Концерти у Львові

Дати:
Розділи:

Сьогодні, 28 травня 2020

Віртуози 39. Мотиви долі

Бетховену 250!У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Концерт для скрипки з оркестром Ре мажор тв. 61Л. ван Бетховен. Симфонія № 5 до мінор тв. 67Виконавці:Соломія Івахів, скрипка (UA-US)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії (UA)Гудні Емільсон, диригент (IS-DE)

Віртуози 39. Hammerklavier

У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Соната для фортепіано № 29 Сі-бемоль мажор тв. 106 («Гаммерклавір»)Л. ван Бетховен. Рондо тв. 51Л. ван Бетховен. Шість Багателей для фортепіано тв. 126Виконавці:Оксана Рапіта, фортепіано (UA)

Завтра, 29 травня 2020

Віртуози 39. Віртуози сонати

Виконавці:Назар Джурин, віолончель (US-UA)Вонян Юнґ, скрипка (KR)Мирослав Драган, фортепіано (UA)Програма:Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано № 6 Ля мажор, тв. 30 № 1Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано № 7 до мінор, тв. 30 № 2Л. ван Бетховен. Соната для віолончелі і фортепіано № 3 Ля мажор тв. 69Л. ван Бетховен. Соната для віолончелі і фортепіано № 5 Ре мажор, тв.102 № 2 Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

Віртуози 39. Невідомий Бетховен

У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Септет для духових і струнних Мі-бемоль мажор тв. 20Л. ван Бетховен. Симфонія № 3 “Героїчна” (транскрипція для Фортепіанного квартету Фердинанда Ріса)Виконавці:Аліна Шевченко, фортепіано (UA)Андрій Чайковський, скрипка (UA)Теодор Кухар, альт (UA)Микола Гречух, кларнет (UA)Ольга Бойчук, віолончель (UA)Андрій Ткачук, фагот (UA)Дмитро Павловський, контрабас (UA)Ліні Гостетлер, валторна (US)

Субота, 30 травня 2020

Беz обмежень
30.05.2020 20:00 $ 100 - 2000 грн

В підтримку нового альбому "Мільярди" гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ оголосив масштабний тур, що охопив максимальну кількість міст в Україні та за її межами. Це більше 120 концертів протягом 2019 – 2020 рр. Фінальними концертами туру стануть чотири стадіонні концерти – Львів 30 травня, Івано-Франківськ 6 червня, Одеса 15 серпня і 24 серпня 2020 року, на 29 річницю Незалежності України – Київ, НСК "ОЛІМПІЙСЬКИЙ". Звичайно ми не могли оминути «Арена Львів» серед стадіонів. Місто Лева завжди відрізнялося дружелюбністю і дуже теплими прийомами, про це свідчили два солд аути у Львівському Оперному Театрі. 30 травня 2020 року ми подаруємо грандіозне шоу і програму, яких ви ще не бачили. Це будуть як вiдомi хiти так і романтичні новинки. Підготовку до концерту ми розпочали вже зараз! Альбом "Мільярди" створювався з особливим натхненням і настроєм. В ньому є романтика, і лірика, є подяка і співпереживання. А головне є любов до людей, до Батьківщини, до своїх рідних. Нарешті прийшла нова ера української музики і ми хочемо бути в авангарді цього процесу разом з вами.

Віртуози 39. Pathétique

У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Виконавці:Лідія Футорська, скрипка (UA)Атсуко Сета, фортепіано (JP) Програма:Л. ван Бетховен. Соната для фортепіано № 8 до мінор тв. 13 («Патетична»)Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано Ля мажор тв. 47 («Крейцерова»)

Віртуози 39. Розумовський Квартет

У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Програма :Л. ван Бетховен. Струнний квартет № 7 Фа мажор тв. 59 № 1Л. ван Бетховен. Струнний квартет № 11 фа мінор тв. 95 («Serioso»)Виконавці:Олег Каськів, скрипка (UA-CH)Василь Заціха, скрипка (UA-CH)Валентина Пришляк, альт (UA-CH)Пабло де Наверан, віолончель (ES-CH)

Неділя, 31 травня 2020

Віртуози 39.Весна

Програма :Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано № 1 Ре мажор тв.12 №1Л. ван Бетховен. Романс № 2 Фа мажор тв. 50Л. ван Бетховен. Соната для скрипки і фортепіано № 5 Фа мажор тв.24 («Весна»)Виконавці:Євгенійс Чеповецкіс, скрипка (LV)Жанна Микитка, фортепіано (AT-UA)   Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 

Віртуози 39 . Фортепіанні Тріо
31.05.2020 15:00 $ 100 грн

У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Виконавці:Назар Джурин, віолончель (US-UA)Вонян Юнґ, скрипка (KR)Марта Кузій-Андрущак, фортепіано (UA)Програма:Л. ван Бетховен. Фортепіанне тріо № 4 Сі-бемоль мажор тв. 11 («Gassenhauer»)Л. ван Бетховен. Фортепіанне тріо № 5 Ре мажор тв. 70 («Geistertrio»)Л. ван Бетховен. Фортепіанне тріо № 1 Мі-бемоль мажор тв.1 №1

Віртуози 39. Пасторальна Симфонія

!У 2020 році один з найдавніших та найпопулярніших українських музичних фестивалів «Віртуози», що вже проводиться Львівською філармонією 39 рік поспіль, буде приурочений 250-ій річниці із дня народження музичного генія – Людвіга ван Бетховена.Л. ван Бетховен (1770-1827) – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.20 музичних подій фестивалю «Віртуози» цілком складатимуться із творів цього віденського класика. У виконанні всесвітньовідомих музикантів прозвучать улюблені композиції Л. ван Бетховена, серед яких Місячна соната, «Апасіоната», фортепіанна багатель «До Елізи», Пасторальна симфонія, Симфонія №5 із т.зв. «мотивом долі», Симфонія №3, фортепіанні концерти та ще багато інших. Їх доповнять не менш поетичні камерні твори митця – квартети, тріо, септет, сонати для різних інструментів, а також меса та ораторія.Музичний марафон із творів композитора триватиме впродовж 21-31 травня. Він стане рекордним в Україні, а також одним із найбільших фестивалів у світі у 2020 році, присвячених Л. ван Бетховену!Відзначаймо 250-у річницю із дня народження композитора у Львівській національній філармонії!Виконавці:Катерина Тітова, фортепіано (DE-UA)Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії (UA)Вінсент Козловський, диригент (PL)Програма:Л. ван Бетховен. Увертюра «Руїни Афін» тв. 113Л. ван Бетховен. Концерт для фортепіано з оркестром № 4 Соль мажор тв. 58Л. ван Бетховен. Симфонія № 6 Фа мажор тв. 68 («Пасторальна»)

Понеділок, 01 червня 2020

Вечірній Квартал
01.06.2020 20:00 $ 350 - 1550 грн

Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням. 

П`ятниця, 05 червня 2020

КАТЕРИНА ТІТОВА&ВІНСЕНТ КОЗЛОВСЬКИЙ

Програма:Валентин Сільвестров "Елегія" Едвард Ґріґ фортепіанний концерт ля мінор та 16Моніка Шпирк Ротації піроклору №2Петро Чайковський Симфонія №6 сі мінор та 74 "Патетична"Виконавці:Вінсент Козловський - диригент Катерина Тітова - фортепіаноАкадемічний симфонічний оркестр Львівської філармонії

Субота, 06 червня 2020

Закриття сезону "INSO-ЛЬВІВ"

Програма:Йозеф Гайдн Симфонія № 92 соль мажор«Оксфордська»Петро Чайковський Симфонія № 4 фа мінор,тв. 36 Виконавці:Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна)Диригент – Пол Манн (Великобританія)   Квитки можна придбати в касі філармонії та за нижчевказаним посиланням. 

Неділя, 07 червня 2020

Бетховен 250
07.06.2020 19:00 $ 80 - 200 грн

Невідомий та відомий Бетховен. Сонатні цикли до ювілею великого композитора у виконанні піаніста Андрія Макаревича.Андрій Макаревич - фортепіано Л.ван Бетовен 1. Дві Сонатини Ahn. 5: №1 G-dur. №2 F-dur. 2. Сонатина WoO 51 C-dur. 3. Дві Сонати op. 49: №1 g-moll. №2 G-dur. 4. Дві Сонати-Фантазії op. 27: №1 Es-dur. №2 cis-moll «Місячна».Тривалість: 1 год. 10 хв. Квитки можна придбати в касі залу та за нижчевказаним посиланням. 

Неділя, 14 червня 2020

Машина Времени. 50 років тур
14.06.2020 19:00 $ 800 - 2900 грн

Нам здається, що вони були завжди. Ми просто пам'ятаємо їх так само довго, як пам'ятаємо самих себе. Тому часом сприймаємо, як належне.Але ж насправді це диво!Чи багато ви знаєте гуртів, які існують п'ятдесят років? Люди не завжди стільки й живуть... До того ж, це справжні п’ятдесят. Не той випадок, коли музиканти “сяяли” кілька років у 70-х, потім довгі роки знати один одного не знали, а на честь ювілею зустрілись, щоб “зрубати по-легкому” – ні! Всі ці п'ятдесят років пройшли в постійних концертах і записах. До того ж, це творчі п’ятдесят. Не той випадок, коли, побачивши ім'я на афіші, люди перепитують "а що, вони ще живі?". Одного разу засяявши на Олімпі, гурт нікуди з нього не зникав. У 2014 році про них було не менше розмов, ніж в 1974 і 1984. У їхній концертній програмі пісні з 1976 поєднуються з піснями з 2016 – і публіка разом із гуртом співає їх.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Family concerts. Музичний кінозал

Чудова можливість насолодитися уривками з відомих улюблених мультфільмів під звучання справжнього симфонічного оркестру!   Львівська національна філармонія спільно з Центром музичного розвитку “Tempo” розпочинає цикл Сімейних концертів.Ми пропонуємо вам разом зі всією родиною відвідати цікаві інтерактивні концерти за участю Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.Вони не тільки познайомлять вас з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя. Розкрийте любов дитини до оркестрової музики в ранньому віці завдяки веселим, інтерактивним сімейним заходам.   Програма: уривки з музики до мультфільмів “Король Лев”, “Покахонтас”, “Крижане серце”, “Красуня і Чудовисько”, “Попелюшка”.   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Неділя, 12 липня 2020

Бетовен. 33 варіації
12.07.2020 19:00 $ 80 - 200 грн

До ювілею великого композитора.Одного разу австрійський композитор Антон Діабеллі задумав видати твір, написаний зусиллями багатьох композиторів. Діабеллі розіслав ноти свого вальсу багатьом колегам з проханням написати на нього варіації. Такого листа отримав і Людвіг ван Бетовен. І створив монументальний твір. Скромну тему вальсу Бетовен перевтілив у 33 мніатюри, дуже різні за характером, але об’єднані однією драматургічною лінією.Варіації на вальс Діабеллі стали вершиною творчості Бетовена для фортепіано соло. В Органному залі весь цикл впродовж одного концерту виконає львівський віртуоз Андрій Макаревич.Андрій Макаревич - фортепіано Л. Бетовен - Варіації на вальс Діабеллі op. 120Тривалість: 1 год. Квитки можна придбати в касі залу та за нижчевказаним посиланням. 

Неділя, 23 серпня 2020

Присвята Бетовену
23.08.2020 19:00 $ 80 - 200 грн

До ювілею великого композитора.Людвіг ван Бетовен - один із найвпізнаваніших композиторів усіх часів. Він надихав і надихає людей по всьому світу. Недарма його “Ода до радості” закликає “Обніміться, мільйони”. Цей фортепіанний вечір від Андрія Макаревича - третій у списку бетовенських вечорів - присвячений творчості тих, хто захоплювався та надихався Бетовеном.Андрій Макаревич - фортепіано Р. Шуман - Етюди у формі варіацій на тему БетовенаШ. Геллер - Варіації на тему Бетовена, op. 133К. Сен-Санс - Варіації на тему Бетовена, op. 35, для 2-х фортепіано   Квитки можна придбати у касі органного залу чи за нижчевказаним посиланням.

Понеділок, 31 серпня 2020

Foals
31.08.2020 19:00 $ 990 грн

Foals вперше виступлять у Львові з презентацією Everything Not Saved Will Be Lost!   Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Четвер, 10 вересня 2020

Концерт гурту "Нервы"
10.09.2020 19:00 $ 350 - 990 грн

У 2020 році гурту НЕРВЫ виповнюється 10 років. За цей час колектив перетворився на справжню міцну банду, яка проїхала на своєму фірмовому автобусі вздовж і впоперек країни СНД та Європу. Зараз НЕРВЫ на чолі з незмінним лідером Женею Мільковським – це вже не майбутнє рок-музики, а рок сьогоднішній, що веде за собою ціле покоління слухачів, небайдужиш до долі живої музики в нашій країні.На рахунку групи чимало премій. В дискографії гурту НЕРВЫ шість офіційних альбомів, останній з них – «Слэм и депрессия» (2019) – прослухали понад 10 мільйонів людей, не кажучи вже про величезний тур на його підтримку та аншлагах на концертах у кожному з міст. Можливо, радіостанції й не крутять пісні гурту НЕРВЫ достатньо часто, але їх можна почути у всіх дворах країни. Пісні колективу стали саундтреками багатьох молодіжних серіалів («Фізрук», «Закрита школа» та інші).   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

