапчинської – зворушливі, наївні та кумедні - нададуть вже знайомій казці англійського письменника особливої душевності та затишку. Аліса Євгенії Гапчинської зовсім не подібна ні на жодну свою попередницю. Ця чарівна дівчинка, кругловида і весела, з рожевими щічками, створить читачеві чудову компанію у незабутню подорож до країни Див. Нову “Алісу в країні Див” розробляли 9 місяців. Автори називають цей строк символічним, адже ставляться до творіння, наче до дитини. Ксенія Габдрахімова, представниця продюсерського центру “Art Nation”, якому належить ідея створення інтерактивної книги, вважає, що книга з доповненою реальністю – це ще один крок до залучення дітей до читання.

Показ мод

В рамках 12-ї міжнародної бієнале сучасного художнього текстилю "Scythia"

Девід Грейсон "Аматорство супроти Професіоналізму"
31.05.2018 20:00

Дана мистецька презентація являє собою ретроспективний перегляд обраних фільмів та відеоробіт доктора Девіда Грейсона, створених протягом 1997-2018 років. Згадані роботи виконані в діапазоні різноманітних стилів, таких як експериментальний, колажний, з використанням невисокої якості звуку/технологій, з використанням знайденого матеріалу, експериментально- документальний та більш традиційні документальні проекти. Багато творів втілюють в собі критичний дух андеграундної медіа сцени міста Баффало, штат Нью-Йорк, на формування якої значно вплинув факультут вивчення медіа (аудіовізуальних технологій) при університеті Баффало; “Скрипуче Колесо”: Аудіовізуальні Ресурси Баффало, незалежний громадський медіацентр; альтернативний панк, хардкор та інді-музика, а також різні медіацентри. Аудіовізуальна сцена міста Баффало має довготривалу історію щодо створення експериментальних фільмів та відео, відеоарту, а також поєднання критичної теорії та медіа-продукції, починаючи з 1960-х років. Під час презентації Девід коротко проаналізує експериментальний фільм; медіа естетику “зроби це самостійно”; медіа-сцену міста Баффало, штат Нью-Йорк; він також покаже свої експериментальні роботи (такі як свої поточні проекти в м. Івано-Франківськ, Відео Серії Повсякденності, Стіни звуку - Погляд Зсередини на Студію Записів, Нереальне Знаходиться Тут та інші) та розкаже про медіа-проекти, орієнтовані на громади, такі як Медіа-грамотність Сьогодні, Коридори Мікрокінотеатру, Соціальні документи та інші. Загальна тривалість презентації: 70 хв. плюс час для запитань Девід Грейсон є творцем різних видів медіа; він є також програмістом та науковцем. Народився в м. Баффало, штат Нью-Йорк; починаючи з середини 90-х років брав активну участь та зробив свій внесок в експериментальні музичні сцени пост-панку, інді, спільноти “зін” та університетського радіо; а також експериментальні фільми, орієнтовані на активістів, відео та документальні спільноти і колективи. Його фільми та відеоролики показували на фестивалі андеграудного кіно в м. Чикаго, фестивалі андеграудного кіно в м. Сіетл, кінофестивалі незалежного кіно в м.Пітсбург, Центрі сучасного мистецтва (м. Баффало, штат Нью-Йорк), медіацентрі “Скрипуче Колесо”: Аудіовізуальні Ресурси Баффало, кінотеатрі м. Ванкувер, Канада, фестивалі експериментального кіно та відео коледжу ім. Сари Лоуренс та багато інших місць. Девід отримав ступінь кандидата наук в галузі комунікації та суспільства в університеті штату Орегон, ступінь магістра та бакалавра в університеті м. Баффало в галузі медіа-досліджень та соціології. Він є доцентом кафедри комунікаційних досліджень в університеті Східного Іллінойсу. В даний час Девід є стипендіатом програми ім. Фулбрайта і викладає в Прикарпатському національному університеті, м. Івано-Франківськ.

Презентація нового роману Дари Корній "Сузір'я дів"
31.05.2018 18:30

Є таке сузір’я, в якому кожна жінка від народження має свою зорю. Є така й у Василини — представниці давнього шляхетного роду Коморовських. Мабуть, ця зоря й оберігає дівчину в складні моменти. А може, її захист — то старовинний оберіг, подарований бабусею Терезою? Чи то сама бабуся, яка душею-зіркою-птахою прилинула до онучки, щоб уберегти її від чогось лихого? "Сузір’я Дів" — то плетиво жіночих доль, пов’язаних давнім амулетом, фатальним прокляттям і родинною історією, яка рясно скроплена моторошними таємницями, лукавими інтригами, безневинною кров’ю, підступними зрадами, безоглядною самопожертвою, справжнім коханням, що густим шлейфом тягнеться за Василиною від XVІІІ століття і до наших днів.

Згадаймо нашу Бонарівку!

Просимо Вас принести старі фотографії та родинні пам'ятки для виставки.

Вегетаріансько-Музично-Поетичний пікнік
10.06.2018 15:00
Міське озеро

Поезія, музика, вегано-страви та хакуна-матата.

Porto Franko | Віжуал
13.06.2018 - 17.06.2018
Палац Потоцьких

Минулого року на #portofranko2017 завдяки мистецтву, яке створює культурне середовище навколо себе, художники привернули увагу до нашого міста. У цьогорічній візуальній частині PORTO FRANKO буде не менше креативних елементів. Яких саме? Про все згодом! Куратор напрямку: Yevgen Samborsky. Квитки: скоро в продажу.

Porto Franko | Палац Потоцьких і Поезофонія
13.06.2018 - 17.06.2018
Палац Потоцьких

Готуйте свої внутрішні вітряки та приземляйтеся на галявинці поетично-музичного дворику Палацу Потоцьких. Адже вся територія палацу перетвориться на такий собі гелікоптерний майданчик, куди «приземлятимуться» мультиінструменталісти, діджеї та поети з різних країн. Біля повітряного палацу на вас чекатимуть: Юрій Ігорович Андрухович, який читатиме захоплюючі франківські історії зі свого нового роману “Коханці Юстиції” під музичний супровід від гурту Сон Совы / Son Sovy. Сергій Жадан [офіційна сторінка], Oleg Kadanov та Evgeny Turchinov, які рік тому об’єднали свою творчу енергію в потужний музичний проект Лінія Маннергейма. Вперше у Франківську та тільки на PORTO FRANKO - особливе повітряне атмосферне гітарне та електронне звучання та глибоке текстове наповнення. одночасно непрості та легкі тексти Тарас Прохасько/Taras Prochaśko в супроводі рідкісного голосу співачки Nazgulya Shukaeva. Назгуль має рідкісний діапазон голосу, може бездоганно виконати блюзову баладу, госпел, джазовий стандарт, авангард або ж горловий спів «кай». Біг-бенд Національного президентського оркестру та Гаст Валцінг з спеціальною програмою. Голос та барабани або творча синергія двох майстрів ритму - ритму тексту Dima Yaroshenko (актора театру ДАХ та учня Влада Троїцького) та ритму барабанщика Андрія Надольського (NOVA OPERA, Плач Єремії, Estethic Education, Мертвий півень). сміливий виступ Хамерман Знищує Віруси и Китайський хор «Дін Дон» (ХЗВ представляє собою суміш з поп-мелодій, хіп-хопу, панку, шансону і фолку, доповнюється елементами джазу і класичної опери). безкомпромісна музика від вже культового гурту Вагоновожатые, тексти якого точно не менш потужні за їх живу електронну музику. дуже багато атмосферної та драйвової музики від учасників Porto Franko 2018 із України, Британії, Іспанії, Бельгії та США. концерти від феноменально легкої та повітряної Zapaska, драйовової Familia Perkalaba, Lirwak // Лірвак. Helicopter-stage замість тропічної сцени. Координатор напрямку “Поезофонія”: Alona Karavai Музичний продюсер: Олександр Балтушев

Porto Franko 2018
13.06.2018 - 17.06.2018

"Мистецькі повітряні лайнери" з Відня та Мюнхена, Брюсселя, Парижа та Вільнюса вже прямують до Івано-Франківська, який на тиждень – із 13 по 17 червня 2018 року – перетвориться на футуристичний центр актуального мистецтва. Фестиваль Portofranko2018 – це масштабний міжнародний проект, що цьогоріч поєднає електронну музику, сучасну хореографію, театр та візуальне мистецтво з високими технологіями, наукою, мріями про небо та творенням суспільства майбутнього. Своєрідна злітна смуга для проектів фестивалю – історичний центр Івано-Франківська, зокрема – міська ратуша, Палац Потоцьких, Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Івана Франка. Також серед унікальних локацій фестивалю: Міжнародний аеропорт, залізничний вокзал, завод Промприлад.

Porto Franko | Театр

Театральна програма PORTO FRANKO як найсильніша з усіх фестивальних театральних програм України. Так кажуть критики і знавці. А що ми, заперечувати не будемо, бо: привозимо двох китів світової режисури – це Еймунтас Някрошюс та Оскарас Коршуновас із Вільнюса чекаємо "Oh, Magic" – балет видатного австрійського хореографа Сімона Маєра за участі чотирьох танцівників, двох роботів та механічного роялю готуємо експериментальну постановку Ростислава Держипільського «Модільяні. Я пройшов мостом, якого не існує» поставимо «На Західному фронті без перемін» у Палаці Потоцьких чекаємо на виставу Дмитра Богомазова та “Лісову пісню” з Херсону. Відкриваємо нові сцени, нові горизонти. Новинка року: вистава у Палаці Потоцьких. Куратор напрямку: Oleksiy GnatkovskiyКвитки: скоро в продажу

Porto Franko | Музика і Перформанс

Музичний хедлайнер: літак АН-2, ікона світової авіації. Відкриття фестивалю: оперою “Аерофонія” від NOVA OPERA (музика: Roman Grygoriv & Elias Spricht (Ілля Разумейко), в якій сонористичні вібрації мотору легендарного літака АН-2 стануть частиною постструктуралістичного перформансу. І серія неофутуристичних перформансів: "Oh, Magic" - балет видатного австрійського хореографа Сімона Маєра за участі чотирьох танцівників, двох роботів та механічного роялю. Електроакустична ніч на Promprylad. Renovation Розпочнеться: музичним перформансом “Signale zur Invasion” з музикою Карлгайнца Штокгаузена у виконанні бельгійських артистів Thomas de Moore (Trombone), Patrick Delges (live-elektronik), Klaas Verpoest (Video). Завершиться: електроакустичним джемом "Palimpsest" у виконанні Eva Leonie Fegers, Ujif notfound, Жанна Марчинская. Перформанс "La Rinascita della M.A.R.L.E.N.E." у Художньому музеї: німецька співачка Julia Mihály перетвориться на живу аудіо-інсталяцію, дозволивши електронним контроллерам зчитувати інформацію з власного мозку та тіла (за участі Sed Contra Ensemble). Laszlo Hudacsek - угорський перкусіоніст, із програмою для ударних та лайв-електроніки "STRAHLEN / RAYS". Куратор напрямку: арт-директор PORTO FRANKO Elias Spricht (Ілля Разумейко). Квитки: скоро в продажу

Сьогодень академічного мистецтва

Сьогодень Академічного Мистецтва – це два дні художньої творчості на площі Бастіону у місті Івано-Франківськ. Основною метою свята мистецтва є популяризація та розвиток Академічного Мистецтва в місті. В центрі події є конкурс з Рисунку, Живопису та Скульптури. Довкола центру будуть представлені різні види індивідуальної художньої творчості.

Походи, екскурсії

Похід "Чорногірський хребет"

Чорногірський хребет поєднує у собі активний відпочинок і спортивний інтерес. Окрім приголомшливих пейзажів Ви відчуєте себе справжнім підкорювачем найвищих вершин. Усе НАЙ - НАЙ саме тут і саме для Вас! Вартість: 1790 грн. Тривалість: 6 днівПротяжність: 52 км. Складність: середня

Похід на Хом’як, Синяк, Малий Ґорґан

Тривалість 3 дні. Легке та приємне знайомство з Ґорґанами. Маршрут доступний як для дорослих, так і для дітей. А за багатством краєвидів – тут не доведеться сумувати навіть бувалим туристам! Вас чекають Ґорґани у всій своїй красі з ізюминкою – відвідинами наймолодшого водоспаду Карпат!

Похід на Говерлу і Петрос

Він та Вона.. Суворий Петрос і красуня Говерла! Найсуворіша та найвища вершини в одному поході за 3 дні! 

Похід "Пішконя, Колочава, Синевир"

Похід хребтом ПІШКОНЯ – то мікс карпатської природи та закарпатського колориту! Адже, окрім сходження на мальовничі вершини, ночівлі в наметах, бесід біля вогню, ми відвідаємо туристичні перлини Закарпаття – озеро СИНЕВИР та село-музей КОЛОЧАВУ!

Мандрівка на о. Тенерифе. Підкорення вулкану Тейде

Мандрівка на о.Тенерифе, сходження на вулкан Тейде. Дати заїздів: 28 травня - 4 червня 2018 р. 4 червня - 11 червня 2018 р. Тенерифе - казковий острів вічної весни, найбільший з семи островів архіпелагу Канарських островів, в Атлантичному океані біля узбережжя Африки. Фантастично гарна природа, вулкан Тейде, скелі, марсіанські пейзажі, неймовірно красиві пляжі, океан і просто атмосфера спокою і свята! Протягом тижня, щодня ми будемо насолоджуватись островом подорожуючи на комфортному авто! Вартість: 425 євроУ вартість входить: трьохразове харчування (сніданок і вечерю готуємо в апартаментах, обід - бутербродний перекус+ фрукти, овочі); прокат автомобіля + пальне + парковки для всіх переїздів по о. Тенерифе; ночівля в туристичному притулку Altavista на схилах вулкану; послуги гіда (підйом на вулкан Тейде + всі подорожі по острову згідно програми); організація броні апартаментів, хостелів, притулку на вулкані Тейде, допомога в купівлі дешевих авіаквитків і т.п. У вартість не входить: дорога з України до Польщі (аеропорт в м. Катовіце) - орієнтовно 500 грн в одну сторону. хостел в Польщі (орієнтовно 250 грн. за ніч); авіапереліт на о. Тенерифе (близько 150 євро в обидві сторони станом на жовтень 2017 р, пізніше квитки будуть набагато дорожчі); проживання в апартаментах на о. Тенерифе (100 євро з особи за 7 днів перебування ) вхід в Лоро Парк (34 євро з особи) Передоплата 100 євро, вноситься після купівлі вами авіаквитків. В разі відмови від мандрівки, ми зберігаємо суму застави для участі в будь яких інших мандрівках клубу протягом року. Решта суми оплачується безпосередньо під час мандрівки.

Екскурсія "Казкова Тернопільщина: Язлівець, печера "Кришталева", Джуринський водоспад"

Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить "Кришталеву" найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів. Довжина – 23 км. Середня ширина ходів – 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °С).Монастир в Язловці заснувала Марцеліна Даровська з Котовичів, яка належала до багатої шляхетської сім’ї. Вона народилась на Україні, набувала освіту в Одесі. Але після одруження родинне щастя було не довгим – помер син, а трохи пізніше й чоловік. Й щоб не замкнутися в собі, Марцеліна почала займатися громадсько-освітньою діяльністю, організувала сільське самоуправління. Вона вирушила до Риму, де заснувала громаду сестер непорочного зачаття пречистої діви Марії. Марцеліна прибула у вересні 1862 року в с. Язловець й створила перший дім непорочниць та навчально-виховний заклад для дівчат, який згодом став осередком культури і поглибленої релігійності.Джуринський водоспад: висота водоспаду - 16 метрів. Знаходиться він на річці Джурин у Залещицькому районі Тернопільської області України. Водоспад був створений штучно. Русло річки Джурин було змінено близько 100 років тому. Недалеко від водоспаду залишився мурований міст через старе русло

Екскурсія "Замок Любарта у Луцьку, Дубенський замок та Тараканівський форт"

Замок Любарта давно став неофіційним символом м. Луцьк. Його образ постійно і активно використовується в найширшому колі життя: від магнітиків з написом «Луцьк» до емблем організацій чи етикеток товарів. Замок в Луцьку був політичним, адміністративним, релігійним центром міста і всієї Волині. Тут відбувалися засідання судів, знаходилася державна канцелярія, «офіси» різних «службовців», у тому числі і Великого князя (керівник князівства). В замку також був православний кафедральний храм Івана Богослова.Замок потрапив не тільки на фотографічні та художні роботи. Тут знімали кіно. На початку 1990-х років зняли кілька фільмів про деякі сторінки з історії міста. Наприклад, у фільмі «Середньовіччя зачиняється о 18:00» головний герой досліджує історію права і Литовські статути. Дубенський замок - головна визначна пам'ятка міста Дубна Рівненської області. Це один з об'єктів Державного історико-культурного заповідника Дубна. Дубенський замок велично височить над річкою Іквою. Тут у минулі часи зберігали свої численні багатства князі Острозькі. Середньовічний архітектурний комплекс князів Острозьких, Заславьских, Сангушків та Любомирських належить до укріплень бастіонного типу. Він мав вигідну в стратегічному плані територію: підступи до нього захищала річка Іква та заболочена долина. 1492 рік офіційно вважається датою спорудження Дубенського замку. Тараканівський форт (інші назви — Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) — оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19 ст. У відкритті унікальної оборонної споруди - Тараканівського форту, взяв участь російський імператор Олександр ІІІ. Відомо, що у 1873 році з державного бюджету виділили величезну суму - 66 мільйонів карбованців, для будівництва унікального об’єкту. А ще мешканцям 10 навколишніх сіл заборонили зводити кам’яні споруди, бо на сам форт витратили не лише каменю й цегли, але й нового на ту пору будівельного матеріалу - бетону. Останнім часом чимало говорять про таємниці Тараканівського форту, зокрема, про незрозумілі вибухи, що лунають із глибоких шахт-колодязів та привидів, якими зацікавилися навіть київські науковці, висловивши версії, які мають право на існування. Вартість 540 грн.  

Екскурсія "Дендропарк "Софіївка" м. Умань. Меджибізька фортеця, Вінницькі фонтани, музей-садиба М. Пирогова"

Заснував парк у 1796 р. польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії та подарував його у день її янгола, в травні 1802 р. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфологій належала самій Софії. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, кам’яні гроти – все це гармонійно поєднується і створює неповторну атмосферу казки. Цей шедевр вражає відвідувачів своєю красою вже понад 210 років.Втілювали задум архітектурного проекту народні майстри-умільці Уманщини – з 1796 по 1802 рр. копали ставки, підземну річку, споруджували водоспади й водограї, прокладали алеї, переносили велетенські гранітні брили, створювали із граніту та гіпсу художні прикраси для архітектурних споруд. У парку висаджували дерева місцевих порід та екзотичні рослини, завезені з різних країн світу. Прикрашали парк мармуровими статуями грецьких богів та богинь, філософів та поетів, виготовленими скульпторами Італії та Франції.У парку навіть зберігся дуб, віком біля 400 років, – німий свідок багатьох подій, що відбувалися у цих місцях. За народними переказами, саме під цим дубом збиралися на наради з козаками легендарні українські ватажки Максим Залізняк та Іван Гонта.Головна композиційна вісь парку проходить по річищу Кам’янки, де споруджено ряд штучних басейнів та ставів: Верхній став (понад 8 га), Нижній став (близько 1,5 га), водоспади (один з них 14 м висотою), шлюзи, каскади, підземну ріку Ахеронт (завдовжки 224 м), водограї (найбільший до 20 м) тощо.Вартість 1230 грн.

Походи Високими Татрами

Запрошуємо до участі в неймовірних походах Високими Татрами, які заплановані на сезон - 2018! Під час треків, ми відвідаємо найкрасивіші місцини та підкоримо найвеличніші вершини масиву. Скелясті хребти, мальовничі долини та високогірні озера не дадуть вам ні на секунду відвести погляд від неймовірних пейзажів, які переслідуватимуть нас протягом всього маршруту!Детальний опис маршруту:Вартість - 150 USDТривалість: 7 днів

Похід "На гору Ігровець"

Ігровець – вершина містична! В самісінькому серці Горган – "місце-ігровище" розміром з футбольне поле для щорічних "зльотів" всіх відьмочок округи.  Тривалість: 1 день Вартість: 270 грн.Складність: середня 

Безкоштовні екскурсії містом
03.06.2018 12:00
Площа Ринок(вхід до Краєзнавчого музею міста)

Запрошуємо на традиційні тематичні та цікаві екскурсії містом!

Екскурсія "Чарівне Закарпаття: замок Шенборна, замок Паланок, купання в термальних басейнах та дегустація вина"

Чарівне Закарпаття: замок графа Шенборна, замок Паланок, дегустація вина  та купання в термальних басейнах в м. Берегово   Замок графа Шенборна близький за стилем до ренесансу французьких замків, був побудований в 1890р. на місці дерев'яного мисливського замочку в урочищі Берегвар. Дерев'яний замок був побудований в 1840р., як літня резиденція графа. Новий замок родини Шенборнів перекликається з багатьма європейськими замками за своєю астрономічною структуроую, він має 365 вікон, що дорівнює кількості днів у році, 52 кімнати (кількість тижнів), 12  входів (кількість місяців). Двері та вікна під'їздів прикрашені вітражами на біблейські теми. Вартує уваги і парк, закладений у 1848р. В ньому дивним чином переплітаються ясени та сакури, сосни та магнолії, тюльпанові та оцтові дерева, зарослий лататтям ставок, який колись мав форму Австро-Угорщини та міні-зоопарк На південному заході сучасного Мукачева знаходиться унікальний та славетний замок "Паланок". Замок є цінною історичною та військово-архітектурною пам’яткою не лише Закарпаття, але й Європи. Паланок входить до п’ятірки найкращих замків такого типу, що зберіглися у Європі. Точна дата заснування замку невідома, але укріплення на горі вже згадуються у письмових джерелах XI століття. У 1086 році укріплення в Мукачеві були єдиною цитаделлю, яка не підкорилася половецькому війську під проводом хана Кутеска. За часи свого існування замок виконував функцію оборонної фортеці, резиденції князів, в’язниці, казарми, школи механізаторів сільського господарства, школи голів колгоспів, а перед розпадом Радянського Союзу профтехучилища. Влітку 1960 року у замку Паланок розмістився Мукачівський історичний музей.   Також Закарпаття славиться Найдавнішими винними підвалами України. Одні - заховані під руїнами замку в с. Середньому — між Ужгородом та Мукачевим, інші розкидані по всьому закарпатському краю. На Закарпатті є й приватні погреби. У підземних галереях дубові бочки зберігаються з XVI ст. Туристам для дегустації подають найвідоміші — ”Спокусницю”, ”Троянду Закарпаття” й ”Оксамит України”, а також проводять екскурсію підземеллям. Починають дегустацію білими сухими сортами. Далі подають червоні сухі та напівсолодкі. Завершують десертними — білими та червоними. До вин подають закуски, щоб перебити смак різних сортів напоїв.   Термальні басейни. Ще однією особливістю Закарпаття є наявність термальних вод, які знаходяться в свердловинах на глибині від 930 до 1080 метрів, і мають на виході температуру 62 градуси Цельсія (і тільки потім охолоджуються до температури 29-31 градусів). Ну а сама вода – справді надзвичайно цілюща. Адже лікує від 86 відомих захворювань. Ці термальні води призначаються для профілактики та лікування серцево-судинної системи, опорно-рухівного апарату, центральної та периферійної нервової системи, наслідків травм тощо. Аналогічні води розвідані геологами тільки у Новій Зеландії. У м. Берегово, на термальному джерелі, побудували басейн під відкритим небом (Учбово-спортивна база “Закарпаття”) в якому можна купатися навіть взимку.  Звичайно, це далеко не всі куточки Закарпття, які варто відвідати, але то вже інша історія.

3-денний похід по Карпатах: Інший бік Чорногори
09.06.2018

Цей похід − спроба поглянути на найвищий гірський масив України із нетрадиційної сторони. За три дні побуваємо там, куди зазвичай спрямований погляд тих, хто іде Чорногірським хребтом.МАРШРУТ: с. Бистрець − р. Мреє − пол. Маришевська, 1567 м − г. Шпиці, 1863 м − оз. Несамовите, 1750 м − г. Туркул − пол. Пожижевська − турбаза Заросляк.Ми Вам пропонуємо: оригінальний маршрут, легкий і водночас насичений похід; побачимо і проведемо ніч біля міфічного озера Несамовите (1750 м) – одного з найвисокогірніших озер льодовикового походження в Українських Карпатах; піднімемось на скелі гори Шпиці; ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни; прокинемося у місці, створеному для зустрічі сонця у горах; ідеально підійде для фотографів: короткі денні переходи і захоплюючі краєвиди. Вартість: 900 грн.Що входить:• щоденне триразове харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус);• послуги досвідченого гіда-інструктора;• оплата входу до об’єктів природно-заповідного фонду;• газ та користування пальником в разі потреби;• прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо).Що НЕ входить:• особисте спорядження;• переїзди м. Івано-Франківськ – початковий та кінцевий пункт пішохідної частини маршруту – м. Івано-Франківськ (~400 грн).

Похід "Мармароси або Гуцульські Альпи"

"Від Попа до Попа" - інша назва цього маршруту! Піп Іван Мармароський та Піп Іван Чорногірський - вершини, які оповиті містикою, піднебесними хмарами і неймовірними краєвидами! Не вірите? Тоді гайда з нами переконатись на Мармароси. Вартість: 1790 грн. Тривалість: 6 днівПротяжність: 59 км. Складність : середня

Похід Румунією: хребет Родна

Червона рута, озера, водоспади, печери - незвідана та загадкова Румунія!  Вартість: 90$ (3-ве харчування, послуги провідника, групове спорядження, групова аптечка) Триалість: 6 днівПротяжність: 65 км. Складність: середня

Норвегія на авто! Язик Троля!

Ціна 450 євро Дати: 18 - 25 червня 2018 р. 6 - 13 липня 2018 р. Включено: всі переїзди по Норвегії на комфортному авто (класу універсал), бензин та парковки, триразове похідне харчування на треку**, робота провідника, навігаційний набір, пальник, газові балони, групова аптечка. Не включено: переліт в Норвегію (станом на листопад 2017 р. близько 130-150 євро. в обидві сторони з Польщі, витрати на переїзд в Польщу та проживання в хостелі (2 ночі) - разом близько 40-50 євро. Кількість людей в групі - 8 чол. (по 4 на кожне авто). Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро (витрати на бронювання автомобіля по Норвегії). Норвегія - країна, різноманітна природа якої вабить мандрівників з усього світу. Величні гори і живописні фіорди, стрімкі річки і кришталеві озера, потужні водоспади і стародавні льодовики - куди б ви не поїхали, можете бути впевнені, що за черговим поворотом дороги норвезька природа обов'язково приготує для вас якийсь приємний сюрприз. Також Норвегія вважається однією з найдорожчих країн світу, проте вона може бути досить бюджетною, якщо подорожувати цим північним раєм з наметом. В дану мандрівку ми вирушаємо автомобілями з аеропорту Осло (Сандефьорд), що дасть можливість нам бути мобільними та побачити в декілька разів більше неймовірних куточків цього північного раю.

Похід "Чивчин з усіх сторін"

Тривалість: 6 днів Вартість: 1890Складність: середня

Похід "Горами до Жаб'є"

За 4 дні походу ми: побачимо яскраву палітру кольорів в Карпатах; пройдемо маршрут який до снаги новачкам і в задоволення досвідченим похідникам; познайомимось з Покутсько-Буковинськими Ґорґанами; зійдемо на велику кількість мальовничих вершин, торкнемося гуцульської культури та традицій в музеях Жаб'є! Збираємось на залізничному вокзалі(пл. Привокзальна, 1).

Тур "Східницьке літо"

ПРОГРАМА ТУРУ:1-ий деньВІТАЄМО В СХІДНИЦІПрибуття до Східниці. Поселення в садибу. Оглядова екскурсія бальнеологічним курортом. Вільний час.2-ий деньСЛАВНЕ ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ ТА УКРАЇНСЬКИЙ СТОУНХЕНДЖ08:00 – підйом, сніданок;09:00 – 20:00 – відвідини наскельного міста-фортеці Тустань в Уричі та кам'яних скель величиною з дев'ятиповерхівку, які дали назву заповіднику "Сколівські Бескиди";20:00 – повернення додому, вечеря, вільний час.3-ій деньВОДОСПАДИ, ОЗЕРО ТА БЕСКИДСЬКІ ЛІСИ08:00 – підйом, сніданок;09:00 – відвідини диво-водоспаду Гуркало. Якщо пощастить, Ви почуєте його гуркіт ;)11:00 – 12:30 – відвідини водоспаду на річці Камянка та озера Журавлине (Мертве);12:00 – 13:00 – обід;13:00 – 14:00 – переїзд до с. Сопіт;14:00 – 20:00 – прогулянка бескидськими лісами, відвідини 2-ох водоспадів та "динозавра" гідроелектростанції.4-ий деньПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУВартість подорожі – 990 грн.У вартість включено: трансфери в дні запланованих екскурсій; організаційно-екскурсійне обслуговування; проживання в садибі (3 ночі); фотозвіт; пам'ятний сувенір.Додаткові витрати: трансфери до Східниці і зі Східниці; харчування; вхідні квитки; особисті витрати.

Похід "Покутські Карпати"

Програма: День 1. Микуличин – г. Вовча – г. Ягідна (1216 м) – г. Ліснів (1257 м) День 2. г. Чорний Погар (1266м) – г. Гордя (1479 м) – г. Ротило (1483 м) День 3. г. Грегіт (1472 м) – Верховина День 4. Верховина – Івано-ФранківськОсобливості походу та поради:Цей маршрут можна легко коригувати залежно від стану групи, тому він підходить як для новачків, так і досвідчених похідників (за день ми можемо пройти від 5-ти до 30-ти км).Оскільки вершини знаходяться на середній височині, у травні, тут буде тепліше, ніж на високогіррі. Проте, якщо Ви вагаєтесь або не знаєте, що брати з собою в похід подзвоніть або напишіть нам!Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Івано-Франківську. Або переказавши кошти на картковий рахунок, за кілька днів до старту походу. Також, Ви можете написати відгук про подорож і отримати знижку в розмірі 10% від вартості.Вартість 1250 грн.У вартість входить:- послуги інструктора-провідника;- трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);- вхідні квитки в заповідник, плата лісникам;- групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);- групова аптечка.У вартість не входить:- трансфери;- вхідні квитки в музеї;- страхування;- прокат туристичного спорядження;- особисті витрати.Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 250–300 грн (трансфери, вхідні квитки).

Похід "Високі Ґорґани"

Вартість: 1790 грн. Тривалість: 6 днівПротяжність: 49 км. Складність: вище середньоїПрограма: День 1. м. Івано-Франківськ – с. Гута – полонина Середня День 2. Чудова пара: вершини Висока та Ігровець День 3. Гора Сивуля оповита хмарами та історією День 4. З пекла та й на кордон: урочище Пекло – полонина Тавпіш День 5. г. Тавпіш – Перевал Легіонів – с. Бистриця День 6. с. Бистриця – м. Івано-Франківськ Особливості походу та поради: Маршрут характеризується найбільшою кількістю наборів висоти; Вершини кам'янисті, тому, під час опадів, сходження може бути ускладнене слизькою поверхнею каменів; Дика природа, первозданні хвойні ліси, схили гір забарвлені мало не всіма кольорами веселки, – не залишать байдужим жодного туриста, не зважаючи на складність маршруту; Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь з статтею про підготовку до походів в Карпати відповідно до сезону або зателефонуйте нам! Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Похід "На Боржаву, або у пошуках чорниць.."

Вартість: 1790 грн. Протяжність: 62 кмТривалість: 6 днів Складність: низька Програма:День 1. Львів – с. Воловець – пол. СироварняДень 2. Пол. Сироварня – г. Плай – г. Великий верх – г. Великий СтійДень 3. День релаксу та водних процедур: водоспад Шипіт День 4. г. Гимба – г. Магура-Жиде – г. ГрабДень 5. г. Ополонок – пер. Присліп – г. Кам'янка – г. Кук День 6. Урочище Козяй – смт. Міжгір'я – м. Львів Особливості походу та поради: Під часу походу ми матимемо можливість відвідати славнозвісний водоспад Шипіт; В літній сезон на маршруті можна поласувати ягодами чорниці; Похід не є складним і чудово підходить для активного сімейного відпочинку з дітьми; Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам! Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Похід "Фанські гори у всій красі"

Програма подорожі: День 1. Прибуття до місця старту  День 2. Кулікалонські озера День 3. Перевал Алаудін та Алаудінські озера День 4. Мутні озера День 5. Акліматизація та радіальне сходження на перевал ВАА (4131 м) День 6. Під перевал Чимтарга День 7. Перевал Чимтарга (4740 м). г. Енергія (5150 м) День 8. Перехід до озера Велике Алло / Сходження на г. Міралі (5106 м) День 9. Відпочинок / Сходження на вершину Чимтагра (5489 м) День 10. Радіальні виходи до оз. Мале Алло та ущелини Арча-Майдан / Спуск з перевалу Міралі до оз. Велике Алло День 11. Верхнє Алло – пер. Подвійний (4200 м) – оз. Бірозове День 12. Світанок на вершині – ущелина Казнок – ущелина Південна Чапдара День 13. Переїзд до Іскандеркуль. Худжат – Ташкент День 14. Резервний день

Ексклюзивний похід на Мармарош

Унікальний маршрут Мармарошем на 5 днів! У програмі походу най-най! Найвищий водоспад Карпат! Найвищі вершини на україно-румунському кордоні! Гайда з нами! 

Похід "Свидовець та Ґорґани "

Свидовець приємно вразить Вас своєю атмосферою. Цей хребет милує око плавними теплими лініями краєвидів, вухо – мелодикою звуків, а серце – гармонією і спокоєм. Голубі очі Карпат – озера – очищають тіло і душу. А Ґорґанська дикість додає екзотичного колориту! Вартість: 1790 грн. Тривалість: 6 днівПротяжність: 56 км. Складність: середня

Похід "Неймовірна Грузія: Сванетія та міста"

Величні гори + тепле море + древні храми = Неймовірна Грузія: Сванетія та міста!Чому з нами? Тому, що ми пропонуємо: - найнижчу ціну за похід!- найбільшу кількість днів з цікавим бонусом! - найоптимальніший маршрут, який під силу кожному!- найбільш насичену програму!і, звичайно... найвеселішу компанію! Вартість: 210 $ Тривалість: 12 днівПротяжність: 60 км. Складність: вище середньої

В полоні Кавказу (Сванетія / Грузія)

Протяжність маршруту - 70 км, рівень складності - середній, Тривалість - 9 днів/8 ночей (опція 11 днів), Вартість - $200 (150$ з урахуванням знижки). Даний похід є експериментальним. Це означає, що частину треку ми пройдемо з вами вперше. Заплановані події походу є орієнтовними, можуть не настати або змінюватись залежно від обставин. В таких походах бувають приємні експромти, пригоди і курйози, однак бувають неприємні затримки, зайвий кілометраж чи інші незручності. Походу додається авантюрності, адреналіну та духу підкорювачів, однак не за рахунок безпеки: багаторічний досвід дозволяє нам з високою відповідальністю реалізовувати все задумане. За участь в дослідженні маршруту ми даруємо учасникам знижку 50$, тобто загальна вартість 150$. Грузія ― це країна з тисячолітньою історією, самобутньою культурою та паморочливими краєвидами Кавказу. Настільки давньою, що словом caucasian позначають представників усієї білої раси планети. Екзотичні алфавіт та мова, зворушлива східна гостинність, всесвітньовідома грузинська кухня запам’ятаються вам надовго. Синергія гірського клімату та морської свіжості ― відмінній рецепт для відпочинку та чудових вражень. Наш похід пройде на батьківщині гордих воїнів ― Сванетії. Цей край відомий архітектурою родових оборонних башт та своєрідних церков, його столиця Местіа є брамою до Великого Кавказу. Кожен житель цього краю має свій рецепт сванської солі, тут готують найсмачніші в Грузії кубдарі, тут досі розмовляють сванською мовою. А ще сині льодовики, гострозубі 5000 м піки, бурхливі гірські ріки та колоритні мешканці ― в перші дні походу від Кавказу йде обертом голова. Для проходження маршруту потрібен досвід туристських походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Навіть в липні тут часто лежить сніг. Кавказ – одна з найстаріших гірських систем планети, у віддалених ущелинах інколи чутно гуркіт каменепадів та лавин. Погода може змінюватись буквально на очах від привітної до штормової. Однак альпінізм та скелелазання на планованому маршруті не очікується, нас чекає цікавий і безпечний трекінговий маршрут. Наші провідники мають досвід альпіністських сходжень на Кавказі та Гімалаях, безпека у наших мандрах завжди на першому місці. Нитка маршруту: Батумі ― Местіа ― Жабеши ― Адиши ― Іпралі ― Ушґулі ― Мамі ― Кобулеті ― Батумі.

Екскурсія "Грузія: із сходу на захід!"

З заходу і на схід! Батумі, Кутаїсі, Боржомі, Казбегі, Тбілісі, Мцхета, Сігнахі, - і це тільки ключові маркери нашої ЕКСКУРСІЇ в країну Сакартвелло! Вам більше відому - як ГРУЗІЯ! Даний тур організовуємо для групи вперше, в індивідуальному ж порядку відвідали кожен пункт і закохались в Грузію на все життя! Звідси, "розпирає" бажання поділитись подібним з Вами!

Ісландія на автомобілях

Якщо Ви мрієте про подорож на інші планети, але фінанси не дозволяють відправитись в космос, то мандрівка в Ісландію надасть повноцінну можливість насолодитись неземними пейзажами! Дивовижна природна краса країни, що знаходиться на кордоні північного полярного кола, приголомшливий тваринний світ, кришталево чисті озера, величезні льодовики, вулкани, потужні водоспади, гарячі джерела, суворі чорні пляжі та кольорові гірські хребти, все це чекає на Вас в цій неймовірній подорожі! Детальний опис маршруту: Вартість - 550 євро Тривалість: 7 днів Кількість людей в групі - 8 чол. (по 4 на кожне авто). Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі Вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро.

Навчання та розвиток

Комунікація для підлітків
26.05.2018
вул. Бельведерська вулиця, 25а

Ми навчимо:  Що таке комунікація?  Як слухати, щоб тебе почули?  Конструктивного вирішення конфліктів.  Основ мистецтва налагодження зв'язків. Як усе відбувається: 4 заняття по 4 години (16 годин практики) інтерактивні заняття в малій групі (10 -12 осіб) вік: 12-16 років Вартість: 950 грн. за увесь курс = лише 60 грн. за годину. Усі отримають Сертифікат про закінчення курсів

Набір до балетної школи

Оголошується набір учнів - дівчатка та хлопчики віком від 5-ти років. 26 травня - початок о 14:00, 28 травня - початок о 13:00. Другий тур - вересень 2018.Деталі за вказаними номерами телефонів.

Спільна практика в YoGi

Що таке спільна практика? Сама по собі спільна практика спрямована на пізнання свого тіла і духу, на створення більш міцного зв'язку між розумом і організмом. Практика проводитиметься спільно із викладачами студії. Оплата - донейшн.

Концерт польської музики "Станіславівська маївка"
28.05.2018 14:00
вул. Вовчинецька, 92 (Площа за костелом Христа Царя Всесвіту)

Польська музика – один із невід’ємних елементів польської культури, чудовий імпульс для єднання людей. Вона є одним із найцінніших і дуже близьких народові скарбів національної традиції. Під час концерту свій творчий доробок запрезентують польські гурти з Івано-Франківська та області, а також запрошені гості. Станіславівська маївка – це надзвичайно важлива подія в житті польської громади міста, бо вона є місцем спільної зустрічі, місцем, де молоді волонтери, залучені до проекту, здобувають надзвичайно важливі організаційні навички, проявляють себе в середовищі лідерів.

Шрифтова майстерня "Нове життя старих літер"
28.05.2018 11:00

Воркшоп проводять шрифтові дизайнери Андрій Шевченко та Кирило Ткачов. На майстерні аналізуватимемо шрифтову спадщину Івано-Франківська (вивіски, пам’ятні дошки, знаки на будівлях et cetera) та вчитимемося розбудовувати цілісний шрифт за наданим зразком (пропорції, стиль, нюанси), враховуючи особливості як кирилиці, так і латинки, по можливості актуалізуючи цей спадок для потенційного сучасного використання. Для цього воркшопу ми вже відзняли цікаві шрифтові взірці міста — вам буде, з чим працювати. Але якщо у вас будуть з собою знімки улюблених історичних написів з Франківська, беріть — знадобляться! Ви дізнаєтесь про правила створення літерації, аналіз та синтез у шрифтовій роботі, яка послідовність роботи з шрифтом. Вимоги до учасників прості: • витривалість & посидючість; • досвід розробки логотипів/написів буде плюсом, але не є обов'язковим; • заповнити форму за вказаним посиланням • оплатити участь (вартість воркшопу 500 грн.) Цей воркшоп буде корисним для дизайнерів, художників, що цікавляться літерами та історією. Майстерня — поштовх до подальшої шрифтової роботи.

Літній міський табір

Хочете організувати дозвілля Ваших дітей корисно, весело і безпечно? Тоді вам до нас! Клуб дитячого щастя "Мері Поппінс" організовує літній міський табір. Що нас чекає? 28.05 - 9.06 "Стежками фараонів. Подорож до стародавнього Єгипту" 11.06 - 23.06 "Навколо світу за 12 днів" 25.06 - 7.07 "У світі професій" 9.07 - 21.07 "У пошуках скарбів: неймовірні пригоди з Алісою і Кроликом" 23.07 - 4.08 "Діти шпигунів" 6.08 - 18.08 "Стежками індіанців" Ми чекаємо Ваших діток віком від 4 до 10 років з понеділка по суботу.  Для Вашої зручності діє три зміни:  з 10:00 по 13:00 з 13:00 по 17:00 з 10:00 по 17:00 За детальною інформацією та попереднім записом звертайтеся за твказаними телефонами.

Експрес-курс вивчення польської мови
28.05.2018 15:00
вул. Незалежності

Унікальна випробувана авторська методика вивчення курсу польської мови для тих, хто цінує свій час.

Тренінг "Чорна риторика"
28.05.2018 - 28.06.2018 19:00
вул. Івана Мазепи, 11

Для кого? 1. Керівників 2. Тренерів. 3. Бізнесменів. 4. Політиків. 5. Публічних діячів. 6. Впевнених у собі людей Результат: 1. Гумор буде вишуканим 2. Вміння переконливо та толерантно доносити свою думку., шукати незаперечні аргументи 3. Вміння себе продавати (брендинг) 4. Контрольована та осмислена жестикуляція 5. Аудиторія буде від вас у захваті Програма тренінгуДень 1. Чистота мови збільшуємо словниковий запас усуваємо мовні бур’яни День 2. Складові вдалого виступу ефектний вступ змістовна основна частина феєричний фінал День 3. Робота в жанрах переконання, історії з життя, парний виступ тости виступ з текстом День 4. Сторітеллінг. Гумор у публічних виступах прорив маркетингових фільтрів нотка драматургії День 5. Особистий брендинг презентація себе онлайн та офлайн створення бренд асоціацій піар бренду платформа та метафора бренду День 6. Робота з аудиторією. відповіді на незручні запитання робота з запереченнями робота з агресивною аудиторією паузи День 7. Фокуси мови. зміна переконань правильна зміна аспектів День 8. Сила голосу. секретні експрес-техніки постановки голосу вправи на виразність, швидкість та голосність підтримання голосу у тонусі День 9. Невербаліка поза і жести міміка зоровий контакт рух по аудиторії День 10 Публічний екзамен. Публічний виступ перед аудиторією на довільну тему. 10-15 хв. Публічний виступ на незнайому тему 5-10 хв. П.С. І невеличкий несподіваний, але дуже приємний подарунок від найкращого фотографа Igor Sherepot з відкритого публічного екзамену випускників тренінгу "Харизматичний оратор" Ціна: 5 000 Для учасників курсу "Харизматичний оратор" - 2 500 За умови 100% передоплати до 8.05 - 4 000

Тренінг по переоріентації дитячої поведінки
29.05.2018 17:30

Програма тренінгу:Заняття 1Заняття 2Самоповага і підтримка.Вміння приймати свої помилки та бути недосконалим у вихованні дітей!П'ять способів того, як ми пригнічуємо наших дітей!Підтримка - Похвала. Позитивні та негативні наслідки!Шляхи підвищення самооцінки та почуття власної гідності у дітей!Способи, як можна сказати: "Ти молодець! Відмінно!"Як розпізнати розчаровану та пригнічену дитину - симптоми та поведінка. Безумовна любов!Покарання. Вседозволеність. Винагороди. Переорієнтація.Свято підтримки!Домашні завданняЗаняття 3Помилкові цілі і виправлення помилок!Увага - Визнання.Боротьба за владу - Вплив.Помста - Захист.Ухилення - Бажання побуту на самоті.Скандали і істерики! Типи та правильна реакція на них!Шляхи попередження скандалу.Сценарії конфліктів та їх переорієнтація.Домашні завдання.Заняття 4Природні та логічні наслідки.Керування почуттями.Вміння спілкуватись з дитиною - навики вміння чуйно вислухати та почути дитину!Відсторонення в конфліктах з Любов'ю!Вихід з конфліктів. Кроки та модель вирішення конфлікту!Логічні наслідки - ефективний спосіб у спілкування із дитиною!Домашні завдання.Заняття 5Укладання угод та домовленостей про дисципліну.Співпраця батьків у вихованні дітей!Виховання дитини з позиції того, ким ми хочемо бачити дитину в майбутньому!Твердження з позиція "Я"!Організація сімейних зборів. Творча робота сім'ї. Місія сім'ї!Анкета цінностей.Вручення сертифікатів!  

Туристичний форум

Якщо Ви людина, яка хоче бути в курсі тенденцій, відчувати туристичний ринок, розуміти смаки та очікування клієнтів, а також дізнатися як креативно створювати та просувати нові туристичні продукти, – запрошуємо на наш форум!Створюйте креативно, просувайте ефективно!Захід організовується Центром підтримки бізнесу м. Івано-Франківськ оснований на базі Клубу Ділових Людей Україна за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.Для кого?- Власники та управлінці туристичного бізнесу (HoReCa, туристичні оператори та фірми, логістичні та транспортні компанії тощо), громадськість та влада, а також ті, хто планує започаткувати бізнес у сфері туризму.Що ви отримаєте?- Інформацію про залучення інвестицій під туристичний проект, а також про можливості розвитку бізнесу від ЄБРР та Клубу Ділових Людей Україна;- Дізнаєтеся про останні тренди ринку, смарт технологій та онлайн маркетингу для розвитку туристичного бізнесу;- Налагодите контакти з сотнею гравців туристичного ринку під час Business Networking;- Дізнаєтеся як креативно та ефективно створювати та просувати туристичні продукти.Умови участіБезкоштовно для учасників, які заповнять аплікаційну форму та отримають підтвердження від організаторів. Вартість участі покриває грант, наданий Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business.Для учасників форуму буде забезпечено виступи, роздаткові матеріали, каво-перерви та харчування.

Відкритий тренінг+публічний екзамен "Харизматичний оратор"

У наш час вміння грамотно і красиво спілкуватися і виступати перед публікою - на вагу золота. Той, хто вміло доносить свої ідеї до інших – це, як правило, людина успішна. До таких людей прислухаються, з ними хочуть бути поряд. Вони - лідери! І зовсім не важливо, у якій сфері ця людина задіяна. Чітке формулювання і висловлення думок потрібне не тільки в офісі. Кожного дня - нова сцена, а ваша аудиторія - не лише партнери, працівники чи клієнти, це і близькі люди. Живий тренінг "Харизматичний оратор. Майстерність презентацій та публічних виступів" - це готове керівництво до дії для тих, хто хоче легко і впевнено виступати перед будь-якою аудиторією. Це база знань, навичок і практичних інструментів, необхідних для спілкування з групою людей.Цільова аудиторія цього тренінгу - це люди, які прагнуть оволодіти практичними навичками публічних виступів; всі ті, хто хоче навчитися керувати своїми почуттями та емоціями. Ви на практиці відпрацюєте навички, які дозволять вам робити яскраві, захоплюючі, емоційні, переконливі виступи! ➖➖⤵️ Цей тренінг для Вас, якщо Ви: Керівник - для того, щоб ефективно проводити наради, презентувати компанію на заходах, бути сильним лідером для своєї команди. Менеджер - щоб віртуозно виступати від імені компанії на конференціях та круглих столах. Публічна особа - щоб вміло зацікавити слухачів своєю діяльністю та привернути до себе увагу. Політик - щоб переконливо спілкуватися з потенційними виборцями. Власник бізнесу - для того, щоб використовувати ораторську майстерність і виступи для просування особистого бренду. Продавець - для придбання навичок ведення переговорів і "нарощування" впевненості в собі. Консультант - щоб якісно, дорого та швидко продавати продукт. Викладач - щоб зробити лекції яскравими, цікавими, захоплюючими. Щоб студенти більше не позіхали! Студент - для того, щоб отримати додаткові переваги на найближчій сесії або захист диплома. Журналіст - щоб вміло та якісно та впевнено вести репортажі та почуватися комфортно. І ... просто не дуже впевнені в собі людині - щоб стати душею компанії, вміти цікаво розповідати і ставати центром уваги.На тренінгу Ви навчитесь говорити так, щоб вас почули правильноТренер:Антоніна Кашуба , яскравий та харизматичний тренер ораторської майстерності з досвідом більше 5 років. За цей час навчила близько 200 людей полюбити публічні виступи. Має свою індивідуальну манеру ведення тренінгів за авторськими програмами із використанням унікального зарубіжного досвіду. Тренінги Антоніни відвідують, як школярі, студенти, так і фінансисти, бізнесмени, викладачі, вчителі, керівники та менеджери різних рівнів, а також ті, хто хоче стати впевненим в собі та цікавим співрозмовником. “Вміння спілкуватися з людьми - найдорожчий товар. Я готовий за нього заплатити найвищу ціну”. Джон Рокфеллер

Blockchain madness: розбираємось із криптовалютами та блокчейном
30.05.2018 19:00

Привіт, друзі! Запрошуємо знову на ІТ-Вечорниці! Цього разу будемо балакати про цікаву та актуальну тему: "Blockchain madness: розбираємось із криптовалютами та блокчейном". Детальніше поговоримо про: Історію виникнення блокчейну та його суть. Криптовалюти і їх механізми функціонування. Способи використання та застосування блокчейну. Та найосновніше - чого не можна зробити із використанням блокчейну чи криптовалют. Участь безкоштовна, кількість місць обмежена.

Лекція "Як в сьогоднішніх умовах створити собі власний пенсійний резерв?"

Досі граєте ігри з державою, живете з ідеєю в доброго чиновника, який прийде і роздасть блага? Час так швидко летить - дні змінють тижні, тижні роки і не встигнемо озирнутись – а вже прийде час виходити на пенсію. І за сьогоднішніх умов на що будете жити? І чи вистачить вам стажу? Чи просто погодитесь на соціальну допомогу? Це наступна лекція з авторської програми Віталія Монастирського "Гроші. Стратегії заробітку". Віталій Монастирський практик, в даній темі більше 10 років, директор ЛДЦ "Мед-Атлант". Сам безперервно навчається, адже переконаний, що тільки навчаючись і застосовуючи це в своїй діяльності можна досягти успіху. Та щоб вийти на новий рівень, треба залишити старий, зруйнувати всі старі установки та упередження, відкинути все що було і вибудувати нову систему дій, стратегій, думок, яка допоможе перейти на якісно новий рівень життя. І 30.05.2018 Віталій Олександрович розкаже і на практичних прикладах покаже, як вже сьогодні перестати грати ігри з державою і створити собі свій власний пенсійний резерв. І реєстрація вже відкрита. Так що пишіть, реєструйтесь. Залишилось менше двох тижнів. Ви можете в це вірити або не вірити, та прийти і зняти всі сумніви маєте нагоду. А час летить… І зміни невідворотні… Тому сміливо беріть в руки телефон і телефонуйте. Реєстрація обов’язкова! Приходьте. Кількість місць обмежена. По закінчення майстер класу троє учасників матимуть нагоду отримати індивідуальну консультацію.

День професій 2018

День професій заходом для дітей віком від 4 до 15 років, де кожна дитина зможе на один день поринути у справжнє доросле життя, відчути на собі відповідальність та «приміряти» до себе різні професії. Вони зможуть отримати справжню трудову книжку, влаштуватись на роботу, заробляти та витрачати гроші на власний розсуд. Вибір професії вони будуть здійснювати самостійно, вибираючи те, що їм найбільше лежить до душі. Ми плануємо презентувати безліч цікавих, творчих та креативних професій. Серед них: поліцейський, лікар, журналіст, ІТ-шник, науковець, футболіст, пожежник, будівельник, дизайнер, архітектор, юрист, фінансист, хореограф, співак, перукар, візажист, кухар, барист, актор, модель та інші. Мета заходу полягає не лише в цікавій розвазі, але й у допомозі та натхненні у виборі майбутньої професії і становленні себе, як особистості!

Експрес курс "Пологи I II III період"
30.05.2018 18:00

Експрес курс -якщо часу до пологів залишилось обмаль або ж Ви хочете пройти три періоди пологів за одну зустріч.Участь партнера включена у вартість!Попередня реєстрація обов'язкова за номерами

Особистий бренд - ім‘я, яке продає

Хочете, щоб ваше ім’я працювало на ваш бізнес чи на вас, було впізнаваним і приносило додатковий дохід?У сучасному бізнес світі розвиток особистого бренду стоїть на рівні розвитку бренду компанії. Від того на скільки вас добре знають, залежать ваші доходи та успіх у веденні переговорів на різних рівнях.МК буде корисним для власників та керівників різних бізнесів, найманих працівників, незалежних фахівців, роботошукачів.МК проводить Оксана Мельник:- маркетолог;- викладач з маркетингу;- директор з маркетингу міжнародної групи компаній @Melnyk Group Development;- засновниця двох популярних видань Like Журнал та МІСТО;- засновниця школи та Клуб успішної леді.В програмі майстер-класу:- 2,5 години інтенсиву;- 100 % практики;- всі секрети побудови особистого бренду;- кількість місць обмежена.Після нашого майстер-класу ваше ім‘я працюватиме на вас! Почніть діяти - реєструйтеся на подію.Вартість: 300 грн для учасниць та 450 грн. для гостей Клуб успішної леді.

Навчання та робота в Польщі для медсестер/медбратів
31.05.2018 17:00

Отримай можливість продовжити своє навчання у польському вузі та отримай диплом медсестри /медбрата, що дасть змогу працювати та жити у Європі чи Америці.Запрошуємо на презентацію можливостей від Люблінського воєводства.На презентації Польська делегація ознайомить з можливостями та вимогами для програми навчання та паралельного працевлаштування в Польщі для людей віком до 30 років .Обов`язковим документом, який надає можливість участі у проекті є диплом молодшого спеціаліста або бакалавра факультету “Сестринська справа” українського навчального закладу, разом із додатком, що описує програму закінченої освіти.Після прийняття на роботу асистентом медсестри та навчання, польська сторона приготує усі необхідні документи для отримання у консульстві Польщі робочої візи, знайде місце проживання поблизу лікарні-роботодавця, зустріне та поселить Вас.Впродовж перших трьох місяців проводиться інтенсивний мовний курс, в тому числі у сфері медичної спеціалізованої лексики.Термін навчання - 2 рокиВпродовж роботи та навчання лікарня виплачує мінімальну заробітну плату у розмірі 1530 злотих.Після закінчення навчання розмір заробітної плати збільшуватисяУчасть безкоштовна, потрібно попередньо зареєструватися

Розмови про Франківську Майстерню. Vol.2

Запрошуємо на розмови тих, хто: не має або має мінімальний досвід реалізації соціальних проектів та ініціатив, готовий/-а перейти від слів до дій має ідеї для покращення міста, хоче працювати в команді та готовий/-а ділится своїми ідеями з іншими, відчуває потребу в живих знаннях та розвитку компетенцій, які дійсно важливі, планує набувати практичні навички та корисні зв’язки через реалізацію власних проектів, хоче бути корисним для міста та громади. Всі деталі щодо набору учасників та учасниць можна подивитися за посиланням.

Тренінг "Дебати. Введення."
31.05.2018 18:00

Ми живемо в XXI столітті, в епоху технологічного та економічного росту, постійно змінних умов функціонування, де рішення потрібно приймати швидко, а думки висловлювати чітко та лаконічно, тому адаптуватись до нестійких умов є надзвичайно важливим. Покращити ці практичні навички та вміння можна за допомогою участі в дебатах, дебатних клубах, організаціях та змаганнях. Тому, незалежно від інтересів, професії та вподобань, ведення дискусії й вміння переконувати у власній правоті стануть в нагоді кожному та допоможуть досягнути значних успіхів під час переговорів, обговорень чи буденної розмови. Запрошуємо ознайомитись і заглибитись у дебатний світ під час тренінгу від Ростислав Барабаш. Що буде? Введення в дебати (як освітню технологію). Правила. Теорія аргументації та контраргументації. Все супроводжуватиметься практичними вправами. Ціна? 50 грн, обов'язкова попередня реєстрація.

Непал - країна загадок та вічних снігів
31.05.2018 10:00

Непал – одна з найбільш незвичних та загадкових країн світу. Хтось їде в Непал за просвітленням, доторкнутись до святих місць, покрутивши магічні барабани. Когось ваблять традиції, культура та величні пам’ятки цієї країни. А деякі люди відправляється на трекінг для того, щоб помилуватись Гімалаями - найкрасивішими та найвищими горами світу. Або ж хоча б глянути на найвищу вершину нашої планети – гору Еверест (8848 м), яка розташована саме на кордоні Непалу і Тибету (Китай).​​​​​​Про що будемо говорити? Чим добиратись в Непал. Коли найкраще їхати. Безпека. На що потрібно зважати. Що таке трекінг в Гімалаях? Фізична та психологічна підготовка. Страхівка. Що варто подивитись, будучи в Непалі.

Регіональна конференція "Корпоративна безпека бізнесу"

Маємо нагоду приїздити до друзів з Івано-Франківська та всіх зацікавлених в темі корпоративної безпеки бізнесу.Корпоративна безпека бізнесу включає в себе декілька аспектів:  Економічну безпеку (податки й фінанси)  Юридичну безпеку (відносини з державними органами, конкурентами та володіння майновими/немайновими активами)  Захист прав інтелектуальної власності (протидія фальсифікату, сірому імпорту, незаконному використанню прав інтелектуальної власності)  Інформаційну безпеку (кібербезпека у компанії, інформаційна гігієна співробітників, захист комерційної інформації) По даній тематиці Юридична компанія Dictum у березні проводила конференцію, яка отримала позитивні відгуки від учасників.

Підліткова кулінарна школа
31.05.2018 15:30

Навчання в школах закінчується, тож тепер можна витратити час на улюблені заняття в кулінарній школі і випробувати себе в ролі справжніх кухарів. Запрошуємо підлітків віком 11-15 років на четвертий набір юнацької кулінарної школи! Попереду на тебе чекає багато цікавого та дуже смачного. Приходь, готуй та знайди нових друзів!Програма (на кожному занятті готуємо дві повноцінні страви): 24.05 - 1. Фрітата з ковбасками і шпинатом. 2. Яблучний штрудель. 31.05 - 1. Курятина в кокосовому маслі та картопляний гратен. 2. Ягідний чізкейк холодного приготування 07.06 - 1. Кесаділья. 2. Домашнє морозиво. 14.06 - 1.Канелоні. 2.Булочка сінабон. Вкінці курсу кожен учасник отримаєте рецептури та сертифікатВартість курсу: 1250 грн.Вартість одного заняття: 330 грн.Діє акція для друзів: прийди з другом та отримай знижку -10% для вас обох.

Кесарський розтин: Що може піти не так?
31.05.2018 15:00

Запрошуємо на заняття для вагітних жінок "Що може піти не так..? Кесарський розтин". Попередня реєстрація обов'язкова за номерами телефонів.

