Афіша подій у місті Чернівці на сьогодні 18 лютого 2019

Дати:
Розділи:
Вистава "Про що мовчать чоловіки або Дикун forever"
18.02.2019
Чернівці

18 лютого! Вперше в Чернівцях! Вистава "Про що мовчать чоловіки або Дикун forever". 1. Найбільш довгограюча постановка Бродвею. 2. Небанальний жанр моновистави в стилі стендап. Багато століть жінки задаються питанням: про що, насправді, думають чоловіки? Відповідь знайдено! Але ви дуже здивуєтесь її неоднозначності. А про що чоловіки мовчать - це взагалі окрема розмова!"Про що мовчать чоловіки" - це неймовірна спроба коміка Роба Беккера відповісти на запитання, що турбують нас найбільше. Американський актор, а за сумісництвом сімейний психолог, настільки близько дістався істини, що його п’єса не тільки протрималась рекордний час на сценах Бродвею та Вегаса, але і була нагороджена "Olivier Awards" і навіть потрапила до сторінок Книги театральних рекордів. Унікальна моновистава у жанрі стендап - захоплюючий монолог, в якому обіграна вся абсурдність конфліктів у стосунках. Постановка, незважаючи на легкість та веселість, переслідує важливу мету - примирення представників протилежної статі та можливість зробити їх життя хоча б трошки веселішим і гармонійнішим.

Корпоративна гра CashFlow
18.02.2019
Чернівці

Керівникам і власникам бізнесу! Ваше завдання - об'єднати колектив. Створити спільну стратегію і план досягнення цілей. Надихнути співробітників на командну роботу. Тоді тренінг-гра CashFlow в корпоративному форматі - те що Вам необхідно! Корпоративна гра CashFlow дозволяє: - бачити можливості, які в силу певних обставин для багатьох залишаються недоступними; - визначити та позбутися від ключових обмежень у професійній сфері; - зрозуміти переваги командної роботи, стратегії win-win. - визначити ефективну стратегію менеджменту. Власникам бізнесу гра-тренінг допоможе: 1. Краще пізнати своїх колег і співробітників. 2. Визначити їх лідерські якості, ступінь відповідальності, сильні і слабкі сторони. 3. Прийняти відповідальні кадрові рішення. 4. Розвинути систему менеджменту. 5. Відкрити нові можливості і розвинути особисту і професійну ефективність. Ваші співробітники в результаті гри-тренінгу отримають: - підвищення навичок комунікацій в команді; - розвиток умінь ефективного ведення переговорів; - національне використання власних і позикових ресурсів; - вдосконалення повноважень планування і делегування; - вибудовування партнерських відносин; - підвищення відповідальності за прийняття рішень; - відповідальність за дотримання домовленостей; - навички ефективного тайм-менеджменту; - відстоювання інтересів компанії на найближчий час і на перспективу; ... і багато іншого, не менш корисного...   Проводить бізнес-тренажер "Cash Flow" Назар Семанчук (Nazar Semanchuk) ! 3 роки досвіду та проведено більше 120 ігор. Запис на гру за телефоном: (066) 124 2054.

Виставка-конкурс “Об єднаймося ж, брати мої!”

29 січня о 16:00 у залі учбово-методичного центру культури Буковини (вул. Й. Главки, 1-а) відбудеться відкриття виставки творчих робіт учнів 14-ти художніх шкіл та образотворчих відділів шкіл мистецтв у рамках ІІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». На виставці-конкурсі буде представлено близько 100 учнівських робіт.

Виставка творчих робіт "У пошуку себе"

05 лютого 2019 року о 15.00 год. в Центрі культури "Вернісаж" (вул І. Франка, 15) відкриється виставка творчих робіт студентів та викладачів Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка "У пошуку себе". Ця виставка є першою спробою студентів-бакалаврів закладу показати в роботах свої творчі можливості, особливе авторське світосприйняття, наповнене любов'ю до рідної землі, культури, людей. До експозиції увійшли понад 60 творів, виконаних в різних техніках і жанрах: графіка, акварель, олійний живопис, розпис тканини, художня обробка дерева та металу. Поруч із студентськими представили свої творчі роботи й викладачі коледжу: Жаворонков П. В., Запорожець Г. М., Підлузська Н. І., Генцар М. М., Запорожець В. П., Ребенчук І. В., Шутурма М. Б.

Виставка робіт буковинських акварелістів “Ейфорія”

Для відвідувачів заходу гратиме джазовий колектив "Belle vue band". Також на поціновувачів мистецтва чекатиме сюрприз до Дня закоханих від художників Чернівецької обласної організації Національної спілки художників України – виставка живопису та скульптури в стилі "ню".

Зимові курси "Language School"
21.01.2019 - 22.02.2019
Бібліотеки міста

Hello!!! Шукаєш можливості, як прокачати свій рівень іноземної мови, подолати мовний бар’єр, пізнати культуру одразу багатьох країн та з користю провести свою зиму? Тоді зимові курси “Language School” – cаме для тебе. Що ти отримуєш? Можливість протягом 5 тижнів інтенсивно вивчати обрану іноземну мову за спеціально створеною програмою разом з волонтерами з різних куточків світу, тренувати мовлення, долати мовні та культурні бар’єри у режимі нон-стоп та познайомитись з цікавими людьми з різних куточків світу. P.S. А також не упусти можливість вивчати іноземну мову 24/7 , ставши Host family (приймаючою родиною для волонтера)Загальна тривалість курсу - 5 тижнів.Тривалість занять - 2 години, 5 разів на тиджень.Вартість - 500 грн (за весь курс, 50 год).

Базовий курс “Колористика від “А” до “Я”
25.01.2019 - 25.02.2019
вулиця Устима Кармелюка, 110Б

Базовий курс “Колористика від “А” до “Я”.Початок: 25 січня. Тривалість — 1 міс., 12 занять.Вартість 7000 грн.

AIESEC у Чернівцях відкриває набір у організацію
05.02.2019 - 28.02.2019
Чернівці

AIESEC у Чернівцях відкриває набір у організацію! Бажаєш стати частиною найбільшої в світі міжнародної молодіжної організації? Тоді мерщій заповнюй форму aiesec.ua/join-aiesec Тому що AIESEC це: 1. Постійний розвиток 2. Можливість змінювати світ на краще 3. Цікаві люди і весела команда 4. Розвиток не тільки особистих а й професійних навичок ( у менеджменті, маркетингу, HR, Busines development, фінансах) 5. Можливість покращити свій рівень англійської І ще багато іншого. Не пропусти таку можливість Заповнюй форму: aiesec.ua/join-aiesec Проходь відбір та готуйся до однієї з наяскравіших сторінок студентського життя.

Марафон схуднення "ЯМожу"!
11.02.2019 - 05.03.2019

БУДЬ У ФОРМІ ДО ВЕСНИ! З 11 лютого по 5 березня грандіозний Марафон схуднення «ЯМожу»! ОТРИМАЙ здоров'я, молодість, результат! ПОЗБАВСЯ невпевненості, хвороб, зайвих кілограмів! БУДЬ у формі до весни! На тебе чекають: - фітнес-тренування - спеціальні консультації з фахівцем з харчування + план харчування на 3 тижні - щотижневий контроль і аналіз вимірювань - корисні Прямі ефіри від фахівців на сторінці FitCurves Ukraine у Фейсбуці – щочетверга (14.02; 21.02 ; 28.02) о 19:00 - супровід у Вайбері СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДО МАРАФОНУ! Тільки з 15.01 по 11.02 спеціальна пропозиція – абонемент на 6 тижнів «Марафон схуднення»! Чому варто придбати цей абонемент: - спеціальна ціна - безкоштовна участь у марафоні схуднення «ЯМожу» - без голоду, без стресу, чіткий план для досягнення мети! - очікуваний результат – 5-6 кг за 6 тижнів - приємний бонус в кінці програми!

