Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Рівне

Дати:
Розділи:
Другий Міжнародний Органний Фестиваль « Musica Viva Organum »

Другий Міжнародний фестиваль MUSICA VIVA ORGANUM – ще одна мистецька подія сакрального значення. Це – знайомство із творцями та виконавцями органної музики різних епох, країн та континентів. До Рівного приїдуть музиканти зі США, Хорватії, Чехії та України. Другий Міжнародний Фестиваль Рівненської обласної філармонії «ЖИВА МУЗИКА ОРГАНУ – 2019» стане великим і неповторним святом духовності та культурного порозуміння між людьми, – святом короля музичних інструментів ОРГАНА.Директор Фестивалю – Олена Мацелюх.Провідна українська органістка Олена Мацелюх є солісткою Рівненської філармонії, а також Львівської Національної філармонії і Будинку органної та камерної музики у Львові. Вона виступає зі своїми концертними програмами по всій Україні і постійно гастролює у Швейцарії, Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Чехії та Данії.Як один із кращих інтерпретаторів органної творчості Й. С. Баха у Східній Європі Олена Мацелюх вже декілька років відкриває Бахівські Фестивалі у Брно (Чехія) та у Вроцлаві. У Польщі Олену Мацелюх вітають шанувальники її таланту й на кількох інших фестивалях, зокрема – на престижному «Музика в Старому Кракові».Учасники фестивалю:1 серпня о 19.00 -« МУЗИКА БАЛКАНІВ » Едмунд БОРІЦ-АНДЛЕР – орган (Загреб, Хорватія)4 серпня о 17.00 - "Пори року А. Вівальді та органні твори Й.С. Баха в програмі генії бароко" Олена МАЦЕЛЮХ орган, Оксана ГАРГАЙ – скрипка, Ольга КУЦ – живопис, Богдан КОТЮК – коментар і 12 сонетів Вівальді.8 серпня о 19.00 - « НЕДІЛЬНА МУЗИКА »Професор Петр ПЛАНИ – орган (Оломоуц, Чехія)13 серпня о 19.00 - « УКРАЇНА і США – ПАРТНЕРИ за ОРГАНОМ » Ґейл АРЧЕР - орган (США)

Генії Барокко

Другий Міжнародний фестиваль «Musica viva organum»Пори року А. Вівальді та органні твори Й. С. Баха в програмі «Генії бароко»Олена Мацелюх – органОксана Гаргай – скрипкаОльга Куц – живописБогдан Котюк – коментар і 12 сонетів Вівальді

ДРУГИЙ МІЖНАРОДНИЙ ОРГАННИЙ ФЕСТИВАЛЬ « MUSICA VIVA ORGANUM » (« ЖИВА МУЗИКА ОРГАНУ »)

Другий Міжнародний фестиваль MUSICA VIVA ORGANUM – ще одна мистецька подія сакрального значення. Це – знайомство із творцями та виконавцями органної музики різних епох, країн та континентів. До Рівного приїдуть музиканти зі США, Хорватії, Чехії та України. Другий Міжнародний Фестиваль Рівненської обласної філармонії «ЖИВА МУЗИКА ОРГАНУ – 2019» стане великим і неповторним святом духовності та культурного порозуміння між людьми, – святом короля музичних інструментів ОРГАНА.« НЕДІЛЬНА МУЗИКА » Професор Петр ПЛАНИ – орган (Оломоуц, Чехія)Відомий чеський органіст Петр Плани – корифей Чеського органного мистецтва. Майстер зі столиці моравських органів познайомить слухачів з музикою чеських композиторів Яна Кржтітеля Кухаржа, Бедржіха Антоніна Відерманна, Петра Ебена, а також зіграє фрагменти із двох знаменитих органних симфоній – «Готичної» (№9) і «Романтичної» (№10) Шарля Марі Відора, який є автором десяти симфоній для органа.Професор Петр Плани свої роки навчався провів у консерваторії в місті Острава та в Академії музичного мистецтва в Празі. Вже декілька десятиліть він доцент кафедри музичної освіти в Університеті ім. Палацького в місті Оломоуц, який є одиним із найстарших університетів Європи. Петр Плани – член журі кількох міжнародних конкурсів. Він часто і багато виступає з органними речіталями у різних країнах світу – від Великої Британії до Японії. Програма J.S. Bach (1685 – 1750)                     Fantasia G-dur (Piece d’orgue), BWV 572Czech anonymous (18th centrury)     Fugue d-mollJ.F.N. Seeger (1716 – 1782)               Toccata and Fugue F-durK. Kuchař (1751 – 1829) Largo g-moll, Pastorale C-dur, Andante a-mollCh. M. Widor (1844 – 1937)             “Symphonie gotique”, op. 70Andante sostenuto, Allegro“Symphonie Romane”, op. 73Cantilène, FinalDupré (1886 – 1971) Chorale prelude, op. 48Lumen ad revelationem(Світло для освітлення)A. Wiedermann (1883 – 1951) NotturnoEben (1929 – 2007) Moto ostinato

Оpen air фестиваль“ТРАНСІЛЬВАНІЯ 6.0”
03.08.2019
База відпочинку “СОКІЛ” (с. Суськ, Рівненська обл., 20 км від Луцького кільця)

Вже шосте літо поспіль, ми їздимо за місто на мега опен ейр вечірку та танцюємо всю ніч в лісі під місяцем та зорями. Це безумовно, одна з головних подій нашого регіону, яку ви чекаєте цілий рік. Беремо з собою гарний настрій і налаштовуємось на наймістичніший фест. Це останній open air цього літа. Не пропусти.DJ’s: Andrew Spicke Y.Yurkovsky (Woodman), Ground, P.dj, Kol, Red Faction, Peter God, Dmitriy Gold & 1Killer, Dyvachevskiy, M.Y. LED performance LUM - Сосновий ліс та озеро - Декілька барів та ресторан з великим асортиментом всього - Польова кухня - Барбекю - Велика автомобільна стоянка - Готель (096 1515154)Інформація фестиваль та автобуси: 063 1553171https://www.facebook.com/yuriy.woodman НАШ АВТОБУС НА ФЕСТИВАЛЬ з Рівного: 3 серпня о 22:00, назад 6:00 Стоянка ТЦ “Екватор” (30 грн в одну сторону з людини) Вхід – 100 грн Забороняеться з собою проносити алкоголь, наркотичні речовини та зброю. ⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒⇒

Бандерштат
02.08.2019 - 04.08.2019
с. Рованці

Ми - наймасштабніша музична візитівка Волині, що протягом дванадцяти років збирає навколо себе молодь з усієї України. Приєднуйся - буде круто!   Виконавці: Бумбокс, Тартак, Kozak System, Один в каное, Vivienne Mort, Karna, Epolets, Фіолет, Жадан і Собаки, Гурт [О], Detach, Qarpa, Flit, Space of Variations, Роллікс, Danielyan, Tapolsky, Bakenbardy. Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Наталія Кушнірук "Ренесанс – епоха Леонардо да Вінчі"

Леонардо да Вінчі. Красень, денді, душа компанії, спритний бізнесмен і ненадійний підрядник, шульга, який писав дзеркально. Його ім’я одне з найвідоміших на земній кулі. Як багато ми знаємо про цю людину…, але як багато лишається «за кадром». Запрошуємо на публічну лекцію «Ренесанс – епоха Леонардо да Вінчі», яку проведе для вас мистецтвознавець Наталія Кушнірук.Ви зможете побачити особистість Леонардо – людини, що постала з міфів, які соталися навколо його імені. Він виявився ще цікавішим, аніж пропонувала нам легенда. Тож, запрошує до мандрівки, яка познайомить нас зі складним характером да Вінчі, розкриє обставини, що возвеличили його і виявить вади, помилки та слабкості, які надають йому рис простого смертного.

Моновистава, презентація книги

11 серпня святкую свій день народження моновиставою та презентацією книги "Любов, рок-н-рол і...V"! Київ, @саміт-книга 2019. Книга-вистава, книга-буфонада, поетична, музична, з елементами конферансу та перформансу. Книга-відчуття, відчуття часу, відчуття кохання, відчуття шаленого ритму життя в автентичних поезіях автора та в неймовірних еквіритмічних переспівах рок-н-рольної класикиЗапрошую всіх, буде драйвово, душевно та весело.