HR Friday "Підбір персоналу. Як уникнути фейлів?"
01.06.2018 18:30
Промприлад, вул. Сахарова, 23

LvBS запрошує на HR Friday, говоритимемо з Андрієм Стрехалюком, експертом з пошуку та підбору талантів на топові та критичні для бізнесу позиції (executive search, talent acquisition) в Україні та за кордоном.Дізнаємося про:– основні помилки, які найчастіше роблять компанії і менеджери, коли підбирають персонал– світогляд, що призводить до цих помилок– чим нехтують та на чому не акцентують увагу і як дорого обходиться така недбалість– роль відділу рекрутменту у компанії і як це впливає на загальний успіх бізнесу– основні шляхи покращення ситуації та росту бізнесу через правильний процес відбору Андрій Стрехалюк. Викладач програми "HRM у бізнесі" Львівської бізнес-школи УКУ. Фахівець з понад десятилітнім досвідом в українських (ЦІМ "Почерк", Студія "1+1") та міжнародних (Amrop Executive Search, DuPont, Mondelez International) компаніях в індустріях FMCG, агробізнесу, телекомунікації, новітніх технологій та сфері послуг (executive search, PR, тренінги).

Семінар від Річа Логана

Річ Логан практик і викладач йоги з більш ніж 25 річном досвідом. Навчаючись у багатьох школах йоги по всьому світу, в тому числі школах Крішнамачарьї і Айенгара, викладання Річа набуло свій стиль, збірний з усіх джерел, шкіл і вчителів, які зустрілися на шляху Річа.Стиль Логана сфокусований на базових особливості практики, які допомагають практикуючому піти «в глибину»: тривале утримання асан разом з м'яким переходом з одних положень в інші, концентрація уваги на цьому переході, на відміну від часто звичного патерну швидких і неусвідомлених рухів.У 2002 році Річ прийшов до поняття «Усвідомлена віньяса» (Mindful Vinyasa) - до стартової точки йоги в русі, яка залишає за дужками глибоку відбудову асан. Усвідомлена віньяса закликає нас змінити звичну структуру пози і спостерігати як ця зміна впливає на наші емоції і думки в процесі практики. Усвідомлена практика сфокусована. Вона робить практикуючого свідком моменту тут і зараз і дає зрозуміти, що в процесі практики змінюється не рух, а ми самі. І все це під керівництвом унікального і глибокого професіонала, американця з легким відчуттям гумору і сарказму, Річа Логана!Про клас: Протягом трьох годин ми будемо безпечно перевертатися. Перевернуті положення дають нам масу переваг, але можуть бути шкідливими, якщо порушити основні вимоги їх виконання. Разом з Річем, ми поглянемо і дослідимо дихання і розум вашого тіла під іншим кутом зору. У нас буде невелика лекція, а потім ми навчимося безпечно вивчати положення тіла зсередини. Ми використовуємо методи, що дають більше часу для вивчення тих ефектів, які асани створюють для нас. Ми розігріємось в статичних і динамічних асанах, заснованих на вирівнюванні тіла в просторі і разом з ними зрозуміємо унікальні напруги і звички тіла і розуму, які в підсумку постараємося збалансувати. Адже ці напруги мають тенденцію погіршуватися, коли ми перевертаємо тіло.У підсумку, ми привнесемо це нове усвідомлення в світ, який раптом здасться нам перевернутим з ніг на голову.Вартість 600 грн. - при оплаті до 26 травня,Вартість 900 грн. - при оплаті після 26 травня,

Майстер-клас з приготування морозива
02.06.2018 18:00

Хочете порадувати рідних смачним десертом? Приготуйте його власноруч!У веселій компанії та дружній атмосфері, разом з Валентин Михайлов, ви навчитесь готувати 3 види морозива: Морозиво з чорним хлібом Ягідне морозиво Морозиво з базиліком А як бонус, ви приготуєте Шоколадний Фондан, до якого морозиво є чудовим та дуже смачним додатком!Вартість: 400 грн. Беріть друга чи подругу та отримай знижку -10% на вас обох!Буде багато смакоти та ще один приємний бонус – частування сонячною сангрією! Обов'язкова попередня реєстрація.

Дискусія "Pub IF#1: Чому тебе не візьмуть на роботу"
02.06.2018 14:00
Promprylad. Renovation, вул. Сахарова, 23

Ми вирішили, що досить! Досить лише ланосам на польських бляхах здійснювати агресивну експансію на Галичину! Ми теж так хочемо!Саме тому Lviv CSS їде у Франик! Поговоримо з вами про долю тяжкую кандидата айтішного, про те, що кожен з нас шукав роботу, як кожного з нас запрошували на співбесіди і як кожному з нас відмовляли.Тепер у вас є можливість поспілкуватись з тими людьми, які стоять за всіма цими процесами — рекрутерами.Ця дискусія має на меті привідкрити завісу над тими таємницями, якими володіють рекрутери та дати відповідь на головне питання — чому тебе не візьмуть на роботу (і як цього уникнути).Ну або можете просто закидати їх тапками.

Лекція-тренінг "Як допомогти людині з інвалідністю"

Ми навчимо Вас правильно поводитися та допомагати людям з інваліднюстю. Покажемо та розкажемо, дамо спробувати власними руками, як підтримати людину, коли вона цього потребує. Від елементарного до складного.

Презентація Школи здорового харчування "Vitalife"

Їсти і пити потрібно стільки, щоб наші сили цим відновлювалися, а не придушувалися.Марк Цицерон .На 70-75% наше здоров"я залежить від харчування.70% всіх візитів до лікарів пов'язаний з неправильним харчуванням; 65% населення страждає зайвою вагою; 85% випадків цукрового діабету пов'язано із зайвою вагою; 60% випадків ракових захворювань пов'язано з неправильним харчуванням.Школа здорового харчування "VITALIFE" – це шанс для тих, хто хоче розібратися в питаннях харчування, змінити свої звички в їжі, поліпшити своє самопочуття, знизити вагу і вміти її контролювати, планує з дитинства навчити своїх дітей правильно харчуватися, щоб уникнути серйозних захворювань. розібратись у питанні вибору та підбору продуктів для щоденного раціону. Ми розберемось з усіма міфами про здорове харчування та здоровий спосіб життя. Творець, який зобов’язав людину їсти для того, щоб жити, пробуджує її до цього апетитом і нагороджує за це задоволенням. А.Брійя-Соварєн.Школа "VITALIFE" створена для того щоб ви жили здорово і з задоволенням.

Рок-Школа: Познайомся, барабан / Vol. 2

Завжди бачив/-ла себе за барабанною установкою на рок-сцені, але ніколи так і не вийшло дійти до музичної школи / але в музичну школу пішов/пішла за іншим інструментом? Завжди мріяв/-ла спробувати навчитися гри на ударних, але здавалося, що це не для тебе? Завжди хотів/-ла спробувати навчитися “барабанити” та покращити своє відчуття ритму, але не було то часу, то можливості? Тоді ми йдемо до тебе! Точніше, ти йдеш до нас - на ознайомчу майстерню “Рок-Школа: Познайомся, барабан”. На цій майстерні ти зможеш: Дізнатися про теоретичні основи гри на барабані та в практичних вправах перевірити та покращити своє відчуття ритму. Побачити та пощупати справжню барабанну установку.  Дізнатися, з чого вона складається, та спробувати попрацювати за нею. Послухати записи та подивитися відео видатних рок-барабанщиків. Зрозуміти, як виглядає навчальний маршрут барабанщика / барабанщиці - Чому, скільки та як треба навчатися? Зрозуміти, чи цей шлях для тебе та ти хочеш йти ним надалі Цільова група - дорослі в віці від 16 до 99 років з живою справжньою цікавістю до барабанів та/або року, але з нульовим практичним досвідом гри на барабанах. Майстерня триватиме 3 години з однією перервою на 30 хвилин. Кількість місць обмежена.Умови оплати: при реєстрації та оплаті до 27 травня - 150 грн (стандартна участь) та 250 грн (стандартна участь + власні барабанні палички, які можна буде забрати з собою після майстерні) при реєстрації та оплаті до 2 червня - 200 грн (стандарнтна участь) та 300 грн (стандартна участь + власні барабанні палички, які можна буде забрати з собою після майстерні) без реєстрації та оплаті на місці 3 червня - 250 грн (стандартна участь). За умови вільних місць! Навчальні побажання тих, хто зареєструється та оплатить участь в школі до 27 травня, будуть обов’язково в певній формі враховані в програмі.

Експрес-курс з кондитерської майстерності
04.06.2018 08:30

Що таке експрес-курс?Це п’ять днів активної роботи з професійним кондитером @Katerina Peskova, яка розповість вам про роботу кондитера, відкриє секрети, надбані досвідом та практикою, вдихне нові емоції та додасть натхнення в щоденну працю.Що готуємо на курсі?  ✔Тістечко яблуко/селера/лайм (бісквіт дакуаз з грецьким горіхом, компот яблуко/лайм/селера, креме з йогурту, мус яблуко/селера, велюр та шоколадний декор). ✔Торт манго/маракуя (бісквіт з карамелізованими бананами і ромом, компот манго/банани, хрусткий шар, мус маракуя, дзеркальна глазур, шоколадний декор). ✔Торт кокос/манго/полуниця (бісквіт дакуаз кокосовий, компот манго, компот полуниця, мус кокос, заварний бісквіт, шоколадний декор, дзеркальна глазур). ✔Тарт - чізкейк базилік/полуниця/малина/ мус (пісочне тісто, хрусткий кранч, ганаш базилік, компот полуниця/малина, мус чізкейк, нейтральна глазур, шоколадний декор)  ✔Тарталетка шоколад/праліне (шоколадне пісочне тісто, праліне, шоколадний збитий ганаш, шоколадний декор, нейтральна глазур)  ✔Еклер полуниця/ваніль (техніка приготовлення заварного тіста для еклерів, заварний ванільний крем зі свіжою ваніллю, збитий полуничний ганаш, шоколадний декор). ✔Шу фісташка/малина (заварне тісто, кракелін, фісташковий збитий ганаш, малинове конфі) ✔Шу манго/маракуя (заварне тісто, кракелін, збитий ганаш маракуя, мангове конфі) ✔Макарон солена карамель (макарон, солена карамель)  ✔Макарон манго/маракуя (макарон, мангове конфі, ганаш з маракуї)  ✔Павлова ваніль/малина (Павлова, збитий ганаш ваніль, малинове конфі)  ✔Зефір полуниця/яблукоКому буде корисний курс? - Домашнім кондитерам, яким не вистачає теоретичних знань, щоб дізнатися як “спростити собі життя” - Людям, які хочуть відкрити власний кондитерський бізнес - Новачкам, які розпочинають власний шлях - Людям, які потребують нових кондитерські емоції та натхненняОкрім практики, на вас чекать - пропрацьовки всіх виробів на курсі, велика теоретична база по інгредієнтах, температурах, хімії продуктів та взаємодії продуктів. Обговоримо з чого почати власну справу, який інвентар потрібен та все необхідне для початку роботи.Після завершення кожен учасник отримає : - Особистий іменний фартух;Рецептурну книгу;Знижку -10% на продовження навчання.Вартість навчання: 6 500 грн.

Базовий курс підготовки інструкторів йоги

Викладачі курсу Валентина Малиновська та Ігор Ткачов. Друзі, в цьому році ми додаємо до нашого курсу ще більше практики. Курс стає насичеішим і цікавішим! 14 навчальних днів по 8 годин і 6 днів по 3 години.Курс стартує на початку червня і закінчиться в липні. Курс розрахований не тільки на тих, хто давно практикує і хоче поділитися своїми знаннями з іншими, а й на тих, хто бажає розширити свої пізнання в хатха-йоги, аюрведи, шаткарми, анатомії і фізіології, а також в історії і філософії йоги. В рамках занять вивчаються основні напрямки і школи хатха-йоги, медичні аспекти йоги, травмобезпека, принципи грамотного викладання і побудови індивідуальної практики. На курс приймаються всі бажаючі навчатися, але до іспитів допускаються люди, практикуючі хатха-йогу не менше 2 років. Бажаючі можуть брати участь в навчанні без права здачі іспитів і отримання сертифікату. В процесі навчання майбутні інструктори освоять:- техніку виконання асан базового рівня (для початківців);- техніку виконання асан основного рівня складності (для продовжують);- способи правки в асанах і грамотний аджастмент (допомога в асанах);- принципи складання тренувальних послідовностей;- принципи індивідуалізації практики;- ознайомляться з основами анатомії та фізіології;- принципи послідовного навчання дихальної техніки;- основи історії і філософії йоги;- ознайомляться з основними класичними текстами з йоги: Бхагават Гіта, Йога сутри, Хатха йога прадіпіка, Гхеранда Самхита і ін. Після закінчення курсу та успішного складання іспитів практикуючий отримає сертифікат Харківської школи йоги.Сертифікат видається після успішної здачі іспитів. Проходження курсу навчання інструкторів йоги не тягне за собою автоматичного отримання сертифіката. Перездача іспитів можлива, але оплачується окремо. Якщо практика студента явно слабка, то він не отримує права на здачу іспиту.Інформація отримана на курсі актуальна для викладача йоги в будь-якому стилі і хоча навчання проходить в руслі традиції Крішнамачарьі, отриманий диплом не прив'язує абітурієнтів до якого-небудь конкретного стилю. Про викладачів: Олена МалиновськаНа своїх заняттях використовую динамічні послідовності в традиції Шрі Т. Крішнамачарьі (Шрі К. Паттабгі Джойс, А. Г. Мохан, Т. К. В. Дешікачар), а також сукшма- і прана-вьяями школи Дхірендри Брахмачарья.Займаюся йогою з 1992 року, викладати початку 2003 рБрала участь в семінарах Калі Рей (Трай Йога), Рейнхарда Гаментхаллера (школа Д.Брахмачарьі), Девіда Свенсона (Аштанга Віньяса), Петрі Райсянена (Аштанга Віньяса), Сергія Агапкина (Свастха Йога), Шарата Р. Джойса (Аштанга Віньяса).Навчалася і сертифікувалася в московському Аштанга Йога Центрі по стандартам International Yoga Federation (2008-2009).Сертифікат інструктора йоги московського Аштанга Йога Центру, диплом міжнародної Йога Федерації, сертифікат викладача Аштанга Віньяса Йоги (Девід Свенсон).Успішно пройшла навчання та сертифікацію в «Інституті традиційних систем оздоровлення» (Москва, 2010-2011). Кваліфікація «Спеціаліст по йогатерапіі». Організатор і ведучий викладач курсів підготовки тренерів хатха-йоги в Харкові і Дніпропетровську (Україна, 2011-2015). Ігор Ткачов Практикую йогу з 2010 року, викладаю з 2014. До цього кілька років присвятив занять бойовими мистецтвами і цигун.Йоги навчався у В. Малиновської. У роботі використовую статико-динамічні послідовності в традиції Крішнамачарьі. Вартість 14 000 грнпри передоплаті 50%до 1 січня - 10 500До 1 квітня - 11 000повторне відвідування курсу - 50%Телефон для запису 

Тренінг "Дизайн мислення для початківців"

Дизайн мислення — це успішна світова методика, яку активно практикують такі відомі компанії, як Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA. Також цей курс є важливою складовою навчального процесу Стенфордського університету та інших провідних університетів світу.На занятті ми: проаналізуємо дизайн мислення в дії; розкажемо про його методи; розглянемо власний спосіб мислення; розповімо про шляхи перевірки дієвості інноваційних рішень. Вартсість участі - 100 грн. Обов'язкова попередня реєстрація.

Бізнес-курс "Управління консалтинговим бізнесом"

Тривалість: 6-8 червня (08:40-18:30 год.)Від вибору правильних інструментів управління Вашої консалтинговою компанією до їх ефективного застосування: дізнайтеся, як ефективно управляти своєю консалтинговою компанією, які специфічні для консалтингу методи управління слід застосовувати. Цей практичний триденний курс орієнтований на формування оптимальної моделі управління консалтинговою компанією, допоможе забезпечити довгострокові результати, які відповідають Вашим очікування.

Тренінг для лікарів з питань вакцинації

Запрошуємо лікарів-педіатрів, сімейних лікарів та лікарів вузьких спеціальностей, які хочуть:- підвищити свою обізнаність у питаннях ефективності та безпеки вакцинації;- ознайомитись з особливостями вакцинальної сесії, особливо у людей з хронічними захворюваннями;- покращити охоплення вакцинацією дитячого та дорослого населення.

IELTS Pre-Test
09.06.2018

У тебе є унікальна можливість перевірити рівень своїx знань з англійської з допомогою пробного тесту IELTS від Британської Ради. Стати одним із 16-ти учасників такої події зможе кожен, хто пройде попередню реєстрацію за посиланням! #PreTest складений згідно з оригіналом, який, після його завершення, надсилається для перевірки до Києва. Оцінений за всіма стандартами, його результати повертають назад до нас, після чого студенти матимуть змогу отримати обєктивний рівень своїх знань та новий досвід тестової практики! Довідка за телефоном.

Методи саморегуляції в йозі - цілі і задачі йоги

Методи саморегуляції в йозі - цілі і задачі йоги  фізіологія асан  фізіологія дихання  фізіологія уваги (концентрація) Для реєстрації в семінарі і гарантованої участі, заповніть, будь-ласка, форму реєстрації. Два модуля в день по 3 години, с перервою на чай. У ранкових модулях півторагодинна теорія, решта практика. Далі розбір в якому вправи будуть робитися, але це не тренувальний режим. На заняттях акцент робиться на практиці!Вартість:- до 25.05. - 950 грн (якщо запросити друга - 900 грн для кожного) - з 26.05 - 05.06 - 1100 грн (з другом 1050 грн для кожного) - з 05.06. - 09.06. - 1250 грн (з другом 1150 грн) В день проведення - 1400 грн.Вартість одного дня до 09.06 - 600 грн. В день проведення - 700 грн. Одне заняття - 300 грн.

Базовий курс "Масаж обличчя"

Цей курс масажу призначений для ознайомлення з основами косметичного догляду за обличчя та попередження старіння та в’янення шкіри. На цьому курсі Ви навчитесь виконувати класичний, лімфодренажний та медовий масаж обличчя. Зможете розрізняти типи шкіри і підбирати правильні масла для масажу та маски для обличчя як SPA догляд. Термін навчання: 4 заняття 11 академічних годин.Заняття проходять: 1 раз в тиждень по суботах.По закінченню курсу видається сертифікат на двох мовах (англійська, українська), завірений печаткою нашої студії.Програма1. Шкіра. Будова і функції. Типи шкіри;2. Масажні масла та креми;3. Показання та протипоказання;4. Сучасні техніки масажу обличчя: класичний, лімфодренажний, медовий;5. Особливості проведення масажу обличчя;6. SPA догляд за обличчям (гляняні, грязеві,шоколадні та альгінатні маски).7. Здача практичних навичок та теоретичного тесту.Вартість курсу 1200грн.(для наших учнів 1000грн.)Передоплата 200грн. до 31 травня 2018р.

Професійний базовий курс
11.06.2018

11.06 – 06.07 Змінити професію та мати можливість заробляти своїм улюбленим хобі цілком реально! Команда кулінарної школи el Chef оголошує вже п'ятий набір на професійне навчання і сміливо заявляє, що Ваша мрія та стрімке бажання мають можливість перетворитись в реальність вже зовсім скоро! Який період навчання? Тривалість курсу-інтенсиву 21 день, по завершенню навчання студентам надається можливість 7-ми денної практики в кращих діючих ресторанах міста. Навчання відбувається щодня з  ⏰8:30 – 15:30. Кожен студент отримає: іменний кітель; рецептурний та теоретичний зошити; практичні вміння; багато знайомих шеф кухарів міста та України; можливість роботи за професією; диплом; Яка програма курсу? Теоретична частина курсу Базові смаки та їх комбінування; Документи, необхідні для правильної організації роботи на професійній кухні; Різновиди меню та правила його введення; Санітарні норми на професійній кухні; Фудкост страв та втримання цінової політики меню; Правила інвентаризації товару; Напівфабрикат та швидка подача страв; Нові техніки та технології приготування страв; Калькуляційні та технологічні карти; Актуальне меню (комфортна їжа, моно меню, фьюжин, альтернативна кухня); Правила успішного шеф кухаря; Практична частина курсу Практика та основи нарізання овочів Сніданки, робота з яйцями та їх зберіганням; Розбір та зачистка м'яса; Класика стейків, Риба та морепродукти Плейтинг та фуд декор; Виготовлення сирів; Паста та робота з тістом; Страви з баранини Субпродукти; Технологія су-від; Соуси гарячі, холодні та дресінги; Гарніри , Основи молекулярної кухні; Альтернативне м’ясне меню; Класика приготування десертів Виготовлення хлібу, випічка Як відбуваються заняття? Ви багато готуєте самостійно та отримуєте особистий досвід, який активно опрацьовуєте з діючими шеф кухарями. Хто шеф-кухарі курсу? Darwin Cedeno - еквадорець, позитивний та веселий, який має великий досвід роботи за кордоном. Валентин Михайлов - координатор школи el Chef з 15 літнім досвідом роботи на різних кухнях. Особливу увагу приділяє подачі та класичним стравам. Анатолій Ларчев - шеф-кухар ресторану "Profitrolle", працював в найвідоміших мережах ресторанів України, переможець конкурсу шеф-кухарів України 2017, член асоціації шеф-кухарів України. Арсен Кропивницький - шеф-кухар ресторану "Чотири Сезони", улюблений напрямок роботи - страви з яловичини. Активний та відповідальний, вміє працювати в команді. Ольга Панчук - шеф-кондитер та пекар, любить комбінувати солодке з нетрадиційними смак. Олексій Повторейко - викладач Кулінарної Академії Шеф Кухарів України, шеф кухар ресторану "Whisky Corner", Київ працює з молекулярною кухнею. Також участь приймають окремі шеф-кухарі за спрямуванням та запрошені гості. Що робити після проходження навчання? Розпочинати особистий рух в кулінарному житті; Повноцінно працювати за призначенням або відкривати власний бізнес; Смачно готувати та розробляти власне меню та концепції; Продовжувати вивчати кулінарне мистецтво; Які методи оплати пропонуються? Повна оплата курсу Стипендіальна програма, з працевлаштуванням Лізингування, часткова оплата навчання та розтермінуванням Протягом навчання ви прийматимете участь в самостійних роботах, а також складете авторське меню. Всі оцінювання проводитимуть спеціалісти з великим досвідом роботи на професійній кухні. А кращі студенти курсу отримають в подарунок інструменти та літературу для подальшої роботи.Обов'язкова попередня реєстрація.

Porto Franko | Лекторій
13.06.2018 - 17.06.2018

Культура в повітрі? Висіти або літати? Сьогодні концерти, виставки, мистецькі перформанси, сучасні опера та балет - події, які сконцентровані в більших містах або тимчасових фестивалях. А в повсякденному житті середнього українського міста культурні події залишаються висіти в повітрі з великими знаками питання. Де шукати фінансування на мистецькі заходи? Хто несе відповідальність за професіоналізм та якість роботи культурних менеджерів та подій? Чи готові мешканці міст підтримувати розвиток культури та, наприклад, платити за квитки? Чи може мистецтво заробляти на себе та які умови для цього потрібні? Освітній майданчик фестивалю PORTO FRANKO цього року буде присвячено темі сталості культурних ініціатив. Що буде? Про якісну музику, провокативну творчість, міжнародну співпрацю в сфері культурних ініціатив та як отримати грантову підтримку, про долю жінки-композитора в Німеччині та долю музики в Україні. Культура летить! Лектори: Andriy Zoin - Коли в усіх містах України буде звучати моя улюблена музика? Ksenia Kalyna та Anna Turlo- “Креативна Європа”: особливості участі для України. Albert Tsukrenko, Володимир Пахолюк - Провокативне мистецтво як метод залишатися чесними із слухачами та суспільством. Julia Mihály - Voice Extensions Лекторії курує: Olia Diatel, модерують: Taras Grytsiuk, Natalia Yeryomenko, Інша Освіта / Insha OsvitaВхід вільний.

Тренінг для недизайнерів "Секрети успішної презентації"

Ми вважаємо, що вміння вдало презентувати свою ідею, проект, бізнес є дуже важливим для кожного. Тому розробили тренінг з підготовки презентацій (для недизайнерів). Не обов'язково мати дизайнера під боком кожного разу, коли вам потрібно щось презентувати. На тренінгу ви дізнаєтесь: Базові правила дизайну презентацій Онлайн та оффлайн інструменти для презентацій Як не варто робити презентації На що орієнтуватись Як зробити вашу презентацію зрозумілою Як зробити презентацію привабливою. Всім учасникам ми відправимо корисні матеріали та шаблони, які допоможуть в майбутньому. Спікер: Марк Сосуля, графічний дизайнер, керівник агенції Інфогрфіка.юа (досвід понад 6 років у графічному дизайні).Вартість участі: 150 грн.100 грн. для студентівОбов'язкова попередня реєстрація.

Вистава "Книга Йова"

Театр "MENO FORTAS". Постановка всесвітньовідомого театрального режисера Еймунтаса Някрошюса створена за текстом Старого Завіту, що й дотепер викликає найбільшу кількість запитань і дискусій. Це вже друга спроба режисера звернутися до біблійного сюжету. 2004 року був поставлений спектакль “Пісня пісень”, у якому режисер зовсім по-новому розважав над темою одвічної любові.У всіх постановках останніх років Еймунтас Някрошюс звертає увагу на наскрізні теми людського буття – місце людини в світі, поняття вічності, поняття Бога – сили, що водночас створює і спопеляє. Всі ці теми в “Книзі Йова” є справді людською оповіддю, що зачіпає, змушує емоційно співпереживати з Йовом.На перший погляд, режисер ділиться з глядачем історією простої людини, яка щиро любить і довіряє Богові, через прекрасну акторську гру, не акцентуючи на театральних ефектах. Йов втрачає найдорожче у своєму житті – ця втрата і є тим трампліном до філософських роздумів щодо сенсу людського буття, його цінності і переосмислення власної долі."Книга Йова" – спектакль особливий. Тривожний. Сповнений страждання. Ця робота – одна з найпотужніших і пронизливих постановок Някрошюса.Ремігіюс Вілкайтіс (Йов) повернувся у театр Някрошюса, осяяний зрілим акторським досвідом… Втім: тут мова не про осяяність, не про блиск і славу. Тут – про розрив аорти, про безкомпромісну правдиву загибель. Про ті життєві питання, відповідей на які немає навіть у Писанні.“Вистава побудована на системі сценічних метафор Някрошюса. Вони точні і вишукані. Але «Книга Йова» була б неможлива без справжнього самоспалення на сцені артистів Meno Fortas. І тільки з сильним відчуттям неба над головою і пекла під ногами, тільки з потужним відчуттям присутності Вседержителя у своїй повсякденності і руки Господньої над юрбою – міг бути втілений такий спектакль”, – так після показу ескізу вистави писала театральний критик Олена Дьякова.“Режисер відроджує віру, він формулює такі чуттєві простори, у яких найголовнішим стають людські вчинки. Людина шукає Бога лише задля того, щоб могла відповісти самій собі на сокровенні питання. І цей пошук і є суттю нашої екзистенції. Справжнє буття можливе лише в процвітанні мук”, – відзначає театральний критик Дайва Шабасевічене. В рамках театральної програми Міжнародного фестивалю актуального мистецтва PORTO FRANKO 2018.Квитки можна придбати у касі театру або за посиланням.

Семінар "Вакцинація дітей"
15.06.2018 16:15

Дівія запрошує майбутніх мамусь і татусів на семінар "Вакцинація дітей". Участь партнера додатково оплачується. Попередній запис обов'язковий за номерами, які вказані нижче.

Як писати ефективні тексти, щоб надихати та продавати
19.06.2018 18:00

Ми хочемо порадувати вас неймовірно цікавим спікером! Ми веземо для вас одного з найвідоміших та найвпливовіших копірайтерів СНД з величезним багажем 9-ти річного досвіду роботи з різними брендами! Програма майстер-класу:10 найпоширеніших помилок в текстах, яких потрібно уникати; Правила написання ефективних продаючих текстів Що таке "Трикутник ефективності" та теорія "Гарячих точок", як це допоможе Вам продавати через свої тексти Як написати ефективний заголовок З чого почати текст, щоб його дочитали до кінця Поради як писати в текстах про товари Яким чином можна аргументувати написане в тексті, щоб читач Вам повірив Як писати в тексті ціну, щоб вона не злякала потенційного клієнта Фінал тексту, спрямованого на активний продаж Правила оформлення тексту, які зроблять Ваш текст привабливішим В кінці майстер-класу Денису можна буде задати питання!

Воркшоп "Як створити успішний проект?"

Проектний менеджмент - область знань з планування, організації та управління проектів з метою успішного досягнення покладених цілей. Проектний менеджмент охоплює процес від створення ідеї до її реалізації. Що буде на заході: На воркшопі ми будемо розглядати варіанти управління та функціонування проектів, відкриємо декілька кейсів організованих проектів. Що ви отримаєте: Ви зрозумієте як створити з ідеї проект, побачите з чого складаються проекти та зможете створити власний. А ще познайомитеся з новими людьми та дізнаєтесь про діяльність проектного менеджменту. Для кого захід розрахований: Даний воркшоп розрахований для студентів та осіб, які бажають себе спробувати у сфері проектного менеджменту. Спікер: Володимир Савочка, співзасновник вгенції "Event.IF", керівник проектів "Школа помічника депутата", "Реалізуй свою мрію", "Школа права", "Креативне фото Станіславова", "Школи графічного дизайну" та інших.Вартість участі: 100 грн.

Семінар "Невідкладна допомога для дітей"
21.06.2018 10:00

Ми не можемо вберегти дитину від усіх нещасть, проте можемо навчити, як їм зараджувати. Спинимося на основних недомаганнях, а також зауважимо, в яких випадках треба негайно звернутися до лікаря.Про що буде на занятті: здоров’я новонародженого – хвороби та захворювання; переохолодження і перегрівання немовляти; жовтяниця у новонароджених; що робити, якщо дитина захлиснулась; які стани дитини є небезпечними і потребують допомоги медиків. Про труднощі, з якими можуть зіткнутись молоді батьки і що з ними робити, розповідає лікар неонатолог обласної дитячої клінічної лікарні Наталія Митник. На заняття запрошуємо майбутніх мамусь і татусів. Участь партнера додатково оплачується.

Семінар "Інструктор групових програм. Аеробіка, степ-аеробіка І рівень"

Ви готові провести літо не тільки весело, а ще й корисно? Тоді приєднюйтесь до нас!  У навчальному центрі "Альянс" відкрита реєстрація на базові семінари. Кращі студенти матимуть можливість пройти стажуванння в СК" Альянс".

Конференція з питань бухгалтерського обліку та оподаткування

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конференції для бухгалтерів та підприємців.Уже 6 років ми ростемо і розвиваємося разом з вами. Ви надихаєте нас робити свою роботу краще. Багато бухгалтерів підвищують свій кваліфікаційний рівень. Ми обмінюємося досвідом, моніторимо зміни в законодавстві, ділимося актуальними новинами, розглядаємо практичні ситуації. Спілка бухгалтерів Прикарпаття запрошує Вас на конференцію з питань оподаткування для обговорення останніх важливих змін до Податкового кодексу України

Курс для підлітків "Чудовий комунікатор"
22.06.2018

"Чудовий комунікатор" - це цікавий навчальний курс, на якому підлітки (13-15 років) навчаються основних складових успішного виступу, структурування інформації, аналізують виступи відомих ораторів, та практикуються у ораторській майстерності та створенні структури презентації. На заняттях учасники отримають не лише достатній обсяг корисної інформації, але й відпрацюють всі нові вміння на практиці. На наших курсах діти стають впевненішими у ситуаціях, в яких раніше почувалися дискомфортно.

Майстер-клас "Формула щастя від Маргарити Січкар"
24.06.2018 18:00

Запрошуємо всіх, хто бажає дізнатись справжні рецепти щастя та відчути як смакує життя, на поживну не тільки для тіла, а й розуму — щасливу вечерю разом з Маргаритою Січкар.На Вас чекатимуть: Авторський майстер-клас "Формула щастя від Маргарити Січкар" Смачна вечеря, де будуть представлені основні страви та десерт в супроводі вин Атмосфера насолоди та натхнення.

Оновлений курс бровістів

Курс додатково включає теорію та практику по видаленню волосків за допомогою воскової корекції, що є ексклюзивом на Західній Україні та тридінг - корекції брів ниткою!

Семінар "Інструктор групових програм силових напрямків"

Ви готові провести літо не тільки весело, а ще й корисно? Тоді приєднюйтесь до нас! У навчальному центрі "Альянс" відкрита реєстрація на базові семінари. Кращі студенти матимуть можливість пройти стажуванння в СК" Альянс".

Школа молодого підприємця
17.07.2018

Якщо ти молодий підприємець або лише плануєш створити власний бізнес, наш супер інтенсив допоможе тобі правильно розпочати або трансформувати свою справу. Як правильно обрати нішу на ринку, створити стратегію розвитку, підібрати найкращу концепцію маркетингу, грамотно розпланувати бюджет, знайти партнерів, "винайти" новий продукт. Це і багато іншого ти дізнаєшся протьогом 6 тижнів навчання на Школа підприємництва.Програма Школи включає модулі:1. Пошук, деталізація та тестування ідей2. Бізнес моделювання3. Проекти 4. Пошук фінансування5. Команда6. Маркетинг та комунікаціяВартість участі: 2500 грн. Учасники будуть забезпечені додатковими матеріалами.Обов'язкова попередня реєстрація.

Школа №2: Школа фасилітації для прийняття рішень
18.07.2018
Хата-Майстерня, с. Бабин Косівький район

Тривалість 18 липня – 21 липня Школа фасилітації для групових процесів та прийняття рішень буде цікава будь-яким фахівцям, які модерують групові процеси у власних командах (наприклад, в формі робочих зустрічей або бріфінгів команди) або прагнуть залучати до процесу спільного прийняття рішень зовнішніх стейкхолдерів (наприклад, в формі сесій з партиципативного планування чи партиципативної оцінки спільних проектів). Фундаментом школи стануть підходи та теорії з поля динаміки груп та динаміки групового прийняття рішень, а також інструментарій модерації обговорень в малих та великих групах. Окремими пунктами ми розглядатимемо, як працюємо менеджмент стейкхолерів та будується й закріпляється спільне життєздатне рішення. Не зможемо не зачепити тему конфліктного потеціалу в групових рішеннях, але звертаємо вашу увагу, що фасилітація груп для вирішення конфліктів чи примирення, а також медіація в конфліктах не будуть основною темою цієї школи. Школа буде включати як теоретичні блоки та натреновування окремих інтсрументів, так і роботу з низкою практичних кейсів з практики тренерів та експертів школи. Попередня програма школи додається нижче, в програмі можливі зміни. 19 липня - Що таке фасилітація та всі слова навколо?▪ Аналіз потреб та навчальних цілей учасників.▪ Фасилітація та модерація: Розбираємося з поняттями.▪ Стейкхолжери та менеджмент стейкхолдерів: Кого запрошувати до групового рішення? 20 липня - Якою є динаміка / правила життєздатного спільного рішення? Динаміка групи та динаміка групового прийняття рішень. Принципи життєздатного рішення.▪ Роль та компетенції фасилітатора. Індивідуальна та командна модерація обговорень.▪ Основи та техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (Теорія) 21 липня - Як фасилітувати та візуалізувати рішення в групі?▪ Основи та техніки фасилітації: Від ефективного порядку денного через модерацію групових обговорень до “контрактінгу” (Практика)▪ Візуалізація: Як візуалізувати процес та результати обговорення?▪ Робота зі складною динамікою та конфліктний потенціал в фасилітації спільних рішень. 22 липня - Як розвиватися в якості фасилітатора?Робота з практичними кейсами.▪ Особиста стійкість (resilience) та розвиток навичок фасилітації в роботі з різними групами. Програма школи розроблена Інша Освіта / Insha Osvita та адмініструється Агенція освітніх та культурних івентів ІНШІ. Разом вже готуємо для учасників та учасниць школи:насичену програму від практиків в сфері модерації групових обговорень та фасилітац