Концерти у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 квітня 2019

Фестиваль ім. Альберто Лисого. Концерт закриття

Програма: Бела Барток, Дивертисмент для струнного оркестру; Малкольм Арнольд, Концерт для двох скрипок і струнного оркестру; Вольфганг Амадей Моцарт, Рондо для скрипки з оркестром; Курт Аттерберг, Сюїта для скрипки, альта і струнного оркестру; Макс Брух, Романс для альта з оркестром фа мажор, op. 85; Макс Брух, П’єса «Кол нідрей» для віолончелі з оркестром, op. 57; Нікколо Паганіні, «Andante con variazioni» для струнного оркестру.Виконавці: Камерний ансамбль «CAMERATA LYSY» Солісти: Олег Каськів, скрипка (Україна - Швейцарія) Ігор Келлер, скрипка (Швейцарія)Аделіна Опреан, скрипка (Румунія - Швейцарія)Ірина Гінтова, скрипка (Україна - Швейцарія)Василь Заціха, скрипка (Україна - Швейцарія) Іван Вукчевіч, альт (Швейцарія)Валентина Пришляк, альт (Україна - Швейцарія)Пабло де Наверан, віолончель (Іспанія - Швейцарія)Даніель Мітніцький, віолончель (Ізраїль).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Vedel Concert - IMAGO Jazz
20.04.2019 20:00

Джазовий проект IMAGOjazz народився у Львові з ініціативи кількох місцевих музикантів, основна ідея створення полягає в новому погляді на українську акустичну музику та спробу розвинути вітчизняне уявлення про творчість. Особливість даного проекту полягає в музичних експерементах, що об'єднують нео класику, модерновий джаз та етнічні мотиви.За свій короткий період існування проект встиг показати себе в Львівському органному залі, в Одеському концертному залі Urban music hall, та міських культурних локаціях. Проект отримував високу оцінку слухачів на всіх виступах.IMAGOjazz презентують слухачам програму під назвою "Сон Фавна", в якій переплетені скандинавські мотиви та джазові аранжування, програма буде цікава широкій аудиторії слухачів.Серед учасників:Інна Павлик - клавіші, вокал Юра Михайловський - флейтаЮля Ковальська - вокалІлля Терещенко - ударні   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Spiritual Front

Лінія Втечі та Dying Sky Booking оголошують (томос) чудо – і культовий італійський колектив Spiritual Front вперше виступить у Львові.Spiritual Front official page – італійський музичний колектив з Риму, створений в 1999 році Сімоне Сальваторі, який виступає під псевдонімом «Hellvis». Для музики групи характерно широке змішання різних стилів, жанрів та музичних традицій.Самі учасники Spiritual Front визначають свій жанр як «нігілістична суїцидальна поп-музика».Гостем концерту буде наш друг Sasha Boole / Саша Буль, який зараз також є учасником проеткту Me And That Man, але виступатиме Саша наразі сольно.   Деталі за вказаним посиланням.

Концерт Thelonius Monk

Thelonius Monk (Телоніус Монк) - легендарний джазовий піаніст, бендлідер і композитор. Непримиренний авангардист, розвінчувач музичних догм, екстравагантна особистість. Один з основоположників стилю bebop поряд з такими людьми як: Charlie Parker, Dizzy Gillespie, Bud Powell.Світове визнання прийшло до нього у 50-60х роках минулого століття.До сьогоднішнього дня музиканти не втрачають інтересу до його музики. Склад музикантів:Ярослав Казмірчук - труба;Кушнірук Тарас - гітара;Кобіль Василь - контрабас;Олександр Тарабеш - барабани.

SPIRITUAL FRONT & SASHA BOOLE

Лінія Втечі та Dying Sky Booking представляють: культовий італійський колектив Spiritual Front вперше виступить у Львові.Spiritual Front – італійський музичний колектив з Риму, створений в 1999 році Сімоне Сальваторі, який виступає під псевдонімом «Hellvis». Для музики групи характерно широке змішання різних стилів, жанрів та музичних традицій.Самі учасники Spiritual Front визначають свій жанр як «нігілістична суїцидальна поп-музика».Гостем концерту буде наш друг Sasha Boole, який зараз також є учасником проекту Me And That Man, але виступатиме Саша наразі сольно.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Моно-мюзикл "Milord" за піснями Едіт Піаф. Вікторія Васалаті

Запрошуємо усіх справжніх музичних гурманів витонченого французького шансону та легендарної Едіт Піаф на ексклюзивний моно мюзикл «Milord» у виконанні Viktoriya Vasalati   Вікторія Васалаті - актриса, композитор, співачка, яку називають українською Едіт Піаф, відома багатьом, як виконавиця головної ролі у мюзиклі театру Івана Франка м. Києва «Едіт Піаф. Життя в кредит», постійна учасниця легендарного мюзиклу «Notre Dame de Paris”, фіналістка «Голосу Країни», обіцяє подарувати справжню атмосферу Парижу.   Перед гастролями у Франції Вікторія погодилась презентувати цю концертну програму, як подарунок поціновувачам французського шансону та шанувальникам затишного улюбленого місця для зустрічей львів'ян Park. Art of Rest.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням. Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт Миколи Лахмана і Святослава Мартинюка

У «Штуці» звучатимуть улюблені популярні мелодії у виконанні дуету акордеоністів Миколи Лахмана і Святослава Мартинюка. Вхід вільний.Програма:-      Balkan dance;-      Astor Piazzolla – Libertango;-      Avicii - Wake me up;-      Michael Jackson - Billie jean;-      Imagine Dragons – Demons;-      Muse – Resistance;-      System of a down – Aerials;-      звукова доріжка до “Sherlock Holmes BBC”;-      AC/DC – Thunderstruck;-      Frank Marocco.

Благодійний концерт
20.04.2019 20:00

Львівські музиканти збирають кошти на лікування гітариста Віктора Горая.    20.04 - Rock - Fellers, Varnichkes folk band, Бітлевс, Стара школа. 21.04 - Піккардійська терція, Шейк, Дивні, Shads of...   Бронювання столиків за нижчевказаним номером телефону.

Завтра, 21 квітня 2019

Концерт "Музичні експресії часів Олекси Новаківського"

Ідея концерту - продемонструвати музичні твори, які були написані і виконувались в час життєвого і творчого шляху О.Новаківського та певним чином впливали на формування його світогляду, або є співзвучними із полотнами митця.   Кожна людина є своєрідним дзеркалом. Дзеркалом, яке відображає все, що його оточує. Напевно, Бах писав би зовсім інакшу музику, якби народився в часи Beatles, а Океан Ельзи створювали б інші пісні в часи Верді. Проте кожен з нас вбирає в себе лиш ті ідеї, які є йому близькі і відкидає всі інші. Цікаво, а які смаки панували у Львові на початку ХХ століття? Чим жили галантні пани і панянки у елегантних капелюшках? Яку музику слухали? Які картини обговорювали? ...   Все це ми спробуємо відчути, завітавши до творчої майстерні Олекси Новаківського, яка не раз гостинно приймала вельмишановне панство у ті далекі і близькі часи.   Вхід — 30 грн.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Музична Одіссея. Lumos Orchestra

Усю свою історію людство спрямовувало погляди до зірок: з надією, в очікуванні чи із вічним питанням – а що там?Подорож у незвідане у пошуках нового знання та відкриттів, нових зустрічей – в основі допитливого людського єства.Тож розширювати горизонти, контактувати із позаземним та осмислювати долю людства у нашу космічну еру: все це можливе разом із LUMOS Orchestra на концерті позаземної музики з відомих фантастичних кіносаг.Музична Одіссея 21 квітня о 19:00 стартує від земної орбіти (або із зали Львівської філармонії =) у глибини космосу до героїв фільмів та серіалів «Аватар», «Інтерстеллар», «П’ятий елемент», «Зоряні війни», «Іншопланетянин», «Прибуття», «Вартові галактики», «Космічна Одіссея 2001», «Люди в чорному», «Зоряний шлях», «Чужий», «Прометей», «Зоряна брама», «Вавилон 5», «Район №9», «Контакт», «Доктор Хто», «Марс атакує» та інші.Гід та навігатор подорожі – LUMOS Orchestra: перший український саундтрековий симфонічний оркестр, що концертує з музикою до кінофільмів, серіалів, анімації та відеоігор ще з 2010 року. У доробці колективу більше 600 різноманітних саундтреків, великі тематичні концерти по «Володарю Перснів», «Гаррі Поттеру», «Зоряним Війнам», «Доктору Хто», мультфільмам студії Disney. Кожен проект колективу – завжди більше ніж просто концертний захід. LUMOS Orchestra створює сюжетні видовища, поєднані тематичними історіями та костюмами, атмосферні інтерактивні івенти для слухачів, що завжди збирають повні зали шанувальників та залишають по собі неймовірні емоції та враження.

Vita Nova. Музика Ренесансу

Артисти Львівського музичного цеху (керівник Тарас Драк) надають нам рідкісний шанс почути європейську музику XVI століття, ту, що звучала всюди - в палацах і замках, на вулицях і площах, що пронизувала все життя людини епохи Ренесансу.Відкривайте двері в епоху гармонії разом з ансамблемVita Nova:Соломія Кирилова - спів, віолаОлександр Марусяк - сакбут, органеттоТарас Драк – лютня, віолаПрограма концерту:Thoinot Arbeau - Belle, qui tiens ma vie (Pavane)John Dowland - Now, O now I needs must partTielman Susato – Mille regretzClaudin de Sermisy - Tant que vivrayJohn Dowland - Can she excuse my wrongs?Claudin de Sermisy - Au joli boisJohn Dowland - Flow, my tearsGuillaume Dufay - Resvelons nous, resvelons, amoureuxPierre Attaingnant - La Magdalena:Basse danse, Recoupe, TourdionHayne van Ghizeghem - De tous biens plaine est ma maistresseАнонім (Англія, XVI ст.) - Дамп для міледі КеріThoinot Arbeau - Jouyssance vous donneray

Концерт "Музика Баха"

Початок 21.04 о 14:00, 26.04 о 19:00.   "Ім’я йому не струмок, а океан". Так сказав про Йоганна Себастьяна Баха інший геній, Людвіг ван Бетовен, обігруючи прізвище композитора: "Bach" німецькою - "струмок". Випити цілющої води із джерела запрошує органістка Олена Мацелюх, яка 26 квітня зіграє сольний концерт із творів Й.С. Баха.Олена Мацелюх – органЙ.С. Бах:Фантазія і фуга ля мінорКонцерт Соль мажор Хорал "Овечки можуть спокійно пастися"Прелюдія і фуга Ре мажорХорал "З глибини душі до тебе взиваю, Господи!"Фантазія і фуга соль мінорТоката і фуга ре мінор"Аве Марія"   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Пори року. Вівальді та Бах"

Глибока музика Йоганна Себастьяна Баха та життєрадісний цикл Антоніо Вівальді – найкрасивіша музика бароко в одному концерті. Компанію на сцені органістці Олені Мацелюх складуть скрипалька Оксана Гаргай та художниця Ольга Куц, яка створюватиме живі картини прямо під час виступу!Подаруйте собі насолоду від вишуканою музики в особливій атмосфері Органного!Олена Мацелюх – органОксана Гаргай – скрипкаОльга Куц – живописЙ.С. Бах – Концерт Соль мажорЙ.С. Бах – Хорал "Овечки можуть спокійно пастися"Й.С. Бах – Прелюдія і фуга Ре мажорЙ.С. Бах – "З глибини душі до тебе взиваю, Господи!"Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінорА. Вівальді – Чотири пори року   Квитки можна придбати у касі органного залу чи за нижчевказаним посиланням.

Понеділок, 22 квітня 2019

Mario Biondi

Король італійського соулу - Маріо Біонді виступить з новою програмою у Львові в рамках свого Європейського туру. Композиції Біонді - музика на всі часи.Його стиль - відмінний сучасний ф'южн, переплетений з фанком, acid jazz ( «ейсід джаз») і соул. Саме подача музичного матеріалу зіграла одну з найважливіших ролей в стрімку кар'єру Маріо Біонді. Володар теплого, оксамитового оперного баритона, він вийшов на світову сцену і показав, що було б, якщо Рей Чарльз і Баррі Уайт стали раптом однією людиною!Талановитий, яскравий, неординарний, Маріо Біонді завжди хотів виділитися з натовпу. І йому це блискуче вдалося! «Єдиний і неповторний» - саме так говорили критики про співака в 2006 році, після виходу дебютного альбому Handful of Soul ( «Хендфул оф соул»). Всього за 3 місяці диск став платиновим. Потім були дуети із зірками світової величини і кілька альбомів, кожен з яких ставав популярним.У 2013 році Маріо випустив пластинки Mario Xmas ( «Різдвяний альбом») і Sun ( «Сонце») за участю Ел Джерро, Леона Вера, Чакі Хан, Яна Кінкейда, Дона Омара, Джеймса Тейлора (ідейного натхненника Incognito (Анонімний перегляд) і продюсера останніх альбомів Маріо.У 2017 році відбувся реліз 22-трековий компіляції Best of Soul ( «Краще в соул"), куди увійшли не тільки кращі композиції Маріо, але і 7 нових пісень.У 2018 році, Маріо представив наступну свою роботу - альбом "Бразил", в якому успішно зумів об'єднати соул з елементами фьюзжона і латиноамериканські мотиви.Зараз неповторний Маріо Біонді приїжджає з новим альбом, назва якого буде відомо буквально за кілька тижнів до його приїзду. Не пропустіть можливість почути пісні з нового альбому одними з перших!Це буде ідеальна комбінація соул-музики в джазових аранжуваннях і всього чарівності поп-музики в живому виконанні - чуттєві пісні, заспівані справжнім чоловічим голосом - низьким і шорстким, ніжним, але з перчинкою, вільним і летять, що зачіпають найпотаємніші струни душі і серця!

Вівторок, 23 квітня 2019

Аврора Баль. Орган (Швейцарія)

Органістка Аврора Баль походить із Франції. Навчалася в консерваторії Ліонa по класу органа, фортепіано та теорії музики. Під час перебування за програмою Еразмус у Гамбурзі вона здобула маґістерський диплом музикознавчині.  Цього разу ми почуємо у виконанні француженки цілу палітру вишуканої органної музики - від ранніх творів Аноніма з Органної книги Монреаля 1700 року до шедеврів Олів’є Мессіана та маловідомих творінь Гектора Корнільо.Аврора Бааль – орган (Швейцарія/Франція)Емануель Плейнтель – сценічна декламаціяАнонім – Органна книга Монреаля, Магніфікат першого тонуФ. Ліст – Траурная одаК. Балбатр – РомансЕ. Саті – "Ogive 1"А. Хонеггер – “Танець суламітів”Г. Бове – “Саламанка”Д. Де Северак – Сюїта для органа Мі мажорО. Мессіан – Різдво ХристовеЖ.-К. Генрі – Флейта сильфиГ. Корнільо – Токката “Сюїта в мінорному тумані”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Наш біль - Чорнобиль

Виконавці:Н. КарпінецьІ. ГрехС. ГоянО. СавіцькаО. КовальоваІ. ПавлюкО. Мацелюх   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Середа, 24 квітня 2019

Трембіта. Страсті за Лукою

Його називають “світилом сучасної хорової музики”. Латвійський композитор Ерікс Ешенвальдс пише з розмахом, його твори, не залежно від жанру, дихають сакральністю. “Страсті за Св. Лукою” займають особливе місце в його творчості. Розкішна, багата, потужна музика, в якій знайшлося місце і героїці, й красі, й пристрасті, й ефіру.24 квітня цей твір виконає в Органному залі Заслужена Академічна Капела України "Трембіта".Е. Ешенвальдс – “Страсті за Св. Лукою” у 8 частинахВиконавці: солісти, хор та оркестр Заслуженої Академічної Капели України "Трембіта"Концертмейстер оркестру - Марта Бура Дириґент – Сергій Якобчук   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Четвер, 25 квітня 2019

Концертна програма "Реквієм"

Реквієм – музичний жанр із релігійним текстом. Він народився з заупокійної меси, взявши назву з перших її слів – благання про вічний спокій. Реквієми, починаючи з пізнього середньовіччя, побутують як концертні твори у спадщині  багатьох європейських  композиторів."Реквієм" видатного італійського композитора Д.Верді, написаний у 1874 р., має свої чудові особливості, подібно, як у його прекрасних операх: енергійні ритми,  драматичні контрасти. Сильні емоції, виражені в прекрасних мелодіях, дарують високі естетичні почуття.Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Філіп Ґласс. Возвишене і земне

Композитор-мінімаліст, натхненний індійською музикою, автор саундтреків до оскароносних фільмів – усе це про Філіпа Ґласса, одну з найпомітніших постатей кінця ХХ століття. Солістка Органного залу Олена Мацелюх зіграє твори великого експериментатора, а компанію “складуть” його сучасники Олів’є Мессіан та Ганс-Андре Штамм.Олена Мацелюх – органФ. Ґласс – Етюд N1 з Першої збіркиФ. Ґласс – Перша п’єса з GlassworksФ. Ґласс – "Вальс сучасного кохання"О. Мессіан – "Небесна трапеза"Ф. Ґласс – Соната-трилогія (Танец з Ахнатена, сцена III)Г-А. Штамм – МандалаФ. Ґласс – МетаморфозиО. Мессіан – "Ісус приймає муки", "Бог серед нас" з циклу "Різдво"Ф. Ґласс – Божевільний порив   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Скорботна Мати

"Stabat Mater”Авторський проект Наталії ПоловинкиВ програмі:давні духовні напіви України"Не отврати лица Твоєго...""Се жених грядет во полунощи...""Чертог Твой, Спасе мой...""Тебе, одіющагося світом яко ризою...""Да молчит всякая плоть...""Благословен єси, Господи...""На гори, душе, воздвигнімся..."Й. С. Бах"Страсті за Матвієм" - Арії "Erbarme dich", "Blute nur", "Aus Liebe";"Висока Месса" - арії "Agnus dei", "Laudamus te";Кантата “Mein Jesu!”Г. Ф. ГендельОраторія "Мессія" - Арія "How beautiful are your feet"Арія з опери "Ксеркс" "Ombra Mai fu"Виконавці:Солістка: Наталія Половинка – голосЛауреат Національної премії імені Т. ШевченкаСтрунний квартет «Фенікс»Марко Комонько – скрипкаМикола Гавюк – скрипка Устим Жук – альт Денис Литвиненко – віолончель Режисер - Олег Цьона, Заслужений артист УкраїниКостюм - Марта Ваххольц   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Золоті сторінки української духовної музики

Золоті сторінки української духовної музикиВиконавці:Галицький академічний камерний хор Диригент – Василь Яциняк   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 26 квітня 2019

Концерт переможців

Концерт переможців Маріупольського Міжнародного конкурсу молодих та юних виконавців ''Музичний листопад-2018''Виконавці:Академічний камерний оркестр ''Віртуози Львова''Диригент - Василь Крячок (м. Маріуполь)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Ukraine-Polish Starship
26.04.2019 19:00

Ukraine-Polish Special Jazz EnsembleMaciek Kadziela-sax, Marek Kadziela-guitar, Igor Zakus-bass, Adam Zagorski-drumsАвторська програма учасників проекту. Кожен з музикантів є бенд-лідером та композитором і приніс в проект кілька своїх творів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 27 квітня 2019

Урочисте бароко

Урочиста музика епохи бароко у виконанні органіста з Києва Богдана Дем’яненка радуватиме нас у ці святкові вихідні.   “У центрі цієї музики - образ людини: її радість, страждання і філософське розмірковування про структуру світу, у якому вона живе”, – каже органіст.Фанфари та юбіляції у Баха, урочисте піднесення у Dic nobis Maria Шайдеманна, величний роздум у Букстегуде. Це справжнє conceto maestroso!   Богдан Дем’яненко – орган (Київ)Й.С. Бах – Прелюдія і фуга ре мажорЙ.С. Бах – Прелюдія і фуг сі мінорД. Букстегуде – Прелюдія, фуга та чакона до мажорГ. Шайдеманн – Інтабуляція мотету Дж. Бассано Dic nobis Maria   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Містична драма "Саломеа"

Містична драма за поетичним сценарієм Наталії Давидовської.   С. Крушельницька (Постать) – Галина Риба / Любов КачалаС. Крушельницька (Голос) – Людмила ОсташЧас – Василь Когут / Павло ТурРежисер – Галина ВоловецькаХореограф – Сергій Наєнко   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Неділя, 28 квітня 2019

Французька органна музика

  Франція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII столітті, коли у соборі Нотр-Дам де Парі склалася школа Органуму – найпершої європейської багатоголосої музики. А далі було пишне бароко з витонченими та виразними творіннями королівського органіста Кліко і технічна революція XIX століття, коли Кавайє-Коль побудував перший симфонічний орган. Французькі композитори змагалися у масштабності та красі творів, написаних для “короля музичних інструментів”.Олена Мацелюх – органС. Франк ‒ Grand ChoeurЛ. Боельманн ‒ Готична сюїтаК. Сен-Санс ‒ “Акваріум” із “Карнавалу тварин”Ж. Ален ‒ “Літанія”О. Мессіан ‒ “Радість і ясність прославлених тіл”А. Ґільман ‒ Соната №1, 3 частина – ТокатаБ. Котюк ‒ “Tet-a-tet”П. Кушеро ‒ “Симфонічне Скерцо”Ж. Лянґле ‒ “Епілог памяті Дж.Фрескобальді”:“Фантазія”, “Прелюдія в стилі Kyrie”, “Епілог”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Понеділок, 29 квітня 2019

Концерт Torban Folk Band

Torban - колектив, що шанобливо експериментує з традиційною музикою.Гурт названий на честь торбану - “панської бандури”. Цей неймовірної краси струнно-щипковий інструмент (родич лютні) був популярний серед шляхти у 17-18 ст.Основа музики Torban - давні пісні, віднайдені в архівних матеріалах. Більшість пісень є обрядовими: коляда, веснянки, купальські та весільні, адже власне вони сповнені архаїчного, дохристиянського змісту. Кожна пісня ретельно прослуховується та вивчається. Тільки після того здійснюється її аранжування, яке надає пісні нових барв та сучасного звучання, але із максимальним збереженням мелодії, ритму та тексту.Torban став результатом музичних пошуків учасників різних колективів, зокрема, Kings and Beggars, Перекоти Поле, ДоСхідСонця, Оленки.Марічка Чічкова -- спів, концертина;Юрко Дворник -- спів, колісна ліра, дримба;Святослав Галась -- бас-гітара;Данута Згарда-- спів, перкусійні інструменти, духові;Артур Темченко -- спів, перкусійні інструменти, дримба.

Jazz in classics

Вони поєднували традиції класичної та джазової музики: Ґершвін та Боллінґ. Jazz in classiсs - джаз у класичному стилі. Музика вільних людей - це політ думки, який відбувається тут і зараз.Рецепт вашого лайтового вечора -"Songbook" Джорджа Гершвіна та Джазова сюїта для флейти і фортепіано Клода Боллінга.Дмитро Микитин - фортепіаноРоман Ієвський - флейтаТривалість: 1 годинаGeorge Gershwin's Songbook:Clap Yo' HandsDo-Do-DoDo it Again!Fascinating RhythmI Got RhythmI'll Build a Stairway to ParadiseLiza (All the Clouds'll Roll Away)The Man I LoveMy One and OnlyNobody But YouOh, Lady Be GoodSomebody Loves MeStrike Up the BandSwaneeSweet and Low Down'S WonderfulThat Certain FeelingWho Cares? (So Long As You Care for Me)Claude Bolling Suite for Flute and Jazz Piano Trio:- "Baroque and Blue"- "Sentimentale"- "Javanaise"- "Fugace"- "Irlandaise"- "Versatile"- "Véloce"   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Вівторок, 30 квітня 2019

Lviv Jazz Day 2019

З нагоди цього у Львівській Філармонії за сприяння Львівської Міської ради та ЛНМА ім. Лисенка відбудеться градіозний концерт кращих джазменів України та закордону! Кращі джазові імена! Гордість Українського джазу! Ігор Гнидин, Віктор Павелко, Андрій Кохан, Ігор Закус, Юрій Середін та інші!!Біг Бенд Lviv Jаzz Orchestra під керівництвом Сергія Рудея!Spesial guest - LAURA MARTI!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Середа, 01 травня 2019

Promenade & lost tango

Дивовижна прогулянка фантазіями та снами, народженими непересічним талантом і нестримним темпераментом сучасних композиторів. Вишуканий мінімалізм й естетика Арво Пярта, грандіозна експресія Альфреда Шнітке, модерновий карпатський фолк геніального маестро Мирослава Скорика, пристрасний Астор П'яцолла і ще багато емоційної, незабутньої музики.Віртуозністю дивуватимуть музиканти:Назарій Пилатюк (скрипка), Петро Довгань (фортепіано) та Антон Сопіга(гітара).Програма концерту:А. Пярт – «Fratres»А. Шнітке – «Менует» і «Пантоміма» зі «Сюїти в старовинному стилі»А. П'яцолла – «Ave Maria», «Каштанове і голубе», «Adios Nonino»А. Сопіга – «Сон і Променад»В. Винницький – «Lost Tango»М. Скорик – «В народному стилі», «Приємна прогулянка», «Нав’язливий мотив»А. Віллольдо – «El Choclo»Х. Родріго – «La cumparsita»   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Венера у хутрі / Ukrainian Live

У рамках проекту української класичної музики Ukrainian Live Уявіть, що ви вдома, одягаєте навушники та поринаєте з головою в улюблений музику. Органний разом спільно з проектом Ukrainian Live склав такий плейлист, який ви точно захочете мати в своєму гаджеті.Тільки найсучасніша, драйвова та емоційна українська музика без жодних стереотипів. Валентин Сильвестров, Богдана Фроляк, Максим Шалигін, Святослав Луньов, Олег Безбородько… З більшістю композиторів можна сьогодні привітатися за руку. Онови свій плейлист сучасними українськими іменами.Ukrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентС. Луньов – Libera meМ. Шалигін – КолисковаВ. Сильвестров – Кітч-музика №1 (Фортепіано соло)О. Безбородько – LANTERN для струнного квартетуГ. Ляшенко – Контрапункти (арфа соло)Л. Сидоренко – "Етюди старого міста" (Віолончель та електроніка)Б. Фроляк – Orbis Terrarum (2 частина, орган та струнні)Б. Фроляк – "Венера у хутрі" (скрипка та фортепіано)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Срібне Коло"

Вперше у виконанні відомого джазового гурту ShockolaD прозвучать легендарні джазові твори І. Хоми. Орест Цимбала, Богдан Цісінський, Оксана Трух, Вікторія Сивоус, Роман Ковальчук, Дарія Кудрик, Дарина і Богдана Бурнос співатимуть призабуті шлягери І. Хоми.Ведуча: Зоряна Березяк. Автор проекту: Орест ЦимбалаУ фойє філармонії можна буде оглянути унікальну фотовиставку "Ігор Хома та ансамбль "Medicus", а також придбати нову нотну збірку пісень Ігоря Хоми та диск "Український джаз".

П`ятниця, 03 травня 2019

RockOns
03.05.2019 19:00

Запрошуємо відвідати сольний концерт групи RockOns.Цього разу ще більше звуку, світлових ефектів, а ще велика концертна програма.П’ятеро молодих заряджених музикантів виконають для вас усі музичні твори, пісні, що створювались за весь чотирирічний період існування гурту.Концерт відбудеться 3 травня у Львові в нічному клубі Picasso. Початок концерту о 19:00. Тож на вас чекає багато сюрпризів.Учасники групи:Михайло Роса - ФронтменОлександр Собчук - Бас-гітарист, вокалістАндрій Граб - ГітаристВіталій Знак - КлавішникІван Прокудін - Барабанщик   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Субота, 04 травня 2019

Квітка – Невіста

Жінка згадує своє життя. Пригадування – прозирання. Вода часу омиває тебе і несе у безвість все твоє життя – кохання, смерть, долю... Що залишається? Один голос... Голос, що не ділиться на духовне, народне, світське, а існує в людині єдиним. Так само, як людина має одне серце. Виконавці :Наталія Половинка, виконанняСергій Ковалевич, автор ідеї, режисер   Програма :Моновистава «Квітка-Невіста»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Мультимедійний поетичний перформанс "Зимовий король"

Мультимедійний перформанс «Зимовий король» створений за однойменною книжкою віршів Остапа Сливинського. Він – про минуле, від якого залишаються примарні обриси, про невловність і безповоротність.   Про солодке тут-і-тепер, яке тане швидше, ніж карамелька на язику. Про дитину в нас, яка вибігає наперед, граючись, щоб через багато років повернутися.   Складовими перформансу, крім поетичного тексту та елементів сценічної дії, є електронна музика, творена в реальному часі Богданом Сегіним і Юрієм Булкою, а також поетичний фільм Ольги Фразе.   Фільм побудований на круговерті символів, які затягують глядача у часову петлю, де споглядаючи дію з двох екранів одночасно, помічаємо багатошаровість часу, асиметрію, множинність напрямків руху, зміну динаміки, відносність того, що відбувається. Учасники:Текст, голос: Остап Сливинський Відео: Ольга Фразе Музика: Богдан Сегін, Юрій Булка Актор: Марко Кучерявий   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Литовський хор

Мішаний хор “Alumni Vilnenses” був організований у 2011 році випускниками Вільнюського університету ― колишніми учасниками ансамблю пісні та танцю цієї Альма-матер.   Найважливішою ідеєю, що поєднує хор, є любов до музики та співу. Колишні співаки ансамблю Вільнюського університету ― люди дуже різних професій ― зібралися разом і утворили клуб любителів пісні, стали друзями і співають разом майже десять років. На даний час “Alumni Vilnenses” ― це 40 учасників, які мають понад 70 публічних виступів у Литві та за кордоном (Латвія, Фінляндія, Білорусь, Польща та Росія).   Мішаний хор “Alumni Vilnenses” (Вільнюс, Литва)Дириґент і художній керівник м Альгімантас КрюнасХормайстер ― Сімона ВіткаускінеКонцертмейстер ― Юстінас Брюзга   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Німе кіно під живу музику. Вечір ретро

Вечір у стилі ретро в Органному залі! Німе кіно, безсмертний Чарлі Чаплін та музика, яка здатна сказати більше за слова. Найвідоміші пісні з німих фільмів виконає піаніст Дмитро Микитин. А на велетенському проекторі у цей час ітимуть кадри шедеврів Епохи німого кіно.Запрошуємо, пані та панове!Дмитро Микитин – фортепіаноЧарлі Чаплін:“Чарівні очі” (з к/ф “Вогні великого міста”)“Ось і кінець” (з к/ф “Король у Нью-Йорку”)“Вічно” (“Вогні рампи”)“Зірка, що впала” (“Великий диктатор”)Серенада Мендолін (“Король у Нью-Йорку)“Заспівай пісню” (“Золота лихоманка”)“Усмішка” (“Сучасні часи”)Тема Террі (фортепіано соло, “Вогні рампи”)“Ти - пісня” (“Джентельмен Трамп”)Пісня весни (“Король у Нью-Йорку”)“Плакучі верби” (“Король у Нью-Йорку”)Без тебе (“Король у Нью-Йорку”)Це моя пісня (“Графиня з Гонконгу”)   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

The Planets

Такого ще не було!Крута режисура, поєднання світла та музики від світових Метрів. Музичне дійство у супроводі світлового шоу, а також за участю оркестру Львівської національної філармонії.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням чи у касі Львівської національної філармонії.

Неділя, 05 травня 2019

Концерт тріо "Крайня Хата"

Запрошуємо відвідати концерт легендарного жіночого тріо "Крайня Хата", який відбудеться 5 травня в арт-клубі "Віденська тераса".На гостей вечора чекають нові та старі хіти з програми "Пісні для душі".Вартість квитка: 200 грн.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.

Концерт "Бал казок"

Виконавці:Казкові персонажі: Фея, Чарівник, Отаманша і розбійники, Карл і Клара,Кіт у чоботях, Попелюшка автор ідеї - Н. Карпінець, режисер – І. Павлюк , фортепіано – О. Мацелюх.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Понеділок, 06 травня 2019

Андрій Макаревич з джазовою програмою YO5

Андрій Макаревич в джазі вже 15 років, і у всіх проектах разом з ним на сцену піднімалося не менш десятка музикантів. «Оркестр Креольського Танго» починав скромно, семеро — але досить скоро розрісся до біг-бенду з повною духовою секцією. А «L.O.V.E — Пісні про любов», «Ідіш Джаз» з самого початку такими і створювалися, там брали участь не тільки духові групи, але і по кілька вокалістів!І ось тепер Андрій Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат. Прямо протилежний.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вівторок, 07 травня 2019

Капела ДУМКА

“ДУМКА” – це абревіатура назви Державної української мандрівної капели, створеної на основі хору “Дніпросоюзу” 1919 року. За сто років колектив став легендою хорової музики.   Лауреат національної премії ім. Т. Шевченка, номінант премії Греммі за найкраще хорове виконання. Національна заслужена академічна капела “ДУМКА” презентує всьому світу неповторність українського співу.    На цьому концерті буде місце і глибоким роздумам, і молитовному захвату, і щирій радості.Д. Бортнянський – “Христос Воскрес”А. Ведель – “Ангел вопіяше”Д. Бортнянський – Концерт для хору “Приідіте воспоїм, людіє…”К. Стеценко – “Благослови, душе моя, Господа”М. Леонтович – “У Царстві Твоїм” (соліст – Микола Кушніренко)О. Кошиць – “Іже херувими”К. Стеценко – “Милість спокою”В. Сильвестров – “Отче наш”Є. Станкович – “Достойно є”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Середа, 08 травня 2019

Концерт "Пам'ять & Примирення"

Виконавці:Анна Шумаріна – сопраноТетяна Вахновська – альтОлега Злакоман – тенор Сергія Магера – басНаціональна заслужена академічна капела України «Думка» Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів»Раймонд Янссен – диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Польсько-українські музичні діалоги

Виконавці :- Лукаш Длуґош - флейта- Аґата Кєляр-Длуґош - флейта- Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»- Роман Ревакович - диригентПрограма :- Бенедикт Коновальський. «Гірська рапсодія» для струнного оркестру- Ігор Щербаков. Флейтовий концерт- Богдана Фроляк. «Блукаючі вогні» для флейти та струнного оркестру- Станіслав Морито. «4 твори у польському стилі» для струнного оркестру- Адам Славінський. Концерт для двох флейт та камерного оркестру. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

The Retuses

Довге мовчання перерване. Прийшла весна і пора пірнати у вир з головою. The Retuses приїдуть до Львова, щоб предсnавити довгоочікувану платівку з відповідною назвою - OMYT!Родіонов не випускав нової музики цілих шість років, з часів платівки Astra. Тоді для The Retuses були дивні часи: гурт розпався, учасники розбіглися хто куди, а сам Родіонов якийсь час їздив по світу в якості one-man band - замінив собою всіх музикантів, граючи на інструментах сам. Потім і зовсім несподівано зник з радарів.І так само несподівано з'явився, презентувавши за місяць три нових треки напередодні виходу нового альбому: однойменний OMYT, який схожий на знайому багатьом творчість Родіонова, а зовсім недавно PSP та AVERYHOT - абсолютно несподіваний відхід від фолк-попа в тріп-хоп.Платівка OMYT - безумовно нова глава для The Retuses, яку вони збираються ось-ось відкрити. Але без вашої присутності розповідь та атмосфера в ній будуть неповними. Чекаємо на вас!   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Morgenshtern
08.05.2019 19:00

Morgenshtern (Моргенштерн) - музикант, відеоблогер. У дитинстві захоплювався виконанням хіп-хопу. Будучи юнаком, грав на гітарі в рок-групі рідного міста. Найбільшу популярність на YouTube отримав як творець проекту "ІзіРеп".   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Четвер, 09 травня 2019

Три покоління Моцартів

Вперше в Україна зазвучить піанофорте Моцарта – історичне фортепіано А. Штайна 1780 р.Вкотре у Дзеркальній залі Львівської опери відбудеться мистецький проект «Барокове Люстро Львова». Гості проекту не раз дивували львів᾽ян колекційними музичними інструментами, бароковою гітарою Страдіварі, скрипкою кремонської школи XVII ст., а також дивовижним звучанням  барокової музики у виконанні європейських артистів найвищого ґатунку − Ольги Пасічник, Радослава Камєняжа, Бернгарда Гофштьоттера, Богдана Шведа та інших музикантів.Цього разу подія матиме непересічне значення для музичної культури України −  у Львові вперше побуває історичне фортепіано епохи Моцарта, копія інструмента Андреаса Штайна 1780 року. В Україні цей тип інструмента більш відомий під назвою піанофорте. Гратиме на ньому видатна польська піаністка Катажина Дроґош. Гостя нинішнього проекту − одна із небагатьох піаністів, яка всеціло присвятила себе грі на історичних клавірах і дослідженню історії, будови, різновидів давніх клавішних інструментів XVII – початку XIX ст.

П`ятниця, 10 травня 2019

Пер Ґінт: Музика Скандинавії

Звучатимуть твори "скандинавських велетнів" у виконанні піаніста Дмитра Микитина. Молодий музикант вже встиг полонити серця львів’ян неординарними та атмосферними проектами ("Музика для релаксу", "Французький карнавал"). Цього разу в Органному залі він гратиме Сюїту №1 “Пер Ґінт” і Сонату для фортепіано Едварда Ґріґа, а також фортепіанну сонату опус 12 Яна Сібеліуса. Обидва композитори є національними героями своїх рідних країн. Вони дістали скарб своєї холодної землі – народну музику – та огранили його у справжні діаманти світової класики.   Дмитро Микитин – фортепіаноЕ. Ґріґ – "Пер Ґінт", Сюїта № 1, op. 46 ("Ранок", "Смерть Озе", "Танець Анітри", "У печері гірського короля").Я. Сібеліус – Соната для фортепіано, oр.12 (І Allegro molto, ІІ Andantino, ІІІ Vivacissimo).   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Музичний шовковий шлях"

175 років Львівській національній музичній академії імені М.В. Лисенка Україна - Китай "Музичний шовковий шлях"Виконавці :Симфонічний оркестр Львівської національної музичної академії імені М. В. ЛисенкаІгор Пилатюк, диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

MamaRika
10.05.2019 19:00

MamaRika - це модний український R’n’B , в якому відчувається не тільки пристрасть, жага до життя та пригод. А ще й коріння нашої Батьківщини - народні мотиви, які закладені в ДНК кожного українця. Дівчина, що прагла справжнього, бурхливого, непередбачуваного та знайшла це у любові до музики, а саме до хіп-хопу, фанку та R’n’B. Це як Великий Музичний Вибух в межах України. «Рядок за рядком, біток за бітком», «танці без зупинки» - саме такими словами можна описати її творчість! Коли українській музиці закортіло нових облич, на передову вийшла Анастасія Кочетова. MamaRika “народилася” саме там. Результат вийшов більш, ніж приголомшливий. Дівчина божевільна, безумовно ефектна, абсолютно талановита і стовідсотково небезпечна для всіх, хто наважиться з нею конкурувати.В результаті народився КАЧ - дебютний альбом з одинадцяти пісень, який показав Настю не тільки як сильну вокалістку, але і як самовідданого автора, який готовий жертвувати всім, щоб створити новий, свіжий український саунд.Тільки сингли з КАЧа зібрали понад три мільйони переглядів на YouTube. Цю самовідданість наш слухач оцінив. Квитки скоро з'являться онлайн на сайті Concert.ua та у касі клубу.

Субота, 11 травня 2019

Концерт "Передчуття Джазу"

Виконавц:Любов Аргатюк – вокалІрина Ахекян – фортепіаноОльга Пиріжок – ударніСергій Зеленський – гітара В програмі :- джазові інтерпретації творів Б. Янівського, С. Зеленського, Л. Аргатюк, Л. Петрів, І. Сайдаковської, Р. Якуба- популярні джазові стандарти.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    

Любомир Мельник у Львові. Концерт на біс!

Любомир Мельник - композитор і піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music. Класично навчений, він сильно вплинув на рух мінімалізму на початку 1970-х років. Він розробив власну унікальну мову для фортепіано, названу на честь принципу збереження безперервного, неперевершеного потоку звуку.   Чому варто піти на концерт Любомира Мельника?1. Відразу два творчі вечори на початку зими пройшли з аншлагами, а протягом наступного місяця люди часто запитували чи буде ще один додатковий "На біс!".2. На вас чекає все найкраще і нове. Розширена концертна програма, несподівані і цікаві дуети з іншими артистами, спілкування з глядачами...3. Музикант відомий як один із найшвидших піаністів на планеті, встановивши ще більше 30 років тому одразу два світові рекорди Гіннесса. Композитор, який демонструє неймовірне і кожен раз вражаюче володіння інструментом, виконуючи авторську музику.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Неділя, 12 травня 2019

Тарья Турунен (Tarja Turunen)
12.05.2019 20:00

Знаменита рок-діва виконає композиції, як з ще олдскульних часів епохи Nightwish, знамениті шлягери з сольних альбомів, а також новітні композиції з альбому «Act II».Тар’я Турунен — мабуть, одна з найвідоміших і шанованих представниць прекрасної статі в світовій рок-музиці. Завдяки її оперному вокалу, багато років тому світова громадськість дізналася про фінську групу Nightwish, та й весь жанр «симфо-метал» асоціюється саме з манерою співу Тар’ї. Будучи ще зовсім маленькою, вона проявила свої вокальні дані в церковному хорі, ну а вже в свідомому віці, співачка отримала дві вищі освіти з академічного вокалу. Її ліричне сопрано діапазоном в три октави дозволяє співачці віртуозно виконувати класичний репертуар в регістрах меццо-сопрано, контральто і навіть колоратурного сопрано. Крім співу, Тар’я грає на органі, фортепіано, а також професійно керує хором.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

ПІсне моя! Ювілейний концерт Олега Цигилика

Ювілейний концерт Олега Цигилика – заслуженого діяча мистецтв України, професора Львівської національної музичної академіїім. М. Лисенка Виконавці :- Хор дрогобицького музичного коледжу ім. В. Барвінського. Диригент: Богдан Бондзяк- Дрогобицький муніципальний камерний хор «Легенда». Диригент: Наталія Самокішин- Студентська народна хорова капела Львівської політехніки «Гаудеамус». Диригент: Роман Мачишин- Заслужена хорова капела «Боян». Диригент: Василь Чучман- Львівський чоловічий муніципальний хор «Гомін». Диригент Руслан Ляшенко- Хор студентів Львівського музичного коледжу ім. С. Людкевича. Диригент: Оксана Трещаківська- Хор духовної семінарії Святого Духа. Диригент: Наталія Капітан- Хор студентів Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка. Диригент: Василь Долішній- Народний чоловічий хор «Гомін». Диригент: Олег Цигилик- Заслужена академічна капела «Трембіта». Диригент: Микола Кулик Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Квітуча земля - Співоча душа"

Виконавці:Л. Вікарук - автор ідеїІ. СтефанкоН. ЯкишинН. КорнутякМ. ГриньоН. ГрановськаО. КовальоваІ. Жовтолист   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Степан Гіга

Степан Гіга запрошує друзів на "Великий весняний концерт" у "Центр Довженка" на Сихові!Народний артист України, талановитий музикант і композитор, улюбленець українських жінок Степан Гіга запрошує Львів ще раз зануритися у теплі хвилі моря кращих хітів виконавця.Завжди щирий і усміхнений, Степан Гіга забезпечить гарний настрій і незабутні враження: 12 травня 2019 року в центрі Довженка на Сихові подарує чарівний вечір своїм слухачам у компанії з її величністю Піснею. Шанувальники творчості Степана Петровича сп’яніють від феєрії весняного музичного свята! Ми вже заінтриговані. А Ви?Маестро, чиї пісні непідвладні часуМабуть, на українській естраді важко знайти виконавця, який завойовує серця аудиторії з першого акорду пісні чи першої строфи тексту.Степан Гіга ось уже понад чверть століття впевнено займає лідерські позиції на варті української пісні, тієї, яка бентежить і захоплює, викликає сум і радість, спонукає до роздумів про майбутнє і минуле, про швидкоплинне і вічне… Чого лишень вартий шлягер композитора «Яворина»! Ще не одне покоління свідомих українців вдумуватиметься у кожне слово тексту пісні і вбачатиме в ньому свій сенс.Сьогодні у творчому доробку Степана Гіги – низка студійних альбомів, куди ввійшли найкращі музичні композиції артиста. Його хіти стали справжніми шлягерами цілої епохи – уже кілька десятків років їх співають тисячі шанувальників по всій країні. Це пісні, які без жодних сумнівів можна зачислити до категорії тих, які можна слухати «non-stop», безперервно і щоразу відкривати для себе щось нове, розмірковуючи про глибинні цінності та філософію життя.Концерт Степана Гіги у Львові - яскравий музичний вечір під акорди улюблених пісень«Золото Карпат, золото пісень я несу до вас у цей святковий день…», - анонсує артист і готовий щедро обдарувати своїх палких прихильників усіма коштовностями власної творчості. Кожен концерт артиста багатий на потужні емоції, непідкупні оплески та чудовий настрій.Родзинкою музичного свята стануть запрошені гості – Квітослава Гіга та гурт «Друзі мої», які за доброю традицією порадують слухачів прекрасними дуетами з артистом.Концерт Степана Гіги 12 травня у центрі Довженка на Сихові стане дорогим і безцінним для кожного слухача. Таку мелодійну сповідь не можна пропустити!Цей весняний концерт Степана Гіги Львів запам’ятає надовго, тож купуйте квитки без зволікань!Кожен шанувальник творчості Степана Гіги знає, що подія такого масштабу у Львові – унікальний шанс зустрітися з улюбленим артистом. Тому, подбайте про квитки заздалегідь! Адже охочих послухати Ступана Гігу – тисячі, а кількість місць обмежена.Тож не проґавте свій шанс стати на крок ближче до кумира!Душевний концерт, на якому пролунають улюблені хіти, стане запорукою гарного настрою під завісу весни.

Концерт "Секрети Страдіварі"

У програмі твори – Б. Лятошинського, А. Дворжака та інших.Українська прем’єра нового циклу романсів М. СкорикаМихайло Захаров – скрипка (Україна-Австрія)Олексій Шадрін – віолончель(Україна-Німеччина)Роман Лопатинський – фортепіано (Україна)Алла Мішакова – сопрано, СхідOpera   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Благословенна ти між жонами"

Виконавці: Лілія Коструба (сопрано) – автор проектуІрина Жовтолист (сопрано) Оксана Савіцька (мецо-сопрано)Орест Коструба (фортепіано)Галицький академічний камерний хор Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» У програмі:твори Й. Баха-Гуно, Г. Доніцетті, Дж. Верді, Ф. Шуберта, Л. Люцці, М. Регера, К. Сен-Санса, П. Фернандеса, Дж. Каччіні, Л. Вайса, Н. Нижанківського, І. Соневицького, В. Івасюка, Б. Косопуда, О. Козаренка, В. Квасневський, А. П’яцолли, Р. Кочіанте.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вівторок, 14 травня 2019

Bach&Organ

Вже декілька століть минуло з того часу, коли до людей зі своїми геніальними помислами звернулися чи не найвизначніші постаті в історії людства: драматург і поет Вільям Шекспір та композитор і органіст Йоганн Себастьян Бах. Але сьогодні, щоб осягнути глибину філософії та чар мови Вільяма Шекспіра навіть для чистокровного англійця тексти потрібно адаптувати до сучасного розуміння, бо англійська мова і стиль висловлювання неймовірно еволюціонували. Виконавці :Олена Мацелюх, органІгор Мацелюх, флейта ПанаМаріанна Лаба, сопрано   Програма :Йоганн Себастьян Бах:Фантазія і фуга ля мінор BWV 561Концерт для органа соль мажор BWV 592Хорал «Jesu bleibet meine Freude» з кантати BWV 147Хорал «Schafe können sicher weiden» з кантати BWV 208Хорал «Ich ruf' zu dir, Herr Jesu Christ» фа мінор BWV 639Прелюдія і фуга Ре мажор BWV 532Арія «Erbarme Dich» з Пасіону за Матвієм 244Арія «Mein gläubiges Herze» з кантати BWV 68Токата і фуга ре мінор BWV 565   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Шосте Чуття
14.05.2019 19:00

Неповторні львівські рокери — Шосте Чуття з масштабним сольним концертом вже 14 травня підкорять Малевич! Величезна порція драйву та справжнього українського року Флюїди любові та вражаюче світлове шоу Хіти, які ти точно знаєш напам'ять та абсолютно нові пісні гурту Спеціальні гості: ХАС, гурт «Марлен», Nazar Biychuk.Квитки за нижчевказаним посиланням. Для студентів знижка. Скористайся нею вже зараз! Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.

Середа, 15 травня 2019

Віртуози 38. preOpening & MagicFlute

Виконавці :Янош Балінт, флейта (Угорщина)Академічний Камерний Оркестр «Віртуози Львова»Сергій Бурко, диригент   Програма :Фелікс Мендельсон. Концерт ре мінор для флейти і струнного оркеструЕдвард Елгар. Серенада для струннихФранц Ксавер Моцарт. Рондо мі мінор для флейти і струнного оркеструОтторіно Респігі. Сюїта № 3 «Античні танці і арії»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Благодійний концерт "Весняна мрія"
15.05.2019 18:00

Благодіний концерт на підтримку Андріанки Гук, яка бореться із гострою мієлоїдною лейкемією в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. Участь беруть вихованці Культурно-мистецького центру "Острів дитинства".    

Концерт "Подорож у чарівний світ казок"

Подорож «У чарівний світ казок» Найкращий спосіб зробити дитину хорошою - це зробити її щасливою. (Оскар Уайльд.)Чудові пісні українською мовою з відомих казок світу у виконанні солістів Львівської філармонії. Автором ідеї та програми є солістка Львівської філармонії – Оксана Ковальова. До вашої уваги – топ – 10 – найулюбленіших персонажів !!! Дюймовочка , Русалонька, Білосніжка , Геркулес , Красуня і Чудовисько, Троє поросят , Білосніжка і семеро гномів, Вінні Пух і друзі…..Виконавці:О.Ковальова, М.Гриньо, С.Гоян, Л.Вікарук, І.Жовтолист, Л.Винницька.   Придбати квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 16 травня 2019

Стрибки в часі з тубою

Нумо стрибати! У часі. З тубою! Цей інструмент здається не надто поворотким. Але ви не повірите своїм вухам, коли почуєте гру тубіста Олександра Ющука. Під акомпанемент піаніста Аркадіуша Годжінськєго він виконає оригінальні твори для туби та власні обробки. Стрибатимемо від Бенедетто Марчелло, який жив у 18 столітті до нашого сучасника Кшиштофа Пендерецького. Олександр Ющук – молодий український музикант, який у 10 років почав шлях у музиці з баяна, тубу взяв у руки в 15 років.    Аркадіуш Годжінські – польський піаніст, навчався в Музичній академії ім. С. Монюшко в Гданську та у Вищій школі музики та театру в Росток (Німеччина). Олександр Ющук – тубаАркадіуш Годжінські – фортепіаноБ. Марчелло – Соната Фа мажорР. Шентпалі – Концерт для туби з оркестромАнтрактК. Пендерецкі – Капріччіо для туби солоЕ. Бозза – Арія для кларнету з фортепіано, переклад для туби – О. ЮщукЯ. Кшивіцкі – БаладаЛ. Колодуб – Епічне Концертіно для туби з оркестром   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Віртуози 38. Grand Opening

Виконавці:Олег Каськів, скрипка (Швейцарія—Україна)Алессіо Піанеллі, віолончель (Італія)Андрій Драган, фортепіано (Швейцарія—Україна)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїТарас Криса, диригент (США-Україна) Програма:Людвіґ ван Бетговен. Потрійний концерт для скрипки, віолончелі та фортепіано з оркестром До мажорЙоганнес Брамс. Симфонія № 3 Фа мажор   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

П`ятниця, 17 травня 2019

Павло Зібров. Ювілейний концерт

Ювілейний концерт Павла Зіброва у Львові!   Павло почав співати з раннього дитинства. Після музичної школи вступив до Консерваторії. І хоча артист почав свою кар'єру саме як контрабасист, любов до співу перемогла, так що Зібров отримав другу вищу освіту знову ж в стінах Київської консерваторії.Так, в 1987 році на естрадному небосхилі з'явився новий співак - Павло Зібров. Перемоги в конкурсах, концерти, гастролі ... Паралельно з цим Павло відкриває в собі дар композитора-пісняра, так що його твори виконують багато відомих артистів. Наприклад, вони є в репертуарі Ірини Білик, Таїсії Повалій, Володимира Гришка, Гаріка Кричевського.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Органні імпровізації. Сальваторе Пронесті (Італія)

Величний інструмент. Безмежні можливості. Повна свобода! Запрошуємо на концерт органних імпровізацій від відомого італійського музиканта Сальваторе Пронесті (Salvatore Pronesti).Органіст з Італії вже кілька років поспіль із задоволенням відвідує Україну. Він фанатіє від нашого борщу та любить імпровізувати на теми українських пісень. Імпровізація від італійця ㅡ це жива ідея, яка виникає тут і зараз. Її зерном може стати національний гімн країни, чи популярний кінофільм. Сальваторе Пронесті гастролює у Німеччині, Польщі, Канаді, Португалії, Франції, Бразилії, Швейцарії, та ін.   Крім виконання сеньйор Пронесті також відомий органобудівничий. У 1993 році він заснував майстерню в Кремоні, де реставрує та виготовляє органи. Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Віртуози 38. Феєрична Гуцулія

Виконавці:Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» (Андрій Яцків – художній керівник)Автентична гуцульська капела з с. Космач у складі: Петро Мохнатчук (флоєра, теленка), Василь Рижук (трембіта, дримба, бубон) , Василь Книшук (скрипка), Михайло Дзвінчук (гуцульські цимбали)Родинний етно-гурт «Зазульчак» (м. Яремче)Остап Костюк (традиційні духові гуцульські інструменти)Анна Кошка (народний спів, м. Калуш)Ярема Павлів (скрипка)Богдана Сав’юк (скрипка)Андрій Кушнір (скрипка)Вадим Педорич (альт)Лілія Винницька, ведуча   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Davidi
17.05.2019 22:00

Маємо на меті не лише запрошувати серйозних гравців транс сцени, а й просувати молоді таланти. Тому...17 травня до міста Лева завітає молода зірка українського трансу - DAVIDI. Увірвавшись до електронної сцени зовсім недавно Діана (DAVIDI) змогла заручитись підтримкою таких продюсерів як: Paul Van Dyk, Nitrous Oxide, Rene Ablaze, Manuel Le Saux, Steve Allen, Roman Messer, Madwave...Її музику видає німецький лейбл Redux Recordings. Також вона є постійним гостем столичного Radio Intense.Виступ супроводжуватимуть: DEN RIZE, SHUSTRUY B2B REDLER (Tranceformation group) , ALEX DAF pres. SOULU, SUN RISER.

Субота, 18 травня 2019

Lord of the lost
18.05.2019 19:00

Вперше в Україні! Lord Of The Lost – німецький супер гурт зі своїм унікальним звучанням і чудовим поєднанням готики, металу і глем-року, приправлений електронними елементами, давно знайомий всім любителям рваних майок, вузьких джинс, блискіток і яскравого мейк-апу. У березні 2019 вони приїдуть до Львова щоб представити свій новий альбом «Thornstar» і нове шоу. Глибока і емоційна концепція стоїть за цим альбомом - міф про приреченою високої цивілізації. THORNSTAR - це унікальний альбом і в музичному і в концептуальному сенсі. Німецький проект, заснований в 2007 році заснований ідеологом та фронтменом Крісом Хармсом. Рамки музичного жанру, яким можна описати гурт Lord of the Lost, дуже розмиті. Тут і Gothic Rock, і Glam Rock, і Industrial. Але самі учасники називають себе сумішшю HIM і RAMMSTEIN. Чому варто піти на концерт Lord of the Lost? 1)Вперше Lord of the lost завітають з супер шоу в Україну! 2) Почути наживо одних з кращих представників готик метал сцени Німеччини. 3) Альбом «Thornstar» зайняв 6 місце в офіційному альбомному чарті і 1 місце в альтернативному чарті Німеччини.

Віртуози 38. World's highlights

Виконавці (укр):Чоловічий хор Університету м. Лунд (Швеція)Стаффан Ліндберґ, тенорНаталія Пасічник, фортепіаноАндреас Льоннквіст, диригент Програма (укр):Твори М. МакҐліна, Перотіна, В. Торміса, К. Стеценка, Я. Сібеліуса, А. Гіллборґа, М. Мімія, Р. Томпсона, К. Дебюссі, Е. Ґріґа, Б. Джоела, М. Гоґана, а також українська і шведська народна музика   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Віртуози 38. Енеску. Генін. Шостакович.

Виконавці:Валерій Соколов – скрипка (Україна)Іовіц Івановіч – кнопковий акордеон (Сербія) Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів»Віталій Протасов – диригент (Україна)Програма:Дж. Енеску. Румунська рапсодія № 1 ля мажор тв. 11В. Генін – Концерт для акордеону з оркестром (Світова прем'єра)Д. Шостакович – Концерт для скрипки з оркестром № 1 ля мінор, тв. 77   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Неділя, 19 травня 2019

Бардівський вечір

відбудеться Бардівський Вечір у Львові. Vol.1 – перший із цілої серії таких вечорів. Для вишуканої публіки заграють та заспівають кращі представники бардівської сцени, авторської пісні та співаної поезії з цілої України. Свої найкращі та найвідоміші твори виконають: Сергій Василюк (Тінь Сонця), Зоя Слободян, Олександр Смик, Наталка Криничанка, Сергій Мороз та Ігор Якубовський (Простір музики).Сергій Василюк – лідер і засновник гурту Тінь Сонця, автор-виконавець власних пісень. Громадський та політичний діяч, член Історичного клубу «Холодний Яр» та засновник мистецько-просвітницького проекту «Видатні українці». Саме під його пісню «Їхали Козаки» український боксер Олександр Усик виходив на ринг перед своїми переможними боями.Зоя Слободян – автор-виконавець у жанрі співаної поезії. Має унікальний доробок: написала та виконує під гітару понад 300 пісень на слова більше 70-ти поетів XX століття, зокрема Ліни Костенко. Художниця за фахом, член Національної спілки художників України.Олександр Смик – український бард, драматург. Член національних спілок України: театральних діячів, кобзарів, журналістів та Всеукраїнської музичної спілки. Автор концептуальних розробок багатьох музичних фестивалів. Найкраще Олександра Смика – музика, вірші, вокал – «Шануймось, панове», «Жінка другова», «Пане підпоручнику», «Скільки літ», «Не вір мені, не вір», «Мені потрібно зовсім небагато», «Волинь», «Твоя і моя Україна», «Пісня дружині», «Берегиня».Наталка Криничанка - львівський бард, авторка та виконавиця пісень у жанрі співаної поезії. Унікальна людина з унікальним оксамитовим голосом, котра за два десятиліття своєї творчої та громадської діяльності зробила величезний вклад у розвиток не лише Львова, а й цілого краю, його культури, архітектрури, збереження історичної пам'яті та створення надійного ґрунту для прийдешніх поколінь. Символом Львова стала саме її найвідоміша «Пісня про Львів» - «Маленький Лондон, крихітний Париж, покритий млою, ти тихенько спиш. Не підберу для тебе кращих слів, ти мій єдиний, найдорожчий Львів... »Сергій Мороз та Ігор Якубовський – дует «Простір музики» – професійні музиканти із більш ніж 20-річним стажем композиторської та виконавської діяльності. Працюють в різній жанрової стилістиці сучасної акустично-електронної музики від фольклору до джаз-року. Простота і природність, глибина почуттів, граціозний музичний малюнок – ось риси, притаманні цьому дуету.

ShamRocks
19.05.2019 21:00

Знову у Львові!"Оті хлопці, під яких був пекельний слем на St. Patrick`s Day у Львові!" ©ShamRocks, засновники руху #celticpunk в Україні, а також винахідники жанру #stoutrock: фірмової суміші кельтської та іншої народної музики з різноманіттям стилів року та металу.Скрипка, мандоліна, спів на 2-3 голоси, важкі гітари, репертуар від морських шанті, пісень ірландських пабів і аж до панку.Енергія, драйв, кельтський панк, рок, метал, шанті, пиво рікою, танці на столах (і під ними), #stoutrock та польки: все як ми любимо ;)Тепер з повною програмою. Буде прем'єра!Вхід: 100 грн.Інформація, бронювання столів за нижчевказаним номером. 

Віртуози 38. Оля і Наталя Пасічник. Mendelssohn

Виконавці:Ольга Пасічник, сопраноНаталія Пасічник, фортепіаноАкадемічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїСергій Хоровець, диригент Програма:Фелікс Мендельсон Бартольді. Увертюра «Казка про прекрасну Мелузіну»Фелікс Мендельсон Бартольді. «Infelice», концертна арія для сопрано з оркестром, тв. 94Фелікс Мендельсон Бартольді. Симфонія для струнного оркестру № 10 сі мінорФелікс Мендельсон Бартольді. Концерт для фортепіано з оркестром ля мінор   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Віртуози 38. Суомі – велич і краса Калевали

Виконавці:Марія Форсстрьом, сопрано (Швеція)Габріель Суованен, баритон (Швеція)Чоловічий хор Університету м. Лунд (Швеція)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїТеодор Кухар, диригент (США—Україна) Програма:Ян Сібеліус. Симфонія «Кулерво» для солістів, чоловічого хору і оркестру   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Бумбокс. Знову "Трійка"
19.05.2019 19:00

У травні 2019 Бумбокс вперше зіграє концерти з програмою “Трійка” за межами Києва. “Трійка” – це програма з матеріалом перших трьох альбомів Бумбокс - "Меломанія", "Family Бізнес" і "III". На сцені, як колись у 2006, троє музикантів. Звучить електричний програвач, гітара та вокал.В ці альбоми закохані мільйони людей, і лише кілька тисяч навесні та влітку зможуть почути програму наживо у Львові, Дніпрі, Харкові та Одесі.Команда вже двічі грала “Трійку” в Києві, кожного разу одного концерту було замало, тож анонсували одразу подвійні шоу, але й це не допомагало. “Трійка” - це досвід попередніх солдаутів, щасливих фанатських сліз, категоричних вимог невідкладно грати “Бобік”, “Гайки з Ямайки” та згадувати “Ким ми були”.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    

Четвер, 23 травня 2019

Концерт "Шляхетні пристрасті барокко"

В рамках проекту «Барокове Люстро». Спільний проект Академії давньої музики «Леополіс», Департаменту культури Львівської Міської ради та Львівської національної опери.Кшиштоф Фірлюс – віола да ґамба(Польща)Марек Топоровський – клавесин(Польща)Партнер проекту – Haliciana schola cantorum.   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Віртуози 38. Michael Kimber & Best for Viola

Виконавці :Марцін Муравський, альт (Польща).Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова».Сергій Бурко, диригент.   Програма :Майкл Кімбер:Adventure Overture («Увертюра пригод»)Traveling Music («Музика подорожі»)Rustic Dances («Прості танці»)Fantasia Hispana («Іспанська фантазія»)Night Music («Нічна музика»)Odyssey Overture («Увертюра Одісея»)Traveling («Подорож»)Варіації на польську народну пісню «Ty pójdziesz górą»Dreamily from Evocations («Мрійливо» з «Закликів»)My cute kitten («Моє миле кошеня»)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 24 травня 2019

Віртуози 38. Fantastic Concerto

Виконавці: Назарій Пилатюк – скрипка (Україна)Академічний симфонічний оркестр ЛНФВіктор Плоскіна – диригент (Білорусь-Україна) Програма:Д. Шостакович – Концерт для скрипки з оркестром № 2 до дієз мінор, тв. 129Гектор Берліоз. «Фантастична симфонія» тв. 14   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Данте-симфонія. Органне шоу

Органно-світлова історія про життя та смерть, земне та небесне на основі картин та поезії Вільяма Блейка (переклад Тараса Демка). Надія Величко та Єва Куликовська виконають двочастинну “Данте-симфонію” Ференца Ліста в транскрипції для органа. У ній вмістилися дантівське Пекло, Чистилище та Рай, а в центрі – історія коханців Франчески та Паоло, приречених на вічні муки.Надія Величко – органЄва Куликовська – органАльберт Врубель – віджейФ.Ліст – Данте-симфонія (транскрипція для органа)1 I. Inferno2 II. Purgatorio III. Magnificat   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Alyona Alyona
24.05.2019 20:00

«Моє покоління починає свій рух!», - лунає ехом по схилах Дніпра. Перший сольний концерт реп-сенсації alyona alyona.

Чайковський & Борткевич

Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм музичним талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. 24 та 25 травня він разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича виконає два українські фортепіанні концерти – Петра Чайковського та Сергія Борткевича.Павло Гінтов народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Зокрема записав диск творів Сергія Борткевича, шанованого за кордоном, але майже забутого на батьківщині композитора. “Музика Борткевича заслуговує бути виконуваною на тому ж рівні, що і твори Бетовена, Шопена, Чайковського”, – вважає Гінтов. Власне, на двох травневих концертах у Львівському органному залі піаніст гратиме Перший “Український” концерт Чайковського та Третій концерт Борткевича.Сергій Борткевич народився у Харкові, де почав музичне навчання, закінчив Санкт-Петербурзьку та Ляйпцизьку консерваторії. Повернувся в рідне місто, але після того, як радянська влада конфіскувала все його майно, емігрував до Відня. Борткевич працював як піаніст, композитор, викладач, дириґент, але великого успіху в Європі не знав, бо продовжував традиції української музичної школи. На Батьківщині його твори не звучали аж до 2000 року.У травні Органний зал та Павло Гінтов запрошують відкрити українську класику наново!Павло Гінтов – фортепіаноUkrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентП. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1С. Борткевич – Концерт для фортепіано з оркестром №3Тривалість: близько двох годин, з антрактомКвитки можна придбати:- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00- онлайн 

Субота, 25 травня 2019

Антитіла

Антитіла готували цю подію майже два роки. Відома українська поп-рок група зібралась у стадіонний тур «Hello», присвячений новому альбому та десятиріччю групи. Анонсом важливої події музиканти поділилися на офіційних сторінках та у соціальних мережах. Вони опублікували відео, яке передало настрій майбутніх стадіонних концертів та підписали його:«Перший стадіонний тур в підтримку нового альбому Hello!Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!Пісні, які вже полюбились мільйонам прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.Антитіла заспівають разом із десятками тисяч рідних по духу людей. На вас чекатиме найбільша за всю історію гурту розширена музична програма, під теплим літнім небом у супроводі яскравого шоу, в якій прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, „ТДМЄ“ і „Лови момент“ обов’язково, а також, вперше, абсолютно нові пісні із нового альбому „Hello“, в якому Антитіла притримують ще декілька потужних хітів».Перший концерт в рамках стадіонного туру «Hello» відбудеться 25 травня у 2019 році на Арена Львів. Також, група анонсувала концерти у Харкові 7/06, Полтаві 15/06 та Одесі 24/08 на День Незалежності України. Завершиться турове live-шоу 17 листопада у столиці в Палаці Спорту. В основі програми будуть музичні композиції з шостого альбому «Hello», який вийде у лютому наступного року, а також найкращі хіти за весь час існування групи. Квитки вже у продажу.АНТИТІЛА — більше ніж музика.Слід зазначити, що група Антитіла — одна з кращих сучасних груп України, популярність якої сягає далеко за межі країни. У 2017 році в рамках туру «Сонце» група за 101 день об’їздила чотири країни: Україну, Білорусь, США та Канаду і відіграла 46 офіційних концертів, 26 із яких припало на березень місяць. Тур було відзначено Книгою Національного Реєстру Рекордів України у номінації «Найбільша кількість міст, у яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру».У 2018 році Антитіла ставали володарями багатьох премій, серед яких: «Найкращий рок гурт» за версією Національної премії Золота жар-птиця від телеканалу М2, «Найкраща музика» за версією хіт-параду «Червона рута» від «Русского Радіо Україна». Антитіла одні з перших представляли Україну на масштабному фестивалі SXSW у США, в місті Остін, штат Техас. Раніше група представляла нашу країну на найпрестижнішому музичному фестивалі Європи SZIGET, хедлайнерами MTV Headbangers Stage, який відбувся у Будапешті.

Ретроспектива. Оркестр Академія

Львівський камерний оркестр “Академія” заснований у 1959 році. У здобутку оркестру перемоги на міжнародних конкурсах, участь у фестивалях у Польщі, Німеччині, Білорусі та гастролі у Латвії, Литві, Польщі, Німеччини, Швеції, Франції. ЛКО ― першовиконавець низки камерних творів В. Камінського, О. Козаренка, М. Колесси, О. Криволап, Ю. Ланюка, Б. Фроляк, вся оркестрова камерна творчість художнього керівника оркестру М. Скорика, його транскрипції, джазові обробки та твори для солюючих інструментів з оркестром, світові прем’єри були виконані з “Академією”. Андрій Карпяк ― флейтаЛьвівський камерний оркестр “Академія”Артур Микитка ― керівник-концертмейстерІгор Пилатюк ― диригентМ. Скорик ― МолитваВ.А. Моцарт ― Дивертисмент для струнного квартету сі бемоль мажор KV137Ф.К. Моцарт ― Рондо для флейти і струннихК.В. Глюк ― Чакона з опери “Паріс і Єлена”П. Чайковський ― Серенада для струнних   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Віртуози 38.Веснівка - Гості з Торонто

Виконавці:- Жіночий хор «Веснівка» (Канада)- Український чоловічий камерний хор Торонто (Канада)- Ольга Білейчук, фортепіано- Галина Квітка Кондрацька, диригентка   Програма:- Роман Гурко. «Да Ісправиться»- Роман Гурко. «Світе Тихий»- Роман Гурко. «Богородице Діво»- Зеня Кушпета. «Україно, плачу», слова Лесі Українки- Зеня Кушпета. «Вітре буйний», слова Тараса Шевченка- Лариса Кузьменко. «Летюче віконце», слова В. Голобородька- Юдіф Рожавська. «Летять нібе чайки», обробка Лариси Кузьменко, слова Лади Реви- Зеновій Лавришин. «Хмари сестри», слова Микола Вороного- Зеновій Лавришин. «Дві хмароньки», слова Олександра Олеся- Ігор Богдан Весоловський. В'язанка (12 пісень)   Квитки можна придбати за вказаним посилання.

Неділя, 26 травня 2019

Віртуози 38. Love&Heroic Beethoven

Програма:В. А. Моцарт Концерт для скрипки з оркестром №5Антоні Луїс Скармолін. «Whispers of Love»Л. ван Бетховен. Симфонія № 3 «Героїчна» Виконавці:Володимир Ципін, скрипка (США)Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів»Диригент – Шандор Карої (Австрія)   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вівторок, 28 травня 2019

Концерт DSCH

У програмі – фортепіанний квінтет g–moll, op. 57 та концерт № 1 c–mollдля фортепіано струнного оркестру композитора Дмитра Шостаковича.Аліна Шевченко – фортепіаноЛюбомир Москалик – трубаДиригент – Яна КухарукСтрунний квартет «Фенікс»   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Тіма Білоруських
28.05.2019 20:00

Тіма Білоруських - молодий мінський репер, що знайшов популярність у користувачів інтернету в 2018 році після треку, в якому він, «мокрый насквозь до глубины души», йде до Неї в «мокрых кроссах». Саме так називається ролик, який очолив топ чарти Музики і зібрав сотні тисяч переглядів на YouTube.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Середа, 29 травня 2019

Віртуози 38. Кращі Концерти & Солісти Японії

Виконавці :- Юкі Йошіда, скрипка- Юсуке Інада, віолончель- Маі Одорі, фортепіано- Терушіса Маруо, фортепіано- Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»- Шунго Моріяма, диригент   Програма :- Каміль Сен-Санс. Концерт для віолончелі з оркестром (???)- Петро Чайковський. Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор- Роберт Шуман. Концерт для фортепіано з оркестром ля мінор- Людвіґ ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром № 3 до мінор.є   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 31 травня 2019

Віртуози 38. Imaginative Romantics

Виконавці: Оксана Рапіта – фортепіаноАкадемічний симфонічний оркестр ЛНФМаріо Косік (Mario Košik) – диригент (Словакія) Програма:Ф. Мендельсон-Бартольді. HebridesС. Рахманінов. Концерт для фортепіано з оркестром № 4А. Дворжак. Симфонія № 5   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 01 червня 2019

Олег Винник. Тур 2019 "Роксолана"

Олег Винник — український співак, композитор та автор пісень. Почав свою кар'єру як російськомовний співак. Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Віртуози 38. Весілля

Весілля — вистава, збудована на традиційних весільних піснях з цілої УкраїниВесілля — це найдавніший живий ритуал, який хранить в собі переміну, тайну переходу в іншу якість — переходу “через Чермноє море” — і є знаком часу, в якому живемоВесілля — це вічне цвітіння Землі Автор проекту, режисер - Наталія ПоловинкаХудожник проекту - Сергій СавченкоАсистент режисера - Юлія ТарасовичХудожник світла - Богдан ДворникХудожниця костюмів - Оксана КараванськаВиконавці:Соломія КириловаМарія КмітьОля ПреображенськаНаталія Половинка   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Віртуози 38. Віртуоз Фестивалю - Данило Саєнко

Виконавці :Марія Форсстрьом, сопрано (Швеція)Габріель Суованен, баритон (Швеція)Чоловічий хор Університету м. Лунд (Швеція)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїТеодор Кухар, диригент (США—Україна)   Програма:Ян Сібеліус. Симфонія «Кулерво» для солістів, чоловічого хору і оркестру.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Неділя, 02 червня 2019

Віртуози 38. Opera Gala

Оперна компанія Шікоку Нікікай Презентує   Виконавці:Мікі Урушіхара, сопраноХісано Ікеґамі, сопраноСатомі Хаяші, сопраноКадзумі Муракава, альтКендзі Вакай, тенорМасая Мацудзава, баритонОперний хор Шікоку НікікайГалицький Академічний камерний хорАкадемічний камерний оркестр «Віртуози Львова»Шюнґо Моріяма, диригент   Програма :Франц Легар. “Freunde, das leben ist lebenswort!” з “Джудітти”Кендзі Вакай, тенорФранческо Чілеа. “Io son l’umile ancella” з «Адріани Лекуврер»Сатомі Хаяші, сопраноДжоаккіно Россіні. “Largo al factotum” з “Севільського цирюльника”Масая Мацудзава, баритонКаміль Сен-Санс. “Mon coeur s'ouvre à ta voix” з “Самсона і Даліли”Кадзумі Муракава, альтАмількаре Понк'єллі. “Suicidio!” з «Джоконди»Хісано Ікеґамі, сопраноДжакомо Пуччіні. “Mario Mario son qui!“ / “Vissi d’arte, vissi d’amore” з «Тоски»Мікі Урушіхара, сопраноМасая Мацудзава, баритонХідео Кобаяші. Карамацу (Модрина)Мікі Урушіхара, сопрано Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Середа, 05 червня 2019

Віртуози 38. Прем’єра Фестивалю "Paradies & Peri"

Концерт за підтримки Посольства Німеччини в Україні / Concert supported by German Embassy in Ukraine Виконавці :- Штефі Лєман — Peri, сопрано- Мартін Латке — Jüngling, тенор- Людмила Осташ, сопрано- Лілія Нікітчук, альт- Сергій Кутепов, тенор- Юрій Гадзецький, баритон- Галицький академічний камерний хор- Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії- Володимир Сивохіп, диригент   Програма :Роберт Шуман. «Das Paradies und die Peri»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 06 червня 2019

Віртуози 38. Т.О.Н. Танго Останньої Надії

Виконавці :- Назарій Пилатюк, скрипка- Антон Сопіга, гітара- Петро Довгань, фортепіано- Львівський камерний оркестр «Академія»- Артур Микитка, керівник-концертмейстер- Ігор Пилатюк, диригент   Програма:- Cемюел Барбер. Адажіо для струнних- Томасо Антоніо Віталі. Чакона- Джон Вільямс. Краківське Ґетто, зима '41 («Список Шиндлера»)- Aстор П‘яццолла. Adios Nonono- Є. Петербурзький. Присвята Астору П‘яццоллі. «Т.О.Н.» Танго Останньої Надії- Антон Сопіга. «Lagrima & Promenade»- Рішар Гальяно. Танго- Астор П’яццолла. Танго «S. V. P.»- Астор П’яццолла. «Смерть Ангела»- Астор П’яццолла. «Весна»- Мирослав Скорик. «Приємна прогулянка»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 07 червня 2019

Віртуози 38. Молоді Віртуози

Виконавці :Тома Бервецький, скрипка (Франція—Україна)Ростислав Федина, фортепіано (Україна)Симфонічний оркестр оперної студії ЛНМА ім. М. ЛисенкаЮрій Бервецький, диригент   Програма :Сергій Рахманінов. Концерт для фортепіано з оркестром № 2Дмитро Шостакович. Концерт для скрипки з оркестром № 1   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 08 червня 2019

Віртуози 38. Boris Bloch Klavier Recital

Виконавці :Борис Блох, фортепіано (DE—UA)   Програма :- Фридерик Шопен   - Полонез фа-дієз мінор тв. 44   - Балада № 3 Ля-бемоль мажор тв. 47- Сергій Рахманінов   - Прелюдії № 4, № 5 з тв. 23   - Прелюдія № 8 з тв. 32   - Музичний момент № 4 з тв. 16- Ференц Ліст   - Полонез № 1 Мі мажор   - Заручини (Сюїта «Роки паломництва. Другий рік: Італія», № 1)   - Фонтани Вілли д‘Есте (Сюїта «Роки паломництва: Третій рік», № 4)   - Два концертних етюди S.145   - Етюд фа мінор   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Неділя, 09 червня 2019

Віртуози 38. Ілля. Закриття фестивалю

Виконавці :- Софія Соловій, сопрано (UA)- Дарія Князева, мецо-сопрано (UA)- Міхаель Новак, тенор (DE)- Роман Антонюк, баритон (UA)- Нюрнберзький концертний хор (DE)- Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова»- Тармо Вааск, диригент (EE-DE)   Програма :Фелікс Мендельсон-Бартольді. Ораторія «Elias» (Ілля)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 15 червня 2019

Vovk & Fazzer

Живий виступ в рамках спліт-туру київських chaotic rock гуртів.За підтримкиTwelvesFirejamVOVK - це здичавіла суміш пост-хардкору, стоунеру та прогресивного року, що приправлена низкою інших жанрів і стилів. Ідея колективу полягає у еклектичному поєднанні різнопланових музичних ходів, що виплескується барвами на сценічне полотно. Хлопці представлять свій довгоочікуваний дебютний альбом!Fazzer - нова свіжа кров на українській музичній сцені. Смачний хаотик-рок з нальотом півдня. Історія групи така, що в один момент хлопці, через яких пройшли сотні концертів, взяли інструменти і виклали власне бачення сучасної музики. Бадьоро, впевнено, по-батьківськи!

Ляпис 98 — Великий Open-Air!
15.06.2019 18:00

Великий концерт Ляпісів на відкритому майданчику!

Субота, 17 серпня 2019

Концерт "Українська Пісня"

Новий масштаб, кардинально інший рівень та залишається незмінною попередня мета: пошук нових яскравих облич на українській музичній сцені!Хто вже знайомий з "Українською піснею", той знає, що разом із зірками на сцену великого гала-концерту виходять молоді артисти – переможці попередніх відбіркових турів.

Четвер, 22 серпня 2019

ДахаБраха. Земля

У Lviv Dovzhenko Centre відбудеться показ фільму "Земля" О. Довженка з живим музичним супроводом гурту "ДахаБраха".   "В «Землі» вмирає мій дід. Шкурат — мій батько. Я — парубок, що сидить з дівкою на призьбі…Як мучивсь я і проклинав адміністрацію, що з їдала мої нерви, мою душу, всі мої сили своїм нікчемством. Яке розчарування я мав по закінченні картини."   "Робити музичний супровід для "Землі" Олександра Довженка було для нас великою честю і непростим творчим викликом. Кадр за кадром український шедевр світового кінематографу вражав нас кожного разу, коли ми бралися до праці над цим проектом.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 24 серпня 2019

ONUKA
24.08.2019 19:00

Ніщо невипадкове. Низка подій іде поруч з ідеями та сенсами, які в певний момент утворюють дивовижні комбінації. Територія !FESTrepublic. Унікальний open-air концерт.Спільний проект відомого українського саунд-продюсера та музиканта Євгена Філатова (The Maneken) та Нати Жижченко презентує унікальне шоу 24 серпня на території !FESTrepublic. Музика ONUKA – це органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та української етніки.

П`ятниця, 13 вересня 2019

Rotting Christ
13.09.2019 19:00

Вперше у Львові! Титани світової метал-сцени з 30-ти річною історією Rotting Christ відправляються в тур Україною з новим альбомом The Heretics. Цього разу ще масштабніше, ще гучніше, ще потужніше!   Rotting Christ - гурт, який вже давно закарбував своє місце на алеї слави екстремального металу, проте залишається відданим своїм фанатам та музиці і не слідує комерційним тенденціям. Греки зробили значний внесок у розвиток метал-сцени та стабільно потрапляють у рейтинги найбільш вражаючих лайв-гуртів у блек-металі. Альбом The Heretics - відкриває зовсім нову главу творчості гурту, це - війна за серця та розуми людей. Брати Толіси віднайшли ідеальний баланс класичного стилю гурту з унікальними рифами та ритмами з однієї сторони, та новими елементами з іншої - такими як григоріанські співи та сатанинські проповіді, підкріплені гіптотичним блек металом другої хвилі, або оперний бек-вокал у треці ”Vetry Zlye” та металевий марш у треці ”Raven” за мотивами містичного вірша Едґара Аллана По.“Я люблю жити міфами. Міфи створюють мрії, а без мрій ми ніщо, тому я продовжуватиму до кінця. Поки живемо, ми будемо займатись музикою і нести гасло “Non Serviam” ( Лат. “Я не буду служити” ) - Сакіс Толіс.Фани Rotting Christ підтвердять, що кожен концерт греків – це шоу вищого ґатунку завдяки неймовірній енергетиці та майстерності учасників гурту, очолюваних незмінним лідером Сакісом Толісом.

Субота, 21 вересня 2019

Концерт Олі Полякової

У 2018 році гранд-шоу Олі Полякової «Королева ночі» в Києві мало приголомшливий успіх у публіки: аншлаг у Палаці спорту, дві телевізійних трансляції на каналі 1 + 1 з часткою рейтингу вище середнього, понад 20 мільйонів людей, прикутих до телеекранів, і рекордні цифри по результатам пошуку у кожного концертного номера в You Tube. Але навіть такі показники не змогли вгамувати інтерес до грандіозного перфомансу і новому однойменного альбому поп-діви, який був представлений в рамках шоу.21 вересня одна з найбільш гастролюючих співачок української сцени вперше збере "Арена-Львів", щоб представити концептуально нове високотехнологічне шоу «Королева ночі». Співачка обіцяє ще більше хітів і неймовірних постановок, несподіваних режисерських рішень і незабутніх образів, ще більше гумору та гарного настрою.

Понеділок, 07 жовтня 2019

Концерт "Dakh Daughters"

Їм аплодують Сіетл та Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times та Rolling Stone. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band повертаються додому після великого туру Америкою та Канадою. Вони вже готові зустрітись зі своїми українськими слухачами. Dakh Daughters – проект ЦСМ "ДАХ" та Влада Троїцького. Цей гурт не має аналогів на українській музичній сцені. Їхня творчість – це поєднання екстравагантних образів, класичних інструментів та експериментального звучання. Український фолк, французський реп та реггі-джеми, саме ці складові гурт органічно поєднує у своїй музиці. Їхні пісні вирізняються нелінійними партіями. Спочатку може здатися, що це просто какофонія звуків, проте вже за мить вас підхоплює ритм і ви розумієте тонкий творчій задум автора. Dakh Daughters – це інтелектуальна музика для сучасних людей. Музика, що змушує замислюватись та робити вибір. Це маніфест людини розумної.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Понеділок, 21 жовтня 2019

The Hardkiss. Акустика

Особлива атмосфера, понад п’ятнадцяти музикантів-мультиінструменталістів на сцені та головні пісні гурту в новому звучанні. The Hardkiss анонсують серію ексклюзивних акустичних концертів, які відбудуться вже цієї осені.Вперше за 7,5 років існування The Hardkiss зіграють серію акустичних концертів, які відбудуться у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Миколаєві. «Це саме та світла сторона The Hardkiss, — розповідає фронтвумен групи Юлія Саніна. — Не космічна «Залізна ластівка», а жива та земна птаха. Це саме те перевтілення, на яке так давно чекали від The Hardkiss. Головні хіти гурту пролунають в несподіваних аранжуваннях в акустиці завдяки класичним та народним інструментам.Постановниками шоу вже традиційно для The Hardkiss стануть Марія Григоращенко, Наталія Лисенкова та Наталія Ровенська — саме вони створили неймовірний номер Pink на останній церемонії премії Brit Awards у Лондоні та концерт The Hardkiss «Залізна ластівка», який за версією Національної музичної премії YUNA став найкращим концертним-шоу 2018-го в Україні. «Це найкрасивіша осінь, яку я так люблю, жіноча лірика та рок-балади», — описує настрій концертів Юлія Саніна.

Неділя, 27 жовтня 2019

The Rasmus

The Rasmus – 15 років альбому Dead Letters!Зізнайтеся, хто в підлітковому віці епохи нульових не чіпляв на стіну плакат з the Rasmus, королями меланхолійної рок-балади? Чорний одяг, мейк-ап, пісня «In the Shadows» в навушниках – якщо відчули приємну ностальгію, то готуйтеся до приголомшливого музичного концерту! П’ятому студійного альбому the Rasmus «Dead Letters» виповнюється 15 років! З нагоди ювілею група відправиться в європейський тур, а 27 жовтня виступить у Львові Територія Арени Львів !Що треба знати про the Rasmus?Найвідоміша група Фінляндії: дев’ять студійних альбомів, проданих загальним накладом понад 4 мільйонів платівок, величезна кількість музичних нагород як на батьківщині, так і за кордоном, любов армії шанувальників і культовий статус в історії рок-музики нульових. The Rasmus досі стрясають сцену в танці, збирають на концертах повні зали і задають жару всім присутнім, так що не пропустіть їх виступ в Києві!Альбом “Dead Letters”: до 2003 року четверо фінських хлопців вже десять років вдало виступали у себе на батьківщині, збирали аншлаги та будували великі плани. Але саме вихід альбому “Dead Letters” і безсмертного хіта «In the Shadows» приніс їм світову славу. Мільйони людей опинилися під впливом меланхолійних рок-записів, насичених яскравими образами. Минуло 15 років – і це відмінний привід згадати минулі часи, та насолодитися музикою культових the Rasmus.Турне по всій Європі: у групи є кілька сюрпризів для шанувальників, які прийдуть на концерт в рамках європейського туру. По-перше, альбом «Dead Letters» буде перевиданий на CD та вінілових пластинках. По-друге, деякі пісні з альбому вперше будуть зіграні саме під час ювілейного турне.Співайте разом з улюбленим гуртом!

Субота, 16 листопада 2019

Концерт рок-групи "Нервы"
16.11.2019 19:00

Наприкінці лютого «Нервы» випустили новий альбом під назвою «Слэм и депрессия». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли одинадцять пісень у електричному звучанні, дві з яких - «Так как надо» і «Магнитные бури» група вже раніше презентувала на концертах.«Слэм и депрессия» – це колаборація минулого з майбутнім. Це й нові треки, й старі, але у свіжій музичній обробці, – розповідає вокаліст групи «Нервы» Женя Мільковський. – Ми виконаємо ідеальну програму, напрацьовану нескінченими турами, виберемо найкраще й найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, які як і ми небайдужі до долі живої музики у нашій країні.    У !FESTrepublic на вас чекає велика тригодинна програма, до якої увійдуть як старі перевірені хіти – «Кофе – мой друг», «Вороны», «Батареи», «Самый дорогой человек», так і нові пісні з альбому «Слэм и депрессия».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Неділя, 17 листопада 2019

Oomph!
17.11.2019 19:00

Oomph! представять у Львові нову платівкуБез цієї команди важко уявити нинішню важку європейську сцену, а німецьку - так взагалі неможливо. Вони в Україні не вперше, але щоразу збирають аншлаги і безмежну любов своїх фанатів. Ім'я їм Oomph! і вони готуються представити в Києві найсвіжіший лонгплей під назвою Ritual.17 листопада, Нічний клуб Малевич.Ritual - перша за чотири роки платівка в дискографії Oomph! Будучи піонерами Neue Deutsche Härte або ж танцювального металу, Oomph! в цій роботі вирішили повернутися до свого коріння, тільки зробивши звучання набагато важче, ніж раніше. "Вперше за всю нашу історію ми як гурт з трьох людей спробували повернутися назад в часі, в початок 90-х, і відчути те ж, що і тоді. Ці відчуття ми постаралися з'єднати зі своїм нинішнім емоційним статусом - кво. Ми вперше запустили таку "машину часу". Це щось абсолютно нове для нас, і мені здається, це спрацювало дуже добре", - розповідає фронтмен групи Деро Гої.Що стосується теми альбому, то Oomph! вирішили звернути увагу на звичаї, які на перший погляд здаються звичайними, але якщо придивитися, то в них можна побачити багато поганого."Ми хотіли знайти таку тему, яку було б складно сприймати як щось однозначне. Назва альбому має бути самостійною, залишаючи нам простір для інтерпретації, і бути настільки темною, загадковою і, водночас, різнобічною, як і сама музика. Таким чином, назва пасує нашому матеріалу. Він багатогранний, але важкий, різкий, провокаційний", - розповідає гурт.І це спрацювало. Критики назвали Ritual чи не найкращим альбомом в дискографії Oomph! з часів Wahrheit oder Pflicht, а в Німеччині хлопці вперше за свою тридцятирічну кар'єру стали лідерами чартів.До Львова Oomph! привезуть не тільки свіжі пісні, а й нове, надзвичайне шоу. А також перевірені хіти, які знають і співають вже кілька поколінь любителів важкої музики - той самий ритуал, який був створений завдяки Oomph!

Понеділок, 25 листопада 2019

Jamala

Цьогоріч виповнюється десять років із моменту тріумфального виступу Джамали на міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова Хвиля» у Юрмалі.Саме в ті липневі дні співачка з неймовірним голосом і харизмою увірвалася в медіапростір України, вразивши мільйони глядачів приголомшливою майстерністю виконання і талантом. Вона з легкістю співала пісні будь-якого жанру – від народної «Верше, мій верше» до джазової History Repeating. 2016 року Джамала взяла нову музичну вершину, цього разу вигравши головний пісенний конкурс у світі – Євробачення. Її пісня «1944», присвячена депортації кримських татар, зворушила європейських слухачів і професійне журі, які також відзначили композицію окремою нагородою.Сьогодні Джамала одна з найбільш відомих українських співачок і сонграйтерів – у її арсеналі чотири лонгплеї та один міні-альбом. Нова платівка «Крила» вийшла у жовтні 2018-го, а вже 1 лютого 2019-го співачка представила сингл Solo, написаний американськими авторами на чолі з мультиплатиновим продюсером і сонграйтером Брайаном Тоддом.На концерті в Києві Джамала представить нову програму, в якій будуть зібрані знакові пісні з усіх її альбомів.Кожна з цих композицій – певна віха в історії співачки. Лірична «Заплуталась» і життєствердна You're Made Of Love, таємнича The Great Pretender і натхненна «Крила». На глядача чекає захопливе шоу, повне прекрасної музики та візуальних ефектів, які зачарують кожного.

Середа, 25 грудня 2019