Ігри у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 лютого 2019

VI квіз ІІІ сезону ГлуздоГерць

Привіт, друзі! У середу, після тривалої перерви повертається ІІІ сезон ігор ГлуздоГерць. Ми підготуємо 80 запитань з нотками романтики, позитиву і весняного оптимізму. Якщо Ви встигли засумувати за нашим традиційним форматом - ласкаво просимо!Ігровий внесок - 70 грн. з людиниКількість гравців у команді - не менше 10.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Грошовий потік - бізнес-гра

"Грошовий потік"- бізнес - гра, яка Змінює Життя! Всі, хто грав в неї, кажуть, що навіть після однієї гри щось змінюється в сприйнятті світу. Бізнес-гра вчить того, як мислять люди, які володіють 90% Всіх багатств світу. "Грошовий потік"- неймовірно популярна у всьому світі гра. Під час гри Ви освоїте правила поводження з грошима, навчитесь lнвестуванню та грамотному збільшенню капlталу. Розвинете фінансове мислення і отримаєте досвід поводження в непередбачуваних ситуаціях.Гра створена для чоловіків і жінок, які хочуть:- навчитися грамотно розпоряджатися грошима;- навчитися правильно lнвестувати свої гроші;- розвинути фінансове мислення;- навчитися вести особистий бюджет;-дізнаєтесь нові способи заробlтку грошейГра відповідає на питання:- Що потрібно для досягнення успіху?- Як стати фlнансово незалежним?- Як правильно вести бізнес?Гра триває 3 години та складається з трьох частин:1 частина - пояснення правил, та початок гри (30 хвилин)2 частина - безпосередньо гра (2 години)3 частина - підсумки (15 хвилин)Для реєстрації заповніть будь-ласка коротку реєстраційну форму

Завтра, 21 лютого 2019

Інтерактивна гра "Мовний аукціон"

Інтерактивна гра «Мовний аукціон» (до Міжнародного дня рідних мов).   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

П`ятниця, 22 лютого 2019

Психологічна гра "Мафія"
22.02.2019 20:00

Увага не класика, граємо з додатковими картами.У нас завжди панує чудова атмосфера! Ми обожнюємо розвиваючі настільні ігри, організовуємо цікаві заходи, поїздки!Долучайтеся до KARTON digital club! Щоб стати резидентом клубу необхідно втертись в довіру до мафіозі та не пропускати наші зібрання! Кожен учасник клубу отримує особливу картку з привілегіями.Слідкуйте за новинами та будьте пильними - мафіозі вже повсюди!Реєстрація за вказаним посиланням.

Субота, 23 лютого 2019

Cash flow в коучинговому форматі

Початок  26.01 о 11:00 год 26.01 о 16:00 год 17.02 о 16:00 год 23.02 о 16:00 год   Бізнес-гра Cash Flow - це унікальний інструмент для Вас для того, щоб: виявити свої фінансові стратегії; отримати навички багатих людей; перевірити свої цілі; побачити свою стратегію в досягненні цілей; отримати свої інсайти. І це все в супроводі експерта з фінансів і коуча в одній особі - Oleksandra Grudzevych. Олександра - сертифікований тренер, тренер фінансового успіху, фінансист з 19-річним стажем роботи в фінансах (корпоративні, особисті), ментор стартапів, сертифікований коуч ECF. На рахунку Олександри - проведено більше 150 ігор.   Вартість - 450 грн. Бронь місць - виключно після оплати.

Leela гра в Життя

Кількість місць - до 7 осіб, тривалість вечора - до 4 годин.   Вартість:- за передоплатою становить 666 грн., в день події - 777 грн.- якщо ти будеш з коліжанкою чи приятелем, то вартість за передоплатою на двох становить 1100,00 грн., в день події - 1400,00 грн.- якщо ти будеш із + 6 подруги чи друга, то вартість кожному за передоплатою 450 грн., в день події - 550 грн. А Твоє місце в подарунок від мене за твою активність.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Неділя, 24 лютого 2019

Трансформаційна Гра "Мандри Героя"
24.02.2019 11:00
вул. Володимира Великого, 18

Гра дає можливість чесно побачити свої звичні маршрути з висоти пташиного польоту; зрозуміти, які навички заважають, а які допомагають у житті; прийняти рішення, і тут, у грі, його випробувати, зрозуміти чи ці зміни вам допомагають чи не допомагають, і які можуть бути ще варіанти.   В процесі самої гри, ви починаєте знайомитися із тим собою, якого ви найчастіше, непомічали, з тими своїми гранями і унікальними здібностями, які вам даровані, але ви ними не користуєтесь. В процесі Гри відбувається наче "розпакування" сплячих ваших внутрішніх ресурсів.Відповіді - всередині, а не зовні. Ніхто, крім вас, не дасть вам правильної відповіді, просто тому що її не існує.   Вартість 450 грн.   Запис та деталі у приватні повідомленні за вказаним посиланням.

Тренінг-гра "Королівство"

Буде цікаво тим, хто має сумніви або цікавість щодо свого місця в колективі, соціумі; тим, хто працює над собою та цікавиться динамікою змін; тим, хто працює з колективами (дорослими або підлітковими),як інструмент для роботи, отриманий в т.ч. через безпосередню практику; тим, хто хоче цікаво та з користю для себе провести час.   Особливість цього тренінгу в тому, що нові ідеї, які базуються до досвіді, отриманому в цій грі, продовжують з’являтися не один місяць по завершенні тренінгу. Кожна гра в «Королівство» є унікальною та заряджає великим емоційним зарядом. Навіть, якщо Ви вже брали участь в цьому тренінгу, але маєте цікавість до того, в якому місці шахової дошки Вашого життя Ви перебуваєте на даний час, долучайтеся до участі.   Вартість 250 грн   Деталі та запис за вказаним посиланням та номером телефону.

Недільна вилазка на Підзамче
24.02.2019 14:00

Порядок денний:14:00 Перегляд фільму "Coffee and cigarettes", реж. Джим Джармуш.15:30 Настільні ігри (приносити з собою теж можна)Спочатку кіно, а настільні ігри, потім!Вхід вільний!   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Понеділок, 25 лютого 2019

Smart Time. VI гра (Фінал) сезону

Smart Time – розумний формат дозвілля.Процес гри робить звичайне часопроведення в компанії друзів за кухлем пива більш корисним й не менш веселим. Гра проходить в пабі, де команди змагаються між собою в знанні музики, кінематографу, літератури, географії, інтернет-культури і тд.Переможці, як завжди, отримують призи від наших партнерів.Триває осінньо-зимовий сезон, що складається з 6 ігор (5 з яких залікові). Запрошуємо Вас на фінальну гру.   Реєстрація за вказаними посиланнями.

Вівторок, 26 лютого 2019

Що? Де? Коли? - Ліга Старту. Point 3

Якщо ви граєте в "Що? Де? Коли?" вперше, вам здаються складними питання інших турнірів або ви просто хочете потренувати свою логіку на нескладних питаннях в комфортній обстановці, тоді цей турнір саме для вас і вашої команди.Серія ігор складатиметься з 5 "поінтів". Тип турніру: Що? Де? Коли?Складність: низька.Склад команди: не більше 6 гравців.Вартість участі: 70 грн з учасника.Ігрова дистанція: 3 тури по 12 питань.Редактори: Володимир Островський, Сергій Терентьєв, Сергій Лобачов, Костянтин Науменко.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Середа, 27 лютого 2019

5-й етап Кіноліги

Сезон складається з 8 етапів. До заліку увійдуть 6 ігор з найкращим результатом.Гра складатиметься з 8 раундів, як текстових, так і медіа-раундів (назвати фільм за кадром, цитатою, критичним відгуком, коротким описом тощо).Тип турніру: кіноквіз.Складність: середня.Учасники: всі охочі.Склад команди: не більше 6 гравців.Вартість участі: 360 гривен з команди.Автори: Єгор Кузьменко, Олексій Головнов.   Реєстрація за вказаним посиланням.

Понеділок, 25 березня 2019

Cash flow в коучинговому форматі

  Бізнес-гра Cash Flow - це унікальний інструмент для Вас для того, щоб: виявити свої фінансові стратегії отримати навички багатих людей перевірити свої цілі  побачити свою стратегію в досягненні цілей отримати свої інсайти І це все в супроводі експерта з фінансів і коуча в одній особі - Oleksandra Grudzevych. Олександра - сертифікований тренер, тренер фінансового успіху, фінансист з 19-річним стажем роботи в фінансах (корпоративні, особисті), ментор стартапів, сертифікований коуч ECF. На рахунку Олександри - проведено більше 150 ігор.