Афіша подій у місті Чернівці на сьогодні 15 грудня 2018

Дати:
Розділи:

Театр

Комедія "Кохання у стилі бароко"

Дія відбувається у маєтку графа-бешкетника‚ витівника‚ здатного на всілякі вибрики та жарти. Його парубоцька вечірка захлинається "страшною" звісткою: їде наречена! В плани затятого холостяка одруження аж ніяк не входить. Проте існує родинний заповіт: якщо не одружиться на Оляні, з якою покійні батьки заручили його десять років тому, він позбавляється спадщини. Єдиний вихід і гроші зберегти‚ і волю парубоцьку – примусити наречену саму зректися шлюбу. Отже, граймося, хлопці! Здається, ідея шикарна: граф перевбирається на свого псаря Онисима, а той, нічого не розуміючи через велику пиятику, стає "графом". Але не так сталося, як гадалося… Нестримний потік жартів, чудові віршовані монологи. Чергова історія кохання, але у вишуканому обрамленні у стилі бароко. Тривалість - 1 година 40 хв.

Концерти

Сергій Бабкін презентує альбом «Музасфера»

Музикант, актор, тренер-переможець проекту «Голос країни-8» Сергій Бабкін вирушає у великий всеукраїнський тур на підтримку свого нового альбому «Музасфера».У вересні Бабкін презентує свій 13-й за рахунком і перший повністю україномовний альбом «Музасфера». До трек-листа платівки увійдуть легендарні «Де би я», «Хто далі йде» і ще 12 нових пісень, що створюють неймовірну атмосферу, в яку можна буде зануритися на концерті: світ ідей, музики та містики Бабкіна.

Вечірки

Вихідні у РК "Бартка"

Четвер 13.12 та п'ятниця 14.12 з неперевершеним гуртом “Free Sound”дивуватиме Вас світовими та українськими хітами у ресторані розважального клубу "Бартка". Субота 15.12 запам'ятається Вам неймовірним музично-гастрономічним вечором у ресторані розважального клубу "Бартка" з незабутнім гуртом "Fake Note". Нeділя 16.12 створить магічне бажання повторювати цей вечір знову і знову у відмінному товаристві та з музикою бенду "The Groove Company" на сцeні рeсторану розважального клубу "Бартка.

Life Park

Cover band "Life Park" виконує музику різнього стилю та для різного музичного покоління! Популярні світові шлягери з репертуару відомих груп і співаків СРСР, інструментальні композиції, українські народні пісні в оригінальній обробці та власні авторські роботи! Свято наближається!

Мистецькі заходи

Виставка "Мистецькі акорди"

27 листопада, о 15.00,  у Чернівецькому художньому музеї до 155-річного ювілею Ольги Кобилянської презентують виставку «Мистецькі акорди». Чернівчанам представлять понад 60 творів образотворчого мистецтва з фондів художнього музею і з авторських колекцій 20-ти буковинських митців. Як повідомляють організатори, на виставці представлені тематичні твори ХХ-ХХІ ст., прижиттєва світлина 1932 року, фотокопії світлин і малюнків письменниці 1880-их рр., рідкісний музичний інструмент тієї доби, книги тощо.

Навчання та розвиток

Навчальний курс "Гештальт-терапія в приватній практиці та житті: навчання"
14.12.2018 - 16.12.2018
Психологічна студія Альони Головіної, вул. Шевченка 28

До участі в програмі запрошуються психологи, спеціалісти суміжних дисциплін (медицина, педагогіка, соціологія), можливій набір студентів із цих спеціальностей (від 21 р.). А також усі інші, хто бажає познайомитися з гештальт-напрямом та залучити його до свого життя та професії. ОСНОВНІ ТЕМИ ПРОГРАМИ: 1. Основи гештальт-терапії. 2. Контакт, кордони контакту, цикл досвіду. 3. Супротив та захисні мехханізми в гештальт-терапії. 4. Динаміка self. 5. Гештальт- і тілесно-орієнтований підхід. 6. Творчі методи гештальт-терапії. Після закінчення навчального курсу Ви отримаєте сертифікат першого ступеню. Загальна кількість навчальних годин — 180 год.

Авторський курс "Таємниці тілесного Я"
14.12.2018 - 16.12.2018
вул. Герцена 1а, каб.26

Запрошую Вас на авторський курс “Таємниці тілесного “Я” у форматі тематичної терапевтичної групи. Курс складається з 7 сесій ( по три кожна). Ви навчитеся опиратися на себе та інших; дізнаєтеся як будувати власні кордони, коли вступаєте в контакт з оточуючим світом; розширите свої методи роботи з клієнтами, опираючись на тілесні феномени клієнтів; отримаєте практичні навички розпізнавання власних тілесних реакцій. Для кого цей курс? 1. Практикуючих психологів, лікарів. 2. Студентів педагогічних та медичних вузів. 3. Людей, які хочуть розібратися в собі, навчитися слухати, розуміти, а також використовувати знаки та сигнали, які посилає тіло, розширити уявлення про себе, навчитися знаходити та використовувати ресурси власного тіла. Кожна сесія включає теорію, практичні заняття, отримання особистого клієнтського досвіду, практику роботи з тілесним. Тренер — Ірина Толочко.

ВІДКРИВАЧКА: Відкрий для себе Академію
15.12.2018
вул. Дарвіна 2А (будівля Буковинського університета)

Зриваємо частково вуаль інтриги з Дня відкритих дверей. Знизу є розклад: ознайомтеся з ним та не забудьте зберегти його на потім, щоб провести день в осередку Академії максимально ефективно та цікаво для себе! Під час Відкривачки паралельно працюватимуть чотири різні зони: Асорті, Маринад, Варення та Компот. Ви зможете мінятися між ними, але відвідати всі одночасно не вийде, тому продумайте свій час заздалегідь. Які майстер-класи, лекції та тренінги ви зможете відвідати? 1. Розумне швидкочитання. 2. Бюджетні подорожі. 3. Психологія впливу. 4. Варення мрій. Також ви дізнаєтеся про наші проекти та побут студентів осередку. Для потенційних абітурієнтів Українська академія лідерства це можливість дізнатися про всі нюанси навчання. Ну, майже про всі. Але це не точно. Чекаємо в гості 15 грудня о 12:00, за адресою Дарвіна 2А (будівля Буковинського університета). До зустрічі, Чернівці!

Споживай - не зловживай! Зустріч для небайдужих і відповідальних
15.12.2018
Крафт-хаб “FortelUA”, вул. Сагайдачного, 2

Врятувати планету, подбати про майбутнє - високі фрази з першого погляду , але насправді дуже реальні! Будемо говорити про споживання: щоденні покупки, щоденні витрати, щоденне сміття - що з тим робити і які лайфхаки допоможуть бути свідомішими і менше засмічувати довкілля. ТЕМИ ОБГОВОРЕННЯ: - Цікавий досвід людини , яка 15 років сортує сміття. - Як думати про екологію не тільки в повсякденному житті, але й у власній справі. - Загальні догми для кожного. НАШІ СПІКЕРИ: Петращук Марта Ілля Ніколаєв Ирина Микитеек На заході буде чаювання . Хто хоче чаю, беріть чашки з собою (ми спробуємо не використовувати одноразовий посуд). Вхід вільний, але ми вітаємо благодійні внески. Усі зібрані кошти будуть передані для реабілітації Назара Мазур.

EcoLibrary

EcoLibrary - з чим в тебе асоціюється ця назва? Екологічна бібліотека? Книги про екологію? Зовсім ні - В рамках проекту "EcoMind" СД платформа долучається до організації події, де ми дізнаємося як вплинути на екологічну ситуацію в місті Чернівці. Своїми історіями поділяться іноземні волонтери і розкажуть, як вони справлялися з подібними проблемами і будуть вести дискусію на цікаві екологічні теми. Долучися до активних борців за чисте довкілля та отримай море задоволення та драйву. Для кого ця подія? Школярі, студенти, активна молодь Чернівців, люди, яким не байдужа екологічна ситуація міста, для тих, хто вивчає англійську мову.

Презентація програми "Відкритий Світ" в м. Чернівці
15.12.2018
вул. О. Кобилянської, 47

15 грудня 2018 р. о 12.30 Американські Ради з Міжнародної освіти запрошують всіх охочих на презентацію програми "Відкритий Світ" в м. Чернівці. Програма Конгресу США «Відкритий світ» призначена для молодих громадських лідерів, а саме для тих, хто впливає на політичну ситуацію й суспільну думку в країні - представників різних рівнів державної влади, академічного співтовариства, некомерційних організацій й інших структур, що займаються громадськими питаннями та, незважаючи на свій відносно молодий вік, уже виявили себе як професіонали своєї справи, а також зацікавлені в побудові демократії, ринкової економіки й верховенства права. Під час презентації Ви дізнаєтесь про структуру програми, відбірковий процес та можливості для випускників програми. Під час зустрічі також буде представлено інші програми, що адмініструються Американськими Радами з Міжнародної Освіти. Презентацію проводитимуть Вероніка Грищенко, координаторка програми "Відкритий Світ" в Україні та Дана Кавара, координаторка випускників програми "Відкритий Світ". Чекатимемо на Вас за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (Window on America Center в м. Чернівці).

Спорт, здоров’я

"Кубок Буковини 2018" (змагання зі скелелазіння та альпінізму)

З 17 листопада по 22 грудня 2018 року у Чернівцях на скелелазному тренажері Чернівецького обласного клубу скелелазіння та альпінізму "Буковина" проходитимуть вже давно традиційні змагання зі скелелазіння серед учнівської та студентської молоді "Кубок Буковини 2018".Мета змагань — пропаганда здорового способу життя; популяризація та подальший розвиток скелелазіння на Буковині. До участі у змаганнях допускають осіб, не молодших шкільного віку та команди навчальних закладів.

Чемпіонат області з міні футболу
08.12.2018 - 27.01.2019
Різні локації

8 грудня у Чернівцях розпочинаються матчі чемпіонату області з міні-футболу. У зимовому турнірі візьмуть участь 36 команд, які поділені на 4 групи. Матчі груп «А» та «В» проходитимуть на майданчику зі штучним покриттям біля стадіону «Буковина», а груп «С» та «D» – на майданчику СК «Локомотив». Груповий етап триватиме до 12 січня, після чого розпочнеться плей-офф. Фінал турніру запланований на 27 січня.

БК "Страйлаф" - БК "Ужгород"
15.12.2018 - 16.12.2018
Баскетбольний клуб Starlife-Чернівці, вул. Комарова 15

Чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд (Перша ЛІга).

Йога для імунітету. Тематичний інтенсив.
15.12.2018

Тематичне заняття по програмі для зміцнення імунітету взимку. Тривалість: 2 години. Вартість: 200 гр

Майстер-клас "Веганський сир та страви з ним"
15.12.2018

Запрошуємо усіх бажаючих на майстер-клас від “LovEco” - “Веганський сир та страви з ним”. На майстер-класі Ви дізнаєтесь про смачні та корисні рецепти з веганським сиром , скуштуєте декілька смачних та корисних страв, отримаєте щедру порцію позитивного настрою та чудових емоцій! Реєстрація на майстер-клас обов‘язкова! Для реєстрації необхідно написати нам особистим повідомленням. До зустрічі на майстер-класі з “LovEco”!!

Звукова терапія - цілющі звуки тібетських співочих чаш та гонгів
15.12.2018 - 16.12.2018

На вас чекає унікальна можливість вивільнити та відпустити увесь непотрібний емоційний багаж, відкривши Себе вже, прямо Тут і Зараз! Звук – найкращий провідник у цьому магічному та особливому енергетичному процесі! Гармонія звукових вібрацій, які випромінюють чаші, створює потік звукових хвиль у певному діапазоні (432Гц), який взаємодіє з органами і функціями організму, запускає механізми реабілітації та самовідновлення на трьох рівнях: Тіло, Душа і Розум! Якщо ви бажаєте отримати заряд енергії, або ж у вас емоційний стрес, напруга від трудового тижня, неспокійний сон чи роздратування, - все це можна водночас змінити на спокій, розслаблення, покращення сну, відчуття легкості в тілі та внутрішньої цілісності! Сеанс проводить Володимир Сарахман – звукотерапевт, практикуючий майстер цілющого звуку, з досвідом роботи та унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії.Тривалість - 4 години.

Волонтерство, благодійність

Акція "Книга під подушку"

Сімейний клуб «Сім’я від А до Я» закликає чернівчан допомогти діткам з дитячого будинку та подарувати їм новорічну казку. З 15 листопада по 15 грудня діє акція «Книжка під подушку». Протягом місяця збиратимуть нові україномовні книги. За словами організаторів, головна мета акції – привернути увагу людей до дітей, які потребують особливої уваги. Що можна зробити? Придбати нову україномовну книжку та передати її організаторам акції. Можна обрати будь-яке видання для дітей віком від 3 до 18 років. Стати «Янголом-волонтером» проекту – допомогти з доставкою подарунків, взяти участь у написанні та оформленні новорічних вітальних листівок.

Благодійна новорічна акція "Книжкова аптечка"
27.11.2018 - 31.12.2018
Дитячі лікарні міста

Благодійний дитячий фонд «Я майбутнє України», який очолює Марта Левченко, проводить просвітній проект «Книжкова аптечка». Головна мета акції – дарувати радість діткам, котрі перебувають на довготривалому лікуванні. Для відправки: м. Чернівці, НП 6, Марта Левченко, +380502436971.Або ж можна принести книги в офіс за адресою: вул. Вірменська, 21 (з 9:30 до 18:30).Станьте частинкою новорічного дива!

Благодійна акція "Звичайне диво" до Дня Святого Миколая

У народі кажуть: «У грудні, що не день, то свято». Так воно і є. Зимові свята викликають в нас дитяче захоплення і радість. Ми ніби знову стаємо маленькими, чекаємо на диво і віримо в здійснення найпотаємніших мрій. Але з особливим нетерпінням грудня чекають дітлахи. Малеча з радісним хвилюванням очікує вечора, коли Святий Миколай та Дід Мороз покладуть під їхні подушки та ялинки такі бажані подарунки.  Та нажаль, є діти, що обділені батьківською турботою, але так само чекають зимових свят, мріють про подарунки та вірять у диво. Ми прагнемо, аби кожна дитина відчула цей святковий настрій та раділа щедрим подарункам. Разом нам під силу створити маленьке диво! Благодійна акція «Звичайне диво» до Дня Святого Миколая: 10% від повної вартості кожного вхідного квитка, купленого з 1 по 18 грудня, будуть передані у Благодійний Фонд “Я майбутнє України” для потреб дітей-сиріт та діток з обмеженими можливостями.   19 грудня ДРЦ Бешкетвілль відвідають діти-сироти з Чернівецького дитячого будинку. Ми підготували для них веселі розважальні програми та частування. Благодійна акція «Подаруй дитині свято»: придбай новорічну іграшку від Бешкетвілль! Всі кошти, виручені за продаж ялинкових іграшок, будуть використані аби подарувати Новорічне свято онкохворим діткам, що знаходяться на лікуванні у обласній дитячій клінічній лікарні та не покидають своїх лікарняних місць навіть на свята. З Бешкетвілль Ви можете допомагати іншим, одночасно даруючи радість і собі!

Благодійний флешмоб #Подаруйказку
06.12.2018 - 31.12.2018

Період чудес розпочато!  Відкрийте свої серця тим, хто Вас оточує. Подаруйте українську казку діткам з малозабезпечених сімей або малечі з дитячих будинків. І святкова атмосфера огорне Вас надовго!!! Правила участі у благодійному флешмобі #подаруйказку: 1.Оберіть дитячі книжки українською мовою. 2.Відправте їх на адресу дитячого закладу. 3.Опублікуйте фото/відеозвернення з книгами та хештегом #подаруйказку (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube). 4. Передайте виклик 3 своїм друзям. 5. Відчуйте тепло дитячих сердець, для яких казка стала реальністю!

Благодійна програма "Чудо Миколая"
10.12.2018 - 21.12.2018
Організовує чернівецький осередок Української академії лідерства

Творимо атмосферу свята та даруємо дітям віру в чудеса! Допоможете нам?  Дітки вірять, що Святий Миколай приходить до всіх, хто своїми вчинками творить добро. Однак ми знаємо, що Миколай не в силах прийти до кожної дитини, яка вірить у цю просту істину. Але разом ми можемо це змінити і забрати перешкоди на шляху до здійснення дитячих мрій! Хто ми? Студенти Української Академії Лідерства, які перевтілюються на Миколайчиків і роблять хороші справи. Що ми робимо? Збираємо подаруночки для 143 діток та втілюємо декілька найзаповітніших мрій. Як можна стати чарівником для дітей? Дуже просто! Переказати будь-яку суму на картку Приватбанку 5168 7554 3326 6224 , розказати про нас своїм друзям та поширювати цю подію. Хочете та можете допомогти, але не знаєте, як саме? Просто подзвоніть нам, ми раді кожному доброму наміру. Телефони (097) 886 47 98 або (093) 889 75 75 Як ми це зробимо? З любов’ю)? Наш потяг добра буде рухатись за простим та неймовірним маршрутом:  Майстер-класи. Ярмарок. Подарунки дітям. Свято. Перша зупинка це Майстер класи. Йому буде присвячений весь тиждень, впродовж якого ми будемо проводити тренінги, лекції для усіх бажаючих, аби святкова атмосфера поширилася містом і ми змогли навчитися чомусь новому. Події будуть найрізноманітніші: від виготовлення ялиночок для дітей, до психології стосунків для дорослих. Наступна зупинка - це Ярмарок, який буде організований у різних локаціях 14-16 грудня. Ви зможете придбати вироби, виготовлені на майстер-класах та речі, подаровані нашими чудотворцями. Третя зупинка - це розвезення подарунків до родин та запрошення діток на фінальне свято. І нарешті кінцева зупинка нашого маршруту - це Свято Миколайчика, яке буде проведене 21 грудня у Резиденції ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Разом з дітками ми будемо грати, відгадувати загадки, співати та творити живу музику. Хочете разом з нами вирушити в неймовірно захоплюючу подорож, наповнену щирими емоціями, теплими посмішками та обіймами діток? Застрибуй у перший вагон та гайда з нами творити добро?

Благодійна акція "Подаруй дітям щастя"
14.12.2018 - 18.12.2018

Станьте Святим Миколаєм для дітей сиріт які вірять в чарівні події! Подаруйте частинку щастя! Joymarket приймає участь в благодійній акції в районі Буковини, так як і в кожному році, пропонуємо нашим щирім клієнтам купити на вибір продукцію Joymarket та залишити її в магазині, адже потім зібрані товари відправляються на радість діткам!

Благодійна акція "Пряникове містечко"

Усіх охочих запрошують долучитися до акції та спекти свій пряниковий будиночок чи інші солодощі. Співорганізаторка акції Катерина Пономарьова запрошує до участі кондитерів, батьків та дітей.

