Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Львів

Дати:
Розділи:
Моно-вистава "Дзеркало"
09.08.2019
перехр. вул. Вітовського, Сахарова, Героїв Майдану (Трамвайне Депо)

Початок о 16:00 та 18:00 год.   Вперше в Україні – відома мисткиня та циркова артистка Меліса фон Вепі з авторською моновиставою “Дзеркало”. Театр, акробатика та танець поєднаються під  супровід авторських імпровізацій французького композитора Стефано Оліва. Особливий стиль “мистецтва повітряних технік” відкриває необмежені можливості для творчості. Досліджує перетини фізичних та психологічних аспектів гравітації та сприйняття реальності. Епіграфом до вистави стануть цитати з роману Йозефа Рота «Сліпе дзеркало», шедевру ліричної прози про долю молодої дівчини у міжвоєнні часи, написаного письменником у 1925 році.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Майстерня Реальності: театр + психологія
12.08.2019 12:00
вул. Шухевича, 2 (школа “Будокан”)

Запрошуємо хлопців та дівчат (15-18 років) на творчо-практичний курс  “Майстерня Реальності”: театр + психологія.Комплекс занять з психології та театральної майстерності. Тут перетинаються внутрішній і зовнішній світ, а у центрі — людина з її переживаннями і конфліктами, свободою і обмеженнями, питаннями вибору і самовираження. Ми будемо поєднувати психологічні знання,щоб краще зрозуміти себе, і мову театру, щоб виразити свої переживання іншим і бути почутими.   I частина. Театр: - мистецтво гри у житті:- Прояв емоцій, почуттів та відкриття в собі актора.- Розвиток мовлення та відкриття власного голосу.- Пластика тіла.- Пантоміма.- Мистецтво імпровізації. II частина. Психологічна складова базується на принципі цілісності та унікальності кожної людини.• Інтеграція тіла, емоцій та розуму в єдине ціле.• Емоційна палітра та регуляція.• Рухова психологія та невербальна комунікація.• Інтелект- логіка та креативність.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Вистава "Гей-парад"

Гей-парадкомедія про тарифи і стереотипи 16+Автор Ігор Білиць, режисер Олексій Доричевськиймова українська, народна, тривалість 120 хвУ звичайному-звичайному місті, у звичайній-звичайній хрущовці, жила звичайна-звичайна сім’я.Але одного разу їм запропонували дуже вигідну, але незвичайну субсидію, і щоб її отримати, вся родина має піти на... кардинальні зміни у житті. Увага: вистава може обурити і травмувати, не рекомендована людям з хиткою психікою і без почуття гумору.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Cello-Vox"

Оксамитовий тембр віолончелі у поєднанні з проникливим мецо-сопрано створять чаруючу атмосферу концерту «Cello-Vox». В програмі концерту – твори композиторів доби бароко, романтичні композиції та віртуозні твори Г.Ф. Генделя, К. Сен-Санса, С. Рахманінова, Ж. Оффенбаха та ін.Виконавці цього концерту – молоді українські музиканти, які з успіхом виступають у багатьох країнах світу – Франції, Бельгії, Угорщині, Польщі, Швейцарії, Італії, Південній Кореї та Австрії – Лілія Нікітчук (мецо-сопрано), Максим Римар (віолончель), Аліна Шевченко (фортепіано).Виконавці:Лілія Нікітчук - мецо-сопраноМаксим Римар - віолончельАліна Шевченко - фортепіано   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Романтична мандрівка"

Музиканти-віртуози – Заслужена артистка України Лілія Гратила та Заслужений діяч культури Польщі, лауреат численних міжнародних конкурсів Сергій Григоренко представлять яскраву, «літню» програму з найвідоміших творів для скрипки та фортепіано. У програмі під назвою «Романтична мандрівка» прозвучать твори В.А. Моцарта, Н. Паганіні, Г. Венявського, Ф.Шопена, М. Скорика та ін. Програма концерту:В.А. Моцарт - Соната для скрипки та фортепіано №18, Соль-мажор, К.301Ф. Крейслер – «Муки кохання», «Радість кохання», «Чудовий розмарин»Г. Венявський – «Легенда»Ф. Шопен – Два Ноктюрни: Oр.27 №2 Ре-бемоль мажор, Oр.15 №1 Фа мажорН. Паганіні – КантабілеП. Сарасате – «Андалузький романс» Ор.22 №1К. Дебюссі – ВальсА. Солтис – «На полонині», «Марш», «Танок»М. Скорик – «Іспанський танець»Лілія Гратила – скрипкаСергій Григоренко – фортепіано   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Орган нон-стоп. Едмунд Боріц-Андлер (Хорватія)

Концерт стане частиною Міжнародного органного фестивалю, який відбудеться у Львівському органному залі вже вдев'яте. З 14 липня по 18 серпня Львів стане органною столицею України. На гостей чекають 15 концертів, видатні органісти з чотирьох країн, майстер-класи та години гарної музики!   Едмунд Боріц-Андлер (Хорватія) – органЙ.С. Бах – Прелюдія та фуга Мі-бемоль мажор, BWV 552А. Мотовунянін – FrottolaЙ.С. Бах – Концерт ля мінор за мотивами А. Вівальді, BWV 593 (Allegro-Adagio-Allegro)Дж. Баджамонті – Соната Фа мажорФ. Лучіч – Токата Фа мажорБ. Котюк – Дорога в небесаБ. Котюк – Lauda nostraП. Ебен – Moto ostinato з циклу “Sonntagsmusik”Ф. Гласс – Satyagraha za orguljeШ.М. Відор – Симфонія №6, Перша частина AllegroА. Калейс – Токата на тему Хоралу „Allein Gott in der Hoeh sei Ehr“   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за вказаним посиланням.

Скандальний Стендап та перший в Україні Roast Battle

Другий сезон Скандальних Відкритих Мікрофонів закритий, а значить наступив час для звітнього шоу!Ми відібрали найкращих коміків 2-го сезону та навіть запросили гостів з інших міст (і столиці в тому ж числі)!А також вперше в Україні ми робимо Roast Battle! (Як друга частина шоу).Що таке Роаст Батл? Це коли коміки виходять на сцені і по раундам прожарюють один одного, себто пишуть дуже образливі і обов'язково смішні жарти! Ти будеш першим хто це побачить!!!Хто бере участь?Саша Жихарев (Ужгород)Діма Поліщук (Київ)Христина Чайка (Тернопіль)Йоггіслав (Львів)Наталія Олійник (Чернівці)Ліза ступак (Хмельницький)Юра Радченко (Хмельницький)Олежич (Львів)Розігрів: Ніколай Жуковський та Ваня КосенкоІ найкращий ведучий: Антон Соколов!   Вартість - 100 грн.   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Вар'яти шоу. Краще 2018/2019
25.07.2019 19:00

Найкращі жарти від Вар'ятів за 2018/2019 сезон! Таке пропустити не можна. Поспішайте придбати квитки, кількість місць обмежена!Квитки можна придбати лише в касі клубу Picasso. 

Raйon Gathering on Ganok: Tell 'EM

Межі між вуличним стилем і високою модою сьогодні стають все менш виразними, а непоєднювані на перший погляд явища, можуть гармонійно існувати, як одне ціле. Львівський бренд Raйon має на меті показати всьому світу, що українська культура і стиль є невід‘ємною частиною цієї тенденції.27 липня в суботу Raйon представить на Ґанку свою першу колекцію Tell ‘Em, головна ціль якої – надихнути людей не соромитися демонструвати своє бачення.Це подія нового формату, що об’єднає в собі міні фешн-показ і хіп-хоп тусовку під сети Sempai (Київ), Varlam (Lviv) та Sasha Serf (Київ).План такий: ⁃ 20:00 – початок ⁃ 21:00-21:30 – показ (Varlam) ⁃ 21:30-22:30 – Можливість придбати речі від Raйon ⁃ 22:30-23:00 –VELEGURA ⁃ 23:00-01:00 – Sempai ⁃ 01:00-03:00 – Sasha Serf   Деталі за вказаним посиланням.

Divishnik

Divishnik: ще більше пікантних розваг.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.    

Karaoke Battle

Відтепер нова двіжуха щочетверга у караоке. Приходь, змагайся та вигравай 1000 грн депозиту. Спеціальний гість - Роман Мазурчак.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.  

Denis Govorun
25.07.2019 21:00

Denis Govorun вчить відриватись нон-стоп на Govorun Show. Вхід: дівчатам – 50 грн, хлопцям – 100 грн.Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Виступ гурту Oleksiy Zdanov Trio

Вхід вільний.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Nova band

Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Барбекю під музику!
26.07.2019 20:00

Коли немає можливості скуштувати м’яско і рибку з мангалу на свіжому повітрі - не журіться! Бо ми завжди готові прийняти вас і ваших друзів на нашій літній терасі в готелі Ramada Lviv! А щоб остудити розпечені тіла - прохолоджувальні напої з коктейльної карти, розливні холодні і духмяні пиво і квас! А щоб надати вечору романтики – даруємо можливість послухати якісну музику і потанцювати!Бо щоп’ятниці в нас ДіДжей сети з живим саксофоном! Тож обирайте до смаку! Вхід вільний для всіх!Live DJ SET with saxophone 5.07 і 12.07 20-30 – 22-30 Funky-house party with Yaroslav Protsiv 19.07 20-00 – 22-00 «Lounge The Summer» with LovelySax 26.07 20-00 – 22-00 «Feel the Summer» with LovelySax   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Play The Game Night

Що для вас вечір четверга? Коктейлі та вечірки або ж просто відпочинок вдома? А як же англійська? Ми пропонуємо вам провести вечір четверга не тільки приємно, а ще й з користю разом зі школою англійської мови Green Forest. Приходьте на наш затишний вечір настільних ігор, де ми будемо спілкуватися, боротися за перемогу і розвивати вашу фантазію виключно англійською. Обіцяємо, що ви пограєте в найцікавіші board games та точно вивчите багацько нових слів!   Вартість: 70 грн (входить welcome drink). Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Пляжний ГлуздоГерць. 2 гра

Друзі! Літо у розпалі, і ми продовжуємо серію наших пляжних ігор.Наступна гра - вже наступного четверга. На Вас знову чекають легкі літні запитання і позитивна атмосфера.   Ігровий внесок - 70 грн. з людиниКількість гравців у команді - не більше 10   Реєстрація за вказаним посиланням.

#АйтіЩДК: П'ята гра

Необхідні умови для участі:1. Зібрати 1 чи 2 команди по 6 осіб кожна.2. Зареєструватися за вказаним посиланням.3. Сплатити внесок за гру у розмірі 3 000 грн (за одну команду).4. За потреби замовити безкоштовне персональне тренування.5. Запросити друзів на гру, аби вони вболівали за вас.6. Прийти та отримати задоволення від гри.   Деталі за вказаним посиланням.

So Green Fest 2019

So Green Fest - фестиваль здорового способу життя!Ким би ти не був, приходь на So Green Fest у Парк Культури та проведи літні вихідні на свіжому повітрі разом з друзями та рідними!Ми подбаємо про: корисні лекції, насичену спорт програму, смачну та здорову їжу, цікавий ярмарок органічної продукції та хенд-мейду, один гектар зон відпочинку, міліон фотозон та двіжову музику для вечірнього фітнесу!   Деталі за вказаним посиланням.

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

Етнофестиваль

Програма:   27 липня12:00 – 16:00 – майстер-класи з народної творчості16:00 – 18:00 - концерт за участю колективів народної аматорської творчості18:30 – 20:00 – етноподіум дитячий від Нової Імперії20:00 – виступ Оксани Мухи21:00 – 22:00 – DJ Max Markus28 липня12:00 – 16:00 – майстер-класи з народної творчості16:00 – 17:00 - концерт за участю колективів народної аматорської творчості17:30 – 18:30 – етноподіум дорослий19:00 – виступ Kozak System

