Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Хмельницький

Дати:
Розділи:
Вистава "Ма-ля-ля-ля"

Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Комедія "За двома зайцями"

Гарна, але бідна чи багата, але з довгим носом - кого обрати? Класика не вмирає, Голохвості тим паче. Нова вистава старої п'єси. І хоча всі знають, що буде, коли поженешся за двома зайцями, Голохвастий усе ж таки спробує. А глядачам варто прийти й подивитися, що ж такого підготували режисер-постановник Олег Мосійчук та диригент Леонід Деркач. Детальна інформація за номером телефону нижче. Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням або в касі театру.  

Ukrainian Live Tour — подорож класичної музики від забуття до визнання.

Українська музика неймовірно красива! Коли ви її почуєте, то напевно, як і ми, здивуєтесь, чому її ніхто не знає? Це надзвичайно цінний скарб, який нам варто берегти, про який треба розповідати. У фокусі проекту Ukrainian Live — українська музика, яка з певних причин (історичних, соціальних, економічних) залишається недооціненим у світі та, в першу чергу, в Україні. Працюючи з архівами, ми віднайшли справжні перлини – дуже вартісну музику, яка заслуговує на звучання, а отже життя. Бо коли музика не звучить – вона не існує. Ukrainian Live організовує концертні події у найбільших містах України з програмою найкращих творів українських композиторів, а залучені до проекту найкращі музиканти, задля того, щоб привернути увагу до краси та значущості українського мистецтва. Команда Ukrainian Live ретельно працює над тим, щоб класичною музикою могли насолодитись якомога більше людей, щоб українці пізнали та цінували своє національне культурне надбання.   Вартість квитків: 60-70 грн.

Концерт Олі Полякової

Гранд-шоу «Королева ночі» стало найбільш обговорюваною подією в українському шоу-бізнесі за останній час. Масштаби й амбіції сцен світового рівня, понад 700 осіб творчої команди, рік підготовки, новий рекорд України за кількістю світлових сцен в одному номері (до речі, попередній також належить Поляковій), смертельні трюки, королівські образи, одні з найвищих рейтингів телеверсії і захоплені відгуки глядачів - далеко не все, що ховається за гранд-шоу Олі Полякової. Не пропусти!   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Євген Геплюк (фортепіано, м. Київ)

Євген Геплюк – піаніст, композитор, член Національної спілки композиторів України.Народився 15 вересня 1981 року в м. Кам`янці-Подільськомув родині музикантів. У 1996 році закінчив Кам’янець-Подільську дитячу хорову школу. У 200 році з відзнакою закінчив Xмельницьке музичне училище імені В. Заремби, в якому навчався на двох відділах: теоретичному (у класі Стрельнікової І.О.) та фортепіанному (у класі Колосовської М.В.). У 2005 році закінчив фортепіанний факультет Національної музичної академії імені П.І. Чайковського з відзнакою. У 2008 році закінчив асистентуру-стажування НМАУ імені П.І. Чайковського по спеціальності фортепіано, творчий керівник - Заслужений артист України Кот Юрій Миколайович. Впродовж навчання в Національній музичній академії імені П.І. Чайковського займався композицією у класі Народного артиста України, професора Левка Миколайовича Колодуба.З 2006 року працює в Національній музичній академії імені П.І.Чайковського концертмейстером кафедри мідних духових та ударних інструментів.Євген Геплюк – володар Гран-прі обласного конкурсу «Нові імена» (м. Хмельницький, 2000), лауреат I премії Всеукраїнського конкурсу «Conamorefestum» (м. Київ, 2014), лауреат III премії ІІІ-го Міжнародного конкурсу музичного мистецтва "Харківські асамблеї" (м. Харків, 2018), дипломант Міжнародного конкурсу піаністів «Classic-Поділля» (м. Хмельницький, 2004), двічі дипломант Всеукраїнського конкурсу «Нові імена» (м. Київ,1999, 2000).Постійно веде концертну діяльність як соліст, концертмейстер та у складі камерних ансамблів. Виступав з сольними програмами в концертних залах м. Києва, Хмельницького, Кам’янця-Подільского. У 2018 році виконав дві сольні програми в м. Паттайя (Таїланд). Виступав з Академічним симфонічним оркестром Хмельницької обласної філармонії, диригенти: Ернст Вюрдінгер (Австрія) та Заслужений діяч мистецтв України Сергій Леонов.У творчому доробку Євгена Геплюка фортепіанні, камерні інструментальні та вокальні твори, хори, а також твори для струнного, духового та симфонічного оркестрів.Його твори  виконувались на фестивалях «Музичні прем’єри сезону» (Київ, 2004, 2007), «MusicMarineFest» (Одеса, 2007), «Київ МузикФест» (Київ, 2007). У лютому 2018 року Євгена Геплюка було прийнято до Національної спілки композиторів України.У програмі концерту:Ф. Шопен - 24 Прелюдії, ор. 28П.І. Чайковський - "Пори року", ор. 37 bisКвитки у касі філармоніїМузичний абонемент діє!

Валерій Жидков #Гуднайтшоу

Валерій Жидков - ведучий шоу «Вечірній Київ» і програми «Чисто news», один зі сценаристів «Вечірнього Кварталу» та інших проектів студії «Квартал 95». Свою кар'єру гумориста він почав у якості учасника команди КВК, отримавши сценічне ім'я «Тамбовський вовк». Зараз Валерій виступає з авторськими номерами в проекті «Вечірній Квартал» на «1+1» і сольними концертами.У новому проекті «#Гуднайтшоу» відомий гуморист представляє іронічні монологи про події в країні та світі, про культуру, шоу-бізнес і релігію, про роботу на телебаченні, а також тонко і гостро жартує на побутові теми, розповідає смішні історії про відомих людей і про себе.Як зізнався Валерій, гумор для нього - не мета, а засіб донести глядачеві свої думки:У цьому шоу не буде жартів заради жартів. Гумор тут є не метою, а інструментом, щоб поділитися своїм баченням світу, донести свою думку глядачам. Поговоримо про нас. Про те, чим ми живемо, навіщо живемо, у що віримо, і як нами маніпулюють.

GrindViolencePARTY :: Purulent Spermcanal (CZ) / Statist / +TBA
11.10.2019 18:00
вул. Подільська, 93 (Hot club)

До Хмельницького на один вєчєрочєк залетять чешські олдові грайндкорщики Purulent Spermcanal, які валять ще з середини 90-х років! Усім зацікавленим у важкому і брутальному бути обов'язково!!!   PURULENT SPERMCANAL (Ostrava, CZECH REP.) Goregrind STATIST (Київ) GrindViolence +TBA   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Вечір інструментальної музики: Тріо FLAUTANDO

Тріо FLAUTANDO у складі:Ольги Малик (скрипка)Тараса Малика (флейта)Максима Заводного (гітара)У програмі твори Ф. Каруллі, К. Блума, К. Куммера, Ф. Крьойцера.  Квитки можна придбати у касі філармонії.

Фестиваль Translatorium 2019
04.10.2019

Цього року на літературно-перекладацькому фестивалі TRANSLATORIUM 2019 ми говоритимемо про взаємодію перекладу з візуальним мистецтвом і музикою. Адже тема події — «Співпраця як спосіб творчого процесу».Упродовж трьох днів фестивалю TRANSLATORIUM ми проведемо два десятки подій — лекції, майстерні художнього перекладу, професійні дискусії та неформальні зустрічі. Освітні заходи об’єднані окремим блоком — Освітньою програмою, що відбуватиметься за підтримки Український культурний фонд. Щодня на відвідувачів фестивалю чекатиме насичена вечірня програма, представлена проектами, що працюють на межі різних видів мистецтва.

Лінія Маннергейма. Translatorium

Харківськй гурт «Лінія Маннергейма» працює з електронним і гітарним звучанням. Експериментальний саунд поєднують із глибокими текстовими наповненням. Свій жанр учасники з любов'ю називають «Християнський гіп-гоп». Проект створений у 2017 році поетом Сергій Жадан [офіційна сторінка], а також музикантами Oleg Kadanov («Оркестр Че», «Мантра Керуака») та Евгений Турчинов (Evgeny Turchinov) («Жадан і Собаки», «Барабашоу»). Проект Лінія Маннергейма виступить у Хмельницькому вперше в межах Фестиваль Translatorium 2019. Вхід вільний.

Презентація Артбуку "Просте не означає звичайне"
22.09.2019 17:00

Презентація дивовижного артбуку Іллі Школяр.   Учасники: Ілля Школяр, Сергій Школяр.Модератор: Рахно Юлія.Перед вами Артбук у якому зібрані ідеї, кумедні історії, обмовки, які придумав і намалював Ілля Школяр. Батьки почали збирати його малюнки з 6-річного віку. Накопичувалися вони близько п'яти років, поки не перетворилися в склад Скетчбуків, різних записочок, колажів (які періодично публікувались в соцмережах). Аж поки не виникла ідея зібрати дещо з цього під однією обкладинкою. Це своєрідний щоденник його відкриттів, інтересів і захоплень в різний час. Ілля доклав до цього не тільки руку, а й своє почуття гумору, яке більше апелює до дорослої авдиторії.Тому що у його мистецтва є елемент парадоксальності. Оскільки черпати натхнення з власних фантазій і небилиць як мінімум дивно. Але воно має терапевтичний ефект - отримувати життєві уроки з того чого немає і моделювати ситуації на своїх персонажах, як це робить Ілля. Саме це змушує нас ідеалізувати, у щось вірити, сподіватися і бути оптимістом - а це все дуже хороші речі!

Презентація книжки Євгена Ліра "Степовий бог"
25.09.2019 18:00

Презентація книжки Євгена Ліра «Степовий бог» (перша частина трилогії «Хассара») за участі автора.   Хассара — це слово звучить, наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій — чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився з дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Кам’яна Вежа натиск Великого Ніщо?Усі відповіді — в серці Степового бога.Євген Лір відомий українському читачеві і як автор збірки екзистенційного горору «Підземні ріки течуть», і як перекладач не менш моторошних творів — завдяки йому українською заговорили творець «Короля у Жовтому» Роберт Чемберс та Алістер Кровлі, «найжахливіша людина на світі». Мешкає у Мелітополі, пояснює цим фактом свою прив’язаність до жахів.   Вхід вільний.

Антон Логов. Відкриття інсталяцій та artist talk

У межах святкування Дня міста літературно-перекладацький фестиваль TRANSLATORIUM та Управління культури і туризму Хмельницької міської ради ініціюють появу інсталяцій «А», «О», «Безкінечність», об'єднаних темою взаємодії та співпраці як основоположних елементів творення, необхідних для спільного формування культури. Поєднання суттєво різних речей у згуртованому художньому висловлюванні ілюструє можливість кооперації не лише матеріалів, але й людей, а також потребу їхньої активної участі задля змін. Тема відмінності знакових систем, але єдності їхньої функції — успішної трансляції повідомлення, щоб інформація була сприйнята адресантом, підкреслює бажану суть людського спілкування, водночас унаочнює множинність смислів, закладених у знаках мови, та складність у вихопленні потрібного з них. Практика взаємодії інсталяцій з міським простором Хмельницького здійснюватиметься вперше. 12:00 — Відкриття інсталяцій в просторі міста та проходження екскурсійним маршрутом разом із художником Антоном Логовим. Початок зустрічі на майданчику біля торгового центру «Дитячий світ». 12:30 — Artist talk з Антоном Логовим у Хмельницькому обласному художньому музеї. Вхід за квитком до музею (20 грн).

Закарпатський калейдоскоп (3 дні)

Вартість: 1950 грн (загальний) / 1850 грн (діти до 10 років) (проїзд, проживання, страхування, 2-ох раз. харчування)Туристичне обслуговування: 100 грнУ вартість туру не входить: обіди, вхідні квитки.Виїзд о 1:00 год* з м.Хмельницького*(якщо потяг прибуває пізніше по графіку від часу виїзду, зателефонуйте менеджерам туроператора)Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Львів (об’їзна, ТЦ “Кінг Крос Леополіс”) – Стрий – Воловець – Мукачево – Львів – Тернопіль – Хмельницький Деталі за нижчевказаним посиланням. 

Карпатськими озерами + Говерла (3 дні)

Вартість: 1650 грн (проїзд, проживання 2 ночі, 2-ох разове: 2 сніданки / 2 вечері, страхування)Туристичне обслуговування: 100 грнВиїзд о 3:30 год з м.Хмельницького.Маршрут автобуса: Хмельницький – Тернопіль – Івано-Франківськ – Яремче – Тернопіль – Хмельницький. Деталі за нижчевказаним посиланням.

Психологічна бізнес-гра для жінок "Ladys cash flow"

Початок 3.09 та 17.09 о 18:30, 28.09 о 18:00.   Гра - це дзеркало ваших відносин з грошима, можливостями та самореалізацією в житті.Гра дає відповідь: як використовувати можливості в своєму житті на 100% як покращити свої відносини з грошима як заробляти гроші по-жіночому які звички та установки зупиняють вас в вашому розвитку та на шляху до фінансового процвітання! Кількість учасників - до 5Вартість:Базовий пакет - 400 гривеньПовний пакет - 550 гривень (гра та 60 хвилинна індивідуальна консультація) Якщо ви приходите парою - із своєю другою половинкою:Базовий пакет - 550 гривеньПовний пакет - 750 гривень (гра та 60 хвилинна індивідуальна консультація)Якщо ви приводите з собою друга чи подругу, і для вас і для вашої подруги чи друга - 50 гривень від вартості!

Респект-зустріч "Моя кленова пісня"

Марія Дем'янюк. Захід відбуватиметься у рамках фестивалю "Слово єднає!".

Km Code'n'Coffee #38 Recruiter та HR: хто є хто

Івент із корисною інформацією від HR-менеджера Stfalcon Тетяни Пасатюк та рекрутера ELITEX Анни ЛозінськоїЗапрошуємо вас 19 вересня о 19:00 поговорити про1) Основи рекрутингу та "любов до людей"2) Хто такі HR та рекрутер та чому варто обрати саме ці професіїСпікери поділиться власними знаннями та практичними порадами з таких питань:1) Який він, професійний hiring?2) Різниця між Tech спеціалістами та адміністративним персоналом3) Нетворкінг — наше все4) Обирай комфортний графік роботи та місце роботи самостійно: плюси роботи рекрутером5) Рекрутерів теж хантять — будь професіоналом6) Навички, які потрібні HR-менеджеру, рекрутеру та IT-рекрутеру7) Сучасні вимоги до спеціалістів сфери управління персоналом8) Що очікує компанія від HR-менеджера?9) Про тренди в HRВартість: 19.08-26.08: 100 грн27.08-18.09: 200 грн19.08: 300 грнДля студентів вишів та ІТ Академії знижка 50%Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.  

Дитяча субота "моя СУПЕР осінь"
21.09.2019 14:00

Запрошує малят віком від 4-х років та їх батьків на осінні читання сучасної літератури для дітей і не тільки! Цієї суботи, учасники нашого заходу ознайомляться з книжковими новинками осіннього сезону, дізнаються про п'ять найважливіших осінніх занять, а також отримають майстер-клас із виготовлення саморобок на природню тематику. Що ж необхідно прихопити з собою на захід? Лише чудовий настрій!   Вхід вільний.  

Семінар "SEO - як основний інструмент інтернет маркетингу"

Скільки днів Ви можете прожити без інтернету? А як часто ви вимовляєте «ок, Google»? Ні робота, ні навчання зараз не обходиться без інтернету. Сучасне життя важко навіть уявити без серфінгу по веб-просторах.   Уявіть кількість товарів та послуг, що продаються в інтернеті! А тепер помножте на гонорар за просування! Уявили? Тоді розпочніть нову сходинку в професійному розвитку та зареєструйтеся на семінар «SEO - основний інструмент інтернет маркетингу».Ви дізнаєтеся: • 5 основних принципів роботи пошукових систем. • Навіщо потрібні SEO-шники. • Як спростувати ТОП-7 міфів про SEO. • З чого складається внутрішня оптимізація сайту. • Як скласти Семантичне ядро для сайту. • Як проводити зовнішню оптимізацію сайту. • ТОП-3 основні стратегій просування.

Дитяча субота "З днем народження, місто моє!"
28.09.2019 14:00

Книгарня "Є" запрошує маленьких хмельничан на святкування Дня міста! На учасників чекає весела вікторина, знайомство з міськими легендами, цікаві майстер-класи.   Вхід вільний.

Гумор-паті "Перцеве тріо на Гастелло"

Петро Савчук, Степан Шкапій, Олександр Шелепало. Захід відбуватиметься у рамках фестивалю "Слово єднає!".

Державні таємниці

Кетрін Тереза Ган у 2003 році була перекладачкою у британській розвідці. Чому була? Тому що дівчина видала кілька засекречених електронних листів засобам масової інформації, де міститься заклик стежити за члена Ради Безпеки ООН. Це планується для того, щоб почати війну в Іраку, що вигідно США та Великобританії. Кетрін Ган не змогла стояти осторонь, поки весь світ готовий воювати. Цю та іншу інформацію дівчина видала репортерові "The London Observer" Мартіну Брайту, за що її і заарештували. Звинувачення однозначне – розголошення державної таємниці. Під загрозою опинилася сама Ган, її життя та свобода, доля її близьких і доля всього світу. 

До зірок

Батько інженера армійського корпусу Сполучених Штатів Америки Роя МакБрайда двадцять років тому вирушив на посаді капітана корабля з секретною місією на пошуки позаземної цивілізації. Через шістнадцять років після початку експедиції корабель зник. Крім того, стало відомо, що чоловік експериментував із матеріалом, який може поставити під загрозу існування всього живого у Всесвіті. Настав час самого Роя відправитися на пошуки батька, а також, щоб розібратися з цими експериментами. Ця подорож відкриє багато секретів, які по-новому покажуть людське існування та наше місце в космосі. Якщо його батько шукав нові цивілізації, то сам Рой повинен врятувати нашу.