Дитячі заходи

Новорічні свята у ЦРД "ІриСка"

ЗУСТРІЧАЙМО ЗИМУ РАЗОМ Вже зовсім скоро зима, і, відповідно, які зимові пригоди без святкування?! На Вас чекає: - безліч нових свят; - незвичні сценарії; - захоплюючі командні ігри; ігри з батьками; - найцікавіші костюми; - фотозвіти; - драйвові ПІЖАМКИ; - майстер-класи. І, звичайно, НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ!!! Запис на свята ВІДКРИТО, встигни забронювати місце і собі!

Програма грудня у РЦ "Fantasy Town"

Завітай до ДРЦ “Fantasy Town” на БЕЗКОШТОВНІ розважальні ігри, на круті майстер-класи та захоплюючі дискотеки ? ВХІД ВІЛЬНИЙ за адресою вул. Головна 265 а (3-ій поверх).

Програма грудня-2019 у ДРЦ "Країна мрій"

Нарешті програма грудня! Ми вже готуємося до Нового року і чекаємо Вас на святково-теплі майстер-класи, ранки, дискотеки!

Розклад майстер-класів у грудні

Зустрічайте новорічні свята разом із нами!!!

Майстер-клас - “Казкова зірочка"

Цієї суботи відбудеться цікавий майстер-клас - “Казкова зірочка". Виріб може стати як подарунком, так і чудовою прикрасою для Вашої ялинки. Дата: 15.12.18 Час: 12:00 Вартість участі: 80 грн. Тривалість: 1 год. Вік: 3+ Матеріали та перебування в ігровій кімнаті включено у вартість. Обов'язковий попередній запис за тел. +380662262808. +380978722295

Майстер клас "Розпис імбирного пряника"
15.12.2018
2-й поверх ( OZZY CAFE)

15 грудня пройде майстер клас "Розпис імбирного пряника". ⠀ Місце проведення: OZZY CAFE , Пр. Незалежності, 96а. Час проведення: 12:00 – 14: 00. Умови участі: БЕЗКОШТОВНО ⠀ Двоє аніматорів – принцес допоможуть малечі розфарбувати святковий імбирний пряник!

Майстер-клас з малювання коміксів

Майстер-клас з малювання коміксів від Каті Генріх. Вік учасників: 10-15 років.   Що будемо робити? дізнаємося, чим Marvel відрізняється від DC; створимо свого першого персонажа зробимо власний крутий комікс. Вартість майстер-класу- 200 грн. Кількість місць обмежена, всього 20 учасників. Поспішайте заповнити реєстраційну форму та забронювати собі місце!

Свято “Ніч перед Миколаєм”

Миколай, Миколай!! Завітай до діток в Іриску!! На святі “Ніч перед Миколаєм” діти познайомляться з святим Миколаєм та звірятами, допоможуть Святому Миколаю роздати подарунки звірятам і самі отримають дуже цікаві подаруночки, а ще виховають нечемну Солоху та зроблять творчу роботу! Ми обіцяємо: море веселощів та незабутні враження, приємну атмосферу чудового свята, зустріч зі святим Миколаєм, надзвичайну програму, конкурси, танці, ігри, подарунки.

Новорічні ранки у ДРЦ "Країна Мрій"

Нехай усі мрії здійсняться!! Святкуємо Новий Рік разом! У програмі: Дід Мороз, казкові герої, майстер-класи, новорічна вистава, ігри та квести, святковий хоровод.

Майстер-клас "Виготовлення Янгола", Розважальна програма "Хто я"

ДРЦ "Fantasy Town" запрошує усіх бажаючих 15.12.18 р. в суботу о 12:00 на майстер-клас "Виготовлення Янголятка" та о 18:00 на розважальну програму "Хто Я?". ВХІД ВІЛЬНИЙ!!!

Інше

Зимові свята у БК "Роша"

На календарі вже офіційно Зима. А це значить, що попереду казкова пора зимових свят. Всі ми любимо різдвяні й новорічні свята і бережемо віру в казку. Ще з дитинства цей чарівний час овіяний родинним затишком та теплом, любов’ю і теплими сімейними обіймами. Наша творча родина, запрошує усіх бажаючих у цей казковий час відвідати низку заходів, що відбудуться у БК “Роша”.

Медійний десант від “МедіаПроРеформа” буде у Чернівцях
13.12.2018 - 15.12.2018
Чернівці

Медійний десант мережі “МедіаПроРеформа” висаджуватиметься у Чернівцях. У межах інформаційного семінару “Місцеві ініціативи на підтримку процесу децентралізації” проекту “МедіаПроРеформа” з 13 по 15 грудня у Чернівцях відбудуться зустрічі учасників із п’яти областей України. Журналісти, блогери, громадські лідери вивчатимуть специфіку та інформаційний ландшафт Буковини у контексті впровадження реформ на місцевому рівні. Відбудеться дискусія з питань залучення місцевих медіа, журналістів та громадсько активних блогерів до процесу підтримки та висвітлення важливих місцевих проєвропейських реформ у Дніпропетровській, неокупованій частині Луганської, Херсонській, Львівській та Чернівецькій областях. Ініціатор заходу – Центр інформаційних досліджень та ресурсних послуг «Меридіан». Контакти: Олександр Лавринович, керівник проекту, тел.: (066) 9059932 Ігор Полянський, медіаексперт проекту, тел.: (050) 9655244 Проект реалізується за підтримки Посольства США в Україні

Трансформаційна гра “Гейша”

Хочете відчути магію!! 15 грудня відбудеться остання у цьому році трансформаційна гра “Гейша”. Якщо Ваша жіночність “заснула”, загадковість загубилася і Вам потрібен “Чарівний пендель”, щоб максимально “ввімкнути” свою привабливість — ця гра точно для Вас! Магія Сходу, таємниці поведінки Гейші і її погляд — це те, що не залишить байдужим жодного чоловіка! Хочете дізнатися, що приховує у собі знаменитий Кодекс Гейші і як його використати в своєму житті? Тоді телефонуйте і записуйтеся на гру!!! +38(066)-028-06-46!  І ще один секретик, Гейша допомагає втілювати бажання!! А Ви хочете отримати усе бажане до Нового Року??? Наша Марина-сан опоможе розтлумачити усі знаки гри та підкаже, як потрібно діяти, щоб Ваш партнер перетворився на чудового Діда Мороза!

Fashion Brunch з Аліною Френдій

Мода, краса, здоров'я - три секрети успіху дівчини. B честь четвертої річниці Gioia ми запросили для тебе не просто цікавих спікерів, а практиків та професіоналів! Щоб "між нами, дівчатами" поділитися власними таємницями, історіями та порадами. Що на тебе чекає? -Public talk про найцікавіше: стиль, блогерство та власний бренд від Аліни. -Workshop актуальних зачісок та макіяжу від Олени Довганич. -Speach на тему "Модна молода мам" від Ірини Пернаровської. -А Олександра Сваровських поділиться секретами правильного харчування та тренувань між нами, дівчатами. Додай до цього кришталеве шампанське, подарунки та чарівну Jerry Heil! P.S. ми поки не розказуємо, але прямо на Fashion brunch тебе чекає неймовірний сюрприз - перетворення! Тільки тсс!

Пропозиції

Новорічні корпоративи в Kampana
13.11.2018 - 31.12.2018

Рішення для будь-якого колективу - великого і малого! Новорічні корпоративи в Kampana - це завжди свято смаку, музики і хорошого настрою!!!

Новорічний корпоратив в ТРГК "Сонячна Долина"
13.11.2018 - 31.12.2018
ТРГК "Сонячна Долина", с.Бояни, вул. Лісова 3

Бажаєте активно і яскраво провести відпочинок з колективом? Тоді Вам саме до нас! Замовляйте вже зараз Новорічний корпоратив від 500 грн з людини!! Та отримайте знижку -15% на проживання в готелі Fortezza! Контактні номери телефонів: Ресторан: ‭0660635833‬Адміністрація :0508498899‬ Менеджер: ‭0966166466‬

Новорічні корпоративи 2019
14.11.2018 - 31.12.2018

Робота роботою, а до новорічного корпоративу потрібно готуватися завчасно. Пропонуємо Вам відсвяткувати зимові свята з колективом у приємній передноворічній атмосфері. Запалюватиме спеціальна розважальна шоу-програма, буде безліч подарунків та сертифікатів, веселі фотографії та, звичайно ж, море позитивних емоцій.

Новорічний корпоратив у ГРК "Панський Двір"

Перед новорічні корпоративи із ГРК "Панський Двір" Людині важливо не тільки бути хорошим працівником, але й вміти правильно відпочивати. Колегам, які звикли бачити один одного в робочій обстановці, для збереження позитивного настрою потрібно іноді добряче розважитися і розслабитися. Новорічний корпоратив – краще приводу для вечірки не придумаєш. Якщо ви ламаєте голову над тим, де знайти прикольний ресторан! Тоді вам до нас! Забронюй до 30.11.18 корпоративну вечірку і отримай в подарунок фотозвіт від закладу і шампанське для гостей.Ми відкриті для Вас!

Новорічні корпоративи 2019
26.11.2018 - 31.12.2018

Даруйте не речі... ⠀ Час визначатися з місцем новорічних святкувань! Найвдаліше рішення - ресторан «Наш двір». Казкову атмосферу забезпечено, адже у нас смачна кухня; відмінне обслуговування та весела музика.⠀

Новорічний корпоратив 2019
27.11.2018 - 31.12.2018

Запрошуємо Вас відсвяткувати Новорічну ніч і наше 15-річчя разом! Подаруночки кожному гостю, ведучі Віктор&Ірина, шоу програма, весела музика, фотозони, фото/відео звіт і багато сюрпризів!!!!

Новорічний корпоратив у сімейному ресторані "Valentino"

А ти вже знаєш де відсвяткувати корпоратив? Незабутній корпоратив організуємо цінами приємно здивуємо... в подарунок від закладу програма з дідом морозом та снігуронькою. Смачна кухня гарна музика вже чекають на тебе.

Новорічний корпоратив у ресторані "ЕРА"
27.11.2018 - 31.12.2018

До Нового року залишилося не так уже й багато і це означає, що вже час визначатись і замовляти ресторан для святкування корпоративу! Ми запрошуємо Вас на святкування в ресторан "Ера"! Смачні страви, продумане меню, яке вам обов'язково сподобається, жива музика, гарне обслуговування та дууже приємні ціни.

Новорічні корпоративи в пабі "Гойра"
30.11.2018 - 31.12.2018

Новий рік вже зовсім близько і час визначатись, де ти проведеш свій корпоратив! З запальною атмосферою, гучним сміхом, міцними напоями, улюбленими стравами і близькими колегами - так, він запам'ятається надовго, можеш не сумніватись. Бронюй кращу дату вже зараз за номером: (050) 200 02 11

Новорічний корпоратив 2019

Корпоратив!! Взагалі, не проблема. ⠀ Адже корпоративи в «Орлиному Гнізді» просто неможливо забути. Ми завжди напоготові втілити будь-який Ваш каприз у життя. ⠀ Відтепер починаємо зворотній відлік часу до новорічних святкувань. Тому пропонуємо зануритися у справжню зимову казку та розділити найпрекрасніші моменти Вашого життя разом з нами! Гарантуємо організувати все на вищому рівні.

Новорічні свята в РК “Sorbonne”

РК “Sorbonne” запрошує зустріти Новорічні свята разом! Найрізноманітніша серія новорічних вечірок! Говорять, що саме тут буде панувати казкова атмосфера. Запрошуй друзів та колег на Новий Рік у РК “Sorbonne” та будь одним із вогників!

Вечори на Хуторі біля Деканьки на сучасний лад
04.12.2018 - 31.12.2018

Що може стати родзинкою Новорічної Ночі?Наша вечірка!В Новий Рік всі вірять у дива, казка стає реальністю, а ми частково повертаємось в дитинство .Нам на думку спала геніальна ідея, оселити у нашому Салуні краплинку магії та відтворити справжні Вечори на Хуторі біля Деканьки!Тому, якщо тобі набридли куранти за тарілкою олів’є, ми запрошуємо тебе на нові враження. Ціна : від 1550 грн та величезне розмаїття твоїх улюблених м’ясних страв.

Новорічний корпоратив

Хочете відсвяткувати новорічний корпоратив в компанії колег та друзів, в найкращому ресторані в центрі Чернівців?! Навкруги затишна новорічна атмосфера, офіціанти подають найсмачніші святкові страви, звучить запальна музика... Тоді замовляйте корпоратив в ресторані "AllureInn" і ми створимо новорічний настрій для Вас та Ваших колег! Поспішайте, вже активно бронюються найкращі дати грудня!

Новорічні подарунки в Brunoтрапеzна
05.12.2018 - 31.12.2018

Грудень - час новорічних подарунків, ми довго думали, що Вам подарувати до 2019-го і вирішили - ми даруємо: 1️⃣0️⃣% на будь-який чек,  КОЖНОГО ДНЯ після 18.00 і так цілий місяць!!!! Вдумайтесь, непафосна атмосфера, неймовірний інтер‘єр, смачнющі страви з оновленого меню, пиво та алкоголь на будь-який смак!!!! Одним словом: ВСЕ, ЩОБ ЗРОБИТИ ГРУДЕНЬ НЕЗАБУТНІМ ЯК ДЛЯ ШУМНИХ КОМПАНІЙ, ТАК І ДЛЯ ДУШЕВНИХ ВЕЧОРІВ.

Новорічні корпоративи

Грудень - найважчий період для всіх, адже в цей короткий місяць потрібно докласти максимальних зусиль, щоб надолужити програму попередніх трьох. Та це не означає, що потрібно забути про веселощі й святковий настрій. Новорічні корпоративи‼️ ❄️ DJ. ❄️ Караоке. ❄️ Смачна кухня. ❄️ Димні кальяни. ❄️ Дід Мороз та Снігуронька.

Різдвяні ярмарки Європи - передріздвяні тури з Чернівців

Тури в Європу в грудні - це можливість поринути в святкову атмосферу, відвідати яскраві та пахучі різдвяні ярмарки, купити подарунки рідним!

Новорічні корпоративи

Новий рік — це чарівне свято, а чи любиш його ти? Чи завмирає твоє серце в очікуванні новорічного дива. Не потрібно чекати, клич усіх колег та мерщій до нас на корпоратив. Місця від 500 грн.

Кіно

Лускунчик і чотири королівства

У найважчі часи тільки Різдво приносить щастя в кожен будинок. Тільки ось юна Клара не хоче нічому радіти. Але її хрещений батько Дроссельмейер зробив їй незвичайний подарунок, який дозволив дівчинці потрапити в захопливий паралельний світ. Клара потрапила у світ, створений її загиблою матір'ю. У цьому королівстві є кілька областей: Країна Снігів, Країна Квітів, Країна Солодощів. Пробувши трохи там, дівчина зустрічає солдата Філіпа та розуміє, що вона принцеса, а мати її – королева. А ще Клара дізналася, що всі ці землі в небезпеці, адже їх хоче захопити Імбирна Мати разом зі своєю мишачою армією. Кларі треба дістатися до Четвертої Країни та дати бій ворогові. Цей світ потребує гармонії.

Кілер з гарантією

Вільям вже давно розчарувався в житті. Йому постійно не щастить, та і скрізь одні проблеми й невдачі: в особистому житті, у навчанні, на роботі. Та що вже говорити, він дев'ять разів намагався покінчити життя самогубством, і навіть це у хлопця не виходить. І йому це набридло. Він готовий віддати своє життя тим, хто заробляє вбивствами. Вільям підписує контракт із професійним кілером, щоб той за тиждень позбавив хлопця життя. Нарешті Вільям отримає те, що хотів. Але проблема в тому, що життя обернулася до хлопця іншою стороною й тепер йому не хочеться вмирати. Тільки-от кілер не збирається розривати контракт і хоче виконати справу до кінця.

Брати Сістерс

Знайомтеся – це брати Сістерс: Елай і Чарлі. Вони заробляють на життя тим, що вбивають людей. Такі собі ассасіни 50-их років ХІХ століття в Орегоні. Ті часи у США ознаменувалися золотою лихоманкою та постійними вбивствами наліво та направо. Закон тоді був дуже примарним поняттям. Брати Сістерс ніколи не розраховують на свій розум – їхнім головним плюсом є нескінченна удача. Таємничий Командор зробив для хлопців замовлення – убити якогось золотошукача Уоррена. Брати не мають поняття, чим цей хлопець завинив, але готові виконати завдання. Коли жертва вже майже була в пащі хижаків, розвідник братів перейшов на його бік – хлопець знає секрет, як добувати золото. І тепер досвідчені вбивці будуть боротися проти гострого розуму.

Лускунчик і чотири королівства

У найважчі часи тільки Різдво приносить щастя в кожен будинок. Тільки ось юна Клара не хоче нічому радіти. Але її хрещений батько Дроссельмейер зробив їй незвичайний подарунок, який дозволив дівчинці потрапити в захопливий паралельний світ. Клара потрапила у світ, створений її загиблою матір'ю. У цьому королівстві є кілька областей: Країна Снігів, Країна Квітів, Країна Солодощів. Пробувши трохи там, дівчина зустрічає солдата Філіпа та розуміє, що вона принцеса, а мати її – королева. А ще Клара дізналася, що всі ці землі в небезпеці, адже їх хоче захопити Імбирна Мати разом зі своєю мишачою армією. Кларі треба дістатися до Четвертої Країни та дати бій ворогові. Цей світ потребує гармонії.

Смертні машини
12.12.2018 - 19.12.2018
Червоний зал

Світ уже давним-давно не такий, як раніше. Сотні та навіть тисячі років тому трапився апокаліпсис, який знищив багато цивілізацій. Людський рід навчився жити в цьому новому світі – світі рухомих міст. Тепер ці величезні згустки металу, каменю та інших матеріалів розсікають пустельні території в пошуках ресурсів для виживання. І найгірше те, що іноді великі мегаполіси пожирають маленькі міста заради цих самих ресурсів. І королем серед гігантів є Лондон – він знищує все на своєму шляху. Зупинити його може тільки загадкова дівчина на ім'я Естер Шоу. Разом з іншими бунтарями вона готова зробити все, щоб змінити цей світ на краще.

Смертні машини

Світ уже давним-давно не такий, як раніше. Сотні та навіть тисячі років тому трапився апокаліпсис, який знищив багато цивілізацій. Людський рід навчився жити в цьому новому світі – світі рухомих міст. Тепер ці величезні згустки металу, каменю та інших матеріалів розсікають пустельні території в пошуках ресурсів для виживання. І найгірше те, що іноді великі мегаполіси пожирають маленькі міста заради цих самих ресурсів. І королем серед гігантів є Лондон – він знищує все на своєму шляху. Зупинити його може тільки загадкова дівчина на ім'я Естер Шоу. Разом з іншими бунтарями вона готова зробити все, щоб змінити цей світ на краще.

Смертні машини

Світ уже давним-давно не такий, як раніше. Сотні та навіть тисячі років тому трапився апокаліпсис, який знищив багато цивілізацій. Людський рід навчився жити в цьому новому світі – світі рухомих міст. Тепер ці величезні згустки металу, каменю та інших матеріалів розсікають пустельні території в пошуках ресурсів для виживання. І найгірше те, що іноді великі мегаполіси пожирають маленькі міста заради цих самих ресурсів. І королем серед гігантів є Лондон – він знищує все на своєму шляху. Зупинити його може тільки загадкова дівчина на ім'я Естер Шоу. Разом з іншими бунтарями вона готова зробити все, щоб змінити цей світ на краще.

