Масажна вечірка у місті Чернівці

Масажна вечірка - фото
Дата події: 28 грудня 2019
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
У суботу, 28 грудня, о 18:00 у центрі йоги "Сурья" відбудеться парна масажна вечірка. На якій кожен охочий зможе навчитися простим масажним технікам, які допомагають повністю відпочити та відновитися тілесно і емоційно.
Проводитиме заняття - Олександра Нікорина.
Вона розповість досвід у великому спорті, як боротися з травмами, що таке прийняття, як йти до себе на зустріч і подружитися з власною недугою, болем або травмою, де починається тіло та закінчується емоція.
«Зараз все це найбільше у мене виражається через тайський масаж. Це як інструмент передачі тілу любові і турботи, уваги і полегшення, відпочинку і відновлення», - каже Олександра.
Практика масажу допомагає заземлитися і розслабитися, відпустити контроль, випробувати глибоку довіру у взаємодії з партнером, який веде вас до самого себе, в глибину відчуттів і зустрічі з собою справжнім.
Парна практика проходитиме на підлозі в одязі і шкарпетках. Важливо мати зручний одяг (штани + футболка + кофта на довгий рукав і змінні теплі шкарпетки).
За бажанням з собою брати пледік, щоб сховатися в процесі відпочинку.
Тривалість - 1 година. 
Перегляди 48

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук