Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Луцьк

Дати:
Розділи:
Вистава-концерт «Монолог про найважливіше»
29.02.2020
Гармидер, вул. Залізнична 9

Подія місяця у ГАS: Вистава-концерт «Монолог про найважливіше» театру «Арабески» (м. Харків) за текстами Мажени Садохи (Вроцлав), Сергія Жадана (Харків) та Юрія Андруховича (Івано-Франківськ) у виконанні Міська Барбари та Юрка Єфремова — автора музики — у режисурі Світлани Олешко з відеорядом від Андрія Зеленого (Львів). Bonus: улюблені пісні від Міська Барбари. Захід за підтримки Генерального Консульства РП в м. Луцьку. Вхід: 150-250 грн, квитки - https://kasa.in.ua/ru/luck/theater/monolog-pro-najvazlivise-2020-02-29 «Монолог про найважливіше» — це надзвичайно актуальний, гострий і водночас мобільний проект. Це не просто вистава, це відео-арт, це низка дискусій та дебатів, аудіокнига, східно-український тур у 2018 році (Чугуїв, Слов’янськ, Краматорськ, Сіверськодонецьк, Лисичанськ). Автори прагнуть донести месидж, що демократія не є чимось сталим раз і назавжди, це те, що потребує щоденної праці та обстоювання.

Melovin

Концерт Melovin в Луцьку відбудеться 09 березня 2020 р, 19:00, РЦ Промінь. 9 березня 2020 року у РЦ “Промінь” в Луцьку відбудеться концерт неймовірного співака MELOVIN! Учасник “Євробачення”-2018 та володар премії “Прорив року” за версією M1 Music Awards, вирушив у всеукраїнський тур та проїхав всю країну з півдня на захід зі своєю новою платівкою ØCTØPUS. Концерт ØCTØPUS тур. Це вісім неймовірних історій про щирі та гарячі почуття, які переживав співак. Саме тому платівка має таку назву. Адже у восьминога рівно стільки ж щупалець і кожна з них ладно міцно вхопити наше тіло, у той час, коли кохання, щасливе чи не дуже, хапає просто за серце. Іноді це наповнює життя сенсом, а іноді – не дає дихати і просто бути. Недарма артист каже, що виконання кожної пісні, це щоразу знайомі переживання. Але артист готовий відкрити душу всім, хто прийде на його концерт. Щоб потрапити на концерт MÉLOVIN в Луцьку, купуйте квитки завчасно.

Катерина Рубан - Вірші. Багато віршів, дуже багато віршів.

Поетичні читання в "Цитрі". Катерина Рубан - луцька (насправді ні) поетка-мандрівниця схиблена на книжках. Про що її вірші? Про дороги і війну. Про те, що час умовний, а собаки прекрасні. Про те, що світ не буває даремним чи не красивим. Про те, що люди - музика. Приходьте, послухаємо. Почнемо о 20:02 Вхід вільний, з собою мати гарний настрій =) Деталі 050-8802-555