Дитячі заходи у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 21 серпня 2019

Курс "Fashion - ілюстрації"
05.08.2019 - 31.08.2019

Курс передбачає вивчення технік і напрямків в Fashion ілюстрації, малювати лінії різних типів, пропорції фігури, малювання одягу, освоєння прийомів деталізації в одязі і образі. Вік від 10 р. Кількість занять - 10. Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Літні змагання майстрів читання

Програма 19 серпня 12:00 - Just Dance Kids - танцюють лише діти 13:00 — Творчість у команді 20 серпня 10:00 - Книжковий дитячий садочок "Левеня" (для дітей від 3 до 6 р.) 12:00 - “Магія 3D” майстер-клас (запис за вказаним номером телефону) 13:00 - Майстерня ЧЗ 21 серпня 12:00 - "Reality" club (запис за вказаним номером телефону) 13:00 - Майстерня ЧЗ 22 серпня 10:30 - Заняття у клубі для немовлят "Леопузики" 12:00 - "Чарівний мікрофон" — караоке-батл 13:00 - Майстерня ЧЗ 23 серпня 12:00 - ЛеоКінотеатр14:00 — Майстерня ЧЗ 16:00 - Заняття з малювання у авторській майстерні мисткині Катерини Немири Щодня - “Ігроленд” (настільні ігри), читання, знайомство з книжковими новинками, SMART дошка.

Майстер-клас "Ебру. Живопис по воді"

З допомогою спеціальних фарб та заздалегідь приготовленої води, а також нашого майстра, будемо вчитись малюватим по воді. Буде цікаво як і дітям від 4 років, так і дорослим.   Ця старовинна турецька техніка росзпису трансформувалась та оновилась із століттями, але результат все ще такий неймовірний та багатий як і колись.   Долучайтесь, кількість місць обмежена.   Вартість - 280 грн.   Запис за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Така захоплююча фізика!"

А поки в приміщенні Lviv Open Lab тривають ремонтні роботи, ми вирішили не чекати, а поекспериментувати у ... бібліотеці. Чому б ні?21 серпня у WIKI бібліотека Pavlo Petruk запропонує усім охочим створити наукові моделі таких фізичних явищ як торнадо, вінілового програвача та вибухової хвилі.Захід розрахований для дітей 8-11 р. та їхніх батьків.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Завтра, 22 серпня 2019

Заняття для дітей "Мистецтвознавство"

Літо - це прекрасний час пізнати щось нове і цікаве! ARTшкола Олега Кульчицького пропонує кожній дитині пізнати різні види мистецтва в рамках авторської програми. Пізнайте Світ Мистецтва Разом з Нами!Деталі та запис за нижчевказаним телефоном.

Заняття для дітей "Арт-терапія"

Літо - це прекрасний час пізнати щось нове і цікаве! ARTшкола Олега Кульчицького пропонує кожній дитині пізнати різні види мистецтва в рамках авторської програми. Пізнайте Світ Мистецтва Разом з Нами!Деталі та запис за нижчевказаним телефоном.

ЗНО на нОво – презентаційне заняття!

Мовна майстерня «Слово на нОво» презентує новий напрям роботи: ЗНО на нОво – підготовка до ЗНО з української мови та літератури. Наші переваги: - кваліфіковані викладачі вишів Львова з 10-річним досвідом підготовки до ЗНО; - посилена увага до успішного написання власного висловлювання;- заняття у центральній частині Львова.Інформація - заняття відбуваються у мінігрупах (до 5 ос.), напівіндивідуально (2 ос.), індивідуально;- тривалість курсу: стандартний курс – 9 місяців (двічі на тиждень); інтенсивний курс – 6 місяців (тричі на тиждень);- тривалість заняття – 2 години;- заняття в ранковий, денний і вечірній час (на вибір).Вартість – від 89 грн. / год.   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями.

П`ятниця, 23 серпня 2019

Майстер-клас "Аплікація "Літній дощ"

Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Дитячий вокальний конкурс "Мрії збуваються"

Початок 23.08 о 16:00 год.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Ярмарка дитячого дозвілля

Не можете обрати гурток для дитини, тоді завітайте на Південний. 23 серпня у нас проходитиме ярмарок дитячого дозвілля. Плавання, теніс, бокс, футбол, акторська майстерність, малювання, танці, гімнастика, гуртки іноземних мов, сучасна гімназія для справжніх лідерів «Дивосвіт».  Загалом понад 20 гуртків та шкіл. 23 серпня ми покажемо наскільки різним може бути дозвілля та розвиток Вашої дитини. 3 15:00 до 19:00 на площу біля Піраміди і подаруйте своєму малюку цікаве та насичене дитинство!

Субота, 24 серпня 2019

Психологічний тренінг для дітей "Впевнений Я"
24.08.2019 11:00

Завданнями тренінгу є:-підвищення впевненості в собі;-зниження рівня тривожності;-подолання почуття страху;-формування стійких поведінкових реакцій;-розвивати навики спілкування в команді;-бачити свої свої сильні сторони;-не боятися оцінки зі сторони оточення;Продуктивні методи, які будуть застосовуватись на тренінгу:-рухливі та словесні ігри;-арт-терапія(малюнкова терапія, казкотерапія);-психогімнастика;-надання можливості власної імпровізації у грі;-корекційні бесіди спрямовані на розвиток самоусвідомлення дитини;Тренінг розроблений за авторською методикою ,з урахуванням сучасних методів психологічної корекції.Після тренінгу батьки можуть отримати відгук психолога щодо психоемоційного стану дитини та міні-консультацію в межах тематичного заняття.   При повній оплаті тренінгу (7 занять): бронювання до 18 липня - 1200 грнпри оплаті за кожне заняття - 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

День Незалежності

24 серпня, в День Незалежності України, будемо відриватись тільки під найкрутіші українські хіти!Талант-шоу "Дитячої Планети", танцювальному батл "Діти проти батьків", танцювальний флешмоб, виступи дитячих колективів та запуск повітряних кульок в небо - і це ще не всі розваги, які чекають на наших гостей!А ще на вечірці серед всіх присутніх ми розіграємо аж три крутих подарунки від Kidsstore - інтернет-магазин дитячих товарів.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Майстер-класи "Розпис сумок та футболок" та "Полімерна глина"

Запрошуємо усіх бажаючих створити власну та унікальну річ.13:00 - 15:00Розпис сумок та футболок. Фарба для тканин. Не змивається.Не потребує особливого догляду.Захід для дорослих та дітей.Вік від 6-ти років (молодші разом з батьками)Вартість :- футболка - 180 грн.- сумка 180 грн.15:30 - 17:00Прикраса до ложки з полімерної глини або брелок для ключів.Чудова можливість провести час з рідними та друзями.Вартість - 180 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Лаванда"

Запрошуємо дорослих на майстер-клас із олійного живопису на полотні розміром 40*50 олійними фарбами.Майстер-клас з живопису розрахований на різні рівні вмінь. Якщо ви вперше тримаєте в руці пензлик - непереймайтесь, наш викладач - художник допоможе освоїтись та намалювати чудову картину!!!   Вартість - 480 грн.   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Майстер-клас з живопису “Папуга”

Запрошуємо на майстер-клас! Будемо малювати улюбленця дітей -"Папуга" акриловими/олійними фарбами на полотні 25*35 см.Наші дитячі майстер-класи розраховані на різні рівні вмінь. Якщо ваша дитина вперше буде тримати в руці пензлик - не переймайтесь, наш викладач - художник допоможе освоїтись та намалювати чудову картину.І ще новина! Якщо вам дуже сподобалась тема майстер-класи - ви можете малювати разом з дітками.Вартість - 300 грн.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Майстер-клас "Бомбочка для ванни"

Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Чаювання з котиком"

Запрошуємо діток на майстер-клас на полотні " Чаювання з котиком "!Вартість - 280 грн. Всі матеріали виходять у вартість майстер-клас.На дітей чекають яскраві емоції та чудовий настрій!Котик чекає на свого художника!   Додаткова інформація та попередній запис за нижчевказаним номером телефону.

Заняття для дітей "Арт-гра"

Літо - це прекрасний час пізнати щось нове і цікаве! ARTшкола Олега Кульчицького пропонує кожній дитині пізнати різні види мистецтва в рамках авторської програми. Пізнайте Світ Мистецтва Разом з Нами!Деталі та запис за нижчевказаним телефоном.

Дитяче свято-відкриття
24.08.2019 12:00
вул. Шевченка, 67А

Запрошуємо усіх-усіх на свято-відкриття центру раннього розвитку "Мудрик" На Вас чекає:- розважальна шоу-програма з аніматорами!- цікаві конкурси та вікторини!- розіграш безкоштовних абонементів на навчання у "Мудрику"!- подарунки для дітей!- солодке частування для дітей та дорослих!З нетерпінням чекаємо на кожного! Ми подаруємо Вам хороший настрій та незабутні враження!

Неділя, 25 серпня 2019

Концерт "Українські жартівливі пісні"

Українські жартівливі пісні для дітей дошкільного віку.Виконавці:Н.ГрановськаО. СавіцькаЛ.ВікарукС.Гоян   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Майстер-клас "Ексклюзивний пенал в школу"

Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Читання з левом: Як Грицик Муху-Нехочуху переміг

Привіт усім. Цих вихідних будемо боротися з лінощами. Якщо ви плануєте брати участь в цій боротьбі, то приходьте до нас на #читання_з_левом Лінощі - це дещо дуже небезпечне, як вірус, котрий може заразити усіх навколо. З таким жахливим вірусом зіткнулися Грицик і мешканці лісу. А розповсюджувала це небезпечне захворювання Муха-Нехочуха. Їй потрібно було лише вкусити когось, наприклад слоника, і він відразу ставав лінивим. Йооой! І що ж з цим робити? А якщо всі будуть лінивими? Ні ні ні, такого допустити не можна. Грицик обов'язково знайде рішення. А що саме придумає хлопчик дізнаємось на читанні.Читаємо українською за редакцією: Як Грицик Муху-Нехочуху переміг / Юрія Ілюха. - Х. : Видавництво "Моноліт", 2018Під час читання будемо чаювати, а опісля зробимо особливу аплікацію.Для дітей віком 4+ років.Участь 50 гривень за попередньої реєстрації.   Реєстрація за нижчевказаним посиланням.

Середа, 28 серпня 2019

Дитяча середа для дітей 3-6 років до 10-річчя Книгарні "Є"
28.08.2019 11:00

Запрошує дітей 3-6 років та їхніх батьків на святкування свого 10-го дня народження та майстер-клас із виготовлення магнітів-логотипів «Є».   Святкуймо 10-річчя Книгарні «Є» разом! На дітей та батьків чекають святкові забави та солодощі, а також неймовірно цікавий майстер-клас! Опісля майстрування магнітів, малеча чудово проведе час із нашим постійним партнером «Дитячою планетою». Буде цікаво, весело та солодко!   Реєстрація за нижчевказаним номером телефону.

Четвер, 29 серпня 2019

День іменинника. Гудбай, літо!

Детальна інформація за вказаним номером телефону.

П`ятниця, 30 серпня 2019

Майстер-клас "Закладка у книгу"

Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Субота, 31 серпня 2019

Майстер-клас з живопису "Дитинство”

Запрошуємо на майстер-клас! Будемо малювати улюбленця дітей -"Дитинство" акриловими/олійними фарбами на полотні 25*35 см.Наші дитячі майстер-класи розраховані на різні рівні вмінь. Якщо ваша дитина вперше буде тримати в руці пензлик - не переймайтесь, наш викладач - художник допоможе освоїтись та намалювати чудову картину.І ще новина! Якщо вам дуже сподобалась тема майстер-класи - ви можете малювати разом з дітками.Вартість - 300 грн.   Запис та деталі за вказаними номерами телефонів.

Майстер-клас "Стрінг арт"

Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.

Майстер-клас по виготовленні аплікації з фетру

Запрошуємо у Мудрик на майстер-клас по виготовленні аплікації з фетру. Виготовлення іграшки з фетру своїми руками - це захоплююче і корисне у творчості. Творіння Ваших дітей завжди будуть оригінальні і неповторні. Фетрові іграшки безпечні для дітей. Вони мають приємну на дотик структуру, барвисте забарвлення, і їх обожнюють всі малюки. Для дітей віком від 4 до 12 років.По закінченню майстер-класу усі вироби зможете забрати додому!Акційна ціна - 90 грн.   Запис та деталі за вказаним номером телефону.

Майстер-клас "Як пізнати 5 секретів GAME-програміста за 1 годину"

5 секретів game-програміста школярі 12-16 років та їх батьки відкриють для себе 27 липня на креативному майстер-класі в Академії СТАРТ_ІТ від провідного фахівця відомої компанії N-iX, Unity 3D-developer Дмитра Собка.Школярі та батьки візьмуть участь у розробці сюжету гри, правил та команд, які задають поведінку персонажів; дізнаються значення ключових команд англійською мовою; запрограмують дії персонажів.У програмі майстер-класу: - 5 секретів програміста.- 7 етапів розробки комп’ютерної гри.- Unity – рушій не тільки для розробки ігор.- Створення сцени з об'єктами гри.- Реалізація механіки руху об'єктів.- Застосування механіки пострілів.- Використання супутніх механік.У програмі зустрічі також: - тематична вікторина з нагородженням переможця та всіх учасників;- демонстрація ІТ-робіт слухачів Академії;- інновації навчання в Академії СТАРТ_ІТ.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Четвер, 05 вересня 2019

Курс "Розвиток пам'яті"

Курс з відомим мнемоністом, який навчить Вас концентрувати увагу, запам'ятовувати і допоможе прокачати свою пам'ять.Ви навчитеся запам'ятовувати:- цифри;- дати;- термінологію;- обличчя та імена;- будь-яку іншу важливу для вас інформацію. Деталі за вказаним посиланням та номером телефону.  

Субота, 07 вересня 2019

Курс "Запам'ятовування для дітей"

На курсі будемо вчитись запам'ятовувати:- цифри;- дати;- термінологію;- іноземні слова;- обличчя та імена;- будь-яку іншу важливу для вас інформацію.7-8 учасників осіб Вік учасників 8-11 років! Навчання проходить в присутності батьків!   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номером телефону.    

Розвиваючий тренінг для дітей 5-7 років "Я-Суперагент"
07.09.2019 11:00

Ми пропонуємо курс занять для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, за спеціально розробленою програмою, що сприяє розвитку здібностей, як у суперагента !Вміння суперагента:• Швидке запам’ятовування;• Логічне мислення;• Зосереджена увага;• Керування емоціями;• Швидка реакція;• Розвинена уява та інтуїція;• Чітка постановка цілей та мотивація.Завдяки тренінгу у Вашої дитини якісно покращиться:• впевненість у власних силах та можливостях;• аналіз ситуацій та швидке прийняття рішень• спілкування з друзями;• розуміння себе;• можливість легше та швидше опрацьовувати програму домашніх завдань.   При повній оплаті тренінгу (8 занять): раннє бронювання до 10 серпня - 1300 грнпізнє бронювання до 30 серпня-1400 грнпри оплаті за кожне заняття - 200 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.

Тренінговий курс для дівчаток "Юна Леді"
07.09.2019 13:00

Тренінговий курс для дівчаток "Юна Леді" (з 8 до 12 років).   Запрошуємо Юних леді на курс, де можна пізнати себе, зрозуміти та підготуватись до змін, які відбуваються в процесі дорослішання.На курсі дівчатка дізнаються:- як змінюється тіло жінки та фізіологічні наслідки змін;- які відбуваються психологічні зміни;- як допомогти собі пройти період дорослішання;- як навчитись реагувати на емоції;- дівчачі таємниці та секретики.На дівчаток чекають практичні завдання:- арт-терапевтичні практики;- практики візуалізації;- тілесні практики;- дихальні практики;- психологічні ігри;- фотосесія.   Реєстрація та деталі за вказаним посиланням та номерами телефонів.

Понеділок, 09 вересня 2019

Осінній семестр у KI School
09.09.2019 09:00

Школа іноземних мов KI School запрошує на навчання у осінньому семестрі.Гарантуємо якісне вивчення іноземної мови!У нас ви знайдете: - комфортну та дружню атмосферу; - єдині підходи до викладання; - креативність та професійність викладачів; - цікаві, корисні та практичні заняття; - невеликі групи - 5-8 осіб.   Курс складається з 50 занять по 1 год 50 хв (тричі на тиждень).Вартість курсу - 5200 грн (усі навчальні матеріали входять у вартість).   Детальна інформація за вказаними номерами телефонів.

Вівторок, 10 вересня 2019

Тренінг для підлітків " Ефективне спілкування"
10.09.2019 18:00

Тренінг "Ефективне спілкування" для дітей 14-17 років.Підлітки - це особлива категорія дітей. Майже дорослі люди, котрі починають шукати своє призначення в житті. Вони поки ще не мають великого досвіду приймати рішення, та мають велику потребу бути самостійними. В організмі підлітків проходить безліч змін, тому вони дуже вразливі. Переважно в цей період їм стає важко спілкуватись з батьками, бо вони хочуть сепаруватись і бути незалежними. Вони соціалізуються та шукають можливості стати важливими та авторитетними. Саме для них розроблений тренінг "Ефективне спілкування".   Раннє бронювання до 1 вересня (8 занять) - 1400 грнПередоплата за курс (8 занять) - 1500 грн.   Реєстрація та деталі за вказаними номерами телефонів.  

П`ятниця, 13 вересня 2019

Creative Way - для дітей!
13.09.2019 15:00

Ваші діти активні, рухливі, енергійні та непосидючі? І ви в постійних пошуках ідей чим би їх зайняти? Ми організуємо Вам та вашим дітям незабутній активний відпочинок ! В цей день будемо відкривати наш оновлений StartUp Дворик, де презентуємо нову гру Creative Way, яка спеціально розроблена для розвитку креативності, вдосконалення логічного мислення та просто цікавого та активного відпочинку всіх незалежно від віку! В програмі нашого заходу буде дуже багато активностей для Вас та Ваших дітей! - Презентація гри Creative Way, яку зможуть попробувати пройти усі охочі. - Змагання між дитячими командами шляхами Creative Way. - Змагання в віртуальній реальності! - Презентація стартапів, які можуть зацікавити дітей (наприклад дитяча абетка йоги). - Роботи! Бо як же без них. - Інші квести та активності від команди Tech StartUp School .   Деталі за вказаним посиланням.

Субота, 14 вересня 2019

VG Kids Run

Море драйву, подарунків та позитиву. Забіг для дітей віком від 4 до 10 років.Діти можуть обрати дистанцію відповідно до своєї вікової категорії: 100 м, 200 м, 400 м.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Фестиваль для підлітків "ПідлітОК_БУМ"

Цілий день локація у розпорядженні активних і креативних підлітків!  Що?#PIDLITOK_PM - це:- веселий нетворкінг;- круті ментори;- формування супер-команди;- шалений креатив;- алгоритм управління проектом;- твоя унікальна роль;- аукціон винаходів. Внесок учасника:1-15 серпня – 200 грн16-31 серпня – 250 грн1-14 вересня – 350 грн   Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Четвер, 19 вересня 2019

"Ціна успіху, або На що ти здатний заради мрії?" Мотиваційний квест для підлітків від Олександри Яворівської за мотивами книжки "Юкі"

Квест для підлітків за мотивами книжки Олександри Яворівської "Юка" про хокейного воротаря, українця за походженням Тараса Савчука і його історії, як мрія і любов сильніші за цілий букет вроджених хвороб, не сумісних зі спортом.   Захід відбуватиметься в рамках "Форуму видавців".

Субота, 21 вересня 2019

Воркшоп "Як створити шедевр?"
21.09.2019 12:30
вул. Підвальна, 4 (Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України. Порохова вежа)

Захід відбуватиметься у рамках Форуму видавців. Знайомство з відомими картинами та скульптурами. Діти виконують завдання, пов’язані з історією створення шедеврів, а у фінальному завданні створюють колективно мистецький твір. Мета воркшопу: показати, що створити мистецький твір може кожна дитина. 

Створення артбуків з дітьми "Я не читаю книжки"
21.09.2019 11:00
вул. Підвальна, 4 (Порохова вежа)

Захід відбуватиметься в рамках Форуму видавців.

Базова комп’ютерна підготовка для дітей 10-11 років

Термін навчання на 2-му рівні – 2 роки.   Дизайн-студія. Комп'ютерна графіка та дизайн. Основи комп’ютерної графіки (Adobe Photoshop) 3D графіка: основи 3D-моделювання; створення персонажів та анімація. Основи цифрового фото. Web-студія Cтворення web-сторінок з використанням HTML5/CSS3. Розміщення в інтернет. Студія програмування та робототехніки Базова комп’ютерна та інтернет грамотність. Знайомство з візуальним програмуванням. Вступ в програмування. Scratch-програмування. Основи робототехніки на базі Arduino. Game-студія  Створення комп’ютерної гри в середовищі Scratch. Тренінг-студія Формування soft&sence skills. Тематичні тренінги та майстер-класи з спілкування / комунікацій / самопрезентація / командоутворення. English в IT. VideoScribing.

Осінній набір

Нещодавно дослідники Інституту майбутнього США визначили, які практичні навички та знання необхідні дитині, щоб стати успішною особистістю у 2020-х роках. Їх рекомендації навчання застосовуються у престижних американських та європейських ліцеях і гімназіях.Але зараз не треба їхати в США чи Європу. У Львові працює інноваційний навчальний заклад майбутнього - Львівська Академія СТАРТ_ІТ.Ваш син, донька стане успішним фахівцем 2020-х років: отримає престижну ІТ-професію на базі рекомендацій Інституту Майбутнього США; сформує навички творчої особистості (soft skills); зможе створювати власні IT-проекти.Інновації методології навчання: додатково до комп’ютерної підготовки (tech skills, 70% часу занять) слухачі Академії одержують: особистісні компетенції (soft skills) на заняттях з психологами у Тренінг студії (10% часу); основи бізнес підготовки у Junior Business Club (10% часу); практику розмовної англійської мови в ІТ у English Speaking Club (10% часу). За проектною формою навчання діти отримують практичні навички (tech skills): Розробника сайтів Програміста роботів Графічного дизайнера Розробника комп’ютерних ігор Конструктора 3D-моделей Відеоблогера Майстра художньої цифрової фотографії Користувача Інтернету речей.Заняття проводять професіонали – фахівці відомих ІТ-компаній. Навчальні програми враховують світові тенденції розвитку ІТ-галузі, погоджені з провідними фахівцями компаній Львівського ІТ-Кластеру. Школярі розробляють власні ІТ-продукти відповідно 4-х освітніх рівнів за програмами:  І рівень 8-9 років «Цікава інформатика» ІІ рівень 10-11 років «Базова комп’ютерна підготовка» ІІІ рівень 12-14 років «Комплексна комп’ютерна підготовка» ІІІ рівень 12-14 років «Спеціальна комп’ютерна підготовка» (для випускників ІІ рівня). IV рівень 14-16 років «Професійна комп’ютерна підготовка»Слухачі щосеместра презентують на батьківських зборах створені IT-проекти.

Інтерактивна зустріч з читачами серії книг «Коти-вояки»

Учасники: Дудка Катерина, Українець Остап. Захід відбуватиметься в рамках Форуму видавців. 

Неділя, 22 вересня 2019

Екскурсія "Придністерська Хобітанія"
22.09.2019 09:00

Запрошуємо на одноденну геотуристичну екскурсію від Geoattractions - Придністерська хобітанія!!! Вражаючі печерні комплекси над Миколаєвом, відслонення миколаївських пісків із мушлями морських черепашок у Тростянці, придністерська хобітанія у Стільсько і Дуброві, 1000-літній дуб Верина, грот неандертальця Прийма-1. Загалом 12 геотуристичних обєктів в одній екскурсія. Ціна: 380 грн. (проїзд комфортабельним мікроавтобусом, супровід гідів-екскурсоводів).   Програма: 09:00 - виїзд зі Львова - палац Жевуських-Лянцкоронських в Роздолі - 1000-літній дуб в с.Верин - грот неандертальців в урочищі Прийма-1 - каплиця "Писанка" - панорама над Миколаєвим 14:00 - обід в кафе м. Миколаїв - печерні комплекси над Миколаєвим - Камінь-Діравець та Придністерська Хобітанія (с. Дуброва) та столиця Білих Хорватів (с. Стільсько) - геологічна пам'ятка природи відслонення в с. Тростянець 20:00 - повернення до Львова.Реєстрація та деталі за вказаними посиланнями та номером телефону.

Розробка та просування веб-сайтів для школярів 14-16 років

Зарахування – за результатами співбесіди з основ Photoshop. Старт занять жовтень 2019 р. Термін навчання - 10 місяців.Дні занять:- неділя з 09:00 до 12:00 год.Web-студія Основи web-дизайну, юзабіліті, seo-проектування: планування структури сайту та основи роботи в Adobe Photoshop для верстки сайтів. Верстка сторінок сайтів з використанням блочної верстки (HTML5, CSS3). Системи керування вмістом сайту. CMS Joomla, Wordpress, Drupal. Створення шаблонів для CMS. Cloud-сервіси, домени, хостинг. Налаштування та розміщення сайту в Інтернет. Вступ до баз даних. SEO, технічний аудит, оптимізація контенту, зовнішні фактори. Студія програмування Клієнтське програмування. JAVA Script та бібліотека jQuery. Тренінг-студія Формування soft&sence skills Тематичні тренінги та майстер-класи із спілкування/комунікацій/самопрезентація/командоутворення/ управління часом. Бізнес- грамотність. English through work Lviv-smart-city

Воркшоп "Я не читаю книжок": створення арбуків з дітьми
22.09.2019 11:00
вул. Підвальна, 4 (Львівська обласна організація Національної спілки архітекторів України. Порохова вежа)

Захід відбуватиметься у рамках Форуму видавців. 

Неділя, 24 листопада 2019

Дитяча вистава "Ляльки #LOLSHOW”

Вперше в Україні прем'єра сімейного музичного шоу за участю ляльок LOL, яких люблять в усьому світі!Ексклюзивні костюми і декорації. Оригінальні танцювальні номери. Пізнавальний сюжет. Інтерактивний характер шоу втягне навіть самих дорослих глядачів. Шоу покаже дітям, що таке справедливість, чесність і сміливість. Як любити, берегти і шанувати те, що нас оточує. А батькам нагадаємо про чарівну країну під назвою дитинство.Для самих слухняних діток, після закінчення шоу, буде можливість сфотографуватися з героями.Дітки до 4 років (включно) - безкоштовно у супроводі батьків!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.