Гастровечір гавайської кухні

Гавайська кухня настільки яскрава, екзотична і різноманітна, що пропустити цей гастровечір у вас немає права)Найпопулярніші страви гавайської кухні:• Пої - страва з бульбоцибулин трав’янистої рослини таро. Вона є невід’ємної частиною повсякденного гавайського життя.• Лаулау – м’ясо або риба, які загортаються у бананове листя.• Поке. Автентичний рецепт цієї страви – це сира риба, зазвичай тунець, і рис. Зараз додають у цю страву й інші інгредієнти, наприклад овочі чи фрукти.Запрошуємо поринути у світ гавайської кухні разом з нами. Шеф-кухар Ігор Герилів (Igor Geryliv) приготує для вас національні гавайські страви та розкаже чим особлива кухня цієї країни.На Вас чекають 4 особливі страви + 3 позиції вина.Вартість: 750 гривень \ особа.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Шеф-стіл Руслана Сорочинського

Друзі, настав час нашому шефу Руслан Сорочинський зібрати друзів та прихильників його творчості за одним столом!Шеф стіл - це гастрономічне явище, в якому шеф-кухар розробляє особливе меню і особисто подає страви гостям, демонструє процес і запрошуює присутніх взяти участь у приготуванні їжі! Для дебюту Руслан обрав іспанську кухню, бо саме з неї почався його великий шлях у світ кулінарії!   Бронювання місць та деталі за вказаним номером телефону.

Авторський кулінарний вечір

Друзі, запрошуємо Вас на авторський кулінарний Італійський вечір у Tartufo Trattoria!Відкриємо для Вас таємниці Сицилійської кухні, продегустуємо розкішні вина цього регіону, а на аператив почастуємо нашими фірмовими коктейлями.Давіде Лагомарсіно як завжди вразить Вас.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Виставка "Одяг, люди і мистецтво"
25.07.2019 - 31.08.2019
вул. Чернеча Гора, 1 ( Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького)

Пересувна інноваційна виставка про історію моди одного з найцікавіших осередків Гуцульщини. Автор ідеї та керівник Проекту - завідувачка Косівського музею народного мистецтва і побуту Гуцульщини Вікторія Яремин.Особливістю мобільної виставки є інклюзивність: її можуть відвідати й особи з тяжкими порушеннями зору. Для них передбачені анотації шрифтом Брайля і тактильні зразки - розробка фахівця з тифлоадаптації Keira Stepanovych, старшого наукового співробітника Педагогічного музею України (Київ). На відкритті виставки Вікторія Яремин і Кіра Степанович поділяться досвідом з реалізації інклюзивних культурних проектів.   Деталі за вказаним посиланням.

Презентація книги "Варта у Грі. Артефакти Праги"
25.07.2019 18:30
вул. Дорошенка, 23 (Книгарня Vivat)

Книгарня «Vivat» та видавництво «АССА» запрошують на презентацію роману львівської письменниці Наталії Матолінець Nataly Matolinets «Варта у Грі. Артефакти Праги».   «Варта у Грі. Артефакти Праги» — знахідка для поціновувачів міського фентезі. Гра у Львові закінчилася — темна чаклунка Варта Тарновецька врятувала життя новому знайомому, дізналася найбільшу таємницю свого минулого і принагідно долучилася до перевороту в магічному правлінні. Отож, сповнені ентузіазму, Варта зі Златаном прибувають до Праги, щоби офіційно заступити на посади Вартових Центральноєвропейського конгломерату.   Вхід вільний.

Виставка живопису Романа Хруща "Місце"

Запрошуємо на офіційне відкриття виставки "Місце" талановитого львівського художника Романа Хруща, що відбудеться 26-го липня о 19:00. "Місце" сили, "місце" звичаїв та традицій роду. "Місце", де ми зростаємо та виходимо у світ. Оселя є місцем де збирається і перебуває уся родина, яка була колись та є. Підсвідоме закрите в тій Оселі і часто не виходить за двері назовні. Лише тіні, відбитки та силуети проглядаються у ній.Використовуючи співвідношення символів, Роман створює середовище для історії, яка переносить глядача на межу фізичного та метафізичного, кожен глядач вже має сам собі розповісти цю історію.   Вхід вільний.

Тур в Карпати на свята

Цей тур в Карпати для тих, хто хоче відпочити, перезавантажитись, наповнитись енергією гір. В програмі: Яремче та водоспад Пробій, Буковель, Косівський базар – тут можна найдешевше придбати собі українську вишиванку, форелеве господарство, Сокільські водоспади (їх ще називають Яворівською Ніагарою), піші прогулянки по полонинах та багато іншого.(триває 5 днів). Деталі та бронювання за нижчевказаним посиланням та номерами телефонів.

Дводенний тур на Говерлу

Запрошуємо у дводенний тур вихідного дня зі сходженням на Говерлу. Ви піднімитесь на найвищу вершину українських Карпат, дізнаєтеся захоплюючу історію карпатського краю і просто чудово відпочините! Вартість – від 995 грн.Тривалість – 2 дні /1 ніч. Деталі та запис за нижчевказаним посиланням.

Тур в Карпати "Гуцулка Ксеня"

Цей тур вихiдного дня - мандрiвка, насичена вiдвiдинами цiлої низки цiкавих та унiкальних лакацiй, участю у захоплюючому дiйствi - Гуцульськiй забавi. Приєднуйтесь i Ви не пошкодуєте, що провели з нами вихiднi, якi залишать на згадку аромати карпатських трав, яскраві спогади та милі сувенiри. Вартість – від 895 грн.Тривалість – 2 дні /1 ніч.Початок – 08:00. Деталі та запис за нижчевказаним посиланням.

July Speaking Clubs

Середина літа і друга половина року розпочались! І це добрий час не тільки для відпочинку, але й для нових знайомств у English Speaking Club "Speak"! Проведіть час з користю - приходьте до нас щовівторка та практикуйте англійську разом з нами.   23.07 Lifestyle30.07 Traveling   Вартість окремого заняття 100 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Курс "Мікроблейдинг"

Мікроблейдинг брів. Нова технологія в татуажі!!!Індивідуальний підбір форми.Максимально природні кольори. (Пігменти на натуральній основі)Імітація волоска, тінь.Методика проведення навчання:- Теорія + показовий майстер- клас- Відпрацювання на двох моделях.Повне  забезпечення матеріалами  та  моделями для роботи.Тривалість навчання 3 дні( якщо в групі 3 учні). Тривалість навчання 2 дні.    Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Групове заняття з шугарінгу

Програма курсу "Шугарінг":1. Правила дезинфекції (методи  та препарати)2. Робота з клієнтами3. Поради, щодо обезболення.4. Правильний  підбір  пасти  під  клієнта5. Протипоказання6. Специфіка  роботи  з  різними  зонами7. Шляхи вирішення  проблеми вростання волосся після  епіляціі.Практика  відбувається з  відпрацюванням на двох моделях;Зони, які опрацьовуються: пашки, ноги, бікіні(глибоке), вусики.Тривалість курсу 5-6 год. Кількість людей  в групі від 3 до 6 чол. Можливе індивідуальне навчання.Для навчання забеспечуються  всі необіхдні розхідні матеріали та проводиться запис моделей  для відпрацювання. Учню необхідно мати зошит та ручку та зручний одяг для роботи. Попередній запис та деталі за нижчевказаним посиланням та номерами телефонів.

Прокидайся і біжи
23.07.2019 07:00
Підвальна/Винниченка (Сквер на валах)

Легка пробіжка та ранкова зарядка - чудовий початок дня!А влітку - це ще й гарна можливість зловити прохолоду.Біжимо легким розмовним темпом в парк Знесіння і говоримо про:- основи тренувального процесу;- техніку бігу;- навантаження та відпочинок.Або не говоримо про біг взагалі;)Місце зустрічі: тренажерний майданчик біля Порохової вежі (за новим баскетбольним)Старт: 7:00.Клуб Ультра запрошує всіх бажаючих гарно розпочати день!

Дарц турнір
23.07.2019 19:00

Кожного вівторка відбувається відбірковий турнір до чемпіонату Львова з дарцу, який відбудеться 03.09.2019.

Безкоштовне тестування вірусу гепатиту С
26.07.2019 14:00
вул. Університетська (парк ім. І. Франка)

Мета акції привернути увагу мешканців Львівщини, керівництво області та й загалом держави до проблеми боротьби із захворюванням на вірусні гепатити. Відповідно до оціночних даних в Україні близько 3,6% (1 585 080 людей) мають хронічний ВГС і 1,5% – ВГВ (660 450 людей).За офіційними даними, станом на 01.01.2019 року в Україні зареєстровано 82 564 осіб із ВГС та 23 687 осіб із ВГВ, що становить 5,2% і 3,4% від оціночної кількості, що свідчить про те, що решта осіб не знають про свій діагноз. В Україні обстеження на наявність маркерів інфікування ВГВ та ВГС проводяться з діагностичною метою та з метою епіднагляду.   Приходьте та безкоштовно пройдіть тест на вірус гепатиту, з повагою клініка лікування залежностей "ReSense".

Міська Baraholka

Робити добро легко! Навіть легше, ніж ти думаєш.Переконайся в цьому на нашій Міській Барахолці!Проект громадської організації ГО "Львівський Молодіжний Клуб" спрямований на збір достатньої суми коштів для придбання нагально важливої апаратури для діток із вродженими вадами серця. Наша ціль - 80 тисяч гривень!Що і Коли?1. Із 23 травня по 23 липня кожен львів'янин має змогу принести свій одяг (вживаний чи новий) у Львівський палац мистецтв / Lviv Art Palace. Там ми його відбираємо та оцінюємо.2. А вже 27-28 липня в Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького буде відбуватися ярмарок, на якому кожен бажаючий зможе придбати речі за демократичною ціною, таким чином зробити свій внесок у добру справу.Принось. Купуй. Рятуй!

No Drama Charity Day. Благодійний вуличник
21.09.2019 12:00
вул. Вітовського, 57 (Lem Station)

Ми нарешті знайшли те, що Тебе, такого по-осінньому трагічного, чи, можливо, Тебе, таку меланхолійно драматичну, поверне в атмосферу літнього драйву. Ми не створили машину часу (залишимо це для Ілона Маска), але підготували те, від чого Ти навряд чи відмовишся.«No Drama Charity Day» – це подія для тих, хто не любить гаяти час на пусте. Це ком’юніті, де Ти можеш бути таким чи такою як заманеться. Це місце, де, відпочиваючи, Ти робиш великі речі. Запрошуємо Тебе на наш благодійний вуличник! Тут є все те, що Ти шукаєш, але не знаходиш. І що найважливіше – в одному місці.   Деталі за вказаним посиланням.

Дитячий майстер-клас з живопису

Пропонуємо для діток 6-9 років пізнавальний та творчий курс живопису. Будемо легко та невимушено вивчати нові техніки, зануримось в історію образотворчого мистецтва та будемо створювати неймовірні шедеври власними руками.Курс спрямований на:- розвиток творчого мислення;- вивчення основ живопису (стилі, техніки, кольори...);- вивчення художників...;- розвиток моторики рук.   Вартість: 130 грн заняття.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас "Ебру. Живопис по воді"

З допомогою спеціальних фарб та заздалегідь приготовленої води, а також нашого майстра, будемо вчитись малюватим по воді. Буде цікаво як і дітям від 4 років, так і дорослим.   Ця старовинна турецька техніка росзпису трансформувалась та оновилась із століттями, але результат все ще такий неймовірний та багатий як і колись.   Долучайтесь, кількість місць обмежена.   Вартість - 280 грн.   Запис за вказаним номером телефону.

Тренінговий курс для дітей 7-10 років "Я та команда"
25.07.2019 17:00

На тренінгу:- діти дізнаються, що таке робота в команді і чому цьому навику потрібно навчитися;- усвідомлять та зможуть проявити свої сильні сторони;- на практиці побачать, що таке командні ролі, спробують себе у багатьох з них і визначать комфортне для себе місце;- дізнаються, чому важливо розуміти один одного та що таке "нести відповідальність один за одного";- навчаться визнавати свої помилки і приймати чужу точку зору;- попрактикуються у вмінні знаходити контакт з будь-яким членом команди, відкрито йти на діалог;- вчитимуться керувати своїми емоціями та приходити на допомогу іншим.   При повній оплаті тренінгу (6 занять): бронювання до 24 липня - 1000 грнпри оплаті за кожне заняття - 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.    

