Ігри у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 23 квітня 2019

Гаррі Поттер і всі, всі, всі!
23.04.2019 19:00

PubQuiz.meLviv проводить додаткову гру!Для всіх, хто не зміг прийняти участь в нашій тематичній грі по книгам про чарівника Гаррі! Вартість - 100 грн за одного учасника.Кількість учасників обмежено! Життя яскраве настільки, наскільки ви йому це дозволяєте!   Реєстрація за вказаним посиланням.

7-й етап Кіноліги

Сезон складається з 8 етапів. До заліку увійдуть 6 ігор з найкращим результатом.Гра складатиметься з 8 раундів, як текстових, так і медіа-раундів (назвати фільм за кадром, цитатою, критичним відгуком, коротким описом тощо).   Тип турніру: кіноквіз.Складність: середня.Учасники: всі охочі.Склад команди: не більше 6 гравців.Вартість участі: 360 гривен з команди.Автори: Єгор Кузьменко, Олексій Головнов.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Четвер, 25 квітня 2019

9-та гра сезону ГлуздоГерць

Привіт, друзі. Запрошуємо усіх на нашу 9-ту за ліком гру ІІІ сезону #ГлуздоГерць На Вас чекатимуть 80 цікавих запитань на різноманітну тематику.І ще! У запитаннях обіцяємо багато пасхальних яєць! Приходьте і шукайте!   Реєстрація за вказаним посиланням.

П`ятниця, 26 квітня 2019

Психологічна гра "Мафія"
26.04.2019 20:00

Увага не класика, граємо з додатковими картами.У нас завжди панує чудова атмосфера! Ми обожнюємо розвиваючі настільні ігри, організовуємо цікаві заходи, поїздки!Долучайтеся до KARTON digital club! Щоб стати резидентом клубу необхідно втертись в довіру до мафіозі та не пропускати наші зібрання! Кожен учасник клубу отримує особливу картку з привілегіями.Слідкуйте за новинами та будьте пильними - мафіозі вже повсюди!Реєстрація за вказаним посиланням.

Четвер, 02 травня 2019

Harry Potter та "Що? Де? Коли?"

В MolodoZeleno відбудеться тематичний турнір - "Що? Де? Коли?" за всесвітом Гаррі Поттера.   Якщо у вас немає можливості зібрати команду - ви можете також заздалегідь індивідуально зареєструватися і зіграти в команді інших гравців (рандом-стіл).Гра складається з 3 турів по 12 запитань.   У команді: до 6 осіб.Складність: середня.Вартість участі: 600 грн з команди/100 грн з індивідуального учасника.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Вівторок, 07 травня 2019

7-й етап 6-го сезону "Що? Де? Коли?" від BrainHub

Сезон складається з восьми етапів, але до заліку увійдуть лише шість найкращих результатів.Ігри проводяться у трьох локаціях:— Старгород Львів - чеська пивоварня та паб Xrystofor - Христофор - Відкрита ліга;— MolodoZeleno - Прем'єр-ліга.Тип турніру: Що? Де? Коли?Складність: нижче середнього (Відкрита ліга), середня (Прем'єр-ліга)Учасники: всі охочіСклад команди: не більше 6 гравцівІгрова дистанція: 3 тури по 12 питань Внесок за участь: 70 грн з учасникаРедактори: Олексій Чирков, Павло Муха, Олексій ГоловновКоротко про турнір:- ведучий ставить питання, команди протягом однієї хвилини на них відповідають;- усі команди грають одночасно, відповіді здають на картках;- переможцем етапу вважається команда, яка дала найбільшу кількість правильних відповідей.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Субота, 11 травня 2019

Cash flow в коучинговому форматі
11.05.2019 11:00
вул. Чайковського, 20 (Chaikovskyi_Hub)

"Якщо Ви маєте погані навики Управління грошима, то навіть гроші всього світу не можуть Вас врятувати" Роберт Кійосакі.Основна ціль бізнес-гри Cash Flow власне і є формування навиків управління грошима, відпрацьовучи їх у грі.В грі Ви вивчете ази фінансової грамотності, а також отримає додатковий ефект - побачите свою стратегію поведінки при прийнятті рішень щодо грошей, побачити свої блоки і зможете їх нейтралізувати.Участь в грі-тренінгу - можливість безпечно експерементувати!!!Протягом гри Ви проживете своє життя. Проведете повну діагностику своїх стратегій. В результаті гри учасники отримують можливість застосувати нові підходи в фінансах і подивитися на результати. І, найголовніше, почати отримувати нові або розвивати існуючі навики:- розпорядження грошовим потоком- швидкого прийняття рішення- навик комунікації і проведення переговорівТакож ви на своєму практичному досвіді:- Побачите ефективність ведення фінансового звіту- Зрозумієте яким чином можна збільшувати свій капітал- Отримаєте практичний досвід гри на фондовій біржі,управляти бізнесом і як заробляти на нерухомостіВідпрацьовані навики під час гри зможуть привести Вас до збільшення капіталу в реальному житті.Змінюйте своє фінансове мислення граючи!!! Тривалістьранкова гра - 11:00 - 15:00вечірня гра - 16:00 - 20:00  Вартість - 450 грн. (при купівлі 2 і більше квитків - знижка 10%) Швидка реєстрація за посиланням

Середа, 15 травня 2019

Гра-комунікація "Сторіс"

Рольова комунікаційна гра "Сторіс"- для максимум 8- учасників!!! Для чоловіків та жінок! Якщо ти любиш настільні ігри, хочеш спробувати нове в ролі, розкрити та розвивати свої здібності, аналізувати життєву стратегію та сценарії, виявляти слабкі та сильні сторони своєї особистості і все це розважливим і безтурботним шляхом. Тоді приходьте 15.05.2019 року в середу ввечері на гру.Гру можна замовити для вашої організації чи компанії. То ж звертайтесь за потребою та важливим процесом пізнання з сторони кожного працівника і відкриття прихованих талантів у спілкуванні, ведення діалогу, конфліктності, віртуозним підходам, вкрапленні креативу та манері подачі себе в ігровий або серйозний спосіб комунікації.Гра триватиме 3 години. Проходитиме в центрі та затишному оновленому приміщенні.Вартість 300грн./3 год. гри і в день події - 400 грн.   Реєстрація та деталі за вказаним номером телефону.

Неділя, 19 травня 2019

Ігри Розуму в УКУ. Благодійний Фест на підтримку студентів.

Український Католицький Університет запрошує всіх шанувальників інтелектуальних ігор на благодійний фест "Ігри розуми в УКУ". Усі зібрані кошти будуть спрямовані у Стипендійний фонд для талановитих та потребуючих студентів.   У програмі:Квіз-турнір між командами різних організацій та компаній Львова від найкращого організатора вікторин ГлуздоГерць. На Вас чекають складні та неординарні загадки, відео та фото головоломки, море позитиву та смачна їжа! Хтозна, можливо саме Ваша команда отримає звання найрозумнішої команди міста Львова! Команда - 8-10 осіб. Гра триватиме з 17:00 по 20:30 в Трапезній УКУ. Благодійна пожертва за участь - 250 грн. з особи. При реєстрації команди до 1 травня - 50% знижки на участь у ігротеці.   Ігротека - цілий день ігор та турнірів для поціновувачів найтоповіших настільних ігор. Ви можете реєструватися як самі, так і з друзями.Чекаємо Вас 19 травня в будь-який час з 13:00 по 20:00 у Центрі Шептицького, адже в цей день, спеціально для Вас, читальні зали трансформуються в поле для інтелектуальних протистоянь.Смаколики від студентів УКУ обіцяємоБлагодійна пожертва за участь - 250 грн. з особи (якщо ж Ви зареєструвалися також на Квіз-турнір до 1 травня - благодійна пожертва за участь в ігротеці складатиме 125 грн).