Дитячі заходи у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 квітня 2019

Виставка "Монстр, який харчується зірками"

Привіт. Мене звати Володя Кудлейчук. Мені 8 років. Я малюю монстрів, які живуть в моєму уявному світі. Приходьте на мою першу виставку. Запрошую усіх.

Великодній майстер-клас "Веселий кролик"

Наші Веселі кролики так сподобались діточкам, що ми вирішили ще раз його повторити, запросити батьків і діточок на цікавий Великодній майстер - клас від творчої студії Пташка декорБудемо багато розфарбовувати, декорувати та прикрашати стрічками, квітами, вербовими гілочками та декоративними крашанками.   Вартість: - 250 грн. (попередня реєстрація)- 300 грн. (у день заходу)(усі матеріали враховано)   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас з писанкарства для дітей і батьків
20.04.2019 15:00

Дивлячись на ці яскраво та різноманітно розписані яєчка, ми чаруємось їх красою та надихаємось символічністю. І задаємось питаннями: що означають зображені символи? Чому для писанок використовують лише сирі яйця? Чому кольори письма саме такі? А майстрині ще й заохочують нашу цікавість розповідаючи, що писанки впитують енергетику свого творця.То ж запрошуємо Вас взяти участь у нашому майстер-класі по писанкарству, аби дізнатись історію та символіку цього заняття та написати разом з Вашою дитиною власний орнамент, зарядивши це чарівне яєчко енергетикою творчості, дитячої радості і сімейного затишку. Інклюзивність - головна цінність нашого садочка. Тому ми чекаємо всіх охочих, щоб разом здобувати новий досвід у писанкарстві та створювати великодній настрій.   Ціна 250 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Public Speaking for teenagers. Курс ораторської майстерності

У рамках SmartHUB_Improv запрошуємо підлітків віком 12-16 років взяти участь курсі ораторської майстерності "Public Speaking for teenagers".SmartHUB_Improv 3.0 - це все про емоції! Ти навчишся володіти своїми емоціями як під час публічних виступів, та й під час контрольної чи екзамену і загалом діяти активно тут і зараз.Підхід SmartHUB_Improv до акторської майстерності приносить атмосферу підтримки, яка є життєво важливою для імпровізації. Це допомагає підліткам дійсно виразити себе.   Активні навички не тільки для акторів. Ми маємо справу з емоціями весь час і щодня публічно виражаємо їх. І вся суть в тому, щоб ми були цікавими та уважними співрозмовниками як в професійному рівні, так і особистому житті.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Корекційний тренінг для дітей "Лабіринти мого страху"
20.04.2019 11:00

Метою тренінгу є:-профілактика та корекція дитячих страхів;-зниження рівня тривожності;-здійснення контролю над об'єктом страху;-розвиток емоційно-вольової сфери дитини;-підвищення впевненості у собі;-подолання почуття страху;У програмі тренінгу будуть використовуватись:-рухливі та словесні ігри;-арт-терапія;-казкотерапія;-психогімнастика;-корекційні бесіди спрямовані на розвиток самоусвідомлення дитини;-програвання ситуацій,що мають проблемний характер;-надання можливості імпровізувати у грі. Проведення корекційних занять тренінгу сприятиме:-зниженню рівня внутрішньої тривожності;-емоційній стабільності;-подоланню страхів;   При повній оплаті тренінгу (8 занять):раннє бронювання до 4 березня - 1300 грнпізнє бронювання з 5 березня до 9 березня - 1500 грнпри оплаті за кожне заняття - 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Майстер-клас "Розпис пряників"

Вартість витратних матеріалів - 35 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Дитяча субота для дітей 3+. Зберегти природу: місія здійсненна
20.04.2019 12:00

Дитяча субота обіцяє бути особливою. Адже до нас завітають незвичайні гості з Львівський міський дитячий еколого-натуралістичний центр - стрибучі, повзючі та співочі.   Ми дізнаємося, що таке "Червона книга", поговоримо про те, як берегти природу і що кожен з нас може для цього зробити. Роздивимось тваринок, врятованих еко-центром і дізнаємось, як вони туди потрапили. Буде цікаво, пізнавально та екологічно.   Вік без обмежень.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Великодній майстер-клас для дітей

Майстер - клас з приготування пухких пасочок і святкових баранців для дітей. На майстер-класі дітки навчаться випікати баранчиків і пасочки, декорувати їх і отримають незабутні емоції та весело проведуть час.Крім цього дітей розважатиме костюмований аніматор, з яким можна фотографуватись.Вартість: 250 грн У вартість входить майстер-клас, пасочка та баранчик.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Заняття для дітей "Хімія як наука"

А хімія з нами - це пізнавально, весело і безпечно! На занятті ми розберемося, що є хімічною реакцією, а що - ні. До того ж ми познайомимося з справжнісіньким лабораторним посудом - розберемо, що за позначки на ньому і для чого його використовувати. І, звичайно ж, проведемо перші хімічні реакції - якісні у всіх сенсах.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Заняття для дітей "Магія кристалів"

Запрошуємо вас на захоплююче заняття, на якому діти не лише самі виростять і нахімічать неповторні структури, а й дізнаються, як формуються кристали, які особливості їх будови, де які кристали знаходять застосування і багато іншого!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Квест "У пошуку Великоднього Кролика" для дітей віком від 4 - 6 років

Запрошуємо наших маленьких кроликів - вухастиків провести час дуже весело, активно та корисно!У програмі квесту:- багато смачних сюрпризів (з попкорну та солодощів);- вушка кролика в подарунок;- майстер-клас (декорування кошика);- спортивні змагання;- захоплюючий квест.Внесок - 280 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас з розпису Великодніх пряників

Кличемо діток на безкоштовний майстер-клас на якому будемо розписувати пряники до Великодня!   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Емоційна грамотність для підлітків
20.04.2019 12:00
вул. Чайковського, 20 (Chaikovskyi_Hub)

Під час тренінгу, практичних вправ, переглядів відео, мозкового штурму та активітетів підлітки:- Дізнаються як працює мозок людини та які особливості роботи емоційної системи у підлітковому віці.- З’ясують, які є стратегії поведінки в конфліктах та дізнаються, як вирішувати конфлікти мирним шляхом.- Усвідомлять походження та природність всіх емоцій.- Навчаться поєднувати емоційний та раціональний інтелект і застосовувати цей навик у конфліктах.Також під час тренінгу учасники отримають навички комунікації у ситуаціях, коли емоції перебувають на піку та техніки контролю гніву.   Вартість участі у тренінгу: при оплаті до 15 квітня – 150 грн.при оплаті до 19 квітня – 250 грн.при оплаті після 19 квітня і в день тренінгу – 350 грн.   Рекомендований вік учасників – 14-18 років.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас "Великодня верба"

Створення шутки – красива традиція, що передається через багато поколінь. Ще на Маковія жінки заготовляли квіти і трави, які висушували і дбайливо зберігали до Вербної неділі, щоб напередодні свята зробити з ними маленьке диво.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

STEM Family Day

Що будемо робити:- знайомитись з OSMO, найкращою системою для освіти у молодших за вибором вчителів. Навчальна система дозволяє вивчати арифметику, програмування, фізику, розвивати логічне мислення та просторову уяву. Діти вчаться працювати у команді, рахувати, вивчають ази програмування, кути та правила відбиття та багато іншого. Для дітей від 5 років.- розбирати на деталі офісну техніку: принтери, сканери і т.п., щоб зрозуміти їх принципи роботи. Для дітей від 8 років.- вивчати принципи роботи соляних та сонячних батарей, конструювати механізми на їх основі, позапускаємо квадрокоптери. Для дітей від 8 років.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас по розпису писанок

Знаєте, чим відрізняється майстер-клас у Сімейному центрі «Лелеченя» від «лекції на тему»? Ми не ділимося знаннями, а турботливо передаємо їх з рук в руки. Тим більше – коли йдеться про такий втаємничений і особливий процес, як прикрашання писанок. Це мистецтво можна опановувати лише з любов’ю і в затишку. І ми створимо доброзичливу та гостинну атмосферу для Вас та Ваших малят, щоб домашня колекція поповнилась новими шедеврами, а скарбничка вражень – особливим настроєм підготовки до свята.Писанки бувають дуже різними. А створювати їх завжди цікаво та захопливо. Приєднуйтесь, щоб переконатись!Майстер клас по написанню писанок. Вартість 150 грн. з людини, у вартість входять матеріали. Дітки до 7 років можуть це робити з батьками.Обов'язково попередня реєстрація по передоплаті на картку у розмірі 50 грн. Номер картки 4149 4991 1577 7664   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Писанкарство"

Початок: 20.04 о 12:00 год. 21.04 о 13:00 год.   З собою мати білі варені або видуті яйця. Вартість витратних матеріалів - 10 грн.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Креативні Великодні майстер-класи

Запрошуємо діток кожних вихідних у дитяче містечко Papashon, наша чудова майстриня має безліч творчих ідей. ⠀Навчимо малечу створювати великодній декор, прикраси та модні іграшки власними руками. Нагадуємо, що до кінця квітня усі майстер-класи лише по 50 гривень.   Програма: 19.04 — “Зайчик-орігамі”20.04 — “Браслетик шамбала”21.04 — “Супермодний слайм”26.04 — “Оригінальна Великодня композиція”27.04 — “Брелок з полімерної глини”28.04 — “Писанки з ниток”   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас по писанкарству!

Майстер-клас по писанкарству! А ви вже написали писанку на Великдень? Гарна традиція нашого народу! З собою мати гарний настрій та бажання творити! Вік дитини необмежений!Вартість МК - 100 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Завтра, 21 квітня 2019

Майстер-клас "Валяні писанки"

Писанка в стилі валяної вовни!Не чули?- чекаємо Вас з нетерпінням!Кому цікавий цей майстер-клас?-дорослим і діткам від 12+Вартість 300 грн (Усі матеріали входять).   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Любина миловарня

Наша майстерня вкотре проведе цікавий майстер-клас!Цього разу наша чудова майстриня п. Люба проведе майстер-клас по виготовленню натурального мила!Вік від 9 до 90 років.   Вартість: 220 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас з випікання печива

Шоу програма з Суперменом.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

SAFE Restaurant Brunch: Easter is coming

Запрошуємо Вас до SAFE restaurant на наш Easter is Coming Brunch. Бранч, з англійської Breakfast&Lunch - це особливий період дня, коли сніданок повільно переходить в обід і Ви насолоджуєтесь вишуканими, легкими стравами, які задають настрій на увесь день! Про усе меню ми не розповімо, але з окремими позиціями познайомимо: свіжі устриці, мармурове м'ясо, шампанське, натуральні лимонади, свіжі фрукти.Для діток ми теж підготували сюрприз: Великодній майстер-клас: фарбування писанок!Початок майстер-класу о 13:30Вартість Easter is Coming Brunch: 500 грн з особи Для дітей:до 6 років - безкоштовно з 6 до 12 років - 250 грнз 12 років - 500 грнВартість майстер-класу - 50 грн.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Дитячий майстер-клас “Декор великоднього кошика”

Щороку, вже традиційно, перед Великоднем, ресторан «Грушевський cinema&jazz» запрошує діток та їх батьків. Спільно з майстернею декору «Kvitart», запрошуємо усіх бажаючих на цікавий майстер-клас для дітей, щоб задекорувати свій кошичок до свят. Усі матеріали для декорування надаються і Ви самі оберете кольори та деталі, котрі Вам більше до душі. Вартість: З матеріалами без кошика - 200 грн.З матеріалами та кошиком - 300 грн.Вік дітей: 4-12 років. Реєстрація за номером телефону нижче.

Майстер- клас "Розпис на склі "Яйце - райце"

Розпис на склі, перетворює звичайне прозоре скло у щось прекрасне та чарівне. Гра світла і тіні на склі, плавні вигини тонкого малюнка – споконвіку приковували погляд, зачаровували, створювали в приміщенні особливу атмосферу. Запрошуємо дорослих та дітей, створити особливе Великоднє Яйце-Райце, яке принесе Мир, Любов та Радість у серце кожного!Для дітей такий майстер-клас стане корисним ще й тому, що сприяє розвитку уяви, фантазії, образного мислення, а також активізує інтерес до створення власних творів мистецтва.Вік учасників: 6 - 96 років.   Вартість:- 250 грн. (попередня реєстрація)- 300 грн. (у день заходу)(усі матеріали враховано)   Реєстрація за вказаним посиланням.

Спецкурс "Розробка та просування веб-сайтів" для школярів 14-16 р.

Програма навчання для дітей 14-16 роківРозробка та просування веб-сайтів.Зарахування – за результатами співбесіди з основ Photoshop.   Основи web-дизайну, юзабіліті, seo-проектування: планування структури сайту та основи роботи в Adobe Photoshop для верстки сайтів.Верстка сторінок сайтів з використанням блочної верстки (HTML5, CSS3).Системи керування вмістом сайту. CMS Joomla, Wordpress, Drupal. Створення шаблонів для CMS.Cloud-сервіси, домени, хостинг. Налаштування та розміщення сайту в Інтернет.Вступ до баз даних.SEO, технічний аудит, оптимізація контенту, зовнішні фактори.   Кількість місць обмежена – групи до 14-ти осіб.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Майстер-клас "Декорування пасхального кошика"

З собою мати свій кошик. Вартість витратних матеріалів - 50 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Малювання для дітей 5-7 років

Дві години малювання- це найкращий відпочинок від шкільного навантаження протягом тижня та можливісь спробувати себе у ролі художника.   Внесок: разове відвідування заняття - 190 грн абонемент (4 заняття)- 660 грн для двох чи більше дітей з однієї родини внесок розраховується як для абонементу. Абонемент не зобов'язує відвідувати 4 заняття поспіль‼️ Малюнок виконується акриловими фарбами на двп. Всі матеріали входять у вартість внеску!   Обов'язкова попередня реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Понеділок, 22 квітня 2019

Серце Землі в твоїх долонях!

Екологічні роздуми до Дня довкілля та Всесвітнього дня Матері-Землі.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Майстер-клас з використанням 3D ручки "Великодні прикраси"

Мрієш навчитися малювати у повітрі великодні прикраси? Легко! Особливо, коли в тебе на "озброєнні" сучасний 3D ґаджет, а поруч - "бібліоінструктор". Досі не віриш? Тоді запрошуємо тебе до нас на майстер-клас!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Привіт! Весь світ!

До Міжнародного дня Землі відбудеться зустріч з керівником ЕкоШколи Тетяною Савків...Екологічна гра, відео-презентація, створення власного колажу "Чиста Планета".   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Виставка-upcycling "Друге життя наших речей"

Разом із старшокласниками спробуємо вдихнути в старі речі нове життя. Це круто, модно та сучасно! В Україні цей тренд набирає все більшої популярності і в першу чергу, його шанувальники схвильoвані проблемою забруднення околиць міст сміттям.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Вівторок, 23 квітня 2019

День е-читання і критики

23 квітня – у Всесвітній день книги та авторського права бібліотеки ЦБС для дітей м. Львова запрошують своїх читачів на День е-читання і критики «Помережані сторінки, або Нотатки кібер-читача». В рамках свята відбуватимуться онлайн-експедиції електронними бібліотеками світу, ІТ-проходи електронними бібліотеками України, читацькі лайфхаки, літвебквести та інші цікаві заходи.

Малювання для малюків 5-7 років

Малювання для дітей - це не тільки цікаво, а й корисно. Воно розвиває сприйняття і уяву, навчає графічним навичкам, вчить спостерігати світ, дає дітям нові знання про навколишнє середовище, розвиває дрібну моторику рук.Малюючи, малюк вчиться бачити і представляти образи, а потім і відтворювати їх. Така унікальна властивість, як креативність, розвивається в ранньому віці, причому саме в творчій діяльності.   У Студія Дитячої Творчості КОКО стартує група для найменьших художників 5-7 років!Вартість 1 заняття (1,5 години) - 150 грн, враховуючи матеріали.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Курс "Покращення техніки читання та уваги"

Курс Динамічне читання для діток 7-9 років Основні напрямки роботи:- покращуємо техніку читання (індивідуально підібрані завдання для кожної дитини);- вчимося концентрувати увагу;- розуміння прочитаного;- збільшуємо швидкість читання. Все це за допомогою спеціально розроблених методичних матеріалів, ігрова складова в покращенні техніки читання.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Середа, 24 квітня 2019

Майстер-клас для дітей "Писанка своїми руками"

Майстер-клас для дітей "Писанка своїми руками" в рамках Проект соціальної дії "Майстерня Щастя". (відділ юнацтва)

Майстер-клас "Прикрашання пасочки"

Чудовий майстер-клас, де діти зможуть проявити свою креативність у незвичному прикрашанні великодньої пасочки.Приходьте!!! Буде смачно  і дуже гарно.Вартість до 22 квітня: 180 грн.Вартість з 23 квітня: 210 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.  

Майстер-клас "Японська лялька Чіогамі Нінгьо"

Чіогамі нінгьо в перекладі з японської мови означає лялька з паперу. Перші схожі ляльки в Японії почали робити ще в 12 столітті. Японські дівчата їх використовували для ігор в дочки-матері або в якості закладок для книг. Традиційно паперовій японській ляльці обличчя не малювали.Запрошуємо дітей 4-12 років на ляльковий майстер-клас в кафе Галілео!   Вартість майстер-класу - 200 грн. з дитини. Супровід батьків - безкоштовний.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.    

Четвер, 25 квітня 2019

День іменинника "Таємниці загубленого світу"

В програмі: - Зробимо стрибок у далеке минуле. - Мандруємо у часі до ери динозаврів та льодовиків.

Дитячий майстер-клас "Солодкий декор на Пасху"

Відпочинковий комплекс Park. Art of Rest разом з Радіо FM Галичина запрошують на дитячий Великодній майстер-клас!З випіканням Великоднього хліба - паски, пов’язані різноманітні українські традиції. Всі вони особливі та дуже важливі у процесі випікання паски. Але найвідповідальнішим моментом є саме прикрашання Великоднього хліба. У цій справі у кожній хаті свої правила. Хтось «качає» валики, із яких потім плетуть коси, хтось робить квіточки, листочки, хрестики, або ж навіть ліпить мініатюрних звіряток.У програмі:• Традиції випікання та прикрашення паски.• Майстер-клас по ліпленню фігурок та прикрас із мастики.• Святкові розваги.• Частування.Участь безкоштовна!Вік дітей: 6-12 років.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Великодній майстер-клас "Випікання Паски"

Запрошуємо підготуватися до Великодня разом та доручити випікання Паски дітям! три майстер-класи в одному!!!!Протягом 4-ох годин ми з дітьми:- замісимо та спечемо пасочку;- розмалюємо писанки воском;- задекоруємо кошик.   Майстер - клас розрахований для діток від 6 років, молодшим можуть допомагати батьки.У нас також буде можливість розважитися у ігровій кімнаті з лабіринтом та гірками, сухим басейном.Внесок за подію - 600 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

П`ятниця, 26 квітня 2019

Читацький клуб для дітей "My English Reading Kids"

Школа" My English" відкрила читацький клуб для діток віком від 6 до 14 років. В нашому клубі вони мають змогу: - ознайомитися з новинками світової та рідної літератури, - розширити свій кругозір,- відкрити для себе цікавих авторів, - навчитися висловлювати свою думку, - вести дискусію! Ці навики необхідно розвивати в дітках задля їхньої впевненості в спілкуванні. Читання розвиває розумові здібності, уяву та збагачує лексичний запас. Дискусії на різні теми англійською мовою суттєво полегшать вивчення мови та допоможуть подолати мовний бар'єр. Також діти навчаться прислуховуватися до чужих думок та ідей і відстоювати свої власні! Локація - центр та дружня атмосфера з частуванням різними смаколиками додає комфорту нашим зустрічам!   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Майстер-клас із писанкарства для дітей

З року в рік ми допомагаємо дітям познайомитися з писанкарствомДехто вже володіє цими навичками, а декого вчимо як саме треба тримати писачок.... Найкращим є те, що в кожного з маленьких майстрів виходить своя, неповторна писанка.....А запах справжнього воску в приміщенні після завершення майстер-класу нагадує про наближення світлого свята Великодня. Для дітей від 6-ти роківВартість: 140 грн.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Майстер-клас "Розпис Великодніх пряників"

Дітки створять святковий набір з одного великого та двох середніх пряників, за допомогою кольорових глазурей, посипок та бусин.А після цього, зможуть провести 30 хвилин у наших ігрових зонах - лабіринті та кімнаті професій!   Дітки до 4-х років приймають участь, у супроводі батьків!Вартість 120 грн.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Слайд-спалах "Тоді зупинився час…"

До Міжнародного дня пам’яті про чорнобильську катастрофу.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Субота, 27 квітня 2019

Майстер-клас "Розпис еко-торб"

Стомилась від кульків і шукаєш їм альтернативу?Прагнеш нових, незабутніх вражень?Мрієш відпочити і довідатися багато нового та цікавого?Хочеш зробити справді унікальні речі та творчо реалізувати себе?Приходь до нас і ми навчимо вас розписувати стильні еко-торби.Саме у нас ти отримаєш незабутні враження та втілите свої творчі задуми. Фарби, пензлики та торби – усе дамо, нічого з собою приносити не потрібно   Вартість майстер-класу з розпису – 200 грн. на годину для кожного учасника, тривалість залежить від вашої наснаги.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Неділя, 28 квітня 2019

Майстер-клас з приготування пасти

Шоу програма з Зеброю.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Понеділок, 29 квітня 2019

Великдень на даху "Родинне барбекю"
29.04.2019 15:00

На гостей чекають сучасна великодня тематика в поєднанні з приємною музикою, а також інтерактивні квести, творчі майстерні, виступи дитячих колективів, кіно розіграші, весела фотозона та ярмарок пасок.Поки дорослі насолоджуватимуться теплим весняним сонечком, дихатимуть чистим повітрям на фоні озера і ласуватимуть нашими барбекю-смаколиками, для дітей ми організуємо справжні великодні змагання — парковий квест «Розшук великодніх яєць» у Горіховому гаю, переможці якого матимуть змогу виграти місячний родинний абонемент на перегляд кіноновинок в Lviv Film Center. А для малечі, якій зовсім не буде цікаво розшукувати яйця, ми підготуємо мистецьку програму ?Винахідливого Вуханя від проекту STEAM space — будемо малювати, ліпити та майструвати на великодню тематику.   Деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Четвер, 02 травня 2019

Кубок Юного велосипедиста

Змагання з водіння велосипеда серед учнівської молоді ЛьвоваУчасники - учнівські команди із загальноосвітніх шкіл та позашкільних закладів освіти м.Львова.Склад команди - 2 учасника (12-13 років) та 2 учасника (14-15 років)ПЕРШИЙ ЕТАП (ВІДБІРКОВИЙ):2 травня - Сихівський, Личаківський район;3 травня - Франківський, Галицький район;6 травня - Залізничний, Шевченківський район.Фінал - 7 травняДля учасників змагань проводяться тренувальні заняття: СЕРЕДА з 16.00 до 18.00

Субота, 04 травня 2019

Майстер-клас "Валяні сережки"

Сережки чудова - прикраса для справжньої жінки, а ще зроблена своїми руками. Цього разу техніка буде поєднуваною сухе валяння з мокрим.  Вартість - 250 грн. (Всі матеріали входять у вартість)Запис обов'язковий за нижчевказаним телефоном. 

Неділя, 05 травня 2019

Lviv Kids Fashion Show 2019
05.05.2019 16:00

Запрошуємо усіх поціновувачів дитячої моди та таланту на видовищне масштабне шоу. Свої колекції представлять накращі дизайнери з різних куточків України та з-за кордону, у показах візьмуть участь понад 200 дітей - моделей. Захід відкриває фантастичне супер-шоу від якого перехоплює дух навіть у найвибагливіших глядачів. Спеціальний гість співак, шоумен - епатажний Дмитро Коляденко.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Середа, 08 травня 2019

Малювання для малюків 4-7 років

Малювання для дітей - це не тільки цікаво, а й корисно. Воно розвиває сприйняття і уяву, навчає графічним навичкам, вчить спостерігати світ, дає дітям нові знання про навколишнє середовище, розвиває дрібну моторику рук.   Малюючи, малюк вчиться бачити і представляти образи, а потім і відтворювати їх. Така унікальна властивість, як креативність, розвивається в ранньому віці, причому саме в творчій діяльності.   Вартість 1 заняття (1,5 години) - 150 грн, враховуючи матеріали.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Субота, 11 травня 2019

Майстер-клас "Браслет з дерева"

Чудовий браслетик з натурального дерева. Своїми руками. Ціна 200 грн (всі матеріали входять у вартість)Запис обов'язковий за нижчевказаним телефоном.

Неділя, 12 травня 2019

Scratch DAY у бібліотеці

Прийди в бібліотеку і створи свою гру!Нон-стоп програмування у Львівській обласній бібліотеці для дітей. Щогодини, протягом дня, діти зможуть створювати ігри та анімацію у середовищі scratch під наглядом і консультування професійних викладачів від національної волонтерської мережі клубів програмування для дітей Code Club Ua.   Для дітей 8 -13 років.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

П`ятниця, 17 травня 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання "Книгоманія" 2019

Дитячий форум – Фестиваль дитячого читання “Книгоманія” – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.Це 3 дні читання, конкурсів, квестів, ігор, майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також книжкові новинки від українських видавців.Цього року Дитячий форум відбувається у форматі великої гри «Супергерої рятують планету» Основна місія – здобути суперсили, стати Супергероєм та врятувати Планету “Книгоманія” від екологічної катастрофи!   Деталі за вказаним посиланням.

Понеділок, 03 червня 2019

Літній табір "Посіпаки на канікулах 2019"

Четвертий рік поспіль наші маленькі дітки будуть весело проводити час. Чекаємо солоденьких дошкільняток 4-7 років.   Запрошуємо дітей у табір на наступні зміни:І зміна: 03 – 14 червня (10 дн.) "MOVIEпригоди Посіпак"ІІ зміна: 18 –27 червня (8 дн.) "Посіпаки в Зоотрополісі"*ІІІ зміна: 01 – 12 липня (10 дн.) "Кулінаримо з Посіпаками"ІV зміна: 15 – 26 липня (10 дн.) "Посіпаки на безлюдному острові"На дітей чекають:- творчі майстерні;- веселі заняття англійської мови;- фітнес просто неба; - пригодницькі квести;- солодкі читання улюблених казок;- кулінарні майстер класи;- проектні дослідження;- мандрівки і ще багато чого цікавого!Ми здолаємо чимало викликів, втілимо багато мрій та чудово проведемо час літніх канікул.Знайдемо справжніх друзів серед однолітків і тьюторів, отримаємо незабутні враження, канікули повні драйву, веселощів та пригод!   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Вівторок, 11 червня 2019

Навчально-оздоровча екологічна експедиція "Сколівські Бескиди"

11.06 - І заїзд "Місто майстрів" 05.07 - ІІ заїзд "Знавці лікарських рослин" 24.07 - ІІІ заїзд "В здоровому тілі - здорових дух"   Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Неділя, 24 листопада 2019

Дитяча вистава "Ляльки #LOLSHOW”

Вперше в Україні прем'єра сімейного музичного шоу за участю ляльок LOL, яких люблять в усьому світі!Ексклюзивні костюми і декорації. Оригінальні танцювальні номери. Пізнавальний сюжет. Інтерактивний характер шоу втягне навіть самих дорослих глядачів. Шоу покаже дітям, що таке справедливість, чесність і сміливість. Як любити, берегти і шанувати те, що нас оточує. А батькам нагадаємо про чарівну країну під назвою дитинство.Для самих слухняних діток, після закінчення шоу, буде можливість сфотографуватися з героями.Дітки до 4 років (включно) - безкоштовно у супроводі батьків!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.