Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Хмельницький

Дати:
Розділи:
Вистава "Монологи війни жінки"

Прозвучать: - монологи жінок; - пісні на тему війни на Сході України - вірш Ольги Саліпи - реп "Если бы не мы..." текст Світлани Русіної, музика Івана Пустового   Режисер по роботі з жінками Наталія Паляниця Автор ідеї та режисер-постановник Володимир Павловський. Вхід вільний.

Поет і кат

Дія відбувається в Неаполі в 15 ст. Берег моря. Таверна. Сюди прибув мандрівний театр у якому поєднались і балаган, і вертеп, і цирк. Саме тут головний персонаж  п'єси, поет закохується у служницю таверна в Люцію. В цей же час сюди проїздом завітав палач, який теж закохується в Люцію. Між ними розгортається двобій. Чим все це закінчується дає відповідь тільки фінал вистави. Театральна робота «Поет і Кат» є переможцем багатьох Всеукраїнських та Міжнародних театральних фестивалів. ЇЇ сценографія, світлове та звукове оформлення, акторська гра Володимира Смотрителя не одноразово вражала глядачів.  10, 11, 12, 13, 14 лютого початок о 15:00 год. 20 лютого початок о  19:00 год.

Чорний квадрат. Чоловічий рід, однина ...

Блискуча комедія положень відомих французьких авторів Жан-Жака Брікер і Моріса Ласега. Вистава-свято, чомусь у глядачів він майже завжди викликає асоціації з Новим Роком. Робота сповнена іскрометного гумору і призначена для тих, кому потрібно підняти настрій. Легко і скажено приємно! Жирні і смачні жарти, а також відмінні акторські роботи.Сюжет самий неймовірний: Френк Хардер, полковник американської армії, імпозантний чоловік у літах, виявляється трансвертом і матір'ю молодого француза Луї. Він поміняв стать, ім'я та місце проживання, але не зміг впоратися з материнським інстинктом, тому повернувся до Франції ... Як відреагують на появу Френка-Марії-Луїзи її колишній чоловік, найближча подруга і син - ось в чому інтрига і вся сіль фарсу .Істерікі, крики, сльози, шантаж, сміх, прощення, розуміння, близькість і любов, любов, любов! Вже уявили собі «Санта-Барбару»? А ось і ні, тут все чесніше і ... неймовірніше! Від нерозуміння і повного абсурду до радості і приємних випадковостей. Парадокси нашого життя. Музичне оформлення вистави - французький шансон.

Концерт "ДахаБраха"

"ДахаБраха" – нове слово в історії світової музики. Проект, який не має у світі аналогів за силою ідеї. Який резонансно репрезентує Україну за кордоном.Сьогодні в їх активі налічується величезна кількість інструментів: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. І справляються із цим всім лише чотири пари рук. Три дівчини і хлопець видають вражаюче потужний етно-хаус. Водночас їхні пісні є покликом предків, небувалим за силою і драйвом, вони складні, мають багато прихованих сенсів. І слухачі з неприхованим задоволенням підтверджують це. Синтез пісенної творчості різних народів світу видає унікальне явище. А в сумі з тонко підібраними харизматичними образами це створює неповторне дійство.Гурт готує під кінець цього року грандiозне live-шоу. Пiд час останнiх виступiв стало зрозуміло, що ДахаБраха стає трохи тiснувато в залах, де вони звикли грати. Виступ 6 грудня вiдбудеться вже у київському Палацi Спорту. Це буде незабутньо, та потужно! А у лютому група вирушить в тур по Україні.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

"Back to Bach". LifeON Duo: Артем Голоднюк (саксофон) та Юлія Компанієць (фортепіано)

В РАМКАХ ХІ МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ КАМЕРНОЇ МУЗИКИ"BACK TO BACH". Дует LifeOn Duo у складі: - АРТЕМ ГОЛОДНЮК (саксофон)- ЮЛІЯ КОМПАНІЄЦЬ (фортепіано)Все в світі звучить та має свої вібрації, варто лише зупинитися, прислухатися та відчути їх!Знайдіть СВОЄ звучання разом з LifeON - вмикайте ЖИТТЯ! LifeON duo - iнструментальний дует, що презентує якісну академічну музику, створену для камерного складу.Дует народився в 2018 році та з того часу активно опановує основні концертні майданчики країни, бере участь у мистецьких заходах та фестивалях , серед яких V Міжнародний Фестиваль саксофонної музики Vinnytsia Adolphe Sax Festival 2018, Міжнародний фестиваль Сонячні кларнети ( Житомир, 2019) та ін.Ансамбль виконує музику різних епох та напрямків та постійно збагачує свій репертуар маловідомими творами, регулярно пропонує прем"єри українським слухачам. Артем Голоднюк - народився в м. Хмельницький, нині проживає у м. Києві. Закінчив магістратуру та асистентуру-стажування Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (клас доцента М.Р. Мимрика). Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів.З 2007-2019 року працює у складі Національного президентського оркестру України як соліст та артист оркестру. Разом із колективом має багато виступів на різноманітних фестивалях та концертах, співпрацює із відомими музикантами. Офіційний артист фірми Selmer Paris.Юлія Компанієць - народилася в м. Шостка Сумської області в родині музикантів. Музичну освіту здобула в КССМШ імені М.В. Лисенка (1997-2005) та Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського (2005-2010) в класі доцента Сергія Рябова. Лауреат Всеукраїнського конкурсу.Бере участь у фестивалях, мистецьких акціях, благодійних заходах, зокрема: XV Благодійний аукціон Представництва ЮНІСЕФ в Україні (2012), Благодійний проект Кензо Такада «Окіагарі Кобоші» (2017) та інші.Регулярно виступає в якості солістки та ансамблістки в концертах Київської дитячої філармонії у Національній філармонії України (сезони 2006, 2011, 2012, 2014, 2015, 2017, 2018, 2019 років)У програмі твори композиторів А. Шнітке, Ж.Д. Міша, Б. Кокрофта, Т. Йошиматцу, А. П'яццолиКвитки у касі філармонії! Музичний абонемент діє!

Балет Сухішвілі

Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ»Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу.Їх називають: УРАГАНОМ НА СЦЕНІ, ЧАРУЮЧИМ ВИДОВИЩЕМ, УНІКАЛЬНИМ ФЕНОМЕНОМ, ВОСЬМИМ ДИВОМ СВІТУ!ТАК ВМІЮТЬ ТІЛЬКИ ВОНИ! Заряджайтесь силою ПОЗИТИВУ! Даруйте РАДІСТЬ!100 танцюристів та 2500 костюмів.Дивовижний оркестр та унікальні інструменти.Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки.Їх танець кидає виклик законам гравітаціїЦе свято Ви запам`ятаєте назавжди!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Сергій Притула. Гумор-шоу «Вар'яти»

Нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули – на глядачів чекає 2-годинна програма від “Вар’яти-шоу”.Найвище визнання роботи артиста – повні зали. Разом з глядачами “Вар’яти” створюють нову історію україномовного гумору. І трапляється, що саме на концертах, завдяки глядачам, народжуються нові жарти.І в хлопців є певні традиції, одна з яких – виступати у Києві двічі на рік: у травні, до Дня народження шоу, та наприкінці року, демонструючи найкраще, що створили за рік. То ж поринемо у святкову новорічну атмосферу разом з “Вар’яти-шоу”. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

The Roast Ramble
28.02.2020 21:00

The Roast Ramble - Музичний колектив, ключова мета якого - надихати своєю музикою, запалювати серця і дарувати приголомшливу атмосферу під час виступів.Вони не уявляють своє життя без публіки та музики: виступи в відомих рок-клубах Києва; захоплюючі змагання на різних фестивалях і рок-батлах; проект-фіналіст #LIFEMUS_session" від ArtSkin.Їх унікальність - передавати за допомогою музики драйв і всю потужність звуків і рифів.   Вхід вільний.

Pillbrake
14.03.2020 21:00

Pillbrake - київський інді-рок гурт, заснований на початку 2019-го року. Ідеологією хлопців є невпинний рух і саморозвиток.Свою музику подаю через простоту форми і змісту. Мелодії й гітарні рифи гармонічно поєднуються з чітким ритмом і басовим вайбом. З початку року гурт презентував два сингла: "Please" і "Roses", а також й екранізацію на них.   Вхід вільний. Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Психологічна гра "Секрети стосунків"
21.02.2020 18:30 $ 400 - 750 грн

Психологічна гра "Секрети стосунків" - це пошук можливостей для створення щасливих відносинВиявлення барьєрів та перешкод, пошук шляхів подолання труднощів у відносинах. А також пошук можливостей для покращення якостей відносин.В гру можна грати як парою, так і самостійно!Гра допоможе вам:1. Подивитися по новому на відносини.2. Зрозуміти як покращити відносини3. Відшукати перешкоди та деструктивні переконання.4. Знайти шлях подолання труднощів у відносинах.5. Віднайти відповіді на важливі запитання.І саме головне - створити свій власний рецепт щасливих стосунків.Кількість учасників - 4 Вартість:Базовый пакет - 400 грн.Повний пакет - 600 грн (гра и 60 хвилинна індивідуальна консультація)Базовый пакет для пари - 550 грн за двохПовний пакет для пари - 750 грнРеєстрація за нижчевказаним телефоном обов'язкова.

Ladys cash flow психологічна бізнес гра для жінок
25.02.2020 18:30 $ 400 - 750 грн

Гра - це дзеркало ваших відносин з грошима, можливостями та самореалізацією в житті.Гра дає відповідь:як використовувати можливості в своєму житті на 100%;як покращити свої відносини з грошима;як заробляти гроші по-жіночому.які звички та установки зупиняють вас в вашому розвитку та на шляху до фінансового процвітання!А також гра дасть можливість проаналізувати ваші цілі та віднайти шлях для їх реалізації.   Вартість:Базовий пакет - 400 грнПовний пакет - 550 грн (гра та 60 хвилинна індивідуальна консультація)Якщо ви приходите парою - із своєю другою половинкою:Базовий пакет - 550 грнПовний пакет - 750 грн (гра та 60 хвилинна індивідуальна консультація)   Реєстрація за вказаним номером телефону.

Закарпатські озера /3 дні(зима)

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 3.00 год від Будинку побуту(зупинка Юність) Термальні води Берегово, Косино, чани, Ужгород, замки, дегустація вин1600грн. – проїзд, проживання,страхування, +300грн дворазове харчування.

Тур "Бюджетний лижний/3 дні"

Збір та виїзд з м.Хмельницького о 6.00 год від Будинку побуту (зупинка Юність) Вартість: 1350 грн (проїзд, проживання, страхування). Харчування: 350 грн (2 сніданки/2 вечері).Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%Додатково оплочується прокат лижного спорядження, абонементи на підйомники, послуги інструктора, обіди, власні витрати. Телефонуйте, пишіть, заходьте!

Буковель 3-денний лижний тур (п’ятниця-неділя)

Вартість: 1350 грн (проїзд, проживання, страхування). Харчування: 350 грн (2 сніданки/2 вечері).Для дітей до 10 років знижка від вартості туру -10%Додатково проплочується вартість стоянки автобуса на Буковелі(____грн/день з особи).Проживання в Яремчі або ЯблуниціТелефонуйте, пишіть, заходьте!

Комп’ютерна грамотність

У бібліотеці розпочато проведення тренінгових занять для користувачів бібліотеки з отримання базових навичок роботи з ПК та в мережі Інтернет.Для успішної адаптації в сучасному суспільстві громадянам потрібні знання в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. Виконуючи функцію соціального включення, бібліотека надає усім користувачам незалежно від їх освітнього і культурного рівня, місця в соціальній ієрархії можливість безплатного доступу до інформації, знань, консультаційну підтримку та інформаційно-бібліотечну допомогу.

Speaking club / Іmprove

Продовжуємо вивчати англійську! Цього разу нам допоможуть герої легендарного ситкому #Friends та викладачі Мовної школи Team America! Приходьте з друзями, або усією родиною!Орієнтовано на ваш потенціал!

П’ять хвилин з мистецтвом «Як тебе не любити?»

П’ять хвилин з мистецтвом до 95 річчя від дня народження, українського композитора, народного артиста України Ігор Шамо

Дитяча субота 4+ "Скаут- це круто"
22.02.2020 14:00

Книгарня «Є» запрошує найменших читачів відвідати захід про всесвітній скаутський рух «Скаут- це круто», який відбудеться 22 лютого.Хто такі скаути? Навіщо існує скаутський рух та чому його вважають таким крутим?У фільмах та мультиках часто можна зустріти історію про хлопчиків та дівчат, які продають печиво з благодійних намірів, їздять у лісові табори та мріють отримати якісь неймовірно важливі значки… Але в чому їхній секрет? Про що вони мріють?Скаутський рух — міжнародний неполітичний молодіжний рух, який своєю метою ставить підтримку фізичного, розумового і духовного розвитку молоді, щоб вона могла відігравати важливу роль у суспільстві.На цій дитячій суботі ми дізнаємося багато цікавих секретів про скаутський рух, зокрема, про українських скаутів - національну скаутську організацію «Пласт».А гостями нашого захода стануть самі Пласт Хмельницький !!!!Чекаємо на вас, любі читачі та читачки!Вхід вільний.

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Час плине, а пам'ять залишається... До Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні запрошуємо вас на перегляд тематичної документальної кінострічки, яка допоможе відчути напружену атмосферу подій, які стали доленосними для нашої держави. Кінострічка"Небо падає. Три місяці з життя Устима Голоднюка" - історія про Героя Небесної Сотні, яку ви маєте знати...

Ідеальна няня

Молода сім'я виховує двох дітей. Але Міріам, їхня мати, вирішує, що потрібно продовжувати кар'єру в юридичній фірмі. Їй стає занадто складно справлятися із двома дітьми, тому, не дивлячись на опір чоловіка Поля, вона хоче запросити няню. Після декількох кандидатів до неї прийшла Луїза –ідеальна доглядальниця. Вона відразу ж сподобалася дітям, на вигляд дуже сувора, але добра, дітей любить. Міріам безумовно повезло з такою кандидаткою, нарешті у них із Полем буде достатньо часу один для одного. Але Луїза почала займати занадто важливе місце в їхньому будинку. Діти її бачать набагато частіше, ніж власних батьків, так не повинно бути. Ситуація може просто вийти з-під контролю. 

Поклик пращурів

Що буде, якщо розбещеного домашнього пса, який звик до клімату теплою Каліфорнії, перевезти до холодної та жорстокої Аляски, та і ще за часів "золотої лихоманки" 80-их років XIX століття? Ніхто не знає, але саме така історія трапилася з Баком. Його спокійне домашнє життя змінили докорінно, коли відправили пса в Аляску. Але там він познайомився з людиною, яка стала для нього справжнім другом – чоловіка звали Джон Торнтон. Разом ці двоє переживуть чимало пригод у диких лісах Аляски, а пес, який ніколи навіть не був у собачій упряжці, зможе стати справжнім лідером. У кожного є своє місце в цьому житті. 

Ґретель і Гензель

Багато-багато років тому в далекій майже казкової землі дівчинка підліткових років разом зі своїм маленьким братом пішли в темний ліс у надії знайти там їжу та хоч якусь роботу, яка могла би їх годувати надалі. Звати їх Гензель і Гретель. Звичайно ж, ви знаєте цю казку, де діти знайшли чарівний солодкий будиночок. Але це зовсім інша історія, адже Гретель і Гензель знайшли щось по-справжньому жахливе. Їх прихистила у себе стара жінка, яка не вселяє довіру дівчинці. І не дарма, адже гостинності від відьми не дочекаєшся. Краще би дітлахам у неї не затримуватися...