Західний судинний центр

Західний судинний центр - фото
Відгуків 23
Чернівці
вулиця Сидора Воробкевича, 33
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Варикоз — одне з розповсюджених захворювань вен, яке спричиняє біль в ногах, набряки, відчуття печіння, сухість та подразнення шкіри.

Позбутися варикозу можливо з кваліфікованою допомогою лікарів нашої клініки. «Західний судинний центр» пропонує ефективне лікування варикозу — лазером або радіохвилею. Ці методики є одними з найсучасніших у світі й абсолютно безпечними для організму людини. Лікарі нашої клініки — це досвідчені та кваліфіковані фахівці, які відповідально ставляться до своєї роботи й індивідуально відносяться до кожного пацієнта.

У нас працюють: судинні хірурги, лікар УЗД, подолог, анестезіолог та ендокринолог, а також медичний персонал, який потурбується про пацієнтів нашої клініки, які проходять лікування та реабілітацію. Палати нашої клініки обладнані зручними меблями, плазмою та кондиціонером, адже ми прагнемо, щоб нашим пацієнтам було комфортно та затишно у нас.

Лікуємо:

 • судинні зірочки;
 • варикоз вен.
Наші методики:

 • радіочастотна абляція вен;
 • внутрішньосудинна лазерна коагуляція;
 • склеротерапія.
Переваги:

 • лікарі, які успішно здійснили понад 5 тис. оперативних втручань;
 • надсучасне обладнання клініки;
 • просторі та зручні палати;
 • гарантія успішного результату;
 • запис на прийом у зручний для вас час;
 • чіткі години роботи усіх спеціалістів;
 • телефонний зв’язок навіть у вихідні та святкові дні.
 «Західний судинний центр» — лікарі, яких ви знаєте!

Новітні технології, які використовує «Західний судинний центр» у Чернівцях, дозволяють позбавити людину варикозу за короткий час, без розрізів та зі швидким одужанням.

Про особливості роботи центру та переваги методик, які тут використовують, розповіли судинні хірурги «Західного судинного центру» Юрій Оліник та Володимир Савін.

— Як відбувається обстеження та лікування?

В. С.: Родзинкою нашого центру є те, що пацієнт, звертаючись до нас, отримує консультацію судинного хірурга, який виконує УЗД обстеження (доплерографію), складає план лікування та проводить процедуру чи операцію.

Плануючи операцію, ми проводимо діагностику загального стану здоров’я пацієнта. Незважаючи на те, що оперативне втручання відбувається під місцевою анестезією (не плутайте з епідуральною анестезією!), пацієнт знаходиться під контролем лікаря-анестезіолога, який за допомогою кардіомонітору слідкує за життєвими показниками: насиченням крові киснем, тиском, пульсом. Під час маніпуляції людина може спокійно переглядати улюблений фільм чи слухати музику, читати книгу, зробити селфі з операційної. Лікування безболісне, дозволяє швидко та ефективно позбавити недуги.

— Які методики Ви використовуєте у своїй роботі?

Ю. О.: Робота нашого центру спрямована на діагностику та лікування судинних захворювань людини за допомогою медичної техніки останнього покоління. Використовуємо лазерні, радіохвильові, механо-хімічні та інші мініінвазивні методики, які дозволяють за короткий час в амбулаторних умовах позбавити людину варикозу чи іншого судинного захворювання. Тобто те, що раніше доводилося робити за допомогою скальпеля, ми зараз виконуємо внутрішньосудинно за допомогою певних девайсів під контролем ультразвуку. До речі, єдиний центр, який надає послугу лікування варикозно розширених вен за допомогою методики радіохвильової абляції.

У нас працюють чернівецькі лікарі, які мають  десятки років досвіду. Наші судинні хірурги, крім варикозу, лікують й інші судинні захворювання. Дуже часто люди бояться скористатися новітніми технологіями у лікуванні судин, вважають, що це їм не підходить. Це міф. Яким би складним не був ваш випадок, ми знайдемо індивідуальний підхід та індивідуальну методику, щоб повернути вам здоров’я і красу.

— Які гарантії отримує пацієнт після операції?

В. С.: Після процедури пацієнт наглядається у нашій клініці упродовж року. Перший контроль після операції відбувається на 10-й день. Потім через 3 місяці та 12 місяців. Усі візити є безкоштовними. З нашого боку саме це є гарантією того, що кожна операція та процедура виконана максимально якісно, пацієнт знаходиться під наглядом та може розраховувати на підтримку клініки в процесі одужання.

Ю. О.: Насамкінець хочу додати, що окрім судинної хірургії, «Західний судинний центр» пропонує також послуги з гінекології, проктології, ревматології, ендокринології, терапії, виконується забір клінічних аналізів.

Ми створюємо такі умови, щоб пацієнт отримав максимум допомоги в нашому центрі.

Відгуки