Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Чернівці

Дати:
Розділи:

Театр

КАРЛСОН, ЯКИЙ ЖИВЕ НА ДАХУ

Карлсон - добре відомий для глядачів з радянських фільму та мультика. На сцені цього кумедного персонажа, принаймні, у Чернівцях ще ніхто не бачив. Це наш Карлсон, якого не було ні в Радянському Союзі, ні в американців, ні в сучасних мультфільмах українських. Проте, характерні риси Карлсона все ж збережені: він веселий, непосидючий, багато бешкетує і, звичайно ж, як і в мультфільмі, літає.Тривалість - 1 год. 20 хв.

Вистава "Поранкова душа"

До 155-ї річниці від дня народження української письменниці Ольги Кобилянської, ім'я якої носить наш театр, народний артист України, генеральний директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Василь Вовкун здійснив постановку своєї п'єси  "Поранкова душа", яку написав на основі щоденників Ольги Юліанівни.   Серед персонажів, окрім Кобилянської, є її батьки, відомі письменники – Василь Стефаник, Леся Українка, Осип Маковей, Євген Озаркевич та інші. Подивившись виставу, глядачі більше дізнаються про життя і творчість нашої славетної землячки.Тривалість - 1 год. 30 хв.

Містична драма "...Вір або не вір"

Наша землячка, відома сучасна українська письменниця Марія Матіос, як ніхто, розуміє народну душу. У цьому ви переконаєтеся коли побачите виставу «…ВІР АБО НЕ ВІР» за мотивами її оповідання «Не плачте за мною ніколи…». Ви впізнаєте, можливо, своїх знайомих і рідних, згадаєте дитинство, з якого уривками і досі долітають слова бабусь про життя людини на цій землі. У виставі одна з таких бабусь – Юстина. Вона найстарша в буковинському селі. І, готуючись до відходу у інший світ, розказує сусідці Вірі не лише про своє життя, а й про те як хоче зустріти цей відповідальний для людини час. Її одкровення про себе та розповіді про людей, які вже відійшли, сповнені глибиною народної мудрості, дотепного гумору і власної філософії. Останнє палке бажання Юстини, щоб на її похоронах усі дотрималися звичаїв предків, спочатку бентежить і навіть лякає сусідку Віру, в якої все життя ще попереду. Але таку бабусю як Юстину можна слухати і не переслухати, бо говорить вона про смерть не так як усі інші. Таке неординарне ставлення здивує будь-кого, та воно має у Юстини власне міцне підґрунтя. Тому й моторошні оповідки бабусі, інколи смішні та містичні, поволі змінюють свідомість Віри. Юстина зізнається їй -- «… свої останні години на цім світі хочу прожити по розумові», і вирішує передати саме Вірі оті сакральні знання предків та секрет довгого та щасливого життя. Вистава нагадує про те, що перед кожною людиною щодня постає питання вибору як прожити своє життя, «Бути чи не бути?» як у В. Шекспіра, чи «…ВІР АБО НЕ ВІР» як у М. Матіос. І в цьому театр цілком погоджується з автором, яка в інтерв'ю газеті «День» 23.03.2001р. сказала: «Я думаю, що, перш за все, треба робити акцент на тих поняттях, які ніколи не втрачають актуальності: осмислення того, як одна людина взаємопов’язана з іншою, як будувати стосунки, як робити вибір у житті (адже людина щодня стоїть перед якимось вибором, починаючи від вибору прального порошку і до вибору людини, з якою вона може чи життя пов’язати, чи на дуель стати). Проблема моральних начал. Проблема адаптації людської особистості до викликів часу у цьому планетарному селі – на Землі. Це буде актуально завжди».

Вистава "Трагедія бунту"

Музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської презентує нову виставу “Трагедія бунту” за мотивами соціально-психологічного роману Панаса Мирного “Хіба ревуть воли, як ясла повні”. «ЦЕ ВИСТАВА ПРО ЗАНЕПАД ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ» – П. Колісник.Кожна з історичних епох не минає безслідно ні для окремих людей, ні для народу в цілому. Найстрашнішою трагедією є трагедія людини, яка не пішла в життя власною дорогою, а, ніби чужу одежу, вдягла чужу жахливу долю.Режисер-постановник п’єси - заслужений діяч мистецтв України Петро Колісник. Тривалість п’єси – 2 години 30 хвилин (2 дії).

Вистава "Океани"

26 січня відбудеться вистава “Океани”. Цією виставою громадська організація «Особливі серед нас» спільно з керівниками «Театру анімації» Іваном та Катериною Бутняками дають старт створенню у Чернівцях особливого театру. Учасники «Океанів» – діти з особливими потребами, діти з синдромом Дауна та ДЦП, аутизмом, ЗПР та батьки особливих діток. Вистава заявляє про світ людей з особливими потребами. Вона зрозуміла будь-якою мовою: актори грають майже без слів, лише за допомогою пластики тіла та оживлення предметів.

ЖИЛА СОБІ СИРОЇЖКА

Цікава історія з життя лісових грибочків, які теж можуть розмовляти, сміятись і навіть плакати. Вони, як і люди, – бувають добрі і погані, у кожного свій характер, свої примхи. І от одного разу погані гриби викрадають чарівну скриню, яка дарує лісу дощ. Хто ж врятує ліс від засухи, хто наважиться на поєдинок зі злим Мухомором? Ви дізнаєтесь це, якщо завітаєте до казкового світу театру і побачите незвичайні пригоди Сироїжки та її друзів.Тривалість - 1 година.

Трагікомедія "Кайдашева сім'я"

Відомий твір класика української літератури Івана Нечуя-Левицького й досі не втратив своєї актуальності. Родинні суперечки у боротьбі за власність і вищість над іншими, викликають сміх крізь сльози. Соціально-побутовий жанр оповідання у новій виставі набуває трагікомедійного звучання. Старий Кайдаш намагається відшукати сенс буття дорогою з церкви до шинка. Просто на очах перетворюються характери Мелашки та Лавріна. Дрібні побутові суперечки переростають у безглузду війну рідних людей. Хто зупинить шалене коло ворожнечі? Чи врешті настане між Кайдашенками мир? Про це дізнаються глядачі, подивившись виставу.Тривалість - 2 години 10 хв.

Вистава "Ніч перед Різдвом"

Важко підшукати твір світової літератури, який зрівняється в різдвяній колоритності з повістю М. В. Гоголя "Ніч перед Різдвом". Яскрава, весела історія, в якій переплелися щира любов, готовність на будь-які жертви заради коханої, веселощі, непередбачувані пригоди і навіть містика останньої ночі перед Різдвом. Режисер А. Бакіров поставив абсолютно дивовижну музичну комедію, яка так і вабить до світу казки Різдвяної ночі з її неймовірними чудесами. Коваль Вакула знову відправиться на пошуки черевичок для вередливої, але любої Оксани, відьма Солоха наповнить невдалими відвідувачами всі порожні мішки, чорт вкраде місяць, а два куми будуть блукати засніженими селом у пошуках горілки і хорошої компанії. Не пропустіть! Такі пригоди трапляються тільки раз!

Соломон у спідниці

«Соломон у спідниці» – це родинна комедія. За п`єсою Людмили Уліцької. Есфір мріє про онука. Есфір має певні уподобання відносно генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену – саме ту дівчину, яка народить їй довгоочікуваного онука. Есфір Львівна годна дістати з-під землі усе необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. Та щось йде не так. Незважаючи на волю та впертість Есфірі, доля вивертає на щось цілком інше і ситуація виходить з-під контролю. Чи отримає Есфір бажаного онука? Ада Роговцева – одна з найвидатніших актрис сучасності. Почавши свою кар’єру за часів СРСР, майбутня зірка не спокусилася можливістю виїхати в Москву, а залишилася в Києві, де, здавалося б, існувало куди менше перспектив, і не прогадала. Зараз артистка театру і кіно широко відома і за межами рідної країни і регулярно виступає в країнах СНД. Незважаючи на поважний вік, Ада Миколаївна бере активну участь у суспільному житті, в тому числі займаючись благодійністю.

Вистава "Про що мовчать чоловіки або Дикун forever"
18.02.2019
Чернівці

18 лютого! Вперше в Чернівцях! Вистава "Про що мовчать чоловіки або Дикун forever". 1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею. 2. Небанальний жанр моновистави в стилі стендап. Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів. Унікальна моновистава у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

Les meilleures chansons de NOTRE DAME de PARIS

Сім дивовижних голосів під надриви скрипок і плач віолончелей, змусять Вас заново пережити, знову повірити та вкотре закохатися у красу. Заплутавшись у чарах прекрасного, глядач отримає унікальну можливість емоційно очиститись, забути про тривоги, відчути неповторний смак легенди. Образи героїв взяті з книги Віктора Гюго «Собор Паризької Богоматері». У концерті задіяно 150 артистів і більше 30 тонн світлового і звукового обладнання. Тексти – Люк Пламондон.Музика – Ріккардо Коччіанте.

Комедія Рея Куні "Я куплю тобі Мальдіви"

СВІТОВИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ШЕДЕВР! ЗОЛОТА КОЛЕКЦІЯ КОМЕДІЙ! Київський Театр «Тисячоліття» представляє: Дуже Смішна Комедія Рея Куні «Я куплю тобі Мальдіви» Якщо Ви любите посміятися і отримати від походу до театру море позитивних емоцій - комедія «Я куплю тобі Мальдіви», за п'єсою «Смішні гроші» Рея Куні, саме для вас! Це блискуча комедія положень. Вихор та каскад мінливих обставин, що ростуть як сніжний ком і загострюються до фіналу, які змушують героїв миттєво реагувати на них, пристосовуватися, змінюватися і, врешті-решт, по-новому поглянути на своє життя. Комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми, еротичними витівками та ... великими грошима. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим!

Концерти

The Bottles

Концерти «The Bottles» схожі на смак якісного віскі - їх запальні ритми спочатку обпікають твоє тіло своїм насиченим смаком, а потім розтікаються по ньому теплотою і п’янкою енергетикою. Вони несуть в собі стільки ж рок-н-ролу. Приходьте на концерт і замовляйте собі подвійну порцію!

MY EX I у VYO pub
19.01.2019

Як давно ви чули нову, зворушливу і щиру авторську музику? Так, за шумом хітових кавер-бендів та схожих одна на одну ефірних пісень ми доволі часто проходимо повз нових українських виконавців, що мають свіжі ідеї та бачення музики. Але цього вечора пропонуємо вам затримати на них погляд і відкритися для чогось нового, бо для вас гратимуть: MY EX I - нова українська музика з Дніпра, що поєднує елементи прогресивної електроніки та атмосферних гітарних соло. У своїх піснях музиканти підіймають широкий спектр особистісних тем, від романтичної лірики до суб'єктивного відчуття світу та свого місця в ньому, що робить живі концерти інтерактивними та насиченими.

Ювілейний концерт гурту "Ненсі"

Нове супервидовищне шоу в рамках ювілейного туру гурту “Ненсі” - 25! Новітні та всенародно-улюблені хіти - “Дым сигарет с ментолом”, “Чистый лист”, “В шикарном отеле”, “Чёрный кадиллак”, “Ах, туман-туман”, “Как любил я тебя” - і багато інших! Яскраві і проникливі голоси солістів! Безліч несподіваних сюрпризів! Океан позитивних емоцій! Атмосфера справжнього музичного свята! Для Вас «Ненсі» - поп-гурт №1 - зіграє в своєму фірмовому стилі, подарує тепло і свою “ментолову музику”, улюблену мільйонами. Прийшов час побачитися з кумирами наживо, щоб привітати їх з ювілеєм!

Пестициди в Пабі "RePublic"

Порядні розгільдяї, працьовиті тунеядці, колишні алкоголіки і просто добрі люди – це «Пестициди»! Музику Пестицидів можна сприймати по-різному: серйозно або несерйозно, із сумом або з гумором, вдумливо або поверхнево. Від панку до альтернативи, від рок-н-ролу до інді – музика Пестицидів об’єднує серця, душі та тіла людей.Живий звук. 

Студія "Квартал 95"

Студія «Квартал 95» продовжує великий зимовий тур Україною. Нові теми, актуальні жарти і кумедні курйозні номери вже веселили багатьох глядачів у передноворічному турі від Студії «Квартал 95». Не пропустіть і ви виступ головних коміків країни у своєму регіоні. Чекаємо!

Балет Сухішвілі

Шоу Національного балету Грузії не має аналогів. Впродовж 3-х поколінь балетом керує династія, що передає своїм нащадкам як національні, так і сімейні традиції та досвід, відроджуючи культуру грузинського танцю, який став всесвітньо відомим феноменом. Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки. Вже багато років «Сухішвілі» збирають повні зали, їм стоячи аплодували легендарна La Scala та безліч інших світових майданчиків. Технікою їх танцю та точністю рухів захоплюються, а неймовірні сценічні образи викликають захват. Встигніть придбати найкращі квитки заздалегідь! Це свято ви запам’ятаєте назавжди!

Pianoбой в Чернівцях

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ PIANOБОЙ? 1. Презентація нової програми 2. У програмі концерту - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров для якого немає рамок і кордонів. 3. Цей вечір обіцяє стати одним з індикаторів неминучою трансформації української музики, викликом сьогодення і нового! Pianoбой - особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його дивно потужні музично і енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й слухач постарше. Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Не дивлячись на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і відмінним смаком в музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі. У своєму великому весняному концерті Дмитро Шуров пообіцяв втілити всі свої досить амбітні плани по світу і шоу! У програмі - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню кожен раз дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - Фанські база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни. Дмитро пообіцяв, що в цей день концертний зал стане рідною домівкою як для глядачів, так і для музикантів. Він збирається перетворити його в свою piano-планету, на якій новітні концертні технології зможуть ужитися з аналоговою музичної душею, якої так багато в його піснях.

"Один в Каное" з великим сольним концертом

"Один в Каное" готують великий сольний концерт у Чернівцях. "Один в каное" демонструють, як музика, яка відмовилась від атрибутів та стереотипів вітчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників. Сила в простоті — такий мінімалістичний девіз втілений у всьому, що стосується цієї трійки — від інструментального діапазону до виконання композицій. Нове музичне звучання, глибокі та ліричні тексти не залишають байдужими навіть найвибагливіших слухачів. Наразі гурт займає перші сходинки музичних хіт-парадів, їхні пісні часто обирають для виступів на талант шоу України. Гурт вже встиг побувати з концертами в усіх великих містах України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Один в Каное є першим в історії України гуртом, який виступив в Кембриджському університеті у Британії.

Святослав Кондратів "Один день в Парижі"

Найромантичніший концерт Весни! Ексклюзивна програма «Один день в Парижі»! Концерт з французьким шармом та неповторною атмосферою від найромантичнішого скрипаля України – Святослава Кондратіва! В цей вечір скрипка Маестро буде співати голосом легендарних Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz. Улюблені французькі мелодії у вишуканому обрамленні чуттєвих та емоційних авторських композицій,на які Маестро надихнув його величність Париж!

The HARDKISS: Залізна ластівка

Якби The Hardkiss не існувало, цей гурт варто було б вигадати. Команда Юлії Саніної та її чоловіка Вала Бебко ламає шаблони вітчизняного шоу-бізнесу, влаштовуючи йому перепрошивку. The Hardkiss поєднали гітарний рок із електронікою й подали цю суміш у яскравій обгортці – із різнокольоровими перуками, хай-тек-костюмами та «хіпстерським» відеорядом.

Ірина Білик “Без гриму”. Краще. Про кохання”

Прима українського шоу-бізнесу Ірина Білик оголошує Всеукраїнський тур з програмою “Без гриму”. Краще. Про кохання”. Численні шанувальники довго чекали зустрічі з улюбленою артисткою, і ось, вона, нарешті, відбудеться. Велика концертна програма — зібрання пісень, написаних співачкою у різні роки, але об'єднаних однією темою — кохання, адже лише кохання, на думку Ірини, завжди поєднує серця. В програмі буде використане ексклюзивне відео з життя Ірини, щоб глядачі змогли зблизитися з співачкою ще більше. На екранах вперше можна буде побачити маленького синочка Ірини — Табріза. Саме він дає сили та натхнення артистці.

Гумористичний концерт "Дизель Шоу"

Шалена команда найкращих гумористів України – «ДИЗЕЛЬ ШОУ» – їде у Чернівці з новою програмою! Улюбленці публіки – Єгор Крутоголов, Марина Поплавська, Вікторія Булітко, Євген Сморигін, Євген Гашенко, Яна Глущенко, Олександр Бережок і Олег Іваниця – вийдуть на сцену оновленим складом. Вперше за майже три роки існування «Дизель Шоу» змінив свій склад. До великої дружної сім’ї «Дизель Шоу» приєдналася нова, дев’ята, актриса – Ольга Арутюнян. У турі «дизеля» покажуть нові, а також найсмішніші і вже улюблені номери глядачів. Традиційно – це шоу без політики. Жарти на актуальні теми, сценки, музичні номери та розіграші глядачів. Дизель шоу, як зазвичай, радує цікавими і позитивними життєвими мініатюрами. Це гумор, зрозумілий кожному, без політики і непристойностей. Жарти на улюблені вічні теми – відносини між чоловіком та жінкою, тещею та зятем, дітей та батьків. «Дизель Шоу» можна дивитися всією сім’єю. Скетчі на актуальні соціальні теми: про захмарні рахунки за комуналку, електронні декларації та курс долара. Багато музичних номерів у виконанні Євгена Сморигіна, Вікторії Булітко, Марини Поплавської. Крім того, незабаром акторів «Дизель Студіо» можна буде побачити в новому, власного виробництва, комедійному серіалі «Папанькі» і нових сезонах скетч-кома «На трьох».

Шоу

Гумористичне шоу "Брати Шумахери"
07.02.2019
FLORACLUB

Творчий дует «Брати Шумахери» - Сергій Цвіловський і Юрій Великий - герої найрейтинговіших гумористичних телепроектів України: «Бійцівський клуб»! «Київ вечірній»! "Вечірній квартал"! Комедійний дует «Брати Шумахери» - приголомшливий тандем гумору і сатири, реприз і каламбурів, пародій і мініатюр, самовдоволення і вихваляння. Хлопці закінчили Одеський Інститут Інженерів Морського Флоту, який свого часу закінчив М.М.Жванецкий. Тому працюють не за фахом ВНЗ, а за фахом Жванецького. «Брати Шумахери» - часті гості концертів студії «Квартал 95». Саме для продуктів студії Брати Шумахери створювали найкращі свої жарти і репризи.

Вечірки

Гарячі вечірки щочетверга у РК "Sorbonne"

Щочетверга гарячі вечірки разом з -20% на весь алкоголь впродовж вечора та безліч неймовірних коктейлів від наших барменів.

Crazy Girl Party

Ось і настала довгоочікувана п’ятниця! Сьогодні у вас є можливість відпочити після важкого робочого тижня в РК «Сорбонна»! Дівчата, ви ж пам’ятаєте про вечірку «Crazy Girl Party»? Скоріше бронюйте столики та приводьте з собою подруг. Вхід до 00.00 безкоштовний!

Fake Note у РК "Бартка"

У п'ятницю, 18.01, музичні шибeники з гурту Fake Note наповнять залу Вашими улюблeними композиціями у власному аранжуваннi, з посиланням на традиції у рeсторані РК"Бартка". м.Чернівці, вул.Головна, 124 працюємо з 12:00 до 2:00 (гастро-паб), з 17:00 до 2:00 (ресторан) бронювання - ‎‎‎050 750 9999, ‎‎‎037 250 9999

HIP-HOP RnB вечірка з Dj Frodo

До нас поспішає Dj Frodo. Ця людина вміє поєднувати серця на танцполі.

Вечірка cічня Чаламада & Stelsi

Музика має фантастичну властивість перетворювати Ваш настрій на позитивні емоції. RePublic of Emotions запорука вдалого дня та відпочинку. 19 січня о 20:00 на Вас чекає запальна вечірка місяця. Для Вас виступатимуть та даруватимуть гарний настрій гурт Чаламада та гурт STELSI. Чаламада - традиційний Закарпатський салат, який знає, що таке справжнє українське гуляння. Береме скляну банку тай мечеме у неї жменю доброго настрою, надрубіцковані свіжі новти, много позитиву тай піціцько лірики для пікантності. Чекайте наш салат у Вашому місті! Свято Йордана продовжить улюблений гурт та чудові друзі пабу "RePublic" гурт "Stelsi".Гурт STELSI - справжній український електро фольк. Музика, яка надихає на нові зміни та емоції. Танцюємо під драйвові та яскраві ритми українського фольку. Запальні українські гуляння розпочинаються. А які гуляння без розігріву. Покупались та бігом відпочивати! RePublic пригощає смачним глінтвейном. Буде бомбезно! Отже, беріть з собою друзів і позитивний настрій, та приходьте на справжню етно-електро-вечірку. Смачного прослуховування.

DJ Artem Neba в РК "Бартка"

Неймовірні враження вже незабаром! Гостем нічного клубу “Бартка” стане резидент і ведучий KissFM, харизматичнй DJ Artem Neba. Незабутні біти та круті емоції вже чекають на Вас!♥️ ⠀ Для дівчат вхід до 00:00 безкоштовний, далі - 100 грн Для чоловіків всю ніч 150 грн ⠀ Нічний клуб з 22:00 до 5:00. Караоке з 19:00 до 3:00. Вхід 21+ Face control Dress code ⠀ Бронювання за номерами 050 750 9999 037 250 9999

Гаряча субота в РК "Sorbonne"

Без розваг жити надзвичайно сумно! Але ми знаємо як можна це виправити. Скоріше збирайте компанію друзів та приходьте в неймовірну суботу у «Сорбонну». Чекаємо на Вас ❤️.

FreeSound у РК "Бартка"

Часи змінюються, але традиції залишаються, тому в суботу, 19.01 запрошуємо Вас у тeплі обійми ресторану РК "Бартка" розділити вечір Водохреща з гуртом FreeSound у святковій атмосфері з чудовим товариством. м.Чернівці, вул.Головна, 124 працюємо з 12:00 до 2:00 (гастро-паб), з 17:00 до 2:00 (ресторан) бронювання - ‎‎‎050 750 9999, ‎‎‎037 250 9999

Тріо Girls In Jazz в РК "Бартка"

Вечір неділі, 20.01, співатиме голосами та дихатиме вродою Ваших чарівних улюбленець, тріо Girls In Jazz з з каверами світових і українських хітів на сцені ресторану РК"Бартка". м.Чернівці, вул.Головна, 124 працюємо з 12:00 до 2:00 (гастро-паб), з 17:00 до 2:00 (ресторан) бронювання - ‎‎‎050 750 9999, ‎‎‎037 250 9999

БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД на караоке!!

У нас для Вас цікава новинка. Відтепер кожної неділі - БЕЗКОШТОВНИЙ ВХІД на караоке!! Швидше збирай друзів, та мерщій в РК «Docle Club”. Ми чекаємо на тебе.

Виступ гурту "Гудіні"

Гудіні -це молодий гурт який пише авторські пісні в стилі рок. Із здобутків гурту можна виділити два сингла, "Зачекає" та "Лінії" які були розіслані по всім радіостанціям України та на які відзняли кліпи. 19-го грудня презентували дебютний трохи космічний альбом "Нептун міняє орбіту". Гурт вже встиг неодноразово побувати в багатьох містах із концертами. Львів, Івано-Франківськ, Луцьк, Хмельницький тощо. Приймав участь у фестивалях Червона Рута, Обнова, ДВМ тощо. Також на Вас чекають Настільній розваги та улюблені ігри о 17:00 та пивна пропозиція від "RePublic". День Львівського пива -15%. Смакуй та надихайся!Живий звук. Бронювання столиків за тел. 095 882 2227, 098 518 11 77

Nature Of The Sea

Nature Of The Sea - приготуйтеся до драйву та вибуху емоцій. Все це, Вам подарує гурт з м.Чернівці. Різноманітність пісень, в стилях: Hard Experimental, Dark-vawe, Dubstep дасть можливість кожному слухачу, з головою, поринути у музику улюбленного стилю. Ми будемо раді бачити Вас на нашому виступі.

STUDENT’S&TATYANA’S DAY

Ми підготували для Вас STUDENT’S & TATYANA’S DAY!!! Це саме та вечірка, на якій має бути кожен студент. “Егоїст” збирає усіх найпозитивніших та найбільш крутих студентів, щоб зірвати танцпол та відірватися по максимуму. Вас чекає спрощений фейс-контроль та дрес-код. KARAOKE. LOUNGE РЕСТОРАН. DJ PASHA KOXX DJ DZHAMAN DJ ENUK MC BOTANIQ Збирай друзів і побачимося!!!

День Студента & Тетянин День

Поки в тобі вирує дух авантюризму та пригод, ти завжди залишаєшся молодим Студентом, який прагне яскраво відпочити та відірватися на повну. А що за вечірка без музики та запального настрою! Відпочивай на повну поки зимові канікули мають продовження. Ти ж знаєш, що зовсім скоро буде багато роботи та навчання. Відпочинь на повну разом з молодими та колоритними гуртами. Вас розважатимуть: - Дует 154 - Free band - NotFormat BandOf - Superkeks А ще Фотозота та Фотозвіт. Чудовий день для насиченого відпочинку. Для Справжніх Тетян чекає Сюрприз. Бронюйте столики та готуйтесь вражати!

The Groove Company band

Святкуємо День Австрії в разом з The GROOVE Company. Смачне Австрійське меню в поєднанні з музикою створять справжні емоції на цілий наступний день! Якіна музика та неймовірний вокал додадуть святу неймовірної атмосфери!

The Fake Note band

Fake Note-інструментально-вокальний кавер-бенд, який виконує світові хіти в стилі jazz, blues, latin, trip hop, rock'n'roll, funk, bossa nova,folk, pop. Нові пісні в Pub Republic чекають на Вас!

Ігри

Вечір настільних ігор
19.01.2019
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

Не знаєте чим зайнятися в суботу ввечері? Плани раптово змінилися і немає альтернатив? Хочете відпочити від повсякденної рутини та чудово провести час? Тоді Вам 100% потрібно прийти до нас на ігротеку. Культурний відпочинок, цікаві настільні ігри, весела компанія та душевна атмосфера чекатимуть на Вас. Якщо раптом виникнуть питання — телефонуйте на цей номер (095) 169 3533

Бізнес гра CashFlow
25.01.2019
Чернівці

Новий Рік - нові можливості! Боїшся ризиків, але готовий рухатись до поставленої цілі? Тоді дістань безцінні знання і супер досвід в грі «Cashflow». Cashflow — це гра, яка змінить спосіб Вашого мислення, а слідом за ним і все Ваше життя. Гра, яка переконає Вас у тому, що різниця між бідними і багатими людьми полягає тільки у способі мислення. Це настільний бізнес-тренажер для тих, хто хоче зрозуміти основні правила розпорядження своїми грошима і досягти фінансової свободи через інвестування і створення пасивних джерел доходу. Все у Ваших руках! Почніть вже зараз і закладіть міцний фундамент для своїх майбутніх досягнень! Запис на гру за телефоном: 0661242054

Настільні Ігри

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до гри! В колі друзів та знайомих настільна гра стає цікавішою та динамічною. Це чудова та ідеальна заміна щоденним посиденькам за телефоном чи ноутбуком! А ще краще коли разом з сім’єю створюється нове хобі. Сommunity Table - це територія для настільних ігор, теплих розмов та розвитку. Для Вас ми підготували цікаві ігрові години, які зроблять Ваше спілкування насиченим та корисним.

Гастровечори, дегустації

День Австрійської кухні в RePublic!

Австрійська кухня багатогранна та дуже смачна. 26 січня День Австрійської кухні в RePublic! Шніцель Меню та смачна музика від Groove Company чекає на Вас! Австрійська кухня дуже різноманітна та відрізняється в різних регіонах країни. У національній кухні відчувається італійський та німецький вплив, дуже багато спільних рис з кухнею Угорщини, Чехії, Словенії і навіть Туреччини. Смачно, як дома! До зустрічі в RePublic! Замовлення столиків за тел. 095 882 2227, 098 518 11 77

Мистецькі заходи

Виставка-розпродаж авторських картин Віктора Марковича
03.03.2019
1-й поверх (один корпус з інтернет-провайдером "Велес")

Мистецтво - це вміння Творити власне Життя, наповнюючи зовнішню реальність фарбами та образами свого внутрішнього Світу, що сприяє наближенню до Мрії та відчуття Істинного Щастя і Радості Творіння! У людей, які займаються будь-яким видом творчості на протязі довгого часу, виникає бажання поділитись з тими, хто зможе отримати естетичне задоволення від споглядання на Творіння автора. І справа не в схваленні більшістю намальованих образів на полотні, а в розкритті глибинної суті, зашифрованих посилів та сакральних символів, які пронизують кожну роботу від моменту задуму і аж до матеріального втілення. Якщо для Вас картина не лише частина інтер’єру квартири чи будинку, офісу чи студії, а й двері до внутрішнього Світу, який прагнете збагатити, наповнити та розкрити – запрошуємо на виставку–розпродаж сакральних авторських картин Віктора Марковича.

Походи, екскурсії

Всеукраїнський рух "Твоя країна Чернівці"
18.01.2019 - 20.01.2019
Різні локації міста

Ви прослідкували закономірність, що візити в рамках Всеукраїнського руху "Твоя країна" в Чернівцях з'являються частіше, ніж деякі студенти ходять на пари? Так? Але ви ще не були в нашому місті і не бачили славнозвісний український Хогвартс, не гуляли чарівними, затишними вуличками, які так і хочуть переповісти історії часів Австро-Угорської імперії, або ж не зустрічалися вранці з двірником, який підмітає нашу улюблену пішохідну вулицю букетом троянд? Ви ще не пили запашної кави? Не спілкувалися з милими та відкритими Чернівчанами? Як? Ви ще цього всього не зробили? Швиденько відкривайте google-forms і заповнюйте анкету на візит до Чернівців, який відбудеться у перший місяць нового року, тобто 18-20 січня. Пам'ятайте, життя - мінлива штука, тому скористайтеся можливістю побувати в столиці Буковини вже зараз!

Одноденний тур "Гуцульський тандем"

Чудовий варіант одноденного туру в Карпати. В програмі туру: Яремче - Карпатська Мекка, музей "Карпати в мініатюрі", музей «Писанка», водоспад «Пробій», та прогулянка зимовими Карпатами.Вартість: 380 грн. з особи.

Романтичний вікенд в Стамбулі до дня Закоханих

Романтичний вікенд в Стамбулі до дня Закоханих! Подаруйте своїм коханим незабутні враження! 3 ночі в готелі+сніданки в готелі. Екскурсія по Стамбулу. Виїзд з Чернівців: 11.02.2019

Навчання та розвиток

Майстер клас "Намисто макраме"
20.01.2019
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

Техніка макраме знайома багатьом із дитинства. Але хто міг б уявити, що саме цей давній вид рукоділля знову стане шалено популярним в дизайнерських тенденціях ХХI сторіччя! Якщо Ви хочете залишатися в тренді сучасної моди, подавайте заявку на майстер клас “Намисто Макраме” від неповторної та дивовижної Ольги Топиркіної. Колір Вашого намиста, а також аксесуари (намистини та підвіс) Ви обираєте самостійно, за власним смаком та побажаннями. Тривалість МК – до 3 годин. Вік учасників – 15+.

Зимові курси "Language School"
21.01.2019 - 22.02.2019
Бібліотеки міста

Hello!!! Шукаєш можливості, як прокачати свій рівень іноземної мови, подолати мовний бар’єр, пізнати культуру одразу багатьох країн та з користю провести свою зиму? Тоді зимові курси “Language School” – cаме для тебе. Що ти отримуєш? Можливість протягом 5 тижнів інтенсивно вивчати обрану іноземну мову за спеціально створеною програмою разом з волонтерами з різних куточків світу, тренувати мовлення, долати мовні та культурні бар’єри у режимі нон-стоп та познайомитись з цікавими людьми з різних куточків світу. P.S. А також не упусти можливість вивчати іноземну мову 24/7 , ставши Host family (приймаючою родиною для волонтера)Загальна тривалість курсу - 5 тижнів.Тривалість занять - 2 години, 5 разів на тиджень.Вартість - 500 грн (за весь курс, 50 год).

Семінар "Цілі: як правильно ставити та досягати результату"
22.01.2019

"Тільки той, хто концентрується на цілі з належною ретельністю та самозреченням - досягає її ! " (О.К. Томулець). Ви замислювалися коли-небудь, чому одні люди впевнено йдуть по життю, ставлячи і досягаючи амбітні цілі, а інші – начебто, сповнені рішучості , ставлять перед собою цілі, але при цьому не отримують бажаних результатів? В чому секрет? І чому більшість людей так і залишаються мрійниками по життю, знаходячи потім тисячі виправдань своїм невдачам. Що ви дізнаєтесь на семінарі?- Як визначити головні цілі в житті;- Як правильно ставити цілі для їх реалізації;- Як мотивувати себе на досягнення цілей;- Як знайти в собі силу для досягнення важливих життєвих цілей.Кому буде цікаво відвідати семінар?- Тим, хто хоче досягти своєї мети- Тим, кому набридло топтатися на місці- Тим, хто готовий до позитивних змін у своєму житті.

Знання Початкової Традиції
22.01.2019

Слов'янство, як частина первинної традиції, несе в собі знання про світобудову та взаємодію її складових. Пробудження природних образів активізує життєві сили та допомагає впорядкувати життєвий досвід.

Семінар “Вирішення проблем акне, гіперпігментації та куперозу”
22.01.2019
Чернівці

22 січня запрошуємо косметологів м. Чернівців на семінар Dr. Spiller “Вирішення проблем акне, гіперпігментації та куперозу”. МК проведе — Баланчук Світлана — косметолог-естетист, спеціаліст з регенеративної косметології. В програмі: - терапія акне, куперозу та гіперпігментації препаратами Dr. Spiller; - етіологія та патогенез акне; - причини появи куперозу, симптоми та стадії; - види гіперпігментації та способи боротьби з ними; - протоколи процедур. Контактні телефони: +38 (067) 548-15-15 +38 (073) 548-15-15 ‎‎‎ +38 (095) 548-15-15

Майстер-клас "Багатоярусні торти"

Майстер-клас "Багатоярусні торти" Вперше на Буковині!!! Кондитери і любителі, Ви не можете пропустити це дійство! ⠀ Коли❓ 22-23 січня Де❓ Ciabatta Roastery&Bakery Cafe вул. Героїв майдану, 150 Хто❓ Організатор: Ciabatta academy Майстер: Маргарита Ференц ⠀ Чому ми навчимось❓ Звісно, буде теорія. І вона буде присвячена бісквітам та начинкам. Розкриваємо багато секретів, які допоможуть вправно поєднувати смаки, текстури та інгредієнти. Збирання багатоярусного торта: все про конструкції та секретні секретики, 5-, 3-, 2-х ярусні торти-башні в американському стилі. Фальш-яруси - для когось звучить трохи космічно, але мова йтиме про те, коли, як, для чого їх використовувати. Декор: вафельний, аерограф, сусальне золото, робота з кольорами та акварельний розпис. Це важко, але трендово та надзвичайно цікаво.

Семінар "Фізіогноміка. Зчитування людей по обличчю»
23.01.2019

Історія фізіогноміки йде корінням в глибоку старовину. В Японії і Китаї існували спеціальні школи, де людське обличчя вивчалося буквально по міліметру. Саме слово фізіогноміка (від грец. Physis - «природа», «природні задатки» і gnomonikos - «досвідчений», «проникливий») означає мистецтво пізнавати за рисами обличчя характер людини, його долю, певний зв'язок між зовнішнім виглядом і характером.Тіло людини не вміє брехати. Читаючи інформацію тіла, Ви завжди будете знати правду. Що б свідомість людини не говорила Вам, її тіло завжди показує справжні наміри.Обличчя людини - немов карта життя, яка відображає риси характеру і темпераменту, здібності до навчання і професійного зростання, найбільш видатні здібності, стан здоров'я ... Все це можна прочитати на людському обличчі, як у відкритій книзі долі!Хочете навчитися розпізнавати риси характеру за зовнішністю -  запрошуємо Вас на курс семінарів «Фізіогноміка: Зчитування людей по обличчю» вивчити це мистецтво і розширити своє розуміння оточуючих людей і навколишнього світу в цілому!ПРОВОДИТЬ: Остапова Оксана - досвід заняття фізіогномікою більше 10 років.

Робота із Голосом - Drama Debates
25.01.2019

Приходь на Drama Debates! Це спеціально розроблена програма для розвитку навичок нетворкінгу, ораторського мистецтва та експресії за допомогою методів неформальної освіти та акторського мистецтва.ПРОГРАМА РОЗРАХОВАНА: на УСІХ, хто прагне краще розуміти свої емоції та емції інших людей, а також вміти ними керувати. Також ті хто прагне вдосконалити навички публічного виступу, переконливого висловлення думок та побудови міцних соціальних зв'язків. ВИ ОТРИМАЄТЕ: - Вдосконалення навичок ораторського мистецтва та експресії - Можливість спробувати себе у якості актора, відкрти у собі акторскі здібності; - Практичні знання про емоції та як ними керувати - Попрактикуєте із своїм голосом, тілом, відчуттями, відкриєте для себе нові засоби виразовості; - Навчитесь грунтовно висловлювати та захищати свою думку, вам стане більш комфортно виступати на публіці; - Будете більш вільно почуватись перед аудиторією, дпокращиш навички самопрезентації - Дізнаєтесь що таке нетворкінг та як будувати міцні соціальні зв’язки; У Вас можливо виникне запитання, чи потрібен для участі додаткові навички чи досвід? - Ні, для участі не потрібні додаткові знання про театр чи практика. Все що вам необхідно - це цікавість та бажання працювати із методами театру. ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО: зручний одяг (ми багато рухатимемось, та виконуватимемо безліч драматичних вправ, тож краще одягнути те, у чому вам комфортно).

Семінар "Тілесні Оздоровчі Практики"
26.01.2019

Оздоровчі системи - системи знань і практичних методик, що дозволяють забезпечити формування стійкого здоров'я людини. Оздоровчі системи формувались з моменту зародження людських цивілізацій і природним чином входять в культуру людства. Традиційні системи прийшли до нас з країн з безперервним і спадкоємним розвитком культури суспільства. Сучасні оздоровчі системи - дозволяють використати найновітніші технології. Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ відчути на собі позитивну дію оздоровчих систем під час курсу практичних семінарів, де Ви зможете дізнатись про: - основну біомеханіку рухів тіла - правильну постава тіла під час паттерна кроку - можливості виявлення порушень в поставі за допомогою тестування окремих м'язів - методи усунення дисфункцій на основі оздоровчих вправ і практик- практики Північної Традиції з включенням образів спрямованих на оздоровлення всього організму- поняття системи каналів, меридіанів, по яких протікають енергії Янь та Інь- практику "5 Тібетських перлин"- теорію У-Сін та багато іншого ...

Воркшоп "Моніторинг якості повітря"
28.01.2019
Чернівці

Воркшоп “Моніторинг якості повітря”- це одноденний захід, організований ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку” з метою поширення досвіду та обговорення шляхів удосконалення методології моніторингу якості повітря в Чернівцях, розробленої в рамках проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля”. 28 січня відібрані учасники, зацікавлені темою воркшопу обговорять та дізнаються про особливості моніторингу повітря в контексті угоди про Асоціацію, стан моніторингу повітря в Україні, зокрема досвід та результати моніторингу повітря у м. Чернівці в рамках проекту "Через сталий транспорт до чистого довкілля". До участі запрошуються представники громадських організацій, науковці, експерти зацікавлені темою моніторингу якості повітря. Пріоритет у відборі буде надаватись мешканцям Чернівецької, Вінницької та Одеської областей (є цільовою аудиторією проекту). На період проведення заходу учасники забезпечуються харчуванням. Транспортні витрати відшкодовуються на підставі оригіналів транспортних квитків у разі 100% відвідування заходу.   Дата заходу: 28 січня 2019 року Кінцевий термін подання заявок: 18 січня 2018 року, 18:00. Відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору електронною поштою до 19.01.19 Воркшоп “Моніторинг якості повітря”реалізовується в рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля» згідно Програми територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова -Україна».) Організатор заходу - ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”. Контактна особа: Жанна Олійник - координатор проекту “Через .сталий транспорт до чистого довкілля” Т: +380502600193, Е: zh.oliynyk@bard.cv.ua

Лабораторія творчості. Час для Гри.
29.01.2019

За межами уявлень про правильні та неправильні дії є поле. Я зустріну тебе там... (Румі). Запрошуємо на деякий час відчути себе Дитиною, яка просто любить Грати. На протязі кількох годин ми будемо Творити граючись і гратись створюючи. Одночасне народження музики, співу, танцю, малювання чи інших проявів - це експеримент природної СПІВТВОРЧОСТІ. Проте можна буде дозволити собі все, чого душа бажає - створювати музику, танець чи картину; просто слухати і спостерігати, або просто БУТИ !!! У всіх бажаючих буде можливість пограти на етнічних інструментах: ХендПан, Джембе, Дарбука, Співаючі чаші, Діджіріду, Дримба, всі види флейт і сопілок, Дудук, Саксофон і багато інших... Буде ще цікавіше якщо Ви зможете принести свої інструменти, полотна та фарби або інші інструменти для спільної творчої діяльності.ОРГАНІЗОВУЄ: Достовалов Олександр ( Jan Drum) - веселий мандрівник, який досліджує цей чудовий, незбагненний світ.

Майстер-клас Анна Лотан Ексклюзивна мідна маска, Clear акне
29.01.2019
Чернівці

29 січняМайстер-класс м. Чернівціз 10-00 до 15-00Анна Лотан, Анна Лотан Про (Ізраїль)"CLEAR" (ANNA LOTAN, Israel) багатофункціональна програма комплексної себорегулюючої та антимікробної діїЛінія "CLEAR" розроблена у власній лабораторії на основі останніх наукових досягнень по комплексному лікуванню вугрової хвороби за участю провідних ізраїльських та європейських дерматологівЗа своїм хімічним складом препарати CLEAR унікальні, не має аналогів у світі.• запобігає розвитку запальних форм акне та постакне (застійні плями, розширені пори, пігментація)• відновлює структуру та функцію шкіри • пролонгує ремісію акне та акнеформних дерматозів • підвищує захисні властивості та імунітет шкіри• усуває симптоми дегідратації,• підвищує еластичність та продовжує молодість шкіри«CLEAR» - це фізіологічний підхід, результат- ефективна корекція акне при веденні клієнтів з жирною проблемою шкіроюПроцедура проводиться з метою усунення та профілактики утворення комедонів, лікування відкритих та закритих комедонів для комбінованої шкіри, при наявності акне.Гарантований результат вже після першого застосування!!! МИТТЄВИЙ ANTI-AGE РЕЗУЛЬТАТ!!! ЕКСКЛЮЗИВНА МІДНА ANTI-AGE МАСКАКЛІТИННА БІОРЕКОНСТРУКЦІЯ РЕВОЛЮЦІЙНА ФОРМУЛА Антивіковий ліфтинг - ЕФЕКТ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ МІНЕРАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС ОЧИЩЕННЯ, ГЛИБИННЕ ЗВОЛОЖЕННЯ+ ДЕТОКСШикарна процедура з гелевою маскою та з найпотужнішим антивіковим енергетичним, мінеральним комплексом (мідь, магній та цинк).Місце проведення: м. ЧернівціМАЙСТЕР-КЛАС проводиться за рахунок компанії!Обов'язковий попередній запис!Семінар проводить: практикуючий косметолог, викладач школи косметології, тренер компанії Anna Lotan Pro (Ізраїль) в Україні Добрянська ІринаКонтактні телефони для реєстрації:067 506 45 84; 099 434 11 12

Семінар "Здоровий Сон. Майстерність Снобачення"
29.01.2019

А що ви знаете про "сон" та "снобаченння"?Ось деякі науково-доведені факти:1. Жити без сну неможливо, адже він є запорукою здоров’я та сили. В середньому за життя кожна людина спить 25 років.2. Всі люди бачать сновидіння, навіть сліпі люди бачать сни. 3. Якщо ви думаєте що спите без снобачень, це означає, що ви їх просто забуваєте. В середньому люди бачать и від 4 до 7 сновидінь за ніч, але забувають до 90% снів напротязі 10 хвилин після пробудження.4. Дослідження стверджують, що від до 38% людей коли-небудь бачили віщі снобачення. 70% зазнавали явище під назвою дежавю. 5. Особливим типом сновидінь є так званий свідомий сон — тобто людина усвідомлює, що спить, і таким чином може контролювати ситуацію уві сні. Якщо хтось бажає більше дізнатись про:- важливість правильного сну;- цикли та фази сну;- підготовку до здорового сну;- причини безсоння і їх вирішення;- практики запамятовування сновидінь;- розшифрування прихованої суті ваших снів;- методи усвідомлення у сновидіннях;- ваші можливості в усвідомлених сновидіннях;- вплив усвідомлених дій у снобаченні на реальне життя ... ПРОВОДИТЬ: Остапов Григорій - практик методик усвідомлених снів з понад 30-літнім особистим досвідом.

Конференція "Через сталий транспорт до чистого довкілля"
31.01.2019 - 02.02.2019
Чернівці

Транскордонна конференція “Через сталий транспорт до чистого довкілля” - це захід, який буде організовано для громадських активістів, представників НУО та ЗМІ, молодіжних лідерів громад, вчених, активних у діяльності в галузі навколишнього середовища та сталого розвитку з Молдови та трьох областей України (Чернівецької, Вінницької, Одеської). За 3 дні (31.01.-02.02.19) учасники зможуть дізнатись про результати реалізації проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля”, всі проведені в його рамках заходи та ініціативи, а також ключові досягнення та виклики, з якими стикнулася команда в процесі роботи. Експерти та практики зі сфери сталої мобільності та учасники конференції поділяться своїм досвідом планування та впровадження сталих транспортних рішень, фінансування проектів зі сталого розвитку. Основною метою заходу є обговорення результатів проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля” задля поширення досвіду організаторів, спікерів та учасників, а також привернення уваги людей до проблем та перспектив сталого розвитку їхніх населених пунктів, зокрема розвитку напрямку сталої мобільності. До участі в конференції запрошуються особи, що проживають або працюють на території Чернівецької, Вінницької, та Одеської областей України та всіх повітів Молдови. На період проведення заходу учасники забезпечуються проживанням та харчуванням. Транспортні витрати відшкодовуються на підставі оригіналів транспортних квитків у разі 100% відвідування заходу. Робоча мова конференції- російська. Дати: 31.01.-02.02.19 Кінцевий термін подання заявок: 18 січня 2018 року, 18:00. Відібрані учасники будуть повідомлені про результати відбору електронною поштою до 19.01.19. Організатор заходу- ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”. Контактна особа: Жанна Олійник - координатор проекту “Через сталий транспорт до чистого довкілля” Т: +380502600193, Е: zh.oliynyk@bard.cv.ua

Презентація навчання у Польщі

Коли у родині підростає абітурієнт, батьки прагнуть зробити усе можливе, щоб дати своїй дитині справді якісну освіту та допомогти влаштуватися у житті. Можливостей та університетів зараз дуже багато, а тому зробити правильний вибір набагато складніше, особливо якщо мова йде про навчання за кордоном. Саме тому для абітурієнтів та їхніх батьків ми проводимо презентацію навчання у Польщі, на якій ви дізнаєтесь: - чому з-поміж усіх країн ЄС українським абітурієнтам вигідно обирати для навчання саме Польщу; - що потрібно для того, щоб навчатися безкоштовно без карти поляка; - чим відрізняється вступ після 9 і після 11 класу; - коли і з чого варто починати підготовку до вступу; - у якому місті краще навчатися; - чим відрізняються державні і приватні університети, польськомовне та англомовне навчання; - на що варто звернути увагу при виборі університету за кордоном; - які існують міфи про вступ та навчання у Польщі; - які ризики є для тих, хто вступає самостійно та на що потрібно звернути увагу при виборі компанії-посередника; - у чому полягають послуги зі вступу UniverPL; - скільки студенти витрачають на проживання на харчування; - чи можуть студенти підробляти у вільний час тощо. На презентації буде представлено 25 престижних навчальних закладів Варшави, Кракова, Любліна, Вроцлава та Гданська.У подарунок усі зареєстровані учасники отримають знижку -15 євро на курси польської, чи освітні тури, чи вступ за допомогою UniverPL.

Підвищення кваліфікації з макіяжу
06.02.2019 - 07.02.2019
Чернівці

Олена Ширська Курс складається з 4-х уроків по 5 годин, заняття проходять 2 дні підряд по 2 уроки в день. 4 демонстрації з детальним теоретичним блоком і 4 Ваших практичних роботи. 4 різних стилістичних напрямів у макіяжі. Від ідеальної техніки до сучасної стилістики. Теми курсу: 1. Теорія про формування іміджу через макіяж Управління стилем в макіяжі. Психологія форми, кольору, фактури. 2. Як за останні декілька років змінився весільний макіяж. 3. Європейська математика про акценти. 4. Макіяж — це геометрія!! 5. Управління пропорціями та перспективою. Фундаментальна Логіка. 6. Модна геометрія у побудові форми очей. 7. Теорія про взаємодію кольору, теорія про контрасти і гармонію, теорія роботи з кольором як частиною стилю та іміджу. Мікро-колористика, робота з складними кольоровими проблемами на обличчі. 8. Робота з пігментами, жирними та перманентними фактурами. Мікс-техніки. 9. Тушована стрілка, її види. 10. Європейський люкс, скандинавський minimal. 11. Робота з різними типами шкіри, трендові способи тонування та контуровання. 12. Модні брови, висвітлення, ефект мікроблейдингу. Ідеальна корекція. Перекриття невдалого татуажу. Фундаментальна колористика у виборі кольору брів. 13. Інста-просування. Фото, специфіка вибору ракурсу і обробка фотографій. 14. А також відповіді на всі розумні та “не зовсім” питання. Максимум уваги для кожного! Кращі косметичні бренди для практики. З усіх питань за тел. 0977828858

Семінар: Метод Наталії Ладіні "Матриця Долі"
19.02.2019

Метод Наталії Ладіні "Матриця Долі" - це дивовижна методика, яка на основі дати народження людини розкриває всі пласти та сфери життєдіяльності людини. Детально описує всі енергії, з якими людина приходить в цей світ і відкриває інформацію про її призначення, дає можливість пройти по особистій Матриці долі, побудованій на кодах Вашого життя, як по сходинках мудрості та усвідомленості душі і духу.Курс семінарів "Матриця Долі" по Методу Наталії Ладіні буде цікавий тим, хто бажає:- пізнати і знайти себе; - вибрати свій Шлях в житті;- знайти своє Призначення;- побудувати відносини;- знайти причини хвороб;- знайти розуміння з іншими людьми.

Майстер-клас "Управління енергетикою Людини"
21.02.2019

Багато людей в наш час скаржаться на постійну втому та брак енергії. Але в дійсності - кожна людина володіє ВЕЛИЧЕЗНИМ ЕНЕРГЕТИЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ, тільки потрібно навчитися його активізувати і керувати цією силою !!! Якщо Ви хочете НАВЧИТИСЬ АКТИВІЗУВАТИ СВІЙ ПРИХОВАНИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ та СВІДОМО КЕРУВАТИ ЕНЕРГІЄЮ, а також ПОКРАЩИТИ СТАН ЗДОРОВ'Я - запрошуємо Вас на МАЙСТЕР-КЛАС "Управління енергетикою Людини". ПРОВОДИТЬ: Поляков Генадій Миколайович – керівник Чернівецької філії Міжнародної Академії Біоенерготехнологій, практичний досвід енергокорекції - понад 30 років.КОЛИ: щочетверга, з 18:30 до 20:30 год.

Базове дводенне навчання та практикум від Karse
21.02.2019 - 22.02.2019
ViCosmetics, вул. Комарова 15

Запрошуємо тебе на базове дводенне навчання та практикум від Karse 21-22 лютого о 10:30 в Чернівцях! Темою буде: Мезотерапія і біоревіталізація. Від простого до складного. Базове, дводенне навчання та практикум. Тренер: Бозоян Карен. Деталі у Ваших менеджерів: +380500131334, +380993623339.

Авторський курс "Таємниці тілесного Я"
22.02.2019 - 24.02.2019
вул. Герцена 1а, каб.26

Запрошую Вас на авторський курс “Таємниці тілесного “Я” у форматі тематичної терапевтичної групи. Курс складається з 7 сесій ( по три кожна). Ви навчитеся опиратися на себе та інших; дізнаєтеся як будувати власні кордони, коли вступаєте в контакт з оточуючим світом; розширите свої методи роботи з клієнтами, опираючись на тілесні феномени клієнтів; отримаєте практичні навички розпізнавання власних тілесних реакцій. Для кого цей курс? 1. Практикуючих психологів, лікарів. 2. Студентів педагогічних та медичних вузів. 3. Людей, які хочуть розібратися в собі, навчитися слухати, розуміти, а також використовувати знаки та сигнали, які посилає тіло, розширити уявлення про себе, навчитися знаходити та використовувати ресурси власного тіла. Кожна сесія включає теорію, практичні заняття, отримання особистого клієнтського досвіду, практику роботи з тілесним. Тренер — Ірина Толочко.

ЗНОбачення: Майстерня підготовки до ЗНО
24.02.2019
Чернівецький осередок Української Академії Лідерства, вул. Дарвіна 2а

Складаєш цього року чи наступного Зе-Ен-О? Ці літери тебе завжди лякали? Не хочеш вчитися і витрачати свої нерви даремно? А знаєш що? Я знаю рішення! Нові знайомства, ненудні міні-лекції, мотивація, практична підготовка до іспиту, смачна їжа, розіграш... Хех, та що це я тобі все розповідатиму?! ПРИХОДЬ І ПЕРЕКОНАЙСЯ НА ВЛАСНІ ОЧІ! Що на тебе чекає?? - мотивація до навчання та як правильно розподіляти свій час; - досвід ЗНО випускниці; - як можна готуватися до ЗНО цікаво та весело; - як запам'ятати безліч дат і термінів; - робота в команді та практичні знання; - поради психолога: як не з'їсти собі всі нерви під час підготовки та на іспиті. Тренінг найбільше спрямований на підготовку до ЗНО з української мови та літератури (оскільки всі цей іспит складатимуть?). Окрім цього, інші предмети також будуть згадані. Для участі необхідно заповнити анкету. Запрошуємо учнів 10-11 класів! Чекаємо САМЕ НА ТЕБЕ! 24 лютого, 10:00, Буковинський державний університет (лекторій Української академії лідерства).

“4 сезони ЖИТТЯ Жінки IV”
28.03.2019 - 31.03.2019
с. Тарашани,"Георг Парк"

Дорогі дівчата та жінки!! Мене звати Альона Головіна — я і троє моїх колег-жінок-психотерапевтів: Ірина Толочко, Світлана Григель та автор ідеї Валентина Малова, запрошуємо Вас на щорічну подію для жінок: “4 сезони ЖИТТЯ Жінки IV”. 4 дні, 4 ведучих, 4 теми та необмежений простір для дослідження особливостей жіночого та особисто Вашого задоволення.Запитання, роз'яснення, оплата:Альона Головіна - 050 733 37 38, spravjnia@gmail.comТепла Вам і нехай прибуде з нами сила!

Семінар "Куди приводять Базові Концепції"
30.03.2019

Протягом свого дитинства кожне дитя чує певний набір слів, які відкладаються в його свідомості і підсвідомості. Фрази батьків стають нашими базовими концепціями, якими ми керуємося у дорослому житті і підсвідомо рухаємося по тій траекторії, яку нам нав’язали. Часом, вони можуть бути для нас навіть убивчими! Кому буде цікаво: - людям, які хочуть відповісти собі на питання: «Чому я так живу?» - батькам і тим, хто збирається ними стати - всім бажаючим, хто хоче формувати свої особисті нові концепції життя. Про що будемо говорити: - про формування базових концепцій - про базові концепції, які нам заклали наші батьки - про небезпечні базові концепції «на смерть» - про фрази, які ми говоримо своїм дітям і їх наслідки - про зміни базових концепцій у потрібні й корисні Якщо Вас зацікавила дана інформація - ЗАПРОШУЄМО ВАС на корисний семінар "Куди приводять Базові Концепції".

Ізостудія "Магія Творчості"
07.04.2019

Мистецтво - це вміння Творити власне Життя, наповнюючи зовнішню реальність фарбами та образами свого внутрішнього Світу, що сприяє наближенню до Мрії та відчуття Істинного Щастя і Радості Творіння! На це здатен кожен, хто прагне бачити не тільки очима, а й серцем. Адже суть Мистецтва не в схваленні більшістю намальованих образів на полотні, а в тому - щоб навчитися створювати краще, на що здатний кожен, тим самим наповнюючи Світ красою і гармонією! Важливо навчиться творити і дарувати щиро все, на що Ви здатні, тоді і навколишній Світ почне допомагати створювати долю, співзвучну з Вашою мрією! Для кого проводяться заняття в ізостудії "МАГІЯ ТВОРЧОСТІ"? - для тих, хто хоче втілити дитячу мрію – навчитися малювати; - для тих, хто завдяки живопису хоче по-іншому навчиться дивитися на світ; - для тих, хто хоче підняти свій рівень професіоналізму для роботи; - для тих, хто хоче навчиться малювати для загального розвитку; - і, нарешті, для тих, хто завдяки малюванню хоче звернутися до свого внутрішнього світу, осягнути нові можливості та відкриття. Якщо Ви впізнали себе хоча б в одному з пунктів - ЗАПРОШУЄМО ВАС навчитися Містерії роботи з фарбами.

Курс "Слов'янська Відична Традиція"
08.04.2019

Слов'янська відична Традиція наших Предків, зберегла в собі Віду (практичні знання) про всі сфери життя людини, життєві ситуації і завдання з якими ми стикаємося щодня. Вона розглядає наше життя цілісно і комплексно, з усіх боків: людина-людина, людина-сім'я, людина-суспільство, людина-Бог.Досвід тисячі поколінь, збережений в Відичних Знаннях та живе спілкування з кудесником Слов'янської Традиції - допоможе вам осягнути себе і той світ, в якому ви живете. Ви зможете задавати запитання і отримати відповіді - практики, стани та відання!Теми курсу:1. Сенс Життя людини. Призначення і життєвий Шлях. Чому ми страждаємо? Як зрозуміти і знайти себе. Де шукати силу для самореалізації.2. Душевний і духовний розвиток, єдність і розбіжність. Як духовно розвиватися і бути успішним в матеріальному світі.3. Божественний задум: Чоловік і Жінка. Як їм жити разом і знайти спільне щастя. Правила щасливих сімей і сімейні обов'язки з точки зору Традиції.4. Як стати успішним і знайти в собі силу досягати важливих життєвих цілей.ПРОВОДИТЬ: Yasnovid Semerga - кудесник Родового Вогнища Слов'янської відичної традиції, майстер вікових посвят, відичний психолог.

Майстер-клас "Колесо життєвого балансу"
18.05.2019

Чи доводилося Вам ловити себе на думці, що Ви біжите по життю, намагаєтеся все встигнути, самореалізуватися, досягти матеріальної незалежності і стабільності, і начебто навіть успішно, але не відчуваєте при цьому радості? Незадоволеність власними успіхами може бути пов'язана з тим, що Ви розвиваєте себе однобоко, пустивши на самоплив інші сфери життя. І саме там Вас наздоганяють невдачі. Давайте навчимося знаходити слабкі місця за допомогою "Колеса життєвого балансу", адже як показує практика, це відмінний інструмент для того, щоб розібратися в собі і налагодити своє життя. На майстр-класі, ви зрозумієте: - З яких значущих областей складається ваше життя; - Що в Вашому житті для вас по-справжньому важливо; - Зміни в якій області сприятимуть поліпшенню якості всього вашого життя; - Які кроки ви можете зробити, щоб вже протягом найближчих декількох днів реалізувати важливі зміни. В результаті зустрічі Ви: - отримаєте інструкцію і практичний досвід роботи з Колесом. - розробите індивідуальний план досягнення своїх цілей. - знайдете джерела ресурсів для роботи над собою і якістю свого життя.

Основи Нового Світорозуміння
22.10.2019

Розпочинається новий курс лекцій Основи Нового Світорозуміння. “... Світ, його закони, духовні навчання та шляхи розвитку людства... Коли розумієш загальні принципи, живеш по совісті — уникаєш багатьох помилок. Поступово отримуючи розуміння того, що відбувається у власному внутрішньому світі та за його межами. Уникаєш страждань, отримуєш спокій та умиротворення.”

Спорт, здоров’я

Семінар Анни Оксимець
19.01.2019 - 20.01.2019
Чернівці

Цю подію не можна пропустити!! Чекаємо охочих з усієї України. “Практикуючі йогу знають, що стати на руки — завдання не з легких. Для цього потрібна скоординована робота усіх частин тіла. А це означає, що потрібні не лише сильні руки та плечі (як вважає більшість новачків), але й міцні ноги, рухливість CORE, а також відчуття балансу. Нам потрібно розвивати у собі усі необхідні навички, щоб в результаті легко та невимушено “літати” над підлогою. А це, як правило, місяці, а то й навіть роки, регулярної практики. Все тіло має ввімкнутися як єдиний механізм, тому і працювати тут потрібно комплексно.” При оплаті до 15 січня: перший майстер-клас 300 грн. другий і третій майстер-клас по 350 грн. всі три майстер-класи 900 грн. При оплаті до 19 січня: перший майстер-клас 350 грн. другий і третій майстер-клас по 400 грн. всі три майстер-класи 1000 грн.

Індивідуальні консультації зі Станіславом Ткачуком
19.01.2019 - 20.01.2019

Друзі! Протягом 19-20 січня за індивідуальним записом Stanislav Tkachuk проводитиме консультації у Чернівцях! Індивідуальна консультація охоплює: - діагностику і тестування методом прикладної кінезіології; - відповіді на питання здоров‘я (хронічні хвороби, травми, гормональні питання, болі); - питання поєднання особливостей здоров'я та прогресу у практиці йоги; - рекомендації щодо харчування (у т.ч. за принципами Аюрведи).

Майстер-клас Станіслава Ткачука по йозі Айенгара
19.01.2019 - 20.01.2019

Програма майстер-класу включає: - інтенсивну практику йоги; - відповіді на питання здоров‘я (хронічні хвороби, травми, гормональні питання, питання прогресу в практиці йоги, болі); - рекомендації щодо харчування за принципами Аюрведи. Вартість — 400 грн.

Майстер-клас з Анною Клапійчук

Скручування — одна із найважливіших поз для здоров'я хребта. В його-терапії скручуванням навчають у першу чергу, так як при правильному виконані поз із ними відбувається вивільнення затиснених нервових корінців; можна позбутися здавлювання мікрогриж. Але для того, щоб отримати ефект, потрібно навчитися скручуванням. Бо в іншому разі можна собі нашкодити. МК найперше підходить для рівня Початковий 1. Тривалість — 3 години. Вартість 300 грн. До 15.01. Після — 350 грн.

Терапевтична група у Чернівцях
21.01.2019
вул. Головна 80

Запрошуємо взяти участь у роботі терапевтичної групи в Чернівцях. Для кого? Психологів, фахівців суміжних спеціальностей (медицина, педагогіка, соціологія), студентів за даними спеціальностями, людей будь-яких інших професій, які бажають познайомитися із гештальт-напрямком і використовувати його у житті і роботі. Для учасників навчальних програм з гештальт-терапії години роботи в групі зараховуються як групова терапія. Ведучі терапевтичної групи: Ігор Огданський - психолог з 15-річним стажем, гештальт-терапевт, фахівець по роботі з проблемами залежності, супервізор. Ірина Толочко - практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ведуча тематичних та терапевтичних груп, супервізор. Запис та деталі: 095 177 90 03 - Ігор Огданський, 095 33 707 16 - Ірина Толочко.250 грн за одну сесію.

Salutem - школа здорового харчування
27.01.2019
Буковинський медіа-центр “Belle Vue”, вул. О.Кобилянської 2

Salutem - безкоштовна школа здорового харчування для підлітків і людей які цим цікавляться! Круті спікери! Серед яких відомі блогери, лікарі, психолог.

Семінар “Противіковий раціон чи Харчування, яке сповільнює час”

Противікової панацеї не існує. Час безжальний. А якщо деякі продукти працюють на продовження тривалості і покращення якості життя? Чому ні? «Здорове харчування» не означає повністю відмовитися від усього, що Ви їли. Гризти салат і вовчим поглядом дивитися на холодильник. Marta Chorna пропонує спробувати і ввести у свій раціон один із п’яти нових продуктів. Тривалість семінару - 2,5 години.

Дводенний Спа-тур в Румунію

Місто: Совата. Готель: Danubius Health Spa Resort Sovata 4* Лікувально-оздоровчий та велнес-центр: дерматологічне та гінекологічне лікування, фізіотерапевтичні процедури для лікування опорно-рухового апарату, різні види масажу Басейн для плавання, басейн з соленою водою, сауна, солярій, баня, басейн з сюрпризами. Перукарня, салон краси, фітнес-центр стандарту “ Danubius Premier”. Не залишаючи територію готелю, Ви можете провести цілий день в спа-комплексі!!!

Відпочинок з Парапланом
31.03.2019

Краєвиди с.Горбово - одні з самих особливих на Буковині, які дозволяють не лише насолодитись красою весняної природи, але і незвичайно відпочити у веселій компанії творчих особистостей! Запрошуэмо ВСІХ БАЖАЮЧИХ разом із спільнотою "ALATYR.LIVE" ВІДПОЧИТИ в обіймах мальовничої природи с.Горбово. Ви будете мати можливість ознайомитись з принципами польоту на ПАРАПЛАНІ - зможете відчути себе величезним птахом у вільному польоті ... Також, можна буде поджемити на незвичайних етнічних інструментах та поспівати в гармонії із звуками природи. А увечрі планується пікнічок біля вогнища, на якому ми приготуємо незвичайні лаваші із секретними інгредієнтами (настільки секретними, що ми й самі ще не знаємо всього їх складу;)). Після заходу Сонця - ми повернемось до міста НАПОВНЕНІ ПРИЄМНИМИ ВРАЖЕННЯМИ та НЕЗАБУТНІМИ СПОГАДАМИ !!!

Семінар з Марією Шатлановою
13.04.2019 - 15.04.2019

Марія Шатланова — старший викладач мережі центрів Йога Практика (Москва), займається йогою з 2001 р. І викладає з 2004 р., сертифікат Junior Intermediate-2. Щорічно протягом останніх 12 років навчається в Ramamany Iyengar Memorial Yoga Institute в Пуні у сім'ї Айєнгарів; відвідує сесії та семінари з практики, терапії та навчання у лідерів напрямку: Стефані Квірк, Лоіс Стайнберг, Габріели Джубіляро, Маноусо Маноса, Глорії Голдберг. Тема семінару: “Абдомінальність. Розуміння. Відтворення. Використання”. Досить часто учні, намагаючись виконати базові та складні пози, несвідомо експлуатують абдомінальну область тіла. Це шкодить внутрішнім органам. Особливо важливо це для жінок. 13-14 квітня — семінар для всіх бажаючих зі стажем не менше півроку регулярної практики з навчанням вчителями йоги Айєнгара. 15 квітня — семінар в йога-студії “Лотос” для викладачів і тих, хто проходить навчання з викладацької справи. Для участі в семінарі потрібно взяти з собою 2 ремені, 2 цеглини та його-мат.

Курс занять "Теоретичні та практичні аспекти тренування фізичного тіла з застосуванням гімнастики йогів"
13.04.2019

Слово «йога» в перекладі з санскриту означає «союз, з'єднання, зв'язок, єднання, гармонія». Йога – це союз душі з вічною істиною. Наука йоги виникла ще у сиву давнину. Відомо, що вона з’явилась в Індії і згадки про неї, її філософію, асани є у найдревніших манускриптах. Опис знань Йоги писали на санскриті, священній мові, яку могли розуміти тільки люди високоосвічені, в основному це були ті, хто відносився до привілегійованих каст жреців. Саме через мовний бар’єр йога на протязі довгого часу залишалася не доступною для більшості людей. Та зараз цікавість до неї щораз зростає, її мудрість стає все більш популярною по всьому світі. Запрошуємо ВСІХ БАЖАЮЧИХ на курс занять "Теоретичні та практичні аспекти тренування фізичного тіла з застосуванням гімнастики йогів", на якому ви зможете дізнатись: 1. Про місце гімнастики йогів серед сучасних тренувальних систем. 2. Методи підвищення ефективності тренувального процесу. 3. Динамічні та статичні режими виконання вправ і їх специфіка. 4. Практики глибокого розслаблення як важливий елемент тренувань. ПРОВОДИТЬ: Липовський Сергій - викладач гимнастики йог!в з 8 -річним стажем

Дитячі заходи

Інше

Тихі чаяння

Отже, чайання відбулося залишивши за собою легкий шлейф недомовленності минулого року. В новому прийдешньому часі бажання здійснюються! Тому в усіх охочих до чаювання, які не встигли відчути тонку межу між чай і чань, є можливість посмакувати напоєм. Навмисно щоб зробити наше спілкування більш витонченним ми перенеслися в епоху Сун й на світанку посеред китайського саду сакральних дерев за мить до початку Хлібних дощів назбирали для Вас пелюстки Чорного Улуню й зстарили в гарбузі Ку Гуа. Приходьте пробудитись і освіжити свій розум . Увага ! Обов'язкова реєстрація для бажаючих! Кожна людина , яка цікавиться подією , яка готова внести 50 юань (50 гривень) за чай і організацію події, і яка впевнена, що наступного разу 12 січня/19 січня/26 січня ( на вибір) о 15:00 точно зможе відвідати наш захід.

Свято Водохреща — загальноміське освячення води
19.01.2019
площа Пресвятої Марії

Водохреща, Хрещення чи Йордан – народно-релігійне свято, котре православні та греко-католики святкують 19 січня. Воно є останнім святом з різдвяно-новорічного циклу та завершує Святки – 12 днів Коляди між Різдвом та Водохрещем. Із цим святом пов'язують хрещення Христа. Коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення від Івана Хрестителя в річці Йордані.

Благодійні Вечорниці. Клуб народного Танцю.
20.01.2019

Якщо Ви любите АКТИВНИЙ та КОРИСНИЙ ВІДПОЧИНОК, тоді те, що написано нижче Вас ЗАЦІКАВИТЬ! Запрошуємо Вас порухатись, покружляти та погецати під запальні мотиви народних танців! Бельгійська полька, Коробочка, Ойра-ойра, Краков'як, Чардаш, Гречаники – і це далеко не весь перелік народних танців, які ви зможете вивчити.Будуть танці, буде весело, буде атмосферно. Вміти танцювати не обов'язково.

Всеукраїнська акція "Ланцюг єдності"
22.01.2019
Центральна площа

22 січня на Центральній площі Чернівців відбудеться всеукраїнська акція “Ланцюг єдності”. Захід проводять до святкування Дня Соборності України.  Організатори запрошують долучитися до акції усіх охочих та відчути, що Україна єдина.   Живий ланцюг Соборності — щорічна акція, що присвячена Дню Соборності України та річниці з дня проголошення незалежності України.

Контактна Імпровізація: Політаєм?
10.02.2019

Жизнь море ща поныряем... (Кравц)   Запрошую поринути у потік рухів та взаємодії зі світом довколо. Ми розігріємся і будемо танцювати і кривлятися, довіряти та досліджувати, відчувати та безмірно тішитися життю! А вже як енергія бурлітиме, то… хто зна шо то має бути? Імпро! Рекомендується одягнути вільну м”яку одежу, а також прийти зі своїми коханими - так краще всього проводити життя. ОРГАНІЗОВУЄ: Taras Kornichuk - скоморох, тамада, творець, живець, чоловік та айтішнік :)

ВДТ "Кубок Вогню"
02.03.2019 - 03.03.2019
Чернівці

Дорогі дебатери, чернівецький осередок підготував для Вас сюрприз! Тому цьогоріч під ялинку ви отримуєте не звичайні подарунки, а запрошення на перший Всеукраїнський дебатний турнір Буковини! ВДТ "КУБОК ВОГНЮ".

Практичний семінар на тему “Механізми Джерела Життя”
10.03.2019

Пробудження природних первинних образів активізує життєві сили та допомагає впорядкувати життєвий досвід. Одим із символів джерела життя є “Камінь Алатир”. Запрошуємо УСІХ БАЖАЮЧИХ відвідати практичний семінар на тему “Механізми Джерела Життя”. Проводить: Віктор Маркович, викладач з 20 річним стажем.

РЕКОЛЕКЦІЇ ВЕЛИКОПІСТНІ У ЧЕРНІВЦЯХ
04.04.2019 - 07.04.2019
вул. Головна 20, Базиліка Воздвиження Всечесного Хреста

Запрошуємо на Реколекції Великопістні до Базиліки Воздвиження Чесного Хреста у Чернівцях обласних на Буковині, в днях 4-7 квітня 2019, за адресою: вул. Головна 20, тел. +38-097-3771175 отець Анатолій, Настоятель Парафії.

Жіноча слов'янська гімнастика "Сила Берегині"
11.04.2019

Дорогі дівчата, жінки, берегині, богині! З радістю запрошуємо Вас на Слов'янську гімнастику «Сила Берегині». «Сила Берегині» - це давньослов'янська РОДова енергетична практика – занурення в своє тіло, свої почуття і відчуття для того, щоб пізнати суть своєї жіночої природи, пробудити справжні якості Жінки-богині, Берегині сімейного вогнища. Завдяки цій практиці, жінки в любові, гармонії душі і тіла, починають виконувати досить прості та витончені вправи, працюючи з потоками енергій, стихіями, слов'янськими символами, замовляннями, які плавно перетікають в ритуальний танець древніх слов'янок, а потім, увійшовши в потік, танцюють свій власний танець Сили - танець Життя. Питання, ЯКІ ВИРІШУЄ ПРАКТИКА:Як залучити в своє життя любов ?!Як мати величезну кількість енергії і завжди відчувати себе повною сил?Як реалізуватися самій і допомогти реалізуватися своєму чоловікові?Як допомогти зберегти здоров'я і силу своїм близьким?Як виглядати привабливою ?!Як забути назавжди про хронічні болячки ?!Як залучити достаток?А також елементи Жіночої побутової Магії !!!ЩО ДАЄ ГІМНАСТИКА:- Жіночність і привабливість- Силу і здоров'я- Поставу, стрункість та граціозність- Допомагає знайти своєю «половину», вдало вийтизаміж- Лад у стосунках з чоловіком- Зв'язок зі своїм РОДом- Усвідомлене управління своїм життям- Допомагає розкрити свій дар і призначення І це далеко не весь перелік того, чого можна досягти займаючись слов'янською гімнастикою.ПРОВОДИТЬ: Лада-Алла Корнейчук.МАТИ З СОБОЮ: каримат, спідниці, сукні або вільний одяг.

International Business Camp MiniBoss & BigBoss 2019 in Bulgaria
11.07.2019 - 21.07.2019

БОЛГАРІЯ 11 липня — 21 липня 2019! Для дітей та підлітків 6-19 років. А також їх батьків. Що таке MINIBOSS бізнес-табір? - навчання та відпочинок водночас; - бізнес-ігри щодня; - ЧЕМПІОНАТ підприємництва 2019! - англомовні куратори, аніматори; - професійна команда педагогів з усіх філіалів MINIBOSS; - здорове середовище з усіх країн, де є MINIBOSS; - спорт, ігри, естафети; - 4х разове харчування; - єдина фірмова уніформа; - проживання біля моря з особистим пляжем; Це чудовий варіант відпочинку для всієї сім'ї.

Пропозиції

Творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"
26.01.2019
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

Увага! Увага! Увага! Оголошуємо набір в НОВИЙ творчо-психологічний проект: "ШКОЛА СПРАВЖНІСІНЬКИХ ФЕЙ!"   Чекаємо на чарівних дівчаток віком: 4-5, 6-8 та 9-13 років у дивовижний світ творчих пригод та пізнання своїх чарівних здібностей! Коли: по суботам два рази на місяць. Стартуємо 12 січня 2019 року по мірі набору груп! Адреса: Шевченка 28, 104 каб. В кожній дівчинці живе яскрава, дотепна та неповторна Фея! Дамо їй шанс проявити себе!))   Співбесіда ОБОВ'ЯЗКОВА: 050 733 37 38 (Автор проекту - Альона Головіна).