Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Рівне

Дати:
Розділи:
MAKE A WISH (Загадай бажання)

Квитки тут  +38 09 6269 6269Драматург - Костянтин Корф (Сієтл, США)Режисер-постановник - Олександр Журавель (Київ, Україна)Кожна знайдена детективом в розслідуванні зачіпка приводить до чергової зачіпки, але не до розкриття злочину... Сімейний, здавалося, конфлікт розгортається перед детективом, як історії, про які він читав лише в книжках. Розслідування зайшло в глухий кут: кожен член сім’ї Гослінг бере вину на себе, мовчазною залишається лише матір сімейства – Міранда. Інтуїція підказує детективу, що сімейний конфлікт глибший, ніж здається, і він спровокований не страхом розкриття, а принципом.

Євангеліни Шмід з благодійним концертом

Вже за кілька місяців у Рівному проведуть масштабний благодійний концерт. Мова йде про концерт переможниці Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, моделі, акторки та талановитої співачки Євангеліни Шмід.З нагоди свого дня народження маленька зірка Рівного збере своїх друзів, щоб разом провести грандіозний концерт у Ляльковому театрі.Концерт Єви обіцяє бути просто гарндіозним. Тільки почитайте, який склад чекає на глядачів.Зіркові ведучі – Ольга Лірник та Руслан АлексіюкСеред запрошених зірок: Морська Вероніка м. Київ – переможниця шоу «Україна має талант»Сотченко Каріна м.Київ – переможниця більше 50 вокальних конкурсівКачановська Катерина – м. Рівне – учасниця проекту «Голос діти» Корженевський Влад – м.Дубно -переможник більше 15 вокальних конкурсівПилипюк Лев м. Рівне – чемпіон Європи по степдансуЄлизавета Королюк – м. Луцьк – модель, переможниця більше 20 вокальних конкурсівЮлія Колеснікова – м. Харків – співачка, модель, волонтеркаТеатр мод «Monroi» м. ЧортківОльга Боровець – відома актрисаТеатр «Маленький принц» ПДМЦентр талантів «EVA_lution»АлішерСтудія балету «Флеш»Надзвичайно важливо, що концерт матиме благодійну складову – усі кошти, виручені від продажу квитків будуть передані для БО “Дарунок” та їх підопічної – Даринки Бобровицької.Дівчинка з’явилася на світ здоровою дитиною. Проте, в один рік перехворівши отитом, втратила слух. В 1.5 рочки батьки купили їй слуховий апарат, в 3 роки зробили кохлеарну імплантацію на праве вушко, а на лівому вона носить слуховий апарат. Зараз Даринці 12 років. Вона вчиться в 6 класі на відмінно, займається музикою і танцями в Літературно-мистецькому клубі «Крок», любить малювати.Дівчинці потрібна заміна слухового апарату, так як він вже вичерпав свої можливості та інколи погано працює.Реквізити для допомоги (ПриватБанк)29244825509100.Благодійна організація ДарунокЄДРПОУ (або ОКПО): 14360570Карта-ключ до рахунку Благодійної організації Дарунок5169330516489900

Сергій Піскун

«Червоні Троянди – Одній тобі»!СЕРГІЯ ПІСКУНА називають ВІДКРИТТЯМ РОКУ У ЖАНРІ ШАНСОН!Його хіти не сходять з ефіру радіо «Шансон», щиросердечні композиції про кохання тапочуття, зрозумілі тексти, що пробуджують емоції і почуття слухача! Сильний голос і вміння зпершої секунди запалити публіку!На концертах СЕРГІЯ ПІСКУНА - завжди особлива і надзвичайно душевна атмосфера!Будуть усі найкращі пісні, ексклюзивні премьери та незабутне свято музики! Довідка 097 055 3221

PIANOBOY

Відбудеться ювілейний концерт Pianoбой і Дмитра Шурова в Рівному з презентацією платівки «Хісторі», реліз якої відбувся до 10-річчя колективу. Дмитро Шуров давно відомий українцям, як музикант, що співпрацював з Земфірою та гуртом «Океан Ельзи» і був тренером талантшоу «Х-фактор». Однак найбільше його творчий потенціал і талант композитора розкрився в проекті Pianoбой. Ми незчулися, але з того часу минуло вже 10 років, які Pianoбой святкують разом з усією Україною.Концерт презентація альбому «Хісторі»Адже Дмитро Шуров довів, що людина за роялем може стати мега-популярною та долучити до якісної, інтелігентної музики сотні тисяч слухачів. До свого десятиліття музиканти підготували неймовірне живе шоу та випустили новий альбом «Хісторі», який презентують у Рівному та в інших містах України низкою концертів. Це подія, яку неможливо пропустити. Бо 10-річний ювілей може бути тільки раз!

КРИТИЧНЕ МИСЛЕННЯ: ТРЕНІНГОВИЙ КУРС ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Мета курсу: допомогти підліткам та дітям розвинути навичку критичного мислення.Що ж таке критичне мислення? Його часто плутають з постійною негативною критикою. Але, насправді, критичне мислення - це здатність аналізувати інформацію, формувати власну думку та відстоювати її.Це навичка, яка допомагає виявити відверту брехню, визначити надійність джерела інформації і правильно обміркувати кожне завдання і рішення, що буде прийнято.Протягом 14-ти занять ми розглянемо 4 теми: Запитання. Той, хто вміє ставити питання може дізнатись будь що. Ми розглянемо які є типи питань, як їх задавати та відповідати на них. Інформація. Як вижити в добу інформаційної перевантаженості? Як з потоку існуючої інформації відібрати важливе та відкинути не потрібне? Які інструменти використовувати для пошуку та відбору інформації. Аналіз. Що це таке? Як аналізувати та чому це необхідно робити, а також засвоїмо прості і корисні інструменти для того аби аналіз став повсякденною звичкою. Аргументи. Ми щодня чуємо чиїсь думки та зустрічаємось із потребую проаналізувати аргумент, висунути контраргумент або підкріпити свої тези. Як це робити? Як відрізняти факти від домислів, про все це під час блоку, що присвячений темі «аргументи». Усі теми та набуті навички ми закріплюватимемо граючи в дебати і тим самим розвиваючи вміння відстоювати свою думку. Кожна тема супроводжується великою кількістю практичних вправ, які допомагають засвоїти новий матеріал як найкраще. Деталі курсу:Вік учасників:12-16 років.Група не більше 15 учасників.Тривалість курсу 14 занять, що проходитимуть щосереди. Орієнтовний час закінчення (травень 2019).Кожне заняття триватиме 2,5 години. з 17.30 до 20.00 год.Аби стати учасником курсу, необхідно зареєструватись та здійснити оплату.Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/KE78Zt.Після реєстрації, ви отримаєте інформацію про оплату.Якщо у вас виникли запитання телефонуйте +380 (68) 093 43 16 або пишіть standard.rivne@gmail.com.