Афіша подій у місті Луцьк на сьогодні 26 квітня 2019

Дати:
Розділи:
Виставка Володимира Лободи "Сотня"

у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться відкриття виставки Володимира Лободи "СОТНЯ". Якій добі належить цей мистець, якому краю, етносу, народу? Хронологічні межі – друга половина ХХ– початок ХХІ століття – надто тісні для такої масштабної особистості як Володимир Лобода... У творах цього українського художника – проникливий (аж до фізичного щему!) перегук віків, поколінь, традицій. Гостре відчуття минувшини, її нерозривність у ланцюзі буття сьогоднішнього і водночас тривожні абриси часів прийдешніх вивищують його доробок понад вузькотериторіальними проблемами, сягаючи рівня загальносвітового контексту. Олійне малярство, авторська й друкована графіка, скульптура, декупаж... У кожному творі багаточисельних серій не тільки точність спостережень, несподіваний ракурс трактувань, а й стилістична контраверсійність авторських злетів. Весь масив, що створив Володимир Лобода, демонструє тісний зв’язок із національною пластичною спадщиною: від прадавніх часів до виражальної мови сучасного мистецтва.

Круглий стіл "Український тиждень імунізації"

Щорічно Європейський регіон ВООЗ відзначає Європейський тиждень імунізації для сприяння імунізації, яка є життєво необхідною для профілактики захворювань та захисту життя. Цього року тиждень імунізації відзначається 24-30 квітня 2019 року. Метою цьогорічної кампанії є підвищення обізнаності про переваги вакцинації та відзначення «героїв вакцинації», які багато в чому сприяють захисту життя шляхом вакцинації. Серед «героїв вакцинації» – медичні працівники, батьки, які обирають вакцинацію для своїх дітей, і всі, хто шукає інформацію на основі доказів і передає її іншим. Ви також можете стати «героями вакцинації» – дізнавайтесь факти про вакцинацію та діліться ними, вакцинуйтеся самі та робіть щеплення своїм дітям згідно з національним календарем щеплень, зробіть свій внесок, щоб імунізувати Луцьк!!! Запрошуємо всіх бажаючих обговорити важливі питання імунізації!!!

«Дитяче Серденько, Живи»

Привіт! РЦ «Промінь» знову долучається до всеукраїнської організації «Серце до серця». Цьогоріч маємо найскладніший виклик, непросте завдання за всі роки проведення акцій. З 1 по 30 квітня в Україні проходитиме благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!» Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології, але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати! У нашому комплексі в цей період стоятимуть коробочки для збору коштів.

Сквот32

Сучасна історія Пітера Пена про пошук шляху до дорослого життя та усвідомлення власного стилю та талантів. Ліза працює фотографом у паспортному центрі. Одного разу вона потрапляє до товариства вільних і талановитих мрійників: творців, танцюристів, музикантів, які живуть у Сквоті - напівзруйнованому спустошеному будинку. Восьмидесятирічна Фаїна - єдиний законний мешканець будинку і єдина перешкода для забудовника, який планує зруйнувати увесь квартал, а з ним і Сквот. Лізу причаровує енергія, свобода і творчість товариства. Вони борються за свій спосіб життя, створюють та змінюють навколишній світ. Ліза сама змінюється, вона починає шукати своє місце у світі, розвиває своє бачення та стиль. Завдяки Сквоту Лізу помічають як фотографа, а її світ і можливості розширюються.https://cinema.adrenalin.lutsk.ua/now/1393 - Кінотеатр"Адреналін"

Комашки 2. Карибські пригоди

Навколо нас так багато живих істот, яких ми навіть не помічаємо. І тут мова навіть не про мікробів, а про різних комашок. Вони всюди – повзають землею, сплять у травичці або просто літають біля нас. Але, як би це дивно не звучало, ці істоти також готуються до зими – запасаються їжею, Під час такої підготовки сталося щось зовсім несподіване – одна комашка випадково потрапила до ящика, який відправили на далекі Карибські острови. Там тепло, немає зими та дуже багато небезпек. Нові раніше небачені для комашки мешканці можуть не раз спробувати її зжерти. Головне – дочекатися допомоги, яку, без сумніву, відправили її друзі. Придбати квитки можна у касах кінотеатрів або за нижчевказаними посиланнями: https://cinema.adrenalin.lutsk.ua/now/1392 - Кінотеатр "Адреналін" https://www.kinofilms.ua/ukr/mult/737962/ -  Кінотеатр "Прем'єр сіті""

Шазам

Кожна маленька дитина мріє мати суперсили та бути супергероєм. Але, на жаль, супергероїв не існує. Чи це неправда? Біллі Бетсон, звичайний підліток з непростою долею (він сирота) був обраний стати супергероєм. Ім'я йому тепер буде Шазам. Варто йому тільки сказати це слово, як чотирнадцятирічний хлопчик перетворюється на дорослого чоловіка. Він разом зі своїм другом тепер повинні зрозуміти, які ж сили є у Шазама – може, він літає, стріляє лазерами з очей або може бачити крізь стіни? У ході цих експериментів хлопці багато дізнаються, але далеко не все. Як і будь-який підліток, ставши Суперсильним, Біллі просто отримує від цього задоволення, відтягується. Але з великою силою приходить і велика відповідальність – Шазам буде захищати своє місто від доктора Таддеуса Сівани. Придбати квитки можна у касах кінотеатрів або за нижчевказаними посиланнями:   https://multiplex.ua/ua/movie/351756#04042019 - Кінотеатр"Мультиплекс"