Львівська національна академія мистецтв

Відгуків 1
Львів
Вулиця Кубійовича, 38
(Головний корпус)
+38 (032) 276-14-75 (Факультет історії і теорії мистецтв)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Кубійовича, 35, корп. 2
(4 поверх)
+38 (032) 276-14-01 (Факультет декоративно-прикладного мистецтва)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Кубійовича, 35, корп. 4
(4 поверх)
+38 (032) 276-14-79 (Факультет дизайну)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Кубійовича, 35Б
(Вхід з двору, Галерея ЛНАМ, Відділ видавництва та інформації)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Снопківська, 47
(2 поверх)
+38 (032) 276-14-05 (Факультет образотворчого мистецтва і реставрації)
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний
Львів
Вулиця Вірменська, 23
(Галерея "Пори року")
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 17:0013:00 - 14:00
Сб,НдВихідний

Інформація

Професійна підготовка за напрямами: "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво", "Дизайн", "Реставрація", "Культурологія", "Мистецтвознавство" та "Менеджмент мистецтва".

Події

Виставка "Особиста історія" Марини Наумчук
Кожного разу несподівана в своїй творчості, але водночас послідовна, Марина Наумчук (Maryna Naumchuk) вже є впізнаваною художницею текстилю у Львівському осередку. У проекті «Особиста історія» мисткиня об’єднує усі базові сфери людської щоденної діяльності та духовності.Експозиція умовно розділена на дві частини. Перша — серія робіт міні текстилю, що зосереджені на фіксації особистого екзистенційного потоку та дослідженні себе самої, власних переживань та історії, друга — відеофіксація перформансу, покликаного торкнутись теми ідентифікації особистості в щоденній рутині справ, коли занурені в роботу, ми втрачаємо найважливіше — відчуття присутності в теперішньому моменті, і прикриваючись роботою втікаємо від реальності навіть не усвідомлюючи цього.   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Тиждень лекцій у галереї ЛНАМ
З 10 до 14 грудня 2018 р. галерея Львівської національної академії мистецтв (Галерея ЛНАМ) проводить тиждень лекцій і мистецьких зустрічей, де можна бути відкрити для себе нові і маловідомі факти щодо мистецьких явищ, ознайомитись з тенденціями в сучасному дизайні та актуальними проблемами культурно-мистецького процесу сьогодення. Кожен зможе почерпнути багато цікавої, якісної, професійної, інноваційної та унікальної інформації.Запрошуємо усіх бажаючих!Вхід вільний!   Детальна інформація за вказаним номером телефону.
Лекція Іванни Мамчук "Текстильний принт в сучасному дизайні одягу"
В приміщенні галереї Львівської національної академії мистецтввідбудеться відкрита лекція дизайнерки, випускниці кафедри художнього текстилю ЛНАМ Іванни Мамчук Ivanna Mamchuk "Текстильний принт в сучасному дизайні одягу". Захід відбудеться в рамках Тиждень лекцій у галереї ЛНАМ. Запрошуємо всіх бажаючих!Вхід вільний.
Лекція Терези Барабаш "Арт-Текстиль: авторський досвід"
У галереї ЛНАМ відбудеться творча зустріч із відомою українською художницею, випускницею кафедри художнього текстилю ЛНАМ та переможницею Міжнародного трієнале текстилю у Лодзі Терезою Барабаш Tereza Barabash, яка активно працює у напрямку концептуального художнього текстилю та інсталяції.   Деталі згодом... Подія відбудеться у рамках Тиждень лекцій у галереї ЛНАМ. Запрошуємо всіх бажаючих. Вхід вільний.
Розмова з Катериною Кароль
У галереї ЛНАМ відбудеться творча зустріч з відомою українською дизайнеркою Катериною Кароль - засновницею модного бренду одягу та аксесуарів Kateryna Karol та організаторкою Lviv Fashion Week.Катерина Кароль розповість про fashion styling, креативну візуалізацію та її роль у подіумних колекціях, лукбуках та кампейнах, а також про особливості роботи власного модного бренду. Під час зустрічі Ви дізнаєтеся багато цікавого про найактуальніші тренди, вплив аксесуарів на створення образу та особливості організації модних показів.Подія відбудеться у рамках Тижня лекцій у галереї ЛНАМ. Запрошуємо усіх бажаючих!Вхід за реєстрацією за нижчевказаним посиланням.
Вечір коротких презентацій про графічний дизайн і не тільки
Традиційно кожного грудня проводимо щось середнє між науковою конференцією і вечіркою. 20 студентів-магістрів п’ятого курсу робитимуть короткі 5-хвилинні презентації про те, що їх хвилює у графічному дизайні. Поміж презентаціями будемо пити чай з тістечками.
Лекція О. Голубця "Сучасне українське мистецтво: проблеми термінології"
Відбудеться публічна лекція профессора, доктора мистецтвознавства, член-корреспондента НАМУ Ореста Голубця. Тема зустрічі :«Сучасне українське мистецтво: проблеми термінології». Подія відбувається в рамках Тиждень лекцій у галереї ЛНАМ. Запрошуємо всіх бажаючих!Вхід вільний.
Творча зустріч з Мариною Наумчук
Художниця Maryna Naumchuk запрошує не просто оглянути не окреслену підписами виставку "Особиста історія" у вихідних день, але і поспілкуватися всім разом про асоціації, які виникають у глядачів та стали мотивацією для їх створення.   Обіцяємо, що буде весело, молодо і не занадто серйозно.
Дні відкритих дверей у ЛНАМ
Обов'язково завітайте до нас, щоб: дізнатися інформацію про факультети та освітні програми академії (мультимедійна презентація); отримати консультацію представників Приймальної комісії щодо новацій вступної кампанії 2019 року (мультимедійна презентація та обговорення); отримати повний інформаційний пакет щодо вступу до Львівської національної академії мистецтв; отримати інформацію про міжнародні освітні програми і проекти. Під час екскурсії: особисто поспілкуватися з професорсько-викладацьким складом, студентами та розпитати їх про особливості навчального процесу; ознайомитись з навчально-виробничими майстернями та аудиторіями; відвідати перегляди курсових та дипломних робіт студентів ЛНАМ (18 грудня – І та ІІ курсів, 21 грудня – ІІІ-го та IV-го курсів); Що для цього потрібно?Крок 1. Із програми заходів оберіть блок, який Вас зацікавив.Крок 2. Зареєструйтесь за нижчевказаним номером телефону.

Відгуки

Додати відгук
Для того, щоб залишити відгук, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Olesya Skaskiv: (Гурман)
Сподобалось
Неймовірно крутий заклад,дуже задоволена ,що поступила туди.Віра Асатурівна,себто лаборант кафедри дизайну костюма,чудова жінка,оскільки вона слідкує за порядком та чистотою в аудиторії.

Відповісти:

Olesya Skaskiv,
Olesya Skaskiv, 
Переглянути всі відповіді ()