Презентація персональної художньої виставки робіт Володимира Горошка "Художній калейдоскоп" у місті Рівне
Друзі, запрошую вас на відкриття персональної художньої виставки "Художній калейдоскоп" талановитого юного митця Володимира Горошка.
Це не просто виставка, це частина зворушливого циклу "Невипадкові зустрічі", де мистецтво руйнує бар'єри та об'єднує серця.
Володимир Горошко, якому лише 15 років, є учнем інклюзивної, художньої студії TEREN art studio під керівництвом невтомної Ольги Теренчук. Малювання для нього – це не просто захоплення дитинства. Це місток до світу, унікальна мова, якою він ділиться своїми емоціями, мріями та переживаннями.
Народившись із розладом аутистичного спектру, Володимир знайшов у малюванні свободу вираження, і вже з 7 років його рука створює диво. Два роки занять у студії TEREN art studio стали часом розквіту його таланту. Кожна робота Володимира – це яскравий, щирий погляд на світ, у якому він живе. Йому надзвичайно важливо показати свої роботи, поділитися цим калейдоскопом почуттів та творчості.
Приєднуйтесь до нас, щоб відчути цю силу віри, таланту та безмежної любові. Підтримайте Володимира на його персональній виставці.
Відгуки
Відгуків немає.
Ви можете бути першим: