Комунальний заклад "Рівненська обласна філармонія Рівненської обласної ради"
вулиця Драгоманова, 20
| День | Години роботи | Перерва |
|---|---|---|
| Пн,Вт,Ср,Чт,Пт | 09:00 - 18:00 | Без перерви |
| Сб,Нд | Вихідний | |
Інформація
Події
Experience: Einaudi & Morricone
11.01.2026
18:00
400 - 900 грн
Запрошуємо на вишуканий музичний вечір "Experience: Einaudi & Morricone".
На сцені виступлять дві надзвичайні українські артистки — флейтистка Helèna та піаністка Kathrine Tym, подарувавши слухачам нове прочитання музики двох легендарних композиторів.
Це унікальний камерний концерт, де сучасна неокласика поєднається з емоційністю кіномузики, а живий діалог флейти та рояля створить атмосферу справжнього музичного одкровення.
Квитки можна придбати в касі філармонії або за вказаним посиланням
CLASSIC
15.01.2026
18:30
150 - 300 грн
Запрошуємо на концерт у виконанні академічного камерного оркестру РОФ. Диригент — Костянтин Кімстач.
У програмі:
Й. Гайдн. Концерт для віолончелі з оркестром Ре мажор
Л. ван Бетховен. Увертюра "Коріолан"
Л. ван Бетховен. Потрійний концерт для скрипки, віолончелі і фортепіано з оркестром.
Квитки можна придбати за вказаним посиланням
Інтерактивне дійство для дітей "Карнавал тварин"
18.01.2026
12:00
200 грн
5+
Творча команда Рівненської філармонії презентує унікальний проєкт – феєричне дійство, в якому сплелися інтерактивні ігри, ритмічні вправи та активне музикування за системою Карла Орфа, малювання.
"Карнавал тварин" — один з найпопулярніших творів французького композитора Каміля Сен-Сенса. Ще цей твір називають "Велика зоологічна фантазія", яку композитор написав як жарт, сюрприз для друзів.
Кожна з 14 частин фантазії зображає певну тварину. Серед них – лев, слон, черепаха, лебідь, мешканці акваріуму і навіть динозаври
Тваринки "оживуть" завдяки артистам Рівненської філармонії:
Квартет "Dissonance".
Ірина Козачук — фортепіано.
Таніна Позняк — режисер та фахівець з Орф-педагогіки.
Юлія Старушко — ведуча.
Юні глядачі стануть повноцінними учасниками карнавалу – відгадуватимуть та озвучуватимуть персонажів, будуть розмальовувати музику звуками і фарбами, а також гратимуть на найкращому інструменті – на власному тілі (bodypercussion).
Квитки можна придбати за вказаним посиланням
Відгуки
Додати відгук