Виставка "Страсті" у місті Львів

Виставка "Страсті" - фото
Дата початку: 5 березня 2026
Дата кінця: 21 червня 2026
Вартість: 150 грн
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Ми пропонуємо в просторі здійснити подорож часом і поєднати твори з далекого минулого з тим, що було створено в нові часи.

Катування й увінчання Ісуса Христа, Тайна вечеря, зрада Іуди, суд у Понтія Пілата, демонстрація натовпу з вигуком "Ecce Homo!", Хресна дорога, розп'яття, розігрування одягу, смерть на хресті, сходження в пекло та Воскресіння.

Усе це — від давньої ікони з сюжетами Страстей, через графічні роботи готичного Мартіна Шонгауера, цикли Альбрехта Дюрера і Кранаха, офорти Рембрандта, рисунки Макса Клінгера — до творів 1980-х років Володимира Лободи; образів ангелів, святих і розп'ять Альбіни Ялози; робіт Дмитра Молдованова, який помістив сюжет Страстей у міські пейзажі рідного Миколаєва; народної скульптури розп'ять Христа та інструментів Страстей, музики і кіно: "Ісус Христос — Суперзірка", "Остання спокуса Христа" — і багато іншого в насиченій кураторській селекції.

Перегляди 12

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук