Походи, екскурсії в Івано-Франківську

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 серпня 2019

Серце Чорногори

Тривалість: 4 дні/3 ночі Протяжність : 40 кмСкладність : середня Вартість: 1490 грн   День 1. с. Бистрець – пол. Гаджина День 2. пол. Гаджина – озеро Бребенескул  День 3. оз. Бребенескул – с. Верхня Дземброня  День 4. Додому. До нових зустрічей Карпати!   Деталі та запис за нижчевказаним посиланням. 

Четвер, 22 серпня 2019

ФРІ-табір "Крок до Лідерства 2019"

Маєш ідею, але не знаєш, як її втілити? Простіше зробити самому, ніж в команді? Не можеш розпланувати свій час і не встигаєш те, що б хотів/-ла?ФРІ-табір "Крок до лідерства 2019" це: 6 днів в наметах, активне дозвілля, навчання просто неба, ватри з гітарою і спільне святкування Дня Незалежності України??; Освітній блок від активістів, митців і бізнесменів. Тих, хто не із книжок знає, що таке лідерство; Навички в зризовому менеджменті, командній роботі і публічних виступах; Знайомство з активними молодими людьми із всієї України, які теж прагнуть змін ФРІ-табір "Крок до лідерства 2019" для тебе, якщо: ти молода людина; ти активний/-а і бажаєш нових знань; ти хочеш змінити себе і світ навколо на краще.Якщо це про тебе, тоді 22-27 серпня зустрінемось. І не забудь про організаційний внесок — 500 грн. Він піде на 3-разове харчування, технічне забезпечення табору і роздаткові матеріали. Дедлайн заповнення анкети: 1 серпня 23:59.

П`ятниця, 23 серпня 2019

Сходження на Говерлу (1 день)

Програма походу06:45* – збір групи на вокзалі в Івано-Франківську (біля центрального входу в залізничний вокзал). Виїзд.10:30 – прибуття до спортивної бази "Заросляк";14:00 – вихід на найвищу вершину України (2061 м) – Говерлу!  дорогою насолоджуємось свіжістю смерекового лісу, який плавно переходить в поля альпійки (або жерепу, як кажуть в народі), а також, повноводною красою каскадівПрутських водоспадів;16:00 – спуск та повернення до автобуса;20:00 – прибуття до Івано-Франківська.*зазначені хронологічні рамки є умовними і будуть залежати від погоди та фізичного стану групи.   Вартість участі в поході – 750 грн. (трансфери, послуги провідників, харчування (бутерброди, яблуко, вафлі), рекреаційний збір, страхування)

Субота, 24 серпня 2019

Екскурсія "Карпатський трамвайчик та Гошів"

Трамвайчик неспішно повезе вас вздовж берегів екологічно чистої ріки Мізунка казковими місцями, що іноді перетворюються у справжню екзотику, особливо коли гори нависають над потягом, а колія повторює серпантин ріки і проходить так близько до краю берега, що здається, ніби потяг ось-ось пірне у воду. Під час подорожі можна відвідати гідрологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення заповідник «Ширковець», скуштувати цілющої мінеральної води з джерела «Нафтуся» та найчистішої в Карпатах води з гірського джерела «Дюзркач». А у теплу пору року можна скупатися у чудових гірських водоспадах Мізунки.Протягом всієї прогулянки колоритні місцеві екскурсоводи не дозволять сумувати нікому, розповідаючи неймовірні подробиці з історії регіону і рясно перемежовуючи їх влучними та яскравими жартами. Вартість - 320 грн. Вхідний квиток на трамвайчик - 200 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Хребет Кострич: г. Кострича, г. Костриця

Кострич — хребет, паралельний Чорногорі. Якщо йти ним всім, то спочатку поруч вас буде сама королева Українських Карпат гора Говерла. Але навіть більше за неї вас може вразити вид на гору Ребра та Шпиці. Такого стрімкого набору висоти, як під Ребрами, в Карпатах піди пошукай, та й рельєф у цієї гори справді неповторний. Таким чином, за хорошої погоди, вам випаде прекрасна нагода побачити ледь не весь Чорногірський хребет — хіба тільки віддалену вершину Петросу заступить Говерла і у всій красі цього стрімкого красеня розгледіти не вийде.Вартість: 430 грн. Деталі та запис за нижчевказаним телефоном. 

Похід "Чорногірський хребет"

Чорногірський хребет поєднує у собі активний відпочинок і спортивний інтерес. Окрім приголомшливих пейзажів Ви відчуєте себе справжнім підкорювачем найвищих вершин. Усе НАЙ - НАЙ саме тут і саме для Вас! Вартість: 1990 грн.Тривалість: 6 днівПротяжність: 52 км. Складність: середня

Екскурсія "Тустань - наскельне місто - фортеця. Водоспад Кам'янка"

Тустань — середньовічна наскельна фортеця-град і митниця ІХ—ХVІ століть, давньоруський наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах (Східних Бескидах), у Сколівському районі Львівської області, поблизу с. Урич, що на південь від міста Борислава та південний схід від селища Східниця. Унікальна пам'ятка історії, археології, архітектури та природи розташована серед лісового масиву Підгородцівського лісництва і входить до складу Державного історико-культурного заповідника "Тустань".Вартість - 430 грн. Додаткова інформаці та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Похід на Хребет Кострич
24.08.2019

Тривалість - 3 дні. Рівень складності - легкий. Маршрут - пер. Кривопільський − пол. Веснарка − г. Кострича − г. Кострич − пол. Веснарка − с. Красник. Відстань - 19 км. Вартість - 1700 грн.  Цей похід вартий уваги насамперед через нетипові краєвиди, які будуть нас супроводжувати. Хребет Кострич тягнеться паралельно Чорногорі, а тому звідси чудово видно близький йому найвищий гірський масив українських Карпат.За три дні побуваємо і в густому карпатському лісі із безліччю струмків, столітніх дерев та покритих м’яким мохом ділянок; і на високих полонинах із незабутніми гірськими панорамами. А також ночуватимемо у місці, створеному для зустрічі сходу сонця у Карпатах, і спробуємо надсвіжий полонинський сир та особливо солодкі високогірні ягоди. Ми також очікуємо на грибний улов, тому що цей район вважається у Карпатах найбагатшим на гриби. Якщо пощастить − вечірній борщ буде ще смачнішим!

Сходження на г. Говерлу

Говерла — найвища вершина Українських Карпат і найвища точка України, висота 2061 м. Розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей на масиві Чорногора.   Краєвиди з Говерли, зважаючи на її домінуюче розташування та висоту, за своєю протяжністю не мають аналогів в Українських Карпатах. При добрій видимості (найкраще в ясну погоду після дощів, що ввібрали в себе ввесь пил з атмосфери) з вершини Говерли в північній стороні видно значну частину Передкарпатської височини та Поділля включаючи міста Івано-Франківськ, Коломию та Снятин, на півдні видно румунський Сігет Мармароський. Північний захід приковує погляд своїми урвищами і відокремленістю вершин Петрос та Петросул.  Вартість: 400 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Похід на Говерлу і Петрос

Вартість 1150 грн.У вартість входить:послуги інструктора-провідника;трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила і тд.);групова аптечка. У вартість не входить:трансфери;​страхування;прокат туристичного спорядження.Додаткові витрати на маршруті орієнтовно становлять 350–400 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням.

Похід "Чивчин з усіх сторін"

Тривалість: 6 днів. Вартість: 1890 грн. Складність: середня.   Вартість 2190 грн. У вартість входить:трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);послуги інструктора-провідника;групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);групова аптечка.   У вартість не входить:трансфери;страхування;прокат туристичного спорядження. Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 350–400 грн (трансфери).

Сплав "Ґранд Дністровський каньйон"
24.08.2019

Тривалість - 6 днів. Рівень складності - середній. Маршрут - с. Нижнів – с. Раковець – с. Устечко – м. Заліщики. Відстань - 127 км. Вартість - 3500 грн.    Цей тур – не просто сплав, а насичена мандрівка унікальним для України місцем – долиною Дністра.На нас чекає 127 кілометрів захоплюючих ландшафтів. На воді та суші побачимо історичні, архітектурні та природні пам’ятки. Завдяки їх насиченості в регіоні Дністровський каньйон був визнаний одним із семи природних чудес України.Одними з найцінніших явищ цих місць є унікальні відслонення гірських порід силурійського та девонського геологічного періодів (віком понад 400 млн років!). Також на берегах річки нам зустрінуться гроти, печери, скелі та водоспади.Побачимо хоч і занедбаний, але досі розкішний ренесансний палац початку ХХ ст. графа С. Бадені; могутні конструкції мостівПропливатимемо повз села, ліси, поля та випадкових рибалок. Береги Дністра вкриті дивовижною рослинністю: десь стелиться зеленим килимом, а десь утворює непролазні хащі. Серед місцевих мешканців – безліч видів птахів та рідкісні тварини. Пливучи, намагатимемося їх не потурбувати.Дністровський каньйон утворений завдяки геологічній будові, тектонічним рухам і водній ерозії. Його довжина – 240 кілометрів, з яких ми пройдемо найцікавішу частину. Глибина в залежності від ділянки сягає 70-200 метрів. Тут навіть існує свій мікроклімат: весна приходить раніше, дощі тривають недовго, а температура повітря зазвичай на кілька градусів вище.Вам залишається покластися на волю стихії та інструктора, який вивчив ці місця досконало.

Сходження на г. Говерлу

Вартість - від 340 грн. Ціна включає:робота інструкторівтранспорт згідно з програмоюстраховий поліс (за умови надання паспортних даних не пізніше, як за три робочі дні до початку туру)    

Дністровське Тріо

День 1. Раковець – вартовий Дністра День 2. Червона гора День 3. Червоноград – місто-привид   Вартість 1500 грн.У вартість включено:-трьохразове харчування (сніданок, вечеря – готуються на вогні, обід – перекус);-трансфер (Івано-Франківськ – Дністер, Дністер – Івано-Франківськ);-послуги провідника;-користування водним спорядженням (катамарани, жилети, весла);-рекреаційний збір в заповіднику;-групове спорядження;-страхування.   Оплачується додатково:-прокат особистого туристичного спорядження (місце в наметі, рюкзак, спальник і тд.);-особисті витрати (сувеніри, готельно-ресторанні послуги, сауна та ін.);-чайові для провідника (за Вашим бажанням).

Неділя, 25 серпня 2019

Сходження на г. Піп Іван

Піп Іван (також Піп Іван Чорногі́рський або Чорна Гора) — одна з найвищих вершин Українських Карпат, з висотою 2020,5 м. Розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора, на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей. На вершині гори знаходяться руїни польської астрономо-метеорологічної обсерваторії, частково відновлені для туристичних потреб і відомі під сучасною популярною назвою «Білий Слон». Вартість 500 грн. Деталі та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.    

Екскурсія "Чарівне Закарпаття: замок Шенборна, замок Паланок, купання в термальних басейнах та дегустація вина"

Чарівне Закарпаття: замок графа Шенборна, замок Паланок, дегустація вина  та купання в термальних басейнах в м. Берегово   Замок графа Шенборна близький за стилем до ренесансу французьких замків, був побудований в 1890р. на місці дерев'яного мисливського замочку в урочищі Берегвар. Дерев'яний замок був побудований в 1840р., як літня резиденція графа. Новий замок родини Шенборнів перекликається з багатьма європейськими замками за своєю астрономічною структуроую, він має 365 вікон, що дорівнює кількості днів у році, 52 кімнати (кількість тижнів), 12  входів (кількість місяців). Двері та вікна під'їздів прикрашені вітражами на біблейські теми.Вартість - 620 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Унікальна Бакота: водосховище, наскельний монастир та Кам'янець-Подільський"

Бакота — затоплене село Кам'янець-Подільського району Хмельницької області, у перекладі з давньоруської мови означає бажане, прекрасне місце. Знаходиться воно на березі Дністра — на території Національного природного парку "Подільські Товтри". Бакота — стародавня столиця "Русі Дольної" — так називали у XIII–XIV ст. територію між Дністром і Південним Бугом, яка у XIII ст. входила до складу Галицько-Волинського князівства. Галицько-Волинський літопис відзначає, що в епоху Київської Русі Бакота була важливим торговим портом на Дністрі. Неподалік Бакоти над Дністром височить Біла гора, де ще у XII–XIII ст. на місці язичницького капища виник найдавніший печерний монастир Подільської землі — це і є Бакітський скельний монастир. Узвишшя "Біла гора" утворене твердими силурійськими вапняками, в яких Дністер прорізав каньйон глибиною до 120 м.Вартість - 550 грн. Додаткова інформація та попередній запис за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Збаразький замок, Вишневецький палац, м. Тернопіль"

Збаразький замок можна безперечно назвати перлиною та історичним скарбом Тернопільщини та справжньою окрасою старовинного Збаража… Могутній Збаразький замок, був збудований протягом 1620-1631 років останніми представниками роду князів Збаразьких – Юрієм і Христофором. Проект видатного італійського архітектора Вінченццо Скамоцці пристосував до місцевих потреб фортифікатор Андреа дель Акава. Пожежа 1896 року та воєнні дії майже повністю знищили замок. Відбудова пам’ятки триває і досі. Нині, в залах палацу діє краєзнавчий музей працюють виставкові зали з тематичними експозиціями, картинною галереєю, музейними відділами, а в підземеллі – виставка старовинних знарядь, які використовували для тортур. Вишневецький палацовий комплекс - пам'ятка архітектури XVI-XVIII століть. Розташований на крутому березі річки Горинь. Вартість - 470 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Похід "Свидовецький хребет"

Свидовець — гірський масив в Українських Карпатах, на Закарпатті. Розташований між річками Тересвою (на заході) та Чорною Тисою (на сході). Похід включає в себе вершини г.Стіг, г.Великий Котел, г.Ворожеска, г.Геришаска, г.Трояска (з трансфером до та із Драгобрату).   Вартість - 520 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Сходження на гору Петрос

Гора в Українських Карпатах, знаходиться в Рахівському районі, Закарпатської області. Висота над рівнем моря - 2020 метрів.Краєвиди з г. Петрос надзвичайно захоплюючі, собливо гарно виглядає головний хребет Чорногори, по всій його довжині — від г. Говерли до г. Піп Іван. Дорога на вершину пролягає лісом майже до підніжжя гори. Під'йом від підніжжя до вершини дуже крутий, майже обривистий, а тому вимагає багато сил і витривалості. Петрос є третьою по висоті вершиною в Карпатах після г. Говерли (2061м) та г. Бребенескул (2035 м.). В перекладі з румунської слово "петрос" означає "камінь". На вершині гори знаходиться каплиця та хрест, а також насипний пагорб із каміння, який і символізує вершину.Вартість 400 грн. Деталі та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.  

Екскурсія "Скелі Довбуша біля с. Бубнище та Гошівський монастир"

Скелі Довбуша - скельно-печерний комплекс, унікальна пам'ятка історії та природи. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн років тому на дні палеогенового моря. Кам'яний лабіринт завширшки 200 м тягнеться серед буково-смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км. За переказами, у XVII–XVIII ст. тут таборували опришки, які використовували печери під сховище. Унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша. Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками. Вартість - 370 грн. Деталі та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Франківськ романтичний"
25.08.2019 12:00

Збір групи біля входу до краєзнавчого музею Івано-Франківська. Гід - Тетяна Воскобойнікова. Вартість - безкоштовно. 

Озеро Синевір та водоспад Шипіт

Вартість  - від 460 грн. Час відправлення та поверненняз 7:00 до 22:00 Ціна включає:- проїзд комфортабельним автобусом по маршруту- супровід гіда-екскурсовода- страхування на час подорожі Ціна не включає:Підйомник - дорослі - 100 грн.озеро Синевир - дорослі - 15 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.)водоспад Шипіт - дорослі - 10 грн., діти та студенти (при наявності студентського квитка) - 3 грн.) Бажано взяти у подорожПарасоляОкуляриЧовенЧудовий настрій

Подорож до фортець

На Вас чекають незабутні враження від екскурсії по старовинних фортецях, визначних пам’ятках історії, культури та архітектури 14-20ст., можливість повернутися в минуле створять своїм впливом на Вас стара фортеця (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.) поруч з яким знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною. Ви будете мати можливість відвідати Хотинську фортецю – одне із Семи чудес України.  Вартість - від 450 грн.

Понеділок, 26 серпня 2019

Похід "Угорські скелі та г. Скупова"

Ску́пова — гора в Українських Карпатах, в масиві Гриняви; найвища вершина хребта Кринта-Скупова. Розташована в межах Верховинського району Івано-Франківської області, на схід від села Зелене і на захід від села Яблуниці. Висота 1579,3 м. Підніжжя і схили гори вкриті лісами, вище — полонини. Вартість - 460 грн. Деталі та запис за нижчевказаним телефоном.

Невідома Івано-Франківщина: "Бовкоти", "Цапове каміння", овеча ферма "Дубовий кут", Мізунські водоспади

Бовкоти — ландшафтний заказник місцевого значення в Україні. Розташований у межах Долинського району Івано-Франківської області, біля села Станківці.   Мізунський водоспад — водоспад в Українських Карпатах, на річці Мізунка (притока Свічі). Розташований на захід від села Новий Мізунь Долинського району Івано-Франківської області, в урочищі «Кривуля».Складається з трьох каскадів загальною висотою бл. 3 м. Є місцем відвідування і відпочинку туристів. Повз водоспад пролягає маршрут Карпатського трамвая.   Вартість - 370 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Озеро Синевір та водоспад Шипіт"

Озеро Синевір: на території Закарпаття розташоване 32 озера, але найпривабливішим і найчарівнішим вважається Синевир, яке одночасно є найбільшим і найглибшим високогірним озером України, яке утворилося 10 тисяч років тому. Озеро Синевир справедливо вважається найкоштовнішим природним скарбом однойменного Національного природного парку та однією з візитних карток Українських Карпат. Розташоване воно на висоті 989 м над рівнем моря. Існує легенда, згідно якою мальовниче озеро утворилося від потоку сліз графської доньки Синь, на місце, де її коханого, простого верховинського пастуха Вира, було вбито камінною глибою за наказом підступного графа. Насправді ж Синевирське озеро утворилося у післяльодовиковий період, близько 10 тисяч років тому внаслідок перекриття річкової долини зсувами. Середня площа водного плеса становить 4-5 га, глибина озера – в середньому 8-10 м. Проте, місцями найбільші глибини Синевиру сягають 19-22 м. Це навіть більше, аніж в Азовському морі, найглибше місце якого – 14 м. Варто відмітити, що о. Синевір входить до 7 природних чудес України! Водоспад Шипіт - найкрасивіший водоспад Закарпаття, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець, Міжгірського району. Водоспад причаровує всіх своєю незвичайною природною красою. З підземного джерела на горі Великий Верх (1598м) починає свій шлях униз мальовничою ущелиною невеликий потічок Плошанка. Його води несуть свіжість і прохолоду. Падаючи численними мальовничими каскадами з 14-ти метрової висоти кришталево чиста вода розбивається об каміння утворюючи міріади діамантових краплинок, що переливаються дивовижними барвами у променях карпатського сонця.Вартість - 580 грн. Додаткова інформація та попередній запис за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Дельфінарій "Оскар" та зоопарк "Лімпопо"

Вартість - 740 грн. Вхідні квитки включено у вартість, для дітей - 620 грн. Деталі та попередня реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Унівська лавра та замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький, Олеський"

Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу - один із найдавніших монастирських комплексів України, центральна обитель Галицької єпархіїв продовж ХІV—ХVІІІ ст., осередок чернечого життя монахів Студійського уставу, унікальний архітектурний ансамбль-пам'ятка. Розташована в селі Унів Перемишлянського району Львівської області. Монашество Студійського уставу митрополит Андрей Шептицький відновив ще 1898 року і поклав на нього завдання плекати прадавню Східну традицію чернечого життя. Монахи-студити дотримуються Студійного уставу, який в ХІ ст. принесли на Україну з Константинополя та Афону преподобні отці Антоній і Теодосій Печерські. Зведено монастир, ймовірно, в XV ст. Оточений високими стінами з бійницями й оборонними вежами. Вартість 450 грн. Деталі та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Похід на Сокільський хребет

Похід на сокільський хребет: пісковикові скелі, водоспади Сикавка та Яворівська Ніагара. Форельне господарство.Простягається Сокільський Хребет від с. Соколівка на річці Рибниці до с. Тюдів над Черемошем. Сходження починаємо з с. Тюдів, що йде вздовж Черемошу, біля Сокільської скелі. На цьому хребті одразу впадають в очі понад 20 мальовничих пісковикових скель заввишки 20-40 м. На скелі Лисівський камінь (інша назва – Тутурівський камінь) археологи виявили наскельні малюнки ще з стародавніх часів (петрогліфи). Цю скелю найбільше облюбували альпіністи. Найімовірніша версія назви хребта походить від слова "сокіл", назви птахів, які здавна любили гніздитися на високих скелях. Варість - 370 грн. Додаткова інформація та попередня реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Озеро Несамовите, г. Гутин-Томнатик, г. Ребра"

Несамовите - одне з найвище розташованих озер Українських Карпат. Розташоване в межах Надвірнянського району Івано-Франківської області. Лежить у межах Карпатського національного парку, в льодовиковому карі на східних схилах гори Туркул.   Гутин-Томнатик - гора в Українських Карпатах, одна з найвищих гір в Україні, вершина південно-західного відрогу Чорногори. Висота: 2 016 м. Ребра - одна з найвищих вершин Українських Карпат. Висота 2001 м. Південні схили Ребри — пологі ділянки (вкриті переважно травостоєм з щучника дернистого і біловуса) та крутосхили, вкриті криволіссям. Північні та північно-східні схили спадають крутими скелястими урвищами. На захід від вершини, у розлогому льодовиковому карі розташовані невеликі високогірні озера. На горі зростає ряд рідкісних рослин, занесених до Червоної книги України: сосна кедрова, жовтозілля карпатське, наскельниця лежача, ломикамінь моховидний та інші. Вартість 420 грн. Додаткова інформація та попередній запис за вказаними номерами телефонів.

Замки Львівщини

Вартість - від 380 грн.   Ціна включає:проїзд комфортабельним автобусом по маршрутусупровід гіда-екскурсоводаекскурсійне обслуговуваннястрахування на час подорожіЦіна не включає:вхідні квитки на екскурсійні об’єктиОлеський замок - 45 грн./ дор., - 30 грн./ студ., - 9 грн./ дит. + загальна екскурсія 150 грн./групаПідгорецький замок (територія замку: - 30 грн./ дор., - 9 грн./ дит.; підземелля: - 10 грн./ дор., - 5 грн./ дит.)Золочівський замок (великий палац: - 45 грн./ дор., - 30 грн./ студ., - 9 грн./ дит.; китайський палац: - 30 грн./ дор., - 20 грн./ студ., - 9 грн./ дит.) + загальна екскурсія 150 грн./групаБажано взяти у подорож:ПарасоляСонце-захисні окуляриСталеві обладункиГарний настрій

Казкова Тернопільщина

Вартість - від 370 грн. Ціна включає:проїзд комфортабельним автобусом по маршрутусупровід гіда-екскурсоводаекскурсійне обслуговуваннястрахування на час подорожіЦіна не включає:вхідні квитки на екскурсійні об’єктипечера "Кришталева" - 25 грн./ дор., - 20 грн./ дитБажано взяти у подорож:ПарасоляКепкаЗахисна каскаЧудовий настрій

П`ятниця, 30 серпня 2019

Панорами Кукула та Костричі

День 1. смт. Ворохта – хребет Кукул День 2. г. Кукул (1539 м) День 3. Хребет Кострич – с. Красник   Вартість 1150 грн. У вартість входить:-трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);-послуги інструктора-провідника;-групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);-групова аптечка.   У вартість не входить:-трансфери;-страхування;-прокат туристичного спорядження.Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 350–400 грн (трансфери).

Екскурсія ПНУ 2019

Одного дня Ти прокидаєшся і розумієш, що все, це кінець твого спокійного життя за партою. Попереду тільки одна невідомість, а Ти пробуєш її на смак з острахом та долею зацікавленості. Ти тепер студент чи студентка. Страшно? Перше вересня. Ти пів дня шукаєш потрібну аудиторію. Згадуєш, як правильно називається факультет. Гуглиш сайт університету. А потім усвідомлюєш, що вчитимешся в іншому корпусі, кабінети носять невідомі шифри, а тобі ще потрібно нарити розклад. Що буде завтра? Які пари? Що таке «пара»? Звісно, серед твоїх знайомих знайдуться досвідчені і прошарені в цьому всьому, але це те саме, що із ЗНО: перший раз тремтиш, ніби від нього залежить більше, ніж все твоє життя разом узяте. Так-так, кожен з нас через подібне проходив. І хоч зараз згадуємо про такі події жартома, в ті хвилини смішно не було нікому.Тож ми вирішили трішки полегшити Тобі життя і спеціально підготували #ЕксурсіяПну2019. Вже третій рік поспіль старшокурсники діляться своїм досвідом, допомагають першачкам влитися у студентське життя та розібратися в таємницях університету. На Тебе чекає цікавезна екскурсія твоїм новим альма-матер (принаймні на 4 наступні роки) та прогулянка центром міста, а ще знайомство з Молодіжним центром «Paragraph». Дізнаєшся, що це таке і з чим його їсти. А також отримаєш змогу виграти наш мерч: ручки, блокнотики, чашки та інше (погодься, якраз те, чого так не вистачає всім студентам). Реєструйся, приходь, бери участь! Отримаєш купу позитиву, хороших спогадів, а також корисну інформацію, що допоможе тобі не загубитися у цьому велетенському домі з тисячами таких, як Ти!

Субота, 31 серпня 2019

Екскурсія "Волинська казка: Луцький та Дубенський замки, тунель кохання, Тараканівський форт"

    Луцьк – одне із найдревніших міст України. Перша згадка про Луцьк датована 1085 роком в Іпатіївському літописі, коли місто опинилося в центрі міжусобної боротьби нащадків Ярослава Мудрого. Проте археологічні дослідження дають підстави вважати виникнення граду близько 1000 року. Замок Любарта давно став неофіційним символом м. Луцьк. Його образ постійно і активно використовується в найширшому колі життя: від магнітиків з написом «Луцьк» до емблем організацій чи етикеток товарів. Замок в Луцьку був політичним, адміністративним, релігійним центром міста і всієї Волині. Тут відбувалися засідання судів, знаходилася державна канцелярія, «офіси» різних «службовців», у тому числі і Великого князя (керівник князівства). Тунель кохання ще одне цьому підтвердження. Розташований романтичний Тунель кохання в селищі міського типу Клевань, за 24 кілометри від Рівного. Селище розташувалося на річці Стубла. Воно дуже старе та згадується в літописах іще 1113 року. Тараканівський форт (інші назви — Дубенський форт, Нова Дубенська фортеця) — оборонна споруда, архітектурна пам'ятка 19 ст. У відкритті унікальної оборонної споруди - Тараканівського форту, взяв участь російський імператор Олександр ІІІ. Відомо, що у 1873 році з державного бюджету виділили величезну суму - 66 мільйонів карбованців, для будівництва унікального об’єкту. А ще мешканцям 10 навколишніх сіл заборонили зводити кам’яні споруди, бо на сам форт витратили не лише каменю й цегли, але й нового на ту пору будівельного матеріалу - бетону. Дубенський замок - головна визначна пам'ятка міста Дубна Рівненської області. Це один з об'єктів Державного історико-культурного заповідника Дубна. Дубенський замок велично височить над річкою Іквою. Тут у минулі часи зберігали свої численні багатства князі Острозькі. Вартість - 1200 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.  

Екскурсія "Сходження на гору Грегіт та гору Ротило"

Ґрегіт - гора у Українських Карпатах, у масиві Покутсько-Буковинські Карпати. Розташована у межах Косівського району Івано-Франківської області, на південний захід від села Шепіт. Висота 1472 м. Ротило - найвища вершина Покутсько-Буковинських Карпат. Розташована в північній частині Верховинського району Івано-Франківської області, на північний захід від смт Верховина. Висота гори 1483 м.   Вартість - 400 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Цікавинки Закарпаття: страусина ферма, оленяча ферма, карпатська сироварня. Термальні басейни с. Велятино"

Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить "Кришталеву" найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Монастир в Язловці заснувала Марцеліна Даровська з Котовичів, яка належала до багатої шляхетської сім’ї. Вона народилась на Україні, набувала освіту в Одесі. Але після одруження родинне щастя було не довгим – помер син, а трохи пізніше й чоловік. Й щоб не замкнутися в собі, Марцеліна почала займатися громадсько-освітньою діяльністю, організувала сільське самоуправління. Вона вирушила до Риму, де заснувала громаду сестер непорочного зачаття пречистої діви Марії. Марцеліна прибула у вересні 1862 року в с. Язловець й створила перший дім непорочниць та навчально-виховний заклад для дівчат, який згодом став осередком культури і поглибленої релігійності.Джуринський водоспад: висота водоспаду - 16 метрів. Знаходиться він на річці Джурин у Залещицькому районі Тернопільської області України. Водоспад був створений штучно. Русло річки Джурин було змінено близько 100 років тому. Недалеко від водоспаду залишився мурований міст через старе русло.Вартість - 600 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Фортеці: Кам'янець-Подільський та Хотин"

Кам'янець-Подільська фортеця — фортеця у місті Кам'янець-Подільський (Хмельницької області України). Відома з XIV століття як частина оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства XIV–XV ст., Подільського воєводства XV–XVIII ст., а далі Подільської губернії (1793–1924 pp.).    Хотинська фортеця — фортеця XIII–XVIII століть у місті Хотині на Дністрі, що у Чернівецькій області, Україна. Сьогодні «Хотинська фортеця» є Державним історико-архітектурним заповідником.  Вартість - 500 грн. Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Одаївський печерний комплекс, ферма "Покутський равлик", Чернелицький замок"

У Тлумацькому районі їх налічується тридцять чотири. Найбільше манять туристів та спелеологів печери, що входять до комплексу карстових та знаходяться поблизу села Одаїв. Їхньою особливістю є вертикальність, що вимагає від туристів володіння технікою спелеологічних походів.Найвідомішими з них є: Гниле Яблуко (134 метри), Вертикальна (сто дев’яносто два метри), Стрімка (сто тридцять один метр), Затишна-Бутиновича (сто десять метрів).   Чернелицький замок — пам'ятка архітектури 17 століття у містечку Чернелиця на Івано-Франківщині. Замок почав будуватись між 1607 та 1636 роками згідно з ініціативою власницею Чернелиці, останньої з роду Язловецьких — Ядвіґи, дружини ротмістра Анджея Белжецького.   Вартість - 400 грн.   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами.

Неділя, 01 вересня 2019

Замки Тернопілля (Теребовля, Скалат, Микулинці, Бережани)

Замки Тернопільщини — укріплені осідки володарів, що служили одночасно за житло й фортецю; виникли в середньовіччі для захисту перед ворожими нападами.Прототипами замків в Україні були міста-фортеці, переважно рублені (дерев'яні), рідше — муровані, що їх будували князі у 10-12 ст. з метою оборони, зокрема на пограниччі з кочовиками і Польщею. У 13 ст.після того, як Київська держава занепала й Україну спустошили татари, військово-політичні осередки перемістилися на західноукраїнські землі.Для охорони Галицько-Волинської держави князі (головним чином Данило Романович) відновлювали і будували численні городи — зокрема, Данилів, Кременець та ін. Постійна загроза стала вирішальною у спорудженні на території сучасної Тернопільщини їх захисного поясу, переважно вздовж річок Дністер, Збруч, Серет, Нічлава, Стрипа, Золота Липа.Замки, крім зовнішньої загрози, рятували власників і від внутрішніх ворогів — повсталих селян і міщан, сусідів-феодалів. Тільки на території сучасної Тернопільської області замків було понад 100. Спочатку їх будували з дерева (дубові колод), вони були недовговічні (легко займалися), тому донині не зберігся жодний із замків раннього середньовіччя. Деталі та запис за нижчевказаними телефонами.  

Похід на г. Ігрець

Ігрець - гора в Українських Карпатах. Висота 1312 метрів знаходиться в с. Буковець, Верховинського району, Івано-Франківської області.Гора досить стрімка та майже без лісу. З вершини відкриваються краєвиди навколишніх гір: Покутсько-буковинські, Гринявські, Кострич, Чорногора і Чивчини з Мармароськими відрогами. Також, в безхмарну погоду видно обсерваторію на горі Піп Іван. Майже біля самої вершини можна побачити хатинки в автентичному стилі. Саме з під Ігреця починається річка Рибниця.   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Станіславів і німецька діаспора"
01.09.2019 12:00

Збір групи біля входу до краєзнавчого музею Івано-Франківська. Гід - Андрій Костишин. Вартість - безкоштовно.

Сходження на гору Хом'як та водоспад Гук

Гора Хом'як - одна з Горганських вершин висотою 1544 м. н. р. м. Гора Хомяк знаходиться над селом Татарів. За "легендою", гора названа так через те, що формою нагадує спину хом'яка.  В ясну погоду з гори дуже добре проглядається Чоногірський хребет з його найвищими вершинами - Говерлою та Петросом, а також Свидовець та хребет Явірник, навколишні села - Микуличин, Татарів, Паляниця з курортом Буковель. Гора Хом'як має конусоподібну форму, складається з пісковиків і конгломератів. Схили Хом'яка вкриті смерековими та буковими лісами, на невеликих галявинах росте багато малини. Часто трапляються місця, де земля й повалені дерева повністю вкриті мохом. Верхівка гори вкрита заростями жерепу, а на самій вершині - каміння і тільки каміння. Місцями вкрите жовто-зеленими лишайниками, місцями червонувате, але переважно просто похмуро-сіре. Вартість - 350 грн. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Казкова Тернопільщина: печера "Кришталева", Джуринський водоспад"

Кришталева — печера, геологічна пам'ятка природи загальнодержавного значення в Україні. Розташована при південно-західній околиці села КривчеБорщівського району Тернопільської області. Вважається, що печеру відкрив монах єзуїтського ордену Габріель Жанжинський (1664—1737). У виданій ним у 1721 році книзі «Натуральна історія королівська Польського» вперше згадується печера.    Джуринський (Червоногородський) водоспад - найвищий рівнинний водоспад України. Знаходиться в урочищі Червоному та входить до складу Національного природного парку "Дністровський каньйон". Назва водоспаду пов'язана з річкою Джурин. Дослідники вважають, що водоспад штучного походження втім конкретної інформації не збереглося до наших часів. Повна висота водоспаду 16м, ширина близько 20м. Водоспад має 3 каскади. У теплі літні дні тут купаються туристи з усієї України. Найбільш повноводним водоспад є під час рясних опадів та в осінній період.   Вартість - 430 грн.

Неймовірна Грузія: Сванетія і море

День 1. Грузія вітає Вас! День 2.  Інгурійська ГЕС – м. Местія День 3. м. Местіа – с. Лелі День 4. с. Лелі – с. Адіші День 5. Перевал Чхундієрі – с. Іпралі День 6. с. Іпралі – с. Ушгулі. Радіальний вихід до льодовика Шхара День 7. с. Ушгулі – м. Кобулетті День 8. Чорне море. Грузинська версія – Кобулеті День 9. Батумі – морська перлина Грузії День 10. Повернення додому   Вартість 200 $. Додаткові витрати на муршруті орієнтовно становлять 100 $ (трансфери, особисті витрати, сувеніри).

Високі Татри (Словаччина)

Періоди проведення:30 червня - 06 липня18-24 серпня01-07 вересняЗа час мандрівки Високими Татрами Словаччини ми здійснимо сходження на такі піки як Копровський Штит (Kôprovský štít 2363) та Ломницький Штит (Lomnický štít 2 632). Маршрут на Копровський Штит вважається одним з найкрасивішим в Татрах, тож краєвиди звідси особливо захопливі. Ломницький Штит є другою по висоті вершиною у всій гірській системі Карпат, що поступається тільки Герлаховському Піку (Gerlachovský štít 2654) всього на 22 м. На вершину Ломницького Штита підійматимемось канатною дорогою. Відвідаємо гірські озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335), Попрадське Плесо (Popradské pleso 1494), та найбільше в Словаччині гірське озеро Вельке Гінцово плесо (Veľké Hincovo pleso 1946). Побуваємо в національному парку "Словацький рай" та на символічному кладовищі загиблих альпіністів.Детальний опис маршрутуВартість - 150€ Тривалість - 7 днівДень 0 (переїзд до Ужгорода) 30.06Збір групи в Ужгороді о 22:00. Загальне знайомство між учасниками групи. День 1 (Popradské pleso 1494) 12 км 01.07О 01:00 автобусом перевізника Leo Express вирушаємо до міста Штрба (Štrba) з пересадкою на потяг в містіКошице (Košice). Орієнтовне прибуття до місця призначення 08:00.З міста татранською електричкою відправляємось до Штербського Плеса (Štrbské pleso 1335), звідки починаємо шлях до Попрадського плеса (Popradské pleso 1494). Довжина треку 5 км, набір висоти 159 м. Прибуттям поселення в тутешній гірський готель. В другій половині дня радіальний вихід до Великого жаб'єго плеса (Veľké žabie pleso 1473) в сторону гори Риси (Rysy 2503), перехід 7 км, перепад висот 417 м. Ночівля в Horsky Hotel Popradske Pleso.День 2 (Kôprovský štít 2363) 11 км 02.07Поснідавши починаємо сходження на Копровський Штит. Перехід до (Veľké Hincovo pleso 1946)- 4 км, набір висоти 452 м. Звідси підйдом 1,5 км до вершини, набір висоти 417 м. Після сходження спускаємось на наступну ночівлю в тому ж притулку Horsky Hotel Popradske Pleso, - 5,5 км, спад висоти 869 м. Ночівля.День 3 (Štrbské pleso 1335) 12 км 03.07Зранку прогулянка до символічного кладовища загиблих альпіністів (перехід 1 км). Після- підйом 3 км на сідловину під Оструєм (Sedlo pod Ostrvou 1966). В другій половині дня спускаємось до озера Штербське Плесо (Štrbské pleso 1335),- 5 км, прогулянка околицями. Переїзд в місто Татранська Ломніца (Tatranská Lomnica), - 22 км. Поселення в гостьовий будинок/хостел, ночівля.День 4 (Lomnický štít 2 632) 10 км 04.07Підйом до Скальнатого Плеса (Skalnate Pleso 1751), - 5 км, набір висоти 866 м. Звідси за допомогою канатної дороги підіймаємось на вершину Ломницького штита (Lomnický štít 2 632), набір висоти 881 м.Спуск в Татранську Ломніцу (Tatranská Lomnica)- 5 км від Скальнатого Плеса. Переїзд в місто Попрад (Poprad). Поселення в хостел, ночівля.День 5 (Národný park Slovenský raj) 05.07Цього дня відвідаємо національний парк "Словацький рай", де прогуляємось дивовижним каньйоном "Sucha Bela"О 20:30 автобусом перевізника Leo Express з пересадкою в Кошице (Košice) повертаємось до Ужгорода. Орієнтовний час прибуття 04:00. День 6 (переїзд з Ужгорода) 06.07День розрахований на повернення з походу.Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів.Передоплата: 30€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Кількість осіб в групі: 9 + гід Період проведення походу: 7 днів, 2 з яких в дорозі, 5 - на маршрутіУ вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- вхід у заповідники, включаючи "Словацький Рай";- всі переїзди по околицях маршруту;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Ужгород - Штрба - Ужгород перевізником Leo Express: ~19-30€;- проживання в туристичних притулках/хостелах ~18-20€ за ніч;- підйомник на Ломницький Штит: 27€ (при бажанні можна не підійматись, натомість прогулятись околицями Скальнатого Плеса).Загальна середня вартість додаткових витрат: ~130€.СпорядженняОбов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’ємом 50-70 літрів);- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.Більш детальний список необхідного спорядження кожен учасник отримає після оформлення заявки на участь.При відсутності рюкзака є можливість взяти його на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Екскурсія "Манявський скит та водоспад"

Манявський Скит - православний монастир, заснований Йовом Княгиницьким у 1606 р. біля с. Манява (Богородчанський район Івано-Франківська область). Був одним із осередків культурного життя в Галичині. Мав велику бібліотеку, славився головним іконостасом, виконаним українським живописцем Ю.Кондзелевичем.Діючий з 28 травня 1998 року, як Манявський Хресто-Воздвиженський чоловічий монастир Івано-Франківської єпархії Української православної церкви — Київського патріархату. Блаженний камінь - це місце молитви й очищення від скверни, це перше житло - скит, де поселилися "перші апостоли карпатського Підгір'я. Він знаходиться майже на кілометровій відстані від мосту на р. Манявці, по лісовій дорозі, поряд зі Скитом. Камінь - нагадує велетенський ґорґан, ніби пащу застиглого динозавра або нішу (заглиблення 10x3 м), тобто типове давнє житло ченців, скит. З цього каменя віками витікала вода. Вартість - 320 грн. Додаткова інформація та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

П`ятниця, 06 вересня 2019

Угорські скелі

День 1. с. Зелене – Угорські скелі.День 2. Гриняви у всій красі: г. Скупова (1579 м) – пол. Кринта.День 3. Столиця Гуцульщини – Верховина. Вартість – 1150 грн.    Особливості походу та поради: Гринявські гори, автентичні гуцульські краєвиди, карпатські "мілки", таємничі Угорські скелі – і все це в одному лайтовому поході, доступному навіть дітям. На маршруті є можливість відвідати автентичні гуцульські музеї та сплавитись Черемошем (рафтинг). Якщо Ви вагаєтесь чи не знаєте що брати з собою в похід, ознайомтесь зі статею про підготовку до походів в Карпати або подзвоніть нам! Інструктор має право коригувати маршрут в залежності від погодних умов, фізичного стану групи та непередбачуваних обставин.

Субота, 07 вересня 2019

Похід до Ялинського водоспаду

Ялинський водоспад (Ковгать) — водоспад в Українських Карпатах, в масиві Рахівські гори (частина Мармароського масиву). Має також назву "Ковгать", що в перекладі з угорської "Kőháti vizesés" - водоспад кам'яної загати. Назва "Ковгать" знайдена на угорській туристичній листівці 1910 року.Водоспад однокаскадний, заввишки 26 м. Утворився в місці, де води потоку Ялин (права притока річки Білий) майже прямовисно стікають з високого скельного уступу. Особливо мальовничий водоспад тоді, коли він повноводний — навесні під час танення снігів, після злив або взимку під час сильних морозів.Розташований у межах Рахівського району Закарпатської області, на схід від села Ділове, куди проходить маршрут на г. Піп Іван Мармароський (червоне маркування) на території Діловецького лісництва Державного підприємства "Великобичківське лісове мисливське господарство".Вартість - 400 грн. Додаткова інформація та реєстрація за вказаними номерами телефонів.

Місця сили: Терношорська Лада та похід до Писаного Каменю

Терношорська Лада — це унікальний скельний комплекс, український Стоунхендж, що розмістився на південному схилі гори Терношора (989,9 м. над рівнем моря), на межі двох високогірних сіл — Снідавка і Яворів, Косівського району, Івано-Франківської області. Входить до складу Регіонального ландшафтного парку «Гуцульщина».    Вартість - 380 грн.Додаткова інформація та реєстрація за нижчевказаними номерами телефонів.

Похід на Піп Іван Чорногірський
07.09.2019

Тривалість - 3 дні. Рівень складності - середній. Маршрут - с. Шибене − пол. Веснарка − оз. Марічейка − г. Піп-Іван Чорногірський − г. Вухатий Камінь − пол. Смотрич − с. Верхня Дземброня. Відстань - 22 км. Вартість - 1700 грн.Прямуємо до славнозвісної гори Попіван (Піп Іван) – однієї з найвищих і найцікавіших вершин українських Карпат, що виросла на Чорногірському хребті. До 1939-ого року тут працювала астрономічна і метеорологічна обсерваторія, яка є найвище розташованою спорудою в Україні. На жаль, сьогодні вона не виконує своїх первинних функцій, хоч триває відновлення споруди.Крім власне гір, до найцікавіших місць Карпат належать озера. До одного із них – озера Марічейка, ми навідаємося у цьому поході. Тихі води озера щільно оточили сосни та ялини на висоті 1510 м. У такому сусідстві проведемо перший день.Наступного дня ночуватимемо в ідеальному місці для зустрічі карпатського світанку та куштуватимемо полонинські молочні продукти.

3-денний похід: Інший бік Чорногори
07.09.2019

Цей похід − спроба поглянути на найвищий гірський масив України із нетрадиційної сторони. За три дні побуваємо там, куди зазвичай спрямований погляд тих, хто іде Чорногірським хребтом.Маршрут: с. Бистрець − р. Мреє − пол. Маришевська, 1567 м − г. Шпиці, 1863 м − оз. Несамовите, 1750 м − г. Туркул − пол. Пожижевська − турбаза Заросляк. оригінальний маршрут, легкий і водночас насичений похід; побачимо і проведемо ніч біля міфічного озера Несамовите (1750 м) – одного з найвисокогірніших озер льодовикового походження в Українських Карпатах; піднімемось на скелі гори Шпиці; ходитимемо стежками заповідної території із цінними видами флори та фауни; прокинемося у місці, створеному для зустрічі сонця у горах; ідеально підійде для фотографів: короткі денні переходи і захоплюючі краєвиди. Вартість: 1400 грн.Що входить: харчування (гарячі сніданок та вечеря, обід-перекус); переїзди м. Івано-Франківськ – початковий та кінцевий пункт пішохідної частини маршруту – м. Івано-Франківськ; послуги гіда-інструктора; оплата входу до об’єктів природно-заповідного фонду; газ та користування пальником в разі потреби; прокат групового спорядження (аптечка, котли тощо). Що не входить: особисте спорядження

Неділя, 08 вересня 2019

Похід "Сходження на Казбек"

Тривалість: 8 днів День 1. Тбілісі – Казбегі (Степанцмінда) День 2. Казбегі (Степанцмінда) – перевал Соберце День 3. Метеостанція День 4. Акліматизаційний вихід День 5. Штурмовий табір День 6. Сходження на Казбек День 7. Спуск у Степанцмінду День 8. Резервний День 9. Повернення додому   Вартість 390 $У вартість входить:трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);послуги інструкторів;реєстрація в МНС;групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд);групове спеціальне спорядження (карабіни, мотузки і тд);рації та засоби навігації;групова медична аптечка.

Фестиваль "Гуцульська бринза" у Рахові. Географічний центр Європи

У програмі традиційно представлення культури, життя та побуту гуцулів, майстер-класи, реалізація бринзи, сувенірів з метою популяризації традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів етнічної групи гуцулів-українців.Програма фестивалю: дегустація бринзи виступи фолькльорних колективів дегустація страв національної кухні Вартість - 400 грн.  Деталі та запис за нижчевказаними номерами.

Похід на гору Бребенескул та гору Менчул

У Карпатах прокладено чимало туристичних стежок, одна з таких проходить по Чорногірському хребту до гори Бребенескул (2032 м) - однієї з найкрасивіших і найвищих вершин Українських Карпат. Вершина входить в п'ятірку гір «двухтисячників» в Чорногорському масиві і є другою по висоті в Україні. У своїй красі її перевершує тільки Говерла (2061 м), яка на 29 метрів вище. Говерла знаходиться на стику двох областей: Івано-Франківської і Закарпатської, а Бребенескул - в самому центрі Чорногірського хребта. Гора має куполоподібна форму, а деякі схили круті, обривисті, і дуже небезпечні для непідготовлених туристів. На вершині і деяких схилах гори Бребенескул можна зустріти сніжний покрив навіть в літній період часу. Сніг може лежати і до наступної зими, якщо температура повітря влітку не досить висока, і літо видалося не спекотне.  Вартість - 470 грн. Додаткова інформація та попередній запис за вказаними номерами телефонів.

Екскурсія "Станиславів - столиця ЗУНР"
08.09.2019 12:00

Збір групи біля входу до краєзнавчого музею Івано-Франківська. Гід - Тарас Маланюк. Вартість - безкоштовно.

Понеділок, 09 вересня 2019

Обитель Богів (Греція на автомобілі, сходження на г. Олімп)

Антична Еллада. Колиска цивілізації. Оспівана у міфах Гомера, Езопа та Гесіода стародавня Греція вже понад 5 тисяч років квітне, намагаючись подарувати туристам радість повноцінного відпочинку.Окрім моря, тут приваблює своєю гаданою недосяжністю масив г. Олімп, що височить у небеса трикілометровою стіною. Згідно легенд, гора є домівкою пантеону грецьких богів та богинь. Гора є священна, і вхід туди контролює сам громовержець Зевс… Втім, завше порядних туристів нашого клубу він милостиво пропустить )Також ми плануємо відвідати:― знамениті висячі монастирі Метеори, що наче летять в небесах― шалений своєю буквальною крутизною каньйон Вікос― дивовижні летючі мости Загорі― казкові пляжі Егейського моря― миловидні еллінські церквиці та монастиріДеталі: ДАТА: 09-17 вересня 2019 р.ТРИВАЛІСТЬ: 8 днівЦІНА: 390 євро (врахована знижка 50€)Що входить у вартість:― обіди (бутербродний перекус + овочі) при сходженні на Олімп (два дні)― прокат авто + пальне + повна страховка авто + парковки + платні дороги;― послуги провідника (Олімп + всі подорожі згідно програми);― послуги бронювання апартаментів, хостелів, притулків, допомога в придбанні авіаквитківУ вартість НЕ входить:― авіаквитки з Києва 200-250 євро туди-назад― проживання в готелях, хостелах, притулках― відвідання платних пам’яток, монастирів, інших об’єктів― харчування у всі дні, окрім перекусів у день сходження на Олімп. Харчування здійснюється учасниками в кафе та ресторанах або шляхом закупки продуктів― страхування (вимагається при в’їзді в ЄС)Умови бронювання:Передоплата 100 євро вноситься після купівлі вами авіаквитків. В разі відмови від мандрівки, ми зберігаємо суму застави для участі в будь-яких інших мандрівках клубу протягом року. Решта суми оплачується безпосередньо провіднику на місці перед мандрівкою.Увага, експромт-тур!Увага! Маршрут експериментальний. Це означає, що ми разом з вами вперше пройдемо даний напрямок. За його дослідження в якості винагороди ми даруємо всім учасників знижку в розмірі 50 євро. Можуть мати місце непередбачувані події (зокрема, зміни маршруту чи затримки), але водночас ми відкриті до різних цікавинок чи варіацій, що трапляться нам дорогою. Наш багаторічний досвід мандрів світом дозволяє нам успішно і без фанатизму реалізовувати подібні задуми.Передоплата в сумі 100 євроДля бронювання місця потрібно внести попередню оплату в сумі 100 євро. В разі відмови ці кошти не повертаються, але їх можна зарезервувати на рік для оплати іншого туру для себе чи свого друга. Решта коштів сплачуються на місці вашому провіднику перед початком походу. В разі дочасного сходу з маршруту незалежно від причин, кошти не резервуються і не повертаються. СпорядженняДля сходження на Олімп потрібен штурмовий рюкзак та відповідний одяг (куртка-штурмовка, дощовик, кросівки з міцною підошвою, брюки на випадок зміни погоди, головний убір).

Вівторок, 10 вересня 2019

В полоні Кавказу. Сванетія, Грузія

Маршрут «В полоні Кавказу» / Сванетія / ГРУЗІЯ (80 км, середня складність), $200 (8 днів/7 ночей)Дати походу: 19-26 серпня 2019 р. 09-16 вересня 2019 р.Увага! Дати приблизні, на даний момент пропозиції зручних авіакомпаній на потрібний період відсутні, тому дати походу можуть бути зсунуті від зазначених на ± кілька днів.Грузія ― це країна з тисячолітньою історією, самобутньою культурою та паморочливими краєвидами Кавказу. Екзотичні алфавіт та мова, зворушлива східна гостинність, всесвітньовідома грузинська кухня запам’ятаються вам надовго. Синергія гірського клімату та морської свіжості ― відмінний рецепт для відпочинку та чудових вражень. Наш похід пройде на батьківщині гордих воїнів Сванетії. Цей край відомий архітектурою родових оборонних башт та своєрідних церков, його столиця Местія є брамою до Великого Кавказу. Кожен житель цього краю має свій рецепт сванської солі, тут готують найсмачніші в Грузії кубдарі, тут досі розмовляють сванською мовою. А ще сині льодовики, гострозубі 5000 м піки, бурхливі гірські ріки та колоритні мешканці ― в перші дні походу від Кавказу йде обертом голова.Для проходження маршруту потрібен досвід гірських туристських походів або базова фізична підготовка. Рівень складності ― середній. Кавказ – одна з найстаріших гірських систем планети, у віддалених ущелинах інколи чутно гуркіт каменепадів та лавин. Погода може змінюватись буквально на очах від привітної до штормової. Однак альпінізму та скелелазання на нашому маршруті не буде, нас чекає цікавий і безпечний трекінговий (пішохідний) маршрут. Нитка маршруту: аеропорт ― Местіа ― Чвабіані ― Адиши ― Іпралі ― Ушґулі ― Чвелпі ― аеропорт.Умови туруНочуємо основну частину маршруту в наметах, які учасники несуть з собою. При бажанні учасники за свій кошт поселяються в guest-house.Про харчі та кухонний інвентар в гірській частині походу подбає ваш провідник. Перед початком походу ви отримаєте пайку спільних продуктів, в середньому це 4 кг. В селах будемо купляти свіжі продукти.Нитка маршруту є гнучкою. Залежно від погоди, самопочуття, бажань учасників будемо вносити зміни. Кавказькі гори ― це зона підвищеної небезпеки, учасники повинні мати досвід гірських походів і не мати медичних протипоказань. Маршрут проходить на висоті до 3000 м, симптоми гірської хвороби відчують всі.Для поїздки в Грузію потрібен закордонний паспорт (звичайний або біометричний), дійсний щонайменше 3 місяці на момент в’їзду, або ID-картка. Зверніть увагу, що наявність у вашому закордонному паспорті будь-яких відміток про відвідування окупованих територій Південної Осетії і Абхазії в обхід Грузії буде підставою для відмови у в’їзді чи навіть затримання.Вартість туру: 200$ Порядок оплати: Щоб забронювати місце в групі, треба внести попередню оплату ― 50$. У разі відмови від участі, передоплата не повертається, але може бути використана для оплати іншого походу собі чи другу протягом року. Решта суми (150$) сплачується перед початком походу при зустрічі групи в Грузії. У разі передчасного сходу з маршруту, гроші не повертаються.У вартість туру входить: послуги провідника, похідне харчування на маршруті, кухонне обладнання (пальник, пальне, казани), групова аптечка (у провідника).У вартість туру не входить: переліт до Грузії ― від 100 до 250$ (туди-назад); переїзди по країні, проживання в хостелах чи гостевих будинках, медичне страхування (не вимагається для перетину кордону), харчування в ресторанах чи кафе, відвідування платних пам'яток (музеїв) тощо.На всі ці додаткові витрати зазвичай вистачає 100 доларів на людину. Разом всі витрати (похід, авіаквитки, трансфери, додаткові витрати) складуть 450-500 доларів на людину.

Четвер, 12 вересня 2019

Ісландія на автомобілях. "Північний рай"

Якщо Ви мрієте про подорож на інші планети, але фінанси не дозволяють відправитись в космос, то мандрівка в Ісландію надасть повноцінну можливість насолодитись неземними пейзажами! Дивовижна природна краса країни, що знаходиться на кордоні північного полярного кола, приголомшливий тваринний світ, кришталево чисті озера, величезні льодовики, вулкани, потужні водоспади, гарячі джерела, суворі чорні пляжі та кольорові гірські хребти, все це чекає на Вас в цій неймовірній подорожі!Вартість - 650 євроТривалість: 7 днівКількість людей в групі - 8-12 чол. (по 4 на кожне авто).Ночівлі у власних наметах на територіях кемпінгів.Бронювання місця в групі здійснюється після купівлі Вами авіаквитків та внесення передоплати в сумі 100 євро.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

П`ятниця, 13 вересня 2019

Красені Ґорґанські: Хом’як, Синяк, Малий Ґорґан (3 дні)

День 1. м. Івано-Франківськ – Буковель – полонина Бладжів День 2. Красені Ґорґанські: вершини Хом’як, Синяк, Малий Ґорґан День 3. Женецьке лісництво – м. Івано-Франківськ   Вартість 1150 грн.  У вартість входить:-трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);-послуги інструктора-провідника;-групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);-групова аптечка.

Субота, 14 вересня 2019

Похід на Мармароси
14.09.2019

Тривалість - 4 дні. Рівень складності - середній. с. Ділове − р. Білий − пол. Лисича − пол. Латундур − г. Піп Іван Мармароський − вдсп. Ялинський − р. Білий − с. Ділове. Відстань - 37 км. Вартість - 2000 грн. Марамарош лежить на межі двох держав, кордон між якими позначений невисокими залізобетонними стовпчиками міжвоєнного часу та новими високими стовпами. Тому для перебування тут слід отримати тимчасову перепустку. Для цього провідник за два тижні до походу відправляє відповідну заяву із даними учасників групи до Мукачівського прикордонного загону.  У поході при собі слід мати документ, який посвідчує особу. Територія патрулюється прикордонниками.Мармароський масив вкритий вічноароматними смерековими лісами нижче 1500 м, вище лежатьсубальпійські полонини, навесні та влітку всіяні квітами. Саме тут альпійські луки (гори Піп Іван та Ненєска) найкраще збережені у первісному вигляді в українських Карпатах. Звичним явищем альпійського високогір’я є сніг в улоговинах навіть влітку.    

Невідомі Карпати: Чивчин та Памір

День 1. м. Івано-Франківськ – с. Шибене – с. Буркут День 2. Чивчинський хребет: панорами Чорногори День 3. Вздовж кордону День 4. Крізь скелі на гору Чивчин (1766 м) День 5. г. Великий Лостун – г. Пір'є День 6. г. Команова – найбільше плоскогір'я Карпат – витоки Черемошу – г. Гнатася День 7. Чорний Діл – с. Сарата – РЛС "Памір" День 8. Повернення до цивілізації – с. Шепіт День 9. Додому. До зустрічі Карпати!   Вартість 3290 грн. У вартість входить:-трьохразове харчування (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);-послуги інструктора-провідника;-реєстрація в прикордонній службі;-групове спорядження (казанки, пальники і газові балони, пила, тент від дощу і тд.);-групова аптечка.   У вартість не входить:-трансфери;-страхування;-прокат туристичного спорядження.

Хом'як. Сходження та матеріалізація.

Що нас чекає в подорожі?Це усвідомлене сходження + отримання необхідних ресурсів + втілення їх в життя (заземлення, реалізація).1. Йдемо на гору Хом'як з наміром (що хочемо отримати). 2. В енергопрактиці звільняємся від того, що нас блокує, заважає розвитку та розкриттю потенціалу. 3. Отримуємо відповіді, підказки, необхідні для кожного ресурси.4. Повертаємось та втілюємо в життя.Схема проста:отримали/заземлили в повсякденному житті.Обов'язкова умова: відповідальність за своє життя. Без цього якісний розвиток і прогрес неможливі.Оплата: 1200 грн (повна передоплата).Реєстрація за телефонами нижче. - Юлія (оператор моделювання карми МИР КИЯНА, енергоцілитель, психотерапевт, тренер енергопрактик). - Дмитро (оператор моделювання карми МИР КИЯНА, енергоцілитель, медик).

Субота, 21 вересня 2019

Похід на Петрос та Говерлу
21.09.2019

Тривалість - 3 дні. Рівень складності - середній. Маршрут - с. Кваси − пол. Менчул − пол. Шумнєска − г. Петрос − пол. Головчеська − пол. Скопеська − г. Говерла − Заросляк. Відстань - 26 км. Вартість - 1700 грн.    Ця парочка, яка розташувалася на найвищому й одному з найкрасивіших хребтів українських Карпат,  напевно, найпопулярніша серед туристів. І це цілком справедливо! Хоча б раз ці особливі вершини повинен підкорити кожен.Саме з Говерли – найвищої гори українських Карпат (2061 м), можна побачити найбільш вражаючі краєвиди: тут і весь Чорногірський хребет, і долина далекого Івано-Франківська, і навіть румунські території!З численних деталей складаються і краєвиди з Петроса (2020 м). Не слід недооцінювати цю вершину: вона має не менш цікавий ландшафт та досить складна у підкоренні. А спускаючись, проминемо найвисокогірнішу печеру України.

Неділя, 22 вересня 2019

Чорногорія, Дурмітор

Чорногорія - країна на Балканському півострові, що поєднала в собі суворі гірські масиви та екзотичні морські узбережжя. За час мандрівки ми відвідаємо високогірний масив Дурмітор, та його найвеличніші вершини Bobotov Kuk (2523), Savin Kuk (2313), Veliki Međed Sjeverni (2287), гірські озера Veliko Škrčko Jezero, Malo Škrčko Jezero, Zeleni Vir, Crno Jezero, печери Ledena pećina, Titova pećina.Також в програмі пляжний відпочинок на узбережжі Адріатичного моря та відвідини неймовірно цікавих містечок з середньовічною архітектурою. В обов'язковому списку Budva та Kotor з Боко-Которською Бухтою. Детальний опис маршрутуДаний похід є ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИМ! Це означає що пройдемо маршрут вперше. Такого типу мандрівка передбачає знижку для кожного учасника, що в даному поході складе 40€.22 вересня -05 жовтняВартість - 320€ (з урахуванням знижки - 280€)Тривалість - 14 днів (розрахунок з переїздом в Чорногорію та назад)День 1 (виїзд зі Львова) Розглядаємо бюджетний варіант автобусного переїзду Львів-Будва-Львів. Вартість складе 90€. Такий варіант може бути дещо незручним, так як в дорозі доведеться провести більше доби, тому при бажанні кожен може розглянути альтернативні варіанти добирання, наприклад літаком чи власним авто. Відправлення автобуса зі Львова о 07:00 22 вересня. Загальний збір групи в місті Будва 23 вересня після 12:00. День 2 (Budva)Близько 12:00 прибуваємо до міста Будва, одного з найдавніших поселень на березі Адріатичного моря. Поселення в хостел, прогулянка містом, відвідини місцевого пляжу. День розрахований на відпочинок після переїзду. Ночівля в хостелі.День 3 (Komarnica) ~5 кмЧерез столицю Чорногорії Подгоріцу (Podgorica) переїзд до поселення Корманіца (Kormanica). Починаємо шлях вздовж каньйону річки Kormanica, де згодом зупинимось на ночівлю. День 4 (Veliko Škrčko Jezero) ~15 кмПродовжуємо маршрут та прямуємо до перевалу Шкрка, з якого відкриється фантастичний краєвид на масив Дурмітору. Спуск до озер Шкрка (Veliko Škrčko Jezero та Malo Škrčko Jezero), поруч яких зупинимось на ночівлю.День 5 (Zeleni Vir) Цього дня запланований перехід через перевал Самар до озера Зелений Вир (Zeleni Vir). День 6 (Bobotov Kuk 2523) 5,9 кмПісля сніданку починаємо сходження на найвищу вершину Чорногорії - гору Боботов Кук (Bobotov Kuk 2523) - 1,4 км. Наступним етапом буде перехід до Льодяної печери (Ledena pećina) - 2,7 км, після відвідування якої спустимось 1,8 км до кемпінгу Катун Локвіце (Katun Lokvice), де розіб'ємо табір для наступної ночівлі.День 7 (Savin Kuk 2313) 8,4 кмРадіальний вихід на вершини Савін Кук (Savin Kuk 2313) та Великий Медьєд Північний (Veliki Međed Sjeverni 2287). Ночівля в тому ж кемпінгу.День 8 (Crno Jezero) 8 кмСпуск 4 км до кемпінгу Ivan Do, де розіб'ємо табір. Звідси прогуляємось до Чорного озера (Crno Jezero) та Тітової печери (Titova pećina) 4 км.День 9 (Kotor)Зранку перехід в місто Жабляк (Žabljak), з якого відправимось в Боко-Которську Бухту. Поселення в хостел. Вечірня прогулянка Котором.День 10 (пляжний відпочинок)Прогулянка околицями бухти та переїзд на один з місцевих пляжів Адріатичного моря, де проведемо наступні декілька днів. День 11 (пляжний відпочинок)Відпочинковий деньДень 12 (відправлення з Будви)Ближче вечора переїзд в Будву, та відправлення в Україну близько 22:00День 13 (день в дорозі)День 14 (прибуття до Львова)Прибуття близько 06:00Важливо:Можливі зміни в маршруті по ініціативі керівника групи, в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих факторів. Особливу увагу просимо звернути на статус походу як ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО. Це означє що маршрут може кардинально змінюватись в залежності від обставин на треку.Передоплата: 50€. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року.Тривалість - 14 днів (розрахунок з переїздами з України, кількість повних днів в Чорногорії - 11)Кількість осіб в групі: 10 + гідУ вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику самостійно, обід - бутербродний перекус);- вхід у національний парк Дурмітор;- робота провідника;- навігаційний набір; - пальник, газові балони;- групова аптечка.У вартість не включено:- переїзди Львів-Будва-Львів: 90€; - переїзди по Чорногорії: ~60€;- проживання в хостелах ~15€ за ніч (2 ночі);- проживання в кемпінгах ~10€ за ніч (4 ночі);- особисті витрати.Загальна середня вартість додаткових витрат: ~200€. СпорядженняОбов'язкове особисте спорядження: - туристичний рюкзак (об’ємом 50-70 літрів);- намет;- спальний мішок;- каремат;- налобний ліхтарик;- кружка, миска, ніж, ложка;- дощовик.Більш детальний список необхідного спорядження кожен учасник отримає після оформлення заявки на участь.При відсутності рюкзака є можливість взяти його на прокат. Дане питання вирішуємо індивідуально з кожним учасником групи перед походом.

Субота, 28 вересня 2019

Екскурсія до мертвої зони Чорнобиля
28.09.2019

Екскурсія до мертвої зони вперше вирушає з Івано-Франківська! І вперше ми їдемо не для фану. Цього разу гарантувати зможемо хіба мороз по шкірі.  Вирушаємо ввечері 27 вересня. Повертаємось зранку 29-го.Вартість 2 000 грн (включено: плацкарт до Києва, автобус по маршруту екскурсії, збір за в’їзд до зони відчуження, супровід гіда, страхування).Кількість місць обмежена. Час для реєстрації – один тиждень.Переосмислюй. Пам’ятай. Реєструйся за нижчевказаним посиланням. 

Понеділок, 30 вересня 2019

Похід Лікійською стежкою. Туреччина.

Маршрут «Лікійська стежка СХІДНА ГІРСЬКА» / Lykia Yolü (80 км, середній рівень складності, 8 днів), ТУРЕЧЧИНА $230c. Хисарчандир – г. Саричинар ― каньйон Гармонії ― г. Тахтали ― пляж Чирали / Çıralı. Загальна відстань ― 80 км, перепад висоти: від рівня моря (0 м) до 1811 м ― рівень моря (0 м) ― до 2365 м (гора Тахтали) ― рівень моря (0 м)Лікійська стежка ― це класика турецького пішохідного туризму, чудове поєднання морського клімату та духмяного гірського повітря. Наш маршрут проходить її східною частиною, включаючи сходження на кульмінаційну вершину Олімп 2365 м (Тахтали). Найближче порівняння ― це Крим. В Туреччині ми побачимо набагато більше: дивовижні ліванські кедри, квіткові лісові килими, цілющі сосни та неймовірної прозорості Середземне Море.Для проходження маршруту потрібен базовий досвід походів по Карпатах чи Криму. Рівень складності ― середній. Альпінізму чи скелелазання на маршруті нема, але до перепаду висот по крутому рельєфу тут потрібно бути готовим.Дати походів:30 вересня 2019 р. ― 09 жовтня 2019 р.Вартість - 230 USDТривалість: 8 днівДень 0. Прибуття та збір в АнталіїМи добираємось в Анталію літаком. Найдешевші квитки у лоукост-компанії Pegasus (зі Львова, Запоріжжя, Харкова ч/з Стамбул або з Києва ч/з Анкару). Ціна зворотного квитка з опцією багажу 20 кг (для туристичного рюкзака) залежно від часу придбання 160-250$. Також варто глянути пропозиції Turkish Airlines чи МАУ, проте зазвичай вони дорожчі. З Одеси літає Atlas Global. Якщо вам потрібна наша допомога ― допоможемо придбати квитки та надамо вичерпну консультацію з приводу переліту.При бажанні ми зустрінемо вас в аеропорту і відведемо до готелю в центрі міста. Ми склали графік так, щоб, незалежно від часу приліту, ви мали день часу погуляти містом ― Анталія цього варта.Перед початком походу кожен учасник отримає долю провізії (4 кг мужчини і 2-3 кг жінки). В середньому вага вашого рюкзака складе від 15 до 20 кг.День 1. Переїзд до пункту старту (с. Хисарчандир), початок маршруту, перехід в табір під г. Саричинар (9,5 км, 550 м висоти)З Анталії орендованим транспортом добираємось в с. Хисарчандир. Це слово в перекладі буквально означає «фортеця-дзвін» або «форпост». Назва пішла завдяки старовинним міським стінам, що розташовані на крутій скелі. З села-фортеці стартує східна частина Лікійської стежки, давнього торгового шляху античної цивілізації. Гірським серпантином, без особливого поспіху набираємо висоту. Звикаємо до рюкзаків, лагідно акліматизуємось, організм готується до висоти і пригод. На підході до г. Саричинар розбиваємо наш перший табір.День 2. Радіальний вихід на г. Саричинар, перехід до платанового табору (15 км, 600 м висоти).Зранку ховаємо рюкзачки і по-легкому біжимо на гору Саричинар (з тур. Жовтий Платан), за крутими селфі (1811 м, 3 км). Після радіальної прогулянки траверсуємо скельний масив чудернацькою стежиною і починаємо спуск в бік каньйону Гармонії. Ще кілька годин звивистого шляху і ми дійдемо до заслуженої стоянки, що оточена чудними, як підказує назва вершини, платанами.День 3. Спуск в ущелину р. Ґьойнюк, радіальна прогулянка, перехід в «Долину Сов» (10 км, 600 м висоти).Ще 4 кілометри спускаємось в долину ріки, яка мільйони років виточувала ґрандіозне ложе каньйону Гармонії. Залишимо рюкзаки і пройдемося пару кілометрів до його неприступної частини. Тут можна орендувати плавкостюм чи без нього доплисти до місцевої цікавинки ― Висячого каменя. Каньйон фантасмагоричний, вартий уваги. Опісля забираємо рюкзаки і починаємо підйом, щоб обійти урвисту частину ущелини. Дорогою зустрінемо лаврові дерева, чудні вогники цикламени в траві, екзотичні оголені стовбури суничників. Під кінець дня дійдемо до туристичної стоянки з химерними рослинами, біля кринички чистої води, де мешкають краби. Якщо пощастить, то вночі почуємо «людські» голоси сов.День 4. Верхній каньйон, гранатові плантації, високогірне селище Ґедельме (17 км, 450 м вниз, 700 м набору висоти ) Ночівля в сосновому лісі подарувала нам необхідний відпочинок, ми готові до сніданку та нових вражень. Сьогодні спускаємося назад до каньйону, непрохідну частину якого ми обійшли верхом, і далі мандруємо руслом ріки. Оглядаємо гігантські брили по всьому маршруту ― рух неважкий, підйом пологий. Проходимо руїни старого млина, забрідаємо до лісу знову і ще через деякий час підходимо до першої плантації на маршруті. Особливість лікійської стежки в тому, що вона проходить транзитом через місцеві чайхани та готельчики. Скористаємось перелазом через паркан і через кілька хвилин відпочиваємо на гранатовій плантації, де пообідаємо. Стежка-дорога невдовзі вийде з плантацій та приведе нас на перевал, після чого вже піде на пониження в напрямку с. Ґедельме. На спуску спостерігаємо величну гору Тахтали зі станцією підйомника на вершині. До села ще кілька кілометрів. Тут є продуктові крамниці, вода та місце для ночівлі. Поруч росте тисячолітній платан (якщо його обійняти, то дерево забере втому) та руїни стародавнього генуезького замку (селфі на пам’ять).День 5. с. Куздере, початок підйому на космічну яйлу Чуккур, півднівка (15 км, 800 м висоти)Продовжуємо рух і потрошки набираємо висоту. Виходимо з Ґедельме і досить швидко прийдемо до мечеті у с. Куздере (якщо пощастить з часом — то почуємо спів муедзина). Дорогою зустрінемо завиті деревами ківі присадиби. Тут перекушуємо і набираємось міці, адже попереду нелегкий підйом і висадка на іншу планету. Через якусь годину долаємо цей «тягун» і завмираємо перед полониною Çukur (тур. яма) з неземними краєвидами. Смарагдова травичка обіцяє затишну ночівлю, несамовиті покручі довкола гарантують тривалу фотосесію, а обіцяна провідником півднівка спокушає незабутнім вечором коло вогню.День 6. Штурм Тахтали, спуск в с. Бейджик (20 км, 800 м набору, 1500 м спуску)Встаємо і виходимо вдосвіта, пройти потрібно багато і засвітла дійти до стоянки. Непоганою ґрунтовкою долаємо серпантин до підніжжя Олімпу. Вкладаємо рюкзаки відпочивати, а самі рушаємо на штурм вершини. Йти місячним рельєфом 2 години, але коли доберемося до вершини, сонце набереться сил прогнати нічну холоднечу. Тут можна попити пива чи кави, помилуватися фантастичною панорамою узбережжя (якщо погода дозволить), зайнятись медитацією на фоні чудового моря Акдениз. Цією ж дорогою швидко збігаємо до наших речей, не перестаючи дивуватись аеродромам вершин ліванських кедрів. Попереду затяжний спуск вздовж алеї тисячолітніх кедрів 1,5-2 м діаметром з незмінним білим монолітом Тахтали над нами. Дуже скоро спускаємось в с. Бейджик, де нас чекає довгожданий нічліг в кемпінгу. На вечерю тут можна спробувати печену форель.День 7. Переїзд в с. Чирали.Найцікавіша гірська частина позаду. Бережемо свої ноги і долаємо решту маршруту вздовж нескінченного приватного сектора з цитрусами, гранатами та кактусами замовленим транспортом просто до моря.День 8. Химера на байках. Акдениз!В Чирали розкладаємо намети у кемпінгу з душем та електрикою. На цілий день наше тіло заповідане морю Акдениз (тур. Середземне). Ввечері беремо напрокат велосипеди і з вітерцем мандруємо до вогнів Химери. Вночі її сяйво ще більше заворожує, а нічна прохолода просто магнітом тягне погрітись коло блукаючих вогників. Заодно можна посмажити придбаний у крамниці марш-меллоу. На морі наш маршрут закінчується. При бажанні ви можете зависнути довше чи продовжити самостійно мандрувати узбережжям далі. На пляжі катма кафешок для дегустації місцевої кухні, його трикілометрова довжина ― прекрасне місце для релаксації та прогулянок.Важливо:В маршруті можливі зміни з ініціативи провідника в залежності від погодніх умов чи інших несприятливих чинників. Передоплата: 50$. В разі вашої відмови від мандрівки дану суму можна використати на будь-який інший похід протягом року (особисто чи кимось з ваших друзів).У вартість включено:- триразове похідне харчування на треку (сніданок та вечерю готуємо на газовому пальнику чи вогні самостійно, обід - бутербродний перекус);- робота провідника;- групова аптечка.У вартість не включено:- переліт в Туреччину (150-250 доларів, пізніше ― дорожче), - медичне страхування (на кордоні не вимагається), - відвідування платних пам'яток (5-10 доларів, мінімально – вхід до вогнів Химери), - харчування в кафе/ресторанах Анталії та Чирали, - проживання в кемпінгу в Чирали і в готелі в Анталії, проїзд в межах Анталії, до початку маршруту в с. Хисарчандир, з с. Бейджик до Чирали та з с. Чирали до Анталії. Зазвичай на додаткові витрати йде 100 доларів на людину.Порядок оплати:Обов’язкова попередня оплата 50 доларів. У разі відмови від участі, попередня оплата не повертається, але може бути зарезервована на майбутнє (для оплати інших турів собі чи товаришу) і може бути використана протягом року. Решта вартості туру повинна бути оплачена провіднику на початку маршруту. У випадку, якщо учасник сходить з маршруту, кошти не резервуються і не повертаються.Умови туру:Для походу по Туреччині потрібен закордонний паспорт або ID-картка. Віза для громадян України не потрібна. Всі ночівлі плануються в наметах (забезпечуються учасниками), окрім ночі (-ей) в Анталії. Продукти для походу забезпечує ваш провідник. Свіжі продукти будуть докуплятися на місці. Провідник вправі міняти маршрут внаслідок складних погодних умов погоди, здоров’я учасників та інших факторів.

Субота, 26 жовтня 2019

Оксамитовий сезон на Кіпрі

Кіпр ― це перлина елінської культури. Понад 10 000 років тут живуть люди. В кінці жовтня на острові оксамитовий сезон в повному розпалі: днем спекотно, а вночі ― приємна свіжість. Море фантастично тепле, іноді тепліше ніж повітря зранку. Восени на Кіпрі фруктові жнива: виноград, інжир, гранати, мигдаль, їж ― не хочу )) Наш похід складається з двох частин: континентальної та прибережної. Перша включає переходи в гірській місцевості, пролягатиме масивом Троодос з невеликими перепадами та нескладним для пересування рельєфом. Прибережна включає радіальні виходи і перехід через нескладний хребет тінистими лісами заповідного фінікійського ялівця переважно вздовж моря.Увага! Ми ходимо з рюкзаками, ночуємо в наметах. Кількість учасників в групі обмежена.На цей похід діє акція «Приведи друга і отримай 20% знижки!»Для отримання знижки приведіть свого друга, родича чи знайомого для участі в поході і сміливо недоплачуйте 20% від вартості туру.ДАТА: 26 жовтня ― 06 листопада 2019 р.ТРИВАЛІСТЬ: 11 днів/10 ночейЦІНА: 220 євроКІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ У ГРУПІ: 8

Понеділок, 11 листопада 2019

Похід "Лікійська стежка (західна)". Туреччина

Лікійська стежка ― один з найвідоміших у світі туристських маршрутів. Загальна його довжина ― 500 км, однак ми вибрали для вас найцікавіші частини.   Маршрутна нитка: Даламан ― Олюденіз ― Козаач ― Кабак ― Алинджа ― Бельчеїз ― Кумлюва ― Каш ― АнталіяВартість: 200 USDТривалість: 9 днів / 8 ночей   День 0. Прибуття та збір в Даламані День 1. Переїзд в м. Фетхіє та с. Олюденіз. Перехід до табору під г. Бабадаї (7 км, набір висоти 400 м) День 2. Пляж і водоспад в царстві «тигрових метеликів», перехід в с. Гарбуз (9 км, набір висоти 400 м) День 3. Ущелина Чорного Орла, перехід в с. Алинджа (8 км, набір висоти 700 м) День 4. «…Гей, Авланкаро, ми йдемо в Бельчеїз…»! (17 км, набір/скид висоти ± 300 м) День 5. Кам’яний пляж Ґавураїлі, ріка в Кумлюві, дюни в Патарі (12 км, скид висоти 600 м) День 6. Переїзд в Каш, морська програма День 7. Околиці Кашу, мандрівки до бухт та вулканічних пляжів (туди й назад 15 км)   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Понеділок, 25 листопада 2019

На Канари з рюкзаком: вулкан Тейде на Тенерифе

День 1. Санта Крус де Тенерифе.День 2. Гірський масив Анага.День 3. До океану.День 4. Національний парк Тейде.День 5. Каньйон р. Баранко.День 6. "Місячні пейзажі".День 7. Скали де Гарсія.День 8. Гірський притулок Альтавіста (3260 м).День 9. На вершині вулкану Тейде (3718 м).День 10. Чорний ландшафт.День 11. Ущелина Маска.День 12. Санта Крус – відправлення додому.Оплатити вартість походу Ви можете інструктору, при зустрічі групи в Санта Крусі. Якщо потрібна буде передоплата, ми Вас повідомимо. Вартість 190 євро. У вартість входить: трьохразове харчування під час похідної частини (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок); послуги інструктора; групове спорядження; групова медична аптечка. У вартість не входить: авіаперельоти (якщо у Вас виникають проблеми з покупкою квитків, звертайтесь і ми Вам допоможемо); медичне страхування; трансфери; ночівлі в хостелах; харчування в хостелах, ресторанах і кафе; вхідні квитки.​ Додаткові витрати на маршруті становлять орієнтовно 250 євро. 

Вівторок, 18 лютого 2020

Марокко без all inclusive

1 день. Прибуття у МарракешЦей день буде приурочений збору групи у Марракеші та ознайомлення з містом2 день . Поселення Імліль, радіальний вихід на перевал Тізі МзікЗранку виїздимо у напрямку до гір, а саме поселення в Атлаських горах Імліль. Поселяємося у притулок і вирушаємо у радіальний вихід на перевал Тізі Мзік (2480 м). Повертаємося у притулок, де і заночуємо3 день. Імліль - притулок Тубкаль Починаємо етап сходження на Тубкаль. Перехід вздовж русла ріки додасть колориту нашому підйому. Наша ціль - притулок у підніжжі Тубкаля. 4 день. Сходження на ТубкальПрокидаємося...вночі і готуємося до штурму. Здійснюємо сходження, робимо фото на вершині гори (4157 м), після чого повертаємся у притулок. Забираємо свої речі та спускаємося до низу у вже знайомий нам притулок :)5 день. РезервнийВін нами пригодиться на випадок негоди. Якщо не пригодиться, то використаємо його на екскурсійну частину6 день. Початок екскурсійної частини. Айт-Бен-ХаддуПерший населений пункт - це справжнє африканське місто у пустелі, що охороняється ЮНЕСКО. Тут ми зможемо погуляти його вуличками та відчути колорит і побачити одну із локацій Гри Престолів. Після того переїздимо у Уарзазат7 день. УарзазатДаний край славиться своїми...декораціями, де знімали багато відомих фільмів. Яких? Дасте відповідь на це питання уже на місці. Після чого нас чекає переїзд до славнозвісного каньйону Торда, а звідти до поселення Мерзугу, що межу з пустелею Ель Шербі, де катаємося на верблюдах, посерфимо на піску та вечеряємо у берберському стилі.8 день. Фес - найдревніше місто Марокко Вирушаємо на північ через каьйон де Зіз. В дорозі ми побачимо " в розрізі" Атлаські гори. Після чого прибудемо у древнє місто та прогуляємося по його середньовічних вуличках. 9 день. Переїзд до голубого міста - ЧефчауенУ програмі найінстаграмніше місто Марокко Чефчауен (голубе місто), яке славиться своїми колоритними вуличками, а також маловідоме серед туристів, але надзвичайно красиве місто Танжер 10 день. ЕссуейраНас знову чекає черговий переїзд, цього разу до містечка, де голубий колір також в моді, але цього разу багато голубих...човнів! А також тут є океан. Ми поєднаємо приємне з корисним 11 день. Переїзд в Марракеш. Відправлення додому Якщо вам мало океану, то ви можете залишатися у Ессуейрі та запасатися сувенірами. Для тих, хто хоче уже додому, то вирушаємо в Марракеш, де будемо прощатися з африканським континентом 

Неділя, 08 березня 2020

Трек до базового табору Аннапурни

Гімалаї ― це стеля світу, «серце снігів», загадкова країна Шамбала. Ця гірська система є однією з наймолодших на планеті, їй лише 50 млн. років. За людськими мірками ― це зовсім ще малюк порівняно з Кавказом чи Карпатами. Але, незважаючи на вік, це дуже серйозні гори, чим приваблюють альпіністів всього світу. І недарма, адже те, що дарують оку Гімалаї, ви не побачите більше ніде.Аннапурна ― одна з 14 восьмитисячників планети, її триголова вершина споглядає світ з висоти понад 8 км. На відміну від найвищої вершини ― Евересту або Джомолунгми ― вона технічно складніша та небезпечніша для життя. Кожен третій горосходжувач, що зважується на підкорення, кладе своє життя на алтар Богині достатку.В нашому поході ми не будемо займатися альпінізмом та ризикувати вашим здоров'ям. Ми здійснимо непростий, але максимально живописний трекінг ― піший перехід гірськими стежинами від готелю до готелю в межах одного світлового дня, до базового табору. Це місце таборування всіх альпістських експедицій, звідси починають торувати свій шлях професіонали зі спеціальним спорядженням.Наплечники будуть максимально легкими, адже намети та продукти ми нести не будемо. Перепад висот становитиме від 1300 до 4200 м над рівнем моря. По суті, ми пройдемо всі кліматичні пояси: від тропічного до арктичного. Довжина маршруту ― 80 км. Складність ― середня.