Афіша подій, які відбудуться скоро у місті Тернопіль

Дати:
Розділи:
Чарівний перстень

Початок о 12:00, 14:30. Ярмаркова казка. Вартість квитків - 30 грн. Квитки можна придбати у касі театру.

Кармен-сюїта. Шехерезада

Не пропустіть найгучнішу подію у світі балету! Катерина Кухар, Артур Гаспар та Олександр Стоянов в легендарному балеті «Кармен-сюїта. Шехерезада»! Інтригою цього вечора стане виступ одного з екс-солістів всесвітньо відомої групи «Kazaky» Артура Гаспара. Артур закінчив балетну академію А. Я. Ваганової за спеціальностю артист балету. У складі групи «Kazaky» співпрацував навіть з Мадонною, Dsquared2, Nicola Formichetti, потім успішно пріймав участь у проекті «The Great Gatsby». Він станцює роль Ескаміліо в культовому балеті «Кармен-сюїта».Партії Кармен і Хозе виконають світові зірки балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Їх запрошують танцювати на найкращі балетні сцени світу Парижу, Токіо, Шанхаю, Женеви, Риму, Мадриду, Мускату, Берліну тощо.«Кармен-Сюїта» занурить вас у світ пристрастей. Історія про трагічну долю циганки Кармен і сліпо закоханого в неї солдата Хозе, якого вона кидає заради молодого Тореро. Любовний трикутник, який закінчується трагедією не залишить вас байдужими.Зміст новели Проспера Меріме, що розкривається в опері в чотирьох актах, в балеті ущільнено в один.Біля витоків задуму балету по опері «Кармен» стояла балерина Майя Плісецька. Для неї кубинський балетмейстер Альберто Алонсо склав лібрето і хореографію «Кармен-сюїти», а чоловік і композитор Родіон Щедрін написав транскрипцію до балету.Катерина Кухар о балеті «Кармен-сюїта»: «Я дуже люблю спектакль Кармен-сюїта за його темперамент, музику Жоржа Бизе, хореографічний текст з гострою сучасною пластикою. І завжди цей спектакль танцюю з величезним задоволенням».Шехеразада — балет на сюжет казки «Тисяча і одна ніч», якій оповідає про красномовство царівни Шехерезади, що звільнила від смерті молодих дружин Шахрияра. Балет поставив Михайло Фокін на музику симфонічної сюїти Миколи Римского-Корсакова «Шехеразада».

Віденська кава

Любовний п'ятикутник - Сталін, Гітлер, Троцький, Фройд і таємнича жінка. Вони зустрінуться разом у віденській кав'ярні напередодні Першої світової війни... Французький дипломат Талейран казав, що ідеальна кава повинна бути гарячою як пекло, чорною як чорт, чистою як ангел і солодкою як любов. Пекло, чортівня, ангельська чистота і солод любові – усе це змішалося у “Віденській каві”, виставі, яка приготована за “рецептом” п’єси Дмитра Корчинського. За кавою писали шедеври, розполовинювали держави, розпочинали війни і водночас закохувалися. Напій, який завжди додає смаку історії, – символічний епіцентр вистави.1913 рік. У віденській кав’ярні збирається зграя непевних суб’єктів: маляр-невдаха Адольф, журналіст Лев, психіатр Зиґмунд і семінарист Йосип. Із перших реплік виписується чіткий діагноз – усі вони психічно неврівноважені. Але на носі – 1914 рік, а ці біснуваті – вершителі майбуття світу. За кожним із них угадуються знайомі лиця: Гітлер, Троцький, Фройд і Сталін. У кав’ярні працює Христина – заробітчанка із Галичини. Вона таке собі втілення своєї землі із власною ідентичністю. Однак у “вершителів” світу на неї вже є плани. У кожного персонажа п’єси за кавою гріється своє питання: в Адольфа – єврейське, у Йосипа класове, а у Зимунда – замість праці звільнення лібідо. Той чи інший епізод – це лаконічний натяк на добре відому історичну ситуацію, катастрофу яка скошувала людство: чи то жарти із погодою у Сибіру, чи то пограбування інкасаторів як спроба здійснення “маленької революції”, суперечки Троцького і Сталіна, намагання “завоювати” галичанку Христину.Так чи інакше, у глядача завжди є вибір, можливість власного тлумачення. П’єса є не лише майстерно виписаним зразком політичної провокації, але й тестом на знання історії і психології людини. Ідеальне поєднання комічного і трагічного, грайливого і серйозного, зрозумілого і бентежного. Опісля не стоятиме крапка – лише безліч знаків питання, тому “Віденська вистава” приречена вгрузнути в пам’ять. Шок, провокація на злобу дня і кава, що розігріває мізки – те, на що спраглий сучасний глядач! Вистава обігрує історичний факт. У Відні, у 1913 році одночасно, буквально на сусідніх вулицях мешкали Зиґмунд Фройд, Йосип Сталін, Адольф Гітлер і Лев Троцький. Вони цілком могли випадково зустрітися в одній кав’ярні, де й відбувається дія вистави. Люди, які визначили майбутнє (і нашу сучасність) потрапляють у смішні й трагічні ситуації. Ми знаємо, ким вони стануть, а вони ще не знають.Сценарій - Дмитро Корчинський Режисер - Ігор Марусяк У ролях: Лідія Семесюк, Назар Борушок, Сергій Федорчук, Віталій Чорний, Павло Довгань-Левицький.Тривалість - 100 хв.

Соціальний проект #back2ukraine
28.07.2019
Театральний майдан

Осередок молодіжної громадської організації в Тернополі, проведе концерт #back2Ukraine (повертайся в Україну) на Театральному майдані міста. Спрямований на виховання національно - патріотичного настрою серед молоді та привернення уваги до соціальної проблеми міграції українців. Програму заходу готує активна молодь Тернополя.Для Вас виступатимуть волонтери, танцювальні гурти, вокалісти.

TERNOPIL OR BUST
02.08.2019 - 03.08.2019 19:00

У Подолянах пройде міжнародна зустріч фанів АС/DC!2-го та 3-го серпня, команда ГО «Фан-клуб «A.С.Д.С. УКРАЇНА» буде проводити вже третю міжнародну фан-зустріч TERNOPIL OR BUST! І пройде вона в ТРЦ Подоляни у пабі «Хмільне щастя»! Подібних зустрічей в світі проводиться лише чотири і одна з них в Україні, а саме в місті Тернопіль. Чому саме Тернопіль? Український фан-клуб гурту AC/DC було створено в 2014 році з ініціативи невеликої групи однодумців, а його ідейним натхненником став мешканець міста Тернопіль – Стеліга Андрій Іванович. Ідея прийшла після чергових відвідин однієї з подібних фан зустрічей в Німеччині, в місті Гайзельвінді та після знайомства з його організаторами на одному з концертів АС/DC в Європі. Першу фан-зустріч в місті Тернопіль у 2017 роцівідвідало близько 200 гостей, в тому числі понад 50 іноземців з 6-ти країн світу (Швеції, Італії, Франції, Німеччини, Англії, Литви). Зустріч проходила один день, на сцені виступив український гурт – «BIG GUN» (Київ). Ця зустріч стала поштовхом і мотивувала до створення більш масштабного заходу. І от наступного, 2018 року, фан –зустріч тривала вже 2 дні, на сцені виступали два музичні гурти, при цьому один вже був європейський – «AC/DC SHOW» (Литва, Клайпеда) та український гурт «DC TRAIN» (Київ). У 2018 році загальна кількість гостей була понад 350 чоловік, із них було більше 100 чоловік з 12 країн світу. Навіть приїхав фан із Аргентини, подолавши відстань в 1200 км.Нам приємно, що фани з усього світу приїздять до Тернополя вже цілими сім’ями з дружинами та дітьми. 

Концерт до Дня незалежності України

Святковий концерт художніх колективів та солістів Тернопільської обласної філармонії. Вхід вільний.

List stand up

Вже 19-й раз ми збираємо любителів гострих жартів і перчених дотепів у Тернополі! У Бункермузі ми почуваємося у своїй тарілці. Як завжди, у нас в меню виступи коміків з різних міст України, з різним почуттям гумору, з різним бекґраундом - кожен знайде собі до смаку. А на десерт - приз 1000 грн для кращого коміка! Бажаєш спробувати свої сили та виступити з власним матеріалом? Не соромся, реєструйся за нижчевказаним посиланням. Хочеш провести класний вечір? Бери друзів та приходь - резерв столиків за номером нижче або онлайн за нижчевказаним посиланням. Наш незмінний ведучий вечора - Тарас МиколайовичDj Abramchuk Andriy, організатор - Марічка Юрчак (Marichka Yurchak)Головний партнер події - list.in.ua Тернопіль (дарує безкоштовні входи своїм користувачам - не проґав нагоду!)

Ігри для дорослих
24.07.2019

Мріяв коли-небудь зіграти у рулетку? Знаєш про бір-понг лише з американських фільмів?  У нас ти можеш зіграти у десяток пікантних алко-ігор, поєднати інтелект з релексом за шаховою дошкою чи випробувати удачу в картах з барменом. Щосереди - ігри для тих, кому 18+.Приходь сам, а краще - з компанією - разом веселіше!

Latin party

Щосереди у нас запальна Latin Party від Студія танців "Social dance club" м.Тернопіль. Танцюй у ритмі сальси, шаленій від палкої бачати, поринай у вир звуків та запалюй танцпол кізомбою!

LIST Ром - турнір

Кажуть, що четвер - то маленька п’ятниця. А ще кажуть, що гарний спосіб її провести - це в компанії друзів прийти на алкогольний "List Ром - турнір"!Тому, ми чекаємо тебе щочетверга в Bunkermuz на алко-турнірі. В першому раунді охочих пригощає заклад

Виступ гурту "Hoolyganz"
26.07.2019

Краща музика від кавер-бенду. Деталі та бронювання столиків за нижчевказаним телефоном. 

Lindblad&Friends

STEINAR LINDBLAD-GUITAR/VOCALSPLUTO IZNODOG-GUITARS/LAPSTEELBJØRN HALDORSEN-BASSIGOR"MARCEFAL"LESKO-DRUMSROY ARNE ENGEBAKKEN.GUITARS

Заміж з "Купідоном"
26.07.2019 18:00

Гра "КУПІДОН"Заміж граючись- варто спробувати!!!Трансформаційна Гра - дзеркало вашого життя.У Грі все, як у житті.Для кого ця гра?Для дівчат і жінок будь-якого віку, які хочуть вийти заміж або знайти свою пару. Це перша практична трансформаційна гра, яка допоможе вам зрушити з мертвої точки.«Купідон» - гра абсолютно для всіх жінок від 17-18 і до ..., які хочуть поліпшити свої відносини з чоловіками. Особливо потрібна тим, хто спочатку відносин або у кого їх ще немає.Гра унікальна в своєму роді- дає можливість розібратися в собі і вашому в бажанні мати або не мати стосунки;- показує, де знаходяться ваші «сліпі зони» і слабкі місця;- уточнює і прояснює цілі та завдання, ви вийдете з туману невизначеності;- надихає на рішучі і обдумані дії!Жіноча - чоловікам вхід заборонено!Це «коуч-гра» - вона орієнтована не на процес, а на результат, ведуча надихне вас, допоможе знайти ресурси і слабкі місця, ви не впізнаєте себе!- Чарівна, тому що ви будете вражені і приємно здивовані результатами;- Весела - в цьому можна переконатися, тільки погравши.- Гра-тренінг, де ви дізнаєтеся жіночі секретик і серйозні стратегії;- Гра-провокація, яку Ви ніколи не забудете!ВЕДУЧА: Galina Manilich-Zhegraj j(м.Тернопіль,Чернівці) - метафоричний коуч IAC Coaching, казкотерапевт, консультант з питань побудови щасливих стосунків між чоловіком і жінкою, сертифікована ведуча гри "Купідон", автор програми - "Від знайомства до заміжжя", "Гола ПРАВДА про чоловіків","Жіночі ГРАБЛІ" власниця жіночого клубу "Жіноча криївочка", сертифікований НЛП практик, Спеціаліст по роботі з метафоричними асоціативними картами(МАК).Реєстрація на захід - обов'язкова.УВАГА!!! Кількість учасниць обмежена (4-8)

Бандерштат
02.08.2019 - 04.08.2019
с. Рованці

Ми - наймасштабніша музична візитівка Волині, що протягом дванадцяти років збирає навколо себе молодь з усієї України. Приєднуйся - буде круто!   Виконавці: Бумбокс, Тартак, Kozak System, Один в каное, Vivienne Mort, Karna, Epolets, Фіолет, Жадан і Собаки, Гурт [О], Detach, Qarpa, Flit, Space of Variations, Роллікс, Danielyan, Tapolsky, Bakenbardy.Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

Moto Festival Wer Wolf 2019 - VIKING
23.08.2019 - 25.08.2019
Хмельницька область, Меджибіж вул. Замкова, 1 (Державний історико-культурний заповідник "Межибіж")

Тематикою цьогорічного фестивалю стануть — Вікінги! Байкери найкраще втілюють сьогодні тогочасну епоху і є справжніми мужніми вікінгами на своїх залізних конях. Прекрасні дівчата в образі Валькірій, зможуть показати жіночий дух та магію того часу. На фестивалі ми всі спробуємо передати часи важких мечів і темних законів, відтворити середньовічну атмосферу, провести справжні паралелі між часами вікінгів і байкерів! На вас очікують: меджибізькі вікінги та валькірії, до нас завітають лицарі показати свою майстерність, ми проведемо шалені і безкомпромісні битви на мечах і не тільки, дводенна рок-програма найкращих гуртів з України, запальне піротехнічне та фаєр-шоу, цінні призи за кращі костюми і за перемоги у конкурсах та змаганнях, стародавня і сучасна рок-музика, танці до ранку, смачна кухня та море пива, надзвичайно цікаві екскурсії в підземелля фортеці та по м. Меджибожу, дві мото-колони та багато іншого! Тематичні та розважальні локації на території мото-фестивалю: - Fire-show програма від театру вогню "Z-Lights" (м.Хмельницький); - Тематичні майстер-класи - кузня Бороди та Миколина гончарня; - Майстерня одягу - Workshop Navagard; - Майстерня зброї вікінгів та фото-зона від Viking Stuff! - майстерня шкіряних виробів для справжніх байкерів-вікінгів "KUGENKO LEATHERWORKS"; - майстерня шкіряних виробів "GRIMVOLD LEATHER"; - лучний і арбалетний тир представляє Володимир Федорів з м.Івано-Франківська; - майстер тимчасового тату @tetiana_mehendi; - майстерна гра на вікінговській волинці від Daniel Ministrel з м. Одеса; - магічні танці від Tribal Fusion и Experimental Choreography (м.Харків). - спеціальний гість - Дрифт-трайкер! - професійна фото та відео зйомка протягом всіх днів фестивалю! Музична програма мото-фестивалю "Wer Wolf 2019 - VIKING": 24 серпня (субота): - 18-00 Dagger Blade (м.Ужгород) - heavy metal зі своїми піснями та каверами легендарних гуртів для справжніх байкерів-вікінгів; - 19-00 - INTERIIA (м.Київ) - кавер Nightwish; - 20-00 DiffSides (м.Хмельницький) - кавери на світові рок-хіти; - 21-00 Metall Invasion (м. Кропивницький) - требьют-гурт легендарної і неперевершеної групи METALLICA та піротехнічне шоу! Справжній метал - для справжніх Вікінгів! - 23-00 Last Wander (м.Кропивницький) - кавер Rammstein, власний вікінг-метал-рок та піротехнічне шоу! 25 серпня (неділя): - 17-00 - Blackstone Road (м.Чернігів), blues hard rock, неперевершений жіночий вокал, власні пісні; - 18-00 Forget-Me-Nots (м.Кам'янець-Подільський) - melodic heavy-metall, власні пісні та кавер AC/DC; - 19-00 - Бабай (м.Хмельницький) - відомі рок-метал-хіти та власні пісні; - 20-00 Педаль Достоєвського м.Дніпро) - "дніпровські вікінги" з требьютом олдскул "Сектор Газа", та власні хітові пісні; - 22-00 D/C Train (м.Київ) - требьют легендарних "AC/DC" - піротехнічне шоу. Проживання: - приймає готель "Меджибізький замок" (м.Меджибіж) - поселення в місцевого населення. Харчування: - гриль-паб-кухня "Spark" (м.Київ); - домашня кухня "від Шустрого" (м.Кам'янець-Подільський); - тематична фаст-фуд і пив-зона від "Eat & Go" (м.Хмельницький). Вартість: - байкер 400 грн. - всі дні фестивалю, реєстраційний пакет (шкіряний брелок, нашивка, наклейка), проживання на території фортеці або мото-кемпінгу, вода, дрова, літній душ, екскурсії, розваги, рок-концерти; - дівчина байкера 200 грн. на всі дні фестивалю, все крім рег.пакету; - учасники АТО та члени їх сімей - безкоштовно (наявність посвідчення обов'язкова); - дівчата за кермом власного мото - реєстрація безкоштовно (за наявності техпаспорту і водійського посвідчення). - туристам вхід на 1 день (без ночівлі) - 100 грн. Діти до 6 років — безкоштовно.

Жіночий фестиваль "Best Mama fest"
20.10.2019 10:00

В Тернополі відбудеться четвертий фестиваль для жінок - Best Mama fest!Даний фестиваль буде проведено для жінок і заради жінок!Заради жінки – матері, жінки – дружини, жінки – коханої!!!Цей захід має на меті донести до жінок Тернополя, що сім’я, діти, чоловік, особистий ріст – це ті напрямки, які важливо розвивати.Важливо розуміти істинні життєві цінності заради збереження душевної рівноваги жінки.Під час фестивалю Best Mama fest, учасниці відвідають:- тренінги 6 спікерів;- майстер-класи;- розважальні шоу - програми;- б'юті зону;- зону консультацій від провідних спеціалістів сфери краси та здоров'я;- зможуть отримати нові знання; ?️сформувати корисні звички;- отримати відповіді на свої внутрішні запитання стосовно виховання дітей, відносин в сім’ї та з партнером, - і дізнаються найголовніше - як стати щасливою жінкою! Фестиваль Best Mama fest дає можливість, за один день, відвідати виступи та майстер-класи провідних спікерів зі всієї України! Цей фестиваль – для жінок, які прагнуть розвиватись, бути завжди стильними та успішними, люблячими та щасливими!ВПЕРШЕ!!!В рамках фестивалю відбудеться щорічна премія:"Найкраща МАМА Тернопілля"Дуже сподіваюся на зустріч з Вами!!! Впевнена, що Вам сподобається!!!

Міра тиші - Виставка програми NVAIR/Україна-Німеччина

Відкриття о 14.00Виставка результатів Міжнародної програми обмінних мистецьких резиденцій – NVAIR/Україна-НімеччинаЗапрошуємо побачити та відчути вловлені сенси молодими митцями з України та Німеччини серед Травневських полів на Тернопільщині.Автори: Роксолана Угринюк (Львів), Богдан Свиридов (Черкаси), Ангела Гейсенхофер (Мюнхен), Катерина Кобилянська (Київ)Кураторка програми – Людмила НичайЗаплющити очі і послухати поле, у якому безліч продуктивних звуків, які разом формують тишу. Про що мовчать села, люди в умовній ізоляції та тимчасові переселенці мистецької програми. Що видно збоку, та зовсім губиться у перспективі, чим живуть території тут і зараз, які несумісності та продуктивності несуть у собі повсякденні дії та роздуми.Митці - учасники програми - протягом місяця розглядали Травневе під різними кутами та крізь власні теми, надбудовуючи нових вражень у підтвердження чи заперечення очікуванням.Про вимінюванням часу, тобто життя, на матеріальні цінності від Богдана Свиридова, Про загублені села та причину втрати цінності власної історії, розмірковує Роксолана Угринюк, про зменшення ваги парадоксів від Катерини Кобилянської, Про рівні вразливості та фемінної ніжності від Ангели Гейсенхофер.Більше про митців та програму дивіться за посиланнямПро проектМіжнародна програма мистецьких програм резиденцій для молодих митців – проект, що заснований на базі Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича (NVAIR), покликаний розвивати мережу міжнародного партнерства інституцій для розвитку можливостей для українських молодих митців отримувати досвід роботи у міжнародних проектах та формування позитивного іміджу українського мистецтва та України вцілому за кордоном.Мистецька резиденція ім.Назарія Войтовича, котра була заснована ГО «Конгрес Активістів Культури» та ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» у 2017 на честь наймолодшого Героя, у співпраці з міжнародними організаціями у 2019 започаткували обмінні програми для молодих митців завдяки підтримці Українського Культурно Фонду у програмі НОРД.

П'ять днів у казці

П'ять днів без комп'ютера, без асфальту та багатоповерхівок, телевізора й холодильника, телефон вимикається на третій день, час пливе повільніше, життя стає довшим. На вас чекають безлюдні береги і мальовничі стоянки, прогулянки до травертинових печер та гротів відлюдників, огляд архітектурних пам'яток Бучача, Коропецького палацу та руїн Раківецької фортеці, найбільший серед рівнинних Джуринський водоспад. А ще купання у водоспадах, дзвінкий дощ та гаряче сонце, плавання і засмагання без міри, вечірні ватри й розваги. Закінчується програма екскурсією мальовничим містечком Чортків.Ціна: 3330 грн Тривалість: 5 днів Деталі та бронювання за нижчевказаним посиланням.

Дністровський квартет

Розмаїття цікавих і красивих місць, що можна оглянути за час сплаву Дністром впродовж чотирьох днів, зібрано у цьому турі. Архітектурні пам'ятки у Бучачі, Раківці, Червоному та Чорткові, наймальовничіші водоспади й гроти, неповторна природа Дністровського каньйону не минуть безслідно! Вартість - 3130 грн.

Карпатські вершки

Цей тур поєднує рафтинг та піші прогулянки в гори, тож ви неодноразово подолаєте найскладніші пороги річки Чорний Черемош (Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучок, Гук), а також здійсните сходження на Гринявські полонини (1300 м) та г. Піп-Іван (2028 м). Зберіть вершки задоволення! Ціна: 3160 грнТривалість: 4 дні

Контролювати все
26.07.2019 18:00
вул. Івана Франка, 12, каб. 22

Все починалося з Тіла. Народившись, ми вчилися керувати руками, ногами, тулубом та сфінктерами. Рухи кінцівок поступово ставали точніші та сильніші, випорожнення більш прогнозовані. Навчившись повзати та ходити, ми вирушили змінювати цей світ і себе в ньому. Тіла стало замало. Нові стосунки, нові соціальні групи, нові сфери відповідальності. Десь ми трусимось над кожною дрібничкою, яка перестає бути для нас дрібничкою. Хтось контролює людей навколо, в сім'ї, на роботі, в сусідній державі. А десь ситуація виходить геть з-під контролю, і нас затоплює відчуття безпорадності та дезорієнтації.Яку ціну ми платимо за надмірний контроль чи за його нестачу? Скільки ми здатні контролювати і де закінчується наша відповідальність? Як почути своє Тіло?Працюємо знову камерно - максимум 12 осіб.Умови реєстрації: заповнити форму і забронювати стілець до 24.07.2019 добровільним внеском (donativo - зручна вам сума) на картку Приват банку 5168 7427 0417 9443Лише для повнолітніх!

Семінар:Просторове планування - елемент стратегічного розвитку
26.07.2019 10:00
с. Трибухівці, вул. Грушевського, 3, Бучацький район

Тернопільський Центр розвитку місцевого самоврядування, за підтримки Програми ULEAD з Європою 26 липня 2019 року організовує семінар на тему «Просторове планування як елемент стратегічного розвитку». Мета заходу: акцентувати увагу представників громад що розробляють стратегії розвитку громади на необхідності поєднання стратегічного та просторового планування для більшої релевантності та легітимності стратегії в майбутньому. Для участі у семінарі запрошуються голови ОТГ, їх заступники, члени робочої групи із розробки стратегій, землевпорядники, посадові особи структурних підрозділів ОТГ, що відповідають за економічний розвиток та житлово-комунальне господарство.

ПроБіг: тренування
24.07.2019 19:00
Набережна Тернопільського ставу

Відкрите бігове тренування для всіх охочих. Вікових, статевих, політичних (тьху-тьху:) чи будь яких інших обмежень немає.Збір о 18.55, стартуємо о 19.03 :) ((про зміни в графіку повідомляємо тут - підписуйтеся:))Погода і темрява ввечері не завада - кожен орієнтується на свою підготовку та бажання, ліхтарик поки що рекомендований, але вже не обов'язковий.Біжимо в зручному для себе темпі, інколи так формуються групи, "хвостів" не губимо, тому не хвилюйтесь заблукати в краях заозерних.

Кубок Західного Регіону з лову риби поплавковою вудкою
27.07.2019
Гребний канал

Кубок Західного Регіону (КЗР) проводиться з метою:- розвитку риболовного спорту у Західному Регіоні ;- визначення кращих спортсменів та підготовки їх до участі у всеукраїнських змаганнях з риболовного спорту;- підвищення спортивної майстерності і удосконалення техніки володіння спортивним знаряддям;- пропаганди здорового способу життя та популяризації риболовного спорту;- тестування веслувального каналу в місті Тернопіль, на можливість проведення всеукраїнських та міжнародних змагань.Змагання буде проведено у період 27 - 28 липня 2019 р., у м.Тернопіль на веслувальному каналі, в два етапи тривалістю по 4 години, один етап в день. Резервна водойма міське озеро Басів кут у м. Рівне.До участі в змаганнях допускаються спортсмени та рибалки-любителі Тернопільської області та інших регіонів України, які за віком не молодші 15 років. Змагання командно-особисті. Склад команди - 2 учасника. Перевагу в реєстрації мають члени обласних ФРС.Учасники зобов’язані:- виконувати вимоги поведінки на водоймищах, правил змагань і данного положення, дотримуватись морально-етичних норм поведінки в суспільстві;- бути спорядженим відповідним чином для безпечної участі в змаганнях;- беззаперечно дотримуватись розпоряджень і вказівок суддів;- при погіршенні здоров’я терміново поставити до відома суддю.5. ПРОГРАММА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.Приїзд учасників змагань: не пізніше 27 липня о 6:00 годині. Дозволено заїзд учасників в п’ятницю, 26 липня 2019р.27 липня6:00 – 6:15 реєстрація учасників;6:15 – 6:30 збір капітанів, жеребкування секторів лову;6:30 – шикування, інструктаж, відкриття змагань;6:50 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;8:50 - стартовий закорм;9:00 – старт 1 етапу змагань;13:00 – фініш першого етапу, зважування.28 липня6:00 – 6:15 перекличка учасників;6:15 – 6:30 жеребкування секторів лову;6:50 – 8:50 вхід в зону лову, підготовка, налаштування;8.50 - стартовій закорм;9:00 – старт 2 етапу змагань;13:00 – фініш змагань, зважування, підведення підсумків.14:30 - нагородження переможців, закриття змагань.Тренування 26 липня в зонах розташування секторів дозволено, не є обов'язковим і має бути припинено не пізніше 17:00. Викидати прикормку у воду після тренування чи 1 (першого) етапу категорично заборонено!

Відкритий 5km забіг Ternopil runday!
27.07.2019 08:30
Площа на набережній перед Центральним причалом

