Походи, екскурсії в Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 30 травня 2020

Похід "Петрос-Говерла"
30.05.2020 $ 1700 грн

Підйом на найвищу гору Українських Карпат – Говерлу (2,061 м). З вершини видно весь Чорногірський хребет, долину далекого Івано-Франківська, і навіть румунські території!Підйом на гору Петрос (2,020 м). Вона має не менш цікавий ландшафт і такі ж неймовірні краєвиди: кілометри Чорногори, далекий Свидовець та румунські Карпати на півдні. А спускаючись, проминемо найвисокогірнішу печеру України.Ночуємо на високій полонині неподалік від господарства вівчарів. А де вівчарі, там їжа богів – бринза  У цей похід ми беремо з собою телескоп. Будемо дивитися на кратери Місяця, кольори зірок, кільця Сатурна, супутники Юпітера, туманність Оріона, а вдень – на втомлених туристів на сусідньому хребті.   Деталі та реєстрація за нижчевказаним посиланням. 

Похід "Сходження на Казбек"
30.05.2020 $ 390 доларів

Тривалість: 8 днів День 1. Тбілісі – Казбегі (Степанцмінда) День 2. Казбегі (Степанцмінда) – перевал Соберце День 3. Метеостанція День 4. Акліматизаційний вихід День 5. Штурмовий табір День 6. Сходження на Казбек День 7. Спуск у Степанцмінду День 8. Резервний День 9. Повернення додому   Вартість 390 $У вартість входить:трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);послуги інструкторів;реєстрація в МНС;групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд);групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд);рації та засоби навігації;групова медична аптечка.

Тур до дивовижно красивих Доломітових Альп Італії

Новинка!!! Тур до дивовижно красивих Доломітових Альп Італії!!!Маршрут: Львів – Краків – Зальцбург – Доломітові Альпи – Больцано – оз.Мольвено – оз.Браєс – оз.Мізуріна – Ріва-дель-Гарда – Тренто – Будапешт – Львів206 євро/особа!!!6 днів, тур без нічних переїздів, 3 ночі в Доломітових Альпах!Оглядова екскурсія в Зальцбургу у вартості туру!P.S.: Додатково оплачується оренда аудіогіда (8 євро) та страхівка (70 грн). Встигніть забронюватись за найкращою ціною!!!Замовлення квитків та детальніша інформація за телефонами нижче.

Понеділок, 01 червня 2020

Вдаримо автопробігом по Вірменії. Автотур

Продовжуємо пригоди в дусі ВищеНеба STYLE. Їдемо досліджувати легендарний Гайястан.Вірменія ― одна з найстаріших держав Малої Азії. Поява людини тут відзначена V тисячоліттям до нашої ери, а вік знайдених кам’яних знарядь датується 800-ма тисячами років (!). Вірмени першими прийняли християнство, ця країна відома на весь світ коньяком, в біблійні часи на вірменську гору Арарат осів Ноїв ковчег.Стародавні церкви, білосніжні вулкани, місцева кухня з тисячолітніми традиціями, п'янкі коньяк та вино ― все це приємно закрутить вам голову! Запрошуємо!Ми їдемо разом з вами досліджувати країну. Ніякого громадського транспорту, ніяких пересадок та іншого геморою. Беремо напрокат сучасні і зручні авто (по 4 особи на машину) і вйо ганяти по країні.За подвиг дослідження кожен отримає знижку 50 євро. В експериментальних турах іноді бувають зміни програми: часто ми встигаємо подивитися все і навіть більше, іноді ― ні. Програма є динамічна і підлягає обговоренню в розумних межах. Часом погода заважає чи ситуація на дорогах. Остаточне рішення приймає провідник.ДАТА: 01 червня ― 10 червня 2020 р.ТРИВАЛІСТЬ: 9 днів/9 ночейЦІНА: 450 євро (врахована знижка 50 євро)КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ У ГРУПІ: 8 (дві машини)

Похід на Петрос
01.06.2020 $ 1000 грн

Тривалість - 3 дні. Рівень складності середній. Маршрут - с. Кваси – пол. Менчул – пол. Шумнєска – г. Петрос – пол. Шиса – с. Ясіня. Відстань - 26 км. Ціна - 1000 грн.   Чудовий варіант походу вихідного дня по Карпатам – піднятися на гору Петрос (2 020 м). Саме з Квасів сходження на цю вершину найбільш комфортне: набір висоти відбувається поступово.Петрос розташований поряд із Говерлою у Рахівському районі Закарпатської області. Він займаєчетверте місце за висотою в Українських Карпатах (після г. Говерла, г. Бребенескул та г. Попіван) і точно не пасе задніх за краєвидами. З верхівки можна насолоджуватися краєвидами Чорногори – найвищого хребта Українських Карпат, а також Свидовця та, навіть, румунських гір.Із місцем старту та фінішу існує зручне транспортне сполучення. Крім автобуса, до Квасів з Івано-Франківська можна дістатися ранковим дизель-потягом: він вирушає о 3.50; у Квасах  – 8.12. Зупинку у Квасах робить також потяг №357К Київ – Рахів.  

П`ятниця, 05 червня 2020

Похід на Хребет Кострич
05.06.2020

Тривалість - 3 дні. Рівень складності - легкий. Маршрут - пер. Кривопільський − пол. Веснарка − г. Кострича − г. Кострич − пол. Веснарка − с. Красник. Відстань - 19 км. Вартість - 1700 грн.  Цей похід вартий уваги насамперед через нетипові краєвиди, які будуть нас супроводжувати. Хребет Кострич тягнеться паралельно Чорногорі, а тому звідси чудово видно близький йому найвищий гірський масив українських Карпат.За три дні побуваємо і в густому карпатському лісі із безліччю струмків, столітніх дерев та покритих м’яким мохом ділянок; і на високих полонинах із незабутніми гірськими панорамами. А також ночуватимемо у місці, створеному для зустрічі сходу сонця у Карпатах, і спробуємо надсвіжий полонинський сир та особливо солодкі високогірні ягоди. Ми також очікуємо на грибний улов, тому що цей район вважається у Карпатах найбагатшим на гриби. Якщо пощастить − вечірній борщ буде ще смачнішим!

Субота, 06 червня 2020

Невідомі Карпати: Чивчин та Памір
06.06.2020 $ 3290 грн

День 1. м. Івано-Франківськ – с. Шибене – с. Буркут День 2. Чивчинський хребет: панорами Чорногори День 3. Вздовж кордону День 4. Крізь скелі на гору Чивчин (1766 м) День 5. г. Великий Лостун – г. Пір'є День 6. г. Команова – найбільше плоскогір'я Карпат – витоки Черемошу – г. Гнатася День 7. Чорний Діл – с. Сарата – РЛС "Памір" День 8. Повернення до цивілізації – с. Шепіт День 9. Додому. До зустрічі Карпати!   Вартість 3290 грн. У вартість входить:-трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);-послуги інструктора-провідника;-реєстрація в прикордонній службі;-групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);-групова аптечка.   У вартість не входить:-трансфери;-страхування;-прокат туристичного спорядження.

Похід на хребет Чорногірський
06.06.2020 $ 2500 грн

Чорногора – це класика гірського туризму в Україні. Найвищий хребет Українських Карпат і місце, де є все: ліси, полонини, озера, скелі, водоспад.Все тут із приставкою «най-». Окрім суб’єктивних наймальовничіших краєвидів, можна цілком відповідально говорити про найвищу вершину і найвищий хребет, найбільш високогірне озеро, найвисокогірнішу печеру в українських Карпатах та найвище розташовану споруду в Україні.У цьому поході ми по черзі пройдемо всі шість гір-двотисячників українських Карпат: Петрос (2020 м), Говерлу (2061 м), Ребра (2001 м), Гутин Томнатик (2016 м), Бребенескул (2035 м), Попіван (Піп Іван) Чорногірський (2028 м). Таку високу стежку будуть супроводжувати неповторні краєвиди. Місця ночівлі заплановані на високих полонинах і біля озера Несамовите. Зможемо побачити схід сонця і спробувати найсвіжішу бринзу пастухів.   Деталі та запис за нижчевказаним посиланням. 

Похід на Мармароси
06.06.2020

Тривалість - 4 дні. Рівень складності - середній. с. Ділове − р. Білий − пол. Лисича − пол. Латундур − г. Піп Іван Мармароський − вдсп. Ялинський − р. Білий − с. Ділове. Відстань - 37 км. Вартість - 2000 грн. Марамарош лежить на межі двох держав, кордон між якими позначений невисокими залізобетонними стовпчиками міжвоєнного часу та новими високими стовпами. Тому для перебування тут слід отримати тимчасову перепустку. Для цього провідник за два тижні до походу відправляє відповідну заяву із даними учасників групи до Мукачівського прикордонного загону.  У поході при собі слід мати документ, який посвідчує особу. Територія патрулюється прикордонниками.Мармароський масив вкритий вічноароматними смерековими лісами нижче 1500 м, вище лежатьсубальпійські полонини, навесні та влітку всіяні квітами. Саме тут альпійські луки (гори Піп Іван та Ненєска) найкраще збережені у первісному вигляді в українських Карпатах. Звичним явищем альпійського високогір’я є сніг в улоговинах навіть влітку.    

Понеділок, 08 червня 2020

Сходження на Тетнульд
08.06.2020 $ 750 $

Сходження на Тетнульд вважається важчим за сходження на Казбек та Монблан, і значно важчим за Ельбрус. Тому вимагає попередньої фізичної та технічної підготовки.Сходження є потенційно небезпечним для здоров’я і життя учасників. Рішення про участь в поході Ви приймаєте особисто і під свою відповідальність. Досвідчені інструктори зроблять все можливе, щоб убезпечити Вас від можливих ризиків, але Ви повинні чітко дотримуватись усіх правил безпеки та вказівок. Якщо виникнуть умови, які не сприятимуть сходженню, заради Вашої безпеки, рішення про продовження сходження прийматимуть інструктори і це не підлягає обговоренню. Рятувальні служби в Грузії практично не працюють.Кількість учасників в групі - 3 учасники. Для участі в поході потрібне наступне особисте спорядження та речі: Що брати з собою на сходження?А також, спеціальне спорядження: кішки, льодоруб, каска, альпіністична система. Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин. Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Грузії. Якщо потрібна буде передоплата ми Вас повідомимо. Вартість 750 $

П`ятниця, 12 червня 2020

Похід "Інший бік Чорногори"
12.06.2020 10:00 $ 1700 грн

Тривалість - 3 дні. Рівень складності - середній. Маршрут - с. Бистрець − р. Мреє − пол. Маришевська − г. Шпиці − оз. Несамовите − г. Туркул − Заросляк. Відстань - 17 км. Вартість - 1700 грн.  Цей похід − спроба поглянути на найвищий гірський масив України із нетрадиційної сторони. В ці три дні побуваємо там, куди зазвичай спрямований погляд тих, хто іде Чорногірським хребтом.Крім необмеженого споглядання гірських панорам, учасники цього походу матимуть унікальну можливістьпоглянути на нічне небо через телескоп. Саме гори, віддалені від міського світла, – ідеальне місце для любительської астрономії. «Читати» зірки вміють всі справжні гуцульські мольфари. А за віруваннями гуцулів кожен має власну зірку на небі, під якою і народжується. Де як не на високій полонині, захованій у Гуцульському краї далеко від міського світла, її шукати?Маршрут досить легкий, але насичений красивостями: панорамні краєвиди, зелені полонини, гострі скелі, високогірне озеро. Ночуватимемо у місцях, де можна пережити найкрасивіші у житті сходи та заходи сонця: на полонині Маришевській та горі Туркул поблизу озера Несамовите.Зі сходу піднімемося на гору Шпиці – одне із найбільш цікавих і впізнаваних місць Чорногори. Її схили складаються із високих гострих скель-шпиць, утворених внаслідок давнього зледеніння. Тут же заглянемо у масштабний льодовиковий кар (цирк) між південним схилом Шпиць та горою-двотисячником Ребра. За однією із версій саме тут похований Олекса Довбуш – знаменитий провідник опришків.Останню ніч проведемо на висоті 1750 м неподалік від озера Несамовите, сама назва якого інтригує. Це одне з найвисокогірніших озер льодовикового походження в Українських Карпатах. Як це часто буває, з ним пов’язані численні легенди та вірування гірських мешканців. Кажуть, що саме тут утворюється погода на Чорногорі; а кинутий у воду камінь може викликати бурю. Перевіримо разом?

Субота, 13 червня 2020

Похід "Ґорґани"
13.06.2020 $ 2500 грн

Ґорґани − унікальний гірський масив, який, мабуть, найлегше впізнати в українських Карпатах завдяки величезним кам’яним розсипам (ґорґам), вкритим лишайниками. Часом рухатися ними доволі складно: деякі камені рухаються ніби живі, у дощ – слизькі, у спеку – гарячі; але безперечно, дуже захопливо і нетипово в порівнянні з іншими районами українських гір.Колір Ґорґан – сіро-жовто-зелений. Цей масив називають «диким», як через відносно меншу кількість туристів, так і через те, що часом місцеві стежки ведуть крізь густий важкопрохідний жереп (сосна альпійська), в якому почуваєш себе наче в джунглях. І хто знає, які тварини живуть у цих хащах…Історично ці місця відігравали важливу роль: на вершинах хребтів збереглися окопи та бліндажі часів Першої світової війни, а також  залишки колишнього кордону між Польщею та Чехословаччиною, який проходив тут до 1938 року.   Вас чекає: унікальний ландшафт, який складається із каміння з лишайниками на них;підйом на найвищу вершину Ґорґан − г. Сивуля (1,836 м);окопи та бліндажі часів Першої світової війни, які залишилися на вершинах хребтів;маршрут із відносно меншою кількістю туристів;пройдемо цікаві важкопрохідні ділянки крізь червонокнижну сосну альпійську (жереп).

Понеділок, 15 червня 2020

Похід Румунією: хребет Родна
15.06.2020 $ 90 €

День 1. м. Івано-Франківськ – м. Мармарош-Сигет – м. Борша День 2. м. Борша – Метеостанція – озеро Лезер (1820 м) День 3. г. Петросул (2303 м) – г. Бухаеску Маре (2268 м) – г. Ребра (2119 м) – г. Кормая (2033 м) День 4. г. Нагоясу Маре (2049 м) – г. Лаптеле Маре (2172 м) – г. Галатулуї (2048 м) День 5. Печера Ла Гаван та найбільший водоспад Карпат – Кайлор День 6. Спуск до цивілізації – повернення в Україну   Вартість 90 €

Середа, 17 червня 2020

Неймовірна Грузія: Сванетія і море
17.06.2020 $ 200 $

День 1. Грузія вітає Вас! День 2.  Інгурійська ГЕС – м. Местія День 3. м. Местіа – с. Лелі День 4. с. Лелі – с. Адіші День 5. Перевал Чхундієрі – с. Іпралі День 6. с. Іпралі – с. Ушгулі. Радіальний вихід до льодовика Шхара День 7. с. Ушгулі – м. Кобулетті День 8. Чорне море. Грузинська версія – Кобулеті День 9. Батумі – морська перлина Грузії День 10. Повернення додому   Вартість 200 $. Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 100 $ (трансфери, особисті витрати, сувеніри).

П`ятниця, 19 червня 2020

Похід Чорногорією: Динарські Альпи
19.06.2020 - 19.07.2020 $ 235 €

День 1. Тиват – Комарніца День 2. Через плато Іван-До до перевалу Шкрка День 3. Перевал Самар День 4. Боботов Кук і Льодяна печера День 5. Із містечка Жабляк до озера Яблан і гори Чрвлена Гряда День 6. Чорне озеро – гора Савин Кук День 7. Рафтинг на річці Тара День 8. На території гірського масиву Проклетіє День 9. Через полонину Ропояна до гори Мая Росіт День 10. Пікова точка Проклетіє – гора Єзерца День 11. Адріатичне море в Которі День 12. До нових зустрічей Чорногоріє!   Вартість участі – 175 євро (8 днів походу), 235 євро (12 днів походу).У вартість входить:трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);послуги інструктора;групове спорядження;групова медична аптечка.У вартість не входить:авіабілети та інші витрати при добиранні на старт маршруту і зворотній;медичне страхування;рекреаційні збори на території заповідників;трансфери згідно маршруту;ночівлі в хостелах та кемпінгах;рафтинг;харчування в хостелах, ресторанах і кафе.Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 150–200 євро.

Субота, 20 червня 2020

Кунгследен (Швеція)
20.06.2020 $ 470 €

Тривалість - 8 днів. Рівень складності - важкий. Нитка маршруту - Кіруна – Ніккалуокта – оз. Ладтйоюаре – Ладтйойакка – притулок Кебнекайсе – льодовик Бйорлінгс – гора Кебнекайсе (2,097 м) – притулок Салка – притулок Тйактя – річка Алісеатну – притулок Алесяуре – притулок Абіскояуре – село Абіско. Відстань - 105 км. Ціна - 400 €.Що побачимо? полярний день! сонце, яке не заходить за горизонт; гори швецької Лапландії – найменш заселеного регіону Європи, де корінним є народ саамів з дуже цікавою історією та ідентичністю; найвищу вершину Швеції – Кебнекайсе (2,097 м), для своїх – просто Кеб; багато річок, струмків, озер і мостів через них; північних оленів і природу Скандинавської тайги та лісотундри, яка лежить за Полярним колом.  

6-денний похід: Свидовець
20.06.2020 10:00

Запрошуємо у похід масивом широких полонин, глибоких долин, холодних озер і дійсно масштабних краєвидів!Маршрут:с. Кваси − пол. Браівка − г. Близниця − г. Стіг − оз. Ворожеска − оз. Геришаска − оз. Догояска − г. Татарука − витік Чорної Тиси − г. Братківська − пол. Вовкани − с. КлимпушіДеталі та реєстрація за нижчевказаними посиланнями.За 6 днів ми: ✳ побачимо чотири високогірних озера льодовикового походження;✳ буде багато неба та простору, отари овець та вільні коні;✳ безкраї краєвиди та широкий кут огляду впродовж великої частини походу за рахунок того, що головний Свидовецький хребет – високий, широкий та переважно безлісий, а лінія гір слабохвиляста (немає великих перепадів між сідловинами і вершинами);✳ ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни;✳ піднімемося на декілька вершин (найвища із яких сягає 1883 м).

Похід на Свидовець
20.06.2020 $ 2500 грн

Тривалість 6 днів. Рівень складності - вище середнього. Маршрут -  с. Кваси − пол. Браівка − г. Близниця − г. Стіг − оз. Ворожеска − оз. Геришаска − оз. Догояска − г. Татарука − витік Чорної Тиси − г. Братківська − пол. Вовкани − с. Климпуші. Відстань - 52 км. Ціна - 2500 грн.Свидовець (Свидівець) – третій за висотою гірський масив Карпат, довжиною майже 60 км та з найвищою точкою 1881 метр над рівнем моря. Масив широких полонин, глибоких долин, холодних озер і дійсно масштабних краєвидів!Хребет переважно безлісий, що дозволяє бачити далеко і багато. Саме тут можна пережити найкрасивіші у житті сходи та заходи сонця. Звідси добре спостерігати за сусідніми гірськими пасмами – високою Чорногорою та кам’яними Горганами. Свидовець тягнеться хвилястою лінією гір із куполоподібними вершинами у жовто-зелених барвах. Іти тут легко і красиво. Однак, звичне явище на таких неприкритих високих гірських просторах також вітер, що збиває з ніг.       

Неділя, 21 червня 2020

Високі Татри Польщі

Під час треків Високими Татрами Польщі ми відвідаємо найкрасивіші місцини та підкоримо найвеличніші вершини масиву. Скелясті хребти, мальовничі долини та високогірні озера не дадуть вам ні на секунду відвести погляд від фантастичних "альпійських" пейзажів! Під час мандрівки ми відвідаємо такі чудові місця як озеро Морське Око (Morskie Oko 1395), Чорний став під Рисами (Czarny Staw pod Rysami 1583), Долина 5 ставів Польських (Dolina Pięciu Stawów Polskich 1665); здійснимо сходження на 2 двохтисячники: Свінніцу (Świnnica 2301), та на найвищу вершину Польщі - Риси (Rysy 2503)Детальний опис маршруту:Вартість - 300€ (Все включено)Тривалість - 7 днів   Кількість осіб в групі: 9 + гід;Період проведення походу: 7 днів, 2 з яких в дорозі, 4 - в горах, 1 - в Кракові

Тур "Львів – Будапешт- Відень – Ніцца – Монако – Коста-Брава – Барселона – Венеція – Львів"

День 1. Виїзд зі Львова о 7:30 год. Факультативна екскурсія - "прогулянка на кораблику в Будапешті" (20 євро)*. Ночівля в готелі.День 2. Сніданок, переїзд у Відень, вільний час у Відні або факультативна екскурсія "оглядова піша екскурсія Віднем" (10 євро)*. Нічний переїзд у Ніццу.День 3. Вільний час в Ніцці або факультативнї екскурсії: "оглядова піша екскурсія Ніццою" (15 євро)*, екскурсія громадським трансфером в князівство Монако (35 євро)*. Ночівля в готелі.День 4. Сніданок, переїзд в Коста-Браву, факультативна екскурсія "парфумерна фабрика Galimard (15 євро)*. Відпочинок на морі, ночівля в готелі.День 5 . Сніданок, відпочинок на морі або факультативні екскурсії: "в Барселону" (30 євро), "Гауді та його творіння" (15 євро), театральне шоу "Нічне Фламенко" (35 євро)*. Ночівля в готелі.День 6. Сніданок, відпочинок на морі або факультативна екскурсія "гора Монтсеррат" (45 євро)*. Ночівля в готелі.День 7. Сніданок, відпочинок на морі, нічний переїзд у Венецію.День 8. Приїзд у Венецію, вільний час або факультативні екскурсії "оглядова екскурсія у Венеції" (10 євро)*, "прогулянка по гондолі" (25 євро)*, "круїз Гранд-каналом" (36 євро)*. Ночівля в готелі.День 9. Сніданок, переїзд в Україну (повернення орієнтовно після 23.00).екскурсії позначені * є необов'язковими.У вартість туру входить:проїзд автобусомсупровід керівника групипроживання та сніданок в готеліекскурсії, які входять у вартість туруУ вартість туру не входить:факультативні екскурсіївхідні квиткипроїзд на громадському трансферікораблик на Венецію (20€), навушники у Венеції (2€)особисті витратистрахівкаЗамовлення квитків та детальніша інформація за телефонами.

П`ятниця, 26 червня 2020

Мандрівка на архіпелаг Шпіцберген

Архіпелаг Шпіцберген (Svalbard).Дика, незаймана людиною природа і космічна арктична тиша - ось в чому криється загадка унікальності цього регіону. Шпіцберген зачаровує кожного, хто ступає на цю землю.Архіпелаг, на якому населення близько 1500 осіб налічує популяцію більш ніж 3000 білих ведмедів!!! Справжня Арктика, найпівнічніша точка планети де є постійне поселення і куди можна долетіти звичайним пасажирським рейсом! Ми відкриваємо для вас неймовірний ШПІЦБЕРГЕН!!!Детальний опис маршруту:Дати: 26 червня - 3 липня 2020 р.Вартість - ̶1̶9̶0̶0̶ ̶є̶в̶р̶о̶ . Акційна вартість 1400 євроТривалість: 7 днівКількість людей в групі - до 8 чол..Ночівлі в хостелі (4-х місні кімнати).Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі Вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 500 євро.

Субота, 27 червня 2020

Похід на Піп Іван Чорногірський
27.06.2020

Тривалість - 3 дні. Рівень складності - середній. Маршрут - с. Шибене − пол. Веснарка − оз. Марічейка − г. Піп-Іван Чорногірський − г. Вухатий Камінь − пол. Смотрич − с. Верхня Дземброня. Відстань - 22 км. Вартість - 1700 грн.Прямуємо до славнозвісної гори Попіван (Піп Іван) – однієї з найвищих і найцікавіших вершин українських Карпат, що виросла на Чорногірському хребті. До 1939-ого року тут працювала астрономічна і метеорологічна обсерваторія, яка є найвище розташованою спорудою в Україні. На жаль, сьогодні вона не виконує своїх первинних функцій, хоч триває відновлення споруди.Крім власне гір, до найцікавіших місць Карпат належать озера. До одного із них – озера Марічейка, ми навідаємося у цьому поході. Тихі води озера щільно оточили сосни та ялини на висоті 1510 м. У такому сусідстві проведемо перший день.Наступного дня ночуватимемо в ідеальному місці для зустрічі карпатського світанку та куштуватимемо полонинські молочні продукти.

Неділя, 28 червня 2020

Високі Татри Словаччини

Продовжуємо серію мандрівок Високими Татрами Словаччини!За час поїздки здійснимо сходження на Копровський та підйом на Ломницький штити. Маршрут на Копровський Штит (Kôprovský štít 2363) вважається одним з найкрасивішим в Татрах, тож краєвиди в цій місцевості особливо захопливі. Ломницький Штит є другою по висоті вершиною у всій гірській системі Карпат, що поступається тільки Герлаховському Піку (Gerlachovský štít 2654) всього на 22 м. На вершину Ломницького Штита підійматимемось канатною дорогою. Відвідаємо гірські озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335), Попрадське Плесо (Popradské pleso 1494), та найбільше в Словаччині гірське озеро Вельке Гінцово плесо (Veľké Hincovo pleso 1946). Побуваємо в національному парку "Словацький рай" та на символічному кладовищі загиблих альпіністівДетальний опис маршрутуВартість - 300€ (Все включено)Тривалість - 7 днів

Понеділок, 29 червня 2020

Похід "Гори Родна (Румунія)"
29.06.2020

Тривалість: 13.07 - 17.07. Рівень складності вище середнього. Туркомплекс Борша – вдсп Кайлор – оз. Лакул – г. Галатулуй – притулок Ла Карті – г. Бугаєску Мік – г. П'єтросул – оз. Єзер – м. Борша. Відстань - 37 км. Ціна 100€.Наш маршрут проходить через височезний водоспад Кайлор, печеру Ля Гаван, декілька озер та вершин із панорамними краєвидами. Побуваємо у найвищій точці Роднянських Альп – на вершині гори П’єтросул (2 303 м). З неї будемо особливо тепло дивитися у бік Українських Карпат. Одну з ночей проведемо у простому, але затишному дерев’яному притулку на висоті 1 830 м.Будемо ходити місцевістю, яка охороняється у межах національного парку та біосферного заповідника. Це домівка для безлічі видів рослин та тварин. Влітку схили яскраво рожеві від цвітіння рододендрона. Можливо, нам пощастить побачити гірського козла, чорну лісову білку або бабака. Тут живуть і небезпечні хижаки – ведмеді, рисі, вовки, але вони (на щастя) воліють обминати туристичні шляхи.

Ісландія на автомобілях. "Північний рай"

Якщо Ви мрієте про подорож на інші планети, але фінанси не дозволяють відправитись в космос, то мандрівка в Ісландію надасть повноцінну можливість насолодитись неземними пейзажами! Дивовижна природна краса країни, що знаходиться на кордоні північного полярного кола, приголомшливий тваринний світ, кришталево чисті озера, величезні льодовики, вулкани, потужні водоспади, гарячі джерела, суворі чорні пляжі та кольорові гірські хребти, все це чекає на Вас в цій неймовірній подорожі!Вартість - 650 євроТривалість: 7 днівКількість людей в групі - 8-12 чол. (по 4 на кожне авто).Ночівлі у власних наметах на територіях кемпінгів.Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі Вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Субота, 04 липня 2020

Олімп (Греція)
04.07.2020

Ідемо у божественний трек по Олімпійському національному природному парку. Тут не потрібно обирати між горами та морем. Можна поєднати!Олімп (грецькою Όλυμπος) – це гірський масив із 52 вершинами, найвищою серед яких є г. Мітікас (2,917 м). Це тут Зевс, бог неба і грому, колись сів на трон на вершині, а одинадцять інших олімпійських богів зібралися на Мітікасі, щоби спостерігати за смертними внизу. Починаємо в містечку Літохоро, яке розташоване на березі Егейського моря, тому набір висоти у нас буде «чистим»: від самого рівня моря до майже 3,000 м! Попри страшну спеку влітку у Греції, в горах – комфортно. З третього дня ми будемо стабільно чергувати виснажливі відрізки підйому з купаннями у каньйонах крижаних річок. Неймовірна розкіш у горах. Спершу густий ялицево-сосновий ліс, розбавлений оливами, платанами, кипарисами. Вище двох тисяч метрів ліс змінюється на вибілені сонцем каміння та гострі скелі. Бездонні ущелини стають ще глибшими, а краєвиди ще фантастичнішими. На хребті часто відбувається щось дивовижне з густими білими хмарами та туманами. Однозначно, не лише через висоту ці гори пов’язували з вищими силами.Друга частина мандрівки – кемпінг на березі Егейського моря. За кілька кілометрів від місця завершення гірського маршруту ми знайшли затишне малолюдне місце на березі. Наші плани на два дні після походу горами такі: поставити намет, але спати під зірками; пити грецьке вино рецину та їсти оливки; прокидатися на світанку та спостерігати за човнами рибаків. А коли пливеш тут на спині, то величезний Олімп – просто перед і над тобою

Язик Троля (Норвегія)
04.07.2020 $ 380 €

За скандинавськими пейзажами їдемо на західне узбережжя Норвегії – одне з п’яти головних фіордових районів світу. Красиве сходження через норвезькі ліси, гірські струмки, водоспади і озера – такого кольору, який можна побачити лише на півночі. Найвідоміший об’єкт цього маршруту – «Язик троля» (норвезькою Trolltunga). Це горизонтальний скелястий виступ гори Ск’єґґедаль над озером Рінгедальсватн, який за формою нагадує (несподівано) язик. Ми будемо там і на заході, і на сході сонця.побувати на краю скелі «Язик троля», яка епічно виступає над озером;побачити класику скандинавської природи – довгі фіорди із високими скелями, льодовики, дуже блакитні озера, водоспади;гуляти узбережжям фіорду Хардангер – за довжиною він другий у Норвегії і третій у світі (180 км!);погуляти у затишному місті Берген із Верф’ю Брюґґен – комплексом старих кольорових будинків.

Четвер, 09 липня 2020

Літо в Східниці
09.07.2020 $ 1590 грн

ПРОГРАМА ТУРУ1-ий деньВІТАЄМО В СХІДНИЦІПрибуття до Східниці. Поселення в садибу. Оглядова екскурсія бальнеологічним курортом. Вільний час.2-ий деньСЛАВНЕ ІСТОРИЧНЕ МИНУЛЕ ТА УКРАЇНСЬКИЙ СТОУНХЕНДЖ08:00 – підйом, сніданок;09:00 – 20:00 – відвідини наскельного міста-фортеці Тустань в Уричі та кам'яних скель величиною з дев'ятиповерхівку, які дали назву заповіднику "Сколівські Бескиди";20:00 – повернення додому, вечеря, вільний час.3-ій деньВОДОСПАДИ, ОЗЕРО ТА БЕСКИДСЬКІ ЛІСИ08:00 – підйом, сніданок;09:00 – відвідини диво-водоспаду Гуркало. Якщо пощастить, Ви почуєте його гуркіт ;)11:00 – 12:30 – відвідини водоспаду на річці Камянка та озера Журавлине (Мертве);12:00 – 13:00 – обід;13:00 – 14:00 – переїзд до с. Сопіт;14:00 – 20:00 – прогулянка бескидськими лісами, відвідини 2-ох водоспадів та "динозавра" гідроелектростанції.   4-ий деньПОВЕРНЕННЯ ДОДОМУСьогодні завершується наша подорож. За бажанням, можна залишитись в Східниці ще на кілька днів.У вартість включено: трансфери в дні запланованих екскурсій; організаційно-екскурсійне обслуговування; проживання в садибі (3 ночі); фотозвіт; пам'ятний сувенір.Додаткові витрати: трансфери до Східниці і зі Східниці; харчування; вхідні квитки; особисті витрати.

Субота, 11 липня 2020

Норвегія на автомобілях. Язик Троля

Норвегія на автомобілях. Язик Троля. 11-18 серпня 2020 р.Норвегія - країна, різноманітна природа якої вабить мандрівників з усього світу.Величні гори і живописні фіорди, стрімкі річки і кришталеві озера, потужні водоспади і стародавні льодовики - куди б ви не поїхали, можете бути впевнені, що за черговим поворотом дороги норвезька природа обов'язково приготує для вас якийсь приємний сюрприз.Також, Норвегія вважається однією з найдорожчих країн світу, проте вона може бути досить бюджетною, якщо подорожувати цим північним раєм з наметом.В дану мандрівку ми вирушаємо автомобілями з аеропорту Осло (Сандефьорд), що дасть можливість нам бути мобільними та побачити в декілька разів більше неймовірних куточків цього північного раю.Детальний опис маршрутуДати: 11-18 липня 2019 р.Вартість - 580€ Тривалість - 8 днів, 7 ночей

Понеділок, 13 липня 2020

Навколо Ісландії на авто

Особливості подорожі та поради:Чим їздимо? Нові комфортабельні Hyundai Tuscon, Renault Duster або подібний клас авто іншої марки. Кількість людей в машині: до 5 (з урахуванням водія);Де ночуємо? кемпінги (з кухнею, душем, туалетом, Wi-Fi). Спимо в наметах;Харчування: повноцінні сніданки та вечері, обід – ситні перекуси (чай, бутерброди, солодощі);Кількість учасників в турі: мінімум – 4 туристи, максимум – 9 (для другої машини потрібен ще один водій зі стажем водіння мінімум 2 роки. Для водія передбачена знижка – 300 євро);Порядок дня: активний день буде досить довгим (підйом не пізніше 07:00, закінчення маршруту в деякі дні можуть бути навіть о 22:00). Це потрібно для того, щоб встигнути виконати план подорожі і при цьому не було поспіху на зупинках – кожен зможе в повній мірі насолодитись побаченими красотами;Чи будемо ходити пішки? Незважаючи на те, що машиною ми будемо долати чималі дистанції, ходити ми теж будемо. Адже, деякі об'єкти віддалені від доріг. Тричі нас чекають довгі динамічні прогулянки (в середньому по 8 км гірською місцевістю);Унікальність туру: ми відвідаємо декілька місць, до яких не добираються більшість організаторів чи мандрівників, через їх віддаленість від кільцевої дороги, а саме:​Національный парк Landmannalaugar: здійснимо невелике радіальне сходження і полюбуємось кольоровими горами. А ще тут є чудове термальне джерело, в якому попаримось після прогулянки.Західні фьорди (займають 2,5 дні нашого маршруту). Основна частина Ісландії і Західні фьорди – це два зовсім різні регіони острова, які відрізняються між собою природою, геологічною будовою, історією. Західні фьорди – найстаріша частина острова Ісландії віком 15-16 мільйонів років. Це найменш заселена частина острова. Практично весь час перебування тут ми не зустрінемо інших людей. Саме тут ми зможемо: погуляти величезним пісковим пляжем Rauðisandur Beach розміром 2.5x10км (!); побачити тупіків з кількох метрів; насолодитись краєвидами фьордів, касккадним водоспадом Діньянді, високими скалами і багато іншого!​Інструктор має право змінити маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи і непередбачуваних обставин. Вартість участі в подорожі – 1200 євро. У вартість входить:Оренда автомобіля з страхуванням (велика частина вартості туру – саме цей пункт витрат);Витрати на пальне;Проживання в кемпінгах (палатках) на маршруті;Послуги екскурсовода-провідника;Фотозвіт;Харчування (продукти веземо з України) + частково закупляємо на маршруті;Вхідний квиток на пляж Stokksnes.​У вартість не входить:​Переліт в Рейк'явік і назад;Трансфери з/у аеропорт;Якщо немає біометричного паспорту – шенгенська віза;Дрібні витрати на харчування за бажанням (йогурти, фрукти);Відвідини платних термальних джерел (за бажанням).

Вівторок, 21 липня 2020

Тур "Львів – Зальцбург – Ніцца – Монако – Сан Ремо – Мюнхен – Львів"

Тривалість - 6 днівВартість - 108 + 22 євро аванс на факультативні екскурсії Деталі та запис за нижчевказаними номерами.

Вівторок, 28 липня 2020

Лофотенські острови 2020. Норвегія

Лофотенські острови 2020. Норвегія. Автомобільна мандрівка.Норвегія - країна, різноманітна природа якої вабить мандрівників з усього світу.Величні гостроверхі вершини і живописні фіорди, стрімкі річки і кришталеві озера, потужні водоспади і неймовірні пляжі з білим піском - куди б ви не поїхали, можете бути впевнені, що за черговим поворотом дороги норвезька природа обов'язково приготує для вас якийсь приємний сюрприз.В мандрівку архіпелагом Лофотенських островів ми вирушаємо автомобілями з аеропорту м. Тромсе, що дасть можливість нам бути мобільними та побачити якомога більше неймовірних куточків цього північного раю.Більше фото з попередньої пішої мандрівки Лофотенами: http://bit.ly/34JXwM8Дати: 28 липня - 4 серпня 2020 р.Вартість - 850 євроТривалість: 7 днівКількість людей в групі - 8 чол. (по 4 на кожне авто).Ночівлі в гостьових будинках та апартаментах.Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі Вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 200 євро.

Середа, 12 серпня 2020

Фарерські острови. Автомобільний тур

Маленький архіпелаг причаївся серед Атлантики, ховаючись від галасу континентів. 18 малесеньких островів не зразу й розгледиш на карті світу. Однак фарерці ― повноцінний народ зі своєю мовою, грошима та самобутністю. Зухвало поєднують як європейський рівень достатку, так і деякі середньовічні пережитки.В довколишніх пейзажах гармонійно поєднуються смарагдові ісландські луки з овечками («фарерські» означає «овечі»), норвезькі фйордові кручі та могутнє дихання Атлантичного океану. Саме острівна конфігурація країни дарує оку найвишуканіші краєвиди. Субарктичний кліматичний пояс, в якому знаходиться архіпелаг, хоч і бідний на флору, але завдяки частим опадам літо тут розмальовує усі усюди у соковиті зелені барви.На островах панує розмірений ритм існування, ніхто нікуди не поспішає. І, на щастя, Фарери не зіпсовані масовим туристом. Запрошуємо в подорож, поки ця країна не стала надто популярною!Увага! Тур експериментальний!Запрошуємо разом досліджувати країну. За такий подвиг кожному учаснику ми даруємо знижку 50 євро. В подібних турах бувають зміни програми: переважно ми встигаємо подивитися все заплановане і навіть більше, іноді ― ні. Програма є динамічна і підлягає обговоренню в розумних межах. Часом погода заважає чи ситуація на дорогах. Остаточне рішення приймає провідник.Пересуваємось на комфортних орендованих авто (4-місна розсадка, включно з водієм або 8-місний мінівен). Ночівля в наметах і спальниках в облаштованих кемпінгах (практично всюди зі зручностями).Деталі:ДАТА: 12-19 серпня 2020 р.ТРИВАЛІСТЬ: 8 днів/7 ночейВАРТІСТЬ: 800 євро (включено знижку 50 євро)КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ У ГРУПІ: 8

Вівторок, 25 серпня 2020

В полоні Кавказу. Сванетія, Грузія
25.08.2020 19:00 $ 250 доларів

Маршрут «В полоні Кавказу» / Сванетія / ГРУЗІЯ (85 км, середня складність), (11 днів/10 ночей), 25 серпня ― 04 вересня 2020 р.Грузія ― це країна з тисячолітньою історією, самобутньою культурою та паморочливими краєвидами Кавказу. Екзотичні алфавіт та мова, зворушлива східна гостинність, всесвітньовідома грузинська кухня запам’ятаються вам надовго. Синергія гірського клімату та морської свіжості ― відмінний рецепт для відпочинку та чудових вражень. Наш похід пройде на батьківщині гордих воїнів Сванетії. Цей край відомий архітектурою родових оборонних башт та своєрідних церков, його столиця Местія є брамою до Великого Кавказу. Кожен житель цього краю має свій рецепт сванської солі, тут готують найсмачніші в Грузії кубдарі, тут досі розмовляють сванською мовою. А ще сині льодовики, гострозубі 5000 м піки, бурхливі гірські ріки та колоритні мешканці ― в перші дні походу від Кавказу йде обертом голова.Для проходження маршруту потрібен досвід гірських туристських походів або базова фізична підготовка. Рівень складності ― середній. Кавказ – одна з найстаріших гірських систем планети, у віддалених ущелинах інколи чутно гуркіт каменепадів та лавин. Погода може змінюватись буквально на очах від привітної до штормової. Однак альпінізму та скелелазіння на нашому маршруті не буде, нас чекає цікавий і безпечний трекінговий (пішохідний) маршрут. Вартість: 250$ (при реєстрації та внесенні передоплати до 31.01.2020 р. ― знижка 10%!)

Понеділок, 07 вересня 2020

Похід "Любов на все життя: Грузія!"
07.09.2020 $ 240 $

День 1. Знайомство зі столицею Грузії День 2. Дві столиці Грузії: Тбілісі та Мцхета День 3. Казбеґі та цікавинки Кавказу День 4. Ось яка вона.. справжня Боржомі! День 5. Кахетія – край вина, родючості та романтики День 6. Відправлення додому   Особливості подорожі та поради:*для тих, хто бажає познайомитись також з Західною частиною Грузії (Батумі, Кутаїсі), окунутись в морі, насолодитись неймовірним заходом сонця над Чорним морем в Кобулетті, запрошуємо прилетіти на 3 дні раніше. А також, Ви можете взяти участь в поході на Кавказ, неймовірною Сванетією! жити будемо в Тбілісі та кожного дня робити виїзди на екскурсії на комфортабельних авто. Житло залежить від розміру Вашого гаманця і вимог, тобто, не складає ніяких проблем поселити Вас в хостел економ варіанту чи готель з зірочками відповідного рівня. Звичайно, це відобразиться на ціні туру. Снідати будемо в готелі (хостелі). Обідати та вечеряти на виїздах в рамках екскурсій.даний тур організовуємо для групи вперше, в індивідуальному порядку відвідали кожен пункт і закохались в Грузію на все життя! Звідси, "розпирає" бажання поділитись подібним з Вами!для громадян України візи в Грузію не потрібно, тому Вам достатньо мати закордонний паспорт старого чи нового зразка (без різниці). летимо літаком, вартість авіаперельоту не включаємо у вартість, але з радістю допоможемо Вам з покупкою квитків.

Понеділок, 28 вересня 2020

Обитель Богів (Греція на автомобілі, сходження на г. Олімп)

Антична Еллада. Колиска цивілізації. Оспівана у міфах Гомера, Езопа та Гесіода стародавня Греція вже понад 5 тисяч років квітне, намагаючись подарувати туристам радість повноцінного відпочинку. Окрім моря, тут приваблює своєю гаданою недосяжністю масив г. Олімп, що височить у небеса трикілометровою стіною. Згідно легенд, гора є домівкою пантеону грецьких богів та богинь. Гора є священна, і вхід туди контролює сам громовержець Зевс… Втім, завше порядних туристів нашого клубу він милостиво пропустить )Також ми плануємо відвідати:― знамениті висячі монастирі Метеори, що наче летять в небесах― шалений своєю буквальною крутизною каньйон Вікос― дивовижні летючі мости Загорі― казкові пляжі Егейського моря― миловидні еллінські церквиці та монастиріДеталі:ДАТА: 28 вересня ― 06 жовтня 2020 р.ТРИВАЛІСТЬ: 8 днівЦІНА: 390 євро (врахована знижка 50€)