П`ятниця, 25 вересня 2020

НАОНІ "Культові кінохіти"
25.09.2020 19:00 $ 250 - 500 грн

25 вересня на сцені львівського культурно-освітнього центру ім. О. Довженка Національний Академічний Оркестр народних інструментів НАОНІ представить публіці свою нову програму «КУЛЬТОВІ КТНОХІТИ».Єдиний в світі оркестр на базі якого зібрано понад 60 різноманітних, унікальних народних інструментів, які віртуозно звучать в руках найкращих музикантів, заслужених та народних артистів з усієї України. За 50 років існування НАОНІ збагатили свій репертуар більш ніж на 50 різних програм та проектів, зіграли понад 6000 концертів по всьому світу, здобули 7 перемог у популярному шоу «Битва оркестрів» та вразили глядачів відкриттям Євробачення 2017. З ними працюють найяскравіші зірки шоу-бізнесу, такі як: ONUKA, ВВ, Друга Ріка, Mad Heads, Accept та інші.Неординарно та щиро звучать народні інструменти, які б могли бути просто музейними експонатами, але дихають новим життям у програмі оркестру «КУЛЬТОВІ КІНОХІТИ» — яка об’єднала найграндіозніші саундтреки зі світових шедеврів кінематографу: «My Heart Will Go On» з оскароносного «Титанік», «007: Координати «Скайфол»», «Пірати Карибського моря», «Сніданок у Тіфані», «Shallow» з фільму «Зірка народилась», «Місія нездійснена», «I Will Always Love You» з кінофільму «Охоронець» та багато інших.Для вмілої передачі всіх настроїв складних композицій потрібен особливий талант, якого є сповна НАОНІ. Адже кожен музикант професіонал, що володіє декількома інструментами та додає щось особисте так, щоб злитися воєдино з гармонійним і струнким загальним звучанням.Тож, не пропустіть! Романтичний і драйвовий настрій, улюблені хіти та український колорит чекають на вас! Спеціально для вас співатиме запрошений зірковий гість, але це сюрприз, хто саме, дізнаєтесь на концерті.

Вівторок, 27 жовтня 2020

Keiko Matsui

Легендарна Keiko Matsui у Львові!   Квитки можна придбати за вказаним посиланням.

Вівторок, 17 листопада 2020

DORO
17.11.2020 18:00

Королева металу Doro з єдиним концертом в УкраїніЇЇ називають королевою металу. Вона виступала на одній сцені з Motörhead. Вона була першою жінкою на чолі гурту, що виступила на сцені фестивалю Monsters of Rock. Тривалі тури Європою із W.A.S.P. і Judas Priest підштовхнули її відмовитися від повсякденної роботи та цілком присвятити своє життя музиці. Фантастична Doro зіграє єдиний концерт в Україні 17 листопада 2020 на сцені львівського клубу Malevich. Doro – німецька рок-музикантка, яка стала відомою передусім як вокалістка гурту Warlock. Гурт було створено у 1983 році, і разом музиканти зписали чотири студійних альбоми. У переважно чоловічому жанрі Doro, її сценічний образ та сильний вокал привернули до себе неабияку увагу. Четвертий і останній альбом Warlock 'Triumph and Agony' став найуспішнішим – платівка отримала золото у Німеччині і зайняла 80-ту позицію в чарті Billboard 200 найкращих альбомів США. Саме тоді Doro з гуртом вирушають у свій перший і єдиний тур США, відкриваючи разом із Sanctuary концерти Megadeth. Гурт відіграв і декілька власних концертів, після чого у 1988 році розпався. А вже з 1990 року Doro записувалася сольно – саме тоді вийшов її одноіменний дебютник 'Doro'.Doro була у добрих товариських відносинах з Motörhead. У 2003 році на концерті до 20-річчя гурту Warlock Doro виконала їх пісню 'Love me forever' разом з Леммі Кілмістером. Пізніше Doro та її гурт стали гостем туру The Wörld Is Ours, який Motörhead провели у 2010. У 2008 році Doro святкувала 25-ту річницю сценічної кар'єри, а цей концерт відкривали Holy Moses, Leaves’ Eyes та Arch Enemy. Серед гостей основної частини були Клаус Майне (Scorpions) та Тарья Турунен (ex-Nightwish).Не пропустіть свій шанс доторкнутися до справжньої рок-легенди!