Танці в альтанці (salsa, bachata, kizomba, zouk)
26.07.2019 19:30
Парк ім. Івана Франка (альтанка-ротонда)

Щоп'ятниці танцюємо бачату, сальсу, кізомбу і зук в парку Франка, бо танцювати на свіжому повітрі в теплу пору року - безцінно.Розслабляємося та покращуємо свій настрій після робочого тижня.Вхід вільний.   Деталі за вказаним посиланням.

Raйon Gathering on Ganok: Tell 'EM

Межі між вуличним стилем і високою модою сьогодні стають все менш виразними, а непоєднювані на перший погляд явища, можуть гармонійно існувати, як одне ціле. Львівський бренд Raйon має на меті показати всьому світу, що українська культура і стиль є невід‘ємною частиною цієї тенденції.27 липня в суботу Raйon представить на Ґанку свою першу колекцію Tell ‘Em, головна ціль якої – надихнути людей не соромитися демонструвати своє бачення.Це подія нового формату, що об’єднає в собі міні фешн-показ і хіп-хоп тусовку під сети Sempai (Київ), Varlam (Lviv) та Sasha Serf (Київ).План такий: ⁃ 20:00 – початок ⁃ 21:00-21:30 – показ (Varlam) ⁃ 21:30-22:30 – Можливість придбати речі від Raйon ⁃ 22:30-23:00 –VELEGURA ⁃ 23:00-01:00 – Sempai ⁃ 01:00-03:00 – Sasha Serf   Деталі за вказаним посиланням.

Table Provence
28.07.2019 17:00

Нова неділя, і новий виїзний TableМи проведемо його за межами Львова в незвичайній обстановці і, як завжди, зі смачним вином та цікавими стравами. Ми забезпечуємо транспорт, а ви довіряєте нам ваш час.Дрес-код в стилі Прованс. Вітається креатив та тематичність!Table Fees: 1200 UAH for a person. Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Французький жиголо

Коли Алексові (Кад Мерад) виповнилося 25 років, не стало його батька, тож хлопець мав сам заробляти на життя. Користуючись своєю вродою та популярністю у жінок, він вирішив піти легшим шляхом. Герой зустрів Деніз, літню жінку з великими грошима, яка охоче погодилась забезпечувати Алекса. Відтоді пройшло 28 років і Деніз безжалісно вигнала Алекса, а собі знайшла нового молодого коханця. Опинившись на вулиці, Алекс вирішує податися до сестри, попри те, що вони не спілкувались довгі роки. Всі думки чоловіка зайняті пошуками нової літньої жіночки. Шкода, що він вже не настільки молодий та вродливий. Але ж знання нікуди не ділися. Догоджати стареньким пані в Алекса завжди виходило чудово. В сестри підростає 10-річний син і було б непогано передати малому свої знання та навички.

Звабливий, поганий, злий

Мати-одиначка Ліз (Лілі Коллінз) працює секретаркою та увесь вільний час присвячує маленькій доньці. Якось вона знайомиться з хлопцем на ім’я Тед (Зак Ефрон). Він красивий, дотепний та харизматичний. Дуже швидко Ліз та Тед починають жити разом і Тед замінює дитині батька. Життя Ліз виглядало як здійснення мрій, аж у засобах масової інформації дедалі частіше почали з’являтися повідомлення про жахливі вбивства. Усе це траплялося недалеко він місця, де вони жили. Описи зовнішності злочинця дивним чином збігалися з тим, як можна було б описати її коханого.

Падіння американської імперії

Молодий професор філософії П’єр-Поль Дау (Александр Ландрі), працюючи кур’єром, випадково стає свідком пограбування. У перестрілці було вбито усіх учасників і прямо до ніг хлопця падають дві сумки набиті грошима. Жодного свідка немає, тож П’єр-Поль забирає гроші собі. Аби не потрапити до рук злочинців та уникнути поліції, що слідує за ним по п’ятам, хлопець зв’язується з людьми, які знають як діяти в таких ситуаціях. Це проститутка та чолов’яга, який щойно вийшов із тюрми.