Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

вулиця Борисенка Олександра (Короленка), 6
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Сб09:00 - 19:00Без перерви
ПтВихідний
Нд09:00 - 18:00Без перерви

Інформація

Видача літератури. Проведення масових заходів та екскурсій. Доступ до мережі Інтернет, безоплатні комп'ютерні курси для людей похилого віку. Клуби іноземних мов (англійська і німецька).

Події

Виставка "Пластова історія: від витоків до сьогодення"
З нагоди відкриття нового пластового року Музей-архів Пластового руху запрошує на виставку, присвячену історії Пласту. В її основі — проєкт "В пожежах всесвітніх", створений у 2022 році спільно з Львівським історичним музеєм, а також наступні дослідницькі ініціативи, зокрема "Гей, готуйся вже віднині", приурочений до 100-ліття УПН. Запрошуємо всіх охочих зануритися в історію Пласту!
Виставка ляльок-мотанок "Політ фантазії" Валентини Кондратюк
Запрошуємо вас відвідати унікальну виставку ляльок-мотанок "Політ фантазії" Валентини Кондратюк, яка знаходиться у відділі мистецтв. Обереги Валентини Кондратюк неодноразово займали призові місця, отримували дипломи і подяки на різноманітних фестивалях та конкурсах, як міжнародних, так і в Україні. Колекція, яка представлена на виставці, зайняла 1 місце на міжнародному онлайн-конкурсі "Україна єднає світ". Запрошуємо до перегляду виставки! Ляльки-мотанки можна придбати або замовити
Виставка стародруків "Книги, що бачили інше місто: штампи і пам'ять бібліотек"
Уявіть собі бібліотеку… у столярній майстерні! Так, таке було у міжвоєнному Рівному. Дізнайтеся більше на нашій новій виставці. До 85-річчя обласної бібліотеки та Всеукраїнського дня бібліотек ми відкриваємо виставку "Книги, що бачили інше місто: штампи і пам'ять бібліотек", яка здивує навіть найвідданіших книголюбів. Тут вперше історія бібліотечної справи міжвоєнного Рівного представлена книгами зі штампами давніх міських книгозбірень. Ви побачите видання з мандрівних бібліотек, поліцейської та залізничної читалень, шкільних і студентських зібрань та навіть бібліотеки столярної майстерні Вацлава Жака! Цю унікальну колекцію надала наша відвідувачка, корінна рівнянка Аліна Савчук, яка вже не раз дивувала нас своїми родинними "скарбами". Запрошуємо сердечно!
Виставка "Шрифт – артефакт нації"
Запрошуємо на творчу імпрезу та виставку учнів Профільної школи образотворчого мистецтва Рівненського міського Палацу дітей та молоді до Дня позашкілля. Тема виставки: "Шрифт – артефакт нації". Серія графічних листів "Орнаментована абетка", створених із використанням шрифту "Рутенія" авторства Василя Чебаника. Учасники — учні 8–9 класів. У програмі також: музичні номери, які створять особливу атмосферу творчості й натхнення. Приходьте надихнутись красою української графіки, шрифтів і музики!

Відгуки