Терапевтична група у Чернівцях
18.02.2019
вул. Головна 80

Запрошуємо взяти участь у роботі терапевтичної групи в Чернівцях. Для кого? Психологів, фахівців суміжних спеціальностей (медицина, педагогіка, соціологія), студентів за даними спеціальностями, людей будь-яких інших професій, які бажають познайомитися із гештальт-напрямком і використовувати його у житті і роботі. Для учасників навчальних програм з гештальт-терапії години роботи в групі зараховуються як групова терапія. Ведучі терапевтичної групи: Ігор Огданський - психолог з 15-річним стажем, гештальт-терапевт, фахівець по роботі з проблемами залежності, супервізор. Ірина Толочко - практикуючий психолог, гештальт-терапевт, ведуча тематичних та терапевтичних груп, супервізор. Запис та деталі: 095 177 90 03 - Ігор Огданський, 095 33 707 16 - Ірина Толочко.250 грн за одну сесію.

Програма майстер-класів у ДРЦ "Країна мрій" (лютий)

У лютому холодно не буде!! Наші МК розтоплять навіть крижане серце❤, а дискотеки, квести та футбол зарядять драйвом на цілий місяць! До зустрічі у "Країні Мрій"!! 099 010 74 54 Замовлення свят 095 540 57 87 Для довідок

Лютий у Бешкетвілль!!

Друзі, зустрічайте афішу святкових заходів на лютий. Гучні вечірки, цікаві пригоди та захопливі шоу чекають на Вас цього місяця!

Презентація платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри ДСЗ

18 лютого 2019 року у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка фахівці служби зайнятості презентуватимуть школярам онлайн платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості в рамках проекту "Книгозбірня - профорієнтаційний майданчик для молоді" Початок: 14:30. Місце проведення: м. Чернівці, вулиця О. Кобилянської, 47, Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека імені Михайла Івасюка.

Фінальний розпродаж до -70% в "Arber"

Arber оголошує грандіозний фінальний розпродаж до -70% на більшість моделей з колекції Fall-Winter!! Скористайтесь вигідною пропозицією до 28 лютого!

Акція "Кавовий напій «Латте» в ПОДАРУНОК"!

Ми Вас дуже всіх сильно любимо. І хочемо бачити в «Країні мрій» ще частіше. А отже, з 1 Лютого стартує нова акція, встигни зайти з своїм малюком в будні дні до 13:00 години, візьми чек, що це підтверджує на вході та отримай на барі від наших МЕГА-БАРИСТА, кавовий напій «Латте» в ПОДАРУНОК!!! І так цілий місяць. Напій чекає тебе, тому перегортаємо календар і приходимо в «Країну мрій»! До зустрічі за «Латте»!! 099 010 74 54 Замовлення свят 095 540 57 87 Для довідок

Димний час
01.02.2019 - 28.02.2019

Рівно з 17.00 до 20.00 Ви можете не тільки скуштувати щось смачненьке з нашого меню, але й викурити кальян за приємною ціною.

Крути 1918
13.02.2019 - 20.02.2019
Червоний зал

Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду.

Lego Фiльм 2
13.02.2019 - 20.02.2019
Червоний зал

Настали не найкращі часу в Бріксбурзі. Світ занурився в постапокаліптичні фарби, де вже немає всіх тих радощів, що були раніше. До того ж, на місто насувається небезпека з космосу, від якого Бріксбург і його жителів потрібно рятувати найсміливішим героям. Ця страшна сила знищує все навколо швидше, ніж воно будується знову. Еммет, Люсі, Бетмен й інші герої Бріксбурга повинні разом подолати зло та відновити старий порядок. І для цього їм доведеться летіти далеко-далеко за межі нашої рідної планети. Вони пройдуть багато випробувань, разом і окремо, щоб нарешті зрозуміти те, якими вони є. У їх руках лежить доля Бріксбурга.

Крути 1918

Початок ХХ століття був дуже важким часом для українців. Але тоді вони все ж змогли одержати свою незалежність, яку треба було ще утримати. Для цього багато хто готовий був йти на жертви, стояти за незалежність своєї країни. У 1918 році сталася одна з найстрашніших подій – битва під Крутами недалеко від Києва. Кілька сотень патріотичних студентів, молоді люди героїчно вирішили захистити свою країну від чотиритисячної добре озброєної Червоної армії. Серед них є і брати, які закохалися в одну дівчину, і просто купа молодих хлопців, у яких все ще має бути попереду.