Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Чернівці

Дати:
Розділи:
Сватання на Гончарівці

Це одна з улюблених класичних комедій українців. Напевно нема жодного драматичного театру, який б не мав у своєму репертуарі цієї чудової музичної комедії. В історії Чернівецького театру вистава «Сватання на Гончарівці» також була поставлена кілька разів (у 1944, 1959 та 1973р). У 2015 р. ми пропонуємо її у постановці режисера – засл. діяч мистецтв України Віталія Денисенка, який вирішив спробувати розшифрувати одвічний код українського національного гумору за допомогою лубкового мистецтва (лубок – народна картинка, що містить деякий повчальний і духовно-моральний сюжет, відрізняється дохідливістю образу і призначена для масового поширення). Тож запрошуємо подивитися таку собі кумедію-лубок, або ж виставу-комікс про славнозвісне сватання Уляни, Олексія та Стецька.

Трагедія бунту

Музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської презентує нову виставу “Трагедія бунту” за мотивами соціально-психологічного роману Панаса Мирного “Хіба ревуть воли, як ясла повні”. «ЦЕ ВИСТАВА ПРО ЗАНЕПАД ЛЮДСЬКОЇ ДУШІ» – П. Колісник. Кожна з історичних епох не минає безслідно ні для окремих людей, ні для народу в цілому. Найстрашнішою трагедією є трагедія людини, яка не пішла в життя власною дорогою, а, ніби чужу одежу, вдягла чужу жахливу долю.

Солодка Даруся

Драма на три життя – саме так визначили жанр вистави. Адже події, які привели Дарусю до її трагедії, вплинули не тільки на неї. Це історія про покалічені душі багатьох людей. Дія відбувається на Буковині, середина XX століття. Маленька Даруся за цукерку розповідає радянському офіцеру про те, що батько допоміг упівцям. Ця цукерка стає для неї фатальною. Крізь усе життя Даруся пронесе свій хрест… У виставі задіяний майже увесь творчий склад.

METALLICA з симфонічним оркестром TRIBUTE SHOW

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА METALLICA З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ TRIBUTE SHOW? 1. Metallica Symphonic Tribute люблять і чекають у всій Європі.  2. Проект був створений справжніми професіоналами.  3. На концерті ви заспіваєте Nothing Else Matters в один голос з багатотисячним залом. Що таке Metallica? Гурт, на якому ми виросли. Це не музика на один сезон, почувши мелодію якої через роки, ми з посмішкою згадуємо минулі дні. Музика гурту Metallica - це дещо більше, що супроводжує нас упродовж нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень гурту не старіє та не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів усіх вікових категорій. Metallica Symphonic Tribute - це інтернаціональний проект. Як так сталося? 11 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів - фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини. З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так вдосконалили шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає дедалі важче. Станьте частиною цього історичного заходу!

Хор ім. Г. Верьовки

Національний заслужений академічний український народний Хор ім. Г. Верьовки включає в себе три різноманітні творчі групи: хорова, оркестрова та танцювальна. Кожна група повноцінно відтворює вокально-музичну та танцювально-народну культуру всіх регіонів України. Хорова група – 60 чоловік. Оркестрова група – 20 чоловік. Танцювальна група – 32 чоловіки. Репертуар колективу складається з музично-танцювальних творів класиків та сучасних композиторів світу: - а capella - твори з хором та оркестром - оркестрові номери - хореографічні номери - вокально-хореографічні композиції - малі форми вокально-музичного та танцювального мистецтв (від 4-х до 10-ти чоловік).   

Наталя Фаліон та Лісапетний Батальйон

Грандіозний концерт популярного колективу «Лісапетний батальйон» Наталії Фаліон неможливо пропустити!"Лісапетний батальйон" – найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваються на вершину слави. І тепер Ви станете свідками підкорення цими артистами головної сцени країни. 25 років колектив прикольних і веселих жінок йшов до настільки серйозного концерту. І тепер вони, ясна річ, готові «вистрілити» так, що мало не здасться.Команда «батальйону» дивує своєю різноманітністю. Тут тобі і медсестра, і домогосподарка, викладач музики і багатодітна мати, завідувачка клубом, продавщиця, вихователь дитячого садка, бібліотекар. У кожній їхній пісні – історія з життя. Історія музична, весела, жива. У героях пісень легко можна впізнати сусідку, подругу, себе. Тому і заслужили яскраві артистки всенародну любов.

ТНМК з різдвяним вертепом
24.01.2020
Flora club

На минуле Різдво гурт Танок на майдані Конґо вирішив додати до своєї обойми ще одну спеціальну програму – теплий акустичний вертеп. І ось як це виглядає: музиканти стають персонажами класичного українського вертепу, а між піснями грають в якості акторів фрагменти міні-вистави, в якій подають різдвяні традиції в сучасному контексті. Олег «Фагот» Михайлюта (автор ідеї, який відразу забронював за собою роль Чорта): «В нас є кілька різдвяних пісень, є акустична програма, яку ми зазвичай граємо в театрах. Цього разу ми вирішили все це поєднати, додати, перемішати і показати щось таке, чого раніше не робили». Олександр «Фоззі» Сидоренко (автор лібрето): «Я написав кожному актору вірші, намагаючись перенести класичні вертепні ролі на нас і зберегти відчуття свята, трохи додавши свіжого перцю: мій персонаж (Сіоніст), наприклад, у своїй промові наголошує на необхідності введення в Україні ринку землі. Всі мають свої ролі і навіть наш технічний директор (Смерть) врешті решт має слово». Персонажі вертепу ТНМК: Андрій Чудля (DJ) – Ірод; Віктор Корженко (барабани) – Цар; Євген Гусак (технічний директор) – Смерть; Костянтин Жуйков (бас) – Цар; Олександр Шиманський (фортепіано, труба) – Янгол; Фагот – Чорт; Фоззі – Сіоніст; Ярослав Верьовкін (гітара) – Цар.

Шоу "Три кота"

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ШОУ «ТРИ КОТА»? 1. Унікальна інтерактивна ліцензійна вистава з улюбленими героями мультсеріалу «ТРИ КОТА»!  2. Дія вистави відбуватиметься не лише на сцені, а й у залі для глядачів! Ваша дитина стане безпосереднім учасником веселощів!  3. Зустріч з улюбленими героями! Всі троє котенят та їх батьки на одній сцені! В основі сюжету Шоу – одна із найважливіших подій у житті котячої сім'ї – День народження Мами. До цього свята котенята вирішили підготуватися ретельно...Ранок у сім'ї розпочався незвично – мама вирушила на прогулянку, а котенята разом з татом залишилися вдома, адже до дня народження Мами потрібно встигнути підготувати справжнє свято! А для будь-якого свята потрібні виступи, подарунки та багато гарного настрою. Тому з самого ранку Карамелька, Коржик і Компот почали готуватися до Дня народження!На виставі котенята разом з маленькими глядачами будуть танцювати, співати, малювати святкові картини, а також влаштують незабутнє та найвеселіше свято для своїх батьків!Увага! Діти до 3-х років у супроводі дорослих можуть подивитися шоу безкоштовно (без надання окремого місця).

Піжама Party

Сімейна вечірка від FamilyTime!

2-й страйкбольний турнір
26.01.2020
Чернівці

Будудь дві дисципліни: 1)Класична штурмовка 4х4. 2)Пістолетний турнір ( кількість гравців в команді залежить від кількості зареєстрованих гравців).Внески:Вхід на арену 50 грн.Турнір 4х4 30 грн.Пістолетний 20 грн.Тобто, людина яка бере участь у двох дисциплінах платить 100 грн, тільки в 4х4 80 грн і тільки в пістолетці 70 грн.Тепер до правил:Правила:Гра проводиться у форматі 4х4:- На умовних «базах» кожної сторони стоїть бомба, з таймером в 1 хв. Завдання команди дійти до бомби ворожої команди, активувати та очікувати вибуху (тобто утримувати її 1 хв) паралельно знищуючи супртивників. Час одного раунду 3хв, після раунду команди міняються сторонами і грають наступний раунд.Раунд закінчується у 3 випадках:1) Команда знищила супротивника до закінчення часу.2) Одна із команд активувала бомбу і утримала її до вибуху.3) Раунд завершується по закінченню 3 хв.За кожне вбивство нараховується 10 балів. Якщо одна із команд активувала бомбу і утримала її до вибуху, то їй нараховується 40 балів, навіть якщо не всі супротивники уражені.Після ураження, гравець кладе привід на землю, витягає червону пов'язку, присідає на місці ураження і очікує кінця гри.Обмежень по боєзапасу немає.Обмеження по тюну, допускаються привода 130+-5).Стрільба ведеться одиночкою, або короткими чергами (не більше 5 пострілів). Довгі черги заборонені.По закінченню основної стадії турніру, дві команди, які набрали найбільшу кількість балів, грають фінал між собою.Стрільба по-сомалійськи заборонена. Через щілини стрільба заборонена.Рикошет (за умови, що гравець впевнений у рикошеті) не є попаданням. Влучення у привід не рахується за ураження.За маклаудизм, одного з гравців, у команди стягується 10 балів.Регламент:Збір з 10:00 до 11:00.11:00 шикування на арені.11:30 початок турніру.

Жорж Дюмезіль "Мітра-Варуна": презентація в Чернівцях

23-го січня, у Чернівцях відбудеться презентація українського перекладу книги Жоржа Дюмезіля «Мітра-Варуна: нарис про дві індоєвропейські репрезентації суверенітету». Жоржа Дюмезіля можна без сумніву вважати засновником нової науки: порівняльної індоєвропейської міфології. «Мітра-Варуна», в свою чергу, є однією з найвідоміших праць автора, що розкриває уявлення індоєвропейців про владу в її дуалістичному аспекті. Книга призначена фольклористам, етнографам та всім, хто цікавиться міфологією.

Pan Yarko Networking Day
09.05.2020
Лабораторія культури, вул. Якоба фон Петровича 2

Відкриття Language School

Запрошуємо тебе на відкриття проєкту Language School. Тут ти зможеш познайомитись з іноземцями, дізнатись як саме буде відбуватися проєкт та дізнатсь більше про його мету. Подія відбудеться у Belle Vue, о 17:00, 20 січня. Будемо раді кожному.

Кава з експертом: "ТОП-3 гарячих питань"

Ви теж втомились від однотипних вебінарів та семінарів, після яких «квадратна голова»? ✅ Тоді приходьте на «живу зустріч» за філіжанкою смачної кави та отримайте вичерпні відповіді експерта на хвилюючі вас запитання. На Каві з експертом ми розберемо «новорічні подарунки» від законотворців та дамо вичерпні відповіді на ТОП-3 гарячих запитань щодо: 1. Перевірок праці за новим Порядком, який уже в дії, та згідно якого інспекційні відвідування проходитимуть без попередження. 2. Впровадження Електронної трудової книжки – ми розповімо як відбуватиметься перехід, до чого потрібно готуватись вже сьогодні та дізнаємось чи є життя без паперових трудових книжок. 3. Прийняття Закону про працю, який повністю замінить застарілий Кодекс законів про працю – підготуємось до переходу на трудові договори з працівниками та обговоримо усі нюанси, які потрібно врахувати підприємству. На живій зустрічі Ви матимете змогу одразу задати ваші запитання експерту та тут же отримати вичерпні відповіді та рекомендації саме по вашій ситуації. Запрошений експерт - Леся Хащевая, спеціаліст з кадрового діловодства з понад 8-річним досвідом роботи у сфері кадрового обліку та роботи з персоналом у різних сферах бізнесу, консультант понад 30 суб’єктів підприємницької діяльності з питань кадрового діловодства та допомоги при підготовці та проходженні перевірок. Відвідавши наш захід, окрім смачнючої кави Ви отримаєте: 1. Вичерпні відповіді на ТОП-3 гарячих на сьогодні питання. 2. Чек-лист «Підстави для перевірки роботодавця Держпраці або ОМС». 3. Чек-лист «Мінімальні державні гарантії в оплаті праці». 4. Чек-лист «Відповідальність за порушення трудового законодавства». 5. Чек-лист «Відповідальність посадових осіб підприємства за адміністративні порушення у сфері праці». А також лайфхак від експерта: Як вийти "сухими з води", коли перевіряючі на порозі, а у вас не все гаразд. Ведуча та організаторка заходу: Галина Дарчук – засновниця консалтингового центру "Darchuk Consulting", бізнес-консультант, сертифікований експерт з обліку та податків з понад 20-річним досвідом роботи у різних сферах бізнесу (САР, Dip Audit IFA), Кращий бухгалтер України-2015, професійний коуч.

Модульний курс “Харизматичний оратор”
25.01.2020
вул. О. Кобилянської 13

Ви уже неодноразово намагалися приборкати свій страх публічних виступів, але ніяк не могли знайти час або ж потрібного тренера/потрібні курси? Або ж розумієте, що страху немає, але є невпевненість, скутість? А, може, проаналізували свій виступ і зрозуміли, що говорили зовсім не те, що планували (так буває досить часто). А може, терпне тіло при першій спробі заговорити на публіку? пересихає в роті, в горлі стоїть комок, німіє язик і не можеш вимовити жодного слова? боїшся відкрити рот, щоб не зганьбитися? боїшся чи соромишся заявити про себе? І... ✅А тим часом втрачаєш можливості. ✅Втрачаєш можливості, якими користуються інші? ✅Або ж хочеш рости і розвиватися, досягати більшого, але боїшся заявити про це вголос? ✅Не можеш за себе заступитися? ✅Програєш під час суперечки? Виходить замкнуте коло⭕️...немає впевненості в собі ... немає бажаного результату... немає впевненості в своїх можливостях. У мене є простий вихід - ? Харизматичний оратор - це: 1)90% навчання - це практичні заняття; 2)елементи ейдетики для легкого запам"ятовування; 3)програма тренінгу розроблена за унікальною методикою, що дозволить опанувати усі техніки на 100% 4)я не навчу вас сотням правил, я навчу вас говорити! 5)я навчила 1500 людей з 5 країн світу, в тому числі зі США та Італії. 6)я навчу вас саме того, чого потребуєте Ви. А ще у нас фантачстичний нетворкінг, затишна атмосфера, офіс в центрі міста, багато смачного чаю і кави, а ще ми вміємо знімати втому і дарувати радість) Модуль 1. Субота, 25.01 Час: 11.00 - 17.00 Теми: Словниковий запас. Сторітеллінг. Історії, що продають або Як говорити без підготовки так, ніби ви готувалися до цієї промови все життя..чи... мінімум пів року))) Модуль 2. Субота, 01.02 Час: 11.00 - 17.00 Тема: Архітектоніка публічного виступу. Як емоційно почати так, щоб закінчення було феєричним, а слухач зробив потрібну вам дію. Модуль 3. Субота, 08.02 Час: 11.00 - 17.00 Тема: Сила голосу та паузи.Техніки привернення уваги. Модуль 4. Субота, 15.02 Час: 11.00 - 17.00 Тема: Фокуси мови. Техніки словесної маніпуляції. Вручення сертифікатів. Бомбезний факт: ❗❗❗Є спеціальна гарантія Якщо після усіх виконаних завдань ви не отримаєте результат, я повернув Вам кошти у повному обсязі. Гарантую повну відповідність опису: я гарантую якість і реалістичність викладеного матеріалу. Просто беріть і вивчайте. Кому рекомендований курс? Та всім. І це однозначно, бо невміння донести власну думку до співрозмовника повністю перекреслює усі наші старання, погоджуєтеся? Реєструйтеся на курс за номером: 0952855508 Галина Замрій, організатор Фантастичний нетворкінг гарантую!

5-th Chernivtsi Half Marathon 2020
17.05.2020
Чернівці

5-й Ювілейний Чернівецький Півмарафон відбудеться 17-го травня 2020 року та кличе тебе поринути в атмосферу старого міста та нових пригод.

Відзначення 136 річниці створення Українського Народного Дому
22.01.2020
Український народний дім, вул. Якоба фон Петровича 2

Саме 22 січня 1884 року крайовий уряд за підписом президента Буковини барона Алесані зареєстрував під числом 499 статут товариства «Руський Дім Народний». 136 років пройшло від створення Українського Народного Дому в Чернівцях. Тож ми запрошуємо вас долучитися до відзначення цієї важливої дати в Українському Народному Домі (вул. Якоба фон Петровича, 2). ✔️15:00 - презентація другого тому "Енциклопедії Західно Української Народної Республіки". "Енциклопеція" містить статті довідкового характеру про політичну та військову еліту ЗУНР, політичне життя, військові частини Галицької армії, найвідоміші операції польсько-української війни 1918—1919 років тощо. ✔️16:00 - покладання квітів до пам'ятника воякам Буковинського куреню.

Зустріч із В’ячеславом Сохацьким – засновником "Світу матрасів"
22.01.2020
"Ресурсний центр Кольпінга", вул. Головна, 122-А, 219 кабінет

Швидко промайнули різдвяні свята й "Ресурсний центр Кольпінга" у Чернівцях розпочинає 2020-ий із мегакрутої події! Адже 22 січня до нас завітає В’ячеслав Сохацький – засновник найбільшої вітчизняної мережі меблевих магазинів «Світ матраців», який поділиться власним досвідом успішного ведення бізнесу. Також ми розповімо про плани на рік прийдешній та доступні можливості на базі нашої організації.

Сніданок про фронтенд №3

Відкриття нового сезону подій від GlobalCSS у Чернівцях! „Сніданки про фронтенд“ нарешті повертаються зі свят, друзі! Три крутих спікери, сесія Питань-Про-Що-Завгодно, дружня атмосфера, цікаві доповіді — це ідеальний рецепт ідеального сніданку! З нами снідатимуть: — Борис Могила (Вінниця); — Віталій Станишевський (Львів); — Андрій Концидайло (Житомир). А після того чекатимемо вас на Фронтярські Байки №1 у Чернівцях того ж вечора!  

Людина з табуретом

Дата показу у Чернівцях: 25 січня, 17.00.   Телефон для запитань: 0731460855 Вхід по добровільним внескам (рекомендований внесок 50 грн). Після показу автори фільму розкажуть історію його створення, а ви матимете нагоду поставити свої запитання та поділитися враженнями. «Людина з Табуретом» – документально-пригодницький фільм про останню подорож мандрівника та режисера Леоніда Кантера. У 2004 на звичайній київській кухні студенти вигадали просту, але безумну гру «З Табуретом до океану»: донести чотири дерев’яні табурети до чотирьох океанів. Леонід знімав усе, що його оточує, що і обернуло його життя на кіно. Повернувшись в Україну мандрівників зустрічає полум’я війни. Стрічка «Людина з табуретом» мала бути маніфестом одвічній силі людських мрій і її потужних дій. Проте сценарій змінило саме життя, а точніше – подорож, яку безстрашний мрійник вирішив здійснити останньою. Режисер Ярослав Попов не міг залишити цю подію поза стрічкою, тому первинний задум пережив трансформації і фільм перетворився на філософсько-пригодницький байопік.

Vegans_ua: знайомство.

Велика рогата змова (Cowspiracy) - документальний фільм, який розповідає про вплив виготовлення продуктів тваринного походження на навколишнє середовище і дає практичні рекомендації, як цей вплив мінімізувати. Продюсер - Ленонардо ді Капріо. Фільм перекладено українською силами активіст_ок, роботу диктор_ок, запис і зведення оплачено Vegans_ua. На нашому безкоштовному кінопоказі вас також чекає дегустація веганських продуктів з Європи - рослинних сирів, ковбасок, паштетів. Наше завдання показати, що рослинні продукти можуть мати звичні для нас форми, а перехід на рослинне харчування може виявитися зовсім простою справою:)