Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Рівне

Дати:
Розділи:
Сватання на Гончарівці

Комедія «Сватання на Гончарівці» написана Григорієм Квіткою-Основ’яненком у 1835 році. Попри серйозність вперше порушеної в українській літературі проблеми кріпацтва, п’єса не втрачає смаку водевільної інтриги. Щирий гумор у п’єсі переплітається з авторською іронією, мотивами народних пісень, обрядовою поезією. Яскраве музичне оформлення, цікаві характери героїв, комедійні ситуації та діалоги, динамічний сюжет ось вже понад півтора століття підтримають незгасаючий інтерес до п’єси класика. Тел.: +38 (0362) 26-37-74; +38 (0362) 63-34-47

Маруся Чурай

Режисер-постановник – Сергій Павлюк Режисер з пластики – Юрій Бусс Хормейстер – заслужена артистка України Ружена Рубльова Художник-постановник – заслужений художник України Ольга Гоноболіна Звукорежисер – Богдан Сівак, Надія Устянчук, Андрій Вавринчук Помічник режисера – Олександр Лоєвський, Любов Харченко Художник по світлу – Валерій МанчукМаруся Чурай — напівлегендарна народна поетеса-піснярка. За переказами, народилася близько 1625 р. в Полтаві в родині козака Гордія Чурая. Через віль­нолюбну, горду натуру батько мусив тікати на Січ, брав участь у багатьох протипольських повстаннях. Якось у бою потрапив у полон і був страчений. Вважається народним героєм, оспіваний у думі.Маруся виростала з матір’ю, їх обох шанували в Полтаві — через славного батька, а також завдяки Марусиному дару складати й співати чудові пісні. Вважають, їй належать такі відомі пісні, як «Засвіт вста­ли козаченьки», «Летить галка через балку», «Віють віт­ри, віють буйні», «Ой не ходи, Грицю», «Ой Боже ж мій, Боже, милий покидає», «На городі верба рясна», «В кінці греблі шумлять верби» та ін.

Клітка

О.КостинськийЗоологічна фантазіяПрем'єра -  23 грудня 2018 рокуУ пташиній клітці опиняються замкнутими три пташки. Всі вони різні не тільки за забарвленням, але і відрізняються характерами.Два самця і самочка змушені уживатися на невеликій площі клітини ... Як складуться стосунки співмешканців, які переживають життєві ситуації цілком притаманні світу людей, дізнаєтеся переглянувши виставу.

” ВІД КОРОНАЦІЙНОЇ МЕСИ до БА-РОК-ДЖАЗУ у 4-ри РУКИ ” в рамках міжнародного органного фестивалю

В концерті беруть участь: Максим СИДОРЕНКО (орган) та Олена ЮДІНА (орган)Соліст Національного будинку органної та камерноїмузики України, лауреат міжнародних конкурсівМАКСИМ СИДОРЕНКО /орган, Київ/Закінчив Київську консерваторію за двома спеціальностями (фортепіано, 1995; орган, 2001) та аспірантуру Національної музичної академії України (2005). Удосконалював свою виконавську майстерність в Австрії (Universität für musik und darstellende kunst), брав участь у безлічі мастеркласів відомих музикантів з Європи й США, вивчаючи особливості органних шкіл.Коло його інтересів досить широке: від барочної музики – до прем’єрних виконань творів сучасних українських композиторів; від запису органної музики до фільмів, телепрограм – до участі в неакадемічних етнопроектах чи театральних виставах.Максим Сидоренко гастролює по Україні та за її межами (Польща, Німеччина, Австрія, Іран); виступає з провідними виконавцями й колективами, диригентами, бере участь у числених міжнародних фестивалях (“Кyїv-Music-Fest”, “Organum”, “Червона рута”, “Livadia-Fest”, “Співочі тераси”, “Срібний Дзвін”, “Діапазон”, “Буковинський листопад”,  “ГогольFest”, “Koktebel-Jazz”, та багато інших).Гру музиканта вирізняє глибоке знання й відчуття стилю музики, що виконується; масштабність, майстерне використання багатих тембрових ресурсів органа й фортепіано, як під час сольного виконання, так і в ансамблях різного складу, з хором або оркестром.З 2007 року є членом Національної всеукраїнської музичної спілки. У 2017 році М.Сидоренку присвоєне почесне державне звання Заслужений артист України.Олена Юдіна /орган, Одеса/ отримала вищу музичну освіту як піаністка в Одесі, у 2003 році одержала ступінь магістра в Національному Університеті ім. Ушинського. Брала участь у майстеркласах відомих органістів Берта Візгергофа (Нідерланди), Р.Перуцького (Гданськ, Польща) та інших.Олена Юдіна – дипломант та лауреат всеукраїнських конкурсів та фестивалів: «Кримська весна 2002» м. Ялта; театрального фестивалю «Блукаючі зірки» м.Київ (2005р., 2010р.); регіонального фестивалю класичної музики «Буковинський листопад» м.Чернівці (2016р.), міжнародному фестивалю органної музики «Діапазон» м.Львів (2017р.), «VII Різдвяного фестивалю 2018» (м.Одеса). Є регулярною ведучою музичних проектів, концертів, допомагаючи слухачеві ще глибше  занурюватись у художній світ музики.Поєднює  педагогічну  діяльність з концертною,  виступає як піаністка в ансамблях з українськими, польськими музикантами. В репертуарі Олени – різноманітні твори від епохи бароко до сучасності.У дуеті музиканти виступають з 2015 року, створили декілька цікавих концертних програм, представлених в України та Польщі.А зараз програму з творів величних композиторів епохи бароко та відомих оркестрових шедеврів світової музики (в рідкісних транскрипціях для «короля інструментів» – органа та в дуеті з фортепіано)  –  пропонують увазі слухачам Рівного.

НЕБО ОДНЕ НА ВСІХ

Христина Панасюк презентує свій новий альбом!Відбудеться презентація нового альбому Христини Панасюк «Небо одне на всіх».Це четвертий альбом співачки, який налічує 12 пісень, пронизаних любов’ю до України та щемним болем від наслідків російсько-української війни.Христина Панасюк – українська співачка, яка з 2014 року дала більше 300 концертів на Сході, полігонах та шпиталях. Займається волонтерською діяльністю. Все це напряму позначилось на творчості співачки, пісні якої стали для багатьох захисників країни своєрідним гімном, який підтримує та дає наснаги у непростих реаліях війни. Концерти Христини – це не тільки можливість почути проникливі пісні, а й привід зустрітись у теплому колі однодумців.Під час заходу буде можливість придбати диски з автографом співачки.

Вечірка на День Студента

В честь Дня Студента Legendary організовує чергову легендарну вечірку!Якщо тусити у тебе виходить, аніж навчатися, тоді тобі на нашу вечірку. А якщо ти вже давно відучився - тоді приходь та згадай, як це було легендарно!На вечірці тебе чекають: розваги від незмінного ведучого Назара Безушко конкурси, в яких можна виграти пиво дискотека розіграші та багато фану.

День Народження Salsa Club Rivne

Нам 4 роки!!! Запрошуємо всіх вас на святкову вечірку!

QuizКОТЕка. Фінал сезону
25.01.2020 13:00 $ 400 грн

У суботу 25 січня #QuizКОТЕка у Рівному проведе фінальну гру сезону. На цій грі ми нагородимо призерів Чемпіонатів Рівного, Луцька, Тернополя та взнаємо яке ж з цих міст є найрозумнішим. Також, за підсумками фінальної гри визначаться і два учасника DARK-ліги у Рівному. Ну і оскільки це фінальна гра - на команди чекає кілька сюрпризів. До зустрічі!!!Ігровий внесок з команди: 400 грн.

Вікторина для школярів SavvyQuiz

Набирає популярності нова гра #SavvyQuiz у Рівному! SavvyQuiz - це суперсучасна, мультимедійна, розважальна вікторина для школярів віком від 10 до 13 років! Гра спрямована не лише на те, щоб поборотися зі своїми однолітками у битві інтелекту, але і відпочити від шкільної рутини. В нашій вікторині ти не знайдеш запитань зі шкільної програми! Тільки логіка, знання новинок, трендів та загальних знань!Якщо ти вважаєш себе кмітливим, модним тінейджером, то тобі і твоїм топовим френдам до нас!Запис на гру: 0682049902

Рок-н-рол тур «Король рок-н-ролу. Елвісу Преслі - 85!»

Переконані, що ви десь та й чули його музику, але у вас є нагода гарно та цікаво провести свій час. А ще дізнатися більше цікавого про одного з найуспішніших музикантів та акторів ХХ ст.

Мистецький проект "Ренесанс образів"

Світлини – Олександр Харват, Мистецька атрибуція, тексти – Микола БендюкІдея проекту полягає у популяризації творів мистецтва, що знаходяться в музеях та галереях Рівненщини, спонуканні людей до відвідування музеїв, ознайомлення з культурним надбанням, збереження його, оскільки багато людей просто не знають, яка культурна спадщина у нас є. В експозиції виставки та на сторінках альбому відомі рівняни стали подібними до персонажів з картин та скульптур, сфотографовані поруч з твором мистецтва. Для підкреслення схожості були використані звичайні шматки тканини, деталі одягу, перука, поза… Колись люди були такими ж, як і ми сьогодні, просто вони носили інше вбрання та зачіски. Крім того, гени нашої шляхти нікуди не поділися, вони є і в нас з вами.У програмі: • презентація виставки та каталогу світлин;• культурна програма за участі солістів-вокалістів Рівненської філармонії, лауреатів національних та міжнародних конкурсів Анастасії Янцур (учасник теле-проекту «Голос країни») та Павла Мищука;• перші мазки художника Олександра Гурістюка над новим портретом;• спілкування з авторами та учасниками проекту;• ведучі заходу – Галина Цьомик – акторка театру, заслужена артистка України, В'ячеслав Білецький – шоумен, Ірина Білотіл (МБК). Організатори та співорганізатори – Міський Будинок Культури, народна фотостудія «Простір фото», студія «У фарватері істин».Контактні дані: тел. 096-902-1043, 097-1164539, e-mail: kharvat@ukrfoto.org Вхід вільний.

Директорська екскурсія

В Рівненському обласному краєзнавчому музеї започатковується новий формат екскурсійного обслуговування – «Директорська екскурсія»У відвідувачів є унікальна можливість послухати розповідь про історію музею, його приміщення, найцікавіші експонати, а також плани майбутніх музейних проектів від багаторічного дослідника, краєзнавця, історика, директора музею – Олександра Булиги. Такі екскурсії проводитимуться щомісяця.Кількість учасників обмежена. Реєстрація за телефоном 09684746678Найдопитливіший екскурсант отримує сувенір.

Психосоматика дітей та дорослих. Про сльози тіла і душі.
22.01.2020

Що буде на МК:- чому нам вигідно хворіти;- де наше тіло зберігає стрес;- від чого нас оберігає хвороба;- істині причини захворювань наших дітей;- як через хвороби діти спілкуються з нами; - куди душа ховає свої сльози; - справжні причини хвороб та секрети їх зцілення.Тренер:Inna Druzhynina - практичний психолог, психотерапевт, тренер, коуч, кандидат психологічних наук, доктор філософії, Член Української Спілки Психотерапевтів. Засновниця Центру сучасної психології «Melody» та Школи Сучасного Тренера. Власниця приватної психологічної практики в он-лайн і оф-лайн форматі з 17-річним досвідом тренерської та консультативної діяльності. Заплануйте свою цікаву середу!

Організаційна зустріч лінгвістичної студії (німецька мова)

Маємо надзвичайно приємну звістку, це на допомогу вам, шановні батьки! Рівненська обласна бібліотека для молоді запрошує вивчати Deutsch in der Jugendbibliothek, тобто німецьку мову у молодіжній бібліотеці. Ми запускаємо лінгвістичну студію "Hallo, Jugend!"Пропонуємо початковий рівень (A1, A2) для учнів 1-5 класів а тому заняття будуть ігровими, цікавими, веселими, а ще наповнені якісним та різноманітним інтерактивом. Це чудова нагода розпочати вивчення, а ще підтягнути рівень паралельно зі шкільним вивченням німецької мови!Щоб усе зробити максимально якісно, ми запрошуємо вас на організаційну зустріч, що відбудеться 22 січня (у середу) о 18.00, де зможемо обговорити усі питання.Чекатимемо!

Дитяча опера «Лисичка, котик та півник»

В концерті участь артисти Рівненської обласної філармонії.Світ здавався би набагато похмурішим, якби в ньому не було… казок! Адже чарівні історії люблять усі — і малеча, і дорослі. Казки вдвічі цікавіші, коли не просто читаєш або слухаєш їхній текст, а чуєш музику — неодмінну складову музичних казок. Музичні казки — це опери! Забавна і повчальна казка. Запрошуємо малят і їх батьків  познайомитися з дитячою оперою!

Бука

Не виходить у нас веселої казки… Видно, не переробиш Буку. І хто ж цей Бука ? Мабуть, з кігтями, з іклами, страшний-престрашний… А от і ні, це звичайний Зайчик: гарненький, пухнастенький, з ниточок зв’язаний, от тільки характер у нього важкенький. Ні з ким не бажає дружити, ні зким не хоче гратися, тільки сидить і бундючиться, дується на всіх.Без Вашої допомоги, малята, нам ніяк не обійтись. Поспішайте до нас, разом ми зіграємо таку казку, де гратимуть усі: і ми, і Бука, і, звичайно, ви, наші юні друзі.

Хто такі люди Нових енергій?

Друзі, запрошуємо вас на авторський семінар півфіналісти 20-й Битви екстрасенсів.На семінарі «Енергія нового часу. Покоління New Age "ви зможете не тільки познайомиться з екстрасенсом і його базовими практиками, а й дізнаєтеся:- Майстер Енергетичних практик, екстрасенс, Євген Ганжула - як відкрив дар і прийшов до знань;- Про сутність Крайона;- Хто такі люди нових енергій;- Що таке високі і низькі вібрації і як вони впливають на ваше життя;- Після теорії вам буде дана практика Вам буде надано практики, де ви навчитеся моментам, як підтримувати своє тіло в енергетично сильному стані щодня. Що допоможе вам: знайти внутрішню гармонію, стресостійкість, розуміти, як продуктивно використовувати свої ресурси для розвитку. А також як позбавиться від зайвого негативу в думках і навчитися їх контролювати.