Концерти у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 20 серпня 2019

Noizepunk & Petro at the Factory

Скрипка зустрічається з електронікою у цьому класично-сучасному електронному дуеті. Музика та імпровізація натхнена семплами з усього світу. Композиції Джина Пріцкера руйнують бар'єри всього можливого, а скрипка Петра Криси лунає над хаосом звуків.   Деталі за вказаним посиланням.

Завтра, 21 серпня 2019

Їжак: Голки Unplugged
21.08.2019 20:00

Довгоіснуючий музичний проект Їжак виступатиме у Львові з концертом Їжак: Голки UnpluggedЇжак зразка 2019 року є частиною українсько-американського музичного проекту, який існує вже майже 25 років і об’єднує музикантів з США та України у творчій співпраці. Цей проект презентує літературний доробок найцікавіших українських поетів, які знаходяться в центрі культурного розквіту незалежної України. Їжак: Голки Unplugged презентує нові акустичні версії пісень Їжака з альбомів Светер (1996), Вулканізація (1998), ХмаріПара (2005), а також останні композиції. У Львівському концерті візьмуть участь Марко Андрейчик та Ярина Якуб’як.

Четвер, 22 серпня 2019

ДахаБраха. Земля

У Lviv Dovzhenko Centre відбудеться показ фільму "Земля" О. Довженка з живим музичним супроводом гурту "ДахаБраха".   "В «Землі» вмирає мій дід. Шкурат — мій батько. Я — парубок, що сидить з дівкою на призьбі…Як мучивсь я і проклинав адміністрацію, що з їдала мої нерви, мою душу, всі мої сили своїм нікчемством. Яке розчарування я мав по закінченні картини."   "Робити музичний супровід для "Землі" Олександра Довженка було для нас великою честю і непростим творчим викликом. Кадр за кадром український шедевр світового кінематографу вражав нас кожного разу, коли ми бралися до праці над цим проектом.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "У колі друзів"

Виконавці :Академічний інструментальний ансамбль «Високий Замок» (художній керівник Андрій Яцків)Петро РадейкоОрест ЦимбалаНаталія МарківськаАнастасія та Микола КорнутякLadie’s TRIOМихайло ОлійникОльга ФенюкЛілія КострубаІрина ЖовтолистОксана Савіцька   Програма : Концерт присвячений 28-ій річниці Незалежності України. За участю провідних солістів Львівської національної опери та Львівської національної філармонії у супроводі Академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» прозвучать найкращі зразки українських народних пісень, віртуозні інструментальні композиції П. Терпелюка, М. Олійника, О. Божика, а також авторські пісні В. Івасюка, М. Скорика, А. Кос-Анатольського та інших композиторів. Концерт має ще одну «присвяту» - двадцять років тому саме 22 серпня 1999 року ансамбль «Високий Замок» вперше виступив з великим сольним концертом на сцені Львівської філармонії.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Noizepunk & Petro at Vienna Coffee House

Петро Криса - Скрипка, Джин "Noizepunk" Пріцкер - DJ.Скрипка зустрічається з електронікою у цьому класично-сучасному електронному дуеті. Музика та імпровізація натхнена семплами з усього світу. Композиції Джина Пріцкера руйнують бар'єри всього можливого, а скрипка Петра Криси лунає над хаосом звуків.Композитор, гітарист, репер, DJ та продюсер Джин Пріцкер написав понад 700 композицій, серед яких камерні опери, оркестрові та камерні твори, електроакустична музика та пісні для хіп-хоп та рок-ансамблів. Усі його композиції засновані на широкому діапазоні стилів, як наслідок вивчення різних музичних культур.Композитор Джин Пріцкер /Gene "Noizepunk" Pritsker Di.J./Українсько-канадський скрипаль Петро Криса однаково почуває себе як вдома, граючи концерт у концертній залі, або лабаючи з фанк-гуртом у нічному клубі. Родом зі Львова, Петро виріс у музичній родині та переїхав до Нью-Йорка у 1989 році, отримавши освіту в Манхеттенській музичній школі, Університеті Торонто та Королівській Музичній Консерваторії в Торонто. Він перебуває в основному складі оркестру опери у Ванкувері, окрім того, є штатним членом Тихоокеанського оркестру балету на північному заході. Часто виступає з місцевими фанк, джаз та рок-групами. Петро грає на рідкісній 300-річній італійській скрипці, виготовленій Алессандро Меццадрі, а також на струнній електричній скрипці NS Design 5.

П`ятниця, 23 серпня 2019

Фортепіанний речиталь Миколи Мирошниченка

Його називають реінкарнацією Шопена! 17-річний піаніст Микола Мирошниченко дивує своєю віртуозною грою, завойовує призи на міжнародних конкурсах, а колись на ньому ставили хрест викладачі музики: він міг рухати лише двома пальцями з десяти.Як і Шопен, Ніколя (як називають його батьки) з дитинства мав серйозні проблеми зі здоров’ям, як і для Шопена, музика стала для хлопця порятунком і життям.   Микола Мирошниченко – фортепіаноФ. Шопен – Вальси №№2, 6, 7Ф. Шопен – Етюди №№2, 12, 23, 24Ф. Шуберт – Експромт №3 Ор.90Ф. Шуберт – Музичні моменти Ор.94С. Рахманінов – Етюд-картина №6, Ор.39 “Червона шапочка”С. Рахманінов – Музичний момент №4, мі мінорП. Чайковський – Вальс квітівП. Чайковський – ДумкаФ. Ліст – Угорська рапсодія №2, до дієз мінорМ. Римський-Корсаков – Політ джмеляФ. Мендельсон – Рондо-капрічіозоР. Штраус – Schatz-WalzerС. Рахманінов – Варіації на тему Кореллі   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або за нижчевказаним посиланням.

Виступ гурту "O"

Київський інді-поп колектив, який підірвав український інтернет у 2017 році своєю піснею «Мушечкі». Водночас гурт розпочинає співпрацю з лейблом Івана Дорна «Masterskaya» і випускає перший міні-альбом «Самий Сік». Унікальне звучання й сміливі музичні експерименти забезпечують музикантам заслужену увагу ЗМІ й виступи на найбільших українських фестивалях: Atlas Weekend, Білі ночі, Вулична Їжа, Lviv Acoustic Fest 2017, OIFF 2017, Hedonism festival 2017.   Вартість - 200 грн.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 24 серпня 2019

Шуберт на двох. Саєнко і Смовж

Ф. Шуберт – Соната для скрипки з фортепіано ре мажор, D384Allegro moltoAndanteAllegro vivaceФ. Шуберт – Соната для скрипки з фортепіано ля мінор, D 385Allegro moderatoAndanteMenuetto: AllegroAllegroФ. Шуберт – Соната для скрипки з фортепіано соль мінор, D 408Allegro giustoAndanteMenuettoAllegro moderatoОрест Смовж – скрипкаДанило Саєнко – фортепіано   Квитки можна придбати у касі органного залу, або за вказаним посиланням.

Lazare Hoche
24.08.2019 21:00

Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Вівальді на органі

Жанр концерту – це змагання. Зазвичай інструменти змагаються з оркестром. Але орган настільки потужний, що може змагатись сам з собою! Перегуки, суперечки і урочисте tutti в одному інструменті. Антоніо Вівальді – вправний майстер в цьому жанрі, адже його концерти стали чи не найбільш відомими творами класичної музики. Впізнати знайомі мотиви і відчути дух перегонів ви зможете, слухаючи блискучі концерти Вівальді на органі.Надія Величко – органА. Вівальді:Концерт "L'estro Armonico" n.5Транскрипція для органа соло Концерту “Зима” з циклу “Пори року”Концерт Concerto Per Liuto. Транскрипція для органа концерту RV 93   Квитки можна придбати у касі Органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Олег Винник. Тур 2019 "Роксолана"

Олег Винник — український співак, композитор та автор пісень. Почав свою кар'єру як російськомовний співак. Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана»   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

ONUKA
24.08.2019 19:00

Ніщо невипадкове. Низка подій іде поруч з ідеями та сенсами, які в певний момент утворюють дивовижні комбінації. Територія !FESTrepublic. Унікальний open-air концерт.Спільний проект відомого українського саунд-продюсера та музиканта Євгена Філатова (The Maneken) та Нати Жижченко презентує унікальне шоу 24 серпня на території !FESTrepublic. Музика ONUKA – це органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та української етніки.

Неділя, 25 серпня 2019

Гала-концерт Марії Максакової

Програма:Марія Максакова , сопраноБогдан Івасик , скрипкаАкадемічний симфонічний оркестр Львівської Національної ФілармоніїДиригент - Тарас КрисаВ програмі - Верді, Массне, Штраус, Чайковський, Лисенко, Барвінський, Скорик.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Французька органна музика

Маленькі вулички, затишні кав'ярні, велична архітектура, аромат свіжих круасанів, безтурботні розмови і музика в повітрі. Такою чарівною атмосферою заманює нас романтична Франція. А мистецтво цієї країни завжди відзначалося особливим шармом. Французька музика чарує своєю аристократичністю й елегантністю, вишуканістю й ажурністю. Французькі митці ставлять красу на перше місце. А до органа французи завжди мали особливу симпатію.Олена Мацелюх – органС. Франк ‒ Grand ChoeurЛ. Боельманн ‒ Готична сюїтаК. Сен-Санс ‒ “Акваріум” із “Карнавалу тварин”Ж. Ален ‒ “Літанія”О. Мессіан ‒ “Радість і ясність прославлених тіл”А. Ґільман ‒ Соната №1, 3 частина – ТокатаБ. Котюк ‒ “Tet-a-tet”П. Кушеро ‒ “Симфонічне Скерцо”Ж. Лянґле ‒ “Епілог памяті Дж.Фрескобальді”:“Фантазія”, “Прелюдія в стилі Kyrie”, “Епілог”   Квитки можна придбати у касі органного залу, або за вказаним посиланням.

Концерт "Українські жартівливі пісні"

Українські жартівливі пісні для дітей дошкільного віку.Виконавці:Н.ГрановськаО. СавіцькаЛ.ВікарукС.Гоян   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Опера "Чарівна флейта"

Лібрето Емануеля Шиканедера. Виконується німецькою мовою з українськими субтитрами. Прем’єра — 30 вересня 1791 року, театр «Ауф дер Віден», Відень.   Диригент-постановник Мирон Юсипович заслужений артист УкраїниРежисер-постановник Збігнєв Хшановський (Польща) заслужений діяч культури ПольщіБалетмейстер-постановник Сергій Наєнко заслужений артист УкраїниХудожник-постановник Тадей Риндзак народний художник УкраїниХудожник костюмів Оксана Зінченко заслужений художник УкраїниХормейстер Василь Коваль лауреат всеукраїнського конкурсу   Квитки можна придбати у касі театру чи за нижчевказаним посиланням.

Скрипкова музика Євгена Станковича

Світ почув його! Твори видатного українського композитора Євгена Станковича у якісному записі від міжнародного лейблу Toccata Classics. Їх з любов’ю та щирістю записали українська скрипалька Соломія Сорока та американський піаніст Артур Ґрін. Ця музика охоплює широкий спектр емоцій: від диких танців на полонині, до ліричного голосу “Фрески Майдану”, який звучить в пам’ять про події на Майдані Незалежності в 2013-14 рр.   Артур Ґрін завоював золоті медалі як на Міжнародному конкурсі піаністів Джини Бахерер 1978 року, так і на міжнародному конкурсі піаністів Вільяма Капелла.   Соломія Сорока – скрипка (США)Артур Ґрін – фортепіано (США)Є. Станкович:Українська поемаТриптих на ВерховиніДотик АнгелаРомансПрисвяченняРанкова МузикаФреска Майдану   Квитки можна придбати у касі органного залу, або за вказаним посиланням.

Концерт "Пори року” Вівальді та Бах

Олена Мацелюх – органОксана Гаргай – скрипкаОльга Куц – живописЙ.С. Бах – Концерт Соль мажорЙ.С. Бах – Хорал “Овечки можуть спокійно пастися”Й.С. Бах – Прелюдія і фуга Ре мажорЙ.С. Бах – “З глибини душі до тебе взиваю, Господи!”Й.С. Бах – Токата і фуга ре мінорА. Вівальді – Чотири пори року   Квитки можна придбати у касі органного залу, або за вказаним посиланням.

Вівторок, 27 серпня 2019

Святковий концерт "Дарунок Франкові"

До 163-ї річниці з дня народження письменника у #ДоміФранка традиційно відбудеться святковий концерт «Дарунок Франкові» за участі Академічного інструментального ансамблю «Високий замок», н. а. України Святослава Миксимчука, акторів львівських театрів та солістів Львівської національної філармонії.Ансамбль «Високий Замок» розпочав діяльність 1997 року. Всі учасники колективу є професійними музикантами, які об’єднані ідеєю популяризації української класичної та народної музики. Унікальний він своїм інструментарієм і своєрідним стилем, високою виконавською майстерністю та репертуарною багатогранністю. Кожен учасник блискуче володіє не лише своїм основним інструментом, але й широким набором інших інструментів, що дозволяє виконувати твори різних епох, стилів і напрямів у їхньому автентичному звучанні.

Середа, 28 серпня 2019

Орест Лютий "Гібридні війни"
28.08.2019 19:00

На концерті прозвучать одинадцять нових неперевершених композицій, серед яких «Котлети з онука», «Айфонський старець», «Марштутка на Волноваху», «На х*ра», «Дума про колорадів», «А дамі хочеться *баться», «Х*ЯК» та інші. Придбати квитки можна за нижчевказаним посиланням. 

Концерт "Намалюй мені ніч"

Виконавці:О.ФенюкОГ.МацелюхІ.ПавлюкАІА "Високий замок"   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 30 серпня 2019

Dudalis

Програма: J.S.Bach - Aria “Schafe koennen” from Cantata №208 A. Vivaldi - Concerto “LA Tempesta di mare” F- dur I G.Frescobaldi - Canzona PrimaJ.S.Bach – Contapunctus 9 from Art of Fuge d-moll A. Scarlatti – Quartetino F-dur у 3-х частинах J.B. de Boismortier Sonata 6 c-moll М.Скорик “Старовинний танець” з сюїти до драми Л.Українки «Камінний господар» H.Purcell Grand Dance from opera “King Arthur” J.S.Bach – A.Vivaldi Concerto BWV 596 III J.Mattheson Sonata F-Dur (Op.1 No 3) for 3 recordersA.Marcello – Concerto for recorders G-dur С.Людкевич “Старовинний танець” M.Reger “Marie Wieginlied М.Корчинський Ірмос “Всяко диханіє да хвалить Господа”   Виконавці: Роман Шестак (сопілка)Богдан Кравченко(сопілка)Ольга Мілоста(сопілка)Наталія Павлів(сопілка)Марія Саморіз (Вокал)Божена Корчинська ( сопілка; ідейний натхненник)   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Імпресіонізм Дебюссі. Орган

Музика Клода Дебюссі – це величезна галерея образів, почуттів, думок, які оживають у часі. Це музика відчуттів та почуттів, яка говорить не з нашими очима чи вухами... Вона говорить з нашою уявою. Ці ніжні, тендітні та вишукані п’єси на органі звучать ще більш магічно. Запрошуємо зануритись у світ власної уяви разом із чарівною музикою французького генія.Надія Величко – органКлод Дебюссі:“Арабеска”“Затонулий собор”“В човні”“Кортеж”“Менует“Прелюдія “Обрана"Прелюдій “Блудний Син”   Квитки можна придбати у касі органного залу чи за нижчевказаним посиланням.

Субота, 31 серпня 2019

Віденські незнайомці

Виконавці : квартет оркестру "Да Капо Україна" в складі: Ігор Муравйов - скрипка, диригент Юрій Олійник - скрипка Роксолана Калинець - альт Михайло Сегеденко - віолончель Програма:Л.ван Бетховен. Квартет N6 оп.18 B flat MajorФ.Шуберт. Квартет N 14 D minor "Смерть і Дівчинка"   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Музика Баха. Органний концерт

Напевно, ви чули колись музику Баха. Можливо, навіть чули орган. А якщо чули і те, й інше, то точно знаєте, яку вибухову суміш створюють ці речі разом. Бах і орган ідеально доповнюють один одного, як два шматочки одного пазла. Розум і фантазія, рух і споглядальність, розрахунок і піднесення, вишуканість і пишність – все це поєднується у музиці Баха. Органна музика як найкращий прояв творчості композитора чекає на вас у Львівському органному залі.Олена Мацелюх – органЙ.С. Бах:Фантазія і фуга a-mollПрелюдія і фуга a-mollХорал “Ich ruf zu dir, Herr Jesu Christ”Прелюдія і фуга D-durКонцерт G-dur в 3-х частинахФантазія і фуга g-mollТоката і фуга d-moll“Аве Марія”Прелюдія і фуга Ре мажорХорал "Овечки можуть спокіно пастися"Хорал "Овечки можуть спокійно пастися"   Квитки можна придбати у касі органного залу чи за нижчевказаним посиланням.

Неділя, 01 вересня 2019

Океан Ельзи

Кожен стадіонний концерт “Океанів” у Львові щоразу доводить, що рідне місто по-справжньому гаряче і палко любить свій “Океан”.1 вересня 2019 р. Океан Ельзи на стадіоні "Арена Львів" влаштує грандіозне концертне шоу, яке збере десятки тисяч палких шанувальників гурту. Нічого “Не питай”, бо “Життя починається знову” варто тільки зробити так, щоб впала між нами “Стіна”, піднятися “Вище неба” і тоді “Все буде добре”!Приходь відірватися під улюблені пісні у виконанні улюбленого гурту разом із рідними близькими, коханими чи просто на самоті, аби поринути у “Океан” з головою.  Купуй або бронюй квитки на концерт за нижчевказаним посиланням вже сьогодні, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

Понеділок, 02 вересня 2019

Мідорі. Всеукраїнський тур

Всеукраїнський тур за участі скрипкової легенди Мідорі! Глибина, блиск, емоційність та неперевершена техніка! Улюблена всіма класика та твори сучасних українських композиторів.   Мідорі (повне ім’я Мідорі Ґото) – феноменальний приклад того, як зірка вундеркінда не тільки не згасла із часом, а й щороку світить усе яскравіше. Вона народилася в Японії. Почала грати на скрипці у три роки, в 11 підкорила Нью-Йоркську філармонію і вже понад 35 років їй аплодують стоячи найпрестижніші концертні зали світу.   Мідорі – скрипка (США)Орест Смовж – скрипка (Україна-США)О. Безбородько – Концерт для скрипки з оркестромІ. Остапович – “Пісні кохання” для струннихЛ.ван Бетовен – Два романси для скрипки з оркестромЛ.ван Бетовен – Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор   Квитки можна придбати у касі органного залу, або онлайн за вказаним посиланням.

Вівторок, 03 вересня 2019

Хоральні прелюдії. Вікторія Гамазова. Орган

Хоральна прелюдія — короткий літургійний музичний твір для органа, побудований на основі хоралу. Попри те, що хоральні прелюдії переважно були поліфонічними, в них чітко прослуховувалась головна мелодія. У них органічно поєднались вокальне та інструментальне. Хоральна прелюдія тяжіє до мініатюри, їй притаманні камерність звучання, тонкі грані деталей.Вікторія Гамазова — органЙ.С. Бах — Фантазія і фуга до мінор, BWV 537Г. Бьом — Хоральна прелюдія "Vater unser" № 12Й..С. Бах — Хоральная прелюдія "Vater unser" BWV 737Й.С. Бах — Хоральная прелюдія "Vater unser" BWV 683Й.С. Бах — Хоральная прелюдія "Vater unser" BWV 636Ф. Мендельсон — Соната №2 до мінор в 4 частмнахС.Франк — Фантазія Ля мажорЙ. Брамс — Хоральна прелюдія "Herzlich tut mich erfreuen" opus 117 №4Й.С. Бах — Токата і фуга ре мінор BWV 565   Квитки можна придбати у касі органного залу, або за вказаним посиланням.

Середа, 04 вересня 2019

Концерт "Найкраще з Моцарта"

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом австрійського диригента Маттіаса Кендлінгера запрошує шанувальників класичної музики на концерти у вересні 2019 року у залі Львівської національної філармонії. До Вашої уваги найвідоміші твори знаних мелодистів свого часу В.А. Моцарта та П.І. Чайковського, які зворушать вас своєю красою та емоційністю.   Диригент: Маттіас Георг Кедлінгер (Австрія).Солісти оркестру.Музика Моцарта просто необхідна кожному, хто шукає у сучасному світі гармонію та непідробне естетичне задоволення. У програмі концерту відомі оперні увертюри, «Маленька нічна музика», Симфонія № 25 а також концерти для соло кларнету та валторни з оркестром.   Вартість квитків: 100-600 грн.   Квитки можна замовити за нижчевказаним номером телефону.

Понеділок, 09 вересня 2019

Козаренко & Шутко

Виконавці:Народна артистка України Лідія Шутко, скрипкаЗаслужений діяч мистецтв України Олександр Козаренко, фортепіано   Програма:Борис Лятошинський. Соната для скрипки і фортепіано, тв. 19Мирослав Скорик. Соната № 2 для скрипки і фортепіаноСтаніслав Людкевич. «Голосіння»Станіслав Людкевич. «Чабарашка»Микола Колесса. Три коломийкиАнатолій Кос-Анатольський. РомансАнатолій Кос-Анатольський. МазуркаОлександр Козаренко. Sonata quasi una FantasiaОлександр Козаренко. Tango del modo Piazzolla   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вівторок, 10 вересня 2019

Концерт гурту "Два Дерева"

Творчість проекту «Два Дерева» - це музика поза часом, народжена за допомогою архаїчних музичних інструментів і голосу, а також із використанням сучасних електронних пристроїв. Проект виконує трансову медитативну музику, що з’єднує аналогове електронне та акустичне звучання. Учасники фестивалів “Vedalife”, “Avatar”, “Carpathian Yoga Fest”, “Art-Labyrinth”, “Сяйво”, Kaleidoscopie.Цілющі вібрації тибетських співочих чаш, флейт та священних наспівів у поєднанні з містичним звучанням синтезаторів допоможуть уповільнити потік думок та відсторонитися від буденної метушні, почути свої істинні бажання й прагнення, повернутися до себе справжнього. Проект виконає як свої власні композиції, так і тибетські та індійські мантри в авторській інтерпретації.Вартість: 150 грн.

Віртуози Києва. Симфонії всесвіту

Концерт Симфонічного оркестру “Віртуози Києва”.Програма класичної музики “Симфонії всесвіту”.Дмитро Яблонський, головний диригент і художній керівник оркестру «Віртуози Києва»: «Класична музика - це не розвага, це частина життя. Якщо після концерту ви виходите зі сльозами на очах, чи посміхаючись - ви стали глибшими й досконалішими. Це розуміння безперечне і безкомпромісне.Класична музика має бути частиною життя кожної людини. І чим частіше ви відвідуватимете класичні концерти, тим більше будете заглиблюватись в себе.   «Віртуози Києва» стали невід'ємною частиною виступів зірок шоу-бізнесу: Святослав Вакарчук, Тіна Кароль, Джамала, Ніно Катамадзе, запрошують їх долучатися до концертів та запису альбомів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 12 вересня 2019

Льоша Свік
12.09.2019 20:00

Льоша Свік - справжній хітмейкер 2019 року, автор та виконавець таких пісень як «Самолеты»,«Стерва», «Луна»,«Друг», «Не забывай меня».Його сингли звучать в найкращих клубах і «підривають» інтернет, набираючи шалену кількість переглядів. Кліп на пісню «Я хочу танцевать» набрав майже 17 мільйонів переглядів, а «Малиновый свет» і «Самолёты» увійшли в десятку найпрослуховуваніших треків року за версією YouTube.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 13 вересня 2019

Артур Чапарян. Сольний стендап концерт!
13.09.2019 19:20

Артур Чапарян:- учасник Stand-up шоу ТНТ;- Stand-up club # 1;- Ефір на Вечірній Ургант,- Labelcom. Шоу «Що було далі»;- Творець теллеграмм -каналу «Бывшая»;- Друг Ідрака Мірзалізаде і Вані Усовича;- Знімався в перших випусках ПораразБираца;- Був в Америці;- Саме успішне за версією критиків ютуб-шоу «Вечеревечер».- Перший комік в СНД, чий стиль і подачу копіювали інші коміки. Артур один з кращих представників прогресивної комедії на просторах СНД. Сольний концерт Артура змусить Вас називати його самою смішною людиною в світі. Артур - паркур.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Rotting Christ
13.09.2019 19:00

Вперше у Львові! Титани світової метал-сцени з 30-ти річною історією Rotting Christ відправляються в тур Україною з новим альбомом The Heretics. Цього разу ще масштабніше, ще гучніше, ще потужніше!   Rotting Christ - гурт, який вже давно закарбував своє місце на алеї слави екстремального металу, проте залишається відданим своїм фанатам та музиці і не слідує комерційним тенденціям. Греки зробили значний внесок у розвиток метал-сцени та стабільно потрапляють у рейтинги найбільш вражаючих лайв-гуртів у блек-металі. Альбом The Heretics - відкриває зовсім нову главу творчості гурту, це - війна за серця та розуми людей. Брати Толіси віднайшли ідеальний баланс класичного стилю гурту з унікальними рифами та ритмами з однієї сторони, та новими елементами з іншої - такими як григоріанські співи та сатанинські проповіді, підкріплені гіптотичним блек металом другої хвилі, або оперний бек-вокал у треці ”Vetry Zlye” та металевий марш у треці ”Raven” за мотивами містичного вірша Едґара Аллана По.“Я люблю жити міфами. Міфи створюють мрії, а без мрій ми ніщо, тому я продовжуватиму до кінця. Поки живемо, ми будемо займатись музикою і нести гасло “Non Serviam” ( Лат. “Я не буду служити” ) - Сакіс Толіс.Фани Rotting Christ підтвердять, що кожен концерт греків – це шоу вищого ґатунку завдяки неймовірній енергетиці та майстерності учасників гурту, очолюваних незмінним лідером Сакісом Толісом.

Субота, 14 вересня 2019

Легенда фортепіано

Виконавці :Фуджіко Хемінг, фортепіано (Японія)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїМіцунобу Такая, диригент (Mitsunobu Takaya, Японія)Програма :Доменіко Скарлатті. Фортепіанна соната Мі мажор, L.23 (K.380)Доменіко Скарлатті. Фортепіанна соната До мажор, L.104 (K.159)Фридерик Шопен. Етюд Ля♭ мажор, тв. 25 № 1 «Еолова арфа»Фридерик Шопен. Етюд Соль♭ мажор, тв. 10 № 5Фридерик Шопен. Ноктюрн Сі♭ мажор, тв. 9 № 1Фридерик Шопен. Полонез Ля♭ мажор, тв. 53 «Героїнчий»Ференц Ліст. Етюд № 6 ля мінор з «Великих етюдів за Паганіні» (Quasi presto, a capriccio)Вольфґанґ Амадей Моцарт. Увертюра до опери «Весілля Фіґаро»Вольфґанґ Амадей Моцарт. Фортепіанний концерт № 21 До мажор, K. 467   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Monty [1985 Music, France] - Фешенебельний Ньюскул
14.09.2019 23:00

MONTY / Derrick / Tonika / Architect / Space Diver / DexМало хто настільки швидко здобув популярність, як відносно молодий днб продюсер з Тулузи - Monty.Цей артист демонструє свій власний новітній підхід до створення drum & bass музики, і абсолютно заслужено був двічі номінованим на звання кращого новачка Drum & Bass Arena awards.Разом з Alix Perez, Monty встиг представити саунд лейблу 1985 на найкращих фестивалях планети, і це лише початок..Безліч годин, проведених у студії, відданість творчому процесу відкрили світу справжній талант!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Неділя, 15 вересня 2019

Romanian Rhapsody & Tango

Музичні скарби румунської і латиноамериканської музикиВиконавці :Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармоніїРаміро Аріста, диригент   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 19 вересня 2019

Концерт "Найкраще з Чайковського"

Симфонічний оркестр K&K Philharmoniker під керівництвом австрійського диригента Маттіаса Кендлінгера запрошує шанувальників класичної музики на концерти у вересні 2019 року у залі Львівської національної філармонії. До Вашої уваги найвідоміші твори знаних мелодистів свого часу В.А. Моцарта та П.І. Чайковського, які зворушать вас своєю красою та емоційністю.Диригенти: Маттіас Георг Кендлінгер, Максиміліан Кендлінгер (Австрія).Соліст (фортепіано): Філіпп Шойхер (Австрія)Для Вас звучатиме музика з найвідоміших оперних та балетних сцен, проникнута особливим колоритом та чуттєвістю, а також знаменитий Концерт для фортепіано з оркестром №1.Вартість квитків: 100-600 грн.   Квитки можна замовити за нижчевказаним номером телефону.

Хто ти, човне? Що шукаєш? Звідки і куди пливеш?: Вулична акція
19.09.2019 08:00
площа перед пам'ятником Іванові Франку

Захід відбуватиметься в рамках "Форуму видавців".

П`ятниця, 20 вересня 2019

Концерт "Чубай. Україна. Любов. POETY"

Чубай. Україна. Любов – музично-поетично симфо арт-концерт! Присвяченому 70-літтю від дня народження культового поета Грицька Чубая. Презентація нового альбому Соломії Чубай «POETY» у театрі М. Заньковецької під час Форуму видавців – 20.09 о 20:00.Поезія: Лесі Українки, Павла Тичини, Миколи Вінграновського, Василя Стуса, Грицька Чубая, Наталі Білоцерківець, Юрка Іздрика, Маріанни Кіяновської, Мар’яни Савки, Сергія ЖаданаСпіватиме Соломія Чубай разом з Юрієм Андруховичем та Сергієм Жаданом у супроводі гуртів «Джалапіта» та «Rockoko» та Академічного симфонічного оркестру «Inso-Lviv»Special guests:Юрій Винничук, Віктор Морозов, Мар’яна СавкаВідеоарт - Олексій ХорошкоВедуча – Тетяна Пилипець   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Парад концертів Мирослава Скорика з присвятою

Легенда української класики Мирослав Скорик – композитор, який і досі продовжує натхненно створювати нові твори.Цей концерт унікальний – у програмі звучатимуть твори, які маестро присвятив знаменитим митцям в різні роки, а виконають їх саме ці музиканти!Десятий скрипковий концерт М. Скорик присвятив одному з найкращих скрипалів Галичини Марку Комонькові. Скрипаль-віртуоз зі Швейцарії Олег Каськів виконає присвячений йому П’ятий скрипковий концерт.Другий віолончельний концерт виконає один з найвідоміших віолончелістів України киянин Олександр Пірієв. Також у концерті прозвучать декілька творів М. Скорика, які вже стали класикою, зокрема “Карпатський концерт”.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

МЯТА
20.09.2019 19:00

Співачка Мята – це яскравий, стильний, впізнаваний образ в українському шоу – бізнесі.Ніжність на межі спокуси - імідж, в якому вона живе і співає. Мята учасниця найвідоміших музичних подій країни: М1 Music Awards, Золота жар-птиця, Українська пісня, Музична платформа, Червона Рута, Велике весілля та інші.Голос Мяти зачаровує, а її пісні надихають. Своєю творчістю Мята доводить, що українська музика якісна, модна та цікава!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 21 вересня 2019

Концерт Олі Полякової

У 2018 році гранд-шоу Олі Полякової «Королева ночі» в Києві мало приголомшливий успіх у публіки: аншлаг у Палаці спорту, дві телевізійних трансляції на каналі 1 + 1 з часткою рейтингу вище середнього, понад 20 мільйонів людей, прикутих до телеекранів, і рекордні цифри по результатам пошуку у кожного концертного номера в You Tube. Але навіть такі показники не змогли вгамувати інтерес до грандіозного перфомансу і новому однойменного альбому поп-діви, який був представлений в рамках шоу.21 вересня одна з найбільш гастролюючих співачок української сцени вперше збере "Арена-Львів", щоб представити концептуально нове високотехнологічне шоу «Королева ночі». Співачка обіцяє ще більше хітів і неймовірних постановок, несподіваних режисерських рішень і незабутніх образів, ще більше гумору та гарного настрою.

Неділя, 22 вересня 2019

Концерт: "Спів-причетність": тріо "Мар'яничі", Юрко Іздрик, Віктор Морозов

Захід відбуватиметься у рамках Форуму видавців. Мар'яна Савка та її тріо "Мар'яничі" разом із special guests Юрком Іздриком та Віктором Морозовим подарують дві години музики та поезії. Звук, що заворожує. Тексти, що пульсують у скронях. 

Опера "Аїда"

"Аїду", один зі своїх шедеврів, Верді написав на замовлення Каїрської опери в честь відкриття Суецького каналу.У задушливому пустельному ландшафті, під нескінченно жарким небом склалася любовна піраміда: полонена ефіопська царівна Аїда, полководець Радамес і мстива цариця Амнеріс жадають повітря і любові. Потреба в щирості і справжніх почуттях змушує героїв діяти будь-якими засобами. Опера на 4 дії. Лібрето Антоніо Гісланцоні.Виконується італійською мовою з українськими субтитрами.Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

П`ятниця, 27 вересня 2019

Vivienne Mort

Гарні новини! Vivienne Mort оголошують продовження туру з вокальним квартетом: "Дорогі слухачі! Ми навіть не сподівалися на такий ажіотаж щодо концертів з вокальним квартетом (дуже вже специфічною вийшла дана програма).    Квитки можна придбати у касі органного залу, або за вказаним посиланням.

Неділя, 29 вересня 2019

Творчий вечір "Львівська Мальва"

Як ви зауважили, я останнім часом почала виставляти фото моїх найулюбленіших квітів - мальв. І це не спроста. І ось чому. Цього року нарешті збудеться моя мрія! Я приїду в вересні до свого рідного Львова з концертом - ювілейним творчим вечором, який відбудеться 29 вересня у Lviv Dovzhenko Centre. Я всіх щиро запрошую! Назва програми символічна - "Львівська Мальва" - взята з вірша, який поетеса Надія Козак присвятила мені на один з ювілеїв. І якщо ви прийдете на цей концерт, ви почуєте не тільки цей вірш, але багато моїх власних пісень на вірші поетів Анни Канич, Богдана Кульчицького, Надії Козак, Анатолія Житкевича, Оксани Максимишин-Корабель, Ярослава Виджака, Василя Симоненка. В концерті будуть брати участь самі мої друзі, відомі львівські музиканти, тому цей концерт є - вечір з друзями.

Концерт "Zetetics"
29.09.2019 19:00

Містичний реалізм в музиці. Мелодійна альтернатива від Zetetics. На чолі з неймовірною Лікою Бугаевой. Про те, що стоїть за почуттями і за нами. Презентація нового альбому.Творчість – як любов на межі. Нескінченний баланс між палаючим серцем і життям, з яким кожен раз прощаєшся. Крізь кожну маленьку смерть народжується мистецтво і відчувається повнота життя. Новий альбом гурту Zetetics — про пошук себе потоках сьогодення і творчого.Zetetics мають все, щоб стати частиною світової музичної культури доводячи це з кожним новим альбомом. Мелодійні гітари, ламані ритми і прониклива, екзистенційна лірику. Варто побачити на їх концертні фільми Rooftop Live або Live in Kyiv, щоб зрозуміти — на це варто звернути увагу. Рекомендуємо.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Понеділок, 30 вересня 2019

Peter Bence

Peter Bence – один з самих геніальних піаністів сучасності та зірка інтернету з більш ніж 500 мільйонів переглядів. Піаніст внесений до Книги рекордів Гіннеса, як піаніст-рекордсмен з швидкості повторюваного натизку (репетиції) однієї клавіші (765 клавіш на хвилину). Його версію хітів Майкла Джексона побачило більше 40 мільйонів глядачів і 620000 поділились відео у його виконанні.Петер Бенце почав свою кар’єру у віці 4 років. Він став справжнім відкриттям у світі музики.Зараз він відомий піаніст, композитор, автор пісень та музичний продюсер. Володіючи феноменальними здібностями як виконавця, так и композитора, Петер був зачислений в сучасну школу музики №1 у світі, Berklee College of Music у Бостоні, де перебувають самі впливові продюсери в музичній індустрії. Він вчився по класу фортепіано і написанню музики до фільмів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

White Lies

Критики називають White Lies приймачами Joy Division, Interpol і Editors. У свою чергу група сформувалася в 2007 році і стала справжнім проривом на інді-сцені. Звучання White Lies - меланхолія, що межує з безтурботної радістю, стало візитною карткою групи. До цього всього радує унікальний баритон соліста Гаррі Маквея, розбурхує серця меломанів! За чотири роки музиканти записали три успішних альбоми, зокрема, дебютний To lose my Life відкрив White Lies для великої сцени! Гурт виступив на міжнародних фестивалях, серед яких Glastonbury, Oxegen, T in the Park, the Reading і багатьох інших. Третій альбом у дискографії британців «Big TV» затвердив позиції White Lies і вивів групу на абсолютно новий рівень.

Вівторок, 01 жовтня 2019

Без Обмежень

Без Обмежень у Львові з новою програмою "#Мільярди" !Без кордонів в стилі, без кордонів в почуттях і емоціях … Музика, в якій відчувається живий саунд, істинний драйв і соковитий смак життя.Своє творче начало група бере із Закарпатського міста Мукачева. З перших акордів своїх композицій «Without Limits» заряджає позитивною енергетикою кожного слухача, з перших концертів підкорює своєю харизматичністю, завойовуючи все більше і більше прихильників.У 2005 р рок-бенд стає учасником українського фіналу всесвітньо відомого фестивалю «The Global Battle Of The Bands» і виступає як «краща нова група Західного регіону України».У 2006 р колектив підписує контракт з одним із відомих київських продюсерів і з цього моменту група починає свою діяльність в професійному форматі.У 2007р. «Without Limits» випускає свій перший альбом «Underground», і знімає дебютне відео з однойменною назвою. Англомовна пісня, потужна енергетика виконання, внутрішній драйв, професійна режисерська постановка — все це не залишає байдужим нікого! З перших кадрів кліпу, відео сприймається як продукт зарубіжної рок-групи. Слухачі і глядачі були приємно здивовані, дізнавшись, що це відео — плід творіння українського колективу.У 2008 році, в центрі столиці, на сцені Arena Dance Club проходить презентація групи «Without Limits» в українському шоубіз-просторі. Далі йде запис альбому на студії, концерти в різних клубах Києва.На даний момент пісні колективу звучать в ефірі багатьох радіостанцій України, а так само найбільш рейтинговою інтернет радіостанцією MyRadio в розділі Український Рок. За пару місяців ротації група багаторазово потрапляла в хіт-парад і за невеликий період часу запрацювала досить високий рейтинг.Музикантами «Without Limits» був написаний гімн для однієї з кращих українських хокейних команд.«Without Limits» спільно з Лідією Аксеніч записали пісню «Злітаючи», яка стала саунд треком до короткометражного фільму Олега Борщевського «Німфа». Драйв і енергію, які група передає в своїх піснях, всі ті емоції та почуття, які «Without Limits» дарує на концертах складно описати словами, але можна з упевненістю сказати, що викладаються вони на всі 200% і публіка просто божеволіє від них . Досить душі відчути цю енергетику один раз, і вона ніколи не забуде емоції, подаровані командою «Without Limits».«Without Limits» — група, в яку неможливо не закохатися. Почувши хоча б раз їхні пісні, неможливо залишитися байдужим до їх творчості. У звуках музики, в текс пісень є щось таке, що вабить, що заворожує, і щось настільки близьке кожному. Пісні наповнені почуттями, емоціями, енергетикою, харизмою … в них відчувається життя!Склад групи:Андрій Радько — гітара;Ігор Рибар — гітара;Олександр Адаменко — бас-гітара;Іван Зименка — ударні;Сергій Танчинець — вокал.

Концерт VADER та Thy Disease
01.10.2019 19:00

Вперше за 15 років у Львові! Велике повернення культового дез/треш колективу Vader! Після нещодавньої успішної метал-події з Napalm Death Лінія Втечі вирішила запросити до Львова ще одних ветеранів важкої сцени. Польська група Vader з 1983 є одним із флагманів світової метал сцени та стояла біля витоків стилю death metal. У рамках туру The Messenger Arises VADER презентує відомі пісні та свіжий матеріал, який запланований бути новим альбом групи вже восени цього року.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 04 жовтня 2019

Sinoptik "Я чую - я живу"
04.10.2019 19:00

SINOPTIK співають для тих, хто не чує! Гурт відправляється у всеукраїнський благодійний тур "Я чую - я живу" на підтримку нового альбому!Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Субота, 05 жовтня 2019

Лісапетний Батальйон

Справжні зірки з народу, та просто прикольні тітки. Важка артилерія яскравого українського гумору. Потужній удар суцільного позитиву Учасники гурту1. Фаліон Наталя2. Фаліон – Гашпір Катерина3. Гординська Людмила4. Гординський Анатолiй5. Коцемір Руслана6. Найчук Світлана7. Копачевська Людмила8. Кустіцький Віктор9. Кустіцька Наталя10. Загура Галина11. Кротік Марія12. Їздепська Надія13. Кшевжинська Марія14. Сірант Валентина15. Гучок Лариса16. Фаліон Сергій17. Фаліон Віктор   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Неділя, 06 жовтня 2019

Концерт "Ювілейний" Володимира Окілко

Сольний концерт співака ,композитора ,фіналіста телепроекту “Голос країни” першого сезону Володимира Окілка у рідному Львові з новою програмою “Концерт Ювілейний-15”.Після тривалої паузи Володимир очікує зустрічі зі своїми шанувальниками. Під час виступу Окілко виконає пісні, які стали улюбленими серед його прихильників, а також нові його твори, як співака і композитора, які увійдуть до нового альбому. Романтично зазвучать твори на акордеоні у його виконанні . Сюрпризом для всіх, буде виступ доньки Володимира Окілка , юної співачки Лідії Окілко - LiDiiA.У концерті братиме участь, Народний артист України, неперевершений сатирик та гуморист Гриць Драпак. Гумор буде дуже дотепним.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Концерт "VIVAT оперета!"

Постановники: Диригент-постановник Михайло Дутчак народний артист України Режисер-постановник Галина Воловецька заслужений діяч мистецтв України Балетмейстер-постановник Сергій Наєнко заслужений артист України Художник-постановник Тадей Риндзак народний художник України Квитки можна придбати у касі театру та за нижчевказаним посиланням.

Понеділок, 07 жовтня 2019

Концерт "Dakh Daughters"

Їм аплодують Сіетл та Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times та Rolling Stone. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band повертаються додому після великого туру Америкою та Канадою. Вони вже готові зустрітись зі своїми українськими слухачами. Dakh Daughters – проект ЦСМ "ДАХ" та Влада Троїцького. Цей гурт не має аналогів на українській музичній сцені. Їхня творчість – це поєднання екстравагантних образів, класичних інструментів та експериментального звучання. Український фолк, французський реп та реггі-джеми, саме ці складові гурт органічно поєднує у своїй музиці. Їхні пісні вирізняються нелінійними партіями. Спочатку може здатися, що це просто какофонія звуків, проте вже за мить вас підхоплює ритм і ви розумієте тонкий творчій задум автора. Dakh Daughters – це інтелектуальна музика для сучасних людей. Музика, що змушує замислюватись та робити вибір. Це маніфест людини розумної.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Вівторок, 08 жовтня 2019

Lords Of The Sound. Краще за 5 років

8 жовтня 2019 року у Львівській опері - ювілейний концерт від Lords of the Sound. Краще за 5 років!Просто і змістовно називається нова концертна програма від сучасного оркестру Lords of the Sound. Адже Лорди святкують свої перші 5 років насиченого творчого шляху! І їм точно є, що святкувати. Адже проект став одним з найбільш затребуваних музичних колективів нашої країни, відіграючи численні концерти в Україні та за кордоном, співпрацюючи з артистами світової величини.За цей час музиканти встигли проявити себе в абсолютно різних амплуа, подарувавши нам найрізноманітнішу музику. Вони стали першими впроваджувати запальний формат оркестрових концертів, відходячи від стереотипного академізму.Та візитівкою майстерного колективу, їх відправною точкою є музика з кінофільмів. І цього разу для своїх дорогоцінних глядачів Лорди зібрали найтоповіші саундтреки! Це - кінохіти, які не мають терміну придатності, ставши класикою кінематографу: Шерлок Холмс , Реквієм за мрією , Кримінальне чтиво , Матриця , Скажений Макс , Мулен Руж , Термінал , Міссія нездійсненна , 007 , Майстер і Маргарита , Професіонал , Поліцейська академія , Щелепи , Одного разу в Америці , Найвеличніший Шоумен та інші.Концерти Lords of the Sound наповнені красою симфонічного звучання улюблених композицій, драйвом рок-гуртів, яскравими візуальними ефектами, потужними вокальними партіями солістів та хору, енергією та нестримним позитивом всього колективу!Молоді, запальні, артистичні Lords of the Sound занурять вас у дійство та наситять вибуховими емоціями 8 жовтня 2019 у театрі Опери та Балету на концерті «Краще за 5 років»! В концерті приймають участь музиканти оркестру Lords of the Sound.Солісти. Ярослав Радіоненко та гості шоу.Диригенти: Шахрох Фатхізаде, Віталій Саражинський. Продюсер: Андрій Новаторов.

Неділя, 13 жовтня 2019

Концерт "Пасош"
13.10.2019 15:00

Скучили? Знаємо ж, що так. Пасош їдуть з туром, так що гет реді ту рок, наші маленькі друзі.Вони випустили новий альбом «Безстроковий відпустку», набралися сил і готові почути, як ви підспівуєте кожну строчку. Чи варто нагадувати, що Пасош - це Петар Мартич, Кирило Городній та Григорій Драч, а їх музика займає територію десь між поп-панком і емо 1990-х: простий і швидкий гітарний рок, мелодійний, надривний і вже такий рідний.Ви любите їх.І ми любимо їх.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Понеділок, 21 жовтня 2019

The Hardkiss. Акустика

Особлива атмосфера, понад п’ятнадцяти музикантів-мультиінструменталістів на сцені та головні пісні гурту в новому звучанні. The Hardkiss анонсують серію ексклюзивних акустичних концертів, які відбудуться вже цієї осені.Вперше за 7,5 років існування The Hardkiss зіграють серію акустичних концертів, які відбудуться у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі та Миколаєві. «Це саме та світла сторона The Hardkiss, — розповідає фронтвумен групи Юлія Саніна. — Не космічна «Залізна ластівка», а жива та земна птаха. Це саме те перевтілення, на яке так давно чекали від The Hardkiss. Головні хіти гурту пролунають в несподіваних аранжуваннях в акустиці завдяки класичним та народним інструментам.Постановниками шоу вже традиційно для The Hardkiss стануть Марія Григоращенко, Наталія Лисенкова та Наталія Ровенська — саме вони створили неймовірний номер Pink на останній церемонії премії Brit Awards у Лондоні та концерт The Hardkiss «Залізна ластівка», який за версією Національної музичної премії YUNA став найкращим концертним-шоу 2018-го в Україні. «Це найкрасивіша осінь, яку я так люблю, жіноча лірика та рок-балади», — описує настрій концертів Юлія Саніна.

Вівторок, 22 жовтня 2019

Андріана
22.10.2019 19:00
площа Євгена Петрушевича, 2

Андріана — українська співачка, що виконує пісні у жанрі Pop-Music дає сольний концерт у Львові 22 жовтня у Палаці молоді, разом з музичним гуртом «ВАLCANIC BAND».На концерті ви почуєте її відомі пісні такі як «Бред Пітт», «Ой мамо», «Ча Ча Ча» та інші.З 2016 року по 2017 рік артистка та її команда випускають три відеороботи. Кліп на пісню «Ла-Ла-Ла», який стає новою візитною карточкою Андріани, та здобуває близько мільйона переглядів та позитивних відгуків, «Бред Пітт» відео, яке не зникає з екранів музичних телеканалів та остання робота «Не дала», яка з кожним днем набуває все більшої популярності.В 2017 році Андріана від’їздила концертний тур містами України. Відзначився він двома масштабними концертами в Києві у «Caribbean club» та у Львові у «Malevich club» найбільшому в Західній Україні концертному майданчику. Повні зали, неймовірна енергетика, музика та пісні не залишили байдужим і найвимогливішого слухача. Фрагменти зі зйомок концерту у Києві показував канал М2, у Львові транслював — телеканал ZIK.У 2018 році Андріану номіновано на звання «Співачка року» за версією премії каналу М2 «Золота Жар — Птиця». А також у 2018 році Андріана успішно презентувала пісню та відео кліп «Ой мамо».Участниця музичної премії «Золота Жар-Птиця 2019»

Andriana концертна програма "Ла-ла-ла"

Андріана — українська співачка, що виконує пісні у жанрі Pop-Music дає сольний концерт у Львові 22 жовтня у Палаці молоді, разом з музичним гуртом «ВАLCANIC BAND». На концерті ви почуєте її відомі пісні такі як «Бред Пітт», «Ой мамо», «Ча Ча Ча» та інші.З 2016 року по 2017 рік артистка та її команда випускають три відеороботи. Кліп на пісню «Ла-Ла-Ла», який стає новою візитною карточкою Андріани, та здобуває близько мільйона переглядів та позитивних відгуків, «Бред Пітт» відео, яке не зникає з екранів музичних телеканалів та остання робота «Не дала», яка з кожним днем набуває все більшої популярності.В 2017 році Андріана від’їздила концертний тур містами України. Відзначився він двома масштабними концертами в Києві у «Caribbean club» та у Львові у «Malevich club» найбільшому в Західній Україні концертному майданчику. Повні зали, неймовірна енергетика, музика та пісні не залишили байдужим і найвимогливішого слухача. Фрагменти зі зйомок концерту у Києві показував канал М2, у Львові транслював – телеканал ZIK.У 2018 році Андріану номіновано на звання «Співачка року» за версією премії каналу М2 «Золота Жар - Птиця». А також у 2018 році Андріана успішно презентувала пісню та відео кліп "Ой мамо".Участниця музичної премії «Золота Жар-Птиця 2019»

П`ятниця, 25 жовтня 2019

Brunettes Shoot Blondes
25.10.2019 20:00

Гучні інді-рокери Brunettes Shoot Blondes, які підірвали простори інтернету своїм сенсаційним вірусним відео на пісню «Knock Knock», відправляються до Львова.Криворізькі музиканти впевнено піднімаються кар'єрними сходами: збирають під роликами на YouTube мільйони переглядів та 100% потрапляють в топ-чарти стрімінгових ресурсів. Про них натхненно відгукуються як звичайні слухачі, так і музичні критики. У компліментах групі не соромляться і світові таблоїди: від Billboard і Yahoo! до USA Today і The Daily Mirror.Brunettes Shoot Blondes не часто тішать своїх фанів сольними концертами в Україні, тому не проґав шанс потрапити на презентацію нової програми українських романтиків.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

MARLEN
25.10.2019 19:00

Гурт MARLEN у Львові з презентацією альбому! Після тривалої паузи, для запису альбому та зйомок кліпів у 2018 році, учасники шоу «Х-Фактор 7» оголошують низку живих концертів, оскільки дуже скучили за своїми шанувальниками!Адже, ані ротації на радіо, ані перше місце у чарті каналу MusicBox, не приносять MARLEN стільки задоволення, як живе спілкування з вами.   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Неділя, 27 жовтня 2019

The Rasmus

The Rasmus – 15 років альбому Dead Letters!Зізнайтеся, хто в підлітковому віці епохи нульових не чіпляв на стіну плакат з the Rasmus, королями меланхолійної рок-балади? Чорний одяг, мейк-ап, пісня «In the Shadows» в навушниках – якщо відчули приємну ностальгію, то готуйтеся до приголомшливого музичного концерту! П’ятому студійного альбому the Rasmus «Dead Letters» виповнюється 15 років! З нагоди ювілею група відправиться в європейський тур, а 27 жовтня виступить у Львові Територія Арени Львів !Що треба знати про the Rasmus?Найвідоміша група Фінляндії: дев’ять студійних альбомів, проданих загальним накладом понад 4 мільйонів платівок, величезна кількість музичних нагород як на батьківщині, так і за кордоном, любов армії шанувальників і культовий статус в історії рок-музики нульових. The Rasmus досі стрясають сцену в танці, збирають на концертах повні зали і задають жару всім присутнім, так що не пропустіть їх виступ в Києві!Альбом “Dead Letters”: до 2003 року четверо фінських хлопців вже десять років вдало виступали у себе на батьківщині, збирали аншлаги та будували великі плани. Але саме вихід альбому “Dead Letters” і безсмертного хіта «In the Shadows» приніс їм світову славу. Мільйони людей опинилися під впливом меланхолійних рок-записів, насичених яскравими образами. Минуло 15 років – і це відмінний привід згадати минулі часи, та насолодитися музикою культових the Rasmus.Турне по всій Європі: у групи є кілька сюрпризів для шанувальників, які прийдуть на концерт в рамках європейського туру. По-перше, альбом «Dead Letters» буде перевиданий на CD та вінілових пластинках. По-друге, деякі пісні з альбому вперше будуть зіграні саме під час ювілейного турне.Співайте разом з улюбленим гуртом!

Понеділок, 28 жовтня 2019

Jah Khalib
28.10.2019 19:00

Зустрічай надпопулярного бітмейкера і продюсера казахстанського хіп-хопу з презентацією нового альбому і топовими хітами вже 28 жовтня в Malevich Night Club!   Приємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо.   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Субота, 02 листопада 2019

Концерт "Джазовий Michael Jackson"

Хіти легендарного Майкла Джекслона та Стіві Вандера у виконанні кращих джазменів України у Львові!«Ми живі, поки про нас пам'ятають. Музика Джексона - вічна, вона як і раніше резонує з душами мільйонів людей по всьому світу».У цей вечір головною фігурою події стане Майкл Джексон - легенда світової поп-музики, кожен виступ якого ставав взірцем. Кожна його пісня - це хіт! Суперзірка, ікона, легенда поп-музики, визнаний поп-король!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Linkin Park. Tribute show
02.11.2019 19:00

2 листопада на концертному майданчику !FESTrepublic відбудеться масштабна подія- Linkin Park Tribute Show.Це вечір пам'яті легендарного Честера Беннінгтона, хіти якого отримали світове визнання, поєднавши молодих і досвідчених цінителів якісної рок-музики. Тепер пісні Linkin Park пролунають у виконанні популярного триб'ют-гурту Newtonz. Талановиті хлопці створять саме ту атмосферу справжнього драйву, за якою знову і знову приходять тисячі фанатів різних поколінь.На Linkin Park Tribute Show ви зможете наповну зарядитися потужною енергетикою артистів і насолодитися ідеальним звучанням улюбленої рок-музики!

Субота, 09 листопада 2019

Jozef Van Wissem

Jozef van wissem - голландський композитор-мінімаліст і лютніст - представить в Україні два нових альбоми. Перший «Nobody Living Can Ever Make Me Turn Back», що вийшов в грудні, і другий, який ще не має назви і планується до виходу восени. «Будучи одночасно авангардним композитором і бароковим лютністом, голландський музикант пан ван Віссем легко поєднує, здавалося б, непоєднуване», - The New York Times. У 2013 році він отримав нагороду на Канському кінофестивалі за кращу оригінальну музику до фільму Джима Джармуша «Only Lovers Left Alive». Із Джармушем він також записав кілька альбомів. Йозеф відомий своїм нестандартним підходом до використання лютні - інструменту, типового для епох Ренесансу та Бароко, але більш ніж несподіваного в сучасній музиці. Незважаючи на витончену електронну обробку звуку, ван Віссем значною мірою залишився вірним традиційному тембру, резонансу і техніці гри на лютні. Його музика вирізняється лаконічністю і чіткістю, здійснює на слухача гіпнотичний, майже інстинктивний емоційний вплив і виконується автором з аскетичною зосередженістю, яка віддзеркалюється в запозичених із католицизму назвах окремих творів. Тривалі композиції та витончені мелодії немов відводять слухача в інший, ідеальний світ.Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Понеділок, 11 листопада 2019

Оксана Муха

Приголомшлива співачка представить рідній львівській публіці нову концертну програму «Красиві пісні України». Живе звучання оркестру та рок-бенду, не пропустіть!Публіка Львова завжди тепло зустрічає чудову співачку. Аншлаги Оксани Мухи в рідному місті стали приємним правилом. Впевнені, що й цього разу шикарний вокал талановитої співачки, обрамлений якісним музичним супроводом, подарує слухачам кращий вечір осені.Оксана Муха, яка вже багато років дарує свою сонячну творчість людям, стала переможницею 9 сезону проекту «Голос Країни». Завдяки унікальним вокальним даним артистка отримала місце в команді Дана Балана під час сліпих прослуховувань. Неповторний тембр Оксани журі конкурсу, як і багато інших шанувальники співачки, назвали надзвичайно схожим на голос знаменитої української співачки Квітки Цісик. Але ще в 2011 році артистка завоювала Гран-прі I Міжнародного фестивалю імені Квітки Цісик.Приходьте і насолоджуйтеся прекрасною творчістю. До зустрічі!

П`ятниця, 15 листопада 2019

An Argency

An Argency - група з Мінська (Білорусь), які грають в стилі sympho blackened deathcore, ділили сцену з такими бандами, як Adept, Eskimo Callboy, Wildways, Shokran, Megamass та іншими.    

Субота, 16 листопада 2019

Концерт рок-групи "Нервы"
16.11.2019 19:00

Наприкінці лютого «Нервы» випустили новий альбом під назвою «Слэм и депрессия». Реліз став шостою за рахунком студійною роботою музикантів, куди увійшли одинадцять пісень у електричному звучанні, дві з яких - «Так как надо» і «Магнитные бури» група вже раніше презентувала на концертах.«Слэм и депрессия» – це колаборація минулого з майбутнім. Це й нові треки, й старі, але у свіжій музичній обробці, – розповідає вокаліст групи «Нервы» Женя Мільковський. – Ми виконаємо ідеальну програму, напрацьовану нескінченими турами, виберемо найкраще й найактуальніше. Цей концерт стане проривом! Ми сподіваємося на підтримку наших слухачів, які як і ми небайдужі до долі живої музики у нашій країні.    У !FESTrepublic на вас чекає велика тригодинна програма, до якої увійдуть як старі перевірені хіти – «Кофе – мой друг», «Вороны», «Батареи», «Самый дорогой человек», так і нові пісні з альбому «Слэм и депрессия».   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Неділя, 17 листопада 2019

Oomph!
17.11.2019 19:00

Oomph! представять у Львові нову платівкуБез цієї команди важко уявити нинішню важку європейську сцену, а німецьку - так взагалі неможливо. Вони в Україні не вперше, але щоразу збирають аншлаги і безмежну любов своїх фанатів. Ім'я їм Oomph! і вони готуються представити в Києві найсвіжіший лонгплей під назвою Ritual.17 листопада, Нічний клуб Малевич.Ritual - перша за чотири роки платівка в дискографії Oomph! Будучи піонерами Neue Deutsche Härte або ж танцювального металу, Oomph! в цій роботі вирішили повернутися до свого коріння, тільки зробивши звучання набагато важче, ніж раніше. "Вперше за всю нашу історію ми як гурт з трьох людей спробували повернутися назад в часі, в початок 90-х, і відчути те ж, що і тоді. Ці відчуття ми постаралися з'єднати зі своїм нинішнім емоційним статусом - кво. Ми вперше запустили таку "машину часу". Це щось абсолютно нове для нас, і мені здається, це спрацювало дуже добре", - розповідає фронтмен групи Деро Гої.Що стосується теми альбому, то Oomph! вирішили звернути увагу на звичаї, які на перший погляд здаються звичайними, але якщо придивитися, то в них можна побачити багато поганого."Ми хотіли знайти таку тему, яку було б складно сприймати як щось однозначне. Назва альбому має бути самостійною, залишаючи нам простір для інтерпретації, і бути настільки темною, загадковою і, водночас, різнобічною, як і сама музика. Таким чином, назва пасує нашому матеріалу. Він багатогранний, але важкий, різкий, провокаційний", - розповідає гурт.І це спрацювало. Критики назвали Ritual чи не найкращим альбомом в дискографії Oomph! з часів Wahrheit oder Pflicht, а в Німеччині хлопці вперше за свою тридцятирічну кар'єру стали лідерами чартів.До Львова Oomph! привезуть не тільки свіжі пісні, а й нове, надзвичайне шоу. А також перевірені хіти, які знають і співають вже кілька поколінь любителів важкої музики - той самий ритуал, який був створений завдяки Oomph!

Понеділок, 18 листопада 2019

Степан Гіга "Великий ювілейний концерт"

Степан Гіга запрошує друзів на Великий ювілейний концерт!Народний артист України, талановитий музикант і композитор, улюбленець українських жінок Степан Гіга запрошує Львів ще раз зануритися у теплі хвилі моря кращих хітів виконавця.Завжди щирий і усміхнений, Степан Гіга забезпечить гарний настрій і незабутні враження: 18 листопада 2019 року подарує чарівний вечір своїм слухачам у компанії з її величністю Піснею. Шанувальники творчості Степана Петровича сп’яніють від феєрії осіннього музичного свята! Ми вже заінтриговані. А Ви?Маестро, чиї пісні непідвладні часу.Мабуть, на українській естраді важко знайти виконавця, який завойовує серця аудиторії з першого акорду пісні чи першої строфи тексту.Степан Гіга ось уже понад чверть століття впевнено займає лідерські позиції на варті української пісні, тієї, яка бентежить і захоплює, викликає сум і радість, спонукає до роздумів про майбутнє і минуле, про швидкоплинне і вічне… Чого лишень вартий шлягер композитора «Яворина»! Ще не одне покоління свідомих українців вдумуватиметься у кожне слово тексту пісні і вбачатиме в ньому свій сенс.Сьогодні у творчому доробку Степана Гіги – низка студійних альбомів, куди ввійшли найкращі музичні композиції артиста. Його хіти стали справжніми шлягерами цілої епохи – уже кілька десятків років їх співають тисячі шанувальників по всій країні. Це пісні, які без жодних сумнівів можна зачислити до категорії тих, які можна слухати «non-stop», безперервно і щоразу відкривати для себе щось нове, розмірковуючи про глибинні цінності та філософію життя.Концерт Степана Гіги у Львові - яскравий музичний вечір під акорди улюблених пісень«Золото Карпат, золото пісень я несу до вас у цей святковий день…», - анонсує артист і готовий щедро обдарувати своїх палких прихильників усіма коштовностями власної творчості. Кожен концерт артиста багатий на потужні емоції, непідкупні оплески та чудовий настрій.Концерт Степана Гіги 18 листопада стане дорогим і безцінним для кожного слухача. Таку мелодійну сповідь не можна пропустити!Цей концерт Степана Гіги Львів запам’ятає надовго, тож купуйте квитки без зволікань!Кожен шанувальник творчості Степана Гіги знає, що подія такого масштабу у Львові – унікальний шанс зустрітися з улюбленим артистом. Тому, подбайте про квитки заздалегідь! Адже охочих послухати Степана Гігу – тисячі, а кількість місць обмежена.Душевний концерт, на якому пролунають улюблені хіти, стане запорукою гарного настрою під завісу осені.

Вівторок, 19 листопада 2019

Skillet
19.11.2019 20:00

Легенди американського хард-року - Skillet Music вперше з сольним концертом у Львові! Вже 19 листопада в Malevich Night Club рокери запрезентують нову платівку в рамках "Victorious Tour", і це буде щось неймовірне!Вражаючі сингли з нового альбому та завчені пісніКосмічна енергетика відомого на весь світ гуртуТвоє захоплення і максимапьний відривПриємний бонус від Малевича: після концерту ти можеш залишитися на вечірку безкоштовно! Столик на вечірку треба бронювати окремо за вказаними номерами телефонів.     Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Четвер, 21 листопада 2019

Бумбокс "Таємний код"
21.11.2019 19:00

Бумбокс — український гурт, що грає в жанрах хіп-хоп і фанкі-ґрув. Створений 2004 року в Києві вокалістом Андрієм Хливнюком і гітаристом Андрієм Самойлом («Мухою»). Гурт входить до асоціації незалежних музикантів «Вдох».   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

П`ятниця, 22 листопада 2019

KARNA
22.11.2019 19:00

Гурт "KARNA" — це культове явище в українській музиці, якому вже більше 20 років. Зараз гурт переживає нову хвилю популярності. Причиною цього є феноменальний успіх кліпу “Party на Прикарпатті”, який також встигли відзначити як кращий відео-кліп 2017 року за версією “Best Metal Act”, та не менш успішний реліз альбому “Гуцулметал” який став фундаментом для однойменного музичного напрямку.Окрім автентичних прикарпатських барв у музиці, яскравою рисою нового жанру став концертний винахід гурту KARNA під назвою «Метал-Аркан», який поєднує традиційний карпатський танець - "Аркан" з елементами світової рок-культури: slam, circle pit.Від виступів KARNA в публіки зашкалює адреналін. Усі, хто хоч раз мав нагоду почути цих музикантів вживу, захоплено діляться відгуками про нереально крутий лайв!Люди різного віку поспішають на виступи одного з найстаріших українських екстремальних гуртів. А тому полювання на квитки розпочинається задовго до запланованого концерту. Придбайте квитки і будьте впевненими, що зустріч із KARNою не пройде повз вас!

Понеділок, 25 листопада 2019

Jamala

Цьогоріч виповнюється десять років із моменту тріумфального виступу Джамали на міжнародному конкурсі молодих виконавців «Нова Хвиля» у Юрмалі.Саме в ті липневі дні співачка з неймовірним голосом і харизмою увірвалася в медіапростір України, вразивши мільйони глядачів приголомшливою майстерністю виконання і талантом. Вона з легкістю співала пісні будь-якого жанру – від народної «Верше, мій верше» до джазової History Repeating. 2016 року Джамала взяла нову музичну вершину, цього разу вигравши головний пісенний конкурс у світі – Євробачення. Її пісня «1944», присвячена депортації кримських татар, зворушила європейських слухачів і професійне журі, які також відзначили композицію окремою нагородою.Сьогодні Джамала одна з найбільш відомих українських співачок і сонграйтерів – у її арсеналі чотири лонгплеї та один міні-альбом. Нова платівка «Крила» вийшла у жовтні 2018-го, а вже 1 лютого 2019-го співачка представила сингл Solo, написаний американськими авторами на чолі з мультиплатиновим продюсером і сонграйтером Брайаном Тоддом.На концерті в Києві Джамала представить нову програму, в якій будуть зібрані знакові пісні з усіх її альбомів.Кожна з цих композицій – певна віха в історії співачки. Лірична «Заплуталась» і життєствердна You're Made Of Love, таємнича The Great Pretender і натхненна «Крила». На глядача чекає захопливе шоу, повне прекрасної музики та візуальних ефектів, які зачарують кожного.

Четвер, 28 листопада 2019

Hammali & Navai
28.11.2019 20:00

Справжню бомбу і повний відрив обіцяють харизматичні хлопці з творчого тандему HammAli & Navai!Круті танцювальні треки з елементами хаусу, діпу й пронизливою, душевною реп-лірикою стрімко завойовують любов фанів.У минулому році HammAli & Navai викликали справжній хайп, який столиця запам'ятала надовго! Цього року музичні інфлюенсери пообіцяли зробити тусу для своїх ще крутішою та підготували неймовірну вечірку з улюбленими хітами «Пустите меня на танцпол», «Хочешь, я к тебе приеду», «Ноты», «Цветок», «Девочка-война» і найсвіжішими треками!   Бронювання столиків та деталі за вказаними номерами телефонів.

Субота, 30 листопада 2019

Rock MOZART LE CONCERT

Rock MOZART LE CONCERT! 30 листопада на сцені Львівської Опери — блискавична і приголомшлива концертна версія всесвітньовідомої революційної, практично скандальної рок-опери, ідея якої спочатку взагалі здавалася авантюрою — розказати про життя Моцарта у стилі рок. Однак, неможливе виявилося не тільки можливим, а ще й успішним!Життя і музика великого генія Моцарта буде по-новому втілена у реальність, а сам композитор постане перед глядачами як справжній рок-музикант, що заперечує канони і несправедливість свого часу.Сила і міць семи дивовижних голосів, епатажність головного героя, РОКовість його ворога, зворушливо-тривожне звучання симфонічного оркестру, грандіозні декорації та світлове шоу — геніальність ще ніколи не була настільки масштабною!Дві пристрасті, два кохання, чарівність та вічність… Життя, що перетворилося на шалений рок концерт під грім ударних.У концерті задіяно близько 100 артистів. Меломани та шанувальники яскравих видовищ будуть вражені ефектними костюмами, дивовижною сценографією, запаморочливим світловим шоу і безсмертною музикою!Рок + Моцарт + Великий симфонічний Оркестр + Хор + Рок-бенд + 7 найкращих Солістів!Скуштувавши цей неймовірний коктейль, кожен із глядачів неодмінно захоче ще!Rock MOZART LE CONCERT — це те, що повинен побачити й почути кожний!Артисти покажуть захоплюючу історію життя, кохання і смерті великого Моцарта, якого по праву можна вважати першим рок-музикантом в історії. Він був справжньою рок-зіркою своєї епохи: геній-бунтар, чия доля буяла злетами й падіннями.Пориньте у чари прекрасної музики й першокласної сценічної гри вже 30 листопада у Львівській Опері на Rock MOZART LE CONCERT!У цей вечір розповідь про життя Моцарта перетвориться на шалений рок-концерт із 27 хітів про силу пристрасті і справжній талант.Не пропустіть цю яскраву можливість…Купуйте квитки на Rock MOZART LE CONCERT заздалегідь!

Святослав Кондратів. Тур "Вікінг"

Проект Святослава Кондратіва #СвітОчимаСкрипаля відомий дивовижними музичними відео, які знімає скрипаль у найпрекрасніших куточках світу – Метеорах Греції, дюнах Сахари, Норвезьких фіордах, Венеції, Барселоні , Парижі та ін.Музика Маестро вже підкорила серця тисяч шанувальників по всій Україні та за її межами. Близько 100 концертів за останні два роки, які дав скрипаль разом зі своїм бендом на провідних концертних майданчиках країни підтверджують високий рівень та популярність артиста. Його по праву називають Першою скрипкою та найромантичнішим скрипалем України! Стильний та харизматичний Святослав Кондратів підкорює своїм шармом, віртуозністю та талантом з перших хвилин! А енергетика, яка панує на сцені, оригінальний відеоряд та живий звук зачаровують та переносять слухачів у музичну казку, з якої не хочеться повертатись!«Ніколи не була нічиєю фанаткою. Ваші концерти в своєму місті не пропустила жоден…Велика подяка за творчість, за радість, за свято душі! Вже чекаю наступної зустрічі…», Наталья Болобан (Кривий Ріг)«Маєстро, вы творите чудесную музыку! Браво! Новых творческих успехов Вам!», Алена Кондратенко (Херсон)«Майже тиждень пройшов, як я побувала на вашому концерті, а відчуття задоволення, кайфу, радості не полишає! Вітання з м. Ужгород», Катерина Зубань (Ужгород)«Чернівчани вдячні Вам за чудо! Це було неповторно! Досі під впливом емоцій, які накрили на концерті! Ніде не можу знайти відео або запис «Парижанки»!!! Де можна знайти цю мелодію?» Эмма Вьюнова (Чернівці)«Спасибо огромное за солнце в сердце! ВЫ ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫЕ! ПОКЛОН ВАМ И ВАШЕЙ КОМАНДЕ! БРАВО!», Лена Белокурская (Вінниця)«Мы тебя любим, Святослав!», Lilia Voroncova (Мелітополь)«Дякуємо! Сьогодні було файнезно!...» Olena Korenivska (Львів)«Были у Вас вчера на концерте! Впечатления не передать… до сих пор мурашки после просмотра снятого видео на телефон, не устаю просматривать! Спасибо большое Вам за ваш талант! Ждем вас снова и снова» Yulia Danilova (Запоріжжя)«Щиро дякую, маестро за чудовий вечір! Геніальна музика і виконання!» Nadiya Hnasevych (Тернопіль)«Браво, Маестро, за неймовірний концерт у Рівному!!! Не мурашки, а тарантули по шкірі від божественної музики. Обожнюю скрипку і чекаю наступного концерту!» Halyna Kruhlyk (Рівне)«Дорогі друзі! Я ВАМ безмежно вдячний за ВАШІ серця, оплески, очі, які я бачу на концертах, відгуки, які читаю на своїй сторінці у Фейсбук та YouTube! Ви мене надихаєте та мотивуєте рухатись далі і створювати для ВАС нові композиції та відео! Готуємо нову бомбезну програму! З нетерпінням чекаю зустрічі з ВАМИ! Приходьте! Ваш Святослав Кондратів!»

Понеділок, 02 грудня 2019

Tribute Show. METALLICA з симфонічним оркестром

ЩО ТАКЕ METALLICA? ГУРТ, НА ЯКОМУ МИ ВИРОСЛИ. ЦЕ НЕ МУЗИКА НА ОДИН СЕЗОН, ПОЧУВШИ МЕЛОДІЮ ЯКОЇ ЧЕРЕЗ РОКИ, МИ З ПОСМІШКОЮ ЗГАДУЄМО МИНУЛІ ДНІ.Музика гурту Metallica — це дещо більше, що супроводжує нас упродовж нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень гурту не старіє та не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів усіх вікових категорій.Metallica Symphonic Tribute — це інтернаціональний проект. Як так сталося?11 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів — фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так вдосконалили шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає дедалі важче.Станьте частиною цього історичного заходу!

Четвер, 05 грудня 2019

TesseracT
05.12.2019 20:00

TesseracT - «одна з найбільш багатообіцяючих груп Великобританії», на думку журналу Rock Sound. Навесні 2011 року група випустила свій дебютний альбом One'TesseracT починали в 2003 році як типова джент-група в спальні Alec "Acle" Kahney. Те, що спочатку було лише виходом креативних ідей і експериментаторство, зросла в щось більше, і Kahney почав викладати кліпи своєї гри на гітарі на форуми, щоб поліпшити свою техніку.Втілюючи міжнародні інтереси жанру, француз Julien Perier спочатку забезпечував групу вокалом, проте матеріально технічні труднощі не дозволяли йому долучитися до групи на постійній основі. Склад групи був представлений Jay Postones на ударних, James Monteith на гітарі і Amos Williams на басу. Monteith і Williams також запросили вокаліста зі своєї попередньої групи, Abisola Obasanya. У 2009 році шляху Obasanya і групи розійшлися, і новим вокалістом став Daniel Tompkins.    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 06 грудня 2019

HEILUNG

Вперше данська неофолк група Heilung привезе в Україну театралізоване музичне шоу у ритмі шаманів та бойових пісень вікінгів.Кожен виступ Heilung- це захоплююча видовищна подія , де зникають грані між сценічним дійством та прадавніми ритуалами, минулим і сьогоденням.Європейський колектив відтворив в своїй музиці звучання Північної Європи залізного віку та епохи вікінгів. Звучання композицій побудовано на використанні традиційних скандинавських інструментів і голосів, що переносять слухача в дохристиянські часи, коли людина була одним цілим з природою. Heilung використовує древньоскандинавські тексти з археологічних артефактів у своїх піснях , що стосуються героїчних подій або переклади давніх текстових елементів. Автентичне звучання та естетика древньої цивілізації створюється за допомогою кісток, бубнів, шуму води, дерев’яних щитів і списів.В перекладі з німецької мови HEILUNG означає «зцілення», в цьому і полягає суть музики Heilung. Слухач залишається в спокійному і розслабленому стані після музичної подорожі , лідер гурту Кай Уве Фауст вважає ,що чаруюча сила музики здатна зцілювати тіло і душу людини. В арсеналі групи є композиція присвячена духам Карпатських лісів.Журнал Metal Hammer UK називає концерт на фестивалі Midgardsblot у Норвегії одним з найкращих живих виступів 2017 року.Музика Heilung прозвучала в рекламі нового сезону фентезійного драматичного серіалу «Гра престолів» Game of Thrones.Не зволікай, поринь у світ таємничих шаманів та войовничих вікінгів. Почуй голос предків.

Субота, 07 грудня 2019

Ost+Front (DE)
07.12.2019 19:00

Легенди напрямку "Neue Deutsche Härte" німецький гурт OST+FRONT вперше завітають до Львова з презентацією альбому "Adrenalin" та кращими хітами за всі роки!Гурт був заснований в 2008 році в Берліні колишнім учасником групи Tanzwut Патріком Ланге, виступаючим під псевдонімом Herrmann Ostfront. Особливістю групи, що виділяє її з інших в даному жанрі, є більш агресивне і жорстоке звучання, яке підсилюють унікальні авторські маски і грим, які носять учасники.   Народжений на межі і відкритий для всього альбом «Adrenalin» в якому OST + FRONT просувають кордони більше, ніж будь-коли раніше. Змішаний і освоєний у знаменитій студії Fascination Street Studios в Швеції (Amon Amarth, At The Gates, Arch Enemy, Kreator…), альбом має компактний звук, який ідеально врівноважує чергування мелодійної помпи та невпинної агресії , веселощі і жорстокість!    Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Понеділок, 23 грудня 2019

Скрябін. Концерт до 30-річного ювілею гурту

«Можливо, треба Було жити, як всі, а я Хотів інакшім буті всегда — так нудно плісті по течії з ними.« — в цій фразі в одній зі своїх пісень Андрій Кузьменко висловив своє ставлення до життя. Він дійсно був іншим, несхожим ні на кого, ні в музиці, ні в житті. Так склалася доля, що Андрій пішов з життя дуже рано, але його музика і пам’ять про нього залишилися.17 серпня 2018 року минуло б 50 років відомому музиканту, лідеру групи «Скрябін» Андрія Кузьменка. Звичайно, для всіх нас звичніше і ближче називати його просто Кузьма Скрябін. Привабливий, талановитий, з приголомшливим почуттям гумору, добродушний і шалено працьовитий Кузьма, геть позбавлений зоряної хвороби, трагічно пішов з життя на піку своєї популярності. Здавалося, що всі двері, які довгі роки були закриті для нього і його групи, нарешті відкрилися. З великим успіхом пройшов ювілейний тур «Скрябін 25 років», одна за одною виходили нові пісні, що ставали хітами, Кузьма мав стати зоряним тренером першого сезону телепроекту «Ліга Сміху» і стільки ще всього, що чекало цієї неординарної людини і артиста попереду… Якщо б не страшна аварія, яка сталася вранці 2 лютого 2015 року. Це був шок, без перебільшення, для всієї країни.Кузьма був одним з небагатьох публічних людей, які давали можливість собі бути чесним, прямим і принциповим. Всі ми пам’ятаємо його жорстку критику влади і в піснях і у відеороликах, які він знімав перебуваючи на гастролях по країні. Все це знаходило і знаходить моментальний відгук в умах всього народу. А ось що знаходить відгук у душах, так це ліричні балади, написані Кузьмою і його групою. «Старі фотографіі», «Мовчати», «Люди як кораблі», «Місця щасливих людей», «Спи собі сама» і багато інших пісень Кузьми увійшли до золотої колекції українського року і стали по-справжньому улюбленими для величезної аудиторії.Концертно-продюсерська компанія MagicBox, яка співпрацювала з групою «Скрябін» в 2012–2015 роках і, так склалося, що проводила передостанній в житті Кузьми концерт, з особливим почуттям запрошує всіх на великий концерт, присвячений 50-річчю Кузьми. У цей вечір ви почуєте все улюблені пісні у виконанні гурту «Скрябін», вперше в супроводі симфонічного оркестру. Спеціальний відео і фоторяд на великому екрані, історії з життя і про життя нашого улюбленого Кузьми.

Середа, 25 грудня 2019

Вівторок, 10 березня 2020

The 69 Eyes
10.03.2020 20:00

Цей рік став ювілейним для The 69 Eyes – гурт уже тридцять років на сцені, однак вони жодним чином не збавляють темп. У травні музиканти анонсували альбом West End, що вийде 13 вересня 2019 року і збираються в тур. Однак це буде не просто тур на підтримку альбому, а велике святкування 30-річного ювілею колективу. На відміну від багатьох гуртів, які до ювілеїв випускають підбірки своєї кращої творчості, The 69 Eyes випускають альбом абсолютно нових треків. Тому у цьому турі прихильники почують не лише найвіоміші пісні – Lost boys, Brandon Lee, Dance d`Amour, Never Say Die, Betty Blue, Perfect Skin, Gothic Girl – а й свіжий новий матеріал. «Ми готуємося поїхати в тур на чотири роки, тому не дивуйтеся, якщо ми гратимемо в країнах і на континентах, на яких давно не грали», каже Jyrki 69.