Події Рівного

Дати:
Розділи:

Вечірки

SUMMER
07.06.2018 - 30.08.2018

Літо тільки почалось і так не хочеться щоб воно закінчувалось!Щочетверга приходь та відривайся під класну музику, яка тільки підкреслює літню атмосферу!!Вхід вільний!Бронь столів: +38(067) 200 06 

Ігри

Ігри з техасцем "minute to win it"

"Носії світу" у співпраці з Тренінговим центром "Лотос-Інвест" почали новий проект - ігровий тренінговий курс англійською мовою з креативним, веселим, творчим жителем Техасу - Ricky Blanche Schultz. Ви отримаєте чудову можливість поліпшити свої знання англійської мови в невимушеній атмосфері гри.Для дорослих зустрічі відбуваються щосуботи з 10:00 до 12:00.Для підлітків 11-14 років зустрічі відбуваються щосуботи з 13:00 до 15:00 годин.Вартість заняття: 120 грн.Попередня реєстрація за телефоном: (097) 499 38 88.

Мистецькі заходи

Виставка картин художників-емігрантів "Солодкий смуток"

У Рівному вперше експонуватимуться роботи художників-емігрантів першої половини ХХ ст., коли поряд із трагічними історичними подіями одночасно відбувалася передислокація основних мистецьких сил зі східних теренів спочатку на західноукраїнські землі, а згодом і за кордон.Виставка є унікальною ще й тим, що так широко творчість митців, яким довелося жити і працювати на чужині, в Україні була представлена лише двічі – у 2008 році в Українському домі у Києві та у 2017 році в Національному музеї імені Андрея Шептицького у Львові.Назва нової експозиції в галереї – «Солодкий смуток» - дуже точно передає задум розповісти про митців, котрі відіграли визначну роль у розвитку та примноженні світового мистецтва. У кожному каталозі відомих аукціонів світу ми побачимо ці імена, які давно прославляють інші країни, і про які, на жаль, мало знають в Україні.В галереї Євро-Арт рівнянам відкриють тридцять імен і представлять роботиМиколи Кричевського, Марка Шагала, Василя Хмелюка, Лазара Воловика, Петра Нілуса, Костянтина Вреблевського, Олександра Альтмана, Владислава Галімського, Станіслава Жуковського, Василя Леві, Ольги Романової, Людмили Морозової, Якова Шапіро, Ісаака Добринського, Жені Мінаш, Леопольда Кретца, Владислава Стаховського, Григорія Пожидаєва, Євгена Вжеща, Мані Мавро, Леона Ковальського, Афанасія Шелоумова, Івана Шульце, Степана Колеснікова, Давида Відгофа (Відгопфа), Івана (Жана) Песке, Іллі Павіля, Абрахама Вейнбаума, Адальберта Мартона, Григорія Глюкмана.Усі представлені художники - несхожі між собою яскраві творчі особистості. Тому відкрити їх по-справжньому, осягнути їхні вершинні мистецькі здобутки пропонують рівнянам якнайшвидше.

Виставка "Рівненському футболу - сто"

На ній представлено десятки світлин з миттєвостями рівненського футболу в різні роки. Перші з них датовано ще 20-ми роками минулого століття.

Відкриття виставки «ОСТРІВ РАДОСТІ В МОРІ ПЕЧАЛІ»

Проект «Художники без майстерень» заснований у Тернополі у 2011 році і покликаний сприяти усім творчим людям, передусім початківцям, які потребують приміщення для роботи, але не мають можливості облаштувати таке чи орендувати.36 наповнених символами робіт спонукають до філософських роздумів про боротьбу добра і зла та сенс життя. Усі картини виконані у техніці олійного живопису, могли би ілюструвати сюжети романів фентезі.Експозиція знайомить нас із творчістю тернополян Надії Омельченко, Ілони Ваврів, Сергія Сороки, Сергія Середницького і, насамперед, головного ініціатора «Художників без майстерень» Миколи Мамчура.Микола Мамчур народився 14 квітня 1955 року у м. Кременець Тернопільської області. «З дитинства бачив себе художником, з довгим шарфом на грудях. У нас вдома постійно збиралися цікаві творчі люди. Якось прийшов до батька скульптор Григорій Маркович. Він сказав, що мені слід вчитися малювати. З того часу я і почав уявляти себе художником», - пригадує митець. У Кременці брав уроки живопису у місцевого художника Івана Гарасевича, а згодом і у відомого українського живописця Олекси Шатківського. Навчався у Львівському художньому училищі ім.. І. Труша та в Московському народному університеті мистецтв (спеціальність «живопис і графіка»). У Тернополі визнаний художник, виставки якого проходять з аншлагами, майстер спорту з боксу, рукопашник, володар чорного поясу з контактного карате, військовослужбовець живе з 1986 року, де створив спортивно-мистецький клуб «Сакура». У нього виховалося не одне покоління молодих людей, багато з них — чемпіони України і Європи з контактного карате, художники, дизайнери.У період з 2007 по 2011 роки митець жив і працював у США та багато подорожував. Зустрічі з новими людьми народжували нові сюжети , а відтак – і виставки у Мюнхені, Вашингтоні, Нью-Йорку, штаті Коннектикут та більше 40 персональних виставок в Україні.Сьогодні Микола Мамчур – автор картин, які прикрашають приватні колекції України, Польщі, Німеччини, Швеції, Великобританії, Канади та США. А серед знаменитих шанувальників його таланту – відома американська акторка Шерон Стоун.Виставка групи українських митців у рамках проекту «Художники без майстерень» «ОСТРІВ РАДОСТІ В МОРІ ПЕЧАЛІ» продовжує широкомасштабний проект нашої галереї - «Євро-Арт» для талановитих».Експозиція триватиме по 29 липня 2018 року.Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

Навчання та розвиток

Тренінговий Курс "Підготовка до Успіху"

Успішність - одна з найбільш бажаних і проголошуваних цінностей в будь-якому суспільстві. І, звичайно ж, ми не виняток. І чим більше успішних людей буде в нашій країні, тим краще буде ставати країна. Носители Мира (Рух «Носителі миру») у співпраці з тренінговим центром «Лотос-Інвест» (м.Рівне) за методичної підтримки асоціації «Початок життя» (м.Кишинів) пропонує тренінговий курс «Підготовка до успіху». Це комплексний підхід, який приділяє увагу цілісному розвитку особистості, готує нове покоління лідерів. В курсі висвітлюються такі теми, як цілепокладання, профорієнтація, управління часом, фінансами та інформацією, а також розвиваються навички критичного і творчого мислення, підготовка до самостійного життя, тощо. Молоді люди, віком від 15 до 17 років, навчаться розуміти себе та інших, свої сильні і слабкі сторони, управляти собою, своїми емоціями, будувати відносини, формувати світогляд, критично мислити, протистояти маніпуляціям, складати резюме, виступати на публіці і т.п .Початок програми 09 вересня о 14.30. місце проведення вул.Короленка, 6 (обласна бібліотека).Вартість курсу 1500грн за рік (33 заняття, щосуботи протягом року). Запис за телефоном 0673621350 Новацький Володимир0678013813

Школа лідерства для учнів 6-11 класів

Батьки! Звертаємося до Вас! Чи знайома Вам ситуація, коли Вашу дитину не можна відірвати від комп'ютерних ігор? А чи знайома Вам ситуація, коли Ваш школяр каже "Я вже дорослий, я краще знаю!" А у кого діти такі допитливі, що ставлять Вам мільйон цікавих питань, а Ви не знаєте відповіді? Правда ж багато таких?Так ось, батьки! Наш університет має для Вас просте рішення! Відкритий шкільний університет! Уже другий рік поспіль ми успішно реалізуємо проект, де школярі 6-11 класів відчувають себе дорослими студентами, адже навчаються в університеті, а заняття для них читають викладачі, а не вчителі, та ще й мають змогу поласувати смаколиками на перерві. Цьогоріч ми пропонуємо для Ваших дітей декілька нових предметів на вибір, серед яких польська мова, туризм без кордонів, цікава фізика, історична географія Волині та школа лідерства. На заняттях не буде нудної теорії, лише практика, досліди, екскурсії та багато цікавого!Деталі на сайті: http://sova.nuwm.edu.ua/

Тренінговий курс « Підготовка до успіху»

На прохання батьків, дітей які навчаються по програмі «ДВІЖ», ми організовуємо тренінговий курс і для дорослих. Успішність - одна з найбільш бажаних і проголошуваних цінностей в будь-якому суспільстві. І, звичайно ж, ми не виняток. І чим більше успішних людей буде в нашій країні, тим краще буде ставати країна.Носители Мира (Рух «Носителі миру») у співпраці з тренінговим центром «Лотос-Інвест» (м.Рівне) за методичної підтримки асоціації «Початок життя» (м.Кишинів) пропонує тренінговий курс «Підготовка до успіху». Це комплексний підхід, який приділяє увагу цілісному розвитку особистості, готує нове покоління лідерів. В курсі висвітлюються такі теми, як цілепокладання, профорієнтація, управління часом, фінансами та інформацією, а також розвиваються навички критичного і творчого мислення, підготовка до самостійного життя, тощо. Запрошуються люди віком від 18років. Учасники курсу навчаться розуміти себе та інших, свої сильні і слабкі сторони, управляти собою, своїми емоціями, будувати відносини, формувати світогляд, критично мислити, протистояти маніпуляціям, складати резюме, виступати на публіці і т.п .Вартість курсу 1500грн за рік (33 заняття, кожного четверга протягом року). Перше заняття для всіх бажаючих безкоштовне, при попередній реєстрації. Запис за телефонами:0673621350 Новацький Володимир0678013813 Oksana Grytsiuta

КУРС "Розробка та просування web-проектів з нуля"

Хочете створити власний сайт та почати заробляти? Маєте бізнес в інтернеті та бажаєте його просунути? Тоді запишіться на професійний курс з розробки та просування web-сайтів і вже за рік ви зможете:✔ створювати власні сайти;✔ програмувати на мовах PHP і JavaScript;✔ грамотно працювати з базами даних і web-серверами;✔ володіти мистецтвом web-дизайну;✔ просувати web-проекти за допомогою SEO, SMM, SMO та ін. Ви отримаєте знання не тільки з технологій та інструментів веб-програмування, а й охопите всі етапи побудови web-сайту від початку до кінця. В результаті проходження курсу станете універсальним спеціалістом, який зможе з нуля створити повноцінний сайт, отримати на нього якісний трафік і утримати в топі пошукових систем. Деталі на сайті: https://rivne.itstep.org/razrabotka-i-prodvizhenie-web-proektov/ або за тел.: (067) 557-87-04, (050) 445-21-11. Увага, кількість місць обмежена!

Kids English Club

Безкоштовні курси англійської мови для учнів 1-3 класів. Коли: щопонеділка та четверга, о 15:00. Довідки за тел.: (0362) 63 52 60.

Курс "Нумерологія для початківців"

Набір на курс "Нумерологія для початківців" 11 грудня о 18:00 год.Практичні заняття відбуваються у зручний для вас час.   Цей курс допоможе вам краще зрозуміти:* себе;* стосунки з іншими людьми;* свій досвід та вчинки інших людей;* в чому ваше призначення;* річний потенціал для реалізації власних цілей;* взлети та падіння (чому: коли і як) - коли краще починати проекти, інвестувати, купляти, переїжджати і т.д.* як вийти на новий рівень життята багато іншого.   Цей курс буде корисний:бізнесменам;хранителькам домашнього вогнища;одиноким людям, які шукають свою половинку; тим, хто шукає себе; свою професію; свою ціль...   З Історії:Незважаючи на те, що нумерологія здобула велику популярність порівняно недавно, вона має досить давнє походження. Так, в древніх алфавітах (наприклад, в давньоєврейському) букви використовувалися для запису чисел, маючи тому числові значення.   Зараз неможливо точно встановити, коли саме зародилася нумерологія, з тієї причини, що в давнину (в Вавилоні, Індії, Єгипті, Греції та Римі) такої окремої галузі знання не було. У ті часи філософи і математики без проблем розуміли один одного і не мислили своєї науки відокремленими один від одного непроникними бар'єрами. Тому одні й ті ж вчені вивчали числа з точки зору і філософії, і математики. Платон, Аристотель вимагали від своїх учнів впевненого володіння математикою, а більшість математиків давнини були добре знайомі з філософією свого часу.   Основні положення нинішнього варіанту західної нумерології були розроблені в VI столітті до н. е. давньогрецьким філософом і математиком Піфагором, який об'єднав математичні системи арабів, друїдів, фінікійців і єгиптян з науками про природу людини.   Піфагор народився близько 570 р до н. е., багато подорожував по Єгипту, Нововавилонському царстві та іншим країнам і, повернувшись, заснував у південній Італії особливе філософське товариство. У цьому суспільстві, або піфагорейській школі, вивчалися науки, особливо арифметика, геометрія і астрономія, і були зроблені найважливіші відкриття. Піфагор відкрив, що чотири відомих у той час музичних інтервали можна виразити в пропорції між цифрами 1 до 4. Якщо чотири ноти можуть бути виражені цифрами, вважав Піфагор, то, ймовірно, все суще також може бути виражене числами.   Особливу важливість нумерологія отримала в Каббалі, де її різновид відомий під назвою гематрія.   Кабалісти розширили піфагорову концепцію, використовуючи числа в магічних квадратах для різних цілей.   Сучасна нумерологія віддає перевагу спрощеному числовому і алфавітному коду, заснованому на теоріях Піфагора.   Ведуча: Рута дар - керівник Асоціації інноваційних технологій розвитку "МІДА", майстер-вчитель Рейкі Усуї Ріохо, автор Графіка "Коди Долі" та Матриці призначення "Зірковий тетраедр", жінка, дружина, матір.Детальніше за тел. 097 749 15 81 Рута

КУРСИ САМООБОРОНИ ДЛЯ ЖІНОК, ДІТЕЙ ТА ЧОЛОВІКІВ

Вам бувало страшно йти ввечері по незнайомій вулиці? Або проходити біля купи п’яних молодиків, остерігаючись неадекватної поведінки?Ви хочете мати змогу дати достойний відпір агресії в небезпечних ситуаціях для Вас та Ваших близьких? Як робити це ефективно знають в Навчальному центрі «К-19»! В грудні стартують перші заняття за напрямками «Курс самооборони для жінок», «Курс самооброни для чоловіків», «Курс самооборони для дітей», «Курс самозахисту для власників авто». Стиль в якому проходитимуть наші заняття – «крав-мага». Крав-мага - це не бойове мистецтво. це система рукопашного бою, яка була розроблена в Ізраїлі.Вона робить акцент на швидкій нейтралізації загрози життю. У крав-мага не існує чітких правил і немає відмінності між тренуваннями для чоловіків і жінок. Система не є спортивною, в ній відсутня спеціальна форма одягу і змагання. Хочете навчити свою дитину самозахисту?Крав мага для дітей - це динамічна програма, яка навчає їх ефективної самообороні, заснованої на прийомах крав-мага, покращує їх рівень фізичної і психічної підготовки, а також координацію, дає можливість стати впевненішими, навчитися уникати неприємних ситуацій зі своїми однолітками, більш старшими дітьми і дорослими.Наші інструктори навчать ваших дітей важливим життєвим навичкам самозахисту, сформують у дитини задатки лідера і переможця, які діти зможуть реалізувати в подальшому в усіх аспектах свого життя. Впродовж трьох місяців Учні Навчального центру «К-19» отримають 36 годин практичних відпрацювань фізичних навиків від інструкторів, що входять до асоціацій «Федерація крав-мага України» та «рукопашного бою», 8 годин роботи з психологом-травмотерапевтом – Катериною Габрієль, а також прослухають лекцію від юристів Юридичної компанії «Асмунд»: «Про перевищення меж необхідної самооборони». По закінченню курсу учасники складуть іспит та отримають Сертифікат. Графік занять:Жінки:1 група: вівторок, четвер – 20:10-21:40неділя – 11:00-12:302 група:Вівторок, четвер – 20:30-22:00Субота – 18:00 – 19:30 Діти: щосуботи – 15:00-16:30 Чоловіки: понеділок, середа, пятниця – 19:30-21:00 Запис за тел.(097) 316 44 60. КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!!

Самоприйняття. Самоодобрення. - тренінг для дітей (8-12р)

Мета:- визначення своїх найкращих якостей, використання їх в якості ресурсу в подоланні складних ситуацій;- створення свого бажаного "Я-образу";- усвідомлення власних домагань;- усвідомлення власної цінності, формування позитивного ставлення до себе. Вартість: 200 грн. Абонемент на квартал (6 з.) - 1140 грн.; на півроку (9 з.) - 1665 грн.Ведуча: Психолог Аліна Бочковська - магістр психології, гештальт-терапевт, казкотерапевт. Детальна інформація та запис на тренінг за тел.: 097-645-60-89.

Текстильна субота
03.02.2018 - 29.12.2018

Друзі! ОГОЛОШУЄМО НАБІР в спеціалізований клас художнього текстилю під керівництвом Tetyana Lukashevych. ТЕКСТИЛЬНА СУБОТА - для тих хто бажає дізнатися що таке ткацтво на практиці та спробувати як традиційні так і експериментальні техніки... Долучайтеся! Початок занять з 03 лютого 2018 р. Деталі та запис за тел. +380672636452 

Ткацтво
10.03.2018 - 29.12.2018

Друзі, наша Художня студія оголошує набір на місячний навчальний курс "ТКАЦТВО" під керівництвом Tetyana Lukashevych. Для початківців, для досвідчених, для всіх хто бажає дізнатися, що таке ткацтво на практиці та спробувати традиційні і експериментальні техніки! Долучайтеся!Заняття плануються щосуботи. Деталі та запис за телефоном +380672636452

Творчі майстер-класи від Sky Up!

Ніщо так не здатне потішити серце мами, як виріб, зроблений дитиною власноруч.Під час майстер класів діти розвивають свої творчі здібності, конструктивне і образне мислення, фантазують та втілюють свою творчу уяву у власноруч виготовлених іграшках та прикрасах.ЗАПРОШУЄМО УСІХ НА ТВОРЧІ МАЙСТЕР КЛАСИ У ПАРКУ СІМЕЙНОГО ВІДПОЧИНКУ SKY UP:- 3d-ручка;- Чудові дизайнерські листівки;- Веселі аромо-камінці; - Чарівні магнітики; - Майстерня прикрас; - Оригінальні штампи. *вартість майстер класу - 25 грн з дитиниВідсвяткуй свій ідеальний дитячий День народження в "Sky Up"Тел.: 0971078080, 0981078080

КУРС "РОЗРОБКА І ПРОСУВАННЯ WEB-ПРОЕКТІВ"

В Комп'ютерній Академії ШАГ ви освоїте мови WEB-програмування, навчитеся працювати з базами даних, WEB-серверами, зрозумієте принципи WEB-дизайну.Курс "Розробка і просування WEB-проектів" - це актуальні знання, затребувана професія і стабільний високий дохід. Це можливість працювати в сучасному офісі, віддалено або розвивати власний бізнес.На курсі "Розробка і просування WEB-проектів" ви навчитеся:-HTML5/CCS3 JavaScript;-працювати з CMS;-виконувати налаштування WEB-сервера;-PHP/MySQL;-принципам SEO і просуванню сайту;-програмувати на JavaScript + jQuery.Триває набір у групу, кількість місць обмежена.Деталі та реєстрація: +38 (067) 557-87-04.

Гештальт. ІІ ступінь

Випускникам навчально-терапевтичних навчальних програм І-ступіні по Гештальт-терапії! 20-22 квітня, 2018 року, стартує навчальна програма ІІ ступіні Киівського Гештальт Університету, єдиного в Україні і третього на пострадянському просторі тренінгового Інституту, акредитованого в Європейській Асоціації Гештальт Терапії і Європейській Асоціації Психотерапії. Ведучий тренер групи: Георгій Смолін - К.М.Н., психіатр, гештальт-терапевт, тренер 1-2 ступіні по гештальт-терапії, супервізор, член Української Асоціації Психотерапевтів. Контакти: Адміністратор Центру психологічного розвитку - Ірина. Тел.:0971651302 Це навчання для тих, хто прагне отримати різносторонню професійну освіту в області гештальт-терапії і стати гештальт-терапевтом/гештальт-консультантом Європейського рівня підготовки. В результаті Ви:• Отримаєте глибокі та детальні знання історії, теорії і філософії гештальт-терапії;• Засвоїте навички роботи гештальт-терапевта/гештальт-консультанта;• Оволодієте практичними аспектами терапевтичної позиції і розглянете її специфіку;• Отримаєте дидактичне і методологічне бачення терапевтичного процесу вцілому та його окремих складових;• Навчитесь розбиратись у складних терапевтичних ситуаціях з опорою на основу, феноменологію і теорію поля;• Інтегруєте у свою роботу теорію та практику гуманістично-феноменологічної психотипології;• Дізнаєтесь про всі тонкощі побудови довготривалих стосунків клієнта і терапевта;• Станете впевненим у своїх силах професіоналом в області допомагаючих професій з прибутком, який дозволить жити вдоволеним та повноцінним життям. Тривалість програми: 4,5 роки.Кількість триденних циклів: 22 + індивідуальна сертифікація.Періодичність триденок: 2-3 місяціПрограма повністю відповідає стандартам та вимогам Європейської Асоціації Психотерапії і Європейській Асоціації Гештальт Терапії. По закінченню програми і здачі сертифікаційних вимог видається сертифікат гештальт-терапевта/гештальт-консультанта Київського Гештальт Університету, при наявності якого Ви зможете отримати Європейський Сертифікат Психотерапевта по прямій процедурі «Direct Award».

Розвивалочка для діток 2-3 р.

Коли? ЩоП'ятниці об 11:00 Деталі: Період від 2 до 3 років є важливим етапом у житті дитини,оскільки відбувається інтенсивний фізичний та інтелектуальний розвиток. Тому ми запрошуємо всіх активних та допитливих малят та їх батьків на цікаві й пізнавальні розвиваючі заняття, на який у Ваших діток буде можливість граючись -розвивати мовлення,  -дрібну моторику, -пам'ять, -сенсорну сферу, -знайомитися з навколишнім світом, -формувати елементарні математичні уявлення (кількість, величина, форма фігури, орієнтування в просторі, знайомство з цифрами),  -грати у рухливі ігри, а також у приємній атмосфері гратися та взаємодіяти з іншими дітками. Кількість дітей у групі: 3-4 Періодичність: 1р./тиждень - щопонеділка о 17:00 (Груп декілька, тому є можливість підібрати зручний для вас час) Вартість: 80 грн.  - 320 грн./міс. Маєте картку клієнта?  Тоді для Вас = 65- 260 грн./міс.Як отримати картку? 0971651302 - адміністратор, Галинка, все Вам розповість Абонементна система знижок: При передплаті за місяць (4 заняття), одне коштуватиме 60 грн.-240 грн./міс.   ХОЧЕТЕ ПОТРАПИТИ НА ЗАНЯТТЯ?Тоді реєструйтесь за тел.: 0971651302, або ж прямо тут ;),  З нетерпінням очікуємо зустрічі з вами та Вашим малюком!  Дякуємо, що Ви з нами!

Психологічне консультування

Консультування у роботі практичного психолога — професійне навчання від практикуючих психологів, психотерапевтів. Програма надає можливість на практиці відшліфувати навички психолога-консультанта та освоїти професійний підхід до консультування.Сертифікація від Психологічної студії "Self" та Асоціації практикуючих психологів та психотерапевтів.Програма буде цікавою для:-Студентів спеціальності "Психологія", які бажають доповнити академічні знання практичним досвідом професійного психологічного консультування.-Випускників спеціальності "Психологія", які планують розпочати власну практику консультування і потребують напрацювання професійних навичок.- Психологів за покликанням, які займаються самоосвітою та прагнуть професійно застосовувати здобуті знання.Тематика програми:1. Психологічне консультування як процес.▪️ Що таке психологічне консультування. З якими проблемами працює консультант. ▪️ Як консультувати на практиці. Етапи консультативного процесу: з чого починати і як завершувати. ▪️ Запит, психодіагностика, визначення результатів готовності в структурі інтерв'ю. ▪️ Інструменти консультанта. Методи і техніки психологічного консультування. ▪️ Механізми психологічного і психотерапевтичного впливу, відмінність між ними. Що означає «вирішити проблему» і «допомогти вирішити проблему».2. Практикум: напрацювання професійних вмінь консультанта.▪️ Розвиток основних необхідних здібностей і навичок консультанта: постановка питань, активне слухання, перефразування, віддзеркалювання, як і коли давати зворотний зв'язок, підлаштовуватися по позі, диханні, і інші спеціальні навички.▪️ Формування початкового запиту та звірка з потребою клієнта, виведення алгоритму подальших інтервенцій консультанта, виявлення ознак ефективності консультації, ознаки можливого завершення роботи. ▪️ Методи і техніки психологічного консультування: психоаналітичні огляди, робота з опорами та захисними механізмами (як їх помічати, реагувати, допомагати клієнту долати захисні кризи в консультуванні).▪️ Допоміжні методи та техніки: коли і як варто до них вдаватися, як визначати готовність клієнта, пропонувати, поводити та завершувати техніку (техніка «порожнього стільця», проективні методики та арт-інструменти, малюнок, ліплення, казка тощо). 3. Особистісна готовність консультанта до психологічного консультування.▪️ Особистість консультанта як інструмент в консультативному процесі. ▪️ Як формується довіра, безоціночне прийняття, емпатія в консультуванні.▪️ Професійні та особисті межі клієнта і консультанта. ▪️ Розкриття особистісної харизми консультанта: формування особливостей індивідуального стилю. ▪️ Професійний кодекс консультанта.4. Зміст консультування різної проблематики. ▪️ Консультування з питань міжособистісних стосунків: робочих, особистих, сімейних. ▪️ Консультування сімей. Відносини в парі. Дитячо-батьківські відносини.▪️ Робота консультанта зі складними почуттями клієнта: Злість. Образа. Провина. Сором. Закоханість. ▪️ Переживання деструктивних станів клієнтом: Тривога. Депресія. Дратівливість. Емоційне вигорання. ▪️ Робота з травматичним досвідом. Переживання травми. Втрата. ▪️ Консультування з питань залежностей (емоційна, поведінкова, хімічна).5. Організація психологічного консультування.▪️ Як визначити та встановити ціну на психологічні послуги. ▪️ Як визначити своїх потенційних клієнтів. ▪️ Специфіка реклами психологічних послуг. ▪️ Як напрацювати постійних клієнтів. ▪️ Юридичні аспекти здійснення діяльності.А також в межах курсу: Заочна супервізія складних випадків. «Важкі клієнти».Тренер групи: практикуючий психолог, психотерапевт Анна Нижник. Автор та ведуча курсу «Консультування в професійній діяльності психолога» з 2010 р. на базі НаУОА,(2010-1014рр), Психологічної студії Self (2016-1017). Освіта: -Магістр психології (Національний університет "Острозька академія",2011), -Гештальт-терапевт (програма підготовки гештальт-терапевтів Київського Гештальт Університету 2008-2013). -Спеціалізація: тіелесно-орієнтована психотерапія (КГУ, 2010), діалогова терапія (МГУ, 2012). -Програма підготовки супервізорів (КГУ, 2017-2020).Практикуючий психолог, психотерапевт, тренер освітніх сертифікатних програм з психології, майстер-класів та програм підготовки практичних психологів, тренер психотерапевтичних груп, лектор. Співзасновник Психологічної студії "Self". Формат навчання: -Заняття триває 4,5 години і передбачає: 1 год лекційно-тематична, 3 год – практичне опрацювання, практичні вправи, безпосереднє консультування «клієнта», отримання очної та заочної супервізії. -Додаткова робота в трійках з практичними завданнями (між зустрічами). -Аналіз роботи в трійках. -Супровід професійного росту учасників. -Робота з зонами росту та розширення зони професійних можливостей учасників. Наші зустрічі проходитимуть 1 раз на місяць, по понеділках, з 16.00 до 20.30 Кількість зустрічей: 12 (програма розрахована на 1 рік, липень-серпень канікули.Початок навчання 23 квітня.У групі 12-15 учасників.Вартість: 380 грн./заняття.Кількість учасників обмежена — попередній запис обов'язковий.Запис за телефонами: 097 766 9513 менеджер групи Руслана097 869 88 85 ведучий тренер групи, Нижник АннаПрограма проводиться практикуючими психотерапевтами з тривалим досвідом практики і викладання за вказаними напрямами психотерапії.

Вивчення іноземних мов у НУВГП

У Центрі  розвитку іншомовної освіти проводиться вивчення іноземних мов:Курс Global English -  порівневий курс (A1, A2, B1, B2)  загальної англійської мови, спрямований на розвиток навичок говоріння, слухання, письма та читання.  Курс викладається за автентичними підручниками британського видавництва. Після проходження рівня B1, можлива здача міжнародного іспиту PET (B1),  та іспиту FCE (B2), та отримання міжнародного сертифікату за умови успішної здачі. Курс передбачає 200 академічних годин роботи (3-4 рази на тиждень) в міні-групах (5-7 чоловік). Набір проводиться  до вересня. Заняття розпочинаються в вересні-жовтні. Отримання внутрішнього сертифікату.Курс English for everyday communication  - порівневий курс, що готує до використання англійської мови для міжнародного спілкування. Допомагає розвинути впевненість в своїх знаннях та здатність спілкуватися з іноземцями. Велика увага приділяється розвитку навичок слухання та говоріння. Курс передбачає 90 академічних годин (3 рази на тиждень). Перший набір проводиться протягом вересня. Заняття розпочинаються в жовтні. Другий набір проводиться протягом січня. Заняття розпочинаються в лютому.Курс English for life – прискорений курс англійської для учасників волонтерських програм. Дає змогу здобути навички базового спілкування. Включає два види діяльності: слухання та говоріння. Курс передбачає мінімум 20 академічних годин (2 рази в тиждень). Заняття проводитимуться в межах підготовки до участі у волонтерській програмі.Курс підготовки до вступного іспиту в магістратуру. Курс передбачає підготовку до здачі вступного тестування для студентів НУВГП. Розбір тестів, пояснення граматичного матеріалу та особливостей вживання лексичних одиниць.  Курс передбачає 20 академічних годин (2 рази в тиждень). Набір проводиться з 1 по 15травня. Заняття розпочинаються 20 травня. (Окрім тих спеціальностей, які до вступу здають ЗНО)Курс польської мови – порівневий курс (A1-A2, B1, B2), дозволяє оволодіти усіма базовими мовними навичками, такими як: розмовна мова, письмо, читання та аудіювання. Дає змогу розширити словниковий запас та покращити граматику. Курс спрямований на розвиток усіх вмінь, необхідних для успішної здачі іспиту та отримання сертифікату.  Курс передбачає 100 академічних годин (2-3 рази на тиждень). Отримання внутрішнього сертифікату.Для того, щоб записатися на курс необхідно заповнити анкету (у каб.145 головного корпусу) або гугл форму.Питання приймаються на електронну скриньку: nnc-rio@nuwm.edu.ua

Заняття МАМА+МАЛЮК від 1-3 років
03.07.2018 - 31.12.2018

Запрошуємо на цікаві, пізнавальні, розвиваючі заняття з мамою. Телефонуй: 096-78-72-102

Міні-садок повного дня
09.07.2018 - 28.12.2018

Запрошуємо Вас в наш Міні-садок повного дня, який працюватиме з 8.00-19.00 год. з понеділка по п'ятницю.В нас на Вашу дитину завжди чекають:Люблячі вихователі, які зустрічають діток з посмішками та обіймами.Прогулянки на свіжому повітрі, оздоровча гімнастика кожного ранку та після сну.Щоденна підготовка дітей до школи та розвиваючі заняття.(За темами тижня )Два рази на тиждень англійська мова для дітей арт та лего студії, які допомагають розкрити в діток їх творчі і креативні здібності Інтелектуальні, дидактичні, рухливі та розвиваючі ігри, експеременти і досліди, майстер-класи та спостереження.дитяча хореографія та музичні заняття  Індивідуальний підхід до кожної дитини А ще затишна домашня атмосфера, хороші та справжні друзі, веселі свята та дні народження, смачне, корисне та збалансоване харчування і багато іншого.Завітай до нас та переконайся!!!Запис на вересень розпочато!!!Отримай знижку 250 грн на перший місяць. Знижка діє до 1 вересня.Телефонуй: 096-78-72-102

Нестандартне літо зі "Стандартом" (Липень)

Продовжуємо нестандартне літо зі СТАНДАРТОМ Відкриваємо набір на ДВА освітньо-розвиваючих курси для дітей та підлітків у липні.= Дитяча академія. 23-27 липня; з 10:00 до 13:00. Вік учасників 10-15 років. Вартість 800 грн.= Психологічний тренінг “Межі”. 23-27 липня; з 14:00 до 17:00. Вік учасників 12-16 років. Вартість 800 грн.Поспішайте, кількість місць обмежена.Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/6jmyNe8VkOXha0pY2Усі групи до 15 учасників.З кожною групою займається два тренери.Форма роботи: тренінг (інтерактив, групова та індивідуальна робота, дискусії, обговорення; при сприятливих погодніх умовах – частина вправ проводитиметься на вулиці)Реєстрація вважається дійсною лише після оплати тренінгу.При реєстрації 2-х і більше учасників (або на два тренінги) знижка 10% від суми, що вказана вище.

Події на липень від Yummy Mommy Home
23.07.2018

У Yummy Mommy Home, студії свідомого материнства завжди раді майбутнім батькам, матусям і татусям з малюками!Чекаємо на вас на найближчі події:8 липня, 12:00 - Перша лекція курсу підготовки до пологів та батьківства9 липня, 16:30 - Лекція "Грудне вигодовування після року"13 липня, 11:00 - Бранч з малюками від 1 до 2 років13 липня, 13:00 - Бранч з немовлятами від 0 до 1 року23 липня, 13:00 - Лекція "Грамотне введення прикорму" 30 липня, 16:30 - Лекція "М'яке завершення грудного вигодовування"Індивідуальну підготовку до пологів, консультацію з грудного вигодовування чи на іншу тему, знайомство з доулою ми можемо призначити на будь-який день.

Спорт, здоров’я

Заняття для дівчаток у фітнес групі LADIES
06.12.2017 - 28.12.2018

Програма для дітей 12 – 16 років. Ця програма включає кардіо заняття, силові вправи, вправи з використанням фітболів, степів, медболів, гантелей, гірьок, бодібарів.Елементи дитячої йоги, вправи спрямовані на формування постави, стретчинг, елементи художньої гімнастики, та рекомендації по ЗДОРОВОМУ ХАРЧУВАННЮ!!! Вівторок, четвер: 16.30Субота: 14.30Запис у групу та довідки за тел. (097) 47- 47-824

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН ЗМАГАНЬ ЗІ СПІДВЕЮ У 2018 РОЦІ:
19.05.2018 - 23.09.2018
Стадіон "Мототрек"

19.05.2018 – Чемпіонат Європи серед юніорів U-21, півфінал №1;09.06.2018 – тест-матч: збірна України – збірна Німеччини (на даний момент проведення матчу остаточно не підтверджено);28.06.2018 – Меморіал Ігоря Марка;24.08.2018 – Міжнародна Ліга Спідвею “SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP”, 2-й етап (за участю команд з Чехії, Словаччини, Угорщини та України);23.09.2018 – “Закриття Сезону” (Кубковий турнір).

Набір в ФІТНЕС групу!!!
04.06.2018 - 31.12.2018

Для Вас, красуні, безліч тренувань: -Аеробіка — комплекс фізичних вправ (ходьба, біг, стрибки та ін.) які виконують під музику, тому вона зветься ритмічна гімнастика. Слово «аеро» означає повітря,-Jazz Fank— жанр хореографії. Характеризується акцентом на сильну частку електрифікованим звуком, часто присутністю аналогових синтезаторів. До створення жанру привела інтеграція музичних стилів фанк, соул і ритм-енд-блюз у джазі. Спектр джаз-фанку досить широкий і включає в себе як джазові імпровізації в фанк, соул, джазові аранжування диско,-Stretching - це вид аеробіки, який представляє собою комплекс вправ на розтягування,-Twerk— танцювальний стиль, який користується популярністю в основному серед жінок. У ньому людина (тверківниця[1]) танцює під музику у провокативній манері навприсядки або стоячи і рухаючи стегнами знизу вгору,-TRX - це дві стрічки-стропи, які кріпляться до турніка і закінчуються петлями. У ці то петлі і потрапляють ваші руки або ноги, щоб влаштувати тілу випробування на міцність.! Чекаємо на Вас.SBS.

ФІТНЕС ДЛЯ ВАГІТНИХ
04.06.2018 - 31.12.2018

9 місяців в очікуванні дива! Проведи цей час з користю для себе та малюка. Запрошуємо майбутніх матусь на ФІТНЕС ДЛЯ ВАГІТНИХ. Помірні фізичні навантаження допоможуть Вам підготуватися до пологів, підтримати фізичну форму та отримати гарний настрій від занять.Запис та деталі за телефоном: 096 920 73 73

Чемпіонат Рівенської області з тенісу
23.07.2018 - 29.07.2018

Регіональний турнір з тенісу для юнаків та дівчат віком до 14 роківОстанній день подачі заявок - 9 липня 2018Покриття корту - грунтДиректор/Відповідальний: Данилюк НаталіяКонтактний телефон: +38 (096) 821-09-27http://www.ftu.org.ua/?mid=5&action=turnir_detail&tur_id=4815

Чемпіонат Рівенської області з тенісу
23.07.2018 - 29.07.2018

Регіональний турнір з тенісу для юнаків та дівчат віком до 14 роківОстанній день подачі заявок - 9 липня 2018Покриття корту - грунтДиректор/Відповідальний: Данилюк НаталіяКонтактний телефон: +38 (096) 821-09-27

Дитячі заходи

Пташині перестрілки

Всі ми грали в гру Angry Birds! А тепер запрошуємо усіх на Пташині перестрілки у Парк сімейного відпочинку Sky UP! Щочетверга о 18:00 Збери свою команду, назбирай найбільшу кількість балів збиваючи пташечок та отримай круті призи та подарунки!

Зоряні війни

Неймовірна квест-гра для усіх бажаючих!Цікаві мандрівки лабіринтами, неймовірні завдання, цікаві призи та подарунки для усіх учасників! Чекаємо на Вас щоп’ятниці о 18:00 у Парку сімейного відпочинку Sky UP! 

Афіша ЛИПНЯ від Sky Up

Не пропустіть найяскравіші події квітня! Ми підготували багато конкурсів, змагань та веселих розваг!З нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами! Відсвяткуй свій ідеальний дитячий День народження в "Sky Up" Тел. 098-17-80-80; 097-107-80-80

ЛІТНІЙ КОМП'ЮТЕРНИЙ ТАБІР!

Це два неймовірні тижні, наповнені майстер-класами, іграми, тренінгами, цікавими та корисними заняттями!Дітей чекає насичена програма: -GAME дизайн та розробка ігор; -робототехніка і створення сайтів;-3D-моделювання та друк на 3D-принтері;-створення мобільних додатків;-робота в фотостудії; -відеолабораторія + YouTube.Крім того, у кожній зміні: -школа особистісного розвитку;-ігрова англійська мова; -заняття на свіжому повітрі та ще багато цікавого.Старт наступних змін - 9  і 23 липня! Подаруйте своїй дитині яскраві канікули з користю та без домашніх завдань!  Інформація та реєстрація на сайті або за тел: +38 (067) 557-87-04.

Квест-гра "У пошуках скарбу"

А Ви ще не забули про Sky-скарб!?Давайте перевіримо наших активних відвідувачів!Ставимо шалені смайли у коментарі та вже завтра НОВИЙ СХОВОК ЗІ SKY-СКАРБОМ!

Літній табір в “Перлинці”
16.07.2018 - 10.08.2018

Дорогі батьки вже настав час подумати, чим саме займатимуться Ваші діти літом.Вони можуть сидіти вдома за комп’ютером, телефоном чи планшетом, а можуть завітати до “Перлинки”, в розвиваючий цікавий та корисний табір “Літо з Перлинкою” для дітей 5-8 років.Вашій увазі пропонують двотижневий табір за темами:З 4-15 червня дитячий географічний табір “Подорожі країнами світу”.З 18-29 червня дитячий географічний табір “Навколо світу”.З 2-13 липня курс “Акторська майстерність “.З 16 липня-10 серпня “Табір професій”.Поспішіть придбати абонемент першими, за супер низькою ціною до 30 квітня.Тел.: 096-78-72-102.

Інше

ЦІКАВІ ЗАХОДИ У «КІМНАТІ СІМЕЙНОГО ЧИТАННЯ»

Дбайливі матусі, у вересні бібліотека підготувала для ваших діток комплекс цікавих заходів у «Кімнаті сімейного читання».Знайомтеся з афішею, записуйтеся заздалегідь та приходьте до бібліотеки! Реєстрація та запис на заняття здійснюється за номером: (0362) 26-26-75, або електронною поштою: abonement.rdob@gmail.comДля дітей від 3–х років (ігри, читання вголос, перегляди книг)    

Пропозиції

Ранкові посиденьки!

Маєте малечу до 6 років та бажаєте весело та активно провести час з дитиною до денного сну?Лише з 12:00 до 14:00 з понеділка по п'ятницю на вхід до Парку сімейного відпочинку Sky Up діткам до 6 років діє ЗНИЖКА 50%.Відпочивайте за вигідними тарифами та насолоджуйтесь приємними годинами із найближчими людьми!Відсвяткуй свій ідеальний дитячий День народження в "Sky Up"

Кіно

Мачо на колесах

Джоселін - успішний бізнесмен, проте дуже егоїстичний і помилковий. Він намагається спокусити молоду гарну жінку, вдаючи, що він інвалід. Щоправда все змінюється. коли він дізнається, що її сестра - справді інвалід...

Клуб молодих мільярдерів

  Лос-Анджелес початку 1980-х. Компанія молодих людей вирішує провернути аферу, успішний результат якої обіцяє величезні гроші. Схема збагачення виявляється життєздатною і разом з тим - смертельною.

Людина-мураха та Оса

Найдотепніший супергерой всесвіту Марвел на новому суперзавданні! З допомогою свого унікального костюма Людина-мураха може зменшуватися і збільшуватися до будь-яких розмірів, що дозволяє йому виходити переможцем з найнебезпечніших ситуацій. Та коли могутній ворог кидає виклик, супергерой отримує нового союзника – безстрашну Осу.

ХМАРОЧОС

Найвищий і технологічний хмарочос в світі стає центром вогненної катастрофи. Тільки колишній агент ФБР, а тепер експерт з безпеки Вілл Форд може врятувати вертикальне місто під небесами. Коли не можна довіряти нікому, а життя сім'ї в небезпеці, кожна секунда на рахунку.

МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ 3

На цей раз Дракула разом зі своїми друзями відправляється в круїз на шикарному лайнері. Розваги там на будь-який смак: від монстробаскетбола і екзотичних екскурсій, до місячних ванн. Несподівано Дракула закохується в капітана корабля - загадкову і прекрасну Еріку, і його дочка Мевіс розуміє, що поїздка може перетворитися на кошмар: адже Еріка зберігає жахливий секрет, який ставить під загрозу існування всіх монстрів!

Клуб «50 відтінків сірого»

Одного разу в руки витончених інтелектуалок потрапляє еротичний бестселер «П'ятдесят відтінків сірого». З цього моменту життя каліфорнійських леді вже ніколи не буде колишнім.