Океанія - найвіддаленіша частина світу! у місті Хмельницький

Океанія - найвіддаленіша частина світу! - фото
Дата події: 23 жовтня 2019
Початок: 18:30 год
Для того, щоб підписатися на події, будь ласка, авторизуйтесь через соціальні мережі
Андрій Бондаренко минулого року розповідав про те, як йому вдається поєднувати роботу та подорожі. Адже він не лише був заступником Міністра інфраструктури України, а зараз працює заступником міського голови у Хмельницькому, але й подорожує вже більше 15-ти років і відвідав 56 країн світу.

Також він допомагає людям почати мандрувати, організовує цікаві та ефективні мандрівки у різні куточки планети. Про це все він розповідає на своєму сайті: andy-travel.com.ua
А цього разу в Клубі Мандрівників Андрій Бондаренко розповість про свою мандрівку країнами та островами Океанії – найвіддаленішої частини світу:

- як він бачив справжнє виверження вулкану в 20 метрах від себе,
- як жив на дереві в племені аборигенів,
- як бачив 20-метрові хвилі й пам'ятки древніх полінезійських цивілізацій.

Також він поділиться тим, як знайти стимули, щоб почати подорожувати, як подорожувати більше і цікавіше, а також де брати гроші, як знайти час та де шукати інформацію.

Вхід вільний.
Перегляди 34

Відгуків немає.
Ви можете бути першим:

Додати відгук