Афіша подій у місті Рівне на сьогодні 29 січня 2020

Дати:
Розділи:
Земля

Земля завжди в ціні.  Вона годувальниця, що потребує виснажливої праці, і водночас споконвіку зміст життя наших предків. Та ціна, яку сплатить за шмат наділу Сава, буде надто високою. Щоб заволодіти землею, він пожертвує життям брата і візьме гріх на душу..."Кругом нас - якась безодня, що її вирила доля, але тут, у наших серцях, вона найглибша"...

Mafia-party "Стрибучі Джинси" у Sky Up

Вище неба від захвату! Весела та стрибуча Mafia-party "Стрибучі Джинси" у "Sky Up" запрошує усіх, хто готовий розім’яти не лише свою логіку та інтуіцію, а й м’язи! Вечірки "Mafia club Invest" - це завжди висока концентрація веселощів та позитиву, цікаві розваги, апетитні смаколики, цінні подарунки і звісно ж "Емоційна мафія"! Ми цінуємо наші традиції та раді новій зустрічі у чудовому ресторані "CHILI PIZZA". Sky UP - для справжніх емоційних мафіозі!Приєднуйтесь, попереду найцікавіше! Дрес-код вечірки: джинси та одяг у клітинку (без металевих аксесуарів)ЧАС: реєстрація 19:30, офіційне відкриття 20.00Реєстрація за телефоном 067 362-11-31Постійний партнер мафіозних зустрічей Рівненська фабрика нетканих матеріалів - лідер вітчизняної легкої промисловості!

Виставка «Art-аркан: закарпатська школа живопису»

Галерея європейського живопису «Євро-Арт» презентує виставку - «Art-аркан: закарпатська школа живопису». Живописна традиція реґіону сформувалася у 1920-50-х роках на засадах західноєвропейського малярства початку ХХ століття з одного боку та естетики народного мистецтва гуцулів – з іншого. Історію її творення ми порівняли зі старовинним гуцульським танцем чоловічого посвячення. Бо закарпатська школа живопису, як і древній танок аркан, несе в собі певну символіку. В першу чергу — братерство, міцну підтримку побратима, а ще нерозривне коло, що рухається, — це єдність, спільні ідеї та мета.Цю школу часто називають “Закарпатським Барбізоном”. Невипадково обране таке яскраве порівняння, адже саме ідеї, що виникли в Парижі в кінці XIX століття, якнайкраще відповідали стремлінням невеликої групи закарпатців на чолі з Адальбертом Ерделі та Йосипом Бокшаєм.19 майстрів, представлених у нашій експозиції (А. Ерделі, Й. Бокшай, А. Коцка, Ф. Манайло, П. Бедзір, Ю. Герц, Ф. Семан (OCSI), А. Борецький, Е. Контратович, Г. Глюк, А. Мартон, З. Шолтес, В. Микита, М. Сапатюк, І. Шутєв, М. Кобиленков, В. Павлишин, А. Кашшай і Й. Бокшай-молодший), уже давно стали класиками і визнані не лише в Україні, а й у світі. А їхні твори донині є основою візуальної освіти художників реґіону. Нехай Новий 2020 рік буде для вас живописним, колоритним і урочистим, як і вся творчість закарпатських митців!Пізнавайте мистецтво з насолодою разом з «Євро-Арт»!

Діти з сонця

Запрошуємо на #презентація_виставки творчих робіт вихованців дитячої #художня_студія_Сонце (керівник Наталя Дейнека) - "Діти сонця". На виставці представлено біля 40-ка робіт дітей від 6 до 9 років, переважно новорічно-різдвяної тематики з невеличкою алюзією на весну.Роботи дивують високою майстерністю виконання, тішать теплом і позитивною енергетикою. 

Анонс тижня

За ним слідом — сніговій.На бурульці льодянійУсміхнеться промінцем,Хлопцем — Лютим молодцем,Вітруганів поскликає,Холодами нас лякає.Запрошуємо цього тижня на цікаві події:з 27 січня по 2 лютого Демонстрація фотовиставки «Життя собаче» за сприяння Українського Центру Фотомистецтва, cтудії «У фарватері істин»з 27 січня по 2 лютого Демонстрація художньої виставки дитячої студії «Сонце»з 27 січня по 2 лютого Демонстрація виставки вишитих картин Валентини Вовк27 січня о 9.20 і 14.30 Літературний портрет та поетичний ринг: «Роберт Бернс як втілення типових рис національного шотландського духу»: до дня народження поета28 січня о 16 год. Майстер-клас «Я – Арт» з арт-терапії психолога Іванни Голуб. Ігровий турнір29 січня Пазл мікс: Game Room - Ігрова кімната для юних ерудитів: до Національного дня пазлів29 січня о 14 год. Тематичний вечір «Трагедія. Подвиг. Пам'ять»: до Дня пам’яті Героїв Крут29 січня о 17:30 Засідання «English Club» (у рамках проекту «Вікно в Америку»)30 cічня об 11 год. Комплекс заходів у «Кімнаті сімейного читання»30 січня о 15 год. Літературно-художній вечір «Українська фортепіанна музика» за участі рівненських музикантів Інни та Сергія Жовнір1 лютого о 13.00 Презентація виставки пленерних робіт ГО «Колоарт» «Дотик акварелі»1 лютого о 14 год. Засідання «English Club» (у рамках проекту «Вікно в Америку»)1 лютого о 14 год. Зустрічі у клубі любителів анімації. Перегляди аніме фільмів, тематичні ігри1 лютого 15.00 Лекція–практикум «Медитація та наука щастя»2 лютого об 11 год. Комплекс заходів у «Кімнаті сімейного читання»2 лютого о 14.00 Засідання клубу «Майстриня»2 лютого о 15 год. Бібліотечні мілонги зі спільнотою «Тангенс – Аргентинське танго у Рівному»

Німецька мова для дітей

Якщо ви бажаєте, щоб ваша дитина вчила німецьку, приводьте її до нас, на заняття із зайчиком Хансом.Програма для дітей віком від 6 до 8 років називається „Deutsch mit Hans Hase“ і базується на новітніх дослідженнях у сфері раннього вивчення іноземних мов. Який результат? Читання, співи, аудіювання, цікаві ігри – Ханс готовий кожного разу поринати із дітьми у світ німецької мови.Бажаючих приєднатися до групи чекаємо: відділ обслуговування документами іноземними мовами ( 3 пов.) або звертайтеся за телефоном: (0362)260534 або 067 360 7427

Терапевтична група «Я - Є»
11.12.2019 - 07.02.2020

Терапевтична група «Я - Є» - це 7 тем!Кожна тема є глибокою, правдивою та потребує того аби її не просто прослухали як лекцію, а розібрали всі її частини.Теми занять: Біль, що не прожита; Емоційна залежність; Почуття вини; Образа, як тягар життя; Симптом самотності; Знецінення; Почуття сорому; Чому саме такі теми?Тому що це про правду, яку кожен замовчує, виштовхує, закриває і робить вигляд ніби це зовсім не заважає жити. Якщо тобі з цим комфортно Ти можеш прочитати цю інформацію і далі жити як виходить! Пропоную зустрітися із тим що тебе лякає, в безпечній атмосфері із супроводом Психолога Вікторії попрацювати над собою. Повзаємодіяти із власними відчуттями в реальності, та отримати нове розуміння себе та інших.*Тренер та автор навчальної групиПсихолог Вікторія Соботюк- спеціаліст із питань самооцінки, міжособистісних відносин, емоційних травм, та дитячих конфліктів, Психолог, Гештальт -терапія. Засновниця Студії психологічного розвитку Brain***У даній групі гарантована конфіденційність, особлива атмосфера у якій легко відкриватися, новий взаємозв'язок з іншими учасниками!Але якщо Ти хочеш спробувати полюбити себе? Прийняти себе і справді зустрітися із собою справжнім? Тоді я радо чекатиму на зустріч із тобою———————————————————-Тривалість одного заняття 3,5 годВартість одного заняття 300 грнКількість учасників лише 8- чоловік

АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ МАЛЮКІВ
08.01.2020 - 31.12.2020

В ранньому віці ваш малюк вивчить основи на все життя!  Пізнавати світ для малюка в такому віці –  природний процес.Заняття з англійської мови для дошкільнят – це відмінний тренажер для мозку, покращення пам’яті та розвитку уваги.Заняття проходять за індивідуальним графіком кожної групи. Час роботи організації у вересні може бути змінено!Детальна інформація за номером тел.: +380 (97) 587 47 97.КолиПн–Пт 08:00–20:00, Сб 10:00–16:00.Вік3–6ВартістьДитячий квиток: 50 грн (за одне заняття)Телефон+38 (097) 587-47-97 +38 (097) 501-42-46 +38 (066) 732-47-35

Різдвяні знижки - від 20% до 50% на ВСЕ!

У салоні шкіри та хутра "Esscada Exclusive" різдвяні знижки - від 20% до 50% на ВСЕ!Придбай шубу за пів ціни!!!Акція діє до 31 січня 2020 року.

Бізнес-ланч
15.01.2020 - 31.12.2020

Робота роботою, а от перерву на Бізнес-ланч ніхто не відміняв!  з понеділка по п`ятницю ➖ з 12:00 до 15:00  оновлення меню кожного тижня!  Бронювання столиків: 096-994-98-94

Best erotic shorts 2020

"Best Erotic Shorts" – це вісімдесят хвилин суцільного задоволення, яке тобі захочеться продовжити, повернувшись додому. Ми налаштуємо тебе на яскраві вечори та гарячі ночі. З собою можна взяти парасольку, адже вологість у залі обіцяє бути високою. Перед сеансом скромність можна залишити на касі або у адміністратора. Забирати не обов'язково.

Мої думки тихі

Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в «привабливу Канаду». Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

Прокляття

Після того як молода жінка вбила власну сім'ю в своєму будинку, мати-одиначка і детектив намагається розслідувати справу. Незабаром з'ясовується, що будинок проклятий мстивим примарою, який прирікає всіх хто увійшов в нього на смерть. Вона поспішає врятувати себе і свою дитину від демонічної сили будинку по сусідству.