Кондитерський майстер-клас "Чізкейки на кожен день" з Оленою Кухоцькою у місті Хмельницький

Кондитерський майстер-клас "Чізкейки на кожен день" з Оленою Кухоцькою - фото
Дата події: 17 жовтня 2025
Місце проведення:
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі

Якщо ви мріяли навчитися готувати десерти, які підкорюють серце з першого шматочка, цей майстер-клас саме для вас.

Разом з Оленою ви приготуєте 7 різних чізкейків - від класики до трендових смаків, якими можна дивувати рідних або замовників щодня:

  1. Чізкейк вишня в шоколаді. Класичне, багатьма улюблене поєднання кислинки вишні та шоколаду.
  2. Дубайський чізкейк. Поєднання молочного шоколаду та хрусткої дубайської начинки.
  3. Гарбузовий чізкейк з прянощами та солоною карамеллю. Осіннє поєднання кориці, цедри апельсина, гарбуза та солоної карамелі.
  4. Чізкейк манго - маракуйя. Чізкейк для любителів екзотичних смаків.
  5. Шоколадний чізкейк. Поєднання хрусткого шоколадного скрамблу, меганасиченого шоколадного чізкейку на темному шоколаді, та збитий шоколадний ганаш.
  6. Полуничний чізкейк. Для любителів ягідних смаків, неймовірне поєднання полуничного чізкейку та ванільного збитого ганашу.
  7. Яблучний бенто-чізкейк. Бонусним рецептом Ви отримаєте холодний бенто-чізкейк (без випічки)

Ви навчитеся балансувати смаки, працювати з текстурами та створювати чізкейки, які виглядають професійно і завжди виходять ідеально.

Реєстрація за вказаним посиланням

Перегляди 3

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук