Книгарня "Є"

вулиця Лесі Українки, 30
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт,Сб,Нд09:00 - 21:00Без перерви

Інформація

Продаж навчально-методичної, наукової, художньої, дитячої літератури. Організація зустрічей, презентацій.

Події

Мова потреб. Як говорити про свої кордони так, щоб вас справді почули у стосунках
09.01.2026 18:00 $ вхід вільний
Часто ми мовчимо, злимося або пояснюємо "між рядків". А можна інакше — чесно, дбайливо й без конфліктів. Про це говоритимемо на зустрічі з психологом Олександром Кондратюком. Запрошуємо на теплу розмову, де буде простір для запитань, досвіду й підтримки.
Презентація книги "Сатанів. Помста гори Бохіт"
10.01.2026 16:00 $ вхід вільний
Запрошуємо вас на презентацію книги "Сатанів. Помста гори Бохіт". Це історія великої війни, що знову насувається на Поділля через двадцять років після Грюнвальдської битви. Король вимагає Волинь і Поділля, перемовини зависають у повітрі, а війна здається неминучою. Боярин Василь Крук захищає Сатанів, передає владу синові й сам опиняється у вирі інтриг, зрад, облог, таємних союзів і запізнілого кохання. Загадкова волинська княгиня, наймані вбивці, давні вороги й несподівані союзники — йому доведеться вирішити, кому можна довіряти, а від кого чекати удару. Авторка роману Катерина Липа — мистецтвознавиця, історикиня архітектури, музейниця й кураторка, відома також за книжкою "Історія архітектурних стилів, великих і не дуже". Модераторка події Оксана Штанько — історикиня, завідувачка Науково-експозиційного відділу Музейного простору "Окольний замок" у Луцьку. Чекаємо всіх, хто любить історичні романи, сильні характери й події, від яких важко відірватися.
Обговорення роману Юлії Баткіліної "У плавнях трохи туману"
16.01.2026 18:00
Запрошуємо на січневу зустріч книжкового клубу "Своя полиця"! Зустрінемось у п'ятницю, щоб обговорити роман Юлії Баткіліної "У плавнях трохи туману". Чекаємо усіх залюблених у творчість сучасних українських письменників!

Відгуки