Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Хмельницький

Дати:
Розділи:
Вистава "Бабуся та ведмідь"

Режисер — В.Гольцов. Художник — В.Виходцевський. Композитор — С.Безпала. Квитки можна придбати у касі театру. 

Вистава "Божевільна ніч, або №13"

Це комедія наших днів у двох діях. Здавалося б, цілком безневинна інтрижка помічника прем'єр-міністра і секретарки боса весь час загрожує перерости в скандал і, може, навіть у вбивство. Найважливіше тепер не допустити, аби про це хтось дізнався. Тому справиться з цим лише той, хто найшвидше знаходить правильні рішення і вміє викручуватися з будь-якої ситуації. Ця роль випала Джорджу Пігдену, що стало несподіванкою і для нього, і для всіх інших.  Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Театральний клуб "Et cetera". Тадеуш Кантор "Вмерлий клас"

Він польський театральний режисер, художник, сценограф, графік, засновник авангардного Театру Крікот 2 у Кракові. творчості Кантора художнє мистецтво було нероздільне з театром. Перші його образи та захоплення театром виникли під час навчання та в період Другої світової війни. У перші післявоєнні роки творив картини, близькі до сюрреалізму. Як художник замовк в 1949 році, коли влада почала запроваджувати соціалістичний реалізм у мистецтві. Лише після 1955 року виставив твори, що створив за період мовчання. В 1957 році включився до пошуків, що тривали в сучасному світовому мистецтві, перегукуючись у серії творів з течією інформалізму.   ЩО таке "Вмерлий клас"?Це вистава-маніфест Тадеуша Кантора, яка посідає цілком особливе місце в історії театру XX століття і зіграна понад тисячу разів по всьому світі. Вперше ця досконала театральна машина пам'яті була показана в Кракові 15 листопада 1975 року в погребі будинку XIV століття, де розташовувалася галерея «Кшіштофори» - традиційне місце зустрічей художників і театральних діячів.Дитячі спогади, пам'ять, постійне відчуття смерті - це матеріал для «драматичного засідання» «Вмерлого класу», як його називав Тадеуш Кантор, поставленого в «куті» похмурого, скупо освітленого простору. Тут сконцентрована театральна поетика Тадеуша Кантора і його революційне сприйняття театру як «машини емоцій» - він же і був її творцем, режисером і концертмейстером.

Любомир Мельник. Світовий тур. До 70-річчя піаніста

Світовий тур до 70-річчя композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу – Любомира Мельника! Вперше у Хмельницькому! Прийдіть та привітайте маестро з ювілеєм!Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник  розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Відкриття Х Міжнародного фестивалю камерної музики "Хмельницький КамерФест"

Ораторія відомого українського композитора Ігоря Щербакова "Великого бажайте..": на текст "Заповіту" Патріарха Йосифа Сліпого та канонічні тексти. Автор ідеї та лібрето - Михайло Перун.   Участь беруть:Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармоніїДиригент - Народний артист України Володимир Шейко (м. Київ)Академічна Хорова Капела Українського РадіоХудожній керівник і головний диригент - Заслужена артистка України Юлія ТкачОлександр Бойко (бас, читець) - соліст Національної опери України   Вхід вільний. Квитки можна придбати у касі філармонії.

Авторський концерт Віталія Самолюка "Requiem"

В рамках Х Міжнародного фестивалю "Хмельницький КамерФест"   Участь беруть:Камерний оркестр Хмельницької обласної філармоніїДиригент - Тарас МартиникХмельницький Академічний Муніципальний камерний хорДиригент - Заслужений діяч мистецтв України Ігор ЦмурСолісти - Заслужена артистка України Фатіма Чергіндзія (сопрано) та лауреати Міжнародних конкурсів: Анна Попова (меццо-сопрано), Андрій Юрченко (тенор), Микола Хлебан (бас), Тетяна Васильців (бандура, м. Одеса). У програмі: симфонічна поема "Лучафер", Різдвяна сюїта, "Реквієм". Вартість квитків: 60-70 грн. Музичний абонемент діє!

Ліга Сміху

Запрошуємо усіх хмельничан та гостей міста на самий великий мега концерт Ліги Сміху у Хмельницькому. Цьогоріч це ювілейний тур. Ліга Сміху та її кращі команди вирушають у всеукраїнський тур ювілейного сезону найсмішнішого шоу на відчізняному телебаченні. Ще більше концертів і ще більше зустрічей з фанами гарантує Ліга Сміху.Вартість квитка: 130-450 грн. 

Шоу для всієї родини "Спляча Красуня"

Від творців вистави «Холодне Серце». Унікальне шоу «Спляча Красуня».Продюсерський центр «Made in Odessa» представляє музичну захоплюючу феєрію, з елементами шоу для всієї родини - «Спляча Красуня».Відвідавши наше шоу, Ви потрапите в середньовічну казку, в холі філармонії Вас чекатимуть історичні персонажі, справжня середньовічний ярмарок та лицарські бої, де події розгорнуться задовго до початку вистави.Ми розкриємо Вам таємницю, що ж відбулося насправді у відомій казці? Розповімо історію феї Малефісенти, не обійдеться без традиційної любові прекрасної принцеси Аврори і сміливого принца Філіпа, яка пройде всі випробування, які випали на їх долю і об'єднає їх серця.Ви станете свідками і учасниками справжнього чаклунства, яке творитимуть три веселі і непередбачувані феї. Що ж переможе, добро чи зло? Чи можливий третій варіант? Яскраві костюми, неповторна хореографія, захоплююче музичне оформлення, акробатичні трюки, ходулісти, спецефекти від більш 65-ти персонажів, не залишать Вас байдужими і занурять в історичну епоху, де казка тісно перепліталася з реальністю.І головне - все шоу супроводжується живими декораціями.Вартість квитків: 90-330 грн.

Demo PROM «100 днів до випуску»

Demo PROM «100 днів до випуску». Знову анонс? Так, вам не здалось! Новий сезон - нові пропозиції. Доки вечірки для студентів в самому розпалі, школярі досі з року в рік рвуть танцполи шкільних спортзалів.#PinkBananaParty запускає #school_формат - вечірки для школярів! Нові враженя, нові емоції та новий формат чекає на тебе.Хочеш двіж у нічному клубі, але там вхід 18+? З нами можна все!Вхід лише для школярів. Кількість квитків обмежена. Маму з собою не брати Запрошуй друзів та налітай за квитками до Хочеш стати Королем чи Королевою балу? Став ? у коменти та пірнай у шафу вибирати свій look.

Дівич-вечір
07.03.2019 21:00

Strip-show. Антон Вараниця (електроскрипка). Ведучий Mc Mouse. Дівчатам вхід вільний, хлопцям з 21:00 до 00:00 - 200 грн., з 00:00 до 5:00 - вільний. Бронювання столиків за  нижчевказаним номером телефону.

Міжнародний жіночий день
08.03.2019 21:00

Justin Timberlake, Maroon 5 tribute by Oleksandr Heds. Dj set by Dj Blondin, Dj Danny white. Face control, dress code. Вхід - 50 грн. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Бібліотечні посиденьки "Зустрічаємо Масляну!"

У програмі: розповідь про традиції святкування Масляної, вікторини, загадки, ігри, частування смачними млинцями та ароматним чаєм.

Інтелектуально-розважальна гра "Відгадай"
28.02.2019 18:30
вул. Проскурівська, 45; каб.№32 (ТЦ "Пасаж")

Переможець тільки один, а це означає, що буде запекла боротьба справжніх інтелектуалів, книголюбів, геймерів, кіноманів, людей з розвиненою інтуїціїєю і просто тих, хто ще ніколи не брав участі у подібному! Найрозвиненіші країи Європи уже грають в цю гру та перемагають на міжнародних битвах виграючи круті призи! А ти хочеш? Участь абсолютно безкоштовна! На заході очікуються смаколики та призи! Умови прості: 1. Збирай друзів та реєструй команду.2. Бери участь у грі.3. Вигравай призи.Увага! Команда повинна складати не менше 3-х учасників!

Відкриття Х Міжнародного фестивалю камерної музики "Хмельницький КамерФест"

Ораторія відомого українського композитора Ігоря Щербакова "Великого бажайте..": на текст "Заповіту" Патріарха Йосифа Сліпого та канонічні тексти. Автор ідеї та лібрето - Михайло Перун.   Участь беруть:Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармоніїДиригент - Народний артист України Володимир Шейко (м. Київ)Академічна Хорова Капела Українського РадіоХудожній керівник і головний диригент - Заслужена артистка України Юлія ТкачОлександр Бойко (бас, читець) - соліст Національної опери України   Вхід вільний. Квитки можна придбати у касі філармонії.

Фестиваль нестандартних та дієвих ідей навчання англійської мови

Dinternal Education – ексклюзивний представник видавництва Pearson (Пірсон) в Україні запрошує вас взяти участь у масштабному освітньому заході для вчителів англійської мови.   Реєстрація онлайн обов'язкова. Лише зареєстровані учасники отримають сертифікат участі.   Семінар проводять:- Кріс Кірбі - старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, викладач англійської мови (кваліфікація DELTA), сертифікований екзаменатор міжнародних мовних екзаменів.- Геннадій Білоус - методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, викладач англійської мови (кваліфікація CELTA), сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів Pearson Test of English (PTE).- Людмила Сидорчук - кваліфікований методист Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, досвідчений викладач англійської мови, сертифікований екзаменатор міжнародних іспитів Pearson Test of English. Робоча мова: англійська/українська

ProArt - 2019

Міжнародний конкурс піаністів.   Вікові категорії:  Група "Дебют": 7-12 роки - у два тури Група "A": 13-16 роки - у три тури Група "B": 17-22 роки - у три тури Група "C": 23-28 роки - у три тури 

Творча зустріч з Олександром Ляпіним "Шлях художника"

Ми поговоримо про те, що таке творчість. Адже художники, не просто думають - вони генерують образи. А це особливий тип мислення. І ось, виникає проблема, як розвинути здатність мислити образами. Це складний вид мислення, бо він визначає процес самоідентифікації художника. Тут художник звертає увагу в першу чергу на себе. Як казав Платон «Пізнай самого себе». Ось і наша першочергова задача - пізнати себе, і через себе - навколишній світ. Мислення ґрунтується на самопізнанні, вивченні тих почуттів, які притаманні конкретній людині, розкритті та розумінні їх, умінні копатися в собі. Це все і дає людині їжу для роздумів.Ми поговоримо про те, що допомагає визначатися зі «своїми» темами, як прийти до усвідомлення свого власного стилю, визначитися з художньою авторською позицією, як робити речі, які ніхто не робить.Кожна людина сама по собі унікальна - так закладено природою. Це потім освіта, виховання, соціальні норми, стереотипи - вони перетворюють нас в однакові біологічні машини. І ось для можливості творчості потрібно повертати індивідуальність. Коли її розкривають - з'являються думки, свої думки, нові думки. Людина відкриває себе внутрішнього, неповторного, глибокого, того, якого забили всі ці стереотипи.І ще, дуже важливо - спілкуватися. Ми надихаємо один одного. Ми є їжею один для одного. З ким спілкуватися, як це робити, де, і як створити творче середовище? Спілкування збуджує, змушують рефлексувати, починає вирувати творчий потенціал, з'являється натхнення.

Презентація книжки "Чоловік з моїм іменем"

Навесні 2019 року стартує Всеукраїнський презентаційний тур нової книжки Івана Байдака – «Чоловік з моїм іменем». Презентації відбудуться у 12 містах: Київ, Ужгород, Чернівці, Івано-Франківськ, Вінниця, Львів, Рівне, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Дрогобич, Коломия.Зокрема,6 квітня о 16:00 Хмельницька Центральна міська бібліотека зустріне українського прозаїка з презентацією нової книги «Чоловік з моїм іменем». Серед найвідоміших творів автора – «Особисто Я особисто Тобі» (2013), «Рольові ігри» (2014), «Тіні наших побачень» (2017), «Назва тут не потрібна» (2018).Нова повість Івана Байдака «Чоловік з моїм іменем» розповідає про чоловіка на ім’я Родвелл Вільямс – замкнутого інтроверта та книголюба. Поховавши своїх батьків та переживши розлучення, він частіше пригадує події минулого: студентські роки, роботу в букіністичній крамниці та випадкову знахідку – біографічні рукописи невідомого автора. Таємничі рукописи не мають чіткого фіналу, доля автора невідома, а ще вони потрапляють до Родвелла в найважливіші моменти життя.Він ітиме шляхами таємничого автора й водночас розплутуватиме плетиво свого минулого. Певно він знає одне: ми всі змінюємося та стаємо з часом настільки іншими, що, якби зустрілися з нами колишніми, то навряд порозумілися б чи заговорили…«Чоловік з моїм іменем» захоплює можливістю ввійти у світ себепізнання, світ, де переплітається минуле й майбутнє, а найкраща подорож починається, щойно отримуєш шанс повернутись на початок шляху.Наприкінці презентації відбудеться автограф-сесія автора.Вхід вільний

Семінар-тренінг "Переродження"
24.02.2019

Запрошую на тренінг з глибоким та комплексним підходом до вирішення більшості складних людських проблем.Для тих, в кого:- погані стосунки з протилежною статтю, або їх відсутність;- депресії, відсутність сили, енергії жити, діяти;- питання з роботою, грошима, творчі кризи;- погані відносини з батьками, дітьми, рідними;- проблеми з здоров’ям (на тренінгу глибоко пропрацьовуються психосоматичні причини хвороб).Для тих, хто бажає і готовий:- змінити своє життя на краще;- зрости особистісно – відкрити і розвинути в собі корисні людські якості (воля, любов, цінність, повага до себе і т.п.);- пізнати свою справжню природу.Семінар рекомендується вагітним, як шлях до легких пологів. Долаються страхи пов’язані із народженням дитини, зникає тонус матки і т.д.Цінність тренінгу:- за допомогою спеціальних методів, залишається те, що створює проблему або заважає досягнути ціль. Це несвідомі деструктивні програми, переконання, глибокий негативний досвід, які, в свою чергу, породжують різного роду страхи, табу, крадуть енергію, силу, віру в себе;- дається не тільки інформація, алгоритми, розуміння, як вирішити проблему, чи досягнути ціль, а створюються умови для відкриття чи збільшення необхідних якостей – сміливості, волі, цілеспрямованості, відчуття власної гідності, любові, уміння прощати і рухатись далі;- індивідуальний підхід до кожного учасника;- вирішуючи питання з яким, прийшов на тренінг, інші, в певній мірі, вирішується автоматично. Наприклад, вирішуючи питання стосунків із протилежною статтю, людина налагоджує відносини із батьками, зростає особистісно – піднімає свою самооцінку, розвиває силу волі, пізнає самого себе, стає цілісною особистістю.Практично опрацьовуються теми: особиста сила, любов, дитинство, страхи, батьки – діти, радість.Переписується травматичний досвід набутий під час перебування в утробі матері та в процесі народження на позитивний, як наслідок зміна несвідомих алгоритмів поведінки в житті.Наприклад:- токсикоз породжує несвідоме обмеження себе в радостях життя;- бажання батьками дитини конкретної статі, як наслідок відмова від своєї жіночності («Баба з яйцями»; дружба з хлопцями, але відсутність справжніх стосунків, як між чоловіком і жінкою), чи чоловічності (чоловік «Ні риба, ні м'ясо»; друг дівчат, а не бажаний сексуальний партнер, чоловік);- не бажана дитина, кесарів розтин, видавлювання плоду, розриви у матері;- відірваність від матері після родів - наявність бажання, але страх отримати справжню свободу і т.д.В процесі проходження тренінгу, людина оволодіває потужним методом самодопомоги, особистісного і духовного розвитку, який матиме змогу самостійно використовувати для вирішення нових життєвих задач - метод Ребефінг.Семінар рекомендується проходити після знайомства з Ребефінгом, яке відбувається на заході під назвою: "Знайомство з Ребефінгом".Тренінг комфортно проходити у зручному одязі.Проводить: Андрій Дзіковський, володар сертифікату Міжнародної Асоціації Вільного Дихання (IBF - International Breathwork Foundation). Досвід роботи понад 6 років.Вартість: 3200 грн. (ЗНИЖКА в розмірі 500 грн. надається при внесенні завдатку до 15 лютого включно).Дата і час початку: 24 лютого 2019 (час початку уточнюється).Тривалість тренінгу: 5 вечорів по 4-6 годин.Кількість учасників до 12 осіб.

Мотиваційний майстер-клас Маши Єфросиніної "Успіх в помилках"

Мотиваційний майстер-клас Маши Єфросиніної "Успіх в помилках".Вартість реєстрації від 360-700 грн.Для вибору місця в залі пиши в приватні повідомлення за нижчевказаним посиланням чи телефонуйте за номером нижче.Це найновіший майстер-клас від Маши Єфросиніної, і це буде дуже потужноВідзначай свою участь в цій події та запрошуй подруг (подаруй їм гарний настрій напередодні чарівних свят)

Безкоштовний семінар: "Як знайти свою ідеальну роботу?"
24.02.2019 14:00

Усі ми мріємо про ідеальну роботу. Ту, яка буде приносити радість та задоволення, яка допоможе Вам самореалізовуватись та розкрити власний потенціал. Та як знайти таку роботу? Відповідь на це питання ви зможете отримати на безкоштовному семінарі від Family Club " Як знайти свою ідеальну роботу".Цей семінар буде корисним для: батьків, які прагнуть виявити таланти своїх дітей та вчасно їх розвинути; школярів у професійному самовизначенні; дорослих, які бажають досягнути більшого у житті, але не знають з чого почати; успішних професіоналів, потенціал яких значно перевищує їхні досягнення і може втілитись в іншій спеціальності, бізнесі, або хобі. Кількість місць обмежена.

Майстер-клас з програмування на мові JAVA для школярів

Розпочніть з відвідування безкоштовного захоплюючого майстер-класу з основ програмуванням на мові JAVA для школярів, з якого може розпочатися стрімка кар'єра в IT!    Для кого: для учнів 6-11 класів. До зустрічі у Навчальному просторі "Vector"! Обов'язковий попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Workshop для дітей: майстер-класи на вибір
24.02.2019 14:00

У Family Club буде проходити дуже цікавий Workshop для наших діток.Ми підготували 3 майстер-класи на вибір: розпис імбирних пряників, розпис горщика для кактуса, створення дизайнерських торбинок. Розвинемо творчі здібності та фантазію.Також будемо грати в економічну гру «Правила грошей» - вчимось поводитись з грошима змалечку. Деталі та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Загальноміська акція "День рожевої сорочки"

Булінг боїться розголосу: Тому, якщо ти проти цькувань у молодіжному середовищі, бажаєш висловити свою чітку позицію щодо поняття, що є свободою іншої особистості і чому так необхідно дотримуватися цієї свободи, підтримуєш розвиток вільного, демократичного суспільства в умовах рівності та свободи кожного, вважаєш, що неприпустимо дискримінувати інших за ознаками інакшості, тоді доєднуйся до загальноміської акції. Приходь на Хмельницький Майдан Незалежності з рожевими елементами одягу, з плакатами, які б висловлювали твою позицію та приєднуйся до однодумців!Крім того: У цей день ти можеш прийти до школи в рожевому одязі, або з елементами рожевого і таким чином висловити свою позицію щодо проблеми цькування у твоєму навчальному закладі.

Свято зустрічі Весни
03.03.2019 13:30
Парк ім. Чекмана

Третього березня в парку культури та відпочинку ім. М.К.Чекмана хмельничан та гостей міста запрошують на Свято зустрічі Весни.В програмі передбачено цікаві забави та розваги, мистецькі колективи подарують присутнім свої виступи. Також працюватиме фудкорт, ярмарок подарунків та виробів хенд-мейд. Також буде облаштовано фотозони для яскравих та цікавих фото.

English Movie Club: "Philadelphia"

Welcome to English Movie Club on Sundays! If you want to warm up in the cold winter days, watch an interesting movie with English subtitles, and more improve your language skills, please come! "Philadelphia" with Tom Hanks and Denzel Washington.    Вхід вільний з читацьким квитком.