Лускунчик і чотири королівства
12.12.2018 - 19.12.2018
Червоний зал

У найважчі часи тільки Різдво приносить щастя в кожен будинок. Тільки ось юна Клара не хоче нічому радіти. Але її хрещений батько Дроссельмейер зробив їй незвичайний подарунок, який дозволив дівчинці потрапити в захопливий паралельний світ. Клара потрапила у світ, створений її загиблою матір'ю. У цьому королівстві є кілька областей: Країна Снігів, Країна Квітів, Країна Солодощів. Пробувши трохи там, дівчина зустрічає солдата Філіпа та розуміє, що вона принцеса, а мати її – королева. А ще Клара дізналася, що всі ці землі в небезпеці, адже їх хоче захопити Імбирна Мати разом зі своєю мишачою армією. Кларі треба дістатися до Четвертої Країни та дати бій ворогові. Цей світ потребує гармонії.

Смертні машини
12.12.2018 - 19.12.2018

Світ уже давним-давно не такий, як раніше. Сотні та навіть тисячі років тому трапився апокаліпсис, який знищив багато цивілізацій. Людський рід навчився жити в цьому новому світі – світі рухомих міст. Тепер ці величезні згустки металу, каменю та інших матеріалів розсікають пустельні території в пошуках ресурсів для виживання. І найгірше те, що іноді великі мегаполіси пожирають маленькі міста заради цих самих ресурсів. І королем серед гігантів є Лондон – він знищує все на своєму шляху. Зупинити його може тільки загадкова дівчина на ім'я Естер Шоу. Разом з іншими бунтарями вона готова зробити все, щоб змінити цей світ на краще.

Лускунчик і чотири королівства
12.12.2018 - 19.12.2018

У найважчі часи тільки Різдво приносить щастя в кожен будинок. Тільки ось юна Клара не хоче нічому радіти. Але її хрещений батько Дроссельмейер зробив їй незвичайний подарунок, який дозволив дівчинці потрапити в захопливий паралельний світ. Клара потрапила у світ, створений її загиблою матір'ю. У цьому королівстві є кілька областей: Країна Снігів, Країна Квітів, Країна Солодощів. Пробувши трохи там, дівчина зустрічає солдата Філіпа та розуміє, що вона принцеса, а мати її – королева. А ще Клара дізналася, що всі ці землі в небезпеці, адже їх хоче захопити Імбирна Мати разом зі своєю мишачою армією. Кларі треба дістатися до Четвертої Країни та дати бій ворогові. Цей світ потребує гармонії.

Робін Гуд
12.12.2018 - 19.12.2018
Червоний зал

У місті Локслі недалеко від Ноттінгема у Британії живе один хлопець. Начебто, звичайний лорд, нічого незвичайного. Тільки ось він приховує одну таємницю. Він абсолютно не той, ким здається. Колись цей хлопець брав участь у хрестових походах, перебивши чимало противників за допомогою свого лука. Але зараз він живе в Лондоні. Його командир мавр на прізвисько Маленький Джон бачить, що Англія переживає не найкращі часи через тієї влади, яка є, наприклад, в Ноттінгемі. Багато бідних людей ледве-ледве зводять кінці з кінцями, у той час як у багатіїв грошей у надлишку. Так місто познайомилося з Робін Гудом. Його дії повинні змінити старі уклади та привести до революції.

Робін Гуд

У місті Локслі недалеко від Ноттінгема у Британії живе один хлопець. Начебто, звичайний лорд, нічого незвичайного. Тільки ось він приховує одну таємницю. Він абсолютно не той, ким здається. Колись цей хлопець брав участь у хрестових походах, перебивши чимало противників за допомогою свого лука. Але зараз він живе в Лондоні. Його командир мавр на прізвисько Маленький Джон бачить, що Англія переживає не найкращі часи через тієї влади, яка є, наприклад, в Ноттінгемі. Багато бідних людей ледве-ледве зводять кінці з кінцями, у той час як у багатіїв грошей у надлишку. Так місто познайомилося з Робін Гудом. Його дії повинні змінити старі уклади та привести до революції.

Робін Гуд

У місті Локслі недалеко від Ноттінгема у Британії живе один хлопець. Начебто, звичайний лорд, нічого незвичайного. Тільки ось він приховує одну таємницю. Він абсолютно не той, ким здається. Колись цей хлопець брав участь у хрестових походах, перебивши чимало противників за допомогою свого лука. Але зараз він живе в Лондоні. Його командир мавр на прізвисько Маленький Джон бачить, що Англія переживає не найкращі часи через тієї влади, яка є, наприклад, в Ноттінгемі. Багато бідних людей ледве-ледве зводять кінці з кінцями, у той час як у багатіїв грошей у надлишку. Так місто познайомилося з Робін Гудом. Його дії повинні змінити старі уклади та привести до революції.

Пригоди S Миколая
13.12.2018 - 19.12.2018

Сім'я другокласника Артема зовсім недавно перебралася з великого міста до затишного будиночка в Карпатських горах. І опинилися вони там саме перед одним із найулюбленіших свят дітей – перед Днем Святого Миколая. Усі слухняні хлопчики та дівчатка повинні отримати подарунки від Миколая. Батьки вирішили проїхатися в місто і залишити Артема разом із сестрою Полею вдома самих. У цей час до них завалився сам Святий Миколай – вірніше злодій в його костюмі на прізвисько "Кабан". Діти повинні зробити все можливе, щоб не дати чоловікові зробити свою брудну справу. І допоможуть їм в цьому всі хлопці та дівчата в окрузі. Справжній Святий Миколай і його свято обов'язково будуть врятовані!

Аквамен

Кожен із нас може хоч на трішки змінити світ, якщо того захоче. Але серед нас є навіть ті, яким на долі написано вплинути на майбутнє всього людства. Артур Каррі має вельми незвичайну пару батьків: його тато був працівником маяка, а мати – королевою Атлантиди на ім'я Атланна, яку вигнали з царства. Хлопчик виріс, не знаючи про свої сили. Він умів довго затримувати дихання під водою та розмовляв з рибами, але не підозрював, що може зайняти трон Атлантиди. Зараз його тримає зведений брат Артура на ім'я Орм. На жаль, цей хлопець не має добрих намірів до надводного світу та збирається його знищити. Артур, як дитя двох світів, повинен об'єднати їх і не дати Орму зруйнувати цей крихкий мир.

Людина-павук: Навколо всесвіту

Знайомтесь, це Майлз Моралес. Звичайний темношкірий підліток із Брукліна в Нью-Йорку, у якого тато працює офіцером поліції. І батько дуже сильно любить свого сина, намагаючись дати йому найкраще і захищаючи від різних бід. Але Майлз не такий звичайний, яким здається – він Людина-Павук. Як виявилося, не єдиний. Одна штука, яка називається Суперколайдер, відкрила паралельні всесвіти, із яких з'явилися інші Люди-Павуки: Пітер Паркер, Гвен Стейсі, Нуарний павук та інші. Усі вони не підозрювали про існування одне одного до цього моменту, але зараз їм потрібно об'єднати зусилля, щоб їх всесвіти не зникли назавжди.

Пригоди S Миколая

Сім'я другокласника Артема зовсім недавно перебралася з великого міста до затишного будиночка в Карпатських горах. І опинилися вони там саме перед одним із найулюбленіших свят дітей – перед Днем Святого Миколая. Усі слухняні хлопчики та дівчатка повинні отримати подарунки від Миколая. Батьки вирішили проїхатися в місто і залишити Артема разом із сестрою Полею вдома самих. У цей час до них завалився сам Святий Миколай – вірніше злодій в його костюмі на прізвисько "Кабан". Діти повинні зробити все можливе, щоб не дати чоловікові зробити свою брудну справу. І допоможуть їм в цьому всі хлопці та дівчата в окрузі. Справжній Святий Миколай і його свято обов'язково будуть врятовані!

Аквамен

Кожен із нас може хоч на трішки змінити світ, якщо того захоче. Але серед нас є навіть ті, яким на долі написано вплинути на майбутнє всього людства. Артур Каррі має вельми незвичайну пару батьків: його тато був працівником маяка, а мати – королевою Атлантиди на ім'я Атланна, яку вигнали з царства. Хлопчик виріс, не знаючи про свої сили. Він умів довго затримувати дихання під водою та розмовляв з рибами, але не підозрював, що може зайняти трон Атлантиди. Зараз його тримає зведений брат Артура на ім'я Орм. На жаль, цей хлопець не має добрих намірів до надводного світу та збирається його знищити. Артур, як дитя двох світів, повинен об'єднати їх і не дати Орму зруйнувати цей крихкий мир.

Людина-павук: Навколо всесвіту

Знайомтесь, це Майлз Моралес. Звичайний темношкірий підліток із Брукліна в Нью-Йорку, у якого тато працює офіцером поліції. І батько дуже сильно любить свого сина, намагаючись дати йому найкраще і захищаючи від різних бід. Але Майлз не такий звичайний, яким здається – він Людина-Павук. Як виявилося, не єдиний. Одна штука, яка називається Суперколайдер, відкрила паралельні всесвіти, із яких з'явилися інші Люди-Павуки: Пітер Паркер, Гвен Стейсі, Нуарний павук та інші. Усі вони не підозрювали про існування одне одного до цього моменту, але зараз їм потрібно об'єднати зусилля, щоб їх всесвіти не зникли назавжди.

Аквамен
13.12.2018 - 19.12.2018

Кожен із нас може хоч на трішки змінити світ, якщо того захоче. Але серед нас є навіть ті, яким на долі написано вплинути на майбутнє всього людства. Артур Каррі має вельми незвичайну пару батьків: його тато був працівником маяка, а мати – королевою Атлантиди на ім'я Атланна, яку вигнали з царства. Хлопчик виріс, не знаючи про свої сили. Він умів довго затримувати дихання під водою та розмовляв з рибами, але не підозрював, що може зайняти трон Атлантиди. Зараз його тримає зведений брат Артура на ім'я Орм. На жаль, цей хлопець не має добрих намірів до надводного світу та збирається його знищити. Артур, як дитя двох світів, повинен об'єднати їх і не дати Орму зруйнувати цей крихкий мир.

Людина-павук: Навколо всесвіту
13.12.2018 - 19.12.2018

Знайомтесь, це Майлз Моралес. Звичайний темношкірий підліток із Брукліна в Нью-Йорку, у якого тато працює офіцером поліції. І батько дуже сильно любить свого сина, намагаючись дати йому найкраще і захищаючи від різних бід. Але Майлз не такий звичайний, яким здається – він Людина-Павук. Як виявилося, не єдиний. Одна штука, яка називається Суперколайдер, відкрила паралельні всесвіти, із яких з'явилися інші Люди-Павуки: Пітер Паркер, Гвен Стейсі, Нуарний павук та інші. Усі вони не підозрювали про існування одне одного до цього моменту, але зараз їм потрібно об'єднати зусилля, щоб їх всесвіти не зникли назавжди.

Людина-павук: Навколо всесвіту
13.12.2018 - 19.12.2018

Знайомтесь, це Майлз Моралес. Звичайний темношкірий підліток із Брукліна в Нью-Йорку, у якого тато працює офіцером поліції. І батько дуже сильно любить свого сина, намагаючись дати йому найкраще і захищаючи від різних бід. Але Майлз не такий звичайний, яким здається – він Людина-Павук. Як виявилося, не єдиний. Одна штука, яка називається Суперколайдер, відкрила паралельні всесвіти, із яких з'явилися інші Люди-Павуки: Пітер Паркер, Гвен Стейсі, Нуарний павук та інші. Усі вони не підозрювали про існування одне одного до цього моменту, але зараз їм потрібно об'єднати зусилля, щоб їх всесвіти не зникли назавжди.

Аквамен
13.12.2018 - 19.12.2018

Кожен із нас може хоч на трішки змінити світ, якщо того захоче. Але серед нас є навіть ті, яким на долі написано вплинути на майбутнє всього людства. Артур Каррі має вельми незвичайну пару батьків: його тато був працівником маяка, а мати – королевою Атлантиди на ім'я Атланна, яку вигнали з царства. Хлопчик виріс, не знаючи про свої сили. Він умів довго затримувати дихання під водою та розмовляв з рибами, але не підозрював, що може зайняти трон Атлантиди. Зараз його тримає зведений брат Артура на ім'я Орм. На жаль, цей хлопець не має добрих намірів до надводного світу та збирається його знищити. Артур, як дитя двох світів, повинен об'єднати їх і не дати Орму зруйнувати цей крихкий мир.