Дитячі заходи у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 лютого 2019

Арт-терапевтичне заняття для дітей "Монотипія"
20.02.2019 16:00

Життя кожної людини сплетено з неймовірної кількості випадковостей, які переплітаються дивовижними узорами,щоразу викликаючи у нас різні образи . Ми шукаємо у цих образах свою причетність до світу, свої усвідомлення, бажання, внутрішні енергетичні ресурси.   Монотипія -техніка,яка поєднує у собі випадковість та вільне асоціативне сприйняття. Тренує уяву та допомає бачити все глибше, сприяє розвитку творчого потенціалу та заглибленню у своє підсвідоме. Підіймає на поверхню всі почуття, які контролюються чи можуть несвідомо блокуватися почуття страху, тривожності, агресії чи незадоволення.Вартість заняття -200 грн.За роботою учасників спостерігає професійний психолог. Під час заняття обговорення роботи з коментарями.Ведуча Лілія Гринько - психолог, арт-терапевт, член східної асоціації арт-терапевтів, психолог-педагог, тренер Сімейної школи психології B.happy.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Завтра, 21 лютого 2019

Лекція "Від Дівчинки до Жінки. Дорослішаємо правильно"
21.02.2019 17:00

Любі жінки, запрошуємо Вас та Ваших донечок відвідати лекцію на тему "Від дівчинки до жінки. Дорослішаємо правильно." Лекція призначена для підлітків - 12-17 років, на якій разом із дитячим гінекологом нашого центру Ви дізнаєтесь: 1. Як і чому змінюється організм під час статевого дозрівання. 2. Індивідуальні особливості розвитку.3.Інтимна гігієна. Перша менструація. 4.Для чого потрібно відвідувати гінеколога.   Також на лекції ми обговоримо важливі нюанси статевого виховання та вплив статевої поведінки дівчини на її майбутнє.   Вартість лекції 100 грн ( присутність мами безкоштовна).   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Малювання для дітей 4 - 6 р. та 7 - 10 р.

Запрошуємо дітей віком 4 - 6 та 7 - 10 років на постійні заняття з малювання)   Заняття проводяться у групах:Вт - Чт з 17.00 - 18.00 ( для дітей 4-6 років)Вт - Чт - з 18.00 - 19.00 ( для дітей 7-10 років)Діти працюють сидячи за мольбертами, малюнок виконується акрилом!Всі матеріали для заняття надаються кожному!Внесок за абонемент (8 занять на місяць) 420 грн.Внесок за абонемент (4 заняття на місяць) 250 грн.Разове заняття - 70 грн.   Діти обожнюють малювати: хтось вдома малює по шпалерах чи на стінах, хтось розмальовує рідного татка, а комусь мамусі вчасно "підсовують" розмальовки!   Безумовно, це цікава гра, яка відмінно урізноманітнює дозвілля і дитині, і батькам.Ви отримаєте можливість обговорювати малюнки після заняття, хвалити та навчатися новому і надалі!   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас з використанням 3D ручки "Навчайся і створюй сам"

Навчитись малювати у повітрі? Легко! Особливо, коли в тебе на "озброєнні" сучасний 3D ґаджет, а поруч - "бібліоінструктор". Досі не вірите? Тоді запрошуємо тебе до нас майстер-клас!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Мовознавча гра "Таємниці мови"

Вікторина, кросворд, відеоролик, ігри і не тільки... чекають на вас під час зустрічі!!! Приходьте!!!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

П`ятниця, 22 лютого 2019

Майстер-клас "Піон з фоамірану. Настрій весни"

Квіти з фоамірану мають природній вигляд, красиві, ніжні, добре зберігають форму. Їх можна використовувати для виготовлення прикрас для волосся, декору аксесуарів, вітальних листівок, тощо.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Цікаві НеУроки. Розвиток пам'яті та уваги у дітей

Для кого потрібний Курс Цікаві НеУроки  розвитку пам'яті та уваги:- ваша дитина цілий вечір вчить вірш / список іноземних слів / правила і ....безрезультатно;- ви помічаєте розсіяність у свого школяра, недостатню концентрацію уваги на виконання певного завдання;- бракує творчого підходу у написанні творів, неможливо витягнути й пару слів для опису якоїсь ситуації.Результатом буде:- швидке вивчення віршів, цифрової інформації, правил, іноземних слів (до 10-20 за вечір) - дамо ази та розкриємо секрет швидкого запам'ятовування будь чого;- покращення фотографічної / слухової пам'яті - швидкий переказ прослуханого тексту, історії;- розвиток образного мислення - підвищиться креатив у написанні творів;- збільшиться впевненість у собі, покращиться навчання в школі та закладуться основи успішного розвитку та ерудиції.   1 група7-9 років Ср та Пт 15:30-17:002 група 10-12 років Ср та Пт 18:00-19:30В групах 6 дітей.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Презентація аудіозбірки "На радість під подушку"

До збірки увійшли десять кращих казок, написаних дітьми у рамках конкурсу казкотворення «На радість під подушку», організатором якого є Централізована бібліотечна система для дітей м. Львова. Казкові історії озвучені самими авторами-дітьми та кращими читачами, записані й опрацьовані у студії звукозапису Центральної дитячої бібліотеки "Формат+".

LOL party

Весела інтерактивна програма з мега-популярною лялькою LOL.На ваших дітей чекає:- Стильна фотозона;- Майстер-клас "Ароматна лялька LOL";- Веселі челенджі від LOL;- Паперове шоу.Час проведення : 11.00-12.00 - для діток віком 1-3 роки; 17.00-18.20 - для діток віком 4 - 10 років.Вартість: до 20.02 - 250 грн, з 21.02 - 280 грн!   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Навчальна програма "Я - Бренд"
22.02.2019 16:30
вул. Крушельницької, 13

Уміння грамотно презентувати себе - значить змусити повірити всіх у свою винятковість.Ми допоможемо створити унікальний образ успішної дитини.   Для цього відкриємо в тобі і мистецько поєднаємо:- хорошу самооцінку;- підкреслимо імідж ;- оздобимо етикетом;- додамо емоцій;- поправимо звички;- розгорнемо спілкування;- виділимо дружбу;- закріпимо лідерськими навичками!Заняття насичені справжнім інтерактивом так, що час пролітатиме непомітно, залишаючи яскравий слід набутих компетенцій.     Вартість програми – 2650 грнОдноразова участь - 250 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Субота, 23 лютого 2019

Майстер-клас "The power of pictures in ESL classroom"

Ви отримаєте корисні поради щодо використання зображень, фотографій та малюнків, які допоможуть Вашим учням зменшити тривожність, пов’язану з мовленням, та навчатись із задоволенням.   Ми навчимось моделювати реальний світ за допомогою зображень та сучасних технологій, розвиваючи при цьому словниковий запас, граматику, письмові і мовленнєві навички.   Будемо перетворювати зображення на потужний інструмент для викладання англійської, що покращує динаміку в класі та підвищує якість вивчення мови. Мова проведення: англійська.   Вартість участі у майстер-класі – 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Підлітковий курс з імпровізації

Для чого це підліткам?• Отримати інструменти, які дозволять покращити навики так компетенції креативності та інновативності.• Покращити навики командної роботи, активного слухання.• Покращити лідерські якості.• Покращити ініціативність та залученість у діяльність.• Вміння ефективно вирішувати конфліктні чи стресові ситуації.• Навчитись брати відповідальність та позбутися страху помилок.Як?• За допомогою інтерактивних вправ, що використовують засоби навчальної імпровізації.• Завдання та кейси для випробування вивчених інструментів на практиці.• Навчання у дружній атмосфері та продуктивному середовищі.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Курс "SUPER - Я"

Для дітей 6 - 12 років.   Наші сертифіковані інструктори навчать Вашу дитину знанням та навичкам першої допомоги. Дитина знатиме як: подбати про власну безпеку, покликати на допомогу, викликати швидку, діяти при втраті свідомості, виявляти та допомагати при інсульті та інфаркті, допомагати при кровотечах та травмах, опіках і обмороженнях та інших невідкладних станах у яких дитина може допомогти.   Після кожного успішно виконаного рівня дитина буде отримувати заохочувальні призи.   В реєстраційній формі вказуйте прізвище та ім'я дитини, а номер телефону свій (бажано з viber)

КМДШ Weekend "Стріт-арт"

Цікавлять секрети та курйози сучасного мистецтва? КМДШ_Weekend, Львів запрошує у "What a Wounderful Art". Цього разу діти від 5 до 12 років створять власну виставку сучасних арт-інсталяцій та розроблять авторські стікери для скетчбуків. Віммельбух! Цікаво, що це? Цієї суботи у КМДШ_Weekend, Львів ми дізнаємося усе про вуличне мистецтво, створення графіті та стріт-арту та навіть навчимося малювати надувними кульками.   Формат перевтілень - навчальні ігри, проектно-орієнтоване навчання, експерименти, виїзні екскурсії.Розподіл на вікові групи до 15 дітей.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Слайм-клас "3 рецепти. 3 лізуна"

Слайм -це іграшка, яка складається з в'язкого желеподібного матеріалу, що володіє властивостями неньютонівської рідини. Вперше була вперше випущена компанією Mattel у 1976 році. Основним компонентом слайма, випущеного Mattel в 1976 році була гуарова камідь.Зробимо 3 (три) слайма за найкращими рецептами. Тільки безпечні компоненти!Вартість: 80 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Косплей-вечірка

На нас із вами чекає найромантичніше свято, вечірка косплеєрів.

Читання книжки "Лісова пісня" і майстер-клас із колажу "Пані Леся"
23.02.2019 12:00

Книгарня “Є” запрошує дітей 8-12 років на Дитячу суботу, присвячену дню народженню Лесі Українки.   Чи пам”ятаєте ви образ Лесі Українки, який нам прививали у школі? Геніальна поетка, письменниця, перекладчка, але також і мучениця, яка більшу частину свого життя страждала від невиліковної на той час хвороби. Українку поставили на своєрідний постамент, з якого довго не знімали, проте останнім часом її все більше наближають до читачів, особливо до дітей. Тож на Дитячій суботі ми спробуємо вас здивувати і подивитись на Лесю як на сучасну, цікаву та модну кобіту, а також створимо для неї новий образ у техніці колажу.   Спробуємо уявити, якою б вона була, якби народилась у наш час, і познайомимо з новим адаптованим виданням “Лісової пісні” для дітей, за яким, до речі, наступного року вийде мультфільм.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Комплексна комп’ютерна освіта для школярів 12-14 років

Термін навчання - 2 роки.   Дні занять Неділя з 12:00 до 15:00 год.● Дизайн-студія. Комп'ютерна графіка та дизайн. Adobe Photoshop. Adobe Illustrator. Основи 3D-моделювання. Основи цифрового фото. ● Студія програмування та робототехніки. Комп’ютерна та інтернет грамотність. Основи програмування (основи алгоритмів) C#/.NET. Основи робототехніки на базі Arduino. ● Веб-студія Основи web-дизайну. Верстка web-сторінок з використанням блочної верстки (HTML5, CSS3). Підключення інтерактивних елементів, реалізованих мовою JAVA Script та фреймворком jQuery. Розміщення в інтернет. ● Game-студія. Створення комп’ютерної гри на Unity. ● Тренінг-студія Формування soft&sence skills. Тематичні тренінги та майстер-класи з спілкування / комунікацій / самопрезентація / командоутворення / управління часом. Основи бізнес-грамотності. English through work. Lviv-smart-city. VideoScribing.   Кількість місць обмежена – групи до 12-ти осіб.   Реєстрація за вказаним посиланням або номерами телефонів.

Майстер-клас "Розпис гіпсового ведмедика"

Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас "Кульбабки"

Запрошуємо на майстер-клас! Будемо малювати "Кульбабки " акриловими/олійними фарбами на полотні 25*35 см.Наші дитячі майстер-класи розраховані на різні рівні вмінь. Якщо ваша дитина вперше буде тримати в руці пензлик - непереймайтесь, наш викладач - художник допоможе освоїтись та намалювати чудову картину.І ще новина! Якщо вам дуже сподобалась тема майстер-класи - ви можете малювати разом з дітками.Вартість - 300 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-класи в арт-студії Мастеришка!

Щосуботи та щонеділі о 14-00 запрошуємо на цікаві майстер-класи по розмальовуванню гіпсових магнітів. Вартість 65 грн.   Деталі за вказаним посиланням.

Еcoland "Raisins". День Відкритих Дверей

Запрошуємо дітей 5-10 років та їх батьків У програмі:Для дітей:Activity1. Футбол для чемпіона 11:15-11:452. Черлідинг 11:45-12:153. Брейк данс 12:15-12:45Intellect. Computer. Science 1. Ментальна арифметика 11:15-11:452. IT genius 11:45-12:153. Lego. Robot design 12:15-12:45ART. Music. Language1. Fantastic ART 11:15-11:452. Solo 11:45-12:153. Іt’s cool Еnglish 12:15-12:45   Для батьків:Coffee time\кавові посиденьки з родзинками від закладу11:15-12:15   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Малювання для дітей від 8-ми років

Якщо Вам з дітьми малювати вже запізно, а з дорослими ще трошки важко, приходьте до нас по суботах! На заняттях діти від 8-ми років не лише зможуть спробувати себе у якості художників, а й навчитися розуміти сам процес малювання та створення власного витвору. Кожне заняття- нова картина   Кожного заняття ми малюємо картину, яка вказана в події. Цього разу малюнок виконується акрилом на ДВП. Внесок за одне заняття 200 грн. Абонемент на 4 заняття (місяць) - 700 грн. Всі матеріали входять у вартість внеску!!! Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас "Пошиття весняного букетику"

Майстер-клас цікавий і актуальний.Кому буде цікаво? :- дорослим, хто не вміє шити або цікаво спробувати себе саме у швейній флористиці;- а особливо діткам від 10 років;Вартість майстер-класу: 270 грн.У виробі 3 тюльпанчики. Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер - клас авторської скульптури "Joy of Love"
23.02.2019 13:00
вул. Наукова, 7б (кафе Інтемпо)

Запрошуємо усіх на унікальний мастер - клас від чарівної феї Катерина Новак (Kateryna Novak) та майстерні авторської скульптури Novak Joy Sculpture.Вартість: 280 грн. Вік: від 6 - 106 років.Тривалість: 2,5 год ( з перервою на чай)Знижка - 10 % для 2 і більше дітей з сім"ї.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Неділя, 24 лютого 2019

Спецкурс "Розробка та просування веб-сайтів" для школярів 14-16 р.

Програма навчання для дітей 14-16 роківРозробка та просування веб-сайтів.Зарахування – за результатами співбесіди з основ Photoshop.   Основи web-дизайну, юзабіліті, seo-проектування: планування структури сайту та основи роботи в Adobe Photoshop для верстки сайтів.Верстка сторінок сайтів з використанням блочної верстки (HTML5, CSS3).Системи керування вмістом сайту. CMS Joomla, Wordpress, Drupal. Створення шаблонів для CMS.Cloud-сервіси, домени, хостинг. Налаштування та розміщення сайту в Інтернет.Вступ до баз даних.SEO, технічний аудит, оптимізація контенту, зовнішні фактори.   Кількість місць обмежена – групи до 14-ти осіб.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Базова комп’ютерна освіта для дітей 10-11 років

Термін навчання на 2-му рівні – 2 роки.Дні занять.• неділя 12:00-15:00Дизайн-студія. Комп'ютерна графіка та дизайн.• Основи комп’ютерної графіки (Adobe Photoshop)• 3D графіка: основи 3D-моделювання; створення персонажів та анімація.• Основи цифрового фото.Web-студія.• Cтворення web-сторінок з використанням HTML5/CSS3. Розміщення в інтернет.Студія програмування та робототехніки.• Базова комп’ютерна та інтернет грамотність.• Знайомство з візуальним програмуванням. Вступ в програмування. Scratch-програмування.• Основи робототехніки на базі Arduino.Game-студія.• Створення комп’ютерної гри в середовищі Scratch.Тренінг-студія.• Формування soft&sence skills.• Тематичні тренінги та майстер-класи з спілкування / комунікацій / самопрезентація / командоутворення. English в IT. VideoScribing.Записати дитину на навчання можна за нижчевказани посиланням чи телефонами. Кількість місць обмежена – групи до 12-ти осіб.

Малювання в темряві!

Студія дитячої творчості КОКО проводить магічні сеанси малювання фарбами, що світяться у темряві для дітей від 2 до 99 років! У нас незвично, весело і яскраво!Тривалість майстер-класу 1,5 години, вартість - 200 грн за 1 дитину! Для груп від 10 дітей - можливість обирати зручний час. МК відбувається при наявності 6 дітей. Попередній запис обов'язковий! Для запису вказуйте, будь ласка, ім'я та вік дитини, Ваше ім'я та телефон для зв'язку. Телефонуйте або надсилайте смс за номерами, які вказані нижче.

Майстер-клас "Подарунок у кульці"

На цьому майстер-класі Ви навчитеся створювати кулю-сюрприз, та запаковувати подаруночки всередину повітряних кульок. Вигляд вони матимуть надзвичайний!Вартість майстер-класу 80 грн.Тривалість майстер-класу 45 хвилин.У вартість включені усі необхідні матеріали.Вікова категорія: від 5 років.   Учасники майстер-класу, які бажають також відвідати музей (вартість вхідного квитка - 80 грн.) додатково отримають віртуальну подорож до країни динозаврів.   Реєстрація за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Майстер-клас "Розпис дерев’яних іграшок або дощечок"

Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Малювання для дітей 5-7 років

Дві години малювання- це найкращий відпочинок від шкільного навантаження протягом тижня та можливісь спробувати себе у ролі художника.   Внесок: разове відвідування заняття - 190 грн абонемент (4 заняття)- 660 грн для двох чи більше дітей з однієї родини внесок розраховується як для абонементу. Абонемент не зобов'язує відвідувати 4 заняття поспіль‼️ Малюнок виконується акриловими фарбами на двп. Всі матеріали входять у вартість внеску!   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Майстер-клас для дітей "Круасан"
24.02.2019 12:00
вул. Тесленка, 4

Навчимося правильно закручувати круасани...У чому секрет правильного круасану.Будемо готувати улюблені начинки...   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Понеділок, 25 лютого 2019

Англійська мова для дітей 3 - 5 років

Запрошуємо дітей на заняття з англійської мови в ігровій формі!Тривалість - 50 хв Внесок - 200 грн./4 заняттяРазове заняття - 70 грн.   Викладач - Teteryatnyk Olha, досвід роботи з дітьми понад 10 років, чудово знаходить підхід як до дітей дошкільного віку, так і до школярів.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Четвер, 28 лютого 2019

День іменинника у полярному сяйві

На нас із вами чекає найромантичніше свято, та подорож до полярних ведмедів.

Субота, 02 березня 2019

Big Jeans Party

Родинний центр "Рясне" запрошує на стильну вечірку "Big Jeans Party"!!!   У програмі:- МК;- інтелектуальні та рухливі змагання;- караоке;- перетягування джинсового канату;- джинсове лімбо .......таааа багато інших джинсових розваг!Заряджайся позитивом разом з нами!!!Вік - 7-12 роківю.Вартість - 80 грн.Дрес-код - джинс. Детальна інформація за вказаним посиланням.

АРТ Гармидер

Цікавлять секрети та курйози сучасного мистецтва? КМДШ_Weekend, Львів запрошує у "What a Wonderfyl Art". Цього разу діти від 5 до 12 років дізнаються, що таке неопоп, познайомляться із творчістю Ромеро Брітто, розглянуть мистецтво під мікроскопом, дослідять ДНК полуниці, та найцікавіше - навчаться малювати балонами, "хляпати" фарбами та створять абстракції за допомогою спінера!Дамо волю емоціям!Щосуботи на дітей від 5 до 12 років чекають:- інтелектуальні проекти (наукові, творчі, театральні, LEGO-клуб);- розвиток навичок критичного мислення;- розвиток креативності та емоційного інтелекту;- комунікація та командоутворення.Формат перевтілень - навчальні ігри, проектно-орієнтоване навчання, експерименти, виїзні екскурсії.   Оплата за місячний абонемент:Дошкільнята 5-6 років - 1600 грн / 4 суботи.Діти 6 -12 років - 1800 грн / 4 суботи.   Реєстрація за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Підлітковий курс з імпровізації "Improv teens 2.0"

Курс з мистецтва імпровізації для підлітків. Чотири заняття по суботах, 10:30-16:00.Кожне із занять можна відвідувати як окремий майстер-клас.Для чого це підліткам?• Отримати інструменти, що дозволять покращити навички та компетенції креативності та інновативності.• Покращити навички командної роботи, активного слухання.• Розвинути лідерські якості.• Розвинути ініціативність та залученість у діяльність.• Вміння ефективно вирішувати конфліктні ситуації.• Навчитись брати відповідальність та позбутися страху помилок.Як?• За допомогою інтерактивних вправ, що використовують засоби навчальної імпровізації.• Завдання та кейси для випробування вивчених інструментів на практиці.• Навчання у дружній атмосфері та продуктивному середовищі.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Неділя, 03 березня 2019

Курс програмування на мові Python

Для тих хто мріє про професію в сфері ІТ!Запрошуємо на новий курс програмування на мові Python.  Для підлітків (13-16 років).   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Вівторок, 05 березня 2019

Курс "ARTхаос"

ARTхаос - це простір креативності для дітей та їх батьків, які цікавляться світом і прагнуть відкрити у собі здатність його змінювати та створювати.    Запрошуємо дітей та дорослих у Простір ДімДім:- розвивати креативність та емоційний інтелект;- знайомитися з різними техніками та матеріалами (фарби, контури, глина, шерсть, пісок, скло, бісер та багато іншого);- експериментувати з формами, кольорами та фактурами;- досліджувати себе, знаходити способи робити довколишнє радіснішим та цікавішим;- отримувати задоволення від творчості; - створювати унікальні речі, здатні додати настрою та радості.   Для дітей 8-12 років зустрічі відбуваються щовівторка з 16 до 18 години. Вартість одного заняття – 350 грн., вартість абонементу на 5 занять - 1500 грн.Для дорослих - щосуботи з 14.00 до 17.00, вартість одного заняття – 450 грн., вартість абонементу на 5 занять - 2000 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Четвер, 07 березня 2019

Школа Ініціативної Молоді

Мрієш змінити країну, організовувати суспільно корисні проекти, створювати кола однодумців та бути у громадській сфері наче риба у воді?Ми знаємо, що тобі допоможе!Унікальний проект «Школа Ініціативної Молоді».ГО «Територія Ініціативної Молоді» втілює круті проекти, генерує ідеї та перетворює їх у реальні стартапи. Хочеш теж? То непрогав свій шанс!Ми навчимо:• Організовувати та структурувати навіть найважчі проекти.• Проведемо курс ораторської майстерності.• Навчимо раціонально використовувати час та отримувати користь для себе.• Підкажемо, як стати лідером та як створити справжню команду.• Дамо ключі до співпраці зі ЗМІ, владними структурами та розповімо, як шукати кошти на проекти.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Квіткова композиція для мами

Усі знають як приємно отримувати подарунки та ще приємніше їх дарувати. А особливе задоволення - це подарунок, зроблений своїми руками чи ручками дитини. Family Decor Lviv запрошує діток на весняний майстер-клас - «Квіткова композиція для мами у горнятку» Такий подарунок має не тільки декоративну цінність, він обов‘язково підніме настрій та подарує відчуття щастя!   Вартість - 550 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

П`ятниця, 08 березня 2019

Чемпіонат Львівської області до 10 років

Популяризація шахового спорту, зростання шахової майстерності молодих шахістів, визначення кращих юних шахістів у віковій категорії.   Чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат до 10 років, класичні шахи, з обрахунком національного рейтингу відбудеться з 8 -10 березня 2019 р.   До участі в змаганнях допускаються шахісти 2009 року народження і молодші, не нижче третього розряду.Турнірний внесок – 150 грн., члени федерації – 100 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

Субота, 09 березня 2019

КМДШ Weekend "АРТ Sound"

Цього разу діти від 5 до 12 років навчатимуться малювати музику та слухати тишу, дізнаються, хто створив найдорожчу обкладинку для музичного альбому, а також що таке МЕДІА Арт та звідки пішла анімація. Долучайтеся до нових відкриттів! На дітей від 5 до 12 років чекають:- інтелектуальні проекти (наукові, творчі, театральні, LEGO-клуб);- розвиток навичок критичного мислення;- розвиток креативності та емоційного інтелекту;- комунікація та командоутворення.Формат перевтілень - навчальні ігри, проектно-орієнтоване навчання, експерименти, виїзні екскурсії.Оплата за місячний абонемент:Дошкільнята 5-6 років - 1600 грн / 4 суботи.Діти 6 -12 років - 1800 грн / 4 суботи.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Акторська майстерність для дітей

Головна потреба дитини - гра. Діти не втомлюються, оскільки все заняття вони грають.Ваш дитина навчиться слухати і чути, бути спостережливим, не боятися висловлювати свою думку і працювати у колективі. Усі ці навички, безумовно, стануть йому в нагоді і в школі, і в дома!Годинне заняття з акторської майстерності включає основи сценічної мови,постановку дихання, акторські імпровізації, акторські етюди, розігрування сценок, розвиток фантазії та уяви, скоромовки, виправлення дефектів мови.Заняття проводитимуться з березня:щосуботи о 15.00 (4-7 років), 16.00 (8-14 років)Внесок 340 грн./ 4 заняття.Разове заняття - 100 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Субота, 16 березня 2019

КМДШ Weekend "LandART"

Цікавлять секрети та курйози сучасного мистецтва? КМДШ_Weekend, Львів запрошує у "What a Wonderful Art". Цього разу діти від 5 до 12 років познайомляться із напрямком мистецтва - LandArt та художником Енді Голдсуорті, навчимось фотографувати природу та створювати чарівні природні інсталяції, а ще створимо кристалічний landscape   На дітей від 5 до 12 років чекають:- інтелектуальні проекти (наукові, творчі, театральні, LEGO-клуб);- розвиток навичок критичного мислення;- розвиток креативності та емоційного інтелекту;- комунікація та командоутворення.Формат перевтілень - навчальні ігри, проектно-орієнтоване навчання, експерименти, виїзні екскурсії.Розподіл на вікові групи до 15 дітейОплата за місячний абонемент:Дошкільнята 5-6 років - 1600 грн / 4 суботи.Діти 6 -12 років - 1800 грн / 4 суботи.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Субота, 23 березня 2019

КМДШ Weekend "ScienceArt"

Цікавлять секрети та курйози сучасного мистецтва? КМДШ_Weekend, Львів запрошує у "What a Wonderful Art". Цього разу діти від 5 до 12 років дізнаються, що приховували Жуль Верн, Леонардо да Вінчі , Семюел Морзе. Дослідимо, якими якостями володіють science -художники. А ще, запросимо всіх друзів на святкове завершення блоку! Готові до вражень? Приєднуйтесь до нас! На дітей від 5 до 12 років чекають:- інтелектуальні проекти (наукові, творчі, театральні, LEGO-клуб);- розвиток навичок критичного мислення;- розвиток креативності та емоційного інтелекту;- комунікація та командоутворення.Формат перевтілень - навчальні ігри, проектно-орієнтоване навчання, експерименти, виїзні екскурсії.Розподіл на вікові групи до 15 дітейОплата за місячний абонемент:Дошкільнята 5-6 років - 1600 грн / 4 суботи.Діти 6 -12 років - 1800 грн / 4 суботи.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Понеділок, 25 березня 2019

Швейний табір для дітей

Будемо вітати Ваших школярів на професійному курсі шиття.Ми довго думали, що зробити щоб діткам було цікаво і корисно провести час канікул.Тож будемо і малювати і шитти З нами весело і корисно!   Вартість : 850 грн з дитини (усі матеріали входять!)   Кількість місць в групі : 5 дітейРозклад занять:25.03 10.00-12.00 ~ вчимось малювати ескізи (беремо улюблену лялечку)26.03 11.00-13.30 ~ малюємо улюбленого персонажа, викрій та пошиття27.03 11.00-13.30 ~ пенал та подушка для голочок (моделювання, викрій та пошиття)28.03 11.00-13.30 ~ художній розпис на шитій власноруч іграшці.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Середа, 27 березня 2019

Тур для дітей "Кам’янець-Подільська казка"

Тур розроблений педагогами і психологами, й враховує дитяче сприйняття інформації та пізнання світу1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, поселення в готель о 19:30).2 день: сніданок і виїзд (08:00) – круїз на кораблі по каньйону Дністра – Хотин (екскурсія по фортеці) – Кривче (обід) – Більче-Золоте (огляд печери) – Львів (повернення о 23:00).   Деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Неділя, 31 березня 2019

Музична казка "Лис Микита"

Музична казка Богдана Янівського, лібрето Романа Кудлика за однойменною казкою Івана Франка «Лис Микита».«Лис Микита» – казка про звірів, насичена, яскрава, приправлена гумором. Іван Франко вдало зобразив людські натури заховавши їх за масками звірів. Артисти Львівської філармонії продемонструють маленьким глядачам чудову музичну казку на професійному рівні, створять гарний настрій.Виконавці:Солісти філармонії   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Понеділок, 01 квітня 2019

Professional Filmmaking CAMP

Ви коли-небудь мріяли створити свій власний голлівудський фільм?Невдовзі Ваша мрія може здійснитись, адже до Львова приїжджає відомий кінорежисер і продюсер з м. Чикаго (США)!У програмі табору:- написання сценарію;- підбір костюмів та гриму;- спецефекти;- акторська майстерність;- продакшн;- сценічний грим;- зйомки короткометражного фільму;- мотиваційні зустрічі;- майстер-класи;- захоплюючі квести;- екскурсії;- дебют фільму на широкому екрані.Програма розрахована на 7 днів.Вік учнів: 12-15 років.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

П`ятниця, 05 квітня 2019

Чемпіонат Львівської області з шахів до 8 років

Популяризація шахового спорту, зростання шахової майстерності молодих шахістів, визначення кращих юних шахістів у віковій категорії.   Чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років, класичні шахи, відбудеться з 5 -7 квітня 2019 р.   До участі в змаганнях допускаються шахісти 2011 року народження і молодші, не нижче четвертого розряду. Запис партії обов'язковий.Турнірний внесок – 150 грн., члени федерації – 100 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.