Західний судинний центр

Західний судинний центр - фото
Відгуків 12
Чернівці
вулиця Сидора Воробкевича, 33
ДеньГодини роботиПерерва
Пн,Вт,Ср,Чт,Пт09:00 - 18:00Без перерви
Сб,НдВихідний

Інформація

Варикоз — одне з розповсюджених захворювань вен, яке спричиняє біль в ногах, набряки, відчуття печіння, сухість та подразнення шкіри.

Позбутися варикозу можливо з кваліфікованою допомогою лікарів нашої клініки. «Західний судинний центр» пропонує ефективне лікування варикозу — лазером або радіохвилею. Ці методики є одними з найсучасніших у світі й абсолютно безпечними для організму людини. Лікарі нашої клініки — це досвідчені та кваліфіковані фахівці, які відповідально ставляться до своєї роботи й індивідуально відносяться до кожного пацієнта.

У нас працюють: судинні хірурги, лікар УЗД, подолог, анестезіолог та ендокринолог, а також медичний персонал, який потурбується про пацієнтів нашої клініки, які проходять лікування та реабілітацію. Палати нашої клініки обладнані зручними меблями, плазмою та кондиціонером, адже ми прагнемо, щоб нашим пацієнтам було комфортно та затишно у нас.

Лікуємо:
 • судинні зірочки;
 • варикоз вен.
Наші методики:
 • радіочастотна абляція вен;
 • внутрішньосудинна лазерна коагуляція;
 • склеротерапія.
Переваги:
 • лікарі, які успішно здійснили понад 5 тис. оперативних втручань;
 • надсучасне обладнання клініки;
 • просторі та зручні палати;
 • гарантія успішного результату;
 • запис на прийом у зручний для вас час;
 • чіткі години роботи усіх спеціалістів;
 • телефонний зв’язок навіть у вихідні та святкові дні.
 «Західний судинний центр» — лікарі, яких ви знаєте!

Новітні технології, які використовує «Західний судинний центр» у Чернівцях, дозволяють позбавити людину варикозу за короткий час, без розрізів та зі швидким одужанням.

Про особливості роботи центру та переваги методик, які тут використовують, розповіли судинні хірурги «Західного судинного центру» Юрій Оліник та Володимир Савін.

— Як відбувається обстеження та лікування?

В. С.: Родзинкою нашого центру є те, що пацієнт, звертаючись до нас, отримує консультацію судинного хірурга, який виконує УЗД обстеження (доплерографію), складає план лікування та проводить процедуру чи операцію.

Плануючи операцію, ми проводимо діагностику загального стану здоров’я пацієнта. Незважаючи на те, що оперативне втручання відбувається під місцевою анестезією (не плутайте з епідуральною анестезією!), пацієнт знаходиться під контролем лікаря-анестезіолога, який за допомогою кардіомонітору слідкує за життєвими показниками: насиченням крові киснем, тиском, пульсом. Під час маніпуляції людина може спокійно переглядати улюблений фільм чи слухати музику, читати книгу, зробити селфі з операційної. Лікування безболісне, дозволяє швидко та ефективно позбавити недуги.

— Які методики Ви використовуєте у своїй роботі?

Ю. О.: Робота нашого центру спрямована на діагностику та лікування судинних захворювань людини за допомогою медичної техніки останнього покоління. Використовуємо лазерні, радіохвильові, механо-хімічні та інші мініінвазивні методики, які дозволяють за короткий час в амбулаторних умовах позбавити людину варикозу чи іншого судинного захворювання. Тобто те, що раніше доводилося робити за допомогою скальпеля, ми зараз виконуємо внутрішньосудинно за допомогою певних девайсів під контролем ультразвуку. До речі, єдиний центр, який надає послугу лікування варикозно розширених вен за допомогою методики радіохвильової абляції.

У нас працюють чернівецькі лікарі, які мають  десятки років досвіду. Наші судинні хірурги, крім варикозу, лікують й інші судинні захворювання. Дуже часто люди бояться скористатися новітніми технологіями у лікуванні судин, вважають, що це їм не підходить. Це міф. Яким би складним не був ваш випадок, ми знайдемо індивідуальний підхід та індивідуальну методику, щоб повернути вам здоров’я і красу.

— Які гарантії отримує пацієнт після операції?

В. С.: Після процедури пацієнт наглядається у нашій клініці упродовж року. Перший контроль після операції відбувається на 10-й день. Потім через 3 місяці та 12 місяців. Усі візити є безкоштовними. З нашого боку саме це є гарантією того, що кожна операція та процедура виконана максимально якісно, пацієнт знаходиться під наглядом та може розраховувати на підтримку клініки в процесі одужання.

Ю. О.: Насамкінець хочу додати, що окрім судинної хірургії, «Західний судинний центр» пропонує також послуги з гінекології, проктології, ревматології, ендокринології, терапії, виконується забір клінічних аналізів.

Ми створюємо такі умови, щоб пацієнт отримав максимум допомоги в нашому центрі.

Відгуки

Лєна Баланюк (Ревізор)
Сподобалось
Дякую, команді лікарів"Західного судинного центру". Ви майстри своєї справи. Даєте змістовні консультації, підбираєте індивідуальне лікування, привітні . Під час перебування у вашій клініці затишно і комфортно. Рекомендую кожному , у кого є варикоз не гайте часу, а лікуйтеся, щоб насолоджуватись красою своїх ніжок. Бо саме в цій клініці роблять оперерації сучасними методами, після яких не залишаються рубці. Сама переконалась.
Переглянути всі відповіді ()
Mc Alex (Критик)
Сподобалось
Сподобалось: увага персоналу, лікар не навязував лишнього, дав варіанти на вибір і пояснив що і чому краще

Загальне враження: займаються тим що вміють, а вміють добре
Переглянути всі відповіді ()
Віталій Курзикін (Ревізор)
Сподобалось
Хочу висловити подяку Олійнику Юрію і Савіну Володимиру, хірургам які прооперували мою матір з приводу варикозу ніг. Операцію проводили за допомогою лазера, під місцевою анестезією. Перед операцією була консультація, проведено повне обстеження, підібрали зручний для нас день та час . Перебування в клініці було комфортним. На протязі року ми декілька раз приїзджали на консультацію, яка до речі є безкоштовною. Раджу всім хто має подібні проблеми звертатись до цієї клініки , тут працюють професіонали, за плечима яких тисячі подібних операцій, роки досвіду , впровадження найновітніших технологій та постіне навчання та вдосконалення не тільки в Україні а й за кордоном.
Переглянути всі відповіді ()
Iuliia Boyko (Друг LIST'а)
Сподобалось
Затишна клініка, де працюють досвідчені лікарі за плечима яких більше 15 років досвіду+ постійно удосконанлюються за кордоном та використовують європейські методики в лікуванні. Сучасне обладнання та повна пацієнтоорієнтовність!!! Багато знайомих, які там оперувалися відгукуються дуже похвально і кажуть, що на високому рівні!!!
Щиро рекомендую.
Переглянути всі відповіді ()
Віталія Віталія (Ревізор)
Сподобалось
Сподобалося
Дуже сучасна клініка з висококваліфікованим медичним персоналом! Надзвичайно уважні до пацієнтів, завжди порадять найкращий метод оперативного втручання. Раджу👍
Переглянути всі відповіді ()
Андрій Кирилюк (Ревізор)
Сподобалось
Професійна клініка! Привітний персонал! Кваліфіковані спеціалісти! Сучасні методи вирішення проблем із судинами! Комфортні умови перебування пацієнтів! Оперувалася мати, діагностувалися та оперувалися друзі. Все дуже просто, доступно, відкрито та безболісно)
Переглянути всі відповіді ()
Александр Полевой (Критик)
Сподобалось
Гарний медичний заклад із супер новітнім обладнанням.
Лікарі своєї справи номер 1 в області і далеко за нею!
Переглянути всі відповіді ()
Svitlana Kambur (Критик)
Сподобалось
Сподобалось:дуже приємний персонал і хороші спеціалісти


Загальне враження:однозначно все сподобалось
Переглянути всі відповіді ()
Булавка Юлія (Критик)
Сподобалось
Професійний,кваліфікований та доброзичливий персонал,новітні технології.Раджу!!!!
Переглянути всі відповіді ()
Lesia Kyryliuk (Критик)
Сподобалось
Сучасна клініка європейського рівня.Тут працюють справжні професіонали своєї справи.Щиро рекомендую!
Переглянути всі відповіді ()
Oksana Chernyukh (Критик)
Сподобалось
Компетентність, сучасне обладнання, використання провідних та дієвих технологій
Переглянути всі відповіді ()
Оксана Скрепничук (Користувач)
Сподобалось
Сучасні методи обстеження та лікування, висококваліфіковані лікарі, привітний персонал!Все на вищому рівні, все сподобалося!
Переглянути всі відповіді ()
Гінекологія   Ультразвукова діагностика   Клініко-діагностичні центри   Лабораторії медичні   Кардіологія   Проктологія   Хірургія   Ендокринологія   Лікар-гінеколог   Гінеколог   Гінекологічні послуги   Консультації гінеколога   Узд   Уз діагностика   Узи   Обстеження узд   Діагностичний центр   Клінічний центр   Клінічна діагностика   Медичні центри   Медичний центр   Медична лабораторія   Лабораторія   Лабораторні аналізи   Прийом аналізів   Кардіолог   Кардиолог   Кардеолог   Кардієолог   Кардеєолог   Кардиєолог   Кардиологія   Кардеологія   Кардієологія   Кардеєологія   Кардиєологія   Кардієлогія   Кардеєлогія   Кардиєлогія   Кардіологи   Кардиологи   Кардеологи   Кардієологи   Кардеєологи   Кардиєологи   Проктолог   Проктолег   Проктолиг   Проктолих   Проктолех   Прокторолог   Прокторолох   Прокторологія   Проктологи   Проктолеги   Проктолиги   Проктолихи   Проктолехи   Прокторологи   Прокторолихи   Хірург   Херург   Хирург   Хірурх   Херурх   Хирурх   Хирургія   Хірургия   Хірурги   Херурги   Хирурги   Хірурхи   Херурхи   Хирурхи   Ендокренолог   Ендокринолог   Ендокренологія   Ендокренологи   Ендокринологи   Акушерське дослідження   Апаратний педикюр   Біопсія вузлів щитовидної залози   Біопсія щитовидки   Внутрішньосудинна лазерна коагуляція   Діагностика захворювань стоп   Діагностика остеоартрозу   Діагностика подагри   Діагностика ревматоїдного поліартриту   Діагностика системних захворювань сполучної тканини   Діагностика та лікування подагри   Діагностика та лікування цукрового діабету   Діагностика цукрового діабету   Ендокринна лазерна хірургія   Записатись до проктолога   Записатись на консультація до проктолога   Записатись на прийом до проктолога   Західний судинний центр   Захворювання щитовидної залози   Звернутись до ендокринолога   Кардіоревматологія   Консультація проктолога   Консультація у ендокринолога   Лікар ендокринолог   Лікуванн проктологічних захворювань   Лікування варикозу   Лікування варикозу вен   Лікування грибка на ногах   Лікування захворювань стоп   Лікування захворювань товстої кишки   Лікування захворювань щитовидної залози   Лікування ожиріння   Лікування остеоартрозу   Лікування подагри   Лікування ревматичних захворювань   Лікування ревматоїдного поліартриту   Лікування розширених вен   Лікування системних захворювань сполучної тканини   Лікування судинних зірочок   Лікування судинних проблем   Лікування та профілактика захворювань стоп   Лікування цукрового діабету   Лікування щитовидки   Лабораторна діагностика   Лазерна абляція   Лазерна проктологія   Лазерна та радіохвильова проктологія   Обстеження внутрішніх органів   Піти до ендокринолога   Піти до проктолога   Піти на прийом до ендокринолога   Повна лабораторна діагностика   Повна узд діагностика   Повне обстеження внутрішніх органів   Повне обстеження органів   Повне обстеження організму   Проведення біопсії вузлів   Пройти повне обстеження внутрішніх органів   Пройти повне обстеження органів   Пройти повне обстеження організму   Проконсультуватись з ендокринологом   Профілактика захворювань стоп   Профілактика ожиріння   Професійний апаратний педикюр   Радіохвильова проктологія   Радіочастотна абляція вен   Ревматологія   Склеротерапія   Скринінг вагітності   Судинна хірургія   Судинний центр   Усунення судинних зірочок   Хірургія судин  
Показати більше