Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Рівне

Дати:
Розділи:
Земля

Земля завжди в ціні.  Вона годувальниця, що потребує виснажливої праці, і водночас споконвіку зміст життя наших предків. Та ціна, яку сплатить за шмат наділу Сава, буде надто високою. Щоб заволодіти землею, він пожертвує життям брата і візьме гріх на душу..."Кругом нас - якась безодня, що її вирила доля, але тут, у наших серцях, вона найглибша"...

Войцек

"Войцек" – це нескінчений твір німецького письменника Георга Бюхнера. Незважаючи на те, що він не був дописаний через ранню смерть автора (в 23 роки), п'єсу зібрали за фрагментами і видали майже через півстоліття."Войцек" пережив безліч перевидань, був десятки разів поставлений на театральних підмостках і тричі екранізований. Вважається, що це перша "міщанська трагедія" в європейській літературі. Дія сюжету відбувається "на дні", а головний герой – типова "маленька людина".В основі твору – реальна історія Йоганна Крістіана Войцека, який був страчений у 1824 році в Лейпцигу. Причина – вбивство на грунті ревнощів. Але переробляючи документальний матеріал, письменник намагався розібратися з дійсними причинами такого вчинку. Георг Бюхнер приходить до висновку, що зрада – лише поверхневий мотив.Насправді головного героя просто "знищує" вороже середовище. Тож злочин стає результатом розпаду особистості, яку постійно піддавали насильству. Академічний музично-драматичний театр пропонує свою інтерпретацію знаменитої п'єси. Метадрама "Войцек" – це свіже пластичних-музичне прочитання відомого сюжету. Чекаємо на вас 15 липня, щоб разом закрити театральний сезон!

Клітка

О.КостинськийЗоологічна фантазіяПрем'єра -  23 грудня 2018 рокуУ пташиній клітці опиняються замкнутими три пташки. Всі вони різні не тільки за забарвленням, але і відрізняються характерами.Два самця і самочка змушені уживатися на невеликій площі клітини ... Як складуться стосунки співмешканців, які переживають життєві ситуації цілком притаманні світу людей, дізнаєтеся переглянувши виставу.

Італійська фантазія

Дует флейти і гітари у складі знаних київських музикантів-віртуозів, Заслужених артистів України, солістів Національної філармонії Юрія Шутка та Андрія Остапенка представить програму “Італійська фантазія”.Для флейти і гітари написано чимало класичної музики. Адже цей дует був дуже популярним в епоху бароко та романтизму. Повернути давні традиції музикування вирішили провідні солісти Національної філармонії України — флейтист Юрій Шутко та гітарист Андрій Остапенко. У їхньому виконанні 18 жовтня уперше у Рівному прозвучать вишукані твори Дж.Регонді, Л. Леньяні, Ф. Каруллі та М. Джуліані. Всі вони були відомими гітаристами. Їхні твори захоплюють притаманною для італійської романтичної музики мелодійністю і бравурною віртуозністю.

A Tribute To Jimi Hendrix

Хей, меломани! Джазовий клуб «ДжЕм» має новину для всіх шанувальників людини-легенди, що робила з гітарою немислимі речі, яких не міг повторити жоден музикант того часу – Джимі Гендрікса. Виконавець: Max Tovstyi's Blues BandКвитки за телефоном: +38(097)757-61-64 Концерт "Tribute to Jimi Hendrix" відбудеться у виконанні Max Tovstyi’s Blues Band. Учасники гурту не лише шанувальники Джимі, а й професійні музиканти з величезним досвідом гри та сотнями концертами за спиною!Блюз бенд Макса робить повноцінний триб’ют, щоб висловити свою повагу до легендарного гітариста. В програмі такі класичні твори як Voodoo Child, Hey Joe, Red House, Spanish Castle Magic, Foxy Lady та багато інших!

DILEMMA #SHALENII

“коли серце просить танцю”... з’являється паті-гурт DILEMMA та влаштовує ураганне шоу! В підтримку нового альбому гурт влаштовує тур #SHALENII по 30 містам України. І вже танцювальне паті-концерт відбудеться в клубі XXI Столiття.

YARMAK. SVOE KINO

YARMAK - це виконавець, якого не побачиш на червоних доріжках чи телевізійних шоу, його кліпи рідко з’являються на музичних каналах, але це не заважає йому бути одним із найвідоміших музикантів нашої країни.Починаючи з першого альбому, назва якого «ЯсЮтуба», артист відразу дав зрозуміти, що його середовище - це свобода! Завдяки сучасним інтернет сервісам кожна людина, при великому бажанні, може стати зіркою, показваши свої вміння всьому світу. Приклад цьому - музична кар’єра YARMAK-а. Більше 30-ти кліпів, 300 мільйонів переглядів на YouTube, 2 сезони серіалу у співпраці з телеканалом НЛО, повні зали по всій країні, серед яких п’ятитисячний майданчк Stereoplaza, що далі? А далі «SVOE KINO»«Я дуже люблю музику, але не менше я люблю кіно і весь знімальний процес. Я був режисером і автором ідей всіх своїх кліпів, тепер треба рухатись далі. Я не хочу працювати з телеканалами, які обмежують тебе в часі, ресурсах, мові і цензурі, тому ми прийняли рішення своїми силами зняти серіал, в якому люди будуть говорити так, як це відбувається в реальному житті. По справжньому! Ми завжди викладали свої роботи безкоштовно для своїх слухачів, тому взявшись за великий і доволі дорогий проект ми вирішили вперше попросити допомоги у наших шанувальників. Кращий спосіб підтримати наш ютуб-серіал - це купити квиток на концерт у своєму місті. Всі зібрані гроші підуть на реалізацію нашого проекту в повному масштабі! 21 вересня в історичному літньому кінотетарі «Зелений театр» ми презентуємо першу серію, а також зіграємо концерт у Києві після дворічної паузи.»Ще 15 міст, окрім Києва, зможуть «качнути» на концертах YARMAK-а та підтримати його кінопроект, який вийде у вільному доступі на YouTube вже цієї осені. Наше життя - це і є кіно, тому давайте писати сюжет і історію разом! 

Тренінг-гра «CashFlow для дітей»

ЩО ЦЕ: за 4 години гри ви проживаєте 40 років власного фінансового життя. Бізнес-гра вчить того, як мислять успішні та багаті люди.Детальніше дивіться тут: http://www.savvynation.com.ua/poslugi/gra-cashflow/Реєстрація за телефоном  0682049902

Помаренчева гра

Тобі від 10 до 13 років?! Ти хочеш гарно провести час та стати учасником змістовної, розважальної вікторини?!Вітається одяг з елементами помаранчевого Запис за телефоном 068 204 99 02

Efir Brewery and Burning Head Brewery

Презентація пива рівненських домашніх пивоварів Efir та Burning Head. В програмі:BURNING HEADBelgian Blond - OG 15,0, ABV 7,0, IBU 18 (Belgian Blond)Belgian Witbier - OG 12,4, ABV 5,0, IBU 14 (Belgian Witbier)E. S. Bitter - OG 13,6, ABV 5,8, IBU 40 (DRAFT) (Strong Bitter)Punkin Head - OG 14,7, ABV 5,8, IBU 20 (Autumn Seasonal Beer, Brown Ale)Brett does not = sour! - OG 12,6, ABV 5,8, IBU 40 (Brett Beer, Trappist Single)EFIR BREWERYNew Endland - OG 16, ABV 6.7, IBU 35 (NEIPA) (DRAFT)Wormhole - OG 21, ABV 8.8, IBU 50 (Imperial Stout) (last 4 L)Friday 13th - OG 15, ABV 6.3, IBU 25 (Autumn Seasonal Beer, Brown Ale)

Щонедільні екскурсії вулицями Рівного

#Бібліотека_на_Лебединці відкриває травневий екскурсійний сезон. Щонеділі дві екскурсії (на Ваш вибір) вулицями Рівного!13 жовтня – парк ім. Тараса Шевченка, вул. Замкова 20 жовтня – вул. 16 липня, вул. Поштова 27 жовтня – вул. Словацького, вул. С. ПетлюриМісце зустрічі - біля Рівненська обласна бібліотека о 13:00!За попередньою домовленістю екскурсії проводяться і в інший, зручний для екскурсантів час (платно). Звертатися за тел. 0362 26-35-85 та +38 067 360 7427 з 9 до 17 год.

«Людина і світ тварин»

Запрошуємо на лекцію пані Ірини Левіної, вальдорфського педагога з м.Дніпра!  Тема лекції «Людина і світ тварин. Новий антропософський погляд на відносини людини і тварини». Ви зможете не лише отримати нову інформацію, а й спробуєте втілити її на практиці. Хто вже відвідував такі лекції, той знає, що матеріал унікальний і змушує переоцінити всю раніше відому інформацію і по-іншому подивитися на життя!Приходьте, буде дуже цікаво!

Лекція-інтенсив "Емоції-тіло-психосоматика"

Ми продовжуємо досліджувати разом з вами тему Емоційного інтелекту.Четверта лекція присвячена тілесним блокам та зажимам, що сигналізують про емоції!Ви зможете дослідити:Власні емоції та потреби про які вони сигналізують. Ви зрозумієте:1. Як емоції проявляються через тіло?2.Чому емоція застрягає в тілі?3. Які емоції, та як провокують хвороби?4. Що таке Психосоматика?Ви попрактикуєте:Психологічні техніки направлені на виявлення: де і яка емоція застрягла? Та безпечний вихід, проживання для емоцій.Лекція про зв'язок тіла та емоцій, відповідність бажаного результату та реального.Спікерка:Вікторія Соботюк - психолог, гештальт терапія- більше 5 років практичного досвіду;- більше 200 індивідуальних консультацій;- провела більше 150 тренінгів та майстер - класів на тему: лідерства, самооцінки, емоційної сфери, міжособистісних та партнерських відносин;- тренер 10 груп особистого розвитку;Тривалість - 3 години ( з 2 кавами брейк).Детальна інформація та реєстрація за тел. 098 88 016 97 - Ірина098 71 78 468 Вікторія.

Школа успіху

Школа успіху.Рівне ( @schoolofsuccess_rivne ) - освітній проект (саміт найактивніших та найкращих), де ви отримаєте тонни мотивації, знань, друзів та можливостей!Проект, що допоможе створити суспільство не байдужих та відповідальних!Низка тренінгів, семінарів, майстер-класів, обговорень та мотивуючих виступів від цікавих та успішних спікерів, що розкриють вас, подарують новий досвід та чарівні емоції!ДЛЯ КОГО??? Підлітки (молодь) 13-17 років.ПРО ЩО??? Навички сьогодення: без яких здібностей не прожити в 21ст.РЕЄСТРАЦІЯ на проект вже відкрита!Проект повністю безкоштовний!!! Від вас тільки позитивний настрій та бажання розвиватися!УВАГА!!! DEAD LINE заповнення заявки – 29 вересня!!! Залишилося лише 15 місць!Підписуйтеся на наші сторінки: Instagram: @schoolofsuccess_rivne Facebook: Школа успіху.Рівне Там ми виставляємо усі новини, мотиваційні цитати та можливості для підлітків! Ще дууууже багато цікавого! До зустрічі) Організатор: @anastasiia_bakalets

Міжнародний осінній дитячий турнір з волейболу "Летючий мяч"

Розвиток та популярізація дитячого волейболу.Залучення дітей до активного способу життя.Підвищення спортивної майстерності серед учасників турніру. Укріплення дружніх стосунків між дітьми.

Кубок кікбоксингу WAKO

КУБОК УКРАЇНИ!!!Шановні спортсмени, тренери, друзі, колеги!Рівненська обласна федерація кікбоксингу, клуб «Будокан» на чолі з Владимир Герзель і Національна федерація кікбоксингу України WAKO на чолі з Ольга Павленко.Запрошує всіх бажаючих взяти участь у відкритому Кубку України з кікбоксингу WAKO серед дітей, юнаків та юніорів.На протязі трьох днів кращі спортсмени України будуть демонструвати свої вміння на змаганнях за Кубок України!Заявки на участь просимо висилати на почтову скриньку :officebudokan@gmail.com.З приводу розселення, бронювання номерів просимо звертатися за номером+38(096)711 17 10 Наталія

Ку-Ку

Тепер навіть немовлята можуть завітати у наш театр. Віднині у нас діє «Baby theatre» або театр для малюків. І у ньому ми граємо розвиваючу виставу "КУ-КУ", розроблену спеціально для дітей віком від 10 місяців до 3 років. Грають її не на сцені, а в куполоподібному просторі (всього їх чотири). Кожен купол представляє різну пору доби: у першому живе Ранок, у другому - День, а далі - Вечір і Ніч. Маленькі глядачі потрапляють всередину купола, де разом із батьками розміщуються на м'яких пледах, пуфах і стають не тільки свідками, але й учасниками театральної гри.З питання бронювання квитків телефонуйте на номер (096) 257-37-58, Тетяна.

Halloween party

Запрошуємо відпочити і весело провести час в самій бешкетній і костюмаваній вечірці Halloween, яка відбудеться в суботу для діток від 1- 3 років на 10.00 годдля діток від 4-9 років на 15.00 годНа Вас чекають:- супер герої та бешкетники;- солодкі черв‘ячки;- майстер-клас;- яскравий тематичний аква-грим ;- павучки;- а також дискотека і неймовірно драйвові танці.Кількість обмежена!!!Вхід в костюмах вітається!Телефонуй: 096-78-72-102

"Вчимося рахувати" (веселий урок)

Запрошуємо усіх на веселу виставу, яка створить справжнє свято. У виставі глядачі разом із Лунтиком та кумедними Смішариками потраплять у чарівний світ арифметики, де на них чекатимуть: веселі пісні, дивовижні пригоди та хитрощі підступного Бармалея, котрі неодмінно подолають вірні друзі. Нова постановка не лише розважальна, але й повчальна. Отож вперед до веселих пригод у казковому світі магічної арифметики!

Гаспар їде на весілля

Запрошуємо відвідати наш осінній та теплий світовий кіносет, де за підтримки кінодистрибуторської компанії «Артхауз Трафік» ми покажемо фільм "Гаспар їде на весілля/"Gaspard va au mariage"" (Франція, Бельгія - 2018). Ви переглянете фільм зі справжнім французьким гумором та атмосферою! На створення кінороботи "Гаспар їде на весілля" режисера надихнула реальна історія Клода Кайе, який в 1966 році заснував зоопарк "Пальміра" - один з найбільш відвідуваних зоопарків Франції.У головних ролях зіграли талановиті Фелікс Моаті, Летіція Дош, Кріста Тере, Маріна Фоіс, Йохан Хелденберг, Гійом Гуі, Елоді Буше.25-річний Гаспар (Фелікс Моаті) давно не був вдома. Тим часом його батько вирішив одружитися вдруге і це стало приводом, аби хлопець міг відновити стосунки зі своєю родиною. Дорогою він зустрічає Лору (Летиція Дош) та пропонує дівчині скласти йому компанію. Дівчина погоджується, не розуміючи куди вона насправді потрапить. Бо ж домівка Гаспара – це справжній зоопарк, що розкинувся навколо будинку. Фільм тільки починається...Перегляд гарно кіно точно зробить ваш настрій чудовим. Буде цікаво! Вдягайтеся зручно та тепло. Беріть друзів! Чекатимемо на вас!