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.Ternopil runday - це пробігтися 5км по найбільш безпечній та екологічній біговій локації у Тернополі. Це зустріти бігових друзів, познайомитися з досвідченими атлетами, долучитися до бігової спільноти, дізнатися про найцікавіші бігові заходи, знайти тренувальний клуб у своєму районі та весело провести час у дружній компанії. При цьому бігати не є обов'язковою умовою, натомість дуже цінується волонтерська допомога: засікати час, сканувати учасників, роздавати токени, фотографувати та проводити розминку/заминку, бо runday - це соціальний проект, який тримається на волонтерській ідеї!Тож, щосуботи зранку ми збираємось: площа на набережній перед Центральним причалом (як спуститись сходами з фонтаном «Каскад»).Знайомимося, робимо групову розминку та біжимо 5км! Час кожного фінішера фіксуємо та викладаємо на сайті runday.org. Крім того, ми прагнемо фіксувати наші емоції, і дуже вдячні, коли учасники позначають на світлинах себе, друзів і знайомих...Ми бігаємо за будь-яких погодних умов! Наші заходи ми ніколи не відміняли та не переносили...Долучитися дуже просто:- безкоштовно зареєструватися (достатньо 1 разу на всі забіги, навіть на інших локаціях)- не зважати на погоду, настрій чи на жодні обмеження щодо віку або спортивної форми...- дістатися вчасно до точки збору (локація на Google maps).

Спекотна субота з UNICE
27.07.2019 12:00
Театральна площа

Спекотна субота з UNICE multibrand!Запрошуємо тебе взяти участь у літній акції від компанії UNICE multibrand у твоєму місті, де ти зможеш:- отримати сюрприз у лотереї та бестселери UNICE у подарунок- дізнатись деталі співпраці з Компанією та почати свою історію любові з UNICE multibrand- зробити яскраві літні фото на фоні секретного сонячного реквізитуДеталі у організатора за нижчевказаним телефоном. 

Соціальний проект #back2ukraine
28.07.2019
Театральний майдан

Осередок молодіжної громадської організації в Тернополі, проведе концерт #back2Ukraine (повертайся в Україну) на Театральному майдані міста. Спрямований на виховання національно - патріотичного настрою серед молоді та привернення уваги до соціальної проблеми міграції українців. Програму заходу готує активна молодь Тернополя.Для Вас виступатимуть волонтери, танцювальні гурти, вокалісти.

Відкриття сучасного медичного центру NeoClinic
28.07.2019 14:00
вул. Руська, 17 (Медичний центр "NeoClinic")

Здоров'я людини — найвища цінність, а лікарі — її обереги. Існує велика кількість медичних закладів: державних та приватних — серед яких пацієнтам легко загубитися.Куди піти? Кому довіряти? Де шукати допомогу?  Запрошуємо вас на відкриття багатопрофільної, сучасної клініки для дітей та дорослих - NeoClinic- Доступне обслуговування;-Новітнє обладнання;-Висококваліфікований персонал;-Індивідуальний підхід.⠀На вас чекатиме знайомство з лікарями та послугами Приємні моменти народження клініки, якій ви зможете довіряти. Фуршет, розіграші та незабутня святкова атмосфера⠀До зустрічі у NeoClinic. Тепер, у вас є до кого звернутися по допомогу.

Фокус
26.07.2019 21:20
Набережна Тернопільського ставу (під "Єлісями")

Історія про досвідченого шахрая, який закохується в дівчину, що робить перші кроки у сфері нелегального відбирання коштів у громадян. Відносини стають для них проблемою, коли виявляється, що романтика заважає їх нечесному бізнесу. Вхід вільний. Забронювати місця можна за нижчевказаним посиланням.

Ілюзія обману
26.07.2019 23:20
Набережна Тернопільського ставу (під "Єлісями")

Фільм розповідає про команду професійних фокусників, які під час своїх шоу здійснюють зухвалі пограбування банків. Через певний час до справи підключається ФБР, але викрити майстрів ілюзії виявляється не так просто...Квитки можна придбати за нижчевказаним посиланням.

У гонитві за щастям
27.07.2019 21:20
Набережна Тернопільського ставу (під "Єлісями")

Кріс – батько-одинак. Виховуючи 5-річного сина, він хоче, щоб дитина росла щасливою. Працюючи продавцем, він не може сплатити квартиру, і їх виселяють. Опинившись на вулиці, батько влаштовується в брокерську компанію. Там прибутки далекі від нормальних. Але Кріс присягнувся виростити сина, і ніякі труднощі його не зупинять. Вхід вільний. Забронювати місця можна за нижчевказаним посиланням.