Макс Кідрук. Доки світло не згасне назавжди

Третій масштабний тур письменника Макса Кідрука Україною!Будемо презентувати новий роман «Доки світло не згасне назавжди» (тег #ДокиСвітло) вже цієї осені і, звісно, не можемо оминути рідне Рівне!Найбільш запеклі читачі знають, що з наближенням події ми щотижня підкидаємо крутих ніштячків. А цього року їх буде особливо багато – для тих, хто читає постійно, і для тих, хто не читав до цього дня. Тому лишайтеся на лінії, стежте за анонсами! Попереду анотація, буктрейлер, уривок, плейлист, передзамовлення і те, чого зовсім не чекаєте.Квитки на презентацію в Рівному вже можна придбати онлайн:https://bit.ly/2ZmAg3X. Свої скарги, відгуки і пропозиції, підписуйте тегом #ДокиСвітлоТур.

Екскурсії вулицями Рівного: вул. Петлюри, вул. 16 Липня

Липневий екскурсійний сезон:28 липня – вул. С. Петлюри, вул. 16 Липня. Одразу 2 екскурсії!У ХІХ ст. #вулиця С. #Петлюри стала елітною локацією, де проживали заможні городяни в своїх добротних і вражаючих архітектурною довершеністю будинках. Саме тут була відкрита у Рівному перша #аптека, здійснили забудову вулиці відомі лікарі та підприємці.У XIX на початку XX століття вулиця 16 Липня була візитівкою Рівного. Вирізнялась ошатними цегляними будівлями, тінистими шатами дерев, милувала око барвистими рабатками. На цій вулиці зазвичай поселялися та весело проводили час гості Рівного, які з’їжджалися на торги.Хочете дізнатися більше?За попередньою домовленістю екскурсії проводяться і в інший, зручний для екскурсантів час (платно). Звертатися за тел.: 0362 26-35-85 та +38 067 360 7427 з 9 до 17 год.

Таємниці Поділля та загадкова Бакота

"Таємниця Поділля та загадкова Бакота" це тур для тих хто хоче поєднати пляжний відпочинок з легкою екскурсійною програмою.Тур складений так, щоб турист з гарним настроєм та не квапливо зміг насолодитися пам'ятками природи та архітектури Поділля. Надихнутися неймовірними краєвидами та провести час без метушні.Ми пропонуємо відпочинок на Бакоті – можливість поплавати, порибалити, засмагнути, покатася на човнах та відчути цілющі властивості унікального мікроклімату. Окрім пляжного відпочинку передбачено час для екскурсій. До яких входить : Піднімемося до Скель та Печерного монастиря – німих свідків неймовірної історії цього краю т Поринемо у казковий світ Кришталевої печери , унікальної своєю красою, стіни якої укриті різнокольоровими та білосніжними кристалами гіпсу. Відвідаємо одне з "семи чудес України" - Хотин. Хотинська фортеця досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра й просто перехоплює подих з перших хвилин перебування. А також пройдемося старовинними вуличками квітки на камені (така неофіційна назва цього чудового містечка) Кам'янця- Подільського, зупинимося біля міської Ратуші, ступимо в тишу місцевого костелу, та зайдемо до величної Фортеці. Тривалість: 3 дні.Виїзд: 16 серпняВартість 2100 грн.зі сніданкамиДо вартості входить: проїзд мікроавтобусом туристичного класу проживання у комфортному готелі харчування: 2 сніданки екскурсійне обслуговування у Бакоті та Кам’янці- Подільському, Кривче та Хотин супровід керівника страхування Деталі та бронювання : 0973947128 Євгеній

Mind family day

У дитинстві закладаються певні цінності, які ми проносимо через все життя. І в 30 і в 60 ми чомусь так чи інакше реагуємо на певні ситуації. А відповідь треба шукати у дитячих роках, наших вікових кризах, нашому вихованні і закладених поняттях про все на світі...Mind family day - це кожного разу нова тема, нове спілкування, новий досвід і враження. Чекаємо дітей із батьками. Можливо, виникають питання у вихованні ваших чад? Залюбки поділимось нестандартним підходом до їх вирішення.

Терапевтична група «Я - Є»

Зустрічі відбуватимуться два рази на місяць лише по ⭕️ п’ятницям ⭕️Тривалість одного заняття 3,5 годВартість одного заняття 300 грнКількість учасників лише 8- чоловік.———————————————————-Теми занять: Біль, що не прожита; Емоційна залежність; Почуття вини; Образа, як тагар життя; Симптом самотності; Знецінення; Почуття сорому; ———————————————————Тренер та автор навчальної групи:Психолог Вікторія Соботюк- спеціаліст із питань самооцінки, міжособистісних відносин, емоційних травм, та дитячих конфліктів, на даному етапі вивчає Гештальт -терапію психотерапевтичний метод.Засновниця Студії психологічного розвитку Brain.———————————————————Терапевтична група складається із 7 тем!Кожна тема є глибокою, правдивою та потребує того аби її не просто прослухали як лекцію, а розібрали всі її частини. Я пропоную зустрітися із тим що тебе лякає, в безпечній атмосфері із супроводом Психолога Вікторії попрацювати над собою..Чому саме такі теми?Тому що це про правду, яку кожен замовчує, виштовхує, закриває і робить вигляд ніби це зовсім не заважає жити. Якщо тобі з цим комфортно Ти можеш прочитати цю інформацію і далі жити як виходить! Але якщо Ти хочеш спробувати полюбити себе? Прийняти себе і справді зустрітися із собою справжнім? Тоді я радо чекатиму на зустріч із тобою!Реєстрація за номером телефону 0987178468

Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю: Методична спадщина

Шановні колеги!Запрошуємо Вас до участі у XXVI Всеукраїнських педагогічних читаннях «Василь Сухомлинський у діалозі із сучасністю: Методична спадщина педагога в контексті ідей Нової української школи»Детальніше: http://dnpb.gov.ua/ua/

ЗАПРОШУЄМО У ЦІКАВУ ЛІТНЮ ПОДОРОЖ «У ПОШУКАХ СКАРБІВ»
22.07.2019 - 26.07.2019

Запрошуємо у цікаву літню подорож «У пошуках скарбів» діток 6-8 років! Програма розрахована на літні канікули. Екскурсії, квести, інтелектуальні ігри, пленери, спілкування англійською.Дні будуть сповнені творчості, руху, танцю, English, креативу, простих та радісних дитячих справ!ВартістьДитячий квиток (абон. на 10 днів): 1200 грнТелефон+380 (97) 587-47-97 +380 (97) 501-42-46 +380 (66) 732-47-35

ПЛАСТОВИЙ ТАБІР-ГАЙДАШНИК "МАЙСТЕРНЯ ПРИГОД"

Зважаючи на велику кількість дітей, які хочуть відвідати пластові табори, але ще не пластують, Дитячо-юнацький пластовий центр міста Рівного проводить ознайомчий табір-гайдашник "Майстерня пригод"Пластова оселя "Слава" поблизу с. Клевань, Рівненського р-ну, Рівненської обл.Табір-гайдашник "Майстерня пригод" - чудова нагода для пізнання чару пластування і активного відпочинку!Для участі в таборі потрібно зареєструватися.Реєстрація відкрита  до 12 липня.З усіма питаннями звертайтесь до Олесі Бурдюк за телефоном +380 (67) 360-44-35. Вік7–12ВартістьТаборова вкладка: 2300 грн (вкладка покриває проживання, харчування, доїзд, заняття з дітьми)  

ЛІТНІЙ ТАБІР #ARTMODELSUA
22.07.2019 - 04.08.2019

Запрошуємо у круте красиве та креативне літо разом із нами! Компанія @ARTmodels.UA ось уже майже 10 років пропагує високу культуру, загальнолюдські цінності, родинні традиції і гармонійне поєднання зовнішньої та внутрішньої краси людини!Ми переконані, що кожен має унікальний талант, тому допомагаємо його віднайти, примножувати і розвивати!Найбільшим нашим досягненням є щасливі очі дітей, підлітків та дорослих, з якими взаємодіємо! Приєднуйтеся!На вас чекає: два тижні (12+1* та 1 вихідний); три зміни (24.06-07.07; 08.07-21.07; 22.07-04.08); різні вікові групи (8-15 років); базові дисципліни і спеціалізовані майстер-класи (акторська майстерність, англійська мова, візаж, дефіле, етика та етикет, мистецтво спілкування, музика, основи догляду за волоссям, основи косметології, гігієни та правильного харчування, поетика, психологія, риторика, стилістика, сценічна майстерність, телевізійна майстерність, теорія модельного та шоу-бізнесу, хореографія, фітнес, фотоклас, PR та соціальні мережі, VOGUE); ексклюзивні історії успіху і зустрічі з відомими рівнянами; індивідуальні фотосесії та відеозйомки; екскурсії та сюрпризи; участь у показі та святкове вручення сертифікатів. І це тільки початок!Дізнайся більше за телефонами: +380 (67) 360 51 22, +380 (98) 020 09 33.Вік8–15

Металеве Серце України
23.08.2019
парк "Лебединка"

Тема фестивалю: «Краса врятує світ»Великі люди великі у всьому. Часто фрази з романів, написаних геніями літературного світу, стають крилатими і передаються з вуст в уста багатьма поколіннями.Відома фраза «Краса врятує світ» з роману класика світової літератури особливо часто звучить останнім часом. Вона вживається багатьма і кожен раз в новому звучанні, з новим змістом.Саме сьогодні у час техніки та високих технологій варто прислухатися до закликів берегти, плекати красу, культ якої є однією з найхарактерніших рис, притаманних нашій національній культурі.Без витонченості і чогось по-справжньому прекрасного життя здається сірим, одноманітним і нудним.Витончена жінка завжди вважалася ідеалом краси.Як багато і як мало ми знаємо про жінок… Деколи стомлені, сумні, несміливі, але такі красиві. Так, так, саме красиві. Жінка оспівана незліченну кількість разів поетами, увічнена на картинах відомих художників. Але самим суворим поціновувачем своєї зовнішності була і залишається вона сама. Тільки слабкої статі дана сила волі, щоб постійно вдосконалювати себе.Та, що зраділа, побачивши себе у вітрині магазину або дзеркальце заднього виду, відкрита для всього найкращого і світлого, для всього світу. Вона готова й іншим подарувати ту радість, що відчуває сама. Вона її несе з собою. Красива і впевнена у собі людина буде із задоволенням ділитися своєю радістю існування з іншими. Піклуйтеся про себе - вам гарантовано гарний настрій.Центральна композиція фестивалю представлена скульптурами двох дівчат на шопінгу.На робочому майданчику ковалям потрібно викувати пару взуття із листових заготовок, товщиною 3 мм. Дозволяється привезти готовий виріб з собою.Конкурс скульптури: «Люстерко для красуні».Вимоги до скульптури:- Учасникам необхідно привезти скульптуру з дзеркалом довільної форми.- Загальна висота та (або) ширина кованої скульптури один метр.- Наголошуємо на тому, що просто обкувати (зробити рамочку) дзеркало замало. Повинна бути скульптура – пластика, вид образотворчого мистецтва, твори якого мають об'ємну, тривимірну форму і виконуються із твердих чи пластичних матеріалів. Скульптура зображує головним чином людину, рідше тварин, її головні жанри — портрет, історичні, побутові, символічні, алегоричні зображення, анімалістичний жанр.Конкурс проводиться у три етапи:1-й етап. До кінця червня цього року ковалям, бажаючим прийняти участь у конкурсі, необхідно надати ескіз майбутньої роботи на електронну адресу artemvolskuy@ukr.net або ж на Viber (096)254-59-43.2-й етап. Після того, як ескіз був затверджений, час виготовлення виробу. Фото готової скульптури надсилати за вищевказаними адресами.3-й етап. Голосування усіх ковалів-учасників на робочому майданчику.

Міський табір KidIT Рівне Назад в майбутнє

Літо - час відпочинку та розваг! Міський табір KidIT Рівне Назад в майбутнє запрошує в захоплюючу подорож своїх юних друзів.У нашій літній програмі ми поєднаємо програмування роботів та віртуальну подорож у минуле/майбутнє разом з Minecraft, розробимо сценарій власного фільму/анімації та втілимо їх у життя, познайомимося з векторною графікою та візьмемо участь у майстер-класах і квестах, зіграємо в Мафію та познайомимось з цікавими людьми. Крім того тренуємо мозок та вчимося командно працювати, більшість часу знаходимося на свіжому повітрі, накопичуємо враження від запланованих пригод. Три місяці літа - три зміни табору. Обирайте свій: 10 - 21 червня 2019 з 09:00 до 15:00 15 - 26 липня 2019 з 09:00 до 15:00 19 - 27 серпня 2019 з 09:00 до 15:00 Вік учасників 6 - 12 роківВартість одного дня перебування в таборі 350 грн, абонемент на 5 днів - 1650 грн, для Драконів KidIT - 1600 грнабонемент на 10 днів - 3200 грн., для Драконів KidIT - 3100 грнУ вартість входить обід та перекус, проїзд, розваги, екскурсії, допоміжні матеріали.Кількість дітей в одній зміні - 12Реєстрація доступна за посиланням https://bit.ly/2FaeVDPМаєте питання?  067-947-50-58, ЛюдмилаСвіже повітря, нові знання, веселі ігри, незабутні емоції - ці канікули запам'ятаються надовго!