Концерти у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 лютого 2019

Рояль наживо або Live Piano Concert

Ви маєте бажання опинитися у затишку, у радісному спокої, в колі друзів, з якими завжди приємно зустрітися ? Саме це і станеться з вами на концерті, який присвячений саме вам, дорогі друзі!«Рояль нАживо або Live piano concert» це і є та сама зустріч друзів. Зустрічатися мріємо частіше і кожного разу нАживо, і завжди вперше, і завжди неповторно.В коло наших друзів буде запрошено митців XVII, XVIII, XIX і XX сторіччя. Ви відчуєте їх присутність. Вони сучасні й абсолютно реальні, як реальні наші думки, наші справжні емоції й почуття.   Саме такий концерт буде. Віч-на-віч, прямо в серце і по секрету. Не вистава цього разу, просто політ емоцій. Цього разу буде багато пісень. Буде музика Чапліна та Еллінгтона, Баха і Моцарта. Звичайно в авторських обробках Маестро. І нові твори Майка Кауфмана-Портнікова. І презентація нового альбому, але по секрету.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Перемога любові"

Концерт приcвячений  дню народження композитора Василя Барвінського.    У програмі – твори В. Барвінського Прелюдія для фортепіано мі мінор«Ноктюрн», «Мелодія» для віолончелі та фортепіаноноСолоспіви «Вечором в хаті», «В лісі» на  сл. Б.ЛепкогоПрелюдії для фортепіано сі-бемоль мінор, до мінорВаріації на народні теми для віолончелі і фортепіаноСолоспіви «Ой люлі, люлі, моя дитинко» на сл. Т.Шевченка, «Місяцю, князю» на сл. І.ФранкаПрелюдії для фортепіано Фа-дієз мажор, До-дієз мажорСолоспіви «Знов весна» на сл. Лесі Українки, «Сонет» на сл. І.Франка   Придбати квитки можна у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Романтичне тріо

Скрипка, віолончель та фортепіано. Це тріо здатне полонити будь-чиє серце. А коли в його складі відомі львівські музиканти, то у вас просто немає шансів!   Лауреат міжнародних премій, перший концертмейстер австрійсько-українського оркестру K&K Symphoniker, скрипаль та диригент Ігор Муравйов, лауреатка всеукраїнських конкурсів, віолончелістка Оксана Литвиненко та дипломант конкурсу ім. Рахманінова піаніст Максим Сасько гратимуть віртуозну програму в Органному залі.   Ігор Муравйов – скрипкаОксана Литвиненко – віолончельМаксим Сасько – фортепіаноЛ.В. Бетовен – Соната для скрипки №7 Allegro con brio (in C minor) Adagio cantabile (in A-flat major) Scherzo: Allegro (in C major) Finale: Allegro; Presto (in C minor)Л.В. Бетовен – Соната для віолончелі №2Adagio sostenuto e espressivo – Allegro molto più tosto presto (ends in major).Rondo. Allegro (in G major)П. Чайковський – Фортепіанне тріо (“Пам’яті великого художника”)   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Завтра, 21 лютого 2019

Бетовен Багателі

Мабуть, усі ми чули сонати та симфонії Бетовена. Але "творчою лабораторією" та водночас місцем для духовного усамітнення для генія класицизму були маленькі п'єси - багателі. Всього композитор написав близько 30 багателей, які розкривають його внутрішній світ переживань та почуттів. Запрошуємо в Органний зал почути повне зібрання багателей Бетовена у виконанні Дмитра Микитина.Дмитро Микитин – фортепіано   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Наше рідне, миле, наболіле"

Літературно – музична композиція на твори Анатолія Матвійчука. Виконавці: Олег Батов – читець, автор програми Квартет бандуристок "Львів’янки" Квитки можна придбати в касі філармонії, або онлайн за вказаним посиланням.

П`ятниця, 22 лютого 2019

Sax & Piano

Танго П'яццолли, французький шарм Пуленка і "бахівські" фуги. Дивовижну палітру музики подарують слухачам саксофоніст Артем Голоднюк та піаністка Юлія Компанієць.   У цьому концерті знайдуть щось для себе любителі класики і джазу, необароко і постмодерну. А вишенькою на торті стане прем'єрне виконання Сюїти з балету "Ромео і Джульєтта" Прокоф'єва на сакосфоні та фортепіано.   U-ART sax&piano DUO:Артем Голоднюк – саксофонЮлія Компанієць – фортепіаноА. Шнітке – Сюїта в старовинному стилі (перекл. для саксофону)С. Прокоф’єв – Сюїта з балету "Ромео та Джульєтта" (транскрипція Lidia Baich/Matthias Fletsberger) – прем’єра в УкраїніАнтрактГ. Форе – СициліанаВ. ван Клаверен – Соната в манері Пуленка Ж-Д. Міша – Back to BACHБ. Кокрофт – "Ку-ку"А. Пьяцолла – OblivionА. Пьяцолла – Fuga y misterio   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Присвята Василеві Барвінському"

«Присвята Василеві Барвінському»Наталія Дитюк – сопраноОксана Рапіта – фортепіаноОксана Литвиненко – віолончельАСОЛФ Тарас Криса – диригент В.Барвінський. Фортепіанні прелюдії, Романси. Концерт для фортепіано з оркестром. Сюїта для віолончелі з оркестром.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Беz Обмежень
22.02.2019 19:00

Твої улюблені рок-романтики — Беz Обмежень — повертаються з програмою Кращі хіти На Біс! Зустрічай їх вже 22 лютого в Малевичі! Почуй найпопулярніші рок-балади улюбленого гурту, відчуй любов хлопців в кожній ноті, і пам'ятай: цього вечора — жодних обмежень! Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.

Субота, 23 лютого 2019

Творчий вечір Наталки Криничанки

Наталка Книничанка - унікальна людина з унікальним оксамитовим голосом, котра за два десятиліття своєї творчої та громадської діяльності зробила величезний вклад у розвиток не лише Львова, а й цілого краю, його культури, архітектрури, збереження історичної пам'яті та створення надійного ґрунту для прийдешніх поколінь. Давайте разом подякуємо їй за це аншлагом на єдиному за останнє десятиліття її великому концерті.У альбомі Наталки Криничанки «Я кохаю цього чоловіка» є найвідоміша її «Пісня про Львів» («Маленький Лондон, крихітний Париж»). З часу виходу альбому у 1997 році і до сьогодні безперечно ця пісня стала візитівкою Львова. А сама Наталка, анонсуючи свій концерт, так каже про рідне місто і життя у ньому: «Життя - від пісні до пісні, з зупинками, випадковими пасажирами Львівського трамваю, крізь заплакані вікна і нав'язливе відчуття присутності когось з іншої епохи, але такого ж як і ти - узалежненого від цих левів».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Голос Ангела

Його ім’я Ангел. Ангел Георгієв – рідкісний драматичний тенор, зірка талант-шоу та двократний чемпіон України з тайського боксу.Хлопець з Полтавщини, який навчаючись на юриста зрозумів, що мусить співати, не знаючи нот вступив у музичне училище, а потім підкорив своїм голосом суддів “Х-фактора” та комісію Музичної академії. В Органному Ангел Георгієв співатиме арії з відомих опер та інші перлини світової класики у супроводі органа та фортепіано.Ангел Георгієв – тенорВлад Солодовников – фортепіано, органА. Страделла – Pieta signoreГ.Ф. Гендель – Арія Самсона з опери “Самсон і Даліла”Ф. Шуберт – “Аве Марія”Р. Джадзотто – Адажіо АльбіноніДж. Пуччіні – Перша арія Каварадоссі з опери “Тоска”П. Соросабаль – Романс Леандро з сарсуели “Господиня портової таверни”Е. ді Капуа – “O sole mio”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями

ArtConnect-2019

ArtConnect-2019Камерний оркестр “Віртуози Львова” (Львів)Камерний оркестр “Nova Sinfonietta” (Харків)Соліст – Марко Комонько (скрипка, Львів)Соліст і диригент – Станіслав Христенко   Програма:1 відділ:· Штраус. Увертюра до оперетти “Летюча миша”· Дворжак. Серенада для струнних2 відділ: Мендельсон. Концерт для скрипки, фортепіано і струнних   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Барви блюзу"

Блюз був подарований світу афроамериканцями більше ста років тому. Втім, звучання цього стилю не залишить вас байдужими навіть у наш час. Запрошуємо вас на вечір блюзової музики у виконанні колективу “Барви блюзу”. Учасники: Сергій Горбачов – вокал, гітара Генадій Верб’яний – гітара Борис Гурний – бас Андрій Альфавіцький – ударні

Global Deejays
23.02.2019 22:00

Проект відомий на весь світ завдяки треку "The Sound of San Francisco", за який, до речі, отримали премію MTV! Не пропусти грандіозну подію, супер дискотеку 90-2000-х за участю легендарних Global deejays!На сьогодні, Global Deejays давно вже розлучилися зі статусом новачків в шоу-бізнесі, і є вельми авторитетними артистами, яких чекають з концертами по всій земній кулі!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Неділя, 24 лютого 2019

Концерт "Любов від Моцарта"

У програмі концерту:В. А. Моцарт – Концерт для кларнету з оркестром К 622, Ля-мажорВ. А. Моцарт – Симфонія № 29 К 201, Ля-мажорВиконують:Тарас Демчишин – кларнет, диригентОркестр Барокової капели ЛНМА ім. М. Лисенка (керівник – Анна Іванюшенко)   Придбати квитки можна у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Музичний HUB

Диригент з Британії, оркестр і солісти з України, музична програма на перетині культур і континентів. Саме увертюрою «Карнавал» чеський класик Антонін Дворжак прощався з Прагою і вітав Нью-Йорк, коли переїжджав туди у 1891 р. Тут Джоржак яскраво і майстерно змальовує вечірній образ святкового карнавалу, на який натрапив мандрівник — таким чином свято відбувається десь збоку, а ми спостерігаємо і переживаємо його, як мандрівники.Виконавці:Оксана Рапіта, фортепіаноІгор Порада, трубаПол Манн, диригент (Великобританія)Програма :Антонін Дворжак. Карнавальна увертюра, Op. 92Дмитро Шостакович. Концерт для фортепіано, труби і струнного оркестру №1 До мінор, Op. 35Йоганнес Брамс. Симфонія №2 ре мажор, Ор. 73   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Благодійний концерт для збору коштів для Центру Опіки Сиріт

Запрошуємо усіх на благодійний концерт для збору коштів викупу приміщення для Центру Опіки Сиріт.Концерт відбудеться за участі львівських молодіжних колективів хору.

Концерт класичної гітари

Ми часто порівнюємо усе, що відбувається навколо, окремі стилі поведінки, окремі речі, окремі ситуації.І це природньо, адже це один зі шляхів до самовдосконалення. Але тим самим ми все розділяємо, кожен йде своєю дорогою, кожен діє згідно свого статуту, іноді статусу. Губиться цілісність людей, всесвіту...Тому має бути щось, що об'єднує людство задля спільних звершень.Подія, котра демонструє цю цілісність у мікропроекції. Два виконавці, різні твори, різні композитори, різний досвід, різне бачення. Все об'єдналося Гітарою. Програма:- Wild Mountain Thyme (ірландська народна пісня) - аранжування С.Теннант- Ф.Таррега - Арабське капричіо- М.Вігула - Прелюдія- М.Д.Пухоль - Candomba en mi- Ю.Смірнов - Романс- З.Абреу - Тіко-тіко- С.Руднєв - The old lime tree- Ф.Таррега - Lagrima- А.Барріос - Бджоли- Д.Воротинцев - Сторінка літопису- Й.С.Бах - Бурре і дубль з першої скрипкової партити h-moll- Ф.Сор - Інтродукція і варіації на тему Моцарта- Л.Брауер - Сюїта 2

Концерт "Під небом Парижа"

Кав’ярня-галерея «Штука» запрошує на концерт Мирона Остюка (акордеон) та Зеновія Сороківського (скрипка) «Під небом Парижа». Вхід вільний.У програмі:-        Hubert Giraud “Sous le ciel de Paris”;-        Michel Legrand “Les Parapluies de Cherbourg”;-        Mireille Mathieu “Der Pariser Tango”;-        Joe Dassin “Chanson Triste”;-        Joseph Kosma “Les feuilles mortes”;-        Carlos Gardel “Por una cabeza”;-        Mireille Mathieu “La dernière valse”;-        вальс “L' Indifference”;-        "Tico-Tico no Fubá";-        Luiz Floriano Bonfá “Manhã de Carnaval” та інші.

Vedel Concert - Alloise feat. Oleg Pashkovsky
24.02.2019 20:00
вул. Заводська, 31

Vedel School вирішили не чекати і не покладатись на такі нестабільні та мінливі прогнози погоди. Ми беремо ситуацію під свій контроль та разом із популярною українською співачкою Alloise оголошуємо зимі Quite Revolution!!!! Головною зброєю у боротьбі з холодом будуть - гарячі та добре відомі хіти Alloise . В свою чергу Alloise має ще одну таємну зброю - найкращого джазового піаніста  Олег Пашковский, щоб надати улюбленим пісням нового звучання та трохи джазу.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

I’ll Be Bach

Він повертається. І повертатиметься знов і знову. Бо це Бах.Йоганн Себастьян Бах написав понад тисячу творів. Його наслідували як 200 років тому, так і сьогодні - музичні цитати з Баха нерідко можна почути у сучасних рок-груп чи поп-виконавців.Але всю красу музики Баха може передати лише орган. Надія Величко ‒ органЙ.С. Бах / А. Вівальді ‒ Концерт До мажор у 3 частинахФантазія і фуга до мінор, BWV 537Фантазія Соль мажорАдажіо з циклу “Токата, адажіо і фуга До мажор”Хоральна партита “Sei gegrüßet, Jesu gütig”Токата і фуга ре мінор   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Середа, 27 лютого 2019

Концерт "На зеленому горбочку"

Концерт-вистава за мотивами казок, віршів та фольклорних записів Лесі Українки та Олени ПчілкиЛеся Косач почала писати вірші ще дитиною. Дуже важливою була підтримка її мами, письменниці Олени Пчілки. Ця дивовижна жінка навчала дітей вдома. Косачі – на той час одна з небагатьох шляхетних родин, де розмовляли українською мовою. А щоб пізнати живу мову свого народу, її красу, Олена Пчілка залучала дітей з раннього віку до збирання безцінних скарбів народної творчості. Спілкуваннях з простими людьми, участь у дитячих забавах на вулиці формували відчуття краси і світогляд майбутньої великої Лесі Українки."На зеленому горбочку" з проекту І.Павлюк "Ми" (Олена Пчілка та Леся Українка).Виконавці:Л.Винницька, М.Гриньо, І.Грех, Ст.Гоян, Н.Карпінець, О.Мацелюх.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Органне відеошоу. Музика до фільмів

Орган і відео – насолода для вух і для очей!Львівський органний зал запрошує поринути у світ яскравих кадрів кіно та ефектних звуків органа. Після великого успіху першого показу “Органного шоу” ми продовжимо дивувати глядачів новими візуалізаціями Альберта Врубеля і кіномузикою у виконанні органістки Надії Величко.Надія Величко – органАльберт Врубель – відеоарт   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.    

Четвер, 28 лютого 2019

Серенади весни

Виконавці.Оксана Литвиненко Литвиненко - віолончельАкадемічний камерний оркестр "Віртуози Львова"Сергій Бурко - диригент Твори. В. А. Моцарт. «Serenata notturna» з квартетом солістів і литаврамиЙ. Гайдн. Концерт для віолончелі з оркестром ре мажорП. Чайковський – Серенада для струнного оркестру.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    

Концерт "Подорож країнами Європи"

"Подорож країнами Європи"Виконавці:АІА "Високий Замок".   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 01 березня 2019

Концерт "Enter Shikari"
01.03.2019 20:00

Відомий пост-хардкор бенд із Британії вкотре змусить серця українських фанів битися в шаленому ритмі пост-хардкору.Всіх концерти шалених британців - це феєричне шоу, неймовірна енергетика, повна самовіддача музикантів на сцені, пекельна суміш трансу і пост-хардкору.Enter Shikari - це завжди більше, ніж просто концерт.У цьому році Enter Shikari виповнилось 15 років. За період існування гурту музиканти встигли записати 5 студійників, двічі отримати звання кращого концертного гурту за версією авторитетного видання "Kerrang" та здобути цілу армію прихильників по всьому світу. Виступи Enter Shikari зазвичай відбуваються при повному солд-ауті, тому рекомендуємо подбати про концерт завчасно. Зворотний відлік пішов!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

ТІК. Нове та найкраще
01.03.2019 20:00

1. Нові та Запальні ХІТИ !2. ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України !3. ТІК частуватиме присутніх екологічно чистою запальною музикою, виготовленою за європейськими стандартами.   Як відомо, ТІК по праву вважають Кращим Святковим Гуртом України.Пісні гурту ТІК співають усі – від домогосподарки до високопосадовця. Адже саме в цих піснях відчувається настрій українського народу. Під час туру «Нове та Найкраще» міста та містечка України чекають свіжі хіти Волошки, Емочка, АЛЬО-НА!, Робот та перевірені часом народні блокбастери – Олені, Вчителька, Апрєль, Прощайте, дівчата, Свєта, Сірожине пірожине, Чоловіче щастя, Не цілуй, Гуляй, народ!, Біла хмара, чорна хмара, Люби ти Україну! та інші.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Король Заходу 1/4 фіналу

Перше березня! Це визначна дата, для україномовного батл репу. Не тому що це перший весняний день. І не тому що Пенсельванія стала першим штатом, який заборонив рабство. І навіть не тому, що Васко Да Гама приплив до Мозамбіку. Чим особлива ця дата? Може тим що в Києві відкрили пам`ятник Сковороді? Відповідь- ніт! Першого березня пройдуть playoff змагання україномовного батл репу на «Король Заходу». Особлива відмінність 1/4 тим, що учасники будуть батлитись 1 на 1 по 3-раунди під BPM. Кожен учасник готує по раунду під біт, який обирає самостійно. Біт на третій раунд надаємо ми.Відповідно у кожного учасника буде можливість виграти свій раунд із значною перевагою.В результаті жеребкування вийшли наступні пари:1. Капітан Смоллетт VS Йорк (МС Прищепка)2. Nemo 322 VS MC Levyy3. Тур VS Ericsson 4. Ennyday VS ШершеньВедучий вечора: Лука Новак.Приємним бонусом після закінчення батлу, буде виступ хедлайнера вечора Денні Дельти.Dj Shon пограє нам хіп хопу.Атмосфера буде розривною. Учасники обіцяють, що буде м`ясо.Тому не зволікай! Прийди і вирази симпатію до першого україномовного реп батлу.

Rонцерт гурту ON i ONA

Ексклюзивний концерт гурту ON i ONA зі своїми хітами ''Точка G'',''Від ілюзій'', ''Заворожи мене'', ''Де ми '' та ін. Вони – ті, хто співають мовою кохання! Вперше Незабутній вечір під ритми пристрасті!   А також на вас чекає: Fashion show від сучасних та неймовірних! - магазин чоловічих костюмів Andreas Moskin Store - мережа бутиків жіночої білизни та купальників BiankaСтань учасником грандіозної події!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.   Бронювання столиків та деталі за вказаним номером телефону.

Love Hits

Добірка найромантичніших світових шлягерів 20 століття, які прославили таких співаків, як Elton John, Sting, Prince, James Brown, Joe Cocker, Robbie Williams, Lionel Richie та інших.Програма:1. Elton John – Believe2. The Police – Roxanne 3. Sting – Fragile 4. Prince – Purple rain 5. Joe Cocker – You Are so Beautihful 6. James Brown - It's A Man's Man's World 7. Robbie Williams – Feel 8. Lionel Richie – Hello9. Sam Smith – I`m Not the only one10. Eric Clapton –Layla 11. Georgia on My Mind 12. Bill Withers – Ain`t No sunshine 13. SEAL – Stand by me14. Zucchero,Pavarotti – Miserere15. Bobby Hebb – sunny16. Sam cooke – A change is Gonna come17. Stevie Wonder - Moon Blue   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 02 березня 2019

Філіп Ґласс. Возвишене і земне

Композитор-мінімаліст, натхненний індійською музикою, автор саундтреків до оскароносних фільмів – усе це про Філіпа Ґласса, одну з найпомітніших постатей кінця ХХ століття. Солістка Органного залу Олена Мацелюх зіграє твори великого експериментатора, а компанію “складуть” його сучасники Олів’є Мессіан та Ганс-Андре Штамм.Олена Мацелюх – органФ. Ґласс – Етюд N1 з Першої збіркиФ. Ґласс – Перша п’єса з GlassworksФ. Ґласс – “Вальс сучасного кохання”О. Мессіан – “Небесна трапеза”Ф. Ґласс – Соната-трилогія (Танец з Ахнатена, сцена III)Г-А. Штамм – МандалаФ. Ґласс – МетаморфозиО. Мессіан – “Ісус приймає муки”, “Бог серед нас” з циклу “Різдво”Ф. Ґласс – Божевільний порив   Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Неділя, 03 березня 2019

Інструментальні концерти з учнями Львівської музичної школи ім. Соломії Крушельницької

Програма (укр):Вольфґанґ Амадей Моцарт. Концерт для фортепіано з оркестром до мажор (УВАГА — неповна інформація, у нього багато концертів до мажор).Дмитро Бортнянський. Концерт для фортепіано з оркестром ре мажор.Антоніо Вівальді. Концерт для скрипки з оркестром соль мінор (УВАГА — неповна інформація, у нього багато концертів соль мажор).Йоганн Себастьян Бах. Концерт для двох скрипок з оркестром ре мінор BWV 1043.Роберто Молінеллі. Чотири картини з Нью-Йорка «Tango Club».Віталій Губаренко. Концерт для флейти з оркестром.   Придбати квитки мажна в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням.

Концерт "Пори року Вівальді та Бах"

На відкритті Leopolis Baroque Festival в Органному залі гратимуть концертмейстер чеської філармонії та українсько-американський дириґент.   Ukrainian Festival Orchestra – український фестивальний оркестр зі Львова, який виріс із камерного оркестру Collegium Musicum і вже встиг попрацювати з музикантами зі світовим ім’ям: Вадимом Холоденком, Корі Церовшеком, Теодором Кухарем, Ноа Бендінксом-Белґлі, Семюелем Берто, Сіґізвальдом Кьокеном, Андрєєм Ґавріловим, Левом Маркізом та іншими. Ukrainian Festival Orchestra Теодор Кухар – дириґент Йозеф Шпачек – скрипка Уляна Макєєва – гобой К.Ф.Е. Бах – Симфонія №2, Сі бемоль мажор, Wq 182 Й.С. Бах – Концерт для скрипки, гобоя та оркестру, до мінор, BWV 1060 А. Вівальді – "Пори року"Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаними посиланнями.

Концерт "Івасюк. Відомий та невідомий"

До 70-річчя з дня народження Володимира Івасюка. Великий концерт з оркестром ЛНМА ім. Лисенка.У програмі концерту прозвучать всім відомі та невідомі твори великого композитора у виконанні біг-бенду, оркестру оперної студії та кращих солістів Львіської музичної академії.Пам'ятаємо, знаємо, пишаємось.Автор проекту - Народний артист України Ігор Пилатюк.Художній керівник - Заслужений діяч мистецтв Остап Майчик.   Придбати квитки можна за вказаним посиланням.

Понеділок, 04 березня 2019

Французький симфонічний орган

Виконавці:Олена Мацелюх– органІгор Мацелюх – флейта ПанаФранція має давній сентимент до органа. Почалося все у XII столітті, коли у соборі Нотр-Дам де Парі склалася школа Органуму – найпершої європейської багатоголосої музики. А далі було пишне бароко з витонченими та виразними творіннями королівського органіста Кліко і технічна революція XIX століття, коли Кавайє-Коль побудував перший симфонічний орган. У концерті звучатимуть твори:Сезара Франка, Леона Боельманна, Каміля Сен-Санса, Олів’є Мессіана, Олександра Гільмана та П’єра Кушеро. С. Франк ‒ Grand ChoeurЛ. Боельманн ‒ Готична сюїтаК. Сен-Санс ‒ “Акваріум” із “Карнавалу тварин”«Лебідь»Ж. Ален ‒ “Літанія”Б. Котюк ‒ “Benedictus”О. Мессіан ‒ “Бог серед нас” із циклу “Різдво”Ж.Массне «Роздуми»П. Кушеро ‒ “Симфонічне Скерцо”Ж. Лянґле ‒ “Епілог памяті Дж.Фрескобальді”:“Фантазія”, “Прелюдія в стилі Kyrie”, “Епілог”   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт до 70 років з дня народження В. Івасюка

Виконавці: М . Шуневич гр. "19-й кл." , солісти філармонії, Квартет бандуристок.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

ТНМК. Акустика

ТНМК з ексклюзивною акустичною програмою в національному драматичному театрі Ім. Марії ЗаньковецькоїТри причини відвідати цей концерт: - ексклюзивна акустична програма в одному з кращих театрів України; - найкращі хіти ТНМК без зайвої атрибутики - тільки музика; - отримати заряд весняного настрою.Гурт ТНМК вже давно здобув народну любов української публіки. Мелодійний хіп-хоп, впізнаваний речетатив Фоззі, скажена енергія Фагота і тексти, наповнені сатирою і вірою в світле майбутнє. За роки свого існування команда багато разів експериментувала зі звучанням, учасники колективу презентували свої сольні проекти, виступали з симфонічним оркестром і запалювали кращі зали і фестивальні майданчики України. Однак, ніякі спецефекти не замінять відкрите спілкування з публікою і камерну атмосферу акустичних концертів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вівторок, 05 березня 2019

Концерт "Львівське фортепіанне Тріо"

Виконавці:Катерина Потеряєва – скрипкаОльга Шутко – віолончельНаталія Ревакович - фортепіано Програма: М. Скорик – Речитативи і рондоА. Пануфнік – Фортепіанне тріо тв. 1 (1934)В. Барвінський – Фортепіанне тріо ля мінорКвитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Івасюк Назавжди"

4 березня Володимиру Івасюку виповнилось б 70 років.У піснях композитора — глибокий зміст, а ще — геніальний та актуальний урок не лише для старшого покоління, але й для молоді про те, як потрібно любити та оберігати свій народ та свою культуру. Не почути цього в творах Івасюка — неможливо, бо творив він з особливою пристрастю.Сам Володимир говорив: «Кожним твором починай новий етап, якісно вищий у своїй роботі. Виражай себе врешті-решт на повну силу, адже людські серця завоюєш тільки оригінальним твором із вагомим змістом і яскравою формою».Концерт відбудеться за участі Державної заслуженої академічної хорової капели «Трембіта» та солістів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Середа, 06 березня 2019

Концерт "Світанок весни"

Виконавці:АІА "Високий Замок"Володимир Окілко - солістгурт "Ladie's TRIO".   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Alyosha
06.03.2019 20:00

Зустрічай вже 6 березня на сцені Малевича — чарівна Alyosha з новою програмою «Поруч» Авторка та композиторка власних пісень.Володарка премій «M1 Music Awards», «Yuna», «Золота Жар Птиця», ведуча на каналі М1.Співачка, яка зарядить тебе весняним настроєм на весь наступний рік.Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.   Бронювання столиків за вказаними номерами телефонів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 07 березня 2019

Концерт гурту "Друга Ріка"
07.03.2019 19:00

Всеукраїнський тур на підтримку нового альбому "Піраміда". У найромантичніший день року в найромантичнішому місті України - почуй дев’ять найновіших треків, які розкриють всю історію пошуку та експериментів музикантів, а також найкращі пісні Другої Ріки за 21 рік існування наживо! Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно!Столик на вечірку треба бронювати окремо за вказаними номерами телефонів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "Тобі найдорожчій - всі квіти на землі"

Виконавці:Л.Винницька, соліти філармонії.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Wiener Klassik

В програмі:Людвіг ван Бетховен. Увертюра до балету "Творіння Прометея" op.43Людвіг ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром № 3 (с - moll) op.37 Йозеф Гайдн. Симфонія № 104 (D-dur) Академічний симфонічний оркестр ЛНФСоліст - Чі Хо Хан (фортепіано)Диригент - Фолькер Шмідт- Ґертенбах   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 08 березня 2019

Концерт "Жінки-композиторки"

Більшість відомих композиторів були чоловіками. На жаль, так склалося історично. Та чи означає це, що жінки не писали музики? Авжеж, ні! У Львівському органному залі піаніст Дмитро Микитин виконає шедеври двох французьких геніїв романтизму ‒ Лілі Буланже та Сесіль Шамінад.   Лілі Буланже вивчила ноти раніше, ніж літери, була першою лауреаткою Великої Римської премії (найбільшої музичної нагороди Франції). Авторка інструментальних, вокальних і хорових творів померла у 25 років від туберкульозу.Сесіль Шамінад ‒ французька композиторка та піаністка, яка підкорила Англію та Америку. Вчилася музиці проти волі батька, але зуміла пробитися у “чоловічий світ”, стала найпопулярнішою піаністкою та органісткою свого часу і символом фемінізму.Дмитро Микитин ‒ фортепіано.   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Tарас Гаврик
08.03.2019 19:00

Його пісні прості і милі, як квіти без приводу. "Ходи сюда Ходи", "ЛьвівЯЛюблюТБ", "Заведу Кота", - давно відомих і нових пісень у Гаврика назбиралось понад достатньо, щоби презентувати довгоочікуваний альбом #МояО! 8 Березня збираємось на ПершийВесняний концерт Тараса Гаврика!Квитки за акційною ціною тільки до 14 лютого!

Концерт "НеАнгели"
08.03.2019 19:00

Більше Слави і Перемог!Їх пісні підривають танцполи і зачіпають душі. Їх пісні знають напам'ять і підспівують в унісон.У житті кожного артиста важливі, як успіх - Слава, так і перемога - Вікторія. Свої успіхи і перемоги група НеАнгели розділять разом з шанувальниками на осінньому концерті концерті в нічному клубі Малевич.У групи є все для цього цього концерту: супер-хіти, всеукраїнська популярність, перші рядки в численних хіт-парадах і, звичайно, незмінні вокалістки Слава і Вікторія.НеАнгели - єдина жіноча група в українському шоу-бізнесі з унікальними низькими голосами, повноту яких найкраще розкривають живі виступи. Кожен концерт - це шоу світового масштабу, кожна пісня - кіно з експресією і душевними переживанням. Тут і трагедія, і драма, і комедія. Також група унікальна в своїй щирості, адже не дарма НеАнгели носять негласний статус «Співаючі серцем». Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням.

МЯТА

Співачка Мята – це яскравий, стильний образ в українському шоу – бізнесі. Ніжність на межі спокуси - імідж, в якому вона живе і співає. 8 березня Мята запрошує львів'ян та гостей міста зустріти весну разом! Вперше у Львові вона представить сольну програму "Там, де рай".   Мята учасниця найвідоміших музичних подій країни: М1 Music Awards, Золота жар-птиця, Українська пісня, Музична платформа, Червона Рута, Велике весілля та інші.   Голос Мяти зачаровує, а її пісні надихають. Своєю творчістю Мята доводить, що українська музика якісна, модна та цікава!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Діти 90-х Віктор Павлік / Dj Machitas, Dj Boy
08.03.2019 21:00

8 березня - день, коли бажання здійснюються. Час обіцянок і пробачень!Ми знаємо, на що ви чекали так довго, тому запускаємо 2-й сезон Діти 90-х. Цієї ночі розтане лід на дорогах та відтануть серця. Ріки вийдуть з берегів та зазеленіє трава. Адже першу вечірку сезону розкачає неповторний романтик української сцени, улюбленець усіх жінок - Віктор Павлік!«Ой, мамо, Шикидим», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені» - це наша юність, це кращі весняні саудтреки. Ти почуєш найвідоміші хіти, що розірвали не один Дім культури. Ніхто не буде скромно стояти під стінкою, після виступу продовжим смажити танцпол під улюблені хіти 90-х. Тільки відбірні треки від Dj Machitas aka Taras Muchychka & Dj Boy aka Volodymyr Boyko.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Євген Хмара

Композитор. Піаніст. Віртуоз, геній імпровізації, новатор фортепіанної музики! Оркестр. Хор. Струнний квартет, Рок-Бенд. Акордеон. Ханг. Саксофон, Вокал…Приголомшливе музичне дійство, в якому братиме участь понад 100 артистів. Спеціально для нової програми Євген підготував неймовірний світовий супровід. 8 березня — Львівська Опера, Ви почуєте і побачите найемоційніший концерт року! Музика, від якої зупиняється час і завмирає серце! Унікальний подарунок до Новорічних свят!

Nana | Darkman
08.03.2019 23:00

Друзі, на прохання багатьох хто був і тих, хто не зміг потрапити на вечірку за участю легендарного співака NANA! 8 березня, співак особисто прилетить в Picasso, щоб привітати жінок зі святом і зробити ще один сольний виступ!Запрошуємо на велику дискотеку 2000-х за участю співака, пісні якого залишаються популярними і до сьогодні!   Деталі за нижчевказаним номером телефону.

Субота, 09 березня 2019

Detach
09.03.2019 19:00

Гурт Detach представить новий альбом у Львові.Новий альбом гурту DETACH під назвою 'D.R.A.M.A.' вийшов 30 листопада, і вже встиг розійтися онлайн-просторами. Презентація альбому відбудеться 9 березня в клубі на !FESTrepublic.'D.R.A.M.A.' — концептуальний альбом, у якому закладена історія ліричного героя. На самому початку платівки – історія хлопчика, і з кожною піснею ми бачимо, як він росте, його життєві цінності та приоритети змінюються. Самі музиканти стверджують: "Альбом росте і розумнішає з кожним треком. Немов жива істота."За 2017 рік у гурту зібралася велика кількість демо-записів треків, і це підштовхнуло музикантів врешті засісти за запис альбому. За рік колектив записав LP, до якого увійшли 15 пісень і 4 композиції з музикою і віршами, що символічно ділять сюжет альбому на частини.У день виходу альбом 'D.R.A.M.A.' відразу ж посів перший рядок у iTunes.

Дударик - Шевченко Revolution

Квитки можна придбати за вказаними посиланнями.

Неділя, 10 березня 2019

Sinatra. Tribute
10.03.2019 19:00

Незабутній вечір безсмертних хітів — Sinatra.Tribute з неповторним Pavlo Ilnytskyy вже 10 березня в Малевичі!   Неперевершений голос соліста Leoband Orchestra — Павла Ільницького. Легендарні «My Way», «New York, New York», «Fly Me to the Moon», «That’s Life», «Strangers in the Night» та інші хіти. Атмосфера Нью-Йорку минулого століття та яскраве життя Бродвею. Ти відчуєш справжню присутність маестро на сцені!Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.

The Troubled - Transylvania Tour 2019
10.03.2019 20:00

На шляху з Трансільванії київські рокнрольщіки THE TROUBLED заїдуть до Львова, щоб порвати вас своїм новим альбомом SPACING AWAY. Вхід 100 грішек. Додаткова інформація за нижчевказаним номером телефону.

Данте-симфонія. Органно-світлове шоу

Органно-світлова історія про життя та смерть, земне та небесне на основі картин та поезії Вільяма Блейка (переклад Тараса Демка). Надія Величко та Єва Куликовська виконають двочасну “Данте-симфонію” Ференца Ліста в транскрипції для органа. У ній вмістилися дантівське Пекло, Чистилище та Рай, а центрі – історія коханців Франчески та Паоло, приречених на вічні муки.Надія Величко – органЄва Куликовська – органАльберт Врубель – віджейФ.Ліст – Данте-симфонія (транскрипція для органа)1 I. Inferno2 II. Purgatorio III. Magnificat   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Картинки з виставки"

Замість фарб – звуки, а замість пензля – ноти. Легендарний цикл Модеста Мусоргського “Картинки з виставки” був створений у пам’ять про друга, художника та архітектора Віктора Гартмана. Десять невеличких творів, кожен з яких присвячений роботі художника, зібрані разом створюють відчуття прогулянки виставковим залом. Сюїта не була опублікована за життя композитора, а після смерті переписувалася і переоркестровувалася кілька разів. Євгенія Бельмас – орган (Київ)К. Вільямс – "Сутінки"Д. Шостакович – Прелюдія та фуга фа мажорМ. Дюпре – Прелюдія та фуга соль мiнорК. Вільямс – "Венера"М. Мусоргський – “Картинки з виставки”Promenade№ 1. Gnomus№ 2. Il vecchio castello№ 3. Tuileries. Dispute d'enfants après jeux№ 4. Bydło№ 5. Балет невилуплених пташенят№ 6. «Samuel» Goldenberg und «Schmuÿle»№ 7. Limoges. Le marché. (La grande nouvelle)№ 8. Catacombae. Sepulcrum romanum.№ 9. Хатинка на курячих ніжках (Баба-Яга)№ 10. Богатирські ворота. Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Понеділок, 11 березня 2019

Кейко Мацуї / Keiko Matsui

У Львові відбудеться чудовий концерт Кейко Мацуї, який стане прекрасним подарунком коханим і занурить в атмосферу чарівної музики.У перекладі з японської її ім'я означає "щаслива; святкова дитина", тому Keiko Matsui хоче з кожним глядачем поділитися частинкою цього настрою. Талановита піаністка створює унікальні шедеври, які відомі і популярні в усьому світі. Її творчість нікого не залишає байдужим. Вона є сміливим експериментатором, граючи як зі стилями і їх змішанням, так і зі звучанням. Варто зазначити, що кожна її робота заслуговує на особливу увагу. На глядачів чекає незабутній вечір наодинці з авторськими композиціями, що хвилюють і зачаровують.Це буде заспокійлива гармонія ритмів інструментальної музики, а також експресивний творчий порив, у поєднанні з найпотужнішою енергетикою виконавиці. Варто відзначити, що в програму увійдуть не тільки найсвіжіші роботи, а й улюблені хіти, які не втрачають своєї актуальності.Не пропустіть цю неймовірну музичну подію, що обіцяє стати однією з найяскравіших!

Концерт "205 років з Дня народження українського Пророка"

Виконавці:Галицький академічний хорАвторське слово поетеса Юлія Курташ-КарпДиригує директор, художній керівник Василь ЯцинякУ програмі хорові твори українських композиторів на слова Т. Г. Шевченка:І. Майчик “Думи мої”М. Волинський “Все упованіє”Р. Демчишин “Юність Тараса”Є. Козак “Реве та стогне Дніпр широкий”В. Гущак “Якби мені черевики”А. Кушніренко “Садок вишневий”Р. Демчишин “Сонце заходить”Б. Лятошинський “Із-за гаю сонце сходить”Р. Цись “Чигирине”Б. Лятошинський “Тече вода”М. Дацко “Барвінок цвів”Б. Лятошинський “У перетику ходила”М. Дацко “Ой три шляхи широкії”М. Скорик “Псалом”В. Камінський “Ой чого ти почорніло”М. Довганич “Чого мені тяжко”.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Alessandro Safina

Алессандро Сафіна (Alessandro Safina) – ім’я, яке говорить саме за себе! 11 березня в Львівській Опері зможемо почути знаменитий на весь світ голос.Алессандро подарував світу приголомшливі дуети з Сарою Брайтман, Елтоном Джоном, Хосе Каррерасом, Родом Стюартом, Еваном Макгрегором, Барбарою Хендрікса, Сумі Йо та багатьма іншими.Оксамитовий тембр подарує Вам фантастичний вечір у Львові, потрібно лише купити квитки на концерт Алессандро Сафіна 11 березня в Оперному.Знаменитим на весь світ Сафіну зробили його унікальний голос, харизма та творча сміливість. Виконуючи арії з «Євгенія Онєгіна» П. І. Чайковського та «Богеми» Дж. Пуччіні, артист мріяв наблизити оперне мистецтво до простого слухача, «оживити оперу елементами поп-музики». Відчуйте всю магію італійця на собі, замовляйте квитки на концерт Сафіна вже зараз.Він - один з небагатьох західноєвропейських виконавців, який не побоявся приїхати до Києва в цей нелегкий для України час (березень 2014), щоб висловити свою моральну підтримку. Що ж, вже 11 березня в Оперному почуємо голос Алессандро Сафіна.Ви можете легко замовити і придбати квитки на Alessandro Safina 11 березня у Львові, сплативши їх будь-яким зручним для вас способом: через інтернет - банківською картою VISA / MasterCard, або готівкою в касах міста. Замовляйте квитки на концерт Alessandro Safina в Львівській опері в один клік!

Вівторок, 12 березня 2019

Душа і творчість Тараса Шевченка

Виконавці: Солісти філармонії.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 14 березня 2019

Благодійний концерт на підтримку Ніни Кірсо (Фрістайл)

Дорогі друзі! Концерт перенесено на 14 березня! 14 березня в центрі Довженка у Львові відбудеться великий благодійний концерт на підтримку улюбленої артистки кількох поколінь - Ніни Кірсо. Колеги чудової співачки з України виконають свої головні хіти!У благодійному концерті візьмуть участь гурт Фрістайл, Роман Скорпіон, Оксана Пекун, Михайло Грицкан, Євген Літвінкович, Ніколо Петраш, Квартет Гетьман, Ірина Зінковська, Володимир Будейчук, Степан Гіга, Дует «Ріка Життя» (Іванна Савченко та Ярослав Антонійчук), Роксолана, Альона Романовська, Дует Ребезнюків, Квітослава Гіга, Степан Гіга молодший і багато інших артистів, а також ведучі радіо і телебачення.У червні шанувальників і друзів Ніни Кірсо шокувала звістка про те, що співачка перебуває в стані коми після перенесеного інсульту. З надією на швидке одужання Ніни Кірсо і з метою матеріально підтримати її сім'ю десятки артистів зберуться на одній сцені.Ніна Кірсо - володарка впізнаваного «фірмового» голосу легендарної групи «Фрістайл». У числі улюблених пісень публіки у виконанні артистки - «С днём рожденья, мама», «Цветёт калина», «Кораблик любви», «Я тебе не верю», «Три сосны», «Фонари», «Ты ни в чём не виноват» і багато інших.Чекаємо Вас!

П`ятниця, 15 березня 2019

Подвійний концерт

Виконавці:Соломія Івахів – скрипкаЙоахім ЕйландерJoachim Eijlander – віолончель Академічний симфонічний оркестр Львівської національно філармоніїТарас Криса– диригентВ програміК. М. Вебер. «Оберон» УвертюраЙ. Брамс. Подвійний концерт для скрипки та віолончелі з оркестром ля мінорЛ. ван Бетховен. Симфонія № 4   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Pianoбой
15.03.2019 19:00

Pianoбой - особливий талант, який розсуває рамки і ламає стереотипи. На його дивно потужні музично і енергетично концерти із задоволенням ходить не тільки молодь, а й слухач постарше.Pianoбой - це великою мірою місток між поколіннями, - говорить Дмитро Шуров. - Не дивлячись на те, що на наших концертах під сценою завжди тусуються студенти і школярі, в залі сидять їхні батьки. Наш слухач - дуже просунутий, зі свіжим мисленням і відмінним смаком в музиці. Я в своїй публіці впевнений більше, ніж в собі.У своєму великому осінньому концерті Дмитро Шуров пообіцяв втілити всі свої досить амбітні плани по світу і шоу!У програмі - нові пісні, нові музиканти, новий Шуров, для якого немає рамок і кордонів. Він ставить перед своїм колективом все більш витончені завдання - кожен з них грає на кількох інструментах і співає, а тепер вони все ще і танцюють! Концертні шоу Pianoбой славляться особливою атмосферою - не тільки завдяки тонкому композиторській таланту і вмінню кожен раз дивувати публіку чимось новим. Але і завдяки унікальним масовим флешмобам, які влаштовує pianofamily - Фанські база артиста, інтелігентна, але численна, активна і сучасна молодіжна тусовка, «сім'я», учасники якої живуть у всіх куточках країни.

Музика Естонії. Улла Кріґул, орган

Органістка з Естонії Улла Крігул – одна з найвидатніших у своєму поколінні.Вона приділяє багато уваги сучасним творам: “Мені подобається грати нову естонську музику, вільну від так званих правил. У ній є простір для пошуку й експериментів і відсутнє сліпе копіювання”. Улла першою виконала кілька творів молодшого покоління естонських композиторів та привезе цю музику до Львова.   Виконавиця вчилася грі на фортепіано та органі в Естонії та Австрії. Виступала в усіх основних естонських церквах, брала участь у міжнародних органних фестивалях, змаганнях, а також давала концерти в Фінляндії, Австрії та Швеції.Улла Крігул – орган   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

SINOPTIK

Їх називають прямими нащадками таких грандів як Led Zeppelin, Pink Floyd та Deep Purple. Почути їх – це 100% шлях до поринення в неповторну атмосферу рок-н-ролу в його найкращих проявах. Ніяких фальшивих емоцій! Тільки справжній драйв та справжні "мурашки" від цього вибухового тріо! А найкращим доказом того є їх концерти!Гурт "Sinoptik" – це три покоління рок-н-ролу в одному флаконі. Вони поєднують потужність та красу, гуркіт драйвових гітар та космічні звуки синтезаторів. Купуй квиток, приходь та переконайся!

Субота, 16 березня 2019

P.O.D
16.03.2019 19:00

Легендарні «P.O.D.» дадуть великий концерт у Львовіі! Майже через 6 років американський рок-гурт «P.O.D.» повертається з новим шоу до України! 16 березня музиканти влаштують розрив у львівському клубі «FESTrepublic». В Україну гурт їде в рамках європейського туру на підтримку нового альбому! Новий реліз «Circles» вийшов в листопаді 2018 року і набирає обертів! Тому українські шанувальники матимуть унікальну можливість одними з перших почути нові пісні, і звичайно ж, всі хіти. Приємним сюрпризом стане виступ «на розігріві» італійської групи «Le Basour», яку вже добре знають відвідувачі українських рок-фестивалів. Також група вже неодноразово виступала на розігріві перед великими шоу інших західних артистів в Києві.Хлопці чекають всіх своїх шанувальників 16 березня у Львові в «FESTrepublic». Початок концерту о 19:00. Старт продажів 6 грудня ексклюзивно на kontramarka.ua. Встигни схопити квитки з першої партії за вигідною ціною!

Концерт "Сутінки Богів"

Музичний світ Ваґнера, створений у тетралогії “Перстень Нібелунга”, за масштабністю, розмахом та силою почуттів навряд чи можна порівняти ще з чимось. Найдовша та найтрагічніша опера з циклу - “Сутінки богів”. Норни, донки Рейну, вогняна Вальгалла та грандіозні пристрасті. Велична музика на величному інструменті.Вибрані фрагменти з опери “Сутінки богів” у версії для органа виконає Надія Величко.Надія Величко – органР. Ваґнер – “Сутінки богів” (вибрані фрагменти)   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Неділя, 17 березня 2019

Орган та електроніка

Виконавиця з Естонії Улла Крігул презентує свій новий проект у Львівському органному залі – орган та електроніка. Улла приділяє багато уваги сучасним творам: “Мені подобається грати нову естонську музику, вільну від так званих правил. У ній є простір для пошуку й експериментів і відсутнє сліпе копіювання”. Всі твори з програми були написані протягом двох останніх років. Перше виконання за кордоном. Будь першим – відкривай нове з Органним.Улла Крігул – органЮло Крігул – електронікаСандер Молдер – Reset, 2017Маллє Малтіс – Waterstairs, 2017Марія Фауст – Stroma, 2018Сандер Молдер – Новий твір (без назви), 2018Рауль Оямаа – Новий твір (без назви), 2018   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Vedel Concert - Heinali & Balog - Modular Dreams
17.03.2019 20:00
вул. Заводська, 31

На щастя, Heinali та Michael Balog підготували для Тебе особливу програму у стилі creative jazz/live ambient. Двоє майстрів імпровізації зустрінуться на одній сцені. Дві різні музичні традиції - джаз та електроніка - поєднаються в одному виступі. Ідеальні поєднання для ідеального вечора. Давай разом поринемо у світ модульних сновидінь - Modular Dreams.   Вхід 200 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    

Шопен / Фільд. Ноктюрни

Шопен/Фільд. Ноктюрни для фортепіано   У Львівському органному залі прозвучать шедеври світової класики – вибрані ноктюрни Джона Фільда, який був засновником жанру, та Фредерика Шопена – неперевершого лірика, музика якого торкається найпотаємніших струн у душах кожного з нас.Дмитро Микитин – фортепіаноДж.Фільд – Nocturnes (вибрані)Ф. Шопен – Nocturnes (вибрані)   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Концерт "Моїй любові"

Виконавці:АІА "Високий замок" , Л. Вікарчук, Л . Винницька, О Владиславська.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Понеділок, 18 березня 2019

Концерт "Проект Івасюк 79"

Івасюк зазвучить в стилях rock, jazz, ethno, pop, classic.Улюблені пісні видатного українського композитора Володимира Івасюка звучатимуть в сучасному виконанні у Львівській Опері.Творчість Івасюка не втрачає своєї актуальності і сьогодні, 4 березня Володимиру Івасюку виповнилося б 70, та його пісні залишаються актуальними і сучасними.   В концертній програмі Івасюк зазвучить в стилях rock, jazz, ethno, pop, classic у виконанні.ManuКатя ChillyRockokoBria Blessing & ShockoladПіккардійська ТерціяКвиток на концерт «Проект Івасюк 70» стане гарним подарунком для коханих, рідних та близьких.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт Хор ім. Г. Верьовки

Гордість України - знаменитий Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки.Відразу в трьох іпостасях - співаків, танцюристів і музикантів - постануть перед глядачами артисти легендарного хору Верьовки, якому в 2018 році виповнилося 75 років! За час існування колектив відвідав понад 60 країн, представив понад тисячу концертів по всьому світу!Цей унікальний колектив об'єднав в собі своєрідний стиль і манеру народного співу із сучасною культурою і професійною майстерністю. Колектив заворожує і хвилює серця глядачів своєю самобутністю і високохудожнім виконанням, дивовижною різноманітністю голосів, емоційністю і душевної відкритістю.У програмі концерту буде багато різножанрових композицій, які так полюбили шанувальники: історичні думи, чумацькі та козацькі пісні з танцями, хорові жартівливі сценки, обрядова лірика, а також оригінальні пісні сучасних композиторів.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Frank Sinatra. Про кохання

Бажаєте відчути себе у затишному колі друзів, в якому панує душевний спокій, задоволеність життям та усвідомлення унікальності моменту? Все це станеться з вами на концерті, присвяченого топ-ідолу американської музичної культури Френку Сінатрі.Frank Sinatra – людина, чий музичний внесок набагато перевищує масштабів однієї людини. Величина усього масиву його творчості порівнювана, мабуть, тільки в революційними The Beatles та Елвісом Преслі. Його пісні обожнювали мільйони людей, з ними жили, під них плакали та кохали. На його рахунку 11 премій «Греммі», один «Оскар» та ще чимало досягнень..На сцену в цей день вийде: Квартет Руслана Єгорова - безсумнівні зірки української джазової сцени: піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, контрабасист Микола Кістеньов та барабанщик Павло Галицький.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 22 березня 2019

Концерт "Романтичні експресії"

Академічний Симфонічний оркестр ЛНФ, Віктор Ямпольський – диригент В програміЙ. Брамс. Варіації на тему Гайдна Р. Вагнер. Вступ і Смерть Ізольди з опери «Трістан та Ізольда» Ян Сібеліус. Симфонія № 1 мі мінор op. 39.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Tommy Cash
22.03.2019 20:00

Його дуже люблять у нашій країні. Йому завжди мало нас, а нам - його. Найпопулярніший репер країн Балтії, який змушує ціпеніти слухача від своїх пісень. Незворушний і ексцентричний. "Темний лорд власних постмодерністських міфів" за версією британського журналу Q Magazine.Tommy Cash знову в Україні. Цього разу в трьох містах - Львові, Києві та Харкові. І не просто так, а з новим альбомом YES, який вийшов 30 листопада.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Субота, 23 березня 2019

Epolets
23.03.2019 19:00

Львів, а от і вам новорічний подарунок! Після тривалої паузи EPOLETS повертається у наше місто. Це буде єдиний концерт в Західній Україні, який відбудеться 23 березня в клубі Picasso.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Fresh Classics

В програмі:Адам Весоловський «Gliss Concerto» для тромбона і струнного оркестру Вольфганг Амадей Моцарт Концерт для кларнету з оркестром ля-мажор, KV 622Ніколо Паганіні Концерт №1 для скрипки з оркестром ре-мажор, ор. 6 Анрі В'єтан Концерт № 5 для скрипки з оркестром Виконавці:Ярослав Мейснер, тромбон (Польща) Дмитро Фонарюк, кларнет (Україна)Богдан Луц, скрипка (Україна) Теодор Каськів, скрипка (Швеція) Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» Ярослав Шемет, диригент (Україна – Польща)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Валерія Балаховська

Солістка Національного будинку органної та камерної музики Валерія Балаховська у Львові з програмою "Від бароко до сучасності".Закінчивши Національну музичну академію України за фахом фортепіано та орган, Валерія Балаховська вдосконалювала техніку органного виконавства у відомих зарубіжних музикантів: Е. фон Камеке (Німеччина), Ф.Клінди (Словаччина), Б.Біллетера (Швейцарія), Й.Труммера (Австрія).   Валерія Балаховська – орган Й.Г. Вальтер – Концерт сі мінор на три частиниЙ.С. Бах – Пасакалія до мінорЙ. Пахельбель – Чакона фа мінорМ. Регер – Інтродукція та пасакалія ре мінорС. Франк – Прелюдія, фуга та варіація сі мінорЖ. Бонне – Три концертні варіації, ор.1М.Е. Боссі – Скерцо соль мінорЙ.Г. Райнбергер – ІмпровізаціяГ.А. Штамм – Rondo alla latina   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Неділя, 24 березня 2019

Концерт "Крізь роки і печалі"

Ліна Костенко не потребує красномовних слів. Ліна Костенко – це щирі, влучні, насичені й глибокі слова. Це надрив й надріз, це по живому, до мурашок по шкірі. Її поезії – це явище в українській культурі. Тож символічно, що 21 березня, коли День поезії святкують у всьому світі, Львівська обласна філармонія запрошує на камерну сцену, насолодитися творчістю Ліни Костенко. Художнє слово від Олега Батова та чуттєвий фортепіанний супровід від Оксани Рапіти дозволять торкнутися до поезії по-новому. А тексти, які вже стали класикою, сплетуться в єдине полотно з музикою.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Код да Вінчі

Код да Вінчі. Багато хто з нас читав цю книгу та бачив її екранізацію. Захопливий сюжет, таємниці, міфи, легенди, які змушують задавати питання і відшукувати відповіді в глибині віків.Але цього разу буде інакше. Ми не будемо ховати від вас стародавні таємниці Ордену тамплієрів чи змушувати пильно вдивлятись в картини видатного майстра, шукаючи там підказки. Ми представимо вам зовсім інакший код – музичний.  Collegium Musicum EnsembleВіктор Пилипишин – дириґентГалина Юхимець – сопраноОлена Мацелюх – клавесинГ. Ціммер – Malleus Maleficarum Г. Аллегрі – Miserere mei, Deus Григоріанські хоралиЯ. Аркадельт – Ave MariaК. Монтеверді – Lamento d`Arianna Невідомий автор – Alta trinita beata Б. Донато – Chi la gagliarda П. Пассеро – Il est bel et bon П’єр Сертон – Je ne l'ose direК. Монтеверді – Cor mio, non moriК. Монтеверді – Volgea L'Anima Mia SoavementeР. Харвей – Kyrie for the Magdalene   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Понеділок, 25 березня 2019

DJazz Music Fest

В кінці березня в Україну спеціально для живого концерту «DJazz Music Fest» з’їдуться найсильніші музиканти сучасної джазової музики з усього світу, щоб разом з найкращим оркестром України і одним з кращих в світі «Alex Fokin DJazz Band» скласти «світову збірну» серед музикантів і представити публіці новий альбом «DJazz Сontinuation». «Жива» його відео-версія буде проходити в підтримку релізу альбому в США. • Ерік Марієнтал (Eric Marienthal) — кращий саксофоніст світового рівня, альт-, сопрано-саксофон (США)• Джеймі Ховорка (Jamie Hovorka) — один з кращих трубачів світу (Канада)• Йоель Дель Соль (Yoel Del Sol) — видатний перкусіоніст-віртуоз (США)• Ігор Федотов (Igor Fedotov) — неймовірний баритон-саксофоніст (Австралія)• Рей Кассар (Ray Cassar) — приголомшливий трубач (Австралія)• Емілія (Emilia Yagubova) — яскрава співачка надзвичайного співочого темпераменту (Азербайджан)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вівторок, 26 березня 2019

Великий сольний концерт Оксани Білозір

Оксану Білозір направду можна вважати людиною-епохою в історії не лише України пісенної, але і України - держави!Народна артистка України, народний депутат 3-х скликань, Міністр Культури України, меценат, волонтер - пані Оксана для мільйонів українців, як для себе самої в першу чергу – «Українка, Україночка».Її концерти завжди наповнені енергетикою добра та любові, а пісні вже давно стали виразним символом українського, справжнього. Перевірені часом шлягери, які ми любимо і знаємо напам'ять.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 28 березня 2019

Французькі арабески

Євгенія Бельмас з шести років хотіла грати на органі. Щоб втілити мрію дитинства, спершу почала навчатися гри на фортепіано у музичній школі. Закінчила Запорізьке музичне училище імені Платона Майбороди по класу фортепіано і наразі навчається у Київській музичній академії. Попри юний вік, органістка багато концертує по Україні та вже стала улюбленицею глядачів Львівського органного залу.Євгенія Бельмас – орган (Київ).   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

П`ятниця, 29 березня 2019

Концерт "24 Каприси: Паганіні – Скорик"

Виконавці:Диригент – Олександр Земцов (Австрія – Швейцарія) В програмі «24 Каприси для великого симфонічного оркестру» Ніколо Паганіні – Мирослав СкорикЦього вечора Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» виконає Каприси під батутою Олександра Земцова, який взяв участь в записі. У творчості українського композитора є чимало редакцій та обробок популярних творів класичної музики - Й. С. Баха, Л. ван Бетховена, Ф.Шопена, Дж. Пуччіні та інших відомих композиторів. Одною із найграндіозніших є транскрипція циклу 24 каприсів Н. Паганіні для симфонічного оркестру.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.    

Концерт "Шехеразада"

У цей п’ятничний вечір на вас чекає музична казка Римського-Корсакова та фантастична історія Ріхарда Ваґнера. Органіст з Києва Богдан Дем’яненко виконає симфонічні твори на унікальному львівському органі. У першій половині концерту насолоджуємося східними мотивами “Шехеразади”, а наприкінці пронесемося хвилями разом із увертюрою до опери “Летючий Голандець.Богдан Дем’яненко активно концертує як органіст з 2009 року (Київ, Харків, Рівне, Львів, Фастів, Уберлінген). Він також відновлює орган Оперної студії Національної музичної академії в Києві, пише власні твори та досліджує українську барокову музику. У творчому доробку митця – понад десяток наукових статей, оркестрові, ансамблеві, органні, хорові, вокальні, фортепіанні твори.   Богдан Дем’яненко – органМ. Римський-Корсаков – Симфонічна Сюїта “Шехеразада” у версії для органаР. Ваґнер – Увертюра до опери “Летючий Голандець”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Субота, 30 березня 2019

Концерт "Тихі пісні"

“Те, що я роблю, можна назвати поезією в музиці”Валентин Сильвестров.Вокальний цикл Валентина Сильвестрова “Тихі пісні” написаний для фортепіано та голосу на вірші класичних поетів. Цикл складають 24 пісні, у яких розкривається глибока любов композитора до української та російської поезії, до краси втілених у ній почуттів і оспіваної природи.Сам автор сказав, що головним героєм циклу є “поезія серця”. У “Тихих піснях” втілені найглибші, найзаповітніші роздуми. В усіх творах циклу присутня гармонічна єдність поезії та музики. Це музика для самоспоглядання, самозанурення і перебування наодинці з собою.Наталія Половинка – мецо-сопраноЙожеф Ермінь – фортепіаноВ. Сильвестров – “Тихі пісні”   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Wszystko

Після довгої зими так хочеться зустрітися теплою компанією у затишному місці.Саме тому Вокально-інструментальний квінтет української пісні львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича «Wszystko» запрошує до себе в гості!  Вокально-інструментальний квінтет української пісні львівського міського палацу культури ім. Г. Хоткевича «Wszystko» давно відомий для великого кола вибагливих слухачів.В своїй творчості хлопці цікаво інтерпретують та і вдало демонструють своє бачення української музики від 30-х років ХХ століття, золотої естради 70-х - 80-х, до музики сьогодення, яку теж стилізують і грають в непередбачуваних аранжуваннях.Ансамбль вже давно підкорив серця львів’ян та гостей міста, не цураючись нести українську пісню не тільки з великих сцен, а і у затишних Львівських пабах.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Сім останніх слів

Виконавці:Камерний хор «Глорія»АКО «Віртуози Львова»Андржей Косендіак - диригент В програмі:В. Лютославський. Muzyka Żałobna. Г. М. Гурецкі. Три твори в старовинному стилі. Й.С. Бах. Арія з Сюіти № 3.James MacMillan. Seven Last Words from the Cross

Неділя, 31 березня 2019

Музична казка "Лис Микита"

Музична казка Богдана Янівського, лібрето Романа Кудлика за однойменною казкою Івана Франка «Лис Микита».«Лис Микита» – казка про звірів, насичена, яскрава, приправлена гумором. Іван Франко вдало зобразив людські натури заховавши їх за масками звірів. Артисти Львівської філармонії продемонструють маленьким глядачам чудову музичну казку на професійному рівні, створять гарний настрій.Виконавці:Солісти філармонії   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Слухаючи Бетовена

Молода органістка з Ужгорода Ольга Чундак завітає до Львівського органного залу з новою програмою. У ній – найвідоміші твори Людвіга ван Бетовена.   Ольга Чундак народилася у музичній родині. Грі на органі навчалася у заслуженої артистки України Наталії Висіч. Закінчила Ужгородське державне музичне училище ім.Д.Є. Задора та Ужгородський філіал Донецької державної музичної академії ім. С.С. Прокоф’єва за двома спеціальностями – фортепіано та орган. Лауреатка і дипломантка кількох міжнародних і Всеукраїнських музичних фестивалів.   Ольга Чундак – органЛ.В. Бетовен:Симфонія №5 до мінор, ор. 67, 1 частинаСимфонія №7 ля мінор, op. 92, 2 частина “Allegretto””Egmont overture”, op.84“Місячна соната”, ор.27#2, 1 частина“Сюїта для механічного органа”: Adagio, Scherzo, Allegro”До Елізи” ля мінор WoO59.   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Vivienne Mort з вокальним квартетом

Danielle Zayushkina: "Багатоголосся жило в спорудах зі спеціально вбудованою і продуманою акустикою, де воно мало максимальну силу впливу на тих, хто слухає і на тих, хто співає. Мені завжди хотілося, щоб голоси на сцені були живі, а зали - правильні. Тому для нас вибір залу має велике значення.Разом з аранжувальником Романом Рєпкою ми зробили обробки пісень для Vivienne Mort з вокальним квартетом. А пізніше знайшли квартет, який чудово співає та відчуває наші пісні (я навіть плачу на репетиціях).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 04 квітня 2019

Концерт "Кращі оперні хори"

Звучатимуть величні твори відомих композиторів, таких як Дж. Верді, Дж. Россіні, Г. Доніцетті та інших. Як і зазвичай, в програмі також знаменитий «Va, pensiero» з популярної опери Верді «Nabucco».   Диригент: Тарас Ленько (Україна).Український національний хор ЛьвівХормейстер: Василь Яциняк (н.а. України).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Rock Symphony

Rock Symphony — єдиний монолітний твір. Сценографія, режисура та спецефекти забезпечують неповторне сприйняття музики та відчуття драматургії, закладеної в ній. Підчас перформенсу ніщо неподільно, глядачі стають учасниками події, а непередавана атмосфера єднає усіх у грандіозному задоволенні.Емоції весь час змінюються, від бурхливого захвату до тихої ліричної насолоди. Враження від кожної наступної композиції нашаровуються на враження від попередніх, змінюючи відтінки, і насамкінець звучить стрімкий, динамічний, віртуозний фінал, що виводить на емоційне і духовне очищення. Rock Symphony люблять діти, підлітки, молодь, жінки, чоловіки — це ще раз доводить, що справжнє мистецтво до душі всім і кожному.Нова програма у двох відділеннях з антрактом.

П`ятниця, 05 квітня 2019

Sepultura
05.04.2019 19:00

Нереальна новина: культова бразильська метал-група — Sepultura — вже 5 квітня на сцені Малевича з великим концертом в рамках всесвітнього туру «Machine Messiah Tour»! Заціни новий альбом Machine Messiah Божеволій, слемся та фанся під "Roots Bloody Roots", "Attitude", "Territory" та інші хітяри Хапай квитки за нижчевказаним посиланням. П'ятниця, 5 квітня — не прогав головний метал-концерт року!Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо. Дізнатися більше та забронювати столик: з 12 до 19 щодня за нижчевказаним телефоном. 

Субота, 06 квітня 2019

Mountain Breeze
06.04.2019 19:00

Хлопці виступлять з новими піснями і вже відомими публіці хітами. Концерт відбудеться в рамках #mbtour групи. Фанати одні з перших почують наживо композиції альбому Say It Loud, який вже готується до виходу.Сьогодні за спиною у молодого колективу - виступи на сценах телешоу «Х-фактор» і «Голос країни», участь в національному відборі на Євробачення. А попереду - багато яскравого і цікавого.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вівторок, 09 квітня 2019

Святослав Кондратів "Один день в Парижі"

Вас чекатиме найромантичніший концерт весни – ексклюзивна програма «Один день в Парижі» від самого талановитого скрипаля України – Святослава Кондратіва!У цей вечір скрипка Маестро співатиме голосом легендарних Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz. Улюблені французькі мелодії у вишуканому обрамленні чуттєвих і емоційних авторських композицій, на які Маестро надихнув, його величність, Париж!Приходьте, щоб відчуйти красу і велич одного з найкрасивіших міст світу!Подаруйте собі «Один день в Парижі»!    

Середа, 10 квітня 2019

Єгор Грушин. Неокласика

Єгор Грушин – яскравий український композитор і піаніст у стилі неокласика. Сучасна класика (modern classical music) - легка для сприйняття, насичена різноманітними мелодіями та паттернами. У світі представниками цього стилю є Ludovico Einaudi, Ólafur Arnalds, Nils Frahm, Max Richter, в Україні Єгор Грушин поки єдиний композитор, який творить у стилі неокласика.   За 7 років творчості Єгор Грушин дав понад 400 концертів, презентував 5 альбомів, одну збірку фортепіанних творів, видану відомим шведським лейблом “1631 Recordings” та став автором саундтреків до 6-ти українських фільмів: “Історія життя іграшки” (2012) , “Choiceman” (2012), “Finita la tragedia” (2013), “Янголи помирають на світанку” (2013), “Врятований роман” (2015) та повнометражної стрічки про УПА Тараса Химича “Жива” (2016). Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Ic3peak
10.04.2019 19:00

IC3PEAK вперше приїжджають до Львова, щоб занурити нас у самі в глибини нового рейву і футуристичної поп-опери. Презентація нового альбому відбудеться 10 квітня в !FESTRepublic. Настя Креслін і Микола Костилєв з'явилися світу в 2013 році, ламаючи структури в звуці і зображенні, перетворюючи свою музику в справжнє мистецтво. Виступи в США, Бразилії, Мексиці, Франції, Німеччини, на іменитих фестивалях і навіть на знаковому Brave Factory в цьому році лише доводить їхню соціальну значимість на локальній і міжнародній сцені. Всі візуальні та аудіо матеріали хлопці роблять самостійно, змішуючи картинку, пронизливий вокал і перевантажений по всіх частотах звук, змушуючи навіть не танцювати, а просто розчинятися в звуках.

Четвер, 11 квітня 2019

Концерт гурту "Порнофільми"
11.04.2019 19:00

Група "Порнофильмы" зіграє великий святковий концерт з нагоди свого 10-річчя в рамках ювілейного туру. Це буде єдине шоу на Західній Україні!"Порнофильмы" - справжній феномен! Всього за 3 роки з гаражів і напівпідвальних клубів цим провінційним хлопцям вдалося зробити неймовірний стрибок. І цей успіх - результат справжньої народної любові і визнання десятків тисяч чоловік.Ювілейне шоу запам'ятається на довго та буде по-справжньому унікальним виступом групи! Море драйву, найбільші серкл-піти, стейждайвінг і звичайно ж кращі пісні за 10 років! Приходьте і ви привітати групу "Порнофильмы"! Запрошуємо вас не лише побачити своїми очима історію їхнього успіху, але і стати її частиною!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 12 квітня 2019

Четвер, 18 квітня 2019

LP

LP вперше у Львові з великим концертом!Лаурі Перголіцці (LP) знадобилося всього два роки, щоб стати однією з найулюбленіших поп-рок співачок в Україні: її з однаковим успіхом приймають як на сольних аншлаговихконцертах, так і на масштабних фестивалях. Пісню Lost On You, завдяки якій LP піднялася на вершини чартів в Італії, Іспанії, Польщі та інших країнах континентальної Європи, наукраїнських концертах давно співають хором.Однак LP не зупиняється на досягнутому: в цьому році вона записала з французької дівою Мілен Фармер спільний сингл N'oublie pas (він моментально потрапив на перше місцеу французькому чарті iTunes), співпрацювала з екс-лідером The Smiths легендарним сонграйтером Морріссі (дві їхні спільні пісні вийдуть на його альбомі кавер-версій), а під завісу 2018 року обіцяє фанатам новий альбом Heart To Mouth - він вийде 7 грудня."Для мене всі мої слухачі - одна велика сім'я, - розповідає LP в одному з інтерв'ю, - Коли бачиш сяючі очі, усвідомлюєш, що твоя музика проникає в них, це ні з чим незрівняннівідчуття, справжнє диво. І я розумію, що моїм шанувальникам абсолютно неважливо, як я виглядаю, скільки мені років, головне, що вони занурюються в пісні, вловлюють той меседж,який я передаю їм. Нас об'єднує любов".

Естас Тонне

В рамках міжнародного туру "Integration" Естас Тонне вiдвiдає Львiв!Музикант, що не вписується ні в які з існуючих способів говорити про Музику, для якого Музика є не метою, а засобом, що звільняє людські можливості до пізнання як самих себе, так і навколишньої реальності.   Музика з найдавніших часів є одним з найпотужніших інструментів, що сприяє інтеграції людської свідомості. Щоб відчути себе частиною великого і безмежного світу через музику, ми вирішили зібратися разом з вами весною 2019 року в містах і країнах, в яких відбудеться отримавший відповідну назву концертний тур Естас Тонне.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Понеділок, 22 квітня 2019

Mario Biondi

Король італійського соулу - Маріо Біонді виступить з новою програмою у Львові в рамках свого Європейського туру. Композиції Біонді - музика на всі часи.Його стиль - відмінний сучасний ф'южн, переплетений з фанком, acid jazz ( «ейсід джаз») і соул. Саме подача музичного матеріалу зіграла одну з найважливіших ролей в стрімку кар'єру Маріо Біонді. Володар теплого, оксамитового оперного баритона, він вийшов на світову сцену і показав, що було б, якщо Рей Чарльз і Баррі Уайт стали раптом однією людиною!Талановитий, яскравий, неординарний, Маріо Біонді завжди хотів виділитися з натовпу. І йому це блискуче вдалося! «Єдиний і неповторний» - саме так говорили критики про співака в 2006 році, після виходу дебютного альбому Handful of Soul ( «Хендфул оф соул»). Всього за 3 місяці диск став платиновим. Потім були дуети із зірками світової величини і кілька альбомів, кожен з яких ставав популярним.У 2013 році Маріо випустив пластинки Mario Xmas ( «Різдвяний альбом») і Sun ( «Сонце») за участю Ел Джерро, Леона Вера, Чакі Хан, Яна Кінкейда, Дона Омара, Джеймса Тейлора (ідейного натхненника Incognito (Анонімний перегляд) і продюсера останніх альбомів Маріо.У 2017 році відбувся реліз 22-трековий компіляції Best of Soul ( «Краще в соул"), куди увійшли не тільки кращі композиції Маріо, але і 7 нових пісень.У 2018 році, Маріо представив наступну свою роботу - альбом "Бразил", в якому успішно зумів об'єднати соул з елементами фьюзжона і латиноамериканські мотиви.Зараз неповторний Маріо Біонді приїжджає з новим альбом, назва якого буде відомо буквально за кілька тижнів до його приїзду. Не пропустіть можливість почути пісні з нового альбому одними з перших!Це буде ідеальна комбінація соул-музики в джазових аранжуваннях і всього чарівності поп-музики в живому виконанні - чуттєві пісні, заспівані справжнім чоловічим голосом - низьким і шорстким, ніжним, але з перчинкою, вільним і летять, що зачіпають найпотаємніші струни душі і серця!

Неділя, 12 травня 2019

Тарья Турунен (Tarja Turunen)
12.05.2019 20:00

Знаменита рок-діва виконає композиції, як з ще олдскульних часів епохи Nightwish, знамениті шлягери з сольних альбомів, а також новітні композиції з альбому «Act II».Тар’я Турунен — мабуть, одна з найвідоміших і шанованих представниць прекрасної статі в світовій рок-музиці. Завдяки її оперному вокалу, багато років тому світова громадськість дізналася про фінську групу Nightwish, та й весь жанр «симфо-метал» асоціюється саме з манерою співу Тар’ї. Будучи ще зовсім маленькою, вона проявила свої вокальні дані в церковному хорі, ну а вже в свідомому віці, співачка отримала дві вищі освіти з академічного вокалу. Її ліричне сопрано діапазоном в три октави дозволяє співачці віртуозно виконувати класичний репертуар в регістрах меццо-сопрано, контральто і навіть колоратурного сопрано. Крім співу, Тар’я грає на органі, фортепіано, а також професійно керує хором.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Степан Гіга

Степан Гіга запрошує друзів на "Великий весняний концерт" у "Центр Довженка" на Сихові!Народний артист України, талановитий музикант і композитор, улюбленець українських жінок Степан Гіга запрошує Львів ще раз зануритися у теплі хвилі моря кращих хітів виконавця.Завжди щирий і усміхнений, Степан Гіга забезпечить гарний настрій і незабутні враження: 12 травня 2019 року в центрі Довженка на Сихові подарує чарівний вечір своїм слухачам у компанії з її величністю Піснею. Шанувальники творчості Степана Петровича сп’яніють від феєрії весняного музичного свята! Ми вже заінтриговані. А Ви?Маестро, чиї пісні непідвладні часуМабуть, на українській естраді важко знайти виконавця, який завойовує серця аудиторії з першого акорду пісні чи першої строфи тексту.Степан Гіга ось уже понад чверть століття впевнено займає лідерські позиції на варті української пісні, тієї, яка бентежить і захоплює, викликає сум і радість, спонукає до роздумів про майбутнє і минуле, про швидкоплинне і вічне… Чого лишень вартий шлягер композитора «Яворина»! Ще не одне покоління свідомих українців вдумуватиметься у кожне слово тексту пісні і вбачатиме в ньому свій сенс.Сьогодні у творчому доробку Степана Гіги – низка студійних альбомів, куди ввійшли найкращі музичні композиції артиста. Його хіти стали справжніми шлягерами цілої епохи – уже кілька десятків років їх співають тисячі шанувальників по всій країні. Це пісні, які без жодних сумнівів можна зачислити до категорії тих, які можна слухати «non-stop», безперервно і щоразу відкривати для себе щось нове, розмірковуючи про глибинні цінності та філософію життя.Концерт Степана Гіги у Львові - яскравий музичний вечір під акорди улюблених пісень«Золото Карпат, золото пісень я несу до вас у цей святковий день…», - анонсує артист і готовий щедро обдарувати своїх палких прихильників усіма коштовностями власної творчості. Кожен концерт артиста багатий на потужні емоції, непідкупні оплески та чудовий настрій.Родзинкою музичного свята стануть запрошені гості – Квітослава Гіга та гурт «Друзі мої», які за доброю традицією порадують слухачів прекрасними дуетами з артистом.Концерт Степана Гіги 12 травня у центрі Довженка на Сихові стане дорогим і безцінним для кожного слухача. Таку мелодійну сповідь не можна пропустити!Цей весняний концерт Степана Гіги Львів запам’ятає надовго, тож купуйте квитки без зволікань!Кожен шанувальник творчості Степана Гіги знає, що подія такого масштабу у Львові – унікальний шанс зустрітися з улюбленим артистом. Тому, подбайте про квитки заздалегідь! Адже охочих послухати Ступана Гігу – тисячі, а кількість місць обмежена.Тож не проґавте свій шанс стати на крок ближче до кумира!Душевний концерт, на якому пролунають улюблені хіти, стане запорукою гарного настрою під завісу весни.

П`ятниця, 17 травня 2019

Павло Зібров. Ювілейний концерт

Ювілейний концерт Павла Зіброва у Львові!   Павло почав співати з раннього дитинства. Після музичної школи вступив до Консерваторії. І хоча артист почав свою кар'єру саме як контрабасист, любов до співу перемогла, так що Зібров отримав другу вищу освіту знову ж в стінах Київської консерваторії.Так, в 1987 році на естрадному небосхилі з'явився новий співак - Павло Зібров. Перемоги в конкурсах, концерти, гастролі ... Паралельно з цим Павло відкриває в собі дар композитора-пісняра, так що його твори виконують багато відомих артистів. Наприклад, вони є в репертуарі Ірини Білик, Таїсії Повалій, Володимира Гришка, Гаріка Кричевського.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 18 травня 2019

Lord of the lost
18.05.2019 19:00

Вперше в Україні! Lord Of The Lost – німецький супер гурт зі своїм унікальним звучанням і чудовим поєднанням готики, металу і глем-року, приправлений електронними елементами, давно знайомий всім любителям рваних майок, вузьких джинс, блискіток і яскравого мейк-апу. У березні 2019 вони приїдуть до Львова щоб представити свій новий альбом «Thornstar» і нове шоу. Глибока і емоційна концепція стоїть за цим альбомом - міф про приреченою високої цивілізації. THORNSTAR - це унікальний альбом і в музичному і в концептуальному сенсі. Німецький проект, заснований в 2007 році заснований ідеологом та фронтменом Крісом Хармсом. Рамки музичного жанру, яким можна описати гурт Lord of the Lost, дуже розмиті. Тут і Gothic Rock, і Glam Rock, і Industrial. Але самі учасники називають себе сумішшю HIM і RAMMSTEIN. Чому варто піти на концерт Lord of the Lost? 1)Вперше Lord of the lost завітають з супер шоу в Україну! 2) Почути наживо одних з кращих представників готик метал сцени Німеччини. 3) Альбом «Thornstar» зайняв 6 місце в офіційному альбомному чарті і 1 місце в альтернативному чарті Німеччини.

П`ятниця, 24 травня 2019

Alyona Alyona
24.05.2019 20:00

«Моє покоління починає свій рух!», - лунає ехом по схилах Дніпра. Перший сольний концерт реп-сенсації alyona alyona.

Чайковський & Борткевич

Піаніст Павло Гінтов відомий у світі не тільки своїм музичним талантом, а й активною громадянською позицією та підтримкою України. 24 та 25 травня він разом з Ukrainian Festival Orchestra під керівництвом Івана Остаповича виконає два українські фортепіанні концерти – Петра Чайковського та Сергія Борткевича.Павло Гінтов народився у Києві, вчився там у спеціалізованій музичній школі, потім – у Московській консерваторії, а з 2006 року – у Школі музики Манхеттену (США). Закінчив там магістратуру та став доктором філософії у музиці. Володар багатьох премій престижних конкурсів, зокрема отримував перший приз та чотири особливих призи на Міжнародному конкурсі Такамацу (Японія, 2006) та перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсi Бредшоу та Буоно (Нью-Йорк, 2010). Виступав із провідними оркестрами Токіо, Нью-Йорка, Берліна, гастролював по Європі, Північній Америці, Африці та Азії. Його концерти проходили у Карнеґі-холі в Нью-Йорку, Symphony Space на Бродвеї, в залі Верді в Мілані.Живучи в Америці, музикант бере участь в акціях протесту, засуджуючи російську агресію проти України, активно просуває українську класичну музику. Зокрема записав диск творів Сергія Борткевича, шанованого за кордоном, але майже забутого на батьківщині композитора. “Музика Борткевича заслуговує бути виконуваною на тому ж рівні, що і твори Бетовена, Шопена, Чайковського”, – вважає Гінтов. Власне, на двох травневих концертах у Львівському органному залі піаніст гратиме Перший “Український” концерт Чайковського та Третій концерт Борткевича.Сергій Борткевич народився у Харкові, де почав музичне навчання, закінчив Санкт-Петербурзьку та Ляйпцизьку консерваторії. Повернувся в рідне місто, але після того, як радянська влада конфіскувала все його майно, емігрував до Відня. Борткевич працював як піаніст, композитор, викладач, дириґент, але великого успіху в Європі не знав, бо продовжував традиції української музичної школи. На Батьківщині його твори не звучали аж до 2000 року.У травні Органний зал та Павло Гінтов запрошують відкрити українську класику наново!Павло Гінтов – фортепіаноUkrainian Festival OrchestraІван Остапович – дириґентП. Чайковський – Концерт для фортепіано з оркестром №1С. Борткевич – Концерт для фортепіано з оркестром №3Тривалість: близько двох годин, з антрактомКвитки можна придбати:- у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00- онлайн 

Субота, 25 травня 2019

Антитіла

Антитіла готували цю подію майже два роки. Відома українська поп-рок група зібралась у стадіонний тур «Hello», присвячений новому альбому та десятиріччю групи. Анонсом важливої події музиканти поділилися на офіційних сторінках та у соціальних мережах. Вони опублікували відео, яке передало настрій майбутніх стадіонних концертів та підписали його:«Перший стадіонний тур в підтримку нового альбому Hello!Півтора роки підготовки, ексклюзивна сцена, світло, режисерські фантазії і шоу здивують!Пісні, які вже полюбились мільйонам прихильників по всій країні та за її межами, вперше прозвучать на стадіонах.Антитіла заспівають разом із десятками тисяч рідних по духу людей. На вас чекатиме найбільша за всю історію гурту розширена музична програма, під теплим літнім небом у супроводі яскравого шоу, в якій прозвучать найкращі композиції зі всіх попередніх платівок, „ТДМЄ“ і „Лови момент“ обов’язково, а також, вперше, абсолютно нові пісні із нового альбому „Hello“, в якому Антитіла притримують ще декілька потужних хітів».Перший концерт в рамках стадіонного туру «Hello» відбудеться 25 травня у 2019 році на Арена Львів. Також, група анонсувала концерти у Харкові 7/06, Полтаві 15/06 та Одесі 24/08 на День Незалежності України. Завершиться турове live-шоу 17 листопада у столиці в Палаці Спорту. В основі програми будуть музичні композиції з шостого альбому «Hello», який вийде у лютому наступного року, а також найкращі хіти за весь час існування групи. Квитки вже у продажу.АНТИТІЛА — більше ніж музика.Слід зазначити, що група Антитіла — одна з кращих сучасних груп України, популярність якої сягає далеко за межі країни. У 2017 році в рамках туру «Сонце» група за 101 день об’їздила чотири країни: Україну, Білорусь, США та Канаду і відіграла 46 офіційних концертів, 26 із яких припало на березень місяць. Тур було відзначено Книгою Національного Реєстру Рекордів України у номінації «Найбільша кількість міст, у яких відбулися концерти музичного колективу в рамках одного туру».У 2018 році Антитіла ставали володарями багатьох премій, серед яких: «Найкращий рок гурт» за версією Національної премії Золота жар-птиця від телеканалу М2, «Найкраща музика» за версією хіт-параду «Червона рута» від «Русского Радіо Україна». Антитіла одні з перших представляли Україну на масштабному фестивалі SXSW у США, в місті Остін, штат Техас. Раніше група представляла нашу країну на найпрестижнішому музичному фестивалі Європи SZIGET, хедлайнерами MTV Headbangers Stage, який відбувся у Будапешті.

Субота, 01 червня 2019

Олег Винник. Тур 2019 "Роксолана"

Олег Винник — український співак, композитор та автор пісень. Почав свою кар'єру як російськомовний співак. Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 15 червня 2019

Ляпис 98 — Великий Open-Air!
15.06.2019 18:00

Великий концерт Ляпісів на відкритому майданчику!

Субота, 17 серпня 2019

Концерт "Українська Пісня"

Новий масштаб, кардинально інший рівень та залишається незмінною попередня мета: пошук нових яскравих облич на українській музичній сцені!Хто вже знайомий з "Українською піснею", той знає, що разом із зірками на сцену великого гала-концерту виходять молоді артисти – переможці попередніх